PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

ALI
22-06-2009, 13:00
دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نيست.من به تو جان
مي سپارم دل که قابل دار نيست
بايد يادمون باشه كه خورشيد روزي يكبار طلوع مي كنه
و همه ي زندگي مثل يه سفر مي مونه و آدم خوشبخت كسيه
كه توي هر قدمي كه بر مي داره يه خاطره ي خوش براي
ديگران و براي خودش بشه .
اهدافم حقيرند
هيچكدام تا جامه ي عمل نپوشند ارزشي ندارند
چه شکوهی دارد...
اُرد بزرگ : اگر دست تقدیر و سرنوشت را فراموش کنیم
پس از پیشرفت نیز افسرده و رنجور خواهیم شد .
به سه چيز تکيه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور
مي تازد،با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد

ALI
22-06-2009, 13:02
در برابر وحشي ترين تازيانه ها ،
سكوت مردانه و غرور آميز مرد نبايد بشكند.
در برابر هيچ دردي،لب مرد به شكوه نبايد آلوده گردد.
من از ناليدن بيزارم.
سنگين ترين دردها و خشن ترين ضربه هاي آفرينش،
تنها مي توانند مرا به سكوت وادارند.
ناليدن، زاريدن، گله كردن، شكايت، بد است

سه نفر را بوسیدن رواست
.
.
.
.
نمیدونم کیان ولی تو هم توشون بودی

خداوند درهاي فراواني ساخته که به حقيقت گشوده ميشوند و آنها را براي تمام کساني که با دست ايمان به آن مي کوبند باز مي کند

بیشتر عشق بورز تا بیشتر شوی. کمتر عشق بورزی کمتر خواهی بود. توان عشق ورزیدن تو ترازوی سنجش توست و میزان عشق تو ترازوی وجودت. ((اوشو))

ALI
22-06-2009, 13:09
بخشندگي را از گل بياموز، زيرا حتي ته كفشي كه لگدمالش مي‌كند را هم خوش بو مي‌كند

-----------------------------------------

من غروب عشق خود را د-ر نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام....

---------------------------------
عشق با جدايي نمي ميرد. با بسيار با هم بودن شايد ولي با جدايي هرگز.

--------------------------------------------------
رسول خدا(ص): کسي که حاجت برادر مومن خود را برآورده سازد ، مانند کسي است که عمر خود را به عبادت گذرانيده باشد

ARMAN
22-06-2009, 16:36
دیروز رفته بودم نمایشگاه کتاب که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..

تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..

سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..

ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

کبوترم، لانه ی من بام توست، کجا روم؟ مرغ دلم رام توست، پادشه کشور عشقم ولی، نگین انگشتری ام نام توست..

ARMAN
22-06-2009, 16:40
میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق!

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..

ARMAN
23-06-2009, 13:08
ما می رویم، عشق می ماند، پس عاشق باش تا بمانی..

امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!

میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..

ALI
25-06-2009, 12:17
بخشندگي را از گل بياموز، زيرا حتي ته كفشي كه لگدمالش مي‌كند را هم خوش بو مي‌كند

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام....

عشق با جدايي نمي ميرد. با بسيار با هم بودن شايد ولي با جدايي هرگز.

رسول خدا(ص): کسي که حاجت برادر مومن خود را برآورده سازد ، مانند کسي است که عمر خود را به عبادت گذرانيده باشد

ALI
25-06-2009, 12:18
اگر قرار است براي چيزي زندگي خود را خرج كنيم ، بهتر آن است كه آنرا خرج لطافت يك لبخند و يا نوازشي عاشقانه كنيم

-----------------------------------
من حاضرم خودمو اونقدر کوچک کنم که توي قلب شما جا بشم

-----------------------------

تو را به دادگاه خواهند کشيد شايد به حبس ابد محکوم شوي جزييات جنايت معلوم نيست اما اثر انگشتت را ... روي قلبي شکسته يافته اند

------------------------------------
من عشق را در تو تو را در دل دل را موقع تپيدن و تپيدن را به خاطر تو دوست دارم من غم را در سکوت اجازه هست خيال کنم تا آخرش مال مني؟ خيال کنم دل منو با رفتنت نمي شکني ؟

ALI
25-06-2009, 12:21
پروانه نمي ميرد تا گل به بغل دارد
اين سينه نمي ميرد تا عشق تورا دارد.

************ **

اگه بگم خرابتم قول ميدي تعميرم كني؟

************ **

اي نگاهت رونق فرداي من ، در تو معنا مي شود دنياي من
اي كلامت بهترين اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوي روياي من

************ **

وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتي

ALI
25-06-2009, 12:23
تو چشمام نگاه کن ببين چه بيقرارم با هر نگاه هزاربار ميگم دوست دارم

************ **

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي.

************ **

سيل دريا ديده هرگز بر نمي گردد به جوي
نيست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

************ **

خيال مي کردي قلب من تاب شکستن نداره منتظري بازم دلم پيش دلت کم بياره مرام من تو عاشقي يکدلي و صداقته وقتي ميگم نوکرتم اين آخر رفاقته

ALFEX
26-06-2009, 03:16
سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

----------------------------------

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی .

ای همه هستی من از دنیا و سرنوشت ، قد تموم هستی و سرنوشت های آدمای دنیا دوست دارم .

اگرچه دوری ز اینجا ، تو یعنی اوج زیبایی ، کنارم هستی و هر شب به خوابم باز می آیی ، اگر هرگز نمی خوابند دو چشم سرخ و نمناکم ، اگر در فکر چشمانت شکسته قلب نمناکم ، ولی یادم نخواهد رفت ، که یاد تو هنوز اینجاست ، میان سایه روشن ها ، دل شیدایی من تنهاست ، نباید زود می رفتی و تنها کوچ می کردی .

نگاهت چشمه ساری است که مرا با خود به رویا می برد ، لبانم که از خستگی و سنگینی سکوت تکیه بر هم داده اند ، تا غروب مهربانی عشق تو را سجده می کنند .

ALFEX
26-06-2009, 03:20
دریا هرچه دور شود ساحل باز هم کنار دریا می ماند ، ساحلتم دریای من .

به نام ستاره ی شب تاریکم ، یک شب خوب تو آسمون ، یک ستاره چشمک زنون ، خندید و گفت کنارتم تا آخرش تا پای جون ، ستاره ی قشنگی بود آروم و ناز و مهربون ، ستاره شد عشق منو منم شدم عاشق اون ، اما زیاد طول نکشید عشق منو ستاره جون ، ماهه اومد ستاره رو دزدید و برد نا مهربون ، ستاره رفت با رفتنش منم شدم بی هم زبون ، حالا شبا به یاد اون چشم میدوزم به آسمون .

اگر در زندگی ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد آهنگ زندگی را آنچنان ادامه بده که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت .

همیشه تلخ ترین خاطرات زندگی را از کسی تجربه می کنیم که شیرین ترین خاطرات را با وی داشتیم .

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده [/color]

ALFEX
26-06-2009, 03:25
اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری . (دکتر علی شریعتی)

زندگی را دور بزن و آنگاه که بر تارک بلندترین قله ها رسیدی ، لبخند خود را نثار تمام سنگریزه هایی کن که پایت را خراشیدند .

در خلوت تنهایی ام ، حضور مبهمت و تصویر گنگ نگاهت مرهمی است بر دردهای کهنه دلم ، بی تو ، شبهایم ، بدون شبگرد عشق ، مرگ بارترین شبهاست .

چنان کاری غمت با قلب من کرد ، که موج زلزله با ارگ بم کرد .

به دریایی گرفتارم که موجش عالمی دارد ، که من با دل و دریا و موجش عالمی دارم .

ALFEX
26-06-2009, 03:29
به سه چیز تکیه نکن ، غرور ، دروغ و عشق ، آدم با غرور می تازد ، با دروغ می بازد و با عشق می میرد . (دکتر علی شریعتی)

دو تراژدی دردناک در زندگی وجود دارد ، یکی اینکه در عشقت ناکام شوی و دیگر اینکه به وصال عشقت برسی .

سخت است هنگام وداع ، آنگاه که در می یابی چشمانی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود خواهد برد .

آدم ها در دو حالت همدیگر را ترک می کنند ، اول اینکه احساس کنند کسی دوستشون نداره و دوم اینکه احساس کنند یکی خیلی دوستشون داره .

اگر کسی را دوست داری ، به او بگو ، زیرا قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مانند ، می شکنند . (جرج آلن)

ALFEX
26-06-2009, 03:31
سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی .

ای همه هستی من از دنیا و سرنوشت ، قد تموم هستی و سرنوشت های آدمای دنیا دوست دارم .

EHSAN
27-06-2009, 06:31
علی جان ممنون ولی منظور من فینگلیش نبود انگلیسی واقعی بود میخوام برای یه دوست خارج از کشور بفرستم

گذاشتن sms با متن انگلیشی خلاف قوانین سایت هست

LIDA
27-06-2009, 07:45
بخاطر کوچک فرشته ای همچون تو نوشتم که این روزها نزدیکتر کرده ای ... نمیدانم من را به خدا یا خدا را به من ... مهم نیست ! اصل فاصله بود که کمتر شده.. با وجود تو و کسی که وجودت را مدیون او هستم...
این است معجزه عشق!!

------------------

لبهات که شروع به حرکت میکنن همه حرفهاتو روی هوا میدزدم که مبادا تمام اتاق عطر کلماتتو بگیره و کسی بفهمه که کنارم بودی

------------------

توي تنهـائي من ياد تـو مهمـون منه
ميدوني عشق توهم قفلاي زندون منه

------------------

عشق چیزی بود که خدا آن را به سادگی به من داد اما به سختی از من میگیره

عشق چیزی بود که میگفتن فقط تو غصه اما من تو واقعیت بدست آوردمش

عشق چیزی بود که منو اسیر خودش کرد

--------------------------

گلم, از خود رهیدن را بیاموز

به سرمنزل رسیدن را بیاموز

ALI
03-07-2009, 19:44
سلام به همگی

هنگاميكه دوستي به مشكلي بر خورده است، او را با پرسيدن اينكه ''چه كاري ميتوامنم برايت بكنم'' آزار ندهيد. يك فكر مناسبي بكنيد و آنرا انجام دهيد.

چوب و سنگ استخوانهاي ما را ميشكنند اما كلمات قلب ما را

بهتر است كه روي پاهايتان بميريد تا اينكه با زانو زدن زندگي كنيد.

شبي از شبها تو به من گفتي كه شب باش:
من كه شب بودم
و شب هستم
و شب خواهم بود
به اميدي كه تو فانوس شب من باشي

كاش در دهكده عشق فراواني بود
توي بازار صداقت كمي ارزاني بود
كاش اگر گاه به هم كمي لطف ميكرديم
مختصر بود ولي ساده و پنهاني بود

ALI
03-07-2009, 19:49
بـسي گـفـتـند : « دل ازعـشـق بـرگـير کـه نـيرنـگ است و افـسـون است و جـادوسـت ! » ولـي ? مـا دل بـه او بـسـتـيـم و ديـديـم کـه ايـن زهـراست ? امـا . نــوشـداروسـت .... !

اری اغاز دوست داشتن است

گرچه پایان راه ناپیداست

من به پایان دگر نیندیشم

که همین دوست داشتن زیباست

روی هر شانه سری وقت وداع
میگرید
سر من وقت وداع گوشه دیوار
گریست

بهتره دیگران از ما به خاطر اونچه که هستیم متنفر باشند تا اینکه مارو به خاطر اونچه که نیستیم دوست داشته باشن

وقتي با گريه مي خوابي بدون که يه عاشقي مثل من که يه عاشقم بدونه معشو

ALI
03-07-2009, 19:50
هر زني دو مرد را دوست دارد.
يکي ساخته تخيلات اوست، و ديگري هنوز به دنيا نيامده!

دل تو اولين روز بهار... دل من آخرين جمعه سال... و چه دورند و چه نزديک به هم!

قصه ي عشق من و تو به قشنگي خياله
من و تو ماهي و آبيم که جداييمون محاله

مي شود اي دوست آيا آن نگاهت را خريد ؟
يا براي آسمان ها روي ماهت را خريد؟
من دلم لبريز از آشوب و زنگار رو غم است
مي شود آيينه وش يه لحظه آهت را خريد؟

ALI
03-07-2009, 19:52
از خدا پرسيدم چي دوست داري ؟ گفت : سخاوت . ديوانه گفت: حماقت . غم گفت: ملامت . کوه گفت: صلابت . معشوق گفت : نگاهت . فداي تو که گفتي : رفاقت
قلبمرو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا؟؟؟ چون حالا هر تيكه ازقلبم تورو جداگونه دوست داره
---------------------
ديشب خواستم واسهدل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشممبه شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم کهدلم مال خودم نيست!!
----------------------
بتاب خورشيد من ،تا ميتواني بتاب بر زمين و آسمان . بدان من درسينه خورشيدي بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم وبا تو جان ميگيرم.
-------------------------------------
يکجام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشداين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقطحساب دستت باشد
--------------------------------
بعضي عشق ها آتشين اما كم عمقو سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شونداما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروعمي شود و در طول زمان استمرار مي يابد.

ALI
03-07-2009, 19:54
ناز آن جشمي كه سويش مال ماست / ناز آن زلفي كه تارش مال ماست / ناز آن جوبان كه سازش مال ماست / ناز آن ياري كه قلبش ياد ماست .

---------------------

چشمانت وقتی زیباست که مال اشک باشه, اشک وقتی زیباست که مال عشق باشه, عشق وقتی زیباست که مال تو باشه, تو وقتی زیبای که مال من باشی.

----------------

اسم زیبای تو را خال زدم بر بدنم, تا که محفوظ بماند نام تو در کفنم

زندگی شراب تلخی است که همه محکوم به نوشیدن آن هستیم پس می نوشیم به یاد آنهایی که دوستشان داریم.

ALI
03-07-2009, 19:55
تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم… شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم… تو چیستی که از هر موج تبسم تو… بسان قایق سرگشته ی روی مردابم…
——————————————-
بخواب همچو مهتابی که آرام پشت کوه ها می رود و مرا از پرتوش بی نصیب می دارد
تو نیز بخواب و مرا از عشقت بی نصیب دار
باشد که عشق در وجوت بماند،
و آنچنان وجودت از عشق آکنده شود که ذره ذره ی وجودت را بگیرد
آنگاه عشق از وجوت سرریز شود…
باشد که پرتوی از ذره های لبریز شده اش به من بتابد
و مرا از زمین و زمان بی نیاز سازد
ای امید نا امیدی های من
——————————————-
دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم
——————————————-
چه انتظار عجیبی!! تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی
عجیب‌تر كه چه آسان ، نبودنت شده عاد ت
نه كوششی نه وفایی ؛ فقط نشسته و گوییم : خدا كند كه بیایی
——————————————-
آسمون به دریا گفت : این بالا خیلی خوبه ٬ همه جا رو میشه دید ، دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره ٬ چون فقط تو رو میشه دید …
——————————————-
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق
——————————————-
دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم ،
نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم…
——————————————-
دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب

ALI
03-07-2009, 23:12
من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید
——————————————-
صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت
——————————————-
مرا این گونه باور کن : کمی تنها ، کمی بی کس ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته !!! نمی دانم مرا آیا گناهی هست؟ که شاید هم به جرم آن غریبی و جدایی هست؟ مرا این گونه باور کن..
——————————————-

ALI
03-07-2009, 23:14
زندگي را بايد به رقص درآورد. زندگي، تجارت نيست. زندگي را براي نفس زندگي بايدزيست. از زندگي بهره ببريد، اما آن را به سطح يك كارابزار نكشيد.

زندگي هدف نيست،چرا كه معناي هدف تنزل دادن امور به سطح وسايلي براي رسيدن به چيزهايي است و برايرسيدن به هدف هميشه بايد قرباني داد و هر آنچه كه داريد بايد به پاي هدف‌هاي آيندهريخت.

اما عشق بخشنده است، هديه ميكند و توقعي براي دريافت ندارد. پس بايد زيستآنهم عاشقانه.

واقعیتهای زندگی گاه به دست خود ما بوجود می آید و کیفیت آن بستگی به اندیشه ماخواهد داشت.

سرزنش خود،خود باروی را کاهش میدهد.

با ایجاد تصورات مثبت از خود وبالا بردن روحیه ی شکست ناپذیری، واقعیتهای ثابت و جدیدی در زندگی خود ایجاد خواهیمکرد.

چرا که ما در نوع خود منحصر به فرد هستیم و همتایی نداریم ما در اندازه ی خودقوی و نیرومندیم به قدر خود باهوش و دانا هستیم.

در حجم خود ظاهری زیبا داریم و خودرا باور داریم چرا که در کارهایی که تصمیم به انجام میگیریم موفق هستیم

ALI
03-07-2009, 23:16
هرشب از فریاد من بیداره خلق اما چه
سودآنکه بایدبشنود بیدار نیست

بازهم شب شدوتنهایی ودیدارسکوت
خیمه زد کنجدلم سایه دیوار سکوت

دلم همچو اسمان،پرازابرهایبارانیست،
ای کاش دلم امشب بگرید،شایدکه بغض عشق در چشمانمبشکند....

تو اگر می دانستی ....که چه رنجی دارد خنجر ازدست عزیزان خوردن...آه! از من خسته نمی پرسیدی ...که چراتنهایی...!!!

کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم.....
کفشاي پارهميخريم ....
اسباب کهنه ميخريم .....
بي اختيار دادميزنم : کهنه فروش قلب شکستهميخري ؟؟؟

ALI
03-07-2009, 23:17
عشق ان چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم وبیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم وهیچ کس در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .
——————————————-
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی
——————————————-
شبی غمگین , شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد او هرگز شکستم را نفهمید اگر چه تا ته دنیا صدا..
——————————————-
یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست
——————————————-
ای چراغ دل تاریكم از این خانه مرو، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو، شمع من باش و بمان نور ز تو اشك ز من، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو، سوختی جان مرا آه مكن، اشك مریز، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو.

ALI
03-07-2009, 23:22
تنها ی من سلام
تقدیم به او که حتی دوریش حس زندگی می بخشد،کسی که تپشهای قلبش فاصله ها را

در هم می نورد و اوج زندگی را قلم می زند.
.کسی که کلامش اهورائی است و سکوت تلخش از مهری شگرف خبر می دهد
نگاهش به فروغ خداوندی شبیه است و نجابتش از خورشید سر چشمه می گیرد.
باز از تو می نویسم،توئی که چراغ زندگی را روشن نمودی و در قعر نا امیدی-
اوج صفا را معنی کردی.
من از تو می گویم:
از نیلوفر وحشی،زنبق های وحشی،یاس کبود،اطلسیهای سفید،
از تو غریب آشنا،از سینه ای چاک ،عشقی آتشین و پاک.
نگو که با یاس های صورتی نسبتی نداری،با اقاقی ها همسایه نبودی و با آوای-
نم باران بر کویر حسرت دلم نباریدی و با دم مسیحائی بر کالبد بی روحم ندمیدی.
ای مقدس،ای دریائی،آبی بیکران وفا،در قله،ای مغرور سر فراز...
من زیباترین کلماتم را در گلدانی کاشته ام،هر شب با احساسم آبیاری می کنم و-

منتظرم تو بر گردی تا با هزارو یک عشق تقدیمت کنم،پاک وبی ریا،ساده ولی زیبا
پس بیادم باش و فراموشم مکن......

.::ALI.0MRANI::.
04-07-2009, 01:41
کردار انسان بهترین اندیشه ی اوست!

یه گنج واقعی، یه دوست همیشگی نیست،، اما یه دوست واقعی، یه گنج همیشگیست!

دیدار تو گز صبح ابد هم دهدم دست، من سرخوشم از لذت این چشم براهی...

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم بس تنگ است، بی خیالی سپر هر درد است، باز هم میخندیدم، آنقدر می خندیم که غم از رو برود...

تا عمر ما باشد به دنیا ما رفیقیم، ترس از آن دارم بمیرم حس کنی ما نارفیقیم!!!

x_zarbat
05-07-2009, 09:27
مرا هم یاد کن آن شب که من در زیر خاک سرد تنهایم . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت

نمی خواهمم داشته باشمت،نترس

فقط بیا

در خزان خواسته هام

کمی قدم بزن

تا ببینمت

دلم برای راه رفتنت تنگ شده است...

امشب تمام حوصله ام را

در یک کلام کوچک

از تو

خلاصه کردم

ای کاش می شد

یک بار

تنها همین یک بار

تکرار می شد!

تکرار

وقتی دل تنها کالائیست که خدا شکسته ی آن را می خرد

پس چرا من به دست کسی که دلم را شکست بوسه نزنم؟!

رفتی دلم شكستی این دل شكسته بهتر پوسیده رشته ی عشق از هم گسسته بهتر

من انتقــام دل را هرگــــــز نگیـــــرم از تو این رفتــه راه ناحــق در خون نشستــــه بهتر

کاش گل بودی تا به تلافی همه ی بدیهایت تو را پرپر میکردم

چند روز پیش نشستم خلوتمو کشیدم... دیدم تو خلوته من دیگه جایی نداری...

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت , دوریت آمد به یادم , هستیم آتش گرفت.

قلب من تقدیم به کسی که هر از گاهی یادی از دل خسته ما می کند.

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم .

دلم شكسته تر از شیشه های شهر شماست

شكسته باد آن كه دلش این چنین می خواست....

شانه هایم زیر بار غم شکست

شاخه های سبز امیدم شکست

عشق ما در شیشه فرهاد بود

عشق شیرین ریشه اش در باد بود

هیچ کس حرف صداقت را نزد

هیچ کس دل را بر این دریا نزد

یک نفر امروز در چشمم شکست

یک نفر بار سفر بست و گسست

یک نفر با خاطراتم دور شد

یک نفر با قصه ها محشور شد

در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟ .....

نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی ......

برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی .....

اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

دل ز دستم رفت و جان هم بی دل و جان چون كنم
سرّ عشقت آشكارا گشت پنهان چون كنم

هر که خوبی کرد زجرش میدهند
هر که زشتی کرد اجرش میدهند
باستان کاران تبانی کرده اند
عشق را هم باستانی کرده اند
هرچه انسانها طلایی تر شدند
عشق ها هم مومیایی تر شدند
اندک اندک عشق بازان کم شدن
نسلی از بیگانگان آدم شدند

طرحی ز موج بر دل مردابیم بکش.......

