PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

amir2100
19-06-2010, 08:40
پارسال با او در زیر باران راه می رفتم ، امسال راه رفتن او را با دختر دیگری در زیر باران اشک هایم دیدم ، شاید باران پارسال اشک دختری دیگر بود !

زندگی یعنی : بخند هرچند غمگینی ، ببخش هرچند که مسکینی ، فراموش کن هر چند دلگیری .

از من آزرده مشو ، می روم از خانه ی تو ، قبل رفتن تو بدان عاشق و بی تقصیرم ، تو اگر خسته ای از دست دلم حرفی نیست ، امر کن تا که بمیرم ، به خدا می میرم .

دیدم که تو دریا شدی و من رود شدم / در وسعت چشمان تو محدود شدم / آن روز که در آتش عشق افتادم / سرسبز تر از آتش نمرود شدم .

ای مسافر غریب در دیار خویشتن / با تو آشنا شدم، با تو در همین مسیر
از کویر سوت و کور، تا مرا صدا زدی / دیدمت ولی چه دور! دیدمت ولی چه دیر . . .

amir2100
19-06-2010, 08:42
قلب ها دریچه ی نفوذند و صادقانه نفوذ کردن ، پایدارترین مهمانی است .

نگاهی کرد ومن را در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد / شکستی خورد و آمد تا بماند / ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد .

سلامتی اونی که دوسش دارمو نمی دونه ، سلامتی اونی که دوسم داره و نمی دونم .

عشق را با تو تجربه کردم ، امید به زندگی را در تو آموختم ، محبت را در قلب تو یافتم ، ای شاپرک شب های تنهاییم ، با هر تپش قلبم می گویم دوستت دارم ، چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست .

دلم تنگ است / دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است / سکوت از چهره ام جاریست / زبان از گفتن حرف دلم عاریست / فقط گویم خدایا و نگهدارت / مکن از یاد خود پاکم ، مرا بسپار در یادت .

amir2100
19-06-2010, 08:44
تفاوت تو با دیگران تو طرز نگاهتون نبود.
چون دیگران هر کدوم یه جور من رو دیدند و رفتند،
اما تو،
.
.
.
هیچوقت منو ندیدی و گذشتی

تو که تنها نمی مونی من تنها رو دعا کن / خاطراتم رو نگه دار اما دستامو رها کن . . .

مرا نیست هراسی ز نیروی مشت / مرا ناجوانمردی خلق کشت

مهر کردم به مردم بسی / نچیدم گل مردمی از کسی . . .

دلم خوش بود تقدیرم به دست تو رقم خورده / کسی جز دست نا اهلان دل مارا نیازرده

دلم خوش بود با عشقت غم دنیا حریفم نیست / شنیدم عاقبت گفتی که عاشق مثل من کم نیست . . .

amir2100
19-06-2010, 08:47
حاصل عمر من سه سخن بیش نبود : خام بودم ، پخته شدم ، سوختم .

مامانم گفت : عشق کشکه ! منم گفتم : زندگی هم آشه ! بدونه کشک بی مزه است .

واسه دشت وسیع مهربونیات مترسک میشم ، تا هرگز غم دور و برت پیدا نشه !

تو در آنجا ، من این جا بی قرارم / دل صبری تو داری من ندارم / به قربون دل صبرت بگردم / به دیدار شریفت انتظارم .

ما در زندگی مرتبا با درس های تازه ای روبرو می شویم و تا زمانی که درسی را یاد نگیریم ، مجبور به گذراندن دوباره ی آن هستیم .

amir2100
19-06-2010, 08:49
از کسی که دوستش داری ساده دست نکش ! شاید دیگه هیچ ** رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن ، چون شاید هیچ وقت هیچ ** تو رو به اندازه ی اون دوست نداشته باشه .

ببخشم کسانی را که هر چه خواستند با من ، با دلم ، با احساسم کردند و مرا در دور دست خودم تنها گذاردند و من امروز به پایان خودم نزدیکم ، پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم آهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند .

هیچ وقت ، هیچ چیز را بی جواب نگذار ! جواب نگاه مهربان را با لبخند ، جواب دو رنگی را با خلوص ، جواب مسئولیت را با وجدان ، جواب بی ادب را با سکوت ، جواب خشم را با صبوری ، جواب پشتکار را با تشویق ، جواب کینه را با گذشت ، جواب گناه را با بخشش ، جواب دلمرده را با امید ، جواب منتظر را با نوید .

من برای بغض صدای تو دلتنگم و برای چشمان تو می میرم ، من تو را با عشق لمس می کنم و با تو به گذشت زمان عشق می ورزم و بی تو به گذشت زمان افسوس می خورم و هنوز با اندوخته هایی از عطر شانه های تو تنفس می کنم .

مثل کبریت کشیدن در باد دیدنت دشوار است، من که به معجزه عشق ایمان دارم... می کشم آخرین دانه کبریتم را در باد... هرچه بادا باد...

amir2100
19-06-2010, 08:50
به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید دوست داشتن همین باشد !!

یک گنج یک دوست همیشگی نیست، اما یک دوست یک گنج همیشگیه...

میدونی فرق چغندر با تو چیه؟ چغندر رو میبرن کارخونه ازش قند و نبات میگیرن ولی تو خودت قند و نباتی !!!

رودها آوازشان را از دست خواهند داد اگر سنگها را از سر راهشان برداریم!

اگر دیدی دلی تنها نشسته، میان رنج و غم تنها نشسته، بدان که دوریت او را شکسته...

amir2100
19-06-2010, 08:52
قول بده منو تو خاطراتت جا نذاری / زیر قولت نزنی ، نری منو تنها نذاری .

اجازه میدی همیشه با تو باشم / گر نه ، دعا کن هیچ وقت نباشم .

گفت : دوست ندارم ، پریشان کرد خیالمو / گفتم : چرا ؟ نداد جواب سوالمو .

می خواستم همدمی باشم که بذاری سرتو رو شونه هام / اما نمی دانم چه شد رفتی ؟ اشک جاری شد رو گونه هام .

آری فاصله ها کار خود را کرد / من و تو رو از هم جدا کرد .

amir2100
19-06-2010, 08:56
دوست دارم برکه باشی بحر نباشی / الهی من بمیرم ولی با من قهر نباشی .

تو را گم کرده ام امروز ، و حالا لحظه های من گرفتار سکوتی سرد و سنگینند و چشمانم که تا دیروز به عشقت می درخشیدند ، نمی دانی چه غمگینند ، چراغ روشن شب بود برایم چشم های تو ، نمی دانم چه خواهد شد ، پر از دلشوره ام ، بی تاب و دلگیرم ، کجا ماندی که من بی تو هزاران بار در هر لحظه می میرم ؟

زندگی مانند رانندگی در یک دشت زیباست ، سعی کن از لحظاتش بهترین استفاده رو ببری ، چون در انتهای جاده تابلویی با این عبارت نصب شده : دور زدن ممنوع !

می خواهم روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو می کنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دلتنگی چه دردی داره .

الهی قربون اون دلت برم که مثل یخچال فقرا هیچی توش نیست !

amir2100
19-06-2010, 08:57
اگه تو رو خواستن اشتباهه ، اگه با تو بدون اشتباهه ، اگه عاشق تو بودن اشتباهه ، اگه واسه تو مردن اشتباهه ، پس تو بهترین و قشنگ ترین اشتباه زندگی من هستی .

پلک های مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که می بارد ، صدای خسته ی من است که از چشمانم بیرون می ریزند .

آن جا که تویی ، رهگذری نیست مرا / جز دوری تو غم دیگری نیست مرا / خواهم که جانت پرواز کنم / حیف است که هیچ بال و پری نیست مرا .

در آسمان دل من پنده پر نمی زنه / تو کلبه ی غم زده ام محبت سر نمی زنه .

تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت / اگر بر گشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت .

amir2100
19-06-2010, 08:57
شاید زندگی قصه ای است که کودکان از آن آگاهند که زندگی را با گریه آغاز می کنند .

مرا بخوان امشب که سودای تو را دارم / در این رهسپار زندگی نیاز مبهمی دارم .

هر رفتنی نشونه ی رسیدن نیست ، ولی برای رسیدن همیشه باید رفت .

کسی که در دلتو می زنه ، عزیزم مواظب باش قبلش آیفون دلتو تصویری کنی چون اگه بیاد تو و بشینه دیگه نمی تونی بیرونش کنی ، آخه مهمان حبیب خداست !

صدای شکستن قلبم را نشنیدی چون غرورت بیداد می کرد ، اشک هایم را ندیدی چون محو تماشای باران بودی ، ولی امیدوارم آن قدر در آیینه مجذوب نشده باشی که حداقل زشتی دیو خود خواهیت را ببینی ، باشد که با دیگران چنان نکنی که با من کردی

amir2100
19-06-2010, 08:58
کلمات محبت آمیز کوتاه و آسان است ، ولی بازتاب آن ها واقعا بی انتهاست .

هیچ گاه ویترینی نداشته ام تا دلم را در آن به نمایش بگذارم ، در قامت یک فروشنده ی دوره گرد عاشق تو شدم ، از این روست که تمام خیابان های شهر ، عشق مرا می شناسند .

می خوام به سردی شب هام بخندم / می خوام به پوچی فردام بخندم / وقتی می بینمت با دیگرونی / تو اوج گریه هام می خوام بخندم / می خوام داد برنم تنهای تنهام / می خوام وقتی میگم تنهام بخندم .

ای عزیزم یه چیز میگم که یادت باشه / قول بده که همیشه به یادم باشی ، باشه ؟

می خوام یه چیز بگم ، گر چه دوریم ز هم / نمی ذارم توی دلم ، جا بگیره غصه و غم .

amir2100
19-06-2010, 09:00
تو طبیبی و من بیمار عشق تو ام ، آیا می توانی مرا درمان کنی ؟ چگونه ؟

از وقتی که رفتی جات خیلی خالیه / نمی تونم توصیف کنم که حالم چه حالیه .

نهادم بر لبت جان و دل فدا کردم / گر صد جان دگر داشتم فدایت می کردم .

در سرزمین قلبم خانه ای ساختم که پنجره هایش هیچ گاه از دیدنت خسته نمی شدند ، در این خانه همیشه خاطراتم را مرور می کنم ، اگر چه ازت دور شدم ولی حرف های گرمت آرامش بخش دل پر از غم من است ، نام تو همیشه در ذهنم و یاد تو همیشه در قلبم جاریست

سلام ای بی وفا ای بی مروت / سلام ای ساز گیتار محبت / سلام کردم نگی تو بی وفایی / وگرنه ما که عاشقیم بی مروت !

behzad741258
20-06-2010, 00:05
تو بی نمک ترین آدم دنیا هستی.
...
...
آخه عسل که نمک نداره!
وقتى دلت تنگ شد
هر وقت چشمت تر شد
وقتى دیگه نبود کسى
امید و یا همنفسى
بدون که هست اینجا کسى
که تو براش همه کسى.

سلام. این چه اخلاق بدیه که تو داری؟ چرا هر چی از آدم می گیری دیگه پس نمی دی؟
نمی گی من دلمو لازم دارم؟

سلامی به گرمی اتو، به نرمی پتو، به شیرینی لبو، دوستت دارم هلو!

شماره حساب دلمو می دم هر چی غم داری بریز به حساب.

behzad741258
20-06-2010, 00:06
گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی

----------------------------------------

ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش

اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم .... شد !!

تو که میدونی من زیاد به خیابون ها وارد نیستم میشه بگی باید از کدوم طرف قربونت برم ؟!!

امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم !

behzad741258
20-06-2010, 00:07
چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نیستی پیشم؟ نگاه خیس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، یه دست باز یه آغوش بیا بگیر قلبمو ، یادم تورا فراموش چوب چوب یه گردن ، جایی نری تو بی من! دق می کنم میمیرم ، اگه دور بشی از من دست دست دوتا پا ، یاد تو مونده اینجا یادت میاد که گفتی ، بی تو نمیرم هیچ جا من؟ من؟ یه عاشق، همون مجنون سابق...

بعضیا با غصه پیرن بعضیا با غم رفیقن... بعضیا از بس عزیزن هرگز از دلها نمیرن!!

دوستان را یادکردن عار نیست قیمت کاغذ که صد دینار نیست دوستان را یاد کن تا زنده ای بعد مردن دوستی در کار نیست

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن...

چرا غم ها نمی دانند که من سلطان غمهایم بیا ای دوست با من باش که من تنهای تنهایم

behzad741258
20-06-2010, 00:10
--------------------------------------

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت دل من بود که آمد به شما سر زد و رفت

اگه باهات نبودم برات که بودم اگه چشات نبودم نگات که بودم اگه حرفات نبودم صدات که بودم اگه خودت نبودم فدات که بودم...

تورا می خواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی غم بی همزبانی سوخت جانم چه می خواهم دگر زین زندگانی؟!

ما به حساب شما میلیون ها گل بنفشه واریز کردیم!! شما می توانید از طریق مهرکارت برداشت کنید...

هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

behzad741258
20-06-2010, 00:11
یک نفر هیچ وقت نمی تونه توی یک رودخونه 2 بار شنا کنه. چون دفعه دوم نه اون آدم آدم قبلیه و نه آب رودخونه همون آب قبلیه !!

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست...

زندگی گریه ی مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست...

کاش میشد که در این قرن عجیب همه بودند به خوش بویی سیب سیب یعنی که تو زیبا هستی تو رباینده دلها هستی سیب یعنی اثر بوسه ای ناز روی لبهای ترک دار نیاز سیب یک واژه تو خالی نیست پر عطر است گل قالی نیست

behzad741258
20-06-2010, 00:11
دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم؟ من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم؟ ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم؟

فدات فدات یه بوس برات کنج لبات یه چسب بزن بچسبونش که در نره از رو لبات !!

به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک چرا باید به دور تو بگردم؟! ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم

عشق کلامی از نور است که دستی نورانی آن را بر برگی از نور نگاشته است...

یارب دل دوستان پر از غم نکنی با تیر بلا قامت ما خم نکنی ای چرخ تو را به قرآن سوگند یک مو ز سر عزیز ما کم نکنی

behzad741258
20-06-2010, 00:12
گفتم به گل زرد چرا رنگ منی افسرده و دلتنگ چرا مثل منی من عاشق اویم که رنگم شده زرد تو عاشق کیستی که همرنگ منی...

باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت گرم و پررنگ نوشت... روی هر سنگ نوشت تا بخندند همه که اگر عشق نباشد دل نیست

من در این شهر غریبم و در این خاک فقیر به کمند تو گرفتار و به دام تو اسیر آتش عشق چنان در دلم افروخته بود دیده گر آب نمی ریخت جگر سوخته بود...

تو ایران خطی خرابتر از ایرانسل نیست... ایرانسلتیم !!!

عشق با غرور زیباست ولی اگر عشق را به قیمت فروریختن دیوار غرورت گدایی کنی ، آن وقت که دیگه عشق نیست صدقه هست !

behzad741258
20-06-2010, 00:13
به اندازه قلیون دوستت دارم اگه گفتی چرا ؟! ق : برای قشنگیت ل : برای لبخندت ی : برای یکی بودنت و : برای وفایت ن : برای نگاهت

تو اولین جنگاوری هستی که قلعه قلب مرا با تیر نگاه و کمان ابروانت فتح کردی و مرا اسیر زلفانت نمودی...

کاش در کتاب قطور زندگی ، سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی...

دلم میخواد برات بمیرم ولی خودت که میدونی پهلوانان هرگز نمیمیرند...!!

هرکه با ما دوست باشد سرور و سالار ماست یاد او درمان ما و قلب او در قلب ماست...

behzad741258
20-06-2010, 00:14
داستان زندگی من قصه ایست متن آن وجود تو پایان آن نبود تو...

در دریای عشقت شنا کردم ناگهان قورباغه ای دیدم فرار کردم...!!!

صداقت یعنی از افقها به قصد رویت گذشتن... میان کوچه های سبز احساس به دنبال قدمهای تو گشتن... نجابت یعنی از باغ نگاهت... به رسم عاطفه یک پونه چیدن... میان سایه روشن های احساس... تو را از پشت یک آیینه دیدن...

آبروی اهل دل از خاک پای مادر است سربلندی ز دو عالم از دعای مادر است آن بهشتی که قرآن میدهد توصیف آن صاحب قرآن بگفتا زیر پای مادر است...

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو ور میل دلت به جانب ماست بگو ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو...!

behzad741258
20-06-2010, 00:15
به جرم نگاه زيبايت تو را در زندان قلبم محكوم به حبس ابد مي كنم. مگر اينكه در دادگاه عشق، در حضور عاشقان اعتراف كني دوستم داري.
---------------------------------------------
زندگي به من آموخت كه چگونه گريه كنم اما گريه به من نياموخت كه چگونه زندگي كنم،تو نيز به من آموختي كه دوستت بدارم اما به من نياموختي چگونه !؟
-----------------------------------------------------------------
مثل شقایق زندگی کن، کوتاه اما زیبا
مثل پرستو کوچ کن، فصلی اما هدفمند
مثل پروانه بمیر، دردناک اما عاشق
-------------------------------------------------------
وقتی دلم برات تنگ می شه...چشامو می بندم و...

()*()
(-.-)
(")(")

فکر می کنم که تو...

()*())¤()
( '.' )'.' )
(")(")')(")

همیشه پیشمی!

behzad741258
20-06-2010, 00:17
هنوز در به در کوچه هاي خاطره ام / هنوز اسم تو مانده گوشه حنجره ام /هنوز مثل نخستين نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم

با اينکه مي دانم دوست داشتن گناه است دوستت دارم

با اينکه مي دانم پرستش کار کافر است مي پرستمت

با اينکه مي دانم آخر عشق رسوايي است عاشقت مي شوم

پس گناهکارم ، کافرم ، رسوايم ولي همچنان دوستت دارم

همان طور که شاپرک ها نمي توانند دشت آبي اسمان را از ياد ببرند من هم چشمان زيبايت را نمي توانم فراموش کنم . تصوير زيبايت نه تنها در ذهنم بلکه در قلبم جاي دارد ، اي کاش بداني قصر آرزوهايم را در ساحل چشمانت ساخته ام تا قلب مهربانت مداوايي باشد براي عشق پاک و مقدسم .

behzad741258
20-06-2010, 00:18
توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:

بزرگ مثل عشق

کوچک مثل غم

ساده مثل من

مهم مثل تو ...

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی

این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی

اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو

چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

در سرزمین عاطفه هایم چون گل روئیدی و من باغبانی آموختم اما کدام گل احساس باغبان را می فهمد آیا هیچ گلی هست که باغبان را به اندازه ی یک قطره شبنم یا یک گلبرگ بشناسد و دوست بدارد ؟

چرا نوشتم در برگ تنهاییم برای تو نمی دانم ... شاید که روزی بخوانند بی تو عشق مرد.

عاشق ان نیست که برای عشقش در سرما آتش روشن کند عاشق آن است که کتش را بدهد به عشقش و خودش سرما بخورد و 6 تا آمپول بزنه که دیگه از این غلطا نکنه

behzad741258
20-06-2010, 00:18
من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت

یار دل آزار من وفا نشناسد..... وه که عجب نعمتی است یار وفادار

بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق.. یوسف از دامان پاک خود به زندان رفته است

شمع اگر پروانه را سوزاند خیر از خود ندید...آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را

behzad741258
20-06-2010, 00:19
با آنکه انتقام از دشمن حرام نیست...در عفو لذتی است که در انتقام نیست

تا که از جانب معشوقه نباشد کششی..کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

فریاد مردمان همه از دست دشمن است..... فریاد من از دل نامهربان دوست

من رشته محبت خود از تو می بُرم ..... باشد گره خورد به تو نزدیکتر شوم

بدنامی حیات دو روزی نبود بیش.... آنهم با تو بگویم چه سان گذشت

یک روز صرف دل بستن دل شد به این و آن..... روز دگر به کندن دل از این و آن گذشت

behzad741258
20-06-2010, 00:20
در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت ما شکل می گیرد

خدایا به عالم تو راضی مباش.... کزین بیشتر من خدایا کنم

کسی که در آفتاب زحمت کشیده ، حق دارد در سایه استراحت کند

اگر هر روز راهت را عوض کنی ، هرگز به مقصد نخواهی رسید

در اندیشه آنچه کرده ای مباش، در اندیشه آنچه نکرده ای باش

behzad741258
20-06-2010, 00:21
درباره درخت بر اساس میوه هایش قضاوت می کنند نه بر اساس برگهایش

خداوند به هر پرنده ای دانه ای میدهد، ولی آنرا داخل خانه اش نمی اندازد

آنقدر شکست خوردن را تجربه کنید تا راه شکست دادن را بیاموزید

تفاوت بزرگی میان دوست نداشتن رفتار دیگری ، با دوست نداشتن خود او وجود دارد

یکی می پرسد : اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم: برای آنکه باید باشد و نیست....

behzad741258
20-06-2010, 00:21
نردبان این جهان ما و منی است.....عاقبت این نردبان افتادنی است

لاجرم آنکس که بالاتر نشست......استخوانش سخت تر خواهد شکست

آنقدر دل اَتم پُر بود که با شکافتنش دنیایی لرزید. دل من نیز پُر بود. وقتی شکست ، سکوتی کرد که به دنیایی می ارزید

امروز را برای بیان عشق به عزیزانت غنیمت بشمار. شاید فردا احساسی باشد اما ...عزیزی نباشد

ساقه شکستن ، قانون طوفان است. تو نسیم باش و نوازش کن

به نامردی نامردان قسم خوردم ...... که نامردی کنم در حق نامردان

behzad741258
20-06-2010, 00:22
روز اول با عشق برایت گلی آوردم..... و تو با آن ظرفها را شستی

به خودتان قول بدهید ، هیچ وقت به امید تغییر دادن کسی ، با او وارد زندگی مشترک نشوید

مرا هر جور خواهی دربه در کن جفایت را از این هم بیشتر کن بزن با عشق خود آتش به جانم .

در کویر سبز عشق،این سخن از من بگیر مرگ تو مرگ من است،پس تمنا میکنم هرگز نمیر.

سکوت سرشار از ناگفته هاست و ناگفته ها پر بهاترین داشته هاست.

behzad741258
20-06-2010, 00:23
دیگه رو خاک وجودم نه گلی هست نه درختی،لحظه های بی تو بودن میگذره اما به سختی،دل تنها و غریبم داره این گوشه میمیره،ولی حتی وقت مردن باز سراغتو میگیره.

فردا هایی که هیچ وقت نمیرسند هم بهانه خوبی است برای امیدوار بودن،برای زندگی بهتر داشتن،برای یک نفس راحت کشیدن،خدایا شکر.

با آب طلا نام حسین قاب کنید،با نام حسین یادی از آب کنید،خواهید که سربلند و جاوید شوید،تا آخر عمر تکیه به ارباب کنید.

ما زنده به عشقیم ولی عشق تب دوست،ما طالب مرگیم ولی در طلب دوست،ما تشنه دردیم ولی از غم هجرانیم،درویش نگاهیم ولی با لب خندان.

به سه دلیل دوستت دارم دو تاشو نمیدونم یکیشم یادم نیست.

behzad741258
20-06-2010, 00:24
به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ** دنيام مي نويسم دوستت دارم

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:
بزرگ مثل عشق
کوچک مثل غم
ساده مثل من
مهم مثل تو ...

