PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش روت] اندروید کیت کت(4.4.2) فقط برای N9005

davoodhejazi98
14-01-2014, 10:40
فایلی که گذاشتم رو دانلود و از طریق اودین فلش بزنین

http://download.chainfire.eu/352/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-hlte-hltexx-smn9005.zip
ضمنا این فایل توسط خودم تست شده.
مسولیت هر گونه خرابی دستگاه با خودتان میباشد.
موفق باشین

holyprot
14-01-2014, 11:00
اینم لینک تنها ریکاوری که روی 4.4.2 کار میکنه :
http://d-h.st/users/xiaolu/?fld_id=31400

ebi.jvp
14-01-2014, 15:35
لینک مستقیم فایل Cf Root اندروید 4.4.2 به مدت 14 روز :

DOWNLOAD (http://fs2.filegir.com/ebi.amj/CF-Auto-Root-hlte-hltexx-smn9005.zip)

ebi.jvp
14-01-2014, 15:38
لینک دانلود مستقیم ریکاوری 4.4.2 به مدت 14 روز

DOWNLOAD (http://fs2.filegir.com/ebi.amj/n9005-cwm-recovery-6.0.4.6-kitkat%280113%29.tar)

A.M.I.R N.O.T.E
14-01-2014, 15:51
با تشکر عنوان ویرایش شد و به زودی مهم می شود%

x_man9989
16-01-2014, 01:20
فایل تست شد
براحتی عمل روت انجام گرفت

dash REZA.dp
20-01-2014, 22:56
لینک دانلود آپدیت جدید ریکاوری مخصوص 4.4.2 که برخی مشکلات fix شده:

http://d-h.st/bLx

sigma007
23-01-2014, 09:12
لینک دانلود آپدیت جدید ریکاوری مخصوص 4.4.2 که برخی مشکلات fix شده:

http://d-h.st/bLx
این ریکاوری رو چطور باید نصب کنم؟

dash REZA.dp
23-01-2014, 12:10
این ریکاوری رو چطور باید نصب کنم؟

دقیقا مثل نصب رام رسمی بوسیله اودین.

sajjadch1
23-01-2014, 12:22
با موفقیت روت شد
ولی بعد از روت نرم افزار knox کار نمیکنه
چطور باید دوباره knox رو راه انداخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

dash REZA.dp
23-01-2014, 13:03
با موفقیت روت شد
ولی بعد از روت نرم افزار knox کار نمیکنه
چطور باید دوباره knox رو راه انداخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

برنامه knox دیگه از کار افتاده فکر کنم رام رسمی هم دوباره نصب کنید درست نمیشه.

sajjadch1
24-01-2014, 16:22
این ریکاوری که می فرمایید چه مشکلاتی رو حل کرده
بی زحمت بگید چون من همه چیز رو نصب کردم فقط این ریکاوری رو نصب نکردم
بی زحمت بفرمایی چه مشکلاتی رو حل کرده؟
ممنون

davoodhejazi98
24-01-2014, 23:19
این ریکاوری که می فرمایید چه مشکلاتی رو حل کرده
بی زحمت بگید چون من همه چیز رو نصب کردم فقط این ریکاوری رو نصب نکردم
بی زحمت بفرمایی چه مشکلاتی رو حل کرده؟
ممنون
دوست عزیز ریکاوری برنامه یا پچ نیست که.ریکاوری بر اساس نیاز شما هست.توصیه میشه نصب کنید.چون برای بکاپ گرفتن از رام فعلیتون لازمه.اما اگه باهاش اشنایی نداری مراقب باش به منویی که اشنایی نداری نری.امکانات مهم دیگه ای هم که داره اینا هستن:
وایپ کردن کلی factory reset
وایپ کردن cache
فرمت کردن حافظه گوشی و مموری
نصب کردن کاستوم رام
نصب کردن مود های مخصوص خود گوشی و خیلی امکانات دیگه...

arash2901
12-02-2014, 06:33
برنامه knox دیگه از کار افتاده فکر کنم رام رسمی هم دوباره نصب کنید درست نمیشه.

