PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

.Infernal
02-10-2010, 13:54
1)اشکهایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل میکردم!خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی.ببخش اگه این روزها عشق با گریستن ثابت میشه.

2)كوله بارم را كه پر از بارهاي روزهاي تلخ جواني است جمع ميكنم و آنها را با خود به قله فراموشي ميبرم و به ته درياچه گذشته ها ميريزم تا شايد ديگر در زندگيم نباشند.ولي با خاطرات تو چه كنم

3)آره زندگيم همينه !ديگه چاره ای ندارم !صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم

4)قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

5)وقتی که بارون میاد
برو زیر بارون

.Infernal
02-10-2010, 13:56
اگه خودتو تويه يه اتاق تنگو تاريك پيدا كردي اگه از درو ديوا اتاق خون ميچكيد اگه بوم بوم صدا ميداد ... نترس تو قلب مني؟
---------------------------------------------------------------------
مي دوني فرق تو با خون چيه
خون ميره تو قلب و برميگرده ولي تو ميري تو قلب و برنمي گردي
---------------------------------------------------
دوستي يه حادثه و جدايي قانون است. بيایید حادثه آفرين و قانون شکن باشيم!
------------------------------------------------
تا حالا کفشهات رو نگاه کردی؟ 2 تا عاشق،2 تا همراه، که بی هم ميميرن، با هم خاکی ميشن، بدون هم زير بارون نميرن، کاش آدما هم یکم از کفشاشون ياد بگيرن
----------------------------------------
اگه ديدی يک روز به سيخ کشيدنت، ناراحت نشو... چون خيلی جيگری !
-------------------------------------------
توي قاب سرد اين آينه‌ها، تصوير آدمکی، شکسته بود. آدمک خسته و غمگين و سياه، روبروي آينه نشسته بود. تو چشاش، ابراي بارون زده‌ي تلخ و سياه، رو لباش، قصه‌ی دلتنگي تو، قصه‌ی دلتنگي ما، نشسته بود. کی با دشنه‌هاي کين، کی با داس عشق و دين، بريده ريشه‌هاي، اين آدمک رو از زمين؟ واسه اين آدمک شهر گناه، آسمون ، رنگ رهايی رو نداشت. قفس تيره و تاريکه زمين، واسه‌ي آدمکم جايی نداشت....

.Infernal
02-10-2010, 13:56
هيچکس نمي تونه به دلش ياد بده که نشکنه ولي من حداقل مي تونم بهش ياد بدم که وقتي شکست با لبه هاي تيزش دست اوني که شکسته رو نبره
------------------------------------------
بـاهـات نبـودم ، برات که بودم اگه چشمات نبودم ، نگات که بودم ، هـمه ي گـفـتـني هـام فـقط تـو بودي اگه حرفات نبودم ، صدات که بودم، اگه پـاهـات نبودم ، يه راه که بودم اگه گريه نبودم ، يه آه که بودم ، تو خودت مثـل روز آفتابي هستي اگه خورشيد نبودم ، يه ماه که بودم ، مي تونستي واسه من يه چاره باشي توي آسـمـون دل !
--------------------------------------------

لطفا انگشت شستتو بذار روي بند اول انگشت اشارت
بذار ديگه.
خواهش مي كنم.
گذاشتي
اگه گذاشتي
دلم برات اينقدرشده
فراموش كن چيزي را كه نميتواني به دست اوري.............و به دست اور چيزي را كه نميتواني فراموش كني
--------------------------------------
با خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي توميميرم تقدیم به عشقم....
---------------------------------------------
علم ثابت كرده كه شكر در آب حل ميشه،پس هيچ وقت زير بارون نرو چون شيرين ترين دوستمو از دست ميدم

.Infernal
02-10-2010, 13:57
مهم اين نيست که تو اَد ليست مسنجرمون چند نفر اَدد شدن. مهم اينه که تو قلبمون فقط 1 نفر ادد شده باشه که با هم آن بشيم، باهم آرشیو زندگي رو دوره کنيم و با هم آف بشيم. امّا بايد يادمون باشه پسورد دوستيمون رو جوري بسازيم که کسي نتونه هکمون کنه!
----------------------------------------------------------------
میدونی فرق تو با راه چیه؟ راه رو باید بری تا به آخرش برسی، اما تو خودت آخرشی...!
مي كنم هرشب دعايي كز دلم بيرون رود مهرت ولي آهسته مي گوييم خدايا بي اثر باشد.
مي دوني چرا رنگ غروب سرخه؟ چون خورشيد وقتي مي بينه من وتو با هم دوستيم آتيش مي گيره
--------------------------------------------------
هیچوقت دنبال کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی ، دنبال کسی باش که بدون اون نتونی زندگی کنی

.Infernal
02-10-2010, 13:58
اگر دبير رياضي بودم ثابت مي كردم كه چگونه شعاع نگاهت از مركز قلبم مي گذرد.
اگر دبير ديني بودم ثابت مي كردم بعد از خدا خواهان پرستش توام
اگر دبير زبان بودم به زبان بي زبان مي گفتم خيلي دوستت دارم
اگر دبير جغرافي بودم مي دانستم كه خوش آب و هوا ترين منطقه، آغوش گرم توست
و اگه دبیر شیمی بودم، از اشك چشمانت محلول محبت می ساختم
اينو مي فرستم به سلامتي هر چی گلدونه. به شرط اينكه گل شما باشي و خاكش ما.

هرگز عشق را گدايی نكن، زيرا هيچ گاه چيز با ارزشي به گدا داده نمي شود!

مشترک گرامی! اعتبار دوستی شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد یک بوس ارسال نمایید!

مشترک گرامی! اعتبار دوستی شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد یک بوس ارسال نمایید!

از مشاور املاك عشق مزاحم شدم، شما براى قلبتون مستأجر نمی خواهید؟
برو يه سوزن بيار
.
.
باور كن سركاري نيست
.
.
حالا تو سوراخ سوزن رو نگاه كن
.
.
نگاه كردي؟
.
.
دلم برات اينقدر شده!

.Infernal
02-10-2010, 13:58
ديشب تمام ابرها را گريه کردم در حسرت امروز و فردا گريه کردم رفتي و پرواز پرستو گونه ات را در سوگ فرداي غزل ها گريه کردم مانند گل هاي شقايق داغ عشقت مي زد به زخم کهنه ام تا گريه کردم رفتي خدا حافظ - تو را چشم انتظارم- دور از تو من تنهاي تنها گريه کردم.
---------------------------------------------------------
نگاه مرا باور كن دستان مرا باور كن احساس مرا باور كن قلب مرا باور كن حرف مرا باور كن آري ... اضطراب در نگاه من از شور عشق توست لرزش دستانم از انتظار ديدار توست احساس گرمم از حرارت نگاه توست تپش قلبم از به ياد آوردن خاطرات توست ... و حرف من اين است : " آري... هنوز هم دوستت دارم... "
خدا رو دوست دارم چون *آي ديش* هميشه روشنه خدا رو دوست دارم چون به همه *پي ام ها* جواب ميده خدا رو دوست دارم چون حرفاي آدم رو *سند توآل* نمي کنه خدا رو دوست دارم چون هيچ کسي رو *ايگنور* نمي کنه خدا رو دوست دارم چون ، خداست
خدايامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو که تو در عرش کبریائی خود نداری زیرا من چون تویی دارم و تو چون خویش نداری
---------------------------------------
اگه تو كوچه پس كوچه هاي دلم گم شدي،دنبال كسي نگرد كه آدرس بهت بده،چون غير از تو كسي اونجا نيست
آدما مثل یه کتاب میمونند ، که تا وقتی تموم نشن برای دیگران جذابند پس سعی کن خودتو جلوی دیگران تند تند ورق نزنی تا زود تموم بشی ... برای اینکه وقتی تموم بشی مطمئن باش میرن سره یه کتابه دیگه
----------------------------------------------
زندگي انسان دو قسمت است : قسمت اول در انتظار قسمت دوم و قسمت دوم در حسرت قسمت اول

.Infernal
02-10-2010, 13:59
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموي توست اما ريشه ي عمر من است..
-------------------------------------------------------------------------------------------
از شمع سه چيز آموختم:- ايستاده بميرم.- بي صدا بميرم.- به پاي يار بميرم
-----------------------------------------------------------------
کاش خداوند سه چيز را نمي افريد غرور وعشق و دروغ تا از سر غرور بخاطر عشق دروغ نگويم
-----------------------------------------------------------
تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.
زندگی پژمردن يک برگ نيست بوسه ای در کوچه های مرگ نيست زندگی يعنی ترحم داشتن با شقايقها تفاهم داشتن
----------------------------------------------------------
من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ولي با خفت وخواري پي شبنم نميگردم
--------------------------------------------------------
بچه ها شوخی شوخی به گنجيشکا سنگ ميزنن،گنجيشکا جدی جدی ميميرن،آدما شوخی شوخی زخم زبون ميزنن و قلبا جدی جدی ميشکنن،و تو شوخی شوخی لبخند ميزنی و من جدی جدی عاشقت ميشم،کاش شوخی شوخی به اينکه جدی جدی دوست دارم فکر ميکردی

.Infernal
02-10-2010, 14:01
--------------------------------------------------------------------------------

سلام. خوبی؟.اگه بدی از من ديدی منو ببخش آخه ميخوام قلبم رو عمل کنم. قراره يکی از دريچه‌هاشو عوض کنم ميخوام يک دريچه بزارم مخصوص تو............!!
اگه نيوتن قبل از مرگش صورت ماه تو رو مي ديد معناي حقيقي جاذبه رو مي فهميد
-----------------------------------
بوديم و کسي پاس نمي داشت که هستيم باشد که نباشيم و بدانند که بوديم
--------------------------------
عشق از کلمه‌ي عشقه برگرفته شده. عشقه نام گياهي است در هند که اگر بر هر گياهي، حتي درختي تنومند بپيچد، آن را از پاي در مي‌آورد
---------------------------------
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نميشود که در اين سه کلمه ي کوتاه: او دوستم ندارد
در عشق هميشه قطره اي جنون هست و در جنون هم هميشه قطره اي عقل“

GORJI
02-10-2010, 19:52
انکار بی فایده است

دم خروس این عشق

از قلب ما بیرون زده است.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ز کویت رفتم و الماس طاقت بر شکستم برو با یار ِ خود بنشین که من بارِ سفر بستم

که بعد ِ رفتنم جانا هزار افسوس خواهی خورد فلانی یار ِ خوبی بود و من ،قدرش ندانستم . . .

تو قرار من باش

تا من مدارت شوم

چه قرار و مداری بهتر از ما ؟

به نیوتن بگویید

هر عملی را عکس العملی نیست!

اگر بود

اینهمه عاشقانه های من

بی جواب نمی ماند!

بی آنکه بخواهم تمام شدی
همانطور که بی آنکه بخواهم،
تمام من شده بودی. . .

GORJI
02-10-2010, 19:52
تا باغم عشق تو مرا كار افتاد

بیچاره دلم در غم بسیار افتاد

بسیار فتاده بود اندر غم عشق

اما نه چنین زار كه اینبار افتاد

20رو ضربدر 777 کن دوباره در 13 ضربش کن هر چی شد تو همونی

دوثت دارم رابا[ث]نوشتم تابدانی ثانیه هارابه امیددیدنت طی می کنم

چشم به راه توام ، قفل شبم باز کن / ماه شبم شو دمی نغمه ی نو ساز کن / بوسه ی باران تو باش ، من عطش بی حساب / فاصله بردار ، باز عاشقی آغاز کن

دقیقا در انتهای هر روز لحظه ای هست که نه امروز است و نه فردا ، و من آنجا منتظرتم

GORJI
02-10-2010, 19:53
دوستی اتفاق است ، جدایی رسم طبیعت ، طبیعت زیباست ، نه به زیبایی حقیقت ، حقیقت تلخ است ، نه به تلخی جدایی ، جدایی سخت است نه به تلخی "تنهایی"

هر قطره اشک نشان دل شکستگی است ، هر سکوت نشان "تنهایی" است ، هر لبخند نشان مهربانی است ، هر پیام نشانی از دل تنگی من برای تو است

هیچ کس ویرانیم را حس نکرد ، وسعت "تنهایی" م را حس نکرد ، در میان خنده های تلخ من ، گریه پنهانیم را حس نکرد

تحمل "تنهایی" بهتر از گدایی محبت است

درد غریبیست "تنهایی" و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد

GORJI
02-10-2010, 19:54
بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم / افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم / بیا مثل پروانه های غریب نیاز / به مهتاب شب های "تنهایی" عادت کنیم

عشق زاییده ی "تنهایی" است و "تنهایی" نیز زاییده ی عشق

آنگاه که "تنهایی" تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده

کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، "تنهایی" بهترین همدم اوست

شمع و پروانه و بلبل همه جمع اند ، بی رحم ، بیا رحم به "تنهایی" من کن

GORJI
02-10-2010, 19:54
وصال در عشق بس چه دارد حیرانی ، من نگویم رسیدم به وصال ، اما دیده ام ناله ی عاشقی در "تنهایی" ، گریان سخن می گفت ، می کرد حق حق و بی تابی ، ای کاش می شد اینگونه عاشق شد

عشق من تو باش ، نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم ، تو باش تا در دنیای بزرگ "تنهایی" ام تنهاترین باشی

بلندترین شاخه ی درخت ، یک واژه را می فهمد ، و آن هم "تنهایی" ست

کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این "تنهایی" / لطفا کمی آغوش برایم بفرست

شب من پنجره ای بی فردا / روز من قصه ی "تنهایی" ما / مانده بر خاک و اسیر ساحل / ماهی ام ، ماهی دور از دریا

GORJI
02-10-2010, 19:55
من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی ، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

هرکس به میزانی که "تنهایی" نیاز دارد عظمت دارد و بی نیاز تر است

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم ، با اشک تمام کوچه را تر کردم ، وقتی که شکست بغض "تنهایی" من ، وابستگی ام را به تو باور کردم

من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب "تنهایی"

GORJI
02-10-2010, 19:55
و بعد از تو دلم از عطش عشق طغیان کرد ، گاه از دو روزنه ی رخسارم ، گاه در نگاهی پوچ در تاریکی شب هایم ، گاه در باز دمی اندوهناک که با زحمت از قفس آزاد شده و پایانش خدا را شکر می گویند و گاه در وجودم که به هیچ پایانی نمی رسید مگر ، "تنهایی" ، "تنهایی" ، "تنهایی"

می بینی ای لحظه های خالی از احساس تهی ، می بینی که چه صدای خرد شدن دست های خزان شده اش در دست های "تنهایی" کسل آور است و تو را نیز بی رمق می کند ، آه ، پس او چه گوید ؟

ای کاش تنها یک نفر هم در این دنیا مرا یاری کند ، ای کاش می توانستم با کسی درد دل کنم تا بگویم که ، من دیگر خسته تر از آنم که زندگی کنم تا ابد غم شبهایم را ، تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را ، قانون دنیا "تنهایی" من است و "تنهایی" من قانون عشق است و عشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض "تنهایی" خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت "تنهایی" غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد

GORJI
02-10-2010, 19:56
زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از "تنهایی" ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

هفت شهر عشق ، شهر اول : نگاه و دلربایی ، شهر دوم : دیدار و آشنایی ، شهر سوم : روزهای شیرین و طلایی ، شهر چهارم : بهانه ، فکر جدایی ، شهر پنجم : بی وفایی ، شهر ششم : دوری و بی اعتنایی ، شهر هفتم : اشک ، آه ، "تنهایی"

در غریبانه ترین لحظه ی "تنهایی" خود ، چشمهایم را که در آن دریایی از محبت موج میزند به تو خواهم بخشید ، تا هیچ گاه به پاکی احساسم شک نکنی

غروب غمهایت را به هر قیمتی خریدارم ، اگر همدم شبهای "تنهایی" من باشی

GORJI
02-10-2010, 19:56
نرو تنهام نزار با درد و غم هام / اگه چه دلخوری از خیلی حرفام / به قرآنی که از سایش گذشتم / به مرگ هر دوتامون خیلی تنهام

تورا به یاد آن روز ، تورا به یاد گلبرگ های خشک آن روز خشکیده ، تورا به روز اول بار دیدنت ، تورا به اولین نگاه عاشقانه ، تورا به یاد باران روز نیامده ات ، تورا به "تنهایی" روز رفتنت ، تورا به باران روز برگشتنت ، تنهایم مگذار دیگر

آنگاه که "تنهایی" تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده !

تو تو عشق من ، امید من بودی / تو میراثی از دل تنگم بودی / تو رفتی و من ماندم و "تنهایی" / تو دفتر خاطرات قشنگم بودی

.Infernal
02-10-2010, 22:02
عشق مثل آب ميمونه.....که ميتونی توي دستت قايمش کنی..آخرش يه روز دستت رو باز ميکنی ميبينی نيست... قطره قطره چکيده بی انکه بفهمی.. اما دستت پر از خاطره است
بزرگي مي گفت خوشبختي مثل سايه مي مونه. اگر دنبالش بدوي بهش نمي رسي ولي اگر راه خودتو بري اون دنبالت مياد
-------------------------------------
به کوه گفتم عشق چيست؟ لرزيد. به ابر گفتم عشق چيست؟باريد. به باد گفتم عشق چيست؟ وزيد. به پروانه گفتم عشق چيست؟ ناليد. به گل گفتم عشق چيست؟ پرپر شد. و به انسان گفتم عشق چيست؟ اشک از ديدگانش جاري شد و گفت؟ ديوانگيست
کاش مي توانستم من هم بگويم دوستش دارم ولي چه قدر سخت است بيان اين جمله. کاش از نگاهم مي فهميد ولي حيف نفهميد و رفت با يکي ديگه و من هم شدم قرباني عشق يک طرفه
بوسه تنها تصادفي است كه پليس راه ندارد
اگرقرارباشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را در هشتاد روز بچرخم،ترجيح ميدهم دور تو بچرخم،چون تو دنياي مني

.Infernal
02-10-2010, 22:02
گفتمش: دل مي‏خري؟! پرسيد چند؟! گفتمش: دل مال تو، تنها بخند. خنده کرد و دل ز دستانم ربود تا به خود باز آمدم او رفته بود دل ز دستش روي خاک افتاده بود جاي پايش روي دل جا مانده بود
سلام من يك بوس كوچولو هستم مي تونم چند لحظه روي لپ شما استراحت كنم
ديگه از چشم افتادي . مي فهمي؟ ..............صاف افتادي تو قلبم
مي دوني فرق تو با توپي كه توپ جام جهانيه چيه؟ فرقتون اينه كه اون خيلي زحمت ميكشه تا گل بشه ولي تو خودت گلي
بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري
----------------------------------
گفتم نرو پرپر مي شم گفتي مي خوام رها بشم گفتم آخه عاشق شدم گفتي مي خوام تنها باشم گفتم دلم گفتي بسوز ...گفتم يه عمري باز هنوز ... گفتم پس عمرم چي مي شه ؟گفتي هدر شد شب و روز گفتم آخه داغون مي شم گفتي به من خوش مي گذره گفتم بيا چشمام مال تو گفتي آخه کي مي خره؟ گفتم دلم مي ميره باز گفتي به دردت بساز گفتم تمنا مي کنم گفتي مي خوام خوردت کنم گفتم بيا بشکن منو گفتي فراموش کن منو
گويند غروب جاييست كه آسمان زمين را مي بوسد من امشب براي تو غروب مي كنم كجايي اي آسمان من

.Infernal
02-10-2010, 22:04
ابري باش بارا ن شو.... ببار زمين خشك دلم تشنه توست ببار تا ... ازسرزمين دلت سر برون آرم بگذار درتو برويم سبزشوم اي آفتابي ترين لبخند وقتي درآبي ترين نقطه درياي دلت گم شدم روزي از پشت سياهي چشما نت.... طلوع خواهم كرد
----------------------------------------------------
توي زندون عشق تو اينقدر شلوغ ميکنم وزندون و بهم مي زنم تا مجبور بشي منو بذاري توي انفرادي قلبت
تو مي روي ومن فقط نگات مي كنم تعجب نكن كه چرا گريه نمي كنم بي تو يك عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو همين يك لحظه باقي است
عشق امانت با ارزشيه كه هر كسي تو قلبش ميزاره برايه همينه كه هر وقت بخواي عشقت را از كسي پس بگيري بايد قلبش را بشكني
اگه امشب خوابت نبرد ستاره ها رو بشمار اگه کم اومد قطره هاي بارونو بشمار اگه بند اومد به عشق من فکر کن چون نه کم مي ياد نه بند مي ياد
چقدر خوبه که آدم يکي رو دوست داشته باشه نه بخاطر اينکه نيازش رو بر طرف کنه نه بخاطر اينکه ** ديگري رو نداره نه بخاطر اينکه تنهاست و نه از روي اجبار بلکه بخاطر اينکه اون شخص ارزش دوست داشته شدن رو داره

.Infernal
02-10-2010, 22:10
از اداره ی گاز مزاحمتون میشم می خواستم ببینم می تونم لپتونو 1 گاز بگیرم !!!!
---------------------------------------------------------------
جیرجیرک به خرس گفت: دوست دارم.خرس گفت: الان وقت خواب زمستونیمه باشه
بعداُ حرف می زنیم.خرس خوابید.ولی اون نمی دونست عمر جیرجیرک 3روزه...
هروقت دلت برام تنگ شد متن زیرو بخوان..
.

.

.

.

ای کلک چه زود دلت تنگ شد.
میدونی فرق تو با روز چیه؟روز 30 تاش باید جمع بشه تا یک ماه بشه ولی تو همین جوری ماهی!!
-----------------------------------------------------------------------
راه عزیزتر شدن5:

....

.....

.......

..........

تو که عزیز ترینی " دنبال چی می گردی....؟
اگه یه روز به سیخ کشیدمت ناراحت نشو چون خیلی جیگری.

.Infernal
02-10-2010, 22:11
تو سیب سرخ کدامین بهشت گمشده ای.....
خیلی بیکاری،ببینم تو درس نداری؟کارو زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری که24 ساعت تو قلب منی؟
------------------------------------------------------------------------------------
میدونم فرق نداره واست عاشق بودنم- میدونم واست یكی شد بودنو نبودنم- این منم اون ساده دل كه به عشقت داده دل- آی نگاه كن زیر پاست، زیر پا افتاده دل
هر شمشیری هر چیزی رو دوتا میكنه، بنازم به شمشیرعشق كه دو تا رو یكی میكنه
------------------------------------------------------------
سه تا فرشته تو دنیا هست:یكی اعمال آدمو ثبت میكنه، یكی به پرنده ها غذا میده، یكی كه من خیلی دوسش دارم داره این اس ام اس رو میخونه
میگن یك كیلو شمش بانك ملت 23 میلیون می‌ارزه، حالا تو بگو یك كیلو قلب پاك من چقدر می‌ارزه؟ اگه خریداری قیمت بذار
هر شب برو كنار پنجره تا ستاره‌ها ببیننت و حسودیشون بشه كه ماهشون مال منه!
هر وقت دلتنگ میشم میام پشت قلبت در میزنم، پس هروقت قلبت میزنه بدون دلم برات تنگ شده

.Infernal
02-10-2010, 22:14
چقدر سخته گل آرزوهاتو تویه‌‌ ‌‌‌‌‌یه باغچه دیگه ببینی،1000 بار تو خودت بشكنی، اون آروم زیر لب بهش بگی: گل قشنگم باغچه نو مبارك
آخر یه روز پرینت قلبمو میگیرم تا بفهمی با هرنفسم 100 بار میگم دوستت دارم
-------------------------------------------------------------------
همه چيز در پايان خوب است، اگر خوب نبود بدانيد که هنوز به نقطه ي پايان نرسيديد.
----------------------------------------------------------------
اگه یه آقای پیری با شلوار و بلیز قرمز، ریش و سبیل سفید اومد انداختت تو یه كیسه بردت، تعجب نكن چون تورو از بابا نوئل خواستم
اين يه کادو مال توست. يه سيم خارداره! دور خودت بکش! نمي خوام دست هيچ ** به گلم برسه!
--------------------------------------------------------------------
هميشه نگاهي را باور کن که وقتي از آن دور شدي در انتظارت بماند

شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست

.Infernal
02-10-2010, 22:15
سلام ببخشيد از اداره هواشناسی مزاحم مشوم اينجا کسی دلش هواتون را کرده چه کار بايد بکنه؟
-------------------------------------------------

دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني

گوش کن ...یک نفر ...آنطرف پنجره ی بسته...تورا میخواند! و نسیم...لای این پرده ی آویخته رامی کاود... تا تو را در یابد، نورخورشید که از منزل پر مهر خدا آمده است...لب درگاه تو در یک قدمی می ماند... قلب این پنجره از دست غم پرده، به تنگ آمده است! پرده را برداریم ، دل این پنجره را باز کنیم..!

ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه ؟ تو وقتي شادي ميخندي،من وقتي تو شادي ميخندم

سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا

طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي‌شه
دوستت دارم کمتر از خدا و بیشتر از خودم چون به خدا ایمان دارم و به تو احتیاج!!

