PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fee Jeibi Ein Arabic Windows Mobile, فارسی ساز ویندوز مبایل (فقط wm5 ,wm6)

PCSEVEN
06-02-2008, 20:35
Fee Jeibi Ein Arabic Windows Mobile

Size: 1.1 MB

http://i16.tinypic.com/6y0k3yd.jpg

توضیحات:
این برنامه انحصارا برای ساپورت فارسی و عربی در wm6 و wm5 میباشد و برای اولین بار کرک شده بعد از نصب با هر سریالی نصب رجیستر میشود و کافیست به Start-Settings-Input رفته و ( فی جیبی ع ) را انتخاب بکنید سپس key language را Farsi کنید.
حتما توجه بفرمایید که برنامه بایستی روی Main memory نصب بشود نه Storage Card
این ورژن به نسبت ورژن قبلی جدیدتر میباشد و در پاکت پی سی های مانند JASJAM یا Tytn که کیبورد دارند با ساپورت امکان تایپ فارسی در صورت انتخاب کیبرد عربی را خواهند داشت
در مراحل نصب به پیغام های installer توجه بکنید

Description:
* Full Arabic support to all of your Pocket PC applications
* Full Arabic synchronization with MS Office (Word, Excel, Notepad, etc.)i
* Full Arabic synchronization with Microsoft Outlook (Calendar, Contacts, Tasks, E-mail, Notes, etc.)i
* Full Arabic support to Internet Explorer, MSN Chat, and SMS/MMS
* On-screen keyboard layout for Arabic and English text input
* Right-to-left and left-to-right alignment
* Arabic, Farsi, and Indian numerals
* Farsi keyboard support
* Ability to disable Arabic in some apps

PCSEVEN
06-02-2008, 20:41
به Start و Settings و سپس System رفته و In4Mobility Fee Jeibi Ein را انتخاب بکنید
Defaulth Alignment را Left to Right بکنید !!!!!

برای Tytn II یا همان HTC Kaiser شرکت HTC یک رام عربی ارایه کرده که در آن همین برنامه FJE نصب میشود و سیستم را عربی میکند (در تنظیمان کیبرد میتوانید فارسی یا عربی را انتخاب بکنید) اما ورژن مخصوصی هست که با Kaiser یا TytnII سازگاری بیشتری داره
من این فایل عربی ساز رو از رام عربی استخراج کردم و فقط بر روی kaiser به صورت Register نصب میشود یاد آوری میکنم برنامه را حتما بایستی در مموری گوشیت نصب بکنی مگر نه کارتون به هارد ریست میکشه
فایلی را که دانلود میکنید شامل یک Auto Run.exe که در پاکت پی سی کپی میکنید و سپس اجرا میکنید اش تا شروع به نصب بکنه

http://rapidshare.com/files/78331194/Arabic_for_Kaiser.rar

توجه داشته باشید که این فایل شامل عربی ساز . تقویم عربی . و اوقات شرعی و دیکشنری عربی میباشد که به دلخواه خودتان هر کدوم را خواستید نصب میکنید خوبی این برنامه اینه که کیبرد خارجی گوشی را هم عربی میکنه

PCSEVEN
06-02-2008, 21:15
فايل رو واسه اون دسته از دوستاني كه با دانلود از رپيدشير مشكل دارند ضميمه كردم.:present:

M.T
10-02-2008, 17:45
ممنون مجتبی جان !!!
من برنامه را نصب کردم و تمامی تنظیمات گفته شده را انجام دادم.........ولی بازم حرفها برعکس هستند و کرک هم کردم باز درست نشد !!
در Mein Memmory هم ریختم !
فقط من این مشکل رو دارم !؟!

SHeriFF
20-02-2008, 19:21
ممنون مجتبی جان !!!
من برنامه را نصب کردم و تمامی تنظیمات گفته شده را انجام دادم.........ولی بازم حرفها برعکس هستند و کرک هم کردم باز درست نشد !!
در Mein Memmory هم ریختم !
فقط من این مشکل رو دارم !؟!

به Start و Settings و سپس System رفته و In4Mobility Fee Jeibi Ein را انتخاب بکنید

فكر كنم حاج مجتبي پاسخ اين سوال رو به وضوح در پست دوم عنوان كردند.:froown:

M.T
21-02-2008, 16:35

فكر كنم حاج مجتبي پاسخ اين سوال رو به وضوح در پست دوم عنوان كردند.:froown:
خوب منم به وضوح در پست شماره 4 عرض کردم که تمامی تنظیمات رو موبه مو انجام دادم.!!!!!.
.
.
کلا مثل اینکه به VGA ها سازگار نیست...!
رفتیم سراغ Arabizer خودمون.

kjam
25-02-2008, 09:52
از شما سپاسگزارم من روي گوشيم kjam با wm6 نصب كردم و به خوبي جواب داد صفحه كليد هم كار ميكنه:razz:

light
29-02-2008, 04:14
سلام دوستان
من نمی تونم اکثر برنامه هایی که با پسوند exe هستن رو نصب کنم
با پیغام خطا روبرو می شم

