PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : S-OFF کردن تمامی گوشی های اچ تی سی

#SUPERUSER#
25-07-2014, 13:02
سلام

وقت بخیر دوستان.

بسیار خوب ابتدا می ریم سراغ s-offقبل از آموزش s-off و روت یه کم توضیح در باره خودشون می دم تا دلیل کارمونو بدونیم.

s-off : این یک قفل امنیتی است که کارخونه htc روی گوشی های خودش گذاشته که مانع روت کردن گوشی و دستکاری آن میشه...پس برای روت کردن یه گوشی htc اول باید s-off بشه.

بسیار خوب ابتدا می ریم سراغ s-off

روش s-off :

توی این روش ما میخوایم توسط برنامه Revolutionary از طریق کامپیوتر این کار رو انجام بدیم.

1.ابتدا نرم افزار رو از این سایت دانلود کنین...طبیعتا اکثرا از ویندوز استفاده می کنیم.

http://revolutionary.io/

2.تا دانلود شروع میشه در صفحه سایت چند گزینه بالا میاد که از شما مدل گوشی ورژن Hboot رو میخواد.گزینه هارو به حال خودشون بذارین فایل دانلود شده Revolutionary رو اکسترکت کنید و اجرا کنین.

3.گوشی تونو به کامپیوتر وصل کنین...در نظر داشته باشین از مسیر settings/Applications/Development تیک USB debugging رو بزنید.

4.گوشی شناسایی میشه و اطلاعات گوشی تون به نمایش گذاشته میشه.

این اطلاعات رو تو سایت اشاره شده تو گزینه 2 وارد کنین

پس از وارد کردن اطلاعات در سایت به شما Beta key داده میشه...beta key رو دوباره تو نرم افزار وارد کنین.

5.در این حالت گوشی چند بار به حالت H boot میره ...اصلا جای نگرانی نیست!

الان گوشی htc شما s-off شده و شما از شر این قفل راحت شدین.از شما درباره دانلود و نصب CWM سوال میکنه اگه Y رو اینتر کنین از طریق اینتر نت دانلود و نصب میکنه و اگر N رو وارد کنین ریکاوری نصب نمیشه

که پیشنهاد من اینه که Y رو وارد کنید
موفق باشید.

#SUPERUSER#
26-07-2014, 04:31
از مدیران این بخش خواهش می کنم این تاپیک رو جزو تاپیک های ثابت قرار بدن

ممنون

Believe me if you CAN!

9887
14-09-2014, 18:53
ممنون خوب بود ولی انگار یه جورایی کلمه به کلمه کپی شده
اینم لینک منبع با توجه به تاریخ پست عرض میکنم
http://forum.op.da.ir/showthread.php?t=45154
فقط پیشنهاد را عوض کردن
نقطه بین pوdرا بردارید

parsiantell
17-09-2014, 10:48
سلام این روش برا گوشیهای قدیمی هستش لطفا ننویسید همه گوشیهای htc

mehdisar
26-10-2014, 09:45
من تعجب میکنم مدیران موبایلستان این آموزش رو به جای اینکه پاک کنن تشکر هم کردن....اولا که به قول دوستمون کپی هستش....دوما...برای روت اصلا نیازی به S-off نیست