PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور بیست و ششم صندلی داغ با حظور ایلیا(™EXITMOOD) همکار بخش:HTC HD2

* honex *
06-05-2014, 22:34
دور بیست و ششم صندلی داغ با حظور ایلیا(EXITMOOD™ (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=210412)) همکار بخش:HTC HD2
http://8pic.ir/images/77706936577586553322.jpg

http://8pic.ir/images/28981553974457096832.jpg

قوانین و مقررات بخش صندلی داغ(حتما مشاهده فرمایید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112946))
شروع چهارشنبه93/2/17 تا شنبه93/2/20

* honex *
06-05-2014, 22:38
مهمترین قوانین مربوط به پرسش کنندگان عزیز:

در طرح سوالات، قوانین فروم میبایست به طور کامل رعایت شود.
از بحث و به چالش کشیدن مهمان خودداری کنید. روح پرسش و پاسخ حفظ شود.
سوال و جواب در مورد مسائل سیاسی و حکومتی به هیج شکل مجاز نمیباشد .
سوال و جواب در مورد مسائل غیر اخلاقی و خلاف منافی عفت به هر نحو مجاز نمیباشد .
هر کاربر در هر پست تنها میتواند حداکثر 10 سوال بپرسد . پس لطفا از ارسال پستهای تک سوالی و یا بیش از 10 سوال خودداری کنید مگر آنکه تنها یک سوال داشته باشید که در آنصورت میتوانید آنرا در همان یک پست مطرح کنید
هرگونه سوال و جواب (چه مستقیما و چه غیر مستقیم) که مبنای توهین و تحقیر کاربران و مدیران و سایت را داشته باشد ممنوع است.
لطفا جهت جلوگیری از شلوغی تاپیک و سهولت در پاسخ ، از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید .
پستهای بخش صندلی داغ شمارش نخواهند شد
حریم خصوصی افراد محترم میباشد و حفظ آن الزامی است.سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید .
افراد سوال کننده مجاز هستند در هر یک صفحه (10 پستی) فقط یک پست ارسال نمایند .

اطلاعیه بسیار مهم مبنی بر رعایت قوانین کارگروه مصادیق مجرمانه در سایت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=260240)

* honex *
06-05-2014, 22:39
نام:
ایلیا غزنوی
تحصیلات:
لیسانس هنر - عکاسی
وضعیت تاهل :
مجرد
محل تولد:
مشهد
توضیحات تکمیلی :...

s.e.v.e.n.k.h.a.n
07-05-2014, 04:12
سلام داش ایلیای خودمون
1.چرا از بخش وان ایکس رفتی؟آخه پستایی که میدای واقعا حرف نداشت
2.چرا هنوز مجردی ایلیا جان
3.چرا جدیدا به وینفون خیلی گرایش پیداکردی؟درحالی که من یه ویندوز فون گرفتم نتونستم بیشتراز یه هفته باش سر کنم
4.برتریهای وینفون از نظره شخصی خودت چی هست البته بجز اینکه سرعتش خوبه ولگ نداره
5.میتونی یه عکس از خودت بزاری.در صورت تمایل
6.ماشین چی داری ایلیاجان
7.چرا هنوز مدیر نشدی؟چون من خودم شاهد بود چه تاپیکهای مثبی توی بخش اچ دی۲و وان ایکس زدی
8.اگه بخوای گوشیتو عوض کنی انتخاب اولت وینفون هس یااندروید.چه برندی وچرا
9.خیلی دوست دارم چرا؟؟
:aj:

Reza 7
07-05-2014, 10:26
سلام
به به ايليا عزيز ؛
شما رو هم اوردن اينجا ؟
بريم سر اصل مطلب !

چرا همش تو بخش اخبار سرگردانی !
چرا همش به نظرات من گير ميدی :4:
شده تاحالا عصبانی بشی ؟ (آخه هر جور طرف پست بده ميبينم با متانت جواب ميدی !)
چقدر در گرافيک و طراحی سر رشته داری ؟
از زيبايی شناسی چقدر شناخت داری ؟
خيلی آرمان گرا هستی ؟
خوش اخلاق ترين و بد اخلاق ترين مدير سايت (جربزه داشته باش اسم ببر :4:)

يک بيت شعر يا ضرب المثل توپ بگو تا متحول شم !

Rasool_Hamilton
07-05-2014, 10:51
به به .. آقا ایلیا ...

جمع برو بچه های HTC جمع جمعه تو صندلی داغ :4:

آقا چه خبر ؟
خوبین ؟
اوضاع بخش چه طوره ؟
آب و هوای مشهد خوبه ؟

شما خودت چی؟ بهار و آب و هواش رو دوست داری ؟

کارو بار چطوره ؟

زندگی بر وفق مراد هست ؟

SEDANEH
07-05-2014, 13:06
اهوا
بدون من چهارپایه داغ می ذارین؟
خب ما هم اومدیم

مرحله اول :

1. اسم و پیشه رو گفتی قصدت از دخول به موبایلستان؟

2. شرح کامل نقشه حمله به سایت + معرفی همدستان هکر و نرم افزار های هک؟

3.حرف نباشه بیش گیش اعتراف کن . اگه اعتراف نکنی اینقدر با باوتوم می زنم تو سرت تا اعتراف کنی.:do:

4. قد + وزن + دور بازو + دور پا + دور شکم + دور سر + دور باسن + شماره چشم + سایز پیراهن + سایز شلوار + شماره کفش (اگه چیزی از قلم افتاد خودت بنویس):do:

5. دور موتور + قدرت موتور + سرعت

6. اسم ماشین + نوع شرکت + سال تولید + سهمیه بنزین + قدرت موتور ماشین + حجم موتور + سرعت ماشین + استیل ماشین (سدان - آفرود - کوپه)

7. نوع ورزش؟

8. مدل کامل گوشی به همراه ریز مشخصات + سیم کارت ها + مقدار مموری خارجی + میزان شارژ سیم کارت ها + میزان استفاده روزانه از گوشی ؟ راستی عکس یادت نره

9. مدل کامپیوتر یا لپ تاپ به همراه ریز مشخصات و میزان استفاده روزانه + محتویات هارد + سیستم عامل = عکس از سیستم

10. مرحله بعدی به انتخاب خودت : ماشین - ورزش - کامپیوتر - گوشی - فلسفه:lol:

دوست داری مرحله بعدی چی باشه ؟ ببین چه سوالایی در اولین مرحله طراحی کردم والا خودم هم نفهمیدم از کجا آوردم :bj:
خب این مرحله هم تموم شد بفرست بیاد
چی رو ؟ غولش رو بفرست شکستش بدیم بریم مرحله بعدی :bm:

™EXITMOOD
07-05-2014, 16:42
سلام داش ایلیای خودمون
سلام به مهدی عزیز

1.چرا از بخش وان ایکس رفتی؟آخه پستایی که میدای واقعا حرف نداشت : والا خودم فعالیت تو اون بخش رو دوست داشتم اما متاسفانه مسائلی در اون زمان ر بخش اندروید پیش اومد که برخی از دوستان شاید خاطرشون باشه، و باعث شد کمی فاصله بگیرم. البته بعد از اون هم درگیر کارهای شخصیم هم بودم که دیگه این فاصله رو بیشتر کرد.
2.چرا هنوز مجردی ایلیا جان: شرایطی که برای اداره یک خانواده نیاز هست رو هنوز پیدا نکردم. اما در تلاشم تا به اون حد مطلوب برسم.
3.چرا جدیدا به وینفون خیلی گرایش پیداکردی؟درحالی که من یه ویندوز فون گرفتم نتونستم بیشتراز یه هفته باش سر کنم: من کلا از اینکه ببینم یک پلت فرم طبق یک برنامه و استراتژی منظم داره پیش می ره خوشحال می شم. از به اصطلاح دیمی کار کردن بدم میاد، به نظر من مشکل اساسی اندروید همینه، از ابتدا تکلیفش با خودش مشخص نبوده و هنوز هم مشخص نیست و داره به مرور سعی می کنه مشکلات رو رفع کنه، اما وینفون اینطور نیست و این موقعیت رو داشت که به یک باره همه چیز رو تغییر بده. به هر شکل واقعا مهم هست که ما چی می خوایم از یک سیستم عامل، اندروید و وین فون و حتی ای او اس در مورد شرایط کاربری کاملا متفاوت هستند و شاید به همین دلیله که شما سریعا از وینفون روی برگردوندی.
4.برتریهای وینفون از نظره شخصی خودت چی هست البته بجز اینکه سرعتش خوبه ولگ نداره: به نظر من دو عاملی که خودت هم اشاره کردی مهمترین برتری هاش هستند، اما از این دو که بگذریم به نظر من به گرافیک و زیبایی شناسی هم بیش از سایرین اهمیت می ده و یه جورایی مایکروسافت در این زمینه الگو هست. با این حال کاستی هاش رو هم نمی شه از یاد برد که البته با اپدیت جدیدش خیلی از این کاستی ها رو پوشش داد. در ضمن الان از لحاظ ساپورت واقعا عالی عمل می کنه و دیگه عدم اطمینان گذشته در این مورد وجود نداره.
5.میتونی یه عکس از خودت بزاری.در صورت تمایل:
این عکس رو الان دم دست داشتم. نفر سمت چپ من هستم که با تیشرت سفید مشخص هست.
http://www.xum.ir/images/2014/05/07/002.jpg
6.ماشین چی داری ایلیاجان: الان ریو دارم.
7.چرا هنوز مدیر نشدی؟چون من خودم شاهد بود چه تاپیکهای مثبی توی بخش اچ دی۲و وان ایکس زدی: دقیقا نمی دونم.
8.اگه بخوای گوشیتو عوض کنی انتخاب اولت وینفون هس یااندروید.چه برندی وچرا: هیچ کدوم، احتمالا ایفون 6 البته اگر صفحه بزرگ داشته باشه، در غیر این صورت اندروید و احتمالا HTC یا سونی و تنها در صورتی وینفون می گیرم که یا با برند وایو سونی ارائه بشه و یا سرفیس مایکروسافت و یا HTC وین فون خوبی تولید کنه. اما دلایل، ایفون به این دلیل که ساپورت خوبی داره و سیستم عاملش دارای کمترین مشکلات هست انتخاب نخست من می شه، اما صفحه نمایش برام مهمه. اما ارجحیت اندروید به وینفون برای اینه که رام کوک می کنم و از این بابت راضیم می کنه و hTC و البته سونی کیفیت مناسب رو بهم می ده. وین فون هم به تنهایی خوبه اما با برند لومیا مشکل دارم.
9.خیلی دوست دارم چرا؟؟ لطف داری.. خودت دوست داشتی هستی.
:aj:
:fl:

™EXITMOOD
07-05-2014, 17:14
سلام
به به ايليا عزيز ؛
شما رو هم اوردن اينجا ؟
بريم سر اصل مطلب !

چرا همش تو بخش اخبار سرگردانی ! :4: والا نمی دونم یکی نیست بیاد ما رو جمع کنه. اما کلا اخبار تکنولوژی رو دنبال می کنم و چه جایی بهتر از موبایلستان.
چرا همش به نظرات من گير ميدی :4: چون گیر خورت :4: بالاس رضا.
شده تاحالا عصبانی بشی ؟ (آخه هر جور طرف پست بده ميبينم با متانت جواب ميدی !) والا عصبانی که همه می شن اما شاید من کمتر، کلا تو عصبانیت انسان جای تعقلش رو با هیجان تعویض می کنه که این خوب نیست و تا می شه باید سعی کرد این اتفاق نیافته.
چقدر در گرافيک و طراحی سر رشته داری ؟ خب من هنر خوندم و طبعا همیشه در این زمینه مطالعاتی دارم، منتقد هنری بودم اغلب اما به صورت جسته گریخته لوگو یا پوستر طراحی می کنم. البته سابقه طراحی دکوراسوین داخلی و طراحی صحنه رو هم دارم.
از زيبايی شناسی چقدر شناخت داری ؟ خب در حد اینکه یک بار 110 صفحه راجع بش مقاله نوشتم :4:
خيلی آرمان گرا هستی ؟ بودم، الان دیگه نه، واقع بین تر از گذشته شدم.
خوش اخلاق ترين و بد اخلاق ترين مدير سايت (جربزه داشته باش اسم ببر :4:) خوش اخلاقترین مدیر سایت به نظر من محمد C0D3R عزیز بود که یه زمانی مدیریت ارشد بخش اندروید رو داشت. ولی از مدیران فعلی تو و MOoHAMMAD واقعا متواضع و خوش برخوردین. (فقط مشکل اینجاست که من به عنوان یک لیورپولی نمی تونم با یک منچستری کنار بیام :4: ) در مورد بد اخلاقترین هم واقعا تا به حال مورد خاصی رو مشاهده نکردم والا شک نکن که می گفتم :4:، تمام بچه همدل و یک رنگن. فقط گاهی برخی دوستان که به مدریت می رسن انگار جایگاه ادبی و وقار یک مدیر رو ندارند که این رو می شه از پست هاشون فهمید.

يک بيت شعر يا ضرب المثل توپ بگو تا متحول شم! رضا هنوز ریشام سفید نشده ها :4: اما به جمله هست که از سالها پیش خودم به خودم گفتم، به نظرم بد نیست: با عقلت فکر کن، با تجربیاتت تصمیم بگیر، اما با احساست زندگی کن.

™EXITMOOD
07-05-2014, 17:21
به به .. آقا ایلیا ...

جمع برو بچه های HTC جمع جمعه تو صندلی داغ :4:

آقا چه خبر ؟ قربانت رسول جان
خوبین ؟ به لطف دوستان
اوضاع بخش چه طوره ؟ بخش HD2 که فکر کنم تنها بخش زنده و پویای ویندوز موبایل باشه. اما اون هم دیگه کم کم داره آفتابش غروب می کنه.
آب و هوای مشهد خوبه ؟ من متولد مشهدم اما مشهد نیستم رسول جان، اطلاعی ندارم اما برای یک سفر کاری که 1 ماه پیش رفته بودم بسیار دل پذیر بود.

شما خودت چی؟ بهار و آب و هواش رو دوست داری ؟ آره آب و هوای بهار واقعا دوست داشتنیه و بعید می دونم کسی باشه که به خصوص هوای اردیبهشت رو دوست نداشته باشه.

کارو بار چطوره ؟ اخیرا مشکلاتی بود که کم کم داره رفع می شه، با این اقتصاد بیمار اصولا نمی شه گفت همه چیز رو براهه اما باید تلاش کرد تا تو این بازی برنده باشی.

زندگی بر وفق مراد هست ؟ این روزها بهتر از گذشته است.

™EXITMOOD
07-05-2014, 17:55
اهوا
بدون من چهارپایه داغ می ذارین؟
خب ما هم اومدیم

مرحله اول :

1. اسم و پیشه رو گفتی قصدت از دخول به موبایلستان؟ اولین بار سال 2007 بود که یک پاکت پی سی خریدم و بعد از اینکه یک بار سرم رو کلاه گذاشتند برای تعویض یک ویندوز ساده، به این فکر افتادم که چرا خودم مثل لپ تاپم، کاریهای گوشیم رو انجام ندم، این شد که با موبایلستان آشنا شدم.
2. شرح کامل نقشه حمله به سایت + معرفی همدستان هکر و نرم افزار های هک؟ تا حالا تو فکر هک هیچ سایتی نبودم، نمی دونم موبایلستان رو اصلا می شه هک کرد؟ :4:

3.حرف نباشه بیش گیش اعتراف کن . اگه اعتراف نکنی اینقدر با باوتوم می زنم تو سرت تا اعتراف کنی.:do: مرتضی رفتی سربازی خشن شدی ها

4. قد + وزن + دور بازو + دور پا + دور شکم + دور سر + دور باسن + شماره چشم + سایز پیراهن + سایز شلوار + شماره کفش (اگه چیزی از قلم افتاد خودت بنویس):do: قد 181 وزن 75 دور بازو دور پا و ..... نمی دونم! شماره چشم گمونم 75 صدم آستیکمات، سایز پیراهن لارج، سایز شلوار سی خورده ای :4: شماره کفش 43.
5. دور موتور + قدرت موتور + سرعت زمانی که مگان و زانتیا داشتم از این سه مورد راضی بودم اما الان نه.

6. اسم ماشین + نوع شرکت + سال تولید + سهمیه بنزین + قدرت موتور ماشین + حجم موتور + سرعت ماشین + استیل ماشین (سدان - آفرود - کوپه) الان ریو دارم، ساخت سایپا با همکاری کیا :4: گمونم مدل 90 باشه، والا همون 60 لیتری که همه می گیرن. مشخصات قدرت موتورش رو نمی دونم اما مدل ریو سدان ارزان قیمت هست.

7. نوع ورزش؟ والیبال، شنا، فوتبال

8. مدل کامل گوشی به همراه ریز مشخصات + سیم کارت ها + مقدار مموری خارجی + میزان شارژ سیم کارت ها + میزان استفاده روزانه از گوشی ؟ راستی عکس یادت نره الان فقط HD2 دارم. ریز مشخاتش رو تو بخش پیدا می کنی :4: احتمالا Z2 می گیرم تا ایفون جدید ارائه بشه، سیم کارت ها یک عدد همراه اول 912 و یک عدد سیم کارت اعتباری ایرانسل 930 . مموردی خارجی HD2 همون 8 گیگ که از ابتدا روش بود، در مورد شارژ الان که چک کردم نزدیک به 7 هزار تومن شارژ ایرانسلی داشتم 912 هم که شارژ نمی خواد، میزان استفاده روزانم از گوشی این روزها کم شده (چون HD2 ی پیرم این محدودیت رو بهم تحمیل می کن) و بیشتر جنبه مکالمه داره اما کلا استفادم از گوشی زیاده. عکس اچ دی تو
9. مدل کامپیوتر یا لپ تاپ به همراه ریز مشخصات و میزان استفاده روزانه + محتویات هارد + سیستم عامل = عکس از سیستم لپ تاپ فعلیم VAIO AW هست ریز مشخصاتش شامل CPU 2.8 کور تو دو، 4 گیگ رم ، 6 مگ کش، 400 گیگ هارد و کارت گرافیک انودیا و مانیتور 18 اینچ. محتویات هاردم بشتر شامل موسیقی و فایل های گرافیکی و متن می شه، عکس گوشی رو نتونستم بگیرم ام رو نت زیاده. عکس لپ تاپ رو اما ضمیمه می کنم:
http://www.xum.ir/images/2014/05/07/IMG20140507192250.jpg

10. مرحله بعدی به انتخاب خودت : ماشین - ورزش - کامپیوتر - گوشی - فلسفه:lol: به ترتیب فلسفه، گوشی، کامپیوتر و ...

