PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز گرداندن آیکن ها بعد از اتصال به کامپوتر

hαko
19-01-2008, 22:35
هر وقت که مموری رو در بیارین یا در حالت file transfer به کامپوتر متصل بشین , آیکن نرم افزار هایی که نصب کردین به هم می خورن و مثلا توی p990 به پوشه ی tools می رن
و راه حلش :

ابتدا برنامه ی swiss manager رو در مرحله ی سوم آزاد سازی مموری قرار بدین ( reclaim memory level 3) بعد هر بار که ازش استفاده کنین , آیکن ها به همون حالتی که چیده بودین باز می گردند :100::100:

™SIAMAK
20-01-2008, 11:06
هر وقت که مموری رو در بیارین یا در حالت file transfer به کامپوتر متصل بشین , آیکن نرم افزار هایی که نصب کردین به هم می خورن و مثلا توی p990 به پوشه ی tools می رن
و راه حلش :

ابتدا برنامه ی swiss manager رو در مرحله ی سوم آزاد سازی مموری قرار بدین ( reclaim memory level 3) بعد هر بار که ازش استفاده کنین , آیکن ها به همون حالتی که چیده بودین باز می گردند :100::100:

البته با خاموش روشن کردن گوشی هم میشه ولی این راه به نظر بهتر میاد:27:

mamali_fj
20-01-2008, 11:24
و راه حلش :

سلام

swiss manager من تا2 reclaim memory level بیشتر نداره !!!:icon_huh:

™SIAMAK
20-01-2008, 11:32
سلام

swiss manager من تا2 reclaim memory level بیشتر نداره !!!:icon_huh:
مگه میشه ؟!!!!!!!!!
حتما ورژن رجیستر نشده رو نصب کردی
برو تاپیک نرم افزارها و ورژن 1.60 رو نصب کن درست میشه

hαko
24-01-2008, 23:27
من قبلا ورژن 1.51 trial روداستم اونمlevel3 رو داشت