PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بایگانی تاپیک تازه ها

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

EsyMankan
22-12-2013, 18:34
در این تاپیک تمامی بحث ها و اسپم های تاپیک تازه های وینفون 8 قرار میگیرد

gholamrezaarjan
22-12-2013, 18:43
سلام !
مبارک باشه !( گفتم افتتاح کنم !!! :ca: )
مدیران من آماده اعدام شدنم !!!

دوست عزیز تایپیکها مرتب سازی شدند تا من و شما راحت باشیم.
همچنین شما ابتدای هر تایپیک رو مطالعه کنید.
لطفا دوستان فقط در مورد موضوع تایپیک سوالات خودشون رو مطرح بفرمایند و از زدن هر گونه اسپم جلوگیری کنید.

9887
22-12-2013, 21:13
دوستان یه اسپمی هم از باشه فکر کنم خوبه
همون طور که tighoorعزیز گفتن کرنل وین فون 9 و وین فون 8 یکی خواهند بود به عبارتی هسته اصلی یا موتور راه انداز سیستم عامل یکیه
خوب حالا اگه این احتمالات ایجاد بشه میتونیم طعم و مزه وین فون 9 را هم روی تمامی گوشی ها چه رم 512 و چه رم 1 گیگ بچشیم
و اون احتمالات اینه که اولا وین فون 8.1 جیلبریک بشه چون تا حالا 8 نشده امیدمون به 8.1 خواهد بود و کوکر ها بتونن به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنن
کرنل گوشی های مورد نظر هم در دسترس باشه که احتمالش خیلی خیلی قویه
و از همه مهم تر اینه که بوتلودر گوشی ها انلاک بشه که مهم ترین قسمت و البته سخت ترین قسمتش همینه دعا کنیم که drmکه برای گوشی ها گذاشتن تا اون روز باز بشه که کار را راحت میکنه
اصلا به سخت افزار گوشی ها توجه نکنید چون حداقل سخت افزار وین فون 8 واقعا عالیه همون سخت افزار 520غیر از رمش که 512 هست در مقابله با رم 1گیگی ها عالیه
چون نسبت به اندرویید که بخواهیم صحبت کنیم گوشی های 2012 سونی اریکسون سخت افزار انچنانی ندارن اما چون کوکر ها رام های سری 4.1 را برای این گوشی ها پورت کردن و تو کرنلش دست بردن از رام های کارخونه بهتر عمل کرده
درمورد بوتلودر های نوکیا اطلاعی ندارم اما کاشکی و الهی قابل انلاک شدن باشه:dn::dn::dn:

mido-mido
22-12-2013, 22:09
دوستان یه اسپمی هم از باشه فکر کنم خوبه
همون طور که tighoorعزیز گفتن کرنل وین فون 9 و وین فون 8 یکی خواهند بود به عبارتی هسته اصلی یا موتور راه انداز سیستم عامل یکیه
خوب حالا اگه این احتمالات ایجاد بشه میتونیم طعم و مزه وین فون 9 را هم روی تمامی گوشی ها چه رم 512 و چه رم 1 گیگ بچشیم
و اون احتمالات اینه که اولا وین فون 8.1 جیلبریک بشه چون تا حالا 8 نشده امیدمون به 8.1 خواهد بود و کوکر ها بتونن به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنن
کرنل گوشی های مورد نظر هم در دسترس باشه که احتمالش خیلی خیلی قویه
و از همه مهم تر اینه که بوتلودر گوشی ها انلاک بشه که مهم ترین قسمت و البته سخت ترین قسمتش همینه دعا کنیم که drmکه برای گوشی ها گذاشتن تا اون روز باز بشه که کار را راحت میکنه
اصلا به سخت افزار گوشی ها توجه نکنید چون حداقل سخت افزار وین فون 8 واقعا عالیه همون سخت افزار 520غیر از رمش که 512 هست در مقابله با رم 1گیگی ها عالیه
چون نسبت به اندرویید که بخواهیم صحبت کنیم گوشی های 2012 سونی اریکسون سخت افزار انچنانی ندارن اما چون کوکر ها رام های سری 4.1 را برای این گوشی ها پورت کردن و تو کرنلش دست بردن از رام های کارخونه بهتر عمل کرده
درمورد بوتلودر های نوکیا اطلاعی ندارم اما کاشکی و الهی قابل انلاک شدن باشه:dn::dn::dn:

حرفاتون درسته...
اما باید اینم در نظر گرفت که وین فون 9 خیلی سنگینتر از وین فون 8 میشه...اینو مطمئن باشین...
مورد بعدی اینه که تمام چیزایی که گفتین به قول خودتون احتمالاته...احتمال از احتمال 0% تا 100% که خب این احتمالات بنظر من 5% هستش فعلا...:4:...

kamrankaramii
22-12-2013, 23:00
دوستان امیدوارم ویندوز فون 8 هم جلبریک بشه اخه امروز ای او اس 7.04 جلبریکش اومد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Knight1990
23-12-2013, 13:35
آقا امروز یه اتفاق عجیب افتاد
تقریبا چند ساعت ............. وی چت برداشته شد.تو همین مدت push notification هم درست شد!
نتیجه اخلاقی که میشه گرفت اینه که سرور push notification هم ف..یل.تره!!

gholamrezaarjan
23-12-2013, 13:45
آقا امروز یه اتفاق عجیب افتاد
تقریبا چند ساعت ............. وی چت برداشته شد.تو همین مدت push notification هم درست شد!
نتیجه اخلاقی که میشه گرفت اینه که سرور push notification هم ف..یل.تره!!

نه عزیزم اگه اینطور بود برای همه شیلتر میشد ولی الان بعضی ها دارن از سیستم عامل های دیگه.

ABBAS0341
24-12-2013, 13:27
برای گذاشتن اواتار تنظیمات سن و .. تو برنامه WNM Liveکجا باید بیم هر کاری میکنم نمیشه.

gholamrezaarjan
24-12-2013, 13:30
برای گذاشتن اواتار تنظیمات سن و .. تو برنامه WNM Liveکجا باید بیم هر کاری میکنم نمیشه.

دوست گلم شما ابتدای تایپیک رو مطالعه نکردید؟
لطفا برای دریافت پاسخ سوالتون رو در تایپیک همون برنامه مطرح بفرمایید تا نظم بخش ها حفظ بشه.

PARS M
24-12-2013, 18:03
دوستان من الان چند ساعته notificaton هام بخوبی کار میکنه با چند تا آی اس پی امتحان کردم از جمله همراه اول

mortal kombat
25-12-2013, 00:19
بازی بدی نیست ولی هیچی clash of clans نمیشه.
تنها دلیلی که فعلا سمت وینفون نمیام(البته قبلا لومیا 920 داشتم)نبود clash of clans بر روی وینفون هستش.

9887
25-12-2013, 00:51
929091
اینم بازی Temple Run: Ozکه هم برای گوشی های رم 1 گیگ و هم برای 512 کرک شده لینک 512 مشکل داره که در اصرع وقت براتون میزارم
رم 1 گیگ http://pan.baidu.com/share/link?shareid=2374366206&uk=708111808
بعد از ورود به صفحه دانلود پسورد s7q5 را وارد کنید تا بتونید دانلود کنید

Artanik
25-12-2013, 01:52
929091

اینم بازی Temple Run: Ozکه هم برای گوشی های رم 1 گیگ و هم برای 512 کرک شده لینک 512 مشکل داره که در اصرع وقت براتون میزارم
رم 1 گیگ http://pan.baidu.com/share/link?shareid=2374366206&uk=708111808
بعد از ورود به صفحه دانلود پسورد s7q5 را وارد کنید تا بتونید دانلود کنید

با تشکر از فعالیتتون.
لطفا برای معرفی بازی ها تو بخش بازی ها تاپیک بزنین و اگه خواستین اطلاع رسانی کنین لینکش رو اینجا برای دوستان قرار بدین.

Emperator
25-12-2013, 12:43
بچه ها اين برنامه MiTalk (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=311474) خوبه. چيز جالبيه. نصب كنين حتما.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c03878fc-f00b-4cff-8131-2348d9887fbb?imageType=ws_icon_small (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=311474)

من دارم استفاده میکنم 😁
Ali KH

vahid579
25-12-2013, 23:46
نمیدونم چرا تانگو برای ویندوز نمیاد!!!!

alireza2af
26-12-2013, 02:31
نمیدونم چرا تانگو برای ویندوز نمیاد!!!!

تانگو یه مدت برای ویندوزفون هفت امده بود ولی تو ویندوزفون هشت دیگه ادامه نداد

Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

EmmaWLove
27-12-2013, 10:57
ممنون بابت معرفی بازی. ولی خداوکیلی اصلا بازی خوبی نیست. هر جور حساب کنی نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. واقعا بازی جالبی نیست. البته این نطر منه و فقط از بابت سلیقه خودم گفتم. شاید دوستان دیگر نصب کنند و خوششون بیاد. به هر حال ممنون

با نظرت موافقم سپهر
من چند ماه قبل که free شده بودم با کامپیوتر زدم install و بازی به اسمم ثبت شد.
دیروز همینجوری نصبش کردم. ولی اصلاً جالب نیست و چیز خاصی نداره.
هر چند وقت یه بار بازی رو Free میکنن. فکر کنم فقط میخوان کاربرای بازی رو بیشتر کنن.
اگه شخصیت بازی خودش حرکت نمیکرد و کنترل راه رفتنش با خودمون بود، بازیش بهتر میشد.

farokh12
27-12-2013, 17:11
بچه ها انگار نوتیفیکیشن درست شد.تموم برنامه ها وایبر ، واتز اپ، لاین همش کار میکنه نوتیقیکیشنش فعلا

PARS M
27-12-2013, 17:15
بچه ها انگار نوتیفیکیشن درست شد.تموم برنامه ها وایبر ، واتز اپ، لاین همش کار میکنه نوتیقیکیشنش فعلا

زیاد خوشحال نباش دوست من تا چند ساعت دیگه دوباره قط میشه

alireza2af
27-12-2013, 17:27

یه چیز جالب که هست اینه که قبلا تو ویندوزفون فایل نمیشد تو واتس آپ انتقال داد ولی خدا رو شکر دیگه درست شده

farokh12
27-12-2013, 17:38
امیدوارم دائمی باشه

1malek
27-12-2013, 17:46

البته من فکر میکنم مشکل از اینترنت ما باشه، آخه چهارتا از رفقای من تو دبی و قطر لومیا دارند که هرچه واسه شون میفرستم سریعاً دبل تیک میزنه ، ۷۲۰ و ۸۲۰ و ۹۲۰

PARS M
27-12-2013, 18:35
البته من فکر میکنم مشکل از اینترنت ما باشه، آخه چهارتا از رفقای من تو دبی و قطر لومیا دارند که هرچه واسه شون میفرستم سریعاً دبل تیک میزنه ، ۷۲۰ و ۸۲۰ و ۹۲۰
درسته ولی من نمیدونم چرا با تغییر آی پی بازم مشکل برطرف نمیشه؟

Farzad119
27-12-2013, 21:24
دوستان بیاید با تجربه ها و اطلاعاتی که تا حالا بدست اوردیم تو زمینه ناتیفیکیشن ها به یه همفکری و نتیجه کلی برسیم که لاقل تکلیفمون مشخص بشه
آیا مشکل از کیفیت اینترنت ایرانه؟
آیا به دلیل طهریم(!) های مایکروسافته؟
آیا مشکل از قیلتر شدن سرور های مایکروسافت توسط مخابرات ایرانه؟
آیا سرور push notification مایکروسافت دچار مشکل شده؟
آیا مشکل از تسک منیجر ویندوز فون هشته؟
آیا مشکل از برنامه های چت و ناکارامد بودن کدنویسیه برنامه هاست؟

مشکل نمیتونه مربوط به اینترنت ایران باشه،چون دوستان با وی بی ان و بروکسی و قیلتر شکن تست کردن به نتیجه ای نرسیدن(بغیر از چند مورد !) همچنین خیلی ها تو خارج از ایران هم همچین مشکلی داشتن،گزینه های کیفیت پایین اینترنت و طهریم و قیلتر شدن سرور های مایکروسافت میره کنار.
Push notifications not working!!! (http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/220553-8.htm)

مشکل از برنامه ها هم نمیتونه باشه،به این دلیل که چطو میشه همه برنامه ها با هم ناتیفیکیشناشون غیر فعال بشه
و همچنین اسکایپ که ساخته ی مایکروسافته هم همین مشکل رو داره.(با توجه به گفته های دوستان)

میمونه مشکل پوش نوتیفیکیشن مایکروسافت و مشکل تسک منیجر ویندوز فون هشت.
یکی از دوستانی که هم ویندوز فون هشت داره هم ویندوز فون هفت لطفا اطلاع رسانی کنه که این مشکل توی ویندوز فون هفت هم هست یا نه
اگه مشکلی نداشته باشه میشه،با توجه به این که به احتمال زیاد سرورهای مایکروسافت توی وی پی هفت و هشت یکیه ، با اطمینان بیشتر این گزینه رو انتخاب کرد که مشکل از تسک منیجر ویندوز فونه هشته.به شخصه خودم وقتی این مشکل برام پیش اومد که چند تا برنامه چت رو با هم نصب کردم،شاید اگه تعداد برنامه های چت زیاد بشه این مشکل پیش میاد.اینم در نظر بگیرید که یه عکس یا پیامی که میخوای تو برنامه به کسی بفرستی، اگه در حال فرستاده شدن باشه(در حال آپلود شدن)از برنامه که بیای بیرون عملیات آپلود کلا متوقف میشه.مثل گوشی ای جاوا!(البته یادم نیست که قبلا هم این مشکل بود یا نه)

اما اگه توی وی پی هفت هم همین مشکل وجود داشته باشه به احتمال قوی میتونیم بگیم مشکل از سرور پوش ناتیفیکیشن مایکروسافته و کلی هست این مشکل. یه نگاهی هم به این (http://i.msdn.microsoft.com/dynimg/IC505830.png) بندازید.

1malek
27-12-2013, 22:02
دوستان بیاید با تجربه ها و اطلاعاتی که تا حالا بدست اوردیم تو زمینه ناتیفیکیشن ها به یه همفکری و نتیجه کلی برسیم که لاقل تکلیفمون مشخص بشه

مشکل نمیتونه مربوط به اینترنت ایران باشه،چون دوستان با وی بی ان و بروکسی و قیلتر شکن تست کردن به نتیجه ای نرسیدن(بغیر از چند مورد !) همچنین خیلی ها تو خارج از ایران هم همچین مشکلی داشتن،گزینه های کیفیت پایین اینترنت و طهریم و قیلتر شدن سرور های مایکروسافت میره کنار.
Push notifications not working!!! (http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/220553-8.htm)

مشکل از برنامه ها هم نمیتونه باشه،به این دلیل که چطو میشه همه برنامه ها با هم ناتیفیکیشناشون غیر فعال بشه
و همچنین اسکایپ که ساخته ی مایکروسافته هم همین مشکل رو داره.(با توجه به گفته های دوستان)

یکی از دوستانی که هم ویندوز فون هشت داره هم ویندوز فون هفت لطفا اطلاع رسانی کنه که این مشکل توی ویندوز فون هفت هم هست یا نه
اگه مشکلی نداشته باشه میشه،با توجه به این که به احتمال زیاد سرورهای مایکروسافت توی وی پی هفت و هشت یکیه ، با اطمینان بیشتر این گزینه رو انتخاب کرد که مشکل از تسک منیجر ویندوز فونه هشته.به شخصه خودم وقتی این مشکل برام پیش اومد که چند تا برنامه چت رو با هم نصب کردم،شاید اگه تعداد برنامه های چت زیاد بشه این مشکل پیش میاد.اینم در نظر بگیرید که یه عکس یا پیامی که میخوای تو برنامه به کسی بفرستی، اگه در حال فرستاده شدن باشه(در حال آپلود شدن)از برنامه که بیای بیرون عملیات آپلود کلا متوقف میشه.مثل گوشی ای جاوا!(البته یادم نیست که قبلا هم این مشکل بود یا نه)

اما اگه توی وی پی هفت هم همین مشکل وجود داشته باشه به احتمال قوی میتونیم بگیم مشکل از سرور پوش ناتیفیکیشن مایکروسافته و کلی هست این مشکل. یه نگاهی هم به این (http://i.msdn.microsoft.com/dynimg/IC505830.png) بندازید.

احتمال ترحیم از طرف مایکروسافت بیشتره، آخه اگه بخاطر فیتلر مخابرات بود طبیعتاً باید مشکل با فیلتربشکن حل میشد، شده مثل قضیه تاپاتالک که واسه فعال سازی باید با یه آی پی دیگه فعالش کنیم. ولی اگه واقعاً به دلیل ترحیم باشه خدایی باید مایکروسافت خجالت بکشه با این همه فروش و هوادار تو ایران

EsyMankan
27-12-2013, 22:04

به گمونم مشکل از مولتی تسکینگ و نوتیفیکیشن باشه چون با وینفون 7 هم همینجوره
البته نمیشه نظر قطعی داد

Farzad119
27-12-2013, 22:16
احتمال ترحیم از طرف مایکروسافت بیشتره، آخه اگه بخاطر فیتلر مخابرات بود طبیعتاً باید مشکل با فیلتربشکن حل میشد، شده مثل قضیه تاپاتالک که واسه فعال سازی باید با یه آی پی دیگه فعالش کنیم. ولی اگه واقعاً به دلیل ترحیم باشه خدایی باید مایکروسافت خجالت بکشه با این همه فروش و هوادار تو ایران
اگه مشکل از طهریم های مایکروسافت باشه پس چرا خیلی ها توی کشورای دیگه هم این مشکل رو دارن؟ تو اون لینکی که دادم نگاه کن و نظرات کابرا رو بخون
یعنی مایکروسافت کشور های دیگه ای رو هم غیر از ایران طهریم کرده؟!
اگر هم مشکل از طهریم ها بود باید با ست کردن قیلتر شکل روی وای فای حل میشد این مشکل که نمیشه(اینجور که اکثر دوستان گفتن)
و این که چرا گاهی وقتا درست میشه؟!

