PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

omidvista
24-04-2011, 11:51
حرف تازه ای نیست جهان از کلمات خالی شده. آخرین تیرم بی آنکه به کلمه ای برخورد کند.

·

بی بهانه با بهانه زندگی در گذر است . چشمها می بیند گوشها می شنوند و دهانها که به حسرت با درد می گویند این همه طول دراز عمرم لحظه ای قد حباب است و کمتر ،حتی...............

·

چه بی رحمانه برگهای پائیزیه زیر پایت را لگد مال می کنی . انگار می دانی دلم را برایت لای آنها یادگاری گذاشتم .........

·

زندگی زیباست مرگ هم. بودن زیباست نبودن هم حتی تابوت های سیاه که با میخ های بلند بسته می شوند و هیچ راه تنفسی ندارند و هیچ کس از درون آن بر نگشت زیباست زیبا..............

·
دردی درون ریشه ام ریشه دوانده اگر دستت می رسد کمی دارو برایم بیاور تشنه ام.....

omidvista
24-04-2011, 11:54
این پلها پوسیده ان این وریها رو به اون وریها نمی رسونن فقط هر ساله خیلی ها غرق می شن این پلها رو ور دارین بذارین آدما پریدن رو امتحان کنن .......

·

من و حرف های تمام نشدنی یک شاخه گل رز سردی هوای دربند فال حافظ عکس یادگاری و بعد یک آسمان سکوت........

·

بِبُر ، تمام رشته های دلبستگی ام را بِبَر ، تمام خاطرات تلخت را ... برای بخاطر آوردنت دیگر بهانه ای ندارم !!!

·

شیطان عاشق خدا بود ... می خواست تنها عاشقش باشد ... فریاد زد ... خدا نفهمید ! . . . خدا بزرگ بود ... می خواست عاشقی کند ... آدم را آفرید! . . . سالها پیش آدم خدا را از یاد برد ... آدم عاشق شیطان شد ! این وسط خدا تنها ماند ... به همین سادگی....

·

به تو فكر مي‌كنـم بگ‌هاي بيد مي‌لرزند سـردم مي‌شود به من فكر مي‌كني كتف‌كوه‌‌هـا مي‌لرزند تب مي‌كنم به هم فكر مي‌كنيم بي‌تاب مي‌شود بهـار بـاران مي‌شويــم...

omidvista
24-04-2011, 11:55
ياد گرفتم با تو چگونه حرف بزنم ياد گرفتم با تو چگونه راه بروم ياد گرفتم چگونه با تو بيارامم ياد گرفتم چگونه با تو زندگي كنم ياد گرفتم با تو چگونه بمیرم اما تو ... یاد گرفتی چگونه از یادم ببری ....

·

چند وقتيست كه دغدغه اي تازه در من رخنه كرده است كه مرا سخت آشوبيده پيدا شدن كسي جز من ... در من ...

·

ببين چه صادقانه برايت مي نويسم چطور مي خواهي از خجالتم دربيايي از خجالت اين همه انتظار ... اين همه نوشتن.. اين همه نبودن...

·

براي كمي درددل جانانه دلتنگم شديد، كجاست تني كه فقط گوش باشد خسته شدم از اين خزعبلات بي سروته ... ك ل ا ف ه ام از اين همه تكراري بودن ...

·

نمي دانم عصبانيم ...
دلخورم ...
شادم ...
غمگينم...
گير بدم به هر بني بشري ...
حس بخشش دارم ...
انتقام ...
پـا بدم...
گذشت كنم...
اصلا كيم من؟
به زندگيت برس بابا،
مثل هميشه ... نق زدن ممنوع ...

omidvista
24-04-2011, 11:56
از آدمهایی که هر روز عاشق می شوند دلگیرم آدمهایی که خودشان را هم نمی شناسند گوشهایشان بیشتر از چشمهایشان می بیند! دلگیرم از آدمهایی که سرانجام خود را می دانند اما تلاشی برای تغییر نمی کنند دلگیرم کسانی که نگاهشان٬ خودشان و دیگران را فریب می دهد... قلب های سنگیشان پشت چهرهای خنده رو پنهان است آدمهایی که تفاوت عشق و هوس را نمی دانند دلگیرم از خودم که آدمم...

·

بیا و لمس کن کلماتی را که برایت می نویسیم تا بخوانی و بفهمی که چقدر جایت خالیست تا بدانی نبودنت چقدر آزارم می دهد بیا و لمس کن نوشته هایی را که لمس ناشدنیست و عریان که از قلب من بر قلم و کاغذ می چکد بیا و لمس کن گونه هایم را خیس اند و پرشیار بیاو لمس کن لحظه هایم را تویی که نمی دانی که هستم ... بیا و لمس کن این با تو نبودن ها را بیا و لمس کن حس خوب دوست داشتنم را ...

·

آن لحظه كه دست هاي جوانم در روشنايي روز از سلام و احوال پرسی های دوستان نيمه رفيق مي گذشت... دلم سايه اي بود ايستاده در سرما كه شال كهنه اش را گره مي زد ...

·

تو دروغ گفتی و من باور کردم دستم را گرفتی و فشردی و من باور کردم پابه پایم گریه کردی و خواهش کردی و باور کردم قانع شدم و باز خواستی باور کردم بیرون رفتیم و خندیدی و وعده دادی و باور کردم باور کردم و باور کردم و باور کردم باور کردم که فکر کردی من دروغهایت را باور کردم ....

·

برای تنهاییت گریستم ... نه به خاطر بوسه٬ نه به خاطر جسم عریانت نه به خاطرخودت٬ به خاطر زنانگی پاکت نه به خاطر تنهایی من٬ نه به خاطر فراموشی به خاطر به تو اندیشیدن٬در لحظات زندگی به خاطر پاکی کلامت٬در اعلام عشق نه به خاطر جبران خطای دیروز نه به خاطر قضاوت فردا٬ به خاطر امروزت به خاطر هر روزت٬ نه به خاطر آن شب در کنار تو نه به خاطر امشب٬ در غیاب تو به خاطر عشق نهانت که دنیاییست به خاطر تنهاییت در عین ازدهام نه به خاطر فریب تو٬ نه به خاطر ترحم به خاطر خاطرات دیروز٬ به خاطر روءیاهای فردا به خاطر تکیه گاهی امن برای تو به خاطر ماءمنی آسوده برای عشق تو گریستم...

omidvista
24-04-2011, 11:57
دير آمدی تمام شده ام ديگر بس كه بلعيده ام اندوه نبودت را... هنوز اما همانند حاتم ام می بخشمت با آنكه هزار شب بی خوابی طلب دارم از تو...

·

این خیلی بد که خودت بزنی به نفهمی ... اما من می فهمم که می فهمی ... همیشه واسه فرار کردن کوچه علی چپ امن ترین جای ممکنه٬ نه؟ وجدانت اونجا دنبالت نمی یاد ؟ آدرسشو اگه داری به منم بده ... این روزها خیلی ها آدرس این کوچه از آدرس خونشونم بهتر بلدن ... به نظرت بین بی وجدانی و خیانت کدوم قابل هضم تره؟ ! واسه کدومش عذاب کمتری می کشی ... من بلد نیستم میخوام یاد بگیرم ..

·

این روزها حتی واسه نفس کشیدن انگیزه ندارم ... خفههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه

·

قلبم سرد شده ... می دونی چرا؟! همش تقصیر نگاههای سردت... آتیش داری ؟!! می دونم سیگار می کشی...

·

پاییز در لیوان چایم دم کشیده است... قند لبانت کو؟؟

omidvista
24-04-2011, 12:01
واي که "دوستت دارم" چه ظرفيتي دارد براي دروغ بودن....

·

دلم جانی ندارد برای "جان دلم" گفتن جانم دلی ندارد برای "جانم" شنفتن در من دوست داشتن مرده دیر گاهیست...

·

انگار اين روزگار چشم ندارد من و تو را يك روز خوشحال و بي ملال ببيند هرچيز و هركس را كه دوست مي داري حتي يك نخ سيگار يا زهرمار!! از تو دريغ ميكند ....

·

دلتنگی. . . آره...درسته ! دلتنگی با همین شروع میشه با همین اوج میگیره با همینم تموم میشه انگار بازیچه ی دست دلتنگی شدیم میدونی ؟! فراموشی بزرگترین موهبتی است که می تونستیم داشته باشیم و نداریم پس بیخودی خودتو آزار نده ! نمیتونی منو از ذهنت پاک کنی همون جوری که من نتونستم

·

چیزی که مردم به عنوان دو راهی از آن یاد می کنند، در حقیقت یک سه راهی است !! و راه سوم دقیقاً همان راه است که از آن وارد شده اند..

omidvista
24-04-2011, 12:05
دل ها علاوه بر اینکه رشوه نمی پذیرند موجودات سمجی هم هستند ! اصلا عقل خیلی بهتر از دل است با دو تا دلیل دست و پا شکسته و دو تا دروغ مصلحتی سرش را می اندازد پایین ، می رود پی کارش ! اما این دل لامصب است که هیچی سرش نمی شود ! می گویند : دل ، مثل خر روی حقایق سرش را زیر می اندازد و هر سمتی که بخواهد می رود ! اما من می گویم : خر مثل گاو نیست که سرش را بیندازد پایین و هر سمتی که خواست برود ... خر یک سری خصوصیات دیگر دارد مثل مظلومیت ، بارکش ! تا حالا به همین بارکشی ِ دل ، فکر کرده ای ؟ هر چه بار است این دل ِ بدبخت می برد ! تنگی ( دل تنگ ) گرفتگی ( دل گرفته ) شکستگی ( دل شکسته ) درد ( دل درد ) و ! ... موجود بارکشیست این دل ، همان خر بهتر است ..

·

حس کسی را دارم که دلش میخواسته عزیز دلش یک شبی نیمه شبی بلند شود و یواشکی برود سر دفتر خاطراتش؛ سرک بکشد میان تمام صفحات و برسد به خودش که میان اینهمه خاطره هی آمده و رفته و تمام نشده... همه را یواشکی بخواند و یواشکی بغض کند و یواشکی ببارد بعد هم آرام زیر بعضی جملات را خط بکشد - محض نشانه - که بفهمم آمده دیده خوانده و همه چیز را فهمیده ... بعد هم دفتر را ببندد و بگذارد سر جایش انگار که نه انگار!

·

موقع Delete فولدر خاطراتت ذهنم error می دهد، گمانم یکی از فایلها در حال اجراست . . . !

·

همیشه دوست داشتم جوری در آغوشت بخوابم که خدا پیدام نکند خیال کند اشتباهی به تو دو تا روح داده است

·

آرزوهایت بلند بود دست های من کوتاه تو نردبان خواسته بودی من صندلی بودم با این همه فراموشم مکن وقتی بر صندلی فرسوده ات نشسته ای و به ماه فکر می کنی

.Infernal
24-04-2011, 15:18
کاش می فهمیدی...
رفتی و مرا با دلتنگی هایم تنها گذاشتی ! رفتی در فصلی که تنها امیدم خدا بود
و ترانه
و تو که دستهایت سایه بانی بود بر بی کسی های من ... تو که گمان می کردم از تبار آسمانی و دلتنگی هایم را در می یابی ... تو که گمان می کردم ساده ای و سادگی ام را باور داری ... و افسوس که حتی نمی خواستی هم قسم باشی ... افسوس رفتی ... ساده ، ساده مثل دلتنگی های من ... و حتی ساده مثل سادگی هایم ! من ماندم و یک عمر خاطره ... و حتی باور نکردم این بریدن را ... کاش کمی از آنچه که در باورم بودی ، در باورت خانه داشتم ! کاش می فهمیدی صداقتی را که در حرفم بود و در نگاهت نبود ... کاش می فهمیدی بی تو صدا تاب نمی آورد ... رفتی و گریه هایم را ندیدی ... و حتی نفهمیدی من تنها کسی بودم که...
قصه به پایان رسید و من هنوز در این خیالم که چرا به تو دل بستم و چرا تو به این سادگی از من دل بریدی ؟!! که چرا تو از راه رسیدی و شهر تک تک این ترانه ها شدی ؟!! ترانه هایی که گرچه در نبود تو نوشته شد اما فقط و فقط مال تو بود که سادگی ام را باور نکردی ! اگر بتوانم اسم گناه بر اعمالت گذارم ...گناهت را می بخشم ! می بخشمت که از من دل بریدی و حتی ندیدی که بی تو چه بر سر این ترانه ها می آید ! ندیدی اشک هایی را که قطره قطره اش قصه ی من بود و بغضی که از هرچه بود از شادی نبود ! بغضی که به دست تو شکست و چشمانی که از رفتن تو غرق اشک شد و تو حتی به این اشکها اعتنا نکردی ! اعتنا نکردی به حرمت ترانه هایی که تنها سهم من از چشمانت بود ! به حرمت آن شاخه ی گل سرخ که لای دفتر ترانه هایم خشک شد ! به حرمت قدمهایی که هر چند کوتاه ولی با هم زدیم ! نه ! تو حتی به التماس هایم هم اعتنا نکردی ! قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده از کنارم رد شد!
در هر پست 5 sms نه بیشتر نه کمتر....
با تشکر...

من از يك شكست عاشقانه مي آيم. بگذار همه براي اين اعتراف تلخ سرزنشم كنند. شكست نه براي پنهان كردن است نه بهانة پنهان شدن.
مي گويند از صبح بنويس، از آفتاب و من چگونه از خورشيد بنويسم وقتي تمام وقت، باران پنجرة چشمانم را شسته است. همه دلشان نقش هاي مثبت مي خواهد و آدم هاي خوشحال، اما من گمان مي كنم اين خيلي خوب است كه نمي توانم اداي آدم هاي خوشبخت را در بياورم.
بي ستاره ام و زرد با طعم معطر پاييز، كه حضورش تنها معجزة لحظه هاي تنهايي من است.
قيمت وفا شايد گران تر از آن بود كه بهانة دوست داشتني زندگيم از عهدة داشتنش برآيد.
سقف اعتماد تعميري ست، مدام چكه مي كند، آغوش ترانه ها همچنان از عطر تن او كه بايد پر باشد خالي ست، نمي توانم باورش كنم نه رفتنش را و نه ماندنش را.
مهم نيست تمام سرزنش ها را مي پذيرم به بهانة تولد حقايق غم انگيزي كه درد را به درد مي آورد و آتش را مي سوزاند.
اعتراضي نيست كسي كه به او نمي رسد به جنون رسيده از او راضي ست، خلاصه غم سنگيني ست اگر سر نخواستن دلي دعوا باشد. اما هميشه حق با برنده ها نيست، مي شود در عين بازنده بودن سربلند بود و او را از كوچه پس كوچه هاي دنيا گدايي كرد.
قرار بود حقيقت را بگويم سخت ست، بي علاج ست، دانستنش آدم را كم كم مي كشد، گرية شبانه مي آورد اما خبر كاملا ناگوار و وافعي ست...
سكوت مي كنم تا به خاك سپردن آخرين خاكسترهاي آرزوي بربادرفته ام آبرومندانه باشد، گريه مي كنم، باشكوه مثل اقيانوس، بلند مثل اورست، او نمي شنود و نمي داند كه ماه خوشبختي مشترك همة بي ستاره هاست.
يك سؤال كوچك مي ماند براي پرسيدن از كسي كه بي پاسخ ترين سؤال فكر آشفتة من است:
چي كار كرد اين دل سادم كه از چشم تو افتادم؟

كاش قلبم درد تنهايي نداشت
چهره ام هرگز پريشاني نداشت
كاش برگهاي آخر تقويم عشق
حرفي از يك روز باراني نداشت
كاش ميشد راه سخت عشق را
بي خطر پيمود و قرباني نداشت

اگر روزي دلت لبريز غم بود
گذرت بر مزار كهنه ام بود
بگو اين بي نصيب خفته در خاك
روزي عاشق و ديوانه ام بود

omidvista
24-04-2011, 16:00
دیوار ها هم عاشق میشوند، یادگاری ننویسید اگر قصد برگشتن ندارید . . .
.
.
.
به دام آن دو زلفانت اسیرم / غم هجرت نموده سخت پیرم
بود این آخرین حرفم دم مرگ / الهی [... جان] توبمانی من بمیرم . . .
.
.
.
دل کندن اگر کار آسانی بود ، فرهاد به جای بیستون دل میکند . . .
.
.
.
شب قراریست که ستاره ها برای بوسیدن ماه می گذارند
و چه زیباست شرم زمین که خودش را به خواب می زند . . .

.
.
.
همیشه از فاصله ها گله میکنیم شاید یادمان رفته که
در مشق های کودکی برای فهمیدن کلمات کمی فاصله هم لازم بود!
.

omidvista
24-04-2011, 16:01
دیدی همان یک مشت دانه ی احساسی که پاشیدی
چه طور خیال پرواز را از سر این پرنده پراند؟!
.
.
.
برای من از دور دست تکان نده ، من تو را همین نزدیکی گم کرده ام . . .
.
.
.
باز یقه ام را چسبیده ای…
که برایم شعر بگو،
معشوقه…
شعر تویی
این نوشته ها بهانه اند…
.
.
.
در میان همگان گشتم و عاشق نشدم / تو چه کردی که تو را دیدم و دیوانه شدم . . .
.
.
.
در این زندان تنهایی ، به هر سو هرکجا هستم
از این بابت دلم شاد است که گاهی میکنی یادم . . .
.
.

omidvista
24-04-2011, 16:02
آدم به خدا خیانت کرد!
خدا درد آفرید!
غم آفرید!
تنهایی آفرید!
بغض آفرید!
اما راضی نشد!
کمی فکر کرد!
و آنگاه عشق آفرید!
نفس راحتی کشید!
انتقامش را گرفته بود از آدم …!
.
.
.
لاله ی داغ دیده را مانم / اشک از رخ چکیده را مانم
دست تقدیر از تو دورم کرد / گل از شاخه چیده را مانم . . .
.
.
.
یاد بادا که دلم مشتاق دیدار تو بود / روز و شب در طلب و هر لحظه بیدار تو بود
دیدگانم را چه دانی که دگر سویی نیست / به فدایت ، که آن هم گرفتار تو بود . . .
.
.
.
بی ارزشم و جز تو خریدار ندارم / گیرم بخرندم ، به کسی کار ندارم
گر در هر دو جهانم نپسندد تو پسندی / من در دو جهان غیر شما یار ندارم . . .
.
.
.
معنی بخشیدن یک دل به یک لبخند چیست ؟
من پشیمانم بگو تاوان آن سوگند چیست ؟
از تو هم دل کندم و هرگز نپرسیدم ز خویش
چاره ی معشوق اگر عاشق از او دل کند چیست . . . ؟

omid756
24-04-2011, 18:45
سيب ها از چشم درخت افتاده اند...
درخت از چشم باغ مي افتد...
باغ از چشم باغبان...
و باغبان از چشم دنيا...
پس جاي نگراني نيست، اين يک امر عاديست اگر من هم از چشم تو افتادم

كسي كه يادت نكرد، تو يادش كن، شايد او تنهاتر از تو باشد...

تو را دوست دارم بدون آنكه علتش را بدانم،محبتي كه علت داشته باشد يا احترام است يا ريا

جدا که شدیم هر دو به یک احساس رسیدیم؛ تو به فراغت، من به فراقت...
یک حرف تفاوت که مهم نیست، هست؟؟؟

بشنو همسفر من
با هم رهسپار راه درديم
با هم لحظه ها را گريه کرديم
ما در صداي بي صداي گريه بوديم
ما از عبور تلخ لحظه قصه ساختيم
شايد در اين راه اگر با هم بمانيم
وقت رسيدن شعر خوشبختي بخوانيم

omid756
25-04-2011, 07:53
خدا همان است که ما مى خواهيم ،کاش ما هم همان بوديم که خدا مى خواست...

نگاهی کرد و دل را در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد / شکستی خورد و آمد تا بماند/ ولی من رفته بودم او ضرر کرد...

پرنده اي که مقصودش کوچ است به ويراني لانه اش نمي انديشد...

كاش قلبم درد تنهايي نداشت
چهره ام هرگز پريشاني نداشت
كاش برگهاي آخر تقويم عشق
حرفي از يك روز باراني نداشت
كاش مي شد راه سخت عشق را
بي خطر پيمود و قرباني نداشت

اگر روزي دلت لبريز غم بود
گذرت بر مزار كهنه ام بود
بگو اين بي نصيب خفته در خاك
يك روزي عاشق و ديوانه ام بود

omidvista
25-04-2011, 08:19
مثل آن مسجد بین راهی تنهایم...

هر کس هم که می آید مسافر است می شکند .....

.هم نمازش را، هم دلم را ...

و می رود

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

بی همگان بسر شود

بی تو اصن بحثشو نکن!

بهار ...

و این همه دلتنگی؟!

نه ،

شاید فرشته ای

فصلها را به اشتباه

ورق زده باشد.

از کدام سو دورم می زنی؟

می خواهم از همان سو ...

دورت بگردم!

کمی گیجم کمی منگم عجیب است

پریده بی جهت رنگم عجیب است

تو را دیدم همین یک ساعت پیش

برایت باز دلتنگم عجیب است

omidvista
25-04-2011, 08:19
تـو راحت بـخواب من مـشق گریه هایـم هـنوز مـانده

گلبرگ به نرمی چو بر و دوش تو نیست
مهتاب به جلوه چون بنا گوش تو نیست
پیمانه به تاثیر لب نوش تو نیست
آتشکده را گرمی آغوش تو نیست

من را تو ببخش چشم من کور!
دستم برود به زیر ساطور!
تقصیر دلم نبود دزدی
چشم تو سیاه بود و مغرور!

شکر خدا نشد که عاشقت شوم

تقدیر این نبود که من لایقت شوم

یاد توا کنار دلم چال کرده ام

تا بیخیال تو و هق هق ات شوم

بسیار نمی خواهم
تنها کمی
برای چشم به هم زدنی
دستت را به من بده
تا دلت را در آغوش گیرم

omidvista
25-04-2011, 08:20
کلمه ای نیست

هیچ!

میان «من و تو»

این «واو» حرف بی ربطی است.

مهر تو در ساحل روحم وزید
چشم تو در گنجۀ عشقم خزید
با تو وفا کردم و لبخند تو
مار شد و کفتر جانم گزید

هنوز هم دلم تنگ می شود

برای محض حرف زدنت

و برای تکیه کلامهایت

که نمی دانستی

فقط کلام تو نبود

من هم به آنها ...

تکیه داده بودم!

در دل دردیست از تو پنهان که مپرس

تنگ آمده چندان دلم از جان که مپرس

با این همه حال و در چنین تنگدلی

جا کرده محبت تو چندان که مپرس

هر لحظه در کنار منی عاشقانه تر
با قلب عاشق و بدنی عاشقانه تر
تکرار شو حوالی دستان خسته ام
شاید مرا رقم بزنی عاشقانه تر

omidvista
25-04-2011, 08:25
یک سوزن از ابروی تو
با یک نخ از گیسوی تو
آرام می دوزد به هم
چشم مرا با روی تو

عاشقانه تر از این نیست
که در واپسین لحظات باورم
از بودن تو
باور نکنم
که رفته ای

تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست / محرمی چون تو هنوزم به چنین دنیا نیست
از تو تا ما سخن عشق همان است که رفت / که در این وصف زبان دگری گویا نیست .

عشق گلی است که اگر آن را به قصد تجزیه و تحلیل پرپر کنید
هرگز قادر نخواهید بود که آن را دوباره جمع کنید . . .

وقتی هستی
همه ‌ی هستی ‌ام را
با لبم
می‌ گذارم روی شانه ‌ات . . .

omid756
25-04-2011, 09:02
اينك كه عابران كوچه ي دلتنگي را به نظاره نشسته ام
فرسنگ ها با تو فاصله است
تو را در كوير خلوت دل
در ميان سنگيني نگاه هايي كه جز كينه در آن ها نتوان يافت
و در ميان نيزه هاي طلايي خورشيد
كه از تنگناي سينه ي ابرها
سپيده دم فرياد ميزنند
جستجو خواهم كرد
كاش امروز كبوتران سفيد خوشبختي به سوي چشمان تو پرواز كنند...

زندگي يعني؛
ناخواسته به دنيا آمدن
مخفيانه گريستن
ديوانه وار عشق ورزيدن
وعاقبت
در حسرت آنچه دل مي خواهد و
منطق نمي خواهد سوختن...

چشمانم تو را مي خواهند
تا به آنها راه و رسم گريه نكردن را بياموزي
دستهايم به سويت دراز است
كه آنها را به سوي شهر ببري
اما نمي دانم چرا
پاهايم با تو همراه نيست
كه بخواهي به خاكسترم بنشاني...

