PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

I-Reza
03-09-2009, 14:37
آرزوم بی تو محاله لحظهم بی تو سوال

بی تو مقصد خیلی دور راه عشقم بی عبور

من نمیخوام تو خیالم بگمت عاشقت هستم

دوست دارم که راستی راستی

حس کنم تو رو تو دستم .

زندگی به من آموخت که چگونه گریه کنم , گریه به من نیاموخت که چگونه

زندگی کنم . . . . . .

تو نیز به من آموختی چگونه دوست بدارم

اما به من نیاموختی که چگونه تو را فراموش کنم .

داشتم اشکهایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل میکردم خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی ببخش اگر این روزها عشق با گریستن ثابت میشود

گر بگریم گویند دیوانه است گر بخندم گویند عاشق است پس بگریم و بخندم تا گویند عاشقی دیوانه است

افسوس ...آن زمان که باید دوست بداریم کوتاهی می کنیم ، آن زمان که دوستمان دارند لجبازی میکنیم و بعد...برای آنچه از دست رفته آه ه ه ه ه می کشیم

I-Reza
03-09-2009, 14:39
در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگیست وگرنه با یک استخوان صد سگ رفیقت میشوند

اگه مثل اشک تو چشام باشی برای موندنت تا آخر عمرم گریه نمی کنم

حالا كه رفته ای واژه های تازه هم گریه می كنند/نگاه كن چه عالمی دارد گریه های خداحافظی

این منم در در زیر باران فریاد میزنم خدا خدا خدا من کاش دیونه بودم دیونه دیونه دوست دارم باران باران ان قدر ببار که درد و غمم شسته بشه

همه می پرسند « چرا شکسته دلت ؟ مثل آنکه تنهایی ؟ ... چقدر هم تنها !پاسخ یک دریا را در قطره نمی توان پیدا کرد ... و سخن هزاران سال را در لحظه نمی شود جستجو کرد .... حرفهای ساده من چقدر در هزارتوی ذهن پیچیده می شود ؟ مگر ساده تر از این هم می توان صحبت کرد ؟‌! من از قله نمی آیم ... دره هم جای من نیست ... من شهسوار عشقم و عشق همراه باد همیشه فرار می کند... جاده ترک برداشته است از استواری من ... من کوله بار خویش را بسته ام

I-Reza
03-09-2009, 14:42
روز اول شوخی شوخی جدی شد شوخی ترین جدی عمرم دوست داشتن تو بود و جدی ترین شوخی عمرم از دست دادن تو

كاش دوستی ها مثل رابطه دست وچشم بود وقتی دستت زخمی می شود چشمت گریه می كند . ووقتی چشمت گریه می كنند دستت اشكات رو پاك می كنه ..!

یه دفعه مثل یه شمع داشتی خاموش میشدی...اگه پروانه نبود تو فراموش میشدی...آره پروانه شدم كه پرام سوخته شه...تا آتیش دل تو به دلم دوخته شه...كه بسوزه پروبالم،كه راحت بشه خیالم......من تموم قصه هام قصه ی توست

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی،یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی

سر كلاس ادبیات معلم گفت:فعل رفتن رو صرف كن:رفتم.رفتی.رفت. ساكت می شوم، می خندم، ولی خنده ام تلخ می شود.استاد داد می زند:خوب بعدی ادامه بده.و من می گویم:رفت .رفت.رفت.و دلم شكست.غم رو دلم نشست.رفت شادیم بمرد.شور از دلم ببرد.رفت.رفت.رفت و من می خندم و می گویم:خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است.كارم از گریه گذشته است به آن می خندم

I-Reza
03-09-2009, 14:47
وقتي دلت تنگ شده

وقتي چشت تر شده

وقتي ديگه نبود كسي

اميد يا هم نفسي

بدون ايجا هست كسي

كه تو براش همه كسي

دربركه اشكم همه دم نقش تو دیدم این هدیه خوبی است كه ازاب گرفتم هرگز نتوانی كه زمن دور بمانی چون دردل خودعكس توراقاب گرفتم

عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ، بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

شبی از شبها تو به من گفتی كه شب باش: من كه شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی كه تو فانوس شب من باشی

گاه سکوت يک دوست معجزه ميکنه ، و تو مي آموزي که هميشه ، بودن در فرياد نيست .

I-Reza
03-09-2009, 14:57
در اوج دل نشاندمت ، در رهگذار زندگي زمانه گر خزان شود ، توئي بهار زندگي . . .

ديرگاهيست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام
وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غم ها شده ام
دگر آئينه ز من با خبر است / که اسير شب يلدا شده ام
من که بي تاب شقايق بودم / همدم سردي يخ ها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنيد / تا نبينم که چه تنها شده ام . . .

بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .

I-Reza
03-09-2009, 15:02
فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،
حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن . . .

در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است

هيچ کس تنهائيم را حس نکرد ، برکه طوفانيم را حس نکرد ،
او که سامان غزل هايم از اوست ، بي سر و سامانيم را حس نکرد . . .

اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي
فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .

ALI
03-09-2009, 15:16
وقتی كه می رفتی، بهار بود
تابستان كه نیامدی، پاییز شد
پاییز كه برنگشتی، پاییز ماند
زمستان كه نیایی، پاییز می ماند
تو را به دل پاییزی ات
فصلها را به هم نریز

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو صادقانه گفتی در خانه قلبت هیچ جایی برای من نیست

من بر قلب سنگی ات بوسه می زنم که با من صادق بود

مطمئن باش ، برو …

ضربه ات كاری بود ، دل من سخت شكست …

و چه زشت به من و سادگیم خندیدی

به من و عشقی پاك ، كه پر از یاد تو بود …

و به این قلب یتیم

كه خیالم می گفت تا ابد مال تو بود …

تو برو تا راحت تر

تكه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

دل كه رنجید از كسی خرسند كردن مشكل است

شیشه بشكسته را پیوند كردن مشكل است

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

خیلی ها نفرین میکنن … تلافی میکنن… اما نه … نفرین من …

الهی اونی که دوستش داری تنهات نذاره …

تلافی من …. میرم تا به اون برسی …

سره راهت نباشم … راستی … قد من

دوست داره …

اس ام اس جدایی اس ام اس عاشقانه برای کسی که دلتو شکسته اس ام اس غم

یك روز فكر میكردم اگر او را با غریبه ای ببینم شهر را به اتش میكشم اما امروز برای دیدنش حاضر نیستم حتی كبریتی روشن كنم

I-Reza
03-09-2009, 15:18
از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلي ، صبر کن پيدا شود گوهر شانس قابلي . . .

شب شکست ، پيمان شکست ، عهدي شکست ، قلبي شکست
از شکست هر شکستي بر دلم آهي نشست . . .

اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

آدما خنده هاشون همیشه از دل خوشی نیست، گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست، گاهی دل این قدر تنگ میشه که گریه هم کم میاره، یه جمله ی ساده گاهی چقدر واست غم میاره..

ALI
03-09-2009, 15:19
دلم را مبتلایت کرده بودم

خودم را خاک پایت کرده بودم

ندانستم که بی مهری وگرنه

همان اول رهایت کرده بودم !

به تو سپرده بودمش ، با هزار و یک امید ….

وحالا برای هزار و یکمین بار

دلم را می برم تا شکستگی اش را گچ بگیرند !!!

گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست .
چند روزیست که این دل میشکند.
اه….
تو همیشه میشکنی و من همیشه فراموش میکنم مگر تو انها را زنده کنی.
اما نمیدانم چرا این دفه نمیتوان فراموش کنم.
شاید دگر از قلبم،تکیه نباشد برای محبت و فراموشی آن.

نمی بخشمت …. بخاطر تمام خنده هایی كه از صورتم گرفتی …. بخاطر تمام غمهایی كه بر صورتم نشاندی …. نمی بخشمت …. بخاطر دلی كه برایم شكستی …. .. بخاطر احساسی كه برایم پرپر كردی ….. نمی بخشمت …. بخاطر زخمی كه بر وجودم نشاندی ….. بخاطر نمكی كه بر زخمم گذاردی …. و می بخشمت بخاطر عشقی كه بر قلبم حك كردی

دل عشق پر از رنگ و ریا دوست نداشت

یک لحظه تو را زمن جدا دوست نداشت

ای آیینه دار خلوتم باور کن

اندازه ی من کسی تو را دوست نداشت

گفتی نفرین میکنی ؟

گفتم نه …فقط از خدا می خواهم که هیچ کس اندازه من دوستت نداشته باشه….

هنوزم از خدا می خواهم که هیچ کس اندازه من دوستت نداشته باشه…..

ما ز یاران چشم یاری داشتیم ، خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

با خیالِ تو هنوزم مثه هر روز و همیشه هر شبِ حافظه ی من پرِ تصویر تو میشه

ALI
03-09-2009, 15:20
سكوت دردناكترین پاسخ من به بیرحمی های توست!

دلم شكسته تر از شیشه های شهر شماست

شكسته باد آن كه دلش این چنین می خواست…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ای آنکه به تقریرو بیان دم زنی از عشق…
ما با تو نداریم سخن خیرو سلامت.

دلمو شکستی بازم دوبـــاره ه

اما بدون چوبه خدا صدا ندااره ه

تنها آرزوم اینه که یه روزم برسه

چشمای تو مثه ابرااااااا ببــــاره

من منتظرت شدم ولی در نزدی

بر زخم دلم گل معطر نزدی

گفتی كه اگر شود می آیم اما

مرد این دل و آخرش به او سر نزدی

از قدیما گفتن کوه هرگز به کوه نمیرسه دل بسوزون ولی بدون آدم به آدم میرسه

دیگه بی تو نمی میرم…
توئم با بی کسیت سر کن
تو حقت بدتر از اینه که دل تنگم بمونی…

ALI
03-09-2009, 15:22
[b]گفتمش دل می خری؟ پرسید چند؟ گفتمش دل مال تو تنها بخند! خنده کرد و دل زدستانم ربود. تا به خود بازآمدم، او رفته بود! دل زدستش روی خاک افتاده بود! جای پایش روی دل جامانده بود…

خودت رفتی ولی عشقت نرفته… من عاشق تر شدم هفته به هفته

از تو دلگیرم…از عاشقی سیرم…درسته بی تو میمیرم…ولی ایندفعه میرم

چو کس با زبان دلم آشنا نیست
چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر
که از یاد یاران فراموش باشم

حیف این چشمهام که برای چون توی بی ارزشی اشک ریخت!

و چه ساده دلم که هنوزم دوست داره

MFA
03-09-2009, 21:39
سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم.

تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
وگرنه دلبر پيمانه شکن فراوان است.
پ
در عشق بسوزد كه سوزاند جگرم دوست دخترم مادر شدو من هنوزم پسرم

اگه گفتي اين چيه؟
>->o
اين منم که از دوريه تو مردم.

سايه ام عاشق سايه ات شده مي خواستم ببينم آيا مي توانيم همــــــــــسايه شويم؟

MFA
03-09-2009, 21:42
اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است

چشمهاي تو به من مي بخشد شور و عشق و مستي و تو چون مصرع شعري زيبا سطح برجسته اي از زندگي من هستي

درشکه اي مي خواهم سياه که ياد تو را با خود ببرديا نه نه!!! ياد تو باشد مرا با خود ببرد

تکيه بر ابر کردم ابر ناليدن گرفت
تکيه بر آب کردم دريا خروشيدن گرفت
تکيه بر ديوار کردم خاک بر فرغم نشت
خاک بر فرغش نشيند آنکه يار از من گرفت

MFA
03-09-2009, 21:44
من ، تو ..........مقصر ويرگول است

از ميان تمام بازي هاي کودکانه تنها" يادم تو را فراموش "را خوب بلد بودي


گاهي دل اينقدر تنگ ميشه که گريه هم کم مياره . يک حرف ساده هم گاهي چقدر غم مياره

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد منهستي

MFA
03-09-2009, 21:45
هيچ کس از راز دلم آگاه نيست.هيچ کس ازآه دلم به جزقلب تو خبرندارد.من درمسيرقلب توام.چون مسافري و مقصدم افق دورچشمان توست

وقتي داري فکر مي کني که من دارم فکر مي کنم که تو داري فکر مي کني که من به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني به تو فکر مي کنم

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود

ميروي و من فقط نگاهت ميكنم تعجب نكن كه چرا گريه نميكنم بي تو، يك عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يك لحظه باقي است و شايد همين يك لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم

اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من.....

MFA
03-09-2009, 21:48
روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك
كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود

دستانم تشنه ي دستان توست شانه هايت تکيه گاه خستگي هايم با تو مي مانم بي آنکه دغدغه هاي فردا داشته باشم زيرا مي دانم فردا بيش از امروز دوستت خواهم داشت

وقت دل تنگ ميشم پشت در قلبت هي در مي زنم ، پس هر وقت قلبت ميزنه بدون دلم برات تنگ شده

داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ،اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!

MFA
03-09-2009, 22:04
درون کوچهً قلبم، چه غمگینانه می پیچد صدای تو که می گفتی ، به جز تودل نمی بندم

من و تو مثل دو خط موازی هستیم که اگه م به هم نرسیم همیشه در کنار هم هستیم

میدونی فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی

ميدونی علت کسوف و خسوف چيه ماه و خورشيد واسه ديدن تو دعوا می کنن

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

MFA
03-09-2009, 22:13
فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست

حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم

سرنوشت ننوشت گر نوشت بد نوشت اما باور كن نمي توان سرنوشت را از سر نوشت

باران نمي شوم که نگويي با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم.ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در اسمان نگاه کني...

با چنان عشقي زندگي کن که حتي اگر بنا به تصادف در جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

MFA
03-09-2009, 22:14
مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکند.

چشمانت‌ کارناوال‌ِ آتش‌بازي‌ست‌ !يک‌ روز در هر سال‌براي‌ تماشايش‌ مي‌روم‌وَ باقي‌ِ روزهايم‌ راوقف‌ِ خاموش‌ کردن‌ِ آتشي‌ مي‌کنم‌که‌ زيرِ پوستم‌ شعله‌ مي‌کشد !

چنان دل کندم از دنيا که شکلم شکل تنهايي ببين مرگ مرا در من که مرگ من تماشايي است مرا در اوج مي خواستي تماشا کن ...... تماشا کن

دفترم را باز مي كنم .اولين صفحه حكايت از رفتنت دارد.. به صفحات ديگه نگاه مي كنم .تمام صفحات را از نبودنت.از غم دوريت از چشم انتظاريم واميد به باز گشتت پر كرده ام... تنها يك برگ سفيد باقي مانده كه براي آمدنت خالي گذاشته ام.
تکه هاي قلبم را با تو قسمت مي کنم. شايد هيچ اثري براين سرماي زمستاني نداشته باشد؛اما....... براي لحظه اي مي توني ،گرماي عشق واقعي را در دستانت حس کني

با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم، بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم: بي توميميرم

MFA
03-09-2009, 22:20
ميدوني طبق آخرين آمار كم جمعيت ترين جاي دنيا كجاس؟ . . . .نميدوني؟ ***** قلب منه كه فقط تو توي اون ساكنی !
چشماتو دايورت كردي رو قلبم خيالي نيست حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزون

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم


يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

يک دقيقه سکوت براي روياهاي شيرين کودکي، که هرگز باز نخواهند گشت!

MFA
03-09-2009, 22:34
من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقبقت مي رسيم.

گفتي:دور منو خط بکش. کشيدم...حالا تو در محاصره ي مني

بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري

1000 دستگاه ریو
1000 کیلومتر اسکناس
100 واحد اپارتمان
10 صندوق طلا
.
.
.
.
فدای یه تار موی تو دوست عزیز

وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم.

اگه یه روز دیدی که تموم درخت های کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو ...چون هنوز منو داری که بهم تکیه کنی

سلام می کنم به باد،
به بادبادک وآفتاب
به چشمهاي مهربان تو
باورکن من به یک پاسخ کوتاه،
به یک سلام ِ سر سری راضیم!
آخر چرا سکوت می کنی؟

MFA
03-09-2009, 22:38
گر مي دانستي رفتنت مرا ميشكند.....شايد نمي رفتي و مرا با تنهاييم تنها نمي گذاشتي يا كه هنگام رفتن آخرين نگاهت را تقديم
قلبم مي كردي تا بر سر در آن به يادگاربماند.

این شعرو مینویسم
........................
.......................
سطر سطر نوشته هایم با اشکهایم پاک شد

زندگي اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق يک بار است ..... جدايي دشوار هست ..... ياد تو تکرار هست


همين روزا ميان دستگيرت مي کنن دست بند به دست ميان مي برنت جزئيات جنايت هنوز مشخص نيست اما .....اثر انگشتت روي قلب شکستم مونده

ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست

MFA
03-09-2009, 22:39
آرزو دارم ماه هميشه کامل ودرخشان باشه وشما هميشه راحت وخوب باشي هر وقتي شما خواستي تغيير بدي روشنايي رو بخاطر داشته باش من بهترين شبها رو برات ارزو کردم

مثل يه گل رز به اب نياز داره مثل فصول سال که به تغيير نياز دارن مثل يه شاعرکه به قلم نياز داره من به تو نياز دارم

دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

ازدواج حقيقي يعني هر روز عاشق همان شخص شدن
شايد يه کسي شبها براي اينکه خوابتو ببينه به خدا التماس ميکنه!! شايد يه کسي به محض ديدن تو دستش يخ ميزنه و تپش قلبش مرتب بيشتر ميشه!! مطمِئن باش يکي شبها بخاطر تو تو دريايي از اشک ميخوابه!! ولي تو اونو نميبيني؟؟ شايدم هيچ وقت نبيني

تو را به ياد آن روز...... تو را به گلبرگ هاي خشک آن رز خشکيده....... تو را به روز اول بار ديدنت.........تو را به اولين نگاه عاشقانه....... تو را به ياد بارون روز نيامدنت..... تو را به تنهايي روز رفتنت....... تو را به بوي بارون روز برگشتنت....... تنهايم مگذار ديگر

MFA
03-09-2009, 22:40
اگر چه تنهايم اما تنهايي را دوست دارم چون لحظه لحظه اش خاطرات تو را تازه مي کند.

يك ساعت يعني 60 دقيقه و يك دقيقه يعني 60 ثانيه اما هيچ كس به من نگفت 1 ثانيه بدون تو يعني 60 سال

بیکاری؟مگه تو درس نداری؟کار و زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری؟که 24 ساعته توی قلب منی!!

گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشمها نفهمند روزي که گفتي منتظر باش و رفتي تنها شدم وگريستم ، اما هم اکنون تنها نيستم انتظار با من است ولي هر دو با هم مي گرييم

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد عجب از محبت من كه در او اثر ندارد غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

MFA
03-09-2009, 22:42
بوسه اسم است چون عمومي است بوسه فعل است چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است چون از قيد انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است چون 2 نفر را به هم متصل ميکن

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-ع;شق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش


روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود
به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مرگ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگرعشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگرعشق نيست چرا عاشقيم؟:-؟؟

MFA
03-09-2009, 22:43
بزرگترين گناه: سکوت... بزرگترين شجاعت: بگويي دوستت دارم... بزرگترين سرمايه: دوست... بزرگترين اسرار: صداقت... بزرگترين افتخار: عاشق شدن... بزرگترين هنرع;اشق ماندن

مي خواستم اسمتو روي سينه ام خال کوبي کنم اما ترسيدم که صداي قلبم تورو اذيت کنه..

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم. آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم


عشق فراموش کردن نيست بلکه بخشيدن است عشق گوش کردن نيست بلکه درك كردن است عشق ديدن نيست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشيدن نيست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني

کوتاه ترين فاصله براي گفتن دوست دارم فقط يه لبخنده . . . . . . . . . . . نيشتو ببند.

MFA
03-09-2009, 22:46
خرج كن ولي اصراف نكن. عاشق شو ولي ديوانگي نكن. اسوده باش ولي بيخيالي نكن . حرف بزن ولي وراجي نكن. دوستت دارم........... ولي پورو نشو

برات يه هديه دارم ##**#####**# # اين يه سيم خارداره. بپيچ دورت تا کسي دستش به گل من نرسه

نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي

زير پاهام برگ هاي خشکيده ، که اونا هم دل خوشي از درخت ندارن ميگن درخت ميگفت که ديگه وقت تعويض فصله موقع ريزش برگ هاي خشکه ولي من مي دونم که همش بهونه بوده درخت از برگ هاي خشکيده خسته بوده

همه ي مداد رنگي ها مشغول بودند...به جز مداد سفيد...هيچ کسي به او کار نمي داد...همه مي گفتند:{تو به هيچ دردي نمي خوري}...يک شب که مداد رنگي ها...توي سياهي کاغذ گم شده بودند...مداد سفيد تا صبح کار کرد...ماه کشيد...مهتاب کشيد...و آنقدر ستاره کشيد که کوچک وکوچک و کوچک تر شد...صبح توي جعبه ي مداد رنگي...جاي خالي او...با هيچ رنگي پر نشد

MFA
03-09-2009, 22:50
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

نمي دانم چرا ما انسان ها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد با اينكه مي دانيم روزي بسته خواهد شد اما آسمان كي بسته خواهد شد

مهتابي اتاقم صاعقه مي زند و چشمانم باران مي بارند بهاري.دستي تكان مي دهي از سر عادت و شايد كمي اجباري.
به سلامت اما....................اينگونه خداحافظي نمي كنند

تو را ميبينم و ميدانم كه تنها عشق مي تواند ما را مطمئن سازد كه دنيا زيبا خواهد ماند
قرارمان اين نبود .با وجود اينكه مي دانستي در انتظار توهر ثانيه به سختي يكماه مي گذرد با همه تباني كردي كه امسال هم ساعتها را به جلو نكشند

پنج ثانيه فرصت داري تسليم شوي.
سلاح منفي بافي را زمين بگذاري و اجازه دهي نهال عشق من در دلت جوانه بزند.
5ثانيه تمام شد.

MFA
03-09-2009, 23:05
جز تو دل به كه بسپارم كه من با همه شهر غريبم .به كدام خانه قدم بگذارم كه بدون تو خانه قلبم براي هميشه ويران است.
عشق شاديست عشق آزاديست عشق آغاز آدميزاديست.

در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري

هميشه تو يک ارتفاع بالايي از جو، ديگه ابر وجود نداره. اگه يک وقت ديدي آسمون دلت ابري بود بدون به اندازه کافي اوج نگرفتي.

لرزش صدات ، برق نگات ، تپش قلبت ، نفس هاي تند و عرقي که روي پيشونيت نشسته همه گوياي يه چيز هستن : تيروئيدت پرکاره !

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي.

MFA
03-09-2009, 23:08
بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا . فقط يه دونه امروزه . پس از دستش نديم و ازش لذت ببريم و با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم.


خورشيد آواره وار طلوع کرد ديوانه وار انتظار کشيد ومعصومانه غروب کرد و شايد ماه نمي داند چرا آسمان شب مال اوست

نمی دانم کجایی اما دلم نزدیک است و دور نیست آن روزهایی که ادراک نگاهمان را به افق دوخته بودیم و از آن چیزی نمی دانستیم
جز زمزمه ی دو بیتی های عاشقانه در زیر آسمان پرستاره

از بهار پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت تازه شكفته ام هنوز نميدانم از تابستان پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت درگرماي وجودش غرقم نميدانم از پاييز پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت در هزار رنگ آن باخته ام نميدانم از زمستان پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت سرد است و بي رنگ.

غربت ديرينه ام را با تو قسمت ميكنم/ تا ابد با درد و رنج خويش خلوت ميكنم/ رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد/ من در اين ويرانه ها احساس غربت ميكنم

از اين عشق به هر عشق جهان ميخندم/ هركه آرد سخن عشق به آن ميخندم/ روزي از عشق دلم سوخت كه خاكستر شد/ بعد از اين سوز به هر سوز جهان ميخندم


چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي!چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه کودکانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يک کلمه مرا ترک کردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم !............ولي هنوز هم دوستت دارم

MFA
03-09-2009, 23:13
هيچگاه آخرين نگاهت را فراموش نمي کنم نگاهي سرشار از عشق صميميت و محبت .امروز سالها از آن روز مي گذرد ولي تو هر گز بر نگشته اي ..صدايت در گوشم زمزمه مي شود و نگاهت در ذهنم مجسم ولي من تو را مي خواهم نه خيالت را !!!

می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

من از طرز نگاه تو اميد مبهمي دارم نگاهت را مگير از من كه با آن عالمي دارم

هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…! و تو… هيچ وقت او را نديده اي

اگه تورو خواستن اشتباهه ... اگه باتوبودن اشتباهه ... اگه عاشق توبودن اشتباهه ... اگه واسه تومردن اشتباهه ... پس توبهترين و
قشنگترين اشتباه زندگي من هستي

MFA
03-09-2009, 23:14
سلام به نازنيني كه ديروز عاشقي مان مرا بيش از غرورش دوست داشت و امروز عاشقي كه بالارفتن از صخره ها كمي دشوارتر است غرورش را بيش از من دوست دارد

دوستت ندارم به اندازه ي اقيانوس، . چون يه روز تموم ميشه . دوستت ندارم به اندازي خورشيد، . چون غروب ميكنه . دوستت دارم . به اندازي روت كه هيچوقت كم نميشه

اشکهایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل میکردم!خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی.ببخش اگه این روزها عشق با گریستن ثابت میشه.

كوله بارم را كه پر از بارهاي روزهاي تلخ جواني است جمع ميكنم و آنها را با خود به قله فراموشي ميبرم و به ته درياچه گذشته ها ميريزم تا شايد ديگر در زندگيم نباشند.ولي با خاطرات تو چه كنم

آره زندگيم همينه !ديگه چاره ای ندارم !صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم

قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

از گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد

هيچوقت به چشمات راز دلت رو نگو چون راز نگه نمي دارد و گريه مي كند

MFA
03-09-2009, 23:18
لبخند بهانه اي است براي زنده ماندن لحظه هايت سرشار از اين بهانه

همه ي پسرا دوست دارند يه دختر گيرشون بياد که مثل اسب نجيب باشه مثل سگ وفادار باشه ومثل گوسفند سر به زير باشه اما بيشتر پسرا به آرزوشون مي رسن و دختري گيرشون مياد که مثل اسب جفتک ميندازه مثل سگ پاچه مي گيره ومثل گوسفند نمي فهمه

عاشقت گشتم تو گفتي عاشقان ديوانه اند! عاقبت عاشق شدي ديدي که خود ديوانه اي

امروز روز ملي گلهاست روزت مبارک .... اينو براي همه ي گلهاي دنيا که عطرشون رو دوست داري بفرست

مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

MFA
03-09-2009, 23:22
زندگي به من آموخت كه چگونه گريه كنم اما گريه به من نياموخت كه چگونه زندگي كنم،تو نيز به من آموختي كه چگونه دوستت بدارم اما به من نياموختي چگونه !؟


من نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي

اگر کسي مي گويد که براي تو مي ميرد دروغ ميگويد!!! حقيقت را کسي ميگويد که براي تو زندگي مي کند

رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند

دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه نمي توانستند از هم جدا باشند، با خواندن يک جمله معـــروف از هــم جـــدا مي شــوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار ديگــري همديگر را نمي بينند. چون هر دو به صورت اتفاقي و به جمله معروف ويليام شکسپير بر مي خورند: آ« عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده آ

MFA
03-09-2009, 23:24
اگه يه روز شاد بودي آروم بخند تا غم بيدار نشه و اگه يه روز غمگين شدي آروم گريه کن تا شادي نا اميد نشه
!
بهترین ها:
مهربان ترين آدم دنيا: مادر
شيرين ترين لحظه زندگي: عيدي گرفتن يك بچه
بهترين دوست نوجواني: تنهايي
بهترين هديه ي جواني: نگاه
فتنه انگيزترين چيز توي زندگي: دروغ
بهتريم هديه دوران عاشقي: بوسه

آموختم:
بهار را با عشق
تابستان را با شادي
پاييز را با غم
و.....

