PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lenovo S6000 تبلتی با کیفیت و خوش قیمت

Milo.Metallboy
20-01-2014, 12:25
Lenovo S6000 تبلتی با کیفیت و خوش قیمت

سلام به همه...
با یک بررسی دیگه در خدمتتون هستم دوستان و اینبار رفتم سراغ محصول جدید لنوو که فروش بسیار خوبی در بازار داشته.
شاید دوستانی که قصد خرید این تبلت رو دارن این مقاله بتونه کمکشون کنه

طراحی:

در نگاه اول و اولین باری که دستگاه رو در دست میگیرین حس بسیار خوبی رو به شما منتقل میکنه دستگاه حدود 550 گرم وزن داره که برای تبلتی 10 اینچی بسیار مناسب هست...
دستگاه در دست بسیار خوب جای میگیره و احساس لغزندگی به هیچ عنوان نداره... بسیار باریک هست و جنس بدنه ی زیاد با کیفیتی نداره اما جوری نیست که بشه بهش گفت بی کیفیت... در کل شما رو راضی خواهد کرد
در قسمت جلوی دستگاه فقط صفحه نمایش جای گرفته که در ادامه در مورد کیفیتش صحبت خواهیک کرد...
نکته ای که در طراحی این دستگاه باعث شده که بسیار زیبا به نظر برسه همین جلوی دستگاه هست شیشه ی ال سی دی یک تیکه هست و تا قاب کنار دستگاه ادامه پیدا کرده.

935131

قسمت پشت دستگاه بسیار مشابه مدل A3000 میباشد... بالا و پایین حدود 2 سانت از قسمت میانی جدا شده... در قسمت بالا سمت راست یک اسپیکر و دوربین قرار گرفته و در قسمت بالا سمت چپ اسپیکر دوم قرار گرفته...
در قسمت پایینی هم خالی و قسمت میانی هم مارک شرکت لنوو هست... این قسمت میانی یک حالت دون دون مانند داره که هم ضد خش هست و هم اینکه باعث میشه دستگاه از دستتون لیز نخوره.

935134

دوربین هم خیلی خیلی کم از قاب پشتی بیرون زده و دور دوربین هم با لایه ای شبیه به آلومینیوم حفاظت شده.

935135

قسمت بالای دستگاه سمت راستش خالی هست و سمت چپش دکمه ی پاور و جک صدای استاندارد 3.5 و میکروفون دستگاه قرار داره و پایین دستگاه هم خالی هست .

935136

سمت راست دستگاه خالی هست و سمت چپ دستگاه از بالا به پایین دکمه های ولوم و خروجی HDMI و درگاه Micro USB و شیار کارت حافظه و مموری هست که با درپوشی محافظت میشه.

935137

صفحه نمایش :

صفحه نمایش این دستگاه با رزولوشن 1280x800 با تکنولوژی IPS عرضه میشه که عملکردش شبیه به مدل A3000 هست و نور ضمینه ی خیلی خوبی هم داره و در مقایسه ای که بین این دستگاه و مدل 10 اینچی Memopad انجام دادم کیفیت بسیار بالاتری داشت اما هنوز هم به پای محصولی مثل Tab3 ساسونگ نمیرسه اما بسیار خوب و درخشان و با زاویه ی دید وسیع میباشد... از این نظر حتما شما رو راضی خواهد کرد دوستان.

935195

پردازنده و رم :

این دستگاه مجهز به یک پردازنده چهار هسته ای شرکت MTK با فرکانس 1.2 و پردازنده ی گرافیک PowerVR 544MP میباشد که عملکرد بسیار خوبی داره و تنها ایرادی که میشه به این مجموعه گرفت استفاده از رم 1 گیگابایتی هست که میتونست از یه رم 2 گیگابایتی استفاده کنه... البته از عملکرد این دستگاه راضی خواهید بود.
تمامی بازی های HD به راحتی اجرا میشوند و کندی ای مشاهده نشد و از اکثر فرمت های ویدیویی هم پشتیبانی میکند و با زیرنویس فارسی هم مشکلی مشاهده نشد.
بنچمارک دستگاه هم دقیقا مشابه مدل A3000 هست و حدود 13500 هست که امتیازی خوبی محسوب میشه.

935197
935198
935199
935200

دوربین , اسپیکر و ارتباط :

دوربین بکار رفته در این تبلت باز هم نمونه ی مشابه در مدل A3000 هست و از یک دوربین 5 مگا پیکسل با تکنولوژی autofocus و تشخیص صورت و HDR هست با فیلم برداری HD.
کیفیت تصاویر ثبت شده راضی کننده هست اما آنچنانی نیست ! اما فیلمبرداری بسیار خوبی داره هم کیفیت فیلم برداری خوب هست و هم صدای ضبط شده.
تنظیمات دوربین هم مشابه اکثر دستگاه های دارای اندروید 4.2 هست و امکانات وسیعی رو در اختیارتون میزاره و در جلو هم از یک دوربین VGA استفاده شده.

935203
935204
935205
935206

در پشت دستگاه 2 اسپیکر با فاصله ی زیاد از هم قرار گرفته اند و در تست هایی که انجام گرفت کیفیت بسیار بسیار خوبی داشت.هم بلندی و هم وضوح صدا بسیار خوب هست دوستان.

