PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

omidvista
06-01-2011, 05:34
خداوندا تو تنهای منم تنهای تنها ، تو یکتایی و بی همتا ولی من نه یکتایم نه بی همتا ، فقط تنهای تنهایم و محتاج نگاه تو

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اگه با تنهایی و غم تموم بشه عمرم

بدون که تو رو فراموش نمیکنم عمرا

زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از تنهایی ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز

اگه یه وقت تنها شدی اینو بدون که خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش

تنهایی دردناک است ، اما در سکوت و تنهایی است که همه چیز شکل میگیرد و در زندگی ما لحظه هایی هست که تنها کار ما باید انتظار کشیدن باشد

تمام جاده های جهان را به جستجوی نگاه تو آمده ام ، پیاده ، این تو و این پینه های پای من ، حالا بگو در این تراکم تنهایی ، مهمان بی چراغ نمی خواهی??

.Infernal
06-01-2011, 10:55
من به پرواز نمی اندیشم به تو می اندیشم که تو زیباتر از اندیشه یک پروازی...

====================

با اینکه از تنهایی میترسم اما دوست دارم تو قلب تو تنهای تنها باشم.

====================

واسه مشق شبت 100 بار بنویس : اونی که فکرش رو نمیکنی همیشه به یادته . . .

====================

جغرافیای کوچک من بازوان توست
ای کاش تنگ تر شود این سرزمین به من....!

====================

عشق یعنی اینکه وقتی میخوای برسونیش ٬ رادیو پیام رو روشن کنی و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره.

.Infernal
06-01-2011, 10:56
دوشت داشتن یه نفر دیوونگیه!
دوست داشته شدن توسط یه نفر یك هدیست
دوست داشتن كسى كه دوست داره وظیفست
اما دوست داشته شدن توسط كسیكه دوسش دارى زندگیه...

====================

دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست. من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست.

====================

واسه دوست داشتن چشمهات، واسه اون ناز نگاهت، به شكار شب و روزم باشه، اشكالي نداره، بذار از عشقت بسوزم.

====================

بگیر از من تو این دل یادبودی، که تنها لایق این دل تو بودی، هزاران خواستند این دل بگیرند، ندادم چون عزیز دل تو بودی.

====================

بگیر از من تو این دل یادبودی، که تنها لایق این دل تو بودی، هزاران خواستند این دل بگیرند، ندادم چون عزیز دل تو بودی.

.Infernal
06-01-2011, 10:56
خواستم برایت شعری بگویم ، واژه ها را که کنار هم چیدم گفتند :
عاشقت هستم . . .
.
.
.
برون نمیرود از خاطرم خیال و صالت / گرچه نیست وصالی ، ولی خوشم به خیالت . . .
.
.
.
تو را میخواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی
سوخت جانم ، چه میخواهم دگر زین زندگانی . . .
.
.
.
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا که خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا انتظار کشیدنم را پنهان خواهد کرد . . .

خستگی ها برایم بی معنا میشود آنگاه که احساس میکنم تو همیشه در کنار من هستی

.Infernal
06-01-2011, 10:58
به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز ، فرو ریخت پرها نکردیم پرواز ، ببخشای ای روشن عشق بر ما ، ببخشای !

ما از آن پاک دلانیم که ز ** کینه نداریم ، یک شهر پر از دشمن و یک دوست نداریم .

کاش زندگی در برگ درخت جاری بود ، آنگاه تا بهار بود می خندیدیم و بعد به امید پاییز می نشستیم .

عاشق شدن الکی نیست ، عشق است که عاشقی را به وجود می آورد .

آره دنیا بنویس از شبای بی ستارم بنویس ، از چشای غم گرفتم بنویس ، از دل شکسته ی من بنویس ، از گریه های عاشقانم بنویس ، روی ابرها بنویس ، روی موج آبی هر دل تنها بنویس ، بنویس عاشق بود تنها بود !

.Infernal
06-01-2011, 10:58
عشق تنها سهم مرغ عشق نیست ، می توان عاشق شد و گنجشک وار زیست .

میان این همه راه که به تو نمی رسند ، چه سخت است راه تو را گم کردن .

از پنجره ی روزگار به درخت عمر که می نگرم ، خوش تر از یاد عزیزان ثمری نیست مرا .

آنان که ز ما دور ولی در دل و جانند ، بسیار گرامی تر از آنند که بدانند .

من آن غریبه ی دیروز ، آشنای امروز و فراموش شده ی فردایم ، در آشنایی امروز می نویسم تا در فراموشی فردا یادم کنی که دوستم داشتی .

.Infernal
06-01-2011, 10:59
فرانسوی ها میگن : به قلب ما نزدیک تر است آن کسی که از چشمهای ما دور است .

یادها رفتند و ما هم می رویم از یادها ، کی پر کاهی بماند در میان بادها ؟

عشق با روح شقایق زیباست ، عشق با حسرت عاشق زیباست ، عشق با نبض دقایق زیباست ، عشق در حسرت دیدار تو زیباست .

وقتی کسی بهت میگه از ته دل دوست دارم مواظب باش ، چون هنوز بالای دلش جایی برای دیگران وجود داره .

چه زیباست معشوقه ی کرمهای خاکی بودن در غم سرای مرگ ، زیرا معشوقه ی آدمیان بودن چیزی ندارد جز دل شکستن در رهگذر خاطرات .

.Infernal
06-01-2011, 11:01
هرکه منظور خود از غیر خدا می طلبد ، او گدایی است که حاجت ز گدا می طلبد .

تحمل تنهایی از گدایی دوست داشتن آسانتر است ، تحمل اندوه از گدایی همه ی شادی ها آسانتر است .

دیروز در دادگاه دلم عقل من قاضی بود ، متهم قلبم بود ، جرم من عشقم بود ، عشق من یاد تو بود ! آیا حق من اعدام بود ؟

اگه یه روز آدما رو با رنگ بشناسن دوست دارم رنگت آبی باشه ، که مثل آسمون همیشه رو سرم باشی .

عشقی که تو را نثار ره کردم ، در سینه ی دیگری نخواهم یافت ، زان بوسه که بر لبانت افشاندم ، سوزنده تر آذری نخواهی یافت .

.Infernal
06-01-2011, 11:02
دوستت ندارم به اندازه اقیانوس، چون یه روز تموم می شه.
دوستت ندارم به اندازه خورشید، چون غروب می کنه.
دوستت دارم به اندازه روت که هیچوقت کم نمی شه!

.
.
.

امیدوارم با هر برگی که می افته ..یه دونه از غمهای تو کم بشه.
.
.
پاییزتیم

.
.
.

دیروز به جرم بالا رفتن از قلبت ...... شدم !
بیا بهشون بگو ساکن قلبم دزد نیست !

.
.
.

این اس ام اس رو می زنم به سلامتی همه خوبا

که سخت مشغول شطرنج زندگی اند

و نمی دونن ما مات رفاقتشون هستیم

من از لمس یک برگ به حقیقت جنگل پی بردم و از یک حس دوست داشتن به عظمت خدا رسیدم .

.Infernal
06-01-2011, 11:03
وقتی آدم همه چیزشو توی زندگی از دست میده ، توی بهترین قسمت زندگیش قرار داره ، چون از اون به بعد فقط می تونه پیشرفت کنه .

برای عشق گریه کن اما کسی را به خاطر عشق به گریه کردن ننداز ، با عشق بازی کن اما هرگز کسی را با عشق بازی نده .

آتش زده ای به تار و پودم ای عشق ، بر هستی و بر بود و نبودم ای عشق ، سرخورده و بیچاره و خوارم کردی ، من با تو مگر چه کرده بودم ای عشق !

در دفتر زندگیت برای سفید ماندن صفحه ی غصه هات همیشه دعا می کنم .

دل بستن مثل پرت کردن یه سنگ تو دریاست ، اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه !

.Infernal
06-01-2011, 11:03
روی دلای آدما هرگز حسابی وا نکن ، از در نشد از پنجره زوری خودت رو جا نکن ، آدمکای شهر ما بازیگرایی قابلن ، وقتش بشه یواشکی رو قلب هم پا میذارن ، تو قتلگاه آرزو آدم کشی زرنگیه ، شیطونک مغزای ما دلداده دو رنگیه .

رفتمو تو شهر عشقم دلمو تنها گذاشتم ، دیگه حتی واسه موندن یه بهانه هم نداشتم ، با همه روح و وجودم یه دله شکسته بودم ، آره دل شکسته بودم با تمامی وجودم ، میگن این دو روز دنیا جای غم خوردن نداره ، چه جوری آروم بگیره اون دلی که بیقراره .

در این شب پر از سکوت ، واژه ها یاری ام نمی کنند ، کاش تو بودی تا سکوتی مرگبار بر لحظاتم سایه نمی افکند ، کاش تو بودی تا در دریای مهربانیت غرق می شدم ، تو زیباترین ترانه ام هستی .

من تو را باز کجا خواهم یافت ؟ جز در اندیشه ی خویش و به جر قصه ی هجران و شکیب ، چیست افسانه ی عمر ؟

چند تا دوسم داری ؟ همیشه وقتی یکی ازم می پرسید چند تا دوسم داری یه عدد بزرگ می گفتم ، ولی وقتی تو ازم پرسیدی چند تا دوسم داری گفتم : یکی ! می دونی چرا ؟ چون قوی ترین و بزرگترین عددیه که می شناسم ، دقت کردی که قشنگترین و عزیزترین چیزای دنیا همیشه یکین ؟ ماه یکیه ، خورشید یکیه ، زمین یکیه ، خدا یکیه ، مادر یکیه ، پدر یکیه ، تو هم یکی هستی ، وسعت عشق من به تو هم یکیه ، پس اینو بدون از الان و تا همیشه : یکی دوست دارم !

.Infernal
06-01-2011, 11:04
از دوست چه می ماند در آینه فردا ، جز حرف دل انگیزش جز خاطره ای زیبا .

خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن ، ز غمهای دگر غیر از فم عشقت رها کن .

فقط کسی معنی دلتنگی را درک می کند که طعم وابستگی را چشیده باشد ، پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سرانجام آن وابستگی دلتنگیست !

از دست زمانه خسته و پیر شدم ، از مردم این زمانه دلگیر شدم ، از طعنه هر ناکس و نامرد همه شب ، چون پیر زمانه سخت زمین گیر شدم .

به خاموشی ما منگر که ما خود معدن رازیم ، فلک بشکسته بال ما وگرنه اهل پروازیم .

.Infernal
06-01-2011, 11:05
ببخشید اشتباهی پیامک دادم ، خواستم برای گل فروش بفرستم ، به خود گل فرستادم !

تو این دنیا تو این عالم ، میون این همه آدم ، ببین من دل به کی دادم ، به اون ** که نمیخوادم ، دلم شیشه دلش سنگه ، واسه سنگه دلم تنگه .

امشب به یادت گریانم ، گرچه ز دیده ات پنهانم ، گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم .

اگه احساسمو کشتی اگه از یاد منو بردی ، اگه رفتی بی تفاوت به غریبه سر سپردی ، بدون اینو که دل من شده جادو به طلسمت ، یکی هست این ور دنیا تو یادش مونده اسمت .

درسته که یه روزی فراموش می کنی و یه روز دیگه فراموش می شی ولی اینو بدون فراموش شدگان هرگز فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند .

.Infernal
06-01-2011, 11:07
خوشحالی که دلمو شکستی ؟ بدان ای نازنین آنچه شکستی تصویر زیبای خودت بود که در دلم ساخته بودی .

ما نمی تونیم به دلمون یاد بدیم که نشکنه ولی می تونیم بهش یاد بدیم که اگه شکست ، لبه ی تیزش دست اونی که شکسته تش رو نبره .

به اولین شخصی که گفتم دوست دارم تو بودی ولی اونقدر دل شکستن برات راحت بود که دل ما رو هم شکستی ، مشکلی نداره ، اونقدر دل ما شکسته که دیگه ضد ضربه شده .

نقرین به عشق به عاشقی ، نفرین به بخت و سرنوشت ، به اون نگاه که عشقتو ، تو سرنوشت من نوشت ، نفرین به من نفرین به تو ، نفرین به عشق من و تو ، به ساده بودن منو ، به اون دل سیاه تو .

چی بگم اگه تو بودی گریه ها منو نمی برد ، زندگی منو میفهمید رویاهام به هم نمیخورد .

.Infernal
06-01-2011, 11:07
دلهاى پاک خطا نمیکنند بلکه سادگى میکنند و امروز سادگى پاکترین خطاى دنیاست
.
.
اگه گفتیdost یعنی چه! یعنی d اشتن o نی که s تایش کردنش t مومی نداره
.
.
عشق برترین احساس دنیاست ، اما وقتی که پایان می یابد . . . . بدترین است
.
.

دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست
.
.
زندگی مثل وارد شدن به یک اوتوبوس شلوعه که برای نشستنش هیچ جایی رو نداره..
تا جایی رو پیدا کنی و شسینی و خسینگیت رو در کنی,,
می بینی آخر خطه و باید پیاده شی..
.

.Infernal
06-01-2011, 11:08
قرمزی چشاتم نفازلین بریز فنا شیم

*
*
*
بند کفشتیم گره بزن خفه شیم

*
*
*
کش شلوارتم رفیق ولم کن تا آبروتو ببرم

*
*
*
چروک لباستیم اتو بزنی هلاک شدیم!

*
*
*
میگن نارنگی چون پوستش زود کنده میشه
پیش مرگ همه ی میوه هاست !
نارنگیتیم هلو !

.Infernal
06-01-2011, 11:10
اگه آفتاب میسوزونه ، بیخیال ، آخه تو سایه بونی
اگه آدما وفا ندارن ، بیخیال ، آخه تو مهربونی
اگه من برات میمیرم ، بیخیال ، آخه تو لایق تر از اونی که میدونی . . .
ღ♥ღ
من تو را به خاطر میآورم بی هیچ بهانه
شاید دوست داشتن همین باشد ، بی بهانه به خاطر آوردن . . .
ღ♥ღ
اس ام اس مثل فاتحه میمونه ! واسه هرکی میفرستی روحش شاد میشه !
مرده اس ام اس هاتم !!!
ღ♥ღ
سکوت من ، فردای بلند دوست داشتن توست ، دوست داشتن تو افسانه نیست
باورش کن . . .
ღ♥ღ
گردش سال فقط یک شب یلدا دارد ، من بدون تو هزاران شب یلدا دارم . . .

.Infernal
06-01-2011, 11:11
خدا رو چه دیدی ، شاید با تو باشم / شاید با نگاهت از این غم رها شم
خدا رو چه دیدی ، شاید غصه رد شد / دلم راه و رسم این عشق رو بلد شد
ღ♥ღ
آرزویم این است ، از سفر نگویی تو / تو هم آرزو کن ، اوج آرزویی تو
آرزویم این است ، زیر سقف این دنیا / من برای تو باشم ، تو برای من تنها . . .
ღ♥ღ
سرم خاک کف پای رفیق است / دلم مجنون صحرای رفیق است
بهشت ارزانی خوبان عالم / بهشت من تماشای رفیق است . . .
ღ♥ღ
گر در بیابانها صدها سال ویران شوی / بهتر است اندر وطن محتاج نامردان شوی . . .
ღ♥ღ
میگن عاشقا عشقشون رو زیبا میبینن ، ایندفعه که دیدمت خیلی زیباتر شده بودی
نمیدونم ، تو هردفعه زیباتر میشی ، یا من عاشقتر . . .

.Infernal
06-01-2011, 11:11
چه غریبانه می گریست آن شب بی تو تکه ابری که سکوت وجودم رو فهمید و چه غریبانه خندیدم آن روز که بی تو مرگم را فهمید .

همه لرزش دل و دستم از آن بود که یه روز عشق از دستم برود .

دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست .

نه هر آنکه گفت عاشقم معشوقی دادند ، نه هر آنکه دردی داشت درمانی دادند ، اما به من دیوانه از روی عشق ، دلبری افسانه ای مجنونی آسمانی دادند .

زندگی زیباست اگر آن را برای خود زشت نکنی ، زندگی شیرین است اگر آن را برای خود تلخ نکنی .

.Infernal
06-01-2011, 11:12
داروهای تلخ را با روپوش شیرین می پوشانم ، چرا حقیقت و اخلاق را نیز با لباسهای زیبا نپوشانم ؟ (شامفور)

دلهای پاک خطا نمیکنند ، فقط سادگی میکنند و امروز سادگی پاکترین خطای دنیاست .

خیره می شوم به عقربه ها ، می شمارم لحظه های بودنت را ، چشمانم را که می بندم گاه گاهی برایم می خوانی ، دفتر سفیدم را می گشایم ، می نشینم در خلوت اتاقم و از سرمای نبودنت خود را در آغوش می کشم و سکوت لحظه هایم را می نگارم برای کسی که مثل خون تو رگهامه .

همیشه خاطره ها می مانند ، پس آسوده خاطرم که در خاطرم می مانی .

من بیهوده می خواهم از یاد تو بگریزم ، ای همه هستی من از عشق تو لبریزم ، تو دنیای من هستی هرگز از خود مرانم ، من ساحلی غریبم باید با تو بمانم ، بی تو چون کویر تشنه ی آبم ، بر موج هستی چون حبابم ، بی قرارم و بی تابم ، بی تو چون کتاب بسته ای هستم ، قایق شکسته ای هستم ، بی قرارم و بی تابم ، من بیهوده می خواهم از یاد تو بگریزم ، ای همه هستیه ی من ، از مهر تو لبریزم .

.Infernal
06-01-2011, 11:12
رفته است به راهی که نمی گردد باز ، آن خوب ترین پرنده ی خوش آواز ، ای کاش ندیده بودمش از آغاز ، یا بود مسیرم تماشایش باز .

من گم شدم بین حس بودن و نبودن ، بین حیات و مرگ ، بین گناه و معصومیت ، من گم شدم در ظلمت شب بدون حضور تو ، گفتی : به تنهایی من دست نزن ، من تنهاتر از آنم که تنها بمانم ، اما می دانی من آخر تنهایم .

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود و من چقدر ساده ام که سالهای سال در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاده ام و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام .

برای شنیدن صدایی که دوستش میداری همین لحظه هم بسیار دیر است ، افسوس خواهی خورد زمانی را که آن سوی سیم ها کسی بی احساس می گوید : برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر مقدور نمی باشد .

زندگی اگر هزار بار دیگر بود ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو !

.Infernal
06-01-2011, 11:14
باور نمی کنم که ناگهان به سادگی آب ، از ساحل سلام دل بر کنم تا لحظه لحظه در دل دریای دور ، امواج بیکران دقایق را پارو زنم .

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه های دیدار با همه ی زیبایی گاه پر از دلتنگیست که مبادا دیدار شیرین امروز ، خبر تلخ فردا باشد .

نه گندم و نه سیب ، آدم فریب نام تو را خورد .

اگر بخواهم آنچه در ذهن دارم با تو بگویم ، هزاران جلد کتاب می شود ولی آنچه در دل دارم یک جمله بیش نیست : دوستت دارم !

در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد ، در کنارت ژرفای آرامش را احساس می کنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد .

habibfadae
06-01-2011, 11:25
سلام، خوبی؟ واست یه زحمت داشتم........ از جلوی آینه گذشتی این رفیق مارو هم ببوس!!!

.
.

خواهش میکنم: بی حوصلگی هایم را ببخش، بداخلاقی هایم را فراموش کن، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر، در عوض من هم تو را میبخشمکه مسبب همه ی اینهایی

.
.

کسی هست آغوشش را، شانه هایش را به من قرض دهد؟ تا یک دل سیر گریه کنم؟ بدون هیچ سوال و دلداری و نصیحتی؟

.
.

زیر سایه بون چشمات تو شبستون نگاهت، یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم، بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون، میون نامهربونی تا بخویی برات میمیرم

.
.

بعضی از فرشتها بال دارند و بعضی هاشون ندارند مثل دوست، تقدیم به تو فرشته ی بی بالم که به وجودت می بالم

.
.

روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد، تا همیشه بگویم همین دیروز بود

habibfadae
06-01-2011, 11:26
به اندازه ی چای داغ شب های امتحان دوست دارمت!!!

اما... اضطراب نمیگذارد، نه گرمایت را حس کنم، نه آرامشت را

.
.

هر وقت کم میآورم میگویم اصلا مهم نیست، اما تو که میدانی نبودنت چقدر برایم مهم است!

.
.

به خوابهایم سرک نکش وقتی در لحظات بیداری ام حضور نداری!!!

.
.

در هجوم لحظه های پوچ جدایی، سکوت تنها یادگار با تو بودن است

.
.

وقتی همه جا برفه و یخه، سر خوردن یه بهونه است تا دستهایی را که دوستش داری محکمتر بگیری ( من این پیامک رو خیلی دوست دارم )

.
.

خیلی ها میگن دوری و دوستی، ولی من میگم سخته زنده بودن وقتی دوری و نیستی!

habibfadae
06-01-2011, 12:21
خواهم که سری باشم، تو تاج سرم باشی / تا خاک رهی باشم، تو رهگذرم باشی

.
.

نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم، درد عجیبی میکند

.
.

من اگه کسی رو داشتم دیگه در به در نبودم / با غم غربت و اندوه دیگه همسفر نبودم

.
.

وقتی می آمدی حیاط پر میشد از عطر ترنج حالا تو رفته ای... و فقط رنج ها مانده است

.
.

انگشتت را هر جای نقشه که خواستی بگذار فرقی نمیکند، عمیق ترین جای جهان و انگشت تو هیچوقت به عمق فاجعه پی نخواهد برد

™Arman
06-01-2011, 15:47
به لبخندي مرا از غم رها کن / مرا از بي کسي هايم جدا کن / اگر مردن سزاي عاشقان است / براي مردنم هر شب دعا کن

من از اظهار نظرهاي دلم فهميدم / عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند

تا کجا بايد سفر کرد تا کجا بايد دويد / از کجا بايد گذر کرد تا به قلب مهربان تو رسيد ؟

تکيه گاه بودنم براي ماندن و بودن با تو ، براي لحظات دلدادگي ، براي لحظه اي تنها شدن با تو ! براي چشم دوختن هميشگي در چشمانت ، ثانيه ها آتش مي زنند بر جسم و جانم

عشق تو به تار و پود جانم بسته است / بي روي تو درهاي جهانم بسته است

™Arman
06-01-2011, 15:48
وقتي دوتا دوست با هم صميمي اند ، مرگ فقط يکي را داغدار مي کند ولي جدايي هر دوتا رو

خدا از بهترين ها فقط يه دونه خلق کرده ! دقت کردي که چقدر تنهايي ؟

شانه هايت را براي تکيه انتخاب کردم ، تو پناه مني در لحظه هاي بي قراريم ، در عبور بادهاي خزان ، روي باغ شانه هايت هر وقت اندوهي نشست در حمل بار غصه ات با شوق شرکت مي کنم

ما غصه خور تلخي فرياد شماييم / شاديم در آن لحظه که در ياد شماييم

اي داد از اسيري که از ياد رفته باشد / در دام مانده باشد ، صياد رفته باشد

™Arman
06-01-2011, 15:49
زير پر نور ترين ستاره هاي آسمان کوير هم ، تو همچنان درخشان تري

اگر ديدي دلي تنها نشسته / ميان رنج غم ها تک نشسته / نگو آن دل چرا تنها نشسته / بدان که دوريت آن را شکسته

اگر درياي دل آبيست ، تويي فانوس شبهايش / اگر حرفي زدم از کل ، تويي مفهوم و معنايش

بسوزد خانه ي ليلي و مجنون / که رسم عاشقي در عالم انداخت / اگر ليلي به مجنون داده ميشد / دل هيچ عاشقي رسوا نميشد

سايه ها محصول پشت کردن ديوارها به آفتابند ، گستاخي ديوارها را تقليد نکنيم تا آفتابي بمانيم

™Arman
06-01-2011, 15:53
دم به دم ساعت به ساعت يادتم / گر خوشم با ناخوشم در هر دو حالت يادم

ناز لبت چشيده ام ياد شکر نمي کنم / تا تو فرشته ي مني ياد دگر نمي کنم

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ي ذات ، کاغذ از صفحه ي دل ، نور از شمع حيات ، تا نويسم همه جا ، نام زيباي تو را

گرچه يوسف را عزيز مصر با درهم و دينار خريد / من تو را با نقد جان و دل خريدارم

به کوتاهي لحظات با هم بودن منگر ، به وسعت لحظاتي نگاه کن که به يادت هستم

™Arman
06-01-2011, 15:54
هرچه هستم هرچه هستي ، توي قلبم ريشه بستي / هرچه باشم هرچه باشي ، نميشه ازم جداشي

قسم خوردم هميشه با تو باشم / در اين دنيا فقط مال تو باشم / اگر ماندي در اين دنيا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم

صد بهارانم بي تو سخت تر از يک زمستان است

خواندمت گل تا بداني از هزاران گل سري / يک جهان گل ديده ام اما تو چيز ديگري

دل نزد تو است اگرچه دوري ز برم / جوياي تو ام اگر نپرسي خبرم / خالي نشود خيالت از چشم ترم / در قلب مني اگرچه جاي دگرم

.Infernal
07-01-2011, 09:36
من تو را به خاطر میآورم بی هیچ بهانه
شاید دوست داشتن همین باشد ، بی بهانه به خاطر آوردن

مرا بسپار در یادت
به وقت بارش باران
نگاهت گر به آن بالاست و در رقص دعا قلبت مثال بید میلرزد دعایم كن ، كه من محتاج محتاجم

به هر جا که سر زدم،سری شکسته شد:به هر جا که در زدم دری بسته شد؛نه دگر سر زنم به دری ، نه دگر در زنم به سری؟دگر روح در به درم .ازسر و در زدن خسته شد

دیروز به جرم بالا رفتن از قلبت ...... شدم
بیا بهشون بگو ساکن قلبم دزد نیست

با zبوn بیzبوnی mیگm دوsت دارm

.Infernal
07-01-2011, 09:36
واسه دشت وسیع مهربونیهات مترسک میشم ، تا هرگز غم دور و برت پیدا نشه

یک آسمان ترانه ، صد بیت عاشقانه / تقدیم به قلب پاکت ، ای بهترین بهانه

مواظب این اس ام اس باش ، چون یه دل توشه که خیلی هواتو کرده

سکوت من ، فردای بلند دوست داشتن توست ، دوست داشتن تو افسانه نیست
باورش کن

آرزویم این است ، از سفر نگویی تو / تو هم آرزو کن ، اوج آرزویی تو
آرزویم این است ، زیر سقف این دنیا / من برای تو باشم ، تو برای من تنها

.Infernal
07-01-2011, 09:38
زندگیمو میدم برات ، جونمو میزارم به پات ، هرجا بری میام باهات ، میشم یه رویا تو شبات ، میشم یه خواب شیرین تو چشات ، دنیا رو میزارم کنار اگه بگی دوست دارم .

