PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

I-Reza
27-07-2009, 01:42
افسوس که عشق جاودانه نیست.عشق گل سرخیست که طاقت طوفان را ندارد. عشق یک خاطره سبز است که از آمدن پاییز میترسد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

اندازه یه قابلمه..........
با هر چی لب تو عالمه......
می بوسمت یه عالمه...........

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

مهمونی یه تو آسمون... خدا می خواد قشنگ ترین فرشته رو انتخاب كنه ولی اون به این جشن نمی رسه ... چون داره این پیغامو می خونه

من روی تو یه حساب دیگه باز كرده بودم.
.
.
.
.
.
.
ناراحت نشو ولی تازه فهمیدم تو یه ادم دو رویی هستی.
.
.
.
.
یه روت گله و یه روت ماه...

من گمان می کردم دوستی4 فصلش همه آراستگیست من چه می دانستم هیبت باد زمستانی هست من چه می دانستم سبزه می پژمرد از بی آبی سبزه یخ می زند از سردی دی من چه می دانستم دل هر کس دل نیست قلبها آهن و سنگ قلبها بی خبر از عاطفه اند من چه می دانستم....

I-Reza
27-07-2009, 01:43
خدایا تو خود میدانی انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
چه زجر میكشد آن كس كه انسان است و از احساس سرشار است

آن هنگام كه با بخار احساس وجودم روی جام دلت نوشتم دوستت دارم آیا دلت به حالم گریست؟!
خدایا به من توفیق:
عشق، بی هوس
تنهایی ، در انبوه جمعیت
دوست داشتن ، بی آنکه دوست بداند
عطا کن.

اگر بگریم گویند که عاشق است
اگر بخندم گویند که دیوانه است
پس می گریم و می خندم
که بگویند یک عاشق دیوانه است

به چشمانت بیاموز که هر کسی ارزش دیدن ندارد....
به دستانت بیاموز که هر گلی ارزش چیدن ندارد....
به قلبت بیاموز که هر بی سرو پایی در ان جایی ندارد....
به دلت بیاموز اگه روزی تنها ماند طلب عشق زهر بی سرو پایی نکند ....

ALI
27-07-2009, 13:35
امروز صبح وقتي خدا پنجره آسمون رو باز کرد ازم پرسيد چه آرزويي داري؟
گفتم:خدايا مواظب کسي که اين اس ام اس رو مي خونه باش چون خيلي برام عزيزه

ده شاخه گل برات مي فرستم نه تا طبيعي يک دونه مصنوعي و باهاش يک کارت مي فرستم روي اون مي نويسم تا وقتي که آخرين گل پژمرده بشه دوست دارم

شبيه شمع كه خيلي نجيب ميسوزد دلم براي تو گاهي عجيب ميسوزد دلم براي دل ساده ام كه خواهد خورد دوباره مثل هميشه فريب ميسوزد نشسته اي به اميد كه؟ گـُر بگير اي عشق هميشه آتش تو بي لهيب ميسوزد تو اشتباه

نكردي گناه آدم بود اگر هنوز بشر پاي سيب ميسوزد من آشناي تو بودم ولي ندانستم غريبه ها دلشان هم غريب ميسوزد براي من فقط اين دل ز عشق جا مانده است كه با نگاه شما عن قريب ميسوزد

خدايا گر تو درد عاشقي مي کشيدي؛تو هم زهر جدايي را به تلخي مي چشيدي؛تو هم چون من به مرگ آرزوها مي رسيدي؛پشيمون مي شدي از اين که عشق رو آفريدي

ALI
27-07-2009, 13:36
بي تو نه کاره جهان لنگ مي شه ؛ نه بين زمين و آسمون جنگ مي شه ؛اما دل من براي تو تنگ مي شه

کاش در صفحه ي شطرنج دلت شاه عشق بودم و با کيش رخت مات مي شدم زندگي بازي شطرنجي نيست که در آن با کيش کسي مات شوي زندگي تک تک اين ثانيه هاست که در آن نقش تو پيداست

توي سرماي زمستون اونکه مي مرد بي تو کي بود ؟ اونکه مي نشست توي کوچه غصه مي خورد بي تو کي بود؟ اوني که به ياد چشمات شعر عاشقونه مي گفت گريه مي کرد و با هق هق واسه تو ترونه مي گفت بگو کي بود

که مي لرزي

تو را مي خواستم تا در جواني
نميرم از غم بي هم زباني
غم بي هم زباني سوخت جانم
چه مي خواهم دگر زين زندگاني؟

ALI
27-07-2009, 13:38
هستي من تو ، تمام وجود من تو ، نور ديدگانم تو . توئي که به گوشه چشمي عشقي گرم وزيبا آفريدي

. توئي که به کرشمه اي آتش در من افروختي . توئي که پاکي چون دريا. زلالي چون آب . رواني چون باران

. تو پادشاه سرزمين عشقي . تو خود عشقي . مي پرستمت

----------------------

براي من بمان همان گونه عاشقانه .

تمام عمر من به فداي تو.به فداي نيم نگاه تو و يک نفس تو تو تنها ترين معشوق مني .

مهربانم اميدوارم بتوانم لايق تو باشم . به پاس مهربانيت ، تا ابد با تو خواهم ماند. دوستت دارم.

ديوانه ات خواهم ماند

---------------------
اين قلب سرخ و کوچک من انتظاري بالاتر از عشق دارد ! اين قلب من تو را ميخواهد وبه جز تو هيچ چيز از من نميخواهد!. نه خوني ميخواهد و نه نفسي ، نه زندگي را ميخواهد و نه هم نفسي اين قلب سرخ تنها تو را ميخواهد . فقط تو را! عزيزم دست خودم نيست ، دست اين قلب پر توقع من است !

---------------------

چون تو اولين و آخرين عشق واقعي و همدلي هستي که در اعماق قلبم نشسته اي و کسي هستي که ميتواني قلبم را براي هميشه نزد خود نگه داري و با حضورت در قلبم انتظار آن را برآورده کني چونکه تو لايق آن هستي عزيزم! اگه عاشقم بهانه ام تويي...

ALI
27-07-2009, 13:40
عشق گلم بي نهايت دوستت دارم و همه چيز رو در کنار تو ارزو ميکنم

تا هميشه عاشقت مي مانم. عشق من و تو هميشه جاودانه است

از غمِ عشق تو بیمارم و میدانی تو,داغ عشق تو به جان دارم و میدانی تو,خونِِِِ دل از مژه میبارم و میدانی تو,از برای تو چنین زارم و میدانی تو, از تو حدیثی نشنیدم هرگز

هنگاميكه از من دور ميگردي جون و قلبم كنده مي شود و در گوشه اي تاريك نشسته زانوهايم را در آغوش گرفته به آسمانها خيره ميگردم و نقش زيباي تورا با انگشتانم بر آسمان بيكران نقاشي ميكنم نفسهايم به شمارش ميافتد نبضم به كندي ميزند ، مرا در گوشه اي از قلبت پنهان كن و نگذار تا درهجوم تنهايي ها گم گردم ،

اي فرشته زيباي من تا دنيا، دنيا هست بمان در كنارم من هيچ كس را به غير از تو دوست ندارم ، تا دنيا ، دنيا هست دل من فداي تو هست آن دلي كه عاشقانه دوست دارد

ALI
27-07-2009, 13:41
دعا می کنم که هیچگاه چشمهای زیبای تو را
در انحصار قطره های اشک نبینم
و تو برایم دعا کن ابر چشم هایم همیشه برای تو ببارد

شنیده‌ام که رفته‌ای بهار را میان مرزهای تازه جست‌وجو کنی

بهار را چنین خیال کن که یافتی!

تو جان خسته را چه می‌کنی؟

ولی با دلتنگی‌ات چه می‌کنی؟

نگو که دلتنگ نیستی،‌

چرا که نمی‌توانی غمی که این روزها در ته چشمت موج می‌زند را پنهان کنی.

چند تا چشمه خشک بشه چند تا پری جادو کنه

پلک من برفهای چند زمستون رو پارو کنه

چند نفر تو خواب من آسه بیان خسته برن

تا غروب خاطره عشق تو رو جارو کنه

ALI
27-07-2009, 13:42
شاید آن روز كه سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید كرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچك و یاس زندگی اجباریست

---------------

می دونی وقتی خدا داشت بدرقم می کرد بهم چی گفت؟ گفت: جایی که میری مردمی داره که می ***نت نکنه غصه بخوری من همه جا باهاتم تو تنها نیستی تو کوله بارت عشق می زارم که بگذری قلب می زارم که جا بدی اشک میدم که همراهیت کنه و مرگ گه بدونی برمی گردی پیشم

-------------

زندگی را بی عشق سپری کن غم بزرگی است . اما این تقریبا برابر است با غمی
که زندگی را ترک کنی بدون اینکه به کسی که عاشقش هستی بگویی که دوستش
دارید.

--------------

ماهی شده بود باورش . تور اگه بندازن سرش میشه عروس ماهی ها شاه ماهی میشه همسرش. ماهی باورش نبود تور اگه بندازن سرش نگاه گرم ماهیگیر میشه نگاه اخرش

ALI
27-07-2009, 13:43
دوسِت داشتم ولی هرگز نگفتم... نگفتــم تـا ز چشــــم تـو نیفتـم... نگفـتـم تــا نــدونی عاشـــقم مــن... نـدونی بعــدِ تــو از پـا می افتـم... خیــال کـردم اگـــه روزی بـــدونی... می ری شعر جدایی رو می خـونی... می ری تنها میشم با بغض و گـریه... تــوی شهــــر و دیـــار بی نشــونی...

----------------

ته دیگ عشق اول را هر چقدر که بسابی، چه با اسکاچ دوست داشتن های بعدی، چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی، از دلت پاک نمی شود. حالا تو هی بساب؛ و هی از صدای ناهنجارش سردرد بگیر.

-------------------

.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`* �� ��.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.• آرزو دارم دلت مثل بهار پر شود از لـحظه های ماندگار زندگیْت خالی از اندوه و غـم لـحظه های شادمانی بی شمار خانهً قلبت پر از گلهای یاس نغمه خوان خانهً قلبت هزار باغ احساست پر از گلهای ناز همچو یك قالی پر از نقش و نگار روزهایت هر یكی بهتر ز قبل خوش بـوَِد بر كام تو این روزگار هـمچو شمعی باشی و هـمراه گل من بگردم دور تو پروانه وار .•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`* �� ��.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

--------------------

هر وقت تونستی برف روسیاه کنی . هر وقت تونستی پای کلاغ رو سفید کنی . هر وقت تونستی آتش رو ببوسی هر وقت تونستی توی آب یه نفس عمیق بکشی اون موقع من هم می تونم تو رو فراموشت کنم _______ نمی تونم!!!!!

ALI
27-07-2009, 13:45
با خون دل نوشتم غربت مکان ما نیست از یاد بردن دوست هرگز مرام ما نیست
==
در ساربان عاشقی در کوی مهر و دلبری خوبان فراوان دیده ام اما تو چیز دیگری
==
هیچکس اشکی برای ما نریخت، هر که با ما بود از ما گریخت، چند روزیست حالم دیدنیست، حال من از این و ان پرسیدنیست، گاه بر روی زمین زل میزنم، گاه بر حافظ تفعل میزنم، حافظ دیوانه فالم را گرفت یک غزل آمد و حالم را گرفت گفت: ما زیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه میپنداشتیم
==
بلبلان از بوی گل مستند و ما از روی دوست، دیگران از ساغر و ساقی و ما از جام دوست

ALI
27-07-2009, 13:47
هميشه گريه نشانه ي ضعف نيست! گاهي نشانه ي يك بخشش است گاهي يك فداكاري گاهي يك ظلم و گاهي هم نمايانگر عظمت يك...عشق !!!
...
چقدر غريبانه به لحظه هايم زندگيم رنگ آشنايي زدي و رفتي.تو را هيچ وقت از خاطر نمي برم كه تو آشناترين غريبه من بودي...
...
وقتي پايان داستان دستان مهربان تو نباشدبگذار قصه گو هر طور كه مي خواهدداستان را ادامه دهد..
...
تو مرا مي فهمي من تورا مي خواهم و همين سا ده ترين قصه يک انسان است تو مرا مي خواني من ترا نابترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من مي ماني...

ALI
27-07-2009, 13:49
دلم اعدامی عشق است به دار قلب خاموشت، بدان تا لحظه مردن نخواهم کرد فراموشت

-----

سه شاخه گل برات میفرستم یکیش از طرف خداوند که نگهدارت باشه دومی از طرف دلمه که دوستت داره سومی از طرف چشامه که دیدارت را میطلبه

-----

چه دعای کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل، گریه ات از سرشوق، روزگارت همه شاد، سفره ات رنگارنگ و تن سالم و شاد که بخندد مادام

--------

رفاقت کتابی است پرماجرا......... هیچگاه آنرا به خاطر یک ورقش دور نمیندازند

LIDA
27-07-2009, 16:07
معشوق اينه است تو عاشق كسي ميشوي كه تو را در خود باز مي تاباند تو هر چه هستي مطابق ان

معشوقت را بر ميگزيني

عاشق همه چيز را زيبا ميبيند از اواز پرنده ها دلشاد ميشود و به كوه و دريا ماه و ستاره و هر چه هست

عاشقانه نگاه ميكند

عاشق با باد ميرقصد و در رود شنا ميكند وقتي عاشق ميشوي به گلها و درختان نزديكتر خواهي شد

با معشوق به راحتي ميتواني حرف بزني و همدلي كني ميتواني از ترسها و ارزوهايت بگويي عشق فرصتي

است براي رد و بدل كردن پاك ترين احساسات و عواطف بين عاشق و معشوق

هرگز معشوق را وادار نكن تا حد و مرزهاي دروني اش را زير پا بگذارد مگر انگاه كه خودش بخواهد

I-Reza
28-07-2009, 00:10
دوست داشتن خيلي بهتر از عشق است. من هيچ گاه دوست داشتن خود را تا بالا ترين قله هاي عشق پايين نمي اورم(دكتر علي شريعتي)

آنكه هر روز هوس سوختن ما مي كرد
كاش امروز بود تماشا مي كرد!

گفتي ستاره موندنيست ديدي ستاره هم شکست؟!
عهدي ميون ما نبود عهد نبسته هم گسست . . .

وقتي گلدون خونمون شکست !!

پدرم گفت: قسمت اين بود...

مادرم گفت:هيف شد...

خواهرم گفت: قشنگ بود...

داداشم گفت : کاش دوتا داشتيم......

اما وقتي دل من شکست کسي به فکرش نبود..

توي زندگي 3 راه رو دنبال کن:

1.دوست داشتن را براي يک تجربه

2.عاشق شدن رو براي يک هدف

3.فراموش کردن رو براي قبول واقعيت!!

I-Reza
28-07-2009, 00:29
اگر دورم ز ديدارت دليل بي وفايي نيست،

وفا آنست که نامت را هميشه روي لب دارم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ

در اين حريم شبانه ستم گرفته در اين شب خوف و خاكستر كه غم گرفته رفيق فروزان روشن رهايي من ستاره‌ها را صدا بزن دلم گرفته

چقدر سخت است گل آرزوهايت را در باغ ديگري ببيني و هزار بار در خودت بشکني و آن وقت آرام زير لبت بگويي: گل من باغچه ي نو مبارک

آنکه مي‌خواهد روزي پريدن آموزد، نخست مي‌بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمي‌کنند

ARMAN
28-07-2009, 01:39
عشق من تو باش نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنیای بزرگ تنهاییم تنها ترین باشی

عشق محکومی است که محاکمه نمی شود....دیوانه ایست که معالجه نمی شود....بیگانه ایست که شناخته نمی شود....سکوتی است که شکسته نمی شود....وفریادی ایست که ارام نمی شود

, a.b.c.d.e.f.g.h.i_ ,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z
دنبال I نگرد ! چون فدای U شده !!!

ساکنان دریا پس ار مدتی صدای امواج را نمیشنوند
شبیه برگ پائیزی پس از تو قسمت بادم / خدا حافظ ولی هرگز نخواهی رفت از یادم . . .
چه سخت است قصه عادت . . .
.

سنگ هائی که من از یاد تو بر دل میزدم ، خانه ای میشد اگر خانه بنا میکردم . .

ARMAN
28-07-2009, 03:16
نازی که ز لبخند گل یاس هویداست / زیبائی عشق است که در چشم تو پیداست . . .
.

.
ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست
از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست

گر می نخوری طعنه مزن مستان را

بنياد مکن تو حيله و دستان را

تو غره بدان مشو که می نخوری

صد لقمه خوری که می غلامست آن را

غم عشقت بيابون پرورم كرد

هواي بخت بي بالو پرم كرد

بمو گفتي صبوري كن صبوري

صبوري طرفه خاكي بر سرم كرد

تا خاک مرا به قالب آمیخته اند

بس فتنه که از خاک بر انگيخته اند

من بهتر از اين نمی توانم بودن

کز بوته مرا چنين برون ريخته اند

ARMAN
28-07-2009, 03:17
ای دل تو به ادراک معنا نرسی

در نکته زیرکان دانا نرسی

امروز ز می و جام بهشتی می ساز

کانجا که بهشت است رسی یا نرسی

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت

وزبسترِ عافیت برون خواهم خفت

باور نکنی خیال خود را بفرست

تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت

نه یادم می کنی نه می روی یاد

به نیکی باد یادت ای پریزاد

عجب نبود کنی فایز فراموش

فراموشی است رسم آدمیزاد

سحرگه برگ گل تر شد ز شبنم

نسيم آهسته زلفش ريخت بر هم

بياور عطر زلفش سوي فايز

مرا فارغ کن از غم هاي عالم

ARMAN
28-07-2009, 03:18
آسمون به ماه میگه:عشق یعنی چه؟

ماه میگه:یعنی بودن در آغوش تو

ماه میگه:تو بگو عشق یعنی چه؟

آسمون میگه:انتظار دیدین تو.

عشق همچون نقاشیست با این تفاوت که نقاشی را می توان پاک کرد اما عشق را هرگز.

بدون اراده متولد می شویم،با حیرت زندگی میکنیم و سپس با حسرت میمیریم،اما آنچه که هرگز فروغش رنگ فنا نمی پذیرد دوستی های پاک و بی آلایش است.تقدیم به بهترین.

بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست و قشنگترین روزم روز دیدار توست.

حدیث عشق من و تو،حدیث ابر بهاریست،تو از قبیله لبخند،من از قبیله اندوه.فضای فاصله صد آه،فضای فاصله صد کوه،تو از سپیده و نوری،من از شقایق گلگون.

ARMAN
28-07-2009, 03:20
در عشق تو از بس که خروش آوردیم

دریای سپهر را به جوش آوردیم

چون با تو خروش و جوش ما درنگرفت

رفتیم و زبانهای خموش آوردیم

اندر دل من بدین عیانی که تویی

وز دیده من بدین نهانی که تویی

وصاف ترا وصف نداند کردن

تو خود به صفات خود چنانی که تویی

مهم نيست در عشق به وصال برسي, مهم اين است که لياقت تجربه کردن يک عشق پاک را داشته باشي

چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي ؟ پيله ات را بگشا ، تو به اندازه يک پروانه زيبايي

دلم را هاله ي مهتاب كردم....صداي لحظه ها را خواب كردم....به ياد چشمهايت نازنينم....تمام آسمان را قاب كردم

ARMAN
28-07-2009, 03:21
اين هم قطره اي از درياي وجودم براي تو عزيز دلم.تا به حال حرفهايم را با لبهاي نگاهم بازگو مي كردم ولي امشب مي خواهم با زبان قلم برايت سخن بگويم تا بارديگر ثابت كنم كه لحظه لحظه زندگي ام تو را فرياد مي زند . امشب آمده ام با اشك هايم با تو سخن بگويم

دربيكران زندگي دوچيز افسـونـــم كــرد آبــــــــــي آســمان وخدا آبي آسمان را ميبينم و ميدانم كه نيست خدارا نمي بينم و ميدانم كه هست

ديگر نمي خواهم صداي ملامت رااز حنجره ي شقايق هاي وحشي بشنوم من تو را مي خواهم.من دست سبز تو را براي شکوفايي گل هاي وجودم مي خواهم بيا که اشکهايم بهانه ي تو را مي گيرند بيا که پريان احساسم پرواز را فراموش کرده اند بيا که حوريان اشکهايم قسم خورده اند که راه قدم هايت را نمناک کنند

عشق من شعر و شراب عشق تو نقش بر اب عشق تو يک گل زرد دستايي که سرد سرد عشق من مثل جنون ابي رنگ اسمونه مثل يک ماهي به درياست عشق من ببين چه زيباست

من تشنگي .تو تشنگي .كاش كه نمي گذشت بچگي
من بي وفا. تو بيوفا.چي كار كنه خدا با ما
من انتظار تو انتظار.من باريدم تو هم ببار
من اعتماد .تو اعتماد.عشقو چراداديم به باد؟
تو خستگي .من خستگي.پس چيه معنيش زندگي؟
من پر درد.تو پر درد. پاييز واسه چي ميشه زرد؟
منم كه تو .تو هم كه من.پس زير وعده هات نزن.
من خاطره .تو خاطره .بمون تا يادمون نره
من آرزو .تو آرزو.پس آرزو كن و بگو

ARMAN
28-07-2009, 03:22
نخي كه داخل شمعه از شمع پرسيد:چرا وقتي مي سوزم تو آب ميشي؟شمع جواب داد:وقتي مي بيني يكي كه تو قلبته داره مي سوزه ، مگه مي توني گريه نكني؟؟؟

اسكله ي ناز چشات - حريم امن قايقم
تو ساعت يه ربع به عشق-عقربه ي دقايقم
گرمي دستاي تورو-به صدتادنيا نميدم
هروقت كه يارم توبودي-بيكسي و نفهميدم
تو بنددل سلول عشق-حبس نگاتو ميكشم
ولي بازم روميله هاش-عكس چشاتو ميكشم
اي قصه ي بي سروته-شعر بدون قافيه
براي مرگ اين صدا-نبودن تو كافيه

دير گاهيست كه تنها بودم قصه غربت صحرا بودم
وسعت درد فقط سهم من است بازهم قسمت غم ها بودم
دگر آيينه ز من بي خبر است كه اسير شب يلدا بودم
من كه بي تاب شقايق بودم همدم سردي يخ ها بودم
كاش چشمان مراکوركنيد تا نبينم كه چه تنها بودم
تا که بينم به همه جور جفا که چقدر بي دل و رسوا بودم

بوی غربت میدهم اما غریبه نیستم
گرچه میدانم كه عمری در غریبی زیستم
مثل رودی بستر این خاك را طی كرده ام
تا بفهمم عاقبت در جستجوی چیستم
در عبور از لحظه ها بر روی پای اشتیاق
لب شكست از خشكی اما همچنان می ایستم
دستهایت برگهای عمر سبزم را ربود
گرچه اینجا هستم اما در حقیقت نیستم
ای فریماه شب تار یاریم كن تا بدانم سایه گمگشته ای از كیستم

چه رنجی از محبت ها کشیدیم برهنه پا به تیغستان دویدیم
نگاه آشنا در این همه چشم ندیدیمو ندیدیمو ندیدیم
سبک باران ساحل ها ندیدند به دوشِ خستگان باریست دنيا
مرا در موج حسرت ها رها كرد عجب يار وفاداریست دنيا
عجب آشفته بازاریست دنيا عجب بيهوده تکراریست دنيا

ARMAN
28-07-2009, 03:24
همه جا سردو سیاه رو لبام ناله و آه سر من بی سایبون نگهم مونده به راه دست من غمگین و سرد تو دلم یه گوله درد نه بهاری نه گلی پاییزِ پاییزِ زرد

شبامون آخ که تاریک و چه سرده
دل هامون جای غمه لونه ی درده تو رو بی من
من رو دور از تو گذاشته
چی بگم با من و تو دنیا چه کردی؟ آسمون با من و تو قهره دیگه - هرکدوم از ما تو یک شهر دیگه

تكيه مي‌دهم به ديوار
شانه‌هاي خسته‌ام
از هق‌هق مي‌لرزند
دستان تهي‌ام
سرد سردند
پاهاي لرزانم
جفت‌شدن را از ياد برده‌اند
آه ديوار
مگر تو مرا دريابي!

بيـا كـه در غم عشقت مشوشـم
بى تو بيا ببين كه در اين غم چه ناخوشـم
بى تو شب فـراق تو مى‌نالـم
اى پرى رخسار چو روز گـردد
گويـى در آتشـم بى تو دمى تـو شربت وصلـم نداده‌اى
جانـا هـميشه زهر فراقت هـمى چشـم بى تو
اگر تو با من مسكيـن چنين كنـى
جانا دو پايـم از دو جهان نيـز دركشـم
بى تو پيـام دادم گفتـم بيا
خوشـم ميـدار جواب دادى و گفتي كه من خوشـم بى تو

ARMAN
28-07-2009, 03:25
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش ب***د.قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که
تارش ب***د.تارموي توست اما ريشه ي عمر من است

گفتمش دل میخری ؟
پرسید چند؟
گفتمش دل مال تو تنها بخند
خنده ای کرد و دل ز دستانم ربود
تا به خود باز امدم او رفته بود
دل زدستش روی خاک افتاده بود
جای پایش روی دل جا مانده بود

تو اگر باز کني پنجره اي سمت دلت
ميتوان گفت که من چلچله لال توام
مثل يک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرماي پر و بال توام . . .