برای نصب این برنامه هم با پیغام خطای زیر روبرو شدم

FJE6 PCSEVEN is not a valid pocket pc application

مدل گوشی : Imate JASJAM

WM5

MOHAMMED
29-02-2008, 11:17
با سلام خدمت سید مجتبی عزیز

راستش کیبرد گوشی من انگلیسیه ، اما با نصب این برنامه میتونم با کیبرد انگلیسی عربی هم تایپ بکنم ، اما ترتیب حروف خیلی با کامپیوتر فرق داره ، درضمن خیلی از برنامه های عربی مثل پاکت اسلام ، متن عربیش خیلی بی کیفیت و با فاصله نشون داده میشه ، برنامه اذانگوش هم دقیق نیست و اذان هم نمیده ، این شد که من از خیر تایپ عربی با کیبرد گذشتم و از عربایزر ایماجنت نسخه 339 استفاده میکنم ، هرچند که کیبرد خارجی دستگاه عربی تایپ نمیکنه ، اما واقعا برنامه با کیفیته ، حروف کیبردی هم که توی صفحه نشون داده میشه مرتب هست و شبیه به کیبورد کامپیوتره .

Persian 8
29-02-2008, 16:08
سلام دوستان
من نمی تونم اکثر برنامه هایی که با پسوند exe هستن رو نصب کنم
با پیغام خطا روبرو می شم

برای نصب این برنامه هم با پیغام خطای زیر روبرو شدم

FJE6 PCSEVEN is not a valid pocket pc application

مدل گوشی : Imate JASJAM

WM5

دوست عزیز شما باید برنامه هایی از این قبیل را درون کامپیوتر اجرا کنید. البته قبل از اون باید گوشی شما توسط برنامه ActiveSync به کامپیوتر وصل باشه. اکثر برنامه های با پسوند exe باید درون کامپیوتر اجرا شوند؛ البته تعداد کمی از این برنامه ها (یعنی برنامه های با پسوند exe) برای اجرا درون PPC نوشته شده اند.

MOHAMMED
29-02-2008, 16:15
این نسخه exe در خود گوشی روی دستگاه اچ تی سی تایتن 2 قابل اجراست !

PersianData
06-04-2008, 12:17
شما همین رو تست کردی جواب نداده ؟
سلام من اربیزر نصب کردم حروف فارسی کمابیش درست شد ولی بعضی جها یکم به هم ریختس
حالا اینو هم تست میکنم .
ممنون .

rasouli2006
07-04-2008, 14:09
سلام
ممنون از برنامه
من گوشیم QTek S200 هست
بعد از نصب برنامه برای ارسال sms دچار مشکل شدم
چون دیگه خط زیر متن که زیرش تعداد کارکتر ها رو مینویسه پایین نمیره و چیزایی که تایپ می کنم دیده نمیشه.
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

vahidk20
08-04-2008, 01:43
با سلام
میخواستم بدونم برای نصب این برنامه لازمه اول Arabizerرو remove کنم یا نه؟و اینکه این برنامه میتونه تاریخ و روزهای هفته رو فارسی نشون بده؟

mf2fx
14-04-2008, 16:16
آقا من با Arabizer 2 فقط مشکل الفبای "ی" را دارم این حرف را جدا میزنه و مشکل بعدی سرعتم را کم می کنه
آیا این برنامه پاسخگوی کار من هست
Windows Mobile6 و Qtek S200

mf2fx
14-04-2008, 17:51
آقا سلام دوباره من نصبش کردم سرعت عالی فقط یک مشکل کیبوردش نستعلیقه و مشکل بدتر برای تایپ اعداد حتما باید کلید 123 را فعال کنیم نمیشه کاریش کرد خیلی مهمه ( با Resource در برنامه )
ولی خیلی نسبت به Arabizer خیلی بهتره حتی فونت گوشی را هم Tahoma کرد و مشکل حرف "ی" بر طرف شد
فقط توی Sms ها مشکل "ی" دارم که مهم نیست و دیگر هیچ اگه ورژن جدیدش اومده حتما واسه Keyboard بزارین

mf2fx
14-04-2008, 22:20
::113::113::113::113:atten::atten:
ای داد ای بیداد خواهش می کنم کمک
آقا این برنامه داشت خیلی عالی کار می کرد از همه جاش راضی ( به غیر از Keyboard )
که آقا چشمت روز بد نبینه SMS زدم فارسی بعد از چند دقیقه تماس بهم گرفته که این چیه فرستادی
برای طرف "؟" رفته تمامی کاراکتر ها "؟" علامت سوال شده اند هم برای نوکیا و هم سونی اریکسون جفتشون
همینطور شده
چیکار کنم
:atten:

zix
15-04-2008, 06:19
بايد بري تو text message options گزينه use unicode when necessary رو فعال كني.

d4wood
18-04-2008, 10:06
با سلام و تشکر
من این برنامه را روی TYTNII نصب کردم ولی کار به Hard reset کشید.