گفتم تو شيرين مني گفتي تو فرهادي مگر؟
گفتم خرابت ميشوم گفتي تو ابادي مگر؟
گفتم ندادي دل به من گفتي تو جان دادي مگر؟
گفتم ز كويت ميروم گفتي تو آزادي مگر؟
گفتم فراموشم نكن گفتي تو در يادي مگر؟
گفتم خاموشم سالها گفتي تو فريادي مگر؟
گفتم كه بربادم مده گفتي نبر بادي مگر؟
گفتم كه اين آف رو بخون گفتي كه الافم مگر؟

شايد يه كسي شب ها براي اينكه خواب تورو ببينه به خدا التماس مي كنه ،
شايد يه كسي به محض ديدن تو دستش يخ ميزنه و تپش قلبش مرتب بيشتر ميشه ،
مطمئن باش يه كسي شب ها به خاطر تو توي درياي اشك مي خوابه ،
ولي تو اون رو نمي بيني

بهترين باش!
بهترين دوست اگه نيستي، لااقل بهترين دشمن باش، غمخوارم اگه نيستي، لااقل بزرگترين غمم باش، هرچه هستي بهترين باش، چون بهترين ها هميشه در خاطر مي مانند، پس در خاطرات بدم بهترين باش

MFA
03-09-2009, 23:29
چند نكته حكيمانه…
1- اگه اولش به فكر آخرش نباشي، آخرش به فكر اولش مي افتي.
2- لذتي كه در فراق هست، در وصال نيست! چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بيم فراق!
3- .آغاز كسي باش كه پايان تو باشد.

اگه كسي ديونه ات بود، عاشقش باش. اگه عاشقت بود، دوستش داشته باش. اگه دوستت داشت، بهش علاقه نشون بده. اگه بهت علاقه نشون داد فقط يك لبخند بزن.

ميگفت آدم بايد توي عاشقي مثل سيگار باشه! با اينكه مي دونه آخرش زير پا لهش ميكنن ولي تا آخرش به پاي آدم مي سوزه


اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي افتي برميگرده با عجله مياد به سمتت، بدون براش عزيزي
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي خندي برميگرده نگات ميكنه، بدون براش قشنگي
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري گريه ميكني باهات اشك ميريزه، بدون دوستت داره
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري با يكي ديگه حرف ميزني تركت ميكنه، بدون عاشقته...

ميدوني لذت زير بارون بودن چيه؟ اينه كه كسي اشكهات رو نمي بينه

MFA
03-09-2009, 23:32
دستت رو بزار روي قلبت، اين ساعته عمرته كه داره تيك تيك مي كنه، جالبه، هموني كه بهت زندگي ميده برات شمارش معكوس رو شروع كرده.

منتظر باش اما معطل نشو، تحمل كن اما توقف نكن، قاطع باش اما لجباز نباش، صريح باش اما گستاخ نباش بگو آره اما نگو حتما، بگو نه ولي نگو ابدا....

ميشه بازي ها رو مثل اشك از چشمات بندازي...... اما نمي توني جلوي اشكي رو بگيري كه با رفتن بازي ها از چشمات جاري ميشه

با اينكه ساده ترين عادت مردمان اين شهر گريستن است براي اثبات عشق.تو اين كار ساده را انجام نده.از رفتنم شاد باش چرا كه خنده ات را بيشتر دوست دارم.

امشب به سوگ آرزوهايم نشسته ام و در غم نبودنت اشك فراق مي ريزم.كاش امشب كسي براي عرض تسليت به خانه دلم مي آمد.كاش تو بودي و دفتر آرزوهايم را ورق ميزدي.

MFA
03-09-2009, 23:35
در تنهاييهايم تنها نيستم چون تو هستي.جاي تو در پريشاني هاي خيالم خالي نيست.هر جا و هر لحظه با تو و دست در دست تو به بينهايت آرزوهايم پرواز مي كنم.

سكوت آسماني نگاهت مرا به اوج مي رساند.دستهايم را بگير.دورم كن از هيا هوي شهر پر فريب.مي خواهم پرواز كنم

ميان كلمات سرگردانم.مي خواهم با تو ترانه اي بسازم.مي خواهم به خاطر تو همه واژه ها را صدا كنم.من در حوالي اندوه عاشق شده ام.نمي دانم چرا ديگر نسيم ياد تو در حوالي غزلهايم نمي وزد.

ميدوني فرق آموزگار با روزگار چيه؟آموزگار اول درس ميده بعد امتحان ميگيرهاماروزگار اول امتحان ميگيره بعد درس ميده

هر آنچه که زيباست عزيز نيست،هر آنچه عزيز است زيباست.

MFA
03-09-2009, 23:37
اگه قرار باشه بین موندن در کنار تو و رفتن به بهشت یکی رو انتخاب کنم تو رو انتخاب میکنم چون بی تو بهشت برین زندان من است

ديشب چك عشقت را به بانك بردم باز هم خالي بود اين بار چك را اجرا گذاشتم تا حكم جلب تو بگيرم

لحظه ها را کشتیم تا بگذرند به امید آنکه به خوشبختی برسیم, اما غافل از آنکه خوشبختی همان لحظه هایی بود که در انتظار گذراندیم.

در کلاس ادبیات معلم گفت: فعل رفتن را صرف کن: رفتم ..رفتی.. رفت ساکت میشوم میخندم ولی خنده ام تلخ میشود استاد داد میزند خوب بعد ادامه بده و من میگویم: رفت... رفت... رفت رفت و دلم را شکست

تمام دنيا فقط چشمهايت را خواستم آيا آسمان سهم زيادي از دنياست؟

MFA
03-09-2009, 23:40
سنگ قبرم را نمیسازد کسی ,مانده ام در کوچه های بیکسی
بهترین دوستم مرا از یاد برد , سوختم خاکسترم را باد برد.

هرگز چشمانت را برای کسانی که معنای پاک نگاهت را نمیفهمند گریان نکن

اگر دل سپردن به تو خطاست به تكرار باريدن باران خطا ميكنم

صدات رو برام sms کن،با نگاهت به من miss بزن،با قلبت به من زنگ بزن که قلبم رو ویبره هست........

به بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي كاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاك بازان.

MFA
03-09-2009, 23:42
ابر می شوم تا از نگرانی یک روز بارانی ،هر روز از پنجره نگاهم کنی.......

وقتي خدا بهت ميگه (باشه) --> چيزي که ميخواي بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( صبر کن) --> چيز بهتري بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( نه) --> داره بهترين رو برات آماده ميکنه

زمن بگذركه من افسانه بودم شراب تلخ درميخانه بودم مرادردست غم بگذاروبرگرد كه من بازندگي بيگانه بودم .


هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته

در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد

MFA
03-09-2009, 23:43
اگه بوسه ها آب باشن ، من به تو دریا رو می دم...اگه در آغوش گرفتن ها مثل برگ باشه ، من به تو جنگل رو میدم...اگه دوستی یه سیاره ست ، من به تو کهکشان رو میدم...اگه عشق زندگیه ، من زندگيمو رو واسه همیشه میدم به تو

عشق یعنی: خواستن برای دوست زیستن برای دوست بودن برای دوست مردن برای دوست امدن و ماندن و رفتن برای دوست بی انکه باشی یا بخواهی که باشی

نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی


برات 10 تا شاخه گل می فرستم 9 تا طبیعی 1 عدد از اونها مصنوعی اینو بدون که تا آخرین گل خشک بشه دوستت دارم.

مناسب ترین کلمه:خداوند
زیباترین کلمه:عشق
پر احساس ترین کلمه:محبت
پر معنا ترین کلمه:نگاه
عالی ترین کلمه:دوستی
تلخ ترین کلمه:جدایی
دردناک ترین کلمه:خیانت
بد ترین کلمه:تمسخر

انسان هم ميتونه دايره باشه هم يه خط راست. تو مي خواي چي كار كني؟ ...تا ابد دور خودت بچرخي يا تا بي نهايت ادامه بدي؟

MFA
03-09-2009, 23:44
باهام دوست ميشي ؟
تا كجا ؟
-تا ابد نه تا كجا ؟
تا ازدواج...تا مرگ...تا آخر دنيا...تا كجا ؟
او هرگز نفهميد دوستي تا ندارد

اگر زدلهره ترديد عاشقي سيرم نه اين که حوصله اي نيست از تو دل گيرم

تمام شهر پر است از هجوم شايعه ها عجب شايعه اي اين که بي تو مي ميرم

اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من

شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من

MFA
03-09-2009, 23:46
مي خواهم خوشبختي راباتوتجربه كنم ... حتي اگر بدانم عمراين خوشبختي نفسي بيش نيست

با انكه مرا به دام خو يش افكندي
بر گريه جانگداز من مي خندي
گيرم كه سزاوار قفس بود دلم
اي عشق! چرا بال و پرش را كندي؟

ما رو باش سپرديمش دل و چشمامونو به کي
اون که به زندگي ميگه ، نمايش عروسکي
با همه مي بينمت ، با همه کس به جز خودم
تقصير من چيه که عاشق چشم تو شدم

آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم / آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم / از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب / ما توبه شکستیم، ولی دل نشکستیم

من تمنا کردم که تو با من باشي، تو به من گفتي: هرگز، هرگز.....پاسخي سخت و درشت)و مرا غصه اين هرگز کشت....)

MFA
03-09-2009, 23:48
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد

درد را آشفته در لبخند پنهان مي کنيم تا دلش غمگين نگردد هر کسي با ما نشست.....

چرا دنيا نمي داند كه من غمگين ترين غمگين دنيايم
بيا اي دوست با من باش كه من تنهاترين تنهاي دنيايم

چه خوش است حال مرغي که قفس نديده باشد
چه نکوتر آنکه مرغي ز قفس پريده باشد
پر و بال ما شکستند و در قفس گشودند
چه رها، چه بسته، مرغي که پرش بريده باشد

عشق عظمتي است كه گفته ها، كرده ها ، دروغ ها، خيانت هاو... را هرگز نمي بيند

MFA
03-09-2009, 23:50
به حساب بانکی شما میلیونها بوسه ی عشق واریز کردم. شما میتوانید به طور شبانه روزی از طریق مهر کارت برداشت نمایید.

سكوتم را به باران هديه كردم ، تمام زندگي را گريه كردم ،
نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم


محبت تو رو قبول میکنم بدون اینکه دغدغه های فردا رو داشته باشم میدونی چرا؟
چون فردا بیشتر از امروز دوستت دارم.

وقتي که بهم مي رسيم ،3 نفريم ! ( من .تو. عشق ) ،از هم که جدا ميشيم 4 نفريم ! ( تو و تنهايي ، منو عذاب )

عشق شايد تنها جايزه ي اين روزگار نامهربان است كه براي بردنش نيازي به پارتي نيست !! برايش مهم نيست كه تو "شاهي يا گدا" ! مردي يا زن ! هر چه كه هستي ، باش ! فقط تنها شرطش اين
است كه ارزش آن را بشناسي و حرمتش را نگه داري

MFA
03-09-2009, 23:51
این آسمون یه چیزی کم داره اونم ماهی چون توست

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد.

سكوتم را به باران هديه كردم//، تمام زندگي را گريه كردم//، نبودي در فراق شانه هايت// به هر خاكي رسيدم تكيه كردم

عشق قانون نمي شناسد ، دوست داشتن اوج احترام به مجموعه اي از قوانين عاطفي است

میخوام قلکمو بشکنم ...با نصف پولش نازتو بخرم ...با نصفه دیگش یه جعبه مداد رنگی بخرم نازتو بکشم.
نمي دانم چرا اين گونه هست؟ وقتي نگاه عاشق کسي به توست مي بيني اما،دلت بسته به مهر ديگري است. بي اعتنا مي گذري وعاشقانه به کسي مي نگري... که دلش پيش تو نيست.

MFA
03-09-2009, 23:52
آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني.

آن روز با گلها خداحافظي کردم فکر نمي کردم که اين نگاه آخر است فکر نمي کردم فاصله ها مثل علف هاي هرز روي نگاهم را مي پوشانند کاش مي دانستي چقدر دلم برايت تنگ شده شده.

آنقدر به سمت چشمات شنا میکنم تا در عمق آبهای وجودت غرق شوم و تو نجاتم دهی...چون تو را ناجی خودم میدانم.

عشق یعنی کوچک کردن دنیا به اندازه یه نفر و بزرگ کردن یه نفر به اندازه دنیا

زنگه در خونتونم ! هر کی تو رو بخواد اول باید منو بزنه !!!!!

MFA
04-09-2009, 00:06
عشق كليد شهر قلب است به شرط آن كه قفل دلت هرز نباشد كه با هر كليدي باز شود

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فروريختن ديوار غرور گدايي کني... آن وقت است که ديگر عشق نيست....صدقه است

اگه قلب من اسيره اگه عشق من حقيره اگه من هميشه تنهام اگه جسم من کويره اگه خاليه دستام عزيزم من برات عاشق ترينم

تو را گم کرده ام امروز و حالا لحظه هاي من گرفتار سکوتي سرد و سنگين اند و چشمانم که تا ديروز به عشقت ميدرخشيدند
نميداني چه غمگينند


رمز عاشق بودن هر كس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن و ساده پذيرفتن. پس ساده ميگويم، ساده باور كن، خوشبختیت آرزوی من است

MFA
04-09-2009, 00:07
تواگه پائيز زردي واسه من بهار سبزي...تواگه هواي سردي واسه من هميشه گرمي...تواگه ابر سياهي واسه من ابر بهاري...تواگه دشت گناهي واسه من يه بي گناهي... تواگه غرق نيازي واسه من يه بي نيازي...تواگه رفيق راهي واسه من يه تکيه گاهي...تواگه دلت زسنگه واسه من خيلي قشنگه... تواگر باده پرستي تواگر هرچه هستي من توراباانچه هستي دوست دارم

جوان تر از اسمانی که دیشب به دنیا امد شکی ندارم که نفسهای تو میتواند همه مردگان شهر را زنده کند و حتی مسیح را نا گهان به کوچه ما بیاورد با تو میتوان بزرگتر و سبز تر از زندگی بود دوست دارم همیشه در باران زندگی کنم تا گرما و تازگی اشکهای تو را هیچ وقت از یاد نبرم اشکهای تو زیباترین قطراتی ست که میشناسم

لحظه هاي اندك با تو بودن در عمق جان حك شده اند دل چشم انتظار تكرار اندكهاست

كوتاهترين فاصله براي گفتن دوستت دارم يك لبخند است . يك دنيا لبخند براي تو

قانون پايستگي عشق: عشق بوجود مي آيد,ولي هرگز از بين نمي رود,بلکه از صورتي به صورتي ديگر و از اشخاصي به اشخاصي ديگر منتقل و تبديل ميشود

MFA
04-09-2009, 00:09
ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست

خواستم عشق رو تو دستام بگيرم ، ولي جا نشد . پس گذاشتمش تو جيبم ، ولي جا نشد . در كيفمو باز كردم ، ولي جا نشد . تصميم گرفتم ببرمش توي اتاق ، ولي جا نشد . بنابراين يه خونه براش گرفتم ، ولي جا نشد . با خودم گفتم : يه باغ ! آره ! ولي جا نشد . پس گذاشتمش توي قلبم ، حالا ديگه جاش خوبه خوبه ... تازه مي فهمم اين كه مي گن دل آدم مي تونه از دنيا هم بزرگتر باشه يعني چي!
زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مر گ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگه عشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگه عشق نيست چرا عاشقيم

نابينا گفت : دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني؟ چطوري دوستم داري . نابينا گفت :اگه مي ديدمت ؟ عاشق زيبايت مي شدم . اما حالا که نمي بينمت عاشق خودت هستم..

مي دوني فلسفه اختراع سرسره براي بچه ها چيه؟ مي خوان از بچگي به ادم ياد بدن كه صعود چقدر سخت و سقوط چه اسونه

عشق يعني يک سلام بيجواب:::::::::::: :عشق يعني حسرت . تشنه به آب عشق يعني همچون من شيدا شدن ............ .عشق يعني قطره و باران شدن............ ......... ..... عشق يعني يک شقايق غرق خون ............ ........عشق يعني دردمحنت در درون!!!!!....... ......... .... عشق يعني سوز ني آه و شبان ............ ..عشق يعني معني رنگين کمان

MFA
04-09-2009, 00:11
دختري مي رفت ، پسري او را ديد و دنبال او روان شد . دختر پرسيد که چرا پس من مي آيي ؟ پسر گفت : برتو عاشق شده ام . دختر گفت : برمن چه عاشق شده اي ، خواهر من از من خوبتر است و از پس من مي آيد ، برو و بر او عاشق شو . پسر از آنجا برگشت و دختري بدصورت ديد ، بسيار ناخوش گرديد و باز نزد دختر رفت و گفت : چرا دروغ گفتي ؟ دختر گفت : تو راست نگفتي . اگر عاشق من بودي ، پيش ديگري چرا مي رفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه ادم يكي را دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو داره

نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

اسمون به ماه ميگه :عشق يعني چي ماه ميگه يعني بودن درآغوش تو ماه ميگه: توبگو عشق يعني چي آسمون ميگه انتظار ديدن تو

بچه بوديم دخترا عاشق عروسک بودن و پسرا عاشق مرداي قوي....بزرگ شديم دخترا عاشق مرداي قوي شدن و پسرا عاشق عروسک

MFA
04-09-2009, 00:12
سه جمله ي زيبا : 1) اگر اولش به فکر آخرش نباشي آخرش به فکر اولش مي افتي . 2) لذتي که در فراغ هست در وصال نيست چون در فراغ شوق وصال هست و در وصال بيم فراغ . 3) آغاز کسي باش که پايان تو باشد

بوسه زلب هاي تو در خواب گرفتم گويي که گل از چشمه ي مهتاب گرفتم در برکه ي اشکم همه دم نقش تو ديدم اين هديه ي خوبيست که از آب گرفتم هرگز نتواني که زمن دور بماني چون در دل خود عکس تو را قاب گرفتم

اگر ديدي ???نفر دوست دارن يکيش منم. لوتي اگر ديدي ?? نفر دست دارن يکيش منم. اگر ديدي يک نفر دوست داره اون يکي منم. اگر ديدي کسي دوست نداره بدون من مردم


به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد


خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت.

آمده است که به هیچکس ظلم نکنید حتی اگر کافر باشد چون خداوند به یاری مظلوم بر می خیزد.

دوستي آن است که بلبل بارخ گل مي کند صدجفاازخار مي بيند تحمل مي کند.

MFA
04-09-2009, 00:14
عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش
آغوش پارکينگي است که جريمه ندارد !!! بوسه تصادفي است که خسارت ندارد !!! . . . . . چيه دنبالم راه افتادي

عاشقانه ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشانــــدم و پارو زنان سوي تو فرستارم وقتي به ساحل نگاهت رسيـــــــد تو چشمانت را بستي و قايقم غرق شد

ميگن قلب آدما اندازه مشتشونه ولي چطوري يه دنيا مهربوني يه آسمان صداقت يه كهكشان محبت يه دريا عشقتو مشتت جا شده؟

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي...

دوستت که مي دارم/ مرگ هم زيبا مي شود/ چندان که مي توانم بر سينه ي برهنه ات/ سر بگذارم و بميرم/ در قفس را بگشايم
/ پرنده پر سايد به بال روشن باد/ و من در آغوشت به خواب روم

MFA
04-09-2009, 00:21
بودنم را هيچ کس باور نداشت هيچ کس کاري به کار من نداشت بنويسيد بعد مرگم روي سنگ با خطوطي نرم زيبا وقشنگ انکه خوابيده در اين گور سرد بودنش را هيچ کس باور نکرد

بوسه تنها تصادفي است كه پليس راه ندارد. درياي غم تنها دريايي است كه ساحل ندارد. قلب تنها چيزي است كه شكستنش صدا ندارد. عاشقي تنها دردي است كه درمان ندارد

گفتمش: دل ميخري؟! پرسيد چند؟! گفتمش: دل مال تو، تنها بخند. خنده کرد و دل ز دستانم ربود تا به خود باز آمدم او رفته بود دل ز دستش روي خاک افتاده بود جاي پايش روي دل جا مانده بود

از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است.
دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني.


فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي دلتنگيست.

MFA
04-09-2009, 00:24
اگه خدا تا لب پرتگاه بردت بدون يا از پشت گرفتتت .. يا همون لحظه پرواز رو يادت مي ده.

انسان همچون رودخانه است . هر چه عميق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است.

برو تو ميکروسکوپ نگاه کن نگاه کن سر کاری نيست،نگاه کن.خوب دقت کن ¤ ديديش،اون دل منه که برات يه ذره شده!!

بزرگراهّاي مهندسی ساز ما را به هم نميرسانند. عشق با قوانين بيگانه است ،از بيراهها بيا براي ديدن کسی که عمريست دوست دارد.

بتاب خورشيد من ، تا ميتوانی بتاب بر زمين و آسمان . بدان من در سينه خورشيدی بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم و با تو جان ميگيرم.


واسه گلی خاک گلدون شو ، که اگه به خورشیدم رسید یادش باشه چطوری به این همه عظمت رسیده ، درسته گل خوبه ولی ببین گله ارزش داره خاکش بشی ؟؟؟؟؟؟

دو خط موازی هیچ وقت به هم نمی رسن ، مگر اینکه یکیشون واسه دیگری بشکند ، پس من میشکنم فقط به خاطر تو
سه تا فرشته مهربون توی دنیا هست ، اولیش داره به کبوتر های عاشق دونه میده ، دومیش به آدم های عاشق کمک میکنه و سومیش که من خیلی دوسش دارم داره این اس ام اس را میخونه

MFA
04-09-2009, 00:28
يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پر پر شدنش سوز و نوايي نکنيم...
يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب دعايي نکنيم...
يادمان باشد از امروز خطايي نکنيم گرچه در خود شکستيم صدايي نکنيم...
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم.

به اين غروب غريبم بخند حرفي نيست طلسم اشک مرا با فريب دزديدند تو هم براي فريبم بخند حرفي نيست.

زندگي اجبار است... مرگ انتظار است... عشق يك بار است... فكر تو تكرار است...جدائي دشواراست...

باربارا دی آنجلیس : عاشق بودن به همان اندازه طبیعی است که نفس کشیدن و زنده بودن

وقتي دلت گرفت بشين به اندازه تمام دلتنگيات گريه کن . براي اينکه کسي اشکاتو نبينه ماهي کوچيکي شو و به ته دريا برو . ديگه نه کسي صداتو مي شنوه نه کسي اشکاتو مي بينه . حالا فهميدي چرا اب دريا شووره؟

MFA
04-09-2009, 00:33
نه دل در دست محبوبي گرفتار نه سر در کوچه باغي بر سر دار از اين بيهوده گرديدن چه حاصل ؟

عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد
به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد
و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد

پادشاه قلبم , با تو من خوشبخت ترین پرنسس روی زمینم....اما بی تو همون سیندرلای کفش کتونی می مونم...

زندگی را دوست دارم نه در قفس . عشق را دوست دارم نه در هوس. تو را دوست میدارم تا آخرین نفس.

MFA
04-09-2009, 00:36
می دونی آدما بین الف تا ی قرار دارند . بعضی ها مثل "ب" برات می میرند،مثل "د" دوستت دارند، مثل "ع" عاشقت می شوند، مثل "م" منتظر می مونند، تا یک روز مثل "ی" یارت بشن

پس مانده عمر را حتی اگر نفسی باشد میان سینه حبس می کنم چندان که ببینمت و بعد رهایش میکنم

یادت باشه وقتی کسی برات میمیره ، آنقدر مرام داشته باشی که یه شاخه گل سر مزارش ببری

شنيدم که شمشير يکي را دوتا مي کند بنازم به شمشيرعشق که دوتا رايکي مي کند

واسه گلی خاک گلدون شو ، که اگه به خورشیدم رسید یادش باشه چطوری به این همه عظمت رسیده ، درسته گل خوبه ولی ببین گله ارزش داره خاکش بشی ؟؟؟؟؟؟

MFA
04-09-2009, 00:37
تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش 3 چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون-فکراي قشنگ-قلب کوچيک من

اگر حلقه عشق از طلاست ، حلقه دوست از وفاست .. . . بي وفا يادي هم از ما بکن

اگربه من بگن 80روز دور دنيا بگرد من80باردور توميگردم اخه همه دنياي من توي

بتاب خورشيد من ، تا ميتواني بتاب بر زمين و آسمان . بدان من در سينه خورشيدي بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم و با تو جان ميگيرم.

باران را دوست نداشت
هميشه باران وقتي مي باريد كه او پر از گريه بود
گريه را دوست نداشت
هميشه هنگامي گريه مي آمد كه دلش شكسته بود
دلش را هم دوست نداشت
هميشه زماني دلش مي شكست كه، او را مي ديد
اما او را دوست داشت و هميشه از او و دلش و گريه مي گذشت
اما از باران نه تمام مشكل همين جا بود او باران را دوست نداشت.

MFA
04-09-2009, 00:40
گوشي رو برمي داري و چند وقت يه بار زنگ مي زني چند وقت يه بار به آرزوم به روياها رنگ مي زني بعدش ميگي شايد بايد از همديگه دور بمونيم ميگي بايد سعي بكنيم سخته ولي ما مي تونيم.

دل غمگين منو باز تو کمي آروم مي کني
مي شکنه طلسم غم آخه جادوم مي کني

اي که دور از من و ياد مني
با خبر باش که دنياي مني
شاديت شادي من
غصه ات غصه ي من
قلب من خانه تو
خانه ات قبله ي من

روزي كه پيك مرگ مرا ميبرد به گور من شب چراغ عشق تو را نيز مي برم عشق تو نور عشق تو عشق بزرگ تواست خورشيد جاوداني دنياي ديگرم

عميق ترين درد در زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي

MFA
04-09-2009, 00:41
من براي سال ها مينويسم
سال ها بعد كه چشمان تو عاشق ميشوند
افسوس كه قصه ي مادربزرگ درست بود.
هميشه يكي بود يكي نبود

زندگي اجبار است... مرگ انتظار است... عشق يك بار است... فكر تو تكرار است...جدائي دشواراست...

نا کرده گنه در اين جهان کيست بگو آنکس که گنه نکرد و چون زيست بگو من بد کنم و تو بد مکافات دهي پس فرق ميان من و تو چيست بگو

به اين غروب غريبم بخند حرفي نيست طلسم اشک مرا با فريب دزديدند تو هم براي فريبم بخند حرفي نيست

از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است.
دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني.

MFA
04-09-2009, 00:43
دوستي واقعي مثل سلامتي هست ارزش اون رو معمولا تا وقتي که از دستش بديم نمي دونيم

نشد ز عشق برای همیشه دور بمانم….. شکوه چشم تو نگذاشت با غرور بمانم

از فرش فروشی مزاحمتون میشم اجازه میدین دلمو فرش زیر پاتون کنم تا هیچ جا جز دل من پا نذارین؟


روی دیوار نوشتم، بارون پاکش کرد . برات نامه نوشتم، پستچی گمش کرد . روی برگ نوشتم، آفتاب خشکش کرد . حالا اس ام اس می دم که بدونی دوست دارم . امیدوارم مخابرات بازی در نیاره...

