PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

™Arman
12-12-2010, 12:57
قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم،نیاز به قسم خوردن نبود

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم

به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

تو می دانی که حتما ، دوستت دارم نه سرپایی ، که قطعا ،دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من بخر با عشق که نقدا دوستت دارم

بی بهانه که دوستت دارم ناشیانه که دوستت دارم

من که لمست نکرده ام ،اما می زنم حدس بعد یک کاما

بوسه های تو خاصیت دارد دل برایت اهمیت دارد

™Arman
12-12-2010, 12:58
نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟
وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم
وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم
چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ،
هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم

ای کاش قطره اشکی بودم که بر گونه هایت ، می زیستم تا بدانی چقدر دوستت دارم

باهات میام نفس نفس / تو آسمان توی قفس / از اول تا آخرش / دوستت دارم همین و بس

™Arman
12-12-2010, 12:58
غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ،
هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ،
حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم
بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم
ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

™Arman
12-12-2010, 12:59
آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که
روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من
گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

به امید چتر فردایت خیس بارانم ، از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم

قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ،
تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

™Arman
12-12-2010, 13:00
آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم ، نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ، از ته دل دوستت دارم بدون دلیل

دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری ، بدین خاطر که لایق دوست داشتنی

ای کاش کودک بودم تا احساست کنم ، ای کاش باران بودم تا غبار را از دلت دور کنم ، ای کاش تار
بودم تا ساز مورد علاقه ات را بنوازم ، اما افسوس که نه کودکم نه بارانم نه تارم ، اما عاشقانه و
صادقانه هستم و دوستت دارم

ای کاش می دانستی چقدر دوستت دارم ، چندیست بیمار وفایت شده ام ، در بستر غم چشم براهت شده ام ، این را تو بدان اگر بمیرم روزی مسئول تویی ، که من فدایت شده ام ، پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک هم چشم انتظارم

™Arman
12-12-2010, 13:27
نبودنت ، حجم بیشتری از قلبم را ، نسبت به بودنت تسخیر کرده

زندگیم رو به راه است...! رو به راهی که رفته ای..رو به راهی که مانده ا

زندگیم رو به راه است...! رو به راهی که رفته ای..رو به راهی که مانده ا

عشق مانند آسمان است ، گاهی صاف است و شاد ، گاهی غمگین است و بارانی . . .

وقتی کسی صادقانه بهت عشق هدیه میکند و تو پس میزنی
منتظر باش تا قلبتو به کسی هدیه کنی و اون تو رو پس بزنه . . .

GORJI
12-12-2010, 15:05
دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد ، دلم برای کسی تنگ است که با زیبایی کلامش مرا در عشقش غرق می کند ، دلم برای کسی تنگ است که تنم آغوشش را می طلبد ، دلم برای کسی تنگ است که قلب من برای داشتنش عمرها صبر می کند ، دلم برای کسی تنگ است ، دلم برای تو تنگ است .

به روی گونه تابیدی و رفتی ، مرا با عشق سنجیدی و رفتی ، تمام هستی ام نیلوفری بود ، تو هستی مرا چیدی و رفتی .

بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را ، اشک و آه و ناله ها و درد را ، می نویسم بی تو بودن های من پایانم است ، بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را .

در من ترانه های قشنگی نشسته اند ، انگار که از نشستن بیهوده خسته اند ، انگار سالهای زیادیست ... ، امید خود را به این ترانه بسته اند .

تو با آواز خود شب را شکستی ، ولی من بی دریچه مانده ام باز ، هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟ ز یاران باز هم جا مانده ام باز .

GORJI
12-12-2010, 15:05
دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد ، دلم برای کسی تنگ است که با زیبایی کلامش مرا در عشقش غرق می کند ، دلم برای کسی تنگ است که تنم آغوشش را می طلبد ، دلم برای کسی تنگ است که قلب من برای داشتنش عمرها صبر می کند ، دلم برای کسی تنگ است ، دلم برای تو تنگ است .

به روی گونه تابیدی و رفتی ، مرا با عشق سنجیدی و رفتی ، تمام هستی ام نیلوفری بود ، تو هستی مرا چیدی و رفتی .

بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را ، اشک و آه و ناله ها و درد را ، می نویسم بی تو بودن های من پایانم است ، بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را .

در من ترانه های قشنگی نشسته اند ، انگار که از نشستن بیهوده خسته اند ، انگار سالهای زیادیست ... ، امید خود را به این ترانه بسته اند .

تو با آواز خود شب را شکستی ، ولی من بی دریچه مانده ام باز ، هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟ ز یاران باز هم جا مانده ام باز .

GORJI
12-12-2010, 15:14
چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .

از جرم عشق گر پیش کسم راه نیست ، یا رب تو آگهی که محبت گناه نیست .

زندگی تلخ ترین خواب منست ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند .

هر وقت نتوانستی کسی را فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی .

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد .

GORJI
12-12-2010, 15:16
اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض تنهایی خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده .

شکسته شیشه ی قلبم ، کجایی مرحم دردم ، تو را در غربت عشقم غریبانه صدا کردم ، صدا کردم تو را هستی شنیدی و گذر کردی ، مرا آواره و تنها گدای در به در کردی .

امروز را می شناسم با همه زیباییش ، با همه روشنیه خورشیدش که هیچ نمی خواهد بگوید همچون گذشته جز یک کلام ، قدر امروز را بدان که همیشه فردایی در کار نیست .

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم ، با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم ، لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس ، شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم .

خصلت آدما اینه که فراموشکارن ، اگه تو بری یکی دیگه رو در آغوش دارن .

GORJI
12-12-2010, 15:17
یک همیشه یکه ! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه ، اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه ، یک دنیا ، یک سرنوشت ، یک دوست ، یک خاطره .

زندگی زیباست که گاه خاطره ای در میان خاطره ها خاطره ی خاطره ها می گردد .

الحق که غمت از تو وفادارتر است .

این اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون می دونم اسمم روی صفحه ی گوشیت افتاده ، حداقل یک ثانیه بهم فکر کردی و این یک ثانیه برای من یک دنیاست .

خواهم که دهم جان به تو میل دلم اینست ، ترسم که پسندت نشود مشکلم اینست ، پروا مکن از قتل من امروز که فردا ، شرط است نگویم به کسی قاتلم اینست ، هرگز نروم جای دگر از سر کویت ، تا جان بود اندر تن من منزلم اینست ، جز وصل رخ دوست نخواهم ز خدا هیچ ، در دهر امیدی که بود در دلم اینست .

GORJI
12-12-2010, 15:18
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست ، که هرچه بر سر ما می رود ارادت اوست ، نظیر دوست ندیدم اگرچه از مه و مهر ، نهادم آیینه ها در مقابل رخ دوست .

تو مگه باده فروشی که همه مست تو اند ، تو مگه ساغر عشقی که همه معشوق تو اند ، منشین با همگان ای گل زیبای دلم ، که به ظاهر همه مشتاق و خریدار تو اند .

در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگیست ، ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت میشوند .

ما را ز خیال تو چه پروای شرابست ، خم گوهر خود گیر که خمخانه خرابست ، گر خمر بهشت است بریزید ، که بی دوست هر شربت عذبم که دهی عین عذابست .

بوسه یعنی لذت دلدادگی ، لذت از شب لذت از دیوانگی ، بوسه آغازی برای ما شدن ، لحظه ای با دلبری تنها شدن ، بوسه آتش می زند بر جسم و جان ، بوسه یعنی عشق من با من بمان .

GORJI
12-12-2010, 15:21
مطمئن باش و برو ضربه ات کاری بود ، و چه زشت به من و سادگیم خندیدی ، دل من سخت شکست به تو عشقی پاک که پر از یاد تو بود و به یک قلب یتیم که خیالم می گفت تا ابد مال تو بود ، تو برو و برو تا راحتتر تکه های دل خود را سر هم بند زنم .

درد عشقی کشیدم که مپرس ، زهر هجری کشیدم که مپرس ،گشته ام در جهان و آخر کار ، دلبری برگزیدم که مپرس ، آنچنان در هوای خاک درش ، میرود آب دیده ام که مپرس ، من به گوش خود از دهانش دوش ، سخنانی شنیدم که مپرس ، سوی من لب چه میگزی که مگوی ، لب لعلی گزیده ام که مپرس ، بی تو در کلبه گدایی خویش ، رنجهایی کشیدم که مپرس ، همچو حافظ غریب در ره عشق ، به مقامی رسیده ام که مپرس .

من از عهد آدم تو را دوست دارم ، از آغاز عالم تو را دوست دارم ، چه شبها من و آسمان تا دم صبح ، سرودیم نم نم تو را دوست دارم ، نه خطی نه خالی نه خواب و خیالی ، من آن حس مبهم تو را دوست دارم ، سلامی صمیمی تر از غم ندیدم ، به اندازه غم تو را دوست دارم ، بیا تا صدا از دل سنگ خیزد ، بگوییم با هم تو را دوست دارم ، جهان یک دهان شد هم آواز با ما ، تو را دوست دارم تو را دوست دارم .

پنج تا از بزرگترین کلمات : من نمیخوام از دستت بدم ، چهار تا از دوست داشتنی ترین کلمات : تو برام مهم هستی ، سه تا کلمه شیرین : تو رو تحسین می کنم ، دو تا کلمه شگفت انگیز : دلتنگت هستم ، یک کلمه که از همه مهمتره : تو .

من به اندازه چشمان تو غمگین ماندم و به اندازه هر برق نگاهت نگران ، تو به اندازه تنهایی من شاد بمان .

GORJI
12-12-2010, 15:22
در زمستانی سرد ، با دلی رفته از دست ، زیر لب می خوانم ، کاش می شد به تو گفت : که تو تنها سخن شعر منی ، تو نرو دور نشو از بر من ، تو بمان تا که نمیرد دل من .

دیروز اومده بود دیدنم ، با یه شاخه گل سرخ و همون لبخندی که همیشه آرزوش رو داشتم ، گریه کرد و گفت دلش برام تنگ شده ، ولی من فقط نگاش کردم ، وقتی رفت سنگ قبرم از اشکاش خیس شده بود .

تو که رفتی پریشون شد خیالم ، همه گفتن که من دیوونه حالم ، نمی دونن که این دیوونه در فکر شفا نیست ، که هرچی باشه اما بی وفا نیست .

آری این منم ، این منم همان عاشقی که بر تو جان می داد ، و تو کسی هستی که برای رسیدن به خوشبختی به روی جسدهای بی جان غرور انسانها قدم می گذاشتی ولی افسوس ، افسوس که راه ات برای رسیدن به هدف هایت اشتباه بود ، و افسوس که من برای آدمی مثل تو غرورم را شکستم ، افسوس !

اکنون تو رفته ای ، من هم خواهم رفت ، فرق تو با من این است که من شاهد رفتنت بودم ولی تو ... !

GORJI
12-12-2010, 15:24
غربت را نباید در الفبای شهر غربت جستجو کرد ، همین که عزیزت نگاهش را به طرف دیگری کرد ، تو غریبی .

سلام عزیز مهربون اجازه هست بشم فدات ، اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ، شب که میاد یواش یواش با چشمک ستاره هاش ، اجازه هست از آسمون ستاره بچینم برات ؟

در آن غمگین غروب سرد تو از شهرم سفر کردی ، نگاهت برق طوفان بود و من افسوس می خوردم ، شیار گونه هایم را گل اشکم نوازش داد ، و من از تو جدا ماندم ولی ای کاش می مردم .

هر وقت گلی را بو کردی هرگز بهش نگاه نکن ، چون اگه نگاهت را به خاطر بسپاره ، شوق دوباره دیدنت اون را پرپر میکنه .

بر سنگ مزارم بنویسید آشفته دلی خفته در این خلوت خاموش ، او زاده ی غم بود که از خاطر دوستان گشت فراموش .

.Infernal
12-12-2010, 20:42
هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید

مرداب برای به دست آوردن نیلوفر سالها میخوابه تا آرامش نیلوفر بهم نخوره.پس اگه کسی رو دوست داری برای داشتنش سالها صبر کن !

هرگز هیچ حسرتی در دنیا این چنین یک جا جمع نمی شود که در این سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد

همه می گویند عاشقی یک شب است و هزار شب پشیمانی.اکنون هزار شب پشیمانم که چرا یک شب عاشق نبودم.

عشقی که تو را نثار ره کردم در سینه ی دیگری نخواهی یافت … زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذری نخواهی یافت

GORJI
12-12-2010, 20:44
پیش بی درد دمی صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نیست در آن شهر ولی کوه که هست ، تکیه بر کوه کن و تکیه به نامرد مکن .

اگر شیری درنده در برابرت باشد بهتر از آن است که سگی خائن پشت سرت باشد .

این چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده ای از من یاد .

من آن ابرم که می خواهد ببارد ، دل تنگم هوای گریه دارد ، دل تنگم غریب این در و دشت ، نمی داند کجا سر می گذارد .

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حیات ، تا بنویسم همه جا نام زیبای تو را .

GORJI
12-12-2010, 20:46
اگه ۱ کتیبه با ۱۰۰۰ تا خورشید داشته باشم ، همه ی خورشیدها رو میگردم تا یه جایی به تو برسم !

نه از قایق نه از قایق می نویسم ، نه از زخم شقایق می نویسم ، به یاد لحظه های با تو بودن ، به یاد آن دقایق می نویسم .

گر ز جهان بگذرم از تو نخواهم گذشت ، سر رود از پیکرم از تو نخواهم گذشت ، مردمک چشم من نقش تو بر خود گرفت ، ور همه جا بنگرم از تو نخواهم گذشت .

مهربانی نقش هر نقاش نیست ، هر که نقشی را کشید نقاش نیست ، نقش را نقاش معنا می دهد ، مهربانی نقش یار است ، حیف که یار نقاش نیست .

پای من خسته از این رفتن بود ، قصه ام قصه ی دل کندن بود ، دل که دادم به یارم دیدم ، راهش افسوس جدا از من بود .

GORJI
12-12-2010, 20:47
اگه عشق دیوانگی نباشد ، عشق نیست !

در انتظار کدامین صبح نشسته ای ؟ ای در پیله ی حریر ، کدام پروانه را در سرنوشت خود از سر نوشته ای ؟

هیچ اگر سایه پذیرد ، من همان سایه ی هیچم !

قدر دستهایم را بیشتر دانستم و قدر چشمهایم را و تازه فهمیدم چه شکوهی دارد ایستادن بر روی دو پا آن لحظه که به زمین خوردم !

عشق شاه کلیدی است که درهای خوشبختی را باز می کند !

GORJI
12-12-2010, 20:49
صدایم در برابر صدایت بی صداست ، چشمانم در برابر چشمانت نابیناست ، خنده هایم خالیست ، پس بدان بی تو هیچم ، تنهایم نگذار تا با تو هم آواز شوم .

عشق از من و نگاه تو تشکیل می شود ، گاهی تمام من به تو تبدیل می شود .

حرفی برای گفتن اگر بود دیوارها سکوت نمی کردند .

گاهی که دلم می گیرد و یکی از دریچه های قلبم شکسته می شود ، آن وقت می شود دنیای کمرنگ من !

عشق مانند جنگ است ، آسان شروع می شود و سخت پایان می پذیرد .

GORJI
12-12-2010, 20:51
ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز ، کان سوخته را جان شد و آواز نیامد ، این مدعیان در طلبش بی خبرانند ، کان را که خبر شد خبری باز نیامد .

زیباترین گل ها را برای زیبایی زندگیت و کوتاهی عمرشان را برای غم هایت آرزومندم .

دیروز می مردند و فراموش می شدند آرام آرام ، امروز چه زود از یاد رفته ایم بی آنکه بمیریم !

گر لایق ما نیست که ما یاد تو باشیم ، بگذار که در سایه ی دیوار تو باشیم .

حتی اگه دیدن تو برام بشه خیلی محال ، مهم اینه دوستت دارم فاصله ها رو بی خیال .

GORJI
12-12-2010, 20:54
از خود خانه و کاشانه ای ندارم ، اما در عمق آرزوی من این است ، که در دل تو خانه ای داشته باشم ، به مساحت یک قلب .

رفتنت آغاز ویرانیست حرفش را نزن ، ابتدای یک پریشانی است حرفش را نزن ، دوست داری بشکنی قلب پریشان مرا ، دل شکستن کار آسانی است حرفش را نزن .

بخند ای عشق ای امید فردا که من خندیدنت را دوست دارم ، به باغ خاطرم هر روز و هر شب تو را تنهای تنها دوست دارم ، منم چون ماهی افتاده در شن تو را مانند دریا دوست دارم ، نگاهی کن به من ای عاشق دل تو را مانند رویا دوست دارم .

وقتی تنهاییم دنبال یک دوست می گردیم ، وقتی پیداش کردیم دنبال عیب هاش می گردیم ، وقتی از دستش دادیم دنبال خاطره هاش می گردیم و باز تنهاییم !

من گرفتار سکوتی هستم که گویا از هر فریادی بلندتر است !

.Infernal
12-12-2010, 22:28
هیچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتی اگه کسی بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده …

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی! اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

وقتی گفتی تا آخر دنیا باهاتم اون موقع بود که فهمیدم چرا دنیا ۲ روزه !

سعی کن تنها باشی زیرا تنها بدنیا امدی و تنها از دنیا خواهی رفت.بگذار عظمت عشق را درک نکنی.زیرا انقدر عظیم است که تورا نابود خواهد کرد

زمین می‌خواست ابراز احساسات کند، آتشفشان سرازیر شد !

.Infernal
13-12-2010, 08:54
بعضی عشق ها آتشین اما کم عمق و سطحی هستند گردبادی بر پای می کنند و زود هم سرد می شوند اما بعضی عشق ها عمیق است و ملایم چون یک نخ باریک شروع می شود و در طول زمان استمرار می یابد.

آرزویم این است نرود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد……نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز……..و به اندازه ی هر روز تو عاشق باشی……..عاشق آنکه تو را می خواهد…….و به لبخند تو از خویش رها می گردد……… و ترا دوست بدارد به همان اندازه که دلت می خواهد

عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی . اما دوست داشتن پیوندی است خود آگاه و از روی بصیرت روشن و زلال .عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هر چه از غریزه سر زند بی ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هر جا که یک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نیز همگام با آن اوج می یابد .

هیچ چیز ویرانگرتر ازاین نیست که متوجه شویم کسی که به آن اعتماد داشته ایم عمری فریبمان داده است یکی باش برای یک نفر …نه تصویری مبهم در خاطره ها !

بابام گفت : عشق کشکه ! منم جواب دادم : زندگی هم آشه ؛ بدون کشک بی مزه میشه

.Infernal
13-12-2010, 08:55
اول به نام عشق . . . دوم به نام تو . . . سوم به یاد مرگ . . . بر لوح شیشه ای قلبت بنویس : یا تو و عشق ، یا من و مرگ زمان! به من آموخت که دست دادن معنی رفاقت نیست …. بوسیدن قول ماندن نیست ….. و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست !

هر که از یار تحمل نکند یار مگویش،و آنکه در عشق ملامت نکشد آدم نخوانش !

من اون ماهی قرمز کوچولوهستم تو دل شیشه ای تو
*
*
*
*
مراقب باش دلت ن***ه که من میمیرم

آنکس که می گفت دوستم دارد، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشدرهگذری بود که روی برگهای خشک پاییزی راه می رفت صدای خش خش برگها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید: دوستت دارم !

.Infernal
13-12-2010, 08:56
هیچ چیز ویرانگرتر ازاین نیست که متوجه شویم کسی که به آن اعتماد داشته ایم عمری فریبمان داده است یکی باش برای یک نفر …نه تصویری مبهم در خاطره ها

اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری ….. دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند !

می دونی بازی روزگار چیه؟؟ این که تو چشم بذاری من قایم شم . بعد تو یکی دیگه رو پیدا کنی!

عشق از هر گل سرخی دلپذیر تر است ، اما خارهای آن قلب تو را عمیق تر از هر خاری سوراخ می کند !

میگن لبخند ربطی به مرگ نداره ولی تو بخند تا من برات بمیرم !

.Infernal
13-12-2010, 08:56
همه دنبالت ميگردن ، فکر ميکنن گم شدي ، بگم تو قلب مني خيالشون راحت بشه !؟

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند

به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند . . .

بلند ترين شاخه درخت ، يک واژه را مي فهمد ، و آن هم تنهائيست . . .
-------------------------
فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،

حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن . . .

هيچ کی تنهائيم را حس نکرد ، برکه طوفانيم را حس نکرد ،

او که سامان غزل هايم از اوست ، بي سر و سامانيم را حس نکرد . . .

در سراي گل فروشان گرچه گل بسيار است ، چون تو گل پيدا نمودن مشکل و دشوار است

.Infernal
13-12-2010, 08:57
اي اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه بيمار من ، اي غم ، تو هم لذت ببر از اين همه آزار من

عشق يک واژه زلال است ، تو بايد باشي ، قلب من زير سوال است ، تو بايد باشي

فال حافظ زدم آن رند غزل خوان هم گفت ، زندگي بي تو محال است ، تو بايد باشي . . .

از فراق تو مرا هر نفسي صد آه است ، از تو غافل تيستم اي دوست خدا آگاه است . . .
-------------------------------
گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلي ، صبر کن پيدا شود گوهر شانس قابلي . . .

شب شکست ، پيمان شکست ، عهدي شکست ، قلبي شکست

از شکست هر شکستي بر دلم آهي نشست . . .

اگه به تو زل نميزنم ، رازي است که با نگاه فاش ميشود . . .

.Infernal
13-12-2010, 08:57
تنها داروئی که 2 خاصیت داره چشم های قشنگ توست

که هم آرومم میکنه هم داغون !

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، گاه برای داشتن باید گذشت

و گاه در اوج تمنا باید نخواست . . .

صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر

این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش . . .

میل دریا گر کنی ، من دیده را دریا کنم

میل صحرا گر کنی ٬ من سینه را صحرا کنم

نا امیدم گر کنی میمیرم اما باز هم

در همان حالت که میمیرم دعایت می کنم . . .

کلامت گرم و شیرین چون ترانه ، نگاهت دلفریب و شاعرانه

منم قایق به روی موج دریا ، تویی ساحل ، تویی لطف کرانه . . .

.Infernal
13-12-2010, 21:52
هميشه گريه نشانه ي ضعف نيست! گاهي نشانه ي يك بخشش است گاهي يك فداكاري گاهي يك ظلم و گاهي هم نمايانگر عظمت يك...عشق !!!
...
چقدر غريبانه به لحظه هايم زندگيم رنگ آشنايي زدي و رفتي.تو را هيچ وقت از خاطر نمي برم كه تو آشناترين غريبه من بودي...
...
وقتي پايان داستان دستان مهربان تو نباشدبگذار قصه گو هر طور كه مي خواهدداستان را ادامه دهد..
...
تو مرا مي فهمي من تورا مي خواهم و همين سا ده ترين قصه يک انسان است تو مرا مي خواني من ترا نابترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من مي ماني...
...
دلم اعدامی عشق است به دار قلب خاموشت، بدان تا لحظه مردن نخواهم کرد فراموشت

.Infernal
13-12-2010, 21:52
سه شاخه گل برات میفرستم یکیش از طرف خداوند که نگهدارت باشه دومی از طرف دلمه که دوستت داره سومی از طرف چشامه که دیدارت را میطلبه

-----

چه دعای کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل، گریه ات از سرشوق، روزگارت همه شاد، سفره ات رنگارنگ و تن سالم و شاد که بخندد مادام

--------

رفاقت کتابی است پرماجرا......... هیچگاه آنرا به خاطر یک ورقش دور نمیندازند

--------

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد
---------------------------------------------------------
از اداره هواشناسي مزاحمتون مي شم ، ببخشيد اگه يه نفر دلش هواي ترا كرده باشه آنهم دراين روز، بايد چي كار كنه؟؟

.Infernal
13-12-2010, 21:53
عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی

---------------

دوست داشتن پیوندی خود آگاه و از روی بصیرت روشن و زلال

-----------------

عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است

-----------------

دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هرجا که روح ارتفاع دارد همگام با آن اوج می گیرد

-----------------

عشق با شناسنامه بی ارتباط نیست، و گذر فصل ها و عبور سال ها بر آن اثر می گذارد

.Infernal
13-12-2010, 21:55
دوست داشتن در ورای سن و زمان و مزاج زندگی می کند

عشق طوفانی و متلاطم است

دوست داشتن آرام و استوار و پر وقار وسرشار از نجابت

عشق جنون است و جنون چیزی جز خرابی و پریشانی “فهمیدن و اندیشیدن “نیست

دوست داشتن، دراوج، از سر حد عقل فراتر میرود و فهمیدن و اندیشیدن را از زمین می کند و باخود به قله ی بلند اشراق می برد

.Infernal
13-12-2010, 21:57
با دیدنت قصد عبادت کرده ام ٬ با خنده ات احساس سعادت کرده ام

بگذار همیشه بنگرم در چشمت ٬ حالا که به چشمان تو عادت کرده ام ...

