PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

.Infernal
01-12-2010, 11:05
دوست دارم از ته دل ٬ دلی که پر پر میزنه / دلی که ساز عشقتو از همه بهتر میزنه
دوست دارم حتی اگه یه شب به خواب من نیای / عاشقتم مثل همه حتی اگه منو نخوای
.
.
.
سهم هر ** که باشی ٬ خوش به حال و روزگارش
پائیز و زمستونش هم میشه مثل بهارش . . .
.
.
.
امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ٬ ببخش که عاشقت شدم
بدرقه لازم ندارم ٬ میرم ای عزیزترین / نزار بمونه زیر پا ٬ قلبمو بردار از زمین
دوست دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود / غافل از اینکه دل من منتظر اشاره بود .

موجم کردی که بی قرارت باشم ، ابرم کردی که اشک بارت باشم
در سکوت گل جلوه نمودی تا من ، چون خار همیشه در کنارت باشم . . .
.
.
.
سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه
این جدائی حق ما نیست . . .

.Infernal
01-12-2010, 11:06
خاک شد هرکه بر این خاک زیست ٬ خاک چه داند که در این خاک کیست
سرانجام که باید در خاک رفت ٬ خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت . . .
.
.
.
تو را در عین دوری دوست دارم ٬ تو را با این صبوری دوست دارم
گل نرگس ٬ گل جاوید ایام ٬ تو را صد سال نوری دوست دارم

آغاز هر روز شروع دوباره برای آموختن است ٬ آغازی برای تکاندن غبار از دل
و نشاندن غنچه های محبت و عشق ٬
پس شروع دوباره زندگی بر تو مبارک . . .
.
.
.
اگر اسم آدما رو بارزترین صفاتشون بذارن ٬ اسم منو چی میذاشتی !؟
.
.
.
خدایا ٬ دوست بدار آنهائی که دوستمان دارند و ما نمیدانیم
و سلامت بدار آنهائی را که دوستشان داریم و نمیدانند . . .

.Infernal
01-12-2010, 11:06
دیروز رفته بودم کتاب فروشی که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..
* * * * ** * * * * * * * ** * * ** * * * * *
تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..
ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
آخه عشق که صدا نداره..

omidvista
01-12-2010, 12:01
پنجره دلم را

بروی تو می گشایم

که در این کویر خشک

دریایی مواج و عمیقی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

شعر که میخوانم .. چشمانت را نبند ! تو که میدانی .. حافظه ی خوبی ندارم !!

به پندار تو:جهانم زیباست!

جامه ام دیباست!

دیده ام بیناست!

زیانم گویاست!

قفسم طلاست!

به این ارزد که دلم تنهاست؟

همه چیز از جایی شروع شد

که گفتی دوستم داری.

گاهی برای یک عمر بلاتکلیفی

بهانه ای کافیست!

هر چه از من دور شوی سایه‌ات بزرگ می‌شود…می‌افتد روی زندگیم…سیاه می‌شود روزگارم!!…

omidvista
01-12-2010, 12:03
ایـن روزهـا نـه مـجـالـی
بـرای دلـتـنـگـی دارم
و نـه حـوصـلـه ات را..
ولـی بـا ایـن هـمـه،
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

تن من

مندرس از پرسه زدن هاست

ولی
.
.

هرم لبهایت

رفوگری را بلد است!

یادم باشد به رسم مردمان مغلوب

تاریخ فتح تو را بنویسم

که دیگر جنگی در نگیرد!!

چه اشکالی دارد اگر

بهشت را به جهنمیان بدهند

تو را

به من ؟!!

عاشق تر از همه ما موش کوری ست که زیبایی جفت اش راچشم بسته باور می کند !

.Infernal
01-12-2010, 21:52
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

.Infernal
01-12-2010, 21:53
به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد

دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم... روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود

گاه گاهی که دلم می گیرد به تو می اندیشم خوب در یادم هست چه شبی بود آن شب! تو همان نوگل دیرینه و من برگ زردی که فتاده است به خاک و من اندر عجب این دیدار که تو بعد از سال ها هم چنان زیبایی! کاش می دانستی که چه کردی با من در همان لحظه که لبریز ز شوقت بودم چشم بر گرداندی و مرا سوزاندی

سيب سرخي رابه من بخشيد رفت ساقه سبزدلم راچيد رفت عاشقي هاي مراباورنکرد عاقبت برعشق من خنديدرفت اشک درچشمان سردم حلقه زد بي مروت اشکهايم راديد رفت

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود

.Infernal
01-12-2010, 21:54
قلبي كه از بودن آن با خبر است و قلبي كه از حظورش بي خبر.
قلبي كه از آن با خبر است همان قلبي ست كه در سينه مي تپد
همان كه گاهي مي شكند
گاهي مي گيرد و گاهي مي سوزد
گاهي سنگ مي شود و سخت و سياه
و گاهي هم از دست مي رود...

با اين دل است كه عاشق مي شويم
با اين دل است كه دعا مي كنيم
با همين دل است كه نفرين مي كنيم
و گاهي وقت ها هم كينه مي ورزيم...

اما قلب ديگري هم هست.قلبي كه از بودنش بي خبريم.
اين قلب اما در سينه جا نمي شود
و به جاي اينكه بتپد.....مي وزد و مي بارد و مي گردد و مي تابد
اين قلب نه مي شكند نه ميسوزد و نه مي گيرد
سياه و سنگ هم نمي شود
از دست هم نمي رود

زلال است و جاري
مثل رود و نسيم
و آنقدر سبك است كه هيچ وقت هيچ جا نمي ماند
بالا مي رود و بالا مي رود و بين زمين و ملكوت مي رقصد

اين همان قلب است كه وقتي تو نفرين مي كني او دعا مي كند
وقتي تو بد مي گويي و بيزاري او عشق مي ورزد
وقتي تو مي رنجي او مي بخشد...

.Infernal
01-12-2010, 21:57
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر
شداز گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است
------------------------------------
يادگار تو برايم چه بود جزء خنده اي که تا بي نهايت بر تابوت چهره ام مي ماند . تو را به دريا مي پنداشتم آبي و پاک ، چه مي دانستم دريا هم رود مي بلعد

در رويا هاي كودكانه اموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد
*****************************************.

براي دل افتاده يه اتفاق ساده به سادگي دل من دل به دل به تو داده

اگر غم سيرم كند غصه اگر پيرم كند دست بزرگ آسمان زمين گيرم كند باز هم ميگم دوستت دارم

.Infernal
01-12-2010, 21:58
در اين دنيا نكردم من گناهي فقط كردم به چشمانت نگاهي اگر باشه نگاه من گناهي مجازا تم بكن غير از جدايي

موج نگاهت كشتي قلب مرا چه بي صدا شكست
عشق به رنگ چشماي هر انسانه آخه هر كسي از پشت چشاي خودش عشق رو ميبينه

عشق يک اسم تعريف نداره . عاشقي تعريف داره . عاشقي يعني عشق .

هر کی دلت و شکست صداشو در نیار ، یه روز دلش میشکنه و صداش در میاد.

.Infernal
01-12-2010, 21:59
دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم ترسم که قلم شعله کشد صفحه سوزد با آن دل گریان به عزیزم چه بنویسم.

زندگی مانند گیتار است که گاهی نوای غمگین مینوازد و گاهی نوای شاد امیدوارم گیتار زندگیت همواره بندری بنوازد.

اندکی بیشتر زیر باران بمان، ابر را بوسیده ام ، تا بوسه بارانت کند...

بهترین مترجم کسی است که سکوت دیگران را ترجمه کند.

گله دارم ز همه قول و قراری که نشد / سردی عشق تو و فصل بهاری که نشد
.
.
.
عشقی که تنها با یک نگاه آغاز میشود ، با شناخت سست و سست تر میشود
ولی عشقی که با شناخت آغاز میشود با هر نگاهی عمیق و عمیق تر میشود . . .

.Infernal
01-12-2010, 22:00
با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون . . .

افتخار در خشک کردن اشک است ، نه در جاری کردن آن . . .
.
.
.
ای اشک ، آهسته بریز که غم زیاد است / ای شمع آهسته بسوز که شب دراز است
امروز کسی محرم اسرار کسی نیست / ما تجربه کردیم ، کسی یار کسی نیست . . .
.
.
.
لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو / تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو . . .
.
.
.
عاشقی دل میخواهد که هیچ ** در این دوران ندارد!

GORJI
02-12-2010, 14:30
می دانم ، می دانم که با باد و پنجره هیچ پیوندی نداری و به همه قاصدک های خودروی من که خانه ات را خوب می دانند ، فقط و فقط فوت می کنی ، چون که من می شناسمشان ، برایشان علامت گذاشته ام و هرگاه در اتفاق زمان میابمشان ، بی صدای بی صدایند .

برای من گیتار بزن ، برای من با هنجره ات گیتار بزن ای نازنینم .

دیروزت را خوب به خاطر می سپارم مهربانم ، چون در فردایم نمی مانی .

برای تو از تمام گل های سرخ هستیم چیدم و دست هایم از خارهای وحشی زخمیت ، و تو باز هم می گویی کم است .

عشقو زیاد خاموش و روشن نکن ، بالاخره می سوزه .

GORJI
02-12-2010, 14:30
تو با درود سردت هرچه بدرود را شرمسار کردی .

وقتی کسی را دوست داری او را زندان خواسته هایت نکن بلکه سعی کن او را از زندان خواسته هایش آزاد کنی .

اگر می خواهی عشق را به جاودان رسانی کافیست هیچگاه فراموش نکنی از چه آنجایی .

از کسی که صادق نیست قول صداقت مگیر چون این بار با خیال باورت بر صداقتش ، به تو صادقانه دروغ خواهد گفت .

بزرگترین گناه من این بود که دلم را به جام دلت زدم و وجودم را حرام کردم .

GORJI
02-12-2010, 14:31
یادت باشه علف هرز چیزی نیست به جز گلی که هیچکس دوستش نداره .

دوستی گلی است که فقط در دلهای پاک می روید و تو مفهوم آن گلی .

ای رفیق مهربان هر شب دعایت می کنم ، گر ندارم ثروتی جانم فدایت می کنم .

میگی گل را دوست داری ولی می چینیش ، میگی بارون را دوست داری با چتر میری زیرش ، میگی پرنده را دوست داری ولی تو قفسش می کنی ، چه جوری می تونم نترسم وقتی میگی دوستم داری .

بگذار گریه کنم ، نه برای تو ؟ برای عشق که مرده است بگذار گریه کنم ، نه برای تو ؟ برای صداقت که کمرنگ شده است بگذار گریه کنم ، نه برای تو ؟ برای آرزوها که از بین رفته اند بگذار گریه کنم ، نه برای تو ؟ برای غم ها که یکنواخت شده اند بگذار گریه کنم ، نه برای تو ؟ برای محبت ها که ساکت شده اند .

GORJI
02-12-2010, 14:31
گر نور عشق به دل و جانت افتد ، بالله کز آفتاب فلک خوبتر شوی .

هر آن کسی که در این حلقه نیست زنده به عشق ، بر او نمرده که به فتوای من نماز کنید . (حافظ)

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی .

سیب سرخی را به من بخشید و رفت ، عاقبت بر عشق من خندید و رفت ، اشک در چشمان سردم حلقه زد ، بی مروت گریه ام را دید و رفت .

همیشه دور بودن به معنای فراموش کردن نیست ، گاهی فرصتی است برای دلتنگی .

GORJI
02-12-2010, 14:32
شعر چشمانت را خواهم خواند ، با صدایی که از حنجره ایست که فقط ژست صدا در آن نیست .

موهاتو از رو صورتت بردار ، بذار چشای ماهت برا چشمام بتابه .

بهترین خاطره ی زندگیم از تو می گوید ، پس هنوز هم در آن بمان .

زمان چقدر سریع می گذرد و ما چقدر آسوده خاطر به امید فردایی می نشینیم که دقیقا مثل دیروز است .

آه از این دل ، آه از این جام امید ، عاقبت بشکست و کس رازش نخواند ، چنگ شد در دست هر بیگانه ای ، ای دریغا کس به آوازش نخواند .

GORJI
02-12-2010, 14:33
بخدا غنچه شادی بودم ، دست عشق آمد و از شاخم چید ، شعله ی آه شدم صد افسوس ، که لبم باز بر آن لب نرسید .

ای زن که دلی پر از صفا داری ، از مرد وفا مجو ، مجو هرگز ، او معنی عشق را نمی داند ، راز دل خود به او مگو هرگز

دل نیست این دلی که بمن دادی ، در خون تپیده ، آه ، رهایش کن ، یا خالی از هوی و هوس دارش ، یا پای مهر و وفایش کن .

رفته است و مهرش از دلم نمی رود ، ای ستاره ها چه شد که او مرا نخواست ، ای ستاره ها ستاره ها ستاره ها ، پس دیار عاشقان جاودان کجاست ؟

آری آغاز دوست داشتن است ، گرچه پایان راه نا پیداست ، من به پایان دگر نیاندیشم ، که همین دوست داشتن زیباست .

GORJI
02-12-2010, 16:34
خوب به خاطر دارم آن روز خاطره را ، که شانه های مردی مهربان ، چگونه از هجوم گریه لرزید و لرزید ، گفتم : گریه ات را ندیده بودم ، عزیز ! گفت می بینی ! و دیدم که تنها عشق است که چنین زخم کاری می زند .

دروغ میگه هرکی میگه : عاشقی کار دله ، تقصیر دل نیست به خدا ، چشمای تو خوشگله .

هر کجا که هستی بلوتوث قلبت رو روشن کن تا تمام وجودم رو برات سند کنم .

اگه کسی گفت برا می میره ، بدون دروغ میگه ! حقیقت رو کسی میگه که برای تو زندگی می کنه .

برای آدم نابینا شیشه و الماس فرقی نداره ، پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن تو شیشه ای ، اون نابیناست .

GORJI
02-12-2010, 16:35
و من جان رویاهایم را قسم خوردم که با تو می مانم و تو می گویی رویا را باور نداری و می خواهی جان تو را قسم خورم ، حالا من چگونه جان کسی را قسم خورم که رویا را باور ندارد و مرده ای بیش نیست .

کاش من موج بودم تا یک شب که به ساحل می آمدی تو را در خود می بلعیدم .

به او که خانه ی فردا را برای جاودانگی عشق وعده داده است تا آخرین لحظه ی فردا ، اعتماد نکن و بدبین بمان ، او هم جنس تو نیست و دنیای عروسکی تو با دنیای او خیلی فرق می کند .

او که واقعا تو را دوست دارد به ساز آرام بودنت کفایت می کند و هرگز از تو نمی خواهد رقاصک سازهاش باشی .

آنکه دوستی و همسر خواهی خویش را اینچنین باز گو می کند : به دنبال نمیه دیگر خود هستم ، به راستی نمیه خود را نیز گم خواهد نمود .

GORJI
02-12-2010, 16:36
اگر دنیا پر از عاشق نباشه ، تو این دنیا دل صادق نباشه ، همون بهتر که این دنیا نباشه ، زمین و آسمون یکجا فنا شه .

مراقب باشید چیزهایی که دوست دارید به دست آورید وگرنه مجبور خواهید شد چیزهایی را که بدست آوره اید دوست بدارید .

هرگز برای عاشق شدن به دنبال باران و بهار و بابونه نباش ، گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند .

کهنه فروش داد می زنه چراغ شکسته می خریم ، کفشای پاره می خریم ، اسباب کهنه می خریم ، بی اختیار داد می زنم : کهنه فروش قلب شکسته می خری ؟

در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است ، دلم برای رفیقان با وفا تنگ است .

GORJI
02-12-2010, 16:36
نگاه تو منو تو دریای چشمای سیاهت میبره ، غرق میکنه و میکشه ، می خواهم دست هایت را بگیرم و با نت های قلب کوچکت بر پیانوی انگشتانت پر احساس ترین موزیک عشق را بنوازم .

اگر روزی تهدیدت کردند ، بدان در برابرت ناتوانند ، اگر روزی خیانت دیدی ، بدان قیمتت بالاست ، اگر روزی ترکت کردند ، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد .

آنکه مست آمد و دستی به دل ما زد و رفت ، در این خانه ندانم به چه سودا زد و رفت ، خواست تنهایی ما را به رخ ما بکشد ، تعنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت .

چه ساده با گریستن خویش زاده می شویم و چه ساده با گریستن دیگران از دنیا می رویم و میان این دو سادگی معمایی می سازیم به نام زندگی .

ساده بودم که تو را ساده تجسم کردم ، درد لبخند تو را با گریه تبسم کردم .

GORJI
02-12-2010, 16:37
اما چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزار دهنده ای است تنها خوشبخت بودن ، در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است .

بعد از تو تمام خستگیم را در قدم های سنگین به جاده های خالی شب بردم .

من به پایان می نگرم ، به آن پایان خالی بی پایانی که دست هایش را از شقیقه بر میدارد و با انگشت سبابه آرام می گوید : هیس ! وقت خواب است .

می بینی ای لحظه های خالی از احساس تهی ، می بینی که چه صدای خرد شدن دست های خزان شده اش در دست های تنهایی کسل آور است و تو را نیز بی رمق می کند ، آه ، پس او چه گوید ؟

عشق تنها روزیست که می خواهد در هفته ی قلب ها تا ابد جمعه و متروک بماند .

GORJI
02-12-2010, 16:37
در کویر سبز عشق ، این سخن از من بگیر ، مرگ تو مرگ من است ، پس تمنا می کنم هرگز نمیر .

نمی دانم چه هسی هست این عاشقی ؟ وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم ، وقتی صدایی می آید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت ، چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای ؟

عشق لالایی بارون تو شباست ، نم نم بارون پشت شیشه هاست ، لحظه شبنم و برگ گل یاس ، لحظه رهایی پرنده هاست ، لحظه عزیز با تو بودنه ، آخرین پناه موندن منه .

من خط به خط باهات اومدم ولی تو یه خط در میون ، خلاصه تو خیلی زود دفتر منو تموم کردی ولی من هنو برای برگای خالی دفترت نقشه دارم .

در نام زیبای تو رازیست که فقط من در آن راه دارم و در دورترین نقطه هم که باشی باز هم در آن راه دارم و با نوشته هایم صدایت می کنم .

GORJI
02-12-2010, 16:38
روز اول خیلی اتفاقی دیدمت ، روز دوم الکی الکی چشمام به چشمت افتاد ، هفته بعد دزدکی بهت نگاه کردم ، ماه بعد شانسی به دلم نشستی و حالا یواشکی دوست دارم .

عشق با غرور زیباست ، اگه عشق را به قیمت ریختن دیوار غرورت گدایی کنی آن وقت است که دیگر عشق نیست ، صدقه است !

مردم سرشون رو گرفتند بالا تا ماه رو ببینند ، نمی دونند که ماه سرشو گرفته پایین داره مسیج منو می خونه .

ارزشمند ترین اتفاقات زندگی معمولا دیده نمی شوند یا لمس نمی شوند ، بلکه در دل حس می شوند .

گل نیست چنین سرکش و رعنا که تویی ، مه نیست بدین گونه فریبا که تویی ، غم بر سر غم ریخته آنجا که منم ، دل بر سر دل ریخته آنجا که تویی .

GORJI
02-12-2010, 16:38
و بعد از تو دلم از عطش عشق طغیان کرد ، گاه از دو روزنه ی رخسارم ، گاه در نگاهی پوچ در تاریکی شب هایم ، گاه در باز دمی اندوهناک که با زحمت از قفس آزاد شده و پایانش خدا را شکر می گویند و گاه در وجودم که به هیچ پایانی نمی رسید مگر ، تنهایی ، تنهایی ، تنهایی .

تو آسمون قلب من ، رنگی بجز سیاهی نیست ، چون توی شهر قلب تو ، یه جای بی ریایی نیست ، هی میروم به کوه و دشت ، هی می کنیم فغان فغان ، از دست بی وفائیات ، خستگیمو رهایی نیست ، ستاره های آسمون ، دونه به دونه می دونن ، تو ابرای چشمای من ، اندوه بی دریایی نیست ، دزدیدی هی نگاهمو ، اومدی تو کنج دلم ، حالا از خنجرای تو ، واسه دلم دوایی نیست ، آره ، برو به سوی غیر ، با حرفای دروغیه خیر ، من می دونم از خنجرت ، واسه اونم شفایی نیست ، شاید یه روزی برسه ، دلت بشه به رنگ آه ، بدون ازین دریغ تو ، شب های بی فردایی نیست .

فقط کسی دلتنگی رو درک می کنه که طعم وابستگی رو چشیده باشه .

به بزرگترین عشق ، در کوتاه ترین جمله ممکن ، به روی لطیف ترین گل سرخ ، برای تو بهترین کس دنیام ، می نویسم که دوستت دارم .

به نام خدایی که هستی را با مرگ ، دوستی را بی رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ و من را دلتنگ تو آفرید .

.::SOKUT::.
02-12-2010, 18:22
کاش خداوند هيچ وقت به کلمات غرور و عشق و دروغ فکر نميکر که تا هيچ وقت هيچ عاشقی به خاطر غرورش به عشقش دروغ بگه
-----------------------------------------
شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد. بيدار باش من با سبدي پر از بو سه مي آيم و آن را قبل از چيدن ستاره هاي قلبت روي گونه هايت مي كارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم.

----------------------------------------------------------
اي كاش اگه كسي به دلمون پا گذاشت ديگه دلمونو تنها نميذاشت ...!!! اي كاش اگه يه روزي دلمونو تنها گذاشت رد پاشو رو دلمون جا نميذاشت ...
-----------------------------------------------------
ياد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري
-------------------------------------------------------
برای عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كن ولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش

02-12-2010, 18:26
ميخواستم تصوير با تو بودن را نقاشي كنم، ديدم فاصله بينمان در ورق جا نميشود، كمي نزديكتر بيا ميخواهم با تو بودن را حس كنم.
---------------------------------------------------------------------------
اگه چشمم تو رو خواست قول ميدم چشممو ببندم، اگه زبونم تو رو خواست قول ميدم گازش بگيرم ، اما اگه دلم تو رو خواست چه کار کنم.؟؟
----------------------------------------------------------------------------
اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم اهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم
----------------------------------------------------------------------
سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني
-----------------------------------------------------------------------
اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست...اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري.

02-12-2010, 18:34
خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان
---------------------------
در غريبي ناله ها کر دم کسي يادم نکرد ، در قفس جاندادم و صياد ازادم نکرد، ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود، آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد
----------------------------
چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟
----------------------------
مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!
------------------------------
مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

02-12-2010, 18:35
ديگه يار نمي خوام وقتيکه مي بيني عشق دوروغه چراغش بي فروغه آخه وقتي که وفا نيست عشقو عاشقي چيست؟؟؟؟؟
---------------------------------------------------
شايد زندگي اون جشني نباشه که انتظارشو داشتي ولي حال که به آن دعوت شده اي تا مي تواني زيبا برقص
--------------------------------------------------
سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا
-------------------------------------------
تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگر روزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم
----------------------------------------
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي*شه

02-12-2010, 18:37
ستاره ها را هر شب مي بينم با اينكه دورند. تو را در روز هم نمي بينم. كاش ستاره بودي...

تو مرا مي فهمي... من تو را مي خواهم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است.
تو مرا مي خواني من تو را ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من خواهي ماند.

به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…! و تو… هيچ وقت او را نديده اي

خوشبختي به كساني روي مي آورد كه براي خوشبخت كردن ديگران مي كوشند

02-12-2010, 18:38
سنگی که طاقت ضربه ي تيشه را ندارد، تنديسی زيبا نخواهد شد.از زخم تيشه خسته نشو که وجودت شايسته تنديس زيباست

چشمانت... چشمانت چه حرفهايی که براي گفتن ندارند/ بر لبانت مهره سکوت امّا/چشمانت چه گسترده و آزاد سخن ميگويند...

چشماتو دايورت کردی رو دلم خيالی نيست، حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزونه..

اگه ديدی 100 نفر دوست دارن يکيشون منم اگه 10 نفر دوست داشتن بازم يکيشن منم اگه ديدی کسی دوست نداره بدون من مردم.

دريا باش که اگر کسی سنگی به سويت پرتب کرد سنگ غرق شود و نه آنکه تو متلاطم شوی.

02-12-2010, 18:40
مهر يه چيزيه مهربوني يه چيز ديگه، عشق يه چيزيه عاشق شدن يه چيز ديگه، قلب و دل يه چيزيه اما توي قلب تو جا شدن يه چيز ديگه
----------------------------------------------------------------------------
آسمونتم مي تواني هميشه بارونو تو چشمام ببيني. زمين مال زمين خوارها ،فضا مال فضا پيماها ، فقط تو مال من
-----------------------------------------------------------------
همه زندگي فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بيام ولي خودم مي خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتي هم که ديگه نباشي منم ميرم
-------------------------------------------------------------
زندگي زيباست زشتيهاي آن تقصير ماست، در مسيرش هرچه نازيباست آن تدبير ماست! زندگي آب رواني است روان ميگذرد... آنچه تقدير من و توست همان ميگذرد
-------------------------------------------------
مبادا گفته باشي دوستت مي دارم دلت را مي بويم مبادا شعله اي در آن نهان باشد

02-12-2010, 18:41
سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا
----------------------------------------------------------------
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا مي*شه
-----------------------------------------------------------
در غريبي ناله ها کر دم کسي يادم نکرد ، در قفس جاندادم و صياد ازادم نکرد، ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود، آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد
-------------------------------------------------------------
نميخوام به جزمن دوست دار ديگري باشي نميخواهم براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نميخواهم صفاي خنده ات را ديگري ببيند نميخواهم كسي نامش،برلبهاي توبنشيند نميخواهم به غيرازمن بگيرد دست تودستي نميخواهم كسي يارت شوددرراه اين هستي
-------------------------------------------------------------------
انگشتتو مشت کن..... مشته؟
مشته مشته؟
حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشی دوریمو نبینی......!!!

