PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

GORJI
03-01-2011, 17:29
بنازم حسن نیکویت ، عجب یادی ز ما کردی ، فضای تنگ قلبم را ، زمین تا آسمان کردی .

اگر چه نازنینان را وفا نیست ، گلستانی چو باغ آشنا نیست ، اگر بر آسمان هفتم پا گذارم ، دلم یک لحظه از یادت جدا نیست .

کلمه ی نه در زبان یک زن به معنی جواب منفی نیست .

اشک بهترین پدیده ی دنیاست ولی تا زیباترین چیزها رو از انسان نگیره خودشو تقدیم نمیکنه !

سه غم آمد به جانم هر سه یک بار ، غریبی ، اسیری و غم یار .

GORJI
03-01-2011, 17:30
زیباترین تولدها ، آن هاییست که در رویا برای کسی می گیریم که عاشقانه دوستش داریم .

پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک چشم انتظارم .

برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال ، بنگر که چگونه می افتی ، چون برگی زرد یا سیبی سرخ !

میشه مثل یک قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی ، ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با رفتن بعضیا از چشمت جاری میشه .

اگه نفس میکشم ، اگه میخندم ، اگه هنوز زنده ام ، اگه اشکهام هنوز خشک نشده ، دلیلی نداره جز تو

GORJI
03-01-2011, 17:30
اگر از دست دادن عشقی با دلیل باشد ما تسلیم می شویم ، اما اگر عشقی را بدون دلیل از دست بدهیم ، هرگز خود را نخواهیم بخشود .

عاشق یک بار به دنیا میاد اما سه بار میمیره ، وقتی یارشو با کسی می بینه ، وقتی بفهمه اون دوستش نداره ، وقتی بفهمه هیچ وقت به اون نمیرسه .

هیچگاه به اندازه ی وقتی که عشق را از دست می دهیم ، غمگین نمی شویم .

زن وقتی دوست بدارد ، غیر از محبوب خود چیزی را نمی بیند و هرچه عاطفه ، مهربانی و نوازش و فداکاری دارد تنها برای او به کار می برد .

دلم در حلقه ی غم ها نشسته ، زبانم بسته و سازم شکسته ، وجودم پر ز شعر عاشقانه ست ، تو را می خواهم و این ها بهانه ست .

GORJI
03-01-2011, 17:31
از عطر نگاه باغ ها دانستم نام دگر بهار ، لبخند خداست !

خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروی ، دو تا دست داد تا نگه داری ، دو گوش برای شنیدن و دو چشم برای دیدن داد ولی چرا فقط یک قلب به تو داد ؟ چون قلب دوم تو رو به کس دیگری داد تا تو آن را پیدا کنی .

در خلوت تنهایی ام برای دل خویش می نویسم ، نوشته هایی که شاید یادگاری باشد از روزهایی که همدمی نبود مرا سر بر شانه هایش گذارم و ناگفته هایم را برایش بازگویم .

آرزوی من این است که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی ، آرزوی من این است یا شوی فراموشم یا که مثل غم هر شب گیرمت در آغوشم .

در جهان چیزی غیر ممکن نیست و طبیعت چیزی را به نام شکست نمی پذیرد .

GORJI
03-01-2011, 17:32
اشک عرق دویدن خاطرات در یاد است ، بیا ببینمت تا خاطراتم آرام شوند ، اشکهایم ساکت .

از جا ماندن دل باکی نیست ، مبادا وا بماند دل .

عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو ، خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو ، قرعه امروز به نام من و فردا دگری ، می خورد تیر اجل بر پر و بال من و تو ، مال دنیا نشود سد ره مرگ کسی ، گیرم که کل جهان باشد از آن من و تو .

آدم از روز اول تا روز آخر تاوان پس میده ، تاوان زنده بودن ، تاوان زندگی کردن و تاوان به دنیا آمدن .

لحظه رفتنیست و خاطره ماندنی ، تمام ادبیات عشق را به یک نگاه می فروختم اگر لحظه ای ماندنی بود و خاطره رفتنی .

GORJI
03-01-2011, 17:32
زندگی با صدا شروع میشه بی صدا تموم میشه ، عشق با ترس شروع میشه با شک تموم میشه ، دوستی هر جایی میتونه شروع بشه اما هیچ جا تموم نمیشه .

دل من چه خردسال است ، ساده می نگرد ، ساده می خندد ، ساده می پوشد ، دل من از تبار دیوارهای کاهگلی ست ، ساده می افتد ، ساده می شکند ، ساده می میرد ، دل من تنها ، تنها ، سخت می گیرد .

بیقرار تو ام و در دل تنگم گله هاست ، آه ! بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست ، مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست .

بخ محض اینکه با تمام وجود باور کنی که به آرزویت میرسی ، دنیا آرایش تازه به خودش میگیرد تا آرزوی تو را به واقعیت تبدیل کنه .

ما عشق اول هم بودیم اما ، همیشه عشق اول بهترین نیست !

GORJI
03-01-2011, 17:33
به قلبم نشستی نگفتم چرا ، دلم را شکستی نگفتم چرا ، یکی خواب شبهای من را ربود ، چو دیدم تو هستی نگفتم چرا .

سراغ از من نمیگیری گل نازم ، نمیشناسی صدای کهنه سازم ، نمیبینی مگه اینجا دلم تنگه ، نمیبینی مگه با با غصه دمسازم ، سراغ از من نمیگیری نگیر اما ، فراموشم نکن هرگز گل زیبا .

تو دیگه بر نمیگردی ولی من چشم انتظارم ، هنوز برام عزیزی چه دل ساده ای دارم .

همه حرف خوب میزنن اما کی خوبه این وسط ؟ بد و خوبش به شما ، ما که رسیدیم ته خط !

روزگار را گذراندیم شاید به خوشی برسیم ، اما ندانستیم همان روزها روزگار خوش ما بود .

GORJI
03-01-2011, 17:33
چه تو بیداری چه توی خواب فکرت همیشه با منه ، هیچ اسمی جر اسم تو رو لبام صدا نمی زنه ، هنوز همیشه با منی هنوز همه شکل تو اند ، هنوز کسی به جای تو نیومده تو قلب من .

هفت راز خوشبختی : متنفر نباش ، عصبی نشو ، ساده زندگی کن ، کم توقع باش ، همیشه لبخند بزن ، زیاد ببخش ، یک دوست خوب داشته باش ، البته مثل من !

آنان که برای با هم بودن نیاز به دلیل مادی دارند ، مدت ها پبش عشق خود را کشته اند ، عشق جهان را می سازد نه جهان عشق را .

به آخرش فکر نکن ، بگذار عشق خودش حرف آخر را بزند .

اگه به تو زل نمی زنم ، رازی است که با نگاه فاش می شود .

GORJI
03-01-2011, 17:34
فصل ما فصل غروبه ، غم تو سینه مشت میکوبه ، حسرت تو دردی کهنست ، اما یاد تو چه خوبه ، چه خوبه درد کشیدن ، واسه قلبی که صبوره ، اگه بشکنیش هزار بار ، ولی بازم پر غروره .

از بده روزگار هنوز هیچ کس رو جز تو نمی خام ، شبیه مرگه زندگی شبیه گریست خنده هام .

زمانی که احساس در کلام نمی گنجد ، عاشقانه می بوسمت .

رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حک نکن ، از این که من دوست دارم حتی یه لحظه شک نکن .

زندگی دشمن شما نیست اما طرز فکرتان می تواند دشمن شما باشد .

GORJI
03-01-2011, 21:00
تایپک پاکسازی و پستهای اضافی حذف گردید ..

omidvista
04-01-2011, 02:34
اول رخ به ما نبایست نمود / تا آتش ما جای دگر گردد دود / اکنون که نمودی و ربودی دل ما / ناچار تو را دلبر ما باید بود .

________ ________

ما را دلی بود که ز دنیای دیگر است / ماییم جای دیگر و او جای دیگر است / دیشب دلم به جلوه ی مستانه ای ربود / امشب پی ربودن دلهای دیگر است .

________ ________

بس که دلتنگم اگر گریه کنم میگویند / قطره ای قصد نشان دادن دریا دارد .

________ ________

خیلی ها میگن دوری و دوستی ، ولی من میگم سخته زنده بودن وقتی دوری و نیستی !

________ ________

شب است و در سکوت شب نشسته ام به خاطرت / و دلخوشم به این دلی که بسته ام به خاطرت / ببین چگونه مهربان طلسم کرده ای مرا / که از تمام قبله ها گسسته ام به خاطرت .

omidvista
04-01-2011, 02:36
جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم / هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم .

کاش ریسمان محبتمون روزی یکبار پاره بشه تا با هر گره زدن فاصلمون کمتر بشه !

________ ________

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم .

________ ________

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی / عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی / من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم / تو از دل من هیچ خبر دار نباشی .

________ ________

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی / عشق است اگر از آن نداری سهمی / فهمیدن عشق عاشقی می خواهد / یک روز بزرگ می شوی می فهمی .

omidvista
04-01-2011, 02:37
وصل تو کجا و من مهجور کجا / دردانه کجا ، حوصله ی مور کجا / هرچند ز سوختن ندارم باکی / پروانه کجا و آتش طور کجا .

______ ________

دیگر بهار در سبد روزگار نیست / دیگر قرار نیست ، نه دیگر قرار نیست / شادم که زود می گذرد شادیم ، ولی / غم می خورم که هیچ غمی ماندگار نیست .

________ ________

کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم .

________ ________

کاش میشد با تو بودن را نوشت / تا که زیبا را کشم بر هرچه زشت / کاش میشد روی این رنگین کمان / می نوشتم تا ابد با من بمان .

________ ________

میدونی چرا غروب همیشه سرخه ؟ چون هر وقت میبینه چقدر دوست دارم ، حسودیشون میشه !

omidvista
04-01-2011, 02:38
در روزهای بارانی چترت و در روزهای آفتابی عینکت میشم تا از دست آسمان ناراحت نشی .

________ ________

دو تا گل بگیر دستت ، هر کدومو بگیر تو به دستت ، اما من گل وسطی رو دوست دارم .

_______
همیشه عاشق کسی باش که تو رو تو ساده ترین لباس به همه نشون بده و بگه این دنیای منه .

________ ________

اگر گل بودم تقدیم وجودت میشدم ، اگر تار بودم آهنگ دوست داشتن را مینواختم ، اگر باران بودم آنقدر می باریدم تا غمهایت را بشویم ، دریغا که نه گلم ، نه تارم و نه بارانم ، ولی هر چه باشم و هر کجا باشم بیادتم .

________ ________

به کدامین کتاب مقدس سوگند بخورم که از یاد عاشق واقعی ات نخواهی رفت ، حتی اگر تو را به آخرین صفحات تاریخ تبعید کرده باشند .

omidvista
04-01-2011, 02:40
غروب آخر شعرم پر از آرامش دریاست ، و من امشب قسم خوردم تو را هرگز نرنجانم .

________ ________

باران را دوست دارم ، چون بی هیچ چشم داشتی به زمین می آید ، این فاصله را با تمام عشق طی می کند تا به ما اهالی خاک نوید تازگی و آبادانی بدهد .

________ ________

وقتی دلتنگ شدی به یاد بیار کسی رو که خیلی دوستت داره ، وقتی نا امید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ، وقتی ساکت شدی به یاد بیار کسی رو که به شنیدن صدای تو محتاجه .

________ ________

در مکتب ما رسم فراموشی نیست ، در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست ، مهر تو اگر به هستی ما افتد ، هرگز به سرش خیال خاموشی نیست .

________ ________

عشق مثل یه گنجشک می مونه ، اگه محکم بگیریش می میره ، اگه شل بگیریش می پره ، پس سعی کن یه طوری بگیریش که آروم تو دستات خوابش ببره .

.Infernal
04-01-2011, 07:18
من بگم دوستت دارم با چه رقم یا عددی / تو که بی نهایتی قشنگ تر از من بلدی !
.
.
.
آهو اگر چشم تو بیند ز چرا می افتد
تو هم اینقدر نخور جانا غم دنیا که سر و کار همه آخر به خدا می افتد . . .
.
.
.
چشمات واسم یه دنیاست ٬ دلم بی تو کویره
خندت اگه نباشه ذلم خیلی فقیره . . .
.
.
.
مهربانی را قسمت کنیم ٬ من یقین دارم به ما هم میرسد
آدمی گر ایستد بر بام عشق ٬ دستهایش تا خدا هم میرسد . .

تو میروی و من فقط نگاهت میکنم، تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم، بی تو یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشای تو همین یک لحظه باقی است..

.Infernal
04-01-2011, 07:19
گر نیایی تا قیامت انتظارت می کشم. منت عشق از نگاه پر شرابت می کشم. ناز چندین ساله ی چشم خمارت می کشم. تا نفس باقیست اینجا انتظارت می کشم….

خیالت راحت ، دیگر اشکی نیست که به بالینت بریزد و احساس را شکوفا کند
تنها بغضیست که فرو رفتنش حسرت در چشمانم می تازد

بر درت می آمدم هر شب مرا وا میزدی / گفتمت نا مهربانی دم ز حاشا میزدی
دیدمت یک شب به دریا خیره بودی تا به سحر / کاش دریای تو بودم دل به دریا میزدی

من عاشق چشم تو ام تو مبتلای دیگری
دارم به تقدیر خودم چندیست عادت میکنم

بلای عشق را جز عاشق شیدا نمی داند
به دریا رفته می داند مصیبتهای طوفان را

.Infernal
04-01-2011, 07:20
اگر آزاد بودم به دور دستها پرواز میکردم ٬ و نام تو را که زیباترین نام هاست
بر روی گلها و سبزه ها و دریاها می نوشتم . . .
.
.
.
دوستی فصل قشنگی است پر از لاله سرخ ٬ دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگی است به رنگ خدا ٬ دوستی حس عجیبی است میان آفتاب و آب
.
.
.
خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا

رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی . . .

.

.

.

بار دگر ما را کلک زد دم از یک اتفاق مشترک زد برای لحظه ای با تو شکفتن

هزاران بار قلبم را محک زد . . .

.

.

.

پس از مرگم بیا زیبا نگارم بیا با جمع دوستان بر مزارم سرت خم کن ببوس سنگ مزارم که

من در زیره خاک چشم انتظارم . . .

.Infernal
04-01-2011, 07:21
بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه
درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه . . .
.
.
.
خدایا از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار
نگاهی ، یادی ، تصویری ، خاطره ای ، برای آن هنگام که
فراموش خواهیم کرد که روزی چقدر عاشق بودیم . . .
.
.
.
دل من غمگین است ، غصه ام سنگین است
گرچه با هم نفسم زندگی شیرین است
میل گل در من نیست ، بال من خونین است
اشک غم باید ریخت ، رسم دنیا این است . . .
.
.
.
اگرچه نازنینان را وفا نیست / گلستانی چو باغ آشنا نیست
اگر بر چرخ هفتم پا گذارم / دلم یک لحظه از یادت جدا نیست . . .

یه قلب برات کشیدم میون موج دریا
رو ماسه هاش نوشتم دوستت دارم یه دنیا

.Infernal
04-01-2011, 07:22
تا ادم برفي ۲طرفه رود خونه عاشقه همديگه ميشن.از عشق همديگه آب ميشن تا شايد وسط رودخونه به هم برسن

--------------------------------------------------------------------------------

مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟
آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه.

--------------------------------------------------------------------------------

فرق تو با روز چيه؟ روز بايد 30 تاش رو جمع كني تا 1 ماه بشه اما تو همين جوري ماهي.

هر وقت دلم برات تنگ مي شه ميام پشت قلبت هي در مي زنم پس هر وقت قلبت مي زنه بدون دلم برات تنگ شده.

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه كني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد.
فرقي نمي كند گودال آب كوچكي باشي يا درياي بيكران… زلال كه باشي، آسمان در توست.

.Infernal
04-01-2011, 07:23
امروز دیدمت خسته بودی ، اگه اشتباه نکنم دل شکسته بودی ، دوستم نداری می دونم ، حتما به دیگری دل بسته بودی !

اگر زیستن را دوست داشتم ، هرگز به هنگام به دنیا آمدن نمی گریستم !

ای دوست ، معرفت چیز گرانی است که به هرکس ندهندش !

خطر خوشبختی در این است که آدمی در هنگام خوشبختی هر سرنوشتی را می پذیرد و هرکسی را نیز !

عشق میوه تمام فصل هاست و دست همه ** به شاخسارش می رسد .

.Infernal
04-01-2011, 07:24
هرکس به میزانی که تنهایی نیاز دارد عظمت دارد و بی نیاز تر است .

ازدواج مثل بازار رفتن است ، تا پول و احتیاج و اراده نداری به بازار نرو !

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم !

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف ، زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ ، زندگی یعنی عشق ، تو بدان عشق بورز .

برای رسیدن باید رفت ، در بن بست هم راه آسمان باز است ، پرواز را بیاموز !

.Infernal
04-01-2011, 07:28
یه قلب برات کشیدم میون موج دریا
رو ماسه هاش نوشتم دوستت دارم یه دنیا

من به اندازه چشمان تو غمگین ماندم و به اندازه هر برق نگاهت نگران
تو به اندازه تنهایی من شاد بمان . . .

حال ما بی آن مه زیبا مپرس / آنچه رفت از عشق او بر ما مپرس

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست / که هرچه بر سر ما می رود ارادت اوست
نظیر دوست ندیدم اگرچه از مه و مهر / نهادم آیینه ها در مقابل رخ دوست . . .

هر چند پیر و خسته و ناتوان شدم / هر که یاد روی تو کردم جوان شدم . . .

.Infernal
04-01-2011, 07:31
وقتی قدرت عشق بر عشق به قدرت غلبه کند ، دنیا طعم صلح را می چشد .

اگر از کسی متنفری از قسمتی از خودت در او متنفری ، چیزی که از ما نیست نمی تواند افکار ما را مغشوش کند .

عشق هوس محبوب شدن نزد معشوق است .

دلم در هر تپش صد بار آواز تو می خواند ، تو هم یاد دل ما می کنی یا نه ؟

یه شاخه گل یه دنیا مهربونی ، به تو که هم گلی هم مهربونی

.Infernal
04-01-2011, 07:32
اگه نيوتن قبل از مرگش صورت ماه تو رو مي ديد معناي حقيقي جاذبه رو مي فهميد
-----------------------------------
بوديم و کسي پاس نمي داشت که هستيم باشد که نباشيم و بدانند که بوديم
--------------------------------
عشق از کلمه‌ي عشقه برگرفته شده. عشقه نام گياهي است در هند که اگر بر هر گياهي، حتي درختي تنومند بپيچد، آن را از پاي در مي‌آورد
---------------------------------
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نميشود که در اين سه کلمه ي کوتاه: او دوستم ندارد
-----------------------------------
در عشق هميشه قطره اي جنون هست و در جنون هم هميشه قطره اي عقل“

.Infernal
04-01-2011, 07:36
دیشب تو فکرت بودم که قطره اشک از چشمانم جاری شد

از اشک پرسیدم چرا امدی؟ گفت: اخه تو چشمات کسی

هست که دیگه اونجا جای من نیست
--------------------------------------------------------------
از او پرسیدم :مرا دوست داری یا زندگی ات را ؟گفت : تو را .

از من پرسید :مرا دوست داری یا زندگی ات را؟گفتم : زندگی ام را

رفت ولی هیچ وقت نفهمید که تمام زندگیه من او بود.
------------------------------------------------------------------

میدونی فاصله ی بین انگشتان واسه چیه؟

واسه اینه که یه نفر دیگه با انگشتاش این

جای خالی را پر کنه. پس دنبال دستی باش

که تا ابد دستت را بگیره.
---------------------------------------------------------
کسانی که شهامت عاشق شدن را دارند. باید شهامت درد کشیدن را هم داشته باشند
------------------------------------------------
چه قدر تو را دوست دارم ؟ بگذار بشمارم . تو را به عمق و پهنا و ارتفاعی که روحم می تواند بپیماید دوست دارم . در آن حالی که روحم به پرواز در می آید و به فیض الهی می رسم

.Infernal
04-01-2011, 07:38
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

.Infernal
04-01-2011, 07:40
وقتی با 1 انگشت به سمت کسی اشاره مي کنی و مسخرش ميکنی اگه خوب به دستت دقت کنی 3 تا انگشتت به سمت خودته
----------------------------------------------
-الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم
----------------------------------
از اینکه زندگیتان پایان می یابد نترسید ...از این بترسید که زندگی را هیچ گاه آغاز نکنید
--------------------------------
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر
شداز گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است
------------------------------------
يادگار تو برايم چه بود جزء خنده اي که تا بي نهايت بر تابوت چهره ام مي ماند . تو را به دريا مي پنداشتم آبي و پاک ، چه مي دانستم دريا هم رود مي بلعد

.Infernal
04-01-2011, 07:40
اگر غم سيرم كند غصه اگر پيرم كند دست بزرگ آسمان زمين گيرم كند باز هم ميگم دوستت دارم
*****************************************.

در اين دنيا نكردم من گناهي فقط كردم به چشمانت نگاهي اگر باشه نگاه من گناهي مجازا تم بكن غير از جدايي

موج نگاهت كشتي قلب مرا چه بي صدا شكست
عشق به رنگ چشماي هر انسانه آخه هر كسي از پشت چشاي خودش عشق رو ميبينه

عشق يک اسم تعريف نداره . عاشقي تعريف داره . عاشقي يعني عشق .

.Infernal
04-01-2011, 07:41
چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .

از جرم عشق گر پیش کسم راه نیست ، یا رب تو آگهی که محبت گناه نیست .

زندگی تلخ ترین خواب منست ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند .

هر وقت نتوانستی کسی را فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی .

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت تنهایی غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد

.Infernal
04-01-2011, 07:41
اگر تنهاترین تنها شوم باز خدا هست ، او جانشین همه ی نداشتن های من است .

خدا به من زیستی عطا کن که در لحظه ی مرگ ، به بی ثمری لحظه ای که برای زیستن تلف کردم ، سوگوار نباشم .

ارزش وجودی انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد .

هرکس را نه بدان گونه که هست احساسش می کنند ، بدان گونه که احساسش می کنند ، هست .

زندگی مثل دیکته است ، هی غلط می نویسیم و هی پاک می کنیم ، دوباره می نویسیم و باز پاک می کنیم ، غافل از اینکه یه روز داد می زندد ورقه ها بالا !

.Infernal
04-01-2011, 07:42
من بهار را بی تو دوست ندارم ، من عشق را بی تو دوست ندارم ، من نفس کشیدن را بی تو دوست ندارم ، من زندگی را بی تو دوست ندارم .

بذار خیال کنم هنوز پر از تب و تاب منی ، روزها به فکر دیدنم شبها پر از خواب منی .

ز چشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی می تواند روزگار از یاد من گیرد .

آهسته گام بر می دارم و می روم از این شهر خیالی و تو در سطر سطر این کاغذها تا همیشه می مانی .

عاشق که شد به حالش نظر نکرد ، ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

.Infernal
04-01-2011, 07:42
یکی می پرسد اندوه تو از چیست ؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست ؟ می نویستم برای آنکه باید باشد و نیست .

خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند ، ولی حیف که من زاده ی امروزم ، خدایا جهنمت فرداست ، پس چرا امروز می سوزم ؟

همیشه برای گلی گلدون باش که اگه به آسمونم رسید یادش نره ریشه اش کجاست .

من اینجا بس دلم تنگ است ، و هر سازی که می بینم بد آهنگ است ، بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ، ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است .

نجوایی از سوی تو ، نگاهی کوتاه از تو ، لبخندی بر لبان زیبایت ، و من خود را غرق در عشق دیدم .

.Infernal
04-01-2011, 07:43
بادکنکه دلتنگیام پر شده از هوای تو ، اگه نیای میترکه خونش میوفته پای تو .

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب ؟

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد .

صبر کن عشق تو تفسیر شود بعد برو ، یا دل از ماندن تو سیر شود بعد برو ، خواب دیدی که دل دست به دامان تو شد ، تو بمان خواب تو تعبیر شود بعد برو ، لحظه ای باد تو را خواند که با او بروی ، تو بمان تا به یقین دیر شود بعد برو ، صبر کن عشق زمینگیر شود بعد برو ، یا دل از دیده ی تو سیر شود بعد برو ، تو اگر کوچ کنی بغض خدا می شکند ، تو بمان گریه به زنجیر شود بعد برو .

اگر کسی را نداشتی که به او بیندیشی به آسمان بیندیش ، چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد .

.Infernal
04-01-2011, 07:44
به پرستو نباید دل بست زیرا که او نازک دل است ، و می گریزد از ما ، مانند باد از سرما ، و فراموش می کند تمام روزهای باهم بودن را .

یک همیشه یکه ! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه ، اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه ، یک دنیا ، یک سرنوشت ، یک دوست ، یک خاطره .

در دردها دوست را خبر نکردن ، خود یک نوع عشق ورزیدن است

زندگی زیباست که گاه خاطره ای در میان خاطره ها خاطره ی خاطره ها می گردد .

الحق که غمت از تو وفادارتر است .

.Infernal
04-01-2011, 07:45
دوست دارم همیشه از تو بنویسم بی آنکه در جستجوی قافیه ها باشم ، بی آنکه واژه ها را انتخاب کنم ، دوست دارم از تو بنویسم که می دانم هنوز دوستم داری و هر سپیده دم یک سبد مهربانی از تو دریافت می کنم .

دنیا یه میدونه ، سرنوشت اما یه بازی ، پیش ام ما نوشتن ، حقته باید ببازی .

از دیار آشنایی پا کشیدن مشکل است ، از تو ای آرام جانم دل بریدن مشکل است .

دل رو زدم به دریا ، زدم برات پیامی ، فقط برای اینکه ، نگی که بی مرامی .

ای نگاهت پلی از مخمل و از ابریشم ، روزگاریست که تنها به تو می اندیشم .