زیبا ترین احساس لحظه ای است که بدانی در اوج تنهائی کسی به فکر توست ...

اگه صدای اس ام اس موبایلتو شنیدی ، نگو مسیج دارم ، بگو دوستی دارم كه به فكر منه .

برای من مهم نیست که وقتی کسی تنهاست به فکر من باشه
برای من این مهمه که وقتی اطرافش شلوغه ٬ قلبش به خاطر من میتپه ...

نمیپرسی تو حالی از دل غمگین و بیمارم
ولی من هرکجا باشم خیالت را به سر دارم

.Infernal
13-12-2010, 21:58
تو مستأجر قلب منی با اینكه دیر اجاره میدی ولی هیچوقت از قلبم بیرونت نمی كنم

دریا هر چه دور شود ساحل باز هم كنار دریا می ماند ساحلتم دریای من

جوجه رودار محل

کاشکه میشدنیمه ی شب باهمدیگه دعاکنیم*خدای آسموناروبایک زبون صداکنیم**بگیم خدای مهربون،مارو زهم جدانکن*هرگزبه عشق دیگری،ماروتومبتلانکن.

یه شب خوب توآسمون یه ستاره چشمک زنون/ خندیدوگفت کنارتم ،تا آخرش تاپای جون/ ستاره قشنگی بود،آروم ونازومهربون/ستاره شد عشق من ومنم شدم عاشق اون/امازیادطول نکشیدعشق من وستاره جون/ماه اومدوستارمو دزدیدوبردنامهربون/ ستاره رفت بارفتنش منم شدم بی همزبون/حالا شبابه یاداون،چشم میدوزم به آسمون/دلم میخواددادبزنم"این بود قول وقرارمون؟"/ تو رفتی وبارفتنت نذاشتی حتی یه نشون/دوستت دارم ستاره جون تا آخرش تاپای جون

اگر معجزه ای رخ بدهد و زمان به عقب برگردد به دنیا قول خواهم دادچشم هایم را تا اخرین روز حیاتم روی هم بگذارم میدانی چرا؟میترسم یک لحظه غفلت کنم تو را ببینم و یک عمر گرفتارت شوم!!تقدیم به بهترینم کسی که مثل هیچ ** نیست.

.Infernal
13-12-2010, 21:58
زندگی گریه ی مختصریست... مثل یک فنجان چای...
و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند...
زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...

من چه می دانستم،
دلِ هر ** دل نیست
قلبها ، ز آهن و سنگ
قلب ها ، بی خبر از عاطفه اند
در میان من و تو فاصله هاست

گاه می اندیشم،
می توانی تو به لبخندی این فاصله را برداری
تو به اندازه تنهایی من خوشبختی
من به اندازه زیبایی تو غمگینم

نمی دانم چرا این گونه هست؟
وقتی نگاه عاشق کسی به توست می بینی
اما،دلت بسته به مهر دیگری است.
بی اعتنا می گذری وعاشقانه به کسی می نگری...
که دلش پیش تو نیست.

زندگی چون گل سرخی است
پر از عطر و پر از برگ و پر از خار
یادمان باشد اگر گل چیدیم
عطر و خار و گل و برگ
همه همسایه ی دیوار به دیوار همند.....!

.Infernal
13-12-2010, 21:59
فراموش نکنیم در ساحل قلبها ٬ این جای پای دوست است که می ماند ٬

وگرنه موج روزگار هر ردپایی را پاک میکند . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

کنار قطره اشکم هزار تا خاطره دفنه ، گله میکنم از تو ، از تو که این همه بی رحمی

هزار بار مردم از عشقت ، ای که سراپا از سنگی . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست

ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست . . .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم

من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم

ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد

با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

من از بازی 7سنگ بدم میآد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم

که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی

دوباره برگردی پیشم . . .!

.Infernal
13-12-2010, 22:01
تو دفتر نقاشیهام رنگ چشاتو کم دارم ، بی معرفت نگام بکن فقط نگاتو کم دارم

همه دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است لبخند بزنید

راز عشق را در نگاهت باز کن عشق من را در دلت آغاز کن گر هوس کردي مرا

در نزد خود ٬ تلفن را بردار از ما ياد کن . . . !

راز دل با كس نگفتم چون ندارم محرمي ، هر كه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم ،

راز دل با آب گفتم تا نگويد با كسي ، عاقبت ورد زبان ماهي دريا شدم . . .
-------------------------------------________________

با خود عهد بستم بار دیگر که تو را دیدم بگوویم از تو دلگیرم ولی باز تو را دیدم و گفتم بی تو میمیرم

.Infernal
13-12-2010, 22:02
دلشوره اگر در دل من هست توئی تو / صد خاطره در محفل من هست توئی تو
غیر از تو کسی در دل من جای ندارد / یک چیز اگر حاصل من هست توئی تو . . .
.
.
.
ستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد
رنج گل بلبل کشید و برگ آن را باد برد . . .
.
.
.
بس که در تدبیر فردا مانده ایم
با همیم اما چه تنها مانده ایم
در کلاس جمع و تفریق زمان ٬ عاشقیم و اما تنها مانده ایم . . .
.
.
.
با دیدنت قصد عبادت کرده ام ٬ با خنده ات احساس سعادت کرده ام
بگذار همیشه بنگرم در چشمت ٬ حالا که به چشمان تو عادت کرده ام . . .

هیچ وقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید

.Infernal
13-12-2010, 22:03
نگو بار گران بودیمو رفتیم. نگو نامهربون بودیمو رفتیم.

آخه اینها دلیل محکمی نیست. بگو با دیگران بودیم و رفتیم!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

عميق ترين درد در زندگی مردن نيست،بلکه نداشتن کسی است که الفباي دوست

داشتن را برايت تکرار کند،و تو از اون رسم محبت بياموزی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

گفت : عاشقي مرد ، بیا به یادش لحظه ای سکوت کنیم .

گفتم : اگر بخواهیم برای عاشقان سکوت کنیم ، باید عمری را ساکت باشیم …

براي هزارمين بار پرسيد: تاحالا شده من دلت رو ب***م؟

منم براي هزارمين بار به دروغ گوفتم: نه. هيچ وقت… تا مبادا دلش ب***ه

دوست داشتن ايستادن زير باران وبا هم خيس شدن نيست

دوستي آن است كه يكي براي ديگري چتري شود و ديگري هيچگاه نفهمد كه چرا

خيس نشده

.Infernal
13-12-2010, 22:03
تنها برای چشمان تو می نویسم که نگاهت تکراری از آسمان است… تو همانی هستی که بهار را برایم به ارمغان آوردی و من همانی هستم که به عشقت وفادار مانده ام و روزهای بی تو را در دفتر دلم شمارش کردم…
——————————————-
این جهان پر از صدای قدمهای مردمانیست که همچنان که تو را می بوسند در ذهن طناب دار تو را نیز می بافند.
——————————————-
در ابی ترین نقطه چشمانت عشقیست که صداقت از ان جاریست انجا خدا را عاشقانه میتوان دید
——————————————-
در خوشبختی دوستانمان ما رو می شناسند ولی در بدبختی ما دوستانمان رو می شناسیم
——————————————-
چترم باز باشد یا بسته فرقی نمی کند بی تو آسمان دلم همیشه ابریست

.Infernal
13-12-2010, 22:04
مراهرجورخواهي دربه درکن:جفايت راازاين هم بيشترکن:بزن باعشق خودآتش به جانم:ولي آتش نشاني راخبرکن
روی دیوار نوشتم، بارون پاکش کرد . برات نامه نوشتم، پستچی گمش کرد . روی برگ نوشتم، آفتاب خشکش کرد . حالا اس ام اس می دم که بدونی دوست دارم . امیدوارم مخابرات بازی در نیاره

همه دنبالت میگردن پیدات نمیکنن ، می خوای بهشون بگم تو قلب من زندونی هستی ؟!!!

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي .

.Infernal
13-12-2010, 22:05
اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو مي***م تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت!

قسم به هرچی بارون شدیده / به هر بی پناه و نا امیده

تو که قلبت مثل برفا سفیده / نرنج از من آخه از تو بعیده

چون خیالت همه شب مونس و دمساز من است

شرم دارم که شکایت بکنم از تنهایی . . .

چون چرخ بکام یک خردمند نگشت
خواهی تو فلک هفت شمر خواهی هشت
چون باید مرد و آرزوها همه هشت
چه مور خورد بگور و چه گرگ بدشت

چون لاله بنوروز قدح گیر بدست
با لاله رخی اگر ترا فرصت هست
می نوش بخرمی که این چرخ کهن
ناگاه ترا چون خاک گرداند پست

.Infernal
13-12-2010, 22:05
اگه می دونستی چقدر تنهام واسم اشک می ریختی٬
اما اگه می دونستی چقدر اشک می ریزم
هیچ وقت تنهام نمی زاشتی

همیشه هر آدمی یه نفر و داره که درد دلش و بهش بگه٬
ولی وای از اون روزی که همون یک نفر بشه درد دل آدم ...!

آخرین شعر مرا قاب کن و پشت نگاهت بگذار
تا که تنهاییت از دیدن آن جا بخورد و بداند دل من با توست
در همین یک قدمی ...!

بی تو امروز با صد غصه و غم زیستم
وای اگر روز دگر زنده بمانم چه کنم ...؟

عشق مثل بازی الا کلنگ می مونه
اونی که عاشقتره خودش و پایین می گیره
تا عشقش از بالا بودن لذت ببره ..!

.Infernal
13-12-2010, 22:06
ز آن روبه تو عاشقم ،

که می دانم دوستم داری ،

تنها به خاطرخودم و نه هیچ چیز دیگر.

جورج الیوت

نه تنها دوست دارم ، دوستم بدارند ،

بلکه دوست دارم بشنوم که دوستم دارند.

هرگاه ديدی گناهی آنقدر بزرگه که نميشه ببخشيش، بدون كه اوون از کوچيکي قلبته نه از بزرگي گناه!!

زندگی دفتری از خاطر هست. يک نفر در شب کم، يک نفر در دل خاک، يک نفر همدم خوشبختي هاست، يک نفر همسفر سختي هاست، چشم تا باز کنيم عمرمان ميگذرد ما همه همسفريم...

اگر روزی مُردم تابوتم را سياه کنيد تا همه بدانند سياه بخت بودم. بر روي سينه ام تکّه يخی بگزاريد تا به جای معشوقم برايم گريه کند. چشمانم را باز بگزاريد تا همه بدانند چشم انتظار معشوقم بودم.و آخرين خواسته

ي من از شما اينکه دستانم را ببنديد تا همه بدانند خواستم ولی نتوانستم

.Infernal
14-12-2010, 09:00
به جای دسته گلی که فردا بر قبرم نثار ميکنی،امروز با شاخه گلی کوچک يادم کن ،به جای سيل اشکی که فردا بر مزارم ميريزی ، امروز با تبسمی شادم کن، به جای ان متن هاي تسليت گونه که فردا در روزنامه ها برايم

مينويسی ، امروز با پيام کوچکی خوشحالم کن "من امروز به تو نياز دارم ، نه فراد...........

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

عشق با غرور زيباست ولی اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايی كني آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

اگر دیدی بغض کردی ولی دلیل گریه کردن نداری اگه دنبال جایی می گشتی که داد بزنی بدون دل یه نفر برات تنگ شده

.Infernal
14-12-2010, 09:02
مو قعی که فرشته پنجره بهشت رو باز کرد من رو دید به من گفت امروز چه ارزویی داری؟گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که داره این اس ام اس رو می خونه باش.

بهترين دوست اون دوستيه که بتوني باهاش روي يک سکو ساکت بشيني و چيزي نگي و وقتي ازش دور ميشي حس کني بهترين گفت وگوي عمرت رو داشتي

هميشه براي کسي بخند که ميدوني به خاطر تو شاد ميشه... واسه کسي گريه کن که ميدوني وقتي غصه داري و اشک ميريزي برات اشک ميريزه... براي کسي غمگين باش که در غمت شريکه... عاشقه

کسي باش که دوستت بداره

از غمت اشک نریزم تو بگو پس چه کنم / آتش قلب خود را با چه خاموش کنم

مطمئن باش که مهرت نرود از دل من / مگر آن روز که در خاک شود منزل من . . .

.................................................. ...

عشق دیگر از شفقت بر کنار افتاده است / هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر . . .

.Infernal
14-12-2010, 09:04
ای یادگار لحظه های زیبا ، به احترام تمام زیبائی های دنیا فراموشت نمیکنم . . .

به لبخندی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن

اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن . . .

عشق یعنی سکوت دو نگاه / خنده ات از عشق لبریز ، اما بی صدا . . .
تا دریابی چقدر زندگی در یک درخت وجود دارد.
——————————————-
میدونی که چه موقع می فهمی دنیا دو روزه؟ وقتی که اونی که دوستش داری بهت بگه تا آخر دنیا باهاتم

.Infernal
14-12-2010, 09:05
حسنت همیشه در فزون باد
رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت
هر روز که باد در فزون باد
——————————————-
آسمان را ستاره زیبا می کند –باغ راگل–عشق را محبت–چشم را اشک ودوستی را(تو)
بگیر از من تو ای دل یادبودی که تنها لایق این دل توبودی هزاران خواستند این دل بگیرند . ندادم چون عزیز دل تو بودی
——————————————-
باید خریدار مشوی تا من خریدارت شوم
از جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم
من نیستم چون دیگران بازیگر بازیگران
اول بدست آرم تو را وانگه گرفتارت شوم

.Infernal
14-12-2010, 09:05
تو طراوت بهاران ، تو سخاوت زمینی / در کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

---------------

كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشيم ماندني نه حاشيه اي از ياد رفتني

----------------

من به تنهايي يك چلچله در كنج قفس

بند, بندم همه در حسرت يك پرواز است

من به پرواز نمي انديشم به تو مي انديشم

كه زيباتر از انديشه يك پرواز است

-------------------
دلم مثل تک ستاره ی آسمان ابری گرفته به یاد روزهای خوش ندیده

™Arman
14-12-2010, 12:23
نیست در این گفته من سوسه ای / گر تو به من قرض دهی بوسه ای / بوسهء دگر سر آن مینهم / لحظه دگر به تو پس میدهم

منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میزارم / مقصرش دلتنگیه، من که گناهی ندارم

ناله پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است / رفت و برگشت سراسیمه که دنیا تنگ است / دل پیش تو و دیده به سوی دگرانم / تا خلق ندانند به سویت نگرانم

اونقدر فراموشت کردم که حتی واسه ابراز تنفر هم تو ذهنم نمیایی

مثل فرشته ها شده ای احتیاط کن / زیبا و با صفا شده ای احتیاط کن / چندیست که احساس میکنم / عزیزتر از جان ما شده ای، احتیاط کن

™Arman
14-12-2010, 12:24
چشمانم خسته است و نبض ذهنم افتاده، کاش یک قدم نگاهت نزدیکتر بود

روزگاری او را می جستم، خود را میافتم / کنون خود را می جویم، او را می یابم

تسبیح نیستم اما نفسم را به شماره انداخته است شوق لبهای تو

من نه آنم که دو صد مصرع رنگین گویم / من چو فرهاد یکی گویم و شیرین گویم

نگاه تو سیب است و من نیوتنی بیچاره، بی خواب از کشف جاذبه

™Arman
14-12-2010, 12:27
جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم / هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم .

کاش ریسمان محبتمون روزی یکبار پاره بشه تا با هر گره زدن فاصلمون کمتر بشه !

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم .

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی / عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی / من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم / تو از دل من هیچ خبر دار نباشی .

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی / عشق است اگر از آن نداری سهمی / فهمیدن عشق عاشقی می خواهد / یک روز بزرگ می شوی می فهمی .

™Arman
14-12-2010, 12:28
وصل تو کجا و من مهجور کجا / دردانه کجا ، حوصله ی مور کجا / هرچند ز سوختن ندارم باکی / پروانه کجا و آتش طور کجا .

دیگر بهار در سبد روزگار نیست / دیگر قرار نیست ، نه دیگر قرار نیست / شادم که زود می گذرد شادیم ، ولی / غم می خورم که هیچ غمی ماندگار نیست .

کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم .

کاش میشد با تو بودن را نوشت / تا که زیبا را کشم بر هرچه زشت / کاش میشد روی این رنگین کمان / می نوشتم تا ابد با من بمان .

میدونی چرا غروب همیشه سرخه ؟ چون هر وقت میبینه چقدر دوست دارم ، حسودیشون میشه !

™Arman
14-12-2010, 12:32
زیباترین تصویری که در زندگانیم دیدم نگاه عاشقانه و معصومانه تو بود

زیباترین سخنی که شنیدم سکوت دوست داشتنی توبود

زیباترین احساساتم گفتن دوست داشتن تو بود

زیباترین انتظار زندگیم حسرت دیدار توبود

زیباترین لحظه زندگیم لحظه با تو بودن بود

زیباترین هدیه عمرم محبت توبود

زیباترین تنهاییم گریه برای توبود

زیباترین اعترافم عشق توبود.

ابرچشمم به هوای رخ تو بارانیست ، پشت مژگان دو چشمت دل من زندانیست!

بیاندیش!
 چه چیزبهترین است…؟
 من آن را برایت آرزو می کنم

عاشقان دیوانگان خوشبختی هستند که در آتش جنون می سوزند و لب از لب بر نمی دارند.

عجب دنیاییه!

قلب منه…

واسه منه…

تو سینه ی منه…

ولی واسه تو میتپه!!!

™Arman
14-12-2010, 12:36
اگه یه روز با تیرکمون قلبمو بزنی ! تویی که میمیری!

سعی نکن بفهمی کدوم ستاره قشنگ تره.

سعی کن بفهمی در کنار چه کسی قشنگ ترین ستاره ای!

باز باران چون همیشه

نم نمک بر روی شیشه

مینویسه که بدونی!

مهربونیت پاک نمیشه

زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم

پس تا زیباترین پایان با تو خواهم ماند

هی!!!!
۳ راه بیشتر نداری:
۱. با من باشی
۲. با تو باشم
۳. توافق کنیم که با هم باشیم

تو با من باش و بگذار عالمی از من جدا گردد، چو یک دم با تو نشینم، دل از هر غم رها گردد

TAAW
14-12-2010, 18:25
همه کلمات با آنچه ميان من و توست بيگانه اند و من هيچ کلمه اي را براي گفتگوي با تو شايسته تر از سکوت نيافته ام ، آيا سخن مرا ميشنوي؟؟؟

۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑
مهربان من آهنگ حضورت آنچنان لطيف و شاعرانه است که من را مدهوش مي کند ، تو تنها چيزي هستي که براي من ارزش فکرکردن را داري ! نمي دانم چقدر از شهر من دوري اما همه جا حست ميکنم ، ميشنومت . تو تکرار هميشگي عشقي و من فقط انعکاس بي ارزش نور تو هستم و ديگر هيچ
مردم اين شهر غريبن، ميخام برگردم
قصدشون فريبه ، ميخام برگردم
يه نفر بود که دل به نگاهش بستم
نگاهش سردو غريبه، ميخام برگردم

به چشمانه مهربانه تو مي نويسم حکايت بي نهايت عشق را تا بداني که محبت و عشق را در چشمان تو آموختم و با تو آغاز کردم به پاکي چشمانم قسم که تا ابد... دوستت دارم

نيمکت چوبي کهنه نم گرفته زير بارون
زير سقف بي قرار شاخه هاي بيد مجنون
ابر بي طاقت پاييز مثل من چه بي ستارست
مثل من شکسته از اين نامه هاي پاره پارست

TAAW
14-12-2010, 18:28
تحملي که داده بودي داره تموم ميشه
مگه نگفتي همه جا مال مني تا هميشه
دلم داره شور ميزنه اين دل رو بي خبر نذار
توروخدا با خوبي هات روي هيچ دلي اثر نذار

۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩
من هنوز وفادار و تو هنوز چشم انتظاري
من براي بغض صداي تو دلتنگم و براي چشمان تو ميميرم ، من تو را با عشق لمس مي کنم و با تو به گذشت زمان عشق مي ورزم و بي تو به گذشت زمان افسوس مي خورم و هنوز با اندوخته هايي از عطر شانه هاي تو تنفس مي کنم

۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩
به تو عادت دارم
مثل پروانه به آتش، مثل عابد به عبادت
و تو هر لحظه كه از من دوري، من به ويرانگري فاصله مي انديشم
در كتاب احساس واژه فاصله يك فاجعه معنا شده است
تو توانايي آنرا داري كه به اين فاجعه پايان بخشي
۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩

مي خوام از تو بنويسم براي تو كه در تمام لحظاتم وجود داري خنده هايم براي توست با تو بودن مرا شاد مي كند و بي تو بودن مرا گريان. تو با من هستي در حالي كه در كنارم نيستي تو با مني چون در قلب مني. قلبم را با دنيا عوض نمي كنم چون تو در آني و من تنها تو را دوست دارم كه سبزي مانند بهار ، استواري مانند كوه ، لطيفي مانند گل و رواني همچون دريا
۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩๑ ۩۞۩

امشب به سوگ ارزوهايم نشسته ام و در غم نبودنت اشك فراق مي ريزم
امشب شمع حسرت ارزوهاي بر باد رفته ام ذره ذره اب ميشود
امشب براي مرگ ارزوهايم لباس سياه پوشيده ام
كاش امشب كسي براي عرض تسليت به خانه دلم مي امد
كاش امشب تو بودي و دلداري ام ميدادي و دفتر كال ارزوهايم را ورق ميزدي
اما...اما افسوس كه تو نيستي و زندگي بي تو قشنگ نيست

TAAW
14-12-2010, 18:35
بخاطر تو قلب پر از کينه ام را پر از لطف و صفا مي کنم
بخاطر تو همسفر باد مي شوم و به دنبال تو مي آيم
بخاطر تو هزاران ماهي سرخ را در درياي عشقت رها مي کنم
بخاطر تو لحظات پاياني عمر را از نو آغاز مي کنم

يه هيزم شکن وقتي خسته ميشه که تبرش کُند بشه! نه اين که هيزمش زياد باشه . تبر ما انسانها باورهامونه نه آرزوهامون

آنقدر دل اتم پر بود که با شکافتنش دنيايي لرزيد ، دل من نيز پر بود ، وقتي شکست ، سکوتي کرد که به دنيايي مي ارزيد

چشاي پرستو بي اشک ميميره صداي قناري بي تو ميگيره اگه تو نباشي پيشم عزيزم هر چي شاديست توي قلبم ميميره آسمون عشق پوسيده مي شه هواي عشق مه الوده مي شه

به نام خدايي كه هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگين كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ... و من را دلتنگ دوستان آفريد

.Infernal
14-12-2010, 20:43
نمیدانم پس از مرگم که آید بر مزار من که بنشیند به سوگ من

سیاه چشمی سیاه بر تن کند یا نه ، ترا سوگند به جان دلبرت سوگند

مرا هم یاد کن آن شب که من در زیر خاک سرد تنهایم . . .
======
من اگه كسي رو داشتم ديگه در به در نبودم با غم و غربت و اندوه ديگه همسفر نبودم اگه زخم نخورده بودم تو

رو باور نمي كردم توي اين حصار پر درد با غمت سر نمي كردم قمريه شب زده بودم پشت گريه صدات كردم از

پس آينه ي اشك تا هميشه نگات كردم بعد عشق معناي مرگه وصلخ پاييز و برگه قصه ي عشق و حقيقت قصه

گل و تگرگه آخه دردم درد تو بود درد دور از من و ما بود شكل تنهايي وغربت سرنوشت آدما بود با چشات دنيا رو

ديدم حتي من فردا رو ديدم توي قلب قطره بودن با تو من دريا رو ديدم.
===============

عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ،

حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !!!

چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن وچه تلخ وغم انگيز است

دور از تو بودن براي تو گريستن وبه عشق ودنياي تو نرسيدن ای كاش ميدانستي

بدون تو وبه دور از دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست

می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای

چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه

چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم

.Infernal
14-12-2010, 20:43
دلیل آفرینش انسان عشق بود وخدا انسان را عشق افرید چون عشق بود

و در قلب انسان عشق را نهاد تا عشق شود پس باید قدر ایننعمت الهی (قدرت عشق) را دانست

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش.

گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

زندگی مثل یه جاده است ، من و تو مسافراشیم ، قدر لحظه ها رو بدونیم ، ممکنه فردا نباشیم
ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من!

ای حسرت روزهای شیرین در من!

بی مهری انسان معاصر در توست

تنهایی انسان نخستین در من!

دیشب باران قرار با پنجره داشت

روبوسی آبدار با پنجره داشت

یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد

چک چک، چک چک، ... چکار با پنجره داشت

.Infernal
14-12-2010, 22:32
بعد از رفتن تو فقط من مانده ام و روزهایی كه بی تو تكرار می شوند
و من در خلوت شبهای بی ستاره ام از به تو اندیشیدن عادتی ساخته ام

------------------

و هنوز نمی دانم برق نگاه كدامین لیلی نی نی چشمان تو را خیره كرد

و تیشه ی عشق كدامین فرهاد ریشه ی عشقمان را خشكاند !

اما میدانم كه چون مجنون تا ابد

در بیابان چشمانت به انتظار تو خواهم ماند....

----------------------

دلم گرفته است از تنهایی های بی دلیل

و سنگ صبور شدن های بی دریغ

و درد این دل که با این همه محبت چند روزی است که سنگ صبورش

تنها همدم زندگی اش هم..........!!

شاید اگر زندگی ساده باشد راحت تر بگذرد

و شب های پر خاطره و بی صدا بیشتر می شوند

و من هر شب آسوده تر چشمانم را می بندم

و به رویایت لبخند شیرینی می زنم

---------------------

ی که تمام خاطراتم بوی نفس های تو را می دهد ...

آبی آسمان هم به اندازه ی تو در یادم نمانده است
------------------------

در اخرین لحظه دیدار به
چشمانت نگاه كردم و
گفتم بدان اسمان قلبم
با تو یا بی تو بهاریست

.Infernal
14-12-2010, 22:34
بیهوده در اضطراب ماندیم همه

در تاب و تب و عذاب ماندیم همه

این ساعت زنگ خورده هم زنگ نزد

عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه

با دیدن تو دست و دلم می لرزد

زیبایی تو چقدر وحشتناک است

انگار که چاره ای ندارم دیگر

دختر!پدر تو بود چوپان می خواست؟

من آمده ام که با تو راهی بشوم

آنی که تو از دلم بخواهی بشوم

دریا بغلم کن! بغلم کن دریا!

می خواهم از این به بعد ماهی بشوم
.
سبد سبد شقایق ، دلت پر از حقایق / خدا کنه بخندی ، تموم این دقایق . . .
.
.
.
بعد تو کسی نیومد که بتونه جاتو بگیره / که به خاطرش بمیرم ، که به خاطرم بمیره . . .
.
.
.
رد پای اشک هایم را بگیر ، تا بدانی خانه عشق کجاست . . .

ادلم تنگ است امشب بهر زاری

به روی موج گریه تک سواری

صفای گریه ای در خلوتم را

نمی بخشم به سال خنده داری

.Infernal
14-12-2010, 22:35
دیگر شعرم نمی آید
دیگر شاعران را زبان سخن نیست
حتی کاغذها از سفیدیشان دلتنگند
حتی جمله " دوستت دارم " عذاب وجدان دارد
...
...
...
دیگر صداقتی نیست تا بهانه سرودن باشد
منتظر مانده ام تا مرگ
می خواهم وجودم را ببلعد
تا روزی در زیر خروارها خاک
به خود بخندم ...

-------------------

پشت این پنجره باز ، منتظر می مانم، تا بیایی از راه، و بخندی با من، تا بباری نم نم، و بکاری سوسن

زود رفتی اما ، به سلامت ، من باز ، منتظر می مانم، پشت این پنجره باز ، با همین خاطره ها

-----------------------

به شانه ام زدی كه تنهاییم را تكانده باشی. به چه دل خوش كرده ای ؟ تكاندن برف از شانه های آدم برفی؟!!

دروصل هم به شوق تو ای گل درآتشم
عاشق نمیشوی كه ببینی چه میكشم
باعقل ،آب عشق به یك جو نمیرود
بیچاره من كه ساخته ازآب وآتشم
پروانه را شكایتی ازجورشمع نیست
عمری است درهوای تومیسوزم وخوشم
============

.Infernal
14-12-2010, 22:36
به لوتی میگن آب بده ، دریا میده

بهش میگن گل بده ، گلستان میده

بهش میگن معرفت ، عشق ، صفا ، صمیمیت بده همش شماره تو رو میده

--------------------------------------------------------------------------------

تست معرفت:

اگه دوسم داری یه جوک برام بفرست

اگه عاشقمی بهم زنگ بزن

اگه برات مهمم یه اس مس خالی بده

اگه از من خوشت نمی یاد هیچ کدوم و انجام نده

--------------------------------------------------------------------------------

آسمان با دیگران صاف است و با ما ابر دارد .

می شود روزی صاف با ما اما صبر دارد

سلام از شرکت فرش مزاحمتون میشم

اجازه میدین دلمو فرش زیر پاهاتون کنم

سلام میشه شماره حساب قلبتون رو بدین

آخه می خوام کمی محبت بریزم به حسابتون

.Infernal
14-12-2010, 22:37
عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

هيچ وقت رازت رو به کسي نگو. وقتي خودت نميتوني حفظش کني چطور انتظار داري کسي ديگه‌اي برات راز نگهدار

به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

-------------------------------------------------------------------------------

شاید کسی رو که با تو خندیده فراموش کنی
اما کسی روکه با تو اشک ریخته هرگز

.Infernal
14-12-2010, 22:39
بهت نمي گم دوست دارم ، ولي قسم مي خورم دوست دارم ،

بهت نمي گم كه هر چي بخواي بهت مي دم ، چون همه چيزم تويي ،

نمي خوام خوابتو ببينم ، چون تو خيلي خوش تر از خوابي ،

اگه يه روزي چشمات پر از اشك شده دنبال يه شونه گشتي كه گريه كني ، صدام كن
بهت قول نمي دم كه ساكتت كنم منم پا به پات گريه مي كنم ،

اگه دنبال مجسمه سكوت مي گشي تا سرش داد بزني ، صدام كن قول ميدم ساكت بمونم

، اگه دنبال خرابه مي گشتي تا نفرتتو توش خالكي كني ، صدام كن ، قلبم تنها
خرابه ي وجود توست

.Infernal
14-12-2010, 22:41
همه در حسرت يك پروازند ،

من به پرواز نمي‌انديشم

به تو مي‌انديشم

به تو كه عزيزتر از انديشه‌ي يك پروازي...

خون من یعنی وجودم ،

بی خون من هیچ و پوچم ،

‌بارها در عشقنامه نوشتم ،

خون من مهر وجودت...

صفايي ندارد ارسطو شدن

خوشا پر گشودن پرستو شدن

شب که میاد یواش یواش با چشمک ستاره هاش ... اجازه هست از آسمون ستاره کش برم برات ؟

ما كه همسایه اشكیم ولى با دل تنگ ..... گر لبى خنده كند یاد شما مى افتیم

.Infernal
14-12-2010, 22:42
انسان عاشق زیبایی نمی شود

بلکه آنچه عاشقش می شود

در نظرش زیباست

قفسم را م*** تو مکن آزادم ،

گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد ،

من به زنجیر تو عادت کردم .

بارها در پی این فکر که در قلب توام ،

با تو احساس سعادت کرد

به خدا خوشبختم تو محبت کن و بگذار

تا عمری هست من بمانم

چو اسیری به حریم قفست

در کنج دلم جز تو کسی خانه ندارد

دیوانه شود شمعی که پروانه ندارد

من بی پناهم تو بی گناهی

دل به تو دادم ، چه اشتباهی

از تو کشیدم شکل کبوتر

نقاشی ام رو بگذار و بگذر

تو این نبودی ، من بد کشیدم

آخه دلت رو هرگز ندیدم تو بی گناهی ،

من بی پناهم - ایمن بمانی از اشک و آهم

بين روياي شبانه جستجويت ميكنم

تو گل عشق مني هر لحظه بويت ميكنم

برگ برگ خاطراتم را خزان بر باد داد

اي اميد آخرينم آرزويت ميكنم

تقديم به اميد زندگي ام فرشاد

.Infernal
14-12-2010, 22:42
ماه را هدف قرار بده

تا اگر هم به خطا رفتی

جایی میان ستارگان سر در آوری

.
.
هیچ می دانی ؛

فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،

آرزوی دیگران است؟!

.
.
پرستو ها چرا پرواز کردین

جدایی راشما آغاز کردین

جدایی ، بی وفایی ،قهر و دوری

همه باشند گناه آشنایی
.
.
بر ماسه ها نوشتم

درياي هستي من

از عشق تو هست سرشار

اين را به ياد بسپار

.
.
در كوير سبز عشق ؛

اين سخن از من بگير :

مرگ تو مرگ من است

پس تمنا مي كنم هزگز نمير

.Infernal
14-12-2010, 22:44
اگه قرار باشه ظرف 24 ساعت دنيا به پايان برسه تموم خطهاي تلفن/تالارهاي گفتگو و اي ميل ها اشغال ميشه ..پر ميشه از (( از اينكه رنجوندمت پشيمونم من رو ببخش))! يا (( تو را عاشقانه مي پرستم ))))مراقب خودت باش)) اما بين اين همه پيام يكي از همه تكون دهنده تره (( هميشه عاشقت بودم ولي هيچوقت بهت نگفتم))پس عشق و محبت را تقديم انكه دوستش داريم كنيم شايد فردايي نباشد

-------------------------------

از خدا خواستمت..نه از خودت.. اگه يه روزي ترو ازم بگيره هيچي نميتونم بگم چون خودش ترو داد و خودشم گرفته.. اگه يه روزي نشه که ديگه باتو باشم .. ميام اينجا فقط مينويسم: خدا نخواست ما باهم باشيم... ولي بدون اون روز روز مرگ عشق منه

------------------------------

تخته سياهي بر ديوار کلاس
همگي به صف ايستاده بودند. تا از آنها پرسيده شود . نوبت به او رسيد. از او پرسيدند : دوست داري روي زمين چه کاره باشي؟ گفت : ميخواهم به ديگران ياد بدهم. پذيرفته شد. چشمانش را بست. باز کرد. ديد به شکل درختي در يک جنگل بزرگ در آمده است. با خود گفت : حتما اشتباهي رخ داده . من که اين را نخواسته بودم. سالها گذشت. روزي داغي اره را روي کمر خود حس کرد. با خود گفت : و اين چنين عمر به پايان رسيد و من بهره خود را از زندگي نگرفتم. با فريادي غمبار سقوط کرد. با صدايي غريب که از روي تنش بلند مي شد ، به هوش آمد. حالا تخته سياهي بر ديوار کلاسي شده بود.
-------------------------------------------

هفت راز خوشبختی :
متنفر نباش ، عصبی نشو ، ساده زندگی کن ، کم توقع باش ، همیشه لبخند بزن
زیاد ببخش ، یک دوست خوب داشته باش
البته مثل من !!
.
.
.
خدایا طاقت هجرش ندارم ، تو میدانی که او را دوست دارم
شده در زندگی لیلای عشقم و من مجنون عشقش در دیارم . . .
.

.Infernal
14-12-2010, 22:45
از دور برایت گلی میفرستم که نامش سلام و بویش عطر دوستی
و پیامش غم دوری توست . . .
.
.
.
الهی هر کجا باشی وجودت بی بلا باشد / سرو دستت علی گیرد ، نگهدارت خدا باشد
.
.
.
ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام / با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد . . .
.
.
.
تو میرسی و در نگاه گرم و مهربان تو / دوباره محو میشود تمام ناتوانی ام . .

ای به خلوتگه دل محرم راز / با پیامی دل ما را بنواز
گر بگیری ز دلم تو خبری / میکنم هدیه به تو بال و پری . . .

.Infernal
14-12-2010, 22:47
دوست داشتن از عشق برتر است
و من هرگز خود را
تا سطح بلند ترین قله عشق های بلند ، پایین نخواهم آورد

تمام گلهای قرمز دنیا مال تو و گلهای سفید مال من ، اگه تو فراموشم کردی گلهای قرمزت پرپر بشه ، اگه من فراموشت کردم گلهای سفید کفنم بشه

گر چه از دوری این فاصله ها مأ یوسم از همین فاصله دور تو را می بوسم

شمع دانی به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت ای عاشق بیچاره فراموش شوی… سوخت پروانه ولی خوب جوابش را داد گفت طولی نکشد نیز تو خاموش شوی

زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم

.Infernal
14-12-2010, 22:48
* * * * * * * *

* * * * * * *

* * * * * * * *

* * * * * * *

* * * * * * * *

اینا رو فرستادم تا باهاش برام یه آدم برفی بسازی تا این روزا تنها نباشم

===========

میان هزاران دیروز ومیلیون ها فردا یک امروز وجود دارد بس بیایید قدرش را بدانیم

=========

لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!

========

خون من یعنی وجودم ،
بی خون من هیچ و پوچم ،
‌بارها در عشقنامه نوشتم ،
خون من مهر وجودت...

=============

همه در حسرت يك پروازند ،
من به پرواز نمي‌انديشم
به تو مي‌انديشم
به تو كه عزيزتر از انديشه‌ي يك پروازي.

.Infernal
14-12-2010, 22:49
گاه گاهی به درد دل خود میخندم / خلق دارند تصور ، که دلی خوش دارم . . .
.
.
.
هر کجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم / هر کجا پایت گذاری ، خاک نرم آن زمینم . . .
.
.
.
با قلب لبریز از غمم امشب صدایت میکنم / با اشتیاق دیدنت ، دل را فدایت میکنم . . .
.
.
.
خانه های جدول زندگی ام را دستان مهربانت یک به یک پر کرد !
رمز جدول چنین بود "دوستم بدار"

یک دم بنگر حال زار مرا
بيقرار مرا
اي تمام اميدم
تو صبح سپيدم
زنرگس چشمت
ببين چه کشيدم

.Infernal
14-12-2010, 22:50
دلخراش است که عاشق به مرادش نرسد

در پی عشق بسوزد و به یارش نرسد . . .

.

.

.

ای که از اول جاده به سکوت شدی گرفتار / منو از خاطره کم کن ٬ تا ابد خدا نگهدار . . .

.

.

.

درد من حصار برکه نیست ٬ درد من زیستن در کنار ماهیانی است

که اندیشه دریا به ذهنشان هم خطور نکرده است . .

.
.
.
.
اگر از دولت وصل تو مرا نیست نصیب / گاه گاهی به نگاهی دل ما را دریاب . . .

همراه کویرم تب باران دارم / در وجودم دلی شکسته پنهان دارم . . .

TAAW
15-12-2010, 00:12
هر كس كه دلي داشت به دلدار سپرد
اين دل نفرين شده ي ماست كه تنهاست هنوز

عشق يعني تا ابد با من بمان
عشق يعني هم نفس با من بخوان
عشق يعني با مني دستم بگير
بي توقع در ره جانم بمير

گوهر خويش را مکن تقديم هر ناقابلي
صبر کن پيدا شود گوهر شناس قابلي

کو طبيبي تا شکافد قلب خونين مرا
تا ببيند من نمردم عشق تو کشته مرا

عده اي مثل قرص جوشانند؛ در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند

TAAW
15-12-2010, 00:14
يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين براي همه ي عمر

هرگاه در وادي زندگي از غروب غم هاي بي عاطفه خسته شدي به ياد من باش كه دلم به ياد توست

اي که مدتهاست بامن نيستي
من همانم ، که با من زيستي
رنجهايم را شنيدي باز هم
عاقبت گفتي ، غريبه کيستي ....؟

نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم
بگو با من دوباره راز مستي را
که من بي تو به يک دنيا شقايق دل نمي بندم

بگم سلام دل ميگيره
بگم عليك دل ميميره
فقط ميگم دوست دارم
اينجور دل آروم ميگيره

TAAW
15-12-2010, 00:21
مي داني چرا قلب آدم دو بار پشت سر هم مي زنه ؟ چون يکي واسه زنده ماندن خودشه يکي هم واسه زنده موندن عشقشه

نبودي بي تو پنهان گريه کردم
تو را ديدم و خندان گريه کردم
براي اينکه اشکامو نبيني
نشستم زير باران گريه کردم

هميشه وقتي که گريه مي کني اوني که آرومت مي کنه دوستت داره اما اوني که با تو داره گريه مي کنه عاشقته

اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي

TAAW
15-12-2010, 00:23
شبامون آخ که تاريک و چه سرده - دل هامون جاي غمه لونه ي درده تو رو بي من - من رو دور از تو گذاشته - چي بگم با من و تو دنيا چه کردي؟ آسمون با من و تو قهره ديگه - هرکدوم از ما تو يک شهر ديگه

شاد باش که از شادي تو دل شادم / تا شادي ز غم هر دو جهان ازادم / زندگي من همه خوشحالي توست / بي وفايم که وفايت برود از يادم/ دوست دار شما

کاش مغز داشتم و مرگ مغزي مي شدم و قلبم را به تو اهداء مي کردم

و الهه ي عشق مرا صدا زد ... عشق را هيچ آرزو نيست مگر آنكه به ذات خويش در رسد. اما اگر شما عاشقيد و آرزويي مي جوييد... آرزو كنيد كه ذوب شويد و همچون جويباري باشيد كه با شتاب مي رود و براي شب آواز مي خواند. آرزو كنيد كه رنج بيش از حد مهربان بودن را تجربه كنيد. و چه زيباست ديدن شوق زندگي در چشمان يك دوست

شکسپير : طوري نيست اگه آدم واسه کسي که دوسش داره غرورشو از دست بده . . . ولي فاجعه است که به خاطر غرورش کسيو که دوست داره از دست بده

.Infernal
15-12-2010, 11:32
من يک قطره ام تو يک دريا؛من يک پرنده ام تو آواز؛من يک ابرم تو يک دريا؛من يک بهانم تو دليل پرواز

-------------------------------------------

عشق يعني قطره قطره آب شدن... در وفور اشک يار گريان شدن عشق يعني بر دلي چيره شدن... دست از جان شستن و مجنون شدن عشق يعني در حضور باران طوفان شدن... در کنار قاصدک رقصيدن و پرپر شدن عشق يعني در عميق قلب يار ساکن شدن... بر دامان وي افتادن و بي جان شدن عشق يعني در پي باد رفتن و راهي شدن... از فراز کوه ها بگذشتن و پيدا شدن

------------------------------------------

اگر کسي را دوست داشته باشي ،نمي توني توي چشم هاي اون زل بزني... نمي توني دوريش را تحمل کني... نمي توني بهش بگي که چقدر دوستش داري... نمي توني بهش بگي چقدر بهش نياز داري ... واسه همينه که عاشق ها ديوونه ميشن

عشق رو نمیشه با یه شاخه گل مقایسه کرد ولی میشه عشق رو با یه شاخه گل اثبات کرد.

پیش هر تیغی سپر باید گرفت. پیش تیغ دوست سر باید گرفت. جانب خود را مبین گر عاشقی. جانب دوست در نظر باید گرفت

.Infernal
15-12-2010, 11:34
زیبا ترین احساس لحظه ای است که بدانی در اوج تنهائی کسی به فکر توست . . .
.
.
در شناسنامه گل نوشتند ٬ فرصت جلوه نمائی کم است . . .
.
.
.
آنچه بر لوح زمان می ماند ٬ راه و رسم سفر است ٬ رهگذر میگذرد . . .

وقتی برگ های پاییزو زیر پات له می کنی یادت باشه روزی بهت نفس هدیه می کردن

مکتب ما رسم فراموشی نیست.در مسلک ما عشق هماغوشی نیست.مهر تو اگر به هستی ما افتد.هرگز به سرش خیال خاموشی نیست

™Arman
15-12-2010, 11:34
ابرهای بارانی چشمانم از بس باریدند،همچون چاه چشمان عروسک هاییم خشکیدند .
پایان جدایی کجاست

کاش به جای جدایی مردن بود ، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن

به چشم خسته ی من آسمون سنگ شده ، لعنت به این جدایی دلم برات تنگ شده

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش
معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

معلمم گفت الف ، گفتم او ، گفت ب ، گفتم با او ، گفت پ ، گفتم پیش او ، گفت ج
خواستم بگویم جدایی ، گفت نگو

.Infernal
15-12-2010, 11:35
جدائی در جهان دردی عجیب است / علاجش نیست ٬ درمان ناپذیر است

بسوزد آن که غربت را بنا کرد / مرا از تو ٫ تو را از من جدا کرد . .

عشق ورزیدن به کسی که شما را تحقیر میکند مثل آب خوردن از لبه تیغ است . . .
گفتم نرو پر پر میشم گفتی میخوام رها باشم / گفتم آخه عاشق شدم گقتی میخوام تنها باشم .

کاش تو چایی بودی و من قندون، من خودمو فدات می کردم تا تو تلخی زندگی رو احساس نکنی.

اگر رفتم تو يادم كن. اگر مردم تو خاكم كن. اگر ماندم در اين دنيا، به مهر خود تو شادم كن!

اگه يه روز چشمات پر اشك شد و دنبال يه شونه گشتي كه گريه كني صدام كن . بهت قول نمي دم كه ساكتت كنم...ولي قول مي دم كه پا به پات گريه كنم.

™Arman
15-12-2010, 11:36
تو دنیا از ۳ آهنگ خوشم نمیاد بشنوم ! صدای کودکی را از بی مادری ، صدای مجرمی را از بی گناهی ،
صدای عاشقی را از جدایی

از باد پرسیدم پایان کار عشق چیست ؟ سری تکان داد و گفت نفرین بر این جدایی

مرا اینگونه باور کن ، کمی تنها کمی بی کس ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا
دیگر کجا رفته ؟ نمیدانم مرا آیا گناهی هست ؟ که شاید هم به جرم آن ؛ غریبی و جدایی هست

دوستی من و تو دوستی شاخه و برگ است ، و جدایی برگ از شاخه مرگ است

تا نباشد جدایی ها کـــ ـس نداند قدر یاران ، کویر خشک می داند بهای قطره ی باران

.Infernal
15-12-2010, 11:37
گر قسمتم شود که تماشا کنم تو را
ای نور دیده جان و دل اهدا کنم تو را
این دیده در میان جمعی و من در تفکرم
کاندر کجا برایم و پیدا کنم تو را

منم عاشق مرا غم سازگار است
تويي معشوق ترا با غم چه كار است !

دیگران ازبوی گل مستند وماازبوی دوست،دیگران ازساغرساقی وما ازجام دوست

به لبان خشكيده ما اين جنين به حقارت نظرمكن.
ماهم شكسته خاطرو ديوانه بود_ ايم...ماهم نديمه ساغروبروانه بودايم...به روزكار جوانى ماهم،رفيق ساغى وبيمانه بود_ ايم...

گل یخ زمستان توهستم اسیرناز چشمان توهستم مراپرپر نکن جانم ای دوست که من مشتاق دیدار توهستم

™Arman
15-12-2010, 11:38
فریاد زدم بدونی بیزارم از جدایی ، دلم برات تنگ شده عزیز دل کجایی ؟

تو را دوست داشتم ولی افسوس که در دادگاه زمانه مرا محکوم به جدایی کردی

گرچه راه قیامت پر خطر است ، اما جدایی ز دوستان قیامتی دگر است

پرستوها چرا پرواز کردین ، جدایی را شما آغاز کردین
جدای بی وفایی قهر و دوری ، همه باشند گناه آشنایی

ما که در یاد همیم از چه جداییم / کی شود بار دگر گرد هم آییم

™Arman
15-12-2010, 11:41
دراین دنیا نکردم من گناهی / فقط کردم به چشمانت نگاهی
اگر باشه نگاه من گناهی / مجازاتم بکن غیر از جدایی

آری فاصله ها کار خود را کرد / من و تو رو از هم جدا کرد

وقتی دوتا دوست با هم صمیمی اند ، مرگ فقط یکی را داغدار می کند ولی جدایی هر دوتا رو !