باد به جستجوي تو دفتر مرا ورق ميزند
خوب به رفت و آمد نفسم نگاه كن
در اين عرق ريزان
اي سنگ بزرگ من!
نسيمي مي طلبم
در كجا مي وزي و به من نمي رسي
چنان كه كوهي به كوهي!...

كاش يادت نرود
روي آن نقطه ي بيرنگ بزرگ
بين بي باوري اين آدم ها
يك نفر مي خواهد با تو تنها باشد
نكند كنج هياهو بروم از يادت...

omidvista
25-04-2011, 10:02
به سلامتی‌ مترسک که با لبخندی به پهنای وجودش و دستهایی باز به فراخی آرزویش در حسرت یک آغوش گرم جان داد

·

مچاله کن ، بشکن ، بند بزن ، خط بزن ، خلاصه راحت باش … ارث پدرت نیست ، دل تنهای من است

·
درد دارد … وقتی چیزی را کسر میکنی که با وجودت جمع زده ای . . .

.

به قلبم نشستی نگفتم چرا دلم را شکستی نگفتم چرا یکی خواب شبهای من را ربود چو دیدم تو هستی نگفتم چرا

·

عشق یعنی موسیقی اسم تو ساده اما تا ابد شنیدنی یعنی تو که بی بهانه ، بی دلیل بهترین دلیل عاشق شدنی....

omidvista
25-04-2011, 10:03
عمر من قد نميدهد به سفرت بگو كوتاه بيايد

·

هر روز تكراريست صبح هم ماجرای ساده ایست گنجشکها بی خودی شلوغش می کنند

·

نـتــرس از هجـــــ ـــ ـوم حـضــــــ ــــ ــورم .. چــــیزی جــــ ـــ ـز تـــنــهایی با من نیـــستـــــ ـــ ـ ..

·

من اگه خدا بودم... اینقدر هوای دو نفره رو به رخ تک نفره ها نمیکشیدم...

·

دوست داشتن یعنی اینکه محبت کنی حتی اگر تحقیر شوی بزرگی کنی حتی اگر کوچک شوی عشق بورزی حتی اگر محکوم شوی

omidvista
25-04-2011, 10:06
آن شب ... که مـــاه عاشـــقــانه هـــایمـان را ... تماشا می کرد ... آن شب که شب پره ها .. عاشــقـــانه تر .. نــــور را می جســـتند ...! و اتاقم .. سرشار از عطر بوسه و ترانه بود... ! دانستم.. تـــــو پـــژواک تمــــام عـــاشــقـانه های تاریخی...!

·

خدایا می شود استعـــــفا دهم؟! کم آورده ام ...!

·

رد پاهایم را پاک می کنم به کسی نگویید من روزی در این دنیا بودم.

.

همیشــــ ـــ ـه از آمدن ِ نــ بر سر کلماتــــــ ـــ ـ مـی ترسیــدَم !
نـ داشتن ِ تو ...
نـ بودن ِ تو ...
نـ ماندن ِ تو ... . . .
کــاش اینبــار حداقل دل ِ واژه برایــــ ـــ ـم می سوختـــــ ـــ ـ
و خبــری مـی داد از
نـ رفتن ِ تـــو ..

·

این روزها آب وهوای دلم آنقدر بارانی ست که رخت های دلتنگیم را فرصتی برای خشک شدن نیست

GORJI
25-04-2011, 10:28
خصلت آدما اينه که فراموشکارن ، اگه تو بري يکي ديگه رو در آغوش دارن

زندگي مثل ديکته است ، هي غلط مي نويسيم و هي پاک مي کنيم ، دوباره مي نويسيم و باز پاک مي کنيم ، غافل از اينکه يه روز داد مي زندد ورقه ها بالا !ا

بودنم را هيچ کس باور نداشت ، هيچ کس کاري به کار من نداشت ، بنويسيد بعد مرگم روي سنگ با خطوطي نرم و زيبا و قشنگ ، آنکه خوابيده در اين گور سرد بودنش را هيچ کس باور نکرد

چراغ دل تاريکم از اين خانه مرو ، آشناي تو منم بر در بيگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختي جان مرا آه مکن ، اشک مريز ، از بر عاشق دلداده غريبانه مرو

زندگي تلخ ترين خواب منست ، خسته ام ، خسته از اين خواب بلند

GORJI
25-04-2011, 10:29
وقتي که بود نمي ديدم ، وقتي مي خواند نمي شنيدم ، وقتي ديدم که نبود ، وقتي شنيدم که نخواند

هرگز در ميان موجودات مخلوقي که براي کبوتر شدن آفريده شده کرکس نميشود ، اين خصلت در ميان هيچ يک از مخلوقات نيست جز آدميان

يک هميشه يکه ! شايد در تمام عمرش نتونه بيش از يک عدد باشه ، اما بعضي وقتا همين يک ميتونه خيلي باشه ، يک دنيا ، يک سرنوشت ، يک دوست ، يک خاطره

اين اس ام اس رو واست فرستادم و الان خوشحالم ، چون مي دونم اسمم روي صفحه ي گوشيت افتاده ، حداقل يک ثانيه بهم فکر کردي و اين يک ثانيه براي من يک دنياست

نازنين بدون تو دنيا رو باور ندارم ، با تو از رمز طلسم قصه سر در ميارم ، لحظه ي سقوط من دست تو مثل معجزه اس ، شب ميترسه از خودش وقتي ميگم دوست دارم

GORJI
25-04-2011, 10:30
شکست عهد من و گفت هرچه بود گذشت ، به گريه گفتمش آري ولي چه زود گذشت ، بهار بود و تو بودي و عشق بود و اميد ، بهار رفت و تو رفتي و هرچه بود گذشت

وقتي دل تنها کالاييست که خدا شکسته ي آن را مي خرد ، پس چرا من به دست کسي که دلم را شکسته بوسه نزنم ؟

من و تو هر دو درگير يه حسيم ، همين حس غريب با تو بودن

گفتم که تو شيرين مني ، گفتي تو فرهادي مگر ؟ گفتم خرابت مي شوم ، گفتي تو آبادي مگر ؟ گفتم ندادي دل به من ، گفتي تو جان دادي مگر ؟ گفتم ز کويت مي روم ، گفتي تو آزادي مگر ؟ گفتم فراموشم مکن ، گفتي تو در يادي مگر ؟ گفتم خاموشم سالها ، گفتي تو فريادي مگر ؟ گفتم که بر بادم مده ، گفتي نبر بادي مگر

پاييز مي آيد ، زماني که خاطرات شيرين گذشته ي خودم را با تو به ياد مي آورم ، پاييز همچون بهار دل انگيز مي شود ، بيا و اينک مرا با خود به آن سوي درياها ببر ، شايد دگر براي پيوستن فرصتي نباشد

GORJI
25-04-2011, 10:31
گاهي وقتا آدما در عرض چند ثانيه دل کسايي رو که دوستش دارن ميشکنن ، منو بابت اون ثانيه ها ببخش

هميشه وقتي گريه مي کني ، اوني که آرومت ميکنه دوستت داره ، اما اوني که با تو گريه ميکنه عاشقته

سلام به قاصدک هاي خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقايقهايي که محکوم به عشقند و سلام به تو که محکوم به دوست داشتني

چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان ، نه به دستي ظرفي را چرک مي کنند ، نه به حرفي دلي را آلوده ، تنها به شمعي قانع اند و اندکي سکوت

بعضي وقتا زنداني کردن کبوترهاي قفس از هر کاري بهتره ، به شرطي که اون کبوتر تو باشي و اون قفس دل من

GORJI
25-04-2011, 10:31
دوري ز برم اي گل ريحان چه نويسم ، من مور ضعيفم به سليمان چه نويسم ، ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد ، با اين دل پر درد به ياران چه نويسم

من يه نامه ي عاشقونه ام بازم کن ، محتاج کمي نوازشم بازم کن ، هرچند که سکه سياهم اي دوست ، در قلک دل پس اندازم کن

اگه از تو ننوشتم فکر نکن سرم شلوغه ، توي زندگي يه وقتا تنهايي رمز عبوره ، اگه از چشات گذشتم فکر نکن عاشق نبودم ، مطمئن باش توي دنيا دل به تو سپرده بودم

پرستوها چرا پرواز کردين ، جدايي را شما آغاز کردين ، جداي بي وفايي قهر و دوري ، همه باشند گناه آشنايي

در آن غمگين غروب سرد تو از شهرم سفر کردي ، نگاهت برق طوفان بود و من افسوس مي خوردم ، شيار گونه هايم را گل اشکم نوازش داد ، و من از تو جدا ماندم ولي اي کاش مي مردم

GORJI
25-04-2011, 10:32
اين چرخ فلک عمر مرا داد به باد ، ممنون توام که کرده اي از من ياد

من آن ابرم که مي خواهد ببارد ، دل تنگم هواي گريه دارد ، دل تنگم غريب اين در و دشت ، نمي داند کجا سر مي گذارد

قلمي خواهم ساخت از ني باغ بهشت ، جوهر از شيشه ذات ، کاغذ از صفحه دل ، نور از شمع حيات ، تا بنويسم همه جا نام زيباي تو را

غربت را نبايد در الفباي شهر غربت جستجو کرد ، همين که عزيزت نگاهش را به طرف ديگري کرد ، تو غريبي

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ، اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ، شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش ، اجازه هست از آسمون ستاره بچينم برات ؟

GORJI
25-04-2011, 10:32
گر ز جهان بگذرم از تو نخواهم گذشت ، سر رود از پيکرم از تو نخواهم گذشت ، مردمک چشم من نقش تو بر خود گرفت ، ور همه جا بنگرم از تو نخواهم گذشت

مهرباني نقش هر نقاش نيست ، هر که نقشي را کشيد نقاش نيست ، نقش را نقاش معنا مي دهد ، مهرباني نقش يار است ، حيف که يار نقاش نيست

پاي من خسته از اين رفتن بود ، قصه ام قصه ي دل کندن بود ، دل که دادم به يارم ديدم ، راهش افسوس جدا از من بود

پيش بي درد دمي صحبت از درد مکن ، شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن ، مرد اگر نيست در آن شهر ولي کوه که هست ، تکيه بر کوه کن و تکيه به نامرد مکن

اگر شيري درنده در برابرت باشد بهتر از آن است که سگي خائن پشت سرت باشد

GORJI
25-04-2011, 10:33
از ديار آشنايي پا کشيدن مشکل است ، از تو اي آرام جانم دل بريدن مشکل است

دل رو زدم به دريا ، زدم برات پيامي ، فقط براي اينکه ، نگي که بي مرامي

اي نگاهت پلي از مخمل و از ابريشم ، روزگاريست که تنها به تو مي انديشم

به پرستو نبايد دل بست زيرا که او نازک دل است ، و مي گريزد از ما ، مانند باد از سرما ، و فراموش مي کند تمام روزهاي باهم بودن را

نه از قايق مي نويسم ، نه از زخم شقايق مي نويسم ، به ياد لحظه هاي با تو بودن ، به ياد آن دقايق مي نويسم

GORJI
25-04-2011, 10:33
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست ، او جانشين همه ي نداشتن هاي من است

تو کيستي که من اينگونه بي تو بي تابم ، شب از هجوم خيالت نمي برد خوابم ، تو چيستي که از هر موج تبسم تو ، بسان قايق سرگشته ي روي مردابم

دوست دارم هميشه از تو بنويسم بي آنکه در جستجوي قافيه ها باشم ، بي آنکه واژه ها را انتخاب کنم ، دوست دارم از تو بنويسم که مي دانم هنوز دوستم داري و هر سپيده دم يک سبد مهرباني از تو دريافت مي کنم

همه بغض من تقديم غرور نازنينت باد ، غروري که لذت دريا را به چشمانت حرام کرد

خيالت راحت ، ديگر اشکي نيست که به بالينت بريزد و احساس را شکوفا کند ، تنها بغضيست که فرو رفتنش حسرت در چشمانم مي تازد

GORJI
25-04-2011, 10:34
بي تو دري بودم به برون ، نگاهي به کران و صدايي به کوير

کدام کشور را فتح کنم تا حاضر شوي مرا شهردار دهکده ي قلبت کني ؟

من و مهتاب و شب و هواي عالي / عزيزم جاي تو خالي / عطر گل پر شده باز تو اين حوالي / من به ياد تو خوشم تو در چه حالي ؟

تا وقتي ياد هم هستيم خدا تو قصه ها گم نيست / دلامون چشمه ي مهره ، حريص خاک و گندم نيست

شاخه گلت سالها بود در ميان دفترت خوابيده بود ، بي اجازت امروز بيدارش کردم

omidvista
25-04-2011, 11:58
میدانی تنهایی کجایش درد دارد !!؟ انکارش

·

هوایت که به سرم می زند دیگر در هیچ هوایی، نمی توانم نفس بکشم! عجب نفس گیر است هوایِ بی توئی!

·

بند بند وجودمــــ ـــ ـ .. بـه بند بند وجود تــو بستــه استـــــ ــــ ـ با این همه بنــد چه قـــــ ـــ ـدر از هم دوریـــــــ ــــ ـم" ..

·

خاطراتــــــ ـــ ـ کودکیـم را ورق می زنــــ ـــ ـم و یک به یک ، عکسها را با نگاهــــ ــ ـم می نوشم عکسهـای دوران کودکیــــــ ــــ ـم طعـــــم خوبـی دارنــد ....

·

کاش میدانستی لحظه هایم بی تو تنهاست....

K I N G
25-04-2011, 16:44
گرچه جدا از تو ولی ، همیشه با تو زیستم
من و تویی نکن که من ، کسی به جز تو نیستم . . .
.
.
.
یعنی گلی که بر سر شاخه ببویمت؟
یا آن شراب نابی و باید بنوشمت؟
اصلاً چه حرفهای مفت که در شعر می زنند!
باید تو را بغل نموده و محکم ببوسمت!
.
.
.
وقتی هستی
همه ‌ی هستی ‌ام را
با لبم
می‌ گذارم روی شانه ‌ات . . .
.
.
.
وقتی دلت با من نیست ، بودنت مشکلی را حل نمی کند . . .
.
.
.
چی باعث میشه یادم بیفتی !؟
به همه بفرست جوابای جالب میگیری !
(اول جواب من )

K I N G
25-04-2011, 16:44
.
.
.
به دام آن دو زلفانت اسیرم / غم هجرت نموده سخت پیرم
بود این آخرین حرفم دم مرگ / الهی [... جان] توبمانی من بمیرم . . .
.
.
.
.
.
.
شب قراریست که ستاره ها برای بوسیدن ماه می گذارند
و چه زیباست شرم زمین که خودش را به خواب می زند . . .

.
.
.
همیشه از فاصله ها گله میکنیم شاید یادمان رفته که
در مشق های کودکی برای فهمیدن کلمات کمی فاصله هم لازم بود!

K I N G
25-04-2011, 16:45
دیدی همان یک مشت دانه ی احساسی که پاشیدی
چه طور خیال پرواز را از سر این پرنده پراند؟!
.
.
.
برای من از دور دست تکان نده ، من تو را همین نزدیکی گم کرده ام . . .
.
.
.
باز یقه ام را چسبیده ای…
که برایم شعر بگو،
معشوقه…
شعر تویی
این نوشته ها بهانه اند…
.
.
.
در میان همگان گشتم و عاشق نشدم / تو چه کردی که تو را دیدم و دیوانه شدم . . .
.
.
.
در این زندان تنهایی ، به هر سو هرکجا هستم
از این بابت دلم شاد است که گاهی میکنی یادم . . .

GORJI
26-04-2011, 07:42
قلب من در شهر چشمان تو جا مانده / قدر يک شب هم شده از آن پرستاري بکن

ردپايم بي صداست / عشق من بي انتهاست / ردپاي اشکهايم را بگير / تا بداني خانه ي عاشق کجاست

غم داشتن بخشي از زندگيست ولي غمخوار نداشتن عذاب زندگيست ، غمخوارتم رفيق

آهاي ناز نمک دار / منم عاشق تب دار / ببين دل تو دلم نيست / واسه لحظه ي ديدار

سکوت سرد فاصله ها تنم را ميلرزاند ، بياد روزهايي که بودنت را نفهميدم

GORJI
26-04-2011, 07:42
تو بشو ساحل قلبم / من ميشم ماهي مرده / تا بگن به عشق ساحل / لب دريا جون سپرده

در کنج دلم عشق کسي لانه ندارد / کس جاي در اين منزل ويرانه ندارد / دل را به کف هرکه بدادم پس آورد / کس طاب نگهداري ديوانه ندارد

چو گل هاي شقايق داغدارم / بيا پروانه شو بنشين کنارم / بزن مرهم به زخم قلبم اي دوست / که خنجر خورده ي اين روزگارم

دگر عاشق نخواهم شد که معشوقان جفا کارند / روم کنجي ز ميخانه که مي نوشان وفا دارند

عشق يعني همه چيز رو در راه هدف مقدس دادن و در پاداشش هيچ رو نخواستن

GORJI
26-04-2011, 07:43
ميخوام که عاشقت بشم / گل شقايقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم

دوستي يعني که ما باور کنيم ، يک دل ديگر ارادتمند ماست

اين عشق است که ميسازد و مي سوزد و شايد ترانه ايست که هردم آوايش در دل جاريست ، ليکن هرچه هست زيباست

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، تنها گناهي است که توبه نخواهم کرد

ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خريديم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چي رو ميديم ؟

GORJI
26-04-2011, 07:43
قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم ، گر رهايم سازي ، به خدا خواهم مرد ، من به زنجير تو عادت دارم ، تو محبت کن بگذار تا عمريست ، من بمانم چو اسيري به حريم قفست

آسمان فرصت پرواز بلنديست ولي / قصه اينست چه اندازه کبوتر باشي

دلم تنهاي تنهاست ديگه از همه سيره / ولي با همه درداش براي تو ميميره

مثل باران خاطراتت ماندنيست / لحن پر مهر صدايت خواندنيست / گرچه ما اندک زماني در کنارت بوده ايم / تا ابد مهر و وفايت ماندنيست

هر شب که انتظارت را مي برم به روز / شرمنده ام که بي تو نفس ميکشم هنوز

GORJI
26-04-2011, 07:44
ثانيه ها مي گذرند ، چشم به ساعت دوختم ، تو در يک قدمي من از من فرسنگ ها دوري ، کاش مي توانستم گامي بردارم

به لبخندي مرا از غم رها کن / مرا از بي کسي هايم جدا کن / اگر مردن سزاي عاشقان است / براي مردنم هر شب دعا کن

من از اظهار نظرهاي دلم فهميدم / عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند

تا کجا بايد سفر کرد تا کجا بايد دويد / از کجا بايد گذر کرد تا به قلب مهربان تو رسيد ؟

تکيه گاه بودنم براي ماندن و بودن با تو ، براي لحظات دلدادگي ، براي لحظه اي تنها شدن با تو ! براي چشم دوختن هميشگي در چشمانت ، ثانيه ها آتش مي زنند بر جسم و جانم

GORJI
26-04-2011, 07:45
عشق تو به تار و پود جانم بسته است / بي روي تو درهاي جهانم بسته است

وقتي دوتا دوست با هم صميمي اند ، مرگ فقط يکي را داغدار مي کند ولي جدايي هر دوتا رو

خدا از بهترين ها فقط يه دونه خلق کرده ! دقت کردي که چقدر تنهايي ؟

شانه هايت را براي تکيه انتخاب کردم ، تو پناه مني در لحظه هاي بي قراريم ، در عبور بادهاي خزان ، روي باغ شانه هايت هر وقت اندوهي نشست در حمل بار غصه ات با شوق شرکت مي کنم

ميخوام امشب دلم رسوا کنم، هرچي تو سينه دارم پيدا کنم، ميخوام امشب با يه عالمه کلمه، تو رو معنا بکنم گرچه کمه، ميخوام امشب با دو تا جام شراب، دل ديوونه کنم خراب خراب، ميخوام از رو نت هاي توي صدات، بنوازم يه ترانه راست راست، ميخوام از صحن چشماي تو، دل ديوونه بدزدم مثل تو، ميخوام از هر تب و تاب و بي قرار، بکنم از هر بي قرار قرار قرا، ميخوام از گل بوسه رو لبام، اي واي جوهر خودکارم تمام

omidvista
26-04-2011, 10:51
فرق است میان دوست داشتن و داشتن دوست. دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است.

·

قطار می‌رود تو می‌روی تمام ایستگاه می‌رود و من چقدر ساده‌ام كه سال‌های سال در انتظار تو كنار این قطار ِ رفته ایستاده‌ام و همچنان به نرده‌های ایستگاهِ رفته تكیه داده‌ام!

·

مثل سیب سرخ قصه ها عشق را از میان دو نیمه می کنیم نیمه ای از آن برای تو نیمه دگر برای من بعد....... نیمه ها هم از میان دوپاره می شوند پاره ای از آن برای روح پاره ی دگر برای تن

·

ذره ذره بی من فارغ از ما
در موازای تو نعره می زنم
گم شده ام
نه در دیروز
از یاد رفته نه در امروز
متلاشی نه در فردای
نا دیده جایی دور از زمان و مکان،
معلق نه دستم به دست دوست ماند
نه پایم به راه یار رفت
مرا به دست کدامین نظر بند سبز می سپاری
من چشم خورده ام

·

سر گرد انم مثل گل آفتاب گردان در روزهای ابری.

omidvista
26-04-2011, 10:52

·

تنها بنايي که هر چي بيشتر بلرزه، محکم تر مي شه، دل آدمي است.

·

نگران خودمم که چجوری بی تو بمونم
دوری و ندیدن تو کار من نیست ، نمی‌تونم
نگران لحظه‌هامــم ؛ که منو بی تو نمی‌خوان
نگران دستایی که تو نبــاشـی خــیلی تنهــان
اینقدر دوســـت دارم کــــــه ،
نگران خودمم
اما باز جونمو میــــــدم
واسه با تو بودنم
نه میشه بی تو بمونم ،
نه می‌دونم که می‌مونی
همه‌ی ترسم از اینه
، یه روزی پیـشم نمونی
نگران لحظه‌هامم ؛ که منو بی تو نمی‌خوان
نگران دستایی که تو نباشی خیلی تنهان
اینقدر دوســـت دارم کــــــه ،
نگران خودمم
اما باز جونمو میــــــدم
واسه با تو بودنم

·

گاه سکوت يک دوست معجزه ميکنه ، و تو مي آموزي که هميشه ، بودن در فرياد نيست

·

هر روز یک آرزو روئیده می شود.در ذهن خسته ام گویی با هر آرزو قفلی به درهای دردها بسته ام درد های در قفس بیدار گرچه خسته اند دستان امید را در قفس با مرگ بسته اند هر آرزو که می کنم آمین آرزوهای دیگر است در دل هنوز هم آمین یک باور است

omidvista
26-04-2011, 10:53
دیدی همان یک مشت دانه ی احساسی که پاشیدی چه طور خیال پرواز را از سر این پرنده پراند؟!

·

همیشه از فاصله ها گله میکنیم شاید یادمان رفته که در مشق های کودکی برای فهمیدن کلمات کمی فاصله هم لازم بود!

·

شب قراریست که ستاره ها برای بوسیدن ماه می گذارند و چه زیباست شرم زمین که خودش را به خواب می زند . . .

·

·

omidvista
26-04-2011, 10:54
مواظبم باشید !! دست هایم را بگیرید .. می گویند آلزایمر گرفته ام ! اما مــن .. فقط .. . .....دنیایتان را دیگر نمی شناسم ..!!

·

کوچه‌های قدیمی را باریک می‌ساختند، تا آدم‌ها به هم نزدیک‌تر شوند… حتی در یک گذر؛ ما انسانها اکنون چقدر از هم دوریم ...

·

مرد ها در چار چوب عشق٬ به وسعت غیر قابل انکاری نا مردند! برای اثبات کمال نا مردی آنان٬ تنها همین بس که در مقابل قلب ساده و فریب خورده ی یک زن ٬ احساس می کنند مردند. تا وقتی که قلب زن عاشق نشده ٬ پست تر از یک ولگرد٬ عاجز تر از یک فقیر و گدا تر از همه ی گدایان سامره. پوزه بر خاک و دست تمنا به پیشش گدایی میکنند. اما وقتی که خیالشان از بابت قلب زن راحت شد ٬ به یک باره یادشان می افتد که خدا مردشان آفرید!!! و آنگاه کمال مردانگی را در نهایت نا مردی جست و جو میکنند......

·

آدم به خدا خیانت کرد!
خدا درد آفرید!
غم آفرید!
تنهایی آفرید!
بغض آفرید!
اما راضی نشد!
کمی فکر کرد!
و آنگاه عشق آفرید! نفس راحتی کشید!
انتقامش را گرفته بود از آدم …!

