PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

GORJI
09-11-2010, 16:10
خزان بنشست و گل بادها رفت، چه آسان میشود از یادها رفت

به لبهای تو میسازم کلامی / سرود آشنایی یا سلامی / ندارم جز غم عشق تو در سر، ولی افسوس که از من جدایی

نمیدانم چرا بیمارم امشب / سکوتی خفته در گفتارم امشب / غم اشک دل آهسته میگفت: / پریشان از فراق یارم امشب

تمام روز و شب با بیقراری / به شوق روی تو بیدار هستم / اگرچه غرورم زنده است اما / به شوق لحظه ی دیدار هستم

مراقب شادی توام همچنان که تو پاسبان شادی منی، در آرامش نخواهم بود اگر در آرامش نباشی

GORJI
09-11-2010, 16:12
این فاصله ها که بین ما بسیارند / از بودن ما کنار هم بیزارند / یک روز برای دیدنت میآیم / اما اگر ای فاصله ها بگذارند

عاشقتم تو این دو روز خوب و بد / با من بمون، باهات میمونم تا ابد

اس ام اس یعنی آروم توی قلبها سرک بکشی و با زبون بی زبونی بگی به یادتم

خوشبختی را در همین لحظه باور کن، لحظه ای که دلی به یاد توست

اون منم که عاشقونه شعر چشماتو میگفتم / هنوز خیس میشه چشمام وقتی یاد تو میافتم / هنوز میای تو خوابم تو شبای پر ستاره / هنوزم میگم خدایا کاشکی برگرده دوباره

ALI
09-11-2010, 19:21
ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست

از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست !

.

.

.

موجم کردی که بی قرارت باشم ، ابرم کردی که اشک بارت باشم

در سکوت گل جلوه نمودی تا من ، چون خار همیشه در کنارت باشم . . .

.

.

.

سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه

این جدائی حق ما نیست . . .

.

.

.

نازی که ز لبخند گل یاس هویداست / زیبائی عشق است که در چشم تو پیداست . . .

.

.

.

هر چه باشی نازنین ، ایام خارت میکند / هر چه باشی شیر دل دنیا شکارت میکند

هر چه باشی با لب خندان میان دیگران / عاقبت دست طبیعت اشک بارانت میکند . . .

ALI
09-11-2010, 19:24
من از خاری که در بالای دیوار است دانستم / که ناکَس کَس نمیگردد بدین بالا نشستنها

.

.

.

عشق یعنی :

چون خورشید، تابیدن بر شب های دوست و چون برف ، ذوب شدن بر غم های دوست . . .

.

.

.

ای کاش عشق نبود ، اگر هم بود یکی پیدا میشد که باورش کنه

نه اینکه به عشق شک کنه . . .

.

.

.

همه تردید های دنیا را بگذار روی طاقچه ، تو برای ما بودن باید با ما باشی

لبخند هایت را از طاقچه بردار ، تردیدت را بگذار ، تا ما همیشه برای ما بودن

کم نداشته باشیم تو را . . .

.

.

.

گر از این منزل ویران به سوی خانه روم / دگر آنجا که روم عاقل و فرزانه روم . . .

K I N G
09-11-2010, 19:36
به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد / و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد
دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس / سند عشق به امضا شدنش می ارزد
گرچه من تجربه‌ای از نرسیدن‌هایم / کوشش رود به دریا شدنش می ارزد . . .
.
.
.
خوشبختی را در همین لحظه باور کن ، لحظه ای که دلی به یاد توست . . .
.
.
.
اگه عاشقی همش کار دله ، پس چرا من همه اش
فکرم
ذهنم
هوشم
حواسم
پیش توست . . . ؟
.
.
.
باور کن آن “میم” مالکیتی که به آخر اسمم اضافه میکردی
بزرگترین و زیباترین عاشقانه ای بود که شنیده ام . . .
.
.
.
قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم . . .

K I N G
09-11-2010, 19:36
باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا
هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . .
.
.
.
حالا که قرار نیست دیگر حوا ی من باشی
به چه امیدی آدم شوم ؟
.
.
.
این فاصله ها که بین ما بسیارند / از بودن ما کنار هم بیزارند
یک روز برای دیدنت می آیم / اما اگر این فاصله ها بگذارند . . .
.
.
.
آنقدر دور شده ای که
چشمانم حتی خواب آمدنت را هم نمی بینند . . .
.
.
.
بوسه هایت انار را می ترکاند ، نفس هایت سیب را می رساند ، آغوشت ابر را می باراند
پاییزترینی تو !

K I N G
09-11-2010, 19:37
عمقِ چشم هات
قصه ی هزار و یک شبِ یلداست
تمام نمی شود هر چه می خوانم . . .
.
.
.
کار سختی ستْ دوست نداشتنِ تو
باید برای خودم
کار دیگری دست و پا کنم . . .
.
.
.
از ابتدای آن روز که شامگاهش باران بر گونه های تو بارید من گمشده ام . . .
.
.
.
طوری که دل تو خواست باشم، نشدم / دلخواه دل تنگ خودم هم نشدم
حوا تو به خانه بهشتی برگرد / من هم متاسفم که آدم نشدم . . .
.
.
.
بگذار دیوانه صدایم کنند!
بگذار بگویند مجنون!
فرقی نمی کند!
من تمام هویت خود را
از زمانی که اسمم را دیگر صدا نزدی
از یاد برده ام!

K I N G
09-11-2010, 19:37
من هنوز در انتظار این هستم
که تو از “هرگز” خود بازگردی . . .
.
.
.
مراقب شادی توام همچنان که تو پاسبان شادی منی
در آرامش نخواهم بود اگر در آرامش نباشی . . .
.
.
.
نگاه تو سیب است
و من نیوتنی بیچاره
بی خواب از کشف جاذبه . . .
.
.
.
نکند قاصدکی را که برایم فرستادی بازیچه دست کودکی بازیگوش شده
که اینچنین دل تنگم بی خبر مانده ؟

K I N G
09-11-2010, 19:38
قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت
کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی . . .
.
.
.
ستاره‏ها نهفتم در آسمان ابرى
دلم گرفته ، اى دوست ! هواى گریه با من . . .‏
گر از قفس گریزم کجا روم ، کجا، من؟
.
.
.
دیدی دلم شکست؟
دیدی چه بی صدا دل پر ارزوی من
از دست کودکی که ندانست قدر آن افتاد بر زمین
دیدی دلم شکست ؟
.
.
.
من همه نیلوفران را فرش راهت میکنم / من جهانی را فدای یک نگاهت میکنم . . .
.
.
.
در گلستان وجودم تو بدان شمع منی / نازنینم این را بدان همیشه در قلب منی . . .

GORJI
09-11-2010, 20:37
آسمون منو تو يه مدته سياه شده گفتن دوست دارم كم شده كيميا شده اون غروري كه گذاشته بوديمش يه جاي دنج اومده باز توي قلب من وتو خدا شده اون حسادت هايي كه اول طعم عاشقي رو داشت حالا انگار ارزشش قد يه ادعا شده اون دسا كه داده بوديم توي رويامون به هم تقصير كيه نمي دونم ولي رها شده ما قرار نبود مثل بقيه زندگي كنيم چرا حرف هامون مث تموم آدما شده گنبد عشق منو تو ضريحاش طلايي بود طلا ها ريخته و جنس گنبدا بلا شده ما رو چشمون زدن ما كه با هم بد نبوديم ما چه تقصيري داري

بيا با من دلم تنها ترين است/ نگاهت در دلم شور آفرين است/ مرا مستي دهد جام لبانت/ شراب بوسه ات گيرا ترين است/ ز يك ديدار پي بردي به حالم/ عجب درمن نگاهت نكته بين است/ سخن از عشق ومستي گوي با من/ سخن هايت برايم دلنشين است/ مرا در شعله ي عشقت بسوزان/ كه رسم دوستداريها همين است/ نشان عشق را در چشم تو خواندم/ دلم چون كويي آيينه بين است/ به من لطف گل مهتاب دادي/ تنت با عطر گلها همنشين است/ دوست را هم تو باش آغاز وپايان/ كه عشق اولي وآخرينست

اي كاش كودك بودم ،تا بزرگ ترين شيطنت زندگيم نقاشي روي ديوار بود. اي كاش كودك بودم ، تا از ته دل مي خنديدم، نه اينكه مجبور باشم همواره تبسمي تلخ بر لب داشته باشم. اي كاش كودك بودم ، تا در اوج ناراحتي و درد با يك بوسه تو، همه چيز را فراموش مي كردم

با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم/نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم/چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم

كاش مي شد بارديگر سرنوشت از سر نوشت كاش مي شد هر چه هست بر دفتر خوبي نوشت كاش مي شد از قلمهايي كه بر عالم رواست با محبت, با وفا, با مهربانيها نوشت كاش مي شد اشتباه هرگز نبودش در جهان داستان زندگاني بي غلط حتي نوشت كاش دلها از ازل مهمور حسرتها نبود كاين همه اي كاشها بر دفتر دلها نوشت

GORJI
09-11-2010, 20:38
مي گويند ؛ چون بگذشت روزي بگذرد هرچيز با آن روز باز مي گويند ؛ خوابي هست كار زندگاني زان نبايد ياد كردن.... خاطر خود را بي سبب ناشاد كردن!

فراموش كن آنچه را كه نمي تواني به دست بياوري و بدست آور آنچه را كه نميتواني فراموش كني

آنگاه كه ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني، به خاطر بياور كه زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است

سكوتم را به باران هديه كردم/ تمام زندگي را گريه كردم/ نبودي در فراق شانه‌هايت / به هر خاكي رسيدم تكيه كردم.

اگه يه روز بغض گلوت رو فشرد ؛ ...خبرم كن ... بهت قول نميدم كه ميخندونمت .ولي مي تونم باهات گريه كنم ...اگه يه روز خواستي در بري ...حتماً خبرم كن ،قول نميدم كه ازت بخوام وايسي .اما مي تونم باهات بيام ...اما اگه يه روز سراغم رو گرفتي ...و خبري نشد ...سريع به ديدنم بيا ...احتمالاً بهت احتياج دارم

GORJI
09-11-2010, 20:39
شب را دوست دارم! چون ديگر رهگذري از كوچه پس كو چه هاي شهرم نمي گذرد تا سر گرداني مرا ببيند . چون انتها را نمي بينم .تا براي رسيدن به آن اشتياقي نداشته باشم شب را دوست دارم چون ديگر هيچ عابري از دور اشك هاي يخ زده ام را در گوشه ي چشمان بي فروغم نمي بيند شب را دوست دارم : چرا كه اولين بار تو را در شب يافتم از شب مي ترسم : تو را در شب از دست دادم. از شب متنفرم ، به اندازه ي تمام عشق هاي دروغين با آفتاب قهرم چرا شبها به ديدارم نمي آيد؟

باز باران بي ترانه***گريه هايم عاشقانه***مي خورد بر سقف قلبم***ياد ايام تو داشتن***مي زند سيلي به صورت***باورت شايد نباشد***مرده است قلبم ز دستت***فكر آنكه با تو بودم***با تو بودم شاد بودم***توي دشت آن نگاهت***گم شدن در خاطراتت

اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي كه تا به حال تجربه كرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي كه هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

دوستي شوخي سرد آدمهاست بازي شيرين گرگم به هواست واسه كشتن غرور من و تو دوستي توطئه ثانيه هاست

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور كه باشي قشنگي

GORJI
09-11-2010, 20:45
نجوم نخوندم, ولي مي دونم تو هفت آسمون يه ستاره ندارم... ***** فيزيك نخوندم, ولي مي دونم « هر عملي را عكس العملي است...» غير از عشق من به تو و مي دونم كه واحد اندازه گيري عشق, ژول و كالري و وات و... نيست ***** زيست شناسي نخوندم, ولي مي دونم قلب همون دله كه مي تونه براي يه نفر تنگ بشه يا تندتر بزنه

مي دوني طاقت جداييو ندارم با تو من مثل صد تا بهارم مي خوام كه نري تو از كنارم ازت زياد خاطره دارم مي خوام اسمتو من نفس بذارم از تو بگم در سايه سارم هر جا بري من دوسِت مي دارم از عاشقاي اين ديارم به ياد شباي زير بارون كه خيس ميشد تموم سر و پاهامون شبا همش من خواب تو رو مي بينم بين هفت تا آسمون رو زمينم

وقتي نااميد شدي به ياد بيار كسي رو كه تنها اميدش تويي وقتي پر از سكوت شدي به ياد بيار كسي رو كه به صدات محتاجه وقتي دلت خواست ازغصّه بشكنه به ياد بيار كسي رو كه توي دلت يه كلبه ساخته

نمي‌نويسم، چون مي‌دانم هيچ گاه نوشته‌هايم را نمي‌خواني، حرف نمي‌زنم، چون مي‌دانم هيچ گاه حرف‌هايم را نمي‌فهمي، نگاهت نمي‌كنم، چون تو اصلا نگاهم را نمي‌بيني، صدايت نمي‌زنم، زيرا اشك‌هاي من براي تو بي‌فايده است، فقط مي‌خندم، چون تو در هر صورت مي‌گويي من ديوانه‌ام

خدايا: من گمشده ي درياي متلاطم روزگارم و تو بزرگواري! پس اي خدا! هيچ مي داني كه بزرگوار آن است كه گمشده اي را به مقصد برساند ؟ تا ابد محتاج ياري تو ، رحمت تو ، توجّه تو ، عشق تو ، گذشت تو ، عفو تو ، مهرباني تو ، و در يك كلام ... محتاج توام !

GORJI
09-11-2010, 20:45
ديشب نديدي كه چه محشر كردم/ با اشك تمام كوچه را تر كردم/ ديشب كه سكوت دق مرگم مي كرد/ وابستگي ام را به تو عادت كردم

عشق يعني خاطرات بي غبار/ دفتري از شعر و از عطر بهار/ عشق يعني يك تمنا يك نيا/ز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز/ عشق يعني چشم خيس مست او/ زير باران دست تو در دست او

اجازه هست خيال كنم تاآخرش مال مني؟ خيال كنم دل منو با رفتنت نمي شكني اجازه هست خيال كنم بازم مياي مي بينمت بااون چشماي مهربون دوباره چشمك ميزني طپش طپش باچشمكت غزل بگم براي تو بااتكا به عشق تو تو زندگي برم جلو

تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست ... تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست ... تنهايي را دوست دام زيرا تجربه كردم ... تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست.... تنهايي را دوست دارم زيرا.... در كلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار كشيدنم را پنهان خواهم كرد

چشمانت را براي زندگي مي خواهم اسمت را براي دلخوشي مي خوانم دلت را براي عاشقي مي خواهم صدايت را براي شادابي مي شنوم دستت را براي نوازش و پايت را براي همراهي مي خواهم عطرت را براي مستي مي بويم خيالت را براي پرواز مي خواهم و خودت را نيز براي پرستش

GORJI
09-11-2010, 20:46
باد كه مياد آروم آروم قاصدك هارو مياره/ دلم ميگه خدا كنه باز خبر از تو بياره/ چشام همش تا به سحر به ياد تو خواب نداره/ خاطره ها جون مي گيره باز تو رو يادم بياره

فرياد من سكوت كردن است...ابراز عشق من قهر كردن است...شادي من گريه كردن است...امّا وقتي تو را ميبينم از شادي عشق مو با فرياد ابراز مي كنم

دوست داري بگم ميخواهم هر روز صبح با صدات بيدار شم بعد بگم با ساعتم بودم ؟ دوست داري بگم چرا رفتي بعد بفهمي با برق بودم ؟ دوست داري بگم هر جا باشي پيدات ميكنم بعد بفهمي با دسته كليدم بودم ؟ دوست داري بگم دوست دارم بعد فكر كني ... نه ديگه – اين دفعه با خودت بودم

يه سنگ كافيست براي شكستن يه شيشه! يه جمله كافيست براي شكستن يه قلب! يه ثانيه كافيست براي عاشق شدن! يه دوست مثل تو كافيست براي تمام زندگي

مي دوني طاقت جداييو ندارم با تو من مثل صد تا بهارم مي خوام كه نري تو از كنارم ازت زياد خاطره دارم مي خوام اسمتو من نفس بذارم از تو بگم در سايه سارم هر جا بري من دوسِت مي دارم از عاشقاي اين ديارم به ياد شباي زير بارون كه خيس ميشد تموم سر و پاهامون شبا همش من خواب تو رو مي بينم بين هفت تا آسمون رو زمينم

GORJI
09-11-2010, 20:47
اگر قرار بود تو دنيا جاي چيزي باشم،،، دوست داشتم جاي اشك رو گونه هات باشم،،، تو چشات متولد بشم ،،، رو پلكات جون بگيرم،،، رو گونه هات جاري شم،،، رو لبات بميرم..... تا بدوني چقدر دوست دارم

در دادگاه عشق ... قسمم قلبم بود وكيلم دلم و حضار جمعي از عاشقان و دلسوختگان. قاضي نامم را بلند خواند و گناهم را دوست داشتن تو اعلام كرد و پس محكوم شدم به تنهايي و مرگ . كنار چوبه ي دار از من خواستند تا آخرين خواسته ام را بگويم و ومن گفتم به تو بگويند ... دوستت دارم

عشق يعني دستهايم ماله توست/ چشمهاي خسته ام دنبال توست/ عشق يعني ما گرفتار هميم / دوستدار هم طرفدار هميم/ هرچه ميخواهد دلش آن مي كند ميكشد مارا و كتمان ميكند/ عشق غير از تاولي پر درد نيست/ هركس اين تاول ندارد مرد نيست/ آمدم تا عشق را معنا كنم/ بلكه جاي خويش را پيدا كنم/ آمدم ديدم كه جاي لاف نيست/ عشق غير از عين و شين و قاف نيست/

شيشه اي مي شكند... يك نفر مي پرسد...چرا شيشه شكست؟ مادر مي گويد...شايد اين رفع بلاست. يك نفر زمزمه كرد...باد سرد وحشي مثل يك كودك شيطان آمد. شيشه ي پنجره را زود شكست. كاش امشب كه دلم مثل آن شيشه ي مغرور شكست، عابري خنده كنان مي آمد... تكه اي از آن را برمي داشت مرهمي بر دل تنگم مي شد... اما امشب ديدم... هيچ كس هيچ نگفت غصه ام را نشنيد... از خودم مي پرسم آيا ارزش قلب من از شيشه ي پنجره هم كمتر است؟دل من سخت شكست اما، هيچ كس هيچ نگفت و نپرسيد چرا

عاشقت خواهم ماند..............بي آنكه بداني. دوستت خواهم داشت ................بي آنكه بگويم . درد دل خواهم گفت............بي هيچ كلامي . گوش خواهم داد ....................بي هيچ سخني . در آغوشت خواهم گريست.......بي آنكه حس كني . در تو ذوب خواهم شد ...........بي هيچ حرارتي . اين گونه شايد احساسم نميرد

GORJI
09-11-2010, 20:47
آسمان را بنگر و به سكوت پر رمز و رازش بيانديش ستاره ي خود را در آسمان زندگيت پيدا كن و به سمت آن ستاره حركت كن. نگران راه مباش، آنكه ستاره را براي تو آفريد راه رسيدن به آن را نيز نشانت خواهد داد.

اگر كلمه دوستت دارم قيام عليه بند هاي من و توست ، اگر كلمه دوستت دارم نمايشگر عشق خدايي من نسبت به توست ، اگر كلمه دوستت دارم راضي كننده و تسكين دهنده قلبهاست ، اگر كلمه دوستت دارم پايان دهنده جدايي هاست ، اگر كلمه دوستت دارم نشانگر اشتياق راستين من نسبت به توست ، اگر كلمه دوستت دارم كليد زندان من و توست ، پس با تمام وجود فرياد مي زنم دوستت دارم.

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات...؟ اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خندهات...؟ شب كه مياد يواش يواش با چشمك ستاره هاش اجازه هست از آسمون ستاره كش برم برات..؟ اجازه هست بياي پيشم يه كم بگم دوست دارم؟ تو هم بگي دوسم داري بارون بشم دل ببارم بريم تو باغ اطلسي بي رنج و درد بي كسي بهت بگم اجازه هست گل روي موهات بذارم اجازه هست خيال كنم تا آخرش مال مني..؟ خيال كنم دل منو با رفتنت نمي شكني

دلخسته از امروز و فرداي بهارم چيزي شبيه باد و باران كوله بارم باران نمي بارد ولي امشب به جاي يك آسمان بي تو نشستن گريه دارم در دفتر بي سرنوشتيهاي دنيا من چكنويس برگهاي روزگارم شيرين تويي. فرهاد باشم يا نباشم يك بيستون سرد و خالي درد دارم

شكايت عشق نديدي چشمهايم زير پايت جان سپرد آخر گلويم از صداي هاي هايت جان سپرد آخر نفهميدي صدايم بغض سنگيني به دوشش بود به دوشش بود اما از جفايت جان سپرد آخر نترسيدي بگويد عاشقي نفرين به آيينت كه از چشمان جادويت خدايت جان سپرد آخر نمي داني و مي دانم كه مي دانم نمي داني كه دل در خواهش آن انزوايت جان سپرد آخر چقدر عزلت نشيني از براي يار دلگير است بخوان شعرم كه شعرم در هوايت جان سپرد آخر ... فرياد

GORJI
09-11-2010, 20:49
چقدر عجيبه كه تا مريض نشي كسي برات گل نمي ياره تا گريه نكني كسي نوازشت نمي كنه تا فرياد نكشي كسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نكني كسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري كسي تورو نمي بخشه

روزگاريست همه عرض بدن مي خواهند# همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند# ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند# گرگ هايي كه لباس پدري مي پوشند# آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند# عشق ها را همه با دور كمر مي سنجند# خوب طبيعيست كه يكروزه به پايان برسد# عشق هايي كه سر پيچ خيابان برسد....

من مي خوام كبوتر دل تو رو اسير كنم/ اين دل تشنه رو از چشمه عشقت سير كنم/ بزنم به موج درياي خيال عشق تو/ باقي عمرم و عاشقونه با تو پيركنم!