به گمونم مشکل از مولتی تسکینگ و نوتیفیکیشن باشه چون با وینفون 7 هم همینجوره
البته نمیشه نظر قطعی داد
یعنی تو ویندوز فون 7 هم پوش نوتیفیکیشن کار نمیکنه؟!
اگه اینجور باشه پس مشکل از سرور های مایکروسافته

اخه اگه مشکل از طرف میکروسافت بتشه یا مولتی تسک چرا بعضی وقتا کار میکنه.؟
این که گاهی وقت ها وصل میشه بیشتر به گزینه "مشکل داشتن سرور های پوش ناتیفیکیشن مایکروسافت" میخوره
اگر مشکل از مولتی تسکینگ ویندو فون هشت باشه باید با یه ریست فکتوری یا تعریض رام حل بشه،من تا حالا این کارو نکردم از دوستان اگه کسی به خاطر این مشکل ریست فکتوری کرده لطفا بگه مشکلش حل شده یا نه.

alex666
27-12-2013, 22:16
اخه اگه مشکل از طرف میکروسافت بتشه یا مولتی تسک چرا بعضی وقتا کار میکنه.؟

PARS M
27-12-2013, 22:57
اگه مشکل از اینترنت ما نیست پس چرا همین الان با اینترنت همراه اول نوتی ها برای من نمیاد، ولی با اینترنت پرسرعتی که از یه شرکت خصوصی گرفتم میام .

EsyMankan
27-12-2013, 23:06
همونظور که گفتم چیزی نیست که بشه ازش سر در بیاری
بیشتر به نوتیفیکیشن میخوره
تا جایی که یادم هست سالهای قبل تو وینفون 7 مشکلی نداشت به نظر میرسه دارن رو سرور ها کار میکنن برا نوتیفیکیشن سنتر جدید واسه همین مشکل داره اینم یه فرضیه بیش نیست
تا بینم چی میشه

vahid579
28-12-2013, 00:39
همونظور که گفتم چیزی نیست که بشه ازش سر در بیاری
بیشتر به نوتیفیکیشن میخوره
تا جایی که یادم هست سالهای قبل تو وینفون 7 مشکلی نداشت به نظر میرسه دارن رو سرور ها کار میکنن برا نوتیفیکیشن سنتر جدید واسه همین مشکل داره اینم یه فرضیه بیش نیست
تا بینم چی میشه
نمیشه به جای ایمیل زد پرسید ؟ معمولا این شرکت ها یه ایمیل برای ارتباط با مشتری دارن. من یه بار به htc میل زدم 24 ساعت بعد خیلی خوب و شیک جوابم رو داد :)

vahid579
28-12-2013, 00:55

جالب نوشتی
به نظر من مشکل از سرور مایکروسافته. چون اسکایپ کار نمیکنه پس مشکل از برنامه ها نیست. از طرفی موضوع طحریم و این جور حرفا کلا نیست چون خیلی ها تو سراسر دنیا این مشکل رو دارن ولی مثل اینکه تو ایران همه دارن! بعد اگه بخوان طحریم کنن کلا طحریم میکنن نه اینکه فقط یه ناتیفیکیشن نیاد :bn:
از طرفی وقتی برنامه قفل میشه اگه در حال ارسال باشه قطع میشه !!! به قول شما مثل گوشی جاوا
واقعا موضوع جالبی شده، چون اگر دلیل این موضوع آمادگی مایکروسافت برای ویندوز 8.1 باشه باید در شرکت رو گل گرفت ( البته همین الان هم باید گل بگیری که نمیتونه بعد از 3 4 ماه یه مشکل رو حل کنه) چون یه شرکت باید انقدر توانایی داشته باشه که بتونه 2تا کار رو کناره هم انجام بده نه اینکه واسه یه کاره جدید بیخیال پروژه قبل شه.
به نظرم اگه دلیل ویندوز 8.1 باشه باید یه اطلاع رسانی کنه یا معذرت خواهی....

این جای که میشه مشکلات رو گفت : http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp-support?wp8&signin=true

Noob Saibot
28-12-2013, 07:37
بچه ها مشكل از سرور هاي ماكي نيست. ربطي هم به برنامه ندارد. ماكي در ايجاد سرور هاي جديد براي نوتيفيكيشن، سرورهاي موجود از كار نميندازد. ماكي اينقدر سرمايه داره كه اگر بخواد يك سرور اضافه كنه، به قبلي كاري ندارد و تغييرات را در يك سرور ديگر اعمال ميكنه و در نهايت اينارو تلفيق ( Merg ) ميكنه. اگر ايراد از ماكي بود كه قبلا هم بايد اين مشكل به وجود ميومد يا اصلا از همون اول نوتيفيكيشن به مشكل ميخورد. بحث سر فــيلترينگ ايرانه. اگر قرار بود تــحريمي صورت بگيره، ماكي زود تر از اينها تــحريم ميكرد. واقعا تنها كمپاني كه ايران تــحريم نكرده همين ماكي هستش. ايران طبق ســياست هاي كاري خودش سعي در بسته تر كردن جو و محدود كردن اين برنامه ها را دارد. مطمئن باشيد كه اگر شرايط و جو حاكم طوري ديگر بود ما اين بساط را نداشتيم. الان ديگه تجربه به ما ثابت كرده كه، در ماه دي، بهمن و اسفند، اينترنت به خاطر شرايط و مناسبت هاي اين سه ماه به شدت كند ميشود. حالا محدوديت هايي كه بايد ايجاد شود به كنار. الان ويچت فــيلتر شد. مجلس با دولــت سر فيلترينگ هاي موجود به نتيجه نرسيده. ســپاه ساز خودشو ميزنه. مخابرات بامبول خودشو داره و اين قصه سر دراز داره. خيلي به اين چيزا گير نديم كه هيچ نتيجه اي در بر ندارد. در مورد كساني ديگر كه با نوتيفيكيشن ها مشكل دارند و در ايران نيستند نگاه كنيد، متوجه ميشيم كه اصلا اروپا يا امريكا نيست. يا كشورهاي پيشرفته نيست. يا جهان سوم هستند يا جاهايي كه از نظر فــيلترينگ بدتر از ما عمل ميكنند. مثل كشور دوست و همسايه، چين. خلاصه بايد با اين احوال ساخت. انشاالله در زندگي بعدي درست ميشه :4:

1malek
28-12-2013, 09:36
اقا من یه سری مطلب در مورد این push notification بگم...تا بهتر درک کنین که این سرویس چجوریه و چجوری کار میکنه...

مراحل کار push notification :
-برنامه با سیستم عامل ارتباط برقرار میکنه و درخواست میده که جزو push notification باشه...
-سرویس push notification سیستم عامل با سرور مایکروسافت ارتباط برقرار میکنه و یه URI (که کد و لینک اختصاصی واسه گوشی شما هست) به برنامه میده...
-برنامه اون URI رو استفاده میکنه و میده به سرور اصلی برنامه (سرور مثلا وی چت یا مثلا واتزاپ...)
-وقتی نوتیفیکیشنی برای شما بیاد سرور برنامه اون نوتیفیکیشن رو میده به سرور های Push notification (که مال مایکروسافت هست...) و اون سرور میده به گوشی شما...

ما سه نوع اتصال به سرور مایکروسافت داریم...
1-وصل شده به سرور و نوتیفیکیشن درست کار میکنه...
2-توی حالت قطعی موقت هستین...خود چند دلیل واسه ایجاد این حالت داره: باتری سیور روشن شده...اینترنت گوشی قطع شده...
3-قطع کامل...مایکروسافت بعد از 24 ساعت قطعی موقت گوشی شما رو به حالت قطعی کامل میبره...

توی حالت قطعی موقت فقط 30 عدد نوتیفیکیشن توی سرور مایکروسافت واسه گوشی شما ثبت میشه...وقتی به حالت قطعی کامل میرید تمام نوتیفیکیشن های شما از سرور مایکروسافت حذف میشه...

ما 3 نوع نوتیفیکیشن داریم:
-Toast که همون نوتیفیکیشن هایی هستن که بالای گوشی میاد...مثل اس ام اس...
-Tile که یه شمارنده برای کاشی برنامه ایجاد میکنه و کاشی زنده میشه...
-Raw که میشه گفت اصلی ترین نوع نوتیفیکیشن هست...
برای هر 3 نوع نوتیفیکیشن بین 450 ثانیه تا 900 ثانیه طول میکشه تا براتون نشون بده...(حدود 7 دقیقه تا ربع ساعت...)
برای حالت سوم نوتیفیکیشن برنامه باید در حال اجرا باشه...تا وقتی نوتیفیکیشن اومد بتونه اون رو بخونه کامل...
تفاوت حالت اول نوتیفیکیشن با حالت سوم توی اینه که حالت اول رو خود سیستم عامل بررسی میکنه و وقتی روش کلیک میکنین برنامه مربوطه باز میشه...ولی این حالت فقط شامل 2 قسمت هست...
1-متن
2-این یه مورد رو دقیق نفهمیدم چیه...:4:...
اما حالت سوم هر چیزی که برنامه نویس دلش بخواد رو انتقال میده...مثلا ممکنه یه مختصات روی نقشه باشه...یا یه فایل صوتی باشه...یا یه عکس باشه...هر چیزی به جز متن...
واسه همین توی این حالت برنامه باید در حال اجرا باشه تا بتونه اون اطلاعات غیر متنی رو پردازش کنه...

مشکلاتی که ممکنه برای ما تو ایران اتفاق بیافته:
-اصن اون URI به گوشی ما اختصاص نگیره...که خود چند دلیل داره:
1-ت.ح.ریم شدیم از طرف مایکروسافت...(بعضی ISPها ممکنه این اتفاق براشون بیافته...)
2-سرور push notification مایکروسافت قیلتر شده...(اینم بازم مربوط به بعضی ISP ها هستش....)
-URI به گوشی تعلق میگیره....ولی توی مرحله ی اخر (نوتیفیکیشن از سرور مایکروسافت بیاد روی گوشی) اونجا مشکل ایجاد بشه و سرور نتونه با ما ارتباط برقرار کنه...که اینم بازم خودش چند دلیل داره:
1-باتری سیور روشنه...
2-هر اوپراتوری یه زمان مشخصی اجازه میده هر گوشی به اینترنت وصل باشه..(مثلا فقط 5 دقیقه به اینترنت وصله...1 دقیقه قطع میشه و بعد دوباره 5 دقیقه وصل میشه...)

این کل چیزی بود که من از نوتیفیکیشن تا به امروز فهمیدم...چون داشتم یه برنامه مینوشتم واسه وین فون و به نوتیفیکیشن نیاز داشت...واسه همین رفته بودم تا ته و توش رو در بیارم...:4:...

ممنون بابت توضیح کاملت، حداقل این بحث نوتیفیکیشن باعث شد اطلاعات مون بیشتر بشه ، دلم نیومد فقط با یک دکمه تشکر رد بشم

pooria.rio
28-12-2013, 10:40
بچه ها این بحث نوتیفیکیشن رو ادام هبدید ت به یه جایی برسیم
درست نمیشه به درک،حداقل دلیلش رو بفهمیم
لطفا اونایی که دستشون تو کاره سرچ کنن ببینن این مشکل تو چه کشورهایی هست

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

Noob Saibot
28-12-2013, 10:47
الان چك كردم وي چت با اينترنت مخابراب به راحتي وصل شد. هنز بيشتر ISP ها در فــيلتر گير كردن :4:

M I T
28-12-2013, 10:50
دو تا از دوستای من ترکیه و آمریکا هستن؛ هیچ کدوم مشکل نوتیفیکیشن ندارن؛ یعنی بهله ما باید زوری بریم بهشت

Sent from Nokia Lumia 920 using Tapatalk

maxor
28-12-2013, 11:00
منم یه تجربه کوچولو دارم
چون با whatapp زیاد کارم میکنم قبلا که notification از کار میفتاد بدون هیچ تنظیمات خاصی فایل و تصویر ارسال میشد.ولی وقتی notification فعال بود و درست کار میکرد چیزی ارسال و دریافت نمیشد و حتما باید ای پی تغیر میدادی
الان که دیگه کلا از کار افتاده و هیچی معلوم نیس یوقت ارسال میشه یوقت نمیشه:bd:

mortezasp3
28-12-2013, 11:16
برادر من انگلیس زندگی میکنه ازش پرسیدم از دوستاش که وینفون دارن بپرسه ناتیفیکیشن هاشون کار میکنه یا نه. گفت هم از اونا پرسیده هم از کمپانی که گوشی میگیره گفتن هیچ مشکلی ندارن. واقعا نمیدونم اینجا چه پدر کشتگی با وینفون دارن. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات از وینفون دور بشه. الان یکی از فامیلا میخواست ۱۵۲۰ بگیره اما هم واسه این داستان هم مشکل نصب برنامه پولی نگرفت. هر چی محدودیته واسه ما بیچاره هاست. شما تو یه چیزی اسم ببرید ما محدودیت نداشته باشیم ‎:'(‎

maxor
28-12-2013, 11:55
برادر من انگلیس زندگی میکنه ازش پرسیدم از دوستاش که وینفون دارن بپرسه ناتیفیکیشن هاشون کار میکنه یا نه. گفت هم از اونا پرسیده هم از کمپانی که گوشی میگیره گفتن هیچ مشکلی ندارن. واقعا نمیدونم اینجا چه پدر کشتگی با وینفون دارن. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات از وینفون دور بشه. الان یکی از فامیلا میخواست ۱۵۲۰ بگیره اما هم واسه این داستان هم مشکل نصب برنامه پولی نگرفت. هر چی محدودیته واسه ما بیچاره هاست. شما تو یه چیزی اسم ببرید ما محدودیت نداشته باشیم ‎:'(‎

تنها کسی تو کلاسمون ویندوز فون داره منم.
سر جریال ارسال فایل،فایل منجر، واس اپ .نصب برنامه ها و.... همه به من میخندن این چه گوشیه خریدی حالامن راضیما ولی خوب هیچکدومشون حاضر نیستن یدونه گوشی ویندوز فون بخرن.حتی 520 که الان400 تومنه قیمت نسبت به امکاناتش خیلی کمه.

M I T
28-12-2013, 12:00
دوستان از این لینک حداقل به گوششون برسونید که ری....دن تو سیستمات ویندوز فون
http://internet.ir/contactus.html

maxor
28-12-2013, 12:05
دوستان از این لینک حداقل به گوششون برسونید که ری....دن تو سیستمات ویندوز فون
http://internet.ir/contactus.html

من قبلا در مورد ف ی ل ت ر بودن واتس اپ و بگیر نگیر بودنش بهشون پیام دادم اینم جوابشون.ظاهرا به اینا مربوط نمیشه.نمیدونم دیگه کجا پیگیری کنیم:dy:

بسمه تعالی

شهروند گرامی با سلام و عرض ادب و احترام

این مورد به کارگروه مربوط نمی شود، شما گزارش خود را به ارگان های ذیربط اعلام فرمائید

کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه درصورتی که صفحه ای را طبق قانون مسدود کند بر روی آن صفحه فیلترینگ را جایگزین آن می نماید.

با تشکر و آرزوی توفیق الهی برای شما

9887
28-12-2013, 14:25
دوستان یه خبر که احتمالا هم همتون یا تعدادی بدونن :ag::bv:وین فون 8.1 تو تعطیلات کریسمس ارائه میشه
حالا از قدیم میگن مار زده از ریسمون سیاه و سفید میترسه
من قبلا اندرویید داشتم سولا با این که سخت افزار خوبی داره اما سونی با پرویی تمام اعلام کرد که سولا جیلی بن نمیگیره
خوب با این اوصاف ماکروسافت یه دفعه اعلام کنه گوشی های رم 512 اپدیت بعدی ماکروسافت را دریافت نمیکنن چی میشه ؟

Emperator
28-12-2013, 14:51
من قبلا در مورد ف ی ل ت ر بودن واتس اپ و بگیر نگیر بودنش بهشون پیام دادم اینم جوابشون.ظاهرا به اینا مربوط نمیشه.نمیدونم دیگه کجا پیگیری کنیم:dy:

بسمه تعالی

شهروند گرامی با سلام و عرض ادب و احترام

این مورد به کارگروه مربوط نمی شود، شما گزارش خود را به ارگان های ذیربط اعلام فرمائید

کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه درصورتی که صفحه ای را طبق قانون مسدود کند بر روی آن صفحه فیلترینگ را جایگزین آن می نماید.

با تشکر و آرزوی توفیق الهی برای شما
کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه

بینهایت اسم مسخره ای رو انتخاب کردند، که خودشون هم نفهمند معنیش چیه و چه کاری دارند میکنند،
مردم م عادت دادند به اینکه کارهای اینچنینی رو اسمی مسخره روش بزارند تا کسی چیزی نگه

mido-mido
28-12-2013, 15:05
دوستان یه خبر که احتمالا هم همتون یا تعدادی بدونن :ag::bv:وین فون 8.1 تو تعطیلات کریسمس ارائه میشه
حالا از قدیم میگن مار زده از ریسمون سیاه و سفید میترسه
من قبلا اندرویید داشتم سولا با این که سخت افزار خوبی داره اما سونی با پرویی تمام اعلام کرد که سولا جیلی بن نمیگیره
خوب با این اوصاف ماکروسافت یه دفعه اعلام کنه گوشی های رم 512 اپدیت بعدی ماکروسافت را دریافت نمیکنن چی میشه ؟

وین فون 8.1 توی 3 ماه دوم 2014 ارائه میشه...یعنی تا 6 ماه اینده میاد...
این اپدیت که میگین توی کریسمس هست همون نوکیا بلکه...

