PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک بحث و گفتگو در مورد بازی Clash of Clans

صفحه ها : [1] 2

HAMED
28-08-2014, 19:31
اگر اهل بازی‌های آنلاین باشید حتما نام بازی clash of clans بازی جنگ قبیله‌ها را شنیده‌اید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در اين بازي شما رهبـــــر قبيله‌اي هستيد كه با استفاده از ابزارهاي در دسترس و استراتژي خاص خودتان بايد در جنگ‌هاي مختلف بر دهكده‌هاي ديگر پيروز شويد و در جنگ‌هاي مختلف بين قبايل تا جايي كه مي‌توانيد دست به غارت و تاخت و تاز مجازي بزنيد. در اين بازي جذاب با انواع دهكده‌ها روبه‌رو هستيد و اين امكان را داريد كه دهكده و امپراتوري خود را با سليقه خودتان بنا كنيد. البته بناي دهكده به اين آساني‌ها هم نيست چرا كه هنگام كمبود ابزارها، دشمنان مختلف به شما حمله‌ور مي‌شوند كه بايد با استراژي‌تان آنها را سركوب كنيد. البته اگر از پايه ساختمان‌هاي خود را اصولي بچينيد و ديوارها را درست تعبيه كنيد، بدون شك دشمن را ناكام خواهيد گذاشت. در محبوبيت اين بازي همين بس كه توانسته در گوگل‌پلي رتبه 4/8 از 5 را به‌دست آورد؛ يك بازي فوق العاده سرگرم‌كننده كه مي‌تواند زندگي‌تان را نيز تغيير دهد!

دست به جيب شويد

-------------------------

جنگ قبيله‌ها از بازي‌هايي است كه واحد‌هاي پولي و مالي خود را دارد. از اين‌رو پس از چندي، كاربر با 2گزينه بسيار متفاوت روبه‌رو مي‌شود؛ يكي اينكه براي رشد و آباداني دهكده‌اي كه از ابتداي بازي ‌به شكل تدريجي ساخته و ساعت‌هاي زيادي را صرف آن كرده، دست به جيب شده و به مدد كارت‌هاي اعتباري و دلار واقعي! پول مجازي بازي را خريداري كند. و اما راه زجرآور دوم اين است كه پول خود را حفظ كرده و به جاي آن ساعت‌ها و گاه روزها منتظر بماند. شايد باورش براي بسياري مشكل باشد كه در همين ايران خودمان كساني هستند كه آنقدر معتاد به اين بازي شده‌اند كه گاه تا ماهي چند صد‌هزار تومان از جيب خود هزينه مي‌كنند!

افيون خوشرنگ و لعاب

-----------------------------

تب اين بازي تاكنون به جان خيلي‌ها افتاده به‌طوري‌كه ساعت‌ها افراد را پاي تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند ميخكوب مي‌كند. شايد باور نكنيد اما افراد زيادي هستند كه از خواب شب و كار روز خود مي‌زنند كه مبادا قلعه‌شان مورد حمله قرار بگيرد و تمام داروندارشان را از دست بدهند. از اين‌رو بسياري از كارشناسان معتقدند اين بازي اعتيادآور است. در بسياري از نظرسنجي‌هايي كه در كشور‌هايي چون نروژ، هلند و انگليس انجام شده، نمونه‌هاي متعددي از اثر مخرب اعتياد به اين بازي بر زندگي طبيعي كاربران ديده مي‌شود. مانند زني كه از اينكه همسرش مدام درحال اين بازي بوده و به او و خانواده توجهي نمي‌كرده، به ستوه آمده و جدا شده است. يا مادري كه آنقدر سرگرم بازي شده كه در نهايت از كودك خود غافل شده و مسئولان مدرسه كودك از او شكايت كرده‌اند!

جنگ قبيله‌ها و نـژادها

----------------------------

در اين بازي رئيس قبيله‌اي وجود دارد كه تمام امكانات مانند تغييرات در قبيله، عزل و ارتقاي اعضا و نـژاد را داراست. همچنين بار اول سازنده قبيله رئيس آن است كه البته بعدها مي‌تواند شخص ديگري را جايگزين خود كند. اين رويكرد قبيله‌اي مي‌تواند به مرور منجر به افزايش حس برتري‌جويي جمعي و نوعي ترويج تبعيض‌ن‍ژادي و گروهي شود؛ به‌ويژه كه معمولا گروه‌ها و قبيله‌ها براساس كشور‌ها و ....ها ها و خصوصيات يكسان كاربران شكل مي‌گيرند.

از قلعه كوروش كبير تا قلعه پرسپوليس

--------------------------------------------------

ايرانيان بسياري طرفدار اين بازي هستند و قبيله‌هاي زيادي را با نام و نشان‌هاي مختلف طراحي كرده‌اند و با يكديگر متحد شده‌اند.خليج‌فارس، ايرانيان و... از اسم‌هايي است كه ايراني‌ها براي قبيله‌هايشان انتخاب مي‌كنند. همه‌جور سليقه هست، مثلا اسم بعضي قبيله‌ها يزد و تهران و شيراز است كه مخصوص ساكنان آن شهر درست مي‌شود. يا مثلا قلعه استقلال يا پرسپوليس. اما اين قبيله‌ها صرف‌نظر از اتفاقات درون‌گروهي‌اي كه در آنها رخ مي‌دهد و باعث نزديكي و آشنايي و دوستي كاربران كم سن و سال با ديگر غريبه‌ها به شكل كنترل نشده مي‌شود، مشكلات ديگري را نيز در پي دارد. اين دسته‌بندي‌ها درپاره‌اي از موارد منجر به درگيري‌هاي عقيدتي و شدت يافتن اختلافات قومي و بين‌شهري مي‌شود كه بايد مواظب باشيد گرفتار آنها نشويد.

چت‌روم‌هاي بوق‌دار!

چت‌هاي اين بازي گسترده است و مي‌توان در سطوح مختلف دونفره، درون‌گروهي و چت عمومي از آنها استفاده كرد. معمولا الفاظ و واژه‌هايي در اين چت‌ها ديده مي‌شود كه براي همه گروه‌هاي سني مناسب نيست و بسياري از آدم‌هاي عادي و سالم نيز از شنيدن چنين كلماتي ابا دارند. از طرف ديگر از آنجا كه فرد بايد براي رسيدن به مرحله بعدي بازي با نيروهاي به‌اصطلاح دشمن بجنگد، استمرار چنين بازي‌هايي فرد را پرخاشگر و ستيزه‌جو بار مي‌آورد. از اين‌رو اگر كودك شما به اين بازي علاقه‌مند است، بهتر است كمي بيشتر مواظب او باشيد!

حمله به سوي هيجان!

جذابيت و هيجان اين بازي و بازي‌هاي مشابه، وقت و انرژي زيادي از كاربران و به‌خصوص كودكان مي‌گيرد. به‌طوري‌كه بعضي از كودكان تا ديروقت مشغول بازي هستند و صبح‌ها زودتر از وقت معمول بيدار مي‌شوند تا قبل از مدرسه رفتن كمي بازي كنند و اين موضوع بي‌شك آسيب‌رسان خواهد بود و علاوه بر تنبلي و بي‌تحركي باعث افت تحصيلي مي‌شود. خلاصه كلام اينكه از آنجا كه اكثر بازي‌هاي موجود در بازار به‌ترتيب سن رده‌بندي نشده‌اند، توصيه مي‌كنيم خانواده‌ها با يك مديريت صحيح و برنامه‌ريزي اجازه انجام اينگونه بازي‌ها را در مدت زمان مشخص و تحت قوانين شفاف خانوادگي به فرزندانشان بدهند. بي‌شك همه ما مي‌دانيم كه اگر در هر كاري افراط و تفريط وجود داشته باشد حتي دربازي‌كردن، مشكلات يكي پس از ديگري سربرمي‌آورند.

راه و رسم يك شبه ره صدساله رفتن

----------------------------------------------

در ابتداي اين بازي كاربر تنها صاحب يك دهكده بسيار بسيار ساده و ابتدايي است كه بايد به مرور آن را به روز و مدرن كند. اما با توجه به اينكه هزينه اين‌كار زياد بوده و حوصله كاربران براي رسيدن به هيجان مراحل بالاتر كم است رفته‌رفته ترغيب مي‌شوند كه هرچه زودتر پيشرفت كرده و يك‌شبه ره صدساله بروند. از اين‌رو هر كاربري به مرور مانند ديگر كاربران دست به‌كار شده و ضمن حمله به همسايه‌ها و ديگر بازيكنان دست به غارت اموال و دارايي‌هاي مجازي آنها مي‌زند. پس از چندي اين ويژگي باعث مي‌شود تا اولا كاربر در زندگي به‌شدت كم‌حوصله و بي‌تاب و تحمل شده و دنبال راه‌هاي نامشروع براي رسيدن زودهنگام به خواسته‌اش باشد؛ ثانيا حس غارتگري و تمايل به تاراج به شكل غريبي در او تقويت شود و هر كاري را براي رسيدن به هدفش مجاز بداند.
----------------

منبع : همشهری

٪

HAMED
28-08-2014, 19:31
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=974396&d=1405930029

تاپیک بحث و گفتگو در مورد بازی Clash of Clans
------------------------------------------------------

٪

King M.J
28-08-2014, 21:10
این آخرا این بازی رفت رو اعصابم پاکش کردم!!
این سازنده هاش یه جوری بازی رو ساختن که حتما باید دست تو جیب مبارک بکنید:4:
ما هم که پول مفت به کسی نمیدیم بازی رو پاک کردم ولی یه یه ماهی مارو از کار و زندگی انداخت:cc:

S.H.A.H.R.O.K.H
28-08-2014, 23:01
من حدود دو سال پیش نصبش کردم..یادمه اون موقع اس3 داشتم :4: اگه میدونستم یه همچین درآمود زایی داره اکانتم رو حفظ میکردم که الان حدود چند میلیون ارزش داشت...فکرش رو بکنید..با یه کار ساده یه اکانت رو چند میلیون بفروشی..بی هیچ هزینه ایی..

من الانش که برادرم معتاد این بازی شده با دیدنش هیچ رغبتی به انجام دادنش ندارم..چون واقعا در نهایت کار بیهوده ایی هستش..متاسفانه هیچ کس این مطلب رو درک نمیکنه..باور کنید بازی مسخره آفتابه از این بهتره دی:

بازی اسمش رو خودشه...بازی...یعنی اینکه اوقات فراغت رو پر کنه..نه اوقات کار و استراحت رو..متاسفانه تبعات این اعتیادها چون جدید هستش چند سال دیگه مشخص میشه..از ننبلی چشم و روان پریشی و بی خوابی مفرط بگیر تا سرطان و این جور حرفها..

منی که کارم نرم افزار اندروید هستش روی گوشیم 530 تا app نصبه ولی همه اش به خاطر مشتریه..کار من نهایتا با 30 تا نرم افزار و بازی هم برزگزار میشه اگه مغازه نداشتم...متاسفانه خودتون شاهد هستید مهمونی های این زمونه مثل فاتحه خونی شده دور از جون همه تون...

این بین کارو بار ما گرفته :4: ولی والا منم راضی به این همه ضرر و عواقب که 99.9 درصد ملت ازش خبر ندارن نیستم..شبکه های اجتماعی بدجور رو مخه..من داداشم با زنش از طریق وایبر حرف میزنن در صورتی که 5 متر بیشتر با هم فاصله ندارن..اینجور باشه از خیر ازدواج میگذرم :4:

HAMED
29-08-2014, 08:47
منم اوایل تا حدودی درگیر این بازی بودم و اگه حواسم رو جمع نمیکردم ٬ الان باید بهم میگفتن معتاد :دی

هرچند به نظرم همین الان هم وقت زیادی برای این بازی میگذارم / کلا هیچ موقع روی یک بازی تعصب نداشتم ولی

انصافا این بازی معتاد کننده اس ٬ اوایل بازی متوجه نمیشید ولی بعد از یه مدت وقتی به خودتون میاین ٬ متوجه میشید

در روز ساعت های زیادی رو صرف این بازی کردید .../ به نظر من پشت این بازی یک تیم روانشناسی و سناریونویس قوی

فعالیت میکنن که جوری بازی طراحی کردن و در ادامه طراحی میکنند که آدم میخ کوب بازی بشه و اصلا متوجه نشه تا چه حد

مجذوب باشی شده / برد و باخت در این بازی به شکلیه که واقعا روی روحیه آدم تاثیر منفی میگذاره ٬ تاثیرات منفی روی افــــــراد

کم سن و سال به مراتب بیشتر هست / در کل پیشنهادم اینه دوستانی که هنوز درگیر درس و دانشگاه و کنکور هستن طرف این بازی نیان .

این حرف ها رو از ذهنتون بیرون کنید که ما برنامه ریزی داریم ٬ کار داریم ٬ زندگی داریم ٬ خودمون رو کنترل میکنیم / این حرف ها ماله تو کتابهاست !

وقتی وارد این بازی بشید ٬ دیگه ول کردنش به این سادگیا نیست / البته میشه کلا قید این بازی رو زد و یا اینکه با برنامه ریزی از پیش تعیین شده بازی کرد

ولی باور کنید خیلی خیلی سخته / پس تا دیر نشده قید این بازی رو بزنید / از ما گفتن بود :)

٪

Kaгo
29-08-2014, 08:57
من به شدت درگیر این بازی شدم! Townhall رو هم تا ۵ کشیدم بالا با raid نزدیک ۸ میلیون گلد همه چی هم تا جایی که میشد لول آپ بود
ولی واقعا زندگی نداشتم دیگه تو سن ۲۷ سالگی صب تا شب پای این بودم دوستان به شدت معتاد کنندست
ولی یه روز تو یه حرکت خود جوش اکانت گوگلم رو از بازی کشیدم بیرون خود بازی و bluestack روهم به کل حذف کردم
راحت شدم الان ایشالله هیچ جوونی درگیر اعتیاد نشه که واقعا خانمان سوزه

Sent from My Beloved NEXUS 4

polo(t)on
29-08-2014, 12:49
من حدود دو سال پیش نصبش کردم..یادمه اون موقع اس3 داشتم :4:
.
شاهرخ جان بازی از 7 اکتبر 2013 برای اندروید ارائه شده! یعنی کمتر از یک سال پیش...:bs:

S.H.A.H.R.O.K.H
29-08-2014, 13:17
.
شاهرخ جان بازی از 7 اکتبر 2013 برای اندروید ارائه شده! یعنی کمتر از یک سال پیش...:bs:
من رو آپید اجراش کردم..ولی مطمئنم اونموقع روی اس3 هم اجراش کردم ولی کانکت شدنش با جیمیل مشکل ساز بود...دقیق یادم نیست چون جزو بازیهایی نبود که ازش خوشم بیاد...

کلا بازیهای آیفون رو با اندروید قاطی میکنم ولی فکر میکنم همین بازی بود..البته اون موقع درگیر رقابت آنلاین مدرن کمبات بودیم و اینکه تو بازی نینجا کی بیشتر رکورد رو زده..یادش بخیر..یه نفرمون هم چشمش مشکل پیدا کرد..

بیشتر از دو سال از عرضه اش هم میگذره...

http://www.bitna.ir/post/386-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D9%84%DA%AF%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8-clash-clans

CLEVER MASTER
29-08-2014, 15:07
سلام به تمامی دوستان ؛

قبلش بگم که مطالبم طولانی و با ادبیات صریح نگارش شده !!!

اول از همه از مطلب همشهری آنلاین شروع میکنم که به شدت سطحی و یک جانبه نگارش شده و صد البته خیلی تأثیرگذار بخصوص برای کسانی که تازه اول راه هستند و یا دوستانی که

شروع نکردن ، البته پیشنهاد منم به دوستان اینه که اگه واقعا جنبشـــو ندارن طرف این بازی نیان ...

دست به جيب شويد

جنگ قبيله‌ها از بازي‌هايي است كه واحد‌هاي پولي و مالي خود را دارد. از اين‌رو پس از چندي، كاربر با 2گزينه بسيار متفاوت روبه‌رو مي‌شود؛ يكي اينكه براي رشد و آباداني دهكده‌اي كه از ابتداي بازي ‌به شكل تدريجي ساخته و ساعت‌هاي زيادي را صرف آن كرده، دست به جيب شده و به مدد كارت‌هاي اعتباري و دلار واقعي! پول مجازي بازي را خريداري كند. و اما راه زجرآور دوم اين است كه پول خود را حفظ كرده و به جاي آن ساعت‌ها و گاه روزها منتظر بماند. شايد باورش براي بسياري مشكل باشد كه در همين ايران خودمان كساني هستند كه آنقدر معتاد به اين بازي شده‌اند كه گاه تا ماهي چند صد‌هزار تومان از جيب خود هزينه مي‌كنند!

این مورد به شدت تأیید میشه بخصوص در بین پلیرای برتر ایران ، میتونید از پروفایل نفرات برتر ایران متوجه بشید که پیشرفتشون با میزان فعالیتشون به هیچ عنوان همخوانی نداره ...

حتی خود منم واسه کنجکاوی به کلن خیلیاشون سر زدم ، میتونید مطمئن باشید که بین پنج تا ده میلیون خوشکل خرج بازی کردن

جالب اینجاس که این مورد در بین برترین پلیرای جهان بخصوص چینیها بشدت کمرنگ تره ( البته بازیکنهای عرب رو فاکتور بگیرید چون دارن و میدن ، نوش جونشون :)

ولی برای پیشرفت حتما لازم نیست دست به جیب شوید ... به قول شاعر " رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود ، رهرو آن اسن که آهسته و پیوسته رود "

چیزی که مشخصه برای پیشرفت در بازی دو تا راه هست :

1. مسیر کوتاه و صد البته خیلی پرخرج
2. مسیر طولانی که بسته به فعالیت بازیکن طول این مسیر متفاوته ...

اول اینکه کسی که میگه حتما باید دست به جیب بشید مطمئن باشید یه گیمر واقعی نیس ... چرا که صبر ، تحمل ، اعتماد بنفس ، جنبه داشتن و خیلی از ویژگیهای دیگه

در یک گیمر نهفته است ... متأسفانه دیده میشه که در اکثر بازیها ، خیلیا که خودشون رو گیمر میدونن بدون هک ، پچ ، کرک و فایلای مدشده اصلا توانایی و حوصله انجام بازی ندارن

اگه به بخش بازی اندروید همینجا هم سر بزنید متوجه میشید که خیلی از بچه های دنبال فایلای مُد شده هستن تا قایل اورجینال بازی ...

اما متأسفانه یا بعبارتی خوشبختانه این بازی امکان هک نداره و مجبورید که یکی از دو مسیر رو طی کنید ...

ولی در این بین خیلیا من جمله خود من هستن که مسیر دوم رو ترجیح میدیم طی کنیم به چند دلیل ...

اول اینکه نداریم که بدیم :cd: دوم اینکه واقعا لذت بازی به صفر میرسه ...

کلا این قضیه اثبات شده که لذت مثل یک منحنیه سینوسیه ( البته خودم اثبات کردم :) هر چی سریعتر به ماکس برسی با همون سرعتم به مین میرسی ...

واسه همینه که مجموع غارت گلد ، اکسیر و دارکم در حدود سه برابره خیلی از تاپ پلیرای ایرانه ...

ولی اینکه بگم خیلی راحت بازی کردم و به همه کارام رسیدم و هیچ تاثیری این بازی روی زندگیم نذاشته چیزی جز چرندِ مطلق نیست !!!

بهر حال هر کی خربزه میخوره باید پای لرزِشم بشینه ... ولی باید سعی کرد که با یک مدیریت صحیح میزان این تبعات رو به حداقل رسوند ...

و در آخر هم تمامی این موارد برمیگرده به خود شما !!! بله ، درسته :) خود شما ...

خداوند به هر انسانی اراده و اختیار کامل داده تا برنامه ی زندگیه خودشو با صلاح خودش پیش ببره ...

اگر میبینید که واقعا در برابر عطش اعتیاد آور این بازی قدرت و ایستادگی لازم رو ندارید میتونید مطمئن باشید که هنوز خیلی جا واسه کار دارید و متأسفانه نه تنها در این بازی

بلکه در خیلی از لحظات حساس زندگی هم از قدرت تصمیم گیری و اراده لازم برخوردار نیستید ...

موارد ذکر شده اصلا محدود به بازی نمیشن و خیلی گسترده تر از این حرفهاست ...

برای مثال خود من تا زمان مدیریتم در انجمن به شدن معتاد انجمن بودم و واقعا قدرت مقابله با این حس رو نداشتم مثل خیلیای دیگه ...

نتیجشم تو ضعف تدریجی تحصیلی و زندگی واقعیم دیدم ... البته خدارو شکر به لطف ناخواسته چند تن از دوستان تونستم بالاخره به روال عادی برگردم ... خدارو شکر ...

فقط خواستم بگم که اعتیاد در هر زمینه ای از زندگی میتونه باشه ولی متأسفانه در حال حاضر نگاه خیلیا روی این بازی قفل کرده

و بعید میدونم در آینده ای دور یا نزدیک بدون استفاده از قندشکن بشه وارد بازی شد ...

دلیلش هم مشخصه ...

قطعا مهمترین دلیل جلوگیری از خروج بی رویه ثروت داخلی خواهد بود که روزبروز بیشتر میشه ... دلیل مهم دیگر هم فضای نامناسب چت بخصوص گلوبال چت بازی هست و نه چت درون کلنی ...

اگه سر زده باشید متوجه میشید که ادبیات خیلی زشتی بکار برده میشه بخصوص میان پلیرای ایرانی و عربی !!!

این بازی واقعا برای افراد زیر 18 ( به نظر خودم زیر 22 ) نامناسبه چون جوش خیلی بازه و علیرغم نداشتن خشونت ظاهری میتونه صدمات جبران ناپذیری وارد کنه

البته بازم میگم تمامی این موارد بستگی به خود شخص داره ...

کما اینکه تو کلن ما پلیر شونزده ساله داریم که از لحاظ پختگی ، شعور و ادب با یک فرد 25 ساله مو نمیزنه ، عکسشم صادقه ، پلیر بالای سی داشتیم ولی متأسفانه فاقد شعور و پختگی کافی ...

افيون خوشرنگ و لعاب

-----------------------------
تب اين بازي تاكنون به جان خيلي‌ها افتاده به‌طوري‌كه ساعت‌ها افراد را پاي تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند ميخكوب مي‌كند. شايد باور نكنيد اما افراد زيادي هستند كه از خواب شب و كار روز خود مي‌زنند كه مبادا قلعه‌شان مورد حمله قرار بگيرد و تمام داروندارشان را از دست بدهند. از اين‌رو بسياري از كارشناسان معتقدند اين بازي اعتيادآور است. در بسياري از نظرسنجي‌هايي كه در كشور‌هايي چون نروژ، هلند و انگليس انجام شده، نمونه‌هاي متعددي از اثر مخرب اعتياد به اين بازي بر زندگي طبيعي كاربران ديده مي‌شود. مانند زني كه از اينكه همسرش مدام درحال اين بازي بوده و به او و خانواده توجهي نمي‌كرده، به ستوه آمده و جدا شده است. يا مادري كه آنقدر سرگرم بازي شده كه در نهايت از كودك خود غافل شده و مسئولان مدرسه كودك از او شكايت كرده‌اند!

این مورد متأسفانه واقعیت داره حتی در داخل کشور ، موارد بسیار اخراج از کار و مشکلات خانوادگی شاهد و گواه این مورد هستن ...

همین الانم مطمئنم که خیلی از بچه ها هنگامیکه گوشی دستشونه و مشغول بازی هستن با طعنه ها و اعتراضات زیاد اطرافیان مواجه شدن و میشن بخصوص متأهلا ...

برای همین پیشنهاد میکنم که در جمع دست به گوشی نشید و در هنگام تنهایی بازی کنید البته مراقب باشید که این رویه منجر به عزلت نشینیه شما نشه !!!

البته راه حل بسیار ساده تری وجود داره که باز برمیگرده به خود شما : سعی کنید زیاد آنلاین نباشید ... فرایند سرچ و اتک زدن در کل یه ربع هم وقت شمارو نمیگیره ...

متأسفانه بیشتر وقت بچه ها در چت کردن و جدیدا هم در تست کلن وار سپری میشه ... اگز بتونید این موارد رو بخوبی مدیریت کنید این بازی بشدت وقت کمتری از شما خواهد گرفت ...