راهی نیست knox دوباره برگرده سر کار!؟

A.M.I.R N.O.T.E
15-02-2014, 23:38

فعلا نه امکانپذیر نیست.

i8910
03-03-2014, 21:52
دوستان من به یک مشکل عجیب خوردم گوشیم رو روت کردم با برنامه تیتانیوم بکاپ برنامه هام رو برگردوندم حالا اومدم ریکاوری نصب کردم دیگه برنامه تیتانیوم بکاپم کار نکرد تست کردم دیدم گوشیم از روت خارج شده حالا دوباره فایل روت رو فلش زدم بازم میزنه گوشی روت نیست مجبور شدم دوباره رام بزنم و روتش کنم حالا میترسم دوباره ریکاوری نصب کنم که از روت خارج بشه چیکار باید انجام بدم به ریکاوری هم برای نصب کرنل نیاز دارم

لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان

Amir.Exotic
11-03-2014, 13:36
سلام به همه دوستان
نمیدونم اینجا جای مناسبی برای این سوالم هست یا نه.اگر نیست ممنون میشم انتقالش بدبد
من گوشی N9005 رو تازه خریدم. گوشی قبلیم رو خودم روت میکردم و زیاد هم برام مهم نبود که ممکنه معایبی داشته باشه
مزایای روت کردن رو کم و بیش میدونم.مثلا اینکه خیلی از کارای که الان نمیشه انجام داد با روت کردن میسر میشه
حالا سوال من اینه که با روت کردن چه چیزهایی رو از دست میدم؟ مثلا اینکه برای خود گوشی آپدیت نمیاد و باید فلش بزنمو اینکه KNOX از کار میفته دو تا چیز که از گفته ها دوستان متوجه شدم.ممنون میشم زاهنماییم کنید

jojobaba
11-03-2014, 15:52
فعلا نه امکانپذیر نیست.

مگه از این ناکس چه استفاده ای میشه کرد؟
میشه در مورد کاربرد این برنامه بگید.

فرستاده شده از SM-N9005ِ من با Tapatalk

dash REZA.dp
12-03-2014, 13:57
سلام به همه دوستان
نمیدونم اینجا جای مناسبی برای این سوالم هست یا نه.اگر نیست ممنون میشم انتقالش بدبد
من گوشی N9005 رو تازه خریدم. گوشی قبلیم رو خودم روت میکردم و زیاد هم برام مهم نبود که ممکنه معایبی داشته باشه
مزایای روت کردن رو کم و بیش میدونم.مثلا اینکه خیلی از کارای که الان نمیشه انجام داد با روت کردن میسر میشه
حالا سوال من اینه که با روت کردن چه چیزهایی رو از دست میدم؟ مثلا اینکه برای خود گوشی آپدیت نمیاد و باید فلش بزنمو اینکه KNOX از کار میفته دو تا چیز که از گفته ها دوستان متوجه شدم.ممنون میشم زاهنماییم کنید

البته با آنروت میشه ota آپدیت داشت ولی ناکس رو نمیشه کاری کرد.خوشبختانه روت کردن با cf-root تو نوت3 عوارضی منفی نداره.ولی تو بعضی از گوشیها مشکل ایجاد میکنه.مثلا بلوتوث مشکل پیدا میکنه، دوربین مشکل پیدا میکنه.من گوشی هواوی روت کردم مشکلی که پیدا کرد گوشیرو ریبوت میکردم بالا نمیومد باید باطری رو در میووردم و جا میزدم تا روشن بشه.

siatel
15-03-2014, 13:10
سلام خدمت اساتید
یه سوال داشتم که بوت لودر تمام نوت 3 های بازار lock هست یا نه؟
منظور قسمت دانلودینگ مود گزینه write protect فعاله یا خیر.....؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

A.M.I.R N.O.T.E
16-03-2014, 13:06
سلام خدمت اساتید
یه سوال داشتم که بوت لودر تمام نوت 3 های بازار lock هست یا نه؟
منظور قسمت دانلودینگ مود گزینه write protect فعاله یا خیر.....؟

دوست عزیز سوالتون رو تو جای مناسب نپرسیدین..

بوتلودر گوشی های سامسونگ کلا آنلاک هست .

kaivanika1
06-04-2014, 09:55
من روت کردم ولی وقتی میخوام با روت اکسپلور کار کنم پیغام میده گوشی روت نشده
سوپر یوزر هم پیغام میده تا 4.3 رو ساپورت میکنه
مشکل از کجاس ؟

dash REZA.dp
06-04-2014, 10:34
من روت کردم ولی وقتی میخوام با روت اکسپلور کار کنم پیغام میده گوشی روت نشده
سوپر یوزر هم پیغام میده تا 4.3 رو ساپورت میکنه
مشکل از کجاس ؟

شما از این cf-root استفاده کنید:
https://www.dropbox.com/s/y9i94xfvd6bot38/CF-Auto-Root-hlte-hltexx-smn9005.tar
اگر باز هم مشکل داشتید این فایل رو از ریکاوری کاستوم فلش بزنید:
https://www.dropbox.com/s/h0j0n9h6nwi0ngf/UPDATE-SuperSU-v1.93.zip

-----------------------------------------------------------------------
آموزش ساخت رام چهار فایله

