PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

GORJI
22-12-2012, 18:55
یادت هست گفتم دوستت دارم و تو گفتی کوچکی برای دوست داشتن!؟
رفتم و بزرگ شدم... حالا اما ديگر يادم رفته است دوست داشتن !

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

یادمه که همیشه بهم میگفتی برو من پشتتم...
ولی هیچوقت فکر اون خنجری که پشتت قایم کرده بودی رو نمیکردم!

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

و کسی می گوید سر خود بالا کن ، به بلندا بنگر. به بلندای عظیم به افق های پر از نور امید و خودت خواهی دید و خودت خواهی یافت خانه ی دوست کجاست... خانه دوست در آن عرش خداست ، خانه ی دوست در آن قلب پر از نور خداست و فقط دوست ، خداست...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

در کنار ساحلت من قایقی شکسته ام... تو همان ساحل عشقی که بهت دل بسته ام...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

هرگاه شادم یاد تو غمگینم می کند. هرگاه غمگینم یاد تو شادم می کند. پس هر دو را دوست دارم چون حکایت از تو می کند.

GORJI
22-12-2012, 18:55
توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

تا روزی كه رفتی می پنداشتم عشق همه اش شيرينی است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز می شود...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

تو را برای وفای تو دوست می دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

اگر بوی گلی را دوست نداری لااقل شاخه هايش را نشكن ...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست...

GORJI
22-12-2012, 18:56
کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوار مهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واله تلخ خیانت هک نبود

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

آسمون وقف نگاهت گل من
مانده ام چشم به راهت گل من
هر کجا هستی و باشی گویم
که خدا پشت و پناهت گل من

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

آخرين تکه قلبم را به پروانه ای دادم که رنگ پرهايش سوی ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامی چيزهای دور و برم پاکتر بود ، حتی آبی تر از حوض آبی كلبه ی تنهايی ام ...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم...

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

GORJI
22-12-2012, 19:01
غلط کرده باران
حالا که مرا به تو بد عادت کرده
بی تو می بارد
روز و شب
بی خستگی
وقتی خودت نیستی،
باران هست

چقدر این دوست داشتن های بی دلیل...خوب است!
مثل همین باران بی سوال
که هی می بارد...
که هی اتفاق آرام و شمرده شمرده می بارد!!

با ابرها چه غصه‌ی پنهانی‌ست؟
این عصرِ چندشنبه‌ی بارانی‌ست؟
وقتی که می‌بُریم مدام از هم
این عشق نیست، چاقوی زنجانی‌ست

آمدن را
از باد و باران بیاموز
رفتن را
از دل ِ من.

باران که می بارد تمام کوچه های شهر پر از فریاد من است که می گویم: من تنها نیستم, تنها منتظرم

GORJI
22-12-2012, 19:01
پنجره ی باران خورده ات را باز کن
چند سطر پس از باران
چشمهایم را ببین که هوایت دیوانه شان کرده
دلم برایت تنگ است

نگاه ساکت باران به روی صورتم دزدانه میلغزد ، ولی باران نمیدانند که من دریایی از دردم ، به ظاهر گرچه میخندم ولی اندر سکوتی تلخ میگریم

اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند

بغضهای مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که میبارد ، صدای خسته ی قلب من است که از چشمان آسمان بیرون میریزد

مثل باران چشمهایت دیدنی است ٬ شهر خاموش نگاهت دیدنی است. زندگانی معنی لبخند توست ٬ خنده هایت بی نهایت دیدنی

GORJI
22-12-2012, 19:02
اگر میدونستی چقدر دوستت دارم ... برای اومدنت بارون رو بهانه نمیکردی ، رنگین کمان من

در حسرت موجم ، باران کفافم نیست. درمان درد من ، باران ِ نم نم نیست

باران
یا
دوشِ آب،
چه فرقی می‌کند؟
وقتی عاشقی
زیرِ هیچ‌کدام
آواز نخواند...

کاش وقتی آسمان بارانی است ، چشم را با اشک باران تر کنیم
کاش وقتی که تنها میشویم ، لحظه ای را یاد یکدیگر کنیم . . .

میدانم که می مانی و از قلبم بیرون نمیروی. پس لااقل باران را بهانه کن. دارد باران می آید

GORJI
شیشه پنجره را باران شست
از دل من اما ،
چه کسی نقش تو را خواهد شست؟

باز باران ، بی طراوت ، کو ترانه؟! سوگواری ست ،رنگ غصه ، خیسی غم ،
می خورد بر بام خانه ، طعم ماتم . یاد می آرم که غصه ، قصه را می کرد کابوس ، بوسه می زد بر دو چشمم گریه با لبهای خیسش.....

چشمهای من از دوریت کنون مثل آسمان بارانیست ابرها میبارند و آرام میشوند اما چشمهایم می بارند و بیقرار تر میشوند
کاش تا ابرها آرام نشده اند بیایی

باز باران آمد
از هوا یا ز دو چشم خیسم؟
نیک بنگر!
چه تفاوت دارد...

خدا ابر رو به گریه میاره تا گلها بخندن، پس هر وقت بارون آمد یادت نره بخندی...

GORJI
علم ثابت کرده که شکر در آب حل میشه ، پس هیچ وقت زیر بارون نرو ، چون شیرین ترین دوستم را از دست می دم

باران که می بارد تو در راهی از دشت شب تا باغ ِ بیداری
از عطر عشق و آشتی لبریز با ابر و آب و آسمان جاری
تا عطرِ آهنگ تو می رقصد..... تا شعر باران تو می گیرد........

همواره تنهاییم
در جمع یاران هم
در یک کویر خشک
در زیر باران هم

باران رحمت خدا همیشه می بارد, تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم!

قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه , یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته

GORJI
22-12-2012, 19:03
چه سنگین گذشت عصر بارانی ام
گویی نوازش نمی کرد، باران صورتم را
گریه ام، فریادم، تنها سکوتی بود
تا حرفهایم
در بستری از بغض بخوابند

حس میکنم روی صورتم دنیا چکه میکند
حس میکنم قطره قطره, نم نمک عاشقم میکنی
بارون که میبارد هوا تر میشود تا تو چشمک بزنی
بارون که میبارد باز با ترانه یا باز بی ترانه من عاشق تر گریه میکنم و رو به آسمان فریاد میزنم
دوستت دارم

وقتی دلم برات تنگ می شه میرم پشت ابرها زار زار گریه می کنم ، پس یادت باشه هر وقت بارون میاد دل من برات تنگ شده

باران از راه رسید ، عشق را دوباره در مزرعه ی خالی تنم پروراند ، زندگی را در آسمان آبی چشمم حس کرد ، ناگهان پایییز عشقم از راه رسید ، آری رفت ولی هنوز قلبم برای اوست

روزای بارونی قطره های بارون رو بشمار ، اگه بند اومد روی رفاقت من حساب کن ، نه کم میاد و نه بند میاد

GORJI
22-12-2012, 19:04
زیر باران با یاد تو میروم ، به دنبال جای پای تو ، تو را می پرستم من شبانه ، برای لحظه های شادمانه ، برای با تو بودن صادقانه ، می آیم من به پیشت عاشقانه ، به تو دل بستم من شاعرانه ، اما افسوس از درک زمانه ، چه زیباست راز زمانه ، اگر زندگی باشد یک ترانه

مرا چه باک ز باران
که گیسوان تو چتری گشوده اند
مرا چه باک ز مرگ
که بوسه های تو پیغام های قیامند
بدرودهای تو
تکرارهای سلامند

مانند باران، اگر دلتان لرزید، بغضتان ترکید، کسی اینجا محتاج دعاست، اگر یادتان بود باران گرفت دعایی به حال من بیابان کنی

تو مثل لحظه ای هستی که باران تازه می گیرد
و من مرغی که از عشقت فقط بی تاب و حیرانم
تو می ایی و من گل می دهم در سایه چشمت
و بعد از تو منم با غصه های قلب سوزانم

بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره. حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره.

GORJI
بارون بهونه است ، اسمون نمی تونه اشکاشو نگه داره ...

بر سرم
چتر گرفت؛
به تماشا
ایستادند
باران و رهگذران

باران. در گلوی من ابر ِ کوچکی ست میشود مرا بغل کنی؟ قول میدهم گریه کم کند

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون ، زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون ، ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست ، مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست

یادگاری واسه بارون ، آرزوهایی که خاک شد / وقتی رفتی زیبا ، انگار روح از تنم جدا شد

GORJI
توی زندگیت بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شیشه میکوبی ، ابر باش که منتظرت باشند که ببیاری

عشق لالایی بارون تو شباست ، نم نم بارون پشت شیشه هاست ، لحظه شبنم و برگ گل یاس ، لحظه رهایی پرنده هاست ، لحظه عزیز با تو بودنه ، آخرین پناه موندن منه

وقتی ناله های خرد شدنت زیر پای بارون نوای دل انگیزی شد چه فرقی می کند برگ سبز کدام درختی

با رفیقت مثل چتر رفتار نکن که هر وقت بارون بند اومد ، فراموشش کنی !

زیر سایبون چشمات تو شبستون نگاهت ، یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم ، بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون ، میون نامهربونی تا بخوای برات میمیرم .

GORJI
24-12-2012, 18:46
به جاي دسته گلي كه فردا در قبرم نثار مي كني امروز با شاخه گلي كوچك يادم كن. به جاي سيله اشكي كه فردا برمزارم ميريزي امروز با تبسمي شادم كن به جاي اون متن هاي تسليت كه فردا برام مي نويسي امروز با يك پيغام كوچك خوشحالم كن من امروز به تو نيازم دارم نه فردا

هميشه با بدست آوردن اون كسي كه دوستش داري نمي توني صاحبش بشي ، گاهي وقتا لازم هست كه ازش بگذري تا بتوني صاحبش بشي ، همه ما با اراده به دنيا مي آييم با حيرت زندگي ميكنيم و با حسرت ميميريم اين است مفهوم زندگي كردن ، پس هرگز به خاطر غمهايت گريه مكن و مگذار اين زمين پست شنونده آواي غمگين دلت باشدافسوس...آن زمان كه بايد دوست بداريم كوتاهي ميكنيم آن زمان كه دوستمان دارند لجبازي ميكنيم و بعد...براي آنچه از دست رفته آه مي كشيم

فرق من و تو: گفتي عاشقمي، گفتم دوستت دارم. گفتي اگه يه روز نبينمت ميميرم، گفتم من فقط ناراحت ميشم. گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم. گفتي تا ابد تو قلب مني، گفتم فعلا تو قلبم جا داري. گفتي اگه بري با يكي ديگه من خودمو مي كشم، گفتم اما اگه تو بري با يكي ديگه، من فقط دلم ميخواد طرف رو خفه كنم. گفتي ... ، گفتم... . حالا فكر كردي فرق ما اين هاست؟ نه! فرق ما اينه كه: تو دروغ گفتي، من راستشو

من آن خزان زده برگم كه باغبان طبيعت رانده مرا به جرم چهره زردم. طبيعت شاداب زمين سرمست همه با يار خود هستند و من تنهاي تنها زتو خواهش كنم مرو هرگز زپيشم كه من ديوانه مي شم. همه هستي من فقط تو هستي دوستت دارم هرجا كه هستي.

يكي تو راست ميگي يكي پينوكيو يكي تو مهربوني يكي خرس مهربون يكي تو خونتون قشنگه يكي خونه مادر بزرگه يكي توسفيدي يكي سفيد برفي يكي گوشاي تو قشنگه يكي گوشاي زيزي گولو يكي توخوشكلي يكي پلنگ صورتي يكي تو زبلي يكي ملوان زبل يكي موهاي تو قشنگه يكي هم موهاي آنشرلي يكي ما دو با هم خوبيم يكي هم تامو جري يكي تو سره كار رفتي يكي هم اوني كه مي خواي اينو براش سند كني

GORJI
24-12-2012, 18:47
گفت: مي خوام برات يه يادگاري بنويسم گفتم: كجا؟ گفت : رو قلبت گفتم مگه ميتوني ؟ گفت : اره سخت نيست ‌‌ آسونه گفتم باشه بنويس تا هميشه يادگاري بمونه يه خنجر برداشت گفتم اين چيه ؟ گفت : هيسس ساكت شدم گفتم : بنويس چرا معطلي خنجرو برداشت و با تيزي خنجر نوشت دوستت دارم ديوونه اون رفته ؟ خيلي وقته؟ كجا ؟ نميدونم اما هنوز زخم خنجرش يادگاري رو قلبم مونده

دل بيتاب من با ديدنت آرام مي گيرد اگر دوري زآغوشم نگاهم كام مي گيرد مرا گر مست مي خواهي نگاهت را مگير از من شب و شمع بود و من بودم و غم شب رفت و شمع سوخت و من ماندم و غم

كـاش قلبم درد تنهايي نداشت سينه ام هرگز پريشاني نداشت كاش! برگهاي آخر تقويم عشق حرفي از يك روز باراني نداشت كاش! مي شد راه سخت عشق را بي خط پيمود و قرباني نداشت.

داني كه چرا زميوه ها سيب نكوست نيمش رخ عاشق است و نيمش رخ دوست آن زردي و سرخي كه درآن مي بيني زردي رخ عاشق است و سرخي رخ دوست.... آن دوست كه بي وفاست دوشمن به از اوست آن نقره كه بي بهاست آهن به از اوست

اگر دنياي ما دنياي سنگ است سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بهر رنج است اگر عاشق شدن يا رب گناه است دل عاشق شكستن صد گناه است

GORJI
24-12-2012, 18:48
هروقت از کسي جدا شدي بهش بگو براي هميشه خداحافظ هرچند با اين کار قلب او را ميشکني واورا نارحت ميکني ولي از انتظار نجاتش ميدهي

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

سيب مي افته فقط به خاطره تو چون تو تنها جاذبه ي زمين هستي

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

اولين کسي که عاشقش ميشي دلتو ميشکونه و ميره . دومين کسي رو که دوست داشته باشي و از تجربه قبلي استفاده کني دلتو بدتر ميشکنه و ميزاره ميره . بعدش مياي ديگه هيچ چيز واست مهم نيست و از اين به بعد ميشي اون آدمي که هيچ وقت نبودي . ديگه دوست دارم واست رنگي نداره .. و اگه يه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو ميشکوني که انتقام خودتو ازش بگيري و اون ميره با يکي ديگه ...
اينطوريه که دل همه آدما ميشکنه و عشقي وجود نخواهد داشت .

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هرگز به او نخواهي رسيد

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

يادته يه روز بهم گفتي: هر وقت خواستي گريه کني برو زير بارون که نکنه نامردي اشکاتو ببينه و بهت بخنده، گفتم: اگه بارون نبود چي ؟ گفتي : اگه چشماي قشنگ تو بباره آسمونم گريش ميگيره، گفتم: يه خواهش دارم، وقتي آسمون چشمام خواست بباره تنهام نزار، گفتي: چشم، حالا امروز من دارم گريه ميکنم اما آسمون نميباره، تو هم اون دور دورا ايستادي و بهم ميخندي

GORJI
كسي يه روزي مياد يه روزي ميره، يكي با دلش ميره، يكي با پاهاش، ولي مواظب باش كسي با پاهاي خودش از دلت نره

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

جاده خوشبختي در دست تعمير است دور بزن اين اسمش تقديره

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که...... ماهشون مال منه

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

زندگي تفسير سه کلمه است : خنديدن .... بخشيدن .... و فراموش کردن .... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

*.*.*.*.*.**.*.*.*.*.*

GORJI
ای قطار ، راهت را بگیر و برو ! دیگر نه کوه توان ریزش دارد و نه ریزعلی پیراهن اضافه ، دیگر هیچ چیز مثل سابق نیست

.

.

.

من بودم ، تو و یک عالمه حرف

و ترازویی که سهم تو را از شعرهایم نشان می داد !

کاش بودی و می فهمیدی وقت دلتنگی ، یک آه چقدر وزن دارد

.

.

.

دلم از نبودنت پر است ، آنقدر که اضافه اش از چشمانم میچکد !

.

.

خداوندا دوستانی دارم که روزگار ، فرصت دیدارشان را کمتر نصیبم میگرداند ، اما تو خود میدانی که یادشان در دلم جاوید است ، دوستانی که رسمشان معرفت ، کردارشان جلای روی و یادشان صفای دل است ، پس آنگاه که دست نیاز سوی تو بر می آورند ، پر کن دستشان را از آنچه که در مرام خدایی توست
.
.
.
تک گلی هستی تا عرش میخواهم تو را / گرچه کم میبینمت ، بسیار میخواهم تو را

.

GORJI
24-12-2012, 18:49
.گفتی اندر خواب بینی بعد این روی مرا / ماه من ، در چشم عاشق آب هست و خواب نیست

.

.

.
گاهی به آسمان نگاه کن ، شاید کبوتری خسته به آشیانه ی دلت محتاج باشد

.

.

.

بهاران من ، طوفان ها در رقص عظیم تو به شکوهمندی نیلبکی می نوازند ، و ترانه ی رگ هایت آفتابی همیشگیست

.

.

.

دوریت زمستانی دیگر است ، کمتر از من دور شو ، باز سرما خورده ام

.

.

.
نبودنت را با ساعت شنی اندازه گرفته ام ، اکنون یک صحرا گذشته است !

GORJI
کاش دستانم آنقدر بزرگ بود که می توانستم چرخ و فلک دنیا را به کام تو بچرخانم

.

.
.
همدم تنهایی شب های من ، اشک است و بس / مرهم زخم دل تنهای من ، اشک است و بس / گر نمیبینی غمی اندر نگاه خسته ام / آنچه میشوید غم از چشمان من ، اشک است و بس

.
.
.
سلام بر آنان که لایق سلامند / یک رنگ و یکدل و یک مرامند / هم گلند هم گنجینه هم دوست / هرچه از وی تعریف کنی نیکوست

.

.

.
صبر کن ، برگرد ، چمدان هایمان اشتباه شده است ، دلم را به جای خاطراتت بردی !

.

.

.
در رویاهایت جایی برایم باز کن ، جایی که عشق را بشود مثل بازی های کودکی باور کرد ، خسته شدم از بی جایی !

.

GORJI
بیچاره عروسک دلش میخواست زارزار بگرید ، اما خنده را بر لبانش دوخته بودند !

.

.

.
با یک گل هم “بهار” می شود ، اگر در دلمان جوانه بزند !

.

.

.

حلقه ی دستانت که بر کمرم میزنی ، زیباترین اسارت زندگی من است !

.

.

.

گلوی آدم را باید گاهی بتراشند تا برای دلتنگی های تازه جا باز شود ، دلتنگی هایی که جایشان نه در دل که در گلوی آدم است ، دلتنگی هایی که میتوانند آدم را خفه کنند

.

.

.
من که از کوی تو بیرون نرود پای خیالم / نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی / چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی / نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی

GORJI
طلوع کن از سرزمین رویاهایم ای ستاره ی شب های تاریکم ! آسمان دلم را منتظر مگذار

.

.

.

بهانه های دنیا تو را از یادم نخواهد برد ، من تو را در قلبم دارم نه در دنیا

.

.

.

دل اگر بستی ، محکم نبند ، مراقب باش گره کور نزنی ، او میرود ، تو میمانی و یک گره کور

.

.

.
تنهایی یعنی : ذهنم پر از تو و خالی از دیگران است

اما کنارم خالی از تو و پر از دیگران است !

.

.

.

در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟

مثل آرامش بعد از یک غم ، مثل پیدا شدن یک لبخند

مثل بوی نم بعد از باران ، در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟

من به آن محتاجم !

GORJI
24-12-2012, 18:50
یه بوس فرستادم بی زحمت دست به دست کن بذار رو لپت

*.*.*.*.*.*

بوسه ابتکاریست از طبیعت برای زمانی که احساس در کلام نمی گنجد

*.*.*.*.*.*

انسان به سه بوسه تکمیل میشود ،

بوسه ی مادر که با آن پا به عرصه ی خاکی میگذاری ،

بوسه ی عشق که یک عمر با آن زندگی میکنی ،

بوسه ی خاک که با آن پا به عرصه ی ابدیت میگذاری

*.*.*.*.*.*

بوسه یعنی لذت دلدادگی ، لذت از شب لذت از دیوانگی ،

بوسه آغازی برای ما شدن ، لحظه ای با دلبری تنها شدن ،

بوسه آتش می زند بر جسم و جان ،

بوسه یعنی عشق من با من بمان

*.*.*.*.*.*

گرچه از دوری این فاصله ها مایوسم ، از همین فاصله دور تورا می بوسم

*.*.*.*.*.*

GORJI
امید نگاهت ، ایستادن روی شانه هایت ، سر نهادن گونه های زیبایت را ،

بوسه دادن مرا ، خوش تر از این آرزویی است

*.*.*.*.*.*

بی تو دنیا رنگی ندارد ، خنده با من انسی ندارد

کاش می شد بودی کنارم ، گرچه آهم سودی ندارد ،

بوسه می دادی نغمه ام را ، چون که شعرم نائی ندارد

*.*.*.*.*.*

کاش میشد

بوسه ها را قاب کرد

مثل نامه سوی هم پرتاب کرد

کاش میشد عشق را تقسیم کرد

مثل تک شاخه گلی تقدیم کرد .

*.*.*.*.*.*

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن

*.*.*.*.*.*

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی ، برگ درختان انتظار پاییز را می کشند تا جای پاهایت را بوسه بزنند

*.*.*.*.*.*

GORJI
هنوز هم در کوچه های خلوت عاشقی ، در میان سکوت

بوسه هایمان زندگی می کنم

شاید رهگذری مژده ای از رویای ماندگار و عشق جاودانه ام ، به همراه بیاورد .

*.*.*.*.*.*

عشق یعنی التماس و انتظار

عشق یعنی بوسه ای بر دست یار

عشق یعنی پا و دل دنبال تو

عشق یعنی هرچه دارم مال تو

عشق یعنی خال و ابروی کمان

عشق یعنی یک تیمم یک نماز

عشق یعنی تا ابد با من بمان

*.*.*.*.*.*

چه بسیار نگاه ها در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش بوسه می زنند

*.*.*.*.*.*

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد ، با سبدی پر از

بوسه هم خواهم آمد ، و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی تا ابد دوستت دار

*.*.*.*.*.*

عشق را از ماهی بیاموز که چه بی پایان آب را پر از

بوسه های بی پاسخ میکند

*.*.*.*.*.*

GORJI
24-12-2012, 18:51
گفتی که می بوسم تو را ، گفتی تمنا می کنم ، گفتی اگر بیند کسی ، گفتم که حاشا می کنم

گفتی اگر از پای خود زنجیر عشقت وا کنم ، گفتم ز تو دیوانه تر دانی که پیدا می کنم

*.*.*.*.*.*

با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم ، تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم ، مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم ، تو رو می بوسم انگار ، شاعر شعر چشاتم

*.*.*.*.*.*

اس ام اس اورژانسی : همین الان که داری مسیج می خونی ، خودت رو ماچ کن ، دلتنگت شدم!

*.*.*.*.*.*

یک ماچ خصوصی به لبم اهدا کن ! ای دولت عشق در لبانت! لطفا. اصل چهل و چهار را اجرا کن

بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه. درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه

*.*.*.*.*.*

GORJI
گاهی وقتا از نردبان بالا میری تا دستان خدار رو بگیری !

غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته که تو نیفتی .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هر عشقی می میرد خاموشی می گیرد ، عشق تو نمی میرد

باور کن بعد از تو دیگری در قلبم جایت را نمی گیرد.

من عاشقم ، گواه من این قلب چاک چاک است ، در دست من جز این سند پاره پاره نیست یارت چه چشمه است محبت که من از آن ، یک قطره نوش کردم و دریا گریستم .

عشق اگر با عفت توأم شود گوهری است گرانبها و در عشق فاصله

بین خطا و پاکی یک بوسه است .

عاشقی را شرط اول ناله و فریاد نیست ، تا کسی از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست ، عاشقی مقدور هر عیاش نیست ، غم کشیدن صنعت نقاش نیست .

GORJI
همیشه منتظرم تا زراه دور برسی ، تویی تمام وجودم ، شبیه نور برسی .

بیا بریم از اینجا ، بریم به دشت دریا ، نمونه هیچ غمی توی دلامون جز یه رویا

تو هستی عزیز جونم ، تو هستی عمر و وجودم .

روزگاریست دراین کوچه گرفتار توام ، باخبر باش که در حسرت دیدار توام

گفته بودی که طبیب دل هر بیماری ، پس طبیب دل من باش که بیمار توام .

غرور من که زسختی به کوه میمانست ، کمر به کشتن خود بست و خاک پای تو شد

دلم که به همه بیگانه بود و یار نداشت ، چه دید در تو که اینگونه آشنای تو شد ؟

دل ازهمه بریدم وبه دست توسپردم ، به اشک شستشو شدم غمی به دل نبردم .

GORJI
24-12-2012, 18:52
دیشب دوباره آمدی به خواب من،

دیدار خوب تو،

تا کوچه های کودکیم برد پا به پا،

شاد و شکفته اما،

فارغ ز هست و نیست،

یک لحظه دست تو از دست من رها شد و خواب از سرم پرید.

تو كیستی،كه اینگونه،بی تو بی تابم؟

شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم

از ســــ ــینه تنگم دل دیوانه گریزد دیوانه عجب نیست که از خانه گریزد.

دل من پشت سرت کاسه آبی شد و ریخت

کــی شــود پیــش روی تو اسپـند شـوم.

دل، عشق پُر از رنگ و ریا دوست نداشت / یک لحظه تو را ز من جدا دوست نداشت

ای آینه دار ِ خلوتم، باور کن / اندازه ی من، کسی تو را دوست نداشت . . .

GORJI
بنام تویی که همه دل از توست، همه دل با توست . . .

اگه ما کنار هم باشیم خوشیم / پس خوبه از هم دیگه جدا نشیم

من کنار تو ، تو کنار من / پس نگاه با هر غریبه قدغن

این سخن در آسمان باید نوشت:

با تو در دوزخ مداوم ، بی تو هرگز در بهشت . . .

قسمت این بود که من یار تو باشم / همه عمر گرفتار تو باشم

قسمت این بود که در دایره جور و جفا / من نقطه پرگار تو باشم. . .

اسم : آواره ، شهرت : سرگردان

شغل : عاشق ، آرزو : رسیدن به عشقم

امید : وصال ، تاریخ تولد : باد خزان

وفات : برگ ریزان ، محل تولد : در بغل یار !

GORJI
دلم تنگ است امشب بهر زاری / به روی موج گریه تک سواری

صفای گریه ای در خلوتم را / نمیبخشم به سال خنده داری . . .

دلبرم اندر خیالم خودنمایی میکند / در فراقش این دل من بینوایی میکند

او برفت و پشت پا زد بر دل و دنیای من / کار دل را ببین که بهرش بیقراری میکند

تو دوری از برم ، دل در برم نیست / هوای دگری اندر سرم نیست

به جان دلبرم کز هر دو عالم / تمنایی دگر اندر سرم نیست . . .