عشق همچون نقاشیست ، با این تفاوت که نقاشی را می توان پاک کرد اما عشق را هرگز !

هرگاه دلت هوایم را کرد ، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند .

در رویاهای کودکانه آموختم به چیزی که به من تعلق ندارد فکر نکنم ، اما ناگهان او همه ی فکرم شد .

در دنیا جای کافی برای همه هست ، پس بجای اینکه جای کسی را بگیری سعی کن جای خودت را پیدا کنی .

.Infernal
07-01-2011, 09:39
چشم مستی که تو داری به خدا زنجیر است ، هرکه پایبند تو شد تا به قیامت گیر است .

سکوت بی بهانه ترین صدای مهر است و من سکوت می کنم تا بگویم دوستت دارم .

واست شب اس ام اس زدم که بگم دنیام تاریکه مثل شب ، تنهام مثل ماه ، کوچیکم مثل ستاره ، اما دوست دارم اندازه ی آسمونی که اندازه نداره .

بوی غربت میدهم اما غریبه نیستم ،گرچه میدانم که عمری در غریبی زیستم ، مثل رودی بستر این خاک را طی کرده ام ، تا بفهمم عاقبت در جستجوی چیستم ، در عبور از لحظه ها بر روی پای اشتیاق ، لب شکست از خشکی اما همچنان می ایستم ، دستهایت برگهای عمر سبزم را ربود ، گرچه اینجا هستم اما در حقیقت نیستم ، ای فریماه شب تار یاریم کن ، تا بدانم سایه گمگشته ای از کیستم .

دلم گرفته از آدمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن ، از آدمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون مال تو نیستند ، از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی آفتاب میشه همه چیز یادشون میره .

.Infernal
07-01-2011, 09:40
کاش معشوقه ز عاشق طلب جان می کرد ، تا که هر بی سر و پایی نشود یار کسی .

نترسم که با دیگری خو کنی ، تو با من چه کردی که با او کنی ؟

به هر چمن که رسیدی گلی بچین و برو ، پای هر گل منشین آنقدر که خار شوی .

دلتنگم آنچنان که اگر ببینمت بکام ، خواهم که جاودانه بنالم به دامنت ، خواهم که جاودانه بمانی کنار من ، ای نازنین که هیچ وفا نیست با منت .

تو آسمان آبی آرام روشنی ، من چون کبوتری که پرم در هوای تو ، یک شب ستاره های تو را دانه چین کنم ، با اشک شرم خویش بریزم به پای تو .

.Infernal
07-01-2011, 09:42
مهر دل ما مدام تقدیم شما ، عمری که شود به کام تقدیم شما ، پیدا نشد آن هدیه که در شان شماست ، یک باغ گل عشق تقدیم شما .

برای تنی که خسته ست تو همیشه جون پناهی ، من می خوام با تو بمونم تو رفیق نیمه راهی .

همین حسی که دارم حتی وقتی از تو دورم تلخ و بیمارم چقدر خوبه ، همین قدر که می دونم خوب خوبی خواب خوابی من که بیدارم چقدر خوبه .

نیمه شبی من خواهم رفت ، از دنیایی که مال من نیست ، از زمینی که بیهوده مرا بدان بسته اند .

باران را به خاطر رطوبتش ، گل را به خاطر لطافتش و تو را به خاطر محبتت دوست می دارم .

.Infernal
07-01-2011, 09:44
در اوج دل نشاندمت ، در رهگذر زمانه گر خزان شود ، تویی بهار زندگی .

زندگی پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسیم مژه بر هم زدنی خاموش است .

در سرای گل فروشان گرچه گل بسیار است ، چون تو گل پیدا نمودن مشکل و دشوار است .

از فراق تو مرا هر نفسی صد آه است ، از تو غافل نیستم ای دوست خدا آگاه است .

زندگی چیدن سیبی است که باید چید و رفت ، زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت .

.Infernal
07-01-2011, 09:44
بیا تا لیلی و مجنون شویم افسانه اش با من ، خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من .

نازنینا ما به عشق تو جوانی داده ایم ، با جوانان ناز کن اکنون دگر با ما چرا ؟

پروانه در آتش زند از بهر تو خود را ، ای شمع تو هم حرمت پروانه نگه دار .

به روز مرگ چو تابوت من روان باشد ، گمان ببر مرا درد عشق تو باشد .

فریاد مردمان همه از دست دشمن است ، فریاد من از دل نامهربان دوست !

.Infernal
07-01-2011, 09:45
بشکن ، بشکن ، بشکن ، دل ما رو هم بشکن ، عزیزم مواظب باش یکی دل تو رو نشکنه .

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم .

در خیالم در خوابم همه جا با اویم ، مجنونم در همه جا او را می جویم ، خیلی وقت است که رفته ز پیشم ، نه ! او نرفته با خود چه می گویم .

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست .

تمام فصل عمرم عزیزم با تو بهاره ، اونقدر که من دوست دارم کی دوست دارم ؟

.Infernal
07-01-2011, 09:47
گویند سلام طلایی ترین کلید برای صعود به تالار آشنایی هاست ، پس صمیمی ترین سلام تقدیم تو باد .

زدی تیری به قلبم رد نکردم ، جدایی را تو کردی من نکردم .

یک نخ از جامه ارحام تو ما را کافیست ، رشته مهری از آن عالم بالا کافیست .

جفایت با وفایت هر دو نیکوست ، تو را هرجا که باشی دارمت دوست .

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلی ، صبر کن پیدا شود گوهر شانس قابلی .

.Infernal
07-01-2011, 09:48
اگر ماه بودم به هرجا که بودم سراغ تو را می گرفتم ، وگر سنگ بودم به هرجا که بودی سر رهگذر تو جا می گرفتم ، اگر ماه بودی به صد ناز شاید شبی بر لب من می نشستی ، وگر سنگ بودی به هر جا که بودم مرا می شکستی مرا می شکستی .

مرا نیست هراسی ز نیروی مشت ، مرا ناجوانمردی خلق کشت ، مهر کردم به مردم بسی ، نچیدم گل مردمی از کسی .

دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

خلاصه ی کلام اینکه نازنینم : تو را برای وفای تو دوست می دارم وگرنه دلبر پیمان شکن فراوان است .

نیا باران زمین جای قشنگی نیست ، من از جنس زمینم ، خوب می دانم که گل در عقد زنبور است ، اما یک طرف سودای بلبل یک طرف بال و پروانه را هم دوست می دارد ، نیا باران پشیمان می شوی از آمدن ، در ناودان ها گیر خواهی کرد ، اینجا جمعه بازار است ، عشق را در بسته های زرد و کوچک نسیه می دادند ، نیا باران زمین جای قشنگی نیست !

.Infernal
07-01-2011, 09:48
زندگی بی دوست زندان بلاست ، هر کجا دوست هست آنجا با صفاست .

شکوفه های صورتی فدای مهربونیات ، یه دل که بیشتر ندارم اونم فدای خوبیهات .

برای نبودنت گلایه نمیکنم چون تا نبودنت نباشه ، لذت بودنت احساس نمیشه .

محبت را به دل دادن صفای سینه می خواهد ، به یاد یک دیگر ماندن دل بی کینه می خواهد .

می دونی فرق تو با انار چیه ؟ انار هزار دونه است ولی تو یه دونه ای .

.Infernal
07-01-2011, 09:49
همه دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است ، لبخند بزنید .

اشک های دیگران را مبدل به نگاه های پر از شادی کردن از بزرگترین خوشبختی هاست .

به تو عادت دارم ، مثل پروانه به آتش ، مثل عابد به عبادت ، و تو هر لحظه که از من دوری ، من به ویرانگری فاصله می اندیشم ، در کتاب احساس واژه ی فاصله یک فاجعه معنا شده است ، تو توانایی آن را دارای که به این فاجعه پایان بخشی .

اگه یه روز نشه که دیگه با تو باشم ، برات می نویسم خدا نخواست با ما هم باشیم ، ولی بدون اون روز ، روزه مرگ عشق منه .

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون ، زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون ، ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست ، مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست .

.Infernal
07-01-2011, 09:53
عمریست زمانه در عذاب من و توست / گرمای زمین از التهاب من و توست / آن قصه که کهنگی ندارد هرگز / سوگند به عشق انتخاب من و توست .

خورشید تابانم تویی / عشق پریشانم تویی / آبی آسمانم تویی / رنگ بی پایانم تویی / همدم تنهایی من / یاد و غمخوارم تویی / یار همیشگی من / عشق و دنیایم تویی / گر نباشی من نیستم / چون که هستی ام تویی .

ای همه غمگین اگر تنها شدی من با توام / خسته دل از هرکه ، هرجا شدی من با توام / گر به کنج بی کسی آمیخته ای با درد خویش / دلگران از مردم دنیا شدی من با توام .

امید نگاهت ، ایستادن روی شانه هایت ، سر نهادن گونه های زیبایت را ، بوسه دادن مرا ، خوش تر از این آرزویی است ؟

تو بگریزی از پیش یک شعله ی خام / من ایستاده ام تا بسوزم تمام .

.Infernal
07-01-2011, 09:54
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست / آنجا جز آنکه جان بسپارند چاره نیست .

دارم از دوریت می میرم ، تا کنار من نسوزی / از دلم نمیری عمرم ، نفسامی که هنوزی .

به جون ستاره هامون نشه باورت یه وقتی / که دوستت ندارم ، اینو به خدا گفتم به سختی .

تو که تنها نمی مونی من تنها رو دعا کن / خاطراتم رو نگه دار اما دستامو رها کن .

صدفها صدای دریا را با خود دارند ، فلس های ماهی ، بوی ماهی را

اما استخوان های انسان هیچ نشانی از وفا ندارند . . .

.Infernal
07-01-2011, 09:55
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد : او میگوید آری و آنچه میخواهی به تو میدهد ، او میگوید نه و چیز بهتری به تو میدهد ، او میگوید صبر کن و بهترین را به تو میدهد .

آره زندگیم همینه ! دیگه چاره ای ندارم ! صبح تا شب این شده کارم ، یا تو باشی و بخندم یا نباشی و ببارم .

بعضی ها وقتی کاری داشته باشند دوستت هستند ، بعضی ها وقتی گیر می کنند دوستت هستند ، بعضی ها نیستند و وقتی هم هستند بهتر است نباشند ، بعضی ها نیستند و ادای بودن در می آورند ، بعضی ها در عین بودن هرگز نیستند ، بعضی های دیگر هم به طور کلی هستند ولی آدم نیستند ، آنهای دیگری هم که آدم هستند ، نیستند !

دیگر به خلوت لحظه هایم عاشقانه قدم نمی گذاری ، دیگر آمدنت در خیالم آنقدر گنگ است که نمی بینمت ، سنگینی نگاهت را مدتهاست که حس نکرده ام ، من مبهوت مانده ام که چگونه این همه زمان را صبورانه گذرانده ای ؟ من نگاه ملتمسم را در این واژه ها پر کرده ام که شاید … ، دیگر زبانم از گفتن جملات هراسیده است .

ای تماشایی ترین مخلوق خاکی در زمین / آسمانی میشوم وقتی نگاهت میکنم

.Infernal
07-01-2011, 09:56
در این متروکه دنیا که یاری نیست / نشانی از کسی یا از دیاری نیست / به عشقی جز خداوند اعتباری نیست .

اگر یک آسمان دل را به قصد عشق بردارم / میان عشق و زیبایی تو را من دوست دارم .

ساده نوشتن را چون ساده زیستن دوست دارم ، پس ساده می نویسم دوستت دارم .

تو صمیمی تر از آنی که دلم می پنداشت / دل تو با همه ی آیینه ها نسبت داشت / تو هوان ساده دل سبز نجیبی که خدا / در میان دل پاکت صدف آیینه کاشت .

*

روزی که مرا بر گل رویت نظر افتاد / احساس نمودم که دلم در خطر افتاد

تا چشم من افتاد به گلبرگ جمالت / زیبایی گل های بهار از نظر افتاد . . .

.Infernal
07-01-2011, 09:57
بی تو میشه زنده بود اما نمیشه زندگی کرد .

اگر عاشق شدی نترس ، راهت رو ادامه بده ، عشق پله و تو رهگذر ، پس عبور کن .

شب شده ، تاریکی شب رنگ روزگار منه / همیشه از تو نوشتن ، هر شب و هر شب کار منه .

عزیزا کاسه ی چشمم سرایت / میون هر دو چشمم جای پایت / از آن ترسم که غافل پا نهی تو / نشیند خار مژگانم به پایت .

عشق بر تدبیر خندد زان که در صحرای عقل / هرچه تدبیر است جز بازیچه ی تقدیر نیست .

.Infernal
07-01-2011, 09:58
عشق یعنی پاک ماندن در فساد
آب ماندن در دمای انجماد
در حقیقت عشق یعنی سادگی
در کلام برتری افتادگی . . .

زندگی درک همین امروز است
فهم نفهمیدن هاست
ظرف امروز پر از بودن توست
شاید این خنده که امروز دریغش کردیم
آخرین فرصت ماست . . .

مهربانی تزئین لحظه هاست
برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتن ندارم . . .

خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که
معادله زندگی ، نه غصه خوردن برای نداشته هاست
و نه شاد بودن برای داشته ها . . .

این سخن در آسمان باید نوشت:
با تو در دوزخ مداوم ، بی تو هرگز در بهشت . .

™Arman
07-01-2011, 10:24
تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت
میتوان گفت که من چلچله باغ توام

مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرمای توام

دارد برف می آید در گوش دانه های برف نام تو را زمزمه خواهم کرد تا برف زمستانی از شوق حضورت بهار را لمس کند

رفاقت مثل آدم برفی میمونه ، درست کردنش راحت اما نگه داشتنش سخت !

داره برف میاد به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه بارید بهم خبر بده ، اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت

وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی ! به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟

™Arman
07-01-2011, 10:24
عشق یعنی امید ، یعنی طراوت باران ، یعنی سفیدی برف ، یعنی ساز زندگی و لبریز از خوشی و عشق یعنی راز زیستن !

سوزی که برف داره ، بارون نداره

معرفتی که تو داری ، هیچ کــس نداره !

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد
و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟
چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن می دهی ؟ بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند . ارد بزرگ

لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیره برفه !!!!!
درسته که هوا رو گرم نمی کنه ولی تورو دل گرم میکنه

™Arman
07-01-2011, 10:26
الا ای برف!
چه می ‏باری بر اين دنيای ناپاکی؟
بر اين دنيا که هر جايش
رد پا از خبيثی است
مبار ای برف!
تو روح آسمان همراه خود داری
تو پيوندی ميان عشق و پروازی
تو را حيف است باريدن به ايوان سياهی‏ها
تو که فصل سپيدی را سرآغازی
مبار ای برف!

لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!

برف بارید و خدا پاكی خود را به زمین هدیه كرد. زمین مغرور شد كه سفید است، پاك است چون دل خدا... و خدا با آفتابی، اشتباه زمین را به وی گوشزد كرد

برف که حالا کم کم آب می شود ، سفید ، همرنگ آرزوهای تو بود ...

امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ

™Arman
07-01-2011, 10:26
امسال زمستون خيلی قشنگه چون با تو آغاز ميشه با تو نيستم با کفشمم...

یه گاز از دماغت میدی !؟(از عاشقانه های خرگوش و آدم برفی !!!) !

به دلیل بارش سنگین برف، سرمای شدید و خارج نشدن مردان از خانه اداره ثبت احوال درباره افزایش شدید جمعیت هشدار داد

به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !

ای که در فصل خزان بینی مرا با پشت خم ، این زمستان را مبین ، ما هم بهاری داشتیم ، این نیز بگذرد

™Arman
07-01-2011, 10:27
گل یخ زمستان تو هستم

اسیر ناز چشمان تو هستم

مرا پرپر مکن ای جانم ای دوست

که من مشتاق دیدار تو هست

دعا میکنم غرق باران شوی

چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق

بهاری ترین فصل ایمان شوی

مواظب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد ، زندگی با دلت نکند

به که گویم که تو منزلگه چشمان منی

به که گویم که تو گرمای دستان منی

گرچه پاییز نشد همدم و همسایه ی من

به که گویم که تو باران زمستان منی

وقتی می رفتی بهار بود ، تابستان نیامدی ، پاییز شد ، پاییز که نیامدی پاییز ماند ، زمستان که نیایی باز پاییز می ماند ، تو رو خدا فصل ها رو به هم نریز

™Arman
07-01-2011, 10:33
خوب من ، کاش از این فاصله حس میکردی لحظه هایم همه از غیبت تو دلگیرند...

مردن و گم شدن از ماست نه از فاصله ها ، گرچه دیگر همه جا پر ز جدایی شده است ، مشکل از طاقت دل هاست نه از فاصله ها.

من از این فاصله ها دلگیرم بی تو اینجا چه غریبانه شبی می میرم ، دیر سالیست که می خواهم از اینجا بروم ولی انگار که با قلب زمین زنجیرم.

گوته نویسنده بزرگ آلمانی میگه: فاصله گرفتن از آدمایی که دوستشون داریم بی فایده است ، زمان به ما نشان خواهد داد که جانشینی برای آنها نیست!

دوری فقط تعبیریست که فاصله ها از ما دارند اما بی خبرند از نزدیکی دلهایمان.

™Arman
07-01-2011, 10:34
مینویسم د – ی – د – ا – ر
تو اگر بی من و دلتنگ منی ، یک به یک فاصله ها را بردار.

بیقرار توام و در دل تنگم گله هاست ، آه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست ، همچو عکس رخ مهتاب که افتاد در آب. در دلم هستی و بین من تو فاصله هاست

چقدر فاصله ی ما دور است ، فکر میکنم هیچ وقت نرسیم و من در کنار این دنیا تنها بمانم و تو همیشه منظره ی من باشی و قبله ی نگاه من.

گرمی سلامم آتش خاطره هاست ، پذیرا باش اگرچه میان ما فاصله هاست!!!

یه من ، یه تو ، یه فاصله ، نه نشد!

بی من ، یه تو ، یه فاصله ، نه! نشد!

یه من ، بی تو ، یه فاصله ، نه نشد!

یه من ، یه تو ، بی فاصله ، حالا شد...!!

™Arman
07-01-2011, 10:34
میگن فاصله ها سردی میاره! نمیدونم چرا فاصله بین من و تو دلتنگی میاره!

تقدیم به او که به رسم جاده ها دور است اما به رسم دل با او هیچ فاصله ای نیست.

پرسید کدام راه نزدیکتر است؟ پرسیدم به کجا؟ گفت به خلوتگاه دوست. گفتم تو مگر فاصله ای می بینی بین دلو آنکس که دلت منزل اوست.

نزدیک ترین رفیق به تو کسیه که از دورترین فاصله ها به یادت باشه.

خوشبختی فاصله ی این بدبختی است تا بدبختی دیگر.

™Arman
07-01-2011, 10:45
در فصل زمستون که لبو میچسبد

آغوش و فشار و گفتگو میچسبد پس شعله بخاری ها را کم کن

که فقط زیر پتو میچسبد !!!

شرکت ملی گاز ایران !!!

از هم قفس شدن تا هم نفس شدن بسیار فاصله ست.

نرسد دست تمنا چو به دامان شما ، میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما ، از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست ، نیمه جانی است در این فاصله قربان شما.

بيب بيب برو کنار ، اين اس ام اس يه بار بوسه داره ، برو کنار خيس نشي

خاکستر مي گويد آتش را مي توانم ببخشم ولي تبر را هرگز

™Arman
07-01-2011, 10:46
ميدوني مترسک به کلاغ چي گفت ؟ گفت هرچي ميخواي نوکم بزن ، ولي تنهام نزار

ميدوني چرا خورشيد داغه ؟ چون ميبينه تو مال مني آتيش ميگيره

کدامين شاخه ي گل را به خاطر مرامت تقديمت کنم که وجودت عطر تمام گلهاست

شب ساعت ابري مرا داد به تو / افتاد نگاه خسته ي باد به تو / باران زد و خيس شد تن خاطره ها / باران زد و باز يادم افتاد به تو

صد دفعه گفتم لباساتو جلوم تکون نده ، دکتر گفته به گرد گلها حساسيت دارم

™Arman
07-01-2011, 10:47
رفتن هميشه راه نيست / وقتي که سينه اي پر آه نيست / شکستي تو دل من / آيا اين گناه نيست ؟

اگه نگي ديوونه ام / تويي فقط بهونه ام / براي يک حس عميق / تو اين دنياي نارفيق

بزار بگم دوست دارم / ساده و راحت و بلند / آخه هميشه دوري ها / از توي سکوت مياند

عشق يعني رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر به سوي روزگار / عشق يعني بي وفايي هاي يار / عشق يعني سالها در انتظار

درسته دلت از سنگه ولي اشکال نداره ، آخه من هنوز بت پرست موندم

™Arman
07-01-2011, 10:54
غريبانه در سکوت سهمگين نامت را بر حاشيه ي قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگويم دوستت دارم ، هيچوقت تو و محبتهايت را از ياد نمي برم

هيچ ثروتي بالاتر از مهرباني نيست ، يادت باشه خيلي ثروتمندي

تمام دارايي من رنجي است که از دوري تو ميکشم

تو خودت قشنگترين شعر و غزل ، ترانه اي / واسه زندگي کردن جز تو ندارم بهانه اي

زندگي بايد کرد / گاه با يک گل سرخ / گاه با يک دل تنگ / گاه بايد روييد در پس اين باران / گاه بايد خنديد بر غمي بي پايان

™Arman
07-01-2011, 10:54
دلم براي ديدنت ، چه عاشقانه لک زده / بلور قلب عاشقم ، ز دوريت ترک زده

تو آفتاب مني من گياه رنجورت / بتاب بر من عزيزم فداي آن نورت / بيا وجود مرا ذوب کن در آتش خود / ببر مرا ببرم تا کرانه ي دورت

پناهي نيست جز آوار / رفيقي نيست جز ديوار / کجايي اي چراغ عشق / منو از سايه ها بردار

آسمان کوچک من همه شب بارانيست / همه شب در تب چشمان ترم مهمانيست / شکوه از فاصله ها نيست که از قلب من است / غم و اندوع دل عاشق من پنهانيست

پيش هم بودن اگر ديروز ها لطفي نداشت / ارزش ديروز را امروز باور ميکنيم

™Arman
07-01-2011, 10:55
آرامش يعني اينکه هميشه ته دلت مطمئن باشي يه خونه ي گرم ، راحت و بدون همسايه داري

هميشه واسه گلي خاک ميشم که اگه به آسمون رسيد ، بدونه ريشه اش کجاست

فداي اون مهر و وفات / دلم شده تنگ برات / چطور بگم ؟ باور کني ! / چقدر عزيزي تو برام

آسمان را بي ستاره ، دريا را بي موج ، ديده را بي اشک ، لب را بي خنده و زندگي را بي تو دوست ندارم اي بهترينم

سرچشمه ي عمر آدمي يک نفس است / آن هم فداي يک هم نفس است

™Arman
07-01-2011, 10:57
در مرام ما نباشد جز وفاداري دوست / جان دهيم بهر رفيقي که وفاداري در اوست

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پريشاني يک لحظه دوست داشتنم آگاه بودي ، تمام لحظه هاي عمرت برايم مي گريستي

با جمله ي رندان جهان هم کيشم / خيام ترانه هاي پر تشويشم / انگار شراب از آسمان مي بارد / وقتي که به چشمان تو مي انديشم

آموخته ام که وقتي نااميد ميشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت ميشود و عاشقانه انتظار ميکشد که به رحمتش اميدوار شوم

اگر با آتش عشقت مرا بسوزاني باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

™Arman
07-01-2011, 10:57
عاشقانه دوستت خواهم داشت بي آنکه بخواهم دوستم داشته باشي و عاشقانه در غمت خواهم مرد بي آنکه بخواهم در مرگم اشک بريزي

اگه ديدي کويرم / بيايي جون ميگيرم / اگه ديدي بهارم / تو قلبم تو رو دارم

*************-**-*-*-*

پيش ازينت بيش از اين انديشه عشاق بود / مهر ورزي تو با ما شهره ي آفاق بود

پيوند عشق حقيقي ، حتي با مرگ هم گسيخته نميشود چه برسد با دوري

مشترک گرامي ورود شما به قلب فرستنده ي پيام با موفقيت انجام شد ، خروج امکان پذير نميباشد

™Arman
07-01-2011, 10:58
جهان بي دوستان زندان جان است ، صفاي زندگي با دوستان است

تا بدين لحظه نمي دانستم ياس اينقدر اصالت دارد / من برايت گل ياسي چيدم چون گل ياس به اندازه ي يک عشق صداقت دارد

اگه روزي خواستي بگي دوست ندارم ، آروم آروم بگو تا آهسته آهسته بميرم

مترسک به گندم گفت : مرا براي ترساندن آفريدن اما من تشنه ي عشق پرنده اي شدم که سهمش از من گرسنگي بود

دعا ميکنم هيچگاه چشمهاي زيباي تو را در انحصار قطره هاي اشک نبينم و تو برايم دعا کن ابر چشمهايم فقط براي تو ببارد

™Arman
07-01-2011, 10:59
شب در خم گيسوي تو عابر ميشد / با هر نفست بهار ظاهر ميشد / اي فلسفه ي شگفت ، افلاطون هم / با ديدن چشمان تو عاشق ميشد

ما اهل دليم اشاره را مي فهميم / راز شب پر ستاره را مي فهميم / با پنجره هاي بسته عادت داريم / با هرچه دل شکسته نسبت داريم

چشم مستت به پاکي درياست / قهر و نازت براي من زيباست / با تو هيچ از خدا نمي خواهم / با تو بودن براي من دنياست

در انتهاي نگاهت کلبه اي مي سازم تا مبادا بگويي از دل برود هر آنکه از ديده برفت

دل ، عشق پر از رنگ و ريا دوست نداشت / يک لحظه تو را ز من جدا دوست نداشت / اي آينه دار خلوتم باور کن / اندازه ي من کسي تو را دوست نداشت

™Arman
07-01-2011, 11:00
آه ، تنهايي ما غمگين است / درد دوري به دلم سنگين است / ياد ايام گذشته به دلم / زنده بادا که چقدر رنگين است

دريا باش تا بعضي ها از با تو بودن لذت ببرند و آنها که لياقت ندارند در تو غرق شوند

تو به پاکي عقيقي / مثل درياها عميقي / فهميدي چرا مي خوامت ؟ / آخه بهترين رفيقي

برو جلوي آينه ببين کي توشه ، اگه اون نباشه ميخوام دنيا نباشه

زندگي وقتي قشنگه که دلي براي دلي تنگ ميشه ، الان زندگيم خيلي قشنگه

™Arman
07-01-2011, 11:01
اگه ديدي يه روزي از قلبت دود بلند شد نترس ! اون منم که معتاد محبتت شدم
پروانه به دور شمع گشت و پرش سوخت... من به دور تو گشتم جگرم سوخت

تو مرا مي فهمي... من تورا مي خوانم و همين ساده ترين قصه ي يك انسان است. تو مرا مي خواني من تورا ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم ميداني تا ابد در دل من خواهي ماند

سكوتم صداي تو... هوايم هواي تو... دلتنگيم براي تو... تنهاييم بياد تو... زندگيم فداي تو

آنقدر زير لبم نام تورا زمزمه كردم... كه لبم سوخت ولي نام تورا توبه نكردم

اگر سنگ در رود زندگي نمي كرد ، صداي آب هيچ وقت زيبا نبود

TAAW
07-01-2011, 12:21
میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد / کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد

یك لحظه بيبن با من چه کردی
همه احساسمو بازیچه کردی
جدایی را تو کردی من نکردم
زدی تیر به قلبم رد نکردی ، .

