PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

LIDA
15-04-2009, 22:14
يادت باشه...گاهي وقت ها مثلا آخر شب ها که مي خواي بخوابي يه دل تنهايي هست که يکم اون ور تر مي تپه براي تو

گاهي وقتا زندگي تمام قدرتشو جمع ميكنه تا ببينه تو چي دوست داري
و درست همون رو ازت بگيره . . .

گریه هامو تو ندیدی ... هر چی گفتم نشنیدی
من کدوم عهدو شکستم ... که تو sms نمی دی؟

مي‌دونی وقتی اس ام اس مي‌زنی چی منو خوشحال مي‌کنه؟!

نه متنت، نه جکت، نه چيز ديگه، فقط ديدن اسم تو که بهم نشون ميده تو به يادمی.

میگن گل نیلوفر برای زنده بودن باید حتما دور یه گل بپیچه.........................گل من اجازه میدی نیلوفر زندگیت باشم

LIDA
15-04-2009, 22:16
یه قطره اشک میندازم تو دریا اگه پیداش کردی منم فراموشت میکنم!!

--------------------------------------------------------------------------------

بهارانت مداوم لاله گون باد بدی ها از تن نازت برون باد هر آن کس که دهد آزارت ای دوست دلش چون جام سرخی پر زخون باد !

--------------------------------------------------------------------------------

دیدار شما آرزوی ما (روابط عمومی چشمان بیقرار)

لیز خوردن توی زندگی بهانه ایست تا دست اونی رو که دوست داری محکم تر بگیری!

آن که میگفت ز یک گل نشود فصل بهار چه خبر داشت که همچون تو گلی میروید!

LIDA
15-04-2009, 22:19
سکوت فریاد هزاران درد است در وسعت انتهای دریا ...........و تو بی انتهاترین فریادی که در سکوت من نشسته ای

-------------------

خیلی راحت با نگاهت قفل قلبمو شكستی اومدی واسه همیشه توی قلب من نشستی تو برام شیرینی و من مثل آب دریا شورم توی قلب من نشستی اما از تو خیلی دورم دل تنها و غریبم پیش تو بد جوری گیره برای جدایی از تو میدونم من دیگه دیره

-------------------

عطر حرفات واسه من بوی گل شقایقه . تو رو دیدن واسه من قشنگ ترین دقایقه

------------------

اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ،قلب کوچیک من

---------------------

زندگی بدون عشق همچون باغ بدون آفتاب است که گل ها در آن مرده اند

GORJI
16-04-2009, 09:59
زندگی مجذور آیینه است،زندگی گل به توان ابدیت است،زندگی ضرب زمین در ضربان دل ما،زندگی هندسه ساده و یکسان نفس هاست

شاد بودن هنر است،شاد کردن هنری والاتر،لیک هرگز نپسندیدم به خویش،که چون یکی شکلک بی جان،شب و روز،بی خبر از همه،خندان باشم،بی غمی عیب بزرگیست که دور از ما باد

کاش تکه ابری میشد دلم و از باران مهربانی میبارید،تمام مهربانی هایم تقدیم تو باد

در پارکینگ خاطراتم چشمانت را پارک کردم،بعدش هم دلت را پنچر کردم تا از دلم نروی.

هر از گاهی توقف ،فرصت خوبی است برای دیدن مسیر طی شده و نگریستن به راه پیش رو،گاهی برای رسیدن باید ایستاد.

GORJI
16-04-2009, 10:02
هرگز براي عاشق شدن به دنبال باران و بهار و بابونه نباش گاهي در انتهاي خارهاي يك كاكتوس به غنچه اي ميرسي كه ماه را بر لبانت مي نشاند

هر قطره اشك نشانه غمه، هر سكوت نشانه تنهائيست، هر لبخند نشانه مهرباني
و هر sms نشانه اي از دلتنگي من براي تو

تصوير چشمان تو را در رويا ها كشيدم، باغ گلي از جنس مريم ها كشيدم، تو گم شدي در جاده هاي ساكت و دور، من هم به دنبال نفس هايت دويدم

تو اون فرشته اي كه وقتي در فصل بهار قدم ميزني برگ درختان انتظار پائيز را مي كشند تا جاي پاهات رو بوسه بزنند
كاش مي شد عطش زمزمه ياد تو را در شط فاصله ها شست و فراموشت كرد

خوردن شيريني خيلي راحته٬ خوندن داستان شيرين هم راحته٬ اما پيدا كردن دوست شيرين خيلي سخته! تو چطوري منو پيدا كردي؟

GORJI
16-04-2009, 10:04
تنهايي، اين واژه را بلندترين شاخه درخت خوب مي فهمد

جاده عشق همسفر مي خواست و من، تو را برگزيدم به خاطر قلب مهربانت

كاش بداني روشن ترين ستاره بخت مني . پس بتاب و دنياي مرا روشن كن .

من تو را پرسيدم : ايا خدا تنهاست؟ گفتي خدا هر جا همراه آدم هاست، گفتي خدا خوب است، گفتي كه زيباروست، هر انچه ما داريم گفتي فقط از اوست

عهد كردم اگر بوسه داد توبه كنم... بوسه اي داد چو برداشت لب از روي لبم توبه كردم كه دگر بوسه بي جا نكنم

تقديم به آن نگاهي كه تمام هستي و دلم فداي اوست : طلايي ترين روزها ، ارزاني نگاه مهربانت و بغل بغل گل مريم پيشكش قلب مهربانت...

GORJI
16-04-2009, 10:06
الان هوا بارونيه شديد . باد مي وزه شديد . من دوست دارم شديد . عاشق شدم شديد . دقيقا الان من يه ادم بي جنبه بارون نديده ام شديد .

بهترين لذت دنيا زمانيه كه اصلا انتظارش رو نداري و زيباترين اونا دوست داشتن است . پس حالا كه انتظارش رو نداري، دوستت دارم

بتاب خورشيد من ، تا ميتواني بتاب بر زمين و آسمان . بدان من در سينه خورشيدي بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم و با تو جان ميگيرم

اينجا، آسمان از دل من تيره تر است . روزگارم ابري است . من اگر تنهايم، ياد تو با من هست! مهربانم، روزگار ابري است كاش اين بار جاي خورشيد تو افتاب شوي

رخ زيباي تو را خال زدم بر بدنم تا بماند يادگار بدنت در كفنم...

GORJI
16-04-2009, 10:09
من به زيبايي چشمان تو غمگين ماندم وبه اندازه هر برق نگاهت به نگاهي نگران، تو به اندازه تمام تنهايي من شاد بمان
براي مردن افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست ..
فقط كافيه كه از چشماي تو بيفتم !

هر چي عشقه با نگينش هر چي خوبه بهترينش آسمونا با زمينش همشون فداي تو

به صليب سينه هايت ، به خماري نگاهت ، به غروب غم گرفته ، به تمام خواب هايت ، كه در اين جهان هستي ، گل من فقط تو هستي

يادته يه روز گفتي چه كسي مي خواهد من و تو ما نشويم؟ عكسشو بده جنازه شو تحويل بگير! خودت بگو چي شد كه امروز به جاي جسدش كارت دعوت عروسي تون به دستم رسيد

خدايا به هر كه دوست مي داري بياموز كه sms 15 تومن بيشتر نيست و به هر كه بيشتر دوست مي داري بياموز كه ارزش يك دوست بيش از 15 تومن است

تنها تكيه گاهم بود ان كه با اولين نسيم در هم شكست

LIDA
16-04-2009, 17:16
به ستاره هاي اسمون نگاه کن بهشون بخند اما دل نبند چون چشمک هاشون از روي عشق نيست از روي عادت!!

شبنم قشنگ ترين عاشق است که بي صدا مي سوزد و بي صدا مي ميرد و بي صدا مي گريد و من ان کبوتر شکسته ارزويم که دردم را نمي گويم ...!

خون که قرمز رنگ عشق اما اشک که بي رنگ درد عشق
دو خط موازي هيچ وقت به هم نمي رسند مگرانکه يکي از ان دو بشکند تا به هم برسند پس من ميشکنم تا به تو برسم

لبخند بهانه اي است براي زنده بودن "پس لحظه هايت پر از اين بهانه"

سلام من يک بوسه گم شده ام مي توانم پنج دقيقه روي لب تان استراحت کنم

عشق چون ساعت شني است که با خالي شدن مغز قلب پر مي شود

LIDA
16-04-2009, 17:18
ز جلوی گل فروشی رد میشدم دیدم قشنگترین گلش نیست , نگران شدم , پس تو کجایی؟

عشق می ورزیم چرا که او نخست به ما عشق ورزید چرا که خدا عشق است

فقط موجهای دریا هستند که عاشقن آره فقط اونا هستن با اینکه میدونن اگر برسن به ساحل میمیرن بازم بیقرار رسیدن

دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

فرشتگان روزی از خدا پرسیدند : بار خدایا تو که بشر را اینقدر دوست داری غم را چرا آفریدی؟ خداوند گفت:غم را بخاطر خودم آفریدم چون این مخلوق من که خوب می شناسمش تا غمگین نباشد به یاد خالق نمی افتد

LIDA
16-04-2009, 17:19
اگه سهم من از این همه ستاره فقط سو سوی غریبی است , غمی نیست . همین انتظار رسیدن شب برایم کافی است.

ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی , در دلش خنده کنان دریا گفت ابر بارنده تو خود از مائی

ستاره به چشم کوچک می نماید , اما این گناه چشم است نه کوچکی ستاره , درستهایی که کمک میرسانند , مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می کنند.

عشق نمي پرسه تو کي هستي؟ عشق فقط ميگه: تو ماله مني . عشق نمي پرسه اهل کجايي؟ فقط ميگه: توي قلب من زندگي مي کني .عشق نمي پرسه چه کار مي کني؟ فقط ميگه: باعث مي شي قلب من به ضربان بيفته . عشق نمي پرسه چرا دور هستي؟ فقط ميگه: هميشه با مني . عشق نمي پرسه دوستم داري؟ فقط ميگه: دوستت دارم

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود

LIDA
16-04-2009, 17:20
آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم
از شیشه نبودیم که با سنگ بمیریم
تقصیر کسی نیست که اینگونه غریبیم
شاید که خدا خواست که دلتنگ بمیریم

آسمون به ماه میگه: عشق یعنی چی؟
ماه میگه: یعنی اومدن دوباره‌ی تو
ماه میگه؟ تو بگو عشق یعنی چی؟
آسمون میگه : انتظار دیدن تو

انسان با سه بوسه تکميل مي شود 1-بوسه مادر که با آن با يه عرصه خاکي مي گذاري 2- بوسه عشق که يک عمر با ان زندگي مي کني 3- بوسه خاک که با ان با به عرصه ابديت مي گذاري

با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف در جهنم افتادی خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

زندگی گفت که آخر چه بود حاصل من؟ عشق فرمود تا چه گوید دل من,عقل نالید کجا حل شود مشکل من , مرگ خندید در خانه ی ویرانه ی من.

LIDA
16-04-2009, 17:23
خوشبختي به كساني روي مي آورد كه براي خوشبخت كردن ديگران مي كوشند

اي دوست دلت هميشه زندان من است

آتشكده عشق تو از آن من است

آن روز كه لحظه وداع من و توست

آن شوم ترين لحظه پايان من است

اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من با سبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

LIDA
16-04-2009, 17:25
هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند
حقيقت انسان به آن چه اظهار ميکند نيست بلکه حقيقت او نهفته در آن چيزي است که از اظهار آن عاجز است بنابراين اگر خواستي او را بشناسي نه به گفته هايش بلکه به ناگفته هايش گوش فرا بسپار

هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن...! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند...! و تو... هيچ وقت او را نديده اي

چه خوب می شد اگر، اطلاعات را با عقل اشتباه نمی گرفتیم و عشق را باهوس و حقیقت رابا واقعیت و حلال را با حرام و دنیا رابا عقبی و رحمان را با شیطان

در عزاي عشق نشسته ام و هيچ نمي گويم همه گويند كه ... هي !! فلاني عاشق است ؟؟؟

LIDA
16-04-2009, 17:27
شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من با سبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟
گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي...
سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد
گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي

عشق از هر گل سرخي دلپذير تر است ، اما خارهاي آن قلب تو را عميق تر از هر خاري سوراخ مي كند .

آتش عشق تو شد باده و درجام افتاد هر که نوشيد از آن در نظر عام افتاد قسمت ما شد آن باده و آن آتش عشق نوش کرديم،چه نوشي،چه سرانجام افتاد

ALI
16-04-2009, 18:56
زندگي شهد گل است ميخوردش زنبور زمان آنچه مي ماند از آن عسل خاطره هاست...

مهر يه چيزيه مهربوني يه چيز ديگه، عشق يه چيزيه عاشق شدن يه چيز ديگه، قلب و دل يه چيزيه اما توي قلب تو جا شدن يه چيز ديگه

باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

آسمونتم مي تواني هميشه بارونو تو چشمام ببيني. زمين مال زمين خوارها ،فضا مال فضا پيماها ، فقط تو مال من

دوستي شايد عشقست که ميسازدو ميسوزد و شايد ترانه ايست که هر دم آوايش در دل جاريست ليکن هر جه هست زيباست

ALI
16-04-2009, 18:58
من بي تو يک بوسه ي فراموش شده ام؛ يک شعر پر از غلط؛ يک پرنده ي بي آسمان؛ يک نسيم سرگردان؛ يک روياي نا تمام

مبادا گفته باشي دوستت مي دارم دلت را مي بويم مبادا شعله اي در آن نهان باشد

همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام ، با خود مي انديشم ، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند

زندگي را بي عشق سپري کن غم بزرگي است . اما اين تقريبا برابر است با غمي که زندگي را ترک کني بدون اينکه به کسي که عاشقش هستي بگويي که دوستش داريد

سعی کن دریابی که مسافری آسمانی هستی و فقط برای لحظه ای کوتاه در این جا به سر می بری، و سپس روانه ی دنیایی دلفریب و بی نظیر می شوی. فکرت را به این زندگی کوتاه و این زمین کوچک محدود نکن. عظمت روحی را که درون توست، به یاد داشته باش.

ALI
16-04-2009, 18:59
عشق چیست؟ حدیثی است که با نگاه آغاز می شود با لبخندی شیرین می شود با بوسه ای به اوج می رسد وبا اشکی پرازاندوه به پایان

گفتي که دنيا را پر از غم دوست داري پس مطمئن هستم مرا هم دوست داري گفتي نميخواهي ببارم عشق اما شعر غريبي را که گفتم دوست داري

همه زندگي فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بيام ولي خودم مي خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتي هم که ديگه نباشي منم ميرم

روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو

هيچ وقت با خودت فکر کرده اي که انتهاي اين عشق ها چيست خرد شدن معشوقه هاي بي پروا و کم سو شدن اميدهاي پوشالي و چيزي که آغاز شد بايد پايانش را هم باور داشت.

ALI
16-04-2009, 19:03
هر وقت دلم برات تنگ می شه میام پشت قلبت هی در می زنم پس هر وقت قلبت می زنه بدون دلم برات تنگ شده

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

دبير فارسي بودم نامت را اولين غزل از صفحه کتابها مي نهادم اگر دبير جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش ميکردم تا معادله محبت پديد آيد اگر دبير هندسه بودم ثابت مي کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت

باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

هر وقت دل شکستي يه ميخ به ديوار بکوب و هر وقت دل به دست آوردي يه ميخ از ديوار در بيار . اما بدون جاي ميخ هميشه مي مونه.

ALI
16-04-2009, 19:07
آسمان وقف نگاهت گل من، ‌مانده ام چشم به راهت گل من، هر كجا هستی و باشی گویم، كه خدا پشت و پناهت گل من

مهم نبوده سوختنم، دور از تو پرپر زدنم، مهم تو بودی عشق من، نه قصه شكستنم، به افتخار عشق تو میگم كه بازنده منم...

وقتی ناله های خرد شدنت زیر پای باران نوای دل انگیزی شد چه فرقی می كند برگ سبز كدام درختی

عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد

چشماتو دايورت کردی رو دلم خيالی نيست، حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزونه..

ALI
16-04-2009, 19:09
با خيال تو بسر بردن اگر هست گناه با خبر باش كه من غرق گناهم همه شب
.................................................. .................................................. ..........................
عشق مانند هوا در همه جا جاريست تو نفسهايت را جانانه تر بكش
.................................................. .................................................. ..........................
اگه خوبي بدي از ما ديدي حلال كن چون ميخام برم دريچه قلبمو عمل كنم آخه ميخام يه دريچه بزارم كه فقط رو به
تو باز بشه
----------------------------------
رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند
-----------------------------------
اگه یه روز شاد بودی آروم بخند تا غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین شدی آروم گریه کن تا شادی نا امید نشه

ALI
16-04-2009, 19:51
بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هرگز به او نخواهي رسيد

يادته يه روز بهم گفتي: هر وقت خواستي گريه کني برو زير بارون که نکنه نامردي اشکاتو ببينه و بهت بخنده، گفتم: اگه بارون نبود چي ؟ گفتي : اگه چشماي قشنگ تو بباره آسمونم گريش ميگيره، گفتم: يه خواهش دارم، وقتي آسمون چشمام خواست بباره تنهام نزار، گفتي: چشم، حالا امروز من دارم گريه ميکنم اما آسمون نميباره، تو هم اون دور دورا ايستادي و بهم ميخندي

كسي يه روزي مياد يه روزي ميره، يكي با دلش ميره، يكي با پاهاش، ولي مواظب باش كسي با پاهاي خودش از دلت نره

جاده خوشبختي در دست تعمير است دور بزن اين اسمش تقديره

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

GORJI
16-04-2009, 22:41
هر دو خوب ميدانيم ... خوب مي فهميم و از راز دل هم خبر داريم ... چه احتياجي به سخن گفتن است؟! ... حرف زدن چه لزومي دارد؟! ... دستهاي حلقه شده در هم ما ... لبخند شيرين ما ... خود گوياي مكنونات قلبي ما هستند ... ما بدون آنكه حرفي بزنيم ...

متين ترين کلمه عشق است . جذاب ترين کلمه آشنايي است. پاک ترين کلمه وجدان است. تلخترين کلمه جدايي است. زشت ترين کلمه خيانت است. سخت ترين کلمه تنهايي است. بدترين کلمه بي وفايي است. بهترين كلمه تويي

مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟

آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه

من همون ماهي کوچوله دل توام مراقب باش دلت نشکنه من ميميرم

تو سيب سرخ کدامين بهشت گم شده اي که باز با تو مي شکند توبه آدم

GORJI
16-04-2009, 22:44
عشق گفتم:تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم: تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم:تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم:تا تورو دارم تنها نيستم موند و هم دم

در راه رسيدن به تو گيرم که بميرم اصلا به تو افتاد مسيرم که بميرم يک قطره ي آبم که در انديشه دريا افتادم و بايد بپذيرم که بميرم يا چشم بپوش از من و از خويش برانم

وقتي عشقت تنهات گذاشت نگران خودت نباش که بعد از اون چکار کني شرمنده ي دلت باش که بهت اطمينان کرد

دلم رفت و دگر جاني نمانده به ابر ديده باراني نمانده ببين اين حال و احوال خرابم بجز درد و پريشاني نمانده

اگر دلت سنگي ست نرم نمي کنم فرهاد بودن شيرين تر است

اگه يه نگاه به زير پات بندازي منو مي بيني ولي بهتره يه نگاه به قلبم بندازي اونوقت مي بيني که براي هميشه تو قلبم جا داري

GORJI
16-04-2009, 22:46
دوستت دارم چون تنها ترين فکر تنهايي مني.دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني.دوستت دارم چون زيباترين روياي خواب مني.دوستت دارم چون زيباترين خاطرات مني.دوستت دارم چون به يک نگاه،عشق مني...

حتما لذت مي بري از شکنجه کسي که به جرم ديوانگي تقاص جنونش را به بدترين وجه ممکن پس مي دهد و آن چيزي جز بي تو بودن نيست

من چون ديوانه ي تو هستم خطرناکم يعني ممکن است دست به کار هايي بزنم که دور از خلق آدميزاد است

عشق من تنفست مي کنم با همه ي شکنجه هايي که برايم اگر عاشق باشم طعم شهد ترين زهر دنيا را دارد مثل شوکراني که سقراط نوشيد و من هم با عشق سر مي کشم

مي خوام شکايت بکنم از تو به چشماي خودم که از روي ديونگي بيخودي عاشقت شدم

GORJI
16-04-2009, 22:48
هيچ چيز سختر از انتظار نيست ، آن هم انتظار براي لحظه اي که يک آشنا صدايت کند و به تو بفهماند که دوستت دارد ، اما هر چقدر هم که انتظار سخت باشد به آن لحظه ي زيبا مي ارزد ، پس انتظار مي کشم تا آن لحظه ي زيبا نصيبم شود ...

کاش مي شد سرزمين عشق را در ميان گام ها تقسيم کرد ، کاش مي شد با نگاه شاپرک عشق را بر آسمان تفهيم کرد ، کاش مي شد با دو چشم عاطفه قلب سرد آسمان را ناز کرد ، کاش مي شد با پري از برگ ياس تا طلوع سرخ گل پرواز کرد ...

گلم : ميبيني هنوز همانم ، همان قدر عاشق ، همان قدر بي دل ، هر روز که ميگذرد نگاهت عاشقترم ميکند و لبخندت شيفته ترم ، خدا ميداند که چقدر به خاطر نبودنت گريه ميکنم ...

آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي خونه ي تنهاييم ...

خدايا کمکم کن تا عاشقانه ترين نگاهها را در چشمانش بريزم ، خدايا کمکم کن تا در بعد عشق او بهترين و شيرين ترين باشم ، به من کمک کن تا سرودن عشق را به هنگام طلوع آفتاب هر بام بر لبانش جاري سازم و راز عشق را در گوشش سر دهم ، خداوندا او را نگه دار که من به عشق او زنده ام ...

GORJI
16-04-2009, 22:49
توي سرماي زمستون اونکه مي مرد بي تو کي بود ؟ اونکه مي نشست توي کوچه غصه مي خورد بي تو کي بود؟ اوني که به ياد چشمات شعر عاشقونه مي گفت گريه مي کرد و با هق هق واسه تو ترونه مي گفت بگو کي بود که مي لرزي

تو را مي خواستم تا در جواني

نميرم از غم بي هم زباني

غم بي هم زباني سوخت جانم

چه مي خواهم دگر زين زندگاني؟

اگه روزي فهميدي 1000 نفر دوستت دارن بدون اوليش منم اگه يه روز فهميدي 100 نفر دوستت دارن بدون اوليش منم اگه يه روز ديدي 10 نفر دوستت دارن بازم اوليش منم اگه ديدي 1 نفر دوستت داره بدون اون منم اگه يه روز ديدي کسي دوست نداره بدون من مردم

روزي لپ يار کردم بوس؛گفت هم بي ادبي هم لوس؛گفتم گناهم چيست که کردم بوسي؛گفت لب رو ول کردي لپ رو مي بوسي

وقتي با تو آشنا شدم؛درخت مهربانيت آنقدر بلند بود که هرچه بالا رفتم آخرش را نديدم. معجون زيبايت آنقدر شيرين بود که هر چه نوشيدم نتوانستم تمامش کنم. و درياي عشقت آنقدر وسيع بود که هرچه شنا کردم نتوانستم آخرش را ببينم و سرانجام در آن غرق شدم.