دوست داری مرحله بعدی چی باشه ؟ ببین چه سوالایی در اولین مرحله طراحی کردم والا خودم هم نفهمیدم از کجا آوردم :bj:
خب این مرحله هم تموم شد بفرست بیاد
چی رو ؟ غولش رو بفرست شکستش بدیم بریم مرحله بعدی :bm:

Rasool_Hamilton
07-05-2014, 18:10
دوباره سلام

شباهت زندگی با ماشین ؟

وقتی دکمه شاتر دوربین رو فشار میدی چه حسی بهت دست میده ؟

چه شلواری رو دوست داری؟ جین کتان یا پارچه ای ؟

نظرت در مورد اشعار سورئالیستی؟

کلا اهل شعر هستی ؟ کدوم شاعرو دوست داری ؟

اگه بخوای به یکی نامه بنویسی اون یه نفر کی میتونه باشه ؟

برای خودت دنیای خیالی داری ؟

:as:

SEDANEH
07-05-2014, 20:34
اهوا
سری دوم :

11. به زندگی اعتقاد داری؟

12. اصولا برای کی زندگی می کنی ؟ برای خدا -برای خودت - برای خانوادت؟

13. تا حالا شده نا امید بشی و سعی کنی به زندگیت پایان بدی؟

14. چرا همه تا توی مشکل قرار می گیرن می خوان خودکشی کنند؟ تو هم اینکار رو کردی؟

15. تا حالا شده نا امید بشی؟ وقتی عصبانی یا نا امید بشی چی کار می کنی؟ بی خیال می شی یا تو دلت نگه می داری و انتقام بگیری؟

16. به نظرت اگه بد حجابی حل بشه جنایت کمتر می شه یا نه؟

17. نماز می خونی؟ نماز رو تعریف کن و چرا انسان باید نماز بخونه؟

18. اگه بری خارج می تونی دینت و نگاهت رو کنترل کنی یا شیطنت می کنی و کشور رو زیر سوال می بری؟

19. این همه فرقه های دری پیت ساختند بودجشون رو از کجا می خوان بیارند؟

20. درختی که آدم و حوا از اون خوردند چی بود؟ می گن فرشته ها از خودشون اختیاری ندارن و مطیع خدا هستند پس چه طور شیطان نافرمانی کرد؟

این مرحله هم تموم شد از فلسفه خوشم میاد
غولش رو بفرست تا بزنمش برم مرحله بعد

behzadshar
07-05-2014, 20:58
سلام ایلیا جان.چون خیلی با نظراتت تو بخش اخبار حال میکنم اومدم صندلی داغ وگرنه من همینطوری افتخار نمیدم:ca:
جدا میگم که همیشه سعی میکنم همه نظراتت رو بخونم چون مطمئنم به دور از تعصب هستن.
قبل از شروع سوالات یه درخواست دارم و اونم اینه که اگه میشه جواب ها رو با یه رنگ دیگه بده به نظرم بهتر باشه.:dn:
اماده ایییییییییییییییییییییییی یییی؟؟؟؟؟؟؟؟برییییییییییی ییییییممممممممممممممممممم م:bo:

1.امیدت به اینده زندگی چطوره؟راسیتش من خودم زیاد امیدی ندارم چون دارم میبینم روز به روز مشکلات بیشتر میشه.
2.نظرت در مورد رییس جمهور جدید؟خودم نظرم اینه که تو هیچی بهتر از قبلی از نباشه تو 2 مورد بهتره.یکی چهره:4:.یکی دیگه هم اینکه واسه اولین بار در طول تاریخ ایران:4:یه مسئول گفت من معذرت میخام من اشتباه کردم.از این کارش خیلی خوشم اومد
قرار بود من سوال بپرسم شما جواب بدی.ببخشید که خودم پرسیدم خودم هم جواب دادم.از این به بعد درست میشه:ca:
3.مشهد که هستی زیارت میری دیگه؟اصلا اهلش هستی؟اگه رفتی نائب الزیاره ما هم باش.
4.نظرت در مورد سینمای ایران؟
5.نظرت در مورد
چاکلز
سامسونگ
پراید
کاترین اشتون
لومیا 920
چه ربطی بهم داشتن:ca:
6.نظرت در مورد ما دلواپسیم:4:
7.نظرت در مورد قهرمان این فصل اروپا.رئال مادرید:dn::bo:یا اتلیتکو مادرید
8.چندتا گل از ارژانتین بخوریم خوبه؟
9.نظرت در مورد اینکه گزارشگرشبکه خوزستان بازی امشب فولاد.السد گفت که عبدالله کرمی اصلا اجازه کار به رائول نداده پس مدافعان ما در جام جهانی میتونن مسی رو مهار کنن چیه؟:ca:کلا ربط رائول با مسی چیه:4:
10.اهواز اومدی یا نه؟

Reza 7
08-05-2014, 11:41
ايليا ازت قطع اميد کردم رفت پی کارش ! :4:
چرا يک جوون خوش فکر خوش تيپ و خوش اخلاق بايد به فساد کشيده بشه ! :ai:
به نظرم تا دير نشده توبه کن و به راه راست بيا هر روزی که بگذره بار گناهانت سنگين تر ميشه ؛
من وظيفه دينی خود در قبال تو رو انجام دادم ! باشد که رستگار شويد :4:

اول اگه اون 110 صفحه مقاله ای که نوشتی رو داری ميخوامش تا مطالعه کنم
تو واقعاً فکر ميکنی من خوش اخلاقم ؟ ؛دی
به نظرت کدوم گوشی نسبت های طلايی در طراحی رو بهتر از بقيه رعايت کرده ؟
خودت طراحی کدوم گوشی رو ترجيح ميدی ؟
موقع خريد گوشی طراحی چقدر برات اهميت داره ؟
بعضی پست های اين تاپيک (صندلی داغ) حذف شده يا من همچين احساسی دارم ؟ ؛دی
به من و خودت از 1 تا 20 نمره بده با دليل !

اون پند بسيار جالب و نيکو بود اما يکی ديگه هم ميخوام !

™EXITMOOD
08-05-2014, 11:46
دوباره سلام

شباهت زندگی با ماشین ؟ زندگی هم مثل ماشینی هست که تو یه جاده سفرش رو شروع می کنه... باک بنزینت محدوده و مسافت طولانی... اگه زیادی تند بری زیبایی های کنار جاده رو از دست می دی... اگه همش حواست به اطرافتو زیبایی های باشه کنترل ماشینت رو از دست می دی.. زندگی هم همینطوره... باید مراقب دست اندازا باشی، یه جاهایی باید استراحت کنی و .... در نهایت هر چی ماشینت بهتر باشه لذت سفرتم بیشتره اما اگر قدر دون باشی...

وقتی دکمه شاتر دوربین رو فشار میدی چه حسی بهت دست میده ؟قاب گرفتن یک لحظه

چه شلواری رو دوست داری؟ جین کتان یا پارچه ای ؟ جین و بعد کتان

نظرت در مورد اشعار سورئالیستی؟ اگر اشعار اصیلش رو منظورته که خوبن اما قدیمی اگر هم امروزی ها منظورته کمتر کار خوب توشون پیدا می شه

کلا اهل شعر هستی ؟ کدوم شاعرو دوست داری ؟آره، خیلی از شاعر ها رو دوست دارم اما اگر یک نفر رو بخوای مثال بزنم خب اشعار مایاکوفسکی رو واقعا می پسندم

اگه بخوای به یکی نامه بنویسی اون یه نفر کی میتونه باشه ؟ برادرم

برای خودت دنیای خیالی داری ؟ نه، با خیال پردازی میونه خوبی ندارم اما تخیل رو دوست دارم.

:as:
:fl: عالی بود

™EXITMOOD
08-05-2014, 13:47
اهوا
سری دوم :

11. به زندگی اعتقاد داری؟ آره

12. اصولا برای کی زندگی می کنی ؟ برای خدا -برای خودت - برای خانوادت؟ برای احساس و تفکرم.

13. تا حالا شده نا امید بشی و سعی کنی به زندگیت پایان بدی؟ آره اما در حد فکر باقی موند.

14. چرا همه تا توی مشکل قرار می گیرن می خوان خودکشی کنند؟ تو هم اینکار رو کردی؟ من نه، اصولا خودکشی دو نوع هست، آرمانگرایانه و خودخواهانه، اغلب خودکشی ها از نوع خودخواهانه است که همون رفع مشکل با کشتنه خویشتنه، گاهی هم یک هیجان ایمپاتی هست که طرف میخواد عین درد رو در وجودش حس کنه اما قصدش مرگ نیست و گاهی هم صرفا یک جلب توجه هست. ولی افرادی هم بودند که خودکشی های ارمانی داشتند مثل سهروردی، کرت کوبین و ....

15. تا حالا شده نا امید بشی؟ وقتی عصبانی یا نا امید بشی چی کار می کنی؟ بی خیال می شی یا تو دلت نگه می داری و انتقام بگیری؟ اصولا به من می گن آدم روشنی هستم اما در درونم اینطور نیست، من ناامید نمی شم اما شده خسته بشم. وقتی عصبانی یا خسته ام اغلب موسیقی گوش می دم. در مورد واکنشم باید بگم کاملا بستگی به وضعیتی داره که موجبات این عصبانیت یا ناراحتی رو فراهم کرده ولی اغلب سکوت می کنم چون کلام که به گلایه بدل می شه از درجه اعتبار و ارزش ساقط می شه، همچنین اصولا با انتقام مخالفم چون مقابله به مثل تکرار اشتباه هست و جایگاه من رو هم به اندازه همون اشتباه تنزل می ده و از اون بدتر انتقام انتقام میاره و این یعنی ریشه دار کردن کینه ها.

16. به نظرت اگه بد حجابی حل بشه جنایت کمتر می شه یا نه؟ من به پدیده های خود ساخته اعتقادی ندارم، اصولا قبل از اینکه صفت بد ججابی رو به کار ببریم باید معنی حجاب رو مشخص کنیم که به قدمت بشر و سلایق فرهنگی متفاوته. از این که بگذریم می تونم بگم تفاوتی به حال جنایت نداره چون مشکل بشر امروز این قراردادها نیستند، می شه گفت این قراردادها صرفا نوعی مجاز از حقایقند که جوامع برای توجیه کردارهای نا پسندشون به کار می برند و اصل ماجرا فراموش می شه.

17. نماز می خونی؟ نماز رو تعریف کن و چرا انسان باید نماز بخونه؟ بستگی داره از دیدگاه چه کسی به این واژه نگاه بشه، برای یک نفر تکلیف هست و برای یک نفر عادت و برای خیلی ها هم یک کار بیهوده؛ از نظر من هر سه ی این موارد صحیح هستند چون هر طیفی توجیهات خودشون رو دارند. پس بهتره این مسئله رو در حد یک کار شخصی نگه داشت و "باید" و یا "قانونی" براش نتراشید.

18. اگه بری خارج می تونی دینت و نگاهت رو کنترل کنی یا شیطنت می کنی و کشور رو زیر سوال می بری؟ بستگی داره معانی دین، شیطنت، نگاه و ... چی باشه؟ دین و ملیت مرز بین تعقل و هیجانه، از نظر من در حریم شخصی انسان به تفکرات و شخصیت خودش متعهد هست نه کشورش ، بنابراین می تونه طبق قوانین فضایی که درش قرار گرفته حدود رفتارهاش رو کنترل کنه، در این صورت فکر نمی کنم دچار مشکل بشه، چه داخل ایران باشه و چه خارج.

19. این همه فرقه های دری پیت ساختند بودجشون رو از کجا می خوان بیارند؟ طرفدارهاشون. البته اصولا تمام فرقه ها از جمله ادیان ابراهیمی هم درگیر تامین بودجه بودند و هستند و اصولا برای این دسته حتی این مسئله پر رنگتر هم هست.

20. درختی که آدم و حوا از اون خوردند چی بود؟ می گن فرشته ها از خودشون اختیاری ندارن و مطیع خدا هستند پس چه طور شیطان نافرمانی کرد؟ اگر به داستان های کتاب مقدس (عهد عطیق یا همون تورات) می خوای رجوع کنی باید بگم شیطان فرشته نبوده و جن هست. بنابراین اختیار داشته. در مورد اون درخت هم سیب و گندم دو روایتی هستند به کار برده شده. البته باید گفت از اینها در ادبیات نو، به عنوان نماد و مجازی از وسوسه هم استفاده می شه.

این مرحله هم تموم شد از فلسفه خوشم میاد
غولش رو بفرست تا بزنمش برم مرحله بعد

ممنونم :fl:

sina_d900
08-05-2014, 14:04
سلام خدمت ایلیا جان :

◄ معنی اسم کاربریت ؟

◄ من و ممد 50 و جابر چه جور کاربرایی هستیم یه جمله در باب هرکدونم ؟؟

◄ کدوم غذا ؟ ماکارونی - قرمه سبزی - پیتزا - کباب - ساندویچ

◄ نوشیدنی برتر ؟ چای - نسکافه - قهوه - شیر - آب میوه - آب - دوغ - دلستر

◄ یه جمله که کلمات زیر توش باشه : موبایلستان ، سیل ، تگرگ ، اندروید ، بیل گیتس ، مرحومه

◄ دوست داشتی کدوم قسمت سایت رو کلا تغییر میدادی ؟

◄ از کی معتاد موبایلستان شدی ؟ چرا ؟

◄ نظرت درباره سیستم عامل بادا ؟

◄ بخش ایبوک تابحال سر زدی ؟ چه جوریاس ؟؟؟

مو.فق باشی

S.H.A.H.R.O.K.H
08-05-2014, 14:57
سلامی به تندی بوگاتی ویرون ( فک کردی میگم فلفل :4: آناناس)

1_بچه پسر دوست داری یا دختر؟(چیزی تو مایه های هرچی باشه خوبه نگو قبول نیس :4: )

2_آهنگی که تو هدست حال بده بنظرت چیه؟ لینکشم بدی دمت گرم دیگه :4:

3_دلت میخواست تو بجای شخصیت بازی GTA 5 بودی؟ :4: (کلا هرکدومشم بگی حله)

4_قبول داری زن گرفتن بستگی به دلار داره خخخخخخخ :ca: ؟؟؟؟؟؟؟

5_قبول داری بهتر از سرعت اینترنت ایران تو هیچ ناکجابادی نیس؟ :4:

5.5_میخواستم یسوال بکنم گفتم ولش کن مورد داره :4:

6_میدونی دلم هواتو کرده به انگلیسی چی میشه؟ :4: (ورژن ادیت شدش رو پ خ میکنم واست)

7_وقتی از همه عالم زدی میشی.. که خدا کنه نشی ولی میدونم شدی! چی بهت حال داده؟

8_قبول داری دیگه دارن شورشو در میارن؟ همونارو میگم!

9_باغ وحش میدونی کجاس به معنی واقعی؟ اگه میدونی .... نمیدونی ؟

10_آدولف هیتلر یا همین یارو رفیقمون؟

-<Sal3H>-
08-05-2014, 15:04
ایلیا جان.سلام دوست قدیمی.امیدوارم منو یادت مونده باشه!

اصلا نمیدونستم همشهریم هستی!خیلی خوشحال شدم.

والا از قلمت و جواب هایی که به دوستان داده بوده خیلی خوشم اومد.احساس میکنم یه مغزی توی حرفات هست.

به نظرت اینکه میگن افکار آدم قدرتمند هستن و تورو به همون سمتی هدایت میکنن که خواستت از زندگیه تا چه حد درسته؟

احساس کردم خیلی میخای به بعضی از سوالات اصولی و منطقی جواب بدی.به نظرت اشکالی داره که مثلا اگه یکی ازت بپرسه نماز میخونی یا نه و تو راحت بگی نه!باهاش حال نمیکنم؟!(این سبک تفکر خیلی برای شخص من قابل تحمل تره تا اینکه بخام برای هر کاری کلی فلسفه ببافم.البته میدونی یه خورده هم سخته که ادم بخاد اینطوری در کنار این همه آدم منطقی زندگی کنه)

به شخصه دوس دارم یه آدم منطقیه بی منطق باشم.(با توجه به نیازم در لحظه عمل کنم)شما چطور؟

به نظرت بیش از حد منطقی بودن دست و پایه ادمو نمیبنده؟

چرا با وجود اینکه میگن از تجربیات بقیه استفاده کن بازم میریم کار خومونو میکنیم؟

به نظرت آدمایه این دوره زمونه بیش از حد زندگیرو جدی نگرفتن؟

زندگی رو چه شکلی میبینی؟

به نظرت توی زندگی میخایم به کجا برسیم؟

به نظرت چکار میشه کرد که اول زندگی کنی و بعد دنبال پول درآوردن باشی؟

معیار آمادگی برای ازدواج رو چی میدونی؟

دوس دارم بازم ازت سوال بپرسم منتهی فعلا زحمت همینا رو بکش.