امشب دلم بهانه دریا گرفته است...!

دیگر دلم از سنگ حوادث نهراسد/ این كاسه صد بسط به كرات شكسته است

نخواهم کشت دل را ، از چه باید بگذرم از تو ؟
سراسر باده ی عشقم ، سراپا ساغرم از تو
شهامت می کنم اما ، نه در ترکت عزیز دل
نمی گردددمی حتی ، جدایی باورم از تو
منم از سر گذشته آب تر ، در غرق این اقرار
به زخم عشق خون گشته تمام پیکرم از تو

تو با اغیار پیش چشم من می در سبو کردی

من از بیم شماتت گریه پنهان در گلو کردم

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

مهم نیست که او مال تو باشد... اگر می دانی در این جهان کسی هست که با دیدنش رنگ رخسارت تغییر می کند و صدای قلبت آبرویت را به تاراج میبرد مهم نیست که او مال تو باشد مهم این است؛ که فقط باشد زندگی کند لذّت ببرد و نفس بکشد

خیسم ز گریه......تنهاترم نکن

روی قبرم بنویسید کبوتر شد و رفت
زیر باران غزلی خواند ، دلش تر شد و رفت
چه تفاوت که چه خورده است غم دل یا سم
آنقدر غرق جنون بود که پر پر شد و رفت
روز میلاد ، همان روز که عاشق شده بود
مرگ با لحظه ی میلاد برابر شد و رفت
او کسی بود که از غرق شدن می ترسید
عاقبت روی تن ابر شناور شد و رفت
هر غروب از دل خورشید گذر خواهد کرد
دختری ساده که یک روز کبوتر شد و رفت

ALI
06-07-2009, 06:25
تک افتاده...

ای رهگذر!... ای آشنای ناشناسم...
من، پاره ای از یک دل صد پاره هستم...
در جستجوی کاروان زندگی ها ...
تک ساربانی، بیکس و آواره هستم...
تا در تک این شام دهشتزا نمیرد:
این(هست) دیروز افکن فردا پرستم...
در هر کران، از آسمانی بی ستاره...
صد کاروان بیکران، سیاره هستم!

ای رهگذر! ای ناشناس آشنایم!
من، شاعری هستم که دیوانم تو هستی!
سر خورده از ایمان پوچ آسمانها:
روی زمین زنده،ایمانم تو هستی...
محکوم اگر هستم، به زعم شب پرستان:
آزاده زندانبان زندانم، تو هستی...

هر نغمه ی هر تار تک چنگ حزینم:
(آنی) تب افزا، از جهانی ناله دارد...
ناممشرنگی) سینه سوز و کینه افروز
از جام شهد سر گذشتی- واله دارد...
هر قطره خون در هر رگ بی صاحب من ...
فرمان عصیان از دل صد لاله دارد...

هر تک طپش- در قلب من، تک زنگ شومی است...
بر تک مزار پرت دیروز سیه روز...
هر قطره اشکم: مهد لبخندی زفرداست...
لرزنده، بر رخسار شادی سوز امروز...
تک پرچمی هستم، به دست مست ابلیس
بر تارک نعش خداوندان دیروز...

ALI
06-07-2009, 06:33
از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شايد ديگه هيچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی
و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن .چون شايد هيچ وقت ،هيچ کس تو رو مثل
اون دوست نداشته باشد

-----------------------------------------------------------------
دلم میخواد آنقدر کوچیک باشم مثل پرنده تا پر بزنم بیام پیشت و دوست دارم آنقدر
بزرگ باشم مثل نهنگ تا بیام و تورو بخورم.
کاش لبخند هايت اينقدر زيبا نبود

که امروز آرزوي ديدن يه لحظه فقط يه لحظه از لبخند هاي عاشقانه ات را داشته باشم!
ميدوني بني‌آدم اعضاي يكديگرند يعني چي؟ يعني مثلا تو جيگر مني!

ALI
06-07-2009, 06:35
خوشا به حال اسیری که با تو همراه است
ندیده جز غل و زنجیر و از تو آگاه است

تو را نه چون همه می خواهم ای نگارِ بلند
که دستِ رابطه از دامن تو کوتاه است

اگر که خط بزنی نامت از گذشتۀ من
مسیرِ خاطره هایم به طول یک آه است

چه بی ثمر به رُخت میکشم وزیرم را
در این منازعه.. وقتی پیاده ات شاه است!!

کسی که دل به وصالت سپرده ، می داند
که شام ِ گرم ِ خیالت چه بی سحرگاه اس

ALI
08-07-2009, 23:48
من که گفتم اين بهار افسردني است / من که گفتم اين پرستو مردني است
من که گفتم اي دل بي بند و بار / عشق يعني رنج ، يعني انتظار
آه عجب کاري به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد دل . . .
.
.
.
يک نفر امد قرارم را گرفت / برگ و بار و شاخسارم را گرفت
چهار فصل من بهار بود ، حيف / باد پائيزي بهارم را گرفت
اعتباري داشتم در پيش عشق / با نگاهي ، اعتبارم را گرفت
عشق يا چيزي شبيه عشق بود / آمد و دار و ندارم را گرفت . . .
.
.
.
اگر ميخواهي در زندگي خوشبخت باشي ، هرگز به بدبختي کسي نخند . . .
.
.
.
چشمي به هم زديم و دنيا گذشت / دنبال هم ، امروز و فردا گذشت
دل ميگه باز فردا را از نو بساز / اي دل غافل ديگه از ما گذشت . . .

ALI
08-07-2009, 23:49
راز دل با يار محرم هم نبايد باز گفت / روزي آن محرم اگر بيگانه شد تکليف چيست ؟
.
.
.
بيشتر آدم ها زماني نا اميد ميشوند که چيزي به موفقيتشون نمونده . . .
.
.
.
عزيز دلم جدائي مکن / جهان کوچکيست ، بي وفائي مکن
ببخش عاشقت را و منت گذار / من که گريه کردم ، عاشق آزاري مکن . . .
.
.
.
يادمه که هميشه ميگفتي :
برو من هميشه پشتت هستم ، ولي هيچ وقت فکر اون خنجر
که پشتت قايم کرده بودي رو نميکردم . . .

ALI
08-07-2009, 23:50
به خدا غنچه شادی بودم دست عشق آمد و از شاخه ام چید
شعله آه شدم صد افسوس ٬ که دلم باز به دلدار نرسید . . .
.
.
.
ما طعم شیرین یافتن را در طعم تلخ از دست دادن یافتیم
و در این میان سهم ما تنها یک یادت به خیر ساده بود . . .
.
.
.
با غم سر کن که شادی از کوی تو رفت / با شب بنشین که آفتاب از کوی تو گریخت . . .
.
.
.
ماکه گفتیم مال یاریم غیر دل چیزی نداریم / بی شما خزون سردیم ٬ با شما ته بهاریم

ALI
08-07-2009, 23:51
بی بهانه برای کسی مینویسم که وجودم به وجود او وابسته است و بی او تنها ترینم . . .
.
.
.
اگه قصر شاهی تو واسه من جائی نداره / کلبه خاکی قلبم قابل تورو نداره . . .
.
.
.
از قلبم پرسیدم عزیزت کیه ؟ گفت اس ام اس بزن ببین کجا میره !
.
.
.
مرا عهدیست با ماهی که آن ماه از آن من باشد / مرا قولی است با جانان
که جانان ٬ جان من باشد . . .

ALI
08-07-2009, 23:53
مثل باران چشمهایت دیدنی است ٬ شهر خاموش نگاهت دیدنی است
زندگانی معنی لبخند توست ٬ خنده هایت بی نهایت دیدنی است . . .
.
.
.
دیدی ای دل که غم عشق دگر باره چه کرد ؟
چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد . . .
.
.
.
زندگی پژمردن یک برگ نیست ٬ فرض کن ٬ مرگ قناری در قفس هم مرگ نیست
فرض کن جنگل بیابان بود از روز نخست ٬ با این همه مصیبت ها صبوری هم
از عشق و محبت نیست . . .
.
.
.
تو این سکوت بی کسی صدای دلدار و ببین / تو این شبا تو رویاها چهره عاشق رو ببین
وقتی دلت تنگه براش بغض چشاتو میگیره / تو لحظه های عاشقی نم نم بارون رو ببین

ALI
08-07-2009, 23:54
هر شب که انتظار تو را می برم به روز
شرمنده که بی تو نفس میکشم هنوز . . .
.
.
.
تو این دو روز زندگی شبیه من فراوونه / یه لحظه چشماتو ببند گذشتن از من آسونه
.
.
.
تو اگر پائیز زردی ٬ واسه من بهار سبزی
تو اگر هوای سردی واسه من همیشه گرمی
تو اگه ابر سیاهی واسه من ابر بهاری
تو اگه دشت گناهی واسه من یه بی گناهی
تو اگه غرق نیازی ٬ واسه من یه بی نیازی
تو اگه رفیق راهی ٬ واسه من یه تکیه گاهی . . .
.
.
.
کاش میشد عشق را آغاز کرد / با هزاران گل یاس آن را ناز کرد
کاش میشد شیشه غم را شکست / دل به دست آورد نه اینکه دل شکست . . .

ALI
08-07-2009, 23:55
به که گویم که تو منزلگه چشمان منی / به که گویم که تو گرمای دستان منی
گرچه پاییز نشد همدم و همسایه من / یه که گویم که تو باران زمستان منی . . .
.
.
.
عاشقان همه نام و نشانی دارند / آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم . . .
.
.
.
آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . . .
.
.
.
قاصدک ٬ حرف دلم را تو فقط میدانی / نامه عاشقی ام را تو فقط میخوانی
قاصدک همه رفتند هیچ کس با من نیست /تو بگو باز چرا با من می مانی . . .

ALI
08-07-2009, 23:57
چرا روی نقاشی ها بی خودی سایه میزنی
این همه حرف خوب داریم ٬ حرف گلایه میزنی
اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو
چرا با حرفات و نگاهت بهم کنایه میزنی ؟
.
.
.
اگه به زور روزگار از زندگیت میرم کنار
میرم که ثابت بکنم عاشقتم دیوونه وار . . .
.
.
.
آدم های زیادی اشک هامو دیدن اما تنها کسی که اشکامو پاک کرد تو بودی . . .
.
.
.
سلام خوبی ؟ یه سوال داشتم
تو دل منو ندیدی ؟ آخه از وقتی اومد دنبال تو دیگه بر نگشت !

ALI
08-07-2009, 23:58
من بگم دوستت دارم با چه رقم یا عددی / تو که بی نهایتی قشنگ تر از من بلدی !
.
.
.
آهو اگر چشم تو بیند ز چرا می افتد
تو هم اینقدر نخور جانا غم دنیا که سر و کار همه آخر به خدا می افتد . . .
.
.
.
چشمات واسم یه دنیاست ٬ دلم بی تو کویره
خندت اگه نباشه ذلم خیلی فقیره . . .
.
.
.
مهربانی را قسمت کنیم ٬ من یقین دارم به ما هم میرسد
آدمی گر ایستد بر بام عشق ٬ دستهایش تا خدا هم میرسد . . .

I-Reza
09-07-2009, 12:31
اگه ديدي دنيا برات مفهومي نداره تحمل كن چون ممكنه خودت دنياي يكي باشي

-----------------------------------------------------------------------------------------
كاش جواني هم المثني داشت...

-----------------------------------------------------------------------------------------
موبايل مشكي من از غم نيست

smsهاي ارسالي من كم نيست

من واسه خودم يه قانوني دارم

هركه smsهامو جواب نده ادم نيست

---------------------------------------------------------------------------------------

از اغاز اولين نفسهاي اولين ادم تا اخرين نفسهاي اخرين ادم دوست دارم

--------------------------------------------------------------------------------------

ALI
09-07-2009, 13:25
عشق ان چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم وبیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم وهیچ کس در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .
——————————————-
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی
——————————————-
شبی غمگین , شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد او هرگز شکستم را نفهمید اگر چه تا ته دنیا صدا..
——————————————-
یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست
——————————————-
ای چراغ دل تاریكم از این خانه مرو، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو، شمع من باش و بمان نور ز تو اشك ز من، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو، سوختی جان مرا آه مكن، اشك مریز، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو.

ALI
09-07-2009, 13:26

برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت

فقط بیا

در خزان خواسته هام

کمی قدم بزن

تا ببینمت

امشب تمام حوصله ام را

در یک کلام کوچک

از تو

خلاصه کردم

ای کاش می شد

یک بار

تنها همین یک بار

تکرار می شد!

تکرار

وقتی دل تنها کالائیست که خدا شکسته ی آن را می خرد

پس چرا من به دست کسی که دلم را شکست بوسه نزنم؟!

ALI
09-07-2009, 13:28

من انتقــام دل را هرگــــــز نگیـــــرم از تو این رفتــه راه ناحــق در خون نشستــــه بهتر

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم .

دلم شكسته تر از شیشه های شهر شماست

شكسته باد آن كه دلش این چنین می خواست....

ALI
09-07-2009, 13:30

ALI
09-07-2009, 13:35
کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

مهم نیست که او مال تو باشد... اگر می دانی در این جهان کسی هست که با دیدنش رنگ رخسارت تغییر می کند و صدای قلبت آبرویت را به تاراج میبرد مهم نیست که او مال تو باشد مهم این است؛ که فقط باشد زندگی کند لذّت ببرد و نفس بکشد

ALI
09-07-2009, 13:36
من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ، ولي با خفت و خواري ، پي شبنم نميگردم . . .
.
.
.
سرزنشم مکن اگر از همه پا کشيده ام ، تبع لطيف آدمي ، با همه سر نميکند . . .
.
.
.
يادمان باشد ، لابلاي ابرها تکه اي رنگين کمان پنهان کرده ايم
تا فردا روزگارمان را سياه و سفيد نگذرانيم . . .
.
.
.
ديوارها اگر چه متهم به ايجاد فاصله هستند ، اما اين دستان ديوار ساز ما است
که تبرئه ميشوند . . .

ALI
09-07-2009, 13:38
سوداي دلم قسمت هر بي سر و پا نيست / خوش باش که يک لحظه دلم از تو جدا نيست . . .
.
.
.
دم هرچي رفيقه گرم ، کمر هرچي نا رفيقه خم
روي هرچي بي مرامه کم ، براي دشمنات آرزوي زلزله بم
زير چشم دشمنات نم ، ايشالا نبيني غم . . .
.
.
.
تک تک روزهايم را ميسوزانم ، تا چشمکي شوم براي شب هاي بي ستاره ات . . .
.
.
.
خوشا آنان که در بازار گيتي خريدار وفا بودند و هستند
خوشا آنان که در راه رفاقت رفيق با وفا بودند و هستند . . .

ALI
09-07-2009, 13:42
گريه در چشمان من طوفان غم دارد ، ولي خنده بر لب ميزنم تا کَس نداند راز من . . .
.
.
.
اگر باغ نگاهم پر ز خار است ، گلم تاراج دست روزگار است
به چشمانت قسم ، با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است . . .
.
.
.
احساس سوختن ، به تماشا نميشود ، آتش بگير تا بداني چه ميکشم . . .
.
.
.
کدوم رو دوست داري برات بفرستم !؟
قل(ب)م !؟
ر(و)حم !؟
ج(س)مم !؟
يا حروف توي پرانتز !!؟

ALI
09-07-2009, 13:45
بي سبب بر دروازه انگور بودن مانده ام ...دست کدامين مهربان روزي شرابم ميکند . . .؟
.
.
.
اندکي آهسته تر زير اين باران بمان ، ابر را بوسيده ام تا بوسه بارانت کند . . .
.
.
.
هيييييييسسسس !
صداشو در نيار !
اومدم يواشکي ببوسمت و برم !
.
.
.
من چه ميدانستم دل هر کس ، دل نيست
قلب ها ز آهن و سنگ ، قلب ها بيخبر از عاطفه اند.... من چه ميدانستم . . .

ALI
09-07-2009, 13:47
آنچه از روزگار بدست ميآيد ، با خنده نميماند و آنچه از دست برود با گريه جبران نميشود
خورشيد فردا طلوع خواهد کرد ... حتي اگر ما نباشيم . . .
.
.
.
ميتوني سنک باشي و تبديل به خاک بشي يا رود باشي و به دريا برسي
انتخاب با توست . . .
.
.
.
بر ما سالي گذشت و بر زمين گردشي و بر روزگار حکايتي ...
اميد آنکه آن کهنه رفته باشد به نيکوئي و اين نو آيد به شادي
.
.
.
عيب کار از جعبه تقسيم نيست ، سيم سيار دل ما سيم نيست
اين هم هزاران طول موجش ، ديش احساسات ما تنظيم نيست . . .

ALI
09-07-2009, 13:49
کاش احساس نياز ديدنت از وجودم چون وجودت دور بود
تا نسوزم در خزان آرزو . . .
.
.
.
من شکستم تا تو را عاشق کنم / بعد من باران فقط آب است و بس
هر که بعد از من سراغت را گرفت / زشت يا زيبا فقط خواب است و بس . . .
.
.
.
اگه خوابت اومد بيا تو چشام بخواب / اگه اشک نذاشت بيا تو قلبم بخواب
اگه صداي قلبم نذاشت من ميميرم ، تو سير بخواب . . .
.
.
.
عشق مقدس است ... و عاشق هيچگاه خيانت نميکند . . .

GORJI
09-07-2009, 17:51
گل فرستادم تو بو کن ؛ اگر با رفتنم تو با گل گفتگو کن

اگر مردم فدای تار مویت ، اگر ماندم ، که باز آیم به سویت

بیا اینجا صداقت می فروشم ، برای تو محبت می فروشم

همین امروز دوستم بدار ، شاید فردایی نباشد

تو از زیباترین نیلوفر من ؛ بخوان غم را تو از چشم تر من

GORJI
09-07-2009, 17:57
امیر احساسات باشم ؛ نه اسیر آن

انجماد قلبها را از خشکسالی چشمها میتوان فهمید

عشق حادثه ای است که انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را مات میکند

باید که مهربان بود ، باید که عشق ورزید ، زیرا که زنده بودن هر لحظه احتمالیست

عهد کردم که بدهکار نباشم به کسی ؛ وای از دست محبت که بدهکارم کرد

عزیزتر از آنی که بگم دوست دارم ؛ فقط گاهی به یادم باش

I-Reza
10-07-2009, 00:10
-به آفتاب گفتم از تو مهربانتر چیست؟گفت:نگاه دوست به موج گفتم از تو آرامتر چیست؟ گفت:صدای دوست به باران گفتم از تو زیباتر چیست؟گفت:اشک دوست به دوست گفتم
از تو بهتر چیست؟گفت :خدای دوست

00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000
۲-این اس ام اس را واسه کسی میفرستی که ازت دور باشه...من برای تو چی بفرستم وقتی تو قلبمی

3-میدونی بی نمک ترین آدم دنیا کیه؟تویی...آخه عسل که نمک نداره

4-حاصل عشق ضربان است عزیزم.......این ضربان همراه با هیجان است عزیزم.....با این هیجان زندگی زیباست عزیزم

5-سلام یه کاری دارم که می خام واسم انجام بدی اینجا هوا ابریه امشب ماه معلوم نیست میشه امشب تو آسمون باشی آخه ماه تر از تو پیدا نکردم.

I-Reza
10-07-2009, 00:12
عشق يك نوع مرضي است كه ميكروب آن از طريق چشم ، وارد قلب مي شود . مرض عشق اين روزها شباهت زيادي به آدامس دارد . اول شيرين ، بعد دوست داشتني ، سپس تكراري و خسته كننده و در آخر دور انداختني

0000000000000000000000000000000000000
كاش ميشد بر جدايي خشم كرد شاخه هاي نسترن را با تواضع پخش كرد كاش ميشد خانه اي از مهر ساخت مهرباني را در آن سرمشق كرد روي دلهايي حقيقي نقش كرد

نگاه ساکت باران به روي صورتم دزدانه ميلغزد ولي ياران نمي دانند که من دريايي از دردم به ظاهر گرچه مي خندم ولي اندر سکوتي تلخ ميگريم

زندگی ۳ چیز بیشتر نیست : ۱. به اجبار به دنیا آمدن . ۲. با غم زیستن . ۳. با آرزو مردن

بس که دیوار دلم کوتاه است هر که از کوچه تنهایی من میگذرد به هوای هوسی هم که شده سرکی

می کشد و می گذرد.....

000000000000000000000000000000000000

I-Reza
10-07-2009, 00:14
غربت ان نيست كه تنهاباشي ،غرق درغصه ي غم هاباشي،غربت ان است كه چون قطره اب، تشنه ديدن دريا باشي

00000000000000000000000000000000000
میخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنیا... بلکه به زبان قلبم.... گوش کن: تالاپ..تولوپ

اگر کسی را دوست داری، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با کلماتی که ناگفته میمانند، میشکنند

احساس خوبیه وقتی یک نفر دلتنگت باشه.احساس بهتر اینه که یک نفر عاشقت باشه.اما بهترین

احساس وقتیه که یک نفر هیچ وقت فراموشت نکنه

0000000000000000000000000000000000
کاش در دنیا سه چیز وجود نداشت٬ غرور ٬دروغ٬ عشق......با غرور انسان می تازد٬ با دروغ می بازد

و با عشق می میرد......

I-Reza
10-07-2009, 00:17
ژرفای محبت تنها در لحظه فراق شناخته می شود.....

000000000000000000000000000
صفایی بود دیشب با خیالت خلوت ما را...ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم....

00000000000000000000000000
درون سینه آهی سرد دارم...رخی پژمرده ٬ رنگی زرد دارم..ندانم عاشقم ٬ مستم٬ چه هستم

همی دانم دلی پر درد دارم.....

0000000000000000000000000
عشق با روح شقایق زیباست٬ عشق با حسرت عاشق زیباست٬ عشق با نبض دقایق زیباست

عشق با زهر حقایق زیباست٬ عشق با در حسرت دیدار تو بودن زیباست.....