نکته مهم دیگه اینه که از غارت شدن نترسید ، واستون مهم نباشه که غارت میشید عزیزان ... از برنامه های آنلاین نگه داشتن بازی هم استفاده نکنید چون بشدت باعث کاهش عمر مفید باتری و

خود دستگاه میشن ... خیلی راحت و بدون هیچ دغدغه ای و بصورت آنی از بازی خارج شید ...

کاریم نداشته باشید که تو کلن کسی شمارو صدا میزنه یا نه ، بخصوص لیدرا و کولیدارای عزیز که مسئولیت بیشتری دارن ... اگه دیدید کسی کارتون داره بگید ایشالا باشه واسه بعد ، بای :)

جنگ قبيله‌ها و نـژادها

در اين بازي رئيس قبيله‌اي وجود دارد كه تمام امكانات مانند تغييرات در قبيله، عزل و ارتقاي اعضا و نـژاد را داراست. همچنين بار اول سازنده قبيله رئيس آن است كه البته بعدها مي‌تواند شخص ديگري را جايگزين خود كند. اين رويكرد قبيله‌اي مي‌تواند به مرور منجر به افزايش حس برتري‌جويي جمعي و نوعي ترويج تبعيض‌ن‍ژادي و گروهي شود؛ به‌ويژه كه معمولا گروه‌ها و قبيله‌ها براساس كشور‌ها و ....ها ها و خصوصيات يكسان كاربران شكل مي‌گيرند.

این مورد برمیگرده به رویه لیدر کلن ، مطمئنم که اگر نویسنده مطلب تجربه حداقل یک سال لیدری داشت اینقدر ساده لوحانه با این قضیه برخورد نمیکرد ...

افرادی که حسهایی مثل برتری جویی و سایر موارد رو داشته باشن نه تنها در بازی بلکه در هر جمع دیگری مثل دندان خراب میمونن ، دندون خرابم باید از ریشه کند ، بهمین سادگی ...

اگر این رویه از سوی لیدر ادامه داشته باشه به مرور کلنی تشکیل میشه که احترام و علاقه متقابل و تلاش جمعی برای رشد و پیشرفت همدیگه که

نتیجه نهاییش بالابردنه پرچمه کلنه حرف اول و آخر رو توش میزنه ...

از قلعه كوروش كبير تا قلعه پرسپوليس

--------------------------------------------------

ايرانيان بسياري طرفدار اين بازي هستند و قبيله‌هاي زيادي را با نام و نشان‌هاي مختلف طراحي كرده‌اند و با يكديگر متحد شده‌اند.خليج‌فارس، ايرانيان و... از اسم‌هايي است كه ايراني‌ها براي قبيله‌هايشان انتخاب مي‌كنند. همه‌جور سليقه هست، مثلا اسم بعضي قبيله‌ها يزد و تهران و شيراز است كه مخصوص ساكنان آن شهر درست مي‌شود. يا مثلا قلعه استقلال يا پرسپوليس. اما اين قبيله‌ها صرف‌نظر از اتفاقات درون‌گروهي‌اي كه در آنها رخ مي‌دهد و باعث نزديكي و آشنايي و دوستي كاربران كم سن و سال با ديگر غريبه‌ها به شكل كنترل نشده مي‌شود، مشكلات ديگري را نيز در پي دارد. اين دسته‌بندي‌ها درپاره‌اي از موارد منجر به درگيري‌هاي عقيدتي و شدت يافتن اختلافات قومي و بين‌شهري مي‌شود كه بايد مواظب باشيد گرفتار آنها نشويد.

این مورد واقعا مضحک بود ، ایرانی اگه ایرانی واقعی باشه میدونه که همه جای ایران سراشه ... اگر غیر از این بود باید واسه هر شهری یه روادید میگرفت ...

البته یکی از دلایلی هم که میگم این بازی واسه افراد زیر 18 مناسب نیست همینه چون این موارد در بین نوجوونا خیلی شایعه

... مطمئن باشید هر کسی از چنین تفکری برخوردار باشه فاقد شعور و پختگیه لازمه ...

چت‌روم‌هاي بوق‌دار!

چت‌هاي اين بازي گسترده است و مي‌توان در سطوح مختلف دونفره، درون‌گروهي و چت عمومي از آنها استفاده كرد. معمولا الفاظ و واژه‌هايي در اين چت‌ها ديده مي‌شود كه براي همه گروه‌هاي سني مناسب نيست و بسياري از آدم‌هاي عادي و سالم نيز از شنيدن چنين كلماتي ابا دارند. از طرف ديگر از آنجا كه فرد بايد براي رسيدن به مرحله بعدي بازي با نيروهاي به‌اصطلاح دشمن بجنگد، استمرار چنين بازي‌هايي فرد را پرخاشگر و ستيزه‌جو بار مي‌آورد. از اين‌رو اگر كودك شما به اين بازي علاقه‌مند است، بهتر است كمي بيشتر مواظب او باشيد!

این مورد واقعا مهم نیست ، مطمئنا مکانها و شبکه های اجتماعی خیلی بیشتر و معروفتری وجود دارن تا محیط چت بازی ...

پیشگیری از این مورد هم بسیار سادس و نیاز به اراده و قدرت خاصی نداره ... اگه واقعا میبینید کلنی با شرایط اخلاقی و روحی شما سازگاری نداره لیو بدید ...

اصلنم به قدرت کلن کاری نداشته باشید ، مطمئن باشید که تو کلنی که همسطح شماس خیلی سریعتر پیشرفت خواهید کرد ...

حمله به سوي هيجان!

جذابيت و هيجان اين بازي و بازي‌هاي مشابه، وقت و انرژي زيادي از كاربران و به‌خصوص كودكان مي‌گيرد. به‌طوري‌كه بعضي از كودكان تا ديروقت مشغول بازي هستند و صبح‌ها زودتر از وقت معمول بيدار مي‌شوند تا قبل از مدرسه رفتن كمي بازي كنند و اين موضوع بي‌شك آسيب‌رسان خواهد بود و علاوه بر تنبلي و بي‌تحركي باعث افت تحصيلي مي‌شود. خلاصه كلام اينكه از آنجا كه اكثر بازي‌هاي موجود در بازار به‌ترتيب سن رده‌بندي نشده‌اند، توصيه مي‌كنيم خانواده‌ها با يك مديريت صحيح و برنامه‌ريزي اجازه انجام اينگونه بازي‌ها را در مدت زمان مشخص و تحت قوانين شفاف خانوادگي به فرزندانشان بدهند. بي‌شك همه ما مي‌دانيم كه اگر در هر كاري افراط و تفريط وجود داشته باشد حتي دربازي‌كردن، مشكلات يكي پس از ديگري سربرمي‌آورند.

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ... مطمئنا در هر کاری افراط و تفریط مضره

راه و رسم يك شبه ره صدساله رفتن

----------------------------------------------
در ابتداي اين بازي كاربر تنها صاحب يك دهكده بسيار بسيار ساده و ابتدايي است كه بايد به مرور آن را به روز و مدرن كند. اما با توجه به اينكه هزينه اين‌كار زياد بوده و حوصله كاربران براي رسيدن به هيجان مراحل بالاتر كم است رفته‌رفته ترغيب مي‌شوند كه هرچه زودتر پيشرفت كرده و يك‌شبه ره صدساله بروند. از اين‌رو هر كاربري به مرور مانند ديگر كاربران دست به‌كار شده و ضمن حمله به همسايه‌ها و ديگر بازيكنان دست به غارت اموال و دارايي‌هاي مجازي آنها مي‌زند. پس از چندي اين ويژگي باعث مي‌شود تا اولا كاربر در زندگي به‌شدت كم‌حوصله و بي‌تاب و تحمل شده و دنبال راه‌هاي نامشروع براي رسيدن زودهنگام به خواسته‌اش باشد؛ ثانيا حس غارتگري و تمايل به تاراج به شكل غريبي در او تقويت شود و هر كاري را براي رسيدن به هدفش مجاز بداند.

اصلا کل لذت بازی بهمینه ولی اینکه چنین موردی واسه کسی منجر به افزایش حس غارتگری و مجاز دونستن هر کاری واسه رسیدن به هدف بشه باید گفت که طرف مشکل داره ،

اونم از نوع اساسیش ،

کلا تمامی مطالب این مقاله رو میشه در یک جمله خلاصه کرد ،

اگر به بلوغ و شعور کافی رسیدید و از قدرت خویشتن داری و انگیزه و اراده ی کافی برخوردار هستید بیاید طرف کلش آف کلنز :ay:

در غیر اینصورت وقت خودتون رو هدر ندید ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه نکته دیگم بگم که متأسفانه قدرت مقاله نویسی و همینطور مطالعه و دریافت بطن مطلب بین اکثر دوستان در سطح بسیار پایینی هست

بطوریکه با خوندن هر مطلبی سریعا جبهه ی موافق یا مخالف میگیرن و خیلی احساسی و سطحی با مطلب برخورد میکنن و خودشون سعی نمیکنن چیزی کم و زیاد کنن

و به مطلب متناسب با سلیقه ، احساس و کشش خودشون جهت بدن ...

اگر همین چند نظر کوتاهی که گفته شده رو مطالعه کنید متوجه منظورم میشید ، البته امیدوارم دوستان دچار سوء تفاهم نشن ، قصد بی احترامی ندارم ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در آخرم اضافه کنم که به عنوان یک پلیر که خیلی درگیر بازی بودم واقعا پشیمون نیستم هرچند که به نسبت زیاد بازی میکنم

چون که واقعا لذت میبرم و مهمتر از اون در حدود یک سال هست که دوستان بسیار بسیار گل و خوبی پیدا کردم که از همون اوایل با هم بودیم و همیشه هوای همدیگرو داشتیم

خیلی جاها از دست هم دلخور شدیم و خیلی موارد دیگه ، ولی آخرشم باز مهربانی و عطوفت همدگرو بخشیدیم ...

این حرفــو زدم تا بدونید بازی فقط تأثیرات منفی نداره ...

همه چیز بستگی به خودتون داره ، میتونید بسادگی درون همین بازی به پرورش حس گذشت ، فداکاری ، مهربانی ، همکاری و خیلی موارد مثبت دیگه بپردازید ...

در آخره آخرم اینکه قبل از استارت بازی بدرستی خودتون و تمایلات خودتون رو بشناسید ، ببینید واقعا چند مرده حلاجین ... میتونید میانه رو باشید یا نه و ...

-------------------------------------------------------------

ببخشید که مطلب طولانی شد ولی لازم بود که این حرفا و صحبتها واسه یه بارم شده زده بشه ، ضمنا خوشحال میشیم که سایر دوستان هم با تسلط و منطق کافی وارد بحث بشن

چون این مورد خیلی خیلی مهم هست و زندگیه خیلیارو تحت تأثیر خودش قرار داده ...

با چشمام آدم میانسالی رو دیدم که بخاطر اینکه قدرت ترک بازی رو نداره اشکاش جاری شده بود و کلا داشت تمامی پلهای پشت سر خودش رو خراب میکرد ، پیش روشم فقط یه دیوار بلند بود !!!

و دائما به روان شناسهای مختلف مراجعه میکرد ...

والسلام ...
---------

Kaгo
29-08-2014, 16:38
کلا تمامی مطالب این مقاله رو میشه در یک جمله خلاصه کرد ،

اگر به بلوغ و شعور کافی رسیدید و از قدرت خویشتن داری و انگیزه و اراده ی کافی برخوردار هستید بیاید طرف کلش آف کلنز :ay:

در غیر اینصورت وقت خودتون رو هدر ندید ...

-

به نظر من این جمله که چکیده مقاله هم میدونین یه مقدار بار منفیش زیاده شاید بهتر بود که جوره دیگه ای نگارش میشد

بازی های انلاین رقابتی مثل همین بازی و travian و .. جنبه ی سرگرمی خیلی کمتری نسبت به بازی های دیگه داره شاید بهتر باشه بگم از نظر هرکس میتونه متفاوت باشه
به شخصه واسه سرگرمی هیچ وقت سراغ این بازی های رقابتی نمیام! اما اگر بازی کنم ترجیح میدم جز بهترین ها باشم مطمئنا سابقه بازی من در تراوین از king hawre تا اکانت های Weak همینو نشون میده
وقتی میبینیم که زمان کافی واسه بهترین بودنن ندارم ترجیح میدم کنار بذارم نه عواملی خوبی که شما مثال زدی

اگه اخر مقاله باز باشه و نتیجه گیری رو به عهده خواننده بذاریم "نه نظر شخصی" که شاید درست شاید اشتباه, حس بهتری منتقل میشه

پ.ن: البته واسه پی نوشت شما احترام زیادی غائلم به خاطر تجربه ای که توش پنهان شده! تجربه بهتون نشون داده چجوری جلوی هر مورد نفی مطلب تایپی رو بگیرین جوری که هر ایرادی ایراد نیست و فقط مشکل از خوده مشکل گیرندست:loveit:

مخلصم مدیر بازنشسته- خسته نباشین

A.L.I
29-08-2014, 23:10
بحث جالبيه منم نظرم رو مي گم...
خوب من بعد از حدود شش ماه بازي ميگم اين بازي به شدت معتاد كنندس..
اولا كه نبايد اسم بازي رو روش گذاشت چون بازي برا تفريحه ولي اين واقعا ادم رو از كار و زندگي ميندازه...مديريت و برنامه ريزي و اينا هم همش چرته ...اين به ظاهر بازي به شكل خيلي خيلي هوشمنداي طراحي شده و به گونه اي كه روز به روز و ساعت به ساعت به ساعت شما رو بيشتر درگير مي كنه...اوايلش كه زمان اپگريد ها كه و مجبوريد هي سر بزنيد بعدش به خيال خودتون كمتر مبشه ولي امان از خيال باطل...چون هرچي بيشتر بگذره زمان اپ ها طولاني تر ميشه ولي از اون ور هم منابع بيشتر ميخوادي...كه برا به دست اوردن اون ها بايد ساعت ها بازي كنيد و هي دغدغه جمع اوري مقدار. منابع مورد نياز رو داشته باشيد...كه مثلا براي به دست اوردن دو ميليون گلد با ادر نظر گرفتن اين كه مقدار گلدتون تقريبا ناچيز نياز به حدود 12 تا اتتك داريد كه براي هر اتتك اگر ده دقيقه وقت در نطر بگيريم ميشه دوساعت....ولي در اين بين بايد زمان ساخت نيرو رو هم در نطر بگيريد كه حدود 25 دقيقس (در زمان ساخت نيرو نياز به انلابن بودن نيست ولي درگيري ذهني ايجاد ميكنه)...در كل چيزي بين 4 تا 5 ساعت زمان مورد نيازه....اينم كه ممكنه بت اتتك بزنن و منابعت رو ببرن رو هم در نظر بگيريد...حالا كسي كه طالب پيشرفت تو اين بازيه و هر ؛پنج كارگر رو هم داره ديگه خيلي مشكل ساز ميشه...اين توضيحات برا اين بود كه بگم حرف از برنامه ريزي زدن چرته محضه...از يه طرف هم ول كردن اين بازي به خاطر وقتي تا الان توش صرف كردي سخت ميشه..اگرم بخواي كم سر بزني بازم مي گي وقتي كه تا الان گذاشته .... ميشه پس مجبور ميشي ادامه بدي...در نهايتم وقتي به يه لول خيلي خوب رسيدي(120 به بالا رو مي گم) و مسئله اپ كردن تموم ميشه تا حدودي يا كم رنگ تر ميشه اون موقعس كه تعداد كاپ ها مهم ميشه و دردسر اون شروع ميشه.....
غير از اين مسئال جو گلوبال كه واقعا بده برا اشخاص كم سن سال اصلا خوب نيست توي كلن ها هم مشكلات زيادي وحود داره ..

و در اخر مي خوام بگم كه اين واقعا بازي نيست و موجب تفريح كه نميشه هيچ خيلي هم استرس و مشغوليت ذهني ايحاد مي كنه...منم كه واقعا اعتياد پيدا كردم به اين بازي ولي به دوستان كه اين بازي رو شروع نكردن يا تازه شروع كردن پيشنهاد ميدم ا ادامه ندن..

اگر اشتباه تايپي داشت ببخشيد ديگه با تبلت بودم الانم مي خوام برم اتتك بزنم:4:

masoud.ezati
29-08-2014, 23:38
سلام
دوستان عزیز اکانتم لول 77 بود
یه کلن با 16/000تا کاپ داشتم
باور کنید این بازی بشدت مسخرس
کل 50نفر کلن رو کیک کردم
بازی رو هم پاک کردم
نزدیک ۱ماهه تازه دارم زندگی میکنم
اکانت رو هم واسه اینکه کسی رو خونه خراب نکنم نفروختم
نصب نکنید
:-D

Benyaminj
30-08-2014, 18:35
به نظر من دیگه بیش از حد داریم میگیم ما ادم خوبه هستیم و این بازی در نقش گول زدن ما و شده ادم بده...همیشه عادت داریم اشتباهات خودمون گردن نگیریم و یه چیزی باشه که بگیم این شده باعث گمراهی ما.

این که ما نمی تونیم خودمون رو کنترل کنیم و افراط میکنیم تو این بازی تقصیر بازی نیست..تقصیر خوده ماست...بازی از لحاظ هیجان و سرگرمی فوقوالعاده کار کرده و منی که اصلا از بازی استراتژیکی بازی نکرده بودم شیفته بازی شدم..ولی این که از کارو زندگیم بیفتم و شبو روز بچسبم به بازی این دلیل نمیشه بیام اینجا بازی رو به توپ انتقاد ببندم..بهتره در وحله اول خودمون رو اصلاح کنیم...من خودم هم یه جورایی معتاد بازی شدم ولی رفته رفته دارم خودم رو اصلاح میکنم که هم بازیمو داشته باشم و هم این که خیلی درگیر بازی نشم...این که ما امدیم اینجا صرفا داریم بازی رو میکوبیم واقعا بی انصافی است...من خودم ps4 ، 360 ، ps3 دارم ولی للاهن هیجانی که این بازی به ادم میدرو من چند ساله رو این کنسول ها نتونستم تجربه کنم...در واقع رفتم 180 تومن پول بازی ps4 دادم کوچکترین لذتی از بازی نبردم ولی تو این بازی تو Clan Wars هیجانی بهم داد که شاید هیچ وقت تجربش نکرده بودم تو هیچ بازی.

این که کسی میاد برای بازی جم میخره و میگیم طرف معتاد شدرو هم نباید با این دیدگاه بهش نگاه کرد...این که کسی میره برای کنسول ps4 دویست هزار تومن پول بازی میدرو هم پس باید بهش بگیم معتاد !
بازی free to play هست و گرداندگان بازی برای حیات خودشون نیاز دارن بازی رو جوری طراحی کنن تا بتونن خرج و مخارج خودشون رو در بیارن و همچنین سودی به جیب به زنن...نکنه همه انتظار دارن اینجا بازی free to play باشه و سازنده هم هیچگونه درامد زایی از بازی نکنه ! این دیگه میشه هموم داشتن خر و خرما.

*r.E.Z.a*
31-08-2014, 09:20
سلام و سپاس از استارت عزیزتاپیک و تمام دوستانی که اینجا نظر دادن
باید بگم که بازی به شدت اعتیاد اوره اما راه حل داره و اون هم به قدرت مدیریت وقت شما برمیگرده که چقدر بازی کنید با داشتن یه زمان بندی مناسب میتونید این بازیم انجام بدید و معتاد نشید
اما اگه این بازیو دارید انجام میدید و دیگه هیچ تفریحی به شما حال نمیده ( تماشای فوتبال , استخر , بیلیارد و غیره...) باید تبریک گفت به شما معتاد شدید رفت , باید کم کم تایم بازیو کم کنید و از بازی فاصله بگیرید
لطفا مراقب خودتون باشید اعتیاد از هر نوعی باشه انسانو از ازندگی جا میندازه

amir2100
31-08-2014, 17:33
مصاحبه کسی که شش ماه تو صدر جدول بهترین بازیکن های این بازی بوده:
http://www.nytimes.com/2013/12/22/technology/master-of-his-virtual-domain.html?_r=3&

ShnoIT
01-09-2014, 10:48
هر چیزی حد داره. میانه رو باشی حل میشه.
درسته اول بازی آپها زود زود تموم میشه و یجورایی وابستگی میاره اما بعد از مدتی کم میشه اینو دیگه همه دیدن.
حد تعادل و میانه رو بودن دیگه دست خود آدماست.

یارالی
01-09-2014, 23:37
درست لول 52 بودم که یهو تصمیم گرفتم پاکش کنم
فقط هم شبا بازی میکردم موقع
برگشت از سر کار
امابا این حال بازم زندگیمو مختل کرده بود

کلا به کسی توصیه نمیکنم
هم باتری گوشی رو به باد میده هم زندگی ادمو

Sent from my LG-E988

masoud.ezati
02-09-2014, 02:14
کاری به این موضوع ندارم که یسری از دوستان میگن میانه رو باشید یا افراط نکنید و....
ولی به شخصه خود بنده به حدی فکرم مشغول هست که برای رهایی از این فکرها شاید روزی 30 دقیقه واسه اینکه این افکار ازم دور شه بازی کنم
دیگه فکر میکنم این موضوع واسه همه صدق میکنه که هرکی بازی میکنه واسه دوری از افکار و مشکلات روزانه هستش
ولی متاسفانه این واقعیت رو باید قبول کرد که این بازی نه تنهای آدم رو از افکار روزانه دور نمیکنه بلکه یه فکر و مشغله به فکرها و افکار آدم اظافه میکنه
بیلدرم چند ساعت دیگه بیکار میشه
آپدیت فلان سرباز چند ساعت دیگه تموم میشه و ۴میلیون اکسیر باید دزدی کنم تا فلان سرباز رو آپدیت کنم و....
که همه اینا باعث میشه ۱فکر به بقیه فکرهاتون اظافه شه
حالا فرق نمیکنه که ۵دقیقه در روز این بازی رو انجام بدید یا ۸ساعت!!!
تو کلنم شخصی بود که بار من بود تو آلمان و جلوی کلی مشتریها میومد تو بازی و با ما چت میکرد و بازی میکرد و با اعتراض مشتریهاش مواجه میشد
یادش بخیر ما قدیما بازی میکردیم
مثلا تیکن،چند نفر قبل از شروع بازی کل مینداختیم و شروع به بازی میکردیم
یا فوتبال کل مینداختیم و شروع به بازی میکردیم
یعنی واقعا اون ۱ساعتی که بازی میکردیم به معنای واقعی کلمه لذت میبردیم و از فکر بدور بودیم.
البته هنوزم هر از گاهی از این کارا میکنیم
حالا بازی کلش اگه لیدر یا کولیدر یا الدر باشی دیگه وای به حالت به معنای واقعی کلمه بدبخت میشی
آقا چرا وار اتک نزدی؟آقا چرا رک لول تایین میکنی؟آقا چرا رک دراگ میدی؟
در آخر هم چیزی جز اعصاب خوردی و دل شکستن نمیمونه

واقعا فکرشو کنید به این دست از بازیها میشه گفت بازی؟
اینجور بازیها فقط واسه کسب درآمدزایی هستش
یعنی جم بخری
ممکنه یسری از دوستان بیان بگن نه کی گفته جم بخری؟کسی مجبورت نکرده
ولی واقعیت اینه که تو دوست عزیزی که جم نمیخری و فکر میکنی درآمدی از تو واسه شرکت حاصل نمیشه،طرز فکرت اشتباه هستش چون کسایی که امثال تو جم نمیخرن در اصل شرکت شمارو به بردگی گرفته
چرا؟
چون آدمایی که مثل تو جم نمخرن در اصل دارن واسه اون کسی که جم خریده بازی میکنن چون اون کسی که جم خریده و قوی شده باید آدم ضعیفی مثل تو،توبازی باشه تا بتونن بهش حمله کنن و منابع گیرشون بیاد
اگه کسایی که مثل تو جم نمیخرن تو بازی نبودن بازم کسی تو بازی پیدا میشد که بیاد جم بخره؟

من معتقدم که هرچیزی اولش قشنگه و جواب میده
این بازی و امثال این بازی هم چون اولشه آنقدر طرفدار داره
تا یمدت دیگه همه به ذات اینجور بازیها پی میبرن و دیگه کسی سمتشون نمیره
درست مثل تراوین که یوزر میلیونی داشت و الان یوزرهاش شاید به 10/000 نفر هم نرسه

موفق باشید

CLEVER MASTER
03-09-2014, 00:29
به نظر من این جمله که چکیده مقاله هم میدونین یه مقدار بار منفیش زیاده شاید بهتر بود که جوره دیگه ای نگارش میشد

بازی های انلاین رقابتی مثل همین بازی و travian و .. جنبه ی سرگرمی خیلی کمتری نسبت به بازی های دیگه داره شاید بهتر باشه بگم از نظر هرکس میتونه متفاوت باشه
به شخصه واسه سرگرمی هیچ وقت سراغ این بازی های رقابتی نمیام! اما اگر بازی کنم ترجیح میدم جز بهترین ها باشم مطمئنا سابقه بازی من در تراوین از king hawre تا اکانت های Weak همینو نشون میده
وقتی میبینیم که زمان کافی واسه بهترین بودنن ندارم ترجیح میدم کنار بذارم نه عواملی خوبی که شما مثال زدی

اگه اخر مقاله باز باشه و نتیجه گیری رو به عهده خواننده بذاریم "نه نظر شخصی" که شاید درست شاید اشتباه, حس بهتری منتقل میشه

پ.ن: البته واسه پی نوشت شما احترام زیادی غائلم به خاطر تجربه ای که توش پنهان شده! تجربه بهتون نشون داده چجوری جلوی هر مورد نفی مطلب تایپی رو بگیرین جوری که هر ایرادی ایراد نیست و فقط مشکل از خوده مشکل گیرندست:loveit:

مخلصم مدیر بازنشسته- خسته نباشین

درسته بهمن جان ، حق باش شماس ، منم نظر خودمــو در کمال احترام و ادب گفتم و سعی کردم که یک طرفه نباشه که فقط بگیم بازی بسیار خوبیه ، هیچ اعتیادی هم نداره !!!