ممنون.:dn:

m.naji
08-05-2014, 15:07
سلام بر مدیر, استاد,دلسوز,کوکر و عزیزه بخش HD2

ایلیا جان همشهری هستیم که!!! :df:
سوالاتم خیلی کمه:
1- هاسکی خریدی؟ قیمت؟ عکس میشه بزاری ازش؟
2- تاحالا با ماوراع طبیعه تماس داشتی؟ از چه نوعی بوده؟ حتما عکس بزار ازشون :bf:
3- چرا اکثر عکاسان و هنرمندانی که من دیدم علاقه به ریو دارند؟!
4- رام Ice Cream Monster را تا چند سال دیگه ساپورت میکنید؟
5- چرا باید همه یکروزی بمیریم؟ میشه نمیریم؟ اولین نفری که نمیمیره کیه؟ اولین نفری که مرد,کیه؟
6- دوست داری که سوالهای مزخرف نپرسم؟

باشه, چون خیلی آقایی دیگه سوال مزخرف نمیپرسم.
دوستت داریم

™EXITMOOD
08-05-2014, 15:39
سلام ایلیا جان.چون خیلی با نظراتت تو بخش اخبار حال میکنم اومدم صندلی داغ وگرنه من همینطوری افتخار نمیدم:ca:
جدا میگم که همیشه سعی میکنم همه نظراتت رو بخونم چون مطمئنم به دور از تعصب هستن.
قبل از شروع سوالات یه درخواست دارم و اونم اینه که اگه میشه جواب ها رو با یه رنگ دیگه بده به نظرم بهتر باشه.:dn:
لطف داری محمد رضا جان
اماده ایییییییییییییییییییییییی یییی؟؟؟؟؟؟؟؟برییییییییییی ییییییممممممممممممممممممم م:bo:

1.امیدت به اینده زندگی چطوره؟راسیتش من خودم زیاد امیدی ندارم چون دارم میبینم روز به روز مشکلات بیشتر میشه. بازی نیید 4 اسپید رو حتما دیدی، یه پدال گاز داری و یه توربو، برا من حالت عادی زندگی همون پدال گاز هست و امید مثل توربو، کمه اما لازمه، یه جاهایی به کارت میاد. حتی اگر بدونی داری می بازی محض لذت هم که شده دوست داری توربو بزنی...
2.نظرت در مورد رییس جمهور جدید؟خودم نظرم اینه که تو هیچی بهتر از قبلی از نباشه تو 2 مورد بهتره.یکی چهره:4:.یکی دیگه هم اینکه واسه اولین بار در طول تاریخ ایران:4:یه مسئول گفت من معذرت میخام من اشتباه کردم.از این کارش خیلی خوشم اومد در مورد قبلی که اصولا بهتره سکوت کرد... :4: اما در مورد رئیس جمهور باید بگم آقای ...... رو می شه به گوشی های گلکسی اس تشبیه کرد، باطنی خوب در قابی نه چندان مناسب.
قرار بود من سوال بپرسم شما جواب بدی.ببخشید که خودم پرسیدم خودم هم جواب دادم.از این به بعد درست میشه:ca: :fl:
3.مشهد که هستی زیارت میری دیگه؟اصلا اهلش هستی؟اگه رفتی نائب الزیاره ما هم باش. والا کم پیش میاد برم مشهد، اما یک ماه پیش بعد از ذو سال، کاری پیش اومد که چند روزی رو رفتم مشهد ولی خب اون سمت شهر نرفتم. برخی معتقدند به زیارت و برخی نه.. کاری به خودم ندارم اما شما از همین جا نیت کن، چه بسا زیارت شما از خیلی ها که چسبیدن به ضریح مقبولتر باشه.
4.نظرت در مورد سینمای ایران؟ سالاد فصلی که تو یک رستوران بین راهی می خوری.. خوب و بد رو به خوردت می ده!
5.نظرت در مورد
چاکلز افشین یکی از دوستانم که پدرش از اعضای هیات مدیره ی این کارخونه است.
سامسونگ خوب بد زشت
پراید غرور ایرانی
کاترین اشتون اعصاب فولادی
لومیا 920 بقایای یک روز! (ONE DAY REMAINS نام آلبوم نخست گروه آلتر بریج هست که اشاره داره به بازمانده های روزهای خوب)
چه ربطی بهم داشتن:ca:
6.نظرت در مورد ما دلواپسیم:4: سنگ پای قزوین
7.نظرت در مورد قهرمان این فصل اروپا.رئال مادرید:dn::bo:یا اتلیتکو مادرید با این کاسیاس رو دوست دارم اما امیدوارم اتلتیکو قهرمان شه..
8.چندتا گل از ارژانتین بخوریم خوبه؟] اگر با ترکیب 11 0 0 بازی کنن شاید بشه فرصت آقای گلی رو از مسی بگیرن :4:
9.نظرت در مورد اینکه گزارشگرشبکه خوزستان بازی امشب فولاد.السد گفت که عبدالله کرمی اصلا اجازه کار به رائول نداده پس مدافعان ما در جام جهانی میتونن مسی رو مهار کنن چیه؟:ca:کلا ربط رائول با مسی چیه:4: ببین ما ایرانی ها کلا تو جو گیری و نظرات هیجانی سرامدیم... از هر زاویه که بخوای نگاه کنی به این مسئله می بینی که حرف نداریم. این واکنش هم از همین دسته نظراته. خب رابطشون فقط به اینه که هر دو فوتبال بازی می کنند! البته رائول دیگه همونم بازی نمی کنه و در واقع تعطیلاتش رو در قطر می گزرونه تا بعدا با پولش بره زندگی کنه :4:
10.اهواز اومدی یا نه؟ یک بار و اون هم در کودکی و به مدت یک روز.

™EXITMOOD
08-05-2014, 16:32
ايليا ازت قطع اميد کردم رفت پی کارش ! :4:
چرا يک جوون خوش فکر خوش تيپ و خوش اخلاق بايد به فساد کشيده بشه ! :ai:
به نظرم تا دير نشده توبه کن و به راه راست بيا هر روزی که بگذره بار گناهانت سنگين تر ميشه ؛
من وظيفه دينی خود در قبال تو رو انجام دادم ! باشد که رستگار شويد :4:

:4: رضا حیف بیتلز و آناتما و این همه گروه خوب موزیک لیورپولی نیست رفتی زیر سایه ی شیاطین سرخ؟ بیا با ما قوهای سبک بال باش :4:

اول اگه اون 110 صفحه مقاله ای که نوشتی رو داری ميخوامش تا مطالعه کنم آره دارمش، مدتها پیش قسمت هاییش منتشر شد تو حرفه نویسنده و سایت عکاسی و ... البته الان چند سالی می شه که نگاهی بهش ننداختم و شاید نیاز باشه ویرایش هایی روش انجام بدم. ولی این رو بگم جنبه فلسفی داره تا سواد بصری. خود کتاب سواد بصری رو اگر بخونی در مورد مباحثش بهتر کمکت می کنه.
تو واقعاً فکر ميکنی من خوش اخلاقم ؟ ؛دی از ون رونی که خوش اخلاق تری؟ :4: اخلاق باید دلنشین باشه نه پر محبت. بعضی ها کلا دلنشینن. حالا به خودت نگیر :4:
به نظرت کدوم گوشی نسبت های طلايی در طراحی رو بهتر از بقيه رعايت کرده ؟ ایفون
خودت طراحی کدوم گوشی رو ترجيح ميدی ؟ تو گوشی های جدید سونی اکسپریا زد 2. این گوشی جدید وان پلاس هم طراحی خیلی خوبی داره
موقع خريد گوشی طراحی چقدر برات اهميت داره ؟ زیاد، اما همه جیز نیست، شاید ایفون 6 یک پدیده نو باشه
بعضی پست های اين تاپيک (صندلی داغ) حذف شده يا من همچين احساسی دارم ؟ ؛دی نمی دونم چک نکردم :دی
به من و خودت از 1 تا 20 نمره بده با دليل ! کلاس اول دبستان که بودم نخستین دیکتم رو 10 شدم، اون اتفاق خوبی تو زندگیم بود :4: تاثیراتش مثبت بود، واسه همین بعد از اون هر زمان خواستم به خودم نمره بدم، 10 می دم :4: اما به تو نمره 19 می دم، 1 نمره رو کم می کنم چون منچستری هستی :4:

اون پند بسيار جالب و نيکو بود اما يکی ديگه هم ميخوام ! همیشه منصف باش چه در شکست و چه در پیروزی، انصاف فرایندیه که تمام شعور ادم رو به کار می گیره و با جهل و تعصب در تعارضه... و از نظر من مرز بین خوبیها و بدیهاست.

™EXITMOOD
08-05-2014, 16:55
سلام خدمت ایلیا جان :
سلام سینای عزیز
◄ معنی اسم کاربریت ؟ ترکیب واژه EXIT و MOOD هست که که یک ترکیب ساختگی توسط خودم هست و اشاره داره به حس خروج از دنیایی که گاهی مثل قفس می شه، یه جور حس پرواز داره

◄ من و ممد 50 و جابر چه جور کاربرایی هستیم یه جمله در باب هرکدونم ؟؟ فعلا تو رو می بینم یاد سربازی می افتم، فعال و شاداب.... . ممد 50 سنت یک گیمر حرفه ای و با روابط عمومی بالا... . جابر حجره داری که به جای فرش، گوشی عرضه می کنه :4: مهربون و با حوصله.

◄ کدوم غذا ؟ ماکارونی - قرمه سبزی - پیتزا - کباب - ساندویچ ماکارونی :4: اگر سسش خوب باشه

◄ نوشیدنی برتر ؟ چای - نسکافه - قهوه - شیر - آب میوه - آب - دوغ - دلستر آب

◄ یه جمله که کلمات زیر توش باشه : موبایلستان ، سیل ، تگرگ ، اندروید ، بیل گیتس ، مرحومه سیل و تگرگ هم نمی تونست همسر مرحومه بیل گیتس رو از بخش اندروید موبایلستان دور کنه.

◄ دوست داشتی کدوم قسمت سایت رو کلا تغییر میدادی ؟ گرافیکش رو :4: حامد که اینورا نیست؟

◄ از کی معتاد موبایلستان شدی ؟ چرا ؟ از زمانی که نخستین پست آموزشیم رو برای فارسی سازی یک رام رو انجمن قرار دادم و استقبال شد.

◄ نظرت درباره سیستم عامل بادا ؟ کودک معلول

◄ بخش ایبوک تابحال سر زدی ؟ چه جوریاس ؟؟؟ یکی دو بار پارسال رفتم اما اخیرا نه، در اون زمان سطح کیفی و ادبی کتاب ها افتضاح بود.

موفق باشی

MAMAD*50 CENT
08-05-2014, 16:58
برو عکس سیستم بزار تو این تاپیک ببینم چند چندی:4:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=326202&p=4241311&viewfull=1#post4241311

™EXITMOOD
08-05-2014, 17:24
سلامی به تندی بوگاتی ویرون ( فک کردی میگم فلفل :4: آناناس)
:4:
1_بچه پسر دوست داری یا دختر؟(چیزی تو مایه های هرچی باشه خوبه نگو قبول نیس :4: ) فعلا تو زنش موندیم می گی بچه؟ :4: الان که فکر می کنم می بینم پسر

2_آهنگی که تو هدست حال بده بنظرت چیه؟ لینکشم بدی دمت گرم دیگه :4: آهنگی که با ذائقه و حس اون لحظت جور باشه، الان حست چیه؟ اما اگر کارهای بیس دار تمیز و تفکیک شده می خوای به نظرم سبک آلترناتیو متال و هارد راک گوش بده. :4:

3_دلت میخواست تو بجای شخصیت بازی GTA 5 بودی؟ :4: (کلا هرکدومشم بگی حله) آخرین باری که GTA بازی کردم 7 سال پیش بود :4:

4_قبول داری زن گرفتن بستگی به دلار داره خخخخخخخ :ca: ؟؟؟؟؟؟؟ اگر تو رویا زندگی نکنی، آره :4:

5_قبول داری بهتر از سرعت اینترنت ایران تو هیچ ناکجابادی نیس؟ :4: مگه تو شک داری؟ :4:

5.5_میخواستم یسوال بکنم گفتم ولش کن مورد داره :4: بدن پخ کن :4:

6_میدونی دلم هواتو کرده به انگلیسی چی میشه؟ :4: (ورژن ادیت شدش رو پ خ میکنم واست) دست رو دلم نزار :4:

7_وقتی از همه عالم زدی میشی.. که خدا کنه نشی ولی میدونم شدی! چی بهت حال داده؟ موزیک

8_قبول داری دیگه دارن شورشو در میارن؟ همونارو میگم! به فضله مرغ هم رو بدی می گه من سوپ جوام.. مقصر خودمونیم، می گن کارد که به استخون رسید طرف دیگه دادش در میاد، موندم چرا کارد از استخون هم رد شده و خبری نیست، حکایت ما اینه.

9_باغ وحش میدونی کجاس به معنی واقعی؟ اگه میدونی .... نمیدونی ؟ آره :4: دقیقا همون جاست.

10_آدولف هیتلر یا همین یارو رفیقمون؟ خیلی باجی به هم نمی دن ولی باز هیتلر، هیتلر بود، بدبختی اینه که این رفیقمون همونم نیست و همه چی شده!

Rasool_Hamilton
08-05-2014, 17:39
دوباره سلام

ممنون از اینکه انقد با حوصله جواب میدی :cv:

بریم سر سوالا اگه اجازه بدی :as:

1.اگه دوست داشتی تو دنیا رنگ یه چیزی رو عوض کنی اون یه چیز بود و چه رنگیش میکردی ؟

2.دوست داشتی باغبون باشی؟ اگه آره چه گلایی رو بیشتر پرورش میدادی؟

3.وقتی یه عکس میگیری اولین کاری که باهاش میکنی چیه ؟

4.به چه نوع عکاسی منظورم چه سبکی از عکاسی علاقه بیشتری داری؟ آتولیه منظره نجوم ... چی ؟

5.اصولا آدمی با افکار مدرنی یا سنتی ؟ یا نه اصلا پست مدرن ؟

6.به نظرت فوتبالیست و یا بازیگر میتونه الگو خوب برای یه جوون یا نوجوون باشه ؟

7.تا حالا شده با ماشین موقع رانندگی خلاف کرده باشی ؟

8.شباهت دوربین عکاسی با زندگی چیه ؟

:cv::ax:

Mo30HD2
08-05-2014, 17:44
اولش لازم میدونم بگم که خیلی مخلصیم و خیلی آقایی ...
خیلی ها توی موبایلستان به خاطر برکت وجود شماست که یه چیزایی بلدن ... من هم یکی از اونا ...

1- رام ice cream monster رو که پورت کردی، به نظرم یکی از بهترین رام های موجود واسه hd2 هستش، همیشه سوالم این بوده که چرا توی xda نذاشتی رام رو؟!!! یعنی دلیلش رو گفتی، اما به نظرم دلیل اصلیش نبود (شما هم میتونستی برنامه های کرک شده رو حذف کنی از توش، هم وقت ساپورتش رو داشتی)

2- یه شعاری توی امضات نوشته بودی، که الان نیست ... چرا بر داشتیش آخه؟!!

3- چرا به بخش hd2 سر نمیزنی؟!! :)

4- خدایی، هر وقت که بت گفتیم روی یه رام کیت کت واسه hd2 کار کن، چه حسی داشتی؟ آیا فحش میدادی؟!! :))) آیا میگفتی این جماعت چرا دست از سر ما بر نمیدارن؟! :))))

5- اصن خدایی قصد کار کردن دوباره برای hd2 رو داری ؟ :))

6- اگه یکنفر توی ایران باشه که دوس داشته باشی تیر بارونش کنی، اون کیه؟! :)) ( میدونم میخوای بگی تیربارون نمیکنم، اما فک کن که مجبوری :دی )

7- میدونم که راک و متال گوش میدی، بهترین بندی که گوش میدی کیه؟!

8- از توی گروه های ایرانی چه گروهی رو قبول داری؟ :)

9- آیا حجت زادمحمود رو میشناسی؟ :)))))

10- سانسورش کردم

11- سانسورش کردم

12- راستی نظرت در مورد سانسور چیه؟!

13- اعصابم خورد شد!! هرچی که میخوایم بپرسیم رو باید سانسور کنیم که ...

دیگه هیچی ... فعلا همینا ... چاکریم

behzadshar
08-05-2014, 17:47
چون با جوابهات حال میکنم دوباره اومدم:4:
1.اگه دست خودت بود که کجا به دنیا بیای کجا رو انتخاب میکردی؟همینجایی که الان هستی یا جای دیگه؟
2.کلا بخای چیزی بخری ترجیح میدی اینترنتی باشه یا حضوری؟
3.به جابر اعتماد میکنی ازش چیزی بخری؟:ca:
4.بین htc one m.sony xperia z2 . galaxy s 5 کدومو انتخاب میکنی؟
5.نظرت در مورد
وضعیت فرهنگی ایران
رانندگی در ایران
چیپس در ایران:4:
شور و شوق قبل از انتخابات در ایران

6.به نظرت ایران خودرو بهتره یا سایپا؟
7.از بین بازیکنهای زیر برای کدوم احترام بیشتری قائلی؟فقط از جنبه شخصیتی نه جنبه بازی کردنشون
خاویر زانتی
استیون جرارد
فرانک لمپارد.
ایکر کاسیاس
8.نظرت در مورد برنامه نود وعادل فردوسی پور
9.نظرت در مورد
شاهرخ
جابر.
سینا که هی میگه بادا بادا:4:

فعلا داشته باش تا بعد:dn:

™EXITMOOD
08-05-2014, 18:16
ایلیا جان.سلام دوست قدیمی.امیدوارم منو یادت مونده باشه!
اختیار داری دوستان خوب هیچوقت فراموش نمی شن
اصلا نمیدونستم همشهریم هستی!خیلی خوشحال شدم.
خواهش می کنم من هم.
والا از قلمت و جواب هایی که به دوستان داده بوده خیلی خوشم اومد.احساس میکنم یه مغزی توی حرفات هست.
ممنونم... لطف داری

به نظرت اینکه میگن افکار آدم قدرتمند هستن و تورو به همون سمتی هدایت میکنن که خواستت از زندگیه تا چه حد درسته؟
این ایده در فلسفه به تفکر شوپن هاوری معروف شد که خیلی از فلاسفه ی جریانات پس از خودش رو تحت تاثیر قرار داد، نزدیک به 100 سال بعد اگزیستانسیالیست هایی مثل سارتر این ایده رو به تمامیت خواست انسان گسترش دادن و یا میشل فوکو کتابی به نام اراده ی معطوف به قدرت نوشت و حتی پس از انقلاب 1973- 1357، سفری به ایران داشت که ببینه چه چیزی باعث شد مردم به خواستشون برسن (که البته قطعا الان اگر بود نتیجه ی دیگری می گرفت) در هر صورت این تفکرات تا حدی در عمل هم خودشون رو نشون دادند، اما به نظر من این موضوع رو نمی شه برای تمام انسان ها واحد دونست و برخی از مردم ناگزیر باید رهبری بشن، در واقع جوامع بشری همیشه به دو دسته ی مدیر و رعیت تقسیم شدند که به نظر من، این به خیلی از عوامل چه وراثتی و چه اکتسابی بستگی داره و صرفا اراده ی فکری کافی نیست.