.Infernal
04-01-2011, 07:46
باز امشب غزلی کنج دلم زندانی است ، آسمان شب بی حوصله ام طوفانی است ، هیچ ** تلخی لبخند مرا درک نکرد ، های های دل دیوانه من پنهانی است .

دوست دارم شب را به غم تو سر کنم ، دفتری را از اشک چشمم تر کنم ، نام آن دفتر نهم دیوان عشق ، عشق را عنوان آن دفتر کنم .

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم ، شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم ، تو چیستی که از هر موج تبسم تو ، بسان قایق سرگشته ی روی مردابم .

شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود ، بی اجازت امروز بیدارش کردم .

همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

.Infernal
04-01-2011, 07:46
هرچقد که تونستی قطره های بارون رو جمع کنی . همونقدر دوستم داری

و هر چقدر که نتونستی جمع کنی . بدون همونقدر من تو رو دوست دارم

کوتاه ترين فاصله براي گفتن دوست دارم فقط يه لبخنده . . . . . . . . . . . نيشتو ببند.

بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا . فقط يه دونه امروزه . پس از دستش نديم و ازش لذت ببريم و با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم.

هيچوقت به چشمات راز دلت رو نگو چون راز نگه نمي دارد و گريه مي كند

لبخند بهانه اي است براي زنده ماندن لحظه هايت سرشار از اين بهانه

.Infernal
04-01-2011, 07:47
اگه خودتو تويه يه اتاق تنگو تاريك پيدا كردي اگه از درو ديوا اتاق خون ميچكيد اگه بوم بوم صدا ميداد ... نترس تو قلب مني؟
---------------------------------------------------------------------
مي دوني فرق تو با خون چيه
خون ميره تو قلب و برميگرده ولي تو ميري تو قلب و برنمي گردي
---------------------------------------------------
دوستي يه حادثه و جدايي قانون است. بيایید حادثه آفرين و قانون شکن باشيم!
------------------------------------------------
تا حالا کفشهات رو نگاه کردی؟ 2 تا عاشق،2 تا همراه، که بی هم ميميرن، با هم خاکی ميشن، بدون هم زير بارون نميرن، کاش آدما هم یکم از کفشاشون ياد بگيرن
----------------------------------------
اگه ديدی يک روز به سيخ کشيدنت، ناراحت نشو... چون خيلی جيگری

.Infernal
04-01-2011, 07:48
هيچکس نمي تونه به دلش ياد بده که نشکنه ولي من حداقل مي تونم بهش ياد بدم که وقتي شکست با لبه هاي تيزش دست اوني که شکسته رو نبره
------------------------------------------
بـاهـات نبـودم ، برات که بودم اگه چشمات نبودم ، نگات که بودم ، هـمه ي گـفـتـني هـام فـقط تـو بودي اگه حرفات نبودم ، صدات که بودم، اگه پـاهـات نبودم ، يه راه که بودم اگه گريه نبودم ، يه آه که بودم ، تو خودت مثـل روز آفتابي هستي اگه خورشيد نبودم ، يه ماه که بودم ، مي تونستي واسه من يه چاره باشي توي آسـمـون دل !
--------------------------------------------

لطفا انگشت شستتو بذار روي بند اول انگشت اشارت
بذار ديگه.
خواهش مي كنم.
گذاشتي
اگه گذاشتي
دلم برات اينقدرشده
------------------------------------------
فراموش كن چيزي را كه نميتواني به دست اوري.............و به دست اور چيزي را كه نميتواني فراموش كني
--------------------------------------
با خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي توميميرم تقدیم به عشقم....

.Infernal
04-01-2011, 07:48
مهم اين نيست که تو اَد ليست مسنجرمون چند نفر اَدد شدن. مهم اينه که تو قلبمون فقط 1 نفر ادد شده باشه که با هم آن بشيم، باهم آرشیو زندگي رو دوره کنيم و با هم آف بشيم. امّا بايد يادمون باشه پسورد دوستيمون رو جوري بسازيم که کسي نتونه هکمون کنه!
----------------------------------------------------------------
میدونی فرق تو با راه چیه؟ راه رو باید بری تا به آخرش برسی، اما تو خودت آخرشی...!
-------------------------------------------
مي كنم هرشب دعايي كز دلم بيرون رود مهرت ولي آهسته مي گوييم خدايا بي اثر باشد.
مي دوني چرا رنگ غروب سرخه؟ چون خورشيد وقتي مي بينه من وتو با هم دوستيم آتيش مي گيره
--------------------------------------------------
هیچوقت دنبال کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی ، دنبال کسی باش که بدون اون نتونی زندگی کنی

.Infernal
04-01-2011, 07:49
ديشب تمام ابرها را گريه کردم در حسرت امروز و فردا گريه کردم رفتي و پرواز پرستو گونه ات را در سوگ فرداي غزل ها گريه کردم مانند گل هاي شقايق داغ عشقت مي زد به زخم کهنه ام تا گريه کردم رفتي خدا حافظ - تو را چشم انتظارم- دور از تو من تنهاي تنها گريه کردم.
---------------------------------------------------------
نگاه مرا باور كن دستان مرا باور كن احساس مرا باور كن قلب مرا باور كن حرف مرا باور كن آري ... اضطراب در نگاه من از شور عشق توست لرزش دستانم از انتظار ديدار توست احساس گرمم از حرارت نگاه توست تپش قلبم از به ياد آوردن خاطرات توست ... و حرف من اين است : " آري... هنوز هم دوستت دارم... "
خدايامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو که تو در عرش کبریائی خود نداری زیرا من چون تویی دارم و تو چون خویش نداری
---------------------------------------
اگه تو كوچه پس كوچه هاي دلم گم شدي،دنبال كسي نگرد كه آدرس بهت بده،چون غير از تو كسي اونجا نيست
--------------------------------------------
آدما مثل یه کتاب میمونند ، که تا وقتی تموم نشن برای دیگران جذابند پس سعی کن خودتو جلوی دیگران تند تند ورق نزنی تا زود تموم بشی ... برای اینکه وقتی تموم بشی مطمئن باش میرن سره یه کتابه دیگه

.Infernal
04-01-2011, 07:53
آفرینش روز و شب، زیبایی زمین و کهکشانها، درخشش ستارگان فروزان، همه حاکی از وجود پروردگار یکتاست، پس از او اطاعت می کنیم، چون او معین کرده که مرگ آغاز جاودانه هاست.

=======================

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم

=====================
خواب ناز بودم شبی.... دیدیم کسی در میزند.... در را گشودم روی او ...دیدم غم است در می زند... ای دوستان بی وفا...از غم بیاموزید وفا..غم با آن همه بیگانگی..... هر شب به من سر می زند

======================
هزار دستگاه ریو، صد دستگاه آپارتمان، هزار سکه طلا و میلیاردها ریال اسکناس دو هزارتومانی فدای یه تار موی گلی مثل تو

======================
هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

.Infernal
04-01-2011, 07:54
برای آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنیم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد .
=======================
عشق یعنی خون دل یعنی جفا عشق یعنی درد و دل یعنی صفا عشق یعنی یک شهاب و یک سراب عشق یعنی یک سلام و یک جواب عشق یعنی یک نگاه و یک نیاز عشق یعنی عالمی راز و نیاز

=======================
به روی گونه تابیدی و رفتی مرا با عشق سنجیدی و رفتی تمام هستی ام نیلوفری بود تو هستی مرا چیدی و رفتی

=======================
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن

=======================
روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من وتو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

™Arman
04-01-2011, 09:11
به چه آيد اين دل من که کسي نگاه دارد / نه به درد آشنايي نه به دلي راه دارد . . .

اگر شيري درنده در برابرت باشد بهتر از آن است که سگي خائن پشت سرت باشد

اين چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده اي از من ياد

من آن ابرم که مي خواهد ببارد ، دل تنگم هواي گريه دارد ، دل تنگم غريب اين در و دشت ، نمي داند کجا سر مي گذارد

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حيات ، تا بنويسم همه جا نام زيباي تو را

™Arman
04-01-2011, 09:12
غربت را نبايد در الفباي شهر غربت جستجو کرد ، همين که عزيزت نگاهش را به طرف ديگري کرد ، تو غريبي

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ، اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ، شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش ، اجازه هست از آسمون ستاره بچينم برات ؟

در آن غمگين غروب سرد تو از شهرم سفر کردي ، نگاهت برق طوفان بود و من افسوس مي خوردم ، شيار گونه هايم را گل اشکم نوازش داد ، و من از تو جدا ماندم ولي اي کاش مي مردم

هر وقت گلي را بو کردي هرگز بهش نگاه نکن ، چون اگه نگاهت را به خاطر بسپاره ، شوق دوباره ديدنت اون را پرپر ميکنه

بر سنگ مزارم بنويسيد آشفته دلي خفته در اين خلوت خاموش ، او زاده ي غم بود که از خاطر دوستان گشت فراموش

™Arman
04-01-2011, 09:14
دوري ز برم اي گل ريحان چه نويسم ، من مور ضعيفم به سليمان چه نويسم ، ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد ، با اين دل پر درد به ياران چه نويسم

من يه نامه ي عاشقونه ام بازم کن ، محتاج کمي نوازشم بازم کن ، هرچند که سکه سياهم اي دوست ، در قلک دل پس اندازم کن

اگه از تو ننوشتم فکر نکن سرم شلوغه ، توي زندگي يه وقتا تنهايي رمز عبوره ، اگه از چشات گذشتم فکر نکن عاشق نبودم ، مطمئن باش توي دنيا دل به تو سپرده بودم

پرستوها چرا پرواز کردين ، جدايي را شما آغاز کردين ، جداي بي وفايي قهر و دوري ، همه باشند گناه آشنايي

گاهي وقتا آدما در عرض چند ثانيه دل کسايي رو که دوستش دارن ميشکنن ، منو بابت اون ثانيه ها ببخش

™Arman
04-01-2011, 09:15
هميشه وقتي گريه مي کني ، اوني که آرومت ميکنه دوستت داره ، اما اوني که با تو گريه ميکنه عاشقته

سلام به قاصدک هاي خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقايقهايي که محکوم به عشقند و سلام به تو که محکوم به دوست داشتني

چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان ، نه به دستي ظرفي را چرک مي کنند ، نه به حرفي دلي را آلوده ، تنها به شمعي قانع اند و اندکي سکوت

بعضي وقتا زنداني کردن کبوترهاي قفس از هر کاري بهتره ، به شرطي که اون کبوتر تو باشي و اون قفس دل من

شکست عهد من و گفت هرچه بود گذشت ، به گريه گفتمش آري ولي چه زود گذشت ، بهار بود و تو بودي و عشق بود و اميد ، بهار رفت و تو رفتي و هرچه بود گذشت

TAAW
04-01-2011, 09:26
بی تو ترك برداشته ام و به هر بهانه ای ، دلم می شكند ،
گاهی گم می شوم پشت پنجره ها و سكوتم را بغض می كنم تا نشنوند صدای شكستنم را

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ميدوني چرا ميگن بني آدم اعضاي يكديگرند؟ چون يكي مثل تو مياد ميشه قلب من

لحظه هایی هست که دلم واقعاً برایت تنگ می شود.

من اسم این لحظه ها را "همیشه" گذاشته ام

آن روز ها صدای تو در گوشم می پیچید و خوابم می کرد

این شب ها صدای تو در دلم می پیچد و بیدارم می کند

کفرم را که در می‌آوری

.

ایمانم به عشق بیشتر می‌شود

TAAW
04-01-2011, 09:27
زندگیم رو به راه است...!رو به راهی که رفته ای..رو به راهی که مانده ام.... ‌

در شبان غم تنهایی خویش
عابد چشم سخنگوی توام
من در این تاریكی
من در این تیره شب جانفرسا
زائر ظلمت گیسوی توام

گرچه پایان راه ناپیداست

من،به پایان دگرنیندیشم

که همین دوست داشتن زیباست

به خلوت بی ماهتاب من بگذر
به شام تار من ای آفتاب من بگذر
کنون که دیده ام از دیدن تو محروم است
فرشته وار شبی رابه خواب من بگذر

بگو دردی زپشت دردخیزد..

هزاران دشنه باجانم ستیزد

.بگو فتوا دهد عالم به قتلم.

.مگر عشق از وجودم می گریزد؟

TAAW
04-01-2011, 09:28

هزاران کلمه در جای خالی ات ریختم اما جای خالی تو پر نشد. آیا تو از جنس بی نهایت بودی ؟

به خانه‌ام بیا

اندکی از قلبم مانده

ما که با هم این حرف‌ها را نداریم

آتشش بزن

تو به گرمای قلب من عادت کرده‌ای

فاصله را بگو به خود نبالد.

خاطره ی بودن با تو تمام فاصله ها را می شکند

یه قطره از اشكمو تو دریا می ریزم
تا پیدا شدنش دوستت دارم

نبودنت ، حجم بیشتری از قلبم را ، نسبت به بودنت تسخیر کرده

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
04-01-2011, 09:29
نداشتمت و نداشتنت را چه سخت تجربه كردم...حال كه در كنارمی ترس نداشتنت را تجربه می كنم...!

دیگر به عقربه های ساعت هم اعتمادی نیست...
چه کند می شمارند لحظه های بی تو بودن را!!!

تنها نامِ عزیزت که...

از مسیر خانه کوچک دلم می گذرد...

هر چه تاریکی غروب میکند...

کهربای چـشمانت نگین کدام انگـشتر شدکه به دستان من گـشاد بود

می‌دانی!دل‌تنگی عین آتش زیر خاکستر است.

گاهی می‌شود فکر می‌کنی تمام شده، اما یک دفعه همه‌ات را آتش می‌زند
دلتنگتم

TAAW
04-01-2011, 09:30
یارانه محبتهاتو قطع نكن من زیر خط فقر مهربونیاتم

بگذار در قشنگ ترین اشتباه من
آتش بگیرد از تو دل سربراه من
روزی مگر خود تو دچارم نکرده ای؟
از چاله در بیا که بیفتی به چاه من

درخت را به نام برگ ..بهار را به نام گل..ستاره را به نام نور..کوه را به نام سنگ

دل شکفته مرا به نام عشق..عشق را به نام درد

مرا...به نام کوچکم صدا بزن...

حاصلی از هنر عشق ِ تو جز حرمان نیست

آه از این درد که جز مرگ ِ من اش درمان نیست

این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم

که بلاهای وصال ِ تو کم از هجران نیست

جز به جاذبه ی چشمهات

ــ این بیشه ی باران خورده ــ

دلم

ــ آن سیب سرخ ــ

نمی افتاد

زیر پات !

TAAW
04-01-2011, 09:31
این روزها ،دوست دارم تورا داشته باشم -

تا اینکه ،تورا دوست داشته باشم

در آسمان غزل عاشقانه بال زدم
به شوق دیدنتان پرسه در خیال زدم
کتاب حافظم از دست من کلافه شدست
...چقدر آمدنت را چقدر فال زدم

نه هوا ابریست، نه بارانی می بارد.

پس بهانه ی دلم برای این همه سنگینی چیست؟

در خیال من بمان ، اما خودت برو .

آنکه در رویای من است مرا دوست دارد ، نه تو

نداشتمت و نداشتنت را چه سخت تجربه كردم...حال كه در كنارمی ترس نداشتنت را تجربه می كنم...!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
04-01-2011, 09:31
من از هفت سنگ می ترسم

می ترسم آنقدر...سنگ روی سنگ بچینیم

که دیواری ما را از هم بگیرد

بیا لی لی بازی کنیم

که در هر رفتنی

دوباره برگردیم..

دست هایم مال تو

بودنت را به من قرض می دهی؟!؟!

روزی می رسد که برگ برنده ات "دل" می شود

ولی تو دیگر حاکم نیستی!!!

بالا و پایین پریدنم
از شوق ِ زندگی نیست،
ماهی
روی خاک
چه می‌کند؟

مــن کـه می دانـم ...

بـه کودکی هم اگر برگردم ...

تو همــان شیشـه ی شیر گمشده ام می شوی

TAAW
04-01-2011, 09:33

هر چه از من دور شوی سایه‌ات بزرگ می‌شود...می‌افتد روی زندگیم...سیاه می‌شود روزگارم!!...

ایـن روزهـا نـه مـجـالـی
بـرای دلـتـنـگـی دارم
و نـه حـوصـلـه ات را..
ولـی بـا ایـن هـمـه،
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

تن من

مندرس از پرسه زدن هاست

ولی
.
.

هرم لبهایت

رفوگری را بلد است!

یادم باشد به رسم مردمان مغلوب

تاریخ فتح تو را بنویسم

که دیگر جنگی در نگیرد!!

چه اشکالی دارد اگر

بهشت را به جهنمیان بدهند

تو را

به من ؟!!

TAAW
04-01-2011, 09:34
عاشق تر از همه ما موش کوری ست که زیبایی جفت اش راچشم بسته باور می کند !

اگر قلبم از چوب بود

آن را به آتشکده چشمانت میسپردم

عطر پیرهنت ، شفایم میدهد ، نگفته بودند یوسف.... خواهر دارد !!!

غصــه نخــور ؛ كنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی كه دلـم بگیـرد ، گریـه میكنـم !

چه شود به چهرهٔ زرد من نظری برای خدا کنی

که اگر کنی همه درد من به یکی نظاره دوا کنی

TAAW
04-01-2011, 09:34
در بازگشت از زیارت " تنهایی "
خنده سوغات بیاور
من هم پیش پایت
" سکوت " را
سر می برم

دلگیر نباش
!
دلت که گیر باشد
رها نمی شوی

آب خیلی هم مایه ی حیات نیست!

پشت سر تو که ریخته می شود مایه ی مرگ است

غمگین که باشی
فرو می‌ریزم
مثل اشک.
نه مثل دیوار شهر
که هر کس چیزی بر آن
به یادگار نوشته است.
عاشقت باشم می‌میرم
یا عاشقت نباشم؟

هرچه عشق هست

در تصرف غم است.

در بضاعت نگاه کیست

عشق شادمانه‌ای؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
04-01-2011, 09:35
عشق میوه ای است در فصل پنجم و ما با زنبیل های خالی در چهار فصل به دنبالش می گردیم

هرچه دلتنگی هست,حرفهایی که گره در گره است,تو بیا تا به همان بوسه اول برود

تو را چه به فرهاد؟
یك فرهاد است و یك بیستون عاشقی.

تو همین یك وجب دیوار فاصله را بردار...من باورت می كنم

مثل فرشته ها شده ای احتیاط کن

زیبا و با صفا شده ای احتیاط کن

چندیست که احساس می کنم

عزیزتر از جان ما شده ای ، احتیاط کن

من زنده بودم اما انگار مرده بودم
از بس که روزها را با شب شمرده بودم

یک عمر دور و تنها تنها بجرم این که
او سرسپرده می خواست ‚ من دل سپرده بودم

* * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
04-01-2011, 09:36
تو آسمانی ومن ریشه در زمین دارم

همیشه فاصله ای هست-داد ازاین دارم

قبول کن که گذشته ست کار من از اشک

که سال هاست به تنهایی ام یقین دارم

جاری است بین ما گله گاهی شبیه عشق

سر رفتنی است حوصله گاهی شبیه عشق

بین من و تو، بین تو و من، به هر دلیل

صد دره است فاصله گاهی شبیه عشق

دستمالی بیاور

هیچ می دانستی مهربانی ام دارد خاک می خورد؟

یا هیچ می دانستی دوستت که دارم زیباتری؟

تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست
محرمی چون تو هنوزم به چنین دنیا نیست
شب که آرام تر از پلک تو را می بندم
در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست

دلتنگی
دلتنگی
دلتنگی
دایه ی مهربان تر از مادر شده
آغوش گشوده بلعیده مرا
درست از ساعتی که رفتی
نخواهمش کی را باید ببینم؟!

TAAW
04-01-2011, 09:38
هرگز ندانستم: عشق است یا اعتمادی محض؟

می‌دانم اما - مثل چاقویی -تا دسته در قلبم فرو رفته

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست
لحظه های دیدار با همه ی زیبایی گاه پر از دلتنگیست…

ماه

برکه ای ست در آسمان

که عکس تو در آن افتاده

تویی که هر شب به “خواب”م می‌آیی! بخوابم، می‌آیی؟

از من فاصله بگیر پیش از آنکه، فاصله تو را از من بگیرد.

نگران نبودنت نباش
نفرینت نمیکنم!
همین که دیگر
جایت در دعاهایم خالیست
برایت کافیست!!

TAAW
04-01-2011, 09:38
نمی‌دانم کجا می‌بری مرا
همراهت می‌آیم
تا آخر راه
و هیچ نمی‌پرسم از تو
هرگز.

عاشقم باشی می‌میرم
یا عاشقم نباشی؟

دیرآمدی...کمی تغییرکرده ام ، برای شناختنم عکسم را مچاله کن

عشقت به دلم اگر بتابد چه کنم ؟

مهرت به سرای من بخوابد چه کنم ؟

یکدم به سوال من جوابی بده دوست

روزی که دلم تو را بخواهد چه کنم . . . ؟

*۱۴۰* I love You # !

اینم شارژ رفاقت ما !

کادوی قلب مهربونت !

برای محبت هایی که عمیقند ، ندیدن و نبودن هرگز بهانه ی از یاد بردن نیست . . .
همیشه به یادتم

TAAW
04-01-2011, 09:39
الهی زندگیت طعم عسل شه دعای دشمنت هی بی اثر شه

ستارت تا ابد روشن بمونه سیاهی راه خونت رو ندونه

الهی مرغ عشق آرزوهات سر شب تا سحر یکدم بخونه

ذهن را درگیر با عشقی خیالی کرد و رفت

جمله های واضح دل را سوالی کرد و رفت

چون رمیدن های آهو ناز کردن های او

چشم و دستان مرا حالی به حالی کرد و رفت

برایم زندان ساختی با این بی وفایی

خسته ام از این زندان از این تنهایی

حسرت به دل ماندم که روزی بیاید

که دهد مرا از این زندان رهایی

چشمان من منتظر طلوع چشمانت است

بیدار شو تا این چشمانم برای ذوقی که سالها منتظر بود جشن شادی بر پا کند

و بگوید: دوستت دارد

تمام لحظه های من فدای تاب مژگانت

شقایق وار میمیرم برای خواب چشمانت

TAAW
04-01-2011, 09:41
بی تو مرا شبی ایست که فردا نمی شود

بی من تو را دلی ایست که دریا نمی شود

روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد ، تا همیشه بگویم همین دیروز بود

آن عشق را در تو ، تو را در دل ، دل را در موقع طپیدن به تو دوست دارم

مشکلات به سبکی هوا ، عشق به عمق اقیانوس

دوستی به محکمی الماس ، موفقیت به درخشانی طلا

این ها آرزوهای من برای توست

TAAW
04-01-2011, 09:42
بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن
بر آسمان بپاش شراب نگاه را
بگذار از دریچه چشم تو بنگرم
لبخند ماه را

كوچك باش و عاشق ... كه عشق ، خود میداند آئین بزرگ كردنت را

یعنی تو بادكنكی و عشق مثله تلمبه

ممنون که نمی پرسی:

حالت چطور است؟

تا مجبور نشوم..

دروغ بگویم که خوبم.!!

درون سیــــنه ام صد آرزو مرد
گل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد است
همین دریا مرا در خود فرو برد

اگر ماه بودی به صد ناز شاید
شبی بر لب بام من مینشستی
وگر سنگ بودی به هر جا که بودم
مرا میشکستی مرا می شکستی

TAAW
04-01-2011, 09:44
با تو زمستان هم

لحظه ها شکوفه می زنند

انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است

برای رسیدن به " تو "

تمام واژه ها را کنار گذاشتی

و من هنوز پی لحظه ای می گردم

که قفل لبانت

تاب کلمات را ندارد...

پیچک نگاهم
دزدانه تا پشت پنجره ی
اتاق تو
بالا آمده
به کجا خیره شده ای!
باران که بگیرد
تمام پنجره پر از پیچک خواهد بود.

از تو به عشق رسیده ام

به سان مسافری

که ناگهان

به مقصد می رسد

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

TAAW
04-01-2011, 09:45
دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

آری آغاز دوست داشتن است گر چه پایان راه نا پیداست
من به پایان دگر نیند یشم که همین دوست داشتن زیباست

دیشب در جاده های سکوت در ایستگاه عشق هر چه منتظر ماندم

کسی برای لمس تنهاییم توقف نکرد و من تنهاتر از همیشه به خانه بر گشتم . . .

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو

آشنای تو منم بر در بیگانه مرو

شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من

جانفشان تو منم در بر پروانه مرو

سوختی جان مرا آه مکن اشک مریز

از بر عاشق دلداده غریبانه مرو . . .

بیهوده در اضطراب ماندیم همه

در تاب و تب و عذاب ماندیم همه

این ساعت زنگ خورده هم زنگ نزد

عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه . . .

TAAW
04-01-2011, 09:46
کجای قصه خوابیدی

که من تو گریه بیدارم

که هر شب هرم دستاتو

به آغوشم بدهکارم

ای آنکه به جز تو
هوایی به سرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی در نظرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی همسفرم نیست
مرا یاد دگر نیست

گوشی رو بردار تا بگم دلم بازم تنگه برات!
بذار هوای خونه مون، تازه شه از رنگ صدات!
یه تلفن گریه دارم! یه عالمه حرف حساب!
خودت بگو که این سوال، تا کی می مونه بی جواب؟

شادم که هم چو شاخه خشکی باز در شعله های قهر تو می سوزم
گویی هنوز ان تن تب دارم کز افتاب شهر تو می سوزم

و کلمه به کلمه حرفهای من

گامم های بلنــد مردیست ..

کــه واژه های غرورمم راا لگــد کرده است.!.

TAAW
04-01-2011, 09:47
ترسم که تو هم یار وفادار نباشی

عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی

من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم

تو از دل من هیچ خبر دار نباشی . . .

به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم

هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم

همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم

من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی

عشق است اگر از آن نداری سهمی

فهمیدن عشق عاشقی می خواهد

یک روز بزرگ می شوی می فهمی . . .