* * * * * * * * ** ******* * * * * * * **

سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو / بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو / هنر عاشقی امروز پسند همه نیست / که محبت شده اینگونه گناه من و تو

* * * ** * * * ** * ** * * * ** * * ** * * *

کاش میشد بوسه ها را قاب کرد / مثل نامه سوی هم پرتاب کرد / کاش میشد عشق را تقسیم کرد / مثل تک شاخه گلی تقدیم کرد

.Infernal
16-12-2010, 11:48
از دیده به جاش اشک خون می آید
دل خون شده ، از دیده برون می آید
دل خون شد از این غصه که از قصه عشق
می دید که آهنگ جنون می آید

دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم

برایم مهم نیست دوباره برگشته ای و هر جور هست میخواهی همان باشم که بودم ولی نمیتوانم دیگر دوستت داشته باشم.و تمام وجودم سرشار از تنفر است .
از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشی
برایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی .
منتظر ان روز هستم.
مانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی.

کاش می دیدم چیست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاریست! صدای قلب تو را ،پشت آن حصار بلند همیشه می شنوم من در آن لحظه که صدای موسیقی احساس تو را می شنوم برگ خشکیده ی ایمان را در پنجه باد رقص شیطانی خواهش را در آتش سبز! نور پنهانی بخشش را در چشمه ی مهر می بینم..... کاش می گفتی چیست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاریست

جای من خالیست جای من در عشق جای من در لحظه های بی دریغ اولین دیدار جای من در شوق تابستانی ان چشم جای من در زندگی خالیست جای من در طعم لبخندی كه از دریا سخن می گفت جای من در گرمی دستی كه با خورسید نسبت داشت جای من در نمره های بیست جای من خالیست

.Infernal
16-12-2010, 11:49
تقدیم به کسى که درکنارم نیست، اما حس بودنش به من شوق زیستن مى دهد.

کاش قطره ای اشک بودم
 که در چشمانت متولد می شدم و 
بر گونه هایت زندگی می کردم و بر لبانت می مُردم
 تا بدانی چقدر عاشق تو هستم.

دیروز رفته بودم نمایشگاه کتاب که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجه مو جلب کرد. اسمش "عشق" بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..

چرا بعضی دلهاشان برای عشق نمی لرزد / چرا بعضی نمی دانند این دنیا به
تار موی یک عاشق نمی ارزد.
.
.
.
خدا تنها معشوقي است كه عاشقاني دارد كه هيچ يك از بودن ديگري
ناراضي نيست و هيچگاه يكي از آنها معشوقش را تنها براي خود نمي خواهد
.
.
.
من براي سال ها مينويسم ...... سال ها بعد كه چشمان تو عاشق ميشوند.......
افسوس كه
قصه ي مادربزرگ درست بود...... هميشه يكي بود يكي نبود

.Infernal
16-12-2010, 11:53
.سلامی با اشک ، اشکی چون شمع ، شمعی چون نور ، نوری چون ماه

ماهی چون تو . . .

..

ما زنده به عشقیم ولی عشق تب دوست / ما طالب مرگیم ولی در طلب دوست

درویش نگاهیم ولی با لب خندان . . .

..

امشبی را که در آنیم غنیمت بشماریم / شاید ای دل نرسیدیم به فردای دگر . . .

..

به تو ساده دل ندادم ، که بری ساده ز یادم . . .

..

هزاران دهقان برای آمدن باران گریه کردند ، اما خدا فکر کودکی بود که کفشهایش

سوراخ بود . . .

.Infernal
16-12-2010, 12:12
گاه گاهی به درد دل خود میخندم / خلق دارند تصور ، که دلی خوش دارم . . .

..

هر کجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم / هر کجا پایت گذاری ، خاک نرم آن زمینم . . .

..

با قلب لبریز از غمم امشب صدایت میکنم / با اشتیاق دیدنت ، دل را فدایت میکنم . . .

..

خانه های جدول زندگی ام را دستان مهربانت یک به یک پر کرد !

رمز جدول چنین بود "دوستم بدار"

.

آنقدر آه کشیدم ز جهان سیر شدم / صورتم گر چه جوان است ولی پیر شدم . . .

.Infernal
16-12-2010, 12:13
همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام ، با خود مي انديشم ، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند

----------------------------------------------------------------------------

لذت عشق زماني است که آن را نثار مي کني بيشتر از زماني است که دريافتش مي کني پس بذار من عشقم را نثارت کنم

-------------------------------------------------------------------------------

هر کدام از ما چون فرشته اي با يک بال است . و تنها زماني قادر به پرواز خواهيم بود که در آغوش هم باشيم

قسمتي از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهي ديد ، تو و من براي هميشه ، هرگز از هم جدا نخواهيم شد

--------------------------------------------------------------

در تو خود را گم مي کنم ، بي تو خود را باز مي يابم و دوباره به دنبال گم شدن

.Infernal
16-12-2010, 12:15
نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم درد عجیبی میکند

خدایا طاقت هجرش ندارم ، تو میدانی که او را دوست دارم
شده در زندگی لیلای عشقم و من مجنون عشقش در دیارم

ای به خلوتگه دل محرم راز / با پیامی دل ما را بنواز
گر بگیری ز دلم تو خبری / میکنم هدیه به تو بال و پری

زنده را تا زنده است، بايد به فريادش رسيد
ورنه بر سنگ مزارش، آب پاشيدن چه سود؟

.
.
آرام باش! با توكل و تفكر كه او زودتر از تو دست به كار شده، سپس آستين ها را بالا بزن،
آنگاه دستان خداوند را مي بيني...

.Infernal
16-12-2010, 12:18
اشتباهي که همه عمر پشيمانم کرد / اعتمادي بود که بر هر ** من ميکردم

.

.کبوتر هاي قلبم را به سويت ميپرانم ، شايد از تو آيين محبت بياموزند . . .

.

>>--------->>>

اين تير بخوره تو قلب بد خواهات !

.

دلبرم در مذهب ما بي وفائي کار نيست / شمع اگرعاشق نباشد تا سحر بيدار نيست . . .
.

کاش ميشد وقت رفتن چشم هايم را کنار تو بگذارم تا که در حسرت ديدارت نمانم . . .

.Infernal
16-12-2010, 12:19
سخت است هنگام وداع ؛ آنگاه که در می یابی چشمانی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود خواهد برد.

——————————————-

در دریای نیلفام خوابهای شیرین شب ، صدف های رنگین خیال را می کاوم ، شاید مروارید رویای تو را در آن یابم.

——————————————-

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم… شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم… تو چیستی که از هر موج تبسم تو… بسان قایق سرگشته ی روی مردابم…

——————————————-

بخواب همچو مهتابی که آرام پشت کوه ها می رود و مرا از پرتوش بی نصیب می دارد

تو نیز بخواب و مرا از عشقت بی نصیب دار

باشد که عشق در وجوت بماند،

و آنچنان وجودت از عشق آکنده شود که ذره ذره ی وجودت را بگیرد

آنگاه عشق از وجوت سرریز شود…

باشد که پرتوی از ذره های لبریز شده اش به من بتابد

و مرا از زمین و زمان بی نیاز سازد

ای امید نا امیدی های من

——————————————-

دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی انكه در جستجوی قافیه ها باشم بی انكه واژه ها را انتخاب كنم دوست دارم از تو بنویسم كه میدانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یك سبد مهربانی از تو دریافت میكنم

.Infernal
16-12-2010, 12:20
بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق می ورزند تا به معشوق

——————————————-

دوست دارم شب را به غم سر کنم ٬ دفتری را از اشک چشمم تر کنم ،

نام آن دفتر نهم دیوان عشق ٬ عشق را عنوان آن دفتر کنم…

——————————————-

دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست

دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب

——————————————-

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی…

——————————————-

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی

این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی

اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو

چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

.Infernal
16-12-2010, 12:21
در سرزمین عاطفه هایم چون گل روئیدی و من باغبانی آموختم ، اما کدام گل احساس باغبان را می فهمد؟ آیا هیچ گلی هست که باغبان را به اندازه ی یک قطره شبنم یا یک گلبرگ بشناسد و دوست بدارد ؟

——————————————-

من سبزترین واژه ملموس غروبم کاش در این وسعت سبز یکنفر درد مرا می فهمید

——————————————-

صداقت و مهربانیت را می ستایم صداقت را از کلامت و مهربانیت را از نگاهت

——————————————-

مرا این گونه باور کن : کمی تنها ، کمی بی ** ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته !!! نمی دانم مرا آیا گناهی هست؟ که شاید هم به جرم آن غریبی و جدایی هست؟ مرا این گونه باور کن..

——————————————-

كلاغ و طوطی هر دو زشت و سیاه آفریده شدند. طوطی اعتراض كرد و زیبا شد، كلاغ هم راضی به رضای خدابود. اكنون طوطی در قفس است و كلاغ آزاد

.Infernal
16-12-2010, 12:22
منو با سادگی هات تازگی کن ، خدایی کن یه لحظه بندگی کن ، نزار از دست بره این عشق ساده ، بمیر و با من یک بار زندگی کن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

اونی که بیشتر عاشقه ، کمتر وفا می بینه ، اونی که کمتر وفا داره ، بیشتر محبت می بینه ، اینه اون دنیایی که همه عاشقشن .

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

عشق امانت با ارزشی است که هر کسی تو قلبش می زاره ، برای همینه که هر وقت بخوای عشق رو از کسی پس بگیری ، باید قلبشو بشکونی .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

کاش هرگز در محبت شک نبود ، تک سوار مهربانی تک نبود ، کاش بر لوحی که بر جان دل است ، واژه تلخ خیانت حک نبود .

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
اگرچه نازنینان را وفا نیست ، گلستانی چو باغ آشنا نیست ، اگر بر اوج آسمان هم پا گذارم ، دلم یک لحظه از یادت جدا نیست .

TAAW
16-12-2010, 18:47
تورا من دوست مي دارم نه قدر آب درياها
كه روزي خشك مي گردند شوند بيچاره ماهيها
تو رامن دوست مي دارم نه قدر غنچه و گلها
كه روزي پرپر مي شوند بر آرد آه از دلها
تو را من دوست مي دارم به قدر كهكشان و ماه انجم ها
كه جاويدان بماند عشق من تا بودن آنها

از معني انتظار يك لحظه بايست
ديوانه شدن به خاطرت كافي نيست
يك لحظه بايست و يك جمله بگو
تكليف دلي كه عاشقش كردي چيست؟

بوي غربت ميدهم اما غريبه نيستم گرچه ميدانم كه عمري در غريبي زيستم . مثل رودي بستر اين خاك را طي كرده ام . تا بفهمم عاقبت در جستجوي چيستم . در عبور از لحظه ها بر روي پاي اشتياق . لب شكست از خشكي اما همچنان مي ايستم . دستهايت برگهاي عمر سبزم را ربود .گرچه اينجا هستم اما در حقيقت نيستم . اي فريماه شب تار ياريم كن تا بدانم سايه گمگشته اي از كيستم

چه رنجي از محبت ها کشيديم برهنه پا به تيغستان دويديم نگاه آشنا در اين همه چشم نديديمو نديديمو نديديم سبک باران ساحل ها نديدند به دوشِ خستگان باريست دنيا مرا در موج حسرت ها رها كرد عجب يار وفاداريست دنيا عجب آشفته بازاريست دنيا عجب بيهوده تکراريست دنيا

همه جا سردو سياه رو لبام ناله و آه سر من بي سايبون نگهم مونده به راه دست من غمگين و سرد تو دلم يه گوله درد نه بهاري نه گلي پاييزِ پاييزِ زرد

TAAW
16-12-2010, 18:59
کوه باشي صخره هايت مي شوم... اشک باشي ديدگانت مي شوم... رود باشي چشمه سارت مي شوم... دوست باشي دوستدارت مي شوم

هرکه بد ما به خلق گويد ما سينه او نمي خراشيم، ما خوبي او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته باشيم

گفتمش يک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نيم کزمن طلبکاري کني گفتمش يار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کي از تو خواهم تا وفاداري کني گفتمش شد ارغواني چهره ام از هجر ، گفت مي توان با اشک خونين چهره گلناري کني

ترک ما کردي برو هم صحبت اغيار باش با ما چون نيستي باهرکه خواهي يار باش

اتل متل جدائي عروسکم کجايي؟ گاو حسن پريشون يه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون يه عشق ديگه بردار يه دنيا غصه بردار اسمشو بذار بچگي تا آخر زندگي آچين و واچين تموم شد عمر منم .... شد

تو که ميدوني من زياد به خيابون ها وارد نيستم ميشه بگي بايد از کدوم طرف قربونت برم ؟

TAAW
16-12-2010, 19:01
اميدوارم تو خونه پماد سوختگي داشته باشي چون برات يه بوس داغ فرستادم

چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نيستي پيشم؟ نگاه خيس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، يه دست باز يه آغوش بيا بگير قلبمو ، يادم تورا فراموش چوب چوب يه گردن ، جايي نري تو بي من! دق مي کنم ميميرم ، اگه دور بشي از من دست دست دوتا پا ، ياد تو مونده اينجا يادت مياد که گفتي ، بي تو نميرم هيچ جا من؟ من؟ يه عاشق، همون مجنون سابق

بعضيا با غصه پيرن بعضيا با غم رفيقن... بعضيا از بس عزيزن هرگز از دلها نميرن

دوستان را يادکردن عار نيست قيمت کاغذ که صد دينار نيست دوستان را ياد کن تا زنده اي بعد مردن دوستي در کار نيست

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره مي چکم از چشم خود پاکم مکن

چرا غم ها نمي دانند که من سلطان غمهايم بيا اي دوست با من باش که من تنهاي تنهايم

™Arman
16-12-2010, 23:27
شب که میشود نبودن هایت را زیر بالشم میگذارم و شجاعت خود را زیر سوال میبرم، دوام میآورم تا فردا؟؟؟

بزرگترین راهها ما را به هم نمیرسانند، عشق با قوانین بیگانه است، از بیراهه ها بیا برای دیدن کسی که عمریست دوستت دارد!

تو آسمون نوشته، رو بال هر فرشته، تو مال هر کی باشی، دنیا واسش بهشته

نمیدانم چرا امشب واژه هایم خیس شده اند، مثل آسمانی که امشب می بارد، و اینک باران بر لبه ی پنجره ی احساسم می نشیند و چشمانم را نوازش میدهد

نمیخواهم برگردی، این را به همه گفته ام حتی به تو، به خودم اما نمیدانم چرا هنوز برای آمدنت فال میگیرم!!!

™Arman
17-12-2010, 22:15
گل یخ زمستان تو هستم / اسیر ناز چشمان تو هستم

مرا پر پر مکن ای دوست / که من مشتاق دیدار تو هستم

حافظه‌ام همه چیز و همه کـَــس را فراموش می‌کند

خسته شدم بس که سائیدمش و تو هر بار نمایان‌تر شدی

در میان دست هایت عشق پیدا میشود / زیر باران نگاهت، نسترن وا میشود

با عبور واژه ها از گوشه ی لب های تو / مهربانی خوب معنا میشود

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن

غصــه نخــور ؛ كنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی كه دلـم بگیـرد ، گریـه میكنـم !

™Arman
17-12-2010, 22:19
اگه تو با من بمونی عاشقترینم عزیزم اگه بگی فراد میری امروز می میرم عزیزم

من چقدر غمگین و خستم تو چه خوبی ، خوش به حالت

من چه تنها ، من چه بی کس تو دنبال عشق و حالت

من بدون تو می میرم تو عین خیالتم نیست

تو نمیدونی که بی تو خنده توی کار من نیست !!

یک بار تو هم عزیزم ، بگو کم دوسم نداری غیر از خودم به هیچ کس ، نمیخوام محل بذاری

عشقت ببین عزیزم ، منو تا کجا کشونده بدجور شدم اسیرت ، دیگه دل‌ برام نمونده

وای که نبودن تو خیلی وقته کرده بیمارم عرض دو ساعت تموم میشه پاکت سیگارم

با اینکه بی تو شبا خوابم نمیبره بیدارم ولی عکستو نکندم هنوزاز روی دیوارم

روزایی که دوسم داشتی ولی نه زیادی همون روزایی که جواب منو با نه میدادی

نه از اون موقع یه سرم به دل تنگم نزدی سرت شلوغه خب حق داری زنگم نزنی

™Arman
17-12-2010, 22:20
از تموم دردا ، توي سرما و گرما پلي ساختيم ما ، از نم زير زمين ها تا آسمون ها

دستاي ما ، خاليه مغرور اما فدا كرديم ما ، خواب شبا رو واسه آرزو ها

عشق ،یعنی که تکان خورده و سرپا بشویم زورکی هم که شده در دل هم جا بشویم

آنقَدَر صبر که شاید علفی سبز شود پای هم پیر شویم و متوفّی بشویم !

نه زمین باش و نه خاک، که تو را خوار کنند / وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند

آسمان باش که خلقی به نگاهت بخرند / وز پی دیدن تو، سر به بالا ببرند

هر انکه یار خواهد یار بسیار / ولیکن فرق دارد یار با یار

دل من سایه لطف تو میخواست / و گرنه سایه دیوار بسیار

رفیق یک دله غمخوار ویار باید ونیست / فغان چه ها که در این روزگار باید ونیست

™Arman
17-12-2010, 22:21
انقدر دلم گرفته که دگر نایی نیست، مرحم زخمهایم زخم زده دوایی نیست

دیگر بهار هم سرحالم نمیکند / چیزی شبیه گریه زلالم نمیکند / ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟ / وقتی که سنگ هم رحم به بالم نمیکند

چشمان تو رنگ آب بودند، آندم که تو را در آب دیدم، در غربت آن جهان بی شکل گویی که ترا بخواب دیدم

پنجره دلم را بروی تو می گشایم که در این کویر خشک دریایی مواج و عمیقی

آرزو میکنم که فرو افتادن هر برگ پاییزی آمینی باشد برای آرزوهای قشنگت

™Arman
17-12-2010, 22:28
روز به خورشید مینازد ، شب به ماه

ما به داشتن عزیزی مثل شما

شنیدی که دلم گفت بمان ، ایست ، نرو!

به خدا وقت خداحافظیت نیست ، نرو!

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست

گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست ، نرو!

دوسطط دارم با ط دسته دار ، تا دستش بخوره تو سر هرچی حسوده!

از فراق تو مرا هر نفسی صد آه است ، از تو غافل نیستم ای دوست خدا آگاه است

یک دنیا فدای هرچی دل مهربونه

یک دل فدای اونی که داره میخونه

™Arman
18-12-2010, 10:01
تنگی نفست را، نینداز گردن آلودگی، دلت را ببین، کجا گیر کرده...

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

نه سیب ، نه گندمم است بین من و تــوو

معرفت گمم است بین من و تــوو

این عشق کــه دیگران از او می گوینــد

یک سوء تفاهمم است بین من و تـــوو .!

شبا فکر و خیال تو چرا خوابم نمی گیره

نه تنها لحظه هام حتی تموم خونه دلگیره

حالا که شب به شب رفت و توام تنهایی سر کردی

توی تنهایی می پوسم نمی ذارم که برگردی

به لب هایم مزن قفل خموشی که در دل قصه ای نا گفته دارم
ز پایم باز کن بند گران را کزین سودا دلی آشفته دارم

غم به هر جا که رود سر زده آيد به دلم. چه کنم خانه من بر سر راه افتادست

™Arman
18-12-2010, 11:05
بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن
بر آسمان بپاش شراب نگاه را
بگذار از دریچه چشم تو بنگرم
لبخند ماه را

كوچك باش و عاشق ... كه عشق ، خود میداند آئین بزرگ كردنت را

یعنی تو بادكنكی و عشق مثله تلمبه

ممنون که نمی پرسی:

حالت چطور است؟

تا مجبور نشوم..

دروغ بگویم که خوبم.!!

درون سیــــنه ام صد آرزو مرد
گل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد است
همین دریا مرا در خود فرو برد

اگر ماه بودی به صد ناز شاید
شبی بر لب بام من مینشستی
وگر سنگ بودی به هر جا که بودم
مرا میشکستی مرا می شکستی

™Arman
18-12-2010, 11:07
کجای قصه خوابیدی

که من تو گریه بیدارم

که هر شب هرم دستاتو

به آغوشم بدهکارم

ای آنکه به جز تو
هوایی به سرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی در نظرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی همسفرم نیست
مرا یاد دگر نیست

گوشی رو بردار تا بگم دلم بازم تنگه برات!
بذار هوای خونه مون، تازه شه از رنگ صدات!
یه تلفن گریه دارم! یه عالمه حرف حساب!
خودت بگو که این سوال، تا کی می مونه بی جواب؟

شادم که هم چو شاخه خشکی باز در شعله های قهر تو می سوزم
گویی هنوز ان تن تب دارم کز افتاب شهر تو می سوزم

و کلمه به کلمه حرفهای من

گامم های بلنــد مردیست ..

کــه واژه های غرورمم راا لگــد کرده است.!.

™Arman
18-12-2010, 11:15
دوستت دارم

شاهدی ندارم

جز

کوچه پس کوچه های خلوتِ

دل!

جنگِ بینِ من و تو

خیلی وقتِ پیش

باید به پایان می رسید

اگر

چشمانت

آتش بیارِ معرکه نمی شدند

اشک هایی نریخته دارم و تو

آن اندوه، آن سوگ عظیم باش

که نهفته ترینِ بغض ها را

می ترکاند...

می گویند سرنوشت آدم به نامش بسته است

کاش مادرم مرا تو می نامید

با تو زمستان هم

لحظه ها شکوفه می زنند

انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است

برای رسیدن به " تو "

™Arman
18-12-2010, 11:17
تمام واژه ها را کنار گذاشتی

و من هنوز پی لحظه ای می گردم

که قفل لبانت

تاب کلمات را ندارد...

پیچک نگاهم
دزدانه تا پشت پنجره ی
اتاق تو
بالا آمده
به کجا خیره شده ای!
باران که بگیرد
تمام پنجره پر از پیچک خواهد بود.

از تو به عشق رسیده ام

به سان مسافری

که ناگهان

به مقصد می رسد

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

™Arman
18-12-2010, 11:22
آری آغاز دوست داشتن است گر چه پایان راه نا پیداست
من به پایان دگر نیند یشم که همین دوست داشتن زیباست

دیشب در جاده های سکوت در ایستگاه عشق هر چه منتظر ماندم

کسی برای لمس تنهاییم توقف نکرد و من تنهاتر از همیشه به خانه بر گشتم . . .

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو

آشنای تو منم بر در بیگانه مرو

شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من

جانفشان تو منم در بر پروانه مرو

سوختی جان مرا آه مکن اشک مریز

از بر عاشق دلداده غریبانه مرو . . .

عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه . . .

جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم

هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم

™Arman
18-12-2010, 11:47
دلتنگ که باشی هیچ کس جز دلدار به دادت نمی رسه ، دلداده ی دلتنگیاتم . . .

تو با آواز خود شب را شکستی

ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟

ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

عشق

همچون نسیم می وزد

شادمانی کن

و تن به آن بسپار

و هنگامی که می رود

تنها بگو :

خدا نگهدار ...

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم . . .

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی

عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی

من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم

تو از دل من هیچ خبر دار نباشی . . .

™Arman
18-12-2010, 11:51
به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم

هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم

همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم

من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی

عشق است اگر از آن نداری سهمی

فهمیدن عشق عاشقی می خواهد

یک روز بزرگ می شوی می فهمی . . .

من و شب یاس و ستاره

منتظر بی تو می شینم

تو دیگه برنمی گردی

اینو از اشکات می خونم

از آدما دلم شکست واسه همیشه

دلم می خواد دعا کنم اما نمی شه

دوسش داشتم دوسش ... قد نفسهام

بدون اون نمی تونم من خیلی تنهام

کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم . . .

™Arman
18-12-2010, 11:56
نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم

با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم

لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس

شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم . . .

زندگی ابرهایی است با نام وفا

میریزد به جویی به نام صفا

میرود به رودی به نام عشق

میرسد به دریایی به نام وداع . . .

سلام سلام موش موشی/ نیستی کجایی کوشی/ دلم شده قلمبه/ نکنه تویی که توشی.

* * * * * ** **** * * * * ** * * * ** * ** * *

مشترک گرامی!
بدلیل بدهی قبلی ، هرجا که گیرت بیارم… میبوسمت!

**** * ** * ** * ** ** **** * ** * * ** * **

یک شاخه گل از بهار قالی بفرست
از باغ و بهار ، شور و حالی بفرست
از بی خبری خسته شدم درکم کن
یک نامه که نه ، پیام خالی بفرست

K I N G
18-12-2010, 13:52
.
.
.
چراغ دل تاریکم از این خانه مرو / آشنای تو منم بر در بیگانه مرو
شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من / جانفشان تو منم در بر پروانه مرو
سوختی جان مرا آه مکن اشک مریز / از بر عاشق دلداده غریبانه مرو . . .
.
.
.
بیهوده در اضطراب ماندیم همه / در تاب و تب و عذاب ماندیم همه
این ساعت زنگ خورده هم زنگ نزد / عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه . . .
.
.
.

جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم / هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم
.
.
.
زندگی تلخ ترین خواب من است ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند . . .

TAAW
18-12-2010, 13:54
غريبانه در سکوت سهمگين نامت را بر حاشيه ي قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگويم دوستت دارم ، هيچوقت تو و محبتهايت را از ياد نمي برم

هيچ ثروتي بالاتر از مهرباني نيست ، يادت باشه خيلي ثروتمندي

تمام دارايي من رنجي است که از دوري تو ميکشم

تو خودت قشنگترين شعر و غزل ، ترانه اي / واسه زندگي کردن جز تو ندارم بهانه اي

زندگي بايد کرد / گاه با يک گل سرخ / گاه با يک دل تنگ / گاه بايد روييد در پس اين باران / گاه بايد خنديد بر غمي بي پايان

K I N G
18-12-2010, 13:55
بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را

می نویسم بی تو بودن های من پایانم است / بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را . . .

.

.

.

.

.

.

تو با آواز خود شب را شکستی / ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟ / ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

.

.

.

وصل تو کجا و من مهجور کجا / دردانه کجا ، حوصله ی مور کجا

هرچند ز سوختن ندارم باکی / پروانه کجا و آتش طور کجا . . .

.

.

.

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم . . .

TAAW
18-12-2010, 13:58
دلم براي ديدنت ، چه عاشقانه لک زده / بلور قلب عاشقم ، ز دوريت ترک زده

تو آفتاب مني من گياه رنجورت / بتاب بر من عزيزم فداي آن نورت / بيا وجود مرا ذوب کن در آتش خود / ببر مرا ببرم تا کرانه ي دورت

پناهي نيست جز آوار / رفيقي نيست جز ديوار / کجايي اي چراغ عشق / منو از سايه ها بردار

آسمان کوچک من همه شب بارانيست / همه شب در تب چشمان ترم مهمانيست / شکوه از فاصله ها نيست که از قلب من است / غم و اندوع دل عاشق من پنهانيست

پيش هم بودن اگر ديروز ها لطفي نداشت / ارزش ديروز را امروز باور ميکنيم

K I N G
18-12-2010, 13:59
ترسم که تو هم یار وفادار نباشی / عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی
من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم / تو از دل من هیچ خبر دار نباشی . . .
.
.
.
بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی / عشق است اگر از آن نداری سهمی
فهمیدن عشق عاشقی می خواهد / یک روز بزرگ می شوی می فهمی . . .

.
.
.
کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم . . .
.
.
.
نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم / با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم
لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس / شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم . . .
.
.
.
زندگی ابرهایی است با نام وفا / میریزد به جویی به نام صفا
میرود به رودی به نام عشق / میرسد به دریایی به نام وداع . . .

TAAW
18-12-2010, 13:59
در مرام ما نباشد جز وفاداري دوست / جان دهيم بهر رفيقي که وفاداري در اوست

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پريشاني يک لحظه دوست داشتنم آگاه بودي ، تمام لحظه هاي عمرت برايم مي گريستي

با جمله ي رندان جهان هم کيشم / خيام ترانه هاي پر تشويشم / انگار شراب از آسمان مي بارد / وقتي که به چشمان تو مي انديشم

آموخته ام که وقتي نااميد ميشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت ميشود و عاشقانه انتظار ميکشد که به رحمتش اميدوار شوم

اگر با آتش عشقت مرا بسوزاني باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

عاشقانه دوستت خواهم داشت بي آنکه بخواهم دوستم داشته باشي و عاشقانه در غمت خواهم مرد بي آنکه بخواهم در مرگم اشک بريزي

TAAW
18-12-2010, 14:01
آرامش يعني اينکه هميشه ته دلت مطمئن باشي يه خونه ي گرم ، راحت و بدون همسايه داري

نوشته شده در تاريخ جمعه پانزدهم مرداد 1389 توسط گروه سایت های گیتا | 1 نظر اس ام اس عاشقانه
هميشه واسه گلي خاک ميشم که اگه به آسمون رسيد ، بدونه ريشه اش کجاست

فداي اون مهر و وفات / دلم شده تنگ برات / چطور بگم ؟ باور کني ! / چقدر عزيزي تو برام

آسمان را بي ستاره ، دريا را بي موج ، ديده را بي اشک ، لب را بي خنده و زندگي را بي تو دوست ندارم اي بهترينم

سرچشمه ي عمر آدمي يک نفس است / آن هم فداي يک هم نفس است

TAAW
18-12-2010, 14:02
رفتن هميشه راه نيست / وقتي که سينه اي پر آه نيست / شکستي تو دل من / آيا اين گناه نيست ؟

اگه نگي ديوونه ام / تويي فقط بهونه ام / براي يک حس عميق / تو اين دنياي نارفيق

بزار بگم دوست دارم / ساده و راحت و بلند / آخه هميشه دوري ها / از توي سکوت مياند

عشق يعني رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر به سوي روزگار / عشق يعني بي وفايي هاي يار / عشق يعني سالها در انتظار

درسته دلت از سنگه ولي اشکال نداره ، آخه من هنوز بت پرست موندم

TAAW
18-12-2010, 14:10
اگر درياي دل آبيست ، تويي فانوس شبهايش / اگر حرفي زدم از کل ، تويي مفهوم و معنايش

بسوزد خانه ي ليلي و مجنون / که رسم عاشقي در عالم انداخت / اگر ليلي به مجنون داده ميشد / دل هيچ عاشقي رسوا نميشد

سايه ها محصول پشت کردن ديوارها به آفتابند ، گستاخي ديوارها را تقليد نکنيم تا آفتابي بمانيم

دم به دم ساعت به ساعت يادتم / گر خوشم با ناخوشم در هر دو حالت يادم

ناز لبت چشيده ام ياد شکر نمي کنم / تا تو فرشته ي مني ياد دگر نمي کنم

TAAW
18-12-2010, 14:12
شانه هايت را براي تکيه انتخاب کردم ، تو پناه مني در لحظه هاي بي قراريم ، در عبور بادهاي خزان ، روي باغ شانه هايت هر وقت اندوهي نشست در حمل بار غصه ات با شوق شرکت مي کنم

ما غصه خور تلخي فرياد شماييم / شاديم در آن لحظه که در ياد شماييم

اي داد از اسيري که از ياد رفته باشد / در دام مانده باشد ، صياد رفته باشد

زير پر نور ترين ستاره هاي آسمان کوير هم ، تو همچنان درخشان تري

اگر ديدي دلي تنها نشسته / ميان رنج غم ها تک نشسته / نگو آن دل چرا تنها نشسته / بدان که دوريت آن را شکسته

TAAW
18-12-2010, 14:14
قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ي ذات ، کاغذ از صفحه ي دل ، نور از شمع حيات ، تا نويسم همه جا ، نام زيباي تو را

گرچه يوسف را عزيز مصر با درهم و دينار خريد / من تو را با نقد جان و دل خريدارم

به کوتاهي لحظات با هم بودن منگر ، به وسعت لحظاتي نگاه کن که به يادت هستم

هرچه هستم هرچه هستي ، توي قلبم ريشه بستي / هرچه باشم هرچه باشي ، نميشه ازم جداشي

قسم خوردم هميشه با تو باشم / در اين دنيا فقط مال تو باشم / اگر ماندي در اين دنيا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم

TAAW
18-12-2010, 14:17
صد بهارانم بي تو سخت تر از يک زمستان است

خواندمت گل تا بداني از هزاران گل سري / يک جهان گل ديده ام اما تو چيز ديگري

دل نزد تو است اگرچه دوري ز برم / جوياي تو ام اگر نپرسي خبرم / خالي نشود خيالت از چشم ترم / در قلب مني اگرچه جاي دگرم

بيب بيب برو کنار ، اين اس ام اس يه بار بوسه داره ، برو کنار خيس نشي

خاکستر مي گويد آتش را مي توانم ببخشم ولي تبر را هرگز

TAAW
18-12-2010, 14:28
دلم تنهاي تنهاست ديگه از همه سيره / ولي با همه درداش براي تو ميميره

مثل باران خاطراتت ماندنيست / لحن پر مهر صدايت خواندنيست / گرچه ما اندک زماني در کنارت بوده ايم / تا ابد مهر و وفايت ماندنيست

هر شب که انتظارت را مي برم به روز / شرمنده ام که بي تو نفس ميکشم هنوز

ثانيه ها مي گذرند ، چشم به ساعت دوختم ، تو در يک قدمي من از من فرسنگ ها دوري ، کاش مي توانستم گامي بردارم

به لبخندي مرا از غم رها کن / مرا از بي کسي هايم جدا کن / اگر مردن سزاي عاشقان است / براي مردنم هر شب دعا کن

TAAW
18-12-2010, 14:31
اين عشق است که ميسازد و مي سوزد و شايد ترانه ايست که هردم آوايش در دل جاريست ، ليکن هرچه هست زيباست

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، تنها گناهي است که توبه نخواهم کرد

ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خريديم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چي رو ميديم ؟

يه حساب در بانک مهر و صفا باز کن تا من ميليون ها بوسه به حسابت واريز کنم ، يادت نره حساب جاري باز کني

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم ، گر رهايم سازي ، به خدا خواهم مرد ، من به زنجير تو عادت دارم ، تو محبت کن بگذار تا عمريست ، من بمانم چو اسيري به حريم قفست

آسمان فرصت پرواز بلنديست ولي / قصه اينست چه اندازه کبوتر باشي

™Arman
18-12-2010, 16:05
تا غروب این زمین تا طلوع واپسین در کتاب خاطراتم ماندگاری نازنین .

ابرها به آسمان تکیه می کنند ، درختان به زمین و انسانها به مهربانی یکدیگر .

ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای .

من برگ تو هم عابری و عشق قدمهایت / دل میبری و میگذری ، ای جانم به فدایت .

از دوری تو دلی پر از غم دارم / وز غصه ی تو همواره ماتم دارم / گر حق بدهد به من همه ملک وجود / گویم که گل روی تو را کم دارم .

™Arman
18-12-2010, 16:06
آیین عشق بازی دنیا عوض شده ست / یوسف عوض شده ست ، زلیخا عوض شده ست / حق داشتی مرا نشناسی به هر طریق / من همچنان همانم و دنیا عوض شده ست .

تو را دیدم دلم بر باد کردم / برای دیدنت فریاد کردم / ندانستم که عشق اول جمیل است / تمام هستی ام بر باد کردم .

اگر قلبم از چوب بود ، آن را به آتشکده ی چشمانت می سپردم !

نیستی کم نه از آیینه نه حتی از ماه / که ز دیدار تو من تشنه ترم تا از ماه / من محال است به دیدار تو قانع باشم / کی پلنگی شده راضی به تماشا از ماه .

خوشا آنان که در بازار گیتی / خریدار وفا بودند و هستند / خوشا آنان که در راه رفاقت / رفیق با وفا بودند و هستند .

omidvista
19-12-2010, 07:14
تنگی نفست را، نینداز گردن آلودگی، دلت را ببین، کجا گیر کرده…

غم به هر جا که رود سر زده آید به دلم. چه کنم خانه من بر سر راه افتادست

omidvista
19-12-2010, 07:18
دوستت دارم

شاهدی ندارم

جز

کوچه پس کوچه های خلوتِ

دل!

جنگِ بینِ من و تو

خیلی وقتِ پیش

باید به پایان می رسید

اگر

چشمانت

آتش بیارِ معرکه نمی شدند

اشک هایی نریخته دارم و تو

آن اندوه، آن سوگ عظیم باش

که نهفته ترینِ بغض ها را

می ترکاند…

می گویند سرنوشت آدم به نامش بسته است

کاش مادرم مرا تو می نامید

با تو زمستان هم

لحظه ها شکوفه می زنند

انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است

برای رسیدن به ” تو “

omidvista
19-12-2010, 07:21
تمام واژه ها را کنار گذاشتی

و من هنوز پی لحظه ای می گردم

که قفل لبانت

تاب کلمات را ندارد…

پیچک نگاهم
دزدانه تا پشت پنجره ی
اتاق تو
بالا آمده
به کجا خیره شده ای!
باران که بگیرد
تمام پنجره پر از پیچک خواهد بود.

از تو به عشق رسیده ام

به سان مسافری

که ناگهان

به مقصد می رسد

مگر با باد نسبتی داری؟… چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

omidvista
19-12-2010, 07:22
آری آغاز دوست داشتن است گر چه پایان راه نا پیداست
من به پایان دگر نیند یشم که همین دوست داشتن زیباست

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو

آشنای تو منم بر در بیگانه مرو

شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من

جانفشان تو منم در بر پروانه مرو

سوختی جان مرا آه مکن اشک مریز

از بر عاشق دلداده غریبانه مرو . . .

عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه . . .

جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم

هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم

omidvista
19-12-2010, 07:23

تو با آواز خود شب را شکستی

ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟

ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

عشق

همچون نسیم می وزد

شادمانی کن

و تن به آن بسپار

و هنگامی که می رود

تنها بگو :

خدا نگهدار …

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی

عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی

من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم

تو از دل من هیچ خبر دار نباشی . . .

K I N G
19-12-2010, 12:15
تنگی نفست را، نینداز گردن آلودگی، دلت را ببین، کجا گیر کرده…

غم به هر جا که رود سر زده آید به دلم. چه کنم خانه من بر سر راه افتادست

K I N G
19-12-2010, 12:16
بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن
بر آسمان بپاش شراب نگاه را
بگذار از دریچه چشم تو بنگرم
لبخند ماه را

کوچک باش و عاشق … که عشق ، خود میداند آئین بزرگ کردنت را
یعنی تو بادکنکی و عشق مثله تلمبه

ممنون که نمی پرسی:
حالت چطور است؟
تا مجبور نشوم..
دروغ بگویم که خوبم.!!

درون سیــــنه ام صد آرزو مرد
گل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد است
همین دریا مرا در خود فرو برد

اگر ماه بودی به صد ناز شاید
شبی بر لب بام من مینشستی
وگر سنگ بودی به هر جا که بودم
مرا میشکستی مرا می شکستی

™Arman
20-12-2010, 09:23

لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس / شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم

تک لحظه های من هنوز همپای خاطرات توست / خونه قلبم کوچیکه ، اما همش به یاد توست

دردم از دیدار توست / دل فقط بیمار توست / شادی عشق و امید / هدیه ی چشمان توست .

بیا با هم بجنگیم ، من شکست می خورم و تو پیروز می شوی بعد تو مرا تسخیر کن !

نام تو رازی نوشته بر بال پروانه هاست ، گلها همه به نام تو مشهورند
آیینه های از انعکاس نام تو می خندند و من تنها برای تو می گویم ، زندگی کن تا زنده بمانم

™Arman
20-12-2010, 09:24
من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم / تو از دل من هیچ خبر دار نباشی

شب است و در سکوت شب نشسته ام به خاطرت / و دلخوشم به این دلی که بسته ام به خاطرت
ببین چگونه مهربان طلسم کرده ای مرا / که از تمام قبله ها گسسته ام به خاطرت .

هرچند ز سوختن ندارم باکی / پروانه کجا و آتش طور کجا

سلام، خداحافظ چیز تازه اگر یافتید بر این دو اضافه کنید بلکه باز شود این در باز شده بر دیوار

یک نگاهت به من آموخت که در حرف زدن ، چشم ها بیشتر از حنجره ها می فهمند

™Arman
20-12-2010, 09:25
باران که می بارد تمام کوچه های شهر پر از فریاد من است که می گویم:
من تنها نیستم, تنها منتظرم

روزی اگر نبودم ، تنها آرزویم ساده ام این است ریز لب بگویی :
“یادش به خیر”

من آن ابرم که میخواهد ببارد / دل تنگم هوتی گریه دارد
دل تنگم غریب این در و دشت / نمیداند کجا سر میگذارد

سوگند میخورم ، به جز حضور تو هیچ چیز را در این دنیا را جدی نگرفتم حتی عشق را

صدایت در گوشم زمزمه میشود و نگاهت در ذهن مجسم ولی من تو را میخواهم ، نه خیالت را

™Arman
20-12-2010, 09:25
در فصلی که هـوا لطیف و عـــالی ست / فصلی که فصل عشق و فارغبالی ست
وقتی بــــاران به شیشه هــا می کوبد / در آغـــوشم چقدر جــــایت خـالی ست

خورشیدی و گــرمای محبت در دست / با آمدن تــــو مــــاه چشمش را بست
بــــــا سرعت نـــــور سمت تو می آیم / وقتی که چراغ چشمهایت سبز است

من دزدکی نگاهت می کنم تو نگاهت را از من می دزدی هر دو دزدیم! نه؟

تسبیح نیستم اما نفسم را به شماره انداخته است شوق دستهای تو...

من که بروم جا برای خیلی ها باز می شود توی دلت انگار زیادی جا گرفته ام

™Arman
20-12-2010, 09:32
تنگی نفست را، نینداز گردن آلودگی، دلت را ببین کجا گیره کرده است

غم به هر جا که رود سر زده آید به دلم، چه کنم خانه من بر سر راه افتادست

ممنون که نمیپرسی: حالت چطوره! اینجوری مجبورم نمیشم دروغ بگم که خوبم!!!

دوستت دارم، شاهدی ندارم، جز کوچه پس کوچه های خلوت دل

شادم که همچون شاخه خشکی باز در شعله های قهر تو میسوزم، گویی هنوز تن تب دار دارم که از آفتاب شهر تو میسوزد

GORJI
20-12-2010, 10:51
به کدامین شهر نگاهت بخشم دل بی تابم را
تو تمنای دلی هر شب و هر خوابم را .

اتل متل هندونه
لبات در قندونه!
آهای عزیز دردونه
دوستت دارم، مفهومه؟

حس میکنمت هر لحظه تو قلبم
با تو این شب ها میشه رویایی
حس میکنم دستاتو تو دستم
حس میکنم هر لحظه اینجایی

نزار دلم از همه چی خسته بشه
نزار چشای باز من بسته بشه
نزار صدای قلبی که داره واسه تو میزنه
با رفتنه تو کم بشه آرومو آهسته بشه

گر تو یارم نشوی آخر پاییز من است
فکر بی تو شدنم دشمن بنیان من است
تا زمانی که تو شیرینی و دوری ز دلم
رنگ خون بر جگر فرهاد من است

GORJI
20-12-2010, 10:51
همه ی بغض من تقدیم غرور نازنینت باد، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد

هر بار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم، آنقدر که من در هراس گرفتن دستی هستم، ترس از گم شدن نیست

زندگی قافیه باران است، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند، تو بهاری و به اندازه ی باران خدا زیبایی.

خواب بودم سخن عشق تو بیدارم کرد
بی خود بودم عطش عشق تو هوشیارم کرد .

دفترنقاشی من تو شهر غمها گم شده/چه جوری بگم با معرفت دلم برایت تنگ شده

GORJI
20-12-2010, 10:58
تو با آواز خود شب را شکستی / ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟ / ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

.

.

.

هرچند ز سوختن ندارم باکی / پروانه کجا و آتش طور کجا . . .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

وفای اشک را نازم که در شبهای تنهایی / گشاید بغض هایی را که پنهان در گلو دارم . . .

GORJI
20-12-2010, 10:58

.

.

.

جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم / هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم

.

.

.

.

.

.

بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را

می نویسم بی تو بودن های من پایانم است / بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را . . .

.

.

.

GORJI
20-12-2010, 10:59
زندگی سه چیزه :

گریه که پاک میشه

خنده که محو میشه

و یاد تو که فراموش نمیشه . . .

.

.

.

عشق رخ یار بر من زار مگیر / بر خسته دلات رند خمار مگیر

صوفی چو تو رسم رهروان می دانی / بر مردم رند نکته بسیار مگیر . . .

.

.

با دوست چنانکه اوست می باید داشت / خونابه درون پوست می باید داشت

دشمن که نمی توانش دید به چشم / از بهر دل تو دوست می باید داشت . . .

.

.

.

.

.

.

.

GORJI
20-12-2010, 11:00

.

.

.

.

.

.

لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس / شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم . . .

.

.

.

.
.
.
غم دانه دانه می افتد روی صورتم

شور است طعم نبودنت!

GORJI
20-12-2010, 11:01
هر انکه یار خواهد یار بسیار / ولیکن فرق دارد یار با یار

دل من سایه لطف تو میخواست / و گرنه سایه دیوار بسیار . . .

.

.

.

ویران شد از نگاهت بنای استوار دلم ، حالا تو تنها ستون این ویرانه ای . . .

.

.

.

تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است . . .

.

.

.

امشب به یادت گریانم ، گرچه ز دیده ات پنهانم ، گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم . . .

.

.

.

به پندار تو : جهانم زیباست

جامه ام دیباست

دیده ام بیناست

زبانم گویاست

قفسم هم طلاست

به این ارزد که دلم تنهاست ؟

GORJI
تو را آرزو نخواهم کرد، هیچ وقت!

تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که

خودت بیایی، با دل خود، نه با آرزوی من

.

.

.

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن . . .

.

.

.

حافظه‌ام همه چیز و همه کـَــس را فراموش می‌کند

خسته شدم بس که سائیدمش

و تو هر بار نمایان‌تر شدی . . .

.

.

.

نقرین به عشق به عاشقی / نفرین به بخت و سرنوشت

به اون نگاه که عشقتو / تو سرنوشت من نوشت

نفرین به من نفرین به تو / نفرین به عشق من و تو

به ساده بودن منو / به اون دل سیاه تو . . .

.

.

.

دیگر بهار هم سر حالم نمی کند / چیزی شبیه گریه زلالم نمی کند

آه ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟ / وقتی که سنگ هم رحم به بالم نمی کند . . .

GORJI
دید ما کوچه ی تنگیست که چرایش چشم است

چشم ما گوش

عقل ما حرف سر کوچه

سر بازار ، چشم ها را باید شست . . .

.

.

.

نه زمین باش و نه خاک، که تو را خوار کنند / وانگهی ذهن تو را پر ز مردار کنند

آسمان باش که خلقی به نگاهت بخرند / وز پی دیدن تو، سر به بالا ببرند . . .

.

.

.

چقدر سفت شده پدال دوچرخه دونفره دوستی مان!

یا من خسته ام، یا شیب زیاد شده، شاید هم تو دیگر رکاب نمی زنی . . .

.

.

.

پرنده ای که نداند آزادی چیست، از باز ماندنِ درِ قفسش هم سرما می خورد . . .

.

.

.

آخر قصه ی ما را همان اول لو دادند

همان جایی که گفتند: یکی بود و یکی نبود . . .

TAAW
20-12-2010, 19:09
مي خوام برم ونيز

پيدا کنم يه ميز

خيلي تر و تميز

با يه چاقوي تيز

روش بنويسم يه ريز

دوستت دارم عزيز!ا

بي جهت نيست که در کنج دلم جاي داري / خوشگلي، بانمکي و چشم زيبا داري

ميخوام بگم دوست دارم سه جوري / عاشقتم ديوونتم يه جوري / عشق مني جون مني که دوري / چطور بگم i love you چه جوري

نزار که از سکوت تو پرپر بشن ترانه ها، دوباره من بمونم و خاکستر پروانه ها، چيزي بگو اما نگو از مرگ ياد و خاطره، کابوس رفتنت بگو از لحظه هاي من بره

نظامي ترين جمله ي عاشقانه: تو اردوگاه قلبت منم يه اسيرجنگي، تو منو شکنجه ميدي توي اين قلعه سنگي

™Arman
21-12-2010, 10:43

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

™Arman
21-12-2010, 10:45

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

™Arman
21-12-2010, 10:49
شبا فکر و خیال تو چرا خوابم نمیگیره / نه تنها لحظه هام حتی تموم خونه دلگیره / حالا که شب به شب رفت و توام تنهایی سر کردی / توی تنهایی می پوسم نمیزارم که برگردی

به لب هایم مزن قفل خاموشی که در دل قصه ای ناگفته دارم / ز پایم باز کن بندگران را کزین سودا دلی آشفته دارم

بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن / بر آسمان بپاش شراب نگاه را / بگذار از دریچه چشم تو بنگرم لبخند ماه را

درون سینه ام صد آرزو مرد / گل صد آرزو نشکفته پژمرد / دلم بی روی او دریای درد است / همین دریا مرا در خود فرو برد

گوشی رو بردار تا بگم دلم بازم تنگه برات / بذار هوای خونه مون، تازه شه از رنگ صدات / یه تلفن گریه دارم! یه عالمه حرف حساب / خودت بگو که این سوال، تا کی می مونه بی جواب؟

™Arman
21-12-2010, 10:49
گل من گوش کن عزیزم گلدونت برات میخونه / تو کدوم باغ قشنگی ریشه هات زده جوونه؟
میدونم وسعت گلدون واسه تو کوچیک و تنگ بود / با تموم سادگیهاش واسه من اما قشنگ بود
گل من رفتی و گلدون میخونه برات عروسک / تو به آرزوت رسیدی باغ خوشبختی مبارک
اما گاهی من میترسم که تو اونجا خوش نباشی / نکنه غصه بیاد و گل من پژمرده باشی
گل من خبر نداری دل گلدونت میگیره / اگه تو پژمرده باشی گلدونت برات میمیره
گل من نگو که اونجا دل تو برام میگیره / گل من نگو شکستی گلدونت برات بمیره

نکنه لگد شه ساقه ت زیر پای هر غریبه
ساده دل نباش گل من که دنیا پر از فریبه
نکنه یه وقت شکستی آخه داره اشکام میریزه
نمیدونی خاطر تو واسه من چقدر عزیزه

گل من خبر نداری دل گلدونت میگیره / اگه تو پژمرده باشی گلدونت برات میمیره
گل من نگو که اونجا دل تو برام میگیره / گل من نگو شکستی گلدونت برات بمیره

نداشتمت و نداشتنت را چه سخت تجربه كردم...حال كه در كنارمی ترس نداشتنت را تجربه می كنم...!