·

باز یقه ام را چسبیده ای… که برایم شعر بگو، معشوقه… شعر تویی این نوشته ها بهانه اند…

·

omidvista
26-04-2011, 11:03
تورا سخت دوست داشتم ، ولی درگاه محکومم کرد به جدایی . می خواستم برای ازدست دادنت چند قطره اشک بریزم اما تمام اشکانم را برای به دست آوردنت ریخته بودم .

·

هی فلانی....؟می داني؟ ميگويند رسم زندگی چنين است!!!!!!!!!!!!!!! مي آيند................. می مانند....................... عادت می دهند............ و می روند!!!!!!!!!!!!!..... و تو در خود می مانی.....و تو تنها می ماني ..تك و تنها راستی نگفتی؟ رسم تو نيز چنين است؟ مثل همه ی فلانی های هستی؟؟؟

·

چه فرقی میکند مهره ی سیاه باشم یا سفید ، چشمانت با اولین حرکت ماتم میکند !

·

من هنوز چیزی نگفتم که تو طاقتت تموم شد باقی شو بگم می بینی گریه هات کلی .... شد حال من خیلی عجیبه دوست دارم پیشم بشینی من نگاهت بکنم تو٬ تو چشام عشقُ ببینی... اولش گفتم یه حسه یا یه احترام ساده اما بعد دیدم که عشقه اخه اندازش زیاده تو بازم طاقت اوردی مثل پونه ها تو پاییز سر نوشت تو سپیده ماجرای من غم انگیز

·

هی سوأل و هی سوأل هی دلم لبریز تفسیر محال هی خیالم رنگ رنگ از یاد تو هی دلم در انتظار لحظۀ دیدار تو هی بهانه از نبودنهای تو هی هراسانم فراموشم کنی چون چراغی، با طلوع صبح خاموشم کنی هی تنم میلرزد اینجا نیستی سردم است و فکر سرما نیستی هی تو میخندی به رویاهای من کی تو باور میکنی شکل محبتهای من هی تو عشقی، من تمنایی خموش می بری از یاد من هی عقل و هوش هی به قلبم هی نزن آرام من باش تا باشم کنارت عشق بی پروای من

omidvista
26-04-2011, 11:46
خواهش میکنم: بی حوصلگی هایم را ببخش، بداخلاقی هایم را فراموش کن، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر، در عوض من هم تو را میبخشمکه مسبب همه ی اینهایی.
_________
کسی هست آغوشش را، شانه هایش را به من قرض دهد؟ تا یک دل سیر گریه کنم؟ بدون هیچ سوال و دلداری و نصیحتی.؟
_________
زیر سایه بون چشمات تو شبستون نگاهت، یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم، بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون، میون نامهربونی تا بخویی برات میمیرم
_________
بعضی از فرشتها بال دارند و بعضی هاشون ندارند مثل دوست، تقدیم به تو فرشته ی بی بالم که به وجودت می بالم

_________
روزهای دور از تو را هرگز نخواهم شمرد، تا همیشه بگویم همین دیروز بود

omidvista
26-04-2011, 11:46
به اندازه ی چای داغ شب های امتحان دوست دارمت!!!
اما… اضطراب نمیگذارد، نه گرمایت را حس کنم، نه آرامشت را
_________
هر وقت کم میآورم میگویم اصلا مهم نیست، اما تو که میدانی نبودنت چقدر برایم مهم است!
_________
به خوابهایم سرک نکش وقتی در لحظات بیداری ام حضور نداری!!!
_________
در هجوم لحظه های پوچ جدایی، سکوت تنها یادگار با تو بودن است
_________
وقتی همه جا برفه و یخه، سر خوردن یه بهونه است تا دستهایی را که دوستش داری محکمتر بگیری ( من این پیامک رو خیلی دوست دارم )

GORJI
26-04-2011, 13:09
چقدر در تاريکي
مشق ِ رفتن کنم؟

بيا و تکليف مرا
روشن کن

نمي گذاشتم به آساني دلم را ببري

اگر مي دانستم بعد از تو زندگي كردن چقدر دل مي خواهد !!؟

تابستان که ميشود دلم شور ميزند

??

نکند طعم گيلاس هاي بازار مرا از خاطرت ببرد!ا

دختري را مي شناسم که هر شب براي ستاره ها شعر مي خواند و آنها به او زبان آسماني مي آموزند

روزي پرسيدم: ديشب چه واژه اي آموختي؟

سردم است?ا

و ديگر "دوستت دارم" تو هم گرمم نمي کند

شرمنده نگاهم کرد و چشمک زد

GORJI
26-04-2011, 13:10
نه چتر با خود داشتي
نه روزنامه
نه چمدان
عاشقت شدم!ا
از کجا بايد مي‌فهميدم مسافري؟

دوستت داشتم
چنان که کودکان ِ دبستاني
زنگ ورزش را

اگه يه روز يه شاپرک / تو خونتون کشيد سرک

يه خرده ياد من بيفت / نگو ولش کن به درک

اگه امشب خيس شدي نترس، جيش نکردي!ا

من برات يه دريا بوس فرستادم !!!ا

زود باش از قلبت يک کپي بگير، چون مي خوام اصلشو بدزدم !ا

GORJI
26-04-2011, 13:10
رو خراب ترين خرابه ي تخت جمشيد مي نويسم

خرابتم رفيق!ا

با تو هميشه ، بي تو نمي شه !ا

قلب من جايگاه رفيقي است که شقايق ها حسرت آن را مي خورند

نرم افزار عشقت توي قلبم نصب شده

مي خواهم "آپ ديتش" کنم. لطفا?' گوشيتو بذاز رو قلبت !ا

يه سکه رو بنداز بالا

اگر شير اومد، دوستت دارم

اگر خط اومد، شک نکن دوستت دارم !ا

GORJI
26-04-2011, 13:11
دانى که چه ها چه ها چه ها مي خواهم؟ / وصل تو من بى سر و پا مي خواهم

فرياد و فغان و ناله ام دانى چيست؟ / يعنى که تو را تو را تو را مي خواهم

گر تو يارم نشوي آخر خرداد من است / فکر بي تو شدنم دشمن بنياد من است

تا زماني که تو شيريني و دوري ز دلم / رنگ خون بر جگر اين دل فرهاد من است

سه شرط آدم رو عزيز ميکنه

??

??

??

دنبال چي ميگردي ؟

تو بدون شرط عزيزي !ا

من از آن مي ترسم که دوست داشتن را مثل مسواک زدن بچه به من و تو تذکر بدهند

با اشکي که از دوريت بر چهره دارم / تو را تا صبح محشر دوست دارم

GORJI
26-04-2011, 13:11
يه آسمون گل قشنگ تقديم يک نگاه تو / اين دل تنهاي غريب فداي روي ماه تو

اينو من نبايد بهت بگم ولي تو يه عيب خيلي بزرگ داري که نمي شه دوستت نداشت!ا

مي نويسم اين پيامک را به دوست

اي پيامک صورت او را ببوس

اگه عشقت کورم کنه مهم نيست، حس بودنت قشنگتر از ديدن دنياست

شنيدم بوسه پلي است ميان قهر و آشتي

طالب شدم هي قهر کنيم هي آشتي!ا

GORJI
26-04-2011, 13:12
يه گل برات فرستادم اگه نرسيد ببين تو چقدر گلي که روش نشده بياد !ا

مي خوام برم ونيز

پيدا کنم يه ميز

خيلي تر و تميز

با يه چاقوي تيز

روش بنويسم يه ريز

دوستت دارم عزيز!ا

بي جهت نيست که در کنج دلم جاي داري / خوشگلي، بانمکي و چشم زيبا داري

ميخوام بگم دوست دارم سه جوري / عاشقتم ديوونتم يه جوري / عشق مني جون مني که دوري / چطور بگم i love you چه جوري

نزار که از سکوت تو پرپر بشن ترانه ها، دوباره من بمونم و خاکستر پروانه ها، چيزي بگو اما نگو از مرگ ياد و خاطره، کابوس رفتنت بگو از لحظه هاي من بره

LIDA
26-04-2011, 21:38
موقع Delete فولدر خاطراتت

ذهنم error می دهد،

گمانم یکی از فایلها در حال اجراست . . . !

تو که میدونی من زیاد به خیابونا وارد نیستم

.

.

.

میشه بگی از کدوم طرف میشه قربونت برم؟؟

من باید کدوم کشور رو فتح کنم تا تو حاضر بشی منو شهردار ثابت دهکده ی قلبت بکنی ؟

یادت باشه...گاهی وقت ها مثلا آخر شب ها که می خوای بخوابی یه دل تنهایی هست که یکم اون ور تر می تپه برای تو

تبسم بدون اینکه دهنده اش را فقیر کند گیرنده اش را ثروتمند می کند

LIDA
26-04-2011, 21:44
باران من ، روزی باریدی بر تن خسته من ، قلب من شد عاشق تو!

همیشه چشم به راهت مینشینم ، این شده کار هر روز من که حتی قبل از آمدنت در زیر باران بی قراری خیس میشوم
هوای چشمهایم ، هوای آمدنت است ، از عشق تو دیوانه شدن ، یک حادثه بی تکرار است

تو همان بارانی، زیرا مثل باران پاک و زلالی ، مثل لحظه آمدنش پر از شور و التهابی
قلبم…. قلبم …. قلبم… تند تند، تند تند ، میتپد به عشق آمدنت

آن سوی سرزمین ها ، نمیدانم کجاست ، دور نیست ، لحظه آمدنت نزدیک است
ذهن من به لحظه در آغوش کشیدنت درگیر است ، تنهایی دیگر به سراغ من نیا که خیلی دیر است،

نمیتوانم باور کنم که وجودم نیز دیگر مال خودم نیست ،با وجودی دیگر درگیر است ، قلبم دیگر مال خودم نیست جای دیگری اسیر است

LIDA
26-04-2011, 21:59
خسته شدم از نشخوار مکرر خاطرات کهنه، دلم علف تازه پیراهنت را میخواهد ،نفسم را به عطر تنت معطر کن

می روی و رنگ ها را با خودت می بری

نقاش می میرد

در این دنیای سیاه و سفید

لای خاطرات تلخم یاد تو همیشه شیرین

تا ابد می پرستمت

نازنین

رفیق دیرین

هرگز از یادم نمی روی زیرا
چه بخواهم ، چه نخواهم
تو دوباره متولدم کردی
و شعر گفتن و عاشق بودن را یادم دادی
هرگز از یادم نمی روی ری را

بخوان مرا خط به خط

معنایم کن واژه به واژه، حرف به حرف

تمام بغض هایم، اشک هایم، نگفته هایم را مرهم باش...

که من از برم این قصه ی تنهایی را.

.Infernal
27-04-2011, 11:44
نبودنت ، حجم بیشتری از قلبم را ، نسبت به بودنت تسخیر کرده

این روزها ،دوست دارم تورا داشته باشم -
تا اینکه ،تورا دوست داشته باشم
در آسمان غزل عاشقانه بال زدم
به شوق دیدنتان پرسه در خیال زدم
کتاب حافظم از دست من کلافه شدست
...چقدر آمدنت را چقدر فال زدم

هر وقت مي بينمت آروم آرومم، وقتي نمي بينمت قلبم مي لرزه، وقتي صداتو نميشنوم دلم تنگ تنگه، ولي چون دلتنگ توام برام شيرينه

دوسش داري؟ بهش بگو، منتظرشي؟ بهش بگو، شبا به خاطرش نميخوابي؟ بهش بگو، اما هيچوقت بهش دروغ نگو که دروازه ي جدايي ها دروغه

.Infernal
27-04-2011, 11:45
رفاقت مثل آدم برفي ميمونه ، درست کردنش راحت اما نگه داشتنش سخت !

داره برف مياد به اسمون نگاه کن هروقت برف سياه باريد بهم خبر بده ، اون موقع من ديگه دوستت نخواهم داشت

وقتي بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدي تا دلتنگيم را تکانده باشي ! به چه دلخوش کرده اي ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفي ؟

* * * * * * * * * * * * * * *

من اگر دختر نفرين شده ي اندوهم، يا که از نسل گلي هرزه ميان کوهم، تو همان آدمک چوبي پيمان شکني که فقط لايق آتش زدني

گفتم به گل زرد چرا رنگ مني، افسرده و دلتنگ چرا مثل مني، من عاشق اويم که رنگم شده زرد، تو عاشق کيستي که هم رنگ مني

.Infernal
27-04-2011, 11:46
در خیال من بمان ، اما خودت برو .
آنکه در رویای من است مرا دوست دارد ، نه تو
نداشتمت و نداشتنت را چه سخت تجربه كردم...حال كه در كنارمی ترس نداشتنت را تجربه می كنم...!
دیگر به عقربه های ساعت هم اعتمادی نیست...
چه کند می شمارند لحظه های بی تو بودن را!!!

مثل باران خاطراتت ماندنی است¤لحن پرمهر صدایت خواندنیست¤گرچه من اندک زمانى در کنارت بوده ام¤تا ابد مهرو صفایت در وجودم ماندنیست.
یه تیکه سلام ، دو فنجون مکث ، یه لحظه سکوت ، به احترام آرزوهامون

.Infernal
27-04-2011, 11:46
گر مذهب مردمانِ عاقل داری / یک عشق بسنده کن که یک دل داری . . .
یا بفرما به سرایم، یا بفرما به سر آیم / غرضم وصل تو باشد، چه تو آیی چه من آیم
خداوندا تو ستاری / همه خوابندو تو بیداری
به حق خوابو بیداری / عزیزم را نگهداری
درقطره اشکم همه دم نقش تودیدم، این هدیه خوبیست که ازآب گرفتم.هرگز نتوانی که ز من دور بمانی، چون عکس تو را در دل خود قاب گرفتم

کاش میشد بوسه ها را قاب کرد
توی نامه سوی تو پرتاب کرد
کاش میشد عشق را تقسیم کرد
آنرا مثل گل به تو تقدیم کرد.

.Infernal
27-04-2011, 11:47
عاشق خام میگه: چون به تو نیاز دارم دوستت دارم ،
عاشق پخته می گه : چون دوستت دارم بهت نیاز دارم

مـــرا یک شــب تحمل کن که تا باور کنـی ای دوست ،
چگونـه با جنون خود مـدارا می‌کنم هـر شــب!

ساعتها را جلو می کشند
وقت ِ شرعی ِ چشمانت زودتر از راه خواهد رسید
رکعتی بر بوسه نگاهت خواهم گذاشت
ربّنا لااقل آتنا…!

گرچه از فاصله ی ماه ز من دورتری
ولی انگاه همین جا و همین دور و بری
ماه می تابد و انگار تویی می خندی
باد می آید و انگار تویی می گذری

دانی از زندگی چه می خواهم
من تو باشم تو پای تا سر تو
زندگی گر هزار باره بود
بار دیگر تو بار دیگر تو

GORJI
27-04-2011, 14:11
تو چشمام نگاه کن ببين چه بيقرارم با هر نگاه هزاربار ميگم دوست دارم

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي.

سيل دريا ديده هرگز بر نمي گردد به جوي
نيست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

خيال مي کردي قلب من تاب شکستن نداره منتظري بازم دلم پيش دلت کم بياره مرام من تو عاشقي يکدلي و صداقته وقتي ميگم نوکرتم اين آخر رفاقته

در پاسخ نامه ام گل يخ دادي
هربار مرا وعده دوزخ دادي
يک بار برو کلاس خياطي عشق
شايد که خدا کرد و به ما نخ دادي

GORJI
27-04-2011, 14:11
پروانه نمي ميرد تا گل به بغل دارد
اين سينه نمي ميرد تا عشق تورا دارد.

اگه بگم خرابتم قول ميدي تعميرم كني؟

اي نگاهت رونق فرداي من ، در تو معنا مي شود دنياي من
اي كلامت بهترين اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوي روياي من

وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتي

لبريزتر از هزار پيمانه شديم ديوانه‌تر از هزار ديوانه شديم ديديم گلي به روي ما مي‌خندد از پيله درآمديم و پروانه شديم

GORJI
27-04-2011, 14:12
اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،‌ گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است.

عاشق آن نيست كه عشق تكه كلامش باشد. عاشق آن است كه وفاداري مرامش باشد.

زندگي درك همين امروز است . ظرف ديروز پر از بودن توست . شايد اين خنده كه امروز دريغم كردي ، آخرين فرصت همراهي ماست.

شاد باش كه از شادي تو دلشادم ، تا تو شادي ز غم هر دو جهان آزادم ، لذت زندگي من همه خرسندي توست ، بي وفايم كه وفايت برود از يادم ...

رو ساحل سرخ دلت اسم كسي رو حك نكن
به اينكه من دوستت دارم حتي يه لحظه شك نكن...

GORJI
27-04-2011, 14:13
مي شود اي دوست آيا آن نگاهت را خريد ؟
يا براي آسمان ها روي ماهت را خريد؟

من دلم لبريز از آشوب و زنگار رو غم است
مي شود آيينه وش يه لحظه آهت را خريد؟

شب بهت اس ام اس دادم که بگم : دنیام تاریکه مثل شب ، تنهام مثل ماه ، کوچیکم مثل ستاره ، اما دوستت دارم قد آسمونی که اندازه نداره ...

من ریسمان عشق ترا پاره می کنم.شاید گره خورد و به تو نزدیکتر شوم

اگه خرابي خرابتم
اگه مستي شرابتم
اگه هستي كنارتم
اگه نيستي به يادتم

omid756
28-04-2011, 14:03
قشنگترين نگاهم رابراى تو كنار گذاشته ام تابدانى باتمام وجودم منتظر ديدار توام...

حالا كه آمده اي چترت را ببند، در ايوان اين خانه جزمهرباني نمي بارد...

هر شب که انتظارت را ميبرم به روز
شرمنده ام که بي تو نفس ميکشم هنوز

من به چشمهاي بيقرار تو قول ميدهم؛ ريشه هاي ما به آب و شاخه هاي ما به آفتاب ميرسد، ما دوباره سبز مي شويم...

درمكتب ما رسم فراموشي نيست
در مسلك ماعشق هم آغوشي نيست
مهر تو اگر به هستي ما افتاد
هرگز به سرش خيال خاموشي نيست

omid756
28-04-2011, 14:16
نگاهم كرد و پنداشتم دوستم دارد، نگاهم كرد، در نگاهش هزاران شوق را خواندم، نگاهم كرد، دل به او بستم، بعدها فهميدم كه فقط نگاهم مي كرد...

انتظار سخت است، فراموش كردن هم سخت است اما اينكه نداني بايد انتظار بكشي يا فراموش كني از همه سخت تر است...

هر روز برايت رؤيايي باشد در دست نه در دوردست، عشقي باشد در دل نه در سر، و دليلي باشد براي زندگي نه روزمرگي...

نیاباران
زمین جای قشنگی نیست، من ازاهل زمینم، خوب میدانم که گل درعقد زنبوراست ولی ازیک طرف پروانه راهم دوست میدارد
نیا باران...

تا تو مراد من دهي، كشته مرا فراق تو*‎تا تو به داد من رسي،من به خدارسيده ام

omid756
28-04-2011, 19:02
من كه دل تنگ توام در دل تنگم گله هاست
آري بیتاب شدن عادت بی حوصله هاست
مثل عكس رخ مهتاب كه افتاده در آب
‎در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست

شبي پرسيدمش با بيقراري
به غير از من كسي را دوست داري
دو چشمش اشك شد از شرمساري‎
‎ميان گريه هايش گفت آري

خدایا در فراغ دوست بگیر از من دنیا را
اگر بی عشق او باشم نبینم صبح فردا را

آرزو مي كنم هيچ راه نجاتي نداشته باشي وقتي غرق خوشبختي هستي . . .

اي بيخبر از محنت روز افزونم‎
‎دانم كه نداني از جدايي چونم
‎باز آي كه سرگشته تر از فرهادم‎
‎درياب كه ديوانه تر از مجنونم

omidvista
29-04-2011, 10:00
شب را باید لمس کرد
آفتاب را حس کرد ؛
و باران را فهمید

در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی !
تا مباشد رایگان مهرت گروگان کسی !
شیشه ای ، خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی !
صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی!

مدادت را بردار وبه جای خط چشم کمی خجالت بکش !!!

میدونی چراوقتی می خوایی بری تورویاچرا چشماتو می بندی؟....... میدونی چراوقتی می خوایی گریه کنی چشماتو می بندی؟.......... حتی وقتی می خوایی کسی رو ببوسی چشماتو می بندی؟ چون قشنگ ترین چیزهای این دنیا دراین لحظات قابل دیدین نیستن

دیروز تاریخ است... امروز می گذرد... و فردا معمایی است که در راه است...!

omidvista
29-04-2011, 10:02
اینک در جاده ی سرنوشت خود تنها می نشینم و چشم به راه پرپیچ و خم تقدیر، دست به آسمان بلند می کنم و زمزمه کنان فریاد میزنم: تنهایم ؛ تنهای تنها...

یادمان باشد اگر از هم دور شدیم ؛ این صدای نفس خاطره هاست که چنین دلگرمیم...

از خدا خواستم تا دردهایم را از من بگیرد خدا گفت: نه! رها کردن کار توست. تو باید از آنها دست بکشی.

قصد کردم.... شبها ،سر بر بالین شعر بگذارم.... و هر صبح، دیوانه وار، قلم زن کاغذهای پاره باشم... تا شاید هوای دلگیر تنم...........رها کند این روح بی قرارم را. قصد کردم.......هردم که چشم های غبار گرفته ام هوای باریدن گرفت.... قدم زن کوچه های باران باشم... تا شاید غریبه های سود جو نبینند.........اشکهای دربه درم را. قصد کردم............دل زخم خورده ام را..... در حریری از مرهم غصه های عمیق بپیچم و بر بال نسیم بگذارم..... که پر بکشد به شهر رنگهای قشنگ ..... تا شاید از یاد ببرد اینهمه خاکستری را. قصد کردم........بگریزم از این درد.......... رها شوم از این دلتنگی.......... که دیگر بس است مرا! بس است مرا!غرق شدن در افکاری که مال من نیست....... بس است ! پرسه زدن در حریمی که غریبه و نا آشناست..... بس است دیگر!.....

زندگی شطرنج دنیا و دل است
قصه پر رنج صدها مشکل است
شاه دل، کیش هوسها می شود
پای اسب آرزوها در گل است
فیل بخت ما عجب کج می رود
در سر ما بس خیالی باطل است
ما نسنجیده پی فرزین او
غافل از اینکه حریفی قابل است
مهره های عمر من نیمش برفت
مهره های او تمامش کامل است

omidvista
29-04-2011, 10:04
سخت است ...آن بوسه ها را نمیتوان دیگر ارزانی كسی كرد ...نمی توان هرگز هرگز حتی ذره ای از گرمای این دستهای دور از تو را به كسی بخشید ....سخت است بی تو ...در كنار هیچ غریبی قدم به قدم شد ....من بار اینهمه انتظار را نمی توانم به دوش بكشم ...

چقدر تنهایم اینروزها ...مامن شانه های کسی را می خواهم تا قدری بگریم .... میروم ...بی آنکه دلم را ببرم.... بی آنکه عشقت را ذره ای کمرنگ کنم هنوز سیاه پوش نداشتن توست قلب همیشه رنجورم

بلند که شدم پاهایم میلرزید ...انگار نمی خواست که برود .... میخواست بماند ...اما آنقدر غرق گریه بودم که هوای آنجا خفه ام میکرد.....

مثل مردن می مونه ...............تن دادن به چیزی که تو دلت نمی خواد و واسه لبخند یه عزیز دل اینکارو بکنی ...

غم كه از نگاهت جاریست دلم شور میزند..... چه شد كه هوای دلت اینگونه ابریست؟؟ فقیر شد ...نگاهم بس كه تو را ندید.....نفسهای مُدام و تنگ خفه ام كرد این هوای سنگین بی تو بودن.. مانده ام در عمق فاجعه ی از دست دادن تو... چرا مرا از این ژرف ....این تاریكه ی متروك نجات نمیدهی

omidvista
29-04-2011, 10:07
گم شدم ....در هجای كلمه های خداحافظی ات ............ چه كس مرا پیدا خواهد كرد تا به دنبالت بیایم و بیابم تو را؟؟؟؟؟

نیلوفر..........حاصل تنهائی های مرداب.........
و تو ....حاصل اشكهای بی اندازه ام ..........
مرداب ......حاصل بی تفاوتی آبهائی ساكن رفتن
تو ........حاصل ندیدن اینهمه احساس
تنهائی ................تفریق دنیایت از دنیایم

سبك بود سنگینی نگاهت ......و سنگین شد گلوئی كه سبك بود از بغض شیرین بود گرفتن دستهای همیشه گرمت ......و تو رفتی و .....تلخ شد دنیایم ....و در این انزوا (هااا..)میكنم به دستان سردم میخندیدی .......بر لبخند هایم .............و اشك میریختی بر اندوهم چه شد كه اینگونه بی تفاوت شده ای ؟؟...چه شد كه دلت آمد بروی؟؟؟؟

چه بی محابا این مردمان ....محاكمه ات میكنند و تو دلت را كه در دست داری به ناگاه رها میكنی و باز هم میشكند قلبی كه بارها تكه های آنرا به هم چسبانده ای چقدر دلگیرم اینروزها

در دلم كسی را بپرستم و در بیرون با كسی دیگر زندگی آغاز كنم ...خدایا دُرُستم كن

omidvista
29-04-2011, 10:09
این روزها دل تنگی می کنم برای کسی که نمی دانم کیست این روزها به دنبال یک منجی ام برای این زندگی و شعر فروغ را به یاد می آورم "نام نجات دهنده ات را از آینه بپرس" آری به آدمها اعتباری نیست ...