ابرهای بارانی چشمانم از بس باریدند ، همچون چاه چشمان عروسک هاییم خشکیدند . پایان جدایی کجاست .

کاش به جای جدایی مردن بود ، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن

به چشم خسته ی من آسمون سنگ شده ، لعنت به این جدایی دلم برات تنگ شده

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

TAAW
07-01-2011, 12:22
معلمم گفت الف ، گفتم او ، گفت ب ، گفتم با او ، گفت پ ، گفتم پیش او ، گفت ج ، خواستم بگویم جدایی ، گفت نگو

تو دنیا از ۳ آهنگ خوشم نمیاد بشنوم ! صدای کودکی را از بی مادری ، صدای مجرمی را از بی گناهی ، صدای عاشقی را از جدایی

از باد پرسیدم پایان کار عشق چیست ؟ سری تکان داد و گفت نفرین بر این جدایی

مرا اینگونه باور کن ، کمی تنها کمی بی کس ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته ؟ نمیدانم مرا آیا گناهی هست ؟ که شاید هم به جرم آن ؛ غریبی و جدایی هست

دوستی من و تو دوستی شاخه و برگ است ، و جدایی برگ از شاخه مرگ است

TAAW
07-01-2011, 12:24
تا نباشد جدایی ها کـــ ـس نداند قدر یاران ، کویر خشک می داند بهای قطره ی باران

می نالم از جدایی ای نازنین کجایی ، سوزم ز هجرت ای بهترین کجایی ، در باغ آرزوها دیگر گلی نمانده ، در حسرت گل هستم ای باغبان کجایی ؟

فریاد زدم بدونی بیزارم از جدایی ، دلم برات تنگ شده عزیز دل کجایی ؟

تو را دوست داشتم ولی افسوس که در دادگاه زمانه مرا محکوم به جدایی کردی

گرچه راه قیامت پر خطر است ، اما جدایی ز دوستان قیامتی دگر است

TAAW
07-01-2011, 12:25
پرستوها چرا پرواز کردین ، جدایی را شما آغاز کردین ، جدای بی وفایی قهر و دوری ، همه باشند گناه آشنایی

در حسرت دیدار تو ام گفتم تا بدانی / از من تا تو صد سال راه است و جدایی / حال شب است و غم و تنهایی / افسوس که نیست برایمان هیچ راه وصالی .

چشمامو وقف تو کردم ، دل به خلوت تو بستم ، هم ترانه پس کجایی ؟ من که مردم از جدایی ، دل شکسته و غریبم ، جون میدم اگه نیایی

ما که در یاد همیم از چه جداییم / کی شود بار دگر گرد هم آییم

می گویند سه چیز زاده ی عشق نیست : جدایی ، سفر ، فراموشی ، ولی آن زمان که تو مرا تنها گذاشتی و فراموشم کردی من لحظه لحظه عاشقت شدم

TAAW
07-01-2011, 12:27
قصه تلخ جدايي نشود باور من
شايد اين است كه هر صبح بخواهم ز نسيم
تا بريم خبر آرد ز تو اي خوبترين پاكي ناب

تحمل ِ هر دویمان را ندارد،
.
.
.

اوّل کداممان
باید از پل جدايي بگذرد؟

درهجوم لحظه هاي پوچ جدايي سكوت تنها ياد گار لحظه هاي با تو بودن است وقتي ثانيه ها رفتن را تلنگر ميزنند بودنت به كوچه فراموشي كوچ ميكند

در سکوت دادگاه سرنوشت ، عشق بر ما حکم سنگینی نوشت. گفته شد دلداده ها از هم جدا، وای بر این حکم و این قانون زشت.....

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

TAAW
07-01-2011, 13:04
من که نمیشه باورم

تویی که بی وفا شدی

تو هم مثه غریبه ها

رفتی ازم جدا شدی

قول داده بودیم ما به هم که تن ندیم به روزگار
چه بی دووم بود قول ما جدا شدیم آخر کار
گل مغرور قشنگم من فراموشت نکردم
بی تو اینجا رو نمی خوام می رم و برنمی گردم

اي رفته باز گرد که دلم بي قرار توست
چشم به راه و دلم در انتظار توست
آخر بگو چرا از کنارم جدا شدي
زردي روي ما ز رخ نو بهار توست

جدا از تو نمی خواهم ببینم روی دنیا را

بیا تا در شب چشمت ببازم صبح فردا را

بیا ای هم نفس در هم بریزیم این نفس ها را

بیا با عشق خود آتش زنیم این کهکشان ها را

هر لحظه جدا از تو

برام ماهی و سالی

با هر نفسم داد میزنم

جای تو خالی

TAAW
07-01-2011, 13:06
آن شب که در خیابان چشمم به چشمت افتاد

چشمک زدی چه شیرین رفتم به راه فرهاد

من عاشق تو گشتم، تو عاشق جدایی

فریاد از نگاهت، فریاد از تو فریاد

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا

چه کنم دل به چنین روز ز دلدار جدا

ابر و باران و من و یار ستاده به وداع

من جدا گریه کنم ابر جدا یار جدا

چرا زمین و آسمان به ضد ماست نازنین

ببین برای ما خدا چگونه خواست نازنین

اگر چه قلبهای ما به عشق هم تپد ولی

ببین چگونه راه ما زهم جداست نازنین

دل من همی داد گفتی گواهی که باشد مرا روزی از تو جدایی
جدایی گمان برده بودم و لیکن نه چندان که یکسو نهی آشنایی

طول این فاصله ها دستم هست من جدا و تو جدا دستم هست

عاشقم باش ولی دورادور دو قدم فاصله را دستم هست

EHSAN
08-01-2011, 08:35
تاپیک ترکیب شد

.Infernal
08-01-2011, 09:39
تنهایی آدم ها به عمق دریاست ، ولی پر کردنش با یک لیوان محبت کافیه . . .

MARAb-T920b
این طوری نمی تونی بخونیش، برو بگیرش جلوی آینه !

خواستم توی قلبت خونه کنم دیدم زمینش خیلی گرونه !
ما که فقیریم ، توی چشات چادر میزنیم . . .

فرقی نمیکنه که به اندازه دل یک گنجشک دوستت داشته باشم یا به اندازه دل فیل
مهم اینه که به اندازه یک دل دوستت دارم . . .

اگر روزی مقدر شد که با اشکت وضو سازم / خدا داند که با چشمت هزاران قبله می سازم . . .

.Infernal
08-01-2011, 09:40
به علت بارش بی وفایی، جاده عشق لغزنده است، لطفا با محبت حرکت کنید !!!
--------------------------
هی!!!! ۳ راه بیشتر نداری:
۱ با من باشی
۲ با تو باشم
۳ توافق کنیم که با هم باشیم
در دریای نیلفام خوابهای شیرین شب ، صدف های رنگین خیال را می کاوم ، شاید مروارید رویای تو را در آن یابم
روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم!
صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش

.Infernal
08-01-2011, 09:41
صفای اشک آهم داده اين عشق
دل دور از گنا هم داده اين عشق
دو چشمونت يه شب آتش به جون زد
خيال كردم پناهم داده اين عشق

خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي اما وقتي که بهار شد يه جوري ازش جدا شي
خيلي سخته يه غريبه به دلت يه وقت بشينه بعد اون بگه که هرگز نميخواد تو رو ببينه

كاش هرگز در محبت شك نبود
تك سوار مهرباني تك نبود
كاش بر لوحي كه بر جان دل است
واژه ي تلخ خيانت حك نبود

به چه مي خندي تو؟به مفهوم غم انگيز جدايي؟ به چه چيز ؟ به شکست دل من يا به پيروزي خويش ؟
به چه مي خندي تو؟به نگاهم که چه مستانه تو را باور کرد؟يا به افسونگري چشمانت که مرا سوخت و خاکستر کرد؟
به چه مي خندي تو؟به دل ساده من مي خندي که دگر تا به ابد نيز به فکر خود نيست؟خنده دار است بخند.

در قمار زندگی عاقبت ما باختیم
بس که تک خال محبت بر رفیق انداختیم

.Infernal
08-01-2011, 09:42
غربت را نبايد در شهری غريب يا در گم شدن لحظه آشنا جستجو کرد. هرگاه عزيزت نگاهش را به ديگری تعارف کرد،آنگاه تو غريبی.

اگر روزی تهدیدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی تركت كردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

خیلی ها نفرین میکنن ... تلافی میکنن... اما نه ... نفرین من ... الهی اونی که دوستش داری تنهات نذاره ... تلافی من .... میرم تا به اون برسی ... سره راهت نباشم ... راستی ... قد من دوست داره ...؟

چقدر دوست داشتم یك نفر از من می پرسید چرا نگاه هایت آنقدر غمگین است؟چرا لبخندهایت آنقدر تلخ و بیرنگ است؟ اما افسوس كه هیچ كس نبود ...همیشه من بودم و من و تنهایی پر از خاطره ... آری با تو هستم! با تویی كه از كنارم گذشتی و حتی یك بار هم نپرسیدی چرا چشمهایم همیشه بارانی است

یکی محبت میکنه و یکی ناز میکنه ! اونی که ناز میکنه همیشه محبت می بینه اما اونی که محبت میکنه همیشه تنهای تنهاست

.Infernal
08-01-2011, 09:43
بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم

دل كه رنجید از كسی خرسند كردن مشكل است
شیشه بشكسته را پیوند كردن مشكل است

ذهن را درگیر با عشقی خیالی کرد و رفت
جمله های واضح دل را سوالی کرد و رفت
چون رمیدن های آهو ناز کردن های او
چشم و دستان مرا حالی به حالی کرد و رفت

ای که بر لبهای ما طرح تبسم می شوی
دعوت ما بوده ای , مهمان مردم می شوی

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی
کاش یارب نیافتد به کسی کار کسی

.Infernal
08-01-2011, 09:43
در كنج دلم عشق كسی خانه ندارد
ك.س جای در این منزل ویرانه ندارد
دل را به كف هر كه دهم باز پس آرد
ك.س تاب نگهداری دیوانه ندارد

وفای شمع را نازم كه بعد از سوختن به صد خاكستری در دامن پروانه میریزد نه چون انسان كه بعد از رفتن همدم گل عشقش درون دامن بیگانه میریزد

سكوتم را به باران هدیه كردم
تمام زندگی را گریه كردم
نبودی در فراق شانه هایت
به هر خاكی رسیدم گریه كردم

برو برو منم بیزارم از تو
خیالم هس كه دست وردارم از تو
خیالت هس كه مو یاری ندارم
گلِِِی دارم كه بویِش بهتـر از تـو

غریبی رفتم و از تو گذشتم
دو چشم سیل میبارید بستم
دلی كه صبح و شو یاد تو می كرد
خدا صبری به دلدادم نشست

.Infernal
08-01-2011, 09:44
بودَت نمی خوانم
که بود نیستی
نبودَت نمی خوانم
که نبود نیستی
بود ترینی
ای نبود ترین

ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم

هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

تب وتابی داره باتو بودن ای حبیب / قلب خود را قربانی نمودن ای طبیب

در رهت جانی را ستودن ای شکیب / عاشق را معشوق بودن ای رقیب . . .

عشق از دوستی پرسید :تفاوت من و تو در چیست؟ دوستی گفت: من افراد را به سلامی آشنا می کنم ولی تو با نگاهی...... و من آنان را با دروغی جدا می کنم ولی تو با مرگ !!!!

.Infernal
08-01-2011, 09:45
فلانی ؟ می دانی ؟ می گویند رسم زندگی چنین است : می آیند ، می مانند ، عادت می دهند و می روند ، و تو در خود می مانی ، و تو تنها می مانی ، راستی نگفتی ؟ رسم تو نیز چنین است ؟ مثل همه ی فلانی ها ؟

ماهی لب بسته را اندیشه ی قلاب نیست .

گفتند وفا پیشه کن و مردمی آموز / کردیم ولی یار وفادار ندیدیم .

مردها موجوداتی اند از هوس و عشق هوسی ست از بهشت ، مگر عشق آنها را به دربهای رویایی بهشت برساند .

ذهن را درگیر با عشقی خیالی کرد و رفت / جمله های واضح دل را سوالی کرد و رفت / چون رمیدن های آهو ناز کردن های او / چشم و دستان مرا حالی به حالی کرد و رفت .

.Infernal
08-01-2011, 09:46
عشق چیست ؟ حدیثی است که با نگاه آغاز می شود و با لبخندی شیرین می شود و با بوسه ای به اوج می رسد و با اشکی پر از اندوه به پایان می رسد .

لبانم صدایت می زنند تا به آنها بگویی چگونه بخندند ، دستانم را به سویت دراز است که آنها را به سوی شهر عشق ببری ! اما نمی دانم چرا پاهایم با تو همراه نیست که بخواهی به خاکسترم بنشانی .

ز درد عشق تو با ** حکایتی که نکردم / چرا وفای تو کم شد ، شکایتی که نکردم .

ای اشک ، آهسته بریز که غم زیاد است / ای شمع آهسته بسوز که شب دراز است .

وقتی قرار شد من بیقرار تو باشم، ناگهان تو تنها قرار زندگی ام شدی!.

.Infernal
08-01-2011, 09:47
رنگ از رخسار گندم رفته است / دوستی از یاد مردم رفته است
ننگ دیگر در بین مردم ننگ نیست / آینه با آینه یک رنگ نیست . . .

روی هر سینه سری تکیه کند وقت وداع / سر من وقت وداع تکیه بر دیوار کرد
روی هر لب ، لبی باشد موقع قنچه شدن / لب من خشکی رو باز از رو خودش پاک کرد . . .
*
*
*

میان عابران تنهاتر از من هیچ ** نیست / کسى اینجا به فکر این غریبه در قفس نیست
دلم امشب براى خنده هایت تنگ تنگست / فقط در دستهاى گرم تو مردن قشنگست . . .

آخرین شعر مرا قاب کن و پشت نگاهت بگذار ، تا که تنهایی ات از دیدن آن
جا بخورد و بداند که دل من با توست ، در همین یک قدمی . . .

در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما، همه از من گریزانند، تو هم بگذر از این تنها..

.Infernal
08-01-2011, 09:48
مينويسم خاطرات با اشک و آه / در شبي غمگين و تاريک و سياه
مينويسم خاطرات از روي درد / تا بداني دوريت با من چه کرد . . .

بر تن ما نکند آتش دوزخ اثري / چون به آتش کده مهر شما سوخته ايم

دريا چه دل پاک و نجيبي دارد / چنديست که حالات عجيبي دارد
اين موج که سر به سخره ها ميکوبد / با من چه شباهت عجيبي دارد

ز چشمانت نگاهي ده به چشمانم / که چشم من به هر چشمي نمي نازد

زندگي قافيه باران است ، من اگر پاييزم و درختان اميدم همه بي برگ شدند
تو بهاري و به اندازه باران خدا زيبايي

.Infernal
08-01-2011, 09:49
با خيالِ تو هنوزم مثه هر روز و هميشه هر شبِ حافظه ي من پرِ تصوير تو ميشه

زندگي پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسيم مژه بر هم زدني خاموش است

بمون بگو چکار کنم ، دنيا پر از درد و غمه / تموم زندگيم توئي ، تو هم که اخمات تو همه !

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشاي تو زيباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکين به حقارت منگر ، دل ما وسعت درياست اگر بگذارند

.

فرياد من از داغ توست ، اينگونه خاموشم نکن ،
حالا که يادت ميکنم ، ديگر فراموشم نکن

.Infernal
08-01-2011, 09:51
دنیا به من نیاموخت در غیابت صبور باشم اما وفا به من آموخت که فراموشت نکنم .

در زندگی محتاج دو چیز باش ، قلبی که دوستش داری و قلبی که دوستت داره .

گاهی آدم میشکنه ، زخمهایی هست که تقصیر هیچکس نیست ولی جاشون میمونه تا ابد .

گاهی وقتها سکوت فریاد معرفت است ، گرچه ساکتیم ولی به یادتیم .

نبودی تا ببینی گه چگونه غزل در تاب یاسمن تب کرد و تا صبح نالید ، نبودی تا ببینی که آسمان چه بی قرار و معصومانه اشک می ریخت و تن سرد مرا نوازش می کرد ، نبودی تا ببینی که چگونه چشمانم در انتظارت ماند و نیامدی .

وقتی گرمای نگاهت نیست این میشود حال و روز من

سرماخوردگی پی در پی، تب و لرز

.Infernal
08-01-2011, 09:52
در تنور عاشقی سرد مکن / در مقام عشق نامردی مکن / حرف مردی می زنی مردانه باش / در سرای عاشقی افسانه باش .

گر راضی شوی از من ، همه روزم به شادابیست / گر نامه ام شود از سوی تو امضا کافیست .

دوست داشتن بهترین شکل مالکیت و مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است .

چنین گفت زرتشت : عاشق عاشقی باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهربانی مهر بورز ، با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش .

یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه تویی که بین میلیون ها دوست ، تکی !

.Infernal
08-01-2011, 09:52
بزرگترین درد دنیا اینه که بدونی پناه لحظه هات ، پناه دیگری دارد .

باز هم ثانیه ها اسم تو را جار زدند / و دقایق امشب به تو تکرار زدند / سکوتی که در این عقربه ها می چرخید / نکند در دل تو اسم مرا دار زدند

کاش میدانستی آن ** که تو در تو امید به زندگی را پرورش می داد ، خودش محتاج قطره ای از باران محبت بود .

گله دارم ز همه قول و قراری که نشد / سردی عشق تو و فصل بهاری که نشد .

انجا كه امكان نفرت هست ، امكان عشق هم هست .فقط

كافیست از میان این دو یكی را انتخاب كنیم .

.Infernal
08-01-2011, 09:54
تو میگی بدون من دنیا برات زندون تنگه / من میگم بگو عزیزم ، تو دروغات هم قشنگه .

طوفان با همه ی شدت خود به ساحل و آرامش منتهی می شود و حتی در بحبوحه ی شدت خود در جستجوی آرامش است ، من نیز همه ی عصیانم به عشق تو ختم می شود و یگانه فریاد درونم این است که تو را ، تنها تو را !

اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند ، بگذار پایان تو را غافلگیر کند ، درست مانند آغاز !

ز همه چیز گذشتن و به همه چیز رسیدن مهم نیست ، مهم از چه گذشتن و به چه رسیدن است

اگر خداوند آرزویی را در دل تو انداخت ، بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است .
------------------------------------

.Infernal
08-01-2011, 09:55
--------------------------------------------------------------------------------

آخرین شعر مرا قاب کن و پشت نگاهت بگذار ، تا که تنهایی ات از دیدن آن
جا بخورد و بداند که دل من با توست ، در همین یک قدمی

*.*.*

تو صادقانه گفتی در خانه قلبت هیچ جایی برای من نیست
من بر قلب سنگی ات بوسه می زنم که با من صادق بود

*.*.*

هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای
خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

*.*.*

به چهار‌راه بی حوصلگی که می‌رسم

تمام چشمک‌های زرد احتیاط را

به امید دستان سبز تو

رد میکنم و قرمز‌پوش می‌شوم...!

یک صندلی خالی کنار رویاهایم از آن توست ، بنشینی یا بروی ، دوستت دارم !

.Infernal
08-01-2011, 09:57
--------------------------------------------------------------------------------

باز امشب غزلی کنج دلم زندانی است ، آسمان شب بی حوصله ام طوفانی است ، هیچ ** تلخی لبخند مرا درک نکرد ، های های دل دیوانه من پنهانی است .

دوست دارم شب را به غم تو سر کنم ، دفتری را از اشک چشمم تر کنم ، نام آن دفتر نهم دیوان عشق ، عشق را عنوان آن دفتر کنم .

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم ، شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم ، تو چیستی که از هر موج تبسم تو ، بسان قایق سرگشته ی روی مردابم .

شاخه گلت سالها بود در میان دفترت خوابیده بود ، بی اجازت امروز بیدارش کردم .

همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد .

.Infernal
08-01-2011, 09:59
آنگاه که با دستانت واژه ی عشق را بر قلبم می نوشتی ، سواد نداشتم اما به دستان تو اعتماد داشتم ، حالا سواد دارم اما دیگر به چشمانم هم اعتماد ندارم .

تو ندانستی چه می خواهم ز تو / من نگفتم که بمان یا که برو / من فقط می خواستم شمعی شوم / تا بسوزم جان خود را نزد تو / تو ولی از آتشم ترسیدی و رفتی و / گفتی که : برو ! نه من نه تو .

منم تنهاترین تنهای تنها / اسمتو می نویسم روی شن ها / باد میاد اسمتو پاک میکنه / کارم شده در این صحرای غمها .

تو ای دنیا یکی غمگین یکی شاده / یکی مثل من گریه هاش خیلی زیاده .

یاد تو بهترین آرامش لحظه هام / دوست دارم خاطراتت همیشه باهام .

.Infernal
08-01-2011, 10:00
به گل گفتم : عشق چیست ؟ گفت : از من خوشگل تر است ، به پروانه گفتم : عشق چیست ؟ گفت : از من زیباتر است ، به شمع گفتم : عشق چیست ؟ گفت : از من سوزان تر است ، به عشق گفتم : آخر تو چیستی ؟ گفت : نگاهی بیش نیستم !

آهای عاشقان عشق را برای قلبش بخواهید نه برای هوس و خوش گذرانی و گذراندن لحظه های زندگی با هدف عاشق وید و با عشق نیز از این دنیا بروید .