برای 8.1 مطمئن باشین تمام گوشی های وین فون ساپورت میشن...
اصل وین فون اینجوریه که گوشی هایی که مثلا با وین فون 7 ارائه شدن تا اخرین اپدیت وین فون 7رو دریافت کنن...مثل HD7 که تا 7.8 رو گرفت...
گوشی های وین فون 8ای هم همین روند رو دارن...یعنی تا اخرین نسخه ی وین فون 8 این اتفاق براشون میافته...مطمئن باشین...

alex666
28-12-2013, 15:12
دوستان من نتیفیکشینم غیر فعال بود تا الان و هست فقط برنامه kakao talk الان ریختم و اون برنامه به خوبی نتیفیکشینش کار میکنه فقط همون برنامه.پس قضیه چیه؟///////////////////////////:be:

Farzad119
28-12-2013, 16:17
99 درصد ویندوز فون دار های ایرانی و 1 درصد غیر ایرانی ها این مشکل رو دارن!

معمولا تمام محدودیت های اینترنتی(چه فیــلتر و چه طحریم و...)با وی بی ان و فیتلر شکن برداشته میشن،ولی این راه برای حل این مشکل هیچ تاثیری نداره
قبلنا که نوتیفیکیشن های من درست بود خیلی از بچه ها میگفتن با اینترنت سیمکارت ایرانسل کار نمیکنه نوتیفیکیشن های من، ولی همون موقع مال من خیلی خوب و سریع با همون اینترنت کار میکرد!!
یا خیلیا که اینترنت شاتل داشتن میگفتن نوتیفیکیشن های ما کار نمیکنه ولی برا من و یه تعداد دیگه که همون اینترنت رو داشتن کار میکرد!
اگه این مشکل واقعا به خاطر مشکلاتی باشه که مخابرات ایران برای سرور های مایکروسافت بوجود اورده واقعا خیلی عجیبه!
این پیام از طرف یه کاربره که همین مشکل رو داشته و خارج از ایران هم زندگی میکنه:
So, today, and after 1 notificationless month... (http://www.shiaupload.ir/images/75228050761593683753.jpg)

میتونید با این شماره هم تماس بگیرید برای در میون گذاشتن مشکل با برادران "کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه"!

http://www.shiaupload.ir/images/69441805810355674557.jpg

شاید هم مشکل از یه تنظیم خاصیه که همه ایرانی ها اونو انجام میدن رو گوشی های ویندوز فونیشون که کاربر های کشورای دیگه اونو انجام نمیدن:39:
مثلا اکثر ایرانی ها شبکه موبایل رو روی 2g میذارن ولی کاربر های کشور های دیگه روی 3G و 4G میذارن
یا مثلا برای فعال کردن اینترنت سیمکارت ما حتما باید کانکشن بسازیم که بیشتر اوپراتور های خارجی به کانکشن نیاز ندارن

9887
28-12-2013, 17:28
دوستان بنده تنظیمات شبکه را روی حالت 2g قرار دادم و تا حالا مشکلی با نوتیفیکیشن نداشتم شما هم امتحان کنید و نتیجه را اعلام کنید البته بنده گوشی را به gdr3 اپدیت کردم به روش دیویلوپری

gholamrezaarjan
28-12-2013, 17:45
99 درصد ویندوز فون دار های ایرانی و 1 درصد غیر ایرانی ها این مشکل رو دارن!

معمولا تمام محدودیت های اینترنتی(چه فیــلتر و چه طحریم و...)با وی بی ان و فیتلر شکن برداشته میشن،ولی این راه برای حل این مشکل هیچ تاثیری نداره
قبلنا که نوتیفیکیشن های من درست بود خیلی از بچه ها میگفتن با اینترنت سیمکارت ایرانسل کار نمیکنه نوتیفیکیشن های من، ولی همون موقع مال من خیلی خوب و سریع با همون اینترنت کار میکرد!!
یا خیلیا که اینترنت شاتل داشتن میگفتن نوتیفیکیشن های ما کار نمیکنه ولی برا من و یه تعداد دیگه که همون اینترنت رو داشتن کار میکرد!
اگه این مشکل واقعا به خاطر مشکلاتی باشه که مخابرات ایران برای سرور های مایکروسافت بوجود اورده واقعا خیلی عجیبه!
این پیام از طرف یه کاربره که همین مشکل رو داشته و خارج از ایران هم زندگی میکنه:
So, today, and after 1 notificationless month... (http://www.shiaupload.ir/images/75228050761593683753.jpg)

میتونید با این شماره هم تماس بگیرید برای در میون گذاشتن مشکل با برادران "کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه"!

http://www.shiaupload.ir/images/69441805810355674557.jpg

شاید هم مشکل از یه تنظیم خاصیه که همه ایرانی ها اونو انجام میدن رو گوشی های ویندوز فونیشون که کاربر های کشورای دیگه اونو انجام نمیدن:39:
مثلا اکثر ایرانی ها شبکه موبایل رو روی 2g میذارن ولی کاربر های کشور های دیگه روی 3G و 4G میذارن
یا مثلا برای فعال کردن اینترنت سیمکارت ما حتما باید کانکشن بسازیم که بیشتر اوپراتور های خارجی به کانکشن نیاز ندارن

بعید می دونم چنین مواردی باشه چون من هر تنظیمی که بگی رو گوشی امتحان کردم
تازه اگر اینجوری بود یکدفعه اینجوری نمیشد چون همون تنظیمات قبل رو گوشی سوار بود.
مشکل عجیبه و فعلا نمیشه کاریش کرد

duski
28-12-2013, 18:36
من توی خارج از ایران هستم و هیچ مشکلی با نوتفیکشن ندارم
این مشکل صد در صد مربوط به اینترنت ایرانه

Sent from my Nokia Lumia 1020 using Tapatalk

9887
28-12-2013, 18:38
این مشکل صد در صد مربوط به اینترنت ایرانه

نه مشکل مربوط به اینترنت نیست درسته ماکرسافت ایران را ..... کرده اما ip را نبسته که مشکل از اینترنت ایران باشه

mtj2
28-12-2013, 18:51
نه مشکل مربوط به اینترنت نیست درسته ماکرسافت ایران را ..... کرده اما ip را نبسته که مشکل از اینترنت ایران باشه

والا این چه وضعشه کشور وقتی میزاری رو ایران دیگه عملا نمیشه از استور استفاده کرد یا آپدیت درست حسابی دریافت کرد یا نقشه رو مثه آدم آپدیت کرد اینام تکلیفشون با ما معلوم نیس چند چنده
تو واتس آپ واسه من یه مدت کوتاهی نوتیفیکیشن میومد اما بعد مدت کوتاهی بیخیال شد یا تو ویچت که کلان رندوم میزد یه وقت داشت یه وقتم نه اما همیشه تو واتس آپ ارور می ده که سیستم نوتیفیکیشن به خوبی کار نمی ده و گوشی رو بهتره رستارت کنید !

gholamrezaarjan
28-12-2013, 18:58
والا این چه وضعشه کشور وقتی میزاری رو ایران دیگه عملا نمیشه از استور استفاده کرد یا آپدیت درست حسابی دریافت کرد یا نقشه رو مثه آدم آپدیت کرد اینام تکلیفشون با ما معلوم نیس چند چنده
تو واتس آپ واسه من یه مدت کوتاهی نوتیفیکیشن میومد اما بعد مدت کوتاهی بیخیال شد یا تو ویچت که کلان رندوم میزد یه وقت داشت یه وقتم نه اما همیشه تو واتس آپ ارور می ده که سیستم نوتیفیکیشن به خوبی کار نمی ده و گوشی رو بهتره رستارت کنید !

این مشکل رو در حال حاضر اکثرا دارن و باید فعلا بسوزیم و بسازیم تا درست شه.

EsyMankan
28-12-2013, 20:39

عزیز من اینمه میزاری رو ایران و تو استور هیچی نمیبینی دلیلش اینه که همه برنامه هایی که میسازن میفرستن رو استور us و فکر نکنم کسی تا حالا برنامه ای فرستاده برای استور ایران شما تست کن بزار رو india میبینی یه سری برنامه های مخصوص خودشون هست و این هیچ ربطی به ..... و این چیزا نداره

alex666
28-12-2013, 20:44
دوستان کسی kakao تست کرد از صبح فقط این داره نتیفیکشین کار میکنه فکر کنم سرور این با بقیه فرق کنه مشکل از ایران نیست چون این داره مثل بنز جواب میده ولی بقیه قطن

Sent from my RM-821_eu_italy_310 using Tapatalk

PA.R.H.AM
28-12-2013, 21:25
دوستان الان اینستاگرام رسمی هست واسه وینفون ؟!

EsyMankan
28-12-2013, 22:25
دوستان الان اینستاگرام رسمی هست واسه وینفون ؟!

پرهام جان به عنوان تاپیک یه نگاهی بنداز نوشته شده سوال در این تاپیک ممنوع هست
لطفا رعایت کنید

pooria.rio
29-12-2013, 00:08
مدیر جان تو کف نزار یه جماعتی رو
اطلاعات رو رو کن
اینجا که فقط \ینی مینی نوشته هیچی نمیفهمیم

M I T
29-12-2013, 04:27
:bo: :hi: :bp:

نوتیفیکشن های من با این روش درست شد!!!!!!!!!!!!!!!! حتی برای فیس بوک هم میاد و وقتی میزنی روش نمی تونه فقط بازش کنه!!!
بدون هیچ آی پی و ...... و غیره
داشتم گوشی رو انگول :cc: میکردم، ابتدا از بخش setting messaging ---- use ........ chat رو غیر فعال کردم، دیدم درست نشد، دوباره برش گردوندم (یعنی چت فیس رو فعال کردم) :bn:

دوباره راه های جدید رو سرچ کردم تا بجای فحش دادن :4:انگولیفیکیشن رو ادامه بدم :ca:
تا به این پست (http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/220553-8.htm#post2255990) بر خوردم که روشش این بود:
1) UNPIN windows store from start
2) ERASE Internet explorer history
3) ADD new language to the keyboard (Settings --> keyboard --> add keyboards (and choose a language that require DOWNLOAD)
4) when it finishes downloading it will ask to restart and install
5) after it restarts UNINSTALL whatsapp and REINSTALL IT (you can get conversations back from backup when asked, no problem)

من آنپین کردم استور رو
بعدش هیستوری ie رو پاک کردم
رفتم سراغ کیبورد، زدم یکیش دانلود بشه، اما دیدم طول میکشه، کنسل کردم، بعد persian رو حذف کردم
گوشی رو دستی خاموش روشن کردم
دوباره رفتم همونجا نا امیدانه فارسی رو اد کردم، دانلود هم نشده بود هنوز
اومدم رو پی سی و با اکانت فیس بوک تقلبی یه مسیج دادم به اکانتی که رو گوشی ست کرده ام، یهوووووووووووو نوتیفیکیشن اومدددد :hi:

رفتم رو اسکایپ داداشم رو لف تافش و مسیج فرستادم به اسکایپ رو گوشی ام، نوتیفیکشین اونم اومد :hi:

به رفیقم تو امریکا مسیج دادم که روی kik برام مسیج بده، داد، نوتیفیکیشنش اومد :hi:

استور رو هم دوباره پین کردم رو صفحه، همچنان نوتیفیکیشن می تازد، بجز وی چت که خوب شیلتره!
حالا هی دارم پیغام پسغام میرفستم رو گوشی، اونم هی داره دلینگ دولونگ میکنه :lol:، عقده ای شدم یعنی؟ :4:

حالا فهیدم اینهمه تو روایات اومده شب زنده دار باشید یعنی چی :4:

PARS M
29-12-2013, 04:54

نوتیفیکشن های من با این روش درست شد!!!!!!!!!!!!!!!! حتی برای فیس بوک هم میاد و وقتی میزنی روش نمی تونه فقط بازش کنه!!!
داشتم گوشی رو انگول :cc: میکردم، ابتدا از بخش setting messaging ---- chat face رو غیر فعال کردم، دیدم درست نشد، دوباره برش گردوندم (یعنی چت فیس رو فعال کردم) :bn:

دوباره راه های جدید رو سرچ کردم تا بجای فحش دادن :4:انگولیفیکیشن رو ادامه بدم :ca:
تا به این پست (http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/220553-8.htm#post2255990) بر خوردم که روشش این بود:
3) ADD new language to the keyboard (Settings --> keyboard --> add keyboards (and choose a language that require DOWNLOAD)
5) after it restarts UNINSTALL whatsapp and REINSTALL IT (you can get conversations back from backup when asked, no problem)

من آنپین کردم استور رو
رفتم سراغ کیبورد، زدم یکیش دانلود بشه، اما دیدم طول میکشه، کنسل کردم، بعد persian رو حذف کردم
اومدم رو پی سی و با اکانت فیس بوک تقلبی یه مسیج دادم به اکانتی که رو گوشی ست کرده ام، یهوووووووووووو نوتیفیکیشن اومدددد :hi:

رفتم رو اسکایپ داداشم رو لف تافش و مسیج فرستادم به اسکایپ رو گوشی ام، نوتیفیکشین اونم اومد :hi:

به رفیقم تو امریکا مسیج دادم که روی kik برام مسیج بده، داد، نوتیفیکیشنش اومد :hi:

استور رو هم دوباره پین کردم رو صفحه، همچنان نوتیفیکیشن می تازد، بجز وی چت که خوب شیلتره!
حالا هی دارم پیغام پسغام میرفستم رو گوشی، اونم هی داره دلینگ دولونگ میکنه :lol:، عقده ای شدم یعنی؟ :4:

داداش من تو قسمت setting messaging چیزی به اسم chat face ندارم چرا؟؟؟

M I T
29-12-2013, 04:57
داداش من تو قسمت setting messaging چیزی به اسم chat face ندارم چرا؟؟؟

منظور همون use fazebook chat هست، اون مهم نیست، به نظر خودم اون روش پائینی باعث شده نوتیفیکیشن هام راه بیفته، پست قبلی رو هم ادیت کردم این بخشش رو

اگه واسه شمام راه افتاد اطلاع بدید، امکان تست وایبر نبود برام، اونم اگه تونستید تست کنید

PARS M
29-12-2013, 05:05
منظور همون use fazebook chat هست، اون مهم نیست، به نظر خودم اون روش پائینی باعث شده نوتیفیکیشن هام راه بیفته، پست قبلی رو هم ادیت کردم این بخشش رو

اگه واسه شمام راه افتاد اطلاع بدید، امکان تست وایبر نبود برام، اونم اگه تونستید تست کنید

واسه من درست نشد :bw:

pooria.rio
29-12-2013, 08:16
این روش اصولی و منطقی نیست،بعید میدونم اینجوری مشکل مه حل بشه
منم مثلا یه سری قطع شده بود،از تموم برنامه ها خارج سدم،وایرلس رو خاموش کردم،گوشیم خاموش روشن،وقتی اومد بالا اینترنت ایرانسلو وصل کردم،وایبر رو کانکت کردم
یک دو تا پیام دادم
دوباره از مه برنامه ها اومدم بیرون،اینترنت ایرانسلم بستم
گوشی رو خاموش روشن کردم و با وای فای آصل شدم،همه نوتیفیکیشن ها درست شد !
اما اینم عقلانی نیست،ولی جواب داد
ولی فطعا برا همه جواب نمیده

EmmaWLove
29-12-2013, 11:34
ایول به Lumia 520
تونست HTC One رو شکست بده و بیاد بالا.
مطمئناً فینال 1520 میترکونه

mido-mido
29-12-2013, 11:50
توی این رقابت گوشی های 1020 اس3 رو میبره...
نکسس 5 هم SP رو میبره...
520 شاید بتونه One رو ببره...شایدم نبره...این معلوم نیس...خیلی نزدیک هم هستن...
1520 که قطعا Z1 رو میبره...

واسه نیمه نهایی:
1020 میافته با نکسس 5 که احتمال زیاد بازم 1020 ببره...
1520 میافته با برنده ی 520 و One که در هر صورت اینم 1520 میبره...

فینال میشه 1520 با 1020 یا 1520 با نکسس 5 که بازم من میگم 1520 میبره و 1520 قهرمان میشه...خدا میدونه حقشه ...به لطف نوکیا و بچه ها...1520 قهرمان میشه...1520 قهرمــــــــان مــــیشه...:ca:...

