PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:29
عشق و عاشقی کمرنگ شده

محبت آهنگ شده ،

دوستی تکزنگ شده ،

مگه بین من و تو جنگ شده ،

نامرد دلم برات تنگ شده.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

گاه با یک گل سرخ ، گاه با یک دل تنگ ، گاه باید رویید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان

هروقت می بینمت اروم آرومم ، وقتی نمی بینمت قلبم می لرزه ، وقتی صداتو نمیشنوم دلم تنگ تنگ تنگ ، ولی چون دلتنگ توام برام شیرینه

بی تو نه کار دنیا لنگ می مونه نه بین زمین و آسمون جنگ میشه نه کوه آب میشه نه آب سنگ میشه ، فقط و فقط دل منه که برات تنگ میشه

زندگی را نفسی ارزش غم خورن نیست ، و دلم بس تنگ است ، بی خیالی سپر هر درد است ، باز هم می خندم ، آنقدر می خندم که غم از روی رود

MAMAD*50 CENT
دلم تنگ است / دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است / سکوت از چهره ام جاریست / زبان از گفتن حرف دلم عاریست / فقط گویم خدایا و نگهدارت / مکن از یاد خود پاکم ، مرا بسپار در یادت

دل اگر بهر عزیزان نشود گاهی تنگ / نامش هرگز ننهم دل ، که به آن گویم سنگ

نمی‌دانم دلم تنگ است

دلم در آرزوی یک نگاه پاک وبی رنگ است

نگاه آسمانم دیگر آبی نیست

شبم تیره فروغ ماهتابی نیست

کویرم تشنه

باغم خشک

به چشم چشمه سارم دیگر آبی نیست

سلام گل قشنگم ، آسمون یه رنگم

کاش بدونی عزیزم ، چقدر برات دلتنگم

فدای اون مهر و وفات

دلم شده تنگ برات

چطور بگم ؟ باور کنی !

چقدر عزیزی تو برام

MAMAD*50 CENT
هر دل سنگی یه روزی میشه تنگ ، چه کنم من که دلم تنگه همیشه !

وقتی خاطره های آدم زیاد میشه ، دیوار اتاقش پر از عکس میشه ، اما همیشه دلت واسه اونی تنگ میشه که نمیتونی عکسشو به دیوار بزنی

پیش چشمت خطاست شعر قشنگ

چشمت از شعر من قشنگ تر است

من چه گویم که در پسند آید

دلم از این غروب تنگ تر است

منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میزارم
مقصرش دلتنگیه ، من که گناهی ندارم

جا پای فاصله ها محکمتــر می شود ; هر چه بیشتر، درگیـــر تو می شوم!

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:30
برگرد... یادت را جا گذاشتی نمی‌ خواهم عمری به این امید باشم که برای بردنش برمی ‌گردی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هزاران کلمه در جای خالی ات ریختم اما جای خالی تو پر نشد. آیا تو از جنس بی نهایت بودی ؟

باد آورده را باد می برد; امــــا... تو که با پای خودت آمده بودی!

درخت را به نام برگ ..بهار را به نام گل..ستاره را به نام نور..کوه را به نام سنگ

دل شکفته مرا به نام عشق..عشق را به نام درد مرا...به نام کوچکم صدا بزن...

خوشبختی من پیدا کردن تو از میان اینهمه ضمیر بود

MAMAD*50 CENT
روزی می رسد که برگ برنده ات "دل" می شود ولی تو دیگر حاکم نیستی!!!

بالا و پایین پریدنم از شوق زندگی نیست، ماهی روی خاک چه می‌کند؟

سنگت را بر سیــنه زدم ... دیـدم ... سنگ بر سنـگ بند نمی شـود ...!

هر روز چشم می دوزم تا بیایی ... چشــم روی پارچه هم ... نگـاه تو را کم دارم ... بیـا!

هر چه از من دور شوی سایه‌ات بزرگ می‌شود...می‌افتد روی زندگیم...سیاه می‌شود روزگارم!!...

MAMAD*50 CENT
ایـن روزهـا نـه مـجـالـی بـرای دلـتـنـگـی دارم و نـه حـوصـلـه ات را.. ولـی بـا ایـن هـمـه
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

یادم باشد به رسم مردمان مغلوب تاریخ فتح تو را بنویسم که دیگر جنگی در نگیرد!!

چه اشکالی دارد اگر بهشت را به جهنمیان بدهند تو را به من ؟!!

عاشق تر از همه ما موش کوری ست که زیبایی جفت اش راچشم بسته باور می کند !

عطر پیرهنت ، شفایم میدهد ، نگفته بودند یوسف.... خواهر دارد !!!

MAMAD*50 CENT
لحظه هایی هست که دلم واقعاً برایت تنگ می شود.من اسم این لحظه ها را "همیشه" گذاشته ام

کفرم را که در می‌آوری ایمانم به عشق بیشتر می‌شود

گرچه پایان راه ناپیداست من،به پایان دگرنیندیشم که همین دوست داشتن زیباست

فاصله را بگو به خود نبالد. خاطره ی بودن با تو تمام فاصله ها را می شکند

نبودنت ، حجم بیشتری از قلبم را ، نسبت به بودنت تسخیر کرده

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:31
1)چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي!چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه کودکانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يک کلمه مرا ترک کردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم !............ولي هنوز هم دوستت دارم

2)هيچگاه آخرين نگاهت را فراموش نمي کنم نگاهي سرشار از عشق صميميت و محبت .امروز سالها از آن روز مي گذرد ولي تو هر گز بر نگشته اي ..صدايت در گوشم زمزمه مي شود و نگاهت در ذهنم مجسم ولي من تو را مي خواهم نه خيالت را !!!

3)می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

4)من از طرز نگاه تو اميد مبهمي دارم نگاهت را مگير از من كه با آن عالمي دارم

5)هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…! و تو… هيچ وقت او را نديده اي

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:31
برات يه هديه دارم ##**#####**# # اين يه سيم خارداره. بپيچ دورت تا کسي دستش به گل من نرسه

--------------------------------------------------------------------------------

نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي

--------------------------------------------------------------------------------

زير پاهام برگ هاي خشکيده ، که اونا هم دل خوشي از درخت ندارن ميگن درخت ميگفت که ديگه وقت تعويض فصله موقع ريزش برگ هاي خشکه ولي من مي دونم که همش بهونه بوده درخت از برگ هاي خشکيده خسته بوده

همه ي مداد رنگي ها مشغول بودند...به جز مداد سفيد...هيچ کسي به او کار نمي داد...همه مي گفتند:{تو به هيچ دردي نمي خوري}...يک شب که مداد رنگي ها...توي سياهي کاغذ گم شده بودند...مداد سفيد تا صبح کار کرد...ماه کشيد...مهتاب کشيد...و آنقدر ستاره کشيد که کوچک وکوچک و کوچک تر شد...صبح توي جعبه ي مداد رنگي...جاي خالي او...با هيچ رنگي پر نشد

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:32
ديشب من در بند کور دلان عشق ستيز بودم به گناه عاشق بودن چون عشقم را در پستوي خانه نهان نکردم چون راز دلم در چشمانم پيدا بود مرا به گناه نشستن نزد زيباريي دستبند زدن گفتند که چرا عاشقي؟ گفتند که شعله اي در دلت داري گفتند که آتش گناه است و تو آتشي در دل داري دهانت را مي بويند مبا دا گفته باشي دوستت دارم دلت را مي پويند مبادا شعله اي در آن نهان باشد روزگار غريبيست نازنين

آرزو دارم ماه هميشه کامل ودرخشان باشه وشما هميشه راحت وخوب باشي هر وقتي شما خواستي تغيير بدي روشنايي رو بخاطر داشته باش من بهترين شبها رو برات ارزو کردم

مثل يه گل رز به اب نياز داره مثل فصول سال که به تغيير نياز دارن مثل يه شاعرکه به قلم نياز داره من به تو نياز دارم

ازدواج حقيقي يعني هر روز عاشق همان شخص شدن

تو را به ياد آن روز...... تو را به گلبرگ هاي خشک آن رز خشکيده....... تو را به روز اول بار ديدنت.........تو را به اولين نگاه عاشقانه....... تو را به ياد بارون روز نيامدنت..... تو را به تنهايي روز رفتنت....... تو را به بوي بارون روز برگشتنت....... تنهايم مگذار ديگر

MAMAD*50 CENT
مي خواستم اسمتو روي سينه ام خال کوبي کنم اما ترسيدم که صداي قلبم تورو اذيت کنه...

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم. آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-ع;شق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مرگ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگرعشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگرعشق نيست چرا عاشقيم؟:-؟؟

MAMAD*50 CENT
1)ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست

2)اگر چه تنهايم اما تنهايي را دوست دارم چون لحظه لحظه اش خاطرات تو را تازه مي کند.

3)يك ساعت يعني 60 دقيقه و يك دقيقه يعني 60 ثانيه اما هيچ كس به من نگفت 1 ثانيه بدون تو يعني 60 سال

4)بیکاری؟مگه تو درس نداری؟کار و زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری؟که 24 ساعته توی قلب منی!!

5)گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشمها نفهمند روزي که گفتي منتظر باش و رفتي تنها شدم وگريستم ، اما هم اکنون تنها نيستم انتظار با من است ولي هر دو با هم مي گرييم

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:33
1)سلام می کنم به باد،
به بادبادک وآفتاب
به چشمهاي مهربان تو

باورکن من به یک پاسخ کوتاه،
به یک سلام ِسر سری راضیم!
آخر چرا سکوت می کنی؟

2)اگر مي دانستي رفتنت مرا ميشكند.....شايد نمي رفتي و مرا با تنهاييم تنها نمي گذاشتي يا كه هنگام رفتن آخرين نگاهت را تقديم قلبم مي كردي تا بر سر در آن به يادگاربماند.

3)این شعرو مینویسم

---------------------------------------------------

--------------------------------------------------

سطر سطر نوشته هایم با اشکهایم پاک شد

4)زندگي اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق يک بار است ..... جدايي دشوار هست ..... ياد تو تکرار هست

5)همين روزا ميان دستگيرت مي کنن دست بند به دست ميان مي برنت جزئيات جنايت هنوز مشخص نيست اما .....اثر انگشتت روي قلب شکستم مونده

MAMAD*50 CENT
1)گفتي:دور منو خط بکش. کشيدم...حالا تو در محاصره ي مني

2)بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري

10000 دستگاه ریو
1000 کیلومتر اسکناس
100واحد اپارتمان
10 صندوق طلا
.
.
.
.
.
فدای یه تار موی تو دوست عزیز

4)وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم.

5)اگه یه روز دیدی که تموم درخت های کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو ...چون هنوز منو داری که بهم تکیه کنی

MAMAD*50 CENT
از او پرسیدم :مرا دوست داری یا زندگی ات را ؟گفت : تو را .
از من پرسید :مرا دوست داری یا زندگی ات را؟گفتم : زندگی ام را
رفت ولی هیچ وقت نفهمید که تمام زندگیه من او بود.
------------------------------------------------------------------

میدونی فاصله ی بین انگشتان واسه چیه؟
واسه اینه که یه نفر دیگه با انگشتاش این
جای خالی را پر کنه. پس دنبال دستی باش
که تا ابد دستت را بگیره.
---------------------------------------------------------
کسانی که شهامت عاشق شدن را دارند. باید شهامت درد کشیدن را هم داشته باشند
------------------------------------------------
چه قدر تو را دوست دارم ؟ بگذار بشمارم . تو را به عمق و پهنا و ارتفاعی که روحم می تواند بپیماید دوست دارم . در آن حالی که روحم به پرواز در می آید و به فیض الهی می رسم
-------------------------------------------------------------
زندگی یعنی عشق. تمام چیزهایی که من فهمیدم به این خاطر فهمیدم که عشق می ورزم . هر چیزی که که هست هر چیزی که وجود دارد به این دلیل است که عشق می ورزم . هر چیزی به تنهایی واحد است

MAMAD*50 CENT
پازل دل یکی رو بهم زدن هنر نیست ، هر وقت با تیکه های شکسته دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی !

هر کسی هم نفس شد دست آخر قفسم شد ، من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد ، اون که عاشقانه خندید خنده های منو دزدید ، زیر چشم مهربونی خواب یک توطئه می دید .

یادت باشه یا تو به یادم می مونه ، یادی کن که یاد ما هم به یادت بمونه .

در مدرسه ی زندگی در کلاس دنیا ، سر زنگ املا ، یادمان باشد برای محبت تشدید بگذاریم تا نیم نمره از محبت ها کم نشود .

دوست داشتن ساده اما دل سپردن سخت است ، دل دادن ساده اما فراموش کردن سخت است ، عاشق شدن ساده اما عاشق ماندن سخت است .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:34
تمام شهر محل را سپرده ام که بگویند به هر کجا که تو هستی خدا به پشت و پناهت .

از تمامی بودنی ها تو یکی ازآن من باش ، که به غیر با تو بودن آرزوی ندارم .

تک تک آرزوی هایم را می سوزانم تا چشمکی باشد برای شب های بی ستاره ات .

تو تموم طول جاده که افق برابرم بود ، شوق تو ره توشه ی من اسم تو همسفرم بود .

توی دنیا واسه تو عزیزترینم ، آسمونا زیر پامه اگه با تو رو زمینم ، تو با من یه همیشه آشنایی ، تو با من دیگه از همه جدایی ، ای عزیز هم قبیله ، با تو از یه سرزمینم ، تا به فردایی دوباره ، با تو هم قسم ترینم .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:34
دستانم تشنه ی دستان توست ، شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم ، با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم ، زیرا می دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت .

۱۰ تن آجر ، زیربنای وجودت !

من این دنیای فانی را به لبخند تو می بخشم ، من این جان عزیزم را به دیدار تو می بخشم ، نه دولت از خدا خواهم نه راحت از جهان خواهم ، اگر گویند که را خواهی ؟ فقط گویم تو را خواهم .

آره من اونم که گفتم واسه چشم تو دیوونم ، آره من قول داده بودم تا تهش باهات بمونم ، ولی پس دادی نگامو زیر رگبار غرورت ، من فقط یه کم شکستم خوب نگام کنی همونم !

دست من گیر که این دست همان است که من ، بارها در غم هجران تو بر سر زده ام .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:35
هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند ، به یاد خاطره های باشکوهمان بیفت ، باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند .

انسان عاشق زیبایی نمی شود بلکه آنچه عاشقش می شود در نظرش زیباست !

عاشقت گشتم تو گفتی عاشقان دیوانه اند ! عاقبت عاشق شدی دیدی که خود دیوانه ای .

اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ می گوید ، حقیقت را کسی می گوید که برای تو زندگی می کند !

ما همیشه صداهای بلند را می شنویم ، پر رنگ ها را می بینیم ، سخت ها را می خواهیم ، غافل از اینکه خوب ها آسان می آیند ، بی رنگ می مانند و بی صدا می روند .

MAMAD*50 CENT
چشم مستی که تو داری به خدا زنجیر است ، هرکه پایبند تو شد تا به قیامت گیر است .

سکوت بی بهانه ترین صدای مهر است و من سکوت می کنم تا بگویم دوستت دارم .

واست شب اس ام اس زدم که بگم دنیام تاریکه مثل شب ، تنهام مثل ماه ، کوچیکم مثل ستاره ، اما دوست دارم اندازه ی آسمونی که اندازه نداره .

بوی غربت میدهم اما غریبه نیستم ،گرچه میدانم که عمری در غریبی زیستم ، مثل رودی بستر این خاک را طی کرده ام ، تا بفهمم عاقبت در جستجوی چیستم ، در عبور از لحظه ها بر روی پای اشتیاق ، لب شکست از خشکی اما همچنان می ایستم ، دستهایت برگهای عمر سبزم را ربود ، گرچه اینجا هستم اما در حقیقت نیستم ، ای فریماه شب تار یاریم کن ، تا بدانم سایه گمگشته ای از کیستم .

دلم گرفته از آدمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن ، از آدمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون مال تو نیستند ، از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی آفتاب میشه همه چیز یادشون میره .

MAMAD*50 CENT
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل مارا ، به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را ، بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت ، کنار آب رکناباد و گلگشت مصلا را .

یه نفر ، یه جایی ، تمام رویاهاش تو بودی ، وقتی که به تو فکر میکنه احساس میکنه زندگی واقعا با ارزشه ، پس هروقت دلت گرفت این حقیقت رو به خاطر داشته باش ، یه نفر ، جه جایی ، بیقرارته !

گل من خبر نداری گلدونت برات میمیره ، اگه تو پژمرده باشی گلدونت دلش میگیره !

روزگاری جاده ای بودم غرق تردد ، جاده ای که از رفت و آمد لحظه ای خالی نمی شد ، من که بسیار غریبان را به آبادی رساندم ، عاقبت خود ماندم و ویرانه و تنهایی خود .

زندگی غمکده ای بیش نبود ، بهر ما جز غم و تشویش نبود ، به کدام خاطره اش خوش باشم ، که کدام خاطره اش نیش نبود .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:36
آموزگار عشق شدیم و خود نشناختیم "الفبا" را . . .
.
.
.
عزیز یادی بکن از یار خسته / غبار دوریت بر من نشسته
دگر تیری نزن بالی ندارم / وجودم از غمت در هم شکسته . . .
.
.
.
از آن روز که شنیدم صدایت / دلم پر در آورده کرده هوایت
دلم عاشق شده افتاده به پایت / بنازم قدرت عشق خدایت . . .
.
.
.
استاد کائنات که این کازخانه ساخت / مقصود عشق بود ، جهان بهانه ساخت . . .

دارم میرم نگو نرو ، هوا هوای رفتنه / هرچی بوده تموم شده ، چاره ما گذشتنه
دارم میرم تا سرنوشت ما رو به بازی نگیره / خوب میدونم این عاشقی از یاد هر دو مون میره . . .
.

MAMAD*50 CENT
وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم
--------------------------------------------
آنقدر از زندگي دلتنگو دلگيرم كه روزه مرگه خود را جشن مي گيرم
----------------------------------
بي كس ترين آدم كسي است كه كسي را ندارد تا بر بي كسي اش اشك بريزد
آهنگ خوش سه تار تقدیم تو باد
آرایش گلهای بهار تقدیم تو باد
گویند که عشق هدیه پاک خداست
این هدیه هزار بار تقدیم تو باد
-------------------------------
روزي کـه دلـم پيش دلت بود گرو دستان مـرا سخت فشردي کـه نرو روزي که دلت به ديگري مايل شد کـفـشـان مـرا جفت نمودي که برو

MAMAD*50 CENT
بخشی از بزرگترین نعمت های خدا برای انسان، بی جواب گذاشتن برخی دعاهای اوست.
---------------------------------
خداوند دنیا را کروی آفریده، تا ما قادر نباشیم خیلی جلوتر جاده را ببینیم.
-----------------------------------
گذشته را در آغوش بگير، اما در آن زندگي نکن
شب بود و شمع بود و من بودم و غم
شب رفت و شمع سوخت و من موندم و غم
اي شمع آهسته بسوز كه شب دراز است ، اي اشك آهسته بريز كه غم زياد است
------------------------------------
عشق ورزيدن را ازکويربياموزيم که دريا بودنش را به آفتاب بخشيد

MAMAD*50 CENT
اي وجود با وجوي كه وجوده بي وجودم ز وجوده با وجودت به وجود آمده است دوست دارم وقتي داري فكر مي كني دارم به چي فكر مي كنم فكر كني دارم به تو فكر مي كنم
مردم اشتباهات زندگي خود را روي هم مي ريزند و از آن غولي مي سازند که نامش تقدير است
-------------------------------------
زندگي قصه مرد يخ فروشي است که ازاو پرسيدند: فروختي؟ گفت: نخريدند،تمام شد… !
عبور بايد كرد و رهنمون افقهاي دور بايد شد
عين حماقت است كه معتقدباشي به تو راست مي گويد ، در حالي كه خود مي داني اگر جاي اوبودي ناچار دروغ مي گفتي .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:37
انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز.
----------------------------------------------
به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
-------------------------------------
عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه ميشه مثل يه قطره اشك بعضيا رو از چشمت بندازي
-----------------------------------------
تمام لحظه هاي دنيا واسه زمانيه که اصلآ انتظارشو نداري و هيچ لذتي بالا تر از دوست داشتن نيست پس حالا که انتظارشو نداري دوست دارم
--------------------------------------
یادم باشه که یادت بیارم که یادم بندازی که یادت بمونه یاد بگیری به یاد بیاری که همیشه به یادتم و یادت هیچ وقت از یادم نمیره ،این رو یادت باشه، یادت نره دوستت دارم

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:37
در دستم قلم دارم ، از قلبم هوا دارم / از نزدیک نمیبینم ، از دور سلام دارم . . .
.
.
.
خارها را باید دوست داشت ، گل ها را که همه دوست دارند . . . !
.
.
.
خود را به که بسپارم وقتی که دلم تنگ است / پیدا نکنم همدل ، دل ها همه از سنگ است
گویا که از این وادی از عشق نشانی نیست / گر هست یکی عاشق ، آلوده به صد رنگ است
.
.
.
خودت دور و رهت دور ، منزلت دور / اگر ترکت کنم چشمم شود کور
اگر دانم که قولت پا بر جاست / به امیدت بشینم تا قیامت . . .

به تو سپرده بودمش به هزار و یک امید و امروز برای هزار و یکمین بار
دلم را میبرم تا شکستگی اش را گچ بگیرم . . .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:41
اگه میتونستی از هر کسی یه صفت برای خودت برداری از من چی برمیداشتی؟

واسه همه بفرست جواب های جالبی میگیری، اما اول جواب منو بده!

اگه یه خودکار بهت بدن که اندازه ی یه جمله جوهر داشته باشه! باهاش چی مینویسی؟

مردی با زنی در خیابان راه میرفتند، یکی سوال کرد که چه نسبتی با هم دارید؟ مرد گفت: مادر شوهر این زن، با مادر زن من، دختر و مادر هستند. نسبت این مرد و زن چیست؟

( جواب: مرد با عروس خود را میرفته ) منتها شما جواب رو برای دوستتون نفرستید، بزارید تو کفش بمونه!!!

اگه توی یه کشتی باشی و پنج تا حیوون داشته باشی، طوفان بشه و مجبور بشی چهارتاشونو بندازی تو دریا، کدوم رو نگه میداری؟ پلنگ – گوسفند – گاو – جوجه – اسب

پلنگ ( غرورت )، گوسفند ( خانوادت )، گاو ( مال و دارایی )، جوجه ( بچه ات )، اسب ( عشقت )

اگه یه روزی قرار باشه دیگه منو نبینی آخرین حرفی که بهم میزنی چیه؟ فقط یه جمله باشه!

اگه بتونی از صفات یا عادت بد من چیزیو حذف کنی، چی رو انتخاب میکردی؟

( بدون رودروایسی یگو! )

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:42
عشق یعنی همان کفش میخ داری که باهاش روی احساسات یکدیگر
آروم آروم قدم میزنیم و بلند بلند میخندیم . . .
.
.
.
خیلی سخته که بخوای با آب خوردن بغضت رو بفرستی پایین و اما
یکدفعه اشک از چشمانت جاری شود . . .
.
.
.
یه عاشق تنها ، یه آسمون تردید /به هر کی دل بست ازش خیانت دید . . .
.
.
.
من به خود میبالم که در این عصر یخی / دوستی دارم که دلش آیینه خورشید است . . .
.
.
.
شبی دنبال معنایی برای تو میگشتم / تو بالاتر از ز هر معنا و من بیهوده میگشتم . . .

MAMAD*50 CENT
کاش میدانستی آن ** که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج
قطره ای از باران محبت بود . . .
.
.
.
باز هم ثانیه ها اسم تو را جار زدند و دقایق امشب یه تو تکرار زدند
سکوتی که در این عقربه ها میچرخید ، نکند در دل تو اسم مرا دار زدند . . .
.
.
.
تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت
اگر برگشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت . . .
.
.
.
خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن
به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

دل خورشید و بنازم که هنوز هم که هنوزه / واسه دوست و دشمن به یه اندازه میسوزه . .

MAMAD*50 CENT
براي رسيدن به تو لحظه ها را سفر كردم، اما تو به اندازه فاصله ها از من دوري
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد
از اداره هواشناسي مزاحمتون مي شم ، ببخشيد اگه يه نفر دلش هواي ترا كرده باشه آنهم دراين روز، بايد چي كار كنه؟؟
آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است كه دل تو را بيقرار كرده است و نيمي ديگر آن محبتي است كه در دل من مي تپد
---------------------------
عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند

MAMAD*50 CENT
به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد..... و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را ....گچ بگيرند؟؟؟

هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت رفت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره

اميد را هيچ وقت ازکسي نگيريد شايد اين تنهاچيزي است که او دارد.

در گذرگاه زمان خيمه شب بازي دهر با همه تلخي وشيريني خود مي گذرد عشقها مي ميرند رنگها رنگ دگر مي گيرند وفقط خاطره هاست که چه شيرين وچه تلخ دست ناخورده به جا مي مانند

عشق تنها مرضي است که بيمار از آن لذت مي برد.

MAMAD*50 CENT
من انگار يه پرنده که نشستم روي بامت تو هم انگارکه مي خواستي من باشم

هميشه رامت گرمه و امنه آشيونت واسه اين تنها پرنده شاي

دهم سر پناهه واسه روزاي خزون اين پرنده اما اين پرنده انگار نمي تونه

که بمونه آخه توي آسموناست دل کوچک پرنده

هر موقع خواستي از کسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه

که بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه

و قلبش ب***ه ولي بهتر از اينکه منتظر بمونه

همه چيز در پايان خوب است. اگر خوب نباشد بدانيد که هنوز به نقطه پايان نرسيده است

زمان برنمیگردد

به عقربه ها دست نزن

زمان برنمیگردد

وتو نمیتوانی دل شکسته را

با گذشت زمان دوباره پیوند بزنی.