فرصتها هیچ وقت از دست نمی روند . فرصتهایی را که تو از دست می دهی دیگران استفاده می کنند

000000000000000000000000

I-Reza
10-07-2009, 00:19
چه مي شد گر دل اشفته ام به شهر چشم تو عادت نميکرد پرستو نگاهت از دل اشفته ام هجرت نميکرد

000000000000000000
همه میگن برای رسیدن به عشق باید از همه دنیا گذشت.ولی تو که دنیای منی چطور ازت بگذرم

00000000000000000
اگر میخواهی عاشق شوی عاشق نگاه شو.نه پیر میشه نه حرارتشو از دست میده نه نورش کم

میشه و نه میتونه دروغ بگه.

0000000000000000
کاش کسی تو دلمون پا نمی ذاشت....کاش اگه پا می ذاشت دلمون رو تنها نمی ذاشت.....

کاش اگه تنها می ذاشت رد پاشو جا نمی ذاشت.

000000000000000
سکوتم را به بارون هدیه کردم.تمام زندگی رو گریه کردم.نبودی در فراق شانه هایت به هر خاکی

رسیدم تکیه کردم.

I-Reza
10-07-2009, 00:22
شاید یه کسی شبها واسه اینکه خوابتو ببینه به خدا التماس میکنه شاید یه کسی شبها بخاطرت

توی دریای اشک می خوابه ..........ولی تو اونو نمي یبینی

0000000000000000000000
به چشمانت که چون چشمان دریاست....به لبخندت که چون لبخند گلهاست...به آن نازی

که در چشم تو پیداست.. تو را چون صبح فردا دوست دارم..........

000000000000000000000
هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

000000000000000000000
در جواني غصه خوردم هيچ کس يادم نکرد....در قفس ماندم ولي صياد آزادم نکرد.

آتش عشقت چنان از زندگي سيرم کرد....آرزوي مرگ کردم .مرگ هم يادم نکرد
000000000000000000000
پروانه صفت چشم به شمع دوخته بودم.تا که به خود آمدم سوخته بودم.خاکستر جسمم

به سر شمع فرو ریخت.این بود وفایی که من آموخته بودم.

ALI
10-07-2009, 08:08

اگرچه دوری ز اینجا ، تو یعنی اوج زیبایی ، کنارم هستی و هر شب به خوابم باز می آیی ، اگر هرگز نمی خوابند دو چشم سرخ و نمناکم ، اگر در فکر چشمانت شکسته قلب نمناکم ، ولی یادم نخواهد رفت ، که یاد تو هنوز اینجاست ، میان سایه روشن ها ، دل شیدایی من تنهاست ، نباید زود می رفتی و تنها کوچ می کردی .

نگاهت چشمه ساری است که مرا با خود به رویا می برد ، لبانم که از خستگی و سنگینی سکوت تکیه بر هم داده اند ، تا غروب مهربانی عشق تو را سجده می کنند .

ALI
10-07-2009, 08:11

به نام ستاره ی شب تاریکم ، یک شب خوب تو آسمون ، یک ستاره چشمک زنون ، خندید و گفت کنارتم تا آخرش تا پای جون ، ستاره ی قشنگی بود آروم و ناز و مهربون ، ستاره شد عشق منو منم شدم عاشق اون ، اما زیاد طول نکشید عشق منو ستاره جون ، ماهه اومد ستاره رو دزدید و برد نا مهربون ، ستاره رفت با رفتنش منم شدم بی هم زبون ، حالا شبا به یاد اون چشم میدوزم به آسمون .

اگر در زندگی ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد آهنگ زندگی را آنچنان ادامه بده که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت .

همیشه تلخ ترین خاطرات زندگی را از کسی تجربه می کنیم که شیرین ترین خاطرات را با وی داشتیم .

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده

ALI
10-07-2009, 08:14
بخاطر کوچک فرشته ای همچون تو نوشتم که این روزها نزدیکتر کرده ای ... نمیدانم من را به خدا یا خدا را به من ... مهم نیست ! اصل فاصله بود که کمتر شده.. با وجود تو و کسی که وجودت را مدیون او هستم...
این است معجزه عشق!!

------------------

لبهات که شروع به حرکت میکنن همه حرفهاتو روی هوا میدزدم که مبادا تمام اتاق عطر کلماتتو بگیره و کسی بفهمه که کنارم بودی

------------------

------------------

ALI
10-07-2009, 08:15
ناز آن جشمي كه سويش مال ماست / ناز آن زلفي كه تارش مال ماست / ناز آن جوبان كه سازش مال ماست / ناز آن ياري كه قلبش ياد ماست .

---------------------

چشمانت وقتی زیباست که مال اشک باشه, اشک وقتی زیباست که مال عشق باشه, عشق وقتی زیباست که مال تو باشه, تو وقتی زیبای که مال من باشی.

----------------

زندگی شراب تلخی است که همه محکوم به نوشیدن آن هستیم پس می نوشیم به یاد آنهایی که دوستشان داریم

ALI
10-07-2009, 08:17
دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم
——————————————-
——————————————-
آسمون به دریا گفت : این بالا خیلی خوبه ٬ همه جا رو میشه دید ، دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره ٬ چون فقط تو رو میشه دید …
——————————————-
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق
——————————————-
——————————————-

ALI
10-07-2009, 08:50
دوستت دارم تا حدی که قلبم و احساسم ظرفیت این ابراز دوست داشتن را نسبت به تو داشته باشند

دوستت دارم چون با باوری عمیق در قلب من نشستی و مرا هدف و امید زندگی خود قرار دادی

دوستت دارم چون از زندگی و دنیا گذشته ای تا با من بمانی

دوستت دارم چون نگذاشتی حتی یک قطره اشک از چشمانم سرازیر شود

دوستت دارم چون که یاری ام میکنی تا از این سیلاب زندگی به راحتی عبور کنم

و خودم را در دشت آرزوهایم همراه با تو ببینم

ALI
10-07-2009, 08:51
دوستت دارم فراتر از باور یک رویا و فراتر از باور یک حقیقت

دوستت دارم چون با اطمینان و اعتماد کلید قلب سرخ و پر از عشقت را به من دادی

دوستت دارم چون که با احساس پر از صداقت قلم سردم را بر روی کاغذ زندگی می کشم

این شعر و ترانه ها را برایت می سرایم

مجنونم از مجنون عاقل تر، و دیوانه ام از فرهاد عاشق تر

نگاه به قلب کوچک و پر از درد من نکن که همین قلب یک دنیا عشق و محبت در آن نهفته است

ALI
10-07-2009, 08:53
نوشته هایم اشک از چشمانت سرازیر می شود

----------------

چی میشد گر دل اشفته ی من به شهر چشمای تو عادت نمیکرد

پرستوی نگاهت ناگهان از دل اشفته من هجرت نمیکرد

-------------------

ای کاش می شد لبهایم به لبهایت پیوند می خورد و هیچ وقت از آن ها جدا نمی شد

ای کاش می شد به من بگویی عاشقت هستم

------------------------

کسی که گل سرخو دوست داره باید وقتی که خار اون تو دستش فرو میره، صبور باشه و گل رو پرت نکنه٬ درست مثله یه دوست خوب!

ALI
10-07-2009, 08:55
زندگی بی عشق هذیان زیستن است و کابوس بودن ،

هستیم بی آنکه بدانیم چرا؟ و میرویم بی دلیل

در شاهراه زندگی به هر کجا دلی دیدیم بی پروا می شکنیم

برای ماندن به نکبت میکشیم روحی را که در مکتبی عشق آموخت

----------------------------

با شعله های سوزان نگاه می سوزانیم آینده ای را که با چشمی روشن باید دید

و تنها با کلامی هستی را ناباورانه به پشیزی مقامی شیطانی میفروشیم

ما همه خودخواه و خود پرستیم
-------------------

مینشینم به پیش چشمانت

از نگه کردن تو میسوزم

دوست دارم که در برابر عشق

جان خود را ز تو بیافروزم

ALI
10-07-2009, 08:57
میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

ALI
10-07-2009, 08:59

امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!

میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!

ALI
10-07-2009, 09:01
اگر قرار است براي چيزي زندگي خود را خرج كنيم ، بهتر آن است كه آنرا خرج لطافت يك لبخند و يا نوازشي عاشقانه كنيم

-----------------------------------

تو را به دادگاه خواهند کشيد شايد به حبس ابد محکوم شوي جزييات جنايت معلوم نيست اما اثر انگشتت را ... روي قلبي شکسته يافته اند

من عشق را در تو تو را در دل دل را موقع تپيدن و تپيدن را به خاطر تو دوست دارم من غم را در سکوت اجازه هست خيال کنم تا آخرش مال مني؟ خيال کنم دل منو با رفتنت نمي شکني ؟

ALI
10-07-2009, 09:02

************ **

************ **

************ **

وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتي

ARMAN
10-07-2009, 11:34
ای رهگذر!... ای آشنای ناشناسم...
من، پاره ای از یک دل صد پاره هستم...
در جستجوی کاروان زندگی ها ...
تک ساربانی، بیکس و آواره هستم...
تا در تک این شام دهشتزا نمیرد:
این(هست) دیروز افکن فردا پرستم...
در هر کران، از آسمانی بی ستاره...
صد کاروان بیکران، سیاره هستم!

ای رهگذر! ای ناشناس آشنایم!
من، شاعری هستم که دیوانم تو هستی!
سر خورده از ایمان پوچ آسمانها:
روی زمین زنده،ایمانم تو هستی...
محکوم اگر هستم، به زعم شب پرستان:
آزاده زندانبان زندانم، تو هستی...

هر نغمه ی هر تار تک چنگ حزینم:
(آنی) تب افزا، از جهانی ناله دارد...
ناممشرنگی) سینه سوز و کینه افروز
از جام شهد سر گذشتی- واله دارد...
هر قطره خون در هر رگ بی صاحب من ...
فرمان عصیان از دل صد لاله دارد...

هر تک طپش- در قلب من، تک زنگ شومی است...
بر تک مزار پرت دیروز سیه روز...
هر قطره اشکم: مهد لبخندی زفرداست...
لرزنده، بر رخسار شادی سوز امروز...
تک پرچمی هستم، به دست مست ابلیس
بر تارک نعش خداوندان دیروز...

I-Reza
10-07-2009, 13:59
همیشه ماندن دلیل بر عاشق بودن نیست...خیلی ها میروند تا ثابت کنند که تا ابد عاشقند.

000000000000000000000000000
برای انسانهای بزرگ بن بست وجود ندارد. چون بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت... یا راهی خواهم ساخت

00000000000000000000000000

برگرد....بی رحمانه بودنت را می توانم ، اما نبودنت را هرگز

ز مردم دل بکن یاد خدا کن.... خدا را وقت تنهایی صدا کن.... در آن حالت که اشکت میچکد گرم..... غنیمت دان و ما را هم دعا کن

000000000000000000000000
به جاي موفقيت در چيزي كه از آن نفرت دارم، ترجيح مي دهم در چيزي شكست بخورم كه از آن لذت مي برم(هينز سيندي).

I-Reza
10-07-2009, 14:01
بادبادك تا با باد مخالف روبه رو نگردد ، اوج نخواهد گرفت.

00000000000000000
آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد.

00000000000000000
اگر در جریان رودخانه صبرت ضعیف باشد هر تکه چوبی مانعی عظیم بر سر راهت خواهد شد.

00000000000000000
آن كه امروز را از دست مي دهد ! فردا را نخواهد يافت.

0000000000000000
هيچ روزي از امروز با ارزش تر نيست

I-Reza
10-07-2009, 14:03
یک ضرب المثل امریکای هست که میگه مشکل که به وجود اومد بگرد راه حلش را پیدا کن نگرد دنبال این که چرا بوجود اومد.

0000000000000000000000
هنگامی که درگیر یک رسوایی می شوی ، در می یابی دوستان واقعی ات چه کسانی هستند .(( الیزابت تیلور ))

0000000000000000000000
عشق عینک سبزی است که با آن انسان کاه را یونجه می‌بیند .(( مارک تواین ))

0000000000000000000000
من نميگويم هرگز نبايد در نگاه اول عاشق شد اما اعتقاد دارم بايد برای بار دوم هم نگاه کرد .(( ويکتور هوگو ))

0000000000000000000000
بردن همه چيز نيست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا .(( وئيس لومباردی ))

I-Reza
10-07-2009, 14:05
اگر نمیتوانی با کسی که عاشقش هستی باشی، عاشق کسی باش که با او هستی".

000000000000000000000
عشق چيست؟ افسانه اي بيش نيست.. با لبخندي آغاز مي شود با بوسه اي جان مي گيرد با قطره اي اشك پايان مي پذيرد

00000000000000000000
اين جمله هميشه يادت باشه: زندگي گل سرخي است كه گلبرگهايش خيالي و خارهايش واقعي است

00000000000000000000
چنين گفت زرتشت........عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي كن و از جدايي جدا باش..........

0000000000000000000
زندگي را از طبيعت بياموزيم ، چون بيد متواضع باشيم ، چون سرو ، راست قامت‌‌، مثل صنوبر، صبور، مثل بلوط مقاوم، مثل رود روان، مثل خورشيد با سخاوت و مثل ابر با كرامت باشيم.

ARMAN
10-07-2009, 14:07
تا کجای قصه باید ز دلتنگی نوشت ؟ / تا به کی بازیچه بودن توی دست سرنوشت
تا به کی با ضربه های درد باید رام شد / یا فقط با گریه های بی قرار آرام شد
بهر دیدار محبت تا به کی در انتظار / خسته از این زندگی با غصه های بی شمار
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

همیشه سخت ترین سیلی را از کسی میخوری که روزی بهترین نوازشگرت بود . . .

تمام چیزی که باید از زندگی آموخت ، تنها یکی کلمه است
((میگذرد))
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش
دل بستن شبیه یه قصه ست
با یکی بود شروع می شه و
با یکی نبود پایان می گیره !

ARMAN
10-07-2009, 14:09
--------------------------------------------------------------------------------

عشق من تو باش نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنیای بزرگتنهاییم تنها ترین باشی
قلبم را در مجرای کهنه ای پنهان می کنم، در اتاقی که دریچه ایش نیست. از مهتابی به کوچه ی تاریک خم می شوم و به جای همه ی نومیدان می گریم...........!
صدای پای تو كه می روی
و صدای پای مرگ كه می آید...
دیگر چیزی را نمی شنوم !
(حسین پناهی)
من و تو
برای رسیدن به هم
هیچ چیزی کم نداریم
به غیر از
یک معجزه!

چه بسیار نگاه ها ...
در جهان سرگردانند كه در چشمی جای گیرند
و چه بسیار فریادهایی كه بر سنگ خاموش بوسه میزنند .

ARMAN
10-07-2009, 14:13
من با تو چقدر ساده رفتم بر باد
تو نام مرا چه زود بردی از یاد
من حبه ی قند کوچکی بودم که
از دست تو در پیاله ی چای افتاد

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی
عاشق کش معشوقه نگهدار نباشی
من از غم تو روزی دو صد بار بمیرم
تو از دل من هیچ خبر دار نباشی
اگر که خط بزنی نامت از گذشتۀ من
مسیرِ خاطره هایم به طول یک آه است
چه بی ثمر به رُخت میکشم وزیرم را
در این منازعه.. وقتی پیاده ات شاه است!!

کسی که دل به وصالت سپرده ، می داند
که شام ِ گرم ِ خیالت چه بی سحرگاه اس

ARMAN
10-07-2009, 14:15
خوشا به حال اسیری که با تو همراه است
ندیده جز غل و زنجیر و از تو آگاه است

تو را نه چون همه می خواهم ای نگارِ بلند
که دستِ رابطه از دامن تو کوتاه است

دلم میخواد آنقدر کوچیک باشم مثل پرنده تا پر بزنم بیام پیشت و دوست دارم آنقدر
بزرگ باشم مثل نهنگ تا بیام و تورو بخورم.

کاش لبخند هايت اينقدر زيبا نبود

که امروز آرزوي ديدن يه لحظه فقط يه لحظه از لبخند هاي عاشقانه ات را داشته باشم!
ميدوني بني‌آدم اعضاي يكديگرند يعني چي؟ يعني مثلا تو جيگر مني!

ARMAN
10-07-2009, 14:20
من که گفتم اين بهار افسردني است / من که گفتم اين پرستو مردني است
من که گفتم اي دل بي بند و بار / عشق يعني رنج ، يعني انتظار
آه عجب کاري به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد دل . . .
.
.
.
يک نفر امد قرارم را گرفت / برگ و بار و شاخسارم را گرفت
چهار فصل من بهار بود ، حيف / باد پائيزي بهارم را گرفت
اعتباري داشتم در پيش عشق / با نگاهي ، اعتبارم را گرفت
عشق يا چيزي شبيه عشق بود / آمد و دار و ندارم را گرفت . . .
.
.
.
اگر ميخواهي در زندگي خوشبخت باشي ، هرگز به بدبختي کسي نخند . . .
.
.
.
چشمي به هم زديم و دنيا گذشت / دنبال هم ، امروز و فردا گذشت
دل ميگه باز فردا را از نو بساز / اي دل غافل ديگه از ما گذشت . . .
.
.
.
راز دل با يار محرم هم نبايد باز گفت / روزي آن محرم اگر بيگانه شد تکليف چيست ؟

ARMAN
10-07-2009, 14:25
من بگم دوستت دارم با چه رقم یا عددی / تو که بی نهایتی قشنگ تر از من بلدی !
.
.
.
آهو اگر چشم تو بیند ز چرا می افتد
تو هم اینقدر نخور جانا غم دنیا که سر و کار همه آخر به خدا می افتد . . .
.
.
.
چشمات واسم یه دنیاست ٬ دلم بی تو کویره
خندت اگه نباشه ذلم خیلی فقیره . . .
.
.
.
مهربانی را قسمت کنیم ٬ من یقین دارم به ما هم میرسد
آدمی گر ایستد بر بام عشق ٬ دستهایش تا خدا هم میرسد . . .
.
.
.
سلام خوبی ؟ یه سوال داشتم
تو دل منو ندیدی ؟ آخه از وقتی اومد دنبال تو دیگه بر نگشت !

ARMAN
10-07-2009, 14:26
چرا روی نقاشی ها بی خودی سایه میزنی
این همه حرف خوب داریم ٬ حرف گلایه میزنی
اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو
چرا با حرفات و نگاهت بهم کنایه میزنی ؟
.
.
.
اگه به زور روزگار از زندگیت میرم کنار
میرم که ثابت بکنم عاشقتم دیوونه وار . . .
.
.
.
آدم های زیادی اشک هامو دیدن اما تنها کسی که اشکامو پاک کرد تو بودی . . .
.
.
.
گوشه قلب قشنگت اگر من نباشم غمی نیست
تو منو رندونی کردی عاشقی جرم کمی نیست . . .
.
.
.
میروم خسته و افسرده و زار سوی منزلگه ویرانه خویش
به خدا میبرم از شهر شما ٬ دل شوریده و دیوانه خویش . . .

ARMAN
10-07-2009, 14:27
برگ برگ خاطراتم را خزان بر باد داد / ای گل ناز بهاری آرزویت میکنم
دوستت دارم ولی من با تمام غصه ها / خویش را قربانی یک تار مویت میکنم . . .
.
.
.
در ساحل محبت کلمه ای که لایق تو باشد نیافتم ٬ فقط میتوانم بگویم دوستت دارم . . .
.
.
.
عاشقان همه نام و نشانی دارند / آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم . . .
.
.
.
آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . . .
.
.
.
قاصدک ٬ حرف دلم را تو فقط میدانی / نامه عاشقی ام را تو فقط میخوانی
قاصدک همه رفتند هیچ کس با من نیست /تو بگو باز چرا با من می مانی . . .

ARMAN
10-07-2009, 14:28
به که گویم که تو منزلگه چشمان منی / به که گویم که تو گرمای دستان منی
گرچه پاییز نشد همدم و همسایه من / یه که گویم که تو باران زمستان منی . . .
.
.
.
هر شب که انتظار تو را می برم به روز
شرمنده که بی تو نفس میکشم هنوز . . .
.
.
.
تو این دو روز زندگی شبیه من فراوونه / یه لحظه چشماتو ببند گذشتن از من آسونه
.
.
.
تو اگر پائیز زردی ٬ واسه من بهار سبزی
تو اگر هوای سردی واسه من همیشه گرمی
تو اگه ابر سیاهی واسه من ابر بهاری
تو اگه دشت گناهی واسه من یه بی گناهی
تو اگه غرق نیازی ٬ واسه من یه بی نیازی
تو اگه رفیق راهی ٬ واسه من یه تکیه گاهی . . .
.
.
.
کاش میشد عشق را آغاز کرد / با هزاران گل یاس آن را ناز کرد
کاش میشد شیشه غم را شکست / دل به دست آورد نه اینکه دل شکست . . .

ARMAN
10-07-2009, 14:29
مثل باران چشمهایت دیدنی است ٬ شهر خاموش نگاهت دیدنی است
زندگانی معنی لبخند توست ٬ خنده هایت بی نهایت دیدنی است . . .
.
.
.
دیدی ای دل که غم عشق دگر باره چه کرد ؟
چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد . . .
.
.
.
زندگی پژمردن یک برگ نیست ٬ فرض کن ٬ مرگ قناری در قفس هم مرگ نیست
فرض کن جنگل بیابان بود از روز نخست ٬ با این همه مصیبت ها صبوری هم
از عشق و محبت نیست . . .
.
.
.
تو این سکوت بی کسی صدای دلدار و ببین / تو این شبا تو رویاها چهره عاشق رو ببین
وقتی دلت تنگه براش بغض چشاتو میگیره / تو لحظه های عاشقی نم نم بارون رو ببین
.
.
.
مرا عهدیست با ماهی که آن ماه از آن من باشد / مرا قولی است با جانان
که جانان ٬ جان من باشد . . .