احساس کردم خیلی میخای به بعضی از سوالات اصولی و منطقی جواب بدی.به نظرت اشکالی داره که مثلا اگه یکی ازت بپرسه نماز میخونی یا نه و تو راحت بگی نه!باهاش حال نمیکنم؟! (این سبک تفکر خیلی برای شخص من قابل تحمل تره تا اینکه بخام برای هر کاری کلی فلسفه ببافم.البته میدونی یه خورده هم سخته که ادم بخاد اینطوری در کنار این همه آدم منطقی زندگی کنه)
من خودم از فلسفه بافی بیزارم و حتی گاهی ترجیح می دم در مورد فیفا 2014 گپ بزنیم تا مثلا پراگماتیسم! (البته در مواردی که بحث سازنده باشه این رو دوست دارم) اما گاهی برخی پرسش هایی که در زندگی از آدم می شه شامل پاسخ هایی هستند که نه تنها حریم خصوصی تو محسوب می شن، که می تونند افراد دیگه رو با توجه به باورهاشون به اشتباه بندازن، مثلا کسی از یک اتییست واقعی در شرایط مشابه جامعه ی ما بپرسه خدا رو قبول داری صراحتا نمی تونه بگه نه، چون ممکنه در ذهن پرسش کننده حالت بدی از یک انسان بی قید به وجود بیاد که تصور کنه کسی که خدایی نداره الزاما باید ادم پلیدی باشه، بنابراین سعی می کنه با استدلال ذهن فرد رو مجاب کنه به اینکه اگر خدایی برای من نیست، معنیش با تفکراتی که به ذهن شما تلقین شده تفاوت داره و من مثلا بی قید و بند و یا .... نیستم.

به شخصه دوس دارم یه آدم منطقیه بی منطق باشم.(با توجه به نیازم در لحظه عمل کنم)شما چطور؟
این حرفت من رو به یاد جمله ی با نا امیدی یه دنبال امید می گردم کیشلوفسکی انداخت. اینکه در لحظه زندگی کنی ایده ی بسیاری از انسانهای امروزی هست، حتی جمله ای که تو امضام هست هم به نوعی همین رو می گه... این جمله معروف فرانک زاپای خواننده است، کسانی که زندگی پر شق و رق و به اصطلاح اتو کشیده ی طبقات بالای اجتماعی رو به سخره گرفتند و سعی کردند طوری زندگی کنند که گویی زندگی کف دستشونه و رها باشن. من می گم ترکیب این دو خوبه. خطوط راهنما که همون منطق هست، الزاما بنا نیست همه چیز رو به یک جا ختم کنه، به رضا هم گفتم، می شه با عقل فکر کرد، با تجربه تصمیم گرفت اما با احساس زندگی کرد و لذت برد.

به نظرت بیش از حد منطقی بودن دست و پایه ادمو نمیبنده؟
در این بحث من بهتره واژه انصاف رو جایگزین منطق کنم، از نظر من منطق مثل یک تنه ی درخت خشک هست و احساس به مثابه برگ های اون درخت، هر دو به هم محتاجند، اما انصاف دقیقا آب و خاکی هست که این درخت در اون رشد می کنه. پس بهتر بگیم اگر منصف باشی نه تنها دست و پات رو نبستی، که خوب رشد می کنی.

چرا با وجود اینکه میگن از تجربیات بقیه استفاده کن بازم میریم کار خومونو میکنیم؟ چون ماجراجویی از خصایص انسان هست.

به نظرت آدمایه این دوره زمونه بیش از حد زندگیرو جدی نگرفتن؟
به نظر من جدیتی در کار نیست در واقع زیست سالم فراموش شده. جدیت با ماشینی بودن و یا حرص خوردن متفاوته، زمانی که شما می ری یک سالن تئاتر، مجبوری به ساکت بودن، اما در یک کنسرت راک، از ته لوزالمعدت می تونی فریاد بکشی، اینها هر دو اجراهای هنری هستند اما با شرایط و جوی متفاوت. زندگی هم اجزاهای گوناگونی رو برای ما داره که متاسفانه خیلی از مردم واکنش هاشون در برابر اتفاقات متناسب با اون وضعیت نیست.

زندگی رو چه شکلی میبینی؟ دایره ای که توش رشد می کنیم اما فکر می کنیم اون داره تنگ تر می شه

به نظرت توی زندگی میخایم به کجا برسیم؟
این پرسشی هست که فکر می کنم از هزاران سال قبل و نقاشی های غار لاسکو تا حالا بشر پی پاسخش می گرده، به نظر من اساس این پرسش اگر نگیم ااشتباهه، گمراه کننده است، چون هر مکتبی به فراخور باورها و حتی منافعش به این پاسخ می ده، از نظر من بهتره به کیفیت زیست انسانی توجه کرد تا پیش بینی امتداد زندگی. در واقع ایده ی در لحظه زندگی کن به نوعی زاییده ی همین نگرش کیفی هست.

به نظرت چکار میشه کرد که اول زندگی کنی و بعد دنبال پول درآوردن باشی؟ دقیقا متوجه این پرسش نشدم، یعنی نخست از زندگی لذت ببری و سپس کار کنی؟

معیار آمادگی برای ازدواج رو چی میدونی؟ به نظر من بنا به تربیت و سطح توقع آدم ها از زندگی، این شرایط در ذهنشون متفاوته، برای من عشق، مسئولیت پذیری و رفاه اصلی ترین معیارها هستند.

دوس دارم بازم ازت سوال بپرسم منتهی فعلا زحمت همینا رو بکش.
حتما و با کمال میل
ممنون.:dn:

emadhTc
08-05-2014, 19:39
سلام داداش
خوبی؟
خیلی باهات حال میکنم بخصوص با نظراتت توی بخش اخبار:dn:
خب بریم برا سوالا
1-آهنگ خارجی گوشی میدی؟چه سبکی؟متالیکا رو میشناسی؟بهترین آهنگشون بنظرت؟
2-شنیدم لیورپولی هستی چرا لیورپول؟25 سال هست که رنگ قهرمانی رو ندیدین:ca:
3-چه بازیکنی رو بیشتر از همه دوست داری؟حدس میزنم جرارد
4-فوتبال بازی میکنی؟چه پستی؟تیم روی تو حساب میکنه؟
5-چرا انقدر به طراحی وان ام 8 ایراد میگری؟
6-نظرت راجع به کرمانشاه؟

فعلا همینا
دوست دارم شدید

SEDANEH
08-05-2014, 23:12
اهوا
:bm:ظاهرا گوشات سنگینه بچه ها می گن با یه رنگ دیگه بنال :bm:

مرحله سوم :

21. آیا انسان باید به هر قیمتی زندگی کنه ؟

22. مرگ بهتره یا قطع نخاع دائمی؟ اگه می تونستید بین قطع نخاع و مرگ یکی رو به عنوان سرنوشت برای انسان ها انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کردید؟ (البته دخالت تو کار خدا محسوب نشه چون سرنوشت ما رو خدا تعیین می کنه)

23. سعی می کنید به عدالت قضاوت کنید یا به فامیلی و ...؟

24. به نظرتون آیا آدم روی هر قسم که می خوره باید بایسته ؟

25. آیا باید با زندگی ارزش پیدا کنیم یا با اعتبار و ارزش زندگی کنیم؟

26. نظرتون در مورد ازدواج چیه؟ آیا باید در هر موقعیتی ازدواج کرد؟

27. عشق چیست؟ آیا به این عشق های امروزی دوام دارن؟ مثلا آشنایی تو پارک

28. چرا همه فکر خودشونند؟ پس انسانیت و عدالت کجا رفته؟

29. پول مهمتره یا علم؟ اگه علم داشته باشی می تونی ثروت به دست بیاری ولی اگه ثروت داشته باشی و علم نداشته باشی همش رو به باد می دی ؟ استدلالتون در مورد این موضوع چیه؟

30. انسان همونی می شه که در گذشته بش فکر می کرده (چه قدر به این موضع اعتقاد داری؟)

حالا راحت باش اول از آروم شروع می کنم و تندش می کنم حواست رو بده توی بخش ماشین من همه رو داغ کردم سری های قبلی رو ببین
این مرحله هم تموم شد بریم مرحله بعدی
پس غولش کو؟

™EXITMOOD
08-05-2014, 23:54
سلام بر مدیر, استاد,دلسوز,کوکر و عزیزه بخش HD2
سلام بر محسن عزیز ، ببخش دیر شد و پاسخ دادن طول کشید کمی گرفتار بودم امشب.
ایلیا جان همشهری هستیم که!!! :df:
ما ارادت مندیم
سوالاتم خیلی کمه:
1- هاسکی خریدی؟ قیمت؟ عکس میشه بزاری ازش؟ والا مدتی یه توله کوچیکش رو گرفتم که فوق العاده بود اما مجبور شدم بدم به یکی از دوستان. فعلا با اصرار برادرم آرش (حافظ حقوق حیواناته رسما :4:)، قید خرید هاسکی رو زدم، اگر دوباره خونه ویلایی بگیریم حتما می خرم خبرش رو می دم بهت :4:.
2- تاحالا با ماوراع طبیعه تماس داشتی؟ از چه نوعی بوده؟ حتما عکس بزار ازشون :bf: بچه که (7 - 8 ساله) بودم یک بار نیمه های شب بیدار شدم و یک شیء نورانی رو تو آسمون دیدم که شبیه تعدادی لوله ی بهم متصل بود که از اطرافش نور میومد بیرون. اون زمان چند تا طرح ازش زدم و به اطرافیانم نشون دادم اما همه به اتفاق گفتند خیالاتی شدم، ولی من باور داشتم که یک بشقاب پرنده دیدم :4:
3- چرا اکثر عکاسان و هنرمندانی که من دیدم علاقه به ریو دارند؟! شاید چون ماشین مقرون به صرفه ای هست، اما من اصلا علاقه ای به ریو ندارم که هیچ متنفر هم هستم ازش :4: قبل اون مگان داشتم و قبلش زانتیا که هر دو به مراتب بهتر بودند به خصوص مگان، حتی 206 هم برای من بهتر از ریو هست، ولی فعلا مجبورم با همین سر کنم :4: البته دوستانی هم هستند که به ریو علاقه مندن و علاقشون کاملا قابل احترامه. این نظر شخصی من بود.
4- رام Ice Cream Monster را تا چند سال دیگه ساپورت میکنید؟ تا زمانی که hd2 ی خودم زنده بمونه... فعلا که سالمه بعد از 5 سال..
5- چرا باید همه یکروزی بمیریم؟ میشه نمیریم؟ اولین نفری که نمیمیره کیه؟ اولین نفری که مرد,کیه؟ اگر مرگ رو از زندگی حذف کنیم فاجعه ی عجیبی پیش میاد، کافیه ببینی که خیلی ها همین الان کشش دیدار با پدر بزرگهاشون رو هم ندارن و صرفا گاهی ازشون خبر می گیرن، دیگه زندگی با جد جد جد ...... چقدر مخاطره آمیز می شه؟ از طرفی از لحاظ علمی مرگ بخشی از چرخه ی حیاته و به رشد هستی کمک می کنه، از این هم بگذریم و ادبی به ماجرا نگاه کنیم، اگر مرگی نبود، افسانه ای نبود، اسطوره ای نبود، یادبودی نبود... در مورد نامیرایی تلاش هایی شده که اتفاقا یکی از حامیانش گوگل هست و دور از ذهن نیست که بشر روزی به این مسئله دست پیدا کنه، اولین نفری که مرد احتمالا نخستین تک سلولی روی زمین بوده، و اولین نفری که نمی میره شاید یک تک سلولی دیگه در شرایط آزمایشگاهی باشه...
6- دوست داری که سوالهای مزخرف نپرسم؟ این چه حرفیه محسن جان، خوشحال می شم بازم بپرسی، هر چی که دوست داری.

باشه, چون خیلی آقایی دیگه سوال مزخرف نمیپرسم.
دوستت داریم
اختبار داری، خودت دوست داشتنی هستی

™EXITMOOD
09-05-2014, 00:01
برو عکس سیستم بزار تو این تاپیک ببینم چند چندی:4:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=326202&p=4241311&viewfull=1#post4241311

والا به شماها می گن خوره :4: من ته سیستمم میز تدوینم بود که اونم الان ندارم :4: فعلا عصای دستم یک لپ تاپه که 4 5 سالی هست باهام همراهه :4:

AminMzh
09-05-2014, 00:26
سلام...به به به آقا ایلیای عزیز...اول اومدم سوالات خودم رو بپرسم بعد سوالات بقیه رو میخونم.اگر تکراری توشون هست به بزرگواری خودتون ببخشید...
1-حالت چطوره؟!
2-شب تا ساعت چند بیداری؟!12 به بعدشو به چه کارایی مشغولی؟!:by:
3-کی ازدواج میکنی؟!مراسم ازدواجت از بچه های موبایلستان هم دعوت میکنی یا نه؟!
4-از چه رنگی خوشت میاد؟؟!
5-چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری؟!
6-چند ساعت در روز تو موبایلستان پلاسی؟!
7-نظرت راجع به وضعیت اقتصادی ایران چی هست؟!
8-نظرت راجع به وضعیت و سرعت و هزینه اینترنت در ایران چیه؟!
9-گرایش به فرقه خاصی داری یا نه؟!:do:اگر نه تا الان بهش فکر کردی؟!
10-علاقه به آشنایی یا ادیان دیگه داری؟!:cj:
11-تصمیم ندارزی ماشینتو عوض کنی؟!
12-بیشتر تیپ اسپرت میپوشی یا مجلسی؟!
13چند وقت هست از این مدل ریش و مو استفاده میکنی؟!اگر مدت طولانی هست تصمیم به عوض کردنش نداری؟!اصلا تا الان بهش فکر کردی؟!
14-چند ساعت در روز میخوابی؟!
15-تفریحات سالمت چی هست؟!اهل تفریحات ناسالم هستی؟!:do:
16-چرا تا الان ازدواج نکردی؟؟!مشکلات اقتصادی یا..؟!

™EXITMOOD
09-05-2014, 00:38
دوباره سلام

ممنون از اینکه انقد با حوصله جواب میدی :cv:

بریم سر سوالا اگه اجازه بدی :as:

1.اگه دوست داشتی تو دنیا رنگ یه چیزی رو عوض کنی اون یه چیز بود و چه رنگیش میکردی ؟
هر چقدر فکر می کنم می بینیم تنوع رنگی و همنشینی رنگ ها تو طبیعت اونقدر بی نقصه که جیزی به ذهنم نمی رسه تا بخوام رنگش رو به طور دائم تغییر بدم... البته تخیل در تغییر رنگها لازمه ذهن خلاقه اما همون بهتر که در حد بوم و عکس باقی بمونه :4: رفتم تو فکر رسما.. مثلا تصور کن ادوراد مونک به جای خلق تابلوی جیغ این قدرت رو داشت که رنگ های طبیعت رو به شکل اون تابلو تغییر بده... اوه... تیمارستانها پر می شدند...

2.دوست داشتی باغبون باشی؟ اگه آره چه گلایی رو بیشتر پرورش میدادی؟ مادرم به شدت به پرورش گل و گیاه علاقه مندن... من هم از کودکی تو این فضا بزرگ شدم، خودم هم علاقه به محوطه کاری و طراحی فضای سبز دارم که البته تخصصی در این زمینه ندارم. درخت ها رو خیلی دوست دارم، به خصوص عقاقیا، کاج و سرو، سپیدار و بلوط. تو گل ها هم گل رز و یاس و همینطور چمن، شبدر و شمشاد رو هم دوست دارم.

3.وقتی یه عکس میگیری اولین کاری که باهاش میکنی چیه ؟ اصلاح رنگ.

4.به چه نوع عکاسی منظورم چه سبکی از عکاسی علاقه بیشتری داری؟ آتولیه منظره نجوم ... چی ؟ اگه منظورت دسته بندی (کتگوری) هست، مستند معنا گریز، چیدمان، طبیعت.

5.اصولا آدمی با افکار مدرنی یا سنتی ؟ یا نه اصلا پست مدرن ؟ فکر می کنم اغلب ما در جهان فعلی، پست مدرنیم، چه بخوایم و چه نخوایم.

6.به نظرت فوتبالیست و یا بازیگر میتونه الگو خوب برای یه جوون یا نوجوون باشه ؟ الزاما نه، اما به دلیل به قول معروف سلبریتی بودن، بیشتر در معرض "مد" شدن قرار می گیرن.

7.تا حالا شده با ماشین موقع رانندگی خلاف کرده باشی ؟ یک بار تو اتوبان کاشان 210 تا سرعت رفتم :4: اما خلاف دیگه ای رو به طور عمدی انجام ندادم. اگر بوده اشتباها رخ داده.

8.شباهت دوربین عکاسی با زندگی چیه ؟ هر دو یک تایم محدود رو بهت می دن تا بهترین پز (ژستت) رو بگیری.