ای عشق؛

از ماندن بگو!

در چشم بیتابم بتاب،

در چشم بیخوابم بخواب

ای عشق از ماندن بگو...

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:43
بمان ، كنارم بمان كه هستیم تویی
بمان كه شراب مستی این دل شكسته ام تویی
بخوان ، مرا بخوان كه آرامش روحمی
مرو كه گر روی مرگ وجودمی

اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به یاد مرگ . . . بر لوح شیشه ای قلبت بنویس: یا تو و عشق، یا من و مرگ زمان! به من آموخت كه دست دادن معنی رفاقت نیست.... بوسیدن قول ماندن نیست..... و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست

دستم به قلم نمیرود

هر روز تا هزار سال جلو میروم و هر بار بار هزار سال را به دوش می‌کشم

میدانی٬

بار دقایق سنگین است ٬ بار روزها و سال‌ها سنگین تر

و از همه سنگین تر ٬ لحظه‌ها

دیگر شعرم نمی آید
دیگر شاعران را زبان سخن نیست
حتی کاغذها از سفیدیشان دلتنگند
حتی جمله " دوستت دارم " عذاب وجدان دارد
...
...
...
دیگر صداقتی نیست تا بهانه سرودن باشد
منتظر مانده ام تا مرگ
می خواهم وجودم را ببلعد
تا روزی در زیر خروارها خاک
به خود بخندم ...

-------------------

پشت این پنجره باز ، منتظر می مانم، تا بیایی از راه، و بخندی با من، تا بباری نم نم، و بکاری سوسن

زود رفتی اما ، به سلامت ، من باز ، منتظر می مانم، پشت این پنجره باز ، با همین خاطره ها

MAMAD*50 CENT
عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

هيچ وقت رازت رو به کسي نگو. وقتي خودت نميتوني حفظش کني چطور انتظار داري کسي ديگه‌اي برات راز نگهدار

به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

-------------------------------------------------------------------------------

شاید کسی رو که با تو خندیده فراموش کنی
اما کسی روکه با تو اشک ریخته هرگز

MAMAD*50 CENT
بهت نمي گم دوست دارم ، ولي قسم مي خورم دوست دارم ،

بهت نمي گم كه هر چي بخواي بهت مي دم ، چون همه چيزم تويي ،

نمي خوام خوابتو ببينم ، چون تو خيلي خوش تر از خوابي ،

اگه يه روزي چشمات پر از اشك شده دنبال يه شونه گشتي كه گريه كني ، صدام كن
بهت قول نمي دم كه ساكتت كنم منم پا به پات گريه مي كنم ،

اگه دنبال مجسمه سكوت مي گشي تا سرش داد بزني ، صدام كن قول ميدم ساكت بمونم

، اگه دنبال خرابه مي گشتي تا نفرتتو توش خالكي كني ، صدام كن ، قلبم تنها
خرابه ي وجود توست

MAMAD*50 CENT
همه در حسرت يك پروازند ،

من به پرواز نمي‌انديشم

به تو مي‌انديشم

به تو كه عزيزتر از انديشه‌ي يك پروازي...

خون من یعنی وجودم ،

بی خون من هیچ و پوچم ،

‌بارها در عشقنامه نوشتم ،

خون من مهر وجودت...

صفايي ندارد ارسطو شدن

خوشا پر گشودن پرستو شدن

شب که میاد یواش یواش با چشمک ستاره هاش ... اجازه هست از آسمون ستاره کش برم برات ؟

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم

اگر مردم می گویند شما دیوانه هستی

صبور باش

اگر مردم می گویند شما میمون هستی

راحت باش

اگر مردم می گویند شما احمق هستی

آروم باش

اما اگر آنها گفتند شما زرنگ هستی

مانند یک آتشفشان خروشان شو

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:44
به روی برگ زندگی دو خط زرد کشیدم، چشم های عاشق تو رو که گریه کرد میکشم، تو رفتیو بدون تو کسی نگفت با خودش، که من بدون چشم تو چقدر درد میکشم

آن گاه که چشم بسته روی طنابی که یه سرش در دستتو بود بند بازی میکردم، دریافتم که همیشه در عشق مساله اعتماد بوده است، میان چشم های بسته من و دست های لرزان تو!

یک عشق عروج است و رسیدن به کمال، یک عشق غوغای درون است و تمنای وصال، یک عشق سکوت است و سخن گفتن چشم، یک عشق خیال است و خیال است و خیال

تنها شادی زندگی ام این است که هیچ کس نمیداند تا چه حد غمگینم

در زمینی که زمان کاشت مرا، گل زیبایش بجز خار نبود، پستی و هرزگی وهرزه دری، حسرتها بهر کسی عار نبود، زارو بدبخت و گرفتار کسی که به این عار گرفتار نبود

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:44
ز دست عزیزان چه بگویم، گله ای نیست / گر هم گله ی هست، دگر حوصله ی نیست / در حسرت دیدر تو، آواره ترینم / هر چند که تا منزل تو، فاصله ی نیست /

منم محتاج لبخندم لبخندم منم دستاتو کم دارم، از این بازی طولانی منم مثه تو دلگیرم، منم با عشق درگیرم منم بی عشق می میرم

تنها مانده ام... با چشمانی آزرده از هجوم تلخ تند بادها، با چهره ای تکیده از سرمای زندگی، بی عشق، و حتی امید، بی چراغ، در جاده ی تاریک زندگی، ماه هم، آسمان دلش نسوخت برای پای برهنه، برای جاده ی پر سنگ،برای من، برای تو ، برای عشق دیرینه ی مان

اکنون جدایی نشسته بین ما، پیوندیاری شکسته بین ما، رفته ای و من، آرزوی هیچکس به سر ندارم قصه ی وفا با دل مگو که باور ندارم

حرفهای زیادی برای گفتن دارم، چشمهایم را ورق بزن . . . . . . حرفهای ناگفته ام را خودت بخوان

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:45
به دریا شکوه بردم از شب دشت ، وز این عمری که تلخ تلخ بگذشت ، به هر موجی که می گفتم غم خویش ، سری میزد به سنگ و باز می گشت .

ای زیباترین بهانه ی زندگی ، بودنت تنها دلیل بودن من است و در کنار تو بودن زیباترین لحظه ی زندگی ام .

گذشت زمان بر آنها که منتظر می مانند بسیار کند ، بر آنها که می هراسند بسیار تند ، بر آنها که زانوی غم بغل می گیرند بسیار تند ، بر آنها که سرخوشند بسیار کوتاه ، اما بر آنها که عشق می ورزند زمان را آغاز و پایانی نیست .

به پایان شد حدیث دل ز بس گفتیم و نشنیدی ، سر آمد رشته ی الفت ز بس بستیم و بگسستی ، دلم امشب برای خنده هایت تنگ تنگ است ، فقط در دستهای گرم تو مردن قشنگ است .

می گویند یک دقیقه طول میکشد تا شخصه خاصی رو بیابی ، یک ساعت طول میکشد تا او را ستایش کنی ، یک روز طول میکشد تا دوستش بداری ، اما یک عمر طول میکشد تا فراموشش کنی !

MAMAD*50 CENT
از دوست چه می ماند در آینه فردا ، جز حرف دل انگیزش جز خاطره ای زیبا .

خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن ، ز غمهای دگر غیر از فم عشقت رها کن .

فقط کسی معنی دلتنگی را درک می کند که طعم وابستگی را چشیده باشد ، پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سرانجام آن وابستگی دلتنگیست !

از دست زمانه خسته و پیر شدم ، از مردم این زمانه دلگیر شدم ، از طعنه هر ناکس و نامرد همه شب ، چون پیر زمانه سخت زمین گیر شدم .

به خاموشی ما منگر که ما خود معدن رازیم ، فلک بشکسته بال ما وگرنه اهل پروازیم .

MAMAD*50 CENT
تبسم شیرین عشق گوشه ای از نگاه خداست ، تنها به نگاه او می سپارمت .

جای مهتاب به تاریکی شبها تو بتاب ، من فدای تو ، به جای همه گلها تو بخند .

خواب دیدم یک غریبه کودکی را زیر کرد ، رفتنت خواب پریشان مرا تعبیر کرد .

این روزها معنای تلخ زندگی ، نهفته در لبخند تلخ پرندگان به انسانهایی است که از آخرین تکه ی نانشان هم نمی گذرند .

مهربانتر از همیشه ، از تو می نویسم ، تو که رفتی مرغان عشق ترانه خواندند و نی لبکها پر سوزتر از همیشه از جدایی گفتند ، مهربانتر از همیشه از تو می نویسم ، ای عزیزترین : کاش بودی و قلبم را با مهر سرشارت جان می دادی .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:46
آنگاه که تنهایی تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده !

خیلی سخته دل بریدن ، خیلی ساده است دل شکستن ، سخته عاشقونه موندن ، دل به هیچکسی نبستن .

دنیا به من یاد داد دوری کسی را که دوستش دارم تحمل کنم ، اما وفا به من یاد داد هرگز کسی را که دوستش دارم فراموش نکنم .

راز دل با کس نگفتم چون ندارم محرمی ، هرکه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم ، راز دل با آب گفتم تا نگوید با کسی ، عاقبت ورد زبان ماهی دریا شدم .

من اگر اشک به دادم نرسد می شکنم ، اگر از یاد تو یادی نکنم می شکنم ، بر لب کلبه ی محصور وجود ، من اگر در این خلوت خاموش سکوت اگر از یاد تو یادی نکنم می شکنم ، از هجر تو آهی نکشم تک و تنها ، به خدا می شکنم ، می شکنم !

MAMAD*50 CENT
رفیق های امروز مثل گل انارند ، قشنگی دارن اما وفا ندارند .

نبض زندگی هنوز می زند ، من و تو زنده ایم ، بهار در راه است ، ستاره چشمک می زند ، غنچه ها باز شده اند ، مرغ عشق من می خواند ، پس چرا ناامیدی ؟

تا قاف ترین قله ی هستی ، سیمرغ ترین همسفرم باش ، من مرغ اسیر دل دریاچه ی نورم ، تا پر بکشم سوی خدا بال و پرم باش .

کاش بدانی روشن ترین ستاره بخت منی ، پس بتاب و دنیای مرا روشن کن .

دوست داشتم همیشه یک ابر بودم ، چون ابر اونقدر شهامت داره که وقتی دلش میگیره پیش عالم و آدم گریه میکنه .

MAMAD*50 CENT
عاشقی تنها مرحله ای از راه زندگی است که شوخی غرور در آن تابلویی ندارد .

برایت دعا می کنم ، هر شب که یاد خاطره های مهربانت خلوتم را بارانی می کند ، هر شب که حضور مهربانت همه ی فضای قلبم را غرق در انتظاری بی پایان می کند ، هر شب ، هرگاه که نزدیکتر از همیشه با خدا درد و دل می کنم برایت دعا می کنم مهربان من ، دعا می کنم که هیچ گاه جز به شوق چشم های مهربانت غرق اشک نشود ، دعا می کنم که هرگز دستهای پر مهرت تنها نماند ، دعا می کنم که قلب عزیزت همیشه غرق در شادی باشد و دعا می کنم بهترین ها ازان تو باشد .

به حقیقت من و تو آگاهیم ، هر دو گمشده یک راهیم ، من و تو عاشق بی تدبیریم ، بی خبر از گذر تقدیریم .

سیاه سفید خاکستری بنفش ، من هیچکدامم ، من خسته از رنگ و سنگ و ننگ های زمانه راه عشق پیش گرفتم ، من که چشم هایم را شستم از رنگ و ریا ، چشم از دیدن بی رنگی عاجز و من از درک عشق ، که اگر عاشق بودم این همه ، من ، کلامم را اشغال نمی کرد ، من عاشقی بلد نیستم !

اگر از پایان گرفتن غم هایت ناامید شده ای به خاطر بیاور که زیباترین صبحی که تا به حال تجربه کرده ای مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی که هیچ دلیلی برای تمام شدن نمی دیدی .

MAMAD*50 CENT
سهم من از دوری تو چیزی جز دلتنگی به اندازه دریاها ، نگاهی تاریک همچون شب های بدون مهتاب و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه می گذرند ، پس ای دوست بشنو صدای دلتنگی مرا !

زمانی که فکر می کنی تو ۷ تا آسمون ۱ ستاره هم نداری یکی یه گوشه دنیا هست که واسه دیدنت لحظه شماری می کنه .

می دونستی اشک از لبخند با ارزشتره ؟ چون لبخند رو به کسی می تونی بدی ، اما اشک رو برای کسی میریزی که نمیخوای از دستش بدی .

این اس ام اس رو میفرستم برای همه خوب ها که سخت مشغول شطرنج زندگی هستند و نمیدونند که ما ، مات رفاقتشون هستیم .

عاشق کسی باشی حتی اگر سال ها هم نبینیش فراموشش نمی کنی ولی اگر فراموشش کردی تو عاشقش نبودی ، فقط بهش عادت کرده بودی چون عشق چیزی نیست که یک شبه بیاید و یک شبه برود و فراموش شود .

MAMAD*50 CENT
22-04-2014, 18:47
جالب است ، در زندگی تنها کسانی ما را می رنجانند که همیشه کوشیده ایم از ما نرنجند !

آخرین تکه ی قلبم را به پروانه ای دادم که رنگ پرهایش سوی دیدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامی چیزهای دور و برم پاکتر بود ، حتی آبی تر از حوض آبی کلبه ی تنهایی ام .

تا روزی که رفتی می پنداشتم عشق همه اش شیرینی است ! اما آن روز چشمانت به من آموخت که با آخرین نگاه است که اولین رنج آغاز می شود .

تو را برای وفای تو دوست می دارم ، وگرنه دلبر پیمانه شکن که فراوان است .

برای شکستن من یه اخم کافیه ، نیازی به فریادت نیست ، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه ، نیازی به قهر نیست ، برای مردنم حرف رفتنت کافیه ، نیازی به انجامش نیست .

MEMAR.Z
22-04-2014, 19:31
ﮔﺎﻫﯽ ﭼﻘﺪﺭ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺮﻭﺳﮏ می شویم جلوی معشوق

نه حرف می زنیم ، ﻧﻪ ﺷﮑﺎﯾﺖ می کنیم ، ﻓﻘﻂ ﺳﮑﻮﺕ می کنیم

سکوت با من …
بی من …

همه لحظه هایم سکوت است …

درد هایم از سکوت است

اشک هایم از وجود سکوتیست که تمام روشنی های زندگم را تیره کرده

کاش نبود

نبود ومن می توانستم ان را در هیچ قسمتی از زندگیم نبینم

سکوت کـــن …

فــریادها راه به جایی نمــی برنــد

فقــط طبل رُسوائیت را می کوبــنــد

سکوت می کنم

بگذار حرف ها آنقدر یکدیگر را بزنند تا بمیرند !

برای زندگی کردن بهانه ای نمی خواهم

برای نفس کشیدن تقلایی نمی کنم

و برای گفتن نگفتنی هایم هم چاره ای نمی جویم

سکوت و تنها سکوت!

و دیواری از نشدن و نرسیدن و باز هم سکوت

و قلبی تنها با احساسی عجیب و نگاهی عمیق با حسرتی همیشگی و آهی تمام نشدنی برای تمام طول زندگی

MEMAR.Z
22-04-2014, 19:33
عشق عجیبی است میان من و او

بودنم در کنارش به شرط نگفتن !

سکوت می کنم و تو از چشم هایم فریاد قلبم را بخون

گاهـــــی ســکــوت یـعـنـــی کــلــی حــرف !

کــه حـــال زدنــش رو نــــداری

مـــی خـــواهــم ســـکــوت کــــنـــم دیـــگــر نـــای حـــرف زدن نــــدارم

مـــن از سکوت می آیم

از تدفین غمگیـن واژه در قبــر آه

از تکه پاره های روز خاطـره می آیم چسـبیده به شـب و گریه

با دسـت های می آیم که سـتاره و ماه را به آسـمان دوخته اند

جــاده اما پیدا نشـد و تــو گم شـدی

من از انتـهای راه می آیم از پیچـی تا پایان کـه بـه آخـر نرسـید

صدای نفس هایت تمام امواجم را برای شنیدن درونت به سکوت می کشاند

MEMAR.Z
22-04-2014, 19:37
همیــشه سکــوت خــوب نیــست

گـاهـی خُــرد می شــوی زیـر بـار حــرف هـای نـگفتــه

غافــل از اینکـــه بـــه تـــو تـهمـــت بـی جنـبگی می زنند

این حرف های تلخم را بخوان

از این به بعد تنها به اعتراف ” سکوت ممنوع لب هایم “ لبخند خواهم زد

هـمـانـگـونـه کـه آمـدم از خـیـالـت پـاک مـی شـوم!

آرام ، بــــی صـــــدا ، بــــی چــــــراغ

قـــول می دهـــم ذره ای صـدای رفـتـنـم آرامـش سکـــــوتت را برهم نزند!

همیشه سکوت نشانه رضا نیست

گاه سکوت یعنی اما یعنی اگر

یعنی هزار و یک دلیل که دل می ترسد بلند بگوید برای از دست ندادنت

این روزها ساکت که بمانی می رود به حساب جواب نداشتنت

عمرا اگر بفهمند داری جان می کنی تا احترامشان را نگه داری

LIDA
22-04-2014, 21:12
گاهی که دلم عجیب می گیرد ، دیگر ول نمیکند …
.
.
به مدت تمام دلتنگی هایم به من بدهکاری ، وعده ی ما باشد روزی که دلتنگم شدی …
.
.
دلم عجیب تنگ شده برای تمام لحظه هایی که دلت عجیب برایم تنگ میشد …
.
.
دلتنگی تموم نمیشه ، فقط از روزی به روز دیگه منتقل می‌شه !
.
.
اولش دلت برا اون آدم تنگ میشه ، بعد دلت برا اون روزاتون تنگ میشه ، آخرش دلت برا خودت تنگ میشه ؛ آدمی که تو اون روزا بودی و دیگه نیستی …

LIDA
22-04-2014, 21:12
سهم دلتنگی من قطره اشکی ست که در پشت قدم های تو آرام چکید !
.
.
دلتنگی نه با قلم نوشته می شود نه با دکمه های سرد کیبورد …
دلتنگی را با اشک می نویسند !
.
.
سخت است میدانی ؟
این همه دل در دنیا هست که هیچ کدام برایم تنگ نمی شود !
.
.
یه زمانهایی میرسه که واحد سنجش دلتنگی ، “نگاه به موبایل بر ثانیه” میشه …
.
.
اصلا من به درک ؛ دل خیابان‌های شهر تنگ شده برای رد پایت !

LIDA
22-04-2014, 21:14
تمام دنیا را گشته ام
کنار تو اما ، دنیای دیگریست !

.
.
دنیا خیال تو نیست اما بیرون از خیال تو هم دیگر دنیا برای من نیست !

.
.
سر و ته این حرفها را که بزنم
باز هم تویی که در سرم ته حرفها را میزنی !
.
.
بی کلام اینجا باش
بودنت با دل من ، بی صدا هم زیباست !

.
.
بعضی ترانه ها را می توان بارها و بارها گوش داد
بعضی انسان ها را می توان بارها و بارها دوست داشت !

LIDA
22-04-2014, 21:15
یک فلاسک چای و یک رودخانه که اعتماد به نفسش از دریا بیشتر است و تنها یک دوربین ، تنها برای اینکه گرفته باشمت یک سکانس در آغوشم …
اینست تمام دغدغه های مردی که از وصیت کردن بدش می آید !
.
.
ﻣﺮﺍ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮ نه مثل جبر نه مثل هندسه نه ﻣﺜﻞ ۱ منهای ۱ ﮐﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ۰ ﻣﯿﺸﻮﺩ !
ﻣﺮﺍ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮ مثل نیمکت آخر زنگ آخر ﻭ ﺩﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻡ ﺭﻭﯼ ﭼﻮﺏ ﺣﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩ ؛ مرا یاد بگیر …
.
.
صبح یعنی مست صدای تو
ظهر یعنی انتظار تو
عصر یعنی دلتنگم برای تو
شب یعنی یاد تو
و تو یعنی تمام لحظه های من !!!
.
.
بدون گذرنامه از خیالم عبور خواهی کرد ، مهربانیت را مرزی نیست …

.
.
روز همان شب است و شب همه ی روزهاییست که “تو” نیستی !

LIDA
22-04-2014, 21:17
این روزها همه میگن “بیخیال شو”
چه میدونن که تو خیالم رو خیلی وقته که بردی !
.
.
تو مال منی ، بگو خب !

.
.
نکند بوی تو را باد به هر جا ببرد
خوش ندارم دل هر رهگذری را ببری
.
.
خوشبختی یعنی در خاطر کسی ماندگاری که لحظه های نبودنت را با تمام دنیا معامله نمیکند !
.
.
آدما خیلی نمیتونن از هم دور باشن ، بالاخره یه چیزی جا میمونه که مجبورن برگردن !
سعی نکن از من دورشی چون دلت اینجاست …

LIDA
22-04-2014, 21:18
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن وقتی که تزریق هوای تو باشد …
.
.
“تــــــــــــــــــــــ ” یادگار روز هایی هستی که نه فراموش می شوند و نه تکرار …
.
.
بعضی از آدم ها به بعضی چیزها عادت نمی کنند مثل من به نبودن تو !
.
.
معنای دنیا را در کسی ببین که دنیا برایش بدون تو معنایی ندارد …
.
.
خیلی دوستت دارم اما نمیدونم “خیلی” رو چطوری بنویسم که خیلی خونده بشه …

LIDA
22-04-2014, 21:19
خوشبختی ملاقات دوباره چشم های توست حتی اگر در نگاه تو تصویری از رویای با هم بودنمان نباشد !
.
.
آسمان را بی ستاره ، دریا را بی موج ، دیده را بی اشک ، لب را بی خنده و زندگی را بی تو دوست ندارم ای بهترینم !
.
.
بازوهایم وطنیست که در آن جز تو هیچکس خانه ای نخواهد داشت …
.
.
هیچ چیز تو دنیا ارزشمندتر از این نیست که بدونی کسی حتی بیشتر از جونش دوستت داره !
.
.
عشق یعنی شب موقع خواب تا چشماتو میبندی صورتشو با تمام جزئیات ببینی و بعد آروم لبخند بزنی …

LIDA
22-04-2014, 21:20
دختر : بیا دوری کنیم از هم …
پسر : نمیتونم …
دختر : چرا آخه ؟؟؟
پسر : دلم تنگ میشه بیش از حد ، دلم تنگ میشه بیش از حد !

.
.
حلقه ی دستانمان را دوست دارم وقتی دستت توی دست من است و دل توی دلم نیست …
.
.
تمام خستگی هایت را یکجا میخرم …
تو فقط قول بده صدای خنده هایت را به کسی نفروشی !
.
.
مرا خیال تو بیخیال عالم کرد !
.
.
می نویسم از تو ای زیبای من
می سرایم از تو ای رویای من
ای نگاهت سبزتر از سبزه زار
می نویسم بی قرارم بی قرار

LIDA
22-04-2014, 21:21
ارزشمندترین مکان هایی که میتوان در دنیا حضور داشت :
در فکر کسی
در قلب کسی
و در دعای کسی …
.
.
برای مردن لازم نیست عزرائیل بیاید ؛ همین که تو نیایی کافیست …
.
.
برای تو که مهم باشم ، مهم نیست برای دیگران مهم باشم یا نباشم !
.
.
آواره ام میان من و تو ؛ به امید روزی که ما شویم !
.
.
هیچوقت آﺭﺯﻭﯼ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﻧﮑﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺑﯽ ﺧﻮﺩﺕ !

LIDA
22-04-2014, 21:23
می دانی که هنوز “دوستت دارم” عاشقانه ترین هدیه ای است که برای تو دارم !
.
.
نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی اما بی شک “تو” بهانه ی آنی …
.
.
.
.
تمام پیاده رو های جهان اگر گذر نامه بخواهند ، چشمان تو را نشانشان می دهم !
.
.
قلب تو قلب منه
دوری تو درد منه
خوشی من بودن تو
نبودنت مرگ منه
.
.
دوست داشتن یعنی تنهایت میگذارم همانگونه که خواستی اما جایت در زندگیم همیشه خالیست !

LIDA
22-04-2014, 21:28
نفسم شاید دلیلِ زنده بودنم باشد ولی بی شک تو تنها دلیلِ همین نفسی !
.
.
هیچ کجا هم جاییست !
همانجاییست که بی تو میشود بود …
.
.
از روزی که دلم بیت المقدس تو شد ، سنگ میزنم به هر اشغالگری …
.
.
یادت برایم همانند قصه سیگار پیرمردیست که سالهاست میگوید نخ آخر است …
.
.
بهشت نمیخواهم اگر بخواهی مرا روی زمین ببوسی !