MOHAMMED
18-04-2008, 10:11
حتما عربایزر قبلی رو پاک نکردید ، چون معمولا عربایزر به صورت پیشفرض فی جیبی توش هست ، شما دوباره بیای نصبش بکنی معلومه که خراب میشه و به هارد ریست میکشه!

itjh
18-04-2008, 19:20
برنامه arbizer2 رو نصب کردم هر وقت بخوام sms انگلیسی هم بفرستم 70 کاراکتره! باید برم disable arabizer کنم تا بتونم 160 کاراکتر انگلیسی داشته باشم!
چه طور این مشکل رو حل کنم؟
متشکرم

mf2fx
18-04-2008, 21:09
برنامه arbizer2 رو نصب کردم هر وقت بخوام sms انگلیسی هم بفرستم 70 کاراکتره! باید برم disable arabizer کنم تا بتونم 160 کاراکتر انگلیسی داشته باشم!
چه طور این مشکل رو حل کنم؟
متشکرم
دوست عزیز نیاز نیست در چند تاپیک مختلف سوال خود را بیان کنی
دوستان در سایت اینقدر فعال هستند که در اولین ارسال شما پاسخ را می دهند
حالا که گفتید دوباره میگم :

Messages > Menu > Option > Text Messages > Use Unicode When Necessary را غیر فعال کن درست می شه

mf2fx
19-04-2008, 17:28
آقا سلام دوباره به محمد آقا
به دلایل نرم افزاری سرعت گوشیم خیلی اومد پایین و مجبور به Hard Reset شدم آقا دوباره این اتفاق افتاد
فقط مشکل در "ی"
اینقدر اعصاب خرد کنه لطفا یک راه حل بگید
با نرم افزار Fee Jeibi Ein Arabic این محیط صحیح و سالم کار میکنه اما در دیکشنری ها می نویسه لا لا لا لا ...
با نرم افزار Arabizer سایت ها خراب نشون داده میشه "ی" مشکل داره ولی قسمت های دیگر درست اند
شرمنده همه شما :)

Mehdi-UIQ3
02-05-2008, 14:23
دوستان یه فارسی ساز خوب واسه گوشیم میخوام فقط فارسی رو با حروف گ ژ پ چ بخونه همین...........گوشیمم تایتن 2 با کیبورد عربی.......ویندوز موبایل 6.1 هم روش نصبه.........لطفا بگین کدوم فارسی ساز بهتر روی گوشیم کار میکنه و مشکلی به هم نمیزنه...........

vahid172002
15-06-2008, 13:22
با سلام به همگي دوستان بالاخص مديران سايت
مدتي است برنامه everex arabizer مربوط به گوشي بنده يعني everex E900 مشكلي پيدا كرده و نصب نمي شود.
از دوستان عزيزي كه اين گوشي را دارند خواهش ميكنم در صورت امكان اين برنامه را در اينترنت upload كنند و براي من لينكشو بزارند .ممنون ميشم

mf2fx
23-06-2008, 00:39
مرسي از همگي دوستان ... من كه مشكلم با اين برنامه حل شد ... اااه اااه عربايزر !!!... فقط فيجيبي عين ...

درسته فیجیبی عین واسه شما ها که Touch دار هستین خوبه ولی از نظر بعضی نکات بر روی سری Prophet فعلا مشکل داره مثلا در اینترنت و sms مشکلات فراوان داره
خب ما هم خوشحال شدیم که بعد از چندین وقت طولانی مشکل شما حل شد :flower:

mf2fx
23-06-2008, 00:43
گچپژ درست شد با ی مشکل داره

این مشکل را چک کن ببین حل میشه
بر روی کیبوردت بر روی Shift بود یا Alt که نماها را نشون میداد یادم نمیاد الان هم گوشی ندارم
تا میزنی یک ی دیگه نشونت میده از اون استفاده کن حل میشه
مجبوری واسه هر بار وارد کردن ی از این Sign استفاده کنی :177:

mf2fx
23-06-2008, 00:46
یک مشکل دیگم داره. توی note ، از سمت چپ تایپ میکنه نه از راست برای همین جای کلمه ها چپکی میشه

این مشکل واقعا میشه گفت خیلی بد رفتاری می کنه
آخه بعضی جاها خیلی به آن نیاز داری نمیشه غیر فعال کرد بعضی مواقع هم بیچاره می کنه آدم را.
مربوط به گزینه Smart Right To Left میشه ولی بهتره همین طوری بگذاری باشه !
آیا توی WORD هم این مشکل را داری ؟:flower:

ah.abbaszadegan
06-07-2008, 01:36
با سلام خدمت دوستان عزيز
من يك فارسي ساز براي خوندن و فرستادن اس ام اس دارم .تا حالا خيلي فارسي ساز از قبيل Arabic_for_Kaiser و Arabizer v2.0 و In4Mobility Fee Jeibi Ein و FJE6 نصب كردم ولي متاسفانه يا نصب نشد و يا جواب نداد.گوشي من مدل HTC مدل DIYAMOND است با ويندوز مبايل 6.1 .... لطفا كمكم كنيد. :merci:
تشكر از زحمات شما دوستان عزيز :flower:

Monk
19-07-2008, 13:40
با سلام خدمت دوستان عزيز
من يك فارسي ساز براي خوندن و فرستادن اس ام اس دارم .تا حالا خيلي فارسي ساز از قبيل arabic_for_kaiser و arabizer v2.0 و in4mobility fee jeibi ein و fje6 نصب كردم ولي متاسفانه يا نصب نشد و يا جواب نداد.گوشي من مدل htc مدل diyamond است با ويندوز مبايل 6.1 .... لطفا كمكم كنيد. :merci:
تشكر از زحمات شما دوستان عزيز :flower:
سلام دوست عزیز فعلا بهترین برنامه برای دیاموند برنامه : Fje.v.6.1.b.26.03.08 هست . من هم دیاموند دارم و با این برنامه میتونم در اینترنت فارسی رو بخونم اما در خود گوشی حروف فارسی به هم نمیچسبند .