همه می گن كه تو رفتی
همه می گن که تو نیستی
همه می گن که دوباره دل تنگمو شکستی
چه جوری دلت میومد منو اینجوری ببینی
با ستاره ها چه نزدیک
منو تو دوری ببینی
همه گفتن که تو رفتی ولی گفتم که دروغه
دروغــــــــــــــــــــه
همه می گن که عجیبه اگه منتظر بمونم
همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا می مونم
بی تو و اسمت عزیزم
اینجا خیلی سوت و کوره
ولی خوب عیبی نداره دل من خیلی صبوره
صــــــــــــــــــــــبو رره
همه می گن که تو نیستی !
همه می گن که تو مردی !
همه می گن که تنت رو به فرشته ها سپردی !
دروغـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــه !!!

گاهی می‏توان همه‏ی زندگی‏ را در آغوش گرفت، کافی است تمام زندگی‏ات یک آدم باشد.

ای غریبه ...تو همینقدر بدان ...
یك غریبی ... و دگر دنیایم ...
جا برای تو ندارد
برگرد من نه آنم كه تو میپنداشتی ....
روزها می آیند و نخ كینه ی من محكمتر ....
یاد می آرم كه ...چه بازی دادی قلب رنجورم را ....
و كمی شاید هم خندیدی ...
خنده دار است بخند ...
گرچه با تو من نیز......پر بسی مكر بكردم
لیكن حرمتی بود كه رفت و تو شكستیش چه سخت
تو به دنیای فراموشی من پیوستی
بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــدرود

من...همان مای بدون توست .....و ما همان من با تو.... و تو .....همان اوی آشنا .... اوی دوست داشتنی من..... من ....ما را میخواهم ....تو ...او ......برایم زیبا نیست

omidvista
29-04-2011, 10:12
گاه فراز هست و گاه نشیب گاه میخندیم و گاه میگرییم ......... گاه راست میگوئیم و گاه دروغ گاه دلمان نمیخواهد برویم و اما میرویم و گاه میخواهیم برویم اما پا بندمان میكنند گاه میخواهیم ببوسیم اما نیست گاه نمیخواهیم ببوسیم و او میبوسد گاه میدویم و نمیرسیم و گاه میرسیم قبل از آنكه بدویم گاه نمیخواهیم چشمانمان را ببندیم تا بیشتر ببینیم گاه میخواهیم تا میتوانیم چشمانمان را بفشاریم تا هیچ نبینیم گاه به ظاهر تبسم میزنیم به هوای تبسم لبهای او و گاه ........... زندگی همین گاه و بیگاه های مكرر است چه میتوان كرد ..........ما دچار به ناچاریم . لحظه هایت آرام

خدایا ...میوه ی كدام درخت باغت را گاز بزنم تا از زمینت رانده شوم؟

هر سااااااااااااال كه میگذرد نمیدانم از عمرم كم میشود یا به عمرم اضافه

لحظات گرم و سرد می‌شن و من شاید ترك بر‌دارم...

دو تا پرستوی عاشق بودن .یه روز عاشقیشونو پیوند دادن و زیر یه سقف هم خونه شدن .... روزها گذشت و اونا نتونستن به جمع دو نفره شون یه عشق كوچولووو یه بچه ی خوشكل و مامانی اضافه كنن ......پرستوی نر ..........رفت .بی اونكه یادش بیاد یه روزی فقط اون عشقش بود .نه اون بچه پرستوئی كه هیچوقت وجود نداشته ...پرستوی ماده .حالا خیلی غمگینه ..... اونم كوچ كرد و رفت ...رفت یه جائی كه خاطره های لونه ی قشنگشون دیوونه ش نكرده ..... هوا سرد شد و ..اون نمیخواد كوچ كنه به سرزمینای گرمسیر ....نمیخواد جفتشو با یكی دیگه ....ببینه ...........حكایت .عشقهای امروزی مااا انسانها .به پرستو ها كه نماد عشقند هم رحم نكرد

omidvista
29-04-2011, 10:15
همیشه به دنبال اون میرم از دور می بینم اش صدای خنده هاش و به وضوح می شنوم سرعت ام و بیشتر می کنم صدای نفس هاش و می شنوم عطر تن اش و حس می کنم دستم و دراز می کنم به سمت شونه هاش ولی یه دفعه ، می فهم ام که خیالی بیش نبوده و . . .

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی
نغمــــــــــــــــه ی
خود خواندو از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن
نغمــــــــــــــــه
که مردم سپارند به یاد.........

باغباني پيرم که به غير از گلها از همه کس دلگيرم کوله ام غرق غم است آدم خوب کم است عده اي بي خبرند عده اي کور و کرند و گروهي پکرند دلم از اين همه غم ميگيرد آه و افسوس که آخر آدمي مي ميرد

تو رفته اي و من افتاده ام!ا تو از دست, من از پا

مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم این است با تمام توان شروع به دویدن کنی کوچک باش و عاشق. که عشق می داند آئین بزرگ کردنت را.

omidvista
29-04-2011, 10:19
دلم هوای بارانی را دارد
که تو در آن باشی ازته دل عاشق تر بشویم،
دیوانه وار بخندیم
سردمان شودوتنها پناه گرمی راکه پیدامی کنیم
آغوش باز هم باشد
کاش بازباران ببارد!!

زندگی تلخ ترین خواب من است خسته ام،خسته از این خواب بلند...

خوابم نمیبرد... این خواب آغوش تو راکم دارد

درتو هزارمزرعه خشخاش تازه است آدم به چشمهای تومعتاد می شود

هوای بارانی نم نم کنار دریا یاهوای آفتابی مطبوع کوهستان هم دلگیراست اگرهوای قلبت گرفته باشد

GORJI
29-04-2011, 12:28
عشق را تن پوش جانم میکنی / چتری از گل سایبانم میکنی / ای صدای عشق در جان و تنم / آن سکوت ساده و تنها منم / من پر از اندوه چشمان تو ام / آشنای دل پریشان تو ام / آتش عشق تو در جان منست / عاشقی معنای ایمان منست / کی به آرامی صدایم می کنی / از غم دوری رهایم می کنی / ای که در عشق و صداقت نوبری / کی مرا با خود از اینجا می بری ؟

بیا برای یکبار هم که شده دست به خلاف بزنیم ، من اندوه تو را می دزدم و تو تنهایی مرا !

مینویسم نامه و روزی از اینجا میروم / با خیال او ولی تنهای تنها میروم / در جوابم شاید او حتی نگوید کیستی / شاید او حتی بگوید لایق من نیستی / مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، حالا که دیگر نیستم .

بیستون کندن فرهاد نه کاری ست شگفت / شور شیرین به سر هرکه فتد ، کوه کن است .

خاطره تنها مدرکی است که فراموشی را محکوم می کند ، پس بمان در خاطرم .

GORJI
29-04-2011, 12:28
وقتی ازت دورم فکر نکنی فراموشت میکنم ، نه ! فقط بهت فرصت میدم دلت واسم تنگ بشه .

سوختن با تو به پروانه شدن می ارزد / عشق این بار به دیوانه شدن می ارزد / گرچه خاکسترم و همسفر باد ولی / جستجوی تو به بی خانه شدن می ارزد .

درود بر کسی که جسمش کیمیا ، عهدش وفا ، مهرش صفا و حسابش از همه جداست .

من به چشمان پر از مهر تو عادت دارم / به تو و طرز نگاه تو ارادت دارم / عطش حسرت دیدار تو را پایان نیست / اشتیاقی است که هر لحظه و ساعت دارم .

بهترین آرزوها را برای آشنایی دارم که باعث شد زیباترین ها را درون قلبم احساس کنم .

GORJI
29-04-2011, 12:29
تا زمانی که دلم پیش خدا پر نکشد / تا زمانی که اجل خط و نشانی نکشد / دارمت دوست به حدی که خدا می داند / راز این قصه ، فقط باد صبا می داند .

بی تو هر شب عاشقی بارانی ام / لاله ای پژمرده و زندانی ام / بی تو در کنج همه دلواپسی / بی تو من آغاز یک ویرانی ام .

شاخه گل رزی که در زمان حیات به کسی می دهید به مراتب بهتر از یک دسته گل ارکیده ای است که روی سنگ قبر او می گذارید .

ای کاش هر روز طناب دوستیمان پاره شود تا با گره زدن آن به هم نزدیکتر شویم !

دوست دارم عاشقت باشم ولیکن بی نشانه / از غمت تنها بسوزم همچو یاری مخفیانه / دوست دارم عاشقت باشم ننالم در فراقت / سر دهم آوای وصلت با سرودی عاشقانه .

GORJI
29-04-2011, 12:29
نگاهت کافیست تا دوباره در هوای آمدنت بمیرم ، تو همیشه دعوتی ، راس ساعت دلتنگی !

تو آنجا ، من اینجا ، نیمکت های دنیا را چه بد چیده اند !

کاش خبر از این دل تنگم داشتی / کاش خبر از غصه و آهم داشتی / این دل شده مبتلا به تو ای دوست / کاش مرهمی برای دردش داشتی .

محبت چشمه ایست از جنس نور / هم ارادت هم سلام از راه دور .

با گفتن یک "عزیزم جایت خالیست" ، نه جای من پر می شود و نه از عمق شادی هایت کمتر ، فقط دلخوش می شوم که هنوز بود و نبودم برایت مهم است .

omid756
29-04-2011, 12:33
در جايي كه همه چيز غلط است درست بودن نيز غلط است...

با هر چه عشق نام تو‎‏ را ميتوان نوشت
با هر چه رود نام تو را ميتوان سرود
بيم از حصار نيست كه هر قفل كهنه را‎
با دستهاي روشن تو ميتوان گشود

پايان حكايتم شنيدني است: من عاشق او بودم و او عاشق او...

دلهاي پاك خطا نمي كنند، سادگي مي كنند، و امروز سادگي پاكترين خطاي دنياست...

در گوشه اي از اطاقي دور، كودكي گريه مي كند و اشكهايش را بر دفتر خاطرات من مي ريزد...
حق با تو بود، ما نبايد بزرگ مي شديم...

omid756
29-04-2011, 12:50
اولين روز آشنايي وقتي از حريم تو گذري گذرا كردم به تو دل بستم، فقط به خاطر اينكه گل صداقت را از وجودت چيدم، ولي حال كه به وسعت صفايت پي برده ام و تو يكي از فاتحان قلبم لقب گرفته اي، آنقدر در تو غرق شده ام كه اگر روزي كويري هم شوم صداي پاي آمدنت را در دهليزهاي قلبم مي شنوم...

اي آسمان
اين دلواپسي هاي توست كه مي بارد يا غبار دلتنگي هاي من؟
من در حريم آبي تو گم شده ام و قاصدك آرزوهايم را نمي يابم
اي آسمان
مرا از ياد دوست لبريز كن و سلامم را به او برسان...

دستهاي سردم را بگير و بگذار روز از آنجايي كه من ايستادم آغاز شود...

به تو مي انديشم و به گرماي تنت كه نصيب دگريست، و به تنهايي شبهاي خودم...

وقتي كبوتري شروع به معاشرت با كلاغها ميكند پرهايش سفيد ميماند ولي قلبش سياه ميشود. دوست داشتن كسي‎ ‎كه لايق دوست داشتن نيست اسراف محبت است.دكتر شريعتي‎‎

Mic Mic
29-04-2011, 12:55
به دردهم اگرخورديم قشنگ است ،به شانه بارهم برديم قشنگ است ،دراين دنياکه پايانش مرگ است ، براي هم اگرمرديم قشنگ است

نه بلبل خواهد از بستان جدايي نه گل دارد خيال بي وفايي اگر گفتي مرا الان چه حاليست ميان قلب من جاي تو خاليست

ستاره هاروهرشب مي بينم بااينکه دورند...تورو روزها هم نمي بينم کاش ستاره بودي

کو طبيبي تا شکافد قلب خونين مرا/تا ببيند من نمردم عشق تو کشته مرا

اتل متل دلبرک-دلم برات زده لک -چه با پيام چه با تک- دوست دارم با نمک!ا

Mic Mic
29-04-2011, 12:58
کوتاهترين فاصله براي گفتن دوستت دارم يک لبخند است يک دنيا لبخند براي تو

توي اين دنياي ديوونه يه ديوونه ديوونه وار ديوونته ديوونه

خواستي فراموشت کنم به اين سايت مراجعه کن

خداوند همه چيز راجفت آفريد:جزدماغ ودهن وقلب،مى دونى چرا؟چون بايدبراى خودت يک هم نفس يک هم زبان ويک هم دل پيداکنى

هيچکس تلخيه ي لبخند مرا درک نکرد ، گريه هاي دل من پنهان است

Mic Mic
29-04-2011, 12:58
نور دليل تاريکي بود و سکوت دليل خلوت ، تنها عشق بي دليل بود که تو دليل آن شدي

در دياري که در آن نيست کسي يار کسي ، يا رب اي کاش نيفتد کار کسي به کسي

دوست دارمش ، مثل دانه اي که نور را ، مثل مزرعه اي که باد را ، مثل زورقي که موج را ، يا پرنده اي که اوج را ، دوست دارمش

آينده از آن کسانيست که به زيبا بودن روياهاي خود ايمان دارند . (النور روزولت)ا

آه ، آدرس ما رو نداري ؟ کوه دل ، ميدان غم ، خيابان وفا ، ايستگاه قلب ، مجاور فروشگاه عشق ، عقب قلبهاي شکسته

omid756
29-04-2011, 14:22
دوستی کلام زیبایست که هرکس درکش کرد ترکش نکرد...

خدايا صدايم را شكستند
دل درد آشنايم را شكستند
چه بيرحمانه در فصل شكفتن
تمام شاخه هايم را شكستند

امشب به قصه ي دل من گوش مي كني
فردا چو قصه مرا فراموش مي كني

فرشته ها وجود دارند اما بعضي وقتهاچون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست، خوبي دوست من؟

به تو سپرده بودمش به هزار و يك اميد، و امروز براي هزار و يكمين بار دلم را ميبرم تا شكستگي هايش را گچ بگيرم...

omid756
29-04-2011, 14:33
سهم هر كس كه باشي خوش به حال روزگارش
پاييز و زمستونش ميشه رنگ بهارش

هميشه يكي هست كه درد دلتو بهش بگي اما واي به روزي كه همون بشه درد دلت...

اي ستاره، اي ستاره ي غريب
ما اگر ز خاطر خدا نرفته ايم
پس چرا به داد ما نمي رسد؟
ما صداي گريه مان به آسمان رسيد
پس چرا از خدا صدا نمي رسد

بي وفايي كن وفايت ميكنند‎‎
باوفا‎ ‎باشي خيانت ميكنند‎
مهرباني گرچه آيين خوشي ست
مهربان اگر باشي رهايت ميكنند‎

‎سخت است وداع، آنگاه كه درمي يابي چشماني كه در حال عبور است، پاره اي از وجود تو را نيز با خود خواهد برد...

omid756
29-04-2011, 20:10
چه مغرورانه سكوت كرديم، جه مغرورانه از هم گريختيم، غرور هديه ي شيطان بود و عشق هديه ي خداوند، هديه ي شيطان را به هم تقديم كرديم و هديه ي خداوند را از هم پنهان كرديم...

دلم در حسرت ديدن رويت مي كند فرياد
به ياد اولين ديدار كه مهرت در دلم افتاد

`با`هيچ `با`ر`ا`نى` `رد` `پا`يت `از`كو`چه` ها`ى` قلبم` پاك` `نميشو`د'...

آسمان وقف نگاهت گل من
مانده ام چشم به راهت گل من
هر كجا هستي و باشي گويم
خدا پشت و پناهت گل من

ماهي هميشه تشنه ام
اي زلال تابناك
يك نفس اگر مرا به حال خود رها كني
ماهي تو جان سپرده روي خاك

K I N G
29-04-2011, 22:08
لبخند تو را چند صباحیست ندیدم ، یک بار دگر خانه ات آباد
بگو ” سیب”
.
.
.

اول از روی ادب ای گل زیبا سلام ، دوم از روی محبت به شما دارم پیام
بیخودی نیست که در گنج دلم جا داری ، خوشگلی بانمکی دو چشم زیبا داری
.
.
.
نگاهت طولانی ترین
بوسه است هنگام وداع
اگر تو نباشی همه پنجره ها
بسته ی تو من بهترینم
*دوستت دارم*
.
.
.
دریا را دوست دارم بخاطر ساحلش*طبیعت را دوست دارم بخاطر زیباییش
بهار را دوست دارم بخاطر لطافتش* تو را دوست دارم نمیدونم چرا؟
.
.
.
اگه ی روز متوجه بشی همه زندگیت
یه فیلم بوده اسم فیلمو چی میذاری؟

K I N G
29-04-2011, 22:11
همیشه از خدا بخواه تو رو تمنای دلی کنه
که مثل دل خودت پر از محبت باشه . . .
.
.
.
بی تجربه متولد می شویم ، با جرأت زندگی می کنیم و با حیرت می میریم
تنها چیزی که فروغش به خاموشی نمی گراید دوستی های پاک است.
.
.
.
ممنون خوبم، تو چطورى؟
چه عجب یادى از ما کردى؟
(طرح شرمنده سازى دوستان)
.
.
.
آسمان وقف نگاهت گل من*مانده ام چشم به راهت گل من
هر کجاهستی و باشی گویم *که خداپشت وپناهت گل من
.
.
.
.:ξξξ:. , , .:ξξξ:.
“:ξξξξ:.¤.:ξξξξ:”
:ξξξξ¥ξξξξ:
“:ξξ:-’!'-:ξξ:”
این پروانه از راه دوری میاد

میخواد بهت بگه خیلی گلی

K I N G
29-04-2011, 22:13
آن سوی ناکامی ها خداست که داشتنش جبران همه نداشته هاست.
.
.
.

بیا جانم جانانه باشیم، یکی شمع ویکی پروانه باشیم
ز عشق روی تو دیوانه هستم،به گرد شمع تو پروانه هستم،
نوشتم نامه ای از دل برایت،جوابم را بده جانم فدایت،
دوستت دارم برای همیشه، دوستم بدار برای یک لحظه
.
.
.
گذشته در چشمانم مانده است 
عبور ثانیه های رد شده در تمام نگاهایم مشهود است
چشمانت را با شقاوت تمام روی حقایق بستی
صبور میمانم و بی تفاوت می گذرم
 که نفهمی هنوز هم دوستت دارم
.
.
.
کابوس نبودی که رهایت بکنم،از خاطره ی عشق جدایت بکنم،
آنقدر عزیزی که دلم می خواهد ،هر چه دارم و ندارم به فدایت بکنم ….
.
.
.
زمانی که فساد زمانه و اهل ان را فرا میگیرد ، هر که به دیگری (بدون تحقیق و ازمایش)
گمان نیک برد ، فریب خورده است

K I N G
29-04-2011, 22:15
عشق مرگ نیست زندگی است
سخت نیست عین سادگی است
عشق عاشقانه های باد و گندم است
اولین پناهگاه کودکی آخرین پناهگاه آدم است
.
.
.
باختم در عشق اما باختن تقدیر نیست ،
ساختم با درد”تنهایی” مگر تقدیر چیست ؟
.
.
.
در تنور عاشقی سرد مکن
در مقام عشق نامردی مکن
حرف مردی میزنی مردانه باش
در سرای عاشقی افسانه باش
.
.
.
ـ + – + – + – + – + -
+ – + – + – + – + -
+ – + – + – + – + -
بشین جمع و منها ببین چندمین باره سر کار رفتی ؟
.
.
.
منم آن شعله آتش که از هر شمع برخیزم
تمام هستی خود را فقط به پای تو ریزم
درون قلب من فرمانروایی کن
که از موی تو برخیزد همه عطر دل انگیزم

K I N G
29-04-2011, 22:16
خنده ات رو به همه بده، ولی لبخندت را به یه نفر،
عشقت را به همه بده،ولی وجودت را به یه نفر،
بذار همه عاشقت باشن، ولی خودت عاشق یه نفر باش .
.
.
.
در قفس افتاده ام فکررهایی نیستم
دل به عشقت داده ام فکر جدایی نیستم
.
.
.
اتل متل فسنجون ، یه بوس میدی عزیز جون ؟
بوس نمیدی قول میدی sms خوشکل بدی؟
.
.
.
میخوام قلبمو بشکنم بانصفش نازتو بخرم،
بانصف دیگش مداد بخرم نازتو بکشم!
.
.
.
یه سوأل به سوألات خواستگاری اضافه شد.
عروس خانم روزی چندتا نون میخوره؟

K I N G
29-04-2011, 22:19
بزرگترین ارتفاعی که باعث مرگم میشه افتادن ازچشم توست……
.
.
.
یه بوس برات میفرستم اگه محکم خورد به لبت درد گرفت
ب ا۱۱۰تماس بگیر،
اگه خون اومد با۱۱۵تماس بگیر،
واگه خوشت اومدباهمین شماره تماس بگیر.!
.
.
.
آهایsmsبروپیش اونکه بهش فکر میکنم،
اگه کارداشت مزاحمش نشو،
اگه خواب بودآروم ببوسش،
اگه تورو خوندبهش بگوخیلی دوشتش دارم.
.
.
.
خداحافظ غروب من طلوع من خداحافظ تو ای محبوب خوب من
.
.
.
سلامی چون اشک،اشکی چون شمع،
شمعی چون ماه،ماهی چون تو

K I N G
29-04-2011, 22:20
ساحل دلتو بسپار به خدا خودش قشنگترین قایقو واست میفرسته.
.
.
.
این روزها نوازنده خوبی شده ام؛
دلم شور میزند ؛ چشمم تار…
.
.
.
عاشق بودن یعنی خوشبختی خود را
با خوشبختی دیگری توأم کردن:-*
.
.
.
یاد سهراب بخیر، آن سپهری که تالحظه خاموشی گفت:
تو مرا یاد کنی یا نکنی من به یادت هستم
.
.
.
از وقتى با شادى همراه شدم،
او مرا شریک غم هایش کرد!

K I N G
29-04-2011, 22:21
الهی
تو چه بی انتها می بخشی
وما، چه حسابگرانه تسبیح میگوییم!
.
.
.
تمام حوصله ام را در یک کلام کوچک،در تو خلاصه کردم.
اى کاش یکبار،تنها همین یکبار! تو تکرار میشدى! تکرار…
.
.
.
نقاش نیستم…!
ولی تمام لحظه های بی تو بودن را “درد” میکشم!
.
.
.
هر روز برای آمدنت دعا می کنیم …
و برای نیامدنت کارهای بسیار !
.
.
.
هرگز هیچ حسرتی در دنیا این چنین یکجا جمع نمی شود
که در این چند کلمه :
او مرا دوست ندارد.