Emperator
29-12-2013, 13:14
من رای دادم به 520
وقتی 520 اونقدر طرفدار داره که اچ تی سی وان رو با اون همه طرفدار هاش ببره،و محبوبیت زیادی بین قشر کم درآمد وینفونی پیدا کرده، مطمئن باشید 1520 هم با رقابت تنگاتنگ میبره و میره فینال،
مطمئنم 520 قهرمان میشه، خیلی طرفدار داره توی دنیا
930099

Farzad119
29-12-2013, 15:32

داشتم گوشی رو انگول :cc: میکردم، ابتدا از بخش setting messaging ---- use ........ chat رو غیر فعال کردم، دیدم درست نشد، دوباره برش گردوندم (یعنی چت فیس رو فعال کردم) :bn:

من آنپین کردم استور رو

این کاروقبلا هم انجام داده بودم ولی جواب نمیده رو گوشیه من
الانم یه بار دیگه امتحان کردم نشد(فقط زبان فاسی رو که دوباره اد کردم دانلود نشده اصلا,prepare downloading نوشته،نمیدونم شاید باید یکم دانلود بشه تا درست بشه!!
اون قیسبوک چت بیشتر مشکوک میزنه تا این آنپین کردن استور و اد کردن کیبرد جدید و...
چند وقتیه میرم تو مسیج هام بالا مینویسه can't connect to chat در صورتی که قبلنا نمینوشت
گزینه use fasebook chat نیست تو قسمت تنظیمات مسیج من!
دقیقا کجاست این گزینه؟

EsyMankan
29-12-2013, 16:53
الانم یه بار دیگه امتحان کردم نشد(فقط زبان فاسی رو که دوباره اد کردم دانلود نشده اصلا,prepare downloading نوشته،نمیدونم شاید باید یکم دانلود بشه تا درست بشه!!
اون قیسبوک چت بیشتر مشکوک میزنه تا این آنپین کردن استور و اد کردن کیبرد جدید و...
چند وقتیه میرم تو مسیج هام بالا مینویسه can't connect to chat در صورتی که قبلنا نمینوشت
دقیقا کجاست این گزینه؟

اگه میخوای این can't connect to chat رو ننویسه تو مسیج برو به قسمت online پایین رو status بزن و بزار رو offline

M I T
29-12-2013, 20:45
دقیقا کجاست این گزینه؟

تو بخش ستینگ بکشید سمت چپ و اونجا منوی مسیجینگ گزینه

دوم use ........ chat هست نوتیفیکیشن های من همچنان به خوبی کار می کنن

black 3un
29-12-2013, 21:38
برا منم همچین گزینه ای تو قسمت ستینگم ندارم
شاید شما چون برنامه شو نصب کردید این گزینه اومده

EsyMankan
29-12-2013, 22:39
برا منم همچین گزینه ای تو قسمت ستینگم ندارم
شاید شما چون برنامه شو نصب کردید این گزینه اومده

فکر کنم اگه یه بار بزارید آنلاین این گذینه chat backup اضافه میشه چون واسه من هم نبود بعد از اینکه یه بار آنلاین کردم این اضافه شد

mina.k
30-12-2013, 08:54
انتظارها به پایان رسید... Lumia 920 جیلبریک شد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=312150)

حالا این جیلبریک شدن خوبه یا بده؟یعنی هر کسی هر برنامه ای رو میتونه بزاره تو استور؟ یا اینکه فقط برنامه های پولی را میشه رایگان گرفت؟
امنیت سیستم عامل ok باقی میماند؟

EmmaWLove
30-12-2013, 09:02
حالا این جیلبریک شدن خوبه یا بده؟یعنی هر کسی هر برنامه ای رو میتونه بزاره تو استور؟ یا اینکه فقط برنامه های پولی را میشه رایگان گرفت؟
امنیت سیستم عامل ok باقی میماند؟

اصولا جیلبریک کردن به معنی از بین بردن محدودیت ها و شخصی سازی سیستم عامله.
یعنی با دسترسی به فایل های سیستمی میشه تغییرات زیادی رو در سیستم عامل به وجود آورد و امکانات و قابلیت های بیشتری رو بهش اضافه کرد.
میشه یه فایل منجر خوب و کامل به سیستم عامل اضافه کرد.
در صورتی که همه چیز خوب پیش بره حتی میشه به کاستوم رام فکر کرد. یعنی یه رام سفارشی واسه گوشی ساخت.
از کاربردهای دیگه جیلبریک میشه به نصب برنامه های پولی بدون محدودیت اشاره کرد. همون برنامه و بازی های کرک شده که الان با یه روش فقط میشه دو تا نصب کرد. بعد از جیلبریک دیگه محدودیتی نداره.
مشه برنامه های زیادی نوشت که میتونن تمام تنظیمات سیستم عامل رو کنترل و سفارشی کنن.
از نظر امنیت مشکلی به وجود نمیاد.

م جواد
30-12-2013, 11:38
سلام !
من دیروز نمایشگاه موبایل و تبلت که قم بود رفتم !
یه قرفه ( غرفه ، امید بازی ..:ag: )بود که شعارش این بود فروش گوشی نوکیا با گارانتی ایران !
رفتم صحبت کردم گفت تا دوماه دیگه نوکیا قراره گوشی به سفارش ایران بزنه و با گارانتی ! من :ba: !
گفت مشکلات حل شده و قراره برای ایران بزنه !
اگه اینطور باشه همه چی حله مخصوصا نوتیفیکیشنا که از طرف نوکیا فقط واسه ایرانیا اختلال داره !

9887
30-12-2013, 12:38
در صورتی که همه چیز خوب پیش بره حتی میشه به کاستوم رام فکر کرد. یعنی یه رام سفارشی واسه گوشی ساخت.
ا
ممنون بابت پاسخ خوبتون اما یه نکته که جیلبریک و کاستوم رام یه نمه باهم فاصله دارن چون نصب کاستوم رام فعلا برای سامسونگ ativ sمقدوره اما برای سایر گوشیها خیر چون بوتلودر گوشیها تا حالا باز نشده
اما خوب صحبت جیلبریک تازه به میون اومده و با قفل cpu درگیر نیست
ios جیلبریک میشه اما کاستوم رام اصلا نداره چون بوتلودرش قابل انلاک نیست
برای وینفون 8هم همین حالت صادقه
مگر شرکت ها بیان و رسمی DRM را بردارن که عملا غیر غابل قبوله
یا غیر رسمیDRM گوشیها انلاک بشن که اونم گمون نکنم به راحتی صورت بگیره حداقلش برای نوکیاها که احتمالش کمه

black 3un
30-12-2013, 13:15
ممنون بابت پاسخ خوبتون اما یه نکته که جیلبریک و کاستوم رام یه نمه باهم فاصله دارن چون نصب کاستوم رام فعلا برای سامسونگ ativ sمقدوره اما برای سایر گوشیها خیر چون بوتلودر گوشیها تا حالا باز نشده
اما خوب صحبت جیلبریک تازه به میون اومده و با قفل cpu درگیر نیست
ios جیلبریک میشه اما کاستوم رام اصلا نداره چون بوتلودرش قابل انلاک نیست
برای وینفون 8هم همین حالت صادقه
مگر شرکت ها بیان و رسمی DRM را بردارن که عملا غیر غابل قبوله
یا غیر رسمیDRM گوشیها انلاک بشن که اونم گمون نکنم به راحتی صورت بگیره حداقلش برای نوکیاها که احتمالش کمه
نمیدونم اندروید مث وین فون یا ios هست یا نه
ولی بعضی گوشیا هستن که اندرویدن و بوتلودر هم بستش اما امکان نصب کاستوم دارن
کلا اون رام رو برای بوت لودر بسته میسازن

black 3un
30-12-2013, 13:19
فکر کنم اگه یه بار بزارید آنلاین این گذینه chat backup اضافه میشه چون واسه من هم نبود بعد از اینکه یه بار آنلاین کردم این اضافه شد

داداش میشه بیشتر توضیح بدید؟
چیو انلاین کنم؟ چت بکاپ کجاس؟

EmmaWLove
30-12-2013, 13:37
الان یه ip به تنظیمات wifi دادم و دیدم وی چت خیلی راحت باز شد.
خب اینجوری از شیلتر شکنم راحتره که:bw:

Emperator
30-12-2013, 13:43
داداش میشه بیشتر توضیح بدید؟
چیو انلاین کنم؟ چت بکاپ کجاس؟

به نظر من هیچ کدوم از این روشها ربطی به مشکل نوتیفیکیشن نداره.

Emperator
30-12-2013, 13:52
بچه ها الان داشتم چندتا سایت فروش گوشی رو میدیدم. اکثرا موجودی نداشتند.
به نظر من میخوان گوشی رو گرون کنند که برای فروش نذاشتند.
حتما یه خبرایی هست و دلار باز میخواد گرون بشه

H.O.S.E.I.N
30-12-2013, 13:59

قیمت ارز از شنبه داره نوسان پیدا میکنه و برای وارد کننده در اکثر مواقع ضرره تا اینکه سود باشه. به همین دلیل فعلا واردات عمده برای اکثر وارد کننده ها کنسل شده...

PA.R.H.AM
30-12-2013, 16:21

این نوسان قیمت ارز بیشتر به خاطر نزدیک بودن به سال جدید میلادی هست! بعد از کریسمس درست میشه

pooria.rio
30-12-2013, 16:53

خو بده دیگه پورت رو :-D

Mostafa.Es
30-12-2013, 18:04

من دیشب تست کرده بودم کانکت شد مومنت و پی ام ها کار میکرد - اما نیر بای و شیک و بطری ها موقع سرچ کردن میموند کار نمیکرد :bn: انگار همین قضیه رفع ..... و کار نکردن اون بخشها میخواد به حقیقت بپیوندد :dn:

black 3un
30-12-2013, 18:31
عاقا ویچتمو قبلا حذف کرده بودم الان دوباره دانلودش کردم که راه اندازی نشد
یه ای پی و پورت گذاشتم و دوباره سعی کردم. بعد از کلی انتظار شماره مو قبول کرد و رمز رو اس کرد
منم الان وارد شدم و ویچتم کار میکنه ولی خیلی قطو وصل میشه
از تنظیمات هم کشور رو یونایتد استی گذاشتم

behzadshar
30-12-2013, 20:08
Nokia Lumia Moneypenny to have 854x 480 screen resolution

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=930391&stc=1&d=1388417124

خوب مثل اینکه امروز هم evLeaks برای ما خبرای جدیدی از گوشی های آینده ویندوزفون داره
طبق تصویر میشه یه حدس هایی زد یکی اینکه این گوشی از رم یک گیگ استفاده میکنه چون تو تصویر هم بازی آسفالت معلومه و در این گوشی از پردازنده جدیدی استفاده خواهد شد البته فقط حدس و گمانه و دوم وضوح تصویر 854×480 می باشد و دکمه های مجازی جای خود رو به دکمه های فیزیکی داده اند

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=930392&stc=1&d=1388417124
فکر کنم اونجا که گفتید دکمه های مجازی جای خود رو به فیزیکی دادن برعکس گفتید.

بچه ها راجع به این موضوع نوتیفیکیشن ها مطمئن باشید بحث قیلتر یا طحریم نیست، چون اگه بود اول اندروید یا ایفون رو قیلتر میکردن، ویندوزی که کاربراش خیلی کمتر از از اون 2تا هستن رو که نمیان قیلتر کنن.
من فک میکنم مایکروسافت داره یه چیزی تست میکنه ایران رو برای این تست در نظر گرفته :de: :122: :dd:

صددرصد همینطوره.کاربرای وینفون تو ایران حتی نصف اندروید هم نیستن پس چه دلیلی داره که بخان قیلتر کنن.به نظر من هم مشکل از خود به قول بچه ها ماکی:4:هست

Bahar Gmz
30-12-2013, 20:44
دوستان دوره یک چهارم نهایی رای گیری GSMArena تموم شد و دوره یک دوم نهایی شروع شده :bo: به این لینک برید (http://blog.gsmarena.com/smartphone-champions-league-semifinals/#more-59600) و به گوشی های مورد علاقتون رای بدید
1020 از نکسوس عقب افتاده برسید ملت :dy::de:

http://upcity.ir/images2/17889709336148461830.jpg

ای بابا 1020 که کمتر شد !!!!

Sent from my RM-821_im_mea1_317 using Tapatalk

EmmaWLove
30-12-2013, 20:53
ای بابا 1020 که کمتر شد !!!!

Sent from my RM-821_im_mea1_317 using Tapatalk

به نظر میرسه که فینال بین 1520 و Nexus 5 برگزار میشه.

Farzad119
30-12-2013, 21:41
یه ماه پیش قرار بود ری من جدیده به زودیه زود واسه ویندوز فون بیاد،قرار بود برنامه path بیاد،قرار بود جی تی ای بیاد،این لومیا بلک هم کشت مارو، بیا دیگه اه:022:
این صبوری ها مارو قوی میکنه، برا آیندمون خوبه:46:
+
سایت wpcentral یه مقاله کوتاه در باره 920 ای که جیلبرک شده گذاشته
کسای که انگلیسیشون خوبه زحمت بکش ترجمه کنن ببینیم چی به چیه
+
تو یه سایت خارجی خوندم برای کم شدن مصرف باتری اگه ویبره گوشی رو خاموش کنی خیلی مصرف مصرف کمتر میشه(برداشت من از اون متن خارجی این بود:4:،حالا نمیدونم اصلش همین بود یا نه)
من ویبرمو خاموش کردم، الان فکر میکنم مصرف باتریم خِیلی بهتر از قبل شده
شاید برای کسایی که گوشیشون خیلی زنگ میخوره منطقی باشه، اما رو گوشیه منی که اصلا زنگ نمیخوره(:46:) هم خیلی تاثیر داشته.
نمیدونم تلقینه یا واقعیت:4:
یه تستی بکنید بد نیست

MiLaD+1
30-12-2013, 21:48
به نظر میرسه که فینال بین 1520 و Nexus 5 برگزار میشه.

یه بار دیگه برو نگاه کن :4:
لومیا زده جلو
یک فینال برادرانه!!!

Sent from my Nokia Lumia 820 using Tapatalk

Mostafa.Es
30-12-2013, 21:55
یه بار دیگه برو نگاه کن :4:
لومیا زده جلو
یک فینال برادرانه!!!

آره نزدیکه 1000 تا جلو افتاد - فینال بین 1020 و 1520 باید باشه که قهرمان لیگ 1520 میشه :bo: :bo:

behzadshar
30-12-2013, 22:04
نکته عجیب بررسی gsmarena اینه که تو دوربین هم تو عکاسی و هم تو فیلم برداری نوت 3 رو بهتر از 1520 میدونه :be:البته به غیر عکاسی تو تاریکی

black 3un
30-12-2013, 22:05
منم دیدم
اونا هیچکدوم رسمی نیستن و بدرد هیچی نمیخورن. کاملاً فیک و سرکاری
من که با مرورگر Nokia Xpress هیچ مشکلی ندارم و همه سایت هارو به صورت https بدون شیلتر باز میکنم. سرعتشم خوبه. مخصوصا توی فیس
از opera mini \بهتر و سریعتره

دوستان از طریق لینک زیر به 1020 رای بدین:
Smartphone Champions League Semifinals (http://blog.gsmarena.com/smartphone-champions-league-semifinals/)

خب دردسرش زیاده بخای هر لینکی بری یه اس قبل اون http بزاری
کاشکی میشد httpرو مستقیم با s تنظیم کرد

Noob Saibot
30-12-2013, 22:07
920 کی حذف شد؟ :4: کدوم مرحله؟

MiLaD+1
30-12-2013, 22:12
920 کی حذف شد؟ :4: کدوم مرحله؟

920 از اولشم نبود :4

Ali&N
30-12-2013, 22:55
Nokia Lumia Moneypenny to have 854x 480 screen resolution

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=930391&stc=1&d=1388417124

خوب مثل اینکه امروز هم evLeaks برای ما خبرای جدیدی از گوشی های آینده ویندوزفون داره
طبق تصویر میشه یه حدس هایی زد یکی اینکه این گوشی از رم یک گیگ استفاده میکنه چون تو تصویر هم بازی آسفالت معلومه و در این گوشی از پردازنده جدیدی استفاده خواهد شد البته فقط حدس و گمانه و دوم وضوح تصویر 854×480 می باشد و دکمه های فیزیکی جای خود رو به دکمه های مجازی داده اند

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=930392&stc=1&d=1388417124

بازی اسفالت به صورت قانونی برای رم 512 از استور قابل خرید و نصب است.پس ملاک خوبی برای تشخیص رم گوشی نیست

EmmaWLove
31-12-2013, 08:54
920 از اولشم نبود :4

ای میلاد نامرد :dx:
بار آخرت باشه به سلطان 920 توهین میکنی:dl:
حالا بذار جیلبریک 920 منتشر بشه. بعد شما 820 دارا باید امکانات و فایل منجر خفن 920 رو ببینین و حسرتشو بخورین:bm: هر چند تو همون منوی 3 تایی رو ببینی از هوش میری :ca: حالا فایل منجر و نصب برنامه های کرک شده بماند.
فعلاً که داره روی سلطان 920 کار میکنه و همه تمرکزشو روی همین گذاشته. تا بخواد روی 820 و سایر گوشی ها اینو راه بندازه مطمئن باش حداقل تو یکی پیر شدی :ca:

اون مدت زمان مکالمه توی قسمت Network+ واسه منم اضافه نشده.

راستی ایول به 1020. چی شد یدفعه تعداد رای رفت بالا؟:up:
خوشم میاد لومیاها همه گردن ک ل ف ت های بازار رو سووووسک کردن.
سال 2014 سال ویندوزفون

pooria.rio
31-12-2013, 09:49
اگر هر دو ویندوز فونی ها به فینال برسن شک نکنین نگاه های جهانی به شدت به سمت ویندوز برمیگرده و خیلی رو افزایش محبوبیتش اثر داره:-)
امیدوارم که این اتفاق بیفته

Noob Saibot
31-12-2013, 10:35
بچه ها شاید این مسابقه آبستن خیلی اتفاق های بزرگ تر باشه. درسته. ولی یک مسئله ای که وجود دارد اینه که: دولوپر یا توسعه دهنده های سخت افزاری و نرم افزاری، به این رای ها نگاه نمیکنند. اونا کار خودشونو انجام میدن. حداقل تعداد رای برای عوض کردن دید آنها، یک میلیون است. با 15 هزار رای دولوپر نمیاد خودشو به زحمت بندازه تا برای ویندوز بازی یا برنامه بزنه. البته توسعه ویندوز رو به رشده و حسابی غوغا کرده ولی این آمار خیلی برای دولوپر راضی کننده نیست. بحث دیگه که پیش میاد اینه که: این آمار و این تعداد رای نشون میده فقط 10 درصد مردم در دنیا، اخبار تکنولوژی را دنبال میکنند. خیلی ها از این آمار خبر ندارند و برای خودشون به سلیقه خودشون انتخاب میکنند. اون توسعه دهنده اینم مد نظر دارد که بازار فروش برای مشتری چه چیزی آماده کرده نه این آمار. چون اون میاد تعداد فروش گوشی های اندرویدی را با تعداد فروش گوشی ویندوزی مقایسه میکنه. خوب باز طبیعتا اینجا اندروید برنده شده. ولی حدس و گمانم اینه که با ورود ویندوز 8.1 استاندارد جدید از ماکی برای گوشی های هوشمند رقم میخوره. ماکی همیشه دیر وارد عرصه ای میشه ولی معمولا آخرش برنده و استاندارد سازی میکنه. مثل ویندوز روی PC. اگر نگاه کنین کسانی که میرن سمت اپل خیلی خاص و کارهای عامه و روزانه انجام نمیدن. البته همون کار هارا هم با ویندوز میشه انجام داد... خلاصه بگذریم. امیدوارم در سال جدید این اتفاق بیفته و مردم از این اتفاق ها سود ببرند.

black 3un
31-12-2013, 12:00
سلام به همه دوستان عزیز
اینم چند تا کلیپ از مقایسه دوربین گوشی ها

Lumia 1520 VS Galaxy S4 Zoom
(فکر کنم هدف سامسونگ از S4 Zoom فقط این بوده که بگه باو به خدا من بلد نیستم دوربین سطح بالا بزنم :ca:)
http://www.aparat.com/v/yao7T