ديروز در دادگاه دلم/ مغز من قاضي بود/ متهم قلبم بود/ جرم من عشقم بود/ عشق من ياد تو بود/ حق من اعدام بود

رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند

GORJI
10-11-2010, 10:34
دلم اعدام عشق است به دار قلب خاموشت / بدان تا لحظه ی مردن نخواهم کرد فراموشت

ناز لبت چشیده ام یاد شکر نمیکنم / تا تو فرشته ی منی یاد دگر نمیکنم

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببیننت و حسودیشون بشه که ماهشون مال منه

دریای شور انگیز چشمانت چه زیباست / آنجا که باید دل به دریا زد همین جاست

تو آسمون چشمات چه عاشقونه مردم / اشک چشماتو دیدمو اینجوری دل سپردم

GORJI
10-11-2010, 10:34
به زندانی گفتند از تو تنها تر کیست؟ گفت: کسی که دلش زندانی دیگریست

متانت از راه رفتنت میریزه / خاطر تو خیلی واسم عزیزه / تو بودی بارون شب بهاری / تو هفتا آسمون نظیر نداری

عشق نگهداری میخواد / شبها بیداری میخواد / وقتی تنگه دل یار، از تو دلداری میخواد

اندازه ی گریه ی گنجشک دوستت دارم، هر چند گریه گنجشک کوچک به نظر میاد، اما گنجشکها همراه اشکاشون زندگیشونو هم هدیه میکنند

فراموشت نخواهم کرد چرا که با وفا هستی، در گنجینه ی قلبم همیشه طلا هستی

GORJI
10-11-2010, 10:35
دوستی گر میان ماست از تپش قلب ماست / قلب تو اگر آهن است / قلب من از آهنرباست

یادها فراموش نخواهند شد حتی به اجبار، و دوستی ها ماندنی اند حتی با سکوت

وقت خرید لباسهای پاییزی دقت کنید!، لباسهای بخرید با جیبهای بزرگ به اندازه ی دو دست، شاید همین پاییز عاشق شوید

من هنوز عاشقم باید تو را پیدا کنم، این دل ماتم زده را ناگهان شیدا کنم، من ندانم اسم تو شاید هنوز دیر نیست ممکن است امروز ناگهان نامت را پیدا کنم

این غزل با یاد چشمان تو غوغا میکند / یک ریچه سوی فردا با تو پیدا میکند / ای صمیمی ترین عشق با تمام واژه های عاشقی! / این حضورت را نمیدانی چه با ما میکند

GORJI
10-11-2010, 10:41

.

.

دیدی دلم شکست؟

دیدی دلم شکست ؟

.

.

GORJI
10-11-2010, 10:42
بگذار دیوانه صدایم کنند!

بگذار بگویند مجنون!

فرقی نمی کند!

من تمام هویت خود را

از یاد برده ام!

.

.

.

نگاه تو سیب است

و من نیوتنی بیچاره

.

GORJI
10-11-2010, 10:43

پاییزترینی تو !

.

عمقِ چشم هات

.

باید برای خودم

.

.

GORJI
10-11-2010, 10:43

.

.

به چه امیدی آدم شوم ؟

.

.

آنقدر دور شده ای که

GORJI
10-11-2010, 10:45

.

.

فکرم

ذهنم

هوشم

حواسم

پیش توست . . . ؟

.

.

دیگه بهت اعتماد ندارم واقعا ازت توقع نداشتم نمیدونستم تو یه دزدی.
.
.
. واسه چی قلب منو دزدیدی؟

GORJI
10-11-2010, 10:47
می دونی بهترین واحد پول دنیا چیه ؟
تومن
چون هم تو توش هستی هم من

.

تا حالا یه هندونه که از عقب نیسان بخوره کف خیابون رو دیدی؟
اونجوری تیکه پارتم

.

سلام سلام موش موشی / نیستی كجایی، كوشی؟
دلم شده قلمبه / بله، تویی كه توشی

.

قلب من با قلب توخورده گره
نكنه نازكنی باز كنی این دوگره

.

*اض ثمیم غلبم دوسطت دارم !
غلت غلوت دوستت دارم

.Infernal
10-11-2010, 19:21
می دونی زیبا ترین خط منحنی دنیا چیه؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یه عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه دوست دارم...
----
گل سوسن، گل مریم، گل نرگس، گل یاس / تقدیم به کسی که خودش سرور گلهاست
----
اگر خودکارت فقط به اندازه یک کلمه جوهر داشت برای من چی می نوشتی؟
----
هواشناسی اعلام کرده که سرما باعث بد حالی گلها شده، sms زدم ببینم گل من حالش چه طوره؟
----
دوست داشتن همیشه گفتنی نیست. گاه سکوت، گاه نگاه، گاهی هم فقط یک sms است

.Infernal
10-11-2010, 19:22
چترم باز باشه يا بسته فرقی نميکنه، بی تو آسمون دلم هميشه ابريه...
----------
تا حالا فکر کردی آرامش يعنی چی؟ يعنی اينکه هميشه ته دلت مطمئن باشی که توي سينه کسی که دوستش داری يه جای گرم داری حتي اگه اصلاً مال تو نشه...
-------
کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم
-------
قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .
-------
طعنه بر خاريي من اي گل بي خار مزن
من به پاي تو نشستم كه چنين خار شدم...

.Infernal
10-11-2010, 19:24
وقتی در جواب اينکه چرا منو دوست نداشتی گفتی اصلا به تو از همون روز

اول علاقه ای نداشتم . فهميدم قشنگ ترين احساسم به من خيانت کرده .

اين درد عشق کهنست که منو می سوزونه ولی چرا باور ندارم که منو دوست

نداره .
--------------------

توبه مي کنم ديگر کسي را دوست نداشته باشم حتي به قيمت سنگ شدن

توبه مي کنم ديگر براي کسي اشک نريزم حتي اگر فصل چشمانم براي هميشه

زمستان شود چشمانم را مي بندم
--------------------

توبه مي کنم ديگر دلم برايت تنگ نشود حتي چند لحظه ، قول مي دهم نامت

را بر زبان نيآورم لبهايم را مي دوزم .
---------------------

توبه مي کنم ديگر عاشق نشوم قلبم را دور مي اندازم براي هميشه و به کوير

تنهايي سلام ميکنم .

----------------------

تا كي به اميد فرداي پر از مهرباني فال بگيرم با حافظ؟؟

تا كي از فرصت استفاده كرده و يك دل سير گريه كنم لابه لاي

باران ها؟؟؟ هنوز صدايت از دفتر دلم پاك نشده است... [/color]

.Infernal
10-11-2010, 19:26
آنقدر آه كشيدم و نگاه كردم به ابرها كه

آسمان رنگ انتظارم شد
--------------------

چشمانت خيال گفتن رازي را دارد.. كه لبهايت طفره مي روند..

شايد راز رفتن است و جدايي... شايد هم تنفر.... بگو ..

در خلوت يلداي ام بگو تا من از دلواپسي و گورها از

تنهايي به در آيند
-------------------

پرسه ميزنم ميان دلتنگيهاي خويش... تداعي ميكنم خاطره ها را ...

عشق را كم و بيش!!! شايد گره از اندوهم گشوده شود

با ته مانده طاقتي ...

لمس ميكنم زندگي ساطور شده را و خود را كه در چك چك

سلولهايم پير مي شوم.....هنوز بر لبهايت ننشسته ..نوشيدي ام و من

كيش شدم ...

وتو مبهوت و مات !!! هيهات از بازي روزگار ... هيهات!!!

-------------------

بي آنكه بدانم روزي برايم خاطره اي خواهي شد به زندگي لبخند زدم و

به عشق سوگند خوردم ... حالا!!! چهره ژوليده ام را در آئينه كه

مي بينم فكر ميكنم كه آنقدر با خودم صميمي شده ام كه بگويم

مرگ بر اعتماد....

.Infernal
10-11-2010, 19:27
دلم تنگ است و میدانم که فردایم همین رنگ است خداوندا دلم با
مردمانی که نمی دانند دریا چیست چگونه ی....دا باشد خداوندا رهایم
کن از این زشتی از این دریای طوفانی
-------------

تمام حرف من این بود :که اسمانی باشی!،،،،
وفهم کودکی ام را تو باغبان باشی ،،،، تمام قلب من از جنس یادگاری هاست ،،،، برای غنچه قلبم توسایبان باشی،،،، دلم به وسعت فردا بزرگ خواهد شد،،،، اگر که ساعتی اندک تو میهمان باشی،،،، چه خوب میشد اگر تشنگی امان میداد! ،،،،که مثل بارش باران، تو بی امان باشی،،،، نسیم می وزد از نو، به حرف های دلم ،،،، اگر که دریا باشی و بی کران باشی !!

---------------------

کمکم کن راهروی خوبی باشم.نه تند برم نه آهسته درست در کنار تو.

کمکم کن پرنده خوبی باشم.نه بالا پرواز کنم نه پایین درست در کنار تو.

کمکم کن یاد بگیرم چطور به چشمانت نگاه کنم که نه اشک های مرا ببینی و نه

عشق درون چشم هایم را.

---------------------

آنقدر دوستت دارم که به هيچ چيز به جز تو در زندگي فکر نميکنم..... زندگي را تنها يک خواب ميبينم ولي تو را مثل يک حقيقت شيرين ميبينم! عاشقي را در ذهنم تنها يک حادثه تلخ ميدانم ولي تو را يک خوشبختي و يک نفسي دوباره ميدانم.! عشق را هيچگاه نپذيرفته ام ، اما با بودن تو نه تنها عشق را ميپذيرم بلکه خودم را مجنون تر از مجنون قصه ها ميدانم!

-----------------------

آسمان هست من هستم مثل يک پرنده ی مهاجر با حسي غريب اما نه براي تو و نه براي هيچکس در کنار اين مردم شايد حضور صدايي نتواند نگاههايي این چنين سنگين را جا به جا کند . شايد براي باور وجودم اثباتي لازم باشد اما من وجود دارم .

.Infernal
10-11-2010, 19:28
عزيزم برايت مي نويسم از عشق ، مينويسم تا مثل يک خاطره در ذهنت بماند ! همه احساساتي که تو ميخواني از اين دل شکسته من است ، پس بخوان چون همه اينها حرف دل عاشق من است ، بخوان که نويسنده آن ، اين قلب پر از اميد من هست

--------------------

وقتي دلم گرفت ميام روي اسمت کليک ميکنم و زل ميزنم به پنجره اي سفيد. هيچکدوم حرفي نمي زنيم مثل روزهاي قبل از آشنايي ... اما اين بار با دل گرفته.

----------------------

نهفتن کدامين ستاره در آسمان شب مرا به عدم - جايي که به آنجا تعلق دارم- خواهد برد. اينجا همه ي ستاره ها نهفته اند…
--------------------

اینجا تنها تک ستاره ی من بیداراست اما گویی که ماههاست در خواب عمیقی نهفته بود و اکنون که بیدارش کردم مرا از یاد برده .

----------------------

من آن پرنده ی مهاجری هستم که قلبی از جنس شیشه دارم که تنها با یک فشار می شکنم و در خود می پیچم

.Infernal
10-11-2010, 19:29
پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت،بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است قدر یک شب هم شده از آن پرستاری کنید

شب بود و شمع بود و غم بود من، شب رفتو شمع سوختو من ماندمو غم

عاشق هر ** شدم او شد نسیب دیگری، دل به هر ** داده ام او زد به قلبم خنجری، من سخاوت دیده ام دل به هر ** می دهم، شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام

کنار درا نشسته بودم و آرام گریه می کردم قطره ای از اشکم به دریا افتاد، تا زمانی که آن قطره اشک را پیدا کنم دوستت دارم

.Infernal
10-11-2010, 19:30
--------------------------------------------------------------------------------

آشنایان را خبری از دل تنهایم نیست / غم دل با که بگویم که کسی یادم نیست . . .

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

راز این نکته فقط باد صبا میداند / دارمت دوست به قدری که خدا میداند . . .

همه دنیا رو زیر رو کردم ، تو را شاید دیر آرزو کردم

قدم های آخر و آهسته تر بردار ، واسه من کابوسه ، فکر آخرین دیدار . . .

من به جرم با وفائی این چنین تنها شدم / چون ندارم همدمی بازیچه دل ها شدم . . .

مرا اشارتی کافی است تا هر دم به فدای اشارت راز نگاهت شوم . .

.Infernal
10-11-2010, 19:30
من آن پرنده ای هستم که برای فراموش کردن تو بال خود را شکستم و امکان پرواز را از خود دریغ کردم .

می دونی پرنده وقتی عاشق می شه اگه بدونه که به خواستش می رسه هرگز مهاجرت نمی کنه ، اما اگه بدون بی فایده است از این سرای بی کسی مهاجرت می کنه .

عین من

-----------------

می دونم الان منو فراموش کردی و اصلا حتی اسم منو یادت نیست اما ...

این شعرو بخون تا بدونی :

اگه گفتن من کی هستم ؟ بگید همون که قلبش مهربونه ، البته قدر مهربونیشو فقط خدامی دونه

اگه گفتن کیو دوست داره ؟ بگید همون که جاش پشت ابرهاست . البته جاش و فقط خدا می دونه

می خواستم اینو فقط بدونی

دیوونتم دیوونتم . دیوونه.

----------------------

یادت باشه برای من همیشه ارزشمند بودی و هستی ...

برای همیشه دوستت داشتم و خواهم داشت پس ...

هیچ وقت فراموشت نمی کنم . ...

--------------------

نمیدانم چرا عشق من برات مثل هیچ چیزه ...؟

خوب دیگه دیگه اینم از شانس ماست

---------------------

دوستت دارم کمتر از خدا و بيشتر از خودم ، چون به خدا ايمان دارم و به تو احتياج ...!!!

.Infernal
10-11-2010, 19:31
اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به یاد مرگ . . . بر لوح شیشه ای قلبت بنویس: یا تو و عشق، یا من و مرگ زمان! به من آموخت كه دست دادن معنی رفاقت نیست.... بوسیدن قول ماندن نیست..... و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست

دستم به قلم نمیرود

هر روز تا هزار سال جلو میروم و هر بار بار هزار سال را به دوش می‌کشم

میدانی٬

بار دقایق سنگین است ٬ بار روزها و سال‌ها سنگین تر

و از همه سنگین تر ٬ لحظه‌ها

تنهایی دریست

دریست به تنهایی من و تو

تنهایی که فقط تو و من

در آن گنجانده شود

تنهایی دریست

دریست به دورسوی بیکران چشمهایت

دورسویی سبز

به موج گیسوانت و سبزی چشمانت

بمان ، كنارم بمان كه هستیم تویی
بمان كه شراب مستی این دل شكسته ام تویی
بخوان ، مرا بخوان كه آرامش روحمی
مرو كه گر روی مرگ وجودمی

.Infernal
11-11-2010, 18:33
تنهایی دریست

دریست به زندان غرور من

غروری که فقط

در تنهایی خویش با تو گشاده میشود
* * * * * * * * * * *
هرگاه شادم یاد تو غمگینیم می کند. هرگاه غمگینیم یاد تو شادم می کند
پس هر دو را دوست دارم چون حکایت از تو می کند…
* * * * * * * * * * *

غم هایت را بر روی شن بنویس تا باد آن را با خود ببرد
شادیهایت را بر روی سنگ بنویس تا برای همیشه باقی بماند…
* * * * * * * * * * *

داشتم اشک هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل می کردم ، خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی
ببخش اگر این روز ها عشق با گریستن اثبات می شود …
* * * * * * * * * * *

عشق درد سری است که باید برای فراموش کردن ان عشق تازه ای را پیدا کرد

.Infernal
11-11-2010, 18:35
به نام کسی که یادش در بهار من ، نامش در اندیشه من ، عشقش در قلب من ، کلامش در دفتر من ، دیدارش آرزوی من است

* * * * * * * * * *

زندگی حکمت اوست…
زندگی دفتری از خاطره هاست…
چند برگی را تو ورق خواهی زد…
ما بقی را قسمت …

* * * * * * * * * *

وقتی تنهاییم دنبال یک دوست می گردیم، وقتی پیداش کردیم دنبال عیب هاش می گردیم
وقتی از دستش دادیم دنبال خاطره هاش می گردیم…
و باز تنهاییم …

* * * * * * * * * *

همیشه گورستانی در قلبت برای خاکسپاری خطای دوستانت بساز
برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتی

چشم هایت وقتی دروغ می گویی زیبا تر می شوند
اگر می خواهی زیبا ترین باشی همیشه به من بگو دوستت دارم ….

™Arman
12-11-2010, 02:27
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

گفتی دوستت دارم

و من به خیابان رفتم !

فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم

پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزن

™Arman
12-11-2010, 02:27
به تکرار غریبانه ترین جمله قرن!

و

به توان ابدیت!

دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم

دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی

جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که

قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

سرانجام

آن کـــس به خاک می‌افتد

که زودتر می‌گوید

دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم !

به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ،

فارغ از داشتنت ....

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم

زمان این کار را خواهد کرد

™Arman
12-11-2010, 02:29
دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را
برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر
که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی

دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی

دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

می توان پر کرد

فاصله هایی بلــــــــــند را

با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی : دوستت دارم...

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس

دوستت دارم تا آخرین نفس . . .

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

™Arman
12-11-2010, 02:29
در میان هزاران کلمه تو را می یابم
تو را آرام و آهسته می بویم
و دوباره میان آنها پنهانت می کنم
تا ندانی که هنوز دوستت دارم

راه های به تو رسیدن

محدود است اما من...

به اندازه ی تمام راه های

نرسیدن به قلبت،

دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ... دنيام مي نويسم دوستت دارم

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم

™Arman
12-11-2010, 02:31
تو می دانی که حتما ، دوستت دارم

نه سرپایی ، که قطعا ،دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من

بخر با عشق که نقدا دوستت دارم

بی بهانه که دوستت دارم

ناشیانه که دوستت دارم

من که لمست نکرده ام ،اما

می زنم حدس بعد یک کاما

بوسه های تو خاصیت دارد

دل برایت اهمیت دارد

نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟

وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم

وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم

چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم

™Arman
12-11-2010, 02:32
ای کاش قطره اشکی بودم که بر گونه هایت ، می زیستم تا بدانی چقدر دوستت دارم

باهات میام نفس نفس / تو آسمان توی قفس / از اول تا آخرش / دوستت دارم همین و بس

کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

™Arman
12-11-2010, 02:33
زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم

عشق نمی پرسه تو کی هستی ؟ عشق فقط میگه : تو ماله منی ، عشق نمی پرسه تو اهل کجایی ؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی می کنی ، عشق نمی پرسه چه کار میکنی ؟ فقط میگه : باعث میشی قلب من به ضربان بیفته ، عشق نمی پرسه چرا دور هستی ؟ فقط میگه همیشه با منی ، عشق نمی پرسه دوستم داری ؟ فقط میگه : دوستت دارم

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

™Arman
12-11-2010, 02:36
آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

به امید چتر فردایت خیس بارانم ، از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم

قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

™Arman
12-11-2010, 02:37
قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم

به اندازه تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم ، چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره

اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

GORJI
12-11-2010, 13:45

.

.

دیدی دلم شکست؟

دیدی دلم شکست ؟

.

.

GORJI
12-11-2010, 13:45
بگذار دیوانه صدایم کنند!

بگذار بگویند مجنون!

فرقی نمی کند!

من تمام هویت خود را

از یاد برده ام!

.

.

.

نگاه تو سیب است

و من نیوتنی بیچاره

.

GORJI
12-11-2010, 13:46

پاییزترینی تو !

.

عمقِ چشم هات

.

باید برای خودم

.

.

GORJI
12-11-2010, 13:46

.

.

به چه امیدی آدم شوم ؟

.

.

آنقدر دور شده ای که

GORJI
12-11-2010, 13:47

.

.

فکرم

ذهنم

هوشم

حواسم

پیش توست . . . ؟

.

.

منطق عشق منطق عشق ، منطق دلیل و برهان نیست ، منطق صغری و کبری نیست ، منطق علت و معلول نیست ، منطق عاشق و معشوق است ، منطق امید و آروز ، منطقی که فقط عشاق به آن استناد می کنند و عقلا به مضحکه بر مجلس عقل ، و من بر همان منطق تو را می پرستم و می ستایم .

GORJI
12-11-2010, 13:48
هنوز برام عزیزی / هنوز برام همونی / به خاطر تو میرم / می خوام اینو بدونی .

بی تو بودن کار من نیست ، تا دلت نرفته بر گرد .

من که جاشو پر نکردم ، شاید اصلا نمی دونه / آی به گوشش برسونید ، یکی این جا نگرونه .

مگذار گذشت در دلت گم بشود / مجذوب تلسم سیب و گندم بشود / مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود / مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است / یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است / شرح دل ما حیف است که پنهان باشد / این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است .

بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم / تو قمار زندگیمون تو نباشی من می بازم / با تو من مالک دنیام / بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام .

™Arman
12-11-2010, 17:56
اتل متل صفاتو / دلم کرده هواتو / الهی زود ببینم / صورت مثل ماهتو

در را باز کن خبری دارم / قلبم را بشکاف نامه ای دارم / نامه را باز کن، دوستت دارم

اگر دریای دل آبیست، تویی فانوس شبهایش / اگر حرفی زدم از گل، تویی مفهوم و معنایش

دم به دم ساعت به ساعت یادتم / گر خوشم گر ناخوشم در دو حالت بیادتم

با اینکه لب از کلام بستید / ساکت سرجایتان نشستید / امواج نگاهتات دلم را لرزاند / اصلا نکند زلزله هستید شما

™Arman
12-11-2010, 17:57
پر از دلشوره ام، بی تاب و دلگیرم / کجا ماندی که من بی تو / هزاران بار، در هر لحظه میمیرم

این سینه همیشه راز دارد / همواره به تو نیاز دارد / رفتی که رها شوی ز دستم اما / این رشته سر دراز دارد

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا / هر کجا هستی باشد آسمانت آبی / تمام دلت از غصه ها خالی بماند

هر روز رخسار تو گل میچینم / یک روز نبینم رخ تو میمیرم / در حسرت روی تو در تمام ش

طلا، یار با وفا، نسیم صبا، آخر وفا، نفس و هوا، تکی به خدا

™Arman
12-11-2010, 18:19
گمانم اشک من پایان ندارد / دل دریادلان سامان ندارد

بریز اشک صداقت بر نگاهت / که خنده بر لبانم جا ندارد

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

وقت رفتن چشمهايت را تماشا مي کنم. غصه هارا مي کشم در خويش و حاشا مي کنم

آسمان بغضش شکست از خلوت سنگين من. زير باران ، خاطراتت را تماشا مي کنم

برای چشمان عاشقت نامه ی پست میکنم / همیشه آن تبسمی که میل توست میکنم

غم شکستن من و تو هم تمام میشود / فکر راه را نکن، خودم درست میکنم

نمی دانم نشستن کنار پنجره و کشیدن های سکوت روی شیشه اتاق
زندگی اس؟! یا انگشت زدن به بخارهی روی شیشه؟

مژه بر هم مزن ای دوست که بادم ببرد / چون سبک تر شده ام ، از پر کاهی ز غمت

™Arman
12-11-2010, 18:20
سایه های من و تو دوراند از هم ، افسوس من از سایه ای بگسسته دلم می گیرد !

حسرت دیدار تو در خاطرم جا مانده است آن نگاه گاه گاهت وه چه زیبا مانده است
روزهای انتظارم را تو پایانی بیا باز هم احساس من تنهای تنها مانده است

افتاده است آتش چشمت به جان من بانی تویی که دود شده دودمان من
تو آن بت قدیمی از یاد رفته ای موروثی است عشق تو در خاندان من!!

نه از قايق مي نويسم ، نه از زخم شقايق مي نويسم
به ياد لحظه هاي با تو بودن ، به ياد آن دقايق مي نويسم

چه روزهايي بود روزهايي که تو به من خيانت مي کردي
و من حتي به خاطراتمان وفادار بودم

™Arman
12-11-2010, 18:21
سفر کردي که مرا از ياد ببري غافل از اينکه هيچگاه مرا به خاطر نسپرده بودي!