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی
این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی
اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو
چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت

behzad741258
20-06-2010, 00:24
دوست دارم پیتزای رو میزت باشم ، تا به دست تو تیکه تیکه بشم !
------------------------------
اگر همه سکه داشتند, دلها سکه را بیش از خدا نمی پرستیدند

و یکنفر کنار خیابان خواب گندم نمی دید

تا دیگری از سر جوانمردی بی ارزشترین سکه اش را نثار او کند
-----------------------------
اگه یه روز قرار باشه آدمها رو با رنگ بشناسند دوست دارم رنگ تو آبی باشه ، که مثل آسمون بالای سرم باشی .
گریه هامو تو ندیدی

هر چی گفتم نشنیدی

من کدوم عهد رو شکستم

که تو اس ام اس نمی دی ؟!
-------------------------
من از بازی هفت سنگ بدم میاد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی دوباره برگردی پیشم . . .!

behzad741258
20-06-2010, 00:25
قدیمی و طلا چاپی تو ای دوست

میان عاشقان تاپی تو ای دوست

صدایت رونق تالار عشق است

مگر موسیقی پاپی تو ای دوست
--------------------------------
این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان و بهت بگن که به یادتم ...
-----------------------------------
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی،

دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی،

غذا نیست که بهش ناخونک بزنی،

رفیق نیست که بهش کلک بزنی

عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی !!
-------------------------------
روزی که دلم پیش دلت بود گرو ، دستان مرا سخت فشردی که نرو

روزی که دلت به دیگری مایل شد ، کفشهای مرا جفت کردی که برو ...

behzad741258
20-06-2010, 00:26
ای تماشایی ترین مخلوق خاکی
در زمین آسمانی میشوم
وقتی نگاهت میکنم
بوسه را دوست دارم نه به خاطر هوس
با بوسه دوستت دارم تا آخرين نفس….
آسمان می بارد و گل میمیرد
تو نه گل باش نه آسمان
زمین باش تا گل برایت بمیرد و
آسمان برایت ببارد...
همه مردم میگن دنیا ارزش نداره

مگه میشه دنیایی که تو رو داره ؛

بی ارزش باشه؟!!!
رفت و بي او زنده ماندم سخت جاني را ببين

آمد و مردم ز خجلت شرمساري را ببين

A C E
20-06-2010, 00:42
اگر باغ نگاهم پر ز خار است / گلم تاراج دست روزگار است / به چشمانت قسم با بودن تو / زمستانی ترین روزم بهار است .

آنکه دلی برای دوست داشتن به ما داد، کاش صبری هم برای دوریها میداد!

با بزرگترین عشقها در کوتاهترین جمله ممکن بر روی لطیفترین برگ گل سرخ برای با تو بهترین سرود دنیا را می نویسم ....... دوستت دارم گلم .......

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای شاید دوست داشتن همین باشد

زندگانی با همین غمها خوش است بهمی بیش و همین کم ها خوش است، زندگی کردیم ولی ازیادشان غافل نیستیم

A C E
20-06-2010, 00:52
یکی میپرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم : برای او که باید باشدو نیست

داشتم اش هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل میکردم، خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی! ببخش اگر این روزها عشق با گریستن اثبات میشود

چشم هایت وقتی دروغ میگویی زیباتر میشوند! اگر میخواهی زیباترین باشی همیشه به من بگو دوستت دارم

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن، قطره قطره میچکم از چشم خود پاکم مکن

هر کجا از تو دور باشم نازنین غربت نشینم، هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

A C E
20-06-2010, 00:57
از مشاورین املاک مزاحتون میشم، قلب شما نیاز به مستاجر نداره؟

میدونی چرا وقتی میری تو رویا، وقتی گریه میکنی، وقتی فکر میکنی، یا وقتی کسی رو میبوسی، چشماتو میبندی؟ چون قشنگترین احساس ها دیدنی نیستند

به حساب جاری طلایی قلب شما ی....د میلیون عشق و ادب واریز کردم، طرف خوش حساب شما، عاشق شما

فدای ناز عشقت ناز دانه / که عشقت کنج دل زد آشیانه / به یاد سوزش مجنون ز لیلی / به یادت سوختم در این زمانه

تو رفته ای بی من تنها سفر کنی / من مانده ام که بی تو شب را سحر کنم / تو رفته ای که عشق از سر به در کنی / من مانده ام که عشق تو را تاج سر کنم

A C E
20-06-2010, 01:06
نه دل در دست محبوبی /گرفتار / نه سر در گوچه باغی بر سر دار / از این بیهوده گردیدن چه حاصل / پیاده میشوم دنیا نگه دار

واسه مشق شبت صد بار بنویس، اونی که یادش نمیکنی به یادته

مثل کبریت کشیدن در باد دیدنت دشوار است، من که به معجزه عشق ایمان دارم، میکشم آخرین دانه کبریتم را در باد... هر چه بادا باد

شعله ی محبت را مبادا خاموش کنی دوریت عادت بشه مارو فراموش کنی

بزرگترین آرزویم این است که کوچکترین آرزویت باشم ( دوستت دارم )

A C E
20-06-2010, 01:12
به اندازه ی ستاره های آسمون دوستت دارم، از طرف ماه

سلام، حالم خیلی بده، قلبم دیگه کار نمیکنه، رفتم دکتر میگه دورا بیشتر داری!!! یا icu یا i see you

سر دفتر عالم معنای عشق است / سر بیت قصیده جوانی عشق است / ای آنکه خبرنداری از عالم عشق / این نکته بدان که زندگانی عشق است

اگه روزی دلت لبریز غم بود / گذارت بر مزار کهنه ام بود / بگو ای بی نصیب خفته در خاک / یه روزی عاشق و دیوانه ام بود

محبت را از درخت آموز که سایه اش را از سر هیزم شکن هم برنمیدارد

A C E
20-06-2010, 01:19
اگه روزی کنم تو را فراموش بدان شمع وجودم گشته خاموش

دارم از تو می نویسم که نگی دوست ندارم، از تو که با یه نگاهت زیرورو شد روزگارم، دارم از تو مینویسم

یکی دوست ارم چون یدونه ای، دوتا دوست دارم چون دومیت وجود نداره، صدتا دوست دارم چون تا صد سال دیگه ام که بگردم، مثل تو پیدا نمیکنم

سلام ای نازنین خوابتو دیدم / تو گفتی نه رفیق دیگه بریدم / خیال کردی بری بی تو میمیرم / تو رفتی یکی دیگه میگیرم

دنیا دو روز است : یک روز با تو، یک روز بر علیه تو، روزی که باتوست مغرور نشو، روی که بر علیه توست مایوس نشو

amir2100
20-06-2010, 09:39
یه روز دل نشست با خود گفت از این به بعد سنگ میشی ، سنگ شد و پیشه سنگا نشست اما عاشق یه سنگ دیگه شد .

چون به کام دل نشد دستی در آغوشت کنم / میرم تا در غبار غم فراموشت کنم / سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را / ای امید آتشین با گریه خاموشت کنم .

هنوز برام عزیزی / هنوز برام همونی / به خاطر تو میرم / می خوام اینو بدونی .

بی تو بودن کار من نیست ، تا دلت نرفته بر گرد .

من که جاشو پر نکردم ، شاید اصلا نمی دونه / آی به گوشش برسونید ، یکی این جا نگرونه .

amir2100
20-06-2010, 09:40
مگذار گذشت در دلت گم بشود / مجذوب تلسم سیب و گندم بشود / مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود / مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است / یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است / شرح دل ما حیف است که پنهان باشد / این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است .

بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم / تو قمار زندگیمون تو نباشی من می بازم / با تو من مالک دنیام / بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام .

منطق عشق ، منطق دلیل و برهان نیست ، منطق صغری و کبری نیست ، منطق علت و معلول نیست ، منطق عاشق و معشوق است ، منطق امید و آروز ، منطقی که فقط عشاق به آن استناد می کنند و عقلا به مضحکه بر مجلس عقل ، و من بر همان منطق تو را می پرستم و می ستایم .

چه گریزیست ز من ، چه شتابیست به راه !

بگـذارسرنـوشت هـر راهی را کـه میخواهـد برود، مـا راهمـان جداست
این ابـرهـا تـا میتواننـد ببـارنـد، مـا چتـرمان خداست . . .

amir2100
20-06-2010, 09:41
تیک ، تاک ، تیک ، تاک ، بسه دیگه ساعت سرمو بردی ، می دونم با تیک تاک کردنت می خوای بگی تو تنهایی ، آره تنهام ، لازم نیست به رخم بکشی .

نموندم با اینکه می گفت : باش / الان افسوس می خورم ، ای کاش .

تو دنیا یکی هست که دنیایش تویی / روز و شب در فکر توست ، رویایش تویی / گلی خوشبوست که عطر و بویش تویی / ماهی کوچکی است که دریایش توسس / شمعی روشنی هست که نورش تویی / نا امیدی است که امید فردایش تویی / دلی با یک آرزوی بزرگ که آرزویش تویی / خیالی خسته که آرامش شبهایش تویی / چشمانی خیره به سویی که سویش تویی / یک دل زخمی که مرهم زخم هایش تویی .

همه چیز سادش قشنگه ، پس بذار ساده بگم دوست دارم قشنگم .

یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه توئی که بین میلیون ها دوست ، تکی !

amir2100
20-06-2010, 09:42
وقتی که اشتباهی پیش می آید،وقتی که احساس ناراحتی میکنی وقتی که اشک از چشمانت سرازیر میشه 3 چیز را بخاطر بیار : 1- من همیشه با توام 2- هنوز هم با توام 3 - وبا توخواهم ماند...
------------------------------------
اتل متل رفاقت دل به تو کرده عادت ما هم داریم ارادت اینم رسم صداقت
یکی آواره بوییدن توست یکی در آرزوی دیدن توست ولی من ساده ام کم ادعایم دلم تنگ همان خندیدن توست
من به خود میبالم که در این عصر یخی و در این ظلمت و این قحطی مهر،دوستی دارم چون آب زلال،که دلش آئینه خورشید است.
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟ / حالا که من افتاده ام از پا چرا ؟

amir2100
20-06-2010, 09:42
آیین عشق بازی دنیا عوض شده است / یوسف و زلخا هم عوض شده است / سر همچنان به سجده فرو برده ام ولی / در عشق سال هاست که فتوا عوض شده است .

یادم باشد و یادت نرود که همه ی ما برای یکبار ایستادن ، هزاران بار افتاده ایم !

چه قدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست .

قشنگ ترین لحظات را کسی به تو میده که بتونه غمگین ترین لحظات را از تو بگیره .

گل زیبای محبتت در دلم پژمرده / ز من چیزی نمانده جز تنی آزرده / با خیالت می گذرانم زندگی را / اما چه فایده زندگی هم بی تو مرده .

amir2100
20-06-2010, 09:43
می توانی بروی و قصه و رویا بشوی / راهی دورترین نقطه ی دنیا بشوی / ما دو تا رود موازی بودیم / من که مرداب شدم ، کاش تو دریا بشوی

تکرار یاد تو تکراری نیست ! هر بار از تو نوشتن اتفاق تازه ایست .

به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره / مراقب تو باشه سرت بلا نباره / تا تو نخوای نتابه ، دلت گرفت بباره / همیشه با تو باشه ، تو رو تنها نذاره .

در حساب عشق یک به اضافه ی یکی برابر است با همه چیز و دو منهای یک برابر با هیچ .

زود گذشت لحظه هایی که بودم با تو / توی قلبم نمی تونه کسی پر کنه جاتو .

amir2100
20-06-2010, 09:44
هیچ وقت نخواهم که یادت از خاطرم محو شود ، زیرا یادت هم مثل عسل شیرین است .

چون چشمه می جوشد چشمانم / تو ز من چه میدانی من ز تو .

امروز که به سختی گذشت ، بدون تو فردا رو چه جور بگذرانم خدا می داند !

بذار یه چیزی بو بگم صادقانه / گلم خیلی دوست دارم عاشقانه .

پروانه سوخت ، شمع آب شد و خاموش ، اما قصه ی عشق که به پایان نرسیده .

amir2100
20-06-2010, 09:45
در عشق حقیقی ، کوتاه ترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد .

گر با غم دوریت نسازم چه کنم / با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم
چون در نظرم فقط تویی مایه ی ناز / گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم .

خوشحالم که دوست خوبی مثل تو دارم / ای دوست دوست داشتنی دوست دارم .

می دونی خوشبختی یعنی / بدبختی هیچ نداره معنی .

فقط تو ، یا تو یا هیچ ** / اگه نرسم خدایا ، زندگی بس .

amir2100
20-06-2010, 09:46
شب ها تا که سرمو می ذارم رو بالش / خوابو از سرم می پرونه فکر و خیالش .

تا تو هستی همدم و دلدار همیشه / غم و تنهایی دور و برم پیدا نمیشه .

نازنین یاد تو واسم یادگاره / مهرت تو قلبم موندگاره / اونی که منو ازت جدا کرد / معلوم کار دست روزگاره .

خدایا بودم و ای کاش نبودم / ماهی تنها در انتهای رودم / همه گریزانند انگار من آتشم / که چشم همه را کرده کور دودم .

به علت بارش شدید بیوفایی ,جاده عشق لغزنده است. لطفا بازنجیر محبت حرکت کنید.

amir2100
20-06-2010, 09:46
شکست به دنبال ندارد و در آن هنگام که از نگاه کردن به جلو واهمه داری می توانی به یکی از دو طرف نگاه کنی تا ببینی بهترین دوستت آن جا کنارت ایستاده .

عاشقی را از قلیان باید آموخت ، آتشی بر سر ، آهی ز دل و اشکی ز دامن دارد .

عده ای گله دارند که چرا گل سرخ خار دارد ، من می گویم خدا را شکر که بوته ی خار ، گل سرخ دارد .

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم ، با همین سنگ زدن ماه به هم می ریزد ، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب ، ماه را می شود از حافظه ی آب گرفت ؟

خیلی ها نفرین می کنن ، تلافی می کنن ، اما نه ، نفرین من : الهی اونی که دوسش داری تنهات نذاره ، تلافی من : میرم تا به اون برسی ، سر راهت نباشم ، راستی ، قدر من دوستت داره ؟

amir2100
20-06-2010, 09:47
تو عشق من ، امید من بودی / تو میراثی از دل تنگم بودی / تو رفتی و من ماندم و تنهایی / تو دفتر خاطرات قشنگم بودی .

روزی به دنبال گلی راهی شدم از این کویر / آن گل نگو خار کویر بود و منم یارش شدم / از غم دل همراهش شدم / آن تیغ اول را که زد بر چشم من / گفتم که سهل باشد برای عشق من / چون تیغ دوم را بزد بر چشم من / گفتم کز او خرده مگیر که گل با خارش گل است / تیغ آخر را که زد بر قلب من / گفتم که ای معشوق من ، این جوانمردی نبود در حق من / گفتم چرا زین گونه بر قلبم زدی / گفتا اگر عاشق شدی ، زخم دلم خواهی خوری / این را که گفت آن گل به من / دیدم که بر قلبم نهاد از جانب خود گل به من .

ز غمت اشک نریزم تو بگو پس چه کنم / آتش قلب خود را با چه خاموش کنم / مطمئن باش که مهرت نرود از دل من / مگر آن روز که در خاک شود منزل من .

دوست و دست بسیار است ولی دست دوست اندک !

مهربانی تزئین لحظه هاست ، برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتن ندارم .

amir2100
20-06-2010, 09:47
کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند / من نوشتم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست .

درد غریبیست تنهایی و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد .

زندگی هنگامه ی فریادهاست / سرگذشتی در گذشت یادهاست / زندگی تکرار جان فرسودن است / رنج ما تاوان انسان بودن است .

دلتنگی بد نیست ، یادگاریست از آنهایی که دوستشان داریم و از ما دورند .

می گویند سه چیز زاده ی عشق نیست : جدایی ، سفر ، فراموشی ، ولی آن زمان که تو مرا تنها گذاشتی و فراموشم کردی من لحظه لحظه عاشقت شدم .

amir2100
21-06-2010, 18:20
بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره ....
دریاب! بازم تنهام
--------------------------------------------------
بهت نگفتم تا حالا اینکه چقد دوست دارم اما حالا بهت می گم بی تو دارم کم می یارم
بهت نگفتم تا حالا که بدجوری عاشقتم بهت نگفتم تا حالا اما حالا بهت می گم ...
-------------------------------------------------------------
وای بر من گر تو آن گم کرده ام باشی.
که بس دور است بین ما ....
------------------------------------------
رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام
هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم / چه دنیای رو به زوالی دارم
مجنونم و دل زده از خیلیا / خیلی دلم گرفته از خیلیا ...
----------------------------------------------------
ميدوني فرق تو با خون چيه؟
خون ميره تو قلب و برميگرده
اما تو ميري تو قلب و برنميگردي

amir2100
21-06-2010, 18:21
در زندگی باران مباش که دیگران گمان کنند با منت خودت را به شیشه می کوبی ، ابر باش تا انتظار باریدنت را بکشند .

ای نگارا مبادا نا کسان رامت کنند / با بدان کمتر نشین ترسم که بد نامت کنند / من نگویم با کسی خو مگیر / هر که بهرت تب کند بهرش بمیر .

هیچ قفسی حریف پرواز نیست !

کلاس عشق ما دفتر ندارد / شراب عاشقی ساغر ندارد / بدو گفتم که مجنون تو هستم / هنوز آن بی وفا باور ندارد .

بیا عشقمون رو محکم به هم گره بزنیم و آرزو کنیم این گره هیچ وقت باز نشه ، حتی با دندون روزگار .

amir2100
21-06-2010, 18:21
گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است ، و گلهای سرخ عطری ندارند ، و ستارگان دیگر نمی خوانند ، آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم .

من و تو پنجره ی سرد غمیم / من و تو هر جا بریم هر جا باشیم مال همیم .

یک نگاه و یک لبخند ، من صد دل به او دادم ، چه معامله ی زیانباری بود ، اما راضی بودم ، در تجارت گاهی سود است ، گاهی ضرر !

درد را از هر سو که نوشتیم درد بود / غم عشق ، کمرش را شکست آن که مرد بود .

خدا عشق را به شما هدیه داد تا آن را در قلب خویش نگه دارید ، عشقی که ابراز نشود عشق نیست . (ویلیام شکسپیر)

amir2100
21-06-2010, 18:22
روز اول گل سرخی برایم آوردی ، گفتی : برای همیشه دوستت دارم ، روز دوم گل زردی برایم آوردی ، گفتی : دوست ندارم ، روز سوم گل سفیدی برایم آوردی و سر قبرم گذاشتی ، گفتی : منو ببخش فقط به شوخی بود

دوست دارم به حدی که خدا می داند / این گفته فقط باد صبا می داند / مهرت ای لیلا زمانی ز دلم پاک شود / که همه پیکر من زیر زمین خاک شود .

سرخی چشم کبوتر هیچ می دانی ز چیست ؟ نامه ام می برد و بر درد دلم خون می گریست .

به خاطرت مونده یکی همیشه چشم به راهته / یه قلب تنها و کبود همیشه چشم به راهته .

نرو تنهام نزار با درد و غم هام / اگه چه دلخوری از خیلی حرفام / به قرآنی که از سایش گذشتم / به مرگ هر دوتامون خیلی تنهام .

amir2100
21-06-2010, 18:24
عشق شیرین تر از ازدواج هست ، همانطور که زمان هم شیرین تر از تاریخ هست و عشق وسیله ای هست که تمام دردسرهای کوچک را به یک دردسری بزرگ تبدیل می کند .

خداوندا به پیمان مقدس دوستی سوگند ، بهترین درودهایم نثار آنانی باد که کاستی هایم را می بینند و باز دوستم دارند .

چو در رویت بخنند گل ، مشو دامش ای بلبل / که بر گل اعتمادی نیست ، گر حسن جهان دارد .

در جوانی دفع غم از چهره ی غمناک کن / در جهان گریاندن آسان است ، اشکی پاک کن .

وقتی که معشوقم سوگند می خورد که راست می گوید ، باورش می کنم ، هر چند می دانم دروغ می گوید . (ویلیام شکسپیر)

amir2100
21-06-2010, 18:24
یه ضرب المثل چینی میگه : برنج سرد را می توان خورد ، چای سرد را می توان نوشید ، اما نگاه سرد را نمی توان تحمل کرد .

خاک شد هر که بر این خاک زیست / خاک چه داند که در این خاک کیست / سرانجام که باید در خاک رفت / خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت .

توی ویترین زندگی هیچ وقت به عروسکی نگاه نکن که مال تو نیست ، چون اون فقط وسوسه ات می کنه که اونی رو که داری از دست بدی .

خیال می کردم عشق عروسکی است که می توان با آن بازی کرد ، ولی افسوس اکنون که معنی عشق را درک کرده ام فهمیده ام که خود عروسکی هستم بازیچه ی دست سرنوشت .

خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که معادله زندگی نه غصه خوردن برای نداشته هاست و نه شاد بودن برای داشته ها .

amir2100
21-06-2010, 18:25
به هر دری می زنم از عشق تو / می نگرم بر غم رخسار تو / من و تو دلداده ی هم دیگریم / که در زمین و آسمان گوهریم / چنین ندیدن همگان در جهان / که از همه بد شدگان بدتریم .

مردی که به راه عشق جان فرساید / آن به که بدون یار خود نگراید / عاشق به ره عشق چنان می باید / کز دوزخ و از جنت یادش نیاید .

می خوام برم رو برج ونیز / پیدا کنم یه میز / خیلی تر و تمیز / با یه چاقوی تیز / روش بنویسم یه ریز / دوست دارم عزیز .

همه ساعت دارند و همه ساعت ها بی خیال غم و اندوه من و ماست ، چرا ؟ من که بیزارم از این ثانیه ها ، که فقط وقت نگه دار غم ما و شماست ، راستی ساعتی بی غم ساعت بودن چه صفایی دارد !

سفر کردم که از یادم بری دیدم نمیشه / آخه عشق عاشق با ندیدن کم نمیشه .

amir2100
21-06-2010, 18:26
پرسیدم عشق چیست ؟ گفت آتش است ، گفتم مگر آن را دیده ای ؟ گفت نه ، در آن سوخته ام .

این جهان و آن جهان هر چی هست / عاشقان را روی معشوق است و بس / گر نباشد قبله ی عالم مرا / قبله ی من کوی معشوق است و بس .

هر کجا هستی باش ، آسمانت آبی و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی .

ما که می ترسیم از هجرت دوست ، کاش می دانستیم روزگاری که به هم نزدیکیم چه بهایی دارد ، کاش می دانستیم که سفر یعنی چه و چرا مرغ مهاجر وقت پرواز به خود می لرزد .

اگه نصف دنیا رو بهم بدهند قبول نمی کنم! چون ممکنه تو توی نصف دیگه اش باشی!!

amir2100
21-06-2010, 18:27
با یک پلک زدن ، غافل از آن ماه نباشیم / شاید که نگاهی کند آگاه نباشیم .

هر از گاهی توقف ، فرصت خوبی است برای دیدن مسیر طی شده و نگریستن به راه پیش رو ، گاهی برای رسیدن باید ایستاد

قرارمون این نبود ، قرار بود برای برقراری یکدیگر بکوشیم ، نه برای بی قراری ، حالا که از من دوری بدجوری بی قرارتم .

تا تو هستی با من ، من شادمانم / بذار داد بزنم دوست دارم مهربانم .

تو پشیمون شدی من دیگه صندوقچه ی دردم / سخته اما باورش کن من دیگه بر نمی گردم .

amir2100
21-06-2010, 18:27
سرنوشت هرچی دلش خواست نوشت / نوشت که بی تو جهنم با تو بهشت
نوشت که تو از پیشم بری مهربونم / تنها بمونم تو این دو روز بد و زشت .