.Infernal
02-10-2010, 22:15
--------------------------------------------------------------------------------

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد. بیدار باش من با سبدی پر از بوسه می آیم و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی ای خوبم دوستت دارم
------------------------------------
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی
عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد
-------------------------------

فکر مي کرديم عاشقی هم بچگيست ... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست
زندگی چيزيست شبيه يک حباب ... عشق آباديه زيبايی در سراب
فاصله با آرزو های ما چه کرد ... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد !!!
یه سنگ کافیست برای شکستن یه شیشه! یه جمله کافیست برای شکستن یه قلب! یه ثانیه کافیست برای عاشق شدن! یه دوست مثل تو کافیست برای تمام زندگي

.Infernal
02-10-2010, 22:16
اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر نامهربان بودیم و رفتیم
------------------------------------------------------------
گرچه این دنیا ندارد اعتباری این را نوشتم تا بماند یادگاری
چقدرعجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت برنمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه
زندگی به من آموخت که چگونه اشک بریزم اما اشک به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم

زندگي همچون کلافي پيچ در پيچ است که اولش پيچ است وآخرش هيچ است

.Infernal
02-10-2010, 22:16
در اندرون همه ما خزانه‌اي بيكران از عشق و شادماني و نعمت هست كه مي‌تواند آنچه را كه در آرزوي آنيم، برايمان فراهم كند
------------------------
دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر ** بودن است
-------------------------
اگر بدانم که خواب تو را بیشتر خواهم دید برای همیشه دیدن تو هرگز بیدار نمی شوم
اگر بدانم که مردگان تو را بیشتر خواهند دید برای همیشه دیدن تو قید زنده بودن راخواهم زد
عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ، حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !!!
آره زندگيم همينه !ديگه چاره ای ندارم !صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم
-----------------------------------------------
چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن وچه تلخ وغم انگيز است دور از تو بودن براي تو گريستن وبه عشق ودنياي تو نرسيدن ای كاش ميدانستي بدون تو وبه دور از دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست

.Infernal
02-10-2010, 22:18
می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم
دستانم تشنه ی دستان توست شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم زیرا می دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت
شنيدم که شمشير يکي را دوتا مي کند بنازم به شمشيرعشق که دوتا رايکي مي کند .
آنگاه که ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس ميکني؛ به خاطر بياور که زيبايي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است
----------------------------------------------------
ما هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينکه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند
دلیل آفرینش انسان عشق بود وخدا انسان را عشق افرید چون عشق بود و در قلب انسان عشق را نهاد تا عشق شود پس باید قدر این نعمت الهی (قدرت عشق) را دانست

.Infernal
02-10-2010, 22:21
وقتی برگها رو زیر پات له میکنی بیاد داشته باش که اونا زمانی بتو نفس هدیه میکردند
گويند لحظه ايست روييدن عشق آن لحظه هزار بار تقديم تو باد
خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان
فرياد من از داغ توست ...... بيهوده خاموشم مکن ...... حالا که يادت ميکنم ...... ديگر فراموشم مکن ...... همرنگ دريا کن مرا ...... يکبار معنا کن مرا
در عرض يک دقيقه مي شه يک نفر رو خرد کرد... در يک ساعت مي شه يک نفر رو دوست داشت و در يک روز فقط يک روز مي شه عاشق شد ولي يک عمر طول مي کشه تا کسي رو فراموش کرد
دوست دارم تو سیب باشی و من چاقو پوستتو بکنم می دونی چرا؟؟؟ چون چاقو بخواد پوست سیب رو بکنه باید همش دورش بگرده

.Infernal
02-10-2010, 22:22
من نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي
رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند
اگه یه روز شاد بودی آروم بخند تا غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین شدی آروم گریه کن تا شادی نا امید نشه !
می خواستم اسمتو روی سینه ام خال کوبی کنم! اما ترسیدم که صدای قلبم تورو اذیت کنه...
عاشقت گشتم تو گفتي عاشقان ديوانه اند! عاقبت عاشق شدي ديدي که خود ديوانه اي

.Infernal
02-10-2010, 22:24
امروز روز ملي گلهاست روزت مبارک .... اينو براي همه ي گلهاي دنيا که عطرشون رو دوست داري بفرست
چشماتو دايورت كردي رو قلبم خيالي نيست حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزونه

عشق مثل آب ميمونه.....که ميتونی توي دستت قايمش کنی..آخرش يه روز دستت رو باز ميکنی ميبينی نيست... قطره قطره چکيده بی انکه بفهمی.. اما دستت پر از خاطره است
تکيه بر دوست مکن محرم اسرار کسي نيست ما تجربه کرديم کسي يار کسي نيست
عشقم را نثار تو کردم...اما نپذيرفتی. عشقم را به تو هديه کردم آن را دور انداختی، زندگيم را وقف تو کردم اما در کنارم نماندی، کاش روزی آن را برگردانی!
من ياد گرفته ام: مهم نيست كه در زندگي چه داري، بلكه مهم اينست كه چه كسي را داري.

.Infernal
02-10-2010, 22:25
زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدي، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند.
انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز.
به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه ميشه مثل يه قطره اشك بعضيا رو از چشمت بندازي
-----------------------------------------
تمام لحظه هاي دنيا واسه زمانيه که اصلآ انتظارشو نداري و هيچ لذتي بالا تر از دوست داشتن نيست پس حالا که انتظارشو نداري دوست دارم
یادم باشه که یادت بیارم که یادم بندازی که یادت بمونه یاد بگیری به یاد بیاری که همیشه به یادتم و یادت هیچ وقت از یادم نمیره ،این رو یادت باشه، یادت نره دوستت دارم

GORJI
03-10-2010, 10:52
چی میشد تو هم منو دوستم میداشتی نا زنین / جای گریه رو لبام خنده می کاشتی نازنین

حالا که قهری باهام ولی بدون دوستت دارم / طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نازنین . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
به خاطر یافتن مقصر ، زندگی ات را تلخ و سیاه نکن.

بگذار آن چه در پایان یک عشق به جای میماند

خاطرات خوش باشد با من آشتی کن تا دنیا با من آشتی کند . . .

قهر مکن ای فرشته روی دلارا / ناز مکن ای بنفشه موی فریبا

طعنه و دشنام تلخ اینهمه شیرین / چهره پر از خشم و قهر اینهمه زیبا

ناز تورا میکشم به دیده منت / سر به رهت مینهم به عجز و تمنا . . .

همیشه رفتن بهترین نیست

گاهی میان رفتن وماندن هیچ فرقی نیست

چه قهر باشیم چه آشتی

اصل درست این است که عزیزان ما در خانه ی دل ما جای دارند . . .

بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی / به روح بی قرار من تو اضطراب میدهی

دلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون / ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مکن . .

GORJI
03-10-2010, 10:53
از تو به یک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلربا نکشم پا

عاشق زیباییم اسیر محبت / هر دو به چشمان دلفریب تو پیدا . . .

یه روزی گله کردم من از عالم مستی / تو هم به دل گرفتی دل ما رو شکستی

من از مستی نوشتم ولی قلب تو رنجید / تو قهر کردی قهرت مصیبت شدو بارید

پشیمون و خستم اگه عهدی شکستم / آخه مست تو هستم اگه مجرم و مستم . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

مهم نیست کی مقصر است

باور کن مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است

در پایان زندگی خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم

تا خوب بهم نگاه کنیم و همه ناگفته های مهر آمیز یک عمر را در چند ثانیه بگوییم

پس نازنین بیا آشتی کنیم با مهر

دوستی را دوست، معنی می دهد / قهر هم با دوست، معنی می دهد

هیچ کس با دشمن خود، قهر نیست / قهری او هم نشان دوستی است . . .

جنس من از آهن و از سنگ نیست / من دلم تنگ است و یار دلتنگ نیست

حال دل از من نمیپرسی چرا / حال پرسیدن که دیگر ننگ نیست . . .

GORJI
03-10-2010, 10:57
قرار بی قراری شد قرارم ، من احساس تو را در انتظارم ، ببین از دوریت بی روزگارم ، زمستانم که در سوگ بهارم ، من آن ابرم که خشکم ، نا ندارم ، که در اندوه دوری ها ببارم ، ستاره ، آسمان ، روز می شمارم ، عزیزم ، عاشقم ، مجنون و زارم ، بیا نوری بده بر تاری شبهای تارم ، که بی تو لعنتیست بر هرچه دارم ، نمی دانم که در دوری به قلبت ماندگارم ، ولی اما تو را تا حد جانم دوست دارم .

اگر خداوند یک آرزوی انسان را برآورده می کرد ، من بی گمان دوباره دیدن تو را آرزو می کردم و تو نیز هرگز ندیدن مرا ، آنگاه نمی دانم براستی خداوند کدامیک را می پذیرفت ؟

اگر آواز می خوانم ، اگر اندوه از چشمان من پیداست ، اگر راه گلویم را گرفته بغض پنهانی ، اگر دریا نه یک رودم به سمت خود پریشانی ، اگر باران ندارم ابر بی بارم ، اگر دیوانه ام مستم فقط یک آروز دارم بدانی : دوستت دارم .

جزیره ی دلم را برای آمدنت چراغانی کردم ، اما تو بهانه کردی که از دریا می ترسم .

امشب دو چشم پنجره بی خواب بوده ، مهمان این خانه فقط مهتاب بوده ، با من بمان تا این دو راهی ای سپیده ، ماهی قرمز مرده تنگ بی آب بوده

GORJI
03-10-2010, 10:58
دریای شورانگیز چشمانت چه زیباست ، آنجا که باید دل یه دریا زد ، همین جاست

آروم باش ! با توکل و تفکر که او زودتر از تو دست به کار شده ، سپس آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی

عشق یعنی عبرت روزگار ، شلاق زمانه ، قصاص زندگی ، ولی افسوس ، قصاص زندگی را دید ، شلاق زمانه را خورد ، ولی عبرت نگرفت

به شکرانه ی عشقت ، قدم تو دلت میزارم بلکه قلب بی پناهم کمی آروم بگیره

من همین یکدانه دل دارم بفرما بشکنش / کوزه ای از آب و گل دارم بفرما بشکنش
تو سبوی آرزوهای مرا بشکسته ای / هرچه بادا باد ، این هم دل بفرما بشکنش . . .

GORJI
03-10-2010, 10:58
ما محبت را به نام دوست ارزان می کنیم ، تا صداقت هست ما هم رفاقت می کنیم.

عشق بازیست نه بازی که مرا مات کنی ، نازنینا دل من صفحه ی شطرنج که نیست !

جان اسیر دل ، دل اسیر دوست ، دوست چه میداند دل اسیر اوست.

غمگین تر از پاییز ، زمستونه که بهار ندیده ، اما غمگین تر از او منم که تو را ندیدم . . .

آنکه ویران شده از یار ، مرا می فهمد/ آنکه تنها شده بسیار مرا می فهمد

GORJI
03-10-2010, 10:59
تصویر چشمان تو را در رویاها کشیدم ، باغ گلی از جنس مریم ها کشیدم

تو گم شدی در جاده های ساکت و دور ، من هم به دنبال نفس هایت دویدم.

گر تو را با ما تعلق نیست ، مارا شوق هست

گر تو را بی ما صبوری هست ، ما را تاب نیست . . .

در مشرق عشق دشت خورشید تویی

در باغ نگاه یاس امید تویی

در بین هزار پونه آن کس که مرا

چون روح نسیم زود فهمید تویی

شب در خم گیسوی تو عابر میشد با هر نفست بهار ظاهر می شد ، ای فلسفه شگفت

افلاطون هم با دیدن چشمان تو عاشق میشد.

زندگی تجربه ی تلخ فراوان دارد و سه تا کوچه و پس کوچه و یک عمر بیابان دارد !

GORJI
صندوق پیام موبایلم هر روز پیامی جدید دارد از

فامیل/ دوستانم/ ایرانسل یا( همراه اول)/ تبلیغات/ حتی پیامک اشتباه

از همه.. همه جز .....تو

عادت ماست که بی باده می مست شویم ، فارغ از میکده و هر چه در آن هست شویم

عادت ماست که با اهل وفا یار شویم ، رشته زلف بگیریم و وفادار شویم.

چه بسیار نگاه ها در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند

و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش بوسه می زنند . . .

منه عاشق ، دلی دیوانه دارم / به هر زلف پریشان خانه دارم

ز گل ها دل بریدن کار من نیست / چه سازم ؟ حالت پروانه دارم.

بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم

افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم

بیا مثل پروانه های غریب نیاز

به مهتاب شبهای تنهایی عادت کنیم

GORJI
به من گفتی پر از آینده باشم / تو رفتی همچنان در خنده باشم

تو دریای منی ، من ماهی تو / جدا از تو نباید زنده باشم . . .

تورو از دست نمیدم ، جز تو دل به کس نمیدم ، تورو از خدا گرفتم به خدا هم پس نمیدم.

به چشمانت که چون چشمان دریاست ، به لبخندت که چون لبخند گلهاست

به آن نازی که در چشم تو پیداست ، تورا چون صبح فردا دوست دارم.

من و این داغ در تکرار مانده / من و این عشق بیدار مانده ،

مپرس از من چرا دلتنگ هستم / دلم بین در و دیوار مانده . . .

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم با اشک تمام کوچه را تر کردم ،

دیشب که سکوت خانه دق مرگم کرد ، وابستگی ام را به تو باور کردم.

.Infernal
03-10-2010, 12:49
اي وجود با وجوي كه وجوده بي وجودم ز وجوده با وجودت به وجود آمده است دوست دارم وقتي داري فكر مي كني دارم به چي فكر مي كنم فكر كني دارم به تو فكر مي كنم
مردم اشتباهات زندگي خود را روي هم مي ريزند و از آن غولي مي سازند که نامش تقدير است
زندگي قصه مرد يخ فروشي است که ازاو پرسيدند: فروختي؟ گفت: نخريدند،تمام شد… !
عبور بايد كرد و رهنمون افقهاي دور بايد شد
عين حماقت است كه معتقدباشي به تو راست مي گويد ، در حالي كه خود مي داني اگر جاي اوبودي ناچار دروغ مي گفتي .

™Arman
03-10-2010, 20:08
در خراب ِ غفلت آبادیم ما

در خزان زندگی، شادیم ما

از بهاران، غافلیم و دلخوشیم

همچنان بی حاصلیم و دلخوشیم

.

.

.

وقتی میرفتی بهار بود ..تابستون نیومدی ..پاییز شد …

پاییز که نیومدی پاییز ماند ..زمستان که نیای ..باز پاییز میماند

تروخدا فصل ها رو به هم نریز و زودتر بیا !

.

.

.

اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمی دانم

اینجا شده پاییز ، آنجا را نمی دانم

اینجا دلی تنگ است ، آنجا را نمی دانم . . .

.

.

.

میان همهمه ی برگهای خشک پاییزی

فقط ما مانده ایم که هنوز از بهار لبریزیم . . .

.

.

.

زرد است که لبریز حقایق شده است / تلخ است که با درد موافق شده است

شاعر نشدی وگرنه می فهمیدی / پاییز بهاری است که عاشق شده است . . .

™Arman
03-10-2010, 20:09
برای من که دلم چون غروب پاییز است / صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است . . .

.

.

.

این هوا ، هوای دلگیریست ، فصل قلبم پاییزیست!

آسمان قلبم ابری است ، دلم گرفته ، این چه دردیست ؟

.

.

.

زندگی چیدن سیبی است که باید چید و رفت

زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت . . .

.

.

.

بیا ای همنشین سرد پاییز / به آواهای شب هایم درآمیز

بیا ای رنگ مهتاب بلورین / تو شعری تازه در من برانگیز . . .

.

.

.

در ماه مهر بادهای پاییزی بی مهری را با برگ درختان آغاز میکنند . . .

™Arman
03-10-2010, 20:09
پاییز غریب و بی رحم ، اون همه برگ مگه کم بود ؟

گل من رو چرا چیدی ، گل من دنیای من بود

ادامه اس ام اس ها در لینک زیر

.

.

.

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل پاییز راه می روی

برگ درختان انتظارمی کشند زود تر از دیگری پاهایت را بوسه بزنند . . .

.

.

.

غمگین تر از پاییز ، زمستونه که بهار ندیده ، اما غمگین تر از او منم که تو را ندیدم . . .

.

.

.

آنان که پاییز را دوست ندارند نمیدونند که پاییز همون بهاریست که عاشق شده

پاییزتیم !

.

.

.

پاییز می آید ، زمانی که خاطرات شیرین گذشته ی خودم را با تو به یاد می آورم

پاییز همچون بهار دل انگیز می شود ، بیا و اینک مرا با خود به آن سوی دریاها ببر

شاید دگر برای پیوستن فرصتی نباشد

.Infernal
03-10-2010, 20:37
بخشی از بزرگترین نعمت های خدا برای انسان، بی جواب گذاشتن برخی دعاهای اوست.
خداوند دنیا را کروی آفریده، تا ما قادر نباشیم خیلی جلوتر جاده را ببینیم.
گذشته را در آغوش بگير، اما در آن زندگي نکن
شب بود و شمع بود و من بودم و غم
شب رفت و شمع سوخت و من موندم و غم
اي شمع آهسته بسوز كه شب دراز است ، اي اشك آهسته بريز كه غم زياد است
عشق ورزيدن را ازکويربياموزيم که دريا بودنش را به آفتاب بخشيد

.Infernal
03-10-2010, 20:39
وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم
آنقدر از زندگي دلتنگو دلگيرم كه روزه مرگه خود را جشن مي گيرم
بي كس ترين آدم كسي است كه كسي را ندارد تا بر بي كسي اش اشك بريزد
آهنگ خوش سه تار تقدیم تو باد
آرایش گلهای بهار تقدیم تو باد
گویند که عشق هدیه پاک خداست
این هدیه هزار بار تقدیم تو باد
روزي کـه دلـم پيش دلت بود گرو دستان مـرا سخت فشردي کـه نرو روزي که دلت به ديگري مايل شد کـفـشـان مـرا جفت نمودي که برو

.Infernal
03-10-2010, 20:39
بوسه بر عكست زنم ترسم كه قابش بشكند قاب عكس توست اما شيشه عمر من است ; بوسه بر مويت زنم ترسم كه تارش بشكند تار موي توست اما ريشه عمر من است
.................................................. .................................................. .......................................
نگاهي آشنا بر ياس كردم تو را در برگ گل احساس كردم خلاصه در نگاه ناز چشمات 2واحد عاشقي را پاس كردم
.................................................. .................................................. .......................................
شما طبق قانون 28 ماده 50 قوانين دوستي به حبس عبد در قلب من محكوميد; آيا اعتراضي داريد؟
به حساب بانكي دلت ميليون ها بوسه واريز كردم در تمامي ساعات شبانه روز ميتوني برداشت كني

خدايا خواهشي دارم آنكه در تنها ترين تنهاييم تنهاي تنهايم گذاشت در تنها ترين تنهاييش تنهاي تنهايش نزار

.Infernal
04-10-2010, 09:51
كلاغ و طوطي هر دو سياه و زشت آفريده شدند طوطي شكايت كرد و خداوند او را زيبا كرد ولي كلاغ گفت : هر چه از دوست رسد نيكوست و نتيجه آن شد كه مي بيني .طوطي هميشه در قفس كلاغ هميشه آزاد
------------------------------------------------------------------------------
اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است
ظریفی سن جوانکی را پرسید.جوانک پاسخ داد:20 سال دارم.ظریف گفت: اشتباه می کنی فرزند.بگو 20 سال را دیگر ندارم
هر كس بد ما به خلق گوید *** ما دل به غمش نمی سپاریم
ما خوبی او به خلق گوییم *** تا هر دو دروغ گفته باشیم
هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت...

.Infernal
04-10-2010, 09:53
کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقي ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بي وفا باور ندارد
-------------------------------------------------------------------------------
به چشمي اعتماد كن كه به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار كه جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير كه باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات هستی
صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است

صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد

صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا

نشسته ام تا شايد صدايم كني

صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني
ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن

.Infernal
04-10-2010, 09:57
قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق

مرا در خود كشيدي برموداي من !!!
من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام
باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد
گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری گفتی نمیخواهی ببارم عشق اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری
زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد... آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد

.Infernal
04-10-2010, 09:59
احساس سوختن به تماشا نمی ارزد آتش بگیر تا بدانی چه می کشم

اشتباهی که کردم همه عمر و پشیمانم از آن اعتمادیست که بر مردم دنیا کردم
به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک،چرا باید دور تو بگردم. ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
مرگ از زندگي پرسيد چرا من تلخم و تو شيريني؟ زندگي در جواب گفت : چون من دروغم و تو حقيقت
رفتی و ندیدی که چه محشر کردم

با اشک تمام کوچه را تر کردم

وقتی که شکست بغض تنهایی من

وابستگی ام را به تو باور کردم
صداي پايت خوش آهنگي بود برايم عميقتر از مثنوي سکوتت گوياترين نجواهاي عاشقانه و نگاهت صميمي ترين پيو

.Infernal
04-10-2010, 10:06
قلبی داری به وسعت 7 دریا ...
و بی نهایتی آسمان ها ...
باید منطقی باشم ...
حق داری اگه دلت برام تنگ نمی شه ...
چیه ؟! فکر کردی یه اس ام اس جدیده ؟ یا فکر کردی کارت دارم ؟ نه بابا فقط می خواستم بگم دوستت دارم !!
اس ام اس ها گاهی پیامی ندارن ... فقط ارسال می شن که باور کنی اونی که فکرشو نمی کنی الان به یادته
به <@> من تو ><(((:>
.
.
نفهمیدی؟
.
.
میگم به چشم من تو ماهی !
-----------------------------
میدونی این چیه؟! ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) () این دل منه که روز به روز برات تنگ تر میشه......
----------------------------
رود زا تمسوبیم !!!
زور نزن نمی تونی بخونی !
از چپ بخون !!

.Infernal
04-10-2010, 10:09
گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم ... که دگر باره از این گونه خطاها نکنم ... بوسه دادی و چو برخواست لبم از لب تو ... توبه کردم که دگر توبه بی جا نکنم ..
اگه كسي دوستت داشت لازم نيست بهت بگه دوست دارم . اون با گفتن جمله ي مواظب خودت باش ثابت مي كنه كه دوستت داره ... . مواظب خودت باش
€>---->-----
€>---->-----
€>---->-----
میدونی اینا چیه؟
اینا گلن که مثل تو خوشگلن....اما یه فرقی با تو دارن
اونا خیلی زیادند ولی تو یه دونه ای !!
خوشبخت ترین ... خوش شانس ترین ... سعادت مند ترین ادم روی زمین... تو ... تو ... تو نیستی اونیه که تو رو داره

مرا صد بار از خود برانی دوستت دارم ... به زندان خیانت هم کشانی دوستت دارم ... چه سود از مهر ورزیدن چه حاصل از وفا کردن ... مرا لایق بدانی یا ندانی دوستت دارم !

.Infernal
04-10-2010, 10:11
اگر عاشقت نبودم ارزو مي کردم که عاشقم باشی ... عاشقی درد بزرگيست ... طاقت سختی کشيدنت را ندارم ...
---------------------------
سعی کن هیچوقت عشق رو گدایی نکنی چون هیچوقت به گدا چیز با ارزشی نمیدن ...
دل تو از سنگ هم که باشه برای من مشکلی نیست ... چون من هنوزم بت پرستم ...
راضیم به خوشبختیت ، حالا با هر کی باشه … گرچه دل من تنها شده ولی یاد تو باهاشه

در صفحه شطرنج زندگی همه ی مهره های من مات مهربانی تو شدند و من قلبم را به تو باختم
در همه عالم گشتم و عاشق نشدم
تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم

GORJI
04-10-2010, 17:17
باقلبـــــے ازعــــــشق

باخطــــے ازحریرمحبت

باجــمله اى كوتــــاه

درخــــطـــے صـــــاف

برروى یك برگ كهنه ازیاس

مینویسم : دوستت دارم

عكسى ازصورت ماهت توى قلب آسمونه*كه نمى زاره دل من غافل ازیادت بمونه*

به نام خداخالق انسان،بنام انسان خالق غمها،بنام غمهاخالق اشك ها،بنام اشك هاتسكین دهنده ی قلب ها،بنام قلب ها ایجادگر عشق و بنام عشق زیباترین خطای انسان

چقدر وحشتناكه كه هیچ كس دلش برای من تنگ نمیشه، هیچكس نمیپرسه كجایی؟حتی اونایی كه دم از معرفت میزدن،یادحرف همسایه افتادم كه یكبار بهم گفته بود:به سایه هادل

كاش میشد تو روزگارت تو بهار موندگارت میون این همه یارت من باشم دارو ندارت

GORJI
04-10-2010, 17:18
دلتنگ شدن حس نبودن كسی است كه تمام وجودت یكباره تمنای بودنش رامیكند

دلم میخواد بیام پیشت بذارم سر روی دوشت؛بگم میمیرم از عشقت؛برم گم شم تو آغوشت

امشب اى ناز چه دلتنگ نگاهت شده ام..باز اى مونس من چشم به راهت شده ام..رنگ چشمان توامشب به سکوتم خندید..چون که دیوانه آن چهره ماهت شده ام

در بت خانه خیالم بتى از تو ساختم كه هیچ ابراهیمى راضى به شكستن آن نیست

*....باعشق زمان فراموش میشود و بازمان عشق....*

GORJI
04-10-2010, 17:19
یک بوس باحال واست فرستادم اگه محکم چسبید روی لبات و دردت گرفت با۱۱۰تماس بگیراگه خون اومد با ۱۱۵ اگه آتیش گرفت با ۱۲۵ اگه خوشت اومد با همین شماره تماس بگیر

اس ام اس یعنی آروم توی قلبها سرك بكشی و با زبون بی زبونی بگی به یادتم

وقتی خدا پنجره آسمونو باز کرد ازم پرسید چه آرزویی داری؟گفتم:خدایا مواظب کسی باش که الان داره این sms رو می خونه چون خیلی عزیزه

كودك كه بودم به من گفتند همه را دوست بدار حالا كه از میان همه به یك نفر دل بسته ام میگویند فراموشش كن

ما وقت،بى وقت،دم وقت،اول وقت، وسط وقت،آخر وقت،خلاصه همه وقت به یادتیم

GORJI
04-10-2010, 17:19
چاكر چشات قربون صدات مخلص نگات بابا چه جوری بگم میمیرم برات

پیش هم بودن اگر دیروز ها لطفی نداشت ارزش دیروز را امروز باور می کنیم

پاك ترین هوای دنیا همان هوایی است كه دلت هوای دلی را میکند

بهترین مترجم کسی است که سکوت کسی را ترجمه کند

میدونی فرق رفاقت باقیافت چیه؟رفاقت 5حرف داره اماقیافت حرف نداره!

GORJI
04-10-2010, 17:21
دوستان رایادكردن عار نیست*یك اسمس کمتراز دیدارنیست/دوستان را دوستى كن درحیات* بعدمردن دوستى دركار نیست

می دونی آدما بین الف تای قرار دارند،بعضی مثل ب برات می میرند،مثل د دوستت دارند،مثل ع عاشقت می شوند ،مثل م منتظرمی مونند،تایک روز مثل ی یارت بشن

آرام بخوان چون آهسته نوشتم بادل بخوان چون بادل نوشتم :

دوستت دارم

ما هرچی تلخی بود امتحان كردیم ولی دیدیم هیچ چیزی تلختر از ندیدنت نیست

[email protected]@[email protected]@->
[email protected]@[email protected]@->
میدونى این چیه؟ دو سیخ گوجه فرنگى که جیگرش داره این پیام رومیخونه

GORJI
04-10-2010, 17:28
چقدر وحشتناكه كه هیچ كس دلش برای من تنگ نمیشه، هیچكس نمیپرسه كجایی؟حتی اونایی كه دم از معرفت میزدن،یادحرف همسایه افتادم كه یكبار بهم گفته بود:به سایه هادل نبند،راست میگفت

هر از گاهی دریا هوس میكنه یه سری به ساحلش بزنه،مهم نیست ساحل دستشو بگیره یا نه مهم اثبات وفاداری دریاست!

