PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sign کردن بدون نیاز به اینترنت و حتی کامپیوتر

sosk666
03-02-2008, 13:04
:100:سلام
من خیلی دنبال برنامه ای بودم که بتونه برنامه ها مو sing کنه بعد از کلی گشتن ...ی برنامه ی استثنایی پیدا کردم ... که گفتم براتون اینجا بزارم که اونایی که مثل من خیلی دنبال ی برنامه می گردن برای sign کردن از این برنامه استفاده کنن ...
بدون نیاز به اینترنت و حتی بدون نیاز به کامپیوتر فایل های خود را sign کنید ...
100 درصد کارایی داره ..تست شده توسط خودم

برنامه ای که برای دانلود گذاشتم..دانلود کنید

سپس بر روی گوشیتون نصب کنید..بعد برنامه رو در گوشیتون اجرا کنید..در قسمت بالا فقط فقط نام فایلی که میخواد sing کنید( پسوندش sis هستش ) را آدرسی که در گوشیتون هست بهش بدید .....بعد در قسمت پایین دقیقا باز همان فایلتون رو بدید که در قسمت بالا بود فقط پسوندش که .Sis هستش رو به .Key یعنی دقیقا به پسوندی که جلوش نوشته تغیر بدید .. همینطور در پایینی هم نوشته Cert : پس شما همان فایل بالا رو که میخواد sign کنید بزنید منتها پسوندش رو که .sis هستش بکنید .cert بعدر روی Option کلیک کنید ... بعد از آپشن باز شده روی selfsign و سپس روی save Path کلیک کنید... حالا برید به همان آدرسی که فایلی که میخواستید sing کنید ..میبینید ی فایل دقیقا هم اسم فایلی که میخواستید sign کنید ساخته شده... و sign هم شده ..برای امتحان روش کلیک کنید ..میبینید که sign شده و نصب میشه برنامش ...باحال نبود/؟
:merci:

Sadeghi
03-02-2008, 13:08
دوست عزیز این برنامه از روش selfsign استفاده میکنه که اینطوری فقط برنامه هایی که موارد امنیتی ندارن میشه ساین کرد.یعنی اینطوری برنامه هایی مثل Advanced device Lock رو نمیتونی ساین کنی.
این روشی که شما گفتی فقط در نرم افزار های محدودی کاربر داره که اونو هم گروه های کرک معروف مثل OPDA و binpda خودشون در چنین مواردی این برنامه ها رو ساین میکنن

sosk666
03-02-2008, 13:19
1 (ضد حال زدن ممنون تو قوانین انجمن ها هست :cryani:
2 ) من بیشتر برنامه هارو تست کردم ساین شد ..خیلی آسون و باحاله و 90 درصد برنامه هایی که من و امسال من ناشین استفاده میکنن زیاد امنیت ندارو و با این روش ساین میشه ..حالا اون 10 درصدم میریم سایت symb آپ میکنمیمو cer فایلشو میگیریم و با برنامه new sign ver 7.1 ساین میکنیم .. بعدش همه که مثل شما وارد نیستن ما ناشیم ..این برنامه هم برامون زیاده:trolll:

kianooshjon
03-02-2008, 13:34
این توضیح آخرتون که کجاآپ می کنید فکر کنم خیلی کاربردی تره

sosk666
03-02-2008, 13:44
بعد از ظهر آموزش کامل اونم میزارم...:180:

Sadeghi
03-02-2008, 14:16
sosk666 عزیز من که چیزی نگفتم اینطوری ناراحت شدید
من گفتم این روش تو اکثر برنامه ها جواب نمیده.شما برعکس گفتید که 90% برنامه ها با این روش جواب میدن.نه خیر دوست عزیز حداقل تو 70% برنامه ها جواب نمیده.در ضمن مگه من گفتم که من واردم یا سایر کاربرا وارد نیستن که شما این حرف ها رو میزنید؟ در ضمن اگه کاربردی نبود حتما تاپیک قفل و حذف میشد.پس حالا که میبینید تاپیک باز هست برای همون دوستانی که تازه وارد هستند و هنوز ساین کردن رو زیاد بلد نیستن.

eliya20
03-02-2008, 16:28
خیلی عالی بود.
برا من که همیشه مشکلساین کردن دارم که واقعا عالی بود.
:merci:

Mohsen_love
03-02-2008, 16:44
salam azizam.iani chi [ در قسمت بالا فقط فقط نام فایلی که میخواد sing کنید( پسوندش sis هستش ) را آدرسی که در گوشیتون هست بهش بدید ]