بی تو بودن زنده موندن چه سود / چرا الکی گفتی : میام خیلی زود .

گناه من نیست که بعد از تو ، او آمد ، تقصیر قوانین دستوری است !

یا تنهام نذار یا اشک چشمامو پاک نکن / من مهم نیستم برو پشت سرتو نگاه نکن .

کاش دوست داشتن فرستادنی بود تا از راه دور تقدیمت می کردم .

amir2100
21-06-2010, 18:34
صبح که چشماتو باز مي کني، بدون ديشب يه نفر به شوق ديدن تو چشماشو بسته.

یک قطعه قلب 3 در 4 و یک فیش محبت با یک کپی از دوستی بیار، تا شش دانگ قلبمو به نامت کنم!

راز این گفته فقط باد صبا می داند / دارمت دوست به قدری که خدا می داند

می دونى کوچکترین ذره دنیا چیه؟
دل منه، چون واست یه ذره شده‎!

هر انسان لبخندی از خداوند است تبریک به تو که زیباترین لبخند خدایی.

amir2100
21-06-2010, 18:35
به دنبال کسی باش که تو را به خاطر زیبایی های وجودت زیبا خطاب کند نه به خاطر جذابیت های ظاهریت .

زیباست وقتی قلبی داری که صاحبش خودت هستی ، اما زیباتر آن است که دوستی داری که قلبش تو هستی .

دلت را جایی بگذار که وقتی رفتی بیاریش ، ببینی ازش بهتر از خودت نگهداری کردن .

در جهان هرگز نشو مدیونه احساس کسی / تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی / گوهر خود را نزن بر هر سنگ نالایقی / صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی .

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی ، یا غذا نیست که بهش ناخونک بزنی ، یا رفیق نیست که بهش کلک بزنی ، عشق مقدسه باید جلوش زانو بزنی .

amir2100
21-06-2010, 18:37
مهربونیات زیاده که هنوز خوب و صبوری / مثل یک حس قشنگی حتی وقتی خیلی دوری .

دعا میکنم غرق باران شوی / چو بوی خوش یاس و ریحان شوی / دعا میکنم در زمستان عشق / بهاری ترین فصل ایمان شوی .

خدایا به هرکه دوست میداری بیاموز که دوست داشتن از زندگی کردن بهتر است و به هرکه دوست تر میداری بچشان !

صنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم / تا به کی در غم تو ناله شب گیر کنم .

بر درت می آمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نامهربانی دم ز حاشا میزدی / دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی .

amir2100
21-06-2010, 18:39
زیباترین سلام دنیا طلوع خورشید است ، آن را بدون غروبش تقدیمت می کنم .

بی هیچ اجباری می ماند خاطره ای از تو در یادم بی آنکه بدانم دلتنگت می شوم ، بی آنکه بخواهم بغضم برای توست و تو بی آنکه بدانی فراموشم می کنی !

از خدا می خواهم آنچه را که شایسته ی توست به تو هدیه بدهد نه آنچه را که تو آرزو داری ، زیرا گاهی آرزوهای تو کوچک و شایستگی تو بسیار است .

نه زمستانی باش که بلرزانی و نه تابستانی باش که بسوزانی ، بهاری باش که برویانی .

مردان در قابوس مردانگی ، به وسعت غیر قابل تصوری نامردند ، برای اثبات آن همین بس که در مقابل قلب فریب خورده ی یک زن می پندارند که مردند . (دکتر شریعتی)

amir2100
21-06-2010, 18:40
دوستی اگر بین ماست از تپش قلب ماست / قلب تو گر آهن است قلب من آهن رباست

آدما مترسک نیستن که وقتی واسه کلاغهای دلت تکراری شدن اونو با یکی دیگه عوض کنی ! خودت باش قبل از اینکه مترسک دیگران بشی

به چشمانت عادت کرده بودم با دستانت رفاقت ، نمی آیی تو امشب به خوابم کاش دیروز دل سیری نگاهت کرده بودم

سرگذشت غم هجران تو با شمع گفتم / آنقدر سوخت که از گفته پشیمانم کرد

مثل یک درنای وحشی تا افق پرواز کن / قصه ای دیگر برای فصل زیبا ساز کن / زندگی تکرار حرف کهنه ی دیروز نیست / بال های بسته ات را رو به فردا باز کن .

amir2100
22-06-2010, 10:34
نازنینم برای رسیدن به تو لحظه ها را سفر کردم اما تو به اندازه ی فاصله ها از من دوری .

مست عشقم مست شوقم مست دوست / مست معشوقی که دنیا دست اوست .

تحفه یافت نکردم که فدای تو کنم ، یک سبد عاطفه دارم ، همه ارزانی تو .

می دونی بهترین واحد پول دنیا چیه ؟ تومن ! چون هم تو توش هستی هم من .

اگه نصف دنیا رو بهم بدهند قبول نمی کنم! چون ممکنه تو توی نصف دیگه اش باشی!!

LIDA
23-06-2010, 12:30
کفشات رو در بیار ، جدی میگم کفشات رو در بیار !
چرا؟
آخه تو توی یک سرزمین مقدسی !
آره شک نکن تو توی قلب منی !

دروغ نیست اگر بگوویم
که بی تو، زنده مانی میکنم ، نه زندگانی !

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم !

من شعر سکوتم را در گوش تو خواهم خواند، شب های بلندم را با یاد تو خواهم ماند، من ریشه ی عشقم را در قلب تو خواهم کاشت، آن صحبت اول را در خاطره خواهم داشت..

گاهی خیال می کنم از من بریده ای، بهتر زمن برای دلت برگزیده ای، از من عبور می کنی و دم نمی زنی، تنها دلم خوش است که شاید ندیده ای..

amir2100
23-06-2010, 12:52
تنها يک سقوط است که جاذبه
زمين مسئول آن نيست: فرو
افتادن در عشق

چقدر سخت است گل آرزوهايت را
درباغ ديگري ببيني و هزار بار در
خودت بشكني و آن وقت آرام زير
لب بگويي:
گل من، باغچه ي نو مبارك

زندگي سر گذشت در گذشت
آرزوهاست

اگر یه روز یه شاپرک تو
خونتون کشید سرک / یه خورده
یاد من بیفت ، نگو ولش کن به
درک

دنیای کوچیک ما چه بی وفاست /
قلب آدما چرا از هم جداست / ما از
بهشتیم ، اینجا کجاست ؟ / پر
غم و ترسه چه بی هواست

amir2100
23-06-2010, 12:59
من عاشق آن دیده چشمان سیاهم /
بیهوده چه گویم که پریشان
نگاهم
گر مستی چشمان تو گناه است /
من طالب آن مستی و خواهان گناهم
________________ ____________ ____
سوگند به تو ای دوست در این
معبد خاموش / هرگز نکنم مهر و
وفای تو فراموش .
تو در زمین شاه منی / در آسمان
ماه منی
ستاره و شمع منی / همیشه در
قلب منى !!
کلاغ پر ...
گنجشک پر ...
دل من ...
واسه تو ...
همیشه پر پر پر
[¡] [¡] [] [¡]
این قبرها را می بینى ؟ یكیش
خالیه، خریدمش تا برات بمیرم .

sol2n
26-06-2010, 11:14
سلام ، حالم خیلی بده ، مغزم دیگه کار نمیکنه

رفتم دکتر ، میگه ۲ راه بیشتر نداری

یا icu

یا

i see you !

سوگند به تو ای دوست در این معبد خاموش / هرگز نکنم مهر و وفای تو فراموش . . .

ماهی که از آب جدا بشه فدام میشه

تو آبی ، من ماهی ، فدات بشم الهی !

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایم / غصه معنایی ندارد تا تو میخندی برایم . . .

هر کسی را نه بدان گونه که « هست »، احساس می کنند

بدان گونه که « احساسش » می کنند ، هست

sol2n
26-06-2010, 11:15
اگر دارم دلی فدای دوست میسازم / در این دنیای بی حاصل به لطف دوست میسازم . . .

دنیا مثل پائیزه ، هم قشنگه هم غمناک

قشنگیش به خاطر شما و غمش از دوری شما . . .

پیش هم بودن اگر دیروزها لطفی نداشت

ارزش دیروز را امروز باور میکنیم . . .

چون کسی در این دنیا آگاه تر از تقدیر نیست

در جهان هیچ یادگاری بهتر از تصویر نیست . . .

به چشمم گفتم برایت اشک نریزه / دلم گفت بباره که خاطرش خیلی عزیزه . . .

شب ها ز غم دوری تو خواب ندارم / رحمی به دلم کن که دگر تاب ندارم

بس ز غم دوری تو گریه نمودم / چشمم به زبان آمد و گفت اشک ندارم . . .

sol2n
26-06-2010, 11:16
شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک

ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

غریقی در طوفان تنها مانده است

آخرین فریادهای خسته اش را

که تو را می خواند ـ بشنو ، بشتاب ، او را دریاب

چه دشوار شده است دم زدن !

در این جا که هر درختی مرا قامت تفنگی است

و صدای هرگامی غمم !

چه امید بندم در این زندگانی / که در نا امیدی سر آمد جوانی

سرآمد جوانی و ما را نیامد / پیام وفایی از این زندگانی . . .

این شعر زیبا ، تقدیم به همه عاشق های ( تنها … )

دست هایت تکیه گاهم بود و نیست / عشق تو پشت و پناهم بود و نیست

حیف ، آن وقتی که عاشق شد دلم / چیز سبزی در نگاهم بود و نیست

عشق ، این سرمایه بازار دل / آب این روی سیاهم بود و نیست

یاد آن ایام مشتاقی بخیر / عاشقی تنها گناهم بود و نیست . . .

GORJI
27-06-2010, 21:40
فرق عزیز و دلتنگ :
دلتنگ کسی که پیام میده عزیز کسی که پیام میخونه !
.
.
.
جدیدترین اس ام اس مرامی !
زنگ موبایلتیم رفیق ! سایلنت کن خفه شیم !
.
.
.
اگه دیدی ازقلبت دودبلند میشه نترس اون منم که معتادمحبتت شدم !
.
.
.
لبخند تو را، چند صباحیست ندیدم
یکبار دگر خانه ات آباد، بگو ” سیب ” . . .

.
.
.
اتل متل هندونه / لبات در قندونه !
آهای عزیز دردونه / دوستت دارم ، مفهومه !؟

GORJI
27-06-2010, 21:40
میخواستم دسته گلی برایت بفرستم اما گفتم تا به دستت برسه پژمرده میشه
پس :
(س) را از گل سرخ
(ل) را از گل لاله
(ا) را از گل اطلسی
(م) را از گل مریم
به عنوان دسته گلی به نام (سلام) تقدیمت میکنم . . .
.
.
.
,.., ,,,
(‘v’) <’ )
(( )) ( /)>
-”–”– “-”–
!!!Injuri NigAm Nakon !az BoOosS KhabariNist
.
.
.
قبله ی حاجات من کعبه ی چشمان توست؛مرحم زخم تنم گرمی دستان توست
.
.
.
میدونی قشگترین سرقت دنیاچیه؟ لب ! چون هم دزدیدنش باحاله هم پس دادنش !

.
.
.
هیچ بارانی ردپای تو را از کوچه ی قلبم نخواهد شست حتی سیلاب فراموشی ها . . .

GORJI
27-06-2010, 21:41
به آن لبخندت که چون لبخند گلهاست / به رخسارت که چون مهتاب زیباست
به گلهای بهار عشق و مستی / به قرآنی که آن را میپرستی
قسم ای نازنین تا زنده ام / تو را من دوست دارم میپرستم . . .
.
.
.
میگن به یاد یکی بخوابی ، خوابشو میبینی ، میمیرم برات تا همیشه ببینمت . . .
.
.
.
گاهی در برابر خاطرات توقف کن و یاد آور دوستیها و رفاقتها باش
امیدوارم سهم من از این تجدید خاطرات یک یادت بخیر ساده باشد . . .
.
.
.
قسم به عشق پروانه که وجودش را در راه عشق می سوزاند
و قسم به شمعی که تا سردی عشق می سوزد و ناله اش بر نمی خیزد . . .
.
.
.
دل به عشق خدای یکتا ده / قطره را رهی به دریا ده
تا نماند ز عاشقان اثری / خاک مجنون به آب لیلا ده . . .

GORJI
27-06-2010, 21:41
من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب تنهایی . . .
.
.
.
عشق رو نمیشه با یه شاخه گل مقایسه کرد
ولی میشه عشق رو با یه شاخه گل اثبات کرد . . .
.
.
.
استاد کائنات که این کارخانه ساخت
مقصود عشق بود ، جهان را بهانه ساخت . . .
.
.
.
فارسی : دوست دارم
انگلیسی: i love you
عربی: احبک
ترکی: senis evar youroum
آلمان: ichie bed
بابا به چه زبونی دیگه بگم دوست دارم خوب دوست دارم دیگه
.
.
.
یه حساب تو دلتنگی هات برام باز کن

شاید برنده کل دلتنگی هات شدم . . .

GORJI
27-06-2010, 21:43
۱ ۲ ۳ ۴

هزار هزار قطاز قطاز

پاییز و بهار

دیوونه وار تو لاله زار

تو بیشه زار مثل بهار

بالا بری پایین بیای

دوستت دارم دیوونه وار !

* * * * * * * *

نوشته های رو شن مهمان اولین موج دریا هستند

حکاکی های روی سنگ مهمان همیشگی تاریخ اند

اما دوستان خوب ، حک شدگان رو قلبند ، و ماندگارانی جاویدان . . .

* * * * * * * *

با آنکه ز ما هیچ زمان یاد نکردی / ای آنکه نرفتی دمی از یاد ، کجایی ؟؟

* * * * * * * *

چشات دیگه از من خسته و سیره / اما هنوز چشمای من اسیره

فقط بدون که این دل شکسته / منتظره بگی واست بمیره . . .

* * * * * * * *

عاشقی کار هر شیاد نیست / این شکار دام هر صیاد نیست

عاشقی را قابلیت لازم است ، طالب حق را حقیقت لازم است . . .

GORJI
27-06-2010, 21:44
یک نفس با ما نشستی خانه بوی گل گرفت / خانه ات آباد کاین ویرانه بوی گل گرفت

از پریشان گویی ام دیدی پریشان خاطرم / زلف خود را شانه کردی ، شانه بوی گل گرفت . . .

* * * * * * * *

کوچه یاد آور هر لحظه تمنای من است / کوچه خلوتگه فریاد سر پای من است

بی تو گر میگذرم از سر پیمان شکنی است / گرد و خاکش به خداوند تسلای من است . . .

* * * * * * * *

دل خون شد و کسی محرم این راز نیافت / در روی زمین هم نفسی باز نیافت . . .

* * * * * * * *

همیشه وقتی فکر میکنیم برای سوال های زندگی جواب پیدا کردیم

سوال ها عوض میشوند . . .

* * * * * * * *

لطفا کسی به خوابم نیاید

امشب را تا صبح

به کابوسهایم قول داده ام !

LIDA
28-06-2010, 10:25
مصرعی از قلب من با مصرعی از قلب تو، شاه بیتی می شود در دفتر و دیوان عشق.

دوست داشتن مثل بازی الاکلنگ می مونه. اونی که عاشقتره همیشه خودش رو پایین نگه می
داره تا عشقش از بالا بودن لذت ببره!

بزرگترین آرامش دنیا رو تو خودت احساس میکنی و وقتی کسی که دوستش داری سرش رو رو شانه هات میذاره احساس می کنی قوی ترین موجود جهانی .

من بی پناهم تو بی گناهی - دل به تو دادم ، چه اشتباهی از تو کشیدم شکل کبوتر - نقاشی ام رو بگذار و بگذر تو این نبودی ، من بد کشیدم - آخه دلت رو هرگز ندیدم تو بی گناهی ، من بی پناهم - ایمن بمانی از اشک و آهم

دوست داشتن رو باید از برگ درخت آموخت وقتی زرد می شه، وقتی می میره ؛ وقتی از درخت جدا می شه ؛ بازم پای همون درخت می افته

abolfazl13633
28-06-2010, 12:54
گل فرستادم ، تو بو کن ، اگر رفتم تو با گل گفتگو کن

اگر مردم فدای تار مویت ، اگر ماندم ، که باز آیم به سویت . . .
=========================================
تو از زیبا ترین نیلوفر من ، بخوان غم را تو از چشم تر من

بدان این روی زرد از دوری توست ، که سر بیرون زد از خاکستر من . . .
=======================
بیا زندگی را بدزدیم و در میان دو دیدار قسمت کنیم . . .
========
همیشه تلخ ترین لحظه ها را کسی میسازد که قشنگ ترین لحظه را با او باور داشتی . . .
==================
داده ام دل به نگاری که خدا میداند / نه محبت ، نه مروت ، نه وفا میداند . . .

abolfazl13633
28-06-2010, 12:59
کاش هرگز در محبت شک نبود / تک سوار مهربانی تک نبود

کاش بر لوحی که بر جان و دل است / واژه تلخ خیانت حک نبود
============
گلت خشک شد ولی هرگز نمرده / زمان بوی تو رو از خونه برده

دلم خوش بود میآیی یه شب تو خوابم / ولی چند ماهه که خوابم نبرده
=================
چه روز دلخراشی و قتی خواستی جدا شی / قلبم و دادم دستت که عمری داشته باشی

ولی زدی شکستی بدون هیچ بهونه / عزیزم دل سنگت تو خاطرم میمونه
===============
دو نگاهی که کردمت همه عمر ، نرود تا قیامت از یادم

نگاه اولین که دل بردی ، نگاه اخرین که جان دادم
==========
به چه مانند کنم در همه آفاق تو را / هر چه در ذهن من آمد تو از آن خوب تری

GORJI
28-06-2010, 15:44
لازمه ی خوشبختی جذب کردن چیزهای تازه نیست، بلکه حذف کردن افکار کهنه است، افکاری که به هیچ دردی نمی خورند.

زندگی هنر نقاشی کردن است بدون استفاده از پاک کن سعی کن همیشه طوری زندگی کنی که وقتی به گذشته برمیگردی نیازی به پاک کن نداشته باشی.

اگه تو خدا را فراموش کردی این رو بدون اون هرگز تو رو فرا موش نمی کنه چون دوست داره

خوشبختی و بدبختی برای یه مرد شجاع مثل دست راست و چپش می مونه . اون هر دوشونو به کار می‌بره

مردم به همان اندازه خوشبخت اند که خودشان تصمیم میگیرند. خوشبختی به سراغ کسی میرود که فرصت اندیشیدن در مورد بدبختی را نداشته باشد. دریا باش که اگر کسی سنگی به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

GORJI
28-06-2010, 15:45
مسیج اورژانسى:همین آلان که دارى مسج مى خونى،خودت روماچ کن، دلتنگت شدم!!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

آموخته ام … که گاهی تمام چیزهایی که یک نفر می خواهد،

فقط دستی است برای گرفتن دست او، و قلبی است برای فهمیدن وی . . .

دعا میکنم غرق باران شوی / چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق / بهاری ترین فصل ایمان شوی . . .

وصیت کردم بعد مرگم قلبمو اهدا کنن

اما گفتن اجازه صاحبش لازمه .

اجازه میدی !؟

تنها یک راه به سوی بهشت وجود دارد که در زمین ، آن را عشق می نامند . . .

GORJI
28-06-2010, 15:46
قرارمون این نبود ، قرار بود برای برقراری یکدیگر بکوشیم

نه برای بی قراری ، حالا که از من دوری بدجوری بی قرارتم . . .

عاشقتم تو این دو روز خوب و بد / با من بمون ، باهات بمونم تا ابد . . .

مست عشقم مست شوقم مست دوست / مست معشوقی که دنیا دست اوست . . .

روز محشر عاشقان را قیامت کار نیست / کار عشق جز تماشای وصال یار نیست . . .

امروز رفتم برات یه ساعت بخرم ولی هرچی گشتم

هیچ ساعتی به قشنگیه اون ساعتی که دیدمت پیدا نکردم !

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، گاه برای داشتن باید گذشت

و گاه در اوج تمنا باید نخواست . . .

GORJI
28-06-2010, 15:50
این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم / خداحافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم

سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم / این جمله رو اینقد میگم تا که فراموشت کنم

.

همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی

را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد

خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ . . .

.

فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای که دور دور رفته ای…

اما دور شده بودی تا پا به پا شدنت را نبینم…و اشکهای

خداحافظی را !!

.

تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم

پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای

خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!

.

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم

خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

GORJI
28-06-2010, 15:51
و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد

چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

.

خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی / خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی

خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !

.

حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات / باشد، قبول…لااقل این نکته را بدان:

آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم

در سینه می تپید،

دلم بود…

نا مهربان.. خداحافظ

.

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای

خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم . . .

.

خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل

خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من

تو را می سپارم به دل های خسته

GORJI
28-06-2010, 15:52
گفتی خدا حافظ

گفتم نمی خواهی مرا؟ باشد نخواه

اما ای کاش می گفتی چرا؟

.

از دست دادمت ، به راحتی یک نفس ، به آسانی یک پلک ، سخت ست ؛ ولی انگار باید

بگویم خداحافظ .ای تمام آن چه دارای ام بودی در این روزگار سخت ، خداحافظ .

.

ببین مرا چه گونه جادو کردی ؟ هنوز هم نمی توانم

آن گونه که بودم ، باشم . هنوز هم نمی توانم – روزها بعد از نبودنت انسان دیگری

را آنگونه که تو را ساختم برای خود بسازم

سخت ست اما خداحافظ

.

خداحافظ همیشه سخت ترین کلمه است برای بازگفتن… بر لب که بیاید دیگر باید رفت ! … می روی ؟

.

و من از تو جدا ماندم ولی ای کاش میمردم

برو دیگر که دل از غم رها کردم

خداحافظ…خداحافظ که دیگر بر نمیگردم . .

ALI
28-06-2010, 21:03
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست. دوست داشتن امری لحظه ای است ولی داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است

گل فرستادم تو بو کن،اگر رفتم تو با گل گفتگو کن،اگر مردم فدای تار مویت، اگر ماندم که باز آیم به سویت

میدونی چیه؟؟؟آرزو نکن سال خوبی داشته باشم، آرزو کن تو این یک سال یک روز خوشحال باشم

عشق این روزا شباهت زیادی به آدامس داره، اول شیرینه،بعد دوست داشتنی، سپس تکراری و خسته کننده و در آخر دور انداختنی

ماه به من گفت اگر دوستت به تو پیامی نمیدهد چرا ترکش نمیکنی؟؟؟ به ماه نگاهی کردم و گفتم آیا آسمان تو را ترک میکند زمانی که تو نمی درخشی؟؟؟؟

ALI
28-06-2010, 21:17
آنقدر نام تو را بر لب خود زمزمه کردم که لبم سوخت ولی نام تو را توبه نکردم

مست آن یارم که در تنهاییم یادم کند، از فراق و دوری خود سخت بیمارم کند

کاش آن لحظه که تقدیم تو شد هستی من، میسپردم که مواظب باش!جنس این جام بلور است، پر از عشق و غرور است،مبادا که بازیچه شود، میشکند، می شکند..

اگر در معرفت یکتا نبودی دلم بیهوده رسوایت نمی شد.

گاهی سلام ، یادی ، نگاهی ، مسیجی، پیامی، لنگ کفشی بفرست بی وجدان دلمون گرفت .

برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش!شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست ...

GORJI
29-06-2010, 17:32
سخت است که دور از رخ دلدار بمیرم / از حسرت گل در صف گلزار بمیرم
درد است مرا ، کز غم هجران تو دلبر / باشی تو طبیب و من بیمار بمیرم . . .
.
.
.
گلهای بهشت سایبانت / یک دسته ستاره ارمغانت
یک باغ از گلهای نرگس / تقدیم وجود مهربانت . . .
.
.
.
تو کی هستی که همه فکر و خیالم شده تو / تو شدی زندگی من ، همه یادم شده تو
یاد تو در خاطراتم وقتی پیدا می شود / می رود دنیا ز یادم چون که یادم شده تو . . .
.
.
.
دستم از دستت جداست / این تمام ماجراست
دلخوشم شاید بیایی / فردا هم روز خداست . . .
.
.
.
خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان / باید از جان بگذرد هرکه شود عاشقشان
روز اول که سرشتند ز خاکی گلشان / سنگی اندر گلشان بود ، همان شد دلشان . . .

GORJI
قاصدک شعر مرا از بر کن برو آن گوشه ی باغ سمت آن نرگس مست
و بخوان در گوشش و بگو باور کن ، یک نفر یاد تو را دمی از دل نبرد . . .
.
.
.
یادت باشه زیر گنبد کبود / تو بودی و من و کلی آدمای حسود
تقصیر همون حسوداست که حالا / هستی ما شده یکی بود یکی نبود . . .
.
.
.
تا نرفتی به سفر ، همسفری پیدا کن / تا نبستی ز جهان دیده ، بری پیدا کن
به مثل هست بشر صید و جهانش چو قفس / بهر پرواز ، بر و بال و پری پیدا کن . . .
.
.
.
بی شک آسمان خدا با این همه ستاره یک تیم برنده است . . .
.
.
.
ببندم شال و میپوشم قدک را / بنازم گردش چرخ و فلک را
بگردم آب دریا ها سراسر / بشویم هر دو دست بی نمک را . . .

GORJI
در ماه مهر بادهای پاییزی بی مهری را با برگ درختان آغاز میکنند . . .
.
.
.
آن قدر عشق تو دارم که اگر آه کشم / ز لبم بوی کباب جگرم میآید !
.
.
.
من یک نامه عاشقانه ام ، بازم کن / محتاج کمی نوازشم ، یارم باش
هر قدر که سکه ای سیاهم ای دوست / در قلک سینه ات پس اندازم کن . . .
.
.
.
شیرین تر از عسل هم میتوان آفرید اما به شرط آنکه من آن زنبور سرباز دل باخته باشم
و تو آن تنها گلی که نصیب من شده است . . .
.
.
.
دل به صدایی که مگر در تو رسد / ناله ها کرد در این کوه که فرهاد نکرد . . .

GORJI
من آن ابرم که میخواهد ببارد / دل تنگم هوتی گریه دارد
دل تنگم غریب این در و دشت / نمیداند کجا سر میگذارد . . .
.
.
.
شاید آن روز که رفتم یاد تنهایی کنی / من همان تنهایی ام ، یادت نره یادم کنی . . .
.
.
.
مژه بر هم مزن ای دوست که بادم ببرد / چون سبک تر شده ام ، از پر کاهی ز غمت . . .
.
.
.
گر ز جهان بگذرم از تو نخواهم گذشت / سر رود از پیکرم از تو نخواهم گذشت
مردمک چشم من نقش تو بر خود گرفت / ور همه جا بنگرم از تو نخواهم گذشت . . .
.
.
.
مهربانی نقش هر نقاش نیست / هر که نقشی را کشید نقاش نیست
نقش را نقاش معنا میدهد / مهربانی نقش یار است حیف که یار نقاش نیست . . .

GORJI
29-06-2010, 17:34
در عشق حد اقل قطره ای جنون هست

و در حنون هم همیشه دریائی از عشق . . .

در کتاب واژه ها زیباترین معنا توئی / من چگونه در کتاب عشق تو معنا شوم ؟

از تو گفتن کار هر کس نیست ای بالاترین / من برای گفتنت باید که مولانا شوم . . .

مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، اکنون که دیگر نیستم

گفتی محبت کن برو ، باشد خدا حافظ ولی / رفتم که تو باور کنی دارم محبت میکنم . . .

کاش میدانستم چشمانت چه زمان خواهد یافت ، که “نگاه ، زاده علاقه است” . . .

GORJI
29-06-2010, 17:35
تمام آسمان من خلاصه در دو چشم توست ، مراقبشان باش . . .

همه لرزش دست و دلم از آن بود که عشق ز دستم برود . . .

هر جا تو باشی دل من همون جاست / حتی اگه فاصلمون یه دنیاست . . .

اشک نشان دل شکستگی ، سکوت نشان تنهائی و لبخند نشان مهر

و اس ام اس نشان یاد توست . . .

دوست داشتن تو ، مثل خود نفس کشیدن است . . .

GORJI
29-06-2010, 17:36
وقتی که با نمکی ، خیلی تکی !

منم دوست دارم ، با هر کلکی !!

پایان حکایتم شنیدنی است ، من عاشق او بودم و او عاشق او . . .

ما به لطف هر رفیقی دلخوشیم / هر رفیقی را نبینیم نا خوشیم . . .

اگر عاشقی رسواگری باشد ، خواهم که در عالم رسواترین رسوا شوم . . .

نه بلبل خواهد ز بوستان ها جدائی / نه گل دارد خیال بی وفائی

ولیکن چرخش چرخ ستمگر / زند بر هم رسوم آشنائی . . .

GORJI
29-06-2010, 17:37
دفتر بغض مرا باز کنید که دلگیرم / حدیث غم مرا بخوانید که از گریه سرازیرم . . .

دوست دارم دوستم تو باشی / مریض باشم پرستارم تو باشی !

زندگی اگر هزار بار دیگر بود …

بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو . . .

بگذار بگریم چون ابر در بهاران / کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

هر کس درد جدائی چشیده باشد / داند که سخت باشد قطع امیدوارن . . .

سایه ها محصول پشت کردن دیوار ها به آفتابند ، گستاخی دیوارها

را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم . . .

LIDA
30-06-2010, 13:54
به نازم حسن نيکويت، عجب يادي زما کردي ، فضاي تنگ قلبم را ، زمين تو آسمان کردي

**********+

اگر چه نازنينا را وفا نيست ، گلستاني چو باغ آشنا نيست / اگر بر آسمان هفتم پا گذارم ، دلم يه لحظه از يادت جدا نيست

**********+

اشک بهترين پديده ي دنيايست ولي تا زيباترين چيزها رو از انسان نگيره خودشو تقديم نميکنه

**********+

سه غم آمد به جانم هر سه يک بار ، غريبي - اسيري و غم يار

**********+

در جايي زندگي ميکنم که مرا لعنت ميدهند ، آري لعنت ميدهند چون عاشقم

LIDA
30-06-2010, 13:55
خنجرت را به همه بده اما خنده ات را به يک نفر، عشقت را به همه بده اما دلت را به يک نفر

**********+

هستي را بهانه کردمو گريستم تا کسي نداند گرفتار کيستم

**********+

شوق ديدار تو را قاصد بي رحم چه داند ، آنقدر شوق به ديدار تو دارم که خدا داند

**********+

آهاي ناز نمکدار، منم عاشق تب دار / ببين دل تو دلم نيست ، واسه لحظه ديدار

**********+

بهترينم : بي تو روزهايم مثل شب تاريک است ، مثل گذشتن از پل صراط ، از روي يه تار باريک است

LIDA
30-06-2010, 13:57
دوست دارم برکه باشي بحر نباشي - الهي من بميرم ولي با من قهر نباشي

**********+

دلتنگ که باشي هيچکس جز دلدار به دادت نميرسه ... دلداده ي دلتنگب هاتم

**********+

از غمش تاله کنان ميخوانم / بي دلم رفت ولي با دل او مي مانم

عشق يعني اين که وقتي ميخوايي برسونيش راديو پيام رو روشن کني و ببيني کدوم مسير پرترافيک هست تا از همون مسير بري

اين سخن را در آسمان بايد نوشت : با تو در دوزخ مدام ، بي تو هرگز در بهشت

LIDA
30-06-2010, 13:59
با اينکه سيم کارتت اعتباريه ولي معرفتتون دايمه ي

به شکرانه ي عشقت قدم تو دلت ميذارم بلکه قلب بي پنهام آروم بگيره

آدما براي هم مثل يه کتابن ، وقتي به آخر ميرسن ميرن سراغ يکي ديگه ، يامون باشه براي همه تند تند ورق نخوريم

قسم به شراب که رنگ خون است ، قسم به خون که رنگه قبله ، قسم به قلب که جايگاه توست ـ دوستت دارم

هرگز در قلب کسيو قفل نکن وقتي کليدشو نداري

LIDA
30-06-2010, 14:00
خاطره را به دست فلبم ميپارم که با تپش آن هر لحظه به ياد تو باشم

شب شرابي خوردمو مستي مرا در برگرفت / دوريت آمد به يادم هستيم آتش گرفت

مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سال ها ميخوابه تا آرامش نيلوفر به هم نخوره پس اگه کسيو دوست داري ، براي داشتنش سال ها صبر کن

آرام بخوان چون آهسته نوشتم / بي پروا بخوان چون از خود نوشتم / نزديک کسي نخوان چون تنها نوشتم / از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

براي تو که هيچ وقت ياد نگرفتي بد باشي ، يه دنيا خوبي آرزو ميکنم...

amir2100
30-06-2010, 15:59
توکه یک گوشه چشمت غم عالم ببردحیف باشدکه توباشی ومراغم ببرد

باهزارویک ترفندشاخه گلی مصنوعی رادرمیان گهای شاداب گلدانت،پنهان کردم.وبردفترخاطراتت نوشتم تورادوست خواهم داشت،تازمانی که آخرین گل پژمرده شود

بتوسپرده بودمش به هزارویک اميد وامروزبراي هزارويکمين باردلم راميبرم تاشکستگي اش راگچ بگيرند

تو طراوت بهاران ، تو سخاوت زمینی / در کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری
شاخه ای از آن را همین امروز به من هدیه کن . . .

amir2100
30-06-2010, 16:01
عزیز تر از آنی که بگویم دوستت دارم...محبوب تر از آنی که بگویم می خواهت...
نمی گویم مال من باش..فقط گاهی به یادم باش..

کاش همه رنگايي که خودش مي خواد و نمي ديد
يه کمي رنگ من خاکستري سرش مي شد

زندگي سه لحظه اش زيباست ديدن توخنديدن توبوسيدن تو.

کو طبیبی تا شکافد قلب بیمار مرا / تا ببیند من نمردم ، عشق تو کشت مرا .

لذت داغ غمت بر دل ما باد حرام / اگر از جور عشق تو دادی طلبیم .

amir2100
30-06-2010, 16:03
من عشق رادرتو، تورادردل، دل راموقع تپیدن وتپیدن رابخاطرتو دوست دارم

گاهی اوقات آرزومی کنم ایکاش تک پرنده عاشقی بودم که میان صدهاهزار پرنده بتوانم به قله بلند
سرزمین هستی برسم وپرواز کنان نغمه سردهم که... من شیدای توام وعاشقانه دوستت دارم

آسمونوقسمت كردند: تكه اي براي بركه.تكه اي براي رود.تكه اي براي دريا, دلم راقسمت كردند: تكه اي براي تو. تكه اي براي تو. تكه اي براي تو

هر وقت نتونی کسی رو فراموش کنی بدون که هنوز در خاطر شي

برای بهترین امیدوار باش برای بدترین برنامه ریزی کن

amir2100
30-06-2010, 16:04
فرقی نمیکنه من اول اومدم یا تو ، مهم اینه که کی تا آخرش میمونه . . .

بیا با یک نگاه آسمانی
ز درد یک ستاره کم نماییم
بیا روزی فضای شهرمان را
پر از آرامش شبنم نماییم

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس
دوستت دارم تا آخرین نفس . . .

آتش عشق درچشمانم غوطه ميزند ولي توهرگزنخواهي ديد نه
توهرگز مرانخواهي فهميد ومن بااين همه اندوه ازكنارت خواهم گذشت وبازتودرك نخواهي كرد

بیا گه گاه از روی محبت
کمی از درد لیلی بخوانیم
بیا از جنگل سبز صداقت
زمانی یک گل لادن بچینی

LIDA
30-06-2010, 22:57
اگه عشقت کورم کنه مهم نیست ، حس بودنت قشنگتر از دیدن دنیاست !

&&&&&

زمانی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند تو به دنبال نگاه زیبا باش !

&&&&&

با تمام فقر هرگز محبت را گدایی نکن و با تمام ثروت هرگز عشق را خریداری مکن !

&&&&&

تقدیم به آنکه محبتش در خاطرم ، خاطرش در یادم و یادش در دلم زنده است .

&&&&&

شب چو در بستم و مست از می نابش کردم / ماه اگر حلقه به در کوفت جوابش کردم
خون دل خورد و نمی مرد ز حسرت فرهاد / خواندم افسانه شیرین و به خوابش کردم
دل که خونابه غم بود و جگر گوشه درد / بر سر آتش عشق تو کبابش کردم
زندگی کردن من مردن تدریجی بود / آنچه جان کند تنم عمر حسابش کردم .

LIDA
30-06-2010, 22:58
زندگی یه پل قدیمیه به این فکر نکن که اگه تنها ازش گذشتی دیرتر خراب میشه
به این فکر کن که اگه افتادی یکی باشه که دستتو بگیره .

&&&&&

تقدیم به او که به رسم جاده خیلی دور است اما به رسم دل با او فاصله ای نیست .

&&&&&

اگه معرفت با وجود مسیر طولانی خودش ایستگاهی داشته باشه تو آخرشی ...

&&&&&

تو را دوست دارم و دانم که تویی دشمن جانم
ازچه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم .

&&&&&

زیباترین سلام دنیا طلوع خورشید است آن را بدون غروبش تقدیمت می کنم .

behzad741258
01-07-2010, 00:00
مشکلات به سبکی هوا ، عشق به عمق اقیانوس ، دوستی به محکمی الماس ، موفقیت به درخشانی طلا … اینها آرزوهای من برای توست

گاهی وقتها چقدر ساده عروسک می شویم ؛ نه لبخند می زنیم نه شکایت می کنیم ؛ فقط احمقانه سکوت می کنیم….

تو اي زيباترين شعر خدايي ، تو اي گلبرگ سرخ آشنايي ، ميان كوچه هاي قلب تارم ،‌به دنبال تو مي گردم كجايي ؟!!

ما در هيج سرزميني زندگي نمي كنــــيم. منزل ما قلـــب كساني اســـت كه دوستـــشان داريم

روزي بـــــه عـــقب نگاه مي كنيـــد و به آنـــچه " گريه دار " بــــود مي خنديد …

behzad741258
01-07-2010, 00:01
وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
زندگی گل سرخی است که گلبرگ هایش خیالی وخارهایش واقعی است
دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!
اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان
ابر را بوسید ام تا بوسه بارانت کن

behzad741258
01-07-2010, 00:02
روی هر شانه سری وقت وداع می گرید سر من وقت وداع گوشه دیوار گریست
.................................................. ......................................
در این دنیای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند منه خوش باور نادان ، محبت آرزو کردم
.................................................. .........................
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز
.................................................. .................................................. ..................
زندگی همچون بادکنکی در دستان کودکی است ،که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد
.................................................. ............
باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.
عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک مرا جاری کرد

behzad741258
01-07-2010, 00:03
سيه چشمي به كار عشق استاد
به من درس محبت ميداد
مرا از ياد برد آخر،ولي من
به جز او عالمي را بردم از ياد
.........................
ميخواستم تصوير با تو بودن را نقاشي كنم، ديدم فاصله بينمان در ورق جا نميشود، كمي نزديكتر بيا ميخواهم با تو بودن را حس كنم...
گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی
ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش
اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم .... شد !!

behzad741258
01-07-2010, 00:04
تو که میدونی من زیاد به خیابون ها وارد نیستم میشه بگی باید از کدوم طرف قربونت برم ؟!!
امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم !
چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نیستی پیشم؟ نگاه خیس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، یه دست باز یه آغوش بیا بگیر قلبمو ، یادم تورا فراموش چوب چوب یه گردن ، جایی نری تو بی من! دق می کنم میمیرم ، اگه دور بشی از من دست دست دوتا پا ، یاد تو مونده اینجا یادت میاد که گفتی ، بی تو نمیرم هیچ جا من؟ من؟ یه عاشق، همون مجنون سابق...
بعضیا با غصه پیرن بعضیا با غم رفیقن... بعضیا از بس عزیزن هرگز از دلها نمیرن!!

behzad741258
01-07-2010, 00:04
هر انسانی لبخندی از خداست؛ تقدیم به تو که زیباترین لبخند خدایی!
....................
2 تا گل نام ببر که با "خ" شروع بشه.
...
...
خودم و خودت! درسته!

....................
وقتی عشقت تنهات گذاشت .. نگران خودت نباش که بدون اون چیکار میکنی .. شرمنده دلت باش که یه باره دیگه بهت اعتماد کرد...

....................
هزار گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار می کند

amir2100
01-07-2010, 09:42
دریاب! بازم تنهام
--------------------------------------------------
ميدوني فرق تو با خون چيه؟
خون ميره تو قلب و برميگرده
اما تو ميري تو قلب و برنميگردي

amir2100
01-07-2010, 09:42
کبوترم ، لانه ی من بام توست ، کجا روم ؟ مرغ دلم رام توست ، پادشه کشور عشقم ولی ، نگین انگشتری ام نام توست .

من یک ماهی کوچکم که توی قلب شیشه ای دل تو زندگی می کنم ، می دونی اگه دلت بشکنه من می میرم ؟

می شود ای دوست آیا آن نگاهت را خرید ؟ یا برای آسمان ها روی ماهت را خرید ؟ من دلم لبریز از آشوب و زنگار رو غم است ، می شود آیینه وش یه لحظه آهت را خرید ؟

درویشم و درویش تر از خود ندیدم ، همرنگ دلم عاشق و درویش ندیدم ، عمریست که من عابر این راه غریبم ، جز سایه ی خود همسفری بیش ندیدم .

آن عشق را در تو ، تو را در دل ، دل را در موقع طپیدن به تو دوست دارم .

amir2100
01-07-2010, 09:43
یه گلدون پر از گل مال تو ، تو هم مال من ، دیدی بازم سرت کلاه رفت ، تو یه گلدون داری اما من یه دنیا گل دارم !

خاطرمان باشد ، شاید سالها بعد در گذر جاده ها بی تفاوت از کنار هم بگذریم و بگوییم آن غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود !

هرزگاهی دریا هوس میکنه به ساحل سری بزنه ، براش مهم نیست ساحل دستشو میگیره یا نه ، مهم اثبات وفاداری دریاست .

جیرجیرک به خرس گفت دوست دارم ، خرس میگه الان زمستونه بعدا صحبت میکنیم ، خرس خوابید و نمیدونست که عمر جیرجیرک فقط سه روزه !

بی جهت نیست که در کنج دلم جا داری / خوشگلی بانمکی دو چشم زیبا داری .

amir2100
01-07-2010, 09:44
به یاد آشنایان آشنا باش / به پیوندی که بستیم با وفا باش / همیشه یاد تو در خاطرم هست / تو هم هرجا که هستی یاد ما باش .

اشک ها اسکی سوارانی ماهرند که از زیر چشم ها شروع به حرکت می کنند و از گونه ها با مهارت می پرند و در کنار لب ها از خط پایان می گذرند .

به درد هم اگر خوریم قشنگ است / به شانه ، بار هم اگر بردیم قشنگ است / در این دنیا که پایانش به مرگ است / برای هم اگر مردیم قشنگ است .

اس ام اس اورژانسی ، همین الان که داری پیام میخونی خودتو ماچ کن .

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

جای خالیت تو دلم مرگ رو بهونه میکنه / تو نباشی روزگار منو دیوونه میکنه .

amir2100
01-07-2010, 09:44
بر آن سریم کزین قصه دست برداریم / مگر عزیز من ، عشق دست بردار است / کسی بجز خودم ای خوب من چه می داند / که از تو ، از تو بریدن چقدر دشوار است / مخواه مصلحت اندیش و منطقی باشم / نمی شود به خدا ، پای عشق در کار است .

اتل متل یه فانوس / فرستادم برات بوس / گرفتی بگو آره / نشد بگو دوباره .

هر دیده که عاشق است خوابش ندهید / هر دل که در آتش است آبش ندهید / دل از بر من رمید ، از بهر خدای / گر آید و در زند جوابش ندهید .

دیده در هجر تو شرمنده ی احسانم کرد / بس که شب ها گهر اشک بدامانم کرد / ماجرای دل دیوانه بگفتم با شمع / آنقدر سوخت که از گفته پشیمانم کرد .

ما هرچی تلخی بود امتحان کردیم ولی دیدم هیچ چیز تلخ تر از ندیدنت نیست !

amir2100
01-07-2010, 09:45
اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست

دستانم تشنه ی دستان توست شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم زیرا می دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت

شنيدم که شمشير يکي را دوتا مي کند بنازم به شمشيرعشق که دوتا رايکي مي کند .

زندگی مثل یه جاده است ، من و تو مسافراشیم ، قدر لحظه ها رو بدونیم ، ممکنه فردا نباشیم .

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

ALI
01-07-2010, 16:00
برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش!شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست ...

از آسمون پیغام اومده یه فرشته گم شده ، یه بوس میدی لوت ندم؟؟؟؟!!!

بزن نی زن چرا غم سوت و کوره، بزن نی زن که یارم راه دوره ، بزن نی را که من مجنونم امشب، دلم اما عجب مات و صبوره..

به دل گفتم عشق را خلاصه کن گفت آغاز کسی باش که پایان تو باشد

کاش بدونی نبودنت یا ندیدنت هرگز بهونه ای نمیشه برای از یاد بردنت

تقدیم به دوستی که مشغول شطرنج زندگیه و نمیدونه ما مات رفاقتش شدیم

ALI
01-07-2010, 16:03
آنقدر نام تو را بر لب خود زمزمه کردم که لبم سوخت ولی نام تو را توبه نکردم

مست آن یارم که در تنهاییم یادم کند، از فراق و دوری خود سخت بیمارم کند

کاش آن لحظه که تقدیم تو شد هستی من، میسپردم که مواظب باش!جنس این جام بلور است، پر از عشق و غرور است،مبادا که بازیچه شود، میشکند، می شکند..

اگر در معرفت یکتا نبودی دلم بیهوده رسوایت نمی شد.

گاهی سلام ، یادی ، نگاهی ، مسیجی، پیامی، لنگ کفشی بفرست بی وجدان دلمون گرفت

behzad741258
03-07-2010, 13:22
وقتی پایان داستان
دستان مهربان تو نباشد
بگذار قصه گو هر طور كه می خواهد
داستان را ادامه دهد

--------------------

به نام خدا خالق انسان .
به نام انسان خالق غم ها .
به نام غم ها به وجود اورنده ي اشك ها .
به نام اشك تسكين دهنده ي قلب ها .
به نام قلب ها ايجاد گر عشق
و به نام عشق زيباترين خطاي انسان
---------------------------
لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید!!!

