PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] رفع مشکل not registered on network بعد از آپدیت گوشی galaxy s3

amirkona
17-01-2014, 01:11
سلام دوستان بعضی موقع ها ممکن است وقتی گوشی رو به اندورید 4.3 آپدیت میکنی سریال گوشی میپره و نمیتونی تماسی با گوشی بگیری
موقع تماس با گوشی اخطار not registered on network روبه رو میشوید
برای حل این مشکل از مودم ها و کرنل هایی که براتون گذاشتم در ریکاوری نصب کنید مشکلتون حل میشود.

کرنل GML2
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vRNNy7N4tH/gml2-kernel.zip

کرنل GMK6
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/yLFNHoR5Un/xxugmk6-kernel.zip

کرنل UFMJ9
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Hko1X75Uvo/xxufmj9-kernel.zip

مودم BUUGMJ3
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/uxzhufhF-N/buugmj3-modem.zip

مودم EMG4
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/MmNNezNBL3/emg4-modem.zip

مودم XEMC2
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2ON6SE3k5O/xxemc2-modem.zip

مودم UGMK6
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/9Bp9XT1BZy/xxugmk6-modem.zip

kian.s
17-01-2014, 13:53
ببخشید رو cm 11 temasek بعضی مواقع انتن میپره
میشه از اینا استفاده کرد؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sherytto
18-01-2014, 03:48
من با فایلهای بالا هم مشکلم حل نشد
لامصب وای فای پیرم کرده:bw:
هر کاری میکنم یهو قطع میشه و unstable هست

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
البته دوستان دیگر هم این مشکل رو دارند

مصطفی1362
18-01-2014, 08:56

سلام من هم مشکل قطعی وای فای بعد از نصب کاستوم رام داشتم به راهنمایی یکی از دوستان مگا وایپ کردم گوشی رو واز نو یه رام نصبیدم وای فای استیبل شد اگه مقدوره شماهم امتحان کن

Sherytto
18-01-2014, 13:47
سلام من هم مشکل قطعی وای فای بعد از نصب کاستوم رام داشتم به راهنمایی یکی از دوستان مگا وایپ کردم گوشی رو واز نو یه رام نصبیدم وای فای استیبل شد اگه مقدوره شماهم امتحان کن

ممنونم
امتحان میکنم خبر میدم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

matador5550
18-01-2014, 14:17
الان که بدتر شد ، من این کرنل رو فلش زدم :
BUUGMJ3
الان جای آنتن گوشیم یه دایره اومد با یه خط وسطش بعدش IMEI من زده :
null / null
قبلش IMEI گوشیم درست بود

Sherytto
18-01-2014, 15:21
با مگا وایپ و نصب رام رسمی هم باز مشکل Unstable wifi رو دارم
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

amirkona
18-01-2014, 17:36
الان که بدتر شد ، من این کرنل رو فلش زدم :
BUUGMJ3
الان جای آنتن گوشیم یه دایره اومد با یه خط وسطش بعدش IMEI من زده :
null / null
قبلش IMEI گوشیم درست بود

اون یکی کرنل هارو نصب کن درست میشه

amirkona
18-01-2014, 17:39

الان شما باز مشکل not registered on network رو دارین؟

Sherytto
18-01-2014, 23:57
من الان برگشتم به 4.2.1 حالا آنتن دارم ولی وای فای فقط کنار مودم دیتا داره میرم تو اطلاق تعطیل میشه
کسی فکری به ذهنش میرسه؟

milad_m2
07-02-2014, 17:07
سلام دوستان، منم دیروز گوشیمو آپدیت کردم و با این مشکل مواجه شدم. از اونجایی هم که تو اندروید تازه کارم نمیدونم اون فایلایی که بالا گذاشتین و چطوری باید نصب کنم رو گوشی :( ممنون می شم کمکم کنین

BONZA
07-02-2014, 18:50
من الان برگشتم به 4.2.1 حالا آنتن دارم ولی وای فای فقط کنار مودم دیتا داره میرم تو اطلاق تعطیل میشه
کسی فکری به ذهنش میرسه؟

گارانتی!!!!با تفاسیر شما فقط میشه گفت سخت افزار گوشیتون مشکل داره...چیزی شبیه به مشکل شمارو روی 5S داشتم

Sherytto
07-02-2014, 19:28
گارانتی!!!!با تفاسیر شما فقط میشه گفت سخت افزار گوشیتون مشکل داره...چیزی شبیه به مشکل شمارو روی 5S داشتم

فرستادم...

BONZA
08-02-2014, 03:31

فرستادم...

ایشالا که درست میشه..البته گوشی من بعد یه زمین خوردن شدید مشکل دار شد...شاید برای شما هم زمین خورده یا برق منطقه شما اون رو مشکل دار کرده...سعی کنید از محافظ برق استفاده کنید

milad_m2
08-02-2014, 11:28
دوستان میشه به منم کمک کنین؟ چطوری می تونم این فایلارو تو ریکاوری نصب کنم ؟ :(

amirkona
09-02-2014, 19:43

شما اول ریکاوری رو برای گوشیتون نصب کنید بعد کرنل و مودم ها رو ب روی گوشیتون بریزید و از طریق ریکاوری نصب کنید

drhossein
14-02-2014, 17:46
من رامم امارات4.3هستش و ای مشکل رو داشتم به پیشنهاد دوستان یک مودمو GMK6ویک کرنل GMK6نصب کردم حل شد

drhossein
14-02-2014, 17:49
دوست عزیز شما اول به این تاپیک یه سری بزنیدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343تو این تاپیک نحوه ریکاوری نصب کردن رو زده بعد تو ادامش هم زده چطوری می شه فایل رو چطور تو ریکاوری نصب کنی

saeed-00
17-02-2014, 23:22
ممنون.من کلی از این سایت اون سایت مطلب جمع کردم اخر این سایت کار منو راه انداخت

saeed-00
17-02-2014, 23:32
سلام دوستان، منم دیروز گوشیمو آپدیت کردم و با این مشکل مواجه شدم. از اونجایی هم که تو اندروید تازه کارم نمیدونم اون فایلایی که بالا گذاشتین و چطوری باید نصب کنم رو گوشی :( ممنون می شم کمکم کنین

دوست گلم شما باید ابتدا گوشیتونو روت کنید.
بعد اون باید گوشیتونو به حالت ریکاوری ببرید.
بعد این فایل های زیپی رو که دریافت کردید تو حافظه اکسرنال یا همون رمتون بریزید بعد گوشیتونو به حالت ریکاوری ببرید(دکمه هوم+ولوم بالا+روشن/خاموش)بع از اون جا این فایل ها رو نصب کنید.
سوالی بود در خدمتم

amirkona
18-02-2014, 20:34
ریکاوری فیلز برای گوشی s3
اول این ریکاوری رو در اودین برای گوشی نصب کنید بعد از مودم و کرنل های شده رو در ریکاوری نصب کنید

ریکاوری فیلز رو دانلود کنید بعد در قسمت ap یا همون PDA قرار دهید بعد گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرید و استارت رو بزنید تمام
حالا میتونین مودم و کرنل های پچ شده رو نصب کنید تا مشکل آنتن دهی گوشیتون برطرف شه
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wSMBtFXx_J/philz-touch-6.00-.8-i9300-.tar-.rar

vahid abd
02-03-2014, 13:41
سلام به همه دوستان.من به یه مشکلی برخورد کردم خواهشا کمک کنید تا درستش کنم.نمیدونم به گوشیم چی شده دیروز خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم یه کادر مستطیلی روی صفحه اصلی (touchwiz) میاره که به رنگ زرد اطلاعات مربوط به گوشیرو داخلش نوشته.بعد دیدم آنتن و imei هم کلا رفته.از فایل efs هم بکاپ ندارم.ورژن اندروید هم به 4.0.4 و 4.1.2 و 4.2.2 دانگرید کردم ولی بازم نشد.2,3 تا ورژن متفاوت 4.3 روش فلش زدم ولی متاسفانه نه imei و نه آنتن برگشت و نه اون کادر مستطیلی از صفحه میره!!!حتی چندتا مودم و کرنل (Patched_I9300XXUGMK6_Kernel وPatched_BUUGMJ3_modem) هم بهش زدم ولی بازم نشد.موندم چیکارش کنم؟!!وقتی هم کلید پاور رو میگیرم صفحه مربوط به حالت پرواز یا ریستارت نمیاد مستقیم خاموش میشه,وقتی هم ریسیت فکتوری میزنم وقتی گوشی بالا میاد مستقیم به صفحه touchwiz میره دیگه اون تیکای مقدماتی و اینجور چیزارو نمیاره!!!!!من دقیقا باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشه؟؟؟

