PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

GORJI
23-01-2011, 22:38
دنیا مثل پاییزه ، هم قشنگه هم غم انگیزه ، قشنگیش به خاطر توست ، غم انگیزیش به خاطر دوری از توست .

در عمق نگاه شور انگیزت لطافتی پیداست که گلبرگ در حسرت آن است .

آنکه دوستش داریم همه گونه حقی بر ما دارد حتی حق اینکه دوستمان نداشته باشد .

عشق تو نکوست در شب و روز ، دیدار تو خواب را بر چشمان هر تاریکی آشفته می کند .

جدا موندن از کسی که دوستش داری فرقی با مردن نداره ، پس عمری که بی تو میگذرد مرگیست به نام زندگی .

GORJI
23-01-2011, 22:39
تمام رنگ های مهربانی و عشق را در تابلوهای چشمان تو می بینم .

رسم دنیا فراموشی است ، اما تو فراموش نکن یکی در لا به لای زمان به یاد توست .

تنهاترین آدم دنیا کسی است که دلش زندانی دیگری باشد .

دستمال خیس آرزوهایم را فشردم ، همین سه قطره چکید : با ، من ، بمان .

منطق عشق آن است که هرچه کمتر داری ، بیشتر می توانی ایثار کنی .

GORJI
23-01-2011, 22:39
دل چو توان بریدن از او مشکل است این / آهن نیست جان من آخر دل است این .

در پای کوی تو سر ما می توان برید / نتوان برید از سر کوی تو پای ما .

راز عشق ورزیدن به هر چیز ، درک این جمله است : شاید از دست برود .

قشنگ من تو تعریف شب میلاد آوازی / تو خوشرنگی خوش آهنگی ، تو دلبندی تو دلبازی / تو رگباری تو بارونی ، بهاری ، باغ نارنجی / تو یاسی ، برق الماسی ، حریمی گوشه ی دنجی .

به نسیمی همه راه بهم می ریزد / کی ؟ دل سنگ تو را آه بهم می ریزد / سنگ در برکه می اندازم و می پندارم / با همین سنگ زدن ماه بهم می ریزد / عشق بر شانه هم چیدن چندین سنگ است / گاه می ماند و ناگاه بهم می ریزد / هرچه را عقل به یک عمر به دست آورده است / دل به یک لحظه ی کوتاه بهم می ریزد / آه ، یک روز همین آه تو را می گیرد / گاه یک کوه به یک آه بهم می ریزد .

GORJI
23-01-2011, 22:40
من هنوز از می چشمان سیاهت مستم / با خبر باش که هر لحظه به یادت هستم .

کو طبیبی تا شکافد قلب بیمار مرا / تا ببیند من نمردم ، عشق تو کشت مرا .

لذت داغ غمت بر دل ما باد حرام / اگر از جور عشق تو دادی طلبیم .

دو عاشق را بهم بهتر بود روز / دو هیزم را بهم خوشتر بود سوز .

با این دل ماتم زده آواز چه سازم ؟ / بشکسته نی ام بی لب دمساز چه سازم ؟

GORJI
23-01-2011, 22:40
صادق ترین احساس را در صادق ترین روز خدا به صدیق ترین آشنای بی مدعا تقدیم می کنم .

یک سبد دعای خوشبختی مال تو / دست من بود میگفتم همه ی دنیا مال تو .

نیستی همنفسم سهم دلم بی کسیه / تنهایی پر از غم و حسرت و دلواپسیه / بی تو این زنده بودن زندگی محسوب نمیشه / زخم رو قلب شکسته ام تا ابد خوب نمیشه .

من در میان عاشقان آشفته ام / عاشق عشقی جاودانه ام / چه زیبا است این عشق / با او در خلوتم جا مانده ام .

تقسیم سادگی ، سادگیم را با تو قسمت میکنم تا تو نیز همانند من به عشق و دوستی بنگری و آن را مقدس بداری و بدانی برایم چه زیباست هنگامه ی نسیمی که بوی تو را به ارمغان می آورد ، آری ، معنای با تو بودن را فقط سادگی شمیم عشق میفهمد .

GORJI
23-01-2011, 22:41
گفتم ارزانی کیست ماه شب دیدن را ؟ / گفت آن کس که شناسد گل و گل چیدن را .

روزی که یادت نکنم روز خدا نیست / سوگند به اسمت که دلم از تو جدا نیست .

اگر یه روز یه شاپرک تو خونتون کشید سرک / یه خورده یاد من بیفت ، نگو ولش کن به درک .

دنیای کوچیک ما چه بی وفاست / قلب آدما چرا از هم جداست / ما از بهشتیم ، اینجا کجاست ؟ / پر غم و ترسه چه بی هواست .

مهربون من ای تو عزیزترین یادگار / با خیال تو خیلی تازه تره روزگارم / در هوای تو عاشقانه نفس می کشم / مهربونی کن پاتو روی چشام بزار .

GORJI
23-01-2011, 22:41
من آن ماهی افتاده در خاکم / که تو را مانند دریا دوست دارم .

به دنبال کسی هستم که با درد آشنا باشد / دلش غمگین ، خودش ساده ، کمی از جنس ما باشد .

نمیگویم فراموشم مکن هرگز ، فقط گاهی به یاد آور اسیری را که میدانی از یادش نخواهی رفت .

موج چیزی در گوش ساحل گفت و برگشت ، از آن به بعد ساحل جای پای هیچ کس را به خاطر نسپرد .

دوستی گذشتن نیست ، از خودگذشتن است / دوستی شنیدن نیست ، فهمیدن است / دوستی دیدن نیست ، حس کردن است / دوستی ترک کردن نیست ، حفظ کردن است .

GORJI
23-01-2011, 22:42
من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب تنهایی .

درون کلبه ی تاریک و تارم / تویی تنها چراغ روزگارم / کبوترهای شعرم تیر خوردند / نمیبینی که عمری بی قرارم .

کنار آشنایی تو آشیانه میکنم / فضای آشیانه را پر از ترانه میکنم / کسی سوال میکند برای چه زنده ای ؟ / و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .

تنها شادی زندگیم اینه که هیچ کس نمیدونه تا چه حد غمگینم !

جورچین شعر من زیبا نشد بی نام دوست / ای نگارین اخترم ، جانم فدای دوست .

GORJI
23-01-2011, 22:42
شاید اون دلی که از تو گله میکنه ، گلش از این باشه که محبت رو از دستای تو میخواد ، نه اینکه تو دستای دیگران دنبال محبت بگرده .

تو را انگار یک جا دیده بودم / میان خواب و رویا دیده بودم / نگاهت همچو شبنم آشنا بود / گمانم بین گلها دیده بودم .

آشنایان کهن را خبری از دل تنهایم نیست / غم دل با که بگویم که کسی یادم نیست !

نوشتم حرف دلم تا تو بخوانی / که چون دورم ز تو دردم بدانی / به غیر از تو کسی را دوست ندارم / بمیرم گر مرا از خودت برانی .

عمری زندگی کردم تا بدانم عشق چیست / عشق یک فرصت است ، تکرار آن ممکن نیست .

GORJI
23-01-2011, 22:43
تو دنیایی که جای آرزوهاست ، کسی جز تو منو عاشق نمی خواد ، بیا تا تکیه گاه من تو باشی ، دلم مثل خودت تنهای تنهاست .

منم عاشق ، مرا با غم سازگار است / تو معشوقی ، تو را با غم چکار است .

ساکنان دریا بعد از مدتی صدای امواج را نمی شنوند و چه تلخ است قصه ی عادت .

رسم ما آوارگان ترک وفای دوست نیست / رسم ما دریا دلان خشکیدن احساس نیست / ما محبت را به نام دوست ارزان میکنیم / تا صداقت زنده است ما هم رفاقت میکنیم .

مثل کبریت کشیدن در باد دیدن تو دشوار است ، من که به معجزه ی عشق ایمان دارم ، میکشم آخرین دانه ی کبریتم را در باد ، هرچه بادا باد !

.Infernal
23-01-2011, 23:48
رو به قبله مينشينم خسته با حال عجيبي

از ته دل مينويسم ، ياري ام کن اي خداي مهربان ، بي تو من تنها ترينم . . .
.
.
.
گل فرستادم ، تو بو کن ، اگر رفتم تو با گل گفتگو کن
اگر مردم فداي تار مويت ، اگر ماندم ، که باز آيم به سويت . . .

.
.
.
تو از زيبا ترين نيلوفر من ، بخوان غم را تو از چشم تر من
بدان اين روي زرد از دوري توست ، که سر بيرون زد از خاکستر من . . .
.
.

.
بيا زندگي را بدزديم و در ميان دو ديدار قسمت کنيم . . .

تو ویترین قلبم مجسمه ی بزرگی ازت ساختم تا جای هیچ مجسمه ی دیگه اونجا نباشه

habibfadae
24-01-2011, 14:21
ای کاش از حال دل من خبرت بود / ای کاش دمی از سر کویم گذرت بود / من مرغ اسیرم که ندارم پر پرواز / ای کاش که کاشانه ی من زیر پرت بود

........................................

دوستی با هر که کردم بلبل نیرنگ بود، ظاهرش اهل خلوص، باطنش صد رنگ بود

واسه تسکین دلم میگم میاد، ای دل شکسته غصه نخور میاد میاد

دیگه برنمیگردم، میرم واسه همیشه / خیلی عذابم دادی، خونمو کردی تو شیشه

چه شد پنجره ی عشق چرا بسته شدی، شاید از هم نفسی با دل ما خسته شدی؟!!

GORJI
25-01-2011, 22:49
گاهی در برابر خاطرات توقف کن و یاد آور دوستیها و رفاقتها باش ، امیدوارم سهم من از این تجدید خاطرات یک یادت بخیر ساده باشد .

قسم به عشق پروانه که وجودش را در راه عشق می سوزاند و قسم به شمعی که تا سردی عشق می سوزد و ناله اش بر نمی خیزد .

آنکه ویرن شده از یار مرا می فهمد / آنکه تنها شده بسیار مرا می فهمد / چه بگویم که چنان سخت فرو ریخته ام / که فقط ریزش آوار مرا می فهمد .

دل به عشق خدای یکتا ده / قطره را رهی به دریا ده / تا نماند ز عاشقان اثری / خاک مجنون به آب لیلا ده .

رنج را آشفته در لبخند پنهان میکنم / تا دلش غمگین نگردد هر کسی با ما نشست .

GORJI
25-01-2011, 22:49
هیچ بارانی ردپای تو را از کوچه ی قلبم نخواهد شست ، حتی سیلاب فراموشی ها .

به آن لبخندت که چون لبخند گلهاست / به رخسارت که چون مهتاب زیباست / به گلهای بهار عشق و مستی / به قرآنی که آن را میپرستی / قسم ای نازنین تا زنده ام / تو را من دوست دارم میپرستم .

میگن به یاد یکی بخوابی ، خوابشو میبینی ، میمیرم برات تا همیشه ببینمت !

به چشمم گفتم برایت اشک نریزه / دلم گفت بباره که خاطرش خیلی عزیزه .

عقل بیهوده سر طرح معما دارد / بازی عشق مگر شاید و اما دارد / در خیال آمدی و آینه ی قلب شکست / آینه از امروز تماشا دارد / نفس سوخته دارم به شتابید ای خلق / قطره ای قصد نشان دادن دریا دارم / عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت / چه سخن ها که خدا با من تنها دارد .

GORJI
25-01-2011, 22:50
محبت مثل سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب ، نمیشه درش آورد ، اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکونی .

بعضیا از خنده سیرن / بعضیا از غم میمیرن / بعضیا از بس عزیزن / هرگز از دلها نمیرن .

خداحافظ گل پونه ، گل تنهای بی خونه / لالایی ها دیگه خوابی به چشمونم نمی شونه / یکی با چشمای نازش دل کوچیکمو لرزوند / یکی با دست ناپاکش گلاب باغچمو سوزوند .

یک ساعت که آفتاب بتابد خاطره ی آن همه شب های بارانی از یاد می رود ، این است حکایت آدم ها و فراموشی .

خدایا هرکس یادم کند یادش بخیر / هرکس یادم نکرد یادش بخیر / هرکس یادش زود یادم کند یادش بخیر .

GORJI
25-01-2011, 22:50
می بوسیمت سه تایی / من و غم و تنهایی / امان از این جدایی / دلتنگتم خدایی .

نبری گمان که شاید ز دلم تو رفته باشی / تو عزیز دل مایی هر کجا نشسته باشی .

ساعت ها را بگو بخوابند ، بیهوده زیستن ما نیازی به شمارش نیست !

عیب کار از جعبه تقسیم نیست / سیم دل ما ، سیم نیست / این خدا این هم هزاران طول موج / دیش احساسات ما تنظیم نیست .

ای غصه مرا دار زدی خسته نباشی / آتش به شب تار زدی خسته نباشی / ای غصه دمت گرم که در لحظه ی شادی / با رگ رگ من تار زدی خسته نباشی .

GORJI
25-01-2011, 22:51
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .

قاصدک ! شعر مرا از بر کن ، برو آن گوشه ی باغ ، سمت آن نرگس مست و بخوان در گوشش و بگو باور کن ، یک نفر یاد تو را دمی از دل نبرد .

هر روز برایت رویایی باشد در دست ، نه دور دست ، عشقی باشد در دل ، نه در سر ، و دلیلی باشد برای زندگی نه برای روز مره گی .

یادت باشه زیر گند کبود / تو بودی و من و کلی آدمای حسود / تقصیر همون حسوداست که حالا / هستی ما شده یکی بود یکی نبود .

دوستی مثل درخته ، اینکه چقدر میتونه بلند بشه مهم نیست ، اینکه چقدر ریشه اش میتونه عمیق بشه مهمه .

GORJI
25-01-2011, 22:51
گلهای بهشت سایبانت / یک دسته ستاره ارمغانت / یک باغ از گلهای نرگس / تقدیم وجود مهربانت .

تو کی هستی که همه فکر و خیالم شده تو / تو شدی زندگی من ، همه یادم شده تو / یاد تو در خاطراتم وقتی پیدا می شود / می رود دنیا ز یادم چون که یادم شده تو .

دستم از دستت جداست / این تمام ماجراست / دلخوشم شاید بیایی / فردا هم روز خداست .

خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان / باید از جان بگذرد هرکه شود عاشقشان / روز اول که سرشتند ز خاکی گلشان / سنگی اندر گلشان بود ، همان شد دلشان .

زندگی را از درختان آموختم ، شکست را پذیرفتم و دوباره جوانه زدم .

GORJI
25-01-2011, 22:52
قبله ی من نگاه تو / چشای من برای تو / نگی که دوستت ندارم / هر نفسم به یاد تو .

سکوت من فردای بلند دوست داشتن توست ، دوست داشتن تو افسانه نیست ، باورش کن .

دل را به یادت حواله میکنم ، شاید روزی لبخندت را قسمتم کردی .

با من که شکسته ام کمی راه بیا / بالی بگشا و گاه و بیگاه بیا / آزرده مشو بیا گناه از من بود / گفتم که مقصرم تو کوتاه بیا .

عشق یعنی دستهایم مال تو / چشم های خسته ام دنبال تو / عشق یعنی ما گرفتار همیم / دوستدار هم وفادار همیم .

GORJI
25-01-2011, 22:52
از خدا خواهم شبانگه / دامن گل را بگیرم / تو برای من بمانی / من برای تو بمیرم .

آنچه بر لوح زمان می ماند ، راه و رسم سفر است ، رهگذر میگذرد .

دوست دارم دستانم را به سوی آسمان پر ستاره دراز کنم و ستاره ای بچینم و بر روی آن بنویسم ای اولین حکایت بی انتهای عشق ، با تمام وجود دوستت دارم .

همیشه دوست داشتن رو سرلوحه ی عمر وجودیت نکن ، شاید شکستن قلبت و در نهایت شکستن شیشه ی عمرت باشه .

قلب مرا آتش زدی هدیه به تو خاکسترش / این دل وفادار تو بود اما نکردی باورش .

GORJI
25-01-2011, 22:53
شبی با دوست به سر بردن دو صد دنیا بها دارد / خوشا آن کس که در دنیا رفیقی با وفا دارد .

اگر من شاعرم شعر تو هستی / اگر من عاشقم عشقم تو هستی / اگر من یک کتاب کهنه هستم / بدان زیباترین برگش تو هستی .

یاد ما خواه بکن خواه نکن ، لیکن ای دوست تو در کنج دلم جا داری .

پرسید کدام راه نزدیک تر است ؟ گفتم به کجا ؟ گفت به خلوتگه دوست ، گفتم مگر تو فاصله ای میبینی بین آنکس که دل ما همه منزلگه اوست !

به خدا خسته از آن زخم زبانت شده ام / بی خیال تو و ابروی کمانت شده ام / اشکم از دیده فرو ریخت و رسوایم کرد / حرف آخر ، تو کجایی ؟ نگرانت شده ام .

GORJI
25-01-2011, 22:53
امشب از آسمان دیده ی تو / روی شعرم ستاره می بارد / در سکوت سپید کاغذها / پنجه هایم جرقه می کارد .

بی من اگر آرامی ، من نمی خواهم که کنارم باشی ! با شکست قلبم تو اگر پیروزی ، آرزوی دل من نیز کامیابی توست ! من تنها به تو می اندیشم که مبادا خاری به دلت ریش آرد .

درون چشمهایت خانه ای ساختم / پلک نزن که خانه خرابم میکنی .

گفتمش نقاش را نقشی کشد از زندگی ، با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید .

قسمت این بود که من با تو معاصر باشم / تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم / تو پری باشی و تا آن سوی دریا بروی / من به سودای تو یک مرغ مهاجر باشم .

.Infernal
26-01-2011, 09:57
اگه میدونستی چقدر دوستت دارم چشمهایم را میشستی و اشکهایم را با دستان عشقت به باد میدادی

بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمیارد، باران ناامیدی بر سرم یکریز میبارد، چگونه بگذرم از عشق، از دلبستگی هایم؟ چگونه میروی با اینکه میدانی چه تنهایم؟

وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان

کاش میشد گل چشمان زیبایت را میچیدم و نما میدادم به اتاقم که پر از تنهاییست، با خود میگویم تو که آرامش احساس غم آلود منی، پیش من میمانی؟

دلم باغی پر از ریحان و گل بود، به روی رود عشقت مثل پل بود، نگاهم کردی و ویران شد این دل، مگر چشم تو از قوم مغول بود!

.Infernal
26-01-2011, 09:58
دعای باران چرا؟ دعای عشق بخوان! این روزها دلها تشنه ترند تا زمین ها، خدایا کمی عشق بیار

بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه خاص تو با کسی

چه رنجی است لذت ها را تنها بردن، و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن

هیچکس آنقدر فقیر نیست که نتواند لبخندی به کسی ببخشید، و هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که به لبخندی نیاز نداشته باشد

همیشه تصور کن که توی یه دنیای شیشه ای زندگی میکنی، پس مراقب باش به طرف کسی سنگ نندازی، چون اول دنیای خودتو میشکنی

.Infernal
26-01-2011, 09:59
ای کاش از حال دل من خبرت بود / ای کاش دمی از سر کویم گذرت بود / من مرغ اسیرم که ندارم پر پرواز / ای کاش که کاشانه ی من زیر پرت بود

دوستی با هر که کردم بلبل نیرنگ بود، ظاهرش اهل خلوص، باطنش صد رنگ بود

واسه تسکین دلم میگم میاد، ای دل شکسته غصه نخور میاد میاد

دیگه برنمیگردم، میرم واسه همیشه / خیلی عذابم دادی، خونمو کردی تو شیشه

چه شد پنجره ی عشق چرا بسته شدی، شاید از هم نفسی با دل ما خسته شدی؟!!

.Infernal
26-01-2011, 10:00
با تو غزل ستاره ها نورانیست / دل در نگاه تو زندانیست / نگذار ز بهار باغ احساس / چو بی تو تمام لحظه ها بارانیست

آسمان دلم برای تو، آنقدر تنگ میشود که آغوشم برایش کهکشانی میشود دیدنی!

ندارم لحظه ای از تو رهایی / امان از عشق و از این آشنایی / تمام ترس من ناگفته پیداست / مبادا بین ما افتد جدایی

دستم نمیرسد به این آسمان، اما دست تو را که میگیرم، انگار چند ستاره در مشتم پنهان کرده ام!

روز مرگم اشک را پیدا کنید، روی قلبم عشق را پیدا کنید

روز مرگم خاک را باور کنید روی قبرم لاله را پرپر کنید

خانه را وقف نیلوفر کنید پیکرم را غرق در شبنم کنید

روز مرگم دوست را دعوت کنید، بعد مرگم خنده سر کنید

رفتنم را ای دوستان باور کنید.

.Infernal
26-01-2011, 10:01
یه سلام عاشقونه با یه بغض بی بهونه، مینویسم تا بدونی یا تو، تو دل میمونه

صندوقچه ای بهر دلت خواهم برد، دریا شوی، تو ساحلت خواهم بود، ای یار تو که قایق عشقم باشی، من هم ملوانت خواهم بود

زیر باران بیا قدم بزنیم / حرف نشنیده ای به هم بزنیم / چتر را تا کنیم و خیس شویم / لحظه ای پشت پا به غم بزنیم

فاصله گرچه دست های ما را از هم جدا کرد، ولی خوشحالم که جرات ندارد به دل هایمان نزدیک شود!

بوق اشغال میزند وقتی شماره ات را در ذهنم میگیرم، کسی انگار پشت خط است

habibfadae
26-01-2011, 18:30
دعاي باران چرا؟ دعاي عشق بخوان! اين روزها دلها تشنه ترند تا زمين ها، خدايا کمي عشق بيار

.
.

بگذار عشق خاصيت تو باشد، نه رابطه خاص تو با کسي

.
.

چه رنجي است لذت ها را تنها بردن، و چه زشت است زيبايي ها را تنها ديدن

.
.

هيچکس آنقدر فقير نيست که نتواند لبخندي به کسي ببخشيد، و هيچکس آنقدر ثروتمند نيست که به لبخندي نياز نداشته باشد

.
.

هميشه تصور کن که توي يه دنياي شيشه اي زندگي ميکني، پس مراقب باش به طرف کسي سنگ نندازي، چون اول دنياي خودتو ميشکني

habibfadae
26-01-2011, 18:32
هرگز فراموش نخواهم کرد که براي داشتن تو، دلي را به دريا زدم که از آب، واهمه داشت

.
.

اگر نميتوانم عشق راستين تو باشم، بگذار باعث سرگرمي تو باشم، اما مرا اين طور ترک نکن

.
.

اين فاصله ها که بين ما بسيارند / از بودن ما کنار هم بيزارند / يک روز براي ديدنت ميآيم / اما اگر اين فاصله ها بگذارند

.
.

تقصير ما نيست که بر روي حرفهايمان نمي مانيم، ما بر زميني زندگي ميکنيم که هر روز خودش را دور ميزند

.
.

سلام، خوبي؟. يه چيز ميگم بگو باشه! يه ماچ ميدي دلم واشه؟!

TAAW
26-01-2011, 18:43
نمی خواهم نبودنت از شمارش انگشتانم بیشتر شود..

اما این روزها کاری از دستانم بر نمی آید !!!!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو را نه عاشقانه و نه عاقلانه و نه حتی عاجزانه که تو را عادلانه در آغوش می کشم

عدل مگر نه آن است که هر چیزی سر جای خودش باشد؟

( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد ...

تو تنها کسی هستی واسم مونده تو دنیا / میگره دلم وقتی نیستی تو خواب و رویا

فاصله گرچه دست های ما را از هم جدا کرد ولی خوشحالم
که جـرات ندارد به دل هایمان نزدیک شود!