این دستگاه سیمکارت میخوره ولی هنوز امکان برقراری تماس نداره که البته بنده فکر میکنم بزودی رامی با قابلیت تماس هم برای این دستگاه ارایه خواهد شد همانطور که در A3000 شاهد این اتفاق بودیم.
دارای بلوتوٍث نسخه ی 4 و GPS هم هست که بسیار عالیه.

سخن آخر :

این روز ها که تبلت های 10 اینچی از برند های مختلف دارای قیمت بسیار بالایی هستند , دستگاه S6000 لنوو با امکانات بسیار بالا و قیمتی حدود 850 هزار تومن حتما از فروش بالایی برخوردار خواهد شد... البته فروش بالای این دستگاه فقط بخاطر قیمت مناسبش نیست... کیفیت بسیار بالای صفحه نمایش و قابلیت نصب سیمکارت و داشتم جی پی اس و بلوتوث و دوربین خوب و... همگی فروش بالای این محصول رو توجیه میکند.

---------------------------------

موفق و پیروز باشید
میلاد محسنی
انجمن تخصصی مبایلستان

Milo.Metallboy
20-01-2014, 19:56
دوستان اگه تجربه ای از کار کردن با این دستگاه دارن همینجا بگن که بقیه دوستان هم استفاده کنن...

Labkh4nd
14-04-2014, 19:58
من نمبدونم چرا با گوشی های جدید،مثل:
موتورولا،هوآوی،و برند های دیگه که تازه پا به دنیای اندروید گذاشتن حال نمیکنم.
دلیل حال نکردنم بی روح بودن منو و Setting آنه که مانند سیانوژن است.
مثلا گوشی های ساموسونگ - ال جی- سونی وقتی منو و رو نگاه میکنید روح آدم تازه میشه.
شاید این Lenovo جوری دیگه باشه ولی بعید میدونم وقتی از اسکرین شات ها حالت کم و زیاد ولوم - و آیکون آبی باطری رو میبینم یاد سیانوژن میافتم.

Milo.Metallboy
22-04-2014, 11:39
درسته
لنوو هنوز یه محیط انحصاری برای خودش روی محصولاتش قرار نداده واکثر جاها مشابه نسخه ی خام اندروید هست

S-AJAD
23-04-2014, 16:10
خب من با این مدل و یه مدل دیگه از تب های لنوو کار کردم.یکی این و یه مدل 7 اینچی که نمیدونم مدلش چی بود دقیقا

در مورد این مدل باید بگم هیچ نکته خاصی توش ندیدم که بخوام بگم :4:
دقیقا یه تبلت معمولی.بدون هیچ نکته جلب توجه کننده
سرعتش میشه گفت بد نبود
با دوتا کار کردم.یکیش پر برنامه بود که کند شده بود دیگه.ولی خب اون یکی تعداد معقول تری برنامه داشت
اونی که پر بود حداقل 9-19 صفحه پر بازی بود روش :4:
حالا نمیدونم چیکارش کرده بود که اونقدر کند شده بود :4:
کیفیت صفحه و تاچش معمولیه.
رزولیشن چندان بالایی نداره نسبت به تب های الان.یعنی همون رده متوسط هست.
تاچش هم بد نبود.قابل قبول بود
دوربین و ایناشو چک نکردم
و اینکه قابلیت ارسال پیام رو با سیمکارت داره ولی مکامله رو نداره
یعنی اصلا اپلیکشینی تحت عنوان phone وجود نداره روش :4:
کیفیت بدنه هم میشه گفت نسبتا خوب بود.یعنی اونقدر اسباب بازی نبود.ولی خب انتظار خیلی بالایی نباید داشت ازش :4:

ashkankhoshtip
29-04-2014, 12:21
بنام خدا.خدمت دوستانی که میخوان این تبلت رو بخرن بگم که این تبلت تو 4 مدل عرضه شده که s6000،s6000L،s6000F،s6000H هستن که از اینها فقط مدل s6000H سیمکارت میخوره.البته نمیدونم کدوم مدلهاش اومده تو ایران.ولی گفتم که دوستان در جریان باشند.موفق باشید

23292329
12-07-2015, 11:00
سلام- من مدل را idea tab s6000 دارم. مي خواستم بدانم در اين گوشي مي توان برنامه هاي وايبر و واتس آپ و ... را نصب نمود؟ ضمنا من داخل تبلت سيم كارت گذاشته ام ولي امكان تماس گرفتن ندارم.آيا راهي جهت رفع اين مشكل وجود دارد؟

ALIREZA
12-07-2015, 14:34
سلام- من مدل را idea tab s6000 دارم. مي خواستم بدانم در اين گوشي مي توان برنامه هاي وايبر و واتس آپ و ... را نصب نمود؟ ضمنا من داخل تبلت سيم كارت گذاشته ام ولي امكان تماس گرفتن ندارم.آيا راهي جهت رفع اين مشكل وجود دارد؟

وایبر و واتس آپ میشه اگر میتونید ارسال اس ام اس و در یافت اس ام اس دارید رو انجام بدید ولی در مورد تماس اطلاعی ندارم .. در بخش اندروید .. تخصصی و لنوو سوال نمایید !