--------------------------

بزرگترین افسوس آدمی این است که حس می کند می خواهد اما نمی تواند، و به یاد می آورد زمانی را که می توانست اما نمی خواست

----------------------------

تا زماني كه به فردا اميدواري اقتدار ازان توست.انچه كه كرم ابريشم انرا پايان دنيا مي پندارد در نظر پروانه اغاز زندگيست

behzad741258
03-07-2010, 13:22
هر موقع خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمونه
گاه يک لبخند آنقدر عميق ميشود که گريه ميکنم گاه يک نغمه آن قدر دست نيافتني است که با آن زندگي ميکنم گاه يک نگاه آن چنان سنگين است که چشمانم رهايش نميکنند گاه يک عشق آن قدر ماندگار است که فراموشش نميکنم
قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
مرا در خود كشيدي برموداي من !!!

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره ی آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی محدودی آن را دیده اند.
مثل شقايق زندگى كن:كوتاه اما زيبا
مثل پرستو كوچ كن:فصلى اما هدفمند
مثل پروانه بمير:دردناك اما...عاشق

behzad741258
03-07-2010, 13:23
می خواهم فاصله ها را بشكنم تا به تو برسم ولی افسوس فاصله ها درست برعكس دلها شكستنی نیستند!!

هر وقت قلبت از سختی ها به تنگ امد به کوهستان برو و خدا را فریاد کن. ایا هنوز هم امیدی هست....؟پاسخ می اید هست.هست.هست.....

آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم ... آن زمان که دوستمان دارند لجبازی ميکنيم ... ... و بعد ... براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم

ثمره عمر آدمي يك نفس است و آن نفس از براي يك همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يك نفس از براي عمري بس است

وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عکس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني

behzad741258
03-07-2010, 13:24
در زندگی مشو مدیون احساس کسی تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی
---------------------------------------------------------------
روزگار غریبیست نازنین. دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت می دارم... تو فریادی شو تا باران.وگرنه می برندت به مرداران
------------------------------------------------------------------------
آنان که رنگ پریدگی پائیز را دوست ندارند نمی دانند پائیز همان بهاریست که عاشق شده است...

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی برگ درختان انتظار پائیز را می کشند تا جای پاهایت را بوسه بزنند...
----------------------------------------------------------------------------
مگذار گذشت در دلت گم بشود مجذوب تلسم سیب و گندم بشود مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است شرح دل ما حیف است که پنهان باشد این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است...
---------------------------------------------------------
فقط کسانی معنی دلتنگی رو می فهمند که طعم وابستگی رو چشیده باشند...

behzad741258
03-07-2010, 13:25
زندگی مثل بازی شطرنج میمونه! اگه بلد نباشی همه می خوان یادت بدن. وقتی هم که یاد گرفتی همه می خوان شکستت بدن...!
-----------------------------------------------------------------------------------------
قلب ها دريچه ي نفوذند و صادقانه نفوذ كردن پايدارترين مهماني است ...

---------------------------------------------------------------------

هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند
-----------------------------------------------------------------------
پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت... بیچاره از این عشق سوختن آموخت... فرق من و پروانه در این است... پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت...
--------------------------------------------------------
بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم... تو قمار زندگیمون تو نباشی من میبازم... با تو من مالک دنیام... بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام...

behzad741258
03-07-2010, 13:25
مثل آسمون که امیدش چند تا ستارست... دیدن برق نگاهت واسه من عمر دوبارست...
----------------------------------------------
صفای ما پابرهنه ها میدونی چیه؟ اینه که هیچ ریگی به کفشمون نیست !
-----------------------------------------
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت. تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی...
-----------------------------------------------------------------
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد : او می گوید آری و هرچه می خواهی به تو می دهد. او می گوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد...
---------------------------------------------------------------------------
راز عشق را در نگاهت باز کن عشق من را در دلت آغاز کن گر هوس کردی مرا در نزد خود تلفن را بردار از ما یاد کن

behzad741258
03-07-2010, 13:27
پروانه به دور شمع گشت و پرش سوخت... من به دور تو گشتم جگرم سوخت...
------------------------
تو مرا مي فهمي... من تورا مي خوانم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است. تو مرا مي خواني من تورا ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم ميداني تا ابد در دل من خواهي ماند...
---------------------------------------------------
سكوتم صداي تو... هوايم هواي تو... دلتنگيم براي تو... تنهاييم بياد تو... زندگيم فداي تو...
آنقدر زير لبم نام تورا زمزمه كردم... كه لبم سوخت ولي نام تورا توبه نكردم...
اگر سنگ در رود زندگي نمي كرد ، صداي آب هيچ وقت زيبا نبود...!

behzad741258
03-07-2010, 13:29
آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...
-----------------------------------------------------------------------
کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..
------------------------------------------------------
تا روزي كه رفتي مي پنداشتم عشق همه اش شيريني است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز مي شود..
---------------------------------------------------------------------------
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است..

behzad741258
03-07-2010, 13:30
اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!
---------------------------------
حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...
قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .
من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام
آنچه تو سالها صرف ساختنش ميكني، شخصي ميتواند يك شبه آنرا خراب كند،با اين حال سازنده باش

behzad741258
03-07-2010, 13:32
مهم نيست كه چند بهار در كنار هم زندگي كنيم،مهم اين است كه يادمان باشد عمرمان كوتاه است .
در پايان زندگي،خيلي از ما خواهيم گفت:
كاش فقط چند لحظه بيشتر فرصت داشتيم تا خوب به هم نگاه كنيم !

---------------------------------------
در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست . عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند.

محبت مثل يك سكه ميمونه كه اگه بيفته تو قلك قلب ديگه نميشه درش آورد اگرم بخواي درش بياري بايد اونو بشكني!!!
----------------------------------
اگه دزد بودي اولين چيزي كه از من مي دزدي چي بود؟؟ براي همه بفرست جوابهاي جالبي مي گيري ..... ولي اول جواب منو بده باشه؟
هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

behzad741258
03-07-2010, 13:33
عابر شهر چشاتم دل من اهل ريا نيست ، اوني كه مثل تو باشه حتي توي قصه ها نيست .
....................
بی تو نه بین زمین واسمون جنگ میشه نه کوه اب میشه نه اب سنگ میشه فقط این دل منه که برات تنگ میشه دوستت دارم
.................
شاید یکی هست که شبا واسه این که خوابتو ببینه به خدا التماس میکنه شاید یکی هست که وقتی تو را میبینه دستاش یخ میکنه و تپش قلبش هر لحظه بیشتر میشه شاید یکی هست که به خاطر تو شبا تو دریایی از اشک میخوابه ولی تو اونو نمیبینی شایدم هیچوقت نبینی
................
ميدوني دوست يعني چي؟ د:داشتن و:اوني كه س:ستايش كردنش ت: تمومي نداره
.................
اگه توی اسمون هیچ ستاره ای نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا تک ستاره ی شبات باشم

behzad741258
03-07-2010, 13:34
به اندازه صداقت پینوکیو و رفاقت تام و جری و هوش و ذکاوت پت و مت دوستت دارم.
...................
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن
...............
دل تو اولین روز بهار , دل من آخرین جمعه سال ,و چه دوراند و چه نزدیک به هم ...
.................
شايد فكر كني كتاب عاشقانه زياد ميخوانم ولي من عشق را در كتاب زندگيه تو پيدا كردم وميگويم تا پ‍زمرده شدن اخرين گل دوست دارم

behzad741258
03-07-2010, 13:35
دختره از پسره پرسيد من خوشگلم؟گفت نه .گفت دوستم داري؟گفت نوچ؟گفت اگه بميرم برام گريه ميکني؟ گفت اصلا؟دختره چشماش پر از اشک شد. هيچي نگفت:پسره بغلش کرد گفت:تو خوشگل نيستي زيبا ترين هستي.تورودوست ندارم چون عاشقتم. اگه تو بميري برات گريه نميکنم چون من هم ميمرم

ديگه نه زنگ بزن، نه اس ام اس بده،نه با من حرف بزن،آخه رفتم دكتر گفته:قند دارم و نبايد به عسلي مثل تو نزديك بشم
--------------------
من این اس ام اس رو نفرستادم ٬ موبایلم خودش فرستاد ٬ مثل اینکه موبایلم خاطر خواه موبایلت شده!

شيطان به خداوند گفت: چگونه است كه بندگانت تو را دوست مي دارند و تو را نا فرماني مي كنند در حالي كه با من دشمن اند ولي از من اطاعت مي كنند؟! خطاب رسيد كه اي ابليس به واسطة همان دوستي كه به من دارند و دشمني كه با تو دارند از نافرماني هاي آنان در خواهم گذشت
-----------------------
مهرباني را وقتي ديدم که کودکي مي خواست آب شور دريا را با آبنبات کوچکش شيرين کند

behzad741258
03-07-2010, 13:36
از عارفی بزرگوار پرسیدند : آدم و ابلیس هر دو در بهشت گناه کردند... چه شد که آدم بخشوده و ابلیس ملعون شد ؟ گفت: گناه آدم از **** بود وگناه ابلیس از عُجب و تکبر بود... و عُجب و تکبر در نزد خداوند بخشش پذیر نبود.
تبریک میگم اسمت رفت توی کتاب گینس اونم به عنوان مهم ترین جیگر دنیا
این اس ام اس نیست یک احساس پاکه که با صدای اس ام اس میاد تا بگه دوست دارم
جاده ی عشق تا اطلاع ثانوی لیز و لغزنده است
از عاشقانی که قصد سفر در این جاده را دارند خواهشمندیم خود را به زنجیر محبت و صمیمیت زنجیر کنند
(پلیس راه عاشقان)
برو جلوی آینه
.
.
.
خوب نگاه کن
.
.
.
خوشگله نه ؟
.
.
.
فکر کردی خودتی ؟
.
.
.
نه فدات شم اونی که میبینی تمام زندگی منه

behzad741258
03-07-2010, 13:36
فرشته از سنگ ميپرسه چرا از خدا نميخوای که تورو انسان کنه؟؟؟سنگ ميگه هنوز اونقدر
سخت نشدم که انسان بشم!!!!!
همیشه توئ مدرسه بهمون یاد داده بودن
1 سال = 12 ماه
1ماه= 4 هفته
1 هفته=7 روز
1 روز=24 ساعته
1ساعت= 60 دقیقه است
ولی کسی بهم نگفت یه لحظه بی تو بودن یعنی یه عمر !
اگه یه روز فروختمت نراحت نشو، من آدم فروش نیستم گل فروشم.
چقدر خوبه آدم یکی رو دوست داشته باشه نه به خاطر نیازش، بلکه چون کسه دیگه ای رو نداره، نه به خاطر اینکه تنهاست و اجباریه، بلکه به خاطر اینکه طرف ارزش دوست داشتن رو داره.
توی دفتر یادداشت روزانه ات از طرف من بنویس:
دوستت دارم.

behzad741258
03-07-2010, 13:39
محبت از درخت آموز که از سر هیزم شکن سایه بر نمی دارد.
بازم از دست زمونه شدي خسته عزيزم؟؟؟؟امتحانت مي كنه خداي مهربونمون
خودتم خوب مي دوني غصه نخور ، تنها نمون
خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت!
به حساب بانكي شما مليونها بوسه عشق واريز كردم شما مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر كارت برداشت نمائيد
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد.

behzad741258
03-07-2010, 13:40
تو میتونی از آسمون بیفتی
میتونی از روی یه درخت بیفتی
اما بهترین حالت افتادن اینه که عاشق من بشی
این خورشیده که داره به من لبخند میزنه یا تویی که داری میخندی؟؟؟
از a تا z تنها چیزی که اهمیت داره u و i هست
عشق مثل درخشش خورشید میمونه که به صورت کسی که صاحبشه یه روشنایی طلایی میبخشه و به بدنش گرما میده. عشق روح ها رو بیدار میکنه و چشمارو باز میکنه و وقتی که به پایان میرسه میلیارد ها قطعه ی کوچک از خاطرات رو به جا میزاره که بهشون ستاره میگن. تا همیشه دنیایی رو که هنوز وجود داره یاد آوری کنه.
وقتی برای بار اول دیدمت از حرف زدن با تو میترسیدم
وقتی برای اولین بار با تو حرف زدم از اینکه دوست داشته باشم میترسیدم
وقتی برای اولین بار احساس دوست داشتن تورو تجربه کردم از اینکه عاشقت بشم میترسیدم
و حالا که دوست دارم میترسم که از دستت بدم.

ALI
03-07-2010, 13:41
در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است / ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند

http://i17.tinypic.com/6utts0o.gif

با من امشب چیزی از رفتن نگو, نه نگو، از این سفر با من نگو!من به پایان می رسم از کوچ تو,با من از آغاز این مردن نگو! کاش میشد لحظه ها را پس گرفت ,کاش میشد از تو بود و با تو بود,کاش میشد در تو گم شد از همه ,کاش میشد تا همیشه با تو بود

تو مرا می فهمی من تو را می خواهم و همین ساده ترین قصه یک انسان است تو مرا می خوانی من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من می مانی

سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن؛ سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگرد

غرور ر واسه کسی که دوستش داری بشکن اما دل کسی را که دوستش داری به خاطر غرورت

behzad741258
03-07-2010, 13:42
اگر بوسه یک چکه ی آب بود اونوقت من برات رگبار میفرستادم
اگر در آغوش کشیدن مثل یک ثانیه بود من برات ساعت هارو میفرستادم.
اگر لبخند ها مثل آب بودند من برات دریا رو میفرستادم.
و اگر عشق یک انسان بود اونوقت من برات خودم رو میفرستادم.
دلم میخواست که رویاها مثل آرزو ها بودن و آرزو ها به حقیقت میپیوستن. چون توی رویاهام من همیشه با تو ام.

اگر کسی میخواست زندگی من رو به صورت یک داستان در بیاره، نقطه ی اوج داستان زمانی بود که من تورو ملاقات کردم.
آدمک آخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک مست نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند آن خدایی که بزرگش خواندی بخدا مثل تو تنهاست بخند
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

ARMAN
03-07-2010, 14:12
دنیا هم به ادمهای خوشبین نیاز داره هم بدبین چون ادمهای خوشبین هواپیما میشازن اما ادمهای بدبین چتر نجات

اگر یادت کنم پروانه میشم / فراموشت کنم دیوانه میشم / غروب عاشقان رنگ طلاییست / اگر چه اخرش مرگ و جداییست

هر شهری یک شاهی داره هر شاهی یک تاجی داره من شاه و شما تاج سر ما هستی .

هر جا بری ما باهاتیم مثل علف زیر پاتیم مثل عسل رو لبهاتیم مثل غنچه رو دستاتیم

دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن.

ARMAN
03-07-2010, 14:12
هميشه دو درس را در زندگي خود به ياد داشته باشيد: 1- جسارت در بيان عقيده 2- جرأت در پذيرش اشتباه

آبي تر از آنيم كه بي رنگ بميريم شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم تقصير كسي نيست كه اينگونه غريبيم شايد كه خدا خواست كه دلتنگ بميريم

کردگارا، احساس را زمن مگير که بنده ام به درگاهت با دلي خون ز بندگانت و مرا رها مکن در اين دنياي مکر که دل آتش مي زنند و عاشق مي کشند. کردگارا، مرا تنها مگذار

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستيم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند...

اي آسمان رفت عشق من از دست من.... عشق هميشه مست من..... يک عمر..... با بخت بدش بگريستم..... بگريستم...... باري نپرسيد از دلم، من کيستم؟ من چيستم......

GORJI
04-07-2010, 23:05

* * * *

فغان دل برنگیزد حکایت / که روح و دل کنند از هم شکایت

که میبینم ز تو لطفی نباشد / پرا باید چنین دفع محبت

مگر بد عهدیم اندر چه دیدی ؟ / که درگر تو نمیفرستی پیامک

اگر ناراحتی از این رفاقت / که من هم قطع کنم دیگر رفاقت !

* * * *

می بوسیمت سه تایی من و غم و تنهایی / امان از این جدایی دلتنگتم خدایی . . .

* * * *

ای غصه مرا دار زدی خسته نباشی / آتش به شب تار زدی خسته نباشی

ای غصه دمت گرم که در لحظه ی شادی / با رگ رگ من تار زدی خسته نباشی . . .

* * * *

امشب دلم از آمدنت سرشار است / فانوس به دست کوچه دیدار است

آنگونه تو را در انتظارم که اگر / این چشم بخوابد ، آن یکی بیدار است !

GORJI
04-07-2010, 23:07
۱ ۲ ۳ ۴

هزار هزار قطاز قطاز

پاییز و بهار

دیوونه وار تو لاله زار

تو بیشه زار مثل بهار

بالا بری پایین بیای

دوستت دارم دیوونه وار !

* * * *

* * * *

با آنکه ز ما هیچ زمان یاد نکردی / ای آنکه نرفتی دمی از یاد ، کجایی ؟؟

* * * *

چشات دیگه از من خسته و سیره / اما هنوز چشمای من اسیره

فقط بدون که این دل شکسته / منتظره بگی واست بمیره . . .

* * * *

عاشقی کار هر شیاد نیست / این شکار دام هر صیاد نیست

عاشقی را قابلیت لازم است ، طالب حق را حقیقت لازم است . . .

GORJI
04-07-2010, 23:07
هرچه میخواهم غمت را در دلم پنهان کنم / سینه میگوید که من تنگ آمدم ، فریاد کن . . .

* * * *

غم به هر جا که روم سر زده آید به دلم / چه کنم خانه دل بر سر راه افتاده است . . .

* * * *

یک نفس با ما نشستی خانه بوی گل گرفت / خانه ات آباد کاین ویرانه بوی گل گرفت

از پریشان گویی ام دیدی پریشان خاطرم / زلف خود را شانه کردی ، شانه بوی گل گرفت . . .

* * * *

کوچه یاد آور هر لحظه تمنای من است / کوچه خلوتگه فریاد سر پای من است

بی تو گر میگذرم از سر پیمان شکنی است / گرد و خاکش به خداوند تسلای من است . . .

* * * *

دل خون شد و کسی محرم این راز نیافت / در روی زمین هم نفسی باز نیافت . . .

GORJI
05-07-2010, 11:51
از خدا پرسیدم چی دوست داری ؟ گفت : سخاوت . دیوانه گفت: حماقت . غم گفت: ملامت . کوه گفت: صلابت . معشوق گفت : نگاهت . فدای تو که گفتی : رفاقت

می تپد قلبم برای تو که یادت همدم لحظه لحظه های من است. و با هر تپش بی تاب تر برای دیدار تو می شوم.

لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی.

میدونی بعضی شبا چرا زود صبح میشه؟ چون خورشید هم دلش برات تنگ میشه

گل من خبرنداری دل گلدونت میگیره

اگه توپژمرده باشی گلدونت برات میمیره

GORJI
شعاع درد مرا ضرب در هزار كنید مگر مساحت رنج مرا حساب كنید

هرگزبرای عاشق شدن به دنبال باران و بابونه نباشی گاهی در انتهای خارهای یك كاكتوس به غنچه ای می رسی كه ماه را بر لبانت می نشاند

در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست . عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند.

لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید!!!

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره ی آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی محدودی آن را دیده اند.

GORJI
به نام خدا خالق انسان . به نام انسان خالق غم ها . به نام غم ها به وجود اورنده ی اشك ها . به نام اشك تسكین دهنده ی قلب ها . به نام قلب ها ایجاد گر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسان

من از بازی هفت سنگ بدم میاد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی دوباره برگردی پیشم . . .!

زندگی ام را به پاک ترین نگاه می فروشم، پاک ترین نگاه را به پاک ترین قلب، پاک ترین قلب را به مرگ، مرگ،که زیبا ترین هدیه ی خداست

در مدرسه از نشاط من کم کردند...

از فرصت ارتباط من کم کردند...

هر وقت به هم عشق تعارف کردیم...

از نمره ی انضباط ما کم کردند...

در بی کران دور

بر سنگ سخت گور

خط نوشته بود با جوهر سرشک

* * * آرامگاه عشق * * *

LIDA
05-07-2010, 18:59

هزار هزار قطاز قطاز

پاییز و بهار

دیوونه وار تو لاله زار

تو بیشه زار مثل بهار

بالا بری پایین بیای

دوستت دارم دیوونه وار !

زیباترین غروب غروب عاشقان

زیباترین سنگ دل یار

زیباترین مایع اشک

زیباترین ناله آه

زیباترین دف قلب تو

زیباترین کلام دوستت دارم . . .

دوست و دست بسیار است ولی دست دوست اندک .

LIDA
05-07-2010, 19:01
خیلی ها نفرین می کنن ، تلافی می کنن اما …

اما نه

نفرین من : الهی اونی که دوسش داری تنهات نذاره

تلافی من : میرم تا به اون برسی سر راهت نباشم

راستی ، قدر من دوستت داره . . . ؟

دوستت دارم به اندازه ی پلک هایی که در زمان خیال پردازی هایم

زدم و چه بسیار خیالاتی که در ذهن پروراندم . . .

از خدا خواهم شبانگه دامن گل را بگیرم

تو برای من بمانی من برای تو بمیرم . . .

قلب مرا آتش زدی هدیه به تو خاکسترش / این دل وفادار تو بود اما نکردی باورش . . .

عشق از من و نگاه تو تشکیل می شود ، گاهی تمام من به تو تبدیل می شود

GORJI
06-07-2010, 11:02
اگر مي توانستم مجازاتت کنم از تو مي خواستم به اندازه اي که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي

دوستی تکرار دوستت دارم نیست، دوستی فهمیدن ناگفتنی های کسی است که دوستش می داری

تازه فهميدم تو دنيا هيچ قلبي واسه من نمي تپه. حتي قلب خودم... چون اونم واسه تو مي تپه

دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن !!!

۱=0+1 تو 'يک' هستی و من 'صفر' ،من باشم يا نباشم تو يک هستی... ولی اگر تو نباشی من هيچم..! !

GORJI
06-07-2010, 11:03
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

تصوير چشمان تو را در رويا ها كشيدم، باغ گلي از جنس مريم ها كشيدم، تو گم شدي در جاده هاي ساكت و دور، من هم به دنبال نفس هايت دويدم

گر نمیدیدم در این دنیا تو را یا نبودم باتو هرگز آشنا گر در آن محفل نبودی همچو شمع یا نمیدیدم تو را در بین جمع گر نمیکردی به سوی من نگاه با نگاهی گر نمیرفتم به راه عاشقی گر در سرشت من نبود یا که عشقت سرنوشت من نبود

وقتي مي رفتي بهار بود. تابستان نيامدي. پاييز شد. پاييز كه نيامدي پاييز ماند. زمستان كه نيايي باز پاييز مي ماند....
تو رو خدا فصل ها رو به هم نريز! پاشو بيا ديگه!

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

GORJI
06-07-2010, 11:03
من از بازي هفت سنگ بدم مياد . مي ترسم انقدر سنگ روي سنگ بذاريم كه ديوار بينمون درست بشه، بيا لي لي بازي كنيم

براي رسيدن به تو لحظه ها را سفر كردم، اما تو به اندازه فاصله ها از من دوري

آخرين ذكري كه شب در خاطرم ماند ز دوست، اولين يادي كه صبح از خاطرم خيزد تويي

هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت..

خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد

GORJI
06-07-2010, 11:04
من فقط 15 تا دوستت دارم به اندازه ي 7 تا دريا و 7 تا آسمون و 1 دنيا

نشستم فکر کردم که اسمتو بزارم چي؟؟ گفتم گل ولي ديدم پژمرده ميشه. گفتم خورشيد ديدم که غروب مي کني
گفتم بزارم ماه ديدم روزها تنهام ميشم؟؟؟ تصميم گرفتم اسمتو بذارم دلم که هميشه با هام باشي

جا نا زدست عشق تو يك دم نباشد راحتم
هر شب خيا لت را كشم اي ماه تابان در بغل

soq soq soq soq soq
soq soq soq soq soq
soq soq soq soq soq
همه اينها مال تو به شرط اينكه گوشيتو بر عكس بگيري

واست يه دسته گل فرستادم با هزار مصيبت در ميان اون همه گل تونستم يه گل مصنوعي بزارم و در آخر برات بگم تا خشک شدن آخرين گل دوست دارم

GORJI
06-07-2010, 11:08
دوست همه باش و معشوق یکی / مهرت را به همه هدیه کن و عشقت را به یکی

با عشق دوست ماند و با یار بیقراری / از دوست درد ماند و از یار یادگاری

روز را خورشید میسازد و روزگار را ما
ما را قلب زنده نگه میدارد و قلب را عشق
پس زندگی را عاشقانه بساز

خواهم که سری باشم ، تو تاج سرم باشی / تا خاک رهی باشم ، تو رهگذرم باشی

امیری به شاهزاده گفت:من عاشق توام.شاهزاده گفت:زیباتر از من خواهرم است که در پشت سر تو ایستاده است.امیر برگشت و دید هیچکس نیست.شاهزاده گفت:عاشق نیستی,عاشق به غیر نظر نمی کند

GORJI
06-07-2010, 11:08
تو صمیمی تر از آنی که دلم میپنداشت / دل تو با همه آینه ها نسبت داشت
تو همان ساده سرسبز نجیبی که / خدا در میان دل پاکت ، صدف آینه کاشت

رسم این شهر عجیب است ، بیا برگردیم / قصد این قوم فریب است ، بیا برگردیم
آن که یک روز دل به نگاهش دادیم / خنده اش سرد و غریب است ، بیا برگردیم
عشق ، بازیچه شهر است ولی در ده ما / دختر عشق ، نجیب است ، بیا برگردیم

نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم ، درد عجیبی میکند

من اگر کسی رو داشتم دیگه در به در نبودم / با غم غربت و اندوه دیگه همسفر نبودم

آه میکشم تو را با تمام انتظار / پر شکوفه کن مرا ای کرامت بهار
میرسد بهار و من بی شکوفه ام هنوز / آفتاب من بتاب ، مهربان من بتاب

GORJI
06-07-2010, 11:09
هر شب ز غم عشق تو من خواب ندارم / فکر دل من کن که دگر تاب ندارم
پس گریه نمودم ز فدای غم عشقت / چشمم به زبان آمد و گفت اشک ندارم

نوشتم حرف دل تا تو بخوانی / که چون دورم ز تو ، دردم بدانی
به غیر از تو کسی را من ندارم ، تو را تا بی نهایت دوست دارم

کاش وقتی آسمان بارانی است ، چشم را با اشک باران تر کنیم
کاش وقتی که تنها میشویم ، لحظه ای را یاد یکدیگر کنیم

خداوندا ، تو گفتی که در قلب شکسته خانه داری
شکسته قلب من ، جانا به عهد خود وفا کن

دود اگر بالا نشیند ، کسر شان شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد ، گرچه او بالاتر است

asistant
06-07-2010, 22:36
قبل از اینکه به کسی بگی دوست دارم ، خوب فکراتو بکن چون شاید چراغی در دلش روشن کنی که خاموش کردنش به خاموش شدن او بیانجامد . . .
عشق فراموش کردن نیست بلکه بخشیدن است گوش کردن نیست بلکه درک کردن است دیدن نیست بلکه احساس کردن است جا زدن و کنار کشیدن نیست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است حتی اگر شده تنها . . .
در وفا هیچکس استاد نیست ولی در بی وفائی همه استادن !چطوری استاد !؟
صبر کردن دردناک است و فراموش کردن دردناکتر
ولی از همه دردناکتر این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش
دیگر هیچ زمینی را به امید مترسک به زیر کشت نخواهم برد چرا که من دیده ام یک آسمان کلاغ ٬ رقص باران را در کلاه مترسک به ریشخند گرفته اند . . .

asistant
06-07-2010, 22:40
اگه نصف دنیارو بهم بدن قبول نمیکنم ، آخه میترسم تو توی نصف دیگه باشی !
-------------------------------------------
دلم احساس غم دارد در این اندوه بی ویرانی کمی تا قسمتی ابری و شاید باز بارانی . . . !
عزیzم iلاveیو !! از بس دوست دارم قاطی کردم !!!
اگر بوی گلی را دوست نداری شاخه هایش را نشکن . . .
--------------------------------------------
سالها آرزو داشتم سایه اش بر سرم باشد . کور بودم ، او سراسر نور بود . . .

asistant
06-07-2010, 22:43
چه ساده بودم آن هنگام که میپنداشتم ترکیدن بادکنک آبی ام ناگوار ترین حادثه عالم است . . .
اکثر ما نه به خاطر یافتن فردی کامل ، بلکه به خاطر کامل دیدن یک فرد نا کامل عاشق میشویم که از پیله تنهائی خود رها شویم . . .
افتخار در خشک کردن اشک است ، نه در جاری کردن آن . . .

در طوفان زندگی ، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است . . .
کاش میدانستی آن کس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج قطره ای از باران محبت بود .
-----------------------------------------------

اگر ميخواهي در زندگي خوشبخت باشي ، هرگز به بدبختي کسي نخند . .

asistant
06-07-2010, 22:47
بيشتر آدم ها زماني نا اميد ميشوند که چيزي به موفقيتشون نمونده . . .

آنچه از روزگار بدست ميآيد ، با خنده نميماند و آنچه از دست برود با گريه جبران نميشود

يادمان باشد ، لابلاي ابرها تکه اي رنگين کمان پنهان کرده ايم تا فردا روزگارمان را سياه و سفيد نگذرانيم . . ..

ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد
------------------------------------------------
در زندگي بارون نباش كه فكر كنند با منت خودتو به شيشه مي كوبي ، ابر باش تا منتظرت باشن كه بباري
میدونی حریص ترین جانور چیه؟ مگسه - و قانع ترین كدومه؟ عنكبوته - و جالبه كه بدونی حریص ترین موجود همیشه خوراك قانع تریم میشه . . .

GORJI
07-07-2010, 17:20
دل من ترانه دارد
غم عاشقانه دارد
به هوای روی ماهت همه شب بهانه دارد

ارزش تو به اندازه آن چیزی است كه به آن دل می بندی! پس مواظب باش كه به كمتر از بینهایت عشق، دلبسته نشوی

می دونی معنی
721
چیه
یعنی میان 7 اسمان و2 عالم 1 جیگر مثل تو پیدا نمی شه!

لحظه هایم را فقط با یاد تو سر میكنم،خستگیهای دلم را ثبت دفتر میكنم،در خزان دوریت ای نوگل زیبای عشق،من شقایق های دل را بی تو پر پر میكنم

به كجاكشیده كارم كه فقط غم تودارم،
ندهد دگر مى آرام،كه به عشق تو خمارم

GORJI
07-07-2010, 17:21
در این دنیایی كه كسی عاشق نمیشود من عاشق میشوم ای كاش معنای عشق را میفهمید

این پیام تقدیم به كسى كه نامش دربهارمن,یادش دراندیشه من, ,سلامتى اش دعاى من ودیدارش آرزوى من است.

کاش آبی بودی به رنگ آسمان تا میتوانستم یک عمر سر به هوایت باشم

دوست داشتن یک نفر دیونگیه،دوست داشته شدن توسط یک نفر، یک هدیه است،دوست داشتن یک نفرکه دوستت داره، یک وظیفه است،امادوست داشته شدن توسط کسی که دوستش داری یک زندگیه...

بیاندیش...
چه چیز بهترین است؟
آنرا برایت آرزو میكنم!

GORJI
07-07-2010, 17:21
گر فراق بین ما صد منزل است
یادتو همواره درجان ودل است

مرغ شب خواب است وازعشق تو بیدارم هنوز،دیده نابیناشدومشتاق دیدارم هنوز

من میخوام اسیر بمونم تو حریم ناز چشمات تو بمونی قفل قلبم من بشم تموم حرفات

درد را از هرطرف نوشتم درد بود دوری تو بدتر از هر درد بود

بهترین چیز رسیدن به نگاهى است که از حادثه ى عشق،تراست

GORJI
07-07-2010, 17:22
زمین هیچوقت گریه نمی کنه چون میدونه یکی مثل اسمون رو داره که براش بارون گریه کنه *زمینتم اسمونم*

در کویر سبز عشق،این سخن از من بگیر مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر

بیا پرواز كنیم كنار هم بیا پرواز كنیم تو بال هم،بیا باشیم مال هم،اگه همخونه میخوای من،اگه دیوونه میخوای من،گل عاشق گل عاشق ،اگه گلخونه میخواىمن،كاشكىچشمات مال من بود،توسرت خیال من بود،مثل من كه آرزومی آرزوت مثال من بود،كاشكى دستامونو زنجیر می بستیم ما بهم،همه جا داد میزدیم كه عاشقیم عاشق هم،بیا باشیم بیا باشیم مال هم

میگن آخر معرفت اونقدر دور که عمر آدم کفاف نمیده که بهش برسه.... اما یه اس ام اس فرستادم برای اونیکه آخر جاده معرفت ایستاده

دل اگه تنها نبود جا برای مهمون نمیذاشت ، کوه اگه عاشق نبود ، سر به بیابون نمیذاشت

GORJI
07-07-2010, 17:22
به عاشقان بگوییدخود ساخته شوند نه خود باخته و عاشق كمال معشوق شوند نه جمالش كه جمال به مویى بنداست و كمال به خداوند

فراموش نكنیم كه همراهى خدامثل نفس كشیدنه:آرام،بی صدا،همیشگى

به یادت هستم بی هیچ‎ ‎بهانه‎ ‎ای ، شاید دوست داشتن همین باشد

"sarv"

دوست دارم تورا نظاره کنم*زیر پایت پرازستاره کنم*گر بپرسند نازنینت کیست*دوست دارم به تواشاره کنم*

اےعشق مرابہ شط خون خواھےبرد.
چون قیس بہ وادے جنون خواھےبرد.
فرھادصفت درآرزویےشیرین.
دنبال خودت بہ بیستون خواھےبرد

behzad741258
09-07-2010, 00:05
موقعي که داري واسه بدست آوردن کسي ميدوي آروم بدو چون شايد يکي هم داره واسه بدست آوردن تو ميدوه
زمانی که کنار رودخانه بودم نگاهم به قله بود، به قله کوه که رسیدم سروپا مهو تماشای رودخانه شدم.
می خوابم تا تو رو در خواب ببینم!بیشتر می خوابم تا تو رو بیشتر توی خواب ببینم!اگه بدونم مرده ها هم خواب می بینن می میرم تا همیشه تو رو تو خواب ببینم

اگه ديدي بغض كردي ، ولي دليل گريه كردن پيدا نمي كني ،‌اگه دنبال جايي مي گشتي كه داد بزني. . .
بدون كه دل خدا برات تنگ شده ، مي خواد صداش كني .......
مطمئن باش و برو
ضربه ات کاری بود
دل من سخت شکست
و چه زشت
به من و سادگی ام خندیدی
به من و عشقی پاک
که پر از یاد تو بود
و خیالم می گفت تا ابد مال تو بود
تو برو ، برو تا راحتتر
تکه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

behzad741258
09-07-2010, 00:06
موفقیت این نیست که هزار دوست در یکسال داشته باشی، موفقیت وقتی است که دوستی را برای هزار سال داشته باشی

اي كه بي تو من و باد خسه از تكرار هم نم نمك گريان به حال زار هم غم غمك ويران ز بيداد درد هم من به تو دل بسته ام اي خاتون همه روياهاي من
ما لحضه ها را مي گذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل از انكه خوشبختي همان بود كه گذشت
يكي بود يكي نبود . اون كه بود تو بودي اون كه تو قلب تو نبود من بودم . يكي داشت يكي نداشت اون كه داشت تو بودي اون كه جز تو كسي رو نداشت من بودم
در سرزمین عشق رشته کوهی است به نام صفا که این رشته کوه آبرفتی دارد به نام وفا و این آبرفت به پیچی می رسد به نام وداع به امید اینکه هرگز به این پیچ نرسیم

behzad741258
09-07-2010, 00:07
لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید

میدونی اوج رفاقت کجاست ؟
به یاد رفیقی باشی که به یادت نیست
.
.
.
من الان تو اوج رفاقتم

سه چیز تو قلبه منه
خدا
پدرم
مادرم
.
.
.
اوه یادم رفت تو رو بگم آخه تو ضربان قلبمی

----------------------

اینجا آسمون ابریه....اونجا رو نمیدونم
اینجا هواش پاییزیه...اونجا رو نمیدونم
اینجا عاشقا تنهان...اونجا رو نمیدونم
اینجا یه دلی برات تنگه...اونجا رو نمیدونم

میگوند باران مظهر دلتنگی های عاشقانه است
تو ببین چه کرده ای با دلم که در آسمانش برف میبارد

behzad741258
09-07-2010, 00:07
در همه عالم گشتم و عاشق نشدم
تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم
------------------------
توي دنيا دو تا نابينا مي‌شناسم، يكي تو كه هيچ موقع عشقم رو نديدي، يكي من كه كسي رو جز تو نديدم
-----------------------

يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقط حساب دستت باشد

تازگيا طلا شدي
گم شدي كيميا شدي
ديگه اس ام اس نمي زني
عين غريبه ها شدي
--------------------

باز در كلبه ي عشق ، عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

behzad741258
09-07-2010, 00:08
گناهم را نميدانم، تقاصم را سبکتر کن، مرا اين گونه آزردن، خدا را خوش نمي‌آيد، مرا از غم رهايم کن، جوابي ده مرا يارا که اين سان بودن و مردن، خدا را خوش نمي‌آيد، بگو جانا گناهم چيست که اينگونه سزاوارم؟ که هر شب خون دل خوردن خدا را خوش نمي‌آيد، دلي پر درد و آه دارم، که آن را غرور من بها دار زير پا بردن خدا را خوش نمي‌آيد...
بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاک بازان...
يک قطره اشک مى اندازم تو دريا - تا زمانى كه پيداش كنى دوستت دارم. - اگه پيدا كردي اون وقت تو رو فراموش مي كنم
-------------------------------------------
لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.
دوست داشتن را بايد از دختر بچه ها ياد گرفت. آنها در مقابل محبتي كه به عروسك خود مي كنند از او انتظار محبت متقابلي ندارند آنها بدون هيچ توقعي عروسكشان را دوست دارند و دوست داشتن واقعي يعني همين

behzad741258
09-07-2010, 00:09
به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را
بوسه يعني وصله ي شيرين دو لب... بوسه يعني مستي از مشروب عشق... بوسه يعني لذت دل دادگي... لذت از شب . لذت از ديوانگي... بوسه يعني حس خوبه طعم عشق... طعم شيريني به رنگ سادگي... بوسه يعني آغازي براي ما شدن... لحظه ي با دلبري تنها شدن... بوسه سرفصله کتاب عاشقي... بوسه رمز وارد دلها شدن... بوسه آتش مي زند بر جسم و جان... بوسه يعني عشق من با من بمان...
سفری غریب داشتم توی چشمای قشنگت،سفری که بر نگشتم غرق شدم توی نگاهت، دل ساده ی ساده کوله بار سفرم بود،چشم تو مثل یه سایه همجا همسفرم بود،من همون لحظه اول آخر راهو میدیدم،تپش عشق و تو رگهام عاشقانه می چشیدم
خانه هاي جدول زندگیم را دستان مهربانت يک به يک پر کرد و رمز جدول چنين بود: دوستم بدار
---------------------------------------
عاشق و مجنونت شدم .نخونده مهمونت شدم. کلي پریشونم شدم. شمع تو شمدونت شدم .خاک تو گلدونت شدم . خادم دربونت شدم . عمري غزل خونت شدم . شعراي ارزونت شدم اما يه جوري مجنونت شدم.

behzad741258
09-07-2010, 00:09
هرگزدستي را نگير وقتي قصد شكستن قلبش را داري هرگزبه چشماني نگاه نكن وقتي قصد دروغ گفتن داري به كسي نگو كه تنها اوست وقتي كه در ذهنت به ديگري فكر ميكني قلبي را قفل نكن وقتي كليدش را نداري
عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم.. و پارو زنان به سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاهت رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
بعضی دیگر خدا را ستایش میکنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
-----------------------
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد
--------------------------------------------
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!

ALI
09-07-2010, 22:33
میگن کلاغها خبرچینند ، (http://www.yekghadami.com/) پس چرا خبر دلتنگی منو به تو نمیدن ؟ (http://www.yekghadami.com/)

[/URL]
دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر [URL="http://www.yekghadami.com/"]/ (http://www.yekghadami.com/) چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را . (http://www.yekghadami.com/)

رادیات قلب من از عشق تو آمد به جوش ، (http://www.yekghadami.com/) گر نداری باورم بنگر به حال آمپرم ! (http://www.yekghadami.com/)

همیشه هرجا که رفتم آخر جاده تو بودی / (http://www.yekghadami.com/) اون که با دلخستگی هایش دل به من داده تو بودی . (http://www.yekghadami.com/)

چه فرقی می کند من عاشق تو باشم یا تو عاشق من ، (http://www.yekghadami.com/) چه فرقی می کند رنگین کمان از کدام سمت آسمان آغاز می شود . (http://www.yekghadami.com/)

ALI
09-07-2010, 22:34
باید به عشق نیک اندیشه کنیم / (http://www.yekghadami.com/) شیرین و فرهاد بشیم ، (http://www.yekghadami.com/) عاشقی پیشه کنیم . (http://www.yekghadami.com/)

تقدیم به آنکه محبتش در خاطرم ، (http://www.yekghadami.com/) خاطرش در یادم و یادش در دلم زنده است . (http://www.yekghadami.com/)

چه دعایی کنمت بهتر از این ، (http://www.yekghadami.com/) که خدا پنجره ای رو به اطاقت باشد . (http://www.yekghadami.com/)

آنقدر عزیزی که وقتی در بهار قدم میزنی ، (http://www.yekghadami.com/) برگ درختان برای بوسیدن جای پایت انتظار پاییز را می کشند . (http://www.yekghadami.com/)

شبی دنبال معنایی برای دوست می گشتم / (http://www.yekghadami.com/) تو بالاتر ز هر معنا و من بیهوده می گشتم . (http://www.yekghadami.com/)

ALI
09-07-2010, 22:36
امشب از آسمان دیده ی تو / (http://www.yekghadami.com/) روی شعرم ستاره می بارد / (http://www.yekghadami.com/) در سکوت سپید کاغذها / (http://www.yekghadami.com/) پنجه هایم جرقه می کارد . (http://www.yekghadami.com/)

بی من اگر آرامی ، (http://www.yekghadami.com/) من نمی خواهم که کنارم باشی ! (http://www.yekghadami.com/) با شکست قلبم تو اگر پیروزی ، (http://www.yekghadami.com/) آرزوی دل من نیز کامیابی توست ! (http://www.yekghadami.com/) من تنها به تو می اندیشم که مبادا خاری به دلت ریش آرد . (http://www.yekghadami.com/)

درون چشمهایت خانه ای ساختم / (http://www.yekghadami.com/) پلک نزن که خانه خرابم میکنی . (http://www.yekghadami.com/)

گفتمش نقاش را نقشی کشد از زندگی ، (http://www.yekghadami.com/) با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید . (http://www.yekghadami.com/)

قسمت این بود که من با تو معاصر باشم / (http://www.yekghadami.com/) تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم / (http://www.yekghadami.com/) تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی / (http://www.yekghadami.com/). (http://www.yekghadami.com/) من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم

ALI
09-07-2010, 22:37
شبی با دوست به سر بردن دو صد دنیا بها دارد / (http://www.yekghadami.com/) خوشا آن کس که در دنیا رفیقی با وفا دارد . (http://www.yekghadami.com/)

اگر من شاعرم شعر تو هستی / (http://www.yekghadami.com/) اگر من عاشقم عشقم تو هستی / (http://www.yekghadami.com/) اگر من یک کتاب کهنه هستم / (http://www.yekghadami.com/) بدان زیباترین برگش تو هستی . (http://www.yekghadami.com/)

یاد ما خواه بکن خواه نکن ، (http://www.yekghadami.com/) لیکن ای دوست تو در کنج دلم جا داری . (http://www.yekghadami.com/)

پرسید کدام راه نزدیک تر است ؟ (http://www.yekghadami.com/) گفتم به کجا ؟ (http://www.yekghadami.com/) گفت به خلوتگه دوست ، (http://www.yekghadami.com/) گفتم مگر تو فاصله ای میبینی بین آنکس که دل ما همه منزلگه اوست ! (http://www.yekghadami.com/)

به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام / (http://www.yekghadami.com/) بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام / (http://www.yekghadami.com/) اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد / (http://www.yekghadami.com/) حرف آخر ، (http://www.yekghadami.com/) تو کجایی ؟ (http://www.yekghadami.com/) نگرانت شده ام . (http://www.yekghadami.com/)

abolfazl13633
11-07-2010, 21:54
.*'""*..*"'"*.
*.
"*.نصف قلبم مال تونصف ديگه اش فداى تو
=================================
یکی در آرزوی دیدن توست یکی درحسرت بوسیدن توست ولی من ساده و بی ادعایم تمام هستیم خندیدن توست
====================================
گل یخ زمستان تو هستم_گرفتار ناز چشمان تو هستم،مرا پر پر نکن ای عشق که مشتاق دیدار تو هستم
=====================
به درد هم اگر خوردیم قشنگ است ،به شانه بار هم بودیم قشنگ است، در این دنیا که پایانش به مرگ است 'برای هم اگر مردیم قشنگ است
==============================
پروانه اگه بال و پرش سوخت وفا داشت اي دوست تو هم حرمت پروانه نگهدار.
===========================

زيباترين حكمت دوستى به ياد هم بودن است نه دركنار هم بودن
به يادتم ۰
========================
اين پيام ازشهرمحبت،محله صداقت،پلاك رفاقت،اومده كه بهت بگه دوست دارم.

amir2100
16-07-2010, 23:02
صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند
و تو از او رسم محبت بياموزي

اگه تو دنيا هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:
خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من

دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند...

تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم

amir2100
16-07-2010, 23:04
دعا کن دلم بوی باران بگیرد
و این درد جانسوز درمان بگیرد
دعا کن دلم رنگ آیینه گردد
و تنهایی از عشق پایان بگیرد

ساحل جواب سرزنش موج را نداد
گاهی فقط سکوت سزای سبکسری ست

دل پیش تو و دیده به سوی دگرانم
تا خلق ندانند به سویت نگرانم

گر نرخ بوسه را لب جانان به جان كند
حاشا كه مشتري سر مويي زيان كند

دیشب دوباره آمدی به خواب من،
دیدار خوب تو،
تا کوچه های کودکیم برد پا به پا،
شاد و شکفته اما،
فارغ ز هست و نیست،
یک لحظه دست تو از دست من رها شد و خواب از سرم پرید.

amir2100
16-07-2010, 23:07
ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من!

ای حسرت روزهای شیرین در من!

بی مهری انسان معاصر در توست

تنهایی انسان نخستین در من!