هواى اینو

;' '؛،,،؛' ';

'؛،, ,،؛'

'؛'

داشته باش خیلى هواتو كرده

کوچک باش و عاشق، که عشق میداند آیین بزرگ کردنت را، بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی

نون وپنیر وچایی، قصه آشنایی، الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی، روی گلهای نرگس، بایه مداد قرمز، هزار دفعه نوشتم زندگی بی تو هرگز

.Infernal
05-10-2010, 12:49
همون اندازه که ستاره هست ... اگه ماه بود ... بازم این آسمون بی تو سیاه بود ...
به غم کسی اسیرم که ز من خبر ندارد ... عجب از محبت من كه در او اثر ندارد ... غلط است هر کی که گفته دل به دل راه دارد ... دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد ...
مي گن قلب آدما قد مشتشونه اما چه طوري يه دنيا مهربوني يه آسمون صداقت يه کهکشان محبت و يه دريا "عشق" تو مشت تو جا شده؟
هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند
از شرکت فرش مزاحمتون میشم ! اجازه میدی دلمو فرش زیر پات کنم تا هیچ جا جز دل من پا نذاری...

.Infernal
05-10-2010, 12:49
اگه کتاب زندگی چاپ دوم داشت هیچ وقت نمی ذاشتم با غلط چاپ بشه.........
در دنیا 3 چیز را دنبال کن : 1- دوست داشتن را برای تجربه.2- عاشق شدن برای هدف.3- فراموش کردن برای قبول واقعیت.
ساده نوشتن چون ساده زیستن زیباست پس ساده میگویم تا ابد دوستت دارم.
زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است...
هر چی عشقه با نگینش هر چی خوبه بهترینش آسمونا با زمینش همشون فدای تو.
خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش ؛ يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه

.Infernal
05-10-2010, 12:50
عشق و محبت ديگر خريداري ندارد. زندگي شده قصه ي همان مرد يخ فروشي كه وقتي از او پرسيدند:فروختي؟ گفت:"نخريدند،تمام شد.."
عشق از دوستی پرسید :تفاوت من و تو در چیست؟ دوستی گفت: من افراد را به سلامی آشنا می کنم ولی تو با نگاهی...... و من آنان را با دروغی جدا می کنم ولی تو با مرگ !!!!
کاش امتداد لحظه ها تکرار با تو بودن بود ...
تو میروی و من فقط نگاهت میکنم، تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم، بی تو یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشا ی تو همین یک لحظه باقی است..
همیشه وقتی گریه می کنی، اونی که آرومت میکنه دوستت داره اما اونی که با تو گریه میکنه عاشقته

.Infernal
05-10-2010, 12:50
اصل زندگي:1-خاطرات-2-غم-3-عشق.....با اولي زندگي كن.دومي رو به خاطر سومي تحمل كن
.................................................. .................................................. ..................................
ابن اس ام اس رو براي 3 نفر بفرست:1_بهترين دوستت-2_عزيز ترين كست-3_نفست-بعد بشين و فكر كن تو كدوم يكي
بودي كه من برات اين اس ام اس رو فرستادم
.................................................. .................................................. ..................................
در آغاز آفرينش يك روز دروغ و حقيقت رفتند كنار رودخانه. دروغ گفت:بيا شنا كنيم و حقيقت ساده دل قبول كرد اما تا
لباسهايش را در آورد و در آب رفت دروغ لباس او را دزديد و رفت.... از آن به بعد حقيقت بيچاره عريان ماند و مردم دروغ را
با لباس حفيفت ديدند
بيشتر وقت ها چشمام به قلبم حسودي ميكنند ميدوني چرا؟چون بيشتر وقت ها توي قلبمي تا جلوي چشمام
اگه ديدي يه خرس دنبالت كرد نترس چون اونم فهميده تو چه عسلي هستي

.Infernal
05-10-2010, 12:52
خواب من:
شبي خواب ديدم با خدا كنار ساحل قدم ميزنم،رد پاي هردوي ما روي ساحل بود،وقت ي برگشتم و به
گذشته نگاه كردم ديدم در موقع سختي تنها يك رد پا كناره ساحل است، پس به خدا گله كردم و
گفتم:خدايا چرا در موقع سخت ي مرا تنها گذاشتی ؟
خدا لبخند ي زدو گفت:فرزندم در آن موقع تو بر دوشه من بودي
حکايت جالبي است که " فراموش شدگان"، " فراموش کنندگان" را هرگز " فراموش نمي کنند..!"
ديروز خواب دیدم با يك دسته گل اومده بودی به ديدنم،
با يك نگاه مهربون...
همون نگاهي كه سالها آرزو شو داشتم و از من دريغ مي كردی،
گريه كردی و گفتی دلت برام تنگ شده، ولي من فقط نگات كردم..
وقتي رفتی سنگ قبرم از اشكت خيس شده بود . . . . .
یادت هست گفتم دوستت دارم و تو گفتی کوچکی برای دوست داشتن!؟
رفتم و بزرگ شدم... حالا اما ديگر يادم رفته است دوست داشتن
یادمه که همیشه بهم میگفتی برو من پشتتم..
ولی هیچوقت فکر اون خنجر که پشتت قایم کرده بودی رو نمیکردم!

.Infernal
05-10-2010, 12:52
آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...
کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..
توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..
تا روزي كه رفتي مي پنداشتم عشق همه اش شيريني است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز مي شود..
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است

.Infernal
05-10-2010, 12:53
مهر يه چيزيه مهربوني يه چيز ديگه، عشق يه چيزيه عاشق شدن يه چيز ديگه، قلب و دل يه چيزيه اما توي قلب تو جا شدن يه چيز ديگه

همه زندگي فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بيام ولي خودم مي خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتي هم که ديگه نباشي منم ميرم
زندگي زيباست زشتي‌هاي آن تقصير ماست، در مسيرش هرچه نازيباست آن تدبير ماست! زندگي آب رواني است روان مي‌گذرد... آنچه تقدير من و توست همان مي‌گذرد
گفتي که دنيا را پر از غم دوست داري پس مطمئن هستم مرا هم دوست داري گفتي نميخواهي ببارم عشق اما شعر غريبي را که گفتم دوست داري
باز در کلبه ي عشق عکس تو مرا ابري کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولي اشک چشم مرا جاري کرد

.Infernal
05-10-2010, 12:58
زندگي زيباست حتي اگر کور باشي. خوش آهنگ است حتي اگر کر باشي. مسحور کننده است حتي اگر فلج باشي. اما بي ارزش است اگر ثانيه اي عاشق نباشي
پـــیــش آتــــش دل شمع و پر پروانه یکیست گـــر بــه سـر حـد جنونت ببرد عشق "عماد" بی وفــــائی و وفـــاداری جــــانـــانـه یکیست
مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني!!!
ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست
هر كسي هم نفسم شد دست آخرقفسم شد. من ساده به خيالم كه همه كار و كسم شد. اون كه عاشقانه خنديد خنده هاي من و دزديد زير چشمه مهربوني خواب يك توطئه ميديد
اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز كان سوخته را جان شد و آواز نيامداين مدعياندر طلبش بي خبرانند كان را كه خبر شد خبري باز نيامد

.Infernal
05-10-2010, 12:58
در دنيا جاي كافي براي همه هست پس بجاي اينكه جاي كسي را بگيري سعي كن جاي خودت را پيدا كني...
مثل شقایق زندگی کن، کوتاه اما زیبا
مثل پرستو کوچ کن، فصلی اما هدفمند
مثل پروانه بمیر، دردناک اما عاشق
--------------------------
امیدوارم با آمدن پاییز هر یک برگی که از درخت می افته یه دونه از غم های توی دلت کم بشه و دیگه هیچ وقت ناراحت نباشی
---------------------
هنگاميکه از جاده هاي شب عبور ميکني هرگز در اين انديشه مباش که خورشيد براي تو بيگانه طلوع خواهد کرد و قلبي که به هوس گفت : دوستت دارم بدان که هرگز معني لغت عشق را نخواهد داشت
لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی.

.Infernal
05-10-2010, 12:59
یکی بود یکی نبود، زیر این سقف کبود، یه غریب آشنا، دل و جونمو ربود، اینجوری نیگام نکن گل یاس مهربون، اون غریبه خودتی، همیشه با من بمنون.
ميدوني بعضي شبا چرا زود صبح ميشه؟ چون خورشيد هم دلش برات تنگ ميشه
شعاع درد مرا ضرب در هزار كنيد مگر مساحت رنج مرا حساب كنيد.
ميدوني قشنكي راه رفتن توي بارون جيه؟اينه كه وقتي كريه ميكني كسي اشكاتونمي بينه
اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم

K I N G
05-10-2010, 14:26
خصلت آدما اینه که فراموش کار هستن

اگه تو بری یکی دیگه رو در آغوش دارن

.

.

.

به که گویم غم خویش ؟ به سکوت شب سرد ؟

یا گل پرپر یاس ؟ ای سراپا همه ناز

دوریت را چه کنم ، تو نباشی من به یک پلک زدن خواهم مرد

.

.

.

…………………*……………….

میدونی اینا چیه ؟

این تویی که تنها ستاره آسمون دل منی .

خب دیگه پایین نرو !

ای وای ! اینا کجا بودن !

.

.

.

مثل قناری هر شب هوایت میکنم

آسمان کوچکی دارم ، آن هم فدایت میکنم

.

.

.

امیدوارم طوری دلم با دلت تصادف کنه که هیچ افسری نفهمه

دل کی مقصره !

K I N G
05-10-2010, 14:27
تا غروب این سرزمین ، تا طلوع واپسین

در کتاب خاطراتم ماندگاری نازنین

.

.

.

ادما نمیتونن تغییر کنن ، رابطه ها نمیتونن عوض نشن

دنیا نمیتونه ثابت بمونه ، ولی یه “دوست”

میتونه تا ابد دوست بمونه

.

.

.

روزی که یادت نکنم یاد خدا نیست / سوگند به اسمت که دلم از تو جدا نیست

.

.

.

اگر با آمدن آفتاب(امام زمان) از خواب برخیزیم

نمازمان قضاست !

.

.

.

من غمخانه عشق تو را به رضوان ندهم

یک خار تو را به صد گلستان ندهم

تو معدن عشق و آرزویم هستی

من رفاقت تو را به گنج دنیا ندهم

K I N G
05-10-2010, 14:33
من زنده بودم اما انگار مرده بودم

از بس که روزها را با شب شمرده بودم

یک عمر دور و تنها به جرم اینکه

او سر سپرده میخواست ، من دل سپرده بودم

.

.

.

سراغم را نمیگیری ، چه شد افتادم از چشمت

منم فانوس لبخندت ، غرورت ، گریه ات ، خشمت

اسیرم ، خسته ام ، سیرم

مرا دریاب میمیرم

.

.

.

دل برد و رها کرد و نگفت عاقبتم چیست

بی دل سرو کار من ماتم زده با کیست

او پشت به من کرد و خدا حافظیش را

در سینه فرو برد و پر از دغدغه بگریست

.

.

.

با تمام وجود گناه کردیم ، اما نه نعمتهایش را از ما گرفت

نه گناهانمان را فاش کرد ، بیندیش اگر طاعتش کنیم چه میکند

.

.

.

دستهایی که کمک میکنند ، مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میخوانند

K I N G
05-10-2010, 14:34
پرسید برای چه زنده هستی ، گفت برای هیچی ، در حالی که در دل فریاد میزد برای تو

پرسید تو برای چه زنده هستی ، گفت برای آنکه برای هیچی زنده است

.

.

.

هر بار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم

انقدر که در من هراس گرفتن دستی هست

ترس از گم شدن نیست

.

.

.

همه رفتند از این خانه ولی غصه نرفت

این یار قدیمی چه وفایی دارد

.

.

.

اگر پروانه بودم میپریدم

همین حالا حضورت میرسیدم

ولی پروانه نیستم پر ندارم

دلم تنگه ولی چاره ندارم

.

.

.

K I N G
05-10-2010, 14:41
زندگی را اشکی بیش نمیدانم پس بگذار با اشک چشمانم

بنویسم دوستت دارم

.

.

.

بهترین واژه برایم نام توست

بهترین آهنگ زندگیم شنیدن صدای توست

زیباترین روز برایم دیدن توست

.

.

.

دلتنگ تو امروز شدم تا فردا

فردا شد و باز هم تو گفتی فردا

امروز دلم ماند و یک دنیا حرف

یک هیچ به نفع دل تو تا فردا !

.

.

.

بهترین مترجم کسی است که سکوت دیگران را ترجمه کند

.

.

.

شب بود ، شمع بود ، من بودم و غم

شب رفت ، شمع سوخت ، من موندم و غم

K I N G
05-10-2010, 14:45
توجه توجه

……

……

…..

……

از توجه شما سپاسگذاریم !

.

.

.

هرکی دلتو شکست صداشو در نیار

هر وقت دلش شکست ، صداش در میاد

.

.

.

بگذار سرنوشت هر راهی که میخواد برود ، ما راهمان جداست

این ابر ها تا میتوانند ببارند ، ما چترمان خداست

.

.

.

شاعر نیستم اما شعر میگویم

خواننده نیستم اما میخوانم

مومن نیستم اما خدا را عبادت میکنم

نویسنده نیستم اما مینویسم

من آنم که سینه اش غمها برای گفتن دارد

اگر کسی را نداشته باشم خدا را دارم

من آنم که ناشناس بودن را دوست دارم

من آنم که از دل مینویسم

اما انگار کسی دل ندارد که حرفم را بداند

.

.

.

وقت مردن هم نفس هایم صدایت میکنند / جان شیرین را به آسانی فدایت میکند

هر نفس را آن خدا داند که من با یاد تو / میکشم در دل ولی دستی جدایت میکند

هر قدم را به سویت میبرم اما چرا / سرنوشتم را چیز دیگر روایت میکند

قلب من با هر تپش با هر صدا با هر سکوت / غرق در خون ، یک نفس دارد دعایت میکند

روز و شب ، پاییز ، تابستان ، زمستان در بهار / بی تعارف این دلم خیلی هوایت میکند

Al!r3za
05-10-2010, 16:34
خوش تر از قالی کرمان غزلی ساخته ام / نخ به نخ زیر قدمهای تو انداخته ام

من همان قالی پا خورده ی خاک آلودم / که رخم زیر قدمهای تو انداخته ام . . .

.

من روزگار را با غم یار طی کنم ، تا در دل این غم است ، غم روزگار چیست ؟

.

در زدم او گفت جانم کیستی / گفتمش تو عاشق من نیستی ؟

گفت نه ، اما ببینم تا به کی / پشت این در منتظر می ایستی . . .

.

در دل و جان خانه کردی عاقبت / هر دو را دیوانه کردی عاقبت

ای ز عشقت عالمی ویران شده / ترک این ویرانه کردی عاقبت . . .

.

گویند که مردمان غم دیوانه می خورند / دیوانه هم شدیم و غم ما کسی نخورد . . .

.Infernal
05-10-2010, 18:29
می گن یه ماه تو آسمونه یه فرشته روی زمین! عزیزم خسته نمی شی دو شیفت کار می کنی
دلم عجيب هواي ديدنت را کرده است ، دستانم را کمي کنار مي زنم و از لا‌ به لا‌ي انگشتان لرزانم نيم نگاهي به گذشته ناتمامم مي اندازم ، چيز زيادي نيست و از من نيز چيزي نمانده است جز آيينه زلا‌لي که از آن گله دارم که چرا حقيقت زندگي را از من پنهان کرد... !؟ و تو اي سنگ صبور لحظه لحظه هاي عمر کوتاه من
بعضي عشق ها آتشين اما كم عمق و سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شوند اما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروع مي شود و در طول زمان استمرار مي يابد
خواستم عشق رو تو دستام بگيرم ، ولي جا نشد . پس گذاشتمش تو جيبم ، ولي جا نشد . در كيفمو باز كردم ، ولي جا نشد . تصميم گرفتم ببرمش توي اتاق ، ولي جا نشد . بنابراين يه خونه براش گرفتم ، ولي جا نشد . با خودم گفتم : يه باغ ! آره ! ولي جا نشد . پس گذاشتمش توي قلبم ، حالا ديگه جاش خوبه خوبه ... تازه مي فهمم اين كه مي گن دل آدم مي تونه از دنيا هم بزرگتر باشه يعني چي .!؟!؟
مجنون هنگام راه رفتن کسی را به جز لیلی نمی دید. روزی شخصی در حال نماز خواندن در راهی بود و مجنون بدون این که متوجه شود از بین او و مهرش عبور کرد. مرد نمازش را قطع کرد و داد زد هی چرا بین من و خدایم فاصله انداختی؟ مجنون به خود آمد و گفت: من که عاشق لیلی هستم تو را ندیدم تو که عاشق خدای لیلی هستی چگونه دیدی که من بین تو و خدایت فاصله انداختم؟

GORJI
05-10-2010, 18:46
=== تایپک پاکسازی و پستهای اضافی و تکراری ؛ حذف یا ترکیب گردید ===

===============

.Infernal
05-10-2010, 19:24
کيسه ي کوچک چاي تمام عمر دلباخته ي ليوان شد. ولي هر بار که حرف دلش را مي زد صدايش توي اب جوش مي سوخت . کيسه ي کوچک چاي با يک تکه نخ رفت ته ليوان. حرف دلش را اهسته گفت...
ليوان سرخ شد
هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند
ميدوزم

شادي را به غم

زياد را به كم

درخت را به ريشه

گاهي را به هميشه

ستاره را به آسمان

زمين را به كهكشان

كهنه را به نو

و

.

.

.

خودم را به تو...
---------------------

کسايي که به فکرمون هستن رو به گريه مي اندازيم. ما گريه مي کنيم براي کسايي که به فکرمون نيستن. و ما به فکر کسايي هستيم که هيچوقت برامون گريه نمي کنن

در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد .

.Infernal
05-10-2010, 19:27
غربت را نباید در الفبای شهر غریب جستجو

کرد همین که عزیزت نگاهش را به دیگری

فروخت تو غریبی!!!
آسمان را قسمت كردند:

تكه اي براي بركه....تكه اي براي رود

تكه اي براي دريا

دلم را قسمت كردند:......تكه اي براي تو

تكه اي براي تو......تكه اي براي تو
در بیکران زندگی دو چیز افسونم میکند یکی آبیه آسمان را که میبینم و میدانم که نیست و دیگری خدا را که نمیبینم و میدانم که هست
-----------------------
یه نفر............

یه جایی.....................

یه وقتی............................

تمام رویاش لبخند تو بود.

پس یه جایی.........

یه وقتی..................

به یه لبخند یادش کن
-----------------
مي دوني فرق تو با فرقون چيه ؟فرقون خاک مي بره اما تو دل مي بري

.Infernal
05-10-2010, 19:30
اگه يه روز رفتي و ديگه برنگشتي به توقول نميدم که منتظرت بمونم . اما ازت مي خوام وقتي برگشتي يک شاخه گل روي قبرم بذاري

همين الان از آسمون باهام تماس گرفتن گفتن که زيباترين و قشنگترين فرشتشونو گم کردن اما نترس عزيزم من لوت ندادم
-----------------------
اگه نصفه شب ديدي يه آدم کوتاه قد وچاق اومد تو اتاقت وانداختت تو يه کيسه چرمي و تورو برد اصلا نگران نشو چون ممکنه کسي تو رو از بابانوئل آرزو کرده باشه
رو تو یک حساب دیگه ای می کردم ناراحت نشو ولی تازه فهمیدم که مردم راست می گفتن تو آدم دو رویی هستی.......................................... ...........یه روت ماه یه روت گل یکی از یکی قشنگتر
------------------------------

خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونن.ولي من دوستش دارم چون تنهايي رو درک ميکنه

GORJI
06-10-2010, 12:37
تمومش کن بیا از هم جداشیم بیا اینقدر تکراری نباشیم / تمومش کن تا همینجا توی لحظه از این تنهایی با هم رهاشیم

اگه دستم برسه به آسمون با ستاره ها قیامت میکنم / نمیذارم کسی عاشق نباشه ماه و بین همه قسمت میکنم

تو را می سپارم به مینای مهتاب، تو را می سپارم به دامان دریا / اگر شب نشینم اگر شب شکسته تو را می سپارم به رویای فردا

چه بری تنها بذاری، چه بمونی تو کنارم / عاشقانه هات باهامن، من به قصه هات دچارم

هنوزم میشه عاشق شد، هنوزم حال من خوبه / ببین دنیا پر از رنگه، هنوزم عشق محبوبه

GORJI
06-10-2010, 12:37
چه راههایی که رفتم تا بفهمم جز تو راهی نیست / خلاصم کن از عشقایی که گاهی هست و گاهی نیست

تو یه شبنمی که هر صبح میاره هوای تازه / زندگی ناسازه اما تو بخوایی با من میسازه

خداحافظ برای تو چه آسان بود ولی قلب من از این واژه لرزان بود / خداحافظ برای تو رهایی داشت برای من غم تلخ جدایی داشت

میدونم هر جا که باشی دل تو همین جاس / واسه من تواینجا اول وآخر دنیاست

ستاره با چشای تو شبونه آفتابی میشه / با سایه ی تو کوچه مون دوباره مهتابی میشه

GORJI
06-10-2010, 12:38
من به چشمای خودم شک کردم این همه میشه مگه زیبایی / مثه تو وقتی تو خوابها نیست نمیشه حتی بگم رویایی

دل من مونده رو دستم دلی که همه ی دارو نداره آدمه / کاش یکی از ته دل به من بگه عاشق این دل صافه و سادمه

قلب من یه عمر با من بوده و تازه فمیدم کجاس کارش چیه / تازه فهمیدم همه ی افسانه ها شعرها معجزه ها کاره کیه

خوش تر از قالی کرمان غزلی ساخته ام / نخ به نخ زیر قدم های تو انداخته ام / من همان قالی پا خورده ی خاک آلودم / که زخم زیر قدمهای تو انداخته ام

من اگر دفتر نفرین شده ی اندوهم / اگر از نسل گلی هرزه به روی کوهم / اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

GORJI
قلب من اندازه ی مشت منه / مشتمو برای تو وا میکنم / چشم من اندازه ی پنجره هاست / تو رو بی پرده تماشا میکنم

در غروب تلخ فردا، در سرود سرد پاییز، در تمام این خاطره ها، وجودم سرشار از حس توست

خواهم که در این غمکده آرام بمیرم / گمنام سفر کرده و گمنام بمیرم / خواهم ز خدایم که به دلخواه بمیرم / یعنی تو را ببینم و آنگاه بمیرم

دلم میسوزد از باغی که می خشکد ز بی آبی / نه دیداری، نه دلداری، نه دستی بر سر یاری، / مرا آشفته میسازی چنین آشفته بازاری

تو مرا فریاد کن ای هم نفس / این منم آواره ی فریاد تو / این فضا بوی تو آغشته است / آسمانم پر شده از یاد تو

GORJI
تو شبهای دل واپسی فکر نکنی که بی کسی / حتی تو اوج غربتم واسه خودم همه کسی

سلام گل قشنگم، آسمون یه رنگم / کاش بودی عزیزم، چقدر برات دلتنگم

از غم هجران مکن ناله و فریاد که دوش / زده ام فالی، فریاد رسی می آید

چشم به راه توام، قفل شبم باز کن / ماه شبم شو دمی نغمه ی ساز کن / بوسه ی باران تو باش، من عطش بی حساب / فاصله بردار، باز عاشقی آغاز کن

یک شب خیال چشم تو دیدم به خواب، ز آن شب دگر، به چشم ندیدم خواب را

GORJI
06-10-2010, 12:39
اگه یه روزی توپت افتاد خونه ی همسایه و اون پارش کرد دلگیر نشو، چون یه دوستی داری که حاضره قلبش رو زیر پات بندازه تا با اون بازی کنی

اسمتو نمیزارم دریا تا خوش باشی، نمیزارم خورشید تا غروب کنی، اسمتو میزارم عمرم تا اگه رفتی منم دیگه نباشم

روح من باش که من مرده ی توام، عاشقم باش که من چشمه ی جوشان توام

هیچوقت خیاط خوبی نخواهی شد، ببین باز هم دلم را تنگ کردی

مسر چشم هایت را شبی ناگاه گم کردم، چراغی نیست، راهی نیست چگونه بی تو بازگردم؟

GORJI
میدونی چرا ستاره ها به هم چشمک میزنند؟ میخواند به ما بفهمونند تو سکوت فاصله ها هم میشه گفت دوست دااااارم

به دلیل احساسی بودن زیاد، دسترسی به این اس ام اس امکان پذیر نمی باشد

میدانم فردا استاد چشمانش را ریز خواهد کرد و با نگاهی خیره خواهد پرسید: کجا بودی که درس نخواندی؟! چه طور بگویم که دل تو هم جایی در دنیاست؟

گفته بودی فردا، پشت این پنجره ها، غنچه ها می رویند، و کسی می آید، روشنی میاورد، دیرگاهیست که من، پشت این پنجره ها منتظرم ولی اینجا حتی، ردپایی هم نیست

دقایقی تو زندگی هستند که دلت برای کسی اون قدر تنگ میشه که دوست داری اونو از رویاهات بیرون بکشی و توی دنیای واقعی بغلش کنی!

GORJI
تاریکی را دوست دارم، چون پیامدش روشنایی است، سکوت را دوست دارم، چون آرام بخش است، تنهایی را دوست دارم چون تو را به یادم می آورد

اگر پروانه بودم می پریدم، همین حالا حضورت میرسیدم، ولی پروانه نیستم پر ندارم، دلم تنگ است ولی چاره ندارم

زندگی مثل مردابه، شاید زیبا نباشه اما میشه توش نیلوفری مثل تو رو پیدا کرد

همه ی بغض من تقدیم غرور نازنینت باد، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد

دترعزمیسزادتوم .... همون "دوستت دارم عزیزمه" که کلماتش برای رسیدن به تو، از سرو کول همدیگه بالا رفتن

GORJI
06-10-2010, 12:40
بی تو پیمودن شب ها شدنی نیست / شبهای پر از درد فردا شدنی نیست / گفتم که برایت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدنی نیست

یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گذازه از عشق بگیر / در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود، اجازه از عشق بگیر

یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم / آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت بکنم

یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه / یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه / یادت نره که آینه از طپش تو روشنه / یادت نره نبودت جونمو آتیش میزنه

پای من خسته از این رفتن بود / قصه ام قصه ی دل کندن بود / دل که دادم به یارم دیدم / راهش افسوس جدا ز من بود

GORJI
06-10-2010, 12:42
خوشا دردی که درمانش تو باشی خوشا راهی که پایانش تو باشی خوشا چشمی که رخسار تو بیند خوشا ملکی که سلطانش تو باشی خوشا آن دل که دلدارش تو گردی خوشا جانی که جانانش تو باشی مشو پنهان از آن عاشق که پیوست همه پیدا و پنهانش تو باشی برای آن به ترک جان بگوید دل بیچاره تا جانش تو باشی.

به دنبال واژه ای میگردم! تا قلمم راسیراب کنم واین آخرین شاید هم آغازی برای فرداییست که هنوز در راه نیست و کاغذهای مچاله شده ی زباله دان گواه به این راز دارند و این آیینه خسته تر از همیشه زیر غباری از دور تنها تصویر مرا بدونه هیچ واژه ای به سکوت فریاد می زند امروز غبارت را به باد می دهند .