به من گفت : يادته گفتم تو تك ستاره آسمونه قلبه مني ؟ شرمنده ، اون شب هوا ابري بود ، چيزي معلوم نبود ، ولي امشب هوا صافه و پر از ستاره ...

GORJI
16-04-2009, 22:51
شبيه شمع كه خيلي نجيب ميسوزد دلم براي تو گاهي عجيب ميسوزد دلم براي دل ساده ام كه خواهد خورد دوباره مثل هميشه فريب ميسوزد نشسته اي به اميد كه؟ گـُر بگير اي عشق هميشه آتش تو بي لهيب ميسوزد تو اشتباه نكردي گناه آدم بود اگر هنوز بشر پاي سيب ميسوزد من آشناي تو بودم ولي ندانستم غريبه ها دلشان هم غريب ميسوزد براي من فقط اين دل ز عشق جا مانده است كه با نگاه شما عن قريب ميسوزد

خدايا گر تو درد عاشقي مي کشيدي؛تو هم زهر جدايي را به تلخي مي چشيدي؛تو هم چون من به مرگ آرزوها مي رسيدي؛پشيمون مي شدي از اين که عشق رو آفريدي

ديروز که فرياد زدي دوست دارم گفتم نمي شنوم .امروز که به آرامي گفتي ديگه دوست ندارم گفتم هيس چرا داد مي زني!!!

اگر كسي ديوونت بود تو عاشقش باش…اگر عاشقت باشه تو دوستش داشته باش…اگر دوستت داشته باشه بهش علاقه نشون بده…اگر بهت علاقه نشون داد فقط لبخند بزن…اينطوري وقتي هميشه يك پله ازش عقب باشي اگر يه وقت خسته شد و يك پله جا موند تازه ميشين مثل هم

در آغوشم بودي! قطره اشکي بر گونه ات لغزيد خواستم با انگشتانم آن قطره اشک را پاک کنم اما...! اما، آن قطره اشک براي انگشتانم آشنا بود ... آشنا بود...؟ يادم آمد....! آن هنگام که خداوند تو را مي آفريد خاک تو را با اشکهاي من سرشت، راستي به گونه هاي خيس من نگاه کن، اشکهاي من براي انگشتان تو آشنا نيست! زندگي مسابقه نيست زندگي يک سفر است و در آن مسافري باش که در هر گامش ترنم خوش لحظه هاست

بي تو نه کاره جهان لنگ مي شه ؛ نه بين زمين و آسمون جنگ مي شه ؛اما دل من براي تو تنگ مي شه

کاش در صفحه ي شطرنج دلت شاه عشق بودم و با کيش رخت مات مي شدم زندگي بازي شطرنجي نيست که در آن با کيش کسي مات شوي زندگي تک تک اين ثانيه هاست که در آن نقش تو پيداست

ALI
17-04-2009, 06:04
هر کجا که هستي بلوتوث قلبت رو روشن کن تا تمام وجودم رو برات سند کنم.

تيك تيك ساعت فرياد مرگ ثانيه هاست اما دوستي ها هيچگاه نمي ميرند

هواشناسي طي 24 ساعت گذشته اعلام کرد :
.
.
.
.
.
.
.
..
اينجا يه نفر خيلي دلش هواتو کرده

دستتو مشت کن..... مشته؟

مشته مشته؟

حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشي دوريمو نبيني......!!!

ALI
17-04-2009, 06:06
ميدوني اگه تموم زنبوراي دنيا نيشت بزنن حقته چون تو خيلي گلي

آرزويم اين است نرود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد......نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز........و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي........عاشق آنكه تو را مي خواهد.......و به لبخند تو از خويش رها مي گردد......... و ترا دوست بدارد به همان اندازه كه دلت مي خواهد

بابام گفت : عشق کشکه ! منم جواب دادم : زندگي هم آشه ؛ بدون کشک بي مزه ميشه

تجربه شانه ايست که طبيعت وقتي ما کچل ميشويم, به ما مي دهد!

اي کاش از بدو تولد کور بودم تا که هيچگاه درياي عشق را در چشمان مليح و فريبايت نمي ديدم

ALI
17-04-2009, 06:07
بعضي عشق ها آتشين اما كم عمق و سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شوند اما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروع مي شود و در طول زمان استمرار مي يابد.

ثمره عمر آدمي يک نفس است و آن نفس از براي يک همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يک نفس از براي عمري بس است

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت

ALI
17-04-2009, 06:09
عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد .

زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو

عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه.

هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد

قوانين شاد زيستن : 1- اگر شما چيزي را دوست داريد از آن لذت ببريد . 2 - اگر شما چيزي را دوست نداريد از آن دوري جوئيد. 3 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از ان دوري کنيد آن را تغيير دهيد. 4 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از آن دوري کنيد و نمي توانيد آن را تغيير دهيد آن را بپذيريد. 5 - با تغيير نگرشتان نسبت به چيزهايي که انها را دوست نمي داريد انها را بپذيريد

ALI
17-04-2009, 06:10
آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد شاد بودن آسان است اما ارزش انسان زماني آشکار مي گردد که در شرايط آشفته نيز لبخند به لب دارد

بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بودي

زندگي کتابي است پرماجرا ، هيچگاه آنرا به خاطر يک ورقش دور مينداز

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

به دنبال کسي باش که تو را به خاطر زيبايي هاي وجودت زيبا خطاب کند نه به خاطر جذابيتهاي ظاهريت

ALI
17-04-2009, 06:12
دوست داشتن بهترين شکل مالکيت است و مالکيت بدترين شکل دوست داشتن.

شنا کردن در جهت جريان آب، از عهده ماهي مرده هم بر مي آيد.

به هم رسيدن شروع است با هم ماندن پيشرفت است با هم كاركردن موفقيت است.

عصبانيت انتقام اشتباهات ديگران را از خود گرفتن است .

در واقع ما هرگز بزرگ نمي شويم. فقط ياد مي گيريم که در اجتماع چگونه رفتار کنيم

ALI
17-04-2009, 06:14
انسان نقطه اي است بين دو بي نهايت . بي نهايت لجن و بي نهايت فرشته

زندگي مثل يك پيانوست . همان چيزي را مي شنوي كه مي نوازي

وقتي گفتي تا آخر دنيا باهاتم اون موقع بود که فهميدم چرا دنيا 2 روزه

نه از رومم نه از زنگم همان بي رنگ بي رنگم!

يك روز رسد غمي به اندازه كوه
يك روز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي چنين است گلم...
در سايه كوه بايد از دشت گذشت

ALI
17-04-2009, 06:15
هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...

هر قطره اشک نشانه دل شکسته گيست، هر سکوت نشانه تنهايي است هر لبخند نشانه مهرباني است و هر اس ام اس نشانه دل تنگي

مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سالها ميخوابه تا آرامش نيلوفر بهم نخوره.پس اگه کسي رو دوست داري براي داشتنش سالها صبر کن.

در زندگي چنان مشغول كار باش كه حتي فرصت پيدا نكني كه بينديشي در دنيا چيزي به نام نا اميدي وجود دارد

آنکس که مي گفت دوستم دارد، عاشقي نبود که به شوق من آمده باشدرهگذري بود که روي برگهاي خشک پاييزي راه مي رفت صداي خش خش برگها همان آوازي بود که من گمان مي کردم ميگويد: دوستت دارم

LIDA
17-04-2009, 12:01
( love is afraid of losing you)

(عشق یعنی ترس از دست دادن تو)

(عشق مثل هوایی است که استشمام میکنیم . ان را نمی بینیم اما همیشه احساس و مصرفش میکنیم و بدون ان خواهیم مرد.)

عشق ان است که همه خواسته ها را برای او ارزو میکنی.)

(عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدایی بلندتر خواهد بود.)

عشق گلی است که در زمین اعتماد می روید.)

(عشق اقیانوس وسیعی است که دو ساحل را به یکدیگر پیوند می دهد.)

LIDA
17-04-2009, 12:09
دوستت داشتم ...یادت هست ؟ ...گفتم دوستت دارم ...و تو گفتی كوچكی برای دوست داشتن ....رفتم تا بزرگ شوم ...اما انقدر بزرگ شدم كه یادم رفت دوستت داشتم.

عشق،عشق می آفریند. عشق زندگی می آفریند. زندگی رنج به همراه دارد. رنج دلشوره می آفریند. دلشوره جرات می بخشد. جرات اعتماد به همراه دارد. اعتماد امید می آفریند. امید زندگی می بخشد. زندگی عشق می آفریند. عشق عشق می آفریند. (احمدشاملو)

گفتم دوستت دارم نگاهی به من كرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا |آوردم و تمام انگشتهای دستمو نشونش دادم اما اون به كف دستام نگاه می كرد كه خالی بود.

اگه 1 روز نتونستی گناهه كسی رو ببخشی از بزرگیه گناهه اون نیست از كوچیكیه قلبه تو!

اگر در قلبتان عشق باشد٬ می توانید هر روز معجزه كنید...

LIDA
17-04-2009, 12:13
بوسه بر عكست زنم ترسم كه قابش بشكند
قاب عكس توست اما شیشه ی عمرمن است
بوسه بر مویت زنم ترسم كه تارش بشكند
تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلكه گذاشتن سدی در برابر رودیست كه از چشمانت جاریست.
عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلكه پنهان كردن قلبی ست كه به اسفناك ترین حالت شكسته شده

آغاز كسی باش كه پایان تو باشد

دردی كه من از تو دارم در دل
دل داتد و من دانم و من دانم و دل

من به یك هراس
همیشه طرحهای ساده و سایه های باران خورده ام را
بی دلیل بر باد داده ام
بعد از این دیگر
نه به خواب قاصدكی تعبیر خواهم شد
و نه به اعتبار چند خیال رنگ و رو رفته

LIDA
17-04-2009, 12:16
می دانی كه من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم كنم راه قشنگ ارزو ها را... مبادا گم كنم اهداف زیبا را... مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت... دلم بین امید و نامیدی میزند پرسه میكند فریاد ...میشود خسته... مرا تنها تو نگذاری ...

تو میدانی ... و میدانی كه من ، بی تو و مهر تو ، می میرم تو دستش را بگیر تا او نترسد از سیا هی ها، سختی ها ، دو رنگی ها و بداند دوستش داری دوستت دارم خدای مهربانیها

اگر باد بودم می وزیدم، اگر ابر بودم می باریدم، اگر مهر بودم می تابیدم، اگر خدا بودم می آفریدم تا بدانی دوستت دارم ....

اگر ابر بودی به انتظار اشكت می نشستم، اگر مهر بودی در پرتو ات خود را گرم می كردم، اگر باد بودی چون برگ خزان خود را بدستت می سپردم، اگر خدا بودی به تو ایمان می آوردم تا بدانی دوستت دارم، اگر هیچ بودی از تو ابر سپیدی می ساختم، از تو خورشید با شكوهی بوجود می آوردم، تو را نسیم ملایمی می كردم از تو خدایی بزرگ می ساختم، تا بدانی كه فقط تو را دوستت دارم....

زندگی زیباست ؛ نه در رویا بوسه زیباست ؛ نه برای هوس پرنده زیباست ؛ نه برای قفس دوست داشتن زیباست ؛ نه برای لمس كردن ؛ برای حس كردن پس بدون چه كسی تو رو دوست داره ؛ بخاطره خودت

LIDA
17-04-2009, 12:18
آتش عشق تو شد باده و درجام افتاد هر كه نوشید از آن در نظر عام افتاد قسمت ما شد آن باده و آن آتش عشق نوش كردیم،چه نوشی،چه سرانجام افتاد

عشق را با هیچ تصویری نمیتوان نشان داد ...ولی همه تصویری از عشق در ذهن خود دارند!

كاش ! قلبم درد تنهایی نداشت سینه ام هرگز پریشانی نداشت كاش! برگهای آخر تقویم عشق حرفی از یك روز بارانی نداشت كاش! می شد راه سخت عشق را بی خط پیمود و قربانی نداشت...

بی تو یك عمر فرصت برای گریستن دارم اما فرصت نظاره رفتن تو را نخواهم داشت.....

تا كه بودیم نبودیم كشت ما را غم بی همنفسی

حال كه رفتیم همه یار شدند خفته ایم همه بیدار شدند

LIDA
17-04-2009, 12:21
ای كاش همچو شبنمی از چشمان زیبایت بر صورت پر رازت جاری می شدم و آن را بوسه باران می كردم...

عاشق آن كسی باش كه به دو طرفه بودن عشق اصرار دارد.

روزی كـه دلـم پیش دلت بود گرو
دستان مـرا سخت فشردی كـه نرو
روزی كه دلت به دیگری مایل شد
كـفـشـان مـرا جفت نمودی كه برو ...

اگر بهترین دوست نیستی اقلا بهترین دشمنم باش . اگه غمخوارم نیستی اقلا بزرگترین غمم باش . هرچه هستی همیشه بهترین باش جون بهترینها همیشه در یاد خواهند ماند . پس در بدترین خاطراتم بهترین باش .

عشق یعنی بیستون كندن به دست
زندگی عشق می آفریند...عشق زندگی می بخشد

هر مرگ اشارتی ست به حیاتی دیگر
بهترین چیز رسیدن به حیاتی ست ...كه از حادثه ی عشق تر است

LIDA
17-04-2009, 12:22
چه خوش باشد كه بعد از انتظاری به امیدی رسد امیدواری
وزآن خوشتر وزآن بهتر نباشد دمی كه می رسد یاری به یاری

زندگی مرگ است و مرگ است زندگی ...
پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی ...

تنها بنایی كه اگر بلرزد ، محكمتر می شود ، دل است

یادم باشه كه یادت باشه كه یادم بیاری كه یادت بدم كه یاد بگیری كه یادم بیاری كه همیشه به یادتم. یادت هیچ وقت از یادم نمی ره. اینو یادت باشه

دنیا را بد ساخته اند ...
كسی را كه دوست داری ، تو را دوست نمی دارد ...
كسی كه تورا دوست دارد ، تو دوستش نمی داری ...
اما كسی كه تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد ...
به رسم و آئین هرگز به هم نمی رسند ...
و این رنج است ...

ReZa
17-04-2009, 13:34
دیدم که تو دریا شدی و من رود شدم در وسعت چشمان تو محدود شدم آن روز که در آتش عشق افتادم سرسبزتر از آتش نمرود شدم

GORJI
17-04-2009, 15:53
نفر............

یه جایی.....................

یه وقتی............................

تمام رویاش لبخند تو بود.

پس یه جایی.........

یه وقتی..................

به یه لبخند یادش کن

مرا صد بار از خود برانی دوستت دارم

به زندان خیانت هم کشانی دوستت دارم

چه سود از مهرورزیدن چه حاصل از وفاکردن

مرالایق بدانی یا ندانی دوستت دارم

اگه میخوایی دوستت داشته باشم این نقطه ها رو دنبال کن

.

.

.

.

دیدی گفتم کمبود محبت داری جیگر!!!

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد

عجب از محبت من كه در او اثر ندارد

غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد

دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

اگر کلید قلبی را نداری قفلش نکناگر خدا حافطی در راه است سلام نکن اگر دستی را گرفتی هرگز رهایش نکن

GORJI
17-04-2009, 15:55
اي که دور از من و ياد مني... با خبر باش که دنياي مني... شاديت شادي من ...غصه ات غصه ي من... قلب من خانه تو ...خانه ات قبله ي من

عشق يعني کوچيک کردن دنيا به اندازه يک نفر يا بزرگ کردن يه نفر به اندازه يک دنيا

تمام گل های د نیا رو به پاهات میریزم آ خه پا ها ت خیلی بو میده خیلی

میدونی اینطنطنه یعنی چی؟ ...نمیدونی؟... واقعا نمیدونی؟... خوب منم نمیدونم

میدونی فرق تو با خون چیه؟ خون میره تو قلب و بر میگرده ولی تو دیگه بر نمی گردی

GORJI
17-04-2009, 15:56
بوسه@ تنها تصادفى أست كه خصارتى ندارد;-) آغوش @ تنها پاركينگى است كه جريمه ندارد;-) محبت @ تنها هديه اى أست كه كادو ندارد;-) @@@

وقتي بهم گفتي تا آخر دنيا دوستت دارم تازه مي فهمم چرا ميگن دنيا 2 روزه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت

بیچاره از این عشق فقط سوختن اموخت

فرقه منو پروانه در این است

پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت !

تو كه با كذاشتى رو قلبم تو كه در رو بروى من بستى دررو باز كن دستم مونده لاى در

بعضی از عشق ها مثل حضرت موسی اند تا دو دقیقه می ری جایی یه گوساله جات سبز می شه

ALI
17-04-2009, 16:25
در غريبي ناله ها کردم کسي يادم نکرد ، در قفس جاندادم و صياد ازادم نکرد، ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود، آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد

مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين براي همه ي عمر!

چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟

مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين
بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!

LIDA
17-04-2009, 19:47
عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی
دوست داشتن پیوندی خود آگاه و از روی بصیرت روشن و زلال

عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است
دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هرجا که روح ارتفاع دارد همگام با آن اوج میگیرد

عشق با شناسنامه بی ارتباط نیست،و گذر فصل ها و عبور سال ها بر آن اثر میگذارد
دوست داشتن در ورای سن و زمان و مزاج زندگی میکند

عشق طوفانی و متلاطم است
دوست داشتن آرام و استوار و پر وقار وسرشار از نجابت

عشق جنون است و جنون چیزی جز خرابی و پریشانی "فهمیدن و اندیشیدن "نیست
دوست داشتن، دراوج، از سر حد عقل فراتر میرود و فهمیدن و اندیشیدن را از زمین میکند و باخود به قله ی بلند اشراق میبرد

LIDA
17-04-2009, 19:49
عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد

عشق یک فریب بزرگ و قوی است
دوست داشتن یک صداقت راستین و صمیمی،بي انتها و مطلق

عشق در دریا غرق شدن است
دوست داشتن در دریا شنا کردن

عشق بینایی را میگیرد
دوست داشتن بینایی میدهد

عشق خشن است و شدید و ناپایدار
دوست داشتن لطیف است و نرم و پایدار

LIDA
17-04-2009, 19:51
عشق همواره با شک آلوده است
دوست داشتن سرا پا یقین است و شک ناپذیر

از عشق هرچه بیشتر نوشیم سیراب تر میشویم
از دوست داشتن هرچه بیشتر ،تشنه تر

عشق نیرویی است در عاشق ،که او را به معشوق میکشاند
دوست داشتن جاذبه ای در دوست ، که دوست را به دوست می برد

عشق معشوق را مجهول و گمنام می خواهد تا در انحصار او بماند
دوست داشتن دوست را محبوب و عزیز میخواهد و میخواهد که همه ی دلها آنچه را او از دوست در خود دارد ،داشته باشند

در عشق رقیب منفور است،
در دوست داشتن است که:"هواداران کویش را چو جان خویشتن دارند"

عشق معشوق را طعمه ی خویش میبیند.
و همواره در اضطراب است که دیگری از چنگش نرباید
و اگر ربود با هردو دشمنی می ورزد و معشوق نیز منفور میگردد.

دوست داشتن ایمان است و ایمان یک روح مطلق است.
یک ابدیت بی مرز است ، که از جنس این عالم نیست.

LIDA
17-04-2009, 19:55
اینو من نباید بهت بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری

که... نمی شه دوست نداشت

آنقدر دل اتم پر بود که با شکافتنش دنیایی لرزید ،

دل من نیز پر بود ، وقتی شکست ، سکوتی کرد که به دنیایی می ارزید .

یه هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کُند بشه!

نه این که هیزمش زیاد باشه . تبر ما انسانها باورهامونه نه آرزوهامون...

سه تا فرشته مهربون تو دنیا هست،

اولیش به کبوترهای عاشق دونه می ده،

دومیش به آدمای عاشق کمک می کنه،

و سومیش که من عاشقشم داره این sms رومی خونه!

کشوری ساخته ایم
آسمانش آبی
و زمینش مشکی
زرد-یاسبزوبنفش
یا به هرجلوه که در چشم کسی زیبا هست
گرچه رنگارنگ است
افقش یکرنگی است؟!

LIDA
17-04-2009, 19:57
لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است

وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز

هر که دل بریدن او دید و در انکار من است

ساربان رخت به دروازه مبر کان سر کو

شاهراهیست که منزلگه دلدار من است

شربت قند و گلاب از لب یارم فرمود

نرگس او که طبیب دل بیمار من است

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت

یار شیرین سخن نادره گفتار من است

LIDA
17-04-2009, 20:03
غربت دیرینه ام را با تو قسمت میکنم/ تا ابد با درد و رنج خویش خلوت میکنم/ رفتی و با رفتنت کاخ دلم ویرانه شد/ من در این ویرانه ها احساس غربت میکنم

به دنبال واژه ای میگردم! تا قلمم راسیراب کنم واین آخرین شاید هم آغازی برای فرداییست که هنوز در راه نیست و کاغذهای مچاله شده ی زباله دان گواه به این راز دارند و این آیینه خسته تر از همیشه زیر غباری از دور تنها تصویر مرا بدونه هیچ واژه ای به سکوت فریاد می زند امروز غبارت را به باد می دهند

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیباى تورا / هرگز نمى گیرد کسى در قلب من جاى تورا

گل نیست چنین سرکش و رعنا که تویی/ مه نیست بدین گونه فریبا که تویی/ غم برسر غم ریخته آن جا که منم/ دل برسردل ریخته آنجا که تویی

زندگی دفتری از خاطر هست. یک نفر در شب کم، یک نفر در دل خاک، یک نفر همدم خوشبختی هاست، یک نفر همسفر سختی هاست، چشم تا باز کنیم عمرمان میگزرد ما همه همسفریم

LIDA
17-04-2009, 20:05
اونی که یار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمی داد دل به هر کس نمی داد، دل می گفت مقدسه عشق اون برام بسه ،از نگاش نفهمیدم که دروغ وهوسه، غصه خوردن نداره ،گریه کردن نداره، به یه قلب بی وفا دل سپردن نداره، آخر قصه چی شد، قلب اون مال کی شد اون که از من پر گرفت چی می خواستیم وچی شد، اونی که مال تو بود اگه لایق تو بود تورو تنها نمی ذاشت، با خودت جا نمی ذاشت...

اونی که یار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمی داد دل به هر کس نمی داد

خوشا دردی که درمانش تو باشی خوشا راهی که پایانش تو باشی خوشا چشمی که رخسار تو بیند خوشا ملکی که سلطانش تو باشی خوشا آن دل که دلدارش تو گردی خوشا جانی که جانانش تو باشی مشو پنهان از آن عاشق که پیوست همه پیدا و پنهانش تو باشی برای آن به ترک جان بگوید دل بیچاره تا جانش تو باشی

اگر سهم من از این همه ستاره فقط سوسوی غریبی است، غمی نیست. همین انتظار رسیدن شب برایم کافیست

مهربانا ، سایبانی از جنس اشک و نیاز می خواهم تا سجاده ی دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم که بر وجود سردم نور نگاهت را بتابانی و گل های زیبای عشق و ایمان را بار دگر در من تازه گردانی....