amirkona
02-03-2014, 20:04
سلام به همه دوستان.من به یه مشکلی برخورد کردم خواهشا کمک کنید تا درستش کنم.نمیدونم به گوشیم چی شده دیروز خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم یه کادر مستطیلی روی صفحه اصلی (touchwiz) میاره که به رنگ زرد اطلاعات مربوط به گوشیرو داخلش نوشته.بعد دیدم آنتن و imei هم کلا رفته.از فایل efs هم بکاپ ندارم.ورژن اندروید هم به 4.0.4 و 4.1.2 و 4.2.2 دانگرید کردم ولی بازم نشد.2,3 تا ورژن متفاوت 4.3 روش فلش زدم ولی متاسفانه نه imei و نه آنتن برگشت و نه اون کادر مستطیلی از صفحه میره!!!حتی چندتا مودم و کرنل (Patched_I9300XXUGMK6_Kernel وPatched_BUUGMJ3_modem) هم بهش زدم ولی بازم نشد.موندم چیکارش کنم؟!!وقتی هم کلید پاور رو میگیرم صفحه مربوط به حالت پرواز یا ریستارت نمیاد مستقیم خاموش میشه,وقتی هم ریسیت فکتوری میزنم وقتی گوشی بالا میاد مستقیم به صفحه touchwiz میره دیگه اون تیکای مقدماتی و اینجور چیزارو نمیاره!!!!!من دقیقا باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشه؟؟؟

این مشکل از دانگرید کردن به ورژنهای پایین و بعضی وقتها موقع آپدیت کردن به وجود میاد سریال گوشی شما پریده اگه از پوشه efs بکاپ داشتین درست میشد
مشکل شما با باکس درست میشه که هزینه زیادی داره حدود 120 شایدم بیشتر کل به مرام تعمیر کارست ک چقد ازت بگیره

mpa_860
25-03-2014, 09:34
سلام من بالاخره تونستم رام گوشیمو از 4.3 به 4.1.2 تقییر بدم ولی موقعه تماس ارور (ثبت نشده روی شبکه ) رو میده لطفا کمک کنید

ahmad.rajabi
27-03-2014, 14:50
با سلام خدمت دوستان من مشکل not registered on network داشتم
اول رام 4.3 ایتالیا رو فلش زدم
بعدش از طریق ادین توسط فایل CF-Root-SGS3-v6.4 گوشی رو روت کردم
بعد از این مرحله از طریق ریکاوری کرنل XXUGMK6 و مودم XXUGMK6 رو نصب کردم.
مشکل کاملا حل شد و گوشی سیم کارت رو به راحتی شناخت.

reza_ep
11-04-2014, 23:15
با سلام خدمت دوستان من مشکل not registered on network دارم
رام 4.3 ترکیه فلش زدم با این مشخصات TUR-I9300XXUGNB6
IMEI گوشی ام اوکیه null یا 0049 یا 0000 نیست. آنتن هم هست و تغییر می کنه اما خب موقع تماس پیغام not registered on network میده گوشی
یکی دو تا از دوستان تا اینجا زحمت کشیدن و راهنمایی کردن اما نمی دونم چه مودم و کرنلی فلش بزنم
کسی هست دقیق ما رو راهنمایی بکنه ؟
گوشی کس دیگه ای هستش و زیاد نمی تونم روش تست بکنم

reza_ep
12-04-2014, 09:21
با سلام خدمت دوستان من مشکل not registered on network دارم
رام 4.3 ترکیه فلش زدم با این مشخصات TUR-I9300XXUGNB6
IMEI گوشی ام اوکیه null یا 0049 یا 0000 نیست. آنتن هم هست و تغییر می کنه اما خب موقع تماس پیغام not registered on network میده گوشی
یکی دو تا از دوستان تا اینجا زحمت کشیدن و راهنمایی کردن اما نمی دونم چه مودم و کرنلی فلش بزنم
کسی هست دقیق ما رو راهنمایی بکنه ؟
گوشی کس دیگه ای هستش و زیاد نمی تونم روش تست بکنم

از طریق ریکاوری کرنل XXUGMK6 و مودم XXUGMK6 رو نصب کردم.

miladdl
03-05-2014, 11:44
شما قبلا گوشیتون بوت پرونده بود و ترمیم شده این مشکل هم واسه همینه به یک تعمیر کار تخصصی مراجعه کنید

Hosein61t
14-05-2014, 22:40

ممنون
منم دقیقاً شرایط شما رو داشتم
مشکلم با توضیحات شما حل شد.
ایول:dn:

rasool_00
23-05-2014, 09:27
سلام.
من دنبال مودک مربوط به کرنل Stock_I9300XXUGNA5 هستم.ممنون میشم لینکشو بگزارید.

rasool_00
23-05-2014, 09:28
سلام.من دنبال مودم این کرنل هستم Stock_I9300XXUGNA5
ممنون میشم لینکشو بگزارید.

amirkona
23-05-2014, 10:35
سلام.
من دنبال مودک مربوط به کرنل Stock_I9300XXUGNA5 هستم.ممنون میشم لینکشو بگزارید.

شما چون مشکل ثبت نشدن سیم کارت روی شبکه دارین فقط همین مودم و کرنلها ک پست اول هستند پچ شدند.کرنل و مودمهای جدید پچ نشدند.از پست اول کرنل و مودم mk6رو دانلود و از طریق ربکاروری نصب کنید مشکلتون حل میشه.بحز این راه فک نکنم راه دیگه ای باشه!@@

Sent from my GT-I9300

Sirdash
27-05-2014, 19:09
با سلام من یه گوشی دارم GT-i9305 همون samsung s3 Lte
الان
1-انتن نداره
2-بیس باند unknown
3-imei unknown هست
کسی میتونه منو کمک کنه
با تشکر

erfan666
29-05-2014, 18:24
سلام من رام کشور قزاقستان ریختم با راهنمایی دوستان مشگل سیم کارتمم حل شد الان سیم کارت میشناسه فقط زبان فارسی نداره اینم راهنماییم کنید ممنون میشم:dn:

amirkona
29-05-2014, 20:01
سلام من رام کشور قزاقستان ریختم با راهنمایی دوستان مشگل سیم کارتمم حل شد الان سیم کارت میشناسه فقط زبان فارسی نداره اینم راهنماییم کنید ممنون میشم:dn:

دو راه دارین 1.گوشیتون رو روت کنید و با برنامه Language Enabler زبان فارسی رو فعال کنید.
2.رام امارات یا ترکیه رو دانلود و نصب کنید ک دارای زبان فارسی هستند.

erfan666
31-05-2014, 22:36
سلام من رام گوشیم عوض کردم مشگل انتنم برطرف شده میتونم تماس بگیرم فقط سریال گوشیم پریده به نظرتون مشگلی پیش میاد؟؟؟
ضمنا رامم کشور ترکیه است
usb on the go کار نمیکنه راه حلش چیه؟

hype!
20-07-2014, 12:19
سلام. ممنون از ساپورت خوب سایت.
من رو چندتا رام این مودم و کرنل رو زدم. مشکل حل نشد. هنوز قفل شبکه داره.
لطفا کسی که زده درست شده بهم بگه رو چه رامی امتحان کرده که منم دانلود کنم. ممنون.