TAAW
26-01-2011, 18:44
من از تبار تیشه‌ام، با من غمی هست / در ریشه‌ام احساس درد مبهمی هست
جز زخم، این دنیا نخوردم تلخ و شیرین / آیا در آن دنیا امید مرهمی هست؟

اگر واقعا عشق را یافتی،به آن پرواز بده و رهایش کن.
اگر خودش ماندن را انتخاب کرد، به این معناست که عشق واقعی تو همان است.

باز دست سرنوشت عشقتو تو دلم گذاشت / قصه ای که غصه ای دوباره تو چشام گذاشت
حاصل فاصله هامون غم چشای خیسم بود / حرمت عشق تو بود که رو تنهاییم پا گذاشت

عشق یعنی رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر ، به سوی روزگار
عشق یعنی بی رفایی های یار / عشق یعنی سالها در انتظار

به گزارش قلبم ، هوای چشمم ، به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

TAAW
26-01-2011, 18:48
قشنگ ترین غزلم را برای شب شعر چشمت نگه داشته ام
پس تو هم زیباترین لبخندت را برای لحظه دیدار نگه دار
دوست دارم

اشكهای همدلی از روی مكر است و فریب كاش روزی چشمهامان با صداقت می شدند
گاهی از غم می شود ویران دلم كاش بین دلها غصه ها مردانه قسمت می شدند

شاد باش که از شادی تو دل شادم تا تو شادی ز غم هر دو جهان ازادم
زندگی من همه خوشحالی توست بی وفایم که وفایت برود از یادم

این ساحل خسته را تو پیدا کردی این موج نشسته را تو برپا کردی
من خامُش و خسته خفته بودم ای عشق مرداب دل مرا تو دریا کردی

به تو می اندیشم. و از اندیشه ی توست گر که گه گاه به لب ، خنده می آویزد.
خوش به حالم که کسی نتواند ره اندیشه ی تو ، بر دلم بربندد

TAAW
26-01-2011, 18:51
عاقبت در دام می افتیم ما دام ما ای کاش در کوی تو باد
تیر ما هم از کمانی می رسد آن کمان ای کاش ابروی تو باد

گل عشق تو هستم شبنمم باش دلم دنیای زخمه مرهمم باش
ز درد بی كسی قلبم شكسته تو شهر بی كسی ها همدمم باش

این ساحل خسته را تو پیدا کردی این موج نشسته را تو برپا کردی
من خامُش و خسته خفته بودم ای عشق مرداب دل مرا تو دریا کردی

به تو می اندیشم. و از اندیشه ی توست گر که گه گاه به لب ، خنده می آویزد.
خوش به حالم که کسی نتواند ره اندیشه ی تو ، بر دلم بربندد

از معنی انتظار یك لحظه بایست دیوانه شدن به خاطرت كافی نیست
یك لحظه بایست و یك جمله بگو تكلیف دلی كه عاشقش كردی چیست؟

TAAW
26-01-2011, 18:53
دانی از زندگی چه میخواهم من تو باشم , تو پای تا سر تو
زنگی گر هزار باره بود بار دیگر تو , بار دیگر تو

تو رو دارم این همون خوشبختیه تو رو داشتن التیام سختیه
تو رو دارم بی نیازم از همه چه قشنگه دست تو تو دستمه

تا کدوم ستاره دنبال تو باشم تا کجا بی خبر از حال تو باشم
مگه میشه از تو دل برید و دل کند بگو می خوام تا ابد مال تو باشم

محکومی به حمل همیشگی گرم ترین سلاح کشنده جهان
.
.
.
چشمانت...

در وصف تو از ازل کم آورده دلم اندازۀ صد غزل کم آورده دلم
در عشق تو من ماهی ریزی هستم دریایی تو ! بغل کم آورده دلم

TAAW
26-01-2011, 18:56
بر لب دریای حسرت کلبه ای دارم قدیمی / از تمام دار دنیا دوستی دارم صمیمی

اگر از خدمتت دورم ز دل شرمندگی دارم ولیکن از صمیم قلب تو را من دوست دارم

چه فرقی میکند مهره ی سیاه باشم یا سفید
چشمانت با اولین حرکت ماتم میکند !

هر آنچه خواستم نیامد به دست / چون که بیگانه بودم به این دنیای پست
پی آب بودم کوزه به دست / چون که آب یافتم ، کوزه شکست

نام زیبای تو را در کتیبه ای از جنس عاطفه حک خواهم کرد
و عکس قشنگت را در قابی از جنس عشق میگذارم
تا همه بدانند تو سلطان جان من و فاتح دلم هستی

TAAW
26-01-2011, 18:59

باورت گر بشود، گر نشود حرفی نیست اما نفسم می گیرد درهوایى که نفسهاى تو نیست

ای مهربانم، ازین پس هر شب سراغت را از ماه می گیرم و هر روز به خورشید

می سپارمت تا مبادا به سایه ی غم گرفتار شوی

رسم دنیا فراموشی است، اما تو فراموش نکن کسی درلا به لای زمان به یاد توست

منم تنها ترین تنهای تنها / و تو زیباترین زیبای دنیا
منم یلدای بی پایان عاشق / تو بودی مرحم زخم شقایق
نگاهت را پرستم ای نگارم / فدای تار مویت هرچه دارم

برای دیدارت زمان را تعیین نمیکنم شاید ساعت حسادت کند و خواب بماند

TAAW
26-01-2011, 19:05
نقش تو زیباییه یک شب آفتابیه تورو نفس کشیدن انکار بی تابیه
مثل خورشید در برم . تنم رو شعله ور کن رویای هر شبم رو با یک بوسه معتبر کن

تو دیوونه رفتی یه شب بی نشونه تو خواستی که قلبم پریشون بمونه
واست گریه ی من دیگه بی امونه دل از درد عشقت یه دریای خونه

تو این دنیای پر غصه بیا لبخند من باش / بزار باور کنم هستی ، نشاید و نه ایکاش.

تحملی که داده بودی داره تموم میشه / مگه نگفتی همه جا مال منی تا همیشه
دلم داره شور میزنه ، این دل رو بی خبر نذار / تورو خدا با خوبی هات روی هیچ دلی اثر نذار

درویشم و درویش تر از خود ندیدم ، همرنگ دلم عاشق و درویش ندیدم
عمریست که من عابر این راه غریبم ، جز سایه ی خود همسفری بیش ندیدم

TAAW
26-01-2011, 19:05
زیر سایبون چشمات تو شبستون نگاهت / یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم
بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون / میون نامهربونی تا بخوای برات میمیرم

خواهش میكنم : بی حوصلگی هایم را ببخش ، بداخلاقی هایم را فراموش كن ، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر ، در عوض من هم تورا می بخشم كه مسبب همه ی اینهایی

معنای شکست می شوی بعد از من سروی که نشست ، می شوی بعد از من
من زنده به گور می شوم بعد از تو تو مرده پرست می شوی بعد از من

کسی هست آغوشش را،شانه‌هایش رابه من قرض بدهد ؟ !
تا یک دل سیر گریه کنم؟!بدون هیچ حرف و سوال و جواب و دلداری و نصیحتی؟

هیچ وقت از خدا نخواستم همه ی دنیا مال من باشه...فقط خواستم اونی که
دنیای منه مال هیچکی نباشه........!!!

TAAW
26-01-2011, 19:06
دلم نرم تر از جنس حریر، دلم از جنس بلور، گر تو را قصد شکستن باشد
سنگ بی انصافی ست یک تلنگر کافیست!

برای کشتن پروانه، او را له نکن! بالهایش را بچین، خاطرات پرواز او را خواهد کشت!!

غصه نخور عزیزم، دلت تنها نمیشه / هر جای که باشی، تو قلبمی همیشه

گفتم دوست دارم، نگو نظر لطفته،چون نظر لطفم نیست، نظر دلمه!

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست، لحظه های دیدار با همه ی زیبایی هایش گاه پر از دلتنگیست

TAAW
26-01-2011, 19:07
تا ابد یاد عزیزان زدل و جان نرود ، جان اگر رفت ولی خاطر خوبان نرود.

گرچه جدام از تو ولی ، همیشه با تو زیستم / من و تویی نکن که من کسی به جز تو نیستم.

سکوتت را به باران هدیه کردم / تمام روز را گریه کردم
نبودی در فراق شانه هایت / به هر خاکی رسیدم تکیه کردم

تو رها باش از من ، ای برایم همه کَس / زیر آوار قفس مانده ام من نفس
تو و خورشید بلند ، من و شبهای قفس / بعد از این با خود باش ، یاد تو ما را بس

K I N G
26-01-2011, 19:07
گنج قاورن واسه قارون ، ما رو چه به مال دنیا
گنج من یه تار موته ، نمیدم به کل دنیا . . .
.
.
.
من در انتظار بهترین پیام نیستم
من در انتظار پیامی از بهترینم ، بهترینم . . .
.
.
.

ما با نفس سلامت ای دوست ، خوشیم / از گرمی هر کلامت ای دوست ، خوشیم
هرچند که افتخار دیدارت نیست / با زنگ خوش پیامت ای دوست ، خوشیم . . .
.
.
.
توی مغازه قلبم ، یاد تو تنها چیزیه که روش نوشتم
” سوال نکنید ” فروشی نیست . . . !
.
.
.
من که با نغمه ی پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم
گرچه لبخند تو دیریست زیادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم . . .

K I N G
26-01-2011, 19:10
داشتنت شده برای من یه آرزو ، دلم میگه بازم بگو بازم از او
هرچی خوبی از تو دارم بهش میگم
بازم میگه : بازم بگو بازم بگو . . .
.
.
.

یه دارو تو دنیا هست که بیشتر آدمای مریض رو خوب میکنه
نام دارو : “دوست دارم “
فقط می شود از داروخانه های محبت تهیه کرد !
.
.
.

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی به دریا میزنه
دوستت دارم . . .
.
.
.
مهربان ترین قلبها متعلق به کسانی است که با محبت ، دیگران را یاد میکنند . . .

.
.
.
روزگارت بر مراد ، روز هایت شاد شاد
آسمانت بی غبار ، سهم چشمانت بهار
قلبت از غصه دور ، بخت و تقدیرت قشنگ
عمر شیرینت بلند . . .

K I N G
26-01-2011, 19:11
دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !
.
.
.
بیا تا لیلی و مجنون شویم افسانه اش با من ، خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من . . .
.
.
.
خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم . . .
.
.
.
در خیالم در خوابم همه جا با اویم ، مجنونم در همه جا او را می جویم
خیلی وقت است که رفته ز پیشم ، نه ! او نرفته با خود چه می گویم . . .
.
.
.
هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست . . .

GORJI
26-01-2011, 22:28
باید به عشق نیک اندیشه کنیم / شیرین و فرهاد بشیم ، عاشقی پیشه کنیم .

تقدیم به آنکه محبتش در خاطرم ، خاطرش در یادم و یادش در دلم زنده است .

چه دعایی کنمت بهتر از این ، که خدا پنجره ای رو به اطاقت باشد .

آنقدر عزیزی که وقتی در بهار قدم میزنی ، برگ درختان برای بوسیدن جای پایت انتظار پاییز را می کشند .

شبی دنبال معنایی برای دوست می گشتم / تو بالاتر ز هر معنا و من بیهوده می گشتم .

GORJI
26-01-2011, 22:28
میگن کلاغها خبرچینند ، پس چرا خبر دلتنگی منو به تو نمیدن ؟

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را .

رادیات قلب من از عشق تو آمد به جوش ، گر نداری باورم بنگر به حال آمپرم !

همیشه هرجا که رفتم آخر جاده تو بودی / اون که با دلخستگی هایش دل به من داده تو بودی .

چه فرقی می کند من عاشق تو باشم یا تو عاشق من ، چه فرقی می کند رنگین کمان از کدام سمت آسمان آغاز می شود .

GORJI
26-01-2011, 22:30
تکیه گاه بودنم برای ماندن و بودن با تو ، برای لحظات دلدادگی ، برای لحظه ای تنها شدن با تو ! برای چشم دوختن همیشگی در چشمانت ، ثانیه ها آتش می زنند بر جسم و جانم .

عشق تو به تار و پود جانم بسته است / بی روی تو درهای جهانم بسته است .

وقتی دوتا دوست با هم صمیمی اند ، مرگ فقط یکی را داغدار می کند ولی جدایی هر دوتا رو !

خدا از بهترین ها فقط یه دونه خلق کرده ! دقت کردی که چقدر تنهایی ؟

شانه هایت را برای تکیه انتخاب کردم ، تو پناه منی در لحظه های بی قراریم ، در عبور بادهای خزان ، روی باغ شانه هایت هر وقت اندوهی نشست در حمل بار غصه ات با شوق شرکت می کنم .

GORJI
هر شب که انتظارت را می برم به روز / شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز .

ثانیه ها می گذرند ، چشم به ساعت دوختم ، تو در یک قدمی من از من فرسنگ ها دوری ، کاش می توانستم گامی بردارم .

به لبخندی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن / اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن .

من از اظهار نظرهای دلم فهمیدم / عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند .

تا کجا باید سفر کرد تا کجا باید دوید / از کجا باید گذر کرد تا به قلب مهربان تو رسید ؟

GORJI
یه حساب در بانک مهر و صفا باز کن تا من میلیون ها بوسه به حسابت واریز کنم ، یادت نره حساب جاری باز کنی !

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم ، گر رهایم سازی ، به خدا خواهم مرد ، من به زنجیر تو عادت دارم ، تو محبت کن بگذار تا عمریست ، من بمانم چو اسیری به حریم قفست .

آسمان فرصت پرواز بلندیست ولی / قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی .

دلم تنهای تنهاست دیگه از همه سیره / ولی با همه درداش برای تو میمیره .

مثل باران خاطراتت ماندنیست / لحن پر مهر صدایت خواندنیست / گرچه ما اندک زمانی در کنارت بوده ایم / تا ابد مهر و وفایت ماندنیست .

GORJI
26-01-2011, 22:31
میخوام که عاشقت بشم / گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم .

دوستی یعنی که ما باور کنیم ، یک دل دیگر ارادتمند ماست .

این عشق است که میسازد و می سوزد و شاید ترانه ایست که هردم آوایش در دل جاریست ، لیکن هرچه هست زیباست .

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، تنها گناهی است که توبه نخواهم کرد !

ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خریدیم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چی رو میدیم ؟

GORJI
26-01-2011, 22:31
تو بشو ساحل قلبم / من میشم ماهی مرده / تا بگن به عشق ساحل / لب دریا جون سپرده .

در کنج دلم عشق کسی لانه ندارد / کس جای در این منزل ویرانه ندارد / دل را به کف هرکه بدادم پس آورد / کس طاب نگهداری دیوانه ندارد .

چو گل های شقایق داغدارم / بیا پروانه شو بنشین کنارم / بزن مرهم به زخم قلبم ای دوست / که خنجر خورده ی این روزگارم .

دگر عاشق نخواهم شد که معشوقان جفا کارند / روم کنجی ز میخانه که می نوشان وفا دارند .

عشق یعنی همه چیز رو در راه هدف مقدس دادن و در پاداشش هیچ رو نخواستن .

GORJI
26-01-2011, 22:32
قلب من در شهر چشمان تو جا مانده / قدر یک شب هم شده از آن پرستاری بکن .

ردپایم بی صداست / عشق من بی انتهاست / ردپای اشکهایم را بگیر / تا بدانی خانه ی عاشق کجاست .

غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست ، غمخوارتم رفیق !

آهای ناز نمک دار / منم عاشق تب دار / ببین دل تو دلم نیست / واسه لحظه ی دیدار !

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند ، بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم !

GORJI
26-01-2011, 22:32
تو آفتاب منی من گیاه رنجورت / بتاب بر من عزیزم فدای آن نورت / بیا وجود مرا ذوب کن در آتش خود / ببر مرا ببرم تا کرانه ی دورت .

پناهی نیست جز آوار / رفیقی نیست جز دیوار / کجایی ای چراغ عشق / منو از سایه ها بردار .

آسمان کوچک من همه شب بارانیست / همه شب در تب چشمان ترم مهمانیست / شکوه از فاصله ها نیست که از قلب من است / غم و اندوع دل عاشق من پنهانیست .

پیش هم بودن اگر دیروز ها لطفی نداشت / ارزش دیروز را امروز باور میکنیم .

آرامش یعنی اینکه همیشه ته دلت مطمئن باشی یه خونه ی گرم ، راحت و بدون همسایه داری .

GORJI
26-01-2011, 22:33
هیچ ثروتی بالاتر از مهربانی نیست ، یادت باشه خیلی ثروتمندی .

تمام دارایی من رنجی است که از دوری تو میکشم .

تو خودت قشنگترین شعر و غزل ، ترانه ای / واسه زندگی کردن جز تو ندارم بهانه ای .

زندگی باید کرد / گاه با یک گل سرخ / گاه با یک دل تنگ / گاه باید رویید در پس این باران / گاه باید خندید بر غمی بی پایان .

دلم برای دیدنت ، چه عاشقانه لک زده / بلور قلب عاشقم ، ز دوریت ترک زده .

omidvista
27-01-2011, 06:46
حرف کمی نبود قرار ومدار عشق

اما چه فایده –

که نفهمیم یار را!

ای روح های ناب !

دوباره به پا کنید

قدری برای اهل زمستان

بهار را !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

همیشه
در بدترین لحظه ها
تنها رها می کنی مراو
بدترینِ لحظه ها
وقتی است
که تو
مرا
تنها
رها می کنی

هر که آید گوید:
گریه کن، تسکین است
گریه آرام دل غمگین است

چند سالی است که من می گریم
در پی تسکینم

ولی ای کاش کسی می دانست
چند دریا
بین ما فاصله است
من و آرام دل غمگینم

تـمـام مـعـلوم هـا و مجـهـول هایـم را

بـه زحمـت کـنـار هـم مـی چـیـنم

فـرمـول وار ؛

مـرتـب و بـی نـقـص ...

و تــو

بـا یـک اشـاره

هـمـه چـیـز را

در هـم می ریــزی ...

در شرح حال گل
بنویسید خار را
بر هم زنید : خوب و بد روزگار را .

چشمهایت سیراب سراب

و نگاهم،

تاول زده از تابش تشنگی

رویم دعای باران بخوانیم ‍.

تو با دل من

من با دل تو

باور کن با لبخند چترهایمان بر می گردیم

.Infernal
27-01-2011, 13:40
ماچ...ماچ...ماچ...ماچ...ماچ........ ... فکر بد نکنی یه وقت! زبونم بند اومد،خواستم بگم ماچاکرتیم

اگر از تمام دنیا خسته شدی، به یاد قلبی باش که هرگز از تو خسته نمیشه

سازمان محیط زیست: از گلهایی که شکوفه نمیدن، خواهشمندیم حداقل پیام بدن

قبل از عاشق شدن بیاموز که چگونه در برفها راه بروی بدون اینکه ردپای از خود برجای بگذاری

غمگین و بی قرارم زخمی تر از زمانم وقتی تو را ندارم نفرین به هرچی دارم

.Infernal
27-01-2011, 13:41
زندگی سه چیز است: اشکی که خشک میشود، لبخندی که محو میشود، یادی که میماند و فراموش نمیشود

هر دم به بهانه ای تو را یاد کنم / افسرده دلم را به یاد تو شاد کنم / بی تو دل من چون کلبه ای محزون است / با یاد تو این خرابه آباد کنم

عاشق یکبار به دنیا میاد اما سه بار میمیره! وقتی یارشو با کسی میبینه، وقتی بفهمه اون دوستش نداره، وقتی بفهمه هیچ وقت به اون نمیرسه

من اگر دختر نفرین شده اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم، تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی، که فقط لایق آتش زدنی

آرامش یعنی همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی قلب کسی که دوسش داری یه خونه ی گرم و راحت بدون همسایه داری

™Arman
27-01-2011, 16:33
گرچه محروم از طواف کعبه ی کوی توام / هر کجا هستم به جان دل دعا گوی توام .

به گمانت نرسد مهر تو در این دل نیست / چونکه در قلب منی دوری تو مشکل نیست .

گاه می توان تمام زندگی را در آغوش گرفت ، فقط کافیست تمام زندگیت یک نفر باشد .

بیا ای بهترین درمان قلبم / مداوا کن غم پنهان قلبم / قسم بر خالق دلهای عاشق / تو هستی آخرین سلطان قلبم .

آسمان غریبه بود نگاهم کردی / برف آمده بود صدایم کردی / دل آسمان تپید و روشن شد / عشق آمده بود ، آشنایم کردی .

™Arman
27-01-2011, 16:35
امشب ای ناز ، چه دلتنگ نگاهت شده ام / باز ای مونس جان چشم براهت شده ام / برق چشمان تو امشب به سکوتم خندید / چونکه دیوانه ی آن چهره ی ماهت شده ام .

دلم باغی پر از ریحان و گل بود / به روی رود عشقت مثل پل بود / نگاهم کردی و ویران شد این دل / مگر چشم تو از قوم مغول بود !

مرا به دست من بکش ، بنام من گناه کن / اگر من اشتباهتم ، همیشه اشتباه کن .

توی معبد چشات هرکی در زد باز نکن ! چون اونجا فقط زیارتگاه منه !

کاش میشد گل چشمان تو را میچیدم و نما میدادم به اتاقم که پر از تنهاییست ، من به خود میگویم تو که آرامش احساس غم آلود منی ، پیش من میمانی ؟

™Arman
27-01-2011, 16:36
تمام شهر محل را سپرده ام که بگویند به هر کجا که تو هستی خدا به پشت و پناهت .

از تمامی بودنی ها تو یکی ازآن من باش ، که به غیر با تو بودن آرزوی ندارم .

تک تک آرزوی هایم را می سوزانم تا چشمکی باشد برای شب های بی ستاره ات .

تو تموم طول جاده که افق برابرم بود ، شوق تو ره توشه ی من اسم تو همسفرم بود .

توی دنیا واسه تو عزیزترینم ، آسمونا زیر پامه اگه با تو رو زمینم ، تو با من یه همیشه آشنایی ، تو با من دیگه از همه جدایی ، ای عزیز هم قبیله ، با تو از یه سرزمینم ، تا به فردایی دوباره ، با تو هم قسم ترینم .

™Arman
27-01-2011, 16:38
پازل دل یکی رو بهم زدن هنر نیست ، هر وقت با تیکه های شکسته دل یک نفر یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی !

هر کسی هم نفس شد دست آخر قفسم شد ، من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد ، اون که عاشقانه خندید خنده های منو دزدید ، زیر چشم مهربونی خواب یک توطئه می دید .

یادت باشه یا تو به یادم می مونه ، یادی کن که یاد ما هم به یادت بمونه .

در مدرسه ی زندگی در کلاس دنیا ، سر زنگ املا ، یادمان باشد برای محبت تشدید بگذاریم تا نیم نمره از محبت ها کم نشود .

دوست داشتن ساده اما دل سپردن سخت است ، دل دادن ساده اما فراموش کردن سخت است ، عاشق شدن ساده اما عاشق ماندن سخت است .

™Arman
27-01-2011, 16:39
پشت همین واژه ها

پنهان می شوم

تا تو پیدایم کنی

دستم نرسد به دیوار تا بگویم سُک سُک

آن وقت تکیه بدهم به تو

بگویم
بالاخره پیدایم کردی…

- – – - – - – - – - – – - – - – - – - – - – - –

بگو نبارد برف

این‌همه سپید ننشیند بر زمین

حالا که رد پای ما کنار هم جفت نمی‌شود

تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم

ما بر زمینی زندگی می کنیم که هر روزخودش را دور میزند!!