هر که عاشق شد جفا بسیار می باید کشید/ بهر یک گل منت صد خار می باید کشید/ من به مرگم راضیم، اما نمی آید اجل/ بخت بد بین، از اجل هم ناز می باید کشید

GORJI
17-04-2009, 21:29
چشمانت را براي زندگي مي خواهم اسمت را براي دلخوشي مي خوانم دلت را براي عاشقي مي خواهم صدايت را براي شادابي مي شنوم دستت را براي نوازش و پايت را براي همراهي مي خواهم عطرت را براي مستي مي بويم خيالت را براي پرواز مي خواهم و خودت را نيز براي پرستش

--------------------------------------
گفتي دوستت دارم . قلبم تندتر از هميشه تپيد لبخند زدم و باورت کردم با اينکه مي دانم لبها دروغ مي گويند . با صدايت مرا نوازش کردي تپش قلبت را حس کردم مهربان و پاک بود در اغوشت غرق محبت شدم به تو تکيه کردم و ارام شدم

---------------------------------
عصري است غريب و آسمان دلگير است

افسوس براي دل سپردن دير است

هر بار بهانه اي گرفتيم و گذشت

عيب از من و توست ، عشق بي تقصير است

--------------------------------------------------

امروز صبح وقتي خدا پنجره آسمون رو باز کرد ازم پرسيد چه آرزويي داري؟

گفتم:خدايا مواظب کسي که اين اس ام اس رو مي خونه باش چون خيلي برام عزيزه

--------------------------------------------

ده شاخه گل برات مي فرستم نه تا طبيعي يک دونه مصنوعي و باهاش يک کارت مي فرستم روي اون مي نويسم تا وقتي که آخرين گل پژمرده بشه دوست دارم

GORJI
17-04-2009, 21:30
حالا وقتي خورشيد غروب مي کنه ديگه دلم نمي گيره؛آخه مي دونم که طلوع دوبارش با نوره گرم قلبت همراهه و دوباره دست مهربونت رو روي سرم حس مي کنم

من يک قطره ام تو يک دريا؛من يک پرنده ام تو آواز؛من يک ابرم تو يک دريا؛من يک بهانم تو دليل پرواز

نسبت من به تو مثله آفتابگردان به خورشيده.آفتابگردان با نور خورشيد زندگي مي کنه و هميشه رو به تو هستش

گر مي خواي صد سال زندگي کني من مي خوام يه روز کمتر از صد سال زندگي کنم چون من هرگز نمي تونم بدون تو زنده باشم

چه زيباست نوشتن وقتي مي داني او مي خواند

چه زيباست سرودن وقتي مي داني او مي شنود

و چه زيباست جنون وقتي مي داني او مي بيند

GORJI
17-04-2009, 21:31
عشق مثله يه قله کوه بلند مي مونه که هر کسي که يک قلب پاک و يک دنيا صداقت داشته باشه مي تونه فاتحش باشه

--------------------------
هجوم خواب ها پلک مرا از پا نمي انداخت؛چه شب هايي طلوعت را به جانم منتظر بودم

-------------------------
قسم به رويه ماه تو قسم به سرخيه لبات قسم به سبزيه چشات قسم به عشق پاک من قسم به قلب سرخ من قسم به جون و روحم قسم به قلب و آبرويم دوست دارم هميشه

-----------------------
آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني

----------------------
نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

GORJI
17-04-2009, 21:32
هر چه بر من گذشت حقم بود من از اين بيشتر سزاوارم تو گناهي نداري اي زيبا مرگ بر من كه دوستت دارم

هرگز انتظار ندارم مرا همانقدر دوست داشته باشي كه دوستت دارم. اين توقعي است غيرمنصفانه! من بايد عاشق تو باشم - در حد ممكن عشق, و آرزومند آن باشم كه مرا بخواهي - هرقدر كه مي خواهي

من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو. به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو. من اين دنيا را براي دو چيز ميخواهم يكي تو و ديگري براي با تو موندن

من دو بهانه براي زندگي دارم؛احساس و عشق.عشق رو براي بيان احساس و احساس رو واسه ي تقديم عشق به تو

مهرباني و صداقت تو درست به ظرافت گلبرگ هاي يک گله نوشکفته است که براي يه پروانه خسته بهترين جاي رسيدن به آرامشه

GORJI
17-04-2009, 21:34
اگر کلمه دوستت دارم قيام عليه بندهاي ميان من و توست اگر کلمه دوستت دارم راضي کننده و تسکين دهنده قلب هاست اگر کلمه دوستت دارم پايان همه جدايي هاست اگر کلمه دوستت دارم نشانگر عشق راستين من به توست اگر کلمه دوستت دارم کليد زندان من و توست پس با تمام وجود فرياد ميزنم دوستت دارم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با انگشتان من کشف کني

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمي دونم که چرا هر وقت به تو مي رسم ، نمي توانم از تو

بگويم. براي گفتنت واژه کم مي آورم. به هر حال ، بدان

که بيشتر از اين حرف ها و واژه ها برايم معنا مي دهي

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من چه كنم خيال تو منو رها نمي كنه

اما دلت به وعده هاش يه كم وفا نمي كنه

من نديدم كسي رو كه مثل تو موندگار باشه

آدم خودش رو كه تو دل اينجوري جا نمي كنه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شبي به دست من از شوق سيب دادي تو

نگو كه چشم و دلم را فريب دادي تو

تو آشناي دل خسته ام نبودي حيف

و درد را به دل اين غريب دادي تو.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تقديم به تو که : يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من منتظرت شدم ولي در نزدي

بر زخم دلم گل معطر نزدي

گفتي كه اگر شود مي آيم اما

مرد اين دل و آخرش به او سر نزدي

LIDA
18-04-2009, 09:31
کاش دستانت را به دستانم بسپاری تا که با هم بودن ها را ،عشق را ،صميميت را نجوا کنيم...

گل من برايت از کجا آغاز کنم؟

از تپيدن قلبی که کيلومترها دور از تو و فقط برای تو می تپد يا که نگاهی برّاق از هر بار ديدن يا شنيدنت...

دستان تو آرامشی جاودانه است که پايان ترديد و انتظارم را مژده می دهد.

بهترينم!

کاش اين انتظار لعنتی روزگاری به سر آيد و من و تو با هم بودن ها را ،عشق را ،باران را انتظار کشيم...

جايی شنيدم دوست داشتن ها فرای عشق است اما نفهميدم که عشق چه کم از دوستت دارم های مدام و متوالی دارد!

اينکه تمام وجودت مسخ حضور ديگری باشد و ذهنت مدام سرشار از ياد "اويی "باشد که دلت به شوقش پر می کشد،زيباترين مفاهيم ماندگار بشريست از آغاز تا امروز و بی شک تا انتهای فردا ها...

LIDA
18-04-2009, 09:32
فــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــریــــــــــــاد

فــــــــــــــــــــریــ ـــــــــــادی بـــــــرای تــــــــــــــــو

فریادی که از اعـــــماق قلـــــب خستـــه ام پا می گیرد

و هــــــــــــــنـــــــــ ـوز کــــــــــــــــه هـــــنـــــــــوز اســـت

و بــــا ایـــــــــــــن کــــــــه مـــــــدت ها از رفتنــــــت گذشته

هنــــــــوز بر حنــــــــــــــجره خســــــته ام جاری نگـــــــــــشته

زیـــــــــبایــــــم

هنوز نتوانسته ام درد عمیق

نبــــودن و رفتـــــــنت را باور کنـــــم

عشــــــــــــــــــــــق من

هنوز صـــــدای زیبای مستیت

و هنوز گم شدن در قطره قطره ی

بـــــــــــــعد صدایت فراموشم نشده

و بــــــــــه خدای اسمان ها قســـــــــم

هـــــــنــــــوز کـــــه هــــنـــــوز اســـــــــت

عروجی که با تو بودن برایـــم اورده پایان نیافته

پرنده را که ازاد کنی

روزی برمــــــــــی گردد

و مــــــــــــــن خاکـــــــی

از ایــــــــــن اتفــــــاق زمینی

زیـــــــــــــاد دور نیســــــــتــــم

روزی مـــــــــــــــی ایـــــــــــــــــم

و تـــــــــــــــو را بــــــــــا خـــــــــــــود

بـــــــــــــــه اوج رویاهـــــایم می بــــرم

مـــــی بــــــــــرم تــــــــــــا ببــــــیــــــــنی

مــــــــــخمـــــــــل رویــــــاهــــای پســــــــرک

چــــــــــــــــــــه رنــــــــــــــــــگــــ ـــــــــــــی دارد!!!!!!!

مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــن می ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــم

مـــــــــــــــنــــــــ ــــــــــــتـظــــــــــ ـــــــــــــرم بــــــــــــــــــــــــ اش

LIDA
18-04-2009, 09:37
روزي يك سنگ مغروري بود كه چشمه اي بالاي اين سنگ بود روزي چشمه به اين سنگ گفت كه من تو را دوست دارم سنگ گفت ولي من تو را دوست ندارم چشمه گفت روزي خواهي ديد كه به دل تو نفوذ ميكنم سنگ چون فكر ميكرد سفت و سخت است و آب هم روان است در خيالش خنديد آب اين چشمه روي سنگ چكه چكه ميكرد چند روزي گذشت چشمه گفت هنوز هم من را دوست نداري؟سنگ گفت نه.آب چشمه همينطور روي سنگ چكه چكه ميكرد . ساعتها،روزها،ماهها گذشت تا اينكه روزي كه ديگر چشمه داشت خشك ميشد و آخرين قطرهاي آب چشمه روي سنگ مي ريخت و پس از مدتها به دل سنگ نفوذ كرد و درون دل سنگ آب چشمه جمع شده بود.سنگ كه ديد چشمه دارد خشك ميشود دلش بحال چشمه سوخت و گفت دوستت دارم.چشمه گفت ديدي كه چطور به دلت نفوذ كردم اما افسوس كه خيلي دير است.چشمه خشك شد ولي اثر آب چشمه هنوز در دل سنگ مانده بود
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥

روزي دروغ به حقيقت گفت : ميل داري با هم شنا کنيم ؟ حقيقت ساده لوح پذيرفت و گول او را خورد.آن دو با هم به كنارساحل رفتند.حقيقت لباسش را در آورد . دروغ حيله گر فوراً لباسهاي او را پوشيد.از آن روز به بعد هميشه حقيقت عريان و زشت است و دروغ درلباس حقيقت زيبا و فريبنده.

چند تا دوسم داري ؟ هميشه وقتي يکي ازم مي پرسيد چند تا دوسم داري يه عدد بزرگ ميگفتم... ولي وقتي تو ازم پرسيدي چند تا دوسم داري گفتم : يکي !!! ميدوني چرا ؟چون قوي ترين و بزرگترين عدديه که ميشناسم ... دقت کردي که قشنگترين و عزيز ترين چيزاي دنيا هميشه يکين ؟ ماه يکيه ... خورشيد يکيه ... قلب يکيه ... خدا يکيه ... مادر يکيه

گفتگوي ماه و نابينا- نابينا گفت: دوستت دارم،ماه گفت تو كه منو نمي بيني چطوري دوستم داري نابينا گفت:اگه مي ديدمت عاشق زيباييت مي شدم اما الان كه نمي بينمت عاشق خودت هستم.

ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟ جايي که ميري مردمي داره که مي شکنندت.

نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . توتنها نيستي . تو کوله بارت عشق ميزارم که بگذري، قلب ميزارم که جا بدي، اشک ميدم که همراهيت کنه، و مرگ که بدوني برميگردي پيشم

ReZa
18-04-2009, 11:48
آخر از عشق تو ساکن در کلیسا می شوم میکشم دست از مسلمانی مسیحا می شوم یا لباس عاشقی را از تنم بیرون کنید یا که من خاکستر کوی رفیقان می شوم

مهر دل ما مدام تقدیم شما عمری که شود به کام تقدیم شما پیدا نشد آن هدیه که در شان شماست یک باغ گل سلام تقدیم شما

زندگی عمریست که اجل در پی آن می تازد هرکس غم بیهوده خورد می بازد

نخ داخل شمع از شمع پرسید : چرا وقتی من میسوزم تو هم آب میشی؟ شمع گفت مگه میشه کسی که تو قلبمه بسوزه من اشک نریزم؟

ReZa
18-04-2009, 11:52
یه ستاره ۵تا انتها داره. یه مربع ۴تا انتها داره. یه مثلث ۳تا. یه خط ۲تا. دلم میخواد دوستی من و تو مثل دایره باشه که هیچ انتهایی نداشته باشه!

آنگاه که ضربه های تیشه ی زندگی را بر ریشه ی آرزوهات حس می کنی بخاطر بیاور زیبایی های شهاب ها از
شکستن دل ستارگان است.

زندگی چون گل سرخ است... پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف... یادمان باشد اگر گل چیدیم... عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...

LIDA
18-04-2009, 15:35
گفتم با تو هستم ، اگر تو نیز با من باشی ، اگر روزی نباشی ، من نیز در این دنیا نیستم!
گفت ، با تو می مانم ، اگر تو نیز با من بمانی ، اگر روزی باشم ولی تو نباشی ،
من نیز با تو می آیم هر جا که باشی !

بیا و یک لحظه با من باش ، تا برای یک عمر با هم بمانیم ...
بیا برای هم باشیم ، از هم بگوییم با عشق باشیم!

خوشبختی من یعنی عاشق تو ماندن ، و با عشق تو نفس کشیدن!
خوشبختی من یعنی به یاد تو بودن ، و با خاطرات تو زندگی کردن!

خیلی دلم گرفته است ، مثل همان لحظه ای که پرنده در قفس اسیر است و
با نگاه معصومانه خود به پرنده هایی که در آسمان آزادانه پرواز میکنند چشم دوخته است...

چه عاشقانه در عشقت سوختم و چیزی نگفتم !
چه بچه گانه از غم دوری و دلتنگی ات گریه میکردم!

LIDA
18-04-2009, 15:36
اگرچه از تو دور هستم اما تو را در قلب خویش حس میکنم
حتی نزدیکتر از آن دو عاشقی که در آغوش هم هستند!

-----------------------------
با باور تو باور کرده ام که خوشبختم ، و لحظات عاشقی برایم زیباست....
با بودن تو احساس کردم آن گمشده را که مدتها در جستجوی او بودم پیدا کرده ام..

------------------------------
وقتی تو همسفرم باشی ، دیگر غمی در این دل ندارم ،
با احساسی لبریز از عشق و آرامش به این راه نفسگیر زندگی ادامه میدهم....

---------------------------
تو را در میان ستاره های آسمان یافته ام ، تو تنها ستاره درخشان و پرنور هستی!
تو را در میان گلستان باغ زندگی در میان تمام گلها یافته ام
تو زیباترین و خوشبوترین گل هستی...

-----------------------
با باور تو به این باور رسیده ام که زندگی تنها با تو زیباست !
با باور تو به این باور رسیده ام که بدون تو هرگز !

LIDA
18-04-2009, 15:38
گاه به یادم می آید آن لحظه که با تو می خندیدم و لحظه های زندگی ام شیرینترین لحظه ها بود
اما اینک در غم تنهایی نشسته ام و اشک میریزم و لحظه هایم تلخ ترین لحظه هاست
هنوز هم عاشقم ، هنوز دوستت دارم و فراموشت نکرده ام!

ترانه تو ، آغاز دلتنگی های من است ، پایان غصه های من است...
ترانه تو ، صدای مهربان تو است ، لحظه زیبای در کنار تو بودن است....

میخوانی ترانه عاشقی را ، میخوانم با تو و گوش میکنیم به زمزمه دلهایمان!
زمزمه میکنم نام مقدست را ، همراه با دل و هم صدای ترانه تو....

کاش می دانستی که این دل دیوانه ام تنها تو را دارد ،
کاش لحظه ای مرا باور میکردی و لحظه ای به درد این دل گوش میکردی!

اگر ابرهای سیاه سرگردان قلب آسمان آبی را فرا گرفته اند
درد نبودنت در کنارم همچو ابرهای سیاه آسمان قلب مرا فرا گرفته است....

LIDA
18-04-2009, 15:39
ما برای هم هستیم ، زندگی یعنی من و تو!
من بدون تو ، تو بدون من یعنی بدون هم هرگز!

ای تو که مهر و محبت در وجودت است ، مهربانی را به من بیاموز !
ای تو که عاشقی و خون عشق در رگهایت جاریست ، معنای عشق را به من بیاموز!

اگر تو دریایی ، من یک کویر خشک و بی جانم
اگر تو بهاری ، من همان خزان سرد و بی روحم!

ای تو که خودت معنای محبتی ، به من محبت برسان تا شاید با محبتهای تو
قلب من نیز جان بگیرد و به تو عشق بورزد!

اگر تو مرا دوست داری ، من کمتر از تو ، کمتر از خدا
و بیشتر از هر کسی دوستت دارم....

LIDA
18-04-2009, 15:40
مثل شمع می سوزم و تو تنها نگاه میکنی...
مثل پرنده در قفس اسیرم و تو تنها در آسمان پرواز میکنی....
مثل غروب در حسرت تماشای طلوع هستم
اما تا میخواهم تو را ببینم غروب میکنی...

بیا تو همان قطره بارانم باش ، قطره ای پر از محبت و عشق !
بیا و همان موج دریا باش ، من ساحلم ، بیا و در آغوشم باش...

مثل قناری در قفس برایت میخوانم ، گوش کن...
مثل شمع برایت می سوزم ، نگاه کن....
مثل یک عاشق برایت می مانم ، رهایم نکن...

من و تو یعنی عشق ، عشق یعنی ما ، ما یعنی یک دنیا خوشبختی!
تو یعنی بهترین ، زیباترین ، عاشقترین ، لایق ترین....
تو یعنی برای من ، برای قلبم ، تا ابد و برای همیشه...
تو یعنی اسیر ، یک اسیر در این قلب بی طاقت...

تو گل من ، من باغبان تو ، تو دریای من ، من ساحل تو ....
تو طلوع من ، من وجود تو ، تو نفس من ، من هوای تو....
تو باران من ، من سرپناه تو ، تو مهتاب من ، من آسمان تو...

LIDA
18-04-2009, 15:42
اینهمه احساس عاشقانه تقدیم به تو ، این قلب کوچک و بی طاقتم فدای تو
یک دنیا عشق و محبت برای تو ، یک کلام پرمحبت دوستت دارم عزیزم از سوی عشق تو....

گفت با من می ماند اما نگفت تا کی؟
گفت که دوستم دارد ، اما نگفت چقدر ؟
گفت که خیلی برایش عزیزم ، اما نگفت چرا؟
گفت که برای عشقم جان می دهد ، اما نگفت چگونه؟
گفت که برای همیشه عاشقم می ماند ، اما نگفته بود که معنای عشق چیست؟

با من بمان ، تا آخرش ! آخرش همان لحظه ای است که می فهمی تنها تو را میخواستم!
آخرش همان روزیست که خواهی فهمید چقدر تو را دوست داشته ام !
آخرش همان لحظه ای است که خواهی فهمید از عشقت مرده ام....

در این جاده پر فراز زندگی دستانت را از من جدا نکن ، مرا در این جاده های
تشنه و پر از درد رها نکن ، با من بمان ، بمان برای همیشه و مرا باور کن...
باورم کن ای عشق ، با باور تو می توانم خوشبختی را نیز باور کنم...

آمدی ، چه صادقانه آمدی ، مرا عاشق کردی ...
آمدی ، چه عاشقانه آمدی ، مرا دیوانه کردی ...
چه زیبا آمدی و لحظه های پر از غم زندگی ام را عاشقانه کردی!

LIDA
18-04-2009, 15:44
به عشق آمدنت مدتها به انتظار نشسته بودم ،حالا که آمدی انتظارم به سر رسیده
و تو را در کنارم خودم میبینم !
بمان با من ، می مانم با تو ، و میخوانیم آواز عاشقی را ....

می مانم با تو برای همیشه ، می گویم از ته دل دوستت دارم تا ابد و برای همیشه
افتخار میکنم به تو و آن عشق پاکت و
با صداقت از تو و آن عشق مقدست می نویسم!

در این کویر خشک قلبم تو تنها گلی هستی که روییده ای مثل باران می شوم
و بر روی تو می بارم تا برای همیشه برایم بمانی!

در این لحظه عاشقانه ، صادقانه میگویم که دوستت دارم
بیشتر از آنچه که تصور میکنی عزیزم ، حالا تو نیز این لحظه عاشقانه را
با گفتن این کلمه رویایی کن!

دلی خسته ، بغضی شکسته ، لحظه های بی حوصله ، چشمانی بهانه گیر
سهم من از این زندان تنهایی هاست!

LIDA
18-04-2009, 15:46
وقتی تنها میشوم و گوشه گیر ، وقتی دلتنگ می شوم
و از زندگی خسته پنجره رو به صحنه تلخ غروب را می گشایم و در خیال خودم
با تو پرواز می کنم تا آن سوی دشت امید و رویاهایم

**
تنها تو را مي بينم ، لحظات با تو بودن را و يك زندگي شيرين
و آخر سر نيز روياهاي عاشقانه ام با تو!

تو هماني كه من ميخواستم ، تو همان عشق واقعي هستي
كه سالها در جستجوي او بوده ام!
اينك كه تو را به سختي به دست آورده ام
به آساني نيز از دست نخواهم داد....

آري همين است رسم عاشق بودن !
با قلبي پاك و احساسي پر از محبت و عشق ، با صداقت ، يكرنگي و يكدلي با آنكه دوستش داري
و همه زندگي ات هست تا آخرين نفس ، تا لحظه مرگ بماني
و عاشقتر از هميشه نيز دوستش بداري ...

اي عشق من با يكدلي ، يكرنگي ، صداقت ، با قلبي پاك عاشقانه تر از هميشه با تو مي مانم
و باور كن كه خيلي دوستت دارم !

LIDA
18-04-2009, 15:49
ای نازنینم ، با من باش
تنها اميد و بهانه برای زنده بودنم باش ، در تنهايي هايم تو بیا و در رویاهایم باش!
تنهای تنها برای من باش ، این قلب شکسته ام برای توست ، همیشه و همیشه در کنار آن باش !
ای نازنینم تو تنها عشق و یار منی ، پس با من بمان ، عاشق بمان
و برای همیشه در این قلب دیوانه ام باش !

گاه آرزو مي كنم ، چند لحظه اي جای من باشی!
دلت ، دل من باشد، چشمانت ، چشمان من باشد، روحت ، روح من باشد ، تمام وجودت از من باشد!
آنگاه خواهي ديد چقدر براي رسيدن به تو بي قراري مي کنم!

این لحظات زیبای عاشقی را از من نگیر!
بگذار عاشق بمانم ، این قلب عاشق را از من نگیر!
دستهای گرمت را از من جدا نکن ...
بگذار دوستت داشته باشم مرا در به در این دنیای بی محبت نکن!

بگذار در عشق تو بسوزم ، آب سرد بر روی آتش عشقم نریز!
مرا تنها نگذار و در سیلاب ناامیدی رها نکن....
به خدا خیلی دوستت دارم ، مرا پشیمان از این عاشق شدن نکن!

بدون تو اين زندگي را نميخواهم ، بعد از تو عاشقي را بي معنا مي دانم!
گفته بودم كه تو اولين و آخريني ، اي سرآغازم من پايان را نميخواهم!

