PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان عجیب پیوست فرهنگی رایتل

MAMAD*50 CENT
10-05-2014, 20:00
پایان عجیب پیوست فرهنگی رایتل

http://news.mobna.com/Files/News/Images/700_468.jpg

موبنا - امیر احدی – در حالیکه تنها صد روز به پایان دوره انحصار تمدید شده رایتل باقی مانده،‌ این اپراتور هنوز پیوست فرهنگی خود را دریافت نکرده است. یکی از بارزترین محورهای مورد نظر در این پیوست نیز به موضوع مکالمات تصویری مربوط می‌شد.

به هر حال بعد از مخالفت‌هایی که با این سرویس شد، مقرر شد پیوست فرهنگی برای رایتل تنظیم شود تا گره کار باز شود. خردادماه سال قبل بود که معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات گفت، پیوست فرهنگی جزو پروانه اپراتور‌ها محسوب می‌شود که لازم الاجرا است و مختص اپراتور سوم هم نیست. این پیوست قرار است که برای رایتل نیز ابلاغ شود، پس از نهایی‌ شدن قطعا به دست اپراتور سوم خواهد رسید.
شهریورماه سال 92 نیز روابط عمومی رگولاتوری اعلام کرد بر اساس وظیفه‌ای که به رگولاتوری محول شده بود تدوین و تنظیم پیوست فرهنگی در دستور کار قرار گرفت اما تصویب نهایی و اجازه صدور مجوز برای ارائه این خدمات باید از سوی شورایعالی فضای مجازی صادر شود.
اما در آذرماه زمانیکه رسانه‌های پیگیر این موضوع از دبیر شورای عالی فضای مجازی شدند وی گفت: این موضوع در دوره قبلی دبیرخانه مطرح بوده و حداقل من تاکنون پیوست فرهنگی رایتل را ندیده‌ام!
این موضوع پرسش‌های زیادی را به دنبال داشت که پس سرانجام این پیوست چه شده است. در نهایت نیز وزیر ارتباطات که روز گذشته بازهم مورد سوال در خصوص سرنوشت پیوست مذکور قرار گرفت، پرونده آن را از سمت وزارت ارتباطات برای همیشه بست. وی نیز گفت: این موضوع باید از مسوولان شورا پیگری شود ما در این شورا یک عضو داریم و بر اساس گزارش‌هایی که به ما رسیده درباره تماس تصویری تاکنون چندین جلسه برگزار شده و گویا مراحل نهایی تصمیم‌گیری دراین زمینه در حال انجام است و تاریخ دقیق برای راه اندازی مجدد این سرویس را باید از شورای عالی فضای مجازی پیگیری کرد.
به این ترتیب حتی اگر همین فردا نیز پیوست فرهنگی رایتل و مجوز تماس‌های تصویری صادر شود، هیچ تاثیری بر این اپراتور و اندک مشترکان آن نخواهد داشت چراکه تا پایان سال جاری قرار است دو اپراتور اول و دوم که 99 درصد بازار را در اختیار دارند، وارد این عرصه شده و خدمات نسل 3 و 4 را عرضه کنند.

M o H o M o
11-05-2014, 19:57
من پیشاپیش به رایتل تسلیت میگم ، البته باید بزنه تو کاره adsl و اینترنت های به سود چون این جوری دوام نمیاره ....

m.punisher
11-05-2014, 20:16
من پیشاپیش به رایتل تسلیت میگم ، البته باید بزنه تو کاره adsl و اینترنت های به سود چون این جوری دوام نمیاره ....

والا این رایتل یه دزدیه که نگو بنده خودم یدونه سیم اعتباریش را خریدم که 10000 شارژ داشت با 500 مگ اینترنت که مهلتش هم 1 ماهه بود بنده از شارژش استفاده نکردم چونکه اکثر جاها انتن نمیده از 500 مگ اینترنت هم 300 مگ باقی موند جالبه بعداز 1 ماه شارژ 10 هزار تومانی هم از بین رفت وصفر شد در حالی که اگه 2000 تومان شارژش کنید 4 ماه اعتبار داره

MAMAD*50 CENT
11-05-2014, 20:28
یادمه یه زمانی تو دهن همه شده بود رایتل رایتل اینترنت بی نهایت
ولی الان خیلی ها راضی نیستن دلیلش چیه نمیدونم :|
خودمم یه دونه از نمایشگاه گرفتم هیچی استافده نکردم همش باطل شد :|