Monk
19-07-2008, 13:51
Fee Jeibi Ein Version 6.1 Build 26.03.08 cracked
بعد از نصب ریستارت کنید سپس با هر عددی خواستید رجیستر کنید :

Monk
20-07-2008, 15:31
دوستان عزیز دیاموند دار میتونند با برنامه بالا راحت فارسی ساز داشته باشند . چون تنها ایرادش اینه که وقتی برای شما اس ام اس میاد فقط و فقط در قسمت تاچ فلو (- massage) حروف به هم نمیچسبند و در خود اینباکس مشکلی نیست و شما هم میتونید به راحتی اس ام اس فارسی بفرستید (من کامل تستش کردم) . در مورد کیبردش هم اگر از کیبرد خود برنامه خوشتان نیومد (چون خیلی کوچک هست) میتونید از Resco Keyboard استفاده کنید .

Mehdi-UIQ3
20-07-2008, 17:31
دوست عزیز این فارسی سازی که شما الان گذاشتی روی تایتن 2 خوب جواب میده ؟ چون من یه فارسی ساز مال خود تایتن 2 نصب میکنم ولی انگار نصب نشده اصلا تنظیماتش رو نمیاره 20 دفعه همین کارو کردم ریست هم کردم بازم نشد....

Monk
20-07-2008, 18:51
مهدی عزیز من فقط روی دیاموند تست کردم ولی دوستان دیگر حتما میتونند راهنماییتون کنن .

ah.abbaszadegan
20-07-2008, 22:38
دوستان عزیز دیاموند دار میتونند با برنامه بالا راحت فارسی ساز داشته باشند . چون تنها ایرادش اینه که وقتی برای شما اس ام اس میاد فقط و فقط در قسمت تاچ فلو (- massage) حروف به هم نمیچسبند و در خود اینباکس مشکلی نیست و شما هم میتونید به راحتی اس ام اس فارسی بفرستید (من کامل تستش کردم) . در مورد کیبردش هم اگر از کیبرد خود برنامه خوشتان نیومد (چون خیلی کوچک هست) میتونید از Resco Keyboard استفاده کنید .

سلام احسان جان
لطف كن برنامه Resco Keyboard را برام بزار
مرسي:merci:

Monk
20-07-2008, 23:56
سلام احسان جان
لطف كن برنامه Resco Keyboard را برام بزار
مرسي:merci:

خدمت شما :

kaktoox
08-08-2008, 19:35
آقا این vga من qvga می خوام میشه لطف کنین :d

mf2fx
08-08-2008, 23:44
دوست عزیز این فارسی سازی که شما الان گذاشتی روی تایتن 2 خوب جواب میده ؟ چون من یه فارسی ساز مال خود تایتن 2 نصب میکنم ولی انگار نصب نشده اصلا تنظیماتش رو نمیاره 20 دفعه همین کارو کردم ریست هم کردم بازم نشد....

همانطور كه توي پست هاي قبلي گفتم ... بله .. اين براي TYTN II بهترينه و جا داره همينجا از
A L I R E Z A جان تشكر كرده باشم.
اينو خودم روي TYTN II ام كه كيبورد عربي هم داره كامل تست كردم توپه توپــــــه
كيبورد را پشتيباني ميكنه
نرم افزارهاي فارسي
يونيكد اينترنت بصورت 100% نه بالاتر نه پايين تر ! :glass:
sms
و....

تذكر : حتما نسخه اي كه مال TYTN II ( قيصر ) است را نصب كن و حتما توي حافظه داخلي

miladsa
10-08-2008, 12:49
بچه ها فارسی ساز برای HTC Touch diamond سازگار با Rom جدید ورژن 1.93
دانلود:

http://rapidshare.com/files/136237434/Arabizer_for_HTC_Diamod.rar

yasser652
21-09-2008, 00:25
بچه ها سلام من touchpro دارم و fee jeibi version 6.1 build 09.02.08 روش نصبه sms فارسی میفرسته کیبورد هم خوبه امب sms فارسی رو در هیچ جایی کلمات رو به هم نمی چسبونه کمکم کنید لطفا

سعید لی
25-10-2008, 16:59
با سلام خدمت همه دوستان
من امروز 4.8.1387 عضو این سایت شدم
میخواستم درخواستی داشته باشم:
من i.mate jasjar دارم و ویندوز موبایل 6.1 رو روش نصب کردم و بعد Arabizer 1.3 رو نصب کردم اما فقط محتوای sms ها رو بصورت فارسی دارم
اگه برای کسی امکان داره یه Arabizer به من پیشنهاد بده که روی این ویندوز خوب جواب بده
با سپاس!

dashmani
21-11-2008, 01:31
دوستان من بر روی گوشیم که سامسونگ i780 هستش با WM6، برنامه ی Fee Jeibi Ein Version 6.1 Build 26.03.08 cracked رو ربختم و ازش خیلی راضی ام از خیلی جهات عالیه فقط به چیزی! چطوری میتونم حروف پچگژ رو تایپ کنم؟ ممنونم از کمکتون.

safir933
07-12-2008, 21:16
بابا من HTC مدل TyTN II دارم روش اجرا کردم ولی همون اروری میده که توی صفحه اول یکی از دوستان توی پستش نوشته. شما هم که گفتی روی این مدل خیلی خوب جواب می ده پس چرا روی گوشی ما این مشکل رو داره. شاید روی گوشی شما که روش تست کردی و می گی بهتر کار می کنه شاید یه برنامه نصبه که این برنامه روش نصب می شه. لطفا اگه میشه مشکل ما رو حل کنید چون گفتی که روی این مدل گوشی خیلی خوب کار میکنه!!!