دوست داشتن دل ميخواد نه دليل ! از ته دل دوست دارم بدون دليل

SH-@-Y-@-N
04-09-2009, 00:44
مهدی جان!
سئوالی ساده دارم از حضورت
من آیا زنده ام وقت ظهورت
اگر که آمدی من رفته بودم
اسیر سال و ماه و هفته بودم
دعایم کن دوباره جان بگیرم
بیایم در رکاب تو بمیرم
------------------------------------------------------------
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود، در دیگری باز میشود ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم میدوزیم که درهای باز را نمیبینیم
---------------------------------------
ازم پرسيد: دوستم داري؟ گفتم آره...گفت چقدر؟ گفتم از اينجا تا خدا...اشك تو چشاش جمع شد و گفت: مگه الان نگفتي كه خدا از همه چيز به ما نزديك تره .
--------------------------------------
یه دوست خوب میگفت: آدما مثل کتابن تا وقتی تموم نشدن جذابن.پس سعی کن خودتو جلوی دیگران ورق نزنی تا زود تموم نشی.چون وقتی تموم بشی میرن سراغ یکی دیگه...!!
-------------------------------------
تصور كن اگر قرار بود هر كس به اندازه ی دانش خود حرف بزند چه سكوتی بر دنیا حاكم میشد ... ..... ناپلئون

MFA
04-09-2009, 00:44
اگركسي يكي رودوست داشته باشه ، بيشتر از اين كه بهش بگه دوست دارم بهش ميگه مواظب خودت باش . . . پس مواظب خودت باش

عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه

سوگند كه به جز حضور تو هیچ چیز این جهان را جدی نگرفته ام؛ حتی عشق را

اگه دردي تو پاهات حس مي کني، اگه احساس مي کني خيلي خسته اي مطمئن باش که مريض نيستي... به خاطر اينه که روزي هزار بار مياي تو خاطر منو ميري

با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم/نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم

MFA
04-09-2009, 00:46
گاه يک لبخند آنقدر عميق ميشود که گريه ميکنم گاه يک نغمه آن قدر دست نيافتني است که با آن زندگي ميکنم

عشق امانت با ارزشي هست كه هر كس تو قلبش مي ذاره براي همينه كه هر وقت بخواي عشقت را از كسي پس بگيري بايد قلبشو بشكني

روی برکه قلبم نوشتم ورود ممنوع حالا که وارد شدی خروج ممنوع

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خويش ، ما را به ناز فروشان نياز نيست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نياز است

انسان هاي بزرگ دو دل دارند. دلي که درد مي کشد و پنهان است، دلي که ميخندد و آشکار است

در نبرد ميان روزهاي سخت با انسانهاي سخت، اين انسانهاي سخت هستند كه مي مانند، نه روزهاي سخت

MFA
04-09-2009, 00:47
اگر داشته هاي زندگي خود را شمارش کنيد، مجالي براي شمارش نداشته هاي زندگي خود نخواهيد يافت

مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند

آره زندگيم همينه! ديگه چاره ای ندارم! صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم

عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ، حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد

در همه عالم گشتم و عاشق نشدم، تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم

MFA
04-09-2009, 00:48
آنگاه که ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس ميکني، به خاطر بياور که زيبايي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است

آخرين بار که او را ديدم گردنبند صليبي به او هديه کردم. گفت: من که دوستت ندارم پس چرا به من هديه مي دهي!؟ گفتم: بر سر هر گوري صليبي مي نهند، اين صليب را بر گردنت بالاي قلبت بياويز

پروانه ي من در دامي افتاده كه عنكبوتش سير است.... نه ميتواند پرواز كند و نه بميرد

اگر قرار است براي چيزي زندگي خود را خرج كنيم ، بهتر آن است كه آنرا خرج لطافت يك لبخند و يا نوازشي عاشقانه كنيم

كاش در دنيا سه چيز وجود نداشت. غرور، دروغ وعشق. انسان با غرور مي تازد، با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد

MFA
04-09-2009, 00:50
برای او می نویسم: او که تنش بوی گلهای سرخ را می دهد برای او که جادوی کلامش زیباترین لغت را قلم می زد برای او که قلبش به وسعت دریاست و قایق قلب من در آن غرق شد رفت و من تنها تر از تنها شدم

گلي كه در دست داشتم پژمرد. من گريستم او پژمرد. او گريست، باغ ها پژمردند. خداوند گلي ديگر به دستانم سپرد، ولي تو همچنان مي گريي؟ چرا؟


يه روز عشق و ديوونگي و فوضولي و محبت داشتند با هم قايم موشک بازي مي کردن.تا نوبت به ديوونگي رسيد ديوونگي همه رو پيدا کرداما هر چي گشت عشق و پيدا نکرد.فوضولي متوجه شد که عشق پشت بوته گل قرمز قايم شده و ديوونگي رو خبر کرد.ديوونگي يه خار بزرگ برداشت و توي بوته گل سرخ فرو کرد.صداي فرياد عشق بلند شدوقتي همه به سراغش رفتن ديدن چشماش کور شده و ديوونگي که خودش رو مقصر مي دونست تصميم گرفت هميشه عشق رو همراهي کنه و از اون روز به بعد وقتي عشق به سراغ کسي ميره چون کوره بدي هاي معشوقش رو نمي بينه و ديوونگي هم هميشه در کنارش مي مونه

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي
و
هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس كردي
هرگاه در ميان ستارگان آسمان تك ستاره اي خاموش ديدي
براي يكبار در گوشه اي از ذهن خود
نه به زبان
بلكه از ته قلب خود بگو : يادت بخير

ساعت 3 شب بودكه صداي تلفن پسري را از خواب بيدار كرد. پشت خط مادرش بود.
پسر با عصبانيت گفت: چرا اين وقت شب مرا از خواب بيدار كردي؟
مادر گفت:25 سال قبل در همين موقع شب تو مرا از خواب بيدار كردي؟ فقط خواستم بگويم تولدت مبارك.
پسر از اينكه دل مادرش را شكسته بود تا صبح خوابش نبرد، صبح سراغ مادرش رفت . وقتي داخل خانه شد مادرش را پشت ميز
تلفن با شمع نيمه سوخته يافت ولي مادر ديگر در اين دنيا نبود...

SH-@-Y-@-N
04-09-2009, 00:52
اگه یکی بهت روزی 1 اس ام اس زد بدون ازت خوشش میاد
اگه 2 تا فرستاد بدون براش مهمی
اگه 3 تا شد بدون دوستت داره
اگه 4 تا شد بدون موبایل خودش نیست!
-------------------------------------------
این اس ام اس رو به 4 دلیل برات می فرستم:

1- دوستت دارم
2- خیلی باحالی
3- به یادتم
4- ارزش زنگ زدن رو نداری!
--------------------------------------------
بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره بد ترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی بد ترین درد این نیست که عشقت ندونه دوسش داری بد ترین درد اینه که دستشویی داشته باشی اما دستشویی اون طرفا نباشه
------------------------------------------
به نیت 124000 تا پیامبر صلوات بفرست و این اس ام اس رو برای 124000 نفر بفرست.
انشاالله تا اخر این ماه خبر خوشی از طرف مخابرات بهت می رسه!
-----------------------------------------
حقیقت جالب زندگی:

1- تو می تونی همه دندوناتو با زبونت لمس کنی.
2- همه احمق ها بعد از خوندن حقیقت اول اونو امتحان می کنند.
3- حقیقت اول یه دروغه
4- الان تو لبخند زدی چون یه احمقی!
5- به زودی این اس ام اس رو برای یه احمق دیگه می فرستی.
ببینم...تو هنوز نیشت بازه؟

MFA
04-09-2009, 00:53
او هوايم را داشت وقتي که پياده رو ها ليز و يخبندان بود بي هوا رفت بي هوا ماندم و چه هوايش امروز که پياده رو ها ليز و يخبندان است در سرم پيچيده است.

چراغ را خاموش کن سر تا پا ايستاده ام به آغوشم بيا . بي ماه شب کامل نمي شود

سنگي که طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبايي نميشه.از زخمهاي تيشه خسته نشو که وجودت شايسته ي تنديس زيبايي است

روز اول خيلي اتفاقي ديدمت... روز دوم الکي الکي چشمام به چشماي تو افتاد...روز سوم ....هفته بعد دزدکي بهت نگاه کردم ... ماه بعد شانسي به دلم نشستي و حالا سالهاست يواشکي دوستت دارم

نه در کف فنجان قهوه نه در اخم پيشاني فالگير بزرگ نه در ازدحام آدمهايي که سرد از کنارم مي گذرند... نمي توانم بيابمت..نمي توانم..تو بين لايه هاي پيچ در پيچ تقدير من در کف دستم گم
شده اي...

MFA
04-09-2009, 00:54
دلم تنگ است دلم تنگ است دلم اندازه حجم قفس تنگ است سکوت از کوچه لبریز است صدایم خیس و بارانی است نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانی است

در ديده به جاي خواب آب است مرا
زيرا که بـه ديــدنت شــتاب اســت مـرا
گـويند بـخواب تـا بـه خوابــش بيني
اي بي خبران چه جاي خواب است مرا

ديشب نديدي که چه محشر کردم
با اشک تمام کوچه را تر کردم
ديشب که سکوت دق مرگم مي کرد
وابسته گي ام را به تو عادت کردم

اي دوست دلت هميشه زندان من است
آتشكده عشق تو از آن من است
آن روز كه لحظه وداع من و توست
آن شوم ترين لحظه پايان من است

چند وقتي است كه به تو مي انديشم . . . اي نگاهت از مخمل و ابريشم
به تو آري به همان منظر دور . . . به همان سبز صميمي به همان باغ بلور

MFA
04-09-2009, 00:55
نازنيناما به ناز تو جواني داده ايم
اكنون با جوانان نازكن با ما چرا

دوباره دل هواي با تو بودن کرده
نگو اين دل دوري عشقتو باور کرده

خوشا به حال فرهاد که در حسرت شيرين بيستون را کند. لااقل بگو من به خيال دلتنگي هايت کدام کوه را صيقل دهم.

چه شد آن همه پيمان؟
كه از آن لب خندان
بشنيدم و هرگز
خبري نشد از آن

اي کاش بودي و مي ديدي که چشمانم چطور در انتظار توست

MFA
04-09-2009, 00:56
الهي من فداي تو . . . خاري نره به پاي تو
قلب و دل و جون و تنم . . . انگارشده به نام تو

من قدر خود را بزرگتر از آن مي دانم كه محبت خويش را از كسي دريغ كنم, حتي اگر كسي محبت مرا درك نكند و به خيال خود سوء استفاده نمايد. (شهيد چمران)

عشقي كه با پر مرغي بدست آيد با پركاهي از دست مي رود. ( امام صادق ع)

وقتي به دنيا اومدي، تو تنها كسي بودي كه گريه ميكردي و بقيه مي خنديدن سي كن يه جوري زندگي كني كه وقتي رفتي، تنها تو بخندي و بقيه گريه کنن...

انيشتين مي گويد زندگي مثل دوچرخه سواري است براي حفظ تعادل بايد حركت كرد

MFA
04-09-2009, 00:57
انكاري بوي تو بود زل زده بود به گريه هام
جمعه ي نبودنت خنده بود به هفته هام
نكنه سردي قلبم همشون يه نقشه بود
بشينه تو باورم من از تبار رفته هام
بيا اين خط و نشون اين چشو اينم كمون
گه دوستم نداري قدره عشقمو بدون

ويليام شکسپير : چيزي که زن دارد و مرد را تسخير مي کند ، مهرباني اوست ، نه سيماي زيبايش

دراين بازار نامردي به دنبال چه ميگردي؟ نمي يابي نشان هرگز توازعشق وجوانمردي! بروبگذر از اين بازار'' ازاين مستي وطنازي
اگرچون کوه هم باشي در اين دنيا تو مي بازي

من از قصه زندگي ام نمي ترسم من از بي تو بودن به ياد تو زيستن و تنها از خاطرات گذشته تغذيه کردن مي ترسم. اي بهار زندگي ام اکنون که قلبم مالا مال از غم زندگيست

اکنون که پاهايم توان راه رفتن ندارد برگرد باز هم به من ببخش احساس دوست داشتن جاودانه را باز هم آغوش گرمت را بهسويم بگشا باز هم شانه هايت را مرحمي برايم قرار بده.
بگزار در آغوشت آرامش را به دست آورم بدان که قلب من هم شکسته بدان که روحم از همه دردها خسته شده.

MFA
04-09-2009, 00:59
انسان ها شكست نمي خورند، تنها تلاش كردنشان را متوقف مي كنند

چيني ها ميگن وقتي باد مي وزد بعضي ها جلوش ديوار ميسازن بعضي ها هم آسياب!

تو زندگيت دنبال كسي نباش كه بتوني باهاش زندگي كني. . . دنبال كسي باش كه بدون اون نتوني زندگي كني

تو را آتش عشق اگر بسوخت مرا بين كه از پاي تا سر بسوخت .مولوي

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود.

MFA
04-09-2009, 01:01
داشتم يک دل و آن هم به تو كردم تقديم بيش از اين از من مسکين چه تمنا داري

آنگاه كه ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني، به خاطر بياور كه زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است

زندگي گل زردي است بنام غم ،
فرياد بلندي است بنام آه ،
آيينه شکسته ايست بنام دل
مرواريد طلايي است بنام اشک

عشق يعني دستهايم ماله توست/ چشمهاي خسته ام دنبال توست/ عشق يعني ما گرفتار هميم / دوستدار هم طرفدار هميم/ هرچه ميخواهد دلش آن مي كند ميكشد مارا و كتمان ميكند/ عشق غير از تاولي پر درد نيست/ هركس اين تاول ندارد مرد نيست/ آمدم تا عشق را معنا كنم/ بلكه جاي خويش را پيدا كنم/ آمدم ديدم كه جاي لاف نيست/ عشق غير از عين و شين و قاف نيست

زندگي شايد همين باشد يك فريب ساده و كوچك آن هم از دست كسي كه تو دنيا را جز با او وجز براي او نمي خواهي

SH-@-Y-@-N
04-09-2009, 01:01
زندگى آرام است.

مثل آرامش یك خواب بلند

زندگى شیرین است

مثل شیرینى یك روز قشنگ

زندگى رویاییست

مثل مثل رویاى یك كودك ناز

زندگى زیبایست

مثل زیبایى یك غنچه ء باز

---------------

چشماى تو دستامو ندیده

حرفات ز دلم غمى نچیده

انگار كه تو این دوروز دنیا

رویاى من از سرت پریده.

---------------

با حریق یادها همسفرم

وقتی دورم به تو نزدیك (http://karaj.mihanblog.com/) ترم

ازمیان غصه ها در گذرم

یاد توست چشمو دلو بالو پرم

-------------------

میتوان هرلحظه هرجا عاشقو دلداده بود

پرغرور چون آبشاران بود اما ساده (http://amin.mihanblog.com/) بود

-----------------

باز دل از سینه رها میشود

راهى دیدار شما میشود

این نفس خسته دل و عاشقم

مست تمناى شما میشود

MFA
04-09-2009, 01:02
اي كاش دوست داشتن را تجربه نمي كردم، تجربه ي تلخي بود... ديگر هيچ وقت نمي خواهم حضوري گرم، سرماي وجودم را محو كند ديگر هيچ گاه به نگاه عاشقي دل نمي بندم و هيچ گاه به سلام مهرباني پاسخ نخواهم داد

پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند

عاشقانت همه نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است"منم

شب و روز رانندگي در جاده ها کار من است از خطر باکي ندارم جون خدا يار من است!...
ا
ز فاطمه اکتفا به نامش نکنید ، نشناخته توصیف مقامش نکنید ، هر کسی که در او محبت زهرا نیست علامه اگر هست سلامش نکنید

MFA
04-09-2009, 01:03
وقتی زندگی 100 دلیل برای گریه کردن به تو نشون داد ، تو 1000 دلیل برای خندیدن به اون نشون بده

دیروز فریاد میزدی دوستت دارم ، میگفتم بلند تر نمیشنوم ، امروز آهسته میگی دیگه دوستت ندارم میگم هیس ، چرا داد میزنی آرومتر


من 4 چیز را تو دنیا خیلی دوست دارم : تو آسمون خدا را ، روی زمین خودمو ، تو خودم قلبم و تو قلبم تو رو

میدونی چرا دل به دلت دادم ؟ بخاطر شباهت زیادت به ماه با این تفاوت که ماه 3 حرف داره ولی تو حرف نداری

گویند ضریح نگهت معجزه داره ، ای کاش من زائر چشمان تو باشم

اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ‌ای را بالا ببری
گر چه بی تو زندگی آهنگ زیبایی ندارد می روم چون عشق من در قلب تو جایی ندارد

MFA
04-09-2009, 01:05
عاشق هرکس شدم او شد نصیب دیگری دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجری من سخاوت دیده ام دل را به هرکس می دهم شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام

انقدر ارزوهایم را به گور بردم که دیگه جایی برای جسدم نیست

واسه اختراع طبیعت است برای هنگامی که کلام قادر به بیان احساسات نیست

زيباترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر شدن از گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است

تو که يک گوشه چشمت غم عالم ببرد حيف باشد که تو باشي و مرا غم ببرد

MFA
04-09-2009, 01:06
هرچه گشتم در این شهر نبود اهل دلی که بداند غم دلتنگی وتنهایی ما

آنقدر دوستت دارم...از این روست که مکافاتت میکنم من خسته ترین واژه ملموس غروبم ,کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا می فهمید

یادمون باشه که هیچ کس رو امیدوار نکنیم ... بعد یک دفعه رهاش نکنیم .... چون خرد میشه ... میشکنه و آهسته می میره

الو الو الو برج مراقبت اگر باند قلبتون جا داره اجازه فرود می خوام

تاريخ تولد يك بهانه است تا فراموش نكني امدنت را

MFA
04-09-2009, 01:08
خوشبختي را ديروز به حراج گذاشتند.حيف من زاده ي امروزم.خدايا،جهنمت فرداست.پس چرا امروز مي سوزم‌؟

در دنياي بچه ها هر کي زودتر بگه دوستت دارم برنده هست ولي در دنياي بزرگتر ها هر کي زودتر بگه دوستت دارم بازنده است

بلوتوث قلبت ُ روشن کن می خوام همه ی وجودمو برات send کنم

تو زندون قلبت اینقدر شلوغ میکنم اینقدر زندونی ها رو اذیت می کنم تا مجبور بشی منو بفرستی انفرادی

عشق يعني كوچك كردن يك دنيا به اندازه يك نفر و يا بزرگ كردن يك نفر به اندازه يك دنيا
مي دوني قشنگي زير بارون راه رفتن چيه؟ ديگه اون موقع هيشكي اشكهاي روي گونه هاتو نميبينه

MFA
04-09-2009, 01:10
میدونی اگه یه روز خورشید بمیره چی میشه ؟ اونوقت زمین دور تو میگرده ، ولی عمرا بذارم! چون فقط من باید دورت بگردم!!... \

کاغذتیم عشقت رو روم بنویس ، عصبانیتت رو روم خط خطی کن . اشکاتو باهام پاک کن ، حتی اگه سردت شد بسوزونم تا گرم شی . فقط دورم ننداز

اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند

تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.

پس از آخرین دیدار با دوستانت یادت باشد که ، به دوستانی فکر کن که دیگر فرصتی برای در آغوش کشیدن یکدیگر ندارند

سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود. اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني

MFA
04-09-2009, 01:11
اگر هميشه همان کاري را که انجام داده ايد تکرار کنيد ، چيزي بيش از آنچه تا کنون به دست آورده ايد، به دست نخواهيد آورد.
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
بعضي ديگر خدا را ستايش مي کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است

خطر متفاوت بودن را بپذيريد اما بياموزيد بدون جلب توجه متفاوت باشيد.

در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی
مجالم نمی دهد

اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!
شراب را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاریست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جایگاه توست

MFA
04-09-2009, 01:12
زندگی ۳ چیز بیشتر نیست
. به اجبار به دنیا آمدن
. با غم زیستن
.. با آرزو مردن .

اسمت رو گذاشتم گل ترسیدم پژمرده بشی . گذاشتم خورشید ترسیدم غروب کنی . گذاشتم جونم که اگه خدایی نکرده رفتی
منم برم .

نمي دانم چرا ما انسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را راها کنيم و جذب آبي کوچک چشماني شويم که عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد...

مهم نيست غزال هستي يا شير.با طلوع خورشيد دويدن را آغاز کن

ميدوني چرا وقتي تو چشماي کسي نگاه ميکني بيشتر دوستش داري؟چون خودتو توش ميبيني...

MFA
04-09-2009, 01:13
بي بي ها هم روزي بچه بودند که گذشت زمان باعث جابه جايي نقطه هايشان شد...

ادم ديوانه را بنگي بس است
خانه ي پر شيشه را سنگي بس است

خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونن.ولي من دوستش دارم چون تنهايي رو درک ميکنه.

خود را رها مي کرد تا هر چه ميخواهد اتفاق بيفتد.برايش مهم نبود!از بالا ترين به پايين ترين مي رسيد مدتي مي ماند و از بين ميرفت و فراموش ميشد.
برف مي آمد!

خوش باش که زنده اي...چون فرصت داري عشق بورزي...کار کني...بازي کني و ستاره ها را از پايين ببيني.....

MFA
04-09-2009, 01:14
شکست عدم موفقيت نيست.شکست يعني تاخير در پيروزي...

دور زيبا بود
نزديکتر که مي رفتي پشيمان ميشدي...
بيچاره ماه!

چقدر سخت است گل آرزوهايت را در باغ ديگري ببيني و هزار بار در خودت بشکني و آن وقت آرام زير لب بگويي....گل من باغچه نو مبارک...

قلب آدم مثل يک جزيره ي دور افتاده ميمونه.مهم نيست کي براي اولين بار به اين جزيره وارد ميشه.مهم اينه که کي تا ابد اين جزيره رو ترک نمي کنه.

سخت ترين لحظه ي زندگي هر کس را کسي ميسازد که شيرين ترين لحظه را ساخته!

MFA
04-09-2009, 01:16
وقتي از من دوري تپش قلبم آنقدر زياد است که مرکز زلزله نگاري را به اشتباه مي اندازد

آزمودم زندگي دشت غم است / شاديش اندوه,عيشش ماتم است / عمر کوتاه,آرزوها بس زياد کارها بسيار,فرصتها کم است...

زندگي گل سرخي است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است.

اعتصاب چرخ دنده‌هاي ساعت لطمه اي به گذر زمان نمي‌زند

غم رو ديليت كن . دروغ رو هك كن . از معرفت كپي بگير . برام اف بذار . و اين اس ام اس رو واسه عزيزترينت سند كن

MFA
04-09-2009, 01:21
هرگز نيازارم دلي رو كه مي ترسم در آن جاي تو باشه.

اي سراپا همه ناز، رفتنت را به خدا آمدني نيست دگر، تو نخواهي آمد، بي جهت منتظر معجزه ام.

اگه تو رو خواستن اشتباهه، اگه با تو بودن اشتباهه، اگه واسه تو مردن اشتباهه، پس تو بهترين و قشنگترين اشتباه زندگي مني.

كاش ميشد بداني كه فراموش كردنت مثل برآورده شدن آرزوهايم محال است.

كاش آن لحظه كه تقديم تو شد هستي من، مي سپردم كه مراقب باشي جنس اين جام بلور است پر از عشق و غرور، مبادا كه بازيچه شود ميشكند.

MFA
04-09-2009, 01:22
در دادگاه عشق قسمم قلبم بود، وكيلم دلم بود و حضار، جمعي از عاشقان و دل سوختگان. قاضي نامم را بلند خواند و گناهم را دوست داشتن تو اعلام كرد.

دقايقي تو زندگي هست كه دلت براي كسي اونقدر تنگ ميشه كه مي خواهي اونو از روياهات بكشي بيرون تو دنياي واقعي و بغلش كني.

چشماتو واسه زندگي مي خوام، دلتو واسه عاشقي، صداتو واسه شادابي، دستاتو واسه نوازش، پاهاتو واسه همراهي، عطرتو واسه مستي و خودتو واسه پرستش.

تا حالا فكر كردي چرا رنگ غروب سرخه؟ آخه خورشيد آتيش ميگيره وقتي ميبينه من و تو كنار هميم.

تبسم چشمانت دوست داشتني است، پنجره ي نگاهت پرستار شبهاي تنهايي من است، رخ زيبايت دفتر خاطرات من است، بيا و صداي نازنينت را آهنگ زندگيم كن

زندگی هنر نقاشی کردن است. بدون استفاده از پاک کن. سعی کن همیشه طوری زندگی کنی که وقتی به گذشته بر می گردی نیازی به پاک کن نداشته باشی

یادت هست اَمانتی را که به دست تو داده بودم در بازارِ تجارتِ دل به اندک قیمتی مُفت دادی؟

MFA
04-09-2009, 01:24
اگه ديدي يه خرسه دنبالت كرد نترس، چون اونم فهميده كه تو چه عسلي هستي.

به بزرگترين عشق در كوتاهترين جمله ي ممكن به روز لطيف ترين گل سرخ براي تو بهترين كس دنيام مينويسم: دوستت دارم.

در اين شبها چه خواموشم، به ياد تو هم آغوشم، به من مي گفتي وفادارم، چه شد كردي فراموشم.

لا لا لا لا،نخواب دنيا خسيسه، واسه كم آدمي خوب مي نويسه، يكي لبهاش تو خوابم غرق خنده است، يكي چشماش تو خوابم خيسه خيسه.

صد سال پس از مرگ من، از گوشه ي قبر من، خواهي شنيد از قلب من، دوستت دارم عشق من.

MFA
04-09-2009, 01:25
اگه مي دونستي چقدر تنهايم هميشه برام اشك مي ريختي و اگه مي دونستي هميشه اشك ميريزم هيچ وقت تنهام نمي ذاشتي.

غمگين تر از زمستون پاييزه، چون بهارو نديده. اما غمگين تر از اون منم كه خيلي وقته تو رو نديدم.

ميگن آدما هر كسي رو كه دوست دارن واسه رسيدن بهش از تموم دنيا ميگذرن، ولي تو كه تموم دنياي مني چه جوري ازت بگذرم؟

تو ميكروسكوپ نگاه كن!! سر كار نيستي نگاه كن!! خوب دقت كن!! اون دل منه كه برات يه ذره شده

عشق را رنگ آبي زدم، دوست داشتن را قرمز، نامردي را سياه، دروغ را سفيد، ولي نمي دانم چرا به تو كه ميرسم نمي دانم مهرباني چه رنگي است!

MFA
04-09-2009, 01:26
نگاهم كرد پنداشتم دوستم دارد، نگاهم كرد در نگاهش بوي عشق را خواندم، نگاهم كرد دل به او باختم، نگاهم كرد زندگي رابه او دادم، ولي بعدها فهميدم كه فقط نگاهم كرد.

ميدوني چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهت زيادت به ماه، با اين تفاوت كه ماه سه حرف داره اما تو حرف نداري.

ميدوني دليل كسوف و خسوف چيه؟ ماه و خورشيد به خاطر ديدن تو دعوا مي كنن

قلبم مال تو، مواظب باش از دستت نيافته! نه به خاطر اينكه قلب منه، به خاطر اينكه تو توشي

اگه مثل اشك تو چشمم باشي قول ميدمك واسه موندنت تا آخر عمر گريه نكنم

MFA
04-09-2009, 01:27
مهم نيست كه قشنگ باشي، قشنگ اينه كه مهم باشه حتي براي يه نفر.

تو زندون قلبت انقدر شلوغ ميكنم و زندوني ها رو ميرنجونم تا يه روز مجبور بشي منو بندازي توي انفرادي

اگه يه روز فكر كردي نبودن يكي بهتر از بودنشه چشماتو ببند و لحظه ايي كه اون نيست رو به خاطر بيار اگه چشمات خيس شد بدون كه داري به خودت دروغ ميگي

تو پاركينگ خاطراتم چشماتو پارك كردم بعدشم دلتو پنچر كردم، تا از دلم نري

هر چقدر كه منو دوست داري من يدونه بيشتر دوستت دارم، اين طوري حتي اگه تو منو دوستم نداشته باشي من يدونه دوستت دارم

MFA
04-09-2009, 01:29
اگه بخوام دور دنيا رو در 80 روز بگردم، 80 روز دور تو ميگردم، آخه تو دنياي مني

قلب من جايگاه غم و غربت و اندوه است اين را دوستي با وفا مثل تو كمرنگ مي كند، تنهايم مگذار

فاصله ي بين من و تو به اندازه ي يه درياست، اما فاصله ي بين دلهامون به اندازه ي كوچكي كلمه ي درياست

من كيستم: سه حرف كه جمع شود در وجود تو هستم " علاقه شديد قلبي"
.
اولين حروف سه کلمه ي بالا

يك روز عشقتو دزديدم و براي اينكه جاي مطميني داشته باشه اونو تو قلبم پنهان كردم غافل از اينكه روزي براي پس گرفتنش قلبم را مي شكني

MFA
04-09-2009, 01:32
زيباست اگر قرار تكرار شود، اين لحظه ي بي قرار تكرار شود، بي دوست تمام فصل ها پاييز است، بگذار كمي بهار تكرار شود

چون علم ثابت كرده كه شكر درآب حل ميشه، پس زير بارون نرو! چون نمي خوام شيرين ترين دوستمو از دست بدم

ماهي به دريا ميگه: حيف كه تو هيچ وقت اشكاي منو نمي بيني، چون تو خودت آبي. دريا ميگه: من اشكاي تو رو حس ميكنم، چون تو قلب مني

دل آدم مثل جزيزه ي دور افتاده ميمونه
اينكه چه كسي اولين نفر به جزيره پا ميزاره مهم نيست مهم اينه كه چه كسي جزيره رو ترك نمي كنه

وفا ديد و با من آشنا شد، به كام و خود رسيد از من جدا شد، عبث باشد وفاداري به هر كس، وفا به هر كه كردم بي وفا شد

MFA
04-09-2009, 01:33
اگر هم بهانه اي هست براي زنده ماندنم گل من قسم به رويت كه تو آن بهانه هستي

اي نگاهت رونق فرداي من، در تو معني مي شود دنياي من، اي كلامت بهترين اثبات عشق، با تو ماندن آرزوي رويايي من

الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم

اگه يه شب به آسمون نگاه كردي هيچ ستاره اي نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمك بزنم تا تنها ستاره ي شبهات باشم

ترس از آمدن لحظه ي وداع لذت بودنت را از خاطرم برده است

رفتنت آغاز ويرانيست حرفش را مزن، ابتداي يك پريشانيست حرفش را مزن، گفته بودي چشم بردارم من از چشمان تو، چشمهايم بي تو بارانيست حرفش را مزن...