E-King
03-02-2008, 18:13
واقعا عالی بود آقا کیارش ازتونم تشکر کردم . تازه این برنامه رو هم گروه OPDA ساخته . و من یکی از برنامه هایی رو که گروه binpda کرک کرده بود ولی ساین نشده بود رو با این امتحان کردم ساین شد . پس نتیجه میگیریم آقای صادقی واقعا در حق آقا کیارش کم لطفی کردید . به هر حال بسیار ممنونم تازه اگه فایل cer و key رو هم داشته باشید میتونید بریزید روی موبایل با استفاده از همین برنامه برنامه advanced device lock رو ساین کنید پس جایگزین بسیار خوبی برای برنامه ساین روی کامپیوتر هست .

sosk666
03-02-2008, 18:16
منظور اينه كه شما در داخل گوشيتون مثلا ي برنامه داريد كه ميخواد ساين كنيدش ... خوب ... كه اين برنامه پسوندش .sis هست يعني برنامه اجرايي در موبايل شما هميشه پسوندش .sis هستش ..... شما در گزينه بالا برنامه آدرس اون فايلو بديد در ضمن ..ديگه نياز نيست در قسمت پايين cer file .و key file رو آدرس بديد...همون فقط آدرس اون فايلي كه ميخواد ساين كنيد رو در بالا بديد ...بعد اون گزينه هاي كه گفتم در آپشن هست رو بزنيد...كار تمومه...:idea:

™KIAN
03-02-2008, 23:57
دوست عزیز این برنامه از روش selfsign استفاده میکنه که اینطوری فقط برنامه هایی که موارد امنیتی ندارن میشه ساین کرد.یعنی اینطوری برنامه هایی مثل Advanced device Lock رو نمیتونی ساین کنی.
این روشی که شما گفتی فقط در نرم افزار های محدودی کاربر داره که اونو هم گروه های کرک معروف مثل OPDA و binpda خودشون در چنین مواردی این برنامه ها رو ساین میکنن
همانطور که صادقی عزیز گفت درسته برای همه جواب نمی دهد بیشتر برای برنامه هایی که از زیر سایه OPDA و binpda ها گذشته باشد :froown: کار می کند من خودم تست کردم 3 برنامه را ساین نکرد ( بدون سایت سیمبین ساین برای همه فایل ها غیر ممکنه وگرنه سایت باید میرفت درشو تخته می کرد)
گفتن مشت نمونه خلوار است ولی اینم گفتن که با یک گل بهار نمی شه

Sadeghi
04-02-2008, 05:15
واقعا عالی بود آقا کیارش ازتونم تشکر کردم . تازه این برنامه رو هم گروه OPDA ساخته . و من یکی از برنامه هایی رو که گروه binpda کرک کرده بود ولی ساین نشده بود رو با این امتحان کردم ساین شد . پس نتیجه میگیریم آقای صادقی واقعا در حق آقا کیارش کم لطفی کردید . به هر حال بسیار ممنونم تازه اگه فایل cer و key رو هم داشته باشید میتونید بریزید روی موبایل با استفاده از همین برنامه برنامه advanced device lock رو ساین کنید پس جایگزین بسیار خوبی برای برنامه ساین روی کامپیوتر هست .

دوست عزیز شما اول برید با ان روش اون برنامه device lock رو ساین کنید.اگه جواب داد من در خدمتم
.برنامه های زیادی هستند که با دادن فایل CER برنامه رو ساین میکنن.مهم اینه که ودن این فایل ها برنامه رو ساین کنند که فعلا نمیشه.باز هم میگم بدون فایل CER این برنامه تقریبا اکثر فایل ها رو نمیتونه ساین کنه.از من گفتن.شما امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه

akami
04-02-2008, 07:34
سلام
دوستان عزیز مشکل من اینه که برنامه ساین میشه ولی نصب نمی شه چرا ؟توروخدا کمک کنید

Sadeghi
04-02-2008, 07:49
akami عزیز هنگام نصب چه پیغامی میده؟

hamid17285
04-02-2008, 15:41
sosk666 عزيز از بابت برنامه اي كه گذاشتي ممنون . ولي همين طور كه sadeghi جان گفت كاربرد آن چنان زيادي نداره

sosk666
04-02-2008, 17:48
الان آقا اصلا ي برنامه ميدم كه cer و Key آماده باشه ..و فقط شما كافيه اسمشو نسبت به برنامه كه ميخواد ساين كنيد تغير بديد ...بعد بزاريد تو برنامه بعد ساين مينكه حالا امنيتي باشه ..يا هر چي باشه ....

masoud908
04-02-2008, 18:04
من که قبلا نصب کرده بودم
برای من هم روی 99% برنامه ها جواب نداد http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/r/biggrinclarifils.gif
پاکش کردم

sosk666
04-02-2008, 18:23
:180:سلام
اين برنامه 100 درصد برنامه هاي شما رو ساين ميكنه و حالا بخواد به قوله بچه ها برنامش امنيتي باشه يا نباشه..هر چي بدي ساين ميكنه