ARMAN
10-07-2009, 14:30
بی بهانه برای کسی مینویسم که وجودم به وجود او وابسته است و بی او تنها ترینم . . .
.
.
.
اگه قصر شاهی تو واسه من جائی نداره / کلبه خاکی قلبم قابل تورو نداره . . .
.
.
.
از قلبم پرسیدم عزیزت کیه ؟ گفت اس ام اس بزن ببین کجا میره !
.
.
.
با غم سر کن که شادی از کوی تو رفت / با شب بنشین که آفتاب از کوی تو گریخت . . .
.
.
.
ماکه گفتیم مال یاریم غیر دل چیزی نداریم / بی شما خزون سردیم ٬ با شما ته بهاریم

ALI
10-07-2009, 17:52

ARMAN
10-07-2009, 21:13
——————————————-
——————————————-
——————————————-
——————————————-

I-Reza
11-07-2009, 09:45
اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید ، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید. شریعتی

0000000000000000000000
همیشه شعله های بزرگ ناشی از جرقه های کوچک است. دانته

0000000000000000000000
مرد بزرگ کسی است که در سینه قلبی کودکانه داشته باشد. منسیوس

000000000000000000000
تنهایی از همنشین بد بهتر

همنشین شایسته از تنهایی بهتر

نکو گفتن از سکوت بهتر

سکوت از بد گفتن بهتر

00000000000000000000000
اسرار خویش به کسی مگوی زیرا سینه ای که در حفظ راز خود به ستوه اید از سینه دیگران نباید انتظار امانت داشته باشد

I-Reza
11-07-2009, 09:49
ای عزیز بر سه چیز اعتماد نکن: بر دل..بر وقت... بر عمر

دل زنگ پذیر است. وقت را تغییر است. عمر در تقصیر است

فردا و دیروز با هم دست به یکی کردند: دیروز با خاطراتش مرا فریب داد. فردا با وعده هایش مرا خواب کرد. وقتی چشم گشودم امروز هم گذشته بود

به افکار خود اهمیت بدهید، این افکار حرفهای شما می شوند. این حرفهای اعمال شما میشوند. به اعمال خود اهمیت بدهید، این اعمال شخصیت شما میشوند

من کفش نداشتم و مدام شکایت می کردم. تا اینکه روزی مردی را دیدم که پا نداشت

000000000000000000000000
ای خدای بزرگ به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره راه رفتن کسی قضاوت کنم، کمی با کفشهای او راه بروم. دکتر شریعتی

ARMAN
11-07-2009, 13:19

ARMAN
11-07-2009, 13:20
تو چشمام نگاه کن ببين چه بيقرارم با هر نگاه هزاربار ميگم دوست دارم

************ **

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي.

************ **

سيل دريا ديده هرگز بر نمي گردد به جوي
نيست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

************ **

خيال مي کردي قلب من تاب شکستن نداره منتظري بازم دلم پيش دلت کم بياره مرام من تو عاشقي يکدلي و صداقته وقتي ميگم نوکرتم اين آخر رفاقته

************ **

سعی کن عاشق کسی باشی نه دوستش داشته باشی!

ARMAN
11-07-2009, 13:21

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده ای!

ARMAN
11-07-2009, 13:24
این است معجزه عشق!!

------------------

------------------

------------------

ARMAN
11-07-2009, 13:27
هنگاميكه دوستي به مشكلي بر خورده است، او را با پرسيدن اينكه ''چه كاري ميتوامنم برايت بكنم'' آزار ندهيد. يك فكر مناسبي بكنيد و آنرا انجام دهيد.

چوب و سنگ استخوانهاي ما را ميشكنند اما كلمات قلب ما را

بهتر است كه روي پاهايتان بميريد تا اينكه با زانو زدن زندگي كنيد.

من كه شب بودم
و شب هستم
و شب خواهم بود

كاش در دهكده عشق فراواني بود
توي بازار صداقت كمي ارزاني بود
كاش اگر گاه به هم كمي لطف ميكرديم
مختصر بود ولي ساده و پنهاني بود

ARMAN
11-07-2009, 13:28

---------------------

----------------

زندگی شراب تلخی است که همه محکوم به نوشیدن آن هستیم پس می نوشیم به یاد آنهایی که دوستشان داریم

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم… شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم… تو چیستی که از هر موج تبسم تو… بسان قایق سرگشته ی روی مردابم…

ARMAN
11-07-2009, 13:30
بخواب همچو مهتابی که آرام پشت کوه ها می رود و مرا از پرتوش بی نصیب می دارد
تو نیز بخواب و مرا از عشقت بی نصیب دار
باشد که عشق در وجوت بماند،
و آنچنان وجودت از عشق آکنده شود که ذره ذره ی وجودت را بگیرد
آنگاه عشق از وجوت سرریز شود…
باشد که پرتوی از ذره های لبریز شده اش به من بتابد
و مرا از زمین و زمان بی نیاز سازد
ای امید نا امیدی های من
——————————————-
——————————————-
——————————————-
——————————————-
——————————————-
——————————————-

ARMAN
11-07-2009, 13:31
زندگي را بايد به رقص درآورد. زندگي، تجارت نيست. زندگي را براي نفس زندگي بايدزيست. از زندگي بهره ببريد، اما آن را به سطح يك كارابزار نكشيد.

زندگي هدف نيست،چرا كه معناي هدف تنزل دادن امور به سطح وسايلي براي رسيدن به چيزهايي است و برايرسيدن به هدف هميشه بايد قرباني داد و هر آنچه كه داريد بايد به پاي هدف‌هاي آيندهريخت.

اما عشق بخشنده است، هديه ميكند و توقعي براي دريافت ندارد. پس بايد زيستآنهم عاشقانه.

واقعیتهای زندگی گاه به دست خود ما بوجود می آید و کیفیت آن بستگی به اندیشه ماخواهد داشت.

سرزنش خود،خود باروی را کاهش میدهد.

با ایجاد تصورات مثبت از خود وبالا بردن روحیه ی شکست ناپذیری، واقعیتهای ثابت و جدیدی در زندگی خود ایجاد خواهیمکرد.

چرا که ما در نوع خود منحصر به فرد هستیم و همتایی نداریم ما در اندازه ی خودقوی و نیرومندیم به قدر خود باهوش و دانا هستیم.

در حجم خود ظاهری زیبا داریم و خودرا باور داریم چرا که در کارهایی که تصمیم به انجام میگیریم موفق هستیم

ARMAN
11-07-2009, 13:34
هرشب از فریاد من بیداره خلق اما چه
سودآنکه بایدبشنود بیدار نیست

بازهم شب شدوتنهایی ودیدارسکوت
خیمه زد کنجدلم سایه دیوار سکوت

دلم همچو اسمان،پرازابرهایبارانیست،
ای کاش دلم امشب بگرید،شایدکه بغض عشق در چشمانمبشکند....

تو اگر می دانستی ....که چه رنجی دارد خنجر ازدست عزیزان خوردن...آه! از من خسته نمی پرسیدی ...که چراتنهایی...!!!

کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم.....
کفشاي پارهميخريم ....
اسباب کهنه ميخريم .....
بي اختيار دادميزنم : کهنه فروش قلب شکستهميخري ؟؟؟

ALI
11-07-2009, 14:38
اگر رفتم تو يادم کن...
اگر مردم تو خاکم کن...
اگر ماندم در اين دنيا... به مهر خود تو شادم کن
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد .
بهترين مرگ آن است که تنها جسمت از ميان رفته باشد و نه اسمت

هرگز از کسي که هميشه با من موافق بود چيزي ياد نگرفتم

وقتي که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نايابيست به چه کسي بايد گفت: با تو خوشبخت ترين انسانم!؟؟

من ياد گرفته ام: مهم نيست كه در زندگي چه داري، بلكه مهم اينست كه چه كسي را داري

ALI
11-07-2009, 14:41
هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قوانين شاد زيستن : 1- اگر شما چيزي را دوست داريد از آن لذت ببريد . 2 - اگر شما چيزي را دوست نداريد از آن دوري جوئيد. 3 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از ان دوري کنيد آن را تغيير دهيد. 4 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از آن دوري کنيد و نمي توانيد آن را تغيير دهيد آن را بپذيريد. 5 - با تغيير نگرشتان نسبت به چيزهايي که انها را دوست نمي داريد انها را بپذيريد
--------------------------------------------------------------------------------
بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود
-----------------------------------------------------------------------
مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد
-----------------------------------------------------------------------------
هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

ALI
11-07-2009, 14:43
به امید تو دل به آسمان بسته ام ، به یاد تو به آسمان نگاه میکنم ، میبینم ستاره ها را،

میشمارم تک تک آنها را

----------------------

به عشق تو شبها را تا سحر بیدار می مانم ، مینویسم درد دلم را ، تا فردا برایت بخوانم !

-------------------

به هوای تو به آسمان تاریک خیره میشوم تا شاید چهره ماه تو را ببینم !

----------------------

واقعیت این است که دلم برایت تنگ شده ، حقیقت این است که دلم به انتظار دیدن تو
نشسته ....

دلتنگم عزیزم ، دلتنگ چشمهایت ، گرفتن دستهای مهربانت !

ALI
11-07-2009, 14:45
ه لحظه ای می اندیشم که بتوانم پرواز کنم و به سوی تو بیایم ، انگار که رویایی بیش
نیست !

---------------------

تازه فهمیده ام که چقدر تو برایم عزیز و مقدسی ای سرچشمه خوبیها و پاکیها!

-----------------------

به هوای تو در این شب دلتنگی سر به هوا شده ام ، چشمهای بهانه گیر ، دستهای

خالی ، شانه های پر از نیاز ، نه یک لحظه ، نه یک روز حرف از یک عمر دلتنگیست !

---------------------

انگار عمریست که دلتنگم ، ساده تر میگویم دلم میخواهد همیشه در کنارم باشی !

---------------------

ترانه عشق در گوشم مرا به یاد لحظه های قشنگ در کنار تو بودن می اندازد، گاه می

اندیشم به لحظه های دیدار ، گاه میترسم از لحظه های دور از تو بودن !

ALI
11-07-2009, 14:46
حرفهای قشنگت را ، درد دلهای شیرینت را که در قلبم مانده برای خودم زمزمه

میکنم،تکرار میکنم تا احساس کنم تو برایم میخوانی قصه عشق را ....

----------------------

دلتنگم ، به امید تو دل به آرزوها بسته ام ، به یاد تو ترانه عشق را زمزمه میکنم ،

میخوانم و میدانم که دلت همیشه با من است !

-----------------------

میخواهم امشب در کوچه پس کوچه ها سرگردان قدم بزنم ، تا طلوع به من سلامی

دوباره گوید و باز بنشینم در انتظار دیدن تو ، و باز ببینم تو را و بگویم که دوستت دارم!

-------------------------

یک غروب دیگر و یک شب پر از دلتنگی ، کار ما عاشقان همین است ، دلتنگی و انتظار ،

اما در مرام ما بی وفایی نیست عزیزم !

------------------------

به امید تو ای همنفس با تو نفس میکشم و با هر نفس عاشقانه میگویم که دوستت
دارم عزیزم.

ALI
11-07-2009, 14:48
محبت از درخت آموز که حتي سايه از هيزم شکن هم بر
نمي دارد

دكتر علي شريعتي: دل دليلي دارد كه عقل از ان اگاه نيست.

خدایا ... در برابر آن چه انسان ماندن را به تباهی
می كشد ، مرا با " نداشتن " و " نخواستن " رویین تن
كن.دکتر شریعتی

به حساب بانکي شما مليونها بوسه عشق واريز کردم شما
مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر کارت برداشت
نمائيد

عشق رازي است مقدس . براي کساني که عاشقند ، عشق
براي هميشه بي کلام ميماند ؛ اما براي کساني که عشق
نمي ورزند ، عشق شوخي بي رحمانه اي بيش نيست

ALI
11-07-2009, 14:52
خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا
زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا
ارزش زندگي را بشناسيم

من كه شب بودم
و شب هستم
و شب خواهم بود

* برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال
*
* بنگر که چگونه مي افتي؟ *
* چو برگي زرد يا چو سيبي سرخ *

گویند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-عشق
3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستی 6-خواستن
7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگی 10-مرگ!!!

ALI
11-07-2009, 14:54
آخرين شعر مرا قاب کن
بذار پشت نگاهت تا که تنهاييت
از ديدن آن جا بخورد و بداند
که دل من با توست در همين يک قدمي

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

راز عشق را با نگاهت باز کن
عشق من را در دلت آواز کن
گر هوس کردي مرا در نزد خود
تلفن رو بردار از ما ياد کن

اى بي وفا ما را وفا كن
اگر تركت كنم
لعنت به ما كن

سخت ترين لحظه ي زندگي
همون لحظه ايست که آدم احساس
تنهايي کنه و چه زيباست
لحظه هاي تلخ تنهايي با ياد تو

اگر به خانه ي من آمدي ، براي من
اي مهربان چراغ بياور و يک دريچه که از
آن به ازدحام کوچه ي خوشبختي بنگرم

ALI
11-07-2009, 14:55
در كنج دلم عشق كسي خانه ندارد ، كسي جاي در اين كلبه ي ويرانه ندارد
دل را به كف هر كه نهم باز پس آرد
كس تاب نگهداري ديوانه ندارد . . .

گاهي مثل باران بايد باريد ، زندگي بخشيد ،‌طراوت داد
.
.
.
.
.
.
.
و رفت .............

يه روز يكي دنياي تو ميشه
يه روز تو دنياي يكي ميشي
يه روز دنياي تو مال يكي ديگه ميشه
يه روز هم بدون اينكه بفهمي دنياي يكي ديگه شدي

مردگان را هفته ای یک بار دیدار است

ما که از یاد رفته ایم از مزاری کمتریم...

ALI
11-07-2009, 14:57
سوزد و گرید وافروزد و خاموش شود ...............هر که چون شمع بحندد به شب تار کسی

بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند....................هر کسی بوسه ستاند ز لب یار کسی

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
اين ديوار هاي سردغرور؛هيچ گاه فرصت نداد که"زمرمه هاي دلتنگي ام"به سوي تو پر گيرند. کاش بيايي همراه نسيم عشق؛از پشت پنجره نيمه باز رو به قلبم..
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
گريه شايد زبان ضعف باشد شايد خيلي کودکانه شايد بي غرور......... اما هر وقت گونه هايم خيس ميشه مي فهمم نه ضعيفم نه يک کودکم بلکه پر از احساسم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
وقتي دل تنگ شدي به ياد بيار کسي رو که خيلي دوستت داره،وقتي نا اميد شديبه ياد بيار کسي رو که تنها اميدش تويي. وقتي ساکت شدي به ياد بيار کسي رو که به شنيدن صداي تومحتاجه

ARMAN
11-07-2009, 18:35
دوستت دارم تا حدی که قلبم و احساسم ظرفیت این ابراز دوست داشتن را نسبت به تو داشته باشند

دوستت دارم چون با باوری عمیق در قلب من نشستی و مرا هدف و امید زندگی خود قرار دادی

دوستت دارم چون از زندگی و دنیا گذشته ای تا با من بمانی

دوستت دارم چون نگذاشتی حتی یک قطره اشک از چشمانم سرازیر شود

دوستت دارم چون که یاری ام میکنی تا از این سیلاب زندگی به راحتی عبور کنم

و خودم را در دشت آرزوهایم همراه با تو ببینم

ARMAN
11-07-2009, 18:36
دوستت دارم فراتر از باور یک رویا و فراتر از باور یک حقیقت

دوستت دارم چون با اطمینان و اعتماد کلید قلب سرخ و پر از عشقت را به من دادی

دوستت دارم چون که با احساس پر از صداقت قلم سردم را بر روی کاغذ زندگی می کشم

این شعر و ترانه ها را برایت می سرایم

مجنونم از مجنون عاقل تر، و دیوانه ام از فرهاد عاشق تر

نگاه به قلب کوچک و پر از درد من نکن که همین قلب یک دنیا عشق و محبت در آن نهفته است

ARMAN
11-07-2009, 18:37
دوستت دارم چون زمانی که دفتر عشق را می گشایی و میخوانی با خواندن

نوشته هایم اشک از چشمانت سرازیر می شود

----------------

چی میشد گر دل اشفته ی من به شهر چشمای تو عادت نمیکرد

پرستوی نگاهت ناگهان از دل اشفته من هجرت نمیکرد

-------------------

ای کاش می شد لبهایم به لبهایت پیوند می خورد و هیچ وقت از آن ها جدا نمی شد

ای کاش می شد به من بگویی عاشقت هستم

------------------------

کسی که گل سرخو دوست داره باید وقتی که خار اون تو دستش فرو میره، صبور باشه و گل رو پرت نکنه٬ درست مثله یه دوست خوب!

---------------------

سلام شکوفه یاس مهربانم…
عطر شکوفه یاس فضای زیبای اینجا رو عطر آگین کرده
آمدی و با خودت یه دنیا و صفا و صمیمیت آوردی
خوش آمدی شکوفه یاس بهاران

ARMAN
11-07-2009, 18:38
زندگی بی عشق هذیان زیستن است و کابوس بودن ،

هستیم بی آنکه بدانیم چرا؟ و میرویم بی دلیل

در شاهراه زندگی به هر کجا دلی دیدیم بی پروا می شکنیم

برای ماندن به نکبت میکشیم روحی را که در مکتبی عشق آموخت

----------------------------

با شعله های سوزان نگاه می سوزانیم آینده ای را که با چشمی روشن باید دید

و تنها با کلامی هستی را ناباورانه به پشیزی مقامی شیطانی میفروشیم

ما همه خودخواه و خود پرستیم
--------------------

به معصوميت تمام قدم هايي كه روي كوچه هاي قلب ويرانم نهادي - به اندازه ي دلتنگي هاي دل كوچكم كه هنگامه دوري از تو مهربان سراغ صدايت را مي گيرند به اندازه ي تمام مهرباني هايي كه در حقم نمودي و به اندازه ي تمام روزهايي كه در كناره هم هستيم و خواهيم بود دوستت دارم به اندازه ي تمام نم نم هاي اشكي كه بعد از هر خداحافظي از ديدگانم جدا مي شود دوستت دارم به اندازه ي تمام شقايق هاي تازه شكفته دنيا و تمام عاشقان و يار عاشقي و تمام آناني كه مست عشقند دوستت دارم

-------------------

مینشینم به پیش چشمانت

از نگه کردن تو میسوزم

دوست دارم که در برابر عشق

جان خود را ز تو بیافروزم

ARMAN
11-07-2009, 18:39
دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نيست.من به تو جان
مي سپارم دل که قابل دار نيست
بايد يادمون باشه كه خورشيد روزي يكبار طلوع مي كنه
و همه ي زندگي مثل يه سفر مي مونه و آدم خوشبخت كسيه
كه توي هر قدمي كه بر مي داره يه خاطره ي خوش براي
ديگران و براي خودش بشه .
اهدافم حقيرند
هيچكدام تا جامه ي عمل نپوشند ارزشي ندارند
چه شکوهی دارد...
اُرد بزرگ : اگر دست تقدیر و سرنوشت را فراموش کنیم
پس از پیشرفت نیز افسرده و رنجور خواهیم شد .
به سه چيز تکيه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور
مي تازد،با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد

در برابر وحشي ترين تازيانه ها ،
سكوت مردانه و غرور آميز مرد نبايد بشكند.
در برابر هيچ دردي،لب مرد به شكوه نبايد آلوده گردد.
من از ناليدن بيزارم.
سنگين ترين دردها و خشن ترين ضربه هاي آفرينش،
تنها مي توانند مرا به سكوت وادارند.
ناليدن، زاريدن، گله كردن، شكايت، بد است

ARMAN
11-07-2009, 18:40
سه نفر را بوسیدن رواست
.
.
.
.
نمیدونم کیان ولی تو هم توشون بودی

خداوند درهاي فراواني ساخته که به حقيقت گشوده ميشوند و آنها را براي تمام کساني که با دست ايمان به آن مي کوبند باز مي کند

بیشتر عشق بورز تا بیشتر شوی. کمتر عشق بورزی کمتر خواهی بود. توان عشق ورزیدن تو ترازوی سنجش توست و میزان عشق تو ترازوی وجودت. ((اوشو))

ARMAN
11-07-2009, 18:41

ARMAN
11-07-2009, 18:43

ARMAN
11-07-2009, 18:44

************ **

ARMAN
11-07-2009, 18:45

************ **

ARMAN
11-07-2009, 18:46

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

ARMAN
11-07-2009, 18:47
هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی

هیچ وقت نشد بدونی که من بی تو فردا ندارم
................................................

تا حالا شده عاشق بشی ولی دلت نخواد بدونه؟؟؟؟

تا حالا شده تمام شب گریه کنی بدون اینکه بدونی چرا

دلت بخواد تا صبح بیدار بمونی ولی بدونی به جایی نمی رسی

تا حالا شده رفتنشو تماشا کنی ولی نخوای بره

بعد آروم تو دلت بگی دوست دارم اما نخوای بدونه

تا حالا شده....
..........................................

گر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در
برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
.....................................

به کعبه گفتم تو از خاکي منم خاک، چرا بايد به دور تو بگردم ؟؟؟ ندا آمد تو با پا آمدي بايد بگردي ، برو با دل بيا تا من بگردم .

ARMAN
11-07-2009, 18:48
هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قوانين شاد زيستن : 1- اگر شما چيزي را دوست داريد از آن لذت ببريد . 2 - اگر شما چيزي را دوست نداريد از آن دوري جوئيد. 3 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از ان دوري کنيد آن را تغيير دهيد. 4 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از آن دوري کنيد و نمي توانيد آن را تغيير دهيد آن را بپذيريد. 5 - با تغيير نگرشتان نسبت به چيزهايي که انها را دوست نمي داريد انها را بپذيريد
بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود
مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد
هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

ARMAN
11-07-2009, 18:49
بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !

همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند

به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

در کدامين ايينه مي توان تو را جستجو کرد ؟!!! در کدامين چشمه زلال مي توان تو را ديد ؟!!! در کدامين راه نرفته تو را مي توان پيمود ؟!!! سهم من از تو چيست.... گلدان خالي کنار پنجره ....

خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به کس ديگري داد تا تو آن را پيدا کني

ARMAN
11-07-2009, 18:50
خیلی دلم واست تنگ شده

تورو خدا بیا سر بزن به خونه دلم

------------------

چشم هایم را قربانی میکنم ؛ شاید بی واسطه بیایی ودستهایت آشیانه مهر شود

میدانی ... گنجشک ها هم عاشق می شوند وگرنه هرصبح برای که بال می گشایند؟

------------------------

آسمان هم باید عاشق باشد که این چنین بی مضایقه می بارد ؛

بگذار آنقدر از تو پر شوم که دیگر جایی برای خودم نماند

-----------------------

گاهی وقت ها که به دلم سرک میکشم فقط تویی و تو

نمیدانم چرا این قدر برای من بزرگی و من چرا اینقدر به مهربانیت عاشقم

------------------------

حرفهای تنهایی ام اگر به گوش تو نرسد چقدر بیچاره ام

راستی !اگر ستاره ها نباشند به کدام روشنی باید دل بست

ARMAN
11-07-2009, 18:51
همیشه باید یک چیز عزیز باشد ؛ یک حضور بزرگ یک حس خوب

که همیشه به بهانه اش زنده ای ....

و من ایمان دارم که...........

که تو همان چیز بزرگ و عزیزی واز هوای بودن توست که نفس میکشم
-------------------

دفترم خیلی وقت بود که خطی نداشت تو اومدی و من پر از خیال باطل فکر کردم میتونی کاغذامو خط دار کنی . ولی .... ولی تو هم میخوای بری یعنی رفتی و من موندم اینجا

----------------------

از امشب دیگه چشمام آفتابی نمیشه . دیگه پرنده ای نمیاد پر بگیره تو آسمونم تا منم به عشق تو بنازم و روشو کم کنم . دیگه ستاره ای چشمک نمی زنه . آره من یه ستاره داشتم که بعد تو اون هنوز باهامه

----------------------

وقتی از غریبستان به کلی دور شدم غصه داشتم خیلی زیاد ! تو این فکر بودم که اسم تو بی میتونه غصه هامو کم کنه . ولی حالا اونم خیلی ازم دوره

-------------------

شب شده باز . ماه من سراغت را گرفت . گفتمش افسوس! باز سراغت را گرفت . گفتمش : مگر نمی دانی امشب نیز آسمانمان از هم سواست؟!! باز سراغت را می گیرد . من فقط با افسوس نگاهش مینکم!!!

ARMAN
11-07-2009, 18:52
روی تار و پود شب نقشی از خاطره ی توست که امد تازه را به روزنه ی قلبم دادی. با تو همسفر شدن مثل جاری شدن در آب رودخانه هاست .وقتی دست روزگار سرنوشتم را نوشت تا به اسم تو رسید بوی گلهای بهشت و عطر یاسهای خلقت به مشام رسید .

-----------------

عشق را دوست دارم و زیبایی را

تا حالا شده توی شب بشینی و به آسمون خیره بشی، ستاره ها رو ببینی و ماه رو. و بهشون فکر کنی. من خیلی وقت ها همین کار رو می کنم. خیلی جالبه شاید به واقع بشه گفت که تنها توی آسمون شب هست که می شه عشق و زیبایی رو جستجو کرد. یا حتی من تونستم توی همون آسمون عاشق های زیادی رو ببینم.

-----------------------

توو خیالمم نبود دوباره عاشقی کنم

توی این کابوس درد رویای مهربونمی

-----------------------
تو را دوست می دارم
و با تو

دیگرم به بیداری این گستره ی خاموش ُ‌ آدمیانی نیاز نیست!

چرا که تو چهارْفصل ِ سرزمین ِ‌ منی

--------------------

زندگی یه دریاست.......دریانورد باش.سُکان من , توی این امواج با من باش تا مثلث برمودا رو پشت سر بزاریم.

ARMAN
11-07-2009, 18:55
شعر عاشقانه

می خوام بگم: دوسِت دارم! به پنجره ! به آسمون!
به این شب ِ آینه دزد! به تک درخت ِ کوچه مون!
می خوام بگم: دوسِت دارم! به تو! به اسم ِ نقطه چین!
به گریه های بی هوا! به کولی ِ کوچه نشین!
می خوام بگم: دوسِت دارم! به هر رفیق ُ نارفیق!
به شاعرای بی غزل! به جنگلای بی حریق!
میخوام بگم: دوسِت دارم! به قاتلم! به روزگار!
به اون کسی که میندازه به گردنم طناب ِ دار!

دنیای ما عوض می شه، تنها با این جمله ی ناب:
دوسِت دارم، دوسِت دارم، دوسِت دارم تو این عذاب!

می خوام بگم: دوسِت دارم! به بادبادک! به مدرسه!
به ترکه ی خیس ِ انار، کنار ِ درس ِ هندسه!
میخوام بگم: دوسِت دارم! به مرغ ِ عشق ِ بی قفس!
به جغد ِ پیر ِ بد صدا! به نی زنای بی نفس!
میخوام بگم: دوسِت دارم! به هر چی خوبه، هر چی بد!
به خونه های کاگِلی! به سیبای توی سبد!
می خوام بگم: دوسِت دارم! به بغض ِ تلخ ِ انتظار!
به بدترین فصل ِ سفر! به آخرین سوتِ قطار!

دنیای ما عوض می شه، تنها با این جمله ی ناب:
دوسِت دارم، دوسِت دارم، دوسِت دارم تو این عذاب!

ARMAN
11-07-2009, 18:56
زمستان بلبلی دیدم به زاری

به سختی کرده هر دم بی قراری

بدو گفتم که دردت چیست گفتا

به راه گل کشم چشم انتظاری
--------------

دوست دارم بنويسم

من برای کسی می نویسم که مرا ترک کرده

من می نویسم شاید روزی بیاید و مرا بیاد بیاورد
--------------------

دلي دارم آرام ، همچون کهکشان

بس است دگر ، نميخواهم گريه کنم

ميخواهم بخندم به دنيايي که پر از زيبايست

سرنوشت انسان را ميسازد

---------------------

بهار را دوست دارم چون مي دانم که

اين تويي که در پشت همه زيبايی هايش پنهان شده اي

و بي آنکه بدانم با نگاه هميشه بهارت مواظب من هستي

بهار را به خاطر نگاهت دوست دارم

------------------

فکر مي کني من متوجه نمي شوم که زيبايي و جذابيت همه گل ها و شکو فه هاي عالم

فقط و فقط به دليل حضور نگاه جذاب تو در دل گلبرگ ها و شکوفه هاست

ARMAN
11-07-2009, 18:57
هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی

هیچ وقت نشد بدونی که من بی تو فردا ندارم
................................................

تا حالا شده عاشق بشی ولی دلت نخواد بدونه؟؟؟؟

تا حالا شده تمام شب گریه کنی بدون اینکه بدونی چرا

دلت بخواد تا صبح بیدار بمونی ولی بدونی به جایی نمی رسی

تا حالا شده رفتنشو تماشا کنی ولی نخوای بره

بعد آروم تو دلت بگی دوست دارم اما نخوای بدونه

تا حالا شده....
..........................................

گر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در
برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
.....................................

به کعبه گفتم تو از خاکي منم خاک، چرا بايد به دور تو بگردم ؟؟؟ ندا آمد تو با پا آمدي بايد بگردي ، برو با دل بيا تا من بگردم

ARMAN
11-07-2009, 18:58
بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشتند به قيمت نابودي پاک بازان.

.................................................. ....................

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم.

دوتا جوجه عاشق همديگه مي شن همش با هم بودن اما وقتي بزرگ مي شن هر دو تا خروس مي شن ! پس تا وقتي جوجه اي عاشق نشو.

اهالي يک دهکده تصميم گرفتند تا براي نزول باران دعا کنند. در روز موعود، همهء مردم براي مراسم دعا در محلي جمع شدند و تنها يک پسر بچه با خودش چترآورده بود!!!... اين يعني ایمان.

تو دريايي و من موجي اسيرم...كه مي خواهم در آغوشت بميرم... بيا درياي من آغوش بر كش...نمي خواهم جدا از تو بميرم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

ARMAN
11-07-2009, 18:59
بوي نفسات هنوز مستم ميکنه کنارم نيستي ولي با نفسهات گرم ميشم زيبايي چشمانت هنوز افسونم ميکنه کنارم نيستي ولي چشمانت در چشمانم نقش بسته صدايت هنوز از خود بي خودم ميکنه کنارم نيستي ولي جز صدات نميشنوم تو کنارم نيستي اما من چيزي جز تو ندارم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
زندگي سخت نيست ما سختش ميکنيم – عشق قشنگ نيست ما قشنگش ميکنيم-دل ما تنگ نيست ما تنگش ميکنيم – دل هيچ کس از سنگ نيست ما سنگش ميکنيم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
اگر رفتم تو يادم کن...
اگر مردم تو خاکم کن...
اگر ماندم در اين دنيا... به مهر خود تو شادم کن
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد .

ARMAN
11-07-2009, 19:00
آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد شاد بودن آسان است اما ارزش انسان زماني آشکار مي گردد که در شرايط آشفته نيز لبخند به لب دارد
-------------------------------------------------------------
ظاهر و باطن شما بايد با هم همساز باشند, هدفهايتان بايد به بلنداي قامتتان و صبر و بردباريتان به وسعت تمام وجودتان باشد. براي اينکه درون و بيرونتان يکسان پرشکوه و متعالي شود بايد براي خود فلسفه زندگي داشته باشي
--------------------------------------------------------------------------
عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد .
------------------------------------------------------------
زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو
------------------------------------------------------
عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه.

ARMAN
11-07-2009, 19:01

ARMAN
11-07-2009, 19:04
سوزد و گرید وافروزد و خاموش شود ...............هر که چون شمع بحندد به شب تار کسی

بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند....................هر کسی بوسه ستاند ز لب یار کسی

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
اين ديوار هاي سردغرور؛هيچ گاه فرصت نداد که"زمرمه هاي دلتنگي ام"به سوي تو پر گيرند. کاش بيايي همراه نسيم عشق؛از پشت پنجره نيمه باز رو به قلبم..
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
گريه شايد زبان ضعف باشد شايد خيلي کودکانه شايد بي غرور......... اما هر وقت گونه هايم خيس ميشه مي فهمم نه ضعيفم نه يک کودکم بلکه پر از احساسم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
تو دريايي و من موجي اسيرم...كه مي خواهم در آغوشت بميرم... بيا درياي من آغوش بر كش...نمي خواهم جدا از تو بميرم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
به عشق گفتم : تا تو رو دارم تنها نيستم من رو تنها گذاشت و رفت .... به احساس گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم من رو تنها گذاشت و رفت ....به وفا گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم اونم من رو تنها گذاشت و رفت.... ولي وقتي به تنهايي گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم ، موندو همدمو مونسم شد

ARMAN
11-07-2009, 19:05
به پايان فكر نكن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند .. بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

برنگرد،
که بر نمی گردی تو هیچوقت
فقط بیا
در خزان خواسته هام
کمی قدم بزن
تا ببینمت

امشب تمام حوصله ام را
در یک کلام کوچک
از تو
خلاصه کردم
ای کاش می شد
یک بار
تنها همین یک بار
تکرار می شد!
تکرار

ARMAN
11-07-2009, 19:07

ARMAN
11-07-2009, 19:09
به امید تو دل به آسمان بسته ام ، به یاد تو به آسمان نگاه میکنم ، میبینم ستاره ها را،

میشمارم تک تک آنها را

----------------------

به عشق تو شبها را تا سحر بیدار می مانم ، مینویسم درد دلم را ، تا فردا برایت بخوانم !

-------------------

به هوای تو به آسمان تاریک خیره میشوم تا شاید چهره ماه تو را ببینم !

----------------------

واقعیت این است که دلم برایت تنگ شده ، حقیقت این است که دلم به انتظار دیدن تو
نشسته ....

دلتنگم عزیزم ، دلتنگ چشمهایت ، گرفتن دستهای مهربانت !

ARMAN
11-07-2009, 19:12
به لحظه ای می اندیشم که بتوانم پرواز کنم و به سوی تو بیایم ، انگار که رویایی بیش
نیست !

---------------------

تازه فهمیده ام که چقدر تو برایم عزیز و مقدسی ای سرچشمه خوبیها و پاکیها!

-----------------------

به هوای تو در این شب دلتنگی سر به هوا شده ام ، چشمهای بهانه گیر ، دستهای

خالی ، شانه های پر از نیاز ، نه یک لحظه ، نه یک روز حرف از یک عمر دلتنگیست !

---------------------

انگار عمریست که دلتنگم ، ساده تر میگویم دلم میخواهد همیشه در کنارم باشی !

---------------------

ترانه عشق در گوشم مرا به یاد لحظه های قشنگ در کنار تو بودن می اندازد، گاه می

اندیشم به لحظه های دیدار ، گاه میترسم از لحظه های دور از تو بودن !

ARMAN
11-07-2009, 19:13
حرفهای قشنگت را ، درد دلهای شیرینت را که در قلبم مانده برای خودم زمزمه

میکنم،تکرار میکنم تا احساس کنم تو برایم میخوانی قصه عشق را ....

----------------------

دلتنگم ، به امید تو دل به آرزوها بسته ام ، به یاد تو ترانه عشق را زمزمه میکنم ،

میخوانم و میدانم که دلت همیشه با من است !

-----------------------

میخواهم امشب در کوچه پس کوچه ها سرگردان قدم بزنم ، تا طلوع به من سلامی

دوباره گوید و باز بنشینم در انتظار دیدن تو ، و باز ببینم تو را و بگویم که دوستت دارم!

-------------------------

یک غروب دیگر و یک شب پر از دلتنگی ، کار ما عاشقان همین است ، دلتنگی و انتظار ،

اما در مرام ما بی وفایی نیست عزیزم !

------------------------

به امید تو ای همنفس با تو نفس میکشم و با هر نفس عاشقانه میگویم که دوستت
دارم عزیزم.

ARMAN
11-07-2009, 19:16
محبت از درخت آموز که حتي سايه از هيزم شکن هم بر
نمي دارد

دل دليلي دارد كه عقل از ان اگاه نيست.

خدایا ... در برابر آن چه انسان ماندن را به تباهی
می كشد ، مرا با " نداشتن " و " نخواستن " رویین تن
كن.دکتر شریعتی

به حساب بانکي شما مليونها بوسه عشق واريز کردم شما
مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر کارت برداشت
نمائيد

عشق رازي است مقدس . براي کساني که عاشقند ، عشق
براي هميشه بي کلام ميماند ؛ اما براي کساني که عشق
نمي ورزند ، عشق شوخي بي رحمانه اي بيش نيست

ARMAN
11-07-2009, 19:17
خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا
زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا
ارزش زندگي را بشناسيم

من كه شب بودم
و شب هستم
و شب خواهم بود

* برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال
*
* بنگر که چگونه مي افتي؟ *
* چو برگي زرد يا چو سيبي سرخ *

گویند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-عشق
3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستی 6-خواستن
7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگی 10-مرگ!!!

معلم گفت{الف}گفتم او.معلم گفت{ب}گفتم با او.معلم
گفت{پ}گفتم پيش او.معلم گفت{ج}خواستم بگويم جدايي
گفت نگو -
---------------------------------

ARMAN
11-07-2009, 19:19
آخرين شعر مرا قاب کن
بذار پشت نگاهت تا که تنهاييت
از ديدن آن جا بخورد و بداند
که دل من با توست در همين يک قدمي

راز عشق را با نگاهت باز کن
عشق من را در دلت آواز کن
گر هوس کردي مرا در نزد خود
تلفن رو بردار از ما ياد کن

اى بي وفا ما را وفا كن
اگر تركت كنم
لعنت به ما كن

سخت ترين لحظه ي زندگي
همون لحظه ايست که آدم احساس
تنهايي کنه و چه زيباست
لحظه هاي تلخ تنهايي با ياد تو

اگر به خانه ي من آمدي ، براي من
اي مهربان چراغ بياور و يک دريچه که از
آن به ازدحام کوچه ي خوشبختي بنگرم

ARMAN
11-07-2009, 19:20
در كنج دلم عشق كسي خانه ندارد ، كسي جاي در اين كلبه ي ويرانه ندارد
دل را به كف هر كه نهم باز پس آرد
كس تاب نگهداري ديوانه ندارد . . .

گاهي مثل باران بايد باريد ، زندگي بخشيد ،‌طراوت داد
.
.
.
.
.
.
.
و رفت .............

يه روز يكي دنياي تو ميشه
يه روز تو دنياي يكي ميشي
يه روز دنياي تو مال يكي ديگه ميشه
يه روز هم بدون اينكه بفهمي دنياي يكي ديگه شدي

مردگان را هفته ای یک بار دیدار است

ما که از یاد رفته ایم از مزاری کمتریم...

تقدیم به شقایق قلبم:

به شکست غرورم به ستاره غروبم به

دیده گان بی فروغم و به قطره های اشکم

قسم می خورم که دوستت دارم

عشق یعنی ساده گرفتن همه چیز ؛

جز احساسات طرف مقابل

ALI
12-07-2009, 13:56
سرو اسوه مقاومت و پایداریست من یه سروم چون تو ریشه منی

اگه شب خوابت نبرد به آسمون نگاه کن.ستاره هارو بشمار کم اومد!برو قطرات بارون رو بشار.کم اومد! به عشق من فکر کن چون برای تو هرگز کم نمی یاد

اولین کسی که عاشقش میشی دلتو میشکونه و میره . دومین کسی رو که میای دوست داشته باشی و از تجربه قبلی استفاده کنی دلتو بدتر میشکنه و میزاره میره . بعدش دیگه هیچ چیز واست مهم نیست و از این به بعد

میشی اون آدمی که هیچ وقت نبودی . دیگه دوست دارم واست رنگی نداره .. و اگه یه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو میشکونی که انتقام خودتو ازش بگیری و اون میره با یکی دیگه ...... اینطوریه

که دل همه آدما میشکنه

دوستت دارم.به وسعت یه کهکشان.ای نام تو مرهم روح و روانم می خوانم از تو و می گویم که به پای تو مانند شمعی آب می شوم تا پایان.

ALI
12-07-2009, 13:59
اگه یه روز خواستی بری حتما خبرم کن قول میدم ازت نخوام بمونی ولی ازت میخوام زود برگردی

اگه یه روز رفتی و برنگشتی بهت قول نمیدم منتظرت میمونم اما ازت یه خواهش دارم وقتی اومدی یه شاخه گل رو قبرم بزاری

یک بار برای دیدن دریا قدم به ساحل گذاشتی... اما امواج دریا هزاران بار برای بوسیدن قدمگاهت تا روی ساحل پیش آمدند. دلم برات تنگ میشه اما هزاران بار بر قدمگاهت بوسه میزنم.

بازهم کبوتراحساسم بال می گشاید تادرآبی بی کران آسمان قلبت به پروازدرآید.گویا سالهاست که مفهوم پرواز درگنجایش ذهنش نیست.

ALI
12-07-2009, 14:01
میدونی دریا چرا دریا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداش هیچ و قت دریا نمی شد،من یه دریام و تو موجهای منی

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

تو اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی برگ درختان انتظار پاییز را میکشند تا به جای پاهایت بوسه بزنند

در عرض یک دقیقه می شه یک نفر رو خرد کرد... در یک ساعت می شه یک نفر رو دوست داشت و در یک روز فقط یک روز می شه عاشق شد ولی یک عمر طول می کشه تا کسی رو فراموش کرد

هیچ کس از راز دلم آگاه نیست.هیچ کس ازآه دلم به جزقلب تو خبرندارد.من درمسیرقلب توام.چون مسافری و مقصدم افق دورچشمان توست

ALI
12-07-2009, 14:04
يه روز ديدن مجنون نشسته هي با دستش مي نويسه ليلي....هي گريه مي کنه اشکش مياد....اسم ليلي پاک ميشه...خاک ها مبدل به گل ميشه....گفتن چي کار مي کني؟ مگه ديوونه شدي؟....گفت:
چون ميسر نيست ما را کام او........عشق بازي مي کنيم با نام او

صداي يک بوسه به بلنداي صداي گلوله ي توپ نيست، اما انعکاس آن مدت زيادي باقي خواهد ماند؛پس عزيزم مي بوسمت تا صداي عشق من تا مدت ها در قلبت انعکاس داشته باشد.

حرفيو بزن که بتوني بنويسيش ، چيزيو بنويس که بتوني امضاش کني و چيزيو امضا کن که بتوني پاش وايسي...... پس : دوستت دارم،**امضاء**

دوستيت : زلال ؛ مرامت : عسل ؛ ظاهرت : طلا ؛ باطنت : برف ؛ وجودت : نعمت ؛ داشتنت : غنيمت ؛ نديدنت : مصيبت ؛ سالاري بخدا...

همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام، با خود مي انديشم، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند؟!!!

ALI
12-07-2009, 14:07
زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن ....پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

زندگی قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه برای تو باشه... دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم... اما تو هر کار بکنی قشنگ نمیشی پس بیخود زور نزن

دنیا دو روز است یک روز با تو یک روز بر علیه تو ........... روزی که با تو ست مغرور نشو .... روزی که بر علیه توست ما یوس نشو

گفتمش آغاز درد عشق چیست؟ گفت آغازش سراسر بندگیست گفتمش پایان آن را هم بگو گفت پایانش همه شرمندگیست گفتمش درماندردم را بگو گفت درمانی ندارد، بی دواست گفتمش یک اندکی تسکین آن گفت تسکینش همه

سوز و فناست

میدونی چرا خدا به همه دو تا دست , دو تا پا , دو تا چشم داده , اما فقط یکی دونه قلب داده؟ برای این که بگردی , اون یکیش رو پیدا کنی

ALI
12-07-2009, 14:09
فقط کسانی معنی دلتنگی رو می فهمند که طعم وابستگی رو چشیده باشند...

