PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

behzad741258
26-10-2009, 21:39
مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگ
----------------------------------
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی
---------------------------
صد دفعه گفتم وقتی راه میری جلوی پاتو نگاه کن ! باز افتادی تو قلب من ؟!
-------------------------------
آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خوان

behzad741258
26-10-2009, 21:41
ون این و که دل من شده جادو به طلسمت
یکی هست اینور دنیا که تو یادش مونده اسمت

----------------

خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند حیف من زاده ی امروزم. خدایا جهنمت فرداست پس چرا امروز می سوزم!

----------------

چارلی چاپلین
من رنج آن دلقک دوره گرد را که اقیانوسی از غرور در دلش موج می زند اما سکه
صدقه رهگذر خودخواهی آن را می خشکاند احساس کرده ام.

------------------

عشق را از ماهی بیاموز كه چه بی پایان آب را پر از بوسه های بی پاسخ می كند!

-----------------

این جمله همیشه یادت باشه: زندگی گل سرخیست كه گلبرگهایش خیالی و خارهایش واقعیست!

behzad741258
26-10-2009, 21:42
شاد بودن بزرگترین انتقامیست که میشه از دنیا گرفت ............... شاد بودنت آرزوی منه

--------

احساس خوبیه وقتی یه نفر دلتنگت باشه .......... احساس بهتریه یه نفر عاشقت باشه ......... اما بهترین احساس اینه که یه نفر هیچ وقت فراموشت نکنه

--------

بهترین آهنگ زندگیم تپش قلب توست قشنگترین روز زندگیم روز یافتن توست ای که دور از من و در قلب منی با خبر باش که دنیای منی

--------
زندگی وقوع دلتنگی هاییست که بدون تو اتفاق میفته

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين

گل سرخ براي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم.

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ،

بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:

بزرگ مثل عشق

کوچک مثل غم

ساده مثل من

مهم مثل تو ...

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت!

behzad741258
26-10-2009, 21:43
دوستان مثل قطعات پازل هستند، اگر یکیشون گم بشه،

هیچی جاشو نمی گیره و پازل هیچ وقت کامل نمی شه.

تو یکی از همون قطعاتی که هیچ وقت گمت نمی کنم.

میگن اگه به یاد یکی بخوابی خوابشو می بینی،

می میرم برات تا همیشه ببینمت!

هرگز به کسی که دوستش داری نگو "دوستت دارم"
...
...
...
ویکتور هوگو غلط کرد!

دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم

سلام! نمی خواستم نگرانت کنم، ولی من فردا ساعت 6 میرم بیمارستان بستری بشم. یک جراحی کوچک دارم...

میخوام دریچه قلبم رو به سمت تو باز کنم!

همه دنیا درحکم یک دوربین عکاسی است، لبخند بزنید.

همیشه نگاهی را باور کن که وقتی دور شدی در انتظارت بمونه.

behzad741258
26-10-2009, 21:44
یاد تو چندیست که مهمانم شده ، خاطراتت آفت جانم شده

هر چه میگویم سخن از یاد توست ، در سکوت من فقط فریاد توست

میخوام اسم تو رو با صابون تو ابرا بنویسم تا وقتی بارون میباره همه کف کنن !!!

قسم به هرچی بارون شدیده / به هر بی پناه و نا امیده

تو که قلبت مثل برفا سفیده / نرنج از من آخه از تو بعیده

دیدن لبخند آنهایی که رنج میکشند ، از اشکهایشان دردناکتر است . . .

هیچ فکر کردی اگه هر ماه قبض کارکرد قلبمون رو میدادن

کدوم یکی از ما عاشقتر بودیم !؟

چون خیالت همه شب مونس و دمساز من است

شرم دارم که شکایت بکنم از تنهایی . . .

GORJI
27-10-2009, 07:46
منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میذارم / مقصرش تنهاییه من که گناهی ندارم . . .

ღ♥ღ

تقدیم به چشم هایی که در راه ماندند و دل هایی که آنها را ندیدند

تقدیم به اشک هایی که غرورشان شکست و عهدی که هیچکس با آنها نبست . . .

ღ♥ღ

سه شاخه گل برات میفرستم

یکی از طرف خداوند که نگهدارت باشه

دومی از طرف دلمه که دوستت داره

و سومی از طرف چشامه که دلتنگ دیدارت شده . . .

ღ♥ღ

من به خود میبالم که در این عصر یخی / دوستی دارم که دلش آیینه خورشید است . . .

ღ♥ღ

بهار آمد که من شیدا بگردم / چو ماهی بر لب دریا بگردم

پلنگ در کوه و اهو در بیابان / همه جفتند و من تنها بگردم !

GORJI
من تو را ناب ترین شعر زمان میدانم ، و تو هم میدانی تا ابد در دل من می مانی . . .

ღ♥ღ

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

ღ♥ღ

سلام به کسی که به رسم جاده ها دوراست و به رسم دل چه نزدیک . . .

ღ♥ღ

کوه چون سنگ بود تنها شد ویا چون سنگ بود تنها شد

من که نه کوهم و نه سنگ ....

ღ♥ღ

به دنبال کسی هستم که با درد آشنا باشد ،

دلش غمگین ، خودش ساده ، کمی از جنس ما باشد . . .

GORJI
دریا چه دل پاک و نجیبی دارد / چندیست که حالات عجیبی دارد

این موج که سر به سخره ها میکوبد / با من چه شباهت عجیبی دارد . . .

ღ♥ღ

حلالم کن اگر دوری اگر دورم / اگر با گریه میخندم حلالم کن که مجبورم

بگو عادت کنم بی تو که میدونی ، نمیتونم / که میدونی نفس هامو به دیدار تو مدیونم . . .

ღ♥ღ

ز چشمانت نگاهی ده به چشمانم / که چشم من به هر چشمی نمی نازد . . .

ღ♥ღ

هرگاه غروب غمگینی دیدی به یادم باش ، تا هرگاه طلوع زیبایی دیدم به یادت باشم . . .

ღ♥ღ

زندگی قافیه باران است ، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند

تو بهاری و به اندازه باران خدا زیبایی . . .

ღ♥ღ

GORJI
27-10-2009, 07:47
سخن ، آغاز گفتن نیست ، نگاهی میشود گاهی کلام اولین دیدار . . .

ღ♥ღ

شنیدی که دلم گفت بمان ، ایست ، نرو / به خدا وقت خدا حافظی ات نیست ، نرو

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست / گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست ، نرو . . .

ღ♥ღ

عشق تو مانند روح در وجود من است که فقط هنگام مرگ از هم جدا میشویم . . .

ღ♥ღ

مینویسم خاطرات با اشک و آه / در شبی غمگین و تاریک و سیاه

مینویسم خاطرات از روی درد / تا بدانی دوریت با من چه کرد . . .

ღ♥ღ

زیبا ترین آغاز را با تو تجربه کردم ، پس تا زیباترین پایان با تو میمانم . . .

ღ♥ღ

GORJI
27-10-2009, 07:48
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مر ا غم ببرد . . .

ღ♥ღ

خواستم یه اس ام اس توپ برات بفرستم ، وسط راه منفجر شد !

همه فهمیدن دوستت دارم . . . !

ღ♥ღ

روزی که یادت نکنم روز خدا نیست / سوگند به اسمت که دلم از تو جدا نیست . . .

ღ♥ღ

بر تن ما نکند آتش دوزخ اثری / چون به آتش کده مهر شما سوخته ایم . . .

ღ♥ღ

دنيا همان يك لحظه بود -
آن دم كه چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود

LIDA
27-10-2009, 15:16
هرگز اجازه نمی‌دهم تو از قلب من پر بکشی، ای عشق! می‌ترسم کسی از راه برسد و دست در دستان تو بگذارد و دیگر سحر تو را درون خود حس نکنم. پس تو را در قلب خود محفوظ می‌دارم.

تا به امروز دوازده کتیبه از عشق را یکایک به تو تقدیم داشته‌ام. اکنون سرودی حزین اما شیرین در دلم طنین‌انداز گشته که خوب است آن را نیز بشنوی. سرودی که امروز از دریچه دلم بر می‌خیزد همان بانگی است که آن روز نخست بر دلم نشست و حال دوباره به گوشم می‌رسد.تو بسیار شنیده‌ای، این بار نیز بشنو.

این روزها به جایی رسیده‌ام که خود برای عشق خود مادری می‌کنم. من طفل عاطفه‌ام را در آغوش گرفته‌ام و منتظرم تا روزی این عاطفه، نیرومند گردد و به نیروی خود قیام کند. هستی عاطفه من بسته به هستی عشق توست

هم‌چون روزهای پیشین جرأت ندارم که با صدای بلند میزان علاقه‌ام را بر زبان آورم چون صدایم هنوز می‌لرزد ولی تو می‌دانی که در دل پرشور من چه می‌گذرد.

خورشید در چشمان تو طلوع می‌کند و تو در چشمان من. پس نگو که از چشم‌های من عشقم را نمی‌خوانی. نگو که از کلمات من محبتم را در نمی‌یابی. نگو که از میان نامه‌های پی‌درپی من صدای بلند انتظارم را نمی‌شنوی؛ چون تو می‌شنوی، درمی‌یابی و می‌خوانی.

ARMAN
27-10-2009, 16:33
به امید تو دل به آسمان بسته ام ، به یاد تو به آسمان نگاه میکنم ، میبینم ستاره ها را،

میشمارم تک تک آنها را

----------------------

به عشق تو شبها را تا سحر بیدار می مانم ، مینویسم درد دلم را ، تا فردا برایت بخوانم !

-------------------

به هوای تو به آسمان تاریک خیره میشوم تا شاید چهره ماه تو را ببینم !

----------------------

واقعیت این است که دلم برایت تنگ شده ، حقیقت این است که دلم به انتظار دیدن تو
نشسته ....

--------------------------

دلتنگم عزیزم ، دلتنگ چشمهایت ، گرفتن دستهای مهربانت !

ARMAN
27-10-2009, 16:34
حرفهای قشنگت را ، درد دلهای شیرینت را که در قلبم مانده برای خودم زمزمه

میکنم،تکرار میکنم تا احساس کنم تو برایم میخوانی قصه عشق را ....

----------------------

دلتنگم ، به امید تو دل به آرزوها بسته ام ، به یاد تو ترانه عشق را زمزمه میکنم ،

میخوانم و میدانم که دلت همیشه با من است !

-----------------------

میخواهم امشب در کوچه پس کوچه ها سرگردان قدم بزنم ، تا طلوع به من سلامی

دوباره گوید و باز بنشینم در انتظار دیدن تو ، و باز ببینم تو را و بگویم که دوستت دارم!

-------------------------

یک غروب دیگر و یک شب پر از دلتنگی ، کار ما عاشقان همین است ، دلتنگی و انتظار ،

اما در مرام ما بی وفایی نیست عزیزم !

------------------------

به امید تو ای همنفس با تو نفس میکشم و با هر نفس عاشقانه میگویم که دوستت
دارم عزیزم.

GORJI
27-10-2009, 18:39
جا برای گنجشک زیاد است ولی ، به درختان خیابان تو عادت دارم .

باز امشب غزلی کنج دلم زندانی است ، آسمان شب بی حوصله ام طوفانی است ، هیچ کس تلخی لبخند مرا درک نکرد ، های های دل دیوانه من پنهانی است .

دوست دارم شب را به غم تو سر کنم ، دفتری را از اشک چشمم تر کنم ، نام آن دفتر نهم دیوان عشق ، عشق را عنوان آن دفتر کنم .

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم ، شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم ، تو چیستی که از هر موج تبسم تو ، بسان قایق سرگشته ی روی مردابم .

دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی آنکه در جستجوی قافیه ها باشم ، بی آنکه واژه ها را انتخاب کنم ، دوست دارم از تو بنویسم که می دانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یک سبد مهربانی از تو دریافت می کنم .

GORJI
27-10-2009, 18:39
دنیا یه میدونه ، سرنوشت اما یه بازی ، پیش ام ما نوشتن ، حقته باید ببازی .

از دیار آشنایی پا کشیدن مشکل است ، از تو ای آرام جانم دل بریدن مشکل است .

دل رو زدم به دریا ، زدم برات پیامی ، فقط برای اینکه ، نگی که بی مرامی .

ای نگاهت پلی از مخمل و از ابریشم ، روزگاریست که تنها به تو می اندیشم .

به پرستو نباید دل بست زیرا که او نازک دل است ، و می گریزد از ما ، مانند باد از سرما ، و فراموش می کند تمام روزهای باهم بودن را .

GORJI
27-10-2009, 18:40
یک همیشه یکه ! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه ، اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه ، یک دنیا ، یک سرنوشت ، یک دوست ، یک خاطره .

در دردها دوست را خبر نکردن ، خود یک نوع عشق ورزیدن است .

زندگی زیباست که گاه خاطره ای در میان خاطره ها خاطره ی خاطره ها می گردد .

الحق که غمت از تو وفادارتر است .

این اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون می دونم اسمم روی صفحه ی گوشیت افتاده ، حداقل یک ثانیه بهم فکر کردی و این یک ثانیه برای من یک دنیاست .

GORJI
27-10-2009, 18:40
تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را .

خواهم که دهم جان به تو میل دلم اینست ، ترسم که پسندت نشود مشکلم اینست ، پروا مکن از قتل من امروز که فردا ، شرط است نگویم به کسی قاتلم اینست ، هرگز نروم جای دگر از سر کویت ، تا جان بود اندر تن من منزلم اینست ، جز وصل رخ دوست نخواهم ز خدا هیچ ، در دهر امیدی که بود در دلم اینست .

امروز را می شناسم با همه زیباییش ، با همه روشنیه خورشیدش که هیچ نمی خواهد بگوید همچون گذشته جز یک کلام ، قدر امروز را بدان که همیشه فردایی در کار نیست .

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم ، با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم ، لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس ، شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم .

خصلت آدما اینه که فراموشکارن ، اگه تو بری یکی دیگه رو در آغوش دارن .

GORJI
27-10-2009, 18:41
شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود ، بی اجازت امروز بیدارش کردم .

همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

خیالت راحت ، دیگر اشکی نیست که به بالینت بریزد و احساس را شکوفا کند ، تنها بغضیست که فرو رفتنش حسرت در چشمانم می تازد .

بریدم بند ناف دلبستگی را با قیچی دلسردی .

رابطه ی قلبی دو دوست نیاز به بیان الفاظ و عبارات ندارد .

GORJI
27-10-2009, 18:42
اگر تنهاترین تنها شوم باز خدا هست ، او جانشین همه ی نداشتن های من است .

خدا به من زیستی عطا کن که در لحظه ی مرگ ، به بی ثمری لحظه ای که برای زیستن تلف کردم ، سوگوار نباشم .

ارزش وجودی انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد .

هرکس را نه بدان گونه که هست احساسش می کنند ، بدان گونه که احساسش می کنند ، هست .

زندگی مثل دیکته است ، هی غلط می نویسیم و هی پاک می کنیم ، دوباره می نویسیم و باز پاک می کنیم ، غافل از اینکه یه روز داد می زندد ورقه ها بالا !

GORJI
27-10-2009, 18:42
اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض تنهایی خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده .

اتل متل لالایی ، گلم چه بی وفایی ، عزیز دل من کجایی ، دوست دارم خدایی .

شکسته شیشه ی قلبم ، کجایی مرحم دردم ، تو را در غربت عشقم غریبانه صدا کردم ، صدا کردم تو را هستی شنیدی و گذر کردی ، مرا آواره و تنها گدای در به در کردی .

دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد ، دلم برای کسی تنگ است که با زیبایی کلامش مرا در عشقش غرق می کند ، دلم برای کسی تنگ است که تنم آغوشش را می طلبد ، دلم برای کسی تنگ است که قلب من برای داشتنش عمرها صبر می کند ، دلم برای کسی تنگ است ، دلم برای تو تنگ است .

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .

GORJI
27-10-2009, 18:43
از جرم عشق گر پیش کسم راه نیست ، یا رب تو آگهی که محبت گناه نیست .

زندگی تلخ ترین خواب منست ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند .

هر وقت نتوانستی کسی را فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی .

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد .

تو با آواز خود شب را شکستی ، ولی من بی دریچه مانده ام باز ، هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟ ز یاران باز هم جا مانده ام باز .

GORJI
27-10-2009, 18:43
آن سوی دلتنگی ها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست .

به روی گونه تابیدی و رفتی ، مرا با عشق سنجیدی و رفتی ، تمام هستی ام نیلوفری بود ، تو هستی مرا چیدی و رفتی .

بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را ، اشک و آه و ناله ها و درد را ، می نویسم بی تو بودن های من پایانم است ، بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را .

در من ترانه های قشنگی نشسته اند ، انگار که از نشستن بیهوده خسته اند ، انگار سالهای زیادیست … ، امید خود را به این ترانه بسته اند .

بودنم را هیچ کس باور نداشت ، هیچ کس کاری به کار من نداشت ، بنویسید بعد مرگم روی سنگ با خطوطی نرم و زیبا و قشنگ ، آنکه خوابیده در این گور سرد بودنش را هیچ کس باور نکرد .

ARMAN
28-10-2009, 14:05
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است / کار من از گریه گذشته است به آن می خندم

من ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم

ای دریفا از دل پر سوز من ... ای دریغا از من و از روز من
که به غفلت قسمتی بگذشتم ... خلق را حق جوی می پنداشت
من چو آن شخصم که از بهر صدف ... کردم عمر خود به هر آبی تلف

سکوت زرد پاییز که علاج هر چی درده یه مسافر دنبال دلش می گرده
می نویسه عاشقونه روی دیوار شبونه: توی بیداری آهن هیشکی عاشق نمیمونه
با دلی لبریز حسرت این مسافر گریه کرده دلشو داده به کسی که اونو دیونه کرده

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

GORJI
29-10-2009, 07:06
وقتی دلت تنگ شد،وقتی چشمات ترشد،وقتی دیگه نبود کسی امیدت و همنفسی،بدون که هست اینجاکسی که توواسش همه کسی

بيا جهانو با هم قسمتش كنيم ، آسمون ماله تو ابراش ماله من ، دريا ماله تو موجاش ماله من ، خورشيد ماله تو ماه ماله من ، اصلا تمام دنيا ماله تو ، تو ماله من

دو چيز هيچ وقت از ياده آدم ها نميره 1.دوستاي خوب 2. روزهاي خوب ، يك چيز هم هيچ وقت از دله آدما نميره : روزهاي خوبي كه با دوستاي خوب گذشت.

يك شب يك ستاره از آسمون اومد كناره پنجره اتاقم گفت دنيا رو ميخواي يا يك دوست ، خوب منم گفتم هيچكدوم چون يه دوست دارم كه يه دنيا مي ارزه

يادمان باشد كه امروز خطايى نكنيم ،گرچه درخويش شكستيم صدايى نكنيم، يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند، طلب عشق زهر بي سروپايى نكنيم.

GORJI
29-10-2009, 07:06
آخر يه روز پرينته قلبمو ميگيرم تا باورت بشه با هر نفس 1000 بار ميگم دوستت دارم.

بزرگترن آرزوم اينه كه كوچكترين آرزوي تو باشم.

اين دنيا عجيبه ! تا مريض نشي گل واست نميارن ، تا گريه نكني نوازشت نمي كنن ، تا فرياد نكشي به طرفت برنمي گردن و تا نميري نمي بخشنت.

زدم فرياد خدايا اين چه رسمي ست.- رفيقان راجداكردن هنرنيست- رفيقان قلب انسانند خدايا- بدون قلب چگونه ميتوان زيست

اين اس ام اس رو واسه 3 نفر بفرست : 1.بهترين دوستت 2.نفست 3.عزيزتزين كست ؛ حالا بشين فكر كن ببين تو كدوم يكيش بودي كه من اين اس ام اسو واست فرستادم

GORJI
29-10-2009, 07:07
بلبل صفت نيستم كه برهرشاخه اي غوغاكنم شمعم وميسوزم وجان رافدايت ميكنم ، روزگاري است كه من طالب رخسارتوأم فكر من باش دراين شهر گرفتارتوأم گفته بودي كه طبيب دل بيمار مني پس طبيب دل من باش كه بيمارتوأم

خدايا من در كلبه حقيرم چيزي دارم كه تو در ارشه كبرياي ي نداري ، من تو رو دارم و تو همچون خود نداري.

آنچه كه هستي هديه خداوند به توست . و آنچه كه ميشوي هديه تو به خداوند ؛ پس بي نظير باش

پازله دله كسي رو به هم ريختن هنر نيست ،اگه با تيكه هاي شكسته دلي ، يك پازله جديد واسش ساختي هنر كردي.

دوستت ندارم به اندازه ي اقيانوس، . چون يه روز به آخرش میرسی . دوستت ندارم به اندازي خورشيد، . چون غروب ميكنه . دوستت دارم . به اندازي روت كه هيچوقت كم نميشه.

GORJI
29-10-2009, 07:08
دورم زتو اي گلشن جانان چه نويسم/من مرغ ضعيفم به عزيزم چه نويسم/ترسم كه قلم شعله كشد صفحه بسوزد/ با اين دل تنگم به عزيزم چه نويسم ؛

قشنگترین لحظه هایم را به پای ساده ترین دقایقت خواهم ریخت تا بدانی عاشق ترین پروانه عالم کیست!

گريه مي كنم تو را در اشك هايم ميبينم اشهايم را پاك مي كنم تا كسي تورانبيند.

دوست داشتن ايستادن زير باران و خيس شدن نيست. دوستى آن است كه يكى براى ديگرى چترى شود و آن يكى هرگز نداند كه چرا خيس نشد.

تورابه دادگاه خواهند کشاند شاید به حبس محکوم شوی جزییات جنایتت معلوم نیست امااثرانگشت راروی قلبی شکسته پیدا کرده اند.

GORJI
29-10-2009, 07:10
3 گل تو دنیا تكند.1گل سرخ كه مظهر عشقه 2گل شقایق كه دلم مثل دلش خونه 3 گلی كه داره این smsرا میخونه.

می دانیددلیل خسوف وکسوف چیست؟ماه وخورشیدبرای دیدن روی ماه تو گاهی باهم دعوا می کنند.-

پايه مورچه هارو تصور كن (الاهي) حالا تصور كن جوراب پاشه. حالا تصور كن جورابش سوراخه . دلم واست اندازه سوراخه جورابه مورچه شده.

محبت مثل سکه می مونه اگه بیفته توی قلبی نمیشه درش بیاری اگه بخوای درش بیاری باید اول قلبو بشکنی!

يه آسمون ستاره°يه دشت پرشقايق°دلم هميشه با تو°تو اوج هر دقايق°نگاه خسته من°به ساعت رو ديوار°كه مي گذره به سرعت°به انتظار ديدار°

GORJI
29-10-2009, 07:11
نخستين متهم تاريخ كسي است كه نداند قلب چه كسي برايش مي تپد. -

گاهى دل اين قدرتنگ ميشه كه گريه هم كم مياره/يه حرف خيلي ساده هم گاهي چقدرغم مياره/خنده تلخ آدماهميشه ازدلخوشي نيست/گاهي شكستن دلي،كمترازآدمكشي نيست --

کاش می شد اشک راتهدید کرد.مدت لبخندراتمدیدکرد .کاش می شددرمیان لحظه ها,‎ لحظه دیداررانزدیک کرد. -

بوسه يعني وصل شيرين دو لب ، بوسه يعني خلسه در اعماق شب ، بوسه يعني مستي از مشروب عشق ، بوسه يعني آتش و گرماي شب ، بوسه يعني لذت از دلدادگي ، لذت از شب،از ديوانگي ، بوسه يعني آغازي براي ما شدن ، لحظه اي با دلبري تنها شدن ، بوسه آتش مي زند بر جسم و جان ، بوسه يعني عشق من،با من بمان ، بوسه را تكرار مي بايد نمود ، بوسه يعني وصال دو رود.