ARASH
08-12-2008, 15:06
بچه ها سلام من touchpro دارم و fee jeibi version 6.1 build 09.02.08 روش نصبه sms فارسی میفرسته کیبورد هم خوبه امب sms فارسی رو در هیچ جایی کلمات رو به هم نمی چسبونه کمکم کنید لطفا

شما از فارسی ساز علیرضا استفاده کنید
من خودم روی پرو دارم و بدون کوچکترین مشکلی در همه جا حتی تاچ فلو جواب میده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53909

mahmoud59
22-12-2008, 10:43
سلام
من هم گوشیم I780 از Fee Jeibi Ein با کیبورد فارسی resco راضی هستم و فعلا مشکلی ندارم

majidm4
27-12-2008, 21:10
سلام
من پاكت پي سي asus 320 رو دارم فارسي ساز arabzer 2 روش نصب نميشه و خطا ميده كي ميدونه چه فارسي سازي مناسب اين گوشي هست

majidm4
27-12-2008, 21:20
دوست عزيز پسورد فايل فارسي ساز چيه
با تشكر

majidm4
29-12-2008, 04:38
من انواع فارسي ساز هايي كه در اين چند تا بود نصب كردم تنها اوني كه بصورت autorun هستش نصب ميشه تاريخ و نوشته هي فارسي رو جواب ميده ولي حروف زمان استفاده از ديكشنري جدا جدا است فكر مي كنيد چه بايد كرد من ويندوزم 6.1 است
با تشكر از همه دوستان عزيز

am66
10-01-2009, 15:10
با سلام.گوشی من k-jamهستش بعد از اینکه فارسی کردم وقتی میخوام اس ام اس بدم تعداد حروف 13 تا که میشه صفحه scrollمیشه پایین و نوشته هارو نمیتونم ببینم دیگه.میارمش بالا دوباره بعد از زدن یه حرف میرررررررره پایین.تازه از یه تعداد حرف که بیشتر میشه دیگه اصلا نشون دادخ نمیشه!!!!
اونوتunicode when neccesary فعاله.اگه غیر فعالش کنم به صورت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میره مسیج.
برنامه رو هم که خواستم پاک کنم نشد.چرا؟
:merci:
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsen_d_62
11-01-2009, 12:18
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=771907&postcount=1679
از این استفاده بکن . من هیچ مشکلی باهاش ندارم . روی ویندوز 6.1 هم دارم باهاش کار میکنم و قاعدتاً نباید دیگه ربطی به گوشی داشته باشه . البته میمونه بحث رام که من اوایل رام غیر آفیش داشتم که با همین فارسی کردم و بعدشم که رام آفیش نصب کردم بازم با همین . امیدوارم مشکلت رو کلا رفع کنه . کیبورد هم اگه خواستی کیبور SPB Full رو نصب کن . کاملا سازگاره . مشکل هیچ فونتی چه از نظر نداشتن حروف و چه از نظر چسبیدن حروف تا حالا نداشته اند این فارسی ساز و کیبورد .

hadict
14-01-2009, 15:11
fee jeibi ein arabic windows mobile

size: 1.1 mb

توضیحات:
این برنامه انحصارا برای ساپورت فارسی و عربی در wm6 و wm5 میباشد و برای اولین بار کرک شده بعد از نصب با هر سریالی نصب رجیستر میشود و کافیست به start-settings-input رفته و ( فی جیبی ع ) را انتخاب بکنید سپس key language را farsi کنید.
حتما توجه بفرمایید که برنامه بایستی روی main memory نصب بشود نه storage card
این ورژن به نسبت ورژن قبلی جدیدتر میباشد و در پاکت پی سی های مانند jasjam یا tytn که کیبورد دارند با ساپورت امکان تایپ فارسی در صورت انتخاب کیبرد عربی را خواهند داشت

description:
* full arabic support to all of your pocket pc applications
* full arabic synchronization with ms office (word, excel, notepad, etc.)i
* full arabic synchronization with microsoft outlook (calendar, contacts, tasks, e-mail, notes, etc.)i
* full arabic support to internet explorer, msn chat, and sms/mms
* on-screen keyboard layout for arabic and english text input
* right-to-left and left-to-right alignment
* arabic, farsi, and indian numerals
* farsi keyboard support
* ability to disable arabic in some apps