Lumia 1520 VS Galaxy S4
(خدایش S4 هم بد نیست ها :4: ولی تو فیلم برداری هیچکدومشون به گرد پای1520 نمیرسن)
http://www.aparat.com/v/M3lPu

Lumia 1020 VS Nexus 5
http://www.aparat.com/v/rs3Az

اینم جدال حضرات Lumia 1020و808 Pure Viewو Lumia 925
http://www.aparat.com/v/dL0aJ
داداش باور کن تا سوژه رو از نزدیک با چش خودت نبینی نمیتونی قضاوت کنی که کدوم دوربین بهتره
اصلا من اینجور مقایسه ها رو قبول ندارم

دوستان برای من amazing weather hd کار نمیده
میگه یا چراکسی میدی یا بات لج میکنم:bn:

EmmaWLove
31-12-2013, 12:59
داداش باور کن تا سوژه رو از نزدیک با چش خودت نبینی نمیتونی قضاوت کنی که کدوم دوربین بهتره

درسته
mazing weather hd با ip ایران مشکل داره. من بهش ip دادم و به راحتی کاکت شد.
برای هر بار آپدیت شدنش باید ip بدی!!!
خلاصه اینکه پاکس کردم رفت پی کارش:bw:

mortezasp3
31-12-2013, 13:02
بازی Cold Space حس میکنم بازی خوبی هست.رایگان هم هست.

http://upcity.ir/images2/30977638291293688453.jpg

لینک استور:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/cold-space/866dad4b-e3d9-4103-a572-1bbbdd1f92f8

بازی رو ولش کن این ۱۵۲۰ رو ببین بازی توش چه حالی بده. دلم خواست ولی جیبم میگه نخواه انقدر پول نداری ضایع میشیا:ak:

maxor
31-12-2013, 13:57
درسته
mazing weather hd با ip ایران مشکل داره. من بهش ip دادم و به راحتی کاکت شد.
برای هر بار آپدیت شدنش باید ip بدی!!!
خلاصه اینکه پاکس کردم رفت پی کارش:bw:

منم پاکش کردم.بجاش از این برنامه استفاده میکنم بد نیست.ولی هیچ اون ساعت و برنامه هوا شناسی اندروید htc نمیشه.یبار اپدیتش میکنی بدون نت تا 7 رو فک کنم میمونه اطلاعاتش. ولی اینا هر لحظه اینترنت میخوان:at:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/weatherbug/49518004-03d7-df11-a844-00237de2db9e

راستی قسمت network منم time رو نشون میده .رام ایتالیا به gdr3 هم اپدیت شده.

zanyar_98
31-12-2013, 15:06

شما یه 1520 و یه 1020 بیار من سوژه میارم تا از نزدیک ببینیم:4:
در اینکه تو فیلم برداری کیفیت بالاتری دارن شکی نیست!
واسه سوژه ها هم باید اینقدر از این مقایسه ها ببینی تا دستت بیاد که هرگوشی چطور رنگ ها رو نشون میده:4:
شما یه سری به سایت Pureviewclub.comبزن عکس های گرفته شده با لومیا ها رو ببین دیگه میدونی هرگوشی چطور رنگ ها رو نشون میده!

Farzad119
31-12-2013, 16:39
یه بازیه جدید دیگه از شرکت Disney
بازم تو ژانر رانری
تست نکردم ولی مطمعنم یه بازیه فوقالعادست
(کل بازی های گوشیمون همین مدلیه)

http://www.shiaupload.ir/images/34097595188464187270.jpg

Noob Saibot
31-12-2013, 17:16
فرزاد جان این بازی دیزنی نیست!

Farzad119
31-12-2013, 17:44
فرزاد جان این بازی دیزنی نیست!

اره منتشر کنندش majesco entertainment هه

پایین اسکرین شاتا نوشته دیزنی!

بازی where's my perry? هم واسه شرکت دیزنیه

واسه همین فکر کردم خودش منتشر کرده این بازی رو

احتمالا با همکاری هم این بازی رو ساختن.

نصبش کردم بد نبود بازیش

فریم ریتش یه کوچولو پایین بود

Sent from my Lumia 920

zanyar_98
31-12-2013, 18:50
چرا تو این نمودار 925 و 1020 نیستن؟؟!؟:bw:
625 خوب جا افتاده!:bo:

behzadshar
31-12-2013, 18:53
چرا تو این نمودار 925 و 1020 نیستن؟؟!؟:bw:
625 خوب جا افتاده!:bo:

خوب دلیلش مشخصه چون سهم کمی دارن.یه جورایی میشه گفت سهمشون به صفر میل میکنه:4:با وجود 920 اکثر اونایی که داشتن واقعا نمیصرفه براشون که برن مثلا 925 بگیرن

Noob Saibot
31-12-2013, 19:39
واقعا چرا اینجوریه؟ الان ویچت توی اندروید و iOS مثل بنز و بدون هیچ فــیلتر شکنی داره کار میکنه. چرا توی ویندوز کار نمیکنه؟ :022:

mortezasp3
31-12-2013, 19:46
واقعا چرا اینجوریه؟ الان ویچت توی اندروید و iOS مثل بنز و بدون هیچ فــیلتر شکنی داره کار میکنه. چرا توی ویندوز کار نمیکنه؟ :022:

سپهر جان از اونایی که اندروید دارن پرسیدم گفتن پاک کردن یه بار دیگه نصب کردن. کد فعال سازی طول میکشه بده اما وقتی اومده دیگه کار میکنه. حالا که ورژن جدید ویچت واسه وینفون اومده این کار رو بکنیم ببینیم چی میشه. من وقت نکردم دان کنم وگرنه تست میکردم.

Noob Saibot
31-12-2013, 19:50
سپهر جان از اونایی که اندروید دارن پرسیدم گفتن پاک کردن یه بار دیگه نصب کردن. کد فعال سازی طول میکشه بده اما وقتی اومده دیگه کار میکنه. حالا که ورژن جدید ویچت واسه وینفون اومده این کار رو بکنیم ببینیم چی میشه. من وقت نکردم دان کنم وگرنه تست میکردم.

اتفاقا الان همین کارو کردم. ولی عجیبه برام. با ورژن جدید هم کار نمیکنه. توی اندروید ID ویچتمو زدم آن شد و عین هلو داره کار میکنه. تازه با رایتل. واقعا عجیبه برام که چرا ویندوز درست نمیشه :(

gholamrezaarjan
01-01-2014, 00:08
سلام به دوستان
دوباره بازی معروف DARK LAND برای مدت محدود رایگان شده .پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید

930678

دیر خبر دار شدی عزیزم چون قبلا این موضوع اطلاع رسانی شده.
ولی بازم ممنون از اطلاع رسانیتون

Noob Saibot
01-01-2014, 09:50
برای ساپورت کشور ایران عزیز در مایکروسافت رای بدید!!!!

http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/4881623-adding-iran-to-supported-countries%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%86

دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید تا همه رای بدن.

3 تا راي دادم :4:

saman eftekhar
01-01-2014, 10:12
دوستان دو سه روزی میشه که دیگه نمیتونم از استور چیزی دانلود کنم ولی با تغیر ip دانلود امکان پذیر میشه فکر میکنم خیلی بی سرو صدا ویندوز داره مارو تحری... م میکنه چون میبینم تعداد زیادی از بچه ها به این مشکل اشاره کردن امیدوارم که اینطور نباشه چون با این سیستم بسته وینفون بدون دسترسی به استوربه مشکل میخوریم

gholamrezaarjan
01-01-2014, 10:15
دوستان دو سه روزی میشه که دیگه نمیتونم از استور چیزی دانلود کنم ولی با تغیر ip دانلود امکان پذیر میشه فکر میکنم خیلی بی سرو صدا ویندوز داره مارو تحری... م میکنه چون میبینم تعداد زیادی از بچه ها به این مشکل اشاره کردن امیدوارم که اینطور نباشه چون با این سیستم بسته وینفون بدون دسترسی به استوربه مشکل میخوریم

امیدواریم در این مورد مشکل هر چه زودتر حل بشه ولی صحبت شما اصلا به عنوان تایپیک نمی خوره و مربوط نمیشه.

duski
01-01-2014, 10:42
راستی میدونید نوکیا اصلاً یادش رفته موبایلهاش رو آپدیت كنه

behzadshar
01-01-2014, 10:52
راستی میدونید نوکیا اصلاً یادش رفته موبایلهاش رو آپدیت كنه

یعنی چی:be:مگه قراره هرروز اپدیت بیاد .گفتن کوارتر اول 2014 اپدیت میاد ما که تازه واردش شدیم پس عجله نکنید.من خودم گوشی اندرویدی داشتم جوری حرصم داد واسه اپدیت که فرار کردم به سمت وینفون:bo:

saman eftekhar
01-01-2014, 10:52
هدف بنده فقط اطلاع رسانی بود دوست عزیز چون فعلا این مشکل راه حلی نداره تا دنبالش باشیم در هر صورت ممنون از توجه هتون
امیدواریم در این مورد مشکل هر چه زودتر حل بشه ولی صحبت شما اصلا به عنوان تایپیک نمی خوره و مربوط نمیشه.

duski
01-01-2014, 11:08
یک جوری میگی هر روز انگار دیروز بود ۵ ماه پیش بود امبر اپدیت اومد

behzadshar
01-01-2014, 11:14

دوست عزیز تهیه اپدیت واسه گوشیهای مختلف کار زمانبر و پرهزینه ای است.شما 5 ماه صبر کردی 1 ماه دیگه هم روش:4:

Noob Saibot
01-01-2014, 11:20

دوست عزيز، آپديت GDR3 براي اچ تي سي ريليز شده ظاهرا و سامسونگ هم گرفته. نوكيا به خاطر رابطه خوبش با ماكي و همچنين خريد بخش ابزار هاي نوكيا توسط ماكي، آپديت ها به صورت جدا گانه و با تغييرات و اعمال امتيازاتي بيشتر براي نوكيا ها ريليز ميشه. اين ورژن كه قرار است با نام Black براي نوكيا ريليز بشه، در اختيار دولوپر هاي اصلي ويندوز براي انجام تست هاي آخر رسيده. پس با كمي صبر به ديگر گوشي ها و كاربران ميرسه.

behzadshar
01-01-2014, 15:03
قیمت در گوگل پلی ₹379.10:be::be:
پس با این حساب برای ویفون میشه 1000 دلار:dm:

Emperator
01-01-2014, 15:12

عزیزم یا این دوستمون اشتباه تایپی کرده عدد رو یا اینکه با علامتی که جلوی 379 زده و اینکه دلار نیست همون حدود 5 دلار میشه
برای وینفون هم بیاد همون 5 دلاره

PARS M
01-01-2014, 15:15
عزیزم یا این دوستمون اشتباه تایپی کرده عدد رو یا اینکه با علامتی که جلوی 379 زده و اینکه دلار نیست همون حدود 5 دلار میشه
برای وینفون هم بیاد همون 5 دلاره

تو سایت منبع همونجوری نوشته شده بود قیمت منم دقیقا همونو کپی کردم

Noob Saibot
01-01-2014, 15:17

آقا چرا جو ميدي؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=930730&stc=1&d=1388578610

4.99 دلار

PARS M
01-01-2014, 16:20
حالا خبر بده
واسه ویندوز فون 0.99 دلاره
ورژن تریال هم نداره :)

فرزاد جان جای نگرانی نیست چون به احتمال خیلی زیاد نسخه کرک شدش میاد دیگه:dn:

Noob Saibot
01-01-2014, 17:14
یه خبر خوب و یه خبر بد!
بازی Into the Dead واسه ویندوز فون هم رلیز شد
بازم بازی تو سبک runner !!!!!!!!!!!!
ولی باز یه خورده متفاوت تره نسبت به بازی های دیگه تو این سبک
کنترل یه آدم دست شماس که داره از دست زامبی ها فرار میکنه،توی یه محوطه باز و ترسناک. از روبرو زامبی میاد و باید جوری کاراکتر رو کنترل کنید که به زامبی ها نخوره
بازی گرافیک فوق العاده ای داره،یعنی حرف نداره
بازی برای آی او اس و اندروید رایگانه

Into the Dead (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/into-the-dead/68c48bee-64f4-420c-b34a-504a5faab67b)

http://www.shiaupload.ir/images/82262126612769615891.jpg (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/into-the-dead/68c48bee-64f4-420c-b34a-504a5faab67b)

حالا خبر بده
واسه ویندوز فون 0.99 دلاره
ورژن تریال هم نداره :)

مرسی فرزاد جان الان تاپیکشو میزنم داداش

alex666
02-01-2014, 10:01
این نتیفیکشین شما چجوری فعاله.الان 99% مشکل دارن.روشتون چی بود

pooria.rio
02-01-2014, 10:52
نوتیفیکیشن منم مدتیه که درسته
معمولا بعد از یه قطع و وصلی به هم میریزه
فرضا میرفتم بیرون بنزین بزنم،وقتی میومدم خونه میدیدم قطع شد نوتیفیکیشن
حالا خدا میدونه این وسط چه اتفاقی میفتاد

M I T
02-01-2014, 15:06
این نتیفیکشین شما چجوری فعاله.الان 99% مشکل دارن.روشتون چی بود

من این کارو کردم و راه افتاده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=311319&page=5&p=4048516&highlight=#post4048516

alex666
02-01-2014, 15:30
داداش این کاراو کردم فرقی نکرد منطقیم نبوداااا

M I T
02-01-2014, 17:02
داداش این کاراو کردم فرقی نکرد منطقیم نبوداااا

خودمم نوشته بودم روش شخمی!

لینک اصلی اش ماله فروم انگلیسی زبان هست، حتما"برای بعضی ها کارساز بوده که اونجا گذاشتنش، برای من هم کار کرد

maxomid
02-01-2014, 18:48
لینک کرک شده اضافه شد :4:

Into the Dead
http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c089566a-dbb3-4065-b428-e91993506680?imageType=ws_icon_large (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=312488&p=4056040#post4056040)

جز بازی های مورد علاقه من در اندروید هست!.....گرافیک خوب و گیم پلی بسیار خوب و اعتیاد اوری داره.
ولی چرا در ویندوزفون پولی..
حداقل نسخه تریال هم نذاشته....

PARS M
02-01-2014, 19:07
جز بازی های مورد علاقه من در اندروید هست!.....گرافیک خوب و گیم پلی بسیار خوب و اعتیاد اوری داره.
ولی چرا در ویندوزفون پولی..
حداقل نسخه تریال هم نذاشته....
بله امید جان بازی بسیار خوبیه من برای اولین بار این بازی رو تجربه کردم بسیار محیط جذابی داره و خود به خود آدم سمتش کشیده میشه.

شما میتونی به روش دولوپر آنلاک نسخه کرک شده رو نصب کنید.

M I T
02-01-2014, 21:08
سلام
من خواستم این تغییرات رو روی مودم وایمکس مبین انجام بدم قبول نکرد'
احتمالا بخاطر داینامیک آی پی بودن اینترنتم هست درسته?
راهی هست?

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300TG using Tapatalk

من مودم وایمکس ندیده ام تا حالا

ولی ربطی به آی پی داینامیک نداره؛ آی پی کاربر خونگی ها که تقریبا همه داینامیک هست. گوگل کنید راهش پیدا میشه؛ تاپیک منحرف نمیشد بررسی اش میکردیم

alex666
03-01-2014, 10:05
بله مال منم قطع شده و جالب اینه که ویبر خواهرم وصله و هر دو از یه نت استفاده میکنیم

Sent from LUMIA 920 using Tapatalk

H.O.S.E.I.N
03-01-2014, 11:44
MiLaD+1 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=726853) و vahid579 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=249292) لطفا رعایت کنید. بحث سی یا سی ممنوع :022: پستاتون هم پاک شد

duski
03-01-2014, 18:49
ایشالا که زودتر بیاد بیصبرانه منتظریم

Noob Saibot
03-01-2014, 19:28
نمایندگی رسمی نوکیا در ایران

http://barnamefarsi.ir/wp-content/uploads/2013/12/nokia-store-880x400.jpg

به نقل از کاربر Delmajid از انجمن همسایه:

اون موقع که سایتشون زبان فارسیو داشت در قسمت تماس با ما این شماره و یکی دیگه از شماره هاشو گذاشته بود. بعد که تــحریم شدیم کلا جمع شدند. سایت و قسمت فروشش توی ایران فعلا بسته شده و فقط تعمیرات دارند که اونم توی بازار موبایل پائین تر از علاءالدینه.

9887
04-01-2014, 01:12
از اونجاش حال نمودم که htc one ساسونگ s4را له کرد اما خوب یه گوشی فصقلی لومیا 520 وان را پهنش کرد
حالا اگه 520 با نکسوس باهم می افتادن حتما رتبه دوم مال 520بود
ببخشید بابت اسپم نتونستم خودم را کنترل کنم:ag::4::4:

saeedfarzi
04-01-2014, 11:25
سایت wpdang گزارش داده که نوکیا قصد داره در چهار شنبه هفته آینده آپدیت black رو برای گوشیهای 1020 و 925 در کشور چین ارائه کنه،گوشیهای دیگه هم تا آخر همین ماه آپدیت رو دریافت میکنند.
آپدیت لومیا بلک شامل ویژگی های تغییر رنگ صفحه گلنس با آیکون های اطلاع رسان بیشتر، بهبود کیفیت عکاسی، ساپورت فرمت عکاسیه RAW(عکس خام) در گوشی های 1020 به بالا، بلوتوث ورژن چهار و قایلیت های دیگر است.

http://wmpoweruser.com/wp-content/uploads/2014/01/Nokia-Lumia-Black-update-1-620x287.jpg

دوست عزیز این همون آپدیت gdr3 هست ؟

gholamrezaarjan
04-01-2014, 11:44
دوست عزیز این همون آپدیت gdr3 هست ؟

بله تازه کاملتر هم هست.
اول gdr3 میاد بعد بلک اضافه میشه.