به من گفتي که دل دريا کن اي دوست
همه دريا از آن ما کن اي دوست
دلم دريا شد ودادم به دستت
مکش دريا به خون پروا کن اي دوست

عشق تو چشمهای هم نگاه کردن نیست با چشمهای هم به زندگی نگاه کردنه.

ARMAN
28-07-2009, 03:27
عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی آن را دیده اند.

دلم با عشق تو عاشق ترین شد. تمام لحظه هایم بهترین شد. ولی بی مهریت کار دلم ساخت . دل تنهای من تنها ترین شد ...

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

دلا! خوبان دل خونين پسندند دلا! خون شو که خوبان اين پسندند

ساکنان دریا بعد از مدتی صدای امواج را نمی شنوند... عجب تلخ است، قصه ی عادت

ARMAN
28-07-2009, 03:28
گاهي وقت ها بايد کم باشي تا کمبودت احساس شه نه اينکه نباشي تا نبودنت عادت شه

یکی باش برای یک نفر ..... نه تصویری مبهم در خاطره های 100 نفر

مثل ساحل آرام باش تا دیگران مانند دریا بیقرارت باشند.

عاشقان را عشق فرمان می دهد. لوتیان را معرفت... مخلصیم با معرفت ... !

اگر تنهاترین تنها شوم باز خدا هست خدا جانشین همه نداشتن هاست...

ARMAN
28-07-2009, 03:29
زندگی ۳ چیز بیشتر نیست :

۱. به اجبار به دنیا آمدن .

۲. با غم زیستن .

۳. با آرزو مردن .
----------------------------------------------------------------------------
۱۰۰ بار قسم خوردم که نامت را به زبان نیارم ولی افسوس که قسم هم نام تو بود .
--------------------------------------
شراب را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاریست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جایگاه توست .
وقتی معلم پرسید عشق چند بخشه زود دستمو بالا گرفتم گفتم : یک بخش اما از وقتی تورو شناختم فهمیدم عشق ۳ بخشه : ۱. عطش دیدنه تو ۲. شوق با تو بودن ۳. و اندوه بی تو بودن .
---------------------------------------
اسمت رو گذاشتم گل ترسیدم پژمرده بشی . گذاشتم خورشید ترسیدم غروب کنی . گذاشتم جونم که اگه خدایی نکرده رفتی منم برم .

I-Reza
28-07-2009, 22:49
اگر رفتم تو يادم کن. اگر مردم تو خاکم کن. اگر ماندم در اين دنيا، به مهر خود تو شادم کن.

كاش 1000 بار نوشتن دوستت دارم جريمه ي مدرسه ام بود

ازگل پرسيدم محبت چيست گفت : ازمن زيباتراست .
ازافتاب پرسيدم محبت چيست گفت: ازمن سوزانتراست.
ازشمع پرسيدم محبت چيست گفت:ازمن عاشقتراست.
از خود محبت پرسيدم محبت چيست گفت: تنهايک نگاه است...

شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست...

اگر كليد قلبي را نداري قفلش نكن اگر خداحافظي در راه است سلام نكن اگر دستي را گرفتي رهايش نكن...

I-Reza
28-07-2009, 22:51
دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکديگــر نگــــاه کنيم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

به دست آوردن خوشبختي بزرگ ترين فتح زندگي است.

اگه کسي رو دوست داشتي امتحانش کن که اگه دوستت داشته باشه امتحانت ميکنه.

زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر شد ن از گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است...

وقتي دلم برات تنگ ميشه ميرم اون بالا پشت ابرا ريز ريز گريه ميکنم
پس هر وقت ديدي داره بارون مياد بدون دلم برات خيلي تنگ شده.

I-Reza
28-07-2009, 22:53
دوستت داشتم ...يادت هست ؟ ...گفتم دوستت دارم ...و تو گفتي كوچكي براي دوست داشتن ....رفتم تا بزرگ شوم ...اما انقدر بزرگ شدم كه يادم رفت دوستت داشتم.

عشق،عشق مي آفريند. عشق زندگي مي آفريند. زندگي رنج به همراه دارد. رنج دلشوره مي آفريند. دلشوره جرات مي بخشد. جرات اعتماد به همراه دارد. اعتماد اميد مي آفريند. اميد زندگي مي بخشد. زندگي عشق مي آفريند. عشق عشق مي آفريند. (احمدشاملو)

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا |آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود.

اگه 1 روز نتونستي گناهه کسي رو ببخشي از بزرگيه گناهه اون نيست از کوچيکيه قلبه تو!

اگر در قلبتان عشق باشد? مي توانيد هر روز معجزه کنيد...

I-Reza
28-07-2009, 23:07
میدونی چقدر دوستت دارم ؟

1 دونه !

ولی مردونه !!

.

.

.

اگه به زور روزگار از زندگیت میرم کنار / میرم که ثابت بکنم عاشقتم دیوونه وار . . .

.

.

.

با دوست عشق زیباست ، با یار بیقراری / از دوست درد ماند و از یار یادگاری . . .

.

.

.

نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم درد عجیبی میکند . . .

.

.

.

مگر میشود با سنگ انداختن های پیاپی در آب ، ماه را از آب گرفت . . . ؟

I-Reza
28-07-2009, 23:13
هفت راز خوشبختی :

متنفر نباش ، عصبی نشو ، ساده زندگی کن ، کم توقع باش ، همیشه لبخند بزن

زیاد ببخش ، یک دوست خوب داشته باش

البته مثل من !!

.

.

.

خدایا طاقت هجرش ندارم ، تو میدانی که او را دوست دارم

شده در زندگی لیلای عشقم و من مجنون عشقش در دیارم . . .

.

.

.

اشکاتو پاک کن همسفر ، گاهی باید بازی رو باخت

اما اینو یادت باشه ، که باز میشه زندگی رو دوباره ساخت . . .

.

.

.

ای به خلوتگه دل محرم راز / با پیامی دل ما را بنواز

گر بگیری ز دلم تو خبری / میکنم هدیه به تو بال و پری . . .

.

.

.

از دور برایت گلی میفرستم که نامش سلام و بویش عطر دوستی

و پیامش غم دوری توست . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:14
الهی هر کجا باشی وجودت بی بلا باشد / سرو دستت علی گیرد ، نگهدارت خدا باشد

.

.

.

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام / با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد . . .

.

.

.

تو میرسی و در نگاه گرم و مهربان تو / دوباره محو میشود تمام ناتوانی ام . . .

.

.

.

شمع اگر پروانه را سوزاند ، خیر تز خود ندید / آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را . . .

.

.

.

سلامی با اشک ، اشکی چون شمع ، شمعی چون نور ، نوری چون ماه

ماهی چون تو . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:15
امشبی را که در آنیم غنیمت بشماریم / شاید ای دل نرسیدیم به فردای دگر . . .

.

.

.

هزاران دهقان برای آمدن باران گریه کردند ، اما خدا فکر کودکی بود که کفشهایش

سوراخ بود . . .

.

.

.

گاه گاهی به درد دل خود میخندم / خلق دارند تصور ، که دلی خوش دارم . . .

.

.

.

خانه های جدول زندگی ام را دستان مهربانت یک به یک پر کرد !

رمز جدول چنین بود "دوستم بدار"

.

.

.

آنقدر آه کشیدم ز جهان سیر شدم / صورتم گر چه جوان است ولی پیر شدم . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:29
در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .

.
.
.
.
آسمان جای عجیبیست نمیدانستیم / عاشقی کار غریبیست نمیدانستیم

عمر مدیون نفس نیست نمیدانستیم / عشق کار همه کس نیست نمیدانستیم . . .

.

.

.

این اس ام اس از کشور عشق ، شهر مهر ، محله مصفا ، پلاک محبت

طبقه رفاقت ،زنگ صداقت اومده تا بهت بگه دوستت دارم . . .

.

.

.

شبی از سوز گفتم قلم را / بیا بنویس غم های دلم را

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را . . .

.

.

.

تو طراوت باران ، تو سخاوت زمینی / تو کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:34
آنچنان کز برگ گل عطر گلاب آید برون / تا که نامت میبرم از دیده آب آید برون . . .

.

.

.

تقصیر دلم نیست که در کنج دلم جا داری / خوشگلی ، با نمکی ، دو چشم زیبا داری . . .

.

.

.

یار با ماست ، چه حاجت که زیادت طلبیم . . .

.

.

.

احساس مهربان تو عطریست که هر لحظه به مشامم میرسد

نازنینم فردا زیباست و تو زیباتر از فرداها . . .

.

.

.

اگر شورم سزا باشد ، اگر دردم دوا باشد / از این بدتر کجا باشد که دوست از دوست جدا باشد

I-Reza
28-07-2009, 23:35
دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه داند ، دل مگر دیوانه ای ؟

.

.

.

سفر غریبی داشتم توی اون چشم سیاهت / سفری که بر نگشتم ، گم شدم توی نگاهت

.

.

.

زندگی با تو برایم بوی ریحان میدهد / بی تو اما بوی ریحان ، بوی زندان میدهد . . .

.

.

.

ایمان داشته باش که کمترین مهربانی ها از ضعیفترین حافظه ها پاک نمیشوند

پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است . . . ؟

.

.

.

آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:38
در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود

میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود

کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود

.

.

.

من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست . . .

.

.

.

قلب من جایگاه رفیقی است که شقایق ها حسرت آن را میخورند . . .

.

.

.

کبوترم ، لانه من بام تو است ، کجا روم ، مرغ دلم راه تو است

پادشه کشور عشقم ولی ، نگین انگشتری ام نام تو است . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:40
اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

بگو دیگه !

زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!

.

.

.

عشق یعنی اینکه وقتی میخوای برسونیش ٬ رادیو پیام رو روشن کنی

و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره !

.

.

.

عشقی که تنها با یک نگاه آغاز میشود ، با شناخت سست و سست تر میشود

ولی عشقی که با شناخت آغاز میشود با هر نگاهی عمیق و عمیق تر میشود . . .

.

.

.

لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو / تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو . . .

.

.

.

آنجا که توئی ، رهگذری نیست مرا / جز دوری تو غم دیگری نیست مرا

خواهم که به جانبت پرواز کنم / حیف است که هیچ بال و پری نیست مرا . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:44
در طوفان زندگی ، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است . . .

.

.

.

کاش میدانستی آن کس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج

قطره ای از باران محبت بود . . .

.

.

.

خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن

به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

.

.

.

نگاهی کرد و در به در کرد ، یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد

شکسنی خورد و آمد تا بماند ، ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد . . .

.

.

.

گر نگه دار من آن است که من میدانم / شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد . . .

I-Reza
28-07-2009, 23:51
یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه توئی که بین میلیون ها دوست ، تکی !

.

.

.

من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه کس را کس بدانیم

کسی نشنید فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم . . .

.

.

.

آن شب که شد زندگی ما آغاز ، آغاز شد افسانه این سوز و گداز

دادند به ما دلی گفتند بسوز ، دیدند که سوختیم گفتند بساز . . .
.
.
.
.
تو معبد چشمات هر کس در زد، باز نکن. چون اونجا فقط زیارتگاه منه!
.
.
.
.
.
با تو همیشه، بی تو نمی شه!

I-Reza
28-07-2009, 23:56
اگه دیدی گوشه ی قلبت سنگینی می کنه ; منو ببخش!
غلام گوشه نیشن قلبتم!

*

دوست دارم اشک باشم ; گوشه ی چشمت نشینم تا اگر روزی بیفتم صورت ماهت ببینم!

*

دل عاشق چه غمگین خدایا ; دیگه عاشق نمیشم تا قیامت ; اگه عاشقی اینه خدایا!

*

متانت از راه رفتنت میریزه ; خاطر تو واسم خیلی عزیزه ; تو بودی بارون شب بهاری ; تو هفتا آسمون نظیر نداری!

.
با من سفر کن تا تو را مثل خودم عاشق کنم ; با هر سفر با هر طپش با هر قدم عاشق کنم.

*

تکیه بر دیوار کردم خاک بر پشت نشست ; دوستی با هر که کردم عاقبت دلم شکست!

*

همیشه غمگین ترین و رنجورترین لحظات انسان توسط کسی ساخته می شود که شیرین ترین لحظات را با او داشته ای !

*

آشفتگی من این نیست که به من دروغ گفته ای ; از این است که دیگر نمی توانم تو را باور کنم (فریدریش نیچه)

I-Reza
29-07-2009, 00:01
همه در دایره ی دوست گرفتار شدند ، بی نوا دل که در این دایره پرگار نشد ، عاشقان سایه گریز و سایه ی یار شدند ، یار از خون دل عشق خبردار نشد ، چشم ها مست ز هوشیاری و در خواب شدند ، خواب از یاد رخ دوست بیدار نشد .

داستان زندگی من قصه ای است که متن آن وجود توست و پایانش نبود توست .

چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد ، چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد ، پر و بال ما بریدند و در قفس گشودند ، چه رها چه بسته مرغی که پرش بریده باشد .

دلم با عشق تو عاشق شد ، تمام لحظه هایم بهترین شد ، ولی بی مهریت کار دلم ساخت ، دل تنهای من تنهاترین شد .

دوست داشتن همیشه گفتن نیست ، گاه سکوت است و گاه انتظار .

I-Reza
29-07-2009, 01:09
خنده بر لب می زنم تا کس نداند راز من ، ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت .

عشق فرآیندی است که در طی آن من به تو کمک کنم تا به خود واقعی ات نزدیکتر شوی ، نه آنچه من می خواهم .

شمع سوزان توام اینگونه خاموشم مکن ، از کنارت رفته ام اما فراموشم مکن .

از تو ننوشتم ، فكر نكن سرم شلوغه توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره اگه از چشمات گذشتم ، فكر نكن عاشق نبودم مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم.

ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد ........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست

I-Reza
29-07-2009, 01:10
۲تا ادم برفي ۲طرفه رود خونه عاشقه همديگه ميشن.از عشق همديگه آب ميشن تا شايد وسط رودخونه به هم برسن.

--------------------------------------------------------------------------------

مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟
آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه.

--------------------------------------------------------------------------------

روي سنگ نوشتم دوستت دارم همون سنگ بخوره توي سرت كه اين چيزا حاليت نميشه.

تا حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم.

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است

فرق تو با روز چيه؟ روز بايد 30 تاش رو جمع كني تا 1 ماه بشه اما تو همين جوري ماهي.

هر وقت دلم برات تنگ مي شه ميام پشت قلبت هي در مي زنم پس هر وقت قلبت مي زنه بدون دلم برات تنگ شده.

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه كني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد.
فرقي نمي كند گودال آب كوچكي باشي يا درياي بيكران… زلال كه باشي، آسمان در توست.

ARMAN
29-07-2009, 02:14
گل نیست چنین سرکش و رعنا که توئی / مه نیست بدین گونه فریبا که توئی

غم بر سر غم ریخته آنجا که منم / دل بر سر دل ریخته آنجا که توئی . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اگر دریای دل آبی ست ٬ توئی فانوس شبهایش

اگر حرفی زدم از گل ٬ توئی مفهوم معنایش . . .

آفتاب پنجره را میشناسد ٬ حتی اگر بسته باشد

مهتاب به دیدارم میآید حتی اگر خسته باشد

و دل هوای تو را دارد حتی اگر شکسته باشد . . .

در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .

خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز

کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .

ARMAN
29-07-2009, 02:17
هیچوقت نگفته اند که به زور باید لبخند زد ٬ بعضی وقتها باید تا نهایت آرامش گریست

آنگاه تبسمی مهمان لبهایت میشود که زیباتر از رنگین کمان بعد از باران است . . .

پروانه احساسم در دام عنکبوتی افتاد ٬ که عنکبوتش سیر است ٬ نه میتواند

پرواز کند ٬ نه میتواند بمیرد . . .

یه شاخه گل ٬ یه دنیا مهربونی ٬ تقدیم به تو که هم گلی هم مهربونی . . .

دلم تنگ است ٬ دلم میسوزد از باغی که میسوزد .

نه دیداری ٬ نه بیداری ٬ نه دستی از سر یاری

مرا آشفته میدارد چنین آشفته بازاری . . .

میگن غمتو به هیچکس نگو ٬ حتی به چشات ٬ چون اونم اشک میریزه و رسوات میکنه .

ARMAN
29-07-2009, 02:20
هر دم به بهانه ای تو را یاد کنم / افسرده دلم را به یاد تو شاد کنم

بی تو دل من چون کلبه ای محزون است / با یاد تو این خرابه آباد کنم . . .

ای کاش دنیا ساعت بود و من و تو عقربه های آن

تا هر یک ساعت یک بار به هم میرسیدیم . . . !

خدایم ای خدایم ای خدایم / صدایت میکنم بشنو صدایم

صدای خسته و تنها ترینم / که زیر موج نامهربانان شکستم . . .

چرا اونائی که دم از رفاقت میززن / تو لحظه های بیکسی قیدتو راحت میزنن ؟

خزان که مال ما شد ٬ بهار مال شما

صاف و ساده بگویم ٬ سلام ٬ حال شما . . . ؟!

ARMAN
29-07-2009, 02:21
خدا از بهترین ها فقط یک دونه خلق کرده . دقت کردی چقدر تنهایی ؟؟!!

گاه سکوت یک دوست معجزه می کند و تو می آموزی که همیشه بودن در فریاد نیست...

دلم با عشق تو عاشق ترین شدتمام لحظه هایم بهترین شد. ولی بی مهریت کار دلم ساخت . دل تنهای من تنها ترین شد

وقتی از کسی که دوستش داری هیچ خبری نیست خوشحال باش ! چون حتما حالش خوبه و همه چیز رو به راهه که از یادش رفتی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

عاشقان را عشق فرمان می دهد. لوتیان را معرفت... مخلصیم با معرفت ... !

ARMAN
29-07-2009, 02:22
اید تو رو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست

تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست . . .

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است

هی فلانی زندگی شاید همین باشد یک فریب ساده و کوچک آن هم از دست عزیزی که زندگی را جز برای او وجز با او نمی خواهی

هرگز گمان مبر ز خیال تو غافلم ، گر مانده ام خموش ، خدا داند و دلم . . .

دوستان عاشق شدن کار دل است / دل چو دادی ، پس گرفتن مشکل است

تا توانی با رفیقان همرنگ باش / یا مزن لاف رفیقی یا حقیقت مرد باش

ARMAN
29-07-2009, 02:24
سلام ، هوا داره سرد میشه ، موازب باش کسی از سردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره !

امواج زندگی حتی اگه تو را به ته دریا میبرد با آغوش باز پذیرا باش

آن ماهی که همیشه بر سطح آب میبینی " مرده " است . . .

پاهایت را جایی بگذار که وقتی فیلم تکرار گامهایت را گذاشتند،از مکان های رفته پشیمان نشوی
------------------------------------------------
توی دنیا 2 نفر باش یکی برای خودت یکی برای دیگری
برای خودت زندگی کن ولی برای دیگری زندگی باش
-----------------------------------------------
ای آکنده از عطوفت به تو مینویسم،در مکتب عاشقان قربانی شدن اولین شرط عضویت است

ARMAN
29-07-2009, 02:25
کشتی قلب مرا موج نگاه تو شکست،کر صبر کنم تو هم مرا خواهی شکست
ماه خوشبختی مشترک همه بی ستاره هاست
-----------------
زندگی آیینه ی اعمال و کارهای توست
اگر عشق بیشتری می خواهی عشق بیشتری ببخش
اگر مهربانی بیشتری می خواهی همواره بیشتر مهربان باش
اگر می خواهی مردم نسبت به تو صبور و مؤدب باشند صبوری و رعایت ادب را مقدم بدار
این قانون طبیعت است و در هر لحظه از زندگی ما اعمال می شود
زندگی، هر آن چه را که هدیه كنی به تو بر می گرداند
زندگی خوب تو حاصل یک تصادف نیست
بلکه آیینه ای است از كارهای تحسین برانگیز و زیبای خودت

ARMAN
29-07-2009, 02:27
عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی
دوست داشتن پیوندی خود آگاه و از روی بصیرت روشن و زلال

عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است
دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هرجا که روح ارتفاع دارد همگام با آن اوج میگیرد

عشق با شناسنامه بی ارتباط نیست، و گذر فصل ها و عبور سال ها بر آن اثر میگذارد
دوست داشتن در ورای سن و زمان و مزاج زندگی میکند

عشق طوفانی و متلاطم است
دوست داشتن آرام و استوار و پر وقار وسرشار از نجابت

ARMAN
29-07-2009, 02:28
عشق جنون است و جنون چیزی جز خرابی و پریشانی "فهمیدن و اندیشیدن "نیست
دوست داشتن، دراوج، از سر حد عقل فراتر میرود و فهمیدن و اندیشیدن را از زمین میکند و باخود به قله ی بلند اشراق میبرد

عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد

عشق یک فریب بزرگ و قوی است
دوست داشتن یک صداقت راستین و صمیمی،بي انتها و مطلق

عشق در دریا غرق شدن است
دوست داشتن در دریا شنا کردن

عشق بینایی را میگیرد
دوست داشتن بینایی میدهد

ARMAN
29-07-2009, 02:39
عشق خشن است و شدید و ناپایدار
دوست داشتن لطیف است و نرم و پایدار

عشق همواره با شک آلوده است
دوست داشتن سرا پا یقین است و شک ناپذیر

از عشق هرچه بیشتر نوشیم سیراب تر میشویم
از دوست داشتن هرچه بیشتر ،تشنه تر

عشق نیرویی است در عاشق ،که او را به معشوق میکشاند
دوست داشتن جاذبه ای در دوست ، که دوست را به دوست می برد

عشق تملک معشوق است
دوست داشتن تشنگی محو شدن در دوست

ARMAN
29-07-2009, 02:40
عشق معشوق را مجهول و گمنام می خواهد تا در انحصار او بماند
دوست داشتن دوست را محبوب و عزیز میخواهد و میخواهد که همه ی دلها آنچه را او از دوست در خود دارد ،داشته باشند

در عشق رقیب منفور است،
در دوست داشتن است که:"هواداران کویش را چو جان خویشتن دارند"

عشق معشوق را طعمه ی خویش میبیند
و همواره در اضطراب است که دیگری از چنگش نرباید
و اگر ربود با هردو دشمنی می ورزد و معشوق نیز منفور میگردد

دوست داشتن ایمان است و ایمان یک روح مطلق است
یک ابدیت بی مرز است ، که از جنس این عالم نیست

ARMAN
29-07-2009, 02:41
در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
هی فلانی زندگی شاید همین باشد یک فریب ساده و کوچک آن هم از دست عزیزی که زندگی را جز برای او وجز با او نمی خواهی
اگه من و تو دوتا برگ باشیم، هنگام خزان من زودتر از تو می***م تا زمانی که می‌افتی در آغوشم بگیرمت
سلام ، هوا داره سرد میشه ، مواضب باش کسی از سردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره !
هیچ ** از راز دلم آگاه نیست. هیچ ** از آه دلم به جز تو خبر ندارد. من در مسیر قلب توام چون مسافری، و مقصدم افق دور چشمان توست.
خدایم ای خدایم ای خدایم / صدایت میکنم بشنو صدایم
صدای خسته و تنها ترینم / که زیر موج نامهربانان شکستم . .

ARMAN
29-07-2009, 02:43
سكوتى بود در قلبم كه با ان ميزدم فرياد
اگر از شهر غم رفتى , مرا هرگز نبر از ياد
سنگین باش سبک زندگى كن پاییز باش و در بهار زندگى كن
گل باش وبدون خار زندگى كن ولى عاشق باش و باعشق زندگى كن.
-------------------------------------------------------------
عشق با روح شقايق زيباست ، عشق با حسرت عاشق زيباست ، عشق با نبض دقايق زيباست ، عشق در حسرت ديدار تو زيباست ؛ به اميد ديدار

ARMAN
29-07-2009, 02:44
تو سيب سرخ کدامين بهشت گم شده اي که باز با تو مي ***د توبه آدم
من در اين کلبه خوشم تو در آن اوج که هستي خوش باش من به عشق تو خوشم تو به عشق هرکه هستي خوش باش

اولين كسي كه عاشقش ميشي دلتو ميشكونه و ميره . دومين كسي رو كه مياي دوست داشته باشي و از تجربه قبلي استفاده كني دلتو بدتر ميشكنه و ميزاره ميره . بعدش ديگه هيچ چيز واست مهم نيست و از اين به بعد ميشي اون آدمي كه هيچ وقت نبودي . ديگه دوست دارم واست رنگي نداره .. و اگه يه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو ميشكوني كه انتقام خودتو ازش بگيري و اون ميره با يكي ديگه ...... اينطوريه كه دل همه آدما مي***ه
حس که پيدا شد عشق باريدن گرفت، هيچ ميداني رمز عاشق بودن هرکس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن، و ساده پذيرفتن...پس ساده ميگويم، ساده...دوستت دارم.
خدايا هرکه را دوست داري به او بياموز که عشق از زندگي کردن برتر است و هرآنکه را دوست تر مي داري بياموز که دوست داشتن از عشق نيز والاتر است...

