PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:31
زمان غارتگر عجیبی است همه چیز را می برد به جز حس دوست داشتن را .

قدیم به آن نگاهی که تمام هستی و دلم فدای اوست : طلایی ترین روزها ، ارزانی نگاه مهربانت و بغل بغل گل مریم پیشکش قلب مهربانت...

از خدا نخواه که همه دنیارو به تو دهد...
از خدا بخواه که کسی رو بهت بدهد که تو رو به تمام دنیا ندهد

بهم نگى «ندیدبدید» / نگى منو«دیدوپرید» / بمونه بین خودمون / دیوونتم خیلى شدید

گر جفاي روزگار تکه کند قلب مرا، روي هر تکه نويسم اسم زيباي تو را

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:33
قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

تو از هر نزدیکی به من نزدیکتری ، دوری و فاصله فقط برای کسانی معنی داره که دلهاشون از همدیگه دوره !

کدوم رو دوست داري برات بفرستم !؟
قل(ب)م !؟
ر(و)حم !؟
ج(س)مم !؟
يا حروف توي پرانتز !!؟

من به یاد دل و دل یاد تو را میگیرد / دل اگر یاد عزیزش نکند میمیرد

فارغ از هرگونه آز و ناز میخواهم تو را / گر نباشم در جهان هم باز میخواهم تو را

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:34
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي رنگين کمان من

ستاره پنج انتها داره...مربع چهار انتها داره...مثلث سه انتها داره...خط دو انتها داره...زندگي يك انتها داره ...خدا كنه منو تو مثل دايره بي انتها باشه

ارزش تو به اندازه آن چيزي است که به آن دل مي بندي پس مواظب باش که به کمتر از بي نهايت عشق ، دلبند نشوي

من منتظر دیدار تو هستم، سهل است بگویم که گرفتار تو هستم، من در پی این حادثه غمخوار تو هستم، هر چند که دور از منی و من ز تو دورم، بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم

وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:35
دوست دارم بی آنکه بدانی همیشه به یادت هستم بی آنکه به یادم باشی همیشه همراهت هستم بی آنکه حضورم را احساس کنی دوستت دارم

تو را بر کوه خواندم آب می شد / به دریا گفتمت بی تاب می شد
چو بر شب نام پاکت را سرودم / ز خورشید رخت سیراب می شد . . .

در بستر بی رحمی و خون زاده شدم / از اول عمر با جنون زاده شدم
خاکستریم ، دست خودم نیست عزیز / ققنوسم از آتش درون زاده شدم . .

بر دامن تو دست نیازم بادا / پیوسته غم تو دلنوازم بادا
همواره خیالت که در آغوش من است / آگاه زمن و سوز و گدازم بادا . . .

شب نیست که آهم به ثریا نرسد / از چشم ترم آب به دریا نرسد
میمیرم از این غصه که آیا روزی / دیدار به دیدار رسد یا نرسد . . .

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:36
ای روی تو گلگون زمی ناب شده / وز خون دلم چو لاله سیراب شده
بر چشم ترم ببخش کز سوز درون / اشکی است چو آتش آب شده . . .

دل جز ره عشق تو نپوید هرگز / جز محنت و درد تو نجوید هرگز
صحرای دلم عشق تو شورستان کرد / تا مهر کسی در آن نروید هرگز

جان غمگین،تن سوزان،دل شیدا دارم / آنچه شایسته عشق است مهیا دارم
سوزدل،خون جگر،آتش غم،درد فراق / چه بلاها که زعشقت من تنها دارم . . .

به چشمم گفتم برات اشکی نریزه، دلم گفت: ببار خاطرش خیلی عزیزه

تب و تابی داره با تو بودن ای حبیب / قلب خود را قربانی نمودن ای طبیب / در رهت
جانی را ستودن ای شکیب / عاشق را معشوق بودن ای رقیب

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:37
i want you forever
به زبان شیرین لری میدونی یعنی چی؟میهامت سی همیشه ..

داشتم اشک هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل می کردم ، خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی ببخش اگر این روز ها عشق با گریستن اثبات می شود

هر بار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم، آنقدر که من در هراس گرفتن دستی هستم، ترس از گم شدن نیست

شب گم شده در سیاهی چشمانت
شد رود ستاره راهی چشمانت
قربان نگاه تو که اقیانوسی
افتاده به تور ماهی چشمانت

به نام خدایی که هستی را با مرگ ، دوستی رابی رنگ ، زندگی را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ و من را دلتنگ دوستان آفرید

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:38
هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم
با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم
یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است
تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

از آشیانه ی چشمانت کبوتران امید / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره های هوس تا فراز قله ی عشق / پریده اند و از تو آب و دانه میخواهند

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست
گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم

کاش ریسمان محبتمون روزی یکبار پاره بشه تا با هر گره زدن فاصلمون کمتر بشه

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست…

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:39
کاش در سینه مرا این دل دیوانه نبود / یا اگر بود اسیر غم جانانه نبود
رخ گل مایه سودا و گرفتاری شد / ورنه مرغ دل ما را هوس دانه نبود . . .

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست…

هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم .... شد !!

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو ور میل دلت به جانب ماست بگو ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو…!

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:40
صداقت یعنی از افقها به قصد رویت گذشتن… میان کوچه های سبز احساس به دنبال قدمهای تو گشتن… نجابت یعنی از باغ نگاهت… به رسم عاطفه یک پونه چیدن… میان سایه روشن های احساس… تو را از پشت یک آیینه دیدن…

داستان زندگی من قصه ایست متن آن وجود تو پایان آن نبود تو…

تو اولین جنگاوری هستی که قلعه قلب مرا با تیر نگاه و کمان ابروانت فتح کردی و مرا اسیر زلفانت نمودی

من در این شهر غریبم و در این خاک فقیر به کمند تو گرفتار و به دام تو اسیر آتش عشق چنان در دلم افروخته بود دیده گر آب نمی ریخت جگر سوخته بود…

گفتم به گل زرد چرا رنگ منی افسرده و دلتنگ چرا مثل منی من عاشق اویم که رنگم شده زرد تو عاشق کیستی که همرنگ منی…

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:41
یارب دل دوستان پر از غم نکنی با تیر بلا قامت ما خم نکنی ای چرخ تو را به قرآن سوگند یک مو ز سر عزیز ما کم نکنی

عشق کلامی از نور است که دستی نورانی آن را بر برگی از نور نگاشته است…

دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم؟ من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم؟ ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم؟

فدات فدات یه بوس برات کنج لبات یه چسب بزن بچسبونش که در نره از رو لبات !!

کاش میشد که در این قرن عجیب همه بودند به خوش بویی سیب سیب یعنی که تو زیبا هستی تو رباینده دلها هستی سیب یعنی اثر بوسه ای ناز روی لبهای ترک دار نیاز سیب یک واژه تو خالی نیست پر عطر است گل قالی نیست

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:42
هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست…

اگه باهات نبودم برات که بودم اگه چشات نبودم نگات که بودم اگه حرفات نبودم صدات که بودم اگه خودت نبودم فدات که بودم…

ما به حساب شما میلیون ها گل بنفشه واریز کردیم!! شما می توانید از طریق مهرکارت برداشت کنید…

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت دل من بود که آمد به شما سر زد و رفت

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:43
همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن…

چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نیستی پیشم؟ نگاه خیس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، یه دست باز یه آغوش بیا بگیر قلبمو ، یادم تورا فراموش چوب چوب یه گردن ، جایی نری تو بی من! دق می کنم میمیرم ، اگه دور بشی از من دست دست دوتا پا ، یاد تو مونده اینجا یادت میاد که گفتی ، بی تو نمیرم هیچ جا من؟ من؟ یه عاشق، همون مجنون سابق…

بعضیا با غصه پیرن بعضیا با غم رفیقن… بعضیا از بس عزیزن هرگز از دلها نمیرن!!

تو که میدونی من زیاد به خیابون ها وارد نیستم میشه بگی باید از کدوم طرف قربونت برم ؟!!

ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:44
گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی

جان از سحره خسته ای دارم / دل از غم شکسته ای دارم بی تو جان رسید به لب / دریاب کز غمت جان خسته ای دارم . . .

اگر به دنیا آمدم برای توست اگر هستم برای توست اگر میگریم برای توست اگر می خندم برای توست اگر شادم اگر غمگین برای توست ، و اگر روزی بمیرم برای توست . . .

تا دنیا دنیاست بمون کنارم / من هیچ کسو غیر تو دوست ندارم
تا دنیا دنیاست دل من فداته / اول دلی که عاشقه خنده هاته . . .

با تو زمستان هم لحظه ها شکوفه می زنند انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است برای رسیدن به تو . . .

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:46
آنگاه که با دستانت واژه ی عشق را بر قلبم می نوشتی
سواد نداشتم اما به دستان تو اعتماد داشتم
حالا سواد دارم اما دیگر به چشمانم هم اعتماد ندارم . . .

به کوی زلف تو دائم مراودت دارم
و دائما جواب کوچکی از تو مسئلت دارم
هزار بار از سر این بیت رد شدی اما
یک بار بلند نخوندی که “دوستت دارم” !

گفتی که بیا و از وفایت بگذر / از لهجه ی بی وفاییت رنجیدم گفتم که بهانه ات برایم کافیست / معنای لطیف عشق را فهمیدم . . .

هر چند که دور از عشق بازی هستیم / اما به رضای عشق راضی هستیم
بر فرض که این مساله هم حل بشود / ثابت شده ما دو خط موازی هستیم . . .

دل ما محکمه ی است که به ما میگوید: همه را دوست بدار به همه خوبی کن و اگر بدی دیدی دل به دریا بزن
تو از باغ نرگس فریباتری، ز لبخند خورشید زیباتری، تو آن شعر نابی که حافظ سرود، ولی از غزل هم تو زیباتری

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:47
روی گل زرشکی، با یه مداد مشکی، هزار دفعه نوشتم تو انتهای عشقی

میدونی اگه خورشید بمیره چی میشه؟ اون وقت زمین مجبور دور تو بگرده

امروز امیر در میخوانه تویی تو / فریادرس ناله ی مستانه تویی تو
مرغ دل ما را که به کَس رام نگردد / آرام تویی ! دام تویی ! دانه تویی تو !

بی تو از کاروان ، من جا مانده ام / از شکرانه ی نعمتی چون تو ، در مانده ام

من که با نغمه ی پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم
گرچه لبخند تو دیریست زیادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم . . .

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:49
داشتنت شده برای من یه آرزو ، دلم میگه بازم بگو بازم از او
هرچی خوبی از تو دارم بهش میگم
بازم میگه : بازم بگو بازم بگو

تومی دانی که من مست تو هستم
تو را از عمق جانم می پرستم
نه امشب کار هرشب بود هرشب
که من آوراه ات اینجا نشستم

دلم زنده به دیدار توباشد
غلامروی و رخسار تو باشد
تمام روز و شب در فکر این است
مبادا دیگری یار تو باشد

ندارم من نظر، جز بر نگاهت
ندارم من طلب، جز روی ماهت
ندارم من دلی، جز عاشق تو
نباشم من دمی، جز در پناهت

تقدیم به تنهاصدف دریای دلم که به بیکرانگی اقیانوس عشق دلتنگشم

MAMAD*50 CENT
24-07-2012, 22:50
همه واسه عشقشون گل می فرستند ، من موندم واسه گلم چی بفرستم؟

بلبل باغ توام ، مشتاق دیدار توام / غم مخور دلدار من ، تا زنده ام یاد توام

گلم از من دوری ! اما به تو اندیشیدن را ، عادتی ساخته ام بهر تنهایی خویش .

تک لحظه های زندگی همپای خاطرات توست / خونه ی قلبم کوچیکه ، اما همش به یاد توست .

در خلوت من جز تو کسی راه ندارد / رخسار فریبای تو را ماه ندارد / غمنامه ی من غصه ی چشمان تو باشد / غیر از تو دلم دلبر دلخواه ندارد .

عشق چنان شیفتگی در نهان خود دارد که سخت ترین دلها نیز

zabih1370
24-07-2012, 23:33
دستی ز کرم به شانه ی ما نزدی / بالی به هوای دانه ی ما نزدی / دیری ست دلم چشم به راهت دارد / ای عشق سری به خانه ی ما نزدی .

وقتی که وفا قصه ی برف به تابستان است و محبت گل نایابیست ، به چه کسی باید گفت : با تو خوشبخت ترین انسانم ؟

به هر روز و شبم تو گشته ای یاد / مکن ترکم مده دل را تو بر باد .

من اناری می کنم دانه ، به دل می گویم خوب بود این مردم دانه های دلشان پیدا بود .

شبیه برگ پاییز دمادم قسمت بادم / ز تو دورم ولی هرگز ، نخواهی رفت از یادم .

zabih1370
24-07-2012, 23:35
کندوی باغ هستی بی تو عسل ندارد / بی تو کتاب عشقم ضرب المثل ندارد .

بی ارزشم و جز تو خریدار ندارم / گیرم بخرندم ، به کسی کار ندارم / گر در هر دو جهانم نپسندد تو پسندی / من در دو جهان غیر شما یار ندارم .

یه دل دارم کبابته / هر جا باشی به یادته / اگر چه بی خیالمی / ولی دلم خرابته .

گل یخ زمستان تو هستم / اسیر ناز چشمان تو هستم / مرا پرپر مکن ای جانم ای دوست / که من مشتاق دیدار تو هستم .

متولد هیچ ماهی نیستم ، تقدیر مرا بر پیشانی تو نوشته اند ، این را از روزهای رفته ای که نیامده بودند فهمیدم .

zabih1370
24-07-2012, 23:35
تنها تویی تنها تویی در خلوت تنهاییم / تنها تو می خواهی مرا با این همه رسواییم .

به چه آید این دل من که کسی نگاه دارد / نه به درد آشنایی نه به دلی راه دارد .

ای عشق چه در شرح تو جز عشق بگویم / زیرا که تو در ساده ترین شکلی و پیچیده ترینی .

گاه یک سنجاقک به تو دل می بنند و تو هر روز سحر می نشینی لب حوض ، تا بیاید از راه ، از خم پیچک نیلوفرها ، روی موهای سرت بنشیند ، یا که از قطره ی آب کف دستت بخورد ، گاه یک سنجاقک همه ی معنی یک زندگی است .

معنی بخشیدن یک دل به یک لبخند چیست ؟ / من پشیمانم بگو تاوان آن سوگند چیست ؟ / از تو هم دل کندم و هرگز نپرسیدم ز خویش / چاره ی معشوق اگر عاشق از او دل کند چیست ؟

zabih1370
25-07-2012, 08:01
ذوقم که میرسد به تو فعال میشود / دور از تو خاک میخورد و چال میشود / این عاشق خجالتی از شرم چشمتان / هر وقت میرسد به شما لال میشود .

فدایت ای گل زیبای هستی / نمیدانم کجا بی من نشستی / قشنگی های فردایم تو هستی / یگانه گنج دنیایم تو هستی .

سهم من از تو دوریه تو لحظه های بی کسیم / قشنگی قسمت ماست که ما بهم نمی رسیم .

کجا دنبال مفهومی برای عشق می گردی / که من این واژه را تا صبح معنا می کنم هر شب .

تنها صدای قلب تو حرمت خون منه / کاشکی بدونی خواستنت به قیمت جون منه .

zabih1370
25-07-2012, 08:02
اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است / دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است / گاهی تو را کنار خود احساس می کنم / اما چقدر دل خوشی خواب ها کم است .

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد / خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی / کو مهربان راز داری کو دل پر طاقتی / شمع وقتی داستانم را شنید آتش گرفت / شرح حالم را اگر نشنیده باشی راحتی .

توان گفتن آن راز جاودانی نیست / تصوری هم از آن باغ ارغوانی نیست / پر از هراس و امیدم که هیچ حادثه ای / شبیه آمدن عشق ناگهانی نیست .

زندگی چون خورشید می کند از پس نیزار طلوع ، گل سرخی رویید ، در من اینک خندید غنچه ای از امید ، ای خوشا ابر شدن باریدن ، ای خوشا رود شدن جوشیدن ، کلبه ای باید ساخت در میان دل دوست ، زندگی شیرین است ، زندگی شیرین است .

zabih1370
25-07-2012, 08:03
حظه های خسته ام را بی نگاهت رنگ نیست / در فضای سینه ام جز یاد تو آهنگ نیست .

امشب ای ماه به درد دل من تسکینی / آخر ای ماه تو هم درد من مسکینی / تو هم ای بادیه پیمای محبت چون من / سر راحت ننهادی به سر بالینی .

چو شب به راه تو ماندم که ماه من باشی / چراغ خلوت این عاشق کهن باشی .

گفتی مرا از خویش می ترسانی ای یار / وقتی به دریا ها مرا می خوانی ای یار / ترسان من ! گفتم که بگذار این چه و چون / چندم از این تردید می ترسانی ای یار .

عشق رازی ست که خورشید به بارانش گفت / نیز رمزی ست که شقایق به گلستانش گفت / ای که ایمان به کسی داری و چیزی بی شک / عشق بود آنچه دلت با همه ایمانش گفت .

Mr.Mobile
25-07-2012, 10:04
سپاسگزارم زندگی که به من بینایی دادی تا در انبوه آدمها، مردی را که دوست دارم پیدا کنم...

=========================

نبودنت بوی مرگ می دهد

و بودنت بوی برگ

پاییز بود ...

و ما

یادت هست؟

روی برگها راه رفتیم

آهِ برگ ها ما را گرفت.

از نیمه شب گذشت ،

و جادو باطل نشد

سیندرلای غمگینی ام ،

که مجبور است ،

با شاهزاده ازدواج کند

لانه‌ات را
بر حباب حوصله‌ی مردمان نساز
تا آواره‌ی
بی‌حوصلگیشان نشوی.

من با بوی خاک باران خورده مست می شوم، او زیر باران مست می کند.

هر کسی برای خودش خیابانی دارد، کوچه ای، کافی شاپی و شاید عطری،

که بعد از سالها خاطراتش گلویش را چنگ میزند..

Mr.Mobile
25-07-2012, 10:08
هیچ وقت به کسی دل نبند چون این دنیا خیلی کوچیکه اما اگه دل بستی ولش نکن چون دنیا خیلی بزرگ و تاریکه.
=================
کنارت هستم و به من فکر نمیکنی..

این سرشت آدمهاست، هیچکس وقت نفس کشیدن به هوا فکر نمیکند .
=================

عشق یعنی...
یه شیشه زیتون با مغز بادوم بخرین ،اون بادوم هاشُ بخوره تو زیتون هاشُ...
=================

با برگ های خشک و

شاخه های شکسته هم ،

هنوز درخت است

آدم اما،

دلش که بشکند ،

دیگر آدم نمی شود

=================

موهای خیس زنانه ، دست‌های گرم و بوسه‌های داغ مردانه میخواهد…
زن که باشی، هر دوش این نبود را به یادت می‌آورد!
=================

Mr.Mobile
25-07-2012, 10:11
تو
هوایی‌ام کردی

نباشی
می‌افتم؛ می‌میرم.

===================
ماندنت کفر
رفتنت ظلم

الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم

===================

رستم توی فیلم مرسدس گفت به چیزی که دل نداره دل نبند.

===================

مردی که دوستش دارم از من هیچ‌چیز نمی‌خواهد.
و این منم که با حسرت خودِ "او" را می‌خواهم.

شاید هم خواسته‌ام.

===================

تو،

فقط یک رهگذر بودی

که یک بار ،

از کنار ردیف چنارها رد شد

من و چنارها ،

سال هاست ، که رفتنت را تماشا می کنیم
===================

دیگر پاک نمی شوند

نه لکه چای از روی رومیزی

ونه خاطره انگشتهای تو از خاطر من

یک فنجان چای خورده ای

و دیگر هیچ چیز مثل گذشته نیست

zabih1370
25-07-2012, 11:37
عاشق شدم و محرم این کار ندارم / فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم / بسیار شدم عاشق از این پیش / آن صبر که هر بار بود این بار ندارم .

آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری .

میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشونو بدرقه ی پاکی خنده هات کنن .

طعنه بر طوفان مزن ، ایراد بر دریا مگیر / عاشق ساحل شدن موج را دیوانه کرد .

هیچ صبحانه ای طعم لبخند نخواهد داد ، از فردا ، حالا که ساز می روم می روم میزنی ، خورشید بی عسل نگاهت هر صبح از طلوعش پشیمان خواهد شد .

zabih1370
25-07-2012, 11:38
سلام گل قشنگم ، آسمون یه رنگم / کاش بدونی عزیزم ، چقدر برات دلتنگم .

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش / زده ام فالی ، فریاد رسی می آید .

چشم به راه توام ، قفل شبم باز کن / ماه شبم شو دمی نغمه ی نو ساز کن / بوسه ی باران تو باش ، من عطش بی حساب / فاصله بردار ، باز عاشقی آغاز کن .

آنقدر با آتش دل ساختم تا سوختم / بی تو ای آرام جان یا ساختم یا سوختم .

قلب من اندازه ی مشت منه / مشتمو برای تو وا می کنم / چشم من اندازه ی پنجره هاست / تو رو بی پرده تماشا می کنم .

Moto&Me
25-07-2012, 12:07
تنهایی را ترجیح میدهم

به تن هایی که روحشان با دیگریست . . .

.

.

.

دلگیر نباش ، تقصیر از خودت بود !

دسته کلید علاقه که گم شد ، باید عوض میکردی قفل تمام آرزو ها را . . .

.

.

.

خوشا به حال قلبم چون از تو جان گرفته / نبض وجودم از تو خط امان گرفته

خوشا به حال جانم که مرگ او غم توست / برای وصف رویت قلب زبان گرفته . . .

پشت دریا شهریست که یک دوست در آن جا دارد ، هر کجا هست ، به هر فکر ، به هر کار ، به هر حال ، عزیز است خدایا تو نگهدارش باش .

.

.

.

وقتی عطر تنت را میخواهم ، به باد هم التماس میکنم ، خدا که جای خود دارد .

.

.

.

فدای عزیزی که آتیش معرفتش ، جنگل بی معرفتها رو خاکستر میکنه !

هر که با احساس شد خواهد شکست ، این جواب سادگیست !!!

پست ارسال شده توسط موبايل

zabih1370
25-07-2012, 15:49
در بساط می پرستان حیله و نیرنگ نیست / سینه را پر کردن از جام حقیقت ننگ نیست / پیکر این خانه را چیزی نسازد جز صفا / عاقبت از آدمی چیزی نماند جز وفا .

در غروب تلخ فردا ، در سرود سر پاییز ، در تمام این خاطره ها ، وجودم سرشار از حس توست .

بستن زلف رها سنگدلی می خواهد / دل شکستن به خدا سنگدلی می خواهد / چون دلت حال مرا دید نپرسید چرا / سنگ ماندن به خدا سنگدلی می خواهد .

خواهم که در این غمکده آرام بمیرم / گمنام سفر کرده و گمنام بمیرم / خواهم ز خدایم که به دلخواه بمیرم / یعنی که تو را بینم و آنگاه بمیرم .

یادت ای دوست بخیر ، بهترینم خوبی ؟ خبری نیست ز تو ! دل من می خواهد که بدانی بی تو دل من اندازه ی دنیا تنگ است .

zabih1370
25-07-2012, 22:43
من روزگار را با غم یار طی کنم ، تا در دل این غم است ، غم روزگار چیست ؟

عشق زیباترین آهنگ هستی است که بی آن زندگی معنایی ندارد .

خوش تر از قالی کرمان غزلی ساخته ام / نخ به نخ زیر قدمهای تو انداخته ام / من همان قالی پا خورده ی خاک آلودم / که رخم زیر قدمهای تو انداخته ام .

تو مرا فریاد کن ای هم نفس / این منم آواره ی فریاد تو / این فضا با بوی تو آغشته است / آسمانم پر شده از یاد تو .

دلم می سوزد از باغی که می خشکد ز بی آبی ، نه دیداری ، نه دلداری ، نه دستی بر سر یاری ، مرا آشفته می سازد چنین آشفته بازاری .

zabih1370
25-07-2012, 22:44
این مپندار که نقش تو رود از نظرم / خاطرت جمع که در خواب پریشان منی .

در دل و جان خانه کردی عاقبت / هر دو را دیوانه کردی عاقبت / ای ز عشقت عالمی ویران شده / ترک این ویرانه کردی عاقبت .

در زدم او گفت جانم کیستی / گفتمش تو عاشق من نیستی ؟ / گفت نه ، اما ببینم تا به کی / پشت این در منتظر می ایستی .

پروانه نمی میرد چون گل به بغل دارد / این سینه نمی میرد چون یاد تو را دارد .

کسانی که همیشه در سایه زندگی می کنند ، برای دیگران سایه ای ندارند .

zabih1370
25-07-2012, 22:45
ز مهر دوستان در سینه ام داغیست / اگرچه فاصله بسیار ، محبت همچنان باقیست .

تو شبهای دل واپسی فکر نکنی که بی کسی / حتی تو اوج غربتم واسه خودم همه کسی .

در سایه ی مهربانی تو برپا شده این جوانی من / باشد به فدای یک نگاهت عمر من و زندگانی من .

بهر قتل من مسکین ، ز چه تیغ آخته ای ؟ / که به یک چشم زدن ، کار مرا ساخته ای .

نیاز عاشقان معشوق را بر ناز می دارد / تو سر تا پا وفا بودی ، تو را من بی وفا کردم .

zabih1370
25-07-2012, 22:46
تا تو نگاه می کنی ، کار من آه کردن است / ای به فدای چشم تو ، این چه نگاه کردن است ؟

گویند که مردمان غم دیوانه می خورند / دیوانه هم شدیم و غم ما کسی نخورد .

کیست کز گردش چشم تو به جایی نرسید ؟ / ای شوخ ، مرا هم به نگاهی دریاب .

زندگی آنقدر ابدی نیست که هر روز بتوان مهربانی را به فردا انداخت .

من اگر دفتر نفرین شده ی اندوهم / اگر از نسل گلی هرزه به روی کوهم / اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی .

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 09:36
به سلامتی باغچه ای که خاکش منم گلش تویی و خارش هرچی نامرده
و در آخر به سلامتیه دوست نازنینی که گفت:
قبر منو خیلی بزرگ بسازین…. چون یه دنیا ارزو با خودم به گور میبرم !.

.

.

.

به سلامتی دوست خوبی که مثل خط سفید وسط جاده است,
تکه تکه میشه
ولی بازم پا به پات میاد

.

.

.

پیش از آن که درباره ى راه بپرسى، درباره ى رفیق راه بپرس.(قبل از مسافرت ببین همسفرت کیه)

.

.

.

دوستی مثل بالشته:
وقتی خسته ای بهش تکیه میکنی
وقتی خوشحالی بغلش میکنی
وقتی غصه داری روش گریه میکنی
پس بالشتتم رفیق!

.

.

.

ارزش قطره های باران را گلهای تشنه می دانند
و قدر دوستان خوب را دلهای تنگ…

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 09:36
سلامتی رفقایی که آتیش معرفتشون جنگل بی معرفتا رو خاکستر کرده .

.

.

.

به انگشتان دستم که مینگرم تو را به خاطر میآورم
زیرا عزیزان من انگشت شمارن

.

.

.

پدال دوچرخه دو نفره دوستی مون خیلی سفت شده.
حالا یا من خسته شدم
یا شیب زیاد شده
شایدم تو دیگه رکاب نمیزنی…

.

.

.

یک دوست واقعی شاید در دفترچه حضور و غیاب شما زیاد غیبت بخورد
ولی در زمانی که نیاز به کمک دارید هرگز !!!

.

.

.