باز دست سرنوشت عشقتو تو دلم گذاشت
قصه ای که غصه ای دوباره تو چشام گذاشت
حاصل فاصله هامون غم چشای خیسم بود
حرمت عشق تو بود که رو تنهاییم پا گذاشت

همچنان چشم به چشمان تو دارم ای دوست
گوشه چشمی بنما بر دل زارم ای دوست

هر شبم نقش تو ماه شب چشمان منست
روزها در شب هجرت بشمارم ای دوست

™Arman
27-01-2011, 17:25
دعای باران چرا؟ دعای عشق بخوان! این روزها دلها تشنه ترند تا زمین ها، خدایا کمی عشق بیار

بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه خاص تو با کسی

چه رنجی است لذت ها را تنها بردن، و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن

هیچکس آنقدر فقیر نیست که نتواند لبخندی به کسی ببخشید، و هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که به لبخندی نیاز نداشته باشد

همیشه تصور کن که توی یه دنیای شیشه ای زندگی میکنی، پس مراقب باش به طرف کسی سنگ نندازی، چون اول دنیای خودتو میشکنی

™Arman
27-01-2011, 17:28
هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو، دلی را به دریا زدم که از آب، واهمه داشت

اگر نمیتوانم عشق راستین تو باشم، بگذار باعث سرگرمی تو باشم، اما مرا این طور ترک نکن

این فاصله ها که بین ما بسیارند / از بودن ما کنار هم بیزارند / یک روز برای دیدنت میآیم / اما اگر این فاصله ها بگذارند

تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند

سلام، خوبی؟. یه چیز میگم بگو باشه! یه ماچ میدی دلم واشه؟!

™Arman
27-01-2011, 17:30
مردم فکر میکنند آسمان آبیست، ولی من فکر میکنم آسمان مشکی است! زیرا آسمان را در چشمان تو دیدم

میدونی چرا میگن بنی آم اعضای یکدیگرند؟ چون یکی مثل تو میاد میشه قلب من!

آن روزها صدای تو در گوشم می پیچید و خوابم میکرد، این شبها صدای تو در دلم می پیچد و بیدارم میکند

هزاران کلمه در جای خالی ات ریختم اما جای خالی تو پر نشد! یا تو از جنس بی نهایت بودی؟

آنجا که ایستاده میخوابم، عمیق تر از هر خوابی، دلم شانه هایت را میخواهد

™Arman
27-01-2011, 17:31
دیشب باران قرار با پنجره داشت / روبوسی آبدار با پنجره داشت
یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد / چک چک ، چک چک … چکار با پنجره داشت

امشب ای ناز، چه دلتنگ نگاهت شده ام، باز ای مونس جان چشم براهت شده ام، برق چشمان تو امشب به سکوتم خندید، چونکه دیوانه ی آن چهره ای ماهت شده ام

باغروب افتاب به یاد تو میافتم
روزها منتظرم تا بیایی و وقتی خورشید غروب میکنه
دلم میگیره و اشکم بی اختیار جاری میشه
قلبم میگیره و چشمام از اینکه تو رو ندیدن خجالت میکشن
ولی باز به امید آمدنت دعا میخوانم

دیشب باران قرار با پنجره داشت / روبوسی آبدار با پنجره داشت
یکریز به گوش پنجره پچ پچ کرد / چک چک ، چک چک … چکار با پنجره داشت

مرا چه باک ز باران که گیسوان تو چتری گشوده اند مرا چه باک ز مرگ
که بوسه های تو پیغام های قیامند بدرودهای تو تکرارهای سلامند

™Arman
27-01-2011, 17:38
برو ای خوب من ، هم بغض دریا شو ، خداحافظ !

برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ !

تو را با من نمی خواهم که « ما » معنا کنم دیگر ...

برو با یک « من» دیگر بمان « ما » شو ، خداحافظ !

خدا حافظ گل لادن تموم عاشقا باختند ببین گریه هام از عشق چه زندونی برام ساختن

خدا حافظ گل پونه گل تنهای بی خونه لا لایی ها دیگه خوابی به چشمونم نمی شونه

قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده فریبم داد ! قصه به پایان رسید و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم خداحافظ .....

نمیتونم ببخشمت دور شو برو نبینمت تیكه ای بودی از دلم گندیدی و بریدمت
خدا حافظ

از تو تنها یک حس
مانده با من امشب
که تو را گم بکنم
پیش بیهودگی احساسم
آخرین بار،
سلام.
آخرین بار،
خدا حافظ تو

™Arman
27-01-2011, 17:41
رفتی اما من پنجره را تا قیامت باز میگذارم مگر یک روز از خم کوچه نمایان شوی
وبرایم دستی تکان دهی

باور کن که نیازی نیست به یاد کسی که نیست ......
اولش ترسناک ، بعد دردناک ، و بعد آزاد و رها و شاد ...........
فراموش می کنم! خدا حافظ

ای كاش آشنائیها نبود یا به دنبالش جدائی ها نبود
یا مرا با او نمی كردی آشنا یا مرا از او نمی كردی جدا

میشه مثل یه قطره اشك بعضیا رو از چشمت بندازی .... ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشكی رو بگیری كه با خدا حافظی بعضی ها از چشمت جاری میشه

گفتی محبت کن برو باشد خداحافظ ولی رفتم که تو باور کنی دارم محبت می کنم

™Arman
27-01-2011, 17:43
اگه گفتم خداحافظ، نه اینکه رفتنت ساده است نه اینکه می­شه باور کرد دوباره آخر جاده است خداحافظ واسه اینکه نبندی دل به رویاها بدونی بی تو و با تو همینه رسم این دنیا

از زندگیت بیرون میروم برای همیشه
مثل همیشه عقربه ها نمیزارن حرف بزنم . خیلی دیره . میدونستم دیر میشه . اینو از همون سلام اول فهمیدم
تا دیر نشده خداحافظ

تو این رویای سر در گم خدا حافظ گل گندم
تو هم بازیچه ای بودی تو دست سرد این مردم
خدا حافظ گل پونه که بارونی نمیتونه
طلسم رو بر داره از این پاییز دیوونه

به سرنوشت بیندیش که چگونه تصویر گر جدایی هاست
برمن خرده مگیر چراکه جبر زمانه از آغاز هر زمانه از آغاز هر سلامی بدرود میرسد
خدا حافظ

تنها زیر باران قدم نزن، میترسم تو هم مثل من دق کنی

™Arman
27-01-2011, 17:43
نمیدانم چرا بیمارم امشب / سکوتی خفته در گفتارم امشب

غم اشک دلم آهسته میگفت / پریشان از فراق یارم امشب

ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من / ای حسرت روزهای شیرین در من!

بی مهری انسان معاصر در توست / تنهایی انسان نخستین در من!

یک لحظه حتی چشم از من برنداری من با نگاهت زنده ام باور نداری؟!

با هر قدم پا می گذاری بر دل من قربان لطفت! پای خود را برنداری

بگو نبارد برف , این‌همه سپید ننشیند بر زمین .حالا که رد پای ما کنار هم جفت نمی‌شود

™Arman
27-01-2011, 17:44
ای که مدتهاست بامن نیستی من همانم ، که با من زیستی
رنجهایم را شنیدی باز هم عاقبت گفتی ، غریبه کیستی ....؟!

در کوچه ی عشق عاشقی کمرنگ است حرف دل عاشقان چه رنگارنگ است
وقتی که ریا روی محبت باشد انگار تمام قلب ها از سنگ است

یه کفش همه وجودشو فدای کسی میکنه که پا تو دلش میذاره
کفشتم رفیق !

میشود در آسمان زندگی یک سبد از غنچه های یاس داشت
یا که در سوز و گداز شمع عشق مثل پروانه کمی احساس داشت

چه شبها تا سحر نام تو را از دل صدا کردم دلم را با جنون بی کسی ها آشنا کردم
نفهمیدم چه رنگی دارد این شبهای شیدایی که قلبم را فقط با خاطراتت مبتلا کردم

™Arman
27-01-2011, 17:45
خدایا
هرکس به یادم هست به یادش باش اگر کنارم نیست ، کنارش باش
اگر تنهاست پناهش باش و اگر غم دارد غمخوارش باش

غم از چشم قشنگت دور باشد دلت غرق امید و نور باشد
نبینی روز بد ای بهتر از جان الهی دشمنت رنجور باشد

شریکم با تو در این درد ، منم مثل تو غم دارم / منم محتاج لبخندم منم دستاتو کم دارم
از این بازی طولانی ، منم مثل تو دلگیرم / منم با عشق درگیرم منم بی عشق میمیرم

قشنگ ترین غزلم را برای شب شعر چشمت نگه داشته ام
پس تو هم زیباترین لبخندت را برای لحظه دیدار نگه دار
دوست دارم

اشكهای همدلی از روی مكر است و فریب كاش روزی چشمهامان با صداقت می شدند
گاهی از غم می شود ویران دلم كاش بین دلها غصه ها مردانه قسمت می شدند

™Arman
27-01-2011, 17:54
خدایا
هرکس به یادم هست به یادش باش اگر کنارم نیست ، کنارش باش
اگر تنهاست پناهش باش و اگر غم دارد غمخوارش باش

غم از چشم قشنگت دور باشد دلت غرق امید و نور باشد
نبینی روز بد ای بهتر از جان الهی دشمنت رنجور باشد

بلبلان از بوی گل مستند و ما از روی دوست…

دیگران از ساغر و ساقی و ما از جام دوست

اگر دارم دلی آرام، فدای دوست میسازم…

در این دنیای بی حاصل به لطف دوست مینازم.

™Arman
27-01-2011, 17:57

ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من / ای حسرت روزهای شیرین در من!بی مهری انسان معاصر در توست / تنهایی انسان نخستین در من!

ای دوست به خدا دوری تو دشوار است ، بی تو از گردش ایام دل بیزار است ، بی تو ای مونس جان دل ز غمت می سوزد دل افسرده من طالب یک دیدار است.

بوی غربت می دهم اما غریبه نیستم ، گرچه می دانم که عمری در غریبی زیستم ، روبه روی آینه شب تا سحر غم می خورم تا بفهمم عاقبت در جستجوی کیستم.

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن / صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن.

™Arman
27-01-2011, 18:02
غصه نخور عزیزم ، دلت تنها نمیشه / هرجای دنیا که باشی ، تو قلبمی همیشه

چه فرقی می کند مهره های سیاه باشیم یا سفید ، چشمانت با اولین حرکت ماتم می کنند.

فرقی نداره شرق یا غرب ، شمال یا جنوب من تو را به هر جهت دوست دارم.

مکانی برایت بهتر از دلم ندارم ، تنگی اش را به لطف خودت ببخش.

™Arman
27-01-2011, 18:15
تنهایی ، دوری ، دلتنگی ، بغض ، ناله و گریه همه و همه واسه یه لحظه با تو بودن

**

تو گفتی از دلتنگی ام برایت بنویسم ، اما فکرش را نکردی دفتر دلتنگی هایم در قلبت جا نمی گیرد.

**

فراق یعنی دوری ، دوری یعنی دلتنگی ، دلتنگی یعنی تو و تو یعنی تموم دنیا

**

بیتابم و دل برای دیدار تو تنگ است ، تقصیر دلم نیست نگاه تو قشنگ است

**

واسه تسکین دلم میگم میاد ، ای دل شکسته غصه نخور میاد میاد

™Arman
27-01-2011, 18:17
بیب بیب برو کنار ، این اس ام اس یه بار بوسه داره ، برو کنار خیس نشی !

هوسولوموجوکوبو
لوفومولو خوندی؟
 فقط میخواستم لبات غنچه بشه بوسش کنم.

خ تو،خ تو،خ تو،

. 

فقط می خواستم توعالم رفاقت شیشه گوشیتوتمیزکنم.

دنیایم را میدهم برای لبخندت ، هراسی نیست شاد که باشی دنیا از آن من است

دفتری گر بنویسند زخوبان جهان ، تو به سر دفتر خوبان جهان فهرستی.

™Arman
27-01-2011, 18:19
خواهم که قلب پاکت آماج غم نگردد/ باغ دلت الهی ، دشت ستم نگردد

اشک ندامت ای جان ، از چشم تو نبارد / دنیای آرزویت مرداب غم نگردد

بگذار عشق خاصیت تو باشد ، نه رابطه خاص تو با کسی.

غم از چشم قشنگت دور باشد ، دلت غرق امید و نور باشد

نبینی روز بد ای بهتر از جان ، الهی دشمنت رنجور باشد

هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو، دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.

چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن.

™Arman
27-01-2011, 18:21
وقتی باران عشق باریدن گرفت ، هرگز چتری بر ندارید.

*

خودرابه که بسپارم وقتی که دلم تنگ است / پیدانکنم همدل دلهاهمه ازسنگ است

گویا که دراین وادی ازعشق نشانی نیست / گرهست یکی عاشق الوده به صد رنگ است

*

من و تو گندم یک خوشه بودیم

من و تو اب یک رودخونه بودیم

من و تو بسته بودیم عهد و پیمون

کدوم کافر تو را کرده پشیمون

*

یاران این زمانه مثل گل انارند ، از دور جلوه دارند اما وفا ندارند.

*

باز باران بی ترانه ، گریه های بی بهانه ، میخورد بر سقف قلبم ، باورت شاید نباشد خسته است این قلب تنگم .

™Arman
27-01-2011, 18:33
هیچ وقت از خدا نخواستم همه ی دنیا مال من باشه… فقط خواستم اونی که دنیای منه مال هیچکی نباشه……..!!!

**

بیتابم و دل برای دیدار تو تنگ است ، تقصیر دلم نیست نگاه تو قشنگ است

**

میدونی چرا میگن بنی آم اعضای یکدیگرند؟ چون یکی مثل تو میاد میشه قلب من!

**

با بزرگترین عشق در کوتاهترین جمله ، روی لطیفترین گل مینویسم : به یادتم…

**

اگر مهربانی یکی از درسهایمان بود ، بی شک تو شاگرد اول دنیا بودی…

™Arman
27-01-2011, 18:53
دلم رفت بیمارستان!

آخه داشت میومد پیش توتصادف کردرفت بیمارستان ، بازم فرارکرد ، پیش خودت نگهش دار. آخه دکتراگفتن دیوونست باید بره تیمارستان

**

کاشکی اکسیژن می شدم وتو نفس می‎کشیدی ومن می رفتم توی جیگرت! بعد یه راهی پیدا میکردم می رفتم توی قلبت! ومی سوختم وهمیشه توی قلبت می موندم agx

**

شومینه ی احساست باجرقه ی عشق ، کنار دل تنگ یخ زده ام روشن کردم ، گرمای یادت ازآتش شعله های افروخته ی سوزان عشقت چه آرام ، آرامم میکند…

**

پرگار عشق‎ ‎را بازتر و بازتر کن ، چنان که دایره اش تمام هستی شود

**

امشب در خلوت تنهایی ام آهسته بی تو گریستم
کاش صدای هق هق گریه ام را باد به تو می رساند
تا بدانی که بی تو چه میکشم
کاش قاصدک به تو میگفت که در غیاب تو
رودی از اشک به راه انداخته ام
کاش پرنده ی سوخته بال عاشق از جانب من
به تو این پیغام را می رساند که:
امید و آرزوهایم بی تو آهسته آهسته
در حال فرو ریختن است

omidvista
28-01-2011, 02:14
اگر یار مرا دیدی به خلوت بگو ای بی وفای بی مروت

غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت.

من همیشه تشنه ما بودم و تو همیشه از من سیر بودی...

بیخودی به خودت زحمت نده!

این بذرهای تنفر که در دلم می کاری

هرگز جوانه نخواهد زد...

شکستنی رفع بلاست..اما...باور نمیکند دلم

در عجبم چطور هنوز ستون فقراتت سالم است

پوقتی با این انهدام سخت از چشمانم افتادی !

omidvista
28-01-2011, 02:15
می بوسم می گذارم کنار ، تمام ِ چیز هایی که ندارم را ،دست هایت را ، شانه هایت را ، عاشقی ات را ،

همه را

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

دلم صاف نمی شود با تــو حالا تو هــی به مهـربانی ام دخیل ببند

چگونه در این چشم های زیبا
جا داده ای
این همه دروغ را؟!

omidvista
28-01-2011, 02:15
پشت پا خوردم ز هر کَس که گفت یار منه

چون که دیدم روز و شب در پی آزار منه

هرکه دستی از محبت حلقه کرد بر گردنم

دیدم این دست محبت ، حلقه دار منه . . .

از چشم هیچ کسی نمی شود خواند که دوستتان دارد یا نه .... !

بس که برای نفر قبلی گریه کرده ، حالت چشمانش عوض شده

جلوتر نیا!

خاکستر می شوی.

اینجا دلی را سوزانده اند...

تنها گرگها نیستند که لباس میش می پوشند

گاهی پرستوها هم لباس مرغ عشق برتن می کنند..

عاشق که شدی کوچ میکنند

به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم

هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم

همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم

من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

omidvista
28-01-2011, 02:17
آری این منم ، این منم همان عاشقی که بر تو جان می داد ، و تو کسی هستی که برای رسیدن به خوشبختی به روی جسدهای بی جان غرور انسانها قدم می گذاشتی ولی افسوس ، افسوس که راه ات برای رسیدن به هدف هایت اشتباه بود ، و افسوس که من برای آدمی مثل تو غرورم را شکستم ، افسوس !

مطمئن باش و برو ضربه ات کاری بود ، و چه زشت به من و سادگیم خندیدی ، دل من سخت شکست به تو عشقی پاک که پر از یاد تو بود و به یک قلب یتیم که خیالم می گفت تا ابد مال تو بود ، تو برو و برو تا راحتتر تکه های دل خود را سر هم بند زنم

نفرین به سادگی ام که بی دل تو ، به یاد تو روح و جسم خود آزردم

گفتی که ما به درد هم نمی خوریم!..

اما هرگز نفهمیدی...

من تو را برای دردهایم نمی خواستم...

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

omidvista
28-01-2011, 02:19
ترا زیباترین می دانم ای دوست
ز رویت عشق را می خوانم ای دوست
مرا در عاشقی کردی تو مجنون
چه لیلاوش شدی در جانم ای دوست!

اگر واقعا عشق را یافتی،

به آن پرواز بده و رهایش کن.

اگر خودش ماندن را انتخاب کرد،

به این معناست که عشق واقعی تو همان است.

هر کجا سازی شنیدی

از دلی رازی شنیدی

شعر و آوازی شنیدی

چون شدی گرم شنیدن

وقت آه از دل کشیدن

یاد من کن، یاد من کن

پشت همین واژه ها

پنهان می شوم

تا تو پیدایم کنی

دستم نرسد به دیوار تا بگویم سُک سُک

آن وقت تکیه بدهم به تو

بگویم
بالاخره پیدایم کردی...

بگو نبارد برف

این‌همه سپید ننشیند بر زمین

حالا که رد پای ما کنار هم جفت نمی‌شود

omidvista
28-01-2011, 02:20
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم

ما بر زمینی زندگی می کنیم که هر روزخودش را دور میزند!!

باز دست سرنوشت عشقتو تو دلم گذاشت
قصه ای که غصه ای دوباره تو چشام گذاشت
حاصل فاصله هامون غم چشای خیسم بود
حرمت عشق تو بود که رو تنهاییم پا گذاشت

همچنان چشم به چشمان تو دارم ای دوست
گوشه چشمی بنما بر دل زارم ای دوست

هر شبم نقش تو ماه شب چشمان منست
روزها در شب هجرت بشمارم ای دوست

زندگی را دوست دارم به شرط آن که:

(ز)آن زندان نباشد

(ن)آن ندامت نباشد

(د)آن در ماندگی نباشد

(گ)آن گورستان نباشد

(ی)آن یاس نباشد

.

.

.

از تمام داشته هایت که به آن می بالى خدا را جدا کن بعد ببین چه دارى ؟

به همه کمبودهایت که از آن می نالى خدا را بیفزا و ببین دیگر چه کم دارى ؟

omidvista
28-01-2011, 09:29
برای پناهندگی به درگاه خدا ، نیاز به هیچ گذرنامه و ویزایی نیست . . .

.

.

.

همه دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است ، لبخند بزنید . . .

.

.

.

فرزانه وار آرام باش ، آنان که به سرعت می دوند زمین می خورند . . .

.

.

.

اینگونه زندگی کنیم: ساده اما زیبا، مصمم امابی خیال

متواضع اما سربلند، مهربان اما جدی، سبز اما بی ریا، عاشق اما عاقل . . .

.

.

.

زندگی نه آنقدر شیرین و مرگ نه آنقدر تلخ است که انسان شرافتش را به آن بفروشد . . .

ARMAN
28-01-2011, 15:18
راز عشق در این است که در سکوت دست یکدیگر را بگیرید . کم کم یاد می گیرید که بدون کلام رابطه برقرار کنید . راز عشق در این است که رابطه تان را مانند یک باغ ، با محبت تزئین کنید

-------------------
يکروز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .

-------------------
چشم وقتي زيباست که پراز اشک باشد اشک وقتي زيباست که براي عشق باشدعشق وقتي زيباست که براي تو باشد وعزيزم توهميشه زيبايي حتي اگه براي من نباشي

-------------------

يك عشق عروج است و رسيدن به كمال ، يك عشق غوغاي درون است و تمناي وصال ، يك عشق سكوت است و سخن گفتن چشم ، يك عشق خيال است و....خيال است و....خيال

-------------------

رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حک نکن
به اینکه من دوستت دارم حتی یه لحظه شک نکن… :)

sarimobile
28-01-2011, 17:50
[center]گنج قارون واسه قارون ، ما رو چه به مال دنیا
گنج من یه تار موته ، نمیدم به کل دنیا . . .
.
.
.
من در انتظار پیامی از بهترینم ، بهترینم . . .
.
.
.

.
.
.
” سوال نکنید ” فروشی نیست . . . !
.
.
.
.
.
.
.
.
.

sarimobile
28-01-2011, 17:53
[center]روزگارت بر مراد ، روز هایت شاد شاد
عمر شیرینت بلند . . .
.
.
.
عشق محدود خواهان تملک معشوق است اما عشق نامحدود فقط خواهان عشق است . . .
.
.
.
آه عزیزم چیزی برای گفتن ندارم ، این شعر رو هم نمیخونی خوب میدونم
از وقتی رفتی نامه هاتو هر شب میخونم ، تو یکی از نامه ها نوشته بودی میمونم . . .
.
.
.
اگه یه روز نشه که دیگه با تو باشم
برات می نویسم خدا نخواست با ما هم باشیم
ولی بدون اون روز ، روزه مرگ عشق منه . . .
.
.
.
نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون ، زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون
ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست ، مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست . . .
.
.
.
دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

sarimobile
28-01-2011, 18:14
[center]نمیدانم چرا بیمارم امشب / سکوتی خفته در گفتارم امشب
غم اشک دلم آهسته میگفت / پریشان از فراق یارم امشب . . .
.
.
.
به گزارش قلبم ، هوای چشمم ، به علت ندیدن عزیزم
تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !
.
.
.
هرگز به دیگران اجازه نده قلم خودخواهی دست بگیرند
دفتر سرنوشت را ورق زنند ، خاطراتت را پاک کنند
و در پایانش بنویسند قسمت نبود . . .
.
.
.
ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من / ای حسرت روزهای شیرین در من!
بی مهری انسان معاصر در توست / تنهایی انسان نخستین در من!
.
.
.
از دوریت چه دارم غیر از دلی شکسته
ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته . . .
.
.
.

sarimobile
28-01-2011, 18:16
[center]سلامتی رفیقی که اسم ما گوشه موبایلش خاک میخوره !
.
.
.
جز یاد تو در خاطر من نیست عزیزم / مانند تو عشق با صفا کیست عزیزم
بی یاد تو زندگی مرا نیست عزیزم / در عشق بود نمره ی تو بیست عزیزم . . .
.
.
.
باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین میکنم ، من میتوانم میشود ، آرام تلقین میکنم .
کم کم ز یادم میبری ، کم کم زیادم میروی ، این روزگار و رسم اوست
این جمله را با تلخیش صد بار تمرین میکنم !
.
.
.