02-12-2010, 18:42
امروز همان فردای است که ديروز منتظرش بودی
-------------------------------------------------
پازل دل يكي رو بهم ريختن هنر نيست..
هر وقت تونستي با تيكه هاي شكسته ي دل يك نفر يك پازل جديد براش ساختي هنر كردی
-------------------------------------------------------
خدايا شاهد تنهايي ام باش بين غم ها تنها ناجي ام باش پر پرواز من ديريست بسته تو بگشا و در آزادي ام باش اسير موج هاي تند خشمم تو آرام دل دريايي ام باش دل خسته خريداري نداره تو خواهان صفاي ذاتي ام باش در اين آشفته بازار محبت تو تنها شاهد ارزاني هم باش
ای که دور از منی و یاد منی،با خبر باش که دنیای منی...شادیت شادی من،غصه ات غصه من...قلب من خانه تو خانه ات قبله من دوست دارم
-----------------------------------------------------------------
ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه ؟ تو وقتي شادي ميخندي،من وقتي تو شادي ميخندم

02-12-2010, 18:46
اگه فکر میکنی که رفتنت باعث شکستنم میشه ؛ اگه فکرمیکنی که بعد ازرفتنت اشک میریزم ؛ اگه فکرمیکنی که بانبودنت لحظه هام خالی میشن؛ اگه فکرمیکنی که هرلحظه دلم برات تنگ میشه؛ اگه فکرمیگنی که بی تومیمیرم؛ درست فکرمیکنی تو که میدونی نبودنت رو تاب نمیارم پس بــــــــــــــــــــــــ ــــــمــون
--------------------------------------------------------------------------------
می بخشمت بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی...بخاطر تمام خنده هایی که به صورتم نشاندی نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی...بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی...نمی بخشمت بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی...بخاطر نمکی که بر زخمم گذاشتی...و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی
---------------------------------------------------------------------------
اگر زیستن را دوست داشتم هرگز به هنگام به دنیا امدن نمی گریستم
-----------------------------------------------------------------------
زباغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را
------------------------------------------------------------------------------
عشق از دوستی پرسید : تفاوت من وتو در چیه ؟ دوستی گفت : من دیگران را باسلامی آشنا می کنم و تو با نگاهی . من آنها را با دروغ جدا می کنم و تو با مرگ
------------------------------------------------------------------------------
زندگي به من آموخت چگونه اشك بريزم ولي اشك نياموخت چگونه زندگي كنم تو به من آموختي چگونه دوستت بدارم ولي نياموختي چگونه فراموشت كنم

02-12-2010, 18:47
عشق دق الباب نمي کند، مودب نيست، حرف شنو نيست، درس خوانده نيست، درويش نيست، سربزير نيست، مطيع نيست، عشق ديوار را باور نمي کند، کوه را باور نمي کند، گرداب را باور نمي کند، و مرگ را حتي باور ندارد!...
===========================================
دستت رو بذار روی قلبت ..این ساعت عمرت که داره تیک تیک میکنه....جالبه همونی که بهت زندگی میده برات شمارش معکوس رو شروع کرده...منتظر باش اما معتل نشو....تحمل کن اما توقف نکن....قاتع باش اما لج باز نباش....صریح باش اما گستاخ نباش....بگو اره اما نگو حتما....بگو نه اما نگو ابدا
==========================================
کاش خداوند هيچ وقت به کلمات غرور و عشق و دروغ فکر نميکر که تا هيچ وقت هيچ عاشقی به خاطر غرورش به عشقش دروغ بگه
=========================================
شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد. بيدار باش من با سبدي پر از بو سه مي آيم و آن را قبل از چيدن ستاره هاي قلبت روي گونه هايت مي كارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم
===========================================
اي كاش اگه كسي به دلمون پا گذاشت ديگه دلمونو تنها نميذاشت ...!!! اي كاش اگه يه روزي دلمونو تنها گذاشت رد پاشو رو دلمون جا نميذاشت ...

02-12-2010, 18:49
چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟

مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين
بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!

----------------------------------------------------

مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

اگر شدم عاشق تو نذار كه بي تاب بمونم/لالايي شبام تويي نذار كه بي خواب بمونم/دارم برات شعر ميخونم شايد به يادم بموني/فقط يه چيز ازت ميخوام هميشه عاشق بموني

اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

02-12-2010, 18:50
------------------------------------------------
تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگر روزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم
طبق قانون بقاي شادي هيچ شادي از بين نميره؛ بلكه فقط از دلي به دلي ديگه جابه جا ميشه
--------------------------------------------------------------
خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان
----------------------------------------------------------------

02-12-2010, 18:52
مبادا گفته باشي دوستت مي دارم دلت را مي بويم مبادا شعله اي در آن نهان باشد

--------------------------------------------------------
گفتي که دنيا را پر از غم دوست داري پس مطمئن هستم مرا هم دوست داري گفتي نميخواهي ببارم عشق اما شعر غريبي را که گفتم دوست داري

باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو

----------------------------------------------------------------------
دوستي شايد عشقست که ميسازدو ميسوزد و شايد ترانه ايست که هر دم آوايش در دل جاريست ليکن هر جه هست زيباست

02-12-2010, 18:53
نقاشي تو را مي کشم ولي به جاي رنگ قرمز به قلب فلزي ات ضد زنگ مي زنم ! تا از آسيب اشک هايم در امان باشد!!!

اگه با دلت چيزي يا کسي رو دوست داري زياد جدي نگيرش، چون ارزشي نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که ديدنه، اما اگه يه روز با عقلت کسي رو دوست داشتي، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داري چيزي رو تجربه مي کني که اسمش عشق واقعي
يه روز مادرم منو نفرين کرد و گفت: الهي درد بي درمون بگيري. نفرينش گرفت و عاشق شدم!

سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني

داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ، اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

مي رسد روزي كه بي من روزها رو سر كني
مي رسد روزي كه مرگ رو باور كني
مي رسد كه تنها در كنار قبر من شعر هاي كهنه ام رامو به مو از بر كني

02-12-2010, 18:55
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر شدن از گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است...

آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست می بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی*کنند

دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

چه ساده با گريستن خويش زاده مي شويم و چه ساده با گريستن ديگران از دنيا مي رويم و ميان اين دو سادگي معمايي ميسازيم به نام زندگي

هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

02-12-2010, 18:57
چه زيباست بخاطر تو زيستن و برای تو ماندن و به پاي تو سوختن و چه تلخ و غم انگيز است دور از تو بودن برای تو گريستن و به عشق و دنيای تو نرسيدن ... ای كاش ميدانستی بدون تو و به دور از دستهای مهربانت زندگی چه ناشكيباست ...
عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست...
دستانم تشنه ی دستان توست شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم با تو می مانم بی آنکه دغدغه های فردا داشته باشم زیرا می دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت
گويند غروب جايي است که آسمان زمين را مي بوسد امشب برايت غروب ميکنم اسمان من کجايي؟
خنده از لبهايم گريزد" اگر اشك از چشمهايم گريزد" اگر از گريه دريايي بسازم" اگر از خنده رويايي بسازم" لحظه اي از ياد تو دور نخواهم ماند

02-12-2010, 18:58
اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي

صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم
تنها ترين باشي..

تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم

02-12-2010, 19:00
دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند

اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم

عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاینت مبارک

گرتواين دنيا کسي هست که با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره.
مهم اين نيست که اون مال تو باشه، مهم اينه که باشه. نفس بکشه، زندگي کنه و از زندگيش لذت
ببره

خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد !
خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن
اشك بر ديدگان معصومي باشد

02-12-2010, 19:07
ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت
دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن.

حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن
دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...

کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها
ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت

قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی

موقعی كه می خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم.
موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه
عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم

02-12-2010, 19:09
کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم

در صفحه ي شطرنج زندگيم تمام مهره هايم مات مهربانيت شد و من با اسب سفيد قلبم به سوي تو تاختم تا بگويم:شاه دلم دوستت دارم

با چشمان تو مرا به الماس ستارگان آسمان نيازي نيست اين را به آسمان بگو

----------------------------------------------------------

دراين دنيا نكردم من گناهي/ فقط كردم به چشمانت نگاهي/ اگر باشه نگاه من گناهي/ مجازاتم بكن غير از جدايي

------------------------------------------------------------

عشق يعني :چون خورشيد،تابيدن بر شب هاي دوست و چون برف ،ذوب شدن بر غم هاي دوست

02-12-2010, 19:10
اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد، دل مي گفت مقدسه عشق اون برام بسه ،از نگاش نفهميدم كه دروغه وهوسه، غصه خوردن نداره ،گريه كردن نداره، به يه قلب بي وفا دل سپردن نداره، آخر قصه چي شد، قلب اون مال كي شد اون كه از من پر گرفت چي مي خواستيم وچي شد، اوني كه مال تو بود اگه لايق تو بود تورو تنها نمي ذاشت، با خودت جا نمي ذاشت... اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد
صداي چک چک اشکهايت را از پشت ديوار زمان مي شنوم و مي شنوم که چه معصومانه در کنج سکوت شب ‌، براي ستاره ها ساز دلتنگي مي زني و من مي شنوم مي شنوم هياهوي زمانه را که تو را از پريدن و پرکشيدن باز مي دارد آه ، اي شکوه بي پايان اي طنين شور انگير من مي شنوم به آسمان بگو که من مي شکنم ! هر آنچه تو را شکسته و مي شنوم هر آنچه در سکوت تو نهفته

-----------------------------------------------------------
شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش
کاش مي ديدم چيست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاريست! صداي قلب تو را ،پشت آن حصار بلند هميشه مي شنوم من در آن لحظه که صداي موسيقي احساس تو را مي شنوم برگ خشکيده ي ايمان را در پنجه باد رقص شيطاني خواهش را در آتش سبز! نور پنهاني بخشش را در چشمه ي مهر مي بينم..... کاش مي گفتي چيست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاريست

02-12-2010, 19:13
هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته
-----------------------------------------
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد
------------------------------------
اگه بوسه ها آب باشن ، من به تو دریا رو می دم...اگه در آغوش گرفتن ها مثل برگ باشه ، من به تو جنگل رو میدم...اگه دوستی یه سیاره ست ، من به تو کهکشان رو میدم...اگه عشق زندگیه ، من زندگيمو رو واسه همیشه میدم به تو
--------------------------------------
عشق یعنی: خواستن برای دوست زیستن برای دوست بودن برای دوست مردن برای دوست امدن و ماندن و رفتن برای دوست بی انکه باشی یا بخواهی که باشی
--------------------------------------
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی

02-12-2010, 19:15
صدات رو برام sms کن،با نگاهت به من miss بزن،با قلبت به من زنگ بزن که قلبم رو ویبره هست........

به بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي كاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاك بازان.

ابر می شوم تا از نگرانی یک روز بارانی ،هر روز از پنجره نگاهم کنی.......

وقتي خدا بهت ميگه (باشه) --> چيزي که ميخواي بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( صبر کن) --> چيز بهتري بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( نه) --> داره بهترين رو برات آماده ميکنه

زمن بگذركه من افسانه بودم شراب تلخ درميخانه بودم مرادردست غم بگذاروبرگرد كه من بازندگي بيگانه بودم .

02-12-2010, 19:17
در کلاس ادبیات معلم گفت: فعل رفتن را صرف کن: رفتم ..رفتی.. رفت ساکت میشوم میخندم ولی خنده ام تلخ میشود استاد داد میزند خوب بعد ادامه بده و من میگویم: رفت... رفت... رفت رفت و دلم را شکست

تمام دنيا فقط چشمهايت را خواستم آيا آسمان سهم زيادي از دنياست؟

سنگ قبرم را نمیسازد کسی ,مانده ام در کوچه های بیکسی , بهترین دوستم مرا از یاد برد , سوختم خاکسترم را باد برد.

هرگز چشمانت را برای کسانی که معنای پاک نگاهت را نمیفهمند گریان نکن

اگر دل سپردن به تو خطاست به تكرار باريدن باران خطا ميكنم

GORJI
02-12-2010, 23:36
زنده ام با نام تو ، پژمرده ام بی نام تو ، حاضرم پرپر شوم در محضر دیدار تو .

چه مغرورانه اشک ریختیم ، چه مغرورانه سکوت کردیم ، چه مغرورانه التماس کردیم ، چه مغرورانه از هم گریختیم ، غرور هدیه شیطان بود و عشق هدیه خداوند ، هدیه شیطان را به هم تقدیم کردیم و هدیه خداوند را از هم پنهان کردیم .

تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشست ، گرچه دورم از نگاهت یاد تو در دل نشست .

آرزویم این است ، نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر با شوق زیاد ، نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازه ی هر روز تو عاشق باشی ، عاشق آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد ، و تو را دوست بدارد به همان اندازه که دلت می خواهد .

ابر میشم تا یه روز بارانی از پشت پنجره نگاهم کنی .

GORJI
02-12-2010, 23:36
گاه سکوت یک دوست معجزه می کند و تو می آموزی که همیشه بودن در فریاد نیست .

زندگی زندان سرد کینه هاست ، من گریزانم از این زندان که نامش زندگیست .

بعد از این از تو دگر هیچ نخواهم ، نه درودی ، نه پیامی ، نه نشانی ، ره خود گیرم و ره بر تو گشایم زآنکه دیگر تو نه آنی ، تو نه آنی ، تو نه آنی .

به چشمان مهربان تو می نویسم حکایت بی نهایت عشق را تا بدانی که محبت و عشق را در چشمان تو آموختم و با تو آغاز کردم ، به پاکی چشمانت قسم که تا ابد دوستت دارم .

گل را یک روز ، تو را هر روز ، گل را تا وقت پژمردن ، تو را تا وقت مردن ، دوستت دارم .

GORJI
02-12-2010, 23:37
در همه رویایم یک گل را می بینم ، اگر تو صدای یک بلبل را می شنوی بدان که از قلب من جاری شده است .

بیمار عشق توست پرستوی روح من ، از این مریض خسته عیادت نمی کنی ؟

روشنی چشمات نداره مرزی ، تو خیلی بیشتر از اینا می ارزی .

برو دیگه نبینمت ، خاطر خواهیت دروغ بوده ، تو خلوتم با گریه هام ، چه قدر سرت شلوغ بوده .

دارم از تو می نویسم تو یه روز سرد برفی ، قلمم نمی نویسه ، می گه تو نداری حرفی .

GORJI
02-12-2010, 23:38
عشق چون درختی است که رشد می کند و ریشه های عمیقی در وجود ها می دواند و بر قلب شکسته ای شاخ و برگ می دواند تا لبخند بزند .

دوستی یعنی برادر خواهری ، یعنی دو روح که چون انگشتان دست بهم نزدیک اند ولی در هم نمی آمیزند .

عشق یعنی یک روح در دو بدن ، عشق موهبت آسمانیست .

بیا زندگی را بدزدیم ، آنوقت میان دو دیدار قسمت کنیم ، بیا زودتر چیزها را ببینیم .

چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید ، عشق را زیر باران باید جست ، دوست را زیر باران باید دید .

GORJI
02-12-2010, 23:38
اگر دوزخ هم روی با تو می آیم چون آن دوزخ با تو بهشت است .

آفرین باد بر مرگ ، آفرین باد بر مرگ که با دست های سیاهش تو را خواهد کشت : تنهایی .

ما رو بگو سپردیمش دل و چشامونو به کی ، اون که به زندگی می گه ، نمایش عروسکی (مریم حیدر زاده)

مگه ازت چی کم دارم که روز و شب ناز می کنی ، فکر می کنی ازم سری ، بال داری ، پرواز می کنی ؟

ز چشمت اگر چه که دورم هنوز ، پر از اوج عشق و غرورم هنوز ، قبول است عمر خوشی ها کم است ، ولی با توام پس صبورم هنوز .

GORJI
02-12-2010, 23:39
اندکی عاشقانه تر زیر باران بمان ، ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کنم .

روزی که عشق را قسمت کردند پرواز را به تو دادند ، قفس را به من ساز را به تو دادند ، غم را به من و من تشنه ی کویر دشت بارانم ، مانند طایفه ی خاک می مانم و دشمن طوفان من هر شب این ساز را به بهانه ی تو به صدا در می آورد .

با اجازه روغن ماشینتو عوض کردم به جاش خون جگرمو ریختم تا هر وقت استارت می زنی به عشقت بسوزم .

او خود را در کویر قلبت کاشت تا بهارش کنی ، پس با گوهر وجودت آبش ده تا بهارت کند و برای کویر قلبت گل دهد .

تو نخستین فرشته ای از جنس خاک که با بال های پاک و معصومش در میان شیاطین با بال های شکستیشان پرواز می کند و خود را به مروارید های قعر دریا می رساند بی آنکه آنها را برباید .

GORJI
02-12-2010, 23:39
خدایا یاریم کن اگر روزی چیزی را شکستم دل نباشد .

ای معنای انتظار یک لحظه بایست ، دیوانه شدن به خاطرات کافی نیست ، یک لحظه بایست و یک جمله بگو تکلیف دلی که عاشقش کردی چیست ؟

غروب است و دلم از غم گرفته ، دلم از دوریت ماتم گرفته ، برای قلب من خورشیدی اما ، مرا قلب تو دست کم گرفته .

می دونی قشنگی زندگی چیه ؟ اینکه تو بی خبر باشی یکی به خاطر تو با خدا راز و نیاز می کنه .

حکایت جالبیست : فراموش شدگان ، فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمی کنند .

GORJI
02-12-2010, 23:41
ای کاش در چشمهایت تردید را دیده بودم ، یا از همان روز اول از عشق ترسیده بودم ، ای کاش آن شب که رفتم از آسمان گل بچینم ، جای گل رز برایت پروانگی چیده بودم ، گل را به دست تو دادم حتی نگاهم نکردی ، آن شب نمی دانی اما تا صبح لرزیده بودم ، حالا تو را به شقایق دیگر بیا کوچ کافیست ، جای تو بودم اگر من این بار بخشیده بودم .

توی باغا گل سرخی توی آسمون ستاره ، جایی رو سراغ ندارم که نشون از تو نداره .

قابله ها و کفن ها خوب می دانند که زایش دشوار است و مرگ فرومایه است و زندگی تنها آزمون در این میانه است ، چرا با شکایت و غرولند سفر می کنیم چون هیاهویی در دل ستارگان ؟ آیا بعدی گم شده است ؟ بعد گمشده عشق نیست ؟

دوست داشتن اولین راه عاشق شدن نیست بلکه بهترین است .

در دریای نیلفام خوابهای شیرین شب ، صدف های رنگین خیالم را می کاوم ، شاید مروارید رویای تو را در آن یابم .

GORJI
02-12-2010, 23:42
سه ستاره تقدیم تو باد ، یه ستاره پر بوسه که دلم بی تو نپوسه ، یه ستاره پر امید واسه هرکس که تو رو دید ، یه ستاره پر رویا که قشنگه با تو دنیا .

شمع من گریه مکن پروانه می خواهد تو را ، در کنارت نیستم جانا نه می خواهم تو را ، دلم می سوزد از عشقت صدایم در نمی آید ، چه کنم با غم عشقت که دیگر نازنین من نمی آید .

پنج راه خوشبختی : داشتن دوستی مثل من ، داشتن من ، داشتن من ، فقط من ، بازم من .

ماهی شده بود باورش تو را گه بندازن سرش میشه عروش ماهی ها ، شاه ماهی می شه همسرش ، ماهیه باورش نبود تو را گه بندازن سرش نگاه گرم ماهیگیر می شه نگاه آخرش !

سخن عشق تو بی آنکه برآید بر زبانم ، رنگ رخساره خبر می دهد از سر نهانم .

GORJI
02-12-2010, 23:42
دوباره فال حافط و دوباره توی فالمی ، همیشه در خیالتم اگرچه بی خیالمی .

بهترین لحظه ، لحظه ایه که فکر می کنی فراموشت کردم ، بعد یه اس ام اس از طرف من برات میاد که نوشته می میرم برات .

در زمانی که وفا قصه برف در تابستان و صداقت گل ناپیداییست به که باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم ؟

اگه یه روز حس کردی نیا و آدماش به تو اخم کردن ، دلیلشو تو لب های بدون لبخند خودت جستجو کن .

نمی دانم چون عزیزی دوستت دارم یا چون دوستت دارم عزیزی .

GORJI
03-12-2010, 11:42
تو دریا بودی و من قایقی خرد ، که هرجا خواست امواجت مرا برد ، دلم پاروزن بیچاره ای بود ، که در امواج عشقت یک شبی مرد .

نیلوفر تنها گلیه که برای زنده موندن باید دور گلی دیگه بپیچه ، پس اجازه بده نیلوفرت باشم .

کاش کوچک بودیم ، وقتی کوچک بودیم دلامون بزرگ بود ، ولی حالا که بزرگ شدیم بیشتر دلتنگیم ، کاش کوچیک می موندیم تا حرفامونو از نگاهمون بفهمن ، نه حالا که بزرگ شدیم و فریاد هم که می زنیم باز کسی حرفامونو نمی فهمه .

من که می دانم شبی عمرم به پایان می رسد ، نوبت خاموشی من سهل و آسان می رسد ، پس چرا عاشق نباشم .

بدون تو شبی تنها و بی فانوس خواهم مرد ، دعا کن بعد دیدار تو باشد وقت پایانم .

GORJI
03-12-2010, 11:43
می گویند شقایق ها هرگز نمی میرند ، پس تا مرگ شقایق ها دوستت دارم .

اگه مثل اشک تو چشمانم باشی واسه موندنت هیچ وقت گریه نمی کنم .

می گفت که عشق بی رنگ شده ، یاد من فراموش دلت سنگ شده ، شاید باور نکنی حرفم را ، آنقدر دلم برای تو تنگ شده .

می دانم باید بروی به کجا می روی ؟ هنوز حرفم تمام نشده وقت نداری دنبال آن صدا ، یادت هست ؟ صدایت کردم ؟ نگاهم کردی ؟ آشنا بودم ، آشنا بودی ، کجا می روی ؟ حرفم تمام نشده ، باور کن هنوز ، عشقم تمام نشده آهای آشنا .

عاشقان را عشق فرمان می دهد ، لوتیان را معرفت ، مخلصیم با معرفت !

GORJI
03-12-2010, 11:44
تو در سراب آینه شبانه خنده می کنی ، منه شکست داده را خودت پرنده می کنی و سالها نظر به جاده دوختم ، بیا ببین که بی تو من چه عاشقانه سوختم .

سلام چهار حرف داره ، عشق سه حرف داره ، گل دو حرف داره ، اما تو حرف نداری .

دنیا مانند خورشید است ، تا میایی از طلوع آن لذت ببری با غروب آن دلگیر می شوی .

غروب غمت را به هر قیمتی خریدارم ، چون طلوع شادیهایت را از ته دل آرزو دارم .

ای کاش گل باغ بهارت بودم ، اندر قفس عشق کنارت بودم ، ای کاش به هر سو که نظر می کردی ، من مردمک چشم سیاهت بودم .

GORJI
03-12-2010, 11:44
نمی دانم که بودی یا چه بودی ، ولی بی حرف قلبم را ربودی ، نمی دانم که هستم یا چه هستم ، ولی هر لحظه در فکر تو هستم .

هر قطره اشک نشان دل شکستگی است ، هر سکوت نشان تنهایی است ، هر لبخند نشان مهربانی است ، هر پیام نشانی از دل تنگی من برای تو است .

آن هنگام که بخار احساس وجودم روی جام دلت نوشتم دوستت دارم ، آیا دلت به حال من گریست ؟

هر وقت تنها شدی ستاره ها رو بشمار ، اگه کم اومد قطره های بارون رو بشمار ، اگه بند اومد روی رفاقت من حساب کن ، نه کم میاد و نه بند میاد .

سفر غریبی داشتم تو اون چشم سیاهت ، سفری که بر نگشتم تو نگاهت .

GORJI
03-12-2010, 11:45
گفتی دوستم داری به اندازه قطرات بارانی که به صورتت می ریزد و من هم دوستت دارم بدون توجه به چتری که روی سرت گرفتی .

زیباترین غروب غروب عاشقان ، زیباترین سنگ دل یار ، زیباترین مایع اشک ، زیباترین ناله آه ، زیباترین دف قلب تو ، زیباترین کلام دوستت دارم .

تو دنیا چهار چیز از هم سیر نمی شوند ، زمین از باران ، چشم از گناه ، عاشق از معشوق ، من از تو .

به جز من هر که با دلبر نشیند ، الهی بر دلش خنجر نشیند .

همیشه تو یه ارتفاعی از جو دیگه ابری وجود نداره ، اگه یه وقت آسمون دلت ابری بود بدون که به اندازه ی کافی اوج نگرفتی .

GORJI
03-12-2010, 11:45
گاهی خیال می کنم که از من بریده ای ، بهتر زمن برای دلت برگزیده ای ، از من عبور می کنی و دم نمی زنی ، تنها دلم خوش است که شاید ندیده ای ، یک روز می رسد که به آغوش گیرمت ، هرگز بعید نیست خدا را چه دیده ای .