دوباره نامه ات را باد آورد / دو خط باران دو خط گریه کمی درد

جواب ساده ای میخواست اما / تمام دفترم را خط خطی کزد

دلت آب ترین دریاست یارم / نگاهت وسعت دنیاست یارم

تو حتی موقع لبخند هایت / غمی در چهره ات پیداست یارم . . .

GORJI
24-12-2012, 18:53
دل، عشق پُر از رنگ و ریا دوست نداشت / یک لحظه تو را ز من جدا دوست نداشت

ای آینه دار ِ خلوتم، باور کن / اندازه ی من، کسی تو را دوست نداشت . . .

نه گندم و نه سیب ، آدم فریب نام تو را خورد . . .

بنام تویی که همه دل از توست، همه دل با توست . . .

اعتبار قلب من از مهر و محبت شما خالی شده

با زدن چند sms این اعتبار را برای مدتی شارژ کنید !

وقتی که بن بست غربت ، سایه سار قفسم بود

زیر رگبار مصیبت ، بی کسی تنها کسم بود

GORJI
تو از دردی كه افتادست بر جانم چه می دانی؟

دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی

فقط یك لحظه آری با نگاهی اتفاق افتاد

چرا عاقل كند كاری كه بازآرد پشیمانی؟

آخرای دوست نخواهی پرسید

که دل ازدوریت چه کشید

دل پر درد یه عاشق مشکن

که خدا برتو نخواهد بخشید

بیا تا برایت بگویم تا چه اندازه تنهایی من بزرگ است

و تنهایی من شبیخون حجم تو را پیش بینی نمیکرد

و خاصیت عشق این است

نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر غربت

دل نهادم به صبوری كه جز این چاره ندارم

اینجا بسوی آسمانهاست

هنوز این دیده امیدوارم

خدایا این صدا را می شناسی؟

من او را دوست دارم ، دوست دارم

GORJI
هر روز

پس از طلوع هر اشک کارگران معدن برای یافتنت

به جان عقل من می افتند آنها تنها رگه هایی از تو را آنجا یافته اند

غافل از آنکه من ، تو رادر قلب خویش پنهان نموده ام

شادمانم

از این که هستم و نیستم

شادمانم

از آن چه که هست و نیست

و شادمانم

از اینکه تو در کنارم هستی و نیستی

کم کم معنای عاشقی را یاد می گیرم

جاده ایست در نگاهم از دوست داشتن و زیادیست در سکوتم از عشق ورزیدن

اما نه نگاهم را خواندی و نه سکوتم را

برای با تو ماندن چشمانم را خواهم داد

ای که چشمانم را فهمیدی و نگاهم را خواندی

به میهمانی سکوت من بیا

ای حضورت آیت حیات بهار در اعماق جنگل پاییزی

از خدا خواهم شبانگه دامن گل را بگیرم

تو برای من بمانی من برای تو بمیرم . . .

GORJI
24-12-2012, 18:54
به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام

بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام

اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد

حرف آخر...تو کجایی؟نگرانت شده ام

ما دو تن مغرور هر دو از هم دور

وای در من تاب دوری نیست

ای خیالت خاطر من را نوازشبار

بیش از این در من صبوری نیست

ای همه آرامشم از تو پریشانت نبینم

چون شب خاکستری سر در گریبانت نبینم

ای تو در چشمان من یک پنجره لبخند شادی

همچو ابر سوگوار این گونه گریانت نبینم

شب عبور شما را شهاب لازم نیست

که با حضور شما آفتاب لازم نیست

ز بس که گریه نکردم غرور بغض شکست

برای غسل دل مرده آب لازم نیست

گریه کردم گریه هم این‌بار آرامم نکرد

هرچه کردم... هرچه... آه! انگار آرامم نکرد

خواستم دیگر فراموشت کنم، اما نشد

خواستم، اما نشد، این کار آرامم نکرد

GORJI
24-12-2012, 18:54
باز من تنهایم.باز من غمگینم.باز من سرگردان.

از خود می پرسم ، به که باید دل بست؟

به کجا باید رفت ؟ به که باید پیوست؟!

گریه ام میگیرد

سخت است که دور از رخ دلدار بمیرم / از حسرت گل در صف گلزار بمیرم

درد است مرا ، کز غم هجران تو دلبر / باشی تو طبیب و من بیمار بمیرم . . .

تا نرفتی به سفر ، همسفری پیدا کن / تا نبستی ز جهان دیده ، بری پیدا کن

به مثل هست بشر صید و جهانش چو قفس / بهر پرواز ، بر و بال و پری پیدا کن . . .

ببندم شال و میپوشم قدک را / بنازم گردش چرخ و فلک را

بگردم آب دریا ها سراسر / بشویم هر دو دست بی نمک را . . .

من یک نامه عاشقانه ام ، بازم کن / محتاج کمی نوازشم ، یارم باش

هر قدر که سکه ای سیاهم ای دوست / در قلک سینه ات پس اندازم کن . . .

GORJI
24-12-2012, 18:55
گر نرخ بوسه را لب جانان به جان كند

حاشا كه مشتری سر مویی زیان كند

از دیار آشنایی پا کشیدن مشکل است / از تو ای آرام جانم دل بریدن مشکل است . . .

این را بدان اگر در قلبی جای گرفتی و عاطفه ای را به بازی عشق در آوردی

تا ابد در قلبی که دوستت دارد زنده خواهی ماند . . .

بر درت می آمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا به سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی . . .

کنار چشمه ای بودیم در خواب / تو بـا جامی ربـودی ماه از آب

چو نوشیدیم از آن جـام گـــوارا / تو نیلوفر شدی من اشک مهتاب

GORJI
24-12-2012, 18:55
آیین عشق ‌بازی دنیا عوض شده‌ ست

در عشق سالهاست که فتوا عوض شده‌ ست

حق داشتی مرا نشناسی، به هر طریق

من همچنان همانم و دنیا عوض شده‌ ست

امروز برای من شرابی ای عشق هرچند که از پایه خرابی ای عشق

یک لحظه اگر حال خوشی می بخشی یک عمر برای دل عذابی ای عشق

دعا کن دلم بوی باران بگیرد

و این درد جانسوز درمان بگیرد

دعا کن دلم رنگ آیینه گردد

و تنهایی از عشق پایان بگیرد

دل پیش تو و دیده به سوی دگرانم

تا خلق ندانند به سویت نگرانم

عمریست غم و درد نشانم داده در آتش سینه اش امانم داده

رنجور ترین درخت باغش هستم هر بار مرا دیده تکانم داده

LIDA
25-12-2012, 16:24
کاش میدانستم در میان عاشقان هر روز فارغ ترینم تا عاشقانه ای عقده نشود برایم
بیایم بنویسم در میان عاشقان فاذغ ترینم.

دل تنگی هایم را با کدام قایق خیالی روانه دل دریائیت کنم
تا بدانی دل تنگم
دوست داشتن تنها چیزی است که نوبتی نیست
پس خارج از نوبت دوستت دارم

تا زمانيكه تو با من باشي ،
چه تفاوت دارد
آسمان آبي رنگ
يا كه
شب باراني .

خاطرم نیست,
تو از بارانی یا که از نسل نسیم.
هر چه هستی گذرا نیست هوایت.
فقط آهسته بگو .....
.... با دلم میمانی؟

سیب،

سرمایه شگفتی ست

که در شب شوریدگی

به من بخشیده ای

GORJI
26-12-2012, 21:15
شاید عشق همین باشد ، که من در انتهای شب بیادت چند قطره اشکی جاری کنم .

مدتهاست که بی دلیل ترکم کرده ای ، نمیدانم دلت از من سرد شد یا که سرت جایی دیگر گرم شد .

نخستین چکه ناودان احساسم را در قالب کلامی از جنس گلهای یاس میریزم و آن را به آسمان نیلوفری دل زلالت برای شاد بودنت هدیه میکنم .

گاهی به قدری دلم برایت تنگ میشود که حاضرم حتی با دیگری ببینمت .

نبار باران ، عاشقانه اش نکن ، من و او "ما" نشدیم !

GORJI
26-12-2012, 21:16
"تو" آن نیستی که به یادت بیاورم ، "تو" آن همیشه ای که به یادم می مانی .

خدایا حواست هست ؟ صدای هق هق گریه هایم از گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیک تری .

آدمیان به لبخندی که بر لبی نشانند ، به احساس خوبی که بر جا می نهند و به دردی که می کاهند ، می مانند ، بی شک تو ماندگاری .

دمش گرم ، باران را میگویم ، به شانه ام زد و گفت : خسته شدی ، امروز تو استراحت کن ، من به جایت می بارم .

وقتی میخواهمت و نیستی هیچ اتفاق خاصی نمی افتد ، فقط ذره ذره ایوب میشوم .

MAMAD*50 CENT
26-12-2012, 22:27
باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد

من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام

قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
مرا در خود كشيدي برموداي من !!!

در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست . عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند.

آنچه تو سالها صرف ساختنش ميكني، شخصي ميتواند يك شبه آنرا خراب كند،با اين حال سازنده باش

trinx
27-12-2012, 14:54
اگـــر تو را امـــتحان میگرفتند ،

بی شک من رتبه ی اول میشدم ،

بس کــه تــکرار کردم نامـــــت را در مرور خاطرات …!

.

.

.

دوست داشتن یعنی

بیست نفر واسه تو سالاد فصل سلطنتی درست میکنند…

اما لب نمیزنی …

ولی دوست داری تره ای رو بخوری که “ اون” هیچوقت واست خرد نمیکنه …

.

.

.

تنهایـــی هایم را هم هدفمند کنند ، راحت میشوم !

این روزها زیــاد به چشم می آیند . . !

.

.

.

با استناد به قانون جرایم رابطه های عاطفی ، شما طبق مصادیق مجرمانه به علت دلبری و ایجاد دلتنگی شدید محکوم به حبس ابد در قلب اینجانب میباشید …

دوران محکومیت شما از هم اکنون آغاز می گردد !

.

.

.
تنهــا نیستم
ولی میان این همه شلوغی،
باز هم احساس تنهایـــی میکنم
و این است درد مـــن . . .

trinx
27-12-2012, 14:55
گرمایی بوده ام همیشه ولی بین خودمان بماند ،

سرمایی میشوم …

وقتی پای آغوش تو در میان باشد …

.

.

فارغ از هرگونه آز و ناز میخواهم تو را

گر نباشم در جهان هم باز میخواهم تو را

.

.

.

روزهایی که می بینمت ، نفسم می گیرد

و روزهایی که نیستی دلم …

اما تو باش !

تحمل اولی آسان تر است …
.
.
.
در دفتر دل یاد تو ســـــر مشق مـن است

یاد من هم نکنی ، یاد تو تکلیف مـن است

.

.

.

مهربان چگونه از یاد میروی ؟ وقتی که بر صخره ی وجودم کتیبه ای ؟

دوستت دارم …

trinx
27-12-2012, 14:56
مــیترسم کــسی بــــوی تنت را بــــــگیرد ،

دلت را بشنود و تو خو بگیری به ماندنش ،

چه احساس خط خطی و مبهم ایست این عاشقانه های حسود من …

.

.
برای مُردن “من” لازم نیست عزرا‍‍ئیل بیاید ،

همیــــن که ” تو” نیایی کافـــی است …

.

.

.

دوام نمی آورم ســـرمای زمستان امسال را …

بــایـد کــــوچ کنم به قشـــلاق آغـــوشت !!!

.

.

.

دلم برای لمس نگاهت سخت دلتنگی میکند ،

به کدامین بهانه حواسش را پرت کنم !؟

تو بگووو …
.
.
.
عشق یعنی توی گوشیت یه سری اس ام اس هست که،

عمرا دلت بیاد اونا رو پاک کنی …

.

.

.

رویا هایی هــستند کــه شاید هرگز تعبیر نشوند،

امــا همیشه شیرین اند

مثل رویــــای داشتن تـــــــو …

trinx
27-12-2012, 14:57
عــشــق ِ مــن ! بیا !

قـــول می دهم که : قایقت شوم ؛

تـــو فقط بادبانم باش ! …

بـــگذار هر چه حرف پشت سرمانم می زنند ،

باد ِ هوا شود ؛ و دورمان کند از این آدم ها … !

.

.

.

بسوزد خانه ی لیلی و مجنون که رسـم عاشقی در عالم انداخت …

اگـر لیلی به مجنون داده میشد دل هـیچ عاشقی رســوا نمی شد …

.

.

.

آنـــــــــــکه با مــاست جان فــــدای سرش

آنکه با ما نیست دعای خیر ما پشت سرش

.

.

.

اى نسیم سـحر، آرامگـــه یار کجاست …!

منزل آن مه عاشق کـش عیار کجاست …!

.

.

.

لحظه ای که فکرش را نمیکنی ،

کسی در دوردست ها خاطره ی خوبیهایت را ورق می زند …

به یادتم …

ARMAN
28-12-2012, 08:45
عشق به دنبال سلطه جويي نيست ، عشق در جستجوي راهي براي تسليم شدن است

خدایا از روزی که منو آفریدی به جز کارهای بد ندیدی خدایا دمت گرم شتر دیدی ندیدی

وقتي دلم برات تنگ مي شه مي رم پشت ابرا زار زار گريه مي کنم پس يادت باشه هر وقت بارونو ديدي بدون که دلم برات تنگ شده

عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با انگشتان من کشف کني

نمي دونم که چرا هر وقت به تو مي رسم ، نمي توانم از تو
بگويم. براي گفتنت واژه کم مي آورم. به هر حال ، بدان
که بيشتر از اين حرف ها و واژه ها برايم معنا مي دهي

GORJI
28-12-2012, 10:37
از پزشکی قانونی تماس میگیرم

ما اینجا یک جسد داریم که تو قلبش اسم شما حک شده ، نسبتتون با ایشون چیه !؟

.

.

.

حرف میزنی اما تلخ ! محبت میکنی ولی سرد !

چه اجباری است دوست داشتن من ؟

.

.

.

برای مُردن لازم نیست عزرا‍‍ئیل بیاید

همیــــن که تو نیایی کافـــیست . . .

.

.

.

هرچه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو ، چه برکتی دارد دوست داشتنت .

.

.

.

با استناد به قانون جرایم رابطه ای

شما طبق مصادیق مجرمانه به علت دلبری و ایجاد دلتنگی

محکوم به حبس ابد در قلب اینجانب میباشید

دوران محکومیت شما از هم اکنون آغاز میگردد !

GORJI
28-12-2012, 10:37
آنکه با ماست جان فدای سرش

آنکه با ما نیست دعای خیر ما پشت سرش . . .

.

.

.

دوست داشتن یعنی

بیست نفر واست سالاد فصل سلطنتی درست میکنند…

لب نمیزنی…

ولی دووست داری تره ای رو بخوری که “اوون” هیچوقت واست خرد نمیکنه!

.

.

.

میدونی خوش بخت ترین زوج دنیا کیه … ؟

خنده و گریه . . . . !

به ندرت با هم دیده میشن اما وقتی با هم دیده میشن

اون بهترین لحظه ی زندگیه…..!

.

.

.

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟

دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟

آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو

زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟

.

.

.

نه کسی منتظر است…

نه کسی چشم به راه…

نه خیال گذر از کوچه ی ما دارد ماه…

بین عاشق شدن و مرگ مگر فرقی هست؟

وقتی از عشق نصیبی نبری غیر از آه…

GORJI
28-12-2012, 10:38
تاریــخ انقضایــت کــه ســر برســد

از Call تبــدیل میشــوی بــه Missed Call

بهمیــن راحتــی…..!

.

.

.

دلم برای کسی تنگ است که گمان میکردم

می آید

می ماند

و به تنهاییم پایان میدهد!

آمد

رفت

و به زندگی ام پایان داد…

.

.

.

در دفتر دل یاد تو سر مشق من است

یاد من هم نکنی,یاد تو تکلیف من است . . .

.

.

.

پشت دیوار کج فاصله ها پنهانیم / غربت دل را به خدا میدانیم

گرچه دوریم ز هم با همه ی خاطره ها / به امید خبری تازه ز هم میمانیم . . .

.

.

.

من رودخانه ای را می شناسم که

با دریا قهر کرد و عاشقانه به فاضلاب پیوست . . .

GORJI
28-12-2012, 10:39
لحظه ای که فکرش را نمیکنی ، کسی در دوردستها خاطره ی خوبیهایت را ورق میزند .

.

.

.

رویا هایی هست که شاید هرگز تعبیر نشوند

اما همیشه شیرین اند

مثل رویــــای داشتن تـــــــو . . .

.

.

.

گاهی فقط بوی یک عطر

شنیدن صداش

خوندن اخرین smsش

یک تشابه اسم ،

برای چند لحظه !

باعث میشه دقیقاً احساس کنی ….

که قلبت داره از تو سینه ات کنده میشه … !

.

.

.

به تو که فکر میکنم بی اختیار به حماقت خود لبخند میزنم

سیاه لشکری بودم در عشق تو و فکر میکردم بازیگر نقش اولم ، افسوس !

.

.

.

ﺗﻮ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯽ ﮔــــــﻮﯾﯽ ﺗﺎ ﻣـــﻦ ﺧﻮﺷــــــحال ﺷﻮﻡ

ﻭ ﻣﻦ ﺍﺣﻤــــــﻖ ﻣﯽ ﺷﻮﻡ ﺗﺎ ﺗو ﺩﻟﮕﯿــــــﺭ ﻧﺸﻮی . . .

GORJI
آدمی را دیدم با سایه ی خود درد و دل میکرد !

چه رنجی میکشد او

وقتی هوا ابریست . . .

.

.

.

من کسی را که مرا بخاطر خوبی هایم می خواهد نمی خواهم،

کسی را می خواهم که با دانستن بدی هایم بازهم مرا می خواهد . . .

.

.

.

تراشکار ماهری شدم بسکه تو نیامدی و من برای دلم بهانه تراشیدم !

.

.

.

لعنتی …

من خاطرت را می خواستم …

نه خاطره ات را …..

.

.

.

دلم کار دست است ، خودم بافتمش ! تارش را از سکوت

پودش را از تنهایی ، همین است که “خریدار” ندارد . . .

GORJI
شکوفه های صورتی فدای مهربونیات … یه دل که بیشتر ندارم اونم فدای خوبیات
::
در نگاهت چیزی است که نمیدانم چیست ؛ مثل آرامش بعد از یک غم ، مثل پیدا شدن یک لبخند ، مثل بوی نم بعد از باران ، در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؛ اما من به آن محتاجم
دعا کردم تو تنها مال من شی … تو تعبیر قشنگ فال من شی … دعا کردم بدونی چشم به راتم … هنوز دلبسته بغض صداتم … اگه بازم دلت با دیگرونه … چشات دنبال از ما بهترونه … بزار با یاد تو دلخوش بمونم … فقط دلتنگیات با من بمونه …
برای بودنت میمانم ، و برای دیدنت میمیرم ، باش تا بمانم و بمان تا نمیرم !
اگر یادت کنم دیوانه میشم … فراموشت کنم بیگانه میشم … اگر ترکت کنم ، میمیرم از غم … فراموشت کنم میپاشم از هم

GORJI
28-12-2012, 10:40
از عجایب عشق این است ؛ تنها همان آغوش که آرامت میکند ، دلت را به درد می آورد!
نقاش خوبی نیستم ، اما نمیدانم چرا دلم هی برایت پر میکشد …
هنوز نمیدانم چرا فضای بین ما بی وزن است، یعنی انیشتین بود میدانست ؟!
در چشمانت جنگجویی مغول کمین کرده ! جرات نمیکنم دوستت نداشته باشم
بگو دوستت دارم…
شهیدم کن…
مالیات ندارد این گلوله ای که از دهانه لبهایِ تو شلیک می شود !

GORJI
به گمانم یادت پنجره ی احساسم را میکوبد ، چرا که در دلم هوای دلتنگی به پاست!
نمیدانم تا کدام طلوع زنده ام ، و تا کدام غروب مرده ام ، ولی تا هستم بیادتم
تمام لذت های دنیا واسه زمانیه که اصلا انتظارشو نداری ، و هیچ لذتی بالاتر از دوست داشتن نیست. پس حالا که انتظارشو نداری دوستت دارم
در حضور خارها هم میشود یک یاس بود … در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود … میشود حتی برای دیدن پروانه ها … شیشه های مات یک متروکه را الماس بود … کاش میشد حرفی از “کاش میشد” هم نبود … هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود
اگر نرسد دست تمنا چو به دیدار شما … میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما … از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست … نیمه جانیست در این فاصله قربان شما

GORJI
ندارم من نظر جز بر نگاهت … ندارم من طلب جز روی ماهت … ندارم من دلی جز عاشق تو … نباشم من دمی جز در پناهت
میخوام اسم تو رو با صابون رو ابرا بنویسم ، تا وقتی بارون میاد همه کف کنن
از سرسبزترین نقطه قلبم برات گل عشق و محبت میفرستم تا بدونی همیشه بیادتم
تو آنجا ، من اینجا … نیمکت های دنیا را چه بد چیده اند!
کاش تار بودم تا آهنگ دوست داشتن را برایت بنوازم ، کاش خار بودم تا چشم دشمنانت کور کنم ، کاش گل بودم تا وجود ناچیزم را تقدیمت کنم ، افسوس نه خارم ، نه تارم ، نه گلم! هرچه هستم دوستت دارم

GORJI
28-12-2012, 10:43
نازنین تر زتو کس نیست که یادش بکنم

سر ودل عاشق یک نازنگاهش بکنم
تازمین هست وزمان هست بگویم
ای زیبا توعزیزی وجان به فدایت بکنم
کلنگ و تیشه ام را آورده ام! خودت بگو کدام کوه؟
فقط کمی شیرین باش…

خدایا… جای سوره “عشق” در قرآنت خالیست
که اینگونه آغاز میگردد: و قسم به روزی که قلبت را می شکنند
وجز خدایت هیچ مرهمی نداری…
ﺍﺯ ﻣﻦ ﻛﻪ ﮔﺬﺷﺖ..!
ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﺩﻳﮕﺮی ﻣﻮﻗﺘی ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ ﮔﻮﺷﺰﺩ ﻛﻦ
ﺗﺎ ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻭﻝ ﻓﻜﺮی ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺟﺎی ﺧﺎﻟﻴﺖ ﻛﻨﺪ..!
بدبیاری مال وقتیه که بد بی “یاری”!

GORJI
28-12-2012, 10:43
تو زندگی هرکی بهت سنگ پرت کرد؛
توبامهربانی بهش گل پرت کن؛اما با گلدونش!
دستاشومشت کردوپرسید:گل یاپوچ؟
تودلم گفتم فقط دستات
صدایت نمی کـــــنم که برگـــــردی
مهــــــم باشم ؛ خودت برمی گردی … !
سوت پایان را بزنید! صداقتم, حریف هرزگی زمانه نمی شود!
قبول می کنم… باختم
بیست نفر واست سالاد فصل سلطنتی درست میکنن ،لب نمیزنی…
ولی دوس داری تره ای رو بخوری ک “اون” هیچوقت واست خرد نمیکنه!

GORJI
28-12-2012, 10:44
خدااجازه ؟
دلم بسته به زنجیرغمت، نگاه نکن به جرم من، نگاه بکن به کرمت
دوستیها هرگز نخواهند مرد
فقط گاهی در شلوغی پستوی ذهن ما گم میشوند!
تقدیم به برگزیده ترین دوستانم که حتی در شلوغی ذهنم نیز بیادشان هستم
دیگر نمی گویم گشتم نبود نگرد نیست،می گویم گشتم بود مال من نبود..!
بچه که بودیم،دل درد را به یک زبان ناله میکردیم،همه میفهمیدند!
عجیب است،بزرگ که شدیم درد دل را به صد زبان میگوئیم اماکسی نمیفهمد!
مردم این شهرچقدرکورند! دیدند کفش ندارم،برایم پاپوش دوختند

GORJI
28-12-2012, 10:44
کسی که سیگار میکشه از یه درد بزرگ رنج میبره پس از سرطان نترسونش…
بالا و پایین پریدنم،از شوق زندگی نیست…
ماهی برروی خاک چه کند؟
میدونی چه حسی دارم؟
مثل حس آخرین بیسکویت توبسته اش:تنها وخردشده…
ای کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود
تا مردمش به جای این همه خیانت ,باوفا بودن
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشی ام تنبیهم کرد و “همه” به من خندیدند
اما من خدایی را کشیده بودم که “همه” میگفتند دیدنی نیست!

MAMAD*50 CENT
28-12-2012, 13:32
نکند فکر کنی در دل من یاد تو نیست / گوش کن نبض دلم ، زمزمه اش با تو یکیست
.
.
.
کاش همیشه در کودکی می ماندیم تا به جای دلهایمان سر زانوهایمان زخمی می شد
.
.
.
از عجایب عشق همین است : تنها همان آغوش آرامت می کند که دلت را به درد می آورد
.
.
.
زمستون رسید ، سردت شد خبرم کن بیام برات بسوزم
.
.
.
خسته ام ، فردا نگاهت را برایم پست کن / یک بغل حال و هوایت را برایم پست کن / دلم از آواز غمگین شب پر است / لطفا آن لحن خوش صدایت را برایم پست کن .

MAMAD*50 CENT
28-12-2012, 13:33
زیبایی ها را چشم می بیند و مهربانی ها را دل ! چشم فراموش می کند اما دل هرگز ! پس بدان تا زمانی که دل زنده است فراموش نخواهی شد .
.
.
.
دلتنگم ! اما تو را طلب نمیکنم ، نه اینکه بی نیازم ، صبورم !
.
.
.

عشق تو همچون افقی بی انتهاست
قلب من خالی ز هر رنگ و ریاست
زندگی با آرزو ها روبروست
با تو بودن از برایم آرزوست
.
.
.
تو را نه عاشقانه نه عاقلانه و نه عاجزانه که تو را عادلانه در آغوش میکشم عدل مگر نه آن است که هر چیز در جای خودش قرار بگیرد ؟!
.
.
.
دلم در حلقه غمها نشسته
زبانم بسته و سازم شکسته
وجودم پر ز شعر عاشقانه ست
تو را می خواهم و اینها بهانه ست
[/center]

MAMAD*50 CENT
28-12-2012, 13:38
عشقو باید باورکرد . . .
بوسه رو باید حس کرد . . .
احساسو باید لمس کرد . . .
اما . . .
دوست داشتنو باید ثابت کرد . . . .
.
.
کِی شود پیش قدمهای تو اسفند شوم . . .
.
.
.
گاهی حس کردن یک آغوش ، فقط لمس پوست با دست نیست . . .
گاهی حس می کنی ، جسمش را . . .
به شرطی که با قلب لمس کنی نه با دست . . .

http://www.novinfun.com/upload/images/09837361356401691220.jpg

از عجایب عشق همین است : تنها همان آغوش آرامت می کند که دلت را به درد می آورد .
.
.
.
نمی خواهم بجز من دوست دار دیگری باشی
نمی خواهم برای لحظه ای حتی به فکر دیگری باشی
نمی خواهم صفای خنده ات را دیگری بیند
نمی خواهم کسی نامش به لبهای تو بنشیند
نمی خواهم به غیرازمن بگیرد دست تودستی
نمی خواهم کسی یارت شود در راه این هست

MAMAD*50 CENT
28-12-2012, 13:43
هرکی عاشق میشه میگه : میمیرم برات اما من میگم میمونم باهات !
.
.
.
گر دلی دارم بدان در دست توست
گر تنی دارم بدان سر مست توست
گر دلم را بشکنی باز هم چه سود
کین دل ساده من پیوست توست
.
.
.
نکند فکر کنی در دل من یاد تو نیست / گوش کن نبض دلم ، زمزمه اش با تو یکیست

.
.
.