یه سلام عاشقونه با یه بغض بی بهونه / مینویسم تا بدونی یاد تو تو دل میمونه !
.
.
.
یه کفش همه وجودشو فدای کسی میکنه که پا تو دلش میذاره
کفشتم رفیق !
.
.
.

ALI
28-01-2011, 18:32
می دونی آدما بین الف تا ی قراردارند . بعضی ها مثل "ب" برات می میرند،مثل "د" دوستت دارند، مثل "ع" عاشقت میشوند، مثل "م" منتظر می مونند، تا یک روز مثل "ی" یارت بشن

واسه گلی خاک گلدون شو ، که اگه به خورشیدم رسید یادشباشه چطوری به این همه عظمت رسیده ، درسته گل خوبه ولی ببین گله ارزش داره خاکش بشی؟؟؟؟؟؟

بهاي عشق چست بجزعشق به هم رسيدن يعني اغاز با هم ماندن يعني زند گي ...زندگي با عشق يعني کا ميابي

در قلبت رو واسه هر کسي باز نکن ، اوني که دوست داره کليد داره

شنيدم که شمشير يکي را دوتا مي کند بنازم به شمشيرعشق که دوتارايکي مي کند

GORJI
28-01-2011, 18:51
خواندمت گل تا بدانی از هزاران گل سری / یک جهان گل دیده ام اما تو چیز دیگری .

دل نزد تو است اگرچه دوری ز برم / جویای تو ام اگر نپرسی خبرم / خالی نشود خیالت از چشم ترم / در قلب منی اگرچه جای دگرم .

بیب بیب برو کنار ، این اس ام اس یه بار بوسه داره ، برو کنار خیس نشی !

خاکستر می گوید آتش را می توانم ببخشم ولی تبر را هرگز .

میدونی مترسک به کلاغ چی گفت ؟ گفت هرچی میخوای نوکم بزن ، ولی تنهام نزار !

GORJI
28-01-2011, 18:52
گرچه یوسف را عزیز مصر با درهم و دینار خرید / من تو را با نقد جان و دل خریدارم .

به کوتاهی لحظات با هم بودن منگر ، به وسعت لحظاتی نگاه کن که به یادت هستم .

هرچه هستم هرچه هستی ، توی قلبم ریشه بستی / هرچه باشم هرچه باشی ، نمیشه ازم جداشی .

قسم خوردم همیشه با تو باشم / در این دنیا فقط مال تو باشم / اگر ماندی در این دنیا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم .

صد بهارانم بی تو سخت تر از یک زمستان است .

GORJI
28-01-2011, 18:52
بسوزد خانه ی لیلی و مجنون / که رسم عاشقی در عالم انداخت / اگر لیلی به مجنون داده میشد / دل هیچ عاشقی رسوا نمیشد .

سایه ها محصول پشت کردن دیوارها به آفتابند ، گستاخی دیوارها را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم .

دم به دم ساعت به ساعت یادتم / گر خوشم با ناخوشم در هر دو حالت یادم .

ناز لبت چشیده ام یاد شکر نمی کنم / تا تو فرشته ی منی یاد دگر نمی کنم .

قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت ، جوهر از شیشه ی ذات ، کاغذ از صفحه ی دل ، نور از شمع حیات ، تا نویسم همه جا ، نام زیبای تو را .

GORJI
28-01-2011, 18:53
ما غصه خور تلخی فریاد شماییم / شادیم در آن لحظه که در یاد شماییم .

ای داد از اسیری که از یاد رفته باشد / در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد .

زیر پر نور ترین ستاره های آسمان کویر هم ، تو همچنان درخشان تری .

اگر دیدی دلی تنها نشسته / میان رنج غم ها تک نشسته / نگو آن دل چرا تنها نشسته / بدان که دوریت آن را شکسته .

اگر دریای دل آبیست ، تویی فانوس شبهایش / اگر حرفی زدم از کل ، تویی مفهوم و معنایش .

GORJI
28-01-2011, 18:53
دریا باش تا بعضی ها از با تو بودن لذت ببرند و آنها که لیاقت ندارند در تو غرق شوند .

تو به پاکی عقیقی / مثل دریاها عمیقی / فهمیدی چرا می خوامت ؟ / آخه بهترین رفیقی .

برو جلوی آینه ببین کی توشه ، اگه اون نباشه میخوام دنیا نباشه .

زندگی وقتی قشنگه که دلی برای دلی تنگ میشه ، الان زندگیم خیلی قشنگه .

اگه دیدی یه روزی از قلبت دود بلند شد نترس ! اون منم که معتاد محبتت شدم .

GORJI
28-01-2011, 18:54
ما اهل دلیم اشاره را می فهمیم / راز شب پر ستاره را می فهمیم / با پنجره های بسته عادت داریم / با هرچه دل شکسته نسبت داریم .

چشم مستت به پاکی دریاست / قهر و نازت برای من زیباست / با تو هیچ از خدا نمی خواهم / با تو بودن برای من دنیاست .

در انتهای نگاهت کلبه ای می سازم تا مبادا بگویی از دل برود هر آنکه از دیده برفت .

دل ، عشق پر از رنگ و ریا دوست نداشت / یک لحظه تو را ز من جدا دوست نداشت / ای آینه دار خلوتم باور کن / اندازه ی من کسی تو را دوست نداشت .

آه ، تنهایی ما غمگین است / درد دوری به دلم سنگین است / یاد ایام گذشته به دلم / زنده بادا که چقدر رنگین است .

GORJI
28-01-2011, 18:55
تا بدین لحظه نمی دانستم یاس اینقدر اصالت دارد / من برایت گل یاسی چیدم چون گل یاس به اندازه ی یک عشق صداقت دارد .

اگه روزی خواستی بگی دوست ندارم ، آروم آروم بگو تا آهسته آهسته بمیرم .

مترسک به گندم گفت : مرا برای ترساندن آفریدن اما من تشنه ی عشق پرنده ای شدم که سهمش از من گرسنگی بود .

دعا میکنم هیچگاه چشمهای زیبای تو را در انحصار قطره های اشک نبینم و تو برایم دعا کن ابر چشمهایم فقط برای تو ببارد .

شب در خم گیسوی تو عابر میشد / با هر نفست بهار ظاهر میشد / ای فلسفه ی شگفت ، افلاطون هم / با دیدن چشمان تو عاشق میشد .

GORJI
28-01-2011, 18:55
اگه دیدی کویرم / بیایی جون میگیرم / اگه دیدی بهارم / تو قلبم تو رو دارم .

پیش ازینت بیش از این اندیشه عشاق بود / مهر ورزی تو با ما شهره ی آفاق بود .

پیوند عشق حقیقی ، حتی با مرگ هم گسیخته نمیشود چه برسد با دوری !

مشترک گرامی ورود شما به قلب فرستنده ی پیام با موفقیت انجام شد ، خروج امکان پذیر نمیباشد .

جهان بی دوستان زندان جان است ، صفای زندگی با دوستان است .

GORJI
28-01-2011, 18:56
من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی .

با جمله ی رندان جهان هم کیشم / خیام ترانه های پر تشویشم / انگار شراب از آسمان می بارد / وقتی که به چشمان تو می اندیشم .

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .

اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم .

عاشقانه دوستت خواهم داشت بی آنکه بخواهم دوستم داشته باشی و عاشقانه در غمت خواهم مرد بی آنکه بخواهم در مرگم اشک بریزی .

GORJI
28-01-2011, 18:56
همیشه واسه گلی خاک میشم که اگه به آسمون رسید ، بدونه ریشه اش کجاست .

فدای اون مهر و وفات / دلم شده تنگ برات / چطور بگم ؟ باور کنی ! / چقدر عزیزی تو برام .

آسمان را بی ستاره ، دریا را بی موج ، دیده را بی اشک ، لب را بی خنده و زندگی را بی تو دوست ندارم ای بهترینم .

سرچشمه ی عمر آدمی یک نفس است / آن هم فدای یک هم نفس است .

در مرام ما نباشد جز وفاداری دوست / جان دهیم بهر رفیقی که وفاداری در اوست .

.Infernal
29-01-2011, 09:50
شمع سوزان توام اینگونه خاموشم مکن
از کنارت رفته ام اما فراموشم مکن
*
*
*
هرچه زدم بی تو دلم وا نشد
جز تو کسی باب دل ما نشد

هرچه پرستو شدم و پر زدم
هم نفسی مثل تو پیدا نشد . . .
*
*
*
دلتنگم و دیدار تو درمان من است
بی رنگ رخت زمانه زندان من است
*
*
*

خيال كردم اگه روزي بدوني / مي‌ري شعر جدائي رو مي‌خوني
مي‌ري تنها مي‌شم با بغض و گريه / توي شهر و ديار بي‌نشوني
----------------------
گفتمش آغاز درد عشق چيست؟.... گفت آغازش سراسر بندگيست
گفتمش پايان آن را هم بگو .... گفت پايانش همه شرمندگيست
گفتمش درمان دردم را بگو.... گفت درماني ندارد، بي‌دواست
گفتمش يك اندكي تسكين آن.... گفت تسكينش همه سوز و فناست

.Infernal
29-01-2011, 09:51
به دليل بارش سنگين برف، سرماي شديد و خارج نشدن مردان از خانه اداره ثبت احوال درباره افزايش شديد جمعيت هشدار داد

به شقايق سوگند که تو بر خواهي گشت ، من به اين معجزه ايمان دارم ، منتظر بايد بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !
اي که در فصل خزان بيني مرا با پشت خم ، اين زمستان را مبين ، ما هم بهاري داشتيم ، اين نيز بگذرد

آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستوني يه غم از رو دلت کم بشه نازنينم …

زمستان بهانه است برف از آسمون خسته مي شه ! پاييز بهانه است برگ از درخت خسته مي شه! اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ مي شه !

.Infernal
29-01-2011, 09:52
الا اي برف!
چه مي ‏باري بر اين دنياي ناپاکي؟
بر اين دنيا که هر جايش
رد پا از خبيثي است
مبار اي برف!
تو روح آسمان همراه خود داري
تو پيوندي ميان عشق و پروازي
تو را حيف است باريدن به ايوان سياهي‏ها
تو که فصل سپيدي را سرآغازي
مبار اي برف!
ليز خوردن بهونه ايست تا دست هايي رو که دوست داري محکمتر فشار بدي, روز زمستونيت قشنگ!

تو مانند كبوترها نجيبي / تو مثل داستان‌ها عجيبي / گناه من چه بود كه گفتي / از اين پس از نگاهم بي‌نصيبي....
--------------------
عشق يعني استخوان و يك پلاك / سال‌هاي سال تنهاي تنها زير خاك...

.Infernal
29-01-2011, 09:54
چه کشيدم و جه ديدم ، نشنيدم و نديدم / که کسي کشيده باشد ، ستمي که من کشيدم . . .
.
.
.
گلت خشک شد ولي هرگز نمرده / زمان بوي تو رو از خونه برده
دلم خوش بود ميآيي يه شب تو خوابم / ولي چند ماهه که خوابم نبرده . . .
.
.
.
چه روز دلخراشي و قتي خواستي جدا شي / قلبم و دادم دستت که عمري داشته باشي
ولي زدي شکستي بدون هيچ بهونه / عزيزم دل سنگت تو خاطرم ميمونه .

*

بر ماسه‌ها نوشتم: درياي هستي من از عشق تو هست سرشار، اين را به ياد بسپار.
---------------
اگه از تو ننوشتم، فكر نكن سرم شلوغه، توي زندگي يه وقتا، تنهايي رمز عبوره.

Majid
29-01-2011, 09:57
دراين دنيا نكردم من گناهي/ فقط كردم به چشمانت نگاهي/ اگر باشه نگاه من گناهي/ مجازاتم بكن غير از جدايي

هر تيكه از قلبم تورو جداگونه دوست داره دوستت دارم چون تنها ترين فکر تنهايي مني. دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني. دوستت دارم چون زيباترين روياي خواب مني. دوستت دارم چون زيباترين خاطرات مني. دوستت دارم چون به يک نگاه،عشق مني

مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

شرابی تلخ می خواهم که مرد افکن بود زورش که تا یکدم بیاسایم ز دنیا و زر و زورش

عشق یه کویره که عاشق تشنه با رویای سراب معشوق قدم به جلو میذاره.

Majid
29-01-2011, 09:59
همانطور که به زيبايي تو خيره شده ام ، با خود مي انديشم ، هرگز فرشته اي را ديده ام که در ارتفاعي چنين پايين پرواز کند

لذت عشق زماني است که آن را نثار مي کني بيشتر از زماني است که دريافتش مي کني پس بذار من عشقم را نثارت کنم

در تو خود را گم مي کنم ، بي تو خود را باز مي يابم و دوباره به دنبال گم شدن

زندگي را بي عشق سپري کن غم بزرگي است . اما اين تقريبا برابر است با غمي که زندگي را ترک کني بدون اينکه به کسي که عاشقش هستي بگويي که دوستش داريد

با چشمان تو مرا به الماس ستارگان آسمان نيازي نيست اين را به آسمان بگو

Majid
29-01-2011, 10:00
با خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي تو ميميرم

چيه دلم؟گرفتي!واسه چي داري گريه مي کني؟چيه دلم؟شکستي!واسه کي داري گريه مي کني؟چيه دلم؟غريبي!چي ديدي داري گريه مي کني؟مي گي گذاشته رفته اوني که مثله نفس بود!مي گي دلت رو شکسته اوني که همه کست بود!مي گي رفت و نموندش پاي همه حرف هايي که زده بود

عاشقان تو همه نام و نشاني دارند آنکه در کوي تو بي نام ونشان است منم

هنوز ريشه زاييده در بهار مني به باغ عشق گل سرخ اعتبار مني شب و غروب و کف و باد و موج مي ميرند تو اي کرانه آرام ماندگار مني

چشم من نگاه کن فقط به من نگاه کن از دل ديونه نترس به پاي من گناه کن زمونه اي که عشقتو به سکه اي نمي خرن بايد دلارو بشکني تا به تو آفرين بگن

GORJI
29-01-2011, 19:46
کی گفته نفرین میکنم / غصه به تو حرومه / خوشبختی تو گل من / همیشه آرزومه .

بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد / مثل یک بیت ته قافیه ها خواهم مرد / تو که رفتی همه ثانیه ها سایه شدند / سایه در سایه ی آن ثانیه ها خواهم مرد /شعله ها بی تو ز بی رنگی دریا گفتند / موج در موج در این خاطره ها خواهم مرد / گم شدم در قدم دوری چشمان بهار / بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد .

برای رسیدن به توست که پرواز میکنم ، نکند قفس باشی !

سکوتم از رضایت نیست / دلم اهل شکایت نیست .

قفس دیدم رهایی یادم آمد / تو رفتی بی وفایی یادم آمد .

GORJI
در قفس افتاده ام فکر رهایی نیستم / دل به عشقت داده ام اهل جدایی نیستم .

زمان غارتگر غریبیست ، همه چیز را می برد جز حس دوست داشتن را .

یک نامه پر از ماه و تو را دارم یاد / در پاکت گل گذاشتم دادم باد .

اگه تو رو خواستم از روی عشقه / هرجا تو باشی اونجا بهشته .

شبها به ماه دیده ، تو را یاد میکنم / با مه فسانه گفته و فریاد میکنم / شاید تو هم به ماه کنی ، ماه من نگاه / با این خیال ، خاطر خود شاد میکنم .

GORJI
به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !

این منم پنهانترین افسانه ی شبهای تو / آنکه در مهتاب باران شوق پیدایی نداشت / خواستم تا حرف خود را با غزل معنا کنم / زیر باران نگاهت شعر معنایی نداشت .

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم .

در قفس تنهاییم تنها یاد توست که مرا به اوج همه ی دوست داشتنها به پرواز در می آورد .

بر دریچه ی قلبم نوشتم عشق ممنوع ، ولی عشق آمد و گفت من بی سوادم !

GORJI
29-01-2011, 19:47
ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد / فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد .

اتل متل صفاتو / دلم کرده هواتو / الهی زود ببینم / صورت مثل ماهتو .

سالها پرسیدم از خود کیستم ؟ / آتشم ؟ شورم ؟ شرارم ؟ چیستم ؟ / دیدمش امروز و دانستم اکنون / او به جز من ، من به جز او نیستم .

الهی روزگارت آفتابی / الهی شامگاهت ماهتابی / الهی در همه دوران عمرت / به قلب هرکه خواهی راه یابی .

درویش کوچه های تنهاییم ، کاسه ی گدایی مرا سکه ی نگاه تو کافیست !

GORJI
29-01-2011, 19:47
میان چشم تو ییلاق کردم / در عشق تو خودم را چاق کردم / از این پس بی تو مفهومی ندارم / دلم را بر دلت سنجاق کردم .

از بس که درون سینه تنها مانده / درمانده ام از دست دل وامانده / در داخل سینه درد شیرینی هست / آیا دل من پیش شما جا مانده ؟

اینقدر خیالهای بیهوده نباف / ماییم و دو خط رباعی و یک دل صاف / در آیینه ی دلم به جز عکس تو نیست / شک داری اگر ، بیا دلم را بشکاف .

اوج نیاز قلب من در به در نگاهته / آرامش درون من دیدن روی ماهته .

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد / نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد / عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی / که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد .

GORJI
29-01-2011, 19:48
نقاش نیستم ! اما تمام لحظه های بی تو بودن را درد میکشم .

ای که یادت بهترین مفهوم بیداریست / عطر یادت تا ابد در خاطرم جاریست .

دلم اعدام عشق است به دار قلب خاموشت / بدان تا لحظه ی مردن نخواهم کرد فراموشت .

اگه عشقم حقیره ، اگه جسمم کویره ، اگه همیشه تنهام ، اگه خالیه دستام ، برای تو عاشق ترین عاشق دنیام .

با یاد چشمهای تو خوب است خواب من / از ابرها کناره بگیر آفتاب من / چشم تو را کجای جهان جستجو کنم / پایان بده به تب و تاب بی حساب من .

GORJI
29-01-2011, 19:48
یادمون باشه روی شیشه ی دلمون حک کنیم که دوست داشتن تاریخ مصرف ندارد .

از شکستن دو چیز بترس ، قلبی که صادقانه دوستت داره و دلی که صادقانه به یادته .

دل ز تن بردی و در جانی هنوز / دردها دارم تو درمانی هنوز / ملک دل کردی خراب از تیغ ناز / اندر این ویرانه سالاری هنوز .

روزگار چون گرگ پیری پر بلاست / طعمه اش واماندگان از گله هاست / دوری از یاران مکن ای باوفا / گرگ دوران در کف این لحظه هاست .

باز باران تا همیشه / نم نمک بر روی شیشه / مینویسه تا بدونی / مهربونیت پاک نمیشه .

GORJI
29-01-2011, 19:49
بر همان عهد که با یاد و خیالت بستم / یاد من هم نکنی باز به یادت هستم .

از سوز محبت چه خبر اهل هوس را / این آتش عشق است نسوزد همه کس را .

الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی ، لپت همیشه قرمز ، روی دشمنات زرد ، دلت همیشه سبز .

من همین یکدانه دل دارم بفرما بشکنش / کوزه ای از آب و گل دارم بفرما بشکنش / تو سبوی آرزوهای مرا بشکسته ای / هرچه باداباد ، این هم دل بفرما بشکنش .

گرچه راه قیامت پر خطر است ، اما جدایی ز دوستان قیامتی دگر است .

GORJI
29-01-2011, 19:49
مهربانم ای خوب یاد قلبت باشد یک نفر هست که اینجا بین آدمهایی که سرد و غریبند ، تک و تنها به تو می اندیشد و کمی دلش از دوری تو دلگیر است .

دلگیرم از تمام الفبای بی کسی ، به خصوص این پنج حرف : ف ا ص ل ه .

کاش میشد بر جدایی خشم کرد / شاخه های نسترن را با تواضع پخش کرد / کاش میشد خانه ای از مهر ساخت / مهربانی را در آن سرمشق کرد .

غمگین تر از پاییز ، زمستونه که بهار ندیده ، اما غمگین تر از او منم که تو را ندیدم .

قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری .

GORJI
29-01-2011, 19:50
به من گفتی پر از آینده باشم / تو رفتی همچنان در خنده باشم / تو دریای منی ، من ماهی تو / جدا از تو نباید زنده باشم .

اگر یاد گلی کردی نگاهی بر رخ خود کن / اگر یاد خزان کردی نگاهی جانب ما کن .

صفایی بود دیشب با خیالت خلوت من را / ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم .

زندگی زیباست چون تصویر ماست / در مسیرش هرچه نازیباییست از تقصیر ماست .

تا حالا هندونه دیدی از نیسان بیفته ؟ همونجوری داغونتم !

.Infernal
30-01-2011, 13:25
دل هاي بزرگ و احساس هاي بلند ، عشق هاي زيبا و پر شکوه مي آفرينند
که جان دادن در کنارش آرزوئي شور انگيز است ، اما کدامين معشوق مخاطب راستين
چنين معشوقي خواهد بود و او فقط خداوند است . . .
.
.
. . . .
.
.
.
بزرگترين متهم تاريخ کسي است که ندونه قلبش واسه کي ميزنه . . .
.
.
.
جهان بي دوست زندان جان است / صفاي زندگي با دوستان است . .

تو میگی بدون من دنیا برات زندونه تنگه ، من میگم بگو عزیزم تو دروغاتم قشنگه .
----------------
ای خدایا از عشق امروزمان چیزی برای فردا بگذار ،
نگاهی ، یادی ، خاطره ای ، برای آن روز که فراموش خواهیم کرد
که روزی چقدر عاشق بودیم .

.Infernal
30-01-2011, 13:26
ابر بارنده به دريا ميگفت : من نبارم تو کجا دريائي ؟
دريا در دلش خنده کنان گفت : که اي ابر بارنده تو خودت از مايي . . .
.
.
.
شانه هاي عاشقان گر تکيه گاه اشک هاست / پس چرا بر شانه ام اشکي نميريزد کسي
.
.
.
بي احساس و بي عاطفه بودن ، انسان را از واقعيت دور ميکند
امير احساسات باشيم ، نه اسير آن . . .

اگهی فوری:
.
.
به یک آغوش گرم برای فراموش کردن سرمای زندگی نیازمندیم

دوای درد مرا هیچ ** نمی فهمد
فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا

IM@N
30-01-2011, 17:26
خیلی ها نفرین می کنن، تلافی می کنن.. اما نه.. نفرین من: الهی اونی که دوسش داری تنهات نذاره.. تلافی من: میرم تا به اون برسی، سر راهت نباشم.. راستی، قدر من دوستت داره؟!..

کهنه فروش تو کوچمون داد میزد کهنه می خریم، وسایل شکسته و پاره و پوره می خریم، بی اختیار فریاد زدم قلب شکستم می خری؟ گفت که اگه ارزشی داشت، کسی اونو نمی شکست..