:cv::ax:

™EXITMOOD
09-05-2014, 01:52
اولش لازم میدونم بگم که خیلی مخلصیم و خیلی آقایی ...
خیلی ها توی موبایلستان به خاطر برکت وجود شماست که یه چیزایی بلدن ... من هم یکی از اونا ...
مصطفی جان خیلی لطف داری، شکسته نفسی می کنی... شما خودت از بهترین هایی
1- رام ice cream monster رو که پورت کردی، به نظرم یکی از بهترین رام های موجود واسه hd2 هستش، همیشه سوالم این بوده که چرا توی xda نذاشتی رام رو؟!!! یعنی دلیلش رو گفتی، اما به نظرم دلیل اصلیش نبود (شما هم میتونستی برنامه های کرک شده رو حذف کنی از توش، هم وقت ساپورتش رو داشتی) نمی دونم چرا هیچ وقت احساس نکردم اونجا نیازی به این رام هست، واقعا ذوق و شوقی که رو موبایلستان هست رو اونجا ندارم. البته نسخه 5 رو که منتشر کردم واقعا وسوسه شدم رو xda قرارش بدم اما نمی دونم چرا پیگیری نکردم :دی شاید به خاطر اینه که دیدم رامهای 4.4 هم واسه hd2 دارن میان و شاید کمی مسخره باشه که رو بیس اندروید 4.0 بخوام رامی منتشر کنم، اما قول می دم اگر نسخه ی دیگه ای رو بخوام ارائه کنم این بار رو xda قرار بدم. ولی کلا من تو منتشر کردن رام کمی تنبل شدم، الان یک رام کوک شده اندروید 4.3 برای اکسپریا وی دارم که حتی رو موبایلستان هم قرار ندادم و یا رام هام برای وان ایکس خودم... به هر حال شاید روزی از شما هم کمک بگیرم البته اگر مایل باشی چون فکر می کنم اگر بشه کار تیمی کرد موفقیت رو xda هم به راحتی به دست میاد.

2- یه شعاری توی امضات نوشته بودی، که الان نیست ... چرا بر داشتیش آخه؟!! اون جمله فرانک زاپا؟ برش نداشتم، من می بینمش.. نیست؟

3- چرا به بخش hd2 سر نمیزنی؟!! :) قصور از منه، سعی می کنم دوباره سرکشی کنم، فکر می کنم باید همکاری انجمنم منتقل بشه به شما یا آقا محسن یا دوستان فعال دیگه... البته من اونجا ابزار زیادی ندارم، چون Hd2 زیر مجموعه پاکت پی سی هست و بخش پاکت پی سی هم یه جورایی متروک شده، نسبت به سایر قسمت های سایت، کم توجهی بهش می شه با این حال هنوز هم از فعالترین انجمن های hd2 در بین تمامی سایت هاس.

4- خدایی، هر وقت که بت گفتیم روی یه رام کیت کت واسه hd2 کار کن، چه حسی داشتی؟ آیا فحش میدادی؟!! :))) آیا میگفتی این جماعت چرا دست از سر ما بر نمیدارن؟! :)))) نه اصلا، اتفاقا خوشحال می شم... من یک سالی هست که واقعا درگیر کارهای روزمره هستم و بیشتر در سفرم و خودت هم می دونی که پورت و کوک رام اون هم برای hd2 چقدر وقت گیره، از طرفی من هم دوست ندارم کاری رو به اصطلاح سمبل کنم و اگر بنا باشه کاری رو انجام بدم باید کامل کننده ی رام های دیگه باشه، والا چیزی که بخواد بود و نبودش تفاوتی در حال کاربرها ایجاد نکنه، وقت تلف کردنه.

5- اصن خدایی قصد کار کردن دوباره برای hd2 رو داری ؟ :)) کار کردن برای hd2 دیگه خیلی سخت شده، الان بیشتر گوشی های hd2 مستهلک شدن، حتی گوشی خودم دیگه رام خودم رو هم به روونی گذشته اجرا نمی کنه و من دارم پیر شدنش رو می بینم :4: البته با تعویض مموری اس دی اوضاع بهتر می شه اما به هر حال بگیر و نگیرهای گوشی زیاد شده و از طرفی سطح توقع کاربران هم روز به روز بالاتر می ره. نمی دونم فعلا که چیزی در ذهن ندارم اما دوست دارم با تعدادی از دوستان مثل شما، یک تیم تشکیل بدیم و روی پروژه های مختلف حتی برای گوشی های دیگه ، کار کنیم. در ضمن مشتاقم بدونم در رابطه با برنامه نویسی اندروید به کچا رسیدی، اخیرا به گرافیک و ساخت اینترفیس برای برنامه ها علاقه مند شدم، پروژه ای تو ذهن داشتی در جریانم بزار وقت بود روش کار کنیم :4:

6- اگه یکنفر توی ایران باشه که دوس داشته باشی تیر بارونش کنی، اون کیه؟! :)) ( میدونم میخوای بگی تیربارون نمیکنم، اما فک کن که مجبوری :دی ) خب یک نفر که نمی شه اسمش رو آورد. اما با تیر بارون اون هم دردی دوا نمی شه، چون خانه از پای و بست ویران است.

7- میدونم که راک و متال گوش میدی، بهترین بندی که گوش میدی کیه؟! این روزها با سهیل نفیسی و پالت خیلی حال می کنم :دی چند وقتیه بیشتر فالک گوش می دم الن ایساکوف و لیز دورت.... اما تو بندهای دووم متال سترنیوس رو می پرستم :4: آناتما و انتیمتر هم تکرار نشدنی هستن...

8- از توی گروه های ایرانی چه گروهی رو قبول داری؟ :) خب تو زیر زمینی ها، خوب زیاد داریم (البته افتضاح هم کم نداریم) تو راک گروه کامنت (کیان پورتراب) رو دورادور می شناسم، کارشون خوبه، تو متال هم گروه اس دی اس رو که دوستم کارن آراکالیان راه انداخت واقعا خوب بود. همینطور امرنا تو بلک متال خیلی خوبه، تو دارک فالک هم اخیرا افرادی که شاید معروف نباشن مثل حامد سید جوادی کارهای قابل قبولی ارائه کردن. از گروهای ایرانی برون مرزی هم می تونم سول نی دوس، برزین حسینی یا کینگ رام رو نام ببرم، تو گروه های ایرانی دارای مجوز هم گروه پالت کارهای ترکیبی خوبی رو ارائه کرده، سهبل نفیسی هم فالک و سافت راک خوبی داره و البته کسی که دیگه به نظرم تکرار نمی شه، یعنی فرهاد مهراد. حسین علیزاده و کیهان کلهر و .... هم که دیگه جای خودشون رو دارن.

9- آیا حجت زادمحمود رو میشناسی؟ :))))) حجت الله زادمحمود بازیکن فعلی تیم شاهین بوشهر است که در پست میانه بازی می‌کند. وی سابقه بازی در تیم‌هایی چون استقلال اهواز، سپاهانو فولاد خوزستان را نیز دارد. منبع: ویکی پدیا :دی

10- سانسورش کردم امان از خود سانسوری

11- سانسورش کردم پخ کن ببنیم چی بود.

12- راستی نظرت در مورد سانسور چیه؟! شتریه که در خونه همه می خوابه، هر سانسوری بد نیست، همین که ما لباس می پوشیم خودش یک جور سانسوره، اما خب متاسفانه این ابزار قدرت، دست نادون که بیافته دیگه.... همینی می شه که ما الان دچارشیم :)

13- اعصابم خورد شد!! هرچی که میخوایم بپرسیم رو باید سانسور کنیم که ... راحت باش، زیرکانه بپرس :4: توصیه می کنم پست شاهرخ رو بخونی

دیگه هیچی ... فعلا همینا ... چاکریم
ارادت مند

Rasool_Hamilton
09-05-2014, 01:54
خوب من دوباره برگشتم :4:

1. خورشید رو بیشتر دوست داری یا ماه رو ؟ چرا ؟

2. نظرت راجع به ترجمه کردن چیه ؟

3. تو سوالای قبلیم جواب دادی هارمونی رنگ ها به همین شکل به بهترین نوع خودشون هستند ....
حالا من میگم بیا تصور خورشید به جای اینکه زرد باشه آبی بود ... !!!! اون وقت چی میشد ؟ نظرت راجع به این چی بود ؟

4. گفتی تو این شرایط فعلی همه ما پست مدرن هستیم .... صد در صد قبول دارم ... حالا نظرت راجع به کسایی که ادای مدرن بودن رو در میارن چیه ؟

5. نظر راجع به جهان هولوگرافیک ؟

6. بیشتر شنونده هستی تو جامعه و بین دوستان یا گوینده ؟

7. نظرت راجع به فرهنگستان شعر و ادب فارسی چیه ؟ به نظرت خوبه که کلماتی مثل یخ زن رو به جای فریزر و یا دراز آویز به جای کراوات و امثال این ها رو به زبان وارد کرد تا جلوی ورود کلمات بیگانه رو گرفت (این رو هم اضافه کنم که زبان بین المللی دنیا یعنی انگلیسی یکی از ویژگی هاش در بطن بودنه ... یعنی هر واژ ای که وارد زبان انگلیسی بشه و توسط عومو مردم پذیرفته بشه ... حالا میخود از هر زبانی باشه انگلیسی بلافاصله اون رو قبول میکنه و کلمات وام گرفته تو اگلیسی دیگه هرگز پس داده نمیشن) نظر تو چیه ؟

8. استیون هاوکینگ طی مقاله ای به دنیا هشدار داده در مورد هوش مصنوعی که روز به روز در حال پیشرفت هست ... نظر تو در مورد هوش مصنوعی چیه ؟ خوبه ؟ بده ؟ پیشرفت کنه روز به روز به نفع بشریت هست یا نه به ضررش ؟

9. اگه بخای با کسی درد و دل کنی ترجیح میدی اون شخص کی باشه ؟ چرا اون شخص رو انتخاب کردی ؟ مگه چه ویژگی هایی داره ؟

:cv::as:

™EXITMOOD
09-05-2014, 02:40
چون با جوابهات حال میکنم دوباره اومدم:4:
لظف داری پرسشهای شما بهتره :دی

1.اگه دست خودت بود که کجا به دنیا بیای کجا رو انتخاب میکردی؟همینجایی که الان هستی یا جای دیگه؟ خب بارها بهش فکر کردم، گمونم خیلی از ما یه زمان هایی به این مسئله فکر می کنیم، به خصوص به کشورهایی مثل آمریکا.. دستکم من اونجا رو دوست دارم، اما هر بار حس کردم اگر جای دیگه ای به دنیا اومده بودم شاید دیگه این نبودم... به هر شکل دوست داشتم هر جایی که هستم، به قول شاملو مزد گورکن از آزادی آدمی بیشتر نباشه... :)

2.کلا بخای چیزی بخری ترجیح میدی اینترنتی باشه یا حضوری؟ حضوری، چون من از خرید کردن لذت می برم، به خصوص خرید تکنولوژی و گشت گذار تو مجتمع های مربوطه. اما گاهی خرید اینترنتی مقرون به صرفه تر و مطمئن تره.

3.به جابر اعتماد میکنی ازش چیزی بخری؟:ca: یه بار می خواستم ازش مموری بخرم اما از ایمان خریدم :دی یادم نیست چی شد که از جابر نخریدم فکر کنم اون زمان که من می خواستم نداشت، در کل هم جابر هم ایمان برای من محترم و قابل اعتمادن.

4.بین htc one m.sony xperia z2 . galaxy s 5 کدومو انتخاب میکنی؟ تو نظر سنجی به زد 2 رای دادم ، کماکان نظرم رو زد 2 هست.

5.نظرت در مورد
وضعیت فرهنگی ایران آشی که جا نیافتاده سرو شد.
رانندگی در ایران فقط خطر برخورد شهاب سنگ رو کم داره...
چیپس در ایران:4: سرطان دوست داشتنی!
شور و شوق قبل از انتخابات در ایران آلزایمر

6.به نظرت ایران خودرو بهتره یا سایپا؟ سگ زرد برادر شغاله.

7.از بین بازیکنهای زیر برای کدوم احترام بیشتری قائلی؟فقط از جنبه شخصیتی نه جنبه بازی کردنشون
خاویر زانتی
استیون جرارد
فرانک لمپارد.
ایکر کاسیاس با اینکه جرارد رو به واسطه لیورپول دوست دارم اما از لحاظ شخصیتی احترام ویژه ای برای کاسیاس قائلم...

8.نظرت در مورد برنامه نود وعادل فردوسی پور ای کاش مشابه این برنامه رو می شد برای کل مجموعه ی حکومت ساخت..

9.نظرت در مورد
شاهرخ عقاب خندان
جابر.ججره دار با حوصله
سینا که هی میگه بادا بادا:4: اتفاقا به من هم گفت بادا :دی تو هم بگو مبارک بادا ایشالا مبارک بادا :دی من رو یاد سربازی می ندازه این پسر، اما فعال اکتیوه.

فعلا داشته باش تا بعد:dn:

™EXITMOOD
09-05-2014, 11:59
سلام داداش
خوبی؟ قربان شما
خیلی باهات حال میکنم بخصوص با نظراتت توی بخش اخبار:dn: لطف داری
خب بریم برا سوالا
1-آهنگ خارجی گوشی میدی؟چه سبکی؟متالیکا رو میشناسی؟بهترین آهنگشون بنظرت؟ بله، کیه که متالیکا رو نشناسه... کار خوب زیاد دارن سخته یک دونه آهنگ رو نام برد... من The Unforgiven ها رو خیلی دوست دارم.
2-شنیدم لیورپولی هستی چرا لیورپول؟25 سال هست که رنگ قهرمانی رو ندیدین:ca: بچه که بودم کارتون گالیور رو می دیدم، سرزمینی داشتن به نام لی لی پوت که من دوسش داشتم، :4: کمی بزرگتر شدم نام لیورپول که شبیه لی لی پوت پود همون حس رو بهم داد و بعدها تعدادی از بهترین بندهای موزیک مورد علاقم هم لیورپولی آز آب در اومدن، رنگ لباسشون رو هم دوست داشتم دیگه شد تیم مورد علاقم... آره متاسفانه، امسال هم یک قدم مونده بود تا قهرمانیشون... واقعا افتضاح عمل کردن تو دو تا بازی آخر...
3-چه بازیکنی رو بیشتر از همه دوست داری؟حدس میزنم جرارد نه اتفاقا.. جرارد برام خیلی قابل احترامه اما مرحوم دکتر سوکراتز برزیلی بهترین بازیکنی بود که دوست دارم. بین افرادی که الان بازی می کنند هم از شواینی و لام خوشم میاد. کلا بازیکن های نسل جدید آلمان رو دوست دارم نه تنها بازیشون عالیه که خوش اخلاق و مثبت به نظر می رسن.
4-فوتبال بازی میکنی؟چه پستی؟تیم روی تو حساب میکنه؟ قبلا که خیلی بازی می کردم، اغلب فوروارد بودم، آره روم حساب می کردن، الان کمتر بازی می کنم چون کمتر فرصت می شه بچه ها دور هم جمع بشن و سالن بگیریم.
5-چرا انقدر به طراحی وان ام 8 ایراد میگری؟ من فقط یک ایراد گرفتم. نمی شه بگی ایراد نیست، همه قبول دارند که ایراد داره اما خب توجیه htc رو پذیرفتن. به هر حال اگر اون نبود شاید m8 در حد یک شاهکار ارتقا پیدا می کرد.. به نظر من حذف کلید های سخت افزاری اساسا کار اشتباهی بود.
6-نظرت راجع به کرمانشاه؟ یک دفعه بیشتر نیومدم اما همون یک بار واقعا خوب بود...

فعلا همینا
دوست دارم شدید
لطف داری خودت عزیزی

sina_d900
09-05-2014, 12:04
برا بار دوم اومدم :

◄ چرا به بخش ایبوک سر نیمزنی هاااا ؟؟؟ من دارم بخش رو بهمراه مهدیه خانم با قدرت برمیگردونم ولی .........

◄ نظرت درباره تصاویر عشق یعنی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=326727) و شادی یعنی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=325955)که گذاشتم چیه ؟؟

◄ تا بحال اورمیه اومدی ؟ قصد اومدن داری ؟ چه جور شهریه ؟

◄ ورزش مورد علاقت ؟ بازیکن مورد علاقت ؟

◄ بهترین تفریح ؟

◄ کدوم سس برا ماکارونی ؟ کچاپ - مایونز - فرانسوی - هزار جزیره - سس سالاد - سس قارچ - سس ساندویچ ؟؟؟؟

◄ تا بحال چند بار لپ تاپ/pc و موبایل رو موقع فلش و ویندوز خرابیدی ؟

◄ چقدر به علم IT علاقه داری ؟؟

فعلا:cj:

™EXITMOOD
09-05-2014, 12:27
اهوا
:bm:ظاهرا گوشات سنگینه بچه ها می گن با یه رنگ دیگه بنال :bm:
فراموش کردم

مرحله سوم :

21. آیا انسان باید به هر قیمتی زندگی کنه ؟
به نظر من خیر

22. مرگ بهتره یا قطع نخاع دائمی؟ اگه می تونستید بین قطع نخاع و مرگ یکی رو به عنوان سرنوشت برای انسان ها انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کردید؟ (البته دخالت تو کار خدا محسوب نشه چون سرنوشت ما رو خدا تعیین می کنه)
مرگ

23. سعی می کنید به عدالت قضاوت کنید یا به فامیلی و ...؟
عدالت

24. به نظرتون آیا آدم روی هر قسم که می خوره باید بایسته ؟
آره، چون مسئولیت باور دیگران رو به دوش داره.

25. آیا باید با زندگی ارزش پیدا کنیم یا با اعتبار و ارزش زندگی کنیم؟
با ارزش زندگی کنیم

26. نظرتون در مورد ازدواج چیه؟ آیا باید در هر موقعیتی ازدواج کرد؟
خیر، فقط اگر شرایطش محیا بود. ازدواج مسئولیت بزرگیه.