دیشب باران قرار با پنجره داشت

روبوسی آبدار با پنجره داشت

یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد

چک چک، چک چک، ... چکار با پنجره داشت

دلبرم اندر خيالم خود نمايي ميكند

در فراقش اي دل من بينوايي ميكند

او برفت و پشت پا زد بر دل و دنياي من

كار دل را بين كه بهرش بيقراري ميكند

ادلم تنگ است امشب بهر زاری

به روی موج گریه تک سواری

صفای گریه ای در خلوتم را

نمی بخشم به سال خنده داری

کم زندگی مرا نمایش بدهید

تابوت برای من سفارش بدهید

باید بروم گور خودم را بکنم

لطفآ دو سه سطر مرگ را کش بدهید

amir2100
17-07-2010, 11:40
میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق!

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..

amir2100
17-07-2010, 11:42
ما می رویم، عشق می ماند، پس عاشق باش تا بمانی..

امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!

میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..

amir2100
17-07-2010, 11:48
بادبادك تا با باد مخالف روبه رو نگردد ، اوج نخواهد گرفت.

00000000000000000
آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد.

00000000000000000
اگر در جریان رودخانه صبرت ضعیف باشد هر تکه چوبی مانعی عظیم بر سر راهت خواهد شد.

00000000000000000
آن كه امروز را از دست مي دهد ! فردا را نخواهد يافت.

0000000000000000
هيچ روزي از امروز با ارزش تر نيست

amir2100
17-07-2010, 11:49
تا کجای قصه باید ز دلتنگی نوشت ؟ / تا به کی بازیچه بودن توی دست سرنوشت
تا به کی با ضربه های درد باید رام شد / یا فقط با گریه های بی قرار آرام شد
بهر دیدار محبت تا به کی در انتظار / خسته از این زندگی با غصه های بی شمار
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

همیشه سخت ترین سیلی را از کسی میخوری که روزی بهترین نوازشگرت بود . . .

تمام چیزی که باید از زندگی آموخت ، تنها یکی کلمه است
((میگذرد))
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش
دل بستن شبیه یه قصه ست
با یکی بود شروع می شه و
با یکی نبود پایان می گیره !

amir2100
17-07-2010, 11:50
من با تو چقدر ساده رفتم بر باد
تو نام مرا چه زود بردی از یاد
من حبه ی قند کوچکی بودم که
از دست تو در پیاله ی چای افتاد

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی
عاشق کش معشوقه نگهدار نباشی
من از غم تو روزی دو صد بار بمیرم
تو از دل من هیچ خبر دار نباشی
اگر که خط بزنی نامت از گذشتۀ من
مسیرِ خاطره هایم به طول یک آه است
چه بی ثمر به رُخت میکشم وزیرم را
در این منازعه.. وقتی پیاده ات شاه است!!

کسی که دل به وصالت سپرده ، می داند
که شام ِ گرم ِ خیالت چه بی سحرگاه اس

amir2100
17-07-2010, 11:51
برگ برگ خاطراتم را خزان بر باد داد / ای گل ناز بهاری آرزویت میکنم
دوستت دارم ولی من با تمام غصه ها / خویش را قربانی یک تار مویت میکنم . . .
.
.
.
در ساحل محبت کلمه ای که لایق تو باشد نیافتم ٬ فقط میتوانم بگویم دوستت دارم . . .
.
.
.
عاشقان همه نام و نشانی دارند / آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم . . .
.
.
.
آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . . .
.
.
.
قاصدک ٬ حرف دلم را تو فقط میدانی / نامه عاشقی ام را تو فقط میخوانی
قاصدک همه رفتند هیچ ** با من نیست /تو بگو باز چرا با من می مانی . . .

amir2100
17-07-2010, 11:56
بی بهانه برای کسی مینویسم که وجودم به وجود او وابسته است و بی او تنها ترینم . . .
.
.
.
اگه قصر شاهی تو واسه من جائی نداره / کلبه خاکی قلبم قابل تورو نداره . . .
.
.
.
از قلبم پرسیدم عزیزت کیه ؟ گفت اس ام اس بزن ببین کجا میره !
.
.
.
با غم سر کن که شادی از کوی تو رفت / با شب بنشین که آفتاب از کوی تو گریخت . . .
.
.
.
ماکه گفتیم مال یاریم غیر دل چیزی نداریم / بی شما خزون سردیم ٬ با شما ته بهاریم

amir2100
17-07-2010, 11:58
در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟ .....
نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی ......
برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی .....
اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

دل ز دستم رفت و جان هم بی دل و جان چون كنم
سرّ عشقت آشكارا گشت پنهان چون كنم
هر که خوبی کرد زجرش میدهند
هر که زشتی کرد اجرش میدهند
باستان کاران تبانی کرده اند
عشق را هم باستانی کرده اند
هرچه انسانها طلایی تر شدند
عشق ها هم مومیایی تر شدند
اندک اندک عشق بازان کم شدن
نسلی از بیگانگان آدم شدند
طرحی ز موج بر دل مردابیم بکش.......
امشب دلم بهانه دریا گرفته است...!

دیگر دلم از سنگ حوادث نهراسد/ این كاسه صد بسط به كرات شكسته است

amir2100
17-07-2010, 11:58
عشق ان چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم وبیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم وهیچ ** در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .
——————————————-
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی
——————————————-
شبی غمگین , شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد او هرگز شکستم را نفهمید اگر چه تا ته دنیا صدا..
——————————————-
یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست
——————————————-
ای چراغ دل تاریكم از این خانه مرو، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو، شمع من باش و بمان نور ز تو اشك ز من، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو، سوختی جان مرا آه مكن، اشك مریز، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو.

amir2100
17-07-2010, 12:02
گل نیست چنین سرکش و رعنا که توئی / مه نیست بدین گونه فریبا که توئی
غم بر سر غم ریخته آنجا که منم / دل بر سر دل ریخته آنجا که توئی . . .
.
.
.
اگر دریای دل آبی ست ٬ توئی فانوس شبهایش
اگر حرفی زدم از گل ٬ توئی مفهوم معنایش . . .
.
.
.
آفتاب پنجره را میشناسد ٬ حتی اگر بسته باشد
مهتاب به دیدارم میآید حتی اگر خسته باشد
و دل هوای تو را دارد حتی اگر شکسته باشد . . .

در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
.
.
.
من به خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز
کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .

amir2100
17-07-2010, 12:04
پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست.. هر وقت تونستی با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی

دو سه ده سال که از عمر گذشت آینه بانگ زند ای جوان پیر شدی قله ی عمر گذشت، باخبر باش که از قله سرازیر شدی

درشیرینی بوسه غرق بودیم که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است.

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی نمیکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو یاد میگیرم.

دوست دارم یه سنگ بردارم و روی اون بنویسم:دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توی سرت تا بفهمی که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکه

amir2100
17-07-2010, 12:07
آسمان ابری ست گوشه اش اما.........ا یک لکه ی آ بی ست رمزو راز زندگی در این لکه ها جاری ست.....

-------------

زیبا ترین طرح اینه که به اون کسی که میخوای نرسی و برای همین هر روز غروب یه صندلی چوبی بذاری کناره دریا و بشینی هق هق گریه کنی

--------------

به عالم هر کجا دردو غمی بود به هم پیچیدندو نامش عشق دادند

-----------------

وقتی داری فکر میکنی یه جمله زیبا به کسی که دوسش داری بگی ، زیباترین لحظه زندگی باید باشه نه ؟

------------------

یه باغ سرسبز

یه خورشید روشن

یه آسمون آبی

یه خونه قشنگ و چوبی

20 تا بلبل و گنجشك به همراه جیك و جیكشون

تقدیم به شما

amir2100
17-07-2010, 12:07
تا نباشد این جدایی ها، ** نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..
* * * * ** * * * * * * * ** * * ** * * * * *

شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..

بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..
خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..

هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..

GORJI
17-07-2010, 13:12
امشب از آسمان دیده ی تو / روی شعرم ستاره می بارد / در سکوت سپید کاغذها / پنجه هایم جرقه می کارد .

بی من اگر آرامی ، من نمی خواهم که کنارم باشی ! با شکست قلبم تو اگر پیروزی ، آرزوی دل من نیز کامیابی توست ! من تنها به تو می اندیشم که مبادا خاری به دلت ریش آرد .

درون چشمهایت خانه ای ساختم / پلک نزن که خانه خرابم میکنی .

گفتمش نقاش را نقشی کشد از زندگی ، با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید .

قسمت این بود که من با تو معاصر باشم / تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم / تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی / من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم .

GORJI
17-07-2010, 13:13
شبی با دوست به سر بردن دو صد دنیا بها دارد / خوشا آن کس که در دنیا رفیقی با وفا دارد .

اگر من شاعرم شعر تو هستی / اگر من عاشقم عشقم تو هستی / اگر من یک کتاب کهنه هستم / بدان زیباترین برگش تو هستی .

یاد ما خواه بکن خواه نکن ، لیکن ای دوست تو در کنج دلم جا داری .

پرسید کدام راه نزدیک تر است ؟ گفتم به کجا ؟ گفت به خلوتگه دوست ، گفتم مگر تو فاصله ای میبینی بین آنکس که دل ما همه منزلگه اوست !

به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام / بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام / اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد / حرف آخر ، تو کجایی ؟ نگرانت شده ام .

GORJI
17-07-2010, 13:14
باید به عشق نیک اندیشه کنیم / شیرین و فرهاد بشیم ، عاشقی پیشه کنیم .

تقدیم به آنکه محبتش در خاطرم ، خاطرش در یادم و یادش در دلم زنده است .

چه دعایی کنمت بهتر از این ، که خدا پنجره ای رو به اطاقت باشد .

آنقدر عزیزی که وقتی در بهار قدم میزنی ، برگ درختان برای بوسیدن جای پایت انتظار پاییز را می کشند .

شبی دنبال معنایی برای دوست می گشتم / تو بالاتر ز هر معنا و من بیهوده می گشتم .

GORJI
17-07-2010, 13:14
میگن کلاغها خبرچینند ، پس چرا خبر دلتنگی منو به تو نمیدن ؟

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را .

رادیات قلب من از عشق تو آمد به جوش ، گر نداری باورم بنگر به حال آمپرم !

همیشه هرجا که رفتم آخر جاده تو بودی / اون که با دلخستگی هایش دل به من داده تو بودی .

چه فرقی می کند من عاشق تو باشم یا تو عاشق من ، چه فرقی می کند رنگین کمان از کدام سمت آسمان آغاز می شود .

GORJI
17-07-2010, 13:44
نسترن راسایبانت میکنم !دیدگانم را چه قابل ، جان فدایت میکنم

787878787878788 7 8 میدونی معنیش چیه؟ بالا بری پایین بیای دوستت دارم

ای گول سنی دنیایه مقابل توتارام من . دنیامنیم اولسا اونی سنه خاطیر آتارام من

دیمه مجنونه دلی بلکه ده لیلادلی دی.عشق اولان یرده بوتون عاقل وعظما دلی دور

در میان رفقا اشرف دلدار تویی/در ترازوی وفا من كم و بسیار تویی

GORJI
17-07-2010, 13:45
زندگانیم و زمین زندان ماست،زندگانی درد بی درمان ماست،راندگانیم از بهشت جاودان،وین زمین زندان جاویدان ماست

دلتنگم ودیدارتودرمان من است بی رنگ رخت زمانه زندان من است!

هیسسسسسسسسسسسسسس!صداشو در نیار،اومدم آروم بگم به یادتم وبرم¤¤

عادت ماست كه با اهل وفا یار شویم-رشته زلف بگیریم و وفادار شویم

زنده بادآنكس كه گاهی یادی ازمامیكندازخجالت ماغریبان غرق دریامیكندحال مامیپرسدواز مهربانیهای خوداین دل رنجورماراعطرگلها میكند

GORJI
17-07-2010, 13:45
زنده ام با نفس تو
توبمونی تابخونم
بی تومن حتی یه لحظه
نمیتونم كه بمونم

شب شرابى خوردم ومستى مرا در برگرفت دوریت آمد به یادم هستیم آتش گرفت.

دوست داشتن همیشه گفتنی نیست،گاه نگاه است و گاه سكوت و گاه sms

@@
@@@@
@@@
\\|//
<>¤<>
/|\
Ye daste gole sorkh az baghe delam barat chidam ke begam Kheli goli

(1=b)(2=kh)(3=a)(4=e)(5=y)(6=l)(7=r)(8=z)(9=m)(0=i )
ba tavajoh be horofe bala ba shomarehaye zir jomle besazid
13739 24560 38080

GORJI
17-07-2010, 13:48
خواننده این اس ام اس یه دل پاک داره ، یه قلب مهربون داره و یه دوست خوب که آرزوش سعادت و موفقیت اونه...

ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود

کاش حوله ای بودم آویزان بر میخ ، تا هر روز صبح قبل از همه صورتت رو میبوسیدم

تو اگر هیچ شوی گوهر زیبای منی
خودمانی با تو گویم که تو دنیای منی

ما دل فروشان دل به بازار محبت میبریم
هر چه داریم میفروشیم و محبت میخریم

GORJI
17-07-2010, 13:48
@@ @@ @@ @@
@@ @@ @@ @@
@@ @@ @@ @@
نترس ! اینا چون خوشگلی مثل تو ندیدن این طوری نگات می کنن

نون و پنیر و چایی ، قصه ی آشنایی ، الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی ، روی گلهای نرگس با یه مداد قرمز ، هزار دفعه نوشتم : زندگی بی تو هرگز

سوزی که برف داره بارون نداره ، دردی که عاشق داره معشوق نداره ..

تو فکرتم ، به یادتم ، زنده به انتظارتم ، اون جوری که تو فکرتم حس می کنم کنارتم

پروانه به دنبال شمع میگشت پرش سوخت ، من به دنبال تو گشتم جگرم سوخت

GORJI
17-07-2010, 13:49
من به یادت حساب باز می کنم ، شکل ماهت را پس انداز می کنم

یادت هست گفتم دوستت دارم و تو گفتی کوچکی برای دوست داشتن!؟

رفتم و بزرگ شدم... حالا اما دیگر یادم رفته است دوست داشتن

هرگاه شادم یاد تو غمگینم می کند. هرگاه غمگینم یاد تو شادم می کند. پس هر دو را دوست دارم چون حکایت از تو می کند

دوستی مثل گوله برفی میمونه،ساختنش آسونه ولی نگه داشتنش سخته

GORJI
17-07-2010, 13:50
میگن عشق مثل خورشید می مونه هنوز از طلوعش به حد کافی لذت نبردی که از غروبش دلگیر می شی

ماهی به آب گفت : تو نمی تونی اشکای منو ببینی چون من تو آبم
آب جواب داد : اما من میتونم اشکهای تو رو ببینم چون تو تو قلبمی

فردا صبح که بیدار می شی و چشماتو باز می کنی
یادت باشه که شب قبلی یکی به یاد تو چشماشو بسته

من در این کلبه خوشم ، تو در آن اوج که هستی خوش باش
من به عشق تو خوشم ، تو به عشق هر که هستی خوش باش

بسوزد خانه ی لیلی و مجنون كه رسم عاشقی درعالم انداخت اگر لیلی به مجنون داده می شد دل هیچ عاشقی رسوا نمی شد

behzad741258
17-07-2010, 23:19
اگه يه روز رفتي و ديگه برنگشتي به توقول نميدم که منتظرت بمونم . اما ازت مي خوام وقتي برگشتي يک شاخه گل روي قبرم بذاري

همين الان از آسمون باهام تماس گرفتن گفتن که زيباترين و قشنگترين فرشتشونو گم کردن اما نترس عزيزم من لوت ندادم
-----------------------
اگه نصفه شب ديدي يه آدم کوتاه قد وچاق اومد تو اتاقت وانداختت تو يه کيسه چرمي و تورو برد اصلا نگران نشو چون ممکنه کسي تو رو از بابانوئل آرزو کرده باشه
رو تو یک حساب دیگه ای می کردم ناراحت نشو ولی تازه فهمیدم که مردم راست می گفتن تو آدم دو رویی هستی.......................................... ...........یه روت ماه یه روت گل یکی از یکی قشنگتر

خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونن.ولي من دوستش دارم چون تنهايي رو درک ميکنه

behzad741258
17-07-2010, 23:20
اي مسافر! اي جدا ناشدني! گامت را آرامتر بردار! از برم آرامتر بگذر...! تا به کام دل ببينمت... بگذار از اشک سرخ گذرگاهت را چراغان کنم! آه که نميداني... سفرت روح مرا به دو نيم مي ک
------------------------

نمي خواهم به جز من دوستار ديگري باشي براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نمي خواهم صفاي خنده ات را ديگري بيند نمي خواهم كسي نامش به لبهاي تو بنشيند
------------------------
I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U

به سلطان حقيقت ها فراموشت نخوام کرد

تو تنها شعله اي هستي که خاموشت نخواهم کرد
----------------------
اگه از تو ننوشتم ، فکر نکن سرم شلوغه توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره اگه از چشمات گذشتم ، فکر نکن عاشق نبودم مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم .

behzad741258
17-07-2010, 23:21
مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟

آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه.
-----------------------
پرستوها چرا پرواز کرديد؟جدايی را شما آغاز کرديد

جدايی بي وفايی قهر و دوری همه باشند گناه آشنايی
فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی
-----------------------
هر وقت دلم برات تنگ می شه میام پشت قلبت هی در می زنم پس هر وقت قلبت می زنه بدون دلم برات تنگ شده
-----------------------
اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

behzad741258
17-07-2010, 23:21
فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست
--------------------
آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است!!!
-------------------
گفتي: " دور مرا خط بکش؟" کشيدم...حالا تو در محاصره ي منی
------------------------
زندگي تفسير سه کلمه است : خنديدن .... بخشيدن .... و فراموش کردن .... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن
-----------------
نه!نرو!صبر کن قرارمان اين نبود بايد سکه بيندازيم اگر شير آمد:ترديد نکن که دوستت دارم اگر خط آمد:مطمئن باش دوستدارت هستم .....صبر کن سکه بيندازيم اگر دوستت نداشتم.....آن وقت برو

behzad741258
17-07-2010, 23:23
اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشكنم تا زماني كه مي‌افتي در آغوشم بگيرمت
---------------------

بعضي عشق ها آتشين اما كم عمق و سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شوند اما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروع مي شود و در طول زمان استمرار مي يابد.
------------------------

وقتي نياز به عشق داري عاشق مشو بلكه زماني عاشق شو كه تمام وجودت سرشار از عشق هست و مي خواي آنرا با كسي تقسيم كني
--------------------

تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شكن فراوان است
---------------------
اگر بوي گلي را دوست نداري شاخه هايش را نشكن

behzad741258
17-07-2010, 23:23
ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد
---------------------

سالها ارزو ميكردم سايه اش بر سرم باشد

كور بودم

او سراسر نور بود سايه نداشت
---------------------

عشق زماني است كه درست مثل روزهاي بچگي روي جدول پياده رو ، راه بروي و بي دليل بخندي-
>-->-o o-<--< >-->-o o-<--< اينا جنازه ی کسانی هست که به تو چپ نگاه کردن
جدیترین جمله عاشقانه - تو بنزین من هستی !!!

behzad741258
17-07-2010, 23:25
آسمون به ماه میگه : عشق یعنی چی ؟

ماه میگه : یعنی آمدن دوباره‌ی تو

ماه میگه : تو بگو عشق یعنی چی؟

آسمون میگه : انتظار دیدن تو !
بهترین دوست اونه که ساعتها با اون روی یک سکو بشینی و حرفی نزنی ،

وقتی ازش دور میشی حس کنی بهترین گفتگوهای دنیا رو باهاش داشتی .

در همه عالم كسي به ياد ندارد

نغمه سرايي كه يك ترانه بخواند

تنها با يك ترانه در همه ي عمر

نامش اينگونه جاودانه بماند
دوستها تکه های یک پازل اند

اگه یکی کم شه هیچی جاشو نمی گیره و آن پازل هیچ وقت کامل نمی شه .

تو یکی از همان تکه ها یی که هیچ وقت گم اش نمی کنم .

behzad741258
17-07-2010, 23:25
هميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...
دریاب! بازم تنهام

behzad741258
17-07-2010, 23:26
هر كس كه دلي داشت به دلدار سپرد
اين دل نفرين شده ي ماست كه تنهاست هنوز
باهام باشي باهاتم...... ديوونه بشي ديوونه ميشم....... مريض بشي مريض ميشم...... بميري ميميرم.....
تنهام بذاري ...... منتظرت ميمونم
گر دلي دارم بدان در دست توست گر دلم را بشکني با دست خود
بازم دوست دارم

دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه نمي توانستند از هم جدا باشند، با خواندن يک جمله معـــروف از هــم جـــدا مي شــوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار ديگــري همديگر را نمي بينند. چون هر دو به صورت اتفاقي و به جمله معروف ويليام شکسپير بر مي خورندعشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده
عاشقت گشتم تو گفتي عاشقان ديوانه اند! عاقبت عاشق شدي ديدي که خود ديوانه اي

LIDA
18-07-2010, 18:37
در کنار رویاهایم همیشه یک صندلی خالی برای تو هست چه بنشینی چه بروی دوستت دارم

زندگی مثل دیکته است ، هی غلط می نویسیم و هی پاک می کنیم ، دوباره می نویسیم و باز پاک می کنیم ، غافل از اینکه یه روز داد می زندد ورقه ها بالا !

گرمی سلامم آتش خاطره هاست قبولش کن ، گرچه میان ما فاصله هاست

خدایا طاقت هجرش ندارم تو میدانی که او را دوست دارم شده در زندگی لیلای عشقم و من مجنون عشقش در دیارم

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .

LIDA
18-07-2010, 18:38
انجماد قلب ها را از خشک سالی چشم ها می توان فهمید ، چشمی که گریستن نمی داند ، زیستن نمی تواند

مهربانی نقش هر نقاش نیست ، هر که نقشی را کشید نقاش نیست ، نقش را نقاش معنا می دهد ، مهربانی نقش یار است ، حیف که یار نقاش نیست .

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حیات ، تا بنویسم همه جا نام زیبای تو را .

عشق را وارد کلام کنیم تا به هر عابری سلام کنیم و به هر چهره ای تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنیم زندگی در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف این پیام کنیم عابری شاید عاشقی باشد پس به هر عابری سلام کنیم

نه از قایق می نویسم ، نه از زخم شقایق می نویسم ، به یاد لحظه های با تو بودن ، به یاد آن دقایق می نویسم

LIDA
18-07-2010, 21:14
من عاشق نان داغم ای دوست
پروانه دشت و باغم ای دوست
گویند زن چراغ خانه است
من کشته چلچراغم ای دوست!

آری تابستان است فصل محبت من به تو
نگاه گرم من به تو
لذت بخش عرق شرم تو
هدیه تابستان عشق من به تو

در این تابستان داغ نگاهای سردت کشنده تر از گرماست
و من در آسمان دوستیمان گویی برف و سرما را تا مغز استخوانم درک میکنم

تو این گرما بیا دیوونه گردیم / تو حوض آب یخ وارونه گردیم
که این گرمای سوزان کشت ما را / برای هم بیا هندونه گردیم !

نهادم به دلت عاشقانه ، دانه عشق/امیدوارم از آن سر زند جوانه عشق

GORJI
20-07-2010, 10:42
دلم مي خواست سقف معبد هستي فرو مي ريخت پليدي ها وزشتي ها به زير خاک
مي ماندند ، بهاري جاودان آغوش وا مي کرد جهان در موجي از زيبايي و خوبي شنا مي کرد . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

عاشقي مقدور هر عاشق نيست / غم کشيدن کار هر نقاش نيست . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

نتوان ترک تو اي قبله دلها کردن / که محال است دگر مثل تو پيدا کردن . . .