از سایر دوستانم خواستم بیان وسط و نظرشون رو بگن ، بنظر منم هر کسی باید با قدرت استدلال خودش از مقاله نتیجه گیری کنه البته بشرطی که روی مباحث مقاله مسلط باشه

نه اینکه صرفا از روی احساس با نویسنده مقاله همسو بشه ، هدف منم فقط این بود که کمی مقاله رو برای دوستان بیشتر باز کنم ؛ همین و بس ...

کاری به این موضوع ندارم که یسری از دوستان میگن میانه رو باشید یا افراط نکنید و....
ولی به شخصه خود بنده به حدی فکرم مشغول هست که برای رهایی از این فکرها شاید روزی 30 دقیقه واسه اینکه این افکار ازم دور شه بازی کنم
دیگه فکر میکنم این موضوع واسه همه صدق میکنه که هرکی بازی میکنه واسه دوری از افکار و مشکلات روزانه هستش
ولی متاسفانه این واقعیت رو باید قبول کرد که این بازی نه تنهای آدم رو از افکار روزانه دور نمیکنه بلکه یه فکر و مشغله به فکرها و افکار آدم اظافه میکنه
بیلدرم چند ساعت دیگه بیکار میشه
آپدیت فلان سرباز چند ساعت دیگه تموم میشه و ۴میلیون اکسیر باید دزدی کنم تا فلان سرباز رو آپدیت کنم و....
که همه اینا باعث میشه ۱فکر به بقیه فکرهاتون اظافه شه
حالا فرق نمیکنه که ۵دقیقه در روز این بازی رو انجام بدید یا ۸ساعت!!!
تو کلنم شخصی بود که بار من بود تو آلمان و جلوی کلی مشتریها میومد تو بازی و با ما چت میکرد و بازی میکرد و با اعتراض مشتریهاش مواجه میشد
یادش بخیر ما قدیما بازی میکردیم
مثلا تیکن،چند نفر قبل از شروع بازی کل مینداختیم و شروع به بازی میکردیم
یا فوتبال کل مینداختیم و شروع به بازی میکردیم
یعنی واقعا اون ۱ساعتی که بازی میکردیم به معنای واقعی کلمه لذت میبردیم و از فکر بدور بودیم.
البته هنوزم هر از گاهی از این کارا میکنیم
حالا بازی کلش اگه لیدر یا کولیدر یا الدر باشی دیگه وای به حالت به معنای واقعی کلمه بدبخت میشی
آقا چرا وار اتک نزدی؟آقا چرا رک لول تایین میکنی؟آقا چرا رک دراگ میدی؟
در آخر هم چیزی جز اعصاب خوردی و دل شکستن نمیمونه

واقعا فکرشو کنید به این دست از بازیها میشه گفت بازی؟
اینجور بازیها فقط واسه کسب درآمدزایی هستش
یعنی جم بخری
ممکنه یسری از دوستان بیان بگن نه کی گفته جم بخری؟کسی مجبورت نکرده
ولی واقعیت اینه که تو دوست عزیزی که جم نمیخری و فکر میکنی درآمدی از تو واسه شرکت حاصل نمیشه،طرز فکرت اشتباه هستش چون کسایی که امثال تو جم نمیخرن در اصل شرکت شمارو به بردگی گرفته
چرا؟
چون آدمایی که مثل تو جم نمخرن در اصل دارن واسه اون کسی که جم خریده بازی میکنن چون اون کسی که جم خریده و قوی شده باید آدم ضعیفی مثل تو،توبازی باشه تا بتونن بهش حمله کنن و منابع گیرشون بیاد
اگه کسایی که مثل تو جم نمیخرن تو بازی نبودن بازم کسی تو بازی پیدا میشد که بیاد جم بخره؟

من معتقدم که هرچیزی اولش قشنگه و جواب میده
این بازی و امثال این بازی هم چون اولشه آنقدر طرفدار داره
تا یمدت دیگه همه به ذات اینجور بازیها پی میبرن و دیگه کسی سمتشون نمیره
درست مثل تراوین که یوزر میلیونی داشت و الان یوزرهاش شاید به 10/000 نفر هم نرسه

موفق باشید

سلام ؛

اصولا تمامی شرکتهای بازی سازی هدف نهاییشون کسب درآمد هست ، این شرکت هم مستثنی نیست ،

حالا این که خیلی موفق بودن برمیگرده به هنر خودشون که تونستن اینقدر کاربر جذب کنن

بهتون اطمینان میدم اگر موسسات داخلی به چنین موفقیتی دست پیدا میکرن بهبه و چهچهه همه در میومد و هیچ کسی نمیگفت که این بازی مضره !!!!

اگر تعریف شما از بردگی اینقدر سطحیه ، پس تمامیه انسانهای کره ی خاکی برده تشریف دارن و هیچ اختیاری از خودشون ندارن ، چون بردگی یعنی عدم اختیار و داشتن حق انتخاب !!!

مطمئن باش کسی که میلیونی جم میخره و بسرعت بالا میاد به همون سرعت هم از بازی زده میشه و میره سراغ سرگرمیه بعدیش تا اونجا پولشــو .... کنه ...

اون مشکلات درون کلنی هم که گفتید واسه این بوده که کلنت ریشه دار نبوده عزیزم وگرنه بچه هایی که در حدود یکسال کنار هم هستن خیلی راحت با هم کنار میان و بهم کمک میکنن ...

و اما ...

اصلا کاری ندارم که این بازی خوبه یا بده ...

مسعودجان فارغ از جدیت بحث سعی کنید در نظر دادن و مخاطب قرار دادن از کلمه " تــو " استفاده نکنید چون این کلمه مناسب اینجا نیست ،

درجاهای دیگم توصیه میشه در نوشتار از این ضمیر استفاده نکنید چون تو ذوق خواننده میزنه و احساس میکنه که منظور شما خودش بوده ،

حالا گیریم که بوده ولی به این صراحت و با این سطح پایین و سخیف نباید بیان بشه ... متاسفانه نوشتار شما با توهین و تمسخر آمیخته بود ...

میدونم هدفت این بوده که تا جایی که میشه کاربر رو از انجام این بازی دور کنید ولی راه ها و روش های بیان بهتری هم وجود داشت ...

موفق باشید ...

masoud.ezati
03-09-2014, 12:07
درسته بهمن جان ، حق باش شماس ، منم نظر خودمــو در کمال احترام و ادب گفتم و سعی کردم که یک طرفه نباشه که فقط بگیم بازی بسیار خوبیه ، هیچ اعتیادی هم نداره !!!

از سایر دوستانم خواستم بیان وسط و نظرشون رو بگن ، بنظر منم هر کسی باید با قدرت استدلال خودش از مقاله نتیجه گیری کنه البته بشرطی که روی مباحث مقاله مسلط باشه

نه اینکه صرفا از روی احساس با نویسنده مقاله همسو بشه ، هدف منم فقط این بود که کمی مقاله رو برای دوستان بیشتر باز کنم ؛ همین و بس ...

سلام ؛

اصولا تمامی شرکتهای بازی سازی هدف نهاییشون کسب درآمد هست ، این شرکت هم مستثنی نیست ،

حالا این که خیلی موفق بودن برمیگرده به هنر خودشون که تونستن اینقدر کاربر جذب کنن

بهتون اطمینان میدم اگر موسسات داخلی به چنین موفقیتی دست پیدا میکرن بهبه و چهچهه همه در میومد و هیچ کسی نمیگفت که این بازی مضره !!!!

اگر تعریف شما از بردگی اینقدر سطحیه ، پس تمامیه انسانهای کره ی خاکی برده تشریف دارن و هیچ اختیاری از خودشون ندارن ، چون بردگی یعنی عدم اختیار و داشتن حق انتخاب !!!

مطمئن باش کسی که میلیونی جم میخره و بسرعت بالا میاد به همون سرعت هم از بازی زده میشه و میره سراغ سرگرمیه بعدیش تا اونجا پولشــو .... کنه ...

اون مشکلات درون کلنی هم که گفتید واسه این بوده که کلنت ریشه دار نبوده عزیزم وگرنه بچه هایی که در حدود یکسال کنار هم هستن خیلی راحت با هم کنار میان و بهم کمک میکنن ...

و اما ...

اصلا کاری ندارم که این بازی خوبه یا بده ...

مسعودجان فارغ از جدیت بحث سعی کنید در نظر دادن و مخاطب قرار دادن از کلمه " تــو " استفاده نکنید چون این کلمه مناسب اینجا نیست ،

درجاهای دیگم توصیه میشه در نوشتار از این ضمیر استفاده نکنید چون تو ذوق خواننده میزنه و احساس میکنه که منظور شما خودش بوده ،

حالا گیریم که بوده ولی به این صراحت و با این سطح پایین و سخیف نباید بیان بشه ... متاسفانه نوشتار شما با توهین و تمسخر آمیخته بود ...

میدونم هدفت این بوده که تا جایی که میشه کاربر رو از انجام این بازی دور کنید ولی راه ها و روش های بیان بهتری هم وجود داشت ...

موفق باشید ...

حقیقتا من هدفم بی احترامی به کسی نبوده و نیست وصرفا چیزی که حس کردم رو بیان کردم اگر شما و بقیه دوستان از پست من احساس بی احترامی کردید من معذرت میخوام
ولی راجع به یسری از مثایلی که بیان کردم خودتونم به صحت یسریهاشون پی بردید حالا اینکه فرمودید کلن بنده بی ریشه بوده من قبول میکنم چون شاید تا حدودی درست باشه فرمایشاتتون ولی کلن خودتون چطور؟من چند بار به کلنتون سر زدم و چندین بار پاشیده شده بود
آخرین بار فکر کنم ۲ماه پیش به کلنتون سر زده بودم که با نصف دوستانتون به مشکل خورده بودید از همدیگه جدا شده بودید
حالا کلن شما که تا این حد با ریشه بوده و اکثر مدیرای سایت از جمله حامد مدیر گرافیکی سایت هم جزو کلنتون بوده چطور شده که کلنتون بارها و بارها پاشیده شده؟

این مسایل کلن خودتون رو برای این بیان نکردم که چیزی رو زیر سوال ببرم هدفم اینه که تو این بازی هرکاری کنی دل شکستن و ناراحتی هست.
ولی در عوض یسری از بازیها مثل iron force هستش که نه اعتیاد داره نه ناراحتی با هم کلنیها یا لجیونهات پیدا میکنی

x_man9989
04-09-2014, 00:04
سلام
به نظر من خیلی از بازیها اعتیاد دارند ولی نوع اعتیادشون فرق میکنه
البته من خودم با توجه به بالا رفتن سنم دیگه حوصله انجام بازی ندارم(مخصوصا تو پی سی)
ولی قبلا که بازیهای تاپ بازی میکردم از جمله assasin's creed + dead space - و.... اون موقع ها هم معتاد بودم
یعنی وقتی پی سی را روشن میکردم سعی میکردم بازی که ناقص هست را تمومش کنم و تا زمانی که تمومش نکرده بودم دست بردارش نبودم
قبلا هم رکوردهای جالبی داشتم از جمله تو کنسول ps1 و فوتبال 99 یادمه یه جمعه تو کلوب 12 ساعت بدون وقفه فوتبال99 بازی کردم
یعنی 10 صبح اومدم کلوب بازی را شروع کردیم و 10 شب رفتیم خونه!
و یا زمانی که آتاری را شبانه اجاره میکردیم و تا صبح بازی میکردیمو چشامون کور مشد و فرداش سر کلاس همش چرت میزدیم
بله اعتیاد از قدیما وجود داشت
ولی این بازی فرقش اینه چون رو گوشی سوار هست و گوشی هم همیشه پیشته و همیشه هم تقریبا آنلاین هستی در نتیجه بدت نمیاد هر لحظه سری به کلن بزنی
من یکی از همکارام که همیشه بازی میکرد میگفتم بازی چرندیه خوشم نمیاد و بیشتر بازیهای استراتژیکی نظیر red alert3 را ترجیح میدادم
تا اینکه یه شب نصبش کردم و شروع کردم
چون کار من شیفتی هست شیفتهای شب وقت بیکاری زیادی دارم
در نتیجه برای شخص بنده در اون مواقع خیلی سرگرم کننده هست
اعتیادش اینجوریه که همیشه باید فعالیت کنی
مثلا الان که دارم این تکستها را مینویسم لول تاون حال 5 هست که برای آپگرید به6 باید 750000 طلا غارت کنم
اما موجودیم مثلا 200000 تا هست
در نتیجه سعی میکنم چندین حمله بکنم تا بدست بیارمش و تا صبح هم کارگرم بیکار نمونه
در باقی موارد هم برای اینکه کارگرها بیکار نشینند همیشه سعی میکنی حمله کنیو غارت کنی و طلا و اکسیر جمع کنی تا بتونی آپگرید کنی ....
حالا فکر میکنم متوجه شدم قبل از نصب این بازی کال او دیوتی را نصب کرده بودم که بعد از نصب این بازی فقط 1 مرحله ازش تموم کردم
و یا حتی موقع تماشای فوتبال نیز بیشتر از تماشای فوبال به کلن سر میزنم
و یا اون سریال شاهگوش وقتی تماشاش میکنم نصف ماجرا را نمیبینم چون حواسم به کلنمه:bj:

HAMED
04-09-2014, 15:08
یادآوری عمومی :‌ اين موارد به موضوع اين تاپيک ارتباطي نداره و لطفا بيش از اين روي اين بحث ها مانور نديد تا تاپيک از بحث اصلي خودش فاصله نگيره .

.

حقیقتا من هدفم بی احترامی به کسی نبوده و نیست وصرفا چیزی که حس کردم رو بیان کردم اگر شما و بقیه دوستان از پست من احساس بی احترامی کردید من معذرت میخوام
ولی راجع به یسری از مثایلی که بیان کردم خودتونم به صحت یسریهاشون پی بردید حالا اینکه فرمودید کلن بنده بی ریشه بوده من قبول میکنم چون شاید تا حدودی درست باشه فرمایشاتتون ولی کلن خودتون چطور؟من چند بار به کلنتون سر زدم و چندین بار پاشیده شده بود
آخرین بار فکر کنم ۲ماه پیش به کلنتون سر زده بودم که با نصف دوستانتون به مشکل خورده بودید از همدیگه جدا شده بودید
حالا کلن شما که تا این حد با ریشه بوده و اکثر مدیرای سایت از جمله حامد مدیر گرافیکی سایت هم جزو کلنتون بوده چطور شده که کلنتون بارها و بارها پاشیده شده؟

این مسایل کلن خودتون رو برای این بیان نکردم که چیزی رو زیر سوال ببرم هدفم اینه که تو این بازی هرکاری کنی دل شکستن و ناراحتی هست.
ولی در عوض یسری از بازیها مثل iron force هستش که نه اعتیاد داره نه ناراحتی با هم کلنیها یا لجیونهات پیدا میکنی

چون بحث بنده و تکرار يک اشتباه شد ٬ دوست داشتم حالا که این بحث پیش اومد در این مورد صحبت کنم.

اين سوال رو خيلي ها ازم ميپرسن و خيلي ها همچنان در اين اشتباه هستن ٬ بايد بگم من مدت کوتاهي در اين کلن حضور داشتم

و بنا به دلايلي از اين کلن خارج شدم / يوزر HAMED که در اين کلن وجود داشته و فکر ميکنم همچنان هم حضور داشته باشه ٬ هيچ ارتباطي به من نداره

و اصلا نام کاربري من در اين بازي نام ديگه اي هست .

٪

majidw980
04-09-2014, 15:56
درود
بنظر من این بازی ی بازی موفق و خوب هست و باید حق بدیم به سازندگان این بازی که برای زحمتی که کشیدن راه درآمدی هم داشته باشن و یک موضوع رو عرض کنم که این بازی بنوعی رایگان هست و با پشتکاری که داری باید دهکده ای رو مدیرت کنی و به اون هدفی که میخوای یا نهایتا تو بازی برات در نظر گرفته شده
حالا بحث اعتیاد کاملا اینجا بجا هست منتهی شما ی مساله ای هم مد نظر بگیرید این بازی جزء بازیهای استراتیژی دسته بندی میشه و زمان و انرژی زیادی میخواد برای کسی مثل من که قبلا ی گیمر بودم ولی الان نه بازیه رایانه ای و نه بازیای اندروید هیچ کدوم جذابیتی ندارن دیگه و تکراری هستن همشون بنوعی خیلی میتونه سرگرم کننده باشه شاید باورتون نشه تمام بازیای کامپیوتریی که میدونم بازیهای خوبی هستند رو دانلود میکنم ولی دریغ از لذتی باید تو بازی برام باشه چون همشون بنوعی تکرار مکررات هست
من ی مدتی تراوین بازی میکردم و حرفه ای هم شده بودم منتها مشکلاتی که داشت خود بازی و اینکه رو گوشی سخت بود بازی کردن و همچنین اون موقع هم اینترنت همراهی وجود نداشت باعث شد با توجه به علاقه ای که داشتم بهش ازش دست کشید
حالا این بازی کلش اف کلن تمامی مشکلات اون بازیو برطرف کرده گرافیک و جلوهای صوتی و تصویری بازی واقعا جای ستایش داره و بنوعی انقلابی تو طراحی بازیای انلاین استراتیژیکیه اینچنینی هست
خوب طبیعتا با این وجود طرفداری زیادی هم پیدا میکنه و مثل الان موج مخالفی هم در برابر بازی بوجود میاد ولی یکم خوش بینانه تر هم میشه به این موضوع اعتیاد بازی نگاه کرد
اول که کسی میاد سمت این بازی که مثل من گیمر باشه و لذت ببره از پیشرفتش تو بازی
دوم هم واقعا این بازی برای منی که کارم شیفیته حوصله سر بره و مشکلات مشغلات زندگی اینقدر زیاد هست که فکر کردن بهش جز اعصاب خوردی چیزی برام نمیمونه واقعا خوبه
سوم هم تمامی مساعلی که دوستان عرض کردن رو میشه با مدیریت اکانت حلش کرد شما دست خودتونه تو بازی اپدیتهارو جوری تنظیم کنید که مثلا امروز دیگه نیازی به سر زدن نداشته باشید یا بر عکس بهر حال یک بازی نیاز به زمان و وقت گذاشتن داره چه این باشه چه مثلا ولفن اشتاین فرقش اینه که شما میتونی تو گوشی مواقعی تو خونه هستیو بخانوادت اختصاص بدی وسر کار از زمان و فرصتی که داری استفاده کنی
اینم نظر من بود راجع به بازی بماند که من اینقدر اعتیاد دارم کلا به بازی کردن حالا هر نوعش میخواد باشه به هیچ کدوم چیزایی که گفتم عمل نمیکنم و حتی اگه تو این بازیم با توجه به زمان مورد نیاز اپدیتا نباشم پای پیسی دارم بازیه دیگه ای انجام میدم پس تمام مسایل اعتیاد به بازی و نکات مثبتو منفی بر میگرده به خود شخصی که داره بازی میکنه و نمیشه به این صورت نتیجه گیری کرد که یک بازی اعتیاد اوره یا نه
تنها نکته منفیه این بازی مصرف بالای باتریشه که واقعا فاجعس و راه حلی نداره
موفق باشید

send my galaxy's!i!i

rezasirish99
04-09-2014, 21:08
والا من این بازی رو روی iphone 4s که تازه اومده بود بازی میکردم ...
به نظرم اصلن معتادی نداره ...
تا الانم دارم اکانتم رو ولی اصلا حواسم بهش نیست بعضی موقعه ها پیام میده ولی توجه نمیکم ..
تازه رام گوشیم رو عوض کردم یادم رفت نصبش کنم .. چند روز پیش دوستم اومد گفت clash بازی میکنی لولت چنده گفتم نمیدونم بزار نگاه کنم دیدم اصلا نصب ندارمش هنوزم نصبش نکردم ..
ولی نصبش میکنم نگران نباشید خخخخ

vrp_vahid
06-09-2014, 05:58
همه چی بستگی به خود طرف داره این بازی هم مثل هزار تا تفریح دیگه هست اصلا لازم نیست نگرانش بود

majidw980
07-09-2014, 18:41
برو بچ اسم کلن موبایلستان چیه

send my galaxy's!i!i

#R@M!N#
07-09-2014, 19:04
برو بچ اسم کلن موبایلستان چیه

send my galaxy's!i!i

Mobilestan

من نیستم اونجا ولی میدونم

wave525mymobile
16-09-2014, 01:41
در مورد بعضی از بستها بگم این بازی به هیچ عنوان اعتیاد نداره مواد مخدر نیست که یی بازی ولی شاید برای کسی که دانشگاه کار درس داره یکم وقت بگیره و مثلا الان که با یک دونه جم بوست هستیم مثلا من باید صبح که از خواب بیدار میشم زود یی سر بزنم دارک گلد اکسیر خالی کنم چون زود پر میشه با بوست 1600 تا دارک فول میشه کمتر از 8 ساعت! خب این باعث میشه یکم حالت نرمال زندگی تغییر بده البته بستگی به خودتونم داره من که الان لول 105 هستم تو سطح خودمم قوی هستم دیوار خوب اپ هست کامل لول 8 هست 5 تا هم builder دارم یا همون خانه ساز جم اصلا نخریدم از بازی لذت بردم تو این 1 ساله البته هنوز دقیق نمیدونم لذت بردم یه وقت بیخودی هدر دادم اعتیاد که اصلا نداره ولی یکم باید وقت بزارید مثلا لول 100 به بالا روزی 2-3 ساعت الانم 15 روز موبایل ندارم که بازی کنم فقط با شبیه ساز اندروید با ویندز میام گلد دارک اکسیر هر 12 ساعت خالی میکنم یی اتک میدم تا موبایلم درست بشه هفته دیگه .اگه دوست دارید بازی کنید چرا که نه ولی اگه فک میکنید وقت ندارید یا خیلی هم دوست ندارید اینجور بازی ها رو درس مشق کار زندگی دارید نه یی ویدیو هست حتما ببنید خیلی باحاله از زندگی یی بازیکن تو شبکه چیزیوب ببنید به اسم the clash of clan add ict حتما ببنید نشون میده کسی که این بازی میکنه چی میشه زندگین وقتی میدیم یاد دقیقا خودم میفتادم خود منم انقدر زیاد بازی میکردم حتی موبایل بردم تو حمام چون فول بودم نمیخواستم خاموش بشه صفحه اب رفت تو موبایلم صفحه ال سی دی سوخت ! الانم که باید برم سربازی دیگه نمیتونم بازی کنم البته شاید بازی دادم به دوستم ادامه بده عقب نمونم از بازی تو این دو ماه . یی چیز دیگه که خیلی تو بازی خوب چت بازی هست چه خود کلن با اعضا یا چت جهانی که میتونید در کنار هم از بازی یا هر چیزی صحبت کنید که یکی از دلایل گرفتن وقت همینه میبینم بعضی ها ساعت ها چت میکنن در مورد خود بازی و چیز های مختلف ولی دقیق نمیتونم بگم که چی هست ولی این بازی چیز های خوبی هم بهم یاد داد که ازشمند بودند کلن خوب خیلی مهمه خیلی زیاد
نتیجه من تو این مدت که بازی کردم واسه کسایی که شروع کردن تازه ول کنید بابا اخر اول وسط این بازی هیچی نیست کو لیدر خود لیدر الدر هیچکدوم هیچی نیست فقط وقت میگیره ولی ولی اگه واقعا در حال حاضر تا یک سال بیکاری پیشنهاد میشه بازی کنی واقعا وقت پر میکنه سراغ چیزای دیگه نمیری:dn:
مثل مهدی جان با نگارش دقیق تمیز ننوشتم هر چی یادم اومد گفتم ببخشید اگه یکم شلوغ شد زیاد شد

mohammad-galaxy
16-09-2014, 10:53
انگار یه خورده دیر از بحث رسیدم و تموم شد !
اما به هر صورت وقتی که دیدم بازی بیش از حد وقتم رو میگیره ( البته من وقت بازی رو میگیرم ) سعی کردم حداقل یه گوشه ای ازش رو کات کنم
اون گوشه هم دقیقا قسمت کلن بود که کلنمون اومدم بیرون و دیگه تو هیچ کلنی هم نرفتم
چون وقتی نمیتونستم خودم رو کنترل کنم و همش تو فکر اینکه تو چت چی گفته میشه ، کی ات وار رو چطوری زد ، چند ستاره زد ، از کدوم سمت رفت و ... خلاصه شاید ریپلی 70 تا اتک رو می دیدم و در موردش بحث می شد که واقعا عذاب آور بود
تقصیر هیچکس هم نبود و مشکل از خود من بود که نمیتونستم خودم رو کنترل کنم برای همین برای اینکه وقتم گرفته نشه قید کلن رو زدم
شاید الان ستاره وار و کوکلت گلد های پروفایلم از هم لول های خودم خیلی پایین تر باشه و حتی نتونم یه ات درست و حسابی بزنم ( چون تو وار مجبوری با تمام قوا بری ولی چند هفته ای هست که نتونستم برم ! ) ولی حداقل از این راضیم که وقتم بیهوده سر هیچ و پوچ تلف نمیشه
اگر هم برای تفریح و سرگرمی ( یا حتی گذران وقت ) بازی کنم بازی دست خودمه و چند روز هم ولش کنم دغدغه ای ندارم
خلاصه اگر می بینید مثل من خودتون رو نمیتونید کنترل کنید از کلن بیاید بیرون ؛ خود به خود وقتی لولتون میره بالا و اتک هاتون سخت تر میشه و شمام وقتی نتونید به هم سطح خودتون اتک بزنید کم کم دیگه براتون از جذابیتش کاسته میشه
بالاخره قرار نیست که تا قیامت بشینیم سر بازی و اتک بزنیم ! یه روزی باید ولش کنیم ... پس چه بهتر که اگر زندگیتون رو مختل کرده کم کم ولش کنید