27. عشق چیست؟ آیا به این عشق های امروزی دوام دارن؟ مثلا آشنایی تو پارک
تعریف عشق مثل تعریف هنر گنگ و مبهمه. اما می تونم بگم جرقه ای هست که با شناخت به تعالی می رسه و حقیقتش روشن می شه. چیزی شبیه به داستان نزول کتاب قرآن که در یک شب نازل، اما در طول 27 سال شان نزولش مشخص شد. عشق نیاز به زمان داره تا رسمیت پیدا کنه. متاسفانه در طول تاریخ خیلی ها هیجان رو با عشق، اشتباه گرفتند.

28. چرا همه فکر خودشونند؟ پس انسانیت و عدالت کجا رفته؟
مشکل همین دو واژه هستند که عده ای با استفاده ی ابزاری ارزششون رو از بین بردند. وقتی در یک کشتی ناخدای کشتی برچسب عدالت خواهی و انسانیت رو به خود و کارکنانش بزنه اما در عمل چیز دیگری باشه و صرفا از این مقوله برای اهداف خودش استفاده کنه و ساکنین کشتی رو هم گرسنه نگه داره، همه روز به روز درنده تر می شن.

29. پول مهمتره یا علم؟ اگه علم داشته باشی می تونی ثروت به دست بیاری ولی اگه ثروت داشته باشی و علم نداشته باشی همش رو به باد می دی ؟ استدلالتون در مورد این موضوع چیه؟
به نظر من هر دو خوبند اما زمانی که با شعور همراه باشند، حتی علم به تنهایی ارزشی نداره... این روزها خیلی ها به اصطلاح علم آموزی کردند اما شعور در بین مردم کم رنگ شده.

30. انسان همونی می شه که در گذشته بش فکر می کرده (چه قدر به این موضع اعتقاد داری؟)
قبلا هم یکی از دوستان سوال مشابهی رو در این زمینه پرسید، من می گم نسبی هست، قدرت فکر + عوامل وراثتی، اکتسابی و موقعیت های آموزشی همگی می تونند در آینده ما موثر باشند، مثلا من دوست داشتم فضانورد بشم و در کودکی خودم رو در فضا می دیدم، حتی خلبان هم نشدم! پس نمی شه گفت فکر کردن تاثیر مستقیم داره. البته من منکر تفکر آگاهانه نمی شم، در واقع می شه گفت تفکر آگاهانه همون اراده است.

حالا راحت باش اول از آروم شروع می کنم و تندش می کنم حواست رو بده توی بخش ماشین من همه رو داغ کردم سری های قبلی رو ببین
پس غولش کو؟
منظریم

™EXITMOOD
09-05-2014, 13:10
سلام...به به به آقا ایلیای عزیز...اول اومدم سوالات خودم رو بپرسم بعد سوالات بقیه رو میخونم.اگر تکراری توشون هست به بزرگواری خودتون ببخشید...
خواهش می کنم لطف داری
1-حالت چطوره؟!
قربانت خوبم
2-شب تا ساعت چند بیداری؟!12 به بعدشو به چه کارایی مشغولی؟!:by:
دیشب که تا 4 صبح بیدار بودم اما اغلب تا 12 نیم یک می خوابم، یا مطالعه می کنم یا وب گردی.
3-کی ازدواج میکنی؟!مراسم ازدواجت از بچه های موبایلستان هم دعوت میکنی یا نه؟!
زمانش که معلوم نیست، حتما، اگر دوستان افتخار بدن، من خوشحال می شم
4-از چه رنگی خوشت میاد؟؟!
نارنجی
5-چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری؟!
قیمه
6-چند ساعت در روز تو موبایلستان پلاسی؟!
به نت که متصل هستم اغلب سر کشی می کنم اگر مطلبی توجهم رو جلب کنه دست به تایپ می شم
7-نظرت راجع به وضعیت اقتصادی ایران چی هست؟!
اقتصاد ایران شبیه به اتوبوس بین شهریه که سالهاست تو جایگاه سوخت توقف کرده و در حال سوخت گیریه، سرنشینان هم منتظر حرکت هستند، اما مسئله اینجاست که باک سوخت سوراخه و از زیر باک عده ای دارن سوخت رو خالی می کنن. هر از گاهی هم خوراکی مختصر و بعضا مضخرفی بین سرنشینان پخش می کنن (دقیقا به همون شیوه ی اتوبوسی تصور کن) و می گن الان راه می افتیم
8-نظرت راجع به وضعیت و سرعت و هزینه اینترنت در ایران چیه؟!
اهی از سر تاسف....
9-گرایش به فرقه خاصی داری یا نه؟!:do:اگر نه تا الان بهش فکر کردی؟!
من تکثرگرایی رو می پسندم. پلورالیزم.
10-علاقه به آشنایی یا ادیان دیگه داری؟!:cj:
در حدی که کتاب ادیان زنده ی جهان ادوارد هیوم رو خوندم.
11-تصمیم ندارزی ماشینتو عوض کنی؟!
چرا اما فعلا در حال سرمایه گزاری هستم. می تونم الان هم عوض کنم اما ترجیح می دم کارهای بزرگتری انجام بدم. فرصت برای خرید ماشین هست
12-بیشتر تیپ اسپرت میپوشی یا مجلسی؟!
اسپرت
13چند وقت هست از این مدل ریش و مو استفاده میکنی؟!اگر مدت طولانی هست تصمیم به عوض کردنش نداری؟!اصلا تا الان بهش فکر کردی؟!
اتفاقا الان که دارم این ها رو می نویسم فقط سیبیل دارم :4: قبلا موهام بلند بود اما مدتی هست که موهام رو کوتاه نگه می دارم.
14-چند ساعت در روز میخوابی؟!
6 7 ساعت.
15-تفریحات سالمت چی هست؟!اهل تفریحات ناسالم هستی؟!:do:
گاهی شنا می کنم. جنگل می رم و گیم بازی می کنم. زندگی و کار برای من کلا لذت بخشه.. مرزی بین کار و تفریح قائل نیستم. در مورد تفریحات نا سالم هم باید بگم اصولا توجیه تفریح، لذته، فقط آدم باید فکر کنه این لذت می ارزه به بدیهاش یا نه... گاهی ممکنه اصلا اون چیزی که به ظاهر تفریحه حتی لذتی نداشته باشه، بنابراین بهتره هر کسی قوانینی برای خودش داشته باشه.
16-چرا تا الان ازدواج نکردی؟؟!مشکلات اقتصادی یا..؟!
از لحاظ اقتصادی مشکلی ندارم اما فکر می کنم برای شروع یک زندگی باید کاملا قوی باشی، شرایطی مثل مسئولیت پذیری خیلی مهمه.

Mo30HD2
09-05-2014, 13:32
در ابتدا باید بگم که یه سری راهنمایی ها کردی، که تا حد توانم دنبالش رفتم ... اما ازونجایی که دانشجو هستم و بچه درسخون و پاستوریزه (m.naji میدونه :دی آخه یه بار اومدم مشهد دیدمش) یکمی وقت کافی توی دستم نیست ... الانم که همزمان دارم توی سه زمینه سی شارپ، پی اچ پی و asp کار میکنم :)) اما یه کارایی هم کردم ... اما در حدی نیستم که حتی اسمم بعد از اسم شما بیاد، چه برسه گروه بشم بات ... اما خیلی دوست دارم که این اتفاق بیفته ...

در مورد شعار هم باید بگم که اونی رو منظورم بود که نوشته بودی: " خیلی ها از سکوت هم میترسند " و ...

در مورد جواب تیربارون کردنت هم باید بگم که آفرین به اون هوشت ... قشنگ زدی توی خال ... منم منظورم همون بود :)) البته به قول شما با تیربارون کردن اون چیزی حل نمیشه اما دل های زیادی خنک میشه :)

و اینکه خوبه که حداقل با حجت زادمحمودم آشنات کردم :))) حالا خدایی روح الله عرب رو میشناسی ؟ :))))

در مورد سانسور شده ها میخواستم بپرسم که نظرت در مقابل اون شخصی که «دقیقا طرف مقابل» همونیه که میخوای تیربارونش کنی چیه؟

و اینکه میخواستم بپرسم که توی نقاشی و طراحی هم فعالیت داری؟!

همه آدما دوس دارن قبل از مردن (دور از جون شما البته) به یه آرزوی دست نیافتنی برسن، واسه تو اون آرزو چی میونه باشه؟

اگه کسی مستقیما توی صورتت به عقایدت توهین کنه، چه واکنشی داری؟!

اگه قرار باشه من یه لیوان آب برات بیارم، دوس داری حباب روی آب تشکیل شده باشه، یا حباب روی آب تشکیل نشده باشه؟ :)))

همیشه سوالم این بوده که چهره واقعی wisam همونیه که توی عکس پروفایلشه یا نه؟! :))

در مقابل اون سوال تیربارون، میخوام ازت بپرسم که اگه یکنفر باشه که خیلی خیلی بش علاقه داری اون کی میتونه باشه؟! توی ایران رو اول بگو و بعدش کل جهان رو ... (اون شخصیت فامیلتون هم نباشه :دی )

اگه مثلا قرار باشه من یه مبلغی پول بهت بدم که ریو رو بفروشی و با کمک هزینه من دوباره مگان بخری، آیا قبول میکنی در ازای این پول 10 متر توی خیابون سینه خیز راه بری؟! :)))

چاکریم :)

SEDANEH
09-05-2014, 13:44
اهوا
بازم اومدیم ملحق بشیم
مرحله چهارم : گوشی

31. اولین تلفن همراه دنیا از چه مارکی بود و در کجا تولید شد؟

32. به نظرتون آیا سیاست اپل در مورد بلوتوث درسته؟ خب می تونه ارسال نرم افزار رو قفل کنه نه اینکه کل بلوتوث رو.البته این برای امنیت هم هست نظرتون؟

33. اگه همین طوری سایز تلفن بزرگ بشه چه طوری تو جیب جاش بدیم؟:bm: حتی اس 2 هم تو جیب من جا نمی شه :do:

34. مگه سامسونگ به خاطر وتوی اوباما در مورد دزدی اپل خاک تو سر نشد؟ پس چرا بازم به اپل چیز می ده خب می تونه نده تا اپل رو لپا کنه چون تقریبا همه چی بش می ده. یعنی پول از خاک تو سر شدن مهمتره؟

35. الان با گوشیت چی کار می کنی؟ در این لحظه. یکمی از صفحش فاصله بگیر نابینا می شی ها:bm:

36. می گن اگه 24 الی 48 مداوم با انگشت اشاره با صفحه لمسی کار کنید ، غضروف دستتون خشک می شه و نمی تونید انگشتتون رو حرکت بدین. نظرتون؟

37. صبر کن ببینم نکنه شما هم از اونهایی هستید که اس ام اس های عاشقانه کلک؟

38. از مرحله قبلی : من یا ما؟ تفسیرتتون چیه؟ آیا من بیشتر جنبه خودنمایی داره یا تنها بودن در برابر مشکلات؟

39. نظرتون در ژیروسکوپ چیه ؟ قشنگ نیست؟ خیلی حال می ده گوشی رو به هر جهت بچرخونی صاف می شه :do:

40. جی ال ایکس رو همه می دونند که قطعاتش از چین وارد و در ایران اسمبل می شه آیا بهتر نیست که حداقل از دست اسمبلر های خومون استفاده کنیم؟

™EXITMOOD
09-05-2014, 14:26
خوب من دوباره برگشتم :4:

1. خورشید رو بیشتر دوست داری یا ماه رو ؟ چرا ؟
ماه رو، چون راحت می تونم نگاهش کنم و تو آسمون شب حس دلنشینی داره.

2. نظرت راجع به ترجمه کردن چیه ؟
به نظر من یک مترجم باید یک مولف هم باشه، به خصوص در زمینه ترجمه شعر و داستان. چون اگر بخوای کاملا به متن اصلی وفادار باشی شاید نتونی منظور نویسنده رو به خوبی در زبان میزبان، پیاده کنی.

3. تو سوالای قبلیم جواب دادی هارمونی رنگ ها به همین شکل به بهترین نوع خودشون هستند ....
حالا من میگم بیا تصور خورشید به جای اینکه زرد باشه آبی بود ... !!!! اون وقت چی میشد ؟ نظرت راجع به این چی بود ؟
خب نور خورشید آبی رو هم شامل می شه، در واقع نور سفید شامل 7 رنگ طیف مرئی نور می شه، اما اگر فقط آبی بود، اگر اختلالات محیطی مثل نابودی جنگل ها و .... رو فاکتور بگیریم، تصورات و روحیات ما از جهان پیرامون، به این شکل که الان هست نبود و تعاریف جدیدی از رنگ ها به وجود می اومد. در هر صورت حیات به شکل فعلی نبود.

4. گفتی تو این شرایط فعلی همه ما پست مدرن هستیم .... صد در صد قبول دارم ... حالا نظرت راجع به کسایی که ادای مدرن بودن رو در میارن چیه ؟
به نظر من اونا تعریفی از مدرنیزم ندارن، مدرنیزم رو باید در قرن 17 و 18 و تفکرات افرادی مثل فرانسیس بیکن و آگوست کنت جستجو کرد. یعنی بیش از 250 تا 300 سال پیش. خیلی ها هنوز تعریف مدرن رو نمی دونن و اون رو با عصر نو اشتباه می گیرن. به نظر من افرادی که از فلسفه و ادبیات و هنر، صرفا تیترها رو یاد گرفتند، افراد قابل ترحمی هستند.

5. نظر راجع به جهان هولوگرافیک ؟
خب بحث بسیار پیچیده ای هست، یک جور تبادل اطلاعات در سطح کیهانی که من دو بعد براش قائلم یکی فلسفی و یکی فیزیکی، البته این دو از هم جدا نیستند اما در تعاریف فلسفی کمی ادبی تر به ماجرا نگاه می شه، اگر بخوایم ریشه یابی کنیم می شه به عقب برگردیم، مثلا بارکلی فیلسوف قرن 18 می گه ما همه ذرات خواب خداوندیم و یا حتی افلاطون که جهان ما رو قالبی از جهان بالا می دونه، اما در فلسفه جدید و فیزیک نو، دیگه به شق قدیم به این تفکرات نگاه نمی شه، البته هنوز هم تفسیر به رای در این مسئله اتفاق می افته که حتی بعضا می خوان دلیل علمی و فیزیکی هم براش دست و پا کنند، اما فیزیک تفسیر به ذات رو پیش کشید، در واقع جهان هولوگرافیک عکس ماجراهای گذشته رو در فلسفه به نمایش می زاره، اگر قبلا کل ذرات عالم رو شبهی از جهان بالا می دونستند الان فیزیک می گه اطلاعات ما همه در لبه های کیهان به صورتی کدهای قابل بازخوانی ذخیره می شن، در هر صورت تمام ماجرا از تفسیر نظریه تابش هاوکینگ توسط ساسکیند شروع شد که بحثش مفصله و شاید خودت بدونی اما کوتاه و ساده می تونم بگم تضور کن ما همه در داخل یک قوطی کنسرویم که یک برچسب هلوگرام روی قوطی خورده و شامل اطلاعات ماست و این برچسب دائما در حال آپدیت شدنه، کسی نمی تونه توی قوطی رو ببینه اما اگر دانش خوندن بارکد و یا دستگاهش رو داشته باشه، می تونه به اطلاعات ما از روی هلوگرام دست پیدا کنه، بنابراین اطلاعات ما از بین نرفته فقط به کدهایی دو بعدی تبدیل شده.

6. بیشتر شنونده هستی تو جامعه و بین دوستان یا گوینده ؟
بستگی به جمعش داره، مثلا اینچا که می بینی گوینده ام.

7. نظرت راجع به فرهنگستان شعر و ادب فارسی چیه ؟ به نظرت خوبه که کلماتی مثل یخ زن رو به جای فریزر و یا دراز آویز به جای کراوات و امثال این ها رو به زبان وارد کرد تا جلوی ورود کلمات بیگانه رو گرفت (این رو هم اضافه کنم که زبان بین المللی دنیا یعنی انگلیسی یکی از ویژگی هاش در بطن بودنه ... یعنی هر واژ ای که وارد زبان انگلیسی بشه و توسط عومو مردم پذیرفته بشه ... حالا میخود از هر زبانی باشه انگلیسی بلافاصله اون رو قبول میکنه و کلمات وام گرفته تو اگلیسی دیگه هرگز پس داده نمیشن) نظر تو چیه ؟
الان نمی خوام وارد بحث ساختار گرایی بشم، اما کوتاه می گم در ایده های ساختاری استفاده از واژه ها در زبان میزبان به شکلی که راحتی گفتار رو در خودش داشته باشه، مرسوم می شه، مثلا سرنوشت ترکیب چستر فیلد رو ببین. برند تولید پاپکورن، که در ایران به چسفیل معروف شد و بعدها به پف فیل تغییر داده شد! مردم تغییراتی رو که بخوان خودشون در واژه ها به وجود میارن و اون واژه رو بومی می کنند. اما در محدوده پدیدارشناسی و پست مدرنیزم مرزهای تبادل اطلاعات برداشته شده، یعنی شرایط علم آموزی و ارتباطات به گونه ای رقم خورده که ذات واژه ها به صورت صحیح مرسوم و پذیرفته می شن، بنابراین می تونم بگم این کار فرهنگستان بیهوده است، در واقع برخی از اساتید ادبی ما هنوز در تجربیات نیمه نخست قرن پیش گیر کردند.

8. استیون هاوکینگ طی مقاله ای به دنیا هشدار داده در مورد هوش مصنوعی که روز به روز در حال پیشرفت هست ... نظر تو در مورد هوش مصنوعی چیه ؟ خوبه ؟ بده ؟ پیشرفت کنه روز به روز به نفع بشریت هست یا نه به ضررش ؟
نظریات در این مورد خیلی زیاده، به نظر من بشر ناگزیر در این مورد پیشرفت می کنه، تنها باید ظرفیت کنترل این علم رو داشته باشیم.