سلام از شما يه حاطر اين برنامه يه دنيا ممنونم
با اينكه لب تابم كيبورد فارسي نداره و نوشتن برام سخته دلم نيومد تشكر نكم

hadict
14-01-2009, 16:56
faghat ba neveshtane sms moshkel daram
بعد از نصب برنامه برای ارسال sms دچار مشکل شدم
چون دیگه خط زیر متن که زیرش تعداد کارکتر ها رو مینویسه پایین نمیره و چیزایی که تایپ می کنم دیده نمیشه.
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

**Arsham**
06-02-2009, 21:04
درود بر دوستان.

همونطور که قبلا گفته بودم بسیاری از بچه ها هستند که تنها دنبال خوندن اس ام اس فارسی هستن. تنها خوندنش. مدیر محترم در پاسخ گفتن بهتره یه فارسی ساز نصب کنی تا فونت های فارسی اضاف شن و بعد پاکش کنی. این طوری فارسی ساز نداری و خوب sms های فارسی رو هم می خونی. حالا سوالم اینه که این فارسی ساز Jeibi به راحتی پاک میشه؟ چرا که بسیاری از بچه ها گفته بودن که فارسی سازی مثل Alireza با Uninstall شدن مشکل داره.
سوال بعدیم اینه که آیا بعد از پاک شدن، اثرات فارسی ساز قبلی رو سیستم نمیمونه؟ مثلا کیبورد خود گوشی بپره و مشکلاتی مثل این.

در ضمن گوشی من تا بحال هیچ فارسی سازی روش نصب نشده. (WM6).

ممنون

bitkadeh.net
10-02-2009, 00:41
سلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــام!!
کسی نیست جواب ما رو بـــــــــده؟
اینم یه ورژن استیبل توووووووووووپ! از عربایزر

هم روی wm6 و هم wm5 نصب میشه
صفحه کلیدش هم جدیده ( رنگ و رو داره!)

روش نصب:
اول 1ACERT_ARB.CAB
دوم 2ACERT2_ARB.CAB
سوم 13Default_PP_KeyBoard_Layout.cab
چهارم 15Default_PT_Reg_FixKeyboard.cab

در آخر هم Farsi Keyboard.cab
حجم زیادی هم نمیگیره در حد 2 مگابایت!
و در هنگام نصب هم نیازی به سافت ریست ندارید!

ولی بعد از این که نصب تموم شد برید تو قسمت setting>system>arabic setting و رجیسترش کنید ، ممکنه بعد از نصب تاریخ رو به صورت عربی نشون بده( مثلا 15 سبتمبر2007) که اونم میتونید تو همین قسمت و در تب date درستش کنید راستی تو همین قسمت و در قسمت control تیک disable arabizer رو بدارید و بعد یه سافت ریست برای احتیاط!
در ضمن:
من تو ورژن های قبلی مشک "ی ی" داشتم که الآن تو این نیست "یی"
از لحاظ نحوه نمایش اس امس و تایپشم که 20 20! راست به چپ بدون گیر و ادا!

از Fee Jeibi Ein هم بسیار بهتره من هر دو رو تست کردم...فی جیبی عین دستگاه رو به...میده! با برنامه های لینگو سافت مشکل داره کلمات رو به صورت لالا نشون میده حتی اگه از طریق برنامه مشخص کنید که رو این برنامه ها عمل نکنه بازم با لینگوسافت مشکل داره...وقتی دیزیبلش می کنی تاریخ دستگاه رو می خوره! اصلا دستگاه تاریخ نداره..خدا نکنه روزی که دیگه بخوای UnInstallش کنی که هیچی...دیگه باید Hard Reset کنی!

ولی Arabizer 2 ساخت 342 به هیچ عنوان این مشکلات رو نداره...

دستگاه من K-jam هست
ویندوز موبایل 6 - رام TNT.05

موفق باشید
اگر به دردتون خورد دعا کنید واسه کنکورم!
یاشار حدادیان پور

لینک دانلود Arabizer 2 Build 342 Farsi

http://www.4shared.com/file/85874685...tkadehnet.html

hadict
11-02-2009, 10:22

روش نصب:
اول 1ACERT_ARB.CAB
دوم 2ACERT2_ARB.CAB

ولی بعد از این که نصب تموم شد برید تو قسمت setting>system>arabic setting و رجیسترش کنید ، ممکنه بعد از نصب تاریخ رو به صورت عربی نشون بده( مثلا 15 سبتمبر2007) که اونم میتونید تو همین قسمت و در تب date درستش کنید راستی تو همین قسمت و در قسمت control تیک disable arabizer رو بدارید و بعد یه سافت ریست برای احتیاط!
در ضمن:

از Fee Jeibi Ein هم بسیار بهتره من هر دو رو تست کردم...فی جیبی عین دستگاه رو به...میده! با برنامه های لینگو سافت مشکل داره کلمات رو به صورت لالا نشون میده حتی اگه از طریق برنامه مشخص کنید که رو این برنامه ها عمل نکنه بازم با لینگوسافت مشکل داره...وقتی دیزیبلش می کنی تاریخ دستگاه رو می خوره! اصلا دستگاه تاریخ نداره..خدا نکنه روزی که دیگه بخوای UnInstallش کنی که هیچی...دیگه باید Hard Reset کنی!