MAMAD*50 CENT
24-10-2014, 13:15
سلام دوستان
بچه ها داستان این شایعه شب کریسمس چیه
میگن همه درخت ها پر جم میشه شما هم شنیدین یا الکی هستش ؟؟؟؟

vrp_vahid
25-11-2014, 02:02
جالبه یه مدته یه بدبختی افتاده دنبال اکانت فروم سوپرسل من :at:

و این اولین بار نیست من این ایمیل رو میگیرم..جالبیه این یکی اینه که ایشون ایندفعه IP رو تغییر نداده هی کی هست تهران هست و از شاتل نت میگیره :by:

http://s1.xum.ir/2014/11/25/Untitled.png (http://www.xum.ir/image/bRzT)

MAMAD*50 CENT
28-11-2014, 20:55
سلام
برو بچ این اپدیت ورژن 6.322.5 Red که برای اپل اومده برای اندروید نمیاد؟
کسی اطلاع نداره؟

J@M@L
28-11-2014, 21:00
سلام
کسی اطلاع نداره؟

سلام شنیدم تا چندروز دیگه برای اندروید هم میاد اما فعلا خبری نیست :|

vrp_vahid
28-11-2014, 22:44
پست قبلی من این عکس رو از کجا اورده !!!! من نذاشتمش !!

MAMAD*50 CENT
28-11-2014, 23:27

جالبه نمیدونم چرا اول برای اپل میاد :))

پست قبلی من این عکس رو از کجا اورده !!!! من نذاشتمش !!

لابد موقع پست زدن کپی کردی به مدیر بخش بگو پستت ویرایش کنه :de:

CLEVER MASTER
28-11-2014, 23:37
سلام
کسی اطلاع نداره؟

نسخه RED چیز خاصی نداره فقط بدلیل هفته حمایت از بیماران مبتلا به ویروس HIV هر کی جم بخره کلا پولش میره به حساب سازمان حمایت از بیماران ایدزی ...

تو عکسشم کلاه بربرا از زرد به قرمز تغییر رنگ داشته ./.

جالبه نمیدونم چرا اول برای اپل میاد :))

دلیلش مشخصه محمد جان ...

کلا هر شرکتی که برنامه در دو پلتفرمه iOS و اندروید میسازه به چند دلیل خیلی بیشتر به پلتفرم iOS اهمیت میده ...

اینو از کیفیت برنامه های مشترکم میشه فهمید که برنامه محتص iOS بسیار روانتر و با امکانات خیلی بهتری طراحی میشه

مثلا کافیه یکی از مسنجرا مثل لاین رو در آیفون با یک گوشیه اندرویدی مقایسه کنید تا متوجه توضیحاتم بشی ...

دلیل بعدیشم اینه که اپل در مقایسه با گوگل سختگیری خیلی بیشتری روی نرم افزارهای اپ استور داره

این موردم با یه مقایسه ساده بین اپ استور و گوگل پلی میشه فهمید ...

البته بهمون اندازم بیشتر هوای سازندگان نرم افزار رو داره ... فرقیم نمیکنه ... هم از لحاظ مادی هم معنوی ...

مثلا قانون کپی رایت در نرم افزارهای اپ استور واقعا عالیه بر خلاف گوگل پلی که اکثرا از برنامه های کرک شده استفاده میکنن ...

خلاصه کلام اینکه شرایط کلی بگونه ایه که هر شرکتی قطعا اول سعی میکنه اپل و کاربراشــو راضی کنه تا گوگل و اندروید رو ...

vrp_vahid
29-11-2014, 13:48
نسخه RED چیز خاصی نداره فقط بدلیل هفته حمایت از بیماران مبتلا به ویروس HIV هر کی جم بخره کلا پولش میره به حساب سازمان حمایت از بیماران ایدزی ...

جم خریداری شده چی ؟ اونم میره برای حمایت ؟ :au:

CLEVER MASTER
29-11-2014, 16:36
جم خریداری شده چی ؟ اونم میره برای حمایت ؟ :au:

جم که میره واسه خود پلیر ... فقط سوپر سل این پول رو میریزه به حساب سازمان حمایت از بیماران مبتلا به ایدز ...

حالا بر فرض محال اگرم رفت خیلی نگران نباشید :) ایشالا خیرشو تو بازیتون میبینید ...

3Gar0
30-11-2014, 22:06
جریان سپر قرمز روی بعضی تاون هال ها چیه؟؟؟:bn:

mOr_uSe
01-12-2014, 00:49
دوستان کاپامو میخوام ب 2600 برسونم

راهنمایی میخوام.....یه مپ شاخ هم میخوام

vrp_vahid
01-12-2014, 12:10
تاون چند هستی ؟

و اینکه بخوای فقط تاون بزنی ؟

mOr_uSe
01-12-2014, 15:08
تاون چند هستی ؟

و اینکه بخوای فقط تاون بزنی ؟

jتاون 7 هستم که تا 5 روز دیگه 8 میشم.....اره

برای گرفتن جم میخوام یزنم....

ShnoIT
01-12-2014, 15:27
جریان سپر قرمز روی بعضی تاون هال ها چیه؟؟؟:bn:

همه کسایی که تو این مدت از خرید 5 دلاری برای AIDS خریدن تا همون موقه که آپدیت جدید میاد اون سپر قرمز میاد روشون.

vrp_vahid
01-12-2014, 16:24
jتاون 7 هستم که تا 5 روز دیگه 8 میشم.....اره

برای گرفتن جم میخوام یزنم....

والا خیلی سخته...اول باید چند ساعت وقت آزاد داشته باشی ... اکسیر کافی داشته باشی...باطری دستگاه و برق کنارت باشه..صبر و حوصله خیلییییییییییییییییییییی زیاد ! همین

*r.E.Z.a*
03-12-2014, 16:30
سلام
دوستان عزیز این مپو با چی بزنم که حداقل دو ستاره بشه !
989116

vrp_vahid
03-12-2014, 19:26
فقط گولم + ویز ...3تا گولم باقی ویز + 10 تا وال بریکر

از سمت راست هم شروع کنی فک کنم بهترین جهت باشه

*r.E.Z.a*
03-12-2014, 20:13
فقط گولم + ویز ...3تا گولم باقی ویز + 10 تا وال بریکر

از سمت راست هم شروع کنی فک کنم بهترین جهت باشه

مرسی وحید نظر خودم اتک رو از کنار لابراتور با ده تا جاینت شروع کنم پشتش 4 تا والبریک بعد گولم دو تا که یکیش تو کستل خودمه بعد ویچ چهار تا بقیشم ویزارد اسپل هم یه جامپ واسه رسیدن به تاون دو تا هیل و یه بنفش برا نابودی تاون حریف

vrp_vahid
03-12-2014, 20:34
جیانت برا چی ؟

2تا گولم خودت + 1 کستل +ویز خودت..این بهترین حالته ....ویز هم خوبه اما فقط لول 2ش

*r.E.Z.a*
03-12-2014, 21:53
جیانت برا چی ؟

2تا گولم خودت + 1 کستل +ویز خودت..این بهترین حالته ....ویز هم خوبه اما فقط لول 2ش

گولمم اول دو
ده تا جاینت به عنوان سپر بلا برا ویزاردام باید داشته باشم

vrp_vahid
03-12-2014, 21:56
گولمم اول دو
ده تا جاینت به عنوان سپر بلا برا ویزاردام باید داشته باشم

پس گولم رو برای چی میبری ؟ !!!!!!!

*r.E.Z.a*
04-12-2014, 17:52
خو یه جا دو تا گولم یکی میبرم با ده تا جاینت
اتکم زدم ویزاردا رفت رو بمب تک ستاره شده اما لوتشو زدم بر بدن
راستی با سیستم چطور اتک تست بزنم کسی میدونه ( کاپیتان )

amir2100
04-12-2014, 19:02
دوستان کاپامو میخوام ب 2600 برسونم

راهنمایی میخوام.....یه مپ شاخ هم میخوام

سلام من موقعی که تاون هفت بودم رفتم 2600 با ارچر 4 اما خیلی صبر و حوصله می خواد مپم هم مالی نبود...
از 2400 به بعد خیلی سخت میشه و شاید بعضی وقتا برای پیداکردن تاون بیرون باید 1 ساعت سرچ کنی !!!
فک کنم هر 6 ساعت یبار بازی میندازتت بیرون شانس بیار رونج نخوری که 50 تا کاپ منفی میخوری ....

MAMAD*50 CENT
04-12-2014, 19:03
سلام دوستان کسی بازی اپدیت کرده ؟
من بازی اپدیت کردم ولی همچنان مشکل اتصال دارم
یکی از دوستانم که همین مشکل داشت با اپدیت مشکل بر طرف شد
کسی تست کرده ؟؟؟

CLEVER MASTER
04-12-2014, 19:37
متداولترین ترکیب برای اتک GoWiWi در تاون نه بصورت زیر هست :

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=989228&stc=1&d=1417710371

برای کستل هم 2 آرچر + 1 ویزارد + 2 ویچ ببرید ... هیروهام لول 5 به بالا باشن کافیه ...

روند کلی پیاده کردن نیرو هم بصورت زیر :

از بربر برای خالی کردن کستل استفاده کنید
وقتی کامل اومدن بیرون اسپل لایت رو بگونه ای بزنید که همشون تلف شن
گولم هارو با فاصله مناسب از هم بندازید ( ترجیحا گوشه ها )
ویزارد پشت گولم ها
ویچ رو پیاده کنید ( اگه زمان بندی خوب باشه ویچ خیلی خوب هیرو میزنه )
هیروها و کستل رو بندازید تو میدون
وال بریکر و سایر اسپلارم به موقع استفاده کنید
زمان مناسب فعال کردن قابلیتهای هیروهام خیلی مهمه

این روش برای تاون نه در محدوده کاپ 2300 تا 3300 مناسبه ضمنا ، برای وار عالیه

در ضمن جاینت در ترکیب GoWiWi به هیچ عنوان توصیه نمیشه و احتمال ستاره گرفتن رو به شدت کاهش میده ...

--------------------------------------------

رضا جان راه داره ولی ارزشش رو نداره ... بیخیالش شو عزیز ... اینقدرم به تست وابسته نشید ... من چنتا وار بدون تست زدم تازه متوجه شدم چقدر وقت حــروم میکردم :)

KING SAJJAD
09-12-2014, 11:30
خب تغییرات اپ کریسمس هم اومد

1) Upgrading Walls with Elixir is now available only when upgrading Walls to level 9 and higher.
2) New collector level! Gold Mine and Elixir Collector level 12 has been added, available at Town Hall 8.
3) The first Dark Elixir Drill can now be built at Town Hall 7 instead of Town Hall 8.
4) The second Dark Elixir Drill can now be built at Town Hall 8 instead of Town Hall 9.
5) Dark Elixir Drills have had their maximum capacity increased on all levels.
6) Unchanged: Maximum Dark Elixir Drill level is 3 at Town Hall 7 and 8, maximum level 6 at Town Hall 9 and 10.

vrp_vahid
09-12-2014, 11:44
چیز خاصی اتفاق نیوفتاده پس !! خوش به حال تاون پائینی ها شده فقط !

Benyaminj
09-12-2014, 12:44

البته یه جورایی به نفع تاون هشتی های قدیم شد که دیواراشون رو با اکسیر اپ کردن..چون اینجوری که نوشته دیگه امکان اپگرید دیوار با اکسیر تو تاون هشت نیست و این برای این افراد خبر بدیه..خوش به حال ما که قبلا بودیم اپ کردیم.

CLEVER MASTER
09-12-2014, 19:06
خب تغییرات اپ کریسمس هم اومد

1) Upgrading Walls with Elixir is now available only when upgrading Walls to level 9 and higher.
2) New collector level! Gold Mine and Elixir Collector level 12 has been added, available at Town Hall 8.
3) The first Dark Elixir Drill can now be built at Town Hall 7 instead of Town Hall 8.
4) The second Dark Elixir Drill can now be built at Town Hall 8 instead of Town Hall 9.
5) Dark Elixir Drills have had their maximum capacity increased on all levels.
6) Unchanged: Maximum Dark Elixir Drill level is 3 at Town Hall 7 and 8, maximum level 6 at Town Hall 9 and 10.

البته یه جورایی به نفع تاون هشتی های قدیم شد که دیواراشون رو با اکسیر اپ کردن..چون اینجوری که نوشته دیگه امکان اپگرید دیوار با اکسیر تو تاون هشت نیست و این برای این افراد خبر بدیه..خوش به حال ما که قبلا بودیم اپ کردیم.

سلام ... واقعا عجیبه که دوستان میگن اتفاق خاصی نیوفتاده !!!

اول اینکه این آپگرید دیوار با اکسیر واقعا ایده خوب و بجایی بود ولی انصافا از لول شیش خیلی زود بود و یجورایی در حق اونایی که با خون دل خوردن و فقط با گلد آپ کرده بودن اجحاف شده بود

الان بسیار خوب و منطقی شده جوری که به نفع همس ...

این لول 12 ماین و کلکتور هم خیلی خیلی خوبه حتی برای من که تاون ده هستم ...

البته منظورم خیلی به خروجیش ربط نداره چون هفتا ماین لول 12 که به احتمال زیاد آهنگ تولیدش 500G/hour اضافه میشه ساعتی 3500 در کل و 84000 در طول روز

اما نکته مهم و جالبترش مربوط میشه به لوت ...

لول 11 به 12 در واقع 50000 افزایش طرفیت داشتن هر ماین یا کالکتور ... اگه پیشفرض رو بر همین مقدار بگیریم پس ظرفیت جدید میشه 200000

و با توجه به اینکه 1/3 مقدار اول افزایش ظرفیت داشتیم میتونیم انتظار همین افزایش رو در لوت داشته باشیم ( البته ان شاء الله که سوپر سل ضریب لوت رو کاهش نمیده از ماین و کلکتور )

این میتونه خبر خیلی خوبی باشه :)

در مود دارک دریل هم کاملا اقدام درستی بود ... چون بارها میدیدم که بچه های تاون هست در تامین دارک واسه آزاد کردن کینگ درمونده و عاجز میشدن

از یک طرف لول نیروهاشون پایین بود و نمیشد با اتک زیاد دارک زد مگر با لایت لول پایین که تلاش زیادی میخواد و از طرف دیگم ضعیف بودن دیفنس سبب بالارفتن احتمال غارت شدن دارکشون میشد ... اما الان خیلی راحت تر شدن ...

ظرفیت دارک دریلم که عجیب کم بود و ظرف 16 ساعت فول میشه لول شیش ... در حالیکه ماین و کلکتور 50 ساعت طول میکشه فول شن و این اصلا قابل قیاس نیست

البته مشخصه که ارزش دارک در مقایسه با گلد و اکسیر بیشتره و باید یه تفاوتهایی داشته باشن ولی نه در این حد ... مثلا ماکس ظرفیته 2000 یا 2400 معقول بنظر میرسه

-----------------------------------

در کل اگه صحت داشته باشه من که خیلی خوشحال تر میشم نسبت به زمانی که با هر آپ یه لول نیرو یا دیفنس یا کلا دیفنس یا نیروی جدیدی آزاد میشد و مطابق معمول قدرت هجومی

بخصوص طرفیت کمپ ثابت میموند ... حداقل جا داشت زمان ساخت اسپل رو کاهش بدن مثل کاری که قبلا کردن چون در نسخه های اول زمان ساخت اسپل ها عجیب طولانی بود

مثلا هر اسپل لایت در ابتدا دو ساعت زمان ساختش بود که بعدها به یک و بعدش به نیم ساعت کاهش پیدا کرد ... اگه بازم نصف شه عالی میشه :)

vrp_vahid
09-12-2014, 19:53
دوستان :hello: برای کسی که تاون فول 9 و 10 دارن دیگه دیره این تغییرات .. و اینکه تا پلیر های از بازی رفته بشن فارم مدت ها طول میکشه !

ارتقا دیوار برای کسی که دیوارهاش شامل این تغییرات نمیشه

برای کسی که تاون 10 داره و دریل هاشو ساخته دیگه مهم نیست لول 7ای دریل داره یا نداره !

بله دوستان تغییرات برای من حالا حالا ها محسوس نیست :dn:

تغییر جدید هم تو آرچر تاور هست که 2 برابر سریع تر شلیک میکنه ولی قدرت هر تیر نصف میشه...این تغییر تو آرچر تاور های لول بالا محسوس تره

vrp_vahid
10-12-2014, 13:35
989782

Benyaminj
10-12-2014, 16:38
989782

همینجوریش غول شیش مپو صاف می کرد وای به حال هفتش..به نظر من میزاشتن برای بعدا تو تاون یازده بهتر بود..کمی عجله نکردن برای غول هفت؟ طی گفته خودشون تو تاون هال ده در دسترس خواهد بود.

KING SAJJAD
10-12-2014, 17:34
همینجوریش غول شیش مپو صاف می کرد وای به حال هفتش..به نظر من میزاشتن برای بعدا تو تاون یازده بهتر بود..کمی عجله نکردن برای غول هفت؟ طی گفته خودشون تو تاون هال ده در دسترس خواهد بود.

تا تاون نه معمولی جیانت شش کارایی داشت ولی در برابر تاون های نه مکس به بالا عملا کارایی نداشته و نخواهد داشت

vrp_vahid
10-12-2014, 20:50
http://s1.xum.ir/2014/12/10/10750201_947981515226172_496487641909353073_o.jpg (http://www.xum.ir/image/b3kK)

majidw980
10-12-2014, 21:57
سلام ... واقعا عجیبه که دوستان میگن اتفاق خاصی نیوفتاده !!!

اول اینکه این آپگرید دیوار با اکسیر واقعا ایده خوب و بجایی بود ولی انصافا از لول شیش خیلی زود بود و یجورایی در حق اونایی که با خون دل خوردن و فقط با گلد آپ کرده بودن اجحاف شده بود

الان بسیار خوب و منطقی شده جوری که به نفع همس ...

این لول 12 ماین و کلکتور هم خیلی خیلی خوبه حتی برای من که تاون ده هستم ...

البته منظورم خیلی به خروجیش ربط نداره چون هفتا ماین لول 12 که به احتمال زیاد آهنگ تولیدش 500G/hour اضافه میشه ساعتی 3500 در کل و 84000 در طول روز

اما نکته مهم و جالبترش مربوط میشه به لوت ...

لول 11 به 12 در واقع 50000 افزایش طرفیت داشتن هر ماین یا کالکتور ... اگه پیشفرض رو بر همین مقدار بگیریم پس ظرفیت جدید میشه 200000

و با توجه به اینکه 1/3 مقدار اول افزایش ظرفیت داشتیم میتونیم انتظار همین افزایش رو در لوت داشته باشیم ( البته ان شاء الله که سوپر سل ضریب لوت رو کاهش نمیده از ماین و کلکتور )

این میتونه خبر خیلی خوبی باشه :)

در مود دارک دریل هم کاملا اقدام درستی بود ... چون بارها میدیدم که بچه های تاون هست در تامین دارک واسه آزاد کردن کینگ درمونده و عاجز میشدن

از یک طرف لول نیروهاشون پایین بود و نمیشد با اتک زیاد دارک زد مگر با لایت لول پایین که تلاش زیادی میخواد و از طرف دیگم ضعیف بودن دیفنس سبب بالارفتن احتمال غارت شدن دارکشون میشد ... اما الان خیلی راحت تر شدن ...

ظرفیت دارک دریلم که عجیب کم بود و ظرف 16 ساعت فول میشه لول شیش ... در حالیکه ماین و کلکتور 50 ساعت طول میکشه فول شن و این اصلا قابل قیاس نیست

البته مشخصه که ارزش دارک در مقایسه با گلد و اکسیر بیشتره و باید یه تفاوتهایی داشته باشن ولی نه در این حد ... مثلا ماکس ظرفیته 2000 یا 2400 معقول بنظر میرسه

-----------------------------------

در کل اگه صحت داشته باشه من که خیلی خوشحال تر میشم نسبت به زمانی که با هر آپ یه لول نیرو یا دیفنس یا کلا دیفنس یا نیروی جدیدی آزاد میشد و مطابق معمول قدرت هجومی

بخصوص طرفیت کمپ ثابت میموند ... حداقل جا داشت زمان ساخت اسپل رو کاهش بدن مثل کاری که قبلا کردن چون در نسخه های اول زمان ساخت اسپل ها عجیب طولانی بود

مثلا هر اسپل لایت در ابتدا دو ساعت زمان ساختش بود که بعدها به یک و بعدش به نیم ساعت کاهش پیدا کرد ... اگه بازم نصف شه عالی میشه :)

درود
این وال خیلی خوبه با اکسیر میشد اپش کرد واقعا اینقدر اکسیر زیاد میاد نسبت ب گلد که تناسبش خیلی خوب حفظ میشد اینجوری این خیلی بده حداقل ی لول میبرد بالا و از هفت به بعد با اکسیر میشد اپ کرد نه 9!
خدایی در حق تاون هشت بدجوری اجحاف میشه از ی طرف چپو راست تاون نهیا میزننشون از ی طرف لوت خوبی هم گیرشون نمیاد با این همه اپدیتی که هست این بهترین کار بود که اونم نمیشه
در مورد دارک اکسیر هم تاون هفتیارو قبول دارم تروپسشون ضعیفه ولی واقعا تاون هشتی که نتونه دارک با ارچ و بربر 5 بزنه پلیر نیست من تو دو روز گذشته 20 تا دارک زدم و با وجود غارتای خفنی که میکردن تاون نهیا و هر سری 2000 تا دارکمو میبردن ولی با این احوالات دیشب بلافاصله بعد از اپ شدن هوگ به سه زدم بره چهار علاوه بر اینکه تو این مدت بین اپدیت هوگ کینگم اپ کردم و الان کینگم لول 7 هست تازه مهدی جان من بازم تو دارک زدم کمی ضعیفم چون نمیتونم تمام وقت بازی کنم و وقت مفید بازیم روزی سه الی 4 ساعته که در عین حال که دارک میزنم تو این مدت بتمام اپدیتامم میرسم.
در مورد دارک دریل واقعا همینجوریشم حفظ کردن یکیشم برا تاون هشت سخته چ برسه دوتاش دیگه راه ب راه باید منتظر اتکای تاون نهیا باشیم.
موفق باشید.

send my galaxy's!i!i

#R@M!N#
10-12-2014, 23:14
کسی راه میدونه بشه فهمید از چه زمانی بازی می کنی

میگن تعداد درخت درست نیست دقیق نیست

اساتید این مورد رو ی توضیحی راهی دارن بگن ما هم بدونیم

باتشکرات

vrp_vahid
11-12-2014, 00:32
کسی راه میدونه بشه فهمید از چه زمانی بازی می کنی

میگن تعداد درخت درست نیست دقیق نیست

اساتید این مورد رو ی توضیحی راهی دارن بگن ما هم بدونیم

باتشکرات

مگه از تعداد درخت میشه سن دهکده رو تعیین کرد ؟ :be:

شما برو تو اچیومنت ها (روی عکس دختره کلیک کن کلیک کردی اون پائین باز نوشته اچیومنت ها در گوگل پلی یا حالا ios اونجا برو مثلا اچیومنتی که اولین گوبلین رو ساختی و ستاره گرفتی تاریخ زده زیرش)

این راهی بود که خودم رفتم و دیدم از ژانویه 2014 بازی رو شروع کردم :)

iman78
11-12-2014, 14:09
تغییرات نهایی در ورژن کریسمس
1-معرفی ویرایشگر چیدمان شامل:
ذخیره ی چندین چیدمان برای هم حالت معمولی هم کلن وار!
سویچ کردن آسان بین چیدمان ها در هر زمان!
کپی کردن چیدمان های موجود یا ساختن چیدمان تازه از اول!
ویرایش چیدمان غیر فعال در هر زمان-میتونید یه نفسی تازه کنید و بعدا ادامه رو بدید!