تو ای زیباترین شعر رهایی ، تو ای گلبرگ سرخ آشنایی ، میان کوچه های قلب تارم ، به دنبال تو می گردم کجایی ؟

تصویر چشمان تو در رویاها کشیدم ، باغ گلی از جنس مریم ها کشیدم ، تو گم شدی در جاده های ساکت دور ، من اما به دنبال نفس هایت دویدم .

هفت دقیقه سکوت به احترام اونایی که که در حسرت نگاه تو مردند .

هرگاه از غروب بی عاطفه شب خسته شدی به یاد تنها کسی باش که به یاد توست .

GORJI
03-12-2010, 11:46
از خدا نخواه همه دنیا مال تو باشه ، از خدا بخواه کسی که همه دنیای توه مال کسی نباشه .

خاطراتم تلخ ، یاد تو همیشه شیرین ، تا ابد فکر تو هستم نازنین رفیق دیرین .

خیال خال تو با خود به خاک خواهم برد ، تا ز خال تو خاکم شود عبیر آمیز .

گفتم که فراق را نبینم ، دیدم آمد به سرم از آنچه می ترسیدم ، نوحی به هزار سال یک طوفان دید ، من نوح نیم و هزار طوفان دیدم .

همه شب صورت خود را به خدا خواهم کرد ، از خدا خواهش دیدار تو را خواهم کرد ، تا که جان دارم و بر سینه نفس می آید ، بر تو و عشق تو ای دوست وفا خواهم کرد .

GORJI
03-12-2010, 11:47
نه در رفتن حرکت بود ، نه در ماندن سکون ، شاخه ها را از ریشه جدایی نبود ، و باد سخن چین با برگ ها رازی چنان نگفت که به شاید ، دوشیزه عشق من مادری بیگانه است ، و ستاره پر شتاب بر مداری معیوس جاودانه می گردد .

نام خفت دهندگان را نمی خواستم و خفت کشندگان را ، می خواستم نام تو را بدانم ، و تنها نامی که می خواستم و ندانستم .

کسی که باورت داره ، همیشه یک قدم جلوتر از کسیه که دوستت داره .

زندگی وقتی قشنگه که در کتاب قانون آن اصل معرفت ماده محبت و تبصره عشق نوشته شده باشه .

در زندگی مشو مدیون احساس کسی ، تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی ، زندگی دفتری از خاطره هاست ، یک نفر در دل شب ، یک نفر در دل خاک ، یک نفر همدم خوشبختی هاست ، یک نفر همسر سختی هاست ، چشم تا باز کنیم عمرمان می گذرد ، ما همه همسفریم .

GORJI
03-12-2010, 11:48
در کنار ساحلت من قایقی شکسته ام ، تو همان ساحل عشقی که بهت دل بسته ام .

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من ؟ الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من !

در اتوبان زندگی وقتی تابلوی وجود تو را می بینم ، از سرعتم می کاهم و به درجه بنزین تحملم چشم می دوزم .

امروز بهترین ساعتم رو شکستم ، چون لحظه های بی تو بودن را به رخم می کشید .

یه دوست خوب می گفت : آدما مثل کتابن ، تا وقتی تموم نشدن جذابن ، پس سعی کن خودتو جلوی دیگران ورق نزنی تا زود تموم نشی ، چون وقتی تموم بشی میرن سراغ یکی دیگه .

GORJI
03-12-2010, 11:48
اگرچه نازنینان را وفا نیست ، گلستانی چو باغ آشنا نیست ، اگر بر اوج آسمان هم پا گذارم ، دلم یک لحظه از یادت جدا نیست .

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم .

دیرگاهیست که تنها شده ام ، قصه ی غربت صحرا شده ام ، من که بی تاب شقایق بودم ، همدم سردی یخ ها شده ام ، کاش چشمان مرا خاک کنید ، تا نبینم که چه تنها شده ام .

دلم گرفته از آدمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن ، از آدمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون مال تو نیستند ، از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی آفتاب میشه همه چیز یادشون میره !

دل که رنجید از کسی ، خرسند کردن مشکل است ، شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است ، کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد ، حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است .

GORJI
03-12-2010, 11:49
ونی که بیشتر عاشقه ، کمتر وفا می بینه ، اونی که کمتر وفا داره ، بیشتر محبت می بینه ، اینه اون دنیایی که همه عاشقشن .

عشق امانت با ارزشی است که هر کسی تو قلبش می زاره ، برای همینه که هر وقت بخوای عشق رو از کسی پس بگیری ، باید قلبشو بشکونی .

کاش هرگز در محبت شک نبود ، تک سوار مهربانی تک نبود ، کاش بر لوحی که بر جان دل است ، واژه تلخ خیانت حک نبود .

اگه بگم خرابتم قول میدی تعمیرم کنی ؟

اون کسی رو که دوست داری هر چند وقت یکبار بهش یاد آوری کن ، تا فراموشی نکنه قلب براش می تپه ، و این یک یاد آوریست .

GORJI
03-12-2010, 11:49
زندگی درک همین امروز است ، ظرف دیروز پر از بودن توست ، شاید این خنده که امروز دریغ کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست .

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ، هر که با ما بود از ما می گریخت ، چند روزی هست حالم دیدنیست ، حال من از این و آن پرسیدنیست ، گاه بر روی زمین زل می زنم ، گاه بر حافظ تفاءل می زنم ، حافظ فالم را گرفت ، یک غزل آمد که حالم را گرفت ، ما ز یاران چشم یاری داشتیم ، خود غلط بود آنچه می پنداشتیم .

واپسین لحظه دیدار ، منو دست گریه نسپار ، توی تردید شب خدا نگهدار ، اگه خوابم اگه بیدار ، تو ی این فرصت تکرار ، بگو عاشقی برای آخرین بار .

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایم ، غصه معنایی ندارد تا تو می خندی برایم .

منو با سادگی هات تازگی کن ، خدایی کن یه لحظه بندگی کن ، نزار از دست بره این عشق ساده ، بمیر و با من یک بار زندگی کن .

™Arman
03-12-2010, 18:15
کاش میشد بوسه ها را قاب کرد / مثل نامه سوی هم پرتاب کرد / کاش میشد عشق را تقسیم کرد / مثل تک شاخه گلی تقدیم کرد .

از تو گفتن کار هر کس نیست ای زیبا غزل / من برای گفتنت باید که مولانا شوم .

بیادت هستم حتی اگر قرار باشد شبی بی چراغ در حسرت یافتنت تمام کوچه ها را قدم بزنم

عشقت به دلم اگر بتابد چه کنم ؟ / مهرت به سرای من بخوابد چه کنم ؟ / یکدم به سوال من جوابی بده دوست / روزی که دلم تو را بخواهد چه کنم ؟

برای محبت هایی که عمیقند ، ندیدن و نبودن هرگز بهانه ی از یاد بردن نیست !

™Arman
03-12-2010, 18:16
شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود / من بر آنم که بسوزم به کنارت ، ای دوست .

رابطه ها زمانی زیبا می شوند که برای یاد کردن هیچ دلیلی به جز دلتنگی نباشد .

اگر خطا نکنم عطر ، عطر یار من است / کدام دسته گل امروز بر مزار من است / تو قرص ماهی و من برکه ای که می خشکد / خود این خلاصه ی غم های روزگار من است .

در چشم آفتاب چو شبنم زیادی ام / چون زهر هرچه که باشم اگر کم زیادی ام / همچون نفس ، غریبترین آمدن مراست / تا میرسم به سینه همان دم زیادی ام .

روزهایی که بی تو می گذرد / گرچه با یاد توست ثانیه هاش / آرزو باز می کشد فریاد / در کنار تو می گذشت ای کاش

™Arman
03-12-2010, 18:18
تمام شهر محل را سپرده ام که بگویند به هر کجا که تو هستی خدا به پشت و پناهت .

از تمامی بودنی ها تو یکی ازآن من باش ، که به غیر با تو بودن آرزوی ندارم .

تک تک آرزوی هایم را می سوزانم تا چشمکی باشد برای شب های بی ستاره ات .

تو تموم طول جاده که افق برابرم بود ، شوق تو ره توشه ی من اسم تو همسفرم بود .

توی دنیا واسه تو عزیزترینم ، آسمونا زیر پامه اگه با تو رو زمینم ، تو با من یه همیشه آشنایی ، تو با من دیگه از همه جدایی ، ای عزیز هم قبیله ، با تو از یه سرزمینم ، تا به فردایی دوباره ، با تو هم قسم ترینم .

™Arman
03-12-2010, 18:19
پازل دل یکی رو بهم زدن هنر نیست ، هر وقت با تیکه های شکسته دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی !

هر کسی هم نفس شد دست آخر قفسم شد ، من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد ، اون که عاشقانه خندید خنده های منو دزدید ، زیر چشم مهربونی خواب یک توطئه می دید .

یادت باشه یا تو به یادم می مونه ، یادی کن که یاد ما هم به یادت بمونه .

در مدرسه ی زندگی در کلاس دنیا ، سر زنگ املا ، یادمان باشد برای محبت تشدید بگذاریم تا نیم نمره از محبت ها کم نشود .

دوست داشتن ساده اما دل سپردن سخت است ، دل دادن ساده اما فراموش کردن سخت است ، عاشق شدن ساده اما عاشق ماندن سخت است

™Arman
03-12-2010, 18:20
بگذار در قشنگترین اشتباه من، آتش بگیرد از تو دل سر براه من، روزی مگر خود تو دچارم نکرده ای؟، از چاله در بیا که بیفتی به چاه من

وقتی عشقت تنهات گذاشت، نگران خودت نباش که بدون اون چیکار میکنی، شرمنده ی دلت باش که بهت اعتماد کرد!

کاش میشد عشق را آغاز کرد، با هزاران گل یاس ناز کرد، کاش میشد شیشه ی غم را شکست دل به دست آورد، نه اینکه دل شکست

....... دارم، به جای نقطه چین هر چی میخواهی بگذار، درد، بغض، نیاز.. اما دوستت را نیاور

باد آورده را باد میبرد،.... اما .... تو که با پای خودت آمده بودی

™Arman
03-12-2010, 18:27
اگر شیری درنده در برابرت باشد بهتر از آن است که سگی خائن پشت سرت باشد .

این چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده ای از من یاد .

اگه ۱ کتیبه با ۱۰۰۰ تا خورشید داشته باشم ، همه ی خورشیدها رو میگردم تا یه جایی به تو برسم !

نه از قایق نه از قایق می نویسم ، نه از زخم شقایق می نویسم ، به یاد لحظه های با تو بودن ، به یاد آن دقایق می نویسم .

گر ز جهان بگذرم از تو نخواهم گذشت ، سر رود از پیکرم از تو نخواهم گذشت ، مردمک چشم من نقش تو بر خود گرفت ، ور همه جا بنگرم از تو نخواهم گذشت .

™Arman
03-12-2010, 18:27
مهربانی نقش هر نقاش نیست ، هر که نقشی را کشید نقاش نیست ، نقش را نقاش معنا می دهد ، مهربانی نقش یار است ، حیف که یار نقاش نیست .

پای من خسته از این رفتن بود ، قصه ام قصه ی دل کندن بود ، دل که دادم به یارم دیدم ، راهش افسوس جدا از من بود .

پیش بی درد دمی صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نیست در آن شهر ولی کوه که هست ، تکیه بر کوه کن و تکیه به نامرد مکن .

من آن ابرم که می خواهد ببارد ، دل تنگم هوای گریه دارد ، دل تنگم غریب این در و دشت ، نمی داند کجا سر می گذارد .

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حیات ، تا بنویسم همه جا نام زیبای تو را

™Arman
03-12-2010, 18:28
حرفی برای گفتن اگر بود دیوارها سکوت نمی کردند .

گاهی که دلم می گیرد و یکی از دریچه های قلبم شکسته می شود ، آن وقت می شود دنیای کمرنگ من !

عشق مانند جنگ است ، آسان شروع می شود و سخت پایان می پذیرد .

صدایم در برابر صدایت بی صداست ، چشمانم در برابر چشمانت نابیناست ، خنده هایم خالیست ، پس بدان بی تو هیچم ، تنهایم نگذار تا با تو هم آواز شوم .

عشق از من و نگاه تو تشکیل می شود ، گاهی تمام من به تو تبدیل می شود .

™Arman
03-12-2010, 18:28
اگه عشق دیوانگی نباشد ، عشق نیست !

در انتظار کدامین صبح نشسته ای ؟ ای در پیله ی حریر ، کدام پروانه را در سرنوشت خود از سر نوشته ای ؟

هیچ اگر سایه پذیرد ، من همان سایه ی هیچم !

قدر دستهایم را بیشتر دانستم و قدر چشمهایم را و تازه فهمیدم چه شکوهی دارد ایستادن بر روی دو پا آن لحظه که به زمین خوردم !

عشق شاه کلیدی است که درهای خوشبختی را باز می کند

™Arman
03-12-2010, 18:29
همه ی بغض من تقدیم غرور نازنینت باد، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد

هر بار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم، آنقدر که من در هراس گرفتن دستی هستم، ترس از گم شدن نیست

زندگی قافیه باران است، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند، تو بهاری و به اندازه ی باران خدا زیبایی.

خواب بودم سخن عشق تو بیدارم کرد
بی خود بودم عطش عشق تو هوشیارم کرد .

به کدامین شهر نگاهت بخشم دل بی تابم را
تو تمنای دلی هر شب و هر خوابم را .

™Arman
03-12-2010, 18:31
اتل متل هندونه
لبات در قندونه!
آهای عزیز دردونه
دوستت دارم، مفهومه؟

حس میکنمت هر لحظه تو قلبم
با تو این شب ها میشه رویایی
حس میکنم دستاتو تو دستم
حس میکنم هر لحظه اینجایی

نزار دلم از همه چی خسته بشه
نزار چشای باز من بسته بشه
نزار صدای قلبی که داره واسه تو میزنه
با رفتنه تو کم بشه آرومو آهسته بشه

گر تو یارم نشوی آخر پاییز من است
فکر بی تو شدنم دشمن بنیان من است
تا زمانی که تو شیرینی و دوری ز دلم
رنگ خون بر جگر فرهاد من است

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید ان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا

رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی . . .

™Arman
03-12-2010, 18:33
هیچکس تلخیه ی لبخند مرا درک نکرد ، گریه های دل من پنهان است .

نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت ، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی .

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی ، یا رب ای کاش نیفتد کار کسی به کسی

دوست دارمش ، مثل دانه ای که نور را ، مثل مزرعه ای که باد را ، مثل زورقی که موج را ، یا پرنده ای که اوج را ، دوست دارمش .

آینده از آن کسانیست که به زیبا بودن رویاهای خود ایمان دارند .

™Arman
03-12-2010, 18:37
آه ، آدرس ما رو نداری ؟ کوه دل ، میدان غم ، خیابان وفا ، ایستگاه قلب ، مجاور فروشگاه عشق ، عقب قلبهای شکسته .

بگو یارم کجاست تا خاک پایش را سرمه ی چشمانم کنم .

بعد از رفتن تو ، آسمان چه معصومانه می بارد ، ستاره ها روشنایی را از دست دادند ، ابرها در هم تپیده شدند و خورشید دیگر طلوع نکرد .

خدا را دوست دارم چون هرچه دارم از او دارم ، اگر عاشقم از اوست ، اگر صادقم صداقتم از اوست ، اگر شادم شادیم از اوست ، اگر زندگی می کنم زندگیم از اوست .

عزیزم هرگاه به جایی رسیدی فراموش نکن که از کجا آغاز کردی

™Arman
03-12-2010, 18:38
کاش در دهکده ی عشق کمی فراوانی بود / کاش در بازار صداقت کمی ارزانی بود

کاش ای کاش کمی لطف به هم می کردیم / مختصر بود ولی ساده و پنهانی بود . . .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

خدا تنها معشوقی است که عاشقانش به هم حسادت نمی کنند . . .

وقتی کسی صادقانه بهت عشق هدیه میکند و تو پس میزنی

منتظر باش تا قلبتو به کسی هدیه کنی و اون تو رو پس بزنه . . .

همیشه سخت ترین سیلی را از کسی میخوری که روزی بهترین نوازشگرت بود . . .

بهترین درودهایم نثار آنانی باد که کاستی هایم را میدانند و باز هم دوستم دارند . . .

خوشبختی یافتنی نیست ، ساختنی است . . .

™Arman
03-12-2010, 18:39
تا غروب این زمین تا طلوع واپسین در کتاب خاطراتم ماندگاری نازنین .

ابرها به آسمان تکیه می کنند ، درختان به زمین و انسانها به مهربانی یکدیگر .

ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای .

از دوری تو دلی پر از غم دارم / وز غصه ی تو همواره ماتم دارم / گر حق بدهد به من همه ملک وجود / گویم که گل روی تو را کم دارم .

آیین عشق بازی دنیا عوض شده ست / یوسف عوض شده ست ، زلیخا عوض شده ست / حق داشتی مرا نشناسی به هر طریق / من همچنان همانم و دنیا عوض شده ست .

™Arman
03-12-2010, 18:40
من برگ تو هم عابری و عشق قدمهایت / دل میبری و میگذری ، ای جانم به فدایت .

تو را دیدم دلم بر باد کردم / برای دیدنت فریاد کردم / ندانستم که عشق اول جمیل است / تمام هستی ام بر باد کردم .

اگر قلبم از چوب بود ، آن را به آتشکده ی چشمانت می سپردم !

نیستی کم نه از آیینه نه حتی از ماه / که ز دیدار تو من تشنه ترم تا از ماه / من محال است به دیدار تو قانع باشم / کی پلنگی شده راضی به تماشا از ماه .

خوشا آنان که در بازار گیتی / خریدار وفا بودند و هستند / خوشا آنان که در راه رفاقت / رفیق با وفا بودند و هستند

™Arman
03-12-2010, 18:47
دلتنگ تو امروز شدم تا فردا / فردا شد و باز هم تو گفتی فردا / امروز دلم مانده و یک دنیا حرف / یک هیچ به نفع دل تو تا فردا

تمام روز و شب با بیقراری / به شوق روی تو بیدار هستم / اگر چه بی غرورم زنده اما / به شوق لحظه ی دیدار هستم

در میان دست هایت عشق پیدا میشود / زیر باران نگاهت، نسترن وا میشود / با عبور واژه ها از گوشه ی لب های تو / مهربانی خوب معنا میشود

برگ از درخت خسته میشه پاییز بهونشه / برف از ابر خسته میشه زمستون بهونشه / دلم برات تنگ میشه اس ام اس بهونمه

گل یخ زمستان تو هستم / اسیر ناز چشمان تو هستم / مرا پر پر مکن ای دوست / که من مشتاق دیدار تو هستم

sameer1
03-12-2010, 18:52
سلام دوستان عزیز یه چنتا اس ام اس جدایی واسه تمامی شکست خوردها و دلشکسته ها دارم براتون میذارم امیدوارم خوشتون بیاد. . .

این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم / خداحافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم

سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم / این جمله رو اینقد میگم تا که فراموشت کنم

همیشه از همان ابتدای آشناییمان در هراس چنین روزی بودم و کابوس خداحافظی

را میدیدم اکنون شد آنچه نباید میشد

خداحافظ دلیل بودنم خداحافظ . . .

فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای که دور دور رفته ای…

اما دور شده بودی تا پا به پا شدنت را نبینم…و اشکهای

خداحافظی را !!

تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم

پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای

خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم

خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد

چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ / چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

sameer1
03-12-2010, 18:55
یه سری دیگه

خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی / خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی

خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !
//////////////////////
حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات / باشد، قبول…لااقل این نکته را بدان:

آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم

در سینه می تپید،

دلم بود…

نا مهربان.. خداحافظ
///////////////////////
روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای

خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم . . .
///////////////////////
خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل

خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من

تو را می سپارم به دل های خسته
//////////////////////////
پرستو ها چرا پرواز کردید / جدایی را شما آغاز کردید

خوشا آنانکه دلداری ندارند / به عشقو عاشقی کاری ندارند

خداحافظ برای تو رهایی / برای من فقط درد جدایی

خداحافظ برای تو چه آسان / ولی قلبم ز واژه اش چه سوزان

خداحافظ
////////////////////////////

GORJI
03-12-2010, 23:03
میگن لبخند به مرگ ربطی نداره ، ولی تو بخند تا من برات بمیرم .

حتما برات پیش اومده وقتی داری به آسمون نگاه می کنی یکی ازت بپرسه دوست داری کدوم ستاره ستاره ی تو باشه ؟ اکثر آدما میگن اون پر نورترین ستاره ، ولی یادت باشه اونی که از همه پر نورتره علاوه بر تو ، تو چشم خیلی های دیگه هم هست .

راز تمامی نیایش ها و پرستش ها در سرازیر شدن اشک هاست ، اشک ها مقدس اند ، خداوند دل آنهایی را که دوست دارد ، با اشک های عشق پر می کند .

اگه یه روزی فرشته ها بخوان تورو زودتر ببرن به اونا میگم که از قدیم ماهی رو با تنگش میبرن .

تو همه راز جهان ریخته در چشم در سیاهت ، من همه محو تماشای نگاهت .

GORJI
03-12-2010, 23:03
هی لیلی سیاه ، اینقدر برایم عشوه نیا ، تو کوچه ها ، تو گذر ، تو سرتاسر این شهر ، هر جا بری همراهتم ، سگ و سوتک می دونه ، کشته ی عشوه هاتم . (حسین پناهی)

نفس باد صبا ، عشق از جنس طلا ، دوری و دفع بلا ، یاری از سوی خدا ، همه تقدیم شما .

یاد یاران هر کجا باشد خوش است ، دل بدون یاد یاران ناخوش است .

تا نباشد جدایی ها کس نداند قدر یاران ، کویر خشک می داند بهای قطره ی باران .

نه از خاکم نه از بادم نه در بندم نه آزادم نه آن لیلاترین مجنون نه شیرینم نه فرهادم ، فقط مثل تو غمگینم فقط مثل تو دلتنگم ، اگر آبی تر آبم اگر همزاد مهتابم ، بدون تو چه بی رنگم بدون تو چه بی تابم .

GORJI
03-12-2010, 23:09
عشق همانند ساحلی در دریای بی کران است ، ساحلی که انسان شوق به رسیدنش را دارد ، ولی هرچه پارو می زند هرگز به آن نمی رسد .

تلخی مشروبو به جون می خرم که فقط وقت خوردن بگم به سلامتی اون که دوسش دارم .

من تمنای وفا تمنای دل عاشق خویش را به تو خواهم بخشید ، من همه هستی خود را بی بهانه به تو خواهم بخشید تا تو از من باشی .

آسمان هر کس به اندازه معرفت اوست ، بی شک آسمان تو بی انتهاست !

با آنکه یوسف نیستم تا در دلت جا خوش کنم ، اما نمی دانم چرا گاهی زلیخا می شوی ، خسرو کجا شیرین کجا ، اینجا فقط مجنون منم وقتی تو لیلا می شوی .

GORJI
03-12-2010, 23:21
گرمی سلامم ، آتش خاطره هاست ، پذیرا باش ، گرچه میان ما فاصله هاست .

اگر با دیدن من غم رو دلت جون می گیره میمیرم که تا ابد قلب تو آروم بگیره ، اگه با بودن من باغ تو ویرونه میشه ، میرم اما میدونم دل بی تو دیونه میشه ، فکر نکن که بی کسم خدا به دادم میرسه ، کوه به کوه نمی رسه آدم به آدم می رسه .

لیز خوردن بهانس تا دستایی رو که دوست داری محکم بگیری .

کاشکی کوله بار دردو از رو دوشم بر می داشتی ، میون این شب تردید منو تنها نمی ذاشتی .

کسایی که به فکرمون هستند به گریه میندازیم ، ما گریه می کنیم برای کسایی که به فکرمون نیستند و به فکر کسایی هستیم که هیچ وقت برامون گریه نمی کنند .

GORJI
03-12-2010, 23:22
دوست داشتن پرواز است و عاشقی به اوج رسیدن عاشقی ، یعنی هر لحظه پویایی یعنی عبور از کنار بدی ها به امید رسیدن به خوبی ها ، عشق بی گذشت بی معناست مثل پروازی بی بال است که تو را به اوج می رساند اما ناگهان بر زمینت می کوبد .

عشق یعنی پاک ماندن در فساد ، آب ماندن در دمای انجماد ، در حقیقت یعنی سادگی در کمال برتری افتادگی .

عشق را در بی کران ها توان یافتن نسیت ، همانا دوست داشتن را در کران آبی قلب بی کران تو می توانم احساس کنم و این برای من بس است زیرا می دانم دوست داشتن برتر از عشق است .

برای من از واژه های مهربان بگو تا دستانم را به ابر پیوند زنم و تمام دلخستگی هایم را به باران هدیه دهم .

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق می شود ، عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق می شود ، شرط می بندم زمانی نه زود است نه دیر ، مهربانی حاکم کل مناطق می شود .

GORJI
03-12-2010, 23:23
آرزو می کنم غم های دلت بروند زیر برف های زمستانی تا همیشه بدون غم بمانی .

سلامی به گرمی آش رشته که روش با پیاز داغ نوشته ، دوستت دارم .

نمی دانم چه تاثیری است در عشق که بیمارش به صحبت نیست مایل .

من در این خلوت خاموش سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم می شکنم .