آموزش آنبریک کردن گوشی نوت3

siatel
06-04-2014, 23:02
با سلام
مشکلی که من دارم اینه که من همه روشهای بالا رو انجام دادم ولی انگار گوشی کامل روت نشده و دسترسی به sd کارت به صورت کامل وجود نداره و در بعضی برنامه ها روت خوب جواب نمیده.
با تشکر از اساتید

-<Sal3H>-
07-04-2014, 10:36
با سلام
مشکلی که من دارم اینه که من همه روشهای بالا رو انجام دادم ولی انگار گوشی کامل روت نشده و دسترسی به sd کارت به صورت کامل وجود نداره و در بعضی برنامه ها روت خوب جواب نمیده.
با تشکر از اساتید

اول اینکه نسخه super su رو با مارکت mobogenie یا بازار به اخرین نسخه آپدیت کن.در ضمن باید بری داخل خود برنامه super su و دسترسی برنامه هاتو اونجا بررسی کنی تا مطمین بشی که برنامه هات همشون دسترسی داشته باشن.
در ضمن یه سوال ،روت رو بر روی رام رسمی میخای انجام بدی دیگه؟!

mohsen_ash
13-04-2014, 18:01
سلام.من دستگاهمو با این فایل روت کردم و cwm رو هم ریختم .حالا می خوام ببینم چجوری میشه انروت کرد و اینکه ریکاوری هم به حالت اول برگرده؟چون وقتی می خوام با ota اپدیت کنم میگه اپدیت modified نداره.از خود supersu انرت کردم ولی بازم همینو میگه.ممنون میشم این دو موردو توضیح بدین برام

halvlid
13-04-2014, 18:04
سلام.من دستگاهمو با این فایل روت کردم و cwm رو هم ریختم .حالا می خوام ببینم چجوری میشه انروت کرد و اینکه ریکاوری هم به حالت اول برگرده؟چون وقتی می خوام با ota اپدیت کنم میگه اپدیت modified نداره.از خود supersu انرت کردم ولی بازم همینو میگه.ممنون میشم این دو موردو توضیح بدین برام

عزیز باید یه رام رسمی فلش کنید تا همه چیز به جز ناکس به حالت اول برگرده

mohsen_ash
13-04-2014, 18:13
رو دستگاه رام رسمی هست که با ota گرفته شده.هینو فکتوری کنم نمیشه؟

mr.copyright
20-04-2014, 18:56
اول اینکه نسخه super su رو با مارکت mobogenie یا بازار به اخرین نسخه آپدیت کن.در ضمن باید بری داخل خود برنامه super su و دسترسی برنامه هاتو اونجا بررسی کنی تا مطمین بشی که برنامه هات همشون دسترسی داشته باشن.
در ضمن یه سوال ،روت رو بر روی رام رسمی میخای انجام بدی دیگه؟!

این دوست ما راست میگن دسترسی روت برای همه ی برنامه ها موجود نیست مثل این میمونه که ناقص روت کرده باشی..مثل برنامه های ES file explorer یا game killer ... و ضمنا روت از طریق CFroot با اودین ورژن 3.09 و 3.07 هم ممکن نیست.رام رسمی 4.4.2 و مدل n9005 هستش. وقتی با اودین فلش میکنم گوشی بالا نمیاد و ارور warranty میده که بجز فلش کردن ریکاوری cmw 6.0.4.7 یا stock recovery راه دیگه ای واس درست کردنش نیس. و همچنین stock recovery گوشی هم اگه فلش کنیم بالا نمیاره... خوب مشکل چیه ؟ SuperSu ورژن آخر یعنی 1.94 هستش... با این توضیحاتی که دادید مشکل حل نشد چی کار کنم؟ با تشکر

-<Sal3H>-
20-04-2014, 23:37
این دوست ما راست میگن دسترسی روت برای همه ی برنامه ها موجود نیست مثل این میمونه که ناقص روت کرده باشی..مثل برنامه های ES file explorer یا game killer ... و ضمنا روت از طریق CFroot با اودین ورژن 3.09 و 3.07 هم ممکن نیست.رام رسمی 4.4.2 و مدل n9005 هستش. وقتی با اودین فلش میکنم گوشی بالا نمیاد و ارور warranty میده که بجز فلش کردن ریکاوری cmw 6.0.4.7 یا stock recovery راه دیگه ای واس درست کردنش نیس. و همچنین stock recovery گوشی هم اگه فلش کنیم بالا نمیاره... خوب مشکل چیه ؟ SuperSu ورژن آخر یعنی 1.94 هستش... با این توضیحاتی که دادید مشکل حل نشد چی کار کنم؟ با تشکر
به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=324524) مراجعه کنید