یخ واسه اینکه اب روخنک کنه خودشوفدا میکنه / اهای رفیق -،،،یخ روزگارتم

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 09:37
نگه داشتن یادکسی توقلب خیلی آسونه،اماتوقلب کسی خودتونگه داری مشکله، پس همیشه قدرقلبی که توروتوش نگه داشته بدون!

.

.

.

یه عاشق میگه :
اگه اتفاقی برات بیفته میمیرم!
اما…..
یه رفیق میگه:
اگه بمیرم هم نمیذارم برات اتفاقی بیفته…!

.

.

.

حوصله جمع وتفریق ندارم یه ضرب خرابتم….

.

.

.

میدونی وقتی دیر بهت پیام میدم معنیش چیه؟
یعنی پیامی درحد معرفت تو ندارم؟

.

.

.

نزدیکانم را مرور میکنم تا خاموشیم نشان فراموشیم نباشد

.

.

.
دلم کوچک است!کوچکتر از باغچه ی پشت پنجره! ولی آنقدر جا دارد که برای دوستی که دوستش دارم نیمکتی بگذارم برای همیشه.

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 09:44
دقت کردین وقتی حوصله ات سر میره، اولین جایی که میری سر یخچاله؟!

.

.

.

۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۲۰۳۰۴۰۵۰۶۰۷۰۸۰ ۹۰۱۰۰۱۰۰۰۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰۱۰۰۰۰ ۰۱۰۰۰۰۰۱۰۰۰۰
تا کی می خوای بشماری؟؟؟
بیشتر از اینا دوستت دارم دوست خوبم.

.

.

.

از مردم آزاریای دوره ی نوجوانی
شب برق بره بزنیم شیشه های همسایه رو بشکونیم

.

.

.

کیا یادشونه وقتی مدرسه بودیم هر کاری میکردیم تا معلم نیاد….!
از قربونی کردن تا دعا کردن واسه شکستگی پای معلم

.

.

.

یادش بخیر بچه که بودیم از این فرفره کاغذیا درست میکردیم و میدویدیم تا بچرخه
بعضی وقتا هم که دیوارو نمیدیدیم و با سر میرفتیم توش

.

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:10
ارزش دوست برایم به قدری است که پلی برای عبورش شوم ، حتی اگر لحظه ای به زیر پایش نگاه نکند؛………..

.

.

.

دقت کردین مامان یا بابات میان کنارت ، وقتی داری با کامپیوتر کار میکنی اینجوری میشی؟؟
(`-`) (._. ) (• – •) ( ._.) ( ‘ -’) … :-”
بعد سعی میکنی همه چی عادی باشه ! http://www.smsiha.net/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif )

.

.

.

گفتم دوست بهتر است یا برادر؟
گفت دوست برادری است که انسان مطابق میل خود انتخاب میکند..

.

.

.

به دوستم که یکی از فامیلامونم میشه پیام دادم که یه طوری بهش بگم امروز تولدمه . اونم فک کرده همینطوری واسش فرستادم با یه پیام دیگه جوابمو میده .خدایی فک و فامیله داریم ما!!!

.

.

.

سلامتیه اونایی که دهنشون پر حرفه…
ولی اونقد مؤدبن که با دهن پر حرف نمیزنن…
فقط سکوت می کنن…

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:12
ای کاش قانون همه دوستی ها این بود،یا رفاقت تعطیل یاجدایی هرگز….

.

.

.

شمارو نمی دونم ولی من یه وقتایی حتی حال ندارم با آسانسور برم طبقه بالا

.

.

.

آیاوکیلم شمارا به دوستی خود بامهریه یک دنیاارادت ومحبت یک عالم صداقت و صمیمیت و هزاران کلمه ی دوستت دارم در بیاورم؟
.
.
.
http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net-sm-doostaneh.jpg

اخه خداجون!قربون بزرگیت!!وفای سگ به چه کارمون میاد یه فکری به حال ادمات میکردی……..!

.

.

.

ما و مجنون درس عشق از یک ادیب آموختیم ، او به ظاهر گشت عاشق ، ما به معنا سوختیم .

.

.

.

ما و مجنون درس عشق از یک ادیب آموختیم ، او به ظاهر گشت عاشق ، ما به معنا سوختیم .

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:13
دله سبزم را گره زد …
و رفت تا به آرزو هایش برسد…

.

.

.

قفس تنگ فلک جای پریشانی نیست یوسفی نیست در این مصر که زندانی نیست.
(صائب تبریزی)

.

.

.

دلم برای یک نفر تنگ است….
نه میدانم نامش چیست…و نه میدانم چه می کند…
حتی خبری از رنگ چشم هایش هم ندارم….
رنگ موهایش را نمی دانم….
لبخندش را …فقط میدانم که باید باشد و نیست

.

.

.

اگر دلت گرفت سکوت کن !!این روز ها هیچکس معنی دلتنگی را نمیفهمد!!!!!

.

.

.

از جدا شدن نوشتی ؛ رو تن زخمی هر برگ
گریه کردم و نوشتم ؛ نازنینم یا تو یا مرگ
به تو گفتم باورم کن میان این همه دیوار
تو با لبخندی نوشتی همنفس خدانگهدار

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:15
همیشه دلتنگی به خاطر نبودن کسی نیست
گاهی بخاطر بودن کسی ست که حواسش به تو نیست .. !

.

.

.

آنقدر سرگرمِ “اوقات فراغت” بودم،
که فکری به حالِ …
“روزهای فراقت” نکردم.

.

.

.

تاریکی اتاقم شکسته می شود با نوری ضعیف …
لرزشی روی میز کنار تختم میفتد ..
از این صدا متنفر بودم اما …
چشم هایم را میمالم ..
new message
تا لود شود آرزو می کنم … کاش تو باشی …

سکوت می کنم ، آرزوی بی جایی بود !!

.

.

.

این روزها زیادی ساکت شده ام
حرف هایم نمی دانم چرا به جای گلو ، از چشم هایم بیرون می آیند

.

.

.

دلم برایت تنگ شده است…فقط همین

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:16
ارزش دل قد یک مورچه است:
هر دو خواسته یا ناخواسته زیر پا له میشوند

.

.

.

دلگیری عصر جمعه نه از بین میرود نه عادی میشود فقط از هفته ای به هفته دیگه منتقل میشود…!!!

.

.

.

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست…..!!!

.

.

.

خود را به که بسپارم وقتیکه دلم تنگ است/پیدا نکنم همدل دلها همه از سنگ است

.

.

.

گاه دلتنگ میشوم ،دلتنگتر از همه ی دلتنگی ها گوشه ای مینشینم و حسرتها را میشمارم ،باخت ها را و صدای شکست ها را ،من کدام قلب را شکستم و کدام خواهش را نشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که این چنین دلتنگ توأم؟

.

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:16
خود را به که بسپارم ، وقتی که دلم تنگ است
پیدا نکنم همدل ، دلها همه از سنگ است
گویا که در این وادی ، از عشق نشانی نیست
گر هست یکی عاشق ، آلوده به صد رنگ است
.

.

.

.

دلم برایت تنگ است… انقدر که دیگر میخواهم برای تمام دنیا فریاد بزنم این دلتنگی را…

.

.

.

خیره میشوی در چشمهایم…
می دوزم نگاهم را…
تا نفهمی چقدر دلتنگت بودم!

.

.

.

کفش هم اگر تنگ باشد ، زخمی می کند
وای به روزی که دل ، تـنگ بـاشد . . .

.

.

.

دلم تنگ است …
پرواز میخواهم؛
تا کجایش را نمیدانم؟
از زمین بیزارم …

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:18
.

آرامم… مثل مزرعه ای که محصولش را ملخ ها خورده اند. با این اوضاع دیگر نگران داس ها نیستم.

.

.

.

هواشناس نیستم اما فکر میکنم هوای دلم ابری خیال توست . . .

http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_sms-deltangii.jpg

مـهـربـانـی تـا کـــــــی ؟؟
بـگـذارسـخـت باشم و سـرد !!
بـاران کـه بـاریــد … چـتـر بـگـیـرم و چـکـمـه !!!
خـورشـیـدکـه تـابـیـد … پـنـجـره ببـندم و تـاریـک !!!
اشـک کـه آمـد … دسـتـمـالـی بـردارم و خـشـک !!!
او کـه رفـت نـیـشخـنـدی بـزنـم و سـوت . . .

.

.

.

هوای تو دارم…
چه هوای لطیفیست برای نفس کشیدن..

.

.

.

طعمی تلخ تر از دوری نچشیدم..
اما حرف تو که باشد،فاصله سم است..

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:19
چقدر سخته گوشیت یعالمه میس کال داشته باشه اما هیچ کدوم از طرف اون کسی نباشه که منتظرشی…

.

.

.

روزگاریست که عادت شده ایم
از سر تکرار ،محبت شده ایم

.

.

.

عادت این قبیله این است،
دور آتشی که میسوزی، می رقصند…
دستت را بده تا از آتش بگذریم
آنها که سوختند همه تنها بودند….!

.

.

.

سخــت است ببـــآزی
تمــآمـِ احـسآسِ پآکــَت را
و هنــــوز نفهمـیده بآشی
اصلــــا دوستـــَت دآشــت؟؟؟!!!

.

.

.

او رفت و من در حسرت نگاهی پر راز ماندم ماندم تا بیاید و پاسخ دهد چرا چرا تنهایم گذاشت در حسرت پرسیدن این سوال هم ماندم

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:20
زمان هیچ وقت دردی را دوا نمیکند
این خود ما هستیم که
به درد عادت میکنیم…

.

.

.

خواستم بهت چیزی نگم،تا با چشام خواهش کنم،درا رو بستم روت تا احساس آرامش کنم،باور نمیکنم ولی انگار غرور من شکست،میخوای بری، ، ،اسرار من بی فایده ست..

.

.

.

گاهــــــی مجبـــور ی برای راحــــت کــــردن خیــــال دیگـــــران
خـــود را خوشحـــــــال نشان بــــدی
ولـــــی چه حیــــف که درونـــــت غوغـــــــاست

.

.

.

قاصدک حرف دلم را تو فقط می دانی،نامه عاشقیم را تو فقط می خوانی،قاصدک هیج کس با من نیست،همه رفتند تو چرا می مانی؟

.

.

.

آنقدر خانه ی دلم تنــــــــــها ماند،
که اینک …
عنکبوت ها هم، در آن تار تنیــــــــده اند.

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:25
اشک هایم بویه تو را می دهند چون به خاطره غمه فراغ تو ریخته شده اند

.

.

.

رؤیاهایم نیز با من غریبه شده اند … هروقت سراغشان را می...م خیالى بودنشان را به رخم میکشند‏!‏

.

.

.

وفاداری ؟ خدا بیامرزتش !
صداقت ؟ یادش گرامی باد !
غیرت ؟ به احترامش چند لحظه سکوت !
معرفت ؟ یابنده پاداش می گیرد !

.

.

.

دهان تنهائیم آب می افتد
برای یک قطره بودنت !

.

.

.

گاهی دوست دارم تو باشی و من همین تنهایی نمیدانی چه عالمی دارد

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:26
به سلامتی هر کس که درونش داره میسوزه اما ترجیح میده لبهاش و بدوزه

.

.

.

تلخی روزگار اینه که خیلی چیزا رو میشه خواست…….!!
ولی نمیشه داشت……!!!!!

.

.

.

ای تنهاترین تنهای شبهای تنهایی من تو تنها کسی بودی که تنهایی هایم را تنها به تو گفتم آه ای خدای من چه شبها که تن ها ، تنها آرامیدند و در تنهایی فریاد دوستت دارم سر دادند

.

.

.

تو اگر میدانستی که چه زخمی دارد و که چه دردی دارد خنجر از دست عزیزان خوردن ،از من خسته نمی پرسیدی که تو ای دوست … چرا تنهایی؟!؟

.

.

.

من به زیبایی چشمان تو غمگین ماندم … و به اندازه هر برق نگاهت به نگاهی نگران … تو به اندازه ی تنهایی من شاد بمان. تنهایی من به قدر تپش قلب مهربان تو می باشد.

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:26
هی فلانی...
رفتن حق ادماست…
اما اگر پیشم بودی تابستانم قشتگتر بود…

.

.

.

رفت … بدون خداحافظی… به همین سادگی…
خدایا چه امتحان سختیه… دوباره تنها شدم!

.

.

.

من نشانی از تو ندارم اما نشانی ام رابرای تو می نویسم: درعصرهای انتظار،به حوالی بی کسی قدم بگذار! خیابان غربت را پیدا کن و وارد کوچه پس کوچه های تنهایی شو! کلبه ی غریبی ام را پیدا کن، کناربیدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهای رنگی ام! درکلبه را باز کن وبه سراغ بغض خیس پنجره برو! حریر غمش را کنار بزن! مرا می یابی

.

.

.

دو چیز بین ما هست که هیچ وقت تموم نمیشه:
حماقت من
و
دروغ های تو

.

.

.

دوستیها بی رنگ……..
بی کسی ها پیداست…….
راست گفتی سهراب……
آدم اینجا تنهاست……….

MAMAD*50 CENT
26-07-2012, 10:28
وقــتـی ازم مــی پـرسی که خوبـی و من میگم: ای بد نیستم..
یعنی بدم !
خیلی هم بدم !!
پس نگو خدا رو شکر !

.

.

.

اگر او برای تو ساخته شده
من برای تو ویران شدم
حالا ببین…
غذای روزانه ام شده فریاد هایی که نجویده قورت میدهم…

http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_sms-tanhaei.jpg

گاه میتوان تمام زندگی رادرآغوش گرفت،فقط کافیست تمام زندگیت یک نفرباشد

.

.

.

تواین دنیا به هرکی تکیه کردم،جا خالی داد وبه زمین خوردنم خندید.

.

.

.

سلامِ مرا به وجدانت برسان و اگر بیدار بود بپرس
چگونه شب ها را آسوده می خوابد . . . ؟

ARMAN
26-07-2012, 14:05
آنقدر آه کشیدم ز جهان سیر شدم / صورتم گر چه جوان است ولی پیر شدم . . .

.

.

.

کمکم کن ، نذار سهم من از دوست داشتن تو فقط حسرت باشه . . .

.

.

.

هر کجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم / هر کجا پایت گذاری ، خاک نرم آن زمینم . . .

.

.

.

یادگاری از تو مونده چهار تا گلدون زرشکی / روی گلدونا نوشته تا ابد تو خود عشقی . . .

.

.

.

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام / با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد . . .

zabih1370
26-07-2012, 23:23
مثل پرستوی سراسیمه ی عشق / پشت دیوار دلم از همه محبوب تری .

کاش یادت نرود روی این نقطه ی پر رنگ بزرگ ، بین ناباوری آدم ها ، یک نفر میخواهد که به یادت باشد ، نکند کنج هیاهو بروم از یادت .

عکسی از صورت ماهت توی قاب آسمونه / که نمیذاره دل من غافل از یاد تو بمونه .

ایمان داشته باش که کمترین مهربانی از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود ، پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است ؟

به خاطر خاطره هایت ، خاطرت در خاطرم خاطره انگیزترین خاطره هاست .

zabih1370
26-07-2012, 23:25
همه ذرات جهان پیوسته با دوست / همه اندیشه ام اندیشه ی اوست / نمیبینم به غیر از دوست اینجا / خدایا این منم یا اوست اینجا .

غروب فرصت خوبی برای دیدن بود ، دریغ چشم تو از این کرانه ها سیر بود .

بی تو ای شوق غزل آلوده ی شب های من / لحظه ای حتی دلم با من هم آوایی نداشت / آنقدر خوبی که در چشمان تو گم می شوم / کاش چشمان تو هم اینقدر زیبایی نداشت .

تویی شیرین و من فرهاد ، در کوی وفا آخر / بر آرد تیشه ی جورت دمار از جان شیرینم .

خواهم که سری باشم ، تو تاج سرم باشی / تا خاک رهی باشم ، تو رهگذرم باشی .

zabih1370
26-07-2012, 23:25
گر طبیبانه بیایی بر سر بالینم / به دو عالم ندهم لذت بیماری را .

بعضیا میگن دنیا ارزش نداره ، مگه میشه دنیایی که تو رو داره بی ارزش باشه !

از قلبم پرسیدم عزیزت کیه ؟ گفت اس ام اس بزن ببین کجا میره !

مثل باران چشمهایت دیدنی است / شهر خاموش نگاهت دیدنی است / زندگانی معنی لبخند توست / خنده هایت بی نهایت دیدنی است .

سلام خوبی ؟ یه سوال داشتم ، تو دل منو ندیدی ؟ آخه از وقتی اومد دنبال تو دیگه بر نگشت !

zabih1370
26-07-2012, 23:26
از بس که نفس به یاد عشق تو زدم / یاد تو به جای نفسم می آید .

من از چشمان خود آموختم رسم محبت را ، که هر عضوی به درد آید ، به جایش دیده میگرید .

به میهمانی تو آمدم در خلوت ترین شب دنیا ، آنگاه که برایم آمیزه ای از مهر و محبت بودی ، آمدم تا با تو بمانم ، تا آخر دنیا ، تا زمانی که شعرها هستند و من وجود دارم .

نازنینا امروز صدایت با صدایم ساز نیست / یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست / نازنینا امروز مخالف مینوازد تار تو / یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست .

خوب است و قشنگ اینکه دلگیر شویم / در دام دل شکسته زنجیر شویم / ای عشق همیشه از خدا میخواهم / که کنار من باشی به پای هم پیر شویم .

zabih1370
26-07-2012, 23:27
ما کشته ی عشقیم ، محبت کفن ماست / پرورده ی رنجیم ، رفاقت هدف ماست .

یک جام پر از شراب دستت باشد / تا حال من خراب دستت باشد / این چند هزارمین شب بی خوابیست / ای عشق فقط حساب دستت باشد .

من اگر دل به تو دادم تو ز من دل بردی / گر گناه است محبت ، تو گنه کار تری .

گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیباترین ها را بیافرینند ، روزگارت نیلوفری باد .

در تمنای دلت یاد دل من هم باش ، یاد من نه ، یاد خود کن که در آن جا داری .

zabih1370
26-07-2012, 23:28
کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود .

اگر خوابی خوابتم / اگر مستی شرابتم / اگر هستی کنارتم / اگر نیستی به یادتم .

زندگی با تو چه زیباست نمیدانی تو / دل من غرق تمناست نمیدانی تو / شوق دیدار تو در باغ دلم میشکفد / بلبل مست تو تنهاست نمیدانی تو / جز تو کس نیست که من منتظر او باشم / دل من منتظر توست نمیدانی تو .

رفتی اما چه بگویم هیهات ، تو ندانی که من آن روز غروب ، زیر آن دره ی آرام و عبوس ، به چه حالی بودم .

به که پیغام دهم ؟ به شباهنگ که شب مانده به راه ؟ یا به اندوه کلاغان سیاه ، به پرستو که سفر میکند از سردی فصل ؟ یا به مرغان نکو چیده شهر ؟ به که پیغام دهم که به یادت هستم ؟

zabih1370
27-07-2012, 09:59
خواب سبز رازقی باش / عاشق همیشگی باش / خسته ام از تلخی شب / تو طلوع زندگی باش .

اگر پروانه بودم می پریدم / همین حالا حضورت می رسیدم / ولی پروانه نیستم پر ندارم / دلم تنگ است ولی چاره ندارم .

در اوج بی قراری پرواز با تو زیباست / در انتهای هر راه آغاز با تو زیباست .

از آشیانه ی چشمان کبوتران امید / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره های هوس تا فراز قله ی عشق / پریده اند و از تو آب و دانه میخواهند .

کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، تنهایی بهترین همدم اوست .

zabih1370
27-07-2012, 10:00
یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گدازه از عشق بگیر / در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود اجازه از عشق بگیر .

این رو من نباید بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری ، اونم اینه که نمیشه دوستت نداشت !

تو را من زهر شیرین خوانم ای عشق / که نامی خوش تر از اینت ندانم / وگر هر لحظه رنگی تازه گیری / به غیر از زهر شیرینت نخواهم .

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن / شرط اول قدم آن است که مجنون باشی .

در ره عشق که از سیل بلا نیست گذار / کرده ام خاطر خود را به تمنای تو خوش .

K I N G
27-07-2012, 15:39
گنجشک میخندید به اینکه چرا هرروز بی هیچ پولی برایش دانه میپاشم.
من میگریستم به اینکه حتی او هم محبت مرا از سادگی ام
میپندارد؛
.
.
.

من پذیرفتم شکست خویش را/پندهاى قلب دور اندیش را/من پذیرفتم که عشق افسانه است/این دل درد آشنا دیوانه است/میروم شاید فراموشت کنم/با فراموشى هم آغوشت کنم/میروم از رفتن من شاد باش/از
عذاب دیدنم آزاد باش/آرزو کردم ولى عاشق شوى/آرزو کردم بفهمى درد را/تلخى برخوردهاى سرد را

.
.
.

تنهایی با همه بوده است
عجب هرزه ایست این تنهایی
.
.
.

می دانی..؟
آدم های ِساده..
ساده هم عاشق می شوند..
ساده صبوری می کنند..
ساده عشق می وَرزَند..
ساده می مانند..
اما سَخت دِل می کنند..
آن وقت که دل ِ می کنند..
جان می دَهند..
سخت میشکنند..
سخت فراموش میکنند..
آدم های ساده…..

.
.
.

عمریست نشسته ام
پای لرز خربزه هایی
که هیچوقت یادم نمی آید
کی؟!

K I N G
27-07-2012, 15:39
ماهیگیر دلش سوخت
این بار ماهی قلاب را رها نمیکرد !!!

.
.
.

تا‎ ‎ا‎کنون دوستی را پیدا نکرده ام که به اندازه ” تنهایی ” شایسته رفاقت باشد . . .

.
.
.

بسترم صدف خالی یک تنهایی است و تو چون مروارید ، گردن آویز کَسان دگری . . .

.
.
.

هى فلانى….
رفتن حق آدماست….
اما اگر پیشم بودى تابستانم قشنگتر بود….

.
.
.

دهان تنهائیم آب مى افتد
براى یک قطره بودنت!!

K I N G
27-07-2012, 15:41
پلکهاى مرطوب مراباورکن،این باران نیست که میباردصداى خستهءمن است که ازچشمانم بیرون میریزند…

.
.
.

به چشمى اعتمادکن که بجاى صورت به سیرت تومى نگرد؛به دلى دل بسپارکه جاى خالى برایت داشته باشدودستى رابپذیرکه بازشدن رابهترازمشت شدن بلداست…

.
.
.

به خاطرت می خنده . . .
حتی به دروغ !
بالاخره گاهی باید به کسی تنفـــس مصنوعی داد . . .
سلامتیش . . .

.
.
.

ای اشک گرم وآرام ببار بر گونه ی بیمار من ای غم تو هم لذت ببر از این همه آزار من

.
.
.

تمام خنده هایم را نذر کرده ام که گریه ام نگیرد
اما شبها….

K I N G
27-07-2012, 15:42
خسته شدم
بس که تنها ایستادم

.
.
.

به سلامتی اونایی که خودشون سنی ندارن‎ ‎ولی روزگار دلشونو پیر کرده . . .

.
.
.

بسوزدخانه ی لیلی ومجنون که رسم عاشقی درعالم انداخت اگرلیلی به مجنون داده می شددل هیچ عاشقی رسوانمی شد.
.
.
.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت،
آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت،
تنم از واسطه ی دوری دلبر بگداخت،
جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت….

.
.
.

نصف درآمدمان را صرف خرید لباس میکنیم، در حالیکه همیشه شیرینترین لحظات عمرمان لخت هستیم…!
(دکتر شریعتى )

K I N G
27-07-2012, 15:44
من از روز داوری الهی حرف میزنید اجازه دهید با احترام به ان بخندم بدون ترس در انتظار انم زیرا من چیزی سخت تر از انرا دیده ام داوری میان ادمیان…

.
.
.

کسی که ارامشم را بهم زده بود را دنبال کردم,به خودم رسیدم…
.
.
.

چراغ دل تاریکم ازاین خانه مرو/آشناى تومنم بردربیگانه مرو/
شمع من باش وبمان نورزتواشک زمن مرو/
جانفشان تومنم دربرپروانه مرو/سوختى جان مراآه مکن/
اشک مریزازبرعاشق دلداده غریبانه مرو/

.
.

اگه بى هواکسى واردزندگیت شدبدون کارخدابوده!اگه بى محابادلهاازدستهابهم گره خوردبدون کارخدابوده!اگه گریه هات توخنده غفلت دیگران شنیده نشدبدون تنهامرحمت خدابوده!حالاهم اگه دلت شکسته وبغض
تنهایى خفه ات کرده شک نکن تنهامرحمت خداست که ازسرتواضع۱بهونه نوازشت گیرآورده.

.
.
.

هیچ کس از راز دلم آگاه نیست.هیچ کس ازآه دلم به جزقلب تو خبرندارد.من درمسیرقلب توام.چون مسافری و مقصدم افق دورچشمان توست

K I N G
27-07-2012, 15:45
سر خوشانه می خندم،شوخی میکنم و تو نمیدانی..چقدر سخت است احساس خفگی کردن پشت این نقاب لعنتی…
.
.
.

دیوارهایى که مى سازى
هر روز و هر روز
بیشتر مى شوند!
لعنتى…
آخر من از کجا
براى این همه دیوار
پنجره پیدا کنم…!؟

.
.
.

میدونى چى بیشترازهمه آدموداغون میکنه؟اینکه هرکارى درتوانت هست براش انجام بدى،بعدبرگرده بگه:مگه من ازت خواستم…!
.
.
.

همشه آرزوم بود بغلت کنم نوازشت کنم ولی مامانم میگه ببعی ها شیپیش دارن
.
.
.

من ک خدا نیستم!
۱۰۰بار اگر توبه شکستی بازآی…رفتی،ب سلامت!

K I N G
27-07-2012, 15:45
هیچ وقت نزار هر رهگذری رد میشه رو دیوار دلت یادگاری بنویسه. چون بعدا پاک کردنش خیلی سخته.
.
.
.

گاهى اوقات بایدبگذرى وبگذارى وبروى…وقتى مى مانى وتحمل میکنى ازخودت۱احمق میسازى!

.
.
.

میدونى چى بیشترازهمه آدموداغوف میکنه؟اینکه هرکارى درتوانت هست براش انجام بدى،بعدبرگرده بگه:مگه من ازت خواستم…!

.
.
.

این روزهابردباکسى ست که بى رحم باشدازدلت که مایه بگذارى سوخته اى

.
.
.

هیچ کس با من در این دنیا نبود
هیچ کس مانند من تنها نبود
هیچ کس دردى ز دردم بر نداشت
بلکه دردى نیز بر دردم گذاشت!!

K I N G
27-07-2012, 15:47
نقـش یـــک درخــت خشک را

در زنـدگی بازی میکـنم

نمیـدانم که بایـد چشم انتظار بهار باشم

یا هیزم شکن پـیــر…
.
.
.

حالا که رفته ای
پرنده ای آمده است
در حوالی همین باغ روبرو
هیچ نمی خواهد ،
فقط می گوید : کو کو ….

.
.
.

خدایا دمت گرم که بعد از گرونی دلار و گوشت و این همه تحریم،هنوز با ۵۰تومن صدقه۷۰نوع بلا رو رفع میکنی!!!
.
.
.

آنقدر تنهایم که حتی کسى نیست صندلی را از زیر چوبه ى دارم بکشد!
.
.
.

یارب سببی سازکه یارم به سلامت/بازآیدوبرهاندم ازبندملامت/خاک ره آن یارسفرکرده بیارید/تاچشم جهان بین کنمش جای اقامت/فریادکه از۶جهتم راه ببستند/آن خال وخط وزلف ورخ وعارض وقامت/امروزکه دردست
توأم مرحمتی کن/فرداکه شوم خاک،چه سوداشک ندامت

K I N G
27-07-2012, 15:48
من حاصل عمر خود ندارم جز غم
در عشق ز نیک و بد ندارم جز غم
یک همدم با وفا ندارم جز درد
یک مونس نامزد ندارم جز غم….