با مداد رنگی هایم یاده خوبه آمدنت رو نقاشی کردم و جاده سفیده رفتنت رو خط خطی ، کسی نیست که زندگی رو برایم دیکته کند ، غلط هایم رو بگیرد ، و مجبورم کند از روزهای سخت اشتباهم ۱۰ بار بنویسم ، جغرافیای بودنه تو مرز دریا رو فرا گرفته ، آنجا که تویی ماهی ها هم نمی توانند بیاین تا چه رسد به من ! تاریخ نشان میدهد تا قبل از اینکه به یادت بیاورم نبودی ! هرگاه خواستم بنویسم نوکه مدادم می شکست ! و حالا گاه و بیگاه با کوچکترین یادی از تو قلبم میشکند ! بیا لحظه هایم را قسم بده تا بدونی در نبودنت چه کشیدم ! میخوام بدونی تا ابد دوستت دارم .

چقدر دوست داشتم یک نفر از من می پرسید چرا نگاه هایت آنقدر غمگین است ؟ چرا لبخندهایت آنقدر تلخ و بی رنگ است ؟ اما افسوس که هیچ ** نبود ، همیشه من بودم و من و تنهایی پر از خاطره ، آری با تو هستم ! با تویی که از کنارم گذشتی و حتی یک بار هم نپرسیدی چرا چشمهایم همیشه بارانی است !

یادت همیشه سبز است در خلوت خیالم / خوبم به خوبی تو ، هرچند نپرسی حالم .

.Infernal
08-01-2011, 10:02
دیوارها اگر چه متهم به ایجاد فاصله هستند ، اما این دستان دیوار ساز ما است که تبرئه می شوند .

عشق و محبت ، مشکلات ظاهرا حل نشدنی را از سر راه بر می دارند و غیر ممکن را ممکن می سازند .

یادمان باشد ، لابلای ابرها تکه ای رنگین کمان پنهان کرده ایم تا فردا روزگارمان را سیاه و سفید نگذرانیم .

من چه می دانستم دل هر ** ، دل نیست ، قلب ها ز آهن و سنگ ، قلب ها بی خبر از عاطفه اند ، من چه می دانستم !

من به خود می بالم که در این قصر یخی ، دوستی دارم که دلش آیینه ی خورشید

.Infernal
08-01-2011, 10:06
دیروز به جرم بالا رفتن از قلبت ...... شدم ، میای بگی دزد نیستم ، ساکن قلبتم ؟

بادکنک دلتنگیم پر شده از هوای تو ، پیام ندی می ترکه خونش میفته پای تو !

دیگر هیچ زمینی را به امید مترسک به زیر کشت نخواهم برد ، چرا که من دیده ام یک آسمان کلاغ ، رقص باران را در کلام مترسک به ریشخند گرفته اند .

با تمام فقر هرگز محبت را گدایی نکن و با تمام ثروت هرگز عشق را خریداری نکن ، مسلما آنچه که به دست می آید عشق و محبت نخواهد بود

آتش عشق تو در سینه نهفتن تا کی ؟ / همه شب در غم هجر تو خفتن تا کی ؟ / طعنه ز اغیار تو ای یار شنفتن تا کی ؟ / روی نادیده و اوصاف تو گفتن تا کی ؟

.Infernal
08-01-2011, 10:07
دیوانه را محبت آرام می کند ، ما را محبت تو دیوانه می کند !

زیباترین و دلنشین ترین جمله در تمامی زبان های دنیا ، دوست دارم است ، پس دوستت دارم به هر زبان دنیا .

توی زندگی بعضی چیزها بزرگ ، بعضی چیزها کوچک ، بعضی چیزها ساده و بعضی چیزها مهم هستند ، بزرگ مثل عشق ، کوچک مثل غم ، ساده مثل من ، مهم مثل تو .

نه یادی میکنی نه میری از یاد / به نیکی باد یادت ای پریزاد / مرا کردی تو ای دوست ، فراموش / فراموشیست رسم آدمیزاد .

امید ، اشکی پر از شوق است که با لبخندی عمیق جاری است .

.Infernal
08-01-2011, 10:08
اگر تمامی ابرهای آسمان ببارند ، گل های قالی نخواهند شکفت ، و این قانون زیر پا ماندن است .

یه تکه سلام ، دو فنجان مکث و یک لحظه سکوت به احترام نام قشنگت .

تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست ، تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست ، تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم ، تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست .

مهربان من ، آهنگ حضورت آنچنان لطیف و شاعرانه است که من را مدهوش می کند ، تو تنها چیزی هستی که برای من ارزش فکر کردن را داری ! نمی دانم چقدر از شهر من دوری اما همه جا حست می کنم ، می شنومت ، تو تکرار همیشگی عشقی و من فقط انعکاس بی ارزش نور تو هستم و دیگر هیچ

قسمت این بود که من یار تو باشم / همه عمر گرفتار تو باشم

قسمت این بود که در دایره جور و جفا / من نقطه پرگار تو باشم . . .

™Arman
08-01-2011, 17:53
بستن زلف رها سنگدلی می خواهد / دل شکستن به خدا سنگدلی می خواهد / چون دلت حال مرا دید نپرسید چرا / سنگ ماندن به خدا سنگدلی می خواهد.

اگر یار مرا دیدی به خلوت بگو ای بی وفای بی مروت غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت.

با رفیقان می نشینی از غریبان یاد کن ، این دل شکسته را با پیامی شاد کن.

فاصله ها هرگز مانع فراموش کردن بهترین هایمان نمیشود ، مهم قلبهایمان است که از پشت فاصله ها برای بهترین هایمان می تپد...

نه یادم می کنی نه میری از یاد / عجب بردی تومارا زود از یاد / ببوسم رویت ای شاعر که گفتی / فراموشیست رسم آدمیزاد.

™Arman
08-01-2011, 17:58
من تورا همچون اهورا من تورا همچون مسیحا من تورا تا بی کران ها من تورا تا کهکشان ها از زمین تا آسمان ها دوست دارم.

بیا ای بهترین درمان قلبم ، مداوا کن غم پنهان قلبم ، قسم بر خالق دلهای عاشق ، تو هستی آخرین سلطان قلبم.

در عمق آرزوی من است که در وجودت خانه ای داشته باشم حتی به مساحت یک "یاد"

حلالم کن اگه دوری ، اگر با گریه می خندم ، حلالم کن که مجبورم ، بگو عادت کنم بی تو که میدونی نمیتونم ، که میدونی نفس هامو به دیدار تو مدیونم.

اگر از تمام قلبهای دنیا خسته شدی بیاد قلبی باش که هرگز از یادت خسته نمیشه.

™Arman
08-01-2011, 18:24
هیچ خاری درسایه گل احساس خاری نمیکند ، تقدیم به گل روزگار.

(‘ق”♥”ل”♥”ب”♥”م) 
(“فدای تو”)
 همه رو فراموش میکنه ، جزتو!
i love you

بوسه پلی است بین قهر و آشتی ، بیا هی قهر کنیم هی آشتی !

بوس تنها تصادفیست که پلیس نداره ، بغل تنها پارکینگیست که جریمه نداره ، پس میای تو پارکینگ تصادف کنیم

فرستنده این پیام یه بوس میخواد ! اگه الان واسش نفرستی ، ارواح خبیسه ! میان به زور ازت میگیرن !!! بـــــــــــــله !!!

™Arman
08-01-2011, 18:25
((توجه ))
((توجه ))
۱۰۰۰۰۰ دستگاه ریو
۱۰۰۰۰ کیلومتر اسکناس
۱۰۰۰ صندوق طلا
۱۰۰ دستگاه آپارتمان
فدای یک دوست خوب مثل تو.

انگشت شصتتو بذار روی بند اول انگشت ثبابت

(گذاشتی؟)

بذار

دلم برات اینقدر شده .

بمون بگو چکار کنم ، دنیا پر از درد و غمه / تموم زندگیم توئی ، تو هم که اخمات تو همه !

نمیدانم چه باید کرد با این قلب آشفته. به فریادم برس ای عشق من امشب پریشانم…

عشق تو همچون افق بی انتهاست

قلب من خالی ز هر رنگ و ریاست

زندگی با آرزو ها روبروست

با تو بودن از برایم ارزوست . . .

™Arman
08-01-2011, 18:26
اگه خواستی بوسم کنی به نکات زیر توجه کن، . . ………… ……… ……… ……… ……… ………
………… ……… ……… …..
وای………… ……… . . . . . . دیدی میخوای بوسم کنی!!!!
خجالت نمی کشی؟

در جهان مثل غریبانم نمیدانم چرا؟ روزو شب سر در گریبانم نمیدانم چرا؟ هرکه را جای محبت جان فدایش میکنم ، مثل عقرب میزند نیشم نمیدانم چرا؟

هیچ کس تنهائیم را حس نکرد ، برکه طوفانیم را حس نکرد ،

او که سامان غزل هایم از اوست ، بی سر و سامانیم را حس نکرد . . .

همه دنبالت میگردن ، فکر میکنن گم شدی ، بگم تو قلب منی خیالشون راحت بشه !؟

دلم خوش بود تقدیرم به دست تو رقم خورده

کسی جز دست نا اهلان دل ما را نیازرده

دلم خوش بود با عشقت غم دنیا حریفم نیست

شنیدم عاقبت گفتی که عاشق مثل من کم نیست . . .

™Arman
08-01-2011, 18:28
روزی که مرا بر گل رویت نظر افتاد / احساس نمودم که دلم در خطر افتاد

تا چشم من افتاد به گلبرگ جمالت / زیبایی گل های بهار از نظر افتاد …

یه تکه سلام ، دو فنجان مکث و یک لحظه سکوت به احترام نام قشنگت . . .

شما برنده ی یه بوس از بانک لب من شده اید ، 
بفرستم یا خودتون میایید ببرید؟

در این دنیا کسى یار کسى نیست ، ما تجربه کردیم کسى غمخوار کسى نیست.

من از اداره برق مزاحمتون میشم ، شما شاکی خصوصی دارید ، چون برق چشاتون یه نفرو کشته .

™Arman
08-01-2011, 18:29
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش:

من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود

به امیدی که تو فانوس شب من باشی.

من تو را دوست دارم نه بدان رو که بتو محتاجم ، بلکه به تو محتاجم چون دوستت دارم.

کی چه گلی دوست داره!

نجار : میخک ، دزد : شب بو ، قصاب : گل گاو زبون ، پارچه فروش : اطلسی ، دندون پزشک : مینا، و من…

من تو رو دوست دارم ، تو زیباترین و نازترین گلی هستی که من دوستش دارم.

تا حالا کفشاتو نگاه کردی؟؟؟!!!

دو تا عاشق: دو تا همراه که بی هم میمیرن ، با هم خاکی میشن ، بدون هم زیر بارون نمیرن ،

کاش آدما هم یکم از کفشاشون یاد بگیرن.

اگه بعد از ۱۲۰ سال رفتی اون دنیا و خواستی از صراط رد شی و بهت گفتن یکی هست که حلالت نکرده ، بدون اون منم که به این بهونه میخوام یه بار دیگه ببینمت.

™Arman
08-01-2011, 18:35
خرج کن ولي ول خرج نشو... بخور ولي پرخور نشو... عاشق باش ولي ديوونه نشو... دوستت دارم ولي پررو نشو

هروقت پلک ميزني من يه نفس ميکشم. پس به کسي خيره نشو که خفه ميشم

قصه ي عشق من و تو به قشنگي خياله من و تو ماهي تو آبيم که جدائيمون محاله

گفتي که دگر در تو چنان حوصله اي نيست گفتم که مرا دوست نداري گله‌اي نيست رفتي و خدا پشت و پناهت به سلامت بگذار بسوزد دل من مسئله‌اي نيست

روزي مردي نزد عارفي رفت و گفت اي عارف جمله اي بگو که وقتي ناراحتم خوشحالم کند و وقتي خوشحالم ناراحتم کند! عارف گفت : "اين نيز بگذرد"ا

™Arman
08-01-2011, 18:36
حال من خيلي عجيبه دوست دارم پيشم بشيني... من نگاهت کنم و تو تو چشام عشقو ببيني... اولش گفتم يه حسه يا يه احترام ساده... اما بعد ديدم که عشقه آخه اندازش زياده

به حق ساقي کوثر وجودت بي بلا باشد... سر دستت علي گيرد نگهدارت خدا باشد

در زندگي مشو مديون احساس کسي تا نباشد رايگان عمرت گروگان کسي

روزگار غريبيست نازنين. دهانت را مي بويند مبادا گفته باشي دوستت مي دارم... تو فريادي شو تا باران.وگرنه مي برندت به مرداران

آنان که رنگ پريدگي پائيز را دوست ندارند نمي دانند پائيز همان بهاريست که عاشق شده است

™Arman
08-01-2011, 18:38
تو آن فرشته اي که وقتي در فصل بهار راه مي روي برگ درختان انتظار پائيز را مي کشند تا جاي پاهايت را بوسه بزنند

مگذار گذشت در دلت گم بشود مجذوب تلسم سيب و گندم بشود مگذار زندگي به اين شيريني قرباني يک سوء تفاهم بشود مجنون اگر از آتش ليلي سرخ است يا لاله اگر به هر دليلي سرخ است شرح دل ما حيف است که پنهان باشد اين صورت ما به ضرب سيلي سرخ است

فقط کساني معني دلتنگي رو مي فهمند که طعم وابستگي رو چشيده باشند

زندگي مثل بازي شطرنج ميمونه! اگه بلد نباشي همه مي خوان يادت بدن. وقتي هم که ياد گرفتي همه مي خوان شکستت بدن

قلب ها دريچه ي نفوذند و صادقانه نفوذ كردن پايدارترين مهماني است

™Arman
08-01-2011, 19:01
هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت... بيچاره از اين عشق سوختن آموخت... فرق من و پروانه در اين است... پروانه پرش سوخت ولي من جگرم سوخت

بهترين ترانه رو من از چشماي تو مي سازم... تو قمار زندگيمون تو نباشي من ميبازم... با تو من مالک دنيام... بي خيال غربت غم بي خيال نور فردام

کاش هرگز در محبت شک نبود... تک سوار مهرباني تک نبود... کاش بر لوحي که بر جان دل است... واله تلخ خيانت هک نبود

مثل آسمون که اميدش چند تا ستارست... ديدن برق نگاهت واسه من عمر دوبارست

™Arman
08-01-2011, 19:03
صفاي ما پابرهنه ها ميدوني چيه؟ اينه که هيچ ريگي به کفشمون نيست

نور دليل تاريکي بود و سکوت دليل خلوت. تنها عشق بي دليل بود که تو دليل آن شدي

خداوند به سه طريق به دعاها جواب مي دهد : او مي گويد آري و هرچه مي خواهي به تو مي دهد. او مي گويد نه و چيز بهتري به تو مي دهد. او مي گويد صبر کن و بهترين را به تو مي دهد

راز عشق را در نگاهت باز کن عشق من را در دلت آغاز کن گر هوس کردي مرا در نزد خود تلفن را بردار از ما ياد کن

من همان قاب تهي خسته و بي تصويرم که براي تو و تصوير دلت ميميرم
دوست دارم بميرم و سياه پوشت کنم نه آنکه بمونم و فراموشت کنم

™Arman
08-01-2011, 19:11
مجبور شدم به هر کسي رو بزنم در محضر هر غريبه زانو بزنم تحقير شدم چون که فراموشم شد يک سر به ضامن آهو بزنم

برقص گويا هرگز کسي تو را نمي بيند... عاشق شو گويا هرگز کسي دلت را نشکسته است... و زندگي کن گويا بهشت اينجاست

آخر از عشق تو ساکن در کليسا مي شوم ميکشم دست از مسلماني مسيحا مي شوم يا لباس عاشقي را از تنم بيرون کنيد يا که من خاکستر کوي رفيقان مي شوم

مهر دل ما مدام تقديم شما عمري که شود به کام تقديم شما پيدا نشد آن هديه که در شان شماست يک باغ گل سلام تقديم شما

زندگي عمريست که اجل در پي آن مي تازد هرکس غم بيهوده خورد مي بازد
ديدم که تو دريا شدي و من رود شدم در وسعت چشمان تو محدود شدم آن روز که در آتش عشق افتادم سرسبزتر از آتش نمرود شدم

™Arman
08-01-2011, 19:12
نخ داخل شمع از شمع پرسيد : چرا وقتي من ميسوزم تو هم آب ميشي؟ شمع گفت مگه ميشه کسي که تو قلبمه بسوزه من اشک نريزم؟

يه ستاره ?تا انتها داره. يه مربع ?تا انتها داره. يه مثلث ?تا. يه خط ?تا. دلم ميخواد دوستي من و تو مثل دايره باشه که هيچ انتهايي نداشته باشه

آنگاه که ضربه هاي تيشه ي زندگي را بر ريشه ي آرزوهات حس مي کني بخاطر بياور زيبايي هاي شهاب ها از شکستن دل ستارگان است

زندگي چون گل سرخ است... پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطيف... يادمان باشد اگر گل چيديم... عطر و برگ و گل و خار همه همسايه ديوار به ديوار هم اند

تو مپندار که از عشق تو دل برگيرم... ترک روي تو کنم دلبر ديگر گيرم... بعد صد سال اگر از سر قبرم گذري... من کفن پاره کنم عشق تو از سر گيرم

™Arman
08-01-2011, 19:13
زندگي حکمت اوست... زندگي دفتري از حادثه هاست... چند برگي را تو ورق ميزني و مابقي را قسمت

هميشه با احساسم در ستيز بودم. گاه برنده ميشدم و گاه بازنده! حاصل يک عمر عشق ورزيدنم يک جمله بيشتر نيست : چه عاشقش بودي چه نه... هديه اش را هديه نده

من به نغمه پرمهر تو عادت دارم باز از چشم تو اي دوست شفاعت دارم گرچه لبخند تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشست گرچه دورم از نگاهت ياد تو در دلم نشست

عشق رو نميشه با يه شاخه گل مقايسه کرد ولي ميشه عشق رو با يه شاخه گل اثبات کرد

وقتي کسي تنهات گذاشت نگران خودت نباش که بدون اون چکار کني. شرمنده دلت باش که به تو اطمينان کرد

™Arman
08-01-2011, 19:18
دگر حس شقايق را نداري هواي قلب عاشق را نداري از چشمان خونسرد تو پيداست که مثل سابق دوستم نداري

پيش هر تيغي سپر بايد گرفت. پيش تيغ دوست سر بايد گرفت. جانب خود را مبين گر عاشقي. جانب دوست در نظر بايد گرفت

صحبت ما و تو همچون صحبت خار و گل است.بي تو ما را خوش نباشد گر تو را بي ما خوش است

دل تو سنگ هم که باشه هيچ مشکلي نيست آخه من هنوز بت پرستم

دو چيز هيچ وقت از ياد آدم نميره:1-دوستاي خوب2-روزهاي خوب.يک چيزهم هيچ وقت از دل آدم نميره:روزهاي خوبي که با دوستاي خوب گذشت

™Arman
08-01-2011, 19:26
روزگاريست که همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن ميخواهند... ديو هستند ولي مثل پري ميپوشند گرگهايي که لباس پدري ميپوشند آنچه ديدند به مقياس نظر ميسنجند خوب طبيعيست که يک روز به پايان برسد عشقهايي که سر پيچ خيابان برسد

طبيبان بر سر بالين من آهسته ميگفتند که امشب تا سحر اين عاشق دلخسته ميميرد ز هر جا بگذرد تابوت من غوغا بپا خيزد چه سنگين ميرود اين مرده از بس آرزو دارد

شايد آن روز که سهراب نوشت:(تا شقايق هست زندگي بايد کرد)خبري از دل پر درد گل ياس نداشت بايد اينطوري نوشت:(هر گلي هم باشي.چه شقايق چه گل پيچک و ياس زندگي اجباريست)ا

اين رو بدون که : عشق فراموش کردن نيست بخشيدن است. گوش کردن نيست درک کردن است. ديدن نيست احساس کردن است. جا زدن نيست صبر کردن است. پس

چه دعايي کنمت بهتر از اين : خنده هايت از ته دل گريه هايت از سر شوق

™Arman
08-01-2011, 19:32
سرت و بالا بگیر تا هنوز دیر نشده

تا دلم زیر فشار غصه هات پیر نشده

سرت و بالا بگیر من تحملم کمه

تو دلم به حد کافی پر غصه و غمه

سرت و بالا بگیر من کنارتم هنوز

چی آوردن به سرت که می نالی شب و روز

همیشه عاشق کسی باش که تو رو تو ساده ترین لباس به همه نشون بده و بگه این دنیای منه .

تمام امید یک آسیابان به وزش باد است که آسیابش بچرخد وگرنه از کار می افتد ، یادت باشه قلب من آسیاب است و نفس های تو همون باده .

هیچ وقت از خدا نخواه که دنیا رو بهت بده ، فقط بخواه کسی رو بهت بده که تو رو به تمام دنیا نده .

نظامی ترین جمله عاشقانه : توی اردوگاه قلبت منم یه اسیر جنگی ، تو منو شکنجه میدی توی این قلعه سنگی .

™Arman
08-01-2011, 19:32
لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو / تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو

میدونی چرا غروب همیشه سرخه ؟ چون هر وقت میبینه چقدر دوست دارم ، حسودیشون میشه !

من ازفاصله ها دلگیرم ، بی تو اینجا چه غریبانه شبی میمیرم ،

ساعت گریه و غم هیچ نمیخوابد و من ، در الفبای زمان خسته این تقدیرم .

وقتی زندگی برات خیلی سخت شد ، نگران نشو ، یادت باشه که دریای آروم ، ناخدای قهرمان نمی سازه.

گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

™Arman
08-01-2011, 19:33
آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم .

یادمان باشد اگر دور شدیم ، این صدای نفس خاطره هاست که چنین دلگرمیم .

میدونی چرا غروب همیشه سرخه ؟ چون هر وقت میبینه چقدر دوست دارم ، حسودیشون میشه !

عشق مثل یه گنجشک می مونه : اگه محکم بگیریش می میره ، اگه شل بگیریش می پره ، پس سعی کن یه طوری بگیریش که آروم تو دستات خوابش ببره .

کاش ریسمان محبتمون روزی یکبار پاره بشه تا با هر گره زدن فاصلمون کمتر بشه !

™Arman
08-01-2011, 19:33
تو پادگان چشمات رژه رفتم ، بی معرفت سهم من از عشق تو کلاغ پر نبود .

خیلی ها میگن دوری و دوستی ، ولی من میگم سخته زنده بودن وقتی دوری و نیستی !

وقتی دلتنگ شدی به یاد بیار کسی رو که خیلی دوستت داره ،

وقتی نا امید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ،

وقتی ساکت شدی به یاد بیار کسی رو که به شنیدن صدای تو محتاجه .

در مکتب ما رسم فراموشی نیست ، در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست ،

مهر تو اگر به هستی ما افتد ، هرگز به سرش خیال خاموشی نیست .

من اگر روح پریشان دارم/ من اگر غصه فراوان دارم / به تن و زندگی ام زخم هزاران دارم/ باز به تو و عشق تو ایمان دارم.

™Arman
08-01-2011, 19:35
دو چشمت طرحی از باغ بهشته ، جدا از تو برام دنیا چه زشته ، تو آنجا بی منو من بی تو اینجا ، چه باید کرد کار سرنوشته…

آسمانت بی غبار
سهم چشمانت بهار
قلبت از هر غصه دور
بزم عشقت پر سرور

با بزرگترین عشق ، در کوتاهترین جمله ، روی لطیف ترین گل مینویسم به یادتم.

ای نگاهت رونق فردای من ، در تو معنا می شود دنیای من

ای کلامت بهترین اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوی رویای من

ماهی به آب گفت : تو نمیتونی اشکای منو ببینی ، چون من توی آبم…

آب جواب داد اما من میتونم اشکای تو رو احساس کنم چون تو توی قلب منی.

GORJI
08-01-2011, 19:45
ای زندگی بردار دست از امتحانم ، چیزی نه میدانم مه میخواهم بدانم ، آن روز اگر خود بال خود را میشکستم ، اکنون نمیگفتم بمانم یا نمانم ؟ قفل قفس باز و قناری ها هراسان ، دل کندن آسان نیست ! آیا میتوانم ؟

بکوش زندگیت سرگذشت درگذشت آروزهایت نباشد .

چشمت به چشم ما و دلت پیش دیگریست ، جای گلایه نیست که این رسم دلبریست .

تو اگر در تپش باغ خدا را دیدی ، همتی کن و بگو ماهی ها حوضشان بی آب است .

هرکس گذشت از نظرت ، در دلت نشست ، تنها گناه آینه ها زود باوریست .

GORJI
08-01-2011, 19:45
دیشب چک عشق تو را به بانک محبت بردم ، بازهم حسابت خالی بود ، این بار چک را اجرا گذاشتم تا حکم دستگیری قلبت صادر شود .

توی شطرنج نگاهت مهره ی دلم چه ماته ، هرجای دنیا که باشی همیشه دلم باهاته .

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی ، کو رفیق رازداری کو دل پر طاقتی ؟

هرکه با احساس شد خواهد شکست ! این جواب سادگی است .

چقدر روح محتاج فرصت هایی است که هیچ کس در آن نباشد !

GORJI
08-01-2011, 19:46
فریاد کشیدم که به عشقت گیرم ، اگر یک روز نبینمت میمیرم ، دل بستم و دیدمت که میخندیدی ، چون آخر این رابطه را میدیدی ، من ساده که خنده ات از عاشق شدن است ، دلخوش که همیشه بر لبت اسم من است ، رفتی و سرانجام ز دستت دادم ، از اوج ببین به خاک افتادم ، حالا تو و یارت من و این بد نامی ، رفتی نه وداعی بوسه ای و خبری .

آسمانم آبیست ، زندگیم اما بارانی ، بی تو مهتاب ترین ماه زمین می گرید ، با تو همه جانم ابدیت می نوشد .