نه سیب، نه گندم است بین من و تو / معرفت گم است بین من و تو / این عشق که دیگران از او می گویند / یک سوءتفاهم است بین من و تو

GORJI
21-12-2010, 17:48
گفتمش بي تو چه ميبايد کرد ؟ عکس رخساره ي ماهش را داد .. گفتمش همدم شبهايم کو ؟ تاري از زلف سياهش راداد .. وقت رفتن همه روميبوسيد به من ازدور نگاهش راداد .. يادگاري به همه داد و به من ... انتظار سرراهش را داد ..!

از شمع 3 چيز آموختم :
ايستاده بميرم
بي صدا بميرم
به پايه دوست بميرم.

ا آنچنان عاشق نبودم تا سزاوار تو باشم, مايه‌ي گنجي نبودم تا خريدار تو باشم, عشقه من آلود با چونو چراي زندگي شد خاليو خالص نبودم تا که سرشار تو باشم, اي تو برتر از گمان والاتر از فکرو تخيل حيف بودي حيف بودي اينکه من يار تو باشم.

دل ما که شکست کسي صدايش نشنيد اري دل مرد بي صدا مي شکند

تو چشمام نگاه کن ببين چه بيقرارم با هر نگاه هزاربار ميگم دوست دارم

GORJI
21-12-2010, 17:48
دنيا اين جوريه ديگه: اگه گريه كني ميگن كم آوردي ، اگه بخندي ميگن ديوونست ، اگه دل ببندي تنهات ميزارن ، اگه عاشق بشي دلتو ميشكنن ، با اين حال بايد لحظه اي را گريست ، دمي را خنديد ، ساعتي را دل بست و عمري عاشقانه زيست

زمان طولاني ميشه واسه اونايي که غصه دارن . کوتاه ميشه واسه اونايي که شادن .دير ميگذره براي اونايي که منتظرن .زود ميگذره براي اونايي که عجله دارن. اما ...... اما ابدي ميشه براي اونايي که عاشقن

اگر يادت کنم ديوانه مي شم / فراموشت کنم بيگانه ميشم / اگر ترکت کنم ميميرم از غم / فراموشت کنم مي پاشم از هم

ا
گلي كه در دست داشتم پژمرد. من گريستم او پژمرد. او گريست باغ ها پژمردند. خداوند گلي ديگر به دستانم سپرد ولي تو همچنان مي گريي؟ چرا؟

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي.

GORJI
21-12-2010, 17:49
به تو سپرده بودمش، به هزار و يک اميد و امروز براي هزار و يکمين بار دلمو ميبرم تا شکستگيشو گچ بگيرم.
ميروي و گريه مي آيد مرا اندکي بنشين که باران بگذرد

خدايم ! مرا متبرک گردان تا ، چون گلها که به خورشيد رو مي کنند ، پيوسته به تو رو کنم. باشد که گلي باشم در باغچه تو و عطر من ، شادي کوچکي به زندگي کساني که از شادي محرومند ، ببخشد...

چرا وقتي کسي که عاشقش هستي ميميره تو فقط گريه ميکني؟چون فقط بهش عادت کردي. ولي اگه واقعا" عاشقش بودي تو هم ميمردي

پادشاه قلبم , با تو من خوشبخت ترين پرنسس روي زمينم....اما بي تو همون سيندرلاي کفش کتوني مي مونم

وقتي چشم اميدتان به خدا باشد هيچ چيز آنقدر عجيب نيست که راست نباشد هيچ چيز آنقدر عجيب نيست که پيش نيايد هيچ چيز آنقدر عجيب نيست که دير نپايد

GORJI
21-12-2010, 17:50
وقتي دهکده اي آتش مي گيرد همه دودش را مي بينند اما وقتي قلبي آتش مي گيرد کسي شعله اش را نمي بيند.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه برد باز به او اعتماد کن چون يا تورا از پشت خواهد گرفت يا پرواز را به تو خواهد آموخت!

جاذبه چشمانت را وقتي که اولين سيب سرخ دلم افتاد فهميدم.

آخر يه روز پرينت قلبم رو ميگيرم تا باورت بشه که با هربار نفسم 100 بار ميگم دوستت دارم.

سرانجام آدمي در چيزها هيچ چيز نمي يابد جز آنچه که خود در آنها نهاده است.

GORJI
21-12-2010, 17:50
سيل دريا ديده هرگز بر نمي گردد به جوي نيست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

در آغاز آفرينش يکروز دروغ و حقيقت رفتند کنار رودخانه ، دروغ گفت : بيا شنا کنيم و حقيقت ساده دل قبول کرد؛ امام تا لباس هايش را در آورد و در آب رفت ، دروغ لباس او را دزديد و رفت... از آن به بعد حقيقت بيچاره عريان ماند و مردم دروغ را با لباس حقيقت ديدند...!!!

ميدوني چرا غروب سرخه؟ چون خورشيد مي بينه من و تو همديگرو دوست داريم آتيش ميگيره!

آه ترسم شبي طوفان شود ساحل اميد من ويران شود گر زدريا قطره اي هم کم شود مرغ طوفان سينه اش پرغم شود اي دلت درياي پاک و روشنم مرغ بوطيمار اين دريا منم

در يک نگاهت زندگي را آموختم . با يک نگاهت شروع به زندگي کردم و به يک نگاهت زندگي را باختم اي دوست!

GORJI
21-12-2010, 17:51
تو پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم بعدش دلتو پنچر کردم تا از دلم نري!

در پاسخ نامه ام گل يخ دادي هربار مرا وعده دوزخ دادي يک بار برو کلاس خياطي عشق شايد که خدا کرد و به ما نخ دادي
اخيال مي کردي قلب من تاب شکستن نداره منتظري بازم دلم پيش دلت کم بياره مرام من تو عاشقي يکدلي و صداقته وقتي ميگم نوکرتم اين آخر رفاقته

تو اي زيباترين شعر رهايي تو اي گلبرگ سرخ آشنايي ميان کوچه هاي قلب تارم به دنبال تو مي گردم کجايي

منتظر لحظه ديدار تو هستم سهل است بگويم که گرفتار تو هستم اي عشق تو رفتي و مرا ساده شکستي من در پي اين حادثه غمخوار تو هستم هرچند که دور از مني و من ز تو دورم بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم

اداره برق از دستتون خيلي گله داره آخه برق چشماتون دل همه رو برده !

GORJI
21-12-2010, 17:52
هرچي عشقه با نگينش ، هرچي خوبه بهترينش ، آسمونا با زمينش همشون فداي تو

هرگز چشمانت را براي کسي که معني نگاهت را نمي فهمد گريان نکن !

انجماد قلبها را از خشکسالي چشمها مي توان فهميد، چشمي که گريستن نمي تواند ، زيستن نمي داند...

روزم خوش است چرا که براي تو مي خوانم ، شبم خوش است چرا که براي من مي خواني. روزگارم خوش نيست چرا که با هم نمي خوانيم...

اگه می تونستم مجازاتت کنم ، مجبورت میکردم همون اندازه که دوستت دارم ، دوستم داشته باشی.

GORJI
21-12-2010, 17:52
اگه بگم خرابتم قول ميدي تعميرم كني؟

فقط يك دسته از انسان ها هستند كه از مشكلات روزمره زندگي دورند...
و اونها كسي نيستن چز اونايي كه توي قبرشون خوابيدن

اي نگاهت رونق فرداي من ، در تو معنا مي شود دنياي من
اي كلامت بهترين اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوي روياي من

وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتي

لبريزتر از هزار پيمانه شديم ديوانه‌تر از هزار ديوانه شديم ديديم گلي به روي ما مي‌خندد از پيله درآمديم و پروانه شديم

GORJI
21-12-2010, 17:53
در كنار ساحلت من قايقي شكسته ام
تو همان ساحل عشقي كه به تو دل بسته ام.

رو ساحل سرخ دلت اسم كسي رو حك نكن
به اينكه من دوستت دارم حتي يه لحظه شك نكن...

زبوني كه حرف هاي قشنگ نزنه به درد بستني قيفي مي خوره .!!!

عشق تو تعطيلي نداره ،‌به فكر خودت نيستي فكري به حال خستگي ما بكن
ما هر روز تا دير وقت خرابتيم ...

پروانه نمي ميرد تا گل به بغل دارد
اين سينه نمي ميرد تا عشق تورا دارد.

GORJI
21-12-2010, 17:53
قلب من در شهر چشمان تو جا مانده ...
قدر يك شب هم شده از آن پرستاري كن...

به نام خدايي كه هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگين كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ...
و من را دلتنگ دوستان آفريد ...

شاد باش كه از شادي تو دلشادم ، تا تو شادي ز غم هر دو جهان آزادم ، لذت زندگي من همه خرسندي توست ، بي وفايم كه وفايت برود از يادم ...

دقايقي توي زندگيت هستكه دلت مي خواد اوني رو كه خيلي دوسش داري از توي روياهات بيرون كني و
.
.
.
توي دنياي واقعي در آغوش بگيري و بهش بگي كه دوستش داري...

GORJI
21-12-2010, 17:54
بدترین گناه آن است که به کسی که ترا راستگو می پندارد دروغ بگویی

اگه خرابي خرابتم
اگه مستي شرابتم
اگه هستي كنارتم
اگه نيستي به يادتم
کسی چون تو مرا غريب و تنها نگذاشت
اين گونه در التهاب فردا نگذاشت
سوگند نمی خورم ولی باور کن...
کسی چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت
به خاطر داشته باش تاريك ترين لحظه شب ، نزديك ترين لحظه به طلوع خورشيده ،‌پس از تاريكي زندگيت دلگير نشو

اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،‌ گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است.

عاشق آن نيست كه عشق تكه كلامش باشد. عاشق آن است كه وفاداري مرامش باشد.

زندگي درك همين امروز است . ظرف ديروز پر از بودن توست . شايد اين خنده كه امروز دريغم كردي ، آخرين فرصت همراهي ماست.

TAAW
21-12-2010, 19:02
اگه يه روز يه شاپرک / تو خونتون کشيد سرک

يه خرده ياد من بيفت / نگو ولش کن به درک

اگه امشب خيس شدي نترس، جيش نکردي!ا

من برات يه دريا بوس فرستادم !!!ا

زود باش از قلبت يک کپي بگير، چون مي خوام اصلشو بدزدم !ا

رو خراب ترين خرابه ي تخت جمشيد مي نويسم

خرابتم رفيق!ا

با تو هميشه ، بي تو نمي شه !ا

TAAW
21-12-2010, 19:06
من اگر دختر نفرين شده ي اندوهم، يا که از نسل گلي هرزه ميان کوهم، تو همان آدمک چوبي پيمان شکني که فقط لايق آتش زدني

گفتم به گل زرد چرا رنگ مني، افسرده و دلتنگ چرا مثل مني، من عاشق اويم که رنگم شده زرد، تو عاشق کيستي که هم رنگ مني

دوستي شوخي سرد آدماست، بازي شيرين گرگم به هواست، واسه کشتن غرور من و تو، دوستي، توطئه ثانيه هاست

من به خاطرت پاييز ميشوم، زمستان ميشوم، اما بدان بي تو، اين آخرين تابستانيست که برايت سخن از بهار ميگويم

کسي چون تو مرا غريب و تنها نگذاشت، اينگونه در التهاب فردا نگذاشت، سوگند نميخورم ولي باور کن کسي چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت

TAAW
21-12-2010, 19:08
گر ز جهان بگذرم از تو نخواهم گذشت ، سر رود از پيکرم از تو نخواهم گذشت ، مردمک چشم من نقش تو بر خود گرفت ، ور همه جا بنگرم از تو نخواهم گذشت

مهرباني نقش هر نقاش نيست ، هر که نقشي را کشيد نقاش نيست ، نقش را نقاش معنا مي دهد ، مهرباني نقش يار است ، حيف که يار نقاش نيست

پاي من خسته از اين رفتن بود ، قصه ام قصه ي دل کندن بود ، دل که دادم به يارم ديدم ، راهش افسوس جدا از من بود

پيش بي درد دمي صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نيست در آن شهر ولي کوه که هست ، تکيه بر کوه کن و تکيه به نامرد مکن

******************ا

TAAW
21-12-2010, 19:10
از ساعت متنفرم، از اين اختراع عجيب بشر که جاي خالي حضور تو را به رخ دلتنگي هايم ميکشد

هر وقت مي بينمت آروم آرومم، وقتي نمي بينمت قلبم مي لرزه، وقتي صداتو نميشنوم دلم تنگ تنگه، ولي چون دلتنگ توام برام شيرينه

دوسش داري؟ بهش بگو، منتظرشي؟ بهش بگو، شبا به خاطرش نميخوابي؟ بهش بگو، اما هيچوقت بهش دروغ نگو که دروازه ي جدايي ها دروغه

اشک هايم را براي چشمانم مي نويسم، چشمم مي خواندش و دلم گوش ميدهد و قدري آرام مي گيرد، پس هنوز هم چاره اي هست که دوري ات را تحمل کنم، تا اشکي هم نباشد خدا بزرگ است

من همان قاب تهي خسته و بي تقصيرم که بي تو و تصوير دلت مي ميرم

TAAW
21-12-2010, 19:11
داغترين احساساتت را نصيب کسي کن که در سردترين لحظات به يادت توست

بمان با من که بي تو صداي خسته در بادم، در اين اندوه بي پايان بمان تنها تو در يادم، نميدانم چرا غم ها نمي دانند که من سلطان غم هايم، بيا اي يار با من باش کم من تنهاي تنهايم

کاش غرورم را که در پستوي سادگيم پنهان بود ميافتي، اما تو اين سادگي را بهانه اي قرار دادي براي در هم شکستن غرورم

! اگه 1کتيبه با 1000 تا خورشيد داشته باشم ، همه ي خورشيدها رو ميگردم تا يه جايي به تو برسم

نه از قايق مي نويسم ، نه از زخم شقايق مي نويسم ، به ياد لحظه هاي با تو بودن ، به ياد آن دقايق مي نويسم

TAAW
21-12-2010, 19:13
ين چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده اي از من ياد

من آن ابرم که مي خواهد ببارد ، دل تنگم هواي گريه دارد ، دل تنگم غريب اين در و دشت ، نمي داند کجا سر مي گذارد

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حيات ، تا بنويسم همه جا نام زيباي تو را

غربت را نبايد در الفباي شهر غربت جستجو کرد ، همين که عزيزت نگاهش را به طرف ديگري کرد ، تو غريبي

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ، اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ، شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش ، اجازه هست از آسمون ستاره بچينم برات ؟

TAAW
21-12-2010, 19:14
از ساعت متنفرم، از اين اختراع عجيب بشر که جاي خالي حضور تو را به رخ دلتنگي هايم ميکشد

هر وقت مي بينمت آروم آرومم، وقتي نمي بينمت قلبم مي لرزه، وقتي صداتو نميشنوم دلم تنگ تنگه، ولي چون دلتنگ توام برام شيرينه

دوسش داري؟ بهش بگو، منتظرشي؟ بهش بگو، شبا به خاطرش نميخوابي؟ بهش بگو، اما هيچوقت بهش دروغ نگو که دروازه ي جدايي ها دروغه

اشک هايم را براي چشمانم مي نويسم، چشمم مي خواندش و دلم گوش ميدهد و قدري آرام مي گيرد، پس هنوز هم چاره اي هست که دوري ات را تحمل کنم، تا اشکي هم نباشد خدا بزرگ است

من همان قاب تهي خسته و بي تقصيرم که بي تو و تصوير دلت مي ميرم

TAAW
21-12-2010, 19:20
و حالا انتهاي کوچه ي شعر / منم با انتظاري مبهم و زرد / ولي اي کاش جادوي نگاهت / غزل هاي مرا غارت نمي کرد

تا دو چشمان سياهت ديد چشم / بر سياهي بخت خود خنديد چشم / از خجالت پيش چشمت آب شد / پلک را بر روي خود پوشيد چشم

بي احساس و بي عاطفه بودن ، انسان را از واقعيت دور مي کند ، امير احساسات باشيم نه اسير آن

به چه مانند کنم در همه آفاق تو را / هرچه در ذهن من آمد تو از آن خوب تري

گلي دارم که تو گلها غريبه / نه نارنجه و نه ليمو و نه سيبه / گلي دارم به دست کس نميدم / خريدم گوهري و پس نميدنم

TAAW
21-12-2010, 19:22
در کنج دلم جز تو کسي خانه ندارد / ديوانه شود شمعي که پروانه ندارد

روي خرابترين خرابه هاي تخت جمشيد مينويسم خرابتم رفيق !ا

کاش مردم همه ميدانستند / که اگر عشق نباشد دل نيست / يک دل سر جدا از تب عشق / به خود عشق قسم جز گل نيست

دنيا شبيه توست مثل دلبري هات / چيزي شبيه رنگ رنگ روسري هات / چيزي شبيه دل به لبخند تو دادن / مثل گل ترديد در ناباوري هات

ناز تو را ميکشم به ديده ي منت / سر به راهت مينهم به عجز و تمنا / از تو به يک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلبربا نکشم پا

TAAW
21-12-2010, 19:23
باور کن ضربان قلبم را روي خنده هاي تو تنظيم کرده ام ، پس بخند تا هميشه زنده بمونم

اگر خاطر کسي رو نتونستي از خاطرت پاک کني ، بدون که هميشه تو خاطرشي

اي گل نازم که تو را دارم دوست / به آن سپردمت که همه ي هستي از آن اوست

زندگي مثل مردابه ، شايد زيبا نباشه اما ميشه توش نيلوفري مثل تو رو پيدا کرد

اقتدار دل شکسته به اندوهي است که سروده نمي شود

TAAW
21-12-2010, 19:23
خواب اصحاب کهف قصه ي تکراري ماست / ما همانيم که در غار دلت پوسيديم

اس ام اس يعني يواشکي تو قلب ها سرک بکشي و با زبون بي زبوني بگي به يادتم

آن روز که به دنيا آمدي ، يک نفر بودي براي يک دنيا ، ولي حالا يه دنيا هستي مال من

داده ام دل به نگاري که خدا مي داند / نه محبت ، نه مروت ، نه وفا مي داند

در من غم بيهودگيها مي زند موج / در تو غروري از توان من فزونتر / در من نيازي مي کشد پيوسته فرياد / در تو گريزي مي گشايد هر زمان پر

TAAW
21-12-2010, 19:26
در ره منزل ليلي که خطرهاست در آن / شرط اول قدم آن است که مجنون باشي

در ره عشق که از سيل بلا نيست گذار / کرده ام خاطر خود را به تمناي تو خوش

من و تو از تبار بي کسانيم / در اين غوغا چه کس را کس بدانيم / کسي نشنيده فرياد کمک را / کمک کن تا براي هم بمانيم

يک لحظه دلم خواست صدايت بکنم / گردش به حريم با صفايت بکنم / آشوب دلم به من چنين فرمان داد / در سجده بيفتم و دعايت کنم

TAAW
21-12-2010, 19:27
تو بشو ياس قشنگ لحظه هاي بي قرارم / من ميشم زلال بارون تا کنار تو ببارم

طوطيم اندر قفس اما دلم پيش تو است / گر قفس را بشکنند پرواز من سوي تو است / آب و هواي چشمات چيزي مثل کويره / هرکس اسيرش بشه بدون شک ميميره

خزان که قسمت ما شد ، بهار مال شما / دلم به ياد تو افتاد ، سلام حال شما ؟

تا زنده اي دنيا عزيز است / تا زنده اي دنياي من باش / در ظلمت سرد زمانه / خورشيد بي همتاي من باش

TAAW
22-12-2010, 10:49
شبا فکر و خیال تو چرا خوابم نمیگیره / نه تنها لحظه هام حتی تموم خونه دلگیره / حالا که شب به شب رفت و توام تنهایی سر کردی / توی تنهایی می پوسم نمیزارم که برگردی

به لب هایم مزن قفل خاموشی که در دل قصه ای ناگفته دارم / ز پایم باز کن بندگران را کزین سودا دلی آشفته دارم

بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن / بر آسمان بپاش شراب نگاه را / بگذار از دریچه چشم تو بنگرم لبخند ماه را

درون سینه ام صد آرزو مرد / گل صد آرزو نشکفته پژمرد / دلم بی روی او دریای درد است / همین دریا مرا در خود فرو برد

گوشی رو بردار تا بگم دلم بازم تنگه برات / بذار هوای خونه مون، تازه شه از رنگ صدات / یه تلفن گریه دارم! یه عالمه حرف حساب / خودت بگو که این سوال، تا کی می مونه بی جواب؟

زندگی ابرهایی است به نام وفا / میریزد به جویی به نام صفا / میرود به رودی به نام عشق / میرسد به دریایی به نام وداع

TAAW
22-12-2010, 11:08
دلت را از شیشه بساز ولی به سنگها بگو دلم از فولاد است

دائم شکر گذار خدا باشیم که: شاید بدترین شرایط زندگی ما، برای دیگران آرزو باشد

دوستی مدتش مهم نیست، دوامش مهمه؛ دوری و نزدیکیش مهم نیست، یادش مهمه

هر کسی چیزایی رو که شما میگین میشنوه، ولی دوستان به حرفهای شما گوش میدن، اما بهترین دوستان حرفایی رو که شما نمیگین میشنون

صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو میزند و آن هم در تمام عمر، بیش از یک مرتبه نیست

TAAW
22-12-2010, 11:18
پس از آن غروب رفتن
اولین طلوع من باش
من رسیدم رو به آخر
تو بیا شروع من باش

شبو از قصه جدا کن
چکه کن رو باور من
خط بکش رو جای پای
گریه های آخر من

اسمتو ببخش به لبهام
بی تو خالیه نفسهام
قد بکش تو باور من
زیر سایه بون دستام

خواب سبز رازقی باش
عاشق هميشگي باش
خسته ام از تلخی شب
تو طلوع زندگی باش

من پر از حرف سکوتم
خالیم رو به سقوطم
بی تو و آبی عشقت
تشنه ام کویر لوتم

نمیخوام آشفته باشم
آرزوی خفته باشم
تو نـذار آخـر قصه
حرفـمو نگفته باشم

TAAW
22-12-2010, 11:40
گفته بودی که چرا محو تماشای منی /آن چنان محو که یک دم مژه بر هم نزنی /مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود /ناز چشمان تو قدر مژه بر هم زدنی

حدیث عشق من و تو،حدیث ابر بهاریست،تو از قبیله لبخند،من از قبیله اندوه.
فضای فاصله صد آه،فضای فاصله صد کوه،تو از سپیده و نوری،من از شقایق گلگون.

غمگین و بی قرارم زخمی تر از زمانم وقتی تورا ندارم نفرین به هرچه دارم

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟
برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست…

تورا می خواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی
غم بی همزبانی سوخت جانم چه می خواهم دگر زین زندگانی؟!

TAAW
22-12-2010, 11:57
نمي دانم کجا بي من نشستي
قشنگي هاي دنيايم تو هستي

يگانه گنج فردايم تو هستي

.