K I N G
29-04-2011, 22:22
آرام تر سکوت کن…
صداى بى تفاوتى هایت آزارم میدهد!
.
.
.
اگه به زندگی خود علاقه مندی به زندگی دیگران هم علاقه مند باش.
.
.
.
اگه عشق نبود هیچ موفقیتی نصیب بشر نمیشد.
.
.
.
تازمین درگردش وتاآسمان درچرخش است
یادیاران چون شمابرقلب ما آرامش است.
.
.
.
وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده
تا خودت باشی وخودش…
.
.
.
گلم میبینی هنوزهمانم، همان قدرعاشق،همان قدربی دل،
هرروزکه میگذردنگاهت عاشقترم می کندولبخندت شیفته ترم،
خدامی داندکه چقدربخاطرنبودنت گریه می کنم.دوستت دارم…

GORJI
30-04-2011, 08:11
ياد تو همچو درختي هميشه سبز با ريشه اي خشکيده در خاطرم خواهد ماند , ولي افسوس از سرشت اين درخت بلند و استوار که سايه اش را از رهگذر خسته اي نيمه جان دريغ داشت

نميخوام به جزمن دوست دار ديگري باشي نميخواهم براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نميخواهم صفاي خنده ات را ديگري ببيند نميخواهم كسي نامش،برلبهاي توبنشيند نميخواهم به غيرازمن بگيرد دست تودستي نميخواهم كسي يارت شوددرراه اين هستي

سروده هاي عاشقانه ام را دور ريختي تنها به جرم اينكه جسورانه اعترافشان كرده بودم

آنقدر خيال بافتم كه تمام كلافهاي فكرم به لباس آرزويي در آمدند ...كاش اندازه ام باشد

امشب به خاطر غزل آخرم بخند….امشب که از هميشه شاعرترم بخند….تا پر شود نگاه من از رنگ زندگي….تا حس بودنت بشود باورم بخند

GORJI
30-04-2011, 08:12
خداوندا ! دستانم خالي اند و دلم غرق در آمال. يا به قدرت بيکرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را از آرزوهاي دست نيافتني خالي کن

الهی ! وقتی غنچه ای کوچک با نور خورشیدت شکوفا میشود وای به احوال من که با نور تو قلبم تاریک بماند و به روشنایی سلام نکند

انكه تمام عشقت رو به كسي بدي تضميني بر اين نيست كه او هم همين كار رو بكنه پس انتظار عشق متقابل نداشته باش ، فقط منتظر باش تا اينكه عشق آروم تو قلبش رشد كنه و اگه اين طور نشد خوشحال باش كه توي دل تو رشد كرده

داشتيم تو جاده ميرفتيم که چشمم افتاد به يه تابلو که روش نوشته بود : دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

ياد تو همچو درختي هميشه سبز با ريشه اي خشکيده در خاطرم خواهد ماند , ولي افسوس از سرشت اين درخت بلند و استوار که سايه اش را از رهگذر خسته اي نيمه جان دريغ داشت

GORJI
30-04-2011, 08:12
همیشه كسی كه تو را از همه بیشتر دوست دارد هرگز كلمه دوستت دارم را استفاده نمیكند . همیشه می گوید... مواظب خودت باش.....

نمي گويم فراموشم مکن هـــــــــرگـــــــــــز ولي گاهی به ياد آور رفيقی را که مي دانی نخواهی رفت از يادش

همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند# ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند# گرگ هايي که لباس پدري مي پوشند# آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند# عشق ها را همه با دور کمر مي سنجند# خوب طبيعيست که يکروزه به پايان برسد# عشق هايي که سر پيچ خيابان برسد

اگر عشق نبود، به کدامين بهانه مي گريستيم و مي خنديديم؟! کدام لحظه ناياب را انديشه مي کرديم؟! و چگونه عبور روزهاي تلخ را تاب مي آورديم؟! آري! بيگمان پيش از اينها مرده بوديم، اگر عشق نبود.

لم گرفته از ادمايي که ميگن دوستت دارم اما معنيشو نميدونن،از ادمايي که ميخوان ماله اونا باشي اما خودشون ماله تو نيستن،از اونايي که زير بارون برات ميميرن و وقتي افتاب ميشه همه چيز يادشون ميره

GORJI
30-04-2011, 08:13
كسي كه پولش را گم مي كند ، مقدار زيادي را گم كرده است . كسي كه يك دوست را گم كند ، مقدار بسيار زيادي را گم كرده است . كسي كه عقيده و ايمانش را گم كند ، همه چيز را از دست داده است....

بس که دیوار دلم کوتاه است ، هرکه از کوچه ی تنهایی من می گذرد / به هوای هوسی هم که شده سرکی می کشد و می گذرد

وفاي شمع را نازم كه بعد از سوختن ...به صد خاكستري در دامن پروانه ميريزد...نه چون انسان كه بعد از رفتن همدم... گل عشقش درون دامن بيگانه ميريزد

دریا بازم منو فریاد می زنه میگه خشکی جای موندن دیگه نیست بیا دریایی شو تا ماهی باشیم اخه ماهی توی اب زندونی نیست...

همیشه قبل از اینکه اخم کنی کاملا مطمئن شو هیچ سوژه ای برای لبخند زدن وجود ندارد!

GORJI
30-04-2011, 08:16
عاشقان هرچند مشتاق حال دلبرند / دلبران در عاشقی از عاشقان عاشقترند . . .

-------------------
در این شب ها اگر باران چشمانت فرو ریخت / کویر قلب ما را هم دعا کن . . .

-------------------
تو طراوت باران ، تو سخاوت زمینی / تو کرانه های قلبم ، بهترین ، تو بهترینی . . .

-------------------
به لبخنذی مرا از غم رها کن / مرا از بی کسی هایم جدا کن

اگر مردن سزای عاشقان است / برای مردنم هر شب دعا کن . . .

-------------------
آنچنان کز برگ گل عطر گلاب آید برون / تا که نامت میبرم از دیده آب آید برون . . .

-------------------

GORJI
30-04-2011, 08:17
میبخشم شهر دلم را به گل خنده های تو ، ای کلامت معنی هستی . . .

-------------------
زندگی با تو برایم بوی ریحان میدهد / بی تو اما بوی ریحان ، بوی زندان میدهد . . .

-------------------
ایمان داشته باش که کمترین مهربانی ها از ضعیفترین حافظه ها پاک نمیشوند

پس چگونه فراموش خواهی شد تو که پیشه ات مهربانی است . . . ؟

-------------------
من از یاران عاشق مینویسم ، ز اسرار حقایق مینویسم

نه از گل نه از شبنم نه از باد ، برای آن یار عاشق مینویسم . . .

-------------------
من سبز ترین واژه ملموس غروبم ، کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا میفهمید . . .

-------------------

GORJI
آن لحظه که قلبت به خدا نزدیک است / آن لحظه که دیده ات ز اشک خیس است

یاد آر که محتاج دعایت هستم . . .

-------------------
در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود

میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود

کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود

-------------------
من ناخدای عشقم ، طوفان حریف من نیست / من عاشق تو هستم مجنون رقیب من نیست . . .

-------------------

به خدا این دل من در تب و تاب تو گذشت / مکتب عشق تمامش به کتاب تو گذشت . . .

-------------------
تقصیر دلم نیست که در کنج دلم جا داری / خوشگلی ، با نمکی ، دو چشم زیبا داری . . .

-------------------

GORJI
یار با ماست ، چه حاجت که زیادت طلبیم . . .

-------------------
احساس مهربان تو عطریست که هر لحظه به مشامم میرسد

نازنینم فردا زیباست و تو زیباتر از فرداها . . .

-------------------

قفسم را مشکن ، تو مکن آزادم / گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد

من به زنجیر تو عمریست گرفتار شدم . . .

-------------------

در فصل تگرگ عاشقت میمانم / با ریزش برگ عاشقت میمانم

هر چند تبر به ریشه ام میکوبی / تا لحظه مرگ عاشقت میمانم . . .

-------------------
دلت را خانه ما کن مصفا کردنش با من / به ما درد دل افشا کن ، مداوا کردنش با من

اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را / بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من

-------------------

GORJI
30-04-2011, 08:18
چون روزگار بر همه کس پایدار نیست / بهتر از دوست در جهان یادگار نیست . . .

-------------------
اشک هایم را برایت پست خواهم کرد ، روزی تو باید از احساس قلبم با خبر باشی . . .

-------------------
دست از سر ما بردار کنار تو نمیمونم / یه روز میگفتم عاشقم اما دیگه نمیمونم

تقصیر هیچکس دیگه نیست قصه ما تموم شده / حیف همه خاطره ها به پای کی .... شده

-------------------
جایگاه همیشگی تو در قلب منه ، اگه صدف قلبم لایق مروارید وجودت باشد . . .

-------------------
آسمان جای عجیبیست نمیدانستیم / عاشقی کار غریبیست نمیدانستیم

عمر مدیون نفس نیست نمیدانستیم / عشق کار همه کس نیست نمیدانستیم . . .

-------------------

GORJI
30-04-2011, 08:18
ای که با یاد تو در آتش تب میسوزم / یاد من کن که به یادت همه شب میسوزم . . .

-------------------
چه شود به چهره زرد من نظری برای خدا کنی / که اگر کنی همه درد من به یکی اشاره دوا کنی

.

.

.

چقدر روح ، محتاج فرصت هایی است که هیچ کس در آن نباشد . . .

-------------------
دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد

کسی را تحقیر مکن شاید محبوب خدا باشد

از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد

سر نماز اول وقت حاضر شو ، شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد . . .

-------------------
نرسد دست تمنا چو به دیدار شما / میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست / نیمه جانیست در این فاصله قربان شما . . .

-------------------
این اس ام اس از کشور عشق ، شهر مهر ، محله مصفا ، پلاک محبت

طبقه رفاقت ،زنگ صداقت اومده تا بهت بگه دوستت دارم . . .

-------------------
نگاهم میکنی اما به سردی / نه تنها من ، تو هم دنیای دردی . . .

-------------------

GORJI
30-04-2011, 08:19
شبی از سوز گفتم قلم را / بیا بنویس غم های دلم را

قلم گفتا برو بیمار عاشق ، ندارم طاقت این بار غم را . . .

-------------------
من آن موجم که عشقت ساحلم شد . . .

-------------------
اگر شورم سزا باشد ، اگر دردم دوا باشد / از این بدتر کجا باشد که دوست از دوست جدا باشد

-------------------
دل تمنا میکند تا من بسازم خانه ای / عاشقان کی خانه داند ، دل مگر دیوانه ای ؟

-------------------
سفر غریبی داشتم توی اون چشم سیاهت / سفری که بر نگشتم ، گم شدم توی نگاهت

-------------------

Mic Mic
30-04-2011, 09:20
مام شهر محل را سپرده ام که بگویند به هر کجا که تو هستی خدا به پشت و پناهت .

از تمامی بودنی ها تو یکی ازآن من باش ، که به غیر با تو بودن آرزوی ندارم .

تک تک آرزوی هایم را می سوزانم تا چشمکی باشد برای شب های بی ستاره ات .

تو تموم طول جاده که افق برابرم بود ، شوق تو ره توشه ی من اسم تو همسفرم بود .

Mic Mic
30-04-2011, 09:24
درست مثل یک جزیره از همه طرف به تنهایی محدودم و چشم به راه یک کاشف .

در جنگ دوستی من و تو ، قاتل و مقتول محبوب یکدیگرند .

نیم نگاهت را به تمام دنیا نخواهم فروخت ، بی آنکه ذره ای به یادم باشی .

از پرچین امیدهایت چتری برایم بفرست ، من خیس دلتنگی هایت شده ام .

فراموش نشدنی ترین نصیحت ها آنهاییست که اندوهی فراوان برای بدست آوردنشان کشیده ام .

Mic Mic
30-04-2011, 09:25
زندگی تلخ تر از مرگ بود گر تو نباشی ، بعد از این مرده حسابم کن و بگذار بمیرم .

آفتاب پنجره را می شناسد حتی اگر بسته باشد ، مهتاب به سراغم می آید حتی اگر خسته باشد ، آسمانم ابریست اندکی زیر باران بمان ، ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند .

این همه خونی که دنیا در دل ما میکند ، جای ما هرکس که باشد ترک دنیا میکند ، هر زمان که گویم فردا ترک دنیا میکنم ، تا که فردا میرسد امروز و فردا میکنم .

ساده و پاک و بی هیاهو ، ساده به اندازه ی یک واژه خوشبختی ، دیگر نخواهم گفت : باران کی خواهد بارید ، می خواهم به انتظار بنشینم و دگر هیچ نگویم ، به خاطرت بسپار کسی سادگی را از چشمان تو آموخت و اندیشه اش قد کشید تا خود خدا ، اعتراضی نیست اگر مهتاب نباشد ، اعتراضی نیست اگر قاصدک نباشد ، ولی تو بمان تا آن طرف خوبی ها .

سله بودم کویری ، اندرون سوزنده ترین آفتاب ، و تو تک دانه امیدم از دیار مرطوب ، باریدی ، پیوستیم ، اینک جنگلم من ، و هوای شرجی که تویی ، پادشاه بهارم من ، و تاج پوششم انبوه سبزینه ای که تویی .

Mic Mic
30-04-2011, 09:26
باورت گر بشود گر نشود حرفی نیست / اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست .

.

.

.

به گزارش قلبم ، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

.

.

.

هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد / هرچه پرستو شدم و پر زدم / همنفسی مثل تو پیدا نشد .

.

.

.

به یاد تو نوشتم که از جنس بهاری / که در اعماق قلبم ، همیشه ماندگاری .

.

.

.

نازنینا گر طبیبی بنده بیمار توام / با دلی پر آرزو مشتاق دیدار توام / گر بگویی جای پایت روی چشمان من است / چشمها سهل است ، من با جان خریدار توام .

Mic Mic
30-04-2011, 09:26
در گریز ناگزیر لحظه ها ، طاقتم از دوریت فرسوده شد / قلب من در این کبود تلخ و سرد از فراقت بارها پژمرده شد .

.

.

.

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی به دریا میزنه ، دوستت دارم .

.

.

.

من که با نغمه ی پر سوز تو عادت دارم / باز از چشم سیاه تو شفاعت دارم / گرچه لبخند تو دیریست زیادم رفته / من به سرفصل نگاه تو ارادت دارم .

.

.

گرچه محروم از طواف کعبه ی کوی توام / هر کجا هستم به جان دل دعا گوی توام .

.

.

.

به گمانت نرسد مهر تو در این دل نیست / چونکه در قلب منی دوری تو مشکل نیست .

Mic Mic
30-04-2011, 09:27
امشب ای ناز ، چه دلتنگ نگاهت شده ام / باز ای مونس جان چشم براهت شده ام / برق چشمان تو امشب به سکوتم خندید / چونکه دیوانه ی آن چهره ی ماهت شده ام .

.

.

.

دلم باغی پر از ریحان و گل بود / به روی رود عشقت مثل پل بود / نگاهم کردی و ویران شد این دل / مگر چشم تو از قوم مغول بود !

.

.

.

مرا به دست من بکش ، بنام من گناه کن / اگر من اشتباهتم ، همیشه اشتباه کن .

.

.

.

توی معبد چشات هرکی در زد باز نکن ! چون اونجا فقط زیارتگاه منه !

.

.

.

کاش میشد گل چشمان تو را میچیدم و نما میدادم به اتاقم که پر از تنهاییست ، من به خود میگویم تو که آرامش احساس غم آلود منی ، پیش من میمانی ؟

omid756
30-04-2011, 10:00
براي لذت بردن از زندگي كافيست كمي احمق باشي. شكسپير

دوست داشتن دل مي خواهد نه دل، از ته دل دوستت دارم بي هيچ دليل...

اي كه يادت بهترين مفهوم بيداري ست
عطر يادت تا ابد در خاطرم جاريست

در كلبه ي روشنم شبي را سر كن
با دست صميميت مرا باور كن
صد بار چنين گفتم و مي گويم باز
به عشق تو زنده ام مرا باور كن

كاش بودي تا دلم تنها نبود
تا اسير غصه ي فردا نبود
كاش بودي تا فقط باور كني
بي تو هرگز زندگي زيبا نبود

omid756
30-04-2011, 10:02
سكوت سرشار از حرفهاي ناگفته است، از حركات ناكرده، اغتراف به عشق هاي نهان، در اين سكوت حقيقت ها نهفته است، حقيقت تو و من...

امشب به رسم عاشقي يادي از ياران مي كنم
در غربتي تاريك و سرد از غم حكايت مي كنم
امشب وجودم خسته است از سردي دلهاي سرد
آيا تو هم در ياد من هستي در اين شبهاي درد؟

مرا عمري به دنبالت كشاندي
سرانجام هم به خاكستر نشاندي
ربودي دفتر دل را ولي افسوس
كه سطري هم از اين دفتر نخواندي

يار سفر كرده ي من كه راهت از دلم جداست
تو رفتي با پاهاي خودت برگشتنت كار خداست
مسافر غريب من جاده به پاهاي تو ساخت؟
كي مثل من زندگيشو ساده به چشمهاي تو باخت؟

چقدر سخته منتظر كسي باشي كه هيچ وقت در فكر آمدن نيست...

omid756
30-04-2011, 10:09
اي كاش مي توانستم غرور ياغي قلب كوچكت را بشكنم! باز از غرورت نوشتم و قلبم به جاي قلم شكست...

گاهي سكوت بالاترين فرياد است و گاهي نبودن زيباترين حضور...

دلم اعدامي عشق است به دار قلب خاموشت
بدان تا لحظه ي مردن نخواهم كرد فراموشت

چنان از زندگي دلسرد و دلگيرم
كه روز مرگ خود را جشن مي گيرم

زندگي بادكنكي است در دستان كودكي، كه هميشه ترس از تركيدن آن، لذت داشتنش را از بين مي برد...

.Infernal
01-05-2011, 10:32
اس ام اس يعني يواشکي تو قلب ها سرک بکشي و با زبون بي زبوني بگي به يادتم

آن روز که به دنيا آمدي ، يک نفر بودي براي يک دنيا ، ولي حالا يه دنيا هستي مال من

داده ام دل به نگاري که خدا مي داند / نه محبت ، نه مروت ، نه وفا مي داند

مثل يک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرماي توام

آرزو مي کنم غم هاي دلت بروند زير برف هاي زمستاني تا هميشه بدون غم بمان

.Infernal
01-05-2011, 10:33
خاک پاي دوست شدن در نزد ما يک آرزوست / گر دوست بخواهد جان من قربان اوست

دل من ماهي درياي عشقه / وجودم آهوي صحراي عشقه / نميدونم که در دلم تو چه کردي / که مرا سرمست و ديوانه کردي

قصيده مي شوم اگر تو تشنه ي شنيدني / به اوج مي رسم اگر تو بي قرار ديدني / بيا که در هواي تو از نور نفس تازه کنم / بيا که اين حماسه را با تو پر آوازه کنم

در فصل زمستون که لبو ميچسبد

آغوش و فشار و گفتگو ميچسبد

پس شعله بخاري ها را کم کن

که فقط زير پتو ميچسبد !!!

شرکت ملي گاز ايران !!!

.

.

.

.

با گوشيت چيکار کردي ؟ هرچي زنگ ميزنم ميگه

مشترک مورد نظر خوشگله !

بوسيدنش مشکله !

.Infernal
01-05-2011, 10:34
این‌روزها سخاوتِ باد صبا کم است
یعنی خبر ز سویِ تو، این‌روزها کم است
غیر از خدا که‌را بپرستم؟ تورا، تورا
حس می‌کنم برای دل‌ام یک خدا کم است!
.
.
.
با تو از عشق میگفتم
از پشیمانی
و از اینكه فرصتی دوباره هست یا نه ؟!...
در جواب صدایی بی وقفه می گفت:
"دستگاه مشترك مورد نظر خاموش می باشد!!!"
.
.
.
می توانی بروی قصه و رویا بشوی
راهی دورترین گوشه ی دنیا بشوی
من و تو مثل دو تا رود موازی بودیم
من که مرداب شدم، کاش تو دریا بشوی

گرمترين بوسه ها را نصيب کسي کن که در سرد ترين لحظه ها به ياد توست . . .

.

.

.

.

بوسه ابتکاريست از طبيعت ، براي زمانيکه احساس در کلام نمي گنجد . . .

ميبوسمت

.Infernal
01-05-2011, 10:35
من نمی دانستم...
که سر انجام چه آید به سرم؟
تو مرا خوب نگر...
شاید اینبار ببینی که تورا منتظرم!
<
<
<
دلم صاف نمی شود با تــو حالا تو هــی به مهـربانی ام دخیل ببند
>
>
>
چگونه در این چشم های زیبا
جا داده ای
این همه دروغ را؟!

به خوابهايم سرک نکش وقتي در لحظات ِ بيداري ام حضور نداري

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

به جنونم می کشانی وقتی که در تکرار کوتاه یک دیدار، به رفتن می اندیشی

GORJI
01-05-2011, 11:03
زندگی درک همین امروز است ، ظرف دیروز پر از بودن توست ، شاید این خنده که امروز دریغ کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ، هر که با ما بود از ما می گریخت ، چند روزی هست حالم دیدنیست ، حال من از این و آن پرسیدنیست ، گاه بر روی زمین زل می زنم ، گاه بر حافظ تفاءل می زنم ، حافظ فالم را گرفت ، یک غزل آمد که حالم را گرفت ، ما ز یاران چشم یاری داشتیم ، خود غلط بود آنچه می پنداشتیم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

واپسین لحظه دیدار ، منو دست گریه نسپار ، توی تردید شب خدا نگهدار ، اگه خوابم اگه بیدار ، تو ی این فرصت تکرار ، بگو عاشقی برای آخرین بار .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایم ، غصه معنایی ندارد تا تو می خندی برایم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

منو با سادگی هات تازگی کن ، خدایی کن یه لحظه بندگی کن ، نزار از دست بره این عشق ساده ، بمیر و با من یک بار زندگی کن .

GORJI
01-05-2011, 11:04
دیرگاهیست که تنها شده ام ، قصه ی غربت صحرا شده ام ، من که بی تاب شقایق بودم ، همدم سردی یخ ها شده ام ، کاش چشمان مرا خاک کنید ، تا نبینم که چه تنها شده ام .

دلم گرفته از آدمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن ، از آدمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون مال تو نیستند ، از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی آفتاب میشه همه چیز یادشون میره !

دل که رنجید از کسی ، خرسند کردن مشکل است ، شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است ، کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد ، حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است .

در کنار ساحلت من قایقی شکسته ام ، تو همان ساحل عشقی که بهت دل بسته ام .

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من ؟ الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من !

GORJI
01-05-2011, 11:18
خیلی ها نفرین میکنن … تلافی میکنن… اما نه … نفرین من … الهی اونی که دوستش داری تنهات نذاره … تلافی من …. میرم تا به اون برسی … سره راهت نباشم … راستی … قد من دوست داره …؟

خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ی خاطراتم رو انداختم یه گوشه ای و گفتم : فراموش ؛ یه چیزی ته قلبم خندید و گفت : یادمه

دلم می خواست بهانه‌ای باشی برای فراموش کردن همه چیز…
اما حالا دلم می‌خواهد بهانه‌ای باشد برای فراموش کردن” تو” !…

فریاد من از داغ توست ، اینگونه خاموشم نکن ،
حالا که یادت میکنم ، دیگر فراموشم نکن . . .

چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند ، تماشای تو زیباست اگر بگذارند
به من عاشق مسکین به حقارت منگر ، دل ما وسعت دریاست اگر بگذارند . . .

GORJI
01-05-2011, 11:19
دیرگاهیست که تنها شده ام / قصه غربت صحرا شده ام
وسعت درد فقط سهم من است / باز هم قسمت غم ها شده ام
دگر آئینه ز من با خبر است / که اسیر شب یلدا شده ام
من که بی تاب شقایق بودم / همدم سردی یخ ها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنید / تا نبینم که چه تنها شده ام . . .

برقص ، گویا هرگز کسی تو را نمی بیند
عاشق شو ، گویا هرگزکسی دلت را نشکسته
و زندگی کن ، گویا بهشت اینجاست .

زمان ! به من آموخت که : دست دادن معنی رفاقت نیست … بوسیدن قول ماندن نیست … و عشق ورزیدن ضمانت تنها نشدن نیست …

اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

چرا دیگر دل انچنان مشتاق بوسیدن نیست... شاید او باورش شده که بوسیدن خیال حسی ندارد!

GORJI
01-05-2011, 11:20
ما به جرم با وفایی این چنین تنها شدیم ، چون نداریمهمدمی بازیچه دلها شدیم

بعد تو پنجره ها رو به کسی باز نشد/هیچکس با دلم همساز نشد/بعد تو یک عمر نوشتم نقطه سر خط/نقطه هایه سر خط بعد تو اغاز نشد

عمری دیوار بودیم و تکیه گاه رفقا--------اکنون نیز خراب شده ایم و خاک پای رفقا

همیشه دوربودن به معنای فراموشی نیست گاهی فرصتی است برای دلتنگی

مراقب شادی توام همچنان که تو پاسبان شادی منی ، در ارامش نخواهم بود اگر در ارامش نباشی

omidvista
01-05-2011, 11:21
احســاس اکنون آن واژه ای است که ... حســی در آن نیســت ... احســـاس ... همان بهتر که در پس واژه ها گم باشد ... لا بــه لای کلمــات گاهـــی سکــوت چه قــدر آســان گــــــم میشود ... سکوــت احساس ...