ARMAN
29-07-2009, 02:45
فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو که بشر را اينقدر دوست داري غم را چرا آفريدي؟ خداوند گفت:غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من که خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد
موقعي كه خدا پنجره ي بهشتو باز كرد منو ديد ازم پرسيد امروز چه آرزويي داري؟؟ گفتم خدايا هميشه مواظب اوني كه الان داره اين نوشته رو ميخونه باش چون برام خيلي عزيزه

خدايا گر تو درد عاشقي مي کشيدي؛تو هم زهر جدايي را به تلخي مي چشيدي؛تو هم چون من به مرگ آرزوها مي رسيدي؛پشيمون مي شدي از اين که عشق رو آفريدي
---------------------------------------------
غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد
--------------------------------------------
در همه عالم گشتم و عاشق نشدم تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم

ARMAN
29-07-2009, 02:46
کاش ميشد اشک را تهديد کرد مدت لبخند را تمديد کرد کاش ميشد در ميان لحظه ها لحظه ديدار را نزديک کرد
--------------------------------------------
سلامم به گرماي قلب تو دوست ... دلم لحظه اي با دلت روبروست
بگو عاشقي تا سلامت کنم ... تمام دلم را بنامت کنم

من عطر ياس خوشبو ندارم/درباغ رويا شب بو ندارم
قايق زياد است امابراي /به تو رسيدن پارو ندارم
به تو رسيدن شايد طلسم است /من هم چراغ جادو ندارم
------------------------------------------
روبروی درگاه خانه ات دوست دارم درخت شوم
شاید....
شاید روزیکه پیر شدی از یک شاخه ام عصایی بسازی
بچه که بودم تا ده میشمردم فکر میکردم آخر همه چیز ده.
حالا نمیدونم آخر دوست داشتن چقدره اما دوست دارم قد ده تای بچگی

ARMAN
29-07-2009, 02:47
اگر عشقت کورم کنه نتونم دنیا رو ببینم مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دنیاست
قلب من به قلب تو خورده گره ، نکنه ناز کنی ، باز کنی این دو گره

مهرباني و صداقت تو درست به ظرافت گلبرگ هاي يک گله نوشکفته است که براي يه پروانه خسته بهترين جاي رسيدن به آرامشه
----------------------------------------------------
دلم رفت و دگر جاني نمانده به ابر ديده باراني نمانده ببين اين حال و احوال خرابم بجز درد و پريشاني نمانده
----------------------------------------------------
تو سيب سرخ کدامين بهشت گم شده اي که باز با تو مي ***د توبه آدم

ARMAN
29-07-2009, 02:50
عشق يعني قطره قطره آب شدن
در وفور اشک يار گريان شدن
عشق يعني بر دلي چيره شدن
دست از جان شستن و مجنون شدن
عشق يعني در حضور باران طوفان شدن
در کنار قاصدک رقصيدن و پرپر شدن
عشق يعني در عميق قلب يار ساکن شدن
بر دامان وي افتادن و بي جان شدن
عشق يعني در پي باد رفتن و راهي شدن
از فراز کوه ها بگذشتن و پيدا شدن
-------------------------
من در اين کلبه خوشم تو در آن اوج که هستي خوش باش من به عشق تو خوشم تو به عشق هرکه هستي خوش باش

عمر من غارت شد ، و غارتگر من دور شد ، من صبوری کردم و غارتگرم مغرور شد . . .

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست ، جای چشم ابرو نگیرد ، گرچه او بالاتر است .

هر رهگذری محرم اسرار نگردد ، صحرای نمک زار ، چمن زار نگردد
هرجا که رسیدی مکش طرح رفاقت ، هر ** که به تو یار وفادار نگردد . . .

ARMAN
29-07-2009, 02:51
بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق.. یوسف از دامان پاک خود به زندان رفته است

شمع اگر پروانه را سوزاند خیر از خود ندید...آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را

یار دل آزار من وفا نشناسد..... وه که عجب نعمتی است یار وفادار

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت

من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید

ARMAN
29-07-2009, 02:52
چرا نوشتم در برگ تنهاییم برای تو نمی دانم ... شاید که روزی بخوانند بی تو عشق مرد.

خدا از ابر باران می اورد که گلها بخندند پس یادت باشه هروقت باران اومد بخندی

یک گل سرخ با قلب کوچکم تقدیم به تو که یادت در فکرم عشقت در قلبم و عطر و بویت در میان خاطراتم ماندگار است

زندگی در گرو خاطرهاست .خطره در گرو فاصله هاست . فاصله تلخ ترین خاطره هاست

خوشگل نیستی اما جیگر منی . حرفات تلخه اما عسل منی . به یادم نیستی اما زندگی منی . به فکرم نیستی اما رویای منی .با من نیستی اما نفس منی

ARMAN
29-07-2009, 02:54
اسمان را ستاره زیبا میکند . باغ را گل . عشق رامحبت . چشم را اشک و تورا معرفت . چطوری قشنگ؟

عزیز تر از انی که بگویم دوستت دارم محبوبتر از انی که بگویم می خواهمت نمی گویم مل من باش فقط گاهی به فکر من باش .

کلامت گرم و شیرین چون ترانه . نگاهت دلبرانه وشاعرانه منم قایق به روی دریا . تویی ساحل . تویی لطف کرانه ...

گر فضای روز گار تکه کند قلب مرا می نویسم روی هر تکه از ان نام تو را

به اندازه ی گریه ی گنجشک دوست دارم شاید این دوست داشتن کم به نظر برسه اما یک چیزی رو نمی دونی گنجشکها زمانی که گریه میکنند می میرند

ARMAN
29-07-2009, 02:56
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
999
1000
9999
10000
99999999
999999999999
تا کی میخای بشماری بیشتر از اینا می خامت

گاهی باید باشی تا نبود نت احساس بشه نه این که اصلا نباشی تا نبودنت عادت بشه

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش ب***د.

قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش ب***د.

تارموی توست اما ریشه ی عمر من است
نگاهی آشنا به یاس کردم ..تو را در برگ گل احساس کردم ...

خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واحد عاشقی را پاس کردم

ندگی 3 ایستگاه داره!عشق...جدایی....

و مرگ آقا قربونت ایستگاه اول پیاده می شیم
بخشندگی را از گل بیاموز،زیرا حتی ته کفشی که لگدمالش می‌کند را هم خوش بو می‌کند

ARMAN
29-07-2009, 02:58
میگی گل رو دوست داری ولی میچینیش...

میگی بارون رو دوست داری ولی با چتر میری زیرش...

میگی پرنده رو دوست داری ولی تو قفس میندازیش...

چه جوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستم داری؟؟؟
هی اس ام اس برو پیش اونی که فکر میکنم.

اگه کار داشت مزاحمش نشو. اگه خواب بود آروم ببوسشو برگرد.

اگه تو رو خووند بهش بگو که دوسش دارم.!
عمري با غم عشقت نشستم به تو پيوستم و از خود گسستم وليكن سرنوشتم اين ۳حرف بود تورا ديدم ، پسنديدم ، گسستم
کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود
اگر اشک به دادم نرسد مي ***م اگر از ياد تو يادي نکنم مي ***م بر لب کلبه ي محصور وجود، من در اين خلوت خاموش سکوت، اگر از ياد تو يادي نکنم، مي ***م اگر از هجر تو آهي نکشم، تک و تنها، مي ***م به خدا مي ***م

ARMAN
29-07-2009, 02:59
عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است
---------------------------------------------------------------------------------
من تورو فقط 15 تا دوست دارم!!!به اندازه يه 7 آسمون 7 دريا و يک دنياااااا
---------------------------------------------------------------------------------
هميشه رفتن بهترين نيست هميشه ماندن ان حضور ناب نيست گاهي ميان رفتن و ماندن هيچ فرقي نيست دلتنگم؟باشد. او را نمي بينم ؟باشد. اصل درست اين است که عزيزان ما در خانه ي دل ما جاي دارند
شناختم فهميدم عشق 3 بخشه:اتشه ديدنه تو…. شوقه با تو بودن….و اندوهه بي تو بودن!!!
من غريبه ي ديروزم.اشناي امروز.و فراموش شده ي فردا..پس در اشنايي امروز مينگرم تا در فراموشي فردا يادم کني
عاشقت هستم اگر چه هدفي بيهوده ست دوستت دارم اگر چه سخنه تکراري است
قلب من کوچک بود...عشق تو ليک بزرگ..من ز اندازه قلبم بيرون...عاشقت بودم و از عشق تو سرشار ولي...ساليان بسيار ...مانده ام عاشق تو...تا که اندازه اين عشق ترا...در دلم جاي دهم...و هنوزم باميد...عاشقت خواهم بود...گرچه تو رفتي و دل تنها شد...گرچه اين عشق بدون تو غمي بر ما شد

ARMAN
29-07-2009, 03:01
گفتی دوست دارم قلبم تندتر از همیشه تپید ، لبخند زدم وباورت کردم .با اینکه می دونستم لب ها دروغ می گن .با صدات نوازش کردی تپش قلبت روحس کردم !مهربونو پاک بود .نگاهت گرم ودلنشین !صدات آرامش دل !نفست بوی بهار عشق بود ! به تو تکیه کردم وآروم شدم با تو از همه چیز در امان بودم

-------------------------------------------

اگه یه روز فکر کردی نبودن یه کسی بهتر از بودنشه ،چشماتو ببند واون لحظه ای که اون کنارت نباشه رو به خطر بیار ،اگه چشمات خیس شد ،بدون داری به خودت دروغ می گی وهنوز دوسش داری

هزار بار شنیدم دوستم داری! هزار بار شنیدی من بیشتر! هزار بار شنیدی تنهام نزار !هزار بار شنیدم کاش می تونستم ! هر هزار بار که خواستم به جواب برسم معادله ام یا حل نشد یا جوابش این نامساوی بود : دوستت دارم # رهایت می کنم ! ولی همون آخرین بار معادله را تو حل کردی ونتیجه این شد :

دوستت دارم = میرم = برای همیشه تنهات می زارم

هیچ وقت گریه نکن چون هیچکس لیاقتش رو نداره ! اون کسی هم که داره طاقتش رو نداره !

ما آدما همیشه صداهای بلند می شنویم ،پررنگ ها را می بینیم ،وکارهای سخت و دوست داریم ! غافل از اینکه خوب ها آسون میان ،بیرنگ می مونن ،بیصدا می رن

ARMAN
29-07-2009, 03:12
در دنیا همه چیز دوست داشتنی است اما برای دنیا شتاب نکن که مقصد خاک است

پرسید چون دوستم داری بهم نیاز داری ؟ یا چون بهم نیاز داری دوستم داری ؟ بهش گفتم : چون دوستت دارم بی نیاز ترینم

یک نفر ... یک جایی ... یک وقتی ... تمومه رویاهاش لبخند تو بود ! پس یه جایی یه وقتی با یه لبخند یادش کن

همیشه از خوبی های آدم ها برای خودت یه دیوار بساز .پس هر وقت در حقت بدی کردند فقط یه آجر از دیوار بردار بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی

به شانه ام زديکه تنهاييم را تکانده باشي!!!
به چه دلخوش کنم؟؟
تکاندن برف ازروي ادم برفي؟؟؟

ARMAN
29-07-2009, 03:14
درون تو صدايي هست که تمام روز در وجود تو زمزمه مي کند؛
حس مي کنم اين درسته، مي‌دانم اين يکي غلطه.
نه معلم، نه واعظ، نه پدر و مادر، نه دوست و نه هيچ آدم عاقلي
نمي تواند بگويد چه چيز درست است و چه چيز غلط.
تنها به صداي درونت گوش کن!

گرامي‌ترين و زيباترين‌ها در جهان،
نه ديده مي‌شوند و نه حتي لمس مي‌شوند،
آنها را تنها در دل بايد لمس کرد.

زنها هرگز نميگويند ترا دوست دارم
ولي وقتي از تو پرسيدند مرا دوست داري
بدان كه درون آنها جاي گرفته اي.

بياييدکمترخطوط قلبمان را اشغال نکنيم. شايد خداپشت خط باشد

وقتي كبوتري شروع به معاشرت با كلاغها ميكند پرهايش سفيد ميماند، ولي قلبش سياه ميشود

ARMAN
29-07-2009, 03:15
آنگاه که غرور کسي را له مي کني، آنگاه که کاخ آرزوهاي کسي را ويران مي کني، آنگاه که شمع اميد کسي را خاموش مي کني، آنگاه که بنده اي را ناديده مي انگاري ، آنگاه که حتي گوشت را مي بندي تا صداي خرد شدن غرورش را نشنوي، آنگاه که خدا را مي بيني و بنده خدا را ناديده مي گيري مي خواهم بدانم، دستانت را بسوي کدام آسمان دراز مي کني تا براي خوشبختي خودت دعا کني؟

آدمي اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودي موفق ميگردد ولي او مي خواهد خوشبخت تر از ديگران باشد و اين مشکل است زيرا او ديگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور ميکند.
(مونتسکيو)

قاصدك حرف دلم را تو فقط می دانی ، نامه عاشقيم را تو فقط می خوانی ، قاصدك هيچ كس با من نيست ، همه رفتند ، تو چرا مي مانی ؟؟

يادم آيد : تو بمن گفتي :
ازين عشق حذر كن !
لحظه اي چند بر اين آب نظر كن
آب ، آئينه عشق گذران است
تو كه امروز نگاهت به نگاهي نگران است
باش فردا ، كه دلت با دگران است
تا فراموش كنی ، چندی ازين شهر سفر كن !

تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم

ARMAN
29-07-2009, 03:16
تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست ... تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست ... تنهايي را دوست دام زيرا تجربه کردم ... تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست ... تنهايي را دوست دارم زيرا.... در کلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کرد

نون و پنیر و چایی ، قصه ی آشنایی ،
الهی یاد نگیری ، هرگز تو بی وفایی ،
روی گلهای نرگس ، با یه مداد قرمز ،
هزار دفعه نوشتم ؛ زندگی بی تو هرگز !

عزیزتر از آنی که بگویم دوستت دارم ،
محبوب تر از آنی که بگویم می خواهمت ،
نمی گویم مال من باش!
فقط گاهی به یادم باش !

کاش به زمانی برگردم
که تنها غم زندگی ام
شکستن نوک مدادم بود...

گر مذهب مردمان عاقل داری
یک دوست بسنده کن که یک دل داری

ARMAN
29-07-2009, 03:18
زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید
ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود

راز دل با ** نگفتم چون ندارم محرمی
هرکه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم
راز دل با آب گفتم تا نگوید با کسی
عاقبت ورد زبان ماهی دریا شدم

وفا رو از ماهی یاد بگیر
که وقتی از آب در میاد ؛ میمیره
نه از زنبور که وقتی از گلی خسته میشه ؛
میره سراغ یه گل دیگه...

نمی دانم چرا اين گونه است؟
وقتی نگاه عاشق كسی به توست
میبينى اما، دلت بسته به مهر ديگرى است
بی اعتنا می گذرى و
عاشقانه به كسى می نگرى...
كه دلش پيش تو نيست؟!!

مي دونم هرجا که باشي
دل تو اهل همين جاست
واسهء من و تو اينجا
اول و آخر دنياست

ARMAN
29-07-2009, 03:19
ای دوست دلت همیشه زندان من است
آتشکده ی عشق توازآن من است
آن روز که لحظه ی وداع من و توست
آن شوم ترین لحظه ی پایان من است.

ای صمیمی ای دوست،
گاه و بیگاه لب پنجره ی خاطرم می آیی،
ای قدیمی ای خوب تو مرا یاد کنی یا نکنی
من به یادت هستم...

روزگاریست که سخت طالب دیدار توام،
فکر من باش در این گوشه گرفتار توام.
من شنیدم که طبیب دل بیمارانی،
پس طبیب دل من باش که بیمار توام.

آدمک آخر دنیاست بخند، آدمک مرگ همین جاست بخند، دست خطی که تو را عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند. آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.
شکسپیر میگه: کسی که دوست داری ازش بگذر، اگه قسمت تو باشه بر می گرده، اگر هم که برنگشت حتما از اول مال تو نبوده، پس بهتر که رفت.

به یاد آشنایان آشنا باش
به پیوندی که بستیم با وفا باش
همیشه یاد تو در خاطرم هست
توهم هر جا که هستی یاد ما باش.

ARMAN
29-07-2009, 03:20
من آن غریب دیروز، آشنای امروز و فراموش شده ی فردایم،
در آشنایی می نویسم تا در فراموشی فردا یادم کنی.

غریبانه شکستم من اینجا تک و تنها. دل خسته ترینم در
این گوشه ی دنیا، ای بی خبر از عشق که نداری خبر از من،روزی تو میایی که نمانده اثر از من.

ای دل نگفتم راه عاشقی نرو؟ رفتی بسوز که این آتش سزای توست.

اگر حلقه ی عشق از طلاست، حلقه ی دوستی از وفاست
ای با وفا.

دو خط موازی هیچ وقت به هم نمی رسند مگر اینکه یکشون واسه دیگری ب***ه پس من می ***م فقط به خاطر تو.

ARMAN
29-07-2009, 03:21
در بی کرانگی زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و می دانم نیست خدا را که نمی بینم و می دانم که هست.

یک تریلی ارادت داریم خدمت شما، خالیش کن تریلی بعدی تو راهه.

از دل پرسیدم عشق را خلاصه کن، گفت: آغاز کسی باش که پایان تو باشد.

لبخند را در هیچ شرایطی فراموش نکن چون هر کسی ممکن است عاشق لبخندت شود.

خوشت بیاد خوشت نیاد، اشک غم از چشمت بیاد، اون سر دنیا که بری، این دل من باهات می یاد.

ARMAN
29-07-2009, 03:23
اگه کسی بهت گفت می میرم برات فدات شم تمام زندگیم زود باور نکن امتحانش کن بهش بگو کارت سوختتو می دی به من؟

عمریست که ویران شده ام ساکت و سرد و پریشان شده ام تا تو آیی و مرا در یابی من اسیر شب طوفان شده ام.

اینو من نباید بهت بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری

که... نمی شه دوست نداشت!
دوست دارم: فارسی

انگلیسی: iloveyou

احبک : عربی

ترکی: senis evar youroum

آلمان: ichie bed

پدات: افغانی

بابا به چه زبونی دیگه بگم دوست دارم خوب دوست دارم دیگه
آنقدر دل اتم پر بود که با شکافتنش دنیایی لرزید ،

دل من نیز پر بود ، وقتی شکست ، سکوتی کرد که به دنیایی می ارزید .
سه تا فرشته مهربون تو دنیا هست،

اولیش به کبوترهای عاشق دونه می ده،

دومیش به آدمای عاشق کمک می کنه،

و سومیش که من عاشقشم داره این SMS رومی خونه!

ARMAN
29-07-2009, 03:26
می گن قلب آدما اندازه مشتشونه.

ولی چه طوری یه دنیا مهربونی، یه آسمون صداقت،

یه کهکشون محبت و یه دریا عشق تو مشتت جا شده؟

چشماتو ببند

...

بستی؟

...

حالا باز کن

...

باز کردی؟

...

چقدر طول کشید؟

همین قدر هم نمی تونم دوریتو تحمل کنم!

کاش میشد که در این قرن عجیب همه بودند به خوش بویی سیب

ARMAN
29-07-2009, 03:36
خوشبختی مثل یه پروانه است ، اگه دنبالش کنی فرار میکنه ولی اگه آروم وایسی میاد رو سرت میشینه ، آرزوی یه دنیا پروانه برای تو
----------------------------------------------------------------------
همه ی دنیا یه جاده است ، من و تو مسافراشیم ، قدر امروز و بدونیم ، ممکنه فردا نباشیم
---------------------------------------------------------------------
فلسفه به من آموخت که هرگز عاشق نباشم ولی هیچ فلسفه ای نمیداند تو لایق آنی که عاشقت باشم
کاش بدونی نبودنت یا تا ابد ندیدنت ، هرگز بهونه ای نمیشه برای از یاد بردنت
حرفی نگفتم از عشق ، یادی نکردم از درد ، اما همیشه با اشک، رسواست قلب عاشق

ARMAN
29-07-2009, 03:38
شمع مي سوزد و پروانه به دورش همه شب/ من كه مي سوزم و پروانه ندارم چه كنم

روي هر سينه سري گريه كند وقت وداع/ سرمن وقت وداع گوشه ديوار گريست

مهربانا ، سايباني از جنس اشك و نياز مي خواهم تا سجاده ي دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم كه بر وجود سردم نور نگاهت را بتاباني و گل هاي زيباي عشق و ايمان را بار دگر در من تازه گرداني....

غربت ديرينه ام را با تو قسمت ميكنم/ تا ابد با درد و رنج خويش خلوت ميكنم/ رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد/ من در اين ويرانه ها احساس غربت ميكنم

از اين عشق به هر عشق جهان ميخندم/ هركه آرد سخن عشق به آن ميخندم/ روزي از عشق دلم سوخت كه خاكستر شد/ بعد از اين سوز به هر سوز جهان ميخندم

ARMAN
29-07-2009, 03:39
عشق اونه که تا ابد تو قلب تو لونه کنه ، نه اینکه هر دقیقه دلت یکی رو بونه کنه
----------------------------------------
تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشست
گر چه دورم از نگاهت یاد تو در دل نشست
------------------------------------
از تمام دنیا فقط چشمانت را خواستم آیا آسمان سهم زیادی است؟
-----------------------------------
جان اسیر دل
دل اسیر دوست
دوست چه میداند
دل اسیر اوست
------------
عشق آن نیست که کنارش باشی
عشق آن است که به یادش باشی

ARMAN
29-07-2009, 03:41
سخت است هنگام وداع ؛ آنگاه که در می یابی چشمانی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود خواهد برد.

——————————————-

در دریای نیلفام خوابهای شیرین شب ، صدف های رنگین خیال را می کاوم ، شاید مروارید رویای تو را در آن یابم.

——————————————-

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم… شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم… تو چیستی که از هر موج تبسم تو… بسان قایق سرگشته ی روی مردابم…

——————————————-

بخواب همچو مهتابی که آرام پشت کوه ها می رود و مرا از پرتوش بی نصیب می دارد

تو نیز بخواب و مرا از عشقت بی نصیب دار

باشد که عشق در وجوت بماند،

و آنچنان وجودت از عشق آکنده شود که ذره ذره ی وجودت را بگیرد

آنگاه عشق از وجوت سرریز شود…

باشد که پرتوی از ذره های لبریز شده اش به من بتابد

و مرا از زمین و زمان بی نیاز سازد

ای امید نا امیدی های من

——————————————-

دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم

——————————————-

چه انتظار عجیبی!! تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی

عجیب‌تر كه چه آسان ، نبودنت شده عاد ت

نه كوششی نه وفایی ؛ فقط نشسته و گوییم : خدا كند كه بیایی

——————————————-

آسمون به دریا گفت : این بالا خیلی خوبه ٬ همه جا رو میشه دید ، دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره ٬ چون فقط تو رو میشه دید …

ARMAN
29-07-2009, 03:43
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق

——————————————-

دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم ،

نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم…

——————————————-

دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست

دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب

——————————————-

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی…

——————————————-

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی

این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی

اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو

چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

ARMAN
29-07-2009, 03:44
در سرزمین عاطفه هایم چون گل روئیدی و من باغبانی آموختم ، اما کدام گل احساس باغبان را می فهمد؟ آیا هیچ گلی هست که باغبان را به اندازه ی یک قطره شبنم یا یک گلبرگ بشناسد و دوست بدارد ؟

——————————————-

——————————————-

——————————————-

مرا این گونه باور کن : کمی تنها ، کمی بی ** ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته !!! نمی دانم مرا آیا گناهی هست؟ که شاید هم به جرم آن غریبی و جدایی هست؟ مرا این گونه باور کن..

——————————————-

كلاغ و طوطی هر دو زشت و سیاه آفریده شدند. طوطی اعتراض كرد و زیبا شد، كلاغ هم راضی به رضای خدابود. اكنون طوطی در قفس است و كلاغ آزاد

ARMAN
29-07-2009, 03:46
خط پیشانی هر جمع خط تنهائیست ،همه گلچین گل امروزند .در نگاه هر ** حسرت بی فردائی است .نقش هر خنده که بر روی لبی می شکفد نقشه ای شیطانی است .زیر لب زمزمه شادی مردم برخاست هر کجا مرد توانائی بر خاک نشست

——————————————-

عشق ان چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم وبیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم وهیچ ** در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .

——————————————-

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

——————————————-

شبی غمگین , شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد او هرگز شکستم را نفهمید اگر چه تا ته دنیا صدا..

——————————————-

یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست

ARMAN
29-07-2009, 03:48
ای چراغ دل تاریكم از این خانه مرو، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو، شمع من باش و بمان نور ز تو اشك ز من، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو، سوختی جان مرا آه مكن، اشك مریز، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو.