ای که حرفه همه عالم شده آوازه ی تو .... خودمو دوست دارم اما نه به اندازه تو

GORJI
29-10-2009, 07:11
رفتم به سویه ساحل به سویه موجه دریا .... دریا همون دریا بود ، شن ها همون شن ها بود ... اما فقط یاد تو به جایه تو اونجا بود. --

از رو بر گر داندن ديگران نگران نباش تا وقتي نگاه خدا رو به توست! -

منتظر باش اما معطل نباش ، تحمل بکن اما توقف نه ، صریح باش اما گستاخ نه ، قاطی باش اما لج باز نه ، بگو آری نگو حتما ، بگو نه اما نگو ابدا -

ميخواستم اسمتو رو سينم خالكوبي كنم اما ترسيدم صداي قلبم تو رو اذيت كنه --

شيشه دل را شكستن را احتياجش سنگ نيست اين دل با نگاهي سرد از هم مي پاشه

GORJI
29-10-2009, 07:12
وقتی قفس با آسمان فرقی ندارد ... امروزو فردا بی گمان فرقی ندارد ، تا نزده مردم یاسمن بی شاخه زیباست ... هیزم شکن با باغبان فرقی ندارد ... وقتی برای مرده بودن زنده هستیم، گهواره با تابوتم فرقی ندارد. --

ساقیا امشب صدایم با صدایت ساز نیست ... یا من مستو خرابم یا ساز تو ساز نسیت ....امشب مخالف می نوازد تار تو .... یا من مستو خرابم یا تار تو تار نیست؟ --

درد رو از هر طرف كه بخوني درد است بيهوده دنبال ميانبر نباش. --

نشكن دلي كه اميدش به توست خواهد گذشت بر او ولي اين شكست توست. -

شمابه جرم حمل مرام وداشتن صفابه حبس ابددرقلب من محكوم هستيد.

GORJI
29-10-2009, 07:12
¤¤¤¤()¤¤¤¤ اين ساعت مچي منه عقربه هاشوبرداشتم تانفهمم چندوقته ازت دورم. --

گردلي دارم بدان دردست توست، گرتني دارم بدان سرمست توست ، گردلم بشكني بادست خود دل نگيرم ازتو چون دل هم مست توست. -

نخواهم گل كه گل بى اعتباراست تمام عمرآن فصل بهار است توراخواهم من از گلهاى عالم كه ياد توهميشه ماندگاراست . --

من از طرحه نگاه تو امید مبهمی دارم ، نگاهت را نگیر از من که با آن عالمی دارم. --

بزرگی پرسید : یک دوست می خوای یا یک دنیا ؛ گفتم : هیچکدام، چون یک دوست دارم که اندازه یک دنیاست. ---

GORJI
29-10-2009, 07:13
در گلستان وجودم ندهد هیچ گلی بوی تو را ....... تو گل عشق منی از دور می بوسم تورا --

گلی چیدم فرستادم برایت --- ولی آن را فشردی زیر پایت ... مگر گل هدیه ناقابلی بود --- تو از گل بهتری جانم فدایت -

من امشب از فراق یار گریم ..... بسان عاشقان زار گریم ..... رفیق نیمه ره شد یار دیرین ..... دلم افسرده است زار گریم --

خرابه های قلبم از تمام خانه های جهان زیباتر است چون تو درآن سکونت داری --

گر چه دوری ز برم، همسفر جان منی ..... قطره اشکی در دیده گریان منی ..... این مپندار که یادت برود از نظرم ..... خاطرت جمع که در قلب پریشان منی--

GORJI
29-10-2009, 07:14
چه کنم دست خودم نسیت که یادت نکنم ..... خواستی گل نشوی تابه توعادت نکن --

انسان نقطه ایست میانه 2 بی نهایت : 1.بی نهایت لجن2.بی نهایت فرشته

کلاغو طوطی هر دو زشت و سیاه آفریده شدن ، طوطی اعتراض کردو زیبا شد ، کلاغ به رضای خدا راضی شد و اکنون طوطی در قفس است و کلاغ آزاد --
ط

پنجره چشاتم ، ابميوه صداتم ، چرخ كرده نگاتم ، تاعمر دارم فداتم -

ای معنی انتظار یک لحظه باییست ..... دیوانه شدن به خاطرت کافی نیست ؟ ..... یک لحظه باییتو یک جمله بگو ..... تکلیفه دلی که کردی رفتی چیست؟

GORJI
29-10-2009, 07:15
اگركليدقلبي رونداري،قفلش نكناگرخداحافظي توكارهسلام نكن اگردستيراگرفتي رهايش نكن -

پنجره چشاتم ابميوه صداتم چرخ كرده نگاتم تاعمر دارم فداتم . --

چه کنم دست خودم نسیت که یادت نکنم ...خواستی گل نشوی تابه توعادت نکن--

گر چه دوری ز برم، همسفر جان منیقطره اشکی و در دیده گریان منیاین مپندار که یادت برود از نظرمخاطرت جمع که در قلب پریشان منی... ---

خرابه های قلبم از تمام خانه های جهان زیباتر است چون تو درآن سکونت داری-

GORJI
29-10-2009, 07:16
تبسم تو تجسم تمام خوبي هاست ، به تبسمت سوگند ، شاد بودنت براي آرزوي ماست --

آدم به زمين آمد اين حادثه رويا نيست / اين فرصت بي تكرار عشق است معما نيست --

حتي اگر ديدن تو برام بشه خيلي محال/مهم اينه دوست دارم فاصله هار بي خيال --

انسان عزيزانش را فراموش نميكنه بلكه تنها به نديدنشون عادت ميكنه !تقديم به كسي كه عادت به نديدنش مثل فراموش كردنش غير ممكنه --

خسته در حبس زمينم ، ماه من يادم كن ، به نگاهي به پيامي ،سخني شادم كن

GORJI
29-10-2009, 07:17
اگر گاهي ندانسته به احساس تو خنديدم ، و يا با آرزو هايم فقط خود را پسنديدم ، گناهم را ببخش اگر از دست من در خلوت خود گريه كردي ، اگر بد كردم و هرگز به روي خود نياوردي ، گناهم را ببخش اگر تومهربان بودي ومن نامهربان بودم ، براي ديگران سبز براي تو خزان بودم ، گناهم را ببخش... --

ميدوني چرا ميگن بني آدم اعضاي يكديگرند؟ چون يكي مثل تو مياد ميشه قلب من --

به درد هم اگر خورديم قشنگ است / يه شانه يار هم بوديم قشنگ است / در اين دنيا كه پايانش به مرگ است / براي هم اگر مرديم قشنگ است --

خاطرم نيست تواز باراني يا كه از نسل نسيم / هر چه هستي ، گذرا نيست هوايت ، يادت ... / فقط آهسته بگو با دلم مي ماني -

آروم زل بزن به گوشيت .... كاري ندارم !....فقط خواستم بگم ديوونه ي همين نگاتم !! --- از طرف فرزانه
مي گويند روزگار استاد فراموشي هستش اميدوارم تو شاگردش نباشي

GORJI
29-10-2009, 07:17
زدرد عشق توبا کس حکایتی که نکردم چرا جفای تو کم شد؟شکایتی که نکردم !!!

=====================
گر هیچ مرا در دل تو جاست بگو گر هست بگو نیست بگو راست بگو

=====================
گر نرخ بوسه را لب جانان به جان کند حاشا که مشتری سر مویی زیان کند

=====================
تو را برای وفای تو دوست می دارم******وگرنه دلبر پیمانه *** فراوان است

=====================
هر گز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را هر گز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را

GORJI
29-10-2009, 07:18
تکیه بر دوست مکن محرم اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست

======================
عشق کلید شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کلیدی باز شود

======================
مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم مرگ آن است که از خاطر تو با همه ی خاطره ها محو شوم

====================== می خوام روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو میکنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دل تنگی چه دردی

=====================
غیر از غم عشق تو ندارم , غم دیگر شادم که جز این نیست مرا همدم دیگر

GORJI
طبق قانون بقای شادی هیچ شادی از بین نمیره؛ بلکه فقط از دلی به دلی دیگه جابه جا می‌شه

=======================
اگرکسی واقعا کسی رو دوست داشته باشد بیشتر از اینکه بهت بگه دوست دارم میگه مواظب خودت باش...پس مواظب خودت باش

=======================
وقتی برگ های پاییز رو زیر پات له می کنی یادت باشه روزی بهت نفس هدیه می کردن

=======================
عیب جامعه این است که همه می خواهند آدم مهمی باشند و هیچ کس نمی خواهد فرد مفیدی باشد

=======================
ای عشق، شکسته ایم، مشکن ما را/ اینگونه به خاک ره میفکن ما را/ ما در تو به چشم دوستی می بینیم/ ای دوست مبین به چشم دشمن ما را
رسم زمونه : تو چشم میذاری من قایم میشم .........اما تو یکی دیگه رو پیدا میکنی

GORJI
بیا با پاک ترین سلام عشق آشتی کنیم *بیا با بنفشه های لب جوب آشتی کنیم * بیا ازحسرت و غم دیگه باهم حرف نزنیم * بیا برخنده ی این صبح بهار خنده کنیم

=======================
خوشبختی مثل یه پروانه است . وقتی دنبالش می‌دوی پرواز می‌کنه اما وقتی وایسی میاد رو سرت میشینه

=======================
من همه ی قصه هام قصه ی توست اگه غمگینه اونم از غصه ی توست

=======================
سهم من از دوری تو چیزی جز دلتنگی به اندازه دریاها ،نگاهی تاریک همچون شب های بدون مهتاب و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه میگذرند نیست .پس ای دوست بشنو صدای دلتنگی مرا

=======================
تو بارانی من باران پرستم تودریایی من امواج تو هستم اگرروزی بپرسی باز گویم: تو من هستی و من نقش تو هستم

GORJI
آفرینش روز و شب، زیبایی زمین و کهکشانها، درخشش ستارگان فروزان، همه حاکی از وجود پروردگار یکتاست، پس از او اطاعت می کنیم، چون او معین کرده که مرگ آغاز جاودانه هاست.

=======================

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم

=====================
خواب ناز بودم شبی.... دیدیم کسی در میزند.... در را گشودم روی او ...دیدم غم است در می زند... ای دوستان بی وفا...از غم بیاموزید وفا..غم با آن همه بیگانگی..... هر شب به من سر می زند

======================
هزار دستگاه ریو، صد دستگاه آپارتمان، هزار سکه طلا و میلیاردها ریال اسکناس دو هزارتومانی فدای یه تار موی گلی مثل تو

======================
هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

GORJI
29-10-2009, 07:19
برای آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنیم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد .
=======================
عشق یعنی خون دل یعنی جفا عشق یعنی درد و دل یعنی صفا عشق یعنی یک شهاب و یک سراب عشق یعنی یک سلام و یک جواب عشق یعنی یک نگاه و یک نیاز عشق یعنی عالمی راز و نیاز

=======================
به روی گونه تابیدی و رفتی مرا با عشق سنجیدی و رفتی تمام هستی ام نیلوفری بود تو هستی مرا چیدی و رفتی

=======================
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن

=======================
روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من وتو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

GORJI
29-10-2009, 07:19
روزي که عشق وارد خانه قلبم شد او را نشناختم، مدتي طول کشيد تا با او آشنا شدم ، از او خوشم آمده بود ، خواستم به او بگويم براي هميشه در خانه قلب من بمان اما قبل از اين که من به او بگويم ، به من گفت آمده ام براي هميشه اينجا بمانم

توي ساحل روي شنها قايقي به گل نشسته يکي با چشماي گريون گوشه اي تنها نشسته نگاه پر اضطرابش به افق به بينهايت ساکته اما تو قلبش داره يک دنيا شکايت توچشاش حلقه اشکه توي قلبش غم دنيا منتظر به راه ياره تا بياد امروز و فردا باورش نميشه عشقش همه دنياش زير آبه تنها مونده توي ساحل زندگي براش عذابه

اگر قرار باشه ظرف 24 ساعت دنيا به پايان برسه تموم خط هاي تلفن و تالارهاي گفتگو و ايميل ها اشغال ميشه. پر ميشه از کلمه هاي (( از اينکه رنجوندمت پشيمونم من رو ببخش يا تو را عاشقانه مي پرستم يا مراقب خودت باش )) اما بين اين همه پيام يکي از همه تکون دهنده تره (( هميشه عاشقت بودم ولي هيچوقت بهت نگفتم )) پس عشق و محبت را تقديم آنکه دوستش داريم کنيم شايد فردايي دگر هرگز نباشد

بفرستين: 1-مرام فقط مرام گاو چون نگفت من گفت ما 2- صفا فقط صفاي مورچه که هر وقت گريه کرد هيچکس اشکش نديد 3- رفيق فقط کلاغ نه بخاطر سياهيش به خاطر يه رنگيش 4- معرفت فقط معرفت کرم نه به خاطر کرم بودنش به خاطر خاکي بودنش 5- يه رنگي فقط يه رنگي ديوار که هرچي مردو نا مرده بهش تکيه ميدن 6- نامردا رو خيلي دوست دارم چون اگه نباشن مردا مشخص نمي شن

اگه تورو خواستن اشتباهه اگه باتوبودن اشتباهه اگه عاشق توبودن اشتباهه اگه واسه تومردن اشتباهه پس توبهترين و قشنگترين اشتباه زندگي من هستي

GORJI
29-10-2009, 07:20
*هرگاه يک مسيحي مي ميرد بر سر مزارش صليبي مي آويزند تا همه بدانند آنجا گوري است تو هم بر گردنت صليبي بياويز تا همه بدانند سينه ي تو گورستان مــن است...

وقتي بارون نگاهت رو به نگاهم ريختي؛‌دلم زنده شد. وقتي با دلت قدم به دلم گذاشتي؛ زلزله‌ي شديدي رو توي دلم حس کردم . وقتي اومدي؛ تموم تنهاييهام رو با خودت بردي. از همون اول مي دونستم اومدي که توي قلبم بموني..... براي هميشه پس اي نازنين ! ‌اي تنها مونس ! اي عشق : بمون تا بتونم بمونم .

بنوش به سلامتيه هر چي عاشقه تو اين دنياست: به سلامتي گاو چون نگفت من گفت ما. به سلامتي کرم خاکي به خاطر خاکي بودنش بسلامتي خيار به خاطر يارش به سلامتي شلغم به خاطر اون غمش به سلامتي کلاغ هر چند که سياهه ولي عوضش يه رنگه به سلامتي ديوار که هر مرد و نامردي بهش تکيه ميده به سلامتي شمع که حرف نميزنه عمل ميکنه و تا آخرش به پات ميسوزه به سلامتي خودت و خودم که مدتهاست دوستيم و همديگرو ايگنور نميکنيم که هيچ خيلي هم با هم مهربونيم

وقتي کسي نيست که به دادت برسه پس داد نزن، سکوت کن، شايد از سکوتت همه بفهمن که چه قدر درد و رنج توي وجودت انباشته شده، فرياد دردت رو دوا نميکنه، اما سکوت شايد نتونه دردتو از بين ببره اما ميتونه خيلي راحت تو را از اين دنياي مسخره نجات بده

خداوند يک زندگي به تو داده که آنرا زندگي کنيد ، خود انگيخته و بدون الگو آنرا زندگي کن. برده و مقلد نباش. خودت را دوست بدار، به خودت احترام بگذار و سعي کن همانطور که احساس ميکني زندگي کني. و حتي اگر شکست بخوري ، راضي خواهي بود و با تقليد از ديگري ، حتي اگر پيروز شوي، در درون خالي خواهي بود و پوشالي

GORJI
29-10-2009, 07:20
**به سلامتي ديوار، چون که هر مرد و نامردي بهش تکيه ميکنن! به سلامتي کلاغ نه براي سياهيش، براي يک رنگيش، به سلامتي کرم خاکي، نه براي کرم بودنش، براي خاکي بودنش، به سلامتي گاو، چون نگفت من، گفت ما! و به سلامتي ما، که دوست داشتن يادمون نرفته!

گفتگوي ماه و نابينا: نابينا گفت: دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني چطوري دوستم داري نابينا گفت اگه مي ديدمت عاشق زيباييت مي شدم اما الان که نمي بينمت عاشق خودت هستم.

چشمان خسته ات ، آرام و بي صداست گويي ز راز تو، آگه فقط خداست ناگفته هاي تو، در سينه ات نهان اما سکوت تو، گوياي صد بيان آن گونه هاي تو ، دشت شقايق است شرح سکوت تو، نشر حقايق است تنهايي و غريب ، در بزم بي کسان رنجيده سينه ات ، از ظلم ناکسان گر چه تبسمي ، بر لب نشانده اي در پشت خنده ات ، دل خسته مانده اي

در وجودم چيزي هست که تو را نجوا مي کند ... و تنها عشق مرا رها مي کند ... و نور آن نگاهي ست که تو به من روا مي کني ... پس عشق و نور را از من دريغ نکن و بر من بتاب که بي عشق تو ؛ بي نگاه تو ؛ بي تو رو به غروب رهسپارم.... مرا به طلوعي ديگر برسان

وقتي که ديگر نبود من به بودنش نيازمند شدم وقتي که ديگر رفت، من به انتظار آمدنش نشستم وقتي که ديگر نمي توانست مرا دوست بدارد ، من او را دوست داشتم وقتي که او تمام کرد من شروع کردم وقتي او تمام شد من آغاز شدم و چه سخت است تنها متولد شدن. مثل تنها زندگي کردن . مثل تنها مردن...

GORJI
29-10-2009, 07:21
ميميرم مرا در تابوت سياهي بگزاريد تا همه بدانند در تاريکي به سر مي برده ام دستهايم را از تابوت بيرون بگزاريد تا همه بدانند به آنچه مي خواستم نرسيدم چشمهايم را باز بگزاريد تا همه بدانند چشم انتظار از دنيا رفته ام روي قبرم تکه يخي بگزاريد تا مثل باران برايم اشک ريزد و روي سنگ قبرم چيزي ننويسيد تا همه فراموشم کنند...

**کاشکي مانيتورت بودم هميشه رخ به رخت بودم...... کاشکي که کيبورتت هميشه زير انگشتات بودم.......کاشکي که هدفونت بودم هميشه در گوشت بودم .......کاشکي که موست بودم هميشه تو مشتت بودم .. ....کاشکي پسووردت بودم هميشه توي فکرت بودم

گفتي که مرا دوست نداري گله اي نيست/ بين من و عشق تو ولي فاصله اي نيست/ گفتم که کمي صبر کن و گوش به من کن/ گفتي بايد بروم حوصله اي نيست/ پرواز عجب عادت خوبيست ولي حيف/ رفتي تو و ديگر اثر از چلچله اي نيست/ گفتي که کمي فکر خودم باشم و آن وقت/ جز عشق تو در خاطر من مشغله اي نيست/ رفتي تو خدا پشت و پناهت به سلامت/ بگذار بسوزد دل من مسئله اي نيست.

يادت باشه اگه شبي رفتي ستاره بياري قلبتو وقت اومدن توآسمون جانذاري نري يه وقت پيداکني توآسمون ستاره اي يه وقت باچشمات نبينم يه چشمکي اشاره اي يه وقت نبينم خودت هم مثل ستارها شدي ستاره اي روديدي و...روزوشب ازخود بيخودي اين زمينم واسه خودش يه آسمونه رنگيه آسمون اين پايينا پرازستاره سنگيه يه وقت ازاين ستارهاگول نخوري ماه شبم آخه براي داشتنت هميشه درتاب وتبم مي ترسم ازدستت بدم اگه بري به آسمون بي خيال ستاره شو پيش من خاکي بمون

کاش آدما عاشق نميشدن کاش بين عاشقا فاصله نبود کاش بين عشاق جدايي نبود کاش هيچ عشقي نميره کاش عشق همه پاک باشه کاش کاش کاش........ خدايا ميشه اين آرزوها به حقيقت تبديل بشه؟ تو ميتوني پس دل هيچ عاشقي رو نشکن. تو تنهايي ميدوني تنها بودن چقدر سخته

GORJI
29-10-2009, 07:21
رفتي خاطره هاي تو نشسته تو خيالم بي تو من اسير دست آرزوهاي محالم ياد من نبودي اما، من به ياد تو شکستم غير تو که دوري از من ، دل به هيچ کسي نبستم ياد من باش تا بتونم، هميشه برات بخونم بي تو وعطر تن تو، يه چراغ نيمه جونم

هفت شهر عشق شهر اول: نگاه و دلربايي شهر دوم: ديدار و آشنايي شهر سوم: روزهاي شيرين و طلايي شهر چهارم: بهانه،فکر،جدايي شهر پنجم: بي وفايي شهر ششم: دوري و بي اعتنايي شهر هفتم: اشک،آه،تنهايي

عشق نخستين بينش را نسبت به ابديت به تو هديه مي دهد. عشق نخستين آزموني است که زمان را به فراسو مي برد. اين گونه است که عاشقان هرگز از مرگ نمي هراسند. عشق مرگ نمي شناسد...

در ميان همه گل گشتم و عاشق نشدم در عجب بودم که تورا ديدم و ديوانه شدم تا کجا بايد سفر کرد تا به کي بايد دويد از کجا بايد گذر کرد تا به شهر تو رسيد گفتي که طبيب دل هر بيماري پس طبيب دل من باش که بيمار توءم گر همسفر عشق شدي مردسفر باش هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش

گفتم اي عشق من از چيز دگر مي ترسم/ گفت آن چيز دگر نيست دگر هيچ مگو/ گفتم اين روي فرشتست عجب يا بشر است/ گفت اين غير فرشتست و بشر هيچ مگو/ گفتم اين چيست بگو زير و زبر خواهم شد/ گفت مي باش چنين زير و زبر هيچ مگو

GORJI
30-10-2009, 12:30
این اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون می دونم اسمم روی صفحه ی گوشیت افتاده ، حداقل یک ثانیه بهم فکر کردی و این یک ثانیه برای من یک دنیاست .

خواهم که دهم جان به تو میل دلم اینست ، ترسم که پسندت نشود مشکلم اینست ، پروا مکن از قتل من امروز که فردا ، شرط است نگویم به کسی قاتلم اینست ، هرگز نروم جای دگر از سر کویت ، تا جان بود اندر تن من منزلم اینست ، جز وصل رخ دوست نخواهم ز خدا هیچ ، در دهر امیدی که بود در دلم اینست .

امروز را می شناسم با همه زیباییش ، با همه روشنیه خورشیدش که هیچ نمی خواهد بگوید همچون گذشته جز یک کلام ، قدر امروز را بدان که همیشه فردایی در کار نیست .

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم ، با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم ، لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس ، شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم .

خصلت آدما اینه که فراموشکارن ، اگه تو بری یکی دیگه رو در آغوش دارن .

GORJI
30-10-2009, 12:30
به پرستو نباید دل بست زیرا که او نازک دل است ، و می گریزد از ما ، مانند باد از سرما ، و فراموش می کند تمام روزهای باهم بودن را .

یک همیشه یکه ! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه ، اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه ، یک دنیا ، یک سرنوشت ، یک دوست ، یک خاطره .

در دردها دوست را خبر نکردن ، خود یک نوع عشق ورزیدن است

زندگی زیباست که گاه خاطره ای در میان خاطره ها خاطره ی خاطره ها می گردد .

الحق که غمت از تو وفادارتر است .

GORJI
30-10-2009, 12:31
دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی آنکه در جستجوی قافیه ها باشم ، بی آنکه واژه ها را انتخاب کنم ، دوست دارم از تو بنویسم که می دانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یک سبد مهربانی از تو دریافت می کنم .

دنیا یه میدونه ، سرنوشت اما یه بازی ، پیش ام ما نوشتن ، حقته باید ببازی .

از دیار آشنایی پا کشیدن مشکل است ، از تو ای آرام جانم دل بریدن مشکل است .

دل رو زدم به دریا ، زدم برات پیامی ، فقط برای اینکه ، نگی که بی مرامی .

ای نگاهت پلی از مخمل و از ابریشم ، روزگاریست که تنها به تو می اندیشم .

GORJI
30-10-2009, 12:31
باز امشب غزلی کنج دلم زندانی است ، آسمان شب بی حوصله ام طوفانی است ، هیچ کس تلخی لبخند مرا درک نکرد ، های های دل دیوانه من پنهانی است .

دوست دارم شب را به غم تو سر کنم ، دفتری را از اشک چشمم تر کنم ، نام آن دفتر نهم دیوان عشق ، عشق را عنوان آن دفتر کنم .

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم ، شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم ، تو چیستی که از هر موج تبسم تو ، بسان قایق سرگشته ی روی مردابم .

شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود ، بی اجازت امروز بیدارش کردم .

همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

GORJI
30-10-2009, 12:32

خدا به من زیستی عطا کن که در لحظه ی مرگ ، به بی ثمری لحظه ای که برای زیستن تلف کردم ، سوگوار نباشم .

هرکس را نه بدان گونه که هست احساسش می کنند ، بدان گونه که احساسش می کنند ، هست .

زندگی مثل دیکته است ، هی غلط می نویسیم و هی پاک می کنیم ، دوباره می نویسیم و باز پاک می کنیم ، غافل از اینکه یه روز داد می زندد ورقه ها بالا !

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض تنهایی خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده .

ALI
31-10-2009, 21:49
هرچقد که تونستی قطره های بارون رو جمع کنی . همونقدر دوستم داری

و هر چقدر که نتونستی جمع کنی . بدون همونقدر من تو رو دوست دارم

کوتاه ترين فاصله براي گفتن دوست دارم فقط يه لبخنده . . . . . . . . . . . نيشتو ببند.

بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا . فقط يه دونه امروزه . پس از دستش نديم و ازش لذت ببريم و با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم.

هيچوقت به چشمات راز دلت رو نگو چون راز نگه نمي دارد و گريه مي كند

لبخند بهانه اي است براي زنده ماندن لحظه هايت سرشار از اين بهانه

ALI
31-10-2009, 21:51
اگه خودتو تويه يه اتاق تنگو تاريك پيدا كردي اگه از درو ديوا اتاق خون ميچكيد اگه بوم بوم صدا ميداد ... نترس تو قلب مني؟
---------------------------------------------------------------------
مي دوني فرق تو با خون چيه
خون ميره تو قلب و برميگرده ولي تو ميري تو قلب و برنمي گردي
---------------------------------------------------
دوستي يه حادثه و جدايي قانون است. بيایید حادثه آفرين و قانون شکن باشيم!
------------------------------------------------
تا حالا کفشهات رو نگاه کردی؟ 2 تا عاشق،2 تا همراه، که بی هم ميميرن، با هم خاکی ميشن، بدون هم زير بارون نميرن، کاش آدما هم یکم از کفشاشون ياد بگيرن
----------------------------------------
اگه ديدی يک روز به سيخ کشيدنت، ناراحت نشو... چون خيلی جيگری !

ALI
31-10-2009, 21:52
هيچکس نمي تونه به دلش ياد بده که نشکنه ولي من حداقل مي تونم بهش ياد بدم که وقتي شکست با لبه هاي تيزش دست اوني که شکسته رو نبره
------------------------------------------
بـاهـات نبـودم ، برات که بودم اگه چشمات نبودم ، نگات که بودم ، هـمه ي گـفـتـني هـام فـقط تـو بودي اگه حرفات نبودم ، صدات که بودم، اگه پـاهـات نبودم ، يه راه که بودم اگه گريه نبودم ، يه آه که بودم ، تو خودت مثـل روز آفتابي هستي اگه خورشيد نبودم ، يه ماه که بودم ، مي تونستي واسه من يه چاره باشي توي آسـمـون دل !
--------------------------------------------

لطفا انگشت شستتو بذار روي بند اول انگشت اشارت
بذار ديگه.
خواهش مي كنم.
گذاشتي
اگه گذاشتي
دلم برات اينقدرشده
------------------------------------------
فراموش كن چيزي را كه نميتواني به دست اوري.............و به دست اور چيزي را كه نميتواني فراموش كني
--------------------------------------
با خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي توميميرم تقدیم به عشقم....
---------------------------------------------
علم ثابت كرده كه شكر در آب حل ميشه،پس هيچ وقت زير بارون نرو چون شيرين ترين دوستمو از دست ميدم

ALI
31-10-2009, 21:53
مهم اين نيست که تو اَد ليست مسنجرمون چند نفر اَدد شدن. مهم اينه که تو قلبمون فقط 1 نفر ادد شده باشه که با هم آن بشيم، باهم آرشیو زندگي رو دوره کنيم و با هم آف بشيم. امّا بايد يادمون باشه پسورد دوستيمون رو جوري بسازيم که کسي نتونه هکمون کنه!
----------------------------------------------------------------
میدونی فرق تو با راه چیه؟ راه رو باید بری تا به آخرش برسی، اما تو خودت آخرشی...!
-------------------------------------------
مي كنم هرشب دعايي كز دلم بيرون رود مهرت ولي آهسته مي گوييم خدايا بي اثر باشد.
مي دوني چرا رنگ غروب سرخه؟ چون خورشيد وقتي مي بينه من وتو با هم دوستيم آتيش مي گيره
--------------------------------------------------
هیچوقت دنبال کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی ، دنبال کسی باش که بدون اون نتونی زندگی کنی

ALI
31-10-2009, 21:54
ديشب تمام ابرها را گريه کردم در حسرت امروز و فردا گريه کردم رفتي و پرواز پرستو گونه ات را در سوگ فرداي غزل ها گريه کردم مانند گل هاي شقايق داغ عشقت مي زد به زخم کهنه ام تا گريه کردم رفتي خدا حافظ - تو را چشم انتظارم- دور از تو من تنهاي تنها گريه کردم.
---------------------------------------------------------
نگاه مرا باور كن دستان مرا باور كن احساس مرا باور كن قلب مرا باور كن حرف مرا باور كن آري ... اضطراب در نگاه من از شور عشق توست لرزش دستانم از انتظار ديدار توست احساس گرمم از حرارت نگاه توست تپش قلبم از به ياد آوردن خاطرات توست ... و حرف من اين است : " آري... هنوز هم دوستت دارم... "
خدايامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو که تو در عرش کبریائی خود نداری زیرا من چون تویی دارم و تو چون خویش نداری
---------------------------------------
اگه تو كوچه پس كوچه هاي دلم گم شدي،دنبال كسي نگرد كه آدرس بهت بده،چون غير از تو كسي اونجا نيست
آدما مثل یه کتاب میمونند ، که تا وقتی تموم نشن برای دیگران جذابند پس سعی کن خودتو جلوی دیگران تند تند ورق نزنی تا زود تموم بشی ... برای اینکه وقتی تموم بشی مطمئن باش میرن سره یه کتابه دیگه
----------------------------------------------
زندگي انسان دو قسمت است : قسمت اول در انتظار قسمت دوم و قسمت دوم در حسرت قسمت اول

ALI
31-10-2009, 21:56
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموي توست اما ريشه ي عمر من است..
-------------------------------------------------------------------------------------------
از شمع سه چيز آموختم:- ايستاده بميرم.- بي صدا بميرم.- به پاي يار بميرم
-----------------------------------------------------------------
کاش خداوند سه چيز را نمي افريد غرور وعشق و دروغ تا از سر غرور بخاطر عشق دروغ نگويم
-----------------------------------------------------------
تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.
زندگی پژمردن يک برگ نيست بوسه ای در کوچه های مرگ نيست زندگی يعنی ترحم داشتن با شقايقها تفاهم داشتن
----------------------------------------------------------
من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ولي با خفت وخواري پي شبنم نميگردم

ALI
31-10-2009, 21:57
اگه نيوتن قبل از مرگش صورت ماه تو رو مي ديد معناي حقيقي جاذبه رو مي فهميد
-----------------------------------
بوديم و کسي پاس نمي داشت که هستيم باشد که نباشيم و بدانند که بوديم
--------------------------------
عشق از کلمه‌ي عشقه برگرفته شده. عشقه نام گياهي است در هند که اگر بر هر گياهي، حتي درختي تنومند بپيچد، آن را از پاي در مي‌آورد
---------------------------------
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نميشود که در اين سه کلمه ي کوتاه: او دوستم ندارد
در عشق هميشه قطره اي جنون هست و در جنون هم هميشه قطره اي عقل“

ARMAN
01-11-2009, 15:39
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

ARMAN
01-11-2009, 15:39
وقتی با 1 انگشت به سمت کسی اشاره مي کنی و مسخرش ميکنی اگه خوب به دستت دقت کنی 3 تا انگشتت به سمت خودته
-الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم
از اینکه زندگیتان پایان می یابد نترسید ...از این بترسید که زندگی را هیچ گاه آغاز نکنید
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر
شداز گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است
------------------------------------
يادگار تو برايم چه بود جزء خنده اي که تا بي نهايت بر تابوت چهره ام مي ماند . تو را به دريا مي پنداشتم آبي و پاک ، چه مي دانستم دريا هم رود مي بلعد

ARMAN
01-11-2009, 15:40
اگر غم سيرم كند غصه اگر پيرم كند دست بزرگ آسمان زمين گيرم كند باز هم ميگم دوستت دارم
*****************************************.

در اين دنيا نكردم من گناهي فقط كردم به چشمانت نگاهي اگر باشه نگاه من گناهي مجازا تم بكن غير از جدايي

موج نگاهت كشتي قلب مرا چه بي صدا شكست
عشق به رنگ چشماي هر انسانه آخه هر كسي از پشت چشاي خودش عشق رو ميبينه

عشق يک اسم تعريف نداره . عاشقي تعريف داره . عاشقي يعني عشق .

GORJI
01-11-2009, 18:57
چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .

از جرم عشق گر پیش کسم راه نیست ، یا رب تو آگهی که محبت گناه نیست .

زندگی تلخ ترین خواب منست ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند .

هر وقت نتوانستی کسی را فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی .

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد .

GORJI
01-11-2009, 18:57

GORJI
01-11-2009, 18:58
من بهار را بی تو دوست ندارم ، من عشق را بی تو دوست ندارم ، من نفس کشیدن را بی تو دوست ندارم ، من زندگی را بی تو دوست ندارم .

بذار خیال کنم هنوز پر از تب و تاب منی ، روزها به فکر دیدنم شبها پر از خواب منی .

ز چشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی می تواند روزگار از یاد من گیرد .

آهسته گام بر می دارم و می روم از این شهر خیالی و تو در سطر سطر این کاغذها تا همیشه می مانی .

عاشق که شد به حالش نظر نکرد ، ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

GORJI
01-11-2009, 18:58
یکی می پرسد اندوه تو از چیست ؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست ؟ می نویستم برای آنکه باید باشد و نیست .

خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند ، ولی حیف که من زاده ی امروزم ، خدایا جهنمت فرداست ، پس چرا امروز می سوزم ؟

همیشه برای گلی گلدون باش که اگه به آسمونم رسید یادش نره ریشه اش کجاست .

من اینجا بس دلم تنگ است ، و هر سازی که می بینم بد آهنگ است ، بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ، ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است .

نجوایی از سوی تو ، نگاهی کوتاه از تو ، لبخندی بر لبان زیبایت ، و من خود را غرق در عشق دیدم .

GORJI
01-11-2009, 18:59
بادکنکه دلتنگیام پر شده از هوای تو ، اگه نیای میترکه خونش میوفته پای تو .

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب ؟

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد .

صبر کن عشق تو تفسیر شود بعد برو ، یا دل از ماندن تو سیر شود بعد برو ، خواب دیدی که دل دست به دامان تو شد ، تو بمان خواب تو تعبیر شود بعد برو ، لحظه ای باد تو را خواند که با او بروی ، تو بمان تا به یقین دیر شود بعد برو ، صبر کن عشق زمینگیر شود بعد برو ، یا دل از دیده ی تو سیر شود بعد برو ، تو اگر کوچ کنی بغض خدا می شکند ، تو بمان گریه به زنجیر شود بعد برو .

اگر کسی را نداشتی که به او بیندیشی به آسمان بیندیش ، چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد .

GORJI
01-11-2009, 18:59
وقتی قدرت عشق بر عشق به قدرت غلبه کند ، دنیا طعم صلح را می چشد .

اگر از کسی متنفری از قسمتی از خودت در او متنفری ، چیزی که از ما نیست نمی تواند افکار ما را مغشوش کند .

عشق هوس محبوب شدن نزد معشوق است .

دلم در هر تپش صد بار آواز تو می خواند ، تو هم یاد دل ما می کنی یا نه ؟

یه شاخه گل یه دنیا مهربونی ، به تو که هم گلی هم مهربونی .

ARMAN
03-11-2009, 19:45
اگر بوي گلي را دوست نداري لا اقل شاخه هايش را نشكن .
می دونی چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهتت به ماه ، با این تفاوت که ماه سه حرف داره ولی تو حرف نداری!
مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده هاش ميده، ولي من که بهترين بندش نيستم! پس چرا تو رو به من داده ؟!
برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست..
تو ممكن است در تمام دنيا فقط يك نفر باشي ، ولي براي يك نفر تمام دنيا هستي..

ARMAN
03-11-2009, 19:45
پـــیــش آتــــش دل شمع و پر پروانه یکیست گـــر بــه سـر حـد جنونت ببرد عشق "عماد" بی وفــــائی و وفـــاداری جــــانـــانـه یکیست
مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني!!!
ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست
هر كسي هم نفسم شد دست آخرقفسم شد. من ساده به خيالم كه همه كار و كسم شد. اون كه عاشقانه خنديد خنده هاي من و دزديد زير چشمه مهربوني خواب يك توطئه ميديد
اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز كان سوخته را جان شد و آواز نيامداين مدعياندر طلبش بي خبرانند كان را كه خبر شد خبري باز نيامد

ARMAN
03-11-2009, 19:46
در دنيا جاي كافي براي همه هست پس بجاي اينكه جاي كسي را بگيري سعي كن جاي خودت را پيدا كني...
مثل شقایق زندگی کن، کوتاه اما زیبا
مثل پرستو کوچ کن، فصلی اما هدفمند
مثل پروانه بمیر، دردناک اما عاشق
امیدوارم با آمدن پاییز هر یک برگی که از درخت می افته یه دونه از غم های توی دلت کم بشه و دیگه هیچ وقت ناراحت نباشی
---------------------
هنگاميکه از جاده هاي شب عبور ميکني هرگز در اين انديشه مباش که خورشيد براي تو بيگانه طلوع خواهد کرد و قلبي که به هوس گفت : دوستت دارم بدان که هرگز معني لغت عشق را نخواهد داشت
-----------------------------------------
لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی.

ARMAN
03-11-2009, 19:48
یکی بود یکی نبود، زیر این سقف کبود، یه غریب آشنا، دل و جونمو ربود، اینجوری نیگام نکن گل یاس مهربون، اون غریبه خودتی، همیشه با من بمنون.
ميدوني بعضي شبا چرا زود صبح ميشه؟ چون خورشيد هم دلش برات تنگ ميشه
شعاع درد مرا ضرب در هزار كنيد مگر مساحت رنج مرا حساب كنيد.
ميدوني قشنكي راه رفتن توي بارون جيه؟اينه كه وقتي كريه ميكني كسي اشكاتونمي بينه
اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم

GORJI
03-11-2009, 22:35
روی آن شیشه ی تب دار تو را ها کردم ، اسم زیبای تو را با نفسم جا کردم ، شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شد ، شیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم ، با سر انگشت کشیدم به دلش عکس زیبای تو را ، عکس زیبای تو را سیر تماشا کردم .

امروز دیدمت خسته بودی ، اگه اشتباه نکنم دل شکسته بودی ، دوستم نداری می دونم ، حتما به دیگری دل بسته بودی !

اگر زیستن را دوست داشتم ، هرگز به هنگام به دنیا آمدن نمی گریستم !

ای دوست ، معرفت چیز گرانی است که به هرکس ندهندش !

خطر خوشبختی در این است که آدمی در هنگام خوشبختی هر سرنوشتی را می پذیرد و هرکسی را نیز !

GORJI
03-11-2009, 22:36
در زندگی اختیار بادها دست ما نیست ، ولی اختیار بادبانها دست ماست .

برو بشین رو پشت بوم ، روتو بکن به آسمون ، در جهت وزش باد ، یه بوس فرستادم برات .

پرسیدند بهشت را خواهی یا دوست ؟ گفتم : جهنم است بهشت بی دوست !

یک روست وفادار ، تجسم حقیقی از جنس آسمانی هاست ، که اگر پیدا کردی قدرش را بدان .

ما و مجنون درس عشق از یک ادیب آموختیم ، او به ظاهر گشت عاشق ، ما به معنا سوختیم .

GORJI
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق .

عشق آن چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم و بیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم و هیچ کس در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .

زیر باران با یاد تو میروم ، به دنبال جای پای تو ، تو را می پرستم من شبانه ، برای لحظه های شادمانه ، برای با تو بودن صادقانه ، می آیم من به پیشت عاشقانه ، به تو دل بستم من شاعرانه ، اما افسوس از درک زمانه ، چه زیباست راز زمانه ، اگر زندگی باشد یک ترانه .

هرگز امید را از کسی سلب نکن ، شاید این تنها چیزی باشد که دارد .

عشق غیر از تاولی پر درد نیست ، هرکس این تاول ندارد مرد نیست ، آمدم تا عشق را معنا کنم ، بلکه جای خویش را پیدا کنم ، آمدم دیدم که جای لاف نیست ، عشق غیر از عین و شین و قاف نیست .

GORJI
آنکه مرا خوب درک می کند ، یک روز زادگاه مرا ترک می کند .

رفاقت به معنی حضور در کنار فردی دیگر نیست ، بلکه به معنی حضور در درون اوست .

عشق مرزهای زمان را فتح می کند ، عشق هیچ مرگی نمی شناسد ، عشق بر مرگ غلبه می کند .

وقتی قرار شد من بیقرار تو باشم ، ناگهان تو تنها قرار زندگی ام شدی .

یه بار دیگه بگو آره ، نگو سخته چه دشواره ، به پای قلب سرد تو ، شدم مجنون و آواره .

ARMAN
03-11-2009, 23:51
ين ديوار هاي سردغرور؛هيچ گاه فرصت نداد که"زمرمه هاي دلتنگي ام"به سوي تو پر گيرند. کاش بيايي همراه نسيم عشق؛از پشت پنجره نيمه باز رو به قلبم..
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
گريه شايد زبان ضعف باشد شايد خيلي کودکانه شايد بي غرور......... اما هر وقت گونه هايم خيس ميشه مي فهمم نه ضعيفم نه يک کودکم بلکه پر از احساسم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
تو دريايي و من موجي اسيرم...كه مي خواهم در آغوشت بميرم... بيا درياي من آغوش بر كش...نمي خواهم جدا از تو بميرم
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
به عشق گفتم : تا تو رو دارم تنها نيستم من رو تنها گذاشت و رفت .... به احساس گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم من رو تنها گذاشت و رفت ....به وفا گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم اونم من رو تنها گذاشت و رفت.... ولي وقتي به تنهايي گفتم: تا تو رو دارم تنها نيستم ، موندو همدمو مونسم شد
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
به پايان فكر نكن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند .. بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

ARMAN
03-11-2009, 23:53
هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو
--------------------------------------------------------------------------------
بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود
-----------------------------------------------------------------------
مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد
-----------------------------------------------------------------------------
هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

GORJI
04-11-2009, 18:12
عشق برای مرد از احساسات عمیق و غیر ارادی نیست ، بلکه قصد و عقیده است .

عشق چیزیست که به هیچ چیز دیگر شباهت ندارد !

اگر مایلید پیام عشق را بشنویم ، بایستی خود نیز این پیام را ارسال کنیم .

در تمام عمرم جز تنهایی و تفکر و غم و عشق ، سرگرمی ای نداشته ام !

فرصت ها سخت به دست می آیند و زود از دست می روند ، پس سعی کن از آن گونه انسان هایی باشی که برای گفتن احساساتت از هیچ کس و هیچ چیز ترسی نداری ، شاید آن کسی که امروز هست فردا نباشد !

GORJI
تو اگه پاییز زردی واسه من بهار سبزی ، تو اگه هوای سردی واسه من همیشه گرمی ، تو اگه ابر سیاهی واسه من ابر بهاری ، تو اگه دشت گناهی واسه من یه بی گناهی ، تو اگه غرق نیازی واسه من یه بی نیازی ، تو اگه رفیق راهی واسه من یه تکیه گاهی .

من آن رودم که تنها آب دارم ، نگاهی خسته و بی تاب دارم ، من عشق نور دارم در دل اما ، فقط تصویری از مهتاب دارم .

خودت را از کسی پس نگیر ، شاید این تنها چیزیست که او دارد !

نگه داشتن شخصی در قلبمون خیلی راحته ولی اینکه تو قلب کسی خودتو نگه داری خیلی مشکله ، پس قدر قلبی که تو رو تو خودش نگه داشته بدون .

تو اگر باز کنی پنجره ای سمت دلت ، می توان گفت که من چلچله لال توام ، مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف ، سخت محتاج به گرمای پر و بال توام .

GORJI
همیشه آنقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهی به پشت سرت کن ، شاید کسی در پی تو می دود و نامت را با صدای بی صدایی فریاد می زند ، و تو هیچ وقت او را ندیده ای !

ای غم تو که هستی از کجا می آیی ؟ هر دم به هوای دل ما می آیی ، باز آی و قدم به روی چشمم بگذار ، چون اشک به چشمم آشنا می آیی !

ماه به من گفت اگر دوستت به تو پیامی نمی دهد چرا ترکش نمی کنی ؟ به ماه نگاهی کردم و گفتم آیا آسمان تو را ترک می کند زمانی که نمی درخشی ؟

روزگاری مردم دنیا دلشان درد نداشت ، هر کسی غصه اینکه چه می کرد نداشت ، چشم سادگی از لطف زمین می جوشید خودمانیم زمین این همه نامرد نداشت .

عشق مثل آبه ، می تونی توی دستات قایمش کنی ، اما آخرش یه روز دستتو وا می کنی می بینی نیست ! قطره قطره چکیده بی اینکه بفهمی ، فقط احساس می کنی دستات نمناکن ، این همون رطوبت خاطره هاست که بر جای مونده .

GORJI
04-11-2009, 18:13
فقط با سایه ی خودم خوب می توانم حرف بزنم ، اوست که مرا وادار به حرف زدن می کند ، فقط او می تواند مرا بشناسد ، او حتما می فهمد !

هرکس به میزانی که تنهایی نیاز دارد عظمت دارد و بی نیاز تر است .

ازدواج مثل بازار رفتن است ، تا پول و احتیاج و اراده نداری به بازار نرو !

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم !

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف ، زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ ، زندگی یعنی عشق ، تو بدان عشق بورز .

GORJI
یادمان باشد از امروز خطایی نکنیم ، گر که در خویش شکسته ایم صدایی نکنیم ، پر پروانه شکستن هنر انسان نیست ، گر شکستیم ز غفلت من و مایی نکنیم ، یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند ، طلب عشق ز هر بی سروپایی نکنیم .

فرشتگان از خدا پرسیدن : خدایا تو که بشر را آنقدر دوست داری چرا غم را آفریده ای ؟ خدا گفت : غم را به خاطر خودم آفریدم ، چون این مخلوقه ی من تا غمگین نباشد به یاد خالقش نمی افتد .

با خودم عهد بستم بار دیگر که تو را دیدم بگویم از تو دلگیرم ، ولی باز تو را دیدم و گفتم : بی تو میمیرم !

دوستی فصل قشنگیست پر از لاله سرخ ، دوستی تلفیق شعور من و توست ، دوستی رنگ قشنگیست به رنگ خدا ، دوستی حس عجیبیست میان من و تو .

میدونی چرا بعضی شبها زود صبح میشه ؟ آخه خورشید هم دلش واسه چشمات تنگ میشه !

GORJI
دلم در دیدن رویت همیشه می کند فریاد ، به یاد اولین دیدار که مهرت در دلم افتاد .

یک نفر آمد صدایم کرد و رفت ، با صدایش آشنایم کرد و رفت ، نوبت تلخ رفاقت که رسید ، ناگهان تنها رهایم کرد و رفت .

عشق مرگ نیست زندگی است ، سخت نیست عین سادگی است ، عشق عاشقانه های باد و گندم است ، اولین پناهگاه کودکی آخرین پناهگاه آدم است ، زندگی زیباست حتی اگر کور باشی ، خوش آهنگ است حتی اگر کر باشی ، مسحور کننده است حتی اگر فلج باشی ، اما بی ارزش است اگر ثانیه ای عاشق نباشی !

اگر می دانستی دل ترک خورده ی من با یاد چشمان بارانی ات شکسته تر می شود ، هیچ گاه به من پشت نمی کردی .

اگر می بینی کسی به روی تو لبخند نمی زند ، علت را در لبان فرو بسته خودت جستجو کن !

ARMAN
05-11-2009, 15:31
چند روز پیش نشستم خلوتمو کشیدم... دیدم تو خلوته من دیگه جایی نداری...