.
.
.

منم که شهرهء شهرم به عشق ورزیدن/منم که دیده نیالوده ام به بددیدن/وفاکنیم وملامت کشیم وخوش باشیم/که درطریقت ماکافریست رنجیدن/به پیرمیکده گفتم که چیست راه نجات/بخواست جام می وگفت عیب پوشیدن

.
.
.

دلم دل نیست ، دریانیست ، مرداب است ،
که موجی هم سراغش رانمى گیرد
نه میل زیستن داردنه میمیرد
.
.
.

زیباترین تولد،آنهائیست که دررویابراى کسی میگیریم که عاشقانه دوستش داریم بهترین دلیل واسه زنده بودنم
.
.
.

کاش خداسه چیزرانمی آفرید
غرور
دروغ
عشق تاکسی ازسرغروربه دروغ دم از عشق نزند

K I N G
27-07-2012, 15:48
هنوزم مى یاى تو خوابم تو شبهاى پرستاره
هنوزم مى گم خدایا کاشکى برگرده دوباره…..

.
.
.

خدایا
هواى سرد اینجا را دوست ندارم مرا درآغوش بگیر که سخت تنهایم

.
.
.

باز یکى بود،یکى نبود….نه….زیر این گنبد کبود,سهم من از ستاره ها,حتى یه چشمک هم نبود….

.
.
.

فقط رفت
….بدون کلامى که بوى اشک دهد
.
.
.

بسوزد خانه لیلى ومجنون که رسم عاشقى درعالم انداخت ، اگه لیلى به مجنون داده میشد دل هیچ عاشقى تنها نمیشد

K I N G
27-07-2012, 15:49
یک نفر…یک جایی وقتی…تمومه رویاهاش لبخند…توبود!پس یه جایی یه وقتی…بایه لبخند یادش کن
.
.
.

ای دوست مددی کن که به سامان برسیم” چومزرعه تشنه به باران برسیم”یامن برسم به یار،یایاربه من”یاهردوبمیریمو به پایان برسیم”
.
.
.

یک روزنخ داخل شمع ازشمع پرسید:چرا وقتیکه من میسوزم تواب میشی؟شمع گفت:مگه میشه کسیکه توقلبمه بسوزه ومن گریه نکنم!

.
.
.

اگه آسمون بیفته،اگه زمین بلرزه،اگه خورشید شب بشه،اگه ماه به دونیم بشه،اگه دریاشهربشه،بیچاره قیامت شده نشستی اس ام اس می خونی،
.
.
.

درخت دلتنگ تبر شد وقتی پرنده ها سیم های برق رو به شاخه هاش ترجیح دادن…

K I N G
27-07-2012, 15:50
تمام سپاسم ازآن کسی است که به من نیازی نداشت،اما فراموشم نکرد…
.
.
.

دخترک رفت ولی زیر لب این را میگفت اویقینا پی معشوق خودش می اید.. پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود مطمئنا” که پشیمان شده بر میگردد.. عشق قربانی مظلوم غرور است هنوز…

.
.
.

چکمه هایم را میپوشم…کاپشنم را میپوشم…کلاهم را… شال گردنم را… نمیدانم کافیست براى یخ نزدن قلبم براى نگاه هاى سرد مردم…
.
.
.

دیرگاهیست که تنها مانده ام و یاد تو با من و دل همراه است. غرق در حسرت دیدار تو و اشک همراه این چشمان است.
.
.
.

قلب من مرد و تو رفتى وهنوز،مانده ام ازاشک ودستانم هنوز،سرشار از عطر تواند وتو بى من خوشى،غرق در حسرت دیدار تو هستم من هنوز. . .

K I N G
27-07-2012, 15:52
سلامتی هرکس که دلش از یکی خونه !
به سلامتی هرکس که دلش از یکی دوره !
به سلامتی اون کسی که دردامو میدونه !
به سلامتی اون کسی که میدونه ولی همیشه ساکت می مونه !
.
.
.

قحطی رفیق میآید..نه هفت سال،هفتصد سال!درسیلوی قلبم ذخیره وپنهانت میکنم ،بگوکنعانیان منتظر نباشند،تقسیم شدنی نیستی،حتی اگریعقوب بیاید

.
.
.

دوش درحلقه ماقصه گیسوی توبود/تادل شب سخن ازسلسله ی موی توبود/دل که ازناوک مژگان تودرخون میگشت/بازمشتاق کمانخانه ابروی توبود/عالم ازشوروشرعشق خبرهیچ نداشت/فتنه انگیزجهان غمزه جادوی توبود/من سرگشته هم ازاهل سلامت بودم/دام راهم شکن طره هندوی توبود
.
.
.

اگرزکوی توبویی بمن رساندباد/به مژده جان جهان رابه بادخواهم داد/توتابه روی من ای نوردیده دربستی/دگرجهان درشادی به روی من نگشاد/چنان روی توأم دیده میکندپرخون/هوای زلف توأم عمرمیدهدبرباد/نه دربرابرچشمی نه غایب ازنظری/نه یادمیکنی ازمن نه میروی ازیاد

.
.
.

خودم قبول دارم کهنه شده ام….
آنقدر کهنه….
که میشود روی گرد و خاک تنم یادگارے نوشت….
بنویس…
و…
برو…

K I N G
27-07-2012, 15:53
کارت که با من تمام شد ،پرت کن بیرون مرا….
راحت ترم….
تا بگوئے دوستت دارم….به دروغ….

.
.
.

هرجا که میبینم نوشته است:”خواستن توانستن است”آتش میگیرم!
یعنی او نخواست که نشد!

.
.
.

این روزها،….
هرجایے را که نگاه میکنم پر است از آدم های”بے وجود”…..

.
.
.

مانند شیشه شکستم آسان بود….
ولے دیگر به من دست نزن این بار زخمے ات خواهم کرد….

.
.
.

امروز به”آنهایے”مے اندیشم که روی”شانه هایم”گریه کردند و نوبت”من”که شد”شانه”خالے کردند….!!!

K I N G
27-07-2012, 15:54
زندگے در حال بارگیری است،لطفا صبر کنید….
سرعت خوشبختے بسیار کم است….
تازندگے ات لود شود….عمرت تمام شده….!!!

.
.
.

گذشته که حالم را گرفته است….
آینده که حالے برای رسیدنش ندارم….
و حال هم حالم را به هم میزند….
چه زندگے شیرینی….!!!

.
.
.

دیشب خسته تر از هر روز بودم…..
کاش میشد گوشه ای مینوشتم”خدایا خیلے خسته ام” ،فردا صبح بیدارم نکن…….

.
.
.

مدتیست دلم شکسته از همان جای قبلے…!
کاش میشد آخر اسمت نقطه گذاشت تا دیگر شروع نشوی…!
کاش میشد:فریاد بزنم:پایان…!
دلم خیلے گرفته است…
اینجا نمیتوان به کسے نزدیک شد…
آدمها از دور
دوست داشتنے ترند…!!!
.
.
.

میمیرم وقتے تصورمیکنم که او هر روز دستهایے را لمس میکند،که من هر روز آرزوی داشتن آنها را میکنم….

K I N G
27-07-2012, 15:57
به سلامتی اون رفیقی که حاضره بخاطر رفیقش کنارش باشه و بد بگذرونه . . . !

.
.
.

اون که میگفت جونش به جونت بنده؛حالاداره به گریه هات میخنده!اون که میگفت بدون تومیمیره؛دروغ میگه دلش جنس کویره؛دروغ میگه توگوش نده به حرفاش؛نگوهنوزمیخوای بمونی باهاش؛خیال نکن بدون اون
میمیری؛بذاربره…نباشه جون میگری!
.
.
.

دیروزکه فریادزدی دوست دارم گفتم نمیشنوم.امروزکه به آرامی گفتی دیگه دوست ندارم گفتم هیس چرادادمیزنی!
.
.
.

گل یا پوچ
دستت را باز نکن،حسّم را تباه مکن
بگذار فقط تصور کنم…
که در دستانت
برایم کمى عشق پنهان است
.
.
.

کدوم رو دوست داری برات بفرستم؟
قل(ب)م
ر(و)حم
ج(س)مم
یاحروف توی پرانتز؟

K I N G
27-07-2012, 15:57
شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود، بی اجازت امروز بیدارش کردم….!

.
.
.
گفتی یا من را انتخاب کن یا سازت را….! من تو را انتخاب کردم و سالهاست دست در موهایت میبرم، و نمیدانی چه چنگی میزنم….!

.
.
.

قبل از آن که برسی،
می بوسمت….!
من،
فرزند آدمی هستم
که سیب را،
کال چیده بود….!

.
.
.

دیگر نمیدانم که را باید صدا زد/ این قلب را تا کی به طوفان بلا زد/من باغبان فصلهای انتظارم/ تو خوب میدانی من اینجا بی قرارم!

.
.
.

تمام خنده هایم را نذر کرده ام تا تو همان باشی که صبح یکی از روزهای خدا، عطر دستهایت، دلتنگی ام را به باد می سپارد….!

K I N G
27-07-2012, 15:59
مرنج از من، که دل را نباشد طاقت رنجت/ به دنیایی نمی بخشم، صفای قلب یکرنگت….!

.
.
.

روزگاریست همه عرض بدن میخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن میخواهند
.
.
.

دورترها شهریست که یکی “دوست” درآنجا دارم…
هرکجاهست..
به هرفکر..
به هرحال..
به هرکار..
“عزیز”است…
خدایا تو نگهدارش باش،
.
.
.

وای که چه لذتی داره اونی که با همه وجودت دوسش داری یهویی صدات کنه…عشقم

.
.
.

کجارسدبه تومکتوب گریه آلودم/که بادهم نبردکاغذى که نم دارد/

K I N G
27-07-2012, 15:59
به دنبال خدا بگرد،در نگاه منتظر کسی که به دنبال خبری ازتوست،خدا در قلبی است که برای تو میتپد،لبخندی است که با نگاه مهربان تو جانی دوباره میگیرد.

.
.
.

از قدیم گفتن رنگ زرد یعنى نفرت … پس چرا هر جا نگاه میکنم رنگش زرده ….؟
.
.
.

به سلامتی اونای که زخم نامرداروکمرشونه به سلامتی اونای که زخم رفاقت توجیگرشونه .به سلامتی اونای که از پشت خنجر خوردن به سلامتی اونای که اززخم رفاقت مردن .به سلامتی اونای که خیانت رفیقو
باچشم دیدن امااخرین برگ رفاقتو هیچ وقت نچیدن‎ ‎

.
.
.

قلمى خواهم ساخت از نى باغ بهشت
جوهر از شیشه ذات سرشت
کاغذ از صفحه دل
نور از شمع حیات
تا نویسم همه جا:
من بیادت هستم تاکه دنیا دنیاست..
.
.
.

تورا از دور میبوسم به چشمی تر خداحافظ/مرا باور نکردی،میروم دیگر خداحافظ/مرا لایق ندانستی ک حال و روزم را بپرسی برو با دیگران باشی ای بی وفا خداحافظ

K I N G
27-07-2012, 16:03
آسایش تن غافلم از یاد خدا کرد
همواری این راه مرا سر به هوا کرد

.
.
.

من تنگ دلم یا که جهان تنگ شده 
تیره بصرم یا افق این رنگ شده
گوش من بی حوصله بد میشنود
یا ساز طبیعت خشن آهنگ شده
.
.
.

در پی دانه مرو همچو کبوتر، که تو را / عاقبت بهر یکی دانه، به دام اندازند
صید کن شیر صفت، نیم بخور، نیم ببخش / تا به هرجا که روی، بر تو سلام اندازند

.
.
.

میگن قیمت زمین توقلب شماگرونه !ماکه فقیریم میشه تو خاطرشما چادر بزنیم؟
.
.
.

جان در رهت اگر نفشانم، عجب مدار
شرم آیدم، از اینکه متاعی محقر است

K I N G
27-07-2012, 16:04
گر بر آشفت دلم پیش جمال تو مرنج
بحر را پیش مه چارده آرام کجاست؟

.
.
.
رفت حاجی به طواف حرم و باز آمد
ما به قربان تو رفتیم و همان جا ماندیم
.
.
.
دلتنگی حس نبودن کسی است .که یکباره دلت تمنای وجودش راکند.خیلی دلتنگم امشب س تنها
.
.
.

دوریِ راه به نزدیکی ِ دل چاره شود
کرمی کن که به دردوخته چشمِ تَرِ ماست
.
.
.

برسنگ مزارم بنویسیدآشفته دلی خفته دراین خلوت خاموش،اوزاده ی غم بود که ازخاطر دوستان گشت فراموش

K I N G
27-07-2012, 16:04
میدونی چرا بین انگشتای دستت فاصله است ؟؟؟ چون یکی هست که این فاصله رو برات پرمیکنه…!!!
.
.
.

گویند غروب جاییست که زمین به آسمان میرسد امشب برای تو غروب میکنم…کجایی آسمان من؟؟؟
.
.
.

همین که یادمن کردی تشکر/همین که مرهم دردی تشکر/دراین دنیاکه مردم بی وفایند/همین که باوفاهستی تشکر!
.
.
.

قصه ازآنجاشروع شدکه…خیلی عصبانی بود،گفت اگه دوستم داری ثابت کن ،گفتم چه جوری ،تیغ روبرداشت وگفت رگتو بزن،گفتم مرگ وزندگی دست خداست،گفت پس دوستم نداری،تیغو برداشتم ورگموزدم وقتی
داشتم توآغوش گرمش جون میدادم اروم زیرلب گفت، اگه دوستم داشتی تنهام نمیذاشتی.
.
.
.

عشق یعنی شب نخفتن تا سحر،عشق یعنی سجده هاباچشم تر،عشق یعنی سربه دارآویختن،عشق یعنی اشک حسرت ریختن،عشق یعنی سوختن یاساختن،عشق یعنی زندگی راباختن

K I N G
27-07-2012, 16:12
زندگی مثل یه پل قدیمیه!به این فکرنکن که اگه تنهاازش بگذری دیرتر خراب میشه،باچندنفر برو تااگه افتادی یکی باشه دستتو بگیره.
.
.
.

عطرهای خوب شیشه خالی شان هم بعدسالها هنوز بوی عطرمیده.درست مثل جای خالی تو…
.
.
.

درمحفل خود راه مده همچو منی را،افسرده دل افسرده کند انجمنی را
ماافسرده دلان ساکن کوی غم ودردیم،درعشق شکست خورده ولی توبه نکردیم..
.
.
.

قشنگی فاصله هادر اینست که همیشه بیادمان می اندازدکسی هست تادلتنگش شویم

.
.
.
داستان دیو و دلبر رو شنیدى؟
دلبر عاشق دیو شد و وقتى بهش گفت دوسش داره طلسم دیو شکست شد و تبدیل به آدم شد…
حالا قصه ى منو گوش کن
زمانى عاشق یه آدم شدم،ولى تا بهش گفتم دوسش دارم به دیو سنگدل تبدیل شد
من هنوزم دیو رو دوست دارم،حتى اگه دلبرش من نباشم

K I N G
27-07-2012, 16:13
روزگاریست همه عرض بدن میخواهند،همه ازدوست فقط چشم ودهن میخواهند،دیو هستند ولى مثل پرى مى پوشند، گرگهایى که لباس پدرى مى پوشند،آنچه دیدند به مقیاس نظر مى سنجند، عشق را همه با دور
کمر مى سنجند،خوب طبیعى ست که یک روزه به پایان برسد،عشق هایى که سرپیچ خیابان برسد.
.
.
.

دلم هوایت را کرده لعنتی…
میخواستم هوا را خفه کنم…اما حیف…نشد
در دستانم جا نمیشد این همه پوچی…

.
.
.

باز باران،بی ترانه،بی هوای عاشقانه،بی نوای عارفانه،درسکوت ظالمانه،خسته ازمکر زمانه،غافل ازحتی رفاقت،حاله ای ازعشق ونفرت،اشکهایی طبق عادت،قطرهایی بی طراوت،روی دوش ادمیت،میخوردبربام خانه…

.
.
.

حتی اگرکفش هم تنگ باشد زخم میکند…
وای بوقتی که دل تنگ باشد…
.
.
.

عزیزبودن زیباست و دوست داشتن هنراست،امابه یادعزیزبودن زیباترین هنراست.

K I N G
27-07-2012, 16:14
کاش زندگی هم مثل بازی های آتاری بود تا برای جبران هی میسوختیم تا گیم آور شویم …
.
.
.

زخمی بزرگ در سینه دارم و روزگار نمک می‎ ‎پاشد ! از درد به خود می‎ ‎پیچم و جمله جاهلان به این می اندیشند که چه زیبا می‎ ‎رقصم !

.
.
.

شاید میان این همه”نامردی” باید شیطان را بستاییم که “دروغ” نگفت؛ جهنم را به جان خرید اما”تظاهر” به دوست داشتن آدم نکرد..

.
.
.

خوشبختی بر سه اصل استوار است:فراموش کردن گذشته،غنیمت دانستن حال،امیدوار بودن به آینده
تقدیم به تمام بچه های راد اس ام اس از طرف
.
.
.

سه چیز در زندگی هیچگاه باز نمی گردند: زمان، کلمات و موقعیت ها. سه چیز در زندگی هیچگاه نباید از دست بروند: آرامش، امید و صداقت. سه چیز در زندگی هیچگاه قطعی نیستند: رؤیا ها، موفقیت و شانس. سه
چیز در زندگی از با ارزش ترین ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان واقعی.

K I N G
27-07-2012, 16:15
زندگی همیشه در سادگیست….!

.
.
.

بى تابم
کوچه هامنتظرند،
دشت حوصله سبزه ندارد کجائى آقا
میشود زود بیایى
.
.
.

گفتی محبت کن برو؛باشد خداحافظ ولی؛رفتم که تو باور کنی؛دارم محبت میکنم
.
.
.

برای کشتن پرنده نیازی به تیر وکمان نیست،بالهایش را بچینی،خاطرات پرواز روزی صد بار او را خواهد کشت .
.
.
.

لامصب نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم یک صحرا گذشته…!

K I N G
27-07-2012, 16:15
بچه که بودم بستنی ام را گاز میزدند قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم اکنون روحم را گاز میزنند و من فقط میخندم!…
.
.
.

کنم هرشب دعایى کز دلم بیرون رود مهرت
ولى آهسته مى گویم الهى بى اثر باشد

.
.
.

اى جان غم گرفته بگو
دور از آن نگاه
در چشمه کدام تبسم بشویمت

.
.
.

دوستت دارم!بیشتر از دیروز و کمتر از فردا !

.
.
.

آنهایى که بى عاطفه هستند
روزگارى بسیار عاشق بوده اند…

K I N G
27-07-2012, 16:16
مرور مى کنم خاطراتم را،اما کپى که برابر اصل نمى شود….

.
.
.

کنارت هستندتاکی؟!تاوقتیکه بتواحتیاج دارند/ازپیشت میروند۱روز،کدام روز؟!وقتی کسی جایت آمد/دوستت دارند،تاچه موقع؟!تاموقعی که کسی دیگررابرای دوست داشتن پیداکنند/میگویندعاشقت هستندبرای
همیشه…امانه فقط تاوقتیکه نوبت بازی باتوتمام بشود!
واین است بازی باهم بودن…!

.
.
.

خود را بسوی ماه افکنید ، حتی اگر به خطا روید میان ستارگان خواهید نشست ! (براون)

.
.
.

“دلتنگی” حس نبودن کسی است که تمام وجودت یکباره تمنای بودنش را می کند
.
.
.

این روزهاهواخیلى غبارآلوداست؛گرگ راازسگ نمیتوان تشخیص داد!هنگامى گرگ رامیشناسیم که دریده شده ایم!!!!

K I N G
27-07-2012, 16:17
گاهے ندانسته ازیک نفر بـــتــی درست میکنی،
آنقدر بزرگ
که از دست ابــراهــیـم هم کاری برنمی آید..!

.
.
.

مادر پیر،مرا نکته ای زیبا گفت: از بد دنیا گفت ،گفت:طاووس مشو که به عیبت خیزند، گر شوی شعله ی شمع زیر پایت ریزند،گفت: پروانه مشو که به سرگردانی لای انگشت کتاب سالها می مانی، نه زمین باش نه
خاک ، که تو را خوار کنند، وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند،آسمان باش که خلق به نگاهت بخرند،و ز پی دیدن تو سر به بالا ببرند.

.
.
.

باید فراموشت کنم چندیست تمرین میکنم
من میتوانم!میشود!
آرام تلقین میکنم

.
.
.

توی زندگی واسه کسی بسوزکه برای خاموش کردنت بااشک تلاش کنه؟
.
.
.

دوستت دالم یه خلده
قد یه سوکس ملده
سلت کلاه گذاشتم
سوکسه هنوز نملده

K I N G
27-07-2012, 16:18
میروی شادو دریغ و نمیدانی هیچ بعدازاین،فاصله هاکمرصبرمرا میشکند

.
.
.

چه بسا افرادی که رانندگی را بلد نیستند اما دور زدن را خوب بلدند!

.
.
.

این روزها دلگرمی میخواهم وگرنه جیزی که زیاد است سرگرمیست…
.
.
.

مثل باران های بی اجازه وقت وبی وقت درهوایم پراکنده ای ومن بی هوا ناگهان خیسم ازتو

.
.
.

گاهی چقدر دلم برای یک خیال راحت تنگ میشود

K I N G
27-07-2012, 16:18
این روزها همه به من دلتنگی هدیه میدهند لطفا آتش بس اعلام کنید!بخدا تمام شد دلم

.
.
.

همه جادکان رنگ است،همه رنگ میفروشند/دل من به شیشه ماند،همه سنگ میفروشند/به کرشمه ی نگاهی دل ساده لوح مارا/چه به ناز میربایند،چه قشنگ میفروشند…!
.
.
.

گاهی اوقات باید خدارو شکر کنی یا اصلا بغلش کنی و ببوسیش که به چیزی که یه روز میخواستی نرسیدی…
.
.
.

از چرخش این روزگار سیرشدم.ازروز وشبم خلاصه دلگیرشدم.چرا مرگ نمیگیرد مرا درآغوش به خیالش که جوانم بخدا پیر شدم.

.
.
.

خدایاچراتازنده ایم روانمان راشادنمیکنی؟
همینکه مردیم شادروانمان میکنی؟

K I N G
27-07-2012, 16:19
دیگه بهت نمیگم برو به جهنم.آخه مگه جهنمیا چه گناهى کردن که باید عوضى مثل تو رو تحمل کنن

.
.
.

مرا هم یادکن آن شب که من در زیر خاک سرد تنهایم….

.
.
.

خیسم ز گریه….تنهاترم نکن

.
.
.

میخواهم برگردم به روزهای کودکی،آن زمانیکه پدر تنها قهرمان بود،عشق،تنها درآغوش مادر خلاصه میشد وبالاترین نقطه زمین،شانه های پدربود،بدترین دشمنانم،خواهروبرادرانم بودند،تنها دردم،زانوهای زخمی ام
بود،تنها چیزی که میشکست اسباب بازیهایم بود،ومعنای خداحافظ،تافردا بود…
.
.
.

این خر درونمه که دوست داره!
وگرنه میدونی که خودم علاقه ای بهت ندارم

K I N G
27-07-2012, 16:21
مهربانی گلی است که فقط دردلهای پاک وبی آلایش میروید؛وتومفهوم آن گلی..
.
.
.

نفست باران است
دل من تشنه ی باریدن ابر،دل بی چتر مرا مهمان کن

.
.
.

چ خوبها یکی بت اس بد ندونی کیه بدونه اینکه ازش بخوای چیزی بگه خودش میشینه واست تعریف میکنه،وقتی بت اس میدم یاد خدا میوفتم اونم هیچ وقت جوابم نمیده.شاید الان خدا نشسته با ما چای مینوشه.
.
.
.

هرگاه دلتنگت شدم یادت آرامم کردوهرگاه یادت کردم دلتنگت شدم

.
.
.

امروز معلمم گفت:
دو خط موازى به هم نمى رسند
مگر اینکه یکى از آن ها خود را بشکند براى رسیدن به دیگرى
گفتم:
من که خود را شکستم پس چرا به او نرسیدم؟؟!
لبخند تلخى زد و گفت:
شاید او هم به سوى دیگرى شکسته شده باشد

K I N G
27-07-2012, 16:23
به جز حضور تو هیچ چیز این جمان بیکرانه را جدی نگرفته ام
حتی عشق را.

.
.
.

به جز حضور تو هیچ چیز این جمان بیکرانه را جدی نگرفته ام
حتی عشق را.
.
.
.

بیراهه رفته بودم آن شب.
دستم را گرفته بود و میکشید
زین بعد همه عمرم را بیراهه خواهم رفت.

.
.
.

چه بسیارنگاه هادرجهان سرگردانندکه درچشمى جاى گیرندوچه بسیارفریادهایى که برسنگ خاموش بوسه میزنند…

.
.
.

حس اون سیگار رو دارم،که همه جا حرف از ترک کردنشه…

K I N G
27-07-2012, 16:25
میخواهم اعتمادکنم امابدجایی دنیاامده ام..
زمین…
جایگاه مارهای خوش خط وخال!که هرروزنیشم می زنند…

.
.
.
چیزى نمیخواهم جز…
۱اتاق تاریک؛
۱موسیقى بى کلام؛
۱فنجان قهوه به تلخى زهر!
وخوابى به آرامى۱مرگ همیشگى…

.
.
.

اگه این اس ام اس خوندی یعنی دوسم داری.
اگه پاک کنی عاشقمی
اگه جواب بدی دیونمی
اگه جواب ندی یعنی منو میخوای.
حالا چیکار میکنی؟؟؟
.
.
.

اینجازمین!!عصرآدمهاى بى احساس است؛خوب باشى بدتفسیرمیکنندبدباشى مریض میدادنند؛حق انتخاب راخودشان خریده اند…

.
.
.

نشانی ام عوض نشده،هنوزدرهمین خانه ام،فقط دیگر زندگى نمیکنم

K I N G
27-07-2012, 16:27
سر راهت که می روی من را هم جمع کن بګذار پشت در! شکسته ام..

.
.
.

در فراغ دوریت آهنگ قلبم در غم است/بی صدا میخندم اما روزگارم درهم است
.
.
.

هیچ چیزلذت بخش ترازاین نیست که۱نفراحساست رابفهمد،بدون اینکه مجبورش کنى…

.
.
.

باران باشد،تو باشی و جاده ی بی انتهاهم باشد…
به دنیا میگویم خداحافظ
.
.
.

همیشه آغاز سخت است؛ عقاب درابتدای پریدن پرهایش میریزد! ولی در اوج آسمان دیگرنیازی به پرزدن ندارد…!

K I N G
27-07-2012, 16:28
زندگی
یک فهم است؛
فکر زنجیر کنی یا پرواز،
در همان خواهی ماند…!
.
.
.

درگیر رویای تو ام.. منو دوباره خواب کن ؛ دنیا اگه تنهام گذاشت تو منو انتخاب کن.. دلت از آرزوی من انگار بی خبر نبود حتی تو تصمیمای من چشمات بی اثر نبود ؛ خواستم بهت چیزی بگم تا با چشام خواهش کنم درا
رو بستم روت تا احساس آرامش کنم ؛ باور نمیکنم ولی انگار غرور من شکست.. اگه دلت میخواد بری اصرار من بی فایده اس.. هرکاری میکنه دلم تا بغضمو پنهون کنه.. چی میتونه فکر تورو از سر من بیرون کنه..[یا داغ
رو دلم بذار یا که از عشقت کم نکن..] تمام تو سهم منه به کم قانعم نکن..
.
.
.