هر کسی یه روزی میاد یه روزی میره، یکی با دلش میره، یکی با پاهاش، ولی مواظب باش کسی با پاهای خودش از دلت نره

جاده خوشبختی در دست تعمیر است دور بزن این اسمش تقدیره

هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

یه ضرب المثل نمیدونم کجایی میگه که به هیچ کس به جز خودت و خرت اعتماد نکن منم به جز خودم و خودت به هیچ کس اعتماد نمیکنم

GORJI
12-07-2009, 20:50
عاشق حقیقی در چشم دیگران جذاب است حتی اگر ظاهر زیبایی نداشته باشد

بگذار قلبت خاطرات - ترسها - غمها و آرزوهای فراموش شده ات را برملا کند

به پیامهای قلبت گوش جان بسپار ؛ بی شک پیام قلب اصیل ترین است

وقتی ترانه هجر تو را غمگین میکند بدان که قلبت از گذشته برای تو اورده

اگر نمیتوانی عاشق شوی با خودخواهی خود مواجه شو

GORJI
12-07-2009, 20:54
ان که عاشق میشود زیبایی خود را در ایینه معشوق میبیند

ای تنها مانده زشتی هایت را ببین و از مرز خودخواهی بگذر ؛ عشق در انتظار توست

خویشن حقیقی تو مستحق والاترین عشق است

لذت ناب عشق تحولاتی در عمیق ترین لایه های وجودی ات بوجود خواهد اورد

هر چه بخواهی میخواهم نه بخاطر تحمیل تو که بخاطر تمایل خودم

I-Reza
13-07-2009, 00:04
عشق تو چشمهای هم نگاه کردن نیست با چشمهای هم به زندگی نگاه کردنه.

تازه فهمیدم تو دنیا هیچ قلبی واسه من نمی تپه. حتی قلب خودم! چون اونم واسه تو می تپه!

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی آن را دیده اند.

لذت عشق، زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید.

عشق یعنی حسرتی دریک نگاه
عشق یعنی غربتی بی انتها
عشق یعنی فرصت اما کوتاه
عشق یعنی مرگ اما بی صدا

I-Reza
13-07-2009, 00:06
تو اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی برگ درختان انتظار پائیز را می کشند تا جای پاهات رو بوسه بزنند.

می دونی فرق تو با یانگوم چیه؟ یانگوم جواهری در قصره ولی تو قصری از جواهری!

انالله و انا الیه راجعون
فرستنده این پیام از دوریتان جان داد

دیروز روز جهانی آوارگان بود توقع داشتم یه تشکر خشک وخالی ازمامیکردی که یه عمریه آوارتیم.

من آهنگ غریب روزگارم
غمی سنگین میان سینه دارم
تمام هستی ام یک قلب پاک است
که آن را زیر پایت می گذارم

I-Reza
13-07-2009, 00:14
هيچ کس اشکي براي ما نريخت ، هر که با ما بود از ما مي گريخت ، چند روزي هست حالم ديدنيست ، حال من از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل مي زنم ، گاه بر حافظ تفاءل مي زنم ، حافظ فالم را گرفت ، يک غزل آمد که حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

واپسين لحظه ديدار ، منو دست گريه نسپار ، توي ترديد شب خدا نگهدار ، اگه خوابم اگه بيدار ، تو ي اين فرصت تکرار ، بگو عاشقي براي آخرين بار .

-------------------------------------------------------------------------------------

اوني که بيشتر عاشقه ، کمتر وفا مي بينه ، اوني که کمتر وفا داره ، بيشتر محبت مي بينه ، اينه اون دنيايي که همه عاشقشن .

===============================================

کاش هرگز در محبت شک نبود ، تک سوار مهرباني تک نبود ، کاش بر لوحي که بر جان دل است ، واژه تلخ خيانت حک نبود

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++

اگرچه نازنينان را وفا نيست ، گلستاني چو باغ آشنا نيست ، اگر بر اوج آسمان هم پا گذارم ، دلم يک لحظه از يادت جدا نيست .

I-Reza
13-07-2009, 00:20
دوست داشتن تنها چيزيه که نوبتي نيست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم .

ديرگاهيست که تنها شده ام ، قصه ي غربت صحرا شده ام ، من که بي تاب شقايق بودم ، همدم سردي يخ ها شده ام ، کاش چشمان مرا خاک کنيد ، تا نبينم که چه تنها شده ام .

يه دوست خوب مي گفت : آدما مثل کتابن ، تا وقتي تموم نشدن جذابن ، پس سعي کن خودتو جلوي ديگران ورق نزني تا زود تموم نشي ، چون وقتي تموم بشي ميرن سراغ يکي ديگه

همه لرزش دست و دلم از آن بود ، که عشق پناهي گردد ، پروازي ، نه گريزگاهي گردد . (احمد شاملو)

سعی کن هیچ وقت عشق رو گدایی نکنی چون هیچ وقت به گدا چیز با ارزش نمیدن.

I-Reza
13-07-2009, 00:23
کاش تو چايي بودي و من قندون، من خودمو فدات مي کردم تا تو تلخي زندگي رو احساس نکني.

شرط دل دادن ? دل گرفتنه وگرنه يکي بي دل ميشه و يکي دو دل !

هرگاه در زندگی یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را طوری بنواز که کسی نفهمد بر تو چه گذشت

آسمان می بارد گل میمیرد.تو نه گل باش نه آسمان .زمین باش تاآسمان برای تو بگرید و گل برای تو بمیرد.

اشک بهترین پدیده ی دنیاست ولی تا زیباترین چیز ها رو از انسان نگیره خودشو تقدیم نمیکنه

I-Reza
13-07-2009, 00:28
در کاخ مجلل خبر از عشق مجو ، چون سعادت همه در کلبه درویشان است.

خم ابروی کجت قبله محراب من است / کشتی قلب مرا موج نگاه تو شکست.

بعضیا با غصه پیرن

بعضیا با غم رفیقن

بعضیا از بس عزیزن

از دلا بیرون نمیرن

اگر کسی را دوست داری ، به او بگو ، زیرا قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مانند ، می شکنند . (جرج آلن)

I-Reza
13-07-2009, 00:31
همیشه تلخ ترین خاطرات زندگی را از کسی تجربه می کنیم که شیرین ترین خاطرات را با وی داشتیم

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده ای .

اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری . (دکتر علی شریعتی)

چنان کاری غمت با قلب من کرد ، که موج زلزله با ارگ بم کرد

آدم ها در دو حالت همدیگر را ترک می کنند ، اول اینکه احساس کنند کسی دوستشون نداره و دوم اینکه احساس کنند یکی خیلی دوستشون داره

I-Reza
13-07-2009, 00:36
کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقی ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بی وفا باور ندارد

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

من به آمار زمین مشکوکم اگر این سطح پر از آدم هاس پس چرا این همه دلها تنهاس.

بازی روزگار را نمی فهمم ! من تو را دوست دارم تو دیگری را....دیگری مرا ...وهمه ی ما تنهاییم.

دور بودن از عزیزان مشکل است / امتحان با وفائی ، در جدائی حاصل است

گرچه من دورم ز پیشت ای رفیق/ دوریت دریا و یادت ساحل است . . .

I-Reza
13-07-2009, 00:45
بعد تو دگر هستی ما پا نگرفت / بعد از تو کسی در دل ما جا نگرفت

در کلبه تنهائی خود پوسیدم / بعد از تو کسی سراغ ما را نگرفت . . .

دل من ترانه دارد ، غم عاشقانه دارد / به هوای روی ماهت ، همه شب بهانه دارد . . .

ثمره عمر آدمی یک نفس است و آن نفس از برای یک همنفس است گر نفسی با نفسی هم نفس است آن یک نفس از برای عمری بس است

میدونی فرق لبخند تو با لبخند من چیه ؟ تو وقتی شادی میخندی،من وقتی تو شادی میخندم

ویکتور هوگو میگه : اگه همه ی اون چیزایی که تو سرمه بگم 10 کتابه اما اون چیزی که تو دلمه بگم دو کلمه هست : "دوستت دارم

I-Reza
13-07-2009, 00:47
در زندگی مشو مدیون احساس کسی تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی

آنچه زیباست عزیز نیست آنچه عزیز است زیباست و تو زیباترینی

شاید آن روز که سهراب نوشت:(تا شقایق هست زندگی باید کرد)خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینطور نوشت:(هر گلی هم باشی.چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی
اجباریست)

من به نغمه پرمهر تو عادت دارم باز از چشم تو ای دوست شفاعت دارم گرچه لبخند تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشست گرچه دورم از نگاهت یاد تو در دلم نشست

مپندار که از عشق تو دل برگیرم... ترک روی تو کنم دلبر دیگر گیرم... بعد صد سال اگر از سر قبرم گذری... من کفن پاره کنم عشق تو از سر گیرم...

I-Reza
13-07-2009, 00:51
نخ داخل شمع از شمع پرسید : چرا وقتی من میسوزم تو هم آب میشی؟ شمع گفت مگه میشه کسی که تو قلبمه بسوزه من اشک نریزم؟

به اندازه ی صداقت پینوکیو ,رفاقت تام وجری.زکاوت پت ومت دوستت دارم.

سرم خاک کف پای رفیق است ، دلم مجنون صحرای رفیق است ، بهشت ارزانی خوبان عالم ، بهشت من تماشای رفیق است .

آنقدر رنج کشیدم ز جهان پیر شدم ، صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم .

فاصله تابش خود را بر دیگران تنظیم کن ، خداوند خورشید را در جایی نهاد که گرم کند ولی نسوزاند

I-Reza
13-07-2009, 00:55
جز توکل بر خدا ، سرمایه ای در کار نیست ، هرکه را باشد توکل ، کار او دشوار نیست

ای کاش زندگی مثل فوتبال بود ، که خوشی را پاس ، جدایی را شوت ، بی وفایی را فول ، غم را آفساید و محبت را گل می کردیم .

هرکی دلتو شکوند صداشو در نیار ، یه روز دلش میشکنه صداش در میاد

مهم این نیست که قطره باشی یا اقیانوس ، مهم این است که آسمان در تو منعکس شود .

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم / گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد

در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . .

I-Reza
13-07-2009, 01:00
چون روزگار بر همه کس پایدار نیست / بهتر از دوست در جهان یادگار نیست . . .

دلم برای دیدنت چه شاعرانه لک زده
بلور قلب کوچکم ز دوریت ترک زده

قلب خانه ای است با دو اتاق خواب در یك رنج و در دیگری شادی زندگی می كند.

نباید زیاد بلند خندید و گرنه رنج در اتاق دیگری بیدار می شود.

عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد

عشق یک فریب بزرگ و قوی است
دوست داشتن یک صداقت راستین و صمیمی،بي انتها و مطلق

I-Reza
13-07-2009, 01:03
عشق در دریا غرق شدن است
دوست داشتن در دریا شنا کردن

من با تو چقدر ساده رفتم بر باد
تو نام مرا چه زود بردی از یاد
من حبه ی قند کوچکی بودم که
از دست تو در پیاله ی چای افتاد
مرا دید و نشناخت
این بود درد …

من و توبرای رسیدن به هم هیچ چیزی کم نداریم به غیر از
یک معجزه

دل بستن شبیه یه قصه ست
با یکی بود شروع می شه و
با یکی نبود پایان می گیره !

آنچه که هستی هدیه ی خداوند به توست و آنچه که می شوی هدیه تو به خداوند است پس بی نظیر باش

I-Reza
13-07-2009, 01:07
بمان ، کنارم بمان که هستیم تویی
بمان که شراب مستی این دل شکسته ام تویی
بخوان ، مرا بخوان که آرامش روحمی
مرو که گر روی مرگ وجودمی

هرگاه شادم یاد تو غمگینیم می کند. هرگاه غمگینیم یاد تو شادم می کند
پس هر دو را دوست دارم چون حکایت از تو می کند…

غم هایت را بر روی شن بنویس تا باد آن را با خود ببرد
شادیهایت را بر روی سنگ بنویس تا برای همیشه باقی بماند…

عشق درد سری است که باید برای فراموش کردن ان عشق تازه ای را پیدا کرد

چشم هایت وقتی دروغ می گویی زیبا تر می شوند
اگر می خواهی زیبا ترین باشی همیشه به من بگو دوستت دارم ….

I-Reza
13-07-2009, 01:12
زندگی حکمت اوست…
زندگی دفتری از خاطره هاست…
چند برگی را تو ورق خواهی زد…
ما بقی را قسمت …

همیشه گورستانی در قلبت برای خاکسپاری خطای دوستانت بساز
برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتی

در روز باراني ، چتر نشانه فداكاري است ......

پس چتري باش براي آنكه دوستش داري ، در روزهاي باراني اش

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند
تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسكين به حقارت منگر
دل ما وسعت درياست اگر بگذارند

جامعه مثل آب نمك است شنا كردن در آن بد نيست اما بلعش وحشتناك است

I-Reza
13-07-2009, 01:14
در نمك بايد چيز غيب و مقدسي وجود داشته باشد چيزي كه هم در اشك و هم در درياست

آنكه مي گريد يك درد دارد و آنكه مي خندد هزار و يك درد

گذشت زندگي يك چيز را بارها ثابت مي كند و آن اين است كه گاهي احمق ها درست ميگويند

هر انسان بيشتر از آنكه از دشمنان خود ضربه ببيند از دوستان نادان خود ميبيند

چرا هميشه بدنبال اين هستيم كه بدانيم چرا گل خار دارد؟ بياييد گاهي بدنبال آن باشيم كه بدانيم چرا خار گل دارد؟

I-Reza
13-07-2009, 01:15
اگه آفتاب ميسوزونه بي خيال آخه تو سايه بوني

اگه آدم ها وفا ندارند بي خيال آخه تو مهربوني

اگه من واست ميميرم بي خيال ، آخه تو لايق تر از اوني كه ميدوني . .

در مكتب ما بي وفائي كار نيست / شمع اگر عاشق نباشد تا سحر بيدار نيست .

تو ساعت باش و من فقط يه ثانيه

تا در هر دقيقه 60 بار دورت بگردم . . .

با اينكه از تنهائي ميترسم ، اما دوست دارم تو قلب تو تنهاي تنها باشم

براي شكستن من يه اخم كافيه... نيازي به فريادت نيست، واسه اشك ريختنم سكوت تو كافيه... نيازي به قهر نيست، براي مردنم حرف رفتنت كافيه... نيازي به انجامش نيست!

I-Reza
13-07-2009, 01:16
يه قفل خريدم زدم به قلبم ميدوني چرا؟
چون گنج بزرگي توش دارم،اون گنج
همين الان داره اس ام اس من رو ميخونه

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يك نفر در دل شب ، يك نفر در دل خاك ... يك نفر همدم خوشبختي هاست ، يك نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز كنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم.

در كنار ساحلت من قايقي شكسته ام... تو همان ساحل عشقي كه بهت دل بسته ام...

پروانه به دور شمع گشت و پرش سوخت... من به دور تو گشتم جگرم سوخت...

آنقدر زير لبم نام تورا زمزمه كردم... كه لبم سوخت ولي نام تورا توبه نكردم...

I-Reza
13-07-2009, 01:19
از بچگي بهم ياد دادند كه هر ساعت 60 دقيقه است و هر دقيقه 60 ثانيه...
ولي كسي نگفت كه هر ثانيه بدون تو 100 ساله.

زنده باد آن كس كه گاهي يادي از ما ميكند / از خجالت ما غريبان را غرق دريا ميكند

حال ما ميپرسد و از مهرباني هاي خود / اين دل رنجور ما را عطر گل ها ميكند .

شايد نشود به گذشته بازگشت و يك آغاز زيبا ساخت ، ولي ميشود هم اكنون

آغاز كرد و يك پايان زيبا ساخت

هر دو بالم را شكستي باورم را پس بده / مانده خالي خالي هستي ام را پس بده

دفتر شهر را پر پر كن اما خوب من / اشك هاي بيت بيت دفترم را پس بده

عصري است غروب آسمان دلگير است ، افسوس براي دل سپردن دير است

هر بار بهانه اي گرفتيم و گذشت ، عيب از من و توست ، عشق بي تقسير است

ARMAN
13-07-2009, 12:50
سرو اسوه مقاومت و پایداریست من یه سروم چون تو ریشه منی

اگه شب خوابت نبرد به آسمون نگاه کن.ستاره هارو بشمار کم اومد!برو قطرات بارون رو بشار.کم اومد! به عشق من فکر کن چون برای تو هرگز کم نمی یاد

اولین کسی که عاشقش میشی دلتو میشکونه و میره . دومین کسی رو که میای دوست داشته باشی و از تجربه قبلی استفاده کنی دلتو بدتر میشکنه و میزاره میره . بعدش دیگه هیچ چیز واست مهم نیست و از این به بعد

میشی اون آدمی که هیچ وقت نبودی . دیگه دوست دارم واست رنگی نداره .. و اگه یه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو میشکونی که انتقام خودتو ازش بگیری و اون میره با یکی دیگه ...... اینطوریه

که دل همه آدما میشکنه

دوستت دارم.به وسعت یه کهکشان.ای نام تو مرهم روح و روانم می خوانم از تو و می گویم که به پای تو مانند شمعی آب می شوم تا پایان.

ARMAN
13-07-2009, 12:51
اگه یه روز خواستی بری حتما خبرم کن قول میدم ازت نخوام بمونی ولی ازت میخوام زود برگردی

اگه یه روز رفتی و برنگشتی بهت قول نمیدم منتظرت میمونم اما ازت یه خواهش دارم وقتی اومدی یه شاخه گل رو قبرم بزاری

یک بار برای دیدن دریا قدم به ساحل گذاشتی... اما امواج دریا هزاران بار برای بوسیدن قدمگاهت تا روی ساحل پیش آمدند. دلم برات تنگ میشه اما هزاران بار بر قدمگاهت بوسه میزنم.

بازهم کبوتراحساسم بال می گشاید تادرآبی بی کران آسمان قلبت به پروازدرآید.گویا سالهاست که مفهوم پرواز درگنجایش ذهنش نیست.

ای کاش از بدو تولد کور بودم تا که هیچگاه دریای عشق را در چشمان ملیح و فریبایت نمی دیدم

ARMAN
13-07-2009, 12:53
میدونی دریا چرا دریا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداش هیچ و قت دریا نمی شد،من یه دریام و تو موجهای منی

تو اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی برگ درختان انتظار پاییز را میکشند تا به جای پاهایت بوسه بزنند

در عرض یک دقیقه می شه یک نفر رو خرد کرد... در یک ساعت می شه یک نفر رو دوست داشت و در یک روز فقط یک روز می شه عاشق شد ولی یک عمر طول می کشه تا کسی رو فراموش کرد

هیچ کس از راز دلم آگاه نیست.هیچ کس ازآه دلم به جزقلب تو خبرندارد.من درمسیرقلب توام.چون مسافری و مقصدم افق دورچشمان توست

ARMAN
13-07-2009, 12:54
يه روز ديدن مجنون نشسته هي با دستش مي نويسه ليلي....هي گريه مي کنه اشکش مياد....اسم ليلي پاک ميشه...خاک ها مبدل به گل ميشه....گفتن چي کار مي کني؟ مگه ديوونه شدي؟....گفت:
چون ميسر نيست ما را کام او........عشق بازي مي کنيم با نام او

صداي يک بوسه به بلنداي صداي گلوله ي توپ نيست، اما انعکاس آن مدت زيادي باقي خواهد ماند؛پس عزيزم مي بوسمت تا صداي عشق من تا مدت ها در قلبت انعکاس داشته باشد.

حرفيو بزن که بتوني بنويسيش ، چيزيو بنويس که بتوني امضاش کني و چيزيو امضا کن که بتوني پاش وايسي...... پس : دوستت دارم،**امضاء**

دوستيت : زلال ؛ مرامت : عسل ؛ ظاهرت : طلا ؛ باطنت : برف ؛ وجودت : نعمت ؛ داشتنت : غنيمت ؛ نديدنت : مصيبت ؛ سالاري بخدا...

همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام، با خود مي انديشم، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند؟!!!

ARMAN
13-07-2009, 12:55
دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم.

به شانه ام مي زني که غم هايم را بتکاني؟ به چه دل خوش کردي؟ به تکاندن برف از شانه ي آدم برفي؟!!!

هرکسي تو را دوست داره 4 تا مريضي مي گيره : 1- فراموشي 2 ... 3 ... 4 ... . 3 تاي ديگه را فرموش کردم.

شما به علت داشتن مرام و حمل معرفت محکوم به حبس ابد در قلب من هستيد...!

هر وقت گلي رو بو کردي هرگز اون رو نگاهش نکن
چون اگه نگاهتو به خاطر بسپاره
شوق دوباره ديدنت اون رو پرپر مي کنه...

ARMAN
13-07-2009, 12:56
زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن ....پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

زندگی قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه برای تو باشه... دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم... اما تو هر کار بکنی قشنگ نمیشی پس بیخود زور نزن

دنیا دو روز است یک روز با تو یک روز بر علیه تو ........... روزی که با تو ست مغرور نشو .... روزی که بر علیه توست ما یوس نشو

گفتمش آغاز درد عشق چیست؟ گفت آغازش سراسر بندگیست گفتمش پایان آن را هم بگو گفت پایانش همه شرمندگیست گفتمش درماندردم را بگو گفت درمانی ندارد، بی دواست گفتمش یک اندکی تسکین آن گفت تسکینش همه

سوز و فناست

میدونی چرا خدا به همه دو تا دست , دو تا پا , دو تا چشم داده , اما فقط یکی دونه قلب داده؟ برای این که بگردی , اون یکیش رو پیدا کنی

ARMAN
13-07-2009, 12:57
فقط کسانی معنی دلتنگی رو می فهمند که طعم وابستگی رو چشیده باشند...

هر کسی یه روزی میاد یه روزی میره، یکی با دلش میره، یکی با پاهاش، ولی مواظب باش کسی با پاهای خودش از دلت نره

جاده خوشبختی در دست تعمیر است دور بزن این اسمش تقدیره

هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

یه ضرب المثل نمیدونم کجایی میگه که به هیچ کس به جز خودت و خرت اعتماد نکن منم به جز خودم و خودت به هیچ کس اعتماد نمیکنم

ARMAN
13-07-2009, 12:58
در زندگی مشو مدیون احساس کسی تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی

روزگار غریبیست نازنین. دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت می دارم... تو فریادی شو تا باران.وگرنه می برندت به مرداران

آنان که رنگ پریدگی پائیز را دوست ندارند نمی دانند پائیز همان بهاریست که عاشق شده است...

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی برگ درختان انتظار پائیز را می کشند تا جای پاهایت را بوسه بزنند...

مگذار گذشت در دلت گم بشود مجذوب تلسم سیب و گندم بشود مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است شرح دل ما حیف

است که پنهان باشد این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است...