آدمها خیلی زود همراهان صمیمی را فراموش میکنند ، همین که باران بند آمد خیلی ها چترهایشان را جا می گذارند .

چه سخته بی تو از بودن سرودن ، چه سخته بودن اما بی تو بودن ، چه سخته سخته با یاد تو بودن ، بدونه حس لمست زنده بودن .

تبه کردم جوانی را کنم خوش زندگانی را ، چه سود از زندگانی چون تبه کردم جوانی را .

GORJI
08-01-2011, 19:46
سرسبز دل از شاخه بریدم و تو چه کردی ؟ افتادم و بر خاک رسیدم تو چه کردی ؟ تنهایی و رسوایی بی مهری و آزار ، ای عشق ببین من چه کشیدم تو چه کردی ؟

خواستم زیبا گلی را زینت خاطر کنم ، دیدم اندر خاطرم جز تو گلی زیبا نبود .

از باد پرسیدم پایان کار عشق چیست ؟ سری تکان داد و گفت نفرین بر این جدایی .

سه نفر تو قلب من جا دارند ، خدا ، مادرم ، پدرم ، آخی تو نیستی ؟ تو ضربان قلب منی !

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد ، جز تو کسی باب دل ما نشد ، هرچه گنجشک شدم و به آسمون ها رفتم ، هم نفسی مثل تو پیدا نشد .

GORJI
08-01-2011, 19:47
هرگز هیچ حسرتی در دنیا این چنین یک جا جمع نمی شود که در این سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد .

یکی یکی می رفتیم و کاتب سرنوشتمان را با خطی زیرین می نوشت ، نوبت که به من رسید قلم از قلمدان افتاد و شکست ، کاتب با خط تیره و تار نوشت : اسیر نوشت .

خستگی ها برایم بی معنا می شود آنگاه که احساس می کنم تو در کنار من هستی .

چشم در انتظار توست و دلم در گرو عشق تو ، دوست دارم تو را تنگ در آغوش بگیرم و تمام دلتنگیهایم را با شعرهایم به سرزمین چشمانت هدیه کنم ، دوست دارم شبنم های دلواپسی ام را در روی گل گونه هایت جاری سازم ، صورتت را از اشکهایم خیس کنم و تو محکمتر و بلندتر از همیشه به من بگویی خجالت بکش .

من از لمس یک برگ به حقیقت جنگل پی بردم و از یک حس دوست داشتن به عظمت خدا رسیدم .

GORJI
08-01-2011, 19:47
هرکه منظور خود از غیر خدا می طلبد ، او گدایی است که حاجت ز گدا می طلبد .

تحمل تنهایی از گدایی دوست داشتن آسانتر است ، تحمل اندوه از گدایی همه ی شادی ها آسانتر است .

دیروز در دادگاه دلم عقل من قاضی بود ، متهم قلبم بود ، جرم من عشقم بود ، عشق من یاد تو بود ! آیا حق من اعدام بود ؟

اگه یه روز آدما رو با رنگ بشناسن دوست دارم رنگت آبی باشه ، که مثل آسمون همیشه رو سرم باشی .

عشقی که تو را نثار ره کردم ، در سینه ی دیگری نخواهم یافت ، زان بوسه که بر لبانت افشاندم ، سوزنده تر آذری نخواهی یافت .

GORJI
08-01-2011, 19:48
فرانسوی ها میگن : به قلب ما نزدیک تر است آن کسی که از چشمهای ما دور است .

یادها رفتند و ما هم می رویم از یادها ، کی پر کاهی بماند در میان بادها ؟

عشق با روح شقایق زیباست ، عشق با حسرت عاشق زیباست ، عشق با نبض دقایق زیباست ، عشق در حسرت دیدار تو زیباست .

وقتی کسی بهت میگه از ته دل دوست دارم مواظب باش ، چون هنوز بالای دلش جایی برای دیگران وجود داره .

چه زیباست معشوقه ی کرمهای خاکی بودن در غم سرای مرگ ، زیرا معشوقه ی آدمیان بودن چیزی ندارد جز دل شکستن در رهگذر خاطرات .

GORJI
08-01-2011, 19:48
عشق تنها سهم مرغ عشق نیست ، می توان عاشق شد و گنجشک وار زیست .

میان این همه راه که به تو نمی رسند ، چه سخت است راه تو را گم کردن .

از پنجره ی روزگار به درخت عمر که می نگرم ، خوش تر از یاد عزیزان ثمری نیست مرا .

آنان که ز ما دور ولی در دل و جانند ، بسیار گرامی تر از آنند که بدانند .

من آن غریبه ی دیروز ، آشنای امروز و فراموش شده ی فردایم ، در آشنایی امروز می نویسم تا در فراموشی فردا یادم کنی که دوستم داشتی .

GORJI
08-01-2011, 19:49
آسمان آبی ، غم آبی و حقیقت آبی است ، بیا در آبی آرامش خانه کنیم .

وقتی نگاه عاشق کسی به توست می بینی اما دلت بسته به مهر دیگریست ، می گذری و عاشقانه به کسی می نگری که دلش پیش تو نیست .

حتی اگر وقتی فکر می کنید هیچ اشتباهی نکرده اید و دچار مشکل شدید ، مطمئن باشید که کوتاهی کرده اید و نگاهی به گذشته بیاندازید ، ولی این بار از نگاه دیگری .

در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما ، همه از من گریزانند ، تو هم بگذر از این تنها .

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای ، شاید دوست داشتن همین باشد !

GORJI
08-01-2011, 19:49
به پندار تو : جهانم زیباست ، جامه ام دیباست ، دیده ام بیناست ، زبانم گویاست ، قفسم هم طلاست ، به این ارزد که دلم تنهاست ؟

آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند .

یاد آن روز که در صفحه ی شطرنج دلت ، شاه عشق بودم و با کیش دلت مات شدم .

با هزار و یک ترفند شاخه گلی مصنوعی را در میان گلهای شاداب گلدانت پنهان کردم و بر دفتر خاطراتت نوشتم تو را دوست خواهم داشت ، تا زمانی که آخرین گل پژمرده شود .

کامل بودن را به دیگری بسپارید ، شما همان باشید که هستید ، چون تنها در این صورت بهترین هستید .

.Infernal
09-01-2011, 08:03
قصه ی عشق اگر این همه دامنگیر است / دست من نیست ، دلم ساده و بی تقصیر است .

آنگاه که ضربه های تیشه ی زندگی را بر ریشه ی آرزوهاست حس می کنی ، به خاطر بیاور زیبایی های شهاب ها از شکستن دل ستارگان است .

تو مپندار که از عشق تو دل بر گیرم / ترک روی تو کنم دلبر دیگر گیرم / بعد از صد سال اگر از سر قبرم گذری / من کفن پاره کنم ، عشق تو از سر گیرم .

می خواستم دسته گلی برایت بفرستم ، اما گفتم تا به دستت برسه پژمرده میشه ، بنابراین حرف س رو از گل سوسن ، حرف ل رو از گل لاله ، حرف ا رو از گل اطلسی و حرف و رو از گل مریم به عنوان دسته گلی به نام سلام تقدیمت می کنم ، دسته گلم را پذیرا باش .

انسانها یک به یک در خاک رفتند / یکی شاد و یکی غمناک رفتند / چون باید رفت از این خاک / خوشا آنها که مثل گل پاک رفتند .

.Infernal
09-01-2011, 08:05
در عشق توام مرا پند چه سود / زهر آب چشیده ام ، مرا قند چه سود

گویند مرا که بند بر پایش نهید / دیوانه دل است ، پای در پند چه سود . . .؟

ای مسافر غریب در دیار خویشتن / با تو آشنا شدم، با تو در همین مسیر

از کویر سوت و کور، تا مرا صدا زدی / دیدمت ولی چه دور! دیدمت ولی چه دیر . . .

نكند حامله باشم؟

دیشب ویار ِ بودن ات را کرده بودم .

تو را میخوانم..
با تمام اورادی که در کودکی یادم دادند..
تو به چه زبانی جوابم را میدهی که هنوز نیاموخته ام..!؟
که نمیفهمم تو را..!

.Infernal
09-01-2011, 08:07
زیبایی زندگی توی نگاهت / مثل گل می مونه روی ماهت / این پیامو فرستادم تا که بگم / چه جور بگم هستم خاطر خواهت .

توی این دنیای نکبتی کی به جز من واست دلواپسه / اینجوری نکن با من ، تو رو خدا بیا دیگه دوری بسه .

همچون شیر آبی که چکه میکند / از من نیز چکه چکه غم میچکه / چون پیچک که به دور گل میپیچد / تنهایی هم به دور من مثال پیچکه .

مهربونم ، تو مثل فصل بهاری / میدونم ، باید بری چاره نداری .

اگر می دانستم عاشقی فقط یه بازیه ، یه جور دیگه بازی می کردم ، افسوس که دیگر دیر است و من در این بازی باخته ام

.Infernal
09-01-2011, 08:08
گفتم دوستت دارم ، نگاهی به من کرد و گفت : چندتا ؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهای دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه می کرد که خالی بود .

ای که از یاد وفا می طلبی ، یار کجاست ؟ / همه یارند ولی یار وفادار کجاست ؟

دید ما کوچه ی تنگیست که چرایش چشم است ، چشم ما گوش ، عقل ما حرف سر کوچه ، سر بازار ، چشم ها را باید شست .

خداوندا ! غرورم را شکستند / پل سبز عبورم را شکستند / چه بی رحمانه در پاییز غربت / دل سنگ صبورم را شکستند .

هر سکه دو رو دارد ولی عشق تنها یک رو ، نابودی !

.Infernal
09-01-2011, 08:09
پارسال با او در زیر باران راه می رفتم ، امسال راه رفتن او را با دختر دیگری در زیر باران اشک هایم دیدم ، شاید باران پارسال اشک دختری دیگر بود !

زندگی یعنی : بخند هرچند غمگینی ، ببخش هرچند که مسکینی ، فراموش کن هر چند دلگیری .

از من آزرده مشو ، می روم از خانه ی تو ، قبل رفتن تو بدان عاشق و بی تقصیرم ، تو اگر خسته ای از دست دلم حرفی نیست ، امر کن تا که بمیرم ، به خدا می میرم .

دیدم که تو دریا شدی و من رود شدم / در وسعت چشمان تو محدود شدم / آن روز که در آتش عشق افتادم / سرسبز تر از آتش نمرود شدم

اگر تمامی ابر های آسمان ببارند ، گل های قالی نخواهند شکفت
و این قانون زیر پا ماندن است . . .

.Infernal
09-01-2011, 08:10
قلب ها دریچه ی نفوذند و صادقانه نفوذ کردن ، پایدارترین مهمانی است .

نگاهی کرد ومن را در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد / شکستی خورد و آمد تا بماند / ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد .

سلامتی اونی که دوسش دارمو نمی دونه ، سلامتی اونی که دوسم داره و نمی دونم .

عشق را با تو تجربه کردم ، امید به زندگی را در تو آموختم ، محبت را در قلب تو یافتم ، ای شاپرک شب های تنهاییم ، با هر تپش قلبم می گویم دوستت دارم ، چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست .

دلم تنگ است / دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است / سکوت از چهره ام جاریست / زبان از گفتن حرف دلم عاریست / فقط گویم خدایا و نگهدارت / مکن از یاد خود پاکم ، مرا بسپار در یادت .

.Infernal
09-01-2011, 08:11
تفاوت تو با دیگران تو طرز نگاهتون نبود.
چون دیگران هر کدوم یه جور من رو دیدند و رفتند،
اما تو،
.
.
.
هیچوقت منو ندیدی و گذشتی

تو که تنها نمی مونی من تنها رو دعا کن / خاطراتم رو نگه دار اما دستامو رها کن . . .

مرا نیست هراسی ز نیروی مشت / مرا ناجوانمردی خلق کشت

مهر کردم به مردم بسی / نچیدم گل مردمی از کسی . . .

دلم خوش بود تقدیرم به دست تو رقم خورده / کسی جز دست نا اهلان دل مارا نیازرده

دلم خوش بود با عشقت غم دنیا حریفم نیست / شنیدم عاقبت گفتی که عاشق مثل من کم نیست . . .

.Infernal
09-01-2011, 08:15
حاصل عمر من سه سخن بیش نبود : خام بودم ، پخته شدم ، سوختم .

مامانم گفت : عشق کشکه ! منم گفتم : زندگی هم آشه ! بدونه کشک بی مزه است .

واسه دشت وسیع مهربونیات مترسک میشم ، تا هرگز غم دور و برت پیدا نشه !

تو در آنجا ، من این جا بی قرارم / دل صبری تو داری من ندارم / به قربون دل صبرت بگردم / به دیدار شریفت انتظارم .

ما در زندگی مرتبا با درس های تازه ای روبرو می شویم و تا زمانی که درسی را یاد نگیریم ، مجبور به گذراندن دوباره ی آن هستیم .

.Infernal
09-01-2011, 08:16
از کسی که دوستش داری ساده دست نکش ! شاید دیگه هیچ ** رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن ، چون شاید هیچ وقت هیچ ** تو رو به اندازه ی اون دوست نداشته باشه .

ببخشم کسانی را که هر چه خواستند با من ، با دلم ، با احساسم کردند و مرا در دور دست خودم تنها گذاردند و من امروز به پایان خودم نزدیکم ، پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم آهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند .

هیچ وقت ، هیچ چیز را بی جواب نگذار ! جواب نگاه مهربان را با لبخند ، جواب دو رنگی را با خلوص ، جواب مسئولیت را با وجدان ، جواب بی ادب را با سکوت ، جواب خشم را با صبوری ، جواب پشتکار را با تشویق ، جواب کینه را با گذشت ، جواب گناه را با بخشش ، جواب دلمرده را با امید ، جواب منتظر را با نوید .

من برای بغض صدای تو دلتنگم و برای چشمان تو می میرم ، من تو را با عشق لمس می کنم و با تو به گذشت زمان عشق می ورزم و بی تو به گذشت زمان افسوس می خورم و هنوز با اندوخته هایی از عطر شانه های تو تنفس می کنم .

مثل کبریت کشیدن در باد دیدنت دشوار است، من که به معجزه عشق ایمان دارم... می کشم آخرین دانه کبریتم را در باد... هرچه بادا باد...

.Infernal
09-01-2011, 08:17
ای عزیزترینم تا عمق وجودم دوست دارمت / اگر مردم نبودم در کنارت به خدا می سپارمت . . .

دیوانگی آزادی ام را بپذیر / این قلب بدون شادیم را بپذیر

یا مثل همین دولت تحریمم کن / یا بسته پیشنهادی ام را بپذیر . . .

الهی قربون اون دلت برم که مثل یخچال فقرا هیچی توش نیست !

باید خریدارم شوی ، تا من خریدارت شوم

با جان و دل یارم شوی ، تا عاشق زارت شوم . . .

دل هیچکس نمی سوزد به حال غمناکم... مگر سوزد همان شمعی که میسوزد سر خاکم

.Infernal
09-01-2011, 08:18
قول بده منو تو خاطراتت جا نذاری / زیر قولت نزنی ، نری منو تنها نذاری .

اجازه میدی همیشه با تو باشم / گر نه ، دعا کن هیچ وقت نباشم .

گفت : دوست ندارم ، پریشان کرد خیالمو / گفتم : چرا ؟ نداد جواب سوالمو .

می خواستم همدمی باشم که بذاری سرتو رو شونه هام / اما نمی دانم چه شد رفتی ؟ اشک جاری شد رو گونه هام .

آری فاصله ها کار خود را کرد / من و تو رو از هم جدا کرد .

.Infernal
09-01-2011, 08:19
دوست دارم برکه باشی بحر نباشی / الهی من بمیرم ولی با من قهر نباشی .

تو را گم کرده ام امروز ، و حالا لحظه های من گرفتار سکوتی سرد و سنگینند و چشمانم که تا دیروز به عشقت می درخشیدند ، نمی دانی چه غمگینند ، چراغ روشن شب بود برایم چشم های تو ، نمی دانم چه خواهد شد ، پر از دلشوره ام ، بی تاب و دلگیرم ، کجا ماندی که من بی تو هزاران بار در هر لحظه می میرم ؟

زندگی مانند رانندگی در یک دشت زیباست ، سعی کن از لحظاتش بهترین استفاده رو ببری ، چون در انتهای جاده تابلویی با این عبارت نصب شده : دور زدن ممنوع !

می خواهم روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو می کنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دلتنگی چه دردی داره .

دست من گیر که این دست همان است که من

بارها در غم هجران تو بر سر زده ام . . .

.Infernal
09-01-2011, 08:19
از جرم عشق گر پیش کسی راهم نیست

یارب تو آگاهی که محبت گناه نیست . . .

توصمیمی تر از آنی که دلم میپنداشت /دل تو با همه آینه ها نسبت داشت
تو همانساده سرسبز نجیبی که / خدا در میان دل پاکت ، صدف آینه کاشت . . .

اگه تو رو خواستن اشتباهه ، اگه با تو بدون اشتباهه ، اگه عاشق تو بودن اشتباهه ، اگه واسه تو مردن اشتباهه ، پس تو بهترین و قشنگ ترین اشتباه زندگی من هستی .

پلک های مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که می بارد ، صدای خسته ی من است که از چشمانم بیرون می ریزند .

آن جا که تویی ، رهگذری نیست مرا / جز دوری تو غم دیگری نیست مرا / خواهم که جانت پرواز کنم / حیف است که هیچ بال و پری نیست مرا .

.Infernal
09-01-2011, 08:20
در آسمان دل من پنده پر نمی زنه / تو کلبه ی غم زده ام محبت سر نمی زنه .

تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت / اگر بر گشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت .

من که پشت پا زدم به هر چه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم / خود را نمی بخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم .

عشقی که تنها با یک نگاه آغاز میشود ، با شناخت سست و سست تر میشود

ولی عشقی که با شناخت آغاز میشود با هر نگاهی عمیق و عمیق تر *
*
*

۲تا گل بگیر دستت ، یکی دست راست ، یکی دست چپ ولی من گل وسطی رو دوست دارم !

*
*
*

آنجا که توئی ، رهگذری نیست مرا / جز دوری تو غم دیگری نیست مراخواهم که به جانبت پرواز کنم / حیف است که هیچ بال و پری نیست مرا . . .

.Infernal
09-01-2011, 08:22
شاید زندگی قصه ای است که کودکان از آن آگاهند که زندگی را با گریه آغاز می کنند .

مرا بخوان امشب که سودای تو را دارم / در این رهسپار زندگی نیاز مبهمی دارم .

هر رفتنی نشونه ی رسیدن نیست ، ولی برای رسیدن همیشه باید رفت .

کسی که در دلتو می زنه ، عزیزم مواظب باش قبلش آیفون دلتو تصویری کنی چون اگه بیاد تو و بشینه دیگه نمی تونی بیرونش کنی ، آخه مهمان حبیب خداست !

صدای شکستن قلبم را نشنیدی چون غرورت بیداد می کرد ، اشک هایم را ندیدی چون محو تماشای باران بودی ، ولی امیدوارم آن قدر در آیینه مجذوب نشده باشی که حداقل زشتی دیو خود خواهیت را ببینی ، باشد که با دیگران چنان نکنی که با من کردی

.Infernal
09-01-2011, 08:22
کلمات محبت آمیز کوتاه و آسان است ، ولی بازتاب آن ها واقعا بی انتهاست .

هیچ گاه ویترینی نداشته ام تا دلم را در آن به نمایش بگذارم ، در قامت یک فروشنده ی دوره گرد عاشق تو شدم ، از این روست که تمام خیابان های شهر ، عشق مرا می شناسند .

می خوام به سردی شب هام بخندم / می خوام به پوچی فردام بخندم / وقتی می بینمت با دیگرونی / تو اوج گریه هام می خوام بخندم / می خوام داد برنم تنهای تنهام / می خوام وقتی میگم تنهام بخندم .

ای عزیزم یه چیز میگم که یادت باشه / قول بده که همیشه به یادم باشی ، باشه ؟

می خوام یه چیز بگم ، گر چه دوریم ز هم / نمی ذارم توی دلم ، جا بگیره غصه و غم .

.Infernal
09-01-2011, 08:23
تو طبیبی و من بیمار عشق تو ام ، آیا می توانی مرا درمان کنی ؟ چگونه ؟

از وقتی که رفتی جات خیلی خالیه / نمی تونم توصیف کنم که حالم چه حالیه .

نهادم بر لبت جان و دل فدا کردم / گر صد جان دگر داشتم فدایت می کردم .

در سرزمین قلبم خانه ای ساختم که پنجره هایش هیچ گاه از دیدنت خسته نمی شدند ، در این خانه همیشه خاطراتم را مرور می کنم ، اگر چه ازت دور شدم ولی حرف های گرمت آرامش بخش دل پر از غم من است ، نام تو همیشه در ذهنم و یاد تو همیشه در قلبم جاریست

سلام ای بی وفا ای بی مروت / سلام ای ساز گیتار محبت / سلام کردم نگی تو بی وفایی / وگرنه ما که عاشقیم بی مروت !

.Infernal
09-01-2011, 08:25
یه روز دل نشست با خود گفت از این به بعد سنگ میشی ، سنگ شد و پیشه سنگا نشست اما عاشق یه سنگ دیگه شد .

چون به کام دل نشد دستی در آغوشت کنم / میرم تا در غبار غم فراموشت کنم / سر در آغوش پشیمانی گذارم تا تو را / ای امید آتشین با گریه خاموشت کنم .

هنوز برام عزیزی / هنوز برام همونی / به خاطر تو میرم / می خوام اینو بدونی .

بی تو بودن کار من نیست ، تا دلت نرفته بر گرد .

من که جاشو پر نکردم ، شاید اصلا نمی دونه / آی به گوشش برسونید ، یکی این جا نگرونه .

.Infernal
09-01-2011, 08:26
مگذار گذشت در دلت گم بشود / مجذوب تلسم سیب و گندم بشود / مگذار زندگی به این شیرینی قربانی یک سوء تفاهم بشود / مجنون اگر از آتش لیلی سرخ است / یا لاله اگر به هر دلیلی سرخ است / شرح دل ما حیف است که پنهان باشد / این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است .

بهترین ترانه رو من از چشمای تو می سازم / تو قمار زندگیمون تو نباشی من می بازم / با تو من مالک دنیام / بی خیال غربت غم بی خیال نور فردام .

منطق عشق ، منطق دلیل و برهان نیست ، منطق صغری و کبری نیست ، منطق علت و معلول نیست ، منطق عاشق و معشوق است ، منطق امید و آروز ، منطقی که فقط عشاق به آن استناد می کنند و عقلا به مضحکه بر مجلس عقل ، و من بر همان منطق تو را می پرستم و می ستایم .

چه گریزیست ز من ، چه شتابیست به راه !

نگاهی کرد و در به در کرد ، یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد

شکسنی خورد و آمد تا بماند ، ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد . .

.Infernal
09-01-2011, 08:27
ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هر چه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زنو آنم بستان .

زن مانند کراوات هست ، هم زیبایی به مرد می بخشد ، هم گلویش را می فشارد !

هیچ زمان دل به کسی نبند ، چون این دنیا این قدر کوچیک است که دو تا دل کنار هم جا نمیشه ، ولی اگر دل بستی هیچ وقت ازش جدا نشو ، چون این دنیا این قدر بزرگه که دیگه پیداش نمی کنی .

یک ذره احساس محبت و عشق در وجودش نیست ، او که باید بخواند نمی فهمد عشق چیست ، شکستن یه قلب چه دردیست دردناک ، آری او که باید بخواند دیگر لایق این دفتر و نوشته های دلتنگیم نیست .

عشق یعنی خون دل یعنی جفا / عشق یعنی درد و دل یعنی صفا / عشق یعنی یک شهاب و یک سراب / عشق یعنی یک سلام و یک جواب / عشق یعنی یک نگاه و یک نیاز / عشق یعنی عالمی راز و نیاز .

.Infernal
09-01-2011, 08:27
تیک ، تاک ، تیک ، تاک ، بسه دیگه ساعت سرمو بردی ، می دونم با تیک تاک کردنت می خوای بگی تو تنهایی ، آره تنهام ، لازم نیست به رخم بکشی .

نموندم با اینکه می گفت : باش / الان افسوس می خورم ، ای کاش .

تو دنیا یکی هست که دنیایش تویی / روز و شب در فکر توست ، رویایش تویی / گلی خوشبوست که عطر و بویش تویی / ماهی کوچکی است که دریایش توسس / شمعی روشنی هست که نورش تویی / نا امیدی است که امید فردایش تویی / دلی با یک آرزوی بزرگ که آرزویش تویی / خیالی خسته که آرامش شبهایش تویی / چشمانی خیره به سویی که سویش تویی / یک دل زخمی که مرهم زخم هایش تویی .

همه چیز سادش قشنگه ، پس بذار ساده بگم دوست دارم قشنگم .

یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه توئی که بین میلیون ها دوست ، تکی !

.Infernal
09-01-2011, 08:28
وقتی که اشتباهی پیش می آید،وقتی که احساس ناراحتی میکنی وقتی که اشک از چشمانت سرازیر میشه 3 چیز را بخاطر بیار : 1- من همیشه با توام 2- هنوز هم با توام 3 - وبا توخواهم ماند...
اتل متل رفاقت دل به تو کرده عادت ما هم داریم ارادت اینم رسم صداقت
یکی آواره بوییدن توست یکی در آرزوی دیدن توست ولی من ساده ام کم ادعایم دلم تنگ همان خندیدن توست
من به خود میبالم که در این عصر یخی و در این ظلمت و این قحطی مهر،دوستی دارم چون آب زلال،که دلش آئینه خورشید است.