——————————————-

1) یكی دلش به 100 دل بنده 2) یكی 100 دل به یه دل میبنده 3) یكی دل به یه دل میبنده و تا آخرش پابنده 4) یكی هر بار به یكی دل میبنده 5) یكی دل میبنده تا بخنده 6) یكی دلش آكبنده مونده به كی دل ببنده 7) حالا تو دلت شماره چنده؟؟؟

——————————————-

دیشب در قلبم زمین لرزه ای به وسعت ٨ ریشتر اتفاق افتاد آنقدر شدید که حتی انعکاس آن را در مغزم نیز احساس کردم تمام مویرگ ها ، سرخرگ ها و سیاهرگ های من در هم تنید درختان و ساختمان های قلبم فرو ریخت خون هم چو سیلی در بدنم جاری گشت و هزاران بلاهای دیگر ………. اما تو چه ساده از همه این حوادث گذشتی فقط به خاطر. فقط به خاطر یک آبادی دیگر…

——————————————-

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد ؛ بدون کار “خدا” بوده ! , اگه بی محابا دلها قبل از دستها بهم گره خورد ؛ بدون کار “خدا” بوده ! , اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی ؛ بدون تنها محرمت “خدا” بوده ! , حالا هم اگه دلت شکسته و بغض تنهائی خفه ات کرده ؛ شک نکن تنها مرحمت “خداست” که ؛ از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

——————————————-

آدم ها در دو حالت همدیگر را ترك می كنند: اول اینكه احساس كنند كسی دوستشون نداره و دوم اینكه احساس كنند یكی خیلی دوستشون داره

ARMAN
29-07-2009, 03:50
دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست
----------------------------------------------
ماهی قرمز کوچکی هستم در قلب شیشه ای تو،مواظب باش قلبت ن***ه که من میمیرم
-------------------------------------
دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم ، نه اینکه بمونم و فراموشت کنم
---------------------------------
الهی میدون بشی دورت بگردم
-----------------------
شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست ، این شقایق با نگاهی سرد پرپر میشود

ARMAN
29-07-2009, 03:51
آدما وقتى از هم دورن واسه هم sms می فرستن

من واسه تو که تو قلبمى چى بفرستم؟ ها؟
سه تا فرشته مهربون تو دنیا هست،

اولیش به کبوترهای عاشق دونه می ده،

دومیش به آدمای عاشق کمک می کنه،

و سومیش که من عاشقشم داره این sms رومی خونه!
------------------------------------
می گن شیشه عمر آدما اگه خیس بشه عمرشون کم می شه!

می دونستی چشات شیشه عمر منه؟
می دونی آدما بین " الف " تا " ی " قرار دارند.

بعضی ها مثل " ب " برات می میرند،

مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عاشقت می شوند،

مثل " م " منتظر می مونند تا یه روز مثل " ی " یارت بشن.
------------------------
می گن قلب آدما اندازه مشتشونه.

ولی چه طوری یه دنیا مهربونی، یه آسمون صداقت،

یه کهکشون محبت و یه دریا عشق تو مشتت جا شده؟
آدما سرشون روبالا می کنن تا ماه رو ببینن

ولی نمی دونن ماه سرشو پایین کرده داره sms می خونه!

ARMAN
29-07-2009, 03:57
دوستت ندارم به اندازه ي اقيانوس، . چون يه روز به آخرش میرسی . دوستت ندارم به اندازي خورشيد، . چون غروب ميكنه . دوستت دارم . به اندازي روت كه هيچوقت كم نميشه

گاهی اوقات آرزو می کنم ای کاش تک پرنده عاشقی بودم که میان صدها هزار پرنده بتوانم به قله بلند سرزمین هستی برسم و پرواز کان نغمه سر دهم که... من شیدای تو وعاشقانه دوستت دارم

=======================

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو

=======================

عشق يعني خون دل يعني جفا عشق يعني درد و دل يعني صفا عشق يعني يك شهاب و يك سراب عشق يعني يك سلام و يك جواب عشق يعني يك نگاه و يك نياز عشق يعني عالمي راز و نياز

=======================

به روي گونه تابيدي و رفتي مرا با عشق سنجيدي و رفتي تمام هستي ام نيلوفري بود تو هستي مرا چيدي

ARMAN
29-07-2009, 04:00
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن

=======================

روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من وتو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

=======================

آفرينش روز و شب، زيبايي زمين و كهكشانها، درخشش ستارگان فروزان، همه حاكي از وجود پروردگار يكتاست، پس از او اطاعت مي كنيم، چون او معين كرده كه مرگ آغاز جاودانه هاست.

=======================
مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

=====================

خواب ناز بودم شبي.... ديديم كسي در ميزند.... در را گشودم روي او ...ديدم غم است در مي زند... اي دوستان بي وفا...از غم بياموزيد وفا..غم با آن همه بيگانگي..... هر شب به من سر مي زند

ARMAN
29-07-2009, 04:02
هزار دستگاه ريو، صد دستگاه آپارتمان، هزار سكه طلا و ميلياردها ريال اسكناس دو هزارتوماني فداي يه تار موي گلي مثل تو

======================

هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

بيا با پاک ترين سلام عشق آشتي کنيم *بيا با بنفشه هاي لب جوب آشتي کنيم * بيا ازحسرت و غم ديگه باهم حرف نزنيم * بيا برخنده ي اين صبح بهار خنده کنيم

=======================

خوشبختي مثل يه پروانه است . وقتي دنبالش مي‌دوي پرواز مي‌كنه اما وقتي وايسي مياد رو سرت ميشينه

=======================

من همه ي قصه هام قصه ي توست اگه غمگينه اونم از غصه ي توست

=======================

سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا

ARMAN
29-07-2009, 04:03
تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگرروزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم

=======================

طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي‌شه

=======================

اگرکسي واقعا کسي رو دوست داشته باشد بيشتر از اينکه بهت بگه دوست دارم ميگه مواظب خودت باش...پس مواظب خودت باش

=======================

وقتي برگ هاي پاييز رو زير پات له مي كني يادت باشه روزي بهت نفس هديه مي كردن

=======================

عيب جامعه اين است كه همه مي خواهند آدم مهمي باشند و هيچ كس نمي خواهد فرد مفيدي باشد

ARMAN
29-07-2009, 04:04
تو را برای وفای تو دوست می دارم******وگرنه دلبر پیمانه *** فراوان است

=====================

هر گز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را هر گز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را

.................................................. .................................................. ........................

عشق را دوسیت دارم
اگه يه روز بغض گلوت رو فشرد بهت قول نميدم که مي خندومت ولي مي تونم باهات گريه کنم اگه يه روز نخواستي به حرفهام گوش بدي خبرم کن........قول مي دم که خيلي ساکت باشم اگه يه روز خواستي در بري بازم خبرم کن......قول نمي دم که ازت بخوام وايسي اما ميتونم باهات بدوم اما.....................اگه يه روز سراغم رو گرفتيو خبري نشد..........سريع به ديدنم بيا حتمآ بهت احتياج دارم
وقتي دلتنگ شدي به ياد بيار کسي رو که خيلي دوست داره. .وقتي نااميد شدي به ياد بيار کسي رو که تنها اميدش تويي. وقتي پر از سکوت شدي به ياد بيار کسي رو که به صدات محتاجه. وقتي دلت خواست از غصه ب***ه به ياد بيار کسي رو که توي دلت يه کلبه ساخته. وقتي چشمات تهي از تصويرم شد به ياد بيار کسي رو که حتي توي عکسش بهت لبخند ميزنه. وقتي به انگشتات نگاه کردي به ياد بيار کسي رو که دستاي ظريفش لاي انگشتات گم ميشد. وقتي شونه هات خسته شد به ياد بيار کسي رو که هق هق گريش اونها رو مي لرزوند
خیلی سخت است وقتی همه کنارت باشند و باز احساس تنهایی کنی. وقتی عاشق باشی و هیچ ** از دل عاشقت باخبر نباشد . وقتی لبخند می زنی و توی دل گریانی . وقتی تو خبر داری و هیچ ** نمی داند . وقتی به زبان دیگران حرف می زنی ولی کسی نمی فهمد . وقتی فریاد می زنی و کسی صدایت را نمی شنود . وقتی تمام درها به رویت بسته است... آن گاه دستهایت را به سوی آسمان بلند می کنی و از اعماق قلب تنها و عاشق و گریانت بانگ برمی آوری که: « ای خدای بزرگ دوستت دارم!» و حس می کنی که دیگر تنها نخواهی ماند.

ARMAN
29-07-2009, 04:05
لازمه خوشبختي جذب كردن چيزهاي تازه نيست بلكه حذف كردن افكار كهنه است.

عشق مثل يك ساعت شني مي ماند همزمان كه قلب راپر ميكند مغز را خالي ميكند...

يه روز ستاره آرزوها از آسمون اومد و بهم گفت : يه آرزو كن!من تو رو ازش خواستم.اون هم گفت محاله !گفتم چرا؟گفت :آخه تو كار جنس بنجول نيستم...

صبح ها نميتونم صبحونه بخورم چون دوستت دارم.ظهرها نميتونم ناهار بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم شام بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم بخوابم....چون گرسنمه !!

آدما در دو حالت همديگرو ترك ميكنن : 1- احساس كنند كسي دوسشون نداره 2- احساس كنند يكي خيلي دوسشون داره...

ARMAN
29-07-2009, 04:07
تولد و مرگ اجتناب ناپذيرندفاصله اين دورا زندگي كنيم ...

اگر ديدي جواني بردرختي تكيه كرده بزن تو سرش چون جوان بايد روي باي خودش واسته !!!

امیدوارم با هر دونه برفی که می باره یه غصه از دلت پاک شه. آرزو می کنم غم های دلت برن زیر برف زمستون و دلت همیشه سفید و بدون غم بمونه...

ما همیشه کسانی را که به فکرما هستن رو به گريه می اندازيم ، گريه می کنيم برای کسانی که به فکرما نيستن و به فکر کسانی هستيم که هيچوقت برامون گريه نمی کنن...

MFA
29-07-2009, 14:01
صفاي اشك آهم داده اين عشق

دل دور از گنا هم داده اين عشق

دو چشمونت يه شب آتش به جون زد

خيال كردم پناهم داده اين عشق

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

چون غنچه ء گل قرا به پرداز شود

نرگس به هواى مى قدح ساز شود

فارغ دل آن كسى كه ماند حباب

هم در سر میخانه سر انداز شود

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

آن کیست که بی‌جرم و گنه زیست؟ بگو بی‌جرم و گناه در جهان کیست؟ بگو

من بد کنم و تو بد مکافات کنی پس فرق میان من تو چیست؟ بگو

چنان عاشق چنان ديوونه حالم

که مي خوام از تو و از دل بنالم

هنوزم با همين ديوونه حاليم

يه رنگم، صادقم، صافم، زلالم

ای مایه‌ی اصل شادمانی غم تو

خوشتر ز حیات جاودانی غم تو

از حسن تو رازها به گوش دل من

گوید به زبان بی‌زبانی غم تو

MFA
29-07-2009, 14:20
به من فرصت بده رنگین کمون شم از آغوش تو تا معراج پرواز
حدیث تازه ی عشق توام من به پایانم نبر از نو بی آغاز

بي تو گلشن چو زندونه به چشمم

گلستون آذر ستون به چشمم

بي تو آرام و عمر زندگاني

همه خواب پريشونه به چشمم

غم عشقت ز گنج رایگان به

وصال تو ز عمر جاودان به

کفی از خاک کویت در حقیقت

خدا دونه که از ملک جهان به

وقت سحر است خيز تواي مايه ناز

نر مك نرمك باده خورو چنگ نواز

كانان كه به جايند نپايند بسي

وآنان كه شدند كس نمي آيد باز

MFA
29-07-2009, 14:21
گر بر فلکم دست بدی چون یزدان

برداشتمی من این فلک را ز میان

از نو فلکی دگر چنان ساختمی

کازاده بکام دل رسیدی آسان

اگر خواهم غم دل با تو گویم جا نمی یابم

اگر جایی پیدا کنم تو را تنها نمی یابم

اگر جایی کنم پیدا تو را تنها یابم

ز شادی دست و پا گم می کنم خود را نمی یابم

جهان بی‌وفا زندان ما بی

گل غم قسمت دامان ما بی

غم یعقوب و محنت‌های ایوب

همه گویا نصیب جان ما بی

دلی دارم در آتش خانه کرده

میان شعله ها کاشانه کرده

دلی دارم که از شوق وصالت

وجودم را زغم ویرانه کرده

MFA
29-07-2009, 14:23
جز نقش تو در نظر نیامد ما را

جز کوی تو رهگذر نیامد ما را

خواب ارچه خوش آمد همه را در عهدت

حقا که به چشم در نیامد ما را

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت

وزبسترِ عافیت برون خواهم خفت

باور نکنی خیال خود را بفرست

تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

سحرگه برگ گل تر شد ز شبنم

نسيم آهسته زلفش ريخت بر هم

بياور عطر زلفش سوي فايز

مرا فارغ کن از غم هاي عالم

MFA
29-07-2009, 14:25
زندگی درک همین امروز است ، ظرف دیروز پر از بودن توست ، شاید این خنده که امروز دریغ کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ، هر که با ما بود از ما می گریخت ، چند روزی هست حالم دیدنیست ، حال من از این و آن پرسیدنیست ، گاه بر روی زمین زل می زنم ، گاه بر حافظ تفاءل می زنم ، حافظ فالم را گرفت ، یک غزل آمد که حالم را گرفت ، ما ز یاران چشم یاری داشتیم ، خود غلط بود آنچه می پنداشتیم .

واپسین لحظه دیدار ، منو دست گریه نسپار ، توی تردید شب خدا نگهدار ، اگه خوابم اگه بیدار ، تو ی این فرصت تکرار ، بگو عاشقی برای آخرین بار .

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایم ، غصه معنایی ندارد تا تو می خندی برایم .

MFA
29-07-2009, 14:27
منو با سادگی هات تازگی کن ، خدایی کن یه لحظه بندگی کن ، نزار از دست بره این عشق ساده ، بمیر و با من یک بار زندگی کن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

اونی که بیشتر عاشقه ، کمتر وفا می بینه ، اونی که کمتر وفا داره ، بیشتر محبت می بینه ، اینه اون دنیایی که همه عاشقشن .

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

عشق امانت با ارزشی است که هر کسی تو قلبش می زاره ، برای همینه که هر وقت بخوای عشق رو از کسی پس بگیری ، باید قلبشو بشکونی .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

کاش هرگز در محبت شک نبود ، تک سوار مهربانی تک نبود ، کاش بر لوحی که بر جان دل است ، واژه تلخ خیانت حک نبود .

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
اگرچه نازنینان را وفا نیست ، گلستانی چو باغ آشنا نیست ، اگر بر اوج آسمان هم پا گذارم ، دلم یک لحظه از یادت جدا نیست .

MFA
29-07-2009, 14:29
همه لرزش دست و دلم از آن بود ، که عشق پناهی گردد ، پروازی ، نه گریزگاهی گردد .
ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
دز فراسوهای عشق تو را دوست دارم ، در فراسوی پرده و رنگ ، در فراسوی پیکرهایمان ، با من وعده ی دیداری بده .
ـــــــــــــــــــــــــ ــ
جانم از غم تباه شد ای واه ، روزم از عشق شد سیاه سیاه ، سوختم ، سوختم ، دریغ ، دریغ ، مگر ای شیخ عشق بود گناه ؟!
ـــــــــــــــــــــــــ
می دونی وقتی خدا داشت بدرقه ام می کرد بهم چی گفت ؟ جایی که می ری مردمی داره که می شکننت ، نکنه غصه بخوری تو تنها نیستی ، تو کوله بارت عشق می ذارم که بگذری ، قلب می ذارم که جا بدی ، اشک می دم که همراهیت کنه ، و مرگ که بدونی بر می گردی پیش خودم

MFA
29-07-2009, 14:33
عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

ـــــــــــــــــــــــ

بسته ام در خم ابروي تو اميد دراز/ان مبادا که کند دست طلب کوتاهم/بامن راه نشين خيزو سوي ميکده آي/تادر آن حلقه ببيني که چه صاحب جاهم

ــــــــــــــــــــ
ثمره عمر آدمي يك نفس است و آن نفس از براي يك همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يك نفس از براي عمري بس است

ـــــــــــــــــــ

انسان عاشق زيبايي نمي شود بلكه آنچه عاشقش مي شود در نظرش زيباست

MFA
29-07-2009, 16:57
خوشا مرغی که در کنج قفس با یاد صیادش ...

چنان خرسند که پندارند آزادش ...

نمیگویم فراموشش مکن ...

ولی گاهی بیاد آور ...

اسیری را که میدانی نخواهی رفت از یادش
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
گفتند :

به اندازه ی گلیم هایتا ن

و به اندازه ی دهان هایتان

اما

حرفی از وسعت آرزو هایمان نزدند !
اون که نخواست پیشم باشی خودش باید صبرم بده

خدا گرفتی عشقمو جواب قلبمو بده

MFA
29-07-2009, 17:00
دلم را سپردم به بنگاه دنیا

و هِی آگهی دادم اینجا و آنجا

و هر روز برای دلم مشتری آمد و رفت

و هی این و آن

سرسری آمد و رفت

ولی هیچکس واقعاً

اتاق دلم را تماشا نکرد

دلم قفل بود

کسی قفلِ قلبِ مرا وا نکرد.

یکی گفت: چرا این اتاق پر از دود و آه است

یکی گفت چه دیوارهایش سیاه است

یکی گفت چرا نور اینجا کم است

و آن دیگری گفت : و انگار هر آجرش

فقط از غم و غصه و ماتم است !

و رفتند و بعدش دلم ماند بی مشتری

و من تازه آن وقت گفتم :

خدایا، تو قلب مرا می خری ؟

و فردای آن روز

خدا آمد و توی قلبم نشست

و در را به روی همه

پشت خود بست

و من روی آن در نوشتم

ببخشید، دیگر

"برای شما جا نداریم

از این پس به جز او کسی را نداریم"

MFA
29-07-2009, 17:22
خداوندا نمی دانم
در این دنیای وانفسا
كدامین تكیه گه را تكیه گاه خویشتن سازم
نمیدانم
نمی دانم خداوندا.
در این وادی كه عالم سر خوش است و دلخوش است و جای خوش دارد.
كدامین حالت و حال و دل عالم نصیب خویشتن سازم
نمی دانم خداوندا
به جان لاله های پاك و والایت نمی دانم
دگر سیرم خداوندا.
دگر گیجم خداوندا
خداوندا تو راهم ده.
پناهم ده .
امیدم خداوندا .
كه دیگر نا امیدم من و میدانم كه نومیدی ز درگاهت گناهی بس ستمبار است و لیكن من نمیدانم
دگر پایان پایانم.
همیشه بغض پنهانی گلویم را حسابی در نظر دارد و می دانم كه آخر بغض پنهانم مرا بی جان و تن سازد.
چرا پنهان كنم در دل؟
چرا با كس نمی گویم؟
چرا با من نمی گویند یاران رمز رهگشایی را؟
همه یاران به فكر خویش و در خویشند. گهی پشت و گهی پیشند
ولی در انزوای این دل تنها . چرا یاری ندارم من . كه دردم را فرو ریزد
دگر هنگامه ی تركیدن این درد پنهان است
خداوندا نمی دانم
نمی دانم
و نتوانم به كس گویم
فقط می سوزم و می سازم و با درد پنهانی بسی من خون دل دارم. دلی بی آب و گل دارم
به پو چی ها رسیدم من
به بی دردی رسیدم من
به این دوران نامردی رسیدم من
نمیدانم
نمی گویم
نمی جویم نمی پرسم
نمی گویند
نمی جوند
جوابی را نمی دانم
سوالی را نمی پرسند و از غمها نمی گویند
چرا من غرق در هیچم؟
چرا بیگانه از خویشم؟
خداوندا رهایی ده
كللام آشنایی ده
خدایا آشنایم ده
خداوندا پناهم ده
امیدم ده
خدایا یا بتركان این غم دل را
و یا در هم شكن این سد راهم را
كه دیگر خسته از خویشم
كه دیگر بی پس و پیشم
فقط از ترس تنهایی
هر از گاهی چو درویشم
و صوتی زیر لب دارم
وبا خود می كنم نجوای پنهانی
كه شاید گیرم آرامش
ولی آن هم علاجی نیست
و درمانم فقط درمان بی دردیست
و آن هم دست پاك ذات پاكت را نیازی جاودانش هست

MFA
29-07-2009, 17:27
من دلم تنگ کسیست که به دلتنگی من می خندد

باور عشق برایش سخت است ...

ای خدا باز به یاری نسیم سحری

می شود آیا باز دل به دل نازک من بربندد ...
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ
عشق غالباً یک نوع عذاب است ، اما محروم بودن از آن مرگ است
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
حسرت دیده بی تاب تو بیمارم کرد
آن نگاه نگرانت دل تبدار مرا خوابم کرد
بی جهت نیست که مست رخ زیبای تو ام
لب گلگون تو در دشت خزان آبم کرد
مستی ام جام نگاهی ز افق های تو بود
آه ،آن صورت مهتاب تو در خوابم کرد
شهر را از تب بیماری من جایی نیست
راه گم کرده به دنبال تو آواره و ویرانم گرد
اشکم از دیده به گرمای نفسهای تو بود
جام اندوه تو مر همره و همرام کرد

دوباره باز خواهم گشت

نمی دانم چه هنگام٬از کدامین راه

ولی یکبار دیگر باز خواهم گشت

و چشمان تو را با نور خواهم شست

به دیوار حریم عشق یکبار دگر٬من تکیه خواهم کرد

رسوم عشق ورزی را دوباره زنده خواهم کرد

به نام عشق و زیبایی٬دوباره خطبه خواهم خوان

MFA
29-07-2009, 17:32
انگار ولگرد شده بودم به جستجوی نشانی ات به تمام جهان سر زدم اما نبودی به دور رفتم حتی به سرزمین خوشبختی در افسانه های پدربزرگ كه حقیقت نداشت هیچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودی
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

تو را هیچگاه نمی توانم از زندگی ام پاک کنم چون تو پاک هستی می توانم تو را خط خطی کنم که آن وقت در زندان خط هایم برای همیشه ماندگار میشوی و وقتی که نیستی بی رنگی روزهایم را با مداد رنگی های یادت رنگ می زنم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

صبر کن عشق زمین گیر شود بعد برو

یا دل ازدیدن تو سیر شود بعدبرو

ای کبوتر به کجا؟ قدر دگر صبر بکن آسمان پای پرت پیر شود بعد برو

نازنینم تو اگر گریه کنی بغض من نیز می شکند

خنده کن عشق زمین گیر شود بعد برو

یک نفر حسرت لبخند تو را میدارد صبر کن گریه به زنجیر شود بعد برو

خواب دیدی شبی از راه سوارت آمد باش ای نازنین خواب تو تعبیر شود بعد برو ...

MFA
29-07-2009, 17:34
در كنج دلم عشق كسی خانه ندارد

كس جای در این منزل ویرانه ندارد

دل را به كف هر كه دهم باز پس آرد

كس تاب نگهداری دیوانه ندارد
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ

به من گفتی كه دل دریا كن ای دوست، همه دریا از آن ما كن ای دوست، دلم دریا شد و دادم به دستت، مكش دریا به خون پروا كن ای دوست

با غرور بی دلیلت منو آزار نده
به منه خسته و بی حوصله هشدار نده
بزار این سکوت سنگین به شکستن نرسه
به خودت تو بیش از این زحمت اقرار نده
به خدا من خودم رفتنیم
واسه دیگران تو شمعی
واسه من خاموش و غمگین
برای خودی تو دردی
واسه غریبه تسکین
واسه دیگران حقیقت
واسه من عین سرابی
برای همه ستاره
واسه من مثل شهابی
وقت و بی وقت لحظه ها رو به دلم زهر نکن
بیا و این دم آخر صحبت از قهر نکن

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

شد خزان گلشن آشنایی

باز هم آتش به جان زد جدایی

MFA
29-07-2009, 17:36
تنم از حادثه خسته٬ دلم از غصه شکسته...

یه مسافرِ غریبم٬ راهیِ یک راهِ دورم...

ناجیِ شکسته بالم٬ که تویی٬ تنها نشستی...

ای که واسه خاطرِ من٬ دلِ مردمو شکستی...

پرِ بغض و گریه بودم٬ تو رسیدی تا بخندم...

واسه پیدا کردنِ تو٬ دل به جاده ها می بندم...

راهیِ یه کوله راهم٬ کوله بارِ عشقو بستم...

دیگه از خودم بریدم٬ دیگه از آیینه خستم...

تویی کعبه ی وجودم٬ دورِ چشمه ی تو گشتم...

نکن از دلم گلایه٬ باید از تو می گذشتم...

می خوام این عشق قشنگو٬ از نگاهت پس بگیرم...

نمی خوام مثلِ پرنده٬ تویِ یک قفس بمیرم...

ای نگاهِ آبیِ ناز٬ کاش تو مهربون نبودی...

میونِ این همه آدم٬ تو یه هم زبون نبودی...

لحظه ی گذشتن از تو٬ آخرین لحظه ی دیدار...

واسه تو از تو گذشتم٬ همه اینو میگن یه ایـثـــار......

MFA
29-07-2009, 17:40
برای انسان های بزرگ ،بن بست وجود ندارد ،چون بر این باورند که:"یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت"

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

خوب من... عشق در هیچ روزی جز همه روز تجلی پیدا نمی كند . پس مبارك باد بر من تجلی نام تو در قلب عاشقم...

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

تو مرا می فهمی من تورا می خواهم و همین ساده ترین قصه یك انسان است تو مرا می خوانی من تورا ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من می مانی

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

صبح بی تو رنگ بعد از ظهر یک آدینه دارد
بی تو حتی مهربانی حالتی از کینه دارد

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است

ARMAN
30-07-2009, 00:18
تو بی نمک ترین آدم دنیا هستی.
...
...
آخه عسل که نمک نداره!
وقتى دلت تنگ شد
هر وقت چشمت تر شد
وقتى دیگه نبود کسى
امید و یا همنفسى
بدون که هست اینجا کسى
که تو براش همه کسى.

سلام. این چه اخلاق بدیه که تو داری؟ چرا هر چی از آدم می گیری دیگه پس نمی دی؟
نمی گی من دلمو لازم دارم؟

سلامی به گرمی اتو، به نرمی پتو، به شیرینی لبو، دوستت دارم هلو!

شماره حساب دلمو می دم هر چی غم داری بریز به حساب.