لیمو نخور ترش می کنی ، منو فراموش می کنی ، آدامس بخور تا باد کنی ، منو همیشه یاد کنی .

GORJI
03-12-2010, 23:23
گفت از دوست چه دیدی که چنین مسروری ؟ گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند .

نسترن را سایه بانت می کنم ، دیدگانم را چه قابل ، جان فدایت می کنم .

ما که می ترسیم از هجرت دوست ، کاش می دانستیم روزگاری که بهم نزدیکیم چه بهایی دارد ، کاش می دانستیم حس دلتنگی هر روز غروب ، چه دلیلی دارد .

برای تو که هیچ وقت یاد نگرفتی بد باشی ، یه دنیا خوبی آرزو می کنم .

عاشق بهترین ها نباش ، بهترین باش تا بهترین ها عشق تو باشند .

GORJI
04-12-2010, 10:32
حافظ ز چشمان قشنگ تو غزل ساخت ، هر کس که تو را دید به چشمان تو دل باخت ، نقاش غزل تا که به چشمان تو پرداخت ، دیوانه شد از طرز نگاهت قلم انداخت .

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی ، ندا آمد که واثق شو به الطاف خداوندی ، دعای صبح واه شب کلید گنج مقصود است ، بدین راه و روش می رود که با دلدار پیوندی .

ای عادت چشم های سرگردانم ، بگو از من و عشق من مگر بد دیدی ؟

یک خار همیشه مواظب گلشه ، اگه به گلش دست بزنی خونتو می ریزه ، همیشه خارتم .

بزرگ باش و عاشق ، زیر عشق می داند آیین بزرگ کردنت را .

GORJI
04-12-2010, 10:32
یادها رفتند و ما هم می رویم ، از یادها پر کاهی کی بماند در خیال بادها .

چشمانت را به خاطر کسی که مفهوم نگاهت را نمی داند گریان مکن .

یوسف مصر اگر مشتریش دید و خرید ، دیده نادیده خریدار توام .

این بار می خواهم هفت سین عید را با یاد تو بچینم ، سبزه را با یاد روی سبزه ات ، سمنو به یاد شیرینی لبخندت ، سایه دانه به رنگ چشم هایت ، سرکه با یاد ترشی مهربانیت ، سیب با یاد تردیه گونه هایت ، سکه با یاد درخشش قلبت ، سیر با یاد تندی کلامت ، با همه خوبی ها و بدی هایت دوستت دارم .

یک لحظه نشد خیالم آزاد از تو ، یک روز نگشت خاطرم شاد از تو ، دانی که ز عشق تو چه شد حاصل من ، یک جان و هزار گونه فریاد از تو .

GORJI
04-12-2010, 10:33
گل من خبر نداری دل گلدونت می گیره ، اگه تو پژمرده باشی گلدونت برات می میره .

شعاع درد مرا ضرب در هزار کنید ، مگر مساحت رنج مرا حساب کنید .

دل تو اولین روز بهار ، دل من آخرین جمعه سال ، و چه دورند و چه نزدیک به هم .

عشق یعنی اینکه وقتی می خوای برسونیش ، رادیو پیام رو روشن کنی و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره .

در مدرسه از نشاط من کم کردند ، از فرصت ارتباط من کم کردند ، هر وقت به هم عشق تعارف کردیم ، از نمره ی انضباط ما کم کردند .

GORJI
04-12-2010, 10:33
قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت ، کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی .

ای غزل ترین ترانه ، اگر تو نباشی من هم برای همیشه مانند ستاره ای کوچک ناگهان از نظرها محو خواهم شد ، پس بمان تا بمانم .

ای خوب ، تو مرا یاد کنی یا نکنی من به یادت هستم ، آرزویم همه سرسبزی توست ، دائم از خنده لبانت لبریز ، دامنت پر گل باد .

میگن عدد ۷ مقدسه ، پس ۷ دفعه دورت بگردم ، ۷۰ دفعه فداتشم ، ۷۰۰ دفعه قربونت برم ، ۷۰۰۰ دفعه برات بمیرم و به اندازه ۷ آسمون دوستت دارم .

در مصر شوریده ای بود و می گفت : در طریقت اگر عاشقی در غم عشق بمیرد عجب نیست ، عجب آنست که در سوز عشق یک روز زنده بماند .

GORJI
04-12-2010, 10:34
خیلی خونسردی ، دیوونم کردی ، آتیش گذاشتم من پشت دستم ، عاشق نمیشم تا زنده هستم ، کتاب عشقو ناخونده بستم ، آخر مگه من بازیچه هستم .

نرو دستم به دامانت ، نگو دیگر نمی آیی ، که میمیرم غریبانه ، امان از درد تنهایی .

نمی دانم چرا رفتی ؟ نمی دانم چرا ، شاید خطا کردم ، و تو ، بی آنکه فکر غربت چشمان من باشی ، نمی دانم کجا ، تا کی ، برای چه ؟ ولی رفتی و بعد از رفتنت باران چه معصومانه می بارد و بعد از رفتنت دریاچه بغض کرد و بعد از رفتنت رسم نوازش در غمی خاکستری گم شد .

قلب انسان گذرگاه هر بی سر و پایی نیست که در هر زمان به راحتی در آن جولان دهد .

تو را دوست دارم مثل عبادتم ، تو را دوست دارم مثل سعادتم ، تو را دوست دارم تا آخرین نفس .

GORJI
04-12-2010, 10:34
عشق اینجا آتش است و عشق و دود ، عشق کامد می گریزد عقل زود ، عشق در سودای عشق استاد نیست ، عشق کار عقل مادرزاد نیست .

آرام نگاهت کردم و با لبخندی پاسخش را گفتی و در امتداد چشمانت برقی زد که در خاکستر نگاهت به باور نشاند .

تو را به آوای چشمانت سوگند نگاهم را به باور چشمانت درآویز که دریایی اسیر در سیاهی چشمانت گشته ام .

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، و تماشای تو زیباست اگر بگذارند ، به من عاشق مسکین به حقارت ننگر ، دل وسعت دریاست اگر بگذارند ، من ز اظهار نظرهای دلم فهمیدم ، عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند .

میدونی چرا وقتی تو چشمای کسی نگاه می کنی ، بیشتر دوسش داری ؟ چون خودت رو تو چشماش می بینی .

GORJI
04-12-2010, 10:35
با تو از خاطره ها سرشارم ، با تو تا آخر شب بیدارم ، عشق من دست تو یعنی خورشید ، گرمی دست تو را کم دارم .

هر کی اومد پیش من یه ذره جاتو نگرفت ، هی ادایی جای اون ناز و ادتو نگرفت ، پیش هر نقاشی رفتم تو رو نقاشی کنه ، روی هر بومی زدم رنگ چشاتو نگرفت .

من گلم تو گلزار ، من ساحلم تو دریا ، من شاخه ام تو ریشه ، دوستت دارم همیشه .

زیباترین گل های جهان در سبد عشق ، تقدیم تو باد .

روز به خورشید می نازد و شب به ماه ، من هم به تنها عزیزم .

GORJI
04-12-2010, 10:35
زمان بارش باران دلم از غربت خورشید می گیرد ، و روز آفتابی هم دلم بی تاب ابری تلخ و باران زاست ، خدایا من به دنبال چه می گردم ؟

در بی کران دور ، بر سنگ سخت گور ، خط نوشته بود با جوهر سرشک ، آرامگاه عشق .

قلب من در ره عشقت چه اسیر است ، که تو جان منی ، شهسوار دل من گام بنه بر دل و دیده ، که تو ایمان منی .

قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق ، مرا در خود کشیدی برمودای من .

ای دوست به جز عشق تو در سر من هوسی نیست ، جز نقش تو بر صفحه ی دل نقش کسی نیست

GORJI
04-12-2010, 10:36
چه زیباست به خاطر تو زیستن و برای تو ماندن و به پای تو سوختن و چه تلخ و غم انگیز است دور از تو بودن ، خوشبختی زیستن و برای گریستن و به عشق و دنیای تو نرسیدن ، ای کاش واقف بودی که بدون تو مرگ گواراترین زندگیست و بدون تو و به دور از دست های مهربان تو و بدون قلب حساست زندگی چه تلخ و ناشکیباست .

به او بگویید دوستش دارم ، به او که معنای دوست داشتن را به من آموخت .

زندگی گریه مختصریست ، مثل یک فنجان چای ، و کنارش عشق است ، مثل یک حبه ی قند ، زندگی را با عشق نوش جان باید کرد .

من در این شهر غریبم و در این خاک فقیر ، به کمند تو گرفتار و به دام تو اسیر ، عشق چنان در دلم افروخته بود ، دیده گر آب نمی ریخت جگر سوخته بود .

می توان در غربت داغ کویر گاه آن ابری که می بارید شد .

GORJI
04-12-2010, 10:37
ای بهانه ی زندگی ام ، تو را دوست دارم به اندازه ای که نه می توانم بنویسم و نه ابرازش کنم ، پس تو با قلبت که دریایی بی کران است احساسش کن ، دوستت دارم تا زمانی که دوست داشتن معنا دارد .

دوستانم همه از دستم رفت ، دل به هر پاکدلی بستم رفت ، حال تنها و غریبم چه کنم ، نفس من داده فریبم چه کنم .

بمان با من که من بی تو صدایی خسته در بادم ، در این اندوه بی پایان بمان تنها تو در یادم ، بلور اشکهای من همان آغازییست ، مرور خاطرات من عجب تکرار زیباییست .

ماه من غصه چرا ؟ تو مرا داری و من آرزویم همه خوشبختی توست ، غم و اندوه اگر هم روزی مثل باران بارید ، با دل شیشه ای ات ، از لب پنجره عشق زمین خورد و شکست ، با نگاهت به خدا چتر شادی واکن ، و بگو با دل خود که خدا هست ، خدا هست ماه من ! غصه اگر هست بگو تا باشد ، معنی خوشبختی ، بودن اندوه است .

تصویر تو در وسعت هر پنجره پیداست ، تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست .

GORJI
04-12-2010, 10:37
از انسانها غمی به دل نگیر ، زیرا خود نیز غمگین اند با آنکه تنهایند ولی از خود می گریزند ، زیرا به خود و عشق خود و حقیقت خود شک دارند ، پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند .

از سازمان کشتیرانی مزاحمتان می شوم ، لنگر عشقتون بدجوری تو قلبم گیر کرده .

آسمونتم ، می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی ، زمین مال زمین خوارها ، فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من .

گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری ، پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری ، گفتی نمی خواهی ببارم عشق ، اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری .

مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه ، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه ، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگه .

GORJI
04-12-2010, 10:38
دوستی من و تو دوستی شاخه و برگ است ، و جدایی برگ از شاخه مرگ است .

من پرستوی خزان دیده و خاموش تو ام ، حسرتی گر به دلم هست همان دوری توست .

از مضارع ها و ماضی ها خسته شده ام ، دلم برای یک حال ساده تو را دیدن تنگ است .

با اینکه می دانم دوست داشتن گناه است دوستت دارم ، با اینکه می دانم پرستیدن غیر خدا کار کافر است می پرستمت ، با اینکه می دانم آخر عشق رسوایی است عاشقت می شوم ، پس گناه کارم ، کافرم ، رسوایم ولی همچنان دوستت دارم .

دیشب خواستم واسه دل خودم فال بگیرم ، وقتی فالنامه را باز کردم چشمم به شعری افتاد که هیچ ربطی به دلم نداشت ، تازه فهمیدم که دلم مال خودم نیست .

GORJI
04-12-2010, 10:38
به خاطر داشته باش تاریک ترین لحظه های شب نزدیکترین لحظات به تولد خورشیدند ، پس از تاریکی های زندگی ات هراس نداشته باش .

دل تو وقتی می گیره دل من می خواد بمیره ، حاضرم دلم فدات شه تا دیگه دلت نگیره .

زندگی زندون عشقه ما به اون دل باختیم ، خوبی هاشو ما ندیدیم با بدیهاش ساختیم .

زندگی زیباست زشتی های آن تقصیر ماست ، در مسیرش هر چه نازیباست آن تدبیر ماست ، زندگی آب روانی است روان می گذرد ، آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد .

اگر دبیر فارسی بودم نامت را اولین غزل از صفحه کتابها می نهادم ، اگر دبیر جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش می کردم تا معادله محبت پدید آید ، آگر دبیر هندسه بودم ثابت می کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت .

GORJI
04-12-2010, 10:39
در وفا هیچ کس استاد نیست ، اما در بی وفایی همه استادن ، چطوری استاد ؟

کدام شاخه گل زیبا را تقدیمت کنم که وجودت عطر تمامی گلهاست .

در میان رفقا اشرف دلدار تویی ، در ترازوی وفا من کم و بسیار تویی .

نه ، نرو ! صبر کن ، قرارمان این نبود ، باید سکه بیاندازیم ، اگر شیر آمد تردید نکن که دوستت دارم ، اگر خط آمد مطمئن باش که دوستت دارم ، صبر کن سکه بیاندازیم ، اگر دوستت نداشتم آن وقت برو .

ناپلئون میگه حرفی را بزن که بتونی بنویسیش ، چیزی را بنویس که بتونی امضاش کنی و چیزی را امضا کن که بتونی پاش وایستی ، پس دوستت دارم ، امضا !

GORJI
04-12-2010, 10:39
با خون غم نوشتم غربت مکان ما نیست ، از یاد بردن دوست هرگز مرام ما نیست .

ما عاشقان قلبمان بی کینه است ، دوستی با هر که کردیم جای او در سینه است .

با تو همه دنیا میشه بهشت ، با تو هزار قصه میشه نوشت ، ولی افسوس نمی گزاره سرنوشت .

یک نفس یاد خدا ، یک سبد خاطر آسوده و شاد ، یک بغل شبنم آرامش صبح ، یک هزار آینه از جنس دعا ، همه تقدیم شما .

هر سال تو را غرق صفا می خواهم ، هر روز تو را کام روا می خواهم ، از بهر تو و هر که تو را دارد دوست ، آرامش خاطر از خدا می خواهم .

GORJI
04-12-2010, 10:40
یا دل آزار من وفا نشناسد ، وه که عجب نعمتی است یار وفادار .

بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق ، یوسف از دامان پاک خود به زندان رفته است .

تا که از جانب معشوقه نباشد کششی ، کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد .

من رشته محبت خود از تو می برم ، باشد گره خورد به تو نزدیکتر شوم .

باید خریدار مشوی تا من خریدارت شوم ، از جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم ، من نیستم چون دیگران بازیگر بازیگران ، اول بدست آرم تو را وانگه گرفتارت شوم .

GORJI
04-12-2010, 10:40
لالالالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسی خوب می نویسه ، یکی لبهاش تو خوابم غرق خنده اس ، یک چشماش تو خوابم خیسه خیسه .

دو تا گل بگو که با (خ) شروع بشه ، زیاد فکر نکن ، خودم و خودت .

هنوز در به در کوچه های خاطره ام ، هنوز اسم تو مانده به گوشه حنجره ام ، هنوز مثل نخستین نگاه عاشق تو ، در انحصار غم عشق در محاصره ام .

دوستت دارم عزیزم خیلی خیلی خیلی ، خیلی ها میگن اگه به معشوقت زیاد بگی دوستت دارم اون زود تو را از یاد می بره و به کس دیگری عشق می ورزد ، ولی من به تو اطمینان دارم ، پس دوستت دارم .

صداقت و مهربانیت را می ستایم ، صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت .

K I N G
04-12-2010, 17:21
برای محبت هایی که عمیقند ، ندیدن و نبودن هرگز بهانه ی از یاد بردن نیست . . .

.

.

.

رابطه ها زمانی زیبا می شوند که برای یاد کردن هیچ دلیلی به جز دلتنگی نباشد . . .

.

.

.

اگر خطا نکنم عطر ، عطر یار من است / کدام دسته گل امروز بر مزار من است

تو قرص ماهی و من برکه ای که می خشکد / خود این خلاصه ی غم های روزگار من است . . .

.

.

.

روزهایی که بی تو می گذرد / گرچه با یاد توست ثانیه هاش

آرزو باز می کشد فریاد / در کنار تو می گذشت ای کاش . . .

.

.

.

ابرها به آسمان تکیه می کنند ، درختان به زمین و انسانها به مهربانی یکدیگر . . .

K I N G
04-12-2010, 17:23
ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای . . .

.

.

.

من برگ تو هم عابری و عشق قدمهایت / دل میبری و میگذری ، ای جانم به فدایت . . .

.

.

.

وقتی قدرت عشق بر عشق به قدرت غلبه کند ، دنیا طعم صلح را می چشد . . .

.

.

.

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد . . .

.

.

.

در کاخ مجلل خبر از عشق مجو ، که سعادت همه در کلبه ی درویشان است . . .

.Infernal
04-12-2010, 19:24
در طوفان زندگی ، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است . . .

کاش میدانستی آن ** که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج
قطره ای از باران محبت بود . . .
.
.
.
باز هم ثانیه ها اسم تو را جار زدند و دقایق امشب یه تو تکرار زدند
سکوتی که در این عقربه ها میچرخید ، نکند در دل تو اسم مرا دار زدند . . .
.
.
.
تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت
اگر برگشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت . . .
.
.
.
خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن
به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

GORJI
04-12-2010, 20:41
اگر می دونستی چقدر دوستت دارم هرگز قلبم را نمی شکستی ، گرچه خانه شیطان شایسته ویرانی است .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم لحظه ای مرا نمی آزردی که این غریبه تنها ، جز نگاه معصومت پنجره ای و جز عشقت بهانه ای برای زیستن ندارد .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم همه چیز را فدایم می کردی ، همه آن چیزها که یک عمر به خاطرش رنج کشیده ای و سال ها برایش گریسته ای ، ای کاش می دانستی .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم همه آن چیزها که در بندت کشیده رها می کردی ، غرورت را ، قلبت را ، حرفت را ، ای کاش می دانستی .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم دوستم می داشتی همچون عشق که عاشقانش را دوست می دارد ، کاش می دانستی ، ای کاش می دانستی .

GORJI
04-12-2010, 20:41
وقتی باران عشق باریدن گرفت هرگز چتری بر ندارد .

کاش می دانستی که چقدر دوستت دارم و مرا از این عذاب رها می کردی ، ای کاش تمام اینها را می دانستی ، کاش می دانستی ، ای کاش می دانستی .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم سکوت را فراموش می کردی و تمامی ذرات وجودت عشق را فریاد می کرد .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم چشمهایم را می شستی و اشکهایم را با دستان عاشقت به باد می دادی .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم نگاهت را تا ابد بر من می دوختی تا من بر سکوت نگاه تو رازهای یک عشق زمینی را با خود به عرش خداوند ببرم ، ای کاش می دانستی .

GORJI
04-12-2010, 20:42
به علت بارش بی وفایی جاده عشق لغزنده است ، لطفا با محبت حرکت کنید .

ترسم که شبی در غم جانکاه بمیرم ، در بستر غم سوزم و با آه بمیرم ، آن لحظه آخر که اجل گفت بمیرم ، ای کاش تو را بینم و آن گاه بمیرم .

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم .

هیچ کس لیاقت اشکهای تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تو نمی شود .

اگر کسی تو را آن طور که تو می خواهی دوست ندارد به این معنا نیست که تو با تمام وجودش دوست ندارد .

GORJI
04-12-2010, 20:42
همیشه بزار یه دیوونه نگات کنه ، اما نزار یه نگاه دیوونت کنه !

ای کاش می دانستی چقدر دوستت دارم ، چندیست بیمار وفایت شده ام ، در بستر غم چشم براهت شده ام ، این را تو بدان اگر بمیرم روزی مسئول تویی ، که من فدایت شده ام ، پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک هم چشم انتظارم .

یاد بگیریم که به خاطر عشق ، عاشق شویم ، خیلی از آدم ها که لیاقت عاشق شدن ندارند ، از همه چیز می ترسند ، بگذارید آنها همان تحفه ای بمانند که هستند و از همه زیبایی هایی که به خاطر ترس از دست می دهند محروم بمانند .

از یک عاشق شکست خورده پرسیدم : بزرگترین اشتباه ؟ گفت عاشق شدن ، گفتم بزرگترین شکست ؟ گفت شکست عشق ، گفتم بزرگترین درد ؟ گفت از چشم معشوق افتادن ، گفتم بزرگترین غصه ؟ گفت یک روز چشم های معشوق رو ندیدن ، گفتم بزرگترین ماتم ؟ گفت در عزای معشوق نشستن ، گفتم قشنگترین عشق ؟ گفت شیرین و فرهاد ، گفتم زیباترین لحظه ؟ گفت در کنار معشوق بودن ، گفتم بزرگترین رویا ؟ گفت به معشوق رسیدن ، پرسیدم بزرگترین آرزوت ؟ اشک تو چشماش حلقه زد و با نگاهی سرد گفت : مرگ !

من زندگی را دوست دارم ولی از زندگی دوباره می ترسم ، عشق را دوست دارم ولی از زن ها می ترسم ، دین را دوست دارم ولی از کشیکها می ترسم ، قانون را دوست دارم ولی از پاسبانان می ترسم ، سلام را دوست دارم ولی از زبانم می ترسم ، من می ترسم پس هستم ، این چنین می گذرد روز و روزگار من ، من روز را دوست دارم ولی از روزگار می ترسم .

GORJI
04-12-2010, 20:43
خدایا هر که با من آشنا شد دو روزی دید و زود از من جدا شد ، نمی دانم از اول بی وفا بود و یا نازش کشیدم بی وفا شد .

دو تا آدم برفی دو طرف رودخانه از عشق هم آب میشن تا شاید وسط رودخانه به هم برسن .

بی تو محبوسم ز زندانی که نامش زندگیست ، حبس زندانی که جرمش دل بستگیست .

با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم ، تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم ، مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم ، تو رو می بوسم انگار ، شاعر شعر چشاتم .

زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست ، زندگی فاصله ی آمدن و رفتن ماست ، زندگی وزن نگاهیست که در خاطره ها می ماند ، شاید این حسرت بیهوده که در دل داری ، گرمی امید تو را خواهد کشت ، زندگی درک همین اکنون است ، زندگی شوق رسیدن به فردایی است که نخواهد آمد .

GORJI
04-12-2010, 20:43
دوست واقعی تو کسی است که دستهای تو را بگیرد ولی قلب تو را لمس کند .

بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی ولی بدانی هرگز به او نخواهی رسید .

هرگز لبخند را ترک مکن حتی وقتی ناراحتی ، چون هر کسی امکان دارد عاشق لبخند تو باشد .

تو ممکن است در تمام دنیا یک نفر باشی ولی برای بعضی افراد همه دنیا هستی .

تو را دوست دارم بیش از خودم و کمتر از خدایم ، زیرا عاشق تو ام و محتاج خدایم .

GORJI
04-12-2010, 20:44
شکست در عشق فاجعه نیست ، فاجعه آن است که بدانی چرا در عشق شکست خوردی .

دیدی که خون ناحق پروانه شمع را ، چندان امان نداد که شب را سحر کند ؟

می خواهم مشق عشق را با مداد احساس تو بر روی گلبرگهای ترک خورده دقایقم ، آرام و آهسته حک کنم .

آرزو دارم دلت از غصه ها خالی شود ، سهم تو از زندگی یک عمر خوشحالی شود .

کنار آشیانه تو آشیانه می کنم ، فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم ، کسی سوال می کند : به خاطر چه زنده ام ؟ و من برای زندگی ، تو را بهانه می کنم .

GORJI
04-12-2010, 20:44
انسان هم میتونه دایره باشه هم خط راست ، انتخاب با خودته ، تا ابد دور خودت بچرخی و تا بی نهایت ادامه بدی .

من عاشق آن دیده چشمان سیاهم ، بیهوده چه گویم که پریشان نگاهم ، گر مستی چشمان تو گناه است ، من طالب آن مستی و خواهان گناهم .

چشمای عاشقم ستاره پوشه ، دلم برای دیدنت می جوشه .

در آبی ترین نقطه چشمانت عشقیست که صداقت از آن جاریست ، آن جا خدا را عاشقانه می توان دید .

اگر بوی گلی را دوست نداری ، شاخه هایش را نشکن .

GORJI
04-12-2010, 20:45
گر زندگی مرگ است و مرگ هم زندگی ، پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی .

توی پارکینگ خاطراتم دل تو را پارک کردم یگ گوشه ، بعدش هم چرخهای دلت را پنچر کردم تا هیچ وقت از دلم بیرون نری .

عاشقی بودم به درگاهت عزیز ، کفتری بودم به بامت ای عزیز ، تو پر و بالم شکستی ای عزیز ، بنده ی خود ساختیم آری عزیز ، حال می خوانی به ساز قمریان ، بی وفایی را چرا ؟ گوییم خواهی کنی من را جدا ! این چه رسم آشنایی است ، دست دادی و سلامی ، چرا خوانی جدایی ، چرا خوانی جدایی !

میدونی کوچکترین ذره ی هر ماده چیه ؟ دل منه که برات یه زره شده .

ای که از تازگی زخم دلم تازه تری ، یعنی از قصه دلتنگی من با خبری ، مثل مهتاب که از خاطر شب می گذرد ، هر شب آهسته از آفاق دلم می گذری .