در تمنای دلت یاد دل من هم باش ، یاد من نه ، یاد خود کن که در آن جا داری

من هنوز در چشمانت گم شده هستم. ولي تو در تمام ضربان هاي قلبم حضور داري

وقتي كه مي گويي دوستت دارم خوب به اين جمله فكر كن
شايد نوري را روشن كني كه به با خاموش كردن آن ، به خاموش شدن او ختم شود

هنوز عشق تو امید بخش جان من است خوشا غمی که ازو شادی جهان من است
چه شکر گویمت ای هستی یگانه ی عشق که سوز سینه یخورشید در زبان من است

™Arman
12-11-2010, 18:23
بخند ليلي ِ مجنون، بخند و آه بکش و عشق را به تلاقي ِ اين دو راه بکش
براي عشق نيازي به قيس نيست، دلي براي سينه ي ليلاي بي پناه بکش

در تلاقي نگاه و آينه چيزي را گم کرده ام در تلاقي نگاه و آينه خطوط موازي نگاهت را مي جويم
بانوي شيشه اي يکبار درون چشمانم بشين گم کرده را پيدا مي کنم

وقتي از آزار پاييز برگ و باغم گريه مي کرد قاصد چشم تو آمد مژده ي روييدن آورد
به تو نامه مي نويسم اي عزيز رفته از دست اي که خوشبختي پس از تو گم شد و به قصه پيوست
به تو نامه مي نويسم نامه اي نوشته بر باد که به اسم تو رسيدم قلمم به گريه افتاد

بیا که بر سر آنم که پیش پای تو میرم ازین چه خوش ترم ای جان که من برای تو میرم
ز دست هجر تو جان می برم به حسرت روزی که تو ز راه بیایی و من به پای تو میرم

لاله ی داغ دیده را مانم / اشک از رخ چکیده را مانم
دست تقدیر از تو دورم کرد / گل از شاخه چیده را مانم

™Arman
12-11-2010, 20:42
دلربایانه دگر بر سر ناز آمده ای / از دل ما چه به جا مانده که باز آمده ای ؟

.

.

.

تو بی من تنگدل، من بی تو دل تنگ / جدایی بین ما فرسنگ فرسنگ

فلک دوری به یاران می پذیرد / به خورشیدش بماند داغ این ننگ . . .

.

.

.

قاصد که ازو به من خبر هیچ نگفت

گفتم که: تو را یار مگر هیچ نگفت؟

گفتا که: چرا، بگفتم آن گفته بگو

آهی به لب آورد و دگر هیچ نگفت . . .

.

.

گر نخل وفا بر ندهد، چشم تری هست / تا ریشه در آب است، امید ثمری هست

آن دل که پریشان شود از ناله ی بلبل / در دامنش آویز که با وی خبری است . . .

.

.

از خرابی می گذشتم، منزلم آمد به یاد

دست و پا گم کرده ای دیدم دلم آمد به یاد . . .

™Arman
12-11-2010, 20:45
گرچه کردم ذوقها از آشناییهای او / انتقام از من کشید، آخر جداییهای او . . .

.

.

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست / آنچه البته بجایی نرسد، فریاد است . . .

.

.

هر که را دیدیم از مجنون و عشقش قصه گفت / کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت . . .

.

.

گفتم چشمم، گفت به راهش می دار

گفتم جگرم، گفت پر آهش می دار

گفتم که دلم، گفت چه داری در دل

گفتم غم تو، گفت نگاهش می دار . . .

.

.

از بس که شکسته، باز بستم توبه

فریاد همی کند ز دستم توبه

دیروز بتوبه ای شکستم ساغر

و امروز بساغری شکستم، توبه . . .

.Infernal
13-11-2010, 09:15
عشق دیگر از شفقت بر کنار افتاده است / هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر . . .

.................................................. ...

تقدیم به کسی که کنارم نیست ولی حس بودنش به من شوق زیستن میدهد . . .

عاشق بهترین ها نباش ، بهترین باش تا بهترین ها عاشق تو باشند . . .

یکباره بهانه ای به سر خواهم کرد / تن پوش غم از قلب به در خواهم کرد

بر شوق رسیدن تو دل خواهم داد / هم دوش هوای تو سفر خواهم کرد . . .

مهم نیست در زندگی چه داری ، مهم اینه که چه کسی را داری . .

.Infernal
13-11-2010, 09:17
وقتی دهکده ای آتش می گیرد همه دودش را می بینند اما وقتی قلبی آتش می گیرد کسی شعله اش را نمی بیند.

---------------------------------------------------------------------------------------------
سعي کن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي وتنها ازدنيا خواهي رفت بگذار عظمت عشق را درک نکني زيرا انقدر عظيم است که تو را نابود خواهد کرد
---------------------------------------------------------------
از تنگنای نگاه تو امید مبهمی دارم
نگاهت را مگیر از من که با آن عالمی دارم
اگر دورم ز دیدارت دلیل بی وفایی نیست
وفا آنست که نامت را همیشه بر زبان
------------------------------------------------------------------------------------------------
یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟
سبب ساز سکوتِ مبهمت کیست؟
برایش صادقانه می نویسم:
برای آنکه باید باشد و نیست
-------------------------------------------------------------------
داستان زندگی من قصه ایست متن آن وجود تو پایان آن نبود تو...

.Infernal
13-11-2010, 09:18
روی باغ شانه هایت هر وقت اندوهی نشست / در حمل بار غصه ات با شوق شرکت میکنم . . .

وقتی قلبت کوه آتشفشان است ، چگونه انتظار داری در دستانت گل بروید . . . ؟

ای یادگار لحظه های زیبا ، به احترام تمام زیبائی های دنیا فراموشت نمیکنم . . .

به لبخندی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن

اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن . . .

عشق یعنی سکوت دو نگاه / خنده ات از عشق لبریز ، اما بی صدا . . .

.Infernal
13-11-2010, 09:19
امیدوارم که دانه‌ای بر خاک بفشانی
هرچند خُرد بوده باشد
و با روئیدنش همراه شوی
تا دریابی چقدر زندگی در یک درخت وجود دارد.
——————————————-
میدونی که چه موقع می فهمی دنیا دو روزه؟ وقتی که اونی که دوستش داری بهت بگه تا آخر دنیا باهاتم
——————————————-
حسنت همیشه در فزون باد
رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت
هر روز که باد در فزون باد
——————————————-
آسمان را ستاره زیبا می کند –باغ راگل–عشق را محبت–چشم را اشک ودوستی را(تو)
بگیر از من تو ای دل یادبودی که تنها لایق این دل توبودی هزاران خواستند این دل بگیرند . ندادم چون عزیز دل تو بودی

.Infernal
13-11-2010, 09:20
یاد بادا که دلم مشتاق دیدار تو بود / روز و شب در طلب و هر لحظه بیدار تو بود

دیدگانم را چه دانی که دگر سوئی نیست / به فدایت ، که آن هم گرفتار تو بود . . .

خداوندا تو گفتی که در قلب شکسته خانه داری / شکسته قلب من ، جانا به عهد خود وفا کن . . .

سوگند به زیبائی چشم هایت و یه ریزش همیشگی اشکهایم که من به خیال تو بودن

نیز قانعم ، خیالت را از من نگیر که خیالت ، مهربان ترین تصویر جهان است . . .

دل من در طلب روی تو ای مونس جان / خاک راهیست که در دست نسیم افتاده است . . .

تو طراوت بهاران ، تو سخاوت زمینی / در کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

.Infernal
13-11-2010, 09:20
مي دونيدبهترين دوست كيه اوني كه اولين قطره اشكو مي بينه دومي اش رو پاك ميكنه و سومي اش را تبديل به خنده ميكنه

---------------

كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشيم ماندني نه حاشيه اي از ياد رفتني

----------------

من به تنهايي يك چلچله در كنج قفس

بند, بندم همه در حسرت يك پرواز است

من به پرواز نمي انديشم به تو مي انديشم

كه زيباتر از انديشه يك پرواز است

-------------------
دلم مثل تک ستاره ی آسمان ابری گرفته به یاد روزهای خوش ندیده
------------------

دوباره دل هواي با تو بودن كرده نگو اين دل دوريه عشقتو باور كرده دل من خسته از اين دست به دعاها مردن همه آرزو ها با رفتن تو مردن حالا من يه آرزو دارم تو سينه كه دوباره چشم من تو رو ببينه

.Infernal
13-11-2010, 09:21
دوباره فال حافظ میگیرم ، دوباره توی فالمی

همیشه در خیالتم ، اگر چه بی خیالمی . . .

برای آمدنت انتظار کافی نیست / دعا و اشک و دل بی قرار کافی نیست

خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی / دعای این همه شب زنده دار کافی نیست . . .

ة ة

مشتاق دیدارت شده بودم ، چشامو فرستادم تا ببینمت !

اگه یه پاک کن جادوئی داشتی ، کدوم یکی از خصوصیات منو پاک میکردی !!؟

نمیدانم پس از مرگم که آید بر مزار من که بنشیند به سوگ من

سیاه چشمی سیاه بر تن کند یا نه ، ترا سوگند به جان دلبرت سوگند

مرا هم یاد کن آن شب که من در زیر خاک سرد تنهایم . . .

GORJI
13-11-2010, 10:15
من که جاشو پر نکردم ، شاید اصلا نمی دونه / آی به گوشش برسونید ، یکی این جا نگرونه .

مگذار گذشت در دلت گم بشود / مجذوب تلسم سیب و گندم بشود / مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود / مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است / یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است / شرح دل ما حیف است که پنهان باشد / این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است .

بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم / تو قمار زندگیمون تو نباشی من می بازم / با تو من مالک دنیام / بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام .

منطق عشق منطق عشق ، منطق دلیل و برهان نیست ، منطق صغری و کبری نیست ، منطق علت و معلول نیست ، منطق عاشق و معشوق است ، منطق امید و آروز ، منطقی که فقط عشاق به آن استناد می کنند و عقلا به مضحکه بر مجلس عقل ، و من بر همان منطق تو را می پرستم و می ستایم .

چه گریزیست ز من ، چه شتابیست به راه !

GORJI
13-11-2010, 10:16
یه روز دل نشست با خود گفت از این به بعد سنگ میشی ، سنگ شد و پیشه سنگا نشست اما عاشق یه سنگ دیگه شد .

چون به کام دل نشد دستی در آغوشت کنم / میرم تا در غبار غم فراموشت کنم / سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را / ای امید آتشین با گریه خاموشت کنم .

هر که عاشق شد جفا بسیار می باید کشید / بهر یک گل منت از صد خار می باید کشید / من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل / بخت بد بین ، از اجل هم ناز می باید کشید .

هنوز برام عزیزی / هنوز برام همونی / به خاطر تو میرم / می خوام اینو بدونی .

بی تو بودن کار من نیست ، تا دلت نرفته بر گرد .

GORJI
13-11-2010, 10:17
عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي
فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .
.
.
.
از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .
.
.
.
گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلي ، صبر کن پيدا شود گوهر شانس قابلي . . .
.
.
.
شب شکست ، پيمان شکست ، عهدي شکست ، قلبي شکست
از شکست هر شکستي بر دلم آهي نشست . . .
.
.
.
اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

GORJI
13-11-2010, 10:18
بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .
.
.
.
فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،
حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن . . .
.
.
.
در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است
.
.
.
هيچ کس تنهائيم را حس نکرد ، برکه طوفانيم را حس نکرد ،
او که سامان غزل هايم از اوست ، بي سر و سامانيم را حس نکرد . . .
.
.
.
اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

GORJI
13-11-2010, 10:18
ديرگاهيست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام
وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غم ها شده ام
دگر آئينه ز من با خبر است / که اسير شب يلدا شده ام
من که بي تاب شقايق بودم / همدم سردي يخ ها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنيد / تا نبينم که چه تنها شده ام . . .
.
.
.
زندگي پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسيم مژه بر هم زدني خاموش است . . .
.
.
.
بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !
.
.
.
همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟
.
.
.
چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

™Arman
13-11-2010, 15:23
لبهای مرا از همه استثنا کن

یک بوس خصوصی به لبم اهدا کن !

بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه

درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه . . .

اندكی عاشقانه تر زیر این باران بمان

ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت كند . . .

غمگین تر از همیشه تو را بوس میکنم

این لحظه را به عشق شما بوس میکنم

اینقدر عاشقانه دلم تنگ میشود

گاهی تو را شبیه خدا بوس میکنم

"گفته بودی که شوم مست و دو بوست بدهم"

زیر پل ماچ به آن لپ ملوست بدهم

آتش دیر مغان شعله کشد از لب تو

گرچه جزغاله شوم یکسره بوست بدهم

™Arman
13-11-2010, 15:24
نیست در این گفته من سوسه ای گر تو به من قرض دهی بوسه ای

بوسهء دیگر سر آن مینهم لحظه دیگر به تو پس میدهم

گفته بودم كه اگر بوسه دهی،توبه كنم

كه دگر باره ازین خطاها نكنم

بوسه دادی،چو برخواست لبت از لب من

توبه كردم كه دگر توبه ی بیجا نكنم

دیگه بوسه قدقن

ماچ و عشوه قدغن

توی عمق فاجعه

رفتن بی جا قدغن

جمع دو تایی ما

باشه به هر جا قدغن

عجب لبی ! شكرستان كه گفته اند ، اینست

چه بوسه ! قند فراوان كه گفته اند اینست

به بوسه حكم وصال مرا امضا كن

كه آن نگین سلیمان كه گفته اند اینست

به چیـن زلف تـوشا نه کشیــدم

دمادم ازرخ تــو بــوســه چیدم

من از بــــاغ رخـت صـــد لالـه چیـــد م

تو خواب بودی و من سرمست زعشقت

K I N G
13-11-2010, 15:25
گاهی خدا درها و پنجره ها را قفل می کند

زیباست که فکر کنیم شاید بیرون طوفان سختی در راه است

و خداوند با این کار از ما محافظت می کند . . .

.

.

.

گفتم به لبت چیست نهان ؟ گفت نمک !

گفتم نمکت را بمکم !؟ گفت : نمک !

.

.

.

روزگاری ماهم ای گل چون تو یاری داشتیم

این چنین رسوا نبودیم ، اعتباری داشتیم

ما که امروز این چنین افتاده ایم از چشم خلق

روزگاری سر در آغوش نگاری داشتیم

ای که در فصل خزانم دیده ای با پشت خم

این زمستان را نبین ، ما هم بهاری داشتیم . . .

.

.

.

گریه کردم اشک بر داغ دلم مرحم نشد / ناله کردم ذره ای از دردهایم کم نشد

در گلستان گل بسیار بوییده ام / ولی از هزاران گل گلی همچون تو پیدا نشد

دوستت دارم

.

.

.

هیچ دانی که سحرگاه چرا میخندد ؟

چون ثبات فلک و کار جهان میبیند

به بقای خود و بر غفلت ما میخندد . . .

™Arman
13-11-2010, 15:27
شکسپیر میگه : وقتی کسی رو دوست داری ، هر چند وقت یک بار بهش یادآوری کن تا فراموش نکنه قلبی براش می تپه ، این یک یادآوریست !

تحملی که داده بودی داره تموم میشه / مگه نگفتی همه جا مال منی تا همیشه / دلم داره شور میزنه ، این دل رو بی خبر نذار / تورو خدا با خوبی هات روی هیچ دلی اثر نذار .

نارفیقان را ببین خنجر به دست / دی کمین بنشسته با نام رفاقت .

همرنگ تمام آرزوهای منی / غارتگر قلب و دین و دنیای منی .

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم .

K I N G
13-11-2010, 15:27
نازنین غصه نخور قصه نویس تو خداست
همه نا رفیقن و تنها رفیق تو خداست . . .
.
.
.
دوستت دارم ، بیشتر از خودم ، کمتر از خدایم
چون عاشق توام و محتاج خدایم
فرستنده : علیرضا ، تقدیم به نازنین
.
.
.
بی تو آتشکده و شیشه و سنگ است دلم
نفسی با دل من باش که تنگ است دلم
.
.
.
تو بشو یاس قشنگ لحظه های بیقرارم ، من میشم زلال بارون ، تا کنار تو ببارم
.
.
.
آنگاه که کسی در اندیشه توست
گفتن آسان تر است
شنیدن آسان تر است
بازی کردن آسان تر است
کار کردن آسان تر است

K I N G
13-11-2010, 15:28
میخوام بیام کنار تو ، تا یه کمی لوست کنم
اگه کسی اونجا نبود ، یواشکی بوست کنم !
.
.
.
در شب تاریک گر نتوانی شوی خورشید
لا اقل مهتاب باش
گر نتوانی شوی مهتاب
لا اقل آن کرمک شب تاب باش
.
.
.
زبونی که نگه دوستت دارم به درد بستنی لیسیدن میخوره !
پس
د
و
س
ت
د
ا
ر
ولش کن ! بستنیش خوشمزه تره !
.
.
.
من درد تو را از دست آسان ندهم
دل بر نکنم از دوست تا جان ندهم
از دوست به یادگار ، دردی دارم
کان درد را به هزار درمان ندهم
.
.
.
من نمیگویم هرگز نباید در نگاه اول عاشق شد
اما اعتقاد دارم باید برای بار دوم هم نگاه کرد
(ویکتور هوگو)

K I N G
13-11-2010, 15:29
ترسم آخر ز غم عشق تو دیوانه شوم
بیخود از خود شوم و راهی میخانه شوم
آنقدر باده بنوشم که شوم مست و خراب
نه دگر دوست شناسم نه دگر جام شراب
.
.
.
در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم
آید از تابوت من بوی وفاداری تو . . .
.
.
.
تا کی منتظر گل نرگس ما بمانیم
در فراغ دیدنت هر شب تا سحر بمانیم
جمعه ها میگذرند دل ما در آرزوی دیدن آن گل رویت
.
.
.
در قید غمم ، خاطر آزاد کجایی ؟
تنگ است دلم ، قوت فریاد کجایی ؟
با آنکه زمانیست ز ما یاد نکردی
ای آنکه نرفتی دمی از یاد ، کجایی ؟
.
.
.
از زندگی ، از این همه تکرار خسته ام
از های و هوی کوچه و بازار خسته ام
تن خسته سوی خانه دل میکشم وایا
از این حصار دل آزار خسته ام
دلگیرم از خموشی تقویم روی میز
از دنگ دنگ ساعت دیوار خسته ام
از او که گفت ” یار تو هستم” ولی نبود
از خود که زخم خورده ام از یار خسته ام
با خویش در ستیزم و از دوست گریز
از حال من مپرس که بسیار خسته ام

™Arman
13-11-2010, 15:29
دیوارها اگر چه متهم به ایجاد فاصله هستند ، اما این دستان دیوار ساز ما است که تبرئه می شوند .

عشق و محبت ، مشکلات ظاهرا حل نشدنی را از سر راه بر می دارند و غیر ممکن را ممکن می سازند .

یادمان باشد ، لابلای ابرها تکه ای رنگین کمان پنهان کرده ایم تا فردا روزگارمان را سیاه و سفید نگذرانیم .

سرزنشم مکن اگر از همه پا کشیده ام ، طبع لطیف آدمی ، با همه سر نمی کند .

من چه می دانستم دل هر کس ، دل نیست ، قلب ها ز آهن و سنگ ، قلب ها بی خبر از عاطفه اند ، من چه می دانستم !

K I N G
13-11-2010, 15:30
تا حالا هندونه که از عقب نیسان بخوره کف خیابون و دیدی ؟
همونجوری تیکه پارتم !
.
.
.
گردش سال فقط یک شب یلدا دارد
من بدون تو هزاران شب یلدا دارم
.
.
.
پر سوخته ی شرار پرهیز توام
دیوانه ی چشم فتنه انگیز توام
گنجایش دیگری ندارد دل من
همچون قدح شراب ، لبریز توام
.
.
.
نتوان ترک تو ای فبله دلها کردن
که محال است دگر مثل تو پیدا کردن . . .
.
.
.
اتل متل تشکر ، منقل کجاست با انبر
تریاک و بنگ و شیشه ! به یادتم همیشه !

K I N G
13-11-2010, 15:31
گفتم تو شیرین منی / گفتی تو فرهادی مگر ؟
گفتم خرابت میشوم / گفتی تو آبادی مگر ؟
گفتم ندادی دل به من / گفتی تو جان دادی مگر ؟
گفتم ز کویت میروم / گفتی تو آزادی مگر ؟
گفتم فراموشم نکن / گفتی تو در یادی مگر؟
.
.
.
خوبرویان جهان رحم ندارد دلشان / باید از جان گذرد هرکه شود مایلشان
روز اول که سرشتند ز گل پیکرشان / سنگ اندر گلشان بود ، همان شد دلشان
.
.
.
من پذیرفته ام شکست خویش را / پند های عشق دور اندیش را
میروم از رفتنم شاد باش / از عذاب دیدنم آزاد باش
اگر چه تو تنها تر از من میروی / آرزو دارم تو هم عاشق شوی
آرزو دارم بفهمی درد را
سختی برخورد های سخت را
.
.
.
مانده بر لبان من داغ بوسه های تو
رفتی و بجا مانده آتشی به جای تو
.
.
.
حالم خیلی بده ، رفتم دکتر
میگه ۲ راه بیشتر نداری
یا
ICU
یا
I See You !

K I N G
13-11-2010, 15:32
دیرگاهیست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام
وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غمها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنید / تا نبینم که چه تنها شده ام
.
.
.
ای تماشایی ترین مخلوق خاکی در زمین
آسمانی میشوم وقتی نگاهت میکنم
.
.
.
اگر کسی دلت رو شکست صداشو در نیار
چون دلش میشکنه ، صداش در میاد
.
.
.
سوگند به زیبایی چشم هایت و به ریزش همیشگی اشک هایم
که من به خیال با تو بودن نیز قانعم ، پس خیالت را از من نگیر
که خیالت مهربانترین تصویر دنیاست

™Arman
ن به خود می بالم که در این قصر یخی ، دوستی دارم که دلش آیینه ی خورشید .

هدیه ای که برای تولد من آورده بود یک تابلو بود که با خط درشت رویش نوشته بود : زندگی پوچ و بی معناست ، در صورتی که او همیشه به من می گفت : تو تموم زندگی منی !

تا دنیا دنیاست بمون کنارم / من هیچ کسو غیر تو دوست ندارم / تا دنیا دنیاست دل من فداته / اول دلی که عاشقه خنده هاته .

یادمه که همیشه میگفتی : برو من همیشه پشتت هستم ، ولی هیچ وقت فکر اون خنجر که پشتت قایم کرده بودی رو نمیکردم !