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت: کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون، زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون..

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت بکنه که چشات بلرزن..

تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است.

[size="1"]من صفحه قبل رو كلي خوندم اينا رو نديدم در كل ببخشيد اگه تكراري بود ... [/size

GORJI
30-01-2011, 22:23
تو رفتی چشم من غمبار تو بود / هنوز تشنه ی دیدار تو بود / من از دستت نمی رنجم این قدر / اگر برگشتنی در کار تو بود .

هنوز دلخوشی ذهن خسته ام این است که در خیالم بی خیال من نشوی .

بادکنک هرچه قدر دورتر میشه ، قرقره از غم دوریش لاغرتر میشه ، قرقرتم رفیق !

میخوام اسمتو با صابون رو ابرا بنویسم تا وقتی بارون اومد همه کف کنن .

دعا کردم که تنها مال من شی / تو تعبیر قشنگ فال من شی .

GORJI
30-01-2011, 22:23
من یاد خوش دوست به دنیا ندهم / لبخند خوشش به حور رعنا ندهم / گر یاد کند مرا هر از گاهی چند / گرد رخ وی به چشم بینا ندهم .

در مسلک ما معنی پرواز چنین است / با بال شکسته به هوای تو پریدن .

گفته بودم گر بیایی مقدمت را گل فشانم ، گل چه قابل مهربانم ، چشم هایم فرش راهت .

چه کردی با دل من نازنینم / که هر شام و سحر اندوهگینم / مرا دعوت بکن در باغ چشمت / که از باغ دلت چند گل بچینم .

از شرکت فرش مزاحمتون میشم ، میشه دلمو زیر پاتون فرش کنم تا هیچ جا جز دل من پاتونو نزارین !

GORJI
30-01-2011, 22:24
یه پیامی میفرستم به امید پیام تو / نه اینکه بخونی و بگی بی خیال تو .

سوال من از تو این است ، چرا در آینه ی چشم های تو ، تصویر من پیدا نیست ؟

گذر تک تک این ثانیه های سپری گشته ی عمرم ، به قدیمی شدن دوستیت می ارزد .

دعای قاصدک ها خوشبختی آدماست ، برات آرزوی یه دنیا قاصدک دارم .

نه بلبل خواهد از بوستان جدایی / نه گل دارد خیال بی وفایی / اگر گفتی مرا الان چه حالی است / میان قلب من جای تو خالی است .

GORJI
30-01-2011, 22:24
بی تو اینجا همه در حبس ابد تبعیدند / سالها هجری و شمسی همه بی خورشیدند .

گر تو یارم نشوی آخر خرداد من است / فکر بی تو شدنم دشمن بنیاد من است / تا زمانی که تو شیرینی و دوری ز دلم / رنگ خون بر جگر این دل فرهاد من است .

یه آسمون گل قشنگ تقدیم یک نگاه تو / این دل تنهای غریب فدای روی ماه تو .

من از می چشمان سیاهت مستم / گفتم بنویسم که به یادت هستم .

تا کور نگشته دیدگانم ، تو بیا / تا مور نخورده استخوانم ، تو بیا / گر آمدی و ندیدی از من چیزی / از بهر تماشای مزارم تو بیا .

GORJI
30-01-2011, 22:25
دلا تا کی اسیر یاد یاری / ز هجر یار تا کی داغداری / بگو تا کی ز شوق روی لیلی / چو مجنون پریشان روزگاری .

سکوتی بود بر قلبم که با آن میزنم فریاد / اگر از شهر غم رفتی ، مرا هرگز مبر از یاد .

آدما رسمشونه پابند دلدار نمیشن / خوب گرفتار میکنن اما اگرفتار نمیشن / آدما رسمشونه شاخه به شاخه میپرن / دلو بیمار میکنند اما پرستار نمیشن .

طالب پرواز هستم مقصدم چشمان توست / یاس پر پر گشته ام مرهمش دستان توست / بودنم با بودنت معنای دیگر می دهد / حال من خوش می شود با آن لب خندان تو .

دفتر نقاشی من تو شهر غمها گم شده / چه جوری بگم با معرفت دلم برایت تنگ شده .

GORJI
30-01-2011, 22:25
هیچگاه نخواه که دل بگیری از دوست / شاید دل تو تمام دارایی اوست .

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو .

تبسم تو تجسم تمام خوبی هاست ، به تبسمت سوگند ، شاد بودنت آرزوی ماست .

در طلوع یک دوستی هرگز غروبی نیست ، پس زندگی کن برای کسی که دوستش داری .

بیا ای همنشین سرد پاییز / به آواهای شب هایم درآمیز / بیا ای رنگ مهتاب بلورین / تو شعری تازه در من برانگیز .

GORJI
30-01-2011, 22:26
عشق یعنی توفیق اجباری و فرو رفتن در آبی که عمقش را نمیدانی .

تو را دوست داشتن برای من عبادت است / از تو دور بودن برای من قیامت است .

شب من پنجره ای بی فردا / روز من قصه ی تنهایی ما / مانده بر خاک و اسیر ساحل / ماهی ام ، ماهی دور از دریا .

بیا مثل مرغان آشفته هجرت کنیم / افق را به مهمانی پونه دعوت کنیم / بیا مثل پروانه های غریب نیاز / به مهتاب شب های تنهایی عادت کنیم .

زغال اسفندتم رفیق ، میسوزم تا چشم نخوری !

GORJI
30-01-2011, 22:26
کم نامه ی خاموش برایم بفرست / از حرف پرم گوش برایم بفرست / دارم خفه می شوم در این تنهایی / لطفا کمی آغوش برایم بفرست .

در مشرق عشق ، دشت خورشید تویی / در باغ نگاه یاس ، امید تویی / در بین هزار پونه آن کس که مرا / چون روح نسیم زود فهمید تویی .

آخر یه روز پرینت قلبم رو میگیرم تا بفهمی با هر بار نفس کشیدنم چند بار دوست دارم .

عشق را وام محبت مانده است / شعله را بوسیدن و جان دادن است / عشق چندی نیست جز دل باختن / عقل را در دام دل انداختن .

عقل می گفت که دل منزل و ماوای من است / عشق خندید که یا جای تو یا جای من است / عقل پرسید که دشوارتر از مردن چیست / عشق فرمود فراغ از همه دشوارتر است .

GORJI
30-01-2011, 22:27
غزال خوش غزل تویی / شیرین تر از عسل تویی / بین تموم آدما / نگین بی بدل تویی .

بی تو دری بودم به برون ، نگاهی به کران و صدایی به کویر .

کدام کشور را فتح کنم تا حاضر شوی مرا شهردار دهکده ی قلبت کنی ؟

من و مهتاب و شب و هوای عالی / عزیزم جای تو خالی / عطر گل پر شده باز تو این حوالی / من به یاد تو خوشم تو در چه حالی ؟

تا وقتی یاد هم هستیم خدا تو قصه ها گم نیست / دلامون چشمه ی مهره ، حریص خاک و گندم نیست .

GORJI
30-01-2011, 22:27
خاک پای دوست شدن در نزد ما یک آرزوست / گر دوست بخواهد جان من قربان اوست .

دل من ماهی دریای عشقه / وجودم آهوی صحرای عشقه / نمیدونم که در دلم تو چه کردی / که مرا سرمست و دیوانه کردی .

قصیده می شوم اگر تو تشنه ی شنیدنی / به اوج می رسم اگر تو بی قرار دیدنی / بیا که در هوای تو از نور نفس تازه کنم / بیا که این حماسه را با تو پر آوازه کنم .

در بودنت به نبودنت و در نبودنت به بودنت می اندیشم ، ای بود و نبود من !

یه حساب تو دلتنگی هات برام باز کن ، شاید برنده ی کل دلتنگی هات شدم .

omidvista
31-01-2011, 06:53
زندگی کوتاه ما حکایت نغمهاست، حکایت عشقو شکستن گذشته هاست

.

.

من میگم بدون تو دنیا برام زندونه تنگه، تو میگی بگو عزیزم، تو دروغاتم قشنگه

.

.

بی تو در خلوت دل چشم به راهت دارم، چه کنم دست خودم نیست که دوستت دارم

.

.

بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق، یوسف از دامان پاک خود به زندان رفته است

.

.

لالالالالا بخواب دنیا خسیسه، واسه کمتر کسی خوب مینویسه، یکی لبهاش تو خوابم غرق خنده است، یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه

omidvista
31-01-2011, 06:54
.اگه میدونستی چقدر دوستت دارم چشمهایم را میشستی و اشکهایم را با دستان عشقت به باد میدادی

.

.

بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمیارد، باران ناامیدی بر سرم یکریز میبارد، چگونه بگذرم از عشق، از دلبستگی هایم؟ چگونه میروی با اینکه میدانی چه تنهایم؟

.

.

وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان

.

.

کاش میشد گل چشمان زیبایت را میچیدم و نما میدادم به اتاقم که پر از تنهاییست، با خود میگویم تو که آرامش احساس غم آلود منی، پیش من میمانی؟

.

.

دلم باغی پر از ریحان و گل بود، به روی رود عشقت مثل پل بود، نگاهم کردی و ویران شد این دل، مگر چشم تو از قوم مغول بود!

omidvista
31-01-2011, 06:57
امشب ای ناز، چه دلتنگ نگاهت شده ام، باز ای مونس جان چشم براهت شده ام، برق چشمان تو امشب به سکوتم خندید، چونکه دیوانه ی آن چهره ای ماهت شده ام

.

.

باغروب افتاد به یاد تو میافتم

روزها منتظرم تا بیایی و وقتی خورشید غروب میکنه

دلم میگیره و اشکم بی اختیار جاری میشه

قلبم میگیره و چشمام از اینکه تو رو ندیدن خجالت میکشن

ولی باز به امید آمدنت دعا میخوانم

.

.

ماچ…ماچ…ماچ…ماچ…ماچ…… .. فکر بد نکنی یه وقت! زبونم بند اومد،خواستم بگم ماچاکرتیم

.

.

اگر از تمام دنیا خسته شدی، به یاد قلبی باش که هرگز از تو خسته نمیشه

.

.

سازمان محیط زیست: از گلهایی که شکوفه نمیدن، خواهشمندیم حداقل پیام بدن

omidvista
31-01-2011, 06:58
قبل از عاشق شدن بیاموز که چگونه در برفها راه بروی بدون اینکه ردپای از خود برجای بگذاری .

.

.

غمگین و بی قرارم زخمی تر از زمانم وقتی تو را ندارم نفرین به هرچی دارم

.

.

زندگی سه چیز است: اشکی که خشک میشود، لبخندی که محو میشود، یادی که میماند و فراموش نمیشود

.

.

هر دم به بهانه ای تو را یاد کنم / افسرده دلم را به یاد تو شاد کنم / بی تو دل من چون کلبه ای محزون است / با یاد تو این خرابه آباد کنم

.

.

عاشق یکبار به دنیا میاد اما سه بار میمیره! وقتی یارشو با کسی میبینه، وقتی بفهمه اون دوستش نداره، وقتی بفهمه هیچ وقت به اون نمیرسه

.

.

من اگر دختر نفرین شده اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم، تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی، که فقط لایق آتش زدنی

.

.

آرامش یعنی همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی قلب کسی که دوسش داری یه خونه ی گرم و راحت بدون همسایه داری

™Arman
31-01-2011, 07:46
زیبایی عشق به سکوت است نه فریاد ، پس با تمام سکوتم دوستت دارم .

زادگاه و تاریخ تولد هیچکس در هیچ نقشه و تقویمی نیست ، چرا که آدمها هر لحظه در طپش قلب کسانی که دوستشان دارند متولد می شوند .

یارانه ی محبت هاتو قطع نکن ، من زیر خط فقر مهربونیاتم !

اگر از خدمتت دورم ز دل شرمندگی دارم / ولیکن از صمیم قلب تو را من دوست دارم .

تنهاییم را با تو قسمت میکنم ، سهم کمی نیست / گسترده تر از عالم تنهایی من عالمی نیست

™Arman
31-01-2011, 07:47
هر صدفی لیاقت داشتن مروارید رو نداره ، یادت باشه واسه هر صدفی مروارید نشی !

لحظه هایی هست که دلم واقعا برایت تنگ میشود ، من اسم این لحظه ها را " همیشه " گذاشته ام .

سخن عشق تو بی آنکه برآید به زبانم / رنگ رخساره خبر میدهد از حال نهانم / گاه گویم که بنالم ز پریشانی حالم / باز گویم که عیان است ، چه حاجت به بیانم .

لامارتین شاعر فرانسوی میگه : تو را دوست دارم بدون هیچ علتی ، محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا .

گفتم نرو بی تو دلم وا نمی شود / یک پلک زدن شبی را تا نمی شود / رفتی ، در غربت و تنهایی دلم شکست / برگرد کسی مثل تو پیدا نمی شود .

™Arman
31-01-2011, 07:48
گنج قاورن واسه قارون ، ما رو چه به مال دنیا ؟؟؟
گنج من یه تار موته ، نمیدم به کل دنیا !!!

.

.

.

من در انتظار پیامی از بهترینم ، بهترینم

.

.

.

ما با نفس سلامت ای دوست ، خوشیم
از گرمی هر کلامت ای دوست ، خوشیم
هرچند که افتخار دیدارت نیست
با زنگ خوش پیامت ای دوست ، خوشیم

.

.

.

سوال نکنید فروشی نیست

.

.

.

من که با نغمه ی پر سوز تو عادت دارم
باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم
گرچه لبخند تو دیریست زیادم رفته
من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم

™Arman
31-01-2011, 07:50
داشتنت شده برای من یه آرزو
دلم میگه بازم بگو بازم از او
بازم میگه : بازم بگو بازم بگو

.

.

.

نام دارو : دوست دارم

.

.

.

دوستت دارم اس ام اس های عاشقانه جدید

.

.

.

مهربان ترین قلبها متعلق به کسانی است که با محبت ، دیگران را یاد میکنند

.

.

.

عمر شیرینت بلند

™Arman
31-01-2011, 07:51
عشق محدود خواهان تملک معشوق است
اما عشق نامحدود فقط خواهان عشق است

.

.

.

آه عزیزم چیزی برای گفتن ندارم
این شعر رو هم نمیخونی خوب میدونم
از وقتی رفتی نامه هاتو هر شب میخونم
تو یکی از نامه ها نوشته بودی میمونم

.

.

.

گه یه روز نشه که دیگه با تو باشم
برات می نویسم خدا نخواست با ما هم باشیم
ولی بدون اون روز ، روزه مرگ عشق منه

.

.

.

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون
زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون
ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست
مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست

.

.

.

دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم
از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

™Arman
31-01-2011, 07:52
یکباره بهانه ای به سر خواهم کرد / تن پوش غم از قلب به در خواهم کرد / بر شوق رسیدن تو دل خواهم داد / هم دوش هوای تو سفر خواهم کرد
.

.

.

بیا تا لیلی و مجنون شویم افسانه اش با من
خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من

.

.

.

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم
دوست دارم از شما نمیشه بگذریم

.

.

.

در خیالم در خوابم همه جا با اویم
مجنونم در همه جا او را می جویم
خیلی وقت است که رفته ز پیشم
نه ! او نرفته با خود چه می گوی

.

.

.

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست
هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست

™Arman
31-01-2011, 07:53
باورت گر بشود گر نشود حرفی نیست / اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست .

به گزارش قلبم ، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد / هرچه پرستو شدم و پر زدم / همنفسی مثل تو پیدا نشد .

به یاد تو نوشتم که از جنس بهاری / که در اعماق قلبم ، همیشه ماندگاری .

نازنینا گر طبیبی بنده بیمار توام / با دلی پر آرزو مشتاق دیدار توام / گر بگویی جای پایت روی چشمان من است / چشمها سهل است ، من با جان خریدار توام .

™Arman
31-01-2011, 07:55
از دوریت چه دارم ، غیر از دلی شکسته / ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته .

در گریز ناگزیر لحظه ها ، طاقتم از دوریت فرسوده شد / قلب من در این کبود تلخ و سرد از فراقت بارها پژمرده شد .

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی به دریا میزنه ، دوستت دارم .

من که با نغمه ی پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم / گرچه لبخند تو دیریست زیادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم .

آسمان رنگ شب یلدا گرفت / یاد تو آمد به قلبم جا گرفت / تا سحر غم با دلم هم خانه بود / از فراق تو دلم دیوانه بود / یاد تو چندیست مهمانم شده / خاطراتت آفت جانم شده / هرچه میگویم سخن از یاد توست / در سکوت من فقط فریاد توست .

™Arman
31-01-2011, 07:58

غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت.

بیخودی به خودت زحمت نده!

این بذرهای تنفر که در دلم می کاری

هرگز جوانه نخواهد زد...

شکستنی رفع بلاست..اما...باور نمیکند دلم

پوقتی با این انهدام سخت از چشمانم افتادی !

™Arman
31-01-2011, 07:59
می بوسم می گذارم کنار ، تمام ِ چیز هایی که ندارم را ،دست هایت را ، شانه هایت را ، عاشقی ات را ،

همه را

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

چگونه در این چشم های زیبا
جا داده ای
این همه دروغ را؟!

™Arman
31-01-2011, 07:59
پشت پا خوردم ز هر کَس که گفت یار منه

چون که دیدم روز و شب در پی آزار منه

هرکه دستی از محبت حلقه کرد بر گردنم

دیدم این دست محبت ، حلقه دار منه . . .

از چشم هیچ کسی نمی شود خواند که دوستتان دارد یا نه .... !

بس که برای نفر قبلی گریه کرده ، حالت چشمانش عوض شده

جلوتر نیا!

خاکستر می شوی.

اینجا دلی را سوزانده اند...

تنها گرگها نیستند که لباس میش می پوشند

گاهی پرستوها هم لباس مرغ عشق برتن می کنند..

عاشق که شدی کوچ میکنند

به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم

هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم

همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم

من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

™Arman
31-01-2011, 08:00
با تو از عشق میگفتم

از پشیمانی

و از اینكه فرصتی دوباره هست یا نه ؟!...

در جواب صدایی بی وقفه می گفت:

"دستگاه مشترك مورد نظر خاموش می باشد!!!"

از آدما دلم شکست واسه همیشه

دلم می خواد دعا کنم اما نمی شه

دوسش داشتم دوسش ... قد نفسهام

بدون اون نمی تونم من خیلی تنهام

گفته بودی :
- یا تو یا هیچکس!!!!
ولی من ساده انگار فراموش کرده بودم
که این روزها هیچکس هم برای خودش کسیست

...کسی حتی مهم تر از من

هنوز نیامده ای خداحافظ ؟

تقصیر تو نیست

همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت دست نه ، دل تکان می دهم

بی آشیانه را شوق ماندن نیست

سنگ بر زمین ننداز ، من خود پریده ام

™Arman
31-01-2011, 08:00
از حساب و کتاب بازار عشق

هیچ گاه سر در نیاوردم !

و هنوز نمی دانم چگونه می شود

هربار که تو بی دلیل ترکم می کنی

من بدهکارت می شوم ؟

نمی بخشمت به خاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی ، به خاطر تمام غم هایی که بر صورتم نشاندی ، نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی ، به خاطر احساسی که برایم پر پر کردی ، نمی بخشمت به خاطر زخمی که بر وجودم نشاندی ، به خاطر نمکی که بر زخمم گذاردی

به قلبم نشستی نگفتم چرا ، دلم را شکستی نگفتم چرا ، یکی خواب شبهای من را ربود ، چو دیدم تو هستی نگفتم چرا

ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت
خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت
من که گفتم این بهار افسردنیست
من که گفتم این پرستو رفتنیست
آه عجب کاری به دستم داد دل
هم شکست و هم شکستم داد .

اگر می دونستی چقدر دوستت دارم هرگز قلبم را نمی شکستی ، گرچه خانه شیطان شایسته ویرانی است

™Arman
31-01-2011, 08:08
آری این منم ، این منم همان عاشقی که بر تو جان می داد ، و تو کسی هستی که برای رسیدن به خوشبختی به روی جسدهای بی جان غرور انسانها قدم می گذاشتی ولی افسوس ، افسوس که راه ات برای رسیدن به هدف هایت اشتباه بود ، و افسوس که من برای آدمی مثل تو غرورم را شکستم ، افسوس !

مطمئن باش و برو ضربه ات کاری بود ، و چه زشت به من و سادگیم خندیدی ، دل من سخت شکست به تو عشقی پاک که پر از یاد تو بود و به یک قلب یتیم که خیالم می گفت تا ابد مال تو بود ، تو برو و برو تا راحتتر تکه های دل خود را سر هم بند زنم

نفرین به سادگی ام که بی دل تو ، به یاد تو روح و جسم خود آزردم

گفتی که ما به درد هم نمی خوریم!..

اما هرگز نفهمیدی...

آنکه بین من و تو شام جدایی آورد ، می کنم نفرینش ، یا الهی ، بکنش چون من زار ، پیش معشوقش خار ، هر دو چشمانش تار ، تا بداند چه به من می گذرد ، از غم دوری آن چشم عزیز

™Arman
31-01-2011, 08:09
قسم خوردم همیشه با تو باشم / در این دنیا فقط مال تو باشم / اگر ماندی در این دنیا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم

عجب موجود سخت جانی ست دل! هزار بار تنگ میشود، میشکند، میسوزد، میمیرد و باز هم برایت میتپد

بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره / زندگی بی گل روی تو صفایی نداره / از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من / دردی افتاده به جونم که دوایی نداره

بیا جهانو قسمت کنیم، آسمون واسه تو ابراش واسه من، دریا واسه تو موجاش واسه من، خورشید واسه تو ماه واسه من..... اصلا دنیا مال تو، تو مال من!

احتیاج به مستی نیست،! یک استکان چای هم دیوانه ام میکند وقتی میزبان چشمان تو باشد

™Arman
31-01-2011, 08:11
من شعرهایم را از چشم های تو میدزدم، دیوان قشنگیست چشمانت!!!

دعا میکنم هیچگاه چشمهای زیبای تو را در انحصار قطره های اشک نبینم، و تو برایم دعا کن ابر چشمهایم فقط برای تو ببارد

هرگز این چهار چیز را در زندگیت نشکن: اعتماد، قول، رابطه، قلب زیرا وقتی اینها میشکنند صدا ندارند

به گزارش قلبم، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود!!!

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی ها به دریا میزنن دوستت دارم.

™Arman
31-01-2011, 08:11
از دوریت چه دارم، غیر از دلی شکسته، ذهنی همیشه ابری، فکری همیشه خسته

داشتنت شده برای من یه آرزو، دلم میگه بازم بگو بازم از او، هر چی خوبی از تو دارم بهش میگم، بازم میگه: بازم بگو بازم بگو

توی مغازه ی قلبم، یاد تو تنها چیزیه که روش نوشتم " سوال نکنید" فروشی نیست!!!

گنج قارون واسه قارون، مارو چه به مال دنیا! گنج من یه تار موته، نمیدم به کل دنیا

ویکتور هوگو میگه: من نمیگویم که هرگز نباید در نگاه اول عاشق شد! اما اعتقاد دارم برای بار دوم هم باید نگاه کرد. ( جالبه! )

™Arman
31-01-2011, 08:22

غمم دادی و غمخوارم نکردی سروکارت به فردای قیامت

با تو از عشق میگفتم از پشیمانی

و از اینكه فرصتی دوباره هست یا نه ؟!... در جواب صدایی بی وقفه می گفت:

"دستگاه مشترك مورد نظر خاموش می باشد!!!"