Mostafa.Es
04-01-2014, 13:00
?Nokia Normandy’s Android U (http://mynokiablog.com/2014/01/02/leaked-nokia-normandys-android-ui/)I

http://mynokiablog.com/wp-content/uploads/2014/01/20140102_155903_791.jpg

به نظر من میشه گفت که سری اشا هست تا یه گوشی اندرویدی

شایدم قابلیت اجرای برنامه های اندرویدی رو داشته باشه؟

من هم فکر میکنم از سریه آشا باشه چون تک دکمه Back آشا رو داره ! اگه اندروید باشه که باید دکمه های اون رو داشته باشه !!! نظر شما چیست ؟ :dy: تازه الان که نوکیا زیر مجموعه ی مایکروسافت شده یعنی میزارن از سیستم عامل دشمن استفاده کنه ؟! فکر نمیکنم به حقیقت بپیوندد :bw: :dn:

black 3un
04-01-2014, 13:21
عاقا من امروز استورم کاملا سالمه و راحت دارم دانلود میکنم
تا دیروز وقته دانلود هر نیم کیلوبایت خطا میزد و فقط اخر شبا میتونستم دان کنم اما الان راحت داره dark lands رو دان میکنه
ایشالله که همیشه اینجوری بمونه

ویرایش:
قربون چشه خوشکلم برم:4:
جان خودم تا قبل پست دادنم 6تا برنامه و بازی اپدیت کردم:4:

Emperator
04-01-2014, 17:20
دوستان ربطی به وینفون نداره مستقیم . :) ولی ببینید باحاله. اونموقع ها که وینفون نبود

نولستالزیک ترین و جالب ترین تصاویری که در عمرتون دیدید(موبایلستان سال 2005) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=312817&p=4059496#post4059496)

PA.R.H.AM
05-01-2014, 15:19
امروز با برنامه ی Nokia Cinemagraph یه عکس از هوای برفیه شیراز گرفتم...گفتم بد نیس به اشتراک بزارم با بچه ها...
خیلی عالی شده عکسو...:4:...
http://memories.nokia.com/en/images/f6cc71e0-6fff-4742-9e03-165bb9e3283a
حجمش حدود 3.5 مگ هست...ولی خب بنظرم میارزه...
هر کس نگاه کرد نظرش رو بگه...:4:...

واقعا زیبا شده دوست عزیز :dn:

رنگش رو خودت اینجوری کردی یا غروبه ؟ :دی

mido-mido
05-01-2014, 15:27
واقعا زیبا شده دوست عزیز :dn:

رنگش رو خودت اینجوری کردی یا غروبه ؟ :دی

رنگش رو با خود برنامه اینجوری کردم...توی تنظیماتش داشت که میشد به عکسا افکت رنگی داد...منم این رنگی انتخاب کردم...:4:...

MiLaD+1
05-01-2014, 15:44
امروز با برنامه ی Nokia Cinemagraph یه عکس از هوای برفیه شیراز گرفتم...گفتم بد نیس به اشتراک بزارم با بچه ها...

به این میگی برف؟! :ca:
ولی انصافا خیلی خوب از آب در اومده!
دفعه بعد که برف بباره، منم میگیرم!!

mido-mido
05-01-2014, 15:49
به این میگی برف؟! :ca:
ولی انصافا خیلی خوب از آب در اومده!
دفعه بعد که برف بباره، منم میگیرم!!

شیرا به شهر گُل و بُلبُل معروفه...توقع داری همچین شهری برف بیاد مثه مثلا خلخال و تبریز و همدان و اینجاها؟؟؟:4:...
ما به همینش هم راضی هسیم...(البته از سرمایش من یکی راضی نیسم...ما گرمسیری هسیم...به سرما عادت نداریم...:ca:...)

emadhTc
05-01-2014, 16:42

جالب بود ممنون خیلی حال کردم منم کرمانشاهم اتفاقا اینجا هم داره برف میاد:bo:

MAMAD*50 CENT
05-01-2014, 16:55
او لالا بابا حلالت باشه داش امید
nice :4:

EmmaWLove
05-01-2014, 17:04
او لالا بابا حلالت باشه داش امید
nice :4:

به به
ببینین کی اومده بخش ویندوزفون :up:
خوش اومدی داش ممد
بابا سالی یه بار اینجا پست بزن تا استفاده کنیم :dn:
یه ویندوزفون خفن بخر و بیا کنارمون توی بخش
الان جای تنها کسی که توی بخش ویندوزفون خالیه تویی :az:

EsyMankan
05-01-2014, 17:59
عالی شده امید very nice

alex666
06-01-2014, 15:12
دوستان امروز برق خونه ما رفت و وقتی برق اومد نوتیفیکیشن گوشی فعال شد.پس این هیچ ربطی به سرور این حرفا نداره فقط مشکل از نت ماست حالا مشکل از چیه من نمیدونم:bw:

Emperator
07-01-2014, 00:21
هالوو میخویی گیر بدم بهت کاکو؟ :)
ادای مدیرارو درارم....

دوست عزیز جای این عکس اینجا نیست. تازه نظر هم خواستی و ایجاد اسپم کردی :bw:

ها ها ها...

منم امروز با دوربین عکاسیم این حرکتو زدم و باحال شد. ؛)

PARS M
07-01-2014, 10:59
بازی زیبای Real Steel برای ویندوزفون منتشر شد.

http://upcity.ir/images2/93579536882955600986.jpg

http://upcity.ir/images2/88015772444926134520.jpg

لینک استور:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/real-steel/5f6c8bd3-d26a-4e63-b029-f604a352310c

ایول......:4:......روی رم ۵۱۲ هم جواب میده...:4:....

خدا کنه زودتر نسخه کرک شدش بیاد.

mortezasp3
07-01-2014, 12:47
دوستان امروز برق خونه ما رفت و وقتی برق اومد نوتیفیکیشن گوشی فعال شد.پس این هیچ ربطی به سرور این حرفا نداره فقط مشکل از نت ماست حالا مشکل از چیه من نمیدونم:bw:

منم فکر میکردم مشکل از نت ماست از اونور هم امار گرفتم گفتن کار میکنه اما چند وقته دارم هی ور میرم با این برنامه ها یه جورایی شکم افتاد به اینکه مشکل از وینفونه، حالا چرا؟ شما الان مثلا تو وایبر یه پیغام رو بفرست تا فرستادی دکمه ویندوز رو بزن مینیمایزش کن برنامه از کار میفته و پیغامت فرستاده نمیشه انگار که برنامه رو بستی، این که دیگه ربطی به اینترنت نداره، برنامه مینیمایز هم بشه یا حتی اگه گوشی قفل بشه با اینکه برنامه بازه اما سیستم اصلا تشخیص نمیده برنامه بازه، و اینمه وقتی هم میری تو برنامه اون resuming نسبت به قبل خیلی طولانی شده و تو همون مدت اگه پیغامی چیزی داشته باشد رو تازه تشخیص میده و میاره، این نمیتونه ربطی به نت داشته باشه

EsyMankan
07-01-2014, 13:07
منم فکر میکردم مشکل از نت ماست از اونور هم امار گرفتم گفتن کار میکنه اما چند وقته دارم هی ور میرم با این برنامه ها یه جورایی شکم افتاد به اینکه مشکل از وینفونه، حالا چرا؟ شما الان مثلا تو وایبر یه پیغام رو بفرست تا فرستادی دکمه ویندوز رو بزن مینیمایزش کن برنامه از کار میفته و پیغامت فرستاده نمیشه انگار که برنامه رو بستی، این که دیگه ربطی به اینترنت نداره، برنامه مینیمایز هم بشه یا حتی اگه گوشی قفل بشه با اینکه برنامه بازه اما سیستم اصلا تشخیص نمیده برنامه بازه، و اینمه وقتی هم میری تو برنامه اون resuming نسبت به قبل خیلی طولانی شده و تو همون مدت اگه پیغامی چیزی داشته باشد رو تازه تشخیص میده و میاره، این نمیتونه ربطی به نت داشته باشه

الان 2-3 روز هست دارم این مورد رو تست و بررسی میکنم
با لومیا 820 و htc mozart هر دو به یک اینترنت وصل هستند
واتس آپ: تو ویندوزفون7 چه مینیمایز باشه چه کامل بسته باشه اصلا هرجور که فکرش رو کنید براش نوتیفیکیشن میاد حتی در صورتی که میخوای از برنامه خارج بشی اون ارور مربوط نوتیفیکیشن هم میده اما باز هم نوتیفیکیشن براش میاد
اما تو وینفون8 فقط و فقط زمانی که تو برنامه هستی براش نوتیفی میاد حالا چه مینیمایز باشه چه بسته باشه چه صفحه گوشی قفل باشه اصلا نوتیفی نمیاد

ویچت و لاین: نه تو وینفون 7 نه تو 8 تو هیچ کدوم نوتیفی میاد مگر اینکه برنامه باز باشه

نتیجه نهایی:
واتس آپ: باعث شد که شک و تردید در مورد سرور و اینترنت رفع بشه
برنامه های دیگه: فکر کنم هم نرم افزار هم مولتی تسکینگ مشکل داشته باشن چرا؟ چون تو وینفون 7 و 8 کار نمیکنن و وینفون 7 تو واتس آپ درست بود میشه گفت برنامه های دیگه مشکل دارن حالا چون تو وینفون 8 هیچ کدوم کار نمیکنن میشه گفت تو وینفون 8 مولتی تسکینگ مشکل داره

نظر شما دوستان عزیز چی هست؟

vahid579
07-01-2014, 13:25
من یه چیزی شنیدم نمیدونم چقدر درس باشه اینکه تو ویندوز نوتیفیکیشن که میاد اول میره تو سرور مایکروسافت بعد واسه گوشی ارسال میشه اما تو اندروید و ایفون اینطوری نیست خود سرور برنامه به طور مستقیم واسه موبایل ارسال میکنه. اگه این حرف درس باشه شاید مشکل از همینجا باشه که مایکروسافت داره کرم میریزه
اینکه میگین شاید مشکل از ویندوز 8 باشه ، خوب چرا فقط واسه ما ایرانیا !!!

آقاامین
07-01-2014, 14:38
واتس آپ: تو ویندوزفون7 چه مینیمایز باشه چه کامل بسته باشه اصلا هرجور که فکرش رو کنید براش نوتیفیکیشن میاد حتی در صورتی که میخوای از برنامه خارج بشی اون ارور مربوط نوتیفیکیشن هم میده اما باز هم نوتیفیکیشن براش میاد
اما تو وینفون8 فقط و فقط زمانی که تو برنامه هستی براش نوتیفی میاد حالا چه مینیمایز باشه چه بسته باشه چه صفحه گوشی قفل باشه اصلا نوتیفی نمیاد

ویچت و لاین: نه تو وینفون 7 نه تو 8 تو هیچ کدوم نوتیفی میاد مگر اینکه برنامه باز باشه

نتیجه نهایی:
برنامه های دیگه: فکر کنم هم نرم افزار هم مولتی تسکینگ مشکل داشته باشن چرا؟ چون تو وینفون 7 و 8 کار نمیکنن و وینفون 7 تو واتس آپ درست بود میشه گفت برنامه های دیگه مشکل دارن حالا چون تو وینفون 8 هیچ کدوم کار نمیکنن میشه گفت تو وینفون 8 مولتی تسکینگ مشکل داره

من تو چندين کشور اين رو شخصا تست کردم تو اروپا به هيچ وجه مشکلي وجود نداره حتي او مشکل مينيمايز وايبر رو تست کردم اونجا اين مشکل وجود نداره هم با اينترنت واي فاي هم با 3 جي. ولي تو کشورچه اي مثل امارات که اونجا هم وايبر هيتلر شده باز اونجا گاهي نوتيفيکيشن مياد اما برنامه درست کار نميکنه و مثلا بعد از اينکه متن تو نوتيفيکيشن ديدي خود متن نمياد.
به نظر ميرسه اينها کاملا به اينترنت مربوط و مشکلاتي که کشورهاي مختلف براي ارتباطات بوجود ميارن باشه. پس اينکه بعضي کارها باعث درست شدن ميشه کاملا اتفاقي به نظر ميرسه و کليت نداره. خودتون و خودمون را با اين کارها درگير نکنيم بهتره! با همين که فعلن هست بايد ساخت. به اميد فرداي بهتر!

Farzad119
07-01-2014, 14:43
من یه چیزی شنیدم نمیدونم چقدر درس باشه اینکه تو ویندوز نوتیفیکیشن که میاد اول میره تو سرور مایکروسافت بعد واسه گوشی ارسال میشه اما تو اندروید و ایفون اینطوری نیست خود سرور برنامه به طور مستقیم واسه موبایل ارسال میکنه. اگه این حرف درس باشه شاید مشکل از همینجا باشه که مایکروسافت داره کرم میریزه
اینکه میگین شاید مشکل از ویندوز 8 باشه ، خوب چرا فقط واسه ما ایرانیا !!!

بعله،همینجوره.
اما تو آیفون هم مثل ویندوز فون سرور پوش نوتیفیکیشن هست، تنها توی اندرویده که وقتی یه پیامی توی پس زمینه برای طرف بیاد، واقعا اومده و به لیست گفت و گو اضاف شده، یعنی اگه وقتی یه پیامی توی پس زمینه برای شما بیاد،اگه اینترنتتونو خاموش کنید و برید تو برنامه میبینید که پیام کامل اومده و اضاف شده به گفت و گو ها
اما تو ویندوز فون و ای او اس اینجوری نیست، وقتی از برنامه ای میاید بیرون، اگر کسی پیامی بهتون بفرسته اول میره به سرور شرکت سازنده سیستم عامل،بعد گوشی اون سرور رو چک میکنه ببینه پیامی دارید یا نه،اگه پیامی داشتید که نشونتون میده و اگه برید تو برنامه دوباره اصل پیام رو دانلود میکنه.
مشکل نیومدن ناتیفیکیشن از همینجاست. دو تا دلیل میشه اورد برای این مشکل:
-گوشی های ما به هر دلیلی نمیتونه سرور اصلی مایکروسافت که توش پیام هایی که تو پس زمینه برامون فرستادن رو چک کنه و نشون بده.
-کلا پیامی به سرور مایکروسافت فرستاده نمیشه که گوشی اونو به ما نشون بده.
تعداد کمی از ویندو فون دار های خارج از کشور هم این مشکل رو دارن!

چند شب پیش شبکه سه داشت یه مستند نشون میداد، توی یک از بیابون های آفریقا فک کنم،یه قسمت هایی از زمین به شکل دایره کاملا گرد اصلا گیاهی رشد نمیکرد، تعداد خیلی زیادی از این دایره توی اون زمین بود و فاصله هاشون هم از هم تقریبا مساوی بود!واسه پژوهشگرا واقعا مشکل عجیب و گنگی بود،یه تعداد پژوهشگر دیگه هم فرستادن اونجا که دلیلشو بفهمن،هر کی یه چیزی میگفت و یه دلیلی میورد،آخر بعد از تحقیق های زیاد فهمیدن که نمیدونم موریانه زیر این خاکا هست و همین باعث بوجود اومدن این دایره های بدون علف و گیاه شده!
اینو که دیدم یاد قضیه نوتیفیکیشن های خودمون افتادم:4:، ایشالا ما هم در آخر دلیل اصلیش رو بفهمیم.

Noob Saibot
07-01-2014, 17:05
بشتابید بشتابید
واقعا باید عجله کرد
بهترین فایل منیجر موجود برای ویندوزفون که پولی بود امروز رایگان شده
پس عجله کنید شاید فقط چند ساعت باشه

Pocket File Manager
932060

مرسی بهزاد. همیشه خوش خبر باشی جیگر...

م جواد
07-01-2014, 17:24

نتیجه نهایی:

سلام !
بنظر من به احتمال خیلی زیاد از وینفون 8 هست مشکل ! مولتی تسکینگ که تعطیله !
اگه از اینترنت ما بود که با چروکسی که باید میومد دگ؟؟ ها؟؟ پس نیست !
تو سایت های خارجی هم دیده شده مشکل نوتیفیکیشن داشتن !
خلاصه من عقیدم اینه از وینفون 8 هست حالا به هر دلیلی !

mehdi.isalou
07-01-2014, 18:14

نتیجه نهایی:

آقا دیدی گفتم مشکل از مالتی تسکینگه ! حالا جدیدا یه چیز دیگه هم میگن مثل اینکه مشکل از وایبره . دوستان وایبر رو آن-اینستال کنین بعد دوباره تست کنین ببینین کار میکنه ٰٰ؟ یه خبر دیگه اینکه الان اسکایپ رو 8x داداشم مشکل نوتیفیکیشن نداره اما برا من کار نمیکنه !!

emadhTc
07-01-2014, 20:43
خبر خوبی بود باید ببینیم بدون گارانتیش چی میشه احتمال زیاد میاد پایین.

mortezakh2
07-01-2014, 20:59
بشتابید بشتابید
واقعا باید عجله کرد
بهترین فایل منیجر موجود برای ویندوزفون که پولی بود امروز رایگان شده
پس عجله کنید شاید فقط چند ساعت باشه

Pocket File Manager

932060

سلام آیا این فایل منیجر خوبی هست که میگن وینفون فایل منیجر نداره این همونه یا نه ممنون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

behzadshar
07-01-2014, 21:09
بالاخره به واقعیت پیوست لومیا با گارانتی نوکیا

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=932170&stc=1
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=932171&stc=1

به نظر من که خبر خیلی خوبیه چون نوکیا هنوز هم بین ایرانی ها اعتبار داره البته نه به اندازه گذشته ولی خوب هنوز هم دست خیلی ها گوشیهای نوکیا هست.وبه نظر من میتونه باعث بشه که وینفون خیلی جا بیفته.یکی دیگه از مزایاش هم اینه که دیگه باعث میشه گوشیهای رفرش که خیلی زیاد شده بودن کمتر بشن

behzadshar
07-01-2014, 21:10
سلام آیا این فایل منیجر خوبی هست که میگن وینفون فایل منیجر نداره این همونه یا نه ممنون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

بله فایل منیجر خوبی هست ولی خوب نباید توقع داشته باشید که مثل اندروید باشه فایل منیجرش

EsyMankan
07-01-2014, 21:55
دوستان اگه خبری چیزی میخواید بزارید حد اقل یه کم ترجمه فارسی کنید دیگه در حد 1 عکس و لینک منبع نباشه

mortezasp3
07-01-2014, 23:23

دوست عزیز سوال درباره برنامه رو تو بخش مربوطه بپرسید

alex666
08-01-2014, 00:35
دوستان یه برنامه بود قرار بود بیاد تو استور واسه چیز شکن .نیمده هنوززززززز؟؟؟؟؟؟؟:bn:

PARS M
08-01-2014, 00:53
دوستان یه برنامه بود قرار بود بیاد تو استور واسه چیز شکن .نیمده هنوززززززز؟؟؟؟؟؟؟:bn:

نه دوست من فعلا نیومده.