من و شب یاس و ستاره

منتظر بی تو می شینم

تو دیگه برنمی گردی

اینو از اشکات می خونم

از آدما دلم شکست واسه همیشه

دلم می خواد دعا کنم اما نمی شه

دوسش داشتم دوسش ... قد نفسهام

بدون اون نمی تونم من خیلی تنهام

TAAW
04-01-2011, 09:48
جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم

هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم

دلتنگ که باشی هیچ کس جز دلدار به دادت نمی رسه ، دلداده ی دلتنگیاتم . . .

تو با آواز خود شب را شکستی

ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟

ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

عشق

همچون نسیم می وزد

شادمانی کن

و تن به آن بسپار

و هنگامی که می رود

تنها بگو :

خدا نگهدار ...

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم . . .

TAAW
04-01-2011, 09:48
کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم . . .

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم

با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم

لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس

شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم . . .

زندگی ابرهایی است با نام وفا

میریزد به جویی به نام صفا

میرود به رودی به نام عشق

میرسد به دریایی به نام وداع . . .

TAAW
04-01-2011, 09:49
نمی سوزم من
آب می شوم
بی تو
قطره قطره
سراب می شوم
بی تو
در هرم تباه شهر
خراب می شوم
بی تو

بیا بیا که مرا با تو ماجرایی هست...
رواست که چنین بی حساب دل ببری...؟!

تنهایی من، همان انتظارم است و انتظارم، همان عشق!

و عشق تنها بهانه ی بودنم! بی بهانه ام نکن!

باستان شناس میشوم... چشم هایت نگاهی قیمتی دارد...

به خوابهایم سرك نكش وقتی در لحظات ِ بیداری ام حضور نداری

TAAW
04-01-2011, 09:50
هر وقت کم می آورم می گویم اصلا مهم نیست
اما تو که می دانی نبودنت چقدر مهم است....!ا

گفته بودی که چرا محو تماشای منی

انچنان محو که یکدم مژه بر هم نزنی

مژه بر هم نزنم تا که زدستم نرود

ناز چشم تو به یکدم مژه بر هم زدنی

دستم نمی رسد به این آسمان
اما دست تو را که می گیرم
انگار چند ستاره در مشتم پنهان کرده ام

به جز حضور تو هیچ چیز این جهان بی کرانه را جدی نگرفته ام! حتی عشق را!

تمام روز، تمام شب

آنقدر غوطه ­ورم در تو

گویی قایقی به روی آب

TAAW
04-01-2011, 09:51
می بوسم ُ می گذارم کنار ،

تمام ِ چیز هایی که ندارم را ،

دست هایت را ،

شانه هایت را ،

عاشقی ات را ،

همه را .

آرزو می کنم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی

دستهایت را که بازکنی...به هیچ جا بند نیستم...سقوط میکنم

لعنت به همه ی صراط های مستقیمی که عرضه ندارند تو را به من برسانند

داشتنیهایم همین است !

تکرار تپشهایی

که با موسیقی تپشهای تو

تکرار می­شود

TAAW
04-01-2011, 09:51
میسوزم و همه اش تقصیر توست

آنهمه فکر عاشقانه

هیزم شدند برای آتش ِسوختنم!!!

باور کن!
هیچ ستاره ای قبل از آسمان متولد نشده
نخ بادبادک نگاهت را پایین بیاور ...
به من نگاه کن
من اندازه ی همین آسمان برهنه
دوستت دارم...و.....و ....شاید كمی بیشتر از آن

گناه تو نیست

این رسم عشق است ...

تا نسوزاند پخته ات نمی کند ...!!!

مگذارکه جاده های تنهایی از کوچه چشم تو بگذرند ، کسی در این حوالی هنوز منتظر است

همه چیز ارزش یک بار امتحان را دارد جز مرگ
استاد عشق مرا تست کن
پایان ترم است
از جانم امتحان بگیر
بیست میشوم

TAAW
04-01-2011, 09:52
این دیده نیست قابل دیدار روی تو
چشمی دگر بده كه تماشا كنم تو را

به اندازه چای داغ شب های امتحان دوست دارمت،

اما.....

اضطراب نمی گذارد ،

نه گرمایت را حس كنم ،

نه آرامشت را

لبخندهای مرده ی"باید قبول کرد!"
وقتی سکوت حس غم انگیز رفتن است
من از تمام فاصله ها دور می شوم
یک مشت حس لعنتی خوب در من است!

گفته بودی :
- یا تو یا هیچکس!!!!
ولی من ساده انگار فراموش کرده بودم
که این روزها هیچکس هم برای خودش کسیست

...کسی حتی مهم تر از من

تــــــو را كه نمی توانم حذف كنم از آسـمان دلم . .

به گمانم باید " منی " را نابود كنم كه ضمیر مخاطبش تنـها " تـــــــو " هستی

TAAW
04-01-2011, 09:53
مردن و گم شدن از ماست نه از فاصله ها

دل از اینهاست که تنهاست نه از فاصله ها

گر چه دیگر همه جا پر ز جدایی شده است

مشکل از طاقت دلهاست نه از فاصله ها

قهوه تلخ به خوردمان می دهند

تا فراموش کنیم

شیرینی عشقمان را .

دلم یک فنجان چای می خواهد

با طعم تو...

سر می اندازم کلاف " خیال بافی " ام را

می بافم
می بافم
به کوری چشم گره ها نقش تو را خواهم بافت

تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت
می توان گفت که من چلچله باغ توام
مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرمای توام

منم مؤمن به شيطاني ترین آیات چشمانت
زیــارت می کنم کعبه میان کفر زلفانت
تویی معبود با یک لشکری از ناز و از غمزه
بزن تیری خلاصم کــن تو با آن تیر مـژگانت

TAAW
04-01-2011, 09:53
كاش میشد که نگار از عاشقی بو ببرد

دل را به شكار چشم آهو ببرد

خسته ز دلم ... بگو خریدار كجاست ؟

تا قلب مرا به شرط چاقو ببرد

معلم زبان می گوید: همه ی فعل های خواستن با

to

می آیند ..
من ... بی تو ... هیچ فعلی را نمی خواهم

وقـتی کـه نیـستی ... پـرنـده خیـالـم بـه سـرش مـی زند...

کـه خـود را حلـق آویـز کـند از دار دلتنگی ات!... بـه دادش نمـی رسـی؟

دخترک رفت ولی زیر لب این را می گفت:
" او یقیناً پی معشوق خودش می آید ! "

پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود:
..." مطمئناً که پشیمان شده بر می گردد ! "
...
عشق قربانی مظلوم غرور است هنوز

آرزوی قشنگی ست؛

داشتن ردپای تو کنار ردپای من،

بر دشت سپید پوشیده شده از برف؛

هنوز اما نه برف آمده و نه تو....

TAAW
04-01-2011, 09:54
من اگر آنقدر که به یاد تو هستم به یاد خدا بودم, آن دنیا نیمی از بهشت به نام من بود

و تو اگر اینقدر که به یاد منی به یاد خدا باشی قطعا جهنم از آن توست

خورشید مردّد است، کمرنگ شده

هر چیز که دست می زنم سنگ شده

انگار که حال و روز دنیا خوش نیست

شاید که دلت برای من تنگ شده

نردبامی که به اندازه دلتنگی من قد بکشد

پشت دیوار کسی یافت نشد
تکیه بر حسرت خود خواهم زد
اگر چه عاشق برفم بهار هم خوبست
بدان به خاطر تو انتظار هم خوبست
دلم به خلوت تابوت رفت دلتنگم
ولی برای دل من مزار هم خوبست

™Arman
04-01-2011, 14:31
سلام، خوبی؟ واست یه زحمت داشتم........ از جلوی آینه گذشتی این رفیق مارو هم ببوس!!!

خواهش میکنم: بی حوصلگی هایم را ببخش، بداخلاقی هایم را فراموش کن، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر، در عوض من هم تو را میبخشمکه مسبب همه ی اینهایی

کسی هست آغوشش را، شانه هایش را به من قرض دهد؟ تا یک دل سیر گریه کنم؟ بدون هیچ سوال و دلداری و نصیحتی؟

زیر سایه بون چشمات تو شبستون نگاهت، یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم، بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون، میون نامهربونی تا بخویی برات میمیرم

بعضی از فرشتها بال دارند و بعضی هاشون ندارند مثل دوست، تقدیم به تو فرشته ی بی بالم که به وجودت می بالم

™Arman
04-01-2011, 14:32
روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد، تا همیشه بگویم همین دیروز بود

به اندازه ی چای داغ شب های امتحان دوست دارمت!!!

اما... اضطراب نمیگذارد، نه گرمایت را حس کنم، نه آرامشت را

هر وقت کم میآورم میگویم اصلا مهم نیست، اما تو که میدانی نبودنت چقدر برایم مهم است!

به خوابهایم سرک نکش وقتی در لحظات بیداری ام حضور نداری!!!

در هجوم لحظه های پوچ جدایی، سکوت تنها یادگار با تو بودن است

™Arman
04-01-2011, 14:34
وقتی همه جا برفه و یخه، سر خوردن یه بهونه است تا دستهایی را که دوستش داری محکمتر بگیری ( من این پیامک رو خیلی دوست دارم )

خیلی ها میگن دوری و دوستی، ولی من میگم سخته زنده بودن وقتی دوری و نیستی!

دخترک رفت ولی زیر لب این را میگفت: او یقینا پی معشوق خودش می آید! ؛ پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود: مطمئنا که پیشمان شده بر میگردد!،..... عشق قربانی مظلوم غرور است هنوز

پاييز مي آيد ، زماني که خاطرات شيرين گذشته ي خودم را با تو به ياد مي آورم ، پاييز همچون بهار دل انگيز مي شود ، بيا و اينک مرا با خود به آن سوي درياها ببر ، شايد دگر براي پيوستن فرصتي نباشد

وقتي که بود نمي ديدم ، وقتي مي خواند نمي شنيدم ، وقتي ديدم که نبود ، وقتي شنيدم که نخواند

™Arman
04-01-2011, 14:37
تحملی که داده بودی داره تموم میشه / مگه نگفتی همه جا مال منی تا همیشه

دلم داره شور میزنه ، این دل رو بی خبر نذار / تورو خدا با خوبی هات روی هیچ دلی اثر نذار . . .

.

.

.

تمام لحظه های من فدای تاب مژگانت / شقایق وار میمیرم برای خواب چشمانت . . .

.

.

.

بی تو مرا شبی ایست که فردا نمی شود / بی من تو را دلی ایست که دریا نمی شود . . .

.

.

.

بعد یک سال بهار آمده می بینی که / باز تکرار به بار آمده می بینی که

آنکه عمری به کمین بود به دام افتاده / عقل با عشق کنار آمده می بینی که . . .

.

.

.

روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد ، تا همیشه بگویم همین دیروز بود . . .

™Arman
04-01-2011, 14:38
تردیدها به ما خیانت می کنند تا به آنچه که لیاقتشان را داریم نرسیم . . .

.

.

.

در کوچه ی عشق عاشقی کمرنگ است / حرف دل عاشقان چه رنگارنگ است

وقتی که ریا روی محبت باشد / انگار تمام قلب ها از سنگ است . . .

.

.

.

درویشم و درویش تر از خود ندیدم ، همرنگ دلم عاشق و درویش ندیدم

عمریست که من عابر این راه غریبم ، جز سایه ی خود همسفری بیش ندیدم . . .

.

.

.

آن عشق را در تو ، تو را در دل ، دل را در موقع طپیدن به تو دوست دارم . . .

.

.

.

زیر سایبون چشمات تو شبستون نگاهت / یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم

بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون / میون نامهربونی تا بخوای برات میمیرم . . .

™Arman
04-01-2011, 14:43
زندگي مثل ديکته است ، هي غلط مي نويسيم و هي پاک مي کنيم ، دوباره مي نويسيم و باز پاک مي کنيم ، غافل از اينکه يه روز داد مي زندد ورقه ها بالا !ا

بودنم را هيچ کس باور نداشت ، هيچ کس کاري به کار من نداشت ، بنويسيد بعد مرگم روي سنگ با خطوطي نرم و زيبا و قشنگ ، آنکه خوابيده در اين گور سرد بودنش را هيچ کس باور نکرد

چراغ دل تاريکم از اين خانه مرو ، آشناي تو منم بر در بيگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختي جان مرا آه مکن ، اشک مريز ، از بر عاشق دلداده غريبانه مرو

زندگي تلخ ترين خواب منست ، خسته ام ، خسته از اين خواب بلند

کسي که در آغوش غم بزرگ شده ، تنهايي بهترين همدم اوست

™Arman
04-01-2011, 14:49
تو را من زهر شيرين خوانم اي عشق / که نامي خوش تر از اينت ندانم

وگر هر لحظه رنگي تازه گيري / به غير از زهر شيرينت نخواهم

يادت نره که ياد تو هميشه همراه منه / يادت نره که خواستنت مثل نفس کشيدنه

يادت نره که آينه از طپش تو روشنه / يادت نره نبودنت جونمو آتيش ميزنه

همه بغض من تقديم غرور نازنينت باد ، غروري که لذت دريا را به چشمانت حرام کرد

بريدم بند ناف دلبستگي را با قيچي دلسردي

پاي من خسته از اين رفتن بود / قصه ام قصه ي دل کندن بود

دل که دادم به يارم ديدم / راهش افسوس جدا از من بود

™Arman
04-01-2011, 15:04
خواب سبز رازقي باش / عاشق هميشگي باش / خسته ام از تلخي شب / تو طلوع زندگي باش

اگر پروانه بودم مي پريدم / همين حالا حضورت مي رسيدم / ولي پروانه نيستم پر ندارم / دلم تنگ است ولي چاره ندارم

در اوج بي قراري پرواز با تو زيباست / در انتهاي هر راه آغاز با تو زيباست

از آشيانه ي چشمان کبوتران اميد / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره هاي هوس تا فراز قله ي عشق / پريده اند و از تو آب و دانه ميخواهند

کسي که در آغوش غم بزرگ شده ، تنهايي بهترين همدم اوست

™Arman
04-01-2011, 15:06
يک رنگ و بوي تازه از عشق بگير / پر سوزترين گدازه از عشق بگير / در هر نفسي که مي تپي اي دل / يادت نرود اجازه از عشق بگير

اين رو من نبايد بگم ولي تو يه عيب خيلي بزرگ داري ، اونم اينه که نميشه دوستت نداشت !ا

در ره منزل ليلي که خطرهاست در آن / شرط اول قدم آن است که مجنون باشي

در ره عشق که از سيل بلا نيست گذار / کرده ام خاطر خود را به تمناي تو خوش

من و تو از تبار بي کسانيم / در اين غوغا چه کس را کس بدانيم / کسي نشنيده فرياد کمک را / کمک کن تا براي هم بمانيم

™Arman
04-01-2011, 15:09
يک لحظه دلم خواست صدايت بکنم / گردش به حريم با صفايت بکنم / آشوب دلم به من چنين فرمان داد / در سجده بيفتم و دعايت کنم

تو بشو ياس قشنگ لحظه هاي بي قرارم / من ميشم زلال بارون تا کنار تو ببارم

طوطيم اندر قفس اما دلم پيش تو است / گر قفس را بشکنند پرواز من سوي تو است / آب و هواي چشمات چيزي مثل کويره / هرکس اسيرش بشه بدون شک ميميره

خزان که قسمت ما شد ، بهار مال شما / دلم به ياد تو افتاد ، سلام حال شما ؟

تا زنده اي دنيا عزيز است / تا زنده اي دنياي من باش / در ظلمت سرد زمانه / خورشيد بي همتاي من باش

™Arman
04-01-2011, 15:15
بي تو پيمودن شب ها شدني نيست / شبهاي پر از درد که فردا شدني نيست / گفتم که برايت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدني نيست

سالها در کوچه ي دل ياد تو بود / ياد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخير

چشات ديگه از من خسته و سيره / اما هنوز چشماي من اسيره / فقط بدون که اين دل شکسته / منتظره بگي واست بميره

يادت نره که ياد تو هميشه همراه منه / يادت نره که خواستنت مثل نفس کشيدنه / يادت نره که آينه از طپش تو روشنه / يادت نره نبودنت جونمو آتيش ميزنه

در کنج دلم جز تو کسي خانه ندارد / ديوانه شود شمعي که پروانه ندارد

™Arman
04-01-2011, 15:16
روي خرابترين خرابه هاي تخت جمشيد مينويسم خرابتم رفيق !ا

کاش مردم همه ميدانستند / که اگر عشق نباشد دل نيست / يک دل سر جدا از تب عشق / به خود عشق قسم جز گل نيست

دنيا شبيه توست مثل دلبري هات / چيزي شبيه رنگ رنگ روسري هات / چيزي شبيه دل به لبخند تو دادن / مثل گل ترديد در ناباوري هات

ناز تو را ميکشم به ديده ي منت / سر به راهت مينهم به عجز و تمنا / از تو به يک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلبربا نکشم پا

باور کن ضربان قلبم را روي خنده هاي تو تنظيم کرده ام ، پس بخند تا هميشه زنده بمونم

™Arman
04-01-2011, 15:17
اگر خاطر کسي رو نتونستي از خاطرت پاک کني ، بدون که هميشه تو خاطرشي

اي گل نازم که تو را دارم دوست / به آن سپردمت که همه ي هستي از آن اوست

زندگي مثل مردابه ، شايد زيبا نباشه اما ميشه توش نيلوفري مثل تو رو پيدا کرد

اقتدار دل شکسته به اندوهي است که سروده نمي شود

خواب اصحاب کهف قصه ي تکراري ماست / ما همانيم که در غار دلت پوسيديم

™Arman
04-01-2011, 15:21
اس ام اس يعني يواشکي تو قلب ها سرک بکشي و با زبون بي زبوني بگي به يادتم

آن روز که به دنيا آمدي ، يک نفر بودي براي يک دنيا ، ولي حالا يه دنيا هستي مال من

داده ام دل به نگاري که خدا مي داند / نه محبت ، نه مروت ، نه وفا مي داند

در من غم بيهودگيها مي زند موج / در تو غروري از توان من فزونتر / در من نيازي مي کشد پيوسته فرياد / در تو گريزي مي گشايد هر زمان پر

و حالا انتهاي کوچه ي شعر / منم با انتظاري مبهم و زرد / ولي اي کاش جادوي نگاهت / غزل هاي مرا غارت نمي کرد

™Arman
04-01-2011, 15:23
تا دو چشمان سياهت ديد چشم / بر سياهي بخت خود خنديد چشم / از خجالت پيش چشمت آب شد / پلک را بر روي خود پوشيد چشم

بي احساس و بي عاطفه بودن ، انسان را از واقعيت دور مي کند ، امير احساسات باشيم نه اسير آن

به چه مانند کنم در همه آفاق تو را / هرچه در ذهن من آمد تو از آن خوب تري

گلي دارم که تو گلها غريبه / نه نارنجه و نه ليمو و نه سيبه / گلي دارم به دست کس نميدم / خريدم گوهري و پس نميدنم

خاک پاي دوست شدن در نزد ما يک آرزوست / گر دوست بخواهد جان من قربان اوست

™Arman
04-01-2011, 15:24
دل من ماهي درياي عشقه / وجودم آهوي صحراي عشقه / نميدونم که در دلم تو چه کردي / که مرا سرمست و ديوانه کردي

قصيده مي شوم اگر تو تشنه ي شنيدني / به اوج مي رسم اگر تو بي قرار ديدني / بيا که در هواي تو از نور نفس تازه کنم / بيا که اين حماسه را با تو پر آوازه کنم

ماه من !ا
غصه اگر هست ! بگو تا باشد !ا
معني خوشبختي ،
بودن اندوه است ?!ا
اين همه غصه و غم ، اين همه شادي و شور
چه بخواهي و چه نه ! ميوه يک باغند
همه را با هم و با عشق بچين ?ا
ولي از ياد مبر،
پشت هرکوه بلند ، سبزه زاري است پر از ياد خدا
و در آن باز کسي مي خواند ،
که خدا هست ، خدا هست
و چرا غصه ؟ چرا !؟!ا

من اگر دختر نفرين شده ي اندوهم، يا که از نسل گلي هرزه ميان کوهم، تو همان آدمک چوبي پيمان شکني که فقط لايق آتش زدني

گفتم به گل زرد چرا رنگ مني، افسرده و دلتنگ چرا مثل مني، من عاشق اويم که رنگم شده زرد، تو عاشق کيستي که هم رنگ مني

™Arman
04-01-2011, 15:25
دوستي شوخي سرد آدماست، بازي شيرين گرگم به هواست، واسه کشتن غرور من و تو، دوستي، توطئه ثانيه هاست

من به خاطرت پاييز ميشوم، زمستان ميشوم، اما بدان بي تو، اين آخرين تابستانيست که برايت سخن از بهار ميگويم

کسي چون تو مرا غريب و تنها نگذاشت، اينگونه در التهاب فردا نگذاشت، سوگند نميخورم ولي باور کن کسي چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت

از ساعت متنفرم، از اين اختراع عجيب بشر که جاي خالي حضور تو را به رخ دلتنگي هايم ميکشد

هر وقت مي بينمت آروم آرومم، وقتي نمي بينمت قلبم مي لرزه، وقتي صداتو نميشنوم دلم تنگ تنگه، ولي چون دلتنگ توام برام شيرينه

™Arman
04-01-2011, 15:27
دوسش داري؟ بهش بگو، منتظرشي؟ بهش بگو، شبا به خاطرش نميخوابي؟ بهش بگو، اما هيچوقت بهش دروغ نگو که دروازه ي جدايي ها دروغه

اشک هايم را براي چشمانم مي نويسم، چشمم مي خواندش و دلم گوش ميدهد و قدري آرام مي گيرد، پس هنوز هم چاره اي هست که دوري ات را تحمل کنم، تا اشکي هم نباشد خدا بزرگ است

من همان قاب تهي خسته و بي تقصيرم که بي تو و تصوير دلت مي ميرم

داغترين احساساتت را نصيب کسي کن که در سردترين لحظات به يادت توست

بمان با من که بي تو صداي خسته در بادم، در اين اندوه بي پايان بمان تنها تو در يادم، نميدانم چرا غم ها نمي دانند که من سلطان غم هايم، بيا اي يار با من باش کم من تنهاي تنهايم

™Arman
04-01-2011, 15:34
پاي من خسته از اين رفتن بود ، قصه ام قصه ي دل کندن بود ، دل که دادم به يارم ديدم ، راهش افسوس جدا از من بود

پيش بي درد دمي صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نيست در آن شهر ولي کوه که هست ، تکيه بر کوه کن و تکيه به نامرد مکن

اين چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده اي از من ياد

من آن ابرم که مي خواهد ببارد ، دل تنگم هواي گريه دارد ، دل تنگم غريب اين در و دشت ، نمي داند کجا سر مي گذارد

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حيات ، تا بنويسم همه جا نام زيباي تو را

™Arman
04-01-2011, 15:36
غربت را نبايد در الفباي شهر غربت جستجو کرد ، همين که عزيزت نگاهش را به طرف ديگري کرد ، تو غريبي

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ، اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ، شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش ، اجازه هست از آسمون ستاره بچينم برات ؟

در آن غمگين غروب سرد تو از شهرم سفر کردي ، نگاهت برق طوفان بود و من افسوس مي خوردم ، شيار گونه هايم را گل اشکم نوازش داد ، و من از تو جدا ماندم ولي اي کاش مي مردم

هر وقت گلي را بو کردي هرگز بهش نگاه نکن ، چون اگه نگاهت را به خاطر بسپاره ، شوق دوباره ديدنت اون را پرپر ميکنه

**

بر سنگ مزارم بنويسيد آشفته دلي خفته در اين خلوت خاموش ، او زاده ي غم بود که از خاطر دوستان گشت فراموش

™Arman
04-01-2011, 15:40
يک رنگ و بوي تازه از عشق بگير / پر سوزترين گدازه از عشق بگير

در هر نفسي که مي تپي اي دل / يادت نرود اجازه از عشق بگير

عشق را من در زمين گشتم نبود در دل صد نازنين گشتم نبود

يک لحظه دلم خواست صدايت بکنم / گردش به حريم با صفايت بکنم

آشوب دلم به من چنين فرمان داد / در سجده بيفتم و دعايت کنم

اگر مي مانم ، نه براي توست

اگر مي خوانم ، نه به درگاه تو

به خدايي است که هرگز تو را نيافريد

در اوج بي قراري پرواز با تو زيباست / در انتهاي هر راه آغاز با تو زيباست

GORJI
04-01-2011, 20:58
کدوم رو دوست داری برات بفرستم ؟ قل (ب) م ؟ ر (و) حم ؟ ج (س) مم ؟ یا حروف داخل پرانتز ؟

بشر وقتی امید و رویایی نداشته باشد ، مرده ای بیش نیست .

دل بستن مثل یک قصه ست ، با یکی بود شروع میشه و با یکی نبود تموم !

هیچ وقت خودت را برای کسی شرح نده ، کسی که تو را دوست داشته باشد نیازی به این کار ندارد و کسی که تو را دوست ندارد آن را باور نخواهد کرد .

برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش ، شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست .

GORJI
04-01-2011, 20:59
خران بنشست و گل با بادها رفت ، چه آسان می شود از یادها رفت .

نکنه خدا نکرده سفر بهت بسازه ، عوض کنه هواتو آب و هوای تازه ، نکنه خدا نکرده یادت نمونه اشکام ، یادت بره چه خستم یادت بره چه تنهام .

به لب های تو می سازم کلامی ، سرود آشنایی یا سلامی ، ندارم جز غم عشق تو در سر ، ولی افسوس که از من جدایی .

تو برو پیچک من ، فکر تنهایی این قلب مرا هیچ مکن ، رو پیشانی من چیزی نیست ، غیر یک قصه پر از بی کسی و تنهایی .

اون رفت و مرا در آغوش تنهایی ، تنها گذاشت .

GORJI
04-01-2011, 20:59
اینقدر نگو : اگه ببخشم کوچک می شوم ، اگه با گذشت کردن کسی کوچک می شد ، خدا اینقدر بزرگ نبود .