9. اگه بخای با کسی درد و دل کنی ترجیح میدی اون شخص کی باشه ؟ چرا اون شخص رو انتخاب کردی ؟ مگه چه ویژگی هایی داره ؟
من خیلی کم دردل می کنم، شاید بگم اصلا نمی کنم، چون درد دل کردن، غمی رو از من کم نمی کنه تنها با فاش شدن اسرارم ، نگرانی هام رو بیشتر می کنه.
:cv::as:

superb boy
09-05-2014, 14:46
سلام ایلیای عزیزم
من اولین باره میام تو بخش صندلی داغ!

معنی اسمت چی میشه؟

اگه برگردی به گذشته چه رشته ای رو انتخاب میکنی ؟

در روز چند ساعت مطالعه داری؟ و چند ساعت وب گردی؟

چه مقالات وکتاب هایی رو مطالعه میکنی؟ و وب گردیت در ارتباط به موبایل هست یا رشته و تخصص خاصی دیگه؟

دوست داری در آینده در چه زمینه ی علمی سطح اطلاعات رو تا حد اعلی ارتقا بدی؟

چرا طرح مفهومی از گوشی ایده آلی که در ذهنت داری نمیسازی؟ چون اطلاعاتت در این باره زیاده

نسبت های طلایی رو تعریف کن!

تعصب رو تعریف کن به زبان ساده نه تعریف های کلیشه ای!

چرا خیلی جوون تر از سنت بنظر میرسی؟دلیلش مجردیه یا هنر؟‍!

مشخصات گوشی ایده آلت؟ رابط کاربری و ... هم بگو با جزییات

خیلی دوستت داریم:dk:

™EXITMOOD
09-05-2014, 14:53
برا بار دوم اومدم :

◄ چرا به بخش ایبوک سر نیمزنی هاااا ؟؟؟ من دارم بخش رو بهمراه مهدیه خانم با قدرت برمیگردونم ولی .........
این "ولی" مهمه ها :دی ... راستش نمی دونم اون زمان مهدیه خانم مدیر بود یا نه اما شرایط حاکم به بخش و پاسخ گویی به انتقادات طوری بود که خورد تو ذوقم.. با یکی از مدیران هم کمی بحثم شد. به هر حال چشم حتما سر می زنم.

◄ نظرت درباره تصاویر عشق یعنی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=326727) و شادی یعنی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=325955)که گذاشتم چیه ؟؟
خب حتما طیف مخاطبان خودش رو داره، عشق یعنی من رو یاد آدامسهای لاویز می ندازه

◄ تا بحال اورمیه اومدی ؟ قصد اومدن داری ؟ چه جور شهریه ؟
نه متاسفانه اما خیلی دوست دارم بیام. فقط جدا خواهش می کنم شما که اونجا هستید مسئله دریاچه ارومیه رو بیشتر پیگیری کنین....

◄ ورزش مورد علاقت ؟ بازیکن مورد علاقت ؟
فوتبال و والیبال رو دوست دارم، بازیکن مورد علاقم الان فلیپ لام هست.

◄ بهترین تفریح ؟
بستگی به حال هوام داره، گاهی رفتن به مجمع های تکنولوژی، گاهی استخر، گاهی گالری و کافی شاپ و گپ زدن با برادرم و یا رفتن به جنگل و دریا

◄ کدوم سس برا ماکارونی ؟ کچاپ - مایونز - فرانسوی - هزار جزیره - سس سالاد - سس قارچ - سس ساندویچ ؟؟؟؟
بین اینها سس قارچ

◄ تا بحال چند بار لپ تاپ/pc و موبایل رو موقع فلش و ویندوز خرابیدی ؟
یک بار وقتی 17 18 سالم بود، موقع اف دیسک، هارد کامپیوترم رو سوزندم! همین.

◄ چقدر به علم IT علاقه داری ؟؟
زیاد
فعلا:cj:

™EXITMOOD
09-05-2014, 16:34
در ابتدا باید بگم که یه سری راهنمایی ها کردی، که تا حد توانم دنبالش رفتم ... اما ازونجایی که دانشجو هستم و بچه درسخون و پاستوریزه (m.naji میدونه :دی آخه یه بار اومدم مشهد دیدمش) یکمی وقت کافی توی دستم نیست ... الانم که همزمان دارم توی سه زمینه سی شارپ، پی اچ پی و asp کار میکنم :)) اما یه کارایی هم کردم ... اما در حدی نیستم که حتی اسمم بعد از اسم شما بیاد، چه برسه گروه بشم بات ... اما خیلی دوست دارم که این اتفاق بیفته ...
چه حرفیه مصطفی جان، شکسته نفسی می کنی. لطف داری

در مورد شعار هم باید بگم که اونی رو منظورم بود که نوشته بودی: " خیلی ها از سکوت هم میترسند " و ...
و کسانی هستند که حتی از سکوت هم می ترسند.... :)
بعد از مشکلاتی که برای سایت به وجود اومد مجبور شدم برش داشتم...

در مورد جواب تیربارون کردنت هم باید بگم که آفرین به اون هوشت ... قشنگ زدی توی خال ... منم منظورم همون بود :)) البته به قول شما با تیربارون کردن اون چیزی حل نمیشه اما دل های زیادی خنک میشه :)
درسته... البته من ترجیح می دم چنین افرادی محاکمه بشن تا شخصیت پوشالیشون هم تیربارون بشه...

و اینکه خوبه که حداقل با حجت زادمحمودم آشنات کردم :))) حالا خدایی روح الله عرب رو میشناسی ؟ :))))
اینو دیگه گوگلی نمی کنم :دی ولی اسمش رو شنیدم

در مورد سانسور شده ها میخواستم بپرسم که نظرت در مقابل اون شخصی که «دقیقا طرف مقابل» همونیه که میخوای تیربارونش کنی چیه؟
خب اصولا هیچ صدایی برای همیشه خاموش نمی مونه.... ایشون چهره ی فرهنگی و موجهی هستند، به خصوص در بین اهالی فکر و هنر...

و اینکه میخواستم بپرسم که توی نقاشی و طراحی هم فعالیت داری؟!
نه اما برادرم نقاشه.

همه آدما دوس دارن قبل از مردن (دور از جون شما البته) به یه آرزوی دست نیافتنی برسن، واسه تو اون آرزو چی میونه باشه؟
خب یه جورایی دردناکه اونقدر فشار احساس کنی که چنین آرزویی بشه "تغییر".... :)

اگه کسی مستقیما توی صورتت به عقایدت توهین کنه، چه واکنشی داری؟!
واقعا بستگی به شرابط داره، اصولا سکوت می کنم اما اگر طرف گستاخ باشه (از همون نوع که خودت می دونی) با خونسردی سعی می کنم با قدرت کلام خوردش کنم، ولی هیچوقت توهین نمی کنم و به اصطلاح از کوره در نمی رم.

اگه قرار باشه من یه لیوان آب برات بیارم، دوس داری حباب روی آب تشکیل شده باشه، یا حباب روی آب تشکیل نشده باشه؟ :)))
بدون حباب رو ترجیح می دم، اونطوری حس می کنم دارم آمونیاک می خورم به جا آب :دی

همیشه سوالم این بوده که چهره واقعی wisam همونیه که توی عکس پروفایلشه یا نه؟! :))
فکر می کنم همون باشه

در مقابل اون سوال تیربارون، میخوام ازت بپرسم که اگه یکنفر باشه که خیلی خیلی بش علاقه داری اون کی میتونه باشه؟! توی ایران رو اول بگو و بعدش کل جهان رو ... (اون شخصیت فامیلتون هم نباشه :دی )
تو ایران زیاد هستند، اما مرحوم فرهاد مهراد رو به عنوان یک نفر می تونم نام ببرم، در جهان هم زیاد هستند، نمی دونم، الان جرمی برت به ذهنم رسید، بازیگر نقش شرلوک هلمز!

اگه مثلا قرار باشه من یه مبلغی پول بهت بدم که ریو رو بفروشی و با کمک هزینه من دوباره مگان بخری، آیا قبول میکنی در ازای این پول 10 متر توی خیابون سینه خیز راه بری؟! :)))
لطف داری :دی نه قبول نمی کردم، اما از این بگذریم کلا اگر این پول رو قرار بود به عنوان دستمزد یک قرارداد کاری هم دریافت کنم، باز هم خرج ماشین نمی کردم، طبق برنامه ریزیم ماشین جدیدم رو آخر تابستون تهیه می کنم.

چاکریم :)
آقایی

™EXITMOOD
09-05-2014, 17:21
اهوا
بازم اومدیم ملحق بشیم
مرحله چهارم : گوشی

31. اولین تلفن همراه دنیا از چه مارکی بود و در کجا تولید شد؟
فکر می کنم مال موتورلا بود که در آمریکا تولید شد

32. به نظرتون آیا سیاست اپل در مورد بلوتوث درسته؟ خب می تونه ارسال نرم افزار رو قفل کنه نه اینکه کل بلوتوث رو.البته این برای امنیت هم هست نظرتون؟
نه درست نیست. من قبلا هم نظرم رو در یکی از تاپیک های بخش اخبار در این مورد گفتم. کلا سیاست های محدود کننده ی اپل که به بهانه دفاع از قانون کپی رایت اعمال می شه، نمونه ی بارز کارتل اقتصادی هست، مثال می زنم، شما دقت کنید در گوشی های ایفون از قابلیت otg نمی شه استفاده کرد، البته تا ios4 می شد با جلبریک این قابلیت رو فعال کرد اما بعد از اون اپل میزان برق خروجی دستگاه رو هم محدود کرد تا با جلبریک هم نشه با otg فلش رو به دستگاه متصل کرد. خب تمام بهانه برای این مسئله دفاع از قانون کپی رایت بود، اما بعد از اون دستگاهی به نام i falshdriver توسط شرکتی ارائه شد که تاییدیه اپل رو هم داره و در واقع کار همون otg رو انجام می ده و محدودیتی در انتقال موسیقی و فیلم و عکس و ... نداره، قیمت یک کابل otg حدود 5 دلاره که با یک فلش 32 گیگ در نهایت بشه 50 دلار، اما ای فلش در مدل 8 گیگ 100 دلار و مدل 32 گیگ 300 دلار قیمت داره. بنابراین شما می تونی از قابلیت انتقال داده ها استفاده کنی اما باید اینقدر به شرکت هم پیمان اپل پرداخت کنی! در مورد بلوتوث اپل، اپل تی وی و ... هم می شه رد پای سیاست های کارتلی رو پیدا کرد.

33. اگه همین طوری سایز تلفن بزرگ بشه چه طوری تو جیب جاش بدیم؟:bm: حتی اس 2 هم تو جیب من جا نمی شه :do:
خب اسمارت فون که مال جیب نیست :دی برای جیب می تونی یک گوشی 3.5 اینچ بخری. جی ال ایکس گزینه های خوبی داره :دی

34. مگه سامسونگ به خاطر وتوی اوباما در مورد دزدی اپل خاک تو سر نشد؟ پس چرا بازم به اپل چیز می ده خب می تونه نده تا اپل رو لپا کنه چون تقریبا همه چی بش می ده. یعنی پول از خاک تو سر شدن مهمتره؟
سامسونگ یک شرکت هلدینگ هست و بخش اعظمی از درامدهاش در رابطه با فروش قطعات، تامین می شه و اپل از بزرگترین شرکای تجاریشه که بازار خوبی رو می تونه براش فراهم کنه، اگر سامسونگ به اپل قطعه نده، شرکت دیگه ای جایگزین می شه و در این بین سامسونگ تنها خودش رو از فروش دها میلیون قطعه محروم کرده..

35. الان با گوشیت چی کار می کنی؟ در این لحظه. یکمی از صفحش فاصله بگیر نابینا می شی ها:bm:
الان که روی میزه، با لپ تاپم دارم کار می کنم :دی

36. می گن اگه 24 الی 48 مداوم با انگشت اشاره با صفحه لمسی کار کنید ، غضروف دستتون خشک می شه و نمی تونید انگشتتون رو حرکت بدین. نظرتون؟
نمی دونم تست نکردم، به نظرت 24 تا 48 بار کم نیست برای این اتفاق؟ تو یه پارت اس ام اس، 160 بار انگشت شصت به صفحه می خوره

37. صبر کن ببینم نکنه شما هم از اونهایی هستید که اس ام اس های عاشقانه کلک؟
من کمتر اس ام اس می دم، بیشتر تماس می گیرم

38. از مرحله قبلی : من یا ما؟ تفسیرتتون چیه؟ آیا من بیشتر جنبه خودنمایی داره یا تنها بودن در برابر مشکلات؟
کمی که با طرف صحبت کنی متوجه می شی که قصدش خودنمایی هست یا عادت گفتاری و یا ایجاد اعتماد به نفس.

39. نظرتون در ژیروسکوپ چیه ؟ قشنگ نیست؟ خیلی حال می ده گوشی رو به هر جهت بچرخونی صاف می شه :do:
یک قابلیت حیاتی برای یک گوشی هوشمند

40. جی ال ایکس رو همه می دونند که قطعاتش از چین وارد و در ایران اسمبل می شه آیا بهتر نیست که حداقل از دست اسمبلر های خومون استفاده کنیم؟
نه، چون ایران نشون داده کشوری نیست که یا صنعت مونتاژ به جایی برسه. دستکم تا سیاست های فعلی هست فقط جیب عده ای پر تر و رفاه عده ای کمتر می شه و صنعت مملکت هم افتضاح تر می شه.

MEHRDAD.B
09-05-2014, 18:09
سلام

چون شناختی ازتون ندارم میریم تو فاز جدی:4:

1 چرا فن اچ تی سی هستی ؟

2 نظرت درباره ی گوشیه HTC HD2 ؟

3 سه تا از کسایی که بنظرت تو این سایت واقعا متخصص هستن تو کار خودشون اسم ببر؟ (فقط نگو زیادن یا بپیچونی:4:)

4 بنظرت یه روزی اقتصاد ایران درست میشه؟

5 چرا اینقدر جدی هستی؟:4:یا من اشتباه حس میکنم؟:4:

6 نظرت درباره ی بخش اخبار ؟

7 رپ گوشی میدی ؟ کدوم رپر ؟

8 بهترین گوشی که دوست داشتی داشته باشیش؟

9 بهترین فیلم ؟ بهترین آهنگ ؟ بدترین گوشی ؟

10 بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی ؟

با آروزوی داغی برای شما :4:

™EXITMOOD
09-05-2014, 18:20
سلام ایلیای عزیزم
من اولین باره میام تو بخش صندلی داغ!
لطف کردی
معنی اسمت چی میشه؟
ایلیا یک اسم عبریه که بعدها به علی تغییر پیدا کرده، ایلیاس هم از همین ریشه است، البته در زبان روسی هم ایلیا داریم و همچنین در یونان باستان. من اسم شناسنامه ایم علی هست اما چون برادرم آرش هست و با الف شروع می شه ما هم شدیم ایلیا.

اگه برگردی به گذشته چه رشته ای رو انتخاب میکنی ؟
مدریت بازرگانی

در روز چند ساعت مطالعه داری؟ و چند ساعت وب گردی؟
دستکم 1 ساعت رو باید مطالعه چاپی داشته باشم، البته هر روز نیست و برخی روزها ممکنه کتابی نخونم. اغلب قبل از خواب مطالعه می کنم به خصوص تو مسافرت خیلی لذت بخشه. در مورد وب هم تایم مشخصی نداره، هر چقدر وقت آزاد و حوصله داشته باشم.

چه مقالات وکتاب هایی رو مطالعه میکنی؟ و وب گردیت در ارتباط به موبایل هست یا رشته و تخصص خاصی دیگه؟
ادبیات داستانی، فلسفه و جامعه شناسی، در مورد وب هم ویکی پدیا خونی رو دوست دارم، مقالات مرتبط با علوم انسانی و هنر رو هم مطالعه می کنم، همچنین گرافیک و البته تکنولوژی به خصوص موبایل.

دوست داری در آینده در چه زمینه ی علمی سطح اطلاعات رو تا حد اعلی ارتقا بدی؟
ای تی

چرا طرح مفهومی از گوشی ایده آلی که در ذهنت داری نمیسازی؟ چون اطلاعاتت در این باره زیاده
تا به حال بهش فکر نکرده بودم

نسبت های طلایی رو تعریف کن!
یاد امتحان های دانشگاه افتادم :دی تعریف هاش که رو نت زیادن که حتما خودت هم دیدی، اما به زبان ساده می تونم بگم شما یک پارخط رو در نظر بگیر که از نقطه ی a به b برسه، حال اگر بخوایم نسبت طلایی رو در این پاره خط قرار بدیم باید نقطه ی c رو در جایی از خط قرار بدیم که اگر فاصله a تا b رو تقسیم بر c تا b بکنیم، به عددی معادل 1.618 دست پیدا کنیم که همون عدد طلایی هست. این عدد یه جواریی رمز آلوده و در طبیعت بسیاری از نسبت ها رو در بر گرفته، حتی در بدن ما و سایر جانداران هم وجود داره... و البته نسبت های نزدیک به این عدد به طرز عجیبی چشم نواز هستند. لوگوی سیب اپل هم برا اساس همین عدد گاز زده شده :دی

تعصب رو تعریف کن به زبان ساده نه تعریف های کلیشه ای!
تعصب برای من یعنی دوری از انصاف، دیگه نمی دونم کلیشه است یا نه

چرا خیلی جوون تر از سنت بنظر میرسی؟دلیلش مجردیه یا هنر؟‍!
فکر می کنم هر دو

مشخصات گوشی ایده آلت؟ رابط کاربری و ... هم بگو با جزییات
طراحیه سونی یا اپل، رابط کاربری سنس Htc البته سنس 4، قدرت نرم افزاری و ساپورت سامسونگ!