زندگي جاده اي است يك طرفه، كه آخرش نوشته: دور زدن ممنوع

MFA
04-09-2009, 01:35
دوست خوب اونيه كه دستتو ميگيره و قلبتو لمس ميكنه

اگه غم و غصه اومد سراغت، قلبتو دايورت كن رو قلب من

اگه دردي رو پاهات حس كردي، اگه احساس ميكني خيلي خسته ايي به خاطر اينه كه روز 1000 بار تو خاطرم ميايي و ميري

وقتي دلم برات تنگ ميشه يه شيريني از تو يخچال كم ميشه، اگه جعبه ي شيريني خالي شد تقصير خودته

محبتت مثل سكه افتاده تو قلك قلبم و اگه بخواي درش بياري بايد بشكنيش

MFA
04-09-2009, 01:38
هميشه يكي هست كه درد دلتو بهش بگي، ولي از اون روزي بترس كه همون خودش درد دلت باشه

آسمون با اين همه بزرگي و قشنگي ماه شب چهارده نداره، ولي قلب من روز ماه تو رو همه ي شبهاي سال تو آسموناش داره، حالا كدون آسمون قشنگ تره ماه من؟

گفتي: " دور مرا خط بکش؟" کشيدم...حالا تو در محاصره ي منی

عشق مهمان مودبي است كه ورود خود را با ضربان قلب اعلام ميكند

نگاهي آشنا بر ياس كردم، تو را در برگ گل احساس كردم، خلاصه در كلاس ناز چشمات، دو واحد عاشقي را پاس كردم

MFA
04-09-2009, 01:40
راز دل خود را حتي به چشمانت نگو، چون كه مي گريد و راز نگه دار نيست

روي گلهاي نرگس، با يه مداد قرمز،هزار دفعه نوشتم، زندگي بي تو هرگز.

نمي خواهم در به در پيچ و خم اين جاده شم، واسه آتيش همه يه هيزم آماده شم، كه يه موجود كم و خالي پر افاده شم، وايسا دنيا من مي خوام پياده شم.

هر يك از ما فرشتگاني با يك بال هستيم ما تنها در صورتي كه يكديگر را در آغوش بگيريم مي توانيم پرواز كنيم.

با خيال تو به سر بردن اگر هست گناه، با خبر باش كه من غرق گناهم هر شب.

MFA
04-09-2009, 01:42
مي خواستم اسمتو رو قلبم حك كنم، نكردم ميدوني چرا؟ چون ميترسيدم ضربان قلبم اذيتت كننه.

فداي چشمات اگه چشمام بارونيه، فداي چشمات اگه گريه ام پنهونيه، فداي چشمات اگه قلبم زندونيه، به خاطر تو.

وقتي از پل صراط رد ميشي جلوتو ميگيرن، چون هنوز يه نفر حلالت نكرده، آره اون منم كه به اين بهانه مي خوام يه باره ديگه ببينمت.

رفتم خياطي دادم همه ي ساسونهاي دلم رو بشكافه، ميدوني چرا؟ چون دلم واست خيلي تنگ شده بود.

محض دلي كه در به در شده ما رو از ياد ببر كه عشقت واسه ما مايه ي دردسر شد

MFA
04-09-2009, 01:44
مي گويند شقايق ها نمي ميرند، پس تا مرگ شقايق ها دوستت دارم.

میخوام قلکمو بشکنم با نصف پولش میخوام نازتو بخرم با نصفه دیگش یه مداد بخرم نازتو بکشم

دلم همچو آسمان، پر از ابرهای بارانی است، ای کاش دلم امشب بگرید، شاید که بغض عشق در چشمانم بشکند

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست .......
امتحان ریشه هاست .....
ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ........
زندگی چون پیچکی است انتهایش میرسد پیش خدا

زندگی چون گل سرخیست پر از خار
پر از عطر و پر از برگ لطیف
یادمان باشد اگر گل چیدیم
خار و عطر و گل و برگ
همه همسایه ی دیوار به دیوار همند

MFA
04-09-2009, 01:45
عشق ، یعنی … عشق یعنی مستی دیوانگی عشق یعنی با جهان بیگانگی عشق یعنی شب نخفتن تا سحر عشق یعنی سجده ها با چشم تر عشق یعنی سر به دار اویختن عشق یعنی اشک حسرت ریختن عشق یعنی در جهان رسوا شدن عشق یعنی مست و بی پروا شدن عشق یعنی سوختن یا ساختن عشق یعنی زندگی را باخت

ميدوني تو دنيا كي عشق منه؟ نه عزيزم تو نيستي! خداست چون گلي مثل تو رو به من داده

خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده اش ميده، من كه بهترين بنده اش نبودم، پس چرا تو رو به من داد

گويند غروب جايي است كه آسمان زمين را مي بوسد، من امشب براي تو غروب مي كنم، كجايي آسمان من

تو را مي بويم همچو گل نرگس، روي قلبم مي نويسم بي تو هرگز

I-Reza
04-09-2009, 02:18
من از طرز نگاه تو اميد مبهمي دارم، نگاهت را مگير از من...که با آن عالمي دارم!

از عشق پرسيدم نام ديگر تو چيست؟ زبان سرخش را در آورد و گفت: "سر سبزي که بر باد مي رود"!!!

محبت ره به دل دادن صفاي سينه ميخواهد
به ياد يکدگر بودن دلي بي کينه ميخواهد
اگر دورم ز ديدارت دليل بي وفايي نيست
وفا ان است که نامت را هميشه بر زبان دارم
وفا آن است که نامت را نهاني زير لب دارم

دلم تنگ است دلم تنگ است دلم اندازه حجم قفس تنگ است سکوت از کوچه لبريز است صدايم خيس و باراني است نمي دانم چرا در قلب من پاييز طولاني است

سر گشته ام از اين همه راهي که ندارم گاهي که تو را دارم و گاهي که ندارم من مانده ام و لايق تيغي که نبودم من مانده ام و فرصت آهي که ندارم

I-Reza
04-09-2009, 02:21
من پذيرفتم که عشق افسانه است
اين دل درد آشنا ديوانه است
مي روم شايد فراموشت کنم
با فراموشي هم آغوشت کنم
مي روم از رفتن من شاد باش
از عذاب ديدنم آزادباش
گر چه تو تنها تر از ما مي روي
آرزو دارم ولي عاشق شوي
آرزو دارم بفهمي درد را
تلخي بر خوردهاي سرد را...

اگه از بوي گلي خوشت نيومد تو رو خدا شاخه هاشو نشکون....

ميروي و من فقط نگاهت ميکنم تعجب نکن که چرا گريه نميکنم بي تو، يک عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يک لحظه باقي است و شايد همين يک لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم

اي که دور از من ودر ياد مني با خبر باش که دنياي مني

گريه هايم بي صداست ، عشق من بي انتهاست ، ردپاي اشک هايم را بگير ، تا بداني خانه عاشق کجاست

I-Reza
04-09-2009, 02:25
تو هلند نمایشگاه گل بود / اما استقبال نشد / چون قشنگترین گل دنیا این جا بود و داشت دل منو میشکوند

چنين گفت زرتشت........عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي كن و از جدايي جدا باش

دوستت دارم چون تنهاترين ستاره زندگي مني دوستت دارم چون تنهاترين مصراع شعر مني دوستت دارم چون تنهاترين فکر تنهايي مني دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني دوستت دارم چون زيباترين روياي خواب مني دوستت دارم چون زيباترين خاطرات مني دوستت دارم چون به يک نگاه عشق مني

سنگ کافيست براي شکست يک شيشه/يک حرف کافيست براي شکستن يک دل/ يک دوست خوب کافيست براي تمام عمر

قفس داران سکوتم را شکستند/دل دائم صبورم را شکستند/به جرم پا به پائي عشق رفتن/پرو بال عبورم را شکستند/مرا از خلوتم بيرون کشيدند/چه بي پروا حضورم را شکستند/تمنا در نگاهم موج مي زد/ولي رويای دورم را شکستند

I-Reza
04-09-2009, 02:29
فقط اسمي به جا مانده از آنچه بودم و هستم دلم چون دفترم خالي قلم خشكيده در دستم گره افتاده در كارم به خود كرده گرفتارم به جز در خود فرو رفتن چه راهي پيش رو دارم رفيقان يك به يك رفتند مرا با خود رها كردند همه خود درد من بودند گمان كردم كه همدردند

صدايم در برابر صدايت بي صداست، چشمانم در برابر چشمانت نابيناست، خنده هايم در كنار خنده هايت خاليست، پس بدان بي تو هيچم، تنهايم نگذار تا با تو هم آواز شوم

گر دلي دارم بدان در دست توست ..گر تني دارم بدان سر مست توست..
گر دلم را بشکني با دست خود دل نگيرم از تو...چون دل هم ..هم مست توست

سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني

سکوت جوابی غيرقابل پاسخ است. (ج. ک. چسترتون)

ALI
04-09-2009, 05:19
آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...
-----------------------------------------------------------------------
کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..
------------------------------------------------------
تا روزي كه رفتي مي پنداشتم عشق همه اش شيريني است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز مي شود..
---------------------------------------------------------------------------
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است..

ALI
04-09-2009, 05:22
کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوار مهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واله تلخ خیانت هک نبود
آسمون وقف نگاهت گل من
مانده ام چشم به راهت گل من
هر کجا هستی و باشی گویم
که خدا پشت و پناهت گل من
دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!
--------------------------------------------------
دوستی مثل ایستادن روی سیمان خیسه!
هر چی بیشتر بمونی رفتنت سخت تر میشه،
و اگه رفتی جای پاهات برای همیشه می مونه..

ALI
04-09-2009, 05:23
اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!
---------------------------------
حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...
----------------------------------------
قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .
من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام
آنچه تو سالها صرف ساختنش ميكني، شخصي ميتواند يك شبه آنرا خراب كند،با اين حال سازنده باش

ALI
04-09-2009, 05:24
مهم نيست كه چند بهار در كنار هم زندگي كنيم،مهم اين است كه يادمان باشد عمرمان كوتاه است .
در پايان زندگي،خيلي از ما خواهيم گفت:
كاش فقط چند لحظه بيشتر فرصت داشتيم تا خوب به هم نگاه كنيم !

در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست . عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند.

محبت مثل يك سكه ميمونه كه اگه بيفته تو قلك قلب ديگه نميشه درش آورد اگرم بخواي درش بياري بايد اونو بشكني!!!
----------------------------------
اگه دزد بودي اولين چيزي كه از من مي دزدي چي بود؟؟ براي همه بفرست جوابهاي جالبي مي گيري ..... ولي اول جواب منو بده باشه؟
هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

ALI
04-09-2009, 05:25
عابر شهر چشاتم دل من اهل ريا نيست ، اوني كه مثل تو باشه حتي توي قصه ها نيست .
....................
بی تو نه بین زمین واسمون جنگ میشه نه کوه اب میشه نه اب سنگ میشه فقط این دل منه که برات تنگ میشه دوستت دارم
.................
شاید یکی هست که شبا واسه این که خوابتو ببینه به خدا التماس میکنه شاید یکی هست که وقتی تو را میبینه دستاش یخ میکنه و تپش قلبش هر لحظه بیشتر میشه شاید یکی هست که به خاطر تو شبا تو دریایی از اشک میخوابه ولی تو اونو نمیبینی شایدم هیچوقت نبینی
................
ميدوني دوست يعني چي؟ د:داشتن و:اوني كه س:ستايش كردنش ت: تمومي نداره
.................
اگه توی اسمون هیچ ستاره ای نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا تک ستاره ی شبات باشم

ALI
04-09-2009, 05:26
لحظه ها در پي هم مي گذرند و ميان آنها تو فقط مي ماني . لحظه ای با من باش
تا ابد در دل من مهماني
آنچه كه هستي هديه خداوند به توست و آنچه خواهي شد هديه تو به خداوند است ، پس بي نظير باش . . .
خاطرات ناقوس هايي هستند كه در ايام فراموشي به صدا در مي آيند...
اگر خداوندارزویی را در دل تو انداخت , بدان كه توانايي رسيدن به آنرا در تو ديده است...
+++++++++++++
این روزها با هرکه دوست می شوم
حس می کنم
آنقدر دوست بوده ایم
که دیگر وقت خیانت است...

LIDA
04-09-2009, 21:12
در اين بن بست
دهان‌ات را مي ‌بويند
مبادا که گفته باشي : دوستت مي دارم !
دلت را مي ‌بويند

روزگار ِ غريبي ‌ست ، نازنين
و عشق را
کنار ِ تيرک ِ راه ‌بند
تازيانه مي‌زنند !

عشق را در پستوی خانه نهان بايد کرد

همه ي عمر را عاشق بوده ام . تو خود اين را بهتر ميداني. اما هرگز عشقي چنين پر شور نداشته ام. عشقي كه تنها هزينه هر كلام در برابر آن بي رنگ مي شود و لنگ مي اندازد. با وجود اين بهترين شعرهايم نام تو را دارند.

نميدانم هرچه است اين است كه خيالت لحظه اي آرامم نمي گذارد. مثل درختي كه به سوي آفتاب قد مي كشد همه ي وجودم دستي شده است و همه ي دستم خواهشي. خواهش تو.
تو را خواستن و تو را طلب كردن

ای نگاهت نخی از مخمل و از ابریشم

چند وقت است که هر شب به تو می اندیشم

به تو آری ، به تو یعنی به همان منظر دور

به همان سبز صمیمی ، به همان باغ بلور

I-Reza
05-09-2009, 01:32
زندگی گل زردی است بنام غم ،
فریاد بلندی است بنام آه ،
آیینه شکسته ایست بنام دل
مروارید طلایی است بنام اشک
----------------------------------------------------------------------------------------
اگر شکستن قلب و غرور صدا داشت، عاشقان سکوت شب را ويران مي کردند...
----------------------------------------------------------------------------------------
به همه لبخند بزن ولي به یک نفر بخند , همه رو دوست داشته باش ولي به یک نفر عشق بورز .. توي قلب همه باش اما قلبت ماله یک نفر باشه ...
بچه ها شوخی شوخی به گنجشکا سنگ ميزدن ولی گنجشکا جدی جدی ميميرن ،
آدما شوخی شوخی زخم زبون ميزنن ولی دلها جدی جدی ميشکنه ،
تو شوخی شوخی لبخند ميزنی ولی من جدی جدی عاشقت ميشم
نميخوای شوخی شوخی به اين که من جدی جدی دوست دارم فکر کنی؟؟
زندگی اجبار است ... مرگ انتظار است ... عشق یک بار است ... جدايی دشوار است ... ولی ياد تو تکرار است

I-Reza
05-09-2009, 01:35
گر عاشقانه مردن را بلد نيستيم لااقل عاشقانه زندگي کنيم ....
دل آدمها به اندازه حرف هاشون بزرگ نيست ولي حرفي که از ته دل باشه مي تونه آدم بزرگي بسازه
يک نصيحت : مواظب خودت باش....! يک خواهش : اصلا عوض نشو....! يک آرزو : فراموشم نکن....! يک دروغ : دوستت ندارم....! يک حقيقت : دلم برات تنگ شده
تنها ستاره ی خيالی من ، تو را در کدامين شب بجويم وقتی که هر شب بی تو بودن را به وسعت گريه در مي یابم
بزرگترين آرزويم اين بود که کوچيکترين آرزوي تو باشم

I-Reza
05-09-2009, 01:51
عشق همواره يکسان باقی مي ماند.اين انسان ها هستند که تغيير ميکنند
اگه سرمون لولا داشت ديگه از ما گناهي سرنميزد
واسه اينكه مي تونستيم بازش كنيم
چيزاي بد رو دور بريزيم و چيزاي خوب رو نگهداريم

يك روز رسد غمي به اندازه ي كوه
يك روز رسد نشاط اندازه ي دشت
افسانه ي زندگي چنين است:
در سايه ي كوه بايد از دشت گذشت
غم انگيزترين چيزي كه ديدم داركوبي بود رو يه درخت مصنوعي
رو به من كرد و گفت:رفيق! درخت هم درختاي قديم...
گاهي بساط عشق خودش جور ميشود
گاهي به صد معامله ناجور ميشود
از تمام خنده ها آن را بستاي
كه
جانشين گريستن شده است...

خواستم برای از دست دادنت اشک بريزم ،اما
ديدم تمام اشک هايم را برای بدست آوردنت ريختم

---------------------------------------------------------------------------------------

I-Reza
05-09-2009, 01:53
سکوتم را به باران هدیه کردم ,
تمام زندگی را گریه کردم ,
نبودی در فراق شانه هایت ،
به هر خاکی رسیدم تکیه کردم.

با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم،
بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم:
بي توميميرم

افسوس که عشق جاودانه نیست.عشق گل سرخیست که طاقت طوفان را ندارد. عشق یک خاطره سبز است که از آمدن پاییز میترسد.

من غریبه ی ديروزم . آشناي امروز و فراموش شده ی فردا . پس در آشنایی امروز مينگرم تا در فراموشی یه دنيا يادم کنی

کاش در دنيا 3واژه وجود نداشت:..غرور.....عشق.......دروغ.. که آدم از روی غرور در مورده عشق دروغ بگه.

I-Reza
05-09-2009, 03:17
لذتی که در فراغ است.در وصال نيست،چون در فراغ وصال است اما در وصال بيم فراغ!!!!

حرفی نگفتم از عشق، يادی نکردم از درد امّا هميشه با اشک ،رسواست قلبه عاشق

زندگی مثله رياضی ميمونه .... بياين خوبيها رو جمع .... بديها رو تفريق .... نيکيها رو ضرب .... شاديها رو تقسيم بکنيم

مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، اکنون که دیگر نیستم

گفتی محبت کن برو ، باشد خدا حافظ ولی / رفتم که تو باور کنی دارم محبت میکنم . . .

I-Reza
05-09-2009, 03:41
اشک نشان دل شکستگی ، سکوت نشان تنهائی و لبخند نشان مهر است

پایان حکایتم شنیدنی است ، من عاشق او بودم و او عاشق او . . .

ما به لطف هر رفیقی دلخوشیم / هر رفیقی را نبینیم نا خوشیم . . .

نه بلبل خواهد ز بوستان ها جدائی / نه گل دارد خیال بی وفائی

ولیکن چرخش چرخ ستمگر / زند بر هم رسوم آشنائی . .

دفتر بغض مرا باز کنید که دلگیرم / حدیث غم مرا بخوانید که از گریه سرازیرم . . .

I-Reza
05-09-2009, 03:46
دوست دارم دوستم تو باشی / مریض باشم پرستارم تو باشی !

بگذار بگریم چون ابر در بهاران / کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

هر کس درد جدائی چشیده باشد / داند که سخت باشد قطع امیدوارن . . .

سایه ها محصول پشت کردن دیوار ها به آفتابند ، گستاخی دیوارها

را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم . . .

امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم . .

بر درت میآمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی . . .

I-Reza
05-09-2009, 03:54
با اینکه از تنهائی میترسم ، اما دوست دارم تو قلب تو تنهای تنها باشم !

بمان با من که بی تو صدای خسته بادم / در این اندوه بی پایان بمان ، تنهای تنهایم . .

سفر کردم که از یادم بری ، دیدم نمیشه

آخه عشق یه عاشق با ندیدن کم نمیشه

غم دور از تو بودن بی پرم کرد

نرفت از یاد من عشق ، سفر عاشقترم کرد . . .

زیبا ترین ستایش ها نثار کسی که کاستی هایم و لغزش هایم را میداند

و باز هم دوستم دارد . .

در سایه تو چندیست آرام جان ندارم / یا سایه تو سرد است ، یا من امان ندارم . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:01
خواهم تو را مهمان کنم در گوشه ای از قلب خویش / آیا قبولش میکنی این کلبه ویرانه را ؟

شمع میسوزد و پروانه به دورش نگران / ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم . .

آنقدر زیر لبم نام تو را زمزمه کردم / که لبم سوخت ولی نام تو را توبه نکردم . . .

دل هیچ کس نمیسوزد برای حال غمناکم / مگر سوزد همان شمعی که میسوزد سر خاکم . . .

گل اگر خشك شود ساقه آن میماند / دوست اگر دور شود خاطره اش میماند . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:05
هرکه در سینه دلی داشت به دلدار فروخت / دل نفرین شده ماست که تنهاست هنوز . . .

تو را خواهم وگرنه یار کم نیست / گلی خواهم وگرنه خار کم نیست

گلی خواهم که در سایه اش بشینم / وگرنه سایه دیوار کم نیست . . .

دل من عاشقت شد اگه میشه باورش کن / یا اگه نخواستی باشه یه جوری دست به سرش کن

یه جوری که نشکنه دل بتونه بگذره از تو / یاد خنده هات بیفته ، ننویسه یکسره از تو . .

اگه آفتاب میسوزونه بی خیال آخه تو سایه بونی

اگه آدم ها وفا ندارند بی خیال آخه تو مهربونی

اگه من واست میمیرم بی خیال ، آخه تو لایق تر از اونی که میدونی . . .

در مکتب ما بی وفائی کار نیست / شمع اگر عاشق نباشد تا سحر بیدار نیست . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:09
نگاه دیروز و امروزت را برای حسرت فرداهای بی تو میخواهم . . .

نرو تنهام نذار با درد و غم هام / اگر چه دلخوری از خیلی حرفام

به قرآنی که از سایه اش گذشتم / به جون هر دوتامون خیلی تنهام

دوستی من و تو ، دوستی شاخه و برگ است و جدائی برگ از شاخه

مرگ است . . .

چه سخته در جمع بودن ، ولی در گوشه ای تنها نشستن

به چشم دیگران چون کوه بودن ، ولی در خود به آرامی شکستن . . .

روزگار استاد فراموشیست ، امیدوارم که تو شاگرد روزگار نباشی . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:11
چه شد ای پنجره شوق ، چرا بسته شدی ؟

شاید از هم نفسی با دل ما خسته شدی . . .

به دل میگم یه روز میاد ، اینم یه خود فریبیه

از عشق اون قسمت من همیشه بی نصیبیه . .

گاه آرزو میکنم …

کاش هرگز نمیدیدمت تا امروز غم ندیدنت را بخورم

کاش چشمان معصومت به چشمانم خیره نمیشد تا امروز چشمان من به آن لحظه

بهانه بگیرند و اشک بریزند ، کاش حرفهای دلم را به تو نگفته بودم ، تا امروز

به خودم نگویم ” آخه اون که میدونست چقدر دوسش دارم . . . “

به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره ، مراقب تو باشه

سرت بلا نیاره ، تا تو نخوای نتابه ، دلت گرفت بباره

همیشه با تو باشه تو رو تنها نذاره . .

فرانسویها میگن:

به قلب ما نزدیک است آن کسی که از چشمهای ما دور است . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:17
برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت

نمی خواهمم داشته باشمت،نترس

فقط بیا

در خزان خواسته هام

کمی قدم بزن

تا ببینمت

دلم برای راه رفتنت تنگ شده است...

وقتی دل تنها کالائیست که خدا شکسته ی آن را می خرد

پس چرا من به دست کسی که دلم را شکست بوسه نزنم؟!

رفتی دلم شكستی این دل شكسته بهتر پوسیده رشته ی عشق از هم گسسته بهتر

من انتقــام دل را هرگــــــز نگیـــــرم از تو این رفتــه راه ناحــق در خون نشستــــه بهتر

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت , دوریت آمد به یادم , هستیم آتش گرفت

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم

I-Reza
05-09-2009, 04:21
دیگر دلم از سنگ حوادث نهراسد/ این كاسه صد بسط به كرات شكسته است

نخواهم کشت دل را ، از چه باید بگذرم از تو ؟
سراسر باده ی عشقم ، سراپا ساغرم از تو
شهامت می کنم اما ، نه در ترکت عزیز دل
نمی گردددمی حتی ، جدایی باورم از تو
منم از سر گذشته آب تر ، در غرق این اقرار
به زخم عشق خون گشته تمام پیکرم از تو

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

روی قبرم بنویسید کبوتر شد و رفت
زیر باران غزلی خواند ، دلش تر شد و رفت
چه تفاوت که چه خورده است غم دل یا سم
آنقدر غرق جنون بود که پر پر شد و رفت
روز میلاد ، همان روز که عاشق شده بود
مرگ با لحظه ی میلاد برابر شد و رفت
او کسی بود که از غرق شدن می ترسید
عاقبت روی تن ابر شناور شد و رفت
هر غروب از دل خورشید گذر خواهد کرد
دختری ساده که یک روز کبوتر شد و رفت

نه از خاکم نه از بادم ، نه در بندم نه آزادم
نه آن لیلا ترین مجنون ، نه آن شیرین نه فرهادم
فقط مثل تو غمگینم ، فقط مثل تو دلتنگم
اگر آبی تر از آبم ، اگر همزاد مهتابم
بدون تو چه بی رنگم ، بدون تو چه بی تابم . . .

I-Reza
05-09-2009, 04:27
وقتی كه می رفتی، بهار بود
تابستان كه نیامدی، پاییز شد
پاییز كه برنگشتی، پاییز ماند
زمستان كه نیایی، پاییز می ماند
تو را به دل پاییزی ات
فصلها را
به هم نریز

تو صادقانه گفتی در خانه قلبت هیچ جایی برای من نیست

من بر قلب سنگی ات بوسه می زنم که با من صادق بود

مطمئن باش ، برو ...

ضربه ات كاری بود ، دل من سخت شكست ...

و چه زشت به من و سادگیم خندیدی

به من و عشقی پاك ، كه پر از یاد تو بود ...

و به این قلب یتیم

كه خیالم می گفت تا ابد مال تو بود ...

تو برو تا راحت تر

تكه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

دل كه رنجید از كسی خرسند كردن مشكل است

شیشه بشكسته را پیوند كردن مشكل است

دلم را مبتلایت کرده بودم

خودم را خاک پایت کرده بودم

ندانستم که بی مهری وگرنه

همان اول رهایت کرده بودم !

I-Reza
05-09-2009, 04:29
هرگز گمان مبر ز خیال تو غافلم ، گر مانده ام خموش ، خدا داند و دلم . . .

خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم ، هرچه هستی گذرا نیست

هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو . . . با دلم می مانی . .

دوستان عاشق شدن کار دل است
دل چو دادی ، پس گرفتن مشکل است

تا توانی با رفیقان همرنگ باش
یا مزن لاف رفیقی یا حقیقت مرد باش . . .