LIDA
22-04-2014, 21:31
تو را دوست داشتن تنها کارِ من است !
.
.
دوستت دارم ، همین ؛
این نه قابل محاسبه است نه قابل شمارش ، حتی نمی توانی میزانش را تخمین بزنی !
بی انتهاست تا وقتی هستم تا وقتی هستی ، هست به امتداد زندگی …
.
.
برایم مثل بهار می مانی
آمدنت را همیشه تحویل می گیرم …
.
.
چهار فصل که حرفه …
فصل پنجمی هست به نام تــــــــو ، به هوای تــــــــو …
.
.
با صداقت مینویسم من اسیر نازتم
گر بخواهی یا نخواهی نازنینم یادتم

MEMAR.Z
23-04-2014, 10:42
تو را دارم ای گل جهان با من است

تو تا با منی جان جان با من است

چو می تابد از دور پیشانی ات

کران تا کران آسمان با من است

اگر هیچوقت بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید

حقی نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید

عشق پیروزت کند بر خویشتن

عشق آتش می زند در ما و من

عشق را دریاب و خود را واگذار

تا بیابی جانِ نو، خورشیدوار

امروز را به باد سپردم

امشب کنار پنجره بیدار مانده ام

دانم که بامداد

امروز دیگری را با خود می آورد

تا من دوباره آن را

بسپارمش به باد

کسی رو که دوستش داری، چند وقت یکبار بهش یادآوری کن

تا فراموش نکنه قلبی برایش می‌تپد

MEMAR.Z
23-04-2014, 10:43
سادگی از دهاتیان است و ظرافت از شهریان

مرد کامل ظرافت و سادگی را باهم دارا است

هیچ و باد است جهان

گفتی و باور کردی

کاش یک روز به اندازه هیچ

غم بیهوده نمی خوردی

کاش یک لحظه به سرمستی باد

شاد و آزاد به سر می بردی

نیاز نیست انسان بزرگی باشیم

انسان بودن خود نهایت بزرگی است

می توان ساده بود ولی انسان بود

به همین سادگی…

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین

سینه را ساختی از عشقش سرشارترین

آنکه می گفت منم بهر تو غمخوارترین

چه دلآزارترین شد چه دلآزارترین

عیب کار اینجاست که من آنچه هستم

را با آنچه باید باشم اشتباه میکنم

خیال میکنم آنچه باید باشم هستم

در حالیکه آنچه هستم نباید باشم

MEMAR.Z
23-04-2014, 10:44
زندگى مسابقه نیست

زندگى یک سفر است و تو آن مسافرى باش که

در هر گامش ترنم خوش لحظه ها جاریست

هزار بوسه به سوی خدا فرستادم

از آنکه دیدن تو قسمت خدایی بود

شب از کرانه دنیای من جدا شده بود

که هر چه بود تو بودی و روشنایی بود

کجایی ای رفیق نیمه راهم

که من در چاه شبهای سیاهم

نمی بخشد کسی جز غم پناهم

نه تنها از تو نالم کز خدا هم

از بس که غصه تو قصه در گوشم کرد

غمهای زمانه را فراموشم کرد

یک سیـــنه سخن به درگهت آوردم

چشمان سخنگوی تو خاموشم کرد

اینو بدون اگه یه روزی فهمیدی قیمت یه لیتر بارون چنده؟

قیمت یه ساعت روشنایی خورشید چنده؟

چقدر باید بابت مکالمه روزانه مون با خدا پول بدیم؟

یا اینکه چقدر بدیم تا نفسمون رو، بی منت با طراوت طبیعت زیباش تازه کنیم

اون وقت می فهمی که چرا داری تو این دنیا زندگی میکنی!

MEMAR.Z
23-04-2014, 14:21
دلم از فراق خون شد چه گویم از جدایی

نظری به من نداری به طریق آشنایی

همه شب به یاد رویت بفشانم اشک حسرت

به امید آن که آبی به برم به دل ربایی

من بی تو را چه سازم ؟ که چنین اسیر یارم

نه رها کنی ز بندم نه کشی ز بینوایی

منو ببخش که درخشیدی و من چشمامو بستم

منو بخشیدی و من چشمامو بستم

تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم

که نیاوردی به روم هر جا دلت رو می شکستم

چه تو قصه چه حقیقت ، یکی بود یکی نبود

این جدایی های مبهم کار دنیای حسود بود

آخر حکایت عشق ، نرسید کلاغ به خونه

شده این پایان کهنه واسه دنیا یه بهونه

خواهم ز خدا که بی وفایم نکند

غرق گناهم ولی رهایم نکند !

یک خواسته دارم ز خدای متعال

در هر دو جهان از تو جدایم نکند

عشق اگر عشق تو

و عاشق اگر من باشم

آنچه هرگز نرسد

روز جدائی باشد

MEMAR.Z
23-04-2014, 14:22
به لب های تو می سازم کلامی

سرود آشنایی یا سلامی

ندارم جز غم عشق تو در سر

ولی افسوس ها از من جدایی

عشق واقعی چیزی است

که دو عاشق واقعی همیشه باید جدا از هم زندگی کنند

قفس دیدم رهایی یادم آمد

تو رفتی بی وفایی یادم آمد

چو بانگ نامه بر در کوچه پیچید

چکید اشکم جدایی یادم آمد

جانم ز فراق رنج بسیار کشید

با رفتن تو همیشه آزار کشید

ما همسفر راه درازی بودیم

بین من و تو زمانه دیوار کشی

در هجوم لحظه های پوچ جدایی

سکوت تنها یادگار با تو بودن است

MEMAR.Z
23-04-2014, 14:22
نـشـستـه ام به یاد کودکی هایم

دور غلط ها یک خط بسته می کشم

دور تو … !

چون شاخه گلی در لیوان

زخم های تنم از تو آب می خورند

آدم نیمرو باشه

ولی دورو نباشه

بعضیا ﻣﺜﻠﻪ ﺩﺳﺘﻪ ﺻﻨﺪﻟــی ﺳﯿﻨﻤﺎ می مون

ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﻣﺎﻝ ﺗﻮﺋﻪ ﯾﺎ ﺑﻐﻞ ﺩﺳﺘﯽ

نگران اشک‌ هایم نباش

از لبخندم بترس که معنایش اشک‌ های فردای توست

MEMAR.Z
23-04-2014, 14:23
اگر وجدان هم فروشی بود

برای خرید تمایلی نشان نمی دادی

بر عکس فلش مموری ها که روز به روز کوچکتر می شوند و پرظرفیت تر

بعضی آدم ها روز به روز بزرگتر می شن و بی ظرفیت تر . . .

کمتر به خودت ببال

بودن با تو لیاقت نمی خواهد

اعصاب می خواهد

آدامسمو با اون همـه شیک بودنش

بعد نیم ساعت زیر کفشم له می کنم

تو که جای خود داری

آن روزها گنجشک را رنگ می کردند و جای قناری می فروختند

این روزها هوس را رنگ می کنند و جای عشق می فروشند

آن روزها مال باخته می شدی و این روز ها دلباخته

king mobile
23-04-2014, 17:05
ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﻣﺤﺒﺖ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺗﺎﺯﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﯾﺎﻓﺖ/ﺯﻣﯿﻦ ﺩﺭ ﮔﺮﺩﺷﺶ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﺪﺍﺭﯼ ﺗﺎﺯﻩ
ﺧﻮﺍﻫﺪ ﯾﺎﻓﺖ
ﺩﻝ ﻣﻦ ﻧﯿﺰ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﭘﺎﯾﯿﺰ ﻃﻮﻻﻧﯽ/
ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻧﻮﺑﻬﺎﺭﯼ ﺗﺎﺯﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﯾﺎﻓﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﯾﻌﻨﯽ
ﻣﻦ ﯾﻪ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺯﻧﮕﺶ ﺭﻭ
ﯾﺎﺩﻡ ﻧﻤﯿﺎﺩ
.
.
.
ﺧﺪﺍﯾﺎ!ﻣﻦ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ
ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﮐﻦ
ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﻋﻬﺪﻩ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺷﻤﻨﺎﻧﻢ ﺑﺮ ﻣﯿﺂﯾﻢ. . .
.
.
.
ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ،ﻓﺮﺩﺍ ﻧﮕﺎﻫﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﭘﺴﺖ ﮐﻦ/
ﯾﮏ ﺑﻐﻞ ﺣﺎﻝ ﻭ ﻫﻮﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﭘﺴﺖ ﮐﻦ
ﺩﻟﻢ ﺍﺯ ﺁﻭﺍﺯ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﺷﺐ ﭘﺮ ﺍﺳﺖ/ﻟﻄﻔﺎ ﺁﻥ
ﻟﺤﻦ ﺧﻮﺵ ﺻﺪﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﭘﺴﺖ ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﻫﺎﯾﺖ ﮔﻔﺘﻢ
ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺗﺠﻮﯾﺰ ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﮔﻮﯾﺎ ﺍﯾﻦ ﺁﺳﺎﻥ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺍﺳﺖ. . .

king mobile
23-04-2014, 17:06
ﯾﺎﺩ ﺗﻮ ﭼﻨﺪﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﻬﻤﺎﻧﻢ ﺷﺪﻩ،ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ
ﺁﻓﺖ ﺟﺎﻧﻢ ﺷﺪﻩ
ﻫﺮ ﭼﻪ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ ﺳﺨﻦ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺗﻮﺳﺖ،ﺩﺭ
ﺳﮑﻮﺕ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺗﻮﺳﺖ
.
.
.
ﺗﺤﻤﻠﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﻩﺑﻮﺩﯼﺩﺍﺭﻩ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯿﺸﻪ/
ﻣﮕﻪ ﻧﮕﻔﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﻣﺎﻝ ﻣﻨﯽ ﺗﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ
ﺩﻟﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺷﻮﺭ ﻣﯿﺰﻧﻪ،ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﺭﻭ ﺑﯽ ﺧﺒﺮ
ﻧﺬﺍﺭ/ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺎﺕ ﺭﻭﯼ ﻫﯿﭻ
ﺩﻟﯽ ﺍﺛﺮ ﻧﺬﺍﺭ.
.
.
.

ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﻫﺮﭼﯽﺑﺎﺭﻭﻥﺷﺪﯾﺪﻩ/ﺑﻪ ﻫﺮ ﺑﯽ
ﭘﻨﺎﻩ ﻭ ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪﻩ
ﺗﻮ ﮐﻪ ﻗﻠﺒﺖ ﻣﺜﻞ ﺑﺮﻓﺎ ﺳﻔﯿﺪﻩ/ﻧﺮﻧﺞ ﺍﺯ ﻣﻦ
ﺁﺧﻪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺑﻌﯿﺪﻩ
ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺭ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ
.
.
.

ﻫﯿﭻ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﯼ ﺍﮔﻪ ﻫﺮ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﺾ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩ
ﻗﻠﺒﻤﻮﻥﺭﻭ ﻣﯿﺪﺍﺩﻥ
ﮐﺪﻭﻡ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻋﺎﺷﻘﺘﺮ ﺑﻮﺩﯾﻢ؟!
.
.
.
ﭼﻮﻥ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﻫﻤﻪ ﺷﺐ ﻣﻮﻧﺲ ﻭ ﺩﻣﺴﺎﺯ ﻣﻦ
ﺍﺳﺖ
ﺷﺮﻡ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪﺷﮑﺎﯾﺖﺑﮑﻨﻢ ﺍﺯ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ. . .

king mobile
23-04-2014, 17:07
ﻫﺮﻧﮕﺎﻫﺖﺯ ﺭﻭﺷﻨﯽ ﮐﺎﺭ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﻨﺪ
ﻫﺮﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﯿﻨﺪﺕ،ﻋﻤﺮ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﻨﺪ. . .
.
.
.
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢﻣﺎﻟﮏﻗﻠﺒﺖ ﺑﺎﺷﻢ،ﻧﻪ
ﻣﺴﺘﺎﺟﺮﺵ!
.
.
.
ﻣﺎﻩ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﺑﯿﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﻮﯾﻢ،ﻋﺎﺷﻖ
ﺁﻥ ﺧﺪﺍﯼ ﺧﺎﻟﻖ ﺷﻮﯾﻢ
ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﺭﮔﺎﻫﺶ ﮐﺸﯿﻢﺩﺳﺖﻧﯿﺎﺯ،
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺷﻮﯾﻢ ﻣﺎ ﺑﯽ ﻧﯿﺎﺯ. . .
.
.

ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺭﻭﯼ ﺣﺮﻓﻢ ﻫﻨﻮﺯﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻩﺑﺎﺷﻢ/
ﺑﺬﺍ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺭﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ
ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺗﺎ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﻣﯽ ﮔﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺭﻭ/
ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺍﯼ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ
ﻣﺎ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﯿﻢ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺗﻮ ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﻫﻢ
ﻧﮕﻔﺘﯽ/ﻭﻟﯽ ﻧﺰﺩﯾﮑﻪ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺍﻣﻢ
ﺑﯿﻔﺘﯽ. . .
.
.
.
ﻭﻗﺘﯽﭘﺮﻭﺍﻧﻪﯼ ﻋﺸﻖ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯼ ﺑﯿﻔﺘﺪ ﮐﻪ
ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﺶ ﺳﯿﺮ ﺑﺎﺷﺪ
ﺗﺎﺯﻩ ﻗﺼﻪ ﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ،ﺯﯾﺮﺍ
ﺩﯾﮕﺮ ﻧﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﻨﺪ ﻧﻪ ﺑﻤﯿﺮﺩ. . .
.

king mobile
23-04-2014, 17:07
بیا ای دوست
سکوت سرد ایام جدایی را ز هم بگسل
و جاری کن صدای مهربانت را به شهر آرزوهایم
بیا با مرهم چشمت به زخم کهنه قلبم دوایی شو .....

چترم بسته باشد یا باز نمی دانم
بی دوست همیشه خیس بارانم...

امروز صبح اگر از خواب بیدار شدی و دیدی ستاره ها
در آسمان نمیتابند ناراحت نشو
حتما دارن با تو قایم باشک بازی میکنن
پس با آنها بازی کن

من از یک شکست عاشقانه می آیم ، بگذار همه برای این اعتراف تلخ سرزنشم کنند .
شکست نه برای پنهان کردن است نه بهانه ی پنهان شدن

سکوت می کنم تا به خاک سپردن آخرین خاکستر های آرزوی بر باد رفته ام آبرومندانه باشد
گریه می کنم با شکوه مثل اقیانوس ، بلند مثل اورست
اما او نمی شنود و نمی داند
"که ماه خوشبختی مشترک همه بی ستاره هاست ..."

king mobile
23-04-2014, 17:09
گاه یک سنجاقک به تو دل می بندد
و تو هر روز سحر می نشینی لب حوض تا بیاید
از راه, از خم پیچک نیلوفرها روی موهای سرت بنشیند یا که از قطره ی
آب کف دستت بخورد
گاه یک سنجاقک همه ی معنای یک زندگی است . . .

من به اندازه چشمان تو غمگین مانده ام
و به اندازه برق نگاهت نگران..
تو به اندازه تنهایی من شاد باش..

منتظر کسی باش که اگه حتی در ساده ترین لباس بودی حاضر باشه تو رو به همه ی دنیا نشون بده و بگه که این دنیای منه

به خاطر ارزوهایم که میمیرند،

سکوتی می کنم سنگین تر از

فریاد.

من از اسمان بی انتها زیباترین ستاره را خواهم چید
و ان را با رشته ای از عشق بر گردن خواهم اویخت
تا همیشه نشانی از تو داشته باشم

king mobile
23-04-2014, 17:09
امروز بارون می بارید
خودمو زود انداختم بیرون و رفتم بارون رو بو کنم
که بوی بارون مثل بوی تن تو بود
خیس بودم خیلی خیس اما نه از بارون بلکه از از عشق تو

چه قشنگ بود اون روزی که در قلبمو زدی
و چه بد که در قلب خودمو به روی خودم بستی
چه راحت دلمو به دست اوردی
و چه راحت اونو پس دادی

با لبخند گرم خورشید دوباره به کلبش بر میگرده
کاش من خورشید و تو ابر بودی
و تورو با یه لبخند گرم به کلبه ی عشقمون برگردونم
ای تنها ترینم که یاد تو تنها بهانه ی من به زندگی است

دوست دارم قلمی زیبا از رنگین کمان بسازم
و بر روی اسمان قلبت نقاشی کنم
دوست دارم بر روی قاب وجودت
طرحی از زندگی و عشق بکشم

در کوچه پس کوچه های غریب،
بی هیچ نشانی به دنبال تو می گردم.
رد پایت هنوز بر روی قلب و جان من پیداست
و من در تنهایی مانده ام
اما فسوس تو رفته ای

king mobile
23-04-2014, 17:11
قلب من و تو را
پیوند جاودانه مهری است در نهان
پیوند جاودانه ما ناگسسته باد
تا آخرین دم از نفس واپسین ما این عهد بسته باد

مهربانم
با تو عهدی میبندم نا گسستنی
فراموش نشدنی
و ماندگار
قلبم را به تو هدیه میدهم
به تو که سر تا پای وجودت را ذرّه ذرّه دوست میدارم

شبی مهتابی به قصر خیال من بیا تا از شوق دیدنت
دانه دانه اشک نیازم را زینت مژگانم کنم...
و آن را همچون ریسمانی بر گردنت بیاویزم!

امشب زیر خانه دلگیر آسمان به روی برگهای نمناک

از اشک سجده خواهم کرد...

امشب در خیالم خانه کوچکی از گلهای شقایق ساختم ام

میخواهم تو را به مهمانی خویش فرا خوانم!

پذيرفتم آنچه را كه منطقم نمي پذيرفت....

فراموش كردم آنچه را كه بودم....

آنچه را كه هستم....

و فراموش كردم چه مي خواهم باشم....

نه!

تو لايقم نبودي!

king mobile
23-04-2014, 17:13
وقتی با خشتهای سنگی
دیوار غرورم را محکم، می ساختم
نمی دانستم
که عشقت دل سنگ را آب می کند...

اگر دل مهربانت هوای آسمان کرد قهرمانانه بسوی آخرین کلبه عشق قدم بگذار هر چند عابر خسته است اما تو برایش چیز دیگری هستی...

دوران تنها شدنم را در جاده انتظار گذراندم, نفرين به تو غريبه, باز ميان شقايقهاي سرخ گم خواهم شد, ميروم تا آينده را با خيالم پيوند بزنم, شايد بتوانم غريقي را با سيلي از امواج محبت به سوي سواحل مهربانيم بكشانم

در سکوت تنهایی خود به یادتت می افتم و سرپای وجودم از عشقت لبریز میشود
به امیدی روزی که بیایی و غروب دلتنگیها را به سپیده با تو بودن برسانی و دفتر سرنوشت
مرا با سرانگشت معجزه گرت ورق بزنی

آنفدر با نیامدنهایت غرورم را شکستی که آخر نمیدانم با آمدنت کدامین تکه های دلم شاد میشوند...

king mobile
23-04-2014, 17:13
چیزی نمیخواهم... جـُز یکـ اتاق تاریک ... یکـ موسیقی بی کلام ... یکـ فنجان قهوه به تلخی زهـر ! ... و خوابی به آرامی یکـ مرگ همیشگی ...

از در و ديوار مستي نميباره
چه جوري از عشق بگم، گريه نميزاره
چه جوري پيدات كنم، موقعِ ديداره
زمونه خواست كه من از تو جداشم اينه دنيا اينه دنيا...
هنوز مي خواد كه من با تو نباشم اينه دنيا اينه دنيا...

اگه ديدي دلي تنها نشسته.ميان رنج غمها تك نشسته.

نگو ان دل چرا تنها نشسته.

بدان كه دوريت او را شكسته

به انتظارت خواهم ماند...

تا ابد برای همیشه

بسوی من باز خواهی گشت

پس

با همه توانم تلخی این انتظار را

تحمل میکنم...

قول میدم وقتی که نیستی .... عکستو بغل نگیرم

قول میدم روزی هزار بار ..... واسهء اشکات نمیرم

قول میدم وقتی که نیستی .... پای عشق تو نسوزم

قول میدم در انتظارت .... چشمامو به در ندوزم

king mobile
23-04-2014, 17:14
سلام.

مهرباني تزئين لحظه هاست،براي مهربانيت جوابي جز دوست داشتن ندارم

هر دم به بهانه اى تو را ياد کنم افسرده دلم به ياد تو شاد کنم بى تو دل من چه کلبه اى محزون است با ياد تو اين خرابه آباد کنم

در دهستان اصالت هاى عشق ميتوان شبنم فروش ساده بود ، ميتوان روى اجاق عاطفه چاى خوشرنگ وفا را دم نمود

ماهم اين هفته برون شد و به چشمم سالى ست حال هجران تو چه دانى ؟ که چه مشکل حاليست ...

سيب سرخى را به من بخشيد و رفت عاقبت بر عشق من خنديد و رفت اشک در چشمان سردم حلقه زد بى مروت گريه ام را ديد و رفت

king mobile
23-04-2014, 17:16
یه سلام عاشقونه بایه بغض بی بهونه مینویسم تابدونی یادتو تودل میمونه

باز پاييز است اندکى از مهر پيداست حتى در اين دوران بى مهرى باز هم پاييز زيباست

دوست دارم از ته دل دلى که پرپر ميزنه دلی که ساز عشقتو از همه بهتر ميزنه دوست دارم حتى اگه يه شب به خواب من نياى عاشقتم مثل همه حتى اگه منو نخواى

برای ادم نابینا،شیشه والماس یکیه.اگر کسی قدرتو ندونست فکر نکن توشیشه ای،اون کوره!

من این دنياى زيبا رابه لبخندتو مي بخشم من اين اسايش شب رابه روياي تومي بخشم من اين جان عزيزم رابه ديدارتو مى بخشم!

تو درک نکردی ولی من خوب به خاطر دارم که برای آرام گرفتنت ، دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت...

king mobile
23-04-2014, 17:17
درعمق شب تاريک قلبم درکنج خلوت دلم تنها به تومي انديشم اي شاهزاده قلبم

اي دوست به خدا دوري تو دشوار است بي تو از گردش ايام دلم بيزار است بي تو اى مونس جان دل زغمت ميسوزد دل افسرده من طالب يك ديدار است

این کلبه چون آتشکده زندان من است،بیمارم و دیدار تو درمان من است،هر چند که تنها و غریبم اینجا،از عشق تو صد خاطره مهمان من است!

مرنج ازمن،که دل رانباشدطاقت رنجت/به یک دنیانمیبخشم صفای قلب یکرنگت...

دل اگر عاشق نشود ميميرد عاشق اگر عشق نباشد ميميرد پس بشنو اى دوست كه فقط عشق به يزدان ميماند و هرگز مهر به الله نرود از دلها

king mobile
23-04-2014, 17:22
و گاهی به خاطرش ماندن را تحمل کن... رفتن از دست همه برمی آید...

تو میری ومن فقط نگاهت میکنم.تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم...بی تویک عمر،فرصت برای گریستن دارم...ولی برای دیدن تو،فقط همین یک لحظه باقیست... هرجا که باشی،چه بامن،چه بادیگری...خوشحالیت آرزوی قلبی من است....

جامه ای بافته بودم ازعشق،خواستم تابه توهدیه اش کنم.لیک دیدم که درآن گوشه ی باغ،لاله ای پنهانی به نسیمی می گفت: جامه ی عشق،برازنده ی هر قامت نیست..

قربونت برم الهی... تو لباس عروس چه ماهی... قسمت من که نبودی... بری خوشبخت شی الهی...

زنده بودن رابه بیداری بگذرانیم که سالها به اجبارخواهیم خفت!

king mobile
23-04-2014, 17:23
بیاندیش بهترین چیست،همان را برایت آرزو دارم

ای کاش گذر زمان دردستم بود تالحظه های با تو بودن را آنقدر طولانی میکردم که برای بی تو بودنم وقتی نمی ماند...

بجای آنکه فکر کنیم که چرا گل ها خوار دارند به آن فکر کنیم که چرا خوارها گل دارند

آمدم امشب به میخانه تمنایت کنم ، می نمیخواهم بیا ساقی تماشایت کنم ، بیقرارم ساقی از میخانه بیرونم مکن ، کرده ام می را بهانه تا تماشایت کنم!

سلام بر دل هایی که درکلاس انتظارغیبت نکردند...!

king mobile
23-04-2014, 17:24
تنهایی و دل تنگی هایتان‌ را پیش ‌فروش نکنید فصل‌اش که برسد به قیمت می‌خرند...

غصه ازحنجره ایست،که گره خورده به بغض، یک طرف خاطره ها،یک طرف فاصله ها،درهمه آوازها، حرف آخرزیباست،آخرین حرف تو چیست،تا به آن تکیه کنم؟!حرف من دیدن پرواز تو در فرداهاست

بدرود را نگفته برای سلام تو از اولین دقیقه دلم تنگ می‌شوم...

نگاهت کافیست تا دوباره در هوای آمدنت بمیرم تو همیشه دعوتی ، راس ساعت دلتنگی!

کاش میدانستی آن کَس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج قطره ای از باران محبت بود...

king mobile
23-04-2014, 17:24
روزی فکرمیکردم اگراوراباغریبه ای ببینم شهررابه آتش میکشم ولی امروزحاضرنیستم کبریتی روشن کنم تاببینم اوکجاست

میشه مثل یه قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با خدا حافظی بعضی ها از چشمت جاری میشه...

برو ای خوب من ، هم بغض دریا شو ، خداحافظ ! برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ ! تو را با من نمی خواهم که « ما » معنا کنم دیگر … برو با یک « من» دیگر بمان « ما » شو ، خداحافظ !خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من تو را می سپارم به دل های خسته

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم...

king mobile
23-04-2014, 17:25
تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر!

دم هرچی رفیقه گرم،کمر هرچی نارفیقه خم،روی هرچی بی مرامه کم،برای دشمنات آرزوی زلزله ی بم،زیرچشم دشمنات همیشه نم،الهی نبینی غم

من،تو،ما یادت هست؟! تمام شد … حالا : تو ، او، شما من هم به سلامت...

اگه فکر میکنی نبودن یه کسی بهتر از بودنشه،چشماتو یه لحظه ببند و لحظه ای که اون پیشت نباشه رو تصور کن،اگه دیدی هوای چشمات بارونی شد،بدون هنوز دوسش داری و داری به خودت دروغ میگی...