آسمان را قسمت كردند:.....تكه اي براي بركه.....تكه اي براي رود....تكه اي براي دريا دلم را قسمت كردند:..........تكه اي براي تو....تكه اي براي تو......تكه اي براي تو

وقتي يه مشکل بزرگي داشتي نري پيش خدا بگي خدا جون من يه مشکل بزرگ دارم.... برو پيش مشکله...بگو مشکل جون من يه خداي بزرگ دارم... حل ميشه

انسان همچون رودخانه است ، هرچه عميقتر باشد آرام تر و متواضع تر است

GORJI
06-10-2010, 12:43
فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو كه بشر را اينقدر دوست داري غم را ديگر چرا آفريدي؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفريدم چون :اين مخلوق من كه خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد من نمي افتد

دوست داشتن كساني كه دوستمان مي‌دارند كار بزرگي نيست، مهم آن است كه آنهايي كه ما را دوست ندارند، دوست بداريم

کوچيک تر که بودم فکر مي کردم بارون اشک خداست ولي مگه خدا هم گريه مي کنه چرا بايد دل خدا بگيره!!!! دوست داشتم زير بارون قدم بزنم تا بوي خدا رو حس کنم اشک خدا را تو يه کاسه جمع کنم تا هر وقت دلم گرفت کمي بنوشم تا پاک و آسماني شوم! آسمان که خاکستري مي شد دل منم ابري مي شد حس ميکرم که آدما دل خدا رو شکستند و يا از ياد خدا غافل شدند همه مي گفتند باران رحمت خداست ولي حس کودکانه من مي گفت: خدا دلش از دست آدما گرفته

مهربانا ، سایبانی از جنس اشک و نیاز می خواهم تا سجاده ی دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم که بر وجود سردم نور نگاهت را بتابانی و گل های زیبای عشق و ایمان را بار دگر در من تازه گردانی.

a a: زیبایی چشمان تو غمگین ماندم وبه اندازه هر برق نگاهت به نگاهی نگران، تو به اندازه تنهایی من شاد بمان

GORJI
06-10-2010, 12:44
عشق يعني يك تبسم بر لب زيباي يار عشق يعني يك ترنم از حنين ناي يار عشق يعني حس نرم اطلسي عشق يعني با خدا در بي كسي عشق يعني همكلام بيصدا عشق يعني بي نهايت تا خدا

عشق نميپرسه كه تو كي هستي؟ ........فقط ميگه كه تو مال من هستي عشق نميپرسه كه اهل كجايي؟...........فقط ميگه كه تو قلب من هستي عشق نميپرسه كه تو چيكار ميكني؟.......فقط ميگه باعث بشي قلبم به ضربان بيافته عشق نميپرسه چرا دور هستي؟..........فقط ميگه هميشه با من هستي عشق نميپرسه كه دوستم داري؟...........فقط ميگه عاشقانه دوستت دارم

چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي! چه فريبنده ! آغوشم برايت باز شد !چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه كودكانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يك كلمه مرا ترك كردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم

بگذاريد و بگذريد ، ببينيد و دل نبنديد ، چشم بيندازيد و دل مبازيد كه دير يا زود بايد گذاشت و گذشت

روزي بيايد و آن روز دور نباشدکه آدميان بدين نگاه درهم بنگرندوآنچه فرشتگان را در پيش آدم بسجود آورد در ديده يکديگر ببينندو باهم مهربان شوند

GORJI
06-10-2010, 12:44
اشكهاي ديگران را مبدل به نگاههاي پر از شادي نمودن بهترين خوشبختي هاست

آدم هاي حقير،انسانهاي والا را ديوانه ميپندارند. چرا كه اين انسانها سرشت نامعقول تري داشته و به سمت چيزهاي استثنائي جذب ميشوند:چيزهايي كه هيچ جذابيتي براي بسياري از مردم ندارند

در این کره ی خاکی تنها جایی که از اسارت تن ازاد خواهی بود گورستان است.

اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اينکه يه خاطره به جا مي ذاره مي تونه يه تجربه هم به جا بذاره پس سعي کن خاطره هاي خوب و تجربه هاي مفيد رو به خاطر بسپاري.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

به خاطر دوست داشتن غرورتو بشکن ولی به خاطر غرورت قلب کسی رو نشکن

GORJI
06-10-2010, 12:45
روشن ترين خانه ء هرکسي , چشمان اوست , هنگامي که اميد ميهمان قلبش باشد.

شايد کسي را که با او خنديده اي فراموش کني , اما هرگز کسي را که با او گريسته اي از ياد نخواهي برد.

تا عاقلان راهی برای خندیدن بیابند دیوانگان هزار بار خندیده اند

آنكه مي‌خواهد روزي پريدن آموزد، نخست مي‌بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمي‌كنند

اگر مي خواهي خوشبخت باشي براي خوشبختي ديگران بكوش زيرا آن شادي كه ما به ديگران مي دهيم به دل ما بر مي گردد

GORJI
06-10-2010, 12:46
كاش مي دانستم چيست
آنچه از چشم تو
تا عمق وجودم جاريست

همه واسه دوستاشون گل مي فرستن من ماندم واسه گلم چي بفرستم

هركسي تو را دوست داره 4 تا مريضي ميگيره :
1- فراموشي
2 ...
3 ...
4 ...
3 تاي ديگه را فرموش كردم

مي خواهم از اين پرتگاه رها شوم .....چه كسي مرا خوهد گرفت

عشق يعني:

چون خورشيد، تابيدن بر شب هاي دوست...؛

و چون برف، ذوب شدن بر غم هاي دوست

GORJI
06-10-2010, 12:46
اگر برگ درخت در پاییز نمی افتاد، جایی برای روئیدن برگ های بهاری پیدا نمی شد.

درازترین سفر با یک گام برداشتن آغاز می شود.

هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...

مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.

وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني

راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....

حالا وقتي خورشيد غروب مي کنه ديگه دلم نمي گيره؛آخه مي دونم که طلوع دوبارش با نوره گرم قلبت همراهه و دوباره دست مهربونت رو روي سرم حس مي کنم

عشق مثله يه قله کوه بلند مي مونه که هر کسي که يک قلب پاک و يک دنيا صداقت داشته باشه مي تونه فاتحش باشه

GORJI
06-10-2010, 12:47
اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند... بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز

من برنده ام ... چون نجواهایم را به ترانه های ماندگار تبدیل می کنم.

دل آدم ها به اندازه ی حرفهاشون بزرگ نیست ... اما اگه حرفاشون از دل باشه می تونه بزرگترین آدم ها رو بسازه

هميشه واسه گلي خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسيد يادش باشه ريشش کجاست

آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند

GORJI
06-10-2010, 12:47
نگه داشتن عشق مثل نگه داشتن آب تو دسته فکر مي کني تو دستته اما وقتي دستتو باز مي کني مي بيني هيچي ازش نمونده جز خيسي خاطرات

بعد از مرگم تکه یخی به شکل صلیب روی سنگ قبرم بگذارید تا با اولین طلوع خورشید آب شود و به جای یار برایم گریه کند

خدا تنها معشوقی است که عاشقانی دارد که هیچ یک از بودن دیگری ناراضی نیست و هیچگاه یکی از آنها معشوقش را تنها برای خود نمی خواهد...

عصری است غریب و آسمان دلگیر است افسوس برای دل سپردن دیر است هر بار بهانه ای گرفتیم و گذشت عیب از من و توست ، عشق بی تقصیر است

در این شبهای سیاه ازغم ...سپیدی عشق تو را می جویم .. اما دریغ از این پندار خام ..که در سیاهی سپیدی می جویم

GORJI
06-10-2010, 12:48
چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند... سنگ ... پس از رها کردن! حرف ... پس از گفتن! موقعيت... پس از پايان يافتن! و زمان ... پس از گذشتن

دفتري که بسته شد بازش نکنيد دلي که شکسته شد نازش نکنيد ياران شما را به خدا به عشق بيوفائي نکنيد يا اين که وفا کنيد تا آخر عمر يا اين که از اول آشنائي نکنيد

اگه من وتو دو تا برگ باشيم ،هنگام خزان من زودتر از تو مي شکنم تا زماني که مي افتي در آغوش بگيرمت

خدايا! به من رفيقی بده که با من گريه کند. دوستی که با من بخندد را خودم پيدا خواهم کرد

من سرطان دارم ، سرطان عشق !!! دوای درد من معشوقم است و تاریخ مرگم برابر با جدایی او از من می باشد. دوای دردم رسیدن به معشوقم است و تاریخ شفایم گرفتن دستان او و رسیدن به او می باشد. پس خداوندا ، دوای درد مرا به قلبم برسان تا این کابوس وحشتناک سرطان و مرگ به خاطر جدایی از عشق ، از وجودم محو شود

GORJI
06-10-2010, 12:48
دوست داشتن را بايد از دختر بچه ها ياد گرفت. آنها در مقابل محبتي كه به عروسك خود مي كنند از او انتظار محبت متقابلي ندارند آنها بدون هيچ توقعي عروسكشان را دوست دارند و دوست داشتن واقعي يعني همين

زمزمه های دلتنگی ام را به نسیم می سپارم تا به تو برساند . آن زمان که نگاهت را به آسمان بخشیدی ، چقدر گریستم و با پر کشیدنت دل ترک خورده من هم شکست ...

درعصرهاي انتظاربه حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي

اعتراف میکنم گاهی به اسمان نگاه میکنم...دزدانه به چشم ستارگان ...اما نه به تمامی انها...تنها بدانها که شبیه ترند:::به چشمان تو

شربتي از لب لعلش نچشيديم وبرفت روي مه پيكراوسيرنديديم برفت گويي ازصحبت مانيك به تنگ امده بود بار بربست وبه گردش نرسيديم وبرفت همچو حافظ همه شب ناله وزاري كرديم كاي دريغا به وداعش نرسيديم وبرفت

GORJI
06-10-2010, 12:49
زندگــــي يعني نشاندن لبخند بر لب دلشکستـــــــه اي زندگــــي يعنـــي ستــــــــــــردن اشگ از گونه اي زندگــي يعنـــــي برداشتــــــــــن بار غم از شانه اي زندگي يعني شکفتن در سرزمين قلبــــــها ، همچـون گلي زنـــدگي يعني محبــــــت ، مهربـــــــــاني ، زنــدگي يعني صـــــــــداقت ، سادگــــــي و همدلي

سجاده ام كجاست؟/مي خواهم از اين هميشه ي اضطراب برخيزم/اين دل گرفتگي مداوم شايد/تأثير دل،سايه «من» است/كه اين سان گستاخ و صبور/بين خدا و دلم ايستاده ام/سجاده ام كجاست؟/سلمان هراتي

وقتي از مادر متولد شدم..صدايي در گوشم طنين انداخت که بعد از اين با تو خواهم بود. به او گفتم تو کيستي؟ گفت :غم! فکر کردم غم عروسکي خواهد بود که من بعدها با اون بازي خواهم کرد. ولي بعدها فهميدم!! که من عروسکي هستم در دستان غم

> چقدر خوبه ادم يكي را دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو داره اگه من يكي از دوست هاي خوبت هستم، اين رو برام سند كن! يا اين پيغام رو براي همه دوست هاي خوبت بفرست . ببين چند تاش به خودت برمي گرده! اگه 7تاش بهت برگشت، بدون دوست داشتني هستي

گریه را میپرستم اشک ریختن به روی گونه هایم اشکهایی که شاید به خاطر تو از چشمانم قطره قطره میبارد به خاطر.... سکوت را میخواهم نمیدانم چرا...؟ شاید برای نواختن برای صدا زدن تو تنهایی را دوست دارم چرا که تنهایی هیچ وقت ترکم نکرده هیچگاه قلبم را نشکسته.... غم و غصه همیشه در صدایم شریک بوده اند ولی نمیدانم چرا....؟ و باز هم این قصه پر از غم ناتمام به پایان رسید.

LIDA
06-10-2010, 18:20
شاد باش که از شادي تو دلشادم ، تا تو شادي ز غم هر دو جهان آزادم ، لذت زندگي من همه خرسندي توست ، بي وفايم که وفايت برود از يادم .

اگر خداوند آرزويي را در دل تو انداخت ، بدان که توانايي رسيدن به آن را در تو ديده است .

لحظه ها در پي هم مي گذرند و ميان آن ها توفقط مي ماني ، لحظه اي با من باش ، تا ابد در دل من مهماني.

سلام ، اين چه اخلاق بدييه که داري ؟يه چيزي از آدم مي گيري چرا پس نمياري ؟ نميگي دلمو نياز دارم ؟

عشق ، سوءتفاهمي است که با يک متاسفم فراموش مي شود.

LIDA
06-10-2010, 18:21
راز سکوت را نم نم اشک مي داند و غم تنهايي عشق راخلوت شب.

بيا تا باورت گردد که بي تو کمتر از خاکم ، ولي با توافلاکم ، بيا با آرزوهايم بسازم خانه اي در دل ، سراغم را نميگيري مگر بيگانه اي بادل ؟

يک صندلي خالي کنار روياهايم از آن توست ،بنشيني يا بروي ، دوستت دارم!

اگر مي دانستيد که يک محکوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوي بازگشت به زندگي را دارد ، آنگاه قدر روزهايي را که با غم سپري مي کنيد ،مي دانستيد.

روزگاري جاده اي بودم غرق تردد ، جاده اي که از رفت وآمد لحظه اي خالي نمي شد ، من که بسيار غريبان را به آبادي رساندم ، عاقبت خودماندم و ويرانه و تنهايي خود.

.Infernal
06-10-2010, 18:49
اي مسافر! اي جدا ناشدني! گامت را آرامتر بردار! از برم آرامتر بگذر...! تا به کام دل ببينمت... بگذار از اشک سرخ گذرگاهت را چراغان کنم! آه که نميداني... سفرت روح مرا به دو نيم مي ک
------------------------

نمي خواهم به جز من دوستار ديگري باشي براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نمي خواهم صفاي خنده ات را ديگري بيند نمي خواهم كسي نامش به لبهاي تو بنشيند
------------------------
I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U

به سلطان حقيقت ها فراموشت نخوام کرد

تو تنها شعله اي هستي که خاموشت نخواهم کرد
----------------------
اگه از تو ننوشتم ، فکر نکن سرم شلوغه توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره اگه از چشمات گذشتم ، فکر نکن عاشق نبودم مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم .
۲تا ادم برفی ۲طرفه رود خونه عاشقه همديگه ميشن.از عشق همديگه آب ميشن تا شايد وسط رودخونه به هم برسن

.Infernal
06-10-2010, 18:51
مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟

آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه.
-----------------------
پرستوها چرا پرواز کرديد؟جدايی را شما آغاز کرديد

جدايی بي وفايی قهر و دوری همه باشند گناه آشنايی
فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی
-----------------------
هر وقت دلم برات تنگ می شه میام پشت قلبت هی در می زنم پس هر وقت قلبت می زنه بدون دلم برات تنگ شده
-----------------------
اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

.Infernal
06-10-2010, 18:51
فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست
--------------------
آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است!!!
-------------------
گفتي: " دور مرا خط بکش؟" کشيدم...حالا تو در محاصره ي منی
------------------------
زندگي تفسير سه کلمه است : خنديدن .... بخشيدن .... و فراموش کردن .... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن
-----------------
نه!نرو!صبر کن قرارمان اين نبود بايد سکه بيندازيم اگر شير آمد:ترديد نکن که دوستت دارم اگر خط آمد:مطمئن باش دوستدارت هستم .....صبر کن سکه بيندازيم اگر دوستت نداشتم.....آن وقت برو

.Infernal
06-10-2010, 18:53
اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشكنم تا زماني كه مي‌افتي در آغوشم بگيرمت
---------------------

بعضي عشق ها آتشين اما كم عمق و سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شوند اما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروع مي شود و در طول زمان استمرار مي يابد.
------------------------

وقتي نياز به عشق داري عاشق مشو بلكه زماني عاشق شو كه تمام وجودت سرشار از عشق هست و مي خواي آنرا با كسي تقسيم كني
--------------------

تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شكن فراوان است
---------------------
اگر بوي گلي را دوست نداري شاخه هايش را نشكن

.Infernal
06-10-2010, 18:56
ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد
---------------------

سالها ارزو ميكردم سايه اش بر سرم باشد

كور بودم

او سراسر نور بود سايه نداشت
---------------------

عشق زماني است كه درست مثل روزهاي بچگي روي جدول پياده رو ، راه بروي و بي دليل بخندي-
>-->-o o-<--< >-->-o o-<--< اينا جنازه ی کسانی هست که به تو چپ نگاه کردن

آسمون به ماه میگه : عشق یعنی چی ؟

ماه میگه : یعنی آمدن دوباره‌ی تو

ماه میگه : تو بگو عشق یعنی چی؟

آسمون میگه : انتظار دیدن تو !

.Infernal
06-10-2010, 18:58
هميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...
بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره ....
دریاب! بازم تنهام
بهت نگفتم تا حالا اینکه چقد دوست دارم اما حالا بهت می گم بی تو دارم کم می یارم
بهت نگفتم تا حالا که بدجوری عاشقتم بهت نگفتم تا حالا اما حالا بهت می گم ...
وای بر من گر تو آن گم کرده ام باشی.
که بس دور است بین ما ....
رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام
هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم / چه دنیای رو به زوالی دارم
مجنونم و دل زده از خیلیا / خیلی دلم گرفته از خیلیا ...
ميدوني فرق تو با خون چيه؟
خون ميره تو قلب و برميگرده
اما تو ميري تو قلب و برنميگردي

.Infernal
06-10-2010, 19:03
موقعي که داري واسه بدست آوردن کسي ميدوي آروم بدو چون شايد يکي هم داره واسه بدست آوردن تو ميدوه
زمانی که کنار رودخانه بودم نگاهم به قله بود، به قله کوه که رسیدم سروپا مهو تماشای رودخانه شدم.
می خوابم تا تو رو در خواب ببینم!بیشتر می خوابم تا تو رو بیشتر توی خواب ببینم!اگه بدونم مرده ها هم خواب می بینن می میرم تا همیشه تو رو تو خواب ببینم

اگه ديدي بغض كردي ، ولي دليل گريه كردن پيدا نمي كني ،‌اگه دنبال جايي مي گشتي كه داد بزني. . .
بدون كه دل خدا برات تنگ شده ، مي خواد صداش كني .......
مطمئن باش و برو
ضربه ات کاری بود
دل من سخت شکست
و چه زشت
به من و سادگی ام خندیدی
به من و عشقی پاک
که پر از یاد تو بود
و خیالم می گفت تا ابد مال تو بود
تو برو ، برو تا راحتتر
تکه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

™Arman
06-10-2010, 19:13
ایکاش کنارت بودم تا

زیباترین لالایی عاشقانه را برایت زمزمه کنم و تو اسمان قلبم را با مهتاب زیبای چشمانت نور باران کنی تا خوابت ببرد

شبت به خیر عزیزم

باز هم شب شدو و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم
امشب درانتظار يك شب به خير تا صبح بيدار خواهم ماند اما تو چشماهاي زيبايت را به روياها بسپار....شب به خير

باز صدا می زنم تو را .... امشب بازم ميسپارمت به اون کسی که تو ديار بی کسی بين همه دلواپسی مونس و همدمم بوده تو رو به من هديه داده

شب به خیر نازدانه گلم

تو بخواب نازنینم ....

به جان تمام دلواپسی هایم قسم،

که لحظه ای دیده بر هم ننهم

و نگهبان تمام غزل های بر باد رفته باشم

قول می دهم یک مو نیز از سر قاصدک رویاهایت کم نشود ،

تو بخواب نازنینم ....شب به خیر

خوابی؟دلم می خواد آروم خوابیده باشی، بی ترس، بی دلهره، بی دلتنگی

دلم می خواد وقتی خوابی اونجا باشم، دم در وایسم، سرمو بچسبونم به چارچوب، نگات کنم

خوب بخوابی گلم

خوابای رنگی ببینی

™Arman
06-10-2010, 19:14
مثل یه گنجیشک کوچیک اروم بخواب مهربونم

چشماتو رو هم بذار من اینجا بیدار میمونم

کابوس رو زندون میکنم خواب بد رو میسوزونم

حافظ خواب تو میشیم منو خدای خوب دل

چشمهاتو فردا میبینم خوب بخوابی شبت به خیر

ای گل سرخ پاییزم شبت به خیر عزیزم
بوسه به پات میریزم شبت به خیر عزیزم
وقت لالایی گفتنه تو خوب بخوابی عشق من
عشقو به پات میریزم شبت به خیر عزیزم

لالايي كن بخواب قشنگترين يار

منو از خواب غفلت كردي بيدار

لالايي كن بخواب معني عشقم

الهي بموني تو سرنوشتم

لالایی کن شبت به خیر عزیزم

تمام عشقمو به پات میریزم

لالایی لا لا بخواب ای گل نازم
که واسه چشای تو قصه می سازم

لالایی لا لا بخواب ای گل سوسن
همه فرشته ها روتو می بوسن

‌میخوام وقتی تو خوابی کنار تو بشینم

اگه یه وقت خوابم برد باز خوابتو ببینم

مواظب خودت باش شبت به خیر عزیزم

ای کاش میشد تو خوابت رنگین کمون بریزم

....وقتی تو خوابی،تو مهتاب.....همه چی با من ،غریبه

....خواب تو یه سقف کوتاه...پشت اون نوری غریبه

..... خواب تو،خواب یه گندم....توی سرزمین عشقه

......خواب یه قصهء خوب....کفشای غمگین عشقه

.... خواب تو خواب گل یاس...خواب یه حسِ ِ نجیبه

عزيزم خواب و بيدارت قشنگه
شب من بي تو و بي آب و رنگه
بخواب ای نازنینم, مهربونم, دلنشینم
منم من, عاشقت, آروم باش بهترینم

خوابای رنگی بیبینی

خواب دلتنگی نبینی

شبت به خیر ای مهربون

خوب بخوابی عزیز جون

GORJI
06-10-2010, 19:43
دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم؟
من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم؟
ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد
با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم؟

تو را گم می کنم هر روز و پیدا می کنم هر شب
بدین سان خواب ها را با تو زیبا می کنم هر شب
تبی این کاه را چون کوه سنگین می کند آنگاه
چه آتش ها که در این کوه برپا می کنم هر شب

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم
با اشکتمام کوچه را تر کردم
وقتی که شکست بغض تنهایی من
وابستگی ام را به تو باور کردم

طرح چشمان قشنگت در اتاقم نقش بسته
شعر می گویم به یادت در قفس غمگین و خسته
من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی
ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

آنکه چشمان تو را این همه زیبا می کرد
کاش از روز ازل فکر دل ما می کرد
یا نمی داد به تو این همه زیبایی را
یا مرا در غم عشق تو شکیبا می کرد

GORJI
06-10-2010, 19:44
ای که بر لبهای ما طرح تبسم می شوی
دعوت ما بوده ای، مهمان مردم می شوی ؟!!!

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست
نیمه جانی است درین فاصله قربان شما

کجایی ای رفیق نیمه راهم
که من در چاه شبهای سیاهم
نمی بخشد کسی جز غم پناهم
نه تنها از تو نالم کز خدا هم

درسکوت دادگاه سرنوشت
عشق برما حکم سنگینی نوشت
گفته شد دل داده ها از هم جدا
وای بر این حکم و این قانون زشت

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق می شود
عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق می شود
شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر
مهربانی حاکم کل مناطق می شود

GORJI
06-10-2010, 19:45
از عشق هرچه بيشتر ميشنويم سيرابتر ميشويم و از دوست داشتن هر چه بيشتر ، تشنه تر

عشق همواره با اشک آلوده است و دوست داشتن سراپا يقين است و شک ناپذير

عشق خشن است و شديد و در عين حال ناپايدار و نامطمئن و دوست داشتن لطيف است و نرم و در عين حال پايدار و سرشار از اطمينان

عشق بينائي را ميگيرد و دوست داشتن ميدهد

عشق در دريا غرق شدن است و دوست داشتن در دريا شنا کردن

GORJI
06-10-2010, 19:46
كاش كسي بود امشب با من كمي قدم ميزد... كمي شعر ميخواند و كمي حرف ميزد.. و من برايش درد و دل مي كردم و برايش اشك مي ريختم.. كاش كسي بود امشب و من برايش چاي ميريختم و او با لبخندي و نگاهي برايم دست تكان ميداد.... كاش كسي بود امشب...

هنوز گریه هات یواش یواشه هنوزم شوق دیدن سرجاشه هنوز قصه همونه که همونه آره آخرشو تقدیر می دونه بذار تا روی مهتاب پا بذارم می خواستم عشقو اونجا جا بزارم فرار از سکوت این ستاره که نور خوب چشماتو نداره نوشتم باز یک لب بسته نامه که عشقت آخرین حرف لبامه

مرگ سهم ماست می دانم قسمت چشمهای بارانی گریه بی صداست می دانم مادرم با نگاه خود می گفت زندگی اشتباست می دانم یک نفر بهانه می گیرد در دلش جای پاست می دانم یک نفر بی گناه می میرد آه او آشناست می دانم

چه زیباست به خاطر تو زیستن و برای تو ماندن و به پای تو سوختن و چه تلخ و غم انگیز است دور از تو بدون خوشبختی زیستن و برای تو گریستن و به عشق و دنیای تو نرسیدن. ای کاش واقف بودی که بدون تو مرگ گواراترین زندگی است و بدون تو و بدور از دست های مهربان تو و بدون قلب حساست زندگی چه تلخ و ناشکیباست

بین ما فاصله ای نیست بجز فراموشی... تو را به یاد خواهم آورد... تو را به یاد خواهم داشت... تو را هر شب در رویاهایم تکرار خواهم کرد... و هر روز صبح که بر می خیزم... گوشه ی لبم لبخندست... بین من و تو رازهای نگفته ایست... که هرگز به کلام نخواهم آلود...

GORJI
06-10-2010, 19:46
به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

1)صميمانه به مردم اظهار علاقه کنيد تا شما را دوست بدارند. 2) اگر شخصي در قلب خود به رفيقش احساس علاقه نمود بايد به او بگويد و او را از علاقه خود مطلع سازد. 3)خوشرويي وتبسم کينه توزي را از بين مي برد

در حسرت ديدار تو بگذار بميرم... دشوار بود مردن و روي تو نديدن... بگذار بدلخواه تو دشوار بميرم... بگذار که چون ناله مرغان شباهنگ... در وحشت و انوده شب تار بميرم... بگذار که چون شمع کنم پيکر خود آب.... دربستر اشک افتم و ناچار بميرم... ميميرم از اين درد که جان دگرم نيست... تا از غم عشق تو دگر بار بميرم... تا بوده ام اي دوست وفادار تو هستم... بگذار بدانگونه وفادار بميرم

این چه امد نی است که بعد از تولد باید انتظا ر مرگ را کشید. نفرین بر این زندگی

بغضم چه بیهوده در لابه لای قطره های باران پنهان می شود و من چه عمیق فکر میکنم که درختان ایستاده دعا میخوانند...