2-ویژگی های دیگر شامل:
لول 12 معادن طلا و اکسیر در تون هال 8 به بالا!
لول 7 جاینت در تون هال 10!
مقایسه کلن خودی با دیگر کلن های منطقه در لیدربورد!

3-دیگر بهبود ها شامل:
آندر اتک در هنگام ورود به بازی؟ میتوانید به صورت زنده همانند کلن وار آن راه نگاه کنید!
آیکون توانایی بخصوص هیروها مقدار توان(خون یا جان) را نشان میدهد و وقتی جان آنها به آخر رسید شروع به فلش زدن میکند تا بازیکن فراموش نکند از توانایی استفاده کند!
دکمه ی ادامه ی بوست (دورتند) نشان میدهد چقدر زمان باقی مانده است!
حذف علامت ستاره برای اسپل نیرو ها و هیرو و جای آنها با عدد عوض شده است!

4-تعادل اقتصادی شامل:
آپگرید دیوار با اکسیر فقط برای دیوار لول 9 به بالا امکان پذیر است!
اولین دریل اکسیر سیاه در تون هال 7 ساخته میشود و دومی در تون هال 8!
ظرفیت دریل هایی اکسیر سیاه در همه ی لول ها زیاد شده است!

5-تعادل نبرد شامل:
دو برابر شدن سرعت شلیک آرچر توور(قدرت تغییری نکرده است) - البته شایعاتی موجوده که ممکنه قدرت شلیک کم شده باشد!
اینفرنو توور زمان خالی شدن سوختش بیشتر شده است یعنی دیرتر خالی میشه بنا براین زمان مقاومتش بیشتر شده است(هزینه بارگزاری مجدد بی تغییر است)!
کم کردن هیتپوینت آرمی کمپ ها!
افزایش هیتپوینت لابراتوری دریل اکسیر سیاه باراکس ها و کنون ها در تمامی لول ها!
هیتپوینت لاوا پاپ (Lava pup) کمتر شده است.
:be::be::be::be::be::be::be::be::be::be::be:

dabel sadegh
11-12-2014, 14:21
آپگرید دیوار با اکسیر فقط برای دیوار لول 9 به بالا امکان پذیر است!
:dy:

#R@M!N#
11-12-2014, 14:21
لینک دانلود یکی بده

iman78
11-12-2014, 14:26
لینک دانلود نسخه ی جدید

http://apkleecher.com/apps/2014/12/11/Clash_of_Clans%206.407_%5Bwww.apkleecher.com%5D.ap k

mat.fcb
11-12-2014, 17:24
من برای دریل رفتن تاونمو هشت کردم حالا دریل برا تاون هفت دادن لعنت بر این زندگی

MAMAD*50 CENT
11-12-2014, 19:35
سلام
خوب خدارو شکر نفت کش یا همون دریل برای من خیلی خوب بود چون فقط به خاطر اون میخواستم برم تان 8 ولی الان خیالم راحته :4:
ولی بدتر از این نمیشه که دیوار باید با سکه اپدیت کرد:|
کلی اکسیر داشتم جمع میکردم تا سریع اپدیت کنم ولی الان :|
مرگ خاموش شدم :4:
ولی در کل راضیم از این اپدیت مخصوصا وقتی انلاین نگاه میکنی چجوری بهت اتک میزنن
اون موقع داری خون دلو جیگرو میخوری تا طرف کمتر اکسیر سکه نقت ببره :4:
بعدش که 100% زدت گوشی پرت میکنی تو دیوار میگی اه :dx:
خخخخخخخخخخخخخ
----

Clash of Clans v6.407 | محبوب ترین بازی استراتژیک آنلاین با میلیون ها بازیکن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=346701)

#R@M!N#
11-12-2014, 21:49

شما برو تو اچیومنت ها (روی عکس دختره کلیک کن کلیک کردی اون پائین باز نوشته اچیومنت ها در گوگل پلی یا حالا ios اونجا برو مثلا اچیومنتی که اولین گوبلین رو ساختی و ستاره گرفتی تاریخ زده زیرش)

این در صورتیه که بازی از روز اول با جیمیل کانکت باشه

راه دیگه هست آیا؟

armin_punisher6
11-12-2014, 22:28

واسه آيفون چنين چيزي نداره.راه ديگه هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benyaminj
12-12-2014, 01:02
این علامت شبیه وایفای چیه هی میاد میره؟

iman78
12-12-2014, 01:07
این علامت شبیه وایفای چیه هی میاد میره؟
اینترنت اون لحظه قطعه و بازی داره به سرور وصل میشه( تجربه ی شخصیه شایدم... )[emoji56]

Labkh4nd
12-12-2014, 06:04
از استاید بزرگ و دوستان راهنمایی میخوام.
داداش کوچیکه من با گوشی و جیمیل من این بازی رو انجام داده و لول هاشو برده بالا.حالا گوشی جدید خریده و من جیمیل خودم رو همراه با گوگل پلی سرویس سینگ کزدم تو گوشیش تا بازی لود شده.
خوب حالا من میخوام سیو بازیو از جیمیل خودم انتقال بدم به جیمیل ایشون.به نوعی عرض کنم که میخوام سیو بازی رو از جیمیل خودم حذف کنم.
دوستان کسی بلده؟

iman78
12-12-2014, 10:42
داداش کوچیکه من با گوشی و جیمیل من این بازی رو انجام داده و لول هاشو برده بالا.حالا گوشی جدید خریده و من جیمیل خودم رو همراه با گوگل پلی سرویس سینگ کزدم تو گوشیش تا بازی لود شده.
خوب حالا من میخوام سیو بازیو از جیمیل خودم انتقال بدم به جیمیل ایشون.به نوعی عرض کنم که میخوام سیو بازی رو از جیمیل خودم حذف کنم.
دوستان کسی بلده؟
دوست عزیز تاجایی که من میدونم پاک کردن سیو غیر ممکنه، مگراینکه با شرکت سوپر سل از طریق ایمیل تماس بگیرید و اونارو متقعاد کنید تا سیو را پاک کنن و اونو به یه جیمیل دیگه انتقال بدند، انتقال بازی از یک جیمیل به جیمیل دیگر ممکن نیست، ولی شما میتوانید بازی رو به اپل آی دی وصل کنید، که همزمان بازی کنید ولی بازم از جیمیل پاک نمیشه، شما میتوانید از گوگل پلاس بازی رو پاک کنید ولی متاسفانه بازم بازی به اکانت سینکه.

mat.fcb
12-12-2014, 16:24
دوستان کسی بلده؟

رو عکس اون دختره بزن بعد رو دکمه اچیومنت (همون سبزه)بزن تو صفحه بعدی بالا سمت راست رو اون سه تا نقطه بزنی ستینگ میاد که روش بزنی یه صفحه میاد که ایملت رو میبینی یه گزینه داره ساین اوت و تمام من اینجوری تونستم

Labkh4nd
12-12-2014, 17:01
رو عکس اون دختره بزن بعد رو دکمه اچیومنت (همون سبزه)بزن تو صفحه بعدی بالا سمت راست رو اون سه تا نقطه بزنی ستینگ میاد که روش بزنی یه صفحه میاد که ایملت رو میبینی یه گزینه داره ساین اوت و تمام من اینجوری تونستم
تشکر می تونی با اسکرین شات نشونم بدی؟
من نمیخوام سیوم پاک شه ها.میخوام اول انتقال بدم به جیمیل دیگه بعدش از جیمیل و سرور خودم اگر بازم موجود بود پاکش کنم../

mat.fcb
12-12-2014, 17:18
تشکر می تونی با اسکرین شات نشونم بدی؟
من نمیخوام سیوم پاک شه ها.میخوام اول انتقال بدم به جیمیل دیگه بعدش از جیمیل و سرور خودم اگر بازم موجود بود پاکش کنم../

من سرعت نتم در حد مرغه نمیتونم اسکرین شات بزارم این راهی رو که گفتم رو من رفتم شد ولی باز رو یه بازی که خیلی جلو نرفته امتحان کن میترسم یه وقت مشکلی پیش نیاد رییس

vrp_vahid
13-12-2014, 18:57
اقایون من که کلافه شدم...

چند روزیه رفتم تاون 10...هر چی سرچ میکنم برام تاون فول 10 میاره کلا تاون 8 9 خیلی کم میاره یکی بگه چیکار کنم با ترکیب بارچ هم که نمیشه جلو 3 تا ایکسبو و مورتار و اینفرنو وایساد ! به حدی که از صبح نتونستم 3 میل گلد جم کنم :at:

پیشنهادتون چیه ؟

Benyaminj
13-12-2014, 19:21

چند روزیه رفتم تاون 10...هر چی سرچ میکنم برام تاون فول 10 میاره کلا تاون 8 9 خیلی کم میاره یکی بگه چیکار کنم با ترکیب بارچ هم که نمیشه جلو 3 تا ایکسبو و مورتار و اینفرنو وایساد ! به حدی که از صبح نتونستم 3 میل گلد جم کنم :at:

پیشنهادتون چیه ؟

بعد آپدیت خیلی بد شده لوت تو تان هال 9....همه لوت ها داخل مپه..بیرون تو colletor ها خیلی کمه...قبلا اصلا اینجوری نبود.

vrp_vahid
13-12-2014, 19:59
اون فارم ها بخوره تو سرشون ...اونا هیچی ! آخه چجوری من با بارچ جیانت از 3تا ایکسبو مورتار و اینفرنو رد بشم :((

iman78
13-12-2014, 20:11

پیشنهادتون چیه ؟
اینجاست که باس بدویی بری تو لیگ بالا حداقل مستر سه اونم فقط برا بوناس اتک بزن، تون ده تو گلد نمیمونه بجز اونا که خیلی بازی نمیکنن یا به قول خودت تو یه پست لات کوچه خلوتن

vrp_vahid
13-12-2014, 20:22
کریستال 2 هستم همش لول 10 فول به پستم میخوره که لوت بالای 200 کا دارن برم مستر که هیچی شهیدم

iman78
13-12-2014, 20:25
کریستال 2 هستم همش لول 10 فول به پستم میخوره که لوت بالای 200 کا دارن برم مستر که هیچی شهیدم
وحید جان بوناس منظورمه نه لوت

vrp_vahid
13-12-2014, 21:13
برای اون هم باید یا تاون بزنی که 95درصد بیس ها تروفی هستن یا 50 درصد :(

iman78
13-12-2014, 22:22
برای اون هم باید یا تاون بزنی که 95درصد بیس ها تروفی هستن یا 50 درصد :(
ببین باید فقط دنبال بیسای ساده بگردی دیگه، یا با جاینت یه طرفو بزن که 50 شه ناسلامتی تون 9 فول آپیا
نترس تو میتونی
کم کم عادت میکنی

KING SAJJAD
14-12-2014, 19:19
سلام و خسته نباشید:dn:

موضوع لوت دیگه به موضوعی کلیشه ای تبدیل شده ک نمیدونم لوت خوبه یا بده یا فلانه یا بهمانه و از یک پلیر حرفه ای انتظار نمیره ک اصلا در مورد لوت حرف بزنه چون لوت مثل یک نمودار سینوسیه و همیشه خوب یا بد نیست!

بعد از هر اپدیت هم لوت مشکل پیدا میکنه چون پلیر هایی ک دهکده متروکه داشتن میان ببینن تغییرات چی بوده و خوب اون دهکده از متروکه در میاد ولی با اومدن لول 12 ماین و کلکتور لوت ب مرور زمان بهتر و با کیفیت تر میشه

تاون ده هم یک هفته اول لوت خرابه(تجربه اکثر کاربران حرفه ای) و به مرور زمان خوب میشه بهترین مکان هم براش کریستال ۲ هست و تا میشه نباید لیگ عوض کرد تا ثبات حاصل شه تو لوت

و السلام ...

iman78
14-12-2014, 19:29
من بعد کریسمس تا الان کارم به دو نکست نمیرسه زیر 250 نمیده لامصب تونم 9 هست البته
با اومدن لول 12 معدنا تا یه مدت دیگه بشینید کباب بخورید، من که بلدرام همیشه بیکارن ولی نمیزارم رو ماین و کلکتورا هههه

vrp_vahid
14-12-2014, 20:35
سلام و خسته نباشید:dn:

موضوع لوت دیگه به موضوعی کلیشه ای تبدیل شده ک نمیدونم لوت خوبه یا بده یا فلانه یا بهمانه و از یک پلیر حرفه ای انتظار نمیره ک اصلا در مورد لوت حرف بزنه چون لوت مثل یک نمودار سینوسیه و همیشه خوب یا بد نیست!

بعد از هر اپدیت هم لوت مشکل پیدا میکنه چون پلیر هایی ک دهکده متروکه داشتن میان ببینن تغییرات چی بوده و خوب اون دهکده از متروکه در میاد ولی با اومدن لول 12 ماین و کلکتور لوت ب مرور زمان بهتر و با کیفیت تر میشه

تاون ده هم یک هفته اول لوت خرابه(تجربه اکثر کاربران حرفه ای) و به مرور زمان خوب میشه بهترین مکان هم براش کریستال ۲ هست و تا میشه نباید لیگ عوض کرد تا ثبات حاصل شه تو لوت

و السلام ...

سلام

سجاد حرف شما درسته سینوس و هفته اول درسته به کسی پوشیده نیست !

اما سوال اصلی من اون بالا چیز دیگه ای بود !! من گفتم بهترین ترکیب برای حمله به تاون 10 که 3تا ایکس بو - 2تا اینفرنو و 4 تا مورتار داره چیه !

iman78
14-12-2014, 20:42
سلام

سجاد حرف شما درسته سینوس و هفته اول درسته به کسی پوشیده نیست !

اما سوال اصلی من اون بالا چیز دیگه ای بود !! من گفتم بهترین ترکیب برای حمله به تاون 10 که 3تا ایکس بو - 2تا اینفرنو و 4 تا مورتار داره چیه !
بنظر من یا باس بزنی تو کار غلام حسین یا هم بری تو کار بالن که این روزا محبوب ترین نیروی کلشه مخصوصا بعد اومدن لاوا.
پکا هم خوبه ولی اذیت میکنه ساختنش یکم.
من که میگم بالن، اکثر مپها در حالت معمولی اردفنسای در دسرس دارن البته مینیون پنج به بالا توصیه میشه

vrp_vahid
14-12-2014, 22:10
بالون فقط لول 6 که برای من 5 هستش :((

زمان ساخت بالون و ویز یکی هست میشه از ویز هم استفاده کرد..در کل ممنون

A.L.I
30-12-2014, 19:42
سلام به کلشر های انجمن
گفتم بیام یکم از تجربه هایی که در طول این مدت از بازی کسب کردم براتون بگم...لولم هم در استانه سه رقمی شدن...و وقت زیادی رو هم تا الان پای بازی گذاشتم...
اولش که در مورد کلن هایی ایرانی هست که از هر صدتا، هفتاد هشتاداش بدرد نمی خوره...عمدتا هم مشکل اصلیشون سوء مدیریت هست(مشکل رایج مملکت ما تو بازی هم ولمون نمیکنه:4:)...بارزترینش هم از پاشیدن چندتا از کلن های بزرگ و با سابقه ایرانیه(اسمشون رو نمیارم چون مخالف قوانین..)خودم زمان زیادی رو توی دوتا کلن بودم و کلن گردی هم کردم یه مدتی :4:..متاسفانه قانون مند نیستن و کاملا سلیقه ای برخورد میشه...و قانون برا اشخاص تعریف میشه نه برا کلن...ومشکلات از اونجا بدتر میشه که ادعای مجرب بودن میاد وسط(به همین خاطر موقع انتخاب کلن سعی کنید کلنی انتخاب کنید که از نظر لول با بقیه در یک سطح باشین...)مثل تو یکی از کلن های که بودم همیشه بحث و جنجال بود سر تارگت وارز..بالایی ها پایین میزدن پایین ها بالا و کلا شیر تو شیر بود...همون موقع من بحث هم شماره زدن یا لااقل در یک محدوده مشخص زدن و مطرح کردم که مورد توجه قرار نگرفت ولی بعد به تقلید از یه کلن خارجی اجرا شد(همون جریان مرغ همسایه)... یه یه چیز جالب تر این که داشتم با لیدر سر یک موردی حرف میزدم که باز با ادعای تجربه و اینا نظرش مخالف این بود..الان نکته جالبش کجا بود...این بود فرداش حرف خودش یادش رفت و 180 درجه برگشت از حرفش...این ها مشت نمونه خروار بود...مسئله دیگه ای که هست و دوستان باید مورد توجه داشته باشناین که یک کلن خوب میتونه خیلی به پیشرفت شخص کمک کنه ولی دقت کنین یه کلنخوب الزاما کلنی نیست که همه لول بالا باشن اخه خیلی ها خوب رو با لول بالا اشتباه می گیرین...بلکه کلنیه که فعال باشن و به همه دیگه کمک بشه و توش ادعا نباشه...که متاسفانه خیلی کمه ...
چیز دیگه ای که هست این که پیشرفت تو این بازی نیاز به زمان داره یک شب نیست..پس اصلا عجله ای نداشته باشید..و مواظب باشید که دغدغه تون نشه..برا چیزای از دست رفتش اصلا ناراحت نشین مثل لوتی که از دستت رفتن یا اتتکه بدی که خوردید وامثال این ها..اون اوایل من رو ناراحت می کرد کمی...ولی همیشه به خودم یاد اوری می کنم این یه بازیه نه بیشتررر...
موفق و سربلند باشید

arming00
31-12-2014, 14:44
بعد از هر اپدیت هم لوت مشکل پیدا میکنه چون پلیر هایی ک دهکده متروکه داشتن میان ببینن تغییرات چی بوده و خوب اون دهکده از متروکه در میاد

با این نظر مخالفم،اصلا به فرض این که درست باشه،یعنی یک نفر هم نیست دوباره فعال نشده باشه؟ چیزی که واضحه اینه که این نوع اکانت ها رو از سرچ خارج میکنن کاملا مشخصه هم ریکاوری میشه هم تعادل حفظ میشه

vrp_vahid
03-01-2015, 19:51
دیگه کم مونده کلش رو روی سیستم نصب کنی و خودش بره جلو و ما فقط نگاه کنیم :

امکانات بات:
1. آنلاین بودن دائم
2. اتصال مجدد بعد از قطع ارتباط
3. باز کردن خودکار بازی در صورت بسته شده یا کرش خوردن
4. جستجوی خودکار منابع
5. ساختن خودکار نیروها
6. حمله خودکار
7. کسب روزانه بیشتر از 4 میلیون elixir
8. کسب روزانه بیشتر از 4 میلیون gold
9. به روزرسانی های رایگان بات
10. پشتیبانی دائم
11. کاملا ایمن ! غیر قابل تشخیص
12. اهدا نیرو
13. درخواست نیرو از قبیله
و ...

سایت سازنده: lazypressing.com
همچنین جهت تست میتونین به صورت رایگان 1 یا 2 ساعت از برنامه استفاده کنید.

http://www.aparat.com/v/NpfVx

Majid
19-01-2015, 18:36
سلام دوستان
همیشه به این فکر می کردم که جای یه چیز تو این بازی خیلی خالیه،وقتی که اتک تموم میشه آخرش آمار رو میزنه که چقدر طلا و اکسیر بدست آوردیم،خوب طلا که مشخصه اما اکسیر نه چون هزینه نیرو هایی که استفاده کردید باید ازش کم بشه،به نظر من خیلی خوب میشه اگه این ویژگی به بازی اضافه بشه که آخر هر اتک هزینه کل نیروها رو هم مشخص کنه،این عکس رو ببینید:

993569
من این پیشنهاد رو به سوپرسل دادم یه تاپیک هم توی فرومش باز کردم حالا نمیدونم چقدر موثر واقع بشه و اینکه این ویژگی رو به آپدیت بعدی اضافه میکنن یا نه،اگه خواستید تاپیک رو دنبال کنید یا حمایت کنید :4: این لینکشه:

http://forum.supercell.net/showthread.php/523100-troops-costs?p=3686515#post3686515

dabel sadegh
20-01-2015, 09:50
سلام
دوستان نظرتون چیه به پک 1200 تایی جم بگیرم واسه کارگر پنجم؟
تاونم 8 لول 67
ارزش داره؟
نظرتون درباره این تبلیغ بالای سایت چیه؟
خوبه؟

vrp_vahid
20-01-2015, 10:09
سلام
تاونم 8 لول 67
ارزش داره؟
خوبه؟

ارزش که داره چرا نداره..

از giftha.com بگیر

amir2100
20-01-2015, 10:13
سلام
تاونم 8 لول 67
ارزش داره؟
خوبه؟

خودت براحتی میتونی بخری نیاز به این سایتا نیست فقط طبق اموزش خود گیفتها گوگل پلیتو شارژ کن دیگه کاری نداره ...

dabel sadegh
20-01-2015, 11:22
خودت براحتی میتونی بخری نیاز به این سایتا نیست فقط طبق اموزش خود گیفتها گوگل پلیتو شارژ کن دیگه کاری نداره ...