فکر میکردی خدا نیست بالای سر بار سفر بستی و رفتی بی خبر چشم منو یه عمر گذاشتی پشت درنمیشد کنار بیای با عشق من بی دردسر؟

شکستن یک دل مگه چقدر قدرت می خواد که فکر کردی اون که قویتره تو هستی

I-Reza
05-09-2009, 04:32
نامه ای بر اب و باد
وای كه چقدر سر انگشت خسته بر بخار شیشه این پنجره ها كشیدم و..... تو نیامدی
نیامدی تا ببینی بی توچه تنهایم
نیامدی تا شاید وجدانت راحت بماند
نیامدی تا نشونی تمام وجودم فریاد می زد بی معرفت ترین معشوقه ی دنیا
هستی
تا یادت نیاید روزگاری كه تمام دنیایم بودی

هی فلانی زندگی شاید همین باشد یک فریب ساده و کوچک آن هم از دست عزیزی که زندگی را جز برای او وجز با او نمی خواهی

هرگز نشد بیای پیشم بگیری دستای منو
بدونی من عاشقتم گوش کنی حرفای منو

تو بی وفا بودی ولی اونی که برات میمرد منم
تا زنده ام دوست دارم اینم کلام آخرم . . .

باید تو رو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست

تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست . . .

دلمو شکستی اما تو اشتباه کردی

قسم به اون خدامون خیلی گناه کردی

ALI
05-09-2009, 23:41
دختره از پسره پرسيد من خوشگلم؟گفت نه .گفت دوستم داري؟گفت نوچ؟گفت اگه بميرم برام گريه ميکني؟ گفت اصلا؟دختره چشماش پر از اشک شد. هيچي نگفت:پسره بغلش کرد گفت:تو خوشگل نيستي زيبا ترين هستي.تورودوست ندارم چون عاشقتم. اگه تو بميري برات گريه نميکنم چون من هم ميمرم
-----------------------------

ديگه نه زنگ بزن، نه اس ام اس بده،نه با من حرف بزن،آخه رفتم دكتر گفته:قند دارم و نبايد به عسلي مثل تو نزديك بشم
--------------------
من این اس ام اس رو نفرستادم ٬ موبایلم خودش فرستاد ٬ مثل اینکه موبایلم خاطر خواه موبایلت شده!
---------------------------

شيطان به خداوند گفت: چگونه است كه بندگانت تو را دوست مي دارند و تو را نا فرماني مي كنند در حالي كه با من دشمن اند ولي از من اطاعت مي كنند؟! خطاب رسيد كه اي ابليس به واسطة همان دوستي كه به من دارند و دشمني كه با تو دارند از نافرماني هاي آنان در خواهم گذشت
-----------------------
مهرباني را وقتي ديدم که کودکي مي خواست آب شور دريا را با آبنبات کوچکش شيرين کند

ALI
05-09-2009, 23:45
از عارفی بزرگوار پرسیدند : آدم و ابلیس هر دو در بهشت گناه کردند... چه شد که آدم بخشوده و ابلیس ملعون شد ؟ گفت: گناه آدم از **** بود وگناه ابلیس از عُجب و تکبر بود... و عُجب و تکبر در نزد خداوند بخشش پذیر نبود.
تبریک میگم اسمت رفت توی کتاب گینس اونم به عنوان مهم ترین جیگر دنیا
------------------------------
این اس ام اس نیست یک احساس پاکه که با صدای اس ام اس میاد تا بگه دوست دارم
-------------------------------
جاده ی عشق تا اطلاع ثانوی لیز و لغزنده است
از عاشقانی که قصد سفر در این جاده را دارند خواهشمندیم خود را به زنجیر محبت و صمیمیت زنجیر کنند
(پلیس راه عاشقان)
--------------------------
برو جلوی آینه
.
.
.
خوب نگاه کن
.
.
.
خوشگله نه ؟
.
.
.
فکر کردی خودتی ؟
.
.
.
نه فدات شم اونی که میبینی تمام زندگی منه

ALI
05-09-2009, 23:46
فرشته از سنگ ميپرسه چرا از خدا نميخوای که تورو انسان کنه؟؟؟سنگ ميگه هنوز اونقدر
سخت نشدم که انسان بشم!!!!!
-----------------------------------
همیشه توئ مدرسه بهمون یاد داده بودن
1 سال = 12 ماه
1ماه= 4 هفته
1 هفته=7 روز
1 روز=24 ساعته
1ساعت= 60 دقیقه است
ولی کسی بهم نگفت یه لحظه بی تو بودن یعنی یه عمر !
اگه یه روز فروختمت نراحت نشو، من آدم فروش نیستم گل فروشم.
چقدر خوبه آدم یکی رو دوست داشته باشه نه به خاطر نیازش، بلکه چون کسه دیگه ای رو نداره، نه به خاطر اینکه تنهاست و اجباریه، بلکه به خاطر اینکه طرف ارزش دوست داشتن رو داره.
توی دفتر یادداشت روزانه ات از طرف من بنویس:
دوستت دارم.

ALI
05-09-2009, 23:48
محبت از درخت آموز که از سر هیزم شکن سایه بر نمی دارد.
-------------------------
بازم از دست زمونه شدي خسته عزيزم؟؟؟؟امتحانت مي كنه خداي مهربونمون
خودتم خوب مي دوني غصه نخور ، تنها نمون
خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت!
به حساب بانكي شما مليونها بوسه عشق واريز كردم شما مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر كارت برداشت نمائيد
------------------------------------
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد.

ALI
05-09-2009, 23:50
تو میتونی از آسمون بیفتی
میتونی از روی یه درخت بیفتی
اما بهترین حالت افتادن اینه که عاشق من بشی
این خورشیده که داره به من لبخند میزنه یا تویی که داری میخندی؟؟؟
--------------------------------
از a تا z تنها چیزی که اهمیت داره u و i هست
عشق مثل درخشش خورشید میمونه که به صورت کسی که صاحبشه یه روشنایی طلایی میبخشه و به بدنش گرما میده. عشق روح ها رو بیدار میکنه و چشمارو باز میکنه و وقتی که به پایان میرسه میلیارد ها قطعه ی کوچک از خاطرات رو به جا میزاره که بهشون ستاره میگن. تا همیشه دنیایی رو که هنوز وجود داره یاد آوری کنه.
وقتی برای بار اول دیدمت از حرف زدن با تو میترسیدم
وقتی برای اولین بار با تو حرف زدم از اینکه دوست داشته باشم میترسیدم
وقتی برای اولین بار احساس دوست داشتن تورو تجربه کردم از اینکه عاشقت بشم میترسیدم
و حالا که دوست دارم میترسم که از دستت بدم.

ALI
05-09-2009, 23:52
اگر بوسه یک چکه ی آب بود اونوقت من برات رگبار میفرستادم
اگر در آغوش کشیدن مثل یک ثانیه بود من برات ساعت هارو میفرستادم.
اگر لبخند ها مثل آب بودند من برات دریا رو میفرستادم.
و اگر عشق یک انسان بود اونوقت من برات خودم رو میفرستادم.
---------------------------------------------
دلم میخواست که رویاها مثل آرزو ها بودن و آرزو ها به حقیقت میپیوستن. چون توی رویاهام من همیشه با تو ام.

اگر کسی میخواست زندگی من رو به صورت یک داستان در بیاره، نقطه ی اوج داستان زمانی بود که من تورو ملاقات کردم.
آدمک آخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک مست نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند آن خدایی که بزرگش خواندی بخدا مثل تو تنهاست بخند
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

ALI
05-09-2009, 23:54
جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد !
سرنوشت ننوشت ، گرنوشت بد نوشت اما باور کن سرنوشت را نمی توان از سر نوشت!
محبت مثل سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب نمیشه درش آورد. اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکنی!
به چشمي اعتماد كن كه به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار كه جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير كه باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است

ALI
05-09-2009, 23:56
در زندگی بارون نباش که فکر کنن با منت داری خودتو به شیشه میکوبی ، ابر باش که منتظرت باشن که بباری!
آنگاه که ........... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي کني, به خاطر بياور که ................ زيابيي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است.
براي هزارمين بار پرسيد: تا حالا شده من دل تو را بشكنم؟من هم براي هزارمين بار به او دروغ گفتم : نه! هيچوقت... تا مبادا دلش بشكند
هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات هستی
عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..

ALI
05-09-2009, 23:57
دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند....
آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد
عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي
من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو
يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

ALI
06-09-2009, 13:23
ما در هیج سرزمینی زندگی نمی كنیم. منزل ما قلب كسانی است كه دوستشان داریم
=++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
وقتی نوشتم عاشقترینم ، گفتی نمی خوام تورو ببینم
برات نوشتم كه بیقرارم ، با خنده گفتی دوستت ندارم
+++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++
عشق در دریا غرق شدن است و دوست داشتن در دریا شنا كردن ...
++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
بی تجربه متولد می شویم ، با جرات زندگی می كنیم ، و با حیرت می میریم ، تنها چیزی كه فروغش به خاموشی نمی گراید خاطرات پاك است . . .
+++++++++++++++
+++++++++++++
کسی چون تو مرا غریب و تنها نگذاشت
این گونه در التهاب فردا نگذاشت
سوگند نمی خورم ولی باور کن...
کسی چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت

I-Reza
06-09-2009, 14:05
وقتی گفتی تا آخر دنیا باهاتم اون موقع بود که فهمیدم چرا دنیا ۲ روزه !

زمین می‌خواست ابراز احساسات کند، آتشفشان سرازیر شد !

اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری…..دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند !

اگر شدم عاشق تو نذار که بی تاب بمونم / لالایی شبام تویی نذار که بی خواب بمونم / دارم برات شعر میخونم شاید به یادم بمونی / فقط یه چیز ازت میخوام همیشه عاشق بمونی !

همه می گویند عاشقی یک شب است و هزار شب پشیمانی.اکنون هزار شب پشیمانم که چرا یک شب عاشق نبودم.

I-Reza
06-09-2009, 14:15
سکوت دردناک است اما در سکوت است که همه چيز شکل مي گيرد و در زندگي ما لحظه هايي هست که تنها کار ما بايد انتظار کشيدن باشد.

در ره منزل ليلي چه خطرهاست شرط اول قدم آنست که مجنون باشي.

زندگی دریای پر تلاطمی است که قطب نمای آن محبت است.

فرياد من از داغ توست
بيهوده خاموشم مکن
حالا که يادت ميکنم
ديگر فراموشم مکن
همرنگ دريا کن مرا
يکبار معنا کن مرا

ماه من پرده از آن چهره ي زيبا بر دار،‌ تا فلك لاف نيايد كه چه ماهي دارد...

I-Reza
06-09-2009, 14:18
خوشت بياد ،‌خوشت نياد
اشك غم از چشات بياد ، اون سر دنيا كه بري
اين دل من باهات مياد...

1.2.3. را شمردم تك تك، آهسته به دنبال تو رفتم با شك
وقتي بزرگ شدم فهميدم، تمرين جداييست قايم باشك !

اندكي عاشقانه تر زير اين باران بمان
ابر را بوسيده ام تا بوسه بارانت كند . . .

وقتي عشقت رو از دست دادي ديگه سعي نكن به دستش بياري
درست مثل چيني شكسته مي مونه كه حتي اگه بندش هم بزني ديگه به زيبايي گذشته نيست

ما كه همسايه ي اشكيم ولي با دل تنگ . گر لبي خنده زند ياد شما مي افتيم

I-Reza
06-09-2009, 21:47
اگه ديدي بغض كردي ، ولي دليل گريه كردن پيدا نمي كني ،‌اگه دنبال جايي مي گشتي كه داد بزني. . .
بدون كه دل خدا برات تنگ شده ، مي خواد صداش كني .......

گاهي مثل باران بايد باريد ، زندگي بخشيد، ‌طراوت داد
.
.
.
.
.
.
.
و رفت ............

در اين دنيا كه نامردان عصا از كور مي دزدند...
من از خوش باوري آنجا محبت جستجو كردم . . .

چقدر سخته كه دلت مي خواد سرتو باز به ديواري تكيه بدي كه يه بار زير آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

ستاره ها وقتي ميشكنن ميشن شهاب
اما دلي كه ميشكنه ميشه يه سوال بي جواب . . .

I-Reza
06-09-2009, 22:03
دوستت دارم به اندازه ي هر چي آدم نامرد توي دنياست . . . .

نقاشي تو را مي کشم ولي به جاي رنگ قرمز به قلب فلزي ات ضد زنگ مي زنم ! تا از آسيب اشک هايم در امان باشد!!!

هرگز وقتت رو برای کسی که حاضر نیست وقتشو برای تو بگذرونه ، نگذار !

ماشین زندگیتو جلوی خونه ی هر عشقی پارک نکن ، ممکنه چرخهای قلبتو پنچر کنن!

در قمار زندگی عاقبت ما باختیم
بس که تک خال محبت بر رفیق انداختیم

I-Reza
06-09-2009, 22:13
اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخی است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

ازم پرسيد: دوستم داري؟ گفتم آره...گفت چقدر؟ گفتم از اينجا تا خدا...اشك تو چشاش جمع شد و گفت: مگه الان نگفتي كه خدا از همه چيز به ما نزديك تره

یه دوست خوب میگفت: آدما مثل کتابن تا وقتی تموم نشدن جذابن.پس سعی کن خودتو جلوی دیگران ورق نزنی تا زود تموم نشی.چون وقتی تموم بشی میرن سراغ یکی دیگه...!!

در اندیشه آنچه كرده ای مباش، در اندیشه آنچه نكرده ای باش

ای آسمان به سوز دل من گواه باش
كز دست غم به كوه و بیابان گریختم‎ ‎داری خبر كه شب همه شب دور از آن نگاه
مانند شمع سوختم و اشك ریختم...

I-Reza
06-09-2009, 22:26
کاش قطره اي اشک بودم که در چشمانت متولد مي شدم و بر گونه هايت زندگي مي کردم و بر لبانت مي مُردم تا بداني چقدر عاشق تو هستم.

کاش در کتاب قطور زندگي سطري باشيم ماندني، نه حاشيه اي از ياد رفتني.

شکست ممکن است يک خوشبختي در لباس بدبختي باشد.

وقتی دیروز و امروز برخورد کنند، فردا می میرد...

راز این گفته فقط باد صبا می داند / دارمت دوست به قدری که خدا می داند

I-Reza
06-09-2009, 22:32
كوه چون سنگ بود تنها شد يا چون تنها بود سنگ شد...
من كه نه سنگ بودم نه كوه، پس چرا تنها شدم؟

گرچه دوست نمي خرد ما را به ريالي، ولي نفروشم تار مويش به جهاني.

جزيره دلم را براي آمدنت چراغاني كردم، اما باز هم بهانه آوردي و گفتي از آب مي ترسم

مثل كبريت كشيدن در باد ديدنت دشوار است!
من كه به معجزه عشق ايمان دارم، مي كشم آخرين دانه كبريتم را در باد، هر چه بادا باد!

تا تواني رفع غم از چهره غمناک كن؛ درجهان گرياندن آسان است، اشكي پاک كن...

I-Reza
06-09-2009, 22:34
آوای باد انگار آوای خشک سالیست / دنیا به این بزرگی یک کوزه سفالیست
باید که عشق ورزید، باید که مهربان بود / زیرا که زنده بودن هر لحظه احتمالیست ...

همیشه از شکستن دو چیز بترس
۱. دلی که دوست داره
۲. دلی که همیشه به یادته

خدا کند که بدانی که چقدر محتاج است٬ نگاه خسته من به دعای چشمانت
تو هیچ وقت از پس صبر من بر نمی آیی در انتظار٬ چه خالیست جای چشمانت...

دلم در هر تپش ۱۰۰ بار آواز تو را می خواند٬ نمی دانم تو هم یاد دل ما میکنی یا نه؟

شيشه ها شكستنيست
زندگي گذشتنيست
اين فقط محبت است كه هميشه ماندنيست

I-Reza
06-09-2009, 22:51
اشک بهترين پديده ي دنياست ولي تا زيباترين چيز ها رو از انسان نگيره خودشو تقديم نمي کنه.

با رفیقان می نشینی از غریبان یاد کن
این دل بشکسته را هم با پیامی شاد کن

مي نويسم +_د_ي_د_ا_ر_+
تو اگر بي من و دلتنگ مني يک به يک فاصله ها را بردار...

ميدوني چرا وقتي آدم بزرگ ميشه با خودكار مي نويسه؟ چون ياد بگيره كه هر اشتباهي پاک نميشه!

دلتنگي هاي آدمي را باد ترانه اي ميخواند و روياهايش را آسمان پر ستاره ناديده مي گيرد و هر دانه برفي به اشکي نريخته مي ماند سکوت سرشار از سخنان نا گفته است از حرکات نا کرده اعتراف به عشق هاي نهان و شگفتي هاي بر زبان نيامده.

I-Reza
06-09-2009, 22:58
راز دلتو به چشمام نگو، با اشکاش رسوات مي کنه.

با عشق، زمان و با گذشت زمان، عشق فراموش مي شود.

زندگي ارزش نداره، اما هيچ چيز هم، ارزش زندگي نداره.

زندگي خواب است و عشق، روياي آن.

بي تاب و دل براي ديدار تو تنگ است ... تقصير دلم چيست، مرام تو قشنگ است

I-Reza
06-09-2009, 23:17
اگر يادتون بود و باران گرفت دعايي به حال بيابان کنيد.

می دونی سخت ترین لحظه تو زندگی چیه؟ وقتی بفهمی برای کسی که تمام زندگیته، فقط یه تجربه ای.

کاش آن روز که تقديم تو شد هستي من
مي سپردم به تو تا مواظب باشي
جنس اين جام بلور است پر از عشق و غرور است
مباداد بازيچه شود مي شکند.

سر کلاس ادبيات معلم گفت: فعل رفتن رو صرف کن: رفتم ... رفتي ... رفت... ساکت مي شوم، مي خندم، ولي خنده ام تلخ مي شود. استاد داد مي زند: خوب بعد؟ ادامه بده. و من مي گويم: رفت .رفت..رفت.رفت و دلم شکست...غم رو دلم نشست...رفت شاديم بمرد...شور از دلم ببرد . رفت...رفت...رفت و من مي خندم و مي گويم: خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است...کارم از گريه گذشته است به آن مي خندم.

روزگاريست همه عرض بدن مي خواهند / همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند
ديو هستند ولي مثل پري مي‌پوشند / گرگ‌هايي كه لباس پدري مي‌پوشند
آنچه ديدند به مقياس نظر مي‌سنجند / عشق‌ را همه با دور كمر مي‌سنجند
خب طبيعي ست كه يك روزه به پايان برسد / عشق‌هايي كه سر پيچ خيابان برسد

I-Reza
07-09-2009, 00:33
به اولين قاصدکي که از شهر قشنگ زندگي تو بگذرد پيغام مي دهم که هيچ چيز نمي تواند مهر را از دلم جدا کند حتي فاصله ها.

باور نکن تنهايي ات را من با تو ام، تنهاي تنها هر جاي اين دنيا که باشي، من با تو خواهم ماند تنها.

هر که خوبی کرد زجرش می دهند
هر که زشتی کرد اجرش مي دهند
باستان کاران تبانی کرده اند عشق را هم باستانی کرده اند
هرچه انسانها طلايی تر شدند عشق ها هم موميايی تر شدند
اندک اندک عشق بازان کم شدند نسلی از بيگانگان آدم شدند

نمی دانم که بودی يا چه بودی / ولی بی حرف قلبم را ربودی
نمی دانم که هستم يا چه هستم / ولی هر لحظه فکر تو هستم.

بدترين فريب عاشق شدنه! چون خودت رو به چيزی متعلق می کنی که يه روزی از دستت ميره...

I-Reza
07-09-2009, 00:36
تنها میرم، تنها میام سزای من تنهاییه
تنها شدیم، منو دلم عاقبتم جداییه
تنها گذاشتی، منو تو آخره بی وفاییه
توی دلم، به جون تو جات، خیلی خیلی خالیه
به تو نگم، به کی بگم این روزا دارم می میرم
اینقدر آتیشم نزن دعا کنان، گریه کنان
سرمو بالا می گیرم همش به فکرم که یه روز
تو رو دوباره ببینم همش می گم، خدا خدا
تا کی باشم ازش جدا رفته ولی دلم براش
پری می زنه بی انتها رفتنه تو چیزی نبود
چیزی نبود برام به جز این غصه ها
می میرمو، زنده می شم تا بگذرن این لحظه ها

اي عشق مدد کن تا به سامان برسيم / چون مزرعه ای تشنه به باران برسيم
يا من برسم به يار و يا يار به من / يا هر دو بميريم به پايان برسيم

هر کی دلتو شکوند صداشو در نيار، يه روز دلش ميشکنه و صداش در مياد.

دلی دارم که هر چندش بيازاری ، نيازارد نه پنداری که دل سنگ است، آزردن نمی داند.

يک محبت از دشمنی تا دوستی / يک لبخند از جدايی تا پيوند
يک قدم از توقف تا پيشرفت / يک حرکت از عداوت تا صميميت
يک گذشت از شکست تا پيروزی / يک شهامت از عقب گرد تا جهش
يک جرات از صلح تا جنگ / يک جرقه از آزادی تا زندان
يک غفلت از نفرت تا علاقه

I-Reza
07-09-2009, 09:40
می دونی وقتی خدا داشت انسان را بدرقه می کرد چی گفت؟
گفت: جایی که می ری مردمی داره که می شکننت، نکنه قصه بخوری ها! من همه جا باهاتم... تو تنها نیستی:
تو کوله بارت، عشق می زارم، که بگذری
قلب می زارم، که جا بدی
اشک می دم که همراهیت کنه
و مرگ، که بدونی بر می گردی پیشم

نقش کردم رخ زيباي تورا بر ديوار خانه دل، خانه ويران شد آن نقش بديوار بماند.

مثل درخت باشيد که در تهاجم پاييز هر چه بدهد، روح زندگي را براي خويش نگه مي دارد.

خود را به که بسپارم وقتي که دلم تنگ است
پيدا نکنم همدل دلها همه از سنگ است
گويا که در اين وادي از عشق نشاني نيست
گر هست يکي عاشق آلوده به صد رنگ است . . .

اي غم، تو که هستي از کجا مي آيي؟
هر دم به هواي دل ما مي آيي
باز آي و قدم به روي چشمم بگذار
چون اشک به چشمم آشنا مي آيي . . .

راز دل با كس نگفتم چون ندارم محرمي، هر كه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم
راز دل با آب گفتم تا نگويد با كسي، عاقبت ورد زبان ماهي دريا شدم . . .

I-Reza
07-09-2009, 09:42
سرمشق های آب بابا ٬ یادمان رفت
رسم نوشتن با قلم یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان یادمان رفت . . .

فراموش نکنیم در ساحل قلبها٬ این جای پای دوست است که می ماند٬
و گرنه موج روزگار هر ردپایی را پاک میکند . . .

کاغذتم!
احساستو روم بنویس! اگر اعصابت خورد شد روم خط خطی کن!
اشکاتو باهام پاک کن! حتی اگه سردت شد بسوزونم تاگرم بشی!
اما فقط دورم ننداز!

تمام ظلمت جهان نمی‌تواند روشنایی یک شمع را خاموش کند.

بخشندگی را از گل بیاموز، زیرا حتی کفشی را که آن را لگدمال کرده، خوشبو می کند.

I-Reza
07-09-2009, 09:49
بيهوده مکن عمر گران صرف رفيقان
عمر صرف کسي کن که دلش جان تو باشد
امروز کسي محرم اسرار کسي نيست
ما تجربه کرديم کسي يار کسي نيست

یک روز رسد خوشی به اندازه کوه
یک روز رسد غمی به اندازه دشت
افسانه زندگی چنین است گلم
در سایه کوه باید از دشت گذشت . . .

دوست دارم شب را به غم سر کنم
دفتری را از اشک چشمم تر کنم
نام آن دفتر نهم دیوان عشق
عشق را عنوان آن دفتر کنم . . .

هر كه ما را ياد كرد...ايزد مرد او را يار باد
هر كه ما را خوار كرد ...از عمر برخوردار باد
هر كه اندر راه ما خاري فكند، از دشمني
هر گلي كز باغ وصلش بشكفد، بي‌خار باد

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی
این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی
اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو
چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

I-Reza
07-09-2009, 09:52
تا که از جانب معشوقه نباشد کششی
کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

پس از مرگم بيا زيبا نگارم بيا با جمع دوستان بر مزارم سرت خم کن ببوس سنگ مزارم که
من در زير خاک چشم انتظارم . . .

دوستان مثل قطعات پازل هستند، اگر یکیشون گم بشه، هیچی جاشو نمی گیره و پازل هیچ وقت کامل نمی شه. تو یکی از همون قطعاتی که هیچ وقت گمت نمی کنم.

همیشه نگاهی را باور کن که وقتی دور شدی در انتظارت بمونه.

زندگی سه چیز است: اشکی که خشک می شود، لبخندی که محو می شود، یادی که می ماند.

I-Reza
07-09-2009, 10:08
سه نفر تو قلب من جا دارن:
1-خدا 2-مادرم 3-پدرم
آخی تو نیستی؟........
.

.

.

.

.
تو ضربان قلب منی!!!

اگه یه روزی فرشته ها بخوان تو رو زودتر ببرن
بهشون میگم که از قدیم ؛
ماهی رو با تنگش می برن!

دو تا آدم برفي دو طرف رودخونه عاشق هم ميشن
از آتيش عشق همديگه آب ميشن تا بلكه وسط رودخونه به هم برسن...

تو مرا مي فهمي... من تو را مي خواهم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است.
تو مرا مي خواني من تو را ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من خواهي ماند.

هوس بازان کسي را که زيبا مي بينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

I-Reza
07-09-2009, 10:11
مشکلات خود را با مداد بنویس و پاک کن را در اختیار خدا بگذار

مي خواهم بدون اسارت دوستت بدارم
با آزادي كنارت باشم
بدون اصرار تو را بخواهم
با احساس گناه تركت نكنم
با سرزنش از تو انتقاد نكنم
با تحقير به تو كمك نكنم

يكي بود يكي نبود يه روز زمين عاشق خورشيد شد و گفت دورت بگردم ! بعدش تا ابد موند تو رودربايستي

هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود، در دیگری باز میشود ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم میدوزیم که درهای باز را نمیبینیم

هر وقت خواستی ببینی کسی دوستت داره توی چشماش زل بزن تا عشقو توی چشماش ببینی اگه نگات کرد عاشقته اگه خجالت کشید برات میمیره اگه سرشو انداخت پایین و یه لحظه رفت تو فکر بدون که بدون تو میمیره

I-Reza
07-09-2009, 10:13
آن سوي دلتنگي ها هميشه (خدايي) هست که داشتنش جبران همه ي نداشتن هاست...!

گفتي دوستم داري به اندازه همه قطرات باروني که به صورتت برخورد مي کنه و منم گفتم دوستت دارم بدون توجه به چتري که رو سرت داري!!!

آرزو دارم دلت از غصه ها خالی شود، سهم تو از زندگی یک عمر خوشحالی شود.

قشنگ ترين لحظه هايم را با سخت ترين دقايقت عوض مي کنم تا بداني عاشق ترين پروانه ات بودم و مجنون ترين ديوانه ات هستم.

زندگي کن و لبخند بزن به خاطر آنهايي که با لبخندت زندگي مي کنند.

I-Reza
07-09-2009, 10:16
صبح که چشماتو باز مي کني، بدون ديشب يه نفر به شوق ديدن تو چشماشو بسته.

یک قطعه قلب 3 در 4 و یک فیش محبت با یک کپی از دوستی بیار، تا شش دانگ قلبمو به نامت کنم!

راز این گفته فقط باد صبا می داند / دارمت دوست به قدری که خدا می داند

می دونى کوچکترین ذره دنیا چیه؟
دل منه، چون واست یه ذره شده‎!

هر انسان لبخندی از خداوند است تبریک به تو که زیباترین لبخند خدایی.

I-Reza
07-09-2009, 10:21
گل سوسن، گل مریم، گل نرگس، گل یاس / تقدیم به کسی که خودش سرور گلهاست

دوست داشتن همیشه گفتنی نیست؛ گاه سکوت، گاه نگاه، گاهی هم فقط یک sms است.