چه قــدر زیبایند ایـــن رنگـــهــــای بـی رنگـی بر بـــوم زنــدگی ... کــــه اندکـــ اندکــــ کــــــــم رنگ می شوند ... بی رنــــگ می شوند و ... سرانجـــام محــــو می شوند ... این بی رنگی چـه رنگـی بر نقــاشی ام نهـــاد ... رنگـــــــی تا ابد ماندنـی ... گــــــاهی بیرنگی چه قدر رنگـــــــی است ...

گاهي وقتا مجبور ميشي تنها بموني گاهي وقتا خودت دوست داري تنها باشي گاهي وقتا از تنهايي ميترسي گاهي وقتا فكر ميكني هميشه تنهايي گاهي وقتا تو تنهايي فكر ميكني كه كاش تنها نبودي...

زن عشق می ورزد و کینه درو می کند او درد می کشد و تو نگران از این که بچه دختر باشد او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی او مادر می شود و همه می پرسند: نام پدر؟

من بودم
تو
و یک عالمه حرف...
و ترازویی که سهم تو را از شعرهایم نشان می داد!!!
کاش بودی و ...می فهمیدی
وقت دلتنگی
یک آه چقدر وزن دارد...

GORJI
01-05-2011, 11:22
هیچکس تنهاییم را حس نکرد/لحظه های ویرانییم را حس نکرد
در تمام لحظه هایم هیچکس / بی سر و سامانیم را حس نکرد

میگن بارون مظهر دلتنگیهاست تو ببین با دلم چیکار کردی که میخواد برف بیاد

ساعت که زنگ میزند...
مدام به این فکر میکنم که تو از ساعت هم کمتری

داشتم یک دل و آن هم به تو کردم تقدیم
بیش از این از من مسکین چه تمنا داری . . . ؟

یه آسمون محبت، یه کوله بار صداقت، یه دشت پر ستاره، پر از گل هاى لاله
براى قلب صافت، هدیه به روى ماهت

omidvista
01-05-2011, 11:22
تویی که مرا در سقوط میبینی ... تا بحال اندیشیده ای که شاید تو خود وارونه ایستاده ای !؟

پای من خسته از این رفتن بود،قصه ام،قصه ی دل کندن بود؛دل که دادم به یارم دیدم،راهش افسوس جدا از من بود...

اگر مي دانستم جدايي به اين حد تلخ است، هيچ گاه دل به دوستي نمي بستم، اگر مي دانستم سرانجام عاشقي چنين است، هيچ گاه آغاز نمي کردم...

خيلي ها نفرين ميكنن ,تلافي ميكنن,...اما نه...نفرين من: الهي اوني كه دوستش داري تنهات نذاره. تلافي من:ميرم تا به اون برسي ,سر راهت نباشم , راستي ..............قد من دوست داره؟؟؟؟.

اگه کسی که دوستش داری ترکت کرد،ناراحت نشو چون تو کسی رو که دوستت نداشت رو از دست دادی ،ولی اون کسی رو که دوستش داشته رو از دست داده.

omidvista
01-05-2011, 11:23
کاش ... میشد عاشقا همدیگرو باور کنن.کاش ... دوس داشتن انقد بی ارزش نمیشد. من که هروقت گفتم دوست دارم باورش نشد یا شایدم نخواست که باور کنه. خودش نمیدونه که اینجارو دارم،شایدم هیچوقت ندونه.

تو را آرزو نخواهم کرد ، هیچ وقت ... تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که خودت بیایی ، با دل خود ، نه با آرزوی من...

به آسمون سپردم
چشم از تو بر نداره
مراقب تو باشه ، سرت بلا نیاره
تا تو نخوای نتابه ،
دلت گرفت بتابه
همیشه با تو باشه ،
تو رو تنها نذاره

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد...
نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد...
راهی نروم که بیراه باشد...
خطی ننویسم که آزار دهد کسی را...
یادم باشد که روز و روزگار خوش است...
همه چیز رو به راه است و خوب ...
تنها...تنها...دل ما دل نیست...

چشمانم برای تو ...دیگر نمی خواهم جایی را ببینم جز صورت تو
دستانم برای تو.....دستانی که نمی توانند تورا لمس کنند نمی خواهم
اشکانم برای تو.... چون نمی خواهم برای دیگری جاری شوند
قلبم برای تو.... چون تمام تپش هایش برای تو بودو بس
جسمم برای خاک.... چون از آن متولد شدم و به آن باز خواهم گشت
گفته هایم برای تو... چون فقط برای تو گفتم
عشقم برای تو.... چون دیگه نیستم تا عاشقت باشم
خاطراتم را خواهم برد....
و دیگر چیزی از من در این دنیا نخواهد ماند
و دیگر چیزی ندارم که به کسی ببخشم ...

omidvista
01-05-2011, 11:26
شب تنهايي با هم.. شايد اينگونه سزاوار فراموشي نبود چقدر با عجله... غبار مي تکاني از ردپاي آخرين خاطراتمان کنون اي اولين و آخرينم کاش احساس آبي مرا مي شنيدي. تا هميشه به تماشاي شب ميروم و تکه هايي از عشق مدفون ميراث من است و قلمي که هيچ گاه نتوانست آخرين حرفهاي مرا با تو بگويد

پلکها بارانی است بازهم گریه مگر کرده ای
ای دیده من به کجا مانده
نگاهت خیره راهها
نامردند جاده ها
بی دردند
ومن ساده دل
خسته از هر که مرا میخواند
به خدا آشوبم
خستم بدنم درد را به پذیرایی بنشسته
و وهمش میخواند
همه چیز دود شد و رفت هوا
به چه گفتی حکمت نمیدانم!!!!!!!!!!

زمــ ـان نیاز دارم تا با خودم و افکارم کنار بیام... باید جمع کنم این افکار مشوش و بهم ریختمو .... یه مشت و مال حسابی میخواد مغزم... کمی خسته و دلگیرم...کمی بی حوصله...بدون چاشنی... سعی میکنم زود برگردم... ازم ناراحت نباشین... میخوام زمـ ــان بخــ ـرم..

میگفت :شبیهش هستم... یک روح در دو بدن... تلفیق من و او بود... حال میگوید:متنفر است از وجودم... به راستی،بیزار است از خود؟!!!

رفاقت با زمستون کار من نیست ، مگر اینکه تو در کنارم باشی و وجود منو بهاری کنی مهربون

omidvista
01-05-2011, 11:29
تنها این نیست که شب را در کنار دیگری بگذرانی دوست داشتن دروغ هم میتواند باشد. تنها این نیست که دستت رادر خفا در دست دیگری بگذاری. می تواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد.

ای کاش دل تو سنگ نبود که بجای دست مهریونت با سنگ وجودت دل منو شکوندی بی وفا

تنها باران است كه گاهی ، در اوج تنهایی من ، در آن لحظه كه هیچ كس نیست ، با من از تو می گوید... ولی درد من از این است كه دیریست باران نمی بارد!!!

خبر به دورترین نقطه جهان برسد نخواست او به من خسته بی گمان برسد شکنجه بیش از این که پیش چشم خودت کسی که سهم تو باشد به دیگران برسد چه میکنی اگر او را خواستی یک عمر به راحتی کسی از راه ناگهان برسد رها کنی برود از دلت جدا باشد به آن که دوست ترش داشته،به آن برسد رها کنی بروند و دو تا پرنده شوند خبر به دورترین نقطه جهان برسد گلایه ای نکنی بغض خیش را بخوری که هق هق تو مبادا به گوششان برسد خدا کند که ...،نه! نفرین نمیکنم به او که عاشق او بوده ام زیان برسد خدا کند که فقط این عشق از سرم برود خدا کند که فقط زود آن زمان برسد

کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هر لحظه
خودت میدونی عادت نیست فقط دوست داشتنه محضه
کنارم هستی و بازم بهونه هامو میگیرم
میگم وای چقدر سرده میام دستاتو میگیرم
یه وقت تنها نری جایی که از تنهایی میمیرم
از اینجا تا دمه در هم بری دلشوره میگیرم
فقط تو فکر این عشقم تو فکر بودنه با هم
محاله پیشه من باشی برم سر گرم کاری شم
میدونم که یه وقتایی دلت میگیره از کارم
روزهایی که حواسم نیست میگم خیلی دوستت دارم
تو هم مثل منی انگار از این دلتنگی ها داری
تو هم از بس منو میخوای یه جورایی خود ازاری

omidvista
01-05-2011, 11:30
نگاهی کرد و مرا در به در کرد ، یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد شکستی خورد و آمد تا بماند ، ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد . . .

میخوام داد بزنم ، تنهای تنهام... میخوام وقتی میگم تنهام ، بخندم...

امشب دلم خیلی گرفته...
به وسعت تمام تنهاییم اشک ریختم...
گذشت زمان هیچ چیز رو تغییر نمیده...
باز سوالهای تکراری و بی جواب ذهنم...
و آرامشی که هرگز نخواهم داشت...
شاید من اولین فردی باشم که
دوست دارم آلزایمر بگیرم...

برای آنها که بامنند...
آدم های این روزهای زندگی ام فوق العاده اند...
با تمام سختی هایم خنده را یادم میدهند...
اشک را از چشمانم محو کرده اند...
در تمام تنهایی هایم ، همراهمند...
گاهی در مقابل مهربانی هایشان کم می آورم...
خدایا :
میخواهم دوستشان بدارم آنطور که شایسته شان است...

خدا دور برگردان بزرگی به زندگیم زده...

omidvista
01-05-2011, 21:38
به اسم آشنایی رفاقتی به پا کردی
به نام اون رفاقت دیدی با من چه ها کردی
شدی درد و دوای من شدی مثل خدای من
شدی درد آشنای من شروع انتهای من …
جهت خواندن به ادامه مطلب مراجعه کنید …
وای از نـیمـه شبـی کـه بیـدار شـوم تـو را بـخواهـم و خـودم را در آغـوش دیـگری بیـابم…!

ما که جزغاله شدیم بس که آتیش سوزوندی تو!
میخت و بد جوری توی قلبمون کوبوندی تو
اینقده با اون چشات ناز و کرشمه اومدی
تا دیگه هوش و حواس از سرمون پروندی تو
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
*
این عشق برای من هیچ نداشت
اما…
.
گلهای بالشم را ” باغبان ” خوبی بود
اشک های هر شب من…!!!
*
سند منگوله دار دلمون وقف شما
کفترای جلدمون ارزونی سقف شما
ما زمین خورده ی اون چشمای عاشق کشتیم
نمیبینی ما رو اما عمریه دلخوشتیم
*
ناز لبت چشیده ام یاد شکر نمی کنم / تا تو فرشته ی منی یاد دگر نمی کنم
*
به وسعت ندیدن نگاهت
خسته ام
چگونه بشکنم ثانیه ها سنگین
دوریت را

omidvista
01-05-2011, 21:38
خط می کشم روی اسمت با مدادی که نوک ندارد هیچ وقت…
*
هم خودم مرض دارم
هم پیامی که برایت نوشته ام
دوست داشتن مسریست…
*
تو را می خواهم و دانم که هرگز
به کام دل در آغوشت نگیرم
تویی آن آسمان صاف و روشن
من این کنج قفس مرغی اسیرم
*
آه اگر باز بسویم آیی
دیگر از کف ندهم آسانت
ترسم این شعله سوزنده عشق
آخر آتش فکند بر جانت
*
گفته بودی، از غرورم، از سکوتم، خسته ای
من شکستم هر دو را
عاشقتم پس تو بیا

omidvista
01-05-2011, 21:39
من و تو
دور از هم می پوسیم
غمم از وحشت پوسیدن نیست
غمم از زیستن بی تو دراین لحظه پر دلهره اس
امشب بر شانه های دلم
کوله باری سنگینی می کند
کوله باری پُرِاز دلتنگی
دلم می شکند زیر بار این همه دلتنگی
روحم ولی در پی دلتنگی دیگر
*
این بار
مینویسمت…
” تو ” را میان اصطحکاک مداد و کاغذ
گیر خواهم انداخت
شاید اینگونه بشود تو را
” تجربه ” کرد…!!!
*
در من غم بیهودگیها می زند موج
در تو غروری از توان من فزونتر
در من نیازی می کشد پیوسته فریاد
در توگریزی می گشاید هر زمان پر
*
از دوست به یادگار دردی دارم
کان درد به صد هزار درمان ندهم

omidvista
01-05-2011, 21:40
هر جا هستی یاد من باش! من که با یاد تو موندم،
پا به پای هر دقیقه از تو گفتم! از تو خوندم!
از تو که شرم سلامت لحظه هامُ زیرُ رو کرد!
با خداحافظ سردت چشم من به گریه خو کرد!
*
قصیده می شوم اگر تو تشنه ی شنیدنی!
به اوج می رسم اگر، تو بی قرار ِ دیدنی!
بیا که درهوای تو، از نو نفس تازه کنم!
بیا که این حماسه را با تو پُر آوازه کنم!
*
تو رو باید می شناختم که هزار تا چهره داشتی
روی احساس و دل من داشتی قیمت می گذاشتی
تو نتونستی بفهمی که وفا خریدنی نیست
چینی شکسته ی دل ، دیگه پیوند شدنی نیست
*
گفتی که بیا و از وفایت بگذر
از لهجه بی وفاییت رنجیدم
گفتم که بهانه ات برایم کافیست
معنای لطیف عشق را فهمیدم …
*
هوا ترست به رنگ هوای چشمانت
دوباره فال گرفتم برای چشمانت
اگر چه کوچک و تنگ است حجم این دنیا
قبول کن که بریزم به پای چشمانت

Mic Mic
02-05-2011, 00:36
خداوندا دوستان من ارمغانی از رحمت بیکران تواند

خرسندشان دار به تندرستی . . .

.

.

.

می خواستم بمانم ، رفتم ، می خواستم بروم ، ماندم

نه رفتن مهم بود و نه ماندن ، مهم من بودم که نبودم

این آیینه می شکند و به هزار تصویر تکثیر می شود

حالا بگو سهم نداشته ام از این همه “تو” کدام است ؟

.

.

.

شاید پاکترین هوای دنیا ، متعلق به لحظه ای است که دلمان هوای هم میکند . . .

.

.

.

آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم

نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم . . .

.

.

.

ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد

فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:38
سالها پرسیدم از خود کیستم ؟ / آتشم ؟ شورم ؟ شرارم ؟ چیستم ؟

دیدمش امروز و دانستم اکنون / او به جز من ، من به جز او نیستم . . .

واژه ی دوستت دارم برای عظمت و شکوه قلب مهربانت

چقدر بی رنگ است وقتی تو سرچشمه ی تمام خوبی ها هستی . . .

.

.

.

تو ناخدای عشقی ، من ساحلی غریبم / لنگر بزن مسافر ، من خاک هر رفیقم . . .

.

.

.

مثل ایرانسل خرابتم

مثل ۹۱۹ همراهتم

مثل ۹۱۲ رفیق با کلاستم !

.

.

.

بچه که بودیم دل درد ها را به یک زبان ناله میکردیم ، همه میفهمیدند

بزرگ که شدیم درد دل ها را به صد زبان میگوئیم ، کسی نمیفهمد . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:38
خدا آنروز که دنیا را نهاده / به هرکس هرچه لایق بوده داده

به بلبل ناله مستانه داده / به طاووس جعبه شاهانه داده

به جغد هم در خرابه لانه داده / به شیر هم قدرت مردانه داده

به من هم نازنینی مثل تو داده

.

.

.

عاشقی چیزی برای هدیه نیست / طرح دریا و غروب و گریه نیست

عاشقی یک کلبه ی ویرانه نیست / صحبت از شمع و گل و پروانه نیست

عاشقی تنهای تنها یک تب است / بی تو مردن در سکوت یک شب است . . .

.

.

.

عهد کن یارم بمانی تا قیامت ای رها

اولین و آخرین عشقم بمانی با وفا

کلبه ای با هم بسازیم با ستونی استوار

گر کنارم تو نباشی ، بی قرارم بیقرار

.

.

.

سلام من تقدیم به لبهای بسته

از طرف قلب شکسته . . .

.

.

.

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم

نامه را باز کن ، دوستت دارم . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:39
آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود

و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . .

.

.

.

خداوندا دوستان من ارمغانی از رحمت بیکران تواند

خرسندشان دار به تندرستی . . .

.

.

.

می خواستم بمانم ، رفتم ، می خواستم بروم ، ماندم

نه رفتن مهم بود و نه ماندن ، مهم من بودم که نبودم

این آیینه می شکند و به هزار تصویر تکثیر می شود

حالا بگو سهم نداشته ام از این همه “تو” کدام است ؟

.

.

.

شاید پاکترین هوای دنیا ، متعلق به لحظه ای است که دلمان هوای هم میکند . . .

.

.

.

آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم

نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:40
ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد

فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد . . .

.

.

.

سالها پرسیدم از خود کیستم ؟ / آتشم ؟ شورم ؟ شرارم ؟ چیستم ؟

دیدمش امروز و دانستم اکنون / او به جز من ، من به جز او نیستم . . .

.

.

.

در قفس تنهاییم تنها یاد توست که مرا به اوج همه ی دوست داشتنها

به پرواز در می آورد . . .

.

.

.

برای رسیدن به توست که پرواز میکنم ، نکند قفس باشی !

.

.

.

با جمله ی رندان جهان هم کیشم / خیام ترانه های پر تشویشم

انگار شراب از آسمان می بارد / وقتی که به چشمان تو می اندیشم . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:41
آه ، تنهایی ما غمگین است / درد دوری به دلم سنگین است

یاد ایام گذشته به دلم / زنده بادا که چقدر رنگین است . . .

سلام

از شرکت رب تبریک مزاحم میشم

میشه یه رب بغلتون کنم !؟

محض تبریک میگما !

.

.

.

عجب موجود سخت جانی ست دل !

هزار بار تنگ میشود ، میشکند ، میسوزد ، میمیرد و باز هم برایت میتپد !

.

.

.

فکر نکن توی دنیا تنهایی !

بلکه فکر کن یه تنها هست که تو براش یه دنیایی . . .

.

.

.

فرق تو با نسیم اینه که نسیم نفس آسمونه اما تو نفس منی

Mic Mic
02-05-2011, 00:42
ترک ما کردی ولی با هرکه هستی یار باش / این رفیقان نارفیقند ، گفتمت هوشیار باش . . .

.

.

.

خدایت یار تا آن دم که از هستی نشان باشد

دعایت میکنم سهمت همیشه آسمان باشد . . .

.

.

.

باران و تگرگ را به چشمم دیدم / افتادن برگ را به چشمم دیدم

در واهمه ی نبودن و بودن تو / من سختی مرگ را به چشمم دیدم . . .

.

.

.

برات مسیج میدم با عطر زیتون !

جوابش را بده خوشکل شیطون !

.

.

.

هر چى زنگ میزنم به گوشیت یه صدایى میگه :

مشترکى که به یادشى تو رو فراموش کرده! راست میگه؟

Mic Mic
02-05-2011, 00:42
ترک ما کردی ولی با هرکه هستی یار باش / این رفیقان نارفیقند ، گفتمت هوشیار باش . . .

.

.

.

خدایت یار تا آن دم که از هستی نشان باشد

دعایت میکنم سهمت همیشه آسمان باشد . . .

.

.

.

باران و تگرگ را به چشمم دیدم / افتادن برگ را به چشمم دیدم

در واهمه ی نبودن و بودن تو / من سختی مرگ را به چشمم دیدم . . .

.

.

.

برات مسیج میدم با عطر زیتون !

جوابش را بده خوشکل شیطون !

.

.

.

هر چى زنگ میزنم به گوشیت یه صدایى میگه :

مشترکى که به یادشى تو رو فراموش کرده! راست میگه؟

Mic Mic
02-05-2011, 00:43
دلم دریا به دریا از تماشای تو می گیرد / دلم دریاست اما از تماشای تو می گیرد

تو تنها با تماشای خود از آیینه خشنودی / دل آیینه اما از تماشای تو می گیرد . . .

.

.

.

خدایا در فراغ دوست بگیر از من دنیا را / اگر بی عشق او باشم نبینم صبح فردا را . . .

.

.

.

اگر عشقت مرا باور نمی کرد / دلم عمری به پایت سر نمی کرد

چه می شد عاقبت پروانه ها را / غرور شمع خاکستر نمی کرد . . .

.

.

.

همین روزا دستگیرت میکنن میبرنت زندان

هنوز عامل اصلی جنایت معلوم نشده

اما اثر انگشتت رو قلب شکستمه !

.

.

.

سلام سلامی خالصانه ، ارادتی مخلصانه ، بوسه های جانانه

بر لبانی مستانه ، به طور مخفیانه ، خیلی خیلی مهربانه

پذیراباش از منِ دیوانه !

Mic Mic
02-05-2011, 00:44
شبی رو به عرش کبریا کردم

خودم را از غم دنیا رها کردم

”نداآمد بگو آنچه نیاز توست”

برایت بهترینها را دعا کردم . . .

.

.

.

ازعذاب بی توبودن درسکوت خود خرابم / دوری ازصورت ماهت هرنفس میده عذابم . . .

.

.

.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست ، که هرچه بر سر ما می رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگرچه از مه و مهر ، نهادم آیینه ها در مقابل رخ دوست . . .

.

.

.

کبوتر نباش که تو دل آسمان پرواز کنی ، آسمان باش تا کبوتری در دلت پرواز کند . . .

.

.

.

همه بغض من تقدیم غرور نازنینت باد ، غروری که لذت دریا را به چشمانت حرام کرد . . .

Mic Mic
02-05-2011, 00:45
در عمق آرزوی من است که در وجودت خانه ای داشته باشم ، حتی به مساحت یک یاد . . .

.

.

نقش کردم رخ زیبای تو بر خانه ی دل / خانه ویران شد و آن نقش به دیوار بماند . . .

.

.

صندوقچه ای بهر دلت خواهم بود / دریا شوی ، تو ساحلت خواهم بود

ای یار تو که قایق عشقم باشی / من هم ملوان زبلت خواهم بود .

.

.

رفیق خوب پزشک زندگیست

تا آخر عمر مریضتم رفیق!

.

.

<= نوک فلش رو به قبله کن

کردی؟

به همین قبله اسیرتم!

Mic Mic
02-05-2011, 00:46
گلی از شاخه اگر می چینیم ، برگ برگش نکنیم و به بادش ندهیم

لااقل لای کتاب دلمان بگذاریم و شبی چند از آن را هی بخوانیم

و ببوسیم و معطر بشویم ، شاید از باغچه ی کوچک اندیشه یمان گل روید . . .

.

.

گفتی : ما به درد هم نمی خوریم

اما هرگز ندانستی که من تو را برای دردهایم نمی خواستم . . .

.

.

ناز کمتر کن که من اهل تمنا نیستم / زنده با عشقم ، اسر سود و سودا نیستم

عاشق دیوانه ای بودم که بر دریا زدم / رهرو گمگشته ای هستم که بینا نیستم . . .

.

.

آیین عشق بازی دنیا عوض شده است / یوسف و زلخا هم عوض شده است

سر همچنان به سجده فرو برده ام ولی / در عشق سال هاست که فتوا عوض شده است . . .

.

.

درد حرف نیست نام دیگر من است ، من چگونه نام خویش را صدا کنم !

Mic Mic
02-05-2011, 00:48
نمیدانم چرا بیمارم امشب / سکوتی خفته در گفتارم امشب

غم اشک دلم آهسته میگفت / پریشان از فراق یارم امشب . . .

.

.

.

به گزارش قلبم ، هوای چشمم ، به علت ندیدن عزیزم

تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

.

.

.

هرگز به دیگران اجازه نده قلم خودخواهی دست بگیرند

دفتر سرنوشت را ورق زنند ، خاطراتت را پاک کنند

و در پایانش بنویسند قسمت نبود . . .

.

.

.

ای بی تو زمانه سرد و سنگین در من / ای حسرت روزهای شیرین در من!

بی مهری انسان معاصر در توست / تنهایی انسان نخستین در من!

.

.

.

از دوریت چه دارم غیر از دلی شکسته

ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته . . .

GORJI
02-05-2011, 07:08
یه زحمت برات داشتم ، قربونت از جلوی آینه گذشتی ، این دوست ما رو هم ببوس !

عشق به پروانه بیاموخت که اندر ره شمع / شیوه اش پر زدن و سوختن و ساختن است .

تو که عشقو تو ویرونی ندیدی / شب سر در گریبونی ندیدی / نمی دونی چه دردی داره دوری / تو که رنگ پریشونی ندیدی .

من وجودم به تو مدیون و دلم مامن توست / آرزویم نظری روی تو و دیدن توست / من اگر دور ز تو هستم و دلتنگ شدم / با صدای خوش تو غرق در آهنگ شدم .

چشم به قفل قفسی هست و نیست / بی تو در این خانه کسی هست و نیست / کیست که چون من به تو دل بسته است / مثل من ای یار کسی هست و نیست .