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض "تنهایی" خفه ات کرده ، شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده.

king mobile
23-04-2014, 17:28
شاید قانون دنیا همین باشد...! من صاحب آرزویی باشم،که شیرینی تعبیرش ازآن دیگریست...

میگی : گل رو دوست دارم ولی میچینیش میگی : بارون رو دوست دارم ولی با چتر میری زیرش میگی : پرنده رو دوست دارم ولی میکنیش توی قفس چطوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستت دارم

نقاش نیستم ولی تمام لحظه های بی تو بودن را دردمیکشم

درسرزمینی که سایه ی آدم های کوچک،بزرگ شد،آفتاب درحال غروب کردن است!

كاش از تب عشق ازلي، دلمان را ثمري بود كاش از آن پنجره رو به تجلي، اثري بود به اميد آن شهر خيالي، باز دل به دريا زديم واي سهراب! كاش پشت درياها خبري بود!...

LIDA
24-04-2014, 08:58
میگن بخند تا دنیا بهت بخنده

ولی فکر کنم دنیا از خنده من خوشش نیومده لَج کرده …

ﻣﻨﻄﻖ ﻣﻦ ۳ ﺣﺎﻟﺖ ﺩﺍﺭﻩ :

ﻳﺎ ﺣﻖ ﺑﺎ ﻣﻨﻪ

ﻳﺎ ﺗﻮ ﻧﻤﻴﻔﻬﻤﻲ ﺣﻖ ﺑﺎ ﻣﻨﻪ

ﻳﺎ ﺍﻳﻨﻘﺪﺭ ﻣﻴﺰﻧﻤﺖ ﻛﻪ ﻛﺎﻣﻼ ﺑﻔﻬﻤﻲ ﺣﻖ ﺑﺎ ﻣﻨﻪ

کسی رو که دوستش داری، چند وقت یکبار بهش یادآوری کن

تا فراموش نکنه قلبی برایش می‌تپد

کجایی ای رفیق نیمه راهم

که من در چاه شبهای سیاهم

نمی بخشد کسی جز غم پناهم

نه تنها از تو نالم کز خدا هم

از بس که غصه تو قصه در گوشم کرد

غمهای زمانه را فراموشم کرد

یک سیـــنه سخن به درگهت آوردم

چشمان سخنگوی تو خاموشم کرد

LIDA
24-04-2014, 09:03
پر از تــــــوام

به تهیدستی ام نگاه نکن

مگو هیچ نداری

ببین....

"تـــــو را دارم"

در انتظار تـــو نیستم

در انتظار منم

که

با تــو رفت ...

گاهی وقتا آدم دلش میخواد 2 تا دستش رو بذاره 2 طرفه صورتِ بعضیا
محکم فشار بده !
بعد لباش که غنچه شد ، محکم ماچش کنه

میشه تنهایی بازی کرد
میشه تنهایی خندید
میشه تنهایی سفر کرد
ولی خدایی خیلی سخته تنهایی
تنهایی را تحمل کرد …!

LIDA
24-04-2014, 09:05
همه در دنیا کسی را دارند برای خودشان:
خسرو و شیرین
لیلی و مجنون
ویس و رامین
پیر مرد و پیرزن
“تو” و اون
“من: و تنهایی…

ایـــن روزهـــا فقــط تـــــــــورا میــخواهم
فلـــانــــی بـــــه خـودت نــــگیر

مـــــــرگ را میــــــــگویم...!!

درد می کشمــــ . . . درد !!!
هم تلخ است هم ارزان !!
همــــ گیراییش بالاستـــــــــــــــ !!!
هم اینکه تابلو نمی شومـــ !

رفیقی که مرا به درد معتاد کرد ، نا باب نبود !
فقط نگفته بود که ماندنی نیست . . .
همـــــــــــــــــــــــ ــــــــین !!!

LIDA
24-04-2014, 09:10
مــن تنها کمی متفاوتـم
وقـتی تمام دردهای دنیا روی شـانه های دخـترانه ام کــوه میشود
مــن به پهـنای تمام کـوهپایه ها
لبخنــد می زنـم...!

فیلمـ مسـפֿـره اے است...
بہ نامـ "زنـבگـے" با بازیگرے بہ نامـ "مـלּ"
از ڪارگرבاטּ פֿــوبـے بہ نامـ "פֿــבا" واقعا بعیـב بوב ...!

ما کار و دکان و پیشه را سوخته ایم
شعر و غزل و دوبیتی آموخته ایم
در عشق که او جان و دل و دیدۀ ماست
جان و دل و دیده هر سه را سوخته ایم . . .

کوچه علی‌ چپ قشنگترین کوچه ی دنیاست
وقتی‌ در حساس‌ترین نقطه ی رابطه می پیچی به آن . . . !

چه بی تابانه می خواهمت ای که دوریت آزمون سخت زنده به گوری است . . .

LIDA
24-04-2014, 09:11
ثانیه ها با گذشتن خود تنها یک چیز را به من می فهمانند
آن هم طولانی شدن غم ندیدنت . . .

به سلامتی اونایی که تو این هوای دو نفره با تنهاییشون قدم میزنن . . .

نصیحت دوستانه :
دلی را که گرفته، دست هرکسی ندهید تا برایتان باز کند . . .

ضربه ی آخر را “خدایم” زد !
آن زمان که برای رفتنت استخاره کردی و “خوب” آمد . . .

بنگر که بزرگترین آرزوی من چه کم حرف است . . .
“تو . . . “

king mobile
24-04-2014, 10:36
به دلم نشستی ولی دو زانو !
معذب نباش ، برو عقب قشنگ تکیه بده
پاهاتم دراز کن ، این دل فقط جای توئه …

زندگی زیباتر می شود به شرطی که یادمان نرود
به اندازه تمام برگ های رقصان پاییز برای یکدیگر آرزوهای خوب داشته باشیم

در من تمام توست و در تو تمام آنچه دوست میدارم

برای من “مهر” در نگاه توست نه اولین ماه پاییز

بوسه هایت را کش بده
من می میرم که این لحظه ها را زندگی کنم

king mobile
24-04-2014, 10:36
کسی آیا می داند ؟
پس از یاد گرفتن نام تو ، پس از دوستت دارم
به چه می نازد الفبا ؟

به خاطر عشقت زنده نباش
به خاطر کسی زنده باش که به عشقت زندست

من آن نیَم که حلال از حرام نشناسم
شراب با تو حلال است و آب بی تو حرام

اعتراف می کنم به خیانت
که در نبودت با خیالت بودم

دستانت رو دور گردنم حلقه کن بانو
این دوست داشتنی ترین شالگردن شب های سرد من است ؛ باور کن

king mobile
24-04-2014, 10:37
لبخند که میزنی
پر میشوم از بهانه های خواستنت
پر میشوم از طنین خوش صدای نفسهایت
و زمزمه های در گوشی

خورشید بتابد یا نتابد
ماه باشد یا نباشد
شب و روز من یکی شده
فرقی ندارد برایم
همه چیز برایم رویا شده
عشق تو برایم آرزو شده
به رویا و آرزو کاری ندارم
حقیقت این است که دوستت دارم

من ز گهواره تا گور
به جای دانش تو را میجویم

می خواهم بدهم دنیا را برایم تنگ کنند
به اندازه ی آغوش تو تا وقتی به آغوشت می رسم
بدانم همه ی دنیا از آن من است

دوست داشتنت هوس نیست
که باشد و نباشد ! نفس است ؛ تا باشم ، تا باشی

king mobile
24-04-2014, 10:38
تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب
صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را
به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند

اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!

دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست

چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!

king mobile
24-04-2014, 10:39
ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت
دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن.

حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن
دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...

کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها
ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت

قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

موقعی كه می خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم.
موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه
عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم

king mobile
24-04-2014, 10:40
دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم
اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند

اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به
پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم
آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر
چه هستم دوستت دارم

عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاینت مبارک

گرتواين دنيا کسي هست که با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره.
مهم اين نيست که اون مال تو باشه، مهم اينه که باشه. نفس بکشه، زندگي کنه و از زندگيش لذت
ببره

خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد !
خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن
اشك بر ديدگان معصومي باشد

king mobile
24-04-2014, 10:41
اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون،
فکراي قشنگ وقلب کوچيک من

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت
تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي

صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم
تنها ترين باشي..

تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم

MEMAR.Z
24-04-2014, 10:41
بودنـــــت همچــون نبـــودنـــــ اســت !

وقتی بودنــــت مــرا به وَجـــــد نمی آورد

پس نبـــودنت هم مـرا رنـــــــج نمی دهد !

اینکه میخوای هر روز با یکی باشه مهــم نیست

فقط سعی کن یه روزم خودت باشــی . . .

خودِ خودِ خودِت . . !

اونوقته که دیگه افتخاراتـــ میشه افتضاحاتـــ !

تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی

الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !

به بعضیا باس گفت :

برو عقب عزیــــــزِ من !

من خودمم انقـــــدر به خودم نزدیـــــــک نمیشم،

شما که جـــــای خود داری !

ﻃﺮف ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﯾﺎﺭﻩ…

ﺑﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﺁﺭﻩ…

ﺍﺩﻋﺎﯼ ﭘﺎﮐﯽ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ..!

MEMAR.Z
24-04-2014, 10:42
دوست عزیزم

فهمیده ی دیروز و نفهم امروز …

هیچ وقت بخاطر جنس مخالف ،

جنس موافق رو ارزون نفروش ضرر میکنی !

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…

شخصیت من چیزیه که من هستم…

اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…

ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻼﺱ ﺑﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﻫﻢ ﮐﻼﺳﺶ ﺑﺎﺷﯽ

ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ما ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺗﻮ ﮐﻼﺳمون ﺭﺍﺗَﻢ ﻧﻤﯿﺪیم !

حوّایت می‌شدم

اگر سیبِ سرخی داشتی

حیف «آدم» نیستی . . !

امروز نشستم غم فردا خوردم

در دست زمانه خم شدم ، تا خوردم

مانند تو در عشق دو رو باید بود

من چوب همین صداقتم را خوردم

MEMAR.Z
24-04-2014, 10:43
تو بگو طلاس …

وقتی از چشم افتاد قاطی آشغالاس…

به بعضیام باید گفت :

زیاد که بپیچی خودت هـــــرز میشی !

به بعضیام باید گفت :

به ارواح جدم ، نیستی در حدم !

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﯾﺪﯼ ﯾﮑﯽ ﻣﺜﻞ ﻧﻮﮎ ﭘﺮﮔﺎﺭ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭﻩ ﭘﺎﺕ ﺛﺎﺑﺖ ﻭﺍﯾﺴﺎﺩﻩ

ﻫﺮﻃﻮﺭ ﺑﭽﺮﺧﯽ ، بکشی ، ﺗﮑﻮﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺭﻩ

ﺗﻮﺍﻡ ﺩﻭﺭﺵ ﺑﮕﺮﺩ ؛ ﺩﻭﺭﺵ ﻧﺰﻥ …

ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﺜﻞ ﭘﺎﺩﺭﯼ ﻣﯽ ﻣﻮﻧﻦ

ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺷﻮﻥ ﻭﺍﯾﺴﺘﯽ و ﮐﻒ ﮐﻔﺸﺘﻮ ﺗﻤﯿﺰ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﺷﻮﻥ ﺭﺩ ﺷﯽ

ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﻧﮑﻨﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﻓﺮﺷﻦ !

king mobile
24-04-2014, 10:55
همین كه تو نگاه می كنی
و من نگاه می كنم
تا ببینیم كدامیك از ما نگاه می كند
خود ِ خود ِ عشق است

___________ ____________

متاسفم. دیگه امیدی نیست. افتادی تو معدن دلم حتی تموم تیمهای نجات دنیا هم كه بیان عمرا نمیتونن بیارنت بیرون

___________ ____________

هیچ بارانی رد پای تو را از کوچه های قلبم نخواهد شست
حتی سیل پاکستان

___________ ____________

من سرانجام پس از این همه عمر ، در چشمان تو لانه کردم و بدین شکل مشکل مسکن من هم حل شد

___________ ____________

خدا یا سهمیه این دل مارو تو کدوم کارت میریزی که به دل ما چیزی نمیرسه ... ؟؟!!!!!

king mobile
24-04-2014, 10:55
عزیزم اشتباه نکن
من که دیوانه نیستم
من فقط عجیبم
و عجیب عاشق تو

___________ ____________

تو در من قد می کشی
به منتهی الیه ِ آسمان می رسی
و من در وجود ِ خویش ، می شناسمت

___________ ____________

ساده بگم برات
بدون حرف و تلاتم
خالی از رنگ و ریا
نه به اندازه خود
نه به اندازه دنیا
...نه به مقیاس زمان
دوستت دارم
به اندازه عشق

___________ ____________

طوریم نیست ..... خرد و خمیرم ..... فقط همین!
کم مانده است بی تو بمیرم... فقط همین
از هرچه هست و نیست گذشتم... ولی هنوز
در مرز چشمهای تو گیرم ... فقط همین

___________ ____________

دوست خوب مثل ستاره میمونه که حتی اگرنبینیش هم میدونی که سرجاش مونده

king mobile
24-04-2014, 10:56
( د u سt د a ر m ) اینبار با یه مدل دیگه میگم تا نگی این جمله تكراریه!

همه‌ی " او "های عالم هم که جمع شوند " تو "نمیشوی..
مطمئن باش!!

نرسد دست تمنا چون به دامان شما / میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما / از دلم تا لب ایوان شما راهی نست / نیمه جانی ست درین فاصله قربان شما

بستن زلف رها سنگدلی میخواهد / دل شکستن به خدا سنگدلی میخواهد / چون دلت حال مرا دید نپرسید چرا / سنگ ماندن به خدا سنگدلی میخواهد

یک لحظه نشد خیالم آزاد از تو / یک روز نگشت خاطرم شاد از تو / دانی که ز عشق تو چه شد حاصل من / یک جان و هزار گونه فریاد

king mobile
24-04-2014, 10:57
دلتنگ تو امروز شدم تا فردا / فردا شد و باز هم تو گفتی فردا / امروز دلم ماند و یک دنیا حرف / یک هیچ به نفع دل تو تا فردا

به که گویم غم خویش به سکوت شب سرد یا گل پرپر یاس؟ ای سراپا همه ناز دوریت را چه کنم، تو نباشی من به یک پلک زدن خواهم مرد

هنوز دربه در کوچه های خاطره ام / هنوز اسم تو مانده گوشه ی حنجره ام / هنوز مثل نخستین نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق محاصره ام

فکر تنهایی نباش، تنهایی خودش تنهاست، تنها به فکر کسی باش که بی تو تنهاست

به امید نگاهت ایستادن، به روی شانه هایت سر نهادن، خوشتر از این آرزویی است، دهان کوچکت را بوسه دادن

king mobile
24-04-2014, 11:05
روز روشن میره باز شب میرسه غم میاد به هر دری سر میزنه، مگه میشه چشامو رو هم بزارم وقتی غم قلبمو خنجر میزنه

قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت، کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم / از بس که روزها را با شب شمرده بودم / یک عمر دور و تنها به جرم اینکه / او س سپرده میخواست، من دل سپرده بودم

چشم لیلا زده ات سوسن شبهای من است، بوسه از باغ لبت خواهش لبهای من است

به قلبم نشستی نگفتم چرا، دلم را شکستی نگفتم چرا، یکی خواب شبهای من را ربود، چو دیدم تو هستی نگفتم چرا

king mobile
24-04-2014, 11:06
روز روشن میره باز شب میرسه غم میاد به هر دری سر میزنه، مگه میشه چشامو رو هم بزارم وقتی غم قلبمو خنجر میزنه

قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت، کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم / از بس که روزها را با شب شمرده بودم / یک عمر دور و تنها به جرم اینکه / او س سپرده میخواست، من دل سپرده بودم

چشم لیلا زده ات سوسن شبهای من است، بوسه از باغ لبت خواهش لبهای من است

به قلبم نشستی نگفتم چرا، دلم را شکستی نگفتم چرا، یکی خواب شبهای من را ربود، چو دیدم تو هستی نگفتم چرا

MEMAR.Z
24-04-2014, 13:01
چگونه بگذرم از عشق از دلبستگی هایم ؟

چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

خداحافظ بدون تو گمان کردی که می مانم

خداحافظ بدون من یقین دارم که می مانی

واپسین لحظه دیدار

منو دست گریه نسپار

توی تردید شب خدا نگهدار

اگه خوابم اگه بیدار

تو ی این فرصت تکرار

بگو عاشقی برای آخرین بار

هنوز نیامده ای خداحافظ ؟

تقصیر تو نیست همیشه همین گونه بوده

برو اما من پشت سرت نه دست که دل تکان می دهم

ترا از دور می بوسم به چشمی تر خداحافظ

مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ

مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را

برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ

خداحافظ ای ماه شبهای تارم

خداحافظ ای درد جانسوز جانم

خداحافظ ای عشق روزای خوبم

خداحافظ ای شور و شوق حضورم

MEMAR.Z
24-04-2014, 13:02
آمدی چه زیبا ، گفتم دوستت دارم چه صادقانه

پذیرفتی چه فریبنده ، نیازمندت شدم چه حقیرانه

به خاطر یک کلمه مرا ترک کردی چه ناجوانمردانه

واژه غریب خداحافظ به میان آمد چه بی رحمانه

و من سوختم چه عاشقانه

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمی دهد

پس خدانگهدار می گویم شاید از سر اتفاق

یک نفر دست هایش تکان بخورد

شرر زدی جگرم ، نازنین خداحافظ

شکست بال و پرم ، نازنین خداحافظ

دوان به سوی توبودم ، که از جفا تیری

زد عشق بر کمرم ، نازنین خداحافظ

برو باشد ولی من هم خدا و عالمی دارم

من از دنیا گله مندم که از مهر تو کم دارم

ببین یک خواهشی دارم مرا در خود کمی حل کن

نگو رفتم خداحافظ کمی دیگر معطل کن

MEMAR.Z
24-04-2014, 13:03
بیخودی متاسف نباش

تو آمده بودی که بروی اصلا!

تو چه می دانی چه ترسی ست

ترس از کوچه ی بعد از خداحافظ؟

این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ

جان شما و خاطره هامان خداحافظ

من می روم بدون تو اما دعایم کن

در اولین تراوش باران خداحافظ

خداحافظ برای تو چه آسان بود

ولی قلب من از این واژه لرزان بود

خداحافظ برای تو رهایی داشت

برای من غم تلخ جدایی داشت

طعم خیس اندوه و اتفاق افتاده

یک … آه ! خداحافظ یک فاجعه ی ساده

خالی شدم از رویا حسی منو از من برد

یه سایه شبیه من پشت پنجره پژمرد

خدا لعنت کند بر واژه ها حتی خداحافظ

که یعنی آتشی افتاده در من با خداحافظ

سکوت افتاده مثل رعشه ای بر استخوانهایم

شبیه موج سرد ساحل دریا خداحافظ

MEMAR.Z
24-04-2014, 13:04
خامـوش شـدی در مـن

درست مـثل سیگاری نیــمه

که پــرت کـرده بـاشـند مـیان جوی آب

این سیگارهای آخر شب عجب بوی تو می دهند

می گویند سرطان زاست

ولشان کن

حتمــا تــو را نشنیده اند

شمرده بودم

پنج سیگار تا خانه ی او راه بود

حالا دیگر کوچه به کوچه

سیگار پشت سیگار می گردم

و نمی رسم

هیچ قطاری از این اتاق نمی گذرد

من اینجا نشسته ام و با همین سیگار

نمی شنوی ؟

سرم دارد سوت می کشد

تند تند پک می زنی

و من خیره به رقص دودهایت نگاه می کنم

به ..... سیگارت نگاه می کنم

که بین لب هایت قرار دادی

می ترسم از روزی که مانند سیگارت

تند تند پک بزنی عشق مان را

و زندگی من مانند دود سیگارت

زود محو شود در یادت

MEMAR.Z
24-04-2014, 13:04
حالا که رفته ای مرد شده ام

بسته بسته سیگار می کشم

تا تو را دود کنم در خیال خسته ام

هی کافه چی !

بگو سیگار برایم بیاورند

آهای مردهای هرزه بیایید

روی میز من

شاید غیرتی شد و برگشت

زندگی مثل سیگار می ماند

اگر خاموش شود می شود روشنش کرد

اما مزه ی اولش را نمی دهد

نفس هایم بی تو

بوی خاکستر سیگار پیرمردی را می دهد

که به جوانی ازدست رفته اش می اندیشد

ALI
24-04-2014, 20:52
میترسم اگر یک شب هم راضی شدی به خوابم بیایی
من به یادت بیدار نشسته باشم . . .
.
.
.
هـر روز صفحه ی نیازمندیـهــا را زیر و رو میکنــم
میدانــم بالاخره
یک روز
به مــن لعنتی نیاز پــیدا میکنـــی . . .
.
.
.
ﺻﺪﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻭﺳﻌﺖ ﺣﺴﺮﺕ ﺩﯾﺪﻧﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺩﯾﺪﻧﺖ ، ﻧﺪﯾﺪﻧﺖ ﺭﺍﺗﺤﻤﻞ ﻣﯿﮑﻨﻢ . . .
.
.
.
دلی به وسعت دریای کدر نمی خواهم،
برای من دلی به شفافیت یک لیوان اب ،کافیست . . .
.
.
.
حرام باد دوست داشتن کسی که عاشقی سرگرمی اوست . .

ALI
24-04-2014, 20:54
ساعت نشدم پشت به دیوار کنم
خود را به دقیقه ها گرفتار کنم
ساعت شده ام که دوستت دارم را
هر ثانیه در گوش تو تکرار کنم

* * * * * * * * * * * * * * * * *

ذهنم فلج می شـــــود… وقتی می خوانمت
و تو حتی نمیگویی…
جـــــــــانم !

دیکتاتور
تویی و آغوشت !
که هر بار مرا تسلیم می کند . . . !

ز چشمت اگر چه که دورم هنوز ، پر از اوج عشق و غرورم
قبول است عمر خوشی ها کم است ، ولی با توام پس صبورم هنوز

دیوانه نیستم !

فقط ، فقط طوری “خاص” که دیگران نمیتوانند ، تو را “دوست” دارم

ALI
24-04-2014, 20:56
ﺑﻬﺮ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺍﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﮔﺮ ﻃﻠﺐ ﮐﻨﯽ
ﺟﺎﻥ ﺭﺍ
ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﺑﺮﺍﻓﺸﺎﻧﻢ ﮐﺰ ﻃﻠﺐ ﺧﺠﻞ
ﻣﺎﻧﯽ . . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺍﺯ ﭘﺎﮐﺪﻻﻧﻢ ﮐﻪ ﺯﮐﺲ ﮐﯿﻨﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﯾﮏ ﺷﻬﺮ ﭘُﺮ ﺍ ﺯ ﺩﺷﻤﻦ ﻭ ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ
ﻧﺪﺍﺭﻡ . . .
.
.
.
ﺩﺷﻤﻦ ﺍﮔﺮ ﮐُﺸﺖ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ
ﮔﻔﺖ
ﺑﺎ ﮐﯽ ﺑﺘﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﺮﺍ
ﮐُﺸﺖ . . .
.
.
.
ﻃﺎﻕ ﺷﺪ ﻃﺎﻗﺘﻢ ﺍﯼ ﺩﻭﺳﺖ، ﻣﻼﻣﺖ
ﺑﮕﺬﺍﺭ
ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﮎ ﺳﺨﻨﯽ ﻣﯽ ﺷﮑﻨﺪ ﻗﻠﺐ
ﺭﻗﯿﻖ . . .
.
.
.
بعضی سردردها نه با چای خوب میشه نه با خواب و نه با قرص !
بعضی سردردها فقظ با دیدن یه نفر خوب میشه !!!

reza0421
24-04-2014, 22:04
چایت را تلخ نخور

یکبار صدایم کن تمام قندهای دلم را برایت آب میکنم . . .

* * ** * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو شکوهت میان دختر ها ، ای نجیب اصیل ، ای بومی

مثل یک تخته فرش کرمانی است وسط فرشهای ماشینی !

صدایت نیست

تصویرت هم همینطور!

اما مهرت آنتن میدهد ! اندازه آسمان . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

سر مویی اگر از حُسن تو معلوم شود

سر انگشت زیاد است که چاقو ببرد !

و سین هفتم سفره دلتنگی هایم

سبزی چشمان تو هست

در روزهایی که آمدن بهار

یاد رفتنت را زنده می کند . . .

reza0421
24-04-2014, 22:04
روزگاری بیدی را شکستند

به نامردی تبر بر ریشه اش بستند

ولی افسوس همانهایی شکستند

که رورزی زیر سایه اش می نشستند

دهان تنهاییم

"آب"

می افتد برای یک لحظه بودنت . . .

دهن به دهن خاطره ها که میشوم

برای تلافی شکل " تو "میشوند ...

آنوقت از پا در می آیم و پیششان کم می آورم!

هرکسی ...

یک نقطه ضعفی دارد دیگر . . .

میگن دلای خوب تو دنیا کمن

ولی با معرفتاش به یاد همن . . .

دلم "قُرص" است وقتی مُسَکِنم تویی !

reza0421
24-04-2014, 22:05
چه کهکشان زیباییست راه نگاه تو

چه زیباست این دنیای عاشقانه ی تو

اینبار هم تو گفتی دوستم داری و دو تا به نفع تو

دلم دیوانه شده از دست محبتهای تو

ببین چه مظلومانه

از دست ِ تو

به آغوش ِ تو می گریزم ؟

این تعریف پیچیده ای از دوست داشتن است !

تمام حرف مجنون یک کلام است

"نفس" بی یاد "لیلایم" حرام است . . .