اگر می خواهی در زندگی خوشبخت باشی ، هرگز به بدبختی کسی نخند

K I N G
با توجه به دادن یارانه ها و احتمال گران شده پیامک ها ، از امروز پیشاپیش
عید فطر ، غدیر ، یلدا ، چهارشنبه سوری ، نوروز ، تولدم ، تولدت
تولدش ، پیوندتان ، پیوندمان ، پیوندشان !
و قدم نو رسیده و عروسی پسرت مبارک !
نور به قبرت بباره !
.
.
.
مثل باد سرد پاییز ، غم لعنتی به من زد
حتی باغبون نفهمید ، که چه آفتی به من زد
.
.
.
نگاهی کرد دل رو در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد
شکستی خورد امد تا بماند / ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد
.
.
.
وقتی خدا در دلهای شکسته جای دارد
چرا به دستان کسی که هزاران بار دلم را شکست بوسه نزنم
.
.
.
رسم باشد بر مزار عاشقان روید گلی / شمع سوزد ، روزه خواند بلبلی
بر مزار ما غریبان نه چراغی ، نه گلی / نه پر پروانه سوزد ، نه نوای بلبلی

™Arman
13-11-2010, 15:33
میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی .

تو میگی بدون من دنیا برات زندون تنگه / من میگم بگو عزیزم ، تو دروغات هم قشنگه .

طوفان با همه ی شدت خود به ساحل و آرامش منتهی می شود و حتی در بحبوحه ی شدت خود در جستجوی آرامش است ، من نیز همه ی عصیانم به عشق تو ختم می شود و یگانه فریاد درونم این است که تو را ، تنها تو را !

اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند ، بگذار پایان تو را غافلگیر کند ، درست مانند آغاز !

ز همه چیز گذشتن و به همه چیز رسیدن مهم نیست ، مهم از چه گذشتن و به چه رسیدن است .

™Arman
13-11-2010, 15:34
من همه نیلوفران را فرش راهت میکنم / من جهانی را فدای یک نگاهت میکنم

در گلستان وجودم تو بدان شمع منی / نازنینم این را بدان همیشه در قلب منی

آن روز ما پیروزیم که دلامون با هم یاره / بین قلب های ما پل به جای دیواره

می توانی بروی قصه و رویا بشوی راهی دورترین گوشه ی دنیا بشوی

من و تو مثل دو تا رود موازی بودیم من که مرداب شدم، کاش تو دریا بشوی

مثل گل صد برگ شکوفــا شده ای / چون مـــاه چهار ده شکوفا شده ای

در آینـه ی نگاه من چشم بدوز / تا در یابی چقدر زیبا شده ای

™Arman
13-11-2010, 15:36
ای روی گشـــاده خُلق تنگ آمده ای / آهــوی رمیده چـون پلنـگ آمـده ای

آن روسری سپید می دانی چیست؟ / بــــا پـرچم آشتی بـه جنگ آمـده ای

بسیـار تماشایی و آراسته ای / از رونق مـاه آسمان کاسته ای

انگار نه انگار که مارا دیدی / از روی کدام دنده بر خاسته ای؟

خیال من! محال من! دلیل قیل و قال من دوباره جار میزنم...
کجـــــــــــــــــــــاا ااااااااااایییییییی مال من!

آشنای شهر بارون بیا من شدم پشیمون / فکر این شکسته دل باش پشت ابرا نشو پنهون

در دیده به جای خواب ، آب است مرا / زیرا که به دیدنت شتاب است مرا

™Arman
13-11-2010, 15:37
دل جز ره عشق تو نپوید هرگز / جان جز سخن عشق نگوید هرگز

صحرای دلم عشق تو شورستان کرد / تا مهر کسی در آن نروید هرگز

من یک نامه عاشقانه ام ، بازم کن / محتاج کمی نوازشم ، یارم باش

هر قدر که سکه ای سیاهم ای دوست / در قلک سیـنـ ه ات پس اندازم کن

آن قدر عشق تو دارم که اگر آه کشم / ز لبم بوی کباب جگرم میآید !

قویی که شنا میکرد در برکه چشمانت / موجی که رها میشد در بستر چشمانت

بویی که نفس میزد در دام گریبانت / من بودم و خواهم بود همواره پریشانت

ببندم شال و میپوشم قدک را / بنازم گردش چرخ و فلک را

بگردم آب دریا ها سراسر / بشویم هر دو دست بی نمک را

™Arman
13-11-2010, 15:39
درشکه ای سیاه می خواهم که یاد تو را با خود ببرد یا نه

نه یاد تو باشد مرا با خود ببرد

بیا حواسمان را پرت کنیم مال هر کس دورتر افتاد

عاشق تر است... اول من... حواسم را بده تا پرت کنم!!!

بوسه هایت انار را می ترکاند نفس هایت سیب را می رساند آغوشت ابر را می باراند

پاییزترینی تو...!

مشتی آب از كف دریا بردار مشتی خاك از كویر قلبی دیگر قالب بزن و در سیــــ ــنه ام تعبیه كن
برای عشق تو "‌‌ یك قلب كافی نیست !‌"

هنوز فرصت هست
هنوز می شود از چشمهای بارانی دری گشود به معنای اولین خورشید و پشت حوصله عشق زندگانی كرد

™Arman
13-11-2010, 15:39
چشمان تو حروف را، بی استفاده می کنند! کافی است نگاه کنی

دلم دل نیست دریا نیست مرداب است که موجی هم سراغش را نمی گیرد
نه میل زیستن دارد نه می میرد

عشق ما صدایی شد در دهان پرنده ای و به دور دست ها رفت
و بین شاخ و برگ درختان گم شد

نبودنت دلیل نداشتنت نیست؛
"حتی اگر نباشی می آفرینمت چونانکه التهاب بیابان سراب را"

اگر زنده ماندم در دادگاه شهادت خواهم داد این لکِّ سرخ روی پیرهنم از گلوله نیست،
تو در دلم انار دانه کرده‌ای.

™Arman
13-11-2010, 15:40
تا کی رم آهو ها را در چشمت ببینم و آه بکشم ؟
عشق جرات می خواهد عزیزم... می روم پلنگی دست و پا کنم !

چه کاغذها که سپیدی دلشان از نام تو سیاه شد... از دل تنگی هایم از احساسم
هزاران هزار صفحه سفید کاغذ سیاه شدند کاغذها عاشق شدند ولی تو..!

اگر تو نبودی زمین یک زیر سیگاری گلی بود جایی برای خاموش کردن بی حوصلگیها

نقطه می گذاری انتهای خط . . . و من باز می رسم سر سطر !
تو دوباره با نقطه ای تمامم می کنی . . . و من سمج تر از هزار سطر به پایان رسیده . . .
شروع می کنم !

راه های به تو رسیدن محدود است اما من...
به اندازه ی تمام راه های نرسیدن به قلبت، دوستت دارم!!!

omidvista
13-11-2010, 16:49
اى كاش بر قبرت حرم سازیم امامم
بر گنبدش پرچم بیافرازیم امامم
آییم پابوس و تو را زوّار گردیم
ما بى كسان هم لایق دیدار گردیم

-----------------------------------------------

ا باقر از فرط غمت افسرده گشتیم
از غصه جانسوز تو پژمرده گشتیم
هر شیعه در دل حجله داغ تو بسته
سنگینى داغت دل ما را شكسته

-------------------------------------------------

بود اندر خاطرش آلاله‏ها
آخرین ساعات عمر لاله‏ها
در نگاه آخر پور حسین
موج می‏زد كربلاى شور و شین

----------------------------------------------

گاه قلبش از غم، آتش مى‏گرفت
گاه زهر كین حیاتش مى‏گرفت
اشكهاى سرخ امانش را گرفت
ذره ذره داغ جانش را گرفت

-----------------------------------------------

علم نهانى ز گلستان تو
پیر خرد طفل دبستان تو
هر نفست باغ گلى از كمال
هر سخنت پاسخ صدها سوال

---------------------------------------------------

habibfadae
13-11-2010, 17:37
ای دل، دل سودا زده، سامانم کـو؟ / ای کالبد تهی شده جـــــــانم کـو؟

امـــروز که از همیشه مشتاق ترم / ای خانه ی سوت و کور مهمانم کو؟

.

.

نسبت به تو حس کور میـلی دارم / دور و بـــــــر خود هـــزار لیـلی دارم

من نــاز نمی خرم شما هم نفروش / چون عاشق کشته مرده خیلی دارم . . .

.

.

مــــارا نکشان به سوی لبهای خودت / بر گـــــرد برو بخواب در جـــــای خودت

می خواهی اگر ببوسمت حرفی نیست / امـــــا همه ی عــواقبش پــــای خودت . . .

.

.

از بس که درون سـیـنـ ـه تنهـا مـــانده / در مـــانده ا م از دست دل وا مـانده

در داخل سیـ ـنـ ه درد شیرینی هست / آیــــا دل من پیش شمـا جـا مــانده !؟

.

.

ماهی تو، که بربام شکوه آمده است / آیینه ز دستت به ستوه آمده است

خورشید اگر گرم تماشای تو نیست / دلگیر نشو ز پشت کـوه آمده است

یک پلک زدن فاصله از تو تا من / باید بزنیـــم پلک یا تو یا من

هر چند که گفتند گناه است این کار / اما تو یکی بزن گناهش با من . . .

.Infernal
13-11-2010, 18:49
اگر مثل اشک توی چشمام بودی واسه موندنت تا آخر عمرم گریه نمی کردم…

——————————————-
تنها برای چشمان تو می نویسم که نگاهت تکراری از آسمان است… تو همانی هستی که بهار را برایم به ارمغان آوردی و من همانی هستم که به عشقت وفادار مانده ام و روزهای بی تو را در دفتر دلم شمارش کردم…
——————————————-
ردپایم بی صداست عشق من بی انتهاست… ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست…

-------------------------

چه رنجی است لذت ها را تنها بردن… و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن… و چه بدبخت آزاد دهنده ایست تنها خوشبخت بودن…

™Arman
13-11-2010, 20:36
هیچ کس ویرانیم را حس نکرد ، وسعت “تنهایی” م را حس نکرد ، در میان خنده های تلخ من ، گریه پنهانیم را حس نکرد

تحمل “تنهایی” بهتر از گدایی محبت است

درد غریبیست “تنهایی” و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از “تنهایی” ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل “تنهایی” مان

™Arman
13-11-2010, 20:38
هفت شهر عشق ، شهر اول : نگاه و دلربایی ، شهر دوم : دیدار و آشنایی ، شهر سوم : روزهای شیرین و طلایی ، شهر چهارم : بهانه ، فکر جدایی ، شهر پنجم : بی وفایی ، شهر ششم : دوری و بی اعتنایی ، شهر هفتم : اشک ، آه ، “تنهایی”

در غریبانه ترین لحظه ی “تنهایی” خود ، چشمهایم را که در آن دریایی از محبت موج میزند به تو خواهم بخشید ، تا هیچ گاه به پاکی احساسم شک نکنی

غروب غمهایت را به هر قیمتی خریدارم ، اگر همدم شبهای “تنهایی” من باشی

و بعد از تو دلم از عطش عشق طغیان کرد ، گاه از دو روزنه ی رخسارم ، گاه در نگاهی پوچ در تاریکی شب هایم ، گاه در باز دمی اندوهناک که با زحمت از قفس آزاد شده و پایانش خدا را شکر می گویند و گاه در وجودم که به هیچ پایانی نمی رسید مگر ، “تنهایی” ، “تنهایی” ، “تنهایی”

می بینی ای لحظه های خالی از احساس تهی ، می بینی که چه صدای خرد شدن دست های خزان شده اش در دست های “تنهایی” کسل آور است و تو را نیز بی رمق می کند ، آه ، پس او چه گوید ؟

™Arman
13-11-2010, 20:39
ای کاش تنها یک نفر هم در این دنیا مرا یاری کند ، ای کاش می توانستم با کسی درد دل کنم تا بگویم که ، من دیگر خسته تر از آنم که زندگی کنم تا ابد غم شبهایم را ، تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را ، قانون دنیا “تنهایی” من است و “تنهایی” من قانون عشق است و عشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض “تنهایی” خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت “تنهایی” غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد

من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی ، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل “تنهایی” مان

™Arman
13-11-2010, 20:43
هرکس به میزانی که “تنهایی” نیاز دارد عظمت دارد و بی نیاز تر است

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم ، با اشک تمام کوچه را تر کردم ، وقتی که شکست بغض “تنهایی” من ، وابستگی ام را به تو باور کردم

من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب “تنهایی”

وصال در عشق بس چه دارد حیرانی ، من نگویم رسیدم به وصال ، اما دیده ام ناله ی عاشقی در “تنهایی” ، گریان سخن می گفت ، می کرد حق حق و بی تابی ، ای کاش می شد اینگونه عاشق شد

عشق من تو باش ، نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم ، تو باش تا در دنیای بزرگ “تنهایی” ام تنهاترین باشی

™Arman
13-11-2010, 20:44
بلندترین شاخه ی درخت ، یک واژه را می فهمد ، و آن هم “تنهایی” ست

کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این “تنهایی” / لطفا کمی آغوش برایم بفرست

شب من پنجره ای بی فردا / روز من قصه ی “تنهایی” ما / مانده بر خاک و اسیر ساحل / ماهی ام ، ماهی دور از دریا

بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم / افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم / بیا مثل پروانه های غریب نیاز / به مهتاب شب های “تنهایی” عادت کنیم

عشق زاییده ی “تنهایی” است و “تنهایی” نیز زاییده ی عشق

™Arman
13-11-2010, 20:45
آنگاه که “تنهایی” تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده

کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، “تنهایی” بهترین همدم اوست

شمع و پروانه و بلبل همه جمع اند ، بی رحم ، بیا رحم به “تنهایی” من کن

دوستی اتفاق است ، جدایی رسم طبیعت ، طبیعت زیباست ، نه به زیبایی حقیقت ، حقیقت تلخ است ، نه به تلخی جدایی ، جدایی سخت است نه به تلخی “تنهایی”

هر قطره اشک نشان دل شکستگی است ، هر سکوت نشان “تنهایی” است ، هر لبخند نشان مهربانی است ، هر پیام نشانی از دل تنگی من برای تو است

™Arman
13-11-2010, 21:15
خوشحالم که بردم، چون کسی را از دست دادم که دوستم نداشت، خوشحالم که باختی، چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین / قلب را ساختی از عشقش سرشارترین / آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین / چه دل آزارترین شد، چه ل آزارترین؟

غم دریا دلان را با که گویم / کجا غمخوار دریا دل جویم / دلم دریای خون شد در غم دوست / چگونه دل از این دریا بشوییم

میروم تا در غبار غم فراموشت کنم، سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را ای امید آتشین با گریه خاموش کنم

دیشب در جاده ی سکوت در ایستگاه عشق هر چه منتظر ماندم کسی برای لمس تنهاییم توقف نکرد و من تنهاتر از همیشه به خانه برگشتم

عسق بعنی تا ابد با من بمان

عشق یعنی هم نفس با من بخوان

™Arman
13-11-2010, 21:16
یارب تو او را همچو من بر غم گرفتارش مکن

در شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکن

هر چند او از رفتنش چشمان من گریان نمود

لیک ای خدای مهربان از غصه پر بارش مکن . . .

.

.

.

تو بارون که رفتی شبم زیرو رو شد

یه بغض شکسته رفیق گلو شد . . .

.

.

.

احساس سوختن به تماشا نمی شود

آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .

.

.

.

این دلی که شکستی مال من نبود

خیلی وقت پیش تقدیم به تو شد

خوشحالم چون حالا میتونم جای دل سنگ بذارم تو ســ ــینه . . .

.

.

.

کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی

وقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتی

فقط نیم نگاهی میکردی . . .

™Arman
13-11-2010, 21:18
خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت

خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .

.

.

.

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شد

از عاشقی تباهی

از زندگی مصیبت

از دوستی شکستو

از سادگی خیانت . . .

.

.

.

با تو بودن خیلی وقته که گذشته

بی تو بودن مثل مهر سرنوشته

حالا اسم تو را هی زمزمه کردن

واسه من نه تو میشه نه فرقی داره . . .

.

.

.

از دشمنان برند شکایت به دوستان / چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟

.

.

.

از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشی

برایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی . . .

منتظر آن روز هستم

مانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی

™Arman
13-11-2010, 21:21
زتو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

تو بمان و دگران وای به حال دگران . . .

.

.

.

تا که بودیم ، نبودیم کسی / کشت ما را غم بی هم نفسی

تا که خفتیم همه بیدار شدند / تا که مردیم همگی یار شدند

قدر آن شیشه بدانید که هست / نه در آن لحظه که افتاد و شکست . . .

.

.

.

گفتی شتاب رفتن من از برای توست / آهسته تر برو که دلم زیر پای توست . . .

.

.

.

یادمان باشد:

اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

که در این بحر دو رنگی و ریا دگر حتی طلب آب ز دریا نکنیم . . .

.

.

.

تو دل منو شکستی و لی من دل تو رو نمی شکنم

چون یک دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است . . .

K I N G
14-11-2010, 17:07
شوق دیدار روی تو روشنی‌بخش دل سودایی من‌است
بی‌ فروغ ماه رویت، جلوه و جلایی ندارد شب

هیچ می دانی

هر چند که ناپیدایی

اما دل شکسته ام می گوید

می آید صدایی

جانان من زود بیا نازنینم زود بیا تا برای یک بار هم که شده ببینمت
جانم را بگیر و برای خود ببر

باغ بهشت من ، رخسار توست دیدگانم مشتاق دیدار توست
یاد متبرک تو مونس دل من است وتا روز بازپسین همراه اوست

یاران چاره‌ای! زخم من کاریست چراکه درد م این‌بار،درد عشق است
کبوتری‌که به چنگ شاهین افتاده‌است نه مجال پروازش هست نه راه گریزی

بی یادت دلم باغ تشنه‌ای خواهد‌شد بی یادت گل امیدم خواهد پژمرد

چشم امیدم به باران رحمت توست پس پاییز مرا بهار پرشکوفه‌ گردان

چگونه نگریم منی که روز و شبم را بازنمی‌شناسم

بهر طواف خورشید روی توست که شب سرگردان است

خرمن هستی‌ام را هجران تو به دست باد سپرد

من می‌سوزم و شمع نیز بر حالم می‌گرید شب

.Infernal
14-11-2010, 18:10
بس که دیوار دلم کوتاه است...هر که از کوچه تنهایی ما میگذرد...به هوای هوسی هم که شده...سرکی می کشد ومی گذرد...

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي .

اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت!

ردپایم بی صداست عشق من بی انتهاست... ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست

هر انسانی لبخندی از خداست؛ تقدیم به تو که زیباترین لبخند خدایی!

.Infernal
14-11-2010, 18:11
در زندگي بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شيشه مي کوبي ابر باش تا منتظرت باشن که بباري

هیچ وقت رازت رو به کسی نگو وقتی خودت نمی تونی حفظش کنی چطور انتظار داری کسی دیگه برات راز نگهدار باشه

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد
عجب از محبت من كه در او اثر ندارد

در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا... تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا...

بازیچه دست یار بودن عشق است در پنجه غم شکار بودن عشق است در محکمه ای که یار باشد قاضی محکوم طناب دار بودن عشق است

.Infernal
14-11-2010, 18:12
دستان من شقاوت طوفان را

پاهای من رطوبت باران را و جسم من برودت غمها را

باور نمی کند

زیرا .......... !!!! تو را دارم

---------------

سی .تی . دیویس

کسی که راه عشق را می پیماید ، هرگز راه را تنها نپیموده است.

---------------------

ربه. کا . جی . یاره

تو همانی که همیشه به او اندیشیده ام ،

تو برای من مهمترینی در تمام جهان ،

تو همانی که د وستت دارم.

------------------------

جان کیتز

از آن روبه تو عاشقم ،

که می دانم دوستم داری ،

تنها به خاطرخودم و نه هیچ چیز دیگر.

-------------------------

جورج الیوت

نه تنها دوست دارم ، دوستم بدارند ،

بلکه دوست دارم بشنوم که دوستم دارند.

.Infernal
14-11-2010, 18:13
هرگاه ديدی گناهی آنقدر بزرگه که نميشه ببخشيش، بدون كه اوون از کوچيکي قلبته نه از بزرگي گناه!!

زندگی دفتری از خاطر هست. يک نفر در شب کم، يک نفر در دل خاک، يک نفر همدم خوشبختي هاست، يک نفر همسفر سختي هاست، چشم تا باز کنيم عمرمان ميگذرد ما همه همسفريم...

اگر روزی مُردم تابوتم را سياه کنيد تا همه بدانند سياه بخت بودم. بر روي سينه ام تکّه يخی بگزاريد تا به جای معشوقم برايم گريه کند. چشمانم را باز بگزاريد تا همه بدانند چشم انتظار معشوقم بودم.و آخرين خواسته

ي من از شما اينکه دستانم را ببنديد تا همه بدانند خواستم ولی نتوانستم.

به جای دسته گلی که فردا بر قبرم نثار ميکنی،امروز با شاخه گلی کوچک يادم کن ،به جای سيل اشکی که فردا بر مزارم ميريزی ، امروز با تبسمی شادم کن، به جای ان متن هاي تسليت گونه که فردا در روزنامه ها برايم

مينويسی ، امروز با پيام کوچکی خوشحالم کن "من امروز به تو نياز دارم ، نه فراد...........

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

.Infernal
14-11-2010, 18:13
يك هميشه تنها يك است و شايد در تمام عمرش نتواند چيزي بيش از يك عدد باشد اما بعضي وقتها مي تواند دنيايي باشد يك نگاه يك نوشته يك دوست

عشق با غرور زيباست ولی اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايی كني آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

اگر دیدی بغض کردی ولی دلیل گریه کردن نداری اگه دنبال جایی می گشتی که داد بزنی بدون دل یه نفر برات تنگ شده

مو قعی که فرشته پنجره بهشت رو باز کرد من رو دید به من گفت امروز چه ارزویی داری؟گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که داره این اس ام اس رو می خونه باش.

بهترين دوست اون دوستيه که بتوني باهاش روي يک سکو ساکت بشيني و چيزي نگي و وقتي ازش دور ميشي حس کني بهترين گفت وگوي عمرت رو داشتي

.Infernal
14-11-2010, 18:14
ديرگاهيست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام
وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غم ها شده ام
دگر آئينه ز من با خبر است / که اسير شب يلدا شده ام
من که بي تاب شقايق بودم / همدم سردي يخ ها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنيد / تا نبينم که چه تنها شده ام . . .

زندگي پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسيم مژه بر هم زدني خاموش است . . .

بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

.Infernal
14-11-2010, 18:17
اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .
گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلي ، صبر کن پيدا شود گوهر شانس قابلي . . .

.Infernal
14-11-2010, 18:19
تنها داروئی که 2 خاصیت داره چشم های قشنگ توست

که هم آرومم میکنه هم داغون !

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، گاه برای داشتن باید گذشت

و گاه در اوج تمنا باید نخواست . . .

صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر

این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش .

خدا از بهترین ها فقط یه دونه خلق کرده ، دقت کردید چقدر تنهائید . . . ؟

میل دریا گر کنی ، من دیده را دریا کنم

میل صحرا گر کنی ٬ من سینه را صحرا کنم

نا امیدم گر کنی میمیرم اما باز هم

در همان حالت که میمیرم دعایت می کنم . . .