این است مفهوم زندگی کردن ، پس هرگز به خاطر غم هایت گریه مکن و مگذار این زمین پست شنونده ی آوای غمگین دلت باشد .

تنهایی آدمها یه دریا عمق داره ، ولی پر کردنش با یه لیوان محبت ممکنه .

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر ، چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را .

سلام بر دل هایی که در کلاس انتظار غیبت نکردند !

زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم ، پس تا زیباترین پایان با تو می مانم .

GORJI
04-01-2011, 21:00
زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم ، پس تا زیباترین پایان با تو می مانم .

اگه با تمام درختهای دنیا نردبون بسازی ، بازم دستت به سقف دلتنگی هایم نمیرسه ، عزیزم دوستت دارم .

برو ولی اینو بدون هر جا باشی دوست دارم ، هنوز برای دیدنت رو رویاهام پا میزارم ، دل منو شکستی وقتی تنهام گذاشتی ، کاش می دونستم که تو هیچوقت دوسم نداشتی .

این سه راهی است که در پیش پای هر انسانی گشوده است : پلیدی ، پاکی ، پوچی .

آدم هایی که هیچوقت احتیاج به تنهایی ندارند ، معمولا آدم های کم مایه ای هستند .

GORJI
04-01-2011, 21:00
زندگی قافیه باران است ، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند ، تو بهاری و به اندازه ی باران خدا زیبایی .

هیچ وقت نذار رهگذری که از کنارت رد میشه روی دلت یادگاری بنویسه ، چون بعدا پاک کردنش خیلی سخته .

ممکنه ما گلی رو دیر یاد کنیم ، اما محاله عطر خوشش رو از فضای دلمون پاک کنیم .

سکوت دردناک است ، اما در سکوت است که همه چیز شکل میگیرد و در زندگی ما لحظه هایی هست که تنها کار ما باید انتظار کشیدن باشد .

تمام داشته هایم را آواره کرده ام ، تنها پنجره ای مانده است و شیرینی نامی که روی لبان من نشسته است .

GORJI
04-01-2011, 21:01
زندگی خیلی سخته ، باور کردنش ، ساختنش ، پایدار نگه داشتنش ، حفظ کردنش ، آری زندگی سخت است .

بخند تا لبخند زیبا را بر لبان تو ببینم ، خنده ی تو خنده ی من و گریه ی تو گریه ی من است .

دوستت دارم پس دوستم داشته باش ، شاید فردایی نباشد .

شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه ی آزار کسی در آن نباشد .

دلم می خواست سقف معبد هستی فرو می ریخت ، پلیدی ها و زشتی ها به زیر خاک می ماندند ، بهاری جاودان آغوش وا می کرد ، جهان در موجی از زیبایی و خوبی شنا می کرد .

GORJI
04-01-2011, 21:01
من به تنهایی یک چلچله در کنج قفس ، بند ، بندم همه در حسرت یک پرواز است ، من به پرواز نمی اندیشم ، به تو می اندیشم ، که زیباتر از اندیشه یک پرواز است .

عاشقت خواهم ماند بی آنکه بدانی ، دوستت خواهم داشت بی آنکه بگویم ، درد دل خواهم گفت بی هیچ کلامی ، گوش خواهم داد بی هیچ سخنی ، در آغوشت خواهم گریست بی آنکه حس کنی ، در تو ذوب خواهم شد بی هیچ حرارتی ، اینگونه شاید احساساتم نمیرد .

زندگی به ما آموخته که عشق در نگاه خیره به یکدیگر نیست ، بلکه در یک سو نگریستن است ، انسان به خدا گفت : خدایا به من همه چیز بده تا از زندگی لذت ببرم ، خدا گفت : من به تو زندگی دادم تا از همه چیز لذت ببری .

عشق را ، محبت را ، صمیمیت را ، خوبی و مهربانی را تو به من آموختی اما هیچگاه به حرف های خودت عمل نکردی ، بی وفایی کردی و رفتی .

گاهی سکوت باید کرد و در پس دیوار ثانیه ها سر بر شانه های زخمی عشق ، آماده برای ذبحی عظیم به فراسوی افق خیره باید شد ، گاهی سکوت باید کرد .

GORJI
04-01-2011, 21:02
اگه این روزا حس کردی توی قلبت به جای تاپ تاپ ، صدای اره تیشه میاد نترس ! مریض نشدی ، من دارم توی دلت واسه خودم یک کلبه می سازم .

از دشمن خود یک بار بترس و از دوست خود هزار بار .

پرسید : دوستم داری ؟ گفتم آره ، گفت چقدر ؟ گفتم از اینجا تا خدا ، اشک تو چشاش جمع شد و گفت : مگه نگفتی که خدا از همه چیز به ما نزدیک تره !

به هم رسیدن آغاز است ، با هم ماندن پیشرفت و با هم کار کردن کامیابی .

در این جهان نیاز به دوست داشتن و ستایش شدن بیش از نیاز به نان است .

GORJI
04-01-2011, 21:03
همه گویند که عاشق اویم ، گرچه می دانم همه عاشق اویند می ترسم یا رب نکند راست بگویند .

دیشب فرشته ای به خوابم اومد ، دستاشو به طرفم آورد ، گفت گل یا پوچ ؟ دستاشو باز کرد و تو رو به من نشون داد .

کسی که خوابه را میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده را نه !

به غصه ها سنگ بزن ، تو صورتش رنگ بزن ، هر وقت دلت تنگ میشه ، فقط به من زنگ بزن .

گاه یک لبخند آنقدر عمیق میشود که گریه میکنم ، گاه یک نغمه آنقدر دست نیافتنی است که با آن زندگی میکنم ، گاه یک نگاه آنچنان سنگین است که چشمانم رهایش نمیکنند ، گاه یک عشق آنقدر ماندگار است که فراموشش نمیکنم .

omidvista
05-01-2011, 06:46
خوشا اس ام اسی که از تو باشد / درونش ردی از پای تو باشد

در آور کفش و جورابت، بفرما / به روی چشم ما جای تو باشد !

.

.

.

منم تنها ترین تنهای تنها / و تو زیباترین زیبای دنیا

منم یلدای بی پایان عاشق / تو بودی مرحم زخم شقایق

نگاهت را پرستم ای نگارم / فدای تار مویت هرچه دارم . . .

.

.

.

هرکس ز خدا می طلبد راحت جانی ، من طالب آنم که تو بی غصه بمانی . . .

.

.

.

برای دیدارت زمان را تعیین نمیکنم شاید ساعت حسادت کند و خواب بماند . . .

.

.

.

گر تو گرفتارم کنی / من با گرفتاری خوشم

داروی دردم گر تویی / در اوج بیماری خوشم . . .

.

omidvista
05-01-2011, 06:47
از اداره کشاورزی مزاحمت میشم لطفا به محبتی که تو دلم کاشتی رسیدگی کن !

.

.

.

کی ام من؟ آرزو گم کرده ای تنها و سرگردان!

نه آرامی ، نه امیدی ، نه همدردی نه همراهی

گهی افتان و خیزان چون غباری در بیابانی

گهی خاموش و حیران چون نگاهی بر نظر گاهی . . .

.

.

.

اول به وفا مـــی وصالم در داد / چون مست شدم جـــام جــفا را در داد

پُر آب دو دیده و پُر از آتش دل / خاک ره او شدم به بادم در داد . . .

.

.

.

گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

.

.

.

یارانه محبت هاتو قطع نکن ، من زیر خط فقر مهربونیاتم !

omidvista
05-01-2011, 06:47
چون زلف توام جانا ، در عین پریشانی / من چشم تو را مانم ، تو اشک مرا مانی

من خاکم و من گردم ، من اشک و من دردم / تو مهری و تو نوری ، تو عشقی و در جانی . . .

.

.

.

تو اگر بی خبر از قلب پریشان منی / با همه بی خبری هم نفس جان منی . . .

.

.

.

چندیست که عشق تحقیر شده است / و هی با کلمات نامربوط تعبیر شده است

گناه ، هوس ، بازیچه / چون قفل به گردنش زنجیر شده است . . .

.

.

.

غصه نخور عزیزم ، دلت تنها نمیشه / هرجای دنیا که باشی ، تو قلبمی همیشه . . .

.

.

.

مردن و گم شدن از ماست نه از فاصله ها / دل از اینهاست که تنهاست نه از فاصله ها

گرچه دیگر همه جا پر ز جدایی شده است / مشکل از طاقت دلهاست نه از فاصله ها . . .

.Infernal
05-01-2011, 09:41
روزي که عشق وارد خانه قلبم شد او را نشناختم، مدتي طول کشيد تا با او آشنا شدم ، از او خوشم آمده بود ، خواستم به او بگويم براي هميشه در خانه قلب من بمان اما قبل از اين که من به او بگويم ، به من گفت آمده ام براي هميشه اينجا بمانم

توي ساحل روي شنها قايقي به گل نشسته يکي با چشماي گريون گوشه اي تنها نشسته نگاه پر اضطرابش به افق به بينهايت ساکته اما تو قلبش داره يک دنيا شکايت توچشاش حلقه اشکه توي قلبش غم دنيا منتظر به راه ياره تا بياد امروز و فردا باورش نميشه عشقش همه دنياش زير آبه تنها مونده توي ساحل زندگي براش عذابه

اگر قرار باشه ظرف 24 ساعت دنيا به پايان برسه تموم خط هاي تلفن و تالارهاي گفتگو و ايميل ها اشغال ميشه. پر ميشه از کلمه هاي (( از اينکه رنجوندمت پشيمونم من رو ببخش يا تو را عاشقانه مي پرستم يا مراقب خودت باش )) اما بين اين همه پيام يکي از همه تکون دهنده تره (( هميشه عاشقت بودم ولي هيچوقت بهت نگفتم )) پس عشق و محبت را تقديم آنکه دوستش داريم کنيم شايد فردايي دگر هرگز نباشد

بفرستين: 1-مرام فقط مرام گاو چون نگفت من گفت ما 2- صفا فقط صفاي مورچه که هر وقت گريه کرد هيچکس اشکش نديد 3- رفيق فقط کلاغ نه بخاطر سياهيش به خاطر يه رنگيش 4- معرفت فقط معرفت کرم نه به خاطر کرم بودنش به خاطر خاکي بودنش 5- يه رنگي فقط يه رنگي ديوار که هرچي مردو نا مرده بهش تکيه ميدن 6- نامردا رو خيلي دوست دارم چون اگه نباشن مردا مشخص نمي شن

اگه تورو خواستن اشتباهه اگه باتوبودن اشتباهه اگه عاشق توبودن اشتباهه اگه واسه تومردن اشتباهه پس توبهترين و قشنگترين اشتباه زندگي من هستي

.Infernal
05-01-2011, 09:42
**به سلامتي ديوار، چون که هر مرد و نامردي بهش تکيه ميکنن! به سلامتي کلاغ نه براي سياهيش، براي يک رنگيش، به سلامتي کرم خاکي، نه براي کرم بودنش، براي خاکي بودنش، به سلامتي گاو، چون نگفت من، گفت ما! و به سلامتي ما، که دوست داشتن يادمون نرفته!

گفتگوي ماه و نابينا: نابينا گفت: دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني چطوري دوستم داري نابينا گفت اگه مي ديدمت عاشق زيباييت مي شدم اما الان که نمي بينمت عاشق خودت هستم.

چشمان خسته ات ، آرام و بي صداست گويي ز راز تو، آگه فقط خداست ناگفته هاي تو، در سينه ات نهان اما سکوت تو، گوياي صد بيان آن گونه هاي تو ، دشت شقايق است شرح سکوت تو، نشر حقايق است تنهايي و غريب ، در بزم بي کسان رنجيده سينه ات ، از ظلم ناکسان گر چه تبسمي ، بر لب نشانده اي در پشت خنده ات ، دل خسته مانده اي

در وجودم چيزي هست که تو را نجوا مي کند ... و تنها عشق مرا رها مي کند ... و نور آن نگاهي ست که تو به من روا مي کني ... پس عشق و نور را از من دريغ نکن و بر من بتاب که بي عشق تو ؛ بي نگاه تو ؛ بي تو رو به غروب رهسپارم.... مرا به طلوعي ديگر برسان

وقتي که ديگر نبود من به بودنش نيازمند شدم وقتي که ديگر رفت، من به انتظار آمدنش نشستم وقتي که ديگر نمي توانست مرا دوست بدارد ، من او را دوست داشتم وقتي که او تمام کرد من شروع کردم وقتي او تمام شد من آغاز شدم و چه سخت است تنها متولد شدن. مثل تنها زندگي کردن . مثل تنها مردن...

.Infernal
05-01-2011, 09:43
ميميرم مرا در تابوت سياهي بگزاريد تا همه بدانند در تاريکي به سر مي برده ام دستهايم را از تابوت بيرون بگزاريد تا همه بدانند به آنچه مي خواستم نرسيدم چشمهايم را باز بگزاريد تا همه بدانند چشم انتظار از دنيا رفته ام روي قبرم تکه يخي بگزاريد تا مثل باران برايم اشک ريزد و روي سنگ قبرم چيزي ننويسيد تا همه فراموشم کنند...

**کاشکي مانيتورت بودم هميشه رخ به رخت بودم...... کاشکي که کيبورتت هميشه زير انگشتات بودم.......کاشکي که هدفونت بودم هميشه در گوشت بودم .......کاشکي که موست بودم هميشه تو مشتت بودم .. ....کاشکي پسووردت بودم هميشه توي فکرت بودم

گفتي که مرا دوست نداري گله اي نيست/ بين من و عشق تو ولي فاصله اي نيست/ گفتم که کمي صبر کن و گوش به من کن/ گفتي بايد بروم حوصله اي نيست/ پرواز عجب عادت خوبيست ولي حيف/ رفتي تو و ديگر اثر از چلچله اي نيست/ گفتي که کمي فکر خودم باشم و آن وقت/ جز عشق تو در خاطر من مشغله اي نيست/ رفتي تو خدا پشت و پناهت به سلامت/ بگذار بسوزد دل من مسئله اي نيست.

يادت باشه اگه شبي رفتي ستاره بياري قلبتو وقت اومدن توآسمون جانذاري نري يه وقت پيداکني توآسمون ستاره اي يه وقت باچشمات نبينم يه چشمکي اشاره اي يه وقت نبينم خودت هم مثل ستارها شدي ستاره اي روديدي و...روزوشب ازخود بيخودي اين زمينم واسه خودش يه آسمونه رنگيه آسمون اين پايينا پرازستاره سنگيه يه وقت ازاين ستارهاگول نخوري ماه شبم آخه براي داشتنت هميشه درتاب وتبم مي ترسم ازدستت بدم اگه بري به آسمون بي خيال ستاره شو پيش من خاکي بمون

کاش آدما عاشق نميشدن کاش بين عاشقا فاصله نبود کاش بين عشاق جدايي نبود کاش هيچ عشقي نميره کاش عشق همه پاک باشه کاش کاش کاش........ خدايا ميشه اين آرزوها به حقيقت تبديل بشه؟ تو ميتوني پس دل هيچ عاشقي رو نشکن. تو تنهايي ميدوني تنها بودن چقدر سخته

.Infernal
05-01-2011, 09:44
رفتي خاطره هاي تو نشسته تو خيالم بي تو من اسير دست آرزوهاي محالم ياد من نبودي اما، من به ياد تو شکستم غير تو که دوري از من ، دل به هيچ کسي نبستم ياد من باش تا بتونم، هميشه برات بخونم بي تو وعطر تن تو، يه چراغ نيمه جونم

هفت شهر عشق شهر اول: نگاه و دلربايي شهر دوم: ديدار و آشنايي شهر سوم: روزهاي شيرين و طلايي شهر چهارم: بهانه،فکر،جدايي شهر پنجم: بي وفايي شهر ششم: دوري و بي اعتنايي شهر هفتم: اشک،آه،تنهايي

عشق نخستين بينش را نسبت به ابديت به تو هديه مي دهد. عشق نخستين آزموني است که زمان را به فراسو مي برد. اين گونه است که عاشقان هرگز از مرگ نمي هراسند. عشق مرگ نمي شناسد...

در ميان همه گل گشتم و عاشق نشدم در عجب بودم که تورا ديدم و ديوانه شدم تا کجا بايد سفر کرد تا به کي بايد دويد از کجا بايد گذر کرد تا به شهر تو رسيد گفتي که طبيب دل هر بيماري پس طبيب دل من باش که بيمار توءم گر همسفر عشق شدي مردسفر باش هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش

گفتم اي عشق من از چيز دگر مي ترسم/ گفت آن چيز دگر نيست دگر هيچ مگو/ گفتم اين روي فرشتست عجب يا بشر است/ گفت اين غير فرشتست و بشر هيچ مگو/ گفتم اين چيست بگو زير و زبر خواهم شد/ گفت مي باش چنين زير و زبر هيچ مگو

.Infernal
05-01-2011, 09:45
این اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون می دونم اسمم روی صفحه ی گوشیت افتاده ، حداقل یک ثانیه بهم فکر کردی و این یک ثانیه برای من یک دنیاست .

خواهم که دهم جان به تو میل دلم اینست ، ترسم که پسندت نشود مشکلم اینست ، پروا مکن از قتل من امروز که فردا ، شرط است نگویم به کسی قاتلم اینست ، هرگز نروم جای دگر از سر کویت ، تا جان بود اندر تن من منزلم اینست ، جز وصل رخ دوست نخواهم ز خدا هیچ ، در دهر امیدی که بود در دلم اینست .

امروز را می شناسم با همه زیباییش ، با همه روشنیه خورشیدش که هیچ نمی خواهد بگوید همچون گذشته جز یک کلام ، قدر امروز را بدان که همیشه فردایی در کار نیست .

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم ، با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم ، لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس ، شب میترسه از خودش وقتی میگم دوست دارم .

خصلت آدما اینه که فراموشکارن ، اگه تو بری یکی دیگه رو در آغوش دارن

.Infernal
05-01-2011, 09:46
سلام ، از سرد خونه مزاحم میشم !
اینجا یه قلب یخ زده هست که منتظر اس ام اس گرم شماست !

بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه
درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه

خدایا از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار
نگاهی ، یادی ، تصویری ، خاطره ای ، برای آن هنگام که
فراموش خواهیم کرد که روزی چقدر عاشق بودیم

دل من غمگین است ، غصه ام سنگین است
گرچه با هم نفسم زندگی شیرین است
میل گل در من نیست ، بال من خونین است
اشک غم باید ریخت ، رسم دنیا این است .

بلندترین شاخه ی درخت ، یک واژه را می فهمد ، و آن هم تنهاییست .

.Infernal
05-01-2011, 09:47
سلام، کجائی؟من تصادف کردم، حالم اصلا خوب نیست...

آخه خوردم به مرامت چپ کردم

دریا هر چه دور می شود، ساحل باز هم کنار دریا می ماند.
ساحلتم دریای من

تو بارانی و من باران پرستم

تو دریایی، من امواج تو هستم

اگر روزی بپرسی باز گویم:

تو من هستی و من نقش تو هستم

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب؟

ای اشک ، گرم و آرام ببار بر گونه ی بیمار من ، ای غم ، تو هم لذت ببر از این همه آزار من

.Infernal
05-01-2011, 09:48
اتل متل یه ماهی، فدات بشم الهی
برات پیام نوشتم، نگی دوستت نداشتم

گر میان هر نگاهی صوت غمگینی شنیدی، یاد کن از قلب بی تابی که هردم یاد توست

همیشه رفیق پا برهنه ها باش ، چون هیچ ریگی به کفششان نیست

دیشب از دوری تو مرغ دلم پر می زد ، تا دم صبح فقط یاد تو در دل می زد

اگر کسی را نداشتی که به او بیندیشی به آسمان بیندیش ، چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد

.Infernal
05-01-2011, 09:49
تنهایی آدمها یه دریا عمق داره ، ولی پر کردنش با یه لیوان محبت ممکنه . . .
.
.
.
انسانها به هر چی زیاد نگاه می کنند شبیه همان می شوند
و حتما تو شبهای زیادی به ماه نگاه کردی !
.
.
.
ما که همسایه اشکیم ولی با دل تنگ / گر لبی خنده کند ، یاد شما می افتیم . . .
.
.
.
تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت / میتوان گفت که من چلچله باغ توام
مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف / سخت محتاج به گرمای توام . . .

می شود ای دوست آیا آن نگاهت را خرید ؟ یا برای آسمان ها روی ماهت را خرید ؟ من دلم لبریز از آشوب و زنگار رو غم است ، می شود آیینه وش یه لحظه آهت را خرید ؟

.Infernal
05-01-2011, 09:50
قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم / گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد
من به زنجیر تو عمریست گرفتار شدم . . .
.
.
.
در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم
هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .
.
.
.
دلت را خانه ما کن مصفا کردنش با من / به ما درد دل افشا کن ، مداوا کردنش با من
اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را / بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من
.
.
.
چون روزگار بر همه ** پایدار نیست / بهتر از دوست در جهان یادگار نیست . . .
.
.
.
اشک هایم را برایت پست خواهم کرد ، روزی تو باید از احساس قلبم با خبر باشی . . .
.

.Infernal
05-01-2011, 09:51
ز چشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی می تواند روزگار از یاد من گیرد

زیر این سقف کبود ، زیر این شعله سنگین سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم ، تک و تنها به خدا می سوزم .

اشک بهترین پدیده ی دنیاست ولی تا زیباترین چیزها رو از انسان نگیره خودشو تقدیم نمیکنه !

سه غم آمد به جانم هر سه یک بار ، غریبی ، اسیری و غم یار

آنکه خود مرحم قلب خرامان تو بود ، بین که اینک خود نیاز مرحم است

.Infernal
05-01-2011, 09:52
زیباتر از گل چیزی نیست ، قشنگتر از عشق حرفی نیست ، عزیزتر از تو کسی نیست

من برای سال ها می نویسم ، سال ها بعد که چشمان تو عاشق می شوند ، افسوس که قصه ی مادربزرگ درست بود ، همیشه یکی بود یکی نبود !

ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه ی تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد .

بدانید که روزی روح معنوی شما به آغوش گرم خداوند و پناهگاه اصلی خود باز خواهد گشت ، پس به یاد داشته باشید که باقی مشکلات و سختی های زندگی گذرا و موقتی است .

به شکرانه ی عشقت ، قدم تو دلت میزارم بلکه قلب بی پناهم کمی آروم بگیره

.Infernal
05-01-2011, 09:52
شنیدی که دلم گفت بمان ، ایست ، نرو / به خدا وقت خدا حافظی ات نیست ، نرو
نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست / گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست ، نرو . . .
.
.
.
عشق تو مانند روح در وجود من است که فقط هنگام مرگ از هم جدا میشویم . . .
.
.
.
مینویسم خاطرات با اشک و آه / در شبی غمگین و تاریک و سیاه
مینویسم خاطرات از روی درد / تا بدانی دوریت با من چه کرد . . .
.
.
.
بر تن ما نکند آتش دوزخ اثری / چون به آتش کده مهر شما سوخته ایم . . .
.
.
.
زیبا ترین آغاز را با تو تجربه کردم ، پس تا زیباترین پایان با تو میمانم . . .

.Infernal
05-01-2011, 09:53
رفتي خاطره هاي تو نشسته تو خيالم بي تو من اسير دست آرزوهاي محالم ياد من نبودي اما، من به ياد تو شکستم غير تو که دوري از من ، دل به هيچ کسي نبستم ياد من باش تا بتونم، هميشه برات بخونم بي تو وعطر تن تو، يه چراغ نيمه جونم

هفت شهر عشق شهر اول: نگاه و دلربايي شهر دوم: ديدار و آشنايي شهر سوم: روزهاي شيرين و طلايي شهر چهارم: بهانه،فکر،جدايي شهر پنجم: بي وفايي شهر ششم: دوري و بي اعتنايي شهر هفتم: اشک،آه،تنهايي

عشق نخستين بينش را نسبت به ابديت به تو هديه مي دهد. عشق نخستين آزموني است که زمان را به فراسو مي برد. اين گونه است که عاشقان هرگز از مرگ نمي هراسند. عشق مرگ نمي شناسد...

در ميان همه گل گشتم و عاشق نشدم در عجب بودم که تورا ديدم و ديوانه شدم تا کجا بايد سفر کرد تا به کي بايد دويد از کجا بايد گذر کرد تا به شهر تو رسيد گفتي که طبيب دل هر بيماري پس طبيب دل من باش که بيمار توءم گر همسفر عشق شدي مردسفر باش هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش

گفتم اي عشق من از چيز دگر مي ترسم/ گفت آن چيز دگر نيست دگر هيچ مگو/ گفتم اين روي فرشتست عجب يا بشر است/ گفت اين غير فرشتست و بشر هيچ مگو/ گفتم اين چيست بگو زير و زبر خواهم شد/ گفت مي باش چنين زير و زبر هيچ مگو

.Infernal
05-01-2011, 09:54
روی دلای آدما هرگز حسابی وا نکن ، از در نشد از پنجره زوری خودت رو جا نکن ، آدمکای شهر ما بازیگرایی قابلن ، وقتش بشه یواشکی رو قلب هم پا میذارن ، تو قتلگاه آرزو آدم کشی زرنگیه ، شیطونک مغزای ما دلداده دو رنگیه

در این شب پر از سکوت ، واژه ها یاری ام نمی کنند ، کاش تو بودی تا سکوتی مرگبار بر لحظاتم سایه نمی افکند ، کاش تو بودی تا در دریای مهربانیت غرق می شدم ، تو زیباترین ترانه ام هستی

رفتمو تو شهر عشقم دلمو تنها گذاشتم ، دیگه حتی واسه موندن یه بهانه هم نداشتم ، با همه روح و وجودم یه دله شکسته بودم ، آره دل شکسته بودم با تمامی وجودم ، میگن این دو روز دنیا جای غم خوردن نداره ، چه جوری آروم بگیره اون دلی که بیقراره

دل بستن مثل پرت کردن یه سنگ تو دریاست ، اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه !

خودت دور و رهت دور ، منزلت دور / اگر ترکت کنم چشممشود کور
اگر دانم که قولت پا بر جاست / به امیدت بشینم تاقیامت . . .
.

.Infernal
05-01-2011, 09:55
من از زندگانی آموختم چگونه اشک ریختن را ولیاشکهایم نیاموخت چگونه زندگی کردن را
.
.
.
به تو سپرده بودمش به هزار و یک امید و امروز برایهزار و یکمین بار
دلم را میبرم تا شکستگی اش را گچ بگیرم . . .
.
.
.
ماه من پرده از آن چهره زیبا بردار / تا فلک لافنیاید که چه ماهی دارد . . .

دیگه رو خاک وجودم نه گلی هست نه درختی / لحظه های بی تو بودن میگذره اما به سختی

تک کل واشده ای گفت صبا را عشق است / بلبل آمد به میان گفت صدا را عشق است
گل و بلبل بنشسته به کنار / سنبل آمد بی میان گفت وفا را عشق است

.Infernal
05-01-2011, 09:56
دریای شورانگیز چشمانت چه زیباست ، آنجا که باید دل یه دریا زد ، همین جاست !

آروم باش ! با توکل و تفکر که او زودتر از تو دست به کار شده ، سپس آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی .

هیچ چیز نمی تواند بر عشق حکومت کند ، بلکه این عشق است که حاکم بر همه چیز است . (لافونت)

عشق یعنی عبرت روزگار ، شلاق زمانه ، قصاص زندگی ، ولی افسوس ، قصاص زندگی را دید ، شلاق زمانه را خورد ، ولی عبرت نگرفت !

با گفتن اینکه : یافتن عشق غیر ممکن است ، مانع ورود عشق به زندگی خود نشو ، سریع ترین راه دریافت عشق ، بخشیدن آن به دیگران است .

.Infernal
05-01-2011, 09:57
عشق مرد قسمتی از زندگی او و عشق زن همه ی زندگی اوست . (لرد بایرون)

عشق حقیقی هیچ گاه یکنواخت و آرام پیش نمی رود . (ویلیام شکسپیر)

عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند و دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد .

بهترین و زیباترین چیزها در دنیا قابل دیدن و لمس کردن نیستند ، باید آنها را با قلبتان احساس کنید

با لمس عشق و محبت می توان شیطان را از قلبها بیرون راند .

.Infernal
05-01-2011, 09:59
زمانی که فکر می کنی تو 7 تا آسمون 1 ستاره هم نداری یکی یه گوشه دنیا هست که واسه دیدنت لحظه شماری می کنه . (ویلیام شکسپیر)

می دونستی اشک از لبخند با ارزشتره ؟ چون لبخند رو به کسی می تونی بدی ، اما اشک رو برای کسی میریزی که نمیخوای از دستش بدی .

این اس ام اس رو میفرستم برای همه خوب ها که سخت مشغول شطرنج زندگی هستند و نمیدونند که ما ، مات رفاقتشون هستیم .

عاشق کسی باشی حتی اگر سال ها هم نبینیش فراموشش نمی کنی ولی اگر فراموشش کردی تو عاشقش نبودی ، فقط بهش عادت کرده بودی چون عشق چیزی نیست که یک شبه بیاید و یک شبه برود و فراموش شود .

اگر عاشقی رسواگری باشد ، خواهم که در عالم رسواترین رسوا شوم . . .

.Infernal
05-01-2011, 10:00
در کتاب واژه ها زیباترین معنا توئی / من چگونه در کتاب عشق تو معنا شوم ؟

از تو گفتن کار هر ** نیست ای بالاترین / من برای گفتنت باید که مولانا شوم . . .

مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، اکنون که دیگر نیستم

هر جا تو باشی دل من همون جاست / حتی اگه فاصلمون یه دنیاست . . .

دفتر بغض مرا باز کنید که دلگیرم / حدیث غم مرا بخوانید که از گریه سرازیرم . . .

غریبه که برایم همیشه آشنا بودی ، از پشت مخفی گاه به بیرون بیا که دلم برایت تنگه .

.Infernal
05-01-2011, 10:07
از دیده به جاش اشک خون می آید / دل خون شده ، از دیده برون می آید
دل خون شد از این غصه که از قصه عشق / می دید که آهنگ جنون می آید . . .
.
.
.
گفتی دوستم داری به اندازه قطرات بارانی که بر روی صورتت میریزد
و من هم دوستت دارم بدون توجه به چتری که روی سرت گرفتی . . .
.
.
.
تو این دنیا تو این عالم / میون این همه آدم
ببین من دل به کی دادم / به اون ** که نمیخوادم
دلم شیشه دلش سنگه / واسه سنگه دلم تنگه
.
.
.
هنگامی دستم را دراز کردم که دستی نبود ، هنگامی لب به زمزمه گشودم که مخاطبی
نداشتم و هنگامی تشنه آتش شدم ، که در برابرم دریا بود و دربا و دریا . . .

تو که چشمای قسنگت خونه صد تا ستارس / تو که لبخند طلاییت واسه من عمر دوبارس
بیا و مثل گذشته جز به من به همه شک کن / من بدون تو میمیرم بیا و به من کمک کن

.Infernal
05-01-2011, 10:08
رو ساحل سرخ دلت اسم كسی رو حك نكن
به اینكه من دوستت دارم حتی یه لحظه شك نكن...

زبونی كه حرف های قشنگ نزنه به درد بستنی قیفی می خوره .!!!

فقط یك دسته از انسان ها هستند كه از مشكلات روزمره زندگی دورند...
و اونها كسی نیستن چز اونایی كه توی قبرشون خوابیدن

وقتی اشكهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی كه چگونه می گریم . تو دلم را با بی كسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان گذاشتی

فریاد من از داغ توست ...... بیهوده خاموشم مکن ...... حالا که یادت میکنم ...... دیگر فراموشم مکن ...... همرنگ دریا کن مرا ...... یکبار معنا کن مرا

.Infernal
05-01-2011, 10:09
چطور دلت اومد بری بعد هزار تا خاطره / تاوان چی رو من میدم اینجا کنار پنجره
چطور دلت اود بری چطور تونستی بد بشی / تو اوج بی کسیم چور تونستی ساده رد بشی
.
.
.
چو ** با زبان دلم آشنا نیست / چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر / که از یاد یاران فراموش باشم . . .
.
.
.
دلم سبک نشد ازت دلم هنوز می خواد بیای
حتی با این که می دونم شاید دیگه منو نخوای
بزار که راحتت کنم از توی رویات نمیرم
می خوام کنار پنجره به یادت آروم بمیرم . . .
.
.
.
دلم گرفته دوباره هوای تورو داره / چشمای خیسم واسه دیدنت بی قراره
این راه دورم خبر از دل من که نداره / آروم ندارم یه نشونه می خوام واسه قلبم
.

آهای رغیب بی رحم عشق منو ربودی / آخه یار بی وفا به یاد من نبودی
حالا داری به عشقت زندگیتو می سازی / غافل از این که اینجا قلبی شکستی . .

.Infernal
05-01-2011, 10:09
يك هميشه تنها يك است و شايد در تمام عمرش نتواند چيزي بيش از يك عدد باشد اما بعضي وقتها مي تواند دنيايي باشد يك نگاه يك نوشته يك دوست

عشق با غرور زيباست ولی اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايی كني آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

اگر دیدی بغض کردی ولی دلیل گریه کردن نداری اگه دنبال جایی می گشتی که داد بزنی بدون دل یه نفر برات تنگ شده

مو قعی که فرشته پنجره بهشت رو باز کرد من رو دید به من گفت امروز چه ارزویی داری؟گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که داره این اس ام اس رو می خونه باش.

بهترين دوست اون دوستيه که بتوني باهاش روي يک سکو ساکت بشيني و چيزي نگي و وقتي ازش دور ميشي حس کني بهترين گفت وگوي عمرت رو داشتي

.Infernal
05-01-2011, 10:16
باید از آرامش گل ها گذشت ، شادمان چون لحظه دیدار شد
بهترین تسکین دل این جمله است ، باید از پیوند تو سرشار شد . . .

تا تویی در خاطرم ، با دیگران بیگانه ام / با خیالت همنشینم ، گوشه ای زندانی ام . . .

آهای یارم و دلدار ، منم عاشق تب دار / ببین دل تو دلم نیست ، واسه لحظه دیدار . .

خزان بنشست و گل با بادها رفت / چه آسان میشود از یادها رفت . . .

پیری آن نیست که بر سر بزند موی سفید / هر جوانی که به دل عشق ندارد ، پیر است . . .

.Infernal
05-01-2011, 10:18
اعتبار هر دلی در خوبی دلدار اوست ، آبروی هر کسی در آبروی یار اوست .

روزگار بهم آموخت به هرچه دل می بندی باید توانایی دل کندن از آن را هم داشته باشی .

وقتی که زمانه شلاق دردناکش را بر برگهای درختان می زند ، پرنده که طاقت درد ندارد کوچ خواهد کرد .

در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است ، دلم برای رفیقان بی ریا تنگ است .

بی تو انگار دلم سرد شده ، جریان خون رگهام قطع شده ، ای عشق رفته بر باد .

.Infernal
05-01-2011, 10:19
اگه اشک من میریزه فکر نکن گونه هام خیسه ، گریه ی من از درونه .

من میخوام اشکو بفهمم وقتی از چشام میریزه ، تنهایی گرچه کشنده ست واسه من خیلی عزیزه .

کاش بدونی نبودنت یا تا ابد ندیدنت ، بهونه ای نیست برای از یاد بردنت .

درون قلب من نام تو پیداست ، زبانت چون گلی خوش رنگ و زیباست ، مشو غمگین اگر از هم جداییم ، که بی مهری همیشه کار دنیاست .

بوسه ابتکاریست از طبیعت برای زمانی که احساس در کلام نمی گنجد .

TAAW
05-01-2011, 10:54
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

گفتی دوستت دارم

و من به خیابان رفتم !

فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم

پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

TAAW
05-01-2011, 10:55
به تکرار غریبانه ترین جمله قرن!

و

به توان ابدیت!

دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم

دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی

جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که

قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

سرانجام

آن کـــس به خاک می‌افتد

که زودتر می‌گوید

دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم !

به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ،

فارغ از داشتنت ....

من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم

زمان این کار را خواهد کرد

TAAW
05-01-2011, 10:56
دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را
برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر
که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی

دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی

دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

می توان پر کرد

فاصله هایی بلــــــــــند را

با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی : دوستت دارم...

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس

دوستت دارم تا آخرین نفس . . .

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

TAAW
05-01-2011, 10:57
در میان هزاران کلمه تو را می یابم
تو را آرام و آهسته می بویم
و دوباره میان آنها پنهانت می کنم
تا ندانی که هنوز دوستت دارم

راه های به تو رسیدن

محدود است اما من...

به اندازه ی تمام راه های

نرسیدن به قلبت،

دوستت دارم!!!

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ... دنيام مي نويسم دوستت دارم

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم

TAAW
05-01-2011, 10:58
تو می دانی که حتما ، دوستت دارم

نه سرپایی ، که قطعا ،دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من

بخر با عشق که نقدا دوستت دارم

بی بهانه که دوستت دارم

ناشیانه که دوستت دارم

من که لمست نکرده ام ،اما

می زنم حدس بعد یک کاما

بوسه های تو خاصیت دارد

دل برایت اهمیت دارد

نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟

وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم

وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم

چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم

TAAW
05-01-2011, 10:58
ای کاش قطره اشکی بودم که بر گونه هایت ، می زیستم تا بدانی چقدر دوستت دارم

باهات میام نفس نفس / تو آسمان توی قفس / از اول تا آخرش / دوستت دارم همین و بس

کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم

TAAW
05-01-2011, 10:59
عشق نمی پرسه تو کی هستی ؟ عشق فقط میگه : تو ماله منی ، عشق نمی پرسه تو اهل کجایی ؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی می کنی ، عشق نمی پرسه چه کار میکنی ؟ فقط میگه : باعث میشی قلب من به ضربان بیفته ، عشق نمی پرسه چرا دور هستی ؟ فقط میگه همیشه با منی ، عشق نمی پرسه دوستم داری ؟ فقط میگه : دوستت دارم

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

TAAW
05-01-2011, 11:00
به امید چتر فردایت خیس بارانم ، از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم

قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری

TAAW
05-01-2011, 11:00
در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم

به اندازه تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم ، چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره

اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

قسم به شراب که رنگ خون است ، قسم به خون که رنگ قلبه ، قسم به قلب که جایگاه توست دوستت دارم

TAAW
05-01-2011, 11:01
آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم ، نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ، از ته دل دوستت دارم بدون دلیل

دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری ، بدین خاطر که لایق دوست داشتنی

ای کاش کودک بودم تا احساست کنم ، ای کاش باران بودم تا غبار را از دلت دور کنم ، ای کاش تار بودم تا ساز مورد علاقه ات را بنوازم ، اما افسوس که نه کودکم نه بارانم نه تارم ، اما عاشقانه و صادقانه هستم و دوستت دارم

میدونی چقدر دوستت دارم ؟

۱دونه !

ولی مردونه !

TAAW
05-01-2011, 11:02
به پندار تو : جهانم زیباست ، جامه ام دیباست ، دیده ام بیناست ، زبانم گویاست ، قفسم هم طلاست ، به این ارزد که دلم تنهاست

اما چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزار دهنده ای است تنها خوشبخت بودن ، در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است . (دکتر علی شریعتی)

تو برو پیچک من ، فکر تنهایی این قلب مرا هیچ مکن ، رو پیشانی من چیزی نیست ، غیر یک قصه پر از بی کسی و تنهایی

وسعت درد فقط سهم من است ، باز هم قسمت غم ها شده ام ، دگر آیینه ز من با خبر است ، که اسیر شب یلدا شده ام ، من که بی تاب شقایق بودم ، همدم سردی یخ ها شده ام ، کاش چشمان مرا خاک کنید ، تا نبینم که چه تنها شده ام

این روزها که می گذرد
یک ترانه تلخ
قصه ی تنهایی های مرا می سراید
سمفونی گوش خراشی است
روزهاست پنبه دگر فایده ندارد
......باید باور کنم
تنهایم

TAAW
05-01-2011, 11:03
خدایا عاصی و خسته به درگاه تو رو کردم

نماز عشق را آخر به خون دل وضو کردم

دلم دیگر به جان آمد در این شبهای تنهایی

بیا بشنو تو فریادی که پنهان در گلو کردم

در آن لحظه که به شدت احساس تنهایی میکنی ، مطمئن باش که یکی برای دیدنت لحظه شماری میکنه

سالها بگذشته از میلاد من

کی یکی مردانه باشد یاد من

منو یک تنهایی و یک شمع روشن

خدایا نکند باد بیاید

هیچگاه عشق به همدم را پاینده مپندار و از روزی که دل می بندی این نیرو را نیز در خویش بیافرین که اگر تنهایت گذاشت نشکنی و اگر شکستی باز هم نا امید نشو ، چرا که آرام جان دیگری در راه است . (ارد بزرگ)

خدایا عاصی و خسته به درگاه تو رو کردم

نماز عشق را آخر به خون دل وضو کردم

دلم دیگر به جان آمد در این شبهای تنهایی

بیا بشنو تو فریادی که پنهان در گلو کردم

TAAW
05-01-2011, 11:04
غم ها نمی دانند که من غمگین ترین غمگین شهرم ، بیا هی دوست با من باش که من تنهاترین تنهای شهرم

منم تنهاترین تنهای تنها

اسمتو می نویسم روی شن ها

باد میاد اسمتو پاک میکنه

کارم شده در این صحرای غمها

نکنه خدا نکرده سفر بهت بسازه ، عوض کنه هواتو آب و هوای تازه ، نکنه خدا نکرده یادت نمونه اشکام ، یادت بره چه خستم یادت بره چه تنهام

من به تنهایی یک چلچله در کنج قفس ، بند ، بندم همه در حسرت یک پرواز است ، من به پرواز نمی اندیشم ، به تو می اندیشم ، که زیباتر از اندیشه یک پرواز است

برو ولی اینو بدون هر جا باشی دوست دارم ، هنوز برای دیدنت رو رویاهام پا میزارم ، دل منو شکستی وقتی تنهام گذاشتی ، کاش می دونستم که تو هیچوقت دوسم نداشتی

TAAW
05-01-2011, 11:04
در تمام عمرم جز تنهایی و تفکر و غم و عشق ، سرگرمی ای نداشته ام !

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب

چه کسی می داند که تو در پیله ی تنهایی خود تنهایی ؟ چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ؟ پیله ات را بگشا تو به اندازه ی یک پروانه زیبایی

تحمل تنهایی از گدایی دوست داشتن آسانتر است ، تحمل اندوه از گدایی همه ی شادی ها آسانتر است

در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما ، همه از من گریزانند ، تو هم بگذر از این تنها

TAAW
05-01-2011, 11:05
خداوندا تو تنهای منم تنهای تنها ، تو یکتایی و بی همتا ولی من نه یکتایم نه بی همتا ، فقط تنهای تنهایم و محتاج نگاه تو

اگه با تنهایی و غم تموم بشه عمرم

بدون که تو رو فراموش نمیکنم عمرا

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از تنهایی ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

اگه یه وقت تنها شدی اینو بدون که خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش

تنهایی دردناک است ، اما در سکوت و تنهایی است که همه چیز شکل میگیرد و در زندگی ما لحظه هایی هست که تنها کار ما باید انتظار کشیدن باشد

TAAW
05-01-2011, 11:06
آفرین باد بر مرگ ، آفرین باد بر مرگ که با دست های سیاهش تو را خواهد کشت :"تنهایی"

دست بر شانه هایم میزنی تا "تنهایی" م را بتکانی ، به چه می اندیشی ؟ تکاندن برف از روی شانه آدم برفی

بس که دیوار دلم کوتاه است ، هرکه از کوچه "تنهایی" ما می گذرد ، به هوای هوسی هم که شده ، سرکی می کشد و می گذرد

به همان قدر که چشم تو پر از زیبایی است ، بی تو دنیای من ای دوست پر از "تنهایی" است

آنکه مست آمد و دستی به دل ما زد و رفت ، در این خانه ندانم به چه سودا زد و رفت ، خواست "تنهایی" ما را به رخ ما بکشد ، طعنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

TAAW
05-01-2011, 11:07
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست . دانته

همواره تنهایی ، توانایی به بار می آورد . ارد بزرگ

تنهایی یعنی اینکه وقتی برات اس ام اس میاد ، مطمئن باشی که از طرفه ایرانسله !

منو یک تنهایی و یک شمع روشن … خدایا نکند باد بیاید . . .

شبا فکر و خیال تو چرا خوابم نمی گیره

نه تنها لحظه هام حتی تموم خونه دلگیره

حالا که شب به شب رفت و توام تنهایی سر کردی

توی تنهایی می پوسم نمی ذارم که برگردی

دعا کن دلم بوی باران بگیرد

و این درد جانسوز درمان بگیرد

دعا کن دلم رنگ آیینه گردد

و تنهایی از عشق پایان بگیرد

TAAW
05-01-2011, 11:07
تمام جاده های جهان را به جستجوی نگاه تو آمده ام ، پیاده ، این تو و این پینه های پای من ، حالا بگو در این تراکم تنهایی ، مهمان بی چراغ نمی خواهی??

همه ی خودم را مال تو کرده ام

چقدر دنیای تو بزرگ است

هنوز از تنهایی سخن می گویی

چقدر کم هستم!

با تو بودن قصه شیرینی است به وسعت تلخی تنهایی و داشتن تو فانوسی به روشنایی هر چه تاریکی

من به تنهایی این دل مشکوکم !

یا دلکم دل نیست ٬ یا آن که در دل است ٬ اهل دل نیست

برایم زندان ساختی با این بی وفایی

خسته ام از این زندان از این تنهایی

حسرت به دل ماندم که روزی بیاید

که دهد مرا از این زندان رهایی

TAAW
05-01-2011, 11:08
در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

هفت شهر عشق ، شهر اول : نگاه و دلربایی ، شهر دوم : دیدار و آشنایی ، شهر سوم : روزهای شیرین و طلایی ، شهر چهارم : بهانه ، فکر جدایی ، شهر پنجم : بی وفایی ، شهر ششم : دوری و بی اعتنایی ، شهر هفتم : اشک ، آه ، "تنهایی"

در غریبانه ترین لحظه ی "تنهایی" خود ، چشمهایم را که در آن دریایی از محبت موج میزند به تو خواهم بخشید ، تا هیچ گاه به پاکی احساسم شک نکنی

غروب غمهایت را به هر قیمتی خریدارم ، اگر همدم شبهای "تنهایی" من باشی

و بعد از تو دلم از عطش عشق طغیان کرد ، گاه از دو روزنه ی رخسارم ، گاه در نگاهی پوچ در تاریکی شب هایم ، گاه در باز دمی اندوهناک که با زحمت از قفس آزاد شده و پایانش خدا را شکر می گویند و گاه در وجودم که به هیچ پایانی نمی رسید مگر ، "تنهایی" ، "تنهایی" ، "تنهایی"

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
05-01-2011, 11:09
تورا به یاد آن روز ، تورا به یاد گلبرگ های خشک آن روز خشکیده ، تورا به روز اول بار دیدنت ، تورا به اولین نگاه عاشقانه ، تورا به یاد باران روز نیامده ات ، تورا به "تنهایی" روز رفتنت ، تورا به باران روز برگشتنت ، تنهایم مگذار دیگر

آنگاه که "تنهایی" تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده !

تو تو عشق من ، امید من بودی / تو میراثی از دل تنگم بودی / تو رفتی و من ماندم و "تنهایی" / تو دفتر خاطرات قشنگم بودی

در زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از "تنهایی" ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

TAAW
05-01-2011, 11:10
می بینی ای لحظه های خالی از احساس تهی ، می بینی که چه صدای خرد شدن دست های خزان شده اش در دست های "تنهایی" کسل آور است و تو را نیز بی رمق می کند ، آه ، پس او چه گوید ؟

ای کاش تنها یک نفر هم در این دنیا مرا یاری کند ، ای کاش می توانستم با کسی درد دل کنم تا بگویم که ، من دیگر خسته تر از آنم که زندگی کنم تا ابد غم شبهایم را ، تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را ، قانون دنیا "تنهایی" من است و "تنهایی" من قانون عشق است و عشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض "تنهایی" خفه ات کرده شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد ، به من می گفت "تنهایی" غریب است ببین با غربتش با من چه ها کرد ، تمام هستی ام بود و ندانست که در قلبم چه آشوبی به پا کرد ، او هرگز شکستم را نفهمید اگرچه تا ته دنیا صدا کرد

من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی ، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

TAAW
05-01-2011, 11:10

در حسرت دیدار تو ام گفتم تا بدانی / از من تا تو صد سال راه است و جدایی / حال شب است و غم و "تنهایی" / افسوس که نیست برایمان هیچ راه وصالی

وفای اشک را نازم که در شبهای "تنهایی" ، گشاید بغض هایی را که پنهان در گلو دارم .

باختم در عشق اما باختن تقدیر نیست ، ساختم با درد"تنهایی" مگر تقدیر چیست ؟

من به اندازه چشمان تو غمگین ماندم و به اندازه هر برق نگاهت نگران ، تو به اندازه "تنهایی" من شاد بمان

نرو تنهام نزار با درد و غم هام / اگه چه دلخوری از خیلی حرفام / به قرآنی که از سایش گذشتم / به مرگ هر دوتامون خیلی تنهام

TAAW
05-01-2011, 11:12
عشق من تو باش ، نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم ، تو باش تا در دنیای بزرگ "تنهایی" ام تنهاترین باشی

بلندترین شاخه ی درخت ، یک واژه را می فهمد ، و آن هم "تنهایی" ست

کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این "تنهایی" / لطفا کمی آغوش برایم بفرست

شب من پنجره ای بی فردا / روز من قصه ی "تنهایی" ما / مانده بر خاک و اسیر ساحل / ماهی ام ، ماهی دور از دریا

بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم / افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم / بیا مثل پروانه های غریب نیاز / به مهتاب شب های "تنهایی" عادت کنیم

TAAW
05-01-2011, 11:12

هر قطره اشک نشان دل شکستگی است ، هر سکوت نشان "تنهایی" است ، هر لبخند نشان مهربانی است ، هر پیام نشانی از دل تنگی من برای تو است

هیچ کس ویرانیم را حس نکرد ، وسعت "تنهایی" م را حس نکرد ، در میان خنده های تلخ من ، گریه پنهانیم را حس نکرد

تحمل "تنهایی" بهتر از گدایی محبت است

درد غریبیست "تنهایی" و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد

TAAW
05-01-2011, 11:14
زندگی به کسانی دل می بندیم که نمی خواهندمان و از وجود کسانی که می خواهندمان بی خبریم ، شاید این باشد دلیل "تنهایی" مان

هرکس به میزانی که "تنهایی" نیاز دارد عظمت دارد و بی نیاز تر است

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم ، با اشک تمام کوچه را تر کردم ، وقتی که شکست بغض "تنهایی" من ، وابستگی ام را به تو باور کردم

من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب "تنهایی"

وصال در عشق بس چه دارد حیرانی ، من نگویم رسیدم به وصال ، اما دیده ام ناله ی عاشقی در "تنهایی" ، گریان سخن می گفت ، می کرد حق حق و بی تابی ، ای کاش می شد اینگونه عاشق شد

TAAW
05-01-2011, 11:16

خورشید مردّد است، کمرنگ شده

هر چیز که دست می زنم سنگ شده

انگار که حال و روز دنیا خوش نیست

شاید که دلت برای من تنگ شده

نردبامی که به اندازه دلتنگی من قد بکشد

پشت دیوار کسی یافت نشد

تکیه بر حسرت خود خواهم زد

اگر چه عاشق برفم بهار هم خوبست
بدان به خاطر تو انتظار هم خوبست
دلم به خلوت تابوت رفت دلتنگم
ولی برای دل من مزار هم خوبست

لحظه هایی هست که دلم واقعاً برایت تنگ می شود.