در ضمن براي شما cer و Key فايل رو آماده گذاشتم ...آقا شما با داشتم اين دو تا ديگه نياز نيست Cer يا Key فايل بسازيد ..با همين دو تا واسه همه برنامه هاتون جواب ميده... صد در صد تست شده.... فقط شما زمان گوشيتون رو دقيقا در تاريخ روز بزاريد..يعني دقيقا تاريخ گوشيتون ميزان باشه.... با تاريخي و روزي كه هستيم

ابتدا شما اين فايل ها رو دانلود كنيد..جهت دانلود اينجا كليك كنيد (http://goodbyelive.persiangig.com/Mobile/Package-by-Kiarash.zip)

بعد در از دريافت
1.ابتدا پوشه را جایی مثل Desktop از حالت فشرده خارج کنید.(روی فایل فشرده کلیک راست و سپس Extract to folder را بزنید)

2.فایل sis را که می خواهید Sign کنید به پوشه ذکر شده منتقل کنید.(مثلا من می خواهم برنامه BlackList را sign کنم)
بنابراین در حال حاضر شما 3 فایل دارید.

3.روی فایل با پسوند sis کلیک راست کنید و نام آن را کپی کنید.(در اینجا BlacKListرا کپی می کنم)

4.نام فایل های OPDA20years.cer و OPDA20years.key را مانند فایلی که می خواهید باید تغییر دهید یعنی روی فایل ها کلیک راست را زده و پس ازدن rename نام BlacKList را paste می کنید.

بنابراین شما در حال حاضر 3 فایل به صورت زیر خواهید داشت:

BlacKList.cer
BlacKList.key
BlacKList.sis

بعد انجام مرحله بالا اين برنامه رو از اينجا دانلود كنيد (http://goodbyelive.persiangig.com/Mobile/SignSiS%20new-By-Kiarash.zip)

حال برنامه رو اجرا كنيد

بعد اجرا برنامه

شما در قسمت بالايي برنامه كه نوشته شده Sis
بر روي ..... كليك كرده و در آن آدرس فايلي كه ميخواد ساين كنيد و در پوشه بالا درست كرديد بزنيد

بر روي قسمت پايين كه نوشته Cer
بر روي ..... كليك كرده و آدرس فايلي رو كه ساختيم و اسمش رو تغير داديم و ميزان هم اسم برنامه .Sis كه ميخوام ساين كنيم ..كرديم ..بدهيد

بر روي قسمت پايين كه نوشته Key
بر روي ..... كليك كرده و آدرس فايلي رو كه ساختيم و اسمش رو تغير داديم و ميزان هم اسم برنامه .Sis كه ميخوام ساين كنيم ... كرديم ..بدهيد

در پايين كه نوشته شده 0000 شما ي رمز بديد حالا هر چي مثلا 1234 بعد بر روي Sign Sis كليك كنيد

دقيقا در همان پوشه كه برنامه هستش براي شما فايل ساين شده ساخته ميشه

خواب ي فايلي ديگه ميخوام ساين كنيم ..دقيقا همان كار هاي بالا رو ميكنيم ..ولي مثلا اگه اسم فايلي كه ميخوام ساين كنيم Merto بود .. شما دقيقا نام فايل هايي كه .Cer , .Key هستن رو دقيقا هم نام همون فايلي كه ميخواد ساين كنيد ..بايد بكنيد

در ضمن در پايين اون جا هم كه نوشته 0000 شما فقط بايد ي رمز ديگه بديد مثلا اگه در برنامه قبل داديد 1234 .. در برنامه بعد كه ميخوا ساين كنيد ديگه 1234 نديد و ي چيز ديگه بديد
:merci::trolll:

akami
05-02-2008, 08:28
صادقی عزیز موقع نصب ارور های مختلف می ده حتی من تاریخ گوشی رو روحالتهای مختلف تنظیم کردم نشد ادم بی استعدادی نیستم هرکاری می کنم وقتی می خواد مرحله انتخاب رم یا گوشی رو نشون بده ارور میده واقعا کلافه شدم

™KIAN
05-02-2008, 10:25
Sign Your Unsigned Application
Posted In: Tips . By dr_adam

http://bp0.blogger.com/_eJZHhEBdfkE/RwAB80qbnlI/AAAAAAAAABw/_VOOp_Tot5I/s320/certificate_error.jpg