GORJI
04-12-2010, 20:45
بی خبر از هم خوابیدن چه سود ؟ بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟ زنده را تا زنده است ، باید به فریادش رسید ، ور نه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟ گر نرفتی خانه اش تا زنده بود ، خانه صاحب عزا تا صبح خوابیدن چه سود ؟ گر نپرسی حال من تا زنده ام ، گریه و زاری و نالیدن چه سود ؟ زنده را در زندگی قدرش بدان ، ور نه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

برای غنچه طلوع مهربان آفتابی ، به دنبال هوای خاطراتت ، تمام لحظه های زندگی را فدای آبی احساس پاکت می نمایم .

جایگاه همیشگی تو در قلب منه ، اگه صدف وجودم لایق مروارید وجودت باشد .

اسمتو خط نزدم از دفتر خاطره هام ، آخه هنوز هر جا باشی عزیز ترینی تو برام .

هیچ کس تنهایی ام را حس نکرد ، لحظه ی ویرانی ام را حس نکرد ، در تمام لحظه های زندگی ، هیچ کس دست حیرانی ام را حس نکرد ، سرنوشت دردناکم را هیچ دستی امضا نکرد ، آنکه سامان غزل هایم از اوست ، بی سر و سامانی ام را حس نکرد .

omidvista
05-12-2010, 11:01
خوشبختی من پیدا کردن تو از میان اینهمه ضمیر بود . . .

.

.

.

بیادت هستم حتی اگر قرار باشد ، شبی بی چراغ

در حسرت یافتنت تمام کوچه ها را قدم بزنم . . .

.

.

.

عشقت به دلم اگر بتابد چه کنم ؟ / مهرت به سرای من بخوابد چه کنم ؟

یکدم به سوال من جوابی بده دوست / روزی که دلم تو را بخواهد چه کنم . . . ؟

.

.

.

*۱۴۰* I love You # !

اینم شارژ رفاقت ما !

کادوی قلب مهربونت !

.

.

.

کلاغ ها گرچه سیاهند و آوازشان خوش نیست

اما آنقدر با وفایند که شاخه های خشک درختان را در فصل سرد زمستان

تنها نمیگذارند . . .

omidvista
05-12-2010, 11:02
برای محبت هایی که عمیقند ، ندیدن و نبودن هرگز بهانه ی از یاد بردن نیست . . .

.

.

.

رابطه ها زمانی زیبا می شوند که برای یاد کردن هیچ دلیلی به جز دلتنگی نباشد . . .

.

.

.

اگر خطا نکنم عطر ، عطر یار من است / کدام دسته گل امروز بر مزار من است

تو قرص ماهی و من برکه ای که می خشکد / خود این خلاصه ی غم های روزگار من است . . .

.

.

.

آرزو باز می کشد فریاد / در کنار تو می گذشت ای کاش . . .

.

.

.

ابرها به آسمان تکیه می کنند ، درختان به زمین و انسانها به مهربانی یکدیگر . . .

omidvista
05-12-2010, 11:03
ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای . . .

.

.

.

من برگ تو هم عابری و عشق قدمهایت / دل میبری و میگذری ، ای جانم به فدایت . . .

.

.

.

وقتی قدرت عشق بر عشق به قدرت غلبه کند ، دنیا طعم صلح را می چشد . . .

.

.

.

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد . . .

.

.

.

در کاخ مجلل خبر از عشق مجو ، که سعادت همه در کلبه ی درویشان است . . .

™Arman
05-12-2010, 13:59
درخت را به نام برگ ..بهار را به نام گل..ستاره را به نام نور..کوه را به نام سنگ

دل شکفته مرا به نام عشق..عشق را به نام درد

مرا...به نام کوچکم صدا بزن...

حاصلی از هنر عشق ِ تو جز حرمان نیست

آه از این درد که جز مرگ ِ من اش درمان نیست

این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم

که بلاهای وصال ِ تو کم از هجران نیست

جز به جاذبه ی چشمهات

ــ این بیشه ی باران خورده ــ

دلم

ــ آن سیب سرخ ــ

نمی افتاد

زیر پات !

من از هفت سنگ می ترسم

می ترسم آنقدر...سنگ روی سنگ بچینیم

که دیواری ما را از هم بگیرد

بیا لی لی بازی کنیم

که در هر رفتنی

دوباره برگردیم..

دست هایم مال تو

بودنت را به من قرض می دهی؟!؟!

™Arman
05-12-2010, 13:59
روزی می رسد که برگ برنده ات "دل" می شود

ولی تو دیگر حاکم نیستی!!!

بالا و پایین پریدنم
از شوق ِ زندگی نیست،
ماهی
روی خاک
چه می‌کند؟

مــن کـه می دانـم ...

بـه کودکی هم اگر برگردم ...

تو همــان شیشـه ی شیر گمشده ام می شوی ..

سنگت را بر سیـــ ـنه زدم ...

دیـدم ...

سنگ بر سنـگ بند نمی شـود ...!

جا پای فاصله ها

محکمتــر می شود;

هر چه بیشتر،

درگیـــر تو می شوم!

™Arman
05-12-2010, 14:00
قبل از عاشق شدن بیاموز که چگونه در برفها راه بروی بدون اینکه ردپایی از خود برجای بگذاری

برگرد...
یادت را جا گذاشتی
نمی‌ خواهم عمری به این امید باشم كه برای بردنش برمی ‌گردی

هر روز چشم می دوزم تا بیایی ... چشــم روی پارچه هم ... نگـاه تو را کم دارم ... بیـا!

گاهی چه اصرار بیهوده ایست اثبات دوست داشتنمان
چرا که دوست تر دارندمان وقتی دوستشان نداریم.

پنجره دلم را

بروی تو می گشایم

که در این کویر خشک

دریایی مواج و عمیقی

™Arman
05-12-2010, 14:01
شعر که میخوانم .. چشمانت را نبند ! تو که میدانی .. حافظه ی خوبی ندارم !!

به پندار تو:جهانم زیباست!

جامه ام دیباست!

دیده ام بیناست!

زیانم گویاست!

قفسم طلاست!

به این ارزد كه دلم تنهاست؟

همه چیز از جایی شروع شد

که گفتی دوستم داری.

گاهی برای یک عمر بلاتکلیفی

بهانه ای کافیست!

هر چه از من دور شوی سایه‌ات بزرگ می‌شود...می‌افتد روی زندگیم...سیاه می‌شود روزگارم!!...

ایـن روزهـا نـه مـجـالـی
بـرای دلـتـنـگـی دارم
و نـه حـوصـلـه ات را..
ولـی بـا ایـن هـمـه،
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

™Arman
05-12-2010, 14:02
تن من

مندرس از پرسه زدن هاست

ولی
.
.

هرم لبهایت

رفوگری را بلد است!

یادم باشد به رسم مردمان مغلوب

تاریخ فتح تو را بنویسم

که دیگر جنگی در نگیرد!!

چه اشکالی دارد اگر

بهشت را به جهنمیان بدهند

تو را

به من ؟!!

عاشق تر از همه ما موش کوری ست که زیبایی جفت اش راچشم بسته باور می کند !

™Arman
05-12-2010, 14:03
اگر قلبم از چوب بود

آن را به آتشکده چشمانت میسپردم

عطر پیرهنت ، شفایم میدهد ، نگفته بودند یوسف.... خواهر دارد !!!

غصــه نخــور ؛ كنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی كه دلـم بگیـرد ، گریـه میكنـم !

چه شود به چهرهٔ زرد من نظری برای خدا کنی

که اگر کنی همه درد من به یکی نظاره دوا کنی

تو نبودی دل به دل راهی نداشت ، از خیال عشق آگاهی نداشت

تو نباشی تا قیامت بی کسم در تمام زندگی دلواپسم.

™Arman
05-12-2010, 14:07
جان به عشق نده که عشق آفت جان است
آفت جان بودن عشق مشهور جهان است
از سودای غم عشق سود طلب نکن
چرا که حاصل سودای عشق زیان است

شبم را به گیسویت تشبیه کردم
دورنرو بیا پیشم سوگلیم
در لبهایت حرفم را گم کرده ام
با خنده ات جانم را بگیر سوگلیم

به چشمانت نگاه نکنم
چشم به چه دردم می خورد
اسمت را بر زبان نیاورم
زبان به چه دردم می خورد
کلمه به چه دردم می خورد
صدایت را نشنوم
بهتر است که در دنیا تک و تنها باشم

تو با من باش و بگذار عالمی از من جدا گردد ، چو یکدم با تو بنشینم دل از هر غم رها گردد.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

گفتی اسیر عشقمی نگاه من مال خودت ، قلبمو هدیه می کنم واسه شب تولدت

™Arman
05-12-2010, 14:07
گر مذهب مردمانِ عاقل داری / یک دوست بسنده کن که یک دل داری

عشق من، با تو نگاهم زیباست / ابرهای تیره ی غم رسواست

شعر و غزل بهانه اند که بگویم / آری، بی تو این دل تنهاست

ز روزی که یکی دلم را برده / تب دارم مثل طفل سرما خورده
گفتارم شعر، شعرهایم هذیان / دکتر جان، بنده زنده ام یا مرده؟

به دل میگم شب یا سحر یادش نکن / دلم میگه دیونشم ، تو هم فراموشش نکن

شنیده بودم........ دارم!به اشتباه جای ((تو)) ی صمیمانه را با ((شما)) ی مودبانه عوض کردم ،
به زبان گفتم چقدر((شما)) زیبا هستید...
ولی در دل گفتم چقدر ((تو)) را دوست دارم

™Arman
05-12-2010, 14:08
بگذار در قشنگ ترین اشتباه من آتش بگیرد از تو دل سربراه من

روزی مگر خود تو دچارم نکرده ای؟ از چاله در بیا که بیفتی به چاه من

حاصلی از هنر عشق ِ تو جز حرمان نیست

آه از این درد که جز مرگ ِ من اش درمان نیست

این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم

که بلاهای وصال ِ تو کم از هجران نیست

چه شود به چهرهٔ زرد من نظری برای خدا کنی

که اگر کنی همه درد من به یکی نظاره دوا کنی

پس شاخه های یاس و مریم فرق دارند / آری اگر بسیار اگر کم فرق دارند

شادم تصور میکنی وقتی ندانی / لبخندهای شادی و غم فرق دارند

ز روزی که یکی دلم را برده / تب دارم مثل طفل سرما خورده

گفتارم شعر ، شعرهایم هذیان / دکتر جان بنده زنده ام یا مرده

™Arman
05-12-2010, 14:10
زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است

دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست

تمام روز و شب با بیقراری / به شوق روی تو بیدار هستم

اگر چه بی غرورم زنده اما / به شوق لحظه ی دیدار هستم

میان عابران تنهاتر از من هیچ کس نیست / کسى اینجا به فکر این غریبه در قفس نیست

دلم امشب براى خنده هایت تنگ تنگست / فقط در دستهاى گرم تو مردن قشنگست

سه شاخه گل برات میفرستم یکی از طرف خداوند که نگهدارت باشه

دومی از طرف دلمه که دوستت داره و سومی از طرف چشامه که دلتنگ دیدارت شده

دلم ز دست زمانه بسی تنگ است / چه کنم که کار دنیا فقط نیرنگ است

نیرنگهای دنیا هزار و یک رنگ است / خدا کند شود پیدا دلی که با دل من یک رنگ است

™Arman
05-12-2010, 14:13
دلتنگی تنها نصیب من بود از تمام زیبایی هایت....

تو این دنیا تو این عالم / میون این همه آدم

ببین من دل به کی دادم / به اون کس که نمیخوادم

دلم شیشه دلش سنگه / واسه سنگه دلم تنگه

برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت نمی خواهمم داشته باشمت،نترس فقط بیا

در خزان خواسته هام کمی قدم بزن تا ببینمت دلم برای راه رفتنت تنگ شده است...

میخوام که عاشقت بشم ، گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود ، گفتم مزاحمت بشم !

پیام : موردي براي نمايش نيست
فرستنده : نام فرستنده مشخص نیست
تاریخ ارسال : تاریخ ارسال معلوم نیست
دلم واسه ی تو خیلی تنگ شده واسه ی همینه که همه چیز گم شده و از دست رفته!

™Arman
05-12-2010, 14:14
ما كه همسايه ي اشكيم ولي با دل تنگ . گر لبي خنده زند ياد شما مي افتيم

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است رفت و برگشت سراسیمه که دنیا تنگ است

من به دلتنگی شبهای ملول و تهی مانده خود از شادی

ذهنم از خاطرها سرشار من به تنهایی خویش و به تنهایی باغ...

و به یک معجزه می اندیشم...

شکر خدائی را که هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ

زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ

شاپرک را صد رنگ ، و مرا دلتنگ تو آفرید

نمیدانم از دلتنگی عاشقترم یا از عاشقی دلتنگ تر فقط میدانم در آغوش منی ، بی آنکه باشی

و رفتی ، بی آنکه نباشی

™Arman
05-12-2010, 14:15
عشق يعني با چشم بسته کسي را ديدن و از بين همه دلتنگ يک نفر شدن

اونائي که ما عاشقشون هستيم هيچ وقت از ما دور نميشوند

هر روز کنار ما راه ميروند اما ديده نميشوند ... شنيده نميشوند

و هنوز نزديک و هنوز عاشق ... هنوز دلتنگ و خيلي عزيز

همواره تنهاييم در اين نفس تنگي در قلب يک بن بست مدهوش دلتنگي

هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

به نام خدايي كه هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ
رنگين كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ... و من را دلتنگ دوستان آفريد ...

™Arman
05-12-2010, 14:18
داشتم اشک هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل می کردم ، خاطرم آمد شاید
دلتنگ خنده هایم باشی ببخش اگر این روز ها عشق با گریستن اثبات می شود …

خدایا دلم گرفته ، میان این همه آرزوها ، دلتنگ ترین بنده ات را دریاب

دلتنگ خنده های بهارانت در کوچه خزان زده دلم،نگاه مهربانت را به انتظار نشسته ام.
یک شب از کوچه خیالم بگذر شاید عطر گیسویت خواب پریشانم را التیم ببخشد.

دوست داشتن تمثيلی از نفس کشيدن من است، سزاواری من در زندگی، شايستگی‌ام در بودن!
... اگر سزا بود چنان در آغوش‌ می‌فشردم که يکی گرديم، و در آن پيکر، نه من دلتنگ
می‌شدم، نه او می‌گريخت

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به
خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشي قشنگي

™Arman
05-12-2010, 14:20
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

دوستت دارم ؛ این تعارف نیست زندگی من است!

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس / دوستت دارم تا آخرین نفس

گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم ! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری که هر چه که هست جاودانه نیست اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

™Arman
05-12-2010, 14:21
افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت! دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را به هر جان کندنی

جمع می کند از هر دری می زند زیر بغل می ریزد پای کسی که قرار نیست بفهمد دوستش دارد

سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ....

™Arman
05-12-2010, 14:22
من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن! و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی
دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را
با یک پیام ساده و کوتاه... کافیست بنویسی : دوستت دارم...

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم
استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

™Arman
05-12-2010, 14:23
در میان هزاران کلمه تو را می یابم تو را آرام و آهسته می بویم
و دوباره میان آنها پنهانت می کنم تا ندانی که هنوز دوستت دارم

راه های به تو رسیدن محدود است اما من... به اندازه ی تمام راه های نرسیدن به قلبت،

دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم
کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ...
دنيام مي نويسم دوستت دارم

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم

™Arman
05-12-2010, 14:27
بهانه ميتراشي و مرا عذاب ميدهي به روح بي قرار من تو اضطراب ميدهي

دلم پر از گلايه ها تنم اسير درد و خون ولي تو قهر با دلم براي لحظه اي مكن

بیا با پاک ترین سلام عشق آشتی کنیم *بیا با بنفشه های لب جوب آشتی کنیم

بیا ازحسرت و غم دیگه باهم حرف نزنیم * بیا برخنده ی این صبح بهار خنده کنیم

چي ميشد تو هم منو دوستم ميداشتي نا زنين جاي گريه رو لبام خنده مي كاشتي نازنين

حالا كه قهري باهام ولي بدون دوستت دارم طاقت قهر ندارم پس آشتي آشتي نا زنين

بوسه ام را می گذارم پشت در قهرکردی , قهرکردم , سر به سر
تو بيا , در را تماما باز کن هر چه ميخواهي برايم ناز كن
من غرورم را شکستم , داشتی ؟ آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

به خاطر يافتن مقصر, زندگي ات را تلخ و سياه نكن.
بگذار آن چه در پايان يك عشق به جاي ميماند
خاطرات خوش باشد با من آشتي كن تا دنيا با من آشتي كند

™Arman
05-12-2010, 14:27
قهر مكن اي فرشته روي دلارا ناز مكن اي بنفشه موي فريبا طعنه و دشنام تلخ اينهمه شيرين
چهره پر از خشم و قهر اينهمه زيبا ناز تورا ميكشم به ديده منت سر به رهت مينهم به عجز و تمنا

هميشه رفتن بهترین نیست گاهي ميان رفتن وماندن هيچ فرقي نيست
چه قهر باشيم چه آشتي اصل درست اين است که عزيزان ما در خانه ي دل ما جاي دارند

چنین گفت زرتشت:...عاشق عاشقی باش و دوست داشتن را دوست بدار.
از تنفر متنفر باش، به مهربانی مهر بورز، با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش

از تو به يك حرف ناروا نكشم دست وز سر راه تو دلربا نكشم پا
عاشق زيباييم اسير محبت هر دو به چشمان دلفريب تو پيدا

يه روزي گله كردم من از عالم مستي تو هم به دل گرفتي دل ما رو شكستي
من از مستي نوشتم ولي قلب تو رنجيد تو قهر كردي قهرت مصيبت شدو باريد
پشيمون و خستم اگه عهدي شكستم آخه مست تو هستم اگه مجرم و مستم

™Arman
05-12-2010, 14:29
مهم نيست كي مقصر است
باور کن مهم اين است که يادمان باشد عمرمان کوتاه است
در پايان زندگي خواهيم گفت: کاش فقط چند لحظه بيشتر فرصت داشتيم تا خوب بهم نگاه کنيم
و همه ناگفته هاي مهر آميز يک عمر را در چند ثانيه بگوييم پس نازنين بيا آشتي كنيم با مهر

دوستي را دوست، معني مي دهد قهر هم با دوست، معني مي دهد
هيچ كس با دشمن خود، قهر نيست قهري او هم نشان دوستي است ...

منو ببخش تنهام نزار ، برای آخرین بار تنهام نزار ، بی من نرو ، نگو خدانگهدار

اینقدر نگو : اگه ببخشم کوچک می شوم ، اگه با گذشت کردن کسی کوچک می شد
خدا اینقدر بزرگ نبود .

منو ببخش که درخشیدی و من چشمامو بستم منو بخشیدی و من چشمامو بستم
تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم که نیاوردی به روم هر جا دلت رو می شکستم
منو ببخش ، منو ببخش .....

™Arman
05-12-2010, 14:33
سلام ای بی وفای بی مرووت / سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگرنه ما که عاشقیم بی مرووت !!!

آهای رغیب بی رحم عشق منو ربودی / آخه یار بی وفا به یاد من نبودی

حالا داری به عشقت زندگیتو می سازی / غافل از این که اینجا قلبی شکستی .

تو که قصد جدائی کرده بودی خیال بی وفائی کرده بودی

چرا با این دل خوش باور من زمانی آشنائی کرده بودی

مگر غير از وفا از من چه سر زد كه دل را بي وفا خواندي و رفتي

مگرغيراز نگاهت به چشمانم كه درزد كه از ناز چشم خود ازدل گرفتی

قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی تنگ غروب گم شد الماس آشنایی

خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم

™Arman
05-12-2010, 14:33
بی وفا عشق من به خدا اشك من می مونه رو گونه م تا بیایی پیش من

رفتی و بعد تو چه زجری كشیدم هنوز تار موت و به دنیا نمی دم

چه زود ازم خسته شدی چه زود از یاد بردی منو چه زود یکی دیگه اومد جامو گرفت تو دل تو

بهم وفا نکردی و تیشه زدی به قلب من منو به غم نشوندی و گذشتی از کنار من

نمیدونم به جرم عشق یه عمره که زندونیم توی آتیش غم تو یه عمره دارم میسوزم

مستم از باده ،که مستی هم بلاست باده ی عاشق زهر باده جداست
بی وفا ، مستی مگر از باده ی عشقت نبود کین چنین دل را شکستی،کین شکستن هم خطاست

با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون

ای مسافر غریبه چرا قلبمو شکستی رفتی و تنهام گذاشتی دل به ناباوری بستی
حالا من تنها نشستم با نوای بی نوایی چه غریبم بی تو اینجا ای غریبه بی وفایی

™Arman
05-12-2010, 14:34
دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن

به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای دل گرفته ما بین و دلگشایی کن

ﻫـﺰار ﺗﺎ وﻋﺪه دادی ﻧﻴﻮﻣﺪی ﻣﺎ رو ﻛﺎﺷﺘﻲ اﻳﻦ دل ﻣـﻬﺮﺑﻮﻧﻮ ﭼـﺸﻢ اﻧـﺘـﻈـﺎر ﮔﺬاﺷﺘﻲ

‫ﺑـﺮای ﺑـﻲوﻓـﺎﻳـﻲ ﻫـﺰار ﺑـﻬـﻮﻧﻪ داری ﻫﺰار و ﻳﻚ ﺷﻜﺎﻳﺖ از اﻳﻦ زﻣﻮﻧﻪ داری

من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم

خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم

دیدی ای دل که غم عشق دگر باره چه کرد ؟ چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد .

آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . .

™Arman
05-12-2010, 14:35
خبرت خرابتر کرد جراحت جدایی! چه خیال آب روشن که به تشنگان نمایی؟

دل خویش را بگفتم - چو تو دوست می گرفتم؛ نه عجب که خوبرویان بکنند بی وفایی!

دوست خوبه ، نه بی وفا زندگی خوبه ، نه بی صفا

عشق خوبه ، نه بی معشوق من خوبم ، نه بی تو !

آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟ بي وفا حالا كه من افتاده ام از پا چرا

عزیز دلم جدائی مکن / جهان کوچکیست ، بی وفائی مکن

ببخش عاشقت را و منت گذار

شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

™Arman
05-12-2010, 14:36
چه امید بندم در این زندگانی / که در نا امیدی سر آمد جوانی

سرآمد جوانی و ما را نیامد / پیام وفایی از این زندگانی

همه رفتند از این خانه ولی غصه نرفت ، این یار قدیمی چه وفایــی دارد ...

بی وفایی کن وفایت میکنند با وفا باشی خیانت میکنند

مهربانی گر چه آیینه ی خوشیست مهربان باشی رهایت میکنند

رفیق بی وفا را کمتر از دشمن نمیبینم / سرم قربان آن دشمن که بوئی از وفا دارد

به خیال کدامین آرزو ، صفای با تو بودن را از ما گرفتی ای بی وفا ؟

™Arman
05-12-2010, 14:38
مینویسم روی صفحه ی غریب زندگی ، من فراموشت نمی كنم عزیز، به سادگی

اگر يادت کنم ديوانه مي شم / فراموشت کنم بيگانه ميشم
اگر ترکت کنم ميميرم از غم / فراموشت کنم مي پاشم از هم

دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..

درسته که یه روزی فراموش می کنی و یه روز دیگه فراموش می شی ولی اینو بدون
فراموش شدگان هرگز فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند

کاش تو دنیا دو رنگ گل وجود داشت قرمزو سفید
قرمزها مال تو ؛ سفید مال من که اگر تو منو فراموش کردی
گل های قرمزت پر پر بشه ولی اگر من تو رو فراموش کردم
گل های سفید کفنم بشه...

™Arman
05-12-2010, 14:39
زندگی به من آموخت كه چگونه گریه كنم اما گریه به من نیاموخت كه چگونه زندگی كنم.....
تو نیز به من آموختی چگونه دوست بدارم اما به من نیاموختی كه چگونه تو رو فراموش كنم

از میان تمام بازی های کودکانه تنها" یادم تو را فراموش "را خوب بلد بودی ...

ای یادگار لحظه های زیبا ، به احترام تمام زیبائی های دنیا فراموشت نمیکنم

میرم تا در غبار غم فراموشت کنم / سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را
ای امید آتشین با گریه خاموشت کنم

اسمت را نوشتم روي سيگار تا بسوزه ، که وقتي سيگار تموم شد فراموشت کنم .
ولي نمي دونستم که هر پک که به سيگار ميزنم اسمت ميره تو نفسم

™Arman
05-12-2010, 14:40
راه براي فراموش کردن اونی که خيلی دوستش داری:
.
.
.
دنبال چی ميگردی ؟؟؟مي‌کشمت اگه بخوای فراموشم کنی..

این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم خدا حافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم
سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم این جمله رو اینقدر میگم تا که فراموشت کنم

تو رفتي و تنها چند خاطره که هيچگاه نمي توانم فراموش کنم بر جا گذاشتي...
خاطره هايي که ياد آن اين دل عاشقم را مي سوزاند.... دلم بدجور براي تو تنگ است عزيزم....

آرزوی من اینست که دو روز طولانی درکنار تو باشم فارغ از پشیمانی
آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثل غم هر شب گیرمت در آغوشم

شاید کسی را که با او خندیده‌ای فراموش کنی، اما هرگز کسی را که با او گریسته‌ای از یاد نخواهی برد.