بوی مهربانی میآید

کجا ایستاده ای ؟ در مسیر باد !؟

.

.

.

دلبری٬ با دلبری دل از کفم دزدید و رفت

هرچه کردم ناله از دل٬ سنگدل نشنید و رفت

گفتمش: ای دلربا دلبر٬ ز دل بردن چه سود؟

از ته دل٬ بر من دیوانه دل خندید و رفت

MAMAD*50 CENT
28-12-2012, 13:51
برای تو ، مردن بهانه نمی خواهد ، وقت نبودنت خود مرگیست برای خودش . . .

.

.

.

اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت / زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی / دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت . . .

.

.

.

تنهایی یعنی

من یه موبایل دارم که صدای زنگش رو یادم نمیاد

.

.

.

خدایا ! من را در برابر بعضی از دوستانم محافظت کن

خودم از عهده تمام دشمنانم بر میآیم . . .

.

.

.

خسته ام ، فردا نگاهت را برایم پست کن / یک بغل حال و هوایت را برایم پست کن

دلم از آواز غمگین شب پر است / لطفا آن لحن خوش صدایت را برایم پست کن . . .

™ AMIN
29-12-2012, 12:41
تو فقط با من باش…

من قول میدهم با خودم هم قطع رابطه کنم !

* * * * * * * * * * * * * * * * *

نگران نباش! نمیشود دوستت نداشت

لجم هم بگیرد از دستت... دفترچه خاطراتم پر از فحش های عاشقانه میشود...!

ناسپاس از عشق پاکت نیستم / من که عمری با خیالت زیستم

دوستت دارم به جان تو قسم / روی حرفم تا ابد می ایستم!

برای عاشق شدن که بهانه های ریز و درشت لازم نیست !
برای عاشق شدن کافیست تو نگاه کنی و من لبخند بزنم …

هوای دو نفره داشتن،
نه ابر میخواهد نه باران نه یک بعد ازظهر پائیزی….
کافیست حــواسمان به هم باشد !

™ AMIN
29-12-2012, 12:42
از من می پرسی چرا این روزها این قدر آرامم و من لبخند می زنم …
آخر تو بگو مگر آرامش کنار تو دلیل هم می خواهد ؟!

امتداد فاصله از اعتبار عاطفه نمیکاهد …
همیشه هستی … همین حوالی …

برایم تعریف کن ، هرگز فراموش نشدن چه حالی دارد ؟

ندارم من نظر جز بر نگاهت / ندارم من طلب جز روی ماهت

ندارم من دلی جز عاشق تو / نباشم من دمی جز در پناهت

گمم نکن …

در گوشه ای از حافظه ات آرام مینشینم ، فقط بگذار بمانم

™ AMIN
29-12-2012, 12:43
یار باوفایم ؛ در روزهای با تو بودن بی تو بودن را نفرین میکنم

و در روزهای بی تو بودن ، با تو بودن را آرزو میکنم

سلام به اون اهل دلی که بی ریا و باصفاست

قلب پر از محبتش همیشه با یاد خداست

دور باشه از وجودتون هرچی غم و هرچی بلاست

گفتم سلامی عرض کنم نگی فلانی بی وفاست

به دلم نشستی ولی دو زانو !
معذب نباش ، برو عقب قشنگ تکیه بده ، پاهاتم دراز کن ، این دل فقط جای توئه …

کی من خلاص میشوم از انتظار تو ؟ / کی میرسد بمقصد دل این قطار تو ؟

خواهد رسید فصل بهاری که میشود / آرام تکیه کرد و رها شد کنار تو

™ AMIN
29-12-2012, 12:43
ماه در روی کسی غیر تو دیدن ممنوع / ناز چشم کسی جز تو خریدن ممنوع

تابلویی بر سر دروازه ی قلبم زده ام / که ورود احدی جز تو اکیدا ممنوع

هوای فاصله سرد است ، من از کلاف دلم برایت خیال گرم می بافم !!

یاد تو حس قشنگی است که در دل دارم

چه تو باشی چه نباشی “نگهش میدارم” . . .

نشود خوش دلم از نامه و پیغام کسی

توسن سرکش طبعم نشود رام کسی

آن که دربند تعلق نبود خاطر ماست

که نه دربندکسی هست و نه در دام کسی

دلم به بهانه ندیدنت گریست

بگذار بگرید و بداندهر چه خواست همیشه نیست . . .

LIDA
29-12-2012, 19:48
باران یا برف … چه فرقی میکند ؟
تو که باشی ، هوا که هیچ ؛ زندگی خوب است …
.
.
.
تا وقتی تو هستی که دستانم را بگیری ، آرزو میکنم هر روز زمین بخورم !
کاش تابستانها هم برفی بود !
.
.
.
برف می‌بارد و همه خوشحالند و من غمگین …
دارد رد پاهایت را می پوشاند برف !
.
.
.
زمستون و روزای برفیش واسم سرد نیستن تا وقتی که خاطرات گرمت همرامه …
.

.
.
چه حسی بود در قلبم شبیه کوچه برفی
به راه کوچه ی برفی تو را از خود جدا کردم
نفهمیدم که می میرم نباشی مثل پروانه
تو را من در ته این کوچه ی برفی رها کردم

LIDA
29-12-2012, 19:48
دوست دارم برگردم اون دوران که بابام بیدارم میکرد و میگفت : پاشو ببین چه برفی اومده …
.
.
.
بر لبم نام تو را می برم تا برف مثل قند در دل زمستان آب شود …
.
.
.
آدم برفی نبودم که به پایت یک شبه آب شوم …
من ؛ مو به مو سفید شدم !!!
.
.
.
برای آدم برفی چشم نگذار وگرنه آب که نمی شود ، هیچ …
تا یک عمر هم خیره به رد پاهایت می ماند …
.
.
.
زمستان را دوست ندارم چون با آمدنش به یاد نگاه های سردت می افتم …

LIDA
29-12-2012, 19:49
بی تابی نکن !
هی نپرس پس کی برف می بارد ؟
موهای پدرت را نگاه کن …
.
.
.
خیلی از یخ کردن های ما از سرما نیست ، لحن بعضی ها زمستونیه !
.
.
.
دارد برف می آید …
در گوش دانه های برف نام تو را زمزمه خواهم کرد تا برف از شوق حضورت بهار را لمس کند !
.
.
.
داره برف میاد ، بیا تو قلبم سرما نخوری !
.
.
.
فصل که رخت عوض می کند دوباره عاشقت می شوم …
گیرم زمستان باشد و من آهسته روی پیاده روی یخزده راه بروم !
عشق تو همین شال پشمی است که نفسم را گرم می کند !

LIDA
29-12-2012, 19:51
آدم برفی هم که باشی دلت میخواهد کسی در آغوشت بگیرد …
دلت میخواهد یک نفر کنارت باشد تا گرمت کند ، تا آرامت کند …
مهم نیست آب شدن ، نیست شدن …
مهم آن آرامش است حتی برای چند لحظه …
.
.
.
حرف تازه ای ندارم فقط زمستان در راه است …
کلاه بگذار سر خاطراتی که یخ زده اند
شاید یادت بیفتد جیبهایت را که وقتی دستهایم مهمانشان بودند !

در روزگاری که “سلام” و “خداحافظ” فرقی‌ با هم ندارند
نه ماندن کسی‌ حادثه ست نه رفتنِ کسی‌ فاجعه !
.
.
.
سکوت من هیچ گاه نشانه ی رضایتم نبود !
من اگر راضی باشم ، با شادی می خندم !
.
.
.
تو مقصری اگر من دیگر ” من سابق ” نیستم !
من را به من نبودن محکوم نکن !
من همانم که درگیر عشقش بودی !
یادت نمی آید ؟!
من همانم !
حتی اگر این روز ها هر دویمان بوی بی تفاوتی بدهیم !

LIDA
29-12-2012, 20:02
دریــا مــی‌شــوم؛
وقتــی هــر شــب
در بستــرم، یــــاد تــو جــاری ســت؛
مثــل رود . . .
.
.
.
تو مرا فریاد کن ای هم نفس
این منم آواره فریاد تو
این فضا با بوی تو آغشته است
آسمانم پرشده از یاد تو
.

.
.
یادت …
پرچم صلحیست،
میان ِ شورش ِ این همه فکر…

هر دو چشمان تو دنیای من است
گر نمیبینم تو را ، یادت نگهدار من است . . .
.
.
.
برایم دعا کن!
اجابتش مهم نیست!
نیاز من به آرامشی است که بدانم تو به یاد منی…
.
.
.
عتیقه شـــــدم در یـــادها بی آنکه قدیمـــی باشـــم

LIDA
30-12-2012, 09:29
عجـــــــــیب است …
یــــک جای کــار اشکال دارد ،
نه به پدرم رفته ام ؛ نه به مادرم !
مــــــــن بر باد رفته ام … !

این آینده کدام بود که بهترین روزهای عمر را حرامِ دیدارش کردم …

من خیلی وقته کارت قرمزمو گرفتم …
فقط دارم آروم آروم زمینو ترک میکنم واسه وقت کشی !

من عاشقانه هایم را روی همین دیوار مجازی می نویسم !
از لج تو . . . از لج خودم . . .
که حاضر نبودیم یک بار این ها را واقعی به هم بگوییم !

لعنتی ســـلام مــــرا بــــــه غـــرورت برســــــان
و بـــه او بگــــو
بـهـــای قــــــامــت بــلنــــدش تــنــهــایـیـســـــت…!!

LIDA
30-12-2012, 09:32
کاش می فهمیدی که تــــــــــو از دید من زیبا بودی ؛
دیگران حتی نگاهت هم نمی کردند ،
و تـــــــــو چه اشتباهی مغرور شدی …

گاهی دلم می خواهد
وحشــیانه غرورت را
پاره کنم!
قلب ترا
در مشتم بگیرم
و بفـشارم
تا حال مرا لحظه ایی بفهمی…!

خواهش میکنم ، بی حوصلگی هایم را ببخش
بدخلقی هایم را فراموش کن ، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر
در عوض من هم تو را می بخشم که مسبب همه ی اینهایی

بهترین دوست خواهی بود حتی اگر سختی راه چشمانت را از من دور کند
و بهترینی حتی اگر طنین صدایت به گوش من نرسد…

بلبلان از بوی گل مستند و ما از روی دوست
دیگران از ساغرو ساقی و ما از یاد دوست

LIDA
30-12-2012, 09:39
و بعد از رفتنت تنها من ماندم و فانوسی از خاطره ها کنج طاقچه اتاق دود میکند و میسوزد و می سوزاند !

خیالت راحت !
من همان منم ؛
هنوز هم در این شبهای بی خواب و بی خاطره ، میان این کوچه های تاریک پرسه میزنم
اما به هیچ ستارۀ دیگری سلام نخواهم کرد . . .

آدمایی که به جای داد زدن سکوت می کنن ،
بالاخره به جای صبر کردن یه روزی در رو باز میکنن و آروم میرن ،
جوری که کسی نفهمه . . .

هى بخودم میگم , اگه دلت گرفته سکوت کن
این روزها کسی معنای دلتنگی را نمیفهمد . . .

حرفهای زیادی داری !
سکوت علامت چیست
نمیدانم علامت رضایت است یا همان جواب ابلهان خاموشی است
معنی جدیدی به سکوت داده ای
سکوتت را میفهمم
یعنی انتظار . . .

™ AMIN
30-12-2012, 19:35
مــی دانـــی
اگـــر هنوز هم تورا آرزو می کنم
برای ِ بـی آرزو بودن ِ من نیستـــ !!
شــایـــــد
آرزویــی زیبـــاتــر از تـــ ــــو ســراغ ندارم ...!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

کــدام عاشق تر بودیم؟
من که
بخاطر عشق
دنیایم جهنم شــد ...!
یا آدم که ...
بهشتش
دنـیا شد ...!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

آدمهای ساده را دوست دارم،همانهایی كه بدی هیچكس را باور ندارند،همانهایی كه برای همه كس لبخند دارند،همانهایی كه بوی ناب "آدم"میدهند.ومن باوردارم که تو ازهمانهایی!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

مـن! عاشـق نیسـتــم . . .
فقـط گاهی حرف تـو که می شـود
دلـم مثـل ایــنکه تـب کنـد!
گـرم و سـرد می شـود . . .
آب مــی شـود . . .
تــنگ مــی شــود...!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

"دوستت دارم" رازیست كه میان حنجره ام دق میكند ،
وقتی كه نیستی

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

™ AMIN
30-12-2012, 19:36
من"خاطرت"را میخواستم نه خاطره ات را...

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

عشق یعنی:

شبها

جای خالیه گرمای بازوانش را

گرمای پتو هم پر نکند

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

وسعت دوست داشتن همیشه گفتنی نیست
گاه نگاه است
گاه سکوت ابدی

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

اشک‌هایم که سرازیر می‌شوند
دیری نمی‌پاید که قندیل می‌بندد
عجیب سرد است...
هوای نبودنت

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

یادت باشه ...
وقتى واسه كسى همه كس شدى ...
اون كس بعد ازتوخیلى بى كسه ...
... ...
یا براى كسى همه كس نشو ...
یا اگه شدى ...
به فكر بى كسى هاش هم باش ...

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

™ AMIN
30-12-2012, 19:38
دستانت رو دور گردنم حلقه کن بانو …
این دوست داشتنی ترین شالگردن شب های سرد من است ؛ باور کن …

&&&&&&&&&&&&&&&&

چقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــدر کم تـــــــــــــــــــــــو قع شده ام !!!
نـه آغوشت را میــــــــــخواهم !
نـه یک بوســــــــــــــــــــــ ــــه !
...
نـه دیگــــــــــــــــــــــ ر بودنت را
همین که بیـــــــــــــــــــــــ ــایی
از کنــــارم رد شوی کافیست ...!
مــــــرا به آرامش میرساند حتی
اصطحکاک ســــــــــــایه هایمان

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

زنانه عاشق شو ... مردانه از عشقت محافظت کن ...
و کودکانه سالهای سال عشقت را تازه نگهدار

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

میگن خداوند به هر کس به اندازه دلش داده...
ببین دل من چقدر بزرگه که خدا تورو به من داده.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

رویا اونی نیست که تو خواب می بینی، اون چیزیه که نمیزاره بخوابی!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

GORJI
30-12-2012, 20:05
کل اسم های تو موبایلم رو به اسم تو تغییر دادم
حالا هرروز بهم زنگ میزنی
یکبار هم نه ، چند بار ، تازه تغییر صداهم میدی
من که میدونم تو هم دلت تنگ منه . . .
.
.
.
همیشه در ریاضیات ضعیف بودم
سالهاست دارم حساب میکنم چگونه من بعلاوه ی تو ، شد فقط من . . .
.
.
.
تو که با دیگرانت بود میلی / چرا یادت مرا بشکست خیلی ؟
مگر قصدت پریشانی ما بود / که عشق ما نشد مجنون و لیلی . . . ؟
.
.
.
با اینکه ازم دوری اما هر وقت دستمو میزارم رو قلبم ، میبینم سر جاتی !
.
.
.
باران که می بارد همه چیز تازه می شود
حتی داغ نبودنِ تو . . .

GORJI
30-12-2012, 20:05
اگر تنهایی ام چشم مرا بست / اگر دل از تنم افتاد و بشکست
فدای قلب پاک آن عزیزی / که در هر جا که باشد یاد ما هست . . .
.
.
.
قدِ تو به عشق نمیرسید
غرورم را زیر پایت گذاشتم تا برسد ، اما باز هم نرسید . . .
.
.
.
گـفـت : بـگـو ضـمـایـر را
گـفـتـم : مــَن مـَن مـَن مــَن مَــن مــَن
گـفـت:فــقـط مــن ؟
گـفـتـم: بـقـیـه رفـتـه انـــد . . .
.
.
.
دگر درد دلم درمان ندارد / مسیر عاشقی پایان ندارد
مرا در چشم خود آواره کردی / نگاهت دور برگردان ندارد . . .
.
.
.
رشته ی محبت را باید به ضریح دلی بست که خیال کوچ کردن نداشته باشد . . .

GORJI
30-12-2012, 20:06
دلم درد می کند
انگار
خام بودند
خیال هایی که به خوردم داده بودی . . .
.
.
.
یارم از بهر فراقت به کجا سر بزنم / شوق دیدار تو دارم ، به کجا پر بزنم . . . ؟
.
.
.
امان از این بوی پاییزی و آسمان ابری ، که آدم نه خودش میداند دردش چیست
و نه هیچ کس دیگر ، فقط میداند که هرچه هوا سردتر میشود ، دلش آغوش گرم میخواهد .
.
.
.
نیمه ی گمشده ام نیستی که با نیمه ی دیگر به جستجویت برخیزم
تو تمام گمشده ی منی . . .
.
.
.
شاید با هم بودن سخت تکرار شود
اما به یاد هم بودن را هر لحظه میتوان تکرار کرد . . . .

GORJI
30-12-2012, 20:06
بی سر و پایم سر وپایم توباش
مانده ی راهم ره و هادی تو باش
گر برهند عالم و آدم ز من
آبر و عزّت و جاهم تو باش . . .
.
.
.
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد
و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل
یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد . . .
.
.
.
قلبم تهی ز شوق و رنگ / قلبم را جنگ آب و نهنگ
قلبم تباه ز تاریکی و ننگ / قلبم مرده درآغوش سنگ . . .
.
.
.
پاهایم را که درون آب می زنم، ماهی ها جمع می شوند
شاید این ها هم فهمیده اند / عمری “طعمه روزگار”بوده ام . . .
.
.
.
بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟

GORJI
30-12-2012, 20:10
مرا ببخش اگر به تو پیله کردم ، قدری طاقت بیاوری پروانه میشوم و میروم !

**********اس ام اس غمگین تنهایی***********

گفتن کلمه (دوستت دارم) یک ثانیه طول میکشه ، توضیح (دوستت دارم) سه تا چهار ساعت طول میکشه ! ولی ثابت کردنش یک (عمر) طول میکشه …..

چه فرقی هست بین من که اینجام و تنهام و قلبم پر ز نامردی های دنیاست ، با تو دلبر شیرین زبانم که غرق عشق و مستی میشوی و میروی و پشت پا میزنی به هرچی که داشتیم !؟

قلابت را بدون طعمه بیانداز ، اینجا پر از ماهی هاییست که از زندگی سیرند!

به سلامتی اونی که واسه رفتنش گریه کردی … اون رفت واسه رفیقاش تعریف کرد، و با هم خندیدند….

GORJI
30-12-2012, 20:11

اینکه سرت هر بار با یکی گرم باشه دلیل بر ارزشت نیست، آنقدر بی ارزشی که خیلی ها اندازه تو هستند!

اگر دلت گرفت سکوت کن ، این روزها هیچ کس معنی دلتنگی را نمیفهمد !

آمدی چه زیبا ، گفتم دوستت دارم چه صادقانه ، پذیرفتی چه فریبنده . نیازمندت شدم چه حقیرانه ، به خاطر یک کلمه مرا ترک کردی چه ناجوانمردانه . واژه غریب خداحافظ به میان آمد چه بی رحمانه ، و من سوختم چه عاشقانه!

از سالها تقویم میماند ، و از من استخوانهایی که تو را دوست داشتند …

مترسک به کلاغ گفت: هرچی میخوای نوکم بزن اما تنهام نذار

GORJI
30-12-2012, 20:11

عمیقترین درد در زندگی مردن نیست ، پنهان کردن قلبی است که به بدترین شکل شکسته باشد

چکار کرد این دل ساده ام ! که اینگونه از چشمای تو افتاده ام ؟؟

زخمهایم به طعنه میگویند ، دوستانت چقدر بانمک اند !

این تو نیستی که مرا از یاد برده ای ، این منم که به یادم اجازه نمیدهم حتی از نزدیکی ذهن تو عبور کند

جلوی بعضی از خاطره ها باید نوشت ؛ خطر ریزش اشک ، آهسته به یاد آورده شود!

GORJI
30-12-2012, 20:12

ای صمیمانه ترین آیه مهر ، با صمیمانه ترین یاد به یادت هستم

حاصل عشق مترسک به کلاغ، مرگ یک مزرعه است !

کوه چون سنگ بود تنها شد ؟ یا چون تنها بود سنگ شد؟ من که نه سنگ بودم و نه کوه ، چرا تنها شدم ؟

هی کافه چی ! میزهایت را تک نفره کن ! نمیبینی همه تنهاییم؟!

دارم دق میکنم دلتنگم ، بازم با درد میجنگم ، بازم میرم توی دنیام ، تو اونجا هستی تو چنگم ، تو دنیام مثل خورشیدی ، به من گرما می بخشی ، تو دنیام چشمای مستت منو باز میکنه وحشی ، من این جنون بیحد رو با تو حس میکنم هردم، تو این تلقین مصنوعی با حضور تو من زنده ام ، میخوام با تو برم دورشم از این بی همدلی و غم ، برم با تو بازم تو اوج ، بازم بگم که پابندم ، توی دنیای من با تو ، دیگه هیچ زخمی کاری نیست ، همه قفلارو وا کردم با دستایی که خالی نیست ، تو دستت رو به من دادی منم دستاتو بوسیدم، بدون با گرمای دستات به دنیام باز نفسم میدم

GORJI
30-12-2012, 20:12

اشک چشام جمع شده، یواش یواش سنگ شده، خبر داری چه اندازه، دلم برات تنگ شده

کاش میفهمیدی قهر میکنم تا دستم را محکم تر بگیری و بلند تر بگویی بمان ، نه اینکه شانه بالا بیندازی و آرام بگویی هرطور راحتی ….

دوباره سیب بچین آدم، همه خسته ایم! بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند!…

یک عمر قفس بست مسیر نفسم را … حالا که دری هست مرا بال و پری نیست … حالا که مقدر شده آرام بگیرم … سیلاب مرا برده و از من اثری نیست … بگذار که درها همه بسته بمانند … وقتی که نگاهی نگران پشت دری نیست

این چه حسی است ؟ کاش میگفتی چیست، آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست !

GORJI
30-12-2012, 20:13

دوستت دارم ، حتی اگر قرار باشد شبی بی چراغ ، در حسرت یافتنت ، تمام پس کوچه ها را ، زیر باران قدم بزنم !

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم … خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم … خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو میمیرم … در این تنهایی مطلق که میبندد به زنجیرم ….

گفتم : خدایا همنشینم باش ، گفت : من مونس کسانی هستم که مرا یاد کنند ؛ گفتم : چه آسان به دست می آیی ، گفت : پس ساده از دستم مده!

زیباترین سلام دنیا ، طلوع خورشید است ، آنرا بدون غروبش تقدیم شما میکنم

همرنگ تمام آروزهای منی … غارتگر قلب و جان و دنیای منی … دور از نفس کشیدنم ممکن نیست … من ماهی تشنه ام تو دریای منی ….

LIDA
31-12-2012, 09:16
مهربانتر از من دیدی نشانم بده ،
کسی که بارها بسوزانیش و باز هم با عشق نگاهت کند

چه زیبا گفت مترسک ، وقتی نمی شود به سمتت آمد ، همین یک پا هم اضافی است
.

از چوپانی پرسیدند چه خبر ؟
با لحن تلخی گفت : گرگ شد آن بره ای که نوازشش میکردم

اشک ها قطره نیستند بلکه کلماتى هستند که مى افتند
فقط بخاطر اینکه پیدا نمیکنند کسى را که معنى این کلمات را بفهمد …

هرگاه خبرمرگم راشنیدی
درپی مزاری باش که بر سنگش نوشته:
ساده بودم،
باختم!

LIDA
31-12-2012, 09:21
مهربانی باغ سبزی است که از روزنه پنجره ها باید دید
مهربانم مگذار لحظه ای روزنه پنجره ها بسته شود

آدم ها را بدون اینکه به وجودشان نیاز داشته باشی دوست بدار و محبت کن … !
کاری که خدا با تو می کند…

مــُــحبـــــت
تنـهـــــــا جــوشـکــــاری است کــه،
دلهـــای شـکـسـتـه را رایـــگان جــوش مـی دهـــــد . .

مهربانیت را به دستی ببخش که می دانی با او می مانی
وگرنه حسرتی می گذاری بر دلی که دوستت دارد !

مهربانیم را چنان گریاندند
که بوی نا گرفت….

نا مهربان شدم!

LIDA
31-12-2012, 09:23
به تو سلام می کنم کنار تو می نشینم
و در خلوت تو شهر بزرگ من بنا می شود . . .

سلام ای دل نورانی خورشید، ای نگاه آبی آسمان، ای شکوه آفرینش!
سلام ای وسیع جاری، ای پهنه نور باران، ای طراوت بی کران
روزت به خیر باد

سلام ای کهنه عشق من که یاد تو چه پا برجاست
سلام بر روی ماه تو عزیز دل سلام از ماست
سلام من
به آن پرند سپیده وشادمان
که در سپیده با نسیم
ترانه ساز می شود

سلام به قاصدک های خبر رسان که محکوم به خبرند
وسلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند
و سلام به تو که محکوم به دوست داشتنی . . .

سلام بهونه قشنگ من برای زندگی / آره بازم منم همون بهونه همیشگی
فدایه مهربونیات چه میکنی با سرنوشت / دلم برات تنگ شده بود این نامه و واست نوشت . . .

LIDA
31-12-2012, 09:26
سلام ای طراوت همیشه! دوست دارانت را دریاب!
ما آن بیدلانیم که دل خود را در افق های آبی ات می جوییم !
.
.
.
خزان که مال ما شد ، بهار مال شما
صاف و ساده بگویم ، سلام حال شما !؟
.
.
.
سلام عزیز مهربون ما رو نمیبینی خوشی؟
هنوزم مثل قدیما دلبری و عاشق کشی . . .!؟
.
.
.
به لحظه های “بی” توبودن سلام میکنم / به سینه ام دلی هست به نام میکنم
تمام میشود این فاصله ها بی گمان / به لحظه های “با “تو بودن سلام میکنم . . .