ARMAN
13-07-2009, 12:59
زندگی عمریست که اجل در پی آن می تازد هرکس غم بیهوده خورد می بازد

دیدم که تو دریا شدی و من رود شدم در وسعت چشمان تو محدود شدم آن روز که در آتش عشق افتادم سرسبزتر از آتش نمرود شدم

نخ داخل شمع از شمع پرسید : چرا وقتی من میسوزم تو هم آب میشی؟ شمع گفت مگه میشه کسی که تو قلبمه بسوزه من اشک نریزم؟

یه ستاره ۵تا انتها داره. یه مربع ۴تا انتها داره. یه مثلث ۳تا. یه خط ۲تا. دلم میخواد دوستی من و تو مثل دایره باشه که هیچ انتهایی نداشته باشه!

آنگاه که ضربه های تیشه ی زندگی را بر ریشه ی آرزوهات حس می کنی بخاطر بیاور زیبایی های شهاب ها از شکستن دل ستارگان است

ARMAN
13-07-2009, 13:05
قلب مثل دو تا اتاق ديوار به ديوار هست که يکي از اتاقها غم و ديگري شادي. مي گن آرام بخند که تو اتاق بقلي غم را بيدار نکني

زندگي مثل پيانو است ، دکمه هاي سياه براي غم ها و دکمه هاي سفيد براي شادي ها . اما زماني ميتوان آهنگ زيبايي نواخت که دکمه هاي سفيد و سياه را با هم فشار دهي

اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري

موبايلتو چکار کردي که هر چي زنگ ميزنم ميگه مشترک مورد نظر در قلب شماست؟

خدا رو دوست دارم چون *آي ديش* هميشه روشنه خدا رو دوست دارم چون به همه *پي ام ها* جواب ميده خدا رو دوست دارم چون حرفاي آدم رو *سند تو آل* نمي کنه خدا رو دوست دارم چون هيچ کسي رو

*ايگنور* نمي کنه

LIDA
13-07-2009, 15:17
من عاشق عشق بودم و عشق عاشق تو بود
نمي دانم چرا ،به يكباره تو را كردم سجود

-------------

خوشبختي توپي است كه وقتي مي غلتد به دنبالش مي دويم و وقتي مي ايستد به آن لگد مي زنيم

------------

عشق يعني اشك توبه در قنوت ، خواندنش با نام غفار الذنوب *** عشق يعني سر سجودو دل سجود ، ذكر يا رب يا رب از عمق وجود

------------

بذار بگم از كجا اين عشق شروع شد، از اون روزى كه شروع كردى به زنگ زدن و شكايت از تنهايى كردى و من مثل يك احمق بهت دلدارى دادم بدون اينكه بفهمم عاشق شدى،

--------------
اگه عشق فقط یه خوابه واسه تو نذار از عشق تو خوابم ببره

این پرنده اگه از جنس غمه بذار تا از سر من زود بپره

ARMAN
13-07-2009, 17:29
کاش میشد همچو آواز خوش یک "دوره گرد"
زندگی را بار دیگر ، دوره کرد . . .
.
.
.
.
.
.
به سکوت سد مرداب قسم که تو نیلوفر چشمان منی
و دل خسته من میترسد که تو پژمرده شوی
که تو مرا به فراموشی شب ها سپری
که مبادا به دلم زنگ سیاهی بزنی
و به شب های امیدم تو تباهی بزنی
.
.
.
گر تو را با ما تعلق نیست ، مارا شوق هست
گر تو را بی ما صبوری هست ، ما را تاب نیست . . .
.
.
.
زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است
دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . .
.
.
.
من غروب غم انگیز خورشید را زمانی دوست دارم که بدانم فردایش تو را میبینم . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:31
گل نیست چنین سرکش و رعنا که توئی / مه نیست بدین گونه فریبا که توئی
غم بر سر غم ریخته آنجا که منم / دل بر سر دل ریخته آنجا که توئی . . .
.
.
.
اگر دریای دل آبی ست ٬ توئی فانوس شبهایش
اگر حرفی زدم از گل ٬ توئی مفهوم معنایش . . .
.
.
.
آفتاب پنجره را میشناسد ٬ حتی اگر بسته باشد
مهتاب به دیدارم میآید حتی اگر خسته باشد
و دل هوای تو را دارد حتی اگر شکسته باشد . . .

در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
.
.
.
من به خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز
کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:33
هیچوقت نگفته اند که به زور باید لبخند زد ٬ بعضی وقتها باید تا نهایت آرامش گریست
آنگاه تبسمی مهمان لبهایت میشود که زیباتر از رنگین کمان بعد از باران است . . .
.
.
.
پروانه احساسم در دام عنکبوتی افتاد ٬ که عنکبوتش سیر است ٬ نه میتواند
پرواز کند ٬ نه میتواند بمیرد . . .

عشق بدون تو برای عاشقی مثل من هیچه!!!دوستت دارم

ARMAN
13-07-2009, 17:34
پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست.. هر وقت تونستی با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی

دو سه ده سال که از عمر گذشت آینه بانگ زند ای جوان پیر شدی قله ی عمر گذشت، باخبر باش که از قله سرازیر شدی

درشیرینی بوسه غرق بودیم که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است.

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی نمیکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو یاد میگیرم.

دوست دارم یه سنگ بردارم و روی اون بنویسم:دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توی سرت تا بفهمی که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکه

ARMAN
13-07-2009, 17:35
زیبا ترین طرح زندگی لحظه ای کشیده می شه که یه عشق داره شکل می گیره

شکلی که شاید هیچ کس نتونه اون رو تصویر کنه

تصویر یک عشق واقعی

شما می تونید؟؟؟

---------------

زندگی جریان آب رودخونه است که قراره به دریا برسه

حالا تو، اب این رودخونه ای

باید جاری باشی و حرکت کنی، اگه مانعی جلوی راهت رو گرفت یا باید از روی اون رد بشی یا از کنارش یا توی خاک نفوذ کنی و از توی زمین به راهت دامه بدی یا بخار بشی و از آسمون

بالاخره به دریا خواهی رسید فقط مواظب باش اگه بمونی، می گندی و مرداب می شی

جاری باش و حرکت کن بالاخره به دریا می رسی دریا نهایت آرزوی آبه

----------------------

آری زندگی زیباست

زندگی آتشگهی دیرنده پا برجاست

گر بیفروزیش رقص شعله اش از هر كران پیداست

و رنه خاموش است و خاموشی گناه ماست

------------------

موفق ترین کوه نوردان انانی هستند که از قله قلب دگران بالا می روندوان جا را برای همیشه به نام خودشان میکنند

ARMAN
13-07-2009, 17:36
آسمان ابری ست گوشه اش اما.........ا یک لکه ی آ بی ست رمزو راز زندگی در این لکه ها جاری ست.....

-------------

زیبا ترین طرح اینه که به اون کسی که میخوای نرسی و برای همین هر روز غروب یه صندلی چوبی بذاری کناره دریا و بشینی هق هق گریه کنی

--------------

به عالم هر کجا دردو غمی بود به هم پیچیدندو نامش عشق دادند

-----------------

وقتی داری فکر میکنی یه جمله زیبا به کسی که دوسش داری بگی ، زیباترین لحظه زندگی باید باشه نه ؟

------------------

یه باغ سرسبز

یه خورشید روشن

یه آسمون آبی

یه خونه قشنگ و چوبی

20 تا بلبل و گنجشك به همراه جیك و جیكشون

تقدیم به شما

ARMAN
13-07-2009, 17:38
بهترین و قشنگترین دوست اون دوستیه كه بتونی باهاش روی یك سكو ساكت بشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس كنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی....!!؟

ای خورشــید كـه میـــروی تــا در آن ســوی مرزها مــا را فرامـوش كـنی

به او بگو كه چقدر دوستش دارم و چقدر محتاج آغوش گرمش هستم..

ای غــروب تـلخ و ای آسـمان غــبار گرفته شما بــر عـــشق من آگاهیــد

شما میدانید كـه من چقـدر بـــرای این گـــریز پای مـهـربان اشــك ریختـم

میدانید كه مثل پادشاهی مغرور و زیبا بر قـصرقلب من فرمانروایی میكند

میدانید...شما به رازهای من آگاهید...

رفتی تو از زندگیم انگار كه یك خواب بودی

تو لحظه های عمرم افسوس كه كم یاب بودی

میدونستم از اول این رسم زندگی نیســــــــــــت

خوشبختیهات زود گذر ، مرگت همیشگی نیســـت

می خواهم عروسک وار زندگی کنم تا اگر سرم به سنگ خورد نشکشند تا اگر دلم را کسی شکست چیزی احساس نکنم تا اگر به مشکلات زندگی برخوردم بی پروا به آغوش صاحبم که دخترک کوچکی بیش نیست پناه آورم

ARMAN
13-07-2009, 17:39
زندگی مرگ است و مرگ است زندگی ... پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی ...

به توعادت کرده بودم /ای به من نزدیکترازمن ای حضورم از تو تازه /ای نگاهم از تو روشن

هر چه نور بیشتر باشد سایه عمیق تر است.

لاستیک قلبم را با میخ نگاهت پنچر نکن.

معلم گفت : عشق چند بخشه ؟ یک باز دستمو از بالا به پایین آوردم و با خوشحالی گفتم یک بخش،ولی وقتی تو رو شناختم فهمیدم عشق 3 بخشه.1.آتش دیدن تو 2. شوق با تو بودن 3. اندوه بی تو بودن.

ARMAN
13-07-2009, 17:40
وقتی به چیزی که روزی برات آرزو بود میرسی تازه می فهمی آرزوش از داشتنش زیباتره.

برف از آسمون خسته میشه ، زمستون بهونست...برگ از درخت سیر میشه ، پاییز بهونست ، دلم برات تنگ میشه ، sms بهونست.

هرگز فراموش نمی کنم سخنانی را که از چشمان تو شنیدم ، می گویندچشم ها هرگز دروغ نمی گویند،اما من شیرین ترین دروغ ها را از چشمان تو شنیدم ، آن هنگام که می گفتند : دوستت دارم

نگرانی ، هرگز از قصه فردا چیزی کم نمی کنه ، بلکه فقط شادیه امروز و از بین میبره ، چون هر اتفاقی در اغاز به صورت رویاست.

اگر یادت کنم دیوانه میشم / فراموشت کنم بیگانه میشم / اگر ترکت کنم میمیرم از غم / فراموشت کنم می پاشم از هم.

ARMAN
13-07-2009, 17:41
* * * * ** * * * * * * * ** * * ** * * * * *

ARMAN
13-07-2009, 17:43
تا نباشد این جدایی ها، کس نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..

شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..

بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..
خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..

ARMAN
13-07-2009, 17:44
مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..
تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..

خواندمت گل تا بدانی از هزاران گل سری ٬ یک جهان گل دیده ام اما تو چیز دیگری
.
.
.
همه دنیا رو نامردا گرفتن / وفا رو از شما مردا گرفتن
خبر آمد که مجنون را پریشب / به همراه ۳تا لیلی گرفتن
.
.
آسمان هر کس به اندازه معرفت اوست ٬ بی شک آسمان شما انتها ندارد . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:45
ز مرگم هيچ نمي ترسم اگر دنيا سرم ريزد، از اين ترسم که بعد از من گلم را ديگري بوسد

.
.
.

توآسمون عاشقي ستاره پيدانكني ،مديون اشكاي مني اگه فراموشم كني
.
.
.
در کشتی عشق تو مینشینم شب و روز یا به عشقت میرسم یا غرق دریا میشوم. . .

ای مایه اصل شادمانی ، غم تو / خوش تر از حیات جاودانی ، غم تو
از حسن تو رازها به گوش دل من / گوید به زبان بی زبانی ، غم تو . . .
.
.
.
بی تو گلشن چو زندونه به چشمم / گلستون آذر ستونه به چشمم
بی تو آرام و عمر زندگانی / همه خواب پریشونه به چشمم . . .
.
.
.
گرچه من دورم ز پیشت ای رفیق/ دوریت دریا و یادت صاحل است . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:47
ای از خدا رسیده ، ای که تمام عشقی / در چسم خالی من ، روح کلام عشقی . . .
.
.
.
نمیدانم گنجشک ها که شبیه هم هستند ، چه طور همدیگر و میشناسن
و نمیدانم چند نفر شبیه من هستند که تو دیگر مرا نمیشناسی . . .
.
.
.
سیل دریا دیده هرگز باز نمیگردد به جوی / نیست ممکن هرکه عاشق شد
مگر عاقل شود .

.
من اسیر واژه محبتم ، خالی از کینه دل و حسادتم
عاشق دست های با رفاقتم ، زندگی اینجوری داده عادتم . . .
.
.
.
روزم خوش است ، چراکه برای تو میخوانم
شبم خوش است ، چراکه برای من میخوانی
روزگارم خوش نیست ، چراکه باهم نمیخوانیم . . .
.
.
.
غمناک ترین ناله دلم ، بهانه دیدن توست ، تو بگو با دل بی قرارم چه کنم ؟

ARMAN
13-07-2009, 17:48
گریه کن ای ابرک من همچون ستاره بر زمین
روز میلاد مرا در شب بی صحر ببین . . .
.
.
.
عشق است در فال همه ، جز من که دارم واهمه . . .
.
.
.
در ان زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است
به چه کسی باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم . . . ؟

در اوج یقین اگر چه تردیدی هست / در هر قفسی کلید امیدی هست
چشمک زده ستاره در شب یعنی / تو چمدان ماه ، خورشیدی هست . . .
.
.
.
امروز مرا بخوان که فردا دیر است / این خواب عجیب ما چه بی تعبیر است
فردا که ببینمت دگر عشقی نیست / فردا دل من از آشنائی سیر است . . .
.
.
.
به شب نالم ، شب شبگیر نالم / گهی از بخت بی تدبیر تالم
بنالم چون پلنگ تیر خورده / گهی چون شیر در زنجیر نالم .

ARMAN
13-07-2009, 17:49
عشق اگر عشق تو و عاشق اگر من باشم
آنچه هرگز نرسد ، روز جدائی باشد . . .
.
.
.
بی دل و خسته در این شهرم و دلداری نیست
غم دل با که توان گفت که دلداری نیست
رو مداوای خود کن ای دل از جای دگر
کندر این شهر طبیب دل بیماری نیست . . .
.
.
.
٫٬¤×،٪×()٫¤٪×،٬٬<>>؛:*
میدونی این یعنی چی !؟
یعنی به طور عجیبی دوست دارم !

چرا اميد بر عشقي عبث بست ؟ / چرا در بستر آغوش او خفت ؟
چرا راز دل ديوانه اش را / به گوش عاشقي بيگانه خو گفت ؟
.
.
.
وقتی از غربت ایام دلم میگیرد / مرغ امید من از شدت غم میمیرد
دل به رویای خوش خاطره ها میبندم / باز هم خاطره ها دست مرا میگیرد . . .
.
.
.
زندگی یعنی :
بخند ٬ هرچند غمگینی
ببخش ٬ هرچند که مسکینی
فراموش کن هر چند دلگیری

ARMAN
13-07-2009, 17:50
دوست دارم از ته دل ٬ دلی که پر پر میزنه / دلی که ساز عشقتو از همه بهتر میزنه
دوست دارم حتی اگه یه شب به خواب من نیای / عاشقتم مثل همه حتی اگه منو نخوای
.
.
.
سهم هر کس که باشی ٬ خوش به حال و روزگارش
پائیز و زمستونش هم میشه مثل بهارش . . .
.
.
.
امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ٬ ببخش که عاشقت شدم
بدرقه لازم ندارم ٬ میرم ای عزیزترین / نزار بمونه زیر پا ٬ قلبمو بردار از زمین
دوست دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود / غافل از اینکه دل من منتظر اشاره بود .

موجم کردی که بی قرارت باشم ، ابرم کردی که اشک بارت باشم
در سکوت گل جلوه نمودی تا من ، چون خار همیشه در کنارت باشم . . .
.
.
.
سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه
این جدائی حق ما نیست . . .
.
.
هر چه باشی نازنین ، ایام خارت میکند / هر چه باشی شیر دل دنیا شکارت میکند
هر چه باشی با لب خندان میان دیگران / عاقبت دست طبیعت اشک بارانت میکند . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:51
خاک شد هرکه بر این خاک زیست ٬ خاک چه داند که در این خاک کیست
سرانجام که باید در خاک رفت ٬ خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت . . .
.
.
.
تو را در عین دوری دوست دارم ٬ تو را با این صبوری دوست دارم
گل نرگس ٬ گل جاوید ایام ٬ تو را صد سال نوری دوست دارم

آغاز هر روز شروع دوباره برای آموختن است ٬ آغازی برای تکاندن غبار از دل
و نشاندن غنچه های محبت و عشق ٬
پس شروع دوباره زندگی بر تو مبارک . . .
.
.
.
اگر اسم آدما رو بارزترین صفاتشون بذارن ٬ اسم منو چی میذاشتی !؟
.
.
.
خدایا ٬ دوست بدار آنهائی که دوستمان دارند و ما نمیدانیم
و سلامت بدار آنهائی را که دوستشان داریم و نمیدانند . . .

ARMAN
13-07-2009, 17:52
دیروز رفته بودم کتاب فروشی که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..
تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..
ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

ARMAN
13-07-2009, 17:53
کبوترم، لانه ی من بام توست، کجا روم؟ مرغ دلم رام توست، پادشه کشور عشقم ولی، نگین انگشتری ام نام توست..

ALI
13-07-2009, 19:34
در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
.
.
.
من به خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز
کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .
.
.
.
هیچوقت نگفته اند که به زور باید لبخند زد ٬ بعضی وقتها باید تا نهایت آرامش گریست
آنگاه تبسمی مهمان لبهایت میشود که زیباتر از رنگین کمان بعد از باران است . . .
.
.
.
پروانه احساسم در دام عنکبوتی افتاد ٬ که عنکبوتش سیر است ٬ نه میتواند
پرواز کند ٬ نه میتواند بمیرد . . .

ALI
13-07-2009, 19:35
وقتی به چیزی که روزی برات آرزو بود میرسی تازه می فهمی آرزوش از داشتنش زیباتره.

برف از آسمون خسته میشه ، زمستون بهونست...برگ از درخت سیر میشه ، پاییز بهونست ، دلم برات تنگ میشه ، sms بهونست.

هرگز فراموش نمی کنم سخنانی را که از چشمان تو شنیدم ، می گویندچشم ها هرگز دروغ نمی گویند،اما من شیرین ترین دروغ ها را از چشمان تو شنیدم ، آن هنگام که می گفتند : دوستت دارم

نگرانی ، هرگز از قصه فردا چیزی کم نمی کنه ، بلکه فقط شادیه امروز و از بین میبره ، چون هر اتفاقی در اغاز به صورت رویاست.

اگر یادت کنم دیوانه میشم / فراموشت کنم بیگانه میشم / اگر ترکت کنم میمیرم از غم / فراموشت کنم می پاشم از هم.

ALI
13-07-2009, 19:38
زندگی مرگ است و مرگ است زندگی ... پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی ...

به توعادت کرده بودم /ای به من نزدیکترازمن ای حضورم از تو تازه /ای نگاهم از تو روشن

هر چه نور بیشتر باشد سایه عمیق تر است.

لاستیک قلبم را با میخ نگاهت پنچر نکن.

معلم گفت : عشق چند بخشه ؟ یک باز دستمو از بالا به پایین آوردم و با خوشحالی گفتم یک بخش،ولی وقتی تو رو شناختم فهمیدم عشق 3 بخشه.1.آتش دیدن تو 2. شوق با تو بودن 3. اندوه بی تو بودن.

ARMAN
13-07-2009, 20:54
میروم دیگر شما یادم کنید / من که رفتم این غزل ها را شما دفتر کنید
میروم تا دل نبندم دل به خوبی هایتان / باز هم دل بستم و زخمی شدم ، باور کنید . . .
.
.
.
نگاهی کرد و در به در کرد ، یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد
شکسنی خورد و آمد تا بماند ، ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد . . .
.
.
.
سلام ای بی وفای بی مرووت / سلام ای ساز گیتار محبت
سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگرنه ما که عاشقیم بی مرووت !!!
.
.
.
گر نگه دار من آن است که من میدانم / شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد . . .

بزرگ ترین درد دنیا اینه که بدونی پناه لحظه هات . پناه دیگری دارد . . .

GORJI
13-07-2009, 20:55
عشق را با تو تجربه کردم و امید به زندگی را در تو اموختم

محبت را در قلب تو یافتم ای شاپرک شبهای تنهایی من

یک قطره اشک میریزم تو دریا تا زمانی که پیداش کنی - دوست دارم

چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست

به تو عادت دارم مثل پروانه به اتش و مثل عابد به عبادت

ARMAN
13-07-2009, 20:55
یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه توئی که بین میلیون ها دوست ، تکی !
.
.
.
من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم
خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم . . .

اگر لیلی به مجنون داده میشد / دگر هیچ عاشقی رسوا نمیشد
.
.
.
من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه کس را کس بدانیم
کسی نشنید فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم . . .
.
.
.
دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه دارند دل مگر دیوانه ای !؟

ARMAN
13-07-2009, 20:56
آن شب که شد زندگی ما آغاز ، آغاز شد افسانه این سوز و گداز
دادند به ما دلی گفتند بسوز ، دیدند که سوختیم گفتند بساز . . .

اگه گفتی امروز چه روزیه ؟
بگو دیگه !
زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!
.
.
.
عشق یعنی اینکه وقتی میخوای برسونیش ٬ رادیو پیام رو روشن کنی
و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره !

گفتم که خدا مرادی بفرست / طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
فرمود که با زمزمه یا مهدی / نذر گل نرگس ، صلواتی بفرست . . .