همین http://www.buycards.ir که ارزونتر میده
مشکوکه یعنی؟ :bl:

amir2100
20-01-2015, 11:38

نمیدونم والا ... ولی واسه دو سه هزارتومن نمی ارزه ریسک کرد ...
میتونی بری مستر و پنج کارگره بشی من خودم لول 55 اینا بودم رفتم مستر واسه کارگر پنجم البته تا لول 60 و خورده ای طول کشید تا 2000 تا جم جمع شد ...

mat.fcb
20-01-2015, 17:53

نه من دقیقا از همین سایت خریدمهیچ مشکلی پیش نیومد نه برای حساب بانکیم نه برای بازیم
فقط یه وقت برات مشکل پیشنیاد بیای یقه مارو بگیری:SI:

dabel sadegh
21-01-2015, 08:30
دوستان ممنون از راهنماییاتون
از همین سایت گرفتم چون گیفتها اصلا 500 تایی نداشت
خب حالا که گارگر پنج ازاده به نظرتون اولویت استفاده جم رو تو چی بذارم؟

POUYA
21-01-2015, 11:50

اپ نیرو یا بوست

peyman_mi
21-01-2015, 18:05
دوستان من به کارگر پنجم احتیاج دارم به نظرتون با چه نیرویی خودم برسونم سریعتر به کریستال تا جم ها رو بگیرم

amir2100
21-01-2015, 18:09
دوستان من به کارگر پنجم احتیاج دارم به نظرتون با چه نیرویی خودم برسونم سریعتر به کریستال تا جم ها رو بگیرم

با ارچر و تاون زدن سریع به کریستال میرسی حالا مستر یکم بیشتر طول میکشه اما دو سه روزه میشه رسید ...

mat.fcb
22-01-2015, 19:09

ارچر بربر اسپل هیل و همیشه با نیرو های کامل برو چون بعضی از تاون هایی که بیونن بخای بزنی یهو چهارتا هیدن تسلا لول 8 میاد بیرون
من با این روش رسیدم چمپیون سخته ولی شدنیه فقط باید وقت زیادی داشته باشی و کلا بیخیال اپ دیوار یا دفنس بشی چون از کرستال دو به بعد واقعا تاون بیرون کم گیر میاد اینقدر که ادم گلد کم میاری سر سرچ زدن

mat.fcb
22-01-2015, 19:11

اپ نیرو ها که جم زیادی میخواد معمولا چند صدتا بهتره برای بوست نگه داری چون با پنجتا کارگر لازمه بیشتر منابع گیری بیاری تا بزاریشون سر کار

jilibilina
27-01-2015, 21:44
سلام دوستان
توی سایت خودمون ، یا سایت معتبری میشناسید که بشه پک ۱۲۰۰تایی جم خرید ؟
گیفت کارت نمیخام ، حوصله دردسر ندارم . چون لولم فعلا پایینه ، گوگل پلاسمو میدم تا خودشون خرید کنن

پ ن : اکانت قبلیمو فروختم ، دوباره بازیو شروع کردم
مرسی

Sent from my NokiaX2DS using Tapatalk

behnam sh 2
28-01-2015, 14:38
سلام بچه ها یه اکانت دارم میخوام بفروشمش اگه به کارتون میاد بخرید ازم یا حداقل بگید چقد میارزه994384

behnam sh 2
28-01-2015, 14:40
اینم عکس994385

CLEVER MASTER
28-01-2015, 21:34
سلام بچه ها یه اکانت دارم میخوام بفروشمش اگه به کارتون میاد بخرید ازم یا حداقل بگید چقد میارزه994384

سلام ، ارزش چندانی نداره دوست من که قابل فروش باشه ... در بهترین حالت شاید پنجاه تومن ....

البته پیشنهاد میکنم اگه حوصله کلش ندارید اکانتــو بعنوان کادو بدید به کسی که به بازی علاقه داره ،،، همینطور به خودتون :))))

amirpcp30
28-01-2015, 22:54
سلام
یکی از دوستان مشکلی داشت که وقتی این بازی رو میخواد انجام بده با اینترنت گوشی اون رو رومانی (اگه اشتباه نکنم) نشون میداد
دوستان اگه راه حلی دارند بفرماییند ممنون میشم
با سپاس

vrp_vahid
29-01-2015, 02:13
سلام
یکی از دوستان مشکلی داشت که وقتی این بازی رو میخواد انجام بده با اینترنت گوشی اون رو رومانی (اگه اشتباه نکنم) نشون میداد
دوستان اگه راه حلی دارند بفرماییند ممنون میشم
با سپاس

منظورت توی لیدربورد هست ؟ احتمالا اولین بار با چیز پی ان اومده تو بازی...

من شبیه این مشکل رو داشتم اما کلا موقعیت منو پیدا نمیکرد و لیگ بازیکنان برتر کشور رو نشون نمیداد...یه نامه به پشتیبانی بازی نوشتم 2 3 هفته بعد درستش کردن:bc:

dabel sadegh
29-01-2015, 09:20
دوستان اسم کلنی که توش هستید رو هیچ جور نمیشه عوض کرد؟

vrp_vahid
29-01-2015, 10:07
دوستان اسم کلنی که توش هستید رو هیچ جور نمیشه عوض کرد؟

نه فک نکنم بشه

amirpcp30
01-02-2015, 21:55
منظورت توی لیدربورد هست ؟ احتمالا اولین بار با چیز پی ان اومده تو بازی...

من شبیه این مشکل رو داشتم اما کلا موقعیت منو پیدا نمیکرد و لیگ بازیکنان برتر کشور رو نشون نمیداد...یه نامه به پشتیبانی بازی نوشتم 2 3 هفته بعد درستش کردن:bc:

سلام
ممنون دوست عزیز
متاسفانه لیدربورد نمیدونم دقیقا کجا هست
در این بازی فقط این مشکل نیست واتس اپ و... هم نصب شه داخلش اول رمانی میاد

#R@M!N#
03-02-2015, 17:01
Be careful who you attack

http://www.aparat.com/v/keJZT
شروع نکنیم :4:
http://www.aparat.com/v/ewAmM

پیشنهاد می کنم ویدیو دوم رو حتما ببنید

A.L.I
04-02-2015, 11:35
بدون شرح

http://8pic.ir/images/uhb6t1uehbtfi0crxk2v.png (http://8pic.ir/)

H A M ! D
04-02-2015, 19:02
علی بهش اتک که نزدی؟ خیلی نامردیه

A.L.I
04-02-2015, 19:46
علی بهش اتک که نزدی؟ خیلی نامردیه

چرا نزنم!!!..زدم خوبشم زدم:aq: فقط نیروهام کامل نبود دارکش نخورد..اینقدر چینی ها ازم زدن که حالا حالا ها حساب باشون صاف نمیشه

Mohsen8
06-02-2015, 09:53
مثل اينكه قرار هفته ديگه بازي يه آپديت بگيره.

http://www.allclash.com/wp-content/uploads/2015/02/Clash-of-Clans-February-2015-Leak.jpg

CLEVER MASTER
06-02-2015, 12:22

سلام ، یه سری خبرایی از گوشه و کنار رسیده که ایشالا چارشنبه آتی آپ فصل زمستان میادش ///

این آپم اگه خبرها صحت داشته باشه از اون آپای تاثیر گذاره که خیلی خیلی با استقبال مواجه خواهد شد ...

-----------------------------------------------------------------------

آپگریدهای جدید :

آزاد شد کنون لول 13 در تاون هال 10

دراگون لول 5 که طبعا اینم در تاون ده و با لاب لول 8 آزاد خواهد شد

مورتار لول 9 که در تاون ده آزاد میشه

تغییرات المانها و عناصر:

افزایش هیت پوینت ایردیفنس در تمامی لولها

افزایش مجدد بونوس یا همان جایزه لیگها

کاهش اندک در هزینه دیوارها ( خیلی محسوس نخواهد بود البته :)

تغییرات آزمایشی در وار :

کسب ستاره با توجه به درصد خرابی بطوریکه هر 1/3 که مپ حریف صاف شه یک ستاره کسب میشه ( دیگه تاون هال مهم نیست ) البته فقط مختص واره این تغییر

شماره وار هر اتکر در نقشه وار نمایش داده خواهد شد

سایر تغییرات :

استفاده از هیرو در اتک وار حین آپ شدن

طراحی مجدد لابراتوار و رابط کابری دونات کلن

طراحی جدید ظاهری برخی از نیروهای ماکس لول مثل بربر ، آرچر ، هیلر و ...

سیستم جدید جهت سختتر شدن اتکهای هوایی

و ...

Benyaminj
06-02-2015, 19:58

http://www.allclash.com/wp-content/uploads/2015/02/Clash-of-Clans-February-2015-Leak.jpg

احتمالا فیک باشه..چون الان من یوزر این مدیر رو تو انجمنشون چک کردم و اخرین پست هاشون رو دیدم اصلا چنین چیزی ننوشته.

MAMAD*50 CENT
07-02-2015, 20:07
Be careful who you attack

http://www.aparat.com/v/keJZT
شروع نکنیم :4:
http://www.aparat.com/v/ewAmM

پیشنهاد می کنم ویدیو دوم رو حتما ببنید

ویدیو ای جهت نمایش وجود ندارد.:|
رامین چند تا لینک ویدیو از بازی بزار که مستقیم باشه ممنون

H A M ! D
07-02-2015, 21:31
یه سوال تو مپ دوستان
این علامت ضربدر مشکی چیه؟
توضیح کامل میدین؟

_IMMORTAL_
08-02-2015, 18:28
یه سوال تو مپ دوستان
این علامت ضربدر مشکی چیه؟
توضیح کامل میدین؟
کدوم علامت ضربدر ؟؟
اگه علامت ضربدر تو شات بالا ی صفحه منظورتون هست اون واسه ایکس مود هست

amir2100
11-02-2015, 00:08
شایعه جدید از بازی ...

995720

amir2100
11-02-2015, 00:09
سلام ...
کسی سراغ ندارید این اکانت ما رو بخره مفت میدم برم به کار و زندگیم برسم مشروط نشم !!!

http://up98.ir/uploads/142356142891511.jpg

H A M ! D
13-02-2015, 20:01
کمک فوری...
این دوتا مپ تقریبا شبیه هم اند. به هیچ وجه نمیشه با جاینت زد. با چه سربازهایی سه ستارش کنم. تا هیلر آزاد کردم لول شیشم سربازها هم به غیر از هیلر لول 3 اند.
این مپ های سلولی خیلی بد قلقن
ظرفیت سرباز خونه هم 165 تاست البته تا فردا میشه 165
بد جور تو وار عقب افتادیم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=995976&stc=1&d=1423846793
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=995977&stc=1&d=1423846793

ShnoIT
14-02-2015, 11:50
کمک فوری...
این دوتا مپ تقریبا شبیه هم اند. به هیچ وجه نمیشه با جاینت زد. با چه سربازهایی سه ستارش کنم. تا هیلر آزاد کردم لول شیشم سربازها هم به غیر از هیلر لول 3 اند.
این مپ های سلولی خیلی بد قلقن
ظرفیت سرباز خونه هم 165 تاست البته تا فردا میشه 165
بد جور تو وار عقب افتادیم

مپ اول :

راحت ترین و اسوده ترینش اینه که اول کل کستل بزنی. بعدش یا 5 تا جانیت ایرو بزنی.
مابقی کلا بالون بزن دیگه صافش میکنه. بالون رو هم خطی بفرست. میتونی به دراگ لول 3 هم از دوستات بگیری.

مپ دومم از پاینن که کستل خالی کردی ازهمونجا 15 یا 16 تا جانیت بزن پشتش سریع 3 یا 4 تا والبرکر بفرست ایردیفنس رو زدی سریع یه هیلر بده بیرون. 30 تا 35 ارجربرای خالی کردن بقیش به 10 تایی گوبلین برای سرعت بخشیدن و تعدادی بربر

Mohsen8
15-02-2015, 14:28
حيف اين نيست موندن اكسيراش

http://8pic.ir/images/89pbtqu02aut4ohaho8a.jpg (http://8pic.ir/)

DJJMAHDII
15-02-2015, 15:57
سلام ...
کسی سراغ ندارید این اکانت ما رو بخره مفت میدم برم به کار و زندگیم برسم مشروط نشم !!!

http://up98.ir/uploads/142356142891511.jpg

قیمت میگی!!!؟؟؟

GG8
16-02-2015, 10:24
سلام من یک لول 108 دارم میفروشم تقریبا لول مکس شدم کسی میخاد شمار ام 09370557498 صدرصد میفروشم زیر قیمت

jilibilina
16-02-2015, 11:50
درود بر همگی
یکی از دوستام میخاد واسه این بازی یه تبلت نکسوس7 نسل اول بخره .
میخواستم ببینم آیا با سخت افزاره این تبلت مشکلی نداره و بازی بدون لگ و کرش کردن اجرا میشه ؟
کسی این بازیو روی نکسوس7 نسل اول تست کرده عایا ؟
مچکرم

H A M ! D
16-02-2015, 19:36
آپدیت جدید بازی کی قرار بیاد پس؟

par3a
17-02-2015, 14:32
قرار بوده امروز بیاد

ali nemesis
17-02-2015, 20:40
درود بر همگی
یکی از دوستام میخاد واسه این بازی یه تبلت نکسوس7 نسل اول بخره .
میخواستم ببینم آیا با سخت افزاره این تبلت مشکلی نداره و بازی بدون لگ و کرش کردن اجرا میشه ؟
کسی این بازیو روی نکسوس7 نسل اول تست کرده عایا ؟
مچکرم

سلام من نکسوس هفت نسل اول یا همون ۲۰۱۲ را دارم ورژن کلشم همون کریسمس هست دیگه ورژن های جدید تر را نگرفتم با باتری فول تو اندروید ۵ چهار ساعت بازی میکنم البته با وایرلس هم بازی میکنم
نسبتا تبلت کمی داغ میکنه ولی ورژن بازی گرافیکی هست که دوستان رو جی تو اجراش کردن دستت می سوخت ولی رو تبلت نکسوی کمی تبلت داغ میشه اخرین ورژن بازی خیلی کمتر داغ میکنه که من نصب نکردم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

vrp_vahid
01-03-2015, 11:44
997352

H A M ! D
01-03-2015, 14:39
997352
خخخخخخخخخخخخخخخ
میتونی ویدئو شم بزاری؟

vrp_vahid
01-03-2015, 15:51
نه نداره الان دیگه :D

یارو با اون همه تشکیلات اومده زده من با بارچ و جیانت همون اندازه زدمش :))

arming00
01-03-2015, 18:15
یه سری تصاویر به صورت زیرکانه در زمین هست که دیروز متوجه شدم

عمرا اگر دیده باشید قبلا:ag:

http://upload7.ir/preview.php?user=&file=333c814daa2c96f3101350269ce04d257d1db8c8.png

اینم با راهنمایی

http://upload7.ir/preview.php?user=&file=b059b34f89a3781d8c36e61c5dd82deb349b36a7.jpg

تصویر شیطان ! بالای سرش یه چیزی شبیه دراگون هست یه خرده زاویه دار نگاه کنید شیطان کامله،در واقع دهان دراگون چشم های شیطان شده بالا ترش هم باز یه شکل دیگه هم هست

اینم یکی دیگه سمت پایین زمین

http://upload7.ir/preview.php?user=&file=a164709d1e35cf693e2474fe7272447e08e4907c.png

صلیبه شمشیره معلوم نیست

vrp_vahid
01-03-2015, 19:21
اقا قبل بازی مواد توهم زا زدی ؟ والا من یه ساعته دارم نگاش میکنم هیچی نمیبینم :ai:

CLEVER MASTER
01-03-2015, 19:55
997352

نه نداره الان دیگه :D

یارو با اون همه تشکیلات اومده زده من با بارچ و جیانت همون اندازه زدمش :))

کلا تو مستر اگر سرچ طولانی شه خیلیا حوصلشون سر میره و به لوت کمم راضی میشن ...

تو شاتم مشخصه اتکر هر هشت مخزن گلد و اکسیرو زده ، اگه فول بودی مجموع هشتصد با سه هزار دارک ازت میزد

شمام وقتی قول بوده بهش اتک زدی که دو تا مخزن گلد و یه اکسیرو زدی

در کل بنظر منم نباید با اون نیروهاش حــروم میکرد اتکشو چون ساخت اون همه اسپل به شدت زمانبره

من که با این ترکیب زیر مجموع هشتصد عمرا اتک بزنم ...

vrp_vahid
01-03-2015, 20:56
همین دیگه طرف خودش رو کشته این همه نیرو ساخته و کلی سرچ کرده و زمان گذاشته ....بعد هیچی به هیچی :bn:

mokhtar67
01-03-2015, 21:46
راهی نیست بشه جی مایل بازی رو عوض کرد؟

migmig3000
03-03-2015, 03:38
دوستان برای تاون ده چه محدوده کاپی رو پیشنهاد میکنین؟

vrp_vahid
03-03-2015, 09:51

به نظر من کریستال 1 و مستر 3 عالیه (بیشتر برای دارک) و جنگیدن

اما کریستال 2 3 هم خوبه و دهکده های رها شده زیاد داره و راحت با کالکتور ها لوت گرفت!

نظر نهایی من مستر 3 هست چون تو کریستال یوهو میبینی 1هفته خشکسالی میشه :bm: اما لوت جایزه مستر همیشه سر جاشه

CLEVER MASTER
06-03-2015, 13:45
سلام ، مود نسخه 1.2.5 کلش اومد ، از داخل خود Xmod و از قسمت History میتونید آپ کنید اگه خود ایکس مود پیغام آپ نداده ...

ویژگی جالبشم اینه که در اتک فرضی دیگه کلا جای همه چیز مشخصه ... هم تله ها هم تسلاها ...

بستگی داره تاون دهی در چه حدی باشه ...

اگه تازه اومدی تاون ده و میخوای آپای جدیدو شروع کنی 2400 - 2200

وقتی تا یه جای خوب آپ شدی بیا کریستال یک

وقتی دیگه تقریبا فول آپ شدی و خواستی یه صفایی به هیرو و دیوارا بدی مستر سه و دو پیشنهاد میشه

تاون هالتم بذار بیرون تو مستر لیگ ... خیالتم راحت ... 99% فقط تاون میزنن

وقتیم دیوارات لول ده شد و هیروهات بالای سی میتونی تو مستر یکم لوت بزنی

بالاترم رفتی ایشالا چمپیون موندگار میشی ./.

بچه های تاون نه فولم که لول بالای 110 دارن میتونن خیلی راحت تو کریستال یک و دو به بازیشون ادامه بدن ...

vrp_vahid
06-03-2015, 17:45
سلام ، مود نسخه 1.2.5 کلش اومد ، از داخل خود Xmod و از قسمت History میتونید آپ کنید اگه خود ایکس مود پیغام آپ نداده ...

ویژگی جالبشم اینه که در اتک فرضی دیگه کلا جای همه چیز مشخصه ... هم تله ها هم تسلاها ...

آخرین نسخه نصب هست اما اینارو نشون نمیده که !

H A M ! D
07-03-2015, 16:58
امروز بهمون اتک زدن نامرد. 52 کاپمون تو یه حمله کم شد. سه ستاره زد
به قول بچه ها مگه داریییییییییییییییییممممم ممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟

MEHRDAD.B
07-03-2015, 21:37
بله, اگه قبلا شما بهشون اتک زده باشین اون هم بخواد انتقام بگیره بعضی وقتا اینطور کاپ هایی کم میکنه

migmig3000
08-03-2015, 03:42

این کاپ هایی که موقع اتک میده یا کم میکنه به خاطر اختلاف کاپ شما با طرف مقابل هست که توی اتک معمولی چون هم کاپ های خودتون رو معرفی میکنه بیشتر از 34 تا کاپ کم نمیشه که حداقلش هم 13 کاپه ولی هنگام ریونج میتونه از صفر تا +50 تا کاپ کم کنه که دلیلش اختلاف لیگ شماست.

migmig3000
08-03-2015, 03:52

وقتی دیگه تقریبا فول آپ شدی و خواستی یه صفایی به هیرو و دیوارا بدی مستر سه و دو پیشنهاد میشه

بچه های تاون نه فولم که لول بالای 110 دارن میتونن خیلی راحت تو کریستال یک و دو به بازیشون ادامه بدن ...

ممنون کاپم رو رسوندم حدودای 2700 . لوت خوب شده فقط چون دهکده غیر فعال پیدا نکردم باید برم تو کار بالون که در عوض به لوتش میرزه.

Esmi Ghele
09-03-2015, 10:02

سلام
برای کسایی که تازه تاون نه شدن چه بازی کاپی خوبه؟؟

A.L.I
09-03-2015, 11:44
ممنون کاپم رو رسوندم حدودای 2700 . لوت خوب شده فقط چون دهکده غیر فعال پیدا نکردم باید برم تو کار بالون که در عوض به لوتش میرزه.

بالون برا لوت؟؟!!!...اصلا ارزش نداره چه از نظر تایمی چه از نظر خرج...

H A M ! D
09-03-2015, 14:41
برا مرحله آخر سینگل پلیر یا همون خونه گوبلین ها کسی پیشنهادی نداره؟ تو نت دو سه تا فیلم پیدا کردم که بشه تو تاون 7 زد ولی خیلی سخته معمولا هم آخرین ایر دفینس رو نمیتونم بزنم.

migmig3000
09-03-2015, 18:09
بالون برا لوت؟؟!!!...اصلا ارزش نداره چه از نظر تایمی چه از نظر خرج...

درسته ولی با جایت خیلی سخت میشه لوت گرفت چون همه اینفرنو دارن.

migmig3000
09-03-2015, 18:11
برا مرحله آخر سینگل پلیر یا همون خونه گوبلین ها کسی پیشنهادی نداره؟ تو نت دو سه تا فیلم پیدا کردم که بشه تو تاون 7 زد ولی خیلی سخته معمولا هم آخرین ایر دفینس رو نمیتونم بزنم.
مرحله آخرش با دراگ خیلی سخته ولی اگه هوگ رو ارتقاء دادین با هوگ میشه راحت صافش کرد.

H A M ! D
09-03-2015, 18:15
هوگ لول 1 منظورته؟

amir2100
09-03-2015, 19:30
من با این نیروها رفتم موقعی که تاون 7 بودم صد در صد جواب میده ....
http://clashofclans.wikia.com/wiki/File:Clash_of_Clans_Sherbet_Towers_v2_with_TH7_tro ops_after_March_update
فقط این چیلتره ....

migmig3000
09-03-2015, 21:26
هوگ لول 1 منظورته؟

هوگ 2 یا 3

x_man9989
10-03-2015, 09:18
سلام
دوستان محل امنی برای فروش اکانت کلش آو کلنز میشناسین؟

amir2100
24-03-2015, 00:03
کسانی که اندروید ۵ دارند نسخه ۱.۲ ایکس مود رو نصب کنند ... مشکل اجرا روی اندروید ۵ حل شده ...
www.xmodgames.com/x.apk

migmig3000
24-03-2015, 01:50
توی چمپیونز چند مورد دیدم که طرف به محض آفلاین شدن شیلد میشه! خرید شیلد با جم رو هم که فقط پنج روز یکبار میشه انجام داد. کسی اطلاعی در این مورد نداره؟!

peyman_mi
26-03-2015, 00:22
کسی که تازه اومده تاون نه و هشت مکس بوده چه کاپی براش خوبه که بتونه راحت با بارچ لوت جمع کنه ؟

migmig3000
26-03-2015, 00:55
کسی که تازه اومده تاون نه و هشت مکس بوده چه کاپی براش خوبه که بتونه راحت با بارچ لوت جمع کنه ؟

گلد دو روستاهای متروکه زیادی داره.

dabel sadegh
26-03-2015, 14:17
سلام دوستان
این وضعیت الان منه تو بازی
999508
999509
تقریبا فول شدم
فقط یه ارچر تاور مونده با چند تا بمب
گالم هم تا 3 روز دیگه ازاد میشه
ولی ریسرچ عقبم
الان فقط به خاطر رسرچ موندم و اینکه همه منابع رو 12 کنم چون شنیدم تو تاون 9 به بعد دزدی سخت میشه
هر جور حساب میکنم اگه همه منابع رو 12 کنم و همه سرباز خونه ها رو هم فول کنم بازبه ریسرچ نمیرسم
الان پکا داره 2 میشه
بعد اون اولویت رو ، رو چیا بذارم؟
سربازهای دارک غیر هوگ اهمیت زیادی دارن که تو همین تاون 8 اپ کنم؟
لامصب همین هوگ فقط یه ماه زمان برد :cg::ao:

vrp_vahid
26-03-2015, 15:11
سلام دوستان
این وضعیت الان منه تو بازی
999508
999509
تقریبا فول شدم
فقط یه ارچر تاور مونده با چند تا بمب
گالم هم تا 3 روز دیگه ازاد میشه
ولی ریسرچ عقبم
الان فقط به خاطر رسرچ موندم و اینکه همه منابع رو 12 کنم چون شنیدم تو تاون 9 به بعد دزدی سخت میشه
هر جور حساب میکنم اگه همه منابع رو 12 کنم و همه سرباز خونه ها رو هم فول کنم بازبه ریسرچ نمیرسم
الان پکا داره 2 میشه
بعد اون اولویت رو ، رو چیا بذارم؟
سربازهای دارک غیر هوگ اهمیت زیادی دارن که تو همین تاون 8 اپ کنم؟
لامصب همین هوگ فقط یه ماه زمان برد :cg::ao:

برای لوت گرفتن که جیانت و بربر و ارچ با توجه به موقعیت شما

برای وار اوایل تاون 9 هم که معمولا هوگ لول 5 میبرن با ویز

تاون 9 هم فول بشی دیگه هوگ جواب نمیده چون باید مپ های سخت تر رو بزنی و نیروها میشه گولم ویچ ویز -- یا بالون و لاوا

dabel sadegh
26-03-2015, 15:34
برای لوت گرفتن که جیانت و بربر و ارچ با توجه به موقعیت شما

برای وار اوایل تاون 9 هم که معمولا هوگ لول 5 میبرن با ویز

تاون 9 هم فول بشی دیگه هوگ جواب نمیده چون باید مپ های سخت تر رو بزنی و نیروها میشه گولم ویچ ویز -- یا بالون و لاوا

ممنون وحید جان ولی هنوز جوابم رو نگرفتم
که ریسرچ چی کار کنم؟
خصوصا اینها
تو تاون 8 پکا رو 3 کنم؟
گولم رو اپ کنم؟
ضروریه یا تو تاون 9 بهشون برسم مشکلی بوجود نمیاد؟
انقدر حساسم بخاطر اینه که دوس دارم کاملا اصولی بیام بالا...

vrp_vahid
26-03-2015, 16:46
اگه الان بین پکا و گولم موندی ..گولم تو وار کاربردش بیشتره

شما اگه دیوار ها و کینگ و دیفنس هارو آپ کردی میتونی بری تاون بعدی مشکلی نداره.