GORJI
02-05-2011, 07:09
آوای باد انگار ، آوای خشکسالیست / دنیا به این بزرگی یک کوزه ی سفالیست / باید که عشق ورزید ، باید که مهربان بود / زیرا که زنده بودن هر لحظه احتمالیست .

بهر وجود سایه ی وجود تو ، سایه ی من وجود یافت / خیال من در طلب خیال تو ، غیر خیال تو نبافت .

من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ، من هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد ، من نه عاشقم و نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید ، من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد .

نگاهی کرد و من را در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد / شکستی خورد و آمد تا بماند / ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد .

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست ، ولی یاد تو مهمان همیشگی قلبم است .

GORJI
02-05-2011, 07:12
وقتی ناله های خرد شدنت زیر پای بارون نوای دل انگیزی شد چه فرقی می کند برگ سبز کدام درختی

با رفیقت مثل چتر رفتار نکن که هر وقت بارون بند اومد ، فراموشش کنی !

زیر سایبون چشمات تو شبستون نگاهت ، یه جایی گوشه اشکات مچ عشقتو میگیرم ، بین پاییز و زمستون انتظار و نم بارون ، میون نامهربونی تا بخوای برات میمیرم .

میدونی چرا بارون از پشت شیشه قشنگ تره ، چون بدون اینکه خیس بشی احساسش میکنی ، مثل دیدن گریه کسی که خیلی دوستش داری ، همینطوره مگه نه

شبی از پشت یك تنهایی نمناك و بارانی
تو را با لهجه ی گلهای نیلوفر صدا كردم
تمام شب برای با طراوت ماندن باغ قشنگ آرزوهایت دعا كردم
پس از یك جستجوی نقره ایی در كوچه های آبی احساس
تو را از بین گلهایی كه در تنهاییم رویید با حسرت جدا كردم

GORJI
باران. در گلوی من ابر ِ کوچکی ست میشود مرا بغل کنی؟ قول میدهم گریه کم کند

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون ، زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون ، ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست ، مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست

یادگاری واسه بارون ، آرزوهایی که خاک شد / وقتی رفتی زیبا ، انگار روح از تنم جدا شد

توی زندگیت بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شیشه میکوبی ، ابر باش که منتظرت باشند که ببیاری

عشق لالایی بارون تو شباست ، نم نم بارون پشت شیشه هاست ، لحظه شبنم و برگ گل یاس ، لحظه رهایی پرنده هاست ، لحظه عزیز با تو بودنه ، آخرین پناه موندن منه

GORJI
مانند باران، اگر دلتان لرزید، بغضتان ترکید، کسی اینجا محتاج دعاست، اگر یادتان بود باران گرفت دعایی به حال من بیابان کنی

تو مثل لحظه اي هستي که باران تازه مي گيرد
و من مرغي که از عشقت فقط بي تاب و حيرانم
تو مي ايي و من گل مي دهم در سايه چشمت
و بعد از تو منم با غصه هاي قلب سوزانم

بارون و دوست دارم هنوز … چون تو رو يادم مياره. حس مي کنم پيشه مني … وقتي که بارون مي باره.

بارون بهونه است ، اسمون نمي تونه اشکاشو نگه داره ...

بر سرم
چتر گرفت؛

به تماشا
ایستادند
باران و رهگذران

GORJI
وقتی دلم برات تنگ می شه میرم پشت ابرها زار زار گریه می کنم ، پس یادت باشه هر وقت بارون میاد دل من برات تنگ شده

باران از راه رسید ، عشق را دوباره در مزرعه ی خالی تنم پروراند ، زندگی را در آسمان آبی چشمم حس کرد ، ناگهان پایییز عشقم از راه رسید ، آری رفت ولی هنوز قلبم برای اوست

روزای بارونی قطره های بارون رو بشمار ، اگه بند اومد روی رفاقت من حساب کن ، نه کم میاد و نه بند میاد

زیر باران با یاد تو میروم ، به دنبال جای پای تو ، تو را می پرستم من شبانه ، برای لحظه های شادمانه ، برای با تو بودن صادقانه ، می آیم من به پیشت عاشقانه ، به تو دل بستم من شاعرانه ، اما افسوس از درک زمانه ، چه زیباست راز زمانه ، اگر زندگی باشد یک ترانه

مرا چه باک ز باران
که گیسوان تو چتری گشوده اند
مرا چه باک ز مرگ
که بوسه های تو پیغام های قیامند
بدرودهای تو
تکرارهای سلامند

GORJI
02-05-2011, 07:13
همواره تنهاييم

در جمع ياران هم

در يک کوير خشک

در زير باران هم

باران رحمت خدا همیشه می بارد, تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم!

قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه , یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته

چه سنگین گذشت عصر بارانی ام
گویی نوازش نمی کرد، باران صورتم را
گریه ام، فریادم، تنها سکوتی بود
تا حرفهایم
در بستری از بغض بخوابند

حس میکنم روی صورتم دنیا چکه میکند

حس میکنم قطره قطره, نم نمک عاشقم میکنی

بارون که میبارد هوا تر میشود تا تو چشمک بزنی

بارون که میبارد باز با ترانه یا باز بی ترانه من عاشق تر گریه میکنم و رو به آسمان فریاد میزنم

دوستت دارم

GORJI
چشمهای من از دوریت کنون مثل آسمان بارانیست ابرها میبارند و آرام میشوند اما چشمهایم می بارند و بیقرار تر میشوند
کاش تا ابرها آرام نشده اند بیایی

باز باران آمد

از هوا یا ز دو چشم خیسم؟

نیک بنگر!

چه تفاوت دارد...

خدا ابر رو به گريه مياره تا گلها بخندن، پس هر وقت بارون آمد يادت نره بخندی...

علم ثابت کرده که شکر در آب حل میشه ، پس هیچ وقت زیر بارون نرو ، چون شیرین ترین دوستم را از دست می دم

باران که می بارد تو در راهی از دشت شب تا باغ ِ بیداری
از عطر عشق و آشتی لبریز با ابر و آب و آسمان جاری
تا عطرِ آهنگ تو می رقصد..... تا شعر باران تو می گیرد........

GORJI
باران
یا
دوشِ آب،
چه فرقی می‌کند؟
وقتی عاشقی
زیرِ هیچ‌کدام
آواز نخواند...

کاش وقتی آسمان بارانی است ، چشم را با اشک باران تر کنیم

کاش وقتی که تنها میشویم ، لحظه ای را یاد یکدیگر کنیم . . .

میدانم که می مانی و از قلبم بیرون نمیروی. پس لااقل باران را بهانه کن. دارد باران می آید

شیشه پنجره را باران شست

از دل من اما ،

چه کسی نقش تو را خواهد شست؟

باز باران ، بی طراوت ، کو ترانه؟! سوگواری ست ،رنگ غصه ، خیسی غم ،
می خورد بر بام خانه ، طعم ماتم . یاد می آرم که غصه ، قصه را می کرد کابوس ، بوسه می زد بر دو چشمم گریه با لبهای خیسش.....

GORJI
02-05-2011, 07:14
اندكي عاشقانه تر زير اين باران بمان ابر را بوسيده ام تا بوسه بارانت كند

بغضهای مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که میبارد ، صدای خسته ی قلب من است که از چشمان آسمان بیرون میریزد

مثل باران چشمهایت دیدنی است ٬ شهر خاموش نگاهت دیدنی است. زندگانی معنی لبخند توست ٬ خنده هایت بی نهایت دیدنی

اگر ميدونستي چقدر دوستت دارم ... براي اومدنت بارون رو بهانه نميکردي ، رنگين کمان من

در حسرت موجم ، باران کفافم نیست. درمان درد من ، باران ِ نم نم نیست

GORJI
02-05-2011, 07:14
با ابرها چه غصه‌ی پنهانی‌ست؟
این عصرِ چندشنبه‌ی بارانی‌ست؟

وقتی که می‌بُریم مدام از هم
این عشق نیست، چاقوی زنجانی‌ست

آمدن را
از باد و باران بیاموز
رفتن را
از دل ِ من.

باران که می بارد تمام کوچه های شهر پر از فریاد من است که می گویم: من تنها نیستم, تنها منتظرم

پنجره ی باران خورده ات را باز کن
چند سطر پس از باران
چشمهایم را ببین که هوایت دیوانه شان کرده
دلم برایت تنگ است

نگاه ساکت باران به روی صورتم دزدانه میلغزد ، ولی باران نمیدانند که من دریایی از دردم ، به ظاهر گرچه میخندم ولی اندر سکوتی تلخ میگریم

omid756
02-05-2011, 09:40
چه كسي مي داند كه تو در پيله ي تنهايي خود تنهايي، چه كسي مي داند كه تو در حسرت يك روزنه از فردايي، پيله ات را بگشا، تو به اندازه ي يك دنيايي...

كاش احساس نياز ديدنت از وجودم چون وجودت دور بود تا نسوزم در خزان آرزو...

با توام اي دلشوره ي شيرين!
اي شادي غمگين!
اي...
نمي دانم چه مي خواهم، هرچه هستي باش،
نه جز اينم آرزويي نيست، هر چه هستي باش، اما باش...

به ياد همه ي لحظات با تو بودن و در حسرت تمام لحظات دوري، دعا مي كنم رنگ دو چيز را نبيني; دلتنگي و حسرت ديدار را...

عارفي را گفتند جمله اي بگو وقتي شاديم غمگين مان كند و وقتي كه غمگينيم شادمان كند، گفت " اين نيز بگذرد "...

omid756
02-05-2011, 09:56
كاش ميشد اشك را تهديد كرد
مدت لبخند را تمديد كرد
كاش ميشد در ميان لحظه ها
لحظه ي ديدار را نزديك كرد

هر كجا كه محرم شدي، دست از خيانت بردار كه آدم محرم با يك نقطه مجرم مي شود...

اندوه يك مسافر نه غربته نه جاده
اندوهش از رفتن نيست با پاهاي پياده
اندوه يك مسافر ترك يار و دياره
اندوهش از جدايي اندوه انتظاره

ابر چشمانم به هواي رخ تو بارانيست
پشت مژگان دو چشمت دل من زندانيست

كاش گذر زمان در دست من بود، لحظه ي با تو بودن را آنقدر طولاني مي كردم كه براي بي تو بودن وقتي نماند...

مرا ديوانه مي شمارند چون روزهايم را به دينارهايشان نمي فروشم، من نيز آنان را ديوانه مي شمارم، چرا كه
مي پندارند روزهايم با دينارها خريدنيست...

GORJI
03-05-2011, 08:01
تنگی نفست را، نینداز گردن آلودگی، دلت را ببین، کجا گیر کرده...

نه سیب ، نه گندمم است بین من و تــوو

معرفت گمم است بین من و تــوو

این عشق کــه دیگران از او می گوینــد

یک سوء تفاهمم است بین من و تـــوو .!

شبا فکر و خیال تو چرا خوابم نمی گیره

نه تنها لحظه هام حتی تموم خونه دلگیره

حالا که شب به شب رفت و توام تنهایی سر کردی

توی تنهایی می پوسم نمی ذارم که برگردی

به لب هایم مزن قفل خموشی که در دل قصه ای نا گفته دارم
ز پایم باز کن بند گران را کزین سودا دلی آشفته دارم

غم به هر جا که رود سر زده آيد به دلم. چه کنم خانه من بر سر راه افتادست

GORJI
بازو به دور گردنم از مهر حلقه کن
بر آسمان بپاش شراب نگاه را
بگذار از دریچه چشم تو بنگرم
لبخند ماه را

كوچك باش و عاشق ... كه عشق ، خود میداند آئین بزرگ كردنت را

یعنی تو بادكنكی و عشق مثله تلمبه

ممنون که نمی پرسی:

حالت چطور است؟

تا مجبور نشوم..

دروغ بگویم که خوبم.!!

درون سیــــنه ام صد آرزو مرد
گل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد است
همین دریا مرا در خود فرو برد

اگر ماه بودی به صد ناز شاید
شبی بر لب بام من مینشستی
وگر سنگ بودی به هر جا که بودم
مرا میشکستی مرا می شکستی

GORJI
کجای قصه خوابیدی

که من تو گریه بیدارم

که هر شب هرم دستاتو

به آغوشم بدهکارم

ای آنکه به جز تو
هوایی به سرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی در نظرم نیست
جز یاد عزیزت
کسی همسفرم نیست
مرا یاد دگر نیست

گوشی رو بردار تا بگم دلم بازم تنگه برات!
بذار هوای خونه مون، تازه شه از رنگ صدات!
یه تلفن گریه دارم! یه عالمه حرف حساب!
خودت بگو که این سوال، تا کی می مونه بی جواب؟

شادم که هم چو شاخه خشکی باز در شعله های قهر تو می سوزم
گویی هنوز ان تن تب دارم کز افتاب شهر تو می سوزم

و کلمه به کلمه حرفهای من

گامم های بلنــد مردیست ..

کــه واژه های غرورمم راا لگــد کرده است.!.

GORJI
03-05-2011, 08:02
دوستت دارم

شاهدی ندارم

جز

کوچه پس کوچه های خلوتِ

دل!

جنگِ بینِ من و تو

خیلی وقتِ پیش

باید به پایان می رسید

اگر

چشمانت

آتش بیارِ معرکه نمی شدند

اشک هایی نریخته دارم و تو

آن اندوه، آن سوگ عظیم باش

که نهفته ترینِ بغض ها را

می ترکاند...

می گویند سرنوشت آدم به نامش بسته است

کاش مادرم مرا تو می نامید

با تو زمستان هم

لحظه ها شکوفه می زنند

انگار که هر ثانیه آغاز بهاری است

برای رسیدن به " تو "

GORJI
03-05-2011, 08:02
تمام واژه ها را کنار گذاشتی

و من هنوز پی لحظه ای می گردم

که قفل لبانت

تاب کلمات را ندارد...

پیچک نگاهم
دزدانه تا پشت پنجره ی
اتاق تو
بالا آمده
به کجا خیره شده ای!
باران که بگیرد
تمام پنجره پر از پیچک خواهد بود.

از تو به عشق رسیده ام

به سان مسافری

که ناگهان

به مقصد می رسد

مگر با باد نسبتی داری؟... چقدر شیبه تو یک لحظه آمد مرا پیچاند و رفت

دیگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را
شاید که چو بگذرم از او یابم آن گم شده شادی و سرورم را

GORJI
03-05-2011, 08:03
آری آغاز دوست داشتن است گر چه پایان راه نا پیداست
من به پایان دگر نیند یشم که همین دوست داشتن زیباست

دیشب در جاده های سکوت در ایستگاه عشق هر چه منتظر ماندم

کسی برای لمس تنهاییم توقف نکرد و من تنهاتر از همیشه به خانه بر گشتم . . .

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو

آشنای تو منم بر در بیگانه مرو

شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من

جانفشان تو منم در بر پروانه مرو

سوختی جان مرا آه مکن اشک مریز

از بر عاشق دلداده غریبانه مرو . . .

بیهوده در اضطراب ماندیم همه

در تاب و تب و عذاب ماندیم همه

این ساعت زنگ خورده هم زنگ نزد

عشق آمد و رفت و خواب ماندیم همه . . .

جانا ز دست عشق تو ، یک دم نباشد راحتم

هر شب خیالت را کشم ، ای ماه تابان در برم

GORJI
03-05-2011, 08:03
دلتنگ که باشی هیچ کس جز دلدار به دادت نمی رسه ، دلداده ی دلتنگیاتم . . .

تو با آواز خود شب را شکستی

ولی من بی دریچه مانده ام باز

هوای پر زدن هایم کجا رفت ؟

ز یاران باز هم جا مانده ام باز . . .

عشق

همچون نسیم می وزد

شادمانی کن

و تن به آن بسپار

و هنگامی که می رود

تنها بگو :

خدا نگهدار ...

آنگاه که آوار تنهایی روحت را در هم شکست ، گوشه ی قلبت را بنگر ، من آنجا به انتظارت هستم . . .

ترسم که تو هم یار وفادار نباشی

عاشق کش و معشوق نگه دار نباشی

من از غم تو هر روز دوصد بار بمیرم

تو از دل من هیچ خبر دار نباشی . . .

GORJI
03-05-2011, 08:04
به من نگو نمی خوام اسمی ازت بیارم

هر چی که بود تموم شد نگو دوست ندارم

همش نگو نمی خوام به پای تو بسوزم

من اشتباه کردم عاشقتم هنوزم

بی پنجره ای ، غریبه ای در وهمی

عشق است اگر از آن نداری سهمی

فهمیدن عشق عاشقی می خواهد

یک روز بزرگ می شوی می فهمی . . .

من و شب یاس و ستاره

منتظر بی تو می شینم

تو دیگه برنمی گردی

اینو از اشکات می خونم

از آدما دلم شکست واسه همیشه

دلم می خواد دعا کنم اما نمی شه

دوسش داشتم دوسش ... قد نفسهام

بدون اون نمی تونم من خیلی تنهام

کاش میشد در سایه ی مژگانت ، لحظه ای به تماشای دریای خوشرنگ چشمهایت می نشستم . . .

behzad741258
03-05-2011, 18:48
آخرين شعر مرا قاب کن
بذار پشت نگاهت تا که تنهاييت
از ديدن آن جا بخورد و بداند
که دل من با توست در همين يک قدمي

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

راز عشق را با نگاهت باز کن
عشق من را در دلت آواز کن
گر هوس کردي مرا در نزد خود
تلفن رو بردار از ما ياد کن

اى بي وفا ما را وفا كن
اگر تركت كنم
لعنت به ما كن

سخت ترين لحظه ي زندگي
همون لحظه ايست که آدم احساس
تنهايي کنه و چه زيباست
لحظه هاي تلخ تنهايي با ياد تو

اگر به خانه ي من آمدي ، براي من
اي مهربان چراغ بياور و يک دريچه که از
آن به ازدحام کوچه ي خوشبختي بنگرم

omidvista
03-05-2011, 21:37
ما كسایی كه به فكرمون هستن رو به گریه می اندازیم. ما گریه می كنیم برای كسایی كه به فكرمون نیستن. و ما به فكر كسایی هستیم كه هیچوقت برامون گریه نمی كنن. این حقیقت زندگیه. عجیبه ولی حقیقت داره. اگه این رو بفهمی، هیچوقت برای تغییر دیر نیست.

عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي که تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ است عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

ديگر نمي گويم گشتم نبود نگرد نيست! بگذار صاذقانه بگويم. گشتم اتفاقا بود فقط مال من نبود! شما بگرديد لابد مال شماست

آن شب که شد زندگی ما آغاز ، آغاز شد افسانه این سوز و گداز دادند به ما دلی و گفتند بسوز ، دیدند که سوختیم گفتند بساز . . .

آروم آروم ، تو گوشم بگو که می مونی
هر شب ، هر روز ، هر لحظه به یادم می مونی
ذره ذره از عشقت ، من دارم می میرم
من تو فکرم چه جوری دستاتو بگیرم
حالا دستات تو دستام ، نگاتم تو نگام
این چه حسیه ، چه حالیه ، چرا من رو هوام
حالا دستات تو دستام ، نگاتم تو نگام
این چه حسیه ، چه حالیه ، چرا من رو هوام

omidvista
03-05-2011, 21:40
آن روزها صدای تو در گوشم می پیچید و خوابم میکرد، این شبها صدای تو در دلم می پیچد و بیدارم میکند

واسه خدا نوشت : خدایا در وعده هایت این همه غم نبود...

ای مــتــرســـــــــــک آنقدر دستهایت را باز نــــــــــــکــــــــــن کسی تو را در آغوش نمیگیرد ، ایــســتــادگــی هــمــیــشــه تــنــهــایــی مــیــاورد

پسر کوچک به پدرش گفت: پدر! دیروز در خیابان حاجی فیروز دیدم. بیچاره! چه اداهایی از خودش در می ­آورد تا مردم به او پول بدهند، ولی پدر! من از او خیلی خوشم آمد، نه به خاطر اینكه ادا در می ­آورد و می ­رقصید، به خاطر اینكه چشم ­هایش خیلی شبیه تو بود...
از فردا مردم حاجی فیروز را با عینک دودی سر چهارراه می ­دیدند...

سرپناه من شد ...حریم امن چشمهای تو .... اینروزها بی سرپناه ....ازنگاه هر غریبی ...میشكنم ... می هراسم گاه در تنهائی های خود می اندیشم ...چه شد كه تو را پناه خود دانستم ...در حالی كه مدتهاست بی پناهم ....بی تو ....بی عشق تو ...بی هُرم داغ نفسهای تو .... چه شد كه دلت آمد نمانی كنار این همه دلدادگی ...محبوبم خدایا ........گرفتی اش ..... كاش مرا قدری فراموشی میهمان بود

omidvista
03-05-2011, 21:41
دیگر به دقایقِ آمدنت اعتماد ندارم چرا که انتظار را به توان سالها چشیده ام ساعت واژگون شد و من ناگزیر در وسعت تهی!ته نشین شدم و یادت زیر آفتاب پف کرد دنیای من باتو، بی تو گذشت نیامدی و دیوار هرگز بند نیامد! من ماندم و جهانی که شکنجه گاهم شد زندانی وسیع، با سقفی که زیر شب لگد می خورد... گریه نمی کنم! من تمام سعادت را باتو خواب دیده ام و دیگر بیداری در مرزهای تنم نمی خزد ما با مرگ، زندگی خواهیم کرد!

حبابِ خاطراتِ من هواي تو به دل دارد و تو...
نقشي ميانِ سينه ي چشمي دگر هستي!
بگو با من، چگونه بي ثمر در تلخيِ اين قصه بايد ماند!
چگونه بر گذارِ مرگ، پيوسته خواهم زيست...!
از اين ماندن از اين پیوسته جان دادن،
من امشب سايه مي گيرم جهنم سايه سارم نيست
من از مرگِ خيالِ توست گر ميميرم!

یادمان باشد اگر از هم دور شدیم ؛ این صدای نفس خاطره هاست که چنین دلگرمیم...

بوق اشغال میزند وقتی شماره ات را در ذهنم میگیرم، کسی انگار پشت خط است

فاصله گرچه دست های ما را از هم جدا کرد، ولی خوشحالم که جرات ندارد به دل هایمان نزدیک شود

omidvista
03-05-2011, 21:42
چقدر اینجا هراسانم از لرزش نگاهت از تکانهای دستانت می ترسم از سکوت مسخره ام می ترسم از اینکه بشکند عادت نگاهم

به غروب امروز فكر نكن ، به فكر طلوع فردا باش . . . !

حس درونیم بود...همین!
ذهنم واژه هایش را به فراموشی سپرده است
احتیاج به ریکاوری دارم ..

من ، توی یه بیابون داره میدوه...
انگار چیزی گم کرده...
نگاش که می کنم دلم می لرزه...
پاهاشو می کشه رو زمین...
اشکاش صورت خاکیشو شکاف داده...
لباش ترک خورده... سینش خونی شده...
دستشو گذاشته رو سینش و داد میزنه...
"قلب من کجاست...قلب من کجاست...؟"

کافی بودن را در چشمان کلمات حس می کنم...
سراسر مرگ...
فرا تر از ماه...
تنهایی را می خواهم... بگذارید ذهنم را از این آشفتگی نجات دهم...!
این افکار آشفته... بر من سایه انداخته...
خطوط ذهنم... راه نفسم را بسته...
و شب سیاه... هنوز هم تاریک است... .........
هیســــــــ...س!....کمی تامل کن!....شاید بتوانی آرامش را استشمام کنی!

omidvista
03-05-2011, 21:43
تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم

صبر کردن دردناک است، و فراموش کردن دردناکتر، ولي از اين دو دردناک تر اين است که نداني بايد صبر کني يا فراموش

قطار رفت!!‍!!
ولی تو با خاطراتت جا ماندی!!
دنیایی که پشت سرش گذاشتی!!!
هنوز جای رده پاهایت بر خاکش مانده است!!!
و هوایش هنوز بوی تو را دارد!!!
کاش می دانستی!!!
چقدر با رفتنت دل دنیا را لرزاندی!!!

بسیار شیرین مباش که تو را بخورند و تلخ هم مباش که تو را دور افکنند.

منتظر كسي باش كه اگه حتي در ساده ترين لباس بودي،حاضر باشه تو رو به همه دنيا نشون بده وبگه كه: "اين دنياي منه"

omidvista
03-05-2011, 21:45
آدم ها در دو حالت همدیگر را ترك می كنند: اول اینكه احساس كنند كسی دوستشون نداره و دوم اینكه احساس كنند یكی خیلی دوستشون داره

مرا این گونه باور کن : کمی تنها ، کمی بی کس ، کمی از یادها رفته ، خدا هم ترک ما کرده ، خدا دیگر کجا رفته !!! نمی دانم مرا آیا گناهی هست؟ که شاید هم به جرم آن غریبی و جدایی هست؟ مرا این گونه باور کن..