paprika 1
21-07-2014, 09:45
سلام. ممنون از ساپورت خوب سایت.
من رو چندتا رام این مودم و کرنل رو زدم. مشکل حل نشد. هنوز قفل شبکه داره.
لطفا کسی که زده درست شده بهم بگه رو چه رامی امتحان کرده که منم دانلود کنم. ممنون.
سلام
قضیه قفل شبکه مربوط میشه به گوشی هایی که تحت اپراتور خاص هستن و برای داشتن آنتن باید آنلاک بشن
الان مشکل شما دقیقا چیه؟گوشیتون قفل شبکه ست یا دانگرید کردین و نه آنتن دارین نه سریال؟

hype!
21-07-2014, 22:34
سلام
قضیه قفل شبکه مربوط میشه به گوشی هایی که تحت اپراتور خاص هستن و برای داشتن آنتن باید آنلاک بشن
الان مشکل شما دقیقا چیه؟گوشیتون قفل شبکه ست یا دانگرید کردین و نه آنتن دارین نه سریال؟

سلام.
گوشی از بدوش قفل شبکه بوده. مث اینکه تحت اپراتور خاصیه. طوریه که وقتی روشن میکنم ازم قفل شبکه رو میخواد. وقتی گزینه skip رو میزنم گوشی بالا میاد .انتن داره ولی موقع تماس میزنه در شبکه ثبت نشده.
سریال هم داره. مشکلی ازون لحاظ نداره.
نمیدونم کاری میشه کرد یا فقط باید آنلاک فکتوری کرد؟

paprika 1
22-07-2014, 00:55
سلام.
گوشی از بدوش قفل شبکه بوده. مث اینکه تحت اپراتور خاصیه. طوریه که وقتی روشن میکنم ازم قفل شبکه رو میخواد. وقتی گزینه skip رو میزنم گوشی بالا میاد .انتن داره ولی موقع تماس میزنه در شبکه ثبت نشده.
سریال هم داره. مشکلی ازون لحاظ نداره.
نمیدونم کاری میشه کرد یا فقط باید آنلاک فکتوری کرد؟
بله با باکس میشه آنلاکش کرد شما به یه تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید درستش میکنه براتون

peyman_12
02-08-2014, 19:27
دوستان گوشی s3 رو رام رسمی با odin زدم , الان مشکل ثبت نشدن روی شبکه داره , رامش 4.3 هست مال ترکیه , قبلا روی s3 دیگه ای زدم مشکل نداشته ولی روی این به مشکل برخورد !
چیکارش میشه کرد ؟؟؟

paprika 1
02-08-2014, 20:04
دوستان گوشی s3 رو رام رسمی با odin زدم , الان مشکل ثبت نشدن روی شبکه داره , رامش 4.3 هست مال ترکیه , قبلا روی s3 دیگه ای زدم مشکل نداشته ولی روی این به مشکل برخورد !
چیکارش میشه کرد ؟؟؟
احتمالا گوشیتون لاک شبکه ست
مدل گوشیتون چیه؟ روی جعبه یا تو دانلودینگ چی مینویسه مدل رو؟

peyman_12
03-08-2014, 09:46
احتمالا گوشیتون لاک شبکه ست
مدل گوشیتون چیه؟ روی جعبه یا تو دانلودینگ چی مینویسه مدل رو؟
مدل دقیقش gt-i9300 ؛ قبل از اینکه رام بزنم مشکل نداشت و آنتش میومد

paprika 1
03-08-2014, 12:03
مدل دقیقش gt-i9300 ؛ قبل از اینکه رام بزنم مشکل نداشت و آنتش میومد
مدلش که درسته ممکنه چون مودم رو دانگرید کرده باشین این مشکل پیش اومده باشه شما از بخش رامها تاپیک رامهای رسمی آخرین بیس رو دانلود وفلش بزنین ببینین درست میشه یا نه

jamili1376
09-08-2014, 20:58
سلام
من این روش رو رفتم و سیم رو هم حتی میشناسه (تو قسمت ستینگ*)
ولی بازم میزنه emergency call تو نوار نوتیفیکیشن و بازم موقع تماس not registered on networ
مشکل چیه؟؟؟؟؟

paprika 1
09-08-2014, 23:25
سلام
ولی بازم میزنه emergency call تو نوار نوتیفیکیشن و بازم موقع تماس not registered on networ
مشکل چیه؟؟؟؟؟
تو بخش سوالات و مشکلات جواب دادم

drhossein
13-08-2014, 21:18
سلام
مشکل چیه؟؟؟؟؟
من رامم امارات4.3هستش و ای مشکل رو داشتم به پیشنهاد دوستان یک مودمو GMK6ویک کرنل GMK6نصب کردم حل شد

دوست عزیز شما اول به این تاپیک یه سری بزنیدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343تو (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343%D8%AA%D9%88)
این تاپیک نحوه ریکاوری نصب کردن رو زده بعد تو ادامش هم زده چطوری می شه فایل رو چطور تو ریکاوری نصب کنی

afagh11943
14-08-2014, 15:07
اقا دمتو ن گرم مشکلم حل شد
من رامم امارات4.3هستش و این مشکل رو داشتم به پیشنهاد دوستان یک مودمو GMK6ویک کرنل GMK6نصب کردم حل شد
البته سریال گوشیم نپریده بود
واقعا سایتتون عالیه

mehsad89
15-08-2014, 02:12
سلام دوستان عزیز بنده روی گوشیم کاستوم رام ارچی دروید نصب کردم که به محض ورود به برنامه انتم متاسفانه پرید ولی سریال نامبر و کد imei پاک نشده بود اول از همه کاستوم رام که اصلا از محیطش خوشم نیمد واقعا بیخود بود من قبلا مشورت گرفته بودم گفتند بهترینه به هر جهت پاکش کردم و برگشتم به کاستوم رام سیانوژن 4.4 کیت کت ولی بازم انتن نداشتم پیگیر مشکلم تو انجمن ها پند تا مودم فلش زدم مخصوص گوشیم بود که متاسفانه با فلش زدن یه مودم کد imei و بیس باند گوشیمم پاک شد خلاصه با خوندن این تایپک کرنل XXUGMK6 و مودم XXUGMK6 رو فلش زدم از ریکاوری و ریبوت دستگاه که گوشیم در لوگوی سیانوژن مود موند و رام بالا نیمد پند بار ریبوت کردم بازم نیمد رفتم داخل ریکاوری و وایپ کامل کردم و حتی رامم را هم پاک کردم و دوباره از اول رام کاستوم سیانوژن را فلش زده و ریبوت کردم خوشبختانه پس از اینکه رام بالا اومد انتنم برگشته بود و کد imei هم برگشت.خواستم تجربیاتم را در اختیار دوستان قرار دهم از مدیر و دوستانم در این انجمن سپاسگذارم :ag:

paprika 1
15-08-2014, 11:00
سلام دوستان عزیز بنده روی گوشیم کاستوم رام ارچی دروید نصب کردم که به محض ورود به برنامه انتم متاسفانه پرید ولی سریال نامبر و کد imei پاک نشده بود اول از همه کاستوم رام که اصلا از محیطش خوشم نیمد واقعا بیخود بود من قبلا مشورت گرفته بودم گفتند بهترینه به هر جهت پاکش کردم و برگشتم به کاستوم رام سیانوژن 4.4 کیت کت ولی بازم انتن نداشتم پیگیر مشکلم تو انجمن ها پند تا مودم فلش زدم مخصوص گوشیم بود که متاسفانه با فلش زدن یه مودم کد imei و بیس باند گوشیمم پاک شد خلاصه با خوندن این تایپک کرنل XXUGMK6 و مودم XXUGMK6 رو فلش زدم از ریکاوری و ریبوت دستگاه که گوشیم در لوگوی سیانوژن مود موند و رام بالا نیمد پند بار ریبوت کردم بازم نیمد رفتم داخل ریکاوری و وایپ کامل کردم و حتی رامم را هم پاک کردم و دوباره از اول رام کاستوم سیانوژن را فلش زده و ریبوت کردم خوشبختانه پس از اینکه رام بالا اومد انتنم برگشته بود و کد imei هم برگشت.خواستم تجربیاتم را در اختیار دوستان قرار دهم از مدیر و دوستانم در این انجمن سپاسگذارم :ag:
شخصا هیچوقت کاستوم رامهای بیس سیانوژن و امنی و miui رو به هیچ کسی پیشنهاد نمیکنم چون هم از باگ هاشون اطلاع دارم هم میدونم که خیلی وقتها خیلی از گوشی ها رو به فنا دادن
اما اشتباه شما دوست عزیز اینجا بوده که مشکلتونو مطرح نکردین و سرخود مودم و کرنل ها رو فلش زدین که باعث بریک شدن گوشی و پریدن سریال نامبر گوشی شده باز جای شکرش باقیه که هاردبریک نشده گوشیتون.
کرنل های
XXUGMK6 مخصوص رامهای رسمی هستن نه کاستوم رامهای بیس سیانوژن!!! به همین خاطر بوده که رامتون بالا نمیومده شما باید یه رام رسمی فلش می زدید و این مودم و کرنل رو روش فلش میزدین تا بالا بیاد به همین راحتی و نیاز به اون همه دردسر نبود.من جای شما باشم دیگه طرف کاستوم رامهای بیس سیانوژن و امنی و ... نمیرم.
به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون

mehsad89
15-08-2014, 13:22
شخصا هیچوقت کاستوم رامهای بیس سیانوژن و امنی و miui رو به هیچ کسی پیشنهاد نمیکنم چون هم از باگ هاشون اطلاع دارم هم میدونم که خیلی وقتها خیلی از گوشی ها رو به فنا دادن
اما اشتباه شما دوست عزیز اینجا بوده که مشکلتونو مطرح نکردین و سرخود مودم و کرنل ها رو فلش زدین که باعث بریک شدن گوشی و پریدن سریال نامبر گوشی شده باز جای شکرش باقیه که هاردبریک نشده گوشیتون.
کرنل های
XXUGMK6 مخصوص رامهای رسمی هستن نه کاستوم رامهای بیس سیانوژن!!! به همین خاطر بوده که رامتون بالا نمیومده شما باید یه رام رسمی فلش می زدید و این مودم و کرنل رو روش فلش میزدین تا بالا بیاد به همین راحتی و نیاز به اون همه دردسر نبود.من جای شما باشم دیگه طرف کاستوم رامهای بیس سیانوژن و امنی و ... نمیرم.
به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون

ممنونم از راهنماییتون رام پرسرعت و باطری کم مصرف برای اس ۳ چه رامی فلش بزنم؟

paprika 1
15-08-2014, 14:07
ممنونم از راهنماییتون رام پرسرعت و باطری کم مصرف برای اس ۳ چه رامی فلش بزنم؟

رام کلا سلیقه ایه و البته توقعاتی که شما از رامهای اس3 دارید همه با هم نمیشن مثلا رامهای رسمی پایدارن و مصرف پایینتر از بقیه رو دارن ولی سریع نیستن مثل سیانوژن ها
من رام رسمی رو پیشنهاد میدم البته ظاهرا کاستوم رام زیر هم رام خوبیه
کاستوم رام efeXTREME Lite بیس اندروید 4.3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=330942)

pouya_sat
21-08-2014, 17:46
سلام خسته نباشید
روی رام 4.1.2 مشکل آنتن دهی دارم چطوری حلش کنم؟

paprika 1
21-08-2014, 19:40
سلام خسته نباشید
روی رام 4.1.2 مشکل آنتن دهی دارم چطوری حلش کنم؟
سلام
اصلا آنتن ندارید یا اینکه آنتن دهی گوشی کم و زیاد میشه؟

peyman_12
01-09-2014, 20:14
دوستان یه سامسونگ s3 مثل دفعه قبل از 4.12 به 4.3 آپدیت کردم ؛ بازم مشکل ثبت نشدن روی شبکه داره ؛ دفعه قبل رام عراق رو زدم مشکل حل شد ؛ اما این یکی چند تا رام , عراق و ترکیه و گرجستان و CHO-I9300UBUGNG1-20140807153149 v رو زدم ولی نشد که نشد ؛ تو odin mode هم مینویسه custum binary download : yes 2 count
شماره مدلش هم i9300 هست و هیچ حرفی بعدش نداره ؛

paprika 1
02-09-2014, 08:45
دوستان یه سامسونگ s3 مثل دفعه قبل از 4.12 به 4.3 آپدیت کردم ؛ بازم مشکل ثبت نشدن روی شبکه داره ؛ دفعه قبل رام عراق رو زدم مشکل حل شد ؛ اما این یکی چند تا رام , عراق و ترکیه و گرجستان و CHO-I9300UBUGNG1-20140807153149 v رو زدم ولی نشد که نشد ؛ تو odin mode هم مینویسه custum binary download : yes 2 count
یه مودم و کرنل mk6 یا mg4 رو فلش بزنین درست میشه

peyman_12
02-09-2014, 10:51
یه مودم و کرنل mk6 یا mg4 رو فلش بزنین درست میشه

آقا شرمنده ؛ لینکش رو پیدا نمیکنم !

paprika 1
03-09-2014, 07:55
آقا شرمنده ؛ لینکش رو پیدا نمیکنم !
الان تو مسافرتم و با گوشی بالام متعصفانه نمیتونم لینک براتون بذارم

peyman_12
03-09-2014, 10:46
الان تو مسافرتم و با گوشی بالام متعصفانه نمیتونم لینک براتون بذارم

این رام رو زدم که mk6 هست واسه ترکیه اس ولی نشد
I9300XXUGMK6_I9300OJVGML1_I9300XXUGMK6_HOME.tar

ehsan2004
03-09-2014, 17:51

به رام اولی که داشتید برگردید
بیسش را پیدا کنید
بعد ورژن اپدیت شده همون بیس را پیدا کنید و بزنید رو گوشی
اوکی میشه

peyman_12
03-09-2014, 20:06
به رام اولی که داشتید برگردید
بیسش را پیدا کنید
بعد ورژن اپدیت شده همون بیس را پیدا کنید و بزنید رو گوشی
اوکی میشه
ممنون از راهنمایی همه دوستان !
نمیدونم رام اولش چه بیسی بوده !!!
تا الان چند تا رام و مودم مختلف روش تست زدم ولی جواب نمیده !! اگه برگردم رو 4.1.2 با هر بیلد نامبری که باشه درست نمیشه ؟؟؟

paprika 1
05-09-2014, 22:40
ممنون از راهنمایی همه دوستان !
نمیدونم رام اولش چه بیسی بوده !!!
تا الان چند تا رام و مودم مختلف روش تست زدم ولی جواب نمیده !! اگه برگردم رو 4.1.2 با هر بیلد نامبری که باشه درست نمیشه ؟؟؟
برگردید رو همون 4.1.2 و مودم های مخصوص اون بیس رو امتحان کنید ببینید کدوم جواب میدن

طلا
07-09-2014, 13:09

ممنونم از راهنماييت مشكل منم با توضيحات شما حل شد..

badeyeh
04-10-2014, 17:13
دوستان این کادر زرد رنگ روی صفحه رو چه جوری ازبین ببرم.پوشه efs رو چندین بار حذف و ریستور کردم.آنتن دارم imei هم درسته.تو کاستوم رامها مشکلی نیست ولی رسمی این کادر هستش.

paprika 1
04-10-2014, 18:02
دوستان این کادر زرد رنگ روی صفحه رو چه جوری ازبین ببرم.پوشه efs رو چندین بار حذف و ریستور کردم.آنتن دارم imei هم درسته.تو کاستوم رامها مشکلی نیست ولی رسمی این کادر هستش.