رعد و برق

هارت و پورت است

چیزی در دل ابر نیست

جز اشک

جز باران . . .

پنجره ی باران خورده ات را باز کن ، چند سطر پس از باران

چشمهایم را ببین که هوایت دیوانه شان کرده

دلم برایت تنگ است

reza0421
24-04-2014, 22:06
عشق + تو = زندگی

من - تو = دیوانگی

زندگی + تو = آرامش

زندگی - تو = مرگ

نقطه قوت تو نقطه ضعف منه :

بوسه هایت !

امروز نشستم غم فردا خوردم

در دست زمانه خم شدم ، تا خوردم

مانند تو در عشق دو رو باید بود

من چوب همین صداقتم را خوردم

صندلیت را کنار صندلیم بگذار !

همنشینی با تو یعنی تعطیلی رسمی تمام دردها . . .

پسر : بزرگترین آرزوت چیه ؟

دختر : اینکه عشقمو زیر بارون بغل کنم ! تو چی ؟

پسر : اینکه کسی که زیر بارون بغلش میکنی من باشم . . .

تو این روزها برایم حکم باران را داری وسط کویر ، همانقدر زندگی بخش ، همانقدر محال !

reza0421
24-04-2014, 22:06
قویترین مرد دنیا هم که باشی محتاجی

محتاج لبخندهای عاشقانه ی یک زن ، فراموش نکن . . .

روز همان شب است و شب همه ی روزهاییست که "تو" نیستی !

نمی دانم دیگران به آن چه می‌گفتند ؟!

هرچه که بود

قبل از تو

نامش " زندگی " نبود !

یک فرصت به من بده که غلط ببوسمت

و تمام طول سال را جریمه ام کن که از روی آن هزار بار تمرین کنم !

استتوس عاشقانه

تو که نیستی ، هر صبح در آینه به خودم سلام و "بغض" به خیر میگویم !

صبح یعنی مست صدای تو

ظهر یعنی انتظار تو

عصر یعنی دلتنگم برای تو

شب یعنی یاد تو

و تو یعنی تمام لحظه های من . . .

reza0421
24-04-2014, 22:07
حال مرا لک لکی با بال شکسته میفهمد

که میماند و تماشا میکند کوچ جفتش را . . .

ساده که باشی باید تنهایی را هم به جان بخری

این روزها سادگی خریدار ندارد ، چیپس ساده را میان بسته های فلفلی تصور کن !

تو "نمی آیی" و من

مدتی ست از دست "رفته ام"

هر وقت خواستی پیدایم کنی

بیا به همان خوابِ همـیشِگی . . .

تقصیر من نیست اگر بی چشمان تو نمی توانم سرکنم

بی انصاف نابینارا که ملامت نمی کنند . . .

لبخندت دنیایم را تغییر میدهد

کافیست بخندی تا ببینی چگونه در سردترین فصل سال گل از گلم میشکفد . .

reza0421
24-04-2014, 22:07
ما مثل دفترهای قدیمی کاهی بودیم ، دو به دو به هم چسبیده

هر کداممان را که میکندند آن یکی هم بیرون میزد از زندگی

حالا سیمی مان کردند که با رفتن دیگری کک مان هم نگزد !

شاهرگم قید توست ، بزنم میمیرم . . .

دست هایم برای لمس دستانت

تمام خواهش هایم را زیر پا گذاشته اند

پس دست هایم را بگیر ، هرچه را که لمس کردی باور کن

من همیشه قلبم را کف دستم میگیرم . . .

به عشقت تا ته دنیا ، به جنگ هر کسی میرم

چه تقدیری از این بهتر ، که از عشق تو میمیرم ؟

گاهی اگر توانستی ، اگر خواستی ، اگر هنوز نامی از من در سر داشتی نه در دل !

در کوچه تنهایی من قدمی بگذار ، شلوغیه کوچه ظاهریست ، نترس ، بیا

نگاهی پرت کن و برو همین . . .

reza0421
24-04-2014, 22:08
دلم برای تو کوچک شده است ، داری بزرگ می شوی !

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد

خوابها فقط خودشان را اذیت می کنند !

آهنگ ها ، بی رحم ترین صداهای جهان اند

بی آنکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموشی آنها بارها خود را شکسته ای

آنقدر دوستت دارم که

پروانه ها گیج می شوند

گل ها تعجب می کنند

و باران دلش آب می افتد !

فقط

برای چیدن لبانت پاهایم را بلند میکنم !

هیچ میوه ای انقدر شیرین نیست

reza0421
24-04-2014, 22:09
"عشق" آن است که اگر تو در سفر باشی ، من نمازم را شکسته بخوانم !

احتیاجی به تسبیح نیست

دستانت را که به من بدهی با انگشتانت ذکر "دوست داشتن" می دهم !
تو همانی که دلم لک زده لبخندش را / او که هرگز نتوان یافت همانندش را
منم ان شیخ سیه رو که در اخر عمر / لای موهای تو گم کرده خداوندش را

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. .•.•

لـب‌ هایـت را با بـوسه‌ ای می‌بـندم
بـاور کـُن بـوسه نمی‌فـهمد ,
آزادی بـیان یـعنی چـه …

•.•.•.•.•.•.•.•

حوا که بغض کند…حتی خدا هم اگر سیب بیاورد….چیزی بجز آغوش ادم ارامش نمیکند

reza0421
24-04-2014, 22:10
مردم گفته هایت را فراموش خواهند کرد، مردم اعمالت را فراموش خواهند کرد
اما هرگز احساسی را که به واسطه تو به آن دست یافته‌اند، از یاد نخواهند برد ، خوب یا بد ….

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. .•

مجنون که می شوی لیلی شدن را کم می آورم…
آوای دلت را با کدامین ساز عاشقی می شود نواخت…؟
بند بند وجودم تار می شود… دلم به لرزه می افتد…
لیلی شده ام…؟؟

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. .•

آفتاب که می تابد
پرنده که می خواند
و نسیم که می وزد
با خودم میگویم
حتما حال تو خوب است
که جهان اینهمه زیباست…

•.•.•.•.•.•.•.• •.•.•.•.•.•.•.•

یه وقتایی هست که دوست داری عشقت خواب باشه و خیلی حرفارو تو خواب بهش بگی
بگی که بدون اون میمیری
بگی که از بودنش خدارو ممنونی
بگی که تمام دنیای تو توی اون خلاصه شده
یا حتی آروم ببوسیش و خیالت راحت باشه که آرووووم خوابیده
وتا صبح بهش نگاه کنی و از دوست داشتنش لذت ببری…

•.•.•.•.•.•.•. •.•.•.•.•.•.•.•

بعضی ها محرم نیستن ولی مرهم که هستن

reza0421
24-04-2014, 22:10
خیلی مواظب باش!! اگه با شنیدن صداش دلت لرزید… اگه با بدی هاش فرار نکردی و موندی… دیگه تمومه…!! اون شده همه ی دنیات… خدا رحمتت کنه.

•.•.•.•.•.• •.•.•.•.•.•.•.•

سرم را روی شانه ات بگذار تا همه بدانند
”همه چیز” زیر سر من است…

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. .•.•

وقتی کسی رو واقعاً دوست داشته باشی ؛
فاصله ،
سن !
قد و وزن ….
فقط و فقط یه عدد لعنتیه … !!!

•.•.•.•.•.•.•.•ه •.•.•.•.•.•.•.•

آدم تو زندگیش یهو یکی رو میبینه که دیگه بقیه رو نمیبینه

در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم
هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم

reza0421
24-04-2014, 22:11
من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست . .

•.•.•.•.•.•.•.••.•.•.•.• .•.•.•

زندگی کوتاهتر از آن است که عشق ورزیدن را برای لحظه آخر بگذاریم . . .

•.•.•.•.•.•.•.••.•.•.•.• .•.•

کاش می شد تا افق پرواز کرد
حل مشکل را به عشق آغاز کرد
کاش می شد شعرماندن را سرود
با ظهورت یک غزل اعجاز کرد
کاش می شد لحظه های عشق را
بی ریا و با نگاه ابراز کرد …

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.

تنهاییِ بعضی آدما به عمق یک دریاست
اما برای پر کردنش یک لیوان محبت هم کافیه ♥

•.•.•.•.•.•.•..•.•.•.•.•. .•

بامن باش ‎
بامن عاشق‎
بامن مجنون‎
بامنی که نفسم بند شده به چشمانت به نگاهت‎
همین دم را توبامن باش‎
شاید فردایی نباشد‎

reza0421
24-04-2014, 22:12
چشماتو واسه زندگی میخوام دلتو واسه عاشقی. صداتو واسه شادابی دستاتو واسه نوازش.
پاهاتو واسه همراهی عطرتو واسه مستی. و خودتو واسه خود خود خود خودم

•.•.•.•.•.•.•.• •.•.•.•.•.•.•

رفاقت ایستادن زیر باران و با هم خیس شدن نیست ،رفاقت آن است که یکی برای دیگری
چتر شود و دیگری نفهمد که چرا خیس نشد

چقدر پدال دوچرخه دونفره دوستیمون سفت شده ! حالا یا من خسته شدم یا شیب زیاد شده
یا شایدم تو دیگه رکاب نمیزنی

چنان ﭼﻮﺑﯽ ﺩﺭ ﺁﺳﺘﯿﻨﻢ ﮐﺮﺩ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ

که ﻣﻌﻨﺎﯼ ﺳﮑﻮﺕ ﺗﻠﺦ ﻣﺘﺮﺳﮏ ﺭﺍ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ …

هر صبح که سپیده سلام می دهد

یا کریم ها به پنجره ی اتاقم سر می زنند

چه مانوس شده ایم ما !

من منتظر صدای بالشان ، آنها مشتاق سفره ی نانشان

حیران مانده ام !!!

کجا بالهایت بسته شد

که دیگر به انتظار دلم مشتاقانه سر نزدی ؟؟؟

reza0421
24-04-2014, 22:12
کسی چه می داند ؟

شاید روزی بیاید که حال من هم خوب شود

هوا خوب شود ، عشق خوب شود و تو خوب من شوی !

کاش میدانستی هوایت که به سرم می زند

دیگر در هیچ هوایی نمی توانم نفس بکشم !

عجب نفسگیر است هوای بی تو ؟!

نگاه تو تلخ

اشک های من شور

یادت شیرین

زندگی بامزه ای دارم !

برای من همانقدر که خواستنی هستی

دست نیافتنی هم هستی !

بی خیال خیالت میشوم

همان خیالی که هیچوقت سهم من نبود !

reza0421
24-04-2014, 22:13
سخته واسه خوشبخت شدن کسی دعا کنی

که یه روز واسه خوشبخت کردنت قسم میخورد !

گفتند فراموشت کنم

اما به یاد آوردنت هر روز

درد آورترین شکل فراموشیست !

در تمام داروخانه ها موجود است

نرم کننده موی سر

نرم کننده پوست دست

کاش میشد برای نرم کردن دل تو هم نسخه ای گرفت !

حالا ما که هیچ

اما امیدوارم عکس های شما

توی سال جدید ۲نفره باشه !

صدایت در گوشم زمزمه می شود

نگاهت در ذهنم مجسم

ولی من تو را می خواهم نه خیالت را

reza0421
24-04-2014, 22:14
رو به رویم سراب

پشت سر خاطرات

نازنینم ، کدامین طرف سوی توست ؟

هیچوقت بی خداحافظ کسی را ترک نکن

نمیدانی چه درد بدی است

پیر شدن در خم کوچه های انتظار …

جانم باش تا به لبم برسی

می خواهم همه ببیند

با تو جان به لب شدم لعنتیِ دوست داشتنی

یادت را از من نگیر

بگذار من هم مثل سهراب بگویم

دلخوشی ها کم نیست !

روزی که این عکس ۲نفره را گرفتیم

نمیدانستیم کدامیک از ما

آن را با چشم های خیس تماشا میکند !

reza0421
24-04-2014, 22:14
پشت پلک کدام قصه به خواب رفته ای

که هر شب قصه ی آمدنت را می گویم

و نمی آیی !؟!

امشب یک جمله ی تلخ مهمان من باش !
بگذار یادم نرود

که مرا در شبی رو به انتهای زمستان

به هیچ خدایی نسپردی و رفتی !

میگویند زمان طلاست اما من چشیدم

دروغ میگویند ، زمان آتش است

ثانیه به ثانیه اش میسوزاند

و تا به شعله ات نکشد نمیگذرد

زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :
دوست داشتن تــــــــــــــــــــــو …
.
.
شاهرگم قید توست ، بزنم میمیرم …

reza0421
24-04-2014, 22:15
هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد
خوابها فقط خودشان را اذیت می کنند !
.
.
خوبان را باید روی چشم ها گذاشت …
کجایی ؟! چشم هایم بهانه ات را گرفته اند !
.
.
شمردن ستاره ها سخت نیست ، اگر تو بگویی به اندازه ی ستاره های آسمان دوستم داری …
.
.
آنقدر دوستت دارم که
پروانه ها گیج می شوند
گل ها تعجب می کنند
و باران دلش آب می افتد !
.
.
تو که باشی بس است …
مگر من جز “نفس” چه میخواهم ؟

reza0421
24-04-2014, 22:15
احتیاجی به تسبیح نیست ، دستانت را که به من بدهی با انگشتانت ذکر “دوست داشتن” می دهم !
.
.
از تو دور بودن پر توقعم کرده …
حالا دیگر تمام تو را میخواهم تا بشوم ثروتمند ترین فرد روى زمین !
.
.
مرخصی ندارد
حتی وقت استراحت ندارد
حقوق و مزایا ندارد
بیمه ندارد
ترفیع و پست و مقام ندارد
استعفا یا اخراج شدن ندارد
بازنشستگی و از کار افتادگی هم ندارد
با این حال دوست داشتنی‌ ترین شغل دنیاست ، عاشق تو بودن !
.
.
من قصه تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم :
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد …
.
.
باران بهانه ی آسمان است وقتی دلش برای تو تنگ می شود !

reza0421
24-04-2014, 22:16
و مهربانیت از دور چه عجیب نزدیک است
حس میکنم جغرافیا ، دروغ تاریخ است …
.
.
به عشقت تا ته دنیا ، به جنگ هر کسی میرم
چه تقدیری از این بهتر ، که از عشق تو میمیرم ؟
.
.
هیچ جزر و مدی نمی تواند آشفته ام کند وقتی سرم روی سینه تو بالا و پایین می رود !
.
.
بگذارید انشا بنویسم …
موضوع : علم بهتر است یا ثروت ؟
به نام خدا
هیچکدام ، فقط و فقط خود تو !
.
.
کل دنیا هم بگویند دوستم دارند فایده ندارد اما دوستت دارم های تـــــــــــــو چه غوغایی می کند ؟!!!

reza0421
24-04-2014, 22:16
بیا با هم رفت و آمد نکنیم !
مثلا وقتی می آیی نرو …
.
.
زندگی یعنی همین که تو باشی و من دیوانه وار دوستت بدارم !
.
.
صندلیت را کنار صندلیم بگذار !
همنشینی با تو یعنی تعطیلی رسمی تمام دردها …
.
.
با تو می شود هر روز یک عمر زندگی کرد و در فردای چشمانت باز به دنیا آمد !
.
.
دلبندم …
من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

reza0421
24-04-2014, 22:17
“تـــــــــــو” تنها یکیست آن هم تویی
من دیگران را “شما” خطاب می کنم !
.
.
دوستت دارم و پنهان کردن آسمان پشت میله های قفس آسان نیست !
.
.
لبخند که میزنی کمترین اتفاقی که می افتد ، اختلال در تشخیص ماه های قمریست !
.
.
تمام حرف مجنون یک کلام است
“نفس” بی یاد “لیلایم” حرام است
.
.
عشق یعنی طوری نگاهت می کنم که انگار تنها آدم دنیا هستی !

reza0421
24-04-2014, 22:18
دوست داشتنت بزرگترین نعمت دنیاست
مرا شاد میکند و لبخند را به دنیایم هدیه میکند
حتی این روزها گاهی پرواز میکنم
من این دوست داشتن را بیشتر از هر چیز در این دنیا دوست دارم …
.
.
یاد تو پرچم صلحیست میان شورش این همه فکر !
.
.
به دلم نشستی ولی دو زانو !
معذب نباش ، برو عقب قشنگ تکیه بده ، پاهاتم دراز کن ، این دل فقط جای توئه …
.
.
آنقدر که بودن تو را می خواهم ، بودن خود را نمی خواهم
چقدر زیباست این عشق ؛ محو تو شدن را دوست دارم
.
.
میخواهمت و این شاید ابتدای خودخواهیم باشد !
.

reza0421
24-04-2014, 22:18
در میان گلها عطر یادت را می بویم …
آسمانی تر از آنی که به نوشتن درآیی !
.
.
هیس !!! ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ …
من ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﺭﺍ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ !

عشق را رنگ آبی زدم، دوست داشتن را قرمز، نامردی را سیاه، دروغ را سفید، ولی نمی دانم چرا به تو که میرسم نمی دانم مهربانی چه رنگی است . . .؟

.

سر انگشتانم!
به خاطرات تو گره خورده
هرچه دور تر میشوی
این گره کور تر خواهد شد…

.

زندگی مثل پیانو است، دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها. اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی.

reza0421
24-04-2014, 22:19
روی هر پله بایستی باز هم خداوند ۱ پله از تو بالاتره
نه به خاطر اینکه خداست
برای این است که دستت را بگیرد

.

انسان همچون رودخانه است ؛ هر چه عمیق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است

.

“شادی”پروانه ای است که هر چه تقلا کنی نمی توانی آن را شکار کنی،باید آرام باشی تا روی شانه ات بنشیند،شانه هایت پر از پروانه…

.

خدایا حکمت قدمهایی را که برایم بر میداری آشکار کن تا درهایی را که به سویم
میگشایی ندانسته نبندم و درهاییکه به رویم میبندی به اصرار نگشایم

.

هان ای شب شوم و وحشت انگیز/تا چند زنی به جانم آتش/یا چشم مرا ز جای بر کن/یا پرده ز رخسار خود فرو کش/یا بار گذار تا بمیرم/ کز دیدن روزگار سیرم …..

reza0421
24-04-2014, 22:20
گفتی بازی برد و باخت دارد …
ولی زبانم بند آمد بگویم که من بازی نکردم ؛ من با تو زندگی کردم !!!

.

اگر غم دوری بگذارد
از غربت نگاه
و دستهای نیازی ب آسمان
و عشقی نزدیکتر از پیراهن
قصه ها خواهم ساخت

.

گوشهایت رامیگیری
چشمهایت را میبندی
زبانت را گاز میگیری
اما نمیتوانی جلوی افکارت رابگیری
وچه دردبدیست درد فهمیدن

.

امشب دلم میخواهدت تا غصه هارا سرکنم
تا با تبسم های تو لبخند را از بر کنم
دستی ب موهایت برم در چشمهایت بنگرم
شاید رود خواب از سرم تا با تو شب را سر کنم…

.

“نبودن” اونقد سخت نیست که فراموش کردن یه”بودن” سخته… .

ALI
26-04-2014, 16:21
سلامتی کسی که
مارو تو حسرت یه جمله ی دوستت دارم گذاشت
اما دروغ نگفت...

بر شانه بیفشان و مزن شانه به مویت
بگذار حسادت بکند شانه به شانه!

دلم ک ازکسی بگیردپاک میکنم.... گاه خودش را.. گاه اشتباهش را

اگر چه نازنینان را وفا نیست- گلستانی چو باغ اشنا نیست- اگر بر چرخ هفتم پا گذارم- دلم یک لحظه از یادت جدا نیست..

از تو دلگیر نیستم!
از “دلم” دلگیرم
که ” نبودنت ” را صبورانه تحمل میکند...

ehsan pishro
26-04-2014, 18:40
هر چند کسی میان ما حایل نیست

اما نگهت به سوی من مایل نیست

گفتم قسمت دهم ، ولی میگـو یند

چشم تو به هیچ مذهبی قایل نیست . . .

....................................

همین مسیر را مستقیم بروی میرسی به دو راهی

یک راه به من ختم می شود ، آن دیگری به ختم من . . .

سوختن با تو به پروانه شدن می ارزد

عشق این بار به دیوانه شدن می ارزد

گر چه خاکسترم و هم سفر باد ولی

جستجوی تو به بی خانه شدن می ارزد . . .

آن را که غمی چون غم من نیست چه داند

کز شوق توام دیده چه شب می‌گذراند

وقتست اگر از پای درآیم که همه عمر

باری نکشیدم که به هجران تو ماند . . .

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست / از بس که گره زد به گره حوصله ها را

یک بار هم ای عشق من از عقل میندیش / بگذار که دل حل بکند مسئله ها را . . .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:40
آن حرف که از دلت غمی بگشاید / در صحبت دل شکستگان میباید

هر شیشه که بشکند،ندارد قیمت / جز شیشه دل که قیمتش افزاید...

من

دهقان فداکاری شده ام ، که تمام وجودش را به آتش کشیده روبرویت

و تو

قطاری که چشم دیدن مرا ندارد ...

اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت / زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی / دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت. . .

سلامتیه حرفایی که نه میشه اس ام اس کرد
نه تو چت تایپ کرد
نه میشه پای تلفن گفت
حرفایی که فقط مال وقتیه
که تو رو در آغوش دارم . . .

اگر یار مرا دیدى به خلوت / بگو اى بى وفاى بى مروت

غمم دادى و غمخوارم نکردى / سر و کارت به فرداى قیامت . . .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:42
دیدی ای حافظ که کنعان دلم بی ماه شد / عاقبت با عشق و غم کوه امیدم آب شد / گفته بودی یوسف گم گشته باز آید ولی / یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد .

...................................

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست ؟ / من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ تو ام / هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من / آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد تو ام ؟

زندگی تمامش خطای دید است من تو را می بینم و تو مرا نمی بینی!

شاید با هم بودن سخت تکرار شود اما به یاد هم بودن را هر لحظه میتوان تکرار کرد .

سالهاست کوهستان دلم به حرمت ردپایت به برفهایش اجازه ی آب شدن نمیدهد .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:43
دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است

اگر سرت رو روی سینه ام بگذاری

هیچ صدایی نخواهی شنید …

قلبِ من طاقت این همه خوشبختی رو نداره

چرا همه میگن عشق منو تو زمینیه! آخه منو تو که هیچ وقت رو زمین باهم نبودیم
و همش تو رویاها کنار هم بودیم.

در بازگشت از زیارت " تنهایی " خنده سوغات بیاور من هم پیش پایت " سکوت " را سر می برم

ehsan pishro
26-04-2014, 18:44
برو برو که خسته از شکستنم ، من عاصی از هر عشق و هر دلبستنم

کبوترم که پر زدم ز بام تو ، بیزارم از نامت به لب آوردنم

من سوخته دل ساکن کوی غم و دردم ، در رفاقت شکست خوردم ولی توبه نکردم

در شبان غم تنهایی خویش عابد چشم سخنگوی توام
من در این تاریكی من در این تیره شب جانفرسا زائر ظلمت گیسوی توام

تو آسمانی ومن ریشه در زمین دارم همیشه فاصله ای هست داد ازاین دارم

قبول کن که گذشته ست کار من از اشک که سال هاست به تنهایی ام یقین دارم

تمام جاده های جهان را به جستجوی نگاه تو آمده ام ، پیاده ، این تو و این پینه های پای من
حالا بگو در این تراکم تنهایی ، مهمان بی چراغ نمی خواهی??

ehsan pishro
26-04-2014, 18:45
بی تو ترك برداشته ام و به هر بهانه ای ، دلم می شكند ،
گاهی گم می شوم پشت پنجره ها و سكوتم را بغض می كنم تا نشنوند صدای شكستنم را

با عشق گریه کن ولی کسی را بخاطر عشق به گریه ننداز
با عشق بازی کن ولی کسی را با عشق بازی نده!

دلم با عشق تو عاشق ترین شد ، تمام لحظه هایم بهترین شد
ولی بی مهریت کار دلم ساخت ، دل تنهای من تنهاترین شد.

پس از مرگم بیا ای نوبهارم ، بیا با جمع خوبان بر مزارم
کمر خم کن ببوس سنگ مزارم
که من در زیر خاک چشم انتظارم...

انسان همیشه دنبال کسی که دوستش دارد درحال دویدن است اما هرگز به عقب برنمی گردد تا ببیند پشت سرشان نفر دیگری هم میدود.

ehsan pishro
26-04-2014, 18:47
ارزان تـر از آنچــه فکــرش را بکنی بـــودیــ ؛

امـــا بــرای مــن .. گـــــرانــ تمــام شدیــ!

آنقدر پیش این و آن از خوبی های نداشته اش گفتم که...

وقتی سراغش را میگیرند،شرم دارم بگویم تنهایم گذاشت...

دنیای من

پر از دستهایست

که خسته نمی شوند

از نگه داشتن

نقاب ها . . . !

دل درد گرفته ام از بـس فنـجان های قهوه را سر کـشـیده ام

و تو

ته هیـچـکدام نـبـودی

خاک پایت بوسه گاهم بود و بس /
بر سر راهت نگاهم بود و بس
ای نگاهت تکیه گاه خستگی /
عشق تو تنها گناهم بود و بس . . .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:48
کسی که رنگ پریدگی خزان را ادراک کرده

باشد به نیرنگ گل های رنگ رنگ دل نخواهد بست

به نامردانی چون تو دیگر دل نخواهم بست

هر که را دیدم خیانت کرد و رفت

هر که با من بود یار من نبود

هر که آمد بر دلم زخمی گذاشت

خود ندانستم از این غمها چه سود

تو رفیق نیمه راهی به خدا غرق گناهی

دیگه چاره ای ندارم می دونم در اشتباهی

تو دلم جائی نداری تو محبتی نداشتی

منو از ریشه سوزوندی دلمو تنها گذاشتی

نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر غربت

دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم

هر چه فکر می‌‌کنم حرفم نمی آید .......
خیالت را گم کرده‌ام یا مسیر عاشقیت را ؟؟؟
شاید هم تو راه قلبم را گم کرده‌ای و
در شعر دیگران نشسته ای!!؟؟

ehsan pishro
26-04-2014, 18:48
احساس سوختن به تماشا نمی شود

آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .

بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم

باشد که نباشیم و بدانند که بودیم . . .

ساز گلهای دلم دلتنگ توست
حس نکردی یک نفر دلتنگ توست؟

از این به بعد تو زندگیم همه چیز پر.
روزای بی تو پر..دلتنگیام پر..شکستن دل پر..
جز تو همه چیز پر..
نازنینم:فقط تو نپر…

نگاهم کن که من محتاج ان چشمان دلتنگم
بگو بامن دوباره راز مستی را
که بی تو به یک دنیا شقایق دل نمیبندم

ehsan pishro
26-04-2014, 18:49
هنوز نیامده ای خداحافظ ؟

تقصیر تو نیست

همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت دست نه،دل تکان می دهم . . .

روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد،
تا همیشه بگویم همین دیروز بود . . .

من آنقدر خواستمت که نخواستنت را ندیدم
تو آنقدر نخواستی که هیچ چیز از من ندیدی

بگذار که درها همگی بسته بمانند
وقتی که نگاهی نگران پشت دری نیست

..................................

چنان دل کندم از دنیا که شکلم شکل تنهایی است
ببین مرگ مرا در من که مرگ من تماشایی است
مرا در اوج می خواستی

ehsan pishro
26-04-2014, 18:49
توی آسمون همیشه از یه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره ، پس هر وقت آسمون دلت ابری بود با دنیا نجنگ ، فقط اوج بگیر

نگاهت کافیست تادرهواى آمدنت بمیرم،توهمیشه دعوتى،رأس ساعت دلتنگى…

آنان که بودنت را قدر نمی دانند

رفتنت را “نامردی” میخوانند . . .

بیچاره آسمان …

دلش به خورشیدى خوش است که هر روز دورش میزند . . .

زیبایی عشق به سکوت است نه فریاد ، پس با تمام سکوتم دوستت دارم . .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:50
هنوز هم…

از بین کارهای دنیا…

دل بستن به دلت بیشتر به دلم می چسبد . . .

میشه پروانه بود و به هر گلی نشست اما بهتره مثل تو مهربون بود و به هر دلی نشست

بی هیچ دلیلی “بیادت هستم” تا نقض کنم قانونی را که علت می طلبد..

جای قول و قرارهایمان امن است ، زیر پاهای تو !

عزیزم حسادت نکن ، این که بعد از تو بغل گرفته ام ، زانوی غم است !

ehsan pishro
26-04-2014, 18:51
شب آرزوهاست
قاصدکی به دست باد دادم و عهد بسته ام تا رسیدنش به مقصد برایت دعا بخوانم .
تمام کارهایت رو به راه خواهد شد، چرا که من…
بهترین آرزوها را برایت به قاصدک سپردم تا به خدا برساند.

به یادت آرزو کردم
که چشمانت اگر تر شد
ز شوق آرزو باشد
نه تکرار غم دیروز...

خدایا هرکه یادم میکند یادش بخیر
هرکه هم یادم نکرد یادش بخیر
خدایا
هر که یادش میرود یادم کند
یادش بخیر…..

خدایا!
او که در تنهاترین تنهائیم
تنهای تنهایم گذاشت
تودر تنهاترین تنهائیش
تنهای تنهایش نذار

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را
یکی همچون نسیم دشت میگوید
کنارت هستم ای تنها

ehsan pishro
26-04-2014, 18:51
حـالا کـه میـخـواهـی بـروی …. لطفــا قـدمـهـایـتـــ را تنـدتـر بـردار …. دلـم را فـرستــاده امـ
دنبـالـِـ نخــود سیـــاه . . . !

همیشه حرارت لازم نیست…گاهی از سردی یک نگاه… میتوان آتش گرفت .

اینجا زمین است ، زمین گرد است !
تویی که مرا دور زدی! … فردا که به خودم برسی، حال و روزت دیدنیست….

درفلسفه ی وفا چنین آمده است: دل وقف شکستن است..بیهوده نرنج !!

گاهی میان مردم
در ازدحام شهر
غیر از تو هرچه هست را فراموش می کنم …

ehsan pishro
26-04-2014, 18:53
ای ثانیه ها مرا تب آلود کنید / سرتاسر خانه را پر از عود کنید

چشمان حسود کور ، عاشق شده ام / اسفند برای دل من دود کنید . . .

تو از دردی که افتادست بر جانم چه می دانی؟

دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی

تمام سعی تو کتمان عشقت بود در حالی

که از چشمان مستت خوانده بودم راز پنهانی .

قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی

تنگ غروب گم شد الماس آشنایی

خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم

یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم !

روز روشن میره باز شب میرسه

غم میاد به هر دری سر میزنه

مگه میشه چشامو هم بزارم

وقتی غم قلبمو خنجر میزنه . . .

دلم را پیش خود پابند کردی / ولی گفتی تو یک دنیای دردی

غرورم را شکستی بی تفاوت / برو فکر کن همیشه خیلی مردی . . .

ehsan pishro
26-04-2014, 18:53
من بیهوده سوختم...
درست مثل سیگار روشن وسط لبهای کسی که سیگاری نیست...!

چه سخت که "او"میشود زندگی "تو"اما "تو"حتی از گوشه خیال "او"رد نمیشوی

رفت!ولی می آید !هر کس که نمک ما را خورده باشد پایش که هیچ
به گردنش هم زنجیر باشد بر میگردد...

روی کفنم بنویسید:موریانه ها زهر مارتان,,این تن که میخورید پر از حسرتهای شیرین بود!!

وقتی تمام احساس دلتنگیت را با یک"به من چه" پاسخ میگیری...

به کسی چه که چقدر تنهایی!!!

ehsan pishro
26-04-2014, 18:54
بیهوده تحریمم نکن من ایرانی ام برای داشتنت دنیا را هم دور خواهم زد!!

قلب من به تیغ کسانی زخم برداشت که از آنها انتظار محبت داشتم نه فراموشی...

هیچکس نفهمید که زلیخا مرد بود...!
میدونی چرا؟
مردونگی میخواد ,ماندن پای عشقی که مدام تو را پس میزند...

تو قول بده که برگردی منم قول میدم که دوستتنداشته باشم
هر دو دروغ بگوییم...
راست گفتن تلخ است...

نمیدانی...؟
چه دردی دارد,وقتی حالم در واژه ها هم نمی گنجد...!

ehsan pishro
26-04-2014, 18:56
پرسه زدن در خیالت ,زیبا ترین نیاز من است.
هوایم باش تا نفسم نگیرد...

هر صبح خورشید فریاد میزنه آهای آدما کتاب زندگی چاپ دوم نداره!پس تا میتونید عاشقانه و خالصانه و شاکرانه زندگی کنید.

آهستـه فتــــح کرده ای با چشمهایت

هرچـــه داشته ام را

حالا تمام جهــان من مستعمره ی توست

دوست دارم تا ابد یادت کنم

با صدایی خسته فریادت کنم

دوست دارم با تو باشم هر زمان

گر تو باشی،من نبارم بی امان

مرا میان بازوانت مومیایی کن

شاید ... هزار سال بعد

باستان شناس کنجکاوی از عاشقانه های دستانت

رمز گشایی کند ...!

MEMAR.Z
26-04-2014, 21:56
من انتظار تو را می کِشم

تو مرا از انتظارت می کُشی…

لعنت به هرچه فتحه و ضمه و کسره

.

.

.

لعنت به ساعتهایی که جلو نمیروند،

خواب می مانند ،

کار نمی کنند ،

کوک نمی شوند ،

عقب می مانند ،

و از رفتن خسته میشوند

این بلاها از وقتی به سر آدم میاد

که منتظر کسی باشی که

دوسش داری…

.

.

.

فــردا آمــده اسـت و ایـسـتـاده اسـت

پــیــشِ رویِ مـــن

مـی پـرسـد چــه مـی خــواسـتـی؟

بـا عـصـا او را کــنـار مـی زنـم

هــمـچـنـان

چـشـم دوخـتـه ام بـه دوردســت

مُـــنــتــظـــــــر … !

.

.

.

دیریست اسیرم

اسیر انتظار

اسیر دلواپسی

اسیر هر آنچه مرا به یاد تو می اندازد …

.

.

.

تو این دنیا

هیچی بدتر از انتظار وجود نداره ، هیچی

حتی اگه فکر کنی با این قضیه کنار اومدی

سخت در اشتباهی !

MEMAR.Z
26-04-2014, 21:57
کاش میشد چشمهایم را کنار تو بگذارم

تا هیچ وقت در انتظار دیدارت نباشم . . .

.

.

.

اگر خوابیده بودم

بی شک هر شب خوابت را می دیدم

سالــهاست بـه انتظار دیدارت بیدارم

من بازنده ی خواب و بیداریــــــم

.

.

.

مهم نیست چقدر طول بکشد،

مهم این است که عشق واقعی همیشه ارزش انتظار را دارد !

.

.

.

کاش انتظار به اندازه کشیدن یک نخ سیگار بود !

.

.

.

چشمم به

نگاه حریص انتظار است … !

که تو را به من برساند …

چقدر خوش خیالم من … !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:05
چــه زیبــاست وقتـی میفهمـی

کسـی زیــر ایـن گنــبد کبــود

انتظــارت را میـکشـــــد

چــه شیــــــرین اســـــت

طعــم پیامکی کــه میگـــوید :

” کجایـی” …؟

.

.

.

زمان نمی گذرد وقتی در انتظار دیدنش نشسته ای !

.

.

.

وقتـــی می آیی

به حـــوالی ِ انتــــظارم

بی اعتـــنایی ام را نبیـن

در دلـــم

کوهی قـــند آب مــــیشود …

.

.

.

برای دیدن چشمانت

برای لمس دستانت

برای با تو بودن

تا قیامت صبر خواهم کرد

فرقی نمی کند امروز باشد یا در فرداها

یقین در من موج می زند که روزی با تو خواهم بود…

.

.

.

وقتـــی منتظرشی

هربار

که

صفحه

گوشیت

روشن میشه

قلبت می زنه

دلت می لــــرزه!

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:06
به بعضیا هم باید گفت :

من خودم با ذغال رنگت کردم

جلوی ما ادعای سیاهی نکن !

ﺑﻪ بعضیا هم باید گفت :

ﺍﮔﻪ ﻭﺍﺳﻪ بقیه ﻗﺎﻃﯽ ﭘﺎﺗﯽ ﻣﻴﮑﻨﯽ

ﻭﺍﺳﻪ ﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺗﺎﺗﯽ ﺗﺎﺗﯽ ﻣﻴﮑﻨﯽ !

به بعضیام باید گفت :

عزیزم از دستت هر کاری برمیومد انجام دادی !

حالا نوبت پاهاته ، گورتو گم کن !

به بعضیا هم باید گفت :

باور کن من خودمو نمیگیرم

ولی شما زیادى خودتو ول کردى !

به بعضیا هم باید گفت :

عزیزم آسانسور خرابه شما تو “کف” بمون !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:07
به بعضیا بابد ﮔﻔﺖ :

عوض نمیشی ، خیالی نیست راحت باش …

تعویض که میشی

به بعضیا باید گفت :

دوست عزیز ببخشید حواسم نبود

پشتم خورد به خنجرتون !

به بعضیام باید گفت :

با من مشکل داری ؟

خوش به حالت خیلیا همینم ندارن !

به خیلیا باید گفت :

تو خوب باش ، اگه مُردی با من …

به بعضیا باید گفت :

تا حدی باهات راه میام

از حدش که بگذره از روت رد میشم !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:08
ﺑﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ :

ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ و میشنوم ﺑﺎ ﮐﯿﺎ ﻣﯿﭙﺮﯼ

ﻣﯿﻔﻬﻤﻢ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺑﺎ من ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺍﻭﺝ ﭘﺮﻭﺍﺯﺕ ﺑﻮﺩﻩ !

به بعضیا هم باید بگی

یه خورده راست بگو ببینم بلدى ؟

به بعضی ها باید گفت :

من زندگیم به خودمم مربوط نیست چه برسه به تو !

به بعضی ها باید گفت :

بیخودی صدای گاو درنیار

من و تو خیلی وقته دیگه “مــــا” نیستیم !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:10
ﺩﺧﺘـــﺮﯼ ﺭﺍ ﺑـﺎ ﺩﺭﻭغ هات ﻓــﺮﯾـﺐ ﺩﺍﺩﯼ

ﻗــﺒـﻞ ﺍﺯ ﺍﯾـﻨـﮑـﻪ ﺑـﮕــــﯽ ﭼـــﻘـﺪﺭ ﺍﺣـــﻤـﻖ ﺑـــﻮﺩ

ﺯﻳـــﺮ ﻟــﺐ ﺑــﻪ ﺧـــﻮﺩﺕ ﺑـــﮕـﻮ ﭼـــﻘـﺪﺭ ﻣــﻦ ﺁﺷــﻐــﺎﻟــﻢ !

زن قداســـــــــــــت است

برای با او بودن باید مـــرد بود

نه نــــــر !

عـزیـــــــــــزم واسـه کســی دوروئـی کن

کـه حـوصـــــــــــله هــمـون یه روتـم

داشــتــــــــه بـاشـــــــــــــه

سریعا رفته باشی ...

ﻣﻄﻤﺌـﻦ ﺑﺎﺵ عزیزم

ﺁﺩﻣـــﯽ ﮐﻪ ﮔﻨـــﺪﻩ ﺗــﺮ ﺍﺯ ﺩﻫــﻨـﺶ ﺣــﺮﻑ ﻣــﯿﺰﻧـــﻪ

ﺁﺧــﺮ ماجرا ﺩﻫـــﻨﺶ ﺟــــــﺮ ﻣﯿـﺨﻮﺭﻩ

در لابه لای دلشوره ها و تـرس هایـم

لب پرتگاه ایستاده ام

می دانم دستـــــــم را نمی گیری

فقط محض رضای خدا پرتــــــم نکــن !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:11
بعضیام هستن پا برهنه میان تو زندگی آدم اما

وقتی میرن لباس مارک دار تنشونه

مبارکشون باشه ولی

رسمش این نیست

هــی فـلانـی ؟!

تــمام کـتاب هایـم را ریختـم کـف اُتاق

دانه دانه ورق زدم کـلنجار رفتـم !

در هیچ لـغت نامه ای هیچ واژه ای نــبود

تا حماقت دلم را تــوجیح کــنـد !

به لب هایم قفل زدم درباره عشق تو

به کسی چیزی نگویم

شاید روزی خودت

آدم شوی

دلم تنگ می شود برای حرف زدنت

و برای تکیه کلام هایت که نمی دانستی فقط کلام تو نبود

من هم به آنها تکیه داده بودم

خدایا به امید خودت

نه بنده های بی خودت !

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:12
حوالی رویاهایم که قدم می زنم می بینم خیابان را

با بوی باران دوست دارم

و خودم را با بوی تو

هـدفـم را نـشـانـه گـرفـتـه ام

♥ تـو . . .

بـدون هـدف دوسـتـت دارم

تابستان داغی ست اما دلم دیگر به این زندگی گرم نمی شود

آنقدر نیستی که گاهی حس مـی کنم عشق را نسیه به من داده ای

بی تـابـم !

نقـد می خــواهـمت می فهمی

نگاه تــــــو مــرا عاشق تر از پیـــــش می کند

چه معجــــــــونی می شود زندگــــــی

با لمس دستانِ تـــــــو

با حسِ عشــــــــــــــــــقِ تـــــــو

نـــگاهت چـــــــون بــــــهــار ی دل پــــذیر اســـــــت

دلـــــــــــم در وصــف چــــــــشمانت اســیر اســـــت

نــــــــگاهت بــــا نـــــگاهــم هـــردو نیکــــو ســــــت

نـــــــگاهت مـــــی کــــنم چــــــون دارمت دوســـــت

MEMAR.Z
26-04-2014, 22:12
با هم که قدم می زنیم

حسودی اش می شود آفتاب

نه که هیچ گاه

قدم نزده است با ماه

خیلی دوست دارم بدانم

فکر و خیالت را به کدامین سو روانه می کنی

وقتی که من اینجا دور از تو

با خیال تـــــــو خوشم !

می نویســم برای خودم

برای دلم ، برای یکی که

غریبه بود ،آشنا شد

عــادتـ شد، عشق شـد

هستی شـد، روزگـار شـد

عزیز شـــد

گرما یعنی

نفس های تو

دست های تو

آغوش تو !

من خورشید نمی خواهم

حــال و روز زنــدگــی مـن را

وقـتــی نبـاشـی یــک کـلمه تــوصیــف می کنــد

الـفـــاتحه

MEMAR.Z
27-04-2014, 13:15
خداوندا چه سخت است این جدایی

چه تلخ است این شراب بی وفایی

جدایی ، بی وفایی ، درد دوری

همه باشد گناه آشنایی

مستم از باده که مستی هم بلاست

باده ی عاشق ز هر باده جداست

بی وفا مستی مگر از باده ی عشقت نبود؟

کین چنین دل را شکستی

اینجا زمین است

رسم آدمهایش هم عجیب

اینجا گم که می شوی

به جای اینکه دنبالت بگردند

تو را فراموش می کنند

این روزها پر طرفدارترین بازی در بین آدم ها

بازی با احساسات است

بوی رفتن می دهی

عطر تازه ای خریده ای؟

MEMAR.Z
27-04-2014, 13:16
مطمئن باش ، برو

ضربه ات کاری بود

بی وفایی کردی

دل من سخت شکست

و چه زشت به من و سادگیم خندیدی

به من و عشق پاک که پر از یاد تو بود

آنقدر رسم با وفایی مرده است

که میترسم مجنون اگر زنده شود

یادی از لیلی نکند

خوشا آنان که در بازار گیتی

خریدار وفا بودند و هستند

خوشا آنان که در راه رفاقت

رفیق با وفا بودند و هستند

وقتی فهمید می خوامش خندید و رفت

التماس رو تو چشام دید و رفت

با تمام خوبی هام اون بی وفا

رنگ غم تو چشام پاشید و رفت

چقدر دلم هوایت را می کند

حالا که دیگر هوایم را نداری

king mobile
27-04-2014, 14:11
نمی دانــــم
شاید فکر میکنی که فقط خودت میدانـــی
بوی گند کثافتت شهر را گرفته
حالا همه میدانند …

زیاد فرقی نکرده…
خودِخودشه
فقط اونی که داره باهاش قدم میزنه
” من ” نیستم

تقصیر تو نیست، مقصر معلم دستور زبان فارسی بود:
به من نگفت که من با هر تویی ما نمیشود!

امروز به “آنهایی” می اندیشم که روی “شانه هایم” گریه کردند
و نوبت “من” که شد “شانه ” خالی کردند !

پستی در تو موج میزند
احساست را بریده اند ؟!

king mobile
27-04-2014, 14:12
عاشقانه هایم همه رابه زانو زده !

توبه عشق چه کسی ایستاده ای . . .

دیگر پیام هایت نمیرسند

سیم بانان را خبرکن !

شاید کاجی افتاده باشد . . .

دوستی میوه ی درختانی است که در روح غنی عشق کاشته میشود

و با مراقبت محبت آمیز و درک متقابل پرورش می بایند . . .

ﺷﻌﺮ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻧﻢ، ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﻧﺒﻨﺪ، ﺗﻮ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ، ﺣﺎﻓﻈﻪ ﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ!

اگـــر تو را امـــتحان میگرفتند
بی شک من رتبه ی اول میشدم
بس کــه تــکرار کردم نامـــــت را در مرور خاطرات

king mobile
27-04-2014, 14:13
گفتم ای فال فروش ، لای این بسته فال

“مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید” هم داری ؟

گفت : اگر بود کسی فال فروشی میکرد ؟

.

.

همه یادشون میمونه باهاشون چیکار کردی ولی یادشون نمیمونه براشون چیکار کردی !

.

.

مهربانی مفهوم نگاه توست که دنیا را هدیه ام می کند ، مادر …

.

.

هیچوقت کاری نکنیم که آدمهای ارزون برامون گرون تموم بشن !

.

.

هرکس را به انداره ای در دلت داغ کن که لازم است

انگور را هم که زیاد بجوشانی نجس میشود !

king mobile
27-04-2014, 14:14
آرزوهایم مثل بادبادک هایی در آسمان مغزم به این سو و آن سو میروند و من هر چه خودم را بالا میکشم نمیتوانم بگیرمشان !
.
.
آنها که گفته اند “دوری و دوستی”
یا طعم دوستی نچشیده اند یا درد دوری نکشیده اند …
.
.
نمی دونم چرا همیشه آخرش می فهمیم از اولش اشتباه بوده …
.
.
همانند کودکی هق هق میکنم که مادرش او را تهدید کرده که اگر بار دیگر اشک بریزد او را میکشد !

.
می گویند لیاقتت را نداشت ولی نمی دانند که تو فقط دوستم نداشتی ، همین !

king mobile
27-04-2014, 14:15
دلتنگ تو امروز شدم تا فردا / فردا شد و باز هم تو گفتی فردا

امروز دلم مانده و یک دنیا حرف / یک هیچ به نفع دل تو تا فردا . . .

.

.

.

بیا با هم بجنگیم ، من شکست می خورم و تو پیروز می شوی

بعد تو مرا تسخیر کن !

.

.

.

نافم را که بریدند ، فاصله ها شد تقدیر من

آری از همان وقتها شروع شد بی تو بودنم . . .

.

.

.

ز روزی که یکی دلم را برده / تب دارم مثل طفل سرما خورده

گفتارم شعر ، شعرهایم هذیان / دکتر جان بنده زنده ام یا مرده . . .

.

.

.

گر فراموشت کنم بر من حرام است زندگی / من تو را با جان خریدم کی فراموشت کنم . . .

king mobile
27-04-2014, 14:17
جاگذاشته ام دلی

هرکه یافت مژدگانی اش تمام زندگی ام

این روزها شیشه شده ام

زود میشکنم اما بدجور میبرم

دوستت دارم هایت راقبول ندارم

مانند امضاهای آخر نامه ات که میگفتی

از خون است اما طعم انار میداد

غفلت کرده ای مادر…

پشت این قلب عاشق 

فرزندت آرام آرام جان میسپارد…

و تو فراموش کردن را به او نیاموخته بودی!!

ساقی دولانم باشوا پیمانه دولاندر اخم ایلمه ناز ایلمه

مستانه دلاندر مال استمرم طالب شهرت دیلم یارب

بی عزیز یلداشیمی شاهانه دولاندر

king mobile
27-04-2014, 14:20
تا دوست درکنار نباشد ، به کام دل از هیچ نعمتی نتوانی که برخوری .

در طوفانهای زندگی ، باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است .

تا آبی عشق برگشودن زیباست ، هرلحظه تورا سرودن زیباست ، منظورم از این ترانه میدانی چست ، یعنی که همیشه با تو بودن زیباست .

میدونی چیه ، همه مردم دنیا میگند چشمای تو قهوه ایه ، اما من میگم چشمای تو آبیه ، چون تو آسمون قلب منه .

عشق یعنی گم شدن پیدا شدن ، عشق یعنی غرق در رویا شدن ، عشق یعنی حسرت دیدار تو ، عشق یعنی من شوم بیمار تو .

king mobile
27-04-2014, 14:21
صادقانه بي بهانه تا قيامت بي نهايت من فدايت

.................................................. ...........................................

من از ساعت متنفرم... از اين اختراع عجيـب بشر که جاي خالـي حضور تو را به رخ دلتنگــي هاي من مي کش
.................................................. ..........................................

هر وقت دلتنگ ميشم ميام پشت قلبت و هي در مي زنم پس هر وقت قلبت مي زنه بدون دلم برات تنگ شده
.................................................. ........................................

همه دوست دارند که به بهشت بروند, ولي کسي دوست ندارد که بميرد - جان لوييس
.................................................. ...........................................

عشق به دست آوردن هرآنچه خواستي نيست، عشق هر آنچه است که براي او از دست مي دهي.
در بن بست هم راه آسمان باز است، پرواز را بياموز

king mobile
27-04-2014, 14:22
من سبز ترین واژه ملموس غروبم ، کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا میفهمید . . .
.
.
.
آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است
یاد آر که محتاج دعایت هستم . . .

در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود
میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود
کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود
.
.
.
من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست . . .
.
.
.
دوستی شوخی سرد ادمهاست / بازی شیرین گرگم به هواست
واسه کشتن غرور من و تو / دوستی ، توطئه ثانیه هاست . . .

king mobile
27-04-2014, 14:23
اگر چه خداوند بی مکان ، بی زمان و بی نهایت است
اما به قدر فهم ما کوچک میشود ، به قدر نیاز ما فرود میآید
و به قدر آرزوی ما گسترده میشود

و به قدر نیاز ما کارگشا میشود .
.
.
.
دستم از دستت جداست ، این تمام ماجراست

دلخوشم شاید بیایی ، فردا هم روز خداست
.
.
.
مهربانی رو وقتی دیدم که کودکی قصد داشت با آبنبات کوچکش
آب دریا را شیرین کند
.
.
.
دوستای خوب مثل ستاره های آسمونند ، حتی اگه نبینی شون
خیالت راحته که همیشه هستند .
.
.
.
نون و پنیر چایی ، قصه آشنایی
الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی
روی گلهای نرگس ، با یه مداد قرمز
هزار دفه نوشتم ، زندگی بی تو هرگز !

king mobile
27-04-2014, 14:33
ای قرار لحظه های اضطرار ، بر روان دیده ام منشین چو خار ، جاری عشقی به شریان وجود ، بی تو باید شعر دلتنگی سرود .