ARMAN
30-07-2009, 00:20
موبایلم حالش بده، شارژ نداره نورش کم شده صفحش یه کم سیاه شده، مریضه سرفه می کنه، مى دونی چشه؟ هواى sms تو رو کرده!

دارا و سارا هم خوشبخت شدند
در این عصر عاشقانه های روی جلد
حسود می شوم!
آقا...
شما دفتر ساده ندارین؟!

می دونی اس ام اس خالی یعنی چی؟
یعنی به یادتم ولی حرفی برای گفتن ندارم!

گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی

ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش

ALI
30-07-2009, 12:44
كاش دوستي ها مثل رابطه دست و چشم بود. وقتي دستت زخم مي شه چشمت گريه ميكنه و وقتي چشمت گريه مي كنه دستت اشكشو پاك مي كنه

انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

مي خواستم زندگي كنم در را بستند،مي خواستم ستايش كنم گفتند خطر ناك است،مي خواستم گريه كنم ،گفتند بهانه است،مي خواستم بخندم گفتند ديوانه است،به راستي سخن گفتم گفتند بيهوده است پس فرياد

كشيدم..........زندگي را نگه داريد مي خواهم پياده شوم

من به این مهر سکوت ؛ من به این تاریکی ؛ من به ما ؛ من به فرسودگی ذهن خودم
معترضم که چرا ...........
شوق آغاز مرا
و منی چون من را ز خودم دزدیدند
به کجا بر گردم ؟
حق برگشتن را زتنم دزدیدند

ALI
30-07-2009, 12:46
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است / کار من از گریه گذشته است به آن می خندم

من ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم

ای دریفا از دل پر سوز من ... ای دریغا از من و از روز من
که به غفلت قسمتی بگذشتم ... خلق را حق جوی می پنداشت
من چو آن شخصم که از بهر صدف ... کردم عمر خود به هر آبی تلف

سکوت زرد پاییز که علاج هر چی درده یه مسافر دنبال دلش می گرده
می نویسه عاشقونه روی دیوار شبونه: توی بیداری آهن هیشکی عاشق نمیمونه
با دلی لبریز حسرت این مسافر گریه کرده دلشو داده به کسی که اونو دیونه کرده

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

ALI
30-07-2009, 12:48
هرگاه دفتر محبت را ورق زدی و هرگاه زیر پایت خش خش برگها را احساس کردی هرگاه در میان ستارگان آسمان تک ستاره ای خاموش دیدی برای یکبار در گوشه ای از ذهن خود نه به زبان بلکه از ته قلب خود بگو:

یادت بخیر

گر مدیر بودم یکی از شرایط ثبت نام را عشق می گذاشتم اگر دبیر ریاضی بودم عشق را با عشق جمع می کردم اگر معمار بودم قصری از عشق می ساختم اگر سارق بودم فقط عشق می دزدیدم اگر بیمار بودم تنها شربتی که

می نوشیدم فقط شربت عشق بود اگر درجه دار بودم فقط به عشق سلام می دادم اگر پلیس بودم هرگز عشق را جریمه نمی کردم اگر خلبان بودم در اسمان عشق پرواز می کردم اگر دبیر ورزش بودم به بچه ها می گفتم با عشق

نرمش کنید اگر خواننده بودم فقط از عشق می خواندم

عشق به دنبال سلطه جويي نيست ، عشق در جستجوي راهي براي تسليم شدن است

ALI
30-07-2009, 12:49
خدایا از روزی که منو آفریدی به جز کارهای بد ندیدی خدایا دمت گرم شتر دیدی ندیدی

وقتي دلم برات تنگ مي شه مي رم پشت ابرا زار زار گريه مي کنم پس يادت باشه هر وقت بارونو ديدي بدون که دلم برات تنگ شده

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است!!!

ALI
30-07-2009, 12:51
بی تابم و دل برای دیدار تو تنگ است/تقصیر دلم چیست مرام تو قشنگ است

---------------------

منحنی قلب من مشتق گیسوی توست،خط مماس دلم تابع ابروی توست.

---------------------

با تو نوار قلبم اینجوریه \/\/\/_\/_\/ اما بی تو ___________

----------------------

یه اشک میندازم تو دریا تا وقتیکه پیداش نکردی دوست دارم

--------------------

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش ب***د.تارموی توست اما شیشه عمر من است.

ALI
30-07-2009, 12:57
همچون باران باش ، رنج جدا شدن از آسمان را در سبز کردن زندگی جبران کن . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

شهامت گله ، ناشی از چوپان بیدار است . . .

-_-_-_-_-_--_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

بشر وقتی امید و رویایی نداشته باشد ، مرده ای بیش نیست . . .

شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار کسان در آن نباشد . . .

حاصل عشق مترسک به کلاغ ، مرگ یک مزرعه است . . .

ALI
30-07-2009, 13:00
اگر کلمه دوستت دارم قيام عليه بندهاي ميان من و توست اگر کلمه دوستت دارم راضي کننده و تسکين دهنده قلب هاست اگر کلمه دوستت دارم پايان همه جدايي هاست اگر کلمه دوستت دارم نشانگر عشق راستين من به توست

اگر کلمه دوستت دارم کليد زندان من و توست پس با تمام وجود فرياد ميزنم دوستت دارم

عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با انگشتان من کشف کني

نمي دونم که چرا هر وقت به تو مي رسم ، نمي توانم از تو
بگويم. براي گفتنت واژه کم مي آورم. به هر حال ، بدان
که بيشتر از اين حرف ها و واژه ها برايم معنا مي دهي

من چه كنم خيال تو منو رها نمي كنه
اما دلت به وعده هاش يه كم وفا نمي كنه
من نديدم كسي رو كه مثل تو موندگار باشه
آدم خودش رو كه تو دل اينجوري جا نمي كنه

ALI
30-07-2009, 13:54
من دو بهانه براي زندگي دارم؛احساس و عشق.عشق رو براي بيان احساس و احساس رو واسه ي تقديم عشق به تو

مهرباني و صداقت تو درست به ظرافت گلبرگ هاي يک گله نوشکفته است که براي يه پروانه خسته بهترين جاي رسيدن به آرامشه

عشق مثله يه قله کوه بلند مي مونه که هر کسي که يک قلب پاک و يک دنيا صداقت داشته باشه مي تونه فاتحش باشه

هجوم خواب ها پلک مرا از پا نمي انداخت؛چه شب هايي طلوعت را به جانم منتظر بودم

قسم به رويه ماه تو قسم به سرخيه لبات قسم به سبزيه چشات قسم به عشق پاک من قسم به قلب سرخ من قسم به جون و روحم قسم به قلب و آبرويم دوست دارم هميشه

ALI
30-07-2009, 13:56
نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر

احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

حالا وقتي خورشيد غروب مي کنه ديگه دلم نمي گيره؛آخه مي دونم که طلوع دوبارش با نوره گرم قلبت همراهه و دوباره دست مهربونت رو روي سرم حس مي کنم

من يک قطره ام تو يک دريا؛من يک پرنده ام تو آواز؛من يک ابرم تو يک دريا؛من يک بهانم تو دليل پرواز

نسبت من به تو مثله آفتابگردان به خورشيده.آفتابگردان با نور خورشيد زندگي مي کنه و هميشه رو به تو هستش

ARMAN
30-07-2009, 19:28
اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم .... شد !!

تو که میدونی من زیاد به خیابون ها وارد نیستم میشه بگی باید از کدوم طرف قربونت برم ؟!!

امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم !

چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نیستی پیشم؟ نگاه خیس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، یه دست باز یه آغوش بیا بگیر قلبمو ، یادم تورا فراموش چوب چوب یه گردن ، جایی نری تو بی من! دق می کنم میمیرم ، اگه دور بشی از من دست دست دوتا پا ، یاد تو مونده اینجا یادت میاد که گفتی ، بی تو نمیرم هیچ جا من؟ من؟ یه عاشق، همون مجنون سابق...

بعضیا با غصه پیرن بعضیا با غم رفیقن... بعضیا از بس عزیزن هرگز از دلها نمیرن!!

ALI
30-07-2009, 19:54
اگر مثل اشک توی چشمام بودی واسه موندنت تا آخر عمرم گریه نمی کردم…
——————————————-
شمع سوزان توام اینگونه خاموشم نکن… از کنارت رفته ام ولی فراموشم نکن
فرستنده : افشین از پیرانشهر
——————————————-
تنها برای چشمان تو می نویسم که نگاهت تکراری از آسمان است… تو همانی هستی که بهار را برایم به ارمغان آوردی و من همانی هستم که به عشقت وفادار مانده ام و روزهای بی تو را در دفتر دلم شمارش کردم…
——————————————-
ردپایم بی صداست عشق من بی انتهاست… ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست…

ALI
30-07-2009, 19:57
چه رنجی است لذت ها را تنها بردن… و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن… و چه بدبخت آزاد دهنده ایست تنها خوشبخت بودن…
——————————————-
گوشند غروب جائیست که آسمان زمین را می بوسد… من امشب برای تو غروب می کنم ، کجائی آسمان من !
——————————————-
این جهان پر از صدای قدمهای مردمانیست که همچنان که تو را می بوسند در ذهن طناب دار تو را نیز می بافند.
——————————————-
صبر کن عشق زمین گیر شود بعد برو . یا دل از دیده تو سیر شود بعد برو . تو اگر کوچ کنی بغض خدا می***د . صبر کن گریه به زنجیر شود بعد برو

ALI
30-07-2009, 19:59
تو مرا می فهمی من تو را می خواهم وهمین ساده ترین قصه ی یک انسان است… تو مرا می خوانی من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من می مانی
——————————————-
در خوشبختی دوستانمان ما رو می شناسند ولی در بدبختی ما دوستانمان رو می شناسیم) جان چرلتون کالینز(
——————————————-
در ابی ترین نقطه چشمانت عشقیست که صداقت از ان جاریست انجا خدا را عاشقانه میتوان دید
——————————————-
چترم باز باشد یا بسته فرقی نمی کند بی تو آسمان دلم همیشه ابریست

ARMAN
30-07-2009, 19:59
دوستان را یادکردن عار نیست قیمت کاغذ که صد دینار نیست دوستان را یاد کن تا زنده ای بعد مردن دوستی در کار نیست

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن...

چرا غم ها نمی دانند که من سلطان غمهایم بیا ای دوست با من باش که من تنهای تنهایم

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت دل من بود که آمد به شما سر زد و رفت

اگه باهات نبودم برات که بودم اگه چشات نبودم نگات که بودم اگه حرفات نبودم صدات که بودم اگه خودت نبودم فدات که بودم...

ARMAN
30-07-2009, 20:00
تورا می خواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی غم بی همزبانی سوخت جانم چه می خواهم دگر زین زندگانی؟!

ما به حساب شما میلیون ها گل بنفشه واریز کردیم!! شما می توانید از طریق مهرکارت برداشت کنید...

هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

یک نفر هیچ وقت نمی تونه توی یک رودخونه 2 بار شنا کنه. چون دفعه دوم نه اون آدم آدم قبلیه و نه آب رودخونه همون آب قبلیه !!

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست...

ALI
30-07-2009, 20:00
در10روز9سوال ازتوکردم8روزفکرکردی وطی7روزبه6تاازآنها5جواب دادی،4بارتورابه 3پارک دعوت کردم،2بارخواهش کردم تا یک بار گفتی:

I love you

قلب من با قلب توخورده گره نكنه نازكنی باز كنی این دوگره

واسه اینکه یه گل بخنده حتمأباید ابری گریه کنه،ابرتم گلم،همیشه بخند.

ماکه به دل عشق تو را کاشتیم،ماکه به سرشوق تو پنداشتیم،بود اگرصحبت دوست داشتن،بیشتر ازهر که تو را دوست داشتیم.

ARMAN
30-07-2009, 20:01
زندگی گریه ی مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست...

کاش میشد که در این قرن عجیب همه بودند به خوش بویی سیب سیب یعنی که تو زیبا هستی تو رباینده دلها هستی سیب یعنی اثر بوسه ای ناز روی لبهای ترک دار نیاز سیب یک واژه تو خالی نیست پر عطر است گل قالی نیست

دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم؟ من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم؟ ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم؟

فدات فدات یه بوس برات کنج لبات یه چسب بزن بچسبونش که در نره از رو لبات !!

ARMAN
30-07-2009, 20:02
به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک چرا باید به دور تو بگردم؟! ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم

عشق کلامی از نور است که دستی نورانی آن را بر برگی از نور نگاشته است...

یارب دل دوستان پر از غم نکنی با تیر بلا قامت ما خم نکنی ای چرخ تو را به قرآن سوگند یک مو ز سر عزیز ما کم نکنی

گفتم به گل زرد چرا رنگ منی افسرده و دلتنگ چرا مثل منی من عاشق اویم که رنگم شده زرد تو عاشق کیستی که همرنگ منی...

باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت گرم و پررنگ نوشت... روی هر سنگ نوشت تا بخندند همه که اگر عشق نباشد دل نیست

ALI
30-07-2009, 20:03
کاش گل بودی تا به تلافی همه ی بدیهایت تو را پرپر میکردم
با خود عهد بستم بار دیگر که تو را دیدم بگوویم از تو دلگیرم ولی باز تو را دیدم و گفتم بی تو میمیرم
مراهرجورخواهي دربه درکن:جفايت راازاين هم بيشترکن:بزن باعشق خودآتش به جانم:ولي آتش نشاني راخبرکن
روی دیوار نوشتم، بارون پاکش کرد . برات نامه نوشتم، پستچی گمش کرد . روی برگ نوشتم، آفتاب خشکش کرد . حالا اس ام اس می دم که بدونی دوست دارم . امیدوارم مخابرات بازی در نیاره
گل اگر خشک شود ساقه اش می ماند دوست اگر جدا شود خاطره اش می ماند
همه دنبالت میگردن پیدات نمیکنن ، می خوای بهشون بگم تو قلب من زندونی هستی ؟!!!

ARMAN
30-07-2009, 20:03
من در این شهر غریبم و در این خاک فقیر به کمند تو گرفتار و به دام تو اسیر آتش عشق چنان در دلم افروخته بود دیده گر آب نمی ریخت جگر سوخته بود...

تو ایران خطی خرابتر از ایرانسل نیست... ایرانسلتیم !!!

عشق با غرور زیباست ولی اگر عشق را به قیمت فروریختن دیوار غرورت گدایی کنی ، آن وقت که دیگه عشق نیست صدقه هست !

به اندازه قلیون دوستت دارم اگه گفتی چرا ؟! ق : برای قشنگیت ل : برای لبخندت ی : برای یکی بودنت و : برای وفایت ن : برای نگاهت

تو اولین جنگاوری هستی که قلعه قلب مرا با تیر نگاه و کمان ابروانت فتح کردی و مرا اسیر زلفانت نمودی...

ARMAN
30-07-2009, 20:04
کاش در کتاب قطور زندگی ، سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی...

دلم میخواد برات بمیرم ولی خودت که میدونی پهلوانان هرگز نمیمیرند...!!

هرکه با ما دوست باشد سرور و سالار ماست یاد او درمان ما و قلب او در قلب ماست...

-----------------------------------------

داستان زندگی من قصه ایست متن آن وجود تو پایان آن نبود تو...

در دریای عشقت شنا کردم ناگهان قورباغه ای دیدم فرار کردم...!!!

ARMAN
30-07-2009, 20:07
صداقت یعنی از افقها به قصد رویت گذشتن... میان کوچه های سبز احساس به دنبال قدمهای تو گشتن... نجابت یعنی از باغ نگاهت... به رسم عاطفه یک پونه چیدن... میان سایه روشن های احساس... تو را از پشت یک آیینه دیدن...

آبروی اهل دل از خاک پای مادر است سربلندی ز دو عالم از دعای مادر است آن بهشتی که قرآن میدهد توصیف آن صاحب قرآن بگفتا زیر پای مادر است...

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو ور میل دلت به جانب ماست بگو ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو...!

----------------------

امیدوارم با آمدن پاییز هر یك برگي كه از درخت می افته یه دونه از غم هاي توي دلت كم بشه و دیگه هیچ وقت ناراحت نباشي.
پاییزت مبارك
-----------------------------------------------------------------
به ياد آشنايان آشنا باش، به پيماني كه بستي با وفا باش، كه ياد تو هميشه خاطر ماست، تو هم هر جا كه هستي ياد ما باش.

ALI
30-07-2009, 20:08
بس که دیوار دلم کوتاه است...هر که از کوچه تنهایی ما میگذرد...به هوای هوسی هم که شده...سرکی می کشد ومی گذرد...

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي .

اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو مي***م تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت!

ردپایم بی صداست عشق من بی انتهاست... ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست

ALI
30-07-2009, 20:09
در زندگي بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شيشه مي کوبي ابر باش تا منتظرت باشن که بباري

هیچ وقت رازت رو به کسی نگو وقتی خودت نمی تونی حفظش کنی چطور انتظار داری کسی دیگه برات راز نگهدار باشه

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد
عجب از محبت من كه در او اثر ندارد

در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا... تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا...

ARMAN
30-07-2009, 20:11
وقتی تو رو دیدم کارگردان قلبم گفت: نور, صدا, حرکت و من برای بدست آوردنت چه نقش ها که بازی نکردم
--------------------------------------------------
ادعا نمیكنم كه همیشه به ياد كساني هستم كه دوسشون دارم ولي دوسشون دارم حتی زمانیكه به یادشون نیستم
داشتم توی جاده می رفتم که چشام خورد به یه تابلو که روش نوشته بود: دوست داشتن دل میخواد نه دلیل, از ته دلم دوست دارم بدون هیچ دلیل

ALI
30-07-2009, 20:11
دستان من شقاوت طوفان را

پاهای من رطوبت باران را و جسم من برودت غمها را

باور نمی کند

زیرا .......... !!!! تو را دارم

---------------

سی .تی . دیویس

کسی که راه عشق را می پیماید ، هرگز راه را تنها نپیموده است.

---------------------

ربه. کا . جی . یاره

تو همانی که همیشه به او اندیشیده ام ،

تو برای من مهمترینی در تمام جهان ،

تو همانی که د وستت دارم.

------------------------

جان کیتز

از آن روبه تو عاشقم ،

که می دانم دوستم داری ،

تنها به خاطرخودم و نه هیچ چیز دیگر.

جورج الیوت

نه تنها دوست دارم ، دوستم بدارند ،

بلکه دوست دارم بشنوم که دوستم دارند.

ARMAN
30-07-2009, 20:13
مثل شقایق زندگی کن، کوتاه اما زیبا
مثل پرستو کوچ کن، فصلی اما هدفمند
مثل پروانه بمیر، دردناک اما عاشق
-------------------------------------------------------
وقتی دلم برات تنگ می شه...چشامو می بندم و...

()*()
(-.-)
(")(")

فکر می کنم که تو...

()*())¤()
( '.' )'.' )
(")(")')(")

همیشه پیشمی!
هنوز در به در کوچه هاي خاطره ام / هنوز اسم تو مانده گوشه حنجره ام /هنوز مثل نخستين نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم

با اينکه مي دانم دوست داشتن گناه است دوستت دارم

با اينکه مي دانم پرستش کار کافر است مي پرستمت

با اينکه مي دانم آخر عشق رسوايي است عاشقت مي شوم

پس گناهکارم ، کافرم ، رسوايم ولي همچنان دوستت دارم

ALI
30-07-2009, 20:14
زندگی دفتری از خاطر هست. يک نفر در شب کم، يک نفر در دل خاک، يک نفر همدم خوشبختي هاست، يک نفر همسفر سختي هاست، چشم تا باز کنيم عمرمان ميگذرد ما همه همسفريم...

اگر روزی مُردم تابوتم را سياه کنيد تا همه بدانند سياه بخت بودم. بر روي سينه ام تکّه يخی بگزاريد تا به جای معشوقم برايم گريه کند. چشمانم را باز بگزاريد تا همه بدانند چشم انتظار معشوقم بودم.و آخرين خواسته

ي من از شما اينکه دستانم را ببنديد تا همه بدانند خواستم ولی نتوانستم.

به جای دسته گلی که فردا بر قبرم نثار ميکنی،امروز با شاخه گلی کوچک يادم کن ،به جای سيل اشکی که فردا بر مزارم ميريزی ، امروز با تبسمی شادم کن، به جای ان متن هاي تسليت گونه که فردا در روزنامه ها برايم

مينويسی ، امروز با پيام کوچکی خوشحالم کن "من امروز به تو نياز دارم ، نه فراد...........

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

ALI
30-07-2009, 20:15
عشق با غرور زيباست ولی اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايی كني آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

اگر دیدی بغض کردی ولی دلیل گریه کردن نداری اگه دنبال جایی می گشتی که داد بزنی بدون دل یه نفر برات تنگ شده

مو قعی که فرشته پنجره بهشت رو باز کرد من رو دید به من گفت امروز چه ارزویی داری؟گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که داره این اس ام اس رو می خونه باش.

بهترين دوست اون دوستيه که بتوني باهاش روي يک سکو ساکت بشيني و چيزي نگي و وقتي ازش دور ميشي حس کني بهترين گفت وگوي عمرت رو داشتي

هميشه براي کسي بخند که ميدوني به خاطر تو شاد ميشه... واسه کسي گريه کن که ميدوني وقتي غصه داري و اشک ميريزي برات اشک ميريزه... براي کسي غمگين باش که در غمت شريکه... عاشقه

کسي باش که دوستت بداره

ARMAN
30-07-2009, 20:15
همان طور که شاپرک ها نمي توانند دشت آبي اسمان را از ياد ببرند من هم چشمان زيبايت را نمي توانم فراموش کنم . تصوير زيبايت نه تنها در ذهنم بلکه در قلبم جاي دارد ، اي کاش بداني قصر آرزوهايم را در ساحل چشمانت ساخته ام تا قلب مهربانت مداوايي باشد براي عشق پاک و مقدسم .

خواستم با تو باشم نخواستي ، خواستم مونس و يارت باشم نخواستي ، خواستم براي هميشه در کنارت باشم نخواستي خواستم هم گام و هم نفس روز هاي تنهايي ات باشم نخواستي ، خواستم پذيراي نگاه مهربانت باشم نخواستي ، خواستم قلبم را به يادگار تقديمت کنم باز هم نخواستي نخواستي ، هيچ کدام را نخواستي و نخواستي

دوستت دارم عزيزم خيلي خيلي خيلي ، خيلي ها ميگن اگه به معشوقت زياد بگي دوستت دارم اون زود تو را از ياد مي بره و به ** ديگري عشق مي ورزد، ولي من به تو اطمينان دارم پس دوستت دارم

دست از سر ما بردار ، کنار تو نمي مونم

يه روز مي گفتم عاشقم ، اما ديگه نمي تونم

تقصير هيچکس ديگه نيست ، قصه ي ما تموم شده

حيف همه خاطره ها ، به پاي کي .... شده

دروغ مي گفتي که ، برم از بي کسي دق مي کني

اشکاتو باور ندارم ، بي خودي هق هق مي کني

يادم مي افته لحظه اي که دست تو رو شد برام

قسم مي خوردي پيش من که جز تو عشقي نمي خوام

دست خودم نيست که ديگه هيچکسي باور ندارم

اين چيزا تقصير توه تلافيشو در مي يارم

نمي دانم چه حسي هست اين عاشقي؟

وقتي مي نشينم ، وقتي راه مي روم ، وقتي مي خوابم دوستت دارم

وقتي صدايي مي ايد دوستت دارم ، وقتي سکوت است دوستت دارم

چه مي کني با من که چنين راحت هميشگي شده اي ؟

ARMAN
30-07-2009, 20:17
هيچ چيز سخت تر از انتظار نيست ، آن هم انتظار لحظه اي که يک آشنا صدايت کند و به تو بفهماند که دوستت دارد اما هر چقدر که انتظار هم سخت باشد به آن لحظه زيبا مي ارزد ، پس انتظار مي کشم تا آن لحظه زيبا نصيبم شود .

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:

بزرگ مثل عشق

کوچک مثل غم

ساده مثل من

مهم مثل تو ...

در سرزمین عاطفه هایم چون گل روئیدی و من باغبانی آموختم اما کدام گل احساس باغبان را می فهمد آیا هیچ گلی هست که باغبان را به اندازه ی یک قطره شبنم یا یک گلبرگ بشناسد و دوست بدارد ؟

چرا نوشتم در برگ تنهاییم برای تو نمی دانم ... شاید که روزی بخوانند بی تو عشق مرد.

ARMAN
30-07-2009, 20:18
عاشق ان نیست که برای عشقش در سرما آتش روشن کند عاشق آن است که کتش را بدهد به عشقش و خودش سرما بخورد و 6 تا آمپول بزنه که دیگه از این غلطا نکنه

یار دل آزار من وفا نشناسد..... وه که عجب نعمتی است یار وفادار

بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق.. یوسف از دامان پاک خود به زندان رفته است

ARMAN
30-07-2009, 20:19
شمع اگر پروانه را سوزاند خیر از خود ندید...آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را

با آنکه انتقام از دشمن حرام نیست...در عفو لذتی است که در انتقام نیست

تا که از جانب معشوقه نباشد کششی..کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

فریاد مردمان همه از دست دشمن است..... فریاد من از دل نامهربان دوست

من رشته محبت خود از تو می بُرم ..... باشد گره خورد به تو نزدیکتر شوم

ARMAN
30-07-2009, 20:21
بدنامی حیات دو روزی نبود بیش.... آنهم با تو بگویم چه سان گذشت

یک روز صرف دل بستن دل شد به این و آن..... روز دگر به کندن دل از این و آن گذشت

در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت ما شکل می گیرد

خدایا به عالم تو راضی مباش.... کزین بیشتر من خدایا کنم

کسی که در آفتاب زحمت کشیده ، حق دارد در سایه استراحت کند

اگر هر روز راهت را عوض کنی ، هرگز به مقصد نخواهی رسید

ARMAN
30-07-2009, 20:22
در اندیشه آنچه کرده ای مباش، در اندیشه آنچه نکرده ای باش

درباره درخت بر اساس میوه هایش قضاوت می کنند نه بر اساس برگهایش

خداوند به هر پرنده ای دانه ای میدهد، ولی آنرا داخل خانه اش نمی اندازد

آنقدر شکست خوردن را تجربه کنید تا راه شکست دادن را بیاموزید

تفاوت بزرگی میان دوست نداشتن رفتار دیگری ، با دوست نداشتن خود او وجود دارد

I-Reza
30-07-2009, 22:51
اندکی عاشقانه تر زیر باران بمان، ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند.