من اگر دختر نفرین شده اندوهم ،یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم ،

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی ، که فقط لایق آتش زدنی .

من همان قاب تهی خسته و بی تقصیرم که برای تو و تصویر دلت می میرم .

بین آنچه از عشق روی چوب درخت کاغذها می سراییم و آنچه عمل می کنیم خیلی فاصله هست ،

پس بیایید عشق را روی چوب درخت عمل بسراییم تا هیچ فاصله ای نباشد .

ابرهای بارانی چشمانم از بس باریدند،همچون چاه چشمان عروسک هاییم خشکیدند .

پایان جدایی کجاست .

.Infernal
22-12-2010, 16:43
ز اشک دیده نوشتم نامه برایت
مگر نامه بیچارگان جواب ندارد ؟
.
.
.
از با تو بودن برایم عادتی ساختی که هرگز بی تو بودن را باور ندارم . . .
.
.
.
من به مرگم راضیم اما نمیآید اجل ، بخت بد بین از اجل هم ناز میباید کشید . . .

در جوانی خواب غفلت داشتم ، در کنارم پدرم بیدار بود
یک دم از خواب گران برخواستم ، در کنارم پدرم در خواب بود . . .
میفشارد قلب من را اسم تو ، جسم من جاری شده در جسم تو
.
.
.
زندگی را با همین غم ها خوش است
با همین بیش و همین کم ها خوش است
زندگی کردیم و شاکی نیستیم
بر زمین خودیم و خاکی نیستیم
.

.Infernal
22-12-2010, 16:44
ترک ما کردی ٬ برو هم صحبت اغیار باش ٬ با ما چو نیستی با هر که خواهی یار باش . . .
.
.
.
تو رو دوست ندارم ... دوست ندارم . . .
اما نمیدونم چرا وقتی نیستی غصه ام میگیره !
.
.
.
نمی دانم چرا اين گونه است ؟ وقتی نگاه عاشق كسی به توست
میبينى ٬ اما ، دلت بسته به مهر ديگرى است ...
بی اعتنا می گذرى و عاشقانه به كسى می نگرى كه دلش پيش تو نيست . . .

ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش که به غیر از با تو بودن دلم آرزو ندارد . . .
.
.
.
فکر میکردم عاشقی هم بچگی ست ٬ اما حیف این تازه اول زندگیست
زندگی چیزی شبیه یک حباب ٬ عشق ٬ آبادی زیبایی در سراب
فاصله با آرزوهای ما چه کرد ؟ کاش میشد در عاشقی هم توبه کرد . . .

.Infernal
22-12-2010, 16:47
روزی با خودم فکر کردم ٬ اگر او را با غریبه ای ببینم ٬ شهر را به آتش می کشم
ولی امروز حاضر نیستم کبریتی روشن کنم تا ببینم او کجاست . . .

چه تاجی زدی بر سرم زندگی ؟ به غیر از مصیبت به جز بندگی ٬ یه روزم اگر
به شادی گذشت ٬ ندیدم بهاری ٬ محبت ز یاری ٬ دلم غرق خون شد
عجب روزگاری ...عجب روزگاری . . .
.
.
.
زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ٬ ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟
زنده را تا زنده است قدرش بدان ٬ ور نه بر روی مزارش کوزه گل چیدن چه سود ؟
.
.
.
وفای بی وفایان کرده پیرم ٬ برم یار وفاداری بگیرم ٬ اگر یار وفادار گیر نیامد
سر قبر وفاداران بمیرم . . .
.
.
.
امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم ٬ خورشید فردا مال تو ٬ ببخش که عاشقت شدم
بدرقه لازم ندارم ٬ میرم عزیزترین ٬ نذار بمونه زیر پا ٬ قلبمو بردار از زمین
دوست دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود ٬ غافل از اینکه قلب من منتظر اشاره بود . . .

.Infernal
22-12-2010, 16:49
تو که شيرين لب و عشق آفريني کنارم لحظه اي بنشين
عزيزم چه حاصل روز هاي ديگري که بيايي تا سر خاکم نشيني؟؟!!!
.
.
.
اي دو چشمانت چمنزاران من
داغ چشمت خورده بر چشمان من
پيش از اينت گر که در خود داشتم
هر کسي را تو نمي انگاشتم
.
.
.

سراي محبت کجاست ؟ من آواره ام شهر الفت کجاست ؟
کساني که از عشق دم مي زنند ٬ چرا بين ما را بر هم مي زنند ؟
.
.
.

جان فداي دوست کردن نزد ما دشوار نيست
سوزم از اين غم که ما را فرصت ديدار نيست

دریا که بزرگ شد ، نگاهش نتوان کرد / دو دل که یکی شد ، جدایش نتوان کرد . . .
کمکم کن ، نذار سهم من از دوست داشتن تو فقط حسرت باشه . .
یادگاری از تو مونده چهار تا گلدون زرشکی / روی گلدونا نوشته تا ابد تو خود عشقی . .
تو میرسی و در نگاه گرم و مهربان تو / دوباره محو میشود تمام ناتوانی ام . . .

.Infernal
22-12-2010, 16:51
کف آسفالت صافه ولي ترک داره مثل دله منه که غما رو يدک داره
اينجا قوانيني داره که بي تبصرست نگاها شليک ميشه بهت از غرض
ممکنه آرزوهات توي حباب بمونن تا وقتي سنگ قبرتو با گلاب بشورن
.
.
.
بيهوده مکن عمر گران صرف رفيقان ، عمر صرف کسي کن که دلش جان تو باشد ، امروز
کسي محرم اسرار کسي نيست ، ما تجربه کرديم کسي يار کسي نيست
.
.
.
دريغا، مسکين تن من ! که پست اش کردم به خيال باطل که بلندي روح را به جز اين راه
نيست آنکه تن ام، به خواري بر سر راه افکندي! آه!! بايد که بر اين اوج بي بازگشت در
تنهايي بميرم

دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب
.
.
.
خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا

رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی . . .

.Infernal
22-12-2010, 16:54
ای کاش دلت از دل تنگم گذری داشت / ای کاش نگاه تو بر این سو نظری داشت . . .

* * *
یک لحظه لبخندت میلاد عشق من است ، سجده شکر به درگاه خداوند

میگذارم که تو را به من هدیه داد . . .

* * *

از هر ** محبت خواستیم بر سرمان منت گذاشت

حیف این دل عاشق که به این دیار پا گذاشت . . .

* * *

بعضی ها میگن دنیا ارزش نداره ، مگه میشه دنیایی که تو رو داره بی ارزش باشه !!؟

* **

صد بهارانم بی تو ، سخت تر از یک زمستانم است . . .

.Infernal
22-12-2010, 16:55
دلی را ن*** شاید خانه خدا باشد

کسی را تحقیر مکن شاید محبوب خدا باشد

از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد

سر نماز اول وقت حاضر شو ، شاید آخرین دیدارت با خدا باشد در زمین

* * *

آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم

* * *

درطلوع یک دوستی هرگز غروبی نیست پس زندگی کن برای کسی که دوستش داری

* * *

دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا سحر/ کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی...

* * *
نه ازآشنایان وفا دیده ام نه از باده . نوشان صفا از نامردمیها نرنجد دلم که ازچشم خودهم خطادیده ام

.Infernal
22-12-2010, 16:58
حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است . هرچه توان انسان کمتر باشد ، ادعای او بیشتر است و هرچه توان انسان بیشتر شود ، ادعایش کمتر می گردد

آدمای خوب از یاد نمیرن ، از دل نمیرن ، از ذهن نمی رن ، ولی زود تر از اینکه فکرشو بکنی از پیشت میرن...

عشق با روح شقایق زیباست
عشق با حسرت عاشق زیباست
عشق با نبض دقایق زیباست
عشق با زهر حقایق زیباست

از نگاهی می نشیند بر دل نازک غبار
خاطر آیینه را آهی مکدر می کند

نبودی بی تو پنهان گریه کردم ، تورا دیدم و خندان گریه کردم
یرای اینکه اشکم را نبینی ، نشستم زیر باران گریه کردم ...

.Infernal
22-12-2010, 16:59
هم رازکویرم تب باران دارم. درسینه دلی شکسته پنهان دارم . برگوشه سنگ قبرمن بنویسید. من هرچه که دارم ازرفیقان دارم

* * *

تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست

به تبسمت سوگند که شاد بودنت آرزوی ماست

* * *

منحنی قلب من مشتق گیسوی توست خط مماس دلم تابع ابروی توست

* * *

زندگی مثل یه پل قدیمیه!

به این فکر نکن که اگه تنها ازش بگذری دیرتر خراب میشه،

به این فکر کن اگه افتادی یکی باشه دستتو بگیره...

بـه تـو گفتـم اگه عاشق بشم، آواره میشم!
اگه ناز نگاهت را ببینم،
اگه موی سیاهت را ببویم،
بیچاره میشم!
به تو گفتم، نگفتم؟؟؟

TAAW
22-12-2010, 20:34
شکست عهد من و گفت هرچه بود گذشت ، به گريه گفتمش آري ولي چه زود گذشت ، بهار بود و تو بودي و عشق بود و اميد ، بهار رفت و تو رفتي و هرچه بود گذشت

وقتي دل تنها کالاييست که خدا شکسته ي آن را مي خرد ، پس چرا من به دست کسي که دلم را شکسته بوسه نزنم ؟

خواستم يک اس ام اس توپ واست بفرستم ، وسط راه منفجر شد همه فهميدند دوستت دارم

هرگاه خبرهاي بد را به عنوان يک نياز به تغيير و نه يک خبر منفي پذيرفتيد ، شما از آن شکست نخورده ايد ، بلکه چيزهاي تازه اي از آن آموخته ايد . (بيل گيتس)ا

من و تو هر دو درگير يه حسيم ، همين حس غريب با تو بودن

TAAW
22-12-2010, 20:34
گاهي وقتا آدما در عرض چند ثانيه دل کسايي رو که دوستش دارن ميشکنن ، منو بابت اون ثانيه ها ببخش

هميشه وقتي گريه مي کني ، اوني که آرومت ميکنه دوستت داره ، اما اوني که با تو گريه ميکنه عاشقته

سلام به قاصدک هاي خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقايقهايي که محکوم به عشقند و سلام به تو که محکوم به دوست داشتني

چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان ، نه به دستي ظرفي را چرک مي کنند ، نه به حرفي دلي را آلوده ، تنها به شمعي قانع اند و اندکي سکوت

بعضي وقتا زنداني کردن کبوترهاي قفس از هر کاري بهتره ، به شرطي که اون کبوتر تو باشي و اون قفس دل من

TAAW
22-12-2010, 20:35
پيش بي درد دمي صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نيست در آن شهر ولي کوه که هست ، تکيه بر کوه کن و تکيه به نامرد مکن

اگر شيري درنده در برابرت باشد بهتر از آن است که سگي خائن پشت سرت باشد

اين چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده اي از من ياد

من آن ابرم که مي خواهد ببارد ، دل تنگم هواي گريه دارد ، دل تنگم غريب اين در و دشت ، نمي داند کجا سر مي گذارد

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حيات ، تا بنويسم همه جا نام زيباي تو را

TAAW
22-12-2010, 20:39
دوست دارم هميشه از تو بنويسم بي آنکه در جستجوي قافيه ها باشم ، بي آنکه واژه ها را انتخاب کنم ، دوست دارم از تو بنويسم که مي دانم هنوز دوستم داري و هر سپيده دم يک سبد مهرباني از تو دريافت مي کنم

از ديار آشنايي پا کشيدن مشکل است ، از تو اي آرام جانم دل بريدن مشکل است

دل رو زدم به دريا ، زدم برات پيامي ، فقط براي اينکه ، نگي که بي مرامي

اي نگاهت پلي از مخمل و از ابريشم ، روزگاريست که تنها به تو مي انديشم

به پرستو نبايد دل بست زيرا که او نازک دل است ، و مي گريزد از ما ، مانند باد از سرما ، و فراموش مي کند تمام روزهاي باهم بودن را

TAAW
22-12-2010, 20:41
راه دوست داشتن هر چيز درک اين واقعيت است که امکان دارد از دست برود

آنکه مي گفت ز يک گل نشود فصل بهار ، چه خبر داشت که همچون تو گلي مي رويد

کسي مي تواند در پاي عشق بميرد که پيش از آن زندگي در نگاه وي مرده باشد

بزرگترين متهم تاريخ کسي است که نمي دونه قلبش واسه کي مي تپه

عمريست که ويران شده ام ، ساکت و سرد و پريشان شده ام ، تا تو آيي و مرا دريابي ، من اسير شب طوفان شده ام

TAAW
22-12-2010, 20:46
تا وقتي ياد هم هستيم خدا تو قصه ها گم نيست / دلامون چشمه ي مهره ، حريص خاک و گندم نيست

شاخه گلت سالها بود در ميان دفترت خوابيده بود ، بي اجازت امروز بيدارش کردم

همه بغض من تقديم غرور نازنينت باد ، غروري که لذت دريا را به چشمانت حرام کرد

خيالت راحت ، ديگر اشکي نيست که به بالينت بريزد و احساس را شکوفا کند ، تنها بغضيست که فرو رفتنش حسرت در چشمانم مي تازد

بريدم بند ناف دلبستگي را با قيچي دلسردي

TAAW
22-12-2010, 20:49
گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشم ها نفهمند

آنکه مي خواهد روزي پريدن آموزد ، نخست مي بايد ايستادن ، راه رفتن ، دويدن و بالارفتن آموزد ، پرواز را با پرواز آغاز نمي کنند

شب شرابي خوردم و مستي مرا در بر گرفت / دوريت آمد به يادم هستي ام آتش گرفت

اگر ماه بودي به صد ناز / شايد شبي بر لب بام من مينشستي

چنان عاشق چنان ديوونه حالم ، که مي خواهم از تو و از دل بنالم ، هنوزم با همين ديوونه حاليم ، يه رنگم صادقم صافم زلالم******************

™Arman
23-12-2010, 09:45
عشق تو وسط قلبمه، درست همینجا، همین تو / یه بوس بده واسه مریض میخوام، آخه بوسه هات داره حکم دارو

در سینه دلی به وسعت غم دارم / بر زخم دلم نیاز به مرهم دارم / هر چیز بر خود فراهم کردم / در زندگی ام تو را فقط کم دارم

طنین نبض بارانی / بلوغ چشمه سارانی / تو را من دوست میدارم / و میدانم که میدانی

ذوقم که میرسد به تو فعال میشود / دور از تو خاک میخوردو چال میشود / این عاشق خجالتی از شرم چشمت / هر وقت میرسد به تو بی صدا میشود

ناگهان آیینه حیران شد گمان کردم تویی / ماه پشت ابر پنهان شد گمان کردم تویی / ای نسیم بی قرار روزهای عاشقی / هر کجا زلفی پریشان شد گمان کردم تویی

™Arman
23-12-2010, 09:51
می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی : دوستت دارم...

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس
دوستت دارم تا آخرین نفس

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

راه های به تو رسیدن محدود است اما من...
به اندازه ی تمام راه های نرسیدن به قلبت،
دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

™Arman
23-12-2010, 09:53
سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم ! دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ....

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی
دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

™Arman
23-12-2010, 09:53
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم
پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت! دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی جمع می کند از هر دری می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

™Arman
23-12-2010, 09:57
چشمان من تو را کم دارد
احساس من تو را دوست دارد
دستان من به تو نیازمند است
ذهن من تو را می خواند
قلب من فقط برای توست
زندگی من تو هستی
" دوستت دارم"

.................................................. ...................

من هر شب دلم واست تنگ میشه و عاشقانه در جستجوی دیدار تو هستم ، اگر کم کم درخت زندگی من شروع به نابود شدن باشد ، دوباره عشق من شروع به جوانه زدن می کند تا از مهربانیهایت تشکر کند.

آن دو چشم معصوم .. خنده های زیبا ، راه رفتن بدون عیب و نقص ... حرف های آرام و باوقار ... کاملا شگفت انگیزند ... خوب تعریف درمورد من کافیه... تو چطوری هستی؟

اگر درمورد دیگران قضاوت کنی وقتی برای ابراز علاقه به آنها پیدا نمی کنی.

.................................................. ....................

معنی بخشیدن یک دل به یک لبخند چیست؟ / من پشیمانم بگو تاوان آن سوگند چیست؟ / از تو هم دل کندم و هرگز نپرسیدم ز خویش / چاره ی معشوق اگر عاشق از او دل کند چیست

™Arman
23-12-2010, 09:59
میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما / قصه میگن واسه خدا / خدا کنه همین حالا / رویای تو گفته بشه پیش خدا.

الهی زندگیت طعم عسل شه ، دعای دشمنت هی بی اثر شه ، ستارت تا ابد روشن بمونه ، سیاهی راه خونت رو ندونه ، الهی مرغ عشق آرزوهات سرشب تا سحر یکدم بخونه.

هرگاه از غروب بی عاطفه شب خسته شدی به یاد تنها کسی باش که به یاد توست.

از عشق تو مستم ، زدم لامپو شکستم ، آهای آلبالو خشکه مرامت منو کشته!

سوگند به تو ای دوست در این معبد خاموش هرگز نکنم مهر و وفای تو فراموش.

™Arman
23-12-2010, 10:00
من از این فاصله ها دلگیرم بی تو اینجا چه غریبانه شبی می میرم ، دیر سالیست که می خواهم از اینجا بروم ولی انگار که با قلب زمین زنجیرم.

انسانها به هرچی نگاه می کنن شبیه همون میشن. حتما تو شب های زیادی به ماه نگاه کردی.

عمری دیوار بودیم و تکیه گاه رفقا ، اکنون نیز خراب شدیم و خاک پای رفقا.

درون قلب من نقش تو پیداست ، لبانت مثل گل خوشرنگ و زیباست ، مخور غصه اگر از هم جداییم ، که بی مهری همیشه کار دنیاست.

کنار قلبم یه پوست موز انداختم خدا کنه سربخوری بیوفتی تو قلبم.

™Arman
23-12-2010, 10:02
همیشه توی زندگی مثل سیگار باش با اینکه میدونه آخرش زیر پا له میشه بازم میسوزه.

در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا ... تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا.

اتل متل هندونه / لبات در قندونه / آهای عزیز دردونه / دوستت دارم مفهومه؟؟؟

دلم دل نیست مرداب است که موجی هم سراغش را نمی گیرد ، اشکی هم به دامانش نمی بارد. نه شوق زیستن دارد نه می میرد.

هر آنکه یار خواهد یار بسیار ولیکن فرق دارد یار با یار ، دل من سایه لطف تو می خواست وگرنه سایه دیوار بسیار.

™Arman
23-12-2010, 10:02
نه بلبل خواهد از بستان جدایی نه گل دارد خیال بی وفایی ، اگر گفتی مرا الان چه حالیست ، میان قلب من جای تو خالیست.

گر چه جانم رود از دست در این کنج قفس ، یادت از دل نرود تا که مرا هست نفس.

از شکستن 2 چیز بترس ، قلبی که صادقانه دوستت دارد و دلی که صادقانه به یادته.

اگر یه روزی رفتی از پیشم
.
.
.
سوغاتی یادت نره.

خداوند همه چیز را جفت آفرید جز دماغ و دهن و قلب میدونی چرا؟
چون باید برای خودت یک هم نفس ، یک هم زبان و یک همدل پیدا کنی

™Arman
23-12-2010, 10:03
باختم در عشق اما باختن تقدیر نیست ، ساختم با درد"تنهایی" مگر تقدیر چیست ؟

تو تو عشق من ، امید من بودی / تو میراثی از دل تنگم بودی
تو رفتی و من ماندم و "تنهایی" / تو دفتر خاطرات قشنگم بودی

در حسرت دیدار تو ام گفتم تا بدانی / از من تا تو صد سال راه است و جدایی
حال شب است و غم و "تنهایی" / افسوس که نیست برایمان هیچ راه وصالی

آفرین باد بر مرگ ، آفرین باد بر مرگ که با دست های سیاهش تو را خواهد کشت :"تنهایی"

دست بر شانه هایم میزنی تا "تنهایی" م را بتکانی ، به چه می اندیشی ؟ تکاندن برف از روی شانه آدم برفی

™Arman
23-12-2010, 10:03
بس که دیوار دلم کوتاه است ، هرکه از کوچه "تنهایی" ما می گذرد ، به هوای هوسی هم که شده ، سرکی می کشد و می گذرد

به همان قدر که چشم تو پر از زیبایی است ، بی تو دنیای من ای دوست پر از "تنهایی" است

آنکه مست آمد و دستی به دل ما زد و رفت ، در این خانه ندانم به چه سودا زد و رفت ، خواست "تنهایی" ما را به رخ ما بکشد ، طعنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

وفای اشک را نازم که در شبهای "تنهایی" ، گشاید بغض هایی را که پنهان در گلو دارم .

من به اندازه چشمان تو غمگین ماندم و به اندازه هر برق نگاهت نگران ، تو به اندازه "تنهایی" من شاد بمان

™Arman
23-12-2010, 10:05
نرو تنهام نزار با درد و غم هام / اگه چه دلخوری از خیلی حرفام
به قرآنی که از سایش گذشتم / به مرگ هر دوتامون خیلی تنهام

تورا به یاد آن روز ، تورا به یاد گلبرگ های خشک آن روز خشکیده ، تورا به روز اول بار دیدنت ، تورا به اولین نگاه عاشقانه ، تورا به یاد باران روز نیامده ات ، تورا به "تنهایی" روز رفتنت ، تورا به باران روز برگشتنت ، تنهایم مگذار دیگر

آنگاه که "تنهایی" تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده !

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از "تنهایی" ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

™Arman
23-12-2010, 10:06
در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

هفت شهر عشق ، شهر اول : نگاه و دلربایی ، شهر دوم : دیدار و آشنایی ، شهر سوم : روزهای شیرین و طلایی ، شهر چهارم : بهانه ، فکر جدایی ، شهر پنجم : بی وفایی ، شهر ششم : دوری و بی اعتنایی ، شهر هفتم : اشک ، آه ، "تنهایی"

در غریبانه ترین لحظه ی "تنهایی" خود ، چشمهایم را که در آن دریایی از محبت موج میزند به تو خواهم بخشید ، تا هیچ گاه به پاکی احساسم شک نکنی

غروب غمهایت را به هر قیمتی خریدارم ، اگر همدم شبهای "تنهایی" من باشی

و بعد از تو دلم از عطش عشق طغیان کرد ، گاه از دو روزنه ی رخسارم ، گاه در نگاهی پوچ در تاریکی شب هایم ، گاه در باز دمی اندوهناک که با زحمت از قفس آزاد شده و پایانش خدا را شکر می گویند و گاه در وجودم که به هیچ پایانی نمی رسید مگر ، "تنهایی" ، "تنهایی" ، "تنهایی"

™Arman
23-12-2010, 10:07
می بینی ای لحظه های خالی از احساس تهی ، می بینی که چه صدای خرد شدن دست های خزان شده اش در دست های "تنهایی" کسل آور است و تو را نیز بی رمق می کند ، آه ، پس او چه گوید ؟

ای کاش تنها یک نفر هم در این دنیا مرا یاری کند ، ای کاش می توانستم با کسی درد دل کنم تا بگویم که ، من دیگر خسته تر از آنم که زندگی کنم تا ابد غم شبهایم را ، تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را ، قانون دنیا "تنهایی" من است و "تنهایی" من قانون عشق است و عشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض "تنهایی" خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت "تنهایی" غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد

این اس ام اس سازمان حقوق دلهاست. زود دستا بالا! جرم شما خیلی بالاست!
می دونی چرا؟!
.
.
.
.
.
آخه دل من از دوریت مرد

™Arman
23-12-2010, 10:09
دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن !!!

ای نگاهت رونق فردای من ، در تو معنا می شود دنیای من

ای کلامت بهترین اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوی رویای من

از بچگی بهم یاد دادند که هر ساعت ۶۰ دقیقه است و هر دقیقه ۶۰ ثانیه…

ولی کسی نگفت که هر ثانیه بدون تو ۱۰۰ ساله.

زندگی گرمی دلهای بهم پیوسته است. تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است.