GORJI
06-10-2010, 19:48
من وتو ،من و تو ،من وتو هم صداي بي صداييم با هم و از هم جداييم خسته از اين قصه هاييم هم صداي بي صداييم

شايد يه کسي شبها براي اينکه خوابتو ببينه به خدا التماس ميکنه!! شايد يه کسي به محض ديدن تو دستش يخ ميزنه و تپش قلبش مرتب بيشتر ميشه!! مطمِئن باش يکي شبها بخاطر تو تو دريايي از اشک ميخوابه!! ولي تو اونو نميبيني؟؟ شايدم هيچ وقت نبيني

تو را به ياد آن روز...... تو را به گلبرگ هاي خشک آن رز خشکيده....... تو را به روز اول بار ديدنت.........تو را به اولين نگاه عاشقانه....... تو را به ياد بارون روز نيامدنت..... تو را به تنهايي روز رفتنت....... تو را به بوي بارون روز برگشتنت....... تنهايم مگذار ديگر

بر سنگ قبر من بنويسيد خسته بود
اهل زمين نبود نمازش شكسته بود
برسنگ قبر من بنويسيد شيشه بود
تنها از اين نظر كه سراپا شكسته بود
بر سنگ قبر من بنويسيد پاك بود
چشمان او كه دائماً از اشك شسته بود
بر سنگ قبر من بنويسيد اين درخت
عمري براي هر تيشه و تبر دسته بود
بر سنگ قبر من بنويسيد كل عمر
پشت دري كه باز نمي شد نشسته بود

وقتی من فکر می کنم که تو فکر می کنی که من فکر می کنم که تو به چی فکر می کنی من می خوام که تو فکر کنی که من به تو فکر می کنم.

.Infernal
06-10-2010, 20:21
گاهي مثل باران بايد باريد ، زندگي بخشيد ،‌طراوت داد
.
.
.
.
.
.
.
و رفت ............

بعضي عشقا مثل حضرت نوح مي مونن ( بعضيا از ترس طوفان ميان پيشت)
بعضي عشقا مثل حضرت آدمه ( خوبيش اينه كه اولين عشقته )
بعضي عشقا مثل حضرت ابراهيمه ( بايد همه چيزتو قربوني كني )
بعضي عشق ها هم مثل حضرت مسيحه ( آخرش به صليب كشيده ميشي)
بعضي عشق ها هم مثل حضرت موسي هستن ( تا يه كمي دور ميشي يه گوساله مياد جاتو مي گيره )
چقدر سخته كه دلت مي خواد سرتو باز به ديواري تكيه بدي كه يه بار زير آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

ستاره ها وقتي ميشكنن ميشن شهاب
اما دلي كه ميشكنه ميشه يه سوال بي جواب . . .

دوستت دارم به اندازه ي هر چي آدم نامرد توي دنياست . . . .

.Infernal
06-10-2010, 20:22
موفقیت این نیست که هزار دوست در یکسال داشته باشی، موفقیت وقتی است که دوستی را برای هزار سال داشته باشی

اي كه بي تو من و باد خسه از تكرار هم نم نمك گريان به حال زار هم غم غمك ويران ز بيداد درد هم من به تو دل بسته ام اي خاتون همه روياهاي من
ما لحضه ها را مي گذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل از انكه خوشبختي همان بود كه گذشت
يكي بود يكي نبود . اون كه بود تو بودي اون كه تو قلب تو نبود من بودم . يكي داشت يكي نداشت اون كه داشت تو بودي اون كه جز تو كسي رو نداشت من بودم
در سرزمین عشق رشته کوهی است به نام صفا که این رشته کوه آبرفتی دارد به نام وفا و این آبرفت به پیچی می رسد به نام وداع به امید اینکه هرگز به این پیچ نرسیم

GORJI
07-10-2010, 09:47
تو بخواب نازنینم ....
به جان تمام دلواپسی هایم قسم،
قول می دهم یک مو نیز از سر قاصدک رویاهایت کم نشود ،
تو بخواب نازنینم ....شب به خیر

خوابی؟دلم می خواد آروم خوابیده باشی، بی ترس، بی دلهره، بی دلتنگی
دلم می خواد وقتی خوابی اونجا باشم، دم در وایسم، سرمو بچسبونم به چارچوب، نگات کنم
خوب بخوابی گلم
خوابای رنگی ببینی

ای گل سرخ پاییزم شبت به خیر عزیزم
بوسه به پات میریزم شبت به خیر عزیزم
وقت لالایی گفتنه تو خوب بخوابی عشق من
عشقو به پات میریزم شبت به خیر عزیزم

لالايي كن بخواب قشنگترين يار
منو از خواب غفلت كردي بيدار
لالايي كن بخواب معني عشقم
الهي بموني تو سرنوشتم
تمام عشقمو به پات میریزم

GORJI
07-10-2010, 09:50
ایکاش کنارت بودم تا
زیباترین لالایی عاشقانه را برایت زمزمه کنم و تو اسمان قلبم را با مهتاب زیبای چشمانت نور باران کن تا خوابت ببرد
شبت به خیر عزیزم

امشب درانتظار يك شب به خير تا صبح بيدار خواهم ماند اما تو چشماهاي زيبايت را به روياها بسپار....شب به خير

باز صدا می زنم تو را .... امشب بازم ميسپارمت به اون کسی که تو ديار بی کسی بين همه دلواپسی مونس و همدمم بوده تو رو به من هديه داده
شب به خیر نازدانه گلم

انکار بی فایده است
دم خروس این عشق
از قلب ما بیرون زده است.

تو قرار من باش
تا من مدارت شوم
چه قرار و مداری بهتر از ما ؟

.Infernal
07-10-2010, 19:15
لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید

میدونی اوج رفاقت کجاست ؟
به یاد رفیقی باشی که به یادت نیست
.
من الان تو اوج رفاقتم

سه چیز تو قلبه منه
خدا
پدرم
مادرم
.
.
.
اوه یادم رفت تو رو بگم آخه تو ضربان قلبمی

----------------------

اینجا آسمون ابریه....اونجا رو نمیدونم
اینجا هواش پاییزیه...اونجا رو نمیدونم
اینجا عاشقا تنهان...اونجا رو نمیدونم
اینجا یه دلی برات تنگه...اونجا رو نمیدونم

میگوند باران مظهر دلتنگی های عاشقانه است
تو ببین چه کرده ای با دلم که در آسمانش برف میبارد

.Infernal
07-10-2010, 19:17
در همه عالم گشتم و عاشق نشدم
تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم
------------------------
توي دنيا دو تا نابينا مي‌شناسم، يكي تو كه هيچ موقع عشقم رو نديدي، يكي من كه كسي رو جز تو نديدم
-----------------------

يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقط حساب دستت باشد

تازگيا طلا شدي
گم شدي كيميا شدي
ديگه اس ام اس نمي زني
عين غريبه ها شدي
--------------------

باز در كلبه ي عشق ، عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

.Infernal
07-10-2010, 19:22
گناهم را نميدانم، تقاصم را سبکتر کن، مرا اين گونه آزردن، خدا را خوش نمي‌آيد، مرا از غم رهايم کن، جوابي ده مرا يارا که اين سان بودن و مردن، خدا را خوش نمي‌آيد، بگو جانا گناهم چيست که اينگونه سزاوارم؟ که هر شب خون دل خوردن خدا را خوش نمي‌آيد، دلي پر درد و آه دارم، که آن را غرور من بها دار زير پا بردن خدا را خوش نمي‌آيد...
-------------------------------------------------------------
بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاک بازان...
يک قطره اشک مى اندازم تو دريا - تا زمانى كه پيداش كنى دوستت دارم. - اگه پيدا كردي اون وقت تو رو فراموش مي كنم
لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.
دوست داشتن را بايد از دختر بچه ها ياد گرفت. آنها در مقابل محبتي كه به عروسك خود مي كنند از او انتظار محبت متقابلي ندارند آنها بدون هيچ توقعي عروسكشان را دوست دارند و دوست داشتن واقعي يعني همين

.Infernal
07-10-2010, 19:26
هرگزدستي را نگير وقتي قصد شكستن قلبش را داري هرگزبه چشماني نگاه نكن وقتي قصد دروغ گفتن داري به كسي نگو كه تنها اوست وقتي كه در ذهنت به ديگري فكر ميكني قلبي را قفل نكن وقتي كليدش را نداري
عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم.. و پارو زنان به سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاهت رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
بعضی دیگر خدا را ستایش میکنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
-----------------------
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!

.Infernal
07-10-2010, 19:33
دختره از پسره پرسيد من خوشگلم؟گفت نه .گفت دوستم داري؟گفت نوچ؟گفت اگه بميرم برام گريه ميکني؟ گفت اصلا؟دختره چشماش پر از اشک شد. هيچي نگفت:پسره بغلش کرد گفت:تو خوشگل نيستي زيبا ترين هستي.تورودوست ندارم چون عاشقتم. اگه تو بميري برات گريه نميکنم چون من هم ميمرم

ديگه نه زنگ بزن، نه اس ام اس بده،نه با من حرف بزن،آخه رفتم دكتر گفته:قند دارم و نبايد به عسلي مثل تو نزديك بشم

--------------------
من این اس ام اس رو نفرستادم ٬ موبایلم خودش فرستاد ٬ مثل اینکه موبایلم خاطر خواه موبایلت شده!

شيطان به خداوند گفت: چگونه است كه بندگانت تو را دوست مي دارند و تو را نا فرماني مي كنند در حالي كه با من دشمن اند ولي از من اطاعت مي كنند؟! خطاب رسيد كه اي ابليس به واسطة همان دوستي كه به من دارند و دشمني كه با تو دارند از نافرماني هاي آنان در خواهم گذشت
-----------------------
مهرباني را وقتي ديدم که کودکي مي خواست آب شور دريا را با آبنبات کوچکش شيرين کند

.Infernal
07-10-2010, 19:46
از عارفی بزرگوار پرسیدند : آدم و ابلیس هر دو در بهشت گناه کردند... چه شد که آدم بخشوده و ابلیس ملعون شد ؟ گفت: گناه آدم از **** بود وگناه ابلیس از عُجب و تکبر بود... و عُجب و تکبر در نزد خداوند بخشش پذیر نبود.
تبریک میگم اسمت رفت توی کتاب گینس اونم به عنوان مهم ترین جیگر دنیا
------------------------------
این اس ام اس نیست یک احساس پاکه که با صدای اس ام اس میاد تا بگه دوست دارم
جاده ی عشق تا اطلاع ثانوی لیز و لغزنده است
از عاشقانی که قصد سفر در این جاده را دارند خواهشمندیم خود را به زنجیر محبت و صمیمیت زنجیر کنند
(پلیس راه عاشقان)
برو جلوی آینه
.
.
.
خوب نگاه کن
.
.
.
خوشگله نه ؟
.
.
.
فکر کردی خودتی ؟
.
.
.
نه فدات شم اونی که میبینی تمام زندگی منه

.Infernal
07-10-2010, 19:47
فرشته از سنگ ميپرسه چرا از خدا نميخوای که تورو انسان کنه؟؟؟سنگ ميگه هنوز اونقدر
سخت نشدم که انسان بشم!!!!!

همیشه توئ مدرسه بهمون یاد داده بودن
1 سال = 12 ماه
1ماه= 4 هفته
1 هفته=7 روز
1 روز=24 ساعته
1ساعت= 60 دقیقه است
ولی کسی بهم نگفت یه لحظه بی تو بودن یعنی یه عمر !

اگه یه روز فروختمت نراحت نشو، من آدم فروش نیستم گل فروشم.

چقدر خوبه آدم یکی رو دوست داشته باشه نه به خاطر نیازش، بلکه چون کسه دیگه ای رو نداره، نه به خاطر اینکه تنهاست و اجباریه، بلکه به خاطر اینکه طرف ارزش دوست داشتن رو داره.

توی دفتر یادداشت روزانه ات از طرف من بنویس:
دوستت دارم.

.Infernal
07-10-2010, 19:58
محبت از درخت آموز که از سر هیزم شکن سایه بر نمی دارد.

بازم از دست زمونه شدي خسته عزيزم؟؟؟؟امتحانت مي كنه خداي مهربونمون
خودتم خوب مي دوني غصه نخور ، تنها نمون

خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت!

به حساب بانكي شما مليونها بوسه عشق واريز كردم شما مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر كارت برداشت نمائيد

كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد

.Infernal
07-10-2010, 20:02
تو میتونی از آسمون بیفتی
میتونی از روی یه درخت بیفتی
اما بهترین حالت افتادن اینه که عاشق من بشی
این خورشیده که داره به من لبخند میزنه یا تویی که داری میخندی؟؟؟
از a تا z تنها چیزی که اهمیت داره u و i هست
عشق مثل درخشش خورشید میمونه که به صورت کسی که صاحبشه یه روشنایی طلایی میبخشه و به بدنش گرما میده. عشق روح ها رو بیدار میکنه و چشمارو باز میکنه و وقتی که به پایان میرسه میلیارد ها قطعه ی کوچک از خاطرات رو به جا میزاره که بهشون ستاره میگن. تا همیشه دنیایی رو که هنوز وجود داره یاد آوری کنه.
وقتی برای بار اول دیدمت از حرف زدن با تو میترسیدم
وقتی برای اولین بار با تو حرف زدم از اینکه دوست داشته باشم میترسیدم
وقتی برای اولین بار احساس دوست داشتن تورو تجربه کردم از اینکه عاشقت بشم میترسیدم
و حالا که دوست دارم میترسم که از دستت بدم.

K I N G
07-10-2010, 22:54
تو باش ، نه به این خاطر که در این دنیای بزرگ تنها نباشم

تو باش ، تا در دنیای بزرگ تنهاییم ، تنها ترین باشی

.

.

.

جدیدترین درمان افسردگی:

هر ۶ ساعت یکیشو بذار گوشه لپت !

:-* :-* :-* :-*

.

.

.

پیامی میزنم اینک برایت / به جبران پیام های زیادت

از آن بابت پیامی می فرستم / بدانی بنده هم هستم بیادت !

.

.

.

عاشقی را از قلیان بیاموز که در سرش آتشی

و در دامنش اشکی و در سـیـنـه اش آهی است

.

.

.

خدایا ! آهی هستم که عاشق یک لبخند شده‌ام

چه کنم ؟

K I N G
07-10-2010, 22:54
آمدی ، شاعر شدم
رفتی ، فیلسوف . . .
.
.
.
لحظه های خسته ام را بی نگاهت رنگ نیست / در فضای سینه ام جز یاد تو آهنگ نیست . . .
.
.
.
تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست
به تبسمت سوگند ، که شاد بودنت آرزوی ماست . . .
.
.
.
آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری . . .
.
.
.
امشب ای ماه به درد دل من تسکینی / آخر ای ماه تو هم درد من مسکینی
تو هم ای بادیه پیمای محبت چون من / سر راحت ننهادی به سر بالینی

™Arman
08-10-2010, 16:05
آسمون به دریا گفت این بالا خیلی خوبه، همه جا رو می شه دید. دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره، چون فقط تو رو می شه دید!
تقدیم به اسمون قلبم.

دستمال خیس آرزوهایم رافشردم همین سه قطره چکید:
با
من
بمان

تو مپندار که از یاد تو را خواهم برد
من بدون تو به یک پلک زدن خواهم مرد

گر برود جان ما در طلب وصل دوست
حیف نباشد که دوست، دوست تر از جان ماست

جدیدترین درمان افسردگی:
هر 6 ساعت یکیشو بذار گوشه لپت:
:-*:-*:-*:-*

™Arman
08-10-2010, 16:20
می دونی چند تا دوستت دارم؟
یه دونه ولی مردونه!

براى من که دلم از سکوت لبریز است،
صداى پاى تو از دور هم دل انگیز است.

سلامی به گرمی آش رشته، که روش با پیاز داغ نوشته: مرامت منو کشته!

وقتی ازت دورم فکر نکنی فراموشت می کنما، نه!
فقط بهت فرصت می دم دلت برام تنگ بشه.

زندگی سه چیزه:
اشک که خشک می شه،
خنده که محو می شه،
و یاد تو که فراموش نمی شه.

™Arman
08-10-2010, 16:21
دلم سنگ پشت کوچکیست که هر چه می دود به هیچ کس نمی رسد.

تنهایی یعنی اینکه وقتی برات اس ام اس میاد، مطمئن باشی که از طرف ایرانسله.

گر بدانم پشت پلكم خانه توست
بخوابم تا قيامت، چون دلم ديوانه توست!

وقتی معلم پرسید دوست چند بخشه؟ زود جواب دادم یک بخشه.
وقتی با تو آشنا شدم، تازه فهمیدم 3 بخشه:
عطش دیدن تو... شوق با تو بودن... و اندوه بی تو بودن.

شبها که بی تو پلک غزل بسته می شود
از لحظه های بی تو دلم خسته می شود
باور نمی کند دل مغرور و ساکتم
هر لحظه بیشتر به تو وابسته می شود

™Arman
08-10-2010, 19:10
غلط کرده باران
حالا که مرا به تو بد عادت کرده
بی تو می بارد
روز و شب
بی خستگی
باور کن تمام غذاها ته می گیرند
وقتی خودت نیستی،
باران هست

آرام تر سکوت کن!

صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد...!!

چقدر این دوست داشتن های بی دلیل...خوب است!

مثل همین باران بی سوال

که هی می بارد...

که هی اتفاق آرام و شمرده شمرده می بارد!!

اشتباه

تداعی عبور لحظه هاست

وقتی که چشمانت

به آینه های خیس می نگرند!!

از سیاره ای دور
دور
دور
با تو حرف می زنم
کجا بردی دل بی صاحب مرا

™Arman
08-10-2010, 19:11
چقدر دلم می خواهد نامه بنویسم

تمبر و پاکت هم هست

و یک عالمه حرف

کاش کسی جایی منتظرم بود...

گلوی آدم را

باید گاهی بتراشند

تا برای دلتنگی های تازه جا باز شود.

دلتنگی هایی که جایشان نه در دل

که در گلوی آدم است

دلتنگی هایی که می توانند آدم را خفه کنند. . .

در ظلمات مانده بودم
بوی تو پیچید در دلم
روشن شد همه جا
تو را دیدم
بوی تو رفت و رفت
محبوبه شب ام
کاش
در ظلمات مانده بودم

می توانی بروی قصه و رویا بشوی
راهی دورترین گوشه ی دنیا بشوی
بعد از این ، مرگ ، نفسهای مرا می شمرد
فقط از این نگرانم ، که تو تنها بشوی

برگشتنت

همان قدر محال است

که خیال می کردم

رفتنت . . .

™Arman
08-10-2010, 19:35
از سالها

تقویم می ماند

از من

استخوانهایی که تو را

دوست داشتند ...

نرو نرو که جدا از تو ما نمی ماند
بمان بمان که سر از تن جدا نمی ماند

گلایه نیست اگر می زنی به نفرینم
که آه بر تن آیینه، جا نمی ماند

گور بابای عشق ، می خندم

به تو و اشک های غمگینم

به تو و التماس های دلم

به تو و خاطرات شیرینم

حرفت قبول، لایق خوبی نبوده ام
وقتی بدم، موافق خوبی نبوده ام
حرفت قبول، هرچه که گفتی قبول، آه
اما نگو که عاشق خوبی نبوده ام!

یه شب خون ریزی و خندونی ، ای عشق

یه شب آشفته و دل خونی ، ای عشق

گمونم ناخوش احوالی خودت هم

مثه ما عاشقی ، مجنونی ای عشق

™Arman
08-10-2010, 19:36
سرسبز دل از شاخه بریدم ، تو چه کردی ؟

افتادم و بر خاک رسیدم ، تو چه کردی ؟

«تنهایی و رسوایی » ، « بی مهری و آزار »

ای عشق ، ببین من چه کشیدم تو چه کردی !

انسانم!

ساکت، چون درخت سیب!

گسترده، چون مزرعه یونجه!

و بارور، چون خوشه بلوط!

به جز خداوند،

چه کسی شایسته پرستش من خواهد بود؟!!

حسین پناهی

از چیزی امیدی میسازیم برای فردا

و کش می آید

همه وجودمان در جاذبه فوق العاده اش

سفری، دیداری، تغییری، چیزی از این دست...

چیزی که متعهدمان کند ادامه بدهیم!!

به صد مرگ سخت

به صد مرگ سخت تر

در زندگی لحظاتی هست

که به صد مرگ سخت تر می ارزد!

خاطره ایی شاید

رویایی

اتفاقی...!!

K I N G
08-10-2010, 20:12
امیدوارم امشب که می خوابی

سفر زیبایی داشته باشی به دنیای رویاها

عزیزترینم ، تا برگردی به انتظارت بیدار میمونم

شبت بخیر

.

.

.

عزیزم

پرده چشماتو آروم میکشم روی چشات

بوسه دوستت دارم رو میگیرم از گونه هات

شب به خیر احساس من

.

.

.

این پیام از من خوابالو ! برای یک آدم خوابالو

در زمان خوابالودگی ، ارسال شده است !

لطفا خوب بخوابید ، شب خوش !

.

.

.

خورشید خاموش ، ستاره روشن

آسمان آبی خاموش ، آسمان سیاه روشن

همه چیز اماده ست که توی خواب امشب

تو رو توی رویاهام ببینم

بهانه بیدار شدنم ، شبت به خیر

.

.

.

خوش آمدی مسافر سرزمین “رویاهای شیرین”

خواهشمند است در بستر بالش خود ارام باشید

تا لحظاتی دیگر اماده پرواز خواهیم شد

تا صبح فردا سفر خوبی برای شما آرزومندیم

(خلبان خطوط هوایی “رویا”) !

شب خوش

K I N G
08-10-2010, 20:13
امیدوارم امشب که میخوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی

ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من هر شب نمیتونم بیام به خوابت !

شبت به خیر

.

.

.

شب بخیر ای آخرین امید من / نذار تاریکی تو قلبت بنشینه

چشاتو بروی شهر شب ببند / تا چشای کوچیکت خواب ببینه

.

.

.

ای کاش کنارت بودم تا زیباترین لالایی عاشقانه را برایت زمزمه کنم

و تو اسمان قلبم را با مهتاب زیبای چشمانت نور باران کن تا خوابت ببرد

شبت به خیر عزیزم

.

.

.

امشب درانتظار یک شب به خیر تا صبح بیدار خواهم ماند

اما تو چشماهای زیبایت را به رویاها بسپار

شب به خیر

.

.

.

باز صدا می زنم تو را

امشب بازم میسپارمت به اون کسی که تو دیار بی کسی

بین همه دلواپسی مونس و همدمم بوده تو رو به من هدیه داده

شب به خیر بهانه زندگی

K I N G
08-10-2010, 20:14
تو بخواب نازنینم

به جان تمام دلواپسی هایم قسم

قول می دهم یک مو نیز از سر قاصدک رویاهایت کم نشود

تو بخواب نازنینم …. شب به خیر

.

.

.

خوابی؟

دلم می خواد آروم خوابیده باشی

بی ترس، بی دلهره، بی دلتنگی

دلم می خواد وقتی خوابی اونجا باشم

دم در وایسم، سرمو بچسبونم به چارچوب، نگات کنم

خوب بخوابی گلم

خوابای رنگی ببینی

.

.

.

.

.

.

ای گل سرخ پاییزم شبت به خیر عزیزم / بوسه به پات میریزم شبت به خیر عزیزم

وقت لالایی گفتنه تو خوب بخوابی عشق من / عشقو به پات میریزم شبت به خیر عزیزم

.

.

.

لالایی کن بخواب قشنگترین یار

منو از خواب غفلت کردی بیدار

لالایی کن بخواب معنی عشقم

الهی بمونی تو سرنوشتم

تمام عشقمو به پات میریزم

K I N G
08-10-2010, 20:14
لالایی لا لا بخواب ای گل نازم / که واسه چشای تو قصه می سازم

لالایی لا لا بخواب ای گل سوسن / همه فرشته ها روتو می بوسن

.

.

.

‌میخوام وقتی تو خوابی کنار تو بشینم / اگه یه وقت خوابم برد باز خوابتو ببینم

مواظب خودت باش شبت به خیر عزیزم / ای کاش میشد تو خوابت رنگین کمون بریزم

.

.

.

وقتی تو خوابی،تو مهتاب…..همه چی با من ،غریبه

خواب تو یه سقف کوتاه…پشت اون نوری غریبه

خواب تو،خواب یه گندم….توی سرزمین عشقه

خواب یه قصهء خوب….کفشای غمگین عشقه

خواب تو خواب گل یاس…خواب یه حسِ ِ نجیبه

.

.

.

عزیزم خواب و بیدارت قشنگه / شب من بی تو و بی آب و رنگه

بخواب ای نازنینم, مهربونم, دلنشینم / منم من, عاشقت, آروم باش بهترینم

.

.

.

خوابای رنگی بیبینی / خواب دلتنگی نبینی

شبت به خیر ای مهربون / خوب بخوابی عزیز جون

soroosh_21
08-10-2010, 20:26
هر خاطره زخمیست که من یاد تو باشم / هر یاد تو دردیست که بیمار تو باشم .

شیشه می شکند و زندگی می آید تا به ما بگوید تنها محبت ماندنیست ، پس دوستت دارم چه شیشه باشم چه اسیر سرنوشت !

روی گل زرشکی / با یک مداد مشکی / هزار دفه نوشتم / تو انتهای عشقی .

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه ی خاص تو با کسی !

سر مشقهای آب بابا یادمان رفت / رسم نوشتن با قلم ها یادمان رفت / شعر خدای مهربان را حفظ کردیم / اما خدای مهربان یادمان رفت .

.Infernal
08-10-2010, 20:43
اگر بوسه یک چکه ی آب بود اونوقت من برات رگبار میفرستادم
اگر در آغوش کشیدن مثل یک ثانیه بود من برات ساعت هارو میفرستادم.
اگر لبخند ها مثل آب بودند من برات دریا رو میفرستادم.
و اگر عشق یک انسان بود اونوقت من برات خودم رو میفرستادم.

دلم میخواست که رویاها مثل آرزو ها بودن و آرزو ها به حقیقت میپیوستن. چون توی رویاهام من همیشه با تو ام.

اگر کسی میخواست زندگی من رو به صورت یک داستان در بیاره، نقطه ی اوج داستان زمانی بود که من تورو ملاقات کردم.

آدمک آخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک مست نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند آن خدایی که بزرگش خواندی بخدا مثل تو تنهاست بخند

تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

.Infernal
08-10-2010, 20:48
جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد !

سرنوشت ننوشت ، گرنوشت بد نوشت اما باور کن سرنوشت را نمی توان از سر نوشت!

محبت مثل سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب نمیشه درش آورد. اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکنی!

به چشمي اعتماد كن كه به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار كه جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير كه باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است

.Infernal
08-10-2010, 20:57
در زندگی بارون نباش که فکر کنن با منت داری خودتو به شیشه میکوبی ، ابر باش که منتظرت باشن که بباری!