من اسم این لحظه ها را "همیشه" گذاشته ام

دلم تنگ است

دلم تنگ است

دلم اندازه حجم قفس تنگ است

سکوت از کوچه لبریز است

صدایم خیس و بارانی است

نمی دانم

چرا در قلب من

پاییز

طولانی است

TAAW
05-01-2011, 11:17
عشق زاییده ی "تنهایی" است و "تنهایی" نیز زاییده ی عشق

آنگاه که "تنهایی" تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده

کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، "تنهایی" بهترین همدم اوست

شمع و پروانه و بلبل همه جمع اند ، بی رحم ، بیا رحم به "تنهایی" من کن

دوستی اتفاق است ، جدایی رسم طبیعت ، طبیعت زیباست ، نه به زیبایی حقیقت ، حقیقت تلخ است ، نه به تلخی جدایی ، جدایی سخت است نه به تلخی "تنهایی"

TAAW
05-01-2011, 11:18
دلتنگی
دلتنگی
دلتنگی
دایه ی مهربان تر از مادر شده
آغوش گشوده بلعیده مرا
درست از ساعتی که رفتی
نخواهمش کی را باید ببینم؟!

پنجره ی باران خورده ات را باز کن
چند سطر پس از باران
چشمهایم را ببین که هوایت دیوانه شان کرده
دلم برایت تنگ است

اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمی دانم ، اینجا شده پاییز ، آنجا را نمی دانم ، اینجا دلی تنگ است ، آنجا را نمی دانم

با نگاهی

هرس کن

علف های هرز دل تنگی م را

هی میگویی چه خبر
از شب ِ پاییز
جز باران و کمی دلتنگی
چه انتظاری داری؟

TAAW
05-01-2011, 11:20
شهادت می دهند
به دلتنگی ِ مهیب ِ شبانه
این اشک ها!

می‌دانی!دل‌تنگی عین آتش زیر خاکستر است.

گاهی می‌شود فکر می‌کنی تمام شده، اما یک دفعه همه‌ات را آتش می‌زند

دلتنگتم

به چشم خسته ی من آسمون سنگ شده ، لعنت به این جدایی دلم برات تنگ شده

فریاد زدم بدونی بیزارم از جدایی ، دلم برات تنگ شده عزیز دل کجایی ؟

می بوسیمت سه تایی / من و غم و تنهایی / امان از این جدایی / دلتنگتم خدایی

TAAW
05-01-2011, 11:21
من دلم تنگ است و يار دلتنگ نيست حال دل از من نميپرسي چرا حال پرسيدن كه ديگر ننگ نيست

به دیدارم بیا هر شب

در این تنهایی تاریک و تنهای خدا مانند

دلم تنگ است

و من تنها و تاریکم

سنگ است دلی که نیست در سنگر عشق.

توبه مي كنم ديگر دلم برايت تنگ نشود حتي چند لحظه ! قول مي دهم نامت را بر زبان نمي آورم لبهايم را مي دوزم توبه مي كنم ديگر عاشق نشوم قلبم را دور مي اندارم براي هميشه

و آنگاه بدون قلب آرام میمیرم

تو رفتي و تنها چند خاطره که هيچگاه نمي توانم فراموش کنم بر جا گذاشتي... خاطره هايي که ياد آن اين دل عاشقم را مي سوزاند.... دلم بدجور براي تو تنگ است عزيزم.

عشق و عاشقی کمرنگ شده

محبت آهنگ شده ،

دوستی تکزنگ شده ،

مگه بین من و تو جنگ شده ،

نامرد دلم برات تنگ شده.

TAAW
05-01-2011, 11:22
دلتنگیهایم از دوری توست ، تو که مسافر جاده ها شدی من چشمانم را به امتداد جاده دوخته ام ، می دانم که روزی خواهی آمد ، آن روز که عشق نایاب ترین عنصر زندگی انسانهاست

خدایا دلم را

به باران گره زن

پر از بوسه کن ابرها را

ابر دارد قفسم

نت دلتنگی من باران است.

دفتر نقاشی من تو شهر غم گم شده، به کی بگم با معرفت دلم برات تنگ شده؟

بدرود را نگفته برای سلام تو

از اولین دقیقه دلم تنگ می‌شود.

ابرها هم دلشان تنگِ تو بود

بر سرِ شهر

دل از گریه نکندند هنوز

TAAW
05-01-2011, 11:24
گاه با یک گل سرخ ، گاه با یک دل تنگ ، گاه باید رویید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان

هروقت می بینمت اروم آرومم ، وقتی نمی بینمت قلبم می لرزه ، وقتی صداتو نمیشنوم دلم تنگ تنگ تنگ ، ولی چون دلتنگ توام برام شیرینه

بی تو نه کار دنیا لنگ می مونه نه بین زمین و آسمون جنگ میشه نه کوه آب میشه نه آب سنگ میشه ، فقط و فقط دل منه که برات تنگ میشه

زندگی را نفسی ارزش غم خورن نیست ، و دلم بس تنگ است ، بی خیالی سپر هر درد است ، باز هم می خندم ، آنقدر می خندم که غم از روی رود

دلم تنگ است / دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است / سکوت از چهره ام جاریست / زبان از گفتن حرف دلم عاریست / فقط گویم خدایا و نگهدارت / مکن از یاد خود پاکم ، مرا بسپار در یادت

TAAW
05-01-2011, 11:25

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه ی دیدار با همه ی زیبایی ، گاه پر از دلتنگی است .

فراق یعنی دوری ، دوری یعنی دلتنگی ، دلتنگی یعنی تو و تو یعنی تموم دنیا

از پرچین امیدهایت چتری برایم بفرست ، من خیس دلتنگی هایت شده ام

تو گفتی از دلتنگی ام برایت بنویسم ، اما فکرش را نکردی دفتر دلتنگی هایم در قلبت جا نمی گیرد .

سهم من از دوری تو چیزی جز دلتنگی به اندازه دریاها ، نگاهی تاریک همچون شب های بدون مهتاب و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه می گذرند ، پس ای دوست بشنو صدای دلتنگی مرا

TAAW
05-01-2011, 11:25
نمی‌دانم دلم تنگ است

دلم در آرزوی یک نگاه پاک وبی رنگ است

نگاه آسمانم دیگر آبی نیست

شبم تیره فروغ ماهتابی نیست

کویرم تشنه

باغم خشک

به چشم چشمه سارم دیگر آبی نیست

سلام گل قشنگم ، آسمون یه رنگم

کاش بدونی عزیزم ، چقدر برات دلتنگم

فدای اون مهر و وفات

دلم شده تنگ برات

چطور بگم ؟ باور کنی !

چقدر عزیزی تو برام

هر دل سنگی یه روزی میشه تنگ ، چه کنم من که دلم تنگه همیشه !

وقتی خاطره های آدم زیاد میشه ، دیوار اتاقش پر از عکس میشه ، اما همیشه دلت واسه اونی تنگ میشه که نمیتونی عکسشو به دیوار بزنی

TAAW
05-01-2011, 11:26

من اینجا بس دلم تنگ است ، و هر سازی که می بینم بد آهنگ است ، بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ، ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است

زندگی باید کرد ! گاه با یک گل سرخ ، گاه با یک دل تنگ ، گاه باید رویید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان

دفتر نقاشی من تو شهر غمها گم شده / چه جوری بگم با معرفت دلم برایت تنگ شده

وقتی دلم برات تنگ می شه میرم پشت ابرها زار زار گریه می کنم ، پس یادت باشه هر وقت بارون

بیتابم و دل برای دیدار تو تنگ است ، تقصیر دلم نیست نگاه تو قشنگ است

TAAW
05-01-2011, 11:27

میخوام که عاشقت بشم / گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم

وقتی دلم برات تنگ می شه میرم پشت ابرها زار زار گریه می کنم ، پس یادت باشه هر وقت بارون دیدی بدون که دل من برات تنگ شده

زندگی وقتی قشنگه که دلی برای دلی تنگ میشه ، الان زندگیم خیلی قشنگه

در این شبهای دلتنگی که غم با من هم آغوشه ، به جز اندوه و تنهايي کسی با من نمیجوشه

هر وقت دلم برات تنگ میشه میام پشت قلبت هی در میزنم ، پس هر وقت قلبت میزنه بدون دلم برات تنگ شده

TAAW
05-01-2011, 11:28

زندگی را نفسی ارزش غم خورن نیست ، و دلم بس تنگ است ، بی خیالی سپر هر درد است ، باز هم می خندم ، آنقدر می خندم که غم از روی رود .

فقط کسی معنی دلتنگی را درک می کند که طعم وابستگی را چشیده باشد ، پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سرانجام آن وابستگی دلتنگیست

به پایان شد حدیث دل ز بس گفتیم و نشنیدی ، سر آمد رشته ی الفت ز بس بستیم و بگسستی ، دلم امشب برای خنده هایت تنگ تنگ است ، فقط در دستهای گرم تو مردن قشنگ است

ما كه همسايه ي اشكيم ولي با دل تنگ . گر لبي خنده زند ياد شما مي افتيم

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است
رفت و برگشت سراسیمه که دنیا تنگ است

TAAW
05-01-2011, 11:30
تو این دنیا تو این عالم / میون این همه آدم

ببین من دل به کی دادم / به اون کس که نمیخوادم

دلم شیشه دلش سنگه / واسه سنگه دلم تنگه

برنگرد،

که بر نمی گردی تو هیچوقت

نمی خواهمم داشته باشمت،نترس فقط بیا

در خزان خواسته هام کمی قدم بزن تا ببینمت

دلم برای راه رفتنت تنگ شده است...

میخوام که عاشقت بشم ، گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود ، گفتم مزاحمت بشم !

میان عابران تنهاتر از من هیچ کس نیست / کسى اینجا به فکر این غریبه در قفس نیست

دلم امشب براى خنده هایت تنگ تنگست / فقط در دستهاى گرم تو مردن قشنگست . . .

پیام : موردي براي نمايش نيست
فرستنده : نام فرستنده مشخص نیست
تاریخ ارسال : تاریخ ارسال معلوم نیست
دلم واسه ی تو خیلی تنگ شده واسه ی همینه که همه چیز گم شده و از دست رفته!

TAAW
05-01-2011, 11:31
من به دلتنگی شبهای ملول

و تهی مانده خود از شادی

ذهنم از خاطرها سرشار

من به تنهایی خویش و به تنهایی باغ...

و به یک معجزه می اندیشم...

شکر خدائی را که هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ

زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ

شاپرک را صد رنگ ، و مرا دلتنگ تو آفرید . . .

نمیدانم از دلتنگی عاشقترم یا از عاشقی دلتنگ تر

فقط میدانم در آغوش منی ، بی آنکه باشی

و رفتی ، بی آنکه نباشی . . .

عشق يعني با چشم بسته کسي را ديدن و از بين همه دلتنگ يک نفر شدن . . .

اونائي که ما عاشقشون هستيم هيچ وقت از ما دور نميشوند

هر روز کنار ما راه ميروند اما ديده نميشوند ... شنيده نميشوند

و هنوز نزديک و هنوز عاشق ... هنوز دلتنگ و خيلي عزيز . . .

همواره تنهاييم

در اين نفس تنگي

در قلب يک بن بست

مدهوش دلتنگي

TAAW
05-01-2011, 11:33
دلم ز دست زمانه بسی تنگ است / چه کنم که کار دنیا فقط نیرنگ است

نیرنگهای دنیا هزار و یک رنگ است / خدا کند شود پیدا دلی که با دل من یک رنگ است

هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم

با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است

تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

به نام خدايي كه هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگين كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ...
و من را دلتنگ دوستان آفريد ...

داشتم اشک هایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل می کردم ، خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی
ببخش اگر این روز ها عشق با گریستن اثبات می شود …

خدایا دلم گرفته ، میان این همه آرزوها ، دلتنگ ترین بنده ات را دریاب . . .

TAAW
05-01-2011, 11:34
دلتنگ خنده های بهارانت در کوچه خزان زده دلم،نگاه مهربانت را به انتظار نشسته ام.یک شب از کوچه خیالم بگذر شاید عطر گیسویت خواب پریشانم را التیم ببخشد.

دوست داشتن تمثيلی از نفس کشيدن من است، سزاواری من در زندگی، شايستگی‌ام در بودن!
... اگر سزا بود چنان در آغوش‌ می‌فشردم که يکی گرديم، و در آن پيکر، نه من دلتنگ
می‌شدم، نه او می‌گريخت

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به
خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشي قشنگي

امشب تمام گذشته ام را ورق زدم :

پر از لحظه های سیاه ، لحظه های داغ و پرالتهاب بی قراری ، دلتنگی افسرده ، خاموشی ، سکوت ، اشک ، سوختن .... چیزی نیافتم .
نفرین به بودن وقتی با درد همراه است

از تو براي تو و براي دلتنگي هاي هميشگيم مي نويسم.
مي گويم كه من تو را بهترين میدانم تو را...ميخواهم

TAAW
05-01-2011, 11:35
دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست

کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست

تو رفتي و تنها چند خاطره که هيچگاه نمي توانم فراموش کنم بر جا گذاشتي...
خاطره هايي که ياد آن اين دل عاشقم را مي سوزاند....
دلم بدجور براي تو تنگ است عزيزم....

آمدم تا مست و مدهوشت کنم اما نشد / عاشقانه تکیه بر دوشت کنم اما نشد

آمدم تا از سر دلتنگی ام گریه تلخی در آغوشت کنم اما نشد

نازنینم یاد تو هرگز نرفت از خاطرم سعی کردم فراموشت کنم اما نشد . . .

دلتنگم و ديدار تو درمان من است / بي رنگ رخت زمانه زندان من است

بر هيچ تني مباد و بر هيچ دلي / آنچه از غم هجران تو بر جان من است

خيلي وقته که دلم براي تو تنگ شده ..... قلبم از دوري تو بدجوري دلتنگ شده ..... خيلي وقته ديگه بارون نزده ..... رنگ عشق به اين خيابون نزده ..... خيلي وقته ابري پر پر نشده ..... دل آسمون سبکتر نشده

TAAW
05-01-2011, 11:35
ای که از تازگی زخم دلم باخبری یاکه ازقصه ی دلتنگی من باخبری مثل مهتاب که از خاطره ی شب میگذری هرشب آهسته از آفاق دلم میگذری

از این به بعد تو زندگیم همه چیز پر.روزای بی تو پر..دلتنگیام پر..شکستن دل پر..جز تو همه چیز پر..نازنینم:فقط تو نپر...

ساز گلهای دلم دلتنگ توست حس نکردی یک نفر دلتنگ توست؟

نه به اون عشقو امیدو آرزو،نه به این جنگ و جدال و گفتگو،نه به اون گریه و دوست دارمو دلتنگی ، نه به این خنده و این نفرت و این دلزدگی ، نه به دلبستگیات نه به ایت خستگیات!

کاش تو ي فصلاي زشت سرنوشت يکي اين دلتنگيامو مي نوشت
يکي از دستاي سرد ارزو گرمي دستاي عشق و مي گرفت
يکي که سکوت تنهاييم رو با صداي ساز شکستش بشکنه
يکي که تو قاب خالي دلم نقش زيباي خدا رو بکشه

TAAW
05-01-2011, 11:37
دلتنگی همیشه از ندیدن نیست لحظه های دیدار با همه ی زیبایی گاه پر از دلتنگیست...

اگه چشمات تر شد، اگه دلت تنگ شد ،اگه ديگه نبود كسي ، اميد و هم نفسي ، بدون كه هست اينجا كسي ،كه تو واسش همه كسي ...

میگن دلتنگی قشنگ ترین هدیه ی عشقه حالا من با این هدیه ی قشنگ تو چیکار کنم؟

تو هرگز دلتنگی چشمانم را ندیدی
و تصویر خاموشی قلبم را در روشنای آرزوهایت
یگر انتظارت را به انتظار نخواهم نشست
برو مسافر
جاده قدم های تو را دلتنگ است ...

روزهاي خوب باهم بودنمان گذشت
دلم تنگ است براي آن لحظه هاي شيرين با هم بودنمان !
دلم براي گرفتن آن دستان مهربانت ، بوسه بر روي گونه زيبايت تنگ شده است...
کاش دوباره آن روزهاي شيرين عاشقي مان تکرار مي شد ،

TAAW
05-01-2011, 11:38
روزهاي خوب باهم بودنمان گذشت
دلم تنگ است براي آن لحظه هاي شيرين با هم بودنمان !
دلم براي گرفتن آن دستان مهربانت ، بوسه بر روي گونه زيبايت تنگ شده است...
کاش دوباره آن روزهاي شيرين عاشقي مان تکرار مي شد ،

قطره های اشک بی قراری نوازشگر گونه هایم است .

چه کنم که اشک قشنگ ترین بهانه است برای گفتن از بی تو

بودن ، برای بیان دلتنگی و برای بیان غربت

نگاهم کن که من محتاج ان چشمان دلتنگم بگو بامن دوباره راز مستی را که بی تو به یک دنیا شقایق دل نمیبندم

سلام بهونه قشنگ من براي زندگي
آره بازم منم همون بهونه هميشگي
فدايه مهربونيات چه ميکني با سرنوشت
دلم برات تنگ شده بود اين نامه و واست نوشت

بادکنک دلتنگی هام پر شده از هوای تو ... اگه نیای می ترکه .. خونش می افته پای تو

TAAW
05-01-2011, 11:39
اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

بگو دیگه !

زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!

اگه میدونستی چقدر دلم برات تنگ شده

پیش خودت میگفتی:

واااااااااااااااااااااااا ای چقدر دلش برام تنگ شده!

یک نصیحت: مواظب خودت باش! یک خواهش: اصلاً عوض نشو! یک آرزو: فراموشم نکن! یک دروغ: تورو دوست ‏ندارم!!، یک حقیقت: دلم برات تنگ شده

دلم از دوریت پاره شد

.

.

.

حالا دوختمش تنگ شد

چقدر اينروزا چاق شدي، مي دوني از کجا فهميدم! چون هر روز دلم داره برات تنگ تر ميشه

TAAW
05-01-2011, 11:40
میدونی چرا بعضی شبها زود صبح میشه؟آخه خورشید هم دلش واسه چشمات تنگ میشه.

متن زیبا برای دلتنگی متن دلتنگی دلم برایت تنگ است

دلم برای کسی تنگ است که دل تنگ است…

دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد …

دلم برای کسی تنگ است ه با زیبایی کلا مش مرا در عشقش غرق می کند…

دلم برای کسی تنگ است که تنم آغوشش را می طلبد …

دلم برای کسی تنگ است که دستانم دستان پر مهرش را می طلبد…

دلم برای کسی تنگ است که سرم شانه هایش را آرزو دارد…

دلم برای کسی تنگ است که گوشهایم شنیدن صدایش را حسرت می کشد …

دلم برای کسی تنگ است که چشمانم ، چشمانش را می طلبد …

دلم برای کسی تنگ است که مشامم به دنبال عطر تن اوست…

دلم برای کسی تنگ است که اشکهایم را دیده…

دلم برای کسی تنگ است که تنهاییم را چشیده…

دلم برای کسی تنگ است که سرنوشتش همانند من است…

دلم برای کسی تنگ است که دلش همانند دل من است…

دلم برای کسی تنگ است که تنهاییش تنهایی من است…

دلم برای کسی تنگ است که مرهم زخمهای کهنه است…

دلم برای کسی تنگ است که محرم اسرار است…

دلم برای کسی تنگ است که راهنمای زندگیست…

دلم برای کسی تنگ است که قلب من برای داشتنش عمرها صبر می کند…

دلم برای کسی تنگ است که دوست نام اوست…

دلم برای کسی تنگ است که دوستیش بدون (( تا )) است…

دلم برای کسی تنگ است که دل تنگ دل تنگی هایم است…

دلم برای کسی تنگ است

TAAW
05-01-2011, 11:45
قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی

تنگ غروب گم شد الماس آشنایی

خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم

یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم

بی وفا عشق من
به خدا اشك من
می مونه رو گونه م
تا بیایی پیش من
رفتی و بعد تو
چه زجری كشیدم
هنوز تار موت و
به دنیا نمی دم

چه زود ازم خسته شدی چه زود از یاد بردی منو

چه زود یکی دیگه اومد جامو گرفت تو دل تو

بهم وفا نکردی و تیشه زدی به قلب من

منو به غم نشوندی و گذشتی از کنار من

نمیدونم به جرم عشق یه عمره که زندونیم

توی آتیش غم تو یه عمره دارم میسوزم

مستم از باده ،که مستی هم بلاست
باده ی عاشق زهر باده جداست
بی وفا ، مستی مگر از باده ی عشقت نبود

کین چنین دل را شکستی،کین شکستن هم خطاست

با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون . .

TAAW
05-01-2011, 11:47
ای مسافر غریبه چرا قلبمو شکستی
رفتی و تنهام گذاشتی دل به ناباوری بستی
حالا من تنها نشستم با نوای بی نوایی
چه غریبم بی تو اینجا ای غریبه بی وفایی

دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن
من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن

به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای
دل گرفته ما بین و دلگشایی کن

ﻫـﺰار ﺗﺎ وﻋﺪه دادی ﻧﻴﻮﻣﺪی ﻣﺎ رو ﻛﺎﺷﺘﻲ

‫اﻳﻦ دل ﻣـﻬﺮﺑﻮﻧﻮ ﭼـﺸﻢ اﻧـﺘـﻈـﺎر ﮔﺬاﺷﺘﻲ

‫ﺑـﺮای ﺑـﻲوﻓـﺎﻳـﻲ ﻫـﺰار ﺑـﻬـﻮﻧﻪ داری

‫ﻫﺰار و ﻳﻚ ﺷﻜﺎﻳﺖ از اﻳﻦ زﻣﻮﻧﻪ داری

سلام ای بی وفای بی مرووت / سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگرنه ما که عاشقیم بی مرووت !!!

من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم

خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم . .

TAAW
05-01-2011, 11:47
دیدی ای دل که غم عشق دگر باره چه کرد ؟

چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد . .

آخرین حرف دلم : عشق هرگز نمیمیرد مگر اینکه عشاق بی وفا باشند . .

آهای رغیب بی رحم عشق منو ربودی / آخه یار بی وفا به یاد من نبودی

حالا داری به عشقت زندگیتو می سازی / غافل از این که اینجا قلبی شکستی . . .

خبرت خرابتر کرد جراحت جدایی!
چه خیال آب روشن که به تشنگان نمایی؟

دل خویش را بگفتم - چو تو دوست می گرفتم؛
نه عجب که خوبرویان بکنند بی وفایی!

دوست خوبه ، نه بی وفا

زندگی خوبه ، نه بی صفا

عشق خوبه ، نه بی معشوق

من خوبم ، نه بی تو !

TAAW
05-01-2011, 11:48
آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟
بي وفا حالا كه من افتاده ام از پا چرا

عزیز دلم جدائی مکن / جهان کوچکیست ، بی وفائی مکن

ببخش عاشقت را و منت گذار

شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک

ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

چه امید بندم در این زندگانی / که در نا امیدی سر آمد جوانی

سرآمد جوانی و ما را نیامد / پیام وفایی از این زندگانی . . .

همه رفتند از این خانه ولی غصه نرفت ،
این یار قدیمی چه وفایــی دارد ...

TAAW
05-01-2011, 11:56
در فلسفه وفا چنین آمده است ، دل وقف شکستن است ، بیهوده نرنج . .

ناه من گناه بی گناهیست / تمام هستی ام غرق سیاهیست

به هر کس دل دادم بی وفا شد / چو پابندش شدم از من جدا شد . .

هر رهگذری محرم اسرار نگردد / صحرای نمکزار چمن زار نگردد

هر جا که رسیدی طرح رفاقت مکش ای دوست / هر بی سر و پا یار وفادار نگردد . . .

مقصود دلم مهر و وفا بود چنین گشت / گر مقصود دلم جور و جفا بود چه می شد . . . ؟

تو که رفتی پریشون شد خیالم / همه گفتند که من دیوانه حالم

نمیدانند که این دیوانه در فکر شفا نیست / که هرچی باشه اما بی وفا نیست . . .

TAAW
05-01-2011, 11:57

من ندانستم از اول كه تو بي مهرو وفايي
عهد نابستن از آن به كه ببندي و نپايي

یار دل آزار من وفا نشناسد / راستی عجب نعمتی است یار وفادار . . .

ز درد عشق تو با کس حکایتی که نکردم / چرا وفای تو کم شد ، شکایتی که نکردم . . .

با دل عاشق بد نکن ای آدم نامهربون / سنگدل و بی وفا نشو ، یه دل داری اینم نشون .

یار با ما بی‌وفایی می‌کند
بی‌گناه از من جدایی می‌کند

شمع جانم را بکشت آن بی‌وفا
جای دیگر روشنایی می‌کند

TAAW
05-01-2011, 11:58

وه چه خوب آمدی صفا کردی
چه عجب شد که یاد ما کردی؟
بیوفایی مگر چه عیبی داشت
که پشیمان شدی وفا کردی؟

یاران به خدا که بی وفایی مکنید

با عاشق دلخسته جدایی مکنید

یا آن که وفا می کنید تا آخر

یا آنکه از اول آشنایی نکنید

وفای شمع را نازم که بعد از سوختن

به صد خاکستری در دامن پروانه میریزد

نه چون انسان که بعد از رفتن همدم

گل عشقش درون دامن بیگانه میریزد

نون و پنیر و چایی ، قصه ی آشنایی ، الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی ، روی گلهای نرگس با یه مداد قرمز ، هزار دفعه نوشتم : زندگی بی تو هرگز !

تو را برای وفای تو دوست می دارم، و گرنه دلبر پیمانه شکن که فراوان است...