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت , دوریت آمد به یادم , هستیم آتش گرفت.

قلب من تقدیم به کسی که هر از گاهی یادی از دل خسته ما می کند.

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم .

دلم شكسته تر از شیشه های شهر شماست

شكسته باد آن كه دلش این چنین می خواست....

ARMAN
06-11-2009, 12:41
به جای دسته گلی که فردا بر قبرم نثار ميکنی،امروز با شاخه گلی کوچک يادم کن ،به جای سيل اشکی که فردا بر مزارم ميريزی ، امروز با تبسمی شادم کن، به جای ان متن هاي تسليت گونه که فردا در روزنامه ها برايم

مينويسی ، امروز با پيام کوچکی خوشحالم کن "من امروز به تو نياز دارم ، نه فراد...........

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

عشق با غرور زيباست ولی اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايی كني آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

اگر دیدی بغض کردی ولی دلیل گریه کردن نداری اگه دنبال جایی می گشتی که داد بزنی بدون دل یه نفر برات تنگ شده

ARMAN
06-11-2009, 12:44
مو قعی که فرشته پنجره بهشت رو باز کرد من رو دید به من گفت امروز چه ارزویی داری؟گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که داره این اس ام اس رو می خونه باش.

بهترين دوست اون دوستيه که بتوني باهاش روي يک سکو ساکت بشيني و چيزي نگي و وقتي ازش دور ميشي حس کني بهترين گفت وگوي عمرت رو داشتي

هميشه براي کسي بخند که ميدوني به خاطر تو شاد ميشه... واسه کسي گريه کن که ميدوني وقتي غصه داري و اشک ميريزي برات اشک ميريزه... براي کسي غمگين باش که در غمت شريکه... عاشقه

کسي باش که دوستت بداره

از غمت اشک نریزم تو بگو پس چه کنم / آتش قلب خود را با چه خاموش کنم

مطمئن باش که مهرت نرود از دل من / مگر آن روز که در خاک شود منزل من . . .

.................................................. ...

عشق دیگر از شفقت بر کنار افتاده است / هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر . . .

ReZa
06-11-2009, 22:52
دیروز رفته بودم کتاب فروشی که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجه مو جلب کرد. اسمش “عشق” بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..

تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..

سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..

ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

کبوترم، لانه ی من بام توست، کجا روم؟ مرغ دلم رام توست، پادشه کشور عشقم ولی، نگین انگشتری ام نام توست..

ReZa
06-11-2009, 22:53
میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق!

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..

ReZa
06-11-2009, 22:54
ما می رویم، عشق می ماند، پس عاشق باش تا بمانی..

امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!

میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..

ReZa
06-11-2009, 22:55
تا نباشد این جدایی ها، کس نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..

شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..

بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..

ReZa
06-11-2009, 22:57
مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..

تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..

در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

ببخشید مزاحم شدم مهرتون تو دلم جا مونده بود ، گفتم دنبالش نگردی

ReZa
06-11-2009, 23:00
نه شاعرم تا بتونم واسه نگاهت غزل بگم / نه قادرم تا بتونم واسه چشات قصه بگم

فقط اینو خوب میدونم تا زند ه ام تا جون دارم دوست دارم . . .

ببخشید اشتباهی اس ام اس دادم !

خواستم واسه گل فروش بفرستم ، به خود گل فرستادم !!!

هرچی هستی همون باش / هرچی نیستی نگو کاش

بیا بشکن سکوت قلب خسته / ببین بی تو دلم غمگین شکسته

ز صبح عاشقی حیران ترم کن / که تاریک است این قلب شکسته . . .

دلم احساس غم دارد/ در این انبوه ویرانی/کمی تا قسمتی ابری/ و شاید باز بارانی

ReZa
06-11-2009, 23:04
فهمیدن عشق را چه مشکل کردند ما را ز درون خویش غافل کردند انگار کسی به فکر ماهی ها نیست سهراب بیا که آب را گل کردند

فردا که بارون بیاد شاید زیر چتر تو باشم … و از همین حالا خیس باروونم

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

کاش بدونی نبودنت، یا تا ابد ندیدنت، بهونه ای نیست برای از یاد بردنت

زود باش از قلبت یک کپی بگیر، چون می خوام اصلشو بدزدم

ReZa
06-11-2009, 23:05
صبح که چشماتو باز می کنی، بدون دیشب یه نفر به شوق دیدن تو چشماشو بسته

تقدیم به کسى که درکنارم نیست، اما حس بودنش به من شوق زیستن مى دهد

در پارکینگ خاطراتم چشماتو پارک کردم. بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نری!

زندگی کن و لبخند بزن به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی می کنند

زیاد فکر نکن، امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده!

عشق یعنی اینکه وقتی می‌خوای برسونیش، رادیو پیام رو روشن کنی و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک‌ تره!

ReZa
06-11-2009, 23:07
قشنگ ترین لحظه هایم را با سخت ترین دقایقت عوض می کنم تا بدانی عاشق ترین پروانه ات بودم و مجنون ترین دیوانه ات هستم.

شنیدم خاطر خواهام دارن خودکشی میکنن !

اس ام اس دادم ببینم در چه حالی !!؟؟!

دو راه برای خانوم مهندس شدن :

۱)انقدر درس بخونی که خانوم مهندی بشی

۲)یا اینکه یه شوهر مهندس پیدا کنی !!

سلام ، شنیدم پنج شنبه جشن نامزدیته ، خیلی خوشحال شدم . تبریک میگم.

ستاد پیشگیری از افسردگی دختران ترشیده !

زوج جوانی کنار ساحل نشسته بودند ، آقاهه میپرسه :

عزیزم من اولین عشق تو هستم ؟

خانومه میگه : اره عزیزم البته که هستی

ولی نمیدونم چرا همتون همین سوال تکراری رو میپرسین !!؟

ReZa
06-11-2009, 23:09
میدونی تک زنگ یعنی چی !؟

یعنی دوست دارم ولی پول ندارم !!!

اگه یه روز دلت گرفت و ندونستی باید چه کار کنی اینو یادت باشه که

اگه منو داشتی هیچوقت دلت نمیگرفت !

امضاء : محلول لوله باز کن گلرنگ !!!

کسی که باورت داره ، همیشه یک قدم جلوتر از کسیه که دوستت داره .

زندگی وقتی قشنگه که در کتاب قانون آن اصل معرفت ماده محبت و تبصره عشق نوشته شده باشه .

سلام. هوا داره سرد می شه…

مواظب باش کسی ازسردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره.

ReZa
06-11-2009, 23:12
ازدلم پرسیدم عشق راخلاصه کن، گفت: آغازکسى باش که پایان توباشد.

بازی روزگار را نمی فهمم، من تورا دوست دارم، تو دیگرى را، دیگرى مرا، و همه ما تنهاییم.

غربت را نباید درالفبای شهرغریب جستجو کرد. همین که عزیزت نگاهش را به طرف دیگری کرد، تو غریبی.

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای درست در نقطه آغاز هستی.

انتظار سخت است، فراموش کردن هم سخت است. اما اینکه ندانی باید انتظار بکشی یا فراموش کنی از همه سخت تر است.

ARMAN
07-11-2009, 09:58
* * * * * * * *

* * * * * * *

* * * * * * * *

* * * * * * *

* * * * * * * *

اینا رو فرستادم تا باهاش برام یه آدم برفی بسازی تا این روزا تنها نباشم

===========

میان هزاران دیروز ومیلیون ها فردا یک امروز وجود دارد بس بیایید قدرش را بدانیم

=========

لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!

========

خون من یعنی وجودم ،
بی خون من هیچ و پوچم ،
‌بارها در عشقنامه نوشتم ،
خون من مهر وجودت...

=============

همه در حسرت يك پروازند ،
من به پرواز نمي‌انديشم
به تو مي‌انديشم
به تو كه عزيزتر از انديشه‌ي يك پروازي.

ReZa
07-11-2009, 14:01
زیباترین حکمت دوستى، به یاد هم بودن است، نه درکنار هم بودن،…
… به یادتم.

شبها چراغ دلت رو روشن بزار تا فرشته ها راه پاکی رو گم نکنند ، شبهای بی فرشته سنگین میگذره مثل شبهای بی تو …

زندگی کودکیست ، اگر می خواهید به خواب نرود همیشه او را سرگرم کنید !

وقتی عشقت تنهات گذاشت … نگران خودت نباش که بدون اون چی کار کنی ، شرمنده ی دلت باش که بهت اعتماد کرد !

هر قطره ی اشک نشان دل شکستگی است ، هر سکوت نشانه ی تنهایی است ، هر لبخند نشانه ی مهر است و … هر اس ام اس نشانه ی یاد شما در دل من !

ReZa
07-11-2009, 14:04
### o-<-< ###

می دونی این چیه ؟

این منم خوابیدم رو ریل قطار ، تا اس ام اس ندی پا نمی شم .:4:

سام علیک !

با اجازت روغن ماشینتو خالی کردم و به جاش خون جیگرمو ریختم ، تا هر وقت استارت زدی به عشقت بسوزم .

کاش تو چایی بودی و من قندون، من خودمو فدات می کردم تا تو تلخی زندگی رو احساس نکنی.

سلام. هوا داره سرد می شه…
مواظب باش کسی ازسردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره.

یه روز سرد وقتی دنبال جایی برای قایم شدن می گشتم نتوانستم جایی گرمتر از قلبت پیدا کنم… فراموشم نکن بیرون خیلی سرده.

ARMAN
07-11-2009, 23:19
هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قوانين شاد زيستن : 1- اگر شما چيزي را دوست داريد از آن لذت ببريد . 2 - اگر شما چيزي را دوست نداريد از آن دوري جوئيد. 3 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از ان دوري کنيد آن را تغيير دهيد. 4 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از آن دوري کنيد و نمي توانيد آن را تغيير دهيد آن را بپذيريد. 5 - با تغيير نگرشتان نسبت به چيزهايي که انها را دوست نمي داريد انها را بپذيريد
--------------------------------------------------------------------------------
بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود
-----------------------------------------------------------------------
مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد
-----------------------------------------------------------------------------
هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

ARMAN
بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !

همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند

به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

در کدامين ايينه مي توان تو را جستجو کرد ؟!!! در کدامين چشمه زلال مي توان تو را ديد ؟!!! در کدامين راه نرفته تو را مي توان پيمود ؟!!! سهم من از تو چيست.... گلدان خالي کنار پنجره ....

خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به ** ديگري داد تا تو آن را پيدا کني

ARMAN
خیلی دلم واست تنگ شده

تورو خدا بیا سر بزن به خونه دلم

------------------

چشم هایم را قربانی میکنم ؛ شاید بی واسطه بیایی ودستهایت آشیانه مهر شود

میدانی ... گنجشک ها هم عاشق می شوند وگرنه هرصبح برای که بال می گشایند؟

------------------------

آسمان هم باید عاشق باشد که این چنین بی مضایقه می بارد ؛

بگذار آنقدر از تو پر شوم که دیگر جایی برای خودم نماند

-----------------------

گاهی وقت ها که به دلم سرک میکشم فقط تویی و تو

نمیدانم چرا این قدر برای من بزرگی و من چرا اینقدر به مهربانیت عاشقم

------------------------

حرفهای تنهایی ام اگر به گوش تو نرسد چقدر بیچاره ام

راستی !اگر ستاره ها نباشند به کدام روشنی باید دل بست

ARMAN
همیشه باید یک چیز عزیز باشد ؛ یک حضور بزرگ یک حس خوب

که همیشه به بهانه اش زنده ای ....

و من ایمان دارم که...........

که تو همان چیز بزرگ و عزیزی واز هوای بودن توست که نفس میکشم
-------------------

دفترم خیلی وقت بود که خطی نداشت تو اومدی و من پر از خیال باطل فکر کردم میتونی کاغذامو خط دار کنی . ولی .... ولی تو هم میخوای بری یعنی رفتی و من موندم اینجا

----------------------

از امشب دیگه چشمام آفتابی نمیشه . دیگه پرنده ای نمیاد پر بگیره تو آسمونم تا منم به عشق تو بنازم و روشو کم کنم . دیگه ستاره ای چشمک نمی زنه . آره من یه ستاره داشتم که بعد تو اون هنوز باهامه

----------------------

وقتی از غریبستان به کلی دور شدم غصه داشتم خیلی زیاد ! تو این فکر بودم که اسم تو بی میتونه غصه هامو کم کنه . ولی حالا اونم خیلی ازم دوره

-------------------

شب شده باز . ماه من سراغت را گرفت . گفتمش افسوس! باز سراغت را گرفت . گفتمش : مگر نمی دانی امشب نیز آسمانمان از هم سواست؟!! باز سراغت را می گیرد . من فقط با افسوس نگاهش مینکم!!!

ARMAN
روی تار و پود شب نقشی از خاطره ی توست که امد تازه را به روزنه ی قلبم دادی. با تو همسفر شدن مثل جاری شدن در آب رودخانه هاست .وقتی دست روزگار سرنوشتم را نوشت تا به اسم تو رسید بوی گلهای بهشت و عطر یاسهای خلقت به مشام رسید .

-----------------

عشق را دوست دارم و زیبایی را

تا حالا شده توی شب بشینی و به آسمون خیره بشی، ستاره ها رو ببینی و ماه رو. و بهشون فکر کنی. من خیلی وقت ها همین کار رو می کنم. خیلی جالبه شاید به واقع بشه گفت که تنها توی آسمون شب هست که می شه عشق و زیبایی رو جستجو کرد. یا حتی من تونستم توی همون آسمون عاشق های زیادی رو ببینم.

-----------------------

توو خیالمم نبود دوباره عاشقی کنم

توی این کابوس درد رویای مهربونمی

-----------------------
تو را دوست می دارم
و با تو

دیگرم به بیداری این گستره ی خاموش ُ‌ آدمیانی نیاز نیست!

چرا که تو چهارْفصل ِ سرزمین ِ‌ منی

--------------------

زندگی یه دریاست.......دریانورد باش.سُکان من , توی این امواج با من باش تا مثلث برمودا رو پشت سر بزاریم.

ARMAN
زمستان بلبلی دیدم به زاری

به سختی کرده هر دم بی قراری

بدو گفتم که دردت چیست گفتا

به راه گل کشم چشم انتظاری
--------------

دوست دارم بنويسم

من برای کسی می نویسم که مرا ترک کرده

من می نویسم شاید روزی بیاید و مرا بیاد بیاورد
--------------------

دلي دارم آرام ، همچون کهکشان

بس است دگر ، نميخواهم گريه کنم

ميخواهم بخندم به دنيايي که پر از زيبايست

سرنوشت انسان را ميسازد

---------------------

بهار را دوست دارم چون مي دانم که

اين تويي که در پشت همه زيبايی هايش پنهان شده اي

و بي آنکه بدانم با نگاه هميشه بهارت مواظب من هستي

بهار را به خاطر نگاهت دوست دارم

------------------

فکر مي کني من متوجه نمي شوم که زيبايي و جذابيت همه گل ها و شکو فه هاي عالم

فقط و فقط به دليل حضور نگاه جذاب تو در دل گلبرگ ها و شکوفه هاست

ARMAN
08-11-2009, 18:43
می دونی زیبا ترین خط منحنی دنیا چیه؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یه عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه دوست دارم...
----
گل سوسن، گل مریم، گل نرگس، گل یاس / تقدیم به کسی که خودش سرور گلهاست
----
اگر خودکارت فقط به اندازه یک کلمه جوهر داشت برای من چی می نوشتی؟
----
هواشناسی اعلام کرده که سرما باعث بد حالی گلها شده، sms زدم ببینم گل من حالش چه طوره؟
----
دوست داشتن همیشه گفتنی نیست. گاه سکوت، گاه نگاه، گاهی هم فقط یک sms است

ARMAN
08-11-2009, 18:44
چترم باز باشه يا بسته فرقی نميکنه، بی تو آسمون دلم هميشه ابريه...
----------
تا حالا فکر کردی آرامش يعنی چی؟ يعنی اينکه هميشه ته دلت مطمئن باشی که توي سينه کسی که دوستش داری يه جای گرم داری حتي اگه اصلاً مال تو نشه...
-------
کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم
-------
قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .
-------
طعنه بر خاريي من اي گل بي خار مزن
من به پاي تو نشستم كه چنين خار شدم...
--------
آدما از جنس برگند . گاهي سبزند ، گاهي پائيزن و زردند . زمستون ديده نميشن . تابستون سايبون سبزند. آدما خيلي قشنگن . حيف كه هر لحظه يه رنگند ...
----------
يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو ش

ARMAN
08-11-2009, 18:44
وقتی در جواب اينکه چرا منو دوست نداشتی گفتی اصلا به تو از همون روز

اول علاقه ای نداشتم . فهميدم قشنگ ترين احساسم به من خيانت کرده .

اين درد عشق کهنست که منو می سوزونه ولی چرا باور ندارم که منو دوست

نداره .
--------------------

توبه مي کنم ديگر کسي را دوست نداشته باشم حتي به قيمت سنگ شدن

توبه مي کنم ديگر براي کسي اشک نريزم حتي اگر فصل چشمانم براي هميشه

زمستان شود چشمانم را مي بندم
--------------------

توبه مي کنم ديگر دلم برايت تنگ نشود حتي چند لحظه ، قول مي دهم نامت

را بر زبان نيآورم لبهايم را مي دوزم .
---------------------

توبه مي کنم ديگر عاشق نشوم قلبم را دور مي اندازم براي هميشه و به کوير

تنهايي سلام ميکنم .

----------------------

تا كي به اميد فرداي پر از مهرباني فال بگيرم با حافظ؟؟

تا كي از فرصت استفاده كرده و يك دل سير گريه كنم لابه لاي

باران ها؟؟؟ هنوز صدايت از دفتر دلم پاك نشده است...

GORJI
08-11-2009, 20:09
وقتی قدرت عشق بر عشق به قدرت غلبه کند ، دنیا طعم صلح را می چشد .

اگر از کسی متنفری از قسمتی از خودت در او متنفری ، چیزی که از ما نیست نمی تواند افکار ما را مغشوش کند .

عشق هوس محبوب شدن نزد معشوق است .

دلم در هر تپش صد بار آواز تو می خواند ، تو هم یاد دل ما می کنی یا نه ؟

یه شاخه گل یه دنیا مهربونی ، به تو که هم گلی هم مهربونی .

GORJI
بادکنکه دلتنگیام پر شده از هوای تو ، اگه نیای میترکه خونش میوفته پای تو .

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب ؟

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد .

صبر کن عشق تو تفسیر شود بعد برو ، یا دل از ماندن تو سیر شود بعد برو ، خواب دیدی که دل دست به دامان تو شد ، تو بمان خواب تو تعبیر شود بعد برو ، لحظه ای باد تو را خواند که با او بروی ، تو بمان تا به یقین دیر شود بعد برو ، صبر کن عشق زمینگیر شود بعد برو ، یا دل از دیده ی تو سیر شود بعد برو ، تو اگر کوچ کنی بغض خدا می شکند ، تو بمان گریه به زنجیر شود بعد برو .

اگر کسی را نداشتی که به او بیندیشی به آسمان بیندیش ، چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد .

GORJI
یکی می پرسد اندوه تو از چیست ؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست ؟ می نویستم برای آنکه باید باشد و نیست .

خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند ، ولی حیف که من زاده ی امروزم ، خدایا جهنمت فرداست ، پس چرا امروز می سوزم ؟

همیشه برای گلی گلدون باش که اگه به آسمونم رسید یادش نره ریشه اش کجاست .

من اینجا بس دلم تنگ است ، و هر سازی که می بینم بد آهنگ است ، بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ، ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است .

نجوایی از سوی تو ، نگاهی کوتاه از تو ، لبخندی بر لبان زیبایت ، و من خود را غرق در عشق دیدم .

GORJI
08-11-2009, 20:10
من بهار را بی تو دوست ندارم ، من عشق را بی تو دوست ندارم ، من نفس کشیدن را بی تو دوست ندارم ، من زندگی را بی تو دوست ندارم .

بذار خیال کنم هنوز پر از تب و تاب منی ، روزها به فکر دیدنم شبها پر از خواب منی .

ز چشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی می تواند روزگار از یاد من گیرد .

آهسته گام بر می دارم و می روم از این شهر خیالی و تو در سطر سطر این کاغذها تا همیشه می مانی .

عاشق که شد به حالش نظر نکرد ، ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست .

ARMAN
09-11-2009, 18:42
شمع مي سوزد و پروانه به دورش همه شب/ من كه مي سوزم و پروانه ندارم چه كنم

روي هر سينه سري گريه كند وقت وداع/ سرمن وقت وداع گوشه ديوار گريست

مهربانا ، سايباني از جنس اشك و نياز مي خواهم تا سجاده ي دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم كه بر وجود سردم نور نگاهت را بتاباني و گل هاي زيباي عشق و ايمان را بار دگر در من تازه گرداني....

غربت ديرينه ام را با تو قسمت ميكنم/ تا ابد با درد و رنج خويش خلوت ميكنم/ رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد/ من در اين ويرانه ها احساس غربت ميكنم

از اين عشق به هر عشق جهان ميخندم/ هركه آرد سخن عشق به آن ميخندم/ روزي از عشق دلم سوخت كه خاكستر شد/ بعد از اين سوز به هر سوز جهان ميخندم

ARMAN
09-11-2009, 18:43
دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست

دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب

——————————————-

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی…

——————————————-

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی

این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی

اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو

چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

——————————————-

در سرزمین عاطفه هایم چون گل روئیدی و من باغبانی آموختم ، اما کدام گل احساس باغبان را می فهمد؟ آیا هیچ گلی هست که باغبان را به اندازه ی یک قطره شبنم یا یک گلبرگ بشناسد و دوست بدارد ؟

——————————————-

من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید

——————————————-

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت

ARMAN
09-11-2009, 18:43
دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست
ماهی قرمز کوچکی هستم در قلب شیشه ای تو،مواظب باش قلبت نشکنه که من میمیرم
-------------------------------------
دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم ، نه اینکه بمونم و فراموشت کنم
الهی میدون بشی دورت بگردم
-----------------------
شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست ، این شقایق با نگاهی سرد پرپر میشود

ARMAN
09-11-2009, 18:44
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن

=======================

روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من وتو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

=======================

آفرينش روز و شب، زيبايي زمين و كهكشانها، درخشش ستارگان فروزان، همه حاكي از وجود پروردگار يكتاست، پس از او اطاعت مي كنيم، چون او معين كرده كه مرگ آغاز جاودانه هاست.

=======================
مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

=====================

خواب ناز بودم شبي.... ديديم كسي در ميزند.... در را گشودم روي او ...ديدم غم است در مي زند... اي دوستان بي وفا...از غم بياموزيد وفا..غم با آن همه بيگانگي..... هر شب به من سر مي زند

ARMAN
09-11-2009, 18:44
هزار دستگاه ريو، صد دستگاه آپارتمان، هزار سكه طلا و ميلياردها ريال اسكناس دو هزارتوماني فداي يه تار موي گلي مثل تو

======================

هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

بيا با پاک ترين سلام عشق آشتي کنيم *بيا با بنفشه هاي لب جوب آشتي کنيم * بيا ازحسرت و غم ديگه باهم حرف نزنيم * بيا برخنده ي اين صبح بهار خنده کنيم

=======================

خوشبختي مثل يه پروانه است . وقتي دنبالش مي‌دوي پرواز مي‌كنه اما وقتي وايسي مياد رو سرت ميشينه

=======================

من همه ي قصه هام قصه ي توست اگه غمگينه اونم از غصه ي توست

=======================

سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا

ARMAN
09-11-2009, 18:45
اگرکسي واقعا کسي رو دوست داشته باشد بيشتر از اينکه بهت بگه دوست دارم ميگه مواظب خودت باش...پس مواظب خودت باش

=======================

وقتي برگ هاي پاييز رو زير پات له مي كني يادت باشه روزي بهت نفس هديه مي كردن

=======================

عيب جامعه اين است كه همه مي خواهند آدم مهمي باشند و هيچ كس نمي خواهد فرد مفيدي باشد

=======================
=====================

تو را برای وفای تو دوست می دارم******وگرنه دلبر پیمانه شکن فراوان است

=====================

هر گز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را هر گز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را

ARMAN
09-11-2009, 18:45
لازمه خوشبختي جذب كردن چيزهاي تازه نيست بلكه حذف كردن افكار كهنه است.