خواهشا در مورد این برنامه ها اینجا صحبت نکنید اساتید گفتن خلافه و برای سایت مشکل پیش میاد.

N.A.J.I
08-01-2014, 00:54
به زودی میاد برادر باید خوب تست بشه دیگه..........دوستان لطفا سوال ها رو تو بخشش بپرسید ممنــــــــــــون میشیم

alex666
08-01-2014, 01:03
شرمنده ولی اگه خلاف قوانین پس از کجا باید فهمید اومده یا نه و کجا باید پرسید

N.A.J.I
08-01-2014, 01:08
شرمنده ولی اگه خلاف قوانین پس از کجا باید فهمید اومده یا نه و کجا باید پرسید

2 3 روز دیگه تو استور قرار میگیره...

ali_ah20032009
08-01-2014, 07:10
2 3 روز دیگه تو استور قرار میگیره...

چند روز پیش هم گفتند 3یا 4 روز دیگه میاد حالا 6 روز گذشته نیومد

alireza2af
08-01-2014, 07:12
WP Notifications concept for WP 8.1 (http://mynokiablog.com/2014/01/07/yet-another-wp-notifications-concept-for-wp-8-1/)

طرح مفهومی مرکز اطلاع رسانی در ویندوز 8.1

داش محمود اگه عکس ها رو داری تو خود آپلودسنتر سایت آپلود کن ما هم ببینیم چون لینک عکس ها از کار افتاده ممنون میشم جالبه این طرح های مفهومی:de:

Noob Saibot
08-01-2014, 07:18
این عکس ها رو دیروز انداختم! تا حالا کسی همچین رنگی دیده؟؟؟

http://upload7.ir/imgs/2014-01/31100444761822408796.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-01/17692836201392021246.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-01/84436021498084289235.jpg

ضمنا رنگش مـــاته!

آره تازه وارد بازار شده. رفيقم توي علاءالدين 910 ميده اين رنگو. اگر كسي خواست بگه. (‌البته قيمتش ماله دو هفته پيش بود ولي فكر نكنم تغييري كرده باشه )

Noob Saibot
08-01-2014, 07:50
چند روز پیش هم گفتند 3یا 4 روز دیگه میاد حالا 6 روز گذشته نیومد

عزيزم كسي كف دستشو بو نكرده بود كه اينجوري به مشكل بخوره و يا دير بشه. طبق صحبت هاي دولوپر عزيز، اطلاع رساني شده. شما كه اين همه صبر كردي، چند روز ديگه هم صبر كن.

emadhTc
08-01-2014, 10:43
الان که دیگه باگارانتی اومده قاعدتا نباید تفاوتی در بین رنگهای مختلف گوشی های نوکیا باشه.بنظرتون لومیا 925 گارانتی دار چقدری میشه؟.ولی لومیا 1020رو بنظرم گرون میدن 2 میلیون و30 بنظرتون خیلی زیاد نیست.
بهرحال امید ما به بی گارانتی هاست که قیمت رو بیارن پایین.:4:

gholamrezaarjan
08-01-2014, 10:50
الان که دیگه باگارانتی اومده قاعدتا نباید تفاوتی در بین رنگهای مختلف گوشی های نوکیا باشه.بنظرتون لومیا 925 گارانتی دار چقدری میشه؟.ولی لومیا 1020رو بنظرم گرون میدن 2 میلیون و30 بنظرتون خیلی زیاد نیست.
بهرحال امید ما به بی گارانتی هاست که قیمت رو بیارن پایین.:4:

دوست عزیز شما دیگه چرا؟
اینجا سوال کردن ممنوعه و باید تو قسمت خرید گوشی سوالتون رو مطرح بفرمایید.

emadhTc
08-01-2014, 12:11
دوست عزیز شما دیگه چرا؟
اینجا سوال کردن ممنوعه و باید تو قسمت خرید گوشی سوالتون رو مطرح بفرمایید.

دوست عزیز حق با شماست ولی تو این پست نظرم درباره ی قیمت گوشی بود اصلا بحث خرید نبود.ولی بهرحال شرمنده شما درست میفرمایید.

alireza2af
08-01-2014, 12:28
به نظر من که اگه بخواد افزایش قیمتی صورت بگیره در حد ۵۰ تا۱۰۰ هزار تومن هست اونم اگه گارانتی رسمی خود نوکیا باشه واقعا ارزش داره یه مورد دیگه که واقعا عالی میشه افزایش تعداد لوازم جانبی گوشی های لومیا هست که الان هم کمیاب هستند هم گران.به نظر من پس از ورود نوکیا به کشورمون باید شاهد گوشی های لومیا در ویترین بیشتر مغازه ها باشیم چون یکی از مشکلاتی که وجود داره نبود نمایندگی معتبر و بازاریابی کارآمد هست اگه اگه این شرایط تکمیل بشه و آگاهی مردم نسبت به این سری گوشی ها افزایش پیدا کنه قطعا نوکیا بازار بسیار مناسبی در بین مردم پیدا خواهد کرد همین الان هم افرادی وجود دارند که بسیار از طراحیه ظاهری و رابط کاربری وینفون لذت میبرند ولی چون آشنایی با این سری گوشی ها ندارند به طرف گوشی های بی کیفیت با سیستم عامل .....:dy:میرند.

mortezasp3
08-01-2014, 19:22
دوستان ناتیفیکیشن های گوشیم 520 و 820 هر 2 درست شدن عین بنز کار میکنن. خود به خود، جالبه امیدوارم دیگه خراب نشه

alex666
08-01-2014, 19:52
خدا رو شکر منم درست شده بقیه بیان بگن .

جالب ترم اینه که برنامه وکسر که تا حالا قطع بود کار میکنه

Farzad119
08-01-2014, 19:53
دوستان ناتیفیکیشن های گوشیم 520 و 820 هر 2 درست شدن عین بنز کار میکنن. خود به خود، جالبه امیدوارم دیگه خراب نشه

واسه من هم از دیشب بعد از یک ماهو نیم دست شده

PARS M
08-01-2014, 19:57
ایول نوتی های منم درست شده

Emperator
08-01-2014, 22:13
اینترنت گوشیم روشن کردم،
چند دقیقه منتظر موندم.
نوتیفیکیشن نیومد
رفتم توی واتساپ،دیدم پیام دارم.
فعلا 820 من که همونطوریه :bw:

gholamrezaarjan
08-01-2014, 22:14
اینترنت گوشیم روشن کردم،
چند دقیقه منتظر موندم.
نوتیفیکیشن نیومد
رفتم توی واتساپ،دیدم پیام دارم.
فعلا 820 من که همونطوریه :bw:

یه بار برنامه رو باز و بسته کن.
یا در نهایت یک بار خاموش روشن کن متوجه میشی
خیالت راحت برای همه درست شده.

behzadshar
08-01-2014, 23:01
دوستان نوتیفیکشن های گوشی منم درست شد :bo::bo::bo::bo:وایفای رو روشن کردم واتس اپ پیغام داد:dn:دیگه موقع خروج از واتس اپ هم ارور نمیده.اینترنتم هم از مخابراته.

EsyMankan
08-01-2014, 23:15
دوستان نوتیفیکشن های گوشی منم درست شد :bo::bo::bo::bo:وایفای رو روشن کردم واتس اپ پیغام داد:dn:دیگه موقع خروج از واتس اپ هم ارور نمیده.اینترنتم هم از مخابراته.

به نکته خوبی اشاره کردی
از عصری که درست شده دیگه هواسم نبود که واتس آپ اون ارور رو نمیده الان که پست تو رو خوندم تست کردم دیدم ارور نمیده

alex666
08-01-2014, 23:36
این درست شدن مصادف شده با اپدیتی میخاد واسه گوشیها بیاد احتمالا مشکل از خودشون بوده چون برنامه وکسر که من استفاده میکنم درست شده پس مشکل از خودشون بوده امیدوارم دیگه خراب نشه:as:

behzadshar
08-01-2014, 23:54
دوستان واسه واتس اپدیت اومده کسی اپدیت کرده؟چون حقیقتش میترسم اپدیت کنم دوباره خراب شه.نیاز به یه خط شکن داریم:۴:

gholamrezaarjan
08-01-2014, 23:56
دوستان واسه واتس اپدیت اومده کسی اپدیت کرده؟چون حقیقتش میترسم اپدیت کنم دوباره خراب شه.نیاز به یه خط شکن داریم:۴:

فکر کنم اینجا می تونی خودتو نشون بدی و فداکاری کنی.:bx:
آپدیت کن و به بقیه هم اطلاع بده.

yekariayi
09-01-2014, 00:23
سلام دوستان

یه خبر خوب که قبلا هم تو بخش نرم افزار موسیقی به طور ناقص بچه ها گفتن ولی تو انجمن -------- آموزش کامل و رفع مشکلشم گذاشتن و اونم نصب نرم افزار محبوب مولی پلیر و راه اندازی قانونیشه که از شر تریالش راحت بشین
من خوشم نمیاد چیزی رو از سایتی کپی و به اسم خودم منتشر کنم و برای احترام به اون دوستمون تو اون انجمن لینک اصلیشو میذارم بتونید خودتون ببینید
فاصله بین ------ رو بردارید که بخاطر این انجمن نمیشد کامل گذاشت
فقط مدیرا منو حلال کنن و اگه خلافه از نظرشون پاکش کنن و من فقط قصدم خیر بود و کپی نکردم مثل بعضی از دوستان!!
ممنون

--------------------------------------------------------------

xcontact84
09-01-2014, 00:28
سلام راحت اپدیت کن مشکلی پیش نمیاد من اپدیتش کردم

alex666
09-01-2014, 00:29
من اپدیت کردم همه چییی درسته دیگه تمام شد

gholamrezaarjan
09-01-2014, 00:51
سلام دوستان

یه خبر خوب که قبلا هم تو بخش نرم افزار موسیقی به طور ناقص بچه ها گفتن ولی تو انجمن --------- آموزش کامل و رفع مشکلشم گذاشتن و اونم نصب نرم افزار محبوب مولی پلیر و راه اندازی قانونیشه که از شر تریالش راحت بشین
من خوشم نمیاد چیزی رو از سایتی کپی و به اسم خودم منتشر کنم و برای احترام به اون دوستمون تو اون انجمن لینک اصلیشو میذارم بتونید خودتون ببینید
فاصله بین ----- رو بردارید که بخاطر این انجمن نمیشد کامل گذاشت
فقط مدیرا منو حلال کنن و اگه خلافه از نظرشون پاکش کنن و من فقط قصدم خیر بود و کپی نکردم مثل بعضی از دوستان!!
ممنون

این همون روشی هست که یکی از دوستان چند روز پیش در تایپیک خود برنامه بهش اشاره کرده بود.
region رو روی چین قرار بدید تا بتونید از نسخه رایگان استفاده کنید.

yekariayi
09-01-2014, 01:01
این همون روشی هست که یکی از دوستان چند روز پیش در تایپیک خود برنامه بهش اشاره کرده بود.
region رو روی چین قرار بدید تا بتونید از نسخه رایگان استفاده کنید.

با تمام احترامات
من خودم گفتم دوستمون گفت ولی با همین کار به جایی نمیرسید و برنامه کار نمیکنه
باید یه اکانت تو یه سایت چینی بسازید و با وارد کردن اون میتونید از برنامه استفاده کنید و لذت ببرید و از کرک یا نسخه تریالش راحت بشید
چون توضیح اون دوستمون ناقص بود لینک دادم که بعقیه بچه ها بتونن لذت ببرن
در ضمن اونجا بچه ها یه روش آنلاک جدید گذاشتن که چندین برنامه کرک میشه نصب کرد که تاحالا بالای ده تا نصب کردن و مشکلی نداشت احتمالا بشه بیشترم نصب کرد
به نظر من باید یکم تعصب رو بذاریم کنار و خودمون سایتای ایرانی رو دیگه شیلتر نکنیم چون اینجا تو اینترنت دیگه باید انجمنا باهم ارتباط داشته باشن مخصوصا کاربرا و مدیرا

به هرحال یه لطف کن این پست و پست قبل منو پاک کن چون اسپم حساب میشه فک کنم
ممنون

gholamrezaarjan
09-01-2014, 01:06
با تمام احترامات
من خودم گفتم دوستمون گفت ولی با همین کار به جایی نمیرسید و برنامه کار نمیکنه
باید یه اکانت تو یه سایت چینی بسازید و با وارد کردن اون میتونید از برنامه استفاده کنید و لذت ببرید و از کرک یا نسخه تریالش راحت بشید
چون توضیح اون دوستمون ناقص بود لینک دادم که بعقیه بچه ها بتونن لذت ببرن
در ضمن اونجا بچه ها یه روش آنلاک جدید گذاشتن که چندین برنامه کرک میشه نصب کرد که تاحالا بالای ده تا نصب کردن و مشکلی نداشت احتمالا بشه بیشترم نصب کرد
به نظر من باید یکم تعصب رو بذاریم کنار و خودمون سایتای ایرانی رو دیگه شیلتر نکنیم چون اینجا تو اینترنت دیگه باید انجمنا باهم ارتباط داشته باشن مخصوصا کاربرا و مدیرا

به هرحال یه لطف کن این پست و پست قبل منو پاک کن چون اسپم حساب میشه فک کنم
ممنون

دوست گلم این سیاست مدیران سایتها هست و تصمیم من و شما نیست.
در مورد آموزش کامل هم به نظرم از کاربر مورد نظر اجازش رو بگیر و خودت اینجا تایپیکش رو بزن تا بقیه هم استفاده کنن.
اون روش آنلاک هم در سایت خودمون هم موجود هست و یکی از دوستان زحمتش رو کشیده.

mtj2
09-01-2014, 07:18
سلام دوستان

یه خبر خوب که قبلا هم تو بخش نرم افزار موسیقی به طور ناقص بچه ها گفتن ولی تو انجمن -------- آموزش کامل و رفع مشکلشم گذاشتن و اونم نصب نرم افزار محبوب مولی پلیر و راه اندازی قانونیشه که از شر تریالش راحت بشین
فاصله بین ------ رو بردارید که بخاطر این انجمن نمیشد کامل گذاشت
ممنون

من نصب کردم اکتیو هم شده یه سری از قابلیتها رو نداره مثله نشان دادن ساب تایتل که برا فعال کردن باید نسخه پولی یا ترای و بگیری

PARS M
09-01-2014, 08:08
دوستان من از دیروز سینه سپر کردم و به خاطر نوتی ها هر بلایی بگی سر گوشی آوردم . ریست کردم ، با چندتا isp مختلف تست کردم ، برنامه ها رو دو باره از نو نصب کردم و...

باید بگم که خداروشکر فعلا بخوبی داره کار میکنه و با هر بار صدایی که گوشی واسه نوتی ها در میاره امیدم به ویندوز فون بیشتر میشه. :4:

من از چند تا از دوستانم هم خبر گرفتم گفتن از دیروز بدون مشکل داره کار میکنه.

فقط تنها مشکل برنامه وایبر هست که هیچ نوتی براش نمیاد و فقط اگه کاشی این برنامه رو صفحه باشه میشه رو کاشی تعداد پیامهای جدید رو دید. البته به احتمال ۹۰ درصد این مشکل خود برنامه هستش.

مثل اینکه خدا هنوز دوستمون داره. :4:

baran2312
09-01-2014, 08:59
دوستان من از دیروز سینه سپر کردم و به خاطر نوتی ها هر بلایی بگی سر گوشی آوردم . ریست کردم ، با چندتا isp مختلف تست کردم ، برنامه ها رو دو باره از نو نصب کردم و...

باید بگم که خداروشکر فعلا بخوبی داره کار میکنه و با هر بار صدایی که گوشی واسه نوتی ها در میاره امیدم به ویندوز فون بیشتر میشه. :4:

من از چند تا از دوستانم هم خبر گرفتم گفتن از دیروز بدون مشکل داره کار میکنه.

فقط تنها مشکل برنامه وایبر هست که هیچ نوتی براش نمیاد و فقط اگه کاشی این برنامه رو صفحه باشه میشه رو کاشی تعداد پیامهای جدید رو دید. البته به احتمال ۹۰ درصد این مشکل خود برنامه هستش.

مثل اینکه خدا هنوز دوستمون داره. :4:

خوش به حالتون. من که هنوز نتونستم با گوشیم ف... رو دور بزنم و واتساپ و برنامه های مشابه را روگوشی اجرا کنم :ak:راهنماییهای یکی از دوستان هم جواب نداد .فقط حسرت میخورمو حسودیم میشه به شماها فعلا:dx:

1malek
09-01-2014, 09:05
خوش به حالتون. من که هنوز نتونستم با گوشیم ف... رو دور بزنم و واتساپ و برنامه های مشابه را روگوشی اجرا کنم :ak:راهنماییهای یکی از دوستان هم جواب نداد .فقط حسرت میخورمو حسودیم میشه به شماها فعلا:dx:

دوست عزيز واتساپ که دیگه الان راحت فعال میشه و احتیاج به فیتلرشکن نداره، شما آخرین ورژن که دیروز اومده یه امتحان بکن

baran2312
09-01-2014, 09:14
دوست عزيز واتساپ که دیگه الان راحت فعال میشه و احتیاج به فیتلرشکن نداره، شما آخرین ورژن که دیروز اومده یه امتحان بکن

واقعا"؟؟ نمیدونستم. مرسی.به هر حال هنوز یکسری برنامه میمونن که ازونا محرومم

MILAD ALONE
09-01-2014, 11:54
واقعا"؟؟ نمیدونستم. مرسی.به هر حال هنوز یکسری برنامه میمونن که ازونا محرومم

سلام.
الان دقیقا منظورت کدام برنامه ها هستن؟
بگو تا بچه ها کمک کنن بلکه محروم نمونی.

pooria.rio
09-01-2014, 14:39
بچه ها رسما دیگه با گارانتی نوکیا عرضه شد لومیا :-)
خوشحااالم :-)

pooria.rio
09-01-2014, 14:43
راااااستی
این شیوه عالی که ذاشتید برا نصب ۱۰ تا برنامه کرک شده که خیلیم عالیه.:-)
حالا به نظر شما برا این ۱۰تا چیا رو نصب کنیم؟
نمیدونم چیا ارزشش رو دارن ؟:-D

M_Reza_2110
09-01-2014, 15:04
راااااستی
این شیوه عالی که ذاشتید برا نصب ۱۰ تا برنامه کرک شده که خیلیم عالیه.:-)
حالا به نظر شما برا این ۱۰تا چیا رو نصب کنیم؟
نمیدونم چیا ارزشش رو دارن ؟:-D

خوبه شما مسئله ي "انتخاب" داريد!!