لبخند تو می فهماند که چه جای دوست داشتنی و زیبایی ست دنیا !

GORJI
31-12-2012, 22:44
تو + خاطراتـت + چـشـمانـت + دسـتانـت + لـبـخندت + اشـکـت ….
چـــنــدنــفـــر بـــه یــک نـــفــــر؟!

خورشید را در آغوش گرفته ای
پاهایت را به بوسه دریا سپرده ای
موهایت را به دست نسیم
چه خوش غیرتـــــــم من !
.
.
.
دلى که اندوه دارد
نیاز به شانه دارد نه نصیحت…
کاش همه این را مى فهمیدند….!
.
.
.
مدتـــهاســـت
دلـــم شـــروعــی تـــازه میخــــــواهــد
تــو بیـــــــا
مــــــرا دوبـــــاره آغـــــــاز کـــن…

ادامه مطلب را مشاهده نمایید…

.
.
.
باید جشن بگیرم…
اشکهایم دوباره با من آشتی کرده اند…

GORJI
پرستوهای رؤیا
هر شب تو را
در چشم من
تخم می گذارند
و سحرگاهان
فوج فوج
از شاخسار نگاهم
به باغ دلم پر می کشی
و مرا چون سازی
از نغمه های شیرین
پر می کنی
دنیای قشنگی دارم
با خیال بیدارت !
.
.
.
برای تو میمیرم … تو وانمود کن که تب کرده ای …
همین کافیست … !
.
.
.
می خواهم بِدهم دنیا را برایم تنگ کنند ، به اندازه آغوشت !
.
.
.
تــو را که از دلــم کم میکنــم ، باقیمانده صفــر میشــود …
.
.
.
حکایت کنگر خوردن و لنگر انداختن است ، حضور خاطراتت در وجود من …

GORJI
مثل آسمــــان می مانی
دوستتـــ دارم اما نمیتـــوانم داشـــته باشمتــــ
.
.
.
یه وقتایی لازمه یکی “کنارت” باشه.. کاری نکنه‌ و حرفی نزنه ها ! فقط باشه…
.
.
.
وقتـﮯ مرا بغل مـﮯکنـﮯ چنان جاذبه‌ﮮ آغوشت به جاذبه‌ﮮ زمین غلبـه مـﮯکنـد
کـه روحـم بـه پـرواز درمــﮯآیـد …
.
.
.
ببــــــــــار بــــــــاران….
مـــــــــــــن ســـــــــــــفرکـــــــر ده ای دارمــــ کــــــــه یــــــــادم رفــــته…
آبـــــــــــــ پشتــــــــــ پـــــــــایش بـریــــــــزمـــــ…..
.
.
.
از حقیقتــــــــ ـ ـ ـ ـ های تلخ خسته ام …
یک دروغ شیرینـــــــــــ ـ ـ ـــــ بگو
“بگو دوستــ ـ ـــت دارم…”

GORJI
وقتی عطر تنت را میخواهم ، به باد هم التماس میکنم ، خدا که جای خود دارد
.
.
.
دلم هوای تو را می کند میروم سراغ شعرهایم…
این روزها خوب یاد گرفته ام خود را به کوچه علی چپ بزنم……!!
.
.
.
نمی دانــم …
چــرا بیــن ایــن همــه آدم
پــیــله کــرده امــ
بــه تــو …
شــاید فــقط با تــو
پــروانــه می شـــوم …
.
.
.
تفاوتی ندارد خواب باشم یا بیدار ؛ زیباترین تصویر پیش چشمانم همیشه “تویی”
.
.
.
گاهی به سرم می زند بزنم زیر همه چیز و همه چیز !
اما سر که کاره ای نیست ، این “دل” است که فرمانروایی میکند

GORJI
31-12-2012, 22:45
خیلی وقت است فراموش کرده ام …
کدامیک را سخت تر می کشم … ؟
رنــــج !
انتظار !
یا نفس را …
.
.
.
ایستاده ام….
تنها….
پشت میله های خاطرات دیروز
این جا ….
انگشت هایم را می شمارم
یک.
دو..
سه…
ودست های تو در هم فرو رفته اند
تو ….
غزل را مشت مشت به حراج گذاشتی
که مهربانی ات را ثابت کنی
ولی….
ولی نفهمیدی که من
آن سوی خیابان
انتظارت را می کشم
تو بی وقفه فریاد کشیدی…
ومن ….
دیگر آزارت نمی دهم
زین پس….
قصه هایم را برای هیچ کس تعریف نمی کنم
مطمئن باش…
هنوز هم قافیه را به چشمان تو
می بازم.…
مطمئن باش!
.
.
.
صـــدای قـــلب نــیست
صـــدای پــــای تــوست
کـه شـب ها در ســینـه ام مــی دوی
کـــافی اســـت کــمی خــسته شوی
کـــافی اســـت کــمی بـایـستی …
.
.
.
این شعر آبی می نشیند روی کاشی
وقتی که معشوق غزل هایم تو باشی
برگرد…
شاید شعر آرامش بگیرد
چیزی نمانده واژه را از هم بپاشی
.
.
.
امشب شبی ست
که دریای دل
طوفانی ست
ناگفته هایم باشد
برای شبی دیگر با یک شور دیگر…

GORJI
31-12-2012, 22:45
همیشه باید کسی باشد
تا بغض‌هایت را قبل از لرزیدن چانه‌ات بفهمد
باید کسی باشد … …
که وقتی صدایت لرزید بفهمد
که اگر سکوت کردی، بفهمد …
کسی باشد که اگر بهانه‌گیر شدی بفهمد
کسی باشد که اگر سردرد را بهانه آوردی برای رفتن و نبودن بفهمد
به توجهش احتیاج داری
بفهمد که درد داری که زندگی درد دارد که دلگیری
بفهمد که دلت برای چیزهای کوچکش تنگ شده است
بفهمد که دلت برای قدم زدن زیرِ باران
برایِ بوسیدنش برایِ یک آغوشِ گرم تنگ شده است
همیشه باید کسی باشد همیشه…!
.
.
.
برای دلم گاهی پدر میشوم !
خشمگین میگویم : بس کن ؛ تو دیگر بزرگ شدی !
.
.
.
آرزو دارم فقط یکبار سرت را روی سینه ام بگذاری
تا طپش نامنظم قلبم را احساس کنی
ولی از این میترسم که قلبم به احترامت بایستد!
.
.
.
سفری به دور دنیاست ، وقتی دستانم تا انتها ، رویت را نوازش می کنند
.
.
.
حواسم را هر کجا که پرت می کنم ، باز کنار تو می افتد !

GORJI
31-12-2012, 22:46
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم / در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی ، مهربانی کرده ایم / مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم . . .

&&&&&

خدایم را دوست دارم چون وفادارترین است

و شاید به رسم همین وفاداریست که تو را به او میسپارم . . .

&&&&&

این بار تو بگو دوستت دارم ، نترس ، من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید !

&&&&&

در خیال من بمان ، اما خودت برو ، آنکه در رویای من است مرا دوست دارد ، نه تو

&&&&&

برهنه می آئیم ، برهنه می بوسیم ، برهنه می میریم

با این همه عریانی ، هنوز قلب هیچکس پیدا نیست !

GORJI
31-12-2012, 22:47
از کلام دلنشینت مست و شیدا می شوم / با نگاه نازنینت در تو پیدا می شوم

هر شب و روز جلوه گر در سجده گاهم می شوی / در حریم ساحل عشق ، موج دریا می شوم .

&&&&&

می دانی چند بار از فکر من گذشته ای ؟!

فقط یک بار!!

چون دیگر هرگز از خیالم نرفته ای

&&&&&

رفتن بهانه نمی خواهد، بهانه های ماندن که تمام شوند کافیست . . .

&&&&&

نمیدانم ! دل من نازک است یا چشمان تو تیز ، هرچه نگاه به تو میدوزم بند دلم پاره میشه !

&&&&&

شب گم شده در سیاهی چشمانت / شد رود ستاره راهی چشمانت

قربان نگاه تو که اقیانوسی / افتاده به تور ماهی چشمانت . . .

GORJI
31-12-2012, 22:47
مسافت نمیتونه به محبت فاصله بده ، با اینکه کنارم نیستی اما مهربونیتو حس میکنم . . .

&&&&&

مهربانی زبانی است که :

برای کور دیدنی ، برای کر شنیدنی ، و برای لال گفتنی است . . .

&&&&&

دوره ، دوره ی تنهایی دستها نیست

دوره ، دوره ی تنهایی دلهاست . . .

&&&&&

خون داغ عشق در رگهای من جاریست باز

لب فرو بستن سکوت تلخ اجباریست باز

چند روزی میشود سودایی سودایی‌ام

در دل‌ شبهای من غوغای بیداریست باز

&&&&&

به جان ثانیه هایی که در فراق چشمانت می گذرند ، دل کوچکم تنگ نگاه توست . .

GORJI
31-12-2012, 22:48
تا جان به تنم باشد ، یادت به سرم باشد / تا سر ندهم بر باد ، هرگز نروی از یاد . . .

&&&&&

عشق چیست که همه از آن میگویند؟

ع : عبرت زندگی

ش : شلاق زمانه

ق : قصاص روزگار

اما افسوس و صدافسوس که شلاق زمانه را خوردم

قصاص روزگار را کشیدم! اما عبرت نگرفتم.

&&&&&

تنها تفاوت ما این است : تو به خاطر نمی آوری ، من از خاطر نمیبرم !

&&&&&

آمدی رفت زدل صبر و قرارم بنشین / بنشین تا به خود آید دل زارم بنشین

دل و دین بردی و اکنون بی جانم آمده ای / بنشین تا به تو آن هم بسپارم بنشین . . .

&&&&&

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت ، آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت ، جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت . . .

GORJI
هستی به دلم ، به دل که نه ، در “جانی”

در جان منی و در “دلم” می مانی . . .

.

.

.

شعر که میخوانم ، چشمانت را نبند

تو که میدانی ، حافظه ی خوبی ندارم . . . !

.

.

.

حقیقت تلخ است ، اما نه به تلخی تنهایی

تنهایی سخت است ، اما نه به سختی جدایی . . .

.

.

.

معنای شکست می شوی بعد از من / سروی که نشست می شوی بعد از من

من زنده به گور می شوم بعد از تو / تو مرده پرست می شوی بعد از من . . .

GORJI
مى دونى Takzang یعنى چه؟

T: تا

A: آخر

K: خط

Z: زندگیم

A: عاشق

N: نگاه

G: قشنگتم

پس بدون به خاطر کم شارژی نیست که تک میزنم !

.

.

.

در فراقت آهنگ قلبم در غم است / بی صدا می خندم اما روزگارم درهم است . . .

.

.

.

گلی بودم جفایت پرپرم کرد

و هُرم آتشت خاکسترم کرد

من آن آهوی دشت ناز بودم

که عشق تو بلانسبت خرم کرد!

.

فردا بیا دادگاه تکلیفمون معلوم بشه

تیر مرامت خورده به قلبم !

رضایت هم بی رضایت!

.

.

.

خودِ مجنونم و از عشق لیلی

ز چشمم سیل می آید چه سیلی

همین امروز از روی دل من

گذشته هیجده چرخ تریلی!

GORJI
هرچه می دوم ، با گمان رد گام های تو گم نمیشوم

راستی در میان این همه اگر ، تو چقدر بایدی !

.

.

.

سایه ام امشب ز تنهایی مرا همراه نیست

گر در این خلوت بمیرم، هیچ کس آگاه نیست

من در این دنیا به جز سایه ندارم همدمی

این رفیق نیمه راهم گاه هست گاه نیست . . .

.

.

.

به حساب خیالبافی ام مگذار ، اما ستاره ای دارم در تاریکترین شبها

فقط خواستم بدانی که میتوان دلخوش کرد به چراغهای کوچک یک هواپیما !

.

.

.

بی خوابی شب هایم را به چه تعبیر کنم که شب آرامش نگاه تو را برایم

زمزمه می کند. آرام بخواب که من بی قرارم، بیدارم تا تو آرام بخوابی . . .

.

.

.

تو یادت نیست ولی من خوب به خاطر دارم که برای داشتنت

دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت . . .

GORJI
31-12-2012, 22:49
پس از تو، خط قرمز می گذارم

پس از هر بی تو، هرگز می گذارم

مبادا واژه ها دستت بگیرند!

(تو) را در یک پرانتز می گذارم!

.

.

.

به آغوش تو محتاجم

برای حس آرامش

برای زندگی با تو ، پر از شوقم ، پر از خواهـش . . .

.

.

.

یه چیزی همیشه یادت باشه

لطف مکرر میشه حـق مسلم

بیش از حد لطف نکن . . .

.

.

.

همانگونه که قبلا عرض کردم

خودم را عاشق تو فرض کردم

زدم عینک، برای دیدن تو

دو تا چشم دگر هم قرض کردم!

.

.

.

همواره دلم به زندگی کافر بود

انگار که مرگ چاره آخر بود

این درد یتیمی که کشیده است دلم

زیر سرِ عشق بی پدر مادر بود !

GORJI
با نزدیک شدن ماه رمضون این سوال باز پیش میاد که :

خدایا فرو دادن این همه بغض روزه رو باطل نمی کنه !؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

GORJI

.

.

.

.

.

.

فقط یک بار!!

.

.

.

.

.

.

نمیدانم ! دل من نازک است یا چشمان تو تیز ، هرچه نگاه به تو میدوزم بند دلم پاره میشه !

GORJI
31-12-2012, 22:50

.

.

.

مسافت نمیتونه به محبت فاصله بده ، با اینکه کنارم نیستی اما مهربونیتو حس میکنم . . .

.

.

.

مهربانی زبانی است که :

برای کور دیدنی ، برای کر شنیدنی ، و برای لال گفتنی است . . .

.

.

.

دوره ، دوره ی تنهایی دستها نیست

دوره ، دوره ی تنهایی دلهاست . . .

.

.

.

خون داغ عشق در رگهای من جاریست باز

لب فرو بستن سکوت تلخ اجباریست باز

چند روزی میشود سودایی سودایی‌ام

در دل‌ شبهای من غوغای بیداریست باز

GORJI
31-12-2012, 22:50
به جان ثانیه هایی که در فراق چشمانت می گذرند ، دل کوچکم تنگ نگاه توست . . .

.

.

.

تا جان به تنم باشد ، یادت به سرم باشد / تا سر ندهم بر باد ، هرگز نروی از یاد . . .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

™ AMIN
31-12-2012, 23:22
خدا دل شکسته ام را دید معجزه ای کرد و تو را برای عاشق شدن برای من آفرید!

&&&&&&&&&&&&&&&

تعهد داشتن قشنگه حتی تعلق داشتن اینکه بدونی مال کسی هستی, سهم کسی هستی و اونم مال توئه, حق توئه, مهم نیست این تعهد امضاء بشه تو یه كاغذ پاره.....
اصلش جای دیگه سند خورده وسط دلامون....

&&&&&&&&&&&&&&&&&

دلتنگ که باشی
ساده ترین حرفها هم اشکت را در می آورد ،
یاد او که جای خود دارد

&&&&&&&&&&&&&&&&

عاشقی می کنم!
لج می کنم!
بد اخلاق می شوم!
دست خودم نیست ...
ساعت و زمان هم ندارد!
تو که نباشی ...
زندگی باید به کام من تلخ شود

&&&&&&&&&&&&&&&&&

من مسئله ی

ساده ای هستم!

حل می شوم روزی...

.
.
.

در آغوشت...

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

LIDA
01-01-2013, 10:17
گیرم که نباشی

(یا / یا اصلاً / یا اصلاً هیچ) یادگاری هم از تو نباشد

(اما/ اما من/ من) با یادت چه کنم؟

آن بود

اعجاز چشم تو

این است
ایجاز درد من

محبت وقتی عمیق و اصیل باشه، مخالفت محبوب هیچ تغییر و خللی در اون ایجاد نمیکنه

گاهی مهم‌تر از این که کسی دوستت داره یا نه، اینه که دوست داشتنی هستی یا نه

"سوم شخص غایب"
(تنها) به کنجی خزیده بود
و بی‌صدا مشق می‌کرد:
« دلم برای کسی تنگ شده
که هیچ وقت نبوده است(که هرگز نبوده است)».

LIDA
01-01-2013, 10:19
نم‌نم باران ببار
دست به دامان توام
رحمی به چشمان خسته‌ام، خشکیده‌ام
امشبی را تو ببار

در لحظه دیدارت (دیدار)، هزار سال (هزار بار) هم که تکرار شوی
باز برایم تازه‌ای (باز هنوز برایم تازه‌ای)

"گمگشته/ گرداب/ اعجاز"
دیری است گم شده‌ام در چشمانی که نمی‌دانم کجاست

انصاف بده
این دل دوره‌گرد نیست
تنها
شهر به شهر
خانه به خانه
تو را می‌جسته

دلت هوای لبریخته کرده
و آسوده از آنی که این واژه‌ها
خونبهای
احساس من است

LIDA
01-01-2013, 10:26
کاش یک دور تسبیح "ذکرِ « سیب» " نذر می‌کردی
شاید
لبخند تو را ببینم

چقدر این عکست را دوست دارم
نه به من اخم می‌کند
نه دلم را می‌شکند

کسی برای کسی نمانده
هیچ کس برای هیچ کس نمانده است

دلت را تسلا بده -
اگر حوله‌ات بوی کسی نمی‌دهد
این روزها روزهای قحطی صورت‌های تر است
نه اشکی
نه شوقی
نه . . .

آینه‌ای بودم
شکستی‌یم
و هزار بار تکثیر کردم تو را

غمگین نشو
این حرفا شاعرانه‌س

شاعرا باید توو کاغذا زندگی کنن

*پاره‌هایی از این نوشته رو نیاوردم

LIDA
01-01-2013, 10:33
سر، گرداب

کام، زهر

سینه آتش‌فشان

بیچاره دلم

حالا دیری‌ست که(سال‌هاست که) شراره‌ی نفسی در خرمن جان این(آن) منتظِر درنمی‌افتد.

حالا که پایم هم یاری نمی‌کند، من با چه بگریزم؟

«قرارمان سلام بی‌پاسخ نبود»
آن وقت که به یادت آوردم،
سلام را به آخرین کلامت کشاندی
در «والسلام».

«نه قرار ما این نبود که فرصت سلام را از هم دریغ کنیم»
وقتی این را به یادت آوردم
سلام را در حرف آخرت کشاندی: «والسلام»

چه فاصله‌ی کوتاه و
چه حزن بلندی بود

از درود تا بدرود

trinx
02-01-2013, 15:21
هم رنگ تمام آرزوهای منی/ غارتگرجان ومال و دنیای منی

بی تونفس کشیدنم ممکن نیست/ساده بگویم که همه دنیای منی . . .

.

.

.

هیچ میدانی ؟

جای “عزیزم غصه نخور” های تو را

دیازپام گرفته است . . .

.

.

.

جهان مست از می نام تو باشه / دو بیتی بسته ی کام تو باشه

شناسنامم زمانی کامله که / تو برگ دومش نام تو باشه !
.
.
.
اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم
.
.
.
راه های به تو رسیدن محدود است اما من...
به اندازه ی تمام راه های نرسیدن به قلبت،
دوستت دارم!!!

trinx
02-01-2013, 15:22
می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی : دوستت دارم...

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس
دوستت دارم تا آخرین نفس

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

راه های به تو رسیدن محدود است اما من...
به اندازه ی تمام راه های نرسیدن به قلبت،
دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

trinx
02-01-2013, 15:22
سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم ! دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ....

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی
دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

trinx
02-01-2013, 15:23
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم
پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت! دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی جمع می کند از هر دری می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

trinx
02-01-2013, 15:24
آدما خیلی نمیتونن از هم دور باشن ، بالاخره یه چیزی جا میمونه که مجبورن برگردن

سعی نکن از من دورشی . . . دلت اینجاست و یکی دوستت داره . . .

با تو از نابترین لحظه سخن خواهم گفت

دوستت خواهم داشت

هیچ میدانی چیست ؟

لحظه ای نیست که در خاطر من یاد تو نیست . . .

دوستت دارم؛ این تعارف نیست زندگی من است!

در میان هزاران کلمه تو را می یابم تو را آرام و آهسته می بویم

و دوباره میان آنها پنهانت می کنم تا ندانی که هنوز دوستت دارم

گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم ! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

trinx
02-01-2013, 23:58
آیین عشق بازی دنیا عوض شده است / یوسف و زلخا هم عوض شده است

سر همچنان به سجده فرو برده ام ولی / در عشق سال هاست که فتوا عوض شده است . . .

.

.

.

نا امیدی همان امیدی است که بوی نا می گیرد

از بس که می مانده ته دل . . .

.

.

.

ترسم از روز سیاهی است بیایی و چه سود

رفته باشم وبدانی که چه دیر آمده ای . . .

.

.

.

بیـــا برای یکــبار هــم که شـــده…

دست به خلاف بزنیـم…!

من اندوه تـــو را مـــی دزدم…!

تو تنهـایـی مـرا…!!

.

.

.

لعنت به تمام کسانی که تو نیستند ولی عطر تو را می زنند . . .

.

.

.

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بود دستانی که “تکانم” دادند . . .

trinx
02-01-2013, 23:58
تعجب نکن اگر شعر تازه ای برای تو نمی نویسم !

هیچ مدادی ، وقتی خیس میشود … نمی نویسد . . .

.

.

.

عاشق تر از همه ما موش کوری است که زیبایی جفتش را چشم بسته باور دارد . . .

.

.

.

من اگر انقدر که یاد تو هستم یاد خدا بودم

ان جهان نیمی از بهشت مال من بود . . .

.

.

.

سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو

بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو

هنر عاشقی امروز پسند همه نیست

که محبت شده اینگونه گناه من و تو . . .

.

.

.

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی / عشق است اگر از آن نداری سهمی

فهمیدن عشق عاشقی می خواهد / یک روز بزرگ می شوی می فهمی . . .

trinx
02-01-2013, 23:59
همیشه با غمت من در ستیزم / به این خاطر همیشه اشک ریزم

به هر برگ گلی این را نوشتم / تویی امید من تنها عزیزم . . .

.

.

.

می مونم یه همنفس برای تو / می ریزم زندگیمو به پای تو

میخونم از عشق بی مثال تو / نمیشه غافل باشم از حال تو . . .

.

.

.

از دور می بوسمت با چشمی تر خداحافظ

مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ

مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را

برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ

.

.

.

یادتان باشد

عشق بعدی را

قبل از مصرف ، خوب تکانش بدهید تا خاطراتش بریزد . . .

.

.

.

برای تا ابد ماندن باید رفت

گاهی به قلب کسی

گاهی از قلب کسی . . .

trinx
03-01-2013, 00:20
دوست داشتن یعنی اینکه

محبت کنی حتی اگر تحقیر شوی

بزرگی کنی حتی اگر کوچک شوی

عشق بورزی حتی اگر محکوم شوی

.

.

.

ما ز هر صاحب دلی یک رسته فن آموختیم

عشق از لیلی و صبر از کوه کَن آموختیم

گریه از مرغ سحر ، خود سوزی از پروانه ها

صد سرا ویرانه شد ، تا ساختن آموختیم . . .

.

.

.

خوب من

سیب را چیدم تـا ببینی تو را میخواهم ، نه بهشت را . . .

.

.

.

اگه دلتنگ باشی تو ، مثل بارون شروع میشم

که با هر قطره اشکت ، منم که زیر رو رو میشم

همیشه ساده رنجیدی ، همیشه سخت بخشیدی

تورو میبخشم این لحظه ، شاید بازم منو دیدی . . .

.

.

.

قسم به عشق و زندگی که ارزشش یه عالمه

قلبی که بی تو بزنه لایق آتش زدنه . . .

Mr.Mobile
03-01-2013, 00:59
وسیله نقلیه (http://sangkaghazgheychi.blogfa.com/post/688/%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%84%d9%87-%d9%86%d9%82%d9%84%db%8c%d9%87-)

پایت را

توی کفش های من نکن

مجبور می شوی
همراهشان بروی

===========

پرویز فکرآزاد
(http://robaii.blogfa.com/post-636.aspx)

هم آتشی
هم خانه خرابی داری
با این حال
خانه ات آباد باد ای عشق!

==========
که منم (http://sangkaghazgheychi.blogfa.com/post/686/%da%a9%d9%87-%d9%85%d9%86%d9%85-)

سیگار را

از گوشه لبت بردار

آن جا باید گنجشکی لانه کند

===========

به هدف زده ای (http://sangkaghazgheychi.blogfa.com/post/685/%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%af%d9%81-%d8%b2%d8%af%d9%87-%d8%a7%db%8c)

سنگ مفت است

و تو می زنی
بیچاره گنجشک دل من

======
تو را زیسته ام (http://sangkaghazgheychi.blogfa.com/post/684/%d8%aa%d9%88-%d8%b1%d8%a7-%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d9%85)

قرار بود

بیوگرافی من باشد

کتابی شد
در ستایش تو

Mr.Mobile
03-01-2013, 01:00
عباس کیارستمی (http://robaii.blogfa.com/post-631.aspx)

وقتی آمد ...
آمد
وقتی بود ...
بود
وقتی رفت ...
بود.

===========

بیزارم از شهری که مردانش از عشق می ترسند ، زنانش از تنهایی

=========
یک گاز حسرت (http://sangkaghazgheychi.blogfa.com/post/681/%db%8c%da%a9-%da%af%d8%a7%d8%b2-%d8%ad%d8%b3%d8%b1%d8%aa)

کاش سیب بودم

مرا
به بهشت ترجیح می دادی

==========

هوا که گرفت همه جا را تعطیل رسمی کردند،
آن روز هم که تو را که از من گرفتند خوب یادم هست هوا گرفت،
اما هیچ کجا را تعطیل نکردند..!

===========

گاهی به همسرتان فرصت دلتنگ شدن بدهید ....

بگذارید بفهمد اگر نباشی چقدر جایت خالی ست !

ARMAN
03-01-2013, 05:01
عاشق آن کسی باش که به دو طرفه بودن عشق اصرار دارد.

تو را آتش عشق اگر بسوخت مرا بين كه از پاي تا سر بسوخت..

اگر بهترين دوست نيستی اقلا بهترين دشمنم باش . اگه غمخوارم نيستی اقلا بزرگترين غمم باش . هرچه هستی هميشه بهترين باش جون بهترينها هميشه در ياد خواهند ماند . پس در بدترين خاطراتم بهترين باش .

عشق يعني بيستون كندن به دست
زندگي عشق مي آفريند...عشق زندگي مي بخشد

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

GORJI
03-01-2013, 12:15
جهان مست از می نام تو باشه / دو بیتی بسته ی کام تو باشه

شناسنامم زمانی کامله که / تو برگ دومش نام تو باشه !

.

.

.