یه مودم و کرنل mk6 یا mg4 رو فلش بزنین ببین درست میشه یا نه اگه نشد برگرد روی همون رامی که بکاپ efs رو گرفتی و اونجا بکاپ رو ریستور کن

12250
05-10-2014, 18:09
سلام
خسته نباشید
من هم به همین مشکل خوردم
رام گوشی 4.1.2 هست،بیلد jzo54k.i9300xxema2
کلا انتن نداره
چه باید بکنم؟
ّایا با ارتقاء به 4.3 این مشکل حل میشه؟
و اگه باید از مودم و کرنل های این پست استفاده کنم از کدمش باید استفاده کنم؟
ممنون از راهنماییتون

paprika 1
05-10-2014, 19:28
سلام
خسته نباشید
من هم به همین مشکل خوردم
رام گوشی 4.1.2 هست،بیلد jzo54k.i9300xxema2
کلا انتن نداره
چه باید بکنم؟
ّایا با ارتقاء به 4.3 این مشکل حل میشه؟
و اگه باید از مودم و کرنل های این پست استفاده کنم از کدمش باید استفاده کنم؟
ممنون از راهنماییتون
سلام
اگه از پوشه efs روی رام 4.1.2 از قبل بکاپ دارید ریستور کنید تا آنتن برگرده ولی اگه ندارید به 4.3 ارتقا بدید و یه مودم و کرنل mk6 فلش بزنید درست میشه

12250
07-10-2014, 08:21
سلام
اگه از پوشه efs روی رام 4.1.2 از قبل بکاپ دارید ریستور کنید تا آنتن برگرده ولی اگه ندارید به 4.3 ارتقا بدید و یه مودم و کرنل mk6 فلش بزنید درست میشه

سلام
من رام گوشی رو به 4.3 ارتقا دادم و مودم و کرنل mk6 رو هم از ریکاوری نصب کردم اما باز حل نشد و مشکل پابرجاست.
دوستان لطفا راهنمایی کنید چه کنم تا مشکل حل بشه...

paprika 1
07-10-2014, 13:14
سلام
من رام گوشی رو به 4.3 ارتقا دادم و مودم و کرنل mk6 رو هم از ریکاوری نصب کردم اما باز حل نشد و مشکل پابرجاست.
دوستان لطفا راهنمایی کنید چه کنم تا مشکل حل بشه...
با یه سیمکارت دیگه امتحان کنید شاید مشکل از بد پانچ شدن سیمکارتتون باشه

12250
11-10-2014, 15:45
با یه سیمکارت دیگه امتحان کنید شاید مشکل از بد پانچ شدن سیمکارتتون باشه

سلام
سیم کارتای دیگه رو هم تست کردم جواب نگرفتم
دیگه نمیدونم چرا درست نمیشه؟؟

paprika 1
11-10-2014, 17:22
سلام
سیم کارتای دیگه رو هم تست کردم جواب نگرفتم
دیگه نمیدونم چرا درست نمیشه؟؟
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه چون قبلا هم از نزدیک همچین مشکلی رو دیدم
چی شد که آنتن گوشی پرید؟

shams_405
03-11-2014, 17:55
سلام دوستان...
گوشی من هم مشکل ثبت نشده روی شبکه رو داشت که البته IME سالم بود رام گوشیمم 4.3 برزیل I9300UBUGNI1 بود که بااستفاده از cfroot روتش کردم و از محیط ریکاوری مودم و کرنل GMK6 رو نصب کردم مشکلم کاملا حل شد ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز:df:

mohsen.asgari
21-12-2014, 21:53
سلام دوستای خوبم
من از رام 4.3 بک آپ از EFS دارم
خواستم بپرسم میشه برگردم 4.1.2 و از این بک آپ استفاده کنم و مشکل آنتنم درست بشه؟

uouo
21-01-2015, 03:07
من ترکیه پناهنده هستم دوستان میخاستم ببینم راهی هست که گوشیمو رجیستر کنم؟ s3 neo دارم لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

paprika 1
21-01-2015, 12:59
من ترکیه پناهنده هستم دوستان میخاستم ببینم راهی هست که گوشیمو رجیستر کنم؟ s3 neo دارم لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
تو یه تاپیک دیگه که سوال پرسیده بودید جوابتونو دادم به انجا مراجعه کنید

Ali_p30
25-01-2015, 00:28
سلام
من آنتن دارم ولی نمیتونم به نت وصل بشم!!!
APN هم ساختم ولی وصل نمیشه!!
رام 4 فایل هم زدم / رام فارسی هم زدم!!
بازم نشد که نشد!!
mobile network state رو میزنه disconnect !!!!
چه کنم!؟

paprika 1
25-01-2015, 00:46
سلام
من آنتن دارم ولی نمیتونم به نت وصل بشم!!!
APN هم ساختم ولی وصل نمیشه!!
رام 4 فایل هم زدم / رام فارسی هم زدم!!
بازم نشد که نشد!!
mobile network state رو میزنه disconnect !!!!
چه کنم!؟
مشکل از رامه
4فایله با پیت زدید؟

reza5267
01-02-2015, 20:35
سلام

اقا گوشی من یدفه رفتو تو لوگو گیر کرد
هرجا بردم گفت سخت افزاریه تا
با اودین و فایل I9300_Repair_efs.tar گوشی بالا اومد ولی not registered on network این اخطارو میده موقعع تماس با نصب رام جدید هم درست نشد

الان ب فایل مودم ک با اودین فلش میکنم failed میشه
<ID:0/014> Added!!
<ID:0/014> Odin v.3 engine (ID:14)..
<ID:0/014> File analysis..
<ID:0/014> SetupConnection..
<ID:0/014> Initialzation..
<ID:0/014> Get PIT for mapping..
<ID:0/014> Firmware update start..
<ID:0/014> SingleDownload.
<ID:0/014> modem.bin
<ID:0/014> NAND Write Start!!
<ID:0/014> Transmission Complete..
<ID:0/014> Now Writing.. Please wait about 2 minutes
<ID:0/014> FAIL!
<ID:0/014>
<ID:0/014> Receive Response from boot-loader
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

ی برنامه نصب کردم روت گوشی هم عوض شه البته تو همین تایپینگ لینک شده بود
کسی میتونه واضح و مورد ب مورد بگه چ کنم حل ش مشکلم البته خواهشن

paprika 1
02-02-2015, 14:38
سلام

اقا گوشی من یدفه رفتو تو لوگو گیر کرد
هرجا بردم گفت سخت افزاریه تا
با اودین و فایل I9300_Repair_efs.tar گوشی بالا اومد ولی not registered on network این اخطارو میده موقعع تماس با نصب رام جدید هم درست نشد

الان ب فایل مودم ک با اودین فلش میکنم failed میشه
<ID:0/014> Added!!
<ID:0/014> Odin v.3 engine (ID:14)..
<ID:0/014> File analysis..
<ID:0/014> SetupConnection..
<ID:0/014> Initialzation..
<ID:0/014> Get PIT for mapping..
<ID:0/014> Firmware update start..
<ID:0/014> SingleDownload.
<ID:0/014> modem.bin
<ID:0/014> NAND Write Start!!
<ID:0/014> Transmission Complete..
<ID:0/014> Now Writing.. Please wait about 2 minutes
<ID:0/014> FAIL!
<ID:0/014>
<ID:0/014> Receive Response from boot-loader
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

ی برنامه نصب کردم روت گوشی هم عوض شه البته تو همین تایپینگ لینک شده بود
کسی میتونه واضح و مورد ب مورد بگه چ کنم حل ش مشکلم البته خواهشن
چکارش کردید که اینجوری شد؟
رام نصب کردید یا خود به خود روی لوگو موند؟

reza5267
02-02-2015, 17:20
چکارش کردید که اینجوری شد؟
رام نصب کردید یا خود به خود روی لوگو موند؟
خود به خود روی لوگو موند

paprika 1
02-02-2015, 18:02
خود به خود روی لوگو موند
پس مشکل خراب شدن efs براتون پیش اومده
رامتون قبل از مشکلدار شدن بیس اندرویدش چند بود؟ 4.3 یا 4.1.2؟

reza5267
02-02-2015, 18:25
پس مشکل خراب شدن efs براتون پیش اومده
رامتون قبل از مشکلدار شدن بیس اندرویدش چند بود؟ 4.3 یا 4.1.2؟

اره مشکل EFS داشت
نمیدونم والله

الان I9300XXUGNB6_I9300OJVGNB3_I9300XXUGNA8_HOME.tar.md 5 روشه
اندروید 4.3

همه چیزش خوبه فقط همیم مشکل NOT REGISTERED ON NETWORKE میده
IMEI : 004999010640000/15

paprika 1
02-02-2015, 18:36
اره مشکل EFS داشت
نمیدونم والله

الان I9300XXUGNB6_I9300OJVGNB3_I9300XXUGNA8_HOME.tar.md 5 روشه
اندروید 4.3

همه چیزش خوبه فقط همیم مشکل NOT REGISTERED ON NETWORKE میده
IMEI : 004999010640000/15
این که نوشتی سریال واقعی خود گوشیه یا عوض شده؟
بکاپ از efs قبلیت نداری الان ریستورش کنی؟

reza5267
02-02-2015, 18:40
این که نوشتی سریال واقعی خود گوشیه یا عوض شده؟
بکاپ از efs قبلیت نداری الان ریستورش کنی؟