آنگاه که ........... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي کني, به خاطر بياور که ................ زيابيي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است.

براي هزارمين بار پرسيد: تا حالا شده من دل تو را بشكنم؟من هم براي هزارمين بار به او دروغ گفتم : نه! هيچوقت... تا مبادا دلش بشكند

هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات هستی

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..

.Infernal
08-10-2010, 21:01
دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند....

آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي

من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو

يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

.Infernal
08-10-2010, 21:04
کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوار مهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واله تلخ خیانت هک نبود
آسمون وقف نگاهت گل من
مانده ام چشم به راهت گل من
هر کجا هستی و باشی گویم
که خدا پشت و پناهت گل من
دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!
دوستی مثل ایستادن روی سیمان خیسه!
هر چی بیشتر بمونی رفتنت سخت تر میشه،
و اگه رفتی جای پاهات برای همیشه می مونه..
------------------------------------------------------
آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...

.Infernal
08-10-2010, 21:05
کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..
------------------------------------------------------
تا روزي كه رفتي مي پنداشتم عشق همه اش شيريني است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز مي شود..
---------------------------------------------------------------------------
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است..
اگر بوي گلي را دوست نداري لا اقل شاخه هايش را نشكن ..

.Infernal
08-10-2010, 21:07
می دونی چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهتت به ماه ، با این تفاوت که ماه سه حرف داره ولی تو حرف نداری!
.................................................. ..............................

مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده هاش ميده، ولي من که بهترين بندش نيستم! پس چرا تو رو به من داده ؟!
برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست..
-----------------------------------------------------------------------------
تو ممكن است در تمام دنيا فقط يك نفر باشي ، ولي براي يك نفر تمام دنيا هستي..

اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!

.Infernal
08-10-2010, 21:10

حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...

قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .

من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام

آنچه تو سالها صرف ساختنش ميكني، شخصي ميتواند يك شبه آنرا خراب كند،با اين حال سازنده باش

.Infernal
08-10-2010, 21:11
مهم نيست كه چند بهار در كنار هم زندگي كنيم،مهم اين است كه يادمان باشد عمرمان كوتاه است .
در پايان زندگي،خيلي از ما خواهيم گفت:
كاش فقط چند لحظه بيشتر فرصت داشتيم تا خوب به هم نگاه كنيم !

در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست . عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند.

محبت مثل يك سكه ميمونه كه اگه بيفته تو قلك قلب ديگه نميشه درش آورد اگرم بخواي درش بياري بايد اونو بشكني!!!

اگه دزد بودي اولين چيزي كه از من مي دزدي چي بود؟؟ براي همه بفرست جوابهاي جالبي مي گيري ..... ولي اول جواب منو بده باشه؟

هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

.Infernal
08-10-2010, 21:14
عابر شهر چشاتم دل من اهل ريا نيست ، اوني كه مثل تو باشه حتي توي قصه ها نيست .
....................
بی تو نه بین زمین واسمون جنگ میشه نه کوه اب میشه نه اب سنگ میشه فقط این دل منه که برات تنگ میشه دوستت دارم
.................
شاید یکی هست که شبا واسه این که خوابتو ببینه به خدا التماس میکنه شاید یکی هست که وقتی تو را میبینه دستاش یخ میکنه و تپش قلبش هر لحظه بیشتر میشه شاید یکی هست که به خاطر تو شبا تو دریایی از اشک میخوابه ولی تو اونو نمیبینی شایدم هیچوقت نبینی
................
ميدوني دوست يعني چي؟ د:داشتن و:اوني كه س:ستايش كردنش ت: تمومي نداره
.................
اگه توی اسمون هیچ ستاره ای نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا تک ستاره ی شبات باشم

.Infernal
08-10-2010, 21:21
به اندازه صداقت پینوکیو و رفاقت تام و جری و هوش و ذکاوت پت و مت دوستت دارم.
...................
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن
...............
دل تو اولین روز بهار , دل من آخرین جمعه سال ,و چه دوراند و چه نزدیک به هم ...
.................
شايد فكر كني كتاب عاشقانه زياد ميخوانم ولي من عشق را در كتاب زندگيه تو پيدا كردم وميگويم تا پ‍زمرده شدن اخرين گل دوست دارم
.............

لحظه ها در پي هم مي گذرند و ميان آنها تو فقط مي ماني . لحظه ای با من باش
تا ابد در دل من مهماني

.Infernal
08-10-2010, 21:22
به اندازه صداقت پینوکیو و رفاقت تام و جری و هوش و ذکاوت پت و مت دوستت دارم.
...................
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن
...............
دل تو اولین روز بهار , دل من آخرین جمعه سال ,و چه دوراند و چه نزدیک به هم ...
.................
شايد فكر كني كتاب عاشقانه زياد ميخوانم ولي من عشق را در كتاب زندگيه تو پيدا كردم وميگويم تا پ‍زمرده شدن اخرين گل دوست دارم
.............

لحظه ها در پي هم مي گذرند و ميان آنها تو فقط مي ماني . لحظه ای با من باش
تا ابد در دل من مهماني

.Infernal
08-10-2010, 21:24
آنچه كه هستي هديه خداوند به توست و آنچه خواهي شد هديه تو به خداوند است ، پس بي نظير باش . . .
خاطرات ناقوس هايي هستند كه در ايام فراموشي به صدا در مي آيند...
اگر خداوندارزویی را در دل تو انداخت , بدان كه توانايي رسيدن به آنرا در تو ديده است...

غرور هدیه شیطان است و عشق هدیه خداوند و ما هدیه شیطان را به هم می دهیم ولی هدیه خداوند را از یکدیگر پنهان می کنیم

عاشق هرکس شدم او شد نصيب ديگري *دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجري*
من سخاوت ديده ام دل را به هرکس مي دهم *شرم دارم پس بگيرم آنچه را بخشيده ام

.Infernal
08-10-2010, 21:26
وقتی پایان داستان
دستان مهربان تو نباشد
بگذار قصه گو هر طور كه می خواهد
داستان را ادامه دهد

--------------------

به نام خدا خالق انسان .
به نام انسان خالق غم ها .
به نام غم ها به وجود اورنده ي اشك ها .
به نام اشك تسكين دهنده ي قلب ها .
به نام قلب ها ايجاد گر عشق
و به نام عشق زيباترين خطاي انسان
لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید!!!

بزرگترین افسوس آدمی این است که حس می کند می خواهد اما نمی تواند، و به یاد می آورد زمانی را که می توانست اما نمی خواست

تا زماني كه به فردا اميدواري اقتدار ازان توست.انچه كه كرم ابريشم انرا پايان دنيا مي پندارد در نظر پروانه اغاز زندگيست

.Infernal
08-10-2010, 21:26
هر موقع خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمونه

گاه يک لبخند آنقدر عميق ميشود که گريه ميکنم گاه يک نغمه آن قدر دست نيافتني است که با آن زندگي ميکنم گاه يک نگاه آن چنان سنگين است که چشمانم رهايش نميکنند گاه يک عشق آن قدر ماندگار است که فراموشش نميکنم

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره ی آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی محدودی آن را دیده اند.

مثل شقايق زندگى كن:كوتاه اما زيبا
مثل پرستو كوچ كن:فصلى اما هدفمند
مثل پروانه بمير:دردناك اما...عاشق

.Infernal
08-10-2010, 21:35
در زندگی مشو مدیون احساس کسی تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی
روزگار غریبیست نازنین. دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت می دارم... تو فریادی شو تا باران.وگرنه می برندت به مرداران
------------------------------------------------------------------------
آنان که رنگ پریدگی پائیز را دوست ندارند نمی دانند پائیز همان بهاریست که عاشق شده است...

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی برگ درختان انتظار پائیز را می کشند تا جای پاهایت را بوسه بزنند...
----------------------------------------------------------------------------
مگذار گذشت در دلت گم بشود مجذوب تلسم سیب و گندم بشود مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است شرح دل ما حیف است که پنهان باشد این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است...
فقط کسانی معنی دلتنگی رو می فهمند که طعم وابستگی رو چشیده باشند...

.Infernal
09-10-2010, 09:46
زندگی مثل بازی شطرنج میمونه! اگه بلد نباشی همه می خوان یادت بدن. وقتی هم که یاد گرفتی همه می خوان شکستت بدن...!
-----------------------------------------------------------------------------------------
قلب ها دريچه ي نفوذند و صادقانه نفوذ كردن پايدارترين مهماني است ...

هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند
پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت... بیچاره از این عشق سوختن آموخت... فرق من و پروانه در این است... پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت...
بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم... تو قمار زندگیمون تو نباشی من میبازم... با تو من مالک دنیام... بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام...

.Infernal
09-10-2010, 09:48
مثل آسمون که امیدش چند تا ستارست... دیدن برق نگاهت واسه من عمر دوبارست...
صفای ما پابرهنه ها میدونی چیه؟ اینه که هیچ ریگی به کفشمون نیست !
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت. تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی...
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد : او می گوید آری و هرچه می خواهی به تو می دهد. او می گوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد...
---------------------------------------------------------------------------
راز عشق را در نگاهت باز کن عشق من را در دلت آغاز کن گر هوس کردی مرا در نزد خود تلفن را بردار از ما یاد کن

.Infernal
09-10-2010, 09:51
من همان قاب تهی خسته و بی تصویرم که برای تو و تصویر دلت میمیرم...

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم نه آنکه بمونم و فراموشت کنم...
----------------------------------------------------------
مجبور شدم به هر کسی رو بزنم در محضر هر غریبه زانو بزنم تحقیر شدم چون که فراموشم شد یک سر به ضامن آهو بزنم
----------------------------------------------------------------------
برقص گویا هرگز کسی تو را نمی بیند... عاشق شو گویا هرگز کسی دلت را نشکسته است... و زندگی کن گویا بهشت اینجاست...

کاش هرگز در محبت شک نبود... تک سوار مهربانی تک نبود... کاش بر لوحی که بر جان دل است... واله تلخ خیانت هک نبود...
عاشق هرکس شدم او شد نصیب دیگری
*دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجری
* من سخاوت دیده ام دل را به هرکس می دهم
*شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام

.Infernal
09-10-2010, 09:53
در کنار ساحلت من قایقی شکسته ام... تو همان ساحل عشقی که بهت دل بسته ام...
.........................
هرگاه شادم یاد تو غمگینم می کند. هرگاه غمگینم یاد تو شادم می کند. پس هر دو را دوست دارم چون حکایت از تو می کند.
...................................
دوری جستن از انسانهایی که دوستشان می داریم بی فایده است. زمان به ما نشان خواهد داد که جایگزینی برای آنها نخواهیم یافت...
.....................................
ویکتور هوگو میگه : اگه همه ی اون چیزایی که تو سرمه بگم 10 کتابه اما اون چیزی که تو دلمه بگم دو کلمه هست : "دوستت دارم"
........................................
گفت : می خوام برات یه یادگاری بنویسم . گفتم:کجا ؟ گفت : رو قلبت . گفتم مگه می تونی ؟ گفت : آره سخت نیست ، آسونه. گفتم باشه .بنویس تا همیشه یادگاری بمونه. یه خنجر برداشت . گفتم این چیه ؟ گفت : سیسسسسس. ساکت شدم . گفتم : بنویس دیگه ، چرا معطلی . خنجرو برداشت و با تیزی خنجر نوشت . دوست دارم دیوونه. اون رفته ، خیلی وقته ، کجا ؟ نمی دونم . اما هنوز زخم خنجرش یادگاری رو قلبم مونده. دوست دارم دیوونه

.Infernal
09-10-2010, 09:54
پروانه به دور شمع گشت و پرش سوخت... من به دور تو گشتم جگرم سوخت...
------------------------
تو مرا مي فهمي... من تورا مي خوانم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است. تو مرا مي خواني من تورا ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم ميداني تا ابد در دل من خواهي ماند...
سكوتم صداي تو... هوايم هواي تو... دلتنگيم براي تو... تنهاييم بياد تو... زندگيم فداي تو...
آنقدر زير لبم نام تورا زمزمه كردم... كه لبم سوخت ولي نام تورا توبه نكردم...
-------------------------------------------------------------
اگر سنگ در رود زندگي نمي كرد ، صداي آب هيچ وقت زيبا نبود...!

.Infernal
09-10-2010, 10:42
وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
زندگی گل سرخی است که گلبرگ هایش خیالی وخارهایش واقعی است
دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!
اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان
ابر را بوسید ام تا بوسه بارانت کن
خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی … خیانت میتواند دروغ دوست داشتن باشد !

.Infernal
09-10-2010, 11:00
روی هر شانه سری وقت وداع می گرید سر من وقت وداع گوشه دیوار گریست
.................................................. ......................................
در این دنیای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند منه خوش باور نادان ، محبت آرزو کردم
.................................................. .........................
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز
.................................................. .................................................. ..................
زندگی همچون بادکنکی در دستان کودکی است ،که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد
.................................................. ............
باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.
عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک مرا جاری کرد

GORJI
09-10-2010, 17:06
یه شب خون ریزی و خندونی ، ای عشق
یه شب آشفته و دل خونی ، ای عشق
گمونم ناخوش احوالی خودت هم
مثه ما عاشقی ، مجنونی ای عشق

سرسبز دل از شاخه بریدم ، تو چه کردی ؟
افتادم و بر خاک رسیدم ، تو چه کردی ؟
«تنهایی و رسوایی » ، « بی مهری و آزار »
ای عشق ، ببین من چه کشیدم تو چه کردی !

انسانم!
ساکت، چون درخت سیب!
گسترده، چون مزرعه یونجه!
و بارور، چون خوشه بلوط!
به جز خداوند،
چه کسی شایسته پرستش من خواهد بود؟!!

از چیزی امیدی میسازیم برای فردا
و کش می آید
همه وجودمان در جاذبه فوق العاده اش
سفری، دیداری، تغییری، چیزی از این دست...
چیزی که متعهدمان کند ادامه بدهیم!!

که به صد مرگ سخت تر می ارزد!
خاطره ایی شاید
رویایی
اتفاقی...!!

GORJI
09-10-2010, 17:07
برگشتنت
همان قدر محال است
که خیال می کردم
رفتنت . . .

از سالها
تقویم می ماند
از من
استخوانهایی که تو را
دوست داشتند ...

نرو نرو که جدا از تو ما نمی ماند
بمان بمان که سر از تن جدا نمی ماند

گلایه نیست اگر می زنی به نفرینم
که آه بر تن آیینه، جا نمی ماند

گور بابای عشق ، می خندم
به تو و اشک های غمگینم
به تو و التماس های دلم
به تو و خاطرات شیرینم

حرفت قبول، لایق خوبی نبوده ام
وقتی بدم، موافق خوبی نبوده ام
حرفت قبول، هرچه که گفتی قبول، آه
اما نگو که عاشق خوبی نبوده ام!

GORJI
09-10-2010, 17:08
از سیاره ای دور
دور
دور
با تو حرف می زنم
کجا بردی دل بی صاحب مرا

چقدر دلم می خواهد نامه بنویسم
تمبر و پاکت هم هست
و یک عالمه حرف
کاش کسی جایی منتظرم بود...

گلوی آدم را
باید گاهی بتراشند
تا برای دلتنگی های تازه جا باز شود.
دلتنگی هایی که جایشان نه در دل
که در گلوی آدم است
دلتنگی هایی که می توانند آدم را خفه کنند. . .

در ظلمات مانده بودم
بوی تو پیچید در دلم
روشن شد همه جا
تو را دیدم
بوی تو رفت و رفت
محبوبه شب ام
کاش
در ظلمات مانده بودم

می توانی بروی قصه و رویا بشوی
راهی دورترین گوشه ی دنیا بشوی
بعد از این ، مرگ ، نفسهای مرا می شمرد
فقط از این نگرانم ، که تو تنها بشوی

GORJI
09-10-2010, 17:10
غلط کرده باران
حالا که مرا به تو بد عادت کرده
بی تو می بارد
روز و شب
بی خستگی
باور کن تمام غذاها ته می گیرند
وقتی خودت نیستی،
باران هست

آرام تر سکوت کن!
صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد...!!

چقدر این دوست داشتن های بی دلیل...خوب است!
مثل همین باران بی سوال
که هی می بارد...
که هی اتفاق آرام و شمرده شمرده می بارد!!

اشتباه
تداعی عبور لحظه هاست
وقتی که چشمانت
به آینه های خیس می نگرند!!

ای کاش کنارت بودم تا زیباترین لالایی عاشقانه را برایت زمزمه کنم
و تو اسمان قلبم را با مهتاب زیبای چشمانت نور باران کن تا خوابت ببرد

GORJI
09-10-2010, 17:12
عشق رازی ست که خورشید به بارانش گفت / نیز رمزی ست که شقایق به گلستانش گفت

ای که ایمان به کسی داری و چیزی بی شک / عشق بود آنچه دلت با همه ایمانش گفت . . .

ما چون دو دریچه روبروی هم / آگاه ز هر بگو مگوی هم

هر روز سلام و پرسش و خنده / هر روز قراره روز آینده

اکنون دل من شکسته و خسته ست / زیرا یکی از دریچه ها بسته ست . . .

مرا آن دل که بر دریا زنم نیست / ز پا این بند خونین برکنم نیست

امید آن که جان خسته ام را / به آن نادیده ساحل افکنم نیست . . .

دیدن تو عشق منه / نگاه تو عمر منه ....

لبخند تو گنج منه / ندیدنت رنج منه . . .

دیدن دوباره ی تو واسه من آغازه / اوج شادی پرنده ، لحظه ی پروازه . . .

GORJI
09-10-2010, 17:12
آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری . . .

امشب ای ماه به درد دل من تسکینی / آخر ای ماه تو هم درد من مسکینی

تو هم ای بادیه پیمای محبت چون من / سر راحت ننهادی به سر بالینی . . .

عاشق شدم و محرم این کار ندارم / فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم

بسیار شدم عاشق از این پیش / آن صبر که هر بار بود این بار ندارم . . .

چو شب به راه تو ماندم که ماه من باشی / چراغ خلوت این عاشق کهن باشی . . .

گفتی مرا از خویش می ترسانی ای یار / وقتی به دریا ها مرا می خوانی ای یار

ترسان من ! گفتم که بگذار این چه و چون / چندم از این تردید می ترسانی ای یار . . .

GORJI
09-10-2010, 17:13
عاشقی را از قلیان بیاموز که در سرش آتشی

و در دامنش اشکی و در سـیـنـه اش آهی است . . .

خدایا ! آهی هستم که عاشق یک لبخند شده‌ام

چه کنم ؟

آمدی ، شاعر شدم

رفتی ، فیلسوف . . .

لحظه های خسته ام را بی نگاهت رنگ نیست / در فضای سینه ام جز یاد تو آهنگ نیست . . .

تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست

به تبسمت سوگند ، که شاد بودنت آرزوی ماست . . .

GORJI
09-10-2010, 17:16
تو باش ، نه به این خاطر که در این دنیای بزرگ تنها نباشم

تو باش ، تا در دنیای بزرگ تنهاییم ، تنها ترین باشی . . .

جدیدترین درمان افسردگی:

هر ۶ ساعت یکیشو بذار گوشه لپت !

:-* :-* :-* :-*

پیامی میزنم اینک برایت / به جبران پیام های زیادت

از آن بابت پیامی می فرستم / بدانی بنده هم هستم بیادت !

یارب تو او را همچو من بر غم گرفتارش مکن

در شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکن

هر چند او از رفتنش چشمان من گریان نمود

لیک ای خدای مهربان از غصه پر بارش مکن . . .

تو بارون که رفتی شبم زیرو رو شد

یه بغض شکسته رفیق گلو شد . . .

GORJI
09-10-2010, 17:17
احساس سوختن به تماشا نمی شود

آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .

.

این دلی که شکستی مال من نبود

خیلی وقت پیش تقدیم به تو شد

خوشحالم چون حالا میتونم جای دل سنگ بذارم تو ســ ــینه . . .

.

کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی

وقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتی

فقط نیم نگاهی میکردی . . .

.

خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت

خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .

.

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شد

از عاشقی تباهی

از زندگی مصیبت

از دوستی شکستو

از سادگی خیانت . . .

GORJI
09-10-2010, 17:18
با تو بودن خیلی وقته که گذشته

بی تو بودن مثل مهر سرنوشته

حالا اسم تو را هی زمزمه کردن

واسه من نه تو میشه نه فرقی داره . . .

.

از دشمنان برند شکایت به دوستان / چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟

.

از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشی

برایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی . . .

منتظر آن روز هستم

مانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی

.

زتو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

تو بمان و دگران وای به حال دگران . . .

.

تا که بودیم ، نبودیم کسی / کشت ما را غم بی هم نفسی

تا که خفتیم همه بیدار شدند / تا که مردیم همگی یار شدند

قدر آن شیشه بدانید که هست / نه در آن لحظه که افتاد و شکست . . .

GORJI
09-10-2010, 17:18
گفتی شتاب رفتن من از برای توست / آهسته تر برو که دلم زیر پای توست . . .

.

یادمان باشد:

اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

که در این بحر دو رنگی و ریا دگر حتی طلب آب ز دریا نکنیم . . .

.

تو دل منو شکستی و لی من دل تو رو نمی شکنم

چون یک دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است . . .

.

دیدی آنرا که تو خواندی به جهان یار ترین

سیـ ـنه را ساختی از عشقش سر شارترین

آنکه می گفت منم بهر تو غمخوار ترین

چه دل آزار شد آخر،چه دل آزار ترین . . .

دیدی ای دل ؟

.

به تو سپرده بودمش

با هزار و یک امید

و حالا برای هزارو یکمین بار

دلم را می برم

تا شکستگی اش را

گچ بگیرند!

GORJI
09-10-2010, 17:19
از من نخواه ببخشمت

هرگز نمیبخشم تورو

حتی اگه ببخشمت

خدا نمیبخشه تورو . . .

.

بنویس ای سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش . . .

.

بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم

باشد که نباشیم و بدانند که بودیم . . .

.

ز کویت رفتم و الماس ِ طاقت بر شکستم برو با یار ِ خود بنشین که من بارِ سفر بستم

که بعد ِ رفتنم جانا هزار افسوس خواهی خورد فلانی یار ِ خوبی بود و من ،قدرش ندانستم . . .

.

وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارم

چون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت . . .

GORJI
09-10-2010, 17:20
فکر میکردم که برام یه رفیق و همدمی

تو کویر آرزو باران رحمتی

به گمونم آخر عاشقای عالمی

بذار راحتت کنم ، فکر میکردم آدمی!

.

چقدر سخته

کسی رو که دوستش داری نتونی بهش بگی که دوستش داری وچقدر

بده که کسی تورو دوست داشته باشه واینو نتونه بهت بگه . . .

.

چقدر سخته

تو چشای کسی که تمام عشقت رو ازت دزدید وبجاش یه

زخم همیشگی رو قلبت هدیه داد زول بزنی و بجای اینکه

لبریز کنید و نفرت شی حس کنی که هنوز هم دوسش داری . . .

.

چقدر سخته

دلت بخواد سرتو باز به دیواری تکیه بدی که

یبار زیر آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

.

چقدر سخته

تو خیالت ساعتها باهاش حرف بزنی اما

وقتی دیدیش هیچ چیزی بجز سلام نتونی بگی . . .

GORJI
10-10-2010, 13:52
در آن درگه عشق چه مجتاج نشستم / تو هر شام مهتاب به یادت شکستم

میزند باران نفرت بر پشت شیشه / حکم قلبم را نوشتن تنهایی تا به همیشه

تنها صدای قلب تو حرمت خون منه / کاشکی بدونی خواستنت به قیمت خون منه

دیدن دوباره ی تو واسه من آغازه / اوج شادی پرنده، لحظه ی پروازه

آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری

GORJI
10-10-2010, 13:52
اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است / دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است / گاهی تو را کنار خود احساس میکنم / اما چقدر دل خوشی خواب ها کم است

پیامی میزنم اینک برایت / به جبران پیام های زیادت / از آن بابت پیامی میفرستم / بدانی بنده هم هستم به یادت

عاشق شدم و محرم این کار ندارم / فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم / بسیار شدم عاشق از این بیش / آن صبر که هر بار بود این بار ندارم

هیچ صبحانه ای طعم لبخند نخواهد داد، از فردا، حالا که ساز میروم میروم میزنی، خورشید بی عسل نگاهت هر صبح از طلوعش پشیمان خواهد شد

برای چشم عاشق تو نامه پست میکنم / همیشه آن تبسمی که میل توست درست میکنم / غم شکستن من و تو هم تمام میشود / فکر را را نکن، خودم درست میکنم

GORJI
10-10-2010, 13:53
فدایت ای گل زیبای هستی / نمیدانم کجا بی من نشستی / قشنگی هی فردایم تو هستی / یگانه گنج دنیایم تو هستی

سهم من از تو دوریه تو لحظه های بی کسیم / قشنگی قسمت ماست که ما بهم نمیرسیم

یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم / آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت بکنم

یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه / یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه / یادت نره که آینه از طپش تو روشنه / یادت نره نبودت جونمو آتیش میزنه

پای من خسته از این رفتن بود / قصه ام قصه ی دل کندن بود / دل که دادم به یارم دیدم / راهش افسوس جدا ز من بود

GORJI
10-10-2010, 13:53
همه ی بغض من تقدیم غرور نازنینت باد، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد

دترعزمیسزادتوم .... همون "دوستت دارم عزیزمه" که کلماتش برای رسیدن به تو، از سرو کول همدیگه بالا رفتن

سالها در کوچه ی دل یاد تو بود، یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر

بی تو پیمودن شب ها شدنی نیست / شبهای پر از درد فردا شدنی نیست / گفتم که برایت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدنی نیست

یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گذازه از عشق بگیر / در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود، اجازه از عشق بگیر

™Arman
10-10-2010, 14:14
با پاي دل قدم زدن آن هم كنار تو

باشد كه خستگي بشود شرمسار تو

در دفتر هميشه ي من ثبت مي شود

اين لحظه ها عزيزترين يادگار تو

تو مثل راز پاييزي و من رنگ زمستانم
چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نمي دانم
بدون تو شبي تنها و بي فانوس خواهم مرد
دعا كن بعد ديدار تو باشد وقت پايانم

تو از دردی كه افتادست بر جانم چه می دانی؟
دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی

تمام سعی تو كتمان عشقت بود در حالی
كه از چشمان مستت خوانده بودم راز پنهانی

چشم من چشمه ی زاینده ی اشک
گونه ام بستر رود
کاشکی همچو حبابی بر آب
در نگاه تو رها می شدم از بود و نبود...