همیشه دوست داشتم

جوری در آغوشت بخوابم

که خدا پیدام نکند

خیال کند

اشتباهی به تو

دو تا روح داده است . . .

.

.

.

دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم را شکست / گریه ای شد بر فراز آرزوهایم نشست

من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل / تا بماند یادی از روزی که بر قلبم نشست . . .

.

.

.

تمام خنده هایم را نذر کرده ام

تا تو همان باشی که صبح یکی از روزهای خدا

عطر دستهایت ، دلتنگی ام را به باد می سپارد . . .

.

.

.

جز یاد تو در دلم قراری نبود

ای دوست به جز تو غمگساری نبود

دیوانه شدم زعقل بیزار شدم

خواهان تو را به عقل کاری نبود

GORJI
تو از دردی که افتادست بر جانم چه می دانی؟

دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی

تمام سعی تو کتمان عشقت بود در حالی

که از چشمان مستت خوانده بودم راز پنهانی

.

.

.

موقع Delete فولدر خاطراتت

ذهنم error می دهد،

گمانم یکی از فایلها در حال اجراست . . . !

.

.

.

به کلبه ی کوچک قلبم دعوتت می کنم

تا بدانی در اجاق سرد دل چیزی جز یاد تو نمی سوزد . . .

.

.

.

اگر میداد لیلی کام مجنون …

کجا افسانه میشد نام مجنون …؟

.

.

.

درد دارد …

وقتی چیزی را کسر میکنی که با وجودت جمع زده ای . . .

GORJI
مچاله کن ، بشکن ، بند بزن ، خط بزن ، خلاصه راحت باش …

ارث پدرت نیست ، دل تنهای من است . . .

.

.

.

ناز لبت چشیده ام یاد شکر نمی کنم / تا تو فرشته ی منی یاد دگر نمی کنم . . .

.

.

.

در این زندان تنهایی ، به هر سو هرکجا هستم

از این بابت دلم شاد است که گاهی میکنی یادم . . .

.

.

.

گفتی که بیا و از وفایت بگذر / از لهجه بی وفاییت رنجیدم

گفتم که بهانه ات برایم کافیست / معنای لطیف عشق را فهمیدم . . .

.

.

.

حکایت تو که دنیا را نیازرده ست / دلی گرفته در آیینه های افسرده ست

حکایت منه در مشت روزگار دچار / پرنده ای ست که پیش از رها شدن مرده ست . . .

GORJI
وقتی از دوری تو تموم میشه تحملم / توی دلم داد میزنم خیلی دوست دارم گلم . . .

.

.

.

این عشق برای من هیچ نداشت

اما…

گلهای بالشم را ” باغبان ” خوبی بود

اشک های هر شب من…!

.

.

.

به سلامتی‌ مترسک

که با لبخندی به پهنای وجودش

و دستهایی باز به فراخی آرزویش

در حسرت یک آغوش گرم جان داد . . .

.

.

.

عشق یعنی موسیقی اسم تو

ساده اما تا ابد شنیدنی

یعنی تو که بی بهانه ، بی دلیل

بهترین دلیل عاشق شدنی . . .

.

.

.

به قلبم نشستی نگفتم چرا

دلم را شکستی نگفتم چرا

یکی خواب شبهای من را ربود

چو دیدم تو هستی نگفتم چرا . . .

GORJI
03-01-2013, 12:16

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

GORJI
03-01-2013, 12:16

.

.

.

فقط یک بار!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

GORJI
03-01-2013, 12:17

.

.

.

.

.

.

.

.

love sms

.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت ، آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت ، جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت . . .

.

.

.

همه احساس میکنن هر آن کس که زیباست مهربان است

دریا زیباست

ولی سیلی به صخره های ساحل میزند . . .

GORJI
بیقرار تو ام و در دل تنگم گله هاست ،
آه ! بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست

آهنگ زنگ من روی موبایلت با بقیه فرق داشت،
ولی آهنگ زنگت رو موبایلم مثل بقیه بود !!
….
تو به خاطر اینکه بفهمی منم و من به خاطر اینکه فکر کنم تویی …!

عـــشــق و شــــعور و اعتبار ، کالای بازارِ کـــساد
سوداگران در شکل دوست ، بر نارفیقان شرم باد..

تمام حجم خیالم از تو لبریز است خیالم کوچک نیست تو بزرگی

هیچ کجا
جز خواب روی بازوهای مردانه ات ،
امنیت را معنا نمیکند
برایم …

GORJI
اشکهایم که سرازیر میشوند……

دیری نمی پایدکه قندیل می بندد…

عجیب سرد است هوای نبودنت

دوستی تکرار دوستت دارم نیست
دوستی فهمیدن ناگفته های کسی است که دوستش داری

سخت ترین فعلی که برایت به سادگی صرف کردم …. عمرم بود

قلب کال مـن

در فصل دست های تــو می رسـد

فصـلی برای تمـــــام رؤیــاها

دستــی برای تمـــام فصل ها

من به زنجیر وفای تو اسیرم چه کنم
گر نیایی به خدا بی تو بمیرم چه کنم
در هوای غم عشق تو ز خود بی خبرم
که من از عشق تو محتاج و فقیرم چه کنم

GORJI
03-01-2013, 12:18
وقتی تو با تبر درختان دلم را قطع می کردی! تنها سلاح من…ان قیچی بود! که ارام ارام…خاطراتم را کوتاه می کرد

رهایم کردی
چرا که
برهنگی ات را نجویدم
بوسه هایت را ندریدم
…و طعم گس گناه را …نچشیدم
رهایم کردی
چون؟!؟
عشق ورزیدم

ای نازنین جواب معمای من تویی

تنها چراغ روشن شبهای من تویی

وفتی دلم گرفت از انبوه ابرها

احساس آفتابی دنیای من تویی

خیلی وقته که منو ندیدی و ندیدمت

با خودت فکر نکنی که از دلم بریدمت

روزها میگذرند از روزی که با تو ام و من هنوز نمیدانم کدامینم، آن من سرسخت مغرورم یا من مغلوب دیرینم

GORJI
نقش اشکهایم را ، که با آهنگ غمناک تنهایی دلم روی دیوار خانه ی دلتنگیهایم می رقصند ، می کشم ! به امید اینکه روزی با اولین باران پاییزی شسته شوند

افسانه ها را رها کن

دوری و دوستی کدام است؟؟

فاصله هایند که عشق را می بلعند …
تو اگر نباشی……..

دیگری جایت را پر میکند!!

به همین سادگی.!!!

به دلم افتاده بود که امشب حتماً
خوابت را می بینم ….. آنقدر خوشحال بودم که تا صبح خوابم نبرد

تو که رفتی دلم برایت تنگ شد

حال که آمده ای در دلم جا نمیشوی

دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه … غـــــریبه !

این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم

GORJI
از مردم به خاطر دوست نداشتنتون انتقام نگیرید؛ نداشتن یک چیزی هیچ‌وقت گناه نیست

وقتی زیادی به کسی بگی دوست دارم ….خیال میکنه احساستو به حراج گذاشتی….تو حراجی هم چیز خوبی گیر آدم نمیاد…پس یه کم جلو اون زبونتو بگیر..

آرزوهایت بلند بود
دست های من کوتاه
تو نردبان خواسته بودی
من صندلی بودم
با این همه
…فراموشم مکن
وقتی بر صندلی فرسوده ات نشسته ای
و به ماه فکر می کنی.

از خدا نخواه که همه دنیا رابه تو بدهد , از خدا بخواه کسی را به تو بدهد که تو را به همه

دنیا ندهد…

تنهایی هایتان را پیش ‌فروش نکنید … فصل ‌اش که برسد به قیمت میخرند

GORJI
واژه هایم رنگ باران دارد وقتی از تو مینوسم

قلبم خیس دلتنگی است وچشمانم طوفانی

چه زود با هـم بودنمان خاطره شد ….

و کاش خاطره هامان بیرنگ نشود

بیا گه گاهی به حرمت لحظاتی که با هم بودیم حتی با پیامکی هم شده نگذاریم خاطراتمان محو شوند

تنها با یک جمله

.

.

. به یادتم

بهترین روزهایت را به کسانی هدیه کن که بدترین روزها در کنارت بودند

بزرگ که می شوی
غصه هایت زودتر از خودت قد می کشند
دردهایت نیز
…غافل از آنکه لبخندهایت را
در آلبوم کودکیت جا گذاشته ای
شاید بزرگ شدن اتفاق خوبی نباشد

انتظارت چه زیباست وقتی که لبه جاده ی دل تنگی ایستادم

وتو با شاخه گلی از بهانه های عاشقانه می ایی

حالا فهمیدم چرا ترکم کرد و رفت
من میخواستم مالک دلش باشم
امـــا او
فقط یک مستـاجر میخواست !!!

trinx
03-01-2013, 15:02
از حقیقت های تلخ خسته ام …

یک دروغ شیرین بگو

بگو دوستت دارم

نمیدونم چون عزیزی دوستت دارم یا چون دوستت دارم عزیزی !؟

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی

اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد

و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن دلت خواهد گذاشت !

هر گاه قادر به شمردن قطرات باران شدی ، خواهی دانست که چقدر دوستت دارم . . .

™ AMIN
04-01-2013, 11:13
مــی دانـــی
اگـــر هنوز هم تورا آرزو می کنم
برای ِ بـی آرزو بودن ِ من نیستـــ !!
شــایـــــد
آرزویــی زیبـــاتــر از تـــ ــــو ســراغ ندارم ...!

کــدام عاشق تر بودیم؟
من که
بخاطر عشق
دنیایم جهنم شــد ...!
یا آدم که ...
بهشتش
دنـیا شد ...!

این بار که آمدی
دستانت را روی قلبم بگذار
تا بفهمی این دل با دیدن تو نمی تپد
میلـــرزد . . .

عشق یک چرخه است:

وقتی عاشق می شوید، صدمه می بینید.
وقتی صدمه می بینید، متنفر می شوید.
وقتی متنفر می شوید، سعی می کنید فراموش کنید.
وقتی سعی می کنید فراموش کنید، دل تنگ می شوید.
وقتی دل تنگ می شوید...
در نهایت دوباره عاشق می شوید.

به من شلیک کن....!
حتی اگر به هدف هم نزنی برایت خواهم مرد.....

™ AMIN
04-01-2013, 11:22
عشق مثل نمازخوندن میمونه ... وقتی نیت میكنی دیگه نباید به اطرافت نگاه كنی

اگه یه روز حس کردی نبودن یه نفر بهتر از بودنشه،
چشماتو ببند و به نبودنش فک کن
اگه گونه هات خیس شد،
بدون که داری به خودت دروغ میگی...

اگر دنیــــــا برعکس بود آدما عاشق نمی شدند
عاشقا آدم می شدند.......!!

من جهانم را در تو خلاصه کرده ام! زمین را در چشمان مهربانت ... آسمان را در صورت آرامت... خورشید را در تن گرمت ... هوا را در نفس های عمیقت ... غذا را در لبان شیرینت ! باورم کن ... تو را که دارم بی نیازترینم ♥

من از فلسفه چیزی نمی فهمم
شاعر نیستم
سازی هم نمیزنم
و به هیچ سوار بر اسبی ، امیدوار نیستم !

فقط گهگاهی
كه برای تو
دلتنگ میشوم
مادرم از چشمانم می فهمد
كه اندوهِ بزرگی ، روحم را میساید !

trinx
04-01-2013, 14:10
گاهی آدم میماند بین بودن یا نبودن!

به رفتن ک فکر می کنی

اتفاقی می افتد که منصرف می شوی…

میخواهی بمانی،

رفتاری می بینی که انگار باید بـــروی!

این بلاتکلیفی خودش کلــــی جهنـــــــــــــــم است

آن قدر خوب و ملیحی که به یک جرعه نگاه / حس مستی لبت طعم چشیدن دارد

غم عشق و فراقش مرهمی نیست / مداوای امید دیدارم امشب

از فکر کردن به تو

مثل رد کردن آهنگی که

خیلی دوستش دارم

مرا با این همه فاصله به چشمان تو پیوند نمی زند

می دانم

هر چه من بیشتر جلو می آیم

رانش چشم های تو

فاصله را بیشتر می کند

trinx
04-01-2013, 14:11
بــی شــــک

جهــــان را بـــه عشــــق کســی آفـــریـــده اند

چـــون مـــن کـــه آفـــریـــده ام از عشـــــق

جهـــانی بـــرای تـــــو

آنرا می بوســــــند، این را میشـــــکنند

بر زخم شکوفه های گل درمان است

هر وقت که در هوای تو می چرخم

انگار نفس کشیدنم آسان است

فقط و فقط ……

اگر میفهمیدی…

حرفهایم به همین راحتی که می خوانی

نــــوشته نشده اند!!

لیاقت می خواهد “شریک ” شدن

تو خوش باش به همین “با هم ” بودن های امروزت

من خوشم به خلوت تنهایی ام

تو بخند به امروز…

من میخندم به فرداهایت

trinx
04-01-2013, 14:13
دعای باران چرا؟ دعای عشق بخوان

این روزها دلها تشنه ترند تا زمین

خدایا کمی عشق ببار

فریاد بزند؛

اما

من جلوی دهانش را می گیرم

وقتی می دانم کسی تمایلی به شنیدن صدایش ندارد

با آن بازی شد ، زخمی شد ، به آن خیانت شد ، سوخت و شکست

اما به طریقی هنوز کار می کند

بی گل روی عزیزان ، نفستم می گیرد / بی حضور رفقا ، صلح و صفا سیری چند ؟

حتی با گزینه ی مناسب

GORJI
04-01-2013, 15:08
زندگى به من آموخت
چگونه اشک بریزم ولى اشک نیاموخت چگونه زندگى کنم.
.
.
.
میشه پروانه بود و به هر گلی نشست
اما بهتره مثل تو مهربون بود و به هر دلی نشست . . .
.
.
.
تکرار شو شاید ما سهم هم باشیم
شاید به جرم عشق ما متهم باشیم
باز در حضور تو آشفته خویشم
در سفره عشقت درویش درویشم. . .
.
.
.
واقعیت است جاذبه تو
از بس جذابی
می خواهم تو را به نیوتن ثابت کنم . . . !
.
.
.
دلم غرق تماشا بود، رفتی / میان اشک و آه و دود رفتی
کنار حسرتی دیرینه ماندم / بهار من، گل من، زود رفتی . . .

GORJI
من و یاد تو و یک سینه تنگ
شبی تار و سه‌تاری خسته آهنگ
کمی با چشمهایم مهربان باش
مزن ای دوست بر آیینه‌ات سنگ . . .
.
.
.
خوش به حال آنکه قلبش مال توست
حال و روزش هر نفس، احوال توست
خوش به حال آنکه چشمانش تویی
آرزوهایش همه آمال توست
.
.
.
رفتـن کسـی کـه لایـق نیسـت … نـعمـت اسـت نـه فـاجـعه . . .
.
.
.
گرچه آلوده ی دنیای فریبم اما سینه ای پاک به پهنای صداقت دارم ،
دل من عاطفه را می فهمد ، با کسی سبزتر از عشق رفاقت دارم . . .
.
.
.
بجز دستت ندارم یار دیگر / بجز آیینه بازی کار دیگر
چو بستی چشم را آیینه بشکست / نگاهم کن فقط یک بار دیگر . . .

GORJI
خنده های تـــو
آرزوهـــای مـن انـد
بخــند
تا برآورده شوند . . .
.
.
.
نکند یوسف عمرم رود از مصر خیالت / باز آواره ی تنهایی چاهم بکنی . . .
.
.
.
اگر چه عاشقی پر شور بودیم / به خود نزدیک و از هم دور بودیم
شب و روز از جدایی می‌سرودیم / من و تو وصله‌ای ناجور بودیم . . .
.
.
.
گفتم به گل زرد چرا رنگ منی ، افسرده و دلتنگ چرا مثل منی
من عاشق اویم که رنگم شده زرد ، تو عاشق کیستی که هم رنگ منی . . .
.
.
.
آب و هوای دلم آنقدر بارانیست
که رخت های دلتنگی ام را
مجالی برای خشک شدن نیست
اینگونه است که دلم برایت همیشه تنگ است . . .

GORJI
حـالا کـه میـخـواهـی بـروی لطفــا قـدمـهـایـت را تنـدتـر بـردار …
دلـم را فـرستــاده ام دنبـالِ نخــود سیـــاه . . .
.
.
.
مبادا مثل برگی زرد باشیم / رفیق مردم بی درد باشیم
مزن بر عاشقان از پشت خنجر / بیا ای دل همیشه مرد باشیم . . .
.
.
.
شب در خم گیسوی تو عابر میشد / با هر نفست بهار ظاهر میشد
ای فلسفه ی شگفت ، افلاطون هم / با دیدن چشمان تو عاشق میشد . . .
.
.
.
من و باران، من و دریا، من و تو / من و شب‌بو، من و فردا، من و تو
دوباره عاشقی را می‌سراییم / من و مجنون، من و لیلا، من و تو . . .
.
.
.
به بند دلت میاویز
رخت خاطره ام را
گرد باد های فراموشی حرمت نمی شناسند . . .

GORJI
04-01-2013, 15:09
دلم باغی پر از ریحان و گل بود / به روی رود عشقت مثل پل بود
نگاهم کردی و ویران شد این دل / مگر چشم تو از قوم مغول بود؟
.
.
.
همیشه می گفتند ترک عادت موجب مرض است
اما اینبار موجب مرگ میشود ترک عادتِ با تو بودن . . .
.
.
.
به باغم یاسمن بودی چه می‌شد؟ / عروس این چمن بودی چه می‌شد؟
چرا چون باد رفتی از کنارم؟ / همیشه مال من بودی چه می‌شد . . . ؟
.
.
.
رها کردی چرا دست دلم را؟ / به خاک و خون کشیدی حاصلم را
مرا تو می‌کشی صدبار در روز / ولی من دوست دارم قاتلم را . . .
.
.
.
سراسر خواب من کابوس، کابوس / ندارم در شبم فانوس، فانوس
به دل آمد بگویم من تو را دوست / ولی لب وا نشد، افسوس، افسوس . . .

GORJI
عشق یعنی پاک بودن در فساد / آب ماندن در دمای انجماد . . .
.
.
.
در شادی من شریک باش ای ساعت / در فکر لباس شیک باش ای ساعت
تعجیل بکن ، دلم برایش تنگ است / کم عاشق تیک و تاک باش ای ساعت . . .
.
.
.
کل اسم های تو موبایلم رو به اسم تو تغییر دادم
حالا هرروز بهم زنگ میزنی
یکبار هم نه ، چند بار ، تازه تغییر صداهم میدی
من که میدونم تو هم دلت تنگ منه . . .
.
.
.
همیشه در ریاضیات ضعیف بودم
سالهاست دارم حساب میکنم چگونه من بعلاوه ی تو ، شد فقط من . . .
.
.
.
تو که با دیگرانت بود میلی / چرا یادت مرا بشکست خیلی ؟
مگر قصدت پریشانی ما بود / که عشق ما نشد مجنون و لیلی . . . ؟

GORJI
با اینکه ازم دوری اما هر وقت دستمو میزارم رو قلبم ، میبینم سر جاتی !
.
.
.
باران که می بارد همه چیز تازه می شود
حتی داغ نبودنِ تو . . .
.
.
.
اگر تنهایی ام چشم مرا بست / اگر دل از تنم افتاد و بشکست
فدای قلب پاک آن عزیزی / که در هر جا که باشد یاد ما هست . . .

.
.
.
قدِ تو به عشق نمیرسید
غرورم را زیر پایت گذاشتم تا برسد ، اما باز هم نرسید . . .
.
.
.
گـفـت : بـگـو ضـمـایـر را
گـفـتـم : مــَن مـَن مـَن مــَن مَــن مــَن
گـفـت:فــقـط مــن ؟
گـفـتـم: بـقـیـه رفـتـه انـــد . . .

GORJI
04-01-2013, 15:10
دگر درد دلم درمان ندارد / مسیر عاشقی پایان ندارد
مرا در چشم خود آواره کردی / نگاهت دور برگردان ندارد . . .
.
.
.
رشته ی محبت را باید به ضریح دلی بست که خیال کوچ کردن نداشته باشد . . .
.
.
.
دلم درد می کند
انگار
خام بودند
خیال هایی که به خوردم داده بودی . . .
.
.
.
یارم از بهر فراقت به کجا سر بزنم / شوق دیدار تو دارم ، به کجا پر بزنم . . . ؟
.
.
.
امان از این بوی پاییزی و آسمان ابری ، که آدم نه خودش میداند دردش چیست
و نه هیچ کس دیگر ، فقط میداند که هرچه هوا سردتر میشود ، دلش آغوش گرم میخواهد .
.

GORJI
04-01-2013, 15:10
نیمه ی گمشده ام نیستی که با نیمه ی دیگر به جستجویت برخیزم
تو تمام گمشده ی منی . . .
.
.
.
شاید با هم بودن سخت تکرار شود
اما به یاد هم بودن را هر لحظه میتوان تکرار کرد . . . .
.
.
.
بی سر و پایم سر وپایم توباش
مانده ی راهم ره و هادی تو باش
گر برهند عالم و آدم ز من
آبر و عزّت و جاهم تو باش . . .
.
.
.
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد
و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل
یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد . . .
.
.
.
قلبم تهی ز شوق و رنگ / قلبم را جنگ آب و نهنگ
قلبم تباه ز تاریکی و ننگ / قلبم مرده درآغوش سنگ . . .

GORJI
04-01-2013, 15:25
تا تو هستی که دستانم را بگیری ، آرزو میکنم هر روز زمین بخورم ! کاش تابستانها هم برفی بود .

آدم ها برای هم سنگ تمام می گذارند ، اما نه وقتی که در کنارشان هستی ، نه ! آنجا که در میان خاک خوابید ، سنگ را تمام می گذارند و می روند .

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یک ریز می بارد / چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

باید به بعضی ها گفت : ناراحت چی هستی؟ ، دنیا که به آخر نرسیده ، من نشد ، یکی دیگه ! تو که عادت داری .

دقت کردین جمله ی "دوستت دارم" سوالی نیست ولی همه بعد از گفتنش منتظر جوابن !

GORJI
04-01-2013, 15:26
من خدا را در قلب کسانی دیدم که بدون هیچ توقعی مهربانند ، درست مثل تو .

همیشه حرف از رفتن هاست ، کاش کسی با آمدنش غافلگیرمان کند .

دوست داشتن ساده است و باور کردنش سخت ، تو ساده باور کن ، که سخت دوستت دارم .

دوستی میوه ی درختانی است که در روح غنی عشق کاشته میشود و با مراقبت محبت آمیز و درک متقابل پرورش می بایند .

کاش میشد در آسمان ها پر کشید / چون عقابی ابرها را هم درید / پر کشید و در حضورت جان سپرد / لحظه ی آخر دو چشمان تو دید .

GORJI
04-01-2013, 15:26
یه قلم بر میدارم و دورت خط میکشم و مینویسم این بی معرفت دنیای منه .

شاید برایت عجیب باشه این همه آرامشم ! خودمانی میگویم ، به آخر که برسی فقط نگاه میکنی .

از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش ، تیتر اول روزنامه ی امروز ، کاغذ باطله ی فرداست .

غمگینم مثل عکسی در اعلامیه ی ترحیم که خنده اش همه را می گریاند .

چه سخت است در جمع بودن ولی در گوشه ای تنها نشستن / به چشم دیگران چون کوه بودن ولی در خود به آرامی شکستن .

GORJI
04-01-2013, 15:27
جای من یک دل سیر ، چشم در آینه انداز و بگو ، بهترینم ! ای دوست ، یادگار دیروز ! دل من سیر برایت تنگ است .

قدر سکوتم را در بهار نگاهت دریاب ، که به اندازه ی سکوتم ، به یادتم !

حسرت یعنی شانه هایت دوش به دوشم باشد اما نتوانم از دلتنگی به آن پناه ببرم ، حسرت یعنی تو که در عین بودنت داشتنت را آرزو می کنم .

قبر منو خیلی بزرگ بسازین ، چون یه دنیا آرزو با خودم به گور میبرم !

حوا که بغض کند خدا هم اگر برایش سیب بیاورد باز چیزی جز آغوش آدم آرامش نمیکند .

meysam944
04-01-2013, 15:45
کاش بدانی
قهر میکنم که دستانم را محکمتر بگیری
و بلندتر بگویی بمان
نه اینکه شانه بالا بیندازی
و آرام بگویی هر طور راحتی .

براي آدم‌ها مرز بگذاريد !
مرز صميميت ... مرزتماس فيزيکي .... مرز رفتار.... مرز کلام ....
شما اين مرز را تعيين کنيد ، و هميشه يک قدم عقب‌تر بياستيد ! هميشه ... !

با تمام وجود گناه کردم و در تکرار آن اصرار!
اما نه نعمتش را از من گرفت...نه گناهم را فاش کرد
اگر اطاعتش کنم چه میکند!!!

چند وقتیست هر چه می گـــــردم

هیــــچ حرفــــی بهتـــر از سکوت پیدا نمی کنم ...

نگـــــاهم امـــا ...

گـــــاهی حـــرف مـــی زند گاهی فــــریاد می کشد...

و مــــن همیشه به دنبال کســـی می گردم

که بفهمــــد یک نگـــاه خستـــــه چه می خواهــــد بگوید ...

گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم

که دگر باره از این گونه خطاها نکنم

بوسه دادی و لبم از لب تو شد جدا

توبه کردم که دگر توبه ی بیجا نکنم

GORJI
04-01-2013, 17:28
از بس خوابت را دیده ام دیگر نمی گویم "خوابم می‌‌آید" می‌گویم "یـــــــارم می‌‌آید" وعده ی ما همان رویای‌ همیشگی……………………

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

کاش دنیا
یکبار هم که شده
بازیش را به ما می باخت
مگر چه لذتی دارد
این بردهای تکراری برایش؟!...

اگر چه عاشقی پر شور بودیم
به خود نزدیک و از هم دور بودیم
شب و روز از جدایی می‌سرودیم
من و تو وصله‌ای ناجور بودیم

به همین سادگی از چشم دلم افتادي
آخرین بار چنان برگ گلی در بادی
بیشمارند همه تیشه بدستان در صف
گرچه شیرین منی از دهنم افتادي
باز گویم که چه ساده در دلم جا کردی
نه به این سادگی اما تو ولی افتادی

آب و هوای دلم آنقدر بارانیست
که رخت های دلتنگی ام را
مجالی برای خشک شدن نیست
اینگونه است که دلم برایت همیشه تنگ است ...

GORJI
مهم نیست در عشق به وصال برسی مهم اینست که لیاقت تجربه کردن یک عشق پاک رو

داشته باشی..

من و باران، من و دریا، من و تو

من و شب‌بو، من و فردا، من و تو

دوباره عاشقی را می‌سراییم

من و مجنون، من و لیلا، من و تو

به بند دلت میاویز
رخت خاطره ام را
گرد باد های فراموشی حرمت نمی شناسند..