آموختم که همیشه برای کسی که به هیچ عنوان قادر به کمک کردنش نیستم دعا کنم .

تو مرا میفهمی من تورا میخواهم و همین ساده ترین قصه یک انسان است ، تو مرا میخوانی من تورا نابترین شعر زمان میدانم و تو هم میدانی تا ابد در دل من میمانی .

همیشه خواستن توانستن نیست ، خواستم بگویم دوستت دارم ، نتوانستم !!!

اینو میفرستم به سلامتی هرچی گلدونه ، به شرط اینکه گل تو باشی و خاکش من .

king mobile
27-04-2014, 14:34
چگونه در این چشم های زیبا جا داده ای این همه دروغ را؟!

بین تموم دروغات حتی نبود یه حرف راست اما اینو یادت باشه دروغگو دشمن خداست!

پیکان هزار سو شدم باور کن در عشق سیاه رو شدم باور کن

آنگاه که بر گله ی قلبم تو زدی چوپان دروغگو شدم باور کن

به خودت راست بگو ، آنگاه توان دروغ گفتن به کسی را نخواهی داشت

اونکه میگفت جونش به جونت بسته است / حالا داره به گریه هات میخنده
اونکه میگفت بدون تو میمیره / دروغ میگه دلش جنس کویره
دروغ میگه تو گوش نده به حرفاش / نگو میخوای هنوز بمونی باهاش
خیال نکن بدون اون میمیری / بذار بره ، نباشه جون میگیری

MEMAR.Z
28-04-2014, 15:17
وقتی کنارمی ، جایی برای هیچ شتابی نیست

مقصد همین حضور من و توست

.

.

یک دم رخ زیبای تو از دیده گذر کرد

آنی آتش عشق تو در دل فوران کرد

دل گفت غنیمت شمرید این دم و لحظه

چشم ، چشمک زد و عکست قاب دل کرد

.

.

کاش می شد تا افق پرواز کرد

حل مشکل را به عشق آغاز کرد

کاش می شد شعرماندن را سرود

با ظهورت یک غزل اعجاز کرد

کاش می شد لحظه های عشق را

بی ریا و با نگاه ابراز کرد

.

.

سرم را روی شانه ات بگذار تا همه بدانند

”همه چیز” زیر سر من است

.

.

اُسکُل ها نشسته اند در شورای امنیت

و زرت و زرت قطعنامه صادر می کنند؛

غافل از این که تمام سلاح های کشتار جمعی در آن دو تیلۀ رنگیِ چشم هایِ توست

MEMAR.Z
28-04-2014, 15:17
تو همانی که دلم لک زده لبخندش را / او که که هرگز نتوان یافت همانندش را

منم ان شیخ سیه رو که در اخر عمر / لای موهای تو گم کرده خداوندش را

.

.

من با همه فرق دارم

چون من تــــــــو را دارم

.

.

تو که می‌خندی ، اشتهای لبانم به بوسه باز می شود

.

.

یا تو را باید دوست داشت

یا باید تو را دوست داشت

شرط سومی ندارد احوالات من

.

.

بی کلام اینجا باش

بودنت با دل من ، بی صدا هم زیباست

MEMAR.Z
28-04-2014, 15:18
دنیا خیال تو نیست اما بیرون از خیال تو هم دیگر دنیا برای من نیست

.

.

تمام دنیا را گشته ام

کنار تو اما ، دنیای دیگریست

.

.

لـب‌ هایـت را با بـوسه‌ ای می‌بـندم

بـاور کـُن بـوسه نمی‌فـهمد , آزادی بـیان یـعنی چـه

.

.

آرزویم این است که بهاری بشود روز و شبت

که ببارد به تمام رخ تو بارش شادی و شعف

و من از دور ببینم که پر از لبخند است :

چشم و دنیا و دلت

.

.

رنج دوری یاد خوبان کار ماست …

یک پیام هم حکم دیدار ماست

این نفس فردا نمی اید به دست

پس به شادی بگذرانش تا که هست

MEMAR.Z
28-04-2014, 16:47
قطره های اشک بی قراری نوازشگر گونه هایم است

چه کنم که اشک قشنگ ترین بهانه است برای گفتن از بی تو

بودن برای بیان دلتنگی و برای بیان غربت

نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم

بگو بامن دوباره راز مستی را که بی تو

به یک دنیا شقایق دل نمی بندم

سلام بهونه قشنگ من برای زندگی

آره بازم منم همون بهونه همیشگی

فدایه مهربونیات چه می کنی با سرنوشت

دلم برات تنگ شده بود این نامه و واست نوشت

بادکنک دلتنگی هام پر شده از هوای تو

اگه نیای می ترکه خونش می افته پای تو

اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

بگو دیگه !

زیاد فکر نکن امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !

MEMAR.Z
28-04-2014, 16:48
اگه می دونستی چقدر دلم برات تنگ شده

پیش خودت می گفتی:

وااااااای بمیرم چقدر دلش برام تنگ شده!

دلم از دوریت پاره شد
.
.
.
حالا دوختمش تنگ شد

چقدر این روزا گامبو شدی

می پرسی از کجا فهمیدم ؟

خوب معلومه چون هر روز دلم داره برات تنگ تر می شه

می دونی چرا بعضی شب ها زود صبح می شه؟

آخه خورشید هم دلش واسه چشمات تنگ می شه

دلم برای کسی تنگ است که دل تنگ است

دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد

دلم برای کسی تنگ است که با زیبایی کلامش مرا در عشقش غرق می کند

دلم برای کسی تنگ است که دستانم دستان پر مهرش را می طلبد

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:10
چشمانت را ورق بزن ، شاید در گوشه ای از آن مرا به یادگار کشیده باشی .

می خواهم از چشمان تو دنیایی بسازم تا همه ی دنیای عاشقان دنیایم شوند .

زیر این سقف کبود ، زیر این شعله سنگین سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم ، تک و تنها به خدا می سوزم .

در باغ دلم جوانه ای باید و نیست ، شوق غزل ترانه ای باید و نیست ، خواهم که تو را ببینم اما چه کنم ، دیدار تو را بهانه ای باید و نیست .

قشنگ ترین شعرم را برای شب شعر چشمان تو گفتم ، پس تو نیز قشنگ ترین لبخندت را برای برای لحظه دیدار نگه دار .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:11
محبت تنها جوشکاری است که دلهای شکسته را رایگان جوش می دهد .

همیشه یکی هست که درد دلت رو بهش بگی ، وای از روزی که همون یکی درد دلت باشه .

همیشه یادمان باشد که کاشته ی صداقت دلها را به ساحل میرساند نه امواج رفاقت .

تموم شد ، رفتم نخواست که بمونم ، صدایم نکرد نگفت نرو برگرد و من رفتم ، رفتم به سوی تنهایی انتظار ، انتظار شنیدن صدای او که بگوید دوستت دارم برگرد .

از پاسخ من معلمان آشفتند ، از حنجره شان هرچه درآمد گفتند ، اما هنوزم معتقدم از جاذبه تو سیب ها می افتند .

MAMAD*50 CENT
ما در هيچ سرزميني زندگي نمي كنيم ؛ منزل ما قلب كيست كه دوستش داريم

گلت خشك شد ولي هرگز نمرده / زمان بوي تو رو از خونه برده

انجماد قلبها رو از خشكسالي چشمها ميتوان فهميد

چشمي كه گريستن نميداند ؛ زيستن نميتواند.

تو از زيباترين نيلوفر من ؛ بخوان غم را تو از چشم تر من

MAMAD*50 CENT
چقدر زود بریدی و به من بد کردی

دست خوش همسفر این بود قرار منو تو
----------------

تورا من دوست مي دارم نه قدر آب درياها

كه روزي خشك مي گردند شوند بيچاره ماهيها

------------------

تو رامن دوست مي دارم نه قدر غنچه و گلها

كه روزي پرپر مي شوند بر آرد آه از دلها

-------------------

تو را من دوست مي دارم به قدر كهكشان و ماه انجم ها

كه جاويدان بماند عشق من تا بودن آنها

--------------------

بيا اي لحظه هاي عمر شيرينم
بيا اي تك سوار روياي ديرينم
تو را خواهم
تو را با جان و دل خواهم

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:12
به چشمای من یه نگاهی کن، آسمون دل من رو از توش می بینی؟ دقت کن، خودت رو هم وسطش می بینی... من این رو هم دوست دارم....

--------------

اولین روزی که دیدمت هیچ وقت فکرش رو هم نمی کردم که روزی اینقدر بتونیم با هم دوست باشیم می گفتم این هم یه دوره است که تو می شی یه همسفرم

----------------

وقتی دارم از تو برای دیگران حرف می زنم... باید لبخندم رو ببینی وقتی که یاد تمام اون لحظات شیرین می افتم... و باید مقیاسی برای اندازه گیری دل تنگی هام برای تو، پیدا کنی

---------------

همیشه دلم لک می زنه برای آغوش پر محبت تو... می دونی که چقدر عاشق آغوش گرفتن هستم و هیچ چیزی بیشتر آرومم نمی کنه...

---------------

چقدر دلم برای دستای گرمت تنگ شده!! چقدر دلم برای آغوش مهربونت لک زده!! و چقدر مشتاق زل زدن تو چشمای صبورت هستم...

MAMAD*50 CENT
عشق با غرور زیباست . ولی اگر عشق رو به قیمت فرو ریختن دیوار غرورت گدائی کنی .
اون وقت دیگه عشق نیست , سادگیه .

وقتی دلت تنگ شد . وقتی چشمات تر شد .
وقتی که دیگه نبود کسی . امید به یه هم نفسی .
بدون که هست این جا کسی ، که تو واسش همه کسی !

آنشب که دلی بود به میخانه نشستیم .
آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم .
از آتش دوزخ نهراسیدیم که آن شب .
ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم .

بوسه اسم است...چون عمومي است بوسه فعل است...چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است...چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است...چون از قيد

انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است...چون 2 نفر را به هم متصل ميکند

می خوام عکسمو به عنوان یادگاری بهت بدم

فقط یه شرط داره: وقتی بهش نگاه می کنی با چاقوی تیز پرتقال نخوری

MAMAD*50 CENT
عشق فراموش کردن نيست بلکه بخشيدن است عشق گوش کردن نيست بلکه درك كردن است عشق ديدن نيست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشيدن نيست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني .

برايت چه بنويسم از مهري که در رودخانه قلبم جاريست يا از طوفان سهمگيني که در دلم غوغايي به پا کرده و از اوراقي که سطر به سطر نام تو و عشق تو را درخود جاي داده "اي مهربانترين" دفترم صد برگ دارد و

من هر صفحه را با نام توو ياد توپر کرده ام و سر انجام به زيباترين نکته هستي رسيده ام.

کاش همان کودکي بوديم که حرفهايش را از نگاهش مي توان خواند اما اکنون اگر فرياد هم بزنيم کسي نمي فهمد و دل خوش کرده ايم که سکوت کرده ايم سکوت پر بهتر از فرياد تو خاليست دنيا را ببين... بچه بوديم از

آسمان باران مي آمد بزرگ شده ايم از چشمهايمان مي آيد!! بچه بوديم دل درد ها را به هزار ناله مي گفتيم همه مي فهميدند بزرگ شده ايم درد دل را به صد زبان به كسي مي گوييم ...هيچ كس نمي فهمد .

MAMAD*50 CENT
افسانه من به پایان رسیده است

و احساس می کنم که این آخرین منزل من است

دیگر نه بانگ جرس کاروانی

دیگر نه آوای رحیلی

تنهایی آرامگاه جاوید من است

و درد و سکوت

همنشین تنهایی جاودانه من!

-----------------

مفهوم زندگی را از خنده تلخ گنجشک به حال انسانها باید فهمید که از تکه نان خشکی نمیگذرند

--------------

یادت می آید یك شب زیر آن سپیدار بلند گفتی چشمهایت چشمهایت سایه سار تنهاییم است,من هنوز زیر آن سپیدار نقش چشمهایت را در بی كسی هایم ترسیم می كنم

-----------

کسی که جویای من شد پیدا کرد مرا . کسی که پیدا کرد مرا شناخت مرا . کسی که شناخت مرا دوست داشت مرا .
کسی که دوست داشت مرا عاشق من شد . کسی که عاشق من شد من هم عاشق او شدم .
و کسی که عاشق او شدم او را می کشم . و هنگامی که او را کشتم بر من است دیه ی او .
و کسی که دیه ی و بر من است خود را دیه ی او می دهم

-------------------------

بدرقه اونی که گفتم نرو گفت نمیشه دیروز دیگه رفت واسه همیشه وقتی میخواست بره منو صدا کرد واستاد و تو چشمهای من نگاه کرد گفت: میدونی خودت واسم عزیزی این اشکها رو هم بهتره نریزی باید برم سفر برام بهتره ولی کسی که مونده عاشقتره

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:13
تو را آرزو نخواهم کرد، هیچ وقت!

تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که

خودت بیایی، با دل خود، نه با آرزوی من

.

.

.

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن . . .

.

.

.

حافظه‌ام همه چیز و همه کـَــس را فراموش می‌کند

خسته شدم بس که سائیدمش

و تو هر بار نمایان‌تر شدی . . .

.

.

.

نقرین به عشق به عاشقی / نفرین به بخت و سرنوشت

به اون نگاه که عشقتو / تو سرنوشت من نوشت

نفرین به من نفرین به تو / نفرین به عشق من و تو

به ساده بودن منو / به اون دل سیاه تو . . .

.

.

.

دیگر بهار هم سر حالم نمی کند / چیزی شبیه گریه زلالم نمی کند

آه ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟ / وقتی که سنگ هم رحم به بالم نمی کند . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:13
دید ما کوچه ی تنگیست که چرایش چشم است

چشم ما گوش

عقل ما حرف سر کوچه

سر بازار ، چشم ها را باید شست . . .

.

.

.

نه زمین باش و نه خاک، که تو را خوار کنند / وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند

آسمان باش که خلقی به نگاهت بخرند / وز پی دیدن تو، سر به بالا ببرند . . .

.

.

.

چقدر سفت شده پدال دوچرخه دونفره دوستی مان!

یا من خسته ام، یا شیب زیاد شده، شاید هم تو دیگر رکاب نمی زنی . . .

.

.

.

پرنده ای که نداند آزادی چیست، از باز ماندنِ درِ قفسش هم سرما می خورد . . .

.

.

.

آخر قصه ی ما را همان اول لو دادند

همان جایی که گفتند: یکی بود و یکی نبود . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:14
غم دانه دانه می افتد روی صورتم

شور است طعم نبودنت!

.

.

.

هر انکه یار خواهد یار بسیار / ولیکن فرق دارد یار با یار

دل من سایه لطف تو میخواست / و گرنه سایه دیوار بسیار . . .

.

.

.

ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای . . .

.

.

.

تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است . . .

.

.

.

امشب به یادت گریانم ، گرچه ز دیده ات پنهانم ، گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم . . .

.

.

.

به پندار تو : جهانم زیباست

جامه ام دیباست

دیده ام بیناست

زبانم گویاست

قفسم هم طلاست

به این ارزد که دلم تنهاست ؟

.

.

.

پارسال با او در زیر باران راه می رفتم

امسال راه رفتن او را با دختر دیگری در زیر باران اشک هایم دیدم

شاید باران پارسال اشک دختری دیگر بود . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:23
در کدامين ايينه مي توان تو را جستجو کرد ؟!!! در کدامين چشمه زلال مي توان تو را ديد ؟!!! در کدامين راه نرفته تو را مي توان پيمود ؟!!! سهم من از تو چيست.... گلدان خالي کنار پنجره ....

خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به ** ديگري داد تا تو آن را پيدا کني
امشب به قصه ی دل من گوش میکنی فردا مرا چو قصه فراموش میکنی
وقتی معلم پرسید عشق چند بخشه ؟ زود دستمو بالا بردم و گفتم یک بخش ' اما از وقتی تو رو شناختم فهمیدم عشق سه بخشه : عطش دیدن تو ................ شوق با تو بودن............... و اندوه بی تو بودن

واست يه دسته گل فرستادم با هزار مصيبت در ميان اون همه گل تونستم يه گل مصنوعي بزارم و در آخر برات بگم تا خشک شدن آخرين گل دوست دارم

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:23
بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .

فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،
اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي

فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .

حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن . . .

در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:24
دلم برای دیدنت چه شاعرانه لک زده
بلور قلب کوچکم ز دوریت ترک زده

میان این همه راه
که به تو نمی رسد
چه سخت است
راه تو را گم کردن !

روزي كه از توجداشم روز مرگ خنده هامه
روزتنهايي دست هام فصل مرگ خنده هامه

گل اگر خار نداشت
دل اگر بی غم بود
اگر از بهر پرستو قفسی تنگ نبود
زندگی عشق اسارت قهر آشتی همه بی معنا بود

زندگی شوق رسیدن به همان فردایست
که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی و نه در فردایی
ظرف امروز پر از بودن توست
زندگی را دریاب

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:24
دلبرم در مذهب ما بي وفائي کار نيست / شمع اگرعاشق نباشد تا سحر بيدار نيست . . .
.
.
.
کاش ميشد وقت رفتن چشم هايم را کنار تو بگذارم تا که در حسرت ديدارت نمانم . . .
.
.
.
تا به قله عشق صعود نکني ، دامنه دوست داشتن را زير پايت نخواهي ديد . . .

سکوت سرد فاصله ها تنم را ميلرزاند ، به ياد روز هايي که بودنت را نفهميدم . . .
.
.
.
چشمام غرق اشک ، دلم غرق خون ، تو چه ميداني از دريائي که ميجوشد از درون
براي بودن تو . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:27
دلتنگم و ديدار تو درمان من است ، بي رنگ رخت زمانه زندان من است . . .
.
.
.
تا کدوم ستاره دنبال تو باشم / تا کجا ي خبر از حال تو باشم
مگه ميشه از تو دل بريد و دل کند / بگو ميخوام تا ابد مال تو باشم . . .
.
.
.
باران را بهانه کردم و گريستم / تا کسي نداند گرفتار کيستم . . .
.
.
.
تا تواني در جهان همراه اهل درد باش / يا مبر نامي ز مردي يا حقيقت مرد باش . . .
.
.
.
اي ماه که آسمان خانه توست / به گلم بگو که يار دلدارت ديوانه توست . . .

MAMAD*50 CENT
مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگ
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی
---------------------------
صد دفعه گفتم وقتی راه میری جلوی پاتو نگاه کن ! باز افتادی تو قلب من ؟!
آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من
بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم

MAMAD*50 CENT
زندگی وقوع دلتنگی هاییست که بدون تو اتفاق میفته

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين

گل سرخ براي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم.

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ،

بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:

بزرگ مثل عشق

کوچک مثل غم

ساده مثل من

مهم مثل تو ...

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت!

همیشه نگاهی را باور کن که وقتی دور شدی در انتظارت بمونه.

یاد تو چندیست که مهمانم شده ، خاطراتت آفت جانم شده

هر چه میگویم سخن از یاد توست ، در سکوت من فقط فریاد توست

MAMAD*50 CENT
راز دل با كس نگفتم چون ندارم محرمي ، هر كه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم ،

راز دل با آب گفتم تا نگويد با كسي ، عاقبت ورد زبان ماهي دريا شدم . . .

کاش ماه می دانست

از این همه ستاره و سیاره

تنها یکی مشتری ست....

در مدرسه از نشاط من کم کردند...

از فرصت ارتباط من کم کردند...

هر وقت به هم عشق تعارف کردیم...

از نمره ی انضباط ما کم کردند...

کنار قطره اشکم هزار تا خاطره دفنه ، گله میکنم از تو ، از تو که این همه بی رحمی

هزار بار مردم از عشقت ، ای که سراپا از سنگی . . .

دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم

من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم

ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد

با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم

من از بازی 7سنگ بدم میآد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم

که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی

دوباره برگردی پیشم . . .!

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:28
نیم نگاهت را به تمامی دنیا نخواهم فروخت ، بی انکه ذره ای به یادم باشی . . .
.
.
.
یاد یاران هر کجا باشد بر ما واجب است / ما رفیق نا رفیق شهر غم ها نیستیم . . .
.
.
.
بلور اشک های من همان آغاز تنهایی است / مرور خاطرات دل عجب تکرار زیبایی است . . .

ای خوش آن لحظه دیدار که ما یار شدیم / به صفای دل هم سخت گرفتار شدیم . . .
.
.
.
ای کاش گل باغ بهارت بودم / اندر قفس عشق هزارت بودم
ای کاش به هر سو که نظر میکردی / من مردمک چشم سیاهت بودم . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:28
چشات دیگه از من خسته سیره اما هنوز چشای من اسیره فقط بدون که این دل شکسته منتظره بگی واست بمیره
کشتی قلب مرا موج نگاه تو شکست گر صبر کنم تو هم مرا خواهی شکست
ديگه اين پنجره از ديدن من خسته شده انگاري کتاب عشق من و تو ديگه بسته شده
ای جوان اگر عاشق نشدی برو خودت را بکش این است رسم جوانی

++++++++++++++++++++

سکوت تنها دوستي است که هرگز خيانت نمي کند

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:29
من چیستم؟
لبخند پر ملامت پاییزی غروب در جستجوی شب
که یک شبنم فتاده به چنگ شب حیات ، گمنام و بی نشان
در آرزوی سر زدن آفتاب مرگ

چه امید بندم در این زندگانی
که در نا امیدی سر آمد جوانی
سرآمد جوانی و ما را نیامد
پیام وفایی از این زندگانی

عشق تنها کار بی چرای عالم است ، چه ، آفرینش بدان پایان می گیرد

آیا در این دنیا کسی هست بفهمد
که در این لحظه چه می کشم ؟ چه حالی دارم؟
چقدر زنده نبودن خوب است ، خوب خوب خوب

از دیده به جاش اشک خون می آید
دل خون شده ، از دیده برون می آید
دل خون شد از این غصه که از قصه عشق
می دید که آهنگ جنون می آید

MAMAD*50 CENT
چو ** با زبان دلم آشنا نیست
چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر
که از یاد یاران فراموش باشم

دلی که عشق ندارد و به عشق نیاز دارد،
آدمی را همواره در پی گم شده اش،
ملتهبانه به هر سو می کشاند

عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ،

حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !!!

می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران

بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان

خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه

می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

دستانم تشنه ی دستان توست شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم

با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم زیرا می دانم

فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت

MAMAD*50 CENT
امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ.

آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم ...

زمستان بهانه است برف از آسمون خسته می شه !

پاییز بهانه است برگ از درخت خسته می شه!

اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ می شه !

دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان ،

اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن ...

اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:30

تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که

خودت بیایی، با دل خود، نه با آرزوی من

.

.

.

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن . . .

.

.

.

حافظه‌ام همه چیز و همه کـَــس را فراموش می‌کند

خسته شدم بس که سائیدمش

و تو هر بار نمایان‌تر شدی . . .

.

.

.

نقرین به عشق به عاشقی / نفرین به بخت و سرنوشت

به اون نگاه که عشقتو / تو سرنوشت من نوشت

نفرین به من نفرین به تو / نفرین به عشق من و تو

به ساده بودن منو / به اون دل سیاه تو . . .

.

.

.

دیگر بهار هم سر حالم نمی کند / چیزی شبیه گریه زلالم نمی کند

آه ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟ / وقتی که سنگ هم رحم به بالم نمی کند . . .

MAMAD*50 CENT
دید ما کوچه ی تنگیست که چرایش چشم است

چشم ما گوش

عقل ما حرف سر کوچه

سر بازار ، چشم ها را باید شست . . .

.

.

.

نه زمین باش و نه خاک، که تو را خوار کنند / وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند

آسمان باش که خلقی به نگاهت بخرند / وز پی دیدن تو، سر به بالا ببرند . . .

.

.

.

چقدر سفت شده پدال دوچرخه دونفره دوستی مان!

یا من خسته ام، یا شیب زیاد شده، شاید هم تو دیگر رکاب نمی زنی . . .

.

.

.

پرنده ای که نداند آزادی چیست، از باز ماندنِ درِ قفسش هم سرما می خورد . . .

.

.

.

همان جایی که گفتند: یکی بود و یکی نبود . . .

MAMAD*50 CENT
عاشقانه دوستت می دارم
عاشقانه تو رو در قلب خود دارم
عاشقانه تو رو چون جان خود دارم
عاشقانه تو رو اندازه دنیا دوست می دارم
دوستت می دارم دوستت می دارم
من و تو چون دو عاشق دو معشوق
می رویم با هم به سوی خوشبختی به سوی او
به جایی که نمی دانیم و می خواهیم
عاشقانه دوستت می دارم عاشقانه دوستت می دارم

عاشقانه تر از این نیست
که در میان حادثه و تشویش
در جهنم نبود تو
دستان مظطربم
گل سرخی بکارد

عاشقانه تر از این نیست
که در واپسین لحظات باورم
از بودن تو
باور نکنم
که رفته ای......