عشق مثل يك ساعت شني مي ماند همزمان كه قلب راپر ميكند مغز را خالي ميكند...

يه روز ستاره آرزوها از آسمون اومد و بهم گفت : يه آرزو كن!من تو رو ازش خواستم.اون هم گفت محاله !گفتم چرا؟گفت :آخه تو كار جنس بنجول نيستم...

صبح ها نميتونم صبحونه بخورم چون دوستت دارم.ظهرها نميتونم ناهار بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم شام بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم بخوابم....چون گرسنمه !!

آدما در دو حالت همديگرو ترك ميكنن : 1- احساس كنند كسي دوسشون نداره 2- احساس كنند يكي خيلي دوسشون داره...

ARMAN
09-11-2009, 18:46
مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!

* * * * ** * * * * * * * ** * * ** * * * * *

بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..
تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..

خواندمت گل تا بدانی از هزاران گل سری ٬ یک جهان گل دیده ام اما تو چیز دیگری
.
.
.
همه دنیا رو نامردا گرفتن / وفا رو از شما مردا گرفتن
خبر آمد که مجنون را پریشب / به همراه ۳تا لیلی گرفتن
.
.
آسمان هر کس به اندازه معرفت اوست ٬ بی شک آسمان شما انتها ندارد . . .

ARMAN
09-11-2009, 18:46
گریه کن ای ابرک من همچون ستاره بر زمین
روز میلاد مرا در شب بی صحر ببین . . .
.
.
.
عشق است در فال همه ، جز من که دارم واهمه . . .
.
.
.
در ان زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است
به چه کسی باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم . . . ؟

در اوج یقین اگر چه تردیدی هست / در هر قفسی کلید امیدی هست
چشمک زده ستاره در شب یعنی / تو چمدان ماه ، خورشیدی هست . . .
.
.
.
امروز مرا بخوان که فردا دیر است / این خواب عجیب ما چه بی تعبیر است
فردا که ببینمت دگر عشقی نیست / فردا دل من از آشنائی سیر است . . .
.
.
.
به شب نالم ، شب شبگیر نالم / گهی از بخت بی تدبیر تالم
بنالم چون پلنگ تیر خورده / گهی چون شیر در زنجیر نالم .

ARMAN
09-11-2009, 18:47
دوست دارم از ته دل ٬ دلی که پر پر میزنه / دلی که ساز عشقتو از همه بهتر میزنه
دوست دارم حتی اگه یه شب به خواب من نیای / عاشقتم مثل همه حتی اگه منو نخوای
.
.
.
سهم هر ** که باشی ٬ خوش به حال و روزگارش
پائیز و زمستونش هم میشه مثل بهارش . . .
.
.
.
امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ٬ ببخش که عاشقت شدم
بدرقه لازم ندارم ٬ میرم ای عزیزترین / نزار بمونه زیر پا ٬ قلبمو بردار از زمین
دوست دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود / غافل از اینکه دل من منتظر اشاره بود .

موجم کردی که بی قرارت باشم ، ابرم کردی که اشک بارت باشم
در سکوت گل جلوه نمودی تا من ، چون خار همیشه در کنارت باشم . . .
.
.
.
سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه
این جدائی حق ما نیست . . .
.
.
هر چه باشی نازنین ، ایام خارت میکند / هر چه باشی شیر دل دنیا شکارت میکند
هر چه باشی با لب خندان میان دیگران / عاقبت دست طبیعت اشک بارانت میکند . . .

ARMAN
09-11-2009, 18:47
خاک شد هرکه بر این خاک زیست ٬ خاک چه داند که در این خاک کیست
سرانجام که باید در خاک رفت ٬ خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت . . .
.
.
.
تو را در عین دوری دوست دارم ٬ تو را با این صبوری دوست دارم
گل نرگس ٬ گل جاوید ایام ٬ تو را صد سال نوری دوست دارم

آغاز هر روز شروع دوباره برای آموختن است ٬ آغازی برای تکاندن غبار از دل
و نشاندن غنچه های محبت و عشق ٬
پس شروع دوباره زندگی بر تو مبارک . . .
.
.
.
اگر اسم آدما رو بارزترین صفاتشون بذارن ٬ اسم منو چی میذاشتی !؟
.
.
.
خدایا ٬ دوست بدار آنهائی که دوستمان دارند و ما نمیدانیم
و سلامت بدار آنهائی را که دوستشان داریم و نمیدانند . . .

ARMAN
09-11-2009, 18:48
دیروز رفته بودم کتاب فروشی که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..
تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..
ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

ARMAN
09-11-2009, 18:48
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

ALI
09-11-2009, 23:31
)ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست

2)اگر چه تنهايم اما تنهايي را دوست دارم چون لحظه لحظه اش خاطرات تو را تازه مي کند.

3)يك ساعت يعني 60 دقيقه و يك دقيقه يعني 60 ثانيه اما هيچ كس به من نگفت 1 ثانيه بدون تو يعني 60 سال

4)بیکاری؟مگه تو درس نداری؟کار و زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری؟که 24 ساعته توی قلب منی!!

5)گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشمها نفهمند روزي که گفتي منتظر باش و رفتي تنها شدم وگريستم ، اما هم اکنون تنها نيستم انتظار با من است ولي هر دو با هم مي گرييم

ALI
09-11-2009, 23:34
مي خواستم اسمتو روي سينه ام خال کوبي کنم اما ترسيدم که صداي قلبم تورو اذيت کنه...

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم. آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-ع;شق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مرگ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگرعشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگرعشق نيست چرا عاشقيم؟:-؟؟

ALI
09-11-2009, 23:36
مهتابي اتاقم صاعقه مي زند و چشمانم باران مي بارند بهاري.دستي تكان مي دهي از سر عادت و شايد كمي اجباري.
به سلامت اما....................اينگونه خداحافظي نمي كنند

2)تو را ميبينم و ميدانم كه تنها عشق مي تواند ما را مطمئن سازد كه دنيا زيبا خواهد ماند

3)قرارمان اين نبود .با وجود اينكه مي دانستي در انتظار توهر ثانيه به سختي يكماه مي گذرد با همه تباني كردي كه امسال هم ساعتها را به جلو نكشند

4)پنج ثانيه فرصت داري تسليم شوي.
سلاح منفي بافي را زمين بگذاري و اجازه دهي نهال عشق من در دلت جوانه بزند.
5ثانيه تمام شد.

5)جز تو دل به كه بسپارم كه من با همه شهر غريبم .به كدام خانه قدم بگذارم كه بدون تو خانه قلبم براي هميشه ويران است.

ALI
09-11-2009, 23:37
مهربانا ، سايباني از جنس اشك و نياز مي خواهم تا سجاده ي دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم كه بر وجود سردم نور نگاهت را بتاباني و گل هاي زيباي عشق و ايمان را بار دگر در من تازه گرداني....
غربت ديرينه ام را با تو قسمت ميكنم/ تا ابد با درد و رنج خويش خلوت ميكنم/ رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد/ من در اين ويرانه ها احساس غربت ميكنم
از اين عشق به هر عشق جهان ميخندم/ هركه آرد سخن عشق به آن ميخندم/ روزي از عشق دلم سوخت كه خاكستر شد/ بعد از اين سوز به هر سوز جهان ميخندم

ALI
09-11-2009, 23:39
اگه تورو خواستن اشتباهه ... اگه باتوبودن اشتباهه ... اگه عاشق توبودن اشتباهه ... اگه واسه تومردن اشتباهه ... پس توبهترين و قشنگترين اشتباه زندگي من هستي

سلام به نازنيني كه ديروز عاشقي مان مرا بيش از غرورش دوست داشت و امروز عاشقي كه بالارفتن از صخره ها كمي دشوارتراست غرورش را بيش از من دوست دارد

ژان يل توله : براستي که ابلهان انسانهاي خوشبختي هستند ، زيرا که هرگز پي به تنهايي خود نمي برند .

ژري تايلر: زندگي مانند لبخند ژو...د است، در نظر اول به روي بيننده تبسّم مي کند، امّا اگر در او دقيق شوي مي گريد

از گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد

ARMAN
10-11-2009, 13:08
به خدا عشق به رسوا شدنش مي ارزد و به مجنون و به ليلي شدنش مي ارزد.دفتر قلب مرا وا كن و نامي بنويس، سند عشق به امضا شدنش مي ارزد
.............
از اين ترسم به دل دردي بمونه، به عاشق چهره زردي بمونه، از اين ترسم بميرم در غريبي!گلم در دست نامردي بمونه
.........
دل من غمگين است، غصه ام سنگين است، گر چه بي نفسم من، زندگي شيرين است، ميل گل در من نيست، بال من خونين است، اشك غم بايد ريخت، رسم دنيا اين است
...............
در بيكران دور در روزگار نور در شهر بي عبور زير درخت مهر بر روي سنگ گور با جوهر سرشت با دست سرنوشت حرفي نوشته بود: آرامگاه عشق
...............
مهرباني ات را به دستي ببخش كه مي داني با تو خواهد ماند وگرنه حسرتي خواهي گذاشت بر دلي كه دوستت مي داشت

ARMAN
نگو بار گران بوديم و رفتي، آخه اينا كه دليل محكمي نيست، بگو با ديگران بوديم و رفتيم
.................
اگر كليد قلبي را نداري قفلش نكن، اگر كسي را دوست داري خردش نكن، اگر دستي را گرفتي رهايش نكن
.................
اگر چشمان من درياست تويي فانوس شب هايش، اگر حرفي زنم از گل تويي معنا و مفهومش
................
آب تر از آنيم كه بي رنگ بميريم، از شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم، تقصير كسي نيست كه اينگونه غريبيم، شايد كه خدا خواست كه دلتنگ بميريم
..................
عشق يك حداثه است و جدايي يك قانون پس حادثه ساز و قانون شكن باشيم

ARMAN
اگر مُردن سزاي عاشقان است، براي مردنم هر شب دعا كن
................
شايد زندگي آن جشني نباشد كه انتظار داشتيم، حال كه دعوت شديم بيا زيبا زندگي كنيم
....................
تو دنيا سه چيز از هم سير نمي شن: باران از زمين، عاشقا از معشوق، من از تو
...................

من پرستوي خزان ديده و پر مهره توام، حسرتي گر به دلم هست همان دوري توست
..........
يادت باشه وقتي كسي برات ميميره مرام داشته باشي سر قبرش گل بذاري

ARMAN
وقتي نياز به عشق داري عاشق مشو بلكه زماني عاشق شو كه تمام وجودت سرشار از عشق هست و مي خواي آنرا با كسي تقسيم كني

ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد

کاش مي شد عشق را ابراز کرد يا که عشق را با سحر اغاز کرد لحظه به لحظه دم به دم ساعت به ساعت خواهمت گر خوشم يا نا خوشم در هر دو حالت خواهمت

تو اين دنيا هر کسي يه نيمه گمشده داره که فقط لايق همونه پس سعي نکن در ساختن پازل زندگيت تقلب کني

همه ي ما دل بزرگي داريم..خيلي بزرگ....چون گاهي دلمون به وسعت آسمون و زمين ميگيره

ALI
11-11-2009, 22:23
وقتي که گريه کرديم گفتن بچه است................. وقتي که خنديديم گفتن ديونه است.................. وقتي که جدي بوديم گفتن مغروره............................. وقتي که شوخي کرديم گفتن سنگين باش............................. وقتي که حرف زديم گفتن پر حرفه.......................................... ......... وقتي که ساکت شديم گفتن عاشقه........................................ ........... حالا ام که عاشقيم مي گن گناه
سهراب : گفتی چشمها را باید شست ! شستم ولی..... گفتی جور دیگر باید دید! دیدم ولی..... گفتی زبر باران باید رفت رفتم ولی او نه چشم های خیس و شسته ام را نه نگاه دیگرم را هیچکدام را ندید فقط در زیر باران با طعنه ای خندید و گفت : دیوانه باران زده

عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود
دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

ALI
11-11-2009, 22:25
اگه يه روز نشه که ديگه با تو باشم
برات می نويسم خدا نخواست ما با هم باشيم
ولی بدون اون روز روزه مرگ عشق منه

قد ۱۰۰ تا قابلمه با هرچی لب تو عالمه می بوسمت قبل همه. به شرطی که بهم بگی دوست دارم يه عالمه. حالا دوسم داری يه عالمه؟

برو زير بارون دست تو باز کن .به تعداد قطرههاي باروني که گرفتي دوستم داري و به تعداد قطرههايي که نگرفتي دوست دارم

انگار ولگرد شده بودم به جستجوي نشاني ات به تمام جهان سر زدم اما نبودي به دور رفتم حتي به سرزمين خوشبختي در افسانه هاي پدربزرگ كه حقيقت نداشت هيچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودي

نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم

ALI
11-11-2009, 22:26
1) اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه.

2)سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم).

3)بهترين دوستت

.

.

.

عزيز ترين کست

.

.

.

نفست

.

.

.

بعد بشين فکر کن ببين تو کدوم يکي بودي که من اين اس ام اس را برات فرستادم.

4)تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شکن فراوان است.

5)پدر عشق بسوزد كه سوزاند جگرم دوست دخترم مادر شدو من هنوزم پسرم

ALI
11-11-2009, 22:30
)افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

2) دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

3)يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد من هستي

4)باران نمي شوم که نگويي با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم.ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در اسمان نگاه کني...

5)با چنان عشقي زندگي کن که حتي اگر بنا به تصادف در جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

ALI
11-11-2009, 22:32
وقتي داري فکر مي کني که من دارم فکر مي کنم که تو داري فکر مي کني که من به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني به تو فکر مي کنم

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود

براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس

ميروي و من فقط نگاهت ميكنم تعجب نكن كه چرا گريه نميكنم بي تو، يك عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يك لحظه باقي است و شايد همين يك لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم

مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکند.

ALI
11-11-2009, 22:33
عشق آتشي است كه با چند قطره آب خاموش ميشود پس هي نگو عاشقتم
-----------------------------------------------------------------
عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن باهم نیست

عشق آن است که یکی برای دیگری چتری شود

و او هیچوقت نفهمد که چرا خیس نشد

.

.

.

به امید عشق های واقعی
وقتی که بارون میاد

برو زیر بارون

هرچقد که تونستی قطره های بارون رو جمع کنی . همونقدر دوستم داری

و هر چقدر که نتونستی جمع کنی . بدون همونقدر من تو رو دوست دارم
عشق ویزای ورود به دل است

ALI
11-11-2009, 22:35
1)اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من.....

2)روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود

3)دستانم تشنه ي دستان توست شانه هايت تکيه گاه خستگي هايم با تو مي مانم بي آنکه دغدغه هاي فردا داشته باشم زيرا مي دانم فردا بيش از امروز دوستت خواهم داشت

4)وقت دل تنگ ميشم پشت در قلبت هي در مي زنم ، پس هر وقت قلبت ميزنه بدون دلم برات تنگ شده

5)داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ،

اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!

ALI
11-11-2009, 22:37
درون کوچهً قلبم، چه غمگینانه می پیچد صدای تو که می گفتی ، به جز تودل نمی بندم

2) من و تو مثل دو خط موازی هستیم که اگه م به هم نرسیم همیشه در کنار هم هستیم

3) میدونی فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی

4) ميدونی علت کسوف و خسوف چيه ماه و خورشيد واسه ديدن تو دعوا می کنن

5) اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

6) فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست

7) حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم

ALI
11-11-2009, 22:39
1)چشمانت‌ کارناوال‌ِ آتش‌بازي‌ست‌ !يک‌ روز در هر سال‌براي‌ تماشايش‌ مي‌روم‌وَ باقي‌ِ روزهايم‌ راوقف‌ِ خاموش‌ کردن‌ِ آتشي‌ مي‌کنم‌که‌ زيرِ پوستم‌ شعله‌ مي‌کشد !

2)چنان دل کندم از دنيا که شکلم شکل تنهايي ببين مرگ مرا در من که مرگ من تماشايي است مرا در اوج مي خواستي تماشا کن ...... تماشا کن

3)اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت

4)دفترم را باز مي كنم .اولين صفحه حكايت از رفتنت دارد.. به صفحات ديگه نگاه مي كنم .تمام صفحات را از نبودنت.از غم دوريت از چشم انتظاريم واميد به باز گشتت پر كرده ام... تنها يك برگ سفيد باقي مانده كه براي آمدنت خالي گذاشته ام

5)تکه هاي قلبم را با تو قسمت مي کنم. شايد هيچ اثري براين سرماي زمستاني نداشته باشد؛اما....... براي لحظه اي مي توني ،گرماي عشق واقعي را در دستانت حس کني

ALI
11-11-2009, 22:40
1)با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم، بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم: بي توميميرم

2)عشق از دوست داشتن پرسيد فرق من و تو چيست؟ پاسخ داد: من با يك سلام شروع ميشوم و تو با يك نگاه. من با يك دروغ از بين ميروم و تو با مرگ

3)کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم کفشاي پاره ميخريم اسباب کهنه ميخريم بي اختيار داد ميزنم کهنه فروش قلب شکسته ميخري

4)زرد است که لبريز حقايق شده است...تلخ است که با درد موافق شده است ...شاعر نشدي وگرنه ميفهميدي پاييز بهاري است که عاشق شده است

5)هميشه با به دست آوردن اون کسي که دوستش داريم نميتوانيم صاحبش شويم، گاهي لازمه ازش بگذريم تا بتونيم صاحبش بشيم

ALI
11-11-2009, 22:44
1)زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

2)يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .

3)من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

4)يک دقيقه سکوت براي روياهاي شيرين کودکي، که هرگز باز نخواهند گشت!

5)من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقبقت مي رسيم

ARMAN
12-11-2009, 00:25
مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگ
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی
صد دفعه گفتم وقتی راه میری جلوی پاتو نگاه کن ! باز افتادی تو قلب من ؟!
آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي

ARMAN
14-11-2009, 21:09
سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی .

ای همه هستی من از دنیا و سرنوشت ، قد تموم هستی و سرنوشت های آدمای دنیا دوست دارم .

اگرچه دوری ز اینجا ، تو یعنی اوج زیبایی ، کنارم هستی و هر شب به خوابم باز می آیی ، اگر هرگز نمی خوابند دو چشم سرخ و نمناکم ، اگر در فکر چشمانت شکسته قلب نمناکم ، ولی یادم نخواهد رفت ، که یاد تو هنوز اینجاست ، میان سایه روشن ها ، دل شیدایی من تنهاست ، نباید زود می رفتی و تنها کوچ می کردی .

نگاهت چشمه ساری است که مرا با خود به رویا می برد ، لبانم که از خستگی و سنگینی سکوت تکیه بر هم داده اند ، تا غروب مهربانی عشق تو را سجده می کنند .

ARMAN
14-11-2009, 21:09
دریا هرچه دور شود ساحل باز هم کنار دریا می ماند ، ساحلتم دریای من .

به نام ستاره ی شب تاریکم ، یک شب خوب تو آسمون ، یک ستاره چشمک زنون ، خندید و گفت کنارتم تا آخرش تا پای جون ، ستاره ی قشنگی بود آروم و ناز و مهربون ، ستاره شد عشق منو منم شدم عاشق اون ، اما زیاد طول نکشید عشق منو ستاره جون ، ماهه اومد ستاره رو دزدید و برد نا مهربون ، ستاره رفت با رفتنش منم شدم بی هم زبون ، حالا شبا به یاد اون چشم میدوزم به آسمون .

اگر در زندگی ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد آهنگ زندگی را آنچنان ادامه بده که هیچ ** نداند بر تو چه گذشت .

همیشه تلخ ترین خاطرات زندگی را از کسی تجربه می کنیم که شیرین ترین خاطرات را با وی داشتیم .

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده

ARMAN
14-11-2009, 21:10
بخاطر کوچک فرشته ای همچون تو نوشتم که این روزها نزدیکتر کرده ای ... نمیدانم من را به خدا یا خدا را به من ... مهم نیست ! اصل فاصله بود که کمتر شده.. با وجود تو و کسی که وجودت را مدیون او هستم...
این است معجزه عشق!!

------------------

لبهات که شروع به حرکت میکنن همه حرفهاتو روی هوا میدزدم که مبادا تمام اتاق عطر کلماتتو بگیره و کسی بفهمه که کنارم بودی

------------------

توي تنهـائي من ياد تـو مهمـون منه
ميدوني عشق توهم قفلاي زندون منه

------------------

عشق چیزی بود که خدا آن را به سادگی به من داد اما به سختی از من میگیره

عشق چیزی بود که میگفتن فقط تو غصه اما من تو واقعیت بدست آوردمش

عشق چیزی بود که منو اسیر خودش کرد

گلم, از خود رهیدن را بیاموز

به سرمنزل رسیدن را بیاموز

ARMAN
14-11-2009, 21:10
دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم
——————————————-
چه انتظار عجیبی!! تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی
عجیب‌تر كه چه آسان ، نبودنت شده عاد ت
نه كوششی نه وفایی ؛ فقط نشسته و گوییم : خدا كند كه بیایی
——————————————-
آسمون به دریا گفت : این بالا خیلی خوبه ٬ همه جا رو میشه دید ، دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره ٬ چون فقط تو رو میشه دید …
——————————————-
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق
——————————————-
دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم ،
نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم…
——————————————-
دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب

ARMAN
19-11-2009, 22:30
آن کیست که بی جرم و گنه زیست ؟ بگو / بی جرم و گنه در جهان کیست ؟ بگو
بگو من بد کنم و تو بد مکافات کنی / پس فرق میان من و تو چیست ؟ بگو . . .
.
.
.
چنان عاشق ، چنان دیوانه حالم / که میخوام از تو و از دل بنالم
هنوزم با همین دیوونه حالیم / یه رنگم ، صادقم ، صافم ، زلالم . . .
.
.
.
جز نقش تو در نظر نیامد ما را / جز کوی تو رهگذر نیامد ما را
خواب از چه خوش آمد همه را در عهدت / حقا که به چشم در نیامد ما را

میروم خسته و افسرده و زار ، سوی منزلگه ویرانه خویش
به خدا میبرم از شهر شما ، دل شوریده و دیوانه خویش . . .
.
.
.
دلی دارم در آتش خانه کرده ، میان شعله ها کاشانه کرده
دلی دارم که از شوق وصالت / وجودم را ز غم ویرانه کرده . . .

ARMAN
19-11-2009, 22:31
امشب این خانه عجب حال و هوائی دارد / گفتگو با دل دیوانه عجب صفائی دارد
همه رفتند و از این خانه ولی غصه نرفت / باز این یار قدیمی چه وفائی دارد . . .
.
.
.
عشق اگر با تو بیاید به سراغ دل من / شب هجران نکند قصد دل آزاری من

تو آسمون قلبم خدا خودش نوشته/ یه لحظه با تو بودن آخر سرنوشته . . .
.
.
.
تبسم عشق ، گوشه ای از نگاه خداست ، به نگاه او میسپارمت . . .
.
.
.
میدونی اگه یه روز پادشاه بشم ، بزرگترین آرزوم چیه!؟
میخوام بشی تاج سرم !

ARMAN
تو تمام طول جاده که افق برابرم بود / فکر تو توشه راه و عشق تو همسفرم بود . . .

نیستی تا به هوایت نفسی تازه کنم / رو برویت بنشینم عمری تازه کنم . . .
.
.
.
تو که رفتی پریشون شد خیالم / همه گفتند که من دیوانه حالم
نمیدانند که این دیوانه در فکر شفا نیست / که هرچی باشه اما بی وفا نیست . . .
.
.
.
در ساربان عاشقی در کوی عهد و دلبری / خوبان فراوان دیده ام ، اما تو چیز دیگری . .
.
.
.
.
نازنین تر از تو ** نیست که یادش بکنم / سر و دل عاشق یک بار نگاهش بکنم
تا زمین هست و زمان هست بگویم ای دوست / تو عزیزی و عزیزان به فدایش بکنم . . .

ARMAN
بعضی ها میگن دنیا ارزش نداره ، مگه میشه دنیایی که تو رو داره بی ارزش باشه !!؟
.
.
.
صد بهارانم بی تو ، سخت تر از یک زمستانم است . .