M o H o M o
11-05-2014, 20:39
والا این رایتل یه دزدیه که نگو بنده خودم یدونه سیم اعتباریش را خریدم که 10000 شارژ داشت با 500 مگ اینترنت که مهلتش هم 1 ماهه بود بنده از شارژش استفاده نکردم چونکه اکثر جاها انتن نمیده از 500 مگ اینترنت هم 300 مگ باقی موند جالبه بعداز 1 ماه شارژ 10 هزار تومانی هم از بین رفت وصفر شد در حالی که اگه 2000 تومان شارژش کنید 4 ماه اعتبار داره

اخه اونی که شما خریدید چون روی خودش بوده مهلت دار بوده البته خداییش باید فقط همون 500 مگ باشه ، دزدا اون 10000 تومن رو نباید بر می داشتن البته مملکت ماست دیگه ....:ak:

یادمه یه زمانی تو دهن همه شده بود رایتل رایتل اینترنت بی نهایت
ولی الان خیلی ها راضی نیستن دلیلش چیه نمیدونم :|
خودمم یه دونه از نمایشگاه گرفتم هیچی استافده نکردم همش باطل شد :|

محمد جان اتفاقا من خودم استفاده میکنم سرعتش از اینترنت خودم گاهی بیشتره (از خودم 256 هست و رایتله 128 ) من که از سرعتش راضیم .

MAMAD*50 CENT
11-05-2014, 20:46
اخه اونی که شما خریدید چون روی خودش بوده مهلت دار بوده البته خداییش باید فقط همون 500 مگ باشه ، دزدا اون 10000 تومن رو نباید بر می داشتن البته مملکت ماست دیگه ....:ak:

محمد جان اتفاقا من خودم استفاده میکنم سرعتش از اینترنت خودم گاهی بیشتره (از خودم 256 هست و رایتله 128 ) من که از سرعتش راضیم .

من روی ps vita استفاده کردم اینرنتش نمیگم بده ولی اون سرعتی و کیفیتی که اولش داشت دیگه نداره
ولی یه چیزی

تا پایان سال جاری قرار است دو اپراتور اول و دوم که 99 درصد بازار را در اختیار دارند، وارد این عرصه شده و خدمات نسل 3 و 4 را عرضه کنند.
اگه همچین اتفاقی بیافته رایتل کارش تمومه :|

VIVA
11-05-2014, 20:52
تا پایان سال جاری قرار است دو اپراتور اول و دوم که 99 درصد بازار را در اختیار دارند، وارد این عرصه شده و خدمات نسل 3 و 4 را عرضه کنند.
بابا مثل اینکه دوستان یادشون رفته کجای این کره خاکی دارن زندگی میکنن ، اینا اصلا نمی دونن نسل 3 و 4 یعنی چی و چه کاربردی داره ! خدمات نسل 3ای که سرعت اینترنتش 128kbps باشه اصلا معنی نداره !
این بحث ها هم فقط بازار گرمی هست بجای که خدمات بدن فقط یاد گرفتن اسم خدمات رو ببرن .
وقتی همین رایتل هنوز گیر تماس تصویری هست آدم چه انتظاری از نسل 4 میتونه داشته باشه ( مثال در ایران : نسل 3 = تماس صوتی بهتر از نسل دوم و اینترنت یک درجه بهتر از نسل دوم ، نسل 4 در ایران : تماس صوتی خیلی بهتر از نسل سوم و اینترانت برای اولین بار با سرعت بالا ) !! :))

Amir-inFo
11-05-2014, 21:03
همین کویت تا هشت مگ اینترنت رو adsl میده ما باس واسه دو مگ نامه از خدا بگیریم ایمیل کنیم واسشون....تماس تصویری؟ پیوست فرهنگی؟ بابا جمع کنید بساطتون رو این روزا هر موبایلی که نسل سه ساپورت کنه یه اسکایپ نصب میکنه صفا سیتی اقلی وزیر هم یجا نگرانی درباره پیوست فرهنگی یکم درباره خدمات VoiP تحقیق به عمل بیاره بهتره.

alireza2af
11-05-2014, 23:12
خدا اینها تو یه تماس تصویری موندن بعد ملت منتظر افزایش سرعت اینترنت و پیشرفتن جالبه ‎:)‎

Sent from my RM-937_apac_malaysia_941 using Tapatalk