TAAW
05-01-2011, 11:59

کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقی ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بی وفا باور ندارد

در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است / ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند

عشق یعنی رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر ب سوی روزگار / عشق یعنی بی وفایی های یار / عشق یعنی سالها در انتظار

بوسه ات طعم بي وفايي داشت
خنده ات رنگ بي صدايي داشت

در دو چشمت نبود تصويرم
گويي آن چشم دگر خدايي داشت

افسوس که بشکست دلم آنکس که قبله‌گاهم بود

زین روزگار بی وفایی با من یار گرماگرم نگاهم بود

زیر باران زیر فانوس شب در این مهتاب

با اشک خود ترانه بی‌وفایی گویم ز مهتاب

TAAW
05-01-2011, 12:00
نبردی از وفا یک ذره بویی
به هر ساعت شوی مایل به سویی

فقط یک نکته میگویم قبول کن
عزیزم واقعا بی چشم و رویی !!!

دلم را مبتلایت کرده بودم

خودم را خاک پایت کرده بودم

ندانستم بی وفا هستی وگرنه

همان اول رهایت کرده بودم !

بی وفا!!

ایـن روزهـا نـه مـجـالـی
بـرای دلـتـنـگـی دارم
و نـه حـوصـلـه ات را..
ولـی بـا ایـن هـمـه،
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

مطمئن باش ، برو ...

ضربه ات كاری بود ، بی وفایی کردی..دل من سخت شكست ...

و چه زشت به من و سادگیم خندیدی

به من و عشقی پاك ، كه پر از یاد تو بود ...

و به این قلب یتیم

كه خیالم می گفت تا ابد مال تو بود ...

تو برو تا راحت تر

تكه های دل خود را آرام سر هم بند زنم

آئین عشق بازی دنیا عوض شده است

یوسف عوض شده است ، زلیخا عوض شده است

آن بی وفا کبوتر جلدی که پر کشید

اکنون به خانه آمده اما عوض شده است

TAAW
05-01-2011, 12:00

چندی ست که بیمار وفایت شده ام / در بستر غم، چشم به راهت شده ام / این را تو بدان گر بمیرم روی / مسئول تویی که من فدایت شده ام

خوشا آنان که در بازار گیتی خریدار وفا بودند و هستند

خوشا آنان که در راه رفاقت رفیق با وفا بودند و هستند . .

به بزرگی گفتم زندگی چند بخش است ؟ گفت : دو بخش ، کودکی و پیری ، گفتم : پس جوانی چه شد ؟ گفت : با بی وفایی ساخت با عاشقی سوخت و با جدایی مرد

من از بازی نور در وادی بی قلب ظلمت ها نمی ترسم

من از حرف جدایی ها
مرگ آشنایی ها
من از میلاد تلخ بی وفایی ها می ترسم

TAAW
05-01-2011, 12:01

هر رهگذری محرم اسرار نگردد
صحرای نمکزار چمن زار نگردد
هرجا که رسیدی طرح رفاقت مکش ای دوست
هر بی سر و پا یار وفادار نگردد

رفتی دلم شكستی این دل شكسته بهتر
پوسیده رشته ی عشق از هم گسسته بهتر
من انتقــام دل را هرگــــــز نگیـــــرم از تو
این رفتــه راه ناحــق در خون نشستــــه بهتر

شب شرابی خوردم و مستی مرا در بر گرفت , بی وفاییت آمد به یادم , هستیم آتش گرفت.

بی و فایی کردی و گفتی نفرین میکنی ؟

گفتم نه ...فقط از خدا می خواهم که هیچ کس اندازه من دوستت نداشته باشه....

هنوزم از خدا می خواهم که هیچ کس اندازه من دوستت نداشته باشه.....

ببین خدایی با دلم چه کردی این کارا رو با دل دیگه کردی؟
هیچکی مثه من نازت و خریده؟ هیچکی با رویای تو پر کشیده؟
برو ولی اینو یادت بمونه تو قول دادی بی وفای دیوونه

TAAW
05-01-2011, 12:02
هرگز نشد بیای پیشم بگیری دستای منو
بدونی من عاشقتم گوش کنی حرفای منو

تو بی وفا بودی ولی اونی که برات میمرد منم
تا زنده ام دوست دارم اینم کلام آخرم

گر تو را از ابلهی کردم رها ، برمن ببخش
ر سر پیمان نه بر مهر و وفا ، بر من ببخش

راه ورسم عاشقی را نا بلد چون کودکان
اشتباه و ناروا کردم خطا ، بر من ببخش

چه امید بندم در این زندگانی
که در نا امیدی سر آمد جوانی

سرآمد جوانی و ما را نیامد
پیام وفایی از این زندگانی . . .

در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟

نمی یابی نشان هرگز از وفا و جوانمردی

برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی

اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

یاران به خدا که بی وفایی مکنید

با عاشق دلخسته جدایی مکنید

یا آن که وفا می کنید تا آخر

یا آنکه از اول آشنایی نکنید

TAAW
05-01-2011, 12:02
آنقدر رسم وفا مرده كه ترسم مجنون گر زنده شود یادی ز لیلی نكند

سكوت دردناكترین پاسخ من به بی وفایی های توست!

چه امید بندم در این زندگانی
که در نا امیدی سر آمد جوانی
سرآمد جوانی و ما را نیامد
پیام وفایی از این زندگانی

کاش هرگز در محبت شک نبود
تک سوارمهربانی تک نبود
کاش بر لوحی که بر جان دل است
واژه ی تلخ خیانت حک نبود

حیف این چشمهام که برای چون توی بی وفا و بی ارزشی اشک ریخت!

و چه ساده دلم که هنوزم دوست داره

TAAW
05-01-2011, 12:03
از قدیما گفتن کوه هرگز به کوه نمیرسه بی وفایی کن ولی بدون آدم به آدم میرسه

یك روز فكر میكردم اگر او را با غریبه ای ببینم شهر را به اتش میكشم اما امروز برای دیدنش حاضر نیستم حتی كبریتی روشن كنم

نیاز عاشقان معشوق را بر ناز می دارد
تو سر تا پا وفا بودی ، تو را من بی وفا کردم

اگرچه نازنینان را وفا نیست / گلستانی چو باغ آشنا نیست

اگر بر چرخ هفتم پا گذارم / دلم یک لحظه از یادت جدا نیست

TAAW
05-01-2011, 12:04
دلتنگم آنچنان که اگر ببینمت بکام ، خواهم که جاودانه بنالم به دامنت ، خواهم که جاودانه بمانی کنار من ، ای نازنین که هیچ وفا نیست با منت

وقتی فهمید میخوامش ، خندید و رفت

التماس رو تو چشام دید و رفت

با تمام خوبیهام اون بی وفا

رنگ غم تو چشام پاشید و رفت

دل من همی داد گفتی گواهی
که باشد مرا روزی از تو جدایی
دریغا دریغا که آگه نبودم
که تو بی وفا در جفا تا کجایی

رفتم ، مرا ببخش و مگو او وفا نداشت

راهی بجز گریز برایم نمانده بود

این عشق آتشین پر از درد بی امید

در وادی گناه و جنونم کشانده بود

این همه مهربونی رو از تو چطور باور کنم ؟

توو این قحط وفا که عشق ، صورت کیمیا داره

TAAW
05-01-2011, 12:05
مرا بازیچه خود ساخت چون موسی که دریا را
فراموشش نخواهم کرد چون دریا که موسی را
خیانت غیرت عشق است وقتی وصل ممکن نیست
چرا آشفته می خواهی خدایا خاطر ما را

با دلی که بویی از وفا نبرده است
جور بیکرانه و بهانه خوشتر است
در کنار این مصاحبان خودپسند
ناز و عشوه های زیرکانه خوشتر است

خوشا آنان که در بازار گیتی
خریدار وفا بودند و هستند
خوشا آنان که در راه رفاقت
رفیق با وفا بودند و هستند

شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود
من بر آنم که بسوزم به کنارت ، ای دوست

رسم ما آوارگان ترک وفای دوست نیست

رسم ما دریا دلان خشکیدن احساس نیست

ما محبت را به نام دوست ارزان میکنیم

تا صداقت زنده است ما هم رفاقت میکنیم

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

TAAW
05-01-2011, 12:05
خيانت واژه ی تلخی ست ، حقیقتی زهرآگین ،
فرود دشنه، پی در پی ، بر پیکره ی دوستت دارمها ،
هرگز تبرئه ای نیست
آنکه را که را چنین به کشتن قلب آهنگین عشق برخاست و دلی را که پژمرد ...

با عشق به من به من خيانت کردی
دل دادم و تو رد امانت کردی
رفتی و چه آسوده ز من دل کندی
هر دو قلمت خورد اگر برگردی !! ...

کسی که رنگ پریدگی خزان را ادراک کرده باشد به نیرنگ گل های رنگ رنگ دل نخواهد بست
به خیانتکاری چون تو ديگر هرگز اعتماد نخواهم کرد

هر که را دیدم خيانت کرد و رفت
هر که با من بود یار من نبود
هر که آمد بر دلم زخمی گذاشت
خود ندانستم از این غمها چه سود

TAAW
05-01-2011, 12:06
دانه هایی از عشق کاشتم
و خوشه هایی از غم برداشتم
خيانت
تکرار
و رویش نفرت. ...

هرچه ها میکنم
گرم نمیشود خاطرم
بوی تعفن خيانت از دهانم میآید
هــــــــــا....
خاطر من و
خیال تو و
خیل خيانت ...

همیشه تاریکی کریه نیست !
آبروی نور را برده این خيانت روشن.

خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی ، خیانت می تواند دروغ دوست داشتن باشد ، خیانت تنها این نیست که دستت را در خفا در دست دیگری بگذاری ، خیانت می تواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد . (شکسپیر)

ای نارفیق.. به کدامین گناه ناکرده.. تازیانه می زنی بر اعتمادم
زیر پایم را زود خالی کردی . سلام پر مهرت را باور کنم.یا پاشیدن زهر خیانتت را

TAAW
05-01-2011, 12:06
نمی بخشمت به خاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی ، به خاطر تمام غم هایی که بر صورتم نشاندی ، نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی ، به خاطر احساسی که برایم پر پر کردی ، نمی بخشمت به خاطر زخمی که با خیانت بر وجودم تا ابد نشاندی ،

چه قدر سخته دلت بخواد سرت رو باز به دیواری تکیه بدی که یه بار زیر آوار خیانتش
همه وجودت له شده ....

حیران شده ی گریه ی پنهانی خویشم
آرامشی از لحظه ی طوفانی خویشم
پنهان شدی و فکر خيانت به سرم زد
شرمنده ی این حالت شیطانی خویشم ..

اگر کسی یکبار به تو خیانت کرد این اشتباه از اوست ، اگر کسی دوبار به تو خیانت کرد این اشتباه از توست ! (شکسپیر)

کاش هرگز در محبت شک نبود ، تک سوار مهربانی تک نبود ، کاش بر لوحی که بر جان دل است ، واژه تلخ خیانت حک نبود .

TAAW
05-01-2011, 12:07
بی وفایی کن وفایت می کنند ، با وفا باشی خیانت می کنند ، مهربانی گرچه آیینه ی خوشیست ، مهربان باشی رهایت می کنند

هر آنکه از رفاقت دم میزند / ولی ناخودآگاه از خیانت دم میزند .

بلرزید کوه ها از غم ، خیانت را رصد کردند / میان آسمان عشق به ماه من حسد کردند

بغرید رعد ها از خشم ، شهامت خرد شد ، پوسید / قیامت کرد زمین وقتی ، ستاره ماه را دید . . .

نفرين به تو که با زیباترین نقاب به چهره دوست درامدی. نفرین بر آن مرامی که اینگونه به اعتمادم خیانت کرد
نميبخشمت

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شد ...

از عاشقی تباهی

از زندگی مصیبت

از دوستی شکست و

از سادگی خیانت

TAAW
05-01-2011, 12:11
شادیت را ز دور میبینم
بانگ خندان صدایت
بر دلم میکوبد
چه صدای زشتی
چه نوای شومی
مشت بی رحم خيانت
به سرم میکوبد
من از این درد به خود میپیچم
همچو کرمی زخمی
چشم مست تو براي دگری میخندد
و براي من ِ عاشق
درد بی رحم سیاهی ست
که بر این جان ترک خورده روان میسازی
چشم غمگین دلم پر خون است
دل من میشکند از
یاد آن ایّامی
که به روی پدرم جوشیدم
به تن ِ پیر ِ چروکیدۀ او
رخت غم پوشیدم
رسم غفلت این است
گله ای از تو ندارم هرگز
هستیم را به تو بخشیدم لیک

خيانت دیدم وُ گفتم : تلافی می کنم من هم
اگر با دیگری باشم؛ سبک تر می شود دردم
خيانت کردم اما تو؛ ز من با طعنه پرسیدی :
چرا با اینکه بیزاری دچار ترس و تردیدی؟
خيانت کردی و چون ابر؛ به شَکَّم گریه باریدم
خيانت کردم وُ اشکی به چشمانت نمی دیدم
تلافی کردم و دردی فزون گردیده بر دردم
درونت از غمم خالیست ؛ خيانت من به خود کردم
گناهت گردنم مانده ؛ چه تاوانی که پس دادم
چه کردم با خیالاتم ؛ نخواهد رفت از یادم .

خيانت کرده ام .... آری
و بر عشق تو می خندم
دو چشمت را خودم امشب
به روی خویش می بندم
خيانت کرده ام .... آری
نمی دانی و می گویم
بدان راهی دگر بی تو
برای عشق می جویم
وفایم را ندیدی که
خيانت را ببین حالا
دل تنگم ندیدی که
دل سنگم ببین اما
ندیدی غرق احساسم
ندیدی گریه هایم را
خيانت کرده ام تا تو
ببینی خنده هایم را
خيانت کرده ام .... آری
چه خشنودم که می دانی
مکن اندیشه باطل
که قلبم را بسوزانی

امانت داده بودم دل
به دستانت نفهمیدی؟
چه آوردی به روز دل

TAAW
05-01-2011, 12:12
من به یادت بودم
اما تو بی احساس
به منو احساسم
تو خيانت کردی باز
یادم از یادت رفت
بی صدا قلبم مرد
من شدم تنها تر
خاطراتت رو غم برد
بی هوس عاشق بود
این دل بیچارم
از هوس تو رفتی
من هنوز بیمارم
بی خداحافظ بود
رفتنت از پیشم
دور میشیو من
بی صداتر میشم
به تو مدیونم من
عشقو یادم دادی
عاشقت بودم من
تو به بادم دادی .

خيانت کرده ای آری
ولی گویم نفهمیدی
بدی از کار من بوده
که تو اینگونه رنجیدی
ز تو قدیس تر هرگز
ندیدم من به جان تو
تو گریه می کنی اما
گمانت هست که خندیدی
وفا را من ز تو دیدم
به اسم بی وفائیها
همین بود آنجه من کردم
همان بود آنچه تو دیدی
چرا بازی کنی با من
خيانت از توئی هرگز
فقط یک لحظه دور از من
به یک بیگانه خندیدی ...

می روی و در بیراهه ی خيانت گم میشوی
می روی و هر قدمت آفتی است و هر نگاهم شکایتیست
هراس بر وجودم چنگ می زند
مرغ شوم بر ویرانه ها می خواند
سیاهی جان می گیرد
و سایه چرکین خيانت تمامی سطح آبی قلبم را می پوشاند
باتلاق رذالتها تو را می بلعد و تو نیز تمامی روشنی ها را
ومن تنهاتر از هر غروب دیگری دست بر تن خاک می کشم و بنگر بر زبانه های آتش درونم که به کبریت تو جان گرفت و جانم سوزاند. .

TAAW
05-01-2011, 12:12
درسته که یه روزی فراموش می کنی و یه روز دیگه فراموش می شی ولی اینو بدون

فراموش شدگان هرگز فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند

کاش تو دنیا دو رنگ گل وجود داشت قرمزو سفید

قرمزها مال تو ؛ سفید مال من

که اگر تو منو فراموش کردی

گل های قرمزت پر پر بشه

ولی اگر من تو رو فراموش کردم

گل های سفید کفنم بشه...

زندگی به من آموخت كه چگونه گریه كنم اما گریه به من نیاموخت كه چگونه زندگی كنم.....تو نیز به من آموختی چگونه دوست بدارم اما به من نیاموختی كه چگونه تو رو فراموش كنم

از میان تمام بازی های کودکانه تنها" یادم تو را فراموش "را خوب بلد بودی ...

ای یادگار لحظه های زیبا ، به احترام تمام زیبائی های دنیا فراموشت نمیکنم . . .

TAAW
05-01-2011, 12:13
مینویسم روی صفحه ی غریب زندگی ، من فراموشت نمی كنم عزیز، به سادگی

میرم تا در غبار غم فراموشت کنم / سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را

ای امید آتشین با گریه خاموشت کنم . . .

اسمت را نوشتم روي سيگار تا بسوزه ، که وقتي سيگار تموم شد فراموشت کنم . ولي نمي دونستم که هر پک که به سيگار ميزنم اسمت ميره تو نفسم

5 راه براي فراموش کردن اونی که خيلی دوستش داری:
.
.
.
.
.
.
.
دنبال چی ميگردی ؟؟؟مي‌کشمت اگه بخوای فراموشم کنی..

این دیگه بار آخره دارم باهات حرف میزنم

خدا حافظ نا مهربون میخوام ازت دل بکنم
سخته ولی من میتونم سخته ولی من میتونم
این جمله رو اینقدر میگم تا که فراموشت کنم

TAAW
05-01-2011, 12:14
تو رفتي و تنها چند خاطره که هيچگاه نمي توانم فراموش کنم بر جا گذاشتي...
خاطره هايي که ياد آن اين دل عاشقم را مي سوزاند....
دلم بدجور براي تو تنگ است عزيزم....

آرزوی من اینست
که دو روز طولانی
درکنار تو باشم فارغ از پشیمانی
آرزوی من اینست
یا شوی فراموشم
یا که مثل غم هر شب گیرمت در آغوشم

«شاید کسی را که با او خندیده‌ای فراموش کنی، اما هرگز کسی را که با او گریسته‌ای از یاد نخواهی برد.» . جبران خلیل جبران

اگر يادت کنم ديوانه مي شم / فراموشت کنم بيگانه ميشم / اگر ترکت کنم ميميرم از غم / فراموشت کنم مي پاشم از هم

عزیز من ببخش اگه فراموشت نمی کنم

ببخش که تو خیالمم حتی بوست نمی کنم

ببخش که دست من هنوز لایق دستات نشده

راستی بدون که قلب من دلخور از حرفات نشده

TAAW
05-01-2011, 12:15
اگر میخوای فراموشت کنم به آدرس زیر مراجعه کن

w w w.توخواب ببینی .com !

آمدم تا مست و مدهوشت کنم اما نشد / عاشقانه تکیه بر دوشت کنم اما نشد

آمدم تا از سر دلتنگی ام گریه تلخی در آغوشت کنم اما نشد

نازنینم یاد تو هرگز نرفت از خاطرم سعی کردم فراموشت کنم اما نشد . . .

http://sms-jok.royablog.ir

می روم شاید فراموشت کنم

با فراموشی هم آغوشت کنم

می روم از رفتنم دل شاد باش

از عذاب دیدنم آزاد باش

خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ی خاطراتم رو انداختم یه گوشه ای و گفتم : فراموش ؛ یه چیزی ته قلبم خندید و گفت : یادمه

باور کن که نیازی نیست

به یاد کسی که نیست ......

اولش ترسناک ، بعد دردناک ، و بعد آزاد و رها و شاد ...........

فراموش می کنم!

TAAW
05-01-2011, 12:16

در یک آشنایی دوستانه ما با هم دست دادیم !! تو فقط دست دادی.. و من.. همه چیز از دست دادم

من هر روز تلاش می کنم که در خاطرم بماند،

و تو هر روز تلاش می کنی که فراموش کنی،...چه بلاتکلیفند خاطراتمان!!!

دلم می خواست بهانه‌ای باشی برای فراموش كردن همه چیز...

اما حالا دلم می‌خواهد بهانه‌ای باشد برای فراموش كردن" تو" !...

چو کس با زبان دلم آشنا نیست
چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر
که از یاد یاران فراموش باشم

عشق درد سري است كه بايد براي فراموش كردن ان عشق تازه اي را پيدا كرد

شكسپیر میگه كسی رو كه دوست داری هر چندوقت یكبار بهش یادآوری كن تا فراموش نكنه قلبی براش می تپه

.

.

.

.

.

و این یك یادآوریست

TAAW
05-01-2011, 12:17
چه زيباست به ياد تو با چشمهاي خسته گريستن چه زيباست هميشه در تنهايي تو را حس کردن چه زيباست در خيال با تو زندگي کردن عزيزم نام تو بر قلبم خالکوبي شده تا فراموشت نکنم . نازنين من همچون نفس کشيدن تو را بخاطر مي سپارم. يک روزه ديکه هم بدون تو گذشت

معمولا آدما از اینکه بعد از مرگ فراموش بشن وحشت دارن

ولی چه سخته زنده باشی و فراموش بشی . . .

هرگز فراموش نمی کنم

سخنانی راکه از چشمان تو شنیدم

می گویند چشمها هرگز دروغ نمی گویند

اما من شیرین ترین دروغ ها را از چشمان تو شنیدم

آن هنگام که می گفتند:

«دوستت دارم»

زندگي 3 چيزه :
1. گريه ای كه خشك ميشه
2. خنده اي كه محو ميشه
3. يادي كه از تو ميمونه و فراموش نميشه

اگر دنيا فراموشگر خاطره هاست ، تو فراموش مكن ، آنچه ميان من و توست

TAAW
05-01-2011, 12:18
نمی گویم فراموشم مکن گاهی بیاد آور
اسیری را که می دانی نخواهی رفت از یادش

گفته بودم بعدازاین باید فراموشش کنم

دیدم اش ازیاد بردم گفته های خویش را

تا به من نزدیک شد گفتم سلام ای آشنا

گفتم اما نشنیدم جز صدای خویش را

ای نشسته درخیال من، فراموشم مكن

با فراموشی و تنهایی، هم آغوشم مكن

زندگانی می كنم چون شعله با خود سوختن

زنده ام با سوز و ساز خویش، خاموشم مكن
هر چه می خواهی بكن اما فراموشم مكن

خداوندا ، از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار

نگاهی ، یادی ، تصویری ، خاطره ای... برای آن هنگام که فراموش خواهیم کرد که روزی چقدر عاشق بودیم....

سوگند به تو ای دوست در این معبد خاموش / هرگز نکنم مهر و وفای تو فراموش . . .

TAAW
05-01-2011, 12:21
چو کس با زبان دلم آشنا نیست
چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر
که از یاد یاران فراموش باشم

مارا به دعا كاش نسازند فراموش / رندان سحرخيز كه صاحب نفسانند

از بس که غصه تو قصه در گوشم کرد
غمهای زمانه را فراموشم کرد

مي نويسم نامه اي با برگ زيتون
فراموشم نکن اي دوست شيطون

شعر فراموشت میکنم

باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین می کنم

من می توانم می شود ، آرام تلقین می کنم

با عکس های دیگری تا صبح ، صحبت می کنم

با آن اتاق خویش را ، بیهوده تزئین می کنم

سخت است اما می شود ، در نقش یک عاقل روَم

نه شب دعایت می کنم ، نه صبح نفرین می کنم

حالم نه اصلا خوب نیست ، تا بعد بهتر می شوم

فکری برای این دل ِ تنهای غمگین می کنم

من می پذیرم رفته ای و برنمی گردی همین

خود را برای درک این ، صدبار تحسین می کنم

از جنب و جوش افتاده ام ، دیگر نمی گویم به خود

وقتی عروسی می کند ، آن می کنم ، این می کنم!

هرچه دعا کردم نشد ، شاید کسی آمین نگفت

حالا تقاضای دلی سرشار از آمین می کنم

TAAW
05-01-2011, 12:22
با پاي دل قدم زدن آن هم كنار تو

باشد كه خستگي بشود شرمسار تو

در دفتر هميشه ي من ثبت مي شود

اين لحظه ها عزيزترين يادگار تو

تو مثل راز پاييزي و من رنگ زمستانم
چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نمي دانم
بدون تو شبي تنها و بي فانوس خواهم مرد
دعا كن بعد ديدار تو باشد وقت پايانم

تو از دردی كه افتادست بر جانم چه می دانی؟
دلم تنها تو را دارد ولی با او نمی مانی

تمام سعی تو كتمان عشقت بود در حالی
كه از چشمان مستت خوانده بودم راز پنهانی

چشم من چشمه ی زاینده ی اشک
گونه ام بستر رود
کاشکی همچو حبابی بر آب
در نگاه تو رها می شدم از بود و نبود...

اي نگاهت نخي از مخمل و از ابريشم
چند وقت است که هر شب به تو مي انديشم
به نفس هاي تو در سايه سنگين سکوت
به سخنهاي تو با لهجه شيرين سکوت

TAAW
05-01-2011, 12:26

روز روشن میره باز شب میرسه
غم میاد به هر دری سر میزنه
مگه میشه چشامو هم بزارم
وقتی غم قلبمو خنجر میزنه

باز هم با نام تو افسا نه اى گلريز شد
باز هم در سيـــ‌ ــ ـ‌ــنه ام عشق تو شور انگيز شد

باز هم در هر شفق دلتنگ و دلگير میشوم
باز هم با ياد تو سر شار رويا میشوم

و چه دانی که پس هر نگه ساده من

چه جنونی، چه نیازی، چه غمی ست؟

یا نگاه تو که پر عصمت و ناز

بر من افتد، چه عذابی و ستمی ست؟

كاش مي شد عشوه معشوق ديد
كاش مي شد رنج عشقش را كشيد
كاش مي شد بانگاهش تر شويم
كاش مي شد ناز او را هي كشيد

در شبان غم تنهایی خویش
عابد چشم سخنگوی توام
من در این تاریکی
من در این تیره شب جانفرسا
زائر ظلمت گیسوی توام

TAAW
05-01-2011, 12:27
خداحافظ مگو بامن مرو ای روح از جانم
در این دنیای عاشق کش تو هستی جان وجانانم
تمنایم همه اینست ای تصویر رویایی
برای خواهش اشکم بمان در قاب چشمانم.