گفته بودی : یا تو یا هیچکس!!!! ولی من ساده انگار فراموش کرده بودم

که این روزها هیچکس هم برای خودش کسیست. کسی حتی مهم تر از من !!

وقتی با این انهدام سخت از چشمانم افتادی !

™Arman
31-01-2011, 08:23
می بوسم می گذارم کنار ، تمام چیز هایی که ندارم را ،دست هایت را
شانه هایت را ، عاشقی ات را ، همه را

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت !!!

پشت پا خوردم ز هر کَس که گفت یار منه / چون که دیدم روز و شب در پی آزار منه
هرکه دستی از محبت حلقه کرد بر گردنم / دیدم این دست محبت ، حلقه دار منه

جلوتر نیا! خاکستر می شوی. اینجا دلی را سوزانده اند...!!

™Arman
31-01-2011, 08:27
به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم / هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم
همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم / من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

از آدما دلم شکست واسه همیشه / دلم می خواد دعا کنم اما نمی شه
دوسش داشتم دوسش ... قد نفسهام / بدون اون نمی تونم من خیلی تنهام

هنوز نیامده ای خداحافظ ؟تقصیر تو نیست
همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت دست نه ، دل تکان می دهم !!

از حساب و کتاب بازار عشق هیچ گاه سر در نیاوردم !
و هنوز نمی دانم چگونه می شود هربار که تو بی دلیل ترکم می کنی
من بدهکارت می شوم ؟

ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت/ خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت
من که گفتم این بهار افسردنیست / من که گفتم این پرستو رفتنیست
آه عجب کاری به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد .

™Arman
31-01-2011, 08:28
درویش کوچه های تنهاییم کاسه گدایی مرا سکه نگاه تو کافیست!!!

عشق یعنی رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر ، به سوی روزگار

عشق یعنی بی رفایی های یار / عشق یعنی سالها در انتظار

پای سگ بوسید مجنون، خلق گفتند کافر است…

گفت: این سگ گاه گاهی کوی لیلا رفته است

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد / و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد

دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس / سند عشق به امضا شدنش می ارزد

گرچه من تجربه‌ای از نرسیدن‌هایم / کوشش رود به دریا شدنش می ارزد

” سوال نکنید ” فروشی نیست

™Arman
31-01-2011, 08:30
برایت از طلا تختی ، مسیری روبه خوشبختی ، برایت صبر ایوبی ، حیاتی مملو از خوبی ، برایت شادبودن را ، فقط آزاد بودن را ، رفاقت را ، محبت را ، دعا کردم.

ما شمع غمیم شعله نداریم ، آواز تنیم خانه نداریم ، باور به خدا کن که همیشه جز دوری تو غصه نداریم.

به کعبه گفتم تو از خاکی من از خاک ، چرا باید به دور تو بگردم؟ ندا آمد تا با پا آمدی باید بگردی ، برو با دل بیا تا من بگردم.

اگر دارم دلی آرام، فدای دوست میسازم…

در این دنیای بی حاصل به لطف دوست مینازم

هرچند که افتخار دیدارت نیست / با زنگ خوش پیامت ای دوست ، خوشیم .

.Infernal
31-01-2011, 08:43
قسم خوردم همیشه با تو باشم / در این دنیا فقط مال تو باشم / اگر ماندی در این دنیا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم

عجب موجود سخت جانی ست دل! هزار بار تنگ میشود، میشکند، میسوزد، میمیرد و باز هم برایت میتپد

بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره / زندگی بی گل روی تو صفایی نداره / از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من / دردی افتاده به جونم که دوایی نداره

بیا جهانو قسمت کنیم، آسمون واسه تو ابراش واسه من، دریا واسه تو موجاش واسه من، خورشید واسه تو ماه واسه من..... اصلا دنیا مال تو، تو مال من!

احتیاج به مستی نیست،! یک استکان چای هم دیوانه ام میکند وقتی میزبان چشمان تو باشد

.Infernal
31-01-2011, 08:45
ه گزارش قلبم، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود!!!

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی ها به دریا میزنن دوستت دارم.

از دوریت چه دارم، غیر از دلی شکسته، ذهنی همیشه ابری، فکری همیشه خسته

داشتنت شده برای من یه آرزو، دلم میگه بازم بگو بازم از او، هر چی خوبی از تو دارم بهش میگم، بازم میگه: بازم بگو بازم بگو

توی مغازه ی قلبم، یاد تو تنها چیزیه که روش نوشتم " سوال نکنید" فروشی نیست!!!

.Infernal
31-01-2011, 08:46
گنج قارون واسه قارون، مارو چه به مال دنیا! گنج من یه تار موته، نمیدم به کل دنیا

ویکتور هوگو میگه: من نمیگویم که هرگز نباید در نگاه اول عاشق شد! اما اعتقاد دارم برای بار دوم هم باید نگاه کرد. ( جالبه! )

لامارتین شاعر فرانسوی میگه: تو را دوست دارم بدون هیچ علتی، محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا!

زیبایی عشق به سکوت است نه فریاد، پس با تمام سکوتم دوستت دارم

گفتم نرو بی تو دلم وا نمیشود، یک پلک زدن شبی را تا نمیشود، رفتی، در غربت و تنهایی دلم شکست، برگردم کسی مثل تو پیدا نمیشود

™Arman
31-01-2011, 08:49
یک دو سه ، ‏ دوری دیگه بسه

چهار پنج شیش ، یه بوس میخوام آتیش

هفت هشت نه ، دوست دارم تو رو

-----------------------------------

گفتی که ما به درد هم نمی خوریم!.. اما هرگز نفهمیدی...

-------------------------------------

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت / وز بسترِ عافیت برون خواهم خفت
باور نکنی خیال خود را بفرست / تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت

------------------------------------

از دوریت چه دارم غیر از دلی شکسته / ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته

-----------------------------------

عمر شیرینت بلند .

™Arman
31-01-2011, 09:07
عشق من ، ای آیه ی مکرر آرامش میخواهمت هنوز ، آری هنوز هم دریای آرزو

در این دل شکسته ی من موج می زند ، راهی به دل بجو !!!

ماهیان روی خاک ، ماهیان روی آب / وقت مردن ، ساحل و دریا چه فرقی میکند ؟

یاد شیرین تو بر من زندگی را تلخ کرد / تلخ و شیرین جهان اما چه فرقی میکند ؟

میگن شبا فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا

خدا کنه همین شبا گفته بشه قصه ی تو واسه خدا

ترسم آخر ز غم عشق تو دیوانه شوم / بیخود از خود شوم و راهی میخانه شوم
آنقدر باده بنوشم که شوم مست و خراب / نه دگر دوست شناسم نه دگر جام شراب.

یک آسمون گل قشنگ تقدیم یک نگاه تو ، این دل تنهای غریب فدای روی ماه تو..

™Arman
31-01-2011, 09:11

هر آنچه خواستم نیامد به دست / چون که بیگانه بودم به این دنیای پست
پی آب بودم کوزه به دست / چون که آب یافتم ، کوزه شکست

نام زیبای تو را در کتیبه ای از جنس عاطفه حک خواهم کرد
و عکس قشنگت را در قابی از جنس عشق میگذارم
تا همه بدانند تو سلطان جان من و فاتح دلم هستی

™Arman
31-01-2011, 09:24
از این به بعد من از دوست شر نخواهم دید / سفر به خیر تو را من دگر نخواهم دید
دگر برای کسی درد دل نخواهم کرد / دگر ز دست خودم دردسر نخواهم چید

عشق خالی بودن از معیارهاست / یا گذشتن از کنار سارهاست
عشق آتش بس ندارد جان من / آنکه آتش میزند بر قلبهاست

چون زلف توام جانا ، در عین پریشانی / من چشم تو را مانم ، تو اشک مرا مانی / من خاکم و من گردم ، من اشک و من دردم / تو مهری و تو نوری ، تو عشقی و در جانی .

چنان که از قفس هم دو یاکریم به هم / از آن دو پنجره ما خیره میشدیم به هم
به هم شبیه ، به هم مبتلا ، به هم محتاج / چونان دو نیمه ی سیب که هر دو نیم به هم .

امید نگاهت ، ایستادن روی شانه هایت ، سر نهادن گونه های زیبایت را ،
بوسه دادن مرا ، خوش تر از این آرزویی است

™Arman
31-01-2011, 09:30
رفتی و ندیدی که چه محشر کردم / با اشک ، تمام کوچه را تر کردم
وقتی که شکست بغض تنهایی من ، وابستگی ام را به تو باور کردم
ساعتو نمیشه فهمید ، اگه بی تو سپری شه . طاقت دوری ندارم ، نمیتونم مگه میشه ؟

وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردم ، وقتی پیدایش کردیم دنبال عیبش میگردیم ، وقتی از دستش دادیم دنبال خاطراتش میگردیم و باز هم تنهاییم . . .

از عشق گفتم ، گفتی میدونم . از غم گفتم ، گفتی میدونم . از دلتنگی میگم که نمیدونی . . .

از اینجا تا همیشه ، غمم تموم نمیشه . بگو که عشق منی ، آخه مگه چی میشه ؟

لحظه جدایی از تو ، لحظه اومدن غم ، بعد رفتنت عزیزم ، جون میدم تو دست ماتم .

نامت در خاطر من ، یادت در فکر من و مهرت در قلب من نقش بسته است . . .
محوش نکن .

™Arman
31-01-2011, 09:36
بعضیا با غصه پیرن ، بعضیا با غم رفیقن . . .
بعضیا از بس عزیزن از دلها نمیرن .

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت . . . دل من بود که به شما سر زد و رفت

در کنار ساحلت من قایقی شکسته ام . . . تو همان ساحل عشقی که بهت دل بسته ام .

هر گاه شادم ، یاد تو غمگینم می کند . هر گاه غمگینم ، یاد تو شادم می کند . پس هر دو را دوست دارم ، چون حکایت از تو می کند .

تا کسی رخ ننماید ز کسی دل نبرد ، دلبر ما دل ما برد و ز ما رخ ننمود .

™Arman
31-01-2011, 09:36
سودای دلم قسمت هر بی سر و پا نیست ، خوش باش که یک لحظه دلم از تو جدا نیست .

چه شد ای پنجره ی عشق چرا بسته شدی
شاید از همنفسی با دل ما خسته شدی

اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنیا را در هشتاد روز بچرخم ، ترجیح میدهم دور تو بچرخم ، چون تو دنیای منی .

تو دنیا سه تا فرشته هست : اولی داره به یتیما غذا میده دومی داره به مردم کمک میکنه سومی که من خیلی دوسش دارم داره این اف رو میخونه

الهی من فدای تو / چه کار کنم برایه تو
اگه تو این بیابونا / خاری بره به پایه تو

™Arman
31-01-2011, 09:37
من صفرم، تو دویی
با تو بیستم، بی تو نیستم

غم جدا شدن از تو در دل نحیفم زخمها بوجود آورد.
آه، نمیدانم با این زخمها چه کنم…

چه دعا بهتر از این: گریه ات از سر شوق
خنده ات از ته قلب، نشود هیچ غروبت غمناک

آهای ناز نمکدار، منم عاشق تب دار
ببین دل تو دلم نیست، واسه لحظه دیدار

دلم تنگ است ، دلم چون برگهای پاییزی پردرد است ، ومن تنهاتر از تنها به حال برگهای زرد میگریم ، ولی تک برگ زردی هم به حال من نمیگرید

™Arman
31-01-2011, 09:38
تاپ ، دینگ ، توپ ، دنگ ، گوبدیژ ، گوپ ، دوپ….
میدونی ایناصداهای چیه!؟
.
.
.
.
.
دل منه که توسینم خودشو به این ور واون ورمیزنه ، واسه تو پرپرمیزنه

زندگی مانند گیتاریست که گاهی نوای غمگین می نوازد و گاهی نوای شاد…
امیدوارم که گیتار زندگیت همواره شاد بنوازد

شکسپیر میگوید: هر از چند گاهی براى آنکه دوستش میدارى نشانه اى بفرست تا به یادش آورى که هنوز قلبی برایش میتپد….و این آن نشانه است!

بچه که بودم تا ده مى شمردم ، فکرمیکردم آخرهرچیزده است ، حالا نمىدونم آخر دوست داشتن چنده ، ولى میخوام بگم دوست دارم اندازه ده تای بچه گیام

از سوز محبت چه خبر اهل هوس را / این اتش عشق است نسوزد همه کس را

GORJI
01-02-2011, 21:13
باور کن ضربان قلبم را روی خنده های تو تنظیم کرده ام ، پس بخند تا همیشه زنده بمونم .

اگر خاطر کسی رو نتونستی از خاطرت پاک کنی ، بدون که همیشه تو خاطرشی .

ای گل نازم که تو را دارم دوست / به آن سپردمت که همه ی هستی از آن اوست .

زندگی مثل مردابه ، شاید زیبا نباشه اما میشه توش نیلوفری مثل تو رو پیدا کرد .

اقتدار دل شکسته به اندوهی است که سروده نمی شود .

GORJI
01-02-2011, 21:13
در کنج دلم جز تو کسی خانه ندارد / دیوانه شود شمعی که پروانه ندارد .

روی خرابترین خرابه های تخت جمشید مینویسم خرابتم رفیق !

کاش مردم همه میدانستند / که اگر عشق نباشد دل نیست / یک دل سر جدا از تب عشق / به خود عشق قسم جز گل نیست .

دنیا شبیه توست مثل دلبری هات / چیزی شبیه رنگ رنگ روسری هات / چیزی شبیه دل به لبخند تو دادن / مثل گل تردید در ناباوری هات .

ناز تو را میکشم به دیده ی منت / سر به راهت مینهم به عجز و تمنا / از تو به یک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلبربا نکشم پا .

GORJI
01-02-2011, 21:14
تا زنده ای دنیا عزیز است / تا زنده ای دنیای من باش / در ظلمت سرد زمانه / خورشید بی همتای من باش .

بی تو پیمودن شب ها شدنی نیست / شبهای پر از درد که فردا شدنی نیست / گفتم که برایت بفرستم دل خود را / افسوس که چون نامه دلم تا شدنی نیست .

سالها در کوچه ی دل یاد تو بود / یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر .

چشات دیگه از من خسته و سیره / اما هنوز چشمای من اسیره / فقط بدون که این دل شکسته / منتظره بگی واست بمیره .

یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه / یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه / یادت نره که آینه از طپش تو روشنه / یادت نره نبودنت جونمو آتیش میزنه .

GORJI
01-02-2011, 21:14
من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه کس را کس بدانیم / کسی نشنیده فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم .

یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم / آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت کنم .

تو بشو یاس قشنگ لحظه های بی قرارم / من میشم زلال بارون تا کنار تو ببارم .

طوطیم اندر قفس اما دلم پیش تو است / گر قفس را بشکنند پرواز من سوی تو است / آب و هوای چشمات چیزی مثل کویره / هرکس اسیرش بشه بدون شک میمیره .

خزان که قسمت ما شد ، بهار مال شما / دلم به یاد تو افتاد ، سلام حال شما ؟

GORJI
01-02-2011, 21:15
یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گدازه از عشق بگیر / در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود اجازه از عشق بگیر .

این رو من نباید بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری ، اونم اینه که نمیشه دوستت نداشت !

تو را من زهر شیرین خوانم ای عشق / که نامی خوش تر از اینت ندانم / وگر هر لحظه رنگی تازه گیری / به غیر از زهر شیرینت نخواهم .

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن / شرط اول قدم آن است که مجنون باشی .

در ره عشق که از سیل بلا نیست گذار / کرده ام خاطر خود را به تمنای تو خوش .

GORJI
خواب سبز رازقی باش / عاشق همیشگی باش / خسته ام از تلخی شب / تو طلوع زندگی باش .

اگر پروانه بودم می پریدم / همین حالا حضورت می رسیدم / ولی پروانه نیستم پر ندارم / دلم تنگ است ولی چاره ندارم .

در اوج بی قراری پرواز با تو زیباست / در انتهای هر راه آغاز با تو زیباست .

از آشیانه ی چشمان کبوتران امید / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره های هوس تا فراز قله ی عشق / پریده اند و از تو آب و دانه میخواهند .

کسی که در آغوش غم بزرگ شده ، تنهایی بهترین همدم اوست .

GORJI
تنهای اول ، هیچکس همراه نیست !

چو ماه از کام ظلمت ها دمیدی / جهانی عشق در من آفریدی / دریغا ، با غروب نابهنگام / مرا در دام ظلمت ها کشیدی .

شبی پر کن از بوسه ها ساغرم / به نرمی بیا همچو جان در برم / تنم را بسوزان در آغوش خوش / که فردا نیابند خاکسترم .

تو مرجانی ، تو در جانی ، تو مروارید غلطانی / اگر قلبم صدف باشد ، میان آن تو پنهانی .

باغبان از گلها مواظبت میکند چون میداند عمر گل کوتاه است اما به درخت خدمت میکند چون میداند روزی درخت پناهگاه او خواهد شد .

GORJI
01-02-2011, 21:16
دلم در شهر غربت بی قرار است / به دنبال تو در شب رهسپار است / ولی از هرکه میگیرم سراغت / جوابم انتظار و انتظار است .

به خیال کدامین آرزو ، صفای با تو بودن را از ما گرفتی ای بی وفا ؟

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم .

دلت آبی تر از دریا عزیزم / به کامت گردش دنیا عزیزم / الهی دائما چون گل بخندی / بهارانت خوش و زیبا عزیزم .

در جستجوی تو چشمانم از نفس افتاد ، در کجای جغرافیای دلت ایستاده ام که خانه ام ابری است ، همیشه دلتنگ توام .

GORJI
01-02-2011, 21:16
کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود .

اگر خوابی خوابتم / اگر مستی شرابتم / اگر هستی کنارتم / اگر نیستی به یادتم .

زندگی با تو چه زیباست نمیدانی تو / دل من غرق تمناست نمیدانی تو / شوق دیدار تو در باغ دلم میشکفد / بلبل مست تو تنهاست نمیدانی تو / جز تو کس نیست که من منتظر او باشم / دل من منتظر توست نمیدانی تو .

رفتی اما چه بگویم هیهات ، تو ندانی که من آن روز غروب ، زیر آن دره ی آرام و عبوس ، به چه حالی بودم .

به که پیغام دهم ؟ به شباهنگ که شب مانده به راه ؟ یا به اندوه کلاغان سیاه ، به پرستو که سفر میکند از سردی فصل ؟ یا به مرغان نکو چیده شهر ؟ به که پیغام دهم که به یادت هستم ؟

GORJI
01-02-2011, 21:17
ما کشته ی عشقیم ، محبت کفن ماست / پرورده ی رنجیم ، رفاقت هدف ماست .

یک جام پر از شراب دستت باشد / تا حال من خراب دستت باشد / این چند هزارمین شب بی خوابیست / ای عشق فقط حساب دستت باشد .

من اگر دل به تو دادم تو ز من دل بردی / گر گناه است محبت ، تو گنه کار تری .

گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیباترین ها را بیافرینند ، روزگارت نیلوفری باد .

در تمنای دلت یاد دل من هم باش ، یاد من نه ، یاد خود کن که در آن جا داری .

.Infernal
02-02-2011, 08:58
.
.
.

نام دارو : “دوست دارم “
.
.
.

دوستت دارم . . .
.
.
.
.
.
.
عمر شیرینت بلند . . .

.Infernal
02-02-2011, 08:59
اميدوارم امشب كه مي خواي بخوابي,خواب قشنگترين وبهترين ادم روي زمين ببيني ولي سعي كن زيادبهش عادت نكني چون من هر شب نميتونم بيام توخوابت

دلم به وسعت چشم هاي عاشقت تنگ است ولي خطوط فاصله چه پررنگ است تمام غصه هاي من بي ** تنهايي است ولي اميد رسيدنم چقدر کمرنگ است دگر نخواهم ديد آن چشم هاي زيبارا براي نگاهت چقدر دلم تنگ است

امروز رفتم برات يه ساعت بخرم ولي هر چي گشتم هيچ ساعتي به قشنگي اون ساعتي که ديدمت پيدا نکردم

تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..
*
*
*
من با تو چقدر ساده رفتم بر باد
تو نام مرا چه زود بردی از یاد
من حبه ی قند کوچکی بودم که
از دست تو در پیاله ی چای افتاد

.Infernal
02-02-2011, 09:00
قسم به تين و عنکبوت ، به مرغ باغ ملکوت ، از ته دل برات بگم دنيا فداي تار موت

نمي خواهم نبودنت

از شمارش انگشتانم بيشتر شود..

اما اين روزها کاري از دستانم بر نمي آيد...

من از تبار تيشه‌ام، با من غمي هست
در ريشه‌ام احساس درد مبهمي هست
جز زخم، اين دنيا نخوردم تلخ و شيرين
آيا در آن دنيا اميد مرهمي هست؟

همیشه مست و شیدای تو بودم
به فکر آرزو های تو بودم
تموم آرزوهای منی ، کاش
یکی از آرزوهای تو بودم . . .
*
*
*
سوداي دلم قسمت هر بي سر و پا نيست
خوش باش که يک لحظه دلم از تو جدا نيست
*

™Arman
02-02-2011, 18:59
دلهره هایت را از یاد ببر ، اینجا دلی هست که برای آرامشت دستی به آسمان دارد .

برای اینکه گلی بخنده ، حتما باید ابری گریه کنه ، ابرتم گلم ، همیشه بخند .

وقتی گفتی به اندازه ی تمام برگهای درخت سیب خونمون دوستت دارم ، اونقدر خوشحال شدم که فراموش کردم زمستونه !

در دفتر دل یاد تو سرمشق من است / یادم نرود یاد تو تکلیف من است .

دلیل تنهایی مان اینست ای دوست ، دلمان پیش کسی است که حواسش پیش ما نیست و حواسمان پیش کسی است که دلش پیش ما نیست .

™Arman
02-02-2011, 19:04
سودای دلم قسمت هر بی سر و پا نیست / خوش باش دلم یک لحظه از تو جدا نیست .

هر صبح که خورشید سر از خاک در آرد / دیوانه دلم ، حسرت دیدار تو دارد .

بی تو آغاز می کنم من روزهای زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را / می نویسم بی تو بودن های من پایانم است / بی تو حامل می شوم اندوه و اشک سرد را .

باز شب شد و من ناله سرایم / از عشق تو دلبر دگر نا ندارم / کی میشود آیی به سویم نازنینم / تا شب رود و من به سویت آیم .

زین شاخه به آن شاخه پریدن ممنوع / در ذهن به جز تو آفریدن ممنون / غیر از تو ورود دیگران در قلبم / عمرا ، ابدا ، هیچ ، اکیدا ، ممنوع .

™Arman
02-02-2011, 19:05
گرچه محروم از طواف کعبه ی کوی توام / هر کجا هستم به جان دل دعا گوی توام .

.

.

به گمانت نرسد مهر تو در این دل نیست / چونکه در قلب منی دوری تو مشکل نیست .

.

.

.

مرا به دست من بکش ، بنام من گناه کن / اگر من اشتباهتم ، همیشه اشتباه کن .

.

.

.

توی معبد چشات هرکی در زد باز نکن ! چون اونجا فقط زیارتگاه منه !

.

.

.

کاش میشد گل چشمان تو را میچیدم و نما میدادم به اتاقم که پر از تنهاییست ، من به خود میگویم تو که آرامش احساس غم آلود منی ، پیش من میمانی ؟

™Arman
02-02-2011, 19:18
در دفتر دل، یاد تو سرمشق من است / یادم نرود یاد تو تکلیف من است

وقتی گفتی به اندازه ی تمام برگهای درخت سیب خونمون دوستت دارم، اونقدر خوشحال شدم که فراموش کردم زمستونه!