با کلاس ترین SMS سال‎:
Lim (x) = love
x ----> u
با شرط x = i‎

Note: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z.
دنبال "I" نگرد، چون فدای "U" شده!

یک قطعه قلب 3 در 4 و یک فیش محبت با یک کپی ازدوستی بیار، تا شش دانگ قلبمو به نامت کنم!

راز این گفته فقط باد صبا می داند / دارمت دوست به قدری که خدا می داند

I-Reza
30-07-2009, 22:52
هیچ بارانی جای پای تو را از کوچه قلبم نخواهد شست.

می دونى کوچکترین ذره دنیا چیه؟
دل منه، چون واست یه ذره شده‎!

هر انسان لبخندی از خداوند است تبریک به تو که زیباترین لبخند خدایی.

می دونی زیبا ترین خط منحنی دنیا چیه؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یه عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه دوست دارم...

گل سوسن، گل مریم، گل نرگس، گل یاس / تقدیم به کسی که خودش سرور گلهاست

I-Reza
30-07-2009, 22:54
اگر خودکارت فقط به اندازه یک کلمه جوهر داشت برای من چی می نوشتی؟

هواشناسی اعلام کرده که سرما باعث بد حالی گلها شده، SMS زدم ببینم گل من حالش چه طوره؟

دوست داشتن همیشه گفتنی نیست. گاه سکوت، گاه نگاه، گاهی هم فقط یک SMS است.

In B

o

o

o

o o o o

o O o

o o

o o

S

Male toe

|""""""""""|_:!""-.,

"@@"""""" ""@""

ده تن آجر فدای زیر بنای وجودت

I-Reza
30-07-2009, 22:55
در10روز9سوال ازتوکردم8روزفکرکردی وطی7روزبه6تاازآنها5جواب دادی،4بارتورابه 3پارک دعوت کردم،2بارخواهش کردم تا یک بار گفتی:

I love you

قلب من با قلب توخورده گره نكنه نازكنی باز كنی این دوگره

واسه اینکه یه گل بخنده حتمأباید ابری گریه کنه،ابرتم گلم،همیشه بخند.

ماکه به دل عشق تو را کاشتیم،ماکه به سرشوق تو پنداشتیم،بود اگرصحبت دوست داشتن،بیشتر ازهر که تو را دوست داشتیم.

شمع این مساله را بر‎ ‎همه روشن كرد/ كه تواند همه شب گریه‎ ‎بی شیون كرد.

I-Reza
30-07-2009, 22:57
دارم به دل صحبت یاران رفته را/ یاری كن ای اجل كه به یاران رسانیم.

یار اگر ننشست با ما نیست جای اعتراض/ پادشاهی كامران بود از گدایان عار داشت‎ ‎.

ای وای بر اسیری كز یاد رفته باشد/ در دام مانده مرغی صیاد رفته باشد.

دوری پایان دوستی نیست لطیف ترین غم دنیاست.

ای خدایی که به یعقوب رساندی یوسف،این زمان یوسف من نیز به من باز رسان

I-Reza
30-07-2009, 22:59
من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا می فهمید

گاهی وقتا زندگی كردن پرنده ها توی قفس از هر كاری بهتره به شرطی كه اون پرنده تو باشی و اون قفس دل یارت

دستم نمیرسد كه در آغوش گیرمت ، ای ماه ، با كه دست در آغوش میكنی ...؟

كه مست آمد و دستی به دل ما زد و رفت ... در این خانه ندانم به چه سودا زد و رفت ... خواست تنهایی ما را به رخ ما بكشد ... تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

حاصل عشق مترسک به کلاغ ...مرگ یک مزرعه بود

I-Reza
30-07-2009, 23:00
دوست داشتن کسی که ارزش ان را ندارد اسراف محبت است|(دکتر شریعتی)

دچار یعنی عاشق

و فکر کن که چه تنهاست اگر ماهی کوچک دچار ابیه بیکران دریا باشد...

اگرچه نازنینان را وفا نیست ، گلستانی چو باغ آشنا نیست ، اگر بر اوج آسمان هم پا گذارم ، دلم یک لحظه از یادت جدا نیست .

هر ثانیه که می گذرد چیزی از تو را با خود می برد. زمان غارتگر غریبی است،همه چیز را بی اجازه می برد. تنها یک چیز را همیشه فراموش می کند : "حس دوست داشتن تو را"

انان که با زندگی میسازند , زندگی را میبازند...!

با زندگی نساز ,

زندگی را بساز...

I-Reza
30-07-2009, 23:01
هرگز از مرگ نهراسیده ام

اگرچه دستانش از ابتذال شکننده تر بود

هراس من-باری-همه از مردن در سرزمینی است

که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی افزون باشد.......

آینه ای در برابر آینه ات می گذارم تا با تو ابدیتی بسازم.

لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا

و بدان كه روزی آنقدر شرمنده میشود كه به جای پاسخ لبخند

با تمام سازهایت میرقصد!!!

اگه آفتاب میسوزونه بی خیال آخه تو سایه بونی

اگه آدم ها وفا ندارند بی خیال آخه تو مهربونی

اگه من واست میمیرم بی خیال ، آخه تو لایق تر از اونی که میدونی . . .

چه کردی با دل من نازنینم ، که هر تا سحر اندوهگینم

مرا دعوت بکن در باغ چشمت ، که از باغ تو لبخندی بچینم . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:02
تو را خواهم وگرنه یار کم نیست / گلی خواهم وگرنه خار کم نیست

گلی خواهم که در سایه اش بشینم / وگرنه سایه دیوار کم نیست . . .

دل هیچ کس نمیسوزد برای حال غمناکم / مگر سوزد همان شمعی که میسوزد سر خاکم . . .

همیشه یادمان باشد که زندگی پیمودن راهی برای رسیدن به خداست

و قدم هایمان باید طوری باشد که حتی دانه کشی در زیر پایمان له نشود . . .

خواهم تو را مهمان کنم در گوشه ای از قلب خویش

آیا قبولش میکنی این کلبه ویرانه را ؟

من به تنهائی یک چلچله در کنج قفس

بند بند وجودم همه در حسرت یک پروازند

من به پرواز نمی اندیشم

به تو می اندیشم که تو زیباتر از اندیشه یک پروازی . . .

MFA
30-07-2009, 23:02
دعا می کنم که هیچگاه چشمهای زیبای تو را

در انحصار قطره های اشک نبینم

و تو برایم دعا کن ابر چشم هایم همیشه برای تو ببارد

دعا می کنم که لبانت را فقط در غنچه های لبخند ببینم

و تو برایم دعا کن که هر گز بی تو نخندم

دعا می کنم دستانت که وسعت آسمان و پاکی دریا و بوی بهار را دارد

همیشه از حرارت عشق گرم باشد

و تو برایم دعا کن دستهایم را هیچگاه در دستی بجز دست تو گره ندهم

من برایت دعا می کنم که گل های وجود نازنینت هیچگاه پژمرده نشوند

برای شاپرک های باغچه ی خانه ات دعا می کنم

که بال هایشان هرگز محتاج مرهم نباشند

من برای خورشید آسمان زندگیت دعا می کنم که هیچگاه غروب نکند

و بدان در آسمان زندگیم تو تنها خورشیدی

پس برایم دعا کن ، دعا کن که خورشید آسمان زندگیم هیچگاه غروب نکن

اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه کنيد

به دوستان خود محبت کنيد .

(( کورش کبير ))

I-Reza
30-07-2009, 23:03
در سایه تو چندیست آرام جان ندارم

یا سایه تو سرد است ، یا من امان ندارم . . .

نه از خاکم نه از بادم ، نه در بندم نه آزادم

نه آن لیلا ترین مجنون ، نه آن شیرین نه فرهادم

فقط مثل تو غمگینم ، فقط مثل تو دلتنگم

اگر آبی تر از آبم ، اگر همزاد مهتابم

بدون تو چه بی رنگم ، بدون تو چه بی تابم . . .

آب پاش برای رسیدن به گلش دلش رو پر میکنه و سنگینی رو تحمل میکنه

و به خاطر شادابی گلش اشک میریزه !

آهای رفیق ، آب پاشتم !!!

میدونی فرق رفاقت با قیافت چیه !؟؟

رفاقت بنچ حرف داره ، اما قیافت حرف نداره !

سفر کردم که از یادم بری ، دیدم نمیشه

آخه عشق یه عاشق با ندیدن کم نمیشه

غم دور از تو بودن بی پرم کرد

نرفت از یاد من عشق ، سفر عاشقترم کرد . . .

MFA
30-07-2009, 23:04
بهترین چیز رسیده به نگاهی است که از حادثه عشق ، تر است .

(( سهراب سپهری ))

* * *

اگر محبت به شما اشاره می کند به دنبالش بروید .

* * *

گفتمش دل میخری پرسید چند؟
گفتمش دل مال تو تنها بخند
خنده کرد و دل ز دستانم ربود
تا به خود باز آمدم او رفته بود
دل ز دستش روی خاک افتاده بود
رد پایش روی دل جا مانده بود

* * *
توکجایی وقتی بارونیه چشمام؟ تو کجایی تک و تنها مونده دستام؟

تو کجایی وقتی پرپرمی زنه این دل زارم ساکت وخاموش لبهام؟

تو کجایی وقتی بی تواین دلم بی همنشینه گوشه گیری تک وتنهام تو کجایی؟

وقتی بغض توی گلوم وگونه هام خیس یه نوازشگرو می خوام تو کجایی؟

چشما ی تو یه فانوس همیشه روشنه وقتی سوت وکوره شبهام تو کجایی؟

وقتی من با هر نفس لحظه به لحظه تو رو عاشقونه می خوام تو کجایی؟

* * *
میدونی چقدر دوستت دارم ؟

1 دونه !

ولی مردونه !!

I-Reza
30-07-2009, 23:05
گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است

من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی ؟

گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر تو

گفت میتوان با اشک خونین چهره گلناری کنی . . .

الفت شبهای خوش را روزگار از ما گرفت / ای خوشا روزی که با هم روزگاری داشتیم . . .

با اینکه از تنهائی میترسم ، اما دوست دارم تو قلب تو تنهای تنها باشم

به خاطر خاطره هایت , خاطرت در خاطرم , خاطره انگیزترین خاطره هاست.

روی آن شیشه تبدار تو را " ها " كردم

اسم زیبای تو را با نفسم جا كردم

شیشه بد جور دلش ابری و بارانی شد

شیشه را یك شبه تبدیل به دریا كردم...

آنكه چشمان تو را این همه زیبا می كرد
كاش از روز ازل فكر دل ما می كرد
یا نمی داد به تو این همه زیبایی را
یا مرا در غم عشق تو شكیبا می كرد

MFA
30-07-2009, 23:05
اگه به زور روزگار از زندگیت میرم کنار / میرم که ثابت بکنم عاشقتم دیوونه وار . . .

* * *

با دوست عشق زیباست ، با یار بیقراری / از دوست درد ماند و از یار یادگاری . . .

* * *

نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم درد عجیبی میکند . . .

* * *

مگر میشود با سنگ انداختن های پیاپی در آب ، ماه را از آب گرفت . . . ؟

MFA
30-07-2009, 23:06
هفت راز خوشبختی :

متنفر نباش ، عصبی نشو ، ساده زندگی کن ، کم توقع باش ، همیشه لبخند بزن

زیاد ببخش ، یک دوست خوب داشته باش

البته مثل من !!

* * *

خدایا طاقت هجرش ندارم ، تو میدانی که او را دوست دارم

شده در زندگی لیلای عشقم و من مجنون عشقش در دیارم . . .

* * *

اشکاتو پاک کن همسفر ، گاهی باید بازی رو باخت

اما اینو یادت باشه ، که باز میشه زندگی رو دوباره ساخت . . .

* * *

ای به خلوتگه دل محرم راز / با پیامی دل ما را بنواز

گر بگیری ز دلم تو خبری / میکنم هدیه به تو بال و پری . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:07
به سان رود ...
كه در نشیب دره سر به سنگ می‌زند،
رونده باش،
امید هیچ معجزی ز مرده نیست،
زنده باش

آدم ها همه می پندارند که زنده اند. برای آنها تنها نشانه ی حیات، بخار گرم نفس هایشان است! کسی از کسی نمی پرسد: آهای فلانی! از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟

زمانی که تولد یافتم گریستم...

هر روز که میگذرد نشانم میدهد که چرا گریستم...

کام خود آخر عمر از می و معشوق بگیر
حیف اوقات که یکسر به بطالت برود

فردا به خاطرت غم فردای دیگر است
گر خلق را بود سر و سودای مال و جاه
آزاده مرد را سر و سودای دیگر است
دیشب دلم به جلوه مستانه ای ربود
امشب پی ربودن دلهای دیگر است

MFA
30-07-2009, 23:07
از دور برایت گلی میفرستم که نامش سلام و بویش عطر دوستی

و پیامش غم دوری توست . . .

* * *

الهی هر کجا باشی وجودت بی بلا باشد / سرو دستت علی گیرد ، نگهدارت خدا باشد

* * *

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام / با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد . . .

* * *

تو میرسی و در نگاه گرم و مهربان تو / دوباره محو میشود تمام ناتوانی ام . . .

MFA
30-07-2009, 23:09
شمع اگر پروانه را سوزاند ، خیر تز خود ندید / آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را . . .

.

.

.

سلامی با اشک ، اشکی چون شمع ، شمعی چون نور ، نوری چون ماه

ماهی چون تو . . .

.

.

.

امشبی را که در آنیم غنیمت بشماریم / شاید ای دل نرسیدیم به فردای دگر . . .

.

.

.

هزاران دهقان برای آمدن باران گریه کردند ، اما خدا فکر کودکی بود که کفشهایش

سوراخ بود . . .

.

.

.

گاه گاهی به درد دل خود میخندم / خلق دارند تصور ، که دلی خوش دارم . . .

.

.

.

خانه های جدول زندگی ام را دستان مهربانت یک به یک پر کرد !

رمز جدول چنین بود "دوستم بدار"

MFA
30-07-2009, 23:10
لحظه ها را نه یادگار ، بلکه ماندگار کنیم . . .

* * *

گاهی نگاه کوتاه ، کار هزاران قلم را انجام میدهد . . .

* * *

هر وقت دلمان گرفت ، به یاد خنده های کودکی کمی بخندیم . . .

* * *

در عشق مثل خورشید باش ، در مهربانی مثل باران و در صداقت مثل چشمه . . .

* * *

یا درست حرف بزن ، یا عاقلانه سکوت کن . . .

* * *

دل به دریا بستن هنر نیست ، حرمت قطره را نگه داشتن هنر بزرگی است . . .

MFA
30-07-2009, 23:12
بهترین چیزی که در توان داری به دنیا هدیه کن ، حتی اگر کوچک باشد

زیرا در اخر در میابی زندگی هر آنچه هست ، میان تو و خدای توست . . .

* * *

آرزومند آن نباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی

بکوش در کمال آنچه هستی ، بهترین باشی . . .

* * *

دیدن لبخند کسانی که رنج میکشند ، از دیدن اشک هایشان دردناک تر است . . .

* * *

شکست عدم موفقیت نیست ، شکست یعنی تاخیر در پیروزی . . .

* * *

زندگی ساختنی است ، نه گذراندنی ، بمان برای ساختن ، نساز برای ماندن . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:13
فهمیدن عشق را چه مشکل کردند
ما را ز درون خویش غافل کردند
انگار کسی به فکر ماهی ها نیست
سهراب بیا که آب را گل کردند

دلم رفت و دگر جانی نمانده
به ابر دیده بارانی نمانده
ببین این حال و احوال خرابم
بجز درد و پریشانی نمانده

عشق كلید قلب است به شرط ان كه قفل دلت هرز نباشد كه با هر كلیدی باز شود

حالا كه دست هایت چتر نمی شوند
حالا كه نگاهت ستاره نمی بارد
حالا كه خانه ای برای ما شدن نداریم
از كاغذ شعرهایم اتاقی می سازم
تا آوار تنهایی بر سرت نریزد
و آرامش خیالت ، ‌خیس اشك هایم نشود

هر لحظه حرفی در ما زاده می شود. هر لحظه دردی سر بر می دارد و هر لحظه نیازی از اعماق مجهول روح پنهان و رنجور ما جوش می كند . این ها بر سینه ها می ریزند و راه فراری نمی یابند . مگر این قفس كوچك استخوانی ، گنجایشش چه اندازه است ؟

آدما یه تیکه سنگن همه نامرد و دورنگن
می گن هستیم تا به آخر اول جاده می لنگن

MFA
30-07-2009, 23:14
فاصله بین مشکل و حل آن یک زانو زدن است ، اما نه در برابر مشکل

بلکه در برابر خدا . . .

* * *

وقتی رازی را به کسی میگوئی به یاد داشته باش که او هم عزیزی دارد . . .

* * *

مُردم به خدا از غم هجران و جدايي/ اي دلبر دور از نظرم پس تو کجايي

* * *

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .

* * *

این اس ام اس از کشور عشق ، شهر مهر ، محله مصفا ، پلاک محبت

طبقه رفاقت ،زنگ صداقت اومده تا بهت بگه دوستت دارم . . .

* * *

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:16
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی
دختر یا پسر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی
غذا نیست که بهش ناخونک بزنی
رفیق نیست که بهش کلک بزنی
عشق مقدسه که باید پیشش زانو بزنی ...

زير اين سقف كبود . زير اين شعله سنگين سكوت . اگر از ياد تو يادي نكنم ، تك و تنها به خدا مي سوزم...

كوه چون سنگ بود تنها شد يا چون تنها بود سنگ شد...
من كه نه سنگ بودم نه كوه . پس چرا تنها شدم ؟

سلامی به گرمي آش رشته، كه روش با پيازداغ نوشته:
"دوست دارم فرشته "

سوت و کوره خونه وقتی سایه تو رو سرم نیست
نده آزارم که دیگه طاقتی تو این تنم نیست

I-Reza
30-07-2009, 23:18
اي ماهواره اميد
آيا در گستره مدار زمين ، نشاني از اميد گمگشته ما نيافتي ؟
اگر او را ديدي سلامش رسان و بگو : اي عزيز ، به خاک افتادگان منتظرند ...

يادته واست جون ميسپردم ، الکي تو آغوشت ميمردم ؟
ولي تو فقط يه دفعه مردي ، که بگي ديگه بازي رو بردم !

گرچه دوست نمي خرد مارا به ريالي ، ولي نفروشم تار مويش به جهاني

جزيره دلم را براي آمدنت چراغاني كردم ، اما باز هم بهانه آوردي و گفتي از آب مي ترسم

سر كلاس پاي تخته ، با يه تيپ شلخته ، با خط بد نوشتم ، زندگي بي تو سخته !!

I-Reza
30-07-2009, 23:19
مثل كبريت كشيدن در باد ديدنت دشوار است !
من كه به معجزه عشق ايمان دارم . مي كشم آخرين دانه كبريتم را در باد. هر چه بادا باد !

تاتواني رفع غم از چهره غمناك كن . د رجهان گرياندن آسان است ، اشكي پاك كن ..

من که از یاد تمام آشنایان رفته ام ٬ وای بر من گر تو هم روزی فراموشم کنی ...

آوای باد انگار آوای خشک سالیست / دنیا به این بزرگی یک کوزه سفالیست
باید که عشق ورزید ٬ باید که مهربان بود / زیرا که زنده بودن هر لحظه احتمالیست ...

همیشه از شکستن دو چیز بترس
۱. دلی که دوست داره
۲. دلی که همیشه به یادته

I-Reza
30-07-2009, 23:21
منو به عنوان یک دوست به کدامیک از از اینها نسبت میدی ؟

ماه / آسمان / یخ / شن و ماسه / آتش / جاده / آب

جواب:

ماه : کسی که مشکلاتت رو باهاش در میون میزاری
آسمون : کسی که بیشتر از همه دوسش داری
یخ : شخصی که بیشتر از همه دلت براش تنگ میشه
شن و ماسه : کسی که برات بی اهمیته
آتش : کسی که دوست داری دوستت داشته باشه
جاده : کسی که ازش متنفری
آب : کسی که نیمه تو هستش . . .

خدا کند که بدانی که چقدر محتاج است ٬ نگاه خسته من به دعای چشمانت
تو هیچ وقت از پس صبر من بر نمیآئی در انتظار ٬ چه خالیست جای چشمانت . . .

تا حالا شده شوخی شوخی به چشام نگاه کنی تا بفهمی جدی جدی دوست دارم ؟

آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی ای است که تنفر به بار می آورد

زندگی قصه تلخیست که از آغاز است
بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم . . .

MFA
30-07-2009, 23:21
تو طراوت باران ، تو سخاوت زمینی / تو کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی .

* * *

شنیدم جومونگ دنبال نمک اومده ایران !

مواظب خودت باش با نمک !!!

* * *

شنیدم جومونگ دنبال نمک اومده ایران !

مواظب خودت باش با نمک !!!

* * *

بعد تو کسی نیومد که بتونه جاتو بگیره / که به خاطرش بمیرم ، که به خاطرم بمیره . . .

* * *

رد پای اشک هایم را بگیر ، تا بدانی خانه عشق کجاست . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:22
دلم در هر تپش ۱۰۰ بار آواز تو را میخواند ٬ نمیدانم تو هم یاد دل ما میکنی یا نه ؟

آينده جوانان را از روي خواسته ها ، و گفتار ساده اشان ، مي توان پي برد ، نپنداريم که ميزان دارايي و يا امکانات آنها ، دليلي بر پيروزي و شکست آنهاست ، تنها مهم خواسته و آرزوي آنهاست

کسي که مي ماند و نمي پرد به يک راز بزرگ آگاه گشته و آن فلسفه پرواز است. اُرد بزرگ

شيشه ها شكستنيست
زندگي گذشتنيست
اين فقط محبت است كه هميشه ماندنيست

بهترین پیروزی ، پیروزی بر نفس است ، ما با عوض کردن خود می توانیم تمام زندگی و گرایش های اطرافیان خود را به سادگی عوض کنیم

MFA
30-07-2009, 23:23
آن کیست که بی جرم و گنه زیست ؟ بگو / بی جرم و گنه در جهان کیست ؟ بگو

بگو من بد کنم و تو بد مکافات کنی / پس فرق میان من و تو چیست ؟ بگو . . .

* * *

چنان عاشق ، چنان دیوانه حالم / که میخوام از تو و از دل بنالم

هنوزم با همین دیوونه حالیم / یه رنگم ، صادقم ، صافم ، زلالم . . .

* * *

تو آسمون قلبم خدا خودش نوشته/ یه لحظه با تو بودن آخر سرنوشته . . .

* * *

میدونی اگه یه روز پادشاه بشم ، بزرگترین آرزوم چیه!؟

میخوام بشی تاج سرم !

* * *

اولین جلسه عشقان برگزار نمیشه ! چون عشقم الان داره اس ام اس میخونه !

I-Reza
30-07-2009, 23:24
اشک بهترين پديده ي دنياست ولي تا زيباترين چيز ها رو از انسان نگيره خودشو تقديم نميکنه

اگه خرابی خرابتم
اگه مستی شرابتم
اگه هستی کنارتم
اگه نیستی بیادتم

با رفیقان می نشینی از غریبان یاد کن
این دل بشکسته را هم با پیامی شاد کن

ياد دارم در غروبي سرد سرد ، ميگذشت از کوچه ما دوره گرد
داد ميزد: كهنه قالي ميخرم ، دسته دوم ، جنس عالي ميخرم
کاسه و ظروف سفالي ميخرم ، گر نداري کوزه خالي ميخرم
اشک در چشمان بابا حلقه بست ، عاقبت آهي کشيد بغضش شکست
اول ماه است و نان در سفره نيست ،اي خدا شکرت ، ولي اين زندگيست ؟
بوي نان تازه هوشش را برده بود ، اتفاقا مادرم هم روزه بود
خواهرم بي روسري بيرون دويد ، گفت آقا سفره خالي ميخريد . . . ؟

MFA
30-07-2009, 23:25
دوست دارم زندگی را به شرط چاقو !

نه چاقوئی که هندوانه رو مبره ، چاقوئی که قسمتی از اقبالم با اون بریده میشه !

* * *

جز خدا کیست که در سایه مهرش باشیم / رحمت اوست که پیوسته پناه من و توست

* * *

دلم بی تو سایه بی بهاره ، همیشه به خیالت بی قراره

اگه باور نداری قلب بشکاف ، ببین بی تو دل ما در چه حاله . . .

* * *

یار دل آزار من وفا نشناسد / راستی عجب نعمتی است یار وفادار . . .

* * *

اتل متل یه گلدون ، فرستادم براتون !