™Arman
05-12-2010, 14:41
پنهان شدي و در كلماتم رها شدي با من رفيق بودي و از من جدا شدي

روياي فاتحانه ي يك قلب نااميد پايان عاشقانه ي يك ماجرا شدي

نمي خواهم قلب توباشم كه با هر اتفاق بشكنم

ميخواهم روح تو باشم كه تنها در هنگام مرگ از تو جدا شوم

اي رفته باز گرد که دلم بي قرار توست چشم به راه و دلم در انتظار توست

آخر بگو چرا از کنارم جدا شدي زردي روي ما ز رخ نو بهار توست

قصه تلخ جدايي نشود باور من شايد اين است كه هر صبح بخواهم ز نسيم
تا بريم خبر آرد ز تو اي خوبترين پاكي ناب

تحمل هر دویمان را ندارد، اوّل کداممان باید از پل جدايي بگذرد؟

™Arman
05-12-2010, 14:42
درهجوم لحظه هاي پوچ جدايي سكوت تنها ياد گار لحظه هاي با تو بودن است وقتي ثانيه ها
رفتن را تلنگر ميزنند بودنت به كوچه فراموشي كوچ ميكند

در سکوت دادگاه سرنوشت ، عشق بر ما حکم سنگینی نوشت. گفته شد دلداده ها از هم جدا،
وای بر این حکم و این قانون زشت.....

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش
خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

بخت اگر از تو جدایم کرده می گشام گره از بخت ، چه باک
ترسم این عشق سرانجام مرا بکشد تا به سراپرده خاک

همره باد سر پاييزي سرنوشت من و و تو گشته جدا
رهسپاري عشق من اكنون ميسپارم تو را به دست خدا

™Arman
05-12-2010, 14:43
جدا از تو نمیگردم كه تو در جسم من جانی بدون جان عزیز دل مگر میماند انسانی
اگر چه نیستی نزدم ببینی این غم و دردم چه با من میكند هر دم ولی دانم كه میدانی

گويند كه حافظ گفته ست غم جدايي و غم تنهايي دو غم اند
حال كه من دچارم به هر دو غم چه كنم

من که نمیشه باورم تویی که بی وفا شدی تو هم مثه غریبه ها رفتی ازم جدا شدی

قول داده بودیم ما به هم که تن ندیم به روزگار چه بی دووم بود قول ما جدا شدیم آخر کار
گل مغرور قشنگم من فراموشت نکردم بی تو اینجا رو نمی خوام می رم و برنمی گردم

جدا از تو نمی خواهم ببینم روی دنیا را بیا تا در شب چشمت ببازم صبح فردا را
بیا ای هم نفس در هم بریزیم این نفس ها را بیا با عشق خود آتش زنیم این کهکشان ها را

™Arman
05-12-2010, 14:45
هر لحظه جدا از تو برام ماهی و سالی با هر نفسم داد میزنم جای تو خالی

آن شب که در خیابان چشمم به چشمت افتاد چشمک زدی چه شیرین رفتم به راه فرهاد
من عاشق تو گشتم،تو عاشق جدایی فریاد از نگاهت، فریاد از تو فریاد

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا چه کنم دل به چنین روز ز دلدار جدا
ابر و باران و من و یار ستاده به وداع من جدا گریه کنم ابر جدا یار جدا

چرا زمین و آسمان به ضد ماست نازنین ببین برای ما خدا چگونه خواست نازنین
اگر چه قلبهای ما به عشق هم تپد ولی ببین چگونه راه ما زهم جداست نازنین

دل من همی داد گفتی گواهی که باشد مرا روزی از تو جدایی
جدایی گمان برده بودم و لیکن نه چندان که یکسو نهی آشنایی

™Arman
05-12-2010, 14:47
طول این فاصله ها دستم هست من جدا و تو جدا دستم هست
عاشقم باش ولی دورادور دو قدم فاصله را دستم هست

چه كنم چرخ فلك كرده مرا از توجدا به كدام شاخه نشينم كه دهد بوي تورا

منو ببخش که درخشیدی و من چشمامو بستم منو بخشیدی و من چشمامو بستم
تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم که نیاوردی به روم هر جا دلت رو می شکستم

دگر در قلب تو جایی ندارم برای آمدن پایی ندارم تو تنها آرزویم را گرفتی دگر از تو تمنایی ندارم

امروز با غرورت باز م مرا شکستي با ناز وقهر و کینه مهرم زدل گسستی

دانی که بی تو هیچم ای ماه بی مروت باشد که بار دیگر قلب مرا شکستي

™Arman
05-12-2010, 14:48
دلم را پيش خود پابند كردي ولي گفتي تو يك دنياي دردي

غرورم را شكستي بي تفاوت برو فكر كن هميشه خيلي مردي

تمام روز و شب با بيقراري به شوق روي تو بيدار هستم

اگرچه بي غرورم زنده اما به شوق لحظۀ ديدار هستم !

بسوزد دلت که سوزاندی دلم را به ویرانی کشاندی منزلم را
فکندی زیر پا احساس و شورم نکردی رحم، حتی بر غرورم

دلم را شبی در حضورم شکستی نه آینه، حتی غرورم شکستی
ندادی به خلوتگاه عشق راهم پلی بود اگر در عبورم شکستی

شده بازیچه ای قلب صبورم شکستی عاقبت بال غرورم
به آسانی گذشتی از کنارم مثال دفتری کردی مرورم

™Arman
05-12-2010, 14:49
گفته بودی، از غرورم، از سکوتم، خسته ای من شکستم هر دو را
گفته بودم،از سکوتت،از غرورت خسته ام به خاموشی مغرورانه ات شکستی تو مرا

خدا بودم خداي خودپرستان گدا كردي مرا تو سنگ مغرور
مرا باور به بي همتائي ام بود مرا از باور خود كردي ام دور

غرور من که زسختی به کوه میمانست ، کمر به کشتن خود بست و خاک پای تو شد
دلم که به همه بیگانه بود و یار نداشت ، چه دید در تو که اینگونه آشنای تو شد ؟

هیچ وقت مغرورنشو ، برگ ها وقتی می ریزند که فکر می کنند طلا شده اند .

دوستی شوخی سرد آدماست ، بازی شیرین گرگم به هواست
واسه کشتن غرورمن و تو ، دوستی توطئه ثانیه هاست

™Arman
05-12-2010, 14:50
کاش غرورم را که در پستوی سادگیم پنهان بود می یافتی ،
اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم

همه بغض من تقدیم غرورنازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق

گرچه ای دوست غروردلت احساس مرا درک نکرد ، آفرین بر غم عشقت که مرا ترک نکرد .

ز چشمت اگر چه که دورم هنوز ، پر از اوج عشق و غرورم هنوز
قبول است عمر خوشی ها کم است ، ولی با توام پس صبورم هنوز

™Arman
05-12-2010, 14:50
آری این منم ، این منم همان عاشقی که بر تو جان می داد ،
و تو کسی هستی که برای رسیدن به خوشبختی به روی جسدهای بی جان غرور
انسانها قدم می گذاشتی ولی افسوس ، افسوس که راه ات برای رسیدن به هدف هایت اشتباه بود ، و افسوس که من برای آدمی مثل تو غرورم را شکستم ، افسوس

انسان های آزاده دل شکسته و پر غرور خود را پنهان می کنند. فردریش نیچه

گناهی كه پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است كه غرور بیاورد...

فاخرترین لباس ، تولید کارخانه ی کرم است ، کرم ابریشم ما را به غرور چکار . . . ؟

قول داده بودیم ما به هم که تن ندیم به روزگار چه بی دووم بود قول ما جدا شدیم آخر کار
گل مغرور قشنگم من فراموشت نکردم بی تو اینجا رو نمی خوام می رم و برنمی گردم

™Arman
05-12-2010, 14:51
ای که از اول جاده به سکوت شدی گرفتار / منو از خاطره کم کن ٬ تا ابد خدا نگهدار

میرم ولی این و بدون چشم انتظارت میشینم میرم ولی گریه نکن نذار از عشقت بمیرم

اگر توو اوج بی کسی با عکست آروم بگیرم

هميشه از همان ابتداي آشناييمان در هراس چنين روزي بودم و كابوس خداحافظي

را ميديدم اكنون شد آنچه نبايد ميشد ... خداحافظ دليل بودنم خداحافظ

اين ديگه بار آخره دارم باهات حرف ميزنم خداحافظ نا مهربون ميخوام ازت دل بكنم
سخته ولي من ميتونم سخته ولي من ميتونم اين جمله رو اينقد ميگم تا كه فراموشت كنم ا

شبیه چشمهای تو پر از گناه می شوم** میان ظلمت شب قبیله ماه می شوم
خدا,زمین,گناه,عشق,من وتو,ببین چطور**به خاطر غرور تو زیاده خواه می شوم

™Arman
05-12-2010, 14:52
فکر میکردم آنقدر از نگاهم بیزار شده ای…که دور دور رفته ای…اما دور شده بودی تا پا به
پا شدنت را نبینم…و اشکهای خداحافظی را !!

تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم…پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…
جوابم نکردی…برای خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر !!

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم
خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آردو برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی
خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !!!

™Arman
05-12-2010, 14:52
حالا که رفتنی شده ای طبق گفته ات باشد، قبول...لااقل این نکته را بدان:
آهن قراضه ای که چنان گرم گرم گرم در سینه می تپید، دلم بود... نا مهربان.. خداحافظ

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای خداحافظی
را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم!

خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل
خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دل های خسته

تو را می سپارم به دامان دریا اگر شب نشینم اگر شب شکسته
تو را می سپارم به رویای فردا به شب می سپارم تو را تا نسوزد
به دل می سپارم تو را تا نمیرد خداحافظ ای بر غبار دل من
خداحافظ ای ای سایه سار همیشه اگر سبز رفتی، اگر زرد ماندم
خداحافظ ای نوبهار همیشه

پرستو ها چرا پرواز کردید جدایی را شما آغاز کردید
خوشا آنانکه دلداری ندارند به عشقو عاشقی کاری ندارند
خداحافظ برای تو رهایی برای من فقط درد جدایی
خداحافظ برای تو چه آسان ولی قلبم ز واژه اش چه سوزان
خداحافظ

™Arman
05-12-2010, 14:53
خداحافظ طلوعم خداحافظ غروبم خداحافظ تو ای تنها امیدم خداحافظ تو ای تنها امیدم

خدانگهدار عزیزم اما نمیشه باورم توی چشام نگاه نکنین لحظه های آخرم
آخه چطور دلم بیاد چشماتو گریون ببینم

میرم ولی بدون یکی خیلی تو رو دوست داره
یکی که از دوریه تو سر به بیابون میزنه
خدانگهدار عزیزم خدانگهدار عزیزم
دارم میرم از این دیار اینجا کسی منو نخواست تو هم منو تنها بذار

می‌روم شاید كمی حال شما بهتر شود می‌گذارم با خیالت روزگارم سر شود
خدا حافظ براي هميشه

شب بخیر ای آخرین امید من / نذار تاریکی تو قلبت بنشینه

چشاتو بروی شهر شب ببند / تا چشای کوچیکت خواب ببینه

™Arman
05-12-2010, 14:54
تو بخواب نازنینم .... به جان تمام دلواپسی هایم قسم، که لحظه ای دیده بر هم ننهم
و نگهبان تمام غزل های بر باد رفته باشم قول می دهم یک مو نیز از سر قاصدک رویاهایت کم نشود ،
تو بخواب نازنینم ....شب به خیر

خوابی؟دلم می خواد آروم خوابیده باشی، بی ترس، بی دلهره، بی دلتنگی
دلم می خواد وقتی خوابی اونجا باشم، دم در وایسم، سرمو بچسبونم به چارچوب، نگات کنم
خوب بخوابی گلم خوابای رنگی ببینی

مثل یه گنجیشک کوچیک اروم بخواب مهربونم چشماتو رو هم بذار من اینجا بیدار میمونم
کابوس رو زندون میکنم خواب بد رو میسوزونم حافظ خواب تو میشیم منو خدای خوب دل
چشمهاتو فردا میبینم خوب بخوابی شبت به خیر

ای گل سرخ پاییزم شبت به خیر عزیزم بوسه به پات میریزم شبت به خیر عزیزم
وقت لالایی گفتنه تو خوب بخوابی عشق من عشقو به پات میریزم شبت به خیر عزیزم

لالايي كن بخواب قشنگترين يار منو از خواب غفلت كردي بيدار
لالايي كن بخواب معني عشقم الهي بموني تو سرنوشتم
لالایی کن شبت به خیر عزیزم تمام عشقمو به پات میریزم

™Arman
05-12-2010, 14:55
....وقتی تو خوابی،تو مهتاب.....همه چی با من ،غریبه
....خواب تو یه سقف کوتاه...پشت اون نوری غریبه
..... خواب تو،خواب یه گندم....توی سرزمین عشقه
......خواب یه قصهء خوب....کفشای غمگین عشقه
.... خواب تو خواب گل یاس...خواب یه حسِ ِ نجیبه

عزيزم خواب و بيدارت قشنگه شب من بي تو و بي آب و رنگه
بخواب ای نازنینم, مهربونم, دلنشینم منم من, عاشقت, آروم باش بهترینم

خوابای رنگی بیبینی خواب دلتنگی نبینی شبت به خیر ای مهربون خوب بخوابی عزیز جون

امیدوارم امشب که می خوابی سفر زیبایی داشته باشی به دنیای رویاها
عزیزترینم ، تا برگردی به انتظارت بیدار میمونم . . . شبت بخیر

عزیزم پرده چشماتو آروم میکشم روی چشات بوسه دوستت دارم رو میگیرم از گونه هات

شب به خیر احساس من

™Arman
05-12-2010, 14:56
این پیام از من خوابالو ! برای یک آدم خوابالو در زمان خوابالودگی ، ارسال شده است !
لطفا خوب بخوابید ، شب خوش !

خورشید خاموش ، ستاره روشن آسمان آبی خاموش ، آسمان سیاه روشن
همه چیز اماده ست که توی خواب امشب تو رو توی رویاهام ببینم
بهانه بیدار شدنم ، شبت به خیر . . .

خوش آمدی مسافر سرزمین “رویاهای شیرین” خواهشمند است در بستر بالش خود ارام باشید
تا لحظاتی دیگر اماده پرواز خواهیم شد تا صبح فردا سفر خوبی برای شما آرزومندیم
(خلبان خطوط هوایی “رویا”) ! شب خوش . . .

امیدوارم امشب که میخوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی
ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من هر شب نمیتونم بیام به خوابت ! شبت به خیر

ز چشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی می تواند روزگار از یاد من گیرد .

™Arman
05-12-2010, 14:58
آهسته گام بر می دارم و می روم از این شهر خیالی و تو در سطر سطر این کاغذها تا همیشه می مانی .

عاشق که شد به حالش نظر نکرد ، ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست . (حافظ)

یکی می پرسد اندوه تو از چیست ؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست ؟ می نویستم برای آنکه باید باشد و نیست .

خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند ، ولی حیف که من زاده ی امروزم ، خدایا جهنمت فرداست ، پس چرا امروز می سوزم ؟

همیشه برای گلی گلدون باش که اگه به آسمونم رسید یادش نره ریشه اش کجاست .

™Arman
05-12-2010, 14:59
زندگی بی دوست زندان بلاست ، هر کجا دوست هست آنجا با صفاست .

شکوفه های صورتی فدای مهربونیات ، یه دل که بیشتر ندارم اونم فدای خوبیهات .

برای نبودنت گلایه نمیکنم چون تا نبودنت نباشه ، لذت بودنت احساس نمیشه .

محبت را به دل دادن صفای سینه می خواهد ، به یاد یک دیگر ماندن دل بی کینه می خواهد .

می دونی فرق تو با انار چیه ؟ انار هزار دونه است ولی تو یه دونه ای .

™Arman
05-12-2010, 15:00
همه دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است ، لبخند بزنید .

اشک های دیگران را مبدل به نگاه های پر از شادی کردن از بزرگترین خوشبختی هاست .

به تو عادت دارم ، مثل پروانه به آتش ، مثل عابد به عبادت ، و تو هر لحظه که از من دوری ، من به ویرانگری فاصله می اندیشم ، در کتاب احساس واژه ی فاصله یک فاجعه معنا شده است ، تو توانایی آن را دارای که به این فاجعه پایان بخشی .

اگه یه روز نشه که دیگه با تو باشم ، برات می نویسم خدا نخواست با ما هم باشیم ، ولی بدون اون روز ، روزه مرگ عشق منه .

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون ، زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون ، ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست ، مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست .

™Arman
05-12-2010, 15:14
به لحظه های بی تو بودن سلام میکنم / در سینه ام گر دلی هست به نام میکنم / تمام میشود این فاصله ها بی گمان / به لحظه های با تو بودن سلام میکنم

سلام عزیز مهربون ما رو نمیبینی خوشی؟ هنوزم مثل قدیما دلبری و عاشق کشی؟!

سلام بهونه ی قشنگ من برای زندگی / آره بازم منم همون بهونه ی همیشگی / فدایه مهربونیات چه میکنی با سرنوشت / دلم برات تنگ شده بود این نامه رو برات نوشت

سلام...... ببخشید ما داشتیم تو کوچه اس ام اس بازی میکردیم، یکی از سلاما افتاد تو خونتون! میشه پسش بدین؟؟؟..... ما منتظریم

سلام من به پیچکی که صبح دست سبز او به سوی آسمان دراز میشود

GORJI
05-12-2010, 15:16
کلام آخر ، خدایا از عشق امروزمان برای فرداهامان چیزی کنار بگذار ، برای آن روزی که فراموش می کنیم عاشق بوده ایم ، یک مشت ، اندازه ی یک لبخند ، یک خاطره اندازه ی یک نگاه ، تا دوباره بشکفد تا دوباره ببارد و سیراب گرداند همه ی روح و قلب و جانمان را .

عاشق هر کس شدم او شد نصیب دیگری ، دل به هر کس دادم او زد به قلبم خنجری ، من سخاوت دیده ام دل را به هر کس می دهم ، شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام .

زندگی یعنی همین لبخند تو ، عشق هم یعنی کسی مانند تو .

خوب رویان بر سر بازار عشق ، با نگاهی دل فریبی می کنند ، ما که عمری دل به خوبان داده ایم ، پس چرا با ما غریبی می کنند .

از شب پرسیدم چه بنویسم برای کسی که دوستش دارم ، گفت بنویس بی تو فردایی ندارم .

™Arman
سلام ای دل نورانی خورشید، ای نگاه آبی آسمان، ای شکوه آفرینش! سلام ای وسیع جاری، ای طراوت بی کران روزت بخیر باد

به تو سلام میکنم، کنار تو می نشینم و در خلوت تو شهر بزرگ من بنا میشود

سلام بر تو که عاشقی سلام بر تو که شیدایی / سلام بر تو که خوابی، سلام بر تو که در رویایی / سلام شعر فریبا، سلام دلبر زیبا / سلام راوی غم ها، سلام عاشق شیدا

جواب سلام؛ سلام ای کهنه عشق من که یاد تو چه پا برجاست، سلام بر روی ماه تو عزیز دل سلام از ماس

بذار خیال کنم هنوز پر از تب و تاب منی ، روزها به فکر دیدنم شبها پر از خواب منی .

GORJI
ازش پرسیدم چقدر دوستم داری ؟ گفت : به اندازه شکوفه بهاری و چه راست می گقت ، چون شکوفه های بهاری مهمون دو روزه بودن .

هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند ، دوستشان دارند ولی عاشقان وقتی کسی را دوست داشته باشند زیبا می بینند .

امشب به خاطر غزل بخند ، امشب که از همیشه شاعرترم بخند ، تا پر شود نگاه من از رنگ زندگی ، تا حس بودنت بشود باورم بخند .

تو را دوست دارم تنها به خاطر خودت ، تو را با همه خوبی ها و زیبایی هایت می پرستم ، وقتی نیستی دستانم به وسعت فاصله ها خالی است ، و به غریبی یک پرنده شب تنهاست ، شب هنگام که به خوابم می آیی و چشم باز می کنم و می بینم که نیستی نگاهم طعم باران می گیرد .

وقتی که بجز عشق هیچ چیز برایمان باقی نمانده باشد ، برای نخستین بار آگاه می شویم که فقط عشق کافی است .

GORJI
05-12-2010, 15:17
روی شاخه های دوری ، چه خوشی داری صبوری .

ای دوست دلت همیشه زندان من است ، آتشکده عشق تو از آن من است ، آن روز که لحظه وداع من و توست ، آن شوم ترین لحظه پایان من است .

دفتری گر بنویسند ز خوبان جهان ، تو به سر دفتر خوبان جهان فهرستی .

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من ، دل من داند و من دانم و دل داند و من .

خبرت هست که از خوبی خود بی خبری ، به خدا خوبتر از خوبتر از خوبتری .

™Arman
....... دارم، به جای نقطه چین هر چی میخواهی بگذار، درد، بغض، نیاز.. اما دوستت را نیاور

باد آورده را باد میبرد،.... اما .... تو که با پای خودت آمده بودی!

شنیده بودم دارم به اشتباه جای (( تو )) ی صمیمانه را با (( شما )) ی مودبانه عوض میکنم، به زبان گفتم چقدر شما زیبا هستید، ولی در دل گفتم چقدر تو را دوست دارم

درخت را به نام برگ، بهار را به نام گل، ستاره را به نام نور، کوه را به نام سنگ، دل شکفته ی مرا به نام عشق، عشق را به نام درد، مرا.... به نام کوچکم صدا بزن .....

دست هایم مال تو، بودنت را به من قرض میدهی؟

GORJI
در ساحل قلب ها فقط ردپای دوست می ماند ، وگرنه موج روزگار هر ردپایی را گم می کند .

آسمان وقف نگاهت گل من ، مانده ام چشم به راحت گل من ، هر کجا هستی و باشی ، گویم خدا پشت و پناهت گل من .

معلمم گفت الف ، گفتم او ، گفت ب ، گفتم با او ، گفت پ ، گفتم پیش او ، گفت ج ، خواستم بگویم جدایی ، گفت نگو .

به تو گفتم زنده ام با نفس خیال چشمات ، چشماتم تنهام گذاشتند ، حالا من موندم و اشک و بغض و آه .

آن سوی دیوارها خدایی هست که داشتنش جبران همه ی نداشتن هاست .

GORJI
05-12-2010, 15:18
پرنده من همان زیبا پرستم ، که از چشمان زیبای تو مستم ، پرنده کن دعا تنها نباشم ، میان عاشقان رسوا نباشم .

به نام آنکه آفرید مرا تا دوست بدارم تو را بی آنکه بدانم چرا .

اگه نیوتون قبل مرگش چشمای تو را می دید ، معنی واقعی جاذبه رو می فهمید .

صبح که چشمای قشنگت رو باز میکنی ، یادت باشه که دیشب یکی به یاد تو چشماشو بست .

می خواستم تو قلبت خونه کنم ، اونجا زمین گرونه ، ما که فقیریم ، تو چشات چادر می زنم .

GORJI
05-12-2010, 15:19
نمی دانم چرا با اینکه می دانم از من نخواهی بود ، باز هم از تار و پود جانم برایت خانه می سازم .

عشق را گدایی نکن زیرا چیز با ارزش به گدا داده نمی شود .

به همان قدر که چشم تو پر از زیبایی است ، بی تو دنیای من ای دوست پر از تنهایی است .

اینجا آسمون ابریه اونجا را نمیدونم ، اینجا هوا بهاریه اونجا را نمیدونم ، اینجا عاشقها تنها هستند اونجا را نمیدونم ، اینجا یک دلی برات تنگ شده اونجا را نمیدونم .

عشق به دوستی گفت : فرق من و تو چیه ؟ دوستی گفت : من آدمها را با سلامی آشنا می کنم تو با نگاهی ، من آنها را با اشک از هم جدا می کنم تو با مرگ .

GORJI
آدما نمیتونن تغییر نکنن ، رابطه ها نمیتونن عوض نشن ، دنیا نمیتونه ثابت بمونه ، ولی یه عاشق میتونه تا ابد عاشق بمونه .

تو زخم زندگی منی ، همه به زخمشون دستمال می بندن ، ولی من به زخمم دل بستم .

می دونی اگه یه کسی عاشق بشه ، براش مهم نیست که عشقش کنارش نیست ، اگه فقط بدونه که اون زندست و از زندگیش در کنار کس دیگه ای لذت می بره ، براش کافیه .

میگن یه ماه تو آسمونه ، یه فرشته رو زمین ، خسته نمیشی دو شیفت کار می کنی ؟

پروانه امشب پر مزن اندر حریم یار من ، شاید صدای پرپرت از خواب بیدارش کند .

GORJI
با اینکه ازش دور بودم گفتم : لبخند بهانه ایست برای زنده بودن ، لحظه لحظه هایت سرشار از این بهانه ، اما پاسخ را این داد : دوری ات دارد برایم دلخوشی .

ای کاش گذر زمان در دست من بود تا لحظه ی با تو بودن را آنقدر طولانی می کردم که برای بی تو بودن وقتی نماند .

زمانه به من آموخت که دست دادن معنی رفاقت نیست ، نگاه کردن قول ماندن نیست ، و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست .

لحظه ها گذرا و ماندگارند ، حاضرم تمام هستیم را بدم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند .

مهم نیست کف پاتو شسته باشی یا نه ، حتی مهم نیست کف پات نرمه یا زبر ، مهم اینه که وقتی پاتو توی زندگی کسی می زاری و از زندگیش عبور می کنی ، وقتی که مهلتت تموم شد و فقط ردپات موند ، اونقدر اون ردپا خواستی باشه که به کسی اجازه نده پاشو رو ردپات بزاره .

GORJI
05-12-2010, 15:20
تو می آیی به بالینم ولی آندم که در خاکم ، خوش آمد گویمت اما در آغوش کفن گویم .