همین جدیدس

نه متاسفانه

paprika 1
02-02-2015, 18:44
همین جدیدس

نه متاسفانه
اگه سریال تغییر کرده که باید بدید با باکس واستون درستش کنن که فکر کنم حدود 200 تومن هزینه داره
از آموزش زیر کمک بگیرید شاید نیازی به باکس نباشه
[آموزش] ترمیم سریال 0049 در سامسونگ گلگسی اس3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=311012)

abbasaj
11-02-2015, 10:39
سلام دوستان من گوشی سامسونگ i9300 s3 دارم که از ورژن 4.3 به 4.1 دانگرید کردم البته بردم بیرون باکس زدن
الان آنتن گوشی پر ولی میزنه no registred on network وقتی دستیم میخوام شبکرو بزارم رو اپراتور گوشم یا اتوماتیک مشکلم حل نمیشه
لطفآ اگر بلد هستین کمکم کنید. سپاس از همه

AloneMan4060
11-02-2015, 11:30
سلام دوستان من گوشی سامسونگ i9300 s3 دارم که از ورژن 4.3 به 4.1 دانگرید کردم البته بردم بیرون باکس زدن
الان آنتن گوشی پر ولی میزنه no registred on network وقتی دستیم میخوام شبکرو بزارم رو اپراتور گوشم یا اتوماتیک مشکلم حل نمیشه
لطفآ اگر بلد هستین کمکم کنید. سپاس از همه
مودم 4.3رو رایت کنید اوکی میشه.با باکس z3xوsptهم قابل درست شدنه

abbasaj
11-02-2015, 13:08
مودم 4.3رو رایت کنید اوکی میشه.با باکس z3xوsptهم قابل درست شدنه

دوست عزیز ممنون ازکمکت مشکل نشناختن شبکرو درست کردم ولی هنوزم مثل قبل وقتی از اینترنت یا وای فای گوشی استفاده میکنم بعد از تقریبآ یک دقیقه
آنتن (کلا شبکه) تعطیل میشه و گوشی هنگ میکنه و رو صفحه گوشی نویز میوفته فکر میکنید مشکل از کجاست
البته باید بگم باطری گوشیم باد کرده میتونه ربط داشته باشه.

AloneMan4060
11-02-2015, 13:10
دوست عزیز ممنون ازکمکت مشکل نشناختن شبکرو درست کردم ولی هنوزم مثل قبل وقتی از اینترنت یا وای فای گوشی استفاده میکنم بعد از تقریبآ یک دقیقه
آنتن (کلا شبکه) تعطیل میشه و گوشی هنگ میکنه و رو صفحه گوشی نویز میوفته فکر میکنید مشکل از کجاست
البته باید بگم باطری گوشیم باد کرده میتونه ربط داشته باشه.
هنگ کردن خود به خود بعد فلش مربوط به مشکل در قسمته مودمه
تو نوت ۳کلا نمیشه باهاش کار کرد مودم مشکل داشته باشه

ALIAKBAR_692
14-02-2015, 03:57
با سلام و خسته نباشید
بعد از خواندن مطالب شما و انجام همه مراحل مشکل network not register رو حل کردم
خیلی از شما سپاسگزارم

ehsan.moolaei
22-02-2015, 19:51
آقا من یه s3 دارم همه اینکارا رو هم انجام دادم اون کرنل و مودم رو هم زدم ولی بازم not regfister میزنه چیکارش کنم؟؟؟ اندرویدمم 4.3 هست

paprika 1
22-02-2015, 22:53
آقا من یه s3 دارم همه اینکارا رو هم انجام دادم اون کرنل و مودم رو هم زدم ولی بازم not regfister میزنه چیکارش کنم؟؟؟ اندرویدمم 4.3 هست
از اول هم آنتن نداشتید یا بعد از فلش رام آنتنون پریده؟

1and1.r98.ir
28-06-2015, 11:19
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام : رمضان مبارک

اصل مطلب: گوشی i9300 با اندروید پایین وقتی وای فای رو میخواستم روشن کنم روشن نمیشد هیچ اروری هم داده نمیشد....
بعد اندروید 4.3 روی گوشی نصب کردم که هیچ مشکلی به جز بازم وای فای نداشت.
یکی از همکاران گفت این روشو برو i9300 4.3 network problem
اول CWM6.0.3.6-S3(I9300)_NONtouch.tar
دوم Patched_XXUFMJ9_kernel
سوم Patched_BUUGMJ3_modem

که پیش رفتم بازم وای فای روشن نشد.
فایل مودم (جدا از فایل های بالا) رو در قسمت مودم باکس روی گوشی رایت کردم بازم وای فای روشن نشد
اندروید 4.1.2 فلش کردم بازم نشد.

الان دوبازه 4.3 زدم

به راهنمایی سریع نیازمندم

1and1.r98.ir
28-06-2015, 13:53
چی چی شد؟
خبری نشد اقایان اساتید برچسته . مدیران .کاربران حرفه ای . بازماندگان جنگ جهانی دوم . بزرگواران؟

من مشتریم خیلی گیرهههه

من را دریابید لطفا

paprika 1
29-06-2015, 20:19
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام : رمضان مبارک

اصل مطلب: گوشی i9300 با اندروید پایین وقتی وای فای رو میخواستم روشن کنم روشن نمیشد هیچ اروری هم داده نمیشد....
بعد اندروید 4.3 روی گوشی نصب کردم که هیچ مشکلی به جز بازم وای فای نداشت.
یکی از همکاران گفت این روشو برو i9300 4.3 network problem
اول CWM6.0.3.6-S3(I9300)_NONtouch.tar
دوم Patched_XXUFMJ9_kernel
سوم Patched_BUUGMJ3_modem

که پیش رفتم بازم وای فای روشن نشد.
فایل مودم (جدا از فایل های بالا) رو در قسمت مودم باکس روی گوشی رایت کردم بازم وای فای روشن نشد
اندروید 4.1.2 فلش کردم بازم نشد.

الان دوبازه 4.3 زدم

به راهنمایی سریع نیازمندم
اگه بعد از کاهایی که انجام دادید ریست فکتوری هم کردید و درست نشده قطعا مشکل سخت افزاریه

aminmousavi86
09-07-2015, 10:25
با سلام خدمت دوستان

من گوشی Galaxy SIII - I9300 دارم که یه روز دیدم وقتی روشنش میکنم روی اون صفحه مشکی با لوگوی سامسونگ میمونه و نمیاد بالا، اون آهنگ ابتدای بوت گوشی های سامسونگ هم تا نصفه اجرا میشه و بعد قطع میشه

رفتم رام اوریجینال از سایت sammobile دانلود کردم و از طریق نرم افزار Odin ریختم رو گوشی ولی باز مشکل به قوت خودش باقیه

فقط یه رام اویجینال پیدا کردم تو همون سایت با این مشخصات:

I9300ZSALF1_I9300OZSALF1_BRI

و با Odin نصب کردم، گوشی بالا اومد با نوشته های چینی، بعد که زبون گوشی رو عوض کردم، ولی مشکلش الان اینه که سریال نامبر رو این شکلی میزنه:
null/null

و همچنین آنتن پرونده و پیغام میده:
Insert sim card

خواهشاً کمکم کنید چه کار میتونم بکنم؟؟؟

فقط همین تازگیا 350 تومن دادم واسه یه مشکلی که گفتن از eMMC و بردشه، دیگه نمیخوام بیشتر واسش هزینه کنم، خواهشاً راهنمایی کنید که چه کار میتونم خودم بدون هزینه واسش انجام بدم؟؟؟