تمام خاطرات من دوباره زنده می شود
به شوق دیدنت دلم مثل پرنده می شود
برای فصل عاشقی دوباره شعر گفته ام
نه از غم جدایی اش برای وصل گفته ام
زمین به زیر پای من دوباره سبز می شود
و آسمان سقف من آبی تازه می شود
نگاه گرم و دلنشین پر از ترانه می شود
لبخند قرمز و قشنگ چه جاودانه می شود
صدا بزن مرا بگو که عاشقم به عشق تو
هزار بار بگو بگو چه عاشقانه می شود
دوباره دست گرم تو به قلب من گره زده
صدای قلب من شنو به خاطر تو می زند
بگو تو از ترانه ها ز شادی شبانه ها
ز رقص باد و از نسیم که عاشقانه می وزد

مثل خوابی کودکانه
در عبوری بی بهانه
با زبانی صادقانه
مثل شب سر در میانه

مثل امیدی به دانه
مثل گرمای یه خانه
مثل دست یک کشاورز
پر خم اما عادلانه

آفتابی مهربانه
روزگاری لایقانه
مردمی رنگ زمانه
میکشند این صادقانه

در نگاه این ترانه
سردی دیواره بانه
مثل لبخند سمانه
عاشقانه عاشقانه

MAMAD*50 CENT
تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که خودت بیایی، با دل خود، نه با آرزوی من.
.
.
.
دیگر بهار هم سر حالم نمی کند.
چیزی شبیه گریه زلالم نمی کند.
آه ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟
وقتی که سنگ هم رحم به بالم نمی کند.
.
.
.
نه زمین باش و نه خاک، که تو را خوار کنند
وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند
آسمان باش که خلقی به نگاهت بخرند
وز پی دیدن تو، سر به بالا ببرند
.
.
.
چقدر سفت شده پدال دوچرخه دونفره دوستی مان! یا من خسته ام، یا شیب زیاد شده، شاید
هم تو دیگر رکاب نمی زنی...
.
.
.
پرنده ای که نداند آزادی چیست، از باز ماندنِ درِ قفسش هم سرما می خورد...

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:31
همان جایی که گفتند: یکی بود و یکی نبود
.
.
.
روزی سپری شد، به امیدی که شب آید.
شب آمد و دیدم به دلم تاب و تب آمد.
ای یار دعا کن من دیوانه مبادا
درحسرت دیدار تو جانم به لب آید.
.
.
.
غم دانه دانه می افتد روی صورتم...
شور است طعم نبودنت!
.
.
.
چشمانت را ورق بزن...
شاید در گوشه ای از آن مرا به یادگار کشیده باشی
.
.
.
قلبی برات کشیدم روی موج دریا
رو ماسه ها نوشتم دوستت دارم یه دنیا

MAMAD*50 CENT
28-04-2014, 20:31
برو بشین رو پشت بوم
رو تو بکن به آسمون
درجهت وزش باد
یه بوس فرستادم برات
.
.
.
تو بگو که وقتی خواب بودم، چه کسى مداد رنگى اش را برداشت و فاصله ها را پر رنگ
کرد؟
.
.
.
قوانین علم را به هم زده ای! نبودنت وزن دارد! تهی... اما... سنگین!
.
.
.
راز دل با كس نگفتم چون ندارم محرمي ، هر كه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم ،

راز دل با آب گفتم تا نگويد با كسي ، عاقبت ورد زبان ماهي دريا شدم . . .
.
.
.
بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم

ALI
29-04-2014, 08:46
سخت است میدانی!؟
این همه دل در دنیا هست که هیچ کدام برایم تنگ نمی شود...!!!

اب همیشه اتش را خاموش نمیکند..... برعکس, گاهی حتی یک قطره اب میتوند اتشی بزرگ به پا کند....
این را زمانی فهمیدم که قطره اشکی از چشمان عزیرم ریخت و من اتش گرفتم

کی گفته وقتی من و تو هستیم او اضافیست؟؟؟؟؟
من او را هم کنار تو میخواهم....
کودک حق هر زوج عاشقیست..

از عشق زیاد شنیدم, اما طعم عشق را زمانی چشیدم که در چشمان او اشک هایی را دیدم که برای پاک شدن, به جز دستان من به هیچ دستی اعتماد نکردند

دکترها میگفتند فقط معجزه میتواند جانش را نجات دهد....
معشوقه اش امد و نگاهش معجزه کرد, خدایا این عشق چیست که نگاهش کار خدایی میکند

ALI
29-04-2014, 08:51
وقتی دیدی کسی مث نوک پرگار همه جوره پات وایساده دورش نزن دورش بگرد

عمیقا شرمنده خدا میشم وقتی بعد از مدتها نمازی میخونم که فقط میخوام در اخر چیزی ازش طلب کنم, وشرمنده تر وقتی میبینم هیچوقت بهم نه نمیگه, خواستم حداقل اینجا ازش ی تشکری بکنم, خدایا عاشقتم

دلم از این روزگار بد گرفته, اینبار یک تکرار بی تکرار میخواهم, تکرار امدنت, وتکرار نشدن رفتنت, پس بیا بمان و تنهایم نگذار

بسترم صدف خالی یک تنهایی است
و تو چون مرواید
گردن آویز دیگرانی

کاش دستهایم آنقدر بزرگ بود که میتوانستم چرخ دنیا را به کامت بچرخانم اما کسی را میشناسم که برهمه چیز تواناست تورا به دستان او میسپارم..

MEMAR.Z
29-04-2014, 09:23
عشق یعنی با چشم بسته کسی را دیدن

و از بین همه آدم دلتنگ یک نفر شدن

اونائی که ما عاشقشون هستیم هیچ وقت از ما دور نمی شوند

هر روز کنار ما راه می روند اما دیده نمی شوند

شنیده نمی شوند

و هنوز نزدیک و هنوز عاشق

هنوز دلتنگ و خیلی عزیز

همواره تنهاییم

در این نفس تنگی

در قلب یک بن بست

مدهوش دلتنگی

سه شاخه گل برات می فرستم

یکی از طرف خداوند که نگهدارت باشه

دومی از طرف دلمه که دوستت داره

و سومی از طرف چشامه که دلتنگ دیدارت شده

دلم ز دست زمانه بسی تنگ است

چه کنم که کار دنیا فقط نیرنگ است

نیرنگ های دنیا هزار و یک رنگ است

خدا کند شود پیدا دلی که با دل من یک رنگ است

MEMAR.Z
29-04-2014, 09:24
هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم

با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است

تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

به نام خدایی که هستی را با مرگ

دوستی رابی رنگ ، زندگی را با رنگ

عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ

و من را دلتنگ دوستان آفرید

داشتم اشک هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل می کردم

خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی

ببخش اگر این روز ها عشق با گریستن اثبات می شود

خدایا دلم گرفته

میان این همه آرزوها

دلتنگ ترین بنده ات را دریاب

دلتنگ خنده های بهارانت در کوچه خزان زده دلم

نگاه مهربانت را به انتظار نشسته ام

یک شب از کوچه خیالم بگذر شاید

عطر گیسویت خواب پریشانم را التیام ببخشد

LIDA
29-04-2014, 11:50
هرگز چشمانت را برای کسی که معنی نگاهت را نمی فهمد گریان نکن

.................................................. ....................

کاشکی بدونی چشمات و به صدتا دنیا نمیدم یه موج گیسوی تورو به صدتا دریا نمیدم

.................................................. ....................

می شه بعضی ها رو مثل اشک از چشمات بندازی…. اما نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با رفتن بعضی ها از چشمات جاری می شه……

.................................................. ...................

دوستش می دارم چرا که می شناسمش به دوستی و یگانگی هنگامی که دستان مهربانش را به دست می گیرم تنهایی غم انگیزش را در می یابم و انگاه در می یابم که مرا دیگر از او گریزی نیست

.................................................. ...

میدونستید که هیچ بلور برفی شبیه اون یکی نیست؟مثل اثر انگشت آدمها…یکبار تو کوه یکی از بچه ها زیر برف بهم گفت:انگار فرشته ها نشستند اون بالا و دارن اینارو قالب میزنند! هر وقت برف میاد یادش م? افتم…بعضی حرفها چقدر تو ذهن آدما میمونه

..................................................

شکایت نمی کنم ، اما ایا واقعا نشد که درگذر همین همیشه بی شکیب ، دمی دلواپس تنهایی دستهای من شوی؟ نه به اندازه تکرار دیدار و همصدایی نفسهامان ! به اندازه زنگی ….. واقعا نشد؟؟؟؟

LIDA
29-04-2014, 11:54
دوسِت داشتم ولی هرگز نگفتم نگفتــم تـا ز چشــــم تـو نیفتـم نگفـتـم تــا نــدونی عاشـــقم مــن نـدونی بعــدِ تــو از پـا می افتـم خیــال کـردم اگـــه روزی بـــدونی می ری شعر جدایی رو می خـونی می ری تنها میشم با بغض و گـریه تــوی شهــــر و دیـــار بی نشــونی

..........................................

ندیدی چشمهایم زیر پایت جان سپرد آخر گلویم از صدای، های هایت جان سپرد آخر نفهمیدی صدایم بغض سنگینی به دوشش بود اما از جفایت جان سپرد آخر نترسیدی بگوید عاشقی نفرین به آیینت که از چشمان جادویت خدایت جان سپرد آخر نمی دانی و می دانم که دل در خواهش آن انزوایت جان سپرد آخر چقدر عزلت نشینی از برای یار دلگیر است بخوان شعرم که شعرم در هوایت جان سپرد آخر

.............................................

ای سر آغازهمه خوبی ها مینویسم از تو تو که سر سبز ترین منظره ایی تو که سر شارترین عاطفه ایی برترین خواهش و احساس نیاز وبدان تا به ابد دوستت میدارم دوستت میدارم از زمین تا بخدا از همین نقطه ی خاکی تا عرش

................................................

عشق کلید شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کلیدی باز شود

LIDA
29-04-2014, 12:02
ای که یادت بهترین مفهوم بیداریست / عطر یادت تا ابد در خاطرم جاریست .

.................................................. ........

دلم اعدام عشق است به دار قلب خاموشت / بدان تا لحظه ی مردن نخواهم کرد فراموشت .

.................................................. ......

اگه عشقم حقیره ، اگه جسمم کویره ، اگه همیشه تنهام ، اگه خالیه دستام ، برای تو عاشق ترین عاشق دنیام

.................................................. ....

با یاد چشمهای تو خوب است خواب من / از ابرها کناره بگیر آفتاب من / چشم تو را کجای جهان جستجو کنم / پایان بده به تب و تاب بی حساب من .

.................................................. ...

میان چشم تو ییلاق کردم / در عشق تو خودم را چاق کردم / از این پس بی تو مفهومی ندارم / دلم را بر دلت سنجاق کردم .

LIDA
29-04-2014, 12:03
اوج نیاز قلب من در به در نگاهته / آرامش درون من دیدن روی ماهته

..................................

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد / نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد / عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی / که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد .

من پذیرفتم که عشق افسانه است این دل درد آشنا دیوانه است می روم شایدفراموشت کنم با فراموشی هم آغوشت کنم می روم از رفتن من شاد باش
از عذاب دیدنم آزادباش گر چه تو تنها تر از ما می روی آرزو دارم ولی عاشق
شوی آرزو دارم بفهمی درد را تلخی بر خوردهای سرد را

اگه از بوی گلی خوشت نیومد تو رو خدا شاخه هاشو نشکون

.......................................

میروی و من فقط نگاهت میکنم تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم بی تو، یک عمر
فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشای تو، همین یک لحظه باقی است
و شاید همین یک لحظه اجازه زیستن در چشمان تو را داشته باشم

LIDA
29-04-2014, 12:06
قدر دست هایم را بیشتر دانستم و قدر چشم هایم را و تازه فهمیدم چه شکوهی دارد… ایستادن بر روی دو پا آن لحظه که…به زمین خوردم!!!

.......................................

به او بگویید دوستش دارم، به او که قلبش به وسعت دریاییست که قایق کوچک
دل من درآن غرق شده، به او که مرا از این زمین خاکی به سرزمین نور و شعر
و ترانه برد، و چشمهایم را به دنیایی پر از زیبایی باز کرد

.........................................

کسی هست درین شهر هواخواه نگاهت نشسته است نگاهی
غریبانه به راهت مبادا که نیایی…
...........................................

نقدر رفته ای که تمام درهای باز مانده به یاد تو روی پاشنه های انتظار پوسیده اند…

.........................................

خندیدم ، خندید … اشکهام را افتاد ، اونم شرشر گریه کرد !! دلم براش سوخت
نازش کردم اما دستم سوخت !؟ آخه دلش گــر گرفته بود

LIDA
29-04-2014, 12:12
میدونی دریا چرا دریا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداش هیچ و قت دریا نمی شد،من یه دریام و تو موجهای منی

-------------------------------------------------

ای کاش از بدو تولد کور بودم تا که هیچگاه دریای عشق را در چشمان ملیح و فریبایت نمی دیدم

.............................................

سرو اسوه مقاومت و پایداریست من یه سروم چون تو ریشه منی

......................................

اگه شب خوابت نبرد به آسمون نگاه کن.ستاره هارو بشمار کم اومد!برو قطرات بارون رو بشار.کم اومد! به عشق من فکر کن چون برای تو هرگز کم نمی یاد

................................
می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی

LIDA
29-04-2014, 12:19
وقتی گفتی تا آخر دنیا باهاتم اون موقع بود که فهمیدم چرا دنیا ۲ روزه

.....................................

در واقع ما هرگز بزرگ نمی شویم. فقط یاد می گیریم که در اجتماع چگونه رفتار کنیم

.......................

پروانه برای آن که نسوزد، شمع را فوت کرد

.................................

گل نیست چنین سرکش و رعنا ، که تویی مه نیست بدین گونه فریبا ، که تویی غم برسر غم ریخته ، آن جا که منم دل برسردل ریخته ، آنجا که تویی
.................................

یه دوست، فردی هست که آهنگ قلبت رو می دونه و می تونه وقتی تو کلمات رو فراموش می کنی اونا رو واسه ات بخونه

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:37
شبی دیگر سرم را روی بالش می گذارم…

به امید اینکه فردا صبح تو بالشم را تکان دهی…

شبت رویایی نفسم….

.

.

.

شب بخیرت را به من نگو…

شبی که با بی تو بودن بگذرد، کجایش خیر است..

.

.

.

شب بخیر گل ناز آرزو هام…..

شب بخیر تویی که نموندی باهام..

شب بخیر ترانه من… شب بخیر همه بهانه من

شب بخیر ای گل شب بو

شب بخیر تویی که منو گذاشتی تو این هیاهو….

.

.

.

باز صدا می زنم تو را….

امشب بازم میسپارمت به اون کسی که تو دیار بی کسی بین همه دلواپسی مونس و همدمم بوده

تو رو به من هدیه داده

شب به خیر نازدانه گلم

.

.

.

ﺧﻮﺍﺑﯽ؟ ﺩﻟﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺁﺭﻭﻡ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻩ ﺑﺎﺷﯽ، ﺑﯽ ﺗﺮﺱ، ﺑﯽ ﺩﻟﻬﺮﻩ، ﺑﯽ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ

ﺩﻟﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺑﺎﺷﻢ، ﺩﻡ ﺩﺭ ﻭﺍﯾﺴﻢ، ﺳﺮﻣﻮ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺑﻪ ﭼﺎﺭﭼﻮﺏ، ﻧﮕﺎﺕ ﮐﻨﻢ

ﺧﻮﺏ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ ﮔﻠﻢ ﺧﻮﺍﺑﺎﯼ ﺭﻧﮕﯽ ﺑﺒﯿﻨﯽ

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:38
ایچیم چالام سان سینیم

ایچیلیم چولام جان سینیم

ازیم تزیم موهرسوم

اشالام قالام جان سینیم

سرکاری نیست بخدا

ی لالایی بود ب زبون ترکی

درست یاد نگرفتم

.

.

.

عشقم آروم بخواب من به یادت تا سپیده دم بیدارم میمونم…

برات دعا می کنم…

مواظبتم…

فقط بهم قول بده صبح که اومدی بالای سنگ قبرم گریه نکنی…

آخه من طاقت اشکاتو ندارم…

.

.

.

شب بخیر ای آخرین امید من

نذار تاریکی تو قلبت بنشینه

چشاتو بروی شهر شب ببند

تا چشای کوچیکت خواب ببینه

.

.

.

تمام رویای من این است که در رویای شبانه تو

جایی داشته باشم

تاشبی رویایی از ان من شود

شبت رویایی عشقم…..

.

.

.

ای گل سرخ پاییزم، شبت به خیر عزیزم

بوسه به پات میریزم، شبت به خیر عزیزم

وقت لالایی گفتنه، تو خوب بخوابی عشق من

عشقو به پات میریزم، شبت به خیر عزیزم

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:38
اینگونه که تو می روی

خدا هم دست تکان می دهد،

من بیخود دل خوش کرده ام

به این کاسه ی آب…

.

.

.

تلخ تر از خود جدایی ها…

آنجایی است که بعدها آن دو نفر مدام باید وانمود کنند، که چیزی بینشان نبوده…

که هیچ اتفاقی نیفتاده… که از همدیگر هیچ خاطره ای ندارند…

.

.

.

به من قول بده

در تمامی سال هایی که باقی مانده

تا ابد

مواظب خودت باشی

دیگر نیستم که یاد آوریت کنم..

.

.

.

رفت و مرا شکست!!!

نفرینش نمی کنم همین که دیگر کسی او را به اندازه من دوست ندارد برایش کافیست..

.

.

.

جداشدیم

حالا…

کارت شارژها را سیگارمیخرم

وباپیاده رو حرف میزنم…

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:39
بخیه ای بر دل زدم از سوزن مژگان خویش…

عمر ها رفت و من هنوز از سوزنم خون می چکد…

.

.

.

قلبم… شاتر دوربین عکاسی‌ است که منم.!به تو که می‌رسم

تند می‌ زندبرای ثبت لحظه‌ها…

.

.

.

آلزایمر.. می تواند بهترین بیماری باشد برایم…

تا هرثانیه ب یاد نیاورم ک تو…

دوستم نداری…

.

.

.

صدام دیگه درنمیاد از بس فریاد زدم البته فریادهایی که

فقط گوش درونم را کر کرد و هیچ کسی دیگر انها را نشنید

.

.

.

کسیو دارید بهتون بگه غصه نخورمن باهاتم؟؟

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:39
امشب رحمت دوست جاریست مانند رود، نه!

مانند باران، اگر دلتان لرزید، بغضتان ترکید

کسی اینجا محتاج دعاست

اگر یادتان بود باران گرفت دعایی به حال من بیابان کنید

.

.

.

امشب تمام آینه ها را صدا کنید

گاه اجابت است رو به سوی خداکنید

ای دوستان آبرودار در نزد حق

درنیمه شب قدرمرا هم دعا کنید

.

.

.

تقدیری سراسر خیر ، برکت ، خرسندی

سلامت ، خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت

توشه شب قدرتان باد . . .

التماس دعا

.

.

.

نهج البلاغه : آرام باش ، توکل کن ، تفکر کن

سپس آستین ها را بالا بزن

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده است

.

.

.

تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را

میان ربنای سبز دستانت دعایم کن

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:40
مرا بسپار در یادت

به وقت ریزش باران ، نگاهت گر به آن بالاست

و در وقت دعا قلبت مثال بید میلرزد

دعایم کن که من محتاج محتاجم

.

.

.

از خدا میخواهم آنچه را که شایسته توست به تو هدیه بدهد

نه آنچه را که آرزو داری

زیرا گاهی آرزوهای تو کوچک است و شایستگی تو بسیار

.

.

.

در این ایام که از رحمت و برکت انباشته است

در این روزها که فرشته ها راحت میان ما قدم می زنند

و در این شب ها که از انوار خدا سپیدی گرفته اند

ما را از نسیم دعا فراموش نکنید

.

.

.

امشب که بلرزید دل و بغض و صدایت

آرام روان گشت دلت سوی خدایت

رفتى به در خانه آن قاضى حاجات

یاد آر مرا ملتمس لطف و دعایت

.

.

.

چه دعایی کنمت بهتر از این :

خنده ات از ته دل

گریه ات از سر شوق

و دلت کلبه ای از مهر و صفا

قلب تو جلوه ای عشق و ارادت به خدا

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:43
سلام به اون عزیزی که فاصله ها باهاش دارم

تو دفتر خاطره هام خاطره ها باهاش دارم

آرزوی دیدن اون صورت زیباشو دارم

آخر حرفمم اینه هرجا باشه دوسش دارم

.

.

.

ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺑﻬﺖ ﻣﻴﮕﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻴﺨﻨﺪی …

ﭘﺲ ﻳﻪ ﺩﻝ ﺳﻴﺮ ﺑﺨﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺗﻤﻮﻡ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎی ﻗﺸﻨﮕﺖ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ !

.

.

.

باور کن فرقی نداره خواب باشم یا بیدار …

زیباترین تصویر پیش چشمانم همیشه آغوش توست !

.

.

.

وقتی که نیستی من و قلبم هر دو تیر می کشیم !

.

.

.

در این آشفته بازار هر چقدر هم که گران باشد باز هم میخرم …

نازت را میگویم !

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:44
تا می رود خشک شود عرق قلبم دوباره نامی از تو و باز هم تب می کند قلبم !

.

.

.

کوتاه میگویم دوستت دارم اما از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم …

.

.

.

عزیز بودن آدمها به این نیست که وقتی می بینیشون چقدر از دیدنشون خوشحال میشی ؛

به اینه که وقتی نمی بینیشون چقدر دلت براشون تنگ میشه !

.

.

.

اونی که تو دلم جاشه

با عشقی که تو چشماشه

ای کاش

مال من باشه

.

.

.

انگار در دلم حرفی دیگر باقی نمانده تا برایت بگویم …

تنها یک جمله : هنوزم دوستت دارم !

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:45
بزرگترین روانشناسان دنیایند دو چشمت !

اینقدر که امیدوارم می کنند به زندگی …

.

.

.

همه ماهر شده اند

یک نفر هزاران نفر را با هم دوست دارد !

اما من ناشیانه به یک نفر دل میبندم هزاران بار !

.

.

.

ﻣﻦ ﺁﻣﺪﻡ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﻛﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ

ﺧﺪﺍ ﻛﻨﻪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﻛﻪ ﻻﻳﻖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ

.

.

.

نگاهم کن که بی نگاه تو جهان حتی به یک نگاه هم نمی ارزد !

.

.

.

من از عهد آدم تو را دوست دارم

از آغاز عالم تو را دوست دارم

چه شب ها من و آسمان تا دم صبح

سرودیم نم نم ، تو را دوست دارم

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:46
بدنم موج برمیدارد روی دریای خیالت

کوبانده می شوم به ساحل تنهایی و شن های داغ خواستن

تو را درخود فرو می کشند و کفم بریده می شود از شوق شیدایی !

.

.

.

مشترک گرامی

تاریخ شارژ ارادت ما به شما تا وقتی نفس باقی است اعتباردارد !

“همراه آخر”

.

.

.

در هر ورق زمان نوشته ام : به یادت میمانم حتی اگر هزار صفحه از تو دور باشم !

.

.

.

تو مثل دعای مادرم از ته دل می آیی …

.

.

.

چشمهای تو یک مرض مسری دارند !

هربار نگاه میکنمت ، تب میکند وجودم …

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:46
صبحی که شروعش با توست ، خورشید دیگر اضافیست !

.

.

.

خوشبختی مگه چقدر چیز عجیبیه ؟!؟!

همین که کنار یک نفر بتونی خودت باشی خوشبختی !

.

.

.

دلم برایت تنگ نشده اصلا

دوست ندارم ببینمت هیچوفت

خاطراتمان تکرار نمیشود دیگر هرگز

اما با تمام وجود دوستت دارم همیشه !

.

.

.

حکایت مخاطب خاص و ما حکایت برکه است و ماه

دور از هم و در دل هم !

.

.

.

در خاطری که تو هستی ، دیگران محکومند به فراموشی …

این را به همه بگو !

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:47
خدایا شونه های دخترونه ی من تابِ تحمل ندارن!

خدایا من طاقت ندارم

خدایا…

خدایا میشه قلبم دیگه نزنه؟!

میشه نفسم بند بیاد؟!

.

.

.

وای از نیمه شبی

که بیدار شوم

تو را بخواهم…

و خودم را در آغوش دیگری بیابم…!

.

.

.

خدایا کمکم کن دلتنگی و خستگی کلافه ام کرده…..

.

.

.

نفرین به تو که با زیباترین نقاب به چهره دوست درآمدی،

نفرین بر آن مرامی که اینگونه به اعتمادم خیانت کرد

نمیبخشمت…

.

.

.

نمی دونم که چه حکمتی هست که هر چی به امتحانات نزدیک میشیم

آدم احساس میکنه داره به خدا نزدیک میشه!

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:47
آرام بگیردلم!!!

تنگ نشو برایش…

مگر نشنیدی جمله آخرش را؟؟؟

چیزی بینمان نبوده…

.

.

.

نیستیم!

به دنیا می آییم،

عکس یک نفره می گیریم!

بزرگ می شویم،

عکس دو نفره می گیریم!

پیر می شویم،

عکس یک نفره می گیریم!

و بعد

دوباره

باز نیستیم…

.

.

.

هی فلانی رفتن حق همه آدمهاست فقط خواستم بدونی اگه مونده بودی پاییزم قشنگتر بود

.

.

.

واسه بعضیا دلسوزی نکنین

چون به موقع اش بد میسوزین

.

.

.

ی وقتایی هست ک دلت میخواد بری زیر آسمون خدا واز ته دل فریاد بزنی…….

فریاد جای تمام حرفایی ک تودلت مونده ونمیتونی ب کسی بگی…..

فریاد جای تمام کارهایی ک باید می کردیو نکردی…….

MEMAR.Z
30-04-2014, 08:48
شرر زدی جگرم ، نازنین خداحافظ

شکست بال و پرم ، نازنین خداحافظ

دوان به سوی توبودم ، که از جفا تیری

زد عشق بر کمرم ، نازنین خداحافظ

.

.

.

این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ

جان شما و خاطره هامان خداحافظ

من میروم بدون تو اما دعایم کن