بدون تو اين زندگي را نميخواهم ، باور داشته باش كه جز تو كسي را نميخواهم!
تو را ميخواهم و آن دستان مهربانت ، در كنار تو بودن را ميخواهم و نگاه به آن چشمان زيبايت
جدايي و نفرت را نميخواهم!

بدون تو اين زندگي را نميخواهم ، باورش سخت است اما ..........
من تنها تو را ميخواهم!

GORJI
18-04-2009, 18:42
- خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی … خیانت میتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خیانت تنها این نیست که دستت را در خفا در دست دیگری بگذاری … خیانت میتواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد

- اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ وقلب کوچیک من

- عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

- صدا کن مرا که صدایت زیباترین نوای عالم است , صدا کن مرا که صدایت قلب شکسته ام را تسکین میدهد , صدا کن مرا تا بدانم که هنوز از یاد نبرده ای مرا

- نشسته ام تا شاید صدایم کنی , صدایم کنی ومحبت بی دریقت را نثارم کنی

GORJI
18-04-2009, 18:43
- موقعی که می خواستمت می ترسیدم نگات کنم،موقعی که نگات کردم ترسیدم باهات حرف بزنم. موقعی که باهات حرف زدم ترسیدم نازت کنم،موقعی که نازت کردم ترسیدم عاشقت بشم حالا که عاشقت شدم میترسم از دستت بدم

- دل آدمها مثل یک جزیره دور افتادست ،اینکه کی واسه اولین بار پا به جزیره میزاره مهم نیست مهم اون کسیه که هیچوقت جزیره را ترک نکند

- اگر باران بودم انقدر می باریدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاری به پایت می گریستم اگر گل بودم شاخه ای از وجودم را تقدیم وجود عزیزت میکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برایت مینواختم ولی افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم

- عشق شاید زود تو را عاشق و دلتنگ کند اما هرگز تو را سیر نمی کند. روز ولنتاینت مبارک

- گرتواین دنیا کسی هست که با دیدنش رنگ رخسارت عوض میشه و قلبت ابروتو به تاراج می بره. مهم این نیست که اون مال تو باشه، مهم اینه که باشه. نفس بکشه، زندگی کنه و از زندگیش لذت ببره

GORJI
18-04-2009, 18:44
- هر کی اومد پیش من یه ذره جاتو نگرفت….هیچ ادایی جای اون نازو اداتو نگرفت….پیش هر نقاشی رفتم تو رو نقاشی کنه، روی هر بومی زدم رنگ چشاتو نگرفت…

- میدونی آدما بین الف تا ی قرار دارند. بعضی ها مثل ” ب ” برات میمیرند، مثل ” د ” دوستت دارند، مثل ” ع ” عا شقت میشوند، مثل ” م ” منتظر می مونند تا یه روز مثل ” ی ” یارت بشن.

- حرفهایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هر کسی به اندازه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد و کتاب هایی نیز هست برای ننوشتن و من اکنون رسیده ام به آغاز چنین کتابی…

- کاش کسی تو دلمون پا نمیذاشت… کاش اگه پا میزاشت دلمون رو تنها نمیذاشت… کاش اگه تنها میذاشت رد پاش رو روی دلمون جا نمیزاشت

- قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

GORJI
18-04-2009, 18:45
- دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست

- چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!

- می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .ولنتاین مبارک

- اگر روزی دشمن پیدا کردی بدون در رسیدن به هدفت موفق بودی.اگر روزی تهدیدت کردن بدون در برابرت ناتوانند. اگر روزی خیانت دیدی بدون قیمتت بالاست. اگر روزی ترکت کردند بدون با تو بودن لیاقت میخواد

- من به دو چیز عشق می ورزم یکی تو و دیگری وجود تو، به دو چیزاعتقاد دارم یکی خدا ودیگری تو، من در این دنیا دو چیز میخواهم یکی تو ودیگری خوشبختی تو.

- زندگی آرام است، مثل آرامش یک خواب بلند. زندگی شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ. زندگی رویایی است، مثل رویای ِیکی کودک ناز. زندگی زیبایی است، مثل زیبایی یک غنچه ی باز. زندگی تک تک این ساعتهاست، زندگی چرخش این عقربه هاست، زندگی راز دل مادر من. زندگی پینه ی دست پدر است، زندگی مثل زمان در گذر…

GORJI
18-04-2009, 18:46
- عمری با غم عشقت نشستم , به تو پیوستم واز خود گسستم , ولیکن سرنوشتم این سه حرف بود , تو را دیدم. پرستیدم . شکستم

- زندگی عشق است افسانه نیست آنکه عشق راآفرید دیوانه نیست

- عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به یادش باشی

- بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم

- تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند

- ای کاش که معشوق ز عاشق طلب جان می کرد، تا که هر بی سرو پایی نشود یار کسی !!!

GORJI
18-04-2009, 18:48
- نمیگم دوستت دارم ، نمیگم عاشقتم ، میگم دیونتم که اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخیال دیونست . . .

- قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق , مرا در خود کشیدی برمودای من !!!

- ای دوست به جز عشق تو در سر من هوسی نیست , جز نقش تو بر صفحه ی دل نقش کسی نیست

- بهترین لحظه، لحظه ایست که فکر کنی فراموشت کردم، بعد ۱ اس ام اس از طرف من بیاد که توش نوشته میمیرم برات ! ولنتاینت مبارک !

- یادته بهت گفتم که خشت دیوار دلتم، تو هم منو شکستی

- ولی اشکالی نداره، حالا خاک زیر پاتم !

- با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

- قاب عکستو زدم جای ساعت دیواری , از اون موقع به بعد تو شدی تمومه لحظه هام . .

GORJI
18-04-2009, 18:50
مردن واسه زنی که عاشقشی خیلی آسون تر از زندگی با اونه !
دورت بگردم چیست ؟ دایره ای فرضی است که تا اطلاع ثانوی از فرد مورد نظر حمایت می کند
تو بالا رفتی تار شدی , پایین اومدی پود شدی , پیر شدی ، جوون شدی , میوه شدی ، هسته شدی , امید شدی ، یاس شدی , ستاره ی نحس شدی , خلاصه آدم نشدی !!!
مرد آمد و دردی به دل عالم شد , از روز ازل قسمت زن ها غم شد , در دفتر خاطرات حوا خواندم , جانم به لبم رسید تا آدم ، آدم شد‌!!!
دویدمو دویدم به قلکم رسیدم , زدم اونو شکستم ، تا پول بیاد به دستم , هیچی نبود تو قلک ، بجز یه سوسک کوچک , سوسکه بگم چیکار کرد؟ ترسیدو زود فرار کرد , خونه ی اون خراب شد ، دلم واسش کباب شد , دویدمو دویدم رفتم برای سوسکه قلک نو خریدم
عاشق اون نیست که واسه عشقش توی سرما آتیش روشن کنه , عاشق اونیه که کتشو بده به عشقش ، خودش سرما بخوره ، ۶تا آمپول بزنه ، دهنش سرویس بشه تا دیگه از این غلطا نکنه !!!

GORJI
18-04-2009, 18:51
برای شنیدن صدای که دوستش میداری همین لحظه هم بسیار دیر است، افسوس خواهی خورد زمانی را که آن سوی سیم ها کسی بی احساس میگوید : برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر مقدور نمی باشد !!!!
من صفرم (۰) ، تو دو (۲) با تو بیستم بی تو نیستم !
گاهی وقتا زندگی تمام قدرتشو جمع میکنه تا ببینه تو چی دوست داری و درست همون رو ازت بگیره . . .
یه روز مادرم منو نفرین کردو گفت الهی درد بی درمون بگیری , نفرینش گرفتو من عاشق شدم !
بهترین لحظه لحظه ایست که فکر کنی فراموشت کردم، بعد ۱ اس ام اس از صرف من بیاد که توش نوشته میمیرم برات

GORJI
18-04-2009, 19:03
ما که همسایه اشکیم ولى با دل تنگ ٬ گر لبى خنده کند یاد شما مى افتیم . . .افسوس که عشق جاودانه نیست ٬ عشق گل سرخیست که طاقت طوفان را ندارد. ، عشق یک خاطره سبز است که از آمدن پاییز می ترسد . . .

یادت همیشه سبز است در خلوت خیالم .خوبم به خوبى تو .هر چند نپرسى حالم . . .

پیش ما سوختگان مسجد و میخانه یکیست ٬ حرم و دیر یکی صبحه و پیمانه یکیست ، این همه جنگ و جدل حاصل کوته نظریست ٬ گر نظر پاک کنی کعبه و بت خانه یکیست

چه تاجی زدی بر سرم زندگی ؟ به غیر از مصیبت به جز بندگی ٬ یه روزم اگر ، به شادی گذشت ٬ ندیدم بهاری ٬ محبت ز یاری ٬ دلم غرق خون شد ، عجب روزگاری …عجب روزگاری . . .

تیک … تاک … تیک … تاک ، با هر تیک ساعت به یادت میوفتم و با هر تاک ساعت دلتنگت میشم . . .

همیشه فاصله تلخه ، ولی امید باقی هست ، نگو آسون خدا حافظ ، تحمل کن ، یه راهی هست . .

GORJI
18-04-2009, 19:05
بیا تا برات بگم قصه بره و گرگ ، که چه جور آشنا شدن توی این دشت بزرگ ، آخر شب بود میدونی بره گرگ و نمیدید ، بره از گرگ سیاه حرفای خوبی شنید ، بیا تا برات بگم تو همون گرگ بدی ، که با نیرنگ و فریب به سراغم اومدی . . .

من خودم اینجا غریبم ، هیچکسو جز تو ندارم ، گل من تحملم کن مه یه کم طاقت بیارم . . .

-------------------------------------------------------------------------------

خبر چون سیل دنیا را گرفته , که دارا رفته سارا را گرفته , خودم را دار خواهم زد یقینا ,

دلم تصمیم کبرا را گرفته !!!

میگن نارنگی چون پوستش زود کنده میشه , پیش مرگ همه ی میوه هـــاست !.

.
.
.
نارنگیتیم هـــلــــو !

------------------------------------------------------------------------------------

بدون کلمات فانتزی و بدون هیچ شعری فقط میخوام دنیا بدونه که تورو با تمام قلبم دوست دارم. ولنتاین مبارک
اگر دستان تو نباشن که من رو در آغوش بگیرن وجود من در هم میشکنه , مثل آینه ای که هیچ بازتابی نداره….. دوست دارم عشق من
قلبم مطمئنه که تورو خیلی دوست داره , هرچقدر که زمان میگذره عشق من هم به تو بیشتر میشه , با لبخند شاد تو و چهره ی دوست داشتنیت , هیچ کس هرگز نمیتونه جای تورو بگیره , برات آرزوی یه ولنتاین شاد رو دارم

GORJI
18-04-2009, 19:07
دورت بگردم چیست ؟ دایره ای فرضی است که تا اطلاع ثانوی از فرد مورد نظر حمایت می کند
تو بالا رفتی تار شدی , پایین اومدی پود شدی , پیر شدی ، جوون شدی , میوه شدی ، هسته شدی , امید شدی ، یاس شدی , ستاره ی نحس شدی , خلاصه آدم نشدی !!!
مرد آمد و دردی به دل عالم شد , از روز ازل قسمت زن ها غم شد , در دفتر خاطرات حوا خواندم , جانم به لبم رسید تا آدم ، آدم شد‌!!!
دویدمو دویدم به قلکم رسیدم , زدم اونو شکستم ، تا پول بیاد به دستم , هیچی نبود تو قلک ، بجز یه سوسک کوچک , سوسکه بگم چیکار کرد؟ ترسیدو زود فرار کرد , خونه ی اون خراب شد ، دلم واسش کباب شد , دویدمو دویدم رفتم برای سوسکه قلک نو خریدم
عاشق اون نیست که واسه عشقش توی سرما آتیش روشن کنه , عاشق اونیه که کتشو بده به عشقش ، خودش سرما بخوره ، ۶تا آمپول بزنه ، دهنش سرویس بشه تا دیگه از این غلطا نکنه !!!
لبخند تو طلوع و بوسه ی تو غروب منه , ممنونم بخاطر اینکه بهترین و شگرف ترین دوست و همدم منی

GORJI
18-04-2009, 19:08
زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد… آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد

مبادا گفته باشی دوستت می دارم دلت را می بویم مبادا شعله ای در آن نهان باشد

گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری گفتی نمیخواهی ببارم عشق اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری

باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد

اگردبیر فارسی بودم نامت را اولین غزل از صفحه کتابها می نهادم اگر دبیر جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش میکردم تا معادله محبت پدید آید اگر دبیر هندسه بودم ثابت می کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت

روز اول شوخی شوخی جدی شد شوخی ترین جدی عمرم دوست داشتن تو بود و جدی ترین شوخی عمرم از دست دادن تو

GORJI
18-04-2009, 19:09
آدم ها خیلی نمیتونن از هم دور بشن ٬ بالاخره یه چیزی جا میمونه که مجبورن برگردن و برش دارن ٬ سعی نکن از من دور بشی … دلت اینجاست . . .

تا عمر ما باشد به دنیا ما رفیقیم ، ترسم بمیرم حس کنی ما نا رفیقیم !

کار گل زار شود گر تو به بازار آئی / نرخ یوسف شکند جون تو به بازار آئی . . . داستان زندگی من قصه ایست که متن آن وجود توست ، و پایانش نبود تو . . . دل بستن مثل پرت کردن یه سنگ تو دریاست ، اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه

زخم زندگی من توئی ! همه به زخمشون دستمال میبندن اما من به زخمم دل بستم !

یک شب از دفتر عمرم صفحاتی خواندم ، چون به نام تو رسیدم لحظاتی ماندم ، همه دفتر عمرم ورقی بیش نبود ، همه تکرار تمنای تو بود . . .

GORJI
18-04-2009, 19:11
اول از روی ادب ای گل خوشبو سلام ، دوم از روی محبت به تو دارم پیام ، بی تو ای دوست گذر از جهان زندان من است ، تا تو هستی در برم زندان گلستان من است

با هر که حرف دوستی اظهار میکنم / خوابیده دشمنیست که بیدار میکنم . . . میخوام بگم که خیلی بیستی / اهل دلی مثل بقیه نیستی !

شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی

مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگه

آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من

همه زندگی فقط ۳روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بیام ولی خودم می خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتی هم که دیگه نباشی منم میرم

ALI
18-04-2009, 20:41
شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش

گفت بنويس گفتم با چه بنويسم قلم ندارم گفت با استخوانت بنويس گفتم مركب ندارم با چه بنويسم گفت با خونت بنويس گفتم ورق ندارم بر روي چه بنويسم گفت بر روي قلبت بنويس گفتم چه بنويسم گفت بنويس دوست دارم

کاش مي ديدم چيست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاريست! صداي قلب تو را ،پشت آن حصار بلند هميشه مي شنوم من در آن لحظه که صداي موسيقي احساس تو را مي شنوم برگ خشکيده ي ايمان را در پنجه باد رقص شيطاني خواهش را در آتش سبز! نور پنهاني بخشش را در چشمه ي مهر مي بينم..... کاش مي گفتي چيست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاريست

وقتي که گريه کرديم گفتن بچه است................. وقتي که خنديديم گفتن ديونه است.................. وقتي که جدي بوديم گفتن مغروره............................. وقتي که شوخي کرديم گفتن سنگين باش............................. وقتي که حرف زديم گفتن پرحرفه .......................................... ......... وقتي که ساکت شديم گفتن عاشقه........................................ ........... حالا ام که عاشقيم مي گن گناه

سهراب : گفتي چشمها را بايد شست ! شستم ولي..... گفتي جور ديگر بايد ديد! ديدم ولي..... گفتي زبر باران بايد رفت رفتم ولي او نه چشم هاي خيس و شسته ام را نه نگاه ديگرم را هيچکدام را نديد فقط در زير باران با طعنه اي خنديد و گفت : ديوانه باران زده

ALI
18-04-2009, 20:42
فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو كه بشر را اينقدر دوست داري غم را ديگر چرا آفريدي؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من كه خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد

هميشه سعي کن با کسي دوست شوي که دلش بزرگ باشد.چون خودت را براي ورود به قلبش کوچک نکني.

من به دنبال کسي ميگردم که غمش را با من تقسيم کند من دلم را با او و پس از آن هر دو با هم به تماشاي بهار برويم.

دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

اگه يه روز نشه که ديگه با تو باشم
برات مي نويسم خدا نخواست ما با هم باشيم
ولي بدون اون روز روزه مرگ عشق منه

ALI
18-04-2009, 20:48
سايه ام عاشق سايه ات شده مي خواستم ببينم آيا مي توانيم همــــــــــسايه شويم؟

اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است

چشمهاي تو به من مي بخشد شور و عشق و مستي و تو چون مصرع شعري زيبا سطح برجسته اي از زندگي من هستي

سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم).

ALI
18-04-2009, 20:52
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد من هستي

وقتي داري فکر مي کني که من دارم فکر مي کنم که تو داري فکر مي کني که من به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني به تو فکر مي کنم

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود

ReZa
18-04-2009, 22:06
تو مپندار که از عشق تو دل برگیرم... ترک روی تو کنم دلبر دیگر گیرم... بعد صد سال اگر از سر قبرم گذری... من کفن پاره کنم عشق تو از سر گیرم...

زندگی حکمت اوست... زندگی دفتری از حادثه هاست... چند برگی را تو ورق میزنی و مابقی را قسمت...!

همیشه با احساسم در ستیز بودم. گاه برنده میشدم و گاه بازنده! حاصل یک عمر عشق ورزیدنم یک جمله بیشتر نیست : چه عاشقش بودی چه نه... هدیه اش را هدیه نده !!!

ReZa
18-04-2009, 22:08
من به نغمه پرمهر تو عادت دارم باز از چشم تو ای دوست شفاعت دارم گرچه لبخند تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشست گرچه دورم از نگاهت یاد تو در دلم نشست

عشق رو نمیشه با یه شاخه گل مقایسه کرد ولی میشه عشق رو با یه شاخه گل اثبات کرد.

وقتی کسی تنهات گذاشت نگران خودت نباش که بدون اون چکار کنی. شرمنده دلت باش که به تو اطمینان کرد.

GORJI
18-04-2009, 22:10
به به آقارضای عزیز
میبینم که به بخش sms اومدین و فضا رو رنگین کردین .
باشد که شاهد حضور بیشتر شما در این بخش باشیم .
مرسی ............

فقط ببخشد طبق قوانین تو هر پست حداقل باید 5 sms قرار داد .-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آفتابگردان دنبال خورشید می گشت ،

ناگهان ستاره ای چشمک زد..آفتابگردان سرش را پایین انداخت

آری...گلها هیچ وقت خیانت نمی کنند

دنیا آنقدر وسیع است که برای همه مخلوقات جایی هست ،

به جای آنکه جای کسی را بگیرید

تلاش کنید جای واقعی خود را پیدا کنید!!

به چیزی که گذشت غم نخور ، به آن چیزی که پس از آن آمد لبخند بزن

لبخند ارزانترین راهی است که می توان توسط آن نگاه را وسعت داد

وقتی ناراحتید از اینکه به چیزی که می خواستید نرسیدید ،

محکم باشید و خوشحال....

خداوند در فکر چیز بهتری برای شماست...

ReZa
18-04-2009, 22:11
دگر حس شقایق را نداری هوای قلب عاشق را نداری از چشمان خونسرد تو پیداست که مثل سابق دوستم نداری

پیش هر تیغی سپر باید گرفت. پیش تیغ دوست سر باید گرفت. جانب خود را مبین گر عاشقی. جانب دوست در نظر باید گرفت

صحبت ما و تو همچون صحبت خار و گل است.بی تو ما را خوش نباشد گر تو را بی ما خوش است

ReZa
18-04-2009, 22:15
دل تو سنگ هم که باشه هیچ مشکلی نیست آخه من هنوز بت پرستم

دو چیز هیچ وقت از یاد آدم نمیره:1-دوستای خوب2-روزهای خوب.یک چیزهم هیچ وقت از دل آدم نمیره:روزهای خوبی که با دوستای خوب گذشت.

روزگاریست که همه عرض بدن میخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن میخواهند... دیو هستند ولی مثل پری میپوشند گرگهایی که لباس پدری میپوشند آنچه دیدند به مقیاس نظر میسنجند خوب طبیعیست که یک روز به پایان برسد عشقهایی که سر پیچ خیابان برسد

GORJI
18-04-2009, 22:16
زندگی زیباست نه به زیبایی حقیقت.

حقیقت تلخ است نه به تلخی جدایی..

جدایی سخت است نه به سختی تنهایی

وقتی کسی رادوست داری، گفتن آسان تراست،

شنیدن آسان تراست، بازی کردن آسان تراست،

کارکردن آسان تراست. ووقتی که کسی تورا دوست دارد،

خندیدن آسان تراست. واگر تنهای تنها باشی،

به مرگ فکرکردن ازهمه چیزآسان تراست

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.

قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.

تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

نگاهی آشنا به یاس کردم ..تو را در برگ گل احساس کردم ...

خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واحد عاشقی را پاس کردم

زندگی 3 ایستگاه داره!عشق...جدایی....

و مرگ آقا قربونت ایستگاه اول پیاده می شیم

GORJI
18-04-2009, 22:17
کاش میشد اشک را تمدید کرد مدت لبخند را تمدید کرد.

کاش میشد در میان لحظه ها لحظه دیدار را نزدیک کرد.

میگی گل رو دوست داری ولی میچینیش...

میگی بارون رو دوست داری ولی با چتر میری زیرش...

میگی پرنده رو دوست داری ولی تو قفس میندازیش...

چه جوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستم داری؟؟؟

اگه یه روز سراغم رو گرفتی و ازم خبری نشد

سری بهم بزن احتمالا بهت احتیاج دارم

هی اس ام اس برو پیش اونی که فکر میکنم.

اگه کار داشت مزاحمش نشو. اگه خواب بود آروم ببوسشو برگرد.

اگه تو رو خووند بهش بگو که دوسش دارم.!

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند

حاضرم تمام هستیم را بدهم

تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند...

GORJI
18-04-2009, 22:18
آفتابگردان دنبال خورشید می گشت ،

ناگهان ستاره ای چشمک زد..آفتابگردان سرش را پایین انداخت

آری...گلها هیچ وقت خیانت نمی کنند

دنیا آنقدر وسیع است که برای همه مخلوقات جایی هست ،

به جای آنکه جای کسی را بگیرید

تلاش کنید جای واقعی خود را پیدا کنید!!

به چیزی که گذشت غم نخور ، به آن چیزی که پس از آن آمد لبخند بزن

لبخند ارزانترین راهی است که می توان توسط آن نگاه را وسعت داد

وقتی ناراحتید از اینکه به چیزی که می خواستید نرسیدید ،

محکم باشید و خوشحال....

خداوند در فکر چیز بهتری برای شماست...

ReZa
18-04-2009, 22:26
طبیبان بر سر بالین من آهسته میگفتند که امشب تا سحر این عاشق دلخسته میمیرد ز هر جا بگذرد تابوت من غوغا بپا خیزد چه سنگین میرود این مرده از بس آرزو دارد

شاید آن روز که سهراب نوشت:(تا شقایق هست زندگی باید کرد)خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینطوری نوشت:(هر گلی هم باشی.چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباریست)

این رو بدون که : عشق فراموش کردن نیست بخشیدن است. گوش کردن نیست درک کردن است. دیدن نیست احساس کردن است. جا زدن نیست صبر کردن است. پس...

