PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [افزونه] معرفی برنامه های کاربردی Honor 3c و نکاتی پیرامون آن

mehditd
30-08-2014, 15:28
هدف از ایجاد این تاپیک معرفی برنامه هایی می باشد که شرکت هواوی برای این گوشی بکار برده است

ابتدا از قسمت Settings شروع میکنم و برنامه ی های جدیدی که مختص این گوشی می باشد را معرفی میکنم

1-اولین قسمت مورد نظر گزینه ی Mobile networks میباشد،با ورود به این قسمت پنجره زیر به نمایش در می آید

980219
نکاتی پیرامون این قسمت،اگر مثل خودم از دیتای سیم کارت هیچ استفاده ای نمیکنید و همیشه با Wifi به نت متصل میشید تیک گزینه ی Use only 2G رو فعالش کنید چون در مصرف کمتر باتری تاثیر زیادی داره

2-مورد دوم گزینه ی Networked apps میباشد،در این قسمت این امکان به شما داده شده که به هر یک از برنامه هایی که نصب کردید تعریف کنید که آیا به اینترنت دسترسی داشته باشد یا خیر چه با wifi و چه دیتای سیم کارت و اگه نمیخواید برنامه ای با نت در تماس باشه روی هر دومورد وای فای و دیتا کلید کنید تا رنگش عوض بشه و همچنین تعریف کنید که فقط با wifi یا دیتا به نت وصل بشه مثل شکل زیر

980220

3-مورد بعدی قسمت Home screen style هستش که فک نکنم نیازی به توضیح باشه چون همه بدون شک امتحانش کردن که شکل اصلیو تبدیل به حالت ویندوز فون میکنه که من خودم به شخصه اصلا خوشم نمیادش

980221

4-مورد بعدی گزینه ی DTS effects هستش که همونطور از اسمش پیداس باعث افکت دادن به صدای خروجی میکنه و دارای 4 مدله که بهترینش همون Music هستش.

5-قسمت بعدی مورد نظر همون Power Saving میباشه که برای مدیریت بهتر گوشی برای مصرف کمتر باتریه،اگه مثل من زیاد اهل بازی نیستید و میخواید گوشیتون زیاد داغ نکنه بهتر گزینه ی وسط یعنی Endurance رو انتخابش کنید که استفاده از cpu گوشی رو به حداقل میرسونه و مدت استفاده از گوشیو بالا میبره،در همون قسمت و در گزینه ی پایین یعنی Protected apps به شما این امکان رو میده که به هر کدوم از برنامه های نصبی این اجازه رو بدید که بعد خاموش کردن صفحه نمایش همچنان فعال و در حال اجرا باشه

980222

6-قسمت بعدی که میخوام معرفی کنم قابلیت Do Not disturb هستش که با فعال کردن این حالت گوشیو شما به حالت بی صدا میره و هر کس به شما زنگ بزنه یا پیامی بفرسته گوشی به هیچ عنوان صدایی یا ویبره ای نمیخوره،بیشتر به در موقعی میخوره که بخواید بخوابید و کسی مزاحمتون نباشه و یا تو جلسه ای باشید و نخواید صدای گوشی یا ویبره دیگران رو آزار بده

980223

در ضمن این امکان رو هم داره که براش ساعت تعریف کنید و یا اگه در کمتر از 3 دقیقه با یه شماره به شما 2 بار تماس بگیرن ازین حالت به طور خودکار در بیاد، و همچنین براش لیستی از مخاطبین قرار بدین که در صورت تماس آنها این قابلیت برای آنها از کار بیوفتد و گوشی به صدا در بیاد.