من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه ** را ** بدانیم
کسی نشنید فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم . . .

.Infernal
09-01-2011, 08:29
می توانی بروی و قصه و رویا بشوی / راهی دورترین نقطه ی دنیا بشوی / ما دو تا رود موازی بودیم / من که مرداب شدم ، کاش تو دریا بشوی

تکرار یاد تو تکراری نیست ! هر بار از تو نوشتن اتفاق تازه ایست .

به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره / مراقب تو باشه سرت بلا نباره / تا تو نخوای نتابه ، دلت گرفت بباره / همیشه با تو باشه ، تو رو تنها نذاره .

در حساب عشق یک به اضافه ی یکی برابر است با همه چیز و دو منهای یک برابر با هیچ .

زود گذشت لحظه هایی که بودم با تو / توی قلبم نمی تونه کسی پر کنه جاتو .

.Infernal
09-01-2011, 08:30
خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن
به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

کاش میدانستی آن ** که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج
قطره ای از باران محبت بود . . .

**

خوشا دردی که درمانش تو باشی / خوشا راهی که پایانش تو باشی

خوشا چشمی که رخسار تو بیند / خوشا ملکی که سلطانش تو باشی . . .

آهمیکشم تو را با تمام انتظار / پر شکوفه کن مرا ای کرامت بهار
میرسدبهار و من بیشکوفه امهنوز / آفتاب من بتاب ، مهربان من بتاب . . .

عشق ، خطای فاحش فرد در تمایز یک آدم معمولی از بقیه ی آدم های معمولی است .

.Infernal
09-01-2011, 08:30
هیچ وقت نخواهم که یادت از خاطرم محو شود ، زیرا یادت هم مثل عسل شیرین است .

چون چشمه می جوشد چشمانم / تو ز من چه میدانی من ز تو .

امروز که به سختی گذشت ، بدون تو فردا رو چه جور بگذرانم خدا می داند !

بذار یه چیزی بو بگم صادقانه / گلم خیلی دوست دارم عاشقانه .

پروانه سوخت ، شمع آب شد و خاموش ، اما قصه ی عشق که به پایان نرسیده .

.Infernal
09-01-2011, 08:31
به علت بارش شدید بیوفایی ,جاده عشق لغزنده است. لطفا بازنجیر محبت حرکت کنید.

خدايا ؛ به فرشتگانت بسپار كه درلحظه ، لحظه نيايش خويش دوستان مرا از ياد نبرند .

پرسید چون دوستم داری بهم نیاز داری یا چون بهم نیاز داری دوستم داری ؟ گفتم چون دوستت دارم بی نیاز ترینم .

یک نگران لب یک رود قسم , و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت , غصه هم خواهد رفت آنچناینی که فقط خاطره ها خواهد ماند . به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز . . .

شب ها تا که سرمو می ذارم رو بالش / خوابو از سرم می پرونه فکر و خیالش .

.Infernal
09-01-2011, 08:32
در عشق حقیقی ، کوتاه ترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد .

گر با غم دوریت نسازم چه کنم / با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم
چون در نظرم فقط تویی مایه ی ناز / گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم .

خوشحالم که دوست خوبی مثل تو دارم / ای دوست دوست داشتنی دوست دارم .

می دونی خوشبختی یعنی / بدبختی هیچ نداره معنی .

فقط تو ، یا تو یا هیچ ** / اگه نرسم خدایا ، زندگی بس .

.Infernal
09-01-2011, 08:32
شکست به دنبال ندارد و در آن هنگام که از نگاه کردن به جلو واهمه داری می توانی به یکی از دو طرف نگاه کنی تا ببینی بهترین دوستت آن جا کنارت ایستاده .

عاشقی را از قلیان باید آموخت ، آتشی بر سر ، آهی ز دل و اشکی ز دامن دارد .

عده ای گله دارند که چرا گل سرخ خار دارد ، من می گویم خدا را شکر که بوته ی خار ، گل سرخ دارد .

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم ، با همین سنگ زدن ماه به هم می ریزد ، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب ، ماه را می شود از حافظه ی آب گرفت ؟

خیلی ها نفرین می کنن ، تلافی می کنن ، اما نه ، نفرین من : الهی اونی که دوسش داری تنهات نذاره ، تلافی من : میرم تا به اون برسی ، سر راهت نباشم ، راستی ، قدر من دوستت داره ؟

.Infernal
09-01-2011, 08:33
کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند / من نوشتم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست .

درد غریبیست تنهایی و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد .

زندگی هنگامه ی فریادهاست / سرگذشتی در گذشت یادهاست / زندگی تکرار جان فرسودن است / رنج ما تاوان انسان بودن است .

دلتنگی بد نیست ، یادگاریست از آنهایی که دوستشان داریم و از ما دورند .

می گویند سه چیز زاده ی عشق نیست : جدایی ، سفر ، فراموشی ، ولی آن زمان که تو مرا تنها گذاشتی و فراموشم کردی من لحظه لحظه عاشقت شدم

™Arman
09-01-2011, 11:34
درياي طوفاني ، ناخداي لايق مي سازد... هميشه ممنون لحظات سخت زندگي باش

خوشبختي را ديروز به حراج گذاشتند ولي حيف که من زاده ي امروزم... خدايا جهنم فرداست پس چرا امروز مي سوزم ؟

در قمار زندگي عاقبت ما باختيم... بس که تک خال محبت بر زمين انداختيم

در کرانه محبت رنگ چشمانت را ديدم در عمق بي کران آسمان رخ تو را ديدم ديدنت آرزوي من شده آن را از من دريغ مکن

کوه باشي صخره هايت مي شوم... اشک باشي ديدگانت مي شوم... رود باشي چشمه سارت مي شوم... دوست باشي دوستدارت مي شوم

™Arman
09-01-2011, 11:42
هرکه بد ما به خلق گويد ما سينه او نمي خراشيم، ما خوبي او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته باشيم

گفتمش يک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نيم کزمن طلبکاري کني گفتمش يار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کي از تو خواهم تا وفاداري کني گفتمش شد ارغواني چهره ام از هجر ، گفت مي توان با اشک خونين چهره گلناري کني

ترک ما کردي برو هم صحبت اغيار باش با ما چون نيستي باهرکه خواهي يار باش

اتل متل جدائي عروسکم کجايي؟ گاو حسن پريشون يه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون يه عشق ديگه بردار يه دنيا غصه بردار اسمشو بذار بچگي تا آخر زندگي آچين و واچين تموم شد عمر منم .... شد

تو که ميدوني من زياد به خيابون ها وارد نيستم ميشه بگي بايد از کدوم طرف قربونت برم ؟

™Arman
09-01-2011, 11:48
اميدوارم تو خونه پماد سوختگي داشته باشي چون برات يه بوس داغ فرستادم

چشم چشم دو ابرو نگاه من به هر سو پس چرا نيستي پيشم؟ نگاه خيس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش ، يه دست باز يه آغوش بيا بگير قلبمو ، يادم تورا فراموش چوب چوب يه گردن ، جايي نري تو بي من! دق مي کنم ميميرم ، اگه دور بشي از من دست دست دوتا پا ، ياد تو مونده اينجا يادت مياد که گفتي ، بي تو نميرم هيچ جا من؟ من؟ يه عاشق، همون مجنون سابق

بعضيا با غصه پيرن بعضيا با غم رفيقن... بعضيا از بس عزيزن هرگز از دلها نميرن

دوستان را يادکردن عار نيست قيمت کاغذ که صد دينار نيست دوستان را ياد کن تا زنده اي بعد مردن دوستي در کار نيست

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره مي چکم از چشم خود پاکم مکن

™Arman
09-01-2011, 11:49
چرا غم ها نمي دانند که من سلطان غمهايم بيا اي دوست با من باش که من تنهاي تنهايم

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت دل من بود که آمد به شما سر زد و رفت

اگه باهات نبودم برات که بودم اگه چشات نبودم نگات که بودم اگه حرفات نبودم صدات که بودم اگه خودت نبودم فدات که بودم

تورا مي خواستم تا در جواني نميرم از غم بي همزباني غم بي همزباني سوخت جانم چه مي خواهم دگر زين زندگاني؟!

ما به حساب شما ميليون ها گل بنفشه واريز کرديم!! شما مي توانيد از طريق مهرکارت برداشت کنيد

™Arman
09-01-2011, 11:52
هرکجا دور از تو باشم نازنين غربت نشينم هرکجا پايت گذاري خاک نرم آن زمينم

يک نفر هيچ وقت نمي تونه توي يک رودخونه 2 بار شنا کنه. چون دفعه دوم نه اون آدم آدم قبليه و نه آب رودخونه همون آب قبليه

يکي مي پرسد اندوه تو از چيست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کيست؟ برايش صادقانه مي نويسم براي آنکه بايد باشد و نيست

زندگي گريه ي مختصريست... مثل يک فنجان چاي... و کنارش عشق است... مثل يک حبه قند... زندگي را با عشق نوش جان بايد کرد

در خلوت من نگاه سبزت جاريست اين قسمت بي تو بودنم اجباريست افسوس نمي شود کنارت باشم بي تو هر ثانيه و هر لحظه ي من تکراريست

™Arman
09-01-2011, 11:53
کاش ميشد که در اين قرن عجيب همه بودند به خوش بويي سيب سيب يعني که تو زيبا هستي تو رباينده دلها هستي سيب يعني اثر بوسه اي ناز روي لبهاي ترک دار نياز سيب يک واژه تو خالي نيست پر عطر است گل قالي نيست

دورم ز تو اي خسته خوبان چه نويسم؟ من مرغ اسيرم به عزيزم چه نويسم؟ ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد با آن دل گريان به عزيزم چه نويسم؟

فدات فدات يه بوس برات کنج لبات يه چسب بزن بچسبونش که در نره از رو لبات

به کعبه گفتم تو از خاکي منم خاک چرا بايد به دور تو بگردم؟! ندا آمد تو با پا آمدي بايد بگردي برو با دل بيا تا من بگردم

عشق کلامي از نور است که دستي نوراني آن را بر برگي از نور نگاشته است

™Arman
09-01-2011, 11:53
يارب دل دوستان پر از غم نکني با تير بلا قامت ما خم نکني اي چرخ تو را به قرآن سوگند يک مو ز سر عزيز ما کم نکني

گفتم به گل زرد چرا رنگ مني افسرده و دلتنگ چرا مثل مني من عاشق اويم که رنگم شده زرد تو عاشق کيستي که همرنگ مني

بايد آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت گرم و پررنگ نوشت... روي هر سنگ نوشت تا بخندند همه که اگر عشق نباشد دل نيست

//***************************

من در اين شهر غريبم و در اين خاک فقير به کمند تو گرفتار و به دام تو اسير آتش عشق چنان در دلم افروخته بود ديده گر آب نمي ريخت جگر سوخته بود

تو ايران خطي خرابتر از ايرانسل نيست... ايرانسلتيم

™Arman
09-01-2011, 11:55
هرکه با ما دوست باشد سرور و سالار ماست ياد او درمان ما و قلب او در قلب ماست

داستان زندگي من قصه ايست متن آن وجود تو پايان آن نبود تو

در درياي عشقت شنا کردم ناگهان قورباغه اي ديدم فرار کردم

صداقت يعني از افقها به قصد رويت گذشتن... ميان کوچه هاي سبز احساس به دنبال قدمهاي تو گشتن... نجابت يعني از باغ نگاهت... به رسم عاطفه يک پونه چيدن... ميان سايه روشن هاي احساس... تو را از پشت يک آيينه ديدن

آبروي اهل دل از خاک پاي مادر است سربلندي ز دو عالم از دعاي مادر است آن بهشتي که قرآن ميدهد توصيف آن صاحب قرآن بگفتا زير پاي مادر است

™Arman
09-01-2011, 12:52
نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم
بگو با من دوباره راز مستي را
که من بي تو به يک دنيا شقايق دل نمي بندم

بگم سلام دل ميگيره
بگم عليك دل ميميره
فقط ميگم دوست دارم
اينجور دل آروم ميگيره

هر كس كه دلي داشت به دلدار سپرد
اين دل نفرين شده ي ماست كه تنهاست هنوز

عشق يعني تا ابد با من بمان
عشق يعني هم نفس با من بخوان
عشق يعني با مني دستم بگير
بي توقع در ره جانم بمير

گوهر خويش را مکن تقديم هر ناقابلي
صبر کن پيدا شود گوهر شناس قابلي

™Arman
09-01-2011, 12:55
کو طبيبي تا شکافد قلب خونين مرا
تا ببيند من نمردم عشق تو کشته مرا

عده اي مثل قرص جوشانند؛ در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند

من چه كنم خيال تو منو رها نمي كنه
اما دلت به وعده هاش يه كم وفا نمي كنه
من نديدم كسي رو كه مثل تو موندگار باشه
آدم خودش رو كه تو دل اينجوري جا نمي كنه

هركه را از دست ميدهيم بي آنكه بخواهيم پاره اي از وجود ما را ميبرد پس سعي كن كمتر از دست بدهي تا وجودت صد تكه نشود

تو که از کوچه ي مشتاق دلم مي گذري
کوچه بن بست است بايد دور بزني

™Arman
09-01-2011, 13:00
دوست داشتن هميشه گفتن نيست
بلكه نگاه است و سكوت

زندگي کن و لبخند بزن
بخاطر آنهايي که با لبخندت زندگي ميکنند

سحرگاهان كه عرش كبريايي مي سرايد
نغمه توحيد ، تو كه آهسته مي خواني
قنوت لحظه هايت را ميان
ربناي سبز دستانت ؛ دعايم كن

آنروز که همه دنبال چشمان زيبا هستند
تو به دنبال نگاه زيبا باش

گل عشق تو هستم شبنمم باش
دلم دنياي زخمه مرهمم باش
ز درد بي كسي قلبم شكسته
تو شهر بي كسي ها همدمم باش

™Arman
09-01-2011, 13:01
هر وقت تو زندگي رسيدي به جايي که يه در بزرگ با يه قفل گنده داره اصلا نترس
چون اگه قرار بود باز نشه به جاي در، ديوار مي ذاشتن

باغبان در را نبند من فرد گلچين نيستم، من اسير يک گلم دنبال هر گل نيستم

ماه من پرده ازآن چهره زيبا بردار / تا فلک لاف نيايد که چه ماهي دارد

براي دل من، من از تو آن مي طلبم
وز گمشده ي خويش نشان مي طلبم
سر هر مصرع را بردار و بخوان
هر چه شد من از تو آن مي طلبم

گاهي وقتا زندگي تمام حواسشو جمع مي کنه تا ببينه تو چي دوست داري تا درست همون ازت بگيره! کاش نفهمه من چقدر دوستت دارم

™Arman
09-01-2011, 13:03
ما عاشق فهم و ادب و معرفتيم
ما خاک قدوم هر چه زيبا صفتيم
از زشتى کردار دگر خسته شديم
محتاج دو پيمانه مى معرفتيم

گاهي وقتها از نردبان بالا مي روي تا دستان خدا را بگيري
غافل از اينکه خدا پايين ايستاده و نردبان را محکم گرفته که تو نيفتي

ز مرگم هيچ نمي ترسم اگر دنيا سرم ريزد، از اين ترسم که بعد از من گلم را ديگري بوسد

با خود عهد بستم بار ديگر که تو را ديدم بگويم از تو دلگيرم ولي باز تو را ديدم و گفتم بي تو ميميرم

اگرهردم نفسهايت به داغستان لبهايم گل تبخال روياند/من اين تبخال شيرين راکه تنهايادگارتوست به دنيايي نمي بخشم

™Arman
09-01-2011, 13:03
دوره ارزانيست ... شرف اينجا ارزان ... تن عريان ارزان ... آبرو قيمت يک تکه نان ... و دروغ از همه چيز ارزانتر ... و چه تخفيفي خوردست ، قيمت هر انسان

چه کنم ؟چاره کجاست؟ سهم من دردل اين ويراني يک سبد بي تابي است غم من تا به گل لاله سرخ دوشقايق باقيست ديده ام باراني است کاش آنجا که دل از عشق سخن ها ميگفت قلب ها ست نبود کاش دراين دل تنگ مهردربند نبود

چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي! چه فريبنده ! آغوشم برايت باز شد !چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه كودكانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يك كلمه مرا ترك كردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم

خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد

آسمان وقف نگاهت گل من، ‌مانده ام چشم به راهت گل من، هر كجا هستي و باشي گويم، كه خدا پشت و پناهت گل من

™Arman
09-01-2011, 13:05
سرنوشت تصميم ميگيرد كه تو در زندگي با چه كسي ملاقات كني اما تنها قلب توست كه مي تواند تصميم بگيرد چه كسي در زندگي تو باقي ميماند

اون منم که عاشقونه شعر چشماتو مي گفتم....هنوز هم خيس مي شه چشمام وقتي ياد تو مي افتم....هنوز هم مي ياي تو خوابم تو شباي پر ستاره....هنوز هم مي گم خدايا کاشکي برگرده دوباره

هر لحظه يادت ميكنم شايد تو هم يادم كني، همواره در فكر توام با يك نگاه شادم كني، هرگز نديدم از كسي لبخند زيباي تو را هرگز نميگيرد كسي در قلب من جاي تو را

مهم نبوده سوختنم، دور از تو پرپر زدنم، مهم تو بودي عشق من، نه قصه شكستنم، به افتخار عشق تو ميگم كه بازنده منم

خيلي سخته اون كه ميگفت واسه چشات ميميره، بره و ديگه سراغي از تو و نگات نگيره، خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي، اما وقتي كه بهار شد يه جوري ازش جدا شي، خيلي سخته كه دلي رو با نگات دزديده باشي، وسط راه اما از عشق يه كمي ترسيده باشي، خيلي سخته بري يك شب واسه چيدن ستاره، ولي تا رسيدي اونجا ببيني روز شد دوباره

™Arman
09-01-2011, 13:20
بخاطر تو قلب پر از کينه ام را پر از لطف و صفا مي کنم
بخاطر تو همسفر باد مي شوم و به دنبال تو مي آيم
بخاطر تو هزاران ماهي سرخ را در درياي عشقت رها مي کنم
بخاطر تو لحظات پاياني عمر را از نو آغاز مي کنم

يه هيزم شکن وقتي خسته ميشه که تبرش کُند بشه! نه اين که هيزمش زياد باشه . تبر ما انسانها باورهامونه نه آرزوهامون

آنقدر دل اتم پر بود که با شکافتنش دنيايي لرزيد ، دل من نيز پر بود ، وقتي شکست ، سکوتي کرد که به دنيايي مي ارزيد

چشاي پرستو بي اشک ميميره صداي قناري بي تو ميگيره اگه تو نباشي پيشم عزيزم هر چي شاديست توي قلبم ميميره آسمون عشق پوسيده مي شه هواي عشق مه الوده مي شه

به نام خدايي كه هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگين كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ... و من را دلتنگ دوستان آفريد

GORJI
09-01-2011, 20:09
ریاضی میگه دو خط موازی بهم نمیرسن مگه با شکستن یکی ، پس من میشکنم به خاطر تو .

چه سخته آدم دوباره به دیواری تکیه بده که یک بار آوارش روش ریخته .

کاشکی عشق دیروز هنوز میون ما بود ، واسه من توی قلبت هنوز به ذره جا بود .

هیچکس منتظر خواب تو نیست ، که به پایان برسد ، لحظه ها می آیند ، سالها می گذرند و تو در قرن خودت می خوابی ، هیچ پروازی نیست برساند ما را به قطار دگران ، مگر انگیزه و عشق ! مگر آیینه و صلح و تقلا و تلاش .

دلم گرفته ، دلم گرفته ، به ایوان می روم و انگشتانم را بر پوست کشیده ی شب می کشم ، چراغهای رابطه تاریکند ، کسی مرا به آفتاب معرفی نخواهد کرد ، کسی مرا به میهمانی گنجشکها نخواهد برد ، پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنی است .

GORJI
09-01-2011, 20:10
گرچه دوست نمی خرد ما را به ریالی ، ولی نفروشم تار مویش به جهانی .

به نام کسی که یادش در بهار من ، نامش در اندیشه ی من ، عشقش در قلب من ، کلامش در دفتر من و دیدارش آرزوی من است .

انسان موفق کسی است که در تاریکی دنبال شمع بگردد نه اینکه منتظر بشیند تا صبح شود .

هنگامی دستم را دراز کردم که دستی نبود ، هنگامی لب به صحبت گشودم که مخاطبی نبود و هنگامی تشنه ی آتش شدم که در برابر دنیا بودم .

میدونی اگه صخره و سنگ تو مسیر رودخانه ی زندگیت نباشند ، صدای آب اصلا قشنگ نیست .

GORJI
خوشحالی که دلمو شکستی ؟ بدان ای نازنین آنچه شکستی تصویر زیبای خودت بود که در دلم ساخته بودی .

ما نمی تونیم به دلمون یاد بدیم که نشکنه ولی می تونیم بهش یاد بدیم که اگه شکست ، لبه ی تیزش دست اونی که شکسته تش رو نبره .

به اولین شخصی که گفتم دوست دارم تو بودی ولی اونقدر دل شکستن برات راحت بود که دل ما رو هم شکستی ، مشکلی نداره ، اونقدر دل ما شکسته که دیگه ضد ضربه شده .

نقرین به عشق به عاشقی ، نفرین به بخت و سرنوشت ، به اون نگاه که عشقتو ، تو سرنوشت من نوشت ، نفرین به من نفرین به تو ، نفرین به عشق من و تو ، به ساده بودن منو ، به اون دل سیاه تو .

چی بگم اگه تو بودی گریه ها منو نمی برد ، زندگی منو میفهمید رویاهام به هم نمیخورد .

GORJI
ببخشید اشتباهی پیامک دادم ، خواستم برای گل فروش بفرستم ، به خود گل فرستادم !

تو این دنیا تو این عالم ، میون این همه آدم ، ببین من دل به کی دادم ، به اون کس که نمیخوادم ، دلم شیشه دلش سنگه ، واسه سنگه دلم تنگه .

امشب به یادت گریانم ، گرچه ز دیده ات پنهانم ، گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم .

اگه احساسمو کشتی اگه از یاد منو بردی ، اگه رفتی بی تفاوت به غریبه سر سپردی ، بدون اینو که دل من شده جادو به طلسمت ، یکی هست این ور دنیا تو یادش مونده اسمت .

درسته که یه روزی فراموش می کنی و یه روز دیگه فراموش می شی ولی اینو بدون فراموش شدگان هرگز فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند .

GORJI
09-01-2011, 20:11
یادت باشه که یادم باشه که یادت بدم که یاد بگیری که همیشه به یادتم و یادت هیچوقت از یادم نمیره ، اینو هیچوقت از یادت نره .

میدونی چرا خدا لای انگشتات فاصله گذاشته ؟ برای اینکه این فاصله ها رو با دستای کسی که دوستش داری پر کنی !

گل لاله ، گل نرگس ، گل پونه ، گل یاس ، اینا همه تقدیم به کسی که خودش سالار گلهاست !

قسمت این بود که من یار تو باشم ، همه عمر گرفتار تو باشم ، قسمت این بود که در دایره ی جور و جفا ، من نقطه ی پرگار تو باشم .

مواظب این اس ام اس باش ، چون یه دل توشه که خیلی هواتو کرده .

GORJI
09-01-2011, 20:12
بهم نگی ندید بدید ، نگی منو دید و پرید ، بمونه بین خودمون ، به یادتم خیلی شدید .

توی کلبه توی بیشه ، رو بخار گرم شیشه ، می نویسم با تو هستم ، از گذشته تا همیشه .

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن .

تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است .

قلبی که فراموشت کند قلب من نیست ، هرگز فراموش کردنت در فکر من نیست .

GORJI
09-01-2011, 20:12
داروهای تلخ را با روپوش شیرین می پوشانم ، چرا حقیقت و اخلاق را نیز با لباسهای زیبا نپوشانم ؟

دلهای پاک خطا نمیکنند ، فقط سادگی میکنند و امروز سادگی پاکترین خطای دنیاست .

خیره می شوم به عقربه ها ، می شمارم لحظه های بودنت را ، چشمانم را که می بندم گاه گاهی برایم می خوانی ، دفتر سفیدم را می گشایم ، می نشینم در خلوت اتاقم و از سرمای نبودنت خود را در آغوش می کشم و سکوت لحظه هایم را می نگارم برای کسی که مثل خون تو رگهامه .

همیشه خاطره ها می مانند ، پس آسوده خاطرم که در خاطرم می مانی .

من بیهوده می خواهم از یاد تو بگریزم ، ای همه هستی من از عشق تو لبریزم ، تو دنیای من هستی هرگز از خود مرانم ، من ساحلی غریبم باید با تو بمانم ، بی تو چون کویر تشنه ی آبم ، بر موج هستی چون حبابم ، بی قرارم و بی تابم ، بی تو چون کتاب بسته ای هستم ، قایق شکسته ای هستم ، بی قرارم و بی تابم ، من بیهوده می خواهم از یاد تو بگریزم ، ای همه هستیه ی من ، از مهر تو لبریزم .

GORJI
09-01-2011, 20:13
چه غریبانه می گریست آن شب بی تو تکه ابری که سکوت وجودم رو فهمید و چه غریبانه خندیدم آن روز که بی تو مرگم را فهمید .