Advanced Symbian smartphone users must have installed 3rd. party external applications (SiS files) on their phones which are similar but a miniature form of the normal software packages that we commonly install on our computers ourselves. I guess many times you have come across some applications developed by individual mobile software developers that needs to be self-signed. What is this self-signing and how to do it? Read on and do as suggested below:
Every Symbian (including the series60 version 3 OS) application needs to be signed in some way so that the phone can confirm its authenticity and it came from the intended developer and is not a malware or virus of some sort. The Symbian OS (v3 specially) has very good security measures and requirement for digitally signed packages (.sis files) is one of them.
Say, you come across an app. in development at a forum and it’s in beta or pre-release stage and has not been certified by nokia; but you want to try it out at that moment. Simply trying to install the unsigned app. will fail. What you need todo is to generate a developer certificate for your phone IMEI number and use it to digitally sign the unsigned app. so that it gets installed on the device successfully.
Here’s how you can generate your digital certificate and sign your unsigned Symbian application successfully:
Softwares Required :
Developer Certificate Request Tool [ Download ]
Sign SiS Tool [ Download ]
Generating a Developer Certificate :
- Register and create an account at SymbianSigned.com
- Make a directory on your PC. e.g.- c:\cert
- Install Developer Certificate Request Tool.
- Launch the above program.
– Step1: Enter “c:\cert\mycert.csr” in the textbox and click “Next”.
– Step2: Set ACS pub id available > NO, Type “c:\cert\mycert.key” in private key file textbox and “mycert” as password. Click Next.
– Step3: Fill out your location details accordingly. Click Next.
– Step4: Add your phone IMEI (type *#06# on your phone), Press Ctrl+A to select all capabilities and click “Add”. Click Next.
– Click “Finish” and “Close”.
We have generated certificate request file (mycert.csr) which will help us acquire a developer certificate (mycert.cer) to sign our unsigned files with.
- Login to SymbianSigned.com with the account info you used earlier while registering.
- Click “My Symbian Signed” Tab.
- Click “Developer Certificates” in left menu, then Click “Request” link below it.
- Type in the anti-robot security code and browse to select “c:\cert\mykey.csr” file and click “Send”.
- Your certificate has been generated. Click “Download” button and save the file as “c:\cert\mycert.cer”
So, you are ready to sign your unsigned application now!
NOTE : Developer certificates have a validity of 6 months only and works only on the phone with matching IMEI number you used while creating certificate request. You can reuse this certificate to sign other files later if required.
Finally, the actual signing…! Well, there are many ways to sign the unsigned file including running a Python script…he he, OK…I’m now showing you the simplest way with a special GUI program made solely for this purpose.
Signing the Application :
- Unzip the Sign SiS Tool you downloaded into “c:\cert”.
- Run the SignSiSUI.exe , enter the data as shown below and click “Sign It”. If everything goes well, you should get a message and a “appname.signed.sis” file would be created in “c:\cert”. You can now install this SiS file onto your phone.
http://bp1.blogger.com/_eJZHhEBdfkE/RwADTEqbnmI/AAAAAAAAAB4/inZh26swAHA/s320/signsis.jpg
Whoa! It’s finally signed.
اگر فهمیده که هیچ اگر که نه نه خلاصش این برنامه که sosk666 معرفی کرده فقط ساین می کنه ولی باید cer را خودتا داشته باشید و به خاطر حرف هایی هم که ایشان به من زدن من Maik به نوکیا زدم و در این رابطه ازشان سوال کردم خلاصه بدون فایل cer که مخصوص imie گوشی تا الان نمی توان ساین کرد (اگر لازمه متن مایل را بگذارم ) در ضمن در تاپیکی زیر نظر نوکیا به این مطلب اشاره شده است که بدون cer اختصاصی نمی توان کاری کرد و این برنامه هم قبلا در سایت معرفی شده ساخته binpda است و برای برنامه هایی که زیر نظر binpda بوده کار می کنه ولی برای همه جواب نمی ده (اگر لازمه با خود binpda هم مکاتبه کنم)
ولی soko کارت ارزش داره ولی 100% ساین اشتباه و ساین با یک فایل cer اشتباه محض (دیشب هم گفتم)
اینم لیست سایت هایی که به روشی جز دریافت cer از سایمبین ساین اشاره نکردن و از برنامه ای که شما معرفی کردی فقط به عنوان کمکی در بعضی جا ها نام برده شده
http://www.sizlopedia.com/2007/12/29/how-to-sign-sis-files-for-your-mobile-imei/
http://www.ehow.com/how_2183872_sign-sis-nokia-application-file.html
http://n95-nokia-phone.blogspot.com/2007/09/advanced-and-inquisitive-symbian.html
راستی معتبر تر از این سایت ها ÷ایین هست
http://www.forum.nokia.com/main/platforms/s60/faq.html

shirazsat
15-08-2009, 19:58
من فقط تو مستطيل بالايي ميتونم تايپ كنم تو key و cert اصلا باز نميشن كه بخوام توشون چيزي تايپ كنم.