اي نگاهت نخي از مخمل و از ابريشم
چند وقت است که هر شب به تو مي انديشم
به نفس هاي تو در سايه سنگين سکوت
به سخنهاي تو با لهجه شيرين سکوت

™Arman
10-10-2010, 14:19
روز روشن میره باز شب میرسه
غم میاد به هر دری سر میزنه
مگه میشه چشامو هم بزارم
وقتی غم قلبمو خنجر میزنه

باز هم با نام تو افسا نه اى گلريز شد
باز هم در سيـــ‌ ــ ـ‌ــنه ام عشق تو شور انگيز شد

باز هم در هر شفق دلتنگ و دلگير میشوم
باز هم با ياد تو سر شار رويا میشوم

و چه دانی که پس هر نگه ساده من

چه جنونی، چه نیازی، چه غمی ست؟

یا نگاه تو که پر عصمت و ناز

بر من افتد، چه عذابی و ستمی ست؟

كاش مي شد عشوه معشوق ديد
كاش مي شد رنج عشقش را كشيد
كاش مي شد بانگاهش تر شويم
كاش مي شد ناز او را هي كشيد

در شبان غم تنهایی خویش
عابد چشم سخنگوی توام
من در این تاریکی
من در این تیره شب جانفرسا
زائر ظلمت گیسوی توام

™Arman
10-10-2010, 14:21
خداحافظ مگو بامن مرو ای روح از جانم
در این دنیای عاشق کش تو هستی جان وجانانم
تمنایم همه اینست ای تصویر رویایی
برای خواهش اشکم بمان در قاب چشمانم.

تقســیم کردیـــــــم از ازل مـن بـا دل تو

تنها تـرین فصل دلـــــــــــــم تنها دل تو

دیگر چه فرقی میکند وقتی شکسته ست

باشد دل من ریـــــز ریــــــــــز ویا دل تو

مجنونــــم و مستم به پای تو نشستم
آخر ز بدیهات بیچــــــاره شکســتم
مجنونــم و دستم به دامان تو بستــــم
هــشیار شدم آخر از دام تو جستـــم

من هنوزم عاشقم باید تورا پیدا کنم
این دل ماتم زده را ناگهان شیدا کنم
من ندانم اسم تو شاید هنوزم دیر نیست
ممکن است امروز نامت ناگهان پیدا کنم

کنارم سایه ی یاری درون قلب من پایش
چنان آزرده از یارم که دیگر برده ام یادش

™Arman
10-10-2010, 14:24
ســـ ــینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت

آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت

جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

برو راه وفـــا آمـــوز که من بار ســفر بستـــــم
اگر از مقصدم پرسی بدان راه رها جستـــم
برو عشق از خدا آموز که من دل را بر او بستم
اگر از عاقبت پرسی بدان از دام تو جستـــم

تاریکم ای یلدا مهتاب می خواهم

لب تشنه ام ای اشک ، سیلاب می خواهم

در حسرت موجم ، باران کفافم نیست

درمان درد من ، باران ِ نم نم نیست

یا با من مدارا کن که من مجـــنونم و مســـتم
اگر از عاشقی پرسی بدان دلتنگ آن هستم
بیا با من مدارا کن که من غمگین و دلخستم
اگر از درد من پرسی بدان لب را فرو بســتم

کاش بودی و دلم تنها نبود
تا اسیر غصه ی فردا نبود
کاش بودی تا برای قلب من
زندگی اینگونه بی معنا نبود

™Arman
10-10-2010, 14:26
چشمه ی چشمای تو دریای اب
چشمای خسته من دنبال خواب
با خیال تو شبا چشم من خواب نمیره
برق اون چشمای مست دیگه از یاد نمیره

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ذات ، کاغذ از صفحه دل

نور از شمع حیات ، تا نویسم همه جا ، نام زیبای تو را . . .

هیچ بارانی رد پای خوبان را از کوچه خاطرمان نخواهد شست . . .

اگر امروز خواستی و نتوانستی ، معذوری

ولی اگر روزی توانستی و نخواستی

منتظر روزی باش که بخواهی و نتوانی . . .

اگه تو دنیا هیچی نداشته باشی ، مطمئن باش سه چیز مال توست

خدای مهربون

فکرای قشنگ

قلب کوچک من

™Arman
10-10-2010, 14:29
من ادعا نمیکنم که همیشه به یاد آنهایی که دوستشان دارم هستم

اما ادعا میکنم حتی در لحظاتی هم که به یادشان نیستم دوستشان دارم .و نمیدانند . . .

زنده باد آنکه گاهی یادی از ما میکند / از خجالت ما غریبان غرق دریا میکند

حال ما میپرسد و از مهربانی های خود / این دل رنجور ما را عطر گلها میکند . . .

دوری ز برم ای گل ریحان چه نویسم / من مور ضعیفم به سلیمان چه نویسم

ترسم که فلم شعله کند صفحه بسوزد / با این دل پر درد به یاران چه نویسم . . .

در عمق ارزوی من است که در وجودت خانه ای داشته باشم

حتی به مساحت یک قلب . . .

چشمانت را ورق بزن ، شاید در گوشه ای از آن

مرا به یادگار کشیده باشی . . .

GORJI
11-10-2010, 13:57

آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی ای است که تنفر به بار می آورد
و من هرگز نمی توانم کسی را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم

نميگم دوستت دارم
نميگم عاشقتم
ميگم ديونتم كه اگه يه روز ناراحتت كردم بگي بيخيال ديونست . . .

اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
جز نقش تو بر صفحه ي دل نقش كسي نیست

GORJI
11-10-2010, 13:58
بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !

يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند

GORJI
11-10-2010, 13:58
دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست

چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!

می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .ولنتاین مبارک

اگر روزي دشمن پيدا کردي بدون در رسيدن به هدفت موفق بودي.اگر روزي تهديدت کردن بدون در برابرت ناتوانند. اگر روزي خيانت ديدي بدون قيمتت بالاست. اگر روزي ترکت کردند بدون با تو بودن لياقت ميخواد

من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو.

GORJI
11-10-2010, 14:04
پیشی پیشی ملوسم دیگه دارم می پوسم ازاین فاصله ی دور اون لپ تومی بوسم

صحراى نمكزار چمنزار نگردد/هر بى سر و پا یار وفادار نگردد/با هر كه نشستى نكن طرح رفاقت/هر خار و خسى یار وفادار نگردد

آرزویم اینست نتراود اشك در چشمان توهرگزمگرازشوق زیادو به اندازه هرروز توعاشق باشی عاشق آنكه تورامیخواهدو به لبخندتوازخویش رهامیگرددو تورا دوست دارد به همان اندازه كه دلت میخواهد

??¤×،?×()?¤?×،??<>>؛:*
میدونی این یعنی چی !؟
یعنی به طور عجیبی دوست دارم !

آسمونی یا زمینی هر چی هستی نازنینی / توی قلب کوچیک من همیشه عزیزترینی

GORJI
11-10-2010, 14:05
گل من خبرنداری دل گلدونت می گیره،اگه توپژمرده باشی گلدونت برات می میره

زندگی کن و لبخند بزن به خاطر آن های که با لبخندت زندگی می کنند و از نفست گرمی میگیرند و به امید سعادت تو زنده اند!

اتل متل رفاقت دل به تو کرده عادت برات دعا میکنم اینم رسم صداقت

رازاین گفته فقط بادصبامیداند دارمت دوست به قدری که خدامیداند

تقصیر خودت نیست كه دلداده ات هستم
از بس كه تو خوبى من آواره ات هستم

™Arman
11-10-2010, 17:21
عينيا بتحبك وقلبى بيحبك وحضنى بيضمك

چشمانم تو را دوست دارند , قلبم عاشق توست , آغوشم تو را می پرستد و آرزو دارد که تو را در خود پنهان نماید

وينك قلبي اتعذب في هواك

وينك قلبي العاشق ما ينساك

لا جوابات يا ناسيني فيهم شوق و ود وشايلين سلامات

كل يوم راح تجيني ترد لقلبي البسمه و لليل النجمات

کجا هستی قلب من در عشق تو رنج و سختی زیادی کشید
کجا هستی قلب عاشق من هرگز تو را فراموش نمی کند
به نامه های من پاسخی نمی دهی در حالیکه نامه های من سرشار از دلتنگی و محبت هستند و در آن درود های بیشماری برای تو فرستاده ام
هر روز به خود می گویم که امروز از راه خواهی رسید و لبخند را به قلبم و ستاره ها را به آسمان باز خواهی گرداند

لو حبنا غلطة
تركنا غلطانين
ما زال عشقانين
مع بعض مرتاحين
اگر عشق ما خطاست
بگذارید خطاکار بمانیم
ما هنوز هم عاشقیم
و در کنار هم احساس آرامش میکنیم

مش هاممني الدنيي كلا وانت حدي
مش همي هني شو بدون
بعرف شو بدي
بدي حبك أكتر بعد
دنیا برایم هیچ اهمیتی ندارد وقتی تو در کنارم هستی
برایم اهمیت ندارد که انها چه میخواهند میدانم
که من چه میخواهم
میخواهم که تو را بیشتر از این دوست داشته باشم

بدي أعطي عيونك وعد
رح نبقى دايماً لبعض
لولا بوكرا تركنا بعض
هي أكبر غلطة
مكتوب علينا نشتاق
للحب الهني
تيخلص عمر الأشواق
تتفنى الدني

میخواهم به چشمانت وعده بدهم که ما همیشه برای هم
خواهیم بود حتی اگر فردا یکدیگر را ترک کنیم
و این بزرگترین اشتباه است
سرنوشت ماست که همیشه در اشتیاق چنین عشقی باشیم
تا شور عشق به پایان برسد
تا دنیا به پایان برسد

™Arman
11-10-2010, 17:26
اللي كان من قبلك انت
و انت مش جنبي مكنتش عايشة فيه
و اللي حيكون بعدك انت
لو مكنتش انت فيه يا ريتني اموت قبليه

آنچه که در گذشته بر من سپری شده , قبل از آنکه تو وارد زندگی من بشی
هیچ کدام از آن لحظه ها برای من معنایی نداشتند , زیرا که تو در کنارم نبودی
و آنچه که در آینده پیش خواهد آمد اگر که تو را لحظه ای در آینده ی خود نیابم , در آن لحظه آرزوی مرگ خواهم کرد

هتفضل في قلبي ,حيفضل حبك معايا

هتفضل في قلبي يا حبيبي للنهاية
و سنين حتعدي علينا عاشقين
و الحب مالينا حتعيش هنا ويايا
تو در قلبم باقي خواهي ماند و عشق تو در اعماق وجودم ریشه خواهد کرد
تو تا آخرين لحظه ي عمرم در قلب من باقي خواهي ماند
و سالهاي زيادي براي ما دو عاشق سپري خواهد شد
در حاليکه عشق سراسر وجود مارا فراگرفته است و تو تا ابد در کنار من زندگي خواهي کرد

غيب عن عنيا

ضيع من ايديا
سيبني عذابي لدموع عينيا

از پيش چشمانم دور شو
از بين دستانم ناپديد شو

و من را همراه با رنجي که مي کشم و اشکي که از چشمانم مي چکد تنها بگذار

انت الحب اللي بكاني

نساني حالي نساني
يا منشف دمي بعروقي

اوعى تنساني
تو آن عشقی هستی که باعث گریستن من شد
و باعث شد که من حال خود را فراموش کنم
ای کسیکه باعث خشک شدن خون در رگهایم شده ای
مواظب باش که لحظه ای من را فراموش نکنی

أحبـــــــــک بجنون….. خلیهم یدرون.. ویش بسوین؟… من بحر عدن یشربون..

™Arman
11-10-2010, 17:28
چه دنیای بزرگی شده , تا چشم کار می کند
جای تو خالی ست
دوستت مي دارم اي عاشق ترين
تو که در قلبم چنين بنشسته اي
خوش نشين که جاي خوبي آمدي
خوب مي دانم که خيلي خسته اي
گل را ساعتی -عششق را لحظه ای-محبت را روزی-اما تو را همیشه دوست دارم

اینجا
مهم نیست کجاست
بی تو
همه جا دور دست است ...
من آن مجنون تنهاي غريبم .
كه از سهم دو دستت بي نصيبم .
به دل گفتم كه روزي خواهي آمد.
و دل مي داند او را مي فريبم...

™Arman
11-10-2010, 17:31
قسم به لحظه هاي عاشقانه اي كه اشك
دوباره حلقه مي زند به چشم من، براي تو
تمام آسمان شهر تيره مي شود و من
هنوز خيره مانده ام به سمت روشناي تو

آنقدر باورت دارم که وقتی می گویی باران ...
خیس می شوم!!!

گندم بودن را دوست دارم
در همهمه باد ؛ پرکنده شدن را
برای روزی که شاید
زیر دندانهای تو له شوم
چرا درویم نمی کنی ؟
مرا کلاغ های سیاه تمام کردند . .
چه می‌شد
زمین
گرد نبود
تا من
یک گوشه
به انتظار تو بنشینم
بگذار که بر شاخه این صبح دلاویز
بنشینم و از عشق سرودی بسرایم
آن گاه به صد شوق چو مرغان سبکبال
پر گیرم از این بام و به سوی تو بیایم

™Arman
11-10-2010, 17:32
هیچ جایی برای رفتن و هیچ چیزی برای رسیدن وجود ندارد .
تو در حال حاضر همانجایی هستی که لازم است باشی.
تنها گناه طلب کردن است و تنها راه گمراهی گشتن
اگر پروانه بودم می پریدم / همین حالا حضورت می رسیدم
ولی پروانه نیستم پر ندارم / دلم تنگ است ولی چاره ندارم . . .
زندگی مثل مردابه ، شاید زیبا نباشه اما میشه توش نیلوفری مثل تو رو پیدا کرد . . .
بی تو پیمودن شب ها شدنی نیست / شبهای پر از درد که فردا شدنی نیست
گفتم که برایت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدنی نیست . . .

سالها در کوچه ی دل یاد تو بود ، یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر . . .

™Arman
11-10-2010, 17:35
یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گدازه از عشق بگیر
در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود اجازه از عشق بگیر . . .
عشق را من در زمین گشتم نبود در دل صد نازنین گشتم نبود . . .
یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم
آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت کنم . . .
اگر می مانم ، نه برای توست
اگر می خوانم ، نه به درگاه تو
به خدایی است که هرگز تو را نیافرید . . .
در اوج بی قراری پرواز با تو زیباست / در انتهای هر راه آغاز با تو زیباست . . .

™Arman
11-10-2010, 17:37
کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، تنهایی بهترین همدم اوست . . .
تو را من زهر شیرین خوانم ای عشق / که نامی خوش تر از اینت ندانم
وگر هر لحظه رنگی تازه گیری / به غیر از زهر شیرینت نخواهم . . .
یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه / یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه
یادت نره که آینه از طپش تو روشنه / یادت نره نبودنت جونمو آتیش میزنه . . .
همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد . . .
بریدم بند ناف دلبستگی را با قیچی دلسردی . . .

™Arman
11-10-2010, 17:38
پای من خسته از این رفتن بود / قصه ام قصه ی دل کندن بود
دل که دادم به یارم دیدم / راهش افسوس جدا از من بود . . .

اندكي عاشقانه تر زير اين باران بمان
ابر را بوسيده ام تا بوسه بارانت كند . . .

غمگین تر از همیشه تو ا بوس میکنم
این لحظه را به عشق شما بوس میکنم
اینقدر عاشقانه دلم تنگ میشود
گاهی تو را شبیه خدا بوس میکنم

"گفته بودی که شوم مست و دو بوست بدهم"
زیر پل ماچ به آن لپ ملوست بدهم
آتش دیر مغان شعله کشد از لب تو
گرچه جزغاله شوم یکسره بوست بدهم

نیست در این گفته من سوسه ای گر تو به من قرض دهی بوسه ای
بوسهء دیگر سر آن مینهم لحظه دیگر به تو پس میدهم

™Arman
11-10-2010, 17:43
گفته بودم كه اگر بوسه دهي،توبه كنم
كه دگر باره ازين خطاها نكنم
بوسه دادي،چو برخواست لبت از لب من
توبه كردم كه دگر توبه ي بيجا نكنم
بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه
درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه . . .

لبهای مرا از همه استثنا کن
یک بوس خصوصی به لبم اهدا کن !

دیگه بوسه قدقن
ماچ و عشوه قدغن
توی عمق فاجعه
رفتن بی جا قدغن
جمع دو تایی ما
باشه به هر جا قدغن

بوسه اسم است، چون عمومی است.
فعل است، چون هم لازم است هم متعدی .
حرف تعجب است، چون اگر ناگهانی باشد طرف مقابل را مات و مهبوت میکند.
ضمیر است، چون از قید انسان خارج نیست .
حرف ربط است، چون 2 نفر را به هم متصل میکند.

™Arman
11-10-2010, 17:44
عجب لبي ! شكرستان كه گفته اند ، اينست
چه بوسه ! قند فراوان كه گفته اند اينست
به بوسه حكم وصال مرا امضا كن
كه آن نگين سليمان كه گفته اند اينست
شرابي از لبت در جام کردي
مرا با بوسه شيرين کام کردي
دلم آهوي وحشي بود و او را
ندانم با چه افسون رام کردي
تا کی به نگاه تو دلم خوش باشد
با بوسه ی عکست نگهم خوش باشد
من می روم و یکسره می می نوشم
بگذار که ساعتی دلم خوش باشد
آنقدر بوسيدمش تا خسته شد
خسته از بوسيدن پيوسته شد
خواست تا لب بر شكوه وا كند
لب نهادم بر لبش تا بسته شد

يك بوســـــــه ز تو خواســتم و شش دادي
شاگــــــرد كه بــودي كه چنين اســـــــتادي
خوبـــــي و كـــــــرم را چـــو نكو بنيــــــــادي
اي دنيــــــــــــــا را ز تو هـــــــــــــــــزار آزادي

™Arman
11-10-2010, 17:45
به چیـن زلف تـوشا نه کشیــدم
دمادم ازرخ تــو بــوســه چیدم

من از بــــاغ رخـت صـــد لالـه چیـــد م
تو خواب بودی و من سرمست زعشقت

اي واي نكنه عاشقي هامون دروغكي باشه
من دوست ندارم بوسه هامون يواشكي باشه

دلم کرده هوایت نازنینم
فدای بوسه هایت ! نازنینم
تمام صورتت پنکیک پوش است
بگو بوسم کجایت نازنینم

ای عشق کجاست دیده ی دیدن تو
در باور کیست حس فهمیدن تو
عمری طلبیدیم و نشد قسمت ما
یک لحظه مجال لب بوسیدن تو
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند / قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است
بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند / تارموی توست اما ریشه ی عمر من است . . .
امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم !

™Arman
11-10-2010, 17:48
به یک فرشته گفتم:برو و معشوقم که عاشقش هستم را ببوس!!
فرشته رفت و وقتی برگشت دیدم چشماش اشکیه و گریه کرده!!
به فرشته گفتم: معشوق مرا بوسیدی؟! فرشته گفت:
نه نشد !! به فرشته گفتم:چرا؟
فرشته مهربون گفت:دو فرشته هیچ وقت همدیگرو را نمی بوسن !
یکی در آرزوی دیدن توست/یکی در حسرت بوسیدن توست/ولی من ساده و بی ادعایم/تمام هستیم خندیدن توست..
لبخند تو طلوع و بوسه ی تو غروب منه ممنونم بخاطر اینکه بهترین و شگرف ترین دوست و همدم منی
برو بشین رو پشت بوم روتو بکن به آسمون در جهت وزش باد یه بوس فرستادم برات
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * -
تمام شیرینی عسل از بوسه است پاسخ هر بوسه ای یک بوسه است بهترین هدیه پس از یک انتظار بشنوید از من فقط یک بوسه است

™Arman
11-10-2010, 18:09
به قربون موبایل توی دستت/که بوسه می زنه انگشت شستت/الهی من بشم صفحه موبایلت/که تو سیلم کنی با چشم مستت

ای بنازم گل لب مرمر دندان تو را / باغ صد رنگ ندارد لب خندان تو را
می و میخانه کجا حال نگاه تو کجا؟؟ / که ندارد بشری حالت چشمان تو را
لب به دندان گزم از حسرت یک بوسه ی گرم / چون به لبخند ببینم لب و دندان تو را
بسی مستی در ان چشم سیاه است. مرا صد آفرین در هر نگاه است. تبی از بوسه ی گرم تو دارم. بر این تب آتش لب ها گواه است
سکوت مقدس عشق را میستایم بر لبهای بسته اش بوسه میزنم شاید مرحمی باشد برای
فریاد در گلو مانده ام سکوت میکنم ، صبر میکنم و همین است که مرا هر روز به عشق مجنون تر میکند
اگه تونستی زیر آب یه نفس عمیق بکشی یا اگه تونستی یه بوسه به آتیش بزنی یا اگه تونستی همه ی ستاره های آسمون رو بشماری اون وقت من می تونم تو رو فراموش کنم ….

™Arman
11-10-2010, 18:24
هر کسی بوسه ستاند ز لب یار کسی/بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند . . .
وقت رفتن همه را می بوسید/به من از دور نگاهش را داد/یادگاری به همه داد و به من/انتظار سر راهش را داد
سلام ؛ من پستچی هستم با پست سفارشی واستون یه بوس فرستادن اگه ممکنه لپ تون رو جلو بیارین تحویل بگیرین
گویند غروب جایی است که آسمان زمین را می بوسد امشب برایت غروب میکنم آسمان من کجایی؟
عشقی که تو را نثار ره کردم در سینه ی دیگری نخواهی یافت
زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذری نخواهی یافت

™Arman
11-10-2010, 18:25
می دونی چرا وقتی میخوای بری تو رویا چشمهات رو میبندی؟
وقتی میخوای گریه کنی چشمهات رو میبندی؟
وقتی میخوای خدارو صدا کنی چشمهات رو میبندی؟
وقتی میخوای کسی رو ببوسی چشمهات رو میبندی؟
چون قشنگ ترین لحظات این دنیا قابل دیدن نیستن !
سه ستاره تقدیم تو باد ، یه ستاره پر بوسه که دلم بی تو نپوسه ،
یه ستاره پر امید واسه هرکس که تو رو دید ، یه ستاره پر رویا که قشنگه با تو دنیا .
و هزار گلپونه بوسه به چشمانت هدیه می دهم. قابل ناز چشمانت را ندارد.
دیروز یادگاری هایت همدم من شدند و به حرفهای نگفته من گوش دادند.
و برایم دلسوزی کردند. البته به روش خودشان که همان سکوت تکراری بود و یادآوری خاطرات با تو بودن
نیازمند لبت،جان بوسه خواه من است / نگاه کن به نیازی که در نگاه من است
درشیرینی بوسه غرق بودیم ، که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است . . .

™Arman
11-10-2010, 18:29
من گل پژمرده ای هستم ، چشمهایم چشمه خشک کویر ،
تشنه یک بوسه خورشید ، تشنه یک قطره شبنم . . .
دیشب باران قرار با پنجره داشت / روبوسی آبدار با پنجره داشت
یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد / چک چک ، چک چک … چکار با پنجره داشت . . .
بوسه یه حقه عاشقانه‌ست برای وقتی که کلمات در بیان احساسات عاجز است . می‌بوسمت!
مرا چه باک ز باران
که گیسوان تو چتری گشوده اند
مرا چه باک ز مرگ
که بوسه های تو پیغام های قیامند
بدرودهای تو
تکرارهای سلامند

دوست دارم چه دلت بخواد چه دلت نخواد انقدر عاشقت ميمونم تا از عشقت بميرم

ARMAN
11-10-2010, 20:13
میدونی فرق تو با اشک چیه؟؟؟ اشک یه روز از چشم می افته اما تو هرگز ....

اگه گفتی امروز چه روزیه؟؟؟؟

زیاد فکر نکن

امروز روزیه که دلم واست تنگ شده...

ما را یک دل ز خوبان جدانیست ..... ولی صد حیف خوبان را وفا نیست ...... به دوستان دل سپردن کار سهل است.....ز دوستان دل بریدن کار ما نیست....

همه می گفتند عاشقی یک شب است و هزار شب پشیمانی .اکنون هزار شب است که پشیمانم چرا یک شب عاشق نبودم

دردناک تر از یه درد نداشتن یه همدرده !!!

GORJI
11-10-2010, 20:52
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت ، گر نکته دان عشقی ، بشنو تو این حکایت .

ما سرخوشان مست دل از دست داده ایم ، همراز عشق و همنفس جام و باده ایم ، برما بسی کمان ملامت کشیده اند ، تا کار ز ابروی جانان گشوده ایم ، ای گل تو دوش داغ سبوهی کشیده اید ،ما آن شقایقیم که با داغ زنده ایم .

دل از من برد و روی از من نهان کرد ، خدایا باکه این بازی توان کرد ، شب تنهایم در قصد جان بود ، خیالش لطف های بیکران بود .

که را گویم که این درد جانسوز ، که با ما نرگس او سرگران بود .

صبا گر چاره داری وقت وقت است ، که درد اشتیاقم قصد جان کرد ، میان مهربانان کی توان گفت ، که یار ما چنین گفت و چنان کرد .

GORJI
11-10-2010, 20:53
الا یا ایها الساقی ادر کعسا و ناولها ، که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها ، همه کارم زخودکامی به بدنامی کشید آخر ، متی ما تلق من تهوی دع دنیا و اهملها .

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق ، چهار تکبیر زدم یکسره بر هرچه که هست ، می بده تا دهمت آگهی از سر قضا ، که بروی که شدم عاشق و از بوی که مست .

دلم رمیده لولی وشیست شور انگیز ، دروغ وعده و قتال وعضع و رنگ آمیز ، فدای پیرهن چاک ماهرویان باد ، هزار جامه تقوا و خرقه ی پرهیز .

خیال خال تو به خاک خواهم برد ، که تا زخال تو خاکم شود عبیر آمیز ، میان عاشق و معشوق هیچ هایل نیست ، تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز .

دردم از یار است درمان نیز هم ، دل فدای او شد و جان نیز هم .