باز شب شد و من ناله سرایم / از عشق تو دلبر دگر نا ندارم / کی میشود آیی به سویم نازنینم / تا شب رود و من به سویت آیم

بی تو آغاز میکنم من روزهای زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را / مینویسم بی تو بودن های من پایانم است / بی تو حامل میشوم اندوه و اشک سرد را

( نوشتم دوستت دارم، پرانتز را نبستم، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد...

™Arman
02-02-2011, 19:18
کاش به جای جدایی، مردن بود، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن

میشود در آسمان زندگی یک سبد از غنچه های یاس داشت یا که در سوز و گذاز شمع عشق مثل پروانه کمی احساس داشت

یه کفش همه ی وجودشو فدای کسی میکنه که پا تو دلش میذاره،... کفشتم رفیق!

هر آنچه خواستم نیامد به دست، چون که بیگانه بودم به این دنیای پست، پی آب بودم کوزه به دست، چون که آب یافتم، کوزه شکست

میگن شبا فرشته ها از آرزوی آدما، قصه میگن واسه خدا، خداکنه همین شبا گفته بشه قصه ی تو واسه خدا

™Arman
02-02-2011, 19:49
آرزو می کنم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی . . .

*

بوی گیسوی تو را نیمه شب آورد نسیم

تازه شد در دل من یاد رفیقان قدیم . . .

*

شریکم با تو در این درد ، منم مثل تو غم دارم / منم محتاج لبخندم منم دستاتو کم دارم

از این بازی طولانی ، منم مثل تو دلگیرم / منم با عشق درگیرم منم بی عشق میمیرم . . .

*

صندوقچه ای بهر دلت خواهم بود / دریا شوی ، تو ساحلت خواهم بود

ای یار تو که قایق عشقم باشی / من هم ملوان زبلت خواهم بود .

*

<= نوک فلش رو به قبله کن

کردی؟

به همین قبله اسیرتم!

™Arman
02-02-2011, 19:51
آگهی فوری:

به یک آغوش گرم برای فراموش کردن سرمای زندگی نیازمندیم

*

( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد . . .

*

آسمونی رو دوست دارم که بارونش فقط واسه شستن غم های تو بباره . . .

*

سوال نکنید ، فروشی نیست . . . !

*

™Arman
02-02-2011, 19:52

نام دارو : ( دوست دارم )

*

دوستت دارم . . .

*

تو را چون متن نامه دوست دارم / پراز شعرو چکامه دوست دارم

ز بس شیرین و خوش طعم وسفیدی / تو را چون نون خامه دوست دارم!!

*

هنوز نیامده ای خداحافظ ؟ تقصیر تو نیست. همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت دست نه ، دل تکان می دهم !!

*

مگر با باد نسبتی داری؟… چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت !!!

™Arman
02-02-2011, 19:53
جلوتر نیا! خاکستر می شوی. اینجا دلی را سوزانده اند…!!

ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت/ خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت

من که گفتم این بهار افسردنیست / من که گفتم این پرستو رفتنیست

آه عجب کاری به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد .

می بوسم می گذارم کنار ، تمام چیز هایی که ندارم را ، دست هایت را ، شانه هایت را ، عاشقی ات را ، همه را

گفتی که ما به درد هم نمی خوریم!.. اما هرگز نفهمیدی…

من تو را برای دردهایم نمی خواستم…

از دوریت چه دارم غیر از دلی شکسته / ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته

™Arman
02-02-2011, 19:55
حیف این چشمهام که برای چون توی بی وفا و بی ارزشی اشک ریخت!

و چه ساده دلم که هنوزم دوست داره

غمم دادی و غمخوارم نکردی سر و کارت به فردای قیامت

با تو از عشق میگفتم از پشیمانی

و از اینکه فرصتی دوباره هست یا نه ؟!… در جواب صدایی بی وقفه می گفت:

“دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد!!!”

گفته بودی : یا تو یا هیچکس!!!! ولی من ساده انگار فراموش کرده بودم

که این روزها هیچکس هم برای خودش کسیست. کسی حتی مهم تر از من !!

من همیشه تشنه ما بودم و تو همیشه از من سیر بودی…

.Infernal
03-02-2011, 08:40
حال می خواهم زندگی ام را با رنگ سیاه بنویسم ،
با خط دل بنکارم و با کلام عشق آغاز کنم ،
که شاید این بار در این جاده ی تاریک سیاه بتوانم تنها با نور عشق زندگی کنم .
----------------
بی تو در خلوت دل چشم به راهت دارم ،
چه کنم دست خودم نیست که دوستت دارم .
---------------
امشب ای ناز ، چه دلتنگ نگاهت شده ام
باز ای مونس جان چشم براهت شده ام
برق چشمان تو امشب به سکوتم خندید
چونکه دیوانه ی آن چهره ی ماهت شده ام .

زباغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را
*
*
*
كاش دوستي ما، مثل رابطه دست و چشم بود. وقتي دستت زخم مي شه چشمت گريه ميكنه
و وقتي چشمت گريه مي كنه دستت اشكشو پاك مي كنه. اما حيف..

.Infernal
03-02-2011, 08:41
با تو بوي کاه گل و خاک، عطر کوچه باغ نمناک زنده ميشه.. با تو بوي خاک و بارون، عطر ترمه و گلابدون زنده ميشه! چشم تو همرنگ يه باغه تو غربت غروب پاييز...!
.
.

وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عکس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني
.
.

مي دونيد بهترين دوست تو کي هستش؟ کسي که اولين قطره اشک تو رو مي بينه دوميشو پاک مي کنه و سوميشو تبديل به خنده مي کنه

--------------------------------------------------------------------------------

غزال خوش غزل تویی .... شیرین تر از عسل تویی .... بین تمام آدما ..... نگین بی بدل تویی
*
*
*
توي دنيا دو تا نابينا مي‌شناسم، يكي تو كه هيچ موقع عشقم رو نديدي، يكي من كه كسي رو جز تو نديدم

.Infernal
03-02-2011, 08:42
من که با نغمه های پرسوز تو عادت دارم / باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم
گرچه لبخند تو دیریست یادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم
------------------
داشتنت شده برای من یه ارزو دلم میگه بازم بگو بازم از او
بازم میگه:بازم بگو بازم بگو
-----------------
یه دارو تو دنیا هست که بیشتر ادمای مریض رو خوب میکنه
نام دارو *دوست دارم* فقط میشود از داروخانه های محبت تهیه کرد

دير گاهيست كه تنها بودم قصه غربت صحرا بودم وسعت درد فقط سهم من است بازهم قسمت غم ها بودم دگر آيينه ز من بي خبر است كه اسير شب يلدا بودم من كه بي تاب شقايق بودم همدم سردي يخ ها بودم كاش چشمان مراکوركنيد تا نبينم كه چه تنها بودم تا که بينم به همه جور جفا که چقدر بي دل و رسوا بودم

با خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي تو ميميرم

.Infernal
03-02-2011, 08:43
چيه دلم؟گرفتي!واسه چي داري گريه مي کني؟چيه دلم؟شکستي!واسه کي داري گريه مي کني؟چيه دلم؟غريبي!چي ديدي داري گريه مي کني؟مي گي گذاشته رفته اوني که مثله نفس بود!مي گي دلت رو شکسته اوني که همه کست بود!مي گي رفت و نموندش پاي همه حرف هايي که زده بود

عاشقان تو همه نام و نشاني دارند آنکه در کوي تو بي نام ونشان است منم

هنوز ريشه زاييده در بهار مني به باغ عشق گل سرخ اعتبار مني شب و غروب و کف و باد و موج مي ميرند تو اي کرانه آرام ماندگار مني

چشم من نگاه کن فقط به من نگاه کن از دل ديونه نترس به پاي من گناه کن زمونه اي که عشقتو به سکه اي نمي خرن بايد دلارو بشکني تا به تو آفرين بگن

هيچ وقت با خودت فکر کرده اي که انتهاي اين عشق ها چيست خرد شدن معشوقه هاي بي پروا و کم سو شدن اميدهاي پوشالي و چيزي که آغاز شد بايد پايانش را هم باور داشت.

.Infernal
03-02-2011, 08:43
قسمتي از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهي ديد ، تو و من براي هميشه ، هرگز از هم جدا نخواهيم شد

در تو خود را گم مي کنم ، بي تو خود را باز مي يابم و دوباره به دنبال گم شدن

زندگي را بي عشق سپري کن غم بزرگي است . اما اين تقريبا برابر است با غمي که زندگي را ترک کني بدون اينکه به کسي که عاشقش هستي بگويي که دوستش داريد

کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم

در صفحه ي شطرنج زندگيم تمام مهره هايم مات مهربانيت شد و من با اسب سفيد قلبم به سوي تو تاختم تا بگويم:شاه دلم دوستت دارم

.Infernal
03-02-2011, 08:44
يادت ميياد روزي که اون گل رو بهم دادي گفتي که گلها بي معرفتن زود خشک ميشن واز پيش آدم ميرن ولي اشتباه کردي
چون گلي که تو بهم دادي اونجاست روي ديوار يه کسي خشک شده ولي ترکم نکرده باهام مونده ولي توچي ....؟
گل هست ولي تونيستي تو رفتي تو بي وفا تر بودي
*
*
*
شمع سوزان توام اینگونه خاموشم نکن
از کنارت رفته ام اما فراموشم نکن
*
*
*
به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره،
مراقب تو باشه سرت بلا نیاره ،
تا تو نخوای نتابه، دلت گرفت بباره
همیشه با تو باشه تو رو تنها نذاره

گنج قاورن واسه قارون ، ما رو چه به مال دنيا

گنج من يه تار موته ، نميدم به کل دنيا . . .

بگو نبارد برف

اين‌همه سپيد ننشيند بر زمين

.Infernal
03-02-2011, 08:46
پشت همين واژه ها

پنهان مي شوم

تا تو پيدايم کني

دستم نرسد به ديوار تا بگويم سُک سُک

آن وقت تکيه بدهم به تو

بگويم
بالاخره پيدايم کردي...

تقصير ما نيست که بر روي حرفهايمان نمي مانيم

ما بر زميني زندگي مي کنيم که هر روزخودش را دور ميزند!!

گر فرستي يک پيامک دل شوم
آدمي را ول کنم تا گل شوم

من در انتظار بهترين پيام نيستم

من در انتظار پيامي از بهترينم ، بهترينم . . .

ما با نفس سلامت اي دوست ، خوشيم / از گرمي هر کلامت اي دوست ، خوشيم

هرچند که افتخار ديدارت نيست / با زنگ خوش پيامت اي دوست ، خوشيم . . .

.Infernal
03-02-2011, 08:46
توي مغازه قلبم ، ياد تو تنها چيزيه که روش نوشتم

” سوال نکنيد ” فروشي نيست . . . !

.

.

.

من که با نغمه ي پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سياه تو شفاعت دارم

گرچه لبخند تو ديريست زيادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم . . .

نازنینا گر طبیبی بنده بیمار توام با دلی پر آرزو مشتاق دیدار توام گر بگویی جای پایت روی چشمان من است چشمها سهل است ، من با جان خریدار توام
------------------
به گزارش قلبم هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود
------------------
هرچه زدم بی تو دلم وا نشد جز تو کسی باب دل ما نشد هرچه پرستو شدم و پر زدم همنفسی مثل تو پیدا نشد

™Arman
03-02-2011, 23:50
در رفافت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است / هر که بر ما تب کند جان میدهیم / ناز او را هر چه باشد میخریم

ما شقایق های باران خورده ایم / سیلی ناحق فراوان خورده ایم / ساقه ی احساسمان خشکیده است / زخم ها از باد و طوفان خورده ایم

سرافرازم نمی سازی به دشنامی و پیغامی / اگر صلح است پیغامی، اگر جنگ است دشنامی

هر چند که از آینه بی رنگ تر است / از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است / بشکن دل بی نوای ما را ای رفاقت! / این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است

بهر امتحان ای دوست گر طلب کنی جان را / آنچنان برافشانم کز طلب خجل مانی ای دوست

™Arman
04-02-2011, 01:25
از اداره کشاورزی مزاحمت میشم. لطفا به محبتی که تو دلم کاشتی رسیدگی کنید ! با تشکر !

سلام خوبی !؟
یه زحمت بکش برام ، هروقت از جلوی آینه رد شدی ، دوست منم ببوس !

خوشا اس ام اسی که از تو باشد / درونش ردی از پای تو باشد / درآور کفش و جورابت، بفرما / به روی چشم ما جای تو باشد!

من از پاکدلانم که ز کس کینه ندارم / یک شهر پرُِ از دشمن و یک دوست ندارم

سلام، خداحافظ! چیز تازه اگر یافتید بر این دو اضافه کنید، بلکه باز شود این در باز شده بر دیوار

.Infernal
04-02-2011, 07:37
به گزارش قلبم ، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

از دوریت چه دارم ، غیر از دلی شکسته / ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته .

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی به دریا میزنه ، دوستت دارم .

اگر باغ نگاهم پر ز خار است ، گلم تاراج دست روزگار است
به چشمانت قسم ، با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است

^
^
^
برای مردن ، افتادن از هیچ ارتفاعی لازم نیست….. فقط کافیست از چشم تو بیافتم

.Infernal
04-02-2011, 07:38
دوستت دارم دانم که تويي دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم !

.

.

.

بيا تا ليلي و مجنون شويم افسانه اش با من ، خدا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من . . .

.

.

.

خوبيم بديم حالا از همه چي بگذريم ، دوست دارم از شما نميشه بگذريم . . .

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هيچي نميگم فقط دو کلمه دارمت دوست
.
.
..

قهوه تلخ به خوردمان مي دهند

تا فراموش کنيم

شيريني عشقمان را .

دلم يک فنجان چاي مي خواهد

با طعم تو…

.Infernal
04-02-2011, 07:39
اين ديده نيست قابل ديدار روي تو
چشمي دگر بده که تماشا کنم تو را

.
.
.
به اندازه چاي داغ شب هاي امتحان دوست دارمت،

اما…..

اضطراب نمي گذارد ،

نه گرمايت را حس کنم ،

نه آرامشت را

.
..
و.

.
لبخندهاي مرده ي”بايد قبول کرد!”
وقتي سکوت حس غم انگيز رفتن است
من از تمام فاصله ها دور مي شوم
يک مشت حس لعنتي خوب در من است!

قسم به تين و عنکبوت ، به مرغ باغ ملکوت ، از ته دل برات بگم دنيا فداي تار موت

نمي خواهم نبودنت

از شمارش انگشتانم بيشتر شود..

اما اين روزها کاري از دستانم بر نمي آيد

.Infernal
04-02-2011, 07:39
ببخشید ، سایه ی من عاشق سایتون شده ، میشه همسایه شیم ؟

زیباترین شب زمین شب پر از نگاه تو / دعای من برای تو ، خدای من پناه تو .

یادمان باشد اگر دور شدیم ، این صدای نفس خاطره هاست که چنین دلگرمیم .

ما را دلی بود که ز دنیای دیگر است / ماییم جای دیگر و او جای دیگر است / دیشب دلم به جلوه ی مستانه ای ربود / امشب پی ربودن دلهای دیگر است .

شب است و در سکوت شب نشسته ام به خاطرت / و دلخوشم به این دلی که بسته ام به خاطرت / ببین چگونه مهربان طلسم کرده ای مرا / که از تمام قبله ها گسسته ام به خاطرت .

.Infernal
04-02-2011, 07:40
در روزهای بارانی چترت و در روزهای آفتابی عینکت میشم تا از دست آسمان ناراحت نشی .

همیشه عاشق کسی باش که تو رو تو ساده ترین لباس به همه نشون بده و بگه این دنیای منه

به کدامین کتاب مقدس سوگند بخورم که از یاد عاشق واقعی ات نخواهی رفت ، حتی اگر تو را به آخرین صفحات تاریخ تبعید کرده باشند .

غروب آخر شعرم پر از آرامش دریاست ، و من امشب قسم خوردم تو را هرگز نرنجانم .

در مکتب ما رسم فراموشی نیست ، در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست ، مهر تو اگر به هستی ما افتد ، هرگز به سرش خیال خاموشی نیست .

.Infernal
04-02-2011, 07:41
وقتی از همه ی دنیا دلم می گیرد هیچکس و هیچ چیز نمی تواند طوفان درونم را ارام
سازد.تنها نگریستن به چشمان همیشه نگران مادر است که درونم را ارام می سازد
*
*
*
به اشک هایم قسم که هیچ چیز جز جاودانگی عشق به من نیرو نمی دهد
*
*
*
عشق من شعر و شراب، عشق تو نقش بر اب، عشق تو يک گل زرد، دستايي که سرد سرد.
عشق من مثل جنون ابي رنگ اسمون!ه مثل يک ماهي به درياست! عشق من ببين چه زيباست...

توي مغازه قلبم ، ياد تو تنها چيزيه که روش نوشتم

” سوال نکنيد ” فروشي نيست . . . !

.

.

.

من که با نغمه ي پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سياه تو شفاعت دارم

گرچه لبخند تو ديريست زيادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم . . .

.Infernal
04-02-2011, 07:42
لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستيم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند...

عشق ويران کردن خويش است ، دوست داشتن ساختن است .

در عزاي عشق نشسته ام و هيچ نمي گويم همه گويند كه ... هي !! فلاني عاشق است ؟؟؟

باورش سخته هنوزم... از پيش من ، تو رفتي... سزاي اين دل من.... نبود اين همه دو رنگي... وقتي كه از اينجا رفتي... دنيا رو سرم خراب شد.. تنها شد اين دل خستم... با دو رنگي هم صدا شد.. عكستو بغل مي گيرم... واسه مرگ تو ميميرم... وقتي تو چشمات دلي رو... با نگاه خودم كشيدم... بگو بر مي گردي يا نه...؟؟ رشته هاي آرزومو.... بگو پاره كردي يا نه...؟؟

منتظر باش اما معتل نشو.. ...تحمل کن اما توقف نکن... ....قاطع باش اما لج باز نباش.... ...صریح باش اما گستاخ نباش... ...بگو اره اما نگو حتما... ..بگو نه اما نگو ابدا..

™Arman
04-02-2011, 18:47
ماه که همیشه پشت ابر نمیمونه

گاهی هم پشت دستای تو میمونه ، وقتی گریه میکنی . . .

میگن شبا فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا

خدا کنه همین شبا گفته بشه قصه ی تو واسه خدا . . .

مکانی برایت بهتر از دلم ندارم ، تنگی اش را به لطف خودت ببخش . . .

چگونه بفرستم تپش های قلبم را تا با ور کنی تو را هرگز از یاد نمی برم ؟

™Arman
04-02-2011, 18:49

لحظه هایی هست که دلم واقعاً برایت تنگ می شود

من اسم این لحظه ها را ( همیشه ) گذاشته ام . . .

به گزارش قلبم ، هوای چشمم ، به علت ندیدن عزیزم

تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

هرگز به دیگران اجازه نده قلم خودخواهی دست بگیرند

دفتر سرنوشت را ورق زنند ، خاطراتت را پاک کنند

و در پایانش بنویسند قسمت نبود . . .

™Arman
04-02-2011, 18:50
من به یادت آه را بر روی غم حک میکنم تا بدانی انتظار دوست یعنی اوج عشق .

خوب من ، کاش از این فاصله حس می کردی ، لحظه هایم همه از غیبت تو دلگیرند .

رو به قبله می نشینم ، خسته با حالی عجیب / از ته دل می نویسم ، انت فی قلبی عزیز .

از لحظه های طی شده حظی نبرده ایم / خود را به دست شاید و اما سپرده ایم / بشمار لحظه لحظه ی عمر گذشته را / هرچند سال بود همانقدر مرده ایم .

با تو زمستان هم لحظه ها شکوفه می زنند ، انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است ، برای رسیدن به تو .

™Arman
04-02-2011, 18:51
*141* تست عشق#! ؛ انتقال اعتبار انجام شد؛ مبلغ: دو تا بوس آبدار ؛ کارمزد: یک بغل محکم ؛ موجودی جدید: یه عشق شگفت انگیز!!!

تو را چون متن نامه دوست دارم / پر از شعر و چکامه دوست دارم / از بس شیرین و خوش طعم و سفیدی / تو را چون خامه دوست دارم

تنها شده ام گوشه ی دنجی هستم / دلباخته دختر فنجی هستم / این دخترک فنج مرا پیچانده / دریا زده ام درون لنجی هستم

نفرین جدید سال ۲۰۱۱ ؛ الهی عاشق غنصفر بشی هر چی بهش بگی دوست دارم بگه، ها؟!

اس ام اس یه بنده ی خدا به دوستش؛ آتش بگیره ایرانسلم که کرد خارم، خواستم زنگ بزنم هیچ شارژ ندارم

™Arman
04-02-2011, 18:59
دل من بی تو غریبه ، توی این شهر فریبه .

غریبه که برایم همیشه آشنا بودی ، از پشت مخفی گاه به بیرون بیا که دلم برایت تنگه .

نمی دانم چرا ، کجا ، تا کی ، برای چه ، ولی رفتی بی آنکه به فکر غربت چشمان من باشی .

اگر کسی مرا خواست ، بگویید رفته باران را تماشا کند ، و اگر باز اصرار کرد ، بگویید برای دیدن طوفانها رفته است ، و اگر باز هم سماجت کرد ، بگویید رفته است تا دیگر باز نگردد .

کاش سه چیز در دنیا وجود نداشت ، عشق ، غرور و دروغ تا کسی برای عشق از روی غرور دروغ نگوید .

™Arman
04-02-2011, 19:00
چه زیباست رفتن و چه سخت است ماندن ، چه زیباست سرود رفتن را سرودن و در کنار آن زیستن .

همیشه سعی کنید وقتی به کسی برای اولین بار میگید دوستت دارم از ته درونتون باشه نه از روی هوس ، چون همون حرف باعث میشه که هیچوقت عاشق نشین .

زندگی را دوست دارم ولی افسوس که دیگر فرصتی برای زندگی ندارم .

آسمان امشب پر از ستاره های زیباست ، ستاره های روشن که می درخشند ، چشمک می زنند و می خندند .

اشک زیباست اگر برای عشق باشد ، خنده زیباست اگر برای عشق باشد ، تنهایی زیباست اگر برای عشق باشد .

omidvista
06-02-2011, 06:44
برگرد…یادت را جا گذاشتی نمی‌ خواهم عمری به این امید باشم که برای بردنش برمی ‌گردی

___________ ___________

با آنکه انتقام از دشمن حرام نیست…در عفو لذتی است که در انتقام نیست

___________ ___________

گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است
ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد
کمی با من حرف بزن…

___________ ___________

دلتنگ تو امروز شدم تا فردا…
فردا شد و باز هم تو گفتی فردا…
امروز دلم مانده و یه دنیا حرف…
یک هیچ به نفع دل تو تا فردا!!!

___________ ___________

چیزیم نیست خرد و خمیرم فقط همین
کم مانده است بی تو بمیرم فقط همین
از هرچه هست و نیست گذشتم ولی هنوز
در عمق چشمهای تو گیرم فقط همین

omidvista
06-02-2011, 06:45
با تو از عشق میگفتم
از پشیمانی
و از اینکه فرصتی دوباره هست یا نه ؟!…
در جواب صدایی بی وقفه می گفت:
“دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد!!!”