-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-

بي وفايي کن وفايت ميکنند با وفا باشي خيانت ميکنند
مهرباني گر چه آيينه ي خوشيست مهربان باشي رهايت ميکنند . . .

-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-

بازي روزگار را نمي فهمم ! من تو را دوست دارم تو ديگري را ديگري مرا
و همه ي ما تنهاييم . . .

GORJI
20-07-2010, 10:43
شهر آيينه دار ميشود با يک گل / پروانه تباه ميشود با يک گل

گفتند : نميشود ، ولي ميبينيد / يک روز بهار ميشود با يک گل . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

دلم براي ديدنت چه شاعرانه لک زده / بلور قلب کوچکم ز دوزيت ترک زده !

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

هرچه که زيباست و لايق تقديم شما باد / غروب غم ها و طلوع شاديهايتان
آرزوي من است . . .

-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-

اکنون با مرگ رفته اي و من اينجا تنها به اين اميد دم مي زنم که با هر نفس
گامي به تو نزديک تر مي شوم . اين زندگي من است . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

زندگي را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذيري بي حرف
زندگي يعني جنگ ، تو بجنگ ، زندگي يعني عشق ، تو بدان عشق بورز . . .

GORJI
20-07-2010, 10:44
درد را با پیچک لبخند می پیچم به خویش

تا دلت غمگین نگردد هر زمان پیش منی

کوه به کوه نمی رسد آدم به آدم اگر می رسید... پس اینهمه که هر روز نمی رسم به تو را ... کجایی؟

تو از دردی که افتادست بر جانم چه می دانی؟
دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی
فقط یک لحظه آری با نگاهی اتفاق افتاد
چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی؟

گفت:

این قدر نامم را تکرار نکن

نفسم را حبس کردم

آخرای دوست نخواهی پرسید
که دل ازدوریت چه کشید
دل پر درد یه عاشق مشکن
که خدا برتو نخواهد بخشید

GORJI
20-07-2010, 10:45
بیا تا برایت بگویم تا چه اندازه تنهایی من بزرگ است

و تنهایی من شبیخون حجم تو را پیش بینی نمیکرد

و خاصیت عشق این است

نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر غربت
دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم

اینجا بسوی آسمانهاست
هنوز این دیده امیدوارم
خدایا این صدا را می شناسی؟
من او را دوست دارم ، دوست دارم

هر روز
پس از طلوع هر اشک کارگران معدن برای یافتنت
به جان عقل من می افتند آنها تنها رگه هایی از تو را آنجا یافته اند
غافل از آنکه من ، تو رادر قلب خویش پنهان نموده ام

تو زیادی که هرگز کم نمی شوی

و (من) آه....عجب است که با وجود تو هنوز

منی نفس می کشد!!!

GORJI
شادمانم
از این که هستم و نیستم
شادمانم
از آن چه که هست و نیست
و شادمانم
از اینکه تو در کنارم هستی و نیستی
کم کم معنای عاشقی را یاد می گیرم

زخمی است بر پهلوی ما و خون می چکد و خدا نمک میپاشد

و ما پیچ و تاب میخوریم دیگران گمانشان که ما میرقصیم

من این پیچ و تاب را و این رقص خونین را دوست دارم

چون به یادم می آورد که عاشقم

گفتی فراموش کردن کار ساده یست تو ، فراموش کن من ساده ها را بلد نیستم

جاده ایست در نگاهم از دوست داشتن و زیادیست در سکوتم از عشق ورزیدن
اما نه نگاهم را خواندی و نه سکوتم را

برای با تو ماندن چشمانم را خواهم داد
ای که چشمانم را فهمیدی و نگاهم را خواندی
به میهمانی سکوت من بیا
ای حضورت آیت حیات بهار در اعماق جنگل پاییزی

GORJI
من به اندازه چشمان تو غمگین ماندم و به اندازه هر برق نگاهت نگران

تو به اندازه تنهایی من شاد بمان . . .

از خدا خواهم شبانگه دامن گل را بگیرم

تو برای من بمانی من برای تو بمیرم . . .

قلب مرا آتش زدی هدیه به تو خاکسترش / این دل وفادار تو بود اما نکردی باورش . . .

پنج تا از بزرگترین کلمات : من نمیخوام از دستت بدم

چهار تا از دوست داشتنی ترین کلمات : تو برام مهم هستی

سه تا کلمه شیرین : تو رو تحسین می کنم

دو تا کلمه شگفت انگیز : دلتنگت هستم

یک کلمه که از همه مهمتره : تو . . .

حال ما بی آن مه زیبا مپرس / آنچه رفت از عشق او بر ما مپرس

GORJI
20-07-2010, 10:46
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست / که هرچه بر سر ما می رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگرچه از مه و مهر / نهادم آیینه ها در مقابل رخ دوست . . .

هر چند پیر و خسته و ناتوان شدم / هر که یاد روی تو کردم جوان شدم . . .

تو مگه باده فروشی که همه مست تو اند / تو مگه ساغر عشقی که همه معشوق تو اند

منشین با همگان ای گل زیبای دلم / که به ظاهر همه مشتاق و خریدار تو اند . . .

بوسه یعنی لذت دلدادگی / لذت از شب لذت از دیوانگی

بوسه آغازی برای ما شدن / لحظه ای با دلبری تنها شدن

بوسه آتش می زند بر جسم و جان / بوسه یعنی عشق من با من بمان . . .

شوقی، که چو گل دل شکفاند، عشق است / ذهنی، که رموز عشق داند، عشق است

مهری، که تو را از تو رهاند، عشق است / لطفی، که تو را بدو رساند، عشق است . . .

از خود خانه و کاشانه ای ندارم ، اما در عمق آرزوی من این است

که در دل تو خانه ای داشته باشم ، به مساحت یک قلب . . .

GORJI
شبی پر کن از بوسه ها ساغرم / به نرمی بیا همچو جان در برم

تنم را بسوزان در آغوش خوش / که فردا نیابند خاکسترم . . .

عشق از من و نگاه تو تشکیل می شود ، گاهی تمام من به تو تبدیل می شود . . .

چو ماه از کام ظلمت ها دمیدی / جهانی عشق در من آفریدی

دریغا، با غروب نابهنگام / مرا در دام ظلمت ها کشیدی . . .

مگه من به تو اجازه دادم که بازم رفتی اون بالا ، هان !؟

بیا پایین ، زود باش ، آخه تو فقط ماه منی !

دیروز اومده بود دیدنم ، با یه شاخه گل سرخ و همون لبخندی که همیشه آرزوش رو داشتم

گریه کرد و گفت دلش برام تنگ شده ، ولی من فقط نگاش کردم ،

وقتی رفت سنگ قبرم از اشکاش خیس شده بود . . .

GORJI
همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد . . .

گل بودم در ایام جوانی ، جوان بودم نکردم زندگانی . . .

خیالت راحت ، دیگر اشکی نیست که به بالینت بریزد و احساس را شکوفا کند

تنها بغضیست که فرو رفتنش حسرت در چشمانم می تازد . . .

بر درت می آمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا به سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی . . .

کنار چشمه ای بودیم در خواب / تو بـا جامی ربـودی ماه از آب

چو نوشیدیم از آن جـام گـــوارا / تو نیلوفر شدی من اشک مهتاب . . .

GORJI
20-07-2010, 10:47
این اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون می دونم اسمم روی صفحه

گوشیت افتاده ، حداقل یک ثانیه بهم فکر کردی و این یک ثانیه برای من یک دنیاست . . .

تو مرا فریاد کن ای هم نفس / این منم آواره ی فریاد تو

این فضا با بوی تو آغشته است / آسمانم پر شده از یاد تو . . .

هر که دیوانه نشد از عشق تو عاقل نیست / آنکه نشناخت تو را معرفتش کامل نیست . . .

از دیار آشنایی پا کشیدن مشکل است / از تو ای آرام جانم دل بریدن مشکل است . . .

این را بدان اگر در قلبی جای گرفتی و عاطفه ای را به بازی عشق در آوردی

تا ابد در قلبی که دوستت دارد زنده خواهی ماند . . .

amir2100
20-07-2010, 10:54
بی بهانه برای کسی مینویسم که وجودم به وجود او وابسته است و بی او تنها ترینم . . .
.
.
.
اگه قصر شاهی تو واسه من جائی نداره / کلبه خاکی قلبم قابل تورو نداره . . .
.
.
.
از قلبم پرسیدم عزیزت کیه ؟ گفت اس ام اس بزن ببین کجا میره !
.
.
.
با غم سر کن که شادی از کوی تو رفت / با شب بنشین که آفتاب از کوی تو گریخت . . .
.
.
.
ماکه گفتیم مال یاریم غیر دل چیزی نداریم / بی شما خزون سردیم ٬ با شما ته بهاریم

amir2100
20-07-2010, 10:55
در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟ .....
نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی ......
برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی .....
اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

دل ز دستم رفت و جان هم بی دل و جان چون كنم
سرّ عشقت آشكارا گشت پنهان چون كنم
هر که خوبی کرد زجرش میدهند
هر که زشتی کرد اجرش میدهند
باستان کاران تبانی کرده اند
عشق را هم باستانی کرده اند
هرچه انسانها طلایی تر شدند
عشق ها هم مومیایی تر شدند
اندک اندک عشق بازان کم شدن
نسلی از بیگانگان آدم شدند
طرحی ز موج بر دل مردابیم بکش.......
امشب دلم بهانه دریا گرفته است...!

دیگر دلم از سنگ حوادث نهراسد/ این كاسه صد بسط به كرات شكسته است

amir2100
20-07-2010, 10:57
عشق ان چیزی است که بیشتر از هر چیزی داشتنش را دوست داریم وبیشتر از هر چیزی دادنش را دوست داریم وهیچ ** در نمی یابد که عشق همان چیزی است که همواره داده می شود و پذیرفته نمی شود .
——————————————-
عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی
——————————————-
شبی غمگین , شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد او هرگز شکستم را نفهمید اگر چه تا ته دنیا صدا..
——————————————-
یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست
——————————————-
ای چراغ دل تاریكم از این خانه مرو، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو، شمع من باش و بمان نور ز تو اشك ز من، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو، سوختی جان مرا آه مكن، اشك مریز، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو.

amir2100
20-07-2010, 10:59
کاش میشد همچو آواز خوش یک "دوره گرد"
زندگی را بار دیگر ، دوره کرد . . .
.
.
.
.
.
.
به سکوت سد مرداب قسم که تو نیلوفر چشمان منی
و دل خسته من میترسد که تو پژمرده شوی
که تو مرا به فراموشی شب ها سپری
که مبادا به دلم زنگ سیاهی بزنی
و به شب های امیدم تو تباهی بزنی
.
.
.
گر تو را با ما تعلق نیست ، مارا شوق هست
گر تو را بی ما صبوری هست ، ما را تاب نیست . . .
.
.
.
زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است
دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . .
.
.
.
من غروب غم انگیز خورشید را زمانی دوست دارم که بدانم فردایش تو را میبینم . . .

amir2100
20-07-2010, 11:00
گل نیست چنین سرکش و رعنا که توئی / مه نیست بدین گونه فریبا که توئی
غم بر سر غم ریخته آنجا که منم / دل بر سر دل ریخته آنجا که توئی . . .
.
.
.
اگر دریای دل آبی ست ٬ توئی فانوس شبهایش
اگر حرفی زدم از گل ٬ توئی مفهوم معنایش . . .
.
.
.
آفتاب پنجره را میشناسد ٬ حتی اگر بسته باشد
مهتاب به دیدارم میآید حتی اگر خسته باشد
و دل هوای تو را دارد حتی اگر شکسته باشد . . .

در دایره عشق اگر باران بلا بارید ٬ عاشق آن است که از دایره بیرون نرود . . .
.
.
.
من به خودم افتخار میکنم ٬ چون قلب کسی را تسخیر کرده ام که هنوز
کسی اجازه وارد شدن به آن را نداشته و نخواهد داشت . . .

amir2100
20-07-2010, 11:01
پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست.. هر وقت تونستی با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی

دو سه ده سال که از عمر گذشت آینه بانگ زند ای جوان پیر شدی قله ی عمر گذشت، باخبر باش که از قله سرازیر شدی

درشیرینی بوسه غرق بودیم که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است.

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی نمیکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو یاد میگیرم.

دوست دارم یه سنگ بردارم و روی اون بنویسم:دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توی سرت تا بفهمی که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکه

amir2100
20-07-2010, 11:03
بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !
همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟
چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .
در کدامين ايينه مي توان تو را جستجو کرد ؟!!! در کدامين چشمه زلال مي توان تو را ديد ؟!!! در کدامين راه نرفته تو را مي توان پيمود ؟!!! سهم من از تو چيست.... گلدان خالي کنار پنجره ....
--------------------------------------------------------------------------------
خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به ** ديگري داد تا تو آن را پيدا کني

amir2100
20-07-2010, 11:04
خیلی دلم واست تنگ شده
تورو خدا بیا سر بزن به خونه دلم
------------------
چشم هایم را قربانی میکنم ؛ شاید بی واسطه بیایی ودستهایت آشیانه مهر شود
میدانی ... گنجشک ها هم عاشق می شوند وگرنه هرصبح برای که بال می گشایند؟
------------------------
آسمان هم باید عاشق باشد که این چنین بی مضایقه می بارد ؛
بگذار آنقدر از تو پر شوم که دیگر جایی برای خودم نماند
-----------------------
گاهی وقت ها که به دلم سرک میکشم فقط تویی و تو
نمیدانم چرا این قدر برای من بزرگی و من چرا اینقدر به مهربانیت عاشقم
------------------------
حرفهای تنهایی ام اگر به گوش تو نرسد چقدر بیچاره ام
راستی !اگر ستاره ها نباشند به کدام روشنی باید دل بست

amir2100
20-07-2010, 11:04
همیشه باید یک چیز عزیز باشد ؛ یک حضور بزرگ یک حس خوب
که همیشه به بهانه اش زنده ای ....
و من ایمان دارم که...........
که تو همان چیز بزرگ و عزیزی واز هوای بودن توست که نفس میکشم
-------------------
دفترم خیلی وقت بود که خطی نداشت تو اومدی و من پر از خیال باطل فکر کردم میتونی کاغذامو خط دار کنی . ولی .... ولی تو هم میخوای بری یعنی رفتی و من موندم اینجا
----------------------
از امشب دیگه چشمام آفتابی نمیشه . دیگه پرنده ای نمیاد پر بگیره تو آسمونم تا منم به عشق تو بنازم و روشو کم کنم . دیگه ستاره ای چشمک نمی زنه . آره من یه ستاره داشتم که بعد تو اون هنوز باهامه
----------------------
وقتی از غریبستان به کلی دور شدم غصه داشتم خیلی زیاد ! تو این فکر بودم که اسم تو بی میتونه غصه هامو کم کنه . ولی حالا اونم خیلی ازم دوره
-------------------
شب شده باز . ماه من سراغت را گرفت . گفتمش افسوس! باز سراغت را گرفت . گفتمش : مگر نمی دانی امشب نیز آسمانمان از هم سواست؟!! باز سراغت را می گیرد . من فقط با افسوس نگاهش مینکم!!!

amir2100
20-07-2010, 11:05
روی تار و پود شب نقشی از خاطره ی توست که امد تازه را به روزنه ی قلبم دادی. با تو همسفر شدن مثل جاری شدن در آب رودخانه هاست .وقتی دست روزگار سرنوشتم را نوشت تا به اسم تو رسید بوی گلهای بهشت و عطر یاسهای خلقت به مشام رسید .
-----------------
عشق را دوست دارم و زیبایی را
تا حالا شده توی شب بشینی و به آسمون خیره بشی، ستاره ها رو ببینی و ماه رو. و بهشون فکر کنی. من خیلی وقت ها همین کار رو می کنم. خیلی جالبه شاید به واقع بشه گفت که تنها توی آسمون شب هست که می شه عشق و زیبایی رو جستجو کرد. یا حتی من تونستم توی همون آسمون عاشق های زیادی رو ببینم.
-----------------------
توو خیالمم نبود دوباره عاشقی کنم
توی این کابوس درد رویای مهربونمی
-----------------------
تو را دوست می دارم
و با تو
دیگرم به بیداری این گستره ی خاموش ُ‌ آدمیانی نیاز نیست!
چرا که تو چهارْفصل ِ سرزمین ِ‌ منی
--------------------
زندگی یه دریاست.......دریانورد باش.سُکان من , توی این امواج با من باش تا مثلث برمودا رو پشت سر بزاریم.

amir2100
20-07-2010, 11:05
زمستان بلبلی دیدم به زاری
به سختی کرده هر دم بی قراری
بدو گفتم که دردت چیست گفتا
به راه گل کشم چشم انتظاری
--------------
دوست دارم بنويسم
من برای کسی می نویسم که مرا ترک کرده
من می نویسم شاید روزی بیاید و مرا بیاد بیاورد
--------------------
دلي دارم آرام ، همچون کهکشان
بس است دگر ، نميخواهم گريه کنم
ميخواهم بخندم به دنيايي که پر از زيبايست
سرنوشت انسان را ميسازد
---------------------
بهار را دوست دارم چون مي دانم که
اين تويي که در پشت همه زيبايی هايش پنهان شده اي
و بي آنکه بدانم با نگاه هميشه بهارت مواظب من هستي
بهار را به خاطر نگاهت دوست دارم
------------------
فکر مي کني من متوجه نمي شوم که زيبايي و جذابيت همه گل ها و شکو فه هاي عالم
فقط و فقط به دليل حضور نگاه جذاب تو در دل گلبرگ ها و شکوفه هاست

LIDA
20-07-2010, 21:10
کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شود و انسان با نخستین درد
ومن با نخستین نگاه تو ، آغاز شدم . . .

اگه سه ثانیه تا مرگم وقت داشتم ، یک ثانیه نگات میکردم ، یک ثانیه بهت میگفتم دوست دارم ، یک ثانیه آخر هم برات میمردم

اگه مهربونی یکی از درسهای مدرسه یا دانشگاه بود
تو شاگرد اول دنیا بودی . . .

حالا که آمده ای ، چترت را ببند
در ایوان این خانه جز مهربانی نمی بارد . . .

ما برنده ایم اگر لحظه های شیرین امروز را قربانی اتفاقات تلخ دیروز نکنیم.

LIDA
20-07-2010, 21:13
تا حالا یه هندونه که از عقب نیسان می افته کف خیابون دیدی ؟ اونجوری تیکه پارتم !

فرق عزیز و دلتنگ :
دلتنگ کسی که پیام میده عزیز کسی که پیام میخونه

اگه دیدی از قلبت دودبلند میشه نترس اون منم که معتادمحبتت شدم !

لبخند تو را، چند صباحیست ندیدم
یکبار دگر خانه ات آباد، بگو ” سیب ” . . .

نگو بار گران بودیمو رفتیم. نگو نامهربون بودیمو رفتیم. آخه اینها دلیل محکمی نیست. بگو با دیگران بودیم و رفتیم.

GORJI
21-07-2010, 19:08
تا کور نگشته دیدگانم ، تو بیا / تا مور نخورده استخوانم ، تو بیا

گر آمدی و ندیدی از من چیزی / از بهر تماشای مزارم تو بیا . . .

.

اگر یاد گلی کردی نگاهی بر رخ خود کن / اگر یاد خزان کردی نگاهی جانب ما کن . . .

.

عشق یعنی همه چیز رو در راه هدف مقدس دادن و در پاداشش هیچ رو نخواستن . . .

.

میخوام که عاشقت بشم گل شقایقت بشم

دلم واست تنگ شده بود گفتم مزاحمت بشم !

.

دستمال خیس آرزوهایم را فشردم همین ۴ قطره چکید

زنده

باد

رفیق

با معرفت !

GORJI
21-07-2010, 19:09
یه پیامی میفرستم به امید پیام تو / نه اینکه بخونی و بگی بی خیال تو !

.

یادته زیر گنبد کبود ، تو بودی و کلی آدمای حسود ؟

تقصیر همون حسوداست که حالا ، هستی ما شده یکی بود یکی نبود . . .

.

کاش میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد

کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد . . .

.

سوال من از تو این است :

چرا در آینه چشم های تو تصویر من پیدا نیست . . . ؟

.

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم

GORJI
21-07-2010, 19:09
دلگیرم از تمام الفبای بی کسی ، به خصوص این پنج حرف

ف ا ص ل ه . . .

.

گفتمش همدم شبهایم کو ؟ عکس رخساره ماهش داد

گفتمش بی تو چه می باید کرد ؟ یادگاری تاری از زلفش داد

وقت رفتن همه رو می نگریست ، به من انتظار سر راهش داد . . .

.

روزگار به من آموخت با زندگی قهر نکنیم / چون دنیا منت کش کسی نیست . . .

.

غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست

غمخوارتم رفیق

.

به نام آنکه اشک را آفرید تا سرزمین وداع آتش نگیرد . . .

GORJI
21-07-2010, 19:11
فصل اظهار نامه رسیده کلی مالیات باید بدم

تنها مالیاتیه که با کمال میل پرداخت میکنم

صفحه اظهارنامه عشقم به توست

خداکنه سال دیگه ۲ برابر بشه !

.

به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام / بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام

اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد / حرف آخر ، تو کجایی ؟ نگرانت شده ام !

.

دلم میخواد دوشنبه ها با هم بریم به تجریش / به کفترا بدیم دون به گربه ها بگیم پیش

دلم میخواد بدونی که سانتافه ندارم / ولی به جای ماشین دل زیر پات میذارم

دلم میخواد ولنتاین ، مرکز خرید تندیس / بهت بدم یه کادو ، تو هم بدی بهم کیس !

.

پروانه امشب پر مزن اندر حریم یار من / شاید صدای پر پرت از خواب بیدارش کند . ..

.

قسمت این بود که من با تو معاصر باشم / تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم

تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی / من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم . . .

GORJI
21-07-2010, 19:11
عادت ماست که بی باده و می مــست شویم / فارغ از میکده و هرچه در آن هست شویم

عادت ماست که با اهل وفا یار شویم / رشته زلف بگیریم و وفادار شویم . . .

.

شبی با دوست به سر بردن دو صد دنیا بها دارد

خوشا آن کس که در دنیا رفیقی با وفا دارد . . .

.

سلام bمیرم bرات bشم fدات

ghربون nگات fدای chشات

aزیزم nمیری aز yاد !

.

هر شب که انتظارت را می برم به روز / شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز . . .

.

ای خداوند یکی یار جفا کارش ده

دلبر عشوه گر سرکش خونخوارش ده !

چند روزی ز پی تجربه بیمارش کن

با طبیبان دغا پیشه سر و کارش ده !

تا بداند که شب ما به چه سان میگذرد

درد عشقش ده و عشقش ده و بسیارش ده

GORJI
21-07-2010, 19:12
ثانیه ها می گذرند ، چشم به ساعت دوختم

تو در یک قدمی من از من فرسنگ ها دوری ، کاش می توانستم گامی بردارم . . .

.

من از اظهار نظرهای دلم فهمیدم / عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند . . .

.

هیچ ذوقی به این نیست که از غایت شوق / چشم من گریه و لبهای تو ، در خنده شوند

.

همیشه هرجا که رفتم آخر جاده تو بودی / اون که با دلخستگی هایش دل به من داده تو بودی . . .

.

باید به عشق نیک اندیشه کنیم / شیرین و فرهاد بشیم عاشقی پیشه کنیم . . .