™Arman
14-11-2010, 21:59
من درد تو را ز دست ندهم، دل بر نکنم ز دوست تا جان ندهم

ای دوست به یادگاری دردی دارم، که آن درد را به صد هزار درمان ندهم

گرچه ای دوست غرور دلت احساس مرا درک نکرد

آفرین بر غم عشقت که مرا ترک نکرد

روزی سپری شد به امیدی که شب آید / شب آمد و دیدم به دلم تاب و تب آمد

ای دوست دعا کن من بیچاره مبادا / در حسرت دیدار تو جانم به لب آید . . .

دوستی شوخی سرد آدماست، بازی شیرین گرگم به هواست

واسه کشتن غرور من و تو، دوستی، توطئه ثانیه هاست

یاد دوستان در غریبی عار نیست

یک پیامک کمتر از دیدار نیست

™Arman
14-11-2010, 22:00
آری دوستی دو نیمه دارد، نیمی از آن عشقی است که دل تو را بیقرار کرده و نیمی

دیگر آن محبتی است که در دل من میتپد

چقدر پدال دوچرخه دونفره دوستیمون سفت شده، حالا یا من خسته شدم یا شیب

زیاد شده شایدم تو دیگه رکاب نمیزنی

می نویسم این پیامک را به دوست

ای پیامک صورت او را ببوس . . .

همه شب صورت خود را به خدا خواهم کرد ، از خدا خواهش دیدار تورا خواهم کرد

تا که جان دارم و بر سینه نفس می آید ، بر تو و عشق تو ای دوست وفا خواهم کرد.

ما که کی ترسیم از حجرت دوست،کاش می دانستیم روزگاری که به هم نزدیکیم

چه بهایی دارد کاش می دانستیم حس دلتنگی هر روز غروب چه دلیلی دارد...

™Arman
14-11-2010, 22:01
چه دردیست در میان جمع بودن ولی در گوشه ای تنها نشستن

به رسم دوستی دستی فشردن ولی با هر سخن قلبی شکستن . . .

ما محبت را به نام دوست ارزان می کنیم ، تا صداقت هست ما هم رفاقت می کنیم.

جان اسیر دل ، دل اسیر دوست ، دوست چه میداند دل اسیر اوست.

گرچه راه قیامت پر خطر است ، اما جدایی ز دوستان قیامتی دگر است . . .

زیباترین گل با اولین باد پاییزی پرپر میشه ، باوفاترین دوست به مرور زمان بی وفا میشه ، این پرپرشدن از گل

نیست از طبیعت است و این بی وفایی از دوست نیست از روزگار است .

™Arman
14-11-2010, 22:03
ذوقم که میرسد به تو فعال میشود / دور از تو خاک میخورد و چال میشود
این عاشق خجالتی از شرم چشمتان / هر وقت میرسد به شما لال میشود

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند / قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند / تارموی توست اما ریشه ی عمر من است . . .

در چشم هایت جنگجویی مغول کمین کرده جرات نمی کنم دوستت نداشته باشم

گناه کن ! با من گناه کن !
بیا برای یک بار هم که شده احساس کنم که آدمم ... سیب نشانم بده !
بهشت سهم کسانی که تو را باور نکرده اند

آنگاه که دوست داری همواره کسی به یادت باشد یاد من باش که من همیشه به یاد

تو هستم.از طرف بهترین دوست تو خدا (سوره بقره آیه 152)

™Arman
14-11-2010, 23:15
یارب تو او را همچو من بر غم گرفتارش مکن

در شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکن

هر چند او از رفتنش چشمان من گریان نمود

لیک ای خدای مهربان از غصه پر بارش مکن . . .

.

.

.

تو بارون که رفتی شبم زیرو رو شد

یه بغض شکسته رفیق گلو شد . . .

.

.

.

احساس سوختن به تماشا نمی شود

آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .

.

.

.

این دلی که شکستی مال من نبود

خیلی وقت پیش تقدیم به تو شد

خوشحالم چون حالا میتونم جای دل سنگ بذارم تو ســ ــینه . . .

.

.

.

کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی

وقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتی

فقط نیم نگاهی میکردی . . .

™Arman
14-11-2010, 23:17

.

.

.

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شد

از عاشقی تباهی

از زندگی مصیبت

از دوستی شکستو

از سادگی خیانت . . .

.

.

.

با تو بودن خیلی وقته که گذشته

بی تو بودن مثل مهر سرنوشته

حالا اسم تو را هی زمزمه کردن

واسه من نه تو میشه نه فرقی داره . . .

.

.

.

از دشمنان برند شکایت به دوستان / چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟

.

.

.

از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشی

برایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی . . .

منتظر آن روز هستم

مانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی

™Arman
14-11-2010, 23:20
زتو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

تو بمان و دگران وای به حال دگران . . .

.

.

.

تا که بودیم ، نبودیم کسی / کشت ما را غم بی هم نفسی

تا که خفتیم همه بیدار شدند / تا که مردیم همگی یار شدند

قدر آن شیشه بدانید که هست / نه در آن لحظه که افتاد و شکست . . .

.

.

.

گفتی شتاب رفتن من از برای توست / آهسته تر برو که دلم زیر پای توست . . .

.

.

.

یادمان باشد:

اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

که در این بحر دو رنگی و ریا دگر حتی طلب آب ز دریا نکنیم . . .

.

.

.

تو دل منو شکستی و لی من دل تو رو نمی شکنم

چون یک دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است . . .

™Arman
14-11-2010, 23:22
دیدی آنرا که تو خواندی به جهان یار ترین

سیـ ـنه را ساختی از عشقش سر شارترین

آنکه می گفت منم بهر تو غمخوار ترین

چه دل آزار شد آخر،چه دل آزار ترین . . .

دیدی ای دل ؟

.

.

.

به تو سپرده بودمش

با هزار و یک امید

و حالا برای هزارو یکمین بار

دلم را می برم

تا شکستگی اش را

گچ بگیرند!

.

.

.

از من نخواه ببخشمت

هرگز نمیبخشم تورو

حتی اگه ببخشمت

خدا نمیبخشه تورو . . .

.

.

.

بنویس ای سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش . . .

.

.

.

بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم

باشد که نباشیم و بدانند که بودیم . . .

™Arman
14-11-2010, 23:24
ز کویت رفتم و الماس ِ طاقت بر شکستم برو با یار ِ خود بنشین که من بارِ سفر بستم

که بعد ِ رفتنم جانا هزار افسوس خواهی خورد فلانی یار ِ خوبی بود و من ،قدرش ندانستم . . .

.

.

.

وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارم

چون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت . . .

.

.

.

فکر میکردم که برام یه رفیق و همدمی

تو کویر آرزو باران رحمتی

به گمونم آخر عاشقای عالمی

بذار راحتت کنم ، فکر میکردم آدمی!

.

.

.

چقدر سخته

کسی رو که دوستش داری نتونی بهش بگی که دوستش داری وچقدر

بده که کسی تورو دوست داشته باشه واینو نتونه بهت بگه . . .

.

.

.

چقدر سخته

تو چشای کسی که تمام عشقت رو ازت دزدید وبجاش یه

زخم همیشگی رو قلبت هدیه داد زول بزنی و بجای اینکه

لبریز کنید و نفرت شی حس کنی که هنوز هم دوسش داری . . .

™Arman
14-11-2010, 23:24
چقدر سخته

دلت بخواد سرتو باز به دیواری تکیه بدی که

یبار زیر آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

.

.

.

چقدر سخته

تو خیالت ساعتها باهاش حرف بزنی اما

وقتی دیدیش هیچ چیزی بجز سلام نتونی بگی . . .

.

.

.

چقدر سخته

وقتی که پشتت بهشه دونه های اشک گونه هاتو خیس کنه

اما مجبور بشی بخندی تا نفهمه که هنوز دوسش داری . . .

.

.

.

چقدر سخته

گل آرزوهاتو تو باغ دیگری ببینی و هزار

بار خودتو بشکنی و اونوقت آروم زیر لب بگی

گل من

باغچهء نو مبارک

.

.

.

آرزو دارم شبی عاشق شوی

آرزو دارم بفهمی درد را

تلخی برخوردهای سرد را

میرسد روزی که بی من لحظه ها را سرکنی

میرسد روزی که مرگ عشق را باور کنی

میرسد روزی که شبها در کنار عکس من

نامه های کهنه ام را مو به مو ازبر کنی . . .

GORJI
15-11-2010, 09:46
یادمان باشد تا هستیم به یاد هم باشیم ، موقع رفتن فریاد صدایی ندارد .

اگر ای دوست تحمل بنمایی ، همچو خاری که شود همدم گل ، با تو تا مرز شکفتن ، با تو تا سبز شدن ، آن طرف تر حتی ، با تو تا زرد شدن می مانم .

خلوت نشین غم شدم ، غمخوار نا پیدای من / آغوش گرمت جای من ، آری تویی دنیای من .

تو رفته ای و من افتاده ام ! تو از دست ، من از پا .

جیپر طلا ، یار با وفا ، نسیم صبا ، آخر وفا ، نفس و هوا ، تکی به خدا .

GORJI
15-11-2010, 09:46
خورشیدی و گرمای محبت در دست / با آمدن تو ماه چشمش را بست / با سرعت نور سمت تو می آیم / وقتی که چراغ چشمهایت سبز است .

با این که لب از کلام بستید شما / ساکت سر جایتان نشستید شما / امواج نگاهتان دلم را لرزاند / اصلا نکند زلزله هستید شما .

کویر قلبم خشک شده ، محبتت را ارزانی دلم کن ، سیراب نمی شود اما شاید لبی تر کند .

ببخشید بد موقع مزاحم شدم ! میخواستم قربونت برم ، از کدوم طرف برم ؟

روزگارم گله مندی شده است / من بگیرم تو بخندی شده است / از دلم یاد نکردی شاید / عشق هم سهمیه بندی شده است .

GORJI
15-11-2010, 09:47
عشق داغیست ، تا مرگ نیاید نرود / هرکه بر چهره از این داغ نشانی دارد .

الهی کور بشه ! گره ریسمان قلبمون !

گمان کردم که با من همدل و همراه و همدردی / به مردی با تو پیوستم ، ندانستم که نامردی .

به کمال عجز گفتم که به لب رسید جانم / به غرور و ناز گفتی که مگر هنوز هستی ؟

دریای غم ساحل ندارد / دل من طاقت دوری ندارد .

GORJI
15-11-2010, 09:47
با تو بون قصه ی شیرینی است به وسعت تلخی و تنهایی و داشتن تو فانوسیست به روشنایی هرچه تاریکی .

به وسعت ندیدن نگاهت خسته ام ، چگونه بشکنم ثانیه های سنگین دوریت را .

این سینه همیشه راز دارد انگار / همواره به تو نیاز دارد انگار / رفتی که رها شوی ز دستم اما / این رشته سر دراز دارد انگار .

پر از دلشوره ام ، بی تاب و دلگیرم / کجا ماندی که من بی تو / هزاران بار ، در هر لحظه میمیرم .

روزی که مرا بر گل رویت نظر افتاد / احساس نمودم که دلم در خطر افتاد / تا چشم من افتاد به گلبرگ جمالت / زیبایی گل های بهار از نظر افتاد .

GORJI
15-11-2010, 09:48
بوسه هایت انار را می ترکاند ، نفس هایت سیب را می رساند ، آغوشت ابر را می باراند ، پاییزترینی تو !

احوال دل ، آن زلف رها داند و من / راز دل غنچه را صبا داند و من / بی من تو چگونه ای ندانم اما / من بی تو در آتشم ، خدا داند و من .

این فاصله ها که بین ما بسیارند / از بودن ما کنار هم بیزارند / یک روز برای دیدنت می آیم / اما اگر این فاصله ها بگذارند .

توی زندون عشق تو اونقدر شلوغ میکنم و زندون رو به هم میزنم که مجبور بشی منو بزاری توی انفرادی قلبت !

ماهی که از آب جدا بشه فدا میشه / تو آبی من ماهی ، فدات بشم الهی .

GORJI
15-11-2010, 09:50
خوشبختی را در همین لحظه باور کن ، لحظه ای که دلی به یاد توست .

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا / هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی .

موجی از عشق رو بر ساحل دلت میفرستم تا بدونی فراموش نشدنی هستی .

سر سبز دل از شاخه بردیم ، تو چه کردی / افتادم و بر خاک رسیدم ، تو چه کردی / من شور و شر موج و تو سر سختی ساحل / ای عشق ببین من چه کشیدم و تو چه کردی .

قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم .

omidvista
15-11-2010, 10:07
تو یعنی یک کبوتر را ز تنهایی رها کردن / خدای آسمان ها را به آرامی صدا کردن

.................................................. ...........

بگذار سرنوشت هر راهی را که می خواهد برود ، راه ما جداست ، ابرها هم هرچه می خواهند ببارند ، چتر ما خداست .

.................................................. ..........

با هیچ بارانی ردپایت از کوچه های قلبم پاک نمی شود .

می نویسم خاطرات از روی درد / تا بدانی دوریت با من چه کرد .

آنکه هر روز هوس سوختن ما می کرد / کاش امروز بود و تماشا می کرد .

عاشق شدم و محرم این کار ندارم / فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم / بسیار شدم عاشق از این پیش / آن صبر که هر بار بود این بار ندارم

omidvista
15-11-2010, 10:16
میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشونو بدرقه ی پاکی خنده هات کنن .

...........................

طعنه بر طوفان مزن ، ایراد بر دریا مگیر / عاشق ساحل شدن موج را دیوانه کرد .

..........................

هیچ صبحانه ای طعم لبخند نخواهد داد ، از فردا ، حالا که ساز می روم می روم میزنی ، خورشید بی عسل نگاهت هر صبح از طلوعش پشیمان خواهد شد .

........................

سلام گل قشنگم ، آسمون یه رنگم / کاش بدونی عزیزم ، چقدر برات دلتنگم .

.......................

omidvista
15-11-2010, 10:28
نیاز عاشقان معشوق را بر ناز می دارد / تو سر تا پا وفا بودی ، تو را من بی وفا کردم .

تا تو نگاه می کنی ، کار من آه کردن است / ای به فدای چشم تو ، این چه نگاه کردن است ؟

گویند که مردمان غم دیوانه می خورند / دیوانه هم شدیم و غم ما کسی نخورد .

کیست کز گردش چشم تو به جایی نرسید ؟ / ای شوخ ، مرا هم به نگاهی دریاب .

زندگی آنقدر ابدی نیست که هر روز بتوان مهربانی را به فردا انداخت .

.......................

من اگر دفتر نفرین شده ی اندوهم / اگر از نسل گلی هرزه به روی کوهم / اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی .

.....................

omidvista
15-11-2010, 10:40
کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود .

اگر خوابی خوابتم / اگر مستی شرابتم / اگر هستی کنارتم / اگر نیستی به یادتم .

——————————

زندگی با تو چه زیباست نمیدانی تو / دل من غرق تمناست نمیدانی تو / شوق دیدار تو در باغ دلم میشکفد / بلبل مست تو تنهاست نمیدانی تو / جز تو کس نیست که من منتظر او باشم / دل من منتظر توست نمیدانی تو .

——————————

رفتی اما چه بگویم هیهات ، تو ندانی که من آن روز غروب ، زیر آن دره ی آرام و عبوس ، به چه حالی بودم .

——————————

به که پیغام دهم ؟ به شباهنگ که شب مانده به راه ؟ یا به اندوه کلاغان سیاه ، به پرستو که سفر میکند از سردی فصل ؟ یا به مرغان نکو چیده شهر ؟ به که پیغام دهم که به یادت هستم ؟

GORJI
15-11-2010, 13:36
دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری ، بدین خاطر که لایق دوست داشتنی

ای کاش کودک بودم تا احساست کنم ، ای کاش باران بودم تا غبار را از دلت دور کنم ، ای کاش تار بودم تا ساز مورد علاقه ات را بنوازم ، اما افسوس که نه کودکم نه بارانم نه تارم ، اما عاشقانه و صادقانه هستم و دوستت دارم

میدونی چقدر دوستت دارم ؟
۱دونه !
ولی مردونه !

ای کاش می دانستی چقدر دوستت دارم ، چندیست بیمار وفایت شده ام ، در بستر غم چشم براهت شده ام ، این را تو بدان اگر بمیرم روزی مسئول تویی ، که من فدایت شده ام ، پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک هم چشم انتظارم

دوستت ندارم به اندازه اقیانوس، چون یه روز تموم می شه.
دوستت ندارم به اندازه خورشید، چون غروب می کنه.
دوستت دارم به اندازه روت که هیچوقت کم نمی شه

GORJI
15-11-2010, 13:37
اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت
دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم ، نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ، از ته دل دوستت دارم بدون دلیل

به اندازه تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم ، چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره

GORJI

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم

GORJI
عشق نمی پرسه تو کی هستی ؟ عشق فقط میگه : تو ماله منی ، عشق نمی پرسه تو اهل کجایی ؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی می کنی ، عشق نمی پرسه چه کار میکنی ؟ فقط میگه : باعث میشی قلب من به ضربان بیفته ، عشق نمی پرسه چرا دور هستی ؟ فقط میگه همیشه با منی ، عشق نمی پرسه دوستم داری ؟ فقط میگه : دوستت دارم

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

GORJI
15-11-2010, 13:38

کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

GORJI
بی بهانه که دوستت دارم
ناشیانه که دوستت دارم
من که لمست نکرده ام ،اما
می زنم حدس بعد یک کاما
بوسه های تو خاصیت دارد
دل برایت اهمیت دارد

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم

GORJI
راه های به تو رسیدن
محدود است اما من...
به اندازه ی تمام راه های
نرسیدن به قلبت،
دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترین عشق در کوتاه ترین جمله ی ممکن به روی لطیف ترین گل سرخ یرای تو بهترین ... دنیام می نویسم دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من

GORJI
15-11-2010, 13:39
دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی

می توان پر کرد

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

GORJI
15-11-2010, 13:39
به هر جان کندنی
جمع می کند از هر دری
می زند زیر بغل
می ریزد پای کسی که

سرانجام
آن کـــس به خاک می‌افتد
که زودتر می‌گوید
دوستت دارم ....

دوستت دارم ،
فارغ از داشتنت ....

دوستت می دارم!
ستاره ای که شب را
برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر
که پرنده ی آزادی را!

GORJI
15-11-2010, 13:40
دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم
پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

و
به توان ابدیت!
دوستت دارم...

omidvista
15-11-2010, 15:35
کاشکی همیشه پیشت بودم میشد فراموشت کنم

چشات دیگه از من خسته سیره اما هنوز چشای من اسیره فقط بدون که این دل شکسته منتظره بگی واست بمیره

کشتی قلب مرا موج نگاه تو شکست گر صبر کنم تو هم مرا خواهی شکست

دیگه این پنجره از دیدن من خسته شده انگاری کتاب عشق من و تو دیگه بسته شده

ای جوان اگر عاشق نشدی برو خودت را بکش این است رسم جوانی

omidvista
15-11-2010, 15:38
کویر خشک دلمون دیگه زده هزار ترک غم دیگه بسه نازنین هرکی نمونده به درک

خورشید تابانم تویی عشق پریشانم تویی آبی آسمانم تویی رنگ بی پایانم تویی همدم تنهایی من یاد و غمخوارم تویی یار همیشگی من عشق و دنیایم تویی گر نباشی من نیستم چون که هستی ام تویی

ازخدابرگشتگان راکارچندان سخت نیست سخت کارمابودکزماخدابرگشته است

عمریست زمانه درعذاب من وتوست گرمای زمین ازالتهاب من و توست آن قصه که کهنگی ندارد هرگز سوگند به عشق انتخاب من و توست

دلم از نرگس بیمار تو بیمارتر است چاره کن درد کسى کز همه ناچارتر است من بدین طالع برگشته چه خواهم کردن که ز مژگان سیاه تو نگون سارتر است گر تواش وعده دیدار ندادى امشب پس چرا دیده من از همه بیدارتر است؟ هر گرفتار که در بند تو می نالد زار مى برد حسرت صیدى که گرفتارتر است عقل پرسید که دشوارتر از مردن چیست عشق فرمود فراق از همه دشوارتر است

omidvista
15-11-2010, 15:43
نرو تو هم مثل من نمی تونی دووم بیاری نرو تو هم مثل من تو غصه کم میاری نرو تو هم می پوسی میمیری بی من نروتو هم طاعون غم می گیری بی من نرو

اه نرو نروتو که می دونی من بی تو توبی من یعنی حسرت تو که می دونی بی جواب می مونه عشق وعادت تو که می دونی کم می شم تو که می دونی کم می شی تو که می دونی هم اغوش غم می شی نرو اه نرو نرو اما بعضی موقع انسان از چیزای فرار می کنه که به خاطر دیگرا ن واسایش اونهاست چشم پوشیدن از عشق از زندگی و...... اما چه سود همینهایی رو که دوستشان داری یه روز تنهایت می گذارند ومی روند نمی شود از کسی گلایه کرد باید شکر گذار خداوند بود که می توانم روی پای خود بیاستی

نمی زارم غصه بیاد خرئ و خرابت ببره از عشق بوانه می گم تا خوابت ببره ز یکی بود یکی نبود قصه میگم اما چه سود پروانه ها پروانگی از یادشون میره چه زود

بی تو میشه زنده بود نمیشه زندگی کرد

ای همه غمگین اگر تنها شدی من با توام خسته دل از هر که هر جا شدی من با توام گر به کنج بی کسی آمیخته ای با درد خویش دلگران از مردم دنیا شدی من با توام

تا که از جانب معشوق نباشد کششی کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

اگه عاشق شدن یارب گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

behzad741258
15-11-2010, 17:10
لاک پشت ها هم عاشق میشن ولی تحمل درد عشق براشون راحته چون حداقل عشقشون آروم آروم ترکشون میکنه

مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم
اگر امروز خواستی و نتوانستی ، که معذوری ... ولی اگر روزی توانستی و نخواستی ، منتظر روزی باش که بخواهی و نتوانی

لاک پشت ها هم عاشق ميشن ولي تحمل درد عشق براشون راحته چون حداقل عشقشون آروم آروم ترکشون ميکن
ميگن يه ماه تو آسمون يه فرشته رو زمين.عزيزم خسته نميشي دو شيفت كار مي كني

behzad741258
15-11-2010, 17:11
چه زيباست بخاطر تو زيستن و برای تو ماندن و به پاي تو سوختن و چه تلخ و غم انگيز است دور از تو بودن برای تو گريستن و به عشق و دنيای تو نرسيدن ... ای كاش ميدانستی بدون تو و به دور از دستهای مهربانت زندگی چه ناشكيباست ...

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست...
دستانم تشنه ی دستان توست شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم زیرا می دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت
گويند غروب جايي است که آسمان زمين را مي بوسد امشب برايت غروب ميکنم اسمان من کجايي؟
خنده از لبهايم گريزد" اگر اشك از چشمهايم گريزد" اگر از گريه دريايي بسازم" اگر از خنده رويايي بسازم" لحظه اي از ياد تو دور نخواهم ماند

behzad741258
15-11-2010, 17:12
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر شد ن از گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است...