ممنون میشم زود راهنماییم کنید

mojsolblu
09-07-2015, 23:11
با سلام خدمت دوستان

من گوشی Galaxy SIII - I9300 دارم که یه روز دیدم وقتی روشنش میکنم روی اون صفحه مشکی با لوگوی سامسونگ میمونه و نمیاد بالا، اون آهنگ ابتدای بوت گوشی های سامسونگ هم تا نصفه اجرا میشه و بعد قطع میشه

رفتم رام اوریجینال از سایت sammobile دانلود کردم و از طریق نرم افزار Odin ریختم رو گوشی ولی باز مشکل به قوت خودش باقیه

فقط یه رام اویجینال پیدا کردم تو همون سایت با این مشخصات:

و با Odin نصب کردم، گوشی بالا اومد با نوشته های چینی، بعد که زبون گوشی رو عوض کردم، ولی مشکلش الان اینه که سریال نامبر رو این شکلی میزنه:
null/null

و همچنین آنتن پرونده و پیغام میده:
Insert sim card

خواهشاً کمکم کنید چه کار میتونم بکنم؟؟؟

فقط همین تازگیا 350 تومن دادم واسه یه مشکلی که گفتن از eMMC و بردشه، دیگه نمیخوام بیشتر واسش هزینه کنم، خواهشاً راهنمایی کنید که چه کار میتونم خودم بدون هزینه واسش انجام بدم؟؟؟

ممنون میشم زود راهنماییم کنید
سلام. دوست عزیز منم امروز یه گوشی اومد زیر دستم که همین مورد رو داشت. سیمکارت ثبت نمیشد.
که :
1- رام 4.3 رسمی روش فلش کردم
2- روتش کردم ( با Vroot )
3- کاستوم ریکاوری ( recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar ) رو با اودین نصب کردم
4- کرنل kernel.XXUGMK6.zip و فایل مودم modem.XXUGMK6.zip رو دانلود کردم و با همون فرمت زیپ کپی کردم روی حافظه گوشی
5- گوشی رو خاموش کرده و به ریکاوری مود رفتم و از منوی ریکاوری به ترتیب کرنل و بعد مودم رو رایت کردم روی گوشی
در نهایت هم ریستارت کردم و مشکلم حل شد.
امیدوارم با این توضییحات هرچند کلی مشکل شما هم حل بشه
-------------------------
لینک دانلود کاستوم ریکاوری :

https://www.dropbox.com/s/5wjrb2enwvaqmkf/recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar
دانلود کرنل :

http://s6.uplod.ir:182/d/2k22sdoo4hvhuf6t26pnp5duwoqniyal2cden33qv6n6e4gz2g nfwnmc/kernel.XXUGMK6.zip
دانلود مودم :

http://s6.uplod.ir:182/d/2k22ydoo4hvhuf6t26pnjytmxrqrrzr2hwd5rkag47ublqvnam e5m53v/modem.XXUGMK6.zip

aminmousavi86
10-07-2015, 09:54
سلام. دوست عزیز منم امروز یه گوشی اومد زیر دستم که همین مورد رو داشت. سیمکارت ثبت نمیشد.
که :
1- رام 4.3 رسمی روش فلش کردم
2- روتش کردم ( با Vroot )
3- کاستوم ریکاوری ( recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar ) رو با اودین نصب کردم
4- کرنل kernel.XXUGMK6.zip و فایل مودم modem.XXUGMK6.zip رو دانلود کردم و با همون فرمت زیپ کپی کردم روی حافظه گوشی
5- گوشی رو خاموش کرده و به ریکاوری مود رفتم و از منوی ریکاوری به ترتیب کرنل و بعد مودم رو رایت کردم روی گوشی
در نهایت هم ریستارت کردم و مشکلم حل شد.
امیدوارم با این توضییحات هرچند کلی مشکل شما هم حل بشه
-------------------------
لینک دانلود کاستوم ریکاوری :

https://www.dropbox.com/s/5wjrb2enwvaqmkf/recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar
دانلود کرنل :

http://s6.uplod.ir:182/d/2k22sdoo4hvhuf6t26pnp5duwoqniyal2cden33qv6n6e4gz2g nfwnmc/kernel.XXUGMK6.zip
دانلود مودم :

http://s6.uplod.ir:182/d/2k22ydoo4hvhuf6t26pnjytmxrqrrzr2hwd5rkag47ublqvnam e5m53v/modem.XXUGMK6.zip

سلام خدمت دوست عزیز

فقط این چند مورد مونده:

1. لطف میکنید لینک یا عنوان اون رام 4.3 رسمی که تو مرحله 1 روی گوشی ریختید رو واسم بفرستید که منم دقیقاً همون رو بریزم رو گوشی

2. اون مراحلی که گفتید رو بلدم انجام بدم فقط مورد 2 رو یه توضیح بدید ممنون میشم. این که با vRoot روتش کردید یعنی چی و من دقیقاً چه کار باید بکنم تو این مرحله؟

3. همچنین لینک دانلود فایل های مودم و کرنل واسم کار نکرد و گویا لینک خراب شده، فقط کاستوم ریکاوری دانلود شد

ممنون میشم

mojsolblu
10-07-2015, 15:59
سلام.
1- رام 4.3 که استفاده کردم رام عربستان بوده KSA-I9300XXUGNB6-20140417194111.zip
2- نرم افزار Vroot رو از
http://dlgrandroid.ir/apps/q-u/vroot/iRoot%201.9.9.2(GrandRoid.ir).zip دانلود کنید. تیک USB Bebuge گوشیتون رو فعال کنید. نرم افزار Vroot رو اجرا کنید و گوشیتون رو به سیستم وصل کنید و پس از شناسایی گوشیتون روی گزینه ROOT کلیک کنید.
3- لینک مودم و کرنل مشکلی ندارن. تازه تست کردم. کد رو مارک کنید و اگه IDM ( اینترنت دانلود منیجر ) دارید Download Whit IDM رو بزنید

aminmousavi86
11-07-2015, 11:18
سلام.
1- رام 4.3 که استفاده کردم رام عربستان بوده KSA-I9300XXUGNB6-20140417194111.zip
2- نرم افزار Vroot رو از دانلود کنید. تیک USB Bebuge گوشیتون رو فعال کنید. نرم افزار Vroot رو اجرا کنید و گوشیتون رو به سیستم وصل کنید و پس از شناسایی گوشیتون روی گزینه ROOT کلیک کنید.
3- لینک مودم و کرنل مشکلی ندارن. تازه تست کردم. کد رو مارک کنید و اگه IDM ( اینترنت دانلود منیجر ) دارید Download Whit IDM رو بزنید

با سلام مجدد خدمت دوست عزیز و گرامیمون بابت پیگیری و پاسخ های سازنده شون

این مراحل رو کامل اجرا کردم، ولی بعد از نصب کرنل و مودم، گوشی که ریستارت شد دیگه بالا نیومد ولی برخلاف دفعات قبل صفحه کاملا مشکی بود بدون لوگوی سامسونگ.

گوشی رو بردم به حالت ریکاوری و wipe کردم دیتا و کش رو ولی فایده نداشت

بعدش گوشی رو بردم به حالت Downloading و با برنامه Odin شروع کردم به فلش کردن رام اوریجینال روی گوشی که بتونم گوشی رو بالا بیارم. اولش خوب پیش رفت ولی نمیدونم چرا وسط کار یکدفعه Failed شد و حالا اون Error معروف روی صفحه نقش بسته:
Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again
و با Kies هم نتونستم واسش کاری بکنم!

خواهشاً راهنمایی کنید دیگه چه بلایی میتونم سر گوشی بیارم؟؟!!

paprika 1
11-07-2015, 14:21
با سلام مجدد خدمت دوست عزیز و گرامیمون بابت پیگیری و پاسخ های سازنده شون

این مراحل رو کامل اجرا کردم، ولی بعد از نصب کرنل و مودم، گوشی که ریستارت شد دیگه بالا نیومد ولی برخلاف دفعات قبل صفحه کاملا مشکی بود بدون لوگوی سامسونگ.