تقســیم کردیـــــــم از ازل مـن بـا دل تو

تنها تـرین فصل دلـــــــــــــم تنها دل تو

دیگر چه فرقی میکند وقتی شکسته ست

باشد دل من ریـــــز ریــــــــــز ویا دل تو

مجنونــــم و مستم به پای تو نشستم
آخر ز بدیهات بیچــــــاره شکســتم
مجنونــم و دستم به دامان تو بستــــم
هــشیار شدم آخر از دام تو جستـــم

من هنوزم عاشقم باید تورا پیدا کنم
این دل ماتم زده را ناگهان شیدا کنم
من ندانم اسم تو شاید هنوزم دیر نیست
ممکن است امروز نامت ناگهان پیدا کنم

کنارم سایه ی یاری درون قلب من پایش
چنان آزرده از یارم که دیگر برده ام یادش

TAAW
05-01-2011, 12:28
ســـ ــینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت

آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت

جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

برو راه وفـــا آمـــوز که من بار ســفر بستـــــم
اگر از مقصدم پرسی بدان راه رها جستـــم
برو عشق از خدا آموز که من دل را بر او بستم
اگر از عاقبت پرسی بدان از دام تو جستـــم

تاریکم ای یلدا مهتاب می خواهم

لب تشنه ام ای اشک ، سیلاب می خواهم

در حسرت موجم ، باران کفافم نیست

درمان درد من ، باران ِ نم نم نیست

یا با من مدارا کن که من مجـــنونم و مســـتم
اگر از عاشقی پرسی بدان دلتنگ آن هستم
بیا با من مدارا کن که من غمگین و دلخستم
اگر از درد من پرسی بدان لب را فرو بســتم

کاش بودی و دلم تنها نبود
تا اسیر غصه ی فردا نبود
کاش بودی تا برای قلب من
زندگی اینگونه بی معنا نبود

™Arman
05-01-2011, 14:41
سردم است?ا

و ديگر "دوستت دارم" تو هم گرمم نمي کند

نه چتر با خود داشتي
نه روزنامه
نه چمدان
عاشقت شدم!ا
از کجا بايد مي‌فهميدم مسافري؟

دوستت داشتم
چنان که کودکان ِ دبستاني
زنگ ورزش را

اگه يه روز يه شاپرک / تو خونتون کشيد سرک

يه خرده ياد من بيفت / نگو ولش کن به درک

اگه امشب خيس شدي نترس، جيش نکردي!ا

من برات يه دريا بوس فرستادم !!!ا

™Arman
05-01-2011, 14:42
زود باش از قلبت يک کپي بگير، چون مي خوام اصلشو بدزدم !ا

رو خراب ترين خرابه ي تخت جمشيد مي نويسم

خرابتم رفيق!ا

با تو هميشه ، بي تو نمي شه !ا

قلب من جايگاه رفيقي است که شقايق ها حسرت آن را مي خورند

نرم افزار عشقت توي قلبم نصب شده

مي خواهم "آپ ديتش" کنم. لطفا?' گوشيتو بذاز رو قلبت !ا

™Arman
05-01-2011, 14:43
يه سکه رو بنداز بالا

اگر شير اومد، دوستت دارم

اگر خط اومد، شک نکن دوستت دارم !ا

دانى که چه ها چه ها چه ها مي خواهم؟ / وصل تو من بى سر و پا مي خواهم

فرياد و فغان و ناله ام دانى چيست؟ / يعنى که تو را تو را تو را مي خواهم

گر تو يارم نشوي آخر خرداد من است / فکر بي تو شدنم دشمن بنياد من است

تا زماني که تو شيريني و دوري ز دلم / رنگ خون بر جگر اين دل فرهاد من است

سه شرط آدم رو عزيز ميکنه

??

??

??

دنبال چي ميگردي ؟

تو بدون شرط عزيزي !ا

من از آن مي ترسم که دوست داشتن را مثل مسواک زدن بچه به من و تو تذکر بدهند

™Arman
05-01-2011, 14:45
با اشکي که از دوريت بر چهره دارم / تو را تا صبح محشر دوست دارم

يه آسمون گل قشنگ تقديم يک نگاه تو / اين دل تنهاي غريب فداي روي ماه تو

اينو من نبايد بهت بگم ولي تو يه عيب خيلي بزرگ داري که نمي شه دوستت نداشت!ا

مي نويسم اين پيامک را به دوست

اي پيامک صورت او را ببوس

اگه عشقت کورم کنه مهم نيست، حس بودنت قشنگتر از ديدن دنياست

™Arman
05-01-2011, 14:49
شنيدم بوسه پلي است ميان قهر و آشتي

طالب شدم هي قهر کنيم هي آشتي!ا

يه گل برات فرستادم اگه نرسيد ببين تو چقدر گلي که روش نشده بياد !ا

مي خوام برم ونيز

پيدا کنم يه ميز

خيلي تر و تميز

با يه چاقوي تيز

روش بنويسم يه ريز

دوستت دارم عزيز!ا

بي جهت نيست که در کنج دلم جاي داري / خوشگلي، بانمکي و چشم زيبا داري

ميخوام بگم دوست دارم سه جوري / عاشقتم ديوونتم يه جوري / عشق مني جون مني که دوري / چطور بگم i love you چه جوري

GORJI
05-01-2011, 17:53
عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه یخ بستن وجود آدمها و بستن چشمهاست .

اگر یاد بگیریم به مشکلات خود بخندیم ، پس همیشه چیزی دارید که به آن بخندید .

خداوندا اگر روزی بشر گردی ، ز حال من با خبر گردی ، و با چشمان خود نامردمی ها را بینی ، باز پشیمان می شوی از قصه ی خلقت ، از این بودن ، از این بدعت ، زمین و آسمان را کفر می گویی ، نمی گویی ؟

مپرسید ای سبکباران مپرسید که این دیوانه از خود به جز کیست ، چه گویم ؟ از که گویم ؟ که این دیوانه را از خود خبر نیست .

سکوت متن آسانی است که معمولا اشتباه خوانده می شود .

GORJI
05-01-2011, 17:53
عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه گذاشن سدی در برابر رودیست که از چشمانت جاری است .

عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن شانه های محکمی است که بتوانی به آن تکیه کنی و از غم زندگی برایش اشک بریزی .

عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه ناتمام ماندن قشنگترین داستان زندگی است که مجبوری آخرش را با جدایی به سرانجام برسانی .

عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن یک همراه واقعیست که در سخت ترین شرایط همدم تو باشد .

عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه به دست فراموشی سپردن قشنگترین احساس زندگی است .

GORJI
05-01-2011, 17:54
در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی ، یا رب ای کاش نیفتد کار کسی به کسی .

بگو یارم کجاست تا خاک پایش را سرمه ی چشمانم کنم .

بعد از رفتن تو ، آسمان چه معصومانه می بارد ، ستاره ها روشنایی را از دست دادند ، ابرها در هم تپیده شدند و خورشید دیگر طلوع نکرد .

خدا را دوست دارم چون هرچه دارم از او دارم ، اگر عاشقم از اوست ، اگر صادقم صداقتم از اوست ، اگر شادم شادیم از اوست ، اگر زندگی می کنم زندگیم از اوست .

عزیزم هرگاه به جایی رسیدی فراموش نکن که از کجا آغاز کردی .

GORJI
05-01-2011, 17:54
دوست دارمش ، مثل دانه ای که نور را ، مثل مزرعه ای که باد را ، مثل زورقی که موج را ، یا پرنده ای که اوج را ، دوست دارمش .

آینده از آن کسانیست که به زیبا بودن رویاهای خود ایمان دارند

آه ، آدرس ما رو نداری ؟ کوه دل ، میدان غم ، خیابان وفا ، ایستگاه قلب ، مجاور فروشگاه عشق ، عقب قلبهای شکسته .

هیچکس تلخیه ی لبخند مرا درک نکرد ، گریه های دل من پنهان است .

نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت ، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی .

GORJI
05-01-2011, 17:55
غریبه که برایم همیشه آشنا بودی ، از پشت مخفی گاه به بیرون بیا که دلم برایت تنگه .

نمی دانم چرا ، کجا ، تا کی ، برای چه ، ولی رفتی بی آنکه به فکر غربت چشمان من باشی .

زندگی را دوست دارم ولی افسوس که دیگر فرصتی برای زندگی ندارم .

آسمان امشب پر از ستاره های زیباست ، ستاره های روشن که می درخشند ، چشمک می زنند و می خندند .

اشک زیباست اگر برای عشق باشد ، خنده زیباست اگر برای عشق باشد ، تنهایی زیباست اگر برای عشق باشد .

GORJI
05-01-2011, 17:56
اگر کسی مرا خواست ، بگویید رفته باران را تماشا کند ، و اگر باز اصرار کرد ، بگویید برای دیدن طوفانها رفته است ، و اگر باز هم سماجت کرد ، بگویید رفته است تا دیگر باز نگردد .

کاش سه چیز در دنیا وجود نداشت ، عشق ، غرور و دروغ تا کسی برای عشق از روی غرور دروغ نگوید .

چه زیباست رفتن و چه سخت است ماندن ، چه زیباست سرود رفتن را سرودن و در کنار آن زیستن .

همیشه سعی کنید وقتی به کسی برای اولین بار میگید دوستت دارم از ته درونتون باشه نه از روی هوس ، چون همون حرف باعث میشه که هیچوقت عاشق نشین .

دل من بی تو غریبه ، توی این شهر فریبه .

™Arman
05-01-2011, 18:18
اگه کسيو دوست داري فقط بهش بگو به اندازه ي تمام بي وفايي هاي دنيا دوستت دارم، آخه بي وفايي هاي دنيا تمومي نداره

کوچيک که بوديم تنها کفشامون رو اشتباه مي پوشيديم، اما حالا چي؟ حالا که بزرگ شديم تنها کار درستمون پوشيدن کفشامونه!ا

من عاشقانه ميکنم نگاه بر دو چشم تو

تو تازيانه مي زني به چشم و بر نگاه من

چو آفتاب مي شوم دمي که گرم و روشنت کنم

چو ابر تيره مي شوي که سد نهي به راه من

خراب تر ازين کسي نمي شود که من شدم

تو هرچه مي کني بکن ، سزات با خداي من

قلب من در شهر چشمان تو جا مانده / قدر يک شب هم شده از آن پرستاري بکن

ردپايم بي صداست / عشق من بي انتهاست / ردپاي اشکهايم را بگير / تا بداني خانه ي عاشق کجاست

™Arman
05-01-2011, 18:50
غم داشتن بخشي از زندگيست ولي غمخوار نداشتن عذاب زندگيست ، غمخوارتم رفيق

آهاي ناز نمک دار / منم عاشق تب دار / ببين دل تو دلم نيست / واسه لحظه ي ديدار

سکوت سرد فاصله ها تنم را ميلرزاند ، بياد روزهايي که بودنت را نفهميدم

تو بشو ساحل قلبم / من ميشم ماهي مرده / تا بگن به عشق ساحل / لب دريا جون سپرده

در کنج دلم عشق کسي لانه ندارد / کس جاي در اين منزل ويرانه ندارد / دل را به کف هرکه بدادم پس آورد / کس طاب نگهداري ديوانه ندارد

™Arman
05-01-2011, 18:53
چو گل هاي شقايق داغدارم / بيا پروانه شو بنشين کنارم / بزن مرهم به زخم قلبم اي دوست / که خنجر خورده ي اين روزگارم

دگر عاشق نخواهم شد که معشوقان جفا کارند / روم کنجي ز ميخانه که مي نوشان وفا دارند

عشق يعني همه چيز رو در راه هدف مقدس دادن و در پاداشش هيچ رو نخواستن . (دکتر شريعتي)ا

ميخوام که عاشقت بشم / گل شقايقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم

دوستي يعني که ما باور کنيم ، يک دل ديگر ارادتمند ماست

™Arman
05-01-2011, 18:57
اين عشق است که ميسازد و مي سوزد و شايد ترانه ايست که هردم آوايش در دل جاريست ، ليکن هرچه هست زيباست

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، تنها گناهي است که توبه نخواهم کرد

ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خريديم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چي رو ميديم ؟

يه حساب در بانک مهر و صفا باز کن تا من ميليون ها بوسه به حسابت واريز کنم ، يادت نره حساب جاري باز کني

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم ، گر رهايم سازي ، به خدا خواهم مرد ، من به زنجير تو عادت دارم ، تو محبت کن بگذار تا عمريست ، من بمانم چو اسيري به حريم قفست

™Arman
05-01-2011, 18:58
آسمان فرصت پرواز بلنديست ولي / قصه اينست چه اندازه کبوتر باشي

دلم تنهاي تنهاست ديگه از همه سيره / ولي با همه درداش براي تو ميميره

مثل باران خاطراتت ماندنيست / لحن پر مهر صدايت خواندنيست / گرچه ما اندک زماني در کنارت بوده ايم / تا ابد مهر و وفايت ماندنيست

هر شب که انتظارت را مي برم به روز / شرمنده ام که بي تو نفس ميکشم هنوز

ثانيه ها مي گذرند ، چشم به ساعت دوختم ، تو در يک قدمي من از من فرسنگ ها دوري ، کاش مي توانستم گامي بردارم

GORJI
05-01-2011, 22:29
تنها دارویی که دو خاصیت داره چشمای نازته که هم آرومم میکنه هم داغون .

کسی که به خاطر شما دروغ می گوید ، به شما نیز دروغ خواهد گفت .

در راه رسیدن به اوج ، با مردم مهربان باش ، زیرا هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهی شد .

سلام ای تنها بهونه واسه نفس کشیدن ، هنوزم پر میکشه دل واسه به تو رسیدن ، من ره به خلوت عشق هرگز نبرده بودم ، گر پیدا نمی شدی تو شاید که مرده بودم .

هم ترانه یاد من باش ، بی بهانه یاد من باش ، وقت بیداری مهتاب عاشقانه یاد من باش .

GORJI
05-01-2011, 22:29
زندگی زیباست اگر زیبا به آن بنگری ، زندگی پر از خاطرست اگر خاطره ها را حفظ کنی ، زندگی شیرین است اگر تلخی ها را کنار بگذاری .

دوستت دارم و دوستت خواهم داشت تا بدانی دوست داشتن چیست .

اگه دوسم داری پیشم بمون اما اگه دوسم نداری برو ولی عذابم نده ، چون نبودن و سوختن بهتر از موندن و نابود شدنه .

عشق هفت شهر است ، شهر ۱ آشنایی ، شهر ۲ دلربایی ، شهر ۳ محبت ، شهر ۴ دوست داشتن ، شهر ۵ عشق ، شهر ۶ خیانت ، شهر ۷ تنهایی .

مرگ پایان زندگی نیست بلکه غروبی در دنیای زجر آور و طلوعی در دنیای راحت است .

GORJI
05-01-2011, 22:30
تو در آنجا من اینجا بی قرارم ، دل صبری تو داری من ندارم .

می نویسم من که عمری با خیالت زیستم ، گاهی از من یاد کن اکنون که دیگر نیستم .

اگر لیلی به مجنون داده می شد ، دگر هیچ عاشقی رسوا نمی شد .

زدی تیر به قلبم رد نکردی ، جدایی را تو کردی من نکردم .

یه عصا هزار بار میخوره زمین تا صاحبش زمین نخوره ، عصاتم رفیق .

GORJI
05-01-2011, 22:31
یک سلام از بی کسی تقدیم تو ، از دورن کوچه ی دلواپسی تقدیم تو ، هستی من گرچه ناقابل ولی تقدیم تو ، یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو .

هر لحظه ی دوریت برام یک دنیا دلتنگی است و چقدر صبور است دل من ، چرا که به اندازه ی تمام لحظه های عاشق بودنم از تو دورم .

دوست داشته باش و زندگی کن ، زمان همیشه از آن تو نیست .

تو دل منو شکستی اما من دل تو رو نمی شکنم ، چون یه دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است .

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه ی دیدار با همه ی زیبایی ، گاه پر از دلتنگی است .

GORJI
05-01-2011, 22:32
بسیاری از مردم لایه ی نقره را در انتظار طلا از دست می دهند .

وقتی زندگی صد دلیل برای گریه کردن به شما می دهد ، هزار دلیل برای خندیدن به آن نشان دهید .

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند .

آنکه می خواهد روزی پریدن آموزد ، نخست می باید ایستادن ، راه رفتن ، دویدن و بالارفتن آموزد ، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند .

هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز میشود ولی ما اغلب چنان به در بسته چشک می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم .

GORJI
05-01-2011, 22:32
یه من به تو یه فاصله ، نه نشد ! بی من یه تو یه فاصله ، نه نشد ! بی تو یه من یه فاصله ، بازم نشد ! یه من یه تو بی فاصله ، حالا شد !

هیچوقت قول یک پسر بچه را جدی نگیر اما همیشه از تهدیدات یک دختر بچه بترس .

زمانه ازم پرسید که چه کسی رو بیشتر از همه دوست دارم ؟ من درباره ی تو چیزی بهش نگفتم ، آخه این رسم زمونست که هرکی رو که از همه بیشتر دوست داری ازت میگیره .

اینجا یکی برای خودش تار میزند ، اینجا یکی از عاشقیش جار میزند ، اینجا غریبه ها همگی آشناتر اند ، رویای دوست بر در و دیوار میزند ، لب ها به زور رژ همگی سرخ و رنگی اند ، دلبر به جای گل به سرش خار می زند ، حاکم برای عشق خودش حکم میکند به مرگ ، دل را به جرم عاشقی اش دار می زند .

فقط دریا دلش آبی تر از من بود ، و من از دریا ، دلم دریا ، فقط این را ندانستم ! چرا گشتم چنین تنها تر از تنها ! به هر آبی شدم آتش ، به هر آتش شدم آبی ، به هر آبی شدم ماهی ، به هر ماهی شدم دامی ، به هر نامحرمی ساقی ، به هر ساقی می باقی و تو این را ندانستی ! چرا گشتم چنین عاصی ؟

GORJI
05-01-2011, 22:33
پاییز می آید ، زمانی که خاطرات شیرین گذشته ی خودم را با تو به یاد می آورم ، پاییز همچون بهار دل انگیز می شود ، بیا و اینک مرا با خود به آن سوی دریاها ببر ، شاید دگر برای پیوستن فرصتی نباشد .

وقتی که بود نمی دیدم ، وقتی می خواند نمی شنیدم ، وقتی دیدم که نبود ، وقتی شنیدم که نخواند .

بدترین و خطرناک ترین کلمات این است : همه این جورند .

هرگز در میان موجودات مخلوقی که برای کبوتر شدن آفریده شده کرکس نمیشود ، این خصلت در میان هیچ یک از مخلوقات نیست جز آدمیان .

خوشبختی فاصله ی این بدبختی تا بدبختی دیگر است .

GORJI
05-01-2011, 22:33
وقتی دل تنها کالاییست که خدا شکسته ی آن را می خرد ، پس چرا من به دست کسی که دلم را شکسته بوسه نزنم ؟

خواستم یک اس ام اس توپ واست بفرستم ، وسط راه منفجر شد همه فهمیدند دوستت دارم .

هرگاه خبرهای بد را به عنوان یک نیاز به تغییر و نه یک خبر منفی پذیرفتید ، شما از آن شکست نخورده اید ، بلکه چیزهای تازه ای از آن آموخته اید .

من و تو هر دو درگیر یه حسیم ، همین حس غریب با تو بودن .

گفتم که تو شیرین منی ، گفتی تو فرهادی مگر ؟ گفتم خرابت می شوم ، گفتی تو آبادی مگر ؟ گفتم ندادی دل به من ، گفتی تو جان دادی مگر ؟ گفتم ز کویت می روم ، گفتی تو آزادی مگر ؟ گفتم فراموشم مکن ، گفتی تو در یادی مگر ؟ گفتم خاموشم سالها ، گفتی تو فریادی مگر ؟ گفتم که بر بادم مده ، گفتی نبر بادی مگر .

GORJI
05-01-2011, 22:34
زندگی تلخ تر از مرگ بود گر تو نباشی ، بعد از این مرده حسابم کن و بگذار بمیرم .

آفتاب پنجره را می شناسد حتی اگر بسته باشد ، مهتاب به سراغم می آید حتی اگر خسته باشد ، آسمانم ابریست اندکی زیر باران بمان ، ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند .

این همه خونی که دنیا در دل ما میکند ، جای ما هرکس که باشد ترک دنیا میکند ، هر زمان که گویم فردا ترک دنیا میکنم ، تا که فردا میرسد امروز و فردا میکنم .

ساده و پاک و بی هیاهو ، ساده به اندازه ی یک واژه خوشبختی ، دیگر نخواهم گفت : باران کی خواهد بارید ، می خواهم به انتظار بنشینم و دگر هیچ نگویم ، به خاطرت بسپار کسی سادگی را از چشمان تو آموخت و اندیشه اش قد کشید تا خود خدا ، اعتراضی نیست اگر مهتاب نباشد ، اعتراضی نیست اگر قاصدک نباشد ، ولی تو بمان تا آن طرف خوبی ها .

سله بودم کویری ، اندرون سوزنده ترین آفتاب ، و تو تک دانه امیدم از دیار مرطوب ، باریدی ، پیوستیم ، اینک جنگلم من ، و هوای شرجی که تویی ، پادشاه بهارم من ، و تاج پوششم انبوه سبزینه ای که تویی .

GORJI
05-01-2011, 22:34
درست مثل یک جزیره از همه طرف به تنهایی محدودم و چشم به راه یک کاشف .

در جنگ دوستی من و تو ، قاتل و مقتول محبوب یکدیگرند .

نیم نگاهت را به تمام دنیا نخواهم فروخت ، بی آنکه ذره ای به یادم باشی .

از پرچین امیدهایت چتری برایم بفرست ، من خیس دلتنگی هایت شده ام .

فراموش نشدنی ترین نصیحت ها آنهاییست که اندوهی فراوان برای بدست آوردنشان کشیده ام .

GORJI
05-01-2011, 22:35
تو را خواهم وگرنه یار کم نیست ، گلی خواهم وگرنه خار کم نیست ، گلی خواهم که در سایه اش بنشینم ، وگرنه سایه ی دیوار کم نیست .

مرا از یاد می توانی ببری اما از خاطر من نمی توانی بروی .

باید که مهربون بود ، باید که عشق ورزید ، زیرا که زنده بودن ، هر لحظه احتمالیست .

تو نمی دانی و ای کاش ندانی هرگز که چه سخت است نشستن به تماشای چنین تصویری که تویی که گل من بودی و من کاشتمت ، در دل باغ دگر می رویی و می گویی که ز من یاد مکن ، یا دمی هم حتی دل غمگینت را به گلت شاد مکن ، چون تو گفتی بر چشم به سراغ تو نمی آیم و در سینه تو را می بویم که تو در باغ جدیدی که در آن جای خواهی شد شاد و خرم باشی .

دل را چو به درد عشق افسون کردم ، از شهر نهاد خویش بیرون کردم ، چون راز و نیاز هر دو معجون کردم ، آنگاه دوای دل پر خون کردم .

GORJI
05-01-2011, 22:35
تو هدیه ی الهی از سوی خداوندی برای سینه ی پر درد من ، عطر وجودت را برای شفا می بویم .

گرچه دوری ز برم همسفر جان منی ، قطره اشکی در دیده ی گریان منی ، این مپندار که یادت برود از نظرم ، خاطرت جمع که در قلب پریشان منی .

در بهار زندگی احساس پیری میکنم ، با همه ی آزادگی فکر اسیری میکنم ، بس که بد دیدم ز یاران به ظاهر خوب ، بعد از این با کودک دل سختگیری میکنم .

هیچگاه نگاهت را فراموش نمیکنم ، نگاهی سرشار از محبت و صمیمیت ، صدایت در گوشم زمزمه میشود و نگاهت در ذهنم مجسم ، اما من تو را می خواهم نه خیالت را .

ای اس ام اس برو پیش اونی که بهش فکر میکنم ، اگر کار داشت مزاحمش نشو ، اگر خواب بود آرام ببوسش ، اگر تو را خواند بهش بگو خیلی دوستش دارم .

omidvista
06-01-2011, 05:33
به پندار تو : جهانم زیباست ، جامه ام دیباست ، دیده ام بیناست ، زبانم گویاست ، قفسم هم طلاست ، به این ارزد که دلم تنهاست

اما چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزار دهنده ای است تنها خوشبخت بودن ، در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است . (دکتر علی شریعتی)

تو برو پیچک من ، فکر تنهایی این قلب مرا هیچ مکن ، رو پیشانی من چیزی نیست ، غیر یک قصه پر از بی کسی و تنهایی

وسعت درد فقط سهم من است ، باز هم قسمت غم ها شده ام ، دگر آیینه ز من با خبر است ، که اسیر شب یلدا شده ام ، من که بی تاب شقایق بودم ، همدم سردی یخ ها شده ام ، کاش چشمان مرا خاک کنید ، تا نبینم که چه تنها شده ام

این روزها که می گذرد
یک ترانه تلخ
قصه ی تنهایی های مرا می سراید
سمفونی گوش خراشی است
روزهاست پنبه دگر فایده ندارد
……باید باور کنم
تنهایم

omidvista
06-01-2011, 05:33
در تمام عمرم جز تنهایی و تفکر و غم و عشق ، سرگرمی ای نداشته ام !

پناهم می دهی امشب ؟ میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟ دل و دین در کف یغما و من تنها در این هنگام ...... ، پناهم می دهی امشب

چه کسی می داند که تو در پیله ی تنهایی خود تنهایی ؟ چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ؟ پیله ات را بگشا تو به اندازه ی یک پروانه زیبایی

تحمل تنهایی از گدایی دوست داشتن آسانتر است ، تحمل اندوه از گدایی همه ی شادی ها آسانتر است

در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما ، همه از من گریزانند ، تو هم بگذر از این تنها