گل نداره ببخشید ! شما بشید گل اون !

* * *

تو گرانمایه ترین اثری ، من اگر قاب تو باشم کافی است . . .

MFA
30-07-2009, 23:26
ای کاش دلت از دل تنگم گذری داشت / ای کاش نگاه تو بر این سو نظری داشت . . .

* * *
یک لحظه لبخندت میلاد عشق من است ، سجده شکر به درگاه خداوند

میگذارم که تو را به من هدیه داد . . .

* * *

از هر کس محبت خواستیم بر سرمان منت گذاشت

حیف این دل عاشق که به این دیار پا گذاشت . . .

* * *

بعضی ها میگن دنیا ارزش نداره ، مگه میشه دنیایی که تو رو داره بی ارزش باشه !!؟

* **

صد بهارانم بی تو ، سخت تر از یک زمستانم است . . .

MFA
30-07-2009, 23:27
مثل کبریت کشیدن در باد دیدنت دشوار است / من که به معجزه عشق ایمان دارم

میکشم آخرین دانه کبریتم را در باد ، هر چه بادا باد . . .

* * *

هر وقت کسی تونست اسمتو با یخ روی خورشید بنویسه

بدون از من بیشتر دوست داره !

* * *

ای مایه اصل شادمانی غم تو / خوش تر ز حیات جاودانی غم تو

از حسن تو راز ها به گوش دل من / گوید به زبان بی زبانی غم تو . . .

* * *

غم عشقت ز گنج رایگان به / وصال تو ز عمر جاودان به

کی از خاک کویت در حقیقت / خدا دونه که از ملک جهان به . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:28
شیطان که رانده شد جز یک خطا نکرد
خدا را برای سجده ی آدم رضا نکرد
شیطان 100 بار بهتر از بی نماز
او سجده بر آدم ، این سجده بر خدا نکرد...

کیسه کوچیک چای با یه تیکه نخ رفت ته لیوان و حرف دلشو آهسته گفت . میدونی لیوان چی شد؟
سرخ شد ....

دل آدم ها به اندازه ی حرفشون بزرگ نیست ولی حرفی که از ته دل باشه می تونه آدم بزرگی بسازه
پس از ته دل میگم:
دوستت دارم

قلبم آسمان می شود به شوق تپیدن ستاره ی وجودت ...
کاش میان تمام ستارگان ، *سهیل* نمی شدی ...

اگه بدونم یک لحظه به یادم هستی ، تمام عمرم رو فدای اون لحظه می کنم

MFA
30-07-2009, 23:28
دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد

کسی را تحقیر مکن شاید محبوب خدا باشد

از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد

سر نماز اول وقت حاضر شو ، شاید آخرین دیدارت با خدا باشد در زمین

* * *

آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم

* * *

درطلوع یک دوستی هرگز غروبی نیست پس زندگی کن برای کسی که دوستش داری

* * *

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر/ کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی...

* * *
نه ازآشنایان وفا دیده ام نه از باده . نوشان صفا از نامردمیها نرنجد دلم که ازچشم خودهم خطادیده ام

I-Reza
30-07-2009, 23:30
حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است . هرچه توان انسان کمتر باشد ، ادعای او بیشتر است و هرچه توان انسان بیشتر شود ، ادعایش کمتر می گردد

آدمای خوب از یاد نمیرن ، از دل نمیرن ، از ذهن نمی رن ، ولی زود تر از اینکه فکرشو بکنی از پیشت میرن...

عشق با روح شقایق زیباست
عشق با حسرت عاشق زیباست
عشق با نبض دقایق زیباست
عشق با زهر حقایق زیباست

از نگاهی می نشیند بر دل نازک غبار
خاطر آیینه را آهی مکدر می کند

نبودی بی تو پنهان گریه کردم ، تورا دیدم و خندان گریه کردم
یرای اینکه اشکم را نبینی ، نشستم زیر باران گریه کردم ...

MFA
30-07-2009, 23:30
هم رازکویرم تب باران دارم. درسینه دلی شکسته پنهان دارم . برگوشه سنگ قبرمن بنویسید. من هرچه که دارم ازرفیقان دارم

* * *

تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست

به تبسمت سوگند که شاد بودنت آرزوی ماست

* * *

منحنی قلب من مشتق گیسوی توست خط مماس دلم تابع ابروی توست

* * *

زندگی مثل یه پل قدیمیه!

به این فکر نکن که اگه تنها ازش بگذری دیرتر خراب میشه،

به این فکر کن اگه افتادی یکی باشه دستتو بگیره...

I-Reza
30-07-2009, 23:31
دوست دارم تو را نظاره کنم
زیر پایت را پر از ستاره کنم
اگر پرسیدند نازنینت کسیت
دوست دارم به تو اشاره کنم...

میدونی هیچکی برام تو نمیشه؟؟؟
تو نباشی عشق من نو نمیشه...!!!

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست ، من تجربه کردم کسی یار کسی نیست
ترک ما خواهی بکن باهرکه خواهی یار باش ، این رفیقان نارفیقند گفتمت هشیار باش

مهم این نیست که :
کی باشیم ، کجا باشیم ، چرا باشیم ،چطور باشیم !
مهم اینه که :
با هم باشیم ، به یاد هم باشیم ، برای هم باشیم . . .

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوار مهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

MFA
30-07-2009, 23:31
کاش درآسمان سکوتت لکه ابری بودم تابرای همه دلتنگیهایت میباریدم(بیشتر از ضربان قلبت دوستت دارم)

* * *

امشب به رسم عاشقی یادی زیاران می کنم، درغربتی تاریک و سرد از غم حکایت می کنم، امشب وجودم خسته است از سردی دلهای سرد، آیا توهم دریاد من هستی در این شبهای سرد...؟

* * *

خداوندا ! به پیمان مقدس دوستی سوگند،بهترین درودهایم نثار آنانی باد که کاستیهایم را میبینند و باز دوستم دارند

* * *

شبی از‎ ‎پشت یک تنهایی نمناک و بارانی، تو را با لهجه گلهای نیلوفر صدا کردم، تمام شب برای با طراوت ماندن باغ قشنگ آرزوهایت دعا کردم

* * *

اگر فکر کردى ازت خوشم میادو برام خیلى عزیزى و دلواپستم واگه نبینمت دلم برات تنگ میشه

.

.

.

.

براى اولین بار درست فکر کردى

I-Reza
30-07-2009, 23:32
من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ... من خودم بودم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس مِِی ارزد . . .

باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد
عکس تو لبخند به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد

نمیگم دوستت دارم

نمیگم عاشقتم
میگم دیونتم که اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخیال دیونست . . .

قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق
مرا در خود کشیدی برمودای من !!!

ای دوست به جز عشق تو در سر من هوسی نیست
جز نقش تو بر صفحه ی دل نقش کسی نیست

MFA
30-07-2009, 23:32
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

* * *

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم

* * *

آسمان جای عجیبیست نمیدانستیم / عاشقی کار غریبیست نمیدانستیم

عمر مدیون نفس نیست نمیدانستیم / عشق کار همه کس نیست نمیدانستیم

* * *

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را

* * *

تو طراوت باران ، تو سخاوت زمینی / تو کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی

زندگی با تو برایم بوی ریحان میدهد / بی تو اما بوی ریحان ، بوی زندان میدهد

I-Reza
30-07-2009, 23:34
بهترین لحظه، لحظه ایست که فکر کنی فراموشت کردم، بعد ۱ اس ام اس از طرف من بیاد که توش نوشته میمیرم برات !

یادته بهت گفتم که خشت دیوار دلتم، تو هم منو شکستی
ولی اشکالی نداره، حالا خاک زیر پاتم !

با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

قاب عکستو زدم جای ساعت دیواری
از اون موقع به بعد تو شدی تمومه لحظه هام . . .

عمری با غم عشقت نشستم
به تو پیوستم واز خود گسستم
ولیکن سرنوشتم این سه حرف بود
تو را دیدم. پرستیدم . شکستم

MFA
30-07-2009, 23:35
ایمان داشته باش که کمترین مهربانی ها از ضعیفترین حافظه ها پاک نمیشوند

پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است . . . ؟

* * *

در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود

میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود

کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود

* * *

من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست

* * *

در ان زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است

به چه کسی باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم . . . ؟

MFA
30-07-2009, 23:36
رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حکن

به اینکه من دوست دارم حتی یه ذره شک نکن

بزار بهت گفته باشم که ماجرای ما و عشق

تقصیر چشمای تو بود ‌‌‌، وگرنه ما کجا و عشق ؟

سرم تو لاک خودم و دلم یه جو هوس نداشت

بس که یه عمر آزگار کاری به کار کس نداشت

تا اینکه پیدا شدی و گفتی ازاین چشمای خیس

تو دفتر ترانه هات یه قطره بارون بنویس

عشقمو دست کم نگیر درسته مجنون نمیشم

وقتی که گریه می کنی حریف بارون نمیشم

رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حک نکن

به اینکه من دوست دارم حتی یه ذره شک نکن

هنوز یه قطره اشکتو به صد تا دریا نمی دم

یه لحظه با تو بودنو به عمر دنیا نمی دم

همین روزا بخاطرت به سیم آخر می زنم

قصه عاشقیمونو تو شهرمون جار می زنم

MFA
30-07-2009, 23:38
کمی تا قسمتی ابریست چشمان تو انگاری

سوارانی که در راهند میگویند می باری

تو را چون لحظه های آفتابی دوستت می دارم

مبادا شعله هایم را به دست باد بسپاری

مبادا بعد از آن دیدارهای خیس و رویایی

مرا در حسرت چشمان ناز خویش بگذاری

زمستان بود و سرمایی تنم را سخت می لرزاند

و من در خواب دیدم در دلم خورشید می کاری

هوا سرد است و نعش صبح روی جاده می رقصد

عطش دارم بگو:

کی بر دلم یک ریز می باری....

MFA
30-07-2009, 23:39
دیدی آخر ای همه دنیای دل

ای همه سرمایه ی سودای دل

در وجودم آتشی افروختی

با محبت تار و پودم دوختی

همدمی در خلوت شبهای من

شادی روح و دل تنهای من

در تو معنای صفا را یافتم

گشتم عمری تا وفا را یافتم

ای نگاهت گرمتر از باده ها

ای دلت پاکیزه چون سجاده ها

ذره ام خورشید بی همتا تویی

قطره ای اشکم شبنم دریا تویی

تا به دل درد آشنایی می کنی

بر وجود من خدایی می کنی...

I-Reza
30-07-2009, 23:40
قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه
یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته . . .

معمولا آدما از اینکه بعد از مرگ فراموش بشن وحشت دارن
ولی چه سخته زنده باشی و فراموش بشی . . .

عشق یعنی استخوان و یک پلاک / سال های سال تنهای تنها زیر خاک . . .

قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه
یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته . . .

مثل آسمون که تنها امیدش چند تا ستاره ست / دیدن تو واسم عمر دوبارست . . .

برای من مهم نیست که وقتی کسی تنهاست به فکر من باشه
برای من این مهمه که وقتی اطرافش شلوغه ٬ قلبش به خاطر من میتپه . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:41
میدونی چرا ستاره ها به هم چشمک میزنن ؟
میخوان به ما بفمونن توی سکوت و فاصله هم میشه گفت
دوستت دارم . . .

تکرار همه چیز تو دنیا خسته کننده است ٬ اما تو مثل نفسی
تکرارت تضمین زندگی منه . . . دوستت دارم . . .

لیمو نخور ترش کنی منو فراموش کنی !
هندونه بخور ناز کنی ٬ منو همیشه یاد کنی !!

ای کاش که از حال دل من خبرت بود / ای کاش دمی ار سر کویم گذرت بود
من مرغ اسیرم که ندارم پر پرواز / ای کاش که کاشانه من زیر پرت بود . . .

عشق توئی عاشق منم ٬ دریا توئی قایق منم
اگر دزدیدند قایقت را ٬ غم مخور ٬ سارق منم !!

I-Reza
30-07-2009, 23:42
این همه رنجی که دنیا بر سر ما میکند / غیر ما هر که باشد ترک دنیا میکند
بارها گفتم که فردا ترک دنیا میکنم / چون به یاد تو می افتم امروز و فردا میکنم . . .

جایت همیشه سبز است در خلوت خیالم / خوبم به خوبی تو گر چه نپرسی حالم . . .

میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشون رو بدرقه پاکی خنده هات کنه . . .

شکست در عشق فاجعه نیست ٬ فاجعه آن است که بدانی چرا در عشق شکست خوردی

حباب ها همیشه قربانی هوای درونشان میشند . . .

I-Reza
30-07-2009, 23:43
تو مانند کبوتر ها نجیبی ٬ تو مثل داستانهای عجیبی
گناه من چه بود که گفتی ٬ از این پس از نگاهم بی نصیبی . . .

سلام ای بی وفای بی مروت / سلام ای ساز گیتار محبت
سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگر نه ما که عاشقیم بی مروت !

به ستاره های کم نور قناعت کن ٬ که ستاره های بزرگ زودتر به چشم میآن
و تو نگاه همه جا میگیرن . . .

دلا در عاشقی ثابت قدم باش / که در این ره نباشد کاری بی اجر
دلم رفت و ندیدم روی دلدار / فغان از این تطاول ٬ آه از این زجر . . .

گر جفای روزگار تکه کند قلب مرا / روی هر تکه نویسم نام تو را . . .

MFA
30-07-2009, 23:45
خیلی ساده پا گذاشتی توی قاب این نگاه

اومدی زندگی رنگ بزنی رنگ سیاه

خیلی وقته که دیگه قرارمونه یادت میره

غزلای ناسروده توی سینم می میره

خیلی وقته که دیگه با خاطره سر می کنم

گلای شقایق و با کینه پرپر می کنم

دیگه تو خونه دل هیشکی هویدا نمیشه

آخه عصر آهنه عشق دیگه پیدا نمیشه

خیلی وقته چشمامو دوختی به انتهای راه

من شدم پلنگ قصه هات تو شدی شبیه ماه

خیلی وقته رد پام رو ماسه ها تنها میرن

دیگه مرغ عشقا هم توی قفس زود می میرن

خیلی وقته که پشیمونی خودم خوب می دونم

ولی من تنها دیگه تاآخر خط می مونم

دیگه گل سپیدم هیچ کجا وا نمیشه

آخه عصر آهنه عشق دیگه پیدا نمیشه

I-Reza
30-07-2009, 23:45
آنفدر راه کشیدم ره جهان سیر شدم / صورتم گرجه جوان بود ولی پیر شدم
در غریبی پنجه حسرت به دیوار کشیدم / غریبی نکشیدی که بدانی چه کشیدم . . .

تو ميروي و من فقط نگاهت ميکنم تعجب نکن که چرا گريه نميکنم بي تو، يک عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يک لحظه باقي است و شايد همين يک لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم

صورتک جا مانده آنسوتر چهره غمگين نگاه خيس سرزنش آميز خوف انگيز صورتک بي من پريشان نيست

بي تو يک روز در اين فاصله ها خواهم مرد مثل يک بيت ته قافيه ها خواهم مرد تو که رفتي همه ثانيه ها سايه شدند سايه در سايه اين ثانيه ها خواهم مرد شعله هاي بي تو ز بي رنگي دريا گفتند موج در موج در اين خاطره ها خواهم مرد گم شدم در قدم دوري چشمان بهار

خدايا شاهد تنهايي ام باش بين غم ها تنها ناجي ام باش پر پرواز من ديريست بسته تو بگشا و در آزادي ام باش اسير موج هاي تند خشمم تو آرام دل دريايي ام باش دل خسته خريداري نداره تو خواهان صفاي ذاتي ام باش در اين آشفته بازار محبت تو تنها شاهد ارزاني هم باش

عشق رو نميشه با يه شاخه گل مقايسه کرد
ولي ميشه عشق رو با يه شاخه گل اثبات کرد

MFA
30-07-2009, 23:46
ماه من غصه نخور زندگی جز و مد داره

دنیامون یه عالمه ادم خوب وبد داره

ماه من غصه نخور همه که دشمن نمیشن

همه که پر ترک مثل تو ومن نمیشن

ماه من غصه نخور مثل ماها فراونه

خیلی کم پیدا میشه کسی رو حرفش بمونه

ماه من غصه نخور گریه پناه ادماست

تر وتازه موندن گل مال اشک شبنم هاست

ماه من غصه نخور زندگی بی غم نمیشه

اونی که غصه نداشته باشه ادم نمیشه

ماه من غصه نخور خیلی ها تنهان مثل تو

خیلی ها با زخمهای زندگی اشنان مثل تو

ماه من غصه نخور زندگی خوب داره واسه عشق

خدا رو چه دیدی شاید فردامون باشه بهشت...

I-Reza
30-07-2009, 23:47
روزگاریست در این کوچه گرفتار توام
باخبر باش که در حسرت دیدار توام
گفته بودی که طبیب دل هر بیماری
پس طبیب دل من باش که بیمار توام

عشق تو چشمهای هم نگاه کردن نیست با چشمهای هم به زندگی نگاه کردنه.

تازه فهمیدم تو دنیا هیچ قلبی واسه من نمی تپه. حتی قلب خودم! چون اونم واسه تو می تپه!

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی آن را دیده اند.

لذت عشق، زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید

MFA
30-07-2009, 23:47
مث اون موج صبوری که وفاداره به دریا

تو مهی مثل حقیقت مهربونی مث رویا

چه قدر تازه و پاکی مث یاسای تو باغچه

مث اون دیوان حافظ که نشسته لب طاقچه

تو مث اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر

مث اون حرفی که ناگفته می مونه دم آخر

تو مث بارون عشقی روی تنهایی شاعر

تو همون آبی که رسمه بریزن پشت مسافر

مث برق دو تا چشمی توی یک قاب شکسته

مث پرواز واسه قلبی که یکی بالاشو بسته

مث اون مهمون خوبی که میآد آخر هفته

مث اون حرفی که از یاد دل و پنجره رفته

مث پاییزی ولیکن پری از گل های پونه

I-Reza
30-07-2009, 23:48
عشق یعنی حسرتی دریک نگاه
عشق یعنی غربتی بی انتها
عشق یعنی فرصت اما کوتاه
عشق یعنی مرگ اما بی صدا

تو اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی برگ درختان انتظار پائیز را می کشند تا جای پاهات رو بوسه بزنند.

می دونی فرق تو با یانگوم چیه؟ یانگوم جواهری در قصره ولی تو قصری از جواهری!

انالله و انا الیه راجعون
فرستنده این پیام از دوریتان جان داد

دیروز روز جهانی آوارگان بود توقع داشتم یه تشکر خشک وخالی ازمامیکردی که یه عمریه آوارتیم

MFA
30-07-2009, 23:48
آخر یه روز دق میکنم فقط به خاطر تو
دنیا رو عاشق میکنم فقط به خاطر تو

شب به بیابون می زنم فقط به خاطر تو
رو دست مجنون می زنم فقط به خاطر تو

تو نمی خوای بیای پیشم فقط به خاطر من
من ولی سرزنش می شم فقط به خاطر تو

عشق تو پنهون میکنی فقط به خاطر من
من دلم و خون می کنم فقط به خاطر تو

تو گفتی عاشقی بسه
دنیا برام یه قفسه

گفتی که عشق یه عادته
دلم پر از شکایته

گفتی می خوای بری سفر
خیره شدن چشام به در

MFA
30-07-2009, 23:58
اگر در جریان رودخانه صبرت ضعیف باشد ، هر تکه چوبی ، مانع عظیمی

بر سر راهت خواهد شد . . .

* * *

چنان باش که بتوانی به هر کس بگوئی ، مثل من رفتار کن . . .

* * *

آن که امروز را از دست میدهد فردا را نخواهد یافت ، هیچ روزی از امروز با ارزش تر نیست

* * *

مشکلی که بوجود آمده ، بگرد و راه حلش را پیدا کن ، دنبال این نگرد که چرا بوجود آمده

* * *

هرگز به احساساتی که در اولین برخورد از کسی پیدا میکنید اعتماد نکنید . . .

MFA
30-07-2009, 23:59
هیچ وقت خودت را برای کسی شرح نده

کسی که تو را دوست داشته باشد نیازی به این کار ندارد

و کسی که تو را دوست ندارد آن را باور نخواهد کرد . . .

* * *

محبت همه چیز را شکست میدهد و خود شکست نمیخورد . . .

* * *

آن که میتواند انجام میدهد و آن که نمیتواند انتقاد میکند . . .

* * *
عشق زائیده تنهائی است و تنهائی زائیده عشق . . .

* * *

اکثر ما نه به خاطر یافتن فردی کامل ، بلکه به خاطر کامل دیدن

یک فرد نا کامل عاشق میشویم . . .

MFA
31-07-2009, 00:01
برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتی ، کسی باش که تا به حال نبودی . . .

* * *

ستاره بخت کسی شوم نیست ، این ما هستیم که آن را بد تعبیر میکنیم . . .

* * *

بر زمین لجبازی پای مفشار که بد لغزنده است . . .

* * *

از اندیشه ها و آرزوهای دیگران ، برای موفقیت خود کمک بگیرید . . .

* * *

چیزی را که ما نمیتوانیم بفهمیم ضد و نقیض زندگی انسان است . . .

MFA
31-07-2009, 00:02
اگر هر روز راهت را عوض کنی ، هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید . . .

* * *

در اندیشه آنچه کردی مباش ، در اندیشه آنچه نکردی باش . . .

* * *

درباره درخت بر اساس میوه هایش قضاوت میکنند ، نه برگ هایش . . .

* * *

وقتی انسان آرامش را در خود نیابد ، جستجوی آن در جایی دیگر ، کار بیهوده ای است

* * *

سکوت سرشار از نگفته هاست و نا گفته ها پر بها ترین داشته هاست . . .

* * *

اینکه تا چه حد در مورد خودتان مثبت فکر میکنید ، بستگی دارد تا چه حد

زندگی تان را تحت کنترل دارید . . .

MFA
31-07-2009, 00:03
گاهی هدف خود ، سد دید آدمی است ، باید دور شد و آنگاه برگشت ،

چه درخشان هویداست . . .

* * *

وقتی انسان دوست واقعی دارد که خودش دوست واقعی باشد . . .

* * *

برای هر کس زمان معینی وجود دارد که قابل انتقال نیست . . .

* * *

دیروز رفته بودم نمایشگاه کتاب که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..

* * *

تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..

MFA
31-07-2009, 00:06
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..

* * *

ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

* * *

کبوترم، لانه ی من بام توست، کجا روم؟ مرغ دلم رام توست، پادشه کشور عشقم ولی، نگین انگشتری ام نام توست..

* * *

میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

* * *

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

MFA
31-07-2009, 00:09
عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق! (دكتر شريعتي)

* * *

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

* * *

برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..

* * *

ما می رویم، عشق می ماند، پس عاشق باش تا بمانی..

* * *

امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!

MFA
31-07-2009, 00:10
میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!

* * *

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!

* * *

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..

* * *

تا نباشد این جدایی ها، کس نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..

* * *

شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..

MFA
31-07-2009, 00:12
بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..

* * *

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..

* * *

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..

* * *

مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

* * *

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..

* * *

تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..

MFA
31-07-2009, 00:13
عشق یعنی همه چیز را برای یک هدف دادن و به پاداشش هیچ چیز نخواستن!

* * *

چنديست که بيمار وفايت شده ام
در بستر غم چشم براهت شده ام
اين را تو بدان اگر بميرم روزي
مسئول تويي که من فدايت شده ام

* * *

يک بوسه ز لبهاي تو در خواب گرفتم
انگار لب از چشمه مهتاب گرفتم
هرگز نتواني تو ز من دور بماني
چون عکس تو در سينه خود قاب گرفتم

* * *

عکس تو رو طاقچه قلب منه
بهترين خاطره عمر منه
دل اگه بخواد بيفته بشکنه
عکستو طوري گذاشتم نشکنه

* * *

ويرانه نه آن است که جمشيد بنا ساخت
ويرانه نه آن است که فرهاد فرو ريخت
ويرانه دل ماست که با هر نگه تو
صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ريخت

خيلي سخته اون کسي که گفت واسه چشات ميميره
بره و ديگه سراغي از تو و نگات نگيره
خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي
اما وقتي که بهار شد يه جوري ازش جدا شي
خيلي سخته که دلي رو با نگات دزديده باشي
وسط راه اما از عشق يه کمي ترسيده باشي
خيلي سخته بري يک شب واسه چيدن ستاره
ولي تا رسيدي اونجا ببيني روز شد دوباره

MFA
31-07-2009, 00:14
روزي که گذشت هيچ از او ياد مکن
فردا که نيامده است فرياد مکن
بر نامده و گذشته بنياد مکن
حالي خوش باش و عمر بر باد مکن

زندگي همچون کلافي پيچ در پيچ است
که اولش پيچ است و آخرش هيچ

جان فداي دوست کردن نزد ما دشوار نيست
سوزم از اين غم که ما را فرصت ديدار نيست

به چشمانت بياموز که هر کس ارزش ديدن ندارد
به دستانت بياموز که هر گل ارزش چيدن ندارد
به قلبت بياموز که هر کس کنج آن جايي ندارد

به ياد آشنايان آشنا باش
به پيوندي که بستيم باوفا باش
هميشه ياد تو در خاطرم هست
تو هم هرجا که هستي ياد ما باش

MFA
31-07-2009, 00:15
زماني که متولد شدم يکي تو گوشم گفت
تا آخر عمر با تو هستم
خنديدم و گفتم
تو کي هستس ؟
گفت
.
.
.
.
.
" غم و تنهايي "

چون اين دنيا ندارد اعتباري
اين نامه نوشتم تا بماند يادگاري
اين نيست براي خودنمايي
يادگاري است ز دوره جواني

زندگي يک سفر است منو تو همسفريم
آخرت مقصد ماست منو تو بي خبري

مينويسم " د ي د ا ر"
تو اگر بي من و دلتنگ مني
يک به يک فاصله ها را بردار

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ، ولی با خفت و خواری ، پی شبنم نمیگردم . . .