همه لرزش دل و دستم از آن بود که یه روز عشق از دستم برود .

دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست .

نه هر آنکه گفت عاشقم معشوقی دادند ، نه هر آنکه دردی داشت درمانی دادند ، اما به من دیوانه از روی عشق ، دلبری افسانه ای مجنونی آسمانی دادند .

زندگی زیباست اگر آن را برای خود زشت نکنی ، زندگی شیرین است اگر آن را برای خود تلخ نکنی .

GORJI
09-01-2011, 20:14
تا تویی در خاطرم ، با دیگران بیگانه ام .

بتراش ای سنگ تراش ، سنگی از معدن درد بهر مزارم بتراش ، روی سنگ قبر من ، عکسی از چهره ی زیبای نگارم بتراش ، بنویس ای سنگ تراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش .

سرزمین حقیقی ما قلب کسانیست که دوستشان داریم ، حتی در سرزمین های دور !

دوردست جایی است که تو نیستی و اندوه یعنی لحظه ای که بدون حضورت می گذرد ، به یادتم ، همیشه و همه جا .

عشق را گرامی بدار زیرا واژه ای زیباتر از آن نمی توانی بیابی .

GORJI
09-01-2011, 20:14
رفته است به راهی که نمی گردد باز ، آن خوب ترین پرنده ی خوش آواز ، ای کاش ندیده بودمش از آغاز ، یا بود مسیرم تماشایش باز .

من گم شدم بین حس بودن و نبودن ، بین حیات و مرگ ، بین گناه و معصومیت ، من گم شدم در ظلمت شب بدون حضور تو ، گفتی : به تنهایی من دست نزن ، من تنهاتر از آنم که تنها بمانم ، اما می دانی من آخر تنهایم .

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود و من چقدر ساده ام که سالهای سال در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاده ام و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام .

برای شنیدن صدایی که دوستش میداری همین لحظه هم بسیار دیر است ، افسوس خواهی خورد زمانی را که آن سوی سیم ها کسی بی احساس می گوید : برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر مقدور نمی باشد .

زندگی اگر هزار بار دیگر بود ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو !

.Infernal
10-01-2011, 09:55
در زندگی باران مباش که دیگران گمان کنند با منت خودت را به شیشه می کوبی ، ابر باش تا انتظار باریدنت را بکشند .

ای نگارا مبادا نا کسان رامت کنند / با بدان کمتر نشین ترسم که بد نامت کنند / من نگویم با کسی خو مگیر / هر که بهرت تب کند بهرش بمیر .

هیچ قفسی حریف پرواز نیست !

کلاس عشق ما دفتر ندارد / شراب عاشقی ساغر ندارد / بدو گفتم که مجنون تو هستم / هنوز آن بی وفا باور ندارد .

بیا عشقمون رو محکم به هم گره بزنیم و آرزو کنیم این گره هیچ وقت باز نشه ، حتی با دندون روزگار .

.Infernal
10-01-2011, 09:58

سعی نکن بفهمی کدوم ستاره قشنگ تره ، سعی کن بفهمی پیش کی قشنگ ترین ستاره ای .

زیباترین نقش زیبایی که دیدم رنگ چشماته / بهترین آهنگی که شنیدم صدای خنده هاته .

خوشبختی لذت مشترکی است که حاصل یاری بی چشمداشت به دیگران است . (هلن کلر)

خداوندا نمی توانیم از تو چیزی بخواهیم که تو نیازهای ما را می دانی ، بهترین درمان برای قلوب شکسته این است که دوباره بشکنند .

دلتنگ که باشی هیچکس جز دلدار به دادت نمیرسه
دلداده دلتنگی هاتم . . .

.Infernal
10-01-2011, 09:58
♥سكوتم را به باران هدیه كردم تمام زندگی را گریه كردم نبودی در فراق شانه
هایت به هر خاكی رسیدم تكیه كردم

♥اگه معلم جغرافی بودم اسمتو رو بلند ترین قله ی دنیا می نوشتم اگه معلم
ادبیات بودم اسمتو تو تمام شعرام می آوردم اگه معلم شیمی بودم اسمتو در گروه
حلال ترین محلول ها قرار می دادم اگر معلم زیست بودم قلبت رو از مهربون ترین
قلبها می نوشتم ...

♥ به گل گفتم عشق چیست؟ گفت از من خوشبوتر به پروانه گفتم عشق چیست؟ گفت از
من زیبا تر به شمع گفتم عشق چیست؟ گفت از من سوزنده تر به عشق گفتم آخر تو
چیستی؟ گفت نگاهی بیش نیستم ...
با سیم ناز مژهات یه عمر گیتار میزنم نگاهتو كوك نكنی من خودمو دار میزنم
چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن دست خودم نیست دلمو به درو دیوار میزنم

♥هر كسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خیالم كه همه كار و كسم شد

♥اون كه عاشقانه خندید خنده های منو دزدید زیر چشمه مهربونی خواب یك توطئه
میدید

.Infernal
10-01-2011, 10:00

گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است ، و گلهای سرخ عطری ندارند ، و ستارگان دیگر نمی خوانند ، آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم .

من و تو پنجره ی سرد غمیم / من و تو هر جا بریم هر جا باشیم مال همیم .

یک نگاه و یک لبخند ، من صد دل به او دادم ، چه معامله ی زیانباری بود ، اما راضی بودم ، در تجارت گاهی سود است ، گاهی ضرر !

درد را از هر سو که نوشتیم درد بود / غم عشق ، کمرش را شکست آن که مرد بود .

خدا عشق را به شما هدیه داد تا آن را در قلب خویش نگه دارید ، عشقی که ابراز نشود عشق نیست .

.Infernal
10-01-2011, 10:02
به هر دری می زنم از عشق تو / می نگرم بر غم رخسار تو / من و تو دلداده ی هم دیگریم / که در زمین و آسمان گوهریم / چنین ندیدن همگان در جهان / که از همه بد شدگان بدتریم .

مردی که به راه عشق جان فرساید / آن به که بدون یار خود نگراید / عاشق به ره عشق چنان می باید / کز دوزخ و از جنت یادش نیاید .

می خوام برم رو برج ونیز / پیدا کنم یه میز / خیلی تر و تمیز / با یه چاقوی تیز / روش بنویسم یه ریز / دوست دارم عزیز .

همه ساعت دارند و همه ساعت ها بی خیال غم و اندوه من و ماست ، چرا ؟ من که بیزارم از این ثانیه ها ، که فقط وقت نگه دار غم ما و شماست ، راستی ساعتی بی غم ساعت بودن چه صفایی دارد !

گاهی وقتا از نردبان بالا میری تا دستان خدار رو بگیری ! غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته که تو نیفتی

.Infernal
10-01-2011, 10:04
نازنینم برای رسیدن به تو لحظه ها را سفر کردم اما تو به اندازه ی فاصله ها از من دوری .

مست عشقم مست شوقم مست دوست / مست معشوقی که دنیا دست اوست .

تحفه یافت نکردم که فدای تو کنم ، یک سبد عاطفه دارم ، همه ارزانی تو .

می دونی بهترین واحد پول دنیا چیه ؟ تومن ! چون هم تو توش هستی هم من .

اگه نصف دنیا رو بهم بدهند قبول نمی کنم! چون ممکنه تو توی نصف دیگه اش باشی!!

.Infernal
10-01-2011, 10:04
با یک پلک زدن ، غافل از آن ماه نباشیم / شاید که نگاهی کند آگاه نباشیم .

هر از گاهی توقف ، فرصت خوبی است برای دیدن مسیر طی شده و نگریستن به راه پیش رو ، گاهی برای رسیدن باید ایستاد

قرارمون این نبود ، قرار بود برای برقراری یکدیگر بکوشیم ، نه برای بی قراری ، حالا که از من دوری بدجوری بی قرارتم .

تا تو هستی با من ، من شادمانم / بذار داد بزنم دوست دارم مهربانم .

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا
چه می دانی تو از دیروز چه می دانم من از فردا
همین یک لحظه را دریاب که فردا می شوی تنها .

.Infernal
10-01-2011, 10:05
قسمت این بود که من با تو معاصر باشم
تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم
تو پری باشی و تا آنسوی دریا بروی
من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم

بی تو در خلوت دل چشم به راهت دارم ... چه کنم دست خودم نیست که دوستت دارم .

آنگاه كه با دستانت واژه عشق را بر قلبم نوشتي سواد نداشتم اما به دستانت اعتماد
داشتم حال سواد دارم اما ديگر به چشمان خود اعتماد ندارم...

هوس کوچ به سرم زده. شايد هم هجرت. نمي دانم. ز اين بي دلي ها خسته شدم. دستانم را
به دستان هيچ ** مي سپارم و درد دل مي کنم با درختان. ديوانگي هم عالمي دارد

سرنوشت هرچی دلش خواست نوشت / نوشت که بی تو جهنم با تو بهشت
نوشت که تو از پیشم بری مهربونم / تنها بمونم تو این دو روز بد و زشت .

.Infernal
10-01-2011, 10:07
از خود خانه و کاشانه ای ندارم ، اما در عمق آرزوی من این است

که در دل تو خانه ای داشته باشم ، به مساحت یک قلب . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

مگه من به تو اجازه دادم که بازم رفتی اون بالا ، هان !؟

بیا پایین ، زود باش ، آخه تو فقط ماه منی !

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

پنج تا از بزرگترین کلمات : من نمیخوام از دستت بدم

چهار تا از دوست داشتنی ترین کلمات : تو برام مهم هستی

سه تا کلمه شیرین : تو رو تحسین می کنم

دو تا کلمه شگفت انگیز : دلتنگت هستم

یک کلمه که از همه مهمتره : تو . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست / که هرچه بر سر ما می رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگرچه از مه و مهر / نهادم آیینه ها در مقابل رخ دوست . . .

-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-

هر چند پیر و خسته و ناتوان شدم / هر که یاد روی تو کردم جوان شدم . . .

.Infernal
10-01-2011, 10:08

صبح که چشماتو باز مي کني، بدون ديشب يه نفر به شوق ديدن تو چشماشو بسته.

یک قطعه قلب 3 در 4 و یک فیش محبت با یک کپی از دوستی بیار، تا شش دانگ قلبمو به نامت کنم!

راز این گفته فقط باد صبا می داند / دارمت دوست به قدری که خدا می داند

می دونى کوچکترین ذره دنیا چیه؟
دل منه، چون واست یه ذره شده‎!

هر انسان لبخندی از خداوند است تبریک به تو که زیباترین لبخند خدایی

.Infernal
10-01-2011, 10:09
چشم چشم دو ابرو ..نگاه من به هر سو .. پس چرا نیستی پیشم؟ نگاه خیس تو کو؟ گوش گوش دوتا گوش .. دو دست باز یه آغوش .. بیا بگیر قلبمو .. یادم تو را فراموش...؟ چوب چوب یه گردن .. جای نری تو بی من .. دق می کنم میمیرم .. اگه دور بشی از من .. دست دست دو تا پا .. یاد تو مونده اینجا .. یادت می یاد که گفتی: بی تو نمی رم هیچ جا .. من من یه عاشق .. همون مجنون سابق .
-----------------------------------------------------------------------------------
چه کسی چه گلی دوست دارد؟
نجار: میخک، دندانپزشک: مینا، سارق: شب بو، منجم: کوکب، قصاب: گاو زبان، پاچه فروش: اطلسی و من: تو رو
----------------------------------------------------------------------------------
اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ و قلب کوچیک من

-----------------------------------------------------------------------------------
زندگی زیباست حتی اگر کور باشی !! خوش آهنگ است حتی اگر کر باشی !! اما بی ارزش است اگر ثانیه ای عاشق نباشی

دلم خوش بود از ان روزی که در شطرنج دلت شاه عشق بودم اما تو با ان رخ زیبایت ماتم کردی
اگر عشق باشد گناهی الهی سراپا گناهم الهی الهی
تموم دنيا سر جاش فقط منو دوست داشته باش
عشق سرنوشت همه را می سازد جون عشق نباشد زندگی پوچ است
عشق یه چیزیست مثل کشک دمغ تموم زندگی پر از دروغ

.Infernal
10-01-2011, 10:16
هر وقت دلم برات تنگ میشه مثل ماهی سرمو میکنم زیر آب تا کسی اشکامو نبینه ، حالا فهمیدی چرا آب دریا شوره؟

گل من خبر نداری گلدونت برات میمیره/اگه تو پژمرده باشی دل گلدونت میگیره

عشق با غرور زیباست ولی اگه عشق رو به قیمت فرو ریختن دیوار غرورت گدایی کنی اونوقت دیگه عشق نیست ، سادگیست...

به سویت آمدم برهنه پا و دل در کف،با همه تن چشم شدم به دنبال تو گشتم،شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم،شدم آن عاشق دیوانه که بودم،اما تو هرگز خبر نداشتی...

آروم زول بزن به گوشیت ! کاری نداشتم فقط خواستم بگم دیوونه ی همین نگاهتم

.Infernal
10-01-2011, 10:16
دستتو بزار رو قلبت
.
.
.
گذاشتی؟
.
.
.
بزار دیگه!
.
.
.
آرزومه همیشه بتپه اگه برای منم نباشه...

یک آسمان ترانه، صد بیت عاشقانه تقدیم قلب پاکت با بهترین بهانه

زیباترین منحنی دنیا لبخند یک دوست است که بی صدا بهت میگه به یادت هستم

هر صدفی لیاقت داشتن مروارید رو نداره یادت باشه واسه هر صدفی مروارید نشی!

.Infernal
10-01-2011, 10:17
همیشه لبخند به لب داشته باش حتی وقتی ناراحتی! شاید کسی عاشق لبخند تو باشه...

با از دست دادن همه چیز ،همه چیز میشوی!
پس تو همه چیز منی...

مگه نمیگن کلاغا خبر چینن؟ پس چرا خبر دلتنگی منو برات نمیارن؟

تو سیب سرخ کدامین درخت پرتقالی که هر دانه انارت به سرخی گیلاسهای درخت موز است ای گلابی من؟

گاهی وقتا زندگی کردن پرنده ها توی قفس از هر کاری بهتره!
به شرطی که اون پرنده تو باشیو اون قفس دل من...

.Infernal
10-01-2011, 10:18
وقتی قلبت کوه آتشفشان است ، چگونه انتظار داری در دستانتگل بروید . . . ؟

.
.

یاد بادا که دلم مشتاقدیدار تو بود / روز و شب در طلب و هر لحظه بیدار تو بود
دیدگانم را چه دانی که دگر سوئی نیست / به فدایت ، که آن هم گرفتارتو بود . . .
.
.

.
.

هرکس به طریقی دل ما میشکند / ما هم به طریقی دلشان میشکنیم !
.
.
.
عشق مثل میس کال میمونه ، وقتی میخوای بگیریش وامیسته
اما دوستی مثل پیامکه چون میاد تو اینباکست تا وقتی که خودت پاکش کنی

دوست دارم هر وقت یادم کنی ،نگاهم کنی نه هر وقت نگام کنی یادم کنی...

.Infernal
10-01-2011, 10:19
تولدت مبارک...ها؟ ببخشید پیوندتان...نه، یعنی برد غرور آفرین تیم....نه چیزه!!!! ولش کن دوست دارم..!!!!

ما وقت و بی وقت،دم وقت،اول وقت،وسط وقت،آخر وقت خلاصه همه وقت به یادتیم...

اگه عشقم کورت کنه مهم نیست ،حس بودنت قشنگتر از دیدن دنیاست...

دراین دنیا نکردم من گناهی
فقط کردم به چشمانت نگاهی
اگر باشه نگاه من گناهی
مجازاتم بکن غیر از جدایی

بشکست دلم کسی صدایش نشنید، آری، دل من بی صدا میشکند!

GORJI
10-01-2011, 21:02
خواهم که ببوسمت ای نوشخند صبح ، خواهم که بنوشمت ای چشمه ی شراب ، بیمار خنده های تو ام بیشتر بخند ، خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب .

ساز گلهای دلم آهنگ توست ، حس نکردی یک نفر دلتنگ توست ؟

مشکلات خود را با مداد بنویس و پاک کن را در اختیار خدا بگذار .

به هنگام ناراحتی بهتر است هیچ نگویی .

ای دوست پای هر گلی خار مشو ، با هرکه دم از عشق می زند یار مشو .

GORJI
10-01-2011, 21:02
کاش معشوقه ز عاشق طلب جان می کرد ، تا که هر بی سر و پایی نشود یار کسی .

نترسم که با دیگری خو کنی ، تو با من چه کردی که با او کنی ؟

به هر چمن که رسیدی گلی بچین و برو ، پای هر گل منشین آنقدر که خار شوی .

دلتنگم آنچنان که اگر ببینمت بکام ، خواهم که جاودانه بنالم به دامنت ، خواهم که جاودانه بمانی کنار من ، ای نازنین که هیچ وفا نیست با منت .

تو آسمان آبی آرام روشنی ، من چون کبوتری که پرم در هوای تو ، یک شب ستاره های تو را دانه چین کنم ، با اشک شرم خویش بریزم به پای تو .

GORJI
10-01-2011, 21:03
قلب سرزمین عجیبی است زیرا هم زادگاه عشق است و هم آرامگاه عشق .

جان اسیر دل ، دل اسیر دوست ، دوست چه می داند ، دل اسیر اوست .

از شمع سه چیز آموختم ، ایستاده بمیرم ، بی صدا بمیرم ، به پای دوست بمیرم .

اگر بودی دلم رسوا نمی شد ، دوباره چشم من دریا نمی شد ، اگر بودی نگاه بی پناهم ، میان مردمان تنها نمی شد .

اگه یه روز خواستی قلبم رو بشکنی باید مواظب باشم تکه های قلبم دستت رو نبره .

GORJI
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ، تو گل ناز منی از دور می بوسم تو را .

ای عزیزترینم تا عمق وجودم دوست دارمت ، اگر مردم نبودم در کنارت به خدا می سپارمت .

مهم نیست که من اول اومدم یا تو ، مهم اینه که تو تا آخرش موندی .

برای آمدنت انتظار کافی نیست ، دعا و اشک و دل بی قرار کافی نیست ، خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی ، دعای این همه شب زنده دار کافی نیست .

محبت نه حساب است که فراموش شود ، نه چراغ است که خاموش شود ، بیادتم .

GORJI
در اوج دل نشاندمت ، در رهگذر زمانه گر خزان شود ، تویی بهار زندگی .

زندگی پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسیم مژه بر هم زدنی خاموش است .

در سرای گل فروشان گرچه گل بسیار است ، چون تو گل پیدا نمودن مشکل و دشوار است .

از فراق تو مرا هر نفسی صد آه است ، از تو غافل نیستم ای دوست خدا آگاه است .

زندگی چیدن سیبی است که باید چید و رفت ، زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت .

GORJI
10-01-2011, 21:04
مهر دل ما مدام تقدیم شما ، عمری که شود به کام تقدیم شما ، پیدا نشد آن هدیه که در شان شماست ، یک باغ گل عشق تقدیم شما .

برای تنی که خسته ست تو همیشه جون پناهی ، من می خوام با تو بمونم تو رفیق نیمه راهی .

همین حسی که دارم حتی وقتی از تو دورم تلخ و بیمارم چقدر خوبه ، همین قدر که می دونم خوب خوبی خواب خوابی من که بیدارم چقدر خوبه .

نیمه شبی من خواهم رفت ، از دنیایی که مال من نیست ، از زمینی که بیهوده مرا بدان بسته اند .

باران را به خاطر رطوبتش ، گل را به خاطر لطافتش و تو را به خاطر محبتت دوست می دارم .

GORJI
10-01-2011, 21:04
بشکن ، بشکن ، بشکن ، دل ما رو هم بشکن ، عزیزم مواظب باش یکی دل تو رو نشکنه .

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم .

در خیالم در خوابم همه جا با اویم ، مجنونم در همه جا او را می جویم ، خیلی وقت است که رفته ز پیشم ، نه ! او نرفته با خود چه می گویم .

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست .

تمام فصل عمرم عزیزم با تو بهاره ، اونقدر که من دوست دارم کی دوست دارم ؟

GORJI
10-01-2011, 21:05
بیا تا لیلی و مجنون شویم افسانه اش با من ، خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من .

نازنینا ما به عشق تو جوانی داده ایم ، با جوانان ناز کن اکنون دگر با ما چرا ؟

پروانه در آتش زند از بهر تو خود را ، ای شمع تو هم حرمت پروانه نگه دار .

به روز مرگ چو تابوت من روان باشد ، گمان ببر مرا درد عشق تو باشد .

فریاد مردمان همه از دست دشمن است ، فریاد من از دل نامهربان دوست !

GORJI
10-01-2011, 21:05
اگر ماه بودم به هرجا که بودم سراغ تو را می گرفتم ، وگر سنگ بودم به هرجا که بودی سر رهگذر تو جا می گرفتم ، اگر ماه بودی به صد ناز شاید شبی بر لب من می نشستی ، وگر سنگ بودی به هر جا که بودم مرا می شکستی مرا می شکستی .

مرا نیست هراسی ز نیروی مشت ، مرا ناجوانمردی خلق کشت ، مهر کردم به مردم بسی ، نچیدم گل مردمی از کسی .

دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

خلاصه ی کلام اینکه نازنینم : تو را برای وفای تو دوست می دارم وگرنه دلبر پیمان شکن فراوان است .

نیا باران زمین جای قشنگی نیست ، من از جنس زمینم ، خوب می دانم که گل در عقد زنبور است ، اما یک طرف سودای بلبل یک طرف بال و پروانه را هم دوست می دارد ، نیا باران پشیمان می شوی از آمدن ، در ناودان ها گیر خواهی کرد ، اینجا جمعه بازار است ، عشق را در بسته های زرد و کوچک نسیه می دادند ، نیا باران زمین جای قشنگی نیست !

GORJI
10-01-2011, 21:06
گویند سلام طلایی ترین کلید برای صعود به تالار آشنایی هاست ، پس صمیمی ترین سلام تقدیم تو باد .

زدی تیری به قلبم رد نکردم ، جدایی را تو کردی من نکردم .

یک نخ از جامه ارحام تو ما را کافیست ، رشته مهری از آن عالم بالا کافیست .

جفایت با وفایت هر دو نیکوست ، تو را هرجا که باشی دارمت دوست .

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلی ، صبر کن پیدا شود گوهر شانس قابلی .

omidvista
11-01-2011, 07:10
امید نگاهت ، ایستادن روی شانه هایت ، سر نهادن گونه های زیبایت را ،

بوسه دادن مرا ، خوش تر از این آرزویی است

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

بی تو دنیا رنگی ندارد ، خنده با من انسی ندارد

کاش می شد بودی کنارم ، گرچه آهم سودی ندارد ،

بوسه می دادی نغمه ام را ، چون که شعرم نائی ندارد

کاش میشد

بوسه ها را قاب کرد

مثل نامه سوی هم پرتاب کرد

کاش میشد عشق را تقسیم کرد

مثل تک شاخه گلی تقدیم کرد .

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی ، برگ درختان انتظار پاییز را می کشند تا جای پاهایت را بوسه بزنند

omidvista
11-01-2011, 07:11
هنوز هم در کوچه های خلوت عاشقی ، در میان سکوت

بوسه هایمان زندگی می کنم

شاید رهگذری مژده ای از رویای ماندگار و عشق جاودانه ام ، به همراه بیاورد .

عشق یعنی التماس و انتظار

عشق یعنی بوسه ای بر دست یار

عشق یعنی پا و دل دنبال تو

عشق یعنی هرچه دارم مال تو

عشق یعنی خال و ابروی کمان

عشق یعنی یک تیمم یک نماز

عشق یعنی تا ابد با من بمان

چه بسیار نگاه ها در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش بوسه می زنند

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد ، با سبدی پر از

بوسه هم خواهم آمد ، و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی تا ابد دوستت دار

عشق را از ماهی بیاموز که چه بی پایان آب را پر از

بوسه های بی پاسخ میکند

.Infernal
11-01-2011, 10:17
به چشمم گفتم برایت اشک نریزه / دلم گفت بباره که خاطرش خیلی عزیزه . . .
.
.
.

شب ها ز غم دوری تو خواب ندارم / رحمی به دلم کن که دگر تاب ندارم
بس ز غم دوری تو گریه نمودم / چشمم به زبان آمد و گفت اشک ندارم . . .
.
.
.
شنیدم سخن ها ز مهر و وفا ، لیک
ندیدم نشانی ز مهر و وفایی

چشمت به چشم ما و دلت پیش دیگری ست
جای گلایه نیست که این رسم دلبری ست
هرکس گذشت از نظرت در دلت نشست
تنها گناه آینه ها زودباوری ست

آیین عشق ‌بازی دنیا عوض شده‌ ست
در عشق سالهاست که فتوا عوض شده‌ ست
حق داشتی مرا نشناسی، به هر طریق
من همچنان همانم و دنیا عوض شده‌ ست

.Infernal
11-01-2011, 10:18
دعا کن دلم بوی باران بگیرد
و این درد جانسوز درمان بگیرد
دعا کن دلم رنگ آیینه گردد
و تنهایی از عشق پایان بگیرد

ساحل جواب سرزنش موج را نداد
گاهی فقط سکوت سزای سبکسری ست

دل پیش تو و دیده به سوی دگرانم
تا خلق ندانند به سویت نگرانم

گر نرخ بوسه را لب جانان به جان كند
حاشا كه مشتري سر مويي زيان كند

دیشب دوباره آمدی به خواب من،
دیدار خوب تو،
تا کوچه های کودکیم برد پا به پا،
شاد و شکفته اما،
فارغ ز هست و نیست،
یک لحظه دست تو از دست من رها شد و خواب از سرم پرید.