خیلی دوستت داریم:dk:
شما خودت دوست داشتنی هستی

AminMzh
09-05-2014, 19:32
18.دوست داری برگردی از اول زندگی کنی؟
١٩.اگر دست خودت بود بازم تو ایران بدنیا میومدی؟کجا؟
٢٠.ماشین بعدیت چی هست&؟اگر قرارباشه از بین خودروی ایرانی یا خودروی چینی انتخاب کنی! کدوم ؟
٢١.انتخابت بین زد ٢ و ام٨ و اس٥؟
٢٢.تا حالا دلبسته شدی؟
٢٣.گفتی از زندگیت لذت میبری! به منی که خیلی نمیتونم لذت ببرم چه پیشنهادی میدی؟(خوشحال میشم تو این مورد تو پ.خ کاملا جوابم بدی البته اگر دوست داری،)
٢٤.وقتایی که کلافه ای چه میکنی؟بیشتر از همه چی تو زندگیت بهت آرامش میده؟

Sent From My G2 Limited Edition

HOSSEIN 7
09-05-2014, 19:35
سلام ایلیا جان
من اهل فلسفه و این چیزا نیستم، واسه همین خیلی ساده سوال میپرسم که کسی اذیت نشه! :4:

1- گفتی به عکاسی علاقه داری ولی تا بحال ندیدم تو بخش عکاسی عکسی قرار بدی!!
فرصت نمیکنی یا این بخش رو قابل نمیدونی؟

2- تا بحال شده به بخش عکاسی سایت سر بزنی؟ نظرت در مورد عکس های گرفته شده چیه؟

3- بنظرت چرا تو بخش عکاسی با موبایل، احساس میکنم 90 درصد عکس های گرفته شده هیچ نکته مثبتی توشون نیست؟
نه کادربندی مناسب و رعایت نسبت ها، نه فوکوس و رعایت فاصله درست و حسابی، نه موضوع قابل بحث، نه . . .
بنظرت من اشتباه میکنم؟ یه سر به بخش عکاسی (مخصوصا با موبایل) بزن بیزحمت

4- برند و مدل دوربین عکاسی؟

5- گفتی اهل موسیقی هستی، پاپ ایرانی هم گوشی میدی؟ اصلا به نظرت ارزش گوش دادن دارن؟ میشه اسم موسیقی روشون گذاشت؟ یا موسیخی؟

6- خب پس نماز نمیخونی! :4:
بنظرت اونایی که نماز میخونن اشتباه میکنن؟
تا بحال به این فکر کردی اونایی که نماز میخونن، چرا نماز میخونن؟ چرا به خودشون زحمت میدن و چند بار بالا و پایین میرن؟
مخصوصا تو نماز صبح که باید از خواب نازشون بزنن و برن واسه نماز

7- تا بحال شده با یه آدم مقید به اعمال مذهبی، سر مباحث مذهبی بحث کنی؟
نتیجه چی بوده؟

8- تاسوعا و عاشورا تو مراسم مذهبی شرکت میکنی؟
به ائمه معصوم اعتقاد داری؟ چقدر قبولشون داری؟

9- بنظرت این سوال که آیا خدا میتونه یه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه بلند کنه، میتونه سوال درستی باشه؟

10- یکم فکر کنم چالش برانگیز شد سوال ها :4:
سوال آخر و کمی متفاوت با چند تای بالا، از سری نکسوس چقدر رضایت داری؟! :4:

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی
پیشاپیش ممنون بابت جواب ها :fl:

™EXITMOOD
09-05-2014, 19:51
سلام

چون شناختی ازتون ندارم میریم تو فاز جدی:4:

:دی
ارادمندم..
1 چرا فن اچ تی سی هستی ؟
کلا اسمارت فون رو با پاکت پی سی های زیر مجموعه Htc مثل k jam و کیوتک شناختم و همیشه کاربر این شرکت و البته اپل بودم، از اصالت و طراحی محصولات این کمپانی خوشم میاد و خاطرات خوبی باهاش دارم.

2 نظرت درباره ی گوشیه HTC HD2 ؟
اسطوره ی جهان اسمارت فون ها

3 سه تا از کسایی که بنظرت تو این سایت واقعا متخصص هستن تو کار خودشون اسم ببر؟ (فقط نگو زیادن یا بپیچونی:4:)
ادیب : GenomeX علیرضا: _ANONYMOUS_ و محمد جواد ناظری که فوق العاده بود اما الان دیگه تو سایت فعالیت نداره.

4 بنظرت یه روزی اقتصاد ایران درست میشه؟
تا زمانی که اصل ماجرا درست نشه، خیر

5 چرا اینقدر جدی هستی؟:4:یا من اشتباه حس میکنم؟:4:
نمی دونم، شاید چون بیشتر صحبت های این تاپیک پیرامون موارد جدی می چرخه.

6 نظرت درباره ی بخش اخبار ؟
خیلی خوب

7 رپ گوشی میدی ؟ کدوم رپر ؟
زیاد نه، اما گاهی امینم و هیچ کس گوش می دم. ترکیپ رپ و هارد راک هم خوبه مثل کارهای Pod

8 بهترین گوشی که دوست داشتی داشته باشیش؟
یه زمانی شیفته اچ تی سی دایموند شدم اما هیچ وقت نشد بخرمش..

9 بهترین فیلم ؟ بهترین آهنگ ؟ بدترین گوشی ؟
والا نمی تونم بگم بهترین چی بوده... چون طیف وسیعی از کارها رو دوست دارم، اغلب آخرین فیلمی که من رو تحت تاثیر قرار می ده تو خاطرم می مونه، پله آخر علی مصفا رو ندیده بودم که دیشب دیدم، خوب بود. در مورد موسیقی هم خیلی زیادن.. از کارهای کلاسیک و باروک گرفته تا بلوز و کانتری و اسلج... بدترین گوشی تو پرچم دارها چیزی به ذهنم نمی رسه ولی تو پایین رده ها گلکسی یانگ واقعا افتضاحه.. .

10 بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی ؟
210

با آروزوی داغی برای شما :4:

SEDANEH
09-05-2014, 21:34
اهوا
مرحله چهارم

31. یا خودتون رو می کشید یا گوشیت رو با پتک گوشیت رو نابود می کنی .کدوم رو انتخاب می کنید؟

32. اندروید VS آی او اس (رقابت و توانایی های این دو تا رو تفسیر کنید.)

33. به نظرتون برای گوشی باید آینده نگر بود یا استفاده از حال؟

گوشی بسه بریم ماشین تا ببینم چی تو چنته دارید؟

34.ریو خب حجم موتور ؟ وزن خودرو؟ رکورد سرعت با این؟

35. گواهینامه ، کارت ماشین ، بیمه نامه + الحاقیه ، کارت سوخت دو عدد + سهمیه ، سویچ ، ماشین می ره پارکینگ برا اعمال قانون

36. موقعیت خطرناک : تو راه با خانواده داری می ری ماشین خراب می شه بنزین نداره جاده خلوته پشه پر نمی زنه تلفن آنتن نمی ده تا 50 کیلومتر کسی نیست آخ شب وای برف اوه اوه گرگ حالا چی کار می کنی؟

37. تا تایر عوض کردی؟ جک زیرش انداختی؟ تعویض روغن ؟ تعمییرات؟ شستشو و ...

38. چرا پژو تو دنده 5 و دور موتور 3000 به 100 می رسه ولی ماله شما تو دنده 4 و دور موتور 3000 به 100 می رسه یعنی ریو از پژو سریعتر می ره؟:ai:

39. چرا کره ای ها هر چی ماشین می زنند باکشون چپ خوره ؟ یعنی چپ دستند؟ فرانسوی ها هم راست دست

40. توجه کردین که عوارض شهر داری رو موقع خرید خودرو می دادیم و روز بعد دوباره عوارض خودرو پس چرا دوبل شد؟

هنوز تموم نشده بازم ماشین هست

™EXITMOOD
09-05-2014, 21:52
18.دوست داری برگردی از اول زندگی کنی؟
نه

١٩.اگر دست خودت بود بازم تو ایران بدنیا میومدی؟کجا؟
نه، یک کشور اروپایی یا آمریکا.

٢٠.ماشین بعدیت چی هست&؟اگر قرارباشه از بین خودروی ایرانی یا خودروی چینی انتخاب کنی! کدوم ؟
احتمالا النترا یا کیا کوپه، اگر هم بیشتر تونستم هزینه کنم اپتیما یا سوناتا. کلا ماشین هایی در همین رنج. چینی رو ترجیح می دم، فرض کن ام جی رو بیشتر می پسندی یا سمند؟

٢١.انتخابت بین زد ٢ و ام٨ و اس٥؟
زد 2

٢٢.تا حالا دلبسته شدی؟
آره

٢٣.گفتی از زندگیت لذت میبری! به منی که خیلی نمیتونم لذت ببرم چه پیشنهادی میدی؟(خوشحال میشم تو این مورد تو پ.خ کاملا جوابم بدی البته اگر دوست داری،)
چرا که نه، البته من خودم چنین لذتی نمی برم که بتونم تجویزش کنم، شاید خیلی اوقات از زندگی خسته بشم اما به هر حال زندگی یک فرصته و به قولی ما همه برگ برنده ایم، پس بهتره درست بازی کنیم. پیشنهاد می کنم کتاب راز فال وزق یاستین گوردر رو بخونی.

٢٤.وقتایی که کلافه ای چه میکنی؟بیشتر از همه چی تو زندگیت بهت آرامش میده؟
موسیقی، طبیعت و کسانی که دوسشون دارم.

Sent From My G2 Limited Edition

™EXITMOOD
10-05-2014, 03:49
سلام ایلیا جان
من اهل فلسفه و این چیزا نیستم، واسه همین خیلی ساده سوال میپرسم که کسی اذیت نشه! :4:

ممنونم

1- گفتی به عکاسی علاقه داری ولی تا بحال ندیدم تو بخش عکاسی عکسی قرار بدی!!
فرصت نمیکنی یا این بخش رو قابل نمیدونی؟
فرصت نکردم، رو موبایلستان بیشتر برای مباحث مربوط به موبایل فعالیت داشتم و فکر می کنم تنها فعالیت غیر موبایلیم زدن تاپیک اسکار گرفتن فیلم جدایی نادر از سیمین باشه

2- تا بحال شده به بخش عکاسی سایت سر بزنی؟ نظرت در مورد عکس های گرفته شده چیه؟
آره به بخش مقالاتش، اما عکس ها رو ندیدم.

3- بنظرت چرا تو بخش عکاسی با موبایل، احساس میکنم 90 درصد عکس های گرفته شده هیچ نکته مثبتی توشون نیست؟
نه کادربندی مناسب و رعایت نسبت ها، نه فوکوس و رعایت فاصله درست و حسابی، نه موضوع قابل بحث، نه . . .
بنظرت من اشتباه میکنم؟ یه سر به بخش عکاسی (مخصوصا با موبایل) بزن بیزحمت
حتما سر می زنم، البته یک بار به طور اتفاقی عکس های مسابقه عکاسی موبایلستان رو دیدم که خیلی ضعیف بودن. خاطرم نیست مال چه سالی بود.

4- برند و مدل دوربین عکاسی؟
رو نگاتیو نیکون اف 100 داشتم و کنون 1 دی اس. دیجیتال هم مدت طولانی کنون 5 دی داشتم و بعد هم 5 دی مارک 2 . یه مدت هم دی 700 نیکون، اما الان در شرف خرید نیکون دی 4 اس هستم.

5- گفتی اهل موسیقی هستی، پاپ ایرانی هم گوشی میدی؟ اصلا به نظرت ارزش گوش دادن دارن؟ میشه اسم موسیقی روشون گذاشت؟ یا موسیخی؟
اون چه که به عنوان پاپ ایرانی مرسوم شده، نه گوش نمی دم، برای من ارزشی نداره

6- خب پس نماز نمیخونی! :4:
بنظرت اونایی که نماز میخونن اشتباه میکنن؟
تا بحال به این فکر کردی اونایی که نماز میخونن، چرا نماز میخونن؟ چرا به خودشون زحمت میدن و چند بار بالا و پایین میرن؟
مخصوصا تو نماز صبح که باید از خواب نازشون بزنن و برن واسه نماز
خب این یک مسئله شخصی هست، مثل اینکه کسی به یک مسیحی بگه کلیسا می ری یا نمی ری و یا مثلا قبل از غذا دعا می کنی یا خیر. به هر شکل قطعا کسانی که به شیوه ای منظم عبادت می کنند، اعتقاداتی دارند که از این بابت احساس خوبی رو دریافت می کنند و این قابل احترامه.

7- تا بحال شده با یه آدم مقید به اعمال مذهبی، سر مباحث مذهبی بحث کنی؟
نتیجه چی بوده؟
شده کسی بخواد با من بحث کنه اما من نه، اصولا در این موارد بحثی نمی کنم، البته بحث های سازنده همیشه خوبند، اما زمانی که شخصی بحث می کنه تا صرفا دیگری رو قانع کنه، درهای تعقل و منطق بسته می شن.

8- تاسوعا و عاشورا تو مراسم مذهبی شرکت میکنی؟
به ائمه معصوم اعتقاد داری؟ چقدر قبولشون داری؟
قطعا هر کسی به واسطه اعتقادی که به یک امر داره، می تونه توسل و توکل کنه، اگر من چیزی رو که دیگران در این موارد دیدن، در طی سالیان ندیدم، دلیلی بر حرمت شکنی و رد اعتقادات دیگران نیست. فقط همیشه گفتم استفاده ی ابزاری از هر اعتقادی، بدترین جنایته.

9- بنظرت این سوال که آیا خدا میتونه یه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه بلند کنه، میتونه سوال درستی باشه؟
خیر این پرسش از اساس اشتباست، ذات سنگ معلوله و ذات خالق علت، هیچگاه معلول نمی تونه بالاتر از توان علت قرار بگیره.

10- یکم فکر کنم چالش برانگیز شد سوال ها :4:
سوال آخر و کمی متفاوت با چند تای بالا، از سری نکسوس چقدر رضایت داری؟! :4:
به نظرم برای درس خون هاست :دی

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی
پیشاپیش ممنون بابت جواب ها :fl:
قربانت همینطور تو
لطف کردی

™EXITMOOD
10-05-2014, 04:10
اهوا
مرحله چهارم

31. یا خودتون رو می کشید یا گوشیت رو با پتک گوشیت رو نابود می کنی .کدوم رو انتخاب می کنید؟
خب طبعا زندگی ارزشش از یک گوشی بیشتره، پس دومی.

32. اندروید VS آی او اس (رقابت و توانایی های این دو تا رو تفسیر کنید.)
اوه خیلی طولانی می شه.. اما می تونم بگم اندروید یک اپن سورس ایده عال و ای او اس یک سیستم عامل فوق العاده است.

33. به نظرتون برای گوشی باید آینده نگر بود یا استفاده از حال؟
استفاده از حال

گوشی بسه بریم ماشین تا ببینم چی تو چنته دارید؟

34.ریو خب حجم موتور ؟ وزن خودرو؟ رکورد سرعت با این؟
یک و نیم لیتری با توان 97 اسب بخار. وزنش رو نمی دونم، با ریو کلا تند نمی رم، اطمینانی بهش نیس :دی فکر کنم 130 تا!

35. گواهینامه ، کارت ماشین ، بیمه نامه + الحاقیه ، کارت سوخت دو عدد + سهمیه ، سویچ ، ماشین می ره پارکینگ برا اعمال قانون
یک بار تمدید کردم، بیمه تا8 ماه دیگه داره، کارت سوخت داره اما بنزینی توش نیست، سوییچ یک عدد دارم!

36. موقعیت خطرناک : تو راه با خانواده داری می ری ماشین خراب می شه بنزین نداره جاده خلوته پشه پر نمی زنه تلفن آنتن نمی ده تا 50 کیلومتر کسی نیست آخ شب وای برف اوه اوه گرگ حالا چی کار می کنی؟
خب منطفا چنین جایی با خانواده نمی رم اگر بخوام برم جاده ای رو انتخاب می کنم که چنین ریسکی نداشته باشه، ولی سوال پرسیدی دیگه... سعی می کنم خودم هر طور شده ماشین رو راه بندازم.

37. تا تایر عوض کردی؟ جک زیرش انداختی؟ تعویض روغن ؟ تعمییرات؟ شستشو و ...
آره تایر هم عوض کردم، جک هم زیر ماشین انداختم، البته زمانی که 206 داشتم. آره تعویض روغن هم رفتم، تسمه تایم هم عوض کردم، تعمیرات خوشبختانه ماشین های خودم نیازی نداشتند اما برای ماشین دوستانم تعمیرگاه رفتم. اگر فضا محیا باشه، از شستن ماشین بدم نمی یاد، لذت بخشه اما اگر فضایی نباشه، می رم کارواش.

38. چرا پژو تو دنده 5 و دور موتور 3000 به 100 می رسه ولی ماله شما تو دنده 4 و دور موتور 3000 به 100 می رسه یعنی ریو از پژو سریعتر می ره؟:ai:
سریعتر نمی ره اما فکر می کنم چون سبکتره شتاب اولیه ی بیشتری داره، اما شتاب ثانویه ی پژو قطعا بالاتره.

39. چرا کره ای ها هر چی ماشین می زنند باکشون چپ خوره ؟ یعنی چپ دستند؟ فرانسوی ها هم راست دست
احتمالا از استاندارد خاصی پیروی می کنند.

40. توجه کردین که عوارض شهر داری رو موقع خرید خودرو می دادیم و روز بعد دوباره عوارض خودرو پس چرا دوبل شد؟
توجه نکرده بودم.

هنوز تموم نشده بازم ماشین هست

* honex *
10-05-2014, 05:37
http://8pic.ir/images/07000342701989744220.jpeg

خسته نباشید میگم خدمت همه عزیزانی که سوال هارو مطرح کردند و ازشون تشکر میکنم
همچنین به اقای ایلیا غزنوی هم خسته نباشید ویژه میگم
آخرین سخنان ایلیای عزیز دز ...یادبود صندلی داغ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113966)