این آپ شدن بد موقع تاون بیشتر تو 9 به 10 نمود میکنه نه 8 به 9.

vrp_vahid
04-04-2015, 08:45
یه مدت بود از بازی زده شده بودم و تقریبا ولش کردم ( هی لوت جمع کن مثل سنجاب و بزن آپ بشه و 14 روز صبر ! ) دیدم تنها چیزی که بهش نرسیدم لیگ چمپیون بود ! :cf:

بیخیال 4 5 تا کارگر بیکار شدم و گذاشتمشون کالکتور آپ کنن و 2 روز سفت و سخت چسبیدم به لیگ و بالاخره بهش رسیدم !

خیلی خوب بود بعد از تقریبا 2 هفته کنار گذاشتن کلش برای عید تجربه خیلی خوبی بود دوستانی که میخوان اتک زدنشون بهتر شه (البته اگه میانه راه تاون 10 هستین) حتما امتحانش کنین چون به شدت اتک زدنتون رو بهتر میکنه و بیشتر محک میخورین و میبینین لیگ مستر 2 و 3 و کریستال چقدر آسونه :bj:

خلاصه خیلی حال داد :cr:

999969

Esmi Ghele
04-04-2015, 19:53
دوستان چند روزیه بازی هی قط و وصل میشه نت ضعیف میشه
شایعاتی هست که میگن میخوان فیلترش کنن درسته؟

ayhanlove
04-04-2015, 21:43
دوستان چند روزیه بازی هی قط و وصل میشه نت ضعیف میشه
شایعاتی هست که میگن میخوان فیلترش کنن درسته؟

سلام
منم با این مشکل مواجهم نمی دئنم دلیلش چی هست

migmig3000
04-04-2015, 21:51
امیدوارم مشکل از سرورهای بازی باشه و بازی مسدود نشه وگرنه زحمت دوساله ما هم هدر میره :au:

#R@M!N#
04-04-2015, 22:24
ما هم همین مشکل رو داریم خیلی ها هم این مشکل رو دارن هرکی فهمید داستان چیه اطلاع رسانی کنه با تشکر

Esmi Ghele
05-04-2015, 17:55
چند روزیه وایبر و کلش خیلی خرابه
بعضیا میگن بخاطر خروج بیش از حد ارز از ایران و پول هنگفتی که از ایران به جیب سوپرسل میره میخوان فیلترش کنن معمولا اخرشبا (یک به بعد) اینطوری میشه
امروز سر ظهر دوباره نت خراب شد ولی وقتی با ..... شکن اومدم دیگه علامت وایفای نمیومد

CLEVER MASTER
05-04-2015, 21:23
شایدم بخاطر توافق اخیره :023::39: ولی خیلی اذیت میکنه ... سالار منتظرتیما :)))

farshidwb
05-04-2015, 21:41
راهی هست واسه هک جم؟؟؟

Sent from my C5502 using Tapatalk 2

vrp_vahid
06-04-2015, 00:48
نه

vrp_vahid
16-04-2015, 10:15
شاهکار سوپرسل :ag: مارو خیلی قوی حساب کرده یا اونا ؟ :D

1000835

amir2100
16-04-2015, 15:27
شاهکار سوپرسل :ag: مارو خیلی قوی حساب کرده یا اونا ؟ :D

1000835

شما اومدید برا اونا از نفر 9 تا 15 عکس گرفتید اما برا تیم خودتون از 14 تا 20 معلومه اینطوری میشه !!!

vrp_vahid
16-04-2015, 20:15
:db: امیر جان دقت کنی آخر هر دو گروه بسته شده (خط خاکستری) !

20 به 15 شده این وار :))

amir2100
16-04-2015, 23:51
اوه ! این مدلیشو دیگه ندیده بودیم ...

CLEVER MASTER
17-04-2015, 09:29
:db: امیر جان دقت کنی آخر هر دو گروه بسته شده (خط خاکستری) !

20 به 15 شده این وار :))

سلام ، وحیدجان همچین چیزی امکان نداره که تعداد نفرات در وار نابرابر باشه ، با توجه به اینکه نفرات انتهاییه هر دو کلن هستن، کلن حریف اصلا مربوط به یه واره دیگس

اینو از پشت زمینه تصاویر هم میشه فهمید که ربطی به هم ندارن ...

کلا سیاست انتخاب حریف اینه که از نظر میانگین فاکتورای اصلی هم سطح باشن ... تعداد نفراتم که خودتون موقع سرچ وار دیدید دیگه که مثلا میزنه 25vs25 ...

اصلا با این حرفت کل قواعد وارو زیر سوال بردی :ag: مگه میشه مثلا حریف از شما 60 تا ستاره بتونه بگیره ولی شما 45 تا !!!

vrp_vahid
17-04-2015, 20:18
سلام ، وحیدجان همچین چیزی امکان نداره که تعداد نفرات در وار نابرابر باشه ، با توجه به اینکه نفرات انتهاییه هر دو کلن هستن، کلن حریف اصلا مربوط به یه واره دیگس

اینو از پشت زمینه تصاویر هم میشه فهمید که ربطی به هم ندارن ...

کلا سیاست انتخاب حریف اینه که از نظر میانگین فاکتورای اصلی هم سطح باشن ... تعداد نفراتم که خودتون موقع سرچ وار دیدید دیگه که مثلا میزنه 25vs25 ...

اصلا با این حرفت کل قواعد وارو زیر سوال بردی :ag: مگه میشه مثلا حریف از شما 60 تا ستاره بتونه بگیره ولی شما 45 تا !!!

متوجه منظورت نشدم یعنی میگی دارم دروغ میگم و همش فتوشاپه ؟

1000912

CLEVER MASTER
17-04-2015, 23:19
متوجه منظورت نشدم یعنی میگی دارم دروغ میگم و همش فتوشاپه ؟

1000912

نگفتم دروغ میگی ، شاید شوخی کردی ... ولی همچین چیزی امکان نداره در عمل که وار با تعداد نابرابر انجام بشه ...

اگرم بر فرض محال شده باگ بوده حتما ، شما اگه الان این شاتــو تو فروم اصلیه بازی بذارید مطمئن باشید سوژه ی روز میشه ...

امتحانشم ضرری نداره ...

ضمنا تو شات قبلی طبق گفته خودتون وار پونزده به بیست بوده پس کلن حریف میتونه شصت ستاره از شما بگیره در حالیکه در تصویر دوم و از روی خط زرد رنگ مجموع ستاره ها مشخصه که 45 ستاره بیشتر نمیتونه از شما بگیره !!!

بعبارتی کلن شمام پونزده نفر بوده !!!

vrp_vahid
18-04-2015, 07:29
فیلمش روهم آپلود میکنم که خیالتون راحت شه :)

تو پیج فیس شون گذاشتم تو فروم هم میزارم :)

و اینم بگم که باگ هست و با انجام یه سری کار اینجوری میشه خیلی وقته متوجه این باگ تو سیستمشون شدم اما فک نمیکردم این باگ اینقدر بتونه موثر باشه ! این جوری همه میتونن وار بزنن به صورتی که 100 درصد برنده هستن :do:

vrp_vahid
18-04-2015, 07:53
dq0UT

migmig3000
18-04-2015, 11:27
اگه چنین باگی وجود داشته باشه برد رو توی کلن وار قطعی میکنه مخصوصا الان که با درجه بندی کلن برد بیش از پیش اهمیت داره.

mr.energi
19-04-2015, 12:22
اگه چنین باگی وجود داشته باشه برد رو توی کلن وار قطعی میکنه مخصوصا الان که با درجه بندی کلن برد بیش از پیش اهمیت داره.

وحید جان بیشتر در مورد این باگ توضیح میدین. ولله ما که چیزی متوجه نشدیم :دی

vrp_vahid
19-04-2015, 16:28
کجاش رو متوجه نشدین ؟ وار رو 15 به 20 برگزار کرده دیگه

MEHRDAD.B
19-04-2015, 22:02
کسی نمیدونه این مشکل قطع وصلی که تو بازی هست از چیه ؟
این کمبود لوت هم که دیگه ما رو سرویس کرده هیچی نمیشه آپ کرد, کم کم دارم پشیمون میشم از وقتی که برای این بازی گذاشتم
بجای سرگرم کردن باعث بهم ریختن اعصاب میشه با این مشکلاتی که داره

vrp_vahid
20-04-2015, 09:15
والا اگه دقت کرده باشین وایبر و کلش چند وقتیه هم کند شدن هم دیسکانکت زیاد میشن !

برای کلش میشد چیزشکن زد ولی جدیدا وقتی چیز شکن میزنم تو بازی نمیرده و لاگین نمیشه ! و یه جورایی باید با ترس دیسکانکت بری تو وار !

#R@M!N#
21-04-2015, 15:08
تو فیسبوق کلش ی پست بود جدیدا زده بود راجب تغییر اسم

احتمالا تو اپدیت بعدی بشه اسمو عوض کرد

موفق و پیروز باشید :4:

arming00
21-04-2015, 18:27
تو فیسبوق کلش ی پست بود جدیدا زده بود راجب تغییر اسم

احتمالا تو اپدیت بعدی بشه اسمو عوض کرد

موفق و پیروز باشید :4:

آخره ســیاست هستن این سوپرسل

خیلی چیزهای دیگه هست که واجب تره اما همرو با هم آپدیت نمیدن که بتونن هر از گاهی نسخه جدید بدن

یکیش مثلا قابلیت خاموش و روشن کردن کلن کستل که خیلی دیدم به سختی نیرو ساخته میشه یه حمله میزنن دود میشه میره

غارتم که دیگه هیچی هر موقع دلشون بخواد میبندن و باز میکنن باز هم که بکنن برای دو ساعته

خراب کردن رفته بازیو

Trainer
21-04-2015, 20:18
درود

دوستانی که در خرید گیفت کارت برای جم بازی اطلاعات دارند لطفا راهنماییی کنند

من طبق راهنمایی سایت ها گیفت کارت خریدم اما حالا که میخوام جم بخرم میگه که Your order was declined because it was considered high risk

با هات00اس.پات و غیره هم تست کردم

arming00
21-04-2015, 20:50
درود

دوستانی که در خرید گیفت کارت برای جم بازی اطلاعات دارند لطفا راهنماییی کنند

من طبق راهنمایی سایت ها گیفت کارت خریدم اما حالا که میخوام جم بخرم میگه که Your order was declined because it was considered high risk

با هات00اس.پات و غیره هم تست کردم

شما مشخصات جیمیل رو آمریکایی کردید؟ برای خرید دو روز طول میکشه تا انجام بشه

سایت گیفتها یادمه کامل آموزش داده قسمت آندروید رو برید هست

H A M ! D
22-04-2015, 09:12
من همون لحظه خریدم. یه خورده دنگ و فنگ داره ولی راحته.
اول برو گوگل والت اونجا آدرس و خیابان فیک و آمریکایی بهش بده. تمام تنظیمات مربوط به لوکیشن گوشیت رو خاموش کن حتی جی پی اس و حتمی نرم افزارهایی مثل وایبر و ... که ممکنه تو رو لو بدن رو غیر فعال کن.
برو آدرس جیمیلی که باهاش بازی رو ساین کردی هر چه که نشون بده تو از ایران رو تغییر بده مثل شماره تلفن آدرس و...
کد گیف کارت رو تو پلی گوگل شارژ کن و از طریق یه فیل شکن (پولی بهتره) برو تو بازی و خرید رو انجام بده.
حتما هم آموزش سایت گیف کارت رو بخون (http://giftha.com/blog/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%DA%AF%DB%8C%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C/)

migmig3000
24-04-2015, 17:17
این تغییر اسم کلن خیلی خوبه فقط به شرطی که اون 500 جم راست نباشه و به درد ایرانیا هم بخوره!

migmig3000
24-04-2015, 23:36
این تغییر اسم کلن خیلی خوبه فقط به شرطی که اون 500 جم راست نباشه و به درد ایرانیا هم بخوره!
*دهکده

mohammad-galaxy
30-04-2015, 10:57
New anti-air defense: The Air Sweeper
* Push back groups of flying enemies with strong blasts of air!
* Air Sweepers deal no damage, but are great at slowing the progress of air attacks
* Air Sweepers can only face one way, but can be rotated to a direction of your choosing
* Unlocked at Town Hall 6, Air Sweepers gain more pushing strength when upgraded

Clan bookmarks
* Bookmark any Clan for later viewing using the '+' icon on any Clan profile page
* You can bookmark up to 30 Clans and view them under a new tab next to your profile

Clan War attack army preview
* Never attack unprepared again! Your army is now previewed before every war attack
* Inspect your troops, Clan troops, spells and heroes - anything missing will be flagged red
* Be ready or be sorry! You can no longer end war attacks early without surrendering

Interface improvements
* Starting at Town Hall 5, a one-time name change will become available in the game settings - use it wisely!
* Clan chat now shows when Clan settings are changed, indicating who changed them
* Defense ranges can now be seen even when the defense is under construction
* Defense modes can now be changed even when the defense is under construction
* Defensive buildings now initially point away from the TH in combat, EXCEPT for the Air Sweeper, which always points in its configured direction

Gameplay improvements
* Attacking troops will not start chasing defending troops as far away as they used to
* Fixed a very rare case where a defense might target a troop at the edge of its range, but not fire
* Loot values for many lower level single player maps have been improved, along with some slight layout tweaks and surprises

Matchmaking tweaks
* You are now more likely to find targets at or near your Town Hall level in multiplayer matchmaking
* Strength calculations have been updated in Clan Wars matchmaking to compensate for high level walls and heroes, skeleton traps, etc.
* (Already released in the 2x Clan XP event) Clan Wars matchmaking now prefers to wait a bit longer and try to find a bit better match

l Reza l
30-04-2015, 11:17
نسخه جدیدش کی میاد؟؟؟

migmig3000
30-04-2015, 15:12
این ایر سوئیپر هم جالبه مخصوصا وقتی یکی از ایردیفنس ها در حال ارتقاء باشه و خودت هم زمینی اتک بری :do:

H A M ! D
30-04-2015, 15:18
از همه مهمتر دیوارها رو میشه با اکسیر هم آپ کرد

™M A H D
30-04-2015, 18:27
بازی چند تا باگش اضافه شده
+انگار زمان اتکو اضافه کردن
+لوت بیشتر شده
+دیوارا از لول شش قابل اپ با اکسیرن

فک کنم از هسته قدیمیش استفاده شده:/

mohammad-galaxy
30-04-2015, 18:46
آپ کردن دیوار با اکسیر هم که تعطیل شد !
دوباره مثل قبل شد ، فقط از 8 به 9 و بالاتر رو میشه با اکسیر آپ کرد

تا اتک بریکینگ رو داد و میخواست همه رو از بازی بیرون کنه فهمیدم قضیه چیه هر چی اکسیر داشتم دادم پای دیوار !!!
شانس آوردم [emoji1]

migmig3000
30-04-2015, 20:24
از سوپرسل واقعا بعید بود!

peyman_mi
30-04-2015, 21:19
من خدا روشکر همه رو با گلد مشکی کرده بودم حقم پایه مال نشد شکر

™M A H D
30-04-2015, 21:24
ولی حق ما که با گلد نمیتونیم اپ کنیم پایمال شده :022:

CLEVER MASTER
30-04-2015, 21:47
سلام ،

سر این قضیه آپ دیوار با اکسیر همیشه یه سری سود میکنن بعضیام ضرر ...

ولی در کل آپ دیوار با اکسیر از لول پایین چندان خوب نیست ...

با این کار اکثر پلیرا اکسیرشون رو به دیوار میزنن و عملا لوت اکسیر در مقایسه با گلد خیلی کمتر میشه و بازی یجورایی نامتوازن میشه ...

بنظر منم از همون لول هشت خوبه ( البته 9 به بالا خیلی بهتره :)

H A M ! D
01-05-2015, 08:55
اینم مشخصات Air Sweeper

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=1002251&stc=1&d=1430459732

mat.fcb
01-05-2015, 10:36
کسی میتونه بگه بقیه چیزایی که تو این اپ اومده چیه مخصوصا یه چیزایی در باره کلن وار بود

H A M ! D
09-05-2015, 05:50
آپدیت جدید xmod اومده و یک قابلیت خوب دیگه هم اضافه شده

اما ویژگی جدید که امروز اضافه شد . همون sand box attack هست ولی با شکلی جدید . زمانی که شما هیچ نیرویی ندارید میتونید به راحتی در قسمت self troops زیر sand box attack هر چقدر نیرو از هر شکلی رو بسازید و بدون پرداخت هیچ هزینه ای اتک شبیه سازی شده بزنید . که این میتونه فوق العاده باشه برای تمرین انواع حمله ها .

اما یک چیز خیلی مهم دیگه اینه که بعد از حمله از بازی بیرون پرت نمیشید که واقعا عالیه . در عکس زیر در قسمت self troop هر جقدر که دوست دارید نیرو انتخاب کنید .
منبع: ایران کلش

CLEVER MASTER
09-05-2015, 20:50
آپدیت جدید xmod اومده و یک قابلیت خوب دیگه هم اضافه شده

اما ویژگی جدید که امروز اضافه شد . همون sand box attack هست ولی با شکلی جدید . زمانی که شما هیچ نیرویی ندارید میتونید به راحتی در قسمت self troops زیر sand box attack هر چقدر نیرو از هر شکلی رو بسازید و بدون پرداخت هیچ هزینه ای اتک شبیه سازی شده بزنید . که این میتونه فوق العاده باشه برای تمرین انواع حمله ها .

اما یک چیز خیلی مهم دیگه اینه که بعد از حمله از بازی بیرون پرت نمیشید که واقعا عالیه . در عکس زیر در قسمت self troop هر جقدر که دوست دارید نیرو انتخاب کنید .
منبع: ایران کلش

بازم عملا سندباکسش بلااستفادس چون تله ها و تسلاها غیرفعاله و کاملا واضحه که اتک اصلی به گونه ای کاملا متفاوت رقم خواهد خورد ...

حتی بنظرم بدرد بیرون تست بیرون کشیدن و زدن کستلم نمیخوره ، بیرون اومدن یه تسلا میتونه کل معادلات رو بهم بزنه و اتک اصلی رو خراب کنه ...

همین بی تست حریفو برانداز کنید و اتک اصلی رو یهویی بزنید بنظرم خیلی خیلی نتیجش بهتره :)))

vrp_vahid
09-05-2015, 21:29
بازم عملا سندباکسش بلااستفادس چون تله ها و تسلاها غیرفعاله و کاملا واضحه که اتک اصلی به گونه ای کاملا متفاوت رقم خواهد خورد ...

حتی بنظرم بدرد بیرون تست بیرون کشیدن و زدن کستلم نمیخوره ، بیرون اومدن یه تسلا میتونه کل معادلات رو بهم بزنه و اتک اصلی رو خراب کنه ...

همین بی تست حریفو برانداز کنید و اتک اصلی رو یهویی بزنید بنظرم خیلی خیلی نتیجش بهتره :)))

عه کار نمیکنه ؟

اینجاس که فرق بازیکن بزن بهادر با بازیکن واقعی مشخص میشه :ag:

mr.energi
10-05-2015, 18:54
سلام
دوستان ایکس مود برای اندروید 5 کار میکنه یا خیر ؟

MEHRDAD.B
11-05-2015, 16:33
سلام
سلام
بله کار میکنه

Ashkan12986
11-05-2015, 19:40
سلام
حل کامل مشکل Xmod از لینک زیر فایل Pdf رو دانلود کنید مو به مو توضیح داده شده (حتی در اندروید 5)

http://uploadboy.com/fgp50x07twml.html

tfarzadt
13-05-2015, 02:08
سلام دوستان
یه سوال فنی
قبلا روی اندروید بازی میکردم بعد گوشیمو عوض کردم آیفون خریدم و بوسیله لینک دیوایس بازی رو آوردم رو ایفون.حالا دوباره میخوام بیام رو اندروید بازی کنم
ایا باید با همون اکانتی که قبلا روی اندروید داشتم ساین کنم؟ احتیاجی به لینک دیوایس هست؟

تشکر دوستان

A.L.I
13-05-2015, 12:52
سلام دوستان
یه سوال فنی
قبلا روی اندروید بازی میکردم بعد گوشیمو عوض کردم آیفون خریدم و بوسیله لینک دیوایس بازی رو آوردم رو ایفون.حالا دوباره میخوام بیام رو اندروید بازی کنم
ایا باید با همون اکانتی که قبلا روی اندروید داشتم ساین کنم؟ احتیاجی به لینک دیوایس هست؟

تشکر دوستان

تا جایی که من اطلاع دارم نیاز نیست..و با همون جیمیل کارتون راه میفته

MAMAD*50 CENT
24-05-2015, 19:49
ویدئو: Honest Trailers این بار به سراغ Clash of Clans می رود! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=355948)

Benyaminj
31-05-2015, 11:04
بالاخره دیروز رفتم چمپیون ( تاون هال 9 فول آپ ) اصلا به درد موندن نمیخوره سریع برگشتم همون مستر..فقط 2000 تا جمش خیلی حال داد..:ad

تاون هال 9 هرچند فول آپ باشی ولی قطعا گوشت قربانی برای دیگران خواهی بود...تو لیگ خودمو که تو چمپیون نگاه می کردم به زور می تونستی تاون هال 9 گیر بیاری 99% تنهال 10 بودن..یعنی تاون نه تو چمپیون ببینن با خاک یکسان میکنن ادم رو...تاون خالی هم که اصلا چیزی پیدا نمیشه....لوتم که باشه زورت نمیرسه پس اگر تنهال نه بودی رفتی بالا جمش رو بگیر سریع برگرد پایین چون هیچی نداره بخوای بمونی.

بخوای نیرو خوب هم بسازی اتک بزنی باید 2 ساعت صبر کنی بعد اتکتو بزنی تا شاید با لوت بونز رو هم رفته چیزی حدود 300 هزار تا اکسیر و طلا و هزارو خورده ای هم دارک بزنی..ولی این رو هم حتما در نظر بگیر به محض بیرون امدن یقین بدونید به 10 ثانیه نخواهد کشید که به احتمال بسیار زیاد یه اتک سنگین خواهید خورد و کلی منابع از دست خواهید داد.

خدا پدر ایکس مود رو بیامورزه وگرنه عمرا میتونستم برم تا اونجا:bj:

MAMAD*50 CENT
24-06-2015, 18:38
صرفا جهت اطلاع
فروش اکانت های نسخه بی نهایت شده شده بازی Clash of Clans

http://uupload.ir/files/7fzo_64.jpg (http://gamefa.com/go.php?http://uupload.ir/files/7fzo_64.jpg)

vrp_vahid
24-06-2015, 22:42
محمد جان اینا تو سرور اصلی بازی جایی ندارن ! شما اصلا میتونی سورس های بازی رو تو یه سرور از خودت اجرا کنی و باهاش به کاپ 6.000.000 برسی :D اینا همش آفلاینه و جهت تیغ زدن ملته بی اطلاع

CLEVER MASTER
26-06-2015, 12:54
صرفا جهت اطلاع
فروش اکانت های نسخه بی نهایت شده شده بازی Clash of Clans

http://uupload.ir/files/7fzo_64.jpg (http://gamefa.com/go.php?http://uupload.ir/files/7fzo_64.jpg)

سلام / محمدجان از شما بعید بودا :SI: مشخصه که بازی همونه ولی در واقع شما اصلا در دنیای کلش نیستید ... و فقط به یه سرور مجازی وصل شدید ...

اینم خدمت شما تا احیانا نرید بخریدش ... تاون هال 11 هم داره :)

خودتون اجراش کنین ، همه چیز واضحه ... نیازی به توضیح بیشتر نیست ... فقط واسه فانه ...