.Infernal
11-01-2011, 10:19
دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند...

تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي...

صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند
و تو از او رسم محبت بياموزي

.Infernal
11-01-2011, 10:19
گاهی اوقات آرزو می کنم ای کاش تک پرنده عاشقی بودم که میان صدها هزار پرنده بتوانم به قله بلند سرزمین هستی برسم
و پرواز کان نغمه سر دهم که... من شیدای تو وعاشقانه دوستت دارم

دوستت ندارم به اندازه ي اقيانوس، . چون يه روز به آخرش میرسی . دوستت ندارم به اندازي خورشيد، .
چون غروب ميكنه . دوستت دارم ، به اندازه ي محبتت تو قلبم که هيچوقت كم نميشه

اگر معنای عشق را می فهمم، همه به خاطر توست

دوستت دارم نه به خاطر اینکه چه کسی هستی، به این خاطر که وقتی با توام چه کسی میشوم

-----------------------------

ما نه برای یافتن فردی کامل، بلکه برای دیدن کامل یک فرد ناکامل عاشق میشویم

.Infernal
11-01-2011, 10:20
در عشق حقیقی، کوتاهترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد

عشق یعنی وقتی دور هستید دلتنگ شوید اما از درون احساس گرما کنید چون در قلبتان به هم نزدیکید

اگر هر بار که لبخند بر لبانم می نشانی، می توانستم به آسمان بروم و ستاره ای بچینم، آسمان شب دیگر مثل کف دست بود

الهی خستگی هات دور دور شه / چشای دشمنات کور کور شه
الهی هر چی از دنیا میخوای / به یه چشم به هم زدن زود جور جور شه !
.
.
.
زیباست وقتی قلبی داری که صاحبش خودت هستی
اما زیباتر آن است که دوستی داری که قلبش تو هستی . . .

.Infernal
11-01-2011, 10:21
سهم من از دوري تو چيزي جز دلتنگي به اندازه درياها ،نگاهي تاريك همچون شب هاي بدون مهتاب
و لحظه هايي كه ثانيه به ثانيه ميگذرند نيست .پس اي دوست بشنو صداي دلتنگي مرا

خوشبختي مثل يه پروانه است . وقتي دنبالش مي‌دوي پرواز مي‌كنه اما وقتي وايسي مياد رو سرت ميشينه

هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

خدا را دوست دارم چون هرچه دارم از او دارم ، اگر عاشقم از اوست ،
اگر صادقم صداقتم از اوست ، اگر شادم شادیم از اوست
اگر زندگی می کنم زندگیم از اوست . . .
.
.
.
وفای اشک را نازم که در شبهای تنهایی ، گشاید بغض هایی را که پنهان در گلو دارم . . .

.Infernal
11-01-2011, 10:21
با پای برهنه میخوامت تا بدونی هیچ ریگی به کفشم نیست !

دلگیرم از تمام الفبای بی کسی ، به خصوص این پنج حرف
ف ا ص ل ه . . .

روزگار به من آموخت با زندگی قهر نکنیم / چون دنیا منت کش کسی نیست . . .

غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست

غمخوارتم رفیق

به نام آنکه اشک را آفرید تا سرزمین وداع آتش نگیرد . . .

.Infernal
11-01-2011, 10:22
کاش میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد

کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد . . .

سوال من از تو این است :

چرا در آینه چشم های تو تصویر من پیدا نیست . . . ؟

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم

به روي گونه تابيدي و رفتي مرا با عشق سنجيدي و رفتي تمام هستي ام نيلوفري بود تو هستي مرا چيدي و رفتي

وقتي دلتنگ شدي به ياد بيار کسي رو که خيلي دوست داره. .وقتي نااميد شدي به ياد بيار کسي رو که تنها اميدش تويي.
وقتي پر از سکوت شدي به ياد بيار کسي رو که به صدات محتاجه. وقتي دلت خواست از غصه بشکنه به ياد بيار
کسي رو که توي دلت يه کلبه ساخته. وقتي چشمات تهي از تصويرم شد به ياد بيار کسي رو که حتي توي عکسش بهت لبخند ميزنه.

.Infernal
11-01-2011, 10:23
می خوام روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو میکنم
یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دل تنگی چه دردیه ... دلم برات تنگه عزیزم ...

مرگ آن نيست که در قبر سياه دفن شوم
مرگ آن است که از خاطر تو با همه ي خاطره ها محو شوم

عشق کليد شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کليدي باز شود

تکيه بر دوست مکن محرم اسرار کسي نيست ما تجربه کرديم کسي يار کسي نيست

رسم دنیا اینه که تو چشم ميذاري من قايم ميشم ...اما تو يكي ديگه رو پيدا ميكني ...

.Infernal
11-01-2011, 10:24
بس که دیوار دلم کوتاه است...هر که از کوچه تنهایی ما میگذرد...به هوای هوسی هم که شده...سرکی می کشد ومی گذرد...

همه دنبالت میگردن پیدات نمیکنن ، چون در قلب من زندونی هستی

گل اگر خشک شود ساقه اش می ماند دوست اگر جدا شود خاطره اش می ماند

تا کور نگشته دیدگانم ، تو بیا / تا مور نخورده استخوانم ، تو بیا
گر آمدی و ندیدی از من چیزی / از بهر تماشای مزارم تو بیا . . .
.
.
.
اگر یاد گلی کردی نگاهی بر رخ خود کن / اگر یاد خزان کردی نگاهی جانب ما کن . . .

.Infernal
11-01-2011, 10:25
عشق یعنی همه چیز رو در راه هدف مقدس دادن و در پاداشش هیچ رو نخواستن . . .
.
.
.
میخوام که عاشقت بشم گل شقایقت بشم
دلم واست تنگ شده بود گفتم مزاحمت بشم

يکي ناز مي کنه يکي محبت مي کنه ، اوني که ناز ميکنه هميشه محبت
مي بينه اوني که محبت مي کنه هميشه تنهاي تنهاست

هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته

چشم هايت به من آموخت که با آخرين نگاه اولين رنج آغاز ميشود

.Infernal
11-01-2011, 10:25
ساده نوشتن چون ساده زیستن زیباست پس ساده میگویم تا ابد دوستت دارم...

تو مرا می فهمی من تو را می خواهم و همین ساده ترین قصه ی یک انسان است
تو مرا می خوانی من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من می مانی

هر چندتا تو منو دوست داري من يه دونه بيشتر دوست دارم ميدوني اينجوري
خوبيش اينه که حتي اگه منو دوست نداشته باشي باز من يه دونه دوست دارم

کاش میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد
کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد . . .
.
.
.
سوال من از تو این است :
چرا در آینه چشم های تو تصویر من پیدا نیست . . . ؟

.Infernal
11-01-2011, 10:26
اسمت رو گذاشتم گل ترسيدم پژمرده بشی ، گذاشتم خورشيد ترسيدم غروب کنی،
گذاشتم جونم که اگه رفتی منم برم

خسته ام ...
خسته نبودنت ...
خسته از روزهايي كه بي تو شب ميشود و شبهايي كه باز هم بي تو ميگذرد تا كه طلوعي و غروبي ديگر بيايند و
باز هم گذر زمانها كه بي تو ميگذرد ... ميگذرد ... ميگذرد و باز هم ميگذرد ...

هميشه براي کسی بخند که ميدونی به خاطر تو شاد ميشه ، واسه کسی گريه کن که ميدونی وقتی غصه داری و اشک ميريزی برات اشک ميريزه ،
براي کسی غمگين باش که در غمت شريکه ، عاشقه کسی باش که دوستت بداره

عشق با زمان فراموش ميشود و زمان هم با عشق...

از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شايد ديگه هيچ ** رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی
هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن .چون شايد هيچ وقت ،هيچ ** تو رو مثل اون دوست نداشته باشه

.Infernal
11-01-2011, 10:27
غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست
غمخوارتم رفیق
.
.
.
به نام آنکه اشک را آفرید تا سرزمین وداع آتش نگیرد . . .
.
.
.
یه پیامی میفرستم به امید پیام تو / نه اینکه بخونی و بگی بی خیال تو

ای همه غمگین اگر تنها شدی ، من با توام / خسته دل از هر که و هر جا شدی ، من با توام
گر به کنج بی کسی نشسته ای با درد خویش / دلگران از مردم دنیا شدی ، من با توام . . .
.
.
.
امروز ما ادم ها به جای اینکه دنبال خواب راحت باشیم
دنبال تخت خواب راحت هستیم ،
زندگی قشنگ شده ولی خوشمزه نیست . . .

.Infernal
11-01-2011, 10:28
هیچ ** لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی دارد ... باعث ریختن اشک های تو نمی شود...

بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنارش باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید...

وقتي با تو آشنا شدم درخت مهربانيت آنقدر بلند بود که هرچه بالا رفتم آخرش را نديدم. معجون زيبايت آنقدر
شيرين بود که هر چه نوشيدم سیراب نشدم و درياي عشقت آنقدر وسيع بود که هرچه شنا کردم نتوانستم
آخرش را ببينم و سرانجام در آن غرق شدم

در آغوشم بودي! قطره اشکي بر گونه ات لغزيد خواستم با انگشتانم آن قطره اشک را پاک کنم اما...!
اما، آن قطره اشک براي انگشتانم آشنا بود ... آشنا بود... يادم آمد...آ
ن هنگام که خداوند تو را مي آفريد خاک تو را با اشکهاي من سرشت...

اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کنم لذت ديدن ستاره ها را هم از دست می دم

.Infernal
11-01-2011, 10:29
یه شبی وقتی که خوابی چشاتو به خواب سپردی خودم دلتو میدزدم به جای دلی که بردی
.
.
.
میگن کلاغ ها خبر چین هستن ، پس چرا خبر دلتنگی منو به تو نمیدن ؟
.
.
.
.
اگر یاد گلی کردی نگاهی بر رخ خود کن
اگر یاد خزون کردی نگاهی جانب ما کن . . .

زیباترین لحظه ای که احساس کردم ، لحظه ای بود که وجود قلبم رو درون قلبت احساس کردم ...

برای اثبات دوست داشتنت نمی خوام که شکلات بخری
نمی خوام که کادو بخری ! فقط از ته دل دوستم داشته باش ،

.Infernal
11-01-2011, 10:29
اگر تو را دوست دارم ، تو را آزاد می گذارم تا با هر انسانی که می خواهی دوست باشی ...
چون تو را دوست دارم و به تو به چشم یک انسان می نگرم ،
نه اموال شخصی ام که باید دو دوستی حفظش کنم و مال خودم بدانم !

تو را دوست می دارم و می گذارم که بروی ... اشک هایم از غم نبودن تو نیست ، از شوق خوشبختی توست

اگر ذهنم را تسخیر کنی ، جسمم را تصاحب کرده ای
روحم را به آغوش کش تا برای همیشه مال تو باشم

هر دم از نفسم ، بوی تو را به قلبم می کشد و هر بازدم ، دوستت دارم را به هوا می بخشد...

اگر به خاطر عشق من دست به هر کاری بزنی ، نشون دادی که احمقی ... من عاشق عاقل می خوام !

.Infernal
11-01-2011, 10:31
ای همه غمگین اگر تنها شدی ، من با توام / خسته دل از هر که و هر جا شدی ، من با توام
گر به کنج بی کسی نشسته ای با درد خویش / دلگران از مردم دنیا شدی ، من با توام . . .
.
.
.
امروز ما ادم ها به جای اینکه دنبال خواب راحت باشیم
دنبال تخت خواب راحت هستیم ،
زندگی قشنگ شده ولی خوشمزه نیست . . .
.
.
.
شهر من رو به زوال است تو باید باشی / دل من زیر سوال است تو باید باشی
فال حافظ زدم آن رند غزل خوان میگفت / زندگی بی تو محال است تو باید باشی

خون من یعنی وجودم، بی خون من هیچ و پوچم،‌بارها در عشقنامه نوشتم، خون من مهر وجودت.

كسی در باد می خواند تو را تا اوج می خواهم برای ناز چشمانت چه بی صبرانه می مانم د لم تنگ است و بی یادت در این غربت نمی مانم تو هستی در وجود من تو را هرگز نمی رانم
همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام ، با خود مي انديشم ، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند
لذت عشق زماني است که آن را نثار مي کني بيشتر از زماني است که دريافتش مي کني پس بذار من عشقم را نثارت کنم

.Infernal
11-01-2011, 10:33
از دورى تو دلى پر از غم دارم / وز غصّه ى تو همواره ماتم دارم
گر حق بدهد به من همه ملک وجود / گویم که گل روى ترا کم دارم . . .
.
.
.
رفتن همیشه راه نیست / وقتی که سینه ای پر آه نیست
شکستی تو دل من / آیا این گناه نیست . . . ؟

اگر قدرتی داشتی تا درون منو ببینی ، هیچ وقت عاشقم نمی شدی ...
چون پر از خطا و ایرادم ... اما می تونی دوستم داشته باشی ، اگه دوست داشتنی هستم ...

عشق این نیست که به خاطر تو دست به هر کاری بزنم ،
عشق این است که با عقل کار درست را برای تو انجام بدهم ،
و خود نیز از انجام آن لذت ببرم

عشق نه تو کافی شاپه
نه تو شکلاته
نه تو 206
نه تو اس ام اسه !

عشق تو دله ، می دونستی ؟؟

.Infernal
11-01-2011, 10:33
عشق یعنی رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر به سوی روزگار
عشق یعنی بی وفایی های یار / عشق یعنی سالها در انتظار . . .
.
.
.
زندگی باید کرد ، گاه با یک گل سرخ ، گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان . . .
.
.
.
پناهی نیست جز آوار / رفیقی نیست جز دیوار
کجایی ای چراغ عشق / منو از سایه ها بردار

به کدام ملت است این ؟
به کدام مذهب است این ؟
که کشند عاشقی را
که تو عاشقم چرایی ...

گنجشکک اشی مشی
روی دل من نشین
اشک میاد خیس می شی
خون میاد سرخ می شی
می افتی تو حوض عاشقی

™Arman
11-01-2011, 13:02
بر لب دریای حسرت کلبه ای دارم قدیمی / از تمام دار دنیا دوستی دارم صمیمی

دلم نرم تر از جنس حریر، دلم از جنس بلور، گر تو را قصد شکستن باشد، سنگ بی انصافی ست یک تلنگر کافیست!

یاد تو چندیست که مهمانم شده / خاطراتت آفت جانم شده / هر چه میگویم سخن از یاد توست / در سکوت من فقط فریاد توست

برای کشتن پروانه، او را له نکن! بالهایش را بچین، خاطرات پرواز او را خواهد کشت!!

غصه نخور عزیزم، دلت تنها نمیشه / هر جای که باشی، تو قلبمی همیشه

™Arman
11-01-2011, 13:02
گفتم دوست دارم، نگو نظر لطفته،چون نظر لطفم نیست، نظر دلمه!

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست، لحظه های دیدار با همه ی زیبایی هایش گاه پر از دلتنگیست

بادکنک دلتنگی هام پر شده از هوای تو.... اگه نیایی میترکه، خونش میافته پای تو!!!

گفتی که ما به درد هم نمی خوریم!..

اما هرگز نفهمیدی...

من تو را برای دردهایم نمی خواستم...

هرکس ز خدا می طلبد راحت جانی ، من طالب آنم که تو بی غصه بمانی . . .

™Arman
11-01-2011, 13:03
لحظه ای عشق به دست کـــس و ناکـــس ندهی

دل عزیز است مبادا به هر کس بدهی

اگر "او" برای "تو" ساخته شده!

"من" برای "تو" ویران شده‌ام!!!

گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

گوشی اچ تی سی ، آیفن یا نوکیا مدل دم پایی !

چه فرقی می کند وقتی منتظر تماس تو نباشد ...

من بلبل ان گلم که در گلشن راز

پژمرده شد و منت شبنم نکشید

در سر به جز عشق هوای دگرم نیست

غیر از گل یاد تو کسی دور و برم نیست

™Arman
11-01-2011, 13:05
اشک در چشمان من طوفان غم داردبه دل

خنده بر لب می زنم تا کس نداند راز دل

از حساب و کتاب بازار عشق

هیچ گاه سر در نیاوردم !

و هنوز نمی دانم چگونه می شود

هربار که تو بی دلیل ترکم می کنی

من بدهکارت می شوم ؟

چرتکه‌ی خدا شکست

تکلیف سهم ما از زندگی، بلاتکلیفی شد!

اگر یار مرا دیدی به خلوت بگو ای بی وفای بی مروت

غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت.

چشمهایت را ببند، چشمانم را میبندم،

تا لااقل پشت پلکهایمان با هم زندگی کنیم

™Arman
11-01-2011, 13:05
زندگی ناگهان
آرام و بی صدا
دست بر چشمانت می گذارد
و مثل همیشه
پیش از آنکه نامش را حدس بزنی
بازی تمام می شود

مــرسی كـه هستـی و هستی را رنگ میزنــی.

هیچ چیـز از تـو نمیخـواهــم

فقط بـاش.. فقــط بخــــند

فقط راه بــــرو

نـه. راه نــرو

میتــرسـم پلك بــزنم

دیگــر نبـاشـی ..

من همیشه تشنه ما بودم و تو همیشه از من سیر بودی...

امشب تو را حس می کنم در سرزمین باد ها

محو نگاهت می شوم تو کیستی ای آشنا

در خلوت زردم تو را با عشق سودا می کنم

تصویر خوبیها توئی حیران منم،حیران منم

شوربختی من از شوری چشم های توست

که بی آنکه به تخته بزنی

عشقت را به رخ کشیدی

™Arman
11-01-2011, 13:06
دلتنگی من تمام نمی‌شود

همین که فکر کنم

من و تو

دو نفریم

دلتنگ‌تر می‌شوم برای تو

بیخودی به خودت زحمت نده!

این بذرهای تنفر که در دلم می کاری

هرگز جوانه نخواهد زد...

خیلی وقت ها

مهمترین حرف میان دو نفر،

همانی است که هرگز به هم نمی گویند.

شکستنی رفع بلاست..اما...باور نمیکند دلم

خود را به که بسپارم
وقتي که دلم تنگ است
پيدا نکنم همدل
دلها همه از سنگ است
گويا که در اين وادي
از عشق نشاني نيست
گر هست يکي عاشق
آلوده به صد رنگ است

به پندار تو
جهانم زيباست
جامه ام ديباست
ديده ام بيناست
زيانم گوياست
قفسم طلاست! به اين ارزد كه دلم تنهاست؟

™Arman
11-01-2011, 13:18
در سر به جز عشق هوای دگرم نیست غیر از گل یاد تو کسی دور و برم نیست

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اشک در چشمان من طوفان غم داردبه دل خنده بر لب می زنم تا کس نداند راز دل

چرتکه‌ی خدا شکست !! تکلیف سهم ما از زندگی، بلاتکلیفی شد!

اگر یار مرا دیدی به خلوت بگو ای بی وفای بی مروت
غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت.

چشمهایت را ببند، چشمانم را میبندم، تا لااقل پشت پلکهایمان با هم زندگی کنیم

™Arman
11-01-2011, 13:20
دلم را شبی در حضورم شکستی نه آینه، حتی غرورم شکستی
ندادی به خلوتگاه عشق راهم پلی بود اگر در عبورم شکستی

شده بازیچه ای قلب صبورم شکستی عاقبت بال غرورم
به آسانی گذشتی از کنارم مثال دفتری کردی مرورم

گفته بودی، از غرورم، از سکوتم، خسته ای من شکستم هر دو را
گفته بودم،از سکوتت،از غرورت خسته ام به خاموشی مغرورانه ات
شکستی تو مرا

خدا بودم خدای خودپرستان گدا كردی مرا تو سنگ مغرور
مرا باور به بی همتائی ام بود مرا از باور خود كردی ام دور

غرور من که زسختی به کوه میمانست ، کمر به کشتن خود بست و خاک پای تو شد
دلم که به همه بیگانه بود و یار نداشت ، چه دید در تو که اینگونه آشنای تو شد ؟

™Arman
11-01-2011, 13:23
گرچه ای دوست غروردلت احساس مرا درک نکرد ، آفرین بر غم عشقت که مرا ترک نکرد .

گناهی كه پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است كه غرور بیاورد...

فاخرترین لباس ، تولید کارخانه ی کرم است ، کرم ابریشم ما را به غرور چکار . . . ؟

قول داده بودیم ما به هم که تن ندیم به روزگار چه بی دووم بود قول ما جدا شدیم آخر کار
گل مغرور قشنگم من فراموشت نکردم بی تو اینجا رو نمی خوام می رم و برنمی گردم

شبیه چشمهای تو پر از گناه می شوم** میان ظلمت شب قبیله ماه می شوم
خدا,زمین,گناه,عشق,من وتو,ببین چطور**به خاطر غرور تو زیاده خواه می شوم

™Arman
11-01-2011, 13:31
زندگی ناگهان آرام و بی صدا دست بر چشمانت می گذارد
و مثل همیشه پیش از آنکه نامش را حدس بزنی بازی تمام می شود

امشب تو را حس می کنم در سرزمین باد ها محو نگاهت می شوم تو کیستی ای آشنا
در خلوت زردم تو را با عشق سودا می کنم تصویر خوبیها توئی حیران منم،حیران منم

شوربختی من از شوری چشم های توست که بی آنکه به تخته بزنی عشقت را به رخ کشیدی

کاش ميشد سرنوشت خويش را از سر نوشت
کاش مي شد اندکي تاريخ را بهتر نوشت
کاش مي شد پشت پا زد بر تمام زندگي
داستان عمر خود را گونه اي ديگر نوشت

همه در زندگي شطرنج بازيم
نبايد بي جهت هرسو بتازيم
اگر تکنيک دلها را بدانيم
هميشه برده و هرگز نبازيم

™Arman
11-01-2011, 13:32
ببخشید ، سایه ی من عاشق سایتون شده ، میشه همسایه شیم ؟

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی / عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی / من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم / تو از دل من هیچ خبر دار نباشی .

من خودم اینجا غریبم جز تو هیشکی رو ندارم

گل من تحملم کن که یکم دووم بیارم

توی لحظه های دلگیر این تو خاطرت بمونه

که همون یه قطره اشکت زندگیمو می سوزونه

میدونی چرا دل به دلت دادم ؟ به خاطر شباهت زیادت به ماه با این تفاوت که ماه سه حرف داره ولی تو حرف نداری .

وقتی عشقت تنهات گذاشت ، نگران خودت نباش که بدون اون چیکار می کنی ، شرمنده دلت باش که یک باره دیگه بهت اعتماد کرد .

™Arman
11-01-2011, 13:46
اگر با گريه دريايي بسازم
اگر با خنده رويايي بسازم
اگر خنده شود در من فراموش
اگر گريه شود با من هم آغوش
تو را هرگز نخواهم كرد فراموش

آدما از آدما دلگير ميشن ، آدما از آدما زود سير ميشن
آدما رو عشقشون پا ميذارن ، آدما آدمو تنها ميذارن

همه وقتي از زندگي خسته ميشن ميگن خدا نفسمو بگير
ولي من هيچ وقت اينو نمي تونم بگم ، آخه تو نفس مني

سحرگاهان كه شبنم آيتي از پاك بودن را به گل ها هديه مي بخشد
به آن محراب پاكش آرزو كردن برايت
خوب ديدن ، خوب بودن ، خوب ماندن را

وقتي ناله هاي خرد شدنت زير پاي باران نواي دل انگيزي شد چه فرقي مي كند برگ سبز كدام درختي

™Arman
11-01-2011, 13:46
اي كه از يار وفا مي طلبي يار كجاست؟
همه يارند ولي يار وفا دار كجاست

گوني گوني دوستت دارم
ولي قربونت گوني هاشو پس بده مال مردمه

اتل متل ستاره ، گلم دوسم نداره ! نه اس ام اس نه يک زنگ ، دلم براش شده تنگ

مرز عشق اين روزها شباهت زيادي به آدامس داره
اول شيرين ، بعد دوست داشتي ، سپس تكراري و خسته كننده و در آخر دور انداختني

گاهي وقتا زندگي كردن پرنده ها توي قفس از هر كاري بهتره
به شرطي كه اون پرنده تو باشي و اون قفس دل يارت

™Arman
11-01-2011, 13:53
نمي دانم چرا ما انسان ها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد با اينكه مي دانيم روزي بسته خواهد شد اما آسمان كي بسته خواهد شد

خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان *** بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان
روزي كه سرشتند ز گل پيكرشان *** سنگي اندر گلشان بود و همان شد دلشان

عشق را با تو تجربه کردم ، اميد به زندگي را در تو آموختم
محبت را در قلب تو يافتم ، اي شاپرک شبهاي تنهاييم با هر تپش قلبم مي گويم
دوستت دارم
چشمان هميشه عاشقم در انتظار توست

وقتي که ميگويي دوستت دارم اول روي اين جمله فکر کن شايد نوري را روشن کني که خاموش کردن آن به خاموش شدن او ختم شود

تحملي که داده بودي داره تموم ميشه
مگه نگفتي همه جا مال مني تا هميشه
دلم داره شور ميزنه اين دل رو بي خبر نذار
توروخدا با خوبي هات روي هيچ دلي اثر نذار