من مسئله ي "فضا و حجم" دارم!! الان به نقطه اي رسيدم كه 200 مگ فضاي خالي دارم و واقعا ديگه نمي خوام برنامه اي رو حذف كنم و ...

در عوض كارت حافظه ي جانبي 16 روي گوشي دارم كه 13 تاش خاليه!!
اين مضخرفترين محدوديت ممكن بر روي گوشي هاي هوشمند در سال 2013-2014 هست!! اساسا محدوديت براي گوشي "هوشمند" يه تناقض ساختاري و تضاد ماهوي وحشتناكه!!

tighoor
09-01-2014, 18:20
ببینم تو بازی Bejeweld در قسمت Lightning کی میتونه رکورد منو بزنه :دی

932658

mido-mido
09-01-2014, 18:40
آبتین ما که جرات نداریم رکورد تو رو بزنیم...ولی اگه کسی جرات داره این رکورد منو توی minion rush بزنه...:4:...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=932662&d=1389281981

vahid579
09-01-2014, 21:36
واسه منم از امروز صبح درست شده ، فقط این وایبر خرابه که زیاد مهم نیست. مهم واتس آپ هست و ویچت. وایبر کلا باگ زیاد داره

gholamrezaarjan
09-01-2014, 21:48
ببینم تو بازی Bejeweld در قسمت Lightning کی میتونه رکورد منو بزنه :دی

932658

آبتین ما که جرات نداریم رکورد تو رو بزنیم...ولی اگه کسی جرات داره این رکورد منو توی minion rush بزنه...:4:...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=932662&d=1389281981

به نظرم الان انرژیتون رو زیاد مصرف نکنید.
بزارید لیگ شروع بشه ببینم کی می تونه به گرد پای من برسه.
از الان می گم من اول میشم.
:ca:

MiLaD+1
09-01-2014, 22:09
به نظرم الان انرژیتون رو زیاد مصرف نکنید.
بزارید لیگ شروع بشه ببینم کی می تونه به گرد پای من برسه.
از الان می گم من اول میشم.
:ca:

به نظرم بهتره یه نظرسنجی بین این همه بازی جذاب که اخیرا اومده، بذارید.
نه بازی لیگ۱۳ هیجان داشت نه خود لیگ😣

farokh12
09-01-2014, 22:38
چنتا بازی کرک معرفی کنین من دانلود کنم.واسه 820. کدوم قسمت بازیهای کرک شده واسه وینفون 8 هستش؟؟

zahedy2006
10-01-2014, 00:05
چنتا بازی کرک معرفی کنین من دانلود کنم.واسه 820. کدوم قسمت بازیهای کرک شده واسه وینفون 8 هستش؟؟

انجمن بازی ها توی همین فروم هست. بازی هایی مثل آسفالت و modern combat 4 نمونه های خوبشن

Farzad119
10-01-2014, 00:30
خوب امروز یه مقدار خوش خبرم
اولین خبر اینه که آپدیت Lumia 1020 و Lumia 925 از امروز شروع میشه که ویژگی های این آپدیت عبارتند از :

App Folder
.
.
.

و آخرین خبر اینه که تمام دستگاه های وینفون ۸ به ۸.۱ آپدیت میشن و این آپدیت در سه ماهه دوم سال جاری در دسترس خواهد گرفت و به عنوان آپدیت قدرتمند لقب گرفته است همچنین نام نوکیا همچنان بر روی گوشی های لومیا قرار خواهد گرفت و حتی ساخت گوشی های رده بالا با دوربین قدرتمند مانند ۱۰۲۰ ادامه خواهد داشت.

ممنون علیرضا جان
این ویژگی پوشه بندی برنامه ها مطمعنی از ویژگی های آپدیت بلکه؟
احتمالا یه برنامه نیست؟
آخه اصلا نشنیده بودم که آپدیت بلک قراره این ویژگی اضاف بشه به سیستم عامل

بعد یه سوال دیگه:4:
سه ماهه دوم سال جاری میشه چند ماه دیگه؟

alireza2af
10-01-2014, 07:38
ممنون علیرضا جان
این ویژگی پوشه بندی برنامه ها مطمعنی از ویژگی های آپدیت بلکه؟
احتمالا یه برنامه نیست؟
آخه اصلا نشنیده بودم که آپدیت بلک قراره این ویژگی اضاف بشه به سیستم عامل

بعد یه سوال دیگه:4:
سه ماهه دوم سال جاری میشه چند ماه دیگه؟

والا خودمم اولین بار بود دیدم ولی تو سایت مرجع که خود سایت نوکیا بود این مطلب رو جز ویژگی های اپدیت بلک زده بود که من فقط ترجمه کردم.طبق گفته های مایکروسافت آپدیت بعدی خرداد ماه ۹۳ میاد البته اگه بدقولی صورت نگیره

mortezakh2
10-01-2014, 10:11
سلام دوستان آیا این آبدیت لومیا بلک چه کاربدی دارد و برای همه لومیا هست مثلا 820
app folder چه کربردی داره و نوکیا کمرا روی 820 هم نصب میشه و چی کار میکنه یک توضیح
ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟

gholamrezaarjan
10-01-2014, 10:22
سلام دوستان آیا این آبدیت لومیا بلک چه کاربدی دارد و برای همه لومیا هست مثلا 820
app folder چه کربردی داره و نوکیا کمرا روی 820 هم نصب میشه و چی کار میکنه یک توضیح
ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله عزیزم برای گوشی شما هم میاد و یکسری قابلیتها به گوشی اضافه خواهد شد.
app folder هم برنامه ای است که بوسیله اون می تونید برنامه هاتون رو دسته بندی و مرتب کنید.
نوکیا کمرا هم اول برای دوربینهای پیورویو بود ولی تو آپدیت بلک احتمالا برای همه گوشیها میاد.

mortezakh2
10-01-2014, 12:34
آیا برنامه نوکیا کمرا برای گوشی هایی که دوربین آنها 5 مگاپیکسل هست انجام میشه مثل 1320 ؟

PARS M
10-01-2014, 12:45
آیا برنامه نوکیا کمرا برای گوشی هایی که دوربین آنها 5 مگاپیکسل هست انجام میشه مثل 1320 ؟

دوست عزیز به عنوان تاپیک دقت کنید.سوال پرسیدن تو این تاپیک ممنوع است.
به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

PA.R.H.AM
10-01-2014, 14:51
چیز شکن هم معرفی شد از دوستمون محسن یونیک

با تشکر از ایشون

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/unique-.....-client/0a869990-3e87-44d4-9a9d-fb5097e6c4db

mido-mido
10-01-2014, 15:00

با تشکر از ایشون

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/unique-.....-client/0a869990-3e87-44d4-9a9d-fb5097e6c4db

اومدم خبرش رو بدم که گذاشته بودیش سریعتر...:4:...

یه نکته بگم...دوستان هر سوالی در این موضوع داشتن از طریق پیغام خصوصی از خودم بپرسن...
توی این تاپیک در مورد این برنامه صحبت نشه بهتره...(بخاطر یه سری مشکلات...:022:...)

PA.R.H.AM
10-01-2014, 15:14

یه نکته بگم...دوستان هر سوالی در این موضوع داشتن از طریق پیغام خصوصی از خودم بپرسن...
توی این تاپیک در مورد این برنامه صحبت نشه بهتره...(بخاطر یه سری مشکلات...:022:...)

داداش فرقی نمیکنه میخوای ویرایشش کن به یوزر خودت :دی

ببخشید اسپم شد:be:

alex666
10-01-2014, 16:38

روی وین فون 8 کار نمیکنه برای 7.5 منم الکی اکانت خریدم

Noob Saibot
10-01-2014, 17:23
منم نتونستم توی ویندوز 8 راه بندازم :(

mehdi.isalou
10-01-2014, 18:00

دوستان من راه انداختم مثل کره داره کار میکنه !

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

EsyMankan
10-01-2014, 18:06
روی وین فون 8 کار نمیکنه برای 7.5 منم الکی اکانت خریدم
بله نسخه 1 واسه 7.5 بود اما این نسخه جدید هست واسه 8 خودم نزدیک 1 هفته هست دارم باهاش کار میکنم امروز هم که اومد تو استور پاکش کردم دوباره از استور نصب کردم

هر کی تو راه اندازیش مشکل داره پ.خ بفرسته تا براش بگم

alex666
10-01-2014, 18:14
اینم که من الان از استور گرفتم ورژن 1 بود.ولی با فعال کردن لوکشین . غیر فعال کردن باتری سیور کار کرد ولی خیلی کند و قطع وصل میشه

MiLaD+1
10-01-2014, 18:15
اولش به سختی کار میکرد ولی الان هیچی!

PARS M
10-01-2014, 18:26
آپدیت جدید extras+info به ورژن 3.4.3.5

دوستان کم کم باید منتظر آپدیت بلک در گوشیتون باشید.

البته نمیشه اینو به بلک ربط داد چون یکی از دوستان من ۹۲۵ داره دیروز گوشیشو به بلک آبدیت کرده بود. اما امروز دوباره این آبدیت براش اومد.

نمیدونم شایدم ربط داشته باشه

Emperator
10-01-2014, 18:34

با تشکر از ایشون

این برنامه فقط کارش اینه که آ ی پ ی - و - پورت میده. یعنی جایی نیست که ما بتونیم همین کار رو بدون برنامه پیدا کنیم؟
همین الان هم میشه بریم ا ی پی رو به کانکشنمون بدیم.
به نظر من این برنامه نه چیز شکن هست.نه کاره اون وی پی ا ن میکنه که در سیستم عامل های دیگه باهاش میشه اکانت هر جایی رو خرید و واردش کرد.

آپدیت جدید extras+info به ورژن 3.4.3.5

دوستان کم کم باید منتظر آپدیت بلک در گوشیتون باشید.

منم چند روز پیش آپدیت Call +sms filt eeeer رو گرفتم

EmmaWLove
10-01-2014, 19:04
این برنامه فقط کارش اینه که آ ی پ ی - و - پورت میده. یعنی جایی نیست که ما بتونیم همین کار رو بدون برنامه پیدا کنیم؟
همین الان هم میشه بریم ا ی پی رو به کانکشنمون بدیم.
به نظر من این برنامه نه چیز شکن هست.نه کاره اون وی پی ا ن میکنه که در سیستم عامل های دیگه باهاش میشه اکانت هر جایی رو خرید و واردش کرد.

ربط نداره.
شما اگه با ultrasooorf و فررری گیت کار کرده باشی متوجه میشی بعد از اجرا به طور اتوماتیک یه ip و proxxy تو تنظیمات مرورگر وارد میشه.با اون ip نمیشه بدون کلاینتش کاری کرد.
در واقع این جور کلاینتا از طریق تغییر ip عمل میکنن و کاملا عادیه

farokh12
10-01-2014, 19:14
واسه من کار میکنه ولی سرعتش پایینه.در کل بد نیست اگه سرورهاش تقویت بشن.

Emperator
10-01-2014, 19:17
ربط نداره.
شما اگه با ultrasooorf و فررری گیت کار کرده باشی متوجه میشی بعد از اجرا به طور اتوماتیک یه ip و proxxy تو تنظیمات مرورگر وارد میشه.با اون ip نمیشه بدون کلاینتش کاری کرد.
در واقع این جور کلاینتا از طریق تغییر ip عمل میکنن و کاملا عادیه

عزیزم خودت داری میگی اوتوماتیک وارد میکنه،
اوکی متوجه شدم.مرسی

First.Last
10-01-2014, 19:23
با سلام اساتید .
630 و 635 حدودا کی وارد بازار میشن ... اگر فاصله بیشتر از 4 ماه دیگست ناچار صبر کنم 525 بیاد
رم 1 گیگ ارزون ترینش فعلن همین 525 در دسترس میتونه باشه

i.parham
10-01-2014, 19:29
دوستان سلام من تازه وارد هستم میخوام یک ویندوز فون بخرم از ای او اس کوچ میخوام بکنم بهنظرتون ویندوز فون هنگ میکنه یا ساپورت داره یا توی بازی ها کم میاره کلام یخوام بدونم چی بخرم و اینکه میهش بهم بگید ممنون میمش من تازه وارد هستم ؟

PARS M
10-01-2014, 19:33
با سلام اساتید .
630 و 635 حدودا کی وارد بازار میشن ... اگر فاصله بیشتر از 4 ماه دیگست ناچار صبر کنم 525 بیاد
رم 1 گیگ ارزون ترینش فعلن همین 525 در دسترس میتونه باشه

دوستان سلام من تازه وارد هستم میخوام یک ویندوز فون بخرم از ای او اس کوچ میخوام بکنم بهنظرتون ویندوز فون هنگ میکنه یا ساپورت داره یا توی بازی ها کم میاره کلام یخوام بدونم چی بخرم و اینکه میهش بهم بگید ممنون میمش من تازه وارد هستم ؟

دوستان من لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید. پرسیدن سوال تو این تاپیک ممنوع هستش.
به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

i.parham
10-01-2014, 19:35
میشه لینک پرسش و پاسخ را بدید ممنون میشم

PARS M
10-01-2014, 19:36
میشه لینک پرسش و پاسخ را بدید ممنون میشم

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2849

Emperator
10-01-2014, 21:05
نظرتون رو برید در این تاپیک بنویسید

اضافه کردن گزینه (پرسش و پاسخ ویندوزفون 8) به منوی بالای فروم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=313553)

آبتین عزیز tighoor
اون اطلاعیه بالای انجمن در رابطه با تاپیک قدیمی اطلاعات وینفون 8 رو نیاز نمیبینید با تاپیک جدید جابجا کنید؟

MiLaD+1
10-01-2014, 23:12
دوستان موقع استفاده از برنامه جدید ........... ، دقت کنید gps روشن باشه. درغیر اینصورت کار نمیکنه!!!

EsyMankan
11-01-2014, 00:10
دوستان موقع استفاده از برنامه جدید ........... ، دقت کنید gps روشن باشه. درغیر اینصورت کار نمیکنه!!!

تست شد بدون gps کار نمیکنه
لطفا بحثی فراتر از این نکنید چون خلاف قوانین هست
تو پ.خ در ارتباط با این موضوع هر سوالی دارید در خدمتم

M I T
11-01-2014, 01:11
تست شد بدون gps کار نمیکنه
لطفا بحثی فراتر از این نکنید چون خلاف قوانین هست
تو پ.خ در ارتباط با این موضوع هر سوالی دارید در خدمتم

فقط همین نکته رو بگم که نیازی به این app و اکانت سایته نیست

می تونید این آی پی پورت ماله کشور کره که همیشه :up: هست رو استفاده کنید

سرعتش خوبه

دو ماهی هم هست استفاده میکنم ازش، هیچ مشکلی نداره

58.180.45.119

port: 3128

farshadenq
11-01-2014, 11:25
جالبه این دفعه رام عمومی 820 آلمان و ایتالیاو انگلیس سریعتر داره آپدیت میشه واسه 820 Coming soon زده واسه فرانسه فعلا خبری نیس
احتمالا به خاطر درصد بالای ویندوزفونیها تو این کشوراست
http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

در کل هم اپراتور Vodafone تو آپدیت سریع عمل میکنه خوشم میاد گوشیهاش علاوه بر یکی دوتا نرم افزار جالب اضافه، تو قسمت network+ علاوه بر call waiting
قسمت CALL FORWARDING هم داره
933208

Emperator
11-01-2014, 11:43
جالبه این دفعه رام عمومی 820 آلمان و ایتالیا سریعتر داره آپدیت میشه واسه 820 Coming soon زده واسه فرانسه فعلا خبری نیس
احتمالا به خاطر درصد بالای ویندوزفونیها تو این کشوراست
در کل هم اپراتور Vodafone تو آپدیت سریع عمل میکنه خوشم میاد گوشیهاش علاوه بر یکی دوتا نرم افزار جالب اضافه، تو قسمت network+ علاوه بر call waiting
قسمت CALL FORWARDING هم داره

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
ایتالیا و استرالیا هم بزودی زده بودند

mortezasp3
11-01-2014, 12:24
فقط همین نکته رو بگم که نیازی به این app و اکانت سایته نیست

می تونید این آی پی پورت ماله کشور کره که همیشه :up: هست رو استفاده کنید

سرعتش خوبه

دو ماهی هم هست استفاده میکنم ازش، هیچ مشکلی نداره

58.180.45.119

port: 3128

عجب ip پورتی بود، دمت گرم، من کلا از وای فای استفاده میکنم از سیم اصلا استفاده نمیکنم، همین کارمو راه انداخت بدجور، عالی بود، مرسی

mortezasp3
11-01-2014, 14:21
سلام
میشه توضیح بدی چطور میشه از این آی پی و پورت استفاده کرد؟
من اینارو تو قسمت wifi وارد کردم ولی هنوز نمیشه وارد فیس بوق و اینا شد!!

دوست عزیز سوال پرسیدن در این تاپیک ممنوع هست. بخش پرسش و پاسخ زیاد از اینجا دور نیست