GORJI
11-10-2010, 21:03
نقاش ازل تا که به چشمان تو پرداخت
دیوانه شد از طرز نگاهت؛ قلم انداخت

زندگی تاس خوب آوردن نیست، تاس بد را خوب بازی کردن است

میگن خدا ابر رو به گریه در میاره تا گلها بخندن پس هروقت بارون بارید یادت نره بخندی

یه گنج یه دوست همیشگی نیست اما دوست خوب گنج همیشگیه

فرق است بین "دوست داشتن" و "داشتن دوست" ||| دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است

GORJI
11-10-2010, 21:03
ستاره را گفتم کجاست مقصد این کهکشان سرگشته
کجاست خانه ی این ناخدای سرگردان؟
کجا به آب رسد تشنه با فریب سراب؟
ستاره گفت : خاموش، لحظه را دریاب

من عاشقم، همین و بس، غصه نداره بی کسیم
قشنگی قسمت ماست که ما به هم نمیرسیم

تو اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی، برگ درختان انتظار پاییز رو میکشن تا به جای پاهات بوسه بزنن

دوست داشتن مثل بازی الاکلنگ میمونه، اونی که عاشق تره همیشه خودشو میبره پایین تا عشقش از بالا بودن لذت ببره

سعی کن هیچ وقت عشق رو گدایی نکنی چون هیچ وقت به گدا چیز با ارزش نمیدن

GORJI
11-10-2010, 21:05
دلم از باد خزان میلرزد، زانکه من زاده ی تابستانم
شعر من آتش پنهان من است، روز و شب شعله کشد در جانم

اگر تمام شب را بخاطر از دست دادن خورشید گریه کنی لذت دیدن ستارگان را هم از دست خواهی داد

خوشبختی یک مقصد نیست که در جستجوی آن باشیم، یک مسیر است. ممکن است هم اکنون در آن مسیر قرار داشته باشیم. پس نه در حسرت دیروز و نه در رویای فردا....فقط برای امروز

همیشه رفتن رسیدن نیست... اما برای رسیدن باید رفت....در بن بست هم راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز

هرگاه در زندگی یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را طوری بنواز که کسی نفهمد بر تو چه گذشت

GORJI
12-10-2010, 15:53
می روم از رفتن من شاد باش
از عذاب دیدنم آزاد باش
گرچه تو تنهاتر از من میروی
آرزو دارم ولی عاشق شوی
آرزو دارم بفهمی درد را
تلخی برخوردهای سرد را

وقتی دل تنها کالائیست که خدا شکسته آن را میخرد ، پس چرا من
به دست کسی که دلم را شکسته بوسه نزنم . . . ؟

هرگز نشد بیای پیشم بگیری دستای منو
بدونی من عاشقتم گوش کنی حرفای منو

تو بی وفا بودی ولی اونی که برات میمرد منم
تا زنده ام دوست دارم اینم کلام آخرم . . .

باید تو رو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست
تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست . . .

دلمو شکستی اما تو اشتباه کردی
قسم به اون خدامون خیلی گناه کردی

GORJI
12-10-2010, 15:54
فکرمیکردی خدانیست بالایسربارسفربستی ورفتی بی خبر چشم منویه عمرگذاشتی پشت درنمیشدکناربیای با عشق من بی دردسر؟

شکستن یک دل مگه چقدر قدرت می خواد که فکر کردی اون که قویتره تو هستی

نامه ای بر اب و باد
وای كه چقدر سر انگشت خسته بر بخار شیشه این پنجره ها كشیدم و..... تو نیامدی
نیامدی تا ببینی بی توچه تنهایم
نیامدی تا شاید وجدانت راحت بماند
نیامدی تا نشونی تمام وجودم فریاد می زد بی معرفت ترین معشوقه ی دنیا
هستی
تا یادت نیاید روزگاری كه تمام دنیایم بودی

هی فلانی زندگی شاید همین باشد یک فریب ساده و کوچک آن هم از دست عزیزی که زندگی را جز برای او وجز با او نمی خواهی

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است

GORJI
12-10-2010, 15:56
هرز گاهی دریا هوس میکنه به ساحل سری بزنه

براش مهم نیست ساحل دستشو میگیره یا نه

مهم اثبات وفاداری دریاست . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-__-_-_-_-_-_-_-_-_-

عشق طوفانی بگذشته او ، در دلش ناله کنان میمیرد

چون غریقی است که با دست نیاز / دامن عشق تو را میگیرد . . .

یک سبد درد ، یک گلدان مرگ ، و لباسی سفید برای جشنی بزرگ

خواه ناخواه همه دعوت میشویم . . .

کاش میشد در غروب آفتاب ، بی صدا با سایه ها کوچید و رفت . . .

عشق توئی عاشق منم ٬ دریا توئی قایق منم

اگر دزدیدند قایقت را ٬ غم مخور ٬ سارق منم !!

GORJI
12-10-2010, 15:56
خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت

خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .

یادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرین برای همه ی عمر . . .

باز کن ار سر گیسویم بند / پند بس کن که نمیگیرم پند

در امید عبثی دل بستن / تو بگو تا به کی آخر ، تا چند . . .

دیدی آنرا که تو خواندی به جهان یارترین / سینه را ساختی ز عشقش سرشار ترین

آنکه میگفت منم بهر تو غمخوار ترین / چه دل آزارترین شد ، چه دل آزارترین . . .

تو را دوست داشتن برای من عبادت است

از تو دور بودن برای من قیامت است

آزادی عشق تو برای من حاجت است

دیدن رخ ماهت برای من زیارت است . . .

GORJI
12-10-2010, 15:57
ما را که بجز توبه شکستن هنری نیست / با زاهد بی مایه شکستن ثمری نیست

برخیز جز این چاره نداری که در این حال / جز جام می و مطرب و ساقی خبری نیست . . .

بعضیا میگن دنیا ارزشش رو نداره ! مگه میشه دنیایی که تو رو داشته باشه بی ارزش بشه !

تو مانند کبوتر ها نجیبی ٬ تو مثل داستانهای عجیبی

گناه من چه بود که گفتی ٬ از این پس از نگاهم بی نصیبی . . .

کاش تو چایی بودی و من قند !

تا خودم رو فدات میکردم تا تلخی روزگار رو حس نکنی !

یک ساعت که آفتاب بتابد ، خاطره آن همه شب های بارانی از یاد میرود

این است حکایت آدم ها ، فراموشی . . .

GORJI
12-10-2010, 15:58
گفتی خدا حافظ

گفتم نمی خواهی مرا؟ باشد نخواه

اما ای کاش می گفتی چرا؟

.

.

.

از دست دادمت ، به راحتی یک نفس ، به آسانی یک پلک ، سخت ست ؛ ولی انگار باید

بگویم خداحافظ .ای تمام آن چه دارای ام بودی در این روزگار سخت ، خداحافظ .

.

.

.

ببین مرا چه گونه جادو کردی ؟ هنوز هم نمی توانم

آن گونه که بودم ، باشم . هنوز هم نمی توانم – روزها بعد از نبودنت انسان دیگری

را آنگونه که تو را ساختم برای خود بسازم

سخت ست اما خداحافظ

.

.

.

خداحافظ همیشه سخت ترین کلمه است برای بازگفتن… بر لب که بیاید دیگر باید رفت ! … می روی ؟

.

.

.

و من از تو جدا ماندم ولی ای کاش میمردم

برو دیگر که دل از غم رها کردم

خداحافظ…خداحافظ که دیگر بر نمیگردم . . .

GORJI
خدا حافظ گل لادن تموم عاشقا باختند

ببین گریه هام از عشق چه زندونی برام ساختن

خدا حافظ گل پونه گل تنهای بی خونه

لا لایی ها دیگه خوابی به چشمونم نمی شونه

.

.

.

تو این رویای سر در گم خدا حافظ گل گندم

تو هم بازیچه ای بودی تو دست سرد این مردم

خدا حافظ گل پونه که بارونی نمیتونه

طلسم رو بر داره از این پاییز دیوونه

.

.

.

خدا حافظ گل مریم گل مظلوم و پر دردم

نشد با این تن زخمی به آغوش تو بر گردم

نشد تا بغض چشمات رو به خواب قصه بسپارم

از این فصل سکوت و شرم غم بارون رو بردارم

.

.

.

به سرنوشت بیندیش که چگونه تصویر گر جدایی هاست

برمن خرده مگیر چراکه جبر زمانه از آغاز هر زمانه از آغاز هر سلامی بدرود میرسد

خدا حافظ

.

.

.

خدا حافظ
پیام من
کلام من
خدا حافظ تو ای تنها سلام من
خداحافظ طلوع من غروب من
خداحافظ تو ای محبوب خوب من

GORJI
ای کاش آشنائیها نبود یا به دنبالش جدائی ها نبود

یا مرا با او نمی کردی آشنا یا مرا از او نمی کردی جدا . . .

.

.

.

میشه مثل یه قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی

ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی

رو بگیری که با خدا حافظی بعضی ها از چشمت جاری میشه . . .

.

.

.

گفتی محبت کن برو / باشد خداحافظ ولی

رفتم که تو باور کنی / دارم محبت می کنم . . .

.

.

.

اگه گفتم خداحافظ، نه اینکه رفتنت ساده است

نه اینکه می­شه باور کرد دوباره آخر جاده است

خداحافظ واسه اینکه نبندی دل به رویاها

بدونی بی تو و با تو همینه رسم این دنیا

.

.

.

از زندگیت بیرون میروم برای همیشه

مثل همیشه عقربه ها نمیزارن حرف بزنم .

خیلی دیره . میدونستم دیر میشه . اینو از همون سلام اول فهمیدم

تا دیر نشده خداحافظ . . .

GORJI
12-10-2010, 15:59
قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده فریبم داد !

قصه به پایان رسید و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم

خداحافظ

.

.

.

نمیتونم ببخشمت / دور شو برو نبینمت

تیکه ای بودی از دلم / گندیدی و بریدمت

خدا حافظ . . .

.

.

.

از تو تنها یک حس مانده با من امشب

که تو را گم بکنم پیش بیهودگی احساسم

آخرین بار، سلام . آخرین بار، خدا حافظ . . .

.

.

.

رفتی اما من پنجره را تا قیامت باز میگذارم مگر یک روز از خم کوچه نمایان شوی

وبرایم دستی تکان دهی . . .

.

.

.

باور کن که نیازی نیست به یاد کسی که نیست

اولش ترسناک ، بعد دردناک ، و بعد آزاد و رها و شاد . . .

فراموش می کنم

خدا حافظ

GORJI
میرم ولی بدون یکی / خیلی تو رو دوست داره

یکی که از دوریه تو / سر به بیابون میزنه

خدانگهدار عزیزم / خدانگهدار عزیزم

دارم میرم از این دیار / اینجا کسی منو نخواست

تو هم منو تنها بذار

.

.

.

ای که از اول جاده به سکوت شدی گرفتار / منو از خاطره کم کن ٬ تا ابد خدا نگهدار . . .

.

.

.

می‌روم شاید کمی حال شما بهتر شود

می‌گذارم با خیالت روزگارم سر شود

خدا حافظ برای همیشه

.

.

.

…پایان راه کاملاً پیداست!

می دهم قابش کنند

کنایه هایت را به رسم یادگاری.

و به همان دیوار میاویزمش!

جای همان دستخط تماشائی . . .

خداحافظ

.

.

.

برو ای خوب من ، هم بغض دریا شو ، خداحافظ !

برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ !

تو را با من نمی خواهم که « ما » معنا کنم دیگر …

برو با یک « من» دیگر بمان « ما » شو ، خداحافظ !

GORJI
خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل

خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من

تو را می سپارم به دل های خسته

.

.

.

پرستو ها چرا پرواز کردید / جدایی را شما آغاز کردید

خوشا آنانکه دلداری ندارند / به عشقو عاشقی کاری ندارند

خداحافظ برای تو رهایی / برای من فقط درد جدایی

خداحافظ برای تو چه آسان / ولی قلبم ز واژه اش چه سوزان

خداحافظ

.

.

.

خداحافظ طلوعم / خداحافظ غروبم

خدا حافظ تو ای تنها امیدم / خداحافظ تو ای تنها امیدم . . .

.

.

.

خدانگهدار عزیزم اما نمیشه باورم / توی چشام نگاه نکنی این لحظه های آخرم

آخه چطور دلم بیاد / چشماتو گریون ببینم . . .

.

.

.

میرم ولی این و بدون / چشم انتظارت میشینم

میرم ولی گریه نکن / نذار از عشقت بمیرم

اگر توو اوج بیکسی / با عکست آروم بگیرم . . .

GORJI
شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم

خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

.

.

.

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد

چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

.

.

.

خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی / خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی

خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !

.

.

.

حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات / باشد، قبول…لااقل این نکته را بدان:

آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم

در سینه می تپید،

دلم بود…

نا مهربان.. خداحافظ

.

.

.

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای

خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم . . .

GORJI
12-10-2010, 16:00
این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم / خداحافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم

سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم / این جمله رو اینقد میگم تا که فراموشت کنم

.

.

.

همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی

را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد

خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ . . .

.

.

.

فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای که دور دور رفته ای…

اما دور شده بودی تا پا به پا شدنت را نبینم…و اشکهای

خداحافظی را !!

.

.

.

تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم

پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای

خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!

.
.
.
گفتمش: زیباترین لبخند چیست؟

گفت: لبخندی که عشق سربلند

وقت مردن بر لب مردان نشاند . . .

GORJI
12-10-2010, 16:01
هر که را دیدیم از مجنون و عشقش قصه گفت / کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت . . .

.

.

.

گفتم چشمم، گفت به راهش می دار

گفتم جگرم، گفت پر آهش می دار

گفتم که دلم، گفت چه داری در دل

گفتم غم تو، گفت نگاهش می دار . . .

.

.

.

از بس که شکسته، باز بستم توبه

فریاد همی کند ز دستم توبه

دیروز بتوبه ای شکستم ساغر

و امروز بساغری شکستم، توبه . . .

.

.

.

خال مشکین، لب نوشین، بر سیمین، خط سبز

آنچه اسباب نکوئیست مهیاست ترا

نازنینا به گل و سنبل و سرو و مه و مهر

ناز کن ناز که دست از همه بالاست تر . . .

.

.

.

یک شب خیال چشم تودیدیم به خواب

ز آن شب دگر، به چشم ندیدیم خواب را . . .

GORJI
دلی بستم به آن عهدی که بستی / تو آخر هر دو را با هم شکستی . . .

.

.

.

غم ساخت کار دل، ز نوا می توان شناخت / ظرف شکسته را، ز صدا می توان شناخت . . .

.

.

.

دیدیم ز خوبان جفا پیشه بسی را / مثل تو جفا پیشه ندیدیم کسی را . . .

.

.

.

گرچه کردم ذوقها از آشناییهای او / انتقام از من کشید، آخر جداییهای او . . .

.

.

.

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست / آنچه البته بجایی نرسد، فریاد است . . .

GORJI
ناصحا، بیهوده میگویی که دل بردار از او ، من به فرمان دلم، کی دل به فرمان من است ؟

.

.

.

گفتم دل و جان در سر کارت کردم / هر چیز که داشتم نثارت کردم

گفتا تو که باشی که بکنی یا نکنی؟ / آن من بودم که گرفتارت کردم
.

.

.

سالها شد که رخ زرد مرا دوست ندید / بس که خون جگر از دیده روان است مرا . . .

.

.

.

عشق من با خم ابروی تو امروزی نیست / دیرگاهی ست کزین جام هلالی مستم . . .

.

.

.

حاصلم درد دل است از دل بی حاصل خویش / به که گویم من دلسوخته درد دل خویش . . .

GORJI
12-10-2010, 16:02
قاصد که ازو به من خبر هیچ نگفت

گفتم که: تو را یار مگر هیچ نگفت؟

گفتا که: چرا، بگفتم آن گفته بگو

آهی به لب آورد و دگر هیچ نگفت . . .

.

.

.

گر نخل وفا بر ندهد، چشم تری هست / تا ریشه در آب است، امید ثمری هست

آن دل که پریشان شود از ناله ی بلبل / در دامنش آویز که با وی خبری است . . .

.

.

.

از خرابی می گذشتم، منزلم آمد به یاد

دست و پا گم کرده ای دیدم دلم آمد به یاد . . .

.

.

.

دانستی اگر سوز شبانروز مرا / دامن نزدی آتش جانسوز مرا

از خنده دیروز حکایت چه کنی / بازآی و ببین گریه امروز مرا . . .

.

.

.

گریه کردم اشک بر داغ دلم مرحم نشد / ناله کردم ذره ای از دردهایم کم نشد

در گلستان بوی گل بسیار بوییدم ولی / از هزاران گل، گلی همچون وفا پیدا نشد . . .

K I N G
12-10-2010, 20:02
صدات واسم یه دنیاست دلم بی تو کویره
خندت اگه نباشه ، خیلی دلم میگیره . . .

.
.
.
به قبرستان گذر کردم کم و بیش / بدیدم قبر دولتمند و درویش
نه درویش بی کفن به خاک رفته / نه دولتمند برده یک کفن بیش

.
.
.
اتل متل گلابی ! دوستت دارم حسابی
نه شیر خشک ، نه شیشه ، دوستت دارم همیشه

.
.
.
تو باش نه به این خاطر که در این دنیای بزرگ تنها باشم
تو باش تا در دنیای بزرگ تنهاییم ، تنها ترین باشی . . .

.
.
.
زندگی یعنی :
نبینی و نگاهت کنن
نشنوی و دعات کنن
ندونی و به یادت باشن

K I N G
12-10-2010, 20:04
کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه برمیگردی و نگاهش میکنی
وقتی دل مرا شکستی ، یک بار بر میگشتی و فقط نیم نگاهی میکردی . . .

.
.
.
گدا شدن به در دوست قصد دیدن اوست
وگرنه نان گدایی که هر گدایی دارد

.
.
.
در میان دست هایت عشق پیدا میشود
زیر باران نگاهت نسترن وا میشود
با عبور واژه ها از گوشه لب های تو
مهربانی های قلبت خوب معنا میشود . . .

.
.
.
مردم میگن :
۱ ساعت یعنی ۶۰ دقیقه
۱ دقیقه یعنی ۶۰ ثانیه
ولی کسی نگفته بود ۱ثانیه بدون تو یعنی ۶۰ سال !

.
.
.
کاش کسی تو دلم پا نمیذاشت
کاش اگه پا میذاشت دلم رو تنها نمیذاشت
کاش اگه تنها میذاشت ، ردپاشو روی دلم جا نمذاشت . . .

K I N G
12-10-2010, 20:06
هیچ کدوممون نمیتونیم به دلمون یاد بدیم که هیچوقت نشکنه
ولی حد اقل میتونیم بهش یاد بدیم که وقتی شکست
لبه تیزش دست اونی رو که شکستش نبره !

.
.
.
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست
دوست داشتن امری لحظه ای است
ولی داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است . . .

.
.
.
دوستت دارم با (ص) صابون !
تا همه کف کنن !

.
.
.
از هیاهوی واژه ها خسته ام
من سکوتم را از اوراق سپید آموخته ام
آیا سکوت روشن ترین واژه ها نیست ؟
همیشه در خلوتم مرگ را مجسم دیده ام
آیا مرگ خونسرد ترین واژه ها نیست ؟
تا چشم گشودم ، از چشم زندگی افتادم
شبی ، شاید امشب ، زیر نور یک واژه خواهم نشست
نام خونسرد معشوقه ام را بر حواس پنج گانه ام ، خال خواهم کوفت
و هم زمان پایین آخرین برگ خاطراتم خواهم نوشت
پایان

.
.
.
تا زمین در گردش و تا آسمان در چرخش است
یاد یاری چون تو بر قلب ما ارامش است

K I N G
12-10-2010, 20:07
میخوام ببینمت ولی حیف که بلیط سرزمین فرشته ها خیلی گرونه !

.
.
.
همیشه دو درس از زندگی خود را به یاد داشته باش
جسارت در بیان عقیده
و جرات در پذیرش اشتباه

.
.
.
بر خاک بخواب نازنین تختی نیست
آواره شدن حکایت سختی نیست
از پاکی اشک ههای خود فهمیدم
لبخند همیشه راز خوشبختی نیست

.
.
.
در خواب ناز بودم شبی / دیدم کسی در میزند
در را گشودم روی او / دیدم غم است در میزند
ای دوستان بی وفا / از غم بیاموزید وفا
غم با همه بیگانگی / هر شب به من سر میزند

.
.
.
در مجلسی که روزنه امیدم سخنرانی میکرد
آرزوهای بر باد رفته ام را به سویش تخم مرغ گندیده پرتاب کردند

K I N G
12-10-2010, 20:08
آدما رسمشونه پابند دلدار نمیشن
خوب گرفتار میکنن اما گرفتار نمیشن
آدما رسمشونه شاخه به شاخه میپرن
دلو بیمار میکنن اما پرستار نمیشن

.
.
.
تو این دنیا تو این عالم / میون این همه آدم
ببین من دل به کی دادم / به اونی که نمیخوادم
دلم شیشه دلش سنگه / واسه سنگه دلم تنگه

.
.
.
بار الاها ای خدای عدل و داد / هرکه کرده یادی از ما زنده باد
ما که معتاد رفیقیم و خمار روی دوست / در مرام ما نباشد ترک این نوع اعتیاد

.
.
.
حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست
خداوند در هر روز رازی نهان کرده برای کمال ما
خوش آن روزی که دریابیم راز این حضور را

.
.
.
http://www.love.com !
start loading
20%
*
40%
*
60%
*
80%
*
100%
Loading Compelet
You Are Downloaded In My Heart !

K I N G
12-10-2010, 20:09
در نگاه آنان که پرواز را نمیفهمند
هرچقدر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد

.
.
.
تکرار همه چیز تو دنیا خسته کننده است اما تو مثل نفسی
تکرارت تضمین زندگی منه . . .

.
.
.
این مایه افتخار و خوش اقبالیست
عرش از تب و تاب رنگ قرمز خالیست
آبیست تمام آسمان ای گل من
شاید که خدای ما هم استقلالیست !
اه اه اه

.
.
.
*%*%
*%*%*%
( i )
.. }
یه گلدون گل مال تو ، تو مال من
دیدی باز سرت کلاه رفت !؟
حالا تو یه گلدون گل داری من یه دنیا گل !

LIDA
12-10-2010, 20:45
جهان چیزی شبیه موهای توست ، سیاه و سرکش و پیچیده

خیال کن چه بی بختم من! ، که به نسیمی حتی

جهانم آشوب می شود

.

خوش تر از قالی کرمان غزلی ساخته ام / نخ به نخ زیر قدمهای تو انداخته ام

من همان قالی پا خورده ی خاک آلودم / که رخم زیر قدمهای تو انداخته ام . . .

صدسال بعدازمرك من ، تا بشكافی قبرمن / خواهی شنید ازقلب من ،iloveyou محبوب من

كاش قلب ها در چهره ها بود...

امیدوارم با آمدن پاییز هر یك برگ كه میافته یك دونه از غمهای دلت كم بشه

K I N G
13-10-2010, 12:21
قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت
کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی !
.
.
.
بمان با من که من بی تو صدایی خسته در بادم / در این اندوه بی پایان بمان تنها تو در یادم
بلور اشکهای من همان آغازییست / مرور خاطرات من عجب تکرار زیباییست . . .
.
.
.
عشق یعنی پاک ماندن در فساد ، آب ماندن در دمای انجماد
در حقیقت یعنی سادگی در کمال برتری افتادگی . . .
.
.
.
خدایا هر که با من آشنا شد دو روزی دید و زود از من جدا شد
نمی دانم از اول بی وفا بود و یا نازش کشیدم بی وفا شد . . .
.
.
.
تاج من بر سرم نیست ، تاج من در قلب من جای دارد
تاجی که به ندرت پادشاهی را از آن بهره داده اند
تاج من ، عشق توست که بر دل دارم . . .

K I N G
13-10-2010, 12:22
نمی دانم چه تاثیری است در عشق که بیمارش به صحبت نیست مایل . . .
.
.
.
یوسف مصر اگر مشتریش دید و خرید ، دیده نادیده خریدار توام . . .
.
.
.
نرو دستم به دامانت / نگو دیگر نمی آیی
که میمیرم غریبانه امان از درد تنهایی . . .

.
.
.
تو را دوست دارم مثل عبادتم ، تو را دوست دارم مثل سعادتم
تو را دوست دارم تا آخرین نفس . . .
.
.
.
گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری / پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری
گفتی نمی خواهی ببارم عشق / اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری . . .

K I N G
13-10-2010, 12:23
زندگی زندون عشقه ما به اون دل باختیم / خوبی هاشو ما ندیدیم با بدیهاش ساختیم . . .
.
.
.
با تو همه دنیا میشه بهشت ، با تو هزار قصه میشه نوشت
ولی افسوس نمی گزاره سرنوشت . . .
.
.
.
هر سال تو را غرق صفا می خواهم / هر روز تو را کام روا می خواهم
از بهر تو و هر که تو را دارد دوست / آرامش خاطر از خدا می خواهم . . .
.
.
.
نه نرو ، صبر کن ، قرارمان این نبود ، باید سکه بیاندازیم
اگر شیر آمد تردید نکن که دوستت دارم
اگر خط آمد مطمئن باش که دوستت دارم
صبر کن سکه بیاندازیم ، اگر دوستت نداشتم آن وقت برو . . .
.
.
.
هنوز در به در کوچه های خاطره ام / هنوز اسم تو مانده به گوشه حنجره ام
هنوز مثل نخستین نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام . . .

GORJI
13-10-2010, 16:18
یاس خوشبو ندارم، در باغ رویا شب بو ندارم، قایق زیاد است اما برای به تو رسیدن پارو ندارم، به تو رسیدن شاید طلسم است، من هم چراغ جادو ندارم

.

آدمک آخر دنیاست بخند* آدمک مرگ همینجاست بخند* دست خطی که تو را عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند

.

هرز گاهی دریا هوس میکنه به ساحل سری بزنه براش مهم نیست ساحل دستشو میگیره یا نه مهم اثبات وفاداری دریاس

.

وقتی که خیلی دیره ، تازه می فهمی که اونی که از همه ساکت تر بود بیشتر از همه دوستت داشت . ولی تو حواست به شیرین زبونی یه عشق دروغی

.

شب و تنهایی و غربت زدگی خطر مرگ و مصیبت زدگی آدمک های پر از کم بودن پر تشویش دمادم بودن صورتک های فقط خندیدن شکلک مضحک پر فهمیدن

GORJI
13-10-2010, 16:19
انسان های خوب از یاد نمیرن .. از دل نمیرن .. از ذهن نمیرن .. ولی خیلی زودتر از اونی که فکرشو بکنی از پیشت میرن

.

عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

.

ز من اگرت عاشق شیداست، بگو ور میل دلت به جانب ماست، بگو ور هیچ مرا در دل تو جاست، بگو گر هست بگو، نیست بگو، راست بگو

.

هر که را از دست می دهیم بی آنکه بخواهیم پاره ای از وجودمان را میبرد،پس سعی کن کمتر از دست بدهی تا وجودت صد تکه نشود

.

بی تو باخت و بردنم هیچ بی تو تنها ماندم هیچ گریه و خندیدنم هیچ....با تو دیگر ترس جان هیچ با تو خشم آسمان هیچ با تو بودن غیر از آن هیچ

.Infernal
13-10-2010, 21:02
سيه چشمي به كار عشق استاد
به من درس محبت ميداد
مرا از ياد برد آخر،ولي من
به جز او عالمي را بردم از ياد
ميخواستم تصوير با تو بودن را نقاشي كنم، ديدم فاصله بينمان در ورق جا نميشود، كمي نزديكتر بيا ميخواهم با تو بودن را حس كنم...
گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی
ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش
اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم .... شد !!