آنقدر از دوست داشتن در هراسیم که شاید اگر زمانی عشق به سراغمان بیاید ، نتوانیم آن را بشناسیم .

نگو بار گران بودیم و رفتیم ، نگو با دیگران بودیم و رفتیم ، آخه این دلیل محکمی نیست ، بگو با دیگران بودیم و رفتیم .

در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد .

چه شده ای پنجره ی شوق چرا بسته شدی ، شاید از همنفسی با دل ما خسته شدی .

™Arman
من اینجا بس دلم تنگ است ، و هر سازی که می بینم بد آهنگ است ، بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ، ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است .

نجوایی از سوی تو ، نگاهی کوتاه از تو ، لبخندی بر لبان زیبایت ، و من خود را غرق در عشق دیدم .

من بهار را بی تو دوست ندارم ، من عشق را بی تو دوست ندارم ، من نفس کشیدن را بی تو دوست ندارم ، من زندگی را بی تو دوست ندارم .

بگذار در قشنگترین اشتباه من، آتش بگیرد از تو دل سر براه من، روزی مگر خود تو دچارم نکرده ای؟، از چاله در بیا که بیفتی به چاه من

وقتی عشقت تنهات گذاشت، نگران خودت نباش که بدون اون چیکار میکنی، شرمنده ی دلت باش که بهت اعتماد کرد

GORJI
یادت باشه که یادم بیاری که یادت بدم که یاد بگیری که همیشه به یادتم .

عشق یعنی انتظار و انتظار عشق یعنی بینی عکس یار ، عشق یعنی دیده بر در دوختن ، عشق یعنی در فراقش سوختن .

قلبم ببر جانم ببر اما ز خود دورم مکن ، رفتی برو ، بردی ببر اما فراموشم مکن .

حاصل عشق مترسک به کلاغ مرگ یک مزرعه است .

من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل ، بخت بد بین از اجل هم ناز می باید کشید .

.Infernal
05-12-2010, 20:45
عشق را با تو تجربه کردم و امید به زندگی را در تو اموختم

محبت را در قلب تو یافتم ای شاپرک شبهای تنهایی من

یک قطره اشک میریزم تو دریا تا زمانی که پیداش کنی - دوست دارم

چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست

به تو عادت دارم مثل پروانه به اتش و مثل عابد به عبادت

.Infernal
05-12-2010, 20:46
یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه توئی که بین میلیون ها دوست ، تکی !
.
.
.
من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم
خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم . . .

اگر لیلی به مجنون داده میشد / دگر هیچ عاشقی رسوا نمیشد
.
.
.
من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه ** را ** بدانیم
کسی نشنید فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم . . .
.
.
.
دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه دارند دل مگر دیوانه ای !؟

.Infernal
05-12-2010, 20:47
آن شب که شد زندگی ما آغاز ، آغاز شد افسانه این سوز و گداز
دادند به ما دلی گفتند بسوز ، دیدند که سوختیم گفتند بساز . . .

اگه گفتی امروز چه روزیه ؟
بگو دیگه !
زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!
.
.
.
عشق یعنی اینکه وقتی میخوای برسونیش ٬ رادیو پیام رو روشن کنی
و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره !

گفتم که خدا مرادی بفرست / طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
فرمود که با زمزمه یا مهدی / نذر گل نرگس ، صلواتی بفرست . . .

اجازه هست که تا ابد سر بذارم رو شونه هات ؟
روزی صد دفعه بگم که میمیرم برات ؟
اجازه هست خیال کنم تا آخرش مال منی ؟
خیال کنم دل منو دیگه بهم پس نمیدی ؟

.Infernal
05-12-2010, 20:48
.
ز من پنهان نکن چشمان ماهت را / ز صد نقاش بهتر میکشم ناز نگاهت را
.
.
.
خسته از نامردی ام از مرغ شب تنها ترم / آنقدر تنها که ** جز غم نباشد باورم

کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند
مینویسم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست . . .
.
.
.
نبض لحظه رو نگه دار نذار عشقمون بمیره / نذار ضربه های ساعت ، منو از تو پس بگیره
عقربک های زمونه ، خستگی سرش نمیشه / نگو برمیگردی فردا دل که باورش نمیشه . . .
.
.
.
گفت بنویس میمانم ، نوشتم میروم ، این غلط املائی مرا ویران کرد
و حالا باید روزی 100 مرتبه از روی تنهائی بنویسم . . .

.Infernal
05-12-2010, 20:48
دوستان خرده گرفتند که چرا دل به تو دادم / باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرائی ؟!؟
.
.
.
سحر که برگ گل تر شد ز شبنم / نسیم ، آهسته زلفش ریخت بر هم
بیاور عطر زلفش سوی فایز / مرا فارغ کن از غم های عالم . . .
.
.
.
همه با یار خوشند و ما به غم یار خوشیم
کار سختی است ولی ما به همین کار خوشیم . .

ای کاش دلم اسیر و بیمار نبود / دربند نگاه او گرفتار نبود
من عاشق و او ز عشق من بی خبر است / ای کاش دل و دلبر و دلدار نبود . . .
.
.
.
اندر دل من بدین عیانی که توئی / وز دیده من بدین نهانی که تویئ
وصاف تو را وصف نداند کردن / تو خود به صفات خود چنانی که توئی .

.Infernal
05-12-2010, 20:49
ازم پرسيد چون بهش نياز داري دوسش داري ؟ يا چون دوسش داري بهش نياز داري ؟ گفتم چون دوسش دارم بي نياز ترين آدم دنيام

دوست همه باش معشوق يکي ، مهرت را به همه هديه کن عشقت را به يکي

سالها در آتش غم سوختيم ، تا رموز عاشقي آموختيم .... گر چه جانان رايگان مارا فروخت ، ما غمش بر عالمي نفروختيم

دلم را آهنين کردم مبادا عاشقت گردد .... ندانستم تو ظالم ! دل آهن ربا داري

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد . بيدار باش من با سبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

.Infernal
05-12-2010, 20:49
خوبي ، خوبتر از تمام فصل هاي عاشق تو . مهرباني ، مهربانتر از نسيمي که به وقت تنهايي هم آواز دلتنگي ام بود . تو عزيزي ، عزيزتر از هوايي که هر لحظه مهمان وجودم مي شود . عاشقانه مي پرستمت و اي کاش هرگز پناه امن دستهايت را از وجود بي ارزشم نگيري ... دوستت دارم با تمام وجودم

عزيزتر از آني که بگويم دوستت دارم ، محبوب تر از آني که بگويم مي خواهمت ، نمي گويم مال من باش! فقط گاهي به يادم باش !

نون و پنير و چايي ، قصه ي آشنايي ، الهي ياد نگيري ، هرگز تو بي وفايي ، روي گلهاي نرگس ، با يه مداد قرمز ، هزار دفعه نوشتم ؛ زندگي بي تو هرگز !

بدون کلمات فانتزي و بدون هيچ شعري فقط ميخوام دنيا بدونه که تورو با تمام قلبم دوست دارم .

اگر دستان تو نباشن که من رو در آغوش بگيرن وجود من در هم ميشکنه ، مثل آينه اي که هيچ بازتابي نداره….. دوست دارم عشق من

.Infernal
05-12-2010, 20:50
کاش تو چایی بودی و من قندون، من خودمو فدات می کردم تا تو تلخی زندگی رو احساس نکنی.

ه-----------------------------

در کوچه های عشق دنبال تو می گشتم / حقیقت شب بود ترسیدم و برگشتم!

-----------------------------

شرط دل دادن ٬ دل گرفتنه وگرنه یکی بی دل میشه و یکی دو دل !

زندگی را از نخست برای من بد ترجمه کرده اند ، زندگی را یکی مرگ تدریجی نام نهاد ، یکی بدبختی مطلق معنی کرد ، یکی درد درمان ناپذیرش خواند ، و سرانجام یکی رسید و گفت : زندگی به تنهایی ناقص است تا عشق نباشد ، زندگی تفسیر نمی شود .

-----------------------------
نه در رفتن حرکت بود ، نه در ماندن سکون ، شاخه ها را از ریشه جدایی نبود ، و باد سخن چین با برگ ها رازی چنان نگفت که به شاید ، دوشیزه عشق من مادری بیگانه است ، و ستاره پر شتاب بر مداری معیوس جاودانه می گردد .

.Infernal
05-12-2010, 20:51
نام خفت دهندگان را نمی خواستم و خفت کشندگان را ، می خواستم نام تو را بدانم ، و تنها نامی که می خواستم و ندانستم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

کسی که باورت داره ، همیشه یک قدم جلوتر از کسیه که دوستت داره .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

زندگی وقتی قشنگه که در کتاب قانون آن اصل معرفت ماده محبت و تبصره عشق نوشته شده باشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

در زندگی مشو مدیون احساس کسی ، تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی ، زندگی دفتری از خاطره هاست ، یک نفر در دل شب ، یک نفر در دل خاک ، یک نفر همدم خوشبختی هاست ، یک نفر همسر سختی هاست ، چشم تا باز کنیم عمرمان می گذرد ، ما همه همسفریم .
-========---------=============

مرا کم دوست داشته باش اما هميشه دوست داشته باش . اين وزن آواز من است اگر مرا بسيار دوست بداري شايد حس تو صادقانه نباشد کمتر دوستم بدار تا عشقت ناگهان به پايان نرسد . من به کم هم قانعم و اگر عشق تو اندک ، اما صادقانه باشد من راضي ام . دوستي پايدار ، از هر چيزي بالاتر است بگو تا زماني که زنده اي ، دوستم داري ! و من تمام عشق خود را به تو پيشکش مي کنم

.Infernal
05-12-2010, 20:52
ای از خدا رسیده ، ای که تمام عشقی / در جسم خالی من ، روح کلام عشقی . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

نمیدانم گنجشک ها که شبیه هم هستند ، چه طور همدیگر و میشناسن

و نمیدانم چند نفر شبیه من هستند که تو دیگر مرا نمیشناسی . . .

سیل دریا دیده هرگز باز نمیگردد به جوی / نیست ممکن هرکه عاشق شد

مگر عاقل شود . . .

من اسیر واژه محبتم ، خالی از کینه دل و حسادتم

عاشق دست های با رفاقتم ، زندگی اینجوری داده عادتم . . .

روزم خوش است ، چراکه برای تو میخوانم

شبم خوش است ، چراکه برای من میخوانی

روزگارم خوش نیست ، چراکه باهم نمیخوانیم . . .

.Infernal
05-12-2010, 20:53
غمناک ترین ناله دلم ، بهانه دیدن توست ، تو بگو با دل بی قرارم چه کنم ؟

گریه کن ای ابرک من همچون ستاره بر زمین

روز میلاد مرا در شب بی صحر ببین . . .

عشق است در فال همه ، جز من که دارم واهمه . . .

در آن زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی است

به چه کسی باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم . . . ؟

بعد تو دگر هستی ما پا نگرفت / بعد از تو کسی در دل ما جا نگرفت

در کلبه تنهائی خود پوسیدم / بعد از تو کسی سراغ ما را نگرفت . .

.Infernal
05-12-2010, 20:53
در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

دلت را خانه ما کن مصفا کردنش با من / به ما درد دل افشا کن ، مداوا کردنش با من

اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را / بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من

چون روزگار بر همه ** پایدار نیست / بهتر از دوست در جهان یادگار نیست . . .

اشک هایم را برایت پست خواهم کرد ، روزی تو باید از احساس قلبم با خبر باشی . . .

دست از سر ما بردار کنار تو نمیمونم / یه روز میگفتم عاشقم اما دیگه نمیمونم

تقصیر هیچکس دیگه نیست قصه ما تموم شده / حیف همه خاطره ها به پای کی .... شده

.Infernal
05-12-2010, 20:54
جایگاه همیشگی تو در قلب منه ، اگه صدف قلبم لایق مروارید وجودت باشد . . .

آسمان جای عجیبیست نمیدانستیم / عاشقی کار غریبیست نمیدانستیم

عمر مدیون نفس نیست نمیدانستیم / عشق کار همه ** نیست نمیدانستیم . . .

ای که با یاد تو در آتش تب میسوزم / یاد من کن که به یادت همه شب میسوزم . . .

چه شود به چهره زرد من نظری برای خدا کنی / که اگر کنی همه درد من به یکی اشاره دوا کنی

.

.

.

چقدر روح ، محتاج فرصت هایی است که هیچ ** در آن نباشد . . .

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد

کسی را تحقیر مکن شاید محبوب خدا باشد

از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد

سر نماز اول وقت حاضر شو ، شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد . . .

.Infernal
05-12-2010, 20:55
نرسد دست تمنا چو به دیدار شما / میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست / نیمه جانیست در این فاصله قربان شما . . .

این اس ام اس از کشور عشق ، شهر مهر ، محله مصفا ، پلاک محبت

طبقه رفاقت ،زنگ صداقت اومده تا بهت بگه دوستت دارم . . .

نگاهم میکنی اما به سردی / نه تنها من ، تو هم دنیای دردی . . .

شبی از سوز گفتم قلم را / بیا بنویس غم های دلم را

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را

.Infernal
05-12-2010, 20:56
اگر شورم سزا باشد ، اگر دردم دوا باشد / از این بدتر کجا باشد که دوست از دوست جدا باشد

دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه داند ، دل مگر دیوانه ای ؟

سفر غریبی داشتم توی اون چشم سیاهت / سفری که بر نگشتم ، گم شدم توی نگاهت

میبخشم شهر دلم را به گل خنده های تو ، ای کلامت معنی هستی . . .

زندگی با تو برایم بوی ریحان میدهد / بی تو اما بوی ریحان ، بوی زندان میدهد . . .

GORJI
05-12-2010, 22:58
نمی دانم تا کدام طلوع زنده ام و تا کدام غروب مرده ، ولی تا هستم بیادتم .

ماندن پای کسی که عاشقانه دوستش داری قشنگترین اسارت است .

عشق من تو باش ، نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم ، تو باش تا در دنیای بزرگ تنهایی ام تنهاترین باشی .

گر با غم عشق سازگار آید دل ، با مرکب آرزو سوار آید دل ، گر دل نبود کجا وطن سازد عشق ، گر عشق نباشد به چه کار آید دل .

گر سربلندی خواهی با همه یک رنگ باش ، قالی از صد رنگ بودنش به زیر پا افتاده است .

GORJI
05-12-2010, 22:59
با شروع هر صبح فکر کن تازه به دنیا آمده ای ، مهربان باش و دوست بدار ، شاید فردایی نباشد .

بگذار هر روز ، رویایی باشد در دست نه در دور دست ، بگذار هر روز ، عشقی باشد در دل نه در سر ، بگذار هر روز ، دلیلی باشد برای زندگی نه روزی برای مرگ .

اگر چه کوچک و تنگ است حجم این دنیا ، قبول کن که بریزم به پای چشمانت ، بگو چه وقت دلم را زیاد خواهی برد ؟ ، اگر چه خوانده ام از جای جای چشمانت ، خدا کند که بدانی چقدر محتاج است ، نگاه خسته ی من به دعای چشمانت .

عشق گفت به درد بی کسی ، من همدمم تو هستی چه کسی ؟ بی کسی گفت منم یار همیشگی ، تو یک روز می شوی ساز دل شکستگی ، تو هستی مایه ی دلواپسی ، منم همیشه هم نفسی ، عشق گر نباشد از روی هوس ، بی کسی کیست که می کند قد علم ؟ عشق من عشقیست مردانگی ، به بی کسی می فهماند جاودانگی .

در آن شهری که مردانش عصا از گور می دزدند ، من از ناباوری آنجا محبت آرزو کردم .

GORJI
05-12-2010, 22:59
ای کاش کودک بودم تا احساست کنم ، ای کاش باران بودم تا غبار را از دلت دور کنم ، ای کاش تار بودم تا ساز مورد علاقه ات را بنوازم ، اما افسوس که نه کودکم نه بارانم نه تارم ، اما عاشقانه و صادقانه هستم و دوستت دارم .

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست ، من تجربه کردم کسی یار کسی نیست ، بیهوده مکن وقت گران صرف رفیقان ، صرف کسی کن که دلش مال کسی نیست .

از گلشن گلها به گلستان چه نویسم ، من نیز غریبم به غریبان چه نویسم ، ترسم که قلم شعله کند صفحه بسوزد ، با این دل تنگم به عزیزم چه نویسم .

قلبت را خالی نگه دار ، اگر هم روزی خواستی کسی را در قلبت جای دهی سعی کن که فقط یک نفر باشد ، به او بگو که تو را بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم ، چرا که به خدا اعتقاد دارم و به تو نیاز .

همیشه نگاهی را باور کن که گر چه از تو دور است ، ولی چشم انتظار دیدن توست .

GORJI
05-12-2010, 23:00
هی داری چاق تر میشی ، میدونی از کجا فهمیدم ؟ چون هر روز جای بیشتری توی قلبم باز میکنی .

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم ، چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی .

دیشب که عشق پرده ی قلب مرا درید ، آهی به رنگ درد تو بر تار دل تپید ، یعنی نفس ، نفس بکش ای پاره ی تنم ، شاید صدای قلب تو را آدمی شنید .

اگر رفتم تو یادم کن ، اگر مردم تو خاکم کن ، اگر ماندم ، ز مهر خود تو شادم کن .

از بودنت ، از موندنت ، شاد میشم ، اگه دوستم داری همیشه شادم کن .

GORJI
05-12-2010, 23:00
قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است ، قدر یک شب هم شده از او پرستاری کنید .

بازیچه دست یار بودن عشق است ، در پنجه ی غم شکار بودن عشق است ، در محکمه ای که یار باشد قاضی ، محکوم طناب دار بودن عشق است .

زندگی مثل بادکنکی است در دستان کودکی ، که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد .

بهای دوست نه از زیبایی اوست ، نه از دارایی اوست ، بلکه تنها به وفاداری اوست .

میدونی چرا هیچ وقت من صدقه نمیدم ؟ چون میگند بلا رو از آدم دور میکنه ، من طاقت دوری تو رو ندارم بلا .

GORJI
05-12-2010, 23:01
شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد ، با سبدی پر از بوسه هم خواهم آمد ، و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی تا ابد دوستت دارم .

شمع اگر پروانه را سوزاند خیر از خود ندید ، آه عاشق زود گیرد دامن معشوق را .

این عشق نیست که دنیا را می چرخاند ، عشق چیزی است که چرخش آن را ارزشمند می کند .

هر که دل بستم به او اندیشه اش یاری نبود ، بین ما جز قلب سنگش هیچ دیواری نبود ، لحظه ای گر از سر مهر و وفا دستم گرفت ، ای خدا دستان او جز حلقه داغی نبود .

چه شیرین است بر سر گور تو ای عشق نیاز آلود پای کوبیدن ، از تو بگسستن و با غیر تو پیوستن ، در به روی غم دل بستن .

™Arman
05-12-2010, 23:04
مهربونیات زیاده که هنوز خوب و صبوری / مثل یک حس قشنگی حتی وقتی خیلی دوری

هیچ دانی نازنینم می توانی / راحت اسرار سعادت را بدانی

رمز خوشبختی انسان نسیت جز این / مهربانی ، مهربانی ، مهربانی

کاش میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد

کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد

هیچ ثروتی بالاتر از مهربانی نیست ، یادت باشه تو خیلی ثروتمندی

یه خورده از ثروتت رو هم به ما بدی چی میشه آخه !؟

تو همان مهربانی هستی؟! یا مهربانی همان توست؟! نمی دانم

می دانم بی شک با هم نسبت نزدیکی دارید

™Arman
05-12-2010, 23:06
فدایت ای گل زیبای هستی / نمیدانم کجا بی من نشستی

قشنگی هی فردایم تو هستی / یگانه گنج دنیایم تو هستی

آرزو باز می کشد فریاد / در کنار تو می گذشت ای کاش

همه چیز از جایی شروع شد که گفتی دوستم داری.

گاهی برای یک عمر بلاتکلیفی بهانه ای کافیست!

من از هفت سنگ می ترسم می ترسم آنقدر...سنگ روی سنگ بچینیم

که دیواری ما را از هم بگیرد بیا لی لی بازی کنیم

که در هر رفتنی دوباره برگردیم..

™Arman
05-12-2010, 23:09
من از پاکدلانم که زکس کینه ندارم یک شهر پُر ا ز دشمن و یک دوست ندارم

دشمن اگر کُشت به دوست می توان گفت با کی بتوان گفت این که دوست مرا کُشت

عشق آمد و شد چونم اندر رگ و پوست / تا کرد مرا تهی و پر کرد ز دوست

اجزای وجودم همگی دوست گرفت / نامی است ز من بر من و باقی همه اوست

فریاد مردمان همه از دست دشمن ست فریاد ما از دل نامهربان دوست

آخر چه شد که این همه نامهربان شدی چیزی که خوش نداشتم ای دوست! آن شدی

™Arman
05-12-2010, 23:10
ای دوست به کام دشمنانم کردی بودم چو بهار چون خزانم کردی

رفیق بی وفا را کمتر از دشمن نمی دانم شوم قربان آن دشمن که بویی از وفا دارد

بلبلان از بوی گل مستند و ما از روی دوست / دیگران از ساغر و ساقی و ما از یاد دوست

رفاقت را در مکتب خانه ای آموختم که بابت شهریه اش همه ی زندگیم را باختم

™Arman
05-12-2010, 23:11
چه کسی رسد به پایت ز محبت و صفایت / به خدا ز مهربانی در جهان یگانه هستی

کاش هرگز در محبت شک نبود / تک سوار مهربانی تک نبود

کاش بر لوحی که بر جان و دل است / واژه تلخ خیانت حک نبود!

کاش میشد عشق را آغاز کرد، با هزاران گل یاس ناز کرد، کاش میشد شیشه ی غم را شکست دل به دست آورد، نه اینکه دل شکست

نگاهم ياد باران كرده امشب مرا سر درگريبان كرده امشب

غم وفرياد من ازاين و آن نيست دلم ياد رفيقان كرده امشب.

پیش از آنی که به چشمان تو عادت بکنم / باید ای دوست به هجران تو عادت بکنم

یا نباید به سرآغاز تو نزدیک شوم / یا از آغاز به پایان تو عادت بکنم

بهتر آن است که چشم از تو بپوشم انگار / تا به چشمان پشیمان تو عادت بکنم

GORJI
06-12-2010, 08:33
ای خدایا از عشق امروزمان چیزی برای فردا بگذار ، نگاهی ، یادی ، خاطره ای ، برای آن روز که فراموش خواهیم کرد که روزی چقدر عاشق بودیم .

یاران این زمانه مثل گل انارند ، از دور جلوه دارند اما وفا ندارند .

حال می خواهم زندگی ام را با رنگ سیاه بنویسم ، با خط دل بنکارم و با کلام عشق آغاز کنم ، که شاید این بار در این جاده ی تاریک سیاه بتوانم تنها با نور عشق زندگی کنم .

بی تو در خلوت دل چشم به راهت دارم ، چه کنم دست خودم نیست که دوستت دارم .

یه گنج یه دوست همیشگی نیست ، اما یه دوست یه گنج همیشگیست .

GORJI
06-12-2010, 08:34
من اگر اشک به دادم نرسد میمیرم ، زیر این سقف کبود ، زیر این سلطه ی سنگین سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم ، تک و تنها به خدا میمیرم .

باز باران بی ترانه گریه های بی بهانه میخورد بر سقف قلبم ، باورت شاید نباشد خسته است این قلب تنگم .

کوچک که بودیم چه دلهای بزرگی داشتیم ، اکنون که بزرگ شده ایم چه دلتنگیم ، کاش همان کودکی بودیم که حرفهایش را از نگاهش می توان خواند ، اما اکنون اگر فریاد هم بزنیم کسی نمی فهمد و دل خوش کرده ایم که سکوت کرده ایم ، سکوت پر بهتر از فریاد تو خالیست !

خدایا ، ای مهربانترین مهربانان ، کسی به شوق تو می خواهد پرواز کند تو پر و بالش باش ، کسی به شوق تو می روید تو آبش باش ، کسی از سوزش دل با تو سخن می گوید تو زبانش باش ، کسی تو را صدا می کند تو ندایش باش ، کسی تو را عشق می ورزد تو معشوقش باش .

تو میگی بدون من دنیا برات زندونه تنگه ، من میگم بگو عزیزم تو دروغاتم قشنگه .

GORJI
06-12-2010, 08:34
دنیا اینجوریه دیگه ، اگه گریه کنی میگن کم آوردی ، اگه بخندی میگن دیوونست ، اگه دل ببندی تنهات میزارن ، اگه عاشق بشی دلتو میشکنن ، با این حال باید لحظه ای را گریست ، دمی را خندید ، ساعتی را دل بست و عمری عاشقانه زیست .

کسی که باورت داره یه قدم جلوتر از کسیه که دوستت داره ، پس بیشتر از اینکه دوستت داشته باشم باورت دارم .

بدترین دلتنگی اینه که حضور یکی رو احساس کنی ولی در کنارت نباشه .

الا یا ایها الساقی برون بر حسرت دلها ، که جامت حل نماید یکسره اسرار مشکلها .

برای عاشق تو شدن ، قدر بر هم زدنی ، برای سیراب شدن ، جرعه ای از نگاهت و برای غرق شدن در تو قطره ای از مهربانیت کافیست ، برای شقایق شدن ، باید به تو اندیشید ، باید از پرچین خیال عبور کرد تا تو را با تمام وجود فهمید .