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی
دختر یا پسر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی
غذا نیست که بهش ناخونک بزنی
رفیق نیست که بهش کلک بزنی
عشق مقدسه که باید پیشش زانو بزنی ...

هيچ باراني جاي پاي تو را از کوچه قلب و خاطرم نخواهد شست...

سر كلاس پاي تخته، با يه تيپ شلخته، با خط بد نوشتم، زندگي بي تو سخته!

I-Reza
07-09-2009, 10:27
ميدوني چرا وقتي آدم بزرگ ميشه با خودكار مي نويسه؟ چون ياد بگيره كه هر اشتباهي پاک نميشه!

گرچه دوست نمي خرد ما را به ريالي، ولي نفروشم تار مويش به جهاني.

عشق توئی، عاشق منم
دریا توئی، قایق منم
اگر دزدیدند قایقت را
غم مخور٬ سارق منم

فاصله گرفتن از آدم هایی که دوستشان داری بی فایده است زمان به ما نشان خواهد داد که جانشینی برای آنها نیست.

تنها طنين انداز و مهمترين عامل زندگي شما کساني هستند که دوستشان داريد.
(برايان تريسلي)

I-Reza
07-09-2009, 10:30
محبت را در نگاه کودکي ديدم که خورشيد را سياه کشيده بود تا پدر کارگرش نسوزد.

کاش آن روز که تقديم تو شد هستي من
مي سپردم به تو تا مواظب باشي
جنس اين جام بلور است پر از عشق و غرور است
مباداد بازيچه شود مي شکند.

زندگي رو دور بزن و آنگاه که بر اوج بلندترين قله ها رسيدي لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند.

وقتي خاطره هاي آدم زياد مي شه ديوار اتاقشون پر عکس مي شه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نمي توني عکسشو به ديوار بزني.

به نگاهت ارزش ببخش، نه به چيزي که به آن نگاه مي کني.

I-Reza
07-09-2009, 10:37
نمي رنجم اگر باور نداري عشق نابم را...

خداوند آزادي را آفريد و بشر بندگي را.

هزار تا رگ دارم و هزار تا رفيق، اما تو شاهرگي و تک رفيق.

منتظر کسی باش که اگه حتی در ساده ترين لباس بودی، حاضر باشه تو رو به همه دنيا نشون بده و بگه که: اين دنيای منه.

برگ سبز درخت، "معرفت کردگار" ، و برگ زرد درخت، "معرفت روزگار" است.

کسي که رنگ پريدگي خزان را ادراک کرده باشد، به نيرنگ گلهاي رنگ رنگ دل نخواهد سپرد.

I-Reza
07-09-2009, 10:45
خدا ابر رو به گريه مياره تا گلها بخندن، پس هر وقت بارون آمد يادت نره بخندي...

قلب من در هر زمان خواهان توست
اين دو چشمان عاشقم مهمان توست

تو مثل یک تصادف وحشتناک هستی
...
...
کشته و مرده زیاد داری!

از من پرسید منو بیشتر دوست داری یا زندگیتو؟ گفتم زندگیمو.
قهر کرد و رفت... ولی هیچ وقت نفهمید همه زندگیم بود.

هر گاه احساس كردی كه گناه كسی آنقدر بزرگ است كه نمی توانی او را ببخشی، بدان كه اشكال در كوچكی روح توست نه در بزرگی گناه او.

ReZa
07-09-2009, 21:02
آره من اونم که گفتم واسه چشم تو دیوونم، آره من قولی بهت دادم که تا تهش بمونم، تو ولی این روزا سرد شده نگاهت، راهزنا زدن به راهت.. اما من چی؟ من فقط یه کم شکستم، خوب نگام بکن، می بینی؟ من هنوز همون دیوونم..

کهنه فروش تو کوچمون داد میزد کهنه می خریم، وسایل شکسته و پاره و پوره می خریم، بی اختیار فریاد زدم قلب شکستم می خری؟ گفت که اگه ارزشی داشت، کسی اونو نمی شکست..

آغاز سفر عشق این است: "کنار گذاشتن من و هیچ شدن". از این هیچ است که همه چیز زاده می شود.

من شعر سکوتم را در گوش تو خواهم خواند، شب های بلندم را با یاد تو خواهم ماند، من ریشه ی عشقم را در قلب تو خواهم کاشت، آن صحبت اول را در خاطره خواهم داشت..

در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما، همه از من گریزانند، تو هم بگذر از این تنها..

خیلی ها نفرین می کنن، تلافی می کنن.. اما نه.. نفرین من: الهی اونی که دوسش داری تنهات نذاره.. تلافی من: میرم تا به اون برسی، سر راهت نباشم.. راستی، قدر من دوستت داره؟!..

ReZa
07-09-2009, 21:04
عشق هیچ مرگی نمی شناسد، عشق بر مرگ غلبه می کند. عشق مرزهای زمان را فتح می کند.

هر آنچه طی سالیان ساخته ای ممکن است فردی در یک لحظه ویران کند، باری تو همواره در حال ساختن باش. اگر این گونه کنی به زودی قصری از عشق بنا می کنی که احدی توان ویران کردن آن را ندارد..

وقتی قرار شد من بیقرار تو باشم، ناگهان تو تنها قرار زندگی ام شدی!..

گاهی خیال می کنم از من بریده ای، بهتر زمن برای دلت برگزیده ای، از من عبور می کنی و دم نمی زنی، تنها دلم خوش است که شاید ندیده ای..

یه بار دیگه بگو آره ، نگو سخته چه دشواره، به پای قلب سرد تو، شدم مجنون و آواره..

عاشقی مقدور هر عیاش نیست، غم کشیدن کار هر نقاش نیست..

ReZa
07-09-2009, 21:07
در این بازار دنبال چه می گردی؟ نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی، اگر خواهی نجات از دام این دوران، برو بگذر از این بازار، از این مستی و طنازی..

تا قاف ترین قله ی هستی، سیمرغ ترین همسفرم باش، من مرغ اسیر دل دریاچه ی نورم، تا پر بکشم سوی خدا بال و پرم باش.

در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش "علف هرز" و "گل سرخ" یکیست..

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را مو به مو از بر کنی.

پروردگارا! به من بیاموز دوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غمم را نخوردند، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواختند، محبت کنم به کسانی که محبتی در حقم نکردند، عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت: کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون، زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون..

ReZa
07-09-2009, 21:09
به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید دوست داشتن همین باشد.

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ، قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من منتظر اشاره بود..

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن، مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

وقتی تو از عشق بی بهره هستی، از دیگری می خواهی که آن را به تو بدهد، در واقع تو گدایی می کنی. دیگری نیز متقابلا از تو عشق می طلبد. حال دو گدا دست هایشان را بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

گفتمش آغاز درد عشق چیست؟ گفت آغازش سراسر بندگیست، گفتمش پایان آن را هم بگو، گفت پایانش همه سرکندگیست، گفتمش درمان دردم را بگو؟ گفت درمانی ندارد بی دواست، گفتمش یک اندکی تسکین آن، گفت تسکینی ندارد ماندنیست..

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت بکنه که چشات بلرزن..

ReZa
07-09-2009, 21:12
یک همیشه یکه! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه. اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه:
....
یک دنیا
یک سرنوشت
یک دوست
یک خاطره..

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم، با همین سنگ زدن ماه به هم می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را می شود از حافظه ی آب گرفت؟!..

نفسم می گیرد، در هوایی که نفس های تو نیست..

تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم، شاید این است دلیل تنهایی مان..

دوری یعنی فراق، فراق یعنی دلتنگی، دلتنگی یعنی تو، تو یعنی همه ی دنیای من!

ReZa
07-09-2009, 21:15
آدم ها همه می پندارند که زنده اند. برای آنها تنها نشانه ی حیات ، بخار گرم نفس هایشان است! کسی از کسی نمی پرسد: آهای فلانی! از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟..

عشقی که تنها با یک نگاه آغاز می شود، با شناخت سست و سست تر می شود.. اما عشقی که با شناخت آغاز می شود با هر نگاه عمیق و عمیق تر می شود.

نیلوفر شباهت زیادی به ما انسان ها دارد، زیرا برای زنده ماندن باید به دور گل دیگری بپیچد!

آدما خنده هاشون همیشه از دل خوشی نیست، گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست، گاهی دل این قدر تنگ میشه که گریه هم کم میاره، یه جمله ی ساده گاهی چقدر واست غم میاره..

آن که می خواهد روزی پرواز عشق را تجربه کند، نخست باید روی پای خود ایستادن را بیاموزد، پرواز را که با پرواز آغاز نمی کنند..

گفتمش دل می خری؟ پرسید چند؟ گفتمش دل مال تو، تنها بخند! خنده کرد و دل ز دستانم ربود ، تا به خود باز آمدم او رفته بود..

ReZa
07-09-2009, 21:18
روزی که به دنیا اومدی بارون میومد. ولی ابری تو آسمون نبود. این فرشته ها بودن که گریه می کردن. چون یکی از اون ها کم شده بود.. (هر چند این اس ام اس رو دوست دارم اما با عرض پوزش به محضر فرشتگان عزیز، باید بگم انسان می تونه به جایی برسه که فرشته ها به گردش هم نمی رسند! پس فرشتگان عزیز، لطفا خودتونو صمیمی نگیرید و برای ما گریه نکنید، چون ما با هم فرق داریم!)

در عشق حداقل قطره ای جنون هست و در جنون هم همیشه دریایی از عشق!

پس چشمانت چه زمان درخواهند یافت که: "نگاه، زاده ی علاقه است!.."

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو بنگرد و دستی را بپذیر که بازشدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد!

زندگی چون قفس است، قفسی تنگ پر از تنهایی، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان، و سپس بال و پر عشق گشودن، بعد از آن هم پرواز..

اگر می خواهی احساس ثروتمند بودن و توانگری کنی، چیزهایی را به خاطر بیاور که پول قادر به خریدن آنها نیست: با پول می توانی همسری زیبا داشته باشی اما عشقی زیبا هرگز، می توانی خانه ای مجلل داشته باشی اما آرامش هرگز، می توانی کتابخانه ای مجهز داشته باشی اما علم هرگز، می توانی تخت خوابی رویایی داشته باشی اما خواب راحت هرگز..

I-Reza
08-09-2009, 12:45
خرج کن ولي اصراف نکن. عاشق شو ولي ديوانگي نکن. اسوده باش ولي بيخيالي نکن . حرف بزن ولي وراجي نکن. دوستت دارم...

نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي
براي عشق گريه کن ولي به کسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشکن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون کسي رو نگير . براي عشق وصال کن ولي فرار نکن . براي عشق زندگي کن ولي عاشقونه زندگي کن . براي عشق بمير ولي کسي رو نکش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش

صدای پای تو که میروی ، صدای پای مرگ که میآید . . . ( حسین پناهی

.ناز آن چشمی که سویش مال ماست

ناز آن دوست, که قلبش یاد ماست

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

وای بر من,تو همانی که امیدم بودی؟
تو همان چشم سیه,دلبر افسونگر من؟
هر چه کوشم مگر این حادثه باور نکنم
میدود یاد خطاهای تو در باور من

در عالم رفاقت محبت تقدیمت میکنم

تا در بیگانگی فردا فراموشم نکنی

یه عکس از چشات بفرست

یه آهو اینجاس می خوام روشو کم کنم !

I-Reza
08-09-2009, 12:52
خدایا!
خورشید را به من قرض میدهی ؟
از تو كه پنهان نیست
سرزمین خیالم سالهاست یخ بسته است...

تو را هر لحظه به خاطر می آورم

بی هیچ بهانه ای

شاید دوست داشتن همین باشد...

بیا تا پرواز اعتماد را با هم تجربه کنیم

وگرنه میشکنیم بال های دوستی مان را

من از طرز نگاه تو امید مبهمی دارم،
نگاهت را مگیر از من
که با آن عالمی دارم...!

ماه من پرده از آن چهره ی زیبا بردار
تا فلک لاف نیاید که چه ماهی دارد...

I-Reza
08-09-2009, 12:54
به اندازه دیوونه های دیوونه خونه ، دیوونه وار دیوونتم دیوونه !

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت / دوریت آمد به یادم هستی ام آتش گرفت . . .

همیشه مست و شیدای تو بودم / به فکر آرزو های تو بودم

تموم آرزوهای منی ، کاش / یکی از آرزوهای تو بودم . . .

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد

هرچه پرستو شدم و پر زدم / هم نفسی مثل تو پیدا نشد . . .

هر شب به فکرت نازنین تا صبح خلوت میکنم / هر دم به شوق دیدنت اخمی به ساع میکنم

I-Reza
08-09-2009, 12:57
حتم دارم که تویی آن شبح آینه پوش
عاشقی جرم قشنگیست ,به انکار مکوش

اگر اسم آدما رو بارزترین صفاتشون بذارن ٬ اسم منو چی میذاشتی !؟

اگر ماه بودی به صد ناز / شاید شبی بر لب بام من مینشستی . . .

در این شب پر از سکوت ، واژه ها یاری ام نمیکنند ، کاش تو بودی تا سکوتی مرگبار

بر لحظاتم سایه نمی افکند ، کاش تو بودی تا در دریای مهربانیت غرق میشدم

تو زیباترین ترانه ام هستی . . .

من تو را باز کجا خواهم یافت ؟ جز در اندیشه خویش و به جز قصه هجران و شکیب

چیست افسانه عمر . . . ؟

I-Reza
08-09-2009, 13:07
زندگی کوتاهتر از آن است که عشق ورزیدن را برای لحظه آخر بگذاریم . . .

.

.

.

روز و شب فکر توام ، در خواب میبینم تو را / خواب شب پوج است ، من بیدار میخواهم تو را

.

.

.

میگن عاشق ها عشقشون رو زیبا میبینن ، این دفعه که دیدمت زیباتر شده بودی

نمیدونم هر دفعه تو زیباتر میشی یا من عاشقتر !؟؟

.

.

.

راز دلت را به چشم هایت نگو ، چون میگریند و راز نگهدار نیستند . . .

.

.

.

نوشتم بر در و دیوار خانه ، که بعد از من بماند این نشانه

اگر گویند نویسنده کجا رفت ، بگوئید رفته از دست زمانه . . .

I-Reza
09-09-2009, 14:25
قاصدک حرف دلم را تو فقط میدانی / نامه عاشقی ام را تو فقط میخوانی
قاصدک هیچ کس با من نیست / همه رفتند ، تو چرا میمانی ؟
.
.
.
مهرت به هزار چهره آراسته است /زیبائی ات از رونق مه کاسته است
من آنچه دلت خواست ، هرگز نشدم / اما تو همانی که دلم خواسته است . . .
.
.
.
آواز تیشه امشب ، از بیستون نیامد / شاید به خواب شیرین ، فرهاد رفته باشد . . .
.
.
.
زندگی جیره ی مختصری است
مثل یک فنجان چای....
و کنارش عشق است
مثل یک حبه ی قند....
زندگی را با عشق نوش جان باید کرد
.
.
.

باور کن ای دیر آشنا تنهایم ، بی تو نمیدانم چه خواهد شد فردایم

در این سکوت فصل جدائی ها ، به یاد تو در این ویرانه راه می پیمایم . . .

I-Reza
09-09-2009, 14:29
من تو را باز کجا خواهم یافت ؟ جز در اندیشه خویش و به جز قصه هجران و شکیب
چیست افسانه عمر . . . ؟
آفتاب پنجره را میشناسد حتی اگر بسته باشد
مهتاب به دیدارم می آید حتی اگر خسته باشد
دل هواتو میکند حتی اگر شکسته باشد . . .
واسه مشق شبت 100 بار بنویس : اونی که فکرش رو نمیکنی همیشه به یادته . . .
ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

تو بمان با دگران وای به حال دگران . . .
چرا غمگینی ؟ : عاشق شدم
آیا عشق شیرین است ؟ : بله شیرین تر از زندگی
چرا تنهایی ؟ : ویژگی عاشق هاست
لذت تنهایی چیست ؟ : فکر به او و خاطرات او
چرا می روی ؟ : برای اینکه او رفت
دلت کجاست ؟ : پیش او
قلبت کجاست ؟ : او برده
پس حتما بی رحم بوده نه ؟ : نه اصلا
چرا ؟ : چون باز هم او را میپرستم . . .

I-Reza
09-09-2009, 14:30
شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت / دوریت آمد به یادم هستی ام آتش گرفت . . .

همیشه مست و شیدای تو بودم / به فکر آرزو های تو بودم

تموم آرزوهای منی ، کاش / یکی از آرزوهای تو بودم . . .

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد

هرچه پرستو شدم و پر زدم / هم نفسی مثل تو پیدا نشد . . .

هر شب به فکرت نازنین تا صبح خلوت میکنم / هر دم به شوق دیدنت اخمی به ساع میکنم

باور کن ای دیر آشنا تنهایم ، بی تو نمیدانم چه خواهد شد فردایم

در این سکوت فصل جدائی ها ، به یاد تو در این ویرانه راه می پیمایم . . .

I-Reza
09-09-2009, 14:35
آواز عاشقانه ما در گلو شکست / حق با سکوت بود ، صدا در گلو شکست
فرصت گذشت و حرف دلم نا تمام ماند / تنها بهانه ما در گلو شکست
تا آمدم که با تو خداحافظی کنم / بغضم امان نداد و وداع در گلو شکست . . .

گریه کردم اشک بر دلم مرحم نشد
ناله کردم ذره ای از درد هایم کم نشد
در گلستان بوی گل بسیار بوییدم ولی
از هزاران گل، گلی همچون تو پیدایم نشد!

زندگی جیره ی مختصری است
مثل یک فنجان چای....
و کنارش عشق است
مثل یک حبه ی قند....
زندگی را با عشق نوش جان باید کرد

تنها كساني که مارا میرنجانند. عزیزانی هستند که همیشه کوشیده ایم از ما نرنجند

یکی محبت میکنه و یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت می بینه اما اونی که محبت میکنه همیشه تنهای تنهاست

I-Reza
09-09-2009, 14:52
مرا هم یاد کن آن شب که من در زیر خاک سرد تنهایم . . .

برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت

نمی خواهمم داشته باشمت،نترس

فقط بیا

در خزان خواسته هام

کمی قدم بزن

تا ببینمت

دلم برای راه رفتنت تنگ شده است…

امشب تمام حوصله ام را

در یک کلام کوچک

از تو

خلاصه کردم

ای کاش می شد

یک بار

تنها همین یک بار

تکرار می شد!

تکرار

کاش گل بودی تا به تلافی همه ی بدیهایت تو را پرپر میکردم

رفتی دلم شکستی این دل شکسته بهتر پوسیده رشته ی عشق از هم گسسته بهتر

من انتقــام دل را هرگــــــز نگیـــــرم از تو این رفتــه راه ناحــق در خون نشستــــه بهتر

I-Reza
09-09-2009, 14:55
چند روز پیش نشستم خلوتمو کشیدم… دیدم تو خلوته من دیگه جایی نداری…

قلب من تقدیم به کسی که هر از گاهی یادی از دل خسته ما می کند.

ما که همسایه اشکیم ولى با دل تنگ ….. گر لبى خنده کند یاد شما مى افتیم .

دلم شکسته تر از شیشه های شهر شماست

شکسته باد آن که دلش این چنین می خواست….

شانه هایم زیر بار غم شکست

شاخه های سبز امیدم شکست

عشق ما در شیشه فرهاد بود

عشق شیرین ریشه اش در باد بود

هیچ کس حرف صداقت را نزد

هیچ کس دل را بر این دریا نزد

یک نفر امروز در چشمم شکست

یک نفر بار سفر بست و گسست

یک نفر با خاطراتم دور شد

یک نفر با قصه ها محشور شد

I-Reza
09-09-2009, 14:57
در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟ …..

نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی ……

برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی …..

اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

دل ز دستم رفت و جان هم بی دل و جان چون کنم
سرّ عشقت آشکارا گشت پنهان چون کنم

هر که خوبی کرد زجرش میدهند
هر که زشتی کرد اجرش میدهند
باستان کاران تبانی کرده اند
عشق را هم باستانی کرده اند
هرچه انسانها طلایی تر شدند
عشق ها هم مومیایی تر شدند
اندک اندک عشق بازان کم شدن
نسلی از بیگانگان آدم شدند

طرحی ز موج بر دل مردابیم بکش…….

امشب دلم بهانه دریا گرفته است…!

دیگر دلم از سنگ حوادث نهراسد/ این کاسه صد بسط به کرات شکسته است

زنده را تا زنده هست بايد به فريادش رسيد ورنه
بر سنگ مزارش آب پاشيدن چه سود

I-Reza
09-09-2009, 14:58
نخواهم کشت دل را ، از چه باید بگذرم از تو ؟
سراسر باده ی عشقم ، سراپا ساغرم از تو
شهامت می کنم اما ، نه در ترکت عزیز دل
نمی گردددمی حتی ، جدایی باورم از تو
منم از سر گذشته آب تر ، در غرق این اقرار
به زخم عشق خون گشته تمام پیکرم از تو

تو با اغیار پیش چشم من می در سبو کردی

من از بیم شماتت گریه پنهان در گلو کردم

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

مهم نیست که او مال تو باشد… اگر می دانی در این جهان کسی هست که با دیدنش رنگ رخسارت تغییر می کند و صدای قلبت آبرویت را به تاراج میبرد مهم نیست که او مال تو باشد مهم این است؛ که فقط باشد زندگی کند لذّت ببرد و نفس بکشد

خیسم ز گریه……تنهاترم نکن

روی قبرم بنویسید کبوتر شد و رفت
زیر باران غزلی خواند ، دلش تر شد و رفت
چه تفاوت که چه خورده است غم دل یا سم
آنقدر غرق جنون بود که پر پر شد و رفت
روز میلاد ، همان روز که عاشق شده بود
مرگ با لحظه ی میلاد برابر شد و رفت
او کسی بود که از غرق شدن می ترسید
عاقبت روی تن ابر شناور شد و رفت
هر غروب از دل خورشید گذر خواهد کرد
دختری ساده که یک روز کبوتر شد و رفت

I-Reza
09-09-2009, 15:08
دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست. من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست

—————————-
کاش بودی تا دلم تنها نبود تا اسیر غصه ی فردا نبود کاش بودی تا برای قلب من زندگی این گونه بی معنا نبود کاش بودی تا لبان سرد من بی خبر از موج و از دریا نبود کاش بودی تا فقط باور کنی بعد تو این زندگی زیبا نبود

—————————-
حقیقت انسان به آنچه اظهار می کند نیست، بلکه حقیقت او نهفته درآن چیزی است که از اظهار آن عاجز است بنابراین اگر خواستی او را بشناسی نه به گفته هایش, بلکه به نا گفته هایش گوش کن

—————————-
به نام خدا خالق انسان . به نام انسان خالق غم ها . به نام غم ها به وجود اورنده ی اشک ها . به نام اشک تسکین دهنده ی قلب ها . به نام قلب ها ایجاد گر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسان
——————————

لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید!!!
——————————-
خداوند هر گاه بخواهد انسانی را فاسد کند او را به تمامی آرزوهایش می رساند
——————————–

GORJI
09-09-2009, 17:41
===== تایپـــک بررســــــــــی و پستهــــــــای اضافی حــــــــذف گردید . =====

I-Reza
10-09-2009, 01:18
نفسم می گیرد، در هوایی که نفس های تو نیست..

تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم، شاید این است دلیل تنهایی مان.. (زنده یاد دکتر علی شریعتی)

آره من اونم که گفتم واسه چشم تو دیوونم، آره من قولی بهت دادم که تا تهش بمونم، تو ولی این روزا سرد شده نگاهت، راهزنا زدن به راهت.. اما من چی؟ من فقط یه کم شکستم، خوب نگام بکن، می بینی؟ من هنوز همون دیوونم..

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت بکنه که چشات بلرزن..

I-Reza
10-09-2009, 01:21
دست و پایی می توان زد، بند اگر بر دست و پاست
وای بر حال گرفتاری که بندش بر دل است

یوسف مصر اگر مشتریش دید و خرید
دیده نا دیده خریدار توام

آن کو به دل دردی ندارد آدمی نیست/بیزارم از بازار این بی هیچ دردان

وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی ! به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟

جامه ای بافتم ، تار و پودش از عشق ، خواستم تا به تو هدیه کنم ، لیک دیدم که در آن گوشه باغ ، لاله ای پنهانی با نسیمی می گفت : جامه عشق برازنده هر قامت نیست .

I-Reza
10-09-2009, 01:23
مُردم به خدا از غم هجران و جدايي/ اي دلبر دور از نظرم پس تو کجايي

اشکاتو پاک کن همسفر ، گاهی باید بازی رو باخت

اما اینو یادت باشه ، که باز میشه زندگی رو دوباره ساخت . .

گاه گاهی به درد دل خود میخندم / خلق دارند تصور ، که دلی خوش دارم . .

آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم

درطلوع یک دوستی هرگز غروبی نیست پس زندگی کن برای کسی که دوستش داری

ARMAN
10-09-2009, 11:53
هزار دليل براي دوست داشتن ، يک دليل براي دوست نداشتن

اون يک دليل رو به خاطر هزار دليلت دوست داشته باش . . .

دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم

نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم . . .

زیباست که با خدای خود چت بکنیم ٫ در سایت نماز شب عبادت بکنیم

ای کاش که ما فلاپی دلها را ٬ با عشق علی و آلش فرمت بکنیم ملتمس دعا ..

آرزوم بي تو محاله لحظه هام بي تو سواله

بي تو مقصد خيلي دوره راه عشقم بي عبوره

من نمي خوام تو خيالم بگمت عاشقت هستم

دوست دارم که راستي راستي حس کنم تو رو تو دستم

چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن

وچه تلخ وغم انگيز است دور از تو بودن براي تو گريستن

وبه عشق ودنياي تو نرسيدن ای كاش ميدانستي بدون تو وبه دور از

دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست

GORJI
11-09-2009, 11:11
به عقيدهء پرنده محبوس آسمان لبريز از پروازهاي برباد رفته است

گل تشنه در هواي باراني انتظار باغبان را نمي كشد
به خاطر من نرو به عشقمون تکيه کن بغض تو بشکن آروم اگه مي خاي گريه کن به خاطر من بمون تو خاطرت مي مونم خودم ستارت ميشم تو ميشي آسمونم*به خاطر من بيا من که برات ميميرم بيا و فرياد بزن حرفمو پس مي گيرم

-----------------------
آه قحطي ستاره است.قحطي عشق است.قحطي دستي گرم است که دست تو را بگيرد

و بگويد:سلام.قحطي يک لبخند صميمي ست.
هيچ چشمداشتي ندارم از آن هايي که دوست شان مي دارم.از آنها جز اين نمي خواهم*که آزاد باشند.اين حق آنهاست که گاهي بي هيچ دليل وتوجيهي مرا ترک کنند و بروند.دلايل و توجيح ها همواره کاذبند.بنابراين نيازي به آنها ندارم

ARMAN
11-09-2009, 13:02
به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد

فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . !

سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…!

شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…!

و تو… هيچ وقت او را نديده اي

آرزوم بي تو محاله لحظه هام بي تو سواله

بي تو مقصد خيلي دوره راه عشقم بي عبوره

من نمي خوام تو خيالم بگمت عاشقت هستم

دوست دارم که راستي راستي حس کنم تو رو تو دستم

اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق

است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من با سبدي پر از بوسه

مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

ARMAN
11-09-2009, 13:04
عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ،

حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !!!

چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن وچه تلخ وغم انگيز است

دور از تو بودن براي تو گريستن وبه عشق ودنياي تو نرسيدن ای كاش ميدانستي

بدون تو وبه دور از دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست

می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای

چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه

چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش.

گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

زندگی مثل یه جاده است ، من و تو مسافراشیم ، قدر لحظه ها رو بدونیم ، ممکنه فردا نباشیم

ARMAN
11-09-2009, 13:05
بعد از رفتن تو فقط من مانده ام و روزهایی كه بی تو تكرار می شوند
و من در خلوت شبهای بی ستاره ام از به تو اندیشیدن عادتی ساخته ام

------------------

و هنوز نمی دانم برق نگاه كدامین لیلی نی نی چشمان تو را خیره كرد

و تیشه ی عشق كدامین فرهاد ریشه ی عشقمان را خشكاند !