اجازه هست که تا ابد سر بذارم رو شونه هات ؟
روزی صد دفعه بگم که میمیرم برات ؟
اجازه هست خیال کنم تا آخرش مال منی ؟
خیال کنم دل منو دیگه بهم پس نمیدی ؟

ARMAN
13-07-2009, 20:57
.
ز من پنهان نکن چشمان ماهت را / ز صد نقاش بهتر میکشم ناز نگاهت را
.
.
.
خسته از نامردی ام از مرغ شب تنها ترم / آنقدر تنها که کس جز غم نباشد باورم

کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند
مینویسم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست . . .
.
.
.
نبض لحظه رو نگه دار نذار عشقمون بمیره / نذار ضربه های ساعت ، منو از تو پس بگیره
عقربک های زمونه ، خستگی سرش نمیشه / نگو برمیگردی فردا دل که باورش نمیشه . . .
.
.
.
گفت بنویس میمانم ، نوشتم میروم ، این غلط املائی مرا ویران کرد
و حالا باید روزی 100 مرتبه از روی تنهائی بنویسم . . .

ARMAN
13-07-2009, 20:59
.
چه زیباست نوشتن ، وقتی میدانی او میخواند
چه زیباست سرودن ، وقتی میدانی او میشنود
و چه زیباست دیوانگی به خاطر او ، وقتی میدانی او میبیند . . .

عشق را وارد دعای خود کن ، زیرا دعا زیباترین گفتگوی عاشقانه با خداست . . .
.
.
.
کسی آرام میآید نگاهش خیس عرفان است
قدم هایش پر از معنا ، دلش از جنس باران است
کسی فانوس بر دستش ، بسان نور میآید . . .
.
.
.
هنوزم انتظار و انتظار است / هنوزم دل بی تو بی قرار است
هنوز خواب میبینم به شب ها / همان مردی که بر اسبی سوار است
همان مردی که جمعه آید روزی / همان مردی که پایان انتظار است . . .

نه یادم میکنی نه میروی یاد / به نیکی باد یادت ای پریزاد
مرا کردی تو ای دوست فراموش / فراموشی ست رسم آدمیزاد . . .

ARMAN
13-07-2009, 21:00
دوستان خرده گرفتند که چرا دل به تو دادم / باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرائی ؟!؟
.
.
.
سحر که برگ گل تر شد ز شبنم / نسیم ، آهسته زلفش ریخت بر هم
بیاور عطر زلفش سوی فایز / مرا فارغ کن از غم های عالم . . .
.
.
.
همه با یار خوشند و ما به غم یار خوشیم
کار سختی است ولی ما به همین کار خوشیم . .

ای کاش دلم اسیر و بیمار نبود / دربند نگاه او گرفتار نبود
من عاشق و او ز عشق من بی خبر است / ای کاش دل و دلبر و دلدار نبود . . .
.
.
.
اندر دل من بدین عیانی که توئی / وز دیده من بدین نهانی که تویئ
وصاف تو را وصف نداند کردن / تو خود به صفات خود چنانی که توئی . . .

ARMAN
13-07-2009, 21:01
در عشق تو از بس که خروش آوردیم / دریای سپهر را به جوش اوردیم
چون با تو خروش و جوش ما در نگرفت / رفتیم و زبان های خموش آوردیم . . .
.
.
.
عاقبت یک روز مغرب محو تماشای مشرق میشود
عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود
شرط میبندم زمانی که نه زود است و نه دیر
مهربانی حاکم کل مناطق میشود . . .

از عشق تو گفتم و نمک گیر شدم / تا ساحل چشمان تو تکثیر شدم
گفتند غروب جمعه خواهی آمد / آن قدر نیامدی که من پیر شدم . . .
.
.
.
اوج نیازم در به در نگاهته / آرامش درون من دیدن روی ماهته . . .
.
.
.
بیا ای گل که از روی چون گلت در بهار من پیدا شد
بیا کز بوی تو ای گل هزار انگیزه پیدا شد . . .

ARMAN
13-07-2009, 21:09
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

ARMAN
13-07-2009, 21:11
به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد

دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم... روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود

گاه گاهی که دلم می گیرد به تو می اندیشم خوب در یادم هست چه شبی بود آن شب! تو همان نوگل دیرینه و من برگ زردی که فتاده است به خاک و من اندر عجب این دیدار که تو بعد از سال ها هم چنان زیبایی! کاش می دانستی که چه کردی با من در همان لحظه که لبریز ز شوقت بودم چشم بر گرداندی و مرا سوزاندی

سيب سرخي رابه من بخشيد رفت ساقه سبزدلم راچيد رفت عاشقي هاي مراباورنکرد عاقبت برعشق من خنديدرفت اشک درچشمان سردم حلقه زد بي مروت اشکهايم راديد رفت

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود

ARMAN
13-07-2009, 21:12
قلبي كه از بودن آن با خبر است و قلبي كه از حظورش بي خبر.
قلبي كه از آن با خبر است همان قلبي ست كه در سينه مي تپد
همان كه گاهي مي شكند
گاهي مي گيرد و گاهي مي سوزد
گاهي سنگ مي شود و سخت و سياه
و گاهي هم از دست مي رود...

با اين دل است كه عاشق مي شويم
با اين دل است كه دعا مي كنيم
با همين دل است كه نفرين مي كنيم
و گاهي وقت ها هم كينه مي ورزيم...

اما قلب ديگري هم هست.قلبي كه از بودنش بي خبريم.
اين قلب اما در سينه جا نمي شود
و به جاي اينكه بتپد.....مي وزد و مي بارد و مي گردد و مي تابد
اين قلب نه مي شكند نه ميسوزد و نه مي گيرد
سياه و سنگ هم نمي شود
از دست هم نمي رود

زلال است و جاري
مثل رود و نسيم
و آنقدر سبك است كه هيچ وقت هيچ جا نمي ماند
بالا مي رود و بالا مي رود و بين زمين و ملكوت مي رقصد

اين همان قلب است كه وقتي تو نفرين مي كني او دعا مي كند
وقتي تو بد مي گويي و بيزاري او عشق مي ورزد
وقتي تو مي رنجي او مي بخشد...

ARMAN
13-07-2009, 21:13
اين قلب كار خودش را مي كند
نه به احساست كاري دارد نه به تعلقت
نه به آنچه مي گويي نه به آنچه مي خواهي

و آدمها به خاطر همين دوست داشتني اند
به خاطر قلب ديگرشان
به خاطر قلبي كه از بودنش بي خبرند

وقتی با 1 انگشت به سمت کسی اشاره مي کنی و مسخرش ميکنی اگه خوب به دستت دقت کنی 3 تا انگشتت به سمت خودته
----------------------------------------------
-الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم
از اینکه زندگیتان پایان می یابد نترسید ...از این بترسید که زندگی را هیچ گاه آغاز نکنید

ARMAN
13-07-2009, 21:14
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر
شداز گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است
يادگار تو برايم چه بود جزء خنده اي که تا بي نهايت بر تابوت چهره ام مي ماند . تو را به دريا مي پنداشتم آبي و پاک ، چه مي دانستم دريا هم رود مي بلعد

در رويا هاي كودكانه اموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد
*****************************************.

براي دل افتاده يه اتفاق ساده به سادگي دل من دل به دل به تو داده

اگر غم سيرم كند غصه اگر پيرم كند دست بزرگ آسمان زمين گيرم كند باز هم ميگم دوستت دارم

ARMAN
13-07-2009, 21:16
در اين دنيا نكردم من گناهي فقط كردم به چشمانت نگاهي اگر باشه نگاه من گناهي مجازا تم بكن غير از جدايي

موج نگاهت كشتي قلب مرا چه بي صدا شكست
عشق به رنگ چشماي هر انسانه آخه هر كسي از پشت چشاي خودش عشق رو ميبينه

عشق يک اسم تعريف نداره . عاشقي تعريف داره . عاشقي يعني عشق .

هر کی دلت و شکست صداشو در نیار ، یه روز دلش میشکنه و صداش در میاد.

ARMAN
13-07-2009, 21:17
دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم ترسم که قلم شعله کشد صفحه سوزد با آن دل گریان به عزیزم چه بنویسم.

زندگی مانند گیتار است که گاهی نوای غمگین مینوازد و گاهی نوای شاد امیدوارم گیتار زندگیت همواره بندری بنوازد.

اندکی بیشتر زیر باران بمان، ابر را بوسیده ام ، تا بوسه بارانت کند...

بهترین مترجم کسی است که سکوت دیگران را ترجمه کند.

گله دارم ز همه قول و قراری که نشد / سردی عشق تو و فصل بهاری که نشد
.
.
.
عشقی که تنها با یک نگاه آغاز میشود ، با شناخت سست و سست تر میشود
ولی عشقی که با شناخت آغاز میشود با هر نگاهی عمیق و عمیق تر میشود . . .

ARMAN
13-07-2009, 21:18
با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون . . .

افتخار در خشک کردن اشک است ، نه در جاری کردن آن . . .
.
.
.
ای اشک ، آهسته بریز که غم زیاد است / ای شمع آهسته بسوز که شب دراز است
امروز کسی محرم اسرار کسی نیست / ما تجربه کردیم ، کسی یار کسی نیست . . .
.
.
.
لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو / تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو . . .
.
.
.
عاشقی دل میخواهد که هیچ کس در این دوران ندارد!

ARMAN
13-07-2009, 21:20
در طوفان زندگی ، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است . . .

کاش میدانستی آن کس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج
قطره ای از باران محبت بود . . .
.
.
.
باز هم ثانیه ها اسم تو را جار زدند و دقایق امشب یه تو تکرار زدند
سکوتی که در این عقربه ها میچرخید ، نکند در دل تو اسم مرا دار زدند . . .
.
.
.
تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت
اگر برگشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت . . .
.
.
.
خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن
به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

I-Reza
13-07-2009, 23:56
کاش میشد همچو آواز خوش یک “دوره گرد”

زندگی را بار دیگر ، دوره کرد . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

گر تو را با ما تعلق نیست ، مارا شوق هست

گر تو را بی ما صبوری هست ، ما را تاب نیست . . .

گرچه من دورم ز پیشت ای رفیق/ دوریت دریا و یادت ساحل است . . .

I-Reza
13-07-2009, 23:57
ای از خدا رسیده ، ای که تمام عشقی / در جسم خالی من ، روح کلام عشقی . . .

نمیدانم گنجشک ها که شبیه هم هستند ، چه طور همدیگر و میشناسن

و نمیدانم چند نفر شبیه من هستند که تو دیگر مرا نمیشناسی . . .

سیل دریا دیده هرگز باز نمیگردد به جوی / نیست ممکن هرکه عاشق شد

مگر عاقل شود . . .

I-Reza
13-07-2009, 23:59

در آن زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است

بعد تو دگر هستی ما پا نگرفت / بعد از تو کسی در دل ما جا نگرفت

در کلبه تنهائی خود پوسیدم / بعد از تو کسی سراغ ما را نگرفت . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:00
به سکوت سد مرداب قسم که تو نیلوفر چشمان منی

و دل خسته من میترسد که تو پژمرده شوی

که تو مرا به فراموشی شب ها سپری

که مبادا به دلم زنگ سیاهی بزنی

و به شب های امیدم تو تباهی بزنی

زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است

دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . .

من غروب غم انگیز خورشید را زمانی دوست دارم که بدانم فردایش تو را میبینم . . .

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم / گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد

من به زنجیر تو عمریست گرفتار شدم . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:05
در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

دلت را خانه ما کن مصفا کردنش با من / به ما درد دل افشا کن ، مداوا کردنش با من

اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را / بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من

چون روزگار بر همه کس پایدار نیست / بهتر از دوست در جهان یادگار نیست . . .

اشک هایم را برایت پست خواهم کرد ، روزی تو باید از احساس قلبم با خبر باشی . . .

دست از سر ما بردار کنار تو نمیمونم / یه روز میگفتم عاشقم اما دیگه نمیمونم

تقصیر هیچکس دیگه نیست قصه ما تموم شده / حیف همه خاطره ها به پای کی .... شده

I-Reza
14-07-2009, 00:06
جایگاه همیشگی تو در قلب منه ، اگه صدف قلبم لایق مروارید وجودت باشد . . .

آسمان جای عجیبیست نمیدانستیم / عاشقی کار غریبیست نمیدانستیم

عمر مدیون نفس نیست نمیدانستیم / عشق کار همه کس نیست نمیدانستیم . . .

ای که با یاد تو در آتش تب میسوزم / یاد من کن که به یادت همه شب میسوزم . . .

چه شود به چهره زرد من نظری برای خدا کنی / که اگر کنی همه درد من به یکی اشاره دوا کنی

.

.

.

چقدر روح ، محتاج فرصت هایی است که هیچ کس در آن نباشد . . .

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد

کسی را تحقیر مکن شاید محبوب خدا باشد

از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد

سر نماز اول وقت حاضر شو ، شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:07
نرسد دست تمنا چو به دیدار شما / میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست / نیمه جانیست در این فاصله قربان شما . . .

این اس ام اس از کشور عشق ، شهر مهر ، محله مصفا ، پلاک محبت

طبقه رفاقت ،زنگ صداقت اومده تا بهت بگه دوستت دارم . . .

نگاهم میکنی اما به سردی / نه تنها من ، تو هم دنیای دردی . . .

شبی از سوز گفتم قلم را / بیا بنویس غم های دلم را

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:08
عاشقان هرچند مشتاق حال دلبرند / دلبران در عاشقی از عاشقان عاشقترند . . .

در این شب ها اگر باران چشمانت فرو ریخت / کویر قلب ما را هم دعا کن . . .

تو طراوت باران ، تو سخاوت زمینی / تو کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

به لبخنذی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن

اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن . . .

آنچنان کز برگ گل عطر گلاب آید برون / تا که نامت میبرم از دیده آب آید برون . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:09
به خدا این دل من در تب و تاب تو گذشت / مکتب عشق تمامش به کتاب تو گذشت . . .

تقصیر دلم نیست که در کنج دلم جا داری / خوشگلی ، با نمکی ، دو چشم زیبا داری . . .

یار با ماست ، چه حاجت که زیادت طلبیم . . .

احساس مهربان تو عطریست که هر لحظه به مشامم میرسد

نازنینم فردا زیباست و تو زیباتر از فرداها . . .

من آن موجم که عشقت ساحلم شد . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:11
اگر شورم سزا باشد ، اگر دردم دوا باشد / از این بدتر کجا باشد که دوست از دوست جدا باشد

دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه داند ، دل مگر دیوانه ای ؟

سفر غریبی داشتم توی اون چشم سیاهت / سفری که بر نگشتم ، گم شدم توی نگاهت

میبخشم شهر دلم را به گل خنده های تو ، ای کلامت معنی هستی . . .

زندگی با تو برایم بوی ریحان میدهد / بی تو اما بوی ریحان ، بوی زندان میدهد . . .

I-Reza
14-07-2009, 00:12
ایمان داشته باش که کمترین مهربانی ها از ضعیفترین حافظه ها پاک نمیشوند

پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است . . . ؟

من از یاران عاشق مینویسم ، ز اسرار حقایق مینویسم

نه از گل نه از شبنم نه از باد ، برای آن یار عاشق مینویسم . . .

من سبز ترین واژه ملموس غروبم ، کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا میفهمید . . .

آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم . . .

در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود

میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود

کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود

I-Reza
14-07-2009, 00:14
من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست . . .

دوستی شوخی سرد ادمهاست / بازی شیرین گرگم به هواست

واسه کشتن غرور من و تو / دوستی ، توطئه ثانیه هاست . . .

به یاد تو نوشتم که از جنس بهاری / که در اعماق قلبم همیشه ماندگاری

قلب من جایگاه رفیقی است که شقایق ها حسرت آن را میخورند . . .

کبوترم ، لانه من بام تو است ، کجا روم ، مرغ دلم راه تو است

پادشه کشور عشقم ولی ، نگین انگشتری ام نام تو است . . .

LIDA
14-07-2009, 10:18
گلت خشک شد ولی هرگز نمرده زمان بوی تو را از خونه برده

بیا بهر نگاهی از تو ای دوست دلم را زیر قیمت به تو عاشق ترینم میفروشم

دلم ر و زدم به دریا زدم برات پیامی فقط برای اینکه نگی که بی مرامی

یک صندلی خالی کنار رویاهام از ان توست بنشینی یا بروی دوست دارم

عمر من غارت شد و غارتگر من دور شد من صبوری کردم و غارتگرم مغرور شد

ALI
14-07-2009, 13:46
بهترین و قشنگترین دوست اون دوستیه كه بتونی باهاش روی یك سكو ساكت بشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس كنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی....!!؟

ای خورشــید كـه میـــروی تــا در آن ســوی مرزها مــا را فرامـوش كـنی

به او بگو كه چقدر دوستش دارم و چقدر محتاج آغوش گرمش هستم..

ای غــروب تـلخ و ای آسـمان غــبار گرفته شما بــر عـــشق من آگاهیــد

شما میدانید كـه من چقـدر بـــرای این گـــریز پای مـهـربان اشــك ریختـم

میدانید كه مثل پادشاهی مغرور و زیبا بر قـصرقلب من فرمانروایی میكند

میدانید...شما به رازهای من آگاهید...

رفتی تو از زندگیم انگار كه یك خواب بودی

تو لحظه های عمرم افسوس كه كم یاب بودی

میدونستم از اول این رسم زندگی نیســــــــــــت

خوشبختیهات زود گذر ، مرگت همیشگی نیســـت

ALI
14-07-2009, 13:47
آسمان ابری ست گوشه اش اما.........ا یک لکه ی آ بی ست رمزو راز زندگی در این لکه ها جاری ست.....

-------------

زیبا ترین طرح اینه که به اون کسی که میخوای نرسی و برای همین هر روز غروب یه صندلی چوبی بذاری کناره دریا و بشینی هق هق گریه کنی

--------------

به عالم هر کجا دردو غمی بود به هم پیچیدندو نامش عشق دادند

-----------------

وقتی داری فکر میکنی یه جمله زیبا به کسی که دوسش داری بگی ، زیباترین لحظه زندگی باید باشه نه ؟

------------------

یه باغ سرسبز

یه خورشید روشن

یه آسمون آبی

یه خونه قشنگ و چوبی

20 تا بلبل و گنجشك به همراه جیك و جیكشون

تقدیم به شما

ALI
14-07-2009, 13:48
زیبا ترین طرح زندگی لحظه ای کشیده می شه که یه عشق داره شکل می گیره

شکلی که شاید هیچ کس نتونه اون رو تصویر کنه

تصویر یک عشق واقعی

شما می تونید؟؟؟

---------------

زندگی جریان آب رودخونه است که قراره به دریا برسه

حالا تو، اب این رودخونه ای

باید جاری باشی و حرکت کنی، اگه مانعی جلوی راهت رو گرفت یا باید از روی اون رد بشی یا از کنارش یا توی خاک نفوذ کنی و از توی زمین به راهت دامه بدی یا بخار بشی و از آسمون

بالاخره به دریا خواهی رسید فقط مواظب باش اگه بمونی، می گندی و مرداب می شی

جاری باش و حرکت کن بالاخره به دریا می رسی دریا نهایت آرزوی آبه

----------------------

آری زندگی زیباست

زندگی آتشگهی دیرنده پا برجاست

گر بیفروزیش رقص شعله اش از هر كران پیداست

و رنه خاموش است و خاموشی گناه ماست

------------------

موفق ترین کوه نوردان انانی هستند که از قله قلب دگران بالا می روندوان جا را برای همیشه به نام خودشان میکنند

ALI
14-07-2009, 13:50

تا نباشد این جدایی ها، کس نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..

شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..

ALI
14-07-2009, 13:53
بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..
خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..
------------------------
مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..

ALI
14-07-2009, 14:05
ز مرگم هيچ نمي ترسم اگر دنيا سرم ريزد، از اين ترسم که بعد از من گلم را ديگري بوسد

.
.
.

توآسمون عاشقي ستاره پيدانكني ،مديون اشكاي مني اگه فراموشم كني
.
.
.
در کشتی عشق تو مینشینم شب و روز یا به عشقت میرسم یا غرق دریا میشوم. .
.
.
.

ALI
14-07-2009, 14:10
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
در ان زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است

ALI
14-07-2009, 14:14
در اوج یقین اگر چه تردیدی هست / در هر قفسی کلید امیدی هست
چشمک زده ستاره در شب یعنی / تو چمدان ماه ، خورشیدی هست . . .
.
.
.
امروز مرا بخوان که فردا دیر است / این خواب عجیب ما چه بی تعبیر است
فردا که ببینمت دگر عشقی نیست / فردا دل من از آشنائی سیر است . . .
.
.
.
به شب نالم ، شب شبگیر نالم / گهی از بخت بی تدبیر تالم
بنالم چون پلنگ تیر خورده / گهی چون شیر در زنجیر نالم . . .
.
.
.
بی دل و خسته در این شهرم و دلداری نیست
غم دل با که توان گفت که دلداری نیست
رو مداوای خود کن ای دل از جای دگر
کندر این شهر طبیب دل بیماری نیست . . .
.

ALI
14-07-2009, 14:15
چرا اميد بر عشقي عبث بست ؟ / چرا در بستر آغوش او خفت ؟
چرا راز دل ديوانه اش را / به گوش عاشقي بيگانه خو گفت ؟
.
.
.
وقتی از غربت ایام دلم میگیرد / مرغ امید من از شدت غم میمیرد
دل به رویای خوش خاطره ها میبندم / باز هم خاطره ها دست مرا میگیرد . . .
.
.
.
زندگی یعنی :
بخند ٬ هرچند غمگینی
ببخش ٬ هرچند که مسکینی
فراموش کن هر چند دلگیری
دوست دارم حتی اگه یه شب به خواب من نیای / عاشقتم مثل همه حتی اگه منو نخوای
.
.
.
سهم هر کس که باشی ٬ خوش به حال و روزگارش
پائیز و زمستونش هم میشه مثل بهارش . . .

ALI
14-07-2009, 14:20
موجم کردی که بی قرارت باشم ، ابرم کردی که اشک بارت باشم
در سکوت گل جلوه نمودی تا من ، چون خار همیشه در کنارت باشم . . .
.
.
.
سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه
این جدائی حق ما نیست . . .
.
.
هر چه باشی نازنین ، ایام خارت میکند / هر چه باشی شیر دل دنیا شکارت میکند
هر چه باشی با لب خندان میان دیگران / عاقبت دست طبیعت اشک بارانت میکند .