گوشی رو بردم به حالت ریکاوری و wipe کردم دیتا و کش رو ولی فایده نداشت

بعدش گوشی رو بردم به حالت Downloading و با برنامه Odin شروع کردم به فلش کردن رام اوریجینال روی گوشی که بتونم گوشی رو بالا بیارم. اولش خوب پیش رفت ولی نمیدونم چرا وسط کار یکدفعه Failed شد و حالا اون Error معروف روی صفحه نقش بسته:
Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again
و با Kies هم نتونستم واسش کاری بکنم!

خواهشاً راهنمایی کنید دیگه چه بلایی میتونم سر گوشی بیارم؟؟!!
دلیل این ارور همون اروری هستش که تو ادین داده
باید یه رام سالم رو فلش بزنید
دوباره گوشی رو به دانلودینگ ببرید و رام جدید رو فلش بزنید

aminmousavi86
12-07-2015, 14:21
دلیل این ارور همون اروری هستش که تو ادین داده
باید یه رام سالم رو فلش بزنید
دوباره گوشی رو به دانلودینگ ببرید و رام جدید رو فلش بزنید

سلام خدمت دوست عزیز

نمیدونم چرا هیچ رامی رو قبول نمیکنه به جز این یکی:

هر رام اوریجینالی که میریزم موقع بالا اومدن تو لوگوی سامسونگ گیر میکنه و نمیاد بالا، ضمن اینکه نوت ابتدای شروع به کار گوشی های سامسونگ تا نصفه اجرا میشه و بعد قطع میشه! با هر رامی که امتحان کردم همین مشکل رو داشت، فقط رام بالایی که گفتم این مشکل رو نداره و گوشی باش بالا میاد ولی مشکل null شدن IMEI و پریدن سیگنال به وجود میاد باش، که با روش هایی که دوستان گفتن هم مشکل تا حالا حل نشده! وقتی روتش کردم و کاستوم ریکاوری که دوستان گفتن (recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar) رو نصب کردم و بعد کرنل (kernel.XXUGMK6.zip) و مودم (modem.XXUGMK6.zip) رو نصب کردم، گوشی موقع بالا اومدن صفحه اش مشکی میشد بدون اینکه بالا بیاد، تا وقتی که خاموشش کنم، وقتی هم ریستارت میکنم باز همین صفحه مشکی میمونه! و فقط باش میتونم تو محیط Downloading یا محیط Recovery برم!

واقعاً دیگه عاجز شدم چون نمیدونم دقیقاً گوشی چه مرگش شده!

mojsolblu
12-07-2015, 21:44
سلام خدمت دوست عزیز

هر رام اوریجینالی که میریزم موقع بالا اومدن تو لوگوی سامسونگ گیر میکنه و نمیاد بالا، ضمن اینکه نوت ابتدای شروع به کار گوشی های سامسونگ تا نصفه اجرا میشه و بعد قطع میشه! با هر رامی که امتحان کردم همین مشکل رو داشت، فقط رام بالایی که گفتم این مشکل رو نداره و گوشی باش بالا میاد ولی مشکل null شدن IMEI و پریدن سیگنال به وجود میاد باش، که با روش هایی که دوستان گفتن هم مشکل تا حالا حل نشده! وقتی روتش کردم و کاستوم ریکاوری که دوستان گفتن (recovery-cwmtouch-6.0.2.7-GTI9300.tar) رو نصب کردم و بعد کرنل (kernel.XXUGMK6.zip) و مودم (modem.XXUGMK6.zip) رو نصب کردم، گوشی موقع بالا اومدن صفحه اش مشکی میشد بدون اینکه بالا بیاد، تا وقتی که خاموشش کنم، وقتی هم ریستارت میکنم باز همین صفحه مشکی میمونه! و فقط باش میتونم تو محیط Downloading یا محیط Recovery برم!

سلام. الآن اندرویدش چنده؟
برای هر ورژن از اندروید ، نوع کرنل و مودمی که فلش میکنید فرق میکنه. اگه ممکنه قید بفرمائید. بنده هم ورژن 4.1.2 و هم 4.3 رو تونستم مشکل ثبت نشدن شبکه رو حل کنم.

paprika 1
13-07-2015, 12:09
سلام خدمت دوست عزیز

دلیلش اینه بوتلودر رامهای ZSA روی گوشیتونه. شما باید از رامهایی استفاده میکردید که بعد از مدل گوشی با xxu شروع میشدن!
این صفحه مشکی هم دلیلش اینه که بوتلودر با رام مچ نیست
شما یکی از رامهای قبلی رو که با xxu شروع میشن رو بازم فلش بزنید منتهی اینبار تیک بوتلودر رو تو ادین بزنید اگه بالا اومد که هیچ بالا نیومد یه بوتلودر مخصوص همون بیس اندروید رو که 4.3 یا 4.1 هست رو از نت دانلود کنید و گوشی رو به دانلودینگ ببرید و فیل بوتلودر رو تو قسمت بوتلودر یا همون BL ادین قرار بدید و فلشش بزنید ببینم بالا میاد یا نه
نتیجه رو همینجا اعلام کنید

amin-22
04-08-2015, 09:07
سلام دوست عزیز اگه گوشیت رو حالت لود سامسونگ میمونه و با کاستوم رام هم همونطوره برو به ریکاوری .اه پایین ریکاوری چیزی در مورد efs نوشته شده بود از efs و دلیلش فقط پاک شدنش نیست ،احتمالا گوشیت زیاد داغ کرده تو شارژ بوده و غیر فایل efs که تو همون پوشست مشکل ثبت نشدن efs هم داری اونو درست کنی حله، نتونستی هم تهران بودی بیار درستش کنم برات
amiryan125@gmail.com

hasanr
30-09-2015, 23:08
سلام منم همین مشکلو داشتم یه تاپیک دیگه تو همین سایت ،فایل ariza_JBv02 رو معرفی کرده بود
از ریکاوری نصبش کردم و جای آنتن گوشیم یه دایره اومد با یه خط وسطش بعدش IMEI هم شد null / null
بعد مطابق گفته های دوستان XXUGMK6_kernel و XXUGMK6_modem رو نصب از ریکاوری کردم و خوشبختانه همه چیز درست شد .ممنون از همه

majid3z
16-10-2015, 09:51
سلام منم همین مشکلو داشتم یه تاپیک دیگه تو همین سایت ،فایل ariza_JBv02 رو معرفی کرده بود
از ریکاوری نصبش کردم و جای آنتن گوشیم یه دایره اومد با یه خط وسطش بعدش IMEI هم شد null / null
بعد مطابق گفته های دوستان XXUGMK6_kernel و XXUGMK6_modem رو نصب از ریکاوری کردم و خوشبختانه همه چیز درست شد .ممنون از همه

سلام دوست من
یه راهنمایی میخواستم ازتون
گوشی من s duos2.s7582 دچار همین مشکل شده ینی یه کاستوم رام بود اونو از ریکاوری نصب کردم اومدم دیدم انتن ندارم
هر کاری کردم درس نشد
از پوشه ی efs هم بکاپ داشتم ریستور کردم بازم هیچی که هیچی.رام تک فایل و چهار فایل هم فلش زدم درس نشد
خواهشا کمکم کنید!!!

majid3z
17-10-2015, 14:28
سلام دوست من
یه راهنمایی میخواستم ازتون
گوشی من s duos2.s7582 دچار همین مشکل شده ینی یه کاستوم رام بود اونو از ریکاوری نصب کردم اومدم دیدم انتن ندارم
هر کاری کردم درس نشد
از پوشه ی efs هم بکاپ داشتم ریستور کردم بازم هیچی که هیچی.رام تک فایل و چهار فایل هم فلش زدم درس نشد
خواهشا کمکم کنید!!!

m3hran50
07-09-2016, 07:44
درود بر همه
یک گوشی s3 9300 دستم رسید که آندرویدش ۴.۳ بود و پیغام not register on network میداد imei هم ۰۰۴۹ شده بود ابتدا تمام روشهای موجود برای ۴.۳ رو با تمام کرنل ها و مودمه امتحان کردم هیچ افاقه نکرد
بعد هم یه رام ۴.۱.۲ چهار فایله بزور گیر آوردم و فلش کردم هیچ تغییری نکرد
کسی از دوستان میتونه را هنمایی کنه
imei کماکان ۰۰۴۹ هست