ReZa
18-04-2009, 22:31
چه دعایی کنمت بهتر از این : خنده هایت از ته دل گریه هایت از سر شوق...

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد. چون معتقدند یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت...

استاد کائنات که این کارخانه ساخت مقصود ، عشق بود جهان را بهانه ساخت

ReZa
18-04-2009, 22:35
آدم ها در دو حالت همدیگرو ترک می کنند : اول اینکه احساس کنند کسی دوستشون نداره. و دوم اینکه احساس کنند یکی خیلی دوستشون داره...

ALI
19-04-2009, 13:43
من به دنبال کسي ميگردم که غمش را با من تقسيم کند من دلم را با او و پس از آن هر دو با هم به تماشاي بهار برويم.

برو زير بارون دست تو باز کن .به تعداد قطره هاي باروني که گرفتي دوستم داري و به تعداد قطره هايي که نگرفتي دوست دارم

قد ۱۰۰ تا قابلمه با هرچي لب تو عالمه مي بوسمت قبل همه. به شرطي که بهم بگي دوست دارم يه عالمه. حالا دوسم داري يه عالمه؟

فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو كه بشر را اينقدر دوست داري غم را ديگر چرا آفريدي؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من كه خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد

ReZa
19-04-2009, 14:20
بوی غربت میدهم اما غریبه نیستم گرچه میدانم كه عمری در غریبی زیستم . مثل رودی بستر این خاك را طی كرده ام . تا بفهمم عاقبت در جستجوی چیستم . در عبور از لحظه ها بر روی پای اشتیاق . لب شكست از خشكی اما همچنان می ایستم . دستهایت برگهای عمر سبزم را ربود .گرچه اینجا هستم اما در حقیقت نیستم . ای فریماه شب تار یاریم كن تا بدانم سایه گمگشته ای از كیستم

چه رنجی از محبت ها کشیدیم برهنه پا به تیغستان دویدیم نگاه آشنا در این همه چشم ندیدیمو ندیدیمو ندیدیم سبک باران ساحل ها ندیدند به دوشِ خستگان باریست دنيا مرا در موج حسرت ها رها كرد عجب يار وفاداریست دنيا عجب آشفته بازاریست دنيا عجب بيهوده تکراریست دنيا

همه جا سردو سیاه رو لبام ناله و آه سر من بی سایبون نگهم مونده به راه دست من غمگین و سرد تو دلم یه گوله درد نه بهاری نه گلی پاییزِ پاییزِ زرد

ReZa
19-04-2009, 14:21
شبامون آخ که تاریک و چه سرده - دل هامون جای غمه لونه ی درده تو رو بی من - من رو دور از تو گذاشته - چی بگم با من و تو دنیا چه کردی؟ آسمون با من و تو قهره دیگه - هرکدوم از ما تو یک شهر دیگه...

شاد باش که از شادي تو دل شادم / تا شادي ز غم هر دو جهان ازادم / زندگي من همه خوشحالي توست / بي وفايم که وفايت برود از يادم/ دوست دار شما

کاش مغز داشتم و مرگ مغزی می شدم و قلبم را به تو اهداء می کردم...!!!

LIDA
19-04-2009, 14:22
توی این عشق و رفاقت * نداشتی تو صداقت
همون عهدی که بستی * خودت اون رو شکستی

غربت دیرینه ام را با تو قسمت می كنم
تا ابد با درد و رنج خویش خلوت می كنم
رفتی و با رفتنت كاخ دلم ویرانه شد
من در این ویرانه ها احساس غربت میکنم

گل یکدونه ی گلدون بلور زندگی
چی دارم برات به جز یه عالمه شرمندگی!

ای نگاهت نخی از مخمل وابریشم.....چندوقتی است كه به تو میاندیشم
به تو اری به همان منظر دور......به همانسبز صمیمی به همان باغ بلور

هر کی تو رو ازم گرفت الهی بیچاره بشه

روز قیامت که رسید مجرم و اواره بشه

به غصه ها سنگ بزن

تو صورتش رنگ بزن

هر وقت دلت تنگ میشه

فقط به من زنگ بزن

ReZa
19-04-2009, 14:23
و الهه ی عشق مرا صدا زد ... عشق را هيچ آرزو نيست مگر آنكه به ذات خويش در رسد. اما اگر شما عاشقيد و آرزويي مي جوييد... آرزو كنيد كه ذوب شويد و همچون جويباري باشيد كه با شتاب مي رود و براي شب آواز مي خواند. آرزو كنيد كه رنج بيش از حد مهربان بودن را تجربه كنيد. و چه زيباست ديدن شوق زندگي در چشمان يك دوست...

طوری نیست اگه آدم واسه کسی که دوسش داره غرورشو از دست بده . . . ولی فاجعه است که به خاطر غرورش کسیو که دوست داره از دست بده

مي داني چرا قلب آدم دو بار پشت سر هم مي زنه ؟ چون يکي واسه زنده ماندن خودشه يکي هم واسه زنده موندن عشقشه

ReZa
19-04-2009, 14:26
نبودی بی تو پنهان گریه کردم تو را دیدم و خندان گریه کردم برای اینکه اشکامو نبینی نشستم زیر باران گریه کردم

همیشه وقتی که گریه می کنی اونی که آرومت می کنه دوستت داره اما اونی که با تو داره گریه می کنه عاشقته

اگر روزی دشمن پیدا كردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی! اگر روزی تهدیدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی تركت كردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

LIDA
19-04-2009, 14:27
ببین من خیلی چیزا رو نمی دونم ... اما یه چیز رو خیلی خوب می دونم ... می دونم که خیلی دوستت دارم!
-------------------------------------------------------------------------
عشق مث یه زنجیر می مونه که قلب های مارو به هم وصل می کنه، اگه اون زنجیرو بشکونی قلب منو هم می شکونی!
-------------------------------------------------------------------------
دوثت دارم... دوصت دارم... دوسط دارم... دوثط دارم... دوصط دارم... دوست دارم، خلاصه همه جوره دوست دارم!
--------------------------------------------------------------------------
کاش بشه یه روز بفهمی که چقدر دوستت دارم، آخه تو فقط دوس دختر من نیستی

بلکه بهترین دوست من هم هستی
---------------------------------------------------------------------------

وقتي دلم برات تنگ مي شه مي رم پشت ابرا زار زار گريه مي کنم پس يادت باشه

هر وقت بارونو ديدی بدون که دلم برات تنگ شده!

ALI
19-04-2009, 14:27
برو زير بارون دست تو باز کن .به تعداد قطره هاي باروني که گرفتي دوستم داري و به تعداد قطره هايي که نگرفتي دوست دارم

انگار ولگرد شده بودم به جستجوي نشاني ات به تمام جهان سر زدم اما نبودي به دور رفتم حتي به سرزمين خوشبختي در افسانه هاي پدربزرگ كه حقيقت نداشت هيچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودي

نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم

سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم).

ReZa
19-04-2009, 14:30
شمع دانی به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت ای عاشق بیچاره فراموش شوی... سوخت پروانه ولی خوب جوابش را داد گفت طولی نکشد نیز تو خاموش شوی

یادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرین برای همه ی عمر! ! !

دوست دارم تو سخن گويي و من گوش كنم غم دل را به كلام تو فراموش كنم سينه بشكافم و قلبم به تو تقديم كنم تا بداني كه فقط جاي تو در قلب من است

LIDA
19-04-2009, 14:31
میگن آدم براي رسيدن به عشقش باید از تمام دنيا بگذره، ولي تو که دنياي مني چطوري ازت بگذرم؟
کسی را که دوست داری ، ازش بگذر اگر قسمت تو باشد ، خودش بر مي گردد اگر هم بر نگشت بدان که از اوّل ماله تو نبوده پس بهتر که رفت!!
هميشه لبخند به لب داشته باش حتی وقتی ناراحتی. شايد کسی عاشقه لبخنده تو باشه!!
------------------------------------------------------------------------------
در شطرنج زندگي، همه‌ي مهره‌هاي من ماتِ مهربوني هاي تو شدند و من قلبم رو به تو باختم!!

----------------------------------------------------------------------------

شوخی شوخی گذاشتی رفتی و نفهمیدی جدی جدی دلم برات تنگ می شه. حالا من اینجا موندم تنهای تنها، دلم برات تنگ شده، برا لبخندای خوشگلت، برا نگاه های

عاشقونت

ReZa
19-04-2009, 14:32
كاش روياهايمان روزي حقيقت مي شدند

تنگناي سينه ها دشت محبت مي شدند

سادگي مهر و وفا قانون انسان بودن است

كاش قانون هايمان يكدم رعايت مي شدند

اشكهاي همدلي از روي مكر است و فريب

كاش روزي چشمهامان با صداقت مي شدند

گاهي از غم مي شود ويران دلم

اي كاش بين دلها غصه ها مردانه قسمت مي شدند

LIDA
19-04-2009, 14:33
بودنت یه جور نبو د نت یه جور در این د نیای جور وا جور د وست دارم بد جور
—————————
چشای پرستو بی اشک میمیره صدای قناری بی تو میگیره اگه تو نباشی پیشم عزیزم هر چی شادیست توی قلبم میمیره آسمون عشق پوسیده می شه هوای عشق مه الوده می شه
—————————
آسمون به دریا گفت : این بالا خیلی خوبه ٬ همه جا رو میشه دید ٬ دریا گفت : این پایین از اون بالا هم بهتره ٬ چون فقط تو رو میشه دید … تقدیم به آسمون قلبم …
—————————
آسمان می بارد گل میمیرد.تو نه گل باش نه آسمان .زمین باش تاآسمان برای تو بگرید و گل برای تو بمیرد
—————————
از یه نی نی سوال میکنن عشق یعنی چه ؟میگه یعنی بزالی اونم از پفکت بخوله
—————————
باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت… گرم و پررنگ نوشت… روی هر سنگ نوشت تا بخوانند همه که اگر عشق نباشد دل نیست
—————————
خود را به که بسپارم وقتی که دلم تنگ است پیدا نکنم همدل دلها همه از سنگ است گویا که در این وادی از عشق نشانی نیست گر هست یکی عاشق آلوده به صد رنگ است

,

ReZa
19-04-2009, 14:36
دوست دارم: فارسي

انگليسي: iloveyou

احبك : عربي

تركي: senis evar youroum

آلمان: ichie bed

پدات: افغاني

بابا به چه زبوني ديگه بگم دوست دارم خوب دوست دارم ديگه

تورا من دوست مي دارم نه قدر آب درياها كه روزي خشك مي گردند شوند بيچاره ماهيها تو رامن دوست مي دارم نه قدر غنچه و گلها كه روزي پرپر مي شوند بر آرد آه از دلها تو را من دوست مي دارم به قدر كهكشان و ماه انجم ها كه جاويدان بماند عشق من تا بودن آنها

ReZa
19-04-2009, 14:39
از معني انتظار يك لحظه بايست

ديوانه شدن به خاطرت كافي نيست

يك لحظه بايست و يك جمله بگو

تكليف دلي كه عاشقش كردي چيست؟

در راه رسيدن به تو گيرم كه بميرم

اصلا به تو افتاده مسيرم كه بميرم

يا چشم بپوش از من و از خويش برانم

يا تنگ در آغوش بگيرم كه بميرم

LIDA
19-04-2009, 14:39
مثل باران خنده هايت ديدني است
شهر خاموش صدايت ديدني است
مهرباني معني لبخند توست
خنده هايت بي نهايت ديدني است

دوست ها تيکه هايي از پازل اند که از يکيش کم بشه هيچي جاشو نميگير ه و اون پازل هيچ وقت کامل نميشه ... تو يکي از همون تيکه هايي که هيچ وقت گمت نميکنم

ميدونم تا مسيج مياد دعا ميکني که من باشم ميخواستم بگم دعات مستجاب شد

تقصير دلم چيست اگر روي تو زيباست حاجت به بيان نيست که از روي تو پيداست من تشنه يک لحظه تماشاي تو هستم افسوس که يک لحظه تماشاي تو روياست

لبريزتر از هزار پيمانه شديم ديوانه‌تر از هزار ديوانه شديم ديديم گلي به روي ما مي‌خندد از پيله درآمديم و پروانه شديم

ReZa
19-04-2009, 14:41
هرگاه در وادي زندگي از غروب غم هاي بي عاطفه خسته شدي به ياد من باش كه دلم به ياد توست

ای که مدتهاست بامن نیستی ، من همانم ، که با من زیستی،

رنجهایم را شنیدی باز هم ، عاقبت گفتی ، غریبه کیستی ....؟!

نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم بگو با من دوباره

راز مستی را که من بی تو به یک دنیا شقایق دل نمی بندم

LIDA
19-04-2009, 14:41
زندگي فرصت بس کوتاهيست...تا بدانيم که مرگ... آخرين نقطه پرواز پرستو ها نيست...مرگ هم حادثه است...مثل افتادن برگ که بدانيم پس از خواب زمستاني خاک... نفس سبزبهاري جاريست

چه کسي ميداند که تو در پيله ي تنهايي خود تنهايي؟
چه کسي ميداند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي؟
پيله ات را بگشا، تو به اندازه ي يک دنيايي

تقديم به آنکه دارمش دوست
تقديم به آن که قلبم از اوست
اگر مهتاب از تن بر کند پوست
جدا هرگز نگردد يادم از دوست

هر کي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت
هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت
پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي کنه
روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت

پرسيدي : منو بيشتر دوست داري يا همه زندگيتو ؟ گفتم : همه زندگيمو قهر کردي و رفتي و هرگز نفهميدي که همه زندگيمي

LIDA
19-04-2009, 14:50
عشق رو اد کن . غم رو دليت کن . دروغ رو هک کن . از معرفت کپي بگير

ميدوني چرا خدا به همه دو تا دست ، دو تا پا ، دو تا چشم داده ، اما فقط يکي دونه قلب داده؟ براي اين که بگردي ، اون يکيش رو پيدا کني

هميشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره جلوي همه گريه کنه

اي دست تو آرامش
اي پاسخ هر خواهش
تو ساحل آرامش
من موج پريشانم
بر من تو ببخش اي يار
شايد دگر اين ديدار
هرگز نشود تکرار

اين دل منه!
.
.
.
ديديش؟
نديدي؟؟؟
خب معلومه ديگه!
دلم برات يه ذره شده. اونقدر که نميتوني ببينيش!

ReZa
19-04-2009, 14:51
بگم سلام دل ميگيره بگم عليك دل ميميره

فقط ميگم دوست دارم اينجور دل آروم ميگيره . .

هر كس كه دلي داشت به دلدار سپرد اين دل

نفرين شده ي ماست كه تنهاست هنوز . . .

عشق يعني تا ابد با من بمان عشق يعني هم نفس با من بخوان

عشق يعني با مني دستم بگير بی توقع در ره جانم بمير

ReZa
19-04-2009, 14:57
گوهر خویش را مکن تقدیم

هر ناقابلی صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

کو طبیبی تا شکافد قلب خونین مرا

تا ببیند من نمردم عشق تو کشته مرا

عده اي مثل قرص جوشانند؛ در ليوان آب كه بياندازيشان

طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است

كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند...

LIDA
19-04-2009, 14:57
>-->-o
می دونی این چیه؟ این منم که از دوری تو مردم!

---------------------------

ميخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنيا... بلکه به زبان قلبم....
گوش کن: تالاپ..تولوپ...
----------------
من این اس ام اس رو نفرستادم, موبایلم خودش فرستاده مثل اینکه موبایلم خاطر خواه موبایلت شده!

--------------------
o-<--< >-->-o o-<--< o-<--< o-<--< >-->-o
اينا همه جنازه كساني است كه به تو چپ نگاه كردن!

--------------------

به من بگو
بگو چند هزار كهكشان مي بايست با هم تلاقي شود
چند هزار اقيانوس به هم دل بسپارند
چند اسمان زاده شود تا من .....
بي كران عشقم را در ان جاي دهم و..............
بي وسعت فرياد براورم........................دوستت دارم

ReZa
19-04-2009, 15:00
من چه كنم خيال تو منو رها نمي كنه

اما دلت به وعده هاش يه كم وفا نمي كنه

من نديدم كسي رو كه مثل تو موندگار باشه

آدم خودش رو كه تو دل اينجوري جا نمي كنه

هركه را از دست ميدهيم بي آنكه بخواهيم پاره اي از وجود ما را ميبرد

پس سعي كن كمتر از دست بدهي تا وجودت صد تكه نشود

تو که از کوچه ی مشتاق دلم می گذری کوچه بن بست است باید دور بزنی!

LIDA
19-04-2009, 15:02
وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقش پر عکس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني

شيشه ها فاقد احساس هستند اما وقتي بر شيشه بخار گرفته اي نوشتم دوستت دارم آرام گريست

خنده ي تلخ من از گريه غم انگيزتر است ، كار من از گريه گذشتست به آن مي خندم

اگر چشمان من درياست تويي فانوس شب هايم ، اگر حرفي زنم از گل تويي معنا و مفهومش

اگر بدانم که درخواب تو را بیشتر خواهم دید برای همیشه دیدن تو هرگز بیدار نمی شوم
اگر بدانم که مردگان تو را بیشتر خواهند دید برای همیشه دیدن تو قید زنده بودن راخواهم زد

ReZa
19-04-2009, 15:04
دوست داشتن هميشه گفتن نيست بلكه نگاه است و سكوت

زندگی کن و لبخند بزن بخاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند

سحرگاهان كه عرش كبريايي مي سرايد نغمه توحيد ، تو كه آهسته

مي خواني قنوت لحظه هايت را ميان ربناي سبز دستانت ؛ دعايم كن

ReZa
19-04-2009, 15:09
آن روز که همه دنبال چشمان زیبا

هستند تو به دنبال نگاه زیبا باش.

گل عشق تو هستم شبنمم باش دلم دنياي زخمه

مرهمم باش ز درد بي كسي قلبم شكسته

تو شهر بي كسي ها همدمم باش

هر وقت تو زندگی رسیدی به جایی که یه در بزرگ با یه قفل گنده داره اصلا نترس!
چون اگه قرار بود باز نشه به جای در، دیوار می ذاشتن.

LIDA
19-04-2009, 15:09
قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است. قدر یک شب هم شده از او پرستاری کنید

اگر دردی تو پاهات حس می کنی ، اگه احساس می کنی خیلی خسته ای ، به خاطر اینکه روزی هزار بار تو خاطر من میایی و میری

همه میگن برای رسیدن به عشقت باید از دنیا بگذری, ولی تو که دنیای منی چطور از تو بگذر

او را گرفتند به خاطر چیدن یک شاخه گل , زیرا دستانش بوی گل می داد ...و هیچوقت فکر نکردند شاید گلی کاشته باشد

هر کجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم
هرکجا پایت گذاری خاک نرم ان زمینم

ReZa
19-04-2009, 15:11
باغبان در را نبند من فرد گلچین نیستم، من اسیر یک گلم دنبال هر گل نیستم.

ماه من پرده ازآن چهره زیبا بردار / تا فلک لاف نیاید که چه ماهی دارد

برای دل من، من از تو آن می طلبم وز گمشده ی خویش نشان می طلبم

سر هر مصرع را بردار و بخوان هر چه شد من از تو آن می طلبم!

LIDA
19-04-2009, 15:12
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
و چه خوش تر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد
پر و بال ما شکستند و در قفس گشودند
چه رها چه بسته مرغی که پرش شکسته باشد

هميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...

بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره ....
دریاب! بازم تنهام

بهت نگفتم تا حالا اینکه چقد دوست دارم اما حالا بهت می گم بی تو دارم کم می یارم
بهت نگفتم تا حالا که بدجوری عاشقتم بهت نگفتم تا حالا اما حالا بهت می گم ...

وای بر من گر تو آن گم کرده ام باشی.
که بس دور است بین ما ....

ReZa
19-04-2009, 15:15
گاهی وقتا زندگی تمام حواسشو جمع می کنه تا ببینه تو چی

دوست داری تا درست همون ازت بگیره! کاش نفهمه من چقدر دوستت دارم!

ما عاشق فهم و ادب و معرفتيم ما خاک قدوم هر چه زيبا صفتيم

از زشتى کردار دگر خسته شديم محتاج دو پيمانه مى معرفتيم

گاهی وقتها از نردبان بالا می روی تا دستان خدا را بگیری غافل

از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته که تو نیفتی.

LIDA
19-04-2009, 15:15
رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام
هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم / چه دنیای رو به زوالی دارم
مجنونم و دل زده از خیلیا / خیلی دلم گرفته از خیلیا ...

ميدوني فرق تو با خون چيه؟
خون ميره تو قلب و برميگرده
اما تو ميري تو قلب و برنميگردي

شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد
رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست

خوام بگم قدر 1 دنيا دوست دارم چون دنيا 1روز
تموم مي شه نمي خوام بگم سياهي چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم
بالاخره تموم مي شه نمي خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم

ای که دور از منی و یاد منی،با خبر باش که دنیای منی...شادیت شادی من،غصه ات غصه من...قلب من خانه تو خانه ات قبله من دوست دارم

LIDA
19-04-2009, 15:17
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی

عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است
بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

فکر مي کرديم عاشقی هم بچگيست ... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست
زندگی چيزيست شبيه يک حباب ... عشق آباديه زيبايی در سراب
فاصله با آرزو های ما چه کرد ... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد !!!

یه سنگ کافیست برای شکستن یه شیشه! یه جمله کافیست برای شکستن یه قلب! یه
ثانیه کافیست برای عاشق شدن! یه دوست مثل تو کافیست برای تمام زندگي

ReZa
19-04-2009, 15:19
ز مرگم هیچ نمی ترسم اگر دنیا سرم ریزد، از این ترسم که بعد از من گلم را دیگری بوسد

با خود عهد بستم بار دیگر که تو را دیدم بگویم از تو دلگیرم ولی باز تو را دیدم و گفتم بی تو میمیرم

اگرهردم نفسهایت به داغستان لبهایم گل تبخال رویاند/من این تبخال شیرین راکه تنهایادگارتوست به دنیایی نمی بخشم.

LIDA
19-04-2009, 15:19
به دريا شكوه بردم از شب دشت، وز اين عمري كه تلخ تلخ بگذشت، به هر موجي كه مي گفتم غم خويش؛ سري ميزد به سنگ و باز مي گشت .!

.پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده
ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق
پوچ تو خنديده ام

فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي دلتنگيست

خداوند به سه طريق به دعاها جواب مي دهد:
او مي گويد آري و آنچه مي خواهي به تو مي دهد.
او ميگويد نه و چيز بهتري به تو مي دهد.
او مي گويد صبر كن و بهترين را به تو مي دهد

LIDA
19-04-2009, 15:23
در اندرون همه ما خزانه‌اي بيكران از عشق و شادماني و نعمت هست كه مي‌تواند آنچه را كه در آرزوي آنيم، برايمان فراهم كند

دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است

اگر بدانم که خواب تو را بیشتر خواهم دید برای همیشه دیدن تو هرگز بیدار نمی شوم
اگر بدانم که مردگان تو را بیشتر خواهند دید برای همیشه دیدن تو قید زنده بودن راخواهم زد

مانده ام در کوچه هاي بـــــــي کسي
سنگ قبرم را نمي ســــــازد کسي
مُردَم و خاکسترم را بـــــــــاد برد
بهترين يـــارم مرا از يـــــــاد برد

دوست دارم تو سیب باشی و من چاقو پوستتو بکنم می دونی چرا؟؟؟ چون چاقو بخواد پوست سیب رو بکنه باید همش دورش بگرده

LIDA
19-04-2009, 15:26
خیلی سخته توی پاییز با غریبی اشنا شی اما وقتی که بهار شد یه جور ی ازش جداشی خیلی وقته یه غریبه به دلت یه وقت بشینهبعد اون بگه که هرگز نمی خواد تورو ببینه

دیروز با یه دیته گل اومده بود به دیدنم با یه نگاه مهربون همون نگاهی که همیشه ارزوشو داشتم و ازمن دریغ میکرد گریه می کرد و می گفت دلش برام تنگ شده من فقط نگاش کردم وقتی رفت سنگ قبرم از اشکش خیس شده بود

در كورترين گره ها ' تاريك ترين نقطه ها ' مسدود ترين راه ها ' عشق بي نظير ترين معجزه ي راه گشاست.

شکوفه هاي صورتي هديه مهربونيات چيزي ندارم يه دله اونم فداي خنده هات

LIDA
19-04-2009, 15:28
گاهي وقتا دلت برا يکي اونقدر تنگ مي شه که دلت مي خواد اونو از تو روياهات بيرون بکشي و تو دنياي واقعي با تمام وجود بغلش کني

روزي فکر ميکردم اگر او را با غريبه اي ببينم شهر را به آتش ميکشم ولي امروز حاضر نيستم کبريتي روشن کنم تا ببينم او کجاس

بنام معشوق حقيقي كه وفايش ازلي و ابدي است هر بهاري را خزاني و هر خزاني را بهاري است مرگ و زندگي چنان در هم تنيده اند كه گياه با خاك و آنسان از هم جدايند كه اسمان از زمين . به راستي چه چيز ميتواند جاذبه خاك را بشكند و ما را از اين سياره معلق به بيكرانه ها ببرد ، به راستي كه حقيقت زندگي عشق است و زندگي بدون عشق سرابي بيش نيست

زرد است که لبريزه حقايق شده است ... تلخ است که با درد موافق شده است ... شاعر نشدي وگرنه ميفهميدي ... ياييز بهاريست که عاشق شده است

LIDA
19-04-2009, 15:30
من سبز مي شوم حتي اگرتو مانع روييدنم شوي / من غنچه مي دهم حتي به زخم تبرعادتم دهي / اما به حرمت عشق تو گل نميدهم/چون واقفم كه تو زيبا ترين گلي

اگه من و تو دو تا برگ باشیم هنگام خزان من زودتر از تو میشکنم تا وقتی میفتی در آغوشم بگیرمت

اگه توی دنیا هیچی نداشته باشی مطمئن باش 3 چیز هنیشه مال تو هست خدای مهربون فکرای قشنگ قلب کوچیک من

اگرخندهازلبهایم گریزد اگر اشک از چشمهایم گریزد اگر از گریه دریایی بسازم اگر از خنده رویایی بسازم لحظه ای از یادتو دور نخواهم ماند

عشق یعنی همنشینی با خدا*گفتگو با ناله اما بی صدا* عشق پرتاب گلی از سوی دوست*هر کجا باشد دلم همراه اوست*

LIDA
19-04-2009, 15:33
امشب گريه ميكنم .گريه ميكنم برا تو براي خودم براي تموم اونايي كه خواستن گريه كنن نتونستن. برا ي تمام اون چيزي كه خواستي ونبودم خواستم وبودي. امشب گريه ميكنم به وسعت دريا به وسعت بيشه به وسعت دل عاشق.براي تو...براي تو....و به پاس احترام تمام تحقيرهايي كه از ديگران شنيدم وهنوز شكست نخوردم

با مداد رنگي روزه آمدنت را نقاشي ميکنم و جادهايه رفتنت را خط ختي! کسي برايه من نيست. بيا غلط هايه زندگيم را به من بگو و زيره اشتباهتم را خط بکش.بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،مهيها هم نميتوانند بييند چه رسد به من..............................!!! کدام صبح ميايي؟ کدام چمدن ماله تست؟ کدام دست ترا به من ميرساند؟کدام رز ماله من ميشوي؟بيا که درده دلم را فقط تو ميفهمي

خوشبختي توپي است كه وقتي مي غلتد به دنبالش مي دويم و وقتي مي ايستد به آن لگد مي زنيم

سلام ببخشید من از اداره ی برق مزاحمتون میشم میخواستم بگم شما یه شاکی خصوصی دارین آخه برق چشماتون یه نفر رو کشته!

خوشبخت ترین،خوش شانس ترین آدم روی کره ی زمین تو...تو...تو...تو نیستی، اونیه که تو رو داره.

GORJI
19-04-2009, 18:40
هرگز براي عاشق شدن به دنبال باران و بهار و بابونه نباش گاهي در انتهاي خارهاي يك كاكتوس به غنچه اي ميرسي كه ماه را بر لبانت مي نشاند

هر قطره اشك نشانه غمه، هر سكوت نشانه تنهائيست، هر لبخند نشانه مهرباني
و هر sms نشانه اي از دلتنگي من براي تو

تصوير چشمان تو را در رويا ها كشيدم، باغ گلي از جنس مريم ها كشيدم، تو گم شدي در جاده هاي ساكت و دور، من هم به دنبال نفس هايت دويدم

تو اون فرشته اي كه وقتي در فصل بهار قدم ميزني برگ درختان انتظار پائيز را مي كشند تا جاي پاهات رو بوسه بزنند

كاش مي شد عطش زمزمه ياد تو را در شط فاصله ها شست و فراموشت كرد

GORJI
19-04-2009, 18:41
خوردن شيريني خيلي راحته٬ خوندن داستان شيرين هم راحته٬ اما پيدا كردن دوست شيرين خيلي سخته! تو چطوري منو پيدا كردي؟

جاده عشق همسفر مي خواست و من، تو را برگزيدم به خاطر قلب مهربانت

كاش بداني روشن ترين ستاره بخت مني . پس بتاب و دنياي مرا روشن كن .

من تو را پرسيدم : ايا خدا تنهاست؟ گفتي خدا هر جا همراه آدم هاست، گفتي خدا خوب است، گفتي كه زيباروست، هر انچه ما داريم گفتي فقط از اوست

GORJI
19-04-2009, 18:42
عهد كردم اگر بوسه داد توبه كنم... بوسه اي داد چو برداشت لب از روي لبم توبه كردم كه دگر بوسه بي جا نكنم

تقديم به آن نگاهي كه تمام هستي و دلم فداي اوست : طلايي ترين روزها ، ارزاني نگاه مهربانت و بغل بغل گل مريم پيشكش قلب مهربانت...

الان هوا بارونيه شديد . باد مي وزه شديد . من دوست دارم شديد . عاشق شدم شديد . دقيقا الان من يه ادم بي جنبه بارون نديده ام شديد .

دنيا را برايت شاد شاد و شادي را برايت دنيا دنيا ارزومندم

بهترين لذت دنيا زمانيه كه اصلا انتظارش رو نداري و زيباترين اونا دوست داشتن است . پس حالا كه انتظارش رو نداري، دوستت دارم

GORJI
19-04-2009, 18:43
بتاب خورشيد من ، تا ميتواني بتاب بر زمين و آسمان . بدان من در سينه خورشيدي بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم و با تو جان ميگيرم

اينجا، آسمان از دل من تيره تر است . روزگارم ابري است . من اگر تنهايم، ياد تو با من هست! مهربانم، روزگار ابري است كاش اين بار جاي خورشيد تو افتاب شوي!

رخ زيباي تو را خال زدم بر بدنم تا بماند يادگار بدنت در كفنم...

من به زيبايي چشمان تو غمگين ماندم وبه اندازه هر برق نگاهت به نگاهي نگران، تو به اندازه تمام تنهايي من شاد بمان
.

براي مردن افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست ..

فقط كافيه كه از چشماي تو بيفتم !

براي رسيدن به تو لحظه ها را سفر كردم، اما تو به اندازه فاصله ها از من دوري

GORJI
19-04-2009, 18:44
هر چي عشقه با نگينش هر چي خوبه بهترينش آسمونا با زمينش همشون فداي تو

به صليب سينه هايت ، به خماري نگاهت ، به غروب غم گرفته ، به تمام خواب هايت ، كه در اين جهان هستي ، گل من فقط تو هستي

يادته يه روز گفتي چه كسي مي خواهد من و تو ما نشويم؟ عكسشو بده جنازه شو تحويل بگير! خودت بگو چي شد كه امروز به جاي جسدش كارت دعوت عروسي تون به دستم رسيد

خدايا به هر كه دوست مي داري بياموز كه sms 15 تومن بيشتر نيست و به هر كه بيشتر دوست مي داري بياموز كه ارزش يك دوست بيش از 15 تومن است .

تنها تكيه گاهم بود ان كه با اولين نسيم در هم شكست

ديروز ما زندگي را به بازي گرفته بوديم، امروز او ما را به بازي گرفته... اما فردا چه خواهد شد؟

GORJI
19-04-2009, 18:49
گر با غم دوریت نسازم چه کنم

با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم

چون در نظرم فقط توئی مایه ی ناز

گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

دو چیز هیچ وقت از یاد آدمها نمیره

یکی: دوست های خوب یکی: روزهای خوب

یه چیز هم هیچ وقت از دل آدمها بیرون نمیره

روزهای خوب که با دوستهای خوب داشتی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

آدما....

آدما از جنس برگن،

گاهی سبزن گاهی پاییزن و زردن

زمستون دیده نمیشن،تابستون سایبون

سبزن آدما خیلی قشنگن حیف که

هر لحظه یه رنگن

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند

در قمار زندگی عاقبت ما باختیم
بس که تک خال محبت بر رفیق انداختیم

ReZa
19-04-2009, 22:00
این رو بدون که : عشق فراموش کردن نیست بخشیدن است.

گوش کردن نیست درک کردن است. دیدن نیست احساس کردن است.

جا زدن نیست صبر کردن است. پس...

چه دعایی کنمت بهتر از این : خنده هایت از ته دل گریه هایت از سر شوق...

طبیبان بر سر بالین من آهسته میگفتند که امشب تا سحر این

عاشق دلخسته میمیرد ز هر جا بگذرد تابوت من غوغا بپا خیزد

چه سنگین میرود این مرده از بس آرزو دارد

ReZa
19-04-2009, 22:02
روزگاریست که همه عرض بدن میخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن میخواهند... دیو هستند ولی مثل پری میپوشند گرگهایی که لباس پدری میپوشند آنچه دیدند به مقیاس نظر میسنجند خوب طبیعیست که یک روز به پایان برسد عشقهایی که سر پیچ خیابان برسد

دل تو سنگ هم که باشه هیچ مشکلی نیست آخه من هنوز بت پرستم

صحبت ما و تو همچون صحبت خار و گل است.بی تو ما را خوش نباشد گر تو را بی ما خوش است

LIDA
20-04-2009, 08:32
دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نيست. من به تو جان مي سپارم دل که قابل دار نيست

هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازواداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تورو نقاشي كنه،روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت

اينقدر نگو اگر گذشت كنم كوچیك ميشم ، اگه با گذشت كردن كسی كوچیک ميشد خدا اينقدر بزرگ نبود ...

کاش ما آدما دلامون عین کبوترا ساده بود... کاش وقتی به راحتی عاشق می شدیم ...به راحتی هم تو یه لونه ی کوچیک زندگیمونو با هم شروع می کردیم.... کاش می تونستیم واسه یه دفعه هم شده خودمونو با واقعیت بسنجیم .... ولی صد حیف که آدمی مغرورتر از این حرفاست ...

LIDA
20-04-2009, 08:36
تقدير بي تو

هنوز كابوس رفتنت را

بيدار نشده ام

با وجود اين همه زمان !

صداي سكوتت مي آيد

از لاي نسيم

كه بي خيال ، چشمهايم را مي برد

مي برد تا ناكجاي هزار كجاي نامعلوم !

و آنجا رهايم مي كند

بي نشان ...

تنهايم

و اندوه شب آزرده ام مي كند ...

ديگر از خيالت خسته ام

و سهم من

از تمام تو

واژه اي جوهري است از نامت

كه ذهن سپيد كاغذ را

لك مي كند

سياه !

و حسرتي مي نهد بر دلم

سخت

سنگين !

LIDA
20-04-2009, 08:38
وقتی که گریم میگیره

دلم میگه مبارکه

قدر اشکاتو بدون

هنوز چشات بی کلکه

وقتی که گریم میگیره یه آسمون بارونیم

اما به کی بگم خدا من تو دلم زندونیم

به حرمت عشقمان

به حرمت لحظات زيبايمان

مرو كه بی تو من هيچم

بمان با من...

بدان كه تا ابد نام تو بر قلبم حک شده

بدان كه عشقمان هميشه پاک خواهد ماند

به وفايم ايمان داشته باش

تا به تو نشان دهم معنی واقعی واژه عشق را...

LIDA
20-04-2009, 08:41
کلاس عشق ما دفتر ندارد

شراب عاشقي ساغر ندارد

بدو گفتم که مجنون تو هستم

هنوز آن بي وفا باور ندارد

هر ثانیه که می گذرد؛ چیزی از تو را با خود می برد!
زمان غارتگر غریبی است.
همه چیز را بی اجازه می برد....
و تنها یک چیز را همیشه فراموش می کند:
حس دوست داشتن تو را...

LIDA
20-04-2009, 08:57
ميدوني چرا خدا به همه دو تا دست , دو تا پا , دو تا چشم داده , اما فقط يكي دونه قلب داده؟ براي اين كه بگردي , اون يكيش رو پيدا كني

انواع : 1- شيرين مثل چشمات2 - رقيق مثل قلبت3- تلخ مثل دوريت

هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات آنرا رها خواهد كرد

ميدوني دريا چرا دريا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداشت هيچ و قت دريا نمي شد،من يه دريام و تو موجهاي مني

به چشمي اعتماد كن كه به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار كه جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير كه باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

ReZa
20-04-2009, 11:31
وقتي به دنيا اومدي، تو تنها كسي بودي كه گريه ميكردي و بقيه مي خنديدن.

سعي كن يه جوري زندگي كني كه وقتي رفتي، تنها تو بخندي و بقيه گريه كنن.

دوستي يه حادثه و جدايي قانون است. بيا حادثه آفرين و قانون شکن باشيم

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم.

آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم.

ReZa
20-04-2009, 11:33
زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو

براي هزارمين بار پرسيد: تاحالا شده من دلت رو بشکنم؟

منم براي هزارمين بار به دروغ گوفتم: نه. هيچ وقت… تا مبدا دلش بشکنه

خداوند به سه طريق به دعاها جواب مي دهد: او مي گويد آري و آنچه

مي خواهي به تو مي دهد. او ميگويد نه و چيز بهتري به تو مي دهد.

او مي گويد صبر كن و بهترين را به تو مي دهد

ReZa
20-04-2009, 11:35
تا حالا کفشاتو نگاه کردي ؟؟ دو تا عاشق.دوهمراه که بي هم مي ميرن.

با هم خاکي ميشن,بدونه هم زيره بارون نميرن, کاش آدما هم يه کم از کفشاشون ياد بگيرن

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست،

مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم

اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين

صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين

شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

LIDA
20-04-2009, 11:39
اگه يه روز رفتي و برنگشتي بهت قول نميدم منتظرت ميمونم اما ازت يه خواهش دارم وقتي اومدي يه شاخه گل رو قبرم بزاري

يك بار براي ديدن دريا قدم به ساحل گذاشتي... اما امواج دريا هزاران بار براي بوسيدن قدمگاهت تا روي ساحل پيش آمدند. دلم برات تنگ ميشه اما هزاران بار بر قدمگاهت بوسه ميزنم.

بازهم كبوتراحساسم بال مي گشايد تادرآبي بي كران آسمان قلبت به پروازدرآيد.گويا سالهاست كه مفهوم پرواز درگنجايش ذهنش نيست.

سرو اسوه مقاومت و پايداريست من يه سروم چون تو ريشه مني

اگر سهم من از اين همه ستاره فقط سوسوي غريبي است، غمي نيست. همين انتظار رسيدن شب برايم كافيست

LIDA
20-04-2009, 11:41
پلكهاي مرطوب مرا باور كن ، اين باران نيست كه ميبارد ، صداي خسته ي من است كه از چشمانم بيرون ميريزند

مي گن خدا ابر رو به گريه در مياره تا گل بخنده پس هر وقت بارون اومد يادت نره بخندي.

گر با غم دوريت نسازم چه كنم / با ياد تو گر عشق نبازم چه كنم / چون در نظرم فقط تويي ماييه ناز / گر من به تو اي دوست ننازم چه كنم.

ميدوني چرا بعضي شبها زود صبح مي شه؟؟؟؟؟؟ چون خورشيد هم دلش براي چشماي تو تنگ ميشه.

ReZa
20-04-2009, 11:44
دوستت داشتم… يادت هست؟ گفتم دوستت دارم… و تو گفتي کوچکي براي

دوست داشتن رفتم تا بزرگ شوم … اما انقدر بزرگ شدم که يادم رفت دوستت دارم

دنبال نگاهها نرو چون مي تونن گولت بزنن. دنبال دارايي نرو چون كه افول مي كنه .

دنبال كسي باش كه باعث بشه لبخند بزني چون با لبخند مي شه يه روز تيره رو روشن كرد

يه فرشته از خدا مي پرسه که چرا منو اينقدر ناز آفريدي؟ مي گه اينکه چيزي نيست اونيکه اين اس ام اس رو مي خونه از تو هم نازتره

LIDA
20-04-2009, 11:48
هميشه تصور كن توي يه دنياي شيشه اي زندگي ميكني پس مراقب باش به طرف كسي سنگ نندازي چون اول دنياي خودتو مي شكني.

عشق خام ميگه: چون به تو نياز دارم دوستت دارم ، عشق پخته مي گه : چون دوستت دارم بهت نياز دارم.

نانوا هم جوش شيرين
مي زند..
.........
............
.........
.....
....
..... بي چاره فرهاد!!!!!!!!!

مهم نيست كه قشنگ باشي قشنگ اينه كه مهم باشي حتي براي يه نفر...........

LIDA
20-04-2009, 11:51
سلام يه كاري دارم كه مي خام واسم انجام بدي اينجا هوا ابريه امشب ماه معلوم نيست ميشه امشب تو آسمون باشي آخه ماه تر از تو پيدا نكردم.

چقدر آشنايي خوب است .حتي اگر كهنه شده باشد . حتي اگر از دور كه نگاهش كني دلت بلرزد و بترسي براي ناشناخته ماندن . چقدر در كفش هاي روز سوت سوتك كودكي را باد كنيم و ژست بچه هاي كلاس بالاتر بگيريم . براي من فارغ از تمام لحظه ها شب ها جايگاه تو است كه من فقط آن را با ماه يك كمي كجتر از معمول تقسيم كرده ام

عشق نميپرسه كه تو كي هستي؟ ........فقط ميگه كه تو مال من هستي عشق نميپرسه كه اهل كجايي؟...........فقط ميگه كه تو قلب من هستي عشق نميپرسه كه تو چيكار ميكني؟.......فقط ميگه باعث بشي قلبم به ضربان بيافته عشق نميپرسه چرا دور هستي؟..........فقط ميگه هميشه با من هستي عشق نميپرسه كه دوستم داري؟...........فقط ميگه عاشقانه دوستت دارم

هنگامي كه قطره هاي باران تيرگيهاي دل را مي شويد وبه جان صفا مي بخشد من در جستجوي لبخندي هستم كه طراوت لحظه هايم را به من باز گرداند و بامن همراه شود

LIDA
20-04-2009, 11:52
در خواب ناز بودم شبي ديدم كسي در ميزند در را گشودم روي او ديدم غم است در ميزند اي دوستان بي وفا از غم بياموزيد وفا غم با آن همه بيگانگي هر شب به من سر ميزند

باران باش كه در باريدنش علف هرز و گل سرخ از برايش به يك معناست

سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت. سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس . سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان.

وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عكس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه كه نميتوني عكسشو به ديوار بزني.

تكيه بر ديوار كردم خاك بر پشتم نشست
دوستي با هر كه كردم عاقبت قلبم شكست

LIDA
20-04-2009, 12:01
آن قدر رنجي كه دنيا بر دل ما مي كند
بر دل هر كس كند او ترك دنيا مي كند

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي است عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق كو ؟! عاشق كجاست ؟! معشوق كيست؟

تست معرفت شناسي :
اگه دوستم داري يك جوك بفرست .
اگه عاشقمي به من زنگ بزن .
اگه برات مهمم يك زنگ بزن .
اگه دوست داري هم ديگرو ببينيم يه sms خالي بفرست .
اگه از من خوشت نمي ياد هيچ كدوم از اين كارهارو نكن.

برو به جهنم.
.
.
..
...
......
........
....
.
.

چون فقط تو مي توني جهنم رو بهشت كني.

چشماتو دايورت كردي رو دلم هيچي نگفتم حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلم رو نلرزوني ....

ReZa
20-04-2009, 12:11
کوچک ترين انسانها کساني هستند که براي بدست آوردن ديگران ،

خود را هم عقيده و هم فکر با او نشان دهن

وقتي عاشق مي‌شيم تلاش مي‌کنيم چارديواري آدما رو بشکنيم بريم تو.

يادمون ميره، چيزي که عاشقش شديم همون چهارتا ديوار بوده، نه آدم توش

انسان ها دو دسته اند: آن هايي که بيدارند در تاريکي و آن هايي که خوابند در روشنايي

ReZa
20-04-2009, 13:11
وقتي عاشق مي‌شيم تلاش مي‌کنيم چارديواري آدما رو بشکنيم بريم تو.

يادمون ميره، چيزي که عاشقش شديم همون چهارتا ديوار بوده، نه آدم توش

کوچک ترين انسانها کساني هستند که براي بدست آوردن ديگران ،

خود را هم عقيده و هم فکر با او نشان دهند

به او گفتم غمگين ترين ترانه را برايم بخوان چشمهايش را بست و آرام آرام گريست

ReZa
20-04-2009, 13:15
آنچه کرم ابريشم، تا پايان دنيا مي‌پندارد، در نظر پروانه، اغاز زندگيست

اگر كتاب زندگي چاپ دوم مي داشت هرگز نمي گذاشتم كه اينقدر غلط چاپي داشته باشد

بر سنگ قبر من بنويسيد خسته بود اهل زمين نبود نمازش شكسته بود برسنگ قبر

من بنويسيد شيشه بود تنها از اين نظر كه سراپا شكسته بود بر سنگ قبر من بنويسيد

پاك بود چشمان او كه دائماً از اشك شسته بود بر سنگ قبر من بنويسيد اين درخت

عمري براي هر تيشه و تبر دسته

ReZa
20-04-2009, 13:20
مواظب افکارت باش آنها تبديل به کلمات مي شوند. مواظب کلماتت باش آنها اعمالت مي شوند.