MFA
31-07-2009, 00:16
سرزنشم مکن اگر از همه پا کشیده ام ، تبع لطیف آدمی ، با همه سر نمیکند . . .

یادمان باشد ، لابلای ابرها تکه ای رنگین کمان پنهان کرده ایم

تا فردا روزگارمان را سیاه و سفید نگذرانیم . . .

دیوارها اگر چه متهم به ایجاد فاصله هستند ، اما این دستان دیوار ساز ما است

که تبرئه میشوند . . .

سودای دلم قسمت هر بی سر و پا نیست / خوش باش که یک لحظه دلم از تو جدا نیست . . .

دم هرچی رفیقه گرم ، کمر هرچی نا رفیقه خم

روی هرچی بی مرامه کم ، برای دشمنات آرزوی زلزله بم

زیر چشم دشمنات نم ، ایشالا نبینی غم . . .

MFA
31-07-2009, 00:17
تک تک روزهایم را میسوزانم ، تا چشمکی شوم برای شب های بی ستاره ات . . .
خوشا آنان که در بازار گیتی خریدار وفا بودند و هستند

خوشا آنان که در راه رفاقت رفیق با وفا بودند و هستند . . .
گریه در چشمان من طوفان غم دارد ، ولی خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز من . . .

اگر باغ نگاهم پر ز خار است ، گلم تاراج دست روزگار است

به چشمانت قسم ، با بودن تو ، زمستانی ترین روزم بهار است . . .

وقتی که میگویی دوستت دارم اول روی این جمله فکر کن شاید نوری را روشن کنی که خاموش کردن آن به خاموش شدن او ختم شود

MFA
31-07-2009, 00:18
وقتی ناله های خرد شدنت زیر پای باران نوای دل انگیزی شد چه فرقی می کند برگ سبز کدام درختی

اتل متل ستاره ، گلم دوسم نداره ! نه اس ام اس نه یک زنگ ، دلم براش شده تنگ

مرز عشق این روزها شباهت زیادی به آدامس داره:

اول شیرین ، بعد دوست داشتی ، سپس تکراری و خسته کننده و در آخر دور انداختنی

گاهی وقتا زندگی کردن پرنده ها توی قفس از هر کاری بهتره

به شرطی که اون پرنده تو باشی و اون قفس دل یارت

نمی دانم چرا ما انسان ها عادت داریم آبی وسیع آسمان را رها کنیم و جذب آبی کوچک چشمانی شویم که عمقی ندارد با اینکه می دانیم روزی بسته خواهد شد اما آسمان کی بسته خواهد شد

عشق را با تو تجربه کردم ، امید به زندگی را در تو آموختم محبت را در قلب تو یافتم ، ای شاپرک شبهای تنهاییم با هر تپش قلبم می گویم دوستت دارم

ARMAN
31-07-2009, 01:44
یکی می پرسد : اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم: برای آنکه باید باشد و نیست....

این عشق نیست که دنیا را می چرخاند. عشق چیزی است که چرخش آنرا ارزشمند می کند

ز چشمت اگر چه دورم هنوز....پر از اوج و عشق و غرورم هنوز

اگر غصه بارید از ماه و سال....به یاد گذشته صبورم هنوز

شکستند اگر قاب یاد مرا.....دل شیشه دارم بلورم هنوز

سفر چاره دردهایم نشد..... پر از فکر راه عبورم هنوز

ستاره شدن کار سختی نیست.... گرشتم ولی غرق نورم هنوز

پر از خاطرات قشنگ توام.....پر از یاد و شوق و مرورم هنوز

ترا گم نکردم خودت گم شدی......من شیفته با تو جورم هنوز

اگر جنگ با زندگی ساده نیست.....در این عرصه مردی جسورم هنوز

اگر کوک ماهور با ما نساخت.....پر از نغمه پک و شورم هنوز

قبول است عمر خوشی ها کم است.....ولی با توام پس صبورم هنوز

مریم حیدرزاده

نردبان این جهان ما و منی است.....عاقبت این نردبان افتادنی است

لاجرم آنکس که بالاتر نشست......استخوانش سخت تر خواهد شکست

آنقدر دل اَتم پُر بود که با شکافتنش دنیایی لرزید. دل من نیز پُر بود. وقتی شکست ، سکوتی کرد که به دنیایی می ارزید

ARMAN
31-07-2009, 01:46
امروز را برای بیان عشق به عزیزانت غنیمت بشمار. شاید فردا احساسی باشد اما ...عزیزی نباشد

ساقه شکستن ، قانون طوفان است. تو نسیم باش و نوازش کن

به نامردی نامردان قسم خوردم ...... که نامردی کنم در حق نامردان

در حضور خارها هم میشود یک یاس بود..در هیاهوی مترسکها پر از احساس بود

میشود حتی برای دیدن پروانه ها....شیشه های مات یک متروکه را الماس بود.

دست در دست پرنده،بال در بال..نسیم ساقه های هرز این بیشه ها را داس بود

کاش می شد حرفی از « کاش میشد» هم نبود....هر چه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود

روز اول با عشق برایت گلی آوردم..... و تو با آن ظرفها را شستی

ARMAN
31-07-2009, 01:48
به خودتان قول بدهید ، هیچ وقت به امید تغییر دادن کسی ، با او وارد زندگی مشترک نشوید

مرا هر جور خواهی دربه در کن جفایت را از این هم بیشتر کن بزن با عشق خود آتش به جانم .

در کویر سبز عشق،این سخن از من بگیر مرگ تو مرگ من است،پس تمنا میکنم هرگز نمیر.

سکوت سرشار از ناگفته هاست و ناگفته ها پر بهاترین داشته هاست.

زندگی مانند رانندگی در یک دشت پر از گل است که باید از همه لحظه هاش استفاده کنیم به تفاوت اینکه در آخر جاده تابلویی به این عبارت نصب شده(دور زدن ممنوع)

ARMAN
31-07-2009, 01:50
زنده ام با نام تو پژمرده ام بی نام تو،حاضرم پرپر شوم در محضر دیدار تو.

دیگه رو خاک وجودم نه گلی هست نه درختی،لحظه های بی تو بودن میگذره اما به سختی،دل تنها و غریبم داره این گوشه میمیره،ولی حتی وقت مردن باز سراغتو میگیره.

فردا هایی که هیچ وقت نمیرسند هم بهانه خوبی است برای امیدوار بودن،برای زندگی بهتر داشتن،برای یک نفس راحت کشیدن،خدایا شکر.

با آب طلا نام حسین قاب کنید،با نام حسین یادی از آب کنید،خواهید که سربلند و جاوید شوید،تا آخر عمر تکیه به ارباب کنید.

ما زنده به عشقیم ولی عشق تب دوست،ما طالب مرگیم ولی در طلب دوست،ما تشنه دردیم ولی از غم هجرانیم،درویش نگاهیم ولی با لب خندان.

به سه دلیل دوستت دارم دو تاشو نمیدونم یکیشم یادم نیست.

ARMAN
31-07-2009, 01:52
مرا به خود عادت مده بانوی من
که پزشک توصیه کرده است
بیش از پنج دقیقه
لبانم را در لبان تو رها نکنم
و بیش از یک دقیقه
در معرض آفتاب سینه ات ننشینم
مبادا که بسوزم
مي رسد روزي كه فرياد وفا را سر كني
مي رسد روزي كه احساس مرا باور كني
مي رسد روزي كه نادم باشي از رفتار خود
خاطرات رفته ام را مو به مو از بر كني
مي رسد روزي كه تنها ماند از من يادگار
نامه هايي را كه با درياي اشكت تر مي كني
مي رسد روزي كه تنها در مسير بي كسي
بوته هاي وحشي گل را ز غم پر پر كني
مي رسد روزي كه صبرت سر شود در پاي من
آن زمان احساس امروز مرا باور كني
ما بدهكاريم
به كساني كه صميمانه ز ما پرسيدند
معذرت مي خواهم چندم مرداد است ؟
و نگفتيم
چونكه مرداد
گور عشق گل خونرنگ دل ما بوده است

-----------------------------------------
به عیادت صمیمیّت
در بیمارستان دل رفتم
بر روی در نوشته بود

خطر مرگ!
مبتلا به میکروب غربت

از پشت شیشه نگاهش کردم
چه لاغر شده بود و چه نحیف می نمود
دانستم که روز وداع نزدیک است

مُشتهایش را باز نمود
کف دستش
قطره های اشکم بود
که روزی به او بخشیدم

به چشمهایم دست کشیدم
خشک بودند

---------------------------------------
من که تسبیح نبودم ، تو مرا چرخاندی
مشت بر مهره تنهایی من پیچاندی

مهر دستان تو دنبال دعایی میگشت
بارها دور زدی ذهن مرا گرداندی

ذکرها گفتی و بر گفته خود خندیدی
از همین نغمه تاریک مرا ترساندی

بر لبت نام خدا بود ، خدا میداند
بر لبت نام خدا بود و مرا رقصاندی

دست ویرانگر تو عادت چرخیدن داشت
عادتت را به غلط چرخه ایمان خواندی

قلب صد پاره من مهره صد دانه نبود
تو ولی گشتی و این قاصدک را لرزاندی

جمع کن رشته ایمان دلم پاره شده است
من که تسبیح نبودم تو چرا چرخاندی؟

ARMAN
31-07-2009, 01:54
به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:
بزرگ مثل عشق
کوچک مثل غم
ساده مثل من
مهم مثل تو ...

ARMAN
31-07-2009, 01:55
می کشمت سوی خویش . این کشش قلب ماست ..
قلب تو گر آهن است. قلب من آهنرباست
================
وقتی زمانی رسید که خواستی قلبت رو به کسی تقدیم کنی ..اول مطمئن شو که اون قلبتو نمی ***ه.
چون قلب شکسته لوازم یدکی نداره..
================
ای كه دور از منو در یاد منی ، باخبر باش كه دنیای منی . شادیت شادی من ، غصه ات غصه من . قلب من خانه تو ، خانه تو قبله من
===============
فراموش نکن که تو برای دنیا یک نفر هستی ..... اما اینو خوب بدون که برای یک نفر همه ی دنیا هستی
========================
دوست داشتن دل میخواد نه دلیل .... دوست دارم از ته دل بی دلیل.

ARMAN
31-07-2009, 01:57
دوست دارم پیتزای رو میزت باشم ، تا به دست تو تیکه تیکه بشم !
------------------------------
اگر همه سکه داشتند, دلها سکه را بیش از خدا نمی پرستیدند

و یکنفر کنار خیابان خواب گندم نمی دید

تا دیگری از سر جوانمردی بی ارزشترین سکه اش را نثار او کند
-----------------------------
اگه یه روز قرار باشه آدمها رو با رنگ بشناسند دوست دارم رنگ تو آبی باشه ، که مثل آسمون بالای سرم باشی .
-----------------------------
گریه هامو تو ندیدی

هر چی گفتم نشنیدی

من کدوم عهد رو شکستم

که تو اس ام اس نمی دی ؟!
من از بازی هفت سنگ بدم میاد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی دوباره برگردی پیشم . . .!

ARMAN
31-07-2009, 01:58
قدیمی و طلا چاپی تو ای دوست

میان عاشقان تاپی تو ای دوست

صدایت رونق تالار عشق است

مگر موسیقی پاپی تو ای دوست
--------------------------------
این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان و بهت بگن که به یادتم ...
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی،

دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی،

غذا نیست که بهش ناخونک بزنی،

رفیق نیست که بهش کلک بزنی

عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی !!
-------------------------------
روزی که دلم پیش دلت بود گرو ، دستان مرا سخت فشردی که نرو

روزی که دلت به دیگری مایل شد ، کفشهای مرا جفت کردی که برو ...
-------------------------------
یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست ، ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست . .

ARMAN
31-07-2009, 01:59
عراق 8 سال جنگید تا اسیر گرفت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ما نجنگیده اسیرتیم با وفا
چه کنم دست خودم نیست که یادت نکنم ... خواستی گل نشوی تا به تو عادت نکنم ...
------------------------
اگر عشق ارتفاع داشت

من زمین را زیر پای خود داشتم

و تو هیچ گاه عزم صعود نمی کردی

آنگاه شاید پرچم کهربایی مرا در قله ها به تمسخر می گرفتی

قد هزار تا آب نبات
به خاطره رنگ لبات
از راه دور بهت میگم
تمام زندگیم فدات
5 راه برای فراموش کردن
اونی که خیلی دوستش داری:
.
.
.
دنبال چی میگردی؟؟؟
.
.
میکشمت اگه بخوای فراموشم کنی!!!

ARMAN
31-07-2009, 02:01
از دلم پرسیدم عشق راخلاصه کن
گفت: آغاز کسی باش که پایان تو باشد
فرشته ها وجود دارن
ولی ما به بعضی هاشون که بال ندارن
میگیم: دوست...
تقدیم به فرشته ی بی بالم
فدایت ای گل زیبای هستی
نمیدانم کجا بی من نشستی
قشنگی های دنیایم تو هستی
یگانه گنج فردایم تو هستی
سلام به رفیقی که روی ترازو میره ؛
معرفتش از وزنش سنگین تره
سنگینیش به سبکی برفه...
من عاشق آن گلم که در بیابان عشق
پژمرده شد ولی منت باران نکشید

ARMAN
31-07-2009, 02:03
نوشتم حرف دل را تا بخوانی
که چون دوری زمن دردم بدانی
در این دنیا ندارم غیر تو **
بمیرم گر مرا از خود برانی
کویرم ؛ شوره زارم ؛ تشنه کامم ؛
تو را مانند باران
.
.
.
.
دوست دارم
ای تماشایی ترین مخلوق خاکی
در زمین آسمانی میشوم
وقتی نگاهت میکنم
بوسه را دوست دارم نه به خاطر هوس
با بوسه دوستت دارم تا آخرين نفس….
آسمان می بارد و گل میمیرد
تو نه گل باش نه آسمان
زمین باش تا گل برایت بمیرد و
آسمان برایت ببارد...
همه مردم میگن دنیا ارزش نداره

مگه میشه دنیایی که تو رو داره ؛

بی ارزش باشه؟!!!
رفت و بي او زنده ماندم سخت جاني را ببين

آمد و مردم ز خجلت شرمساري را ببين

MFA
31-07-2009, 02:48
براي شناکردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهي مرده اي هم ميتواند از طرف جريان آب حرکت کند . . . (دکتر علي شريعتي )

من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی كه بلغزد بر من … من خودم بودم و یك حس غریب كه به صد عشق و هوس مِِی ارزد . . .

دوستت دارم کمتر از خدا و بيشتر از خودم چون به خدا ايمان دارم و به تو احتياج . . .

من زندگی را از درختان آموختم ٬ شکست را پذیرفتم و بار دیگر چون آن جوانه زدم . . .

خوشبختی پروانه است. اگر او را دنبال کنید از شما می‌گریزد ولی اگر آرام بنشینید، روی سر شما خواهد نشست. . . هیوم

MFA
31-07-2009, 02:49
عده ای مثل قرص جوشانند؛در لیوان آب كه بیاندازیشان طوری غلیان كرده و كف می كنند كه سر می روند اما كافی است كمی صبر كنی بعد می بینی كه از کف لیوان هم كمترند… دكتر علي شريعتي

روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او . . . همیلتون

کسی که به کسی حسد می‌ورزد، دلیل بر آن است که به برتری او اعتراف کرده است. هراس وال پول

اگر در اولین قدم، موفقیت نصیب ما می‌شد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت. موریس مترلینگ

همان غاری که از وارد شدن به آن واهمه دارید ، میتواند سرچشمه

آن گنجی باشد که دنبالش می گشتید . . .

MFA
31-07-2009, 02:50
کاش میدانستم چیست ، آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاری ست . . .

در دعا کردن باید مانند مثل کودکی باشی که شب را به راحتی

می خوابد ، چون اطمینان دارد که صبح ، چیزی را که از پدرش

خواسته آماده است . . . (اسکوال شین )

بهتر است دهان خود را ببندید و ابله به نظر برسید ،

تا اینکه آنرا باز کنید و همه تردید ها را از میان بردارید . . .

با گرگ ها که زندگی میکنی زوزه کشیدن را بیاموز . . .

MFA
31-07-2009, 02:51
مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند . . .

آدرس موفقیت : بزرگراه توکل ، بلوار آرامش ، خیابان آزاده

میدان عمل ، مجتمع نشاط ، واحد پشتکار ، پلاک 20 ، منزل خوشبختی

مهم نیست که چند بهار زندگی میکنیم ، مهم اینه که بهاری زندگی کنیم . . .

تو ویترین زندگی به عروسکی نگاه نکن که مال تو نیست ، چون

اون فقط وسوسه ات میکنه تا اونی رو که داری از دست بدی . . .

دل که رنجد از کسی ، خرسند کردن مشکل است ،

شیشه بشکسته را پیوند زدن مشکل است . . .

MFA
31-07-2009, 02:52
بهترین پیروزی ، پیروزی بر نفس است ، ما با عوض کردن خود

میتوانیم تمام زندگی و گرایش های اطرافیان خود را به سادگی عوض کنیم . . .

به خودتان قول بدهید ، هیچوقت به امید تغییر دادن کسی

با او وارد زندگی مشترک نشوید . . .

اغلب فکر میکنیم چون خیلی گرفتاریم ، به خدا نمیرسیم

اما واقعیت این است که چون به خدا نمی رسیم خیلی گرفتاریم . . .

مغز ها در تفکر بده بستان ، دلها دلواپس سود و زیان

روز تار و شب پر از ظلمت ، نه دستی به نوازش ، نه قلبی به نیایش . . .

MFA
31-07-2009, 02:53
در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش علف هرز و گل سرخ یکیست . . .

همه دوست دارند به بهشت بروند ، ولی کسی دوست ندارد بمیرد . . .

هرگز از کسی که همیشه با من موافق بود ، چیزی یاد نگرفتم . . .

( دکتر علی شریعتی )

یا سخنی داشته باش دلپذیر ، یا دلی داشته باش سخن پذیر . . .

دریای طوفانی ، ناخدای لایق می سازد ، همیشه ممنون لحظات

سخت زندگی باش . . .

MFA
31-07-2009, 02:54
مطمئن ترین اصل در طول زندگی ، خود سازیست ، نه اصلاح دیگران . . .

هدف ، یا تیک میخوره یا ضربدر ، مواظب اهداف خود باشید

چون هر هدفی ، تاریخ مصرفی داره . . .

این اشتباه شما نیست که فقیر به دنیا بیایید ، اما اگر فقیر بمیرید

اشتباه شماست . . .

نامم را پدرم انتخاب کرد ، و نام خانوادگیم را یکی از اجدام ،

دیگر بس است ، راهم را خودم انتخاب خواهم کرد

( دکتر علی شریتی )

یه هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کند بشه

نه اینکه هیزمش زیاد بشه ، تبر ما انسان ها باور هامونه ، نه آرزوهامون . . .

MFA
31-07-2009, 02:55
ناکامی یعنی تاخیر ٫ نه شکست ... مسیر انحرافی موقت است ٬ نه کوچه بن بست . . .

کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم به یاد ماندنی ٬ نه حاشیه ای فراموش شدنی .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

اگر با خونسردی گناهان کوچک را مرتکب شدیم ٬ روزی میرسد

که بدترین گناهان را هم بدون خجالت و پشیمانی انجام میدهیم . . .

برای پی بردن به ارزش یک دوست ٬ او را از دست بده . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

وقتی زندگی رو از یخ ساختی ٬ برای آب شدنش گریه نکن . . .

MFA
31-07-2009, 02:56
در زندگی ۳ راه برای رسیدن به هدف وجود دارد :

۱)اندیشه والاترین راه

۲)تقلید آسان ترین راه

۳)تجربه تلخ ترین راه

یکی ازبهترین وقت های دعا که مستجاب میشه وقتی هست که از همه چیز نا امید

هستیم و یک ذره غرور هم نداریم . بخصوص اگر موقع افطار باشد . . .

ميگن هر موقع که آب نوشيدي بگو "ياحسين" اما اين روزا که آب مي بيني و نمي نوشي

آروم بگو "يا ابالفضل" . . .

فلاني...؟... مي داني؟... مي گويند رسم زندگي چنين است : مي آيند....... مي

مانند....... عادتت مي دهند....... و مي روند....... و تو در خود مي ماني....... و تو تنها

مي ماني....... راستي نگفتي؟ رسم تو نيز چنين است؟ مثل همه ي فلاني ها!؟

MFA
31-07-2009, 02:57
خداوند به فرشتگان عقل داد بدون شـــهوت ٬ حیوانات را شـــهوت داد بدون عقل

و انسان را شــــهوت داد با عقل ٬ هر انسانی که عقلش به شـــهوتش غلبه کند از

فرشتگان بهتر است ٬ هر انسانی که شـهوتش به عقلش غلبه کند از حیوان بدتر است . . .

شمع محفل شاهان شدن ذوقی ندارد ٬ ای خوشا شمعی که روشن میکند ویرانه ای را .

ناتوان ترين آدميان، آناني هستند که نيروي بدني خويش را به رخ ديگران مي کشند . . .

صدها راه براي پند و اندرز دادن وجود دارد اما بيشتر بدترين گونه آن ،

که همان رو راست گفتن است را برمي گزينيم . . .

نتيجه گيري زود پس از رخدادهاي مهم زندگي از بي خردي است . . .

MFA
31-07-2009, 02:58
کسي که چند آرزوي درهم ورهم دارد به هيچ کدام از آنها نمي رسد مگر آنکه

با ارزشترين آنها را انتخاب کند و آن را هدف نهايي خويش سازد . . .

اگر شيفته کارت نباشي ، روانت بيمار مي شود و در نهايت پيکرت از پاي در خواهد آمد .

آيا از بخشندگي و مهرباني که نخستين حالات خداوند است ، در ما نشاني هست ؟

با ولخرجي تنها مال نمي رود ، زمان ارزشش فراتر است ، و آن هم نابود مي شود

اگر آماده نباشيم ارزشمندترين زمان ها را نيز از دست خواهيم داد ، و کسي که آماده

نيست بخت کمتري براي پيروزي خواهد داشت ، آمادگي يعني بروز بودن

در هر حرفه و کاري . . .

MFA
31-07-2009, 03:00
شهامت گله ، ناشي از چوپان بيدار است . . .

بيچاره مردمي که فرمانروايانش رايزن ! ، و رايزنانشان فرمانروا هستند . . .

کودکي که گناه خويش را بدون پرسش ما به گردن مي گيرد در حال گذراندن

نخستين گام هاي قهرماني است . . .

کيهان داراي ساختاري هدفمند است . اين ساختار به آن پويايي بخشيده ،

و برآيندي شگرف ، در آن بر جاي مي گذارد . . .

تنهايي براي جوان ارزشمند ، و براي پير آزار دهنده است . . .

هر قدر به ديگران احترام بگذاريم ، به ما احترام خواهند گذاشت

MFA
31-07-2009, 03:01
آينده جوانان را از روي خواسته ها ، و گفتار ساده اشان ، مي توان پي برد ، نپنداريم که

ميزان دارايي و يا امکانات آنها ، دليلي بر پيروزي و شکست آنهاست ، تنها مهم خواسته و

آرزوي آنهاست . . .

کسي که مي ماند و نمي پرد به يک راز بزرگ آگاه گشته و آن فلسفه پرواز است. اُرد بزرگ

نخستين گام بهره کشان کشورها ، ابتدا نابودي بزرگان و ريش سفيدان است

و سپس تاراج دارايي آنها . . .

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا

رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی . . .

MFA
31-07-2009, 03:05
کسانی خوشبخت هستند که فکر و اندیشه شان بسوی چیزی غیر از خوشبختی خودشان است. (استوارت میل)

آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند. (مارتین لوتر‌کینگ)

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

قطعاً خاک و کود لازم است تا گل سرخ بروید. اما گل سرخ نه خاک است و نه کود (پونگ)

بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او.. (همیلتون)

عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند. (دیزرائیلی)

MFA
31-07-2009, 03:06
چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. (امرسون)

آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می‌کند چه بسا که توانای کاهای بزرگ را ندارد. (لاروشفوکو)

اگر طالب زندگی سالم و بالندگی‌رو می باشیم باید به حقیقت عشق بورزیم. (اسکات پک)

زندگی بسیار مسحور کننده است فقط باید با عینک مناسبی به آن نگریست. (دوما)

دوست داشتن انسان‌ها به معنای دوست داشتن خود به اندازه ی دیگری است. (اسکات پ)

MFA
31-07-2009, 03:07
عشق یعنی اراده به توسعه خود با دیگری در جهت ارتقای رشد دومی. (اسکات پک)

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم. (اسکات پک)

جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)

هنر کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)

تغییر دهنرگان اثر گذار در جهان کسانی هستند که بر خلاف جریان شنا می‌کنند. (والترنیس)

اگر زیبایی را آواز سر دهی ، حتی در تنهایی بیابان ، گوش شنوا خواهی یافت. (خلیل جبران)