آنکه می*خواهد روزی پريدن آموزد، نخست می*بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی*کنند

دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

چه ساده با گريستن خويش زاده مي شويم و چه ساده با گريستن ديگران از دنيا مي رويم و ميان اين دو سادگي معمايي ميسازيم به نام زندگي

هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

behzad741258
15-11-2010, 17:13
نقاشي تو را مي کشم ولي به جاي رنگ قرمز به قلب فلزي ات ضد زنگ مي زنم ! تا از آسيب اشک هايم در امان باشد!!!
اگه با دلت چيزي يا کسي رو دوست داري زياد جدي نگيرش، چون ارزشي نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که ديدنه، اما اگه يه روز با عقلت کسي رو دوست داشتي، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داري چيزي رو تجربه مي کني که اسمش عشق واقعي
يه روز مادرم منو نفرين کرد و گفت: الهي درد بي درمون بگيري. نفرينش گرفت و عاشق شدم!

سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني

داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ، اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

مي رسد روزي كه بي من روزها رو سر كني
مي رسد روزي كه مرگ رو باور كني
مي رسد كه تنها در كنار قبر من شعر هاي كهنه ام رامو به مو از بر كني

behzad741258
15-11-2010, 17:14
کاش در دنیا سه چیز وجود نداشت : غرور ، عشق ، دروغ اونوقت کسی از روی غرور برای عشق دروغ نمی گفت

گريه هايم بي صداست عشق من بي انتهاست ردپاي اشک هايم را بگير تابداني خانه عاشق کجاست

روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو

خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي اما وقتي كه بهار شد يه جوري ازش جدا شي خيلي سخته يه غريبه به دلت يه وقت بشينه بعد اون بگه كه هرگز نميخواد تو رو ببينه

مردن آن نیست که در سینه ی خاک دفن شوم مردن آن است که از خاطر تو با همه ی خاطره ها محو شوم

behzad741258
15-11-2010, 17:15
مبادا گفته باشي دوستت مي دارم دلت را مي بويم مبادا شعله اي در آن نهان باشد

--------------------------------------------------------
گفتي که دنيا را پر از غم دوست داري پس مطمئن هستم مرا هم دوست داري گفتي نميخواهي ببارم عشق اما شعر غريبي را که گفتم دوست داري

-----------------------------------------------------
باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

-----------------------------------------------------
دبير فارسي بودم نامت را اولين غزل از صفحه کتابها مي نهادم اگر دبير جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش ميکردم تا معادله محبت پديد آيد اگر دبير هندسه بودم ثابت مي کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت

------------------------------------------------------------
روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو

behzad741258
15-11-2010, 17:16
ديگه يار نمي خوام وقتيکه مي بيني عشق دوروغه چراغش بي فروغه آخه وقتي که وفا نيست عشقو عاشقي چيست؟؟؟؟؟
----------------------------------------------
سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا
------------------------------------------------
تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگر روزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم
----------------------------------------------------
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي*شه
--------------------------------------------------------------
خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان

behzad741258
15-11-2010, 17:17
چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟

مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين
بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!

مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

اگر شدم عاشق تو نذار كه بي تاب بمونم/لالايي شبام تويي نذار كه بي خواب بمونم/دارم برات شعر ميخونم شايد به يادم بموني/فقط يه چيز ازت ميخوام هميشه عاشق بموني

اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

behzad741258
15-11-2010, 17:18
کسی را برای دوستی انتخاب کن که قلب بزرگ داشته باشه تا مجبور نشی برای اینکه در قلبش جا بگیری خودت را کوچک کنی...
========================================
عشق دق الباب نمي کند، مودب نيست، حرف شنو نيست، درس خوانده نيست، درويش نيست، سربزير نيست، مطيع نيست، عشق ديوار را باور نمي کند، کوه را باور نمي کند، گرداب را باور نمي کند، و مرگ را حتي باور ندارد!...
===========================================
دستت رو بذار روی قلبت ..این ساعت عمرت که داره تیک تیک میکنه....جالبه همونی که بهت زندگی میده برات شمارش معکوس رو شروع کرده...منتظر باش اما معتل نشو....تحمل کن اما توقف نکن....قاتع باش اما لج باز نباش....صریح باش اما گستاخ نباش....بگو اره اما نگو حتما....بگو نه اما نگو ابدا
==========================================
کاش خداوند هيچ وقت به کلمات غرور و عشق و دروغ فکر نميکر که تا هيچ وقت هيچ عاشقی به خاطر غرورش به عشقش دروغ بگه
=========================================
شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد. بيدار باش من با سبدي پر از بو سه مي آيم و آن را قبل از چيدن ستاره هاي قلبت روي گونه هايت مي كارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

.Infernal
15-11-2010, 18:17
دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم

نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم . . .

اگرقرارباشد من هم مثل ژول ورن دوردنيارادرهشتادروز بچرخم،ترجيح ميدهم دورتوبچرخم،چون تودنياي مني
-----------------------------
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
--------------------------------
نابينا گفت : دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني؟ چطوري دوستم داري . نابينا گفت :اگه مي ديدمت ؟ عاشق زيبايت مي شدم . اما حالا که نمي بينمت عاشق خودت هستم
--------------------------------
کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقي ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بي وفا باور ندارد

.Infernal
15-11-2010, 18:23
تو را با تیشه عشقم میان مرمر قلبم تراشیدم.... از آن پس تو را چون بت پرستیدم....

--------------------------------------------------------------------------------

عزیزم به اندازه گل دو ستت ندارم چون پژمرده می شوی .... به اندازه عمرم دوست ندارم چون یک روز تمام می شوی..... به اندازه آسمان دوستت دارم چون تا قیامت هست و تا قیام قیامت دوستت دارم.

عهد کردم اگر بوسه دهی توبه کنم ..... که دگر باره از این گونه گناهان نکنم ...... چون که برخواست لبانم ز لبانت...توبه کردم که دگر توبه بیجا نکنم....

دوست آن نیست که هر لحظه کنارت باشد .... دوست آن است که هر لحظه بیادت باشد ....

اسمت را چون گل گذاشتم ترسیدم پژمرده شوی ..... گذاشتم خورشید ترسیدم غروب کنی ..... تصمیم گرفتم بزارم جونم که اگه رفتی با هم بریم....

.Infernal
15-11-2010, 18:24
امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ.

آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم ...

زمستان بهانه است برف از آسمون خسته می شه !

پاییز بهانه است برگ از درخت خسته می شه!

اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ می شه !

دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان ،

اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن ...

اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

.Infernal
15-11-2010, 18:25
سر کلاس رياضي بود که استاد دو خط موازي کشيد رو تخته. خط پاييني نگاهي به خط بالايي کرد تو دلش عاشقش شد. خط بالايي هم نگاهي به خط پاييني کرد تو دلش عاشقش شد. در همين هنگام بود که استاد داد زد دو خط موازي هيچ وقت به هم نمي رسن !!!!؟؟؟؟؟؟

توای زیبا ترین شعر رهایی .... تو ای گلبرگ سرخ آشنایی .... میان کوچه های قلب تارم ...... به دنبال تو میگردم کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زندگی اجبار است ..... مرگ انتظار است ..... عشق یک بار است ...... جدایی دشوار است

هرگز عشق را گدايي نکنيد زيرا هيچگاه چيز با ارزشي به گدا داده نمي شود

هيچ كس ويرانيم را حس نكــرد
وسعت تنهائيــم را حـس نكــرد
در ميان خنده هـــــاي تلخ مــن
گريه پنهـــانـــيم را حـــس نكرد
در هجوم لحظه هاي بي كسي
درد بي كس ماندنم راحس نكرد
آن كـه با آغـــاز مــن مانوس بود
لحظه پــايـانـيم را حـس نـكرد ..

.Infernal
15-11-2010, 18:47
خاک شد هرکه بر این خاک زیست ٬ خاک چه داند که در این خاک کیست

سرانجام که باید در خاک رفت ٬ خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت . . .

تو را در عین دوری دوست دارم ٬ تو را با این صبوری دوست دارم

گل نرگس ٬ گل جاوید ایام ٬ تو را صد سال نوری دوست دارم . . .

سنگ در برکه می اندزمو می پندارم, با همین سنگ زدن ماه به هم می ریزد,

کی به اندختان سنگ پیاپی در آب, ماه را میشود از حافظه‌ی آب گرفت

آغاز هر روز شروع دوباره برای آموختن است ٬ آغازی برای تکاندن غبار از دل

و نشاندن غنچه های محبت و عشق ٬

پس شروع دوباره زندگی بر تو مبارک . . .

.Infernal
15-11-2010, 18:50
در کدامين ايينه مي توان تو را جستجو کرد ؟!!! در کدامين چشمه زلال مي توان تو را ديد ؟!!! در کدامين راه نرفته تو را مي توان پيمود ؟!!! سهم من از تو چيست.... گلدان خالي کنار پنجره ....

خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به ** ديگري داد تا تو آن را پيدا کني

امشب به قصه ی دل من گوش میکنی فردا مرا چو قصه فراموش میکنی

وقتی معلم پرسید عشق چند بخشه ؟ زود دستمو بالا بردم و گفتم یک بخش ' اما از وقتی تو رو شناختم فهمیدم عشق سه بخشه : عطش دیدن تو ................ شوق با تو بودن............... و اندوه بی تو بودن

واست يه دسته گل فرستادم با هزار مصيبت در ميان اون همه گل تونستم يه گل مصنوعي بزارم و در آخر برات بگم تا خشک شدن آخرين گل دوست دارم

.Infernal
15-11-2010, 18:53
بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .

در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است

.Infernal
15-11-2010, 18:59

---------------------------------------
گفتند: مسافري آمده از راهي دور وبا خودش باران آورده، باران عشق! وتوسراسيمه آمدي. مسافر باراني عشق را در دستهاي تو گذاشت ورفت. وتواما.... با دستهايت چه کردي؟!

هيچوقت به چشمات راز دلت رو نگو چون راز نگه نمي دارد و گريه مي كند

اگه تورو خواستن اشتباهه ... اگه باتوبودن اشتباهه ... اگه عاشق توبودن اشتباهه ... اگه واسه تومردن اشتباهه ... پس توبهترين و قشنگترين اشتباه زندگي من هستی

كنارتو آشيانه مي كنم فضاي آشيانه را پر از ترانه مي كنم كسي سؤال مي كند به خاطر چه زنده اي ومن براي زندگي تورا بهانه مي كنم

.Infernal
15-11-2010, 19:00
توی زندگیت هرگز اخم نکن، چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه

دیشب دفترچه قسطامو ورق می زدم، تمومى نداره… تا آخر عمر بدهکار مهربونیاتم!

یه روز سرد وقتی دنبال جایی برای قایم شدن می گشتم نتوانستم

جایی گرمتر از قلبت پیدا کنم… فراموشم نکن بیرون خیلی سرده

یه نصیحت: مواظب خودت باش.
یه خواهش:هیچ وقت عوض نشو.
یه آرزو: فراموشم نکن.
یه دروغ: دیگه دوستت ندارم.
یه حقیقت: دلم برات تنگ شد

سلامی به گرمی آش رشته، که روش با پیازداغ نوشته:

“دوست دارم عزیزم”

.Infernal
15-11-2010, 19:01
غربت را نباید درالفبای شهرغریب جستجو کرد. همین که عزیزت نگاهش را به طرف دیگری کرد، تو غریبی.

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی

به آخر دنیا رسیده ای درست در نقطه آغاز هستی.

انتظار سخت است، فراموش کردن هم سخت است. اما اینکه ندانی باید

انتظار بکشی یا فراموش کنی از همه سخت تر است.

-----------------------------------

اگر کسی را دوست داری ، به او بگو ، زیرا قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مانند ، می شکنند . (جرج آلن)
------------------------------------
سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

GORJI
15-11-2010, 19:53
این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم / خداحافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم

سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم / این جمله رو اینقد میگم تا که فراموشت کنم

.

همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی

را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد

خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ . . .

.

فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای که دور دور رفته ای…

اما دور شده بودی تا پا به پا شدنت را نبینم…و اشکهای

خداحافظی را !!

.

تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم

پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای

خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!

.

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم

خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

GORJI
15-11-2010, 19:54
و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد

چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

.

خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی / خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی

خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !

.

حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات / باشد، قبول…لااقل این نکته را بدان:

آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم

در سینه می تپید،

دلم بود…

نا مهربان.. خداحافظ

.

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای

خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم . . .

.

خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل

خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من

تو را می سپارم به دل های خسته

GORJI
15-11-2010, 19:54
پرستو ها چرا پرواز کردید / جدایی را شما آغاز کردید

خوشا آنانکه دلداری ندارند / به عشقو عاشقی کاری ندارند

خداحافظ برای تو رهایی / برای من فقط درد جدایی

خداحافظ برای تو چه آسان / ولی قلبم ز واژه اش چه سوزان

خداحافظ

.

خداحافظ طلوعم / خداحافظ غروبم

خدا حافظ تو ای تنها امیدم / خداحافظ تو ای تنها امیدم . . .

.

خدانگهدار عزیزم اما نمیشه باورم / توی چشام نگاه نکنی این لحظه های آخرم

آخه چطور دلم بیاد / چشماتو گریون ببینم . . .

.

میرم ولی این و بدون / چشم انتظارت میشینم

میرم ولی گریه نکن / نذار از عشقت بمیرم

اگر توو اوج بیکسی / با عکست آروم بگیرم . . .

.

میرم ولی بدون یکی / خیلی تو رو دوست داره

یکی که از دوریه تو / سر به بیابون میزنه

خدانگهدار عزیزم / خدانگهدار عزیزم

دارم میرم از این دیار / اینجا کسی منو نخواست

تو هم منو تنها بذار

GORJI
15-11-2010, 19:55
ای که از اول جاده به سکوت شدی گرفتار / منو از خاطره کم کن ٬ تا ابد خدا نگهدار . . .

.

می‌روم شاید کمی حال شما بهتر شود

می‌گذارم با خیالت روزگارم سر شود

خدا حافظ برای همیشه

.

…پایان راه کاملاً پیداست!

می دهم قابش کنند

کنایه هایت را به رسم یادگاری.

و به همان دیوار میاویزمش!

جای همان دستخط تماشائی . . .

خداحافظ

.

برو ای خوب من ، هم بغض دریا شو ، خداحافظ !

برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ !

تو را با من نمی خواهم که « ما » معنا کنم دیگر …

برو با یک « من» دیگر بمان « ما » شو ، خداحافظ

GORJI
15-11-2010, 19:55
قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده فریبم داد !
قصه به پایان رسید و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم

خداحافظ

.

نمیتونم ببخشمت / دور شو برو نبینمت

تیکه ای بودی از دلم / گندیدی و بریدمت

خدا حافظ . . .

.

از تو تنها یک حس مانده با من امشب

که تو را گم بکنم پیش بیهودگی احساسم

آخرین بار، سلام . آخرین بار، خدا حافظ . . .

.

رفتی اما من پنجره را تا قیامت باز میگذارم مگر یک روز از خم کوچه نمایان شوی

وبرایم دستی تکان دهی . . .

.

باور کن که نیازی نیست به یاد کسی که نیست

اولش ترسناک ، بعد دردناک ، و بعد آزاد و رها و شاد . . .

فراموش می کنم

خدا حافظ

GORJI
15-11-2010, 19:56
ای کاش آشنائیها نبود یا به دنبالش جدائی ها نبود

یا مرا با او نمی کردی آشنا یا مرا از او نمی کردی جدا . . .

.

میشه مثل یه قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی

ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی

رو بگیری که با خدا حافظی بعضی ها از چشمت جاری میشه . . .

.

گفتی محبت کن برو / باشد خداحافظ ولی

رفتم که تو باور کنی / دارم محبت می کنم . . .

.

اگه گفتم خداحافظ، نه اینکه رفتنت ساده است

نه اینکه می¬شه باور کرد دوباره آخر جاده است

خداحافظ واسه اینکه نبندی دل به رویاها

بدونی بی تو و با تو همینه رسم این دنیا

.

از زندگیت بیرون میروم برای همیشه

مثل همیشه عقربه ها نمیزارن حرف بزنم .

خیلی دیره . میدونستم دیر میشه . اینو از همون سلام اول فهمیدم

تا دیر نشده خداحافظ . .

GORJI
15-11-2010, 19:56
خدا حافظ گل لادن تموم عاشقا باختند

ببین گریه هام از عشق چه زندونی برام ساختن

خدا حافظ گل پونه گل تنهای بی خونه

لا لایی ها دیگه خوابی به چشمونم نمی شونه

.

تو این رویای سر در گم خدا حافظ گل گندم

تو هم بازیچه ای بودی تو دست سرد این مردم

خدا حافظ گل پونه که بارونی نمیتونه

طلسم رو بر داره از این پاییز دیوونه

.

خدا حافظ گل مریم گل مظلوم و پر دردم

نشد با این تن زخمی به آغوش تو بر گردم

نشد تا بغض چشمات رو به خواب قصه بسپارم

از این فصل سکوت و شرم غم بارون رو بردارم

.

به سرنوشت بیندیش که چگونه تصویر گر جدایی هاست

برمن خرده مگیر چراکه جبر زمانه از آغاز هر زمانه از آغاز هر سلامی بدرود میرسد

خدا حافظ

GORJI
15-11-2010, 19:57
خدا حافظ
پیام من
کلام من
خدا حافظ تو ای تنها سلام من
خداحافظ طلوع من غروب من
خداحافظ تو ای محبوب خوب من

.

گفتی خدا حافظ

گفتم نمی خواهی مرا؟ باشد نخواه

اما ای کاش می گفتی چرا؟

.

از دست دادمت ، به راحتی یک نفس ، به آسانی یک پلک ، سخت ست ؛ ولی انگار باید

بگویم خداحافظ .ای تمام آن چه دارای ام بودی در این روزگار سخت ، خداحافظ .

.

ببین مرا چه گونه جادو کردی ؟ هنوز هم نمی توانم

آن گونه که بودم ، باشم . هنوز هم نمی توانم – روزها بعد از نبودنت انسان دیگری

را آنگونه که تو را ساختم برای خود بسازم

سخت ست اما خداحافظ

.

خداحافظ همیشه سخت ترین کلمه است برای بازگفتن… بر لب که بیاید دیگر باید رفت ! … می روی ؟

n5800xm
15-11-2010, 20:37
سلام به همه دوستان
شرمنده که اینجا میگم مخصوصا از شما عزیزانی که در این بخش اس ام اس میذارید(Infernal و GORJI )
انتقادی داشتم
که امیدوارم در هرچه بهتر شدن ای بخش موثر باشه
من اس ام های حدود چند صفحه رو خوندم ولی تمام ارسالی ها همش خداحافظی از یار و این جور چیزا بود
میشه کمی هم عاشقانه و از دوست داشتن و زندگی کردن در کنار هم...... پست بذارید؟
درسته عاشقانه اس اما غمگین و در حسرت یار
کمی هم از شادی و زندگی و لذت در کنار هم بودن......اس ام اس بذارید!
با تشکر از همه شما عزیزان

™Arman
16-11-2010, 00:47
قطره ی بارون ممکنه کوچک دیده بشه، اما یه گل تشنه همیشه منتظر باریدنشه! یک اس ام اس ممکنه ساده به نظر برسه، اما قلب فرستندش خیلی به یادته

این منم پنهانترین افسانه ی شبهای تو / آنکه در مهتاب باران شوق پیدایی نداشت / خواستم تا حرف خود را با غزل معنا کنم / زیر باران نگاهت شعر معنای نداشت

کاش وقتی آسمان بارانی ست، چشم را با اشک باران تر کنیم / کاش وقتی که تنها میشویم، لحظه ای را یاد یکدیگر کنیم

روزای بارونی قطره های بارون رو بشمار! اگه بند اومد روی رفاقت من حساب کن، نه کم میاد نه بند میاد

باران که می بارد تمام کوچه های شهر پر از فریاد من است که میگویم: من تنها نیستم، تنها منتظرم

™Arman
16-11-2010, 00:49
پنجره ی باران خورده ات را باز کن، چند سطر پس ازباران چشمهایم را ببین که هوایت دیوانه شان کرده، دلم برایت تنگ شده است

همچون باران باش، رنج جدا شدن از آسمان را در سبز کردن زندگی جبران کن

نگاه ساکت باران به روی صورتم دزدانه میلغزد، ولی باران نمیدانند که من دریایی از دردم، به ظاهر گرچه میخندم ولی اندر سکوتی تلخم

بغضهای مرطوب مرا باور کن، این باران نیست که میبارد، صدای خسته ی قلب من است که از چشمان آسمان بیرون میریزد

مثل باران چشمهایت دیدنی ست / شهر خاموش نگاهت دیدنیست / زندگانی معنی لبخند توست / خنده هایت بی نهایت دیدنیست

™Arman
16-11-2010, 00:51
شیشه ی پنجره را باران شست! از دل من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست؟

چشمهای من از دوریت مثل آسمان بارانیست، ابرها میبارند و آرام میشوند اما چشمهایم میبارند و بیقرارتر میشوند، کاش تا ابرها آرام نشده اند بیایی

میدونی چرا بارون از پشت شیشه قشنگتره؟ چون بدون اینکه خیس بشی احساسش میکنی، مثل دیدن گریه ی کسی که خیلی دوستش داری، همینطوره مگه نه؟

عشق لالایی بارون تو شبهاست، نم نم بارون پشت شیشه هاست / لحظه ی شبنم و برگ گل یاس، لحظه ی رهایی پرنده هاست / لحظه ی عزیز با تو بودنه، آخرین پناه موندن منه

زیر باران با یاد تو میروم، به دنبال جای پای تو

تو را میپرستم من شبانه، برای لحظه های شادمانه

برای با تو بودن صادقانه، می آیم من به پیشت عاشقانه

به تو دل بستم من شاعرانه، اما افسوس از درک زمانه

چه زیباست راز زمانه، اگر زندگی باشد یک ترانه

™Arman
16-11-2010, 00:53
بیا تا لیلی و مجنون شویم افسانه اش با من ، خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من .

نازنینا ما به عشق تو جوانی داده ایم ، با جوانان ناز کن اکنون دگر با ما چرا ؟

پروانه در آتش زند از بهر تو خود را ، ای شمع تو هم حرمت پروانه نگه دار .

به روز مرگ چو تابوت من روان باشد ، گمان ببر مرا درد عشق تو باشد .

فریاد مردمان همه از دست دشمن است ، فریاد من از دل نامهربان دوست !

™Arman
16-11-2010, 00:56
بشکن ، بشکن ، بشکن ، دل ما رو هم بشکن ، عزیزم مواظب باش یکی دل تو رو نشکنه .

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم .

در خیالم در خوابم همه جا با اویم ، مجنونم در همه جا او را می جویم ، خیلی وقت است که رفته ز پیشم ، نه ! او نرفته با خود چه می گویم .

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست .

تمام فصل عمرم عزیزم با تو بهاره ، اونقدر که من دوست دارم کی دوست دارم ؟

™Arman
16-11-2010, 00:57
دوستت دارم ؛ این تعارف نیست زندگی من است!

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن

از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

در میان هزاران کلمه تو را می یابم تو را آرام و آهسته می بویم

و دوباره میان آنها پنهانت می کنم تا ندانی که هنوز دوستت دارم

گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم ! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ….