8-قابلیت Protected apps و Startup manager و Notification manager به ترتیب
الف) امکان اجازه دادن به برنامه برای اینکه بعداز قفل صفحه همچنان فعال باشد
ب)هنگامی که گوشی راه اندازی مجدد میشود به برنامه این امکان داده شود که به طور خودکار بدون اجرای آن فعال بشود
ج)برای برنامه ها این امکان باشد که در نوار وضعیت گوشی Status bar بتوانند در صورت پیش آمدی وجود خود را درآن قسمت به صورت یک پیغام یا هشدار اعلان کنند یا نکنند

9-مورد بعدی قسمت One-hand UI میباشد که به آن قابلیت کار با یک دست میگویند که بعداز فعال کردن موارد زیر به این صورتی که درون عکس هستن تغییر پیدا میکنند

980224980225

10-مورد بعد Gloves mode یا همان کار با دست کش هستش که بعد از فعال کردن این گزینه با هرچیزیکه در دستتان باشد و به صفحه ضربه بزنید عمل خواهد کرد من با ناخن تست کردم کار کردش همچنین با سیم تلفن روی صفحه کشیدم به خوبی مثل انگشتان دست کار کردش

11-مورد بعدی که قسمت مهمی هستش گزینه ی Motion control هستش که وقتی وارد این قسمت میشیم 4 مورد رو مشاهده میکنیم که هر کدومشون یکاری انجام میدن:

Flip= با فعال کردن این مورد شما میتوانید هنگامی که کسی با شما تماس گرفت و نخواستید پاسخ بدید با برگرداندن روی گوشی به سطح زمین گوشی خودکار به حالت بی صدا میرود.

Shake= با فعال کردن این مورد می توانید هنگامی که روی صفحه در حال تغییر و جابجایی برنامه ها هستید با یه تکان دادن تمام برنامه ها در صفحه به طور تصادفی جابجا بشود و از بالا به پایین شروع به چیده شدن بشوند.

Double touch= مورد بسیار کاربردی که باعث متمایز شدن این گوشی با سایر گوشی ها بشود همین گزینه می باشد که با فعال کردنش وقتی صفحه قفل است با دو ضربه پشت سرهم به صفحه قفل آن باز بشود و صفحه روشن شود که اگر در کنار این قابلیت از برنامه Screen off نیز استفاده کنید دیگه نیازی نیستش که از دکمه ی پاور برای خاموش کردن استفاده کنید که لینک این برنامه رو هم میتونید از اینجا (http://s1.p30download.com/users/101/mobile/application/utilities/Screen.Off.and.Lock.v1.17.3_p30download.com.apk)د انلود کنید.

Slide= این قابلیت بسیار کار آمد هستش به طوری که وقتی صفحه قفل است (خاموش) با به بالا و پایین و یا چپ و راست کشیدن انگشت بر روی صفحه وارد برنامه ای بشود که از پیش برای آن تعریف شده باشد در سرعت عمل ما برای کار با برنامه ای را بالا میبرد،فرض کنید برای شما پیامک آمده است شما بدون اینکه صفحه ی گوشی را بخواید باز کنید با یک حرکت انگشت بر روی صفحه ی خاموش وارد قسمت مسیج میشود واقعا محشره این قابلیت

980203

11-دو ستانی که میخوان مثل من گزینه ی Developer options را به قسمت سیتینگ منوی خود اضافه کنند وارد About phone بشوند وبر روی Build Number 6 یا 7 باری پشت سرهم بزنند تا این گزینه اضافه بشه

980205980206

12-قابلیت Phone manager این امکان رو به شما میده که حافظه ی کش خود را خالی کنید یا به قسمت Power saving دسترسی داشته باشید و مدیریتی کلی بر روی برنامه های نصبی داشته باشد

980207

نکات کارآمد:
به دوستان پیشنهاد میکنم برای مدیریت بهتر باتری برنامه ی Battery doctor را از اینجا (http://www.dl.farsroid.com/app/Battery-Doctor-Battery-Saver-4.12(www.FarsRoid.com).apk)دانلود کرده و نصب نمایند و هنگامی که گوشی را به شارژ میزنن به قسمت Charge این برنامه در تب پایینی بروند تا عملکرد صحیح شارژ شدن را در نظر داشته باشند ،چون بعداز فول شارژ شدن مدتی زمان میبرد تا شارژ نهایی بشود گوشی، که در این برنامه و در قسمت ذکر شده به خوبی نشان داده شده،من دوتا عکس از شارژ 100 در صد تا شارژ نهایی رو براتون گذاشتم
شارژ 100%
980208