دلم غرق تماشا بود، رفتی
میان اشک و آه و دود رفتی
کنار حسرتی دیرینه ماندم
بهار من، گل من، زود رفتی

دلم باغی پر از ریحان و گل بود
به روی رود عشقت مثل پل بود
نگاهم کردی و ویران شد این دل
مگر چشم تو از قوم مغول بود؟

GORJI
دلتنگی عین یه مار اومده رو قلبم نشسته

هر چند لحظه ...

یا چند ساعت گاهی هم چند روز یک بار میآد نیششو فرو میکنه تو قلبم ...

گُر میگیرم ..

بعد آرووم میشم ..

دوباره....................

آموخته ام
که بدون عشق می توان ایثار کرد

اما...

بدون ایثار هرگز نمی توان عشق ورزید.

سخت ترين دوراهـي:
دو راهي بين فراموش كردن و انتظار است.
گاهي كامل فراموش ميكني
و بعد ميبيني كه بايد منتظر مي ماندي.
و گاهي آنقدر منتظر مي ماني كه
ميفهمي زودتر از اينها بايد فراموش مي كردي.....!

انگار که شاهرگ احساسم را زده باشی …
بند نمی اید..
دوست داشتنت .

آنقدر در تاریکی چشمان بسته ام مهمان شدی،
که دیده ام تمامی گریه های عالم را آبستن است...

GORJI
04-01-2013, 17:29
دلت را خانه‌ی دریا نکردی
نگاهی بر من شیدا نکردی
درون چشم تو گم بودم، افسوس
گذشت عمر و مرا پیدا نکردی

تکلیفم روشن شد
خاموش میشوم
شیرینم ....
فرهاد وار اینبار باید به جای کوه
دل بکنم!

اینجا زمین است ، زمین گرد است !
تویی که مرا دور زدی ..... فردا به خودم خواهی رسید !!!!
حال و روزت دیدنیست....

رسم دنیا فراموشی است، اما تو فراموش نکن کسی در لابلای گذر زمان به یاد توست.

به باغم یاسمن بودی چه می‌شد؟
عروس این چمن بودی چه می‌شد؟
چرا چون باد رفتی از کنارم؟
همیشه مال من بودی چه می‌شد؟

GORJI
هر روز

این عشق یکطرفه را طی میکنم

یکبار هم تو گامی بدین سو بردار

نترس

جریمه اش با من !

هیچوقت عاشق متفاوت ترین ها نشو، چون همین متفاوت ترین آدما به متفاوت ترین شیوه

قلبت را می شکنند..

رها کردی چرا دست دلم را؟
به خاک و خون کشیدی حاصلم را
مرا تو می‌کشی صدبار در روز
ولی من دوست دارم قاتلم را

احساسم را به دار اویختم...

منطقم را به گلوله بستم...

لعنت به هر دو...

که عمری بازی ام دادند...

دگر بس است...

می خواهم کمی به چشمانم اعتماد کنم...

آموخته ام هرگاه کسی یادم نکرد؛ من یادش کنم. شاید او تنهاتر از من باشد …

به یادتم

GORJI
همیشه حرارت لازم نیست...گاهی از سردی یک نگاه... میتوان آتش گرفت .

سراسر خواب من کابوس، کابوس
ندارم در شبم فانوس، فانوس
به دل آمد بگویم من تو را دوست…
ولی لب وا نشد، افسوس، افسوس

پروردگارا...
آرامش را همچون دانه های برف آرام و بیصدا برسرزمین قلب کسانی که برایم عزیزهستند

ببار...

حـالا کـه میـخـواهـی بـروی .... لطفــا قـدمـهـایـتـــ را تنـدتـر بـردار .... دلـم را فـرستــاده امـ

دنبـالـِـ نخــود سیـــاه . . . !

از جداییمان برای هر که کسی گفتم
حق را به من داد
اما ...
اینها نمی دانند من حق را نمیخواهم
حق که برای من تو نمی شود.....!

GORJI
یکنفر در هـمین نزدیکــی ها
چــيزی
به وسعت یک زنــدگی برایت جا گذاشته است
خیالـــت راحت باشد
آرام چشمهایت را ببــند
یکنفر برای همه نگرانـــــی هایت بیــدار است
یکنفر که از همه زیبایی های دنیــا
تـنهـا تـــو را بـــــاور دارد ...

گوشه تا گوشه صحرا بخواب و نهراس. گرگ ها خاطرشان هست كه آهوي مني..

درد یعنی:
.
.
.
.
.
.
.
اشک خشکیده...سکوت گوش خراش...افکار درهم...غرق در خلوت تاریک تنهایی...
درد یعنی:
امشب
درد یعنی:
من...

بجز دستت ندارم یار دیگر
بجز آیینه بازی کار دیگر
چو بستی چشم را آیینه بشکست
نگاهم کن فقط یک بار دیگر

چنديست در نبودنت به ساعت شني مي نگرم...
.
.
يك صحرا گذشته است...

GORJI
04-01-2013, 17:30
روزی اگرنبودم تنهاآرزوی ساده ام این است
.
.
.
.
.
.
.
زیرلب بگویی یادش بخیر...

مبادا مثل برگی زرد باشیم
رفیق مردم بی درد باشیم
مزن بر عاشقان از پشت خنجر
بیا ای دل همیشه مرد باشیم

لزومــي نداره مــن هــموني باشــم که تو فــکر مــيکني
مــن هــموني ام کــه حتي فــکرشم نــميتوني بــکني ...!

تو با چشمان باز
در خوابی
من با چشمان بسته
در حال فرار
محال است
رسیدنمان
به هم
حتی اگر بهانه عشق باشد...

همیشه می گفتند ترک عادت موجب مرض است اما اینبار موجب مرگ میشود ترک عادت

با تو بودن..

GORJI
04-01-2013, 17:30
یک صندلی خالی کنار رویاهایم از آن توست،بنشینی یا بروی دوستت دارم..

من و یاد تو و یک سینه تنگ

شبی تار و سه‌تاری خسته آهنگ

کمی با چشمهایم مهربان باش

مزن ای دوست بر آیینه‌ات سنگ!

می سپارمت به خدا ....

خدایی که هیچ وقت تو را به من نسپرد !

رفتـن كسـي كـه لايـق نيسـت ... نـعمـت اسـت نـه فـاجـعه

خــودَم قَبـــول دارم کـــهنه شـــده ام
آنـــقدر کــهنه کــه می شــوَد
رویِ گَرد و خـــاک تَنـــَم یــادگــاری نــوشت
...بنویس و برو... !!!

GORJI
04-01-2013, 21:25
جان غمگین ، تن سوزان ، دل شیدا دارم / آنچه شایسته عشق است ، مهیا دارم
سوز دل ، خون جگر ، آتش غم ، درد فراق / چه بلاها که ز عشقت من تنها دارم
خاطرات مثل یه تیغ کند می مونه…که رو رگت میکشی…
نمیبره ، اما تا می تونه زخم میکنه…
من که به هیچ دردی نمیخورم …
این دردها هستند که چپ و راست به من میخورند …
دیار عاشقی هم شهر هرت داره !
خیلی راحت دل می دزدن ، دل می برن ، دل می شکنن …
چه حرف بی ربطیست که مرد گریه نمی کند
گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

GORJI
شاید چشم های ما نیاز داشته باشند که گاهی با اشک های مان شسته شوند
تا بار دیگر زندگی را با نگاه شفاف تری ببینیم…
میروی و من فقط نگاهت میکنم
تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم بی تو
یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشای تو
همین یک لحظه باقی است
و شاید همین یک لحظه اجازه زیستن در چشمان تو را داشته باشم
از دیگران بریدم تا مهربان بمانی
نامهربان تو رفتی با دیگران بمانی؟
هر سحر آفتاب من بودی
همه شب ها شهاب من بودی
ور شکستم بدون چشمانت
تو تمام حساب من بودی . . .
گهگاهی سفری کن به حوالی دلت
شاید از جانب ما خاطره ای منتظر لمس نگاهت باشد

GORJI
لعنت به همه قانون های دنیا که در آن شکستنِ دل پیگرد قانونی ندارد !
خــوب ِ مــن ،
همین جا درون شعرهایم بمان
تا وسوسه یِ دوستت دارم هایِ دروغینِ آدمها مرا با خود نبرد
به سرزمین هایِ دورِ احساس ؛
من اینجا هر روز با تـو عاشقی می کنم بی انتها
شعرِ من بهانه ایست برای مـا شدن دستهایمان
تا تکرارِ غریبانه یِ جدایی را شکست دهیم
بهار من مرا بگذار و بگذر / رهایم کن برو دلدار و بگذر
من عادت می کنم اینجا به غمها / مرا پر کن از این اجبار و بگذر
دنیا اونقد کوچیکه که آدمایی رو که ازشون متنفری هر روز میبینی
ولی اونقدر بزرگه که اونی که دلت می خواد رو هیچوقت نمیبینی …
به من گفت برو گورِت رو گم کن …
و حالا هر روز با گریه به دنبال قبر من می گردد !
کاش آرام پیش خودت و زیر زبانی می گفتی :
“زبانم لال !”

GORJI
04-01-2013, 21:26
من مرده ام … به نسیم خاطره ای ، گاهی تکانی می خورم … همین
دلم غمگین غمگین است
در این کومه
در این زندان
در این غوغای خاموشی
در این جشن فراموشی
در این دنیای بی مهر و کم آغوشی
دلم ترسیده و تنگ است
دلم ترسیده از آه پر از درد پدرهامان
و از چشم پر از اشک تمام مادر ها
دلم آشوب آشوب است
دلم سرد و تنم بی روح بی روح است
نمی خواهم، نمی خواهم دگر
این زندگانی را و دل را
نگاهم خیره بر بالا
به دنبال نگاهی ساده می گردد
و می بینم، و می بینم هوای گریه دارد آسمان هم پای چشمانم
می روم آرام
گونه ام خیس است
آسمان می بارد امشب بر من و بر گریه هایم سخت…

عاشقی با قلب من بیگانه شد
خنده از لب رفت و یک افسانه شد
حس و حالی بعد عشق آمد پدید
بعد آن شب زندگی غمخانه شد
سوژه بدین گریه کنم
اشکمو زودی ول کنم
با سختی غصه و غم
یکمی درد و دل کنم
دوست دارم یک شبه ، هفتاد سال پیر شوم
در کنار خیابانی بایستم…
تو مرا بی آنکه بشناسی ، از ازدحام تلخ خیابان عبور دهی…
هفتاد سال پیر شدن یک شبه
به حس گرمی دست های تو
هنگامی که مرا عبور میدهی بی آنکه بشناسی،
می ارزد..!

GORJI
04-01-2013, 21:26
من مرده ام … به نسیم خاطره ای ، گاهی تکانی می خورم … همین
دلم غمگین غمگین است
در این کومه
در این زندان
در این غوغای خاموشی
در این جشن فراموشی
در این دنیای بی مهر و کم آغوشی
دلم ترسیده و تنگ است
دلم ترسیده از آه پر از درد پدرهامان
و از چشم پر از اشک تمام مادر ها
دلم آشوب آشوب است
دلم سرد و تنم بی روح بی روح است
نمی خواهم، نمی خواهم دگر
این زندگانی را و دل را
نگاهم خیره بر بالا
به دنبال نگاهی ساده می گردد
و می بینم، و می بینم هوای گریه دارد آسمان هم پای چشمانم
می روم آرام
گونه ام خیس است
آسمان می بارد امشب بر من و بر گریه هایم سخت…

عاشقی با قلب من بیگانه شد
خنده از لب رفت و یک افسانه شد
حس و حالی بعد عشق آمد پدید
بعد آن شب زندگی غمخانه شد
سوژه بدین گریه کنم
اشکمو زودی ول کنم
با سختی غصه و غم
یکمی درد و دل کنم
دوست دارم یک شبه ، هفتاد سال پیر شوم
در کنار خیابانی بایستم…
تو مرا بی آنکه بشناسی ، از ازدحام تلخ خیابان عبور دهی…
هفتاد سال پیر شدن یک شبه
به حس گرمی دست های تو
هنگامی که مرا عبور میدهی بی آنکه بشناسی،
می ارزد..!

GORJI
04-01-2013, 21:29
شبانه هایم برای تو
عشق هم …
خاطره ی مُرده ای باشد
برای وقت های کسالت
اولین خنده ز بی دردی بود
آخرین گریه ز بی درمانی
خاطرات آدم مثل یه تیغ کند میمونه که رو رگت میکشی!
نمیبره اما تا میتونه زخمیت میکنه
عــطر ِ تَنت روی ِ پــیراهنـم مــانده ..
امــروز بـویــیدَمَش عمــیق ِ عمــیق ِ!
و با هـر نـفس بـغــضم را سـنگین تر کردم!
و به یــاد آوردم که دیـگر ، تـنـت سـهم ِ دیگری ست ..
و غمــت سـهم ِ مــن!
رد پای زرد پاییز / باز میون لحظه هامه
قطره های سرد بارون / دوباره رو گونه هامه
ابرای سیاه غصه / آسمونمو پوشونده
دیگه خورشیدی ندارم / داغ تو اونم سوزونده

GORJI
04-01-2013, 21:30
گــریان شده دلـــــم….
همچـــون دختـــرکـــی لجبـاز…
پا به زمین می کـــوبد…
تــــو را میـــخواهد….
فقط “تـــــو” را…
هربار که کودکانه دست کسی را می گرفتم ، گم میشدم
حالا آنقدر که در من هراس گرفتن دستی است ، اضطراب گم شدن نیست !
ز تلخی سکوتت من چه بگویم / همان بهتر که از غم ها نگویم
تو کاری کرده ای با بی وفایی / دگر از عشق خود با کَس نگویم . . .
غــم که نوشتن ندارد نفوذ می کند در استخوان هایت…
جاسوس می شود در قــلبتـــ
آرام آرام از چشم هایت میریزد بیرون…
درد اگر سینه شکافد ، نفسی بانگ مزن ! درد خود را به دل چاه مگو !
استخوان تو اگر آب کند آتش غم ، آب شو ، آه مگو !

trinx
04-01-2013, 21:30
ﻏﺮﻳﺒﻪ ﺑﻮﺩﻯ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ
ﺍﻣﺎ ﺷﺪﻯ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻦ
ﺗﻮ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻯ ﺑﯽ ﮐﺴﻰ
ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮﯾﻰ ﺭﻓﻴﻖ ﻣﻦ
یه وقتایی اونقدر هیچکس حالی ازت نمی پرسه که آدم شک میکنه نکنه مرده و خبر نداره
توی ذهنم یک دنیا واست حرف دارم …
ولی توی دلم یک جمله بیشتر نیست : “دوستت دارم”

هیچ چیز در دنیا جز تو برایم ارزش ندارد
میخواهم تا زنده هستم در کنارت باشم
میخواهم تا فرصت باقیست محو نگاه زیباتو باشم
میترسم بمیرم و نتوانم تو را در آغوش بگیرم
میترسم تو نباشی و من تنها بمیرم
عشق برایم تویی…
و صدای نفس های هیچکس جز تو برایم عشق نمیشود
وتو برایم مثل هیچ کس نمیشوی
پس با من بمان…
باز دلم به بهانه ی همیشگی گریست
بگذار بگرید و بداند هرآنچه خواست همیشه نیست
دلتنگ شدی پیش من بیا ، کمی غصه هست با هم میخوریم !

trinx
04-01-2013, 21:31
آدم باید یک “تو” داشته باشه که هروقت از همه چی خسته و نا امید بود ، بهش بگه :
مهم اینه که تو هستی ! بی خیال دنیا … !
ﺍﮔﻪ ﮔﻔﺘﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﻨﺪ ﺣﺮﻓﻪ ؟
ﺩﯾﺪﯼ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﯼ !؟
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺮﻑ ﻧﯿﺴﺖ ﯾﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﻪ ﺍﻣﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﻭ ﺣﺮﻑ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﯿﺴﺖ : ﺗـــــﻮ …
دوست داشتن یک نوع باوره ؛ خوش به حال آن باوری که صادقانه باشد …
برای دل من همیشه “تو” خواهی ماند ،
حتی اگر مخاطب تمام این نوشته هایم “او” شوند
دفتر شعرهایم را سفید میگذارم ، بی تو بودن نوشتن ندارد ، درد دارد

trinx
04-01-2013, 21:32
مرا دوست داشته باش ، تجربه ام نکن ، برای آموختن ابزار مناسبی نیستم
قشنگترین گلها را به آستان نیلوفری چشمانت هدیه میکنم تا بدانی بیادت هستم
خدایا ، تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم ،
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده

عشق چیست ؟
صاعقه ایست بین دو نگاه !
پس از آن بارش باران محبت در دل ها …
عشق مثل عبادت کردن می مونه ،
بعد از اینکه نیت کردی دیگه نباید به اطرافت نگاه کنی
عشق یک اتفاق است، نه انتخاب !
اگر انتخاب باشد، با یک اتفاق از بین می رود !

trinx
04-01-2013, 21:32
عشق فقط رمانتیک بودن
روشن کردن شمع سر میز شام و دست در دست هم قدم زدن نیست !
در واقع عشق حقیقی یعنی : یک عمر همدلی ، تعهد و اعتماد !
باستان شناس میشوم ،
چشم هایت نگاهی قیمتی دارد …
دوست داشتن؛ زبان، زمان٬ راه، دلیل٬ نشانه نمی خواهد !
دوست داشتن دل می خواهد و یک “من” می خواهد و یک “تو”…
دریا برای مرغابی تفریحی بیش نیست اما برای ماهی زندگیست ،
پس برای اونی که عاشقته ماهی باش نه مرغابی
من برات یار میشم… یار وفا دار میشم…
دل و دلدار میشم… غم داری غمخوار میشم…
باتو تب دار میشم… باتو بیمار میشم…
باتو چشمامو میبندم… باتو بیدار میشم…
(بیاد آهنگ های دهه شصت)

trinx
04-01-2013, 21:33
احساس خوبی به آدم دست میده وقتی از یه نفر میشنوی “مواظب خودت باش” !
اما احساس خیلی بهتری به آدم دست میده وقتی میشنوی “خودم مواظبتم” !
هی پاییز !
ابرهایت را زودتر بفرست !
شستن این گرد غم از دل من چند پاییز باران می خواهد
قشنگترین اتفاق ذهنم حادثه ی حضور تو بود ،
چقدر تنهایم وقتی گاهی کم میشوی
عشق یعنی برهنگی دو احساس پاک ، نه برهنگی تن !
تنها پاهای سست می دانند چه بار سنگینی است وسوسه بوسیدن تو !
رفت؟ به سلامت ، من خدا نیستم بگویم صد بار اگر توبه شکستی باز آی ،
آنکه رفت به حرمت آنچه با خود می برد حق بازگشت ندارد !
رفتنش مردانه نبود ! لااقل مرد باشد و بر نگردد ،
خط زدن بر من پایان من نیست ، آغاز بی لیاقتی اوست

trinx
04-01-2013, 21:33
شیرین ترین لبخند اون لبخندیه که،
وقتی میخوای بهش اس ام اس بدی یه دفعه خودش اس ام اس میده !
تو زندگی با ارزش ترین چیز برای آدم ها دلشونه
اگه کسی بهت سپردش ، یعنی ارزش تو براش بیشتر از دلشه !
پس حالا که این قدر برات ارزش قائله ، تو هم براش امانت دار خوبی باش !
خیلی بده که احساس کنی مثل دارویی ، فقط وقت نیاز ازت استفاده می کنند
مرا پاپتی خواند ، آنکه در راهش کفشهایم پاره شد
مــی خـواهـم داستـانـی از علاقــه ام بـه تــو را بنـویسـم
یـکی بـــود ، یـکی …
بـی خیال…!!
خــلاصـه اش میشود اینــکـه :
دوستـت دارم ، لعـنتـی . . . !

GORJI
05-01-2013, 19:45
کفشهایم که جفت میشوند دلم هوای رفتن میکند ، من کودکانه بیقرار تو میشوم بی آنکه فکر کنم چه کسی دلتنگ من خواهد شد .

می خندی قندهای عالم در دلم آب می شود ، لبخند شیرینت پایان روزگار تلخ من است .

از ساختار دنیا اطلاع زیادی ندارم ولی ، من هم دوست داشتم دنیای کسی باشم .

بزرگترین خوشبختی این است که خداوند آنقدر عزیزت بدارد که وجودت آرامش بخش دیگران باشد .

آدمی را دیدم با سایه ی خود درد و دل میکرد ! چه رنجی میکشد او وقتی هوا ابریست .

GORJI
05-01-2013, 19:46
سرنوشتم چیز دیگر را روایت میکند / بی تعارف این دلم خیلی هوایت میکند / قلب من با هر صدا با هر تپش با هر سکوت / غرق در خون یکنفس دارد دعایت میکند .

معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه ، دوستت دارد .

جلوی بعضی از خاطره ها باید نوشت : آهسته یادآوری شوید ، خطر ریزش اشک .

گاهی به خاطرش ماندن را تحمل کن ، رفتن از دست "همه" بر می آید .

هیچ وقت خودت رو صد در صد خرج کسی نکن که تا ۱۰ بیشتر بلد نیست بشمره .

GORJI
05-01-2013, 19:49
کِی شود پیش قدمهای تو اسفند شوم . . .

.
.
.
عجب دوره زمونه ای شده که به خاطر حفظ رفاقتت
باید خیلی از حرفارو توی دلت نگه داری
تا حداقل کسی رو داشته باشی که بهش بگی رفیق
مگه نه رفیق … !؟
.
.
.
این ساحل خسته را تو پیدا کردی
این موج نشسته را تو برپا کردی
من خامُش و خسته خفته بودم ای عشق
مرداب دل مرا تو دریا کردی . . .
.
.
.
گذشت دیگر آن زمان که فقط یک بار از دنیا می رفتیم
حالا یک بار از شهر می رویم …
یک بار از دیار …
یک بار از یاد…
یک بار از دل …
و یک بار از دست …
.
.
.
فرقـی نمـی کند
بگویم و بدانـی …!
یا …
نگویم و بدانـی..!
فاصله دورت نمی کند …!!!
در خوب ترین جای جهان جا داری …!
جایـی که دست هیچ کسی به تو نمـی رسد.:
دلــــــــــــــم…..!!!

GORJI
باید ببینمت !
چرا که روی نوار قلبی ام
پیوسته نام تو بود
و پزشک نیز بر آخرین نسخه ام
تو را تجویز کرده است . . .
.
.
.
قسمت این بود که من با تو معاصر باشم
تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم
تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی
من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم . . .
.
.
.
هنوز هم دلم تنگ می شود
برای محض حرف زدنت
و برای تکیه کلامهایت
که نمی دانستی
فقط کلام تو نبود
من هم به آنها
تکیه داده بودم . . .
.
.
.
اولم خنده، ز بی‌دردی بود
آخرم، گریه ز بی‌درمانی . . .
.
.
.
در سایه دلشکستگی پیر شدم
غم خوردم و با غمت نمک گیر شدم
تا امدم اشنای قلبت باشم
گفتی که من از غریبه ها سیر شدم . . .
.

GORJI
یک سمت تویی و عشق: مرگی ساده
یک سمت جهان به قتل من آماده!
می ترسم! مثل بچّه گنجشکی که
در دست دو بچّه ی شرور افتاده . . .
.
.
.
دیگر نه دلم شوق تماشا دارد
نه پنجره ای به سمت فردا دارد
تنهایی دیگری برو پیدا کن
این غار برای یک نفر جا دارد . . .
.
.
.
صرف فعل “دوست داشتن” بسیار سخت است:
گذشته اش که به هیچ وجه ساده نیست
حالش کاملاً اخباری ست
آینده اش هم شرطی . . .
.
.
.
غربت آن نیست که تنها باشی ، فارغ از فتنه ی فردا باشی
غربت آن است که چون قطره ی آب ، در پی دریا باشی
غربت آن است که مثل من و دل ، در میان همه کس یکه و تنها باشی . . .
.
.
.
گاهی اوقات همینی که هستی را دوست دارم
وگرنه بهتر از این را همه دوست دارند . . .

GORJI
05-01-2013, 19:50
کسی هست شانه هایش را، به من قرض بدهد
تا یک دل سیر گریه کنم؟
بدون هیچ حرف و سوال و جواب و دلداری و نصیحتی؟؟؟
.
.
.
بعضی ها به ظاهر وقتی اول وارد لیست دوستانت که میشوند
چیزی با خود نمیآورند
ولی وقتی میروند ، همه چیز آدم را با خودشان میبرند . . .
.
.
.
کاش میشد که دلم از عاشقی بو ببرد
یار آمده دل را به شکار چشم آهو ببرد
خسته ز دلم … بگو خریدار کجاست ؟
تا قلب مرا به شرط چاقو ببرد
.
.
.
هر چند که باشی عاشقی دل نگران ،
حس می کنم این را که شبی در باران ،
این بازی ِ « تا ابد کنارت هستم » ،
با سوت قطار می پذیرد پایان
.
.
.
انگشت مزن بر دلِ پر حوصله‎‌ی ما
بگذار که سربسته بماند، گِله‌ی ما . . .

GORJI
05-01-2013, 19:50
سکوت و خلوت بغض شبانه
چه دلگیر است بی تو حجم خانه
تو رفتی و دلی دارم که هر دم
برای گـــریــــه می گیرد بهانه . . .
.
.
.
ما نه آنیم که در بازی تکراری این چرخ فلک
هر که از دیده مان رفت ز خاطر ببریم
یا که چون فصل خزان آمد وگل رفت به خواب
دل به عشق دگری داده ز آنجا برویم
وسعت دیده ما خاک قدمهای تو بود
خاک زیر قدمت را به دو دنیا بخریم . . .
.
.
.
دل‌ من محکمه ایست
که به من می‌گوید:
همه را دوست بدار،
به همه خوبی‌ کن،
و اگر بد دیدی،
دل‌ به دریای محبت بزن و بخشش کن
.
.
.
کاش دستی بود و دستم میگرفت
انتقام از نفس پستم میگرفت . . .
.
.
.
امید وصــل تـــو نگذاشت تا دهـــم جان را
وگـــر نه روز فراق تـــو مردن آســـان بود . . .

GORJI
05-01-2013, 19:51
مثل آن است که شاهرگ احساسم را زده باشی …
بند نمی اید..
دوست داشتن ات ..
.
.
.
باز یقه ام را چسبیده ای…

که برایم شعر بگو،

معشوقه…

شعر تویی

این نوشته ها بهانه اند…
.
.
.
درمغازه قلبـــ ــ ـم ..

یاد تــو تنهـــا چیزیه کــِ روش نوشتـــم

” سوال نکنیـــد” فروشی نیستـــ ــ ..
.
.
.
دوستم بدار .
اندكی ، اما طولانی ...!