™Arman
16-11-2010, 00:59
بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ….باید به “دوستت دارم“‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزن

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت!

دوستت دارم…

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل می ریزد پای کسی که

قرار نیست بفهمد دوستش دارد…

سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ….

™Arman
16-11-2010, 01:00
برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ….

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را با یک پیام ساده و کوتاه…

کافیست بنویسی : دوستت دارم…

™Arman
16-11-2010, 01:01
دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس / دوستت دارم تا آخرین نفس

راه های به تو رسیدن محدود است اما من…

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا
بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترین عشق در کوتاه ترین جمله ی ممکن به روی لطیف ترین گل
سرخ یرای تو بهترین … دنیام می نویسم دوستت دارم

™Arman
16-11-2010, 01:07
گویند سلام طلایی ترین کلید برای صعود به تالار آشنایی هاست ، پس صمیمی ترین سلام تقدیم تو باد .

زدی تیری به قلبم رد نکردم ، جدایی را تو کردی من نکردم .

یک نخ از جامه ارحام تو ما را کافیست ، رشته مهری از آن عالم بالا کافیست .

جفایت با وفایت هر دو نیکوست ، تو را هرجا که باشی دارمت دوست .

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلی ، صبر کن پیدا شود گوهر شانس قابلی .

™Arman
16-11-2010, 01:10
اگر ماه بودم به هرجا که بودم سراغ تو را می گرفتم ، وگر سنگ بودم به هرجا که بودی سر رهگذر تو جا می گرفتم ، اگر ماه بودی به صد ناز شاید شبی بر لب من می نشستی ، وگر سنگ بودی به هر جا که بودم مرا می شکستی مرا می شکستی .

مرا نیست هراسی ز نیروی مشت ، مرا ناجوانمردی خلق کشت ، مهر کردم به مردم بسی ، نچیدم گل مردمی از کسی .

دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

خلاصه ی کلام اینکه نازنینم : تو را برای وفای تو دوست می دارم وگرنه دلبر پیمان شکن فراوان است .

نیا باران زمین جای قشنگی نیست ، من از جنس زمینم ، خوب می دانم که گل در عقد زنبور است ، اما یک طرف سودای بلبل یک طرف بال و پروانه را هم دوست می دارد ، نیا باران پشیمان می شوی از آمدن ، در ناودان ها گیر خواهی کرد ، اینجا جمعه بازار است ، عشق را در بسته های زرد و کوچک نسیه می دادند ، نیا باران زمین جای قشنگی نیست !

™Arman
16-11-2010, 01:20
ای نا رفیق.. به کدامین گناه ناکرده.. تازیانه می زنی بر اعتمادم
زیر پایم را زود خالی کردی . سلام پر مهرت را باور کنم.یا پاشیدن زهر نا مردیت را
خنجری از پشت در قلبم فرو رفت پشت سرم را نگاه کردم .. کسی جز تو نبود

محبت به نامرد ، کردم بسی
محبت نشاید به هر نا کسی
تهی دستی و بی کسی درد نیست
که دردی چو دیدار نامرد نیست

مرا هرگز نباشد بیمی از مشت / برادر جان مرا نامردمی کشت
فتوت پیشه خندد روی در روی / زند نامرد ناکـــس خنجر از پشت

انکه جان داد مرا عشقت بود انچه لرزاند مرا هجرت بود تا که گفتی جانازنده شدم وان بت بتکده ام جسمت بود

آنان که عشق من را به بهانه ی عشق دیگر گم کردند !
باشد که این بهانه سایه نفرینی باشد بر خط به خط کتاب

تو که قصد جدائی کرده بودی خیال بی وفائی کرده بودی

چرا با این دل خوش باور من زمانی آشنائی کرده بودی

™Arman
16-11-2010, 01:21
قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی

تنگ غروب گم شد الماس آشنایی

خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم

یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم

قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی

تنگ غروب گم شد الماس آشنایی

خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم

یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم

بی وفا عشق من
به خدا اشک من
می مونه رو گونه م
تا بیایی پیش من
رفتی و بعد تو
چه زجری کشیدم
هنوز تار موت و
به دنیا نمی دم

چه زود ازم خسته شدی چه زود از یاد بردی منو

چه زود یکی دیگه اومد جامو گرفت تو دل تو

بهم وفا نکردی و تیشه زدی به قلب من

منو به غم نشوندی و گذشتی از کنار من

نمیدونم به جرم عشق یه عمره که زندونیم

توی آتیش غم تو یه عمره دارم میسوزم

مستم از باده ،که مستی هم بلاست
باده ی عاشق زهر باده جداست
بی وفا ، مستی مگر از باده ی عشقت نبود

کین چنین دل را شکستی،کین شکستن هم خطاست

™Arman
16-11-2010, 01:24
با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون . .

ای مسافر غریبه چرا قلبمو شکستی
رفتی و تنهام گذاشتی دل به ناباوری بستی
حالا من تنها نشستم با نوای بی نوایی
چه غریبم بی تو اینجا ای غریبه بی وفایی

دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن
من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن

به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای
دل گرفته ما بین و دلگشایی کن

ﻫـﺰار ﺗﺎ وﻋﺪه دادی ﻧﻴﻮﻣﺪی ﻣﺎ رو ﻛﺎﺷﺘﻲ

‫اﻳﻦ دل ﻣـﻬﺮﺑﻮﻧﻮ ﭼـﺸﻢ اﻧـﺘـﻈـﺎر ﮔﺬاﺷﺘﻲ

‫ﺑـﺮای ﺑـﻲوﻓـﺎﻳـﻲ ﻫـﺰار ﺑـﻬـﻮﻧﻪ داری

‫ﻫﺰار و ﻳﻚ ﺷﻜﺎﻳﺖ از اﻳﻦ زﻣﻮﻧﻪ داری

سلام ای بی وفای بی مرووت / سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگرنه ما که عاشقیم بی مرووت !!!

™Arman
16-11-2010, 01:25
من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم

خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم . .

دیدی ای دل که غم عشق دگر باره چه کرد ؟

چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد . .

آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . .

آهای رغیب بی رحم عشق منو ربودی / آخه یار بی وفا به یاد من نبودی

حالا داری به عشقت زندگیتو می سازی / غافل از این که اینجا قلبی شکستی . . .

خبرت خرابتر کرد جراحت جدایی!
چه خیال آب روشن که به تشنگان نمایی؟

دل خویش را بگفتم – چو تو دوست می گرفتم؛
نه عجب که خوبرویان بکنند بی وفایی!

™Arman
16-11-2010, 01:26
دوست خوبه ، نه بی وفا

زندگی خوبه ، نه بی صفا

عشق خوبه ، نه بی معشوق

من خوبم ، نه بی تو !

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟
بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا

عزیز دلم جدائی مکن / جهان کوچکیست ، بی وفائی مکن

ببخش عاشقت را و منت گذار

شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک

ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

چه امید بندم در این زندگانی / که در نا امیدی سر آمد جوانی

سرآمد جوانی و ما را نیامد / پیام وفایی از این زندگانی . . .

™Arman
16-11-2010, 01:26
همه رفتند از این خانه ولی غصه نرفت ،
این یار قدیمی چه وفایــی دارد …

بی وفایی کن وفایت میکنند با وفا باشی خیانت میکنند

مهربانی گر چه آیینه ی خوشیست مهربان باشی رهایت میکنند . . .

رفیق بی وفا را کمتر از دشمن نمیبینم / سرم قربان آن دشمن که بوئی از وفا دارد . . .

به خیال کدامین آرزو ، صفای با تو بودن را از ما گرفتی ای بی وفا ؟

تو که قصد جدائی کرده بودی خیال بی وفائی کرده بودی

چرا با این دل خوش باور من زمانی آشنائی کرده بودی . . .

™Arman
16-11-2010, 01:27
در وفا هیچ کس استاد نیست ، ولی در بی وفائی همه استادن

چطوری استاد !؟

در فلسفه وفا چنین آمده است ، دل وقف شکستن است ، بیهوده نرنج . .

ناه من گناه بی گناهیست / تمام هستی ام غرق سیاهیست

به هر کس دل دادم بی وفا شد / چو پابندش شدم از من جدا شد . .

هر رهگذری محرم اسرار نگردد / صحرای نمکزار چمن زار نگردد

هر جا که رسیدی طرح رفاقت مکش ای دوست / هر بی سر و پا یار وفادار نگردد . . .

مقصود دلم مهر و وفا بود چنین گشت / گر مقصود دلم جور و جفا بود چه می شد . . . ؟

™Arman
16-11-2010, 01:28
تو که رفتی پریشون شد خیالم / همه گفتند که من دیوانه حالم

نمیدانند که این دیوانه در فکر شفا نیست / که هرچی باشه اما بی وفا نیست . . .

من ندانستم از اول که تو بی مهرو وفایی
عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی

یار دل آزار من وفا نشناسد / راستی عجب نعمتی است یار وفادار . . .

ز درد عشق تو با کس حکایتی که نکردم / چرا وفای تو کم شد ، شکایتی که نکردم . . .

با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون .

™Arman
16-11-2010, 01:28
یار با ما بی‌وفایی می‌کند
بی‌گناه از من جدایی می‌کند

شمع جانم را بکشت آن بی‌وفا
جای دیگر روشنایی می‌کند

وه چه خوب آمدی صفا کردی
چه عجب شد که یاد ما کردی؟
بیوفایی مگر چه عیبی داشت
که پشیمان شدی وفا کردی؟

یاران به خدا که بی وفایی مکنید

با عاشق دلخسته جدایی مکنید

یا آن که وفا می کنید تا آخر

یا آنکه از اول آشنایی نکنید

وفای شمع را نازم که بعد از سوختن

به صد خاکستری در دامن پروانه میریزد

نه چون انسان که بعد از رفتن همدم

گل عشقش درون دامن بیگانه میریزد

نون و پنیر و چایی ، قصه ی آشنایی ، الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی ، روی گلهای نرگس با یه مداد قرمز ، هزار دفعه نوشتم : زندگی بی تو هرگز !

™Arman
16-11-2010, 01:29
تو را برای وفای تو دوست می دارم، و گرنه دلبر پیمانه شکن که فراوان است…

کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقی ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بی وفا باور ندارد

در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است / ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند

عشق یعنی رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر ب سوی روزگار / عشق یعنی بی وفایی های یار / عشق یعنی سالها در انتظار

بوسه ات طعم بی وفایی داشت
خنده ات رنگ بی صدایی داشت

در دو چشمت نبود تصویرم
گویی آن چشم دگر خدایی داشت

™Arman
16-11-2010, 01:30
افسوس که بشکست دلم آنکس که قبله‌گاهم بود

زین روزگار بی وفایی با من یار گرماگرم نگاهم بود

زیر باران زیر فانوس شب در این مهتاب

با اشک خود ترانه بی‌وفایی گویم ز مهتاب …

چندی ست که بیمار وفایت شده ام / در بستر غم، چشم به راهت شده ام / این را تو بدان گر بمیرم روی / مسئول تویی که من فدایت شده ام

شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک

ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

خوشا آنان که در بازار گیتی خریدار وفا بودند و هستند

خوشا آنان که در راه رفاقت رفیق با وفا بودند و هستند . .

به بزرگی گفتم زندگی چند بخش است ؟ گفت : دو بخش ، کودکی و پیری ، گفتم : پس جوانی چه شد ؟ گفت : با بی وفایی ساخت با عاشقی سوخت و با جدایی مرد

behzad741258
16-11-2010, 09:20
ميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...
------------------------------------------------
بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره ....
دریاب! بازم تنهام
--------------------------------------------------
هت نگفتم تا حالا اینکه چقد دوست دارم اما حالا بهت می گم بی تو دارم کم می یارم
بهت نگفتم تا حالا که بدجوری عاشقتم بهت نگفتم تا حالا اما حالا بهت می گم ...
-------------------------------------------------------------
وای بر من گر تو آن گم کرده ام باشی.
که بس دور است بین ما ....
------------------------------------------
رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام
هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم / چه دنیای رو به زوالی دارم
مجنونم و دل زده از خیلیا / خیلی دلم گرفته از خیلیا ...

behzad741258
16-11-2010, 09:22
هر چقدر كه تو منو دوست داري من يه دونه بيشتر دوستت دارم...
چون اين جوري اگه دوستم نداشته باشي من يه دونه دوستت دارم.

دو تا آدم برفي دو طرف رودخونه عاشق هم ميشن
از آتيش عشق همديگه آب ميشن تا بلكه وسط رودخونه به هم برسن...
ستاره ها را هر شب مي بينم با اينكه دورند. تو را در روز هم نمي بينم. كاش ستاره بودي...

تو مرا مي فهمي... من تو را مي خواهم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است.
تو مرا مي خواني من تو را ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من خواهي ماند.

به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

behzad741258
16-11-2010, 09:28
سنگی که طاقت ضربه ي تيشه را ندارد، تنديسی زيبا نخواهد شد.از زخم تيشه خسته نشو که وجودت شايسته تنديس زيباست

- چشمانت... چشمانت چه حرفهايی که براي گفتن ندارند/ بر لبانت مهره سکوت امّا/چشمانت چه گسترده و آزاد سخن ميگويند...

چشماتو دايورت کردی رو دلم خيالی نيست، حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزونه..

اگه ديدی 100 نفر دوست دارن يکيشون منم اگه 10 نفر دوست داشتن بازم يکيشن منم اگه ديدی کسی دوست نداره بدون من مردم.

- دريا باش که اگر کسی سنگی به سويت پرتب کرد سنگ غرق شود و نه آنکه تو متلاطم شوی.

behzad741258
16-11-2010, 09:30
شبی مرغ سپیدی می شوم من گشاده بادبان بال در باد به دریا می زنم دل را و چون موج به هر ده می روم آزاد آزاد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عشق با لبخند شروع مي شود با بوسه شکوفا مي شود و با 110 تمام مي شود
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست داشتن هميشه گفتن نيست... گاه سکوت است و گاه نگاه غريبه!!! اين درد مشترک من و توست که گاه نميتوانيم در چشمان يکديگر نگاه کنيم
ای که دور از من و در یاد منی..............با خبر باش که دنیایه منی
ديگران را ببخش نه به اين علت که اونها لياقت بخشش تورو دارند، به اين علت که تو لياقت اون رو داری که آرامش داشته باشی

behzad741258
16-11-2010, 09:33
در این روزهای برفی آیا برای گنجشکان دانه ای ریخته ای؟
پرنده دل من نیز، دیر زمانیست که در برف گیر افتاده.

دونه های برف فقط برای دیدن چشات از آسمون پایین میان. اما پاشونو که زمین می ذارن فدای مهربونیت می شن...

لیز خوردن بهانه ایست برای محکم تر فشردن دست کسی که دوستش داری. روز برفیت مبارک!

. * ./00\. *.
. * ('_') * .
* . ( : ) . *
. *( : )* .
ببین چه آدم برفی نازی درست کردم! با این که خیلی دوستش دارم، مال تو.

برف بارید وخدا پاکی خود را به زمین هدیه کرد. زمین مغرور شد که سفید است، پاک است، چون دل خدا...
وخدا با آفتابی اشتباه زمین را به وی گوشزد کرد

™Arman
16-11-2010, 12:16
طوفان با همه ی شدت خود به ساحل و آرامش منتهی می شود و حتی در بحبوحه ی شدت خود در جستجوی آرامش است ، من نیز همه ی عصیانم به عشق تو ختم می شود و یگانه فریاد درونم این است که تو را ، تنها تو را !

اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند ، بگذار پایان تو را غافلگیر کند ، درست مانند آغاز

ز همه چیز گذشتن و به همه چیز رسیدن مهم نیست ، مهم از چه گذشتن و به چه رسیدن است .

همرنگ تمام آرزوهای منی / غارتگر قلب و دین و دنیای منی .

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم .

omidvista
16-11-2010, 12:18
واسه مشق شبت 100 بار بنویس اونی که یادش نمی کنی به یادته .

به شکرانه ی عشقت ، قدم تو دلت میزارم بلکه قلب بی پناهم کمی آروم بگیره .

زیباتر از گل چیزی نیست ، قشنگتر از عشق حرفی نیست ، عزیزتر از تو کسی نیست .

من برای سال ها می نویسم ، سال ها بعد که چشمان تو عاشق می شوند ، افسوس که قصه ی مادربزرگ درست بود ، همیشه یکی بود یکی نبود !

ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه ی تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد .

بدانید که روزی روح معنوی شما به آغوش گرم خداوند و پناهگاه اصلی خود باز خواهد گشت ، پس به یاد داشته باشید که باقی مشکلات و سختی های زندگی گذرا و موقتی است .

™Arman
16-11-2010, 12:19
میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی .

تو میگی بدون من دنیا برات زندون تنگه / من میگم بگو عزیزم ، تو دروغات هم قشنگه .

خال مشکین، لب نوشین، بر سیمین، خط سبز

آنچه اسباب نکوئیست مهیاست ترا

نازنینا به گل و سنبل و سرو و مه و مهر

ناز کن ناز که دست از همه بالاست تر . . .

یک شب خیال چشم تودیدیم به خواب

ز آن شب دگر، به چشم ندیدیم خواب را . . .

گفتمش: زیباترین لبخند چیست؟

گفت: لبخندی که عشق سربلند

وقت مردن بر لب مردان نشاند . . .

omidvista
16-11-2010, 12:19
من گریزانم از این شکل حیات و از این غربت تلخ که به اجبار به پایم بستند ، می گریزم از عشق و تو ای نازترین خاطره ها همه جا در پی تو می گردم .

اندکی ابر می خواهم تا قطره قطره اشکهایم را در آن بکارم و وقت دور ، زیر ضربات شلاق گونه اش ، بی رحمانه تنبیه شوم ، چرا که گمان می کردم آرامش نزدیک است ! و این در دنیای من ، گناهیست نا بخشودنی .

زندگی پژمردن یک برگ نیست ، بوسه ای در کوچه های مرگ نیست ، زندگی یعنی ترحم داشتن ، با شقایق ها تفاهم داشتن .

در این سرای بی کسی ، کسی به در نمی زند ، به دشت پر ملال ما ، پرنده پر نمی زن

محبت تنها جوشکاری است که دلهای شکسته را رایگان جوش می دهد .

همیشه یکی هست که درد دلت رو بهش بگی ، وای از روزی که همون یکی درد دلت باشه .

omidvista
16-11-2010, 12:24
همیشه یادمان باشد که کاشته ی صداقت دلها را به ساحل میرساند نه امواج رفاقت .

تموم شد ، رفتم نخواست که بمونم ، صدایم نکرد نگفت نرو برگرد و من رفتم ، رفتم به سوی تنهایی انتظار ، انتظار شنیدن صدای او که بگوید دوستت دارم برگرد .

از پاسخ من معلمان آشفتند ، از حنجره شان هرچه درآمد گفتند ، اما هنوزم معتقدم از جاذبه تو سیب ها می افتند .

چشمانت را ورق بزن ، شاید در گوشه ای از آن مرا به یادگار کشیده باشی .

می خواهم از چشمان تو دنیایی بسازم تا همه ی دنیای عاشقان دنیایم شوند .

omidvista
16-11-2010, 12:28
عشق ،یعنی که تکان خورده و سرپا بشویم

زورکی هم که شده در دل هم جا بشویم

آنقَدَر صبر که شاید علفی سبز شود

پای هم پیر شویم و متوفّی بشویم !

اس ام اس ما را باز می کنی؟ بدهم پدرت را در بیاورند پدر سوخته.

میدهم پدر پدر سوخته ات را در بیاورند اس ام اس ما را می خوانی؟ پاکش کن پدر سوخته ، تو خجالت نمی کشی پدرسوخته ؟! اس ام اس ما را پاک می کنی؟!

هیچ وقت تو دنیا آرزو نکن جای کــــس دیگه ای باشی،چون اگه آرزوت برآورده بشه.....

.

.

. کم کم نسل الاغهای اصیل منقرض میشه

اتل متل تشکر منقل کجاست با انبر

تریاک و بنگ و شیشه به یادتم همیشه

آه از گردش ایام و کم و بسیارش

تف به چرخ فلک و دایره و پرگارش

یار با ما کج افتاد و پیامک ندهد

یا اگر داد بسی بی ادب است گفتارش

omidvista
16-11-2010, 12:31
ای کسانیکه برنزه می‌کنید،

آیا می‌دانید که دل ما را هم کباب می‌کنید

نسبت به تو حس کور میـلی دارم
دور و بـــــــر خود هـــزار لیـلی دارم
من نــاز نمی خرم شما هم نفروش
چون عاشق کشته مرده خیلی دارم . . .

غم مخور دوران بی پولی به پایان می رسد

دارد این یارانه ها استان به استان می رسد

مبلغش هر چند فعلاً قابل برداشت نیست

موسم برداشت حتماً تا زمستان می رسد

كم
Send
و
گزيده
Send

چون در،

كز اندك تو
Inbox
شود پر!

لعنت به آی دی کالر

آن وقت ها اقلا گاهی یک مزاحم تلفنی سمج داشتیم

که احساس کنیم هنوز جذابیم!

omidvista
16-11-2010, 12:33
امروز هوا ابریست ، فردا بارانی و برفیست ، بی تو وجودم سرمایست ، آخه داشتن تو گرمایست ، پس بیا کنارم به ایست!!

همه نازن تو ناناز ، همه سیرن تو پیاز ، همه شورن تو شکر ، همه قلوه تو جگر

دلم انفجاریست ، بمبم تو باش!

دری بسته هستم ، پلمبم توباش!

مرا کشف کن گرچه دور از توام

بیا و کریستف کلمبم تو باش!

دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

omidvista
16-11-2010, 12:34
گفتی دوستت دارم

و من به خیابان رفتم !

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم

پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

و

به توان ابدیت!

دوستت دارم...

به هر جان کندنی

جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که

™Arman
16-11-2010, 12:34
دوستت دارم ؛ این تعارف نیست زندگی من است!

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن

از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

در میان هزاران کلمه تو را می یابم تو را آرام و آهسته می بویم

و دوباره میان آنها پنهانت می کنم تا ندانی که هنوز دوستت دارم

گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم ! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ….

omidvista
16-11-2010, 12:35
سرانجام

آن کـــس به خاک می‌افتد

که زودتر می‌گوید

دوستت دارم ....

دوستت دارم ،

فارغ از داشتنت ....

دوستت می دارم!
ستاره ای که شب را
برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر
که پرنده ی آزادی را!

omidvista
16-11-2010, 12:36
می توان پر کرد

راه های به تو رسیدن

محدود است اما من...

به اندازه ی تمام راه های

نرسیدن به قلبت،

دوستت دارم!!!

omidvista
16-11-2010, 12:37

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ... دنيام مي نويسم دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من

بی بهانه که دوستت دارم

ناشیانه که دوستت دارم

من که لمست نکرده ام ،اما

می زنم حدس بعد یک کاما

بوسه های تو خاصیت دارد

دل برایت اهمیت دارد

™Arman
16-11-2010, 12:37
بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ….باید به “دوستت دارم“‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزن

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت!

