PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار Mi-Pop جايگزين NavBar براي Nexus 4

cruel
13-02-2014, 14:39
سلام دوستان
قصد دارم یه جایگزین خوب واسه Nav Bar معرفی کنم.. اگه شما هم مثل من از دکمه های نرم افزاری فابریک خوشتون نمیاد
این برنامه میتونه شما رو راضی کنه. Mi-pop درواقع یه Nav Barـه متحرکه که درصورت عدم استفاده کم رنگ میشه. نرم افزار های
مشابهی مثل Toucher و.. هست اما مشکلی که دارن اینه که اول باید روشون کلیک کنید بعد دستور های مختلف رو بدید..
ینی واسه یه بکِ ساده باید دو کلیک انجام بدید. اما Mi-Pop اینطور نیست و کار کردن باهاش هم خیلی راحته. اگه روش کلیک
کنید بک میزنه اما اگه یکم بکشیدش، کلید های دیگه ش هم معلوم میشه و بعد از استفاده بر میگرده به حالت اول

طریقه نصب:
فایل APK رو توسط یه روت اکسپلورر (بجز ES ) به قسمت System/app منتقل کنید و Permission رو به حالت rw-r-r تغییر بدید
بعد ریست کنید تا اجرا بشه. واسه پاک کردنش هم باید از طریق روت اکسپلورر فایل رو پاک کنید. بعد از اجرا شدنش درصورتی
که کاستوم رام دارید، NavBar رو غیر فعال کنید و از فضای اضافی صفحه نمایش لذت ببرید..!

توصیه:
من از این نرم افزار فقط واسه بک زدن استفاده میکنم. و Recent App و Home و Menu رو با GMD انجام میدم.. به شما هم توصیه
میکنم همین کار رو بکنید چون راحت ترین و سریع ترین کاره

دانلود (http://d-h.st/SQE)