اما میدانم كه چون مجنون تا ابد

در بیابان چشمانت به انتظار تو خواهم ماند....

----------------------

دلم گرفته است از تنهایی های بی دلیل

و سنگ صبور شدن های بی دریغ

و درد این دل که با این همه محبت چند روزی است که سنگ صبورش

تنها همدم زندگی اش هم..........!!

شاید اگر زندگی ساده باشد راحت تر بگذرد

و شب های پر خاطره و بی صدا بیشتر می شوند

و من هر شب آسوده تر چشمانم را می بندم

و به رویایت لبخند شیرینی می زنم

---------------------

ی که تمام خاطراتم بوی نفس های تو را می دهد ...

آبی آسمان هم به اندازه ی تو در یادم نمانده است
------------------------

در اخرین لحظه دیدار به
چشمانت نگاه كردم و
گفتم بدان اسمان قلبم
با تو یا بی تو بهاریست

ARMAN
11-09-2009, 13:06
دیشب باران قرار با پنجره داشت

روبوسی آبدار با پنجره داشت

یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد

چک چک، چک چک، ... چکار با پنجره داشت

دلبرم اندر خيالم خود نمايي ميكند

در فراقش اي دل من بينوايي ميكند

او برفت و پشت پا زد بر دل و دنياي من

كار دل را بين كه بهرش بيقراري ميكند

دلم تنگ است امشب بهر زاری

به روی موج گریه تک سواری

صفای گریه ای در خلوتم را

نمی بخشم به سال خنده داری

کم زندگی مرا نمایش بدهید

تابوت برای من سفارش بدهید

باید بروم گور خودم را بکنم

لطفآ دو سه سطر مرگ را کش بدهید

سردم شده است و از درون می سوزم

حالا شده کار هر شب و هر روزم

تو شعر مرا بپوش سرما نخوری

من دکمه ی این قافیه را می دوزم

ARMAN
11-09-2009, 13:08
با دیدن تو دست و دلم می لرزد

زیبایی تو چقدر وحشتناک است

انگار که چاره ای ندارم دیگر

دختر!پدر تو بود چوپان می خواست؟

من آمده ام که با تو راهی بشوم

آنی که تو از دلم بخواهی بشوم

دریا بغلم کن! بغلم کن دریا!

می خواهم از این به بعد ماهی بشوم

ای دل دیوانه ، بشنو این مرام زندگی است / او که گریان کرد چشمی را نصیبش خنده نیست
.
.
.
سبد سبد شقایق ، دلت پر از حقایق / خدا کنه بخندی ، تموم این دقایق . . .
.
.
.
بعد تو کسی نیومد که بتونه جاتو بگیره / که به خاطرش بمیرم ، که به خاطرم بمیره . . .
.
.
.
رد پای اشک هایم را بگیر ، تا بدانی خانه عشق کجاست . . .

ARMAN
11-09-2009, 13:09
زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است
دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . .
.
.
.
من غروب غم انگیز خورشید را زمانی دوست دارم که بدانم فردایش تو را میبینم . . .
.
.
.
دل من ترانه دارد ، غم عاشقانه دارد / به هوای روی ماهت ، همه شب بهانه دارد . . .
.
.
.
اگر دریای دل آبی ست ٬ توئی فانوس شبهایش
اگر حرفی زدم از گل ٬ توئی مفهوم معنایش . . .
.
.
.
آفتاب پنجره را میشناسد ٬ حتی اگر بسته باشد
مهتاب به دیدارم میآید حتی اگر خسته باشد
و دل هوای تو را دارد حتی اگر شکسته باشد . .

ARMAN
11-09-2009, 13:10
در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
.
.
.
من به خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز
کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .
.
.
.
هیچوقت نگفته اند که به زور باید لبخند زد ٬ بعضی وقتها باید تا نهایت آرامش گریست
آنگاه تبسمی مهمان لبهایت میشود که زیباتر از رنگین کمان بعد از باران است . . .
.
.
.
پروانه احساسم در دام عنکبوتی افتاد ٬ که عنکبوتش سیر است ٬ نه میتواند
پرواز کند ٬ نه میتواند بمیرد . . .
.
.
.
.
برف از آسمون خسته میشه ، زمستون بهونست...برگ از درخت سیر میشه ، پاییز بهونست ، دلم برات تنگ میشه ، sms بهونست.

GORJI
11-09-2009, 21:17
تنها برای چشمان تو می نویسم که نگاهت تکراری از آسمان است… تو همانی هستی که بهار را برایم به ارمغان آوردی و من همانی هستم که به عشقت وفادار مانده ام و روزهای بی تو را در دفتر دلم شمارش کردم

گر چه من دیگر نمی بینم تو را ای بی وفا
همدم یكدانه ام ای نازنین محبوب من
تا ابد یاد تو را در سینه پنهان می كنم
خاطراتت را در این غمخانه مهمان می كنم

من نه عاشق بودم ، نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من
من خودم بودم و یک حسه غریب ، که به صد عشق و هوس می ارزد .....!!!!

عاشقت خواهم ماند بی آنكه بدانی دوستت خواهم داشت بی آن كه بر لب آرم در دل خواهم گفت بی هیچ سخنی گوش خواهم داد بی هیچ اندوهی در آغوشت خواهم گریست بی آن كه حس كنی در تو آب خواهم شد بی هیچ گرمایی كنار آشیانه ی تو آشیانه می كنم و فضای آشیانه را پر از ترانه می كنم می پرسند : به خاطر چه زنده ای؟ و من برای زندگی تو را بهانه می كنم

روزهایی آغوشت گرما بخش وجودم بود اما حالا در سردترین لحظات زندگیم فقط خاطراتی مبهم را به خاطر می آورم و دیگر از آن آغوش گرم خبری نیست

GORJI
11-09-2009, 21:25
سوختن؟ رسم عاشقی اين نيست که تک و تنها بسوزی و ديگر نمانی، ... کاش می دانستيم که زودتر از ما، عشق ماست که برای دوری ما می سوزد و می سازد... کاش می فهميديم که قدر بودن، قدر عاشقی، قدر عشق چيست و چقدر است، کاش بيراه نمی رفتيم و می مانديم چون روز اول، عاشق، عاشق، ...

بازی با کلمات قشنگ است، بازيگری حرفه ای می خواهد، اما، قسم ، که حقيقت عشق، وجود هرگونه بازی و بازيسازی را بی نياز از دروغ و نيرنگ می سازد...

نمی دانم! بلد نيستم! من نمی دانم دل سوختن برای چيست؟ مرا سوختنی نباشد جز برای عشقم، برای او، برای بودن با او و دور ماندن از او، می سوزم، آری، اما نه به درد اين بازيگر قهار و خوشرنگ زندگی، نه به سختی و دل تنگی نمادين اين دنيای پوشالي...

آری می سوزم، از درد دور بودن و عاشقی، از غم اش ردی، می سوزم، اما نمی دانم چرا؟ ... خودی برايم ديگر نمانده است، نمی خواهم، خودی را که ز عشقم دور می سازد نمی خواهم، می سوزانمش، آری، می سوزانمش هر دل و هر نگاهی که مرا دور سازد از عشقم،

و می بوسم، می بويم، می جويم دلی را، دستی را، سخنی را، نگاهی را، هر نسيم و بادی را که وجودم را به او و عشقم نزديک سازد،
من بنده عشقم، بنده عاشقی...

GORJI
11-09-2009, 21:29
من با تو چقدر ساده رفتم بر باد
تو نام مرا چه زود بردی از یاد
من حبه ی قند کوچکی بودم که
از دست تو در پیاله ی چای افتاد
مرا دید و نشناخت
این بود درد ...

من و تو
برای رسیدن به هم
هیچ چیزی کم نداریم
به غیر از
یک معجزه!

چه بسیار نگاه ها ...
در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند
و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش بوسه میزنند .

عشق من تو باش نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنیای بزرگتنهاییم تنها ترین باشی

قلبم را در مجرای کهنه ای پنهان می کنم، در اتاقی که دریچه ایش نیست. از مهتابی به کوچه ی تاریک خم می شوم و به جای همه ی نومیدان می گریم...........!

I-Reza
12-09-2009, 01:31
بنام انکه اشک راآفريد تا آتش جنگلهاي عشق را خاموش کند

بغض کن اما نبار، خشک شو اما نریز، دیر کن اما بیا......

تو مرا فریاد کن ای هم نفس ...

این منم آواره ی فریاد تو ...

این فضا با بوی تو آغشته است ...

آسمانم پر شده از یاد تو ...

عشق تنها ميکروبي است که از راه چشم سرايت مي کند

سکوت تنها دوستي است که هرگز خيانت نمي کند

I-Reza
12-09-2009, 01:33
دیروز تمام خاطرات با تو بودن را دور ریختم...

امروز هر چه می گردم خودم را پیدا نمی کنم...

سیه چشمی به کار عشق استاد،

به من درس محبت یاد می داد...

مرا از یاد برد آخر ولی من٬

به جز او عالمی را بردم از یاد...

مرا عمری به دنبالت کشاندی...

سرنجامم به خاکستر نشاندی...

ربودی دفتر دل را و افسوس...

که سطری هم از این دفتر نخواندی...!!!

چو ماه از کام ظلمت ها دمیدی...

جهانی عشق در من آفریدی...

دریغا، با غروب نابهنگام...

مرا در دام ظلمت ها کشیدی...

1تاي من 2ست دارم ، 3تاريه شبهاي من ، 4راه درد هاي من ، 5جيه آفتابم ، 6يشه عمرم ، 7-8بار 9كرتم ، 10مت گرم

I-Reza
12-09-2009, 01:35
گاهي يه خونهء سادهء گِلي ، به همه دنيا مي ارزه ، مگه نه ؟ گاهي وقتا توي قصرم که باشي ، دلت از غُصه مي لرزه ، مگه نه ؟ حاضري دار و ندارتو بدي ، به جاش از خدا دل خوش بگيري حاضري زندگيتو بدي اگه ، بتوني با دل عاشق بميري اين همه دنبال دنيا رفتيمو ، انگاري جاده تمومي نداره گاهي وقتا که به جايي مي رسيم ، لذ تش انگار دَوُومي نداره کاش يه بار هم که شده تو اين سفر، دلمون راه و نشونمون بده مي شه سرنوشت ما اين نباشه ، وسوسه اگه اَمونمون بده

تو اين زمونه با کسي افسانه دل سر نکن..... هر کي ميگه دوست دارم دروغ مگيه باور نکن....با تو دیگه هر کي بخواهد دست وفاداري بده ....تو دست ديگش خنجره ....بي وقفه تو قلبت زده ......

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ؟ اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ؟ شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش اجازه هست از آسمون ستاره کش برم برات ؟ اجازه هست بياي پيشم يکم بگم دوست دارم ؟ تو هم بگي دوسم داري بارون بشم دل ببارم بريم تو باغ اطلسي بي رنج و درد بي کسي بهت بگم اجازه هست گل روي موهات بذارم ؟ اجازه هست خيال کنم تا آخرش مال مني ؟ خيال کنم دل منو با رفتنت نميشکني

دراين دنيا نكردم من گناهي فقط كردم به چشمانت نگاهي اگر باشه نگاه من گناهي مجازاتم بكن غير از جدايي

روز اول گل سرخي برام اوردي گفتي براي هميشه دوستت دارم روز دوم گل زردي برايم اوردي گفتي دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي برايم اوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي منو ببخش فقط يه شوخي بود

GORJI
12-09-2009, 17:42
عـشــــــق ، ســـــپيده دم ازدواج است و ازدواج شامــــــگاه عــشــق .

عـشــــق هرگز به رنـــگ ترديد در نمي آيد .

عـشــــــق در لحظه اي پديد می آيد ، دوســــت داشتن در امــتداد زمــان

عشق را دریاب و خود را واگذار
تا بیابی جان نو خورشیدوار

یک پنجره برای دیدن

یک پنجره برای شنیــــــــــــــــــدن

یک پنجره که مثل حلقه ی چاهــــــــــــــــــــــ ــی

در انتهای خود به قلب زمین می رســـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــد

و باز می شود به سوی وسعت این مهربانی مکرر آبی رنـــــــــــــــــــــــ گ

یک پنجره که دست های کوچک تنهایــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــی را

از بخشش شبانه ی عطر ستاره های کریــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــم

سرشار می کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــد

و می شود از آنجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــا

خورشید را به غربت گل های شمعدانی مهمان کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرد

یک پنجره برای من کافیســــــــ*ـ*ـ*ـ*ـــــــ ـ*ـ*ـ*ـ*ـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــت

*ــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ*ـــ ـــــ ــــــ ـــــ ـــــ ــــ ـــــ*ـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ*

*ــــــــــــــــــــــــ ـــــ*ــــــ ـــــ ــــ ـــــ ــــ ـــ*ـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ*

*ــــــــــــــــــــــــ *ــــ ـــ ــــ ــــ ـــ*ـــــــــــــــــــــ ــــــــــ*

*ــــــــــــــــــــــــ *ــ ـــ ـــ ـ*ـــــــــــــــــــــــ ـــــ*

*ــــــــــــــــــــــ*ـ ـ*ـــــــــــــــــــــــ*

*ـــــــــــــــــــــ*ـــ ـــــــــــــــــ*

*ــــــــــــــــــــــــ ــــ*

*ــــــــــــــــ*

*ــــــ*

GORJI
12-09-2009, 17:51
دوست داشتن كسانى كه دوستمان دارند كار بزرگى نیست! هرگاه –بی منت- كسانى كه دوستمان ندارند را دوست داشتیم كار بزرگى كرده ایم

آرزو دارم قشنگترین گل سرخ دنیا را بچینم و برگلبرگهای آن قطره ای ازخون خود را بچکانم وآن را به محبوبم تقدیم کنم تازمانی که او گل را می بوید نفسش خون مرا گرم کند.

به اندازه دیوونه های دیونه خونه،دیونه وار دیوونتم دیونه...؟!

mARAb -T92ob

اینطورى نمیتونى بخونیش، برو بگیرش جلوى آینه!

بسترم صدف خالیه یک تنهایست و تو چون مروارید گردن آویز کسان دگری

GORJI
12-09-2009, 17:54
شاه نشین چشم من تكیه گه خیال توست گرچه دورم از تو من ولی دلم به یاد توست

هرشب به فکرت نازنین تاصبح خلوت می کنم هر دم به شوق دیدنت اخمی به ساعت می کنم

ز تمام بودنى ها تو یكى از آن من باش كه به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد

گل همیشه نازم نبودی چاره سازم

نکردی مهربونی به قلب پرنیازم.آخه این اسمش وفانیست راه ورسم عاشقانیست وقتی که دلم گرفته دل شکستن که روانیست

هر لحظه كه بی تو میرود عمر ، مرگ است بنام زندگانی

I-Reza
13-09-2009, 02:04
هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد

زندگي اجبار است مرگ اخطار است دوستي فقط يکبار است اما جدايي بسيار است

طرح چشمان قشنگت در اتاقم نقش بسته ... شعر مي گويم به يادت در قفس غمگينو خسته ... من چه تنها و غريبم بي تو در درياي هستي ... ساحلم شو غرق گشتم بي تو در شبهاي مستي

دنيا دو روز است يک روز با تو يک روز بر عليه تو ........... روزي که با تو ست مغرور نشو .... روزي که بر عليه توست ما يوس نشو

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که...... ماهشون مال منه

ALI
13-09-2009, 17:49
موقعي که داري واسه بدست آوردن کسي ميدوي آروم بدو چون شايد يکي هم داره واسه بدست آوردن تو ميدوه
زمانی که کنار رودخانه بودم نگاهم به قله بود، به قله کوه که رسیدم سروپا مهو تماشای رودخانه شدم.
می خوابم تا تو رو در خواب ببینم!بیشتر می خوابم تا تو رو بیشتر توی خواب ببینم!اگه بدونم مرده ها هم خواب می بینن می میرم تا همیشه تو رو تو خواب ببینم

اگه ديدي بغض كردي ، ولي دليل گريه كردن پيدا نمي كني ،‌اگه دنبال جايي مي گشتي كه داد بزني. . .
بدون كه دل خدا برات تنگ شده ، مي خواد صداش كني .......
----------------------------
مطمئن باش و برو
ضربه ات کاری بود
دل من سخت شکست
و چه زشت
به من و سادگی ام خندیدی
به من و عشقی پاک
که پر از یاد تو بود
و خیالم می گفت تا ابد مال تو بود
تو برو ، برو تا راحتتر
تکه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

ALI
13-09-2009, 17:51
گاهي مثل باران بايد باريد ، زندگي بخشيد ،‌طراوت داد
.
.
.
.
.
.
.
و رفت ............

بعضي عشقا مثل حضرت نوح مي مونن ( بعضيا از ترس طوفان ميان پيشت)
بعضي عشقا مثل حضرت آدمه ( خوبيش اينه كه اولين عشقته )
بعضي عشقا مثل حضرت ابراهيمه ( بايد همه چيزتو قربوني كني )
بعضي عشق ها هم مثل حضرت مسيحه ( آخرش به صليب كشيده ميشي)
بعضي عشق ها هم مثل حضرت موسي هستن ( تا يه كمي دور ميشي يه گوساله مياد جاتو مي گيره )
چقدر سخته كه دلت مي خواد سرتو باز به ديواري تكيه بدي كه يه بار زير آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

ستاره ها وقتي ميشكنن ميشن شهاب
اما دلي كه ميشكنه ميشه يه سوال بي جواب . . .

دوستت دارم به اندازه ي هر چي آدم نامرد توي دنياست . . . .

============
کاش در صفحه ی شطرنج دلت شاه عشق بودم و با کیش رخت مات می شدم زندگی بازی شطرنجی نیست که در آن با کیش کسی مات شوی زندگی تک تک این ثانیه هاست که در آن نقش تو پیداست

ALI
13-09-2009, 17:52
موفقیت این نیست که هزار دوست در یکسال داشته باشی، موفقیت وقتی است که دوستی را برای هزار سال داشته باشی

------------------------------------
اي كه بي تو من و باد خسه از تكرار هم نم نمك گريان به حال زار هم غم غمك ويران ز بيداد درد هم من به تو دل بسته ام اي خاتون همه روياهاي من
ما لحضه ها را مي گذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل از انكه خوشبختي همان بود كه گذشت
يكي بود يكي نبود . اون كه بود تو بودي اون كه تو قلب تو نبود من بودم . يكي داشت يكي نداشت اون كه داشت تو بودي اون كه جز تو كسي رو نداشت من بودم
--------------------------
در سرزمین عشق رشته کوهی است به نام صفا که این رشته کوه آبرفتی دارد به نام وفا و این آبرفت به پیچی می رسد به نام وداع به امید اینکه هرگز به این پیچ نرسیم

ALI
13-09-2009, 17:53
لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید

میدونی اوج رفاقت کجاست ؟
به یاد رفیقی باشی که به یادت نیست
.
.
.
من الان تو اوج رفاقتم

سه چیز تو قلبه منه
خدا
پدرم
مادرم
.
.
.
اوه یادم رفت تو رو بگم آخه تو ضربان قلبمی

----------------------

اینجا آسمون ابریه....اونجا رو نمیدونم
اینجا هواش پاییزیه...اونجا رو نمیدونم
اینجا عاشقا تنهان...اونجا رو نمیدونم
اینجا یه دلی برات تنگه...اونجا رو نمیدونم

----------------------------

میگوند باران مظهر دلتنگی های عاشقانه است
تو ببین چه کرده ای با دلم که در آسمانش برف میبارد

ALI
13-09-2009, 17:55
در همه عالم گشتم و عاشق نشدم
تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم
------------------------
توي دنيا دو تا نابينا مي‌شناسم، يكي تو كه هيچ موقع عشقم رو نديدي، يكي من كه كسي رو جز تو نديدم
-----------------------

يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقط حساب دستت باشد

تازگيا طلا شدي
گم شدي كيميا شدي
ديگه اس ام اس نمي زني
عين غريبه ها شدي
--------------------

باز در كلبه ي عشق ، عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

ALI
13-09-2009, 17:56
منتظر ديدار تو هستم، سهل است بگويم که گرفتار تو هستم، من در پي اين حادثه غمخوار تو هستم، هر چند که دور از مني و من ز تو دورم، بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم.
نمي دانم چرا ما انسان ها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد با اينكه مي دانيم روزي بسته خواهد شد اما آسمان كي بسته خواهد شد[/color][/i][/i]

به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را
سفری غریب داشتم توی چشمای قشنگت،سفری که بر نگشتم غرق شدم توی نگاهت، دل ساده ی ساده کوله بار سفرم بود،چشم تو مثل یه سایه همجا همسفرم بود،من همون لحظه اول آخر راهو میدیدم،تپش عشق و تو رگهام عاشقانه می چشیدم
خانه هاي جدول زندگیم را دستان مهربانت يک به يک پر کرد و رمز جدول چنين بود: دوستم بدار
عاشق و مجنونت شدم .نخونده مهمونت شدم. کلي پریشونم شدم. شمع تو شمدونت شدم .خاک تو گلدونت شدم . خادم دربونت شدم . عمري غزل خونت شدم . شعراي ارزونت شدم اما يه جوري مجنونت شدم.[/B]

ALI
13-09-2009, 18:02
گناهم را نميدانم، تقاصم را سبکتر کن، مرا اين گونه آزردن، خدا را خوش نمي‌آيد، مرا از غم رهايم کن، جوابي ده مرا يارا که اين سان بودن و مردن، خدا را خوش نمي‌آيد، بگو جانا گناهم چيست که اينگونه سزاوارم؟ که هر شب خون دل خوردن خدا را خوش نمي‌آيد، دلي پر درد و آه دارم، که آن را غرور من بها دار زير پا بردن خدا را خوش نمي‌آيد...
-------------------------------------------------------------
بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاک بازان...
يک قطره اشک مى اندازم تو دريا - تا زمانى كه پيداش كنى دوستت دارم. - اگه پيدا كردي اون وقت تو رو فراموش مي كنم
لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.
دوست داشتن را بايد از دختر بچه ها ياد گرفت. آنها در مقابل محبتي كه به عروسك خود مي كنند از او انتظار محبت متقابلي ندارند آنها بدون هيچ توقعي عروسكشان را دوست دارند و دوست داشتن واقعي يعني همين

ALI
13-09-2009, 18:14
هرگزدستي را نگير وقتي قصد شكستن قلبش را داري هرگزبه چشماني نگاه نكن وقتي قصد دروغ گفتن داري به كسي نگو كه تنها اوست وقتي كه در ذهنت به ديگري فكر ميكني قلبي را قفل نكن وقتي كليدش را نداري
عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم.. و پارو زنان به سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاهت رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
بعضی دیگر خدا را ستایش میکنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
-----------------------
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!

GORJI
13-09-2009, 18:17
عشق کلمه ایست که بار ها شنیده می شود ولی شناخته نمی شود.

عشق صداییست که هیچ گاه به گوش نمی رسد ولی گوش را کر می کند.

عشق نغمه ی بلبلیست که تا سحر می خواند ولی تمام نمی شود.

عشق رنگیست از هزاران رنگ اما بی رنگ است.

عشق نواییست پر شکوه اما جلالی ندارد.

GORJI
13-09-2009, 18:17
عشق شروعیست از تمام پایان ها اما بی پایان است.

عشق نسیمیست از بهار اما خزان از آن می تراود.

عشق کوششیست از تمام وجود هستی اما بی نتیجه.

عشق کلمه ایست بی معنی ولی هزاران معنی دارد.
عشق.........

عشق 10 عنصر است اما عنصر آخر آن تمام معنی را می رساند ولی معنی آن گفتنی نیست.

GORJI
14-09-2009, 21:38
همه زيبايی های بی پيرايه از عشق سرچشمه می گيرند،

اما عشق از چه چيز سرچشمه می گيرد؟

عشق از جنس چيست ؟

اين فرا طبيعی از کدامين طبيعت جاری شده است؟

زيبايی زاده ی عشق است.

عشق زاده ی توجه و اعتناست ، توجه ای ساده به ساده ها .

توجه ای متواضعانه به هر آنچه که متواضع و بی پيرايه است .

توجه ای زنده به همه ی زندگی ها .

GORJI
14-09-2009, 21:40
عشق مي تواند در مكانهاي عجيب و غريب پنهان شود مي تواند در پس چهرهايي دوستانه مخفي شود

عشق درست وقتي كه تو انتظارش را نداري مي ايد عشق مي تواند در گوشه اي تنگ و تاريك پنهان شود

عشق به سمت كساني كه در جوستجويش هستند مي ايد عشق مي تواند در تلالو رنگين كمان مخفي شود

عشق حتي مي تواند در ساختار مولكولي هر چيز نيز رسوخ كند و عشق پاسخي به همه پرسشهاست.
به من بگو نگو ، نميگويم ، اما نگو نفهم ، كه من نمي توانم نفهمم ، من مي فهمم .

وقتی «قدرت عشق» بر «عشق به قدرت» غلبه کند،دنيا طعم صلح را می چشد.

GORJI
15-09-2009, 18:10
سهم من از شب شايد همان ستاره اي باشد که هميشه پنهان است هميشه هميشه هميشه... و يا به قول قاصدک ستاره اي من همان است که پيدا نيست ...

شايد رفتم...از هر جايي که هستم...از هرجايي که قرار است باشم.. از هر جايي که آدمکها خوشحالند که آنجا پيدايم ميکنند... خدا حافظ..همين حالا...براي رفتني که شايد همين روزها بيايد ...

امشب باز قطرات اشك بيقرارانه تو را فرياد مي زنند . بغضي راه گلويم را بسته .... نميدانم شايد همين عشق است كه مي خواهد فرياد برآورد! اما ديگر تاب و تواني برايش باقي نمانده . هنوز هم قلبم با هر طپش تو را جست و جو مي كند اما اينجا فقط غمي است كه از زيبايي يك عشق به يادگار ماند

احساساتت رو روم بنويس .عصبانيتهات رو روم خط خطي كن . اشكاتو باهام پاك كن.حتي اگه سردت شد بسوزونم تا گرم بشي .فقط دورم ننداز

وقتي كه ديگر نبود به بودنش نيازمند شدم وقتي كه ديگر رفت به انتظار امدنش نشستم وقتي كه ديگر نمي توانست مرا دوست بدارد من او را دوست داشتم وقتي او تمام شد من تازه اغاز شدم وچه سخت است متولد شدن مثل تنها زندگي كردن مثل تنها مردن

GORJI
15-09-2009, 18:10
خنده ات رو به همه بده، ولي لبخندت را به يه نفر، عشقت را به همه بده،ولي وجودت را به يه نفر، بذار همه عاشقت باشن، ولي خودت عاشق يه نفر باش

من آموخته ام به خود گوش فرا دهم و صدايي بشنوم که با من ميگويد اين لحظه مرا چه هديه ميدهد نياموخته ام گوش فرا دادن صدايي را که با من در سخن است و بي وقفه ميپرسد من بدين لحظه چه هديه خواهم داد

نياز و تو خودم کشتم که هرگز تا نشه پشتم زدم بر چهره ام سيلي که هرگز وا نشه مشتم من آن خنجر به پهلويم که دردم را نمي گويم به زير ضربه هاي غم نيافتد خم به ابرويم مرا اينگونه گر خواهي دلت را آشيانم کن من آن نشکستني هستم بيا و امتحانم کن

عشق يعني خاطرات بي غبار دفتري از شعر و از عطر بهار عشق يعني يک تمنا يک نياز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز عشق يعني چشم خيس مست او زيرباران دست تو در دست او عشق يعني ملتهب از يک نگاه غرق درگلبوسه تا وقت پگاه

اي کاش تنها يکنفر هم در اين دنيا مرا ياري کند اي کاش مي توانستم با کسي درد دل کنم تا بگويم که . من ديگر خسته تر از آنم که زندگي کنم تا بداند غم شبها يم را.... تا بفهمد درد تن خسته و بيمارم را......... قانون دنيا تنهايي من است.............. و تنهايي من قانون عشق است.... و عشق ارمغان دلدادگيست........ و اين سرنوشت سادگيست...........