.
.
.
جـــدایــی مــان ؛

هیــچ یکـــ از تشــریفــاتــــ آشــنایمــانــــ را نــداشتـــ

فقــط تــو رفـــتــی

و منــــ ســعیــــ کـــردمـــ

ســـ ــنگــــ دل بــاشـــمــــ

GORJI
مرا چه نیاز به ماشین زمان ؟!...

وقتی می*شود آهنگی را گوش کنی و به همان لحظه*ها...

دقیقاً به همان لحظه*ها پرتاب شوی...

.

.
نه تو بی منی و نه من بی تو هستم ،

تو مال من و من در قلب تو هستم . . .

.

.
تقویم ِ دل ِ من
نسبتی با تقویم های جهان ندارد...

میان ِ برگ ریزان ِخزان،
وسط ِ چله ی زمستان هم،

می بینی نوشته اند بهار!

آن لحظه كه تو....خندیدی!!
.
.
.
راستش را بــگو

وقتی دستـــم را گرفتی

کدام خط دستـــم را
...
دستکـــاری کردی .....

که ســـر نوشتم از سر نوشته شــد!

.
.
.
حجم خالــی ” تـــو ” را

حجم پـُـر ” هیچ کس “ پـُـر نمی کنـــد!

حالا هی بگـــو

"دوستــان به جــای مـــا"

GORJI
زندگی...تنها نفس کشیدن نیست،

زندگی راستین

زمانی است که نفس انسان به خاطر کسی میگیرد...!

.
.
.
یک دقیقه کمتر یا بیشتر؛

چه فرقی میکند؟!

این روزها "تو "را کم دارد...

.
.
.

زنــــدگــی به مـن آموخـــت
هیـــچ کــــــس شبیه حرفهایـــش نـیـسـت..

.

.

آبتنی می*کنم ؛

در چشمـــــ ـه خیال تـــ ــ ـ ـو

این روزها که از تو تشنه*ام...!

.

.
اگرچه از تو دور هستم

اما تو را در قلب خویش حس میکنم

حتی نزدیکتر از آن دو عاشقی که در آغوش هم هستند . . .
.
اوج یک داستان عاشقانه

آنجایست,

که برای اولین بار

دستانش را در دست میگیری .

™ AMIN
05-01-2013, 22:30
خـواسـتـم هـرچـه را کـه بـوی تـو مـیـداد بـسـوزانـم ؛
.
.
.
جـانـم آتـش گـرفـت ...!!

کاش می فهمیدی ...
برای این که تنهایم تو را نمیخواهم ...
برعکس ...
برای این که میخواهمت ...
تنهایم ... !!

اشکها آهسته می لغزند بر رخسار زردم

آرزو دارم روم جائی که دیگر بر نگردم

شاه مرغان چمن بودم ولی چون بوم بیدل

ناله ای گر داشتم در گوشه ی ویرانه کردم

شبی در نجد وجدی داشتم از عشق با مجنون

گهی او میزدی بر سر گهی من داد میکردم

بریده باد زبانم که فاش نتوان گفت
ز جور دوست چه بر جان خسته می گذرد

عاقلانه انتخاب کن تا عاشقانه زندگـی کنی

چون اگر عاشقانه انتخاب کنی عاجزانه زندگـی می کنی . . .

هر چیزی که نگهبان آن بیشتر باشد استوار تر گردد

مگر “راز” که نگهدار آن هرچه زیادتر باشد ، آشکار تر . . .

trinx
06-01-2013, 10:59
ما کار و دکان و پیشه را سوخته ایم

شعر و غزل و دوبیتی آموخته ایم

در عشق که او جان و دل و دیدۀ ماست

جان و دل و دیده هر سه را سوخته ایم

آهسته رد شو

غم را با هزار بدبختی خوابانده ام

هرچند گلی نیست به خوش چشمی نرگس / در خواب ندیده است نگاهی که تو داری

هر که پا بند تو شد ، تا به قیامت گیر است

گاه با دلواپسی ، در کنار پنجره / از هزاران قاصدک پرس و جویت میکند

trinx
06-01-2013, 11:00
ثانیه ها با گذشتن خود تنها یک چیز را به من می فهمانند

آن هم طولانی شدن غم ندیدنت

چه بی خبر بخت تو شد نگفتی که منم بیام / باشه ولی من از خدا خوشبختیتو فقط میخوام

همی عشق دارد به دل بستگی/که عشق است پایان دلبستگی

اگر قصد عاشقی دارید

عاشق همان شوید که هست

نه عاشق بتی که قرار است از او بسازید

trinx
06-01-2013, 11:01
بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی …

امید آنکه آن کهنه رفته باشد به نیکوئی و این نو آید به شادی

.

.

.

کدوم رو دوست داری برات بفرستم !؟

قل(ب)م !؟

ر(و)حم !؟

ج(س)مم !؟

یا حروف داخل پرانتز !!؟

.

.

.

هیییییییسسسس !

صداشو در نیار !

اومدم یواشکی ببوسمت و برم !

.

.

.

آنچه از روزگار بدست میآید ، با خنده نمیماند و آنچه از دست برود با گریه جبران نمیشود

خورشید فردا طلوع خواهد کرد … حتی اگر ما نباشیم . . .

.

.

.

عیب کار از جعبه تقسیم نیست ، سیم سیار دل ما سیم نیست

این هم هزاران طول موجش ، دیش احساسات ما تنظیم نیست . . .

trinx
06-01-2013, 11:02
اگه خوابت اومد بیا تو چشام بخواب / اگه اشک نذاشت بیا تو قلبم بخواب

اگه صدای قلبم نذاشت من میمیرم ، تو سیر بخواب . . .

.

.

.

یادمه که همیشه میگفتی :

برو من همیشه پشتت هستم ، ولی هیچ وقت فکر اون خنجر

که پشتت قایم کرده بودی رو نمیکردم . . .

.

.

.

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیتشون نمونده . . .

.

.

.

اگر باغ نگاهم پر ز خار است ، گلم تاراج دست روزگار است

به چشمانت قسم ، با بودن تو ، زمستانی ترین روزم بهار است . . .

.

.

.

دم هرچی رفیقه گرم ، کمر هرچی نا رفیقه خم

روی هرچی بی مرامه کم ، برای دشمنات آرزوی زلزله بم

زیر چشم دشمنات نم ، ایشالا نبینی غم . . .

ARMAN
06-01-2013, 12:52
اگر غم سيرم كند غصه اگر پيرم كند دست بزرگ آسمان زمين گيرم كند باز هم ميگم دوستت دارم
.
.
.
خیلى وقته که ندارم ازتو یک خبر،یک نشونه، یک نظر!
دل من تنگ براى دیدنت،غصه هام تموم میشه بابودنت..!
.
.
وقتی چترت خداست ، بگذار باران سرنوشت هرچه میخواهد ببارد.
.
.
.
فکرکردی پیام دادم کارم پیشت لنگه؟یا دستم زیر سنگه؟ نه دلم برات تنگه !

.
.
.
زندکی رود روانیست به سرجشمه نمیکرددباز، بهترآنست که غفلت نکنیم از آغاز

LIDA
06-01-2013, 16:27
نگاهت

تخم کبوتر را می ماند

برای

زبان بسته

دلم…

بـی قـرار هـیچ قـراری نـبوده ام
مـگــر
قـراری کـه بـا تـو داشتـم !!!

بی تو
چشم ديدن
چيزهایی را که
با تو
ديده ام را ندارم...

حالا که رفته ای

پرنده ای آمده است حوالی همين باغ روبرو

هيچ نميخواهد

فقط ميگويد:

کــــــو ؟ کـــــــو ؟

رفــــتیــــو

پــــا گــــذاشتــــی

بــــه ســــادگــــی رو حــــرفــــات

LIDA
06-01-2013, 16:34
شعبده یعنی تو ،

چشم بر نمی دارم و گم می شوی !

کلاغ ها وقتی مترسک میان مزرعه را می بینند از مزرعه دور می شوند اما من مترسکی را در ذهنم ساخته ام که به آن نزدیک می شوم و آن مترسک توست...

باز هم فردا می آید....
و من به یاد میاورم دیروز را
و هر روز را
گل ها را رج میزنم
تو می آیی
تو نمی آیی
تو می آیی
تو نمی آیی
تو...

خورشید را در آغوش گرفته‌ای
پاهایت را به بوسه‌های دریا سپرده‌ای
مووهایت را به دستِ نسیم

چــــه خـــــــوش‌ غیــــرتــــم مــــــــ ـ ـ ـ ـــن!

نامه‌هات را بی‌نشانی،
بـــــــ ـ ــــــــه بــــــــــــــ ـ ـ ـ ــــــــــاد بـــــ ـ ـــِدِه
می‌رساند.
خــــانــــه‌ام بـــر بـــــ ـ ـ ــــاد است!

trinx
06-01-2013, 23:03
وقتی که می رفتی، بهار بود
تابستان که نیامدی، پاییز شد
پاییز که برنگشتی، پاییز ماند
زمستان که نیایی ،پاییزمی ماند
تو را به دل پاییزی ات
فصلها رابه هم نریز
.
.
.
تو صادقانه گفتی در خانه قلبت هیچ جایی برای من نیست
من بر قلب سنگی ات بوسه می زنم که با من صادق بود

.
.
.
.
.
.
دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است
شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است
.
.
.…

.
.
.
گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست .
چند روزیست که این دل میشکند.
اه….
تو همیشه میشکنی و من همیشه فراموش میکنم مگر تو انها را زنده کنی.
اما نمیدانم چرا این دفه نمیتوان فراموش کنم.شاید دگر از قلبم،تکیه نباشد برای محبت و فراموشی آن.

trinx
06-01-2013, 23:05
سرراهت که میروی مراهم جمع کن بگذارپشت در…بدجور شکسته ام!!

.

ساده میگویم…
دلم یک خوب می خواهد نه یک عالیه عالی نه اینکه بهترین باشد دلم یک خوب می خواهد…

.

اگر تمام دنیا را نردبان کنی،
دستت به سقف دلتنگی من نمیرسد...

.

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد-شاید من اصلاً ستاره نداشته‌ام!»

.

آه چه دلتنگم من!!!یاد روزایی که دستت تویه دستم بود و حالا نیست دلمو تنگتر میکنه...و حالا از فراز سالها نسیمی سرد نبودنت کنارم رو فریاد میزنه

trinx
06-01-2013, 23:05
بغض هایم رابه آسمان سپرده ام! خدا به خیرکندباران امشبم را.....

.

از وقتی که تــو رفتی ، آینده هیچ وقت نیامد که هیچ
گذشته هم هیچ وقت نگذشت . . .

.

تصویر خاطراتمان را در قاب خالی ذهنم به امید دیدار نگه میدارم

.

میپوشانم دلتنگی ام را با بستری از کلمات
اما باز کسی در دلم تو را صدا میزند...

.

دلم برایت تنگ شده !
می خواهم آنقدر اشک بریزم
تا غبار فاصله از قلبم تمیـــز شود .
ولی می ترسم …
” تهران” ، ” ونیــــز” شود !!!

.

کــــفش هاى آخرین دیــــــدارمان را برق می اندازمـــــ
امـــــــــا.....
چــــــــــقدر براى پاهـــــــایم کـــــــــــــوچکند...

.

دیـــــــــــــــر آمـدی ...
کمــــــــــــــــی تغییـــــــر کرده ام !
بــــــــرای شناخـتـنـم
عکـســــــم را
مچـالـــــــه کن ...!!

trinx
06-01-2013, 23:06
خود را به که بسپارم وقتی که دلم تنگ است
پیدا نکنم همدل دلها همه از سنگ است
گویا که در این وادی از عشق نشانی نیست
گر هست یکی عاشق آلوده به صد رنگ است

.

قطره های اشک بی قرار نوازشگر گونه هایم است، چه کنم که اشک قشنگترین بهانه است برای گفتن از بی تو بودن، برای بیان دلتنگی و برای بیان غربت

.

دنیایم پر از تنهاییست...
این را می توانی از عنکبوتی بپرسی که سالهاست بر در خانه ام تار تنیده است بدون آنکه حتی یک بار خانه اش آسیب دیده باشد...

.

اگر تمام نقطه چین های آخر نوشته هایم کلمه میشدند
می فهمیدی که چقدر اشتباه کردی........
درست مثل الان

.

تو هرگز دلتنگی چشمانم را ندیدی
و تصویر خاموشی قلبم را در روشنای آرزوهایت
یگر انتظارت را به انتظار نخواهم نشست
برو مسافر
جاده قدم های تو را دلتنگ است …

trinx
06-01-2013, 23:07
همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد ... خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ

.

دنیا” ، بازی‌هایت را سرم در آوردی… گرفتنی‌ها را گرفتی‌… دادنی‌ها را ” ندادی “…
حسرت‌ها را کاشتی… زخم‌ها را زدی … دیگر بس است… چیزی نمانده …
بگذار آسوده بخوابم … محتاج یک خواب بی‌ بیدارم

.

غمناکم
غ : غصه
م : میخورم
ن : نمی شود
ا : آنچه
ک : که
م : میگویم

.

دقایقی تو زندگیم هست
که دلم برای تو انقدر تنگ میشه
که دلم میخواد تو رو از تو رویاهام بیرون بکشم
وتوی دنیای واقعی با تمام وجودم بغلت کنم

.

تنهایی را ترجیح میدهم
به تن هایی که روحشان با دیگریست . . .

.

یادم باشـد ،
امشب بعضی از آرزوهایم را دَم ِ در بگذارم
تا رفتگر ببرد !
بیچاره او !
ما بقـی را هم نقـدا" با خود بــه گور می بـــرم
ما بقــی همــان " آرزوی بــا تــو بودن " است
نتــرس حتــی آرزوی ِ داشتنت را هم
بــه کســی نمی دهم......

ALI
07-01-2013, 20:11
بیا سیب را با هــــــــم گاز بزنیم...
..گـــــــــور پدر بهشت..!..
بهشت من آنجاست کــــــــــــه تورا به آغوش می کشم و.....
ساعت ها در هـــــــــــــرم نفسهایت حبس می شوم

تو چه میفهمی از روزگارم…؟
از دلتنگی ام؟
گاهی به خدا التماس میکنم خوابت را ببینم…
می فهمی؟
فقط خوابت را…

تواین روزگارناسازگار بهونه قشنگمی

باران که می بارد...... دلم برايت تنگ تر می شود.....راه می افتم......بدون-چتر...... من بغض ميکنم....آسمان گريه.

چه تو باشی چه نباشی “نگهش میدارم”

GORJI
این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم / خداحافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم
سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم / این جمله رو اینقد میگم تا که فراموشت کنم
.
.
.
همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی
را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد
خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ . . .
.
.
.
فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای که دور دور رفته ای…
اما دور شده بودی تا پا به پا شدنت را نبینم…و اشکهای
خداحافظی را !!
.
.
.
تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم
پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای
خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!
.
.
.
شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم
خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

GORJI
و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟
.
.
.
خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی / خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی
خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !
.
.
.
حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات / باشد، قبول…لااقل این نکته را بدان:
آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم
در سینه می تپید،
دلم بود…
نا مهربان.. خداحافظ
.
.
.
روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای
خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم . . .
.
.
.
خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل
خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دل های خسته

GORJI
07-01-2013, 20:15
عشق یعنی :
چون خورشید، تابیدن بر شب های دوست و چون برف ،ذوب شدن بر غم های دوست . . .
.
.
.
.
.
بعضیا ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ
ﻓﻘﻂ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﮕﻪ ﭘﺎﺗﻮ ﺑﮑﻦ ﺗﻮ ﮐﻔﺶ ﻣﻦ ﻻﻣﺼﺐ
.
.
.
.
.
ما بدهکاریم …
به یکدیگر و به تمام (دوستت دارم ) های نگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماند و انها را بلعیدیم تا نشان دهیم که منطقی هستیم !
.
.
.
.
.
می‌دونی”بهشت” کجاست ؟
یه فضـای ِ چند وجب در چند وجب !
بین ِ بازوهای ِ کسی که دوسـتش داری…
.
.
.
.
.
غفلت کرده ای مادر…
پشت یک قلب عاشق…
فرزندت آرام آرام میمیرد و تو…
فراموش کردن را به من نیاموختی…

GORJI
07-01-2013, 20:17
چه تو باشی چه نباشی “نگهش میدارم”
.
.
.
.
.
ساعت نشدم پشت به دیوار کنم
خود را به دقیقه ها گرفتار کنم
ساعت شده ام که دوستت دارم را
هر ثانیه در گوش تو تکرار کنم
.
.
.
.
.
رد پایت را که میگیرم،از تو دور تر میشوم.
شاید کفش هایت را برعکس پوشیده ای!!!!!!!!
.
.
.
.
.
شب قراریست که ستارهها برای بوسیدن ماه میگذارند
.
.
.
و چه زیباست شرم زمین که خودش را به خواب می زند/////

GORJI
گاه آمدنم بهر نوشتن برای توست
اما بودنت حتی در خاطره ای محو و تلخ
برای من فرصتیست تا به تماشای تو بنشینم
نخواهم نوشت تا زمانی که هستی
ثانیه ثانیه ام برای دیدن توست…
.
.
.
.
.
تو چه میفهمی از روزگارم…؟
از دلتنگی ام؟
گاهی به خدا التماس میکنم خوابت را ببینم…
می فهمی؟
فقط خوابت را…
.
.
.
.
.
تواین روزگارناسازگار بهونه قشنگمی
.
.
.
.
.
بیا سیب را با هــــــــم گاز بزنیم…
..گـــــــــور پدر بهشت..!..
بهشت من آنجاست کــــــــــــه تورا به آغوش می کشم و…..
ساعت ها در هـــــــــــــرم نفسهایت حبس می شوم
.
.
.
.
.
باران که می بارد…… دلم برایت تنگ تر می شود…..راه می افتم……بدون-چتر…… من بغض میکنم….آسمان گریه.

GORJI
یادتان باشد ، وقتی خورشید میدرخشد هرکسی میتواند دوستتان داشته باشد
در طوفان است که متوجه میشوید چه کسی واقعا به شما علاقه دارد
.
.
.
.
.
چقدر خوبه آدم یکی را دوست داشته باشه نه به خاطر اینکه نیازش رو برطرف کنه نه به خاطر اینکه کس دیگری رو نداره نه به خاطر اینکه تنهاست و نه از روی اجبار بلکه به خاطر اینکه اون شخص ارزش دوست داشتن رو دار
به سلامتی همه دوستی های خوب …
.
.
.
.
.
برای دل من
همیشه “تــو” خواهــــی ماند…
حتی اگر …………..
مخاطب تمام این نوشته هایم ” او ” شونــــد
.
.
.
.
.
به سلامتی پسری که رفته سربازی مرد شده….وقتی برگشته دیده
اونی که دوستش داشته زن شده..!!
.
.
.
.
.
دوست دارم بی ادعا قد زمین،قد هوا اگه خدا بدش نیاد دوست دارم قد خدا…

GORJI
نبودی بی تو پنهان گریه کردم تو را دیدم و خندان گریه کردم برای این که اشکامو نبینی نشستم زیر باران گریه کردم
.
.
.
.
.
فرقی نمیکند بگویم و بدانی، یا نگویم و ندانی! فاصله دورت نمیکند، درخوبترین جای جهان جا داری جایی که دست هیچکس به تو نمیرسد:
“دلم”
.
.
.
.
.
سلامتی همه رفقایی که نه دنیا عوضشون میکنه نه من با دنیا عوضشون میکنم.
.
.
.
.
.
هیچوقت دل یک دختر پاک و معصوم رو نشکن و باهاش بدرفتاری نکن .
چون میره بینیش رو عمل میکنه و میاد دیگه محل سگ هم بهت نمیده .
.
.
.
.
.
به غم کسی اسیرم که زمن خبر ندارد
عجب از محبت من که در او اثر ندارد
غلط است هرکه گوید دل به دل راه دارد
دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد

GORJI
07-01-2013, 20:18
تو” آن نیستی که به یادت بیاورم ، “تو” آن همیشه ای که به یادم می مانی . . .
.
.
.
بـــیـــــــا … پـایـیــز را تحویــل نگــرفــتی … زمــستــــان شـد !
.
.
.
نه
۲۱دسامبر، پیشگوئیِ دروغین بود
دنیا به آخر رسید
همآن روز که تو رفتی . . .
.
.
.
زمین از آمــــدن برف تــازه خشنود است
مــــن از شلوغی بسیــــار ردپــــا بیـزار . . .
.
.
.
دوام نمیاورم سرمای زمستان امسال را
باید کوچ کنم… به قشلاق آغوشت . . .

GORJI
07-01-2013, 20:18
آدمیان به لبخندی که بر لبی نشانند ، به احساس خوبی که بر جا می نهند
و به دردی که می کاهند ، می مانند ، بی شک تو ماندگاری . . .
.
.
.
این بار که آمدی
دستانت را روی قلبم بگذار
میلـــرزد . . .
.
.
.
من که نباشم دنیا یک “من”کم دارد
تو که نباشی من یک “دنیا” کم دارم . . .
.
.
.
به چـالِ گـونـه-ات ، گـاهی می شـود سـوگنــد خـــورد !
امّــا.. بـه چشمـهـایت ، هـمیـشه . . .
.
.
.
میان آمدن و رفتن مانده ام
بی تو، نه پای رفتنی است و نه
حوصله ی برای ماندن . . .

™ AMIN
07-01-2013, 23:49
تو فقط با من باش…

من قول میدهم با خودم هم قطع رابطه کنم !

نگران نباش! نمیشود دوستت نداشت

لجم هم بگیرد از دستت... دفترچه خاطراتم پر از فحش های عاشقانه میشود...!

ناسپاس از عشق پاکت نیستم / من که عمری با خیالت زیستم

دوستت دارم به جان تو قسم / روی حرفم تا ابد می ایستم!

برای عاشق شدن که بهانه های ریز و درشت لازم نیست !
برای عاشق شدن کافیست تو نگاه کنی و من لبخند بزنم …

هوای دو نفره داشتن،
نه ابر میخواهد نه باران نه یک بعد ازظهر پائیزی….
کافیست حــواسمان به هم باشد !

™ AMIN
07-01-2013, 23:50
از من می پرسی چرا این روزها این قدر آرامم و من لبخند می زنم …
آخر تو بگو مگر آرامش کنار تو دلیل هم می خواهد ؟!

برایم تعریف کن ، هرگز فراموش نشدن چه حالی دارد ؟

ندارم من نظر جز بر نگاهت / ندارم من طلب جز روی ماهت

ندارم من دلی جز عاشق تو / نباشم من دمی جز در پناهت

گمم نکن …

در گوشه ای از حافظه ات آرام مینشینم ، فقط بگذار بمانم

™ AMIN
07-01-2013, 23:50
یار باوفایم ؛ در روزهای با تو بودن بی تو بودن را نفرین میکنم

و در روزهای بی تو بودن ، با تو بودن را آرزو میکنم

سلام به اون اهل دلی که بی ریا و باصفاست

قلب پر از محبتش همیشه با یاد خداست

دور باشه از وجودتون هرچی غم و هرچی بلاست

گفتم سلامی عرض کنم نگی فلانی بی وفاست

به دلم نشستی ولی دو زانو !
معذب نباش ، برو عقب قشنگ تکیه بده ، پاهاتم دراز کن ، این دل فقط جای توئه …

کی من خلاص میشوم از انتظار تو ؟ / کی میرسد بمقصد دل این قطار تو ؟

خواهد رسید فصل بهاری که میشود / آرام تکیه کرد و رها شد کنار تو

LIDA
08-01-2013, 10:29
وقتی می گویم دوستت دارم نگو تکراریست
شاید دیگر نباشم تا برایت تکرارش کنم…

.

بهم گفتی نفسم به نفس های تو بنده آقامون کجایی پس؟من دیگه نفسم بالا نمیاد بریدم از تنهایی از این اشکهای جدایی بهار زودتر بیا پاییز رو دوست ندارم.

.

شبهای این جا آنقدر دلگیر است ک سوت قطارهای نیمه شب هر آدمی را وسوسه مىکند که برود و هیچ وقت باز نگردد!!! دغدغه های مرا پایانی نیست هرچه اشک گفتم ولبخند نوشتم خواندی و تصور کردی شعری دیگر است!!!

.

توی یه روز سرد برفی با دلم مثل پرنده لب حوض کنار نرده هرچی گشتم جای گرمی بهتر از قلبت ندیدم میشه دوستم داشته باشی آخه بیرون خیلی سرده!!!

.

من ، تو ، او ، ما ، شما ، ایشان
ببین حتی تو صرف ضمایرمان هم اول تنهایم بعد پای یکی دیگه در میان است تقصیر من و تو نیست همیشه از ابتدا یادمان داده اند

LIDA
08-01-2013, 10:31
۲۰سال ۲۰ روز ۲۰ شاخه گل برای تو که بیستی افسوس که پیشم نیستتی

.

.

.

.

دروغگو ، تو مگه نگفته بودی ستاره ی من فقط تویی ؟

حالا میبینم اون بالا داری باعث درخشیدن بقیه ی ستاره ها هم میشی !

شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود ، بی اجازت امروز بیدارش کردم !

خداوند ، گوش ها و چشم ها را در سر قرار داده است تا تنها سخنان و صحنه های

بالا و والا را جستجو کنیم . . .

دلم می خواست سقف معبد هستی فرو می ریخت پلیدی ها وزشتی ها به زیر خاک

می ماندند ، بهاری جاودان آغوش وا می کرد جهان در موجی از زیبایی و خوبی شنا می کرد . . .

LIDA
08-01-2013, 10:33
بی وفایی کن وفایت میکنند با وفا باشی خیانت میکنند

مهربانی گر چه آیینه ی خوشیست مهربان باشی رهایت میکنند . . .

اکنون با مرگ رفته ای و من اینجا تنها به این امید دم می زنم که با هر نفس

گامی به تو نزدیک تر می شوم . این زندگی من است . . .

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف

زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ ، زندگی یعنی عشق ، تو بدان عشق بورز . . .

تو همیشه در تنهایی من آن تک ستاره ای که برای من نغمه عشق را سر میدهی…

اس ام اسم را آهسته بگشا،
قلب نازی اندر اوســـــــــــــــــت
اندرون قلب نازم صدهزاران آرزوست

LIDA
08-01-2013, 10:36
چه خوب !
که من بهشت را
به بوسه های تو بخشیدم !
حالا
همه جا بوی بهشت دارد و
من ،
عطر بوسه های تو !

خطهایی که کف دستم کشیدی را فالگیر دید،
آنهایی که تمام شده اند تویی،
آنهایی که بی وقفه ادامه دارد عشق من است!