___________ ___________

دلبرکم چیزی بگو به من که از گریه پرم
به من که بی صدای تو از شب شکست می خورم
دلبرکم جیزی بگو به من که گرم هق هق ام
به من که آخرینه ی اواره های عاشقم
چیزی بگو که آینه خسته نشه از بی کسی
غزل بشن ترانه هام نه هق هق دلواپسی

___________ ___________

هنوز عشق تو امید بخش جان من است
خوشا غمی که ازو شادی جهان من است
چه شکر گویمت ای هستی یگانه ی عشق
که سوز سینه ی خورشید در زبان من است
اگر چه فرصت عمرم ز دست رفت بیا
که همچنان به رهت چشم خون فشان من است

___________ ___________

تو که تنها کسی هستی که جان را در تو می جویم
نمی دانم چه خواهد شد اسیرم در دو راهی ها
غرورم یکطرف ماند و دل دیوانه ام اینجا
چه می شد بشکنم روزی غرور جنس سنگی را
بگویم عاشقت هستم بمان با من تو ای زیبا

___________ ___________

از این همه احساس
یک عالمه حسرت به من دادی
و خود
در بی نگاهی یک آینه
پنهان شدی
می دانی چرا
قاصدک را دوست دارم؟
چون نه از تو
بلکه از امید آمدنت
خبر می آورد

omidvista
06-02-2011, 06:46
یک شب خیال چشم تودیدیم به خواب

ز آن شب دگر، به چشم ندیدیم خواب را

اه چه شود اگر شبی بر لب من نهی لبی

تا به لب تو بسپرم، جان به لب رسیده را

بر لبم کس خنده ای هرگز مدید الا مگر

در میان گریه بر احوال خود خندیده ام

دلی بستم به آن عهدی که بستی

تو آخر هر دو را با هم شکستی

اگر دورم زدیدارت دلیل بی وفایی نیست
وفا آن است که نامت را همیشه زیر لب دارم

omidvista
06-02-2011, 06:46
فریاد از آن نرگس مستی که تو داری

آه از دل بیگانه پرستی که تو داری

تپیدن ، سوختن، در خاک و خون غلطیدن و مردن

بحمدالله که درد عاشقی تدبیرها دارد

سراغ یار می پرسم به هر کس می رسم اما

به خود آهسته می گویم که یا رب بی خبر باشد

رفت از نظر و، ز دل نرفت این غلط است

کز دل برود، هر آنکه از دیده برفت

رفیق بی وفا را کمتر از دشمن نمی دانم

شوم قربان آن دشمن که بویی از وفا دارد

omidvista
06-02-2011, 06:47
شمع، گیرم که پس از کشتن پروانه گریست

قاتل از گریه بیجا گنهش پاک نشد

عشق شیریست قوی پنجه و می گوید فاش

هر که از جان گذرد بگذرد از بیشه ما

تک بیتی ها و دوبیتی های ناب ناب ناب

خواهی که که غریق بحر عشاق شوی؟

مشنو، منگر، مگو، میندیش، مباش

پیداست حال دل ز پریشانیم ولی

هرکس سوال می کند انکار می کنم

غم من بداند آن کس که رخ تو دیده باشد

و گرت ندیده باشد، ز کسی شنیده باشد

omidvista
06-02-2011, 06:48
ابر می بارد و می شوم از یار جدا

چون کنم دل به چنین روز ز دلدار جدا؟

ابر، باران و من و یار ستاده بوداع

من جدا گریه کنان ابر جدا ، یار جدا

به ما گذشت نیک و بد، اما تو روزگار

فکری به حال خویش کن، این روزگار نیست

شیشه با سنگ نمی سازد و ، مشتاقی بین

با دل سنگ تو دارد، چه مدارا دل من

ز پاره دل من، هیچ گوشه خالی نیست

کدام سنگدل، این شیشه برزمین زده است؟

ثبت نام عاشقان در دفتر دیوانگی است

حاصل این عاشقی از جان و تن بیگانگی است

اگر در خواب میدیدم غم روز جدایی را

به دل هرگز نمی کردم خیال آشنایی را

omidvista
06-02-2011, 06:48
از دل دیوانه ام دیوانه تر دانی که کیست؟

من که دایم در علاج این دل دیوانه ام

دوستت دارم و دانم که تویی دشمن جانم

از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم

یارا چه کرده ایم که از ما بریده ای

یا ما چه گفته ایم که از ما رمیده ای

همی گویی غمش را در دل نگهدار

نصیحت گو! نمی گویی دلت کو؟

کجایی ای رفیق نیمه راهم

که من در چاه شب های سیاهم

نمی بخشد کسی جز غم پناهم

نه تنها از تو نالم از خدا هم

گفتم ار عاشق شوم، گاهی غمی خواهم کشید

من چه دانستم که بار عالمی خواهم کشید

.Infernal
06-02-2011, 08:45
تنها دارویی که ۲ خاصیت داره چشمای قشنگ توست که هم آرومم میکنه
هم داغون

احساس خوب وقتیه که یه نفر دلتنگت بشه
احساس بهتر وقتیه که یه نفر عاشقت بشه
اما بهترین احساس وقتیه که یه نفر هیچ وقت فراموشت نکنه . . .

دنیا قانون باورها و لیاقت هاست ، باور من این است که تو لایق بهترین هایی

دل من در سبدی عشق به نیل تو سپرد
نگهش دار ، به موسی شدنش می ارزد . . .

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، بدان تنها گناهیست که توبه نخواهم کرد

.Infernal
06-02-2011, 08:47
دلمو دادم به تو،تا(ما)بشیم دلمو دادم به تو،تا دیگه تنها نباشم دلمو دادم به تو،چون تو چشات دریارودیدم دلمو دادم به تو،تاهمه وقت یارهمیشگیم باشی دلمو دادم به تو،چون میدونم تنهام نمی زاری
.
.
.

ای کاش خواننده بودم و از تو میخواندم ای کاش نویسنده بودم و ازتو مینوشتم ای کاش نقاش بودم و تو را نقاشی میکردم ای کاش راننده بودم و با تو همسفر جاده ها بودم ای کاش ستاره بودم و در تو جای داشتم ای کاش آهنگ بودم و تو شعرم بودی ای کاش من ساعت بودم و تو عقربه هایم بودی ای کاش در قلبت جا داشتم تامیدانستی که چقدر دوستت دارم
.
.
.
.عشق چیست؟ حدیثی است که با نگاه آغاز می شود با لبخندی شیرین می شود با بوسه ای به اوج می رسد وبا اشکی پرازاندوه به پایان می رسد
.
.
.
سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود. اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني

.
.
اگر هميشه همان کاري را که انجام داده ايد تکرار کنيد ، چيزي بيش از آنچه تا کنون به دست آورده ايد، به دست نخواهيد آورد

.Infernal
06-02-2011, 08:48
( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار اين حقيقت تا ابد جريان بيابد . . .

.

.

.

کاش به جاي جدايي مردن بود ، چون مردن يک لحظه است و جدايي ذره ذره مردن . . .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آسموني رو دوست دارم که بارونش فقط واسه شستن غم هاي تو بباره . . .

انقدر مستم که بی قایق به دریا می روم یا به عشقم میرسم یا غرق دریا می شوم
*
*
*
تو را به جاي همه كساني که نمي‌شناختم دوست مي‌دارم تو را به جاي همه روزگاراني که نمي‌زيسته‌ام دوست مي‌دارم
براي خاطر عطر گستره‌ي بيکران و براي خاطر عطر نان گرم براي خاطر برفي که آب مي‌شود، براي نخستين گل،
براي خاطر جانوران پاکي که آدمي نمي‌رماندشان تو را به جاي همه كساني که دوست نمي‌دارم
دوست مي‌دارم تو را براي دوست داشتن دوست مي‌دارم

.Infernal
06-02-2011, 08:50
نمی دانم که تا چه زمانی خواهم ماند و خواهم نوشت... اما می دانم که بوسه شروعی ست دوباره و بی شک اتفاقی ست سبز

امشب که می ایی با خود سبدی از بهار نارنج بیار تا که گلدان تنهایی دلم بی همدرد نباشد بهار نارنج رنگ عطر نفسهایت و حکایت دنباله دار دل های کوچک ما بود.

بعضی وقتا دلت واسه یکی اونقدر تنگ میشه که دلت می خواد از تو رویاهات بیرونش بکشی و با همه وجود بغلش کنی.

اسمتو نمي ذارم دريا كه خشك بشي نمي ذارم خورشيد كه غروب كني ماه نمي ذارم كه صبح بري مي ذارم عمرم كه اگه رفتي منم برم

هر 3 ثانيه يکي تو دنيا ميميره بشمار1 2 3 همين الان يکي مرد يادت باشه يکي از اين 3 ثانيه ها نوبت من و توه

™Arman
06-02-2011, 21:12
اگر از خدمتت دورم ز دل شرمندگی دارم / ولیکن از صمیم قلب تو را من دوست دارم .

تنهاییم را با تو قسمت میکنم ، سهم کمی نیست / گسترده تر از عالم تنهایی من عالمی نیست .

هر صدفی لیاقت داشتن مروارید رو نداره ، یادت باشه واسه هر صدفی مروارید نشی !

زیبایی عشق به سکوت است نه فریاد ، پس با تمام سکوتم دوستت دارم .

زادگاه و تاریخ تولد هیچکس در هیچ نقشه و تقویمی نیست ، چرا که آدمها هر لحظه در طپش قلب کسانی که دوستشان دارند متولد می شوند .

™Arman
06-02-2011, 21:15
یارانه ی محبت هاتو قطع نکن ، من زیر خط فقر مهربونیاتم !

لحظه هایی هست که دلم واقعا برایت تنگ میشود ، من اسم این لحظه ها را " همیشه " گذاشته ام .

سخن عشق تو بی آنکه برآید به زبانم / رنگ رخساره خبر میدهد از حال نهانم / گاه گویم که بنالم ز پریشانی حالم / باز گویم که عیان است ، چه حاجت به بیانم .

لامارتین شاعر فرانسوی میگه : تو را دوست دارم بدون هیچ علتی ، محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا .

گفتم نرو بی تو دلم وا نمی شود / یک پلک زدن شبی را تا نمی شود / رفتی ، در غربت و تنهایی دلم شکست / برگرد کسی مثل تو پیدا نمی شود .

™Arman
06-02-2011, 22:50
اگر ( او) برای ( تو ) ساخته شده

( من ) برای ( تو ) ویران شده‌ام !

کاش به جای جدایی مردن بود ، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن . . .

بنی آدم اعضای یکدیگرند ، بعضی ها روده ، بعضی ها مثه من و تو جیگرند

عاشق تر از همه ی ما موش کوریست که زیبایی جفتش را چشم بسته باور
 می کند

انتظارت چه زیباست وقتی که لبه جاده ی دل تنگی ایستادم

وتو با شاخه گلی از بهانه های عاشقانه می ایی

™Arman
06-02-2011, 22:52
تو را دوست دارم وقتی که میان غم گم میشوم ودر اغوش تو پیدا میشوم

تو را دوست دارم وقتی در میان دلتنگی ها درمیان چشمان تو پیدا میشوم

تو را دوست دارم ان زمان که از صدای قلبت از خواب بیدار میشوم

تو را دوست دارم . . .

بی تو این فاصله ها طاقت من را برده / ساعتم زنگ زده ، عقربه هایش مرده

کاش باور کنی از دوری تو دلتنگم / این دل خسته ام از دوری تو پژمرده . . .

سلامت میکنم ای غنچه ی راز / تو بودی از برای عشقم آغاز

تویی تنها دلیل زنده بودن / ندارم طاقتت با چشم در ناز . . .

مشکلات به سبکی هوا ، عشق به عمق اقیانوس

دوستی به محکمی الماس ، موفقیت به درخشانی طلا

این ها آرزوهای من برای توست . . .

برگرد… یادت را جا گذاشتی. نمی‌ خواهم عمری به این امید باشم که برای بردنش برمی ‌گردی

omidvista
07-02-2011, 06:45
شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است

دلت را جایی...حوالی خدا...چهار میخ کن که با رفتن این و آن نــــرود!!.

دیار عاشقی هم شهر هـــرت داره!

خیلی راحت دل مـی دزند، دل می بـرند ،دل می شکنـتند

دوستان پاک چوبهای خیسی هستند که با آتش زندگی نه میسوزند و نه خاکستر می شوند

شاد بودن بزرگ ترین انتقامیست که میتوان از زندگی گرفت....

omidvista
07-02-2011, 06:46
بعضی آدم‌هـــا شهامت این رو ندارند دوست کـه هیچ، دشمن‌های خوبی و قابل احترامی باشــن!..

در عالم امکان، امکان هر اتفاقی هست

هیچ آدمی از هیچ چیزی در امان نیست

تو عاقبتمان را به خیر کن خدایا

اگر می خواهی آب باشی

باید اول قطره باشی

قطره آبی پشت شیشه

تاب اگر آوردی

نلرزیدی اگر

حتم روزی دریا میشوی

رویاها همواره رویا می مانند.

پس نیازی نیست که لمس شان کنی.

اگر رویای خود را لمس کنی خواهد مرد.

از تمام داشته هایت که به آن می بالى خدا را جدا کن بعد ببین چه دارى ؟
به همه کمبودهایت که از آن می نالى خدا را بیفزا و ببین دیگر چه کم دارى ؟

.Infernal
07-02-2011, 09:17
در رفافت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است / هر که بر ما تب کند جان میدهیم / ناز او را هر چه باشد میخریم

ما شقایق های باران خورده ایم / سیلی ناحق فراوان خورده ایم / ساقه ی احساسمان خشکیده است / زخم ها از باد و طوفان خورده ایم

سرافرازم نمی سازی به دشنامی و پیغامی / اگر صلح است پیغامی، اگر جنگ است دشنامی

هر چند که از آینه بی رنگ تر است / از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است / بشکن دل بی نوای ما را ای رفاقت! / این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است

بهر امتحان ای دوست گر طلب کنی جان را / آنچنان برافشانم کز طلب خجل مانی ای دوست

.Infernal
07-02-2011, 09:18
در دفتر دل، یاد تو سرمشق من است / یادم نرود یاد تو تکلیف من است

وقتی گفتی به اندازه ی تمام برگهای درخت سیب خونمون دوستت دارم، اونقدر خوشحال شدم که فراموش کردم زمستونه!

باز شب شد و من ناله سرایم / از عشق تو دلبر دگر نا ندارم / کی میشود آیی به سویم نازنینم / تا شب رود و من به سویت آیم

بی تو آغاز میکنم من روزهای زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را / مینویسم بی تو بودن های من پایانم است / بی تو حامل میشوم اندوه و اشک سرد را

( نوشتم دوستت دارم، پرانتز را نبستم، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد...

.Infernal
07-02-2011, 09:19

.Infernal
07-02-2011, 09:20
کاش به جای جدایی، مردن بود، چون مردن یک لحظه است و جدایی ذره ذره مردن

میشود در آسمان زندگی یک سبد از غنچه های یاس داشت یا که در سوز و گذاز شمع عشق مثل پروانه کمی احساس داشت

یه کفش همه ی وجودشو فدای کسی میکنه که پا تو دلش میذاره،... کفشتم رفیق!

هر آنچه خواستم نیامد به دست، چون که بیگانه بودم به این دنیای پست، پی آب بودم کوزه به دست، چون که آب یافتم، کوزه شکست

میگن شبا فرشته ها از آرزوی آدما، قصه میگن واسه خدا، خداکنه همین شبا گفته بشه قصه ی تو واسه خدا

GORJI
07-02-2011, 18:40
همه ذرات جهان پیوسته با دوست / همه اندیشه ام اندیشه ی اوست / نمیبینم به غیر از دوست اینجا / خدایا این منم یا اوست اینجا .

غروب فرصت خوبی برای دیدن بود ، دریغ چشم تو از این کرانه ها سیر بود .

بی تو ای شوق غزل آلوده ی شب های من / لحظه ای حتی دلم با من هم آوایی نداشت / آنقدر خوبی که در چشمان تو گم می شوم / کاش چشمان تو هم اینقدر زیبایی نداشت .

تویی شیرین و من فرهاد ، در کوی وفا آخر / بر آرد تیشه ی جورت دمار از جان شیرینم .

خواهم که سری باشم ، تو تاج سرم باشی / تا خاک رهی باشم ، تو رهگذرم باشی .

GORJI
07-02-2011, 18:40
مثل پرستوی سراسیمه ی عشق / پشت دیوار دلم از همه محبوب تری .

کاش یادت نرود روی این نقطه ی پر رنگ بزرگ ، بین ناباوری آدم ها ، یک نفر میخواهد که به یادت باشد ، نکند کنج هیاهو بروم از یادت .

عکسی از صورت ماهت توی قاب آسمونه / که نمیذاره دل من غافل از یاد تو بمونه .

ایمان داشته باش که کمترین مهربانی از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود ، پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است ؟

به خاطر خاطره هایت ، خاطرت در خاطرم خاطره انگیزترین خاطره هاست .

GORJI
07-02-2011, 18:41
تا تو نگاه می کنی ، کار من آه کردن است / ای به فدای چشم تو ، این چه نگاه کردن است ؟

گویند که مردمان غم دیوانه می خورند / دیوانه هم شدیم و غم ما کسی نخورد .

کیست کز گردش چشم تو به جایی نرسید ؟ / ای شوخ ، مرا هم به نگاهی دریاب .

زندگی آنقدر ابدی نیست که هر روز بتوان مهربانی را به فردا انداخت .

من اگر دفتر نفرین شده ی اندوهم / اگر از نسل گلی هرزه به روی کوهم / اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی .

GORJI
07-02-2011, 18:41
ز مهر دوستان در سینه ام داغیست / اگرچه فاصله بسیار ، محبت همچنان باقیست .

تو شبهای دل واپسی فکر نکنی که بی کسی / حتی تو اوج غربتم واسه خودم همه کسی .

در سایه ی مهربانی تو برپا شده این جوانی من / باشد به فدای یک نگاهت عمر من و زندگانی من .

بهر قتل من مسکین ، ز چه تیغ آخته ای ؟ / که به یک چشم زدن ، کار مرا ساخته ای .

نیاز عاشقان معشوق را بر ناز می دارد / تو سر تا پا وفا بودی ، تو را من بی وفا کردم .

GORJI
07-02-2011, 18:42
من روزگار را با غم یار طی کنم ، تا در دل این غم است ، غم روزگار چیست ؟

عشق زیباترین آهنگ هستی است که بی آن زندگی معنایی ندارد .

خوش تر از قالی کرمان غزلی ساخته ام / نخ به نخ زیر قدمهای تو انداخته ام / من همان قالی پا خورده ی خاک آلودم / که رخم زیر قدمهای تو انداخته ام .

تو مرا فریاد کن ای هم نفس / این منم آواره ی فریاد تو / این فضا با بوی تو آغشته است / آسمانم پر شده از یاد تو .

دلم می سوزد از باغی که می خشکد ز بی آبی ، نه دیداری ، نه دلداری ، نه دستی بر سر یاری ، مرا آشفته می سازد چنین آشفته بازاری .

GORJI
07-02-2011, 18:42
این مپندار که نقش تو رود از نظرم / خاطرت جمع که در خواب پریشان منی .

در دل و جان خانه کردی عاقبت / هر دو را دیوانه کردی عاقبت / ای ز عشقت عالمی ویران شده / ترک این ویرانه کردی عاقبت .

در زدم او گفت جانم کیستی / گفتمش تو عاشق من نیستی ؟ / گفت نه ، اما ببینم تا به کی / پشت این در منتظر می ایستی .

پروانه نمی میرد چون گل به بغل دارد / این سینه نمی میرد چون یاد تو را دارد .

کسانی که همیشه در سایه زندگی می کنند ، برای دیگران سایه ای ندارند .

GORJI
07-02-2011, 18:43
در بساط می پرستان حیله و نیرنگ نیست / سینه را پر کردن از جام حقیقت ننگ نیست / پیکر این خانه را چیزی نسازد جز صفا / عاقبت از آدمی چیزی نماند جز وفا .

در غروب تلخ فردا ، در سرود سر پاییز ، در تمام این خاطره ها ، وجودم سرشار از حس توست .

بستن زلف رها سنگدلی می خواهد / دل شکستن به خدا سنگدلی می خواهد / چون دلت حال مرا دید نپرسید چرا / سنگ ماندن به خدا سنگدلی می خواهد .

خواهم که در این غمکده آرام بمیرم / گمنام سفر کرده و گمنام بمیرم / خواهم ز خدایم که به دلخواه بمیرم / یعنی که تو را بینم و آنگاه بمیرم .

یادت ای دوست بخیر ، بهترینم خوبی ؟ خبری نیست ز تو ! دل من می خواهد که بدانی بی تو دل من اندازه ی دنیا تنگ است .

GORJI
07-02-2011, 18:43
سلام گل قشنگم ، آسمون یه رنگم / کاش بدونی عزیزم ، چقدر برات دلتنگم .

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش / زده ام فالی ، فریاد رسی می آید .

چشم به راه توام ، قفل شبم باز کن / ماه شبم شو دمی نغمه ی نو ساز کن / بوسه ی باران تو باش ، من عطش بی حساب / فاصله بردار ، باز عاشقی آغاز کن .

آنقدر با آتش دل ساختم تا سوختم / بی تو ای آرام جان یا ساختم یا سوختم .

قلب من اندازه ی مشت منه / مشتمو برای تو وا می کنم / چشم من اندازه ی پنجره هاست / تو رو بی پرده تماشا می کنم .

GORJI
07-02-2011, 18:44
عاشق شدم و محرم این کار ندارم / فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم / بسیار شدم عاشق از این پیش / آن صبر که هر بار بود این بار ندارم .

آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری .

میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشونو بدرقه ی پاکی خنده هات کنن .

طعنه بر طوفان مزن ، ایراد بر دریا مگیر / عاشق ساحل شدن موج را دیوانه کرد .

هیچ صبحانه ای طعم لبخند نخواهد داد ، از فردا ، حالا که ساز می روم می روم میزنی ، خورشید بی عسل نگاهت هر صبح از طلوعش پشیمان خواهد شد .

GORJI
07-02-2011, 18:44
تو یعنی یک کبوتر را ز تنهایی رها کردن / خدای آسمان ها را به آرامی صدا کردن .

با هیچ بارانی ردپایت از کوچه های قلبم پاک نمی شود .

بگذار سرنوشت هر راهی را که می خواهد برود ، راه ما جداست ، ابرها هم هرچه می خواهند ببارند ، چتر ما خداست .

می نویسم خاطرات از روی درد / تا بدانی دوریت با من چه کرد .

آنکه هر روز هوس سوختن ما می کرد / کاش امروز بود و تماشا می کرد .

™Arman
07-02-2011, 22:38
لـبهـایت را می خواهـم نـه از برای بـوســه که برای درمان درد انـتـظارم

آن زمان که امواج صدایت را تـبـدیـل می کـند بـــه :دوستـت دارم ...

دوستت دارم شاهدی ندارم جز کوچه پس کوچه های خلوت دل!

مهم نیست از کجا آمده‌ای یا به کجا می‌روی؛ من تو را به هر ‌جهت دوستت دارم!

گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

من تورا همچون اهورا من تورا همچون مسیحا من تورا تا بی کران ها من تورا تا کهکشان ها از زمین تا آسمان ها دوست دارم.

™Arman
07-02-2011, 22:39
( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد

وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارم
چون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت

فرقی ندارد ، شرق یا غرب ، شمال یا جنوب من تو را به هر جهت دوست دارم

دوست دارم بروم سر به سرم نگذارید / رفتنم را به حساب سفرم نگذارید