GORJI
15-09-2009, 18:13
راه رسيدن به مو فقيت پر از مشكلات است كه بايد با به كار گيري همه توان خويش در جهت رفع آنها برآييد و بدانيد كه هيچ كاري بي رنج و مشقت به سرانجام نرسيده و نخواهد رسيد.

كسي كه همه راهها را مي جويد، همه را از دست مي دهد انسان بايد به خواسته دروني خود گوش فرا دهد و دل به هدفي مشخص بسپارد و دنبال كارهاي متفاوت نباشدو تمام نيروي رواني و بدني خود را صرف يك كار بخصوص با توجه به علايق ،امكانات و قابليتهايش بنمايد

نگار روزي ديگر فرا رسيده است.اگر چشم هايت گشوده شده اندو اگر مي تواني صادقانه لبخند بزني بدان که خداوند................... هنوز عاشق توست !!!!!!!!!!!!!!!

فكر بيدار ، فكري است كه اصل و منشاء و رسالت خود را بشناسد . اگر انسان به خود ايمان داشته باشد هر غير ممكن ، ممكن مي شود . ما به اين دنيا نيامده ايم تا يكديگر را داوري كنيم ، بلكه وظيفه ي ما دوست داشتن و ياري رساندن ، به همديگر است ما بايد از گذشته درس عبرت بگيريم اما خود را زنداني آن نسازيم و با عشق و پشتكار دنياي بهتري بنا كنيم .

یه من، یه تو، یه فاصله ......نه نشد.
بی من ، یه تو ، یه فاصله...... نه نشد.
بی تو ، یه من یه فاصله ........ بازم نشد.
یه من ، یه تو ، بی فاصله ..........حالا شد.

GORJI
15-09-2009, 19:50
پرسيد به خاطر كي زنده هستي؟ با اينكه دلم مي خواست با تمام وجودم داد بزنم "بخاطر تو" بهش گفتم به خاطر هيچ كس. پرسيد پس به خاطر چه زنده هستي؟ با اينكه دلم فرياد ميزد "به خاطر تو" با يك بغض غمگين گفتم به خاطر هيچ چيز. ازش پرسيدم تو به خاطر چي زنده هستي؟ در حاليكه اشك تو چشمانش جمع شده بود گفت به خاطر كسي كه به خاطر هيچ زنده است

عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

بسته ام در خم ابروي تو اميد دراز/ان مبادا که کند دست طلب کوتاهم/بامن راه نشين خيزو سوي ميکده آي/تادر آن حلقه ببيني که چه صاحب جاهم

چاه هم با من و تو بيگانه است ني صد بند برون آيد از آن، راز تو را فاش كند درد دل گر بسر چاه كني خنده ها بر غم تو دختر مهتاب زند گر شبي از سر غم آه كني

قلب مثل دو تا اتاق ديوار به ديوار هست كه يكي از اتاقها غم و ديگري شادي. مي گن آرام بخند كه تو اتاق بقلي غم را بيدار نكني دن جاي پات ميان و ميرن

GORJI
15-09-2009, 19:57
ثمره عمر آدمي يك نفس است و آن نفس از براي يك همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يك نفس از براي عمري بس است

پيش آتش دل شمع و پر پروانه يکيست گر به سر حد جنونت ببرد عشق "عماد" بي وفائي و وفاداري جانانه يکيست

پيش ما سوختگان مسجد و ميخانه يکيست حرم و دير يکي، سبحه و پيمانه يکيست اينهمه جنگ و جدل حاصل کوته نظري است گر نظر پاک کني کعبه و بتخانه يکيست هرکسي قصه شوقش به زباني گويد چون نکو مينگرم حاصل افسانه يکيست اين همه قصه ز سوداي گرفتاران است ورنه از روز ازل دام يکي، دانه يکيست

زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدي، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند

درس زندگي
برطبق اعتقادات خود زندگي کن .
خودت و ديگران را ببخش .
سعي کن حداقل يک بار هم که شده روش خود را تغيير دهي

GORJI
15-09-2009, 19:59
حق به نام آنكه دوستي را آفريد، عشق را ، رنگ را به نام آنکه کلمه را آفريد و كلمه چه بزرگ بود در كلام او و چه كوچك شد آن زمان كه ميخواستم از او بگويم

اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز كان سوخته را جان شد و آواز نيامد
اين مدعيان در طلبش بي خبرانند كان را كه خبر شد خبري باز نيامد

اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست

هر كسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد. من ساده به خيالم كه همه كار و كسم شد. اون كه عاشقانه خنديد خنده هاي من دزديد زير چشمه مهربوني خواب يك توطئه ميديد

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی ،که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد

GORJI
15-09-2009, 20:01
زيبايي زندگي آرام است مثل آرامش يك خواب بلند زندگي شيرين است مثل شيريني يك روز قشنگ زندگي رويايي است مثل روياي ِيكي كودك ناز زندگي زيبايي است مثل زيبايي يك غنچه ي باز زندگي تك تك اين ساعتهاست زندگي چرخش اين عقربه هاست زندگي راز دل مادر من زندگي پينه ي دست پدر است زندگي مثل زمان در گذر است

چقدر دلم گرفته از دار دنيا ، يه خدا داريم که اونم مارو پاک مارو فراموش کرده نمي گه يه دلبري اون پايين پايين ها داريم که هر روز داره صدام مي زنه مي دونم اون صدامو مي شنوه داره جوابم رو مي ده اين منم که نمي تونم صداش رو بشنوم ولي اون قدر صداش مي کنم که بتونم صداشو بشنوم که بهم بگه هنوز واسش عزيزم مثل اون موقع ها که هنوز جايي رو زمين نداشتم

بحث نکن، مجادله بي حاصل است. تو به دنيا نيامده اي که همه ي مردم را متقاعد کني. * سعي کن «گِله» نکني، چون هيچکس خواستار شنيدنش نيست. * وقتي پيش ديگران گِله مي کني، اعصاب آنها را سوهان ميزني. * تنها انسان هاي نيرومند و متعالي پوزش مي طلبند. * تنهايي، جايي است که خداوند با تو سخن مي گويد و تو خداوند درونت مي شوي.

حسن باران اين است كه زميني ست، ولي آسماني شده است و به امداد زمين مي آيد حسن باران اين است كه مرا ميبرد از خويش به عشق و مرا بر ميگرداند از عشق به خويش شعر ميخواند در گوش من آرام آرام هيچ ميداني اين قطره كه بر گونه ي زيباي تو ريخت از كجا آمده بود ؟ از كجا رفت هوا؟ از كدام اقيانوس؟ از كجاي عالم؟ و چه راهي پيموده ست در هودج ابر؟ هيچ ميداني اين قطره كه بر گوشه ي لبخند تو ريخت آه و اندوه كدامين ماهي ست كه به تور ???افتادست؟ اشك لبخند كدامين ما

شيشه ي دل را شکستن احتياجش سنگ نيست اين دل با نگاهي سرد پرپر مي شود

GORJI
15-09-2009, 20:02
کاش مي شد سکوت غريبانه ي گنجشک هاي افسرده را معنا کرد...کاش مي شد فرياد مظلومانه نيلوفر هاي مرداب را شنيد... کاش مي شد انديشه و احساسم را به دست پيچکي بسپارم تا به هر کجا که مي خواهند سر بکشند.... از تکرار ناقص خاطره ها , از تلاش بيهوده براي رفتن و نرسيدن مثل دو خط موازي خستم

اشكي دگرندارم,خنديدنم به زوراست نفرين به هرچه قسمت, چشم دلم چه كوراست بر دل گفته بودم,دل به كسي نبندد گوشي كه بشنود كو, اين دل چه بيشعوراست هردم گريه كردم تاحدجان سپردن گويي دوا ندارد, ازعشق نااميدم,تاكي دلم بسوزد گويي غم تو با من, همزاد و جفت وجوراست دراسمان قلبم,ديگرستاره اي نيست تنها دعاي اين دل, يك مرگ سوت وكوراست

چه دردي‌ ست در ميان جمع بودن ولي در گوشه اي آرام نشستن به رسم دوستي دستي فشردن ولي با هر سخن قلبي شکستن براي ديگران چون کوه بودن ولي در چشم خود آرام شکستن چه دردي است

زمين عاشق شد و آتشفشان كرد و هزار هزار سنگ آتشين به هوا رفت. خدا يكي از آن هزار هزار سنگ آتشين را به من داد تا در سينه‌ام بگذارم و قلبم باشد. حالا هروقت كه روحم يخ مي كند، سنگ آتشينم سرد مي شود و تنها سنگش باقي مي ماند و هروقت كه عاشقم، سنگ آتشينم گُر مي گيرد و تنها آتش‌اش مي‌ماند. مرا ببخش كه روزي سنگم و روزي آتش. مرا ببخش كه در سينه‌ام سنگي آتشين است

بدترين نوع فراق زماني هست که کسي رو که دوست داري در کنار خودت داشته باشي ولي بدوني هيچ وقت نمي توني مالکش بشي.

GORJI
16-09-2009, 15:40
مگذار که عشق ، به عادت دوست داشتن تبديل شود! مگذار که حتي آب دادن گل هاي باغچه به عادت آب دادن گل هاي باغچه تبديل شود ! عشق ، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن ديگري نيست . پيوسته نو کردن خواستني است که خود پيوسته خواهان نو شدن است و دگرگون شدن تازگي ، ذات عشق است و طراوت ، بافت عشق چگونه مي شود تازگي و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند ؟

نفر تو آخرين ثانيه ها از راه رسيد اون با آخرين ستاره، دست مهتابو بوسيد اون ،تو اولين قرارِ عاشقي پيشم نشست اون با چشماي قشنگش غم قصه رو شکست اون همون لحظه رسيد که عاشقي ميخواست بميره اون اومد تا عاشقي رونق بگيره ميدونست لحظه ي ديدار منه ميدونست هنوز ستاره روشنه اون سرِ ساعت عاشقي من، جوونه کرد اون منو عاشق ِ آشيونه کرد اولين قرارِ عشقو تو چشاي اون نشستم آخرين شباي عشقو تو چشاي اون شکستم دل من هنوز نداره اينو باور که قشنگترين بهارم، برسه لحظه ي آخر

تنهايي بگو چگونه اسمت را بنويسم؟ وقتي اشک نمي گذارد اسمت را به همراه ستاره مي نويسم چون مرا به ياد شبهاي تارعشق مي اندازد بگو چگونه درک کنم لحظات عاشقي را؟ بگو چگونه بعد از اين تحمل کنم لحظات تنهايي را؟ با نوشتن تنهايي گريه ام مي گيرد چه برسد به اينکه تنهايم بگذاري بگو چگونه احساسم رابنويسم که ديگر دلم از تنهايي و بدون تو بودن خسته شده....؟؟؟

اي کاش ...اي کاش مي توانستيم از آفتاب ياد بگيريم که بي دريغ باشيم در دردها وشاديهايمان حتي با نان خشکمان و کارهايمان را جز براي قسمت کردن بيرون نياوريم اي کاش مي توانستيم
در غروب مبهم شهري غريب هيچ کس تنهايم را حس نکرد هيچ تفسيري به جز چشمهاي تو وسعت شيداي ايم را حس نکرد فصل سردي که ويران مي شدم هيچ کس در خوابها يش هم نديد

اگه يه روزعاشق شدي وخواستي بهش بگي دوسش داري اول ببين چقدرآمادگي داري ببين ميتوني بهش دروغ نگي ببين ميتوني باهاش صادق باشي يانه اگه ديدي هنوزيه چيزايي داري که نميتوني بهش بگي هيچوقت پا جلو نذار يه چيزديگه اگه يه موقع ديدي عاشق شدي جلو نره چون عشق مساوي با هوسه ولي اگه ديدي باتمام وجوددوسش داري برو جلو ومطمئن باش به نتيجه ميرسي
من با تو مفهوم عشق,دوست داشتن,محبت؟گذشت و وفاداري را درک کردم.دستهاي گرمت به من مهرباني و مهر و صفا هديه کرد.تا آخرين نفس با تو هستم

ARMAN
16-09-2009, 15:41
آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است كه دل تو را بيقرار كرده است و نيمي ديگر آن محبتي است كه در دل من مي تپد

هرگاه احساس کردي که گناه کسي آنقدر بزرگ است که نمي‌تواني او را ببخشي بدان که اشکال از کوچکي روح توست، نه از بزرگي گناه او

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد.... عجب از محبت من كه در او اثر ندارد.... غلط است هر كه گويد : دل به دل راه دارد.... دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد

هر کي با زمزمه عشق دو سه روزي عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه دقايقم شد اون که عاشق بود و عمري از جدا شدن مي ترسيد همه هراس و ترسش به دروغش نمي ارزيد

هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت رفت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره

ARMAN
16-09-2009, 15:43
اگر كسي ديوونت بود تو عاشقش باش…اگر عاشقت باشه تو دوستش داشته باش…اگر دوستت داشته باشه بهش علاقه نشون بده…اگر بهت علاقه نشون داد فقط لبخند بزن…اينطوري وقتي هميشه يك پله ازش عقب باشي اگر

يه وقت خسته شد و يك پله جا موند تازه ميشين مثل هم

در آغوشم بودي! قطره اشکي بر گونه ات لغزيد خواستم با انگشتانم آن قطره اشک را پاک کنم اما...! اما، آن قطره اشک براي انگشتانم آشنا بود ... آشنا بود...؟ يادم آمد....! آن هنگام که

خداوند تو را مي آفريد خاک تو را با اشکهاي من سرشت، راستي به گونه هاي خيس من نگاه کن، اشکهاي من براي انگشتان تو آشنا نيست! زندگي مسابقه نيست زندگي يک سفر است و در آن مسافري باش که در هر گامش

ترنم خوش لحظه هاست

بي تو نه کاره جهان لنگ مي شه ؛ نه بين زمين و آسمون جنگ مي شه ؛اما دل من براي تو تنگ مي شه

کاش در صفحه ي شطرنج دلت شاه عشق بودم و با کيش رخت مات مي شدم زندگي بازي شطرنجي نيست که در آن با کيش کسي مات شوي زندگي تک تک اين ثانيه هاست که در آن نقش تو پيداست

توي سرماي زمستون اونکه مي مرد بي تو کي بود ؟ اونکه مي نشست توي کوچه غصه مي خورد بي تو کي بود؟ اوني که به ياد چشمات شعر عاشقونه مي گفت گريه مي کرد و با هق هق واسه تو ترونه مي گفت بگو کي بود

که مي لرزي

تو را مي خواستم تا در جواني
نميرم از غم بي هم زباني
غم بي هم زباني سوخت جانم
چه مي خواهم دگر زين زندگاني؟

ARMAN
16-09-2009, 15:50
تقديم به کسي که با شکوفه هاي بهار آمد امابراي من تنها بهارنبود . بهشتي بود دردل کره خاکي دلم

. تو درپائيزبرگ ريز دستان سرد مرا گرفتي ومرا به باغ دلت راه دادي و من حالا مي بينم که دنياي دلت چه بزرگست
و من چه ذره ناچيزي در اين سبزه زار بي انتها. کمک کن تا لايق دلت باشم . کمک کن آنگونه باشم که بايد

. مهرباني از تو و عشق از من .

--------------------

هستي من تو ، تمام وجود من تو ، نور ديدگانم تو . توئي که به گوشه چشمي عشقي گرم وزيبا آفريدي

. توئي که به کرشمه اي آتش در من افروختي . توئي که پاکي چون دريا. زلالي چون آب . رواني چون باران

. تو پادشاه سرزمين عشقي . تو خود عشقي . مي پرستمت

----------------------

براي من بمان همان گونه عاشقانه .

تمام عمر من به فداي تو.به فداي نيم نگاه تو و يک نفس تو تو تنها ترين معشوق مني .

مهربانم اميدوارم بتوانم لايق تو باشم . به پاس مهربانيت ، تا ابد با تو خواهم ماند. دوستت دارم.

ديوانه ات خواهم ماند

---------------------
اين قلب سرخ و کوچک من انتظاري بالاتر از عشق دارد ! اين قلب من تو را ميخواهد وبه جز تو هيچ چيز از من نميخواهد!. نه خوني ميخواهد و نه نفسي ، نه زندگي را ميخواهد و نه هم نفسي اين قلب سرخ تنها تو را ميخواهد . فقط تو را! عزيزم دست خودم نيست ، دست اين قلب پر توقع من است !

---------------------

چون تو اولين و آخرين عشق واقعي و همدلي هستي که در اعماق قلبم نشسته اي و کسي هستي که ميتواني قلبم را براي هميشه نزد خود نگه داري و با حضورت در قلبم انتظار آن را برآورده کني چونکه تو لايق آن هستي عزيزم! اگه عاشقم بهانه ام تويي...

ARMAN
18-09-2009, 15:10
به لحظه ای می اندیشم که بتوانم پرواز کنم و به سوی تو بیایم ، انگار که رویایی بیش
نیست !

---------------------

تازه فهمیده ام که چقدر تو برایم عزیز و مقدسی ای سرچشمه خوبیها و پاکیها!

-----------------------

به هوای تو در این شب دلتنگی سر به هوا شده ام ، چشمهای بهانه گیر ، دستهای

خالی ، شانه های پر از نیاز ، نه یک لحظه ، نه یک روز حرف از یک عمر دلتنگیست !

---------------------

انگار عمریست که دلتنگم ، ساده تر میگویم دلم میخواهد همیشه در کنارم باشی !

---------------------

ترانه عشق در گوشم مرا به یاد لحظه های قشنگ در کنار تو بودن می اندازد، گاه می

اندیشم به لحظه های دیدار ، گاه میترسم از لحظه های دور از تو بودن !

ARMAN
18-09-2009, 15:11
آخرين شعر مرا قاب کن
بذار پشت نگاهت تا که تنهاييت
از ديدن آن جا بخورد و بداند
که دل من با توست در همين يک قدمي

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

راز عشق را با نگاهت باز کن
عشق من را در دلت آواز کن
گر هوس کردي مرا در نزد خود
تلفن رو بردار از ما ياد کن

اى بي وفا ما را وفا كن
اگر تركت كنم
لعنت به ما كن

سخت ترين لحظه ي زندگي
همون لحظه ايست که آدم احساس
تنهايي کنه و چه زيباست
لحظه هاي تلخ تنهايي با ياد تو

اگر به خانه ي من آمدي ، براي من
اي مهربان چراغ بياور و يک دريچه که از
آن به ازدحام کوچه ي خوشبختي بنگرم

ARMAN
18-09-2009, 15:12
تقدیم به شقایق قلبم:

به شکست غرورم به ستاره غروبم به

دیده گان بی فروغم و به قطره های اشکم

قسم می خورم که دوستت دارم

عشق یعنی ساده گرفتن همه چیز ؛

جز احساسات طرف مقابل
------------------------

کفشات و در بیار!

جدی میگم کفشات و در بیار. . . . چرا؟

آخه تو توی یک سرزمین مقدسی!!!

آره شک نکن تو توی قلب منی

آدم عزيزاشو فراموش نميكنه

بلكه به نديدنشون عادت ميكنه

...............................

..............................

تقديم به كسي كه نديدنش

مثل فراموش كردنش

غير ممكنه

همه تو رو به خدا سوگند ميدهند

اما

تو براي من آن هميشه ايي

كه

خدا را به تو سوگند ميدهم

ALI
18-09-2009, 15:12
هيچکس لياقت ديدن اشکاي تو رو نداره اوني که داره هيچوقت اشک تو رو در نمي اره

زندگي شهد گل است ميخوردش زنبور زمان آنچه مي ماند از آن عسل خاطره هاست...

شبي از شبها تو به من گفتي كه شب باش: من كه شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به اميدي كه تو فانوس شب من باشي

مهر يه چيزيه مهربوني يه چيز ديگه، عشق يه چيزيه عاشق شدن يه چيز ديگه، قلب و دل يه چيزيه اما توي قلب تو جا شدن يه چيز ديگه

آسمونتم مي تواني هميشه بارونو تو چشمام ببيني. زمين مال زمين خوارها ،فضا مال فضا پيماها ، فقط تو مال من

ARMAN
18-09-2009, 15:13
آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد شاد بودن آسان است اما ارزش انسان زماني آشکار مي گردد که در شرايط آشفته نيز لبخند به لب دارد
-------------------------------------------------------------
ظاهر و باطن شما بايد با هم همساز باشند, هدفهايتان بايد به بلنداي قامتتان و صبر و بردباريتان به وسعت تمام وجودتان باشد. براي اينکه درون و بيرونتان يکسان پرشکوه و متعالي شود بايد براي خود فلسفه زندگي داشته باشي
--------------------------------------------------------------------------
عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد .
------------------------------------------------------------
زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو
------------------------------------------------------
عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه.

ALI
18-09-2009, 15:14
اگر عشق نبود چگونه عبور روزهای تلخ را تاب می آوردیم، به کدامین بهانه می گریستیم و می خندیدیم؟ آری! بی گمان پیش از این ها مرده بودیم، اگر عشق نبود..

ARMAN
18-09-2009, 15:14
هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود
-----------------------------------------------------------------------
مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد
-----------------------------------------------------------------------------

اين ديوار هاي سردغرور؛هيچ گاه فرصت نداد که"زمرمه هاي دلتنگي ام"به سوي تو پر گيرند. کاش بيايي همراه نسيم عشق؛از پشت پنجره نيمه باز رو به قلبم..
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
گريه شايد زبان ضعف باشد شايد خيلي کودکانه شايد بي غرور......... اما هر وقت گونه هايم خيس ميشه مي فهمم نه ضعيفم نه يک کودکم بلکه پر از احساسم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
تو دريايي و من موجي اسيرم...كه مي خواهم در آغوشت بميرم... بيا درياي من آغوش بر كش...نمي خواهم جدا از تو بميرم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
به پايان فكر نكن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند .. بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

ALI
18-09-2009, 15:16
همه زندگي فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بيام ولي خودم مي خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتي هم که ديگه نباشي منم ميرم
=====================
زندگي زيباست زشتي‌هاي آن تقصير ماست، در مسيرش هرچه نازيباست آن تدبير ماست! زندگي آب رواني است روان مي‌گذرد... آنچه تقدير من و توست همان مي‌گذرد
===========================
مبادا گفته باشي دوستت مي دارم دلت را مي بويم مبادا شعله اي در آن نهان باشد
==============================
گفتي که دنيا را پر از غم دوست داري پس مطمئن هستم مرا هم دوست داري گفتي نميخواهي ببارم عشق اما شعر غريبي را که گفتم دوست داري
=======================

باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

ARMAN
18-09-2009, 15:17
وقتی به چیزی که روزی برات آرزو بود میرسی تازه می فهمی آرزوش از داشتنش زیباتره.

هرگز فراموش نمی کنم سخنانی را که از چشمان تو شنیدم ، می گویندچشم ها هرگز دروغ نمی گویند،اما من شیرین ترین دروغ ها را از چشمان تو شنیدم ، آن هنگام که می گفتند : دوستت دارم

نگرانی ، هرگز از قصه فردا چیزی کم نمی کنه ، بلکه فقط شادیه امروز و از بین میبره ، چون هر اتفاقی در اغاز به صورت رویاست.

اگر یادت کنم دیوانه میشم / فراموشت کنم بیگانه میشم / اگر ترکت کنم میمیرم از غم / فراموشت کنم می پاشم از هم.

زندگی مرگ است و مرگ است زندگی ... پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی ...

به توعادت کرده بودم /ای به من نزدیکترازمن ای حضورم از تو تازه /ای نگاهم از تو روشن

هر چه نور بیشتر باشد سایه عمیق تر است.

ALI
18-09-2009, 15:17
دبير فارسي بودم نامت را اولين غزل از صفحه کتابها مي نهادم اگر دبير جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش ميکردم تا معادله محبت پديد آيد اگر دبير هندسه بودم ثابت مي کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت
++++++++++++++
روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو
++++++++++++++++++++
دوستي شايد عشقست که ميسازدو ميسوزد و شايد ترانه ايست که هر دم آوايش در دل جاريست ليکن هر جه هست زيباست
++++++++++++++++++++
هيچ وقت با خودت فکر کرده اي که انتهاي اين عشق ها چيست خرد شدن معشوقه هاي بي پروا و کم سو شدن اميدهاي پوشالي و چيزي که آغاز شد بايد پايانش را هم باور داشت.
+++++++++++++++++++
من بي تو يک بوسه ي فراموش شده ام؛ يک شعر پر از غلط؛ يک پرنده ي بي آسمان؛ يک نسيم سرگردان؛ يک روياي نا تمام

ALI
18-09-2009, 15:19
صداي يک بوسه به بلنداي صداي گلوله ي توپ نيست اما انعکاس آن مدت زيادي باقي خواهد ماند؛پس عزيزم مي بوسمت تا صداي عشق من تا مدت ها در قلبت انعکاس داشته باشد
@@@@@@@@@@@@@@@@
عشق را بشناس تا شادي را بشناسي . بدون عشق ، شادي وجود ندارد، نمي توانم به تو نشان بدهم که دوستت دارم . زمان اين را نشان خواهد داد
&&&&&&&&&&&&&&&&&&
آتشي که عشق روشن مي کند بسيار بيشتر از سردي و خاموشي اي است که تنفر به بار مي آورد و من هرگز نمي توانم کسي را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم
#################
همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام ، با خود مي انديشم ، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند
لذت عشق زماني است که آن را نثار مي کني بيشتر از زماني است که دريافتش مي کني پس بذار من عشقم را نثارت کنم

ALI
18-09-2009, 15:20
هر کدام از ما چون فرشته اي با يک بال است . و تنها زماني قادر به پرواز خواهيم بود که در آغوش هم باشيم

زندگي را بي عشق سپري کن غم بزرگي است . اما اين تقريبا برابر است با غمي که زندگي را ترک کني بدون اينکه به کسي که عاشقش هستي بگويي که دوستش داريد

کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم

در صفحه ي شطرنج زندگيم تمام مهره هايم مات مهربانيت شد و من با اسب سفيد قلبم به سوي تو تاختم تا بگويم:شاه دلم دوستت دارم

با چشمان تو مرا به الماس ستارگان آسمان نيازي نيست اين را به آسمان بگو

مرا اینگونه باور کن... کمی تنها ، کمی بی کس ، کمی از یادها رفته... خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته...؟! نمی دانم مرا ایا گناهی هست..؟ که شاید هم به جرم آن ، غریبی و جدایی هست..؟؟؟ مرا اینگونه باور کن

ALI
18-09-2009, 15:22
سعی کن دریابی که مسافری آسمانی هستی و فقط برای لحظه ای کوتاه در این جا به سر می بری، و سپس روانه ی دنیایی دلفریب و بی نظیر می شوی. فکرت را به این زندگی کوتاه و این زمین کوچک محدود نکن. عظمت روحی را که درون توست، به یاد داشته باش.

توپت افتاد خونه همسایه واونم توپتو پاره کرد اصلا ناراحت نشو چون تو یه دوست خوب داری که حاضره قلبشو بذار زیر پات تا باهاش بازی کنی

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت نگاه کند.به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشدودستی را بپذیرکه باز شدن را بهتر از مشت بلد باشد

وقتی دلت گرفت بشین به اندازه تمام دلتنگیات گریه کن . برای اینکه کسی اشکاتو نبینه ماهی کوچیکی شو و به ته دریا برو . دیگه نه کسی صداتو می شنوه نه کسی اشکاتو می بینه . حالا فهمیدی چرا اب دریا شووره؟

من از خدا خواستم، نغمه های عشق مرا به گوشت برساند تا لبخند مرا هرگز فراموش نکنی و ببینی که سایه ام به دنبالت است تا هرگز نپنداری تنهایی. ولی اکنون تو رفته ای ، من هم خواهم رفت فرق رفتن تو با من این است که من شاهد رفتن تو هستم

دلمو دادم به تو،تا(ما)بشیم دلمو دادم به تو،تا دیگه تنها نباشم دلمو دادم به تو،چون تو چشات دریارودیدم دلمو دادم به تو،تاهمه وقت یارهمیشگیم باشی دلمو دادم به تو،چون میدونم تنهام نمی زاری