دوستت دارم…

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل می ریزد پای کسی که

قرار نیست بفهمد دوستش دارد…

سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ….

™Arman
16-11-2010, 12:38
برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ….

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را با یک پیام ساده و کوتاه…

کافیست بنویسی : دوستت دارم…

omidvista
16-11-2010, 12:38

omidvista
16-11-2010, 12:39

™Arman
دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس / دوستت دارم تا آخرین نفس

راه های به تو رسیدن محدود است اما من…

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا
بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترین عشق در کوتاه ترین جمله ی ممکن به روی لطیف ترین گل
سرخ یرای تو بهترین … دنیام می نویسم دوستت دارم

omidvista

omidvista
16-11-2010, 12:40

قاندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

™Arman
16-11-2010, 12:44
یادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرین برای همه ی عمر!

می دونی اگه خورشید بمیره چی می شه . اونوقت زمین دورتومی گرده . ولی من نمی زارم چون فقط من باید دورت بگردم !

تو بارانی من باران پرستم تودریایی من امواج تو هستم اگر روزی بپرسی باز گویم: تو من هستی و من نقش تو هستم!

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی نمیکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو یاد میگیرم !

نمیخوام به جزمن دوست دار دیگری باشی نمیخواهم برای لحظه ای حتی به فکر دیگری باشی نمیخواهم صفای خنده ات را دیگری ببیند نمیخواهم کسی نامش،برلبهای توبنشیند نمیخواهم به غیرازمن بگیرد دست تودستی نمیخواهم کسی یارت شوددرراه این هستی !

™Arman
16-11-2010, 12:46
هر کجا که هستی بلوتوث قلبت رو روشن کن تا تمام وجودم رو برات سند کنم.

می دونی بازی روزگار چیه؟؟ این که تو چشم بذاری من قایم شم . بعد تو یکی دیگه رو پیدا کنی!

ول به نام عشق . . . دوم به نام تو . . . سوم به یاد مرگ . . . بر لوح شیشه ای قلبت بنویس : یا تو و عشق ، یا من و مرگ زمان! به من آموخت که دست دادن معنی رفاقت نیست …. بوسیدن قول ماندن نیست ….. و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست !

من اون ماهی قرمز کوچولوهستم تو دل شیشه ای تو * * * * مراقب باش دلت نشکنه که من میمیرم

هیچ چیز ویرانگرتر ازاین نیست که متوجه شویم کسی که به آن اعتماد داشته ایم عمری فریبمان داده است یکی باش برای یک نفر …نه تصویری مبهم در خاطره ها

™Arman
16-11-2010, 12:47
مرداب برای به دست آوردن نیلوفر سالها میخوابه تا آرامش نیلوفر بهم نخوره.پس اگه کسی رو دوست داری برای داشتنش سالها صبر کن !

دلم واسه‌ت پاره پوره شده بود، دادم دوختنش، حالا تنگ شده !

یه بوس لیمو شیرینی برات فرستادم ، زود بگیرش تلخ نشه

شبی پرسیدمش با بیقراری به غیر از من کسی را دوست داری به چشمش اشک شد از شرم ساری میان گریه هایش گفت آری

هی!!!! ۳ راه بیشتر نداری: ۱ با من باشی ۲ با تو باشم ۳ توافق کنیم که با هم باشیم

™Arman
16-11-2010, 12:49
الهی بمیرم سیاه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم !

درشیرینی بوسه غرق بودیم … که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است.

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست.. هر وقت تونستی با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی !

دلت آبی تر از دریا عزیزم / به کامت گردش دنیا عزیزم / الهی همیشه چون گل بخندی / بهارانت خوش و زیبا عزیزم

تمام نفس های امروزم را تقدیمت میکنم تا به دوست داشتن دیروزم شک نکنی

™Arman
16-11-2010, 12:50
توی کلبه، توی بیشه، رو غبار گرم شیشه، مینویسم با تو هستم از گذشته تا همیشه

آبی باش مثل آسمان تا به هوای تو مدتی سر به هوا باشیم

زین شاخه به آن شاخه پریدن ممنوع / در ذهن به جز تو آفریدن ممنوع / غیر از تو ورد دیگران در قلبم / عمرن، اکیدا، هیچگاه ممنوع

تا دنیا دنیاست بمون کنارم ، من هیچکسو غیر تو دوست ندارم / تا دنیا دنیاست دل من فداته، اول دلی که عاشق خنده هاته

زیر سایبون چشمات، تو شبستون نگاهت، یه جا گوشه ی اشکات، مچ عشقمو میگیرم / بین پاییز و زمستون انتظار نم بارون، میون نامهربونی تا بخوابی برات میمیرم

.Infernal
16-11-2010, 13:06
دلم گرفت از آدم هایی که میگن دوستت دارم اما معنیش رو نمی دونن .
از آدم هایی که می خوان مال اونا باشی ولی مال تو نیستن .
از آدم هایی که زیر بارون واست می میرن اما وقتی آفتاب میشه همه چیز یادشون میره . . .!

عشق با غرور زیباست . ولی اگر عشق رو به قیمت فرو ریختن دیوار غرورت گدائی کنی .
اون وقت دیگه عشق نیست , سادگیه .

وقتی دلت تنگ شد . وقتی چشمات تر شد .
وقتی که دیگه نبود کسی . امید به یه هم نفسی .
بدون که هست این جا کسی ، که تو واسش همه کسی !

آنشب که دلی بود به میخانه نشستیم .
آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم .
از آتش دوزخ نهراسیدیم که آن شب .
ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم .

بوسه اسم است...چون عمومي است بوسه فعل است...چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است...چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است...چون از قيد

انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است...چون 2 نفر را به هم متصل ميکند.

.Infernal
16-11-2010, 13:09
عشق شاديست عشق آزاديست عشق آغاز آدميزاديست.

در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري

هميشه تو يک ارتفاع بالايي از جو، ديگه ابر وجود نداره. اگه يک وقت ديدي آسمون دلت ابري بود بدون به اندازه کافي اوج نگرفتي.

لرزش صدات ، برق نگات ، تپش قلبت ، نفس هاي تند و عرقي که روي پيشونيت نشسته همه گوياي يه چيز هستن : تيروئيدت پرکاره !

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي.

.Infernal
16-11-2010, 13:10
عشق فراموش کردن نيست بلکه بخشيدن است عشق گوش کردن نيست بلکه درك كردن است عشق ديدن نيست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشيدن نيست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني .

برايت چه بنويسم از مهري که در رودخانه قلبم جاريست يا از طوفان سهمگيني که در دلم غوغايي به پا کرده و از اوراقي که سطر به سطر نام تو و عشق تو را درخود جاي داده "اي مهربانترين" دفترم صد برگ دارد و

من هر صفحه را با نام توو ياد توپر کرده ام و سر انجام به زيباترين نکته هستي رسيده ام.

کاش همان کودکي بوديم که حرفهايش را از نگاهش مي توان خواند اما اکنون اگر فرياد هم بزنيم کسي نمي فهمد و دل خوش کرده ايم که سکوت کرده ايم سکوت پر بهتر از فرياد تو خاليست دنيا را ببين... بچه بوديم از

آسمان باران مي آمد بزرگ شده ايم از چشمهايمان مي آيد!! بچه بوديم دل درد ها را به هزار ناله مي گفتيم همه مي فهميدند بزرگ شده ايم درد دل را به صد زبان به كسي مي گوييم ...هيچ كس نمي فهمد .

چه دليست اين دل من ؟ که ز تردي چو يک ساقه ي تاک به شتابي که تگرگ بشکند ساقه و از هم بدرد پيکر برگ يا به آساني يک شاخه ي گل مي شکند چه دليست اين دل من ؟

.Infernal
16-11-2010, 13:11
حس که پيدا شد عشق باريدن گرفت، هيچ ميداني رمز عاشق بودن هرکس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن، و ساده پذيرفتن...پس ساده ميگويم، ساده...دوستت دارم .

هرگز براي عاشق،به دنبال باران و بهار و بابونه نباش.گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي ميرسي که ماه را بر لبانت مينشاند.

چنديست که بيمار وفايت شده ام
در بستر غم چشم براهت شده ام
اين را تو بدان اگر بميرم روزي
مسئول تويي که من فدايت شده ام

يک بوسه ز لبهاي تو در خواب گرفتم
انگار لب از چشمه مهتاب گرفتم
هرگز نتواني تو ز من دور بماني
چون عکس تو در سينه خود قاب گرفتم

عکس تو رو طاقچه قلب منه
بهترين خاطره عمر منه
دل اگه بخواد بيفته بشکنه
عکستو طوري گذاشتم نشکنه

.Infernal
16-11-2010, 13:13
ويرانه نه آن است که جمشيد بنا ساخت
ويرانه نه آن است که فرهاد فرو ريخت
ويرانه دل ماست که با هر نگه تو
صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ريخت

خيلي سخته اون کسي که گفت واسه چشات ميميره
بره و ديگه سراغي از تو و نگات نگيره
خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي
اما وقتي که بهار شد يه جوري ازش جدا شي
خيلي سخته که دلي رو با نگات دزديده باشي
وسط راه اما از عشق يه کمي ترسيده باشي
خيلي سخته بري يک شب واسه چيدن ستاره
ولي تا رسيدي اونجا ببيني روز شد دوباره

روزي که گذشت هيچ از او ياد مکن
فردا که نيامده است فرياد مکن
بر نامده و گذشته بنياد مکن
حالي خوش باش و عمر بر باد مکن

زندگي همچون کلافي پيچ در پيچ است
که اولش پيچ است و آخرش هيچ

جان فداي دوست کردن نزد ما دشوار نيست
سوزم از اين غم که ما را فرصت ديدار نيست

.Infernal
16-11-2010, 13:24
کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود

هرگاه احساس کردي که گناه کسي آنقدر بزرگ است که نمي‌تواني او را ببخشي بدان که اشکال از کوچکي روح توست، نه از بزرگي گناه او

من از زندگاني آموختم چگونه اشك ريختن را ولي اشكهايم نياموخت چگونه زندگي كردن را

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد.... عجب از محبت من كه در او اثر ندارد.... غلط است هر كه گويد : دل به دل راه دارد.... دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد

زندگي داريم تا زندگي ! مرگ داريم تا مرگ ! زندگي داريم تا مرگ/آدم با سبزي و صفا که دمخور باشد ، سبز مي شود/اگر هنوز نمرده ايد ، چيز زيادي از دست نداده ايد . /مرگ اولين گام براي آخرين راه حل است

.Infernal
16-11-2010, 13:28
به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد..... و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را ....گچ بگيرند؟؟؟

هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت رفت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره

اميد را هيچ وقت ازکسي نگيريد شايد اين تنهاچيزي است که او دارد.

در گذرگاه زمان خيمه شب بازي دهر با همه تلخي وشيريني خود مي گذرد عشقها مي ميرند رنگها رنگ دگر مي گيرند وفقط خاطره هاست که چه شيرين وچه تلخ دست ناخورده به جا مي مانند

من انگار يه پرنده که نشستم روي بامت تو هم انگارکه مي خواستي من باشم
هميشه رامت گرمه و امنه آشيونت واسه اين تنها پرنده شاي
دهم سر پناهه واسه روزاي خزون اين پرنده اما اين پرنده انگار نمي تونه
که بمونه آخه توي آسموناست دل کوچک پرنده

™Arman
16-11-2010, 16:30
ساز گلهای دلم دلتنگ توست حس نکردی یک نفر دلتنگ توست؟

.

نه به اون عشقو امیدو آرزو،نه به این جنگ و جدال و گفتگو،نه به اون گریه و دوست دارمو دلتنگی ، نه به این خنده و این نفرت و این دلزدگی ، نه به دلبستگیات نه به ایت خستگیات!

.

کاش تو ی فصلای زشت سرنوشت یکی این دلتنگیامو می نوشت
یکی از دستای سرد ارزو گرمی دستای عشق و می گرفت
یکی که سکوت تنهاییم رو با صدای ساز شکستش بشکنه
یکی که تو قاب خالی دلم نقش زیبای خدا رو بکشه

.

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست لحظه های دیدار با همه ی زیبایی گاه پر از دلتنگیست…

.

اگه چشمات تر شد، اگه دلت تنگ شد ،اگه دیگه نبود کسی ، امید و هم نفسی ، بدون که هست اینجا کسی ،که تو واسش همه کسی …

™Arman
16-11-2010, 16:40
خدا بودم خدای خودپرستان

گدا كردی مرا تو سنگ مغرور

مرا باور به بی همتائی ام بود

مرا از باور خود كردی ام دور

تمام روز و شب با بیقراری

به شوق روی تو بیدار هستم

اگرچه بی غرورم زنده اما

به شوق لحظۀ دیدار هستم !

غرور من که زسختی به کوه میمانست ، کمر به کشتن خود بست و خاک پای تو شد

دلم که به همه بیگانه بود و یار نداشت ، چه دید در تو که اینگونه آشنای تو شد ؟

هیچ وقت مغرورنشو ، برگ ها وقتی می ریزند که فکر می کنند طلا شده اند .

دوستی شوخی سرد آدماست ، بازی شیرین گرگم به هواست ، واسه کشتن غرورمن و تو ، دوستی توطئه ثانیه هاست

™Arman
16-11-2010, 16:42
کاش غرورم را که در پستوی سادگیم پنهان بود می یافتی ، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم

همه بغض من تقدیم غرورنازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق

گرچه ای دوست غروردلت احساس مرا درک نکرد ، آفرین بر غم عشقت که مرا ترک نکرد .

ز چشمت اگر چه که دورم هنوز ، پر از اوج عشق و غرورم هنوز ، قبول است عمر خوشی ها کم است ، ولی با توام پس صبورم هنوز

™Arman
16-11-2010, 16:45
آری این منم ، این منم همان عاشقی که بر تو جان می داد ، و تو کسی هستی که برای رسیدن به خوشبختی به روی جسدهای بی جان غرور

انسانها قدم می گذاشتی ولی افسوس ، افسوس که راه ات برای رسیدن به هدف هایت اشتباه بود ، و افسوس که من برای آدمی مثل تو غرورم را شکستم ، افسوس

انسان های آزاده دل شکسته و پر غرور خود را پنهان می کنند. فردریش نیچه

گناهی كه پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است كه غرور بیاورد...

فاخرترین لباس ، تولید کارخانه ی کرم است ، کرم ابریشم

ما را به غرور چکار . . . ؟

™Arman
16-11-2010, 16:48
قول داده بودیم ما به هم که تن ندیم به روزگار
چه بی دووم بود قول ما جدا شدیم آخر کار
گل مغرور قشنگم من فراموشت نکردم
بی تو اینجا رو نمی خوام می رم و برنمی گردم

شبیه چشمهای تو پر از گناه می شوم** میان ظلمت شب قبیله ماه می شوم

خدا,زمین,گناه,عشق,من وتو,ببین چطور**به خاطر غرور تو زیاده خواه می شوم

چی میشد تو هم منو دوستم میداشتی نازنین / جای گریه رو لبام خنده می کاشتی نازنین / حالا که قهری باهام ولی بدون دوستت دارم / طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نازنین

قهر مکن ای فرشته روی دلارا / ناز مکن ای بنفشه موی فریبا / طعنه و دشنام تلخ اینهمه زیبا / ناز تو را میکشم به دیده منت / سر به رهت مینهم به عجزو تمنا

همیشه رفتن بهترین نیست / گاهی میان رفتن و ماندن هیچ فرقی نیست / چه قهر باشیم چه آشتی اصل درست این است / که عزیزان ما در خانه ی دل ما جای دارند

™Arman
16-11-2010, 16:50
بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی / به روح بی قرار من تو اضطراب میدهی / دلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون / ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مکن

بیا با پاک ترین سلام عشق آشتی کنیم / بیا با بنفشه های لب جوی آشتی کنیم / بیا از حسرت و غم دیگه با هم حرف نزنیم / بیا بر خنده ی این صبح بهار خنده کنیم

در پایان زندگی خواهیم گفت: گاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم، تا خوب بهم نگاه کنیم و همه ی ناگفته های مهرآمیز یک عمر را در چند ثانیه بگوییم، پس نازنین بیا آشتی کنیم با مهر

قهر هم با دوست معنی میدهد / هیچکس با دشمن خود، قهر نیست / قهر او هم نشان دوستی است

جنس من از آهن و از سنگ نیست / من دلم تنگ است و یار دلتنگ نیست / حال دل از من نمیپرسی چرا؟ / حال پرسیدن که دیگر ننگ نیست

™Arman
16-11-2010, 16:51
اون منم که عاشقونه شعر چشماتو میگفتم / هنوز خیس میشه چشمام وقتی یاد تو میافتم / هنوز میای تو خوابم تو شبای پر ستاره / هنوزم میگم خدایا کاشکی برگرده دوباره

منو ببخش عزیزم که از تو می گریزم / میسوزم و خاموشم تو خودم اشک میریزم / منو ببخش اگه خیلی بهت بدی کردم

یه روزی گله کردم من از عالم مستی / تو هم به دل گرفتی دل ما را شکستی / من از مستی نوشتم ولی قلب تو رنجید / تو قهر کری قهرت مصیبت شد و بارید / پشیمون و خستم اگه عهدی شکستم / آخه مست تو هستم اگه مجرم و مستم

بنویس ای سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش . . .

™Arman
16-11-2010, 17:05
میگن دلتنگی قشنگ ترین هدیه ی عشقه حالا من با این هدیه ی قشنگ تو چیکار کنم؟

.

.

.

.

تو هرگز دلتنگی چشمانم را ندیدی
و تصویر خاموشی قلبم را در روشنای آرزوهایت
یگر انتظارت را به انتظار نخواهم نشست
برو مسافر
جاده قدم های تو را دلتنگ است …

.

.

.

.

روزهای خوب باهم بودنمان گذشت
دلم تنگ است برای آن لحظه های شیرین با هم بودنمان !
دلم برای گرفتن آن دستان مهربانت ، بوسه بر روی گونه زیبایت تنگ شده است…
کاش دوباره آن روزهای شیرین عاشقی مان تکرار می شد ،
.

.

.

.
قطره های اشک بی قراری نوازشگر گونه هایم است .

چه کنم که اشک قشنگ ترین بهانه است برای گفتن از بی تو

بودن ، برای بیان دلتنگی و برای بیان غربت

.

.

.

.

نگاهم کن که من محتاج ان چشمان دلتنگم بگو بامن دوباره راز مستی را که بی تو به یک دنیا شقایق دل نمیبندم

™Arman
16-11-2010, 17:06
سلام بهونه قشنگ من برای زندگی
آره بازم منم همون بهونه همیشگی
فدایه مهربونیات چه میکنی با سرنوشت
دلم برات تنگ شده بود این نامه و واست نوشت

.

.

.

.

بادکنک دلتنگی هام پر شده از هوای تو … اگه نیای می ترکه .. خونش می افته پای تو

.

.

.

.

اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

بگو دیگه !

زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!

.

.

.

.

اگه میدونستی چقدر دلم برات تنگ شده

پیش خودت میگفتی:

واااااااااااااااااااااااا ای چقدر دلش برام تنگ شده!

.

.

.

.

یک نصیحت: مواظب خودت باش! یک خواهش: اصلاً عوض نشو! یک آرزو: فراموشم نکن! یک دروغ: تورو دوست ‏ندارم!!، یک حقیقت: دلم برات تنگ شده

™Arman
16-11-2010, 17:07
دریا باش تا از با تو بودن لذت ببرند و بعضی ها که لیاقت تو را ندارند، در تو غرق شوند

گمان کردم که با من همدل و همراه و همدردی / به مردی با تو پیوستم، ندانستم که نامردی

باز باران بارید خیس شدن خاطره ها/ مرحبا بر دل ابری هوا / هر کجا هسی باش آسمانت آبی / تمام دلت از غصه های دنیا خالی

رسم ما آوارگان ترک وفای دوست نیست / رسم ما دریا دلان خشکین احساس نیست / ما محبت را به نام دوست ارزان میکنم / تا صداقت زنده است، ما هم رفاقت میکنیم

چقدر اینروزا چاق شدی، می دونی از کجا فهمیدم! چون هر روز دلم داره برات تنگ تر میشه

™Arman
16-11-2010, 17:14
دفترنقاشی من تو شهر غمها گم شده/چه جوری بگم با معرفت دلم برایت تنگ شده

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

قلب پر از سکوتم دلتنگه از جدایی / بی تو ببین چه سرده تابستون و تنهایی

هر وقت می بینمت آروم آرومم، وقتی نمی بینمت قلبم می لرزه

وقتی صداتو نمیشنوم دلم تنگ تنگه، ولی چون دلتنگ توام برام شیرینه

من و این داغ در تکرار مانده، من و این عشق بیدار مانده

مپرس از من چرا دلتنگ هستم، دلم بین درو دیوار مانده

گفتم به گل زرد چرا رنگ منی ، افسرده و دلتنگ چرا مثل منی

من عاشق اویم که رنگم شده زرد ، تو عاشق کیستی که هم رنگ منی .

™Arman
16-11-2010, 17:17
نه از خاکم نه از بادم، نه در بندم نه آزاد، نه آن لیلاترین مجنون، نه آن شیرینم نه فرهاد

فقط مثل تو غمگینم، فقط مثل تو دلتنگم

تاکجاى قصه بایدزدلتنگى نوشت/تابه کى بازیچه بودن توى دست سرنوشت

تابه کى باضربه هاى دردبایدرام شد/یافقط باگریه هاى بى قرارآرام شد

بهردیدارمحبت تابه کى درانتظار/خسته ام اززندگى باغصه هاى بیشمار

ما که کی ترسیم از حجرت دوست،کاش می دانستیم روزگاری که به هم نزدیکیم

چه بهایی دارد کاش می دانستیم حس دلتنگی هر روز غروب چه دلیلی دارد...

دلتنگ تو امروز شدم تا فردا

فردا شد و باز هم تو گفتی فردا

امروز دلم مانده و یک دنیا حرف

یک هیچ به نفع دل تو ، تا فردا

من و این داغ در تکرار مانده / من و این عشق بیدار مانده ،

مپرس از من چرا دلتنگ هستم / دلم بین در و دیوار مانده . . .

™Arman
16-11-2010, 17:17
دلتنگم آنچنان که اگر ببینمت بکام ، خواهم که جاودانه بنالم به دامنت

خواهم که جاودانه بمانی کنار من ، ای نازنین که هیچ وفا نیست با منت

ساز گلهای دلم آهنگ توست ، حس نکردی یک نفر دلتنگ توست ؟

در جستجوی تو چشمانم از نفس افتاد ، در کجای جغرافیای دلت ایستاده ام

که خانه ام ابری است ، همیشه دلتنگ توام

اگر تمام دردهای عالم را نردبان کنی ، دستت به سقف دلتنگی های من نمی رسد .

هر لحظه ی دوریت برام یک دنیا دلتنگی است و چقدر صبور است دل من ،

چرا که به اندازه ی تمام لحظه های عاشق بودنم از تو دورم

A C E
17-11-2010, 01:32
چند تا اس ام اس میزارم که توشون کلمه دوستت دارم استفاده شده

دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!