تمام سپاسم از آن کسی است به من نیازی نداشت نداشت اما فراموشم نکرد.
.
.
.

می توان تنها به “حل جدولی” پرداخت
می توان چون “صفر” در “تفریق” و “جمع” و “ضرب”
“حاصلی” پیوسته “یکسان” داشت!

.
.
.

موشی در خانه تله موشی دید.به مرغ،گاو.گوسفند خبرداد،همه گفتند تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد.ماری در تله افتاد و زن خانه رانیش زد.از مرغ برایش سوپ درست کرد.گوسفند را برای عیادتش سر
برید،گاو را برای مراسم ترحیم زن کشت و تمام این مدت موش در سوراخ مینگریستو مینگریست

K I N G
27-07-2012, 16:29
کوچه را دیدی به وقت شب چه تنها میشود ؟ بی تو از آن کوچه هم تنهاترم ….
.
.
.

اجازه خدا؟میدونم وقت تموم نشده اما من خسته شدم میشه ورقمو بدم!
.
.
.

مى گویند،
دلتنگت نباشم!
خداى من… 
انگار به آب مى گویند
خیس نباش..!
.
.
.

نمی دانم کجای خوب این قصه ایستاده ای؛که ازحواس لحظه هایم،پرت نمیشوی…
.
.
.

تو زندگیت به بعضیا باید بگی : من چشم میذارم … تو فقط برو گمشو

K I N G
27-07-2012, 16:30
ناراحت نشدم وقتی کسی یه نفری رو به من ترجیح داد,چون من نمیتونم یه میمون و متقاعد کنم که عسل شیرین تر از موزه!!…

.
.
.

دلتنگ توامروزشدم تا فردا@فرداشدوبازهم تو گفتی فردا@امروزدلم مانده ویک دنیاحرف@ یک هیچ به نفع دل تو، تافردا
.
.
.

شاید این را شنیده ای که زنان
در دل “آری” و “نه” به لب دارند
ضعف خود را عیان نمی سازند
رازدار و خموش و مکارند!

.
.
.

بت ها شکستنى بودند
و باورها ماندگار
و چه ساده دل بود ابراهیم…

.
.
.

از خوبان بیشتر میترسم!
روزى تو،
خوب من بودى…

K I N G
27-07-2012, 16:32
لباس پاره مترسک
نشان دهنده آن است که
در بین عروسک ها هم
فرق وجود دارد…

.
.
.

تنها تو آگهی و تو میدانی
اسرار آن خطای نخستین را
تنها تو قادری که ببخشائی
بر روح من صفای نخستین را….

.
.
.

آه ای خدا که دست توانایت
بنیان نهاده عالم هستی را
بنمای روی و از دل من بستان
شوق گناه و نفس پرستی را….

.
.
.

در این فکرم من و دانم که هرگز
مرا یارای رفتن زین قفس نیست
اگر هم مرد زندانبان بخواهد
دگر از بهر پروازم نفس نیست

.
.
.

زنده بادمگس که یادمون دادکه زیاد دورکسی بگردی آخرش میزنه توی سرت….؟

K I N G
27-07-2012, 16:45
میخواهم یادت را طلاق دهم
ولی چکار کنم
که از عهده مهریه سنگین خاطراتت بر نمی آیم!!
.
.
.

کنج اتاق,آرام نشسته ام.جوانى ام چنگى به دل نمى زند,مادر برخیزکفش هایم را پاک کن,کیف و کتابم را بردار,مى خواهم به کودکى ام برگردم.

.
.
.

خوش به حال تکه سنگ
که نداره دل تنگ…

.
.
.

کاش یک نفر بود و مى گفت:همه آن من ازآن تو باشد وقتى دلت میگیرد.

.
.
.

وقتى دل من شکست کسى به فکرش نبود،هیچکس….

K I N G
27-07-2012, 16:46
دیگران… همیشه برایم ….گران… تمام شدند بجاى اینکه نگرانم…. شوند…

.
.
.

کاش بعضى از آدمها میدونستند(که چه زود دیر مى شود)آنقدر دیر که دیگه جایى واسه اونا نمیمونه نه تو قلبت ….نه تو زندگیت….

.
.
.

بوى هجرت مى آید باید امشب بروم کفش هایم کو??
.
.
.

اینجا زمین است و سالهاست وفا… مرده…..

.
.
.

دلم عجیب تنگ شده براى تمام لحظه هایى که….دلت عجیب برایم تنگ مى شد!!!

K I N G
27-07-2012, 16:47
این بیرحمانه ترین اتفاق هرروزم است….چشمانم را باز مى کنم و تو نیستى….

.
.
.

واقعیت را جا مى گذاریم هرروز صبح,پشت در اتاق گریم….از بس که آدمها…واقعى بودنمان را دوست ندارند….

.
.
.

به او بگویید دیگر ….او….هاى نوشته هایم را به خود نگیرد….از این به بعد….او…دیگر آن او نیست…..

.
.
.

لحظه هایم… منجمد شده اند در تنهایى
اشک…قندیل بسته بر مژگانم
کوهى از یخ… انگار در سینه ام مى تپد
چه زمستان بى بهارى …حاکم است بر… زندگى من!

.
.
.

چه معادله ى نابرابرى
وقتى که من براى دیدنت چشمهایم را مى بندم
و تو
براى ندیدنم

K I N G
27-07-2012, 16:47
….خیالت تخت
بازى برده را باختم

.
.
.

مدام مى گفت:خیالت تخت من وفا دارم!و من چه ساده لوحانه خیالم را تختى کردم براى عشق بازى او با دیگرى….

.
.
.

فریادها مرده اند,سکوت جاریست,تنهایى حاکم سرزمین بى کسى است.

.
.
.

تاجان به تنم باشد،یادت به سرم باشد،تاسر ندهم بر باد،هرگز نروی از یاد
.
.
.

من را زیرخاکستر جاگذاشتی!
آهای باتوأم…
یادت نرودمن بخاطرتوآتش گرفتم

K I N G
27-07-2012, 16:48
این روزها”مجنون”هم که بشوی “لیلی ات”رامیبرندبا%ماشین شاسی بلند%
.
.
.

به تاوان کدامین جرم تنم سنگ بلا خورده؟سکوتم حرف ها داردببین درمن خوشی مرده،ببین ای خوب دیروزی کجابودم کجاهستم توکه همدردمن بودی ببین بی تو چه بشکستم،چه ها گفتندو نشنیدم!بدی کردندو
خندیدم،زتیغ ناله اشکم ریخت ولی بازباتوخندیدم!!!

.
.
.

گاهی گمان نمیکنیو میشود,گاهی نمیشود که نمیشود,گاهی گدای گداییو بخت با تو نیست,گاهی تمام شهر گدای تو میشوند.

.
.
.

دست از پا خطا کنی تعویض میشوی،همین حوالی کسی هست شبیه تو! این است پیام عشق و رفاقت های امروزی؛
.
.
.

همیشه مثل یک قطره اشک
بعضى هاراازتوچشمت بندازى ولى هیچ وقت نمى تونى جلوى اشکى رابگیرى
که بارفتن بعضى ها ازچشمت جارى مى شوند

K I N G
27-07-2012, 16:49
به نام خدایى که هستى رابامرگ دوستى رابى رنگ زندگى رابارنگ عشق رارنگارنگ رنگین کمان راهفت رنگ شاپرک راصدرنگ ومن رادلتنگ دوست آفرید
.
.
.

ازدوربرایت گلی می فرستم که نامش سلام بویش عطردوستی وپیغامش غم دوریست

.
.
.

روبه قبله مینشینم خسته باحالى عجیب,ازته دل مى نویسم,انت فى قلبى حبیب

.
.
.

گاه دلتنگ میشوم … دلتنگ تر از همه ی دلتنگی ها …گوشه ای می نشینم و حسرتها را می شمارم … و باختن هارا … و صدای شکستن ها را و وجدانم را محاکمه می کنم. من کدامین قلب را شکستم … کدامین
امید را نا امید کردم … کدامین احساس را له کردم… کدامین خواهش را نشنیدم … و به کدام دلتنگی خندیدم……….
که این چنین دلتنگم
.
.
.

من دعاخواهم کرد:زیراین سقف بلند،روی دامان زمین، هرکجا خسته شدی،یا که پرغصه شدی،دستی از غیب به دادت برسدوچه زیباست که آن دست خدا باشدوبس.

K I N G
27-07-2012, 16:50
من براے “تنــــها نبودن” آدم هاے زیادے دور و برم دارم…
آن چیزے که ندارم کســـے برای “با هــــم بودن” است…

.
.
.

ﭼﻪ ﺭﺳﻢ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺍﺳﺖﻣﺤﺒﺘﺖ ﺭﺍﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﭘﺎﯼ ﺍﺣﺘﯿﺎﺟﺖ،ﺻﺪﺍﻗﺘﺖ ﺭا ﭘﺎﯼ ﺳﺎﺩﮔیت،ﺳﮑﻮﺗﺖ ﺭﺍ ﭘﺎﯼ ﻧﻔﻬﻤﯿﺖ،ﻧﮕﺮﺍﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﭘﺎﯼ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﺖﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯾﺖ ﺭﺍﭘﺎﯼ ﺑﯽ ﮐﺴﯿﺖ،ﻭﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﮑﺮﺍﺭﻣﯿﮑﻨﻨﺪﮐﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻣﯿﺸﻮﺩﮐﻪ تنهاﯾﯽ ﻭﺑﯿﮑﺲ ﻭ
ﻣﺤﺘﺎﺝ!!!

.
.
.

روزی از من پرسید زندگی رو انتخاب میکنی یا منو؟گفتم زندگی رو،تنهام گذاشت و رفت.اماحیف که نمیدونست تمام زندگیمه.
.
.
.

تنهایی مقدس است اکنون این را دریافتم . اگر چه با یاد آوری گذشته احساسم میشکند اما اکنون تنهایی را به همه چیز ترجیح میدهم حتی به او 

.
.
.

ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﻲ ﺳﺮﺩ ﻛﻼﻍ ﻏﺬﺍ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺗﺎ ﺟﻮﺟﻪ ﻫﺎﺷﻮ ﺳﻴﺮ ﻛﻨﻪ؛ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺪﻥ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻭ ﻣﻴﺪﺍﺩ ﺑﻪ ﺟﻮﺟﻪ ﻫﺎﺵ ﻣﻴﺨﻮﺭﺩﻧﺪ.ﺯﻣﺴﺘﺎﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻭ ﻛﻼﻍ ﻣﺮﺩ!ﺍﻣﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺵ ﻛﻪ ﻧﺠﺎﺕ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﮔﻔﺘﻨﺪ: ﺁﺧﻰ ﺧﻮﺏ ﺷﺪ ﻣﺮﺩ ،ﺭﺍﺣﺖ
ﺷﺪﻳﻢ ﺍﺯﺍﻳﻦ ﻏﺬﺍﻯ ﺗﻜﺮﺍﺭﻯ! ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻭﺍﻗﻌﻴﺖ ﺗﻠﺦ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﻣﺎ…

K I N G
27-07-2012, 16:50
الفت شب های خوش را روزگارازما گرفت /خوش آن روزی که باهم روزگاری داشتیم

.
.
.

به زندانی گفتند: تنها تر از تو کیست؟ گفت: کسی که دلش زندانی دیگریست.
“تنهای اول” تقدیم به دانای خسته ممنون از لطف شما
.
.
.

به تعدادى جانورشناس ماهربراى توجیه رفتاربعضى هانیازمندیم.روانشناسى دیگه نتیجه نمیده!

.
.
.

توهمیشه میگفتى:من،۱تارموى توروبه هیچکس نمیدم!اینقدرتارهاى موى منوبه این واون دادى تاکچل شدم!!حالابرودست ازسرکچلم بردار..

.
.
.

“بربادرفته”صدباربهتراست از
“ازیادرفته”…

K I N G
27-07-2012, 16:51
غرق غم دلم به سینه می تپد/
باتوبی قراروبی توبی قرار/
وای ازآن دمی که بی خبرزمن/
برکشی تورخت خویش ازاین دیار/
”فروغ فرخزاد”

.
.
.

هوس کرده ام..خوب نباشم..شاید حالم را بپرسی.
.
.
.

نکند یوسف عمرم رود از مصر خیالت
باز آواره تنهایی چاهم بکنی
.
.
.

هرگاه ازشدت تنهایی به سرم هوس اعتمادی دوباره میزندخنجرخیانتی راکه درپشتم فرورفته درمی آورم،میبوسمش…صیقلی عاشقانه,اندکی نمک به رویش،نوازشش کرده،دوباره برسرجایش میگذارم…ازقول من به آن
لعنتــــــــــی بگویید”خیالش تخت،من دیوانه هنوزبه خنجرش هم وفـــــــــــادارم…

.
.
.

ماهرچه دویدیم به مقصد نرسیدیم،ازعشق به جز مزه ی تلخش نچشیدیم.

K I N G
27-07-2012, 16:51
وتورابازهم یادمیکنم تا”خاموشی ام”نشان”فراموشی ام”نباشد….

.
.
.

شاه زاده عشقی که غلامت شده ام.پایبند تو و اسیر دامت شده ام.گویند کبوتری وفادار تر از طوقی نیست.طوقی صفتم جلد مرامت شده ام.

.
.
.

اینجا جایی است که پشت دوستت دارم ها هم نوشته…
ساخت_چین!!!
.
.
.

من رفتم!
و تو گفتے :برو به..
مدتهاست بے تابم
بے تاب بازگشت و کلام آخرت..
راستے
به سلامت بود یا به جهنم؟!

.
.
.

ﮔﻤﺎﻥ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﻗﺎﻧﻊ ﺑﺎﺷﯽ, ﻭ ﺑﻪ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﺩﻟﻢ ﺍﮐﺘﻔﺎ ﮐﻨﯽ.. ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻓﺴﺘﯿﻮﺍﻟﯽ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﯼ ﻭ ﺩﺭ ﺁﺧﺮ ﺑﮕﻮﯾﯽ: “ﻣﯿﺮﻭﻡ ﺗﺎ ﺍﺫﯾﺖ ﻧﺸﻮﯼ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻣﻦ”..

K I N G
27-07-2012, 16:52
خسته ام . .خسته از خواستنی که داشتن نشد. . .

.
.
.

وقتی ری...دی به زندگی طرف..خواهشا دیگه دهنتو ببند و نگو قسمت نشد…

.
.
.

هیــــــــــس!
صداشو در نیارین..!
هنوز هم دوســـــش دارم..

.
.
.

تَـقصـیر تـــو نیـست
حـتمـاً اِشـتبـاه از مٌتـصـدی ِآرزوهـا بـوده
کـه تـو نَصـیب دیـگری شٌـدی..

.
.
.

از وقتى که تو رفتی آینده هیچوقت نیامد که هیچ، گذشته هم هیچوقت نگذشت

K I N G
27-07-2012, 16:53
سکوت کردم تا دلت برایم تنگ شود،غافل از اینکه فراموش می شوم…..!!!
.
.
.

تمام امید اسیابان به وزش باداست که اسیابانش بچرخد وگرنه ازکارمی افتد،
یادت باشد قلب من اسیابست ونفسهای تو همان باد!
.
.
.

یه مدته خونه بیکارم تا لنگ ظهر میخوابم! امروز حدودای ۱۲٫۳۰ مامانم اومده بیدارم کرده، میگه پسرم این پهلو اون پهلو شو اقلا زخم بستر نگیری!!!

.
.
.

میگن هرسیگار ۳ دقیقه ازعمر آدم کم می کنه…
همچنین ثابت شده از هرچیزی که لذت ببری ۵ دقیقه به عمر آدم اضافه میشه…
سیگاراتونو با لذت بکشید که ۲ دقیقه به ازای هر نخ سیگار به عمرتون اضافه بشه!!

.
.
.

دقت کردین تو سریال های ایرانی شب که میشه زن و شوهر دعواشون میشه و مرده میره رو کاناپه میخوابه، فرداشم زنه میره آزمایشگاه بهش میگن بارداری!
یعنی گرده افشانی تا چه حد؟؟؟

K I N G
27-07-2012, 16:55
شاید میان این همه “دورنگی” باید شیطان را بستاییم که “دروغ” نگفت، جهنم را به جان خرید اما ”تظاهر” به
دوست داشتن آدم نکرد…

.
.
.

میگن درد رو از هر طرف بخونی میشه درد، درمان رو اگه از آخر بخونی میشه نامرد، پس مواظب باش برای هر دردت به هر درمانی تن ندی!

.
.
.

از فریب و دورنگى انسانها دلگیر نیستم…
چراکه آنها بر روی زمینی زندگی میکنند که روزی یکبار خودش را دور میزند!

.
.
.

به خدا گفتم: بیا جهان رو قسمت کنیم آسمون واسه من ابراش واسه تو، دریا واسه من موجاش واسه تو، ماه واسه من خورشید واسه تو…
خدا خندید و گفت: تو بندگی کن، همه دنیا مال تو، من هم مال تو…

.
.
.

% رفیق من صفا داره ؟ نداره 
صدا داره ولی ، سیما نداره
فراوان میشود در وصف او گفت
ولی این sms‏ ها جا نداره؛%

K I N G
27-07-2012, 16:56
میگن پرستو دربه درترین پرنده روی زمینه پس پرستوتم رفیق…
اقیانوس آرام
.
.
.

من به تو دل دادم که به من قلوه دهى نه اینکه دلمه بادمجان بى مزه دهى
.
.
.

دوستت دارم تا آخر،تا انتهاى باور تا آخر زمونه،این خط-اینم+نشونه
.
.
.

خدا گر ز حکمت ببندد درى,ز رحمت زند قفل محکمترى
.
.
.

چشم گذاشتم…..
رفتی…..
اما تا همیشه شمردن شرط بازی نبود….!!

K I N G
27-07-2012, 16:56
عارفی رادیدند مشعلی ازآتش وجام آبی دردست میرود. پرسیدند بکجامیروى؟گفت میروم بااین آتش بهشت رابسوزانم وبااین آب جهنم راخاموش کنم.تا مردم خدا را فقط بخاطر عشق بپرستند، نه بخاطرعیاشی در
بهشت و ترس از جهنم!

.
.
.

دیروزفکرمیکردم چون گرفتارم بخدانمیرسم، امروزفهمیدم چون بخدا نمیرسم،گرفتارم.
.
.
.

چشم مستت چه کندبامن بیمارامشب/این دل تنگ منواین تن تبدارامشب/ آخر ای اشک دل سوخته ام را مددی /که به جزناله مرا نیست پرستارامشب/ بیش ازاین مرغ سحرخون به دل ریش مکن/ که به کنج قفسم
چون توگرفتار امشب /سیل اشکم همه دفترچه ایام بشست/ نرود نقش تواز پرده پندار امشب/ محتسب خوش دل ازآن است که یکباره زدند/ کوس رسوایی مابرسربازار امشب.
.
.
.

عشقت رامیشناسم که هرشب برای ستاره ها شعرمیخواندوآنهابه اوزبان آسمانی می آموزند.روزی پرسیدم: دیشب چه واژه ای آموختی؟شرمنده نگاهم کردوچشمک زد!
.
.
.

نمیدونم چرایادم نمیاد، کجادستای ماباهم گره خورد/چه روزی قلبم از عشق تولرزید،کدوم مادل اون یکی روبرد/چرادرگیراحساست شدم من،چه جوری اولین دیداررخ داد.

K I N G
27-07-2012, 16:57
درعشق حقیقی،کوتاهترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد
.
.
.

درشهری که خورشید
را به قیمت شمعی
نمیخرند پروانه شدن
یعنی تباهی.

.
.
.

آخرین بارى که از ته دل براى رفتنت گریه کردم.
گفتى: تمامش کن . . .
از آن روز
به احترامت
چنان از ته دل مى خندم
که گاهى فراموشم مى شود
رفته اى…

.
.
.

نه بهانه گیر بودم، نه شکننده!
اما چند روزیست…
با هر اخمى، بغض مى کنم!
و با هر زخم زبانى مى گریم!
بى آنکه اشک بریزم پایم مى لغزد!
و صداى سقوط خود را در اعماق وجودم مى شنوم!

.
.
.

نگران نباش…
من خوب مى دانم با حسرت نبودنت چگونه تا کنم…
فقط برایم بنویس……
هنوز هم لبخند میزنى…!؟

K I N G
27-07-2012, 16:57
دلت تنها مانده؟
چرا آن را به مهمانى نمى برى؟
به مهمانى یک دل! هماه دلى که روزگارى مهمان دلت بود!
همان دلى که روزگارى نزدیک؛
نزدیک تو و دلت نشسته بود!

.
.
.

هر کجاى دنیا بروى
براى حرف هایت
دلیل مى خواهند

تو فقط بگو؛
دوستم دارى…

.
.
.

هى… شعبده باز سرنوشت
از آستینت بالا بیاور، جام بى خیالى را…
هنوز از کیسه ام
چند روزى جوانى مانده است…

.
.
.

آنقدر غرق در بزرگ شدن بودم که،
یادم رفت
پدر و مادرم در حال پیر شدن هستند…
سلامتیه همه ى پدر و مادرها

.
.
.

نفس بکش…
براى روزهاى مباداى من…
که مبادا بیاید آن روز
که نفسهاى تو را، نفس نکشم…
عمیق تر نفس بکش..!

K I N G
27-07-2012, 16:58
من
که طعم بوسه نمى دانستم!
خودت طعم لبانت را به من چشاندى…
حال مى خواهى
فراموشش کنم…؟

.
.
.

روزى مى آید
که سنگینى ردپاهایم را در درونت حس مى کنى…
ردپاهایى که دور مى شوند!

.
.
.

حوصله خواندن ندارم!
حوصله نوشتن هم ندارم!
این همه دلتنگى دیگر نه با خواندن کم مى شود، نه نوشتن…
دلم لمس آغوشت را مى خواهد؛
فقط همین…

.
.
.

زهر دوست از زهرعقرب بدتراست,پس بزن عقرب که دردش کمتر است

.
.
.

دود سیگارم را هزاران بار به تو ترجیح مى دهم
کم رنگ است ولى دورنگ نیست

K I N G
27-07-2012, 16:59
یاد گرفتم….دستانم این بار که یخ کرد….دیگر دستانت را نگیرم…چرا که آستین هایم از تو با ارزشتر و ماندنى ترند!!!

.
.
.

وقتى تو با من نیستى از من چه مى ماند
از من جز این هر لحظه فرسودن چه مى ماند؟؟

.
.
.

عمیق ترین درد زندگى مردن نیست.
بلکه ناتمام ماندن قشنگترین داستان زندگى است که مجبورى آخرش را با جدایى به سرانجام برسانى

.
.
.

ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﯾﺎ ﻧﯿﺎﯾﺪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﻢ ﯾﺎ ﻧﺒﺎﺷﻢ ﺧﺎﻃﺮﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﯾﺎ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻢ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻫﺮﮔﺰ ﻗﺴﻤﺖ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ ﺣﺘﯽ ﻧﺎ ﺧﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ… ﻭ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ؛ ﻧﺎ ﺭﻓﯿﻖ ! ﻣﮕﺮ ﺗﻮ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺑﻮﺩﯼ ! …؟
.
.
.

هرجاکه آهوئى میبینى گم کرده راهش را/معصوم میبینى طرزنگاهش را/آنجاتویادم کن آنجاتویادم کن

K I N G
27-07-2012, 17:01
The air we breathe it may not always be seen,but it is always felt and used and LOVE
is like we will die without it.
عشق مانندهوایى است که استشمام میکنیم آنرانمى بینیم اماهمیشه احساس ومصرفش میکنیم وبدون آن خواهیم مرد.

.
.
.

Love is like a flower which blossoms whit trust.
عشق گلى ست که درسرزمین اعتمادمیروید

.
.
.

دیل بیلن سؤزآنلایان بیرنازلی یارایسترکؤنول/
لاله دن،گول دن گؤزل بیرنوبهارایسترکؤنول/
اعتبارین گؤرمه یینجه سئومه رم بیردلبری/نازنین مه پاره لردن اعتبارایسترکؤنول
.
.
.

دئمه مجنونه ده لی بلکه ده لیلا
ده لی دیر/عشق اولان یئرده بوتون عاقل ودانا
 ده لی دیر/
سالدی یوسف کیمی اؤز سئوگیلی سین زنجیره/
قویدی رسوالیقی عالمده،زلیخاده لی دیر…

.
.
.

کاش میشد روی زمین، ما دوتا باشیم و بس/ خسته ام از آدما، زندونیم توی قفس/ من میخوام کاری کنی، که انتظار تموم بشه/ بغض تنهایی من، بی تو داره وا میشه/ حالا ابرها واسه ی من، سیاهن و اشک میریزن/
ازشون میخوام منو، بیان از اینجا ببرن/ رو زمین جایی نمونده، بیا که با هم بپریم/ غم و غصه هامونو، بیا از اینجا ببریم/ میخوام ابرها رو ببینم، میخوام اون بالا بشینم/ میخوام اونجا دلمو بشکافمو، بگم که این پایین برام
هیچی نداشت….!

K I N G
27-07-2012, 17:02
شبى مجنون به لیلی گفت کاى محبوب بى همتا/توراعاشق شودپیدا،ولى مجنون نخواهدشد

.
.
.

حکایت من حکایت کسی بود که دریا را دوست داشت اما قایق نداشت٫ سفر را دوست داشت اما همسفر نداشت!حکایت کسی بود که زجر کشید،اما ضجه نزد!زخم داشت،اما ننالید!گریه کرد،اما اشک نریخت!حکایت
من حکایت کسی بود که پر از فریاد بود،اما سکوت کرد تا همه ی صداها را بشنود
.
.
.

دلم میخواد فقط یه بار، به اون خدا بگم، از آسمون بیاد زمین، تو کوچه های بی چراغ رو زمین، به اون کوچه که من دیدم سر بزنه، فقط همین….!!

.
.
.
کسى که زندگى رو با این همه مسخره گیش تحمل کنه،محاله از حرفاى روزمره آدما ناراحت بشه…
.
.
.

حوا که باشی،بعضی ها هوا برشان می دارد که آدمند!

K I N G
27-07-2012, 17:03
گوشیمون از دستمون میفته زمین میخوایم سکته بزنیم … ولى وقتى دوستمون میخوره زمین بهش میخندیم
سلامتى هرچی دوست بامرامه

.
.
.

یادت باشه کسی که باورت داره از کسی که دوستت داره یه قدم جلوتره

.
.
.

دلت دریاست مىدانم,
پر از احساس بارانى؛و این زیباست مىدانم,در این ایام نورانی؛دعایم کن که قلبت چشمه ى جوشان خوبیهاست،مىدانم!

.
.
.

وقتی میشد دل و به پنجره دوخت/
یا میشد چشمارو به، جاده فروخت/
هیچکسی، سراغ مارو نگرفت/
هیچکسی دلش برای ما نسوخت/
غم اومد، ثانیه هارو غم گرفت/
زندگی هم، مارو دست کم گرفت/
غم اومد با دستای خاکستریش/
هرچی داشتم همه رو ازم گرفت/
پشت ازدحام این ثانیه ها/
که دارن یه ریز تیک تیک میکنن/
حالا که عقربه های لعنتی/
بی خودی ساعت و تحریک میکنن/
حالا که قلب همه سنگ شده/
حالا که پای دلت لنگ شده/
رو به آسمون کن و بهش بگو/
آی خدا، دلم واست تنگ شده….!!

.
.
.

ای کاش بافور دلت بودم تا همه شیره های عشقت را جمع میکردم وباهاشون شیره ای محبت می ساختم تا آخر عمر خمار باشی تا ترکم نکنی.