فول شارژ نهایی
980209

در ضمن پیشنهاد میکنم که برنامه ی CPU spy را نیز از اینجا (http://www.appsapk.com/cpu-spy)دانلود کنید تا بتوانید ببینید چه مقدار و چه فرکانسی از cpu شما در حال استفاده است و اینکه آیا گوشی شما به حالت Deep Sleep میرود یا نه

980214

تا آموزش های بعدی خدانگهدار:hi:

iranibazar
23-09-2014, 08:02
با تشكر از شما ، در صورت امكان لطفا شماره بيلد نامبر گوشي مورد معرفي را نيز بفرمائيد . چون :
1- در بيلد نامبر B110 گزينه اي براي dts وجود ندارد و فقط داراي كليد روشن و خاموش است .
2 - گزينه اي به نام One-hand UI وجود ندارد .
3 - در بخش گزينش تم ها گزينه اي براي جستجوي آنلاين تم وجود ندارد و فقط محلي است .
اندرويد نسخه 4.2.2 كارخانه اي مي باشد و داراي بيلد نامبر B110 كه آپديت آنلاين برايش وجود ندارد . ( پيام ميده كه به روزرساني جديد وجود ندارد )
متشكرم.

Mokary
23-09-2014, 16:51
با تشكر از شما ، در صورت امكان لطفا شماره بيلد نامبر گوشي مورد معرفي را نيز بفرمائيد . چون :
1- در بيلد نامبر B110 گزينه اي براي dts وجود ندارد و فقط داراي كليد روشن و خاموش است .
2 - گزينه اي به نام One-hand UI وجود ندارد .
3 - در بخش گزينش تم ها گزينه اي براي جستجوي آنلاين تم وجود ندارد و فقط محلي است .
اندرويد نسخه 4.2.2 كارخانه اي مي باشد و داراي بيلد نامبر B110 كه آپديت آنلاين برايش وجود ندارد . ( پيام ميده كه به روزرساني جديد وجود ندارد )
متشكرم.
دوست من اپدیت برای شما وجود دارد نسخه 115 تو انجمن هست اپدیت کن

mehditd
23-09-2014, 17:53
بیلد خودم نسخه ی 110 هستش و تمامی موارد ذکر شده موجود می باشد و به خوبی ام کار میکند

gothic_boy
11-10-2014, 13:57
اقا من 2تا مشکل دارم
1.go sms نصب کردم صدای رینگ پیام ندارم فقط صفحه روشن میشه
2.viber قبلیم درست بود الان ورژن جدید نصب کردمpm که میاد فقط رینگ داره notification بالای صفحه نمیاد

ehsan2004
11-10-2014, 18:48
اقا من 2تا مشکل دارم
1.go sms نصب کردم صدای رینگ پیام ندارم فقط صفحه روشن میشه
2.viber قبلیم درست بود الان ورژن جدید نصب کردمpm که میاد فقط رینگ داره notification بالای صفحه نمیاد

این سوال ارتباطی به این تاپیک نداره
سوالات اینطوری باید در بخش پرسش و پاسخ پرسیده بشه
لطفا رعایت کنید!

1-تو تنظیمات زنک را انتخاب کنید
2-اینم تو تنظیمات میتونید فعال کنید

ولوم صدای گوشی رو حداکثر هس؟
در حالت عادی زنگ میخوره؟

mehditd
20-10-2014, 18:09
چند نمونه عکس براتون گذاشتم تا دوستان بدانن که کیفیت عکس این گوشی در چه حدی می باشد
از هر عکس تقریبا دو نمونه در حالات Normal و HDR و همچنین سایز 16:9 قرار دادم،حجم فایلم 27 مگابایت که بدون افت کیفیت و با رزولیشن اصلی براتون حجمشو کم کردم وگرنه حجم اصلی قبل از فشرده سازی چیزی حدود 90 مگابایت بودش .ولی خیالتون راحت چون نمونه عکس هارو قبل و بعداز فشرده سازی مقایسه کردم هیچ گونه افت کیفیتی تو عکس ها نبودش

لینک دانلود عکس ها (http://s5.picofile.com/file/8146912168/Foto.zip.html)