دیدن عکست تمام سهم من است از تو آن راهم جیره بندی کرده ام مبادا توقعش زیاد شود!دل است دیگر… ممکن است فردا خودت را ازمن بخواهد…

دنبال کلمه ای بودم تابتونم بهت بگم چه قدرمی خوامت خیلی وقت فکر می کنم وچیزی پیدانمی کنم؛!

سلامتی همه عاشقایی که مثل من با شنیدن جمله “ببخشید عزیزم” همه بدی های عشقشونو فراموش میکنن .

من آن بیگانه درویشم قلندر وار میگردم … متاع عاشقی دارم پی دلدار میگردم … لباس فقر میپوشم ، شراب تلخ مینوشم … سخن مستانه میگویم ولی هوشیار میگردم
برای خاطر یک گل ، به دور خار میگردم

LIDA
08-01-2013, 10:39
ستاره بود،غزل بود،ترانه بودوتوبودی
هزارحادثه اما،بهانه بودوتوبودی

توبودی وشب قصه،توبودی وتب پرواز
هزارآینه فریاد،هزارپنجره آواز

شب است وشعردوباره
شب است وباغ ستاره

به اعتبارتوروشن
من وچراغ ستاره

حضورم ازتوهمیشه،سکوتم ازتوصدابود
توآسمون ترانه پرنده بود و رهــا بود

.

دلم به بهانه ندیدنت گریست…بگذار بگرید و بداندهر چه خواست همیشه نیست!

آنچنان رسم وفا مرد که ترسم روزی / لیلی زنده شود یادی ز مجنون نکند

روزهایی خواهد رسید که برای به دست آوردنت تمام دنیا رو به آتش خواهم کشید و تو باز مثل همیشه به آغوش من پناه می آوری و میگویی اگر برای تمام دنیا چنگیز خان مغول باشی این آغوش برای من امن ترین جای دنیاست .

دستانت رو دور گردنم حلقه کن بانو …
این دوست داشتنی ترین شالگردن شب های سرد من است ؛ باور کن …

دیگر تمام شد !
آرزو هایم را گذاشتم در کوزه با آبش قرص های اعصابم را میخورم

LIDA
08-01-2013, 10:57
آدمیان به لبخندی که بر لبی نشانند ،
به احساس خوبی که بر جا می نهند
و به دردی که می کاهند ، می مانند ، بی شک تو ماندگاری

آسمونی یا زمینی هر چه هستی نازنینی
واسه قلب کوچیک من همیشه عزیزترینی

رویا هایی هست که شاید هرگز تعبیر نشوند
اما همیشه شیرین اند
مثل رویــــای داشتن تـــــــو . . .

روزهایی که می بینمت ، نفسم می گیرد و روزهایی که نیستی دلم …
اما تو باش ! تحمل اولی آسان تر است …

گفتی یلدا می آیی ، انار چشمانم را دانه دانه بر سر راهت ریختم تا راه خانه ام را گم نکنی

MAHYAR
08-01-2013, 11:57
خدا تو را برای عاشقانه زیستن
به من نداد
برای شاعرانه زیستن
ز من گرفت ...

---------------------

استعداد عجیبی در شکستن داری….
قلب…غرور…پیمان…
استعداد عجیبی در نشستن دارم….
به پای تو…به امید تو…در انتظار تو

---------------------

خبر به دورترین نقطه جهان برسد
نخواست او به من خسته بی گمان برسد
شکنجه بیشتر از این که پیش چشم خودت
کسی که سهم تو بوده به دیگران برسد

---------------------

بسترم
صدف خالی یک تنهایی است
و تو چون مروارید
گردن آویز کسان دگری

---------------------
آنکه دستور زبان عشق را
بی گزاره در نهاد ما نهاد
خوب می دانست تیغ تیز را
در کف مستی نمی بایست داد

MAHYAR
08-01-2013, 11:58
دلـت به ماندن نیست بـرو،

عشـق که گـدایی نـدارد.

یادت نیست مگر؟

این نذر مـن بود،

که کوه شوم و پای نبودنهایت بمانم

---------------------

ما با دلمان هنوز مشکل داریم
صد سنگ بزرگ در مقابل داریم

معشوق خودش می بُرد و می دوزد
انگار نه انگار که ما دل داریم !

---------------------

عشق یعنی وقتی هزار دلیل برای رفتـن هست
هنوز دنبال یه بهــــونه*ای…..
که بمـونـی !

---------------------

عبور تو از حوالی چشم های من, تنها اتفاق غیر منتظره ی

زندگیم بود چراکه من… همیشه منتظر نیامدنت بودم … !

---------------------
هم آشوبگری و هم خاموش
کولی وار می توان دوستت داشت
همین که باد را به آغوش می کشی

MAHYAR
08-01-2013, 11:59
زندگی نامه ی شقایق چیست ؟
رایت خون به دوش وقت سحر
نغمه ای عاشقانه بر لب باد
زندگی را سپرده در ره عشق
به کف باد و هرچه باداباد

---------------------

آتش گرفتن ای غم و افروختم بس است
یک دم رها نمی کنی ام سوختم بس است
سنگین شدم ز درد و چو سنگی به در خویش
خون را چو لعل در جگر اندوختم بس است

---------------------

اینروزهــا

هیـــچ چیـز

سر جـایـش نیست!!
جـز تـو

بـــدجــور جــا گـرفتـی در دلـم

---------------------

سرم را روی شانه ات بگذار
تا همه بدانند
” همه چیز ”
زیر سر من است

---------------------

این روز ها از کنار من که میگذری احتیاط کن

هزاران کارگر در من

مشغول کارند

روحیه ام در دست تعویض است!

MAHYAR
08-01-2013, 11:59
دگر حس شقایق را نداری هوای قلب عاشق را نداری از آن

چشمان خون سرد تو پیداست ، که قلب تنگ سابق را نداری…

---------------------

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه …
هنوزم چشمای من شوق دیدنت رو داره
هنوزم برق نگاهت توی شبهام پرستاره است
هنوزم عطر نفسهات واسه من عمر دوباره است

---------------------

سیب دلم …
لک زده است
برای عطر دستانت !
گمم نکن !!
قول ..
که گوشه ی حافظه ات ..
آرام بنشینم !
بگذار بمانم !..
آرام گوشه حافظه ات فقط

---------------------

وقتی پایت خواب می رود

نمی توانی درست راه بروی

لنگ می زنی!

وقتی قلبت خواب می رود

نمی توانی درست فکر کنی.

عاشق می شوی!!!

---------------------
دندانهایت

کاخ سفیدی ست

که سیاست لبخندت را حفظ می کند

بی شک

انقلاب مخملی

از پوست تنت شروع شد

و تا کودتای تنت ادامه یافت

MAHYAR
08-01-2013, 12:01
دلتنگى”

حس نبودن کسی است که تمام وجودت یکباره

تمنای بودنش رامیکند

---------------------

در شب آسایش ماه ، کنج پستوی خیس از عطر شب بوها
پشت نقاب غبار آلود خاطره ها ، تصویری از درنگ را نقاشی می

کنیم

---------------------

تو را طلب نمیکنم…نه اینکه بی نیازم … صبورم.. “

---------------------

دلم یک جای دنج میخواهد

آرام و بی تنش

جایی باید باشد غیر از این کنج تنهایی!

تا آدم گاهی آنجا آرام بگیرد !…

مثلا آغوش تو!.

MAHYAR
08-01-2013, 12:34
دلم بهانه میکند طلوع دیدن تورا ، تا به کجا دلم کشد حسرت دیدار تورا.

---------------------

چو گل های شقایق داغدارم / بیا پروانه شو بنشین کنارمبشو مرهم به زخم قلبم ای دوست / که خنجر خورده ی این روزگارم

---------------------

خسته ام فردا نگاهت را برایم پست کن / یک بغل حال و هوایت را برایم پست کن

گوشم از آواز غمگین سکوت شب پراست / لطفا آن لحن صدایت را برایم پست کن

---------------------

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم / با اشک ، تمام کوچه را تر کردم

وقتی که شکست بغض تنهایی من ، وابستگی ام را به تو باور کردم.

---------------------

به هر دری که زدم سری شکسته شد / به هرجا که سر زدم دری بسته شد
نه دگر در زنم به سر نه دگر سر زنم به دری / که روح در به درم از سر و در زدن خسته شد.

MAHYAR
08-01-2013, 12:35
جز من اگر عاشق شیداست بگو / ور میل دست به جانب ماست بگو
ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو / گر هست بگو نیست بگو راست بگو.

---------------------

بسترم صدف خالی یک تنهاییست ، و تو چون مروارید گردن آویز کسان دگری!

---------------------

عاشقی با قلب من بیگانه شد / خنده از لب رفت و یک افسانه شد
حس و حالی بعد عشق آمد پدید / بعد آنشب زندگی غمخانه شد.

---------------------

سایه ام امشب ز تنهایی مرا همراه نیست / گر در این خلوت بمیرم هیچ کس آگاه نیست
من دراین دنیا به جز سایه ندارم همدمی / این رفیق نیمه راه هم گاه هست و گاه نیست.

---------------------

غربت آن نیست که تنها باشی ، فارغ از فتنه فردا باشی
غربت آن است که چون قطره ی آب در پی دریا باشی
غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی.

---------------------

گر بدانم نیستی غمی نیست ز تنهایی …. اینکه هستی و تنهایم غم دارم.

---------------------

دلی بستم به آن عهدی که بستی ، تو آخر هردو را باهم شکستی.

™ AMIN
08-01-2013, 15:02
گاهی “دوست داشتن” پنهان بماند قشنگ تر است

دوست داشتن را باید کشف کرد ؛

درک کرد ، و از آن لذت برد …

طب مدرن

طب سنتی

طب سوزنی

همه را امتحان کرده ام

درد بی درمان است درد دوریت !

اگه می گفتی می خوامت دلم دیگه غصه نداشت

شب چشام خوابش می برد نیازی به قصه نداشت

اگه می گفتی می خوامت تو دنیا چیزی کم نبود

رو خاطرات خوبمون هاشور زرد غم نبود

کارمان به جایی رسیده که طوری باید دلتنگ شویم که به کسی برنخورد !

به هرکی درددلم راگفتم گفت درست میشه,درست میشه! ای کاش یکی میگفت درست نمیشه! اونوقت شایدبه خودم میومدم!

™ AMIN
08-01-2013, 15:03
عشق فراموش کردن نیست ،بخشیدن است

گوش کردن نیست ، درک کردن است

دیدن نیست ، احساس کردن است

جا زدن و کنار کشیدن نیست صبر کردن و ادامه دادن است

حتی تنها . . .

به روزها دل مبند ، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنند

با شب بمان ، شب گرچه تاریک است ، لیکن همیشه یک رنگ است . . .

بعضــــــی ها گـــریه نمی کنند !

اما …

از چشـــــم هایشان معلوم است ؛

که اشکــــی به بزرگی یک سکــــوت ،

گــــوشه ی چشمشان به کمیــــــن نشسته …

سلامتی اونایی که از هر انگشتشون یه هنر میریزه…
میرنجونن…
میسوزونن…
میشکونن…
له میکنن…
نابود میکنن… و سلامتی اونایی که جز دوس داشتن این موجودات هنرمند باهمه وجودشون هیچ هنر دیگه ای ندارن.…

دلم رابطه ای میخواهد که اگه ۵ دقیقه زنگ نزدم اس ام اس ندادم

اس ام اس بده بگه سرت کجا گرمه… :|

™ AMIN
08-01-2013, 15:04
وقتی تو حرفهایم را نمیخوانی چه تفاوتی دارد که حرف دلم را بنویسم یا از دفتر بغل دستی ام کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمبود خواب
بایک روز مرخصی حل میشود
کمبود وقت
بامدیریت زمان
سایرکمبودها نیز علاجی دارند
…..
باکمبود دستهایت چه کنم؟

نمیدانم هم اکنون کجا مشغول لبخندی ، فقط یک آرزو دارم

که در دنیای شیرینت ، میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی . . .

خاطره ها را رشوه میدهم به روزهایم

تا از بی تو بودن

صدایشان در نیاید

ای قرار لحظه های اضطرار ، بر روان دیده ام منشین چو خار

جاری عشقی به شریان وجود ، بی تو باید شعر دلتنگی سرود

MAHYAR
08-01-2013, 19:29
وجودم میلرزد ولی هراسی ندارم ، چون زلزله عشق توست که درونم را ویران میکند

---------------------

دستاتو بذار روی قلبت . گذاشتی؟ آرزومه همیشه بتپه حتی اگه برای من نباشه

---------------------

کاش میدانستی دنیا با همه وسعتش بدون عزیزان جایی برای ماندن ندارد . به رسم سپاس نوشتم که بدانی عزیزی!

---------------------

صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟ دعاهایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد

---------------------

زیباترین ستایش ها ، نثار کسی که کاستی هایم و لغزشهایم را میداند و باز هم دوستم دارد

MAHYAR
08-01-2013, 19:30
هیچ وقت دل به کسی نبند ، چون این دنیا انقدر کوچیکه که دوتا دل توش جا نمیشه ! ولی اگه دل بستی هیچ وقت ازش جدا نشو ، چون این دنیا انقدر بزرگه که دیگه پیداش نمیکنی…

---------------------

مثل شقایق زندگی کن ، کوتاه اما زیبا ، مثل پرستو کوچ کن ، فصلی اما هدفمند ، مثل پروانه بمیر ، دردناک اما عاشق

---------------------

یه کاغذ سفید را هرچقدر هم که سفید و تمیز باشه کسی قاب نمیگیره ، برای ماندگاری باید حرفی برای گفتن داشت

---------------------

زیبایی زندگی اینه که ؛ بی خبر دعات کنن ، نبینی و نگات کنن ، ندونی و یادت کنن

---------------------

استادم برای سفید بودن برگ نقاشی ام تنبیهم کرد و “همه” به من خندیدند …. اما من خدایی را کشیده بودم که “همه” میگفتند دیدنی نیست!

MAHYAR
08-01-2013, 19:31
خداوندا ؛ دوستی دارم آیینه تمام نمای عشق ، رسمش معرفت و یادش صفای دل ، پس آنگاه که دست نیاز سوی تو برآورد ، پرکن از آنچه که در مرام خدایی توست

---------------------

سینه ام یک دفتر تاخورده است …
واژه هایش خیس و سرد و مرده است …
من نمیگویم ولی انصاف نیست …
دوری ات گویی دلم را برده است

---------------------

قطرات بارون ممکنه کوچیک باشن / اما یه گل تشنه منتظر باریدنشه ..
یه اس ام اس ممکنه ساده به نظر برسه / اما قلب فرستندش خیلی به یادته ..

---------------------

درب ، باز و بسته شد ، حتما باز باد شوخی اش گرفته است ، ادای آمدنت را در می آورد …

---------------------

خیاط خوبیست خداوند ، اما دل مرا به عمد یا سهوا نمیدانم … ! شاید بی هوا تنگ به سینه ام کوک زده …

MAHYAR
08-01-2013, 19:34
اینو بدون ، بغیر دست تو ، دست هرکی روی قلب من باشه ، قلبم وایمیسته !

---------------------

ثانیه ها ، روزها ، ماه ها ، حقیرتر از آنند که بهانه ای برای از یاد بردنت باشند

---------------------

بیشتر از دیروز ، کمتر از فردا ، بیشتر از خودم ، کمتر از خدا ، بیشتر از خورشید ، و عمیقتر از دریا دوستت دارم

---------------------

“تو” آن نیستی که به یادت بیاورم ، “تو” آن همیشه ای که به یادم می مانی . . .

---------------------

بـــیـــــــا … پـایـیــز را تحویــل نگــرفــتی … زمــستــــان شـد !

MAHYAR
08-01-2013, 19:35
نه

۲۱دسامبر، پیشگوئیِ دروغین بود

دنیا به آخر رسید

همآن روز که تو رفتی . . .

---------------------

زمین از آمــــدن برف تــازه خشنود است

مــــن از شلوغی بسیــــار ردپــــا بیـزار . . .

---------------------

دوام نمیاورم سرمای زمستان امسال را

باید کوچ کنم… به قشلاق آغوشت . . .

---------------------

آدمیان به لبخندی که بر لبی نشانند ، به احساس خوبی که بر جا می نهند

و به دردی که می کاهند ، می مانند ، بی شک تو ماندگاری . . .

---------------------

این بار که آمدی

دستانت را روی قلبم بگذار

میلـــرزد . . .

MAHYAR
08-01-2013, 19:36
من که نباشم دنیا یک “من”کم دارد

تو که نباشی من یک “دنیا” کم دارم . . .

---------------------

به چـالِ گـونـه-ات ، گـاهی می شـود سـوگنــد خـــورد !

امّــا.. بـه چشمـهـایت ، هـمیـشه . . .

---------------------

میان آمدن و رفتن مانده ام

بی تو، نه پای رفتنی است و نه

حوصله ی برای ماندن . . .

---------------------

مهم نیست

دور باشی

یا که نزدیک

از روبه رو بیایی

یا که روی بگردانی از من

ماه را از هر طرف که ببینی ماه است . . .

---------------------

فاصله‌ی زمین تا آسمان را

آسمان پُر می‌کند

فاصله‌ی من تا تو را، تو . . .

MAHYAR
08-01-2013, 19:38
داغتـــریـن آغــــوش هـــا را از تنـتــــ

و شیـریـــن تـریــن بــوســـه هـــا را از لبـــانتــــ

بیـــرون بکشـــم

بــه تـلـــافـی تمـــامـ ِ روزهــایـــی کـــه میخــــواهمتــــ

و نیسـتـــی . . .

---------------------

خدایا..

ازتجربه تنهاییت برایم بگو.. این روزهاسراپاگوشم . . .

---------------------

نگران نباش!

یلدا رفته

دیگر شب‌هایِ نبودن ، کوتاه می‌شود عزیز . . .

---------------------

تو هم مرا دوست داری؟

آنگونه که من تو را ؟

پس چرا این شهر یک دیوانه دارد ..؟

---------------------

در نهایت

تنها کسی که می‌خواهم دل به دلش بدهم

تویی

تــو کـه نمـی دانــى

دیـشـب آن قــدر بــاران آمــد

کـه اگــر بگـویــم یــاد تــو نبـــودم

بــاران بــا مـن قهــر مـى کنــد

آن قـدر از پنجـره بیـرون را نـگاه کــردم

کـه اگـر بگـویـم منتظــر تــو نبــودم

پنجــره بــا مـن قهـر مـى کنـد

آن قــدر دلتنــگ خــوابیـــدم

کـه اگــر بگـویــم خــواب تــو را نـدیـدم

خـوابـت هـم مـرا تــرک مــى گـویـد . . .

MAHYAR
08-01-2013, 19:39
با تمـام مـداد رنگـی هـای دنـیا

بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی !

خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام …

تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت :

دوستت دارمــ خاص ترین مخـاطب خـاص دنیـا !

---------------------

تو تغییر نور را در آسمان تماشا می‌کنی

من چشمهای تو را . . .

---------------------

همه مرا با خنده ی بلند میشناسند

بیچاره بالشم

با گریه های بیصدا . . .

---------------------

خوش میگذره مال قدیم بود ، الان دیگه فقط خوشیم که میگذره . . .

---------------------

مدتهاست که بی دلیل ترکم کرده ای ، نمیدانم دلت از من سرد شد یا که سرت جایی دیگر گرم شد .

MAHYAR
08-01-2013, 19:39
خیابانهای تنهایی دلی ولگرد میخواهد و اوازم بدون تو سکوتی سرد میخواهد

برایت مرده بودم تا برایم تب کند قلبت….ولی حتی نپرسیدی دلت همدرد میخواهد؟؟

---------------------

نخستین چکه ناودان احساسم را در قالب کلامی از جنس گلهای یاس میریزم

و آن را به آسمان نیلوفری دل زلالت برای شاد بودنت هدیه میکنم . . .

---------------------

حوصله ات که سر میرود با دلم بازی نکن

من در بی حوصله گی هایم با تو زندگی کردم . . .

---------------------

چه زیبا گفت مترسک ، وقتی نمی شود به سمتت آمد ، همین یک پا هم اضافی است .

---------------------

زخم های دستم را میبندند و میگویند چرا با خود چنین کردی ؟

ولی افسوس کسی زخم بزرگ دلم را ندید تا بگوید چرا با تو چنین کردند !

MAHYAR
08-01-2013, 19:40
مهربان چگونه از یاد میروی ؟ وقتی که بر صخره ی وجودم کتیبه ای ؟

---------------------

کشیدنِ انگشتــان کشیـــده تو روی گــونـــه هــای من

لــــذتی انـــکار ناپـــذیر است

من دنبـــال بهــانـــه می گــــردم

تـــا آسوده دستـــان شفـــابـــخش تو را در دست بگیــــرم . . .

---------------------

دلم قهوه میخواهد

از همانهایی که برای آشنایی

با اصرار مرا به آن دعوت میکردی

نه از این قهوه هایی که در تنهایی سر میکشم . . .

---------------------

میترسم کسی بوی تنت را بگیرد ، دلت را بشنود و تو خو بگیری به ماندنش

چه احساس خط خطی و مبهم ایست این عاشقانه های حسود من . . .

---------------------

تــو از آن هــایـی هستــی

کــه فکــر بـه تــو ، دیــدن تــوست

و دیــدن تــو فکــر تــو . . .

MAHYAR
08-01-2013, 19:42
زندگی چرخش واژگان است ، یکی به جرم تفاوت تنهاست ، یکی به جرم تنهایی متفاوت .

---------------------

دلم برای لمس نگاهت سخت دلتنگی میکند ، به کدامین بهانه حواسش را پرت کنم !

---------------------

روزی که با تو شروع نشود

اصلا نمی ارزد

به شب برسانی اش . . .

---------------------

زن : دوستت دارم

شوهر : منم دوستت دارم

زن : ثابتش کن ، داد بزن تا همه دنیا بفهمن

شوهر : کنار گوشش زمزمه میکند دوستت دارم.

زن : چرا آروم برام زمزمه میکنی؟

شوهر : چون تو همه دنیای منی . . .

:loveit:

GORJI
08-01-2013, 20:32
دوستانم مثل گندمند! 
یک دنیا برکت ونعمت- نبودن شان قحطی و گرسنگی است ومن چه خوشبختم که زردی خوشه های گندم در اطرافم موج میزند.

به اخمت خستگی درمیرود،لبخنــــــد لازم نیستـــــــ،،
کنارسینی چـــــای تو اصلا قنـــــد لازم نیستــــــــ،،
همیشه دوستت دارم-بـــــــــــه جـــــــــــان مادرم،امـــا
تو از بس ســاده ای،خوش باوری،سوگنــــــــدلازم نیستــــــ….

به نظرم ما از همون دبستان دو دسته ی کاملن جدا شدیم :
اونایی که مشقای شنبه رو پنج شنبه می نوشتن و ما که جمعه شب با چشم گریون می نوشتیم !

زور داره وقتی رمزه وروده همه ی وسایلای شخصیت
چه شماره موبایله اونه چه شماره شناسنامشه چه کدملیشه چه تاریخ تولدش به میلادی به شمسی به کوفت به زهره مار…
اونوقت اون حتی سال تولدتو ندونه ……
حالا روزش بماند

دلت راتکیه گاه خودت کن،رفیقان آنقدرمنطق ندارندکه پشتت راخالی نکنند.

GORJI
08-01-2013, 20:33
فدای اون کسی که قلبش تو شصت دستشه وگاهی روی اسم ما ok میکنه !

“یـــِ پَـنـد دوســتانـه”
همیشه یادمون باشه
از اومدن یکی توی زندگیمون….
ذوق مرگ نشیم. . .
تا وقتی که تنهامون گذاشت و رفـــت
دق مـرگ نـشیم…. . . . . . .
از من گفتن..!

مــن کیـــَم؟
کسـی میـدونـه؟
مــن همون دیـوونـه ایـَم که هیچ وقـت عـوض نمیشـه.
همـونـی که همـه باهـاش خوشـحالن امـا کسـی باهـاش نمـی مـونـه.
همـونی که هـِق هـِق همـه رو به جـون و دل گــوش میده امـاخـودش بُغضـاش رو زیر بالـش میـترکـونـه…
همـونـی که همه فک میکنن سخته…سنگه اما با هر تلنگر میشـکنـه..
همـونـی که مواظـبه کسـی ناراحـت نشـه اما همـه ناراحتـش میـکنن…
همـونـی که تکـیه گاه خوبیه اما واسش تکیـه گاهـی نیست..جـــز خُــــداش..
همونی که کـُـلی حرف داره اماهمیشه ســـاکــته…
آره مـــن همــونــم !

کشته مرده ی هوشو ذکاوته بروبچی هستم که برا گرفتن لایک از تعصبه ما نسبت به ماما باباها استفاده میکنن…

نم نم رفاقت را با دریای محبت عوض نمیکنم حتی اگر در طوفان دوستیت غرق شوم…

GORJI
08-01-2013, 20:33
وقتی فلش مموری،ساعت مورد علاقه، mp3پلیرت رو گم میکنی آرزو میکنی کاش قابلیت زنگ زدن خوردن هم داشتن.که مث موبایل هنگام گم شدن قطععا رو سایلنت بودن بعد میگفتی چرا گذاشتم رو سایلنت؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه همچین خود آزاریم من:)))))))))

میدونی خیلی چیزاداری وخیلی چیزانداری؟؟مثلا معرفت داری ولنگه نداری…..

اگردرراه دوستی گناه داشته باشم نیاز به زندان نیست حسرت دیدار کافیست

آی عصبی میشم آی عصبی میشم وقتی یکی پست میزاره منظورشو نمیگیرم….
آی عصبی تر میشم وقتی میبینم شونصدتا هم لایک خورده…..
ینی فقط من نفهمیدم آیا؟؟؟؟؟؟؟
خدایا عقل ندادی بفهمیم!!!لااغل اصصصابو میدادی …..!!!!!وااااااالا!

شما یادتون نمیاد، این آواز مُد شده بود پسرا تو کوچه میخوندن: آآآآآی نسیم سحری صبر کن، مارا با خود ببر از کوچه ها،آآآی
شما یادتون نمیاد تو فیلم سازدهنی مرده با دوچرخه توکوچه ها دور میزدو میخوند:دِریااااااا موجه کا کا.. دِریا موجه.

GORJI
08-01-2013, 20:35
دوره ای شده که حاضرم جای’پت’باشم !
ولی ….
یه دوست واقعی مثل’مت’داشته باشم … !!!

اغا یه دوست دارم وقتی میخوای ازش ساعت بپرسی غصه ات میگیره
مثلا میگه یه ربع به ده ونیم یا نیم ساعت به شیش…..

سلامتی همه بچه هایی که زمان بچگی ازاین چرخ وفلک ها که میومدتو کوچه هاسوار میشدن ولذتش برابرباسفربه دوردنیابودبراشون.

توی دنیا دوستهای خوب محدودن
ولی دوستایِ خوب ، دنیایِ نامحدودن

خسته ام رفیق
خسته
نه اینکه کوه کنده باشم
دل کنده ام