K I N G
27-07-2012, 17:04
سخت ترین دوراهی دو راهی بین فراموش کردن و انتظار است ؛ گاهی کامل فراموش میکنی و بعد میبینی که باید منتظر می ماندی و گاهی آنقدر منتظر میمانی تا وقتی که میفهمی زودتر از این ها باید فراموش
میکردی . . .
.
.
.

وقتی سیگارو روشن کنی بزاری بسوزه ی پک هم نزنی هیچ لذتی واست نداره
ولی وقتی ی پک بزنی لدتشو میچشی
درست مث سوختن من
.
.
.

اگہ کســــے رو دوست دارے فقط بہش بگو بہ اندازه ے

تمام بــےوفایــےهاے دنیا دوسـت دارم، چون بـــےوفایــےهاے دنیا تمومـــے نداره!
.
.
.

به ما دروغ مى گفتند:
بزرگ که شوید دردها را فراموش مى کنید!
درست این است:
زندگى، آنقدر درد دارد
که از درد نو،
درد کهنه فراموش مى شود.!

.
.
.

لاشه ى عشقت
خواهد گندید
وقتى
طبق عادت همیشه!
تقدیمش میکنى
به غیر…!

K I N G
27-07-2012, 17:05
مداد را برداشتى… طرح مرا نه آنگونه که هستم؛ همانگونه که مى خواستى کشیدى؛
تمام بهانه رفتنت این است که عوض شده ام؛
مداد را برمى دارم، طرح تورا همانگونه که هستى مى کشم؛
مى توانى بروى…

.
.
.

چقدر لباس سیاه به تو مى آید …
اگر میدانستم زودتر میمردم …

.
.
.

امیدوارم توخونه پمادسوختگی داشته باشی،چون برات یه بوس داغ فرستادم!:-*
.
.
.
می گویند دلتنگت نباشم.خدای من!انگاربه آب می گویندخیس نباش.
.
.
.

اگر دیدی یه خانوم دهنشو مثل اسب آبی باز کرده نترس هیچ خطری نداره فقط داره خط چشم میکشه!

zabih1370
27-07-2012, 22:42
من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه کس را کس بدانیم / کسی نشنیده فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم .

یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم / آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت کنم .

تو بشو یاس قشنگ لحظه های بی قرارم / من میشم زلال بارون تا کنار تو ببارم .

طوطیم اندر قفس اما دلم پیش تو است / گر قفس را بشکنند پرواز من سوی تو است / آب و هوای چشمات چیزی مثل کویره / هرکس اسیرش بشه بدون شک میمیره .

خزان که قسمت ما شد ، بهار مال شما / دلم به یاد تو افتاد ، سلام حال شما ؟

zabih1370
27-07-2012, 22:43
تا زنده ای دنیا عزیز است / تا زنده ای دنیای من باش / در ظلمت سرد زمانه / خورشید بی همتای من باش .

بی تو پیمودن شب ها شدنی نیست / شبهای پر از درد که فردا شدنی نیست / گفتم که برایت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدنی نیست .

سالها در کوچه ی دل یاد تو بود / یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر .

چشات دیگه از من خسته و سیره / اما هنوز چشمای من اسیره / فقط بدون که این دل شکسته / منتظره بگی واست بمیره .

یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه / یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه / یادت نره که آینه از طپش تو روشنه / یادت نره نبودنت جونمو آتیش میزنه .

zabih1370
27-07-2012, 22:44
در کنج دلم جز تو کسی خانه ندارد / دیوانه شود شمعی که پروانه ندارد .

روی خرابترین خرابه های تخت جمشید مینویسم خرابتم رفیق !

کاش مردم همه میدانستند / که اگر عشق نباشد دل نیست / یک دل سر جدا از تب عشق / به خود عشق قسم جز گل نیست .

دنیا شبیه توست مثل دلبری هات / چیزی شبیه رنگ رنگ روسری هات / چیزی شبیه دل به لبخند تو دادن / مثل گل تردید در ناباوری هات .

ناز تو را میکشم به دیده ی منت / سر به راهت مینهم به عجز و تمنا / از تو به یک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلبربا نکشم پا .

zabih1370
27-07-2012, 22:45
باور کن ضربان قلبم را روی خنده های تو تنظیم کرده ام ، پس بخند تا همیشه زنده بمونم .

اگر خاطر کسی رو نتونستی از خاطرت پاک کنی ، بدون که همیشه تو خاطرشی .

ای گل نازم که تو را دارم دوست / به آن سپردمت که همه ی هستی از آن اوست .

زندگی مثل مردابه ، شاید زیبا نباشه اما میشه توش نیلوفری مثل تو رو پیدا کرد .

اقتدار دل شکسته به اندوهی است که سروده نمی شود .

zabih1370
27-07-2012, 22:46
خواب اصحاب کهف قصه ی تکراری ماست / ما همانیم که در غار دلت پوسیدیم .

اس ام اس یعنی یواشکی تو قلب ها سرک بکشی و با زبون بی زبونی بگی به یادتم .

آن روز که به دنیا آمدی ، یک نفر بودی برای یک دنیا ، ولی حالا یه دنیا هستی مال من .

داده ام دل به نگاری که خدا می داند / نه محبت ، نه مروت ، نه وفا می داند .

در من غم بیهودگیها می زند موج / در تو غروری از توان من فزونتر / در من نیازی می کشد پیوسته فریاد / در تو گریزی می گشاید هر زمان پر .

zabih1370
27-07-2012, 22:46
و حالا انتهای کوچه ی شعر / منم با انتظاری مبهم و زرد / ولی ای کاش جادوی نگاهت / غزل های مرا غارت نمی کرد .

تا دو چشمان سیاهت دید چشم / بر سیاهی بخت خود خندید چشم / از خجالت پیش چشمت آب شد / پلک را بر روی خود پوشید چشم .

بی احساس و بی عاطفه بودن ، انسان را از واقعیت دور می کند ، امیر احساسات باشیم نه اسیر آن .

به چه مانند کنم در همه آفاق تو را / هرچه در ذهن من آمد تو از آن خوب تری .

گلی دارم که تو گلها غریبه / نه نارنجه و نه لیمو و نه سیبه / گلی دارم به دست کس نمیدم / خریدم گوهری و پس نمیدنم .

zabih1370
28-07-2012, 06:45
خاک پای دوست شدن در نزد ما یک آرزوست / گر دوست بخواهد جان من قربان اوست .

دل من ماهی دریای عشقه / وجودم آهوی صحرای عشقه / نمیدونم که در دلم تو چه کردی / که مرا سرمست و دیوانه کردی .

قصیده می شوم اگر تو تشنه ی شنیدنی / به اوج می رسم اگر تو بی قرار دیدنی / بیا که در هوای تو از نور نفس تازه کنم / بیا که این حماسه را با تو پر آوازه کنم .

در بودنت به نبودنت و در نبودنت به بودنت می اندیشم ، ای بود و نبود من !

یه حساب تو دلتنگی هات برام باز کن ، شاید برنده ی کل دلتنگی هات شدم .

zabih1370
28-07-2012, 06:46
غزال خوش غزل تویی / شیرین تر از عسل تویی / بین تموم آدما / نگین بی بدل تویی .

بی تو دری بودم به برون ، نگاهی به کران و صدایی به کویر .

کدام کشور را فتح کنم تا حاضر شوی مرا شهردار دهکده ی قلبت کنی ؟

من و مهتاب و شب و هوای عالی / عزیزم جای تو خالی / عطر گل پر شده باز تو این حوالی / من به یاد تو خوشم تو در چه حالی ؟

تا وقتی یاد هم هستیم خدا تو قصه ها گم نیست / دلامون چشمه ی مهره ، حریص خاک و گندم نیست .

zabih1370
28-07-2012, 06:47
کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این تنهایی / لطفا کمی آغوش برایم بفرست .

در مشرق عشق ، دشت خورشید تویی / در باغ نگاه یاس ، امید تویی / در بین هزار پونه آن کس که مرا / چون روح نسیم زود فهمید تویی .

آخر یه روز پرینت قلبم رو میگیرم تا بفهمی با هر بار نفس کشیدنم چند بار دوست دارم .

عشق را وام محبت مانده است / شعله را بوسیدن و جان دادن است / عشق چندی نیست جز دل باختن / عقل را در دام دل انداختن .

عقل می گفت که دل منزل و ماوای من است / عشق خندید که یا جای تو یا جای من است / عقل پرسید که دشوارتر از مردن چیست / عشق فرمود فراغ از همه دشوارتر است .

zabih1370
28-07-2012, 06:47
عشق یعنی توفیق اجباری و فرو رفتن در آبی که عمقش را نمیدانی .

تو را دوست داشتن برای من عبادت است / از تو دور بودن برای من قیامت است .

شب من پنجره ای بی فردا / روز من قصه ی تنهایی ما / مانده بر خاک و اسیر ساحل / ماهی ام ، ماهی دور از دریا .

بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم / افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم / بیا مثل پروانه های غریب نیاز / به مهتاب شب های تنهایی عادت کنیم .

زغال اسفندتم رفیق ، میسوزم تا چشم نخوری !

zabih1370
28-07-2012, 15:52
کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این تنهایی / لطفا کمی آغوش برایم بفرست .

در مشرق عشق ، دشت خورشید تویی / در باغ نگاه یاس ، امید تویی / در بین هزار پونه آن کس که مرا / چون روح نسیم زود فهمید تویی .

آخر یه روز پرینت قلبم رو میگیرم تا بفهمی با هر بار نفس کشیدنم چند بار دوست دارم .

عشق را وام محبت مانده است / شعله را بوسیدن و جان دادن است / عشق چندی نیست جز دل باختن / عقل را در دام دل انداختن .

عقل می گفت که دل منزل و ماوای من است / عشق خندید که یا جای تو یا جای من است / عقل پرسید که دشوارتر از مردن چیست / عشق فرمود فراغ از همه دشوارتر است .

zabih1370
28-07-2012, 15:54
هیچگاه نخواه که دل بگیری از دوست / شاید دل تو تمام دارایی اوست .

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو .

تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست ، به تبسمت سوگند ، شاد بودنت آرزوی ماست .

در طلوع یک دوستی هرگز غروبی نیست ، پس زندگی کن برای کسی که دوستش داری .

بیا ای همنشین سرد پاییز / به آواهای شب هایم درآمیز / بیا ای رنگ مهتاب بلورین / تو شعری تازه در من برانگیز .

zabih1370
28-07-2012, 15:54
دلا تا کی اسیر یاد یاری / ز هجر یار تا کی داغداری / بگو تا کی ز شوق روی لیلی / چو مجنون پریشان روزگاری .

سکوتی بود بر قلبم که با آن میزنم فریاد / اگر از شهر غم رفتی ، مرا هرگز مبر از یاد .

آدما رسمشونه پابند دلدار نمیشن / خوب گرفتار میکنن اما اگرفتار نمیشن / آدما رسمشونه شاخه به شاخه میپرن / دلو بیمار میکنند اما پرستار نمیشن .

طالب پرواز هستم مقصدم چشمان توست / یاس پر پر گشته ام مرهمش دستان توست / بودنم با بودنت معنای دیگر می دهد / حال من خوش می شود با آن لب خندان تو .

دفتر نقاشی من تو شهر غمها گم شده / چه جوری بگم با معرفت دلم برایت تنگ شده .

zabih1370
28-07-2012, 19:35
بی تو اینجا همه در حبس ابد تبعیدند / سالها هجری و شمسی همه بی خورشیدند .

گر تو یارم نشوی آخر خرداد من است / فکر بی تو شدنم دشمن بنیاد من است / تا زمانی که تو شیرینی و دوری ز دلم / رنگ خون بر جگر این دل فرهاد من است .

یه آسمون گل قشنگ تقدیم یک نگاه تو / این دل تنهای غریب فدای روی ماه تو .

من از می چشمان سیاهت مستم / گفتم بنویسم که به یادت هستم .

تا کور نگشته دیدگانم ، تو بیا / تا مور نخورده استخوانم ، تو بیا / گر آمدی و ندیدی از من چیزی / از بهر تماشای مزارم تو بیا .

zabih1370
28-07-2012, 19:36
یه پیامی میفرستم به امید پیام تو / نه اینکه بخونی و بگی بی خیال تو .

سوال من از تو این است ، چرا در آینه ی چشم های تو ، تصویر من پیدا نیست ؟

گذر تک تک این ثانیه های سپری گشته ی عمرم ، به قدیمی شدن دوستیت می ارزد .

دعای قاصدک ها خوشبختی آدماست ، برات آرزوی یه دنیا قاصدک دارم .

نه بلبل خواهد از بوستان جدایی / نه گل دارد خیال بی وفایی / اگر گفتی مرا الان چه حالی است / میان قلب من جای تو خالی است .

zabih1370
28-07-2012, 19:36
من یاد خوش دوست به دنیا ندهم / لبخند خوشش به حور رعنا ندهم / گر یاد کند مرا هر از گاهی چند / گرد رخ وی به چشم بینا ندهم .

در مسلک ما معنی پرواز چنین است / با بال شکسته به هوای تو پریدن .

گفته بودم گر بیایی مقدمت را گل فشانم ، گل چه قابل مهربانم ، چشم هایم فرش راهت .

چه کردی با دل من نازنینم / که هر شام و سحر اندوهگینم / مرا دعوت بکن در باغ چشمت / که از باغ دلت چند گل بچینم .

از شرکت فرش مزاحمتون میشم ، میشه دلمو زیر پاتون فرش کنم تا هیچ جا جز دل من پاتونو نزارین !

zabih1370
29-07-2012, 06:46
اگر یاد گلی کردی نگاهی بر رخ خود کن / اگر یاد خزان کردی نگاهی جانب ما کن .

صفایی بود دیشب با خیالت خلوت من را / ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم .

زندگی زیباست چون تصویر ماست / در مسیرش هرچه نازیباییست از تقصیر ماست .

تا حالا هندونه دیدی از نیسان بیفته ؟ همونجوری داغونتم !

مهربانم ای خوب یاد قلبت باشد یک نفر هست که اینجا بین آدمهایی که سرد و غریبند ، تک و تنها به تو می اندیشد و کمی دلش از دوری تو دلگیر است .

zabih1370
29-07-2012, 06:49
یادمون باشه روی شیشه ی دلمون حک کنیم که دوست داشتن تاریخ مصرف ندارد .

از شکستن دو چیز بترس ، قلبی که صادقانه دوستت داره و دلی که صادقانه به یادته .

دل ز تن بردی و در جانی هنوز / دردها دارم تو درمانی هنوز / ملک دل کردی خراب از تیغ ناز / اندر این ویرانه سالاری هنوز .

روزگار چون گرگ پیری پر بلاست / طعمه اش واماندگان از گله هاست / دوری از یاران مکن ای باوفا / گرگ دوران در کف این لحظه هاست .

باز باران تا همیشه / نم نمک بر روی شیشه / مینویسه تا بدونی / مهربونیت پاک نمیشه

zabih1370
29-07-2012, 06:53
رفتی اما من پنجره را تا قیامت باز می گذارم مگر یک روز از خم کوچه نمایان شوی و برایم دستی تکان دهی...

سرم را شاید بتوانند دیگران گرم کنند
اما;
وقتى تو نیستى،هیچکس نیست دلم را گرم کند!!!!

عاشق شدم و عذاب را فهمیدم
رنجیدن و اضطراب را فهمیدم
در چشم تو عشق را ندیدم اما
معنای دل کباب را فهمیدم
هر روز خطاهای تو را بخشیدم
تا بخشش بی حساب را بخشیدم .

اینجا زمین است و رسم آدم هایش عجیب،
اینجا گم که میشوی بجای آنکه دنبالت بگردند،فراموشت میکنند.

قشنگ ترین لحظه هایم را با سخت ترین دقایقت عوض می کنم تا بدانی عاشق ترین پروانه ات بودم و مجنون ترین دیوانه ات هستم.

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 08:57
اگر نیمه شبی در آغوش من افتی / آنقدر بوسه بر لبهایت زنم که از نفس افتی !

.

.

میخوام بیام کنار تو ، تا یه کمی لوست کنم

اگه کسی اونجا نبود ، یواشکی بوست کنم !

.

.

.

ترنم باران را نصار چشمانت میکنم نازنینم ، تا شبنمی شود بر سرخی گونه هایت

و داغی بوسه ام را به پیشانی ات به یادگار میگذارم و دست نوازشم را به موهایت

هدیه میکنم ، که تا عمر داری مرا از خاطر نبری . . .

.

.

.

عزیزم

پرده چشماتو آروم میکشم روی چشات

بوسه دوستت دارم رو میگیرم از گونه هات

شب به خیر احساس من . . .

.

.

.

رفتم به نزد طبیب ز شدت طب

۶ بوسه نوشت ز گوشه لب

۲ تا صبح

۲ تا ظهر

و ۲ تا شب!

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:10
سلام یه زحمت واست داشتم

هروقت از جلو آینه رد شدی ، این دوست منم ببوس !

.

.

.

شبی پر کن از بوسه ها ساغرم / به نرمی بیا همچو جان در برم

تنم را بسوزان در آغوش خوش / که فردا نیابند خاکسترم . . .

.

.

.

میفرستم این پیامک را به دوست / ای پیامک صورت او را ببوس

.

.

.

بازم شادی و بوسه / تو هر لحظه و ساعت

هیچ وقت کهنه نمی شه / دوستت دارم کثافت!

.

.

.

ناز آن چشمی که سویش مال ماست

ناز آن رویی که بوسش مال ماست !

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:13
او شراب بوسه می خواهد ز من / من چه گویم قلب پر امید را

او به فکر لذت و غافل که من / طالبم آن لذت جاوید را . . .

.

.

.

به امید نگاهت ایستادن / به روی شانه هایت سر نهادن

خوشتر از این آرزویی است / دهان کوچکت را بوسه دادن . . .

.

.

.

بوسه ابتکاریست از طبیعت ، برای زمانیکه احساس در کلام نمی گنجد . . .

میبوسمت

.

.

.

لبخند تو طلوع و بوسه ی تو غروب منه

ممنونم بخاطر اینکه بهترین و شگرف ترین دوست و همدم منی . . .

.

.

.

بوسه ام را می گذارم پشت در / قهرکردی , قهرکردم , سر به سر

تو بیا , در را تماما باز کن / هر چه میخواهی برایم ناز کن

من غرورم را شکستم , داشتی ؟ / آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:14
بوسه هایت انار را می ترکاند ، نفس هایت سیب را می رساند ، آغوشت ابر را می باراند

پاییزترینی تو !

.

.

.

می بوسیمت سه تایی من و غم و تنهایی / امان از این جدایی دلتنگتم خدایی . . .

.

.

.

بوسه یعنی لذت دلدادگی / لذت از شب لذت از دیوانگی

بوسه آغازی برای ما شدن / لحظه ای با دلبری تنها شدن

بوسه آتش می زند بر جسم و جان / بوسه یعنی عشق من با من بمان . . .

.

.

.

بوسه ابتکاریست از طبیعت برای زمانی که احساس در کلام نمی گنجد

.

.

.

انسان به سه بوسه نکمیل میشود ،

بوسه ی مادر که با آن پا به عرصه ی خاکی میگذاری ،

بوسه ی عشق که یک عمر با آن زندگی میکنی ،

بوسه ی خاک که با آن پا به عرصه ی ابدیت میگذاری

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:17
گفت: حالت را نمی پرسم می دانم خوبی, عکس هایت همه با لبخندند!! و نمی دانست عکاس کهمی گوید سیب… من یاد حماقت حوا می افتم و پوزخند می زنم..

.

.

.

زندگی پر از دو رنگی هاست کاش یک رنگ بیشتر نباشیم…حتی اگه اون یه رنگ سیاه باشه…

.

.

.

هیچکس آنقدر فقیر نیست که نتواند لبخندی را به دیگران هدیه کند وهیچکس آنقدر ثروتمند نیست که به لبخنددیگران نیاز نداشته باشد.

.

.

.

تا توانی در جهان همراه اهل درد باش / یا مبر نامی ز مردی یا حقیقت مرد باش

.

.

.

اشتباهی که همه عمر پشیمانم کرد / اعتمادی بود که بر هر کس من میکردم

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:18
با یک عینک سه بعدی نگاه می کنم دنیا را .
ناگهان …
صحنه های آزاردهنده اش چقدر به من نزدیک می شود !
عینک را بر میدارم . چشمانم باز هم تمام آن صحنه ها را سه بعدی می بیند

.

.

.

خدایا
از تو چه پنهان از همان روزی که شکم مادرم را دریدم
مُردم و هیچ کس مرا دفن نکرد !
این زندگی اجباری میان این همه ارواح سرگردان چقدر
تلخ است .

.

.

.

دل که رنجید از کسی ، خرسند کردن مشکل است / شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است
کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد / حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است

.

.

.

من حاصل عمر خود ندارم جز غم
ور عشقی ز نیک و بد ندارم جز غم
یک همدم با وفا ندیدم جز درد
یک مونس نامرد ندارم جز غم

.

.

.

خوشى هاباخوبى هافرق دارد…!
بخاطرخوبى هابایدازخیلى خوشى ها گذشت…!!!

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:21
بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه. درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه

.

.

.

انواع بوس:

۱٫بوس صورت : دوست داشتن

۲٫ بوس پیشانی : آرامش

۳٫بازو‌ : شوخی کردن

۴٫لب : عاشق بودن

۵٫ گردن : نیاز داشتن

تو کدومشو به من میدی ؟!

.

.

.

یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست ، ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست

.

.

.

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ، تو گل ناز منی از دور می بوسم تو را

.

.

.

بیب بیب برو کنار ، این اس ام اس یه بار بوسه داره ، برو کنار خیس نشی !

.

.

.

شبی پر کن از بوسه ها ساغرم

به نرمی بیا همچو جان در برم

تنم را بسوزان در آغوش خوش

که فردا نیابند خاکسترم

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:27
.

وقایع زندگی به ۲ صورت میباشد:
اگه خوش بگذره ، اسمش خاطره ست
اگه پدرت در بیاد ، تجربه ست !

.

.

.

من که تصویری ندارم در نگاه هیچکس ،
خوب شد هرگر نبودم تکیه گاه هیچکس.
کاش فنجانی نسازد کوزه گر از خاک من ،
تا نیفتد در دلم فال سیاه هیچکس.
بهترین تقدیر گل ها چیدن و پژمردن است
سعی کن هرگز نباشی دلبخواه هیچکس…

.

.

.

در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش علف هرز و گل سرخ یکیست...

.

.

.

وقتی که دیدش از ترس و تعجب جا خورد.
با وحشت گفت : چه بیخبر اومدی … ولی من که آمادگی ندارم …
در جوابش و با تعجب گفت : چندان بیخبر هم نیومدم.
موهات قرار بود با سفید شدنشون سفیری باشند حامل این پیام :
من دارم میام .
نگاهش به قلمو و رنگ مویی افتاد که عمری رنگش کرده بودند تا یک واقعیت رو نبینه
واقعیتی بنام رفتن …

.

.

.

خـــوبـــم ! … مـــاننـــد هـــر روز همیشــه خـــوبـــم ! …
گاهی آدم احتیاج داره یکی بیاد بزنه رو شونهش و بگه : هی رفـ ـیـ ـق!
از چیزی ناراحتی؟
اونوقت آدم برگرده:
آره رفیق،ازهـمه چـی …!

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:28
از فریب انسان ها دلگیر نشو…..چون اینان روی زمینی زندگی میکنند که روزی یک بار خودشان را دور میزند….

.

.

.

بچه که بودم از حیوانات می ترسیدم حالا متوجه شدم که بعضی ادم ها می تونن از حیوانات هم پست تر باشند

.

.

.

قله ای که یه بار فتح شد تفریحگاه عمومی میشه!
پس مواظب قله ی دلت باش.

.

.

.

زیباست که با خدای خود چت بکنیم / در سایت نماز شب عبادت بکنیم
ای کاش که ما فلاپی دلها را / با عشق علی و آلش فرمت بکنیم

.

.

.

نه دل در دست محبوبی گرفتار / نه سر در کوچه باغی بر سر دار
از این بیهوده گردیدن چه حاصل ؟/ پیاده می شوم ، دنیا نگهدار

.

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:29
به چه مشغول کنم دیده و دل را ؟ که مدام دل تو را می طلبد و دیده تو را می جوید

.

.

.

میل دریا گر کنی ، من دیده را دریا کنم
میل صحرا گر کنی ٬ من سینه را صحرا کنم
نا امیدم گر کنی میمیرم اما باز هم
در همان حالت که میمیرم دعایت می کنم

http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_eshghhh.jpg

خاک شد هرکه بر این خاک زیست / خاک چه داند که در این خاک کیست
سرانجام که باید در خاک رفت / خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت

.

.

.

اگه به تو زل نمیزنم ، رازی است که با نگاه فاش میشود

.

.

.

شب شکست ، پیمان شکست ، عهدی شکست ، قلبی شکست
از شکست هر شکستی بر دلم آهی نشست

MAMAD*50 CENT
29-07-2012, 09:39
خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
.
.
.

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت
حریف خاطره ها نمی شوند..

.
.
.

مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

.
.
.

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..

.
.
.

تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..

zabih1370
29-07-2012, 15:29
نقاش نیستم ! اما تمام لحظه های بی تو بودن را درد میکشم .

ای که یادت بهترین مفهوم بیداریست / عطر یادت تا ابد در خاطرم جاریست .

دلم اعدام عشق است به دار قلب خاموشت / بدان تا لحظه ی مردن نخواهم کرد فراموشت .

اگه عشقم حقیره ، اگه جسمم کویره ، اگه همیشه تنهام ، اگه خالیه دستام ، برای تو عاشق ترین عاشق دنیام .

با یاد چشمهای تو خوب است خواب من / از ابرها کناره بگیر آفتاب من / چشم تو را کجای جهان جستجو کنم / پایان بده به تب و تاب بی حساب من .

zabih1370
29-07-2012, 15:32
میان چشم تو ییلاق کردم / در عشق تو خودم را چاق کردم / از این پس بی تو مفهومی ندارم / دلم را بر دلت سنجاق کردم .

از بس که درون سینه تنها مانده / درمانده ام از دست دل وامانده / در داخل سینه درد شیرینی هست / آیا دل من پیش شما جا مانده ؟

اینقدر خیالهای بیهوده نباف / ماییم و دو خط رباعی و یک دل صاف / در آیینه ی دلم به جز عکس تو نیست / شک داری اگر ، بیا دلم را بشکاف .

اوج نیاز قلب من در به در نگاهته / آرامش درون من دیدن روی ماهته .

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد / نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد / عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی / که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد .

zabih1370
29-07-2012, 15:33
ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد / فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد .

اتل متل صفاتو / دلم کرده هواتو / الهی زود ببینم / صورت مثل ماهتو .

سالها پرسیدم از خود کیستم ؟ / آتشم ؟ شورم ؟ شرارم ؟ چیستم ؟ / دیدمش امروز و دانستم اکنون / او به جز من ، من به جز او نیستم .

الهی روزگارت آفتابی / الهی شامگاهت ماهتابی / الهی در همه دوران عمرت / به قلب هرکه خواهی راه یابی .

درویش کوچه های تنهاییم ، کاسه ی گدایی مرا سکه ی نگاه تو کافیست !

zabih1370
29-07-2012, 15:34
به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !

این منم پنهانترین افسانه ی شبهای تو / آنکه در مهتاب باران شوق پیدایی نداشت / خواستم تا حرف خود را با غزل معنا کنم / زیر باران نگاهت شعر معنایی نداشت .

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم .

در قفس تنهاییم تنها یاد توست که مرا به اوج همه ی دوست داشتنها به پرواز در می آورد .

بر دریچه ی قلبم نوشتم عشق ممنوع ، ولی عشق آمد و گفت من بی سوادم !

zabih1370
29-07-2012, 15:35
در قفس افتاده ام فکر رهایی نیستم / دل به عشقت داده ام اهل جدایی نیستم .