هیچ ربطی هم به کلش نداره ( نیازی نیست نگران چیزی باشید )

Download CoC_Dual_Mod_Onhax.net(TH11).apk (http://q.gs/88fYC)

MAMAD*50 CENT
27-06-2015, 17:20
محمد جان اینا تو سرور اصلی بازی جایی ندارن ! شما اصلا میتونی سورس های بازی رو تو یه سرور از خودت اجرا کنی و باهاش به کاپ 6.000.000 برسی :D اینا همش آفلاینه و جهت تیغ زدن ملته بی اطلاع

سلام / محمدجان از شما بعید بودا :SI: مشخصه که بازی همونه ولی در واقع شما اصلا در دنیای کلش نیستید ... و فقط به یه سرور مجازی وصل شدید ...

اینم خدمت شما تا احیانا نرید بخریدش ... تاون هال 11 هم داره :)

خودتون اجراش کنین ، همه چیز واضحه ... نیازی به توضیح بیشتر نیست ... فقط واسه فانه ...

هیچ ربطی هم به کلش نداره ( نیازی نیست نگران چیزی باشید )

Download CoC_Dual_Mod_Onhax.net(TH11).apk (http://q.gs/88fYC)

سلام
خخخخخخخخخخخخخخ:bv:
میدونم چی به چی هستش باو
فقط گفتم طرفا جهت اطلاع که ملت چجوری گول میخورن
اونم تو سایت بزرگ بازی :))
کلاه برداری تو روز روشن :4:

lord_wolf7
28-06-2015, 22:46
چرا ایکس مود روی گوشی های سامسونگ جواب نمیده لعنت به این سامسونگ من آموزشی که دوستمون گذاشتن مو به مو انجام دادم ولی بازم پیغام عدم روت گوشی میده من حتی با تیتانیوم بکاپ knox هم فریز کردم ولی فایده ای نداشت

™M A H D
29-06-2015, 14:28
یکم هم اپدیت بازی پوشش داده میشد بد نمیشد ;)

H A M ! D
30-06-2015, 05:23
ظهور استادان و افسانه ها

کارخانه اسپل ساز تاریک با ۳ اسپل جدید
دراگون سطح ۵
ایر سویپر دوم
لیگ های جدید به همراه تورنمنت و کاپ مخصوص لیگ افسانه ها

کارخانه اسپل ساز تاریک

استفاده از دارک در ساخت اسپل از تان هال ۸
اسپل سم : کند کردن و آسیب رساندن به دشمن
اسپل زلزله : لرزاندن و آسیب زدن به ساختمان ها
اسپل سرعت : بیشترین سرعتی که تا به حال دیده اید با فضایی برابر با نصف فضای اسپل ریج

لیگ های جدید با تورنمنت لیگ افسانه ها

لیگ های تایتان ها از ۴۱۰۰ و افسانه ها از ۵۰۰۰
تورنومنت بین برترین های بازی هر ماه یک بار
نمایش نتایج تورنمنت در پروفایل کاربران
بعد از هر تورنمنت کاپ ها به ۵۰۰۰ تعدیل یافته و به کاپ لیگ افسانه ای اضافه می شود

تعادل در بازی

کاهش زمان ساخت اسپل های معمولی
ساخت اسپل حتی در زمانی که اسپل های شما کامل پر باشد
تمامی مخازن در مقابل آسیب های اسپل مقاوم هستند
تورنمنت ها یک ماه طول میکشد و جم بیشتری به افراد بیشتری در کلن جاییزه داده می شود
تغییر در هزینه ساخت بربر – آرچر – دراگون – پکا در بعضی از سطح ها
افزایش سلامتی چند ساختمان
اینفرنو در حالت تک هدف از این پس سریعتر به حالت قدرتی می رسد

پیش رفت های هوش مصنوعی

نیروها و قهرمانان دیگر سراغ دیوارهای بیهوده نمی روند
جلوگیری از تخریب دیوار توسط نیروها و قهرمانان برای ساختمانی که تخریب شده
انتخاب پذیری برای وال بریکرها در زمانی که چند تایی زده می شوند
حل مشکل دفاع نکردن درست قهرمانان به هنگام دفاع

پیشرفت های رابط کاربری

ساخت نیرو با دکمه جدید در بازی
نمای کلی نیروها برای درخواست نیرو ، تغییر نیروها و حتی اسپل ها
تب بندی های جدید برای دسترسی سریعتر
انتخاب نیروها به هنگام حمله دارای افکت جدید و صدا شده
فیلترینگ چت در کلن
پشتیبانی از زبان عربی و زبان قدیمی چینی ( همه رو گذاشتن جز پارسی )

MAMAD*50 CENT
30-06-2015, 21:17
پنجمین ویژگی آپدیت جدید بازی Clash Of Clans یعنی Sneak Peek معرفی شد| Haste Spell در راه است! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=357650&p=4636030#post4636030)

H A M ! D
01-07-2015, 04:48
عملکرد اسپل سرعت در مقابل ریج

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/UbMs1/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>

ویدئو عملکرد اسپل زمین لرزه

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/zVMdY/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>

ویدئو پویزن اسپل یا طلسم سم

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/zdjnT/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>

ویدئو ها از کانال ویدئویی مرجع بازی کلش آف کلنز ایران کلش

KING SAJJAD
01-07-2015, 11:36
تغییرات کامل اپدیت از زبان سوپرسل(رسمی)

Update 01/07 - Dark Spell Factory

The Rise of Master Spellcasters and Legends
* The Dark Spell Factory is here with three new spells!
* Dragon level 5 sets its golden gaze on Town Hall 10
* A second Air Sweeper will help clear the skies, starting at Town Hall 9
* New Leagues are here, including the Legend League Tournament and Legend Trophies!

The Dark Spell Factory
* Harness Dark Elixir to make spells with advanced tactics, starting at Town Hall 8
* Poison Spell: Make a toxic cloud that slows and drains the health of defending troops
* Earthquake Spell: Rattles away the hitpoints from buildings and Walls
* Haste Spell: The fastest speed boost ever, at half the storage space of a Rage Spell
* These Dark Spells take half the space of regular spells. Mix, match and experiment!

New Leagues and the Legend League Tournament
* Introducing Titan League and the ultra-prestigious Legend League at 5000 Trophies!
* Legend League Tournaments are a new challenge for top players, ending once a month
* Tournament Legends get their final standings featured in the Top Players tab and profile
* Each tournament resets Legends to 5000 Trophies and converts extras into permanent Legend Trophies!

Game Balancing
* Training times in the Spell Factory have been reduced
* Extra Spells can now be queued in Spell Factories, even if your Spell Storage is full
* All resource storages are now immune to all direct spell damage
* Clan Tournaments are one month long and award more gems to more players per Clan
* Barbarian, Archer, Dragon and P.E.K.K.A training cost adjusted for some levels
* Several building hitpoint values have been increased
* Inferno Tower's Single firing mode now charges to full power slightly faster
* Dragon level 4 has been moved to Town Hall 9
* Archer towers arrows travel faster so they "miss" less of their shots at range

A.I. Improvements
* Troops and Heroes are less likely to target walls unnecessarily (even the Archer Queen)
* Troops and Heroes will not continue bashing through walls to get to a destroyed target
* Wall Breakers now avoid retargeting towards unnecessary walls when deployed in groups
* Fixed rare cases where defending Heroes or defenses might get stuck and not attack

Interface Improvements
* Train your army with a new Training button just above Attack - no more Barracks-hunting
* Army Overview lets you view, request troops and edit your army, including spells!
* Quick-tabs have been added to training views to make cycling between buildings easier
* Troop selection when attacking has been cleaned up with new visuals and sounds
* You can now filter offensive Clan Chat by enabling the Clan Chat Filter in the Settings
* Arabic and Traditional Chinese languages are now supported!

CLEVER MASTER
01-07-2015, 19:17
سلام ،

تغییرات جدید در کل خوبه بخصوص کاهش زمان ساخت اسپل و همینطور تو صف قرار دادن اسپلای اضافی ...

دراگ پنج در کل خیلی چیز جالبی نبود و بنظرم همچنان فقط بدرد دفاع میخوره و برای اتک فقط تا تاون هشت و همینطور تاون نه های ضعیف کاربرد داره البته با امکان آپ دراگ تا لول چهار احتمالا بشه تاون نه مکس رو دو زد ...

در مورد ایرسوییپر هیچی نمیتونم بگم جز اینکه بنظرم کلا سیستمش به کلش نمیخوره و عنصر اضافی هست و از زیبایی و هیجان اتک زدن کاسته بخصوص که خیلی کارتونی و کند عمل میکنه .... همون اولیشم اضافه بود ... بهتر بود مثلا قابلیتی ایجاد میشد که ایر دیفنس همراه با دمیج خودش کمی نیروی حریف رو عقب بندازه نه اینکه المان جدیدی ایجاد کنن ...

لیگهای جدیدم قطعا جهت افزایش انگیزه خواص بوده و نه ما عوام ( حالا حالاها بهشون فکر نکنین :) ، البته کلا ابهت چمپیون کم شده ، اینو از لوگوش در چت هم میشه فهمید ( تفاوت چندانی با لیگ برنز نداره :)

دارک اسپلام که تا تو عمل توسط خود پلیر تست نشه معلوم نیست چجوریاس ...

سایر تغییراتم در جهت افزایش هوش مصنوعی نیروها کلا مثبت بوده

اما ...

کلا کلیدهای لمسی بازی به شدت ریز شده !!!

همینطوری پیش بره فقط با تبلت میشه کلش بازی کرد ... از چت گرفته تا ساخت نیرو و همینطور زمان اتک و انتخاب نیروها

باید دقت خیلی بیشتری بخرج داد تا با اشتباه لمسی و سهوی اتک خراب نشه بخصوص موقع وار ...

فکر نکنم با گوشی 4 اینچ بشه در کل بازی کرد ، اگرم بشه خیلی سخته ... من که تو 4.7 اینچ اذیت میشم شماهارو نمیدونم ، شایدم چشمام ضعیف شده از بس کلش بازی کردم :ao::af::26:

ولی در کل دسترسی به منوهای مختلف و همینطور کارهایی از قبیل حذف نیرو از کمپ و کستل خیلی راحتتر شده

خوشبختانه با اضافه شدن زبان عربی گلوبال اصلی دیگه اکثرا ایرانی هستن و عربا رفتن گلوبال خودشون ....

با این کار بحثای مذهبـی ، اعتقـادی و سیاسـی و کلا بحث و جدلهای بیربط نسبت به ماهیت فان کلش خیلی کمتر خواهد شد

ولی همچنان بحثهای شیرین و داغ ایرانیا ( بخصوص پلیرایی که هنوز لولاشون دو رقمی هم نشده ) ادامه خواهد داشت :دی ...

vrp_vahid
04-07-2015, 19:29
اقا هنوزم هستن خریدارانی که حاضر باشن 1500 پول اکانت کلش رو بدن ؟

superb boy
05-07-2015, 17:20
درود بر همگی
امروز از طرف گوگل پلی اخطاری مبنی بر حذف xmodgames دریافت کردم
فکر کنم اخطارها جدی هستند و احتمال از دست دادن اکانتتون وجود داره

Benyaminj
05-07-2015, 19:01
درود بر همگی
امروز از طرف گوگل پلی اخطاری مبنی بر حذف xmodgames دریافت کردم
فکر کنم اخطارها جدی هستند و احتمال از دست دادن اکانتتون وجود داره

همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز...اگر قرار بود همچین چیزی باشه اول باید کلا باید از Play Sore حذف میشد که همچین اتفاقی نیفتاده و کماکان این اپلیکیشن تو استور وجود داره.....این برنامه مشکل هک و اینام نداره که بتونن پسوردی چیزی بدزدن...تمام اپلیکیشن ها و بازی ها تو استور گوگل توسط قدرتمندترین انتی ویروس ها چک میشه که مشکلی از این بابت نداشته باشن.

superb boy
05-07-2015, 20:22
همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز...اگر قرار بود همچین چیزی باشه اول باید کلا باید از Play Sore حذف میشد که همچین اتفاقی نیفتاده و کماکان این اپلیکیشن تو استور وجود داره.....این برنامه مشکل هک و اینام نداره که بتونن پسوردی چیزی بدزدن...تمام اپلیکیشن ها و بازی ها تو استور گوگل توسط قدرتمندترین انتی ویروس ها چک میشه که مشکلی از این بابت نداشته باشن.

پس این پیغام از کجا اومده؟! و چرا پلی استور چندین نفر که از ایکس مد روی کلش استفاده ميكردن همین پیغام رو دریافت کردن؟!

Benyaminj
06-07-2015, 22:37
پس این پیغام از کجا اومده؟! و چرا پلی استور چندین نفر که از ایکس مد روی کلش استفاده ميكردن همین پیغام رو دریافت کردن؟!

اونموقع که ورژن جدید ایکس مود ریلیر شد ( تم مشکیه منظورمه ) موقع نصب اندروید خود گوشی پیغام میداد که این نرم افزار مضره و ممکنه اسیب برسونه به اطلاعات و گوشیه شما ....که تو صفحه رسمی فیسبوکشون هم اعلام کردن این مشکل از برنامه ما نیست و اگر اینچنین بود تو گوگل پلی حذف میشد و وگفتن تو اپدیت بعدی این مشکل رو که مربوط به کد نویسی میشد رو حل کنن و همینطور هم شد و دیگه اون پیغام نمیامد.

------------------

همونطور که می دونید دوستان این اسپل جدیده که امده و سمه به نوعی و نیروهای کستل رو نابود میکنه به نظر من بهترین نیرو داخل کستل برای دفاع دراگ و لاوا هست چون خون زیادی دارن دیر میمیرن و با این اسپل نابود نمیشن ولی ویزاردو ارچر و مینیون به راحتی نابود میشن.

vrp_vahid
07-07-2015, 00:07
همونطور که می دونید دوستان این اسپل جدیده که امده و سمه به نوعی و نیروهای کستل رو نابود میکنه به نظر من بهترین نیرو داخل کستل برای دفاع دراگ و لاوا هست چون خون زیادی دارن دیر میمیرن و با این اسپل نابود نمیشن ولی ویزاردو ارچر و مینیون به راحتی نابود میشن.

ترجیح میدم دارک اسپل فکتوری رو ارتقا بدم به 2 و جای اسپل هاش... از قبلی ها یکی بیشتر ببرم تو وار

هر ارتقا یدونه گنجایش رو افزایش میده

Benyaminj
08-07-2015, 21:15
ترجیح میدم دارک اسپل فکتوری رو ارتقا بدم به 2 و جای اسپل هاش... از قبلی ها یکی بیشتر ببرم تو وار

یعنی اگه 3 تا اسپل دارک در بیاد میشه جای اسپل دارک یه اسپل معمولی برد ؟ یعنی منی که تاون 9 هستم 5 تا اسپل معمولی ببرم.

vrp_vahid
09-07-2015, 00:30
اره فک کنم البته برای من هنوز آپدیت نشده ولی با هر ارتقا یدونه به ظرفیتش اضافه میشه تو لول یک 11 تاس تو لول دو میشه 12 تا

CLEVER MASTER
10-07-2015, 11:20

یعنی اگه 3 تا اسپل دارک در بیاد میشه جای اسپل دارک یه اسپل معمولی برد ؟ یعنی منی که تاون 9 هستم 5 تا اسپل معمولی ببرم.

اره فک کنم البته برای من هنوز آپدیت نشده ولی با هر ارتقا یدونه به ظرفیتش اضافه میشه تو لول یک 11 تاس تو لول دو میشه 12 تا

سلام ، نه وحیدجان ، دیگه از این خبرام نیست :)))

مشخصه که با شیش تا اسپل اصلی دیگه 100% زدن خیلی گلابی میشه ...

ظرفیت کلی اسپلها روی 11 میمونه و شما فقط 5 اسپل اصلی میتونید با خودتون ببرید !!!

u z e r
10-07-2015, 12:26
سلام
برای ساین کردن اکانت گوگل توی بازی ارور " خدمات گوگل پلی در گوشی شما موجود نیست " رو دریافت میکنم که بعد از نصب گوگل پلی استور هم حل نمیشه !

لطفا راهنمایی کنید واجبه

CLEVER MASTER
10-07-2015, 13:08
سلام
برای ساین کردن اکانت گوگل توی بازی ارور " خدمات گوگل پلی در گوشی شما موجود نیست " رو دریافت میکنم که بعد از نصب گوگل پلی استور هم حل نمیشه !

لطفا راهنمایی کنید واجبه

سلام ، خدمات گوگل پلی googleplay services هست که میتونید از بازار دانلود کنید ولی معمولا اگه مشکل فقط از این برنامه باشه پیغام آپدیت میده نه موجود نبودنش .... اینکه کلا رو رام دستگاهتون نصب نیست احتمالا بخاطر اینه که کل مجموع برنامه های گوگل نصب نیست ...

معمولا رامهای آسیای شرقی مثل چین اینطورین که لازمه دستگاه روت و از طریق منوی ریکاوری Google Apps بصورت دستی نصب شه تا امکان استفاده از خدمات گوگل از قبیل همین ساین شدن در اکانت گوگل که برای بازی لازمه امکان پذییر بشه

vrp_vahid
11-07-2015, 18:19
سلام ، نه وحیدجان ، دیگه از این خبرام نیست :)))

مشخصه که با شیش تا اسپل اصلی دیگه 100% زدن خیلی گلابی میشه ...

ظرفیت کلی اسپلها روی 11 میمونه و شما فقط 5 اسپل اصلی میتونید با خودتون ببرید !!!

گفتم که برای من آپدیت نشده و مطمئن نیستم ولی خب ظاهر قضیه اینو نشون میداد که شما میگی نه نمیشه ;)

A.L.I
13-08-2015, 22:36
سلام خدمت کلشرهای انجمن
چن روزی بود می خواستم این پست رو بزنم ولی نه وقتش رو داشتم نه حوصلش رو..بالاخره الان وقت ازاد پیدا کردم...و اما بریم سر اصل داستان که یکم طولانیه
من از وقتی که تاونم رو 9 کردم عشق چمپ داشتم و براش برنامه ریزی کرده بودمو اپ نیروهام رو هم با این اولویت داشتم انجا میدادم...که متاسفانه حدود 1 ماه نتم قطع بود...1ماه نتم خیلی خراب بود..بعدشم مودم سوخت و 15 روز حدودا درگیر گارانتیش بود:dy:..این شد که از اپهام عقب موندم و یه بی میلی نسبت به بازی پیدا کردم...ولی بازم وقتی نتم اکی شد بازی رو ادامه دادم..ولی خیلی اهسته و دست به عصا...و این جریان ادامه داشت تا این که حدود 4/5ماه پیش دیف و تروپسم مکس شدن و مونده بودم برا اپ هیرو و وال..که چون قبلش خیلی عقب افتاده بودم دیگه علاقه ای به فارم کردن و اپ اینا نداشتم زیاد..همچنین علاقم رو نسبت به وارز هم از دست داده بودم...و اما اصل ماجرا که از حدود یک ماه پیش شروع کردم به پوش کردن...و درگیر کاپ جمع کردن شدم ودوباره شور اشتیاق بازی درم زنده شد...چهارتا هدف گذاشتم برا پوش کردنم 1-چمپ2-کاپ 3500 3-کاپ 4000 4- اخری هم تایتان...هدف اول رو رسیدم...دومی رو هم بش دست پیدا کردم..و تازه از اینجا بود که کار سخت و طاقت فرسا شده بود...چند روز می گذشت و حتی 50 کاپ نمی گرفتم یا با یه اتتک بد کلی کاپ ازدست می دادم..و شرایط خیلی دوشوار شده بود...از یک طرف هم نمی دونستم راه پیشرو چه جوریه و همین هم فشار و استرس رو زیاد کرد...و حتی فکر برگشتن به سرم میزد ولی مقاومت کردم...و بالاخره چمپ دو رو هم طی کردم به چمپ یک رسیدم...خودم رو برای شرایط خیلی سخت تو چمپ یک اماده کرده بودم و همین مسئله سبب شد که چمپ یک مثل چمپ دو برام طاقت فرسا نباشه...و به 4000 هم رسیدم و مونده به غول مرحله اخر یعنی تایتان...تا همینجا که رسیده بودم از خودم راضی بودم...به شدت درگیر بازی بودم..و چن روز پشت سر هم بی خوابی کشیده بودم...ولی بالاخره غول مرحله اخر رو هم شکست دادم :4: و ....
http://8pic.ir/images/cykwm6qi7nitgaeyusms_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=cykwm6qi7nitgaeyusms.png)
http://8pic.ir/images/xuh9q2radtdte55wdf80_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=xuh9q2radtdte55wdf80.png)
http://8pic.ir/images/f75ta97jsfnk5r2t3bzn_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=f75ta97jsfnk5r2t3bzn.png)
چنتا نکته بگم...اولا این که این عکسا مال همون موقعس..الان بهترین رکوردم 4231...
دومین مورد درباره نحوه اتتک زده که برای تاون 9 باید هیرو جفت 15+(ترجیحا 20) داشته باشن و با بالون مینی تاون 10 رو 50 کنین...که حتی تاون 10 مکس هم 50 میشه ولی بیس خیلی مهمه...البته این اتتک خیلی مهارت می خواد و بین 45تا 49 % زدن زیاده:bm:.. روش دوم هم سرچ زیاد و تاون زدن هست...
یک مسئله دیگه این که برا رسیدن به این کاپ هیرو مکس لازم نیست....طبیعتا و بی شک تاون 10 خیلی راحت تر از بقیه تاون ها می تونه بره...و این که گفته میشه برا تاون 9 تاون 9 میاره و اسونتره شایعه بیش نیست..و بیشتر در توجیه ناتوانیه تاون 10 ها هست...
یه چیزی که هست اینه که بعضی از دوستان فارم می کنن تو کریستال و گلد..بعضیا هم اهل وراز هستن...ولی به نظرم هدف نهایی بازی پوش کردن هست..حالا بعضی ها میگن مکس بشیم بعد..که من الان اصلا این رو قبول ندارم..این طوری سبب تنبلی پلیر میشه
در کل تجربیه خوبی بود و خیلی لذت بخش بود به بقیه هم پیشنهاد می کنم سعی شون رو بکنن
موفق باشین:fl:

KING SAJJAD
14-08-2015, 09:59
سلام

در درجه اول تبریک میگم به علی عزیز بابت رسیدن جزو تاپ پلیر های ایرانی با تان 9

در درجه دوم لازم دیدم چنتا نکته توضیح بدم:

1.این بازی |بازی| هست و طبیعتا هرکی هرجور حال میکنه بازی میکنه و اصلش هم همینه و نمیشه یه قانون کلی داد ک این کار درسته و این کار اشتباه

2.با قسمتی ک گفته میشه از تنبلی تان ده ها ناشی میشه ک پوش نمیدن قبول ندارم چون پوش فارم وار 3 مقوله جدا از همه یکی ممکنه با هیرو مکس لیگش سیلور باشه و فقط عشق وار زدن باشه و تو اون مقوله حرفه ای باشه یا اینکه فارمر باشه و دیوار بکشه بالا یا اینکه پوشر باشه و به کاپ علاقه داشته باشه.نمیشه به هیچ کدوم تگ چسبوند

3.مکس کردن و پوش دادن بنظر من خیلی بهتره به چند دلیل

الف: شما وقتی هیرو مکس داری دیگه هر بیسی اورد میزنی به اصطلاح |هر بیسی کاپ بیشتری بده میزنی| ولی برای کسی ک مکس نیست یکسری محدودیت وجود داره باید خیلی بسرچی و تلاش کنی بعلاوه اینکه مهارت خیلی بالایی واسه 50 زدن میخاد و دلت رو هوله ک 50 بشه نشه :ag: ولی وقتی شما مکس ده باشی با هیرو مکس حتی به 100 زدن حریف فکر میکنی و محدودیتی واست وجود نداره ک چ بیسی بزنم

ب:مقوله ای بنام دفنس وجود داره و دیوار ک در تان 9 کاپ بالا شما اصن نمیتونی رو این قسمت حساب باز کنی حتی تان دهایی ک دیوار بالا ندارن به راحتی 2 و 3 میخورن در نتیجه کسی ک مکس کرده و زحمت بیشتری کشیده اینجا هم راحت تره و میتونه از دف هم کاپ بگیره

ج:راحتی و عشق و حالی ک شما وقتی مکس باشی و پوش بدی میبری چیز دیگری هست یعنی به قول معروف |پوش غیر مکسو پوش مکس تان ده هر دو پوش هستند اما این کجا و ان کجا|:ag:

بازم تبریک میگم و تلاش علی عزیز رو قابل تحسین میدونم:ay:

در اخر هم بگم اخرین هدف بازی رفاقت هست

در پناه حق