مواظب اعمالت باش آنها عاداتت مي شوند. مواظب عاداتت باش آنها شخصيتت مي شوند.

مواظب شخصيتت باش آن سرنوشتت مي شود

زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

بجاي دسته گلي که فردا در قبرم نثار مي کني امروز با شاخه گلي کوچک يادم

کن به جاي سيل اشکي که فردا بر مزارم مي ريزي امروز با تبسمي شادم کن

به جاي متن هاي تسليت که فردا برايم مي نويسي امروز با يک پيغام کوچک

خوشحالم کن من امروز به تو نياز دارم نه فردا

ReZa
20-04-2009, 13:21
بعضي كلمات همانند سكه بر اثر زيادي استعمال ساييده مي‌شوند

و نقش و نگارشان محو مي‌شود، آزادي هم يكي از اين كلمات است

مثل خردمندان فکر کنید اما با مردم به زبان خودشان حرف بزنید .

عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن با هم نیست عشق آن است

که یکی برای دیگری چتری شود و او هیچ وقت نداند که چرا خیس نشد

ReZa
20-04-2009, 13:23
بهترين ثروتها ترك آرزو است.

زندگي نه آنقدر شيرين و مرگ نه آنقدر تلخ است كه انسان شرافتش را به آن بفروشد.

اگه يه روز بهت گفتند 1000 نفر دوستت داره،بدون اوليش منم.

اگه يه روز بهت گفتند 100 نفر دوستت داره،بدون اوليش منم.

اگه يه روز بهت گفتند 10 نفر دوستت داره،بدون اوليش منم.

اگه يه روز بهت گفتند 1 نفر دوستت داره،بدون اون يه نفر منم.

اگه يه روز بهت گفتند كسي دوستت نداره،بدون من مردم!!!

ReZa
20-04-2009, 13:24
انسان هيچ وقت بيشتر از آن موقع خود را گول نميزند كه خيال ميكند ديگران را فريب داده است

افسوس… آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم آن زمان

که دوستمان دارند لجبازي ميکنيم و بعد… براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم

ميدونی چرا وقتی تو چشم‌هاي کسی نگاه ميکنی بيشتر دوستش داری؟ چون خودت رو توش ميبينی!!

ReZa
20-04-2009, 13:27
روزي دروغ به حقيقت گفت: مــــيل داري با هم به دريـــا برويم و شنـــا کنيم؟

حقيقــت ساده لــوح پذيرفت و گول خورد. آن دو با هم به کنار ساحل رفتند،

وقتي به ساحل رسيدند حقيقت لباسهايش را در آورد. دروغ حيلــــه گـــر لباسهاي

او را پوشيد و رفت. از آن روز هميشه حقيقت عــــريان و زشت است، اما دروغ

درلبــــــاس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود

تنها يک سقوط است که جاذبه زمين مسئول آن نيست فرو افتادن در عشق

عشق چيست؟ 3 ثانيه نگاه، 3 دقيقه خنده، 3 ساعت صفا، 3 روز آشنايي،

3 هفته وفاداري، 3 ماه بيقراري، 3 سال انتظار، 30 سال پشيماني

ALI
20-04-2009, 13:30
از کبوترپرسيدم : زندگي چيست؟ پرهايش را تکان داد و جواب نداد ازدريا پرسيدم:زندگي چيست؟ خروشيد و جوابم را نداد ازآفتاب پرسيدم:زندگي چيست؟ غروب کرد وجوابم را نداد ازانسان پرسيدم:زندگي چيست؟ گفت: زندگي خون دل خوردن است اولش عشق وبعد مردن است

ازش پرسيدم چقدر دوستم داري؟ گفت به اندازه شكوفه هاي بهاري. و چه راست ميگفت چون شكوفه هاي بهاري مهمون دو روز بودن

روزگاريست همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن ميخواهند ديو هستند ولي مثل پري ميپوشند گرگ‌هايي كه لباس پدري ميپوشند آنچه ديدند به مقياس نظر مي‌سنجند عشق‌ها را همه با دور كمر مي‌سنجند خب، طبيعي است كه يك روزه به پايان برسند عشق‌هايي كه سر پيچ خيابان برسند

زرد است که لبريز حقايق شده است تلخ است که با درد موافق شده است شاعر نشدي وگرنه مي فهميدي پاييز بهاري است که عاشق شده است

در دادگاه عشق ... قسمم قلبم بود وكيلم دلم و حضار جمعي از عاشقان و دلسوختگان . قاضي نامم را بلند خواند و گناهم را دوست داشتن تو اعلام كرد و پس محكوم شدم به تنهايي و مرگ . كنار چوبه ي دار ا ز من خواستند تا اخرين خواسته ام را بگويم و ومن گفتم : به تو بگويند ... دوستت دارم

ALI
20-04-2009, 13:31
امشب گريه ميكنم .گريه ميكنم برا تو براي خودم براي تموم اونايي كه خواستن گريه كنن نتونستن. برا ي تمام اون چيزي كه خواستي ونبودم خواستم وبودي. امشب گريه ميكنم به وسعت دريا به وسعت بيشه به وسعت دل عاشق.براي تو...براي تو....و به پاس احترام تمام تحقيرهايي كه از ديگران شنيدم وهنوز شكست نخوردم

هرگز نديدم بر لبي لبخند زيباي تورا" "هرگز نمي گيرد كسي در قلب من جاي تورا"

با مداد رنگي روز آمدنت را نقاشي ميکنم و جادهايه رفتنت را خط ختي! کسي برايه من نيست. بيا غلط هايه زندگيم را به من بگو و زيره اشتباهتم را خط بکش.بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،مهيها هم نميتوانند بييند چه رسد به من..............................!!! کدام صبح ميايي؟ کدام چمدن ماله تست؟ کدام دست ترا به من ميرساند؟کدام رز ماله من ميشوي؟بيا که درده دلم را فقط تو ميفهمي

نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

عشق بين دو نفر اين نيست كه هر دو زير باران خيس شوند عشق آن است كه يكي چتر شود براي ديگر... و ديگري هيچگاه نفهمد كه چرا خيس نشود

ReZa
20-04-2009, 13:32
بازي عشق اين بود که من بشمارم و تو قايم شوي به همان رسم هاي قديمي کودکانه (قايم باشک) هنوز نشمرده بودم که رفتي و چنان ناپيداکه براي هميشه بدنبالت سرگردان و آواره شدم لعنت به اين بازي بچه گانه لعنت

به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد به

دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد دستي را بپذير که باز

شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

اگر پوسیده گردد استخوانم نگردد مهرت از جانم فراموش

ALI
20-04-2009, 13:32
شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش

گفت بنويس گفتم با چه بنويسم قلم ندارم گفت با استخوانت بنويس گفتم مركب ندارم با چه بنويسم گفت با خونت بنويس گفتم ورق ندارم بر روي چه بنويسم گفت بر روي قلبت بنويس گفتم چه بنويسم گفت بنويس دوست دارم

کاش مي ديدم چيست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاريست! صداي قلب تو را ،پشت آن حصار بلند هميشه مي شنوم من در آن لحظه که صداي موسيقي احساس تو را مي شنوم برگ خشکيده ي ايمان را در پنجه باد رقص شيطاني خواهش را در آتش سبز! نور پنهاني بخشش را در چشمه ي مهر مي بينم..... کاش مي گفتي چيست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاريست

وقتي که گريه کرديم گفتن بچه است................. وقتي که خنديديم گفتن ديونه است.................. وقتي که جدي بوديم گفتن مغروره............................. وقتي که شوخي کرديم گفتن سنگين باش............................. وقتي که حرف زديم گفتن پرحرفه .......................................... ......... وقتي که ساکت شديم گفتن عاشقه........................................ ........... حالا ام که عاشقيم مي گن گناه

ديدي غزلي سرود؟
عاشق شده بود.
انگار خودش نبود
عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود

ReZa
20-04-2009, 13:34
غروب شد، خورشيد رفت، آفتابگردان به دنبال خورشيد مي‌گشت.

ناگهان ستاره چشمك زد. آفتابگردان سرش را پايين انداخت، گل‌ها هرگز خيانت نمي‌كنند

هيچ صيادي از جويي که به گودالي مي ريزد مرواريدي صيد نخواهد کرد

رفاقت به معني حضور در کنار فردي ديگر نيست بلکه به معني حضور در درون اوست

ALI
20-04-2009, 13:36
هميشه سعي کن با کسي دوست شوي که دلش بزرگ باشد.چون خودت را براي ورود به قلبش کوچک نکني.

دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

قد ۱۰۰ تا قابلمه با هرچي لب تو عالمه مي بوسمت قبل همه. به شرطي که بهم بگي دوست دارم يه عالمه. حالا دوسم داري يه عالمه؟

ReZa
20-04-2009, 13:36
محبت مثل سکه مي مونه که اگه بيفته تو قلک قلب نميشه درش آورد اگرم بخوايي درش بياري بايد اون بشکني

زماني که مرا ندانسته به دنيا آوردند، پيوسته مي گفتند دوست بدار و حالا که دوست دارم مي گويند فراموش کن.

براي مردن، افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست ….. فقط كافيستكه از چشم تو بيافتم

ReZa
20-04-2009, 13:38
ميگن قلب آدما اندازه مشتشونه ولي چطوري يه دنيا مهربوني يه آسمان

صداقت يه كهكشان محبت يه دريا عشق تو مشتت جا شده؟

صد بار قسم خوردم كه نام تو رو بر زبان نياورم .

ولي افسوس قسم هم نام تو بود

به لوتي ميگن اب بده دريا ميده .

به لوتي ميگن گل بده گلستان ميده .

به لوتي ميگن معرفت . صفا . صميميت بده همش شماره تو رو ميده

ALI
20-04-2009, 13:42

انگار ولگرد شده بودم به جستجوي نشاني ات به تمام جهان سر زدم اما نبودي به دور رفتم حتي به سرزمين خوشبختي در افسانه هاي پدربزرگ كه حقيقت نداشت هيچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودي

نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم

ReZa
20-04-2009, 13:43
- يه مرد احمق به يه زن ميگه ساکت باش اما يک مرد دانا به يه زن ميگه نمي دوني وقتي لبهات بسته اند چقدر خوشکل ميشي- اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند

تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.

پس از آخرین دیدار با دوستت یادت باش که ، به عشقی که دوستش داری فکر کن

که دیگر فرصتی برای در آغوش کشیدنش نیست

ALI
20-04-2009, 13:48

اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است

چشمهاي تو به من مي بخشد شور و عشق و مستي و تو چون مصرع شعري زيبا سطح برجسته اي از زندگي من هستي

ReZa
20-04-2009, 13:51
سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود.

اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني

اگر هميشه همان کاري را که انجام داده ايد تکرار کنيد ،

چيزي بيش از آنچه تا کنون به دست آورده ايد، به دست نخواهيد آورد.

درپناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش

را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد

ReZa
20-04-2009, 13:58
اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي

که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي

که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد …

اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارمد هيچ گاه براي

آمدنت باران را بهانه نمي کردي رنگين کمان من!!!

زنگ در خونه تم ..هر کی تو رو بخواد اول باید منو بزنه.وقتی که وفا قصه برف به تابستان

است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟؟

ALI
20-04-2009, 14:01
تکيه بر ابر کردم ابر ناليدن گرفت
تکيه بر آب کردم دريا خروشيدن گرفت
تکيه بر ديوار کردم خاک بر فرغم نشت
خاک بر فرغش نشيند آنکه يار از من گرفت

از ميان تمام بازي هاي کودکانه تنها" يادم تو را فراموش "را خوب بلد بودي

گاهي دل اينقدر تنگ ميشه که گريه هم کم مياره . يک حرف ساده هم گاهي چقدر غم مياره

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد من هستي

ReZa
20-04-2009, 14:03
روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من و تو با هم داره تصویر قشنگی

عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

بيا با پاک ترين سلام عشق آشتي کنيم *بيا با بنفشه هاي لب جوب آشتي کنيم *

بيا ازحسرت و غم ديگه باهم حرف نزنيم * بيا برخنده ي اين صبح بهار خنده کنيم *

زمانی که کنار رودخانه بودم نگاهم به قله کوه بود ، به قله کوه که رسیدم سراپا محو تماشای رود شدم.

ALI
20-04-2009, 14:06
وقتي داري فکر مي کني که من دارم فکر مي کنم که تو داري فکر مي کني که من به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني به تو فکر مي کنم

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود

ميروي و من فقط نگاهت ميكنم تعجب نكن كه چرا گريه نميكنم بي تو، يك عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يك لحظه باقي است و شايد همين يك لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم

اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من.....

روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود

ALI
20-04-2009, 14:11
داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ،
اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!

درون کوچهً قلبم، چه غمگينانه مي پيچد صداي تو که مي گفتي ، به جز تودل نمي بندم

من و تو مثل دو خط موازي هستيم که اگه م به هم نرسيم هميشه در کنار هم هستيم

ميدوني فرق تو با روز چيه؟ روز بايد 30 تاش رو جمع کني تا 1 ماه بشه اما تو همين جوري ماهي

ReZa
20-04-2009, 14:32
بگذار که در حسرت ديدار بميرم در حسرت ديدار تو بگذار بميرم دشوار

بود مردن و روي تو نديدن بگذار بدلخواه تو دشوار بميرم بگذار که چون شمع کنم

پيکر خود آب در بستر اشک افتم و ناچار بميرم تا بو ده ام اي دوست وفادار تو

بودم بگذار که اي دوست وفادار بميرم

بعضي كلمات همانند سكه بر اثر زيادي استعمال ساييده مي‌شوند و نقش و نگارشان محو مي‌شود، آزادي هم يكي از اين كلمات است

مواظب افکارت باش آنها تبديل به کلمات مي شوند. مواظب کلماتت باش آنها اعمالت مي شوند.

مواظب اعمالت باش آنها عاداتت مي شوند. مواظب عاداتت باش آنها شخصيتت مي شوند.

مواظب شخصيتت باش آن سرنوشتت مي شود

ReZa
20-04-2009, 14:37
هيچ کس ويرانيم را حس نکرد... وسعت تنهائيم را حس نکرد... در ميان خنده هاي تلخ من... گريه پنهانيم را حس نکرد... در هجوم لحظه هاي بي کسي... درد بي کس ماندنم را حس نکرد... آن که با آغاز من مانوس بود... لحظه پايانيم را حس نکرد

لازم نيست مرا دوست داشته باشي من تو را به اندازه‌ي هر دومان دوست دارم

هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن...!

شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد مي زند...!

و تو... هيچ وقت او را نديده اي

ReZa
20-04-2009, 14:39
فاصله تابش خود را بر ديگران تنظيم کن خداوند خورشيد را در جايي نهاد که گرم کند ولي نسوزاند

وقتي خواسته و آرزويي نباشد هيچ راهي وجود ندارد

با همه مؤدب، با بيشتر کسان اجتماعي، با تعداد کمي صميمي،

با يک نفر دوست باش و با هيچ کس دشمن نباش.

سكوتم را به باران هديه كردم تمام زندگي را گريه كردم نبودي

در فراغ شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم

ReZa
20-04-2009, 14:41
از مخالفت ها نترسید بادبادک فقط وقتی می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود

هرکسی چیزی را می بیند که آن را در قلب خود حمل می کند.

معتقدم که سرنوشت انسانها را فقط محبت معلوم می کند وبس.

ReZa
20-04-2009, 14:42
از مخالفت ها نترسید بادبادک فقط وقتی می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود

هرکسی چیزی را می بیند که آن را در قلب خود حمل می کند.

معتقدم که سرنوشت انسانها را فقط محبت معلوم می کند وبس.

كسی می تواند در پای عشق بميرد كه پيش از آن زندگی در پيش چشم های وی مرده باشد .

ReZa
20-04-2009, 14:45
در مکتب ما رسم فراموشي نيست در مسلک ما عشق هم آغوشي نيست مهر تو اگر به هستي ماافتد هرگز به سرش خيال خاموشي نيست

انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم

ReZa
20-04-2009, 14:47
ارزو دارم که قشنگترين گل سرخ دنيا را بچينم و بر برگهای آن قطره ايی از خون

خود را بچکانم و انرا به محبوبم هديه کنم تا زمانی که گل را ميبويد نفسش خون مرا گرم کند

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛

به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است!!!

موج اگر مي دانست ساحل هيچ وقت دستش را نمي گيرد هرگز براي رسيدن نفس نفس نمي زد

ReZa
20-04-2009, 14:48
دو خط موازی هيچ وقت به هم نمی رسند مگه اين که يکيشون برای ديگری بشکنه

در صفحه شطرنج زندگی همه ی مهره های من مات مهربانی تو شدند و من قلبم را به تو باختم

اگر گنجيشک کوچيک من بودي در بهار تو درختي پر شکوفه مي شدم

پرسيدم : عشق چيست ؟ گفت : آتشي است . گفتم : مگر آن را ديده اي ؟ گفت : نه در آن سوخته ام

ReZa
20-04-2009, 14:49
آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است

اي دوست دلت هميشه زندان من است

آتشكده عشق تو از آن من است

آن روز كه لحظه وداع من و توست

آن شوم ترين لحظه پايان من است

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش.

گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

ReZa
20-04-2009, 14:50
در عرض يک دقيقه مي شه يک نفر رو خرد کرد... در يک ساعت مي شه يک نفر

رو دوست داشت و در يک روز فقط يک روز مي شه عاشق شد ولي يک عمر طول

مي کشه تا کسي رو فراموش کرد

هیچ کس از راز دلم آگاه نیست.هیچ کس ازآه دلم به جزقلب تو خبرندارد.

من درمسیرقلب توام.چون مسافری و مقصدم افق دورچشمان توست

دوستت دارم.به وسعت یه کهکشان.ای نام تو مرهم روح و روانم می خوانم

از تو و می گویم که به پای تو مانند شمعی آب می شوم تا پایان

ReZa
20-04-2009, 14:52
اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نميکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی

نميکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطر تو ياد ميگيرم

ببین دیگه به این شماره نه زنگ بزن نه اس ام اس بده شوخی هم ندارم

میخوام این خط رو بفروشم تا دلت رو بخرم

بوس تنها تصادفيست كه پليس نداره بغل تنها پاركينگيست كه جريمه نداره پس مياي تو پاركينگ تصادف كنيم

ALI
20-04-2009, 15:39
ميدوني علت کسوف و خسوف چيه ماه و خورشيد واسه ديدن تو دعوا مي کنن

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست

حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم

ALI
20-04-2009, 15:42
سرنوشت ننوشت گر نوشت بد نوشت اما باور كن نمي توان سرنوشت را از سر نوشت

باران نمي شوم که نگويي با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم.ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در اسمان نگاه کني...

با چنان عشقي زندگي کن که حتي اگر بنا به تصادف در جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکند

دفترم را باز مي كنم .اولين صفحه حكايت از رفتنت دارد.. به صفحات ديگه نگاه مي كنم .تمام صفحات را از نبودنت.از غم دوريت از چشم انتظاريم واميد به باز گشتت پر كرده ام... تنها يك برگ سفيد باقي مانده كه براي آمدنت خالي گذاشته ام

ALI
20-04-2009, 15:45
تکه هاي قلبم را با تو قسمت مي کنم. شايد هيچ اثري براين سرماي زمستاني نداشته باشد؛اما....... براي لحظه اي مي توني ،گرماي عشق واقعي را در دستانت حس کني

با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم، بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم: بي توميميرم

عشق از دوست داشتن پرسيد فرق من و تو چيست؟ پاسخ داد: من با يك سلام شروع ميشوم و تو با يك نگاه. من با يك دروغ از بين ميروم و تو با مرگ

کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم کفشاي پاره ميخريم اسباب کهنه ميخريم بي اختيار داد ميزنم کهنه فروش قلب شکسته ميخري

هميشه با به دست آوردن اون کسي که دوستش داريم نميتوانيم صاحبش شويم، گاهي لازمه ازش بگذريم تا بتونيم صاحبش بشيم

ALI
20-04-2009, 15:50
يك روز من و تو با هم وارد بهشت ميشيم تو به خاطر اون قلب پاكي كه داري و من به خاطر اينكه توي اون قلب جا دارم!

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

يک دقيقه سکوت براي روياهاي شيرين کودکي، که هرگز باز نخواهند گشت! وفا

ALI
20-04-2009, 15:54
من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقيقت مي رسيم.

گفتي:دور منو خط بکش. کشيدم...حالا تو در محاصره ي مني

بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري

10000دستگاه ريو
1000 کيلومتر اسکناس
100واحد اپارتمان
10صندوق طلا
.
.
.
.
.
فداي يه تار موي تو دوست عزيز

وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم.

ALI
20-04-2009, 16:09
هر موقع خواستي از کسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه که بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشکنه ولي بهتر از اينکه منتظر بمونه

نميخوام بگم که قدر يه دنيا دوستت دارم .... چون دنيا يه روز تموم ميشه. ... نميخوام بگم که مثل گلي. ... چون گل هم يه روز پژمرده ميشه. .. نميخوام بگم که سياهي چشمات مثل شبهاي پر ستاره اس ... چون شب هم بالاخره تموم ميشه .... نميخوام بگم که مثل اب پاک و زلالي ... چون اب که هميشه پاک نميمونه

همه چيز در پايان خوب است. اگر خوب نباشد بدانيد که هنوز به نقطه پايان نرسيده است

تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ و قلب کوچيک من

GORJI
20-04-2009, 17:32
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد
هر کي با زمزمه عشق دو سه روزي عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه دقايقم شد اون که عاشق بود و عمري از جدا شدن مي ترسيد همه هراس و ترسش به دروغش نمي ارزيد

GORJI
20-04-2009, 17:33
دلم گرفته دلم گرفته به ايوان مي روم و انگشتانم را بر پوست كشيده شب مي كشم چراغهاي رابطه تاريكند كسي مرا به آفتاب معرفي نخواهد كرد كسي مرا به ميهماني گنجشكها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردني است...
دلم براي کسي تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هديه مي دهد دلم براي کسي تنگ است که با زيبايي کلا مش مرا در عشقش غرق مي کند دلم براي کسي تنگ است که تنم اغوشش را مي طلبد دلم براي کسي تنگ است که قلب من براي داشتنش عمرها صبر مي کند دلم براي کسي تنگ است.
يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقط حساب دستت باشد
به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد..... و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را ....گچ بگيرند؟؟؟
هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت رفت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره
اميد را هيچ وقت ازکسي نگيريد شايد اين تنهاچيزي است که او دارد.

GORJI
20-04-2009, 17:34
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛
.
.
بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي‌شه..

نمي دانم چرا اين گونه هست؟

وقتي نگاه عاشق کسي به توست مي بيني

اما،دلت بسته به مهر ديگري است.

بي اعتنا مي گذري وعاشقانه به کسي مي نگري...

که دلش پيش تو نيست.