زمان غارتگر غریبیست ، همه چیز را می برد جز حس دوست داشتن را .

یک نامه پر از ماه و تو را دارم یاد / در پاکت گل گذاشتم دادم باد .

اگه تو رو خواستم از روی عشقه / هرجا تو باشی اونجا بهشته .

شبها به ماه دیده ، تو را یاد میکنم / با مه فسانه گفته و فریاد میکنم / شاید تو هم به ماه کنی ، ماه من نگاه / با این خیال ، خاطر خود شاد میکنم .

zabih1370
29-07-2012, 15:35
کی گفته نفرین میکنم / غصه به تو حرومه / خوشبختی تو گل من / همیشه آرزومه .

بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد / مثل یک بیت ته قافیه ها خواهم مرد / تو که رفتی همه ثانیه ها سایه شدند / سایه در سایه ی آن ثانیه ها خواهم مرد /شعله ها بی تو ز بی رنگی دریا گفتند / موج در موج در این خاطره ها خواهم مرد / گم شدم در قدم دوری چشمان بهار / بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد .

برای رسیدن به توست که پرواز میکنم ، نکند قفس باشی !

سکوتم از رضایت نیست / دلم اهل شکایت نیست .

قفس دیدم رهایی یادم آمد / تو رفتی بی وفایی یادم آمد .

GORJI
29-07-2012, 17:26
هزار بار هم از این دنده به آن دنده شوی فایده ندارد ! این تخت خواب "آغوش" کم دارد .

همیشه واسه گلی خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسید ، یادش باشه ریشش کجاست .

ارزان تر از آنچه که فکرش را بکنی بودی ، اما برای من گران تمام شدی .

دلتنگی من تمام نمی شود ، همین که فکر کنم من و تو دو نفریم دلتنگتر میشوم برای تو .

گفته باشم ! من درد میکشم ، تو اما چشم هایت را ببند ، سخت است بدانم می بینی و بی خیالی .

GORJI
29-07-2012, 17:26
زندگی شبیه شعریست ، قافیه هایش با من ، "تو" همیشه "ردیف" باش .

عشق بازی کار فرهاد است و بس / دل به شیرین داد و دیگر هیچکس / مهر امروزی فریبی بیش نیست / مانده ام حیران که اصل عشق چیست ؟

اینجا جاییست که پشت هر دوستت دارم هم نوشته است ساخت چین !

الهی من فدات بشم ، انگشتر طلات بشم / وقتی چشاتو تاب میدی ، مردمک چشات بشم .

جلد گرفته ام عشقم را با خیال و خاطره ، مبادا که تا بخورد حتی گوشه ی احساسم زیر دست این همه تنهایی .

zabih1370
29-07-2012, 20:16
همیشه واسه گلی خاک میشم که اگه به آسمون رسید ، بدونه ریشه اش کجاست .

فدای اون مهر و وفات / دلم شده تنگ برات / چطور بگم ؟ باور کنی ! / چقدر عزیزی تو برام .

آسمان را بی ستاره ، دریا را بی موج ، دیده را بی اشک ، لب را بی خنده و زندگی را بی تو دوست ندارم ای بهترینم .

سرچشمه ی عمر آدمی یک نفس است / آن هم فدای یک هم نفس است .

در مرام ما نباشد جز وفاداری دوست / جان دهیم بهر رفیقی که وفاداری در اوست .

zabih1370
29-07-2012, 20:16
من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی .

با جمله ی رندان جهان هم کیشم / خیام ترانه های پر تشویشم / انگار شراب از آسمان می بارد / وقتی که به چشمان تو می اندیشم .

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .

اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم .

عاشقانه دوستت خواهم داشت بی آنکه بخواهم دوستم داشته باشی و عاشقانه در غمت خواهم مرد بی آنکه بخواهم در مرگم اشک بریزی .

zabih1370
29-07-2012, 20:17
اگه دیدی کویرم / بیایی جون میگیرم / اگه دیدی بهارم / تو قلبم تو رو دارم .

پیش ازینت بیش از این اندیشه عشاق بود / مهر ورزی تو با ما شهره ی آفاق بود .

پیوند عشق حقیقی ، حتی با مرگ هم گسیخته نمیشود چه برسد با دوری !

مشترک گرامی ورود شما به قلب فرستنده ی پیام با موفقیت انجام شد ، خروج امکان پذیر نمیباشد .

جهان بی دوستان زندان جان است ، صفای زندگی با دوستان است .

zabih1370
29-07-2012, 20:19
تا بدین لحظه نمی دانستم یاس اینقدر اصالت دارد / من برایت گل یاسی چیدم چون گل یاس به اندازه ی یک عشق صداقت دارد .

اگه روزی خواستی بگی دوست ندارم ، آروم آروم بگو تا آهسته آهسته بمیرم .

مترسک به گندم گفت : مرا برای ترساندن آفریدن اما من تشنه ی عشق پرنده ای شدم که سهمش از من گرسنگی بود .

دعا میکنم هیچگاه چشمهای زیبای تو را در انحصار قطره های اشک نبینم و تو برایم دعا کن ابر چشمهایم فقط برای تو ببارد .

شب در خم گیسوی تو عابر میشد / با هر نفست بهار ظاهر میشد / ای فلسفه ی شگفت ، افلاطون هم / با دیدن چشمان تو عاشق میشد .

حامد خيري
29-07-2012, 20:42
معني علامتهاي مختلف:
@= دورت بگردم
؟ = گوشم به شماست
+ = حواسم جمع اته
# = اسيرتم
$ = همه ي هستيمي
w = تاج سرمي
^V^V^ = بالا بری پائین بیایی دوست دارم

هرگز عشق را گدايي نكن زيرا هيچ گاه چيز باارزشي به گدا داده نمي شود

عزيزم با اجازه روغن ماشينتو عوض كردم به جاش خون جيگرم ريختم تا هر وقت استارت ميزني به عشقت بسوزم

فراموش کردن خوبان, لطمه زدن به قانون خاطره هاست

معلم می دانست فاصله ها چه به روزمان میاورند که به خط فاصله می گفت خط تیره

میدونی قشنگی دنیا به چیه ؟اینه که تو بی خبر باشی و کسی شادیتو از خدا بخواد!

به سلامتی اونایی که روز قیامت فقط زمین ازشون شاکیه اونم به خاطر سنگینی معرفتشون!

این گل یک گل روش گل جدید گل برای گل سر گل کار گل گذاشتن گل ادمهای گل دوست دلشتنیه!!نتونستی بخونی!گلهاش تقدیم تو بدون گل بخون

zabih1370
30-07-2012, 06:52
بسوزد خانه ی لیلی و مجنون / که رسم عاشقی در عالم انداخت / اگر لیلی به مجنون داده میشد / دل هیچ عاشقی رسوا نمیشد .

سایه ها محصول پشت کردن دیوارها به آفتابند ، گستاخی دیوارها را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم .

دم به دم ساعت به ساعت یادتم / گر خوشم با ناخوشم در هر دو حالت یادم .

ناز لبت چشیده ام یاد شکر نمی کنم / تا تو فرشته ی منی یاد دگر نمی کنم .

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ی ذات ، کاغذ از صفحه ی دل ، نور از شمع حیات ، تا نویسم همه جا ، نام زیبای تو را .

zabih1370
30-07-2012, 06:52
زندگی شبیه شعریست ، قافیه هایش با من ، “تو” همیشه “ردیف” باش .

عشق بازی کار فرهاد است و بس / دل به شیرین داد و دیگر هیچکس / مهر امروزی فریبی بیش نیست / مانده ام حیران که اصل عشق چیست ؟

الهی من فدات بشم ، انگشتر طلات بشم / وقتی چشاتو تاب میدی ، مردمک چشات بشم .

جلد گرفته ام عشقم را با خیال و خاطره ، مبادا که تا بخورد حتی گوشه ی احساسم زیر دست این همه تنهایی

zabih1370
30-07-2012, 06:53
هزار بار هم از این دنده به آن دنده شوی فایده ندارد ! این تخت خواب “آغوش” کم دارد .

همیشه واسه گلی خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسید ، یادش باشه ریشش کجاست .

ارزان تر از آنچه که فکرش را بکنی بودی ، اما برای من گران تمام شدی .

دلتنگی من تمام نمی شود ، همین که فکر کنم من و تو دو نفریم دلتنگتر میشوم برای تو .

گفته باشم ! من درد میکشم ، تو اما چشم هایت را ببند ، سخت است بدانم می بینی و بی خیالی .

zabih1370
30-07-2012, 06:54
گرچه یوسف را عزیز مصر با درهم و دینار خرید / من تو را با نقد جان و دل خریدارم .

به کوتاهی لحظات با هم بودن منگر ، به وسعت لحظاتی نگاه کن که به یادت هستم .

هرچه هستم هرچه هستی ، توی قلبم ریشه بستی / هرچه باشم هرچه باشی ، نمیشه ازم جداشی .

قسم خوردم همیشه با تو باشم / در این دنیا فقط مال تو باشم / اگر ماندی در این دنیا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم .

صد بهارانم بی تو سخت تر از یک زمستان است .

GORJI
30-07-2012, 12:54
چشم به راه توام ، قفل شبم باز کن
ماه شبم شو دمی نغمه ی نو ساز کن
بوسه ی باران تو باش ، من عطش بی حساب
فاصله بردار ، باز عاشقی آغاز کن
.
.
.
چه می شد دستانم به دستانت گره می شد
چه می شد آغوشم در آغوش خوش تو جا می شد
چه می شد اشک هایم با لبخندت یکی می شد
چه می شد بوسه هایم بر گونه های سرخت جاری می شد
چه می شد گل هایی را که هدیه دادم
در قلب تو سبد سبد عشق می شد
.
.
.
نقش ِچشمان ِخمارت ، چه کشیدن دارد ! / سایه ساران ِدو زلفت ، چه لمیدن دارد !
آن قدر خوب و ملیحی که به یک جرعه نگاه / حس مستی لبت طعم چشیدن دارد . . .
.
.
.
.
فرقی نمی کنه دودی که مصرف می کنی سیگار باشه یا قلیون
اما تو اون لحظه جای خالیشو پر میکنه
تقصیر ما نیست می خواست باشه تا ما بودنشو بوسه بارون کنیم
نه اینکه خاطره هاشو دود کنیم…!!!
.
.
.
.
سیگار بعدی را روشن میکنم
کامی از لبش میگیرم
بجای لبهایی که چندی است نبوسیده ام
انگشتانم بوی تند سیگار میگیرند
همان انگشتانی که همچو باد
جنگل موهای تورا نوازش میکردند
دیگر این اندام سوزان تو نیست که مرا احاطه کرده
دود سیگار است و بس…
سیگارم که به آخر میرسد
لبم را میسوزاند مانند بوسه ای
که تو هنگام خداحافظی به آن تقدیم کردی …

GORJI
30-07-2012, 12:54
میشنوم صدای عشق را از لا به لای نوازش های پر مهر تو
میشنوی صدای محبتم را از سوی بوسه های پر از عشق من
.
.
.
.
هر روز که می آمدی و بوســـه ای می دادی،
من آن را گــِــره ای می کردم بین نخ های کاموا
حال که شـــال گردنی قرمز با هزاران هزار گره برای تو بافتـــــه ام نیستی …
به خودم دلـــــداری می دهم …
برایش کـــوتاه بود؛ خوب شد که رفت …!!!
.
.
.
..اینجا آسمان صاف تا قسمتی به رنگ دوستی همراه با غبار فراق است
توده ی سلام به سمت شما در حرکت است
ضمنا احتمال بارش بوسه فراوان است
.
.
.
.
گرچه او مرهم نشد بر زخم های قلب من
روی زخم کهنه ام مُشتی نمک پاشید و رفت
گریه هایش را درون بقچه ای پیچیده بود
وقت رفتن با لبی خندان مرا بوسید و رفت
.
.
.
.
کوچه پس کوچه این شهر تو را می بوید
عطر خوش بوی تنت ناب تر از مُشک و گلاب
بوسه ای از لب شیرین تو شد سهم دلم
این غزل جای من امشب شده بد مست و خراب . . .

GORJI
30-07-2012, 12:55
اخه خداجون!قربون بزرگیت!!وفای سگ به چه کارمون میاد یه فکری به حال ادمات میکردی……..!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دله سبزم را گره زد …
و رفت تا به آرزو هایش برسد…
.
.
.
قفس تنگ فلک جای پریشانی نیست یوسفی نیست در این مصر که زندانی نیست.

GORJI
دلم برای یک نفر تنگ است….
نه میدانم نامش چیست…و نه میدانم چه می کند…
حتی خبری از رنگ چشم هایش هم ندارم….
رنگ موهایش را نمی دانم….
لبخندش را …فقط میدانم که باید باشد و نیست
.
.
.
اگر دلت گرفت سکوت کن !!این روز ها هیچکس معنی دلتنگی را نمیفهمد!!!!!
.
.
.
از جدا شدن نوشتی ؛ رو تن زخمی هر برگ
گریه کردم و نوشتم ؛ نازنینم یا تو یا مرگ
به تو گفتم باورم کن میان این همه دیوار
تو با لبخندی نوشتی همنفس خدانگهدار
.
.
.
همیشه دلتنگی به خاطر نبودن کسی نیست
گاهی بخاطر بودن کسی ست که حواسش به تو نیست .. !
.
.
.
آنقدر سرگرمِ “اوقات فراغت” بودم،
که فکری به حالِ …
“روزهای فراقت” نکردم.

GORJI
تاریکی اتاقم شکسته می شود با نوری ضعیف …
لرزشی روی میز کنار تختم میفتد ..
از این صدا متنفر بودم اما …
چشم هایم را میمالم ..
new message
تا لود شود آرزو می کنم … کاش تو باشی …

سکوت می کنم ، آرزوی بی جایی بود !!
.
.
.
این روزها زیادی ساکت شده ام
حرف هایم نمی دانم چرا به جای گلو ، از چشم هایم بیرون می آیند
.
.
.
دلم برایت تنگ شده است…فقط همین
.
.
.
ارزش دل قد یک مورچه است:
هر دو خواسته یا ناخواسته زیر پا له میشوند
.
.
.
دلگیری عصر جمعه نه از بین میرود نه عادی میشود فقط از هفته ای به هفته دیگه منتقل میشود…!!!

GORJI
اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست…..!!!
.
.
.
خود را به که بسپارم وقتیکه دلم تنگ است/پیدا نکنم همدل دلها همه از سنگ است
.
.
.
گاه دلتنگ میشوم ،دلتنگتر از همه ی دلتنگی ها گوشه ای مینشینم و حسرتها را میشمارم ،باخت ها را و صدای شکست ها را ،من کدام قلب را شکستم و کدام خواهش را نشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که این چنین دلتنگ توأم؟
.
.
.
خود را به که بسپارم ، وقتی که دلم تنگ است
پیدا نکنم همدل ، دلها همه از سنگ است
گویا که در این وادی ، از عشق نشانی نیست
گر هست یکی عاشق ، آلوده به صد رنگ است
.
.
.
.
دلم برایت تنگ است… انقدر که دیگر میخواهم برای تمام دنیا فریاد بزنم این دلتنگی را…

GORJI
30-07-2012, 12:56
خیره میشوی در چشمهایم…
می دوزم نگاهم را…
تا نفهمی چقدر دلتنگت بودم!
.
.
.
کفش هم اگر تنگ باشد ، زخمی می کند
وای به روزی که دل ، تـنگ بـاشد . . .
.
.
.
دلم تنگ است …
پرواز میخواهم؛
تا کجایش را نمیدانم؟
از زمین بیزارم …
.
.
.
آرامم… مثل مزرعه ای که محصولش را ملخ ها خورده اند. با این اوضاع دیگر نگران داس ها نیستم.
.
.
.
هواشناس نیستم اما فکر میکنم هوای دلم ابری خیال توست . . .

Angry Bird
30-07-2012, 16:12
با جمله ي رندان جهان هم کيشم / خيام ترانه هاي پر تشويشم
انگار شراب از آسمان مي بارد / وقتي که به چشمان تو مي انديشم . . .
ღ♥ღ
حسي دارم ، اگـــــر بداني بد نيست / شعري گفتم تو هم بخواني بد نيست
الآن خيلي دلم بـرايت تنگ است / در هــر صورت خبر رســاني بد نيست . . .
ღ♥ღ
اي دل، دل سودا زده، سامانم کـو؟ / اي کالبد تهي شده جـــــــانم کـو؟
امـــروز که از هميشه مشتاق ترم / اي خانه ي سوت و کور مهمانم کو؟
ღ♥ღ
نسبت به تو حس کور ميـلي دارم / دور و بـــــــر خود هـــزار ليـلي دارم
من نــاز نمي خرم شما هم نفروش / چون عاشق کشته مرده خيلي دارم . . .
ღ♥ღ
از بس که درون سـيـنـ ـه تنهـا مـــانده / در مـــانده ا م از دست دل وا مـانده
در داخل سيـ ـنـ ه درد شيريني هست / آيــــا دل من پيش شمـا جـا مــانده !؟[/

Angry Bird
30-07-2012, 16:15
ماهي تو، که بربام شکوه آمده است / آيينه ز دستت به ستوه آمده است
خورشيد اگر گرم تماشاي تو نيست / دلگير نشو ز پشت کـوه آمده است
ღ♥ღ
يک پلک زدن فاصله از تو تا من / بايد بزنيـــم پلک يا تو يا من
هر چند که گفتند گناه است اين کار / اما تو يکي بزن گناهش با من . . .
ღ♥ღ
مثل گل صد برگ شکوفــا شده اي / چون مـــاه چهار ده شکوفا شده اي
در آينـه ي نگاه من چشم بدوز / تا در يابي چقدر زيبا شده اي . . .
ღ♥ღ
اي روي گشـــاده خُلق تنگ آمده اي / آهــوي رميده چـون پلنـگ آمـده اي
آن روسري سپيد مي داني چيست؟ / بــــا پـرچم آشتي بـه جنگ آمـده اي . . .
ღ♥ღ
خوش خُلقي و خشم همزمان يعني چه؟ / بيـزاري و عشق تـوأمـان يعني چه؟
با رفتن من اگر موافق هستي! / پس اين بنشين ، نرو ، بمان يعني چه؟

Angry Bird
30-07-2012, 16:19
بسيـار تماشايي و آراسته اي / از رونق مـاه آسمان کاسته اي
انگار نه انگار که مارا ديدي / از روي کدام دنده بر خاسته اي؟
ღ♥ღ
سر کش بـودم به حيله رامم کردي / اي افسونگر ،چه پخته خامم کردي
خوش چرخـاندي کمند گيسويت را / در تـــــاريکي اسـير دامـم کـــردي . . .
ღ♥ღ
در ديده ي تـو رمز نهاني پيداست / در جام نگاه تو جهاني پيداست
کَس ره نبرَد درون آن قلعه ي راز / کز بام و برَش تير و کماني پيداست . . .
ღ♥ღ
کوهي بودم، به پــاي تو گَـرد شدم / بـــازيچه ي بـــاد هاي ولگرد شدم
تـــا د ر دل من حلول کردي اي ماه / انگشت نماي مرد و نـــا مرد شدم . . .
ღ♥ღ
بـا آمدنت بهــانه پـيدا شده است / خورشيد ميـــان خانه پيدا شده است
ما نيم نظر چشم به هم دوخته ايم / يک لحظه ي شاعرانه پيدا شده است . . .

Angry Bird
30-07-2012, 16:22
اين قدر خيـــال هـــــاي بيهــوده نبـاف / ماييم و ،دو خط رباعي و، يک دل صاف
در آينه ي دلم به جز عکس تو نيست / شک داري اگـــــر بيــا دلم را بشکاف . . .
ღ♥ღ
بــا اين که لب از کـلام بستيد شما / ساکت سر جـايتان نشستيد شما
امـــواج نگــــاهتــان دلم را لرزاند / اصلا نکند زلـــــزله هستيد شـــما . . .
ღ♥ღ
با انگشت اشـــــــــاره در خواهد زد / دل در ســ ــينـه شديد تر خــــــواهد زد
قلبم بــــا تيک تــاک خود مي گويد / يلدا سر شد سپيده سر خواهد زد . . .
ღ♥ღ
بي رويت آينه کـــدر خــــواهد شد / آهم در شهر منتشر خــواهد شد
چون بمبي ساعتي دلم در سينه / با تــــــاخير تو منفجر خـواهد شد . . .
ღ♥ღ
چون کودک بي اراده راه افتــــادم / با پــــاي نگـــــاه در گنـــاه افتادم
از گونه به سمت چانه ات لغزيدم / از چـــــاله در آمدم به چاه افتادم . . .

Angry Bird
30-07-2012, 16:25
بـــا اين که تمـــــــام قصه را ميداني / باز آيه ي يأس پيش من مي خواني
بــــــا آن همه تــــرفند دلم را بردي / تا بشکني و دو بــــاره بر گــــرداني؟
ღ♥ღ
خورشيدي و گــرماي محبت در دست / با آمدن تــــو مــــاه چشمش را بست
بــــــا سرعت نـــــور سمت تو مي آيم / وقتي که چراغ چشمهايت سبز است . . .
ღ♥ღ
در فصلي که هـوا لطيف و عـــالي ست / فصلي که فصل عشق و فارغبالي ست
وقتي بــــاران به شيشه هــا مي کوبد / در آغـــوشم چقدر جــــايت خـالي ست . . .
ღ♥ღ
از روزي کـــه يکي دلــم را بــرده / تب دارم مثل طفل سر مـا خورده
گفتارم شعر، شعر هايم هذيــان / دکتر جا ن بنده زنده ام يــا مرده؟
ღ♥ღ
تـــا خرمن مــو به دوش مي اندازد / بين همه جنب و جوش مي اندازد
گفتيم نصيحتش کنيد اي مـــردم / گفتند به پشت گــوش مي اندازد . . .

Angry Bird
30-07-2012, 16:31
هر چند کسي ميان ما حــايل نيست / اما نگهت به سوي من مـــايل نيست
گفتم قسمت دهم ، ولي مي گـو يند / چشم تو به هيچ مذهبي قايل نيست . . .
ღ♥ღ
از لحظه هاي طي شده حظي نبرده ايم / خودرا به دست شايد و اما سپرده ايم
بشمار لحظه لحظه ي عمر گذشته را / هر چند ســـــال بود همانقدر مرده ايم . . .
ღ♥ღ
امواج نگـــــاهت اعتياد آور بود / زيبـــــايي تو فــــراتر از بـــاور بود
در قاب- نگاه چشم من لبخندت / لبخند ژوکـوند ، بلکه زيبــاتر بود . . .
ღ♥ღ
بـــا زير مخالفي بگـــو بـم بشو م / لبخند بزن مقـــــابلت خم بشـو م
تو يک کلمه بگـــو که حـوّاي مني / من امضا مي دهم که آدم بشو م
ღ♥ღ
اگر ای عشق پایان تو دور است/دلم غرق تمنای حضور است
برای قد کشیدن در هوایت/دلم مثل صنوبرها صبور است

LIDA
30-07-2012, 19:38
از نگــــاهت تــــا دلــــم

رنــــگین کمــــان گــــل مـی کـــند

بــــا تـــو بـــایـــد

مثــــل بــــاران حـــرف زد

ای دوستـــــــــــ .......

این ابـــــر را از دوش من بـــــردار

بــــارانـــــی‌ام بسیـــار........

کاش همان کودکی بودیم که حرفهایش رااز نگاهش میشد خواند،

اما اکنون اگرفریاد هم بزنیم کسی نمی فهمد ودلخوش کرده ایم که سکوت کرده ایم.

قله ها لحظه هایی هستند
که انچه را داری قدر میدانی
دره ها لحظه هایی هستند
که حسرت آنچه را از دست داده ای می خوری.

به سراغ من اگر میایی دگر آسوده بیا ...

چند وقتیست كه فولاد شده ... چینی نازك تنهایی من...

LIDA
30-07-2012, 20:15
پیام های کوتاهت را می خوانم ،
موسیقی می شنوم .
زیر انگشت های تو ،
چه فرقی می کند ،
تلفن باشد ،
یا پیانو ؟

قصه عشقت را ...
به بیگانگان نگو !!!
چرا که این کلاغهای غریب
بر کلاه حصیری مترسک نیز
آشیانه می سازند...

تو را خودم چشم زدم

بس که نوشتمت میان شعرهام

بی آنکه اسفند بچرخانم میا ن واژه ها

پریشب از خدا خواستم سنگت کند.
دیشب دعایم را پس گرفتم.
امشب باید بخواهم مرا سنگ کند
تو سنگ بودی و من ندیدمت ...

کاش پرده می دانست که تا پنجره باز است فرصت رقصیدن دارد

zabih1370
30-07-2012, 23:25
هیچ ثروتی بالاتر از مهربانی نیست ، یادت باشه خیلی ثروتمندی .

تمام دارایی من رنجی است که از دوری تو میکشم .

تو خودت قشنگترین شعر و غزل ، ترانه ای / واسه زندگی کردن جز تو ندارم بهانه ای .

زندگی باید کرد / گاه با یک گل سرخ / گاه با یک دل تنگ / گاه باید رویید در پس این باران / گاه باید خندید بر غمی بی پایان .

دلم برای دیدنت ، چه عاشقانه لک زده / بلور قلب عاشقم ، ز دوریت ترک زده .

zabih1370
30-07-2012, 23:26
تو آفتاب منی من گیاه رنجورت / بتاب بر من عزیزم فدای آن نورت / بیا وجود مرا ذوب کن در آتش خود / ببر مرا ببرم تا کرانه ی دورت .

پناهی نیست جز آوار / رفیقی نیست جز دیوار / کجایی ای چراغ عشق / منو از سایه ها بردار .

آسمان کوچک من همه شب بارانیست / همه شب در تب چشمان ترم مهمانیست / شکوه از فاصله ها نیست که از قلب من است / غم و اندوع دل عاشق من پنهانیست .

پیش هم بودن اگر دیروز ها لطفی نداشت / ارزش دیروز را امروز باور میکنیم .

آرامش یعنی اینکه همیشه ته دلت مطمئن باشی یه خونه ی گرم ، راحت و بدون همسایه داری .

zabih1370
30-07-2012, 23:27
قلب من در شهر چشمان تو جا مانده / قدر یک شب هم شده از آن پرستاری بکن .

ردپایم بی صداست / عشق من بی انتهاست / ردپای اشکهایم را بگیر / تا بدانی خانه ی عاشق کجاست .

غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست ، غمخوارتم رفیق !

آهای ناز نمک دار / منم عاشق تب دار / ببین دل تو دلم نیست / واسه لحظه ی دیدار !

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند ، بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم !

zabih1370
30-07-2012, 23:29
یه حساب در بانک مهر و صفا باز کن تا من میلیون ها بوسه به حسابت واریز کنم ، یادت نره حساب جاری باز کنی !

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم ، گر رهایم سازی ، به خدا خواهم مرد ، من به زنجیر تو عادت دارم ، تو محبت کن بگذار تا عمریست ، من بمانم چو اسیری به حریم قفست .

آسمان فرصت پرواز بلندیست ولی / قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی .

دلم تنهای تنهاست دیگه از همه سیره / ولی با همه درداش برای تو میمیره .

مثل باران خاطراتت ماندنیست / لحن پر مهر صدایت خواندنیست / گرچه ما اندک زمانی در کنارت بوده ایم / تا ابد مهر و وفایت ماندنیست .

zabih1370
30-07-2012, 23:29
هر شب که انتظارت را می برم به روز / شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز .

ثانیه ها می گذرند ، چشم به ساعت دوختم ، تو در یک قدمی من از من فرسنگ ها دوری ، کاش می توانستم گامی بردارم .

به لبخندی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن / اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن .

من از اظهار نظرهای دلم فهمیدم / عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند .

تا کجا باید سفر کرد تا کجا باید دوید / از کجا باید گذر کرد تا به قلب مهربان تو رسید ؟

zabih1370
30-07-2012, 23:30
تکیه گاه بودنم برای ماندن و بودن با تو ، برای لحظات دلدادگی ، برای لحظه ای تنها شدن با تو ! برای چشم دوختن همیشگی در چشمانت ، ثانیه ها آتش می زنند بر جسم و جانم .

عشق تو به تار و پود جانم بسته است / بی روی تو درهای جهانم بسته است .

وقتی دوتا دوست با هم صمیمی اند ، مرگ فقط یکی را داغدار می کند ولی جدایی هر دوتا رو !

خدا از بهترین ها فقط یه دونه خلق کرده ! دقت کردی که چقدر تنهایی ؟

شانه هایت را برای تکیه انتخاب کردم ، تو پناه منی در لحظه های بی قراریم ، در عبور بادهای خزان ، روی باغ شانه هایت هر وقت اندوهی نشست در حمل بار غصه ات با شوق شرکت می کنم .

FARID_GM
31-07-2012, 10:07
حس می کنم دنیـــــــــــا خالیست…! مگـــــــــــر تو چنـــــــــــد نفر بودی ؟!!
.
.
.
ته دیگ” عشق ِ اول ” را هر چقدر که بسابی ،
چه با اسکاج ِ دوست داشتن های بعدی ،
چه با سیم ِ ظرفشویی عاشق شدن های بعدی ،
از ” دلت پاک نمی شود …
حالا تو هی بساب
و از صدای نا هنجارش
سر درد بگیر …
.
.
.
گریــــــه شاید زبان ضعـــف باشد
شاید کودکــانه ..شاید بی غــرور …
اما هر وقت گونه هــــایم خیس می شـــود
می فهمــــم نه ضعیفم ..نه کودکم.. بلکه پر از احساســـم …
.
.
.
عشق فراموش کردن نیست ،بخشیدن است
گوش کردن نیست ، درک کردن است
دیدن نیست ، احساس کردن است
جا زدن و کنار کشیدن نیست صبر کردن و ادامه دادن است
حتی تنها
.
.
.
وصال در عشق بس چه دارد حیرانی ، من نگویم رسیدم به وصال
اما دیده ام ناله ی عاشقی در تنهایی ، گریان سخن می گفت ،
می کرد حق حق و بی تابی ، ای کاش می شد اینگونه عاشق شد

FARID_GM
31-07-2012, 10:08
یادمان باشد : وقتی کسی را به خودمان وابسته کردیم !
در برابرش مسئولیم …
در برابر اشکهایش ؛
شکستن غرورش ،
لحظه های شکستنش در تنهایی و لحظه های بی قراریش ….
واگر یادمان برود !
در جایی دیگر سرنوشت یادمان خواهد آورد ،
واین بار ما خود فراموش خواهیم شد …
.
.
.
شاید دیگران در نبودنت “سرم“ را گرم کنند ، ولی “دلم” را هرگز
.
.
.
تعداد دقیق مژه هایت را میدانم ، تعجب نکن
مگر زندانی کاری جز شمردن میله های زندانش دارد ؟
.
.
.
دستم نمی رسد به بلندای چیدنت ، باید بسنده کنم به رویای دیدنت
.
.
.
آرام ام ، مثل مزرعه ای که تمام محصولش را آفت زده ، دیگر نگران داس ها نیستم !

MAMAD*50 CENT
31-07-2012, 10:21
نقش ِچشمان ِخمارت ، چه کشیدن دارد ! / سایه ساران ِدو زلفت ، چه لمیدن دارد !
آن قدر خوب و ملیحی که به یک جرعه نگاه / حس مستی لبت طعم چشیدن دارد . . .
.
.
.
.
فرقی نمی کنه دودی که مصرف می کنی سیگار باشه یا قلیون
اما تو اون لحظه جای خالیشو پر میکنه
تقصیر ما نیست می خواست باشه تا ما بودنشو بوسه بارون کنیم
نه اینکه خاطره هاشو دود کنیم…!!!

.
.
.
.

به سلامتی دو بوسه

اولی وقتی بچه به دنیا میاد، مادر می بوستش ولی بچه نمی فهمه
دومی وقتی مادر از دنیا میره بچه می بوستش ولی مادر دیگه نمی فهمه
.

.
.
.
سیگار بعدی را روشن میکنم
کامی از لبش میگیرم
بجای لبهایی که چندی است نبوسیده ام
انگشتانم بوی تند سیگار میگیرند
همان انگشتانی که همچو باد
جنگل موهای تورا نوازش میکردند
دیگر این اندام سوزان تو نیست که مرا احاطه کرده
دود سیگار است و بس…
سیگارم که به آخر میرسد
لبم را میسوزاند مانند بوسه ای
که تو هنگام خداحافظی به آن تقدیم کردی …
.
.
.
.
میشنوم صدای عشق را از لا به لای نوازش های پر مهر تو
میشنوی صدای محبتم را از سوی بوسه های پر از عشق من
.

MAMAD*50 CENT
31-07-2012, 10:23
.
هر روز که می آمدی و بوســـه ای می دادی،
من آن را گــِــره ای می کردم بین نخ های کاموا
حال که شـــال گردنی قرمز با هزاران هزار گره برای تو بافتـــــه ام نیستی …
به خودم دلـــــداری می دهم …
برایش کـــوتاه بود؛ خوب شد که رفت …!!!

http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net-boos.jpg

..اینجا آسمان صاف تا قسمتی به رنگ دوستی همراه با غبار فراق است
توده ی سلام به سمت شما در حرکت است
ضمنا احتمال بارش بوسه فراوان است
.
.
.
.
گرچه او مرهم نشد بر زخم های قلب من
روی زخم کهنه ام مُشتی نمک پاشید و رفت
گریه هایش را درون بقچه ای پیچیده بود
وقت رفتن با لبی خندان مرا بوسید و رفت
.
.
.
.
کوچه پس کوچه این شهر تو را می بوید
عطر خوش بوی تنت ناب تر از مُشک و گلاب
بوسه ای از لب شیرین تو شد سهم دلم
این غزل جای من امشب شده بد مست و خراب . . .
.
.
.
.
خیال بوسه ای که اینجا
جا گذاشتی اش ،
بر لبانم سنگینی می کند …
به خاک می افتم در مقابلت
فکر می کنی چیز دیگری هم
برای باختن دارم هنوز ؟

MAMAD*50 CENT
31-07-2012, 10:36
تنهایی ام را کســی شریک نیست
مطمــــئن باش
دستِ احتــــیاج به سمت ِتــــو که هیـــچ
به سمت ِ خودم هم دراز نخواهم کرد…
شایـــد کــه تنهایی هایم
از تنهایی دق کنــــد..!!!
.

.
.
نمیدانم رفتی یا فرار کردی…..
بعضی ها می روند تا فرار نکرده باشند،بعضی ها فرار می کنند تا نرفته باشند…..
ساده تر بگویم نیستی!!
.
.
.
من به جای خالی اش بیشتر از خودش عادت کرده ام . . . اعتراف تلخیست…!!
.
.
.
بهانه های دنیا تورا از یادم نخواهند برد
من تورا در قلبم دارم نه در دنیا
.
.
.
هر جا که می بینم نوشته است :
” خواستن توانستن است ”
آتش می گیرم !
یعنی او نخواست که نشد ؟

MAMAD*50 CENT
31-07-2012, 10:37
.
اگر دلت گرفت سکوت کن !!
این روزها هیچ کس معنی دلتنگی را نمیفهمد!!!!!!
.
.
.
دلتنگی یعنی اینکه دقیقه به دقیقه گوشیتو چک کنی و وانمود کنی داری ساعت گوشیتو میبینی…
.
.
.
به وسعت ندیدن نگاهت خسته ام،چگونه بشکنم ثانیه های سنگین دوری ات را…
.
.
.
نظر می رسد که زندگی بی تو
یعنی هیچ
حالا که رفتی
فهمیدم که فقط به نظر می رسید…..!
.
.
.
امروز و فرداهایم ، پس فرداها ، همه و همه
خراب شده اند
بعد از تو …
برگرد

MAMAD*50 CENT
31-07-2012, 10:39
عشق یک چرخه است:
وقتی عاشق می شوید، صدمه می بینید.
وقتی صدمه می بینید، متنفر می شوید.
… … وقتی متنفر می شوید، سعی می کنید فراموش کنید.
وقتی سعی می کنید فراموش کنید، دل تنگ می شوید.
وقتی دل تنگ می شوید…
در نهایت دوباره عاشق می شوید.
.
.
.
با نگاهی
هرس کن
علف های هرز دل تنگی ام را!
.
.
.
گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میاد که انسان باید تاوان دعاهای مستجاب شده ی خود را بپردازد..
.
.
.
سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، کلمات و موقعيت ها. سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت. سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس . سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان.
.
.
.
وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عکس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني.

zabih1370
31-07-2012, 15:59
امشب از آسمان دیده ی تو / روی شعرم ستاره می بارد / در سکوت سپید کاغذها / پنجه هایم جرقه می کارد .

بی من اگر آرامی ، من نمی خواهم که کنارم باشی ! با شکست قلبم تو اگر پیروزی ، آرزوی دل من نیز کامیابی توست ! من تنها به تو می اندیشم که مبادا خاری به دلت ریش آرد .

درون چشمهایت خانه ای ساختم / پلک نزن که خانه خرابم میکنی .

گفتمش نقاش را نقشی کشد از زندگی ، با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید .

قسمت این بود که من با تو معاصر باشم / تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم / تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی / من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم .

zabih1370
31-07-2012, 16:00
شبی با دوست به سر بردن دو صد دنیا بها دارد / خوشا آن کس که در دنیا رفیقی با وفا دارد .

اگر من شاعرم شعر تو هستی / اگر من عاشقم عشقم تو هستی / اگر من یک کتاب کهنه هستم / بدان زیباترین برگش تو هستی .

یاد ما خواه بکن خواه نکن ، لیکن ای دوست تو در کنج دلم جا داری .

پرسید کدام راه نزدیک تر است ؟ گفتم به کجا ؟ گفت به خلوتگه دوست ، گفتم مگر تو فاصله ای میبینی بین آنکس که دل ما همه منزلگه اوست !

به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام / بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام / اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد / حرف آخر ، تو کجایی ؟ نگرانت شده ام .

zabih1370
31-07-2012, 16:01
از خدا خواهم شبانگه / دامن گل را بگیرم / تو برای من بمانی / من برای تو بمیرم .

آنچه بر لوح زمان می ماند ، راه و رسم سفر است ، رهگذر میگذرد .

دوست دارم دستانم را به سوی آسمان پر ستاره دراز کنم و ستاره ای بچینم و بر روی آن بنویسم ای اولین حکایت بی انتهای عشق ، با تمام وجود دوستت دارم .

همیشه دوست داشتن رو سرلوحه ی عمر وجودیت نکن ، شاید شکستن قلبت و در نهایت شکستن شیشه ی عمرت باشه .

قلب مرا آتش زدی هدیه به تو خاکسترش / این دل وفادار تو بود اما نکردی باورش .

zabih1370
31-07-2012, 16:02
قبله ی من نگاه تو / چشای من برای تو / نگی که دوستت ندارم / هر نفسم به یاد تو .

سکوت من فردای بلند دوست داشتن توست ، دوست داشتن تو افسانه نیست ، باورش کن .

دل را به یادت حواله میکنم ، شاید روزی لبخندت را قسمتم کردی .

با من که شکسته ام کمی راه بیا / بالی بگشا و گاه و بیگاه بیا / آزرده مشو بیا گناه از من بود / گفتم که مقصرم تو کوتاه بیا .

عشق یعنی دستهایم مال تو / چشم های خسته ام دنبال تو / عشق یعنی ما گرفتار همیم / دوستدار هم وفادار همیم .

LIDA
31-07-2012, 21:21
به خنده‌هات
به چالِ گونه‌هات
گاهی می‌شود سوگند خورد؛

اما به چشم‌هاتْ
... همیشه!

تو
نگاه عاشقانه ات را
عاشقانه نگاه دار
وكلام ساده عاشقانه ات را خالصانه بگو
من خلوص را بخوبي تشخيص ميدهم
و آرام ميگيرم

آشق !

از این به بعد اینگونه بنویسید !
چون همیشه سرش کلاه می رود . .

جایت خالی

می خواستیم بخندیم

جای لبخند

بر لب خالی بود...

ترسم انروز بيايي که نباشد جسدم
کوزه گر کوزه بسازد ز خاک جسدم
لب ان کوزه بسازد ز خاک لب من
بي خبر لب بگذاري به لبان جسدم...

LIDA
31-07-2012, 21:26
کاش اون لحظه اي که يکي ازت ميپرسه حالت چطوره و تو ميگي خوبم کسي باشه که محکم بغلت کنه و اروم بگه ميدونم خوب نيستي ...:17:

می خوام به سردی شب هام بخندم
می خوام به پوچی فردام بخندم
وقتی می بینمت با دیگرونی
تو اوج گریه هام می خوام بخندم
می خوام داد برنم تنهای تنهام
می خوام وقتی میگم تنهام بخندم

خواب می روم پشت پلک های خمارت روی موهایت که شب را زیر سرش دارد من این پریشانی را با هیچ آسمانی ، هم دست نمی شوم وقتی برای هر تارش یک پود انگشت به اختلاف می افتند!

من ره به
خلوت عشق
هرگز نبرده
بودم

پیدا نمیشدی
تو
شاید که مرده بودم

همه میتونن اسمت رو صدا کنن، اما...

کم هستن کسایی که وقتی اسمت رو میگن لذت میبری و

با تمام وجود در جوابشون دوست داری بگی

جـــــــــــــــــانم....

LIDA
31-07-2012, 21:57
من می خوام كبوتر دل تو رو اسیر كنم

این دل تشنه رو از چشمه عشقت سیر كنم

بزنم به موج دریای خیال عشق تو

باقی عمرم و عاشقونه با تو پیركنم

عادت این قبیله است...!

دور آتشی که تو میسوزی می رقصند...

و مي رقصنـــد...

ردی از نگاههای ساکت تو را
جستجو می کند
لحظه های عاشقی ام وقتی بارانی می شود
سراسر خواهش می شوم
برای گرفتن دستانت

سبکبال و پر التهاب
برآستان حضور همیشه مهربانت
فرود می آیم
امروز من می بارم
و با قطره قطره این باران
جاری می شوم
تا لحظه ای که
سرتاپای وجودت را بوسه باران کنم

تا كي مي خواهي خودت را گول بزني؟
ايا اين چيزي جز غرور است؟
من غرورم را زير پا گذاشتم تو هم اين را ياد بگير
شايد فردا فرصتي براي اين كار نباشد

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/sarma/1C.jpg

zabih1370
01-08-2012, 06:45
گلهای بهشت سایبانت / یک دسته ستاره ارمغانت / یک باغ از گلهای نرگس / تقدیم وجود مهربانت .

تو کی هستی که همه فکر و خیالم شده تو / تو شدی زندگی من ، همه یادم شده تو / یاد تو در خاطراتم وقتی پیدا می شود / می رود دنیا ز یادم چون که یادم شده تو .

دستم از دستت جداست / این تمام ماجراست / دلخوشم شاید بیایی / فردا هم روز خداست .

خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان / باید از جان بگذرد هرکه شود عاشقشان / روز اول که سرشتند ز خاکی گلشان / سنگی اندر گلشان بود ، همان شد دلشان .

زندگی را از درختان آموختم ، شکست را پذیرفتم و دوباره جوانه زدم .

zabih1370
01-08-2012, 06:46
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .

قاصدک ! شعر مرا از بر کن ، برو آن گوشه ی باغ ، سمت آن نرگس مست و بخوان در گوشش و بگو باور کن ، یک نفر یاد تو را دمی از دل نبرد .

هر روز برایت رویایی باشد در دست ، نه دور دست ، عشقی باشد در دل ، نه در سر ، و دلیلی باشد برای زندگی نه برای روز مره گی .

یادت باشه زیر گند کبود / تو بودی و من و کلی آدمای حسود / تقصیر همون حسوداست که حالا / هستی ما شده یکی بود یکی نبود .

دوستی مثل درخته ، اینکه چقدر میتونه بلند بشه مهم نیست ، اینکه چقدر ریشه اش میتونه عمیق بشه مهمه .

zabih1370
01-08-2012, 06:46
نبری گمان که شاید ز دلم تو رفته باشی / تو عزیز دل مایی هر کجا نشسته باشی .

ساعت ها را بگو بخوابند ، بیهوده زیستن ما نیازی به شمارش نیست !

عیب کار از جعبه تقسیم نیست / سیم دل ما ، سیم نیست / این خدا این هم هزاران طول موج / دیش احساسات ما تنظیم نیست .

ای غصه مرا دار زدی خسته نباشی / آتش به شب تار زدی خسته نباشی / ای غصه دمت گرم که در لحظه ی شادی / با رگ رگ من تار زدی خسته نباشی .

خدایا هرکس یادم کند یادش بخیر / هرکس یادم نکرد یادش بخیر / هرکس یادش زود یادم کند یادش بخیر

zabih1370
01-08-2012, 06:50
هرکس جای من بود ، می بُرید

اما من هنوز می دوزم ، چشم امید به راه . . .

.

.

.

فراموش کردنت کار آسانی است

کافی است دراز بکشم ، چشمهایم را ببندم و نفس نکشم !

.

.

.

هواشناسی اعلام کرد

آغوشت برای همیشه

گرم است !

.

.

.

از آزمایشگاه عشق میآیم

گروه خونی ام “تو” ی مثبت است !

.

.

.

Juventus
01-08-2012, 14:18
هميشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره جلوي همه گريه کنه

اگه معلم جغرافی بودم اسمتو رو بلند ترين قله ی دنيا می نوشتم اگه معلم ادبيات بودم اسمتو تو تمام شعرام می آوردم اگه معلم شيمی بودم اسمتو در گروه حلال ترين محلول ها قرار می دادم اگر معلم زيست بودم قلبت رو از مهربون ترين قلبها می نوشتم ...

می دونی فرق تو با کفش چیه کفش لنگه داره ولی تو لنگه نداری

یادمان باشد از امروز خطایی نکنیم...گرچه در خویش شکستیم جفایی نکنیم....یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند....طلب عشق هر بی سروپایی نکنیم

توی د نیا عا شقا چه بی کسن . همیشه منتظرن دلوا پسن اینو گفتم تا بدونی عاشقی خیلی خطر ناکه حسن.

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:27
وقتی تمام احساس دلتنگیت را با یک” به من چه “پاسخ میگیری…”به کسی چه”که چقدر تنهایی

.

زخم هایم به طعنه می گویند: دوستانت، چقدر با نمک اند!
.
.
.
“دیگران” همیشه برایم “گران” تمام شده اند بجای آن که “نگرانم ” شوند…
.
.
.
شبیه قطره باران که آهن را نمی فهمد
دلم فرق رفیق و فرق دشمن را نمی فهمد
.
.
.
از میان این همه بود ما در آرزوی یکی بودیم که نبود…..

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:28
شب سرشارست از رمز و راز و من سرشارم از تضاد و فکرهای نیمه تمام ، شناور در فضا!!!
.
.
.
یــــــــــــــــــــــــ ــــــاد بگیر:
گاهی نباید ناز کـــــشید ؛
انتظارکـــــشید ؛
… آه کـــــشید ؛
درد کـــــشید ؛
فریاد کـــــشید ….
تـنهـآ باید دست کـــــشید و رفت …
.
.
.
اصن واسم فرقی نمیکنه چقد دوروبرم شلوغه.. وقتی کسی نمیفهمه چقد تنهام…. تو این شلوغیا احساس تنهایی بیشتری میکنم حتی !
.
.
.
دلم می خواهد بخوابم مثل ماهی حوضمان که چند روزیست روی آب خوابیده است
.
.
.
شاید قانـــون دنیا همین باشد …… تو صاحب ِ آرزویـــــم باشی کــه ِ شیرینــی تعبیرش برای دیگــــــریست
.

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:28
گناهانم را دوست دارم! بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام می دانی چرا ؟ آن ها واقعی ترین انتخاب های منند…
.
.
.
فرقی نمیکند دختر باشی یا پسر , همین که با دل کسی بازی نکنی مردی…
.
.
.
چیزی بدتر از زندگی کردن در دوران رو به تغییر وجود ندارد..

http://smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha_net_tanhayi-300x225.jpg

خیانت است اما….
آنقدر که با یادت بوده ام با خودت نبوده ام…!
.
.
.
کسی که بزرگترین دغدغه زندگیش ست کردن رنگ رژ لبش با لباسش است,
تاب درد دل یک مرد را ندارد…!
درد دل یک مرد را یا یک مرد میفهمد یا دود سیگارش…!!!

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:39
وقتی میفهمی عاشق شدی که دوست نداری بخوابی چون واقعیت شیرین ترازرویاهات شده

.

.
.
شب ها
به وقت خواب
از طرف من
وجدانت را ببوس
اگر بیدار بود … !
.
.
.
وفادارترازخداسراغ ندارم به رسم همین وفاداری است که تورابه اومیسپارم.شب خوش
.
.
.
VvVVVvvvV…..
اینها پرنده هایی هستن که از طرف من اومدن بوست کنن و بگن شبت بخیر…..
.
.
.
عزیزم پرده چشماتو آروم میکشم روی چشات
شب به خیر احساس من

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:40
سلامتى حرفایى که نه میشه،smsکرد،نه میشه توچت تایپ کرد،نه میشه پشت تلفن گفت،
حرفایى که فقط مال وقتیه که تورو درآغوش دارم.

.
.

به سینه تا نفسی هست بیقرار توأم…
.
.
.
شاید تکراری باشد
ولی
گاهی ، بعضی چیزها
ارزش هزاران بار تکرار را دارند
تکرار می کنم ، تکرار می کنم : دوستت دارم…
.
.
.
اوج خوشبختی من پیدا کردن ( تو ) از میان این همه ضمیر بود . . .
.
.
.
ای کاش اختیار زمان دست من بود تا انفدر زمان با تو بودن را طولانی کنم که زمانی برای بی تو بودن نمانده باشد!ا
.

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:42
یه روز دلت گرفت و ندونستی چه کار کنی ، اینو یادت باشه که اگه منو داشتی هرگز دلت نمی گرفت….
.
.
.
دربودنت به نبودنت ودرنبودنت به بودنت می اندیشم ای بودونبودمن
.
.
.
تو اگر دلگیری، لحظه ای چشم ببند، اندکی اشک بریز، و بخوان نام مرا

http://smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_asheghane-300x225.jpg

عشق چشمی است که گاه
خود را به کوری می زند
تا از خیابان عبورش دهی
بی آن که بدانی عبورت داد
.
.
.
مرا دوست بدار،
اندک ولی طولانی

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:44
.
این پیام از من خوابالو ! برای یک آدم خوابالو
در زمان خوابالودگی ، ارسال شده است !
لطفا خوب بخوابید ، شب خوش !

http://smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha_net_shabbekheyr-300x225.jpg

عزیزم
پرده چشماتو آروم میکشم روی چشات
شب به خیر احساس من
.
.
.
امیدوارم امشب که می خوابی
سفر زیبایی داشته باشی به دنیای رویاها
عزیزترینم ، تا برگردی به انتظارت بیدار میمونم . . .
شبت بخیر
.
.
.
خوابای رنگی بیبینی
خواب دلتنگی نبینی
شبت به خیر ای مهربون
خوب بخوابی عزیز جون

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:46
سلام ای دل نورانی خورشید، ای نگاه آبی آسمان، ای شکوه آفرینش!
سلام ای وسیع جاری، ای پهنه نور باران، ای طراوت بی کران
روزت به خیر باد

.

.
.
سلام من
به هر چه وبه هر کــــسی که با سحر
تمام جسم و جان او پر از نماز می شود
.
.
.
من به تو سلام میکنم تو که تک ستاره دمادم غروبی
ای مهوش غزالها ای ترانه ساز هستی
ای که جادوی کلماتت قلمها را
سرنگون میکند سلام
.
.
.
به تو سلام می کنم کنار تو می نشینم
و در خلوت تو شهر بزرگ من بنا می شود .
.
.
.
سلام من
به پیچکی که صبح دست سبز او
به سوی آسمان بی کران دراز می شود

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:47
.
سلام من
به آن پرنده سپیده وشادمان
که در سپیده با نسیم
ترانه ساز می شود
.
.
.
سلام ای کهنه عشق من که یاد تو چه پا برجاست
سلام بر روی ماه تو عزیز دل سلام از ماست
.
.
.
سلام به قاصدک های خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند و سلام به تو که محکوم به دوست داشتنی.
.

http://smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_sobbekheyr-300x225.jpg

سلام ،
ببخشید ما داشتیم تو کوچه اس ام اس بازی میکردیم
یکی از سلاما افتاد تو خونتون ! میشه پسش بدین !؟؟
ما منتظریم !
.
.
.
سلام بهونه قشنگ من برای زندگی
آره بازم منم همون بهونه همیشگی
فدایه مهربونیات چه میکنی با سرنوشت
دلم برات تنگ شده بود این نامه و واست نوشت

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:48
ای دوست ما همانیم که بایاد تومستیم هنوز
از دوری تو جام به دستیم هنوز
در خلوت خود به یاد ما باش که ما
در خلوت خود یادتو هستیم هنوز
.
.
.
تا حالا به دو تا چشمات توجه کردی؟!
با هم میخوابن،با هم بیدار میشن،با هم میخندن،با هم گریه میکنن ولی هیچوقت همدیگه رو نمی بینن…..
اینو میگن دوست داشتن!!!!…
.
.
.
تا حالا یه هندونه که از عقب نیسان بخوره کف خیابون دیدی؟
همونجوری تیکه پارتم…..
.
.
.
در ثانیه های بودنت می مانم/در فصل شکست خوردنت میمانم/یکسال نه ده سال چه فرقی دارد/تا لحظه دل سپردنت میمانم
.
.
.
حکایت رفاقت حکایت سنگهای کنارساحله یکی یکی جمشون میکنی تو بغلت،بعدش هم یکی یکی پرتشون
میکنی تودریا،امایه وقتا یه سنگهای قیمتی گیرت میادکه هیچوقت نمیتونی پرتشون کنی،شمایکی از اونایین

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:48
سلام من
به غنچه ای که صبحدم
به خنده باز می شود
.
.
.
سلام
صبحت زیبا چرا من هر صبح خودم را در آینه تو سبز میبینم
و تو خودت را در آینه من آبی
بیا برویم باورمان را قدم بزنیم
تا شانه های خیابان خیال کنند
جنگل و دریا بهم رسیده اند !؟
.
.
.
سلام ای طراوت همیشه! دوست دارانت را دریاب!
ما آن بیدلانیم که دل خود را در افق های آبی ات می جوییم.!
.
.
.
سلام بر تو که عاشق سلام بر تو که شیدا
سلام بر تو که خوابی سلام بر تو که رویا
سلام شعر فریبا سلام دلبر زیبا
سلام راوی غم ها سلام عاشق شیدا
.
.
.
سلام عزیز مهربون ما رو نمیبینی خوشی؟
هنوزم مثل قدیما دلبری و عاشق کشی؟

MAMAD*50 CENT
01-08-2012, 16:51
.
از هواپیما به برج مراقبت، تو قلبت جا هست فرود بیام یا بازم دورت بگردم؟!
.
.
.
یه عاشق میگه اگه اتفاقی واست بیفته میمیرم.اما یه دوست میگه اگه بمیرم نمیذارم اتفاقی واسه تو بیفته !
از حالا من دوستتم.عشقای امروزی دروغه…

http://www.smsiha.net/wp-content/uploads/smsiha.net_doostanesms-300x201.jpg

یک درخت می تواند شروع یک جنگل باشد, یک لبخند می تواند شروع یک دوستی باشد و یک دوست خوب مثل تو میتواند ارزش زندگی را بالا ببرد.
.
.
.
دوستی شوخی سرد آدمهاست …بازی شیرین گرگم به هواست… واسه کشتن غرور من و تو …

K I N G
01-08-2012, 17:10
هزار بار هم از این دنده به آن دنده شوی فایده ندارد !
این تخت خواب “آغوش” کم دارد . . .