دستگاه من K-jam هست

موفق باشید
یاشار حدادیان پور

:atten:لينك مشكل داره به علت اينكه كامل نوشته نشده منظور نقطه هاي وسط رو ميگم ......
لطفا تصحيح كنيد چرا كه اين يكي از بهترين فارسي ساز هاست:atten:

hadict
11-02-2009, 10:24
خودم اين كارو كردم
لينك درست
http://www.4shared.com/file/85874685/bd087d78/Arabizer2_Build342_Farsi_Bitkadehnet.html

bitkadeh.net
11-02-2009, 15:32

روش نصب:
اول 1ACERT_ARB.CAB
دوم 2ACERT2_ARB.CAB

در ضمن:

دستگاه من K-jam هست

موفق باشید
یاشار حدادیان پور

دوستان من نمی تونستم پست قبل رو ویرایش کنم مثل اینکه لینکش مشکل داشت!
اینم لینک درست و مستقیم دانلود:

Arabizer2_Build342_Farsi_Bitkadeh.net

http://bitkadeh.persiangig.com/ppc/Arabizer2_Build342_Farsi_Bitkadeh.net

khansalar
12-02-2009, 10:12
سلام
آقا بعد از تست همه فارسی سازها روی HTC Diamond با ROM جدید(2...) به نظر من فقط MOBiDIV.416+Persian_SPB_Full_Screen_Keyboard_4.1.0
مطمئن باشید

Metal_Brain
24-02-2009, 21:05
برنامه رو نصب کردم ولی هر چی مینویسم نشون نمیده!! صفحه sms هم قاطی پاتی شده
هارد ریست کردم الان میخوام اینو نصب کنم
http://www.4shared.com/file/85874685/bd087d78/Arabizer2_Build342_Farsi_Bitkadehnet.html
این error رو میده
a problem has occurred with tmarshaller.exe

m3hdx
08-03-2009, 16:18
آقایون کسانی که i900 Samsung دارن کدومیک از این برنامه های فارسی ساز بهتره؟ من فقط میخوام اس ام اس فارسی بتونم بخونم و بفرستم و تو وب دیدنم مشکلی نداشته باشم کسی اگر تست کرده نتیجه اش رو برای بقیه هم بگه
مرسی

istains
05-09-2009, 11:12
با سلام خدمت دوستان .من htc hd گرفتم و فارسي ساز alireza 416 رو نصب كردم عالي و بدون مشكل بود بعدش چند تا نرم افزار نصب كردم مثل gps,dictionary,ماشين حساب و . . .الان فارسي ساز به طور كامل كار مي كنه اما ديگه تو تاچ فلو sms هاي فارسي رو نشون نمي ده يك بار به زحمت فارسي ساز و پاك و دوباره نصب كردم ولي درست نشد.چه كار كنم؟ممنون

Amin.M.1986
27-09-2009, 15:06

روش نصب:
اول 1acert_arb.cab
دوم 2acert2_arb.cab
سوم 13default_pp_keyboard_layout.cab
چهارم 15default_pt_reg_fixkeyboard.cab

در آخر هم farsi keyboard.cab

در ضمن:

از fee jeibi ein هم بسیار بهتره من هر دو رو تست کردم...فی جیبی عین دستگاه رو به...میده! با برنامه های لینگو سافت مشکل داره کلمات رو به صورت لالا نشون میده حتی اگه از طریق برنامه مشخص کنید که رو این برنامه ها عمل نکنه بازم با لینگوسافت مشکل داره...وقتی دیزیبلش می کنی تاریخ دستگاه رو می خوره! اصلا دستگاه تاریخ نداره..خدا نکنه روزی که دیگه بخوای uninstallش کنی که هیچی...دیگه باید hard reset کنی!

ولی arabizer 2 ساخت 342 به هیچ عنوان این مشکلات رو نداره...

دستگاه من k-jam هست
ویندوز موبایل 6 - رام tnt.05

موفق باشید
یاشار حدادیان پور

لینک دانلود arabizer 2 build 342 farsi

نصب نشد حتی بعد از هارد ریست... گوشی من امنیا

touch diamond
28-09-2009, 11:18
سلام.
من touch diamond دارم. این برنامه رو نصب کردم اما درست کار نمیکنه . اندازه keyboard کوچیکه. کلمات فارسی رو هم بر عکس می نویسه .
من قبلا فرسی ساز نصب کرده بودم اما نتونستم remove بکنمش . توی لیست برنامه هام نیست ولی توی setting گوشیم هست. اون رو چه طور باید پاک بکنم؟
ممنون.

touch diamond
28-09-2009, 11:19
سلام.
من touch diamond دارم. این برنامه رو نصب کردم اما درست کار نمیکنه . اندازه keyboard کوچیکه. کلمات فارسی رو هم بر عکس می نویسه .
من قبلا فرسی ساز نصب کرده بودم اما نتونستم remove بکنمش . توی لیست برنامه هام نیست ولی توی setting گوشیم هست. اون رو چه طور باید پاک بکنم؟
ممنون.

loverx5
27-02-2010, 19:45
مرسی خیلی دنبالش گشتم.ممنون

دوست عزيز...
لطفا براي تشكر كردن از دكمه‌ي تشکر زير همان نوشته استفاده كنيد. دادن پست تشكر خلاف قوانين سايت مي‌باشد.