مثل کبریت کشیدن در باد دیدنت دشوار است / من که به معجزه عشق ایمان دارم
میکشم آخرین دانه کبریتم را در باد ، هر چه بادا باد . . .
.
.
.
هر وقت کسی تونست اسمتو با یخ روی خورشید بنویسه
بدون از من بیشتر دوست داره !
.
.
.
شنیدم جومونگ دنبال نمک اومده ایران !
مواظب خودت باش با نمک !!!

ARMAN
19-11-2009, 22:35
با دیدنت قصد عبادت کرده ام ٬ با خنده ات احساس سعادت کرده ام

بگذار همیشه بنگرم در چشمت ٬ حالا که به چشمان تو عادت کرده ام ...

زیبا ترین احساس لحظه ای است که بدانی در اوج تنهائی کسی به فکر توست ...

اگه صدای اس ام اس موبایلتو شنیدی ، نگو مسیج دارم ، بگو دوستی دارم كه به فكر منه .

برای من مهم نیست که وقتی کسی تنهاست به فکر من باشه
برای من این مهمه که وقتی اطرافش شلوغه ٬ قلبش به خاطر من میتپه ...

نمیپرسی تو حالی از دل غمگین و بیمارم
ولی من هرکجا باشم خیالت را به سر دارم

ARMAN
20-11-2009, 12:00
جا برای گنجشک زیاد است ولی / به درختان خیابان تو عادت دارم . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار / چه کنم حرف دگر یاد ندادست استاد . . .

در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است / دلم برای رفیقان بی ریا تنگ است . . .

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

شعله محبت رو نکنه خاموش کنی / دوریم عادت بشه من رو فراموش کنی . . .

با تو بازم اگه باشم وحشت از مردن ندارم / لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم

دلم ز نازکی خود شکست در غم عشق / وگرنه از تو نیاید که دل شکن باشی . . .

ARMAN
20-11-2009, 12:00
مهربانی نقش هر نقاش نیست / هر که نقشی را کشید نقاش نیست
نقش را نقاش معنا میدهد / مهربانی نقش یار است حیف که یار نقاش نیست

پای من خسته از این رفتن بود / فصه ام قصه دل کندن بود
دل که دادم به یارم دیدم / راهش افسوس جدا از من بود

من و این داغ در تکرار مانده / من و این عشق بیدار مانده
مپرس از من چرا دلتنگ هستم / دلم بین در و دیوار مانده

از پنجره روزگار به درخت عمر که مینگرم / خوشتر از یاد عزیزان ثمری نیست . . .

دو شاخه گل ، دو جام مستی ، فدای تو هر جا که هستی . . .

ARMAN
21-11-2009, 12:47
اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي

فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .

از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .

شب شکست ، پيمان شکست ، عهدي شکست ، قلبي شکست

از شکست هر شکستي بر دلم آهي نشست . . .

صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر

این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش . . .

ARMAN
21-11-2009, 12:48
یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست

ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست . . .

تو دفتر نقاشیهام رنگ چشاتو کم دارم ، بی معرفت نگام بکن فقط نگاتو کم دارم

نه دل در دست محبوبي گرفتار، نه سردرکوچه باغي بر سر دار ،

از اين بيهوده گرديدن چه حاصل ؟ پياده مي شوم ، دنيا نگهدار . . .

عشق را رنگ آبي زدم، دوست داشتن را قرمز، نامردي را سياه، دروغ را سفيد،

ولي نمي دانم چرا به تو که ميرسم نمي دانم مهرباني چه رنگي است . . .؟

به چه مشغول کنم ديده و دل را؟ که مدام دل تورا مي طلبد و ديده تورا مي جويد . . .

عراق 8 سال جنگيد تا اسير گرفت ما نجنگيده اسيرتيم با وفا . . . !

ARMAN
21-11-2009, 12:48
دوستی را باید از کویر آموخت ، که به عشق خورشید ، از دریا بودن گذشت . . .
.
.
.
آن کیست که بی جرم و گنه زیست ؟ بگو / بی جرم و گنه در جهان کیست ؟ بگو
بگو من بد کنم و تو بد مکافات کنی / پس فرق میان من و تو چیست ؟ بگو . . .
.
.
.
چنان عاشق ، چنان دیوانه حالم / که میخوام از تو و از دل بنالم
هنوزم با همین دیوونه حالیم / یه رنگم ، صادقم ، صافم ، زلالم . . .
.
.
.میروم خسته و افسرده و زار ، سوی منزلگه ویرانه خویش
به خدا میبرم از شهر شما ، دل شوریده و دیوانه خویش . . .
.
.
.
دلی دارم در آتش خانه کرده ، میان شعله ها کاشانه کرده
دلی دارم که از شوق وصالت / وجودم را ز غم ویرانه کرده . . .

ALFEX
22-11-2009, 15:07
در عشق حد اقل قطره ای جنون هست

و در حنون هم همیشه دریائی از عشق . . .

در کتاب واژه ها زیباترین معنا توئی / من چگونه در کتاب عشق تو معنا شوم ؟

از تو گفتن کار هر کس نیست ای بالاترین / من برای گفتنت باید که مولانا شوم . . .

مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، اکنون که دیگر نیستم

گفتی محبت کن برو ، باشد خدا حافظ ولی / رفتم که تو باور کنی دارم محبت میکنم . . .

کاش میدانستم چشمانت چه زمان خواهد یافت ، که “نگاه ، زاده علاقه است” . . .

ALFEX
22-11-2009, 15:10
تمام آسمان من خلاصه در دو چشم توست ، مراقبشان باش . . .

همه لرزش دست و دلم از آن بود که عشق ز دستم برود . . .

هر جا تو باشی دل من همون جاست / حتی اگه فاصلمون یه دنیاست . . .

اشک نشان دل شکستگی ، سکوت نشان تنهائی و لبخند نشان مهر

و اس ام اس نشان یاد توست . . .

دوست داشتن تو ، مثل خود نفس کشیدن است . . .

ALFEX
22-11-2009, 15:15
وقتی که با نمکی ، خیلی تکی !

منم دوست دارم ، با هر کلکی !!

پایان حکایتم شنیدنی است ، من عاشق او بودم و او عاشق او . . .

ما به لطف هر رفیقی دلخوشیم / هر رفیقی را نبینیم نا خوشیم . . .

اگر عاشقی رسواگری باشد ، خواهم که در عالم رسواترین رسوا شوم . . .

نه بلبل خواهد ز بوستان ها جدائی / نه گل دارد خیال بی وفائی

ولیکن چرخش چرخ ستمگر / زند بر هم رسوم آشنائی . . .

ALFEX
22-11-2009, 15:21
دفتر بغض مرا باز کنید که دلگیرم / حدیث غم مرا بخوانید که از گریه سرازیرم . . .

دوست دارم دوستم تو باشی / مریض باشم پرستارم تو باشی !

زندگی اگر هزار بار دیگر بود …

بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو . . .

بگذار بگریم چون ابر در بهاران / کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

هر کس درد جدائی چشیده باشد / داند که سخت باشد قطع امیدوارن . . .

سایه ها محصول پشت کردن دیوار ها به آفتابند ، گستاخی دیوارها

را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم . . .

ALFEX
22-11-2009, 15:24
تا کجای قصه باید ز دلتنگی نوشت ؟ / تا به کی بازیچه بودن توی دست سرنوشت

تا به کی با ضربه های درد باید رام شد / یا فقط با گریه های بی قرار آرام شد

بهر دیدار محبت تا به کی در انتظار / خسته از این زندگی با غصه های بی شمار . . .

امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم . . .

بر درت میآمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی . . .

ALI
24-11-2009, 15:41
در گورستان سلیبی میگذارم تا همه بدوننددر آنجا مرده یی هست..... پس تو هم بر گردن من سلیبی بیاویز تا همه بدونندگورستان من قلب توست

به یاد آشنایان آشنا باش .... به پیوندی که بستیم با وفا باش ... همیشه به یاد تو در خاطرم هست .... تو هم هر جا هستی یاد ما باش.
زندگي تفسير سه کلمه است : خنديدن .... بخشيدن .... و فراموش کردن .... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن.
خوشبختي داشتن دوست داشتنيها نيست! دوست داشتن داشتنيهاست!
در این روزهای برفی آیا برای گنجشکان دانه ای ریخته ای؟
پرنده دل من نیز، دیر زمانیست که در برف گیر افتاده.

ALI
24-11-2009, 15:50
آن شب که شد زندگی ما آغاز ، آغاز شد افسانه این سوز و گداز

دادند به ما دلی گفتند بسوز ، دیدند که سوختیم گفتند بساز . . .
آنقدر رفته اي که تمام درهاي باز مانده به ياد تو روي پاشنه هاي انتظار پوسيده اند...
کاش میدانستی آن کس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج

قطره ای از باران محبت بود . . .
چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن وچه تلخ وغم انگيز است دور از تو بودن براي تو گريستن وبه عشق ودنياي تو نرسيدن اي كاش ميدانستي بدون تو وبه دور از دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست
چه تنگنای سختی است! یك انسان یا باید بماند یا باید برود. و این هر دو اكنون برایم تهی شده است و دریغ كه راه سومی هم نیست..

adsl ندارم اما dial-upکه دارم
دمت گرم سید علی جان

GORJI
24-11-2009, 22:05
اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،* گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستانی ترین روزم بهار است.

عاشق آن نیست که عشق تکه کلامش باشد. عاشق آن است که وفاداری مرامش باشد.

زندگی درک همین امروز است . ظرف دیروز پر از بودن توست . شاید این خنده که امروز دریغم کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست.

رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حک نکن
به اینکه من دوستت دارم حتی یه لحظه شک نکن…

پروانه نمی میرد تا گل به بغل دارد
این سینه نمی میرد تا عشق تورا دارد.

GORJI
24-11-2009, 22:06
ی نگاهت رونق فردای من ، در تو معنا می شود دنیای من
ای کلامت بهترین اثبات عشق ،* با تو ماندن آرزوی رویای من

وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه می گریم . تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان گذاشتی

لبریزتر از هزار پیمانه شدیم دیوانه*تر از هزار دیوانه شدیم دیدیم گلی به روی ما می*خندد از پیله درآمدیم و پروانه شدیم

سیل دریا دیده هرگز بر نمی گردد به جوی
نیست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

خیال می کردی قلب من تاب شکستن نداره منتظری بازم دلم پیش دلت کم بیاره مرام من تو عاشقی یکدلی و صداقته وقتی میگم نوکرتم این آخر رفاقته

GORJI
در پاسخ نامه ام گل یخ دادی
هربار مرا وعده دوزخ دادی
یک بار برو کلاس خیاطی عشق
شاید که خدا کرد و به ما نخ دادی

روزی فکر میکردم اگر او را با غریبه ای ببینم شهر را به آتش میکشم ولی امروز حاضر نیستم کبریتی روشن کنم تا ببینم او کجاس

آنقدر در گفتن یک حرف حاشیه رفتم و به جای نوشتن تنها یک کلمه گوشه دفتر خاطراتت شعرهای حاشیه ای نوشتم تا عاقبت در حاشیه چشمهایت افتادم حالا که حاشیه نشینی را تجربه میکنم بگذار فقط یک حرف حاشیه ای دیگر بزنم دوستت دارم

اگر با گریه دریایی بسازم،*اگر با خنده رویایی بسازم اگر خنده شود در من فراموش،*اگر گریه شود با من هم آغوش تو را هرگز نخواهم کرد فراموش

تازه فهمیدم تو دنیا هیچ قلبی واسه من نمی تپه. حتی قلب خودم… چون اونم واسه تو می تپه!

GORJI
یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست .... ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست

هر کدوم از ما چون فرشتگانی با 1 بال هستیم ، تنها زمانی قادر به پرواز خواهیم بود که در آغوش هم باشیم

نگو هرگز خدا حافظ که از تنهایی بیزارم ... ز پیش من نرو هرگز که من تنها تو را دارم

روی خرابترین خرابه تخت جمشید می نویسم : خرابتم لوتی

اگه تنم کویره ... اگه نگام فقیره ... یه قلب پاک و ساده .... به عشق تو اسیره !

GORJI
مهربانی را اگر قسمت کنند من یقین دارم به ما هم میرسد .... آدمی گر ایستد بر بام عشق دستهایش تا خدا هم میرسد

-------------------
آسمان وقف نگاهت گل من ...... *مانده ام چشم به راهت گل من ...... هر كجا هستی و باشی گویم ...... كه خدا پشت و پناهت گل من

مهم نبوده سوختنم ، دور از تو پرپر زدنم ..... مهم تو بودی عشق من، نه قصه شكستنم ...... به افتخار عشق تو میگم كه بازنده منم .....

-----------------------
نمیگم دلم اسیره نمیگم پیش تو گیره ..... من میگم اگه نباشی دلم از غصه می میره

------------------------
عطر حرفات واسه من بوی گل شقایقه ..... تو رو دیدن واسه من قشنگ ترین دقایقه

GORJI
24-11-2009, 22:07
مهرت ای دوست زمانی ز دلم پاک شود که همه پیکر من زیر زمین خاک شود

آسمون به دریا گفت این بالا خیلی خوبه ، همه جا را میشه دید .... دریا گفت این پائین از اون بالا هم بهتره چون فقط تو رو میشه دید

قلب کوچکم هنوز چشم انتظار توست .... گرچه بی وفا شد باز بیقرار توست

دوشاخه گل یا جام مستی .... قربان شما هرجا که هستی ...

لوتی ترین پیام سال : بند کفشتیم گره بزن خفه شیم !!!!

GORJI
24-11-2009, 22:07
من از نهايت شب حرف مي زنم من از نهايت تاريکي و از نهايت شب حرف مي زنم اگر به خانه ي من آمدي براي من اي مهربان چراغ بيار و يک دريچه که از آن به ازدحام کوچه ي خوشبخت بنگرم

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

درود بر تمام عاشقاني که راه عشق را پيمودند و عشق را در سينه حبس کردند و حرمت آنرا نگه داشتند… درود بر تمام عاشقاني که عشق را فهميدند و از عشق به زيباييها رسيدند

غزال خوش غزل تویی .... شیرین تر از عسل تویی .... بین تمام آدما ..... نگین بی بدل تویی

GORJI
24-11-2009, 22:08
این همه رنجی که دنیا بر سر ما میکند / غیر ما هر که باشد ترک دنیا میکند

بارها گفتم که فردا ترک دنیا میکنم / چون به یاد تو می افتم امروز و فردا میکنم . . .

.................................................. .................................................. ............

جایت همیشه سبز است در خلوت خیالم / خوبم به خوبی تو گر چه نپرسی حالم . . .

.................................................. .................................................. ............

میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشون رو بدرقه پاکی خنده هات کنه . . .

شکست در عشق فاجعه نیست ٬ فاجعه آن است که بدانی چرا در عشق شکست خوردی

قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه

یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته .

GORJI
تکرار همه چیز تو دنیا خسته کننده است ٬ اما تو مثل نفسی

تکرارت تضمین زندگی منه . . . دوستت دارم . . .

عشق توئی عاشق منم ٬ دریا توئی قایق منم

اگر دزدیدند قایقت را ٬ غم مخور ٬ سارق منم !!

عشق یعنی استخوان و یک پلاک / سال های سال تنهای تنها زیر خاک . . .

گر جفای روزگار تکه کند قلب مرا / روی هر تکه نویسم نام تو را . . .

لیمو نخور ترش کنی منو فراموش کنی !

هندونه بخور ناز کنی ٬ منو همیشه یاد کنی !!

GORJI
معمولا آدما از اینکه بعد از مرگ فراموش بشن وحشت دارن

ولی چه سخته زنده باشی و فراموش بشی .
------------------------

آنفدر راه کشیدم ره جهان سیر شدم / صورتم گرجه جوان بود ولی پیر شدم

در غریبی پنجه حسرت به دیوار کشیدم / غریبی نکشیدی که بدانی چه کشیدم . . .

فکر نکن مسافری و من فقط راه عبور . تکیه کن به من عزیزم ٬ من همونم سنگ صبور . . .

به من نخند یک روز دلت دل به کسی می بنده
آن روز می بینی عاشقی گریه داره یا خنده
منم یه روز می خندیدم به اشک سرد عاشق
باور نمی کرد دل من ناله و درد عاشق.

گاهی وقت ها باید کم باشی تا کمبودت احساس شه نه اینکه نباشی تا نبودنت عادت شه.

GORJI
رو ساحل سرخ دلت اسم كسی رو حك نكن
به اینكه من دوستت دارم حتی یه لحظه شك نكن...

زبونی كه حرف های قشنگ نزنه به درد بستنی قیفی می خوره .!!!

فقط یك دسته از انسان ها هستند كه از مشكلات روزمره زندگی دورند...
و اونها كسی نیستن چز اونایی كه توی قبرشون خوابیدن

وقتی اشكهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی كه چگونه می گریم . تو دلم را با بی كسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان گذاشتی

فریاد من از داغ توست ...... بیهوده خاموشم مکن ...... حالا که یادت میکنم ...... دیگر فراموشم مکن ...... همرنگ دریا کن مرا ...... یکبار معنا کن مرا

GORJI
29-11-2009, 19:17
وقتي که گفتي تا اخر دنيا باهات مي مونم اون موقع بود که فهميدم چرا مي گن دنيا دو روزه؟

زنان هوشيارتر از آن هستن که مردانگي خود را به همسران خود نشان بدهند.

عشق یعنی یه نفر دیگه هم آرزوهات رو بدونه.

عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن با هم نیست عشق آن است که یکی برای دیگری چتری شود و او هیچ وقت نداند که چرا خیس نشد.

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت: چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود.

GORJI
29-11-2009, 19:17
اگر شهردار بودم.....
نميدانم تو را مسئول ستاد باريافت می كردم يا می سپردم اخراجت كنن. !!!
چگونه توانستی از تكه های شكسته ی قلبم قلک بسازی ؟؟!!

آنجا که ميدانی چشمان مشتاقی برايت اشک می ريزد ؛ زندگی به رنج کشيدنش می ارزد.

من یه نامه ی عاشقونه ام بازم کن، محتاج کمی نوازشم نارم کن، هر چند که سکه سیاهم ای دوست، در قلک دل پس اندازم کن...

زندگی تجربه تلخ فراوان دارد، دو سه تا کوچه و پس کوچه و یک عمر بیابان دارد...

ميدونی چرا وقتی آدم بزرگ ميشه با خودكار می نويسه؟ چون ياد بگيره كه هر اشتباهی پاک نميشه!

GORJI
29-11-2009, 19:20
===== تايپك پاكسازي و پستهاي اضافي حذف گرديد =====

1388/09/08

ALI
01-12-2009, 16:36
1)گفتي:دور منو خط بکش. کشيدم...حالا تو در محاصره ي مني

2)بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري

10000 دستگاه ریو
1000 کیلومتر اسکناس
100واحد اپارتمان
10 صندوق طلا
.
.
.
.
.
فدای یه تار موی تو دوست عزیز

4)وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم.

5)اگه یه روز دیدی که تموم درخت های کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو ...چون هنوز منو داری که بهم تکیه کنی

ALI
01-12-2009, 16:39
1)سلام می کنم به باد،
به بادبادک وآفتاب
به چشمهاي مهربان تو

باورکن من به یک پاسخ کوتاه،
به یک سلام ِسر سری راضیم!
آخر چرا سکوت می کنی؟

2)اگر مي دانستي رفتنت مرا ميشكند.....شايد نمي رفتي و مرا با تنهاييم تنها نمي گذاشتي يا كه هنگام رفتن آخرين نگاهت را تقديم قلبم مي كردي تا بر سر در آن به يادگاربماند.

3)این شعرو مینویسم

سطر سطر نوشته هایم با اشکهایم پاک شد

4)زندگي اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق يک بار است ..... جدايي دشوار هست ..... ياد تو تکرار هست

5)همين روزا ميان دستگيرت مي کنن دست بند به دست ميان مي برنت جزئيات جنايت هنوز مشخص نيست اما .....اثر انگشتت روي قلب شکستم مونده

ALI
01-12-2009, 16:41
ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست

اگر چه تنهايم اما تنهايي را دوست دارم چون لحظه لحظه اش خاطرات تو را تازه مي کند.

يك ساعت يعني 60 دقيقه و يك دقيقه يعني 60 ثانيه اما هيچ كس به من نگفت 1 ثانيه بدون تو يعني 60 سال

بیکاری؟مگه تو درس نداری؟کار و زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری؟که 24 ساعته توی قلب منی!!

گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشمها نفهمند روزي که گفتي منتظر باش و رفتي تنها شدم وگريستم ، اما هم اکنون تنها نيستم انتظار با من است ولي هر دو با هم مي گرييم

ALI
01-12-2009, 16:43
به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد عجب از محبت من كه در او اثر ندارد غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

مي خواستم اسمتو روي سينه ام خال کوبي کنم اما ترسيدم که صداي قلبم تورو اذيت کنه...

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم. آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-ع;شق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مرگ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگرعشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگرعشق نيست چرا عاشقيم؟:-؟؟

ALI
01-12-2009, 16:45
عشق فراموش کردن نيست بلکه بخشيدن است عشق گوش کردن نيست بلکه درك كردن است عشق ديدن نيست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشيدن نيست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني

عشق شاديست عشق آزاديست عشق آغاز آدميزاديست.

در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري

هميشه تو يک ارتفاع بالايي از جو، ديگه ابر وجود نداره. اگه يک وقت ديدي آسمون دلت ابري بود بدون به اندازه کافي اوج نگرفتي.

ALI
01-12-2009, 16:47

ALI
01-12-2009, 16:49
1)چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي!چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه کودکانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يک کلمه مرا ترک کردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم !............ولي هنوز هم دوستت دارم
------------------------------
2)هيچگاه آخرين نگاهت را فراموش نمي کنم نگاهي سرشار از عشق صميميت و محبت .امروز سالها از آن روز مي گذرد ولي تو هر گز بر نگشته اي ..صدايت در گوشم زمزمه مي شود و نگاهت در ذهنم مجسم ولي من تو را مي خواهم نه خيالت را !!!
----------------------------
3)می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

---------------------
4)من از طرز نگاه تو اميد مبهمي دارم نگاهت را مگير از من كه با آن عالمي دارم

5)هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…! و تو… هيچ وقت او را نديده اي

GORJI
01-12-2009, 22:21
ای کاش زندگیم در یک کاسه آب خلاصه میشد ، که آن را بدرقه راهت میکردم . . .
.
.
.
قلم بتراشم از هر استخوانم ، مرکب گیرم از خون رگانم
بنویسم نامه ای از پرده دل ، برای یار مهربانم . . .
.
.
.
اگر خاری شوی بر دل نشینی / تو را نازت کشم ، چون نازنینی . . .
.
.
.
دانم و دانی که جانم عاشق از آن توست / پس بزن آتش به جانم که جانم جان توست
گر زنی آتش به جانم من بسوزم در رهت / پس از آن هر ذره از خاکسترم خواهان توست . . .
.
.
.
آهای قسنگ تر از همه ، هر چی ازت بگم بازم کمه / بذار بگم دوستت دارم
دوستت دارم یه عالمه . . .

GORJI
01-12-2009, 22:22
دارم میرم نگو نرو ، هوا هوای رفتنه / هرچی بوده تموم شده ، چاره ما گذشتنه
دارم میرم تا سرنوشت ما رو به بازی نگیره / خوب میدونم این عاشقی از یاد هر دو مون میره . . .
.
.
.
من اگر پشن خودم پنهانم ، من اگر خسته ترین انسانم
تو گلم بی وفایی ، بی وفاترین گلی روی زمین . . .
.
.
.
گویند ضریح چشم تو صد معجزه دارد / ای کاش من رائر چشمان تو بودم . . .
.
.
.
آموزگار عشق شدیم و خود نشناختیم “الفبا” را . . .
.
.
.
اگر دل سپردن به تو خطاست / به تعداد باران خطا میکنم . . .