.
.
.
قطعا روزی صدایم را خواهی شنید…
روزی که نه صدا اهمیت دارد نه روز . . .
.
.
.
کفش هم اگر تنگ باشد زخم میکند ، وای به حال دل من از دوری تو . . .
.
.
.
بیشتر مواقع پشت جمله
“عیب نداره، مهم نیست “
یه دل شکسته خوابیده . . .
.
.
.
رنج دوری ، یاد یاران کار ماست / یک پیامک حکم یک دیدار ماست . . .

K I N G
01-08-2012, 17:10
خوش به حال فرهاد
که تلخ ترین خاطره زندگی اش هم شیرین بود . . .
.
.
.
شاید دیگران در نبودنت “سرم” را گرم کنند ، ولی “دلم” را هرگز . . .
.
.
.
چه زیبا حرف میزنی ؟ تو می گویی از زاویه ی من به مسئله نگاه کن
از زاویه تو … آها دیدم
از زاویه ی تو چه تنگ است کنار هم نشستن دو ضلع ! من و تو !
.
.
.
.
.
.
کوچ پرنده به من آموخت وقتی هوای رابطه سرد است ، باید رفت . . .

K I N G
01-08-2012, 17:11
کف بینی نکن ! دستی که به سویت دراز شده ، طالعش تویی !
.
.
.
عشق بازی کار فرهاد است و بس / دل به شیرین داد و دیگر هیچکس
مهر امروزی فریبی بیش نیست / مانده ام حیران که اصل عشق چیست ؟
.
.
.
نازنین تر ز تو کَس نیست که یادش بکنم
سر و دل عاشق یک ناز نگاهش بکنم
تا زمین هست و زمان هست بگویم ای دوست
تو عزیزی و عزیزان به فدایش بکنم . . .
.
.
.
مهربانی ات را مرزی نیست
یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده . . .
.
.
.
خیلی که دلتنگ میشوم به آسمان نگاه میکنم
دام قرص میشود که تو هم زیر همین سقفی . . .
.
.
.
هی بی وفا شانه هاین مثل بالش مسافر خانه ای است
که سر های زیادی را تکیه گاه بوده است . . .
.
.
.
کم کم یاد خواهم گرفت با آدمها همانگونه باشم که هستند
همانقدر
خوب ، گرم ، مهربان
و همانقدر
بد ، سرد ، تلخ
.
.
.
چو به دست دل سپردم
بخود این گمان نبردم
که نه تاب وصل دارم
نه تحمل جدایی . . .

zabih1370
01-08-2012, 23:13
خوش به حال فرهاد

که تلخ ترین خاطره زندگی اش هم شیرین بود . . .

.

.

.

شاید دیگران در نبودنت “سرم” را گرم کنند ، ولی “دلم” را هرگز . . .

.

.

.

چه زیبا حرف میزنی ؟ تو می گویی از زاویه ی من به مسئله نگاه کن

از زاویه تو … آها دیدم

از زاویه ی تو چه تنگ است کنار هم نشستن دو ضلع ! من و تو !

.

.

.

.

.

.

کوچ پرنده به من آموخت وقتی هوای رابطه سرد است ، باید رفت . . .

zabih1370
01-08-2012, 23:15
.

نازنین تر ز تو کَس نیست که یادش بکنم

سر و دل عاشق یک ناز نگاهش بکنم

تا زمین هست و زمان هست بگویم ای دوست

تو عزیزی و عزیزان به فدایش بکنم . . .

.

.

.
. .

هی بی وفا شانه هاین مثل بالش مسافر خانه ای است

که سر های زیادی را تکیه گاه بوده است . . .

.

.

.

کم کم یاد خواهم گرفت با آدمها همانگونه باشم که هستند

همانقدر

خوب ، گرم ، مهربان

و همانقدر

بد ، سرد ، تلخ

..

.
.
دل به عشق خدای یکتا ده / قطره را رهی به دریا ده / تا نماند ز عاشقان اثری / خاک مجنون به آب لیلا ده .
.
.
.
.
.
رنج را آشفته در لبخند پنهان میکنم / تا دلش غمگین نگردد هر کسی با ما نشست .

zabih1370
02-08-2012, 06:55
غریبانه ترین لحظات چشمهایم را به تو می بخشم تا به یکرنگی من شک نکنی .

تو آسمون قلبم خدا خودش نوشته / یه لحظه با تو بودن قشنگتر از بهشته .

میخوام بیام کنار تو تا یکم لوست کنم / اگه کسی اونجا نبود یواشکی بوست کنم .

دلم ز دست زمانه بسی تنگ است / چه کنم که کار دنیا فقط ، نیرنگ است / نیرنگهای دنیا هزار و یک رنگ است / خدا کند شود پیدا ، دلی که با دل من یک رنگ است .

فردا اگر از راه نمی آمد من تا ابد کنار تو می ماندم / من تا ابد ترانه ی عشقم را در آفتاب عشق تو می خواندم .

zabih1370
02-08-2012, 06:56
عشق یعنی زاهد اما بت پرست / عشق یعنی همچو من شیدا شدن / عشق یعنی قطره و دریا شدن / غشق یعنی تبلور یک سرود / عشق یعنی یک سلام و یک درود .

اگر می خواهی زیبایی آب را درک کنی باید درون آب بروی و با آن یکی شوی .

اگر روزی دلت لبریز غم بود ، گذارت بر مزار کهنه ام بود / بگو این بی نصیب خفته در خاک یه روزی عاشقو دیوانه ام بود .

تا ابد یاد عزیزان ز دل و جان نرود / جان اگر رفت ولی خاطر خوبان نرود .

اگر تا روز قیامت داشتنت نباشه قسمت / چشم به راه تو میمونم با دلی پر از صداقت .

zabih1370
02-08-2012, 06:56
تو دنیایی که جای آرزوهاست ، کسی جز تو منو عاشق نمی خواد ، بیا تا تکیه گاه من تو باشی ، دلم مثل خودت تنهای تنهاست .

منم عاشق ، مرا با غم سازگار است / تو معشوقی ، تو را با غم چکار است .

ساکنان دریا بعد از مدتی صدای امواج را نمی شنوند و چه تلخ است قصه ی عادت .

رسم ما آوارگان ترک وفای دوست نیست / رسم ما دریا دلان خشکیدن احساس نیست / ما محبت را به نام دوست ارزان میکنیم / تا صداقت زنده است ما هم رفاقت میکنیم .

مثل کبریت کشیدن در باد دیدن تو دشوار است ، من که به معجزه ی عشق ایمان دارم ، میکشم آخرین دانه ی کبریتم را در باد ، هرچه بادا باد !

zabih1370
02-08-2012, 06:57
شاید اون دلی که از تو گله میکنه ، گلش از این باشه که محبت رو از دستای تو میخواد ، نه اینکه تو دستای دیگران دنبال محبت بگرده .

تو را انگار یک جا دیده بودم / میان خواب و رویا دیده بودم / نگاهت همچو شبنم آشنا بود / گمانم بین گلها دیده بودم .

آشنایان کهن را خبری از دل تنهایم نیست / غم دل با که بگویم که کسی یادم نیست !

نوشتم حرف دلم تا تو بخوانی / که چون دورم ز تو دردم بدانی / به غیر از تو کسی را دوست ندارم / بمیرم گر مرا از خودت برانی .

عمری زندگی کردم تا بدانم عشق چیست / عشق یک فرصت است ، تکرار آن ممکن نیست .

zabih1370
02-08-2012, 06:57
.

تنها شادی زندگیم اینه که هیچ کس نمیدونه تا چه حد غمگینم !

.

به دنبال کسی هستم که با درد آشنا باشد / دلش غمگین ، خودش ساده ، کمی از جنس ما باشد .

نمیگویم فراموشم مکن هرگز ، فقط گاهی به یاد آور اسیری را که میدانی از یادش نخواهی رفت .

موج چیزی در گوش ساحل گفت و برگشت ، از آن به بعد ساحل جای پای هیچ کس را به خاطر نسپرد .

دوستی گذشتن نیست ، از خودگذشتن است / دوستی شنیدن نیست ، فهمیدن است / دوستی دیدن نیست ، حس کردن است / دوستی ترک کردن نیست ، حفظ کردن است .

MAMAD*50 CENT
02-08-2012, 14:21
دو رکعتــ گـ ـ ــریه برایـــِ خـــاطـره هـــایمـ
یکــ قنـــوتــ ســکوتــ برایــِ یـــادتــ
دو سجــــده بی قـــراری برایــِ عشـ ـ ـقِ بربــــاد رفتــه
یکــــ تشـهد برایــِ مــ ــرگــِ دلـ ـ ـ ـ م. . .
.

.
.
بیراهه هم برای خودش راهیست
وقتی من را به تو برساند
و حوصله چه زود بی طاقت می شود
در ادامه ی راهی که به تو ختم نمی شود
.
.
.
دیگر نمی نویسمت …!
هرکس ..
به چشمــهایم نگاه کند !
تو را خواهد خواند…
.
.
.
من را زیر خاکستر جا گـــــذاشتـــــــی!!!
آهـــــــایـــــــــــــ.. .
با توام…
تــــــــــــــــــــــــ ـو یادتـــــ نـــرود!!!
من به خاطرتــــــــو
آتـــــــش گـــرفته ام….
.
.
.
به اندازه ی چشمان کفتربازی که کفترش بر بام دیگری نشسته ، بیقرارتم !
.

MAMAD*50 CENT
02-08-2012, 14:22
می نویسم از تو ای زیبای من ، می سرایم از تو ای رویای من
ای نگاهت سبزتر از سبزه زار، می نویسم بی قرارم بی قرار
.
.
.
خوش به حال خدا که “لحظه به لحظه” با توست
و “من” همیشه درباره ی “تو” با “او” حرف میزنم
.
.
.
یه نفر یه جایی تنها روز و شب از تو میگه از تو میخونه
واسه تو می نویسه اما تو نیستی تو نمیشنوی
و نمیدونه چی میشه و همش ای کاش و ای کاش …خسته شده خدایا ….
فقط تو میتونی به دادش برسی
بیا و بمون کنارم واسه همیشه… نگو نمیشه …
.
.
.
عهد کن یارم بمانی تا قیامت ، ای رها / اولین و آخرین عشقم بمانی ، با وفا
کلبه ای با هم بسازیم با ستونی استوار / گر کنارم تو نباشی بیقرارم ، بیقرار
.
.
.
بغض هایم را به آسمان سپرده ام ، خدا به خیر کند باران امشب را

MAMAD*50 CENT
02-08-2012, 14:25
.
سراسر خواب من کابوس، کابوس / ندارم در شبم فانوس، فانوس
به دل آمد بگویم من تو را دوست / ولی لب وا نشد، افسوس، افسوس . . .
.
.
.
رها کردی چرا دست دلم را؟ / به خاک و خون کشیدی حاصلم را
مرا تو می‌کشی صدبار در روز / ولی من دوست دارم قاتلم را . . .
.
.
.
به باغم یاسمن بودی چه می‌شد؟ / عروس این چمن بودی چه می‌شد؟
چرا چون باد رفتی از کنارم؟ / همیشه مال من بودی چه می‌شد . . . ؟
.
.
.
دلم باغی پر از ریحان و گل بود / به روی رود عشقت مثل پل بود
نگاهم کردی و ویران شد این دل / مگر چشم تو از قوم مغول بود؟
.
.
.
اى کاش،گفته بودى عاشق دیگرى شده اى…
من خودم هم عاشق بودم،
دردت را درک میکردم.

MAMAD*50 CENT
02-08-2012, 14:26
دلم هواى تورامیکند،
میروم سراغ شعرهایم…
این روزهاخوب یادگرفته ام خودرابه کوچه على چپ بزنم…!!!
.
.
.
.میتوانم تپشهای قلبت رو شمارش کنم ….. چشمای بیقرارت هنوزم خیلی حرفها دارند که بزنند….
…..
….
هستی…. آخه تو ، توی قلب منی…
.
.
.
به آدم گفتم همه تقصیرتوبود
زیرلب زمزمه کرد
سیب دندان زده ازدست توافتادبه خاک ….
.
.
.
من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم که سرنوشت درختان باغمان تبر است

GORJI
02-08-2012, 16:22
ﻣﯽ ﮐﻮﺷﻢ ﻏــــﻢ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻏـــﺮﻕ ﮐﻨﻢ ﺍﻣﺎ
ﺑﯽ ﺷﺮﻑ ﻫﺎ ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺷــﻨﺎ ﮐﻨﻨﺪ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●

یکﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻪ:ﺗﺎ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ
ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﻨﯽ،ﻫﺮﻗﺪﺭ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺑﺘﺮﺱ،ﻓﮑﺮ
ﮐﻦ،ﺷﮏ ﮐﻦ،ﺩﻭﺩﻝ ﺷﻮ ،ﭘﺸﯿﻤﻮﻥ ﺷﻮ....
ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﭘﺮﯾﺪﯼ،ﺍﮔﻪ ﻭﺳﻂ ﺭﺍﻩ ﭘﺸﯿﻤﻮﻥ
ﺷﺪﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﺧﺘﯽ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﯾﺎﺩﺕ ﭼﻮ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ؟ﻣﯿﺸﻮﯾﺪ ﻏﺒﺎﺭ
ﺩﻝ!ﻃﺮﺍﻭﺕ ﻣﯿﺪﻫﺪ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ!ﭼﻪ ﺳﺒﺰﻡ ﻣﻦ
ﺯﯾﺮ ﺑﺎﺭﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺗﻮ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﻣﯿﻞ ﺗﻮ ﺩﺍﺭﺩ ﺩﻝ ﻣﻦ،
ﻛﻪ ﺍﮔﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺳﺎﻥ ﮔﺮﮒ ﺑﯿﺎﺑﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ،
ﻗﺪﻣﺶ ﻣﯿﺒﻮﺳﻢ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﭼﻪ ﺧﻮﺵ ﺧﯿﺎﻝ ﺍﺳﺖ....
ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺭﺍﻣﯿﮕﻮﯾﻢ....
ﺑﻪ ﺧﯿﺎﻟﺶ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻭﺭ ﮐﺮﺩﻩ
ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ...
ﺗﻮﺟﺎﯾﺖ ﺍﻣﻦ ﺍﺳﺖ
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﯿﺎﻥ ﻗﻠﺒﻢ

GORJI
02-08-2012, 16:23
ﮔﺮﭼﻪ ﺻﺪﻫﺎ ﻛﺎﺭﻭﺍﻥ ﺍﺯ ﺩﻩ ﮔﺬﺷﺖ ﻣﺎ ﻫﻤﺎﻥ
ﺳﻨﮓ ﻛﻨﺎﺭ ﺟﺎﺩﻩ ﺍﯾﻢ!ﻻﻟﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺳﺘﻪ ﺩﺳﺘﻪ
ﭼﯿﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻣﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺑﯿﺪ ﺯ ﭼﺸﻢ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﯾﻢ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯾﮑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪﺵ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺷﮑﺴﺖ
ﺗﻮﺳﺖ,ﭘﺲ ﺑﺮﺧﯿﺰ ﻭ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﺑﺎﺵ ﺗﺎ
ﺑﮕﺮﯾﺪ"ﮐﻮﺭﻭﺵ ﮐﺒﯿﺮ"
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﺨﻮﺍﻫﻢ
ﺷﻤﺮﺩ،ﺗﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﻮﺩ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﺍﻣﺸﺐ ﺩﻟﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮔﺮﯾﺴﺖ،ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﮕﺮﯾﺪ ﻭ
ﺑﺪﺍﻧﺪ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﯿﺴﺖ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
ﺍﺯ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺗﻘﻮﯾﻢ ﻣﯿﻤﺎﻧﺪ ﻭ ، ﺍﺯ ﻣﻦ
ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﯽ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ
●●●●●●●●●●●●●●●● ●

GORJI
02-08-2012, 16:23
ز مرگم هیچ نمی ترسم اگر دنیا سرم ریزد، از این ترسم که بعد از من گلم را دیگری بوسد
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
فردا اگر از راه نمی آمد من تا ابد کنار تو می ماندم / من تا ابد ترانه ی عشقم را در آفتاب عشق تو می خواندم
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
غریبانه ترین لحظات چشمهایم را به تو می بخشم تا به یکرنگی من شک نکنی عمری زندگی کردم تا بدانم عشق چیست / عشق یک فرصت است ، تکرار آن ممکن نیست
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است قدر یک شب هم شده از آن پرستاری کنید
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
حضرت عشق بفرما که دلم خانه توست، سر عقل آمده هر بنده که دیوانه ی توست
●●●●●●●●●●●●●●●● ●

GORJI
02-08-2012, 16:24
تکرار شو شاید ما سهم هم باشیم

شاید به جرم عشق ما متهم باشیم

باز در حضور تو آشفته خویشم

در سفره عشقت درویش درویشم. . .
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
میشه پروانه بود و به هر گلی نشست

اما بهتره مثل تو مهربون بود و به هر دلی نشست . . .
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
واقعیت است جاذبه تو

از بس جذابی

می خواهم تو را به نیوتن ثابت کنم . . . !
●●●●●●●●●●●●●●●● ●
دلم غرق تماشا بود، رفتی / میان اشک و آه و دود رفتی

کنار حسرتی دیرینه ماندم / بهار من، گل من، زود رفتی . . .
●●●●●●●●●●●●●●●● ●

وفای بی وفایان کرده پیرم، برم یار وفاداری بگیرم، اگر یار وفاداری ندیدم، سر قبر وفاداری بمیرم
●●●●●●●●●●●●●●●● ●

GORJI
02-08-2012, 16:26
حریقی به جانم زدی با نگاهت / دلم را ربودی تو با روی ماهت

سیاهی برفت از تمام جهان / چو دیدم به یک لحظه چشم سیاهت

* * * * * * * * * * * * * * * * *

گاهی “دوست داشتن” پنهان بماند قشنگ تر است

دوست داشتن را باید کشف کرد ؛

درک کرد ، و از آن لذت برد …

طب مدرن

طب سنتی

طب سوزنی

همه را امتحان کرده ام

درد بی درمان است درد دوریت !

اگه می گفتی می خوامت دلم دیگه غصه نداشت

شب چشام خوابش می برد نیازی به قصه نداشت

اگه می گفتی می خوامت تو دنیا چیزی کم نبود

رو خاطرات خوبمون هاشور زرد غم نبود

کارمان به جایی رسیده که طوری باید دلتنگ شویم که به کسی برنخورد !

GORJI
به هرکی درددلم راگفتم گفت درست میشه,درست میشه! ای کاش یکی میگفت درست نمیشه! اونوقت شایدبه خودم میومدم!

عشق فراموش کردن نیست ،بخشیدن است

گوش کردن نیست ، درک کردن است

دیدن نیست ، احساس کردن است

جا زدن و کنار کشیدن نیست صبر کردن و ادامه دادن است

حتی تنها . . .

به روزها دل مبند ، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنند

با شب بمان ، شب گرچه تاریک است ، لیکن همیشه یک رنگ است . . .

بعضــــــی ها گـــریه نمی کنند !

اما …

از چشـــــم هایشان معلوم است ؛

که اشکــــی به بزرگی یک سکــــوت ،

گــــوشه ی چشمشان به کمیــــــن نشسته …

سلامتی اونایی که از هر انگشتشون یه هنر میریزه…
میرنجونن…
میسوزونن…
میشکونن…
له میکنن…
نابود میکنن… و سلامتی اونایی که جز دوس داشتن این موجودات هنرمند باهمه وجودشون هیچ هنر دیگه ای ندارن.…

GORJI
دلم رابطه ای میخواهد که اگه ۵ دقیقه زنگ نزدم اس ام اس ندادم

اس ام اس بده بگه سرت کجا گرمه… :|

وقتی تو حرفهایم را نمیخوانی چه تفاوتی دارد که حرف دلم را بنویسم یا از دفتر بغل دستی ام کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمبود خواب
بایک روز مرخصی حل میشود
کمبود وقت
بامدیریت زمان
سایرکمبودها نیز علاجی دارند
…..
باکمبود دستهایت چه کنم؟

نمیدانم هم اکنون کجا مشغول لبخندی ، فقط یک آرزو دارم

که در دنیای شیرینت ، میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی . . .

خاطره ها را رشوه میدهم به روزهایم

تا از بی تو بودن

صدایشان در نیاید

GORJI
هرگزدستی را نگیر وقتی قصد شکستن قلبش را داری هرگزبه چشمانی نگاه نکن وقتی قصد دروغ گفتن داری به کسی نگو که تنها اوست وقتی که در ذهنت به دیگری فکر میکنی قلبی را قفل نکن وقتی کلیدش را نداری
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::
عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم.. و پارو زنان به سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاهت رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد
بعضی فکر می کنند منصفانه نیست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
بعضی دیگر خدا را ستایش میکنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد

اگر می دانستی چه قدر دوستت دارم
هیچ گاه برای آمدنت باران را بهانه نمی کردی
رنگین کمان من!!!

GORJI
02-08-2012, 16:27
مهربانی را وقتی دیدم که کودکی می خواست آب شور دریا را با آبنبات کوچکش شیرین کند

فرشته از سنگ میپرسه چرا از خدا نمیخوای که تورو انسان کنه؟؟؟سنگ میگه هنوز اونقدر
سخت نشدم که انسان بشم!!!!!

همیشه توئ مدرسه بهمون یاد داده بودن
1 سال = 12 ماه
1ماه= 4 هفته
1 هفته=7 روز
1 روز=24 ساعته
1ساعت= 60 دقیقه است
ولی کسی بهم نگفت یه لحظه بی تو بودن یعنی یه عمر !

اگه یه روز فروختمت نراحت نشو، من آدم فروش نیستم گل فروشم.

چقدر خوبه آدم یکی رو دوست داشته باشه نه به خاطر نیازش، بلکه چون کسه دیگه ای رو نداره، نه به خاطر اینکه تنهاست و اجباریه، بلکه به خاطر اینکه طرف ارزش دوست داشتن رو داره.

K I N G
02-08-2012, 20:06
معرفت جاه و مقام نیست به هر کس ندهند (http://forum.mobilestan.net/%20)

معرفت راه و مرامیست که به هرکس ندهند (http://forum.mobilestan.net/%20)

معرفت عشق خدائیست به هر نفس ندهند (http://forum.mobilestan.net/%20)

معرفت بذر نشکفته عشقیست به نا رس ندهند . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

. (http://forum.mobilestan.net/%20)

تو ای سمبل معرفت ! کجایی ؟ سلام (http://forum.mobilestan.net/%20)

این هم رسم توست ، دوستی بی کلام (http://forum.mobilestan.net/%20)

ندیدم کسی ، هیچ مانند تو (http://forum.mobilestan.net/%20)

یک روز خوب ، یک روز بد … بی مرام . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

چه شده؟ ای دل دیوانه هوایش کردی؟ (http://forum.mobilestan.net/%20)

با دو چشمان پر از اشک صدایش کردی؟ (http://forum.mobilestan.net/%20)

گفته بودم که دلش معدن بی معرفتی ست (http://forum.mobilestan.net/%20)

تو نشستی و دلت خوش به وفایش کردی؟ (http://forum.mobilestan.net/%20)

یک اتمسفر با تمام لایه های دوست داشتن ، تقدیم تو ، که اورست معرفتی ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

رفاقت معرفت نمیاره … این معرفتِ که رفاقت میاره . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

K I N G
02-08-2012, 20:06
ناب اختری درافشان از آسمان برفت (http://forum.mobilestan.net/%20)

گویی که جان جهان، از جهان برفت (http://forum.mobilestan.net/%20)

خورشید معرفت، غروب در باختر نمود (http://forum.mobilestan.net/%20)

شمس ولاء در پس ابر نهان برفت . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

رفیق بی معرفت ، مثل پنجره ی رو به دیوار میمونه ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

چطوری پنجره !؟ (http://forum.mobilestan.net/%20)

رفیق بی معرفت را کمتر از دشمن نمی دانم (http://forum.mobilestan.net/%20)

شوم قربان آن دشمن که بویی از معرفت دارد . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

با معرفت (http://forum.mobilestan.net/%20)

خوشگل (http://forum.mobilestan.net/%20)

خوش تیپ (http://forum.mobilestan.net/%20)

خوش اخلاق … (http://forum.mobilestan.net/%20)

چقدر از خودم تعریف کردم (http://forum.mobilestan.net/%20)

یه کم تو از خودت بگو ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

معدن التقوی قلوب العارفین / قول پیغمبر بود این نکته بین (http://forum.mobilestan.net/%20)

بهر تقوی معرفت باشد ضرور / تامگر صورت پذیرد راستین . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

K I N G
02-08-2012, 20:07
من همان دخترک غم زده ی دیروزم (http://forum.mobilestan.net/%20)

من همان کودک بی تاب برای بودن (http://forum.mobilestan.net/%20)

که دلش رادراندوه به زنجیرکشید (http://forum.mobilestan.net/%20)

وبه اندازه ی دل رنج کشید (http://forum.mobilestan.net/%20)

و به اندازه ی بی معرفتی دردکشید . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

علم بهتر است یا ثروت؟ (http://forum.mobilestan.net/%20)

باور کنید هیچکدام (http://forum.mobilestan.net/%20)

فقط ذره ای معرفت ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

به لطف بی معرفتی دوستان فهمیدم (http://forum.mobilestan.net/%20)

معرفت گنجینه ای است که اگه انسان نداشته باشه انگارهیچ چیز ندارد ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

~ ~
…____Π__
./Φ\_______\
|_Π_|__ ΓΠ_| (http://forum.mobilestan.net/%20)

مشترک گرامی: (http://forum.mobilestan.net/%20)

شما بدلیل معرفت زیاد صاحب یک خانه ویلایی درقلب من شدید (http://forum.mobilestan.net/%20)

(ایراندل) (http://forum.mobilestan.net/%20)

در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم / در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم (http://forum.mobilestan.net/%20)

در جواب بی وفایی ، مهربانی کرده ایم / مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

K I N G
02-08-2012, 20:08
تست معرفت : اگه دوستم داری یه اس ام اس بفرست (http://forum.mobilestan.net/%20)

اگه عاشقمی زنگ بزن (http://forum.mobilestan.net/%20)

اگه برات مهم نیستم هیچ کاری نکن (http://forum.mobilestan.net/%20)

جواب بده ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

میگن آخرمعرفت اون قدر دوره که عمر آدم کفاف نمیده که بهش برسه (http://forum.mobilestan.net/%20)

اما یه اس ام اس فرستادم برای اونی که آخرجاده معرفت ایستاده (http://forum.mobilestan.net/%20)

[/URL]

[URL="http://forum.mobilestan.net/%20"]. (http://forum.mobilestan.net/%20)

یه زغال برمیدارم دورت خط میکشم و مینویسم: (http://forum.mobilestan.net/%20)

این بی معرفت دنیای منه ! (http://forum.mobilestan.net/%20)

مردی و نامردی، جنسیت سرش نمی شود (http://forum.mobilestan.net/%20)

معرفت که نداشته باشی ، نامردی . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)

به سلامتی دوستای بی معرفت (http://forum.mobilestan.net/%20)

که اگه نبودن نمی شد قدر دوستای با معرفت رو دونست . . . (http://forum.mobilestan.net/%20)