گرصدسال پس ازمرگم قبرم رابشکافي وهنوزقلبم وجودداشته باشدخواهي ديد که روي آن نوشته شده است فقط تورادوست دارم

داشتيم تو جاده ميرفتيم كه چشمم افتاد به يه تابلو كه روش نوشته بود : دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

GORJI
20-04-2009, 17:35
تو كوله بارت عشق ميزارم كه بگذريم،قلب ميزارم كه جا بدي،اشك ميدم كه همراهيت كنه و مرگ كه بدوني باز بر مي گردي پيشم

اگر سلطنت بلد نباشم .سلطنت نميکنم...اگر زندگي بلد نباشم زندگي نمي کنم ...اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطر تو ياد ميگيرم

اگر مي توانستم مجازاتت کنم از تو مي خواستم به اندازه اي که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي

پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند

چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

GORJI
20-04-2009, 17:38
تو میتونی از آسمون بیفتی
میتونی از روی یه درخت بیفتی
اما بهترین حالت افتادن اینه که عاشق من بشی (در انگلیسی برای عاشق شدن عبارت fall in love رو به کار میبرند که معنای تحت لفظی آن افتادن در عشق است)

از A تا Z تنها چیزی که اهمیت داره U و I هست.

عشق مثل درخشش خورشید میمونه که به صورت کسی که صاحبشه یه روشنایی طلایی میبخشه و به بدنش گرما میده. عشق روح ها رو بیدار میکنه و چشمارو باز میکنه و وقتی که به پایان میرسه میلیارد ها قطعه ی کوچک از خاطرات رو به جا میزاره که بهشون ستاره میگن. تا همیشه دنیایی رو که هنوز وجود داره یاد آوری کنه.

این خورشیده که داره به من لبخند میزنه یا تویی که داری میخندی؟؟؟

GORJI
20-04-2009, 17:40
وقتی برای بار اول دیدمت از حرف زدن با تو میترسیدم
وقتی برای اولین بار با تو حرف زدم از اینکه دوست داشته باشم میترسیدم
وقتی برای اولین بار احساس دوست داشتن تورو تجربه کردم از اینکه عاشقت بشم میترسیدم
و حالا که دوست دارم میترسم که از دستت بدم.

اگر بوسه یک چکه ی آب بود اونوقت من برات رگبار میفرستادم
اگر در آغوش کشیدن مثل یک ثانیه بود من برات ساعت هارو میفرستادم.
اگر لبخند ها مثل آب بودند من برات دریا رو میفرستادم.
و اگر عشق یک انسان بود اونوقت من برات خودم رو میفرستادم.

دلم میخواست که رویاها مثل آرزو ها بودن و آرزو ها به حقیقت میپیوستن. چون توی رویاهام من همیشه با تو ام.

اگر کسی میخواست زندگی من رو به صورت یک داستان در بیاره، نقطه ی اوج داستان زمانی بود که من تورو ملاقات کردم.

GORJI
20-04-2009, 17:42
هر کسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد. من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد. اون که عاشقانه خندید خنده های من دزدید زیر چشمه مهربونی خواب یک توطئه میدید

داشتن علم بهتر از داشتن ثروت است، ولی نداشتن ثروت بدتر از نداشتن علم است => شکسپیر

یادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانیت در تمام وجودم است عزیزم محبت را در پاکی نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معنی کردم وبدان که زیباترین لحظه هایم در کنار تو بودن است

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستیم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند...

عشق فوران می کند چون آتش فشان ، دوست داشتن جاری می شود چون رودخانه ای با شیب نرم...

GORJI
20-04-2009, 17:43
عشق قانون نمی شناسد ، دوست داشتن اوج احترام به مجموعه ای از قوانین عاطفی است.

عشق ویران کردن خویش است ، دوست داشتن ساختن است .

عشق و دوست داشتن از پی هم می آیند ، اما هر گز در یک خانه منزل نمی کنند.

یافتن دوستان خوب سخت است سخت تر از آن ترک آنهاست فراموش کردنشان غیر ممکن است .

فاصله تابش خود را بر دیگران تنظیم کن خداوند خورشید را در جایی نهاد که گرم کند ولی نسوزاند .

GORJI
20-04-2009, 17:45
عشق نور است که هرچه را در مسیرش قرار بگیرد - از جمله قلب ها را - از خود روشن می سازد.

عشق همانند مغناطیسی است که ما را به مبدا خود جذب می کند.

آنان که از خود عشق ساطع می کنند با عشق زندگی می کنند و با عشق نیز نفس می کشند ، دیگران را به سمت خود می کشانند.

عاشق هر که هستید ، با وفاداری به او عشق بورزید.

تنها با عشق میان دلهای شماست که عشق میان شما عمق و استحکام واقعی خود را نشان خواهد داد

GORJI
20-04-2009, 17:47
عشق هرگز به رنگ تردید در نمی آید .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است .

اگر کسی ترا آنطور که میخواهی دوست ندارد، به این معنی نیست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد.

شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.

عشق، افسر زندگی و سعادت جاودانی است

GORJI
20-04-2009, 17:48
عشق در لحظه ای پدید می آید ، دوست داشتن در امتداد زمان ، این اساسی ترین تفاوت میان عشق و دوست داشتن است .

ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز کان سوخته را جان شد و آواز نیامد

این مدعیان در طلبش بی خبرانند کان را که خبر شد خبری باز نیامد

عشق ، سپیده دم ازدواج است و ازدواج شامگاه عشق .

محبت را به هیچ چیز تشبیه نتوان کرد زیرا که هیچ چیز دقیق تر و لطیف تر از محبت نیست.

GORJI
20-04-2009, 17:50
روزی از عشق خودم را حلق آویز می کنم و آخرین آرزوی من این است در روی طناب اسم تو را حک کنم تا حداقل در مرگم فکر کنم همیشه در کنارت خواهم بود

در همه عالم گشتم و عاشق نشدم
تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم

گفتمش بی تو چه میباید کرد ؟ عکس رخساره ی ماهش را داد .. گفتمش همدم شبهایم کو ؟ تاری اززلف سیاهش راداد .. وقت رفتن همه رومیبوسید به من ازدور نگاهش راداد .. یادگاری به همه داد و به من... انتظار سرراهش را داد ..!!

عشق شاید زود تو را عاشق و دلتنگ کند اما هرگز تو را سیر نمی کند.

به غم کسی اسیرم که ز من خبر ندارد
عجب از محبت من که در او اثر ندارد

غلط است هر که گوید دل به دل راه دارد
دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

GORJI
20-04-2009, 17:51
مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند.

گلهای یاس تو باغچه غروبا بونه میگیرن همشون یه عهدی بستن سر خاک تو بمیرن

با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف در جهنم افتادی خود شیطان تو را به بهشت بازگرداند

عاشقی را شرط اول ناله وفریاد نیست
تا کسی از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست
عاشقی مقدورهر عیاش نیست
غم کشیدن صنعت نقاش نیست

کاش می شد عشق را ابراز کرد یا که عشق را با سحر اغاز کرد لحظه به لحظه دم به دم ساعت به ساعت خواهمت گر خوشم یا نا خوشم در هر دو حالت خواهمت

GORJI
20-04-2009, 17:52
گفت : عاشقی مرد ، بیا به یادش لحظه ای سکوت کنیم .
گفتم : اگر بخواهیم برای عاشقان سکوت کنیم ، باید عمری را ساکت باشیم ...

عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست،بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند،و تو از اون رسم محبت بیاموزی

زندگی به من آموخت که چگونه گریه کنم ام گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم.....تو نیز به آموختی چگونه دوست بدارم اما به من نیاموخت که چگونه تو رو فراموش کنم

عشق چون ساعت شنی است . با خالی شدن مغز ، قلب پر می شود

یک رنگی و بوی تازه از عشق بگیر...پر سوزترین گدازه از عشق بگیر در هر نفسی که می تپی ای دل من...یادت نرود اجازه از عشق بگیر

GORJI
20-04-2009, 17:53
ای کاش می شد مثل یه برگ زرد توی پاییز زندگی رو رها کرد و خود رو به دست باد سپرد... ای کاش می شد.

هر کسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد. من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد. اون که عاشقانه خندید خنده های من دزدید زیر چشمه مهربونی خواب یک توطئه میدید

همیشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهی به پشت سرت کن...! شاید کسی در پی تو می دود و نامت را با صدای بی صدایی فریاد میزند...! و تو... هیچ وقت او را ندیده ای

به من میگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگویی بمیر می میرم . . . . . . . باورم نمی شد . . . . فقط برای یک امتحان ساده به او گفتم بمیر . . . ! سالهاست که در تنهایی پژمرده ام کاش امتحانش نمی کردم

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد .بیدار باش من با سبدی پر از بوسه می آیم و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت میکارم تا بدانی ای خوبم دوستت دارم

ReZa
20-04-2009, 21:11
بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا . فقط يه دونه امروزه . پس از دستش نديم

و ازش لذت ببريم و با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم

ميدوني چرا خدا به همه دو تا دست , دو تا پا , دو تا چشم داده , اما

فقط يکي دونه قلب داده؟ براي اين که بگردي , اون يکيش رو پيدا کنی

نمي خوام بگم قدر 1 دنيا دوست دارم چون دنيا 1روز تموم مي شه

نمي خوام بگم سياهي چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم

بالاخره تموم مي شه نمي خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم

ReZa
20-04-2009, 21:13
شيمي نخوندم , ولي مي دونم اگه عشق نباشه ملکول هاي هيدروژن

و اکسيژن نمي تونن اينقدر محکم همديگه رو فشار بدن که اشک جفتشون در بياد

زندگي 3 ايستگاه داره!عشق...جدايي....و مرگ آقا قربونت ايستگاه اول پياده مي شيم

اگر دورم ز دیدارت دلیل بی وفایی نیست.وفا آن است که نامت را همیشه روی لب دارم

ReZa
20-04-2009, 21:15
تو با موبايلت چيكار كردي كه هر چي زنگ ميزنم ميگه: مشترك مورد نظر در قلب شماست ؟

از برج مراقبت مزاحمتون مي شم.اگه تو قلبتون جا هست اجازه فرود مي خواستم. اجازه هست؟

هرگز به كسي نگاه نكن وقتي قصد دروغ گفتن داري... هرگز به كسي محبت نكن وقتي قصد شكستن قلبش را داري... هرگز قلبي را قفل نكن وقتي كليدش را نداري

همه ميگن بايد براي رسيدن به عشقش از تموم دنيا بگذره ولي تو كه دنياي مني چطور ازت بگذرم

ReZa
20-04-2009, 21:16
دوستي مثل ايستادن روي سيمان خيسه هرچي بيشتر بموني

رفتنت سخت تر مي شه و اگر رفتي جاي پاهات براي هميشه مي مونه

درتنها ترين تنهاييم تنها كسم تنهاي تنهايم گذاشت اي خدا به

حق تنهاييت درتنها ترين تنهاييش تنها ي تنهايش نذار

آدما مثل يه كتاب مي مونن كه تا وقتي تموم نشن براي ديگران جذابن

پس سعي كن خودتو جلوي ديگران تند تند ورق نزني تا زود تموم بشي

براي اينكه وقتي تموم بشي مطمئن باش مي رن سر يه كتاب ديگه

ReZa
20-04-2009, 21:19
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي‌شه

فرشته‌اي از آسمون اومد و گفت:

كدوم رو مي‌خواي؟ ۱۰۰۰۰۰۰دلار يا يك دوست خوب؟

من گفتم ۱۰۰۰۰۰۰دلار! چون تورو داشت

اگر مي دانستي که چقدر دوستت دارم براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي... رنگين کمان

ReZa
20-04-2009, 21:20
عشق ناتمام ميگويد: من تو را دوست دارم چون به تو نياز دارم .

عشق تمام ميگويد: من به تو نياز دارم چون تو را دوست دارم

ميدوني بني‌آدم اعضاي يكديگرند يعني چي؟ يعني مثلا تو جيگر مني

زندگي را به دستهايم دادم و دستهايم را به تو دادم ولي تو زندگي ام را گرفتي و دستهايم را رها كردي

ReZa
20-04-2009, 21:24
اگر كاغذ براي ستايشت جايي داشته باشد و اگر قلم از جوهر عشق تهي نگردد ، تورا خواهم نوشت

منتظر كسي هستم كه فانوس شبهاي تنهايي را روشن كند تا در تاريكي خويش گم نشوم

تو این دنیای نامرد، یه پسر نابینا بود که دوست دختر داشت.پسره دوست دخترشو خیلی دوست داشت. بهش میگفت:اگه من دو تا چشم داشتم واسه همیشه باهات میموندم. یه روز یه نفر پیدا شد که چشماشو داد به پسره . پسره وقتی تونست دوست دخترشو ببینه دید که اونم نابیناست. به دختره گفت: دیگه نمی خوامت از پیش من برو ، دختره وقتی داشت می رفت لبخند تلخی زد و با اشک گفت: مواظب چشمای من باش

ReZa
20-04-2009, 21:43
نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم.

آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم.

اگه قلب من يه اسيره

اگه عشق من حقيره

اگه من هميشه تنهام

اگه جسم من کويره

اگه خاليه دستام

عزيزم من برات عاشق ترينم

دستت رو بکن تو موهات .. یه تارش رو بگیر دستت .. همونو به یک دنیا نمی دم

GORJI
20-04-2009, 21:45
گاه سکوت يک دوست معجزه ميکنه ، و تو مي آموزي که هميشه ، بودن در فرياد نيست .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

در اوج دل نشاندمت ، در رهگذار زندگي زمانه گر خزان شود ، توئي بهار زندگي . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

ديرگاهيست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام

وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غم ها شده ام

دگر آئينه ز من با خبر است / که اسير شب يلدا شده ام

من که بي تاب شقايق بودم / همدم سردي يخ ها شده ام

کاش چشمان مرا خاک کنيد / تا نبينم که چه تنها شده ام . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

زندگي پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسيم مژه بر هم زدني خاموش است . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !

ReZa
20-04-2009, 21:46
قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنن .... باشد که گوشه چشمی به ما کنن

مـن پری کوچك غمگینی رامي شناسم که در اقیانوسی مسکن دارد

و دلش را در یك نی لبك چوبین می نوازد آرام ، آرام پری کوچك غمگینی

كه شب از یك بوسه میمیرد و سحرگاه از یك بوسه به دنیا خواهد آمد

GORJI
20-04-2009, 21:47
همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند

به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .

فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،

حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن . . .

در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است

GORJI
20-04-2009, 21:48
هيچ کس تنهائيم را حس نکرد ، برکه طوفانيم را حس نکرد ،

او که سامان غزل هايم از اوست ، بي سر و سامانيم را حس نکرد . . .

اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي

فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .

از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلي ، صبر کن پيدا شود گوهر شانس قابلي . . .

GORJI
20-04-2009, 21:49
شب شکست ، پيمان شکست ، عهدي شکست ، قلبي شکست

از شکست هر شکستي بر دلم آهي نشست . . .

اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

اي کاش زندگي مثل فوتبال بود ، که خوشي را پاس ، جدائي را شوت ،

بي وفائي را فول ، غم را آفسايد و محبت را گل ميکرديم . . . !

ReZa
20-04-2009, 21:53
قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنن .... باشد که گوشه چشمی به ما کنن

مـن پری کوچك غمگینی رامي شناسم که در اقیانوسی مسکن دارد

و دلش را در یك نی لبك چوبین می نوازد آرام ، آرام پری کوچك غمگینی

كه شب از یك بوسه میمیرد و سحرگاه از یك بوسه به دنیا خواهد آمد

ReZa
20-04-2009, 22:20
هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش.

گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

در عرض يک دقيقه مي شه يک نفر رو خرد کرد... در يک ساعت مي شه

يک نفر رو دوست داشت و در يک روز فقط يک روز مي شه عاشق شد ولي

يک عمر طول مي کشه تا کسي رو فراموش کرد

دو سه ده سال که از عمر گذشت آینه بانگ زند ای جوان پیر شدی

قلهی عمر گذشت، باخبر باش که از قله سرازیر شدی

ReZa
20-04-2009, 22:22
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟

چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط

براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما

شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که تارش بشکند.

تارموي توست اما ريشه ي عمر من است

اين دنيای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند منم خوش باور نادان محبت آرزو کردم

ReZa
20-04-2009, 22:32
وقتي گفتي تا آخر دنيا باهاتم اون موقع بود که فهميدم چرا دنيا 2 روزه

اگر تمام شب براي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

هر وقت بعد 120 سال رفتي اون دنيا وقتي خواستي از پل صراط رد شي

و بهت گفتن يکي حلالت نکرده اون منم که به اين بهونه يه بار ديگه ميخوام ببينمت

ReZa
20-04-2009, 22:36
براي مردن، افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست ..... فقط كافيستكه از چشم تو بيافتم

ReZa
20-04-2009, 22:53
براي مردن، افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست ..... فقط كافيستكه از چشم تو بيافتم

LIDA
21-04-2009, 09:25
اگه بگي ديگه دوستم نداري جوجه مي شم مي رم توي باغچه اينقدر جيك جيك ميكنم تا پيشي بياد منو بخوره.

خوشبخت ترين پسر كسي هست كه اولين عشق يه دختر باشه و خوشبخترين دختر كسي هست كه آخرين عشق يه پسر باشه.!.

مي خواهم گلي را برايت بفرستم اما مي ترسم از اينكه پژمرده شود پس "س" را از "گل سرخ" و "ل" را از گل " لاله" ، "ا" را از گل "اطلسي" و "م" را از گل " مريم" بر ميدارم و سلام را تقديمت مي كنم.

ديشب فرشته اي فرستادم تااز تو مواضبت كنداماوقتي رسيد توخواب بودي زود برگشت وگفت هيچ فرشته اي نمي تواند مواظب فرشته اي ديگر باشد.

اي تماشايي ترين مخلوق خاكي در زمين! آسماني ميشوم وقتي نگاهت ميكنم.

LIDA
21-04-2009, 09:26
خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم

رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش

يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه

چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي! چه فريبنده ! آغوشم برايت باز شد !چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه كودكانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يك كلمه مرا ترك كردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم.

عشق يعني پاكي و صدق و صفا خود شناسي حق شناسي از وفا

عشق يعني دور بودن از خطا بنده بودن خلوت دل با خدا

عشق يعني نفس را گردن زدن پاك و طاهر گشتن روح و بدن

عشق يعني صيقل زنگار دل ديدن اسرار غيب در جام دل

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است.

LIDA
21-04-2009, 09:36
زندگی عشق است عشق افسانه نیست آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست عشق آن نیست که کنارش باشی عشق آن است که به یادش باشاگر روزی ندانسته به احساس تو خندیدم ویا از روی خود خواهی فقط خود را

پسندیدم گناهم را ببخش ای بهتر از جانم نمیگویم فراموشم نکن هرگز ولی گاهی به یاد آور رفیقی را که می دانی نخواهی رفت از یادش.

زندگي دفتري از خاطرهاست
يك نفر در دل شب
يك نفر در دل خاك
يك نفر همدم خوشبختي هاست
يك نفر همسفر سختي هاست
چشم تا باز كنيم عمرمان مي گذرد
ما همه همسفريم

خواستم زيبا گلي را زينت خاطر كنم / ديدم اندر خاطرم جز تو گلي زيبا نبود

از حسودی نمی تونم دست خدا بسپارمت
می خوام یه بار از ته قلب بازم بگی دوس دارمت

LIDA
21-04-2009, 09:38
مي‌دوني عشقا دروغــــه يا كه از روي غروره
ولي من عشقم مي‌مونه توي اين دوره زمونه

تا قلم مي‌نويسد، مي‌نويسم با قلم. طرح شعري تازه براي آينده مي‌ريزم و مي‌نويسم: « زندگي يعني يك آغاز، زندگي يعني دو آواز، زندگي يعني دو پرواز »

باامیدی گرم شادی بخش بانگاهی مست و رویائی دخترک افسانه میخواند نیمه شب در کنج تنهائی بیگمان روزی زراهی دور میرسد شهزادهی مغرور میخورد بر سنگ فرش کوچهای شهر ضربه صم ستور باد پیمایش

دلم برای کسی دلتنگ است که افتاب صداقت را به مهمانی گلهای باغ می اوردو گیسووان بلندش را به بامیدهدو دستهای سپیدش را به اب میبخشد دلم برای کسی دلتنگ است که همچون کودک معصومی دلش برای دلم می سوخت ومهربانی خود را نثارم میکرد

LIDA
21-04-2009, 09:45
باز باران ....باران....باران

شيشه پنجره را شست چه كسي ياد تو را از دل ديوانه من ميشويد

تنها،
آرزویم این است که در این جاده عشق را لمس کنی و محبت پاک و ناب را.
پس بیا آغاز کنیم راهی را که پایانی ندارد،
بیا به امروز بیاندیشیم فردا را امیدی نیست....

به سلطان حقیقتها فراموشت نخواهم کرد
تو تنها شعله ای هستی که خاموشت نخواهم کرد

گفتی که
چو خورشید زنم سوی تو پر
چو ماه میکشم از پنجره سر
افسوس که خورشید شدی وقت غروب
اندوه که ماه شدی وقت سحر

برای کسی خاک گلدون باش که اگر به آسمون هم رسید یادش نره ریشش کجاست...

ReZa
21-04-2009, 10:35

عشق با روح شقایق زیباست عشق با حسرت عاشق زیباست عشق با نبض دقایق زیباست عشق در حسرت دیدار تو زیباست

دیروز با یک دسته گل امده بود به دیدنم با یک نگاه مهربون همون نگاهی

که سالها ارزو شو داشتم و از من دریغ می ......د گریه کرد و گفت دلش برام تنگ

شده ولی من فقط نگاهش کردم .. وقتی رفت سنگ قبرم از اشکش خیس شده بود

ReZa
21-04-2009, 10:40
زندگي قصه مرد يخ فروشي است که از او پرسيدند : فروختي ؟ گفت : نخريدند تمام شد

وقتي که من عاشق شدم .... شيطان به نامم سجده کرد .....

ادم زميني تر شد و عالم به ادم سجده کرد ............ ...

من بودم و چشمان تو .... نه آتشي و نه گلي ..... ..

چيزي نميدانم از اين ديوانگي و عاشقي ... .

از خدا پرسيدم چي دوست داري ؟ گفت : سخاوت .

ديوانه گفت: حماقت . غم گفت: ملامت . کوه گفت: صلابت .

معشوق گفت : نگاهت . فداي تو که گفتي : رفاقت

ReZa
21-04-2009, 10:46
خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي اما وقتي که بهار شد

يه جوري ازش جدا شي خيلي سخته يه غريبه به دلت يه وقت بشينه

بعد اون بگه که هرگز نميخواد تو رو ببينه

قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا ؟؟؟

چون حالا هر تيكه از قلبم تورو جداگونه دوست داره

کريستال حشيش ترياک هروئين شيشه سيگار . . . . . . همه اي

اينا رو ميشه ترک کرد ولي تو رو نميشه ترک کرد

ReZa
21-04-2009, 10:51
عشق يك نوع مرضي است كه ميكروب آن از طريق چشم ، وارد قلب مي شود .

مرض عشق اين روزها شباهت زيادي به آدامس دارد . اول شيرين ، بعد دوست داشتني ،

سپس تكراري و خسته كننده و در آخر دور انداختني

می دوني فرق تو با لنگه كفش چيه كقش لنگه داره اما تو لنگه نداري

اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش

اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش

لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه

و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو

LIDA
21-04-2009, 10:52
گفتمش بي تو چه مي بايد كرد ؟
/
عكس ِ رخساره ي ماهش را داد