sina62ir
23-03-2010, 02:51
سلام.
من در بدر دنبال یک arabizer مناسب برای گوشیم میگشتم که sms های فارسیمو بخونم.
با زحمت زیاد پیداش کردم.
امیدوارم بدردتون بخوره.
گوشیم HP iPAQ voice messenger.
ویندوز موبایلم 6.1
لینک:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=535108

Asus p320
26-03-2010, 23:08
Fee Jeibi Ein Arabic Windows Mobile

Size: 1.1 MB

توضیحات:
این برنامه انحصارا برای ساپورت فارسی و عربی در wm6 و wm5 میباشد و برای اولین بار کرک شده بعد از نصب با هر سریالی نصب رجیستر میشود و کافیست به Start-Settings-Input رفته و ( فی جیبی ع ) را انتخاب بکنید سپس key language را Farsi کنید.
حتما توجه بفرمایید که برنامه بایستی روی Main memory نصب بشود نه Storage Card
این ورژن به نسبت ورژن قبلی جدیدتر میباشد و در پاکت پی سی های مانند JASJAM یا Tytn که کیبورد دارند با ساپورت امکان تایپ فارسی در صورت انتخاب کیبرد عربی را خواهند داشت

Description:
* Full Arabic support to all of your Pocket PC applications
* Full Arabic synchronization with MS Office (Word, Excel, Notepad, etc.)i
* Full Arabic synchronization with Microsoft Outlook (Calendar, Contacts, Tasks, E-mail, Notes, etc.)i
* Full Arabic support to Internet Explorer, MSN Chat, and SMS/MMS
* On-screen keyboard layout for Arabic and English text input
* Right-to-left and left-to-right alignment
* Arabic, Farsi, and Indian numerals
* Farsi keyboard support
* Ability to disable Arabic in some apps

:atten:متشکر از شما دوستان انشاء الله سالی خوبی در پیش داشته باشید.
من برای تایپ کلمه (ی) مشکل دارم در هر صورتی اون رو جدا می نوسیه .. ممنون میشم اگه کمکم کنید ..

S I N A
26-03-2010, 23:49
:atten:متشکر از شما دوستان انشاء الله سالی خوبی در پیش داشته باشید.
من برای تایپ کلمه (ی) مشکل دارم در هر صورتی اون رو جدا می نوسیه .. ممنون میشم اگه کمکم کنید ..

دوست عزیز

فکر میکنم این مشکل حل شدنی نباشه چون این برنامه عربی هست نه فارسی و فنت عربی داره که معمولاً در عربی ی رو جدا مینویسن.

موفق باشید

vahab1359
03-04-2010, 14:56
سلام دوستان عزیز
سال نو مبارک
من گوشیم HTC TOUCH2 است . یک نرم افزار می خوام که بتونم sms فارسی تایپ کنم و sms های فارسی را بخونم .
نحوه نصب را برام توضیح بدید ممنون می شم .

vahab1359
06-04-2010, 10:33
سلام دوستان عزیز
سال نو مبارک
من گوشیم HTC TOUCH2 است . یک نرم افزار می خوام که بتونم sms فارسی تایپ کنم و sms های فارسی را بخونم .
نحوه نصب را برام توضیح بدید ممنون می شم .

قینقیل
04-07-2010, 18:06
سلام من به دستور شما به فارسی ساز ویندوز اومدم ولی انجا هم نتونستم فارسی ساز htc 4350 رو پیدا کنم. لطفا" راهنمائی بفرمائید .

sardashr
26-12-2010, 09:39
سلام اگه یکی لطف کنه فارسی ساز سامسونگ i607 ویندوز موبایل 5 برام بزار ه ممنون می شم هرچی امتحان می کنم بازم کار نمی کنه

kaveh_sadr
17-04-2011, 15:13
آقا دمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممت گرم.
چه حالی میده انصافا خیلی باحاله
گوشی من htc touch viva t2223 هست. ویندوزش wm6.1 هست. عالی کار میکنه اگه از input برید به options و keys style رو بزارید رو small بهتر هم میشه.:bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp:: bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp:

Lord©
14-05-2011, 17:21
تاپیک پاکسازی شد ... ( 21 )

لطفا قوانین انجمن را رعایت فرمایید ...

tanin008
20-12-2011, 12:55
با سلام

به تازگی یه گوشی i-mate مدل sp5 گرفتم (دست دوم). ویندوز اصلیش 5 بوده، ولی مثل اینکه به 6.1 آپگرید شده. چون موقع بالا اومدن می نویسه 6.1.

حالا می خواستم بدونم چطور و با چه برنامه ای می تونم این گوشی رو فارسی کنم. البته فقط اس ام اس رو می خوام فارسی کنم.
نرم افزار هایی مثل Arabizer و همین فی جیبی رو امتحان کردم. ولی اصلا نصب نمی شن که ببینم کارمی کنن یا نه. مگه ویندوز با ویندوز باید فرق کنه؟

لطفا کمکم کنید.

Apoloo61
04-05-2013, 20:55
سلام دوستان. کدوم برنامه میتونه مشکل چپ به راست شدن اس ام اس ها رو درست کنه. چون وقتی میخوای اس ام اس ها رو بخونی از سمت چپ کلمه به کلمه مینویسه؟