GORJI
06-12-2010, 08:35
دوست همه باش ، معشوق یکی ، مهرت را به همه هدیه کن و عشقت را به یکی .

صفای اشک آهم داده این عشق ، دل دور از گناهم داده این عشق ، دو چشمونت یه شب آتش به جون زد ، خیال کردم پناهم داده این عشق .

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت .

ز مرگم هیچ نمی ترسم ، اگر دنیا سرم ریزد ، از این ترسم که بعد از من ، گلم را دیگری بوسد .

هر ویترینی ارزش خیره شدن و هر عروسکی ارزش خریده شدن رو نداره .

GORJI
06-12-2010, 08:35
اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون .

پرسیدم از یه عاشقی گفتم بگو از زندگیت ، از قلب بیمارت بگو از مستیو دیوانگیت ، گفتش که حالم دیدنیست از این وان بشنیدنیست ، خنده حرام است بر لبم حالم دگر افسردنیست ، گفتش که در جمع گلی گل را پسندیدم به دل ، بوی خوشش را با امید با شاخه مالیدم به دل ، گفتم بهش ای آشنا از بهر گل افسون شدی ، در نزد یک گل آشنا بیچاره و مجنون شدی ، گفتش گلم ماه هستو بس اسمش بود در هر نفس ، عشقم خدایی صادق است خالی ز هر فهشو هوس .

عشق مثل آب میمونه ، می تونی توی دستات قایمش کنی ، اما آخرش دستاتو باز می کنی می بینی نیست ، قطره قطره چکه می کنه بدون اینکه بفهمی می بینی دستت پر از خاطره هاست .

آن لحظه که سکوت نگاهمان را در هم آمیخت ، سوگند خوردم تا ابد ساکت بمانم .

گفتمش با غم هجران چه کنم ؟ گفت بسوز ، گفتمش چاره این سوز بگو ؟ گفت بساز !

GORJI
06-12-2010, 08:36
بهترین معلمم کسی بود که بهترین چیز را به من آموخت ، دو خط روی تابلو کشید و گفت این دو خط موازی هیچوقت به هم نمیرسند مگر اینکه یکی خود را بشکند ، عزیزم تا غرورت را نشکنی به چیزی که میخواهی نمیرسی .

چقدر خوبه آدم یکی را دوست داشته باشه ، نه به خاطر اینکه نیازشو بر طرف کنه ، نه به خاطر اینکه کسی دیگری را نداره ، نه به خاطر اینکه تنهاست ، نه از روی اجبار ، بلکه به خاطر اینکه اون شخصیت ارزش دوست داشتن را داره .

زندگی مانند گیتاریست که گاهی نوای غمگین می نوازد و گاهی نوای شادی ، امیدوارم که گیتار زندگیت همیشه بندری بنوازد .

قبل از اینکه به کسی بگی دوست دارم ، خوب فکراتو بکن چون شاید چراغی در دلش روشن کنی که خاموش کردنش به خاموش شدن او بیانجامد .

سازنده ترین کلمه گذشت است ، آن را تمرین کن ، پر معنی ترین کلمه ما است ، آن را به کار ببر ، عمیق ترین کلمه عشق است ، به آن ارج بنه ، بی رحم ترین کلمه تنفر است ، از بین ببرش ، سرکش ترین کلمه حسد است .

GORJI
06-12-2010, 08:36
من تو رو نه با قلبم و نه با عقلم دوست دارم ، چون که قلب ممکنه از تپش بیفته ، عقل هم میتونه فراموشکار بشه ، تو رو فقط با روحم پرستش می کنم چون نه فراموشی داره و نه ایستادن .

زندگی یک بازی درد آور است ، زندگی یک بازی بی آخر است ، زندگی کردیم و اما باختیم ، کاخ خود را روی دریا ساختیم ، لمس باید کرد این اندوه را ، بر کمر باید کشید این کوه را ، زندگی را با همین غمها خوش است ، با همین بیش و همین کمها خوش است ، باختیم و هیچ شاکی نیستیم ، بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم .

هر شب نام تو را زیر لبم زمزمه کردم ، که لبم سوخت ولی نام تو را توبه نکردم .

به چشم خسته ی من آسمون سنگ شده ، لعنت به این جدایی دلم برات تنگ شده .

اگه غم و غصه اومد سراغت ، قلبتو دایورت کن رو قلب من .

GORJI
06-12-2010, 08:37
ای صمیمی ای خوب ، گاه بیگاه لب پنجره ی خاطره ام می آیی ، ای قدیمی ای دوست ، تو مرا یاد کنی یا نکنی ، من به یادت هستم .

خاطره ی شادمانی های دیروز ، بزرگترین غمی است که امروز داریم .

چون دستم بوی گل می داد مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند ، اما افسوس کسی فکر نکرد ، شاید من گلی کاشته باشم .

آسمان همچون دل من روشن از جلوه های مهتاب است ، امشب از خواب خوش گریزانم که خیال تو خوش تر از خواب است .

ای دوست به جز تو دلبری نیست مرا ، می سوزم و از تو خبری نیست مرا ، خواهم که جانب تو پرواز کنم ، اما چه کنم بال و پری نیست مرا .

GORJI
06-12-2010, 08:38
یک برگ دیگر از تقویم عمرم را پاره می کنم ، امروز هم گذشت ، با مرور خاطرات دیروز ، با غم نبودنت و سکوتی سنگین ، و من شتابان در پی زمان بی هدف ، فقط میروم ، میروم ، یاس ها هم مثل من خسته اند از خزان و سرما ، گرمی مهر تو را میخواهند ، غنچه های باغ هم دیگر بهانه میگیرند ، میان کوچه های تاریک غربت و تنهایی ، صدای قدمهایت را میشنوم اما تو نیستی ، فقط صدای مبهم ، قول داده بودی برایم سیب بیاوری ، سیب سرخ خورشید ، سیب سرخ امید ، یادت هست ؟ ، و رفتی و خورشید را هم بردی ، و من در این کوچه های تنگ و تاریک ، سرگردانم و منتظر ، برگی از زندگی ام را ورق میزنم ، امروز به پایان دفترم نزدیکم .

آموخته ام : مهم نیست که زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد ، همه ی ما احتیاج به دوستی داریم که لحظه ای با وی به دور از جدی بودن باشیم .

سهراب گفتی : چشمها را باید شست ، شستم ولی ، گفتی جور دیگر باید دید ، دیدم ولی ، گفتی زیر باران باید رفت ، رفتم ولی ، او نه چشمهای خیس و شسته ام را ، نه نگاه دیگرم را ، هیچ کدام را ندید ، فقط در زیر باران با طعنه ای خندید و گفت : دیوانه ی باران ندیده .

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از تنهایی ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز .

دیگه هیچ کس عاشق نمیمونه ، درد عشقو نمیدونه ، دلتو پیش کسی جا نزار تا دنیا برات بشه موندگار ، الان عاشق واقعی اسیره ، حتما عشقش حالشو میگیره .

™Arman
06-12-2010, 13:50
کوتاهترین فاصله ها برای گفتن دوستت دارم یه لبخنده ، یه دنیا لبخند برای تو .

تسبیح نیستم اما نفسم را به شماره انداخته است شوق دستان تو .

تو با من باش و بگذار عالمی از من جدا گردد / چو یک دم با تو بنشینم ، دل از هر غم رها گردد .

دردم از دیدار توست / دل فقط بیمار توست / شادی عشق و امید / هدیه ی چشمان توست .

زندگی جیره ی مختصریست ، مثل یک فنجان چای و کنارش عشق است ، مثل یک حبه قند ، زندگی را با عشق نوش جان باید کرد .

™Arman
06-12-2010, 13:52
جهان چیزی شبیه موهای توست ، سیاه و سرکش و پیچیده ، خیال کن چه بی بختم من ! که به نسیمی حتی جهانم آشوب می شود . (کامران رسولزاده)

مثل فرشته ها شده ای احتیاط کن / زیبا و با صفا شده ای احتیاط کن / چندیست که احساس می کنم / عزیزتر از جان ما شده ای ، احتیاط کن .

سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو / بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو / هنر عاشقی امروز پسند همه نیست / که محبت شده اینگونه گناه من و تو .

نگاه تو سیب است و من نیوتنی بیچاره ، بی خواب از کشف جاذبه .

منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میزارم / مقصرش دلتنگیه ، من که گناهی ندارم .

GORJI
06-12-2010, 14:49
بر درت می آمدم هر شب مرا وا میزدی ، گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی ، دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا به سحر ، کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی .

در دفتر عشق زنده نگه داشتم یاد تو را ، از خدا می طلبم زندگی شاد تو را .

آدمک آخر دنیاست بخند ، آدمک مرگ همین جاست بخند ، آن خدایی که بزرگش خواندی ، به خدا مثل تو تنهاست بخند ، دستخطی که تو را عاشق کرد ، شوخی کاغذی ماست بخند ، فکر کن درد تو ارزشمند است ، فکر کن گریه چه زیباست بخند ، آنچه به یادت دادیم ، پر زدن نیست که درجاست بخند ، آدمک نغمه آغاز نخوان ، به خدا آخر دنیاست بخند .

دلت رو به کسی بسپار که لیاقت داشته باشه ، نگاهت رو به کسی بدوز که قلبش برای تو بتپه ، چشمات رو با نگاه کسی آشنا کن که زندگی رو درک کنه ، سرت رو رو شونه های کسی بذار که از صدای تپشای قلبت تو رو بشناسه ، آرامش نگاهت رو به قلبی پیوند بزن که بی ریا ترین باشه ، لبخندت رو نثار کسی کن که دل به زمین نداده .

مرا یک دم دل از خوبان جدا نیست ، ولی صد حیف خوبان را وفا نیست ، به دوستان دل سپردن سهل کاریست ، ز دوستان دل بریدن کار ما نیست .

GORJI
06-12-2010, 14:50
آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز .

کاش از اول که دیدم از تو رنگ ، دور می گشتم ز تو با روی جنگ ، بحر مکر و حیله ات برنده بود ، لکه ای در جان من هستی چو ننگ .

ز فراق سینه سوزت غم سینه سوز دارم ، عزیزم قسم به عشقت نه شب و نه روز دارم .

زیباترین عکس ها در تاریکترین اتاق ها ظاهر میشن ، پس هر وقت تو قسمت تاریک زندگی واقع شدی ، بدون که خداوند قصد داره یه تصویر زیبا ازت بسازه .

باختن در فینال به دست آوردن نقره نیست بلکه از دست دادن طلاست ، بکوشید تا در بازی عشق نقره نگیرید ، در این بازی به کم قانع نشید ، بیشترین و بهترین رو بخواهید .

GORJI
06-12-2010, 14:50
در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل تنهایی مان ؟

کاش به جای جدایی مردن بود ، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن .

تو را چون موج دریا دوست دارم ، تو را چون عطر گل ها دوست دارم ، بخند ای غنچه ی گلزار هستی ، که من خندیدنت را دوست دارم .

تک گل باز شده ای گفت صبا را عشق است ، بلبل آمد به میان گفت صدا را عشق است ، گل و بلبل بنشستن به کنار هم ، سنبل از راه رسید گفت جمال رفقا را عشق است .

گل عشق تو هستم شبنمم باش ، دلم دنیای زخمه مرحمم باش ، ز درد بی کسی قلبم شکسته ، به شهر بی کسی ها همدمم باش .

GORJI
06-12-2010, 14:51
توی روزگاری که دل واسه ی شکستنه ، قیمت طلای دل قدر سنگ و آهنه ، بین این همه غریبه یه نفر مثل تو میشه ، آشنایی که تو قلبم می مونه واسه همیشه .

لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو ، تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو .

ترنم باران را می شنوم و به یاد تو در زیر باران غزل عش را می سرایم ، اینک من در بهاری پر از خون نشسته و سرود شقایق را زمزمه می کنم .

نمی دانم که دانست او دلیل گریه هایم را ؟ نمی دانم که حس کرد او حضورش در سکوتم را ؟ و می دانم که می دانست ز عاشق بودنش هستم ، وجود ساده اش بوده که من اینگونه دل بستم .

ای که با سنگدلان باده گلرنگ زنی ، جرم ما چیست که بر شیشه ی ما سنگ زنی ؟

GORJI
06-12-2010, 14:51
کاش می شد سرنوشت خویش را از سر نوشت ، کاش می شد اندکی تاریخ را بهتر نوشت ، کاش می شد پشت پا زد بر تمام زندگی ، داستان عمر خود را گونه ای دیگر نوشت .

مرز عشق این روزها شباهت زیادی به آدامس داره ، اول شیرین ، بعد دوست داشتنی ، سپس تکراری و خسته کننده و در آخر دور انداختنی .

امشب گریه می کنم ، گریه می کنم برای تو ، برای خودم ، برای تموم اونایی که خواستن گریه کنن نتونستن ، برای تمام اون چیزی که خواستی و نبودم ، خواستم و بودی ، امشب گریه می کنم به وسعت دریا ، به وسعت بیشه ، به وسعت دل عاشق ، برای تو ، برای تو ، و به پاس احترام تمام تحقیرهایی که از دیگران شنیدم و هنوز شکست نخوردم .

آدم ها همه می پندارند که زنده اند ، برای آن ها نشانه ی حیات ، بخار گرم نفس هایشان است ! کسی از خود نمی پرسد : آهای فلانی ، از خانه ی دلت چه خبر ؟ گرم است ؟ چراغش نوری دارد هنوز ؟

پس چشمانت چه زمان درخواهند یافت که : نگاه زاده ی علاقه است !

GORJI
06-12-2010, 14:52
اگه قصر شاهی تو واسه من جایی نداره ، کلبه ی خاکی قلبم قابل تو رو نداره .

آخر ای دوست نخواهی پرسید که دل از دوری رویت چه کشید ؟ سوخت در آتش و خاکستر شد وعده های تو بدادش نرسید .

گل بودم در ایام جوانی ، جوان بودم نکردم زندگانی .

امیدواری در چشمانت می درخشد و مهربانی در قلبت موج میزند ، ای نگاهت آفتاب ، دلت دریا ، وجودت می ارزد به کل دنیا .

برای او می نویسم ، او که تنش بوی گلهای سرخ را می دهد ، برای او که جادوی کلامش زیباترین لغت را قلم می زد ، برای او که قلبش به وسعت دریاست و قایق قلب من در آن غرق شد رفت و من تنهاتر از تنها شدم .

GORJI
06-12-2010, 14:52
بهت نمیگم تو دلمی چون دل من پر از غمه ، بهت نمیگم تو گلمی چون عمر گل کمه ، بهت نمیگم تو چشممی چون که برات خیلی کمه ، بهت میگم تو اونی که تو دنیا مثل تو کمه .

هرگاه از غروب عاطفه های مردم خسته شدی قلبی را یاد کن که برای تو می تپد .

همه نازند تو عزیز ، همه لوسن تو ملوس ، همه شیرین تو شکر ، همه قندن تو عسل .

دوستی مثل جویدن آدامس میمونه که بعضی ها به خاطر شیرینیش ، بعضی ها به خاطر سرگرمی ، بعضی ها به خاطر بی مزگیش ، بعضی ها هم از روی علاقه اونو می جون .

در روزهای بارانی چتر الگوی فداکاری است ، پس چتری باش برای آنکه دوستش داری .

GORJI
06-12-2010, 14:53
اگه ۸ لایه ایزوگامت کنن ، بازم ازت معرفت چیکه چیکه میکنه .

هر که دیوانه نشد از عشق تو عاقل نیست ، آنکه نشناخت تو را معرفتش کامل نیست .

قلب من در هر زمان خواهان توست ، این دو چشم عاشقم مهمان توست ، قایق بشکسته ی قلب و دلم تا ابد در ساحل چشمان توست .

این را بدان اگر در قلبی جای گرفتی و عاطفه ای را به بازی عشق در آوردی ، تا ابد در قلبی که دوستت دارد زنده خواهی ماند .

در افق در کنج خورشید ، بی صدا تنها نشستن ، در تکاپوی تو بودن ، بیقرار آشفته بودن ، رفتن و اینگونه بودن ، عاشق و دلسوخته بودن ، چشم را بر راه بستن ، انتظار امید بستن .

GORJI
06-12-2010, 14:54
غروب غمهایت را به هر قیمتی خریدارم ، اگر همدم شبهای تنهایی من باشی .

در جهان هر چه هست ، قسمت پر رویان است ، خون دل می خورد آنکه حیایی دارد .

کلامت گرم و شیرین چون ترانه ، نگاهت دلفریب و شاعرانه ، منم قایق به روی موج دریا ، تویی ساحل تویی لطف کرانه .

همه در حسرت یک پروازند ، من به پرواز نمی اندیشم ، به تو می اندیشم ، به تو که عزیز تر از اندیشه ی یک پروازی .

خون من یعنی وجودم ، بی خون من هیچ و پوچم ، بارها در عشقنامه نوشتم ، خون من مهر وجودت .

GORJI
06-12-2010, 14:54
کاش ماه می دانست از این همه ستاره و سیاره تنها یکی مشتری است .

شادی بهانه ای برای زندگیست ، تمام لحظه هایت سرشار از این بهانه .

در غریبانه ترین لحظه ی تنهایی خود ، چشمهایم را که در آن دریایی از محبت موج میزند به تو خواهم بخشید ، تا هیچ گاه به پاکی احساسم شک نکنی .

متهم ردیف ۱ منم که از تو مستم ، اینجا کنار مرده ها نشستم ، جرم من اینه که چشام ، سایه ات رو قاب گرفتن ، روی پوست شب ، اسم تو رو خالکوبی کرده دستم .

در عشق تو گاه بت پرستم گویند ، گه رند و خراباتی و مستم گویند ، اینها همه از بهر شکستم گویند ، من شاد به هر چه هستم گویند .

GORJI
06-12-2010, 19:01
قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ، اما یک گل تشنه همیشه منتظر باریدنشه .

تنها برنامه ای که دیدنش آرزوی ماست ، پخش زنده ی نگاه شماست .

عادتم داده خیال تو که تنها نشوم ، یاد من هم نکنی باز به یادت باشم .

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت ، وز بستر عافیت برون خواهم خفت ، باور نکنی خیال خود را بفرست ، تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت .

آن روز هوا هوای بی صبری شد ، خورشید اسیر ظلمت بی جبری شد ، روزی که دلم هوای باریدن داشت ، تا آه کشیدم آسمان ابری شد .

GORJI
06-12-2010, 19:02
بیا ای ساقی میخانه ی عشق ، مرا پر کن از پیمانه ی عشق ، گل مریم فدای رنگ و رویت ، نصیبم کی شود دیدار رویت .

به خاطر عشق خودت زنده نباش ، به خاطر کسی زنده باش که به عشق تو زنده است .

امروز قلبم درد گرفته بود ، فکر کنم تپل شدی جات تنگ شده .

از این به بعد تو زندگیم همه چی پر ، روزهای بی تو پر ، دلتنگیم پر ، شکستن دل پر ، جز تو همه پر ، نازنینم فقط تو نپر .

گر دارم دلی آن را فدای دوست می سازم ، در اوج بی کسی تنها به لطف دوست می سازم .

GORJI
06-12-2010, 19:02
غروب آخر شعرم پر از آرامش دریاست ، و من امشب قسم خوردم تو را هرگز نرنجانم .

باران را دوست دارم ، چون بی هیچ چشم داشتی به زمین می آید ، این فاصله را با تمام عشق طی می کند تا به ما اهالی خاک نوید تازگی و آبادانی بدهد .

وقتی دلتنگ شدی به یاد بیار کسی رو که خیلی دوستت داره ، وقتی نا امید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ، وقتی ساکت شدی به یاد بیار کسی رو که به شنیدن صدای تو محتاجه .

در مکتب ما رسم فراموشی نیست ، در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست ، مهر تو اگر به هستی ما افتد ، هرگز به سرش خیال خاموشی نیست .

عشق مثل یه گنجشک می مونه ، اگه محکم بگیریش می میره ، اگه شل بگیریش می پره ، پس سعی کن یه طوری بگیریش که آروم تو دستات خوابش ببره .

GORJI
06-12-2010, 19:03
در روزهای بارانی چترت و در روزهای آفتابی عینکت میشم تا از دست آسمان ناراحت نشی .

دو تا گل بگیر دستت ، هر کدومو بگیر تو به دستت ، اما من گل وسطی رو دوست دارم .

همیشه عاشق کسی باش که تو رو تو ساده ترین لباس به همه نشون بده و بگه این دنیای منه .

اگر گل بودم تقدیم وجودت میشدم ، اگر تار بودم آهنگ دوست داشتن را مینواختم ، اگر باران بودم آنقدر می باریدم تا غمهایت را بشویم ، دریغا که نه گلم ، نه تارم و نه بارانم ، ولی هر چه باشم و هر کجا باشم بیادتم .

به کدامین کتاب مقدس سوگند بخورم که از یاد عاشق واقعی ات نخواهی رفت ، حتی اگر تو را به آخرین صفحات تاریخ تبعید کرده باشند .

GORJI
06-12-2010, 19:04
شاید نشود به گذشته بازگشت و یک آغاز زیبا ساخت ، ولی می شود هم اکنون آغاز کرد و یک پایان زیبا ساخت .

اگر کلید قلبی را نداری قفلش نکن ، اگر خداحافظی در کار است سلام نکن ، اگر دستی را گرفتی رهایش نکن .

آنجا که چشمان مشتاقی برایت اشک می ریزد ، زندگی به رنج کشیدنش می ارزد .

ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش ، که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد .

در پاسخ نامه ام گل یخ دادی ، هر بار مرا وعده ی دوزخ دادی ، یک بار برو کلاس خیاطی عشق ، شاید که خدا کرد و به ما نخ دادی .

GORJI
06-12-2010, 19:04
در جوانی غصه خوردم هیچ کس یادم نکرد ، در قفس ماندم ولی صیاد آزادم نکرد ، آتش عشقت چنان از زندگی سیرم بکرد ، آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد .

هر چی عشقه با نگینش ، هر چی خوبه بهترینش ، آسمونا با زمینش ، تقدیم تو باد بهترینم .

من اگر عشق به دادم نرسد می شکنم ، زیر این چرخ کبود ، زیر این سلطه ی سنگین سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم می شکنم .

هر دو بالم را شکستی باورم را پس بده ، مانده خالی خالی هستی ام را پس بده ، دفتر شهر را پر پر کن اما خوب من ، اشک های بیت بیت دفترم را پس بده .

زنده باد آن کس که گاهی یادی از ما می کند ، از خجالت ما غریبان را غرق دریا می کند ، حال ما می پرسد و از مهربانی های خود ، این دل رنجور ما را عطر گل ها می کند .

GORJI
06-12-2010, 19:06
خدایا عاشقان را غم مده ، شکرانه اش با من .

بنویس با خط الماس رو تن نازک شیشه ، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه .

دلشوره اگر هست تویی تو ، صد خاطره در محفل من هست تویی تو ، غیر از تو کسی در دل من جای نداره ، یک دوست اگر حاصل من هست تویی تو .

دادگاه عشق دادگاه بی عدالتی است که انسان را به خاطر دوست داشتن محکوم می کند .

به وفا نمودن خود ز جفات باز دارم ، به جفا نمودن تو ز وفات برنگردم .

GORJI
06-12-2010, 19:06
راست است که صاحبان دل های حساس نمی روند ، بی هنگام ناپدید می شوند .

وجود نازنینت تکیه گاهی است برای بودنم ، برقرار باش تا هرگز بی قرار نباشم .

ماه من ، گاهی میرنجانمت ،ببخش ، کسوف تقدیر است .

در خوشبختی دوستانمان ما را می شناسند ، در بدبختی ما دشمنانمان را می شناسیم .

گفتی که می بوسم تو را ، گفتی تمنا می کنم ، گفتی اگر بیند کسی ، گفتم که حاشا می کنم ، گفتی ز بخت بد اگر ناگه رقیب آید ز در ، گفتم که افسون گری او را ز سر وا می کنم ، گفتی که تلخی های می گر ناگوار افتد مرا ، گفتم که با نوش لبم آن را گوارا می کنم ، گفتی چه می بینی بگو در چشم چون آیینه ام ، گفتم که من خود را در او عریان تماشا می کنم ، گفتی که از بی طاقتی دل قصد یغما می کند ، گفتم که با یغماگران باری مدارا می کنم ، گفتی که پیوند تو را با نقد و هستی می خرم ، گفتم که ارزان تر از این من با تو سودا می کنم ، گفتی اگر از کوی خود روزی تو را گویم برو ، گفتم که صد سال دگر امروز و فردا می کنم ، گفتی اگر از پای خود زنجیر عشقت وا کنم ، گفتم ز تو دیوانه تر دانی که پیدا می کنم .

GORJI
06-12-2010, 19:07
عشق یک واژه ی زلال است ، تو باید باشی ، قلب من زیر سوال است ، تو باید باشی ، فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگی بی تو محال است ، تو باید باشی .

شب شکست ، پیمان شکست ، عهدی شکست ، قلبی شکست ، از شکست هر شکستی بر دلم آهی نشست .

همیشه نگاهی را باور کن که وقتی از آن دور شدی ، در انتظارت بماند .

اگر تمام شب را برای از دست دادن خورشید اشک بریزی ، لذت دیدن ستاره ها رو هم از دست میدهی .

گوش کن با لب خاموش سخن می گوییم ، پاسخم گو به نگاهی که میان من و توست ، گرچه در خلوت دل ما کسی نرسید ، همه جا زمزمه ی عشق نهان من و توست .