GORJI
عزیز یادی بکن از یار خسته / غبار دوریت بر من نشسته
دگر تیری نزن بالی ندارم / وجودم از غمت در هم شکسته . . .
.
.
.
کاش میشد تک درختی در میان قلب تو / تا وجودم میوه میداد از محبت های تو . . .
.
.
.
آنقدر رسم وفا مرده که ترسم / لیلی هم اگر زنده شود یادی از مجنون نکند . . .
.
.
.
از آن روز که شنیدم صدایت / دلم پر در آورده کرده هوایت
دلم عاشق شده افتاده به پایت / بنازم قدرت عشق خدایت . . .
.
.
.
استاد کائنات که این کازخانه ساخت / مقصود عشق بود ، جهان بهانه ساخت . . .

GORJI
.
آسمان رنگ شب یلدا گرفت / یاد تو آمد به قلبم جا گرفت
تا سحر غم با دلم هم خانه بود / از فراق تو دلم دیوانه بود . . .
.
.
.
در دستم قلم دارم ، از قلبم هوا دارم / از نزدیک نمیبینم ، از دور سلام دارم . . .
.
.
.
خارها را باید دوست داشت ، گل ها را که همه دوست دارند . . . !
.
.
.
عزیز یادی بکن از قلب خسته / غبار دوریت بر من نشسته
دگر تیری نزن بالی ندارم / وجودم از غمت در هم شکسته . . .
.
.
.
بی تو بدترین منم ، با تو بهترین منم / عاشق نگاه تو ، به خدا خود منم . . .

GORJI
خود را به که بسپارم وقتی که دلم تنگ است / پیدا نکنم همدل ، دل ها همه از سنگ است
گویا که از این وادی از عشق نشانی نیست / گر هست یکی عاشق ، آلوده به صد رنگ است
.
.
.
خودت دور و رهت دور ، منزلت دور / اگر ترکت کنم چشمم شود کور
اگر دانم که قولت پا بر جاست / به امیدت بشینم تا قیامت . . .
.
.
.
من از زندگانی آموختم چگونه اشک ریختن را ولی اشکهایم نیاموخت چگونه زندگی کردن را
.
.
.
به تو سپرده بودمش به هزار و یک امید و امروز برای هزار و یکمین بار
دلم را میبرم تا شکستگی اش را گچ بگیرم . . .
.
.
.
ماه من پرده از آن چهره زیبا بردار / تا فلک لاف نیاید که چه ماهی دارد . . .
.

GORJI
01-12-2009, 22:23
دل خورشید و بنازم که هنوز هم که هنوزه / واسه دوست و دشمن به یه اندازه میسوزه . . .
.
.
.
در مرام ما نباشد جز وفاداری به دوست / به گلم بگو که یارت ، دلدارت دیوانه توست . . .
.
.
.
کاش دل ها آنقدر خالص بودند که دعاها قبل از پایین آمدن دست ها مستجاب میشد . . .
.
.
.
زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست / امتحان ریشه هاست
ریشه هم هرگز اسیر باد نیست . . .
.
.
.
شب مهتابی چه خوش است برای دیدن یار
اما چه کنم دیوار بلند است و نگاه ها بسیار . . .
.

GORJI
01-12-2009, 22:23
عشق یعنی همان کفش میخ داری که باهاش روی احساسات یکدیگر
آروم آروم قدم میزنیم و بلند بلند میخندیم . . .
.
.
.
خیلی سخته که بخوای با آب خوردن بغضت رو بفرستی پایین و اما
یکدفعه اشک از چشمانت جاری شود . . .
.
.
.
نازنین غصه نخور ، قصه نویس ما خداست / همه نا رفیقن و تنها رفیق ما خداست . . .
.
.
.
یه عاشق تنها ، یه آسمون تردید /به هر کی دل بست ازش خیانت دید . . .
.
.
.
من به خود میبالم که در این عصر یخی / دوستی دارم که دلش آیینه خورشید است . . .
.

FARID_GM
04-12-2009, 23:27
قبر واقعی آدم در خاک نیست ، بلکه در قلب کسی است که فراموشت نمیکند . . .

نمیدونم چون عزیزی دوستت دارم یا چون دوستت دارم عزیزی !؟

در میان بغض کوچه ها من همان تنها ترینم / گر میان هر نگاهی صوت غمگینی شنیدی

یاد کن از قلب بی تابی که هر دم یاد معشوق است . . .

در فلسفه وفا چنین آمده است ، دل وقف شکستن است ، بیهوده نرنج . . .

تو در انجا ، من اینجا بی قرارم / دل صبری تو داری من ندارم

FARID_GM
04-12-2009, 23:28
یگه رو خاک وجودم نه گلی هست نه درختی / لحظه های بی تو بودن میگذره اما به سختی . . .

تک کل واشده ای گفت صبا را عشق است / بلبل آمد به میان گفت صدا را عشق است

گل و بلبل بنشسته به کنار / سنبل آمد بی میان گفت وفا را عشق است . . .

غرق ترانه میشوم از نگاه گاه گاه تو / کاش خانه ای بنا کنم در حوالی نگاه تو . . .

گفتی چو خورشید زنم سوی تو پر / چون ماه شبی میکنم از پنجره سر

اندوه که خورشید شدی تنگ غروب / افسوس که مهتاب شدی وقت سحر . . .

یادت باشه یادتو به یادم میمونه / یادی کن که یاد ما هم به یادت بمونه . . .

FARID_GM
04-12-2009, 23:29
مهم این نیست که در عشق شکست بخوری ، مهم این است که در عشقی

که به خدا داری شکست نخوری . . .

همین امروز دوستم بدار ، شاید فردائی نباشد . . .

دانی که چرا ز میوه ها سیب نکوست / نصفش رخ عاشق است ، نصفش رخ دوست . . .

باز آمدنم به خدمتت دیر نشد / اندیشه مکن دلم ز تو سیر نشد

یک موی تو را به عالمی نفروشم / تو جان منی ، کسی ز جان سیر نشد . . .

من کویر خسته ام نوئی نم نم بارون / دلم برات تنگ شده کجائی ای مهربون . . .

FARID_GM
04-12-2009, 23:30
در مدرسه زندگی در کلاس دنیا ، سر زنگ املا ، یادمان باشد برای محبت

تشدید بگذاریم تا نیم نمره از محبت ها کم نشود . . .

من به چشمان پر از مهر تو عادت دارم / به تو و طرز نگاه تو ارادت دارم

عطش حسرت دیدار تو را پایان نیست / اشتیاقی است که هر لحظه و هر ساعت دارم

سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد / اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد . . .

می نالم از جدائی ، ای نازنین کجائی / سوزم ز هجرت ای بهترین کجائی

در باغ آرزوها دیگر گلی نمانده / در حسرت گل هستم ای باغبان کجائی . . .

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه های دیدار با همه زیبائی گاه پر از دلتنگی است

GORJI
06-12-2009, 13:44
در عشق حد اقل قطره ای جنون هست

و در جنون هم همیشه دریائی از عشق . . .

در کتاب واژه ها زیباترین معنا توئی / من چگونه در کتاب عشق تو معنا شوم ؟

از تو گفتن کار هر کس نیست ای بالاترین / من برای گفتنت باید که مولانا شوم . . .

مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، اکنون که دیگر نیستم

گفتی محبت کن برو ، باشد خدا حافظ ولی / رفتم که تو باور کنی دارم محبت میکنم . . .

کاش میدانستم چشمانت چه زمان خواهد یافت ، که “نگاه ، زاده علاقه است” . . .

GORJI
06-12-2009, 13:45
تمام آسمان من خلاصه در دو چشم توست ، مراقبشان باش . . .

همه لرزش دست و دلم از آن بود که عشق ز دستم برود . . .

هر جا تو باشی دل من همون جاست / حتی اگه فاصلمون یه دنیاست . . .

اشک نشان دل شکستگی ، سکوت نشان تنهائی و لبخند نشان مهر

و اس ام اس نشان یاد توست . . .

دوست داشتن تو ، مثل خود نفس کشیدن است . . .

GORJI
06-12-2009, 13:45
وقتی که با نمکی ، خیلی تکی !

منم دوست دارم ، با هر کلکی !!

پایان حکایتم شنیدنی است ، من عاشق او بودم و او عاشق او . . .

ما به لطف هر رفیقی دلخوشیم / هر رفیقی را نبینیم نا خوشیم . . .

اگر عاشقی رسواگری باشد ، خواهم که در عالم رسواترین رسوا شوم . . .

نه بلبل خواهد ز بوستان ها جدائی / نه گل دارد خیال بی وفائی

ولیکن چرخش چرخ ستمگر / زند بر هم رسوم آشنائی . . .

GORJI
06-12-2009, 13:46
دفتر بغض مرا باز کنید که دلگیرم / حدیث غم مرا بخوانید که از گریه سرازیرم . . .

دوست دارم دوستم تو باشی / مریض باشم پرستارم تو باشی !

زندگی اگر هزار بار دیگر بود …

بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو . . .

بگذار بگریم چون ابر در بهاران / کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

هر کس درد جدائی چشیده باشد / داند که سخت باشد قطع امیدوارن . . .

سایه ها محصول پشت کردن دیوار ها به آفتابند ، گستاخی دیوارها

را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم . . .

GORJI
06-12-2009, 13:48
تا کجای قصه باید ز دلتنگی نوشت ؟ / تا به کی بازیچه بودن توی دست سرنوشت

تا به کی با ضربه های درد باید رام شد / یا فقط با گریه های بی قرار آرام شد

بهر دیدار محبت تا به کی در انتظار / خسته از این زندگی با غصه های بی شمار . . .

امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم . . .

بر درت میآمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی . . .

از دیده به جاش اشک خون می آید / دل خون شده ، از دیده برون می آید

دل خون شد از این غصه که از قصه عشق / می دید که آهنگ جنون می آید . . .

گفتی دوستم داری به اندازه قطرات بارانی که بر روی صورتت میریزد

و من هم دوستت دارم بدون توجه به چتری که روی سرت گرفتی . . .

behzad741258
09-12-2009, 23:19
امروز صبح وقتي خدا پنجره آسمون رو باز کرد ازم پرسيد چه آرزويي داري؟
گفتم:خدايا مواظب کسي که اين اس ام اس رو مي خونه باش چون خيلي برام عزيزه

ده شاخه گل برات مي فرستم نه تا طبيعي يک دونه مصنوعي و باهاش يک کارت مي فرستم روي اون مي نويسم تا وقتي که آخرين گل پژمرده بشه دوست دارم

شبيه شمع كه خيلي نجيب ميسوزد دلم براي تو گاهي عجيب ميسوزد دلم براي دل ساده ام كه خواهد خورد دوباره مثل هميشه فريب ميسوزد نشسته اي به اميد كه؟ گـُر بگير اي عشق هميشه آتش تو بي لهيب ميسوزد تو اشتباه

نكردي گناه آدم بود اگر هنوز بشر پاي سيب ميسوزد من آشناي تو بودم ولي ندانستم غريبه ها دلشان هم غريب ميسوزد براي من فقط اين دل ز عشق جا مانده است كه با نگاه شما عن قريب ميسوزد

خدايا گر تو درد عاشقي مي کشيدي؛تو هم زهر جدايي را به تلخي مي چشيدي؛تو هم چون من به مرگ آرزوها مي رسيدي؛پشيمون مي شدي از اين که عشق رو آفريدي

ديروز که فرياد زدي دوست دارم گفتم نمي شنوم .امروز که به آرامي گفتي ديگه دوست ندارم گفتم هيس چرا داد مي زني!

behzad741258
09-12-2009, 23:21
اگر كسي ديوونت بود تو عاشقش باش…اگر عاشقت باشه تو دوستش داشته باش…اگر دوستت داشته باشه بهش علاقه نشون بده…اگر بهت علاقه نشون داد فقط لبخند بزن…اينطوري وقتي هميشه يك پله ازش عقب باشي اگر

يه وقت خسته شد و يك پله جا موند تازه ميشين مثل هم

در آغوشم بودي! قطره اشکي بر گونه ات لغزيد خواستم با انگشتانم آن قطره اشک را پاک کنم اما...! اما، آن قطره اشک براي انگشتانم آشنا بود ... آشنا بود...؟ يادم آمد....! آن هنگام که

خداوند تو را مي آفريد خاک تو را با اشکهاي من سرشت، راستي به گونه هاي خيس من نگاه کن، اشکهاي من براي انگشتان تو آشنا نيست! زندگي مسابقه نيست زندگي يک سفر است و در آن مسافري باش که در هر گامش

ترنم خوش لحظه هاست

بي تو نه کاره جهان لنگ مي شه ؛ نه بين زمين و آسمون جنگ مي شه ؛اما دل من براي تو تنگ مي شه

کاش در صفحه ي شطرنج دلت شاه عشق بودم و با کيش رخت مات مي شدم زندگي بازي شطرنجي نيست که در آن با کيش کسي مات شوي زندگي تک تک اين ثانيه هاست که در آن نقش تو پيداست

توي سرماي زمستون اونکه مي مرد بي تو کي بود ؟ اونکه مي نشست توي کوچه غصه مي خورد بي تو کي بود؟ اوني که به ياد چشمات شعر عاشقونه مي گفت گريه مي کرد و با هق هق واسه تو ترونه مي گفت بگو کي بود

که مي لرزي

تو را مي خواستم تا در جواني
نميرم از غم بي هم زباني
غم بي هم زباني سوخت جانم
چه مي خواهم دگر زين زندگاني؟

behzad741258
09-12-2009, 23:22
تقديم به کسي که با شکوفه هاي بهار آمد امابراي من تنها بهارنبود . بهشتي بود دردل کره خاکي دلم

. تو درپائيزبرگ ريز دستان سرد مرا گرفتي ومرا به باغ دلت راه دادي و من حالا مي بينم که دنياي دلت چه بزرگست
و من چه ذره ناچيزي در اين سبزه زار بي انتها. کمک کن تا لايق دلت باشم . کمک کن آنگونه باشم که بايد

. مهرباني از تو و عشق از من .

--------------------

هستي من تو ، تمام وجود من تو ، نور ديدگانم تو . توئي که به گوشه چشمي عشقي گرم وزيبا آفريدي

. توئي که به کرشمه اي آتش در من افروختي . توئي که پاکي چون دريا. زلالي چون آب . رواني چون باران

. تو پادشاه سرزمين عشقي . تو خود عشقي . مي پرستمت

----------------------

براي من بمان همان گونه عاشقانه .

تمام عمر من به فداي تو.به فداي نيم نگاه تو و يک نفس تو تو تنها ترين معشوق مني .

مهربانم اميدوارم بتوانم لايق تو باشم . به پاس مهربانيت ، تا ابد با تو خواهم ماند. دوستت دارم.

ديوانه ات خواهم ماند

---------------------
اين قلب سرخ و کوچک من انتظاري بالاتر از عشق دارد ! اين قلب من تو را ميخواهد وبه جز تو هيچ چيز از من نميخواهد!. نه خوني ميخواهد و نه نفسي ، نه زندگي را ميخواهد و نه هم نفسي اين قلب سرخ تنها تو را ميخواهد . فقط تو را! عزيزم دست خودم نيست ، دست اين قلب پر توقع من است !

---------------------

چون تو اولين و آخرين عشق واقعي و همدلي هستي که در اعماق قلبم نشسته اي و کسي هستي که ميتواني قلبم را براي هميشه نزد خود نگه داري و با حضورت در قلبم انتظار آن را برآورده کني چونکه تو لايق آن هستي عزيزم! اگه عاشقم بهانه ام تويي...

behzad741258
09-12-2009, 23:24
عشق گلم بي نهايت دوستت دارم و همه چيز رو در کنار تو ارزو ميکنم

تا هميشه عاشقت مي مانم. عشق من و تو هميشه جاودانه است

از غمِ عشق تو بیمارم و میدانی تو,داغ عشق تو به جان دارم و میدانی تو,خونِِِِ دل از مژه میبارم و میدانی تو,از برای تو چنین زارم و میدانی تو, از تو حدیثی نشنیدم هرگز

هنگاميكه از من دور ميگردي جون و قلبم كنده مي شود و در گوشه اي تاريك نشسته زانوهايم را در آغوش گرفته به آسمانها خيره ميگردم و نقش زيباي تورا با انگشتانم بر آسمان بيكران نقاشي ميكنم نفسهايم به شمارش ميافتد نبضم به كندي ميزند ، مرا در گوشه اي از قلبت پنهان كن و نگذار تا درهجوم تنهايي ها گم گردم ،

اي فرشته زيباي من تا دنيا، دنيا هست بمان در كنارم من هيچ كس را به غير از تو دوست ندارم ، تا دنيا ، دنيا هست دل من فداي تو هست آن دلي كه عاشقانه دوست دارد

نگاهت را ستايش ميكنم قلبت را پرستش ميكنم با تو من مست و مدهوشم با تو روح و جسم جان ميگيرد و نفس ميكشد با تو من همه آرزوهايم شكل گرفته و با تو من آحساس آزادي ميكنم

behzad741258
09-12-2009, 23:28
برای شاپرک های باغچه ی خانه ات دعا می کنم
که بال هایشان هرگز محتاج مرهم نباشند
من برای خورشید آسمان زندگیت دعا می کنم که هیچگاه غروب نکند

دعا می کنم که هیچگاه چشمهای زیبای تو را
در انحصار قطره های اشک نبینم
و تو برایم دعا کن ابر چشم هایم همیشه برای تو ببارد

شنیده‌ام که رفته‌ای بهار را میان مرزهای تازه جست‌وجو کنی

بهار را چنین خیال کن که یافتی!

تو جان خسته را چه می‌کنی؟

ولی با دلتنگی‌ات چه می‌کنی؟

نگو که دلتنگ نیستی،‌

چرا که نمی‌توانی غمی که این روزها در ته چشمت موج می‌زند را پنهان کنی.

چند تا چشمه خشک بشه چند تا پری جادو کنه

پلک من برفهای چند زمستون رو پارو کنه

چند نفر تو خواب من آسه بیان خسته برن

تا غروب خاطره عشق تو رو جارو کنه

behzad741258
09-12-2009, 23:30
هرگز فراموشم مکن،که در هر شرایطی ،هر کجا بودم و هر کجا بودی ، شانه هایم تکیه گاهی است برایت و دستانم همیشه به سویت دراز برای روزی که به دستی نیاز داشتی .اگر روزی تمام درها رابروی خودت بسته دیدی،بیاد بیاور که من هیچ گاه دری را که به رویت گشوده ام ،نخواهم بست

-----------------

شاید آن روز كه سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید كرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچك و یاس زندگی اجباریست

---------------

می دونی وقتی خدا داشت بدرقم می کرد بهم چی گفت؟ گفت: جایی که میری مردمی داره که می شکننت نکنه غصه بخوری من همه جا باهاتم تو تنها نیستی تو کوله بارت عشق می زارم که بگذری قلب می زارم که جا بدی اشک میدم که همراهیت کنه و مرگ گه بدونی برمی گردی پیشم

-------------

زندگی را بی عشق سپری کن غم بزرگی است . اما این تقریبا برابر است با غمی
که زندگی را ترک کنی بدون اینکه به کسی که عاشقش هستی بگویی که دوستش
دارید.

--------------

ماهی شده بود باورش . تور اگه بندازن سرش میشه عروس ماهی ها شاه ماهی میشه همسرش. ماهی باورش نبود تور اگه بندازن سرش نگاه گرم ماهیگیر میشه نگاه اخرش

behzad741258
09-12-2009, 23:31
با خون دل نوشتم غربت مکان ما نیست از یاد بردن دوست هرگز مرام ما نیست
==
در ساربان عاشقی در کوی مهر و دلبری خوبان فراوان دیده ام اما تو چیز دیگری
==
هیچکس اشکی برای ما نریخت، هر که با ما بود از ما گریخت، چند روزیست حالم دیدنیست، حال من از این و ان پرسیدنیست، گاه بر روی زمین زل میزنم، گاه بر حافظ تفعل میزنم، حافظ دیوانه فالم را گرفت یک غزل آمد و حالم را گرفت گفت: ما زیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه میپنداشتیم
==
بلبلان از بوی گل مستند و ما از روی دوست، دیگران از ساغر و ساقی و ما از جام دوست

behzad741258
09-12-2009, 23:32
كاش دوستي ها مثل رابطه دست و چشم بود. وقتي دستت زخم مي شه چشمت گريه ميكنه و وقتي چشمت گريه مي كنه دستت اشكشو پاك مي كنه

انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

مي خواستم زندگي كنم در را بستند،مي خواستم ستايش كنم گفتند خطر ناك است،مي خواستم گريه كنم ،گفتند بهانه است،مي خواستم بخندم گفتند ديوانه است،به راستي سخن گفتم گفتند بيهوده است پس فرياد

كشيدم..........زندگي را نگه داريد مي خواهم پياده شوم

من به این مهر سکوت ؛ من به این تاریکی ؛ من به ما ؛ من به فرسودگی ذهن خودم
معترضم که چرا ...........
شوق آغاز مرا
و منی چون من را ز خودم دزدیدند
به کجا بر گردم ؟
حق برگشتن را زتنم دزدیدند

بگیر از من تو این دل یادبودی، که تنها لایق این دل تو بودی، هزاران خواستند این دل بگیرند، ندادم چون عزیز دل تو بودی

behzad741258
09-12-2009, 23:34
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است / کار من از گریه گذشته است به آن می خندم

من ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم

ای دریفا از دل پر سوز من ... ای دریغا از من و از روز من
که به غفلت قسمتی بگذشتم ... خلق را حق جوی می پنداشت
من چو آن شخصم که از بهر صدف ... کردم عمر خود به هر آبی تلف

سکوت زرد پاییز که علاج هر چی درده یه مسافر دنبال دلش می گرده
می نویسه عاشقونه روی دیوار شبونه: توی بیداری آهن هیشکی عاشق نمیمونه
با دلی لبریز حسرت این مسافر گریه کرده دلشو داده به کسی که اونو دیونه کرده

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

behzad741258
09-12-2009, 23:35
هرگاه دفتر محبت را ورق زدی و هرگاه زیر پایت خش خش برگها را احساس کردی هرگاه در میان ستارگان آسمان تک ستاره ای خاموش دیدی برای یکبار در گوشه ای از ذهن خود نه به زبان بلکه از ته قلب خود بگو:

یادت بخیر

گر مدیر بودم یکی از شرایط ثبت نام را عشق می گذاشتم اگر دبیر ریاضی بودم عشق را با عشق جمع می کردم اگر معمار بودم قصری از عشق می ساختم اگر سارق بودم فقط عشق می دزدیدم اگر بیمار بودم تنها شربتی که

می نوشیدم فقط شربت عشق بود اگر درجه دار بودم فقط به عشق سلام می دادم اگر پلیس بودم هرگز عشق را جریمه نمی کردم اگر خلبان بودم در اسمان عشق پرواز می کردم اگر دبیر ورزش بودم به بچه ها می گفتم با عشق

نرمش کنید اگر خواننده بودم فقط از عشق می خواندم

عشق به دنبال سلطه جويي نيست ، عشق در جستجوي راهي براي تسليم شدن است

خدایا از روزی که منو آفریدی به جز کارهای بد ندیدی خدایا دمت گرم شتر دیدی ندیدی

وقتي دلم برات تنگ مي شه مي رم پشت ابرا زار زار گريه مي کنم پس يادت باشه هر وقت بارونو ديدي بدون که دلم برات تنگ شده

behzad741258
09-12-2009, 23:40
اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است!!!

هر چي شاديست توي قلبم ميميره آسمون عشق پوسيده مي شه

هواي عشق مه الوده مي شه . . .

.

.
.

سرمشق های آب بابا ٬ یادمان رفت

رسم نوشتن با قلم یادمان رفت

شعر خدای مهربان را حفظ کردیم

اما خدای مهربان یادمان رفت . . .

.

.************************************************* ****************
لدت داشتن یه دوست خوب توی این دنیای بد مثل خوردن یه فنجون چای داغ توی هوای برفیه.درسته که هوا رو گرم نمیکنه ولی دل تو رو گرم میکنه

behzad741258
09-12-2009, 23:42
دوستت دارم چون تك درخت زندگي من در مزرعه قلبم هستي

دوستت دارم چون تك گل بي خار براي من هستي

دوستت دارم چون صدايت بهترين لالايي براي خواب من است ....

دوستت دارم چون تو اين دنيا با اين بزرگيهاش براي نازنينت قشنگترينی

دوستت دارم چون تو ، خود تو با يه كلام عشق مني

behzad741258
09-12-2009, 23:45
بی تابم و دل برای دیدار تو تنگ است/تقصیر دلم چیست مرام تو قشنگ است

---------------------

منحنی قلب من مشتق گیسوی توست،خط مماس دلم تابع ابروی توست.