مرتبه ، ۹۰۰ مجله ی عاشقانه را در ۸۰۰ جای مختلف به ۷۰۰ زبان زنده دنیا در پیش ۶۰۰ نفر مطرح کردم ، ۵۰۰ نفر آنها ۴۰۰ جلد را به ۳۰۰ زبان در ۲۰۰ برگ ترجمه کردند ، و ۱۰۰ بار برای تو در ۹۰ روز ، روزی ۸۰ دقیقه خواندم ، ۷۰ زبان را در ۶۰ بار در ۵۰ روز ، روزی ۴۰ مرتبه برای خودت تکرار کردی. ۳۰ تای آن را آموختی ، پس از ۲۰ روز از تو ۹ سوال کردم ، ۸ مرتبه به ۷ سوال من جواب رد در فاصله ۵ روز دادی ۴ مرتبه تو را در ۳ جشن دعوت کردم ، ۲ ساعت خواهش کردم تا یک مرتبه گفتی دوستت دارم!

™Arman
23-12-2010, 10:13
لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند ، حاضرم تمام هستیم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند…

تومرجانی تودرجانی تومرواریدغلطانی اگرقلبم صدف باشدمیان آن توپنهانی

مثل فرشته ها شده ای / زیبا و با صفا شده ای / چندیست که احساس میکنم / عزیزتر از جان ما شده ای، پس احتیاط کن!!!

سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو / بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو / هنر عاشقی امروز پسند هم نیست / که محبت شده اینگونه گناه من و تو

نکند قاصدکی را که برایم فرستادی بازیچه دست کودکی بازیگوش شده که اینچنین دل تنگم بی خبر مانده!

.Infernal
23-12-2010, 10:53
تو پادگان چشمات راه رفتم ...
بی معرفت سهم من از عشقت کلاغ پر بود

اگر غم هم مرا تنها گذارد
دگر تنهای تنها میشوم من

عهد کردم که گذر به کویت نکنم
گر ماه شوی نظر به رویت نکنم
گر دسته گلی شوی به دستم افتی
بر زمین بیندازم و بویت نکنم

می دونی چرا تو رو تو گلفروشی راه نمی دن ؟
چون با دیدن تو گلها خشکشون میزنه...!

می دونم هرجا که باشی
دل تو اهل همین جاست
واسهء من و تو اینجا
اول و آخر دنیاست

.Infernal
23-12-2010, 10:54
دوست داشتم جیگرت رو بخورم اما حیف تا عید قربان ساله دیگه باید صبرکنم!!!!

من از این فاصله ها دلگیرم بی تو این جا چه غریبانه شبی می میرم ساعت گریه و غم هیچ نمی خوابد و من در الفبای زمان خسته ی این تقدیرم

اگه يه روز بريو بريو بريو بريو بريو بريو بريو بری... به خونتون هم نرسی تازه مي فهمی كه كلاغه توی قصه ها چي ميكشه !

قربون شوما
.
.
.
.
.
.
.
.
.
که لباسا رو خوب تمییز می کنه.!

عاشقی مقدور هر عیاش نیست، غم کشیدن کار هر نقاش نیست..

.Infernal
23-12-2010, 10:55
امیدوارم که دانه‌ای بر خاک بفشانی
هرچند خُرد بوده باشد
و با روئیدنش همراه شوی
تا دریابی چقدر زندگی در یک درخت وجود دارد.
——————————————-
میدونی که چه موقع می فهمی دنیا دو روزه؟ وقتی که اونی که دوستش داری بهت بگه تا آخر دنیا باهاتم
——————————————-
حسنت همیشه در فزون باد
رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت
هر روز که باد در فزون باد
——————————————-
آسمان را ستاره زیبا می کند –باغ راگل–عشق را محبت–چشم را اشک ودوستی را(تو)
بگیر از من تو ای دل یادبودی که تنها لایق این دل توبودی هزاران خواستند این دل بگیرند . ندادم چون عزیز دل تو بودی

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم بس تنگ است بی خیالی سپر هر درد است باز هم می خندم آن قدر می خندم که غم از روی رود

.Infernal
23-12-2010, 10:56
عشق مثله یک تیره که درست می خوره وسط قلب آدم نه می تونی درش بیاری نه می تونی بزاری بمونه اگه درش بیاری می میری اگه بزاری بمونه بازم می میری پس آخرش جون تو می گیره
——————————————-
باید خریدار مشوی تا من خریدارت شوم
از جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم
من نیستم چون دیگران بازیگر بازیگران
اول بدست آرم تو را وانگه گرفتارت شوم
——————————————-
بودنم را هیچ ** باور نداشت هیچ ** کاری به کار من نداشت بنویسید بعد مرگم روی سنگ با خطوطی نرم و زیبا و قشنگ او که خوابیده است در این گور سرد بودنش را هیچ ** باور نکرد

كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشيم ماندني نه حاشيه اي از ياد رفتني

----------------

من به تنهايي يك چلچله در كنج قفس

بند, بندم همه در حسرت يك پرواز است

من به پرواز نمي انديشم به تو مي انديشم

كه زيباتر از انديشه يك پرواز است

.Infernal
23-12-2010, 10:58
دوباره فال حافظ میگیرم ، دوباره توی فالمی

همیشه در خیالتم ، اگر چه بی خیالمی . . .

برای آمدنت انتظار کافی نیست / دعا و اشک و دل بی قرار کافی نیست

خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی / دعای این همه شب زنده دار کافی نیست . . .

ة ة

مشتاق دیدارت شده بودم ، چشامو فرستادم تا ببینمت !

اگه یه پاک کن جادوئی داشتی ، کدوم یکی از خصوصیات منو پاک میکردی !!؟
=============

تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است..

.Infernal
23-12-2010, 10:59
باغ خوبه ، نه بی گل
چشم خوبه ، نه بی نور
دوست خوبه ، نه بی وفا
زندگی خوبه ، نه بی صفا
عشق خوبه ، نه بی معشوق
من خوبم ، نه بی تو !
.
.
.
آنکه ویران شده از یار مرا میفهمد / آنکه تنها شده بسیار ، مرا میفهمد
چه بگویم که چنان از تو فرو ریخته ام / که فقط ریزش آوار مرا میفهمد . . .
.
.
.
از پاسخ من معلمان آشفتند / از دهانشان هر چه در آمد گفتند
اما به خدا هنوز من معتقدم / از جاذبه تو ، سیب ها میافتند . . .
.
.
.
به نام خدائی که هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ
زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ
شاپرک را صد رنگ ، و مرا دلتنگ تو آفرید . . .

تقدیم به تو که وقتی زبان می گشایی، رگ های فروبسته ی هزار پرسش بی امانم را پاسخ می گویی و هجوم بی امان نفس هایت، دفتر پر برگ ندانسته های اندیشه ام را صفحه به صفحه بر باد می دهد. ای آشنا! با من سخن بگو..

.Infernal
23-12-2010, 11:00
هر دو چشمان تو دنیای من است ، گر نمیبینم تو را ، یادت نگهدار من است . . .
.
.
.
ندارم لحظه ای از تو رهائی / امان از عشق و این رهائی
تمام ترس من ناگفته پیداست / مبادا بین ما افتد جدائی . . .
.
.
.
چشمانت را ورق بزن ، شاید در گوشه ای از آن مرا به یادگار کشیده باشی . .
.
.
.
تو را در قلب شعرم میگذارم / به نام عشق آن را مینگارم
تمام حرف من در شعر این بود / تو را تا بی نهایت دوست دارم . . .
.
.
.
تنها صدای قلب تو حرمت خونه منه / کاشکی بدونی خواستنت به قیمت جون منه . . .

.Infernal
23-12-2010, 23:04
پروانه ی احساسم در دامی افتاده که عنکبوتش سیر است... نه می تواند پرواز کند و نه بمیرد..!

کاش کوچیک بودیم. وقتی کوچیک بودیم دلامون بزرگ بود. ولی حالا که بزرگ شدیم بیشتر دل تنگیم. کاش کوچیک می موندیم تا حرفامونو از نگاهمون بفهمن نه حالا که بزرگ شدیم و فریاد هم که می زنیم باز کسی حرفامونو نمی فهمه..

فاصله عشق های معمولی را از بین می برد و عشق های بزرگ و جاودانی را شدت می بخشد، مانند باد که شمع را خاموش می کند و آتش را شعله ور می سازد!

دقایقی توی زندگی هستن که دلت برای کسی اون قدر تنگ میشه که دوست داری اونو از رویاهات بیرون بکشی و توی دنیای واقعی بغلش کنی!

در آفتاب کمرنگ زندگیم و پیاده رویی که نمی دانم به کدامین خیابان منتهی می شود و در تلاطم شاخه های بی برگ، زیر چتری که مرا از باران جدا می کند، به دنبال نیمکتی می گردم تا دوباره به یاد آورم، همه آن روزها را که با بوی تو و بی روی تو بی اعتنا از کنارم گذشتند..

.Infernal
23-12-2010, 23:05
عشق زیباست ، اما وقتی بی وفائی را دیدی ، عشق را مجازات نکن . . .
.
.
.
میخواهم از چشمان تو دنیائی بسازم تا همه دنیای عاشقان دنیایم شوند . . .
.
.
.
خدا حافظ برای تو رهائی داشت / برای من غم تلخ جدائی داشت . . .
.
.
.
سردفتر عالم معانی عشق است / سر بیت قصیده جوانی عشق است
ای آنکه خبر نداری از عالم عشق / این نکته بدان که زندگانی عشق است . . .
.
.
.
دو چشمت سرزمین آرزوها ، نگاهت داستان آشنائیست
امان از آن زمان که قلبم ، گرفتار خزان یک جدائیست . . .

.Infernal
23-12-2010, 23:07
همه در دايره ي دوست گرفتار شدند ، بي نوا دل که در اين دايره پرگار نشد ، عاشقان سايه گريز و سايه ي يار شدند ، يار از خون دل عشق خبردار نشد ، چشم ها مست ز هوشياري و در خواب شدند ، خواب از ياد رخ دوست بيدار نشد .

داستان زندگي من قصه اي است که متن آن وجود توست و پايانش نبود توست .

چه خوش است حال مرغي که قفس نديده باشد ، چه نکوتر آنکه مرغي ز قفس پريده باشد ، پر و بال ما بريدند و در قفس گشودند ، چه رها چه بسته مرغي که پرش بريده باشد .

دلم با عشق تو عاشق شد ، تمام لحظه هايم بهترين شد ، ولي بي مهريت کار دلم ساخت ، دل تنهاي من تنهاترين شد .

دوست داشتن هميشه گفتن نيست ، گاه سکوت است و گاه انتظار .

.Infernal
23-12-2010, 23:12
بازدلم یادشمامیکند یادهمان لطف وصفا میکند
این دل بی کینه همیشه تورا
برسر سجاده دعا میکند
گرچه درون دل ماجای توست
بازدلم یادشما میکند

دل من ترانه دارد ، غم عاشقانه دارد / به هوای روی ماهت ، همه شب بهانه دارد . . .

زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است
دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . .

گر تو را با ما تعلق نیست ، مارا شوق هست
گر تو را بی ما صبوری هست ، ما را تاب نیست . . .

به سکوت سرد مرداب قسم که تو نیلوفر چشمان منی
و دل خسته من میترسد که تو پژمرده شوی
که تو مرا به فراموشی شب ها سپری
که مبادا به دلم زنگ سیاهی بزنی
و به شب های امیدم تو تباهی بزنی

.Infernal
23-12-2010, 23:14
من عمر تباه کردم ، اما توبه / من نامه سیاه کردم ، اما توبه
در محضر دیدگانت ای صاحب عصر / صد بار گناه کردم ، اما توبه . . .
.
.
.
زندگی کوتاهتر از آن است که عشق ورزیدن را برای لحظه آخر بگذاریم . . .
.
.
.
روز و شب فکر توام ، در خواب میبینم تو را / خواب شب پوج است ، من بیدار میخواهم تو را
.
.
.
میگن عاشق ها عشقشون رو زیبا میبینن ، این دفعه که دیدمت زیباتر شده بودی
نمیدونم هر دفعه تو زیباتر میشی یا من عاشقتر !؟؟

در باغ دلم جوانه ای باید و نیست / شوق غزل ، ترانه ای باید و نیست
خواهم که تو را ببینم اما چه کنم / دیدار تو را بهانه ای باید و نیست . . .
.

.Infernal
23-12-2010, 23:15
دوستی برگ گلی نیست که بر باد رود / تشنه را آب محال است که از یاد رود . . .
.
.
.
آواز عاشقانه ما در گلو شکست / حق با سکوت بود ، صدا در گلو شکست
فرصت گذشت و حرف دلم نا تمام ماند / تنها بهانه ما در گلو شکست
تا آمدم که با تو خداحافظی کنم / بغضم امان نداد و وداع در گلو شکست . . .
.
.
.
باور کن ای دیر آشنا تنهایم ، بی تو نمیدانم چه خواهد شد فردایم
در این سکوت فصل جدائی ها ، به یاد تو در این ویرانه راه می پیمایم . . .

قاصدک حرف دلم را تو فقط میدانی / نامه عاشقی ام را تو فقط میخوانی
قاصدک هیچ ** با من نیست / همه رفتند ، تو چرا میمانی ؟
.
.
.
مهرت به هزار چهره آراسته است /زیبائی ات از رونق مه کاسته است
من آنچه دلت خواست ، هرگز نشدم / اما تو همانی که دلم خواسته است . . .

.Infernal
23-12-2010, 23:17
تک کل واشده اي گفت صبا را عشق است / بلبل آمد به ميان گفت صدا را عشق است
گل و بلبل بنشسته به کنار / سنبل آمد بي ميان گفت وفا را عشق است . . .

چه بسیار نگاه ها ...
در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند
و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش بوسه میزنند .

صدای پای تو که می روی
و صدای پای مرگ که می آید...
دیگر چیزی را نمی شنوم !

من تو را ای عشق از کف داده ام. هم خودم را هم تو را گم کرده ام . آن من عاشق ، من دیوانه ، من نمیدانم کجا گم کرده ام. من نشانی های خود را می دهم . یک نفر باید مرا پیدا کند . یک نفر باید که با طوفان عشق ، این برکه خشکیده را دریا کند /

دنیا روخیلى کوچیک مى بینم که بخوام بگم یه دنیا دوست دارم!

GORJI
24-12-2010, 16:17
ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز ، کان سوخته را جان شد و آواز نیامد ، این مدعیان در طلبش بی خبرانند ، کان را که خبر شد خبری باز نیامد .

دیروز می مردند و فراموش می شدند آرام آرام ، امروز چه زود از یاد رفته ایم بی آنکه بمیریم !

GORJI
24-12-2010, 16:17

.Infernal
25-12-2010, 09:36
غرورت رو واسه کسي که دوسش داري بشکن ولي دل کسي رو که دوسش داري به خاطر غرورت نشکن
-------------------------------------
خط 2 انتها داره ... مثلث 3 تا انتها ... مربع 4 تا انتها ... اميدوارم دوستي من و تو مثل دايره باشه
قفل ها كه بي كليد شدن. چشم ها به در سفيد شدن . چه امتحان خوبيه . دوريت عجب غروببيه
تو باغ ها گل سرخي تو آسمون ستاره ، جايي رو سراغ ندارم كه نشون از تو نداره

در ان زمان که وفا قصه برف و تابستان است ، و صداقت گل نایابی استبه چه کسی باید گفت ، با تو خوشبخت ترین انسانم . . . ؟

.Infernal
25-12-2010, 09:37
تو را جز سختی راهت غمی نیست / درون کوله بارت ماتمی نیست
شکست بغض مغرورم ، مرو یار / بجز دوری ز تو درد دیگری نیست . . .
.
.
.
تا که پرسیدم ز منطق عشق چیست / در جوابم این چنین گفت و گریست
لیلی و مجنون همه افسانه اند ، عشق ، تفسیری ز زهرا و علی ست . . .
.
.
.
فرصت شمار صحبت ، کز این دو روز منزل / چون بگذریم نتوان دیگر به هم رسیدن . . .
.
.
.
زندگی زندان سرد کینه هاست ، من گریزانم از این زندان که نامش زندگیست . . .

گریه کن ای ابرک من همچون ستاره بر زمین
روز میلاد مرا در شب بی صحر ببین . . .

.Infernal
25-12-2010, 09:37
چو به گشتی طبیب از خود میازار / چراغ از بهر تاریکی نگه دار
.
.
.
طعنه بر طوفان نزن ، ایراد بر دریا مگیر ، عاشق ساحل شدن موج را دیوانه کرد . . .
.
.
.
دگر حس شقایق را نداری ، هوای قلب عاشق را نداری و از چشمان خونسرد تو پیداست
که دیگر حس سابق را نداری . .
.
.
.
دلی دارم که از تنگی در او جز غم نمی گنجد ، غمی دارم ز دلتنگی که در عالم نمی گنجد
.
.
.
دوستان عاشق شدن کار دل است / دل چو دادی پس گرفتن مشکل است
تا توانی با رفیقان همدم و هم رنگ باش / یا مزن لاف رفیقی یا حقیقت مرد باش . . .

.Infernal
25-12-2010, 09:38
بیقرار تو ام و در دل تنگم گله هاست، آه! بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست، مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست..

مهربانی را از وقتی یاد گرفتم که پسری آسمان نقاشیش را سیاه کشید تا پدر زحمتکشش دیگر در آفتاب نسوزد..

در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند تو به دنبال نگاه زیبا باش.

وقتی کسی به دل نشست نشستنش مقدسه، حتی اگه نخواهدت، نفس کشیدنش بسه..

هرچی هستی همون باش / هرچی نیستی نگو کاش

.Infernal
25-12-2010, 09:40
کهنه فروش تو کوچمون داد میزد کهنه می خریم، وسایل شکسته و پاره و پوره می خریم، بی اختیار فریاد زدم قلب شکستم می خری؟ گفت که اگه ارزشی داشت، کسی اونو نمی شکست..
--------------------------------
آغاز سفر عشق این است: "کنار گذاشتن من و هیچ شدن". از این هیچ است که همه چیز زاده می شود.
در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما، همه از من گریزانند، تو هم بگذر از این تنها..
عشق هیچ مرگی نمی شناسد، عشق بر مرگ غلبه می کند. عشق مرزهای زمان را فتح می کند.

ناز آن چشمی که سویش مال ماست / ناز آن دوستی که قلبش یاد ماست . . .

.Infernal
25-12-2010, 09:40
باغ خوبه ، نه بی گل
چشم خوبه ، نه بی نور
دوست خوبه ، نه بی وفا
زندگی خوبه ، نه بی صفا
عشق خوبه ، نه بی معشوق
من خوبم ، نه بی تو !

آنکه ویران شده از یار مرا میفهمد / آنکه تنها شده بسیار ، مرا میفهمد
چه بگویم که چنان از تو فرو ریخته ام / که فقط ریزش آوار مرا میفهمد . . .

به نام خدائی که هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ
زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ
شاپرک را صد رنگ ، و مرا دلتنگ تو آفرید . . .

تو كه می دونی من زیاد به خیابونا وارد نیستم
.
.
.
میشه بگی از كدوم طرف میشه قربونت برم ؟!

تو پادگان چشمات راه میرفتم ... بی معرفت سهم من از عشقت كلاغ پر بود ؟!

.Infernal
25-12-2010, 09:41
تقدیم به تو که وقتی زبان می گشایی، رگ های فروبسته ی هزار پرسش بی امانم را پاسخ می گویی و هجوم بی امان نفس هایت، دفتر پر برگ ندانسته های اندیشه ام را صفحه به صفحه بر باد می دهد. ای آشنا! با من سخن بگو..

یه هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کند بشه، نه اینکه هیزمش زیاد بشه! تبر ما انسان ها باورهامونه نه آرزو هامون!

صد دفعه گفتم وقتی داری راه میری جلوی پاتو نگاه کن، باز افتادی تو قلب من!

نمی دونم چرا دلم مدتیه غصه داره، مدتیه از تو چشام بارون سختی میباره، نمی دونم چرا شبا با غصه هم خونه میشم، وقتی ستاه درمیاد راس راسی دیوونه میشم، شاید به آخر رسیدم، رفتن علاج دردمه، واسه همین دنیا دیگه برام مثل جهنمه..

ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست

از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست !

.Infernal
25-12-2010, 09:42
عشق مهمانی مودب است که ورودش را با ضربه های قلب اعلام می کند!
.
.
عشق مثل آبه، می تونی توی دستات قایمش کنی، اما آخرش یه روز دستتو وا می کنی می بینی نیست! قطره قطره چکیده بی اینکه بفهمی.. فقط احساس می کنی کمی دستات نمناکن. این همون رطوبت خاطره هاست که بر جای مونده..
.
.
عشق مثل شاپرک می مونه، اگه ولش کنی میره، اگه محکم بگیریش می میره!
.
.
هیچ وقت شعار نداده ام، که به زور باید لبخند زد! بعضی وقت ها باید تا نهایت آرامش گریست، آن گاه است که تبسمی میهمان لبانت می شود که زیبا تر از رنگین کمان بعد از باران است..

سردی نگاهتو بشکن ، فاصله سزای ما نیست ، با تو بودن آرزومه

این جدائی حق ما نیست . . .

TAAW
25-12-2010, 10:32
.

آنکه خود مرحم قلب خرامان تو بود ، بین که اینک خود نیاز مرحم است . . .

.

.

.

ساعت چیست؟

اختراع غریبی است که جای خالیت را به رخ دلتنگیهایم میکشد . . . !

.

.

.

ما دانه نخورده صید این صیاد شدیم / ناکرده گنه ببین چه بدنام شدیم

ترسیدن ما ، ز ترس بدنامی بود / حالا از چه بترسیم که بد نام شدیم . . .

.

.

.

گفتی که دگر در تو چنان حوصله ای نیست / گفتم که مرا دوست نداری گله ای نیست

رفتی و خدا پشت و پناهت به سلامت / بگذار بسوزد دل من مسئله ای نیست . . .

.

.

.

انتظارت چه زیباست وقتی که لبه جاده ی دل تنگی ایستادم

وتو با شاخه گلی از بهانه های عاشقانه می ایی

.Infernal
25-12-2010, 12:49
عشق نمی پرسه اهل کجایی ، فقط میگه تو قلب من زندگی می کنی . عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی . عشق نمی پرسه که دوستم داری فقط میگه : دوستت دارم

.Infernal
25-12-2010, 12:51
عشق نمی پرسه اهل کجایی ، فقط میگه تو قلب من زندگی می کنی . عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی . عشق نمی پرسه که دوستم داری فقط میگه : دوستت دارم

.Infernal
25-12-2010, 12:55
غم خانه عشق تو به رضوان ندهم ، یک خار تو را به صد گلستان ندهم
تو معدن عشق آرزوهای منی ، من کفر تو را به گنج ایمان ندهم . . .

---

هر آنکه از رفاقت دم میزد / ولی ناخوداگاه از خیانت دم میزد
تو رویاهام که با هر یک رفیقو / که با هر یک غم و شادی شریکو
به وقت خوش همه با تو رفیقو / به مشکل میرسی هر یک غریب
توی گفنار خویش دم از رفاقت / ولی بوئی نبردند از صداقت

---

همه تردید های دنیا را بگذار روی طاقچه ، تو برای ما بودن باید با ما باشی
لبخند هایت را از طاقچه بردار ، تردیدت را بگذار ، تا ما همیشه برای ما بودن
کم نداشته باشیم تو را .

---

گر از این منزل ویران به سوی خانه روم / دگر آنجا که روم عاقل و فرزانه روم . .

هر چه باشی نازنین ، ایام خارت میکند / هر چه باشی شیر دل دنیا شکارت میکند

هر چه باشی با لب خندان میان دیگران / عاقبت دست طبیعت اشک بارانت میکند . .

.Infernal
25-12-2010, 12:59
واسه مشق شبت بنویس : اونی که فکرش رو نمیکنی همیشه به یادته . . .

---

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

---

تو بمان با دگران وای به حال دگران . .

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد

هرچه پرستو شدم و پر زدم / هم نفسی مثل تو پیدا نشد . . .

---

هر شب به فکرت نازنین تا صبح خلوت میکنم / هر دم به شوق دیدنت اخمی به ساع میکنم

---

اگر اسم آدما رو بارزترین صفاتشون بذارن ٬ اسم منو چی میذاشتی !؟

.Infernal
25-12-2010, 13:00
عشق فرآیندی است که در طی آن من به تو کمک کنم تا به خود واقعی ات
نزدیکتر شوی ، نه آنچه من می خواهم . . .

هیچگاه نگذار در کوهپایه های عشق کسی دستت را بگیرد
که احساس میکنی در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد . . .

غم ها چو کوه گشته و بیداد میکند / عمرش دراز باد آنکه ز ما یاد میکند . . .

عشق زیباست ، اما وقتی بی وفائی را دیدی ، عشق را مجازات نکن . . .

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت / دوریت آمد به یادم هستی ام آتش گرفت . . .