---------------------

با تو نوار قلبم اینجوریه \/\/\/_\/_\/ اما بی تو ___________

----------------------

یه اشک میندازم تو دریا تا وقتیکه پیداش نکردی دوست دارم

--------------------

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموی توست اما شیشه عمر من است.

behzad741258
09-12-2009, 23:51
هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...
مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.
وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني
راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....

اگر کلمه دوستت دارم قيام عليه بندهاي ميان من و توست اگر کلمه دوستت دارم راضي کننده و تسکين دهنده قلب هاست اگر کلمه دوستت دارم پايان همه جدايي هاست اگر کلمه دوستت دارم نشانگر عشق راستين من به توست

اگر کلمه دوستت دارم کليد زندان من و توست پس با تمام وجود فرياد ميزنم دوستت دارم

عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با انگشتان من کشف کني

نمي دونم که چرا هر وقت به تو مي رسم ، نمي توانم از تو
بگويم. براي گفتنت واژه کم مي آورم. به هر حال ، بدان
که بيشتر از اين حرف ها و واژه ها برايم معنا مي دهي

من چه كنم خيال تو منو رها نمي كنه
اما دلت به وعده هاش يه كم وفا نمي كنه
من نديدم كسي رو كه مثل تو موندگار باشه
آدم خودش رو كه تو دل اينجوري جا نمي كنه

ALI
10-12-2009, 00:25
ديدی غزلی سرود؟
عاشق شده بود.
انگار خودش نبود
عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود
دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

ALI
10-12-2009, 00:26
قد ۱۰۰ تا قابلمه با هرچی لب تو عالمه می بوسمت قبل همه. به شرطی که بهم بگی دوست دارم يه عالمه. حالا دوسم داری يه عالمه؟

برو زير بارون دست تو باز کن .به تعداد قطرههاي باروني که گرفتي دوستم داري و به تعداد قطرههايي که نگرفتي دوست دارم

انگار ولگرد شده بودم به جستجوي نشاني ات به تمام جهان سر زدم اما نبودي به دور رفتم حتي به سرزمين خوشبختي در افسانه هاي پدربزرگ كه حقيقت نداشت هيچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودي

نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم

ALI
10-12-2009, 00:28
1) اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه.

2)سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم).

3)بهترين دوستت

.

.

.

عزيز ترين کست

.

.

.

نفست

.

.

.

بعد بشين فکر کن ببين تو کدوم يکي بودي که من اين اس ام اس را برات فرستادم.

4)تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شکن فراوان است.

5)پدر عشق بسوزد كه سوزاند جگرم دوست دخترم مادر شدو من هنوزم پسرم

ALI
10-12-2009, 00:30
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

2) دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل:smilie:

3)يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد من هستي

4)باران نمي شوم که نگويي با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم.ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در اسمان نگاه کني...

5)با چنان عشقي زندگي کن که حتي اگر بنا به تصادف در جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

6)مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکند.

ALI
10-12-2009, 00:31
1)اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من.....

2)روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود

3)دستانم تشنه ي دستان توست شانه هايت تکيه گاه خستگي هايم با تو مي مانم بي آنکه دغدغه هاي فردا داشته باشم زيرا مي دانم فردا بيش از امروز دوستت خواهم داشت

4)وقت دل تنگ ميشم پشت در قلبت هي در مي زنم ، پس هر وقت قلبت ميزنه بدون دلم برات تنگ شده

5)داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ،

اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!

ALI
10-12-2009, 00:34
1) درون کوچهً قلبم، چه غمگینانه می پیچد صدای تو که می گفتی ، به جز تودل نمی بندم

2) من و تو مثل دو خط موازی هستیم که اگه م به هم نرسیم همیشه در کنار هم هستیم

3) میدونی فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی

4) ميدونی علت کسوف و خسوف چيه ماه و خورشيد واسه ديدن تو دعوا می کنن

5) اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

6) فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست

ALI
10-12-2009, 00:37
1)چشمانت‌ کارناوال‌ِ آتش‌بازي‌ست‌ !يک‌ روز در هر سال‌براي‌ تماشايش‌ مي‌روم‌وَ باقي‌ِ روزهايم‌ راوقف‌ِ خاموش‌ کردن‌ِ آتشي‌ مي‌کنم‌که‌ زيرِ پوستم‌ شعله‌ مي‌کشد !

2)چنان دل کندم از دنيا که شکلم شکل تنهايي ببين مرگ مرا در من که مرگ من تماشايي است مرا در اوج مي خواستي تماشا کن ...... تماشا کن

3)اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت

4)دفترم را باز مي كنم .اولين صفحه حكايت از رفتنت دارد.. به صفحات ديگه نگاه مي كنم .تمام صفحات را از نبودنت.از غم دوريت از چشم انتظاريم واميد به باز گشتت پر كرده ام... تنها يك برگ سفيد باقي مانده كه براي آمدنت خالي گذاشته ام

5)تکه هاي قلبم را با تو قسمت مي کنم. شايد هيچ اثري براين سرماي زمستاني نداشته باشد؛اما....... براي لحظه اي مي توني ،گرماي عشق واقعي را در دستانت حس کني

ALI
10-12-2009, 00:39
1)با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم، بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم: بي توميميرم

2)عشق از دوست داشتن پرسيد فرق من و تو چيست؟ پاسخ داد: من با يك سلام شروع ميشوم و تو با يك نگاه. من با يك دروغ از بين ميروم و تو با مرگ

3)کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم کفشاي پاره ميخريم اسباب کهنه ميخريم بي اختيار داد ميزنم کهنه فروش قلب شکسته ميخري

4)زرد است که لبريز حقايق شده است...تلخ است که با درد موافق شده است ...شاعر نشدي وگرنه ميفهميدي پاييز بهاري است که عاشق شده است

5)هميشه با به دست آوردن اون کسي که دوستش داريم نميتوانيم صاحبش شويم، گاهي لازمه ازش بگذريم تا بتونيم صاحبش بشيم

ALI
10-12-2009, 00:42
1)زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

2)يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .

3)من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام

4)يک دقيقه سکوت براي روياهاي شيرين کودکي، که هرگز باز نخواهند گشت!

5)من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقبقت مي رسيم

ALI
10-12-2009, 00:57
عشق درد سری است که باید برای فراموش کردن ان عشق تازه ای را پیدا کرد
+++++++++++++++++++
حالا كه رفته ای واژه های تازه هم گریه می كنند/نگاه كن چه عالمی دارد گریه های خداحافظی
++++++++++++++++++
از طرف اونی که تنهاست, تنها اومده, تنها میره, تنهاش میزارن, تنها نمیزاره, تنها یک آرزو داره! اونم اینه که تو تنهاش نزاری. . . .
++++++++++++++++
گريه هايم بي صداست ، عشق من بي انتهاست ، ردپاي اشک هايم را بگير ، تا بداني خانه عاشق کجاست
+++++++++++++++++++++
از دست رفیقان عقرب صفت دوستی با مار كبری آرزوست

ARMAN
11-12-2009, 11:09
مي دوني بزرگترين گناه چيه؟
رفتن تو قلب من بدون اجازه!
حالا هم بزرگترين مجازات رو برايت در نظر گرفته ام: حبس ابد در قلب من!

به پندار تو:
جهانم زيباست!
جامه ام ديباست!
ديده ام بيناست!
زيانم گوياست!
قفسم طلاست! به اين ارزد كه دلم تنهاست؟

اي كه از يار وفا مي طلبي يار كجاست؟
همه يارند ولي يار وفا دار كجاست

اتل متل ستاره ، گلم دوسم نداره ! نه اس ام اس نه يک زنگ ، دلم براش شده تنگ

دل من نرمتر از جنس حرير، دلم از جنس بلور، گر تو را قصد شكستن باشد، سنگ بي انصافيست ، يك تلنگر كافيست

GORJI
12-12-2009, 22:51
عشق فراموش شده

تو که میدونی عشق منی دوست دارم

واسه چی پس تو میگی میخوام برم دیگه دوست ندارم

یادته اون روزا که دستت تو دسته من

حالا تو میخوای بری منو نمیخوای دلبر من

میدونی من بی کسم تو بودی همه کسم

زندیگم تو بودیو حالا من خارو خسم

چرا تو لج میکنی

ابروهاتو کج میکنی

زندگیم تموم شدش برای تو

عمر من .... شدش به پای تو

واسه تو حاضر بودم ستاره هارو بشمورم

شهرو آتیش بزنم بیام بگم دوست دارم

GORJI
12-12-2009, 22:54
ناز پروده عشق تو شدم ، جان منی

درد خود با که بگویم که ، تو درمان منی

دین و دنیا و همه هستی من رفته به باد

هیچ سرمایه مـرا نیست ، تو ایمان منی

یاد تو روشنی ذهن پریشان من است

در شب تیره هـجران ، مه تـابـان منی

کور دل بودم و با عشق تو بینا شده ام

روشنـی بـاد ترا ، ای که تو چشمان منی

زنده کردم دل پژمرده به عشقت ، ای دوست

امشبی را در این خانهِ دل ، تو مهمان منی

GORJI
12-12-2009, 22:56
ندیدم بهاری / محبت ز یاری / دلم غرق خون شد / عجب روزگاری

زندگی اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق یک بار است ..... جدایی دشوار هست ..... یاد تو تکرار هست

به کسی عشق بورز که لایق عشق باشه نه تشنه عشق...زیرا کسی که تشنه عشق است روزی سیراب میشود

خدایا هرکه را دوست داری به او بیاموز که عشق از زندگی کردن برتر است و هرآنکه را دوست تر می داری بیاموز که دوست داشتن از عشق نیز والاتر است...

زمان! به من آموخت که دست دادن معنی رفاقت نیست.... بوسیدن قول ماندن نیست..... و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست

GORJI
12-12-2009, 22:56
ای همه وجود من . ای کسی که پا گذاشتی رو قلب من . ای کسی که درو بستی به روی من. درو باز کن دستم مونده لای در

ای دوست دلت همیشه زندان من است آتشکده عشق تو از آن من است آن روز که لحظه وداع من و توست آن شوم ترین لحظه پایان من است.

عشق نمی پرسه اهل کجایی ، فقط میگه تو قلب من زندگی می کنی . عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی . عشق نمی پرسه که دوستم

داری فقط میگه : دوستت دارم

درشهرعشق قدم میزدم گذرم افتادبه قبرستان عاشقان خیلی تعجب کردم تاچشم کارمی کردقبربودپیش خودم گفتم یعنی این قدرقلب شکسته وجودداره؟یکدفعه متوجه قلبی شدم که تازه خاک شده بودجلورفتم برگهای روی قبرراکنارزدم که براش دعاکنم وای چی میدیدم باورم نمیشه اون قلبه همون کسیه که چندساله پیش دله منو شکسته بود

اگه روزی شاد بودی، بلند نخند که غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین بودی، آرام گریه کن تا شادی ناامید نشه اگر میدانستی که چقدر دوستت دارم هیچ گاه برای امدنت باران را بهانه نمی کردی رنگین کمان من

behzad741258
12-12-2009, 23:47
یاد تو چندیست که مهمانم شده ، خاطراتت آفت جانم شده

هر چه میگویم سخن از یاد توست ، در سکوت من فقط فریاد توست

میخوام اسم تو رو با صابون تو ابرا بنویسم تا وقتی بارون میباره همه کف کنن !!!

قسم به هرچی بارون شدیده / به هر بی پناه و نا امیده

تو که قلبت مثل برفا سفیده / نرنج از من آخه از تو بعیده

دیدن لبخند آنهایی که رنج میکشند ، از اشکهایشان دردناکتر است . . .

هیچ فکر کردی اگه هر ماه قبض کارکرد قلبمون رو میدادن

کدوم یکی از ما عاشقتر بودیم !؟

چون خیالت همه شب مونس و دمساز من است

شرم دارم که شکایت بکنم از تنهایی . . .

behzad741258
12-12-2009, 23:52
از من آزرده مشو، میروم از خانه ی تو، قبل رفتن تو بدان عاشق و بی تقصیرم، تو اگر خسته ای از دست دلم حرفی نیست، امر كن تا كه بمیرم به خدا می میرم..

من همان قاب تهی خسته و بی تصویرم،
كه برای تو و تصویر دلت می میرم..

دیشب دفترچه قسطامو ورق می زدم. تمومی نداره! تا آخر عمر بدهكار مهربونیاتم..

پرستوهای محبت از سرزمین دل انسان ها پر كشیده اند، به را های دور..
دیگر گلهای مهربانی در دل كسی جوانه نمی زند.
نشانی از عشق اگر هست، تنها رد پایی است.
آن هم سال هاست كه پوشیده شده، با برف های سرد و سنگین بی اعتنایی..

حالا دیگه من تنهام، تنها تر از همیشه. آهنگی كه مدام تو گوشم تكرار میشه فریاد مظلومانه ی جیرجیرك تنهای باغچست. صدایی كه خیلی برام آشناست. چیزی شبیه در خود شكستن..

ALI
16-12-2009, 01:45
اگه يه روز شاد بودي آروم بخند تا غم بيدار نشه و اگه يه روز غمگين شدي آروم گريه کن تا شادي نا اميد نشه !
-------------------------------------------------
آموختم:
بهار را با عشق
تابستان را با شادي
پاييز را با غم
و.....
ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گفتم، گفنم زندگيمو!
ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و رفت اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه!
زندگي به من آموخت كه چگونه گريه كنم اما گريه به من نياموخت كه چگونه زندگي كنم،تو نيز به من آموختي كه چگونه دوستت بدارم اما به من نياموختي چگونه !؟

اگر کسي مي گويد که براي تو مي ميرد دروغ ميگويد!!! حقيقت را کسي ميگويد که براي تو زندگي مي کند
رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند

ALI
16-12-2009, 01:46
بهترين باش!
بهترين دوست اگه نيستي، لااقل بهترين دشمن باش، غمخوارم اگه نيستي، لااقل بزرگترين غمم باش، هرچه هستي بهترين باش، چون بهترين ها هميشه در خاطر مي مانند، پس در خاطرات بدم بهترين باش

چند نكته حكيمانه…
1.اگه اولش به فكر آخرش نباشي، آخرش به فكر اولش مي افتي.
2.لذتي كه در فراق هست، در وصال نيست! چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بيم فراق!
3.آغاز كسي باش كه پايان تو باشد.

اگه كسي ديونه ات بود، عاشقش باش. اگه عاشقت بود، دوستش داشته باش. اگه دوستت داشت، بهش علاقه نشون بده. اگه بهت علاقه نشون داد فقط يك لبخند بزن.

ميگفت آدم بايد توي عاشقي مثل سيگار باشه! با اينكه مي دونه آخرش زير پا لهش ميكنن ولي تا آخرش به پاي آدم مي سوزه

ميدوني لذت زير بارون بودن چيه؟ اينه كه كسي اشكهات رو نمي بينه

دستت رو بزار روي قلبت، اين ساعته عمرته كه داره تيك تيك مي كنه، جالبه، هموني كه بهت زندگي ميده برات شمارش معكوس رو شروع كرده.

منتظر باش اما معطل نشو، تحمل كن اما توقف نكن، قاطع باش اما لجباز نباش، صريح باش اما گستاخ نباش بگو آره اما نگو حتما، بگو نه ولي نگو ابدا....
-------------------

ALI
16-12-2009, 01:47
1)با اينكه ساده ترين عادت مردمان اين شهر گريستن است براي اثبات عشق.تو اين كار ساده را انجام نده.از رفتنم شاد باش
چرا كه خنده ات را بيشتر دوست دارم.

2)امشب به سوگ آرزوهايم نشسته ام و در غم نبودنت اشك فراق مي ريزم.كاش امشب كسي براي عرض تسليت به خانه دلم مي آمد.كاش تو بودي و دفتر آرزوهايم را ورق ميزدي.

3)در تنهاييهايم تنها نيستم چون تو هستي.جاي تو در پريشاني هاي خيالم خالي نيست.هر جا و هر لحظه با تو و دست در دست تو به بينهايت آرزوهايم پرواز مي كنم.

4) سكوت آسماني نگاهت مرا به اوج مي رساند.دستهايم را بگير.دورم كن از هيا هوي شهر پر فريب.مي خواهم پرواز كنم

5)ميان كلمات سرگردانم.مي خواهم با تو ترانه اي بسازم.مي خواهم به خاطر تو همه واژه ها را صدا كنم.من در حوالي اندوه عاشق شده ام.نمي دانم چرا ديگر نسيم ياد تو در حوالي غزلهايم نمي وزد.

ALI
16-12-2009, 01:48
1-ميدوني فرق آموزگار با روزگار چيه؟آموزگار اول درس ميده بعد امتحان ميگيرهاماروزگار اول
امتحان ميگيره بعد درس ميده

2-هر آنچه که زيباست عزيز نيست،
هر آنچه عزيز است زيباست.

3-اگه قرار باشه بین موندن در کنار تو و رفتن به بهشت یکی رو انتخاب کنم تو رو انتخاب میکنم چون بی تو بهشت برین زندان من است

4-ديشب چك عشقت را به بانك بردم باز هم خالي بود اين بار چك را اجرا گذاشتم تا حكم جلب تو بگيرم

5-لحظه ها را کشتیم تا بگذرند به امید آنکه به خوشبختی برسیم, اما غافل از آنکه خوشبختی همان لحظه هایی بود که در انتظار گذراندیم.

ALI
16-12-2009, 01:50
تمام دنيا فقط چشمهايت را خواستم آيا آسمان سهم زيادي از دنياست؟

سنگ قبرم را نمیسازد کسی ,مانده ام در کوچه های بیکسی ,
بهترین دوستم مرا از یاد برد , سوختم خاکسترم را باد برد.

هرگز چشمانت را برای کسانی که معنای پاک نگاهت را نمیفهمند گریان نکن

اگر دل سپردن به تو خطاست به تكرار باريدن باران خطا ميكنم

صدات رو برام sms کن،با نگاهت به من miss بزن،با قلبت به من زنگ بزن که قلبم رو ویبره هست........

به بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي كاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاك بازان.

ابر می شوم تا از نگرانی یک روز بارانی ،هر روز از پنجره نگاهم کنی.......

ALI
16-12-2009, 01:51
هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته
-----------------------------------------
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد
اگه بوسه ها آب باشن ، من به تو دریا رو می دم...اگه در آغوش گرفتن ها مثل برگ باشه ، من به تو جنگل رو میدم...اگه دوستی یه سیاره ست ، من به تو کهکشان رو میدم...اگه عشق زندگیه ، من زندگيمو رو واسه همیشه میدم به تو
عشق یعنی: خواستن برای دوست زیستن برای دوست بودن برای دوست مردن برای دوست امدن و ماندن و رفتن برای دوست بی انکه باشی یا بخواهی که باشی
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی

ALI
16-12-2009, 01:52
سوز دلم نشنيدي و از بام قلبم پر زدي
رفتي توازکوي من و بر قلب من خنجر زدي
من ماندم ويک کوله باراز خاطره در خاطرم
چشم انتظار بر درگهم شايد که روزي در زدي

امشب براي گريه ام يک شانه مي خواهم که نيست
دراين خرابات جهان يک خانه مي خواهم که نيست
در غربت چشمان تو تنهاييم اواره شد
در وصف اين نامردمان يک واژه مي خواهم که نيست

باهام دوست ميشي ؟
-تا كجا ؟
-تا ابد نه تا كجا ؟
تا ازدواج...تا مرگ...تا آخر دنيا...تا كجا ؟
او هرگز نفهميد دوستي تا ندارد

اگر زدلهره ترديد عاشقي سيرم نه اين که حوصله اي نيست از تو دل گيرم
تمام شهر پر است از هجوم شايعه ها عجب شايعه اي اين که بي تو مي ميرم

--------------------------------------------------------
اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من
شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من

ALI
16-12-2009, 01:53
بار خواب ديدن تو... به تمام عمر مي‌ارزد پس نگو... نگو که روياي دور از دسترس، خوش نيست... قبول ندارم گرچه به ظاهر جسم خسته است، ولي دل دريايست... تاب و توانش بيش از اينهاست. دوستت دارم و تاوان آن هرچه باشد باشد
براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس
تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم
امشب گريه ميكنم .گريه ميكنم برا تو براي خودم براي تموم اونايي كه خواستن گريه كنن نتونستن. برا ي تمام اون چيزي كه خواستي ونبودم خواستم وبودي. امشب گريه ميكنم به وسعت دريا به وسعت بيشه به وسعت دل عاشق.براي تو...براي تو....و به پاس احترام تمام تحقيرهايي كه از ديگران شنيدم وهنوز شكست نخوردم

با مداد رنگي روزه آمدنت را نقاشي ميکنم و جادهايه رفتنت را خط ختي! کسي برايه من نيست. بيا غلط هايه زندگيم را به من بگو و زيره اشتباهتم را خط بکش.بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،مهيها هم نميتوانند بييند چه رسد به من..............................!!! کدام صبح ميايي؟ کدام چمدن ماله تست؟ کدام دست ترا به من ميرساند؟کدام رز ماله من ميشوي؟بيا که درده دلم را فقط تو ميفهمي

ALI
16-12-2009, 01:55
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام
اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد، دل مي گفت مقدسه عشق اون برام بسه ،از نگاش نفهميدم كه دروغه وهوسه، غصه خوردن نداره ،گريه كردن نداره، به يه قلب بي وفا دل سپردن نداره، آخر قصه چي شد، قلب اون مال كي شد اون كه از من پر گرفت چي مي خواستيم وچي شد، اوني كه مال تو بود اگه لايق تو بود تورو تنها نمي ذاشت، با خودت جا نمي ذاشت... اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد
صداي چک چک اشکهايت را از پشت ديوار زمان مي شنوم و مي شنوم که چه معصومانه در کنج سکوت شب ‌، براي ستاره ها ساز دلتنگي مي زني و من مي شنوم مي شنوم هياهوي زمانه را که تو را از پريدن و پرکشيدن باز مي دارد آه ، اي شکوه بي پايان اي طنين شور انگير من مي شنوم به آسمان بگو که من مي شکنم ! هر آنچه تو را شکسته و مي شنوم هر آنچه در سکوت تو نهفته

شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش

GORJI
18-12-2009, 12:23
عشق صدای سازگار است و بلای ماندگار . . .

.

تقدیم به کسی که رفت و مرا در آغوش تنهایی ، تنها گذاشت . . .

.

محبت بر خلایق انتهای سادگیست / مردی و مردانگی آخرش آوارگیست . . .

.

کاش پرده میدانست تا زمانی که پنجره باز است ، فرصت پرواز دارد . . .

.

آرام بخوان ، چون اهسته نوشتم / با دل بخوان ، چون با دل نوشتم
دوستت دارم . .

GORJI
18-12-2009, 12:24
دلم از عشق سهم کمی داشت / برایم با تو بودن عالمی داشت . . .

..

از جرم عشق گر پیش کسی راهم نیست

یارب تو آگاهی که محبت گناه نیست . . .

.

در دردها دوست را خبر نکردن ، خود یک نوع عشق ورزیدن است . . .

.

وقتی درختی میسوزد ، دودش را همه میبینند

ولی اگر دلی بسوزد ، هیچکس سوختن آنرا حس نمیکند . . .

.

خوشا دردی که درمانش تو باشی / خوشا راهی که پایانش تو باشی

خوشا چشمی که رخسار تو بیند / خوشا ملکی که سلطانش تو باشی . . .

GORJI
18-12-2009, 12:25
من نیستم چون دیگران ، بازیچه بازیگران

اول بدست آرم تو را ، بعدا گرفتارت شوم . . .

.

من اگر دفتر نفرین شده اندوهم / اگر از نسل گلی هـرزه به روی کوهم

اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی

که فقط لایق آتش زدنی . . .

.

دیگه یار نمیخوام وقتی که میبینم عشق دروغه چراغش بی فروغه

آخه وقتی که وفا نیست عشق و عاشقی چیست . . . ؟

.

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه های دیدار با همه زیبایی

گاه پر از دلتنگیست . . .

.

دست من گیر که این دست همان است که من

بارها در غم هجران تو بر سر زده ام . . .