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد ؛ بدون کار “خدا” بوده ! , اگه بی محابا دلها قبل از دستها بهم گره خورد ؛ بدون کار “خدا” بوده ! , اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی ؛ بدون تنها محرمت “خدا” بوده ! , حالا هم اگه دلت شکسته و بغض تنهائی خفه ات کرده ؛ شک نکن تنها مرحمت “خداست” که ؛ از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده

کاش به زمانی برگردم که تنها غم زندگی ام شکستن نوک مدادم بود...

omidvista
03-05-2011, 21:46
خداوندا! دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان، یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن

به خودتان قول بدهید هیچوقت به امید تغییر دادن کسی با او واردزندگی مشترک نشوید

عشق همیشگی است این ما هستیم که ناپایداریم

یکی قشنگیه منظره رو میبینی یکی کثیفیه پنجره رو .این تویی که تصمیم میگیری چی ببینی .امید وارم همیشه قشنگترین منظره رو ببینی حتی از پشت پنجره ی کثیف!!!!!!

چه انتظار عجيبي! ميان منتظران هم عزيز من چه غريبي!... عجيب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!... چه کودکانه سپرديم دل به بازي قسمت!.... چه بي خيال نشستيم، نه کوششي..... نه وفايي؟.... فقط نشسته و گفتيم: خدا کند که بيايي!!!

omidvista
03-05-2011, 21:47
میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ات می کرد بهت چی گفت ؟جایی که میری مردمی داره که می شکننت نکنه غصه بخوری من همه جا باهاتم . تو تنها نیستی . توکوله بارت عشق میزارم که بگذری، قلب میزارم که جا بدی، اشک میدم که همراهیت کنه، ومرگ که بدونی برمیگردی پیشم

ادعا نمی کنم همواره به یاد کسانی هستم که دوستشان دارم ولی ادعا می کنم لحظلاتی که به یادشان نیستم هم دوستشان دارم

. انسان هم می تونه دایره باشه هم یه خط راست انتخاب با خودته تا ابد دور خودت بگردی یا تا بی نهایت ادامه بدی

نمیدونم از کجا شروع کنم قصه ی تلخ سادگیمو نمیدونم چرا قسمت می کنم روز های خوب زندگیمو چرا اول قصه همه دوستم می دارن وسط قصه می شه سر به سر من میذارن تا می خواد قصه تموم شه ......... همه تنهام می ذارن میتونم مثل همه دورنگ باشم ..........دل نبازم میتونم مثل همه یه عشق بادی بسازم تا با یک نیش زبون .......بترکه و خراب بشه تا بیان جمش کنن حباب دل سراب بشه .....

وقتی که می گویی دوستت دارم خوب به این جمله فکر کن شاید نوری را روشن کنی که به با خاموش کردن آن ، به خاموش شدن او ختم شود ...

omidvista
03-05-2011, 21:49
هميشه با بدست آوردن اون كسي كه دوستش داري نمي توني صاحبش بشي ، گاهي وقتا لازم هست كه ازش بگذري تا بتوني صاحبش بشي

زندگي چيزي نيست که لب طاقچه ي عادت از ياد منو تو برود.....

زندگي سخت نيست ما سختش مي کنيم . عشق قشنگ نيست ما قشنگش مي کنيم.دل ما تنگ نيست ما تنگش مي کنيم.دل هيچکس سنگ نيست ما سنگش مي کنيم

زندگي رسم خوشايندي است زندگي بال و پري دارد با وسعت مرگ پرشي دارد اندازه ي عشق زندگي چيزي نيست كه لب طاقچه ي عادت از ياد من و تو برود .

درشیرینی بوسه غرق بودیم که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است.

omidvista
03-05-2011, 21:50
سلام اهاي رفيق نيمه راه ؟ ميتوني بر گردي از نيمه ي راه دارم نفرين ميكنم كسي رو كه تو رو ازم گرفت نفرينش ميكنم چرا روزاي خوشي رو ازم گرفت

چنان دل كندم از دنيا كه شكلم شكل تنهاييست ببين مرگ مرا در خويش كه مرگ من تماشاييست مرا در اوج ميخواهي تماشا كن تماشا كن دروغين بودمت ديروزمرا امروز تماشا كن در اين دنيا كه حتي ابر هم نمي گريد به حال ما همه از من گريزانند تو هم بگذر از اين تنها

روزي دروغ به حقيقت گفت: مــــيل داري با هم به دريـــا برويم و شنـــا كنيم ، حقيقــت ساده لــوح پذيرفت و گول خورد. آن دو با هم به كنار ساحل رفتند ، وقتي به ساحل رسيدند حقيقت لباسهايش را در آورد . دروغ حيلــــه گـــر لباسهاي او را پوشيد و رفت . از آن روز هميشه حقيقت عــــريان و زشت است ، اما دروغ در لبــــــاس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود.

من آن خزان زده برگم كه باغبان طبيعت رانده مرا به جرم چهره زردم. طبيعت شاداب زمين سرمست همه با يار خود هستند و من تنهاي تنها زتو خواهش كنم مرو هرگز زپيشم كه من ديوانه مي شم. همه هستي من فقط تو هستي دوستت دارم هرجا كه هستي.

فرق من و تو: گفتي عاشقمي، گفتم دوستت دارم. گفتي اگه يه روز نبينمت ميميرم، گفتم من فقط ناراحت ميشم. گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم. گفتي تا ابد تو قلب مني، گفتم فعلا تو قلبم جا داري. گفتي اگه بري با يكي ديگه من خودمو مي كشم، گفتم اما اگه تو بري با يكي ديگه، من فقط دلم ميخواد طرف رو خفه كنم. گفتي ... ، گفتم... . حالا فكر كردي فرق ما اين هاست؟ نه! فرق ما اينه كه: تو دروغ گفتي، من راستشو

omidvista
03-05-2011, 21:51
اگرکسی واقعا کسی رو دوست داشته باشد بیشتر از اینکه بهت بگه دوست دارم میگه مواظب خودت باش...پس مواظب خودت باش

من همه ی قصه هام قصه ی توست اگه غمگینه اونم از غصه ی توست

كجا دنبال مفهومي براي عشق ميگردي، كه من اين وا‍ژه را تاصبح معنا ميكنم هر شب...........

زندگی یک بازی درد اور است زندگی یک اول بی اخر است زندگی کردیم اما باختیم کاخ خود را روی دریا ساختیم لمس باید کرد این اندوه را بر کمر باید کشید این کوه را زندگی را با همین غم ها خوش است با همین بیش و همین کم ها خوش است باختیم و هیچ شاکی نیستیم بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم

دوباره شب،دوباره طپش اين دل بي قرارم دوباره سايه ي حرف هاي تو که روي ديوار روبرو مي افتد دلم مي خواهد همه ي ديوارها پنجره شوند و من تو را ميان چشمهايم بنشانم دوباره شب ،دوباره تنهايي و دوباره خودکاري که با همه ي ابر هاي عالم پر نمي شود دوباره شب،دوباره ياد تو که اين دل بي قرار را بيدار نگه داشته دوباره شب،دوباره تنهايي،دوباره سکوت،دوباره دلتنگي،دوباره من و ياد تو ...

omidvista
03-05-2011, 21:52
مراقب افکارت باش که عقایدت می شوند . مراقب عقایدت باش که رفتارت می شوند .مراقب رفتارت باش که عادت می شوند .مراقب عادتت باش که شخصیت می شوند .مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شوند

بعضی ها وقتی کاری داشته باشند دوستت هستند بعضی ها وقتی گیر می کنند دوستت هستند بعضی ها نیستند و وقتی هم هستند بهتر است نباشند بعضی ها نیستند و ادای بودن در می آورند بعضی ها در عین بودن هرگز نیستند بعضی های دیگر هم به طور کلی هستند ولی آدم نیستند آنهای دیگری هم که آدم هستند نیستند

دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم

رسم زندگی این است روزی کسی را دوست داری و روز بعد تنهایی به همین سادگی او رفته است و همه چیز تمام شده مثل یک مهمانی که به آخر می رسد و تو به حال خود رها می شوی چرا غمگینی ؟ این رسم زندگیست پس تنها آوازبخوان

گاه یک لبخند انقدر عمیق میشود که گریه می کنیم گاه یک نغمه انقدر دست نیافتنی میشود که با ان زندگی می کنیم گاه یک نگاه انچنان سنگین میشود چشمانمان رهایش نمی کند گاه یک عشق انقدر ماندگار می شود که فراموشش نمی کنیم

omidvista
03-05-2011, 21:54
قسمت نمیشه انگار دست تو رو بگیرم برای آخرین بار برای تو بمیرم گریه نکن که اشکات برای من یه درده تحمل غم تو منو دیوونه کرده هیشکی مثه من تو رو دوست نداره اینو از تو چشام می‌تونی بخونـــی تو بودی جونم و عمرم و کسی که می‌خواستم و قسم راستم و کی می‌خوای بدونــــی ؟!! واسه‌ی عشق تو همه چی دادم و به جز غرورم رو که اونم رفته به بـــــــــاد بود و نبودم و همه‌ وجودم رو واسه تو دادم و تو میگی منو نمی‌خــــوا

سه جمله ی زیبا : 1) اگر اولش به فکر آخرش نباشی آخرش به فکر اولش می افتی . 2) لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراغ شوق وصال هست و در وصال بیم فراغ . 3) آغاز کسی باش که پایان تو باشد

چه عشقها که در مسیر سرخوشی هامان لِه می شوند چه خاطراتی که نامشان عاشقانه هاست و خاک می خورند آن گوشه کنار تاریخ عاشقیمان.. تنها حکایتِ بی تفسیر دل است که به قدرِ جاده ی عاشقیمان قد می کشد بزرگ می شود طپنده تر می شود انگار تمام خامیِ کودکانه اش را می بخشد به روزگار و دور از هیاهویِ زندگی همین دلِ قد کشیده ی بزرگ کوچک می شود تنگ می شود آب می شود و تمامش خلاصه می شود در یک قطره اشک و می غلطد رویِ گونه ها جایی که عشق حک شده با مُهرِ لبهایش

وقتی نگاهت میكنم ....گاه به ناگاه ....شاعر میشوم ... آری من شعر را از چشمان تو میدزدم

باید برای بدست اوردن چیزی در زندگی باید پادوی زندگی باشی

omidvista
03-05-2011, 21:56
من همه ی قصه هام قصه ی توست اگه غمگینه اونم از غصه ی توست

خوشبختی مثل یه پروانه است . وقتی دنبالش می دوی پرواز می کنه اما وقتی وایسی میاد رو سرت میشینه

روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من وتو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

رسم زمونه : تو چشم میذاری من قایم میشم .........اما تو یکی دیگه رو پیدا میکنی

دوست داشتم پرواز کنم در اوج آسمانها تا شاید خودم قطره عاشق را میان این همه قطره پیدا کنم… می دانستم قطره هایی که از آسمان می ریزد اشکهای آسمان است… اشکهایی که هر قطره از آن خاطره ای بیش نبود

omidvista
03-05-2011, 21:57
کودک زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزن. و یک چکاوک در مرغزار نغمه سر داد. کودک نشنید.او فریاد کشید: خدایا! با من حرف بزن صدای رعد و برق آمد. اما کودک گوش نکرد. او به دور و برش نگاه کرد و گفت خدایا! بگذار تو را ببینم ستاره ای درخشید. اما کودک ندید. او فریاد کشید خدایا! معجزه کن نوزادی چشم به جهان گشود. اما کودک نفهمید. او از سر ناامیدی گریه سر داد و گفت: خدایا به من دست بزن. بگذار بدانم کجایی.خدا پایین آمد و بر سر کودک دست کشید. اما کودک دنبال یک پروانه کرد. او هیچ درنیافت و از آنجا دور شد

شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست این دل با نگاهی سرد پرپر می شود با خودم عهد بستم بار دیگر که تورا دیدم ... بگویم از تو دلگیرم ولی باز تو را دیدم و گفتم : بی تو میمیرم

قطار می رود....تو می روی..... تمام ایستگاه می رود............ و من چقدر ساده ام که سالهای سال ،در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاده ام و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!!(قیصرامین پور)

باید فراموشت کنم / چندیست تمرین می کنم / من می توانم ! می شود ! / آرام تلقین می کنم /حالم ، نه ، اصلا خوب نیست ....تا بعد، بهتر می شود .... / فکری برای این دلِ آرام غمگین می کنم /من می پذیرم رفته ای / و بر نمی گردی همین ! / خود را برای درک این ، صد بار تحسین می کنم / کم کم ز یادم می روی / این روزگار و رسم اوست ! / این جمله را با تلخی اش ، صد بار تضمین میکنم.

ساده می گویم عزیزم دل بریدن ساده نیست چشمهای مهربانت را ندیدن ساده نیست از زمان رفتنت خورشید را گم کرده ام ناله های ابر را هر شب شنیدن ساده نیست

omidvista
03-05-2011, 21:58
سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن؛ سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن

انسان بودن یعنی این که وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی

جرج آلن: اگر کسی را دوست داری، به او بگو. زیرا قلبها معمولاً با کلماتی که ناگفته می‌مانند،می‌شکنند

به کسی عشق بورز که لایق عشق باشه ، نه کسی که تشنه ی عشقه چون کسی که نشته است یه روزی سیراب میشه . . .

پیداست هنوز شقایق نشدی زندانی زندان دقایق نشدی وقتی که مرا از دل خود می رانی یعنی که تو هیچ وقت عاشق نشدی زرد است که لبریز حقایق شده است است که با درد موافق شده است تلخ عاشق نشدی وگر نه می فهمیدی پاییز بهاریست که عاشق شده است

GORJI
04-05-2011, 08:12
سفر غریبی داشتم توی اون چشم سیاهت / سفری که بر نگشتم ، گم شدم توی نگاهت

——————-
دوستی شوخی سرد ادمهاست / بازی شیرین گرگم به هواست

واسه کشتن غرور من و تو / دوستی ، توطئه ثانیه هاست . . .

——————-
به یاد تو نوشتم که از جنس بهاری / که در اعماق قلبم همیشه ماندگاری

——————-
قلب من جایگاه رفیقی است که شقایق ها حسرت آن را میخورند . . .

——————-
کبوترم ، لانه من بام تو است ، کجا روم ، مرغ دلم راه تو است

پادشه کشور عشقم ولی ، نگین انگشتری ام نام تو است . . .

GORJI
04-05-2011, 08:19
از مهربانی

لبریز می شود

پیاله ی جانم،

وقتی به یاد تو می افتم

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست

به امید نگاهت ایستادن
به روی شانه هایت سر نهادن
خوشتر از این آرزویی است
دهان کوچکت را بوسه دادن

وقتی که خانه نیستم

کلید را دم پله اول

زیر همان گلدان سفالی همیشگی گذاشته ام

رویایت اگر آمد

پشت در نمی ماند

GORJI
04-05-2011, 08:20
یادت نره که یاد تو همیشه همراه منه!
یادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنه!
یادت نره که آینه از طپش تو روشنه!
یادت نره نبودنت جونمو آتیش می زنه!

غصّه ی محترم لطفا مزاحم تنهایی‌ من نشو حالا که نگارم ترکم کرده قلدری میکنی‌؟ از ما تنها تر گیر نیاوردی؟

مشترک گرامی ورود شما به قلب فرستنده پیام با موفقیت انجام شد

خروج امکان پذیر نمیباشد

منو خط بزن! دوباره از سر خط بنویسم!
بنویس که من برای قصه ی تازه حریصم!
بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه،
که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه

شبی پر کن از بوسه ها ساغرم
به نرمی بیا همچون جان در برم
تنم را بسوزان در ‌آغوش خویشتن
فردا نیابند خاکسترم ….!

GORJI
04-05-2011, 08:22
در شیارهای قلبم به دنبال کدامین عشق می گردی ؟

عشق من در آینه ای است که هر روز به آن می نگری . . .

به سلام ها دل نمی بندم ، از خداحافظی ها غمگین نمی شوم

دیگر عادت کرده ام به تکرار یکنواخت دوری و دوستی خورشید و ماه . . .

خدایا طاقت هجرش ندارم ، تو میدانی که او را دوست دارم

شده در زندگی لیلای عشقم ، و من مجنون عشقش در دیارم

افسار دلم دست خدا بود چنین شد / ای وای اگر دست خودم بود چه می شد ؟

مقصود دلم مهر و وفا بود چنین گشت / گر مقصود دلم جور و جفا بود چه می شد . . . ؟

ای عشق، شکسته ایم، مشکن ما را / اینگونه به خاک ره میفکن ما را

ما در تو به چشم دوستی می بینیم / ای دوست مبین به چشم دشمن ما را . . .

GORJI
04-05-2011, 08:22
از نفرت تا علاقه یک محبت

از دشمنی تا دوستی یک لبخند

از جدایی تا پیوند یک قدم

از دوری تا صمیمیت یک اس ام اس !

من و تو
دور از هم می پوسیم
غمم از وحشت پوسیدن نیست
غمم از زیستن بی تو دراین لحظه پر دلهره اس

امشب بر شانه های دلم
کوله باری سنگینی می کند
کوله باری پُرِاز دلتنگی
دلم می شکند زیر بار این همه دلتنگی
روحم ولی در پی دلتنگی دیگر

این بار

مینویسمت…

” تو ” را میان اصطحکاک مداد و کاغذ

گیر خواهم انداخت

شاید اینگونه بشود تو را

” تجربه ” کرد…!!!

در من غم بیهودگیها می زند موج
در تو غروری از توان من فزونتر
در من نیازی می کشد پیوسته فریاد
در توگریزی می گشاید هر زمان پر

GORJI
04-05-2011, 08:24
از دوست به یادگار دردی دارم
کان درد به صد هزار درمان ندهم

هر جا هستی یاد من باش! من که با یاد تو موندم،
پا به پای هر دقیقه از تو گفتم! از تو خوندم!
از تو که شرم سلامت لحظه هامُ زیرُ رو کرد!
با خداحافظ سردت چشم من به گریه خو کرد!

قصیده می شوم اگر تو تشنه ی شنیدنی!
به اوج می رسم اگر، تو بی قرار ِ دیدنی!
بیا که درهوای تو، از نو نفس تازه کنم!
بیا که این حماسه را با تو پُر آوازه کنم!

تو رو باید می شناختم که هزار تا چهره داشتی
روی احساس و دل من داشتی قیمت می گذاشتی
تو نتونستی بفهمی که وفا خریدنی نیست
چینی شکسته ی دل ، دیگه پیوند شدنی نیست

گفتی که بیا و از وفایت بگذر
از لهجه بی وفاییت رنجیدم
گفتم که بهانه ات برایم کافیست
معنای لطیف عشق را فهمیدم …

GORJI
04-05-2011, 08:25
هوا ترست به رنگ هوای چشمانت
دوباره فال گرفتم برای چشمانت
اگر چه کوچک و تنگ است حجم این دنیا
قبول کن که بریزم به پای چشمانت

وقتی تو نیستی
نه هست های ما

چونانکه بایدند

نه بایدها…

مثل همیشه آخر حرفم

تویی که دل نداری، منو تنها می ذاری!
تو سینه ت به جای دل یه تیکـّه سنگ داری!
من که حرفی ندارم! باز بگو: دوست دارم!
هنوزم قشنگه این دروغ تکراری!

اشکهای من از غصه نیست

فقط…
چشمهای من خجالتیست
چشمانم به وقت دیدنت ” عرق ” میکند !

اما…

تو این را باور نکن…

غصه از اشکهای من میبارد…!

به اسم آشنایی رفاقتی به پا کردی

به نام اون رفاقت دیدی با من چه ها کردی

شدی درد و دوای من شدی مثل خدای من

شدی درد آشنای من شروع انتهای من

GORJI
04-05-2011, 11:39
وقتی که دیگر نبود من به بودنش نیازمند شدم وقتی که دیگر رفت به
انتظار آمدنش نشستم وقتی دیگر نمی توانست مرا دوست بدارد من اورا
دوست داشتم وقتی اوتمام شد من اغاز شدم و چه سخت است تنها متولد
شدن مثل تنها زندگی کردن مثل تنها مردن....

-----------------------------------

گذشته کتابی است که باید بارها خواند واز ان تجربه امو خت اینده کتابی است که اکنون توسط تو نوشته می شو دبکو ش تا انچه را می نگاری بعد ازخواندنش لذت ببری..

----------------------------------

صدا كن مرا كه صدایت زیباترین نوای عالم است
صدا كن مرا كه صدایت قلب شكسته ام را تسكین میدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از یاد نبرده ای مرا
نشسته ام تا شاید صدایم كنی
صدایم كنی ومحبت بی دریقت را نثارم كنی

---------------------------------

هنگامی که محبت به شما اشاره می کند،
به دنبالش بروید،
اگر چه دارای راههای دشوار و پر فراز و نشیب بوده باشد.

--------------------------

مغزهای بزرگ درباره ایده ها فکر می کنن
مغزهای متوسط درباره حوادث
مغزهای کوچک درباره مردم

GORJI
04-05-2011, 11:40
دوای همه دردها نیكی است ، به شرط آنكه ندانند شما نیكید وگرنه نخواهند گذاشت نیك بمانید .

--------------------------------

ثروتمند كسى نیست كه بیشترین ها را دارد؛بلكه كسى است كه به كمترین ها نیاز دارد

--------------------------------------

درعالم دوچیزازهمه زیباتر است: آسمان پرستاره و وجدانی آسوده

--------------------------------------

دلیل موفقیت برخی از افراد انجام دادن کارهایی است که دیگران از انجام دادن آن سر باز میزنند

-------------------------------

خداوند به هر پرنده ای دانه ای میدهد ، اما آن را در داخل لانه اش نمی اندازد

----------------------------------

Mic Mic
04-05-2011, 13:05
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مر ا غم ببرد . . .

خواستم یه اس ام اس توپ برات بفرستم ، وسط راه منفجر شد !
همه فهمیدن دوستت دارم . . . !

روزی که یادت نکنم روز خدا نیست / سوگند به اسمت که دلم از تو جدا نیست . . .

بر تن ما نکند آتش دوزخ اثری / چون به آتش کده مهر شما سوخته ایم . . .

سخن ، آغاز گفتن نیست ، نگاهی میشود گاهی کلام اولین دیدار . . .

Mic Mic
04-05-2011, 13:08
ميدوني چقدر دوست دارم؟ به تعداد تاراي موي سرت ضرب در تعداد نفسهايي که تا اخره عمرت ميکشي به علاوه تعداد ه هرچي ستاره تو اسمونه
----------------------------
مثل شقايق زندگى كن:كوتاه اما زيبا،مثل پرستو كوچ كن:فصلى اما هدفمند،مثل پروانه بمير:دردناك اما...عاشق
روياهايم را تکه تکه کرده ام وبه حراج مي گذارم روياهايم را مي فروشم تا بتوانم به جايش کابوس را قسطي بخرم
اگر خنده از لبهايم گريزد" اگر اشك از چشمهايم گريزد" اگر از گريه دريايي بسازم" اگر از خنده رويايي بسازم" لحظه اي از ياد تو دور نخواهم ماند
مي خوام قلكم رو بشكنم و با نصف پولش نازت رو بخرم و بانصف ديگه اش مداد رنگي بخرم تا نازت رو بكشم

LIDA
04-05-2011, 22:53
در طول دقیقه انتخابت کردم
مانند عتیقه انتخابت کردم
توو زندگی منی و من خوشحالم
با حسن سلیقه انتخابت کردم

ماه من تاج سرم بود ولی زود برفت
بهترین همسفرم بود ولی زود برفت
بر دلش کوهی غم، بر لبش هم لبخند
ماه من بال و پرم بود ولی زود برفت ..

دوباره باز خواهم گشت...
نمی دانم چه هنگام٬از کدامین راه...
ولی یکبار دیگر باز خواهم گشت...
و چشمان تو را با نور خواهم شست...

ماچون دودریچه روبروی هم
آگاه زهربگومگوی هم
اکنون دل من شکسته وخسته است
گویایکی ازدریچه هابسته است
ازمهربه ماه جادو کرد
نفرین به سفرکه هرچه کرداوکرد...

همسفر ، باش ، دلم می گرید
خُنک ان روز که اندر پیش است
دل ِ زهر خورده ی من در نیش است
باش تا سایه ای بر من باشی
وین دل زخم ، تو ، مرهم باشی

Mic Mic
05-05-2011, 11:51
مثل آن مسجد بین راهی تنهایم...

هر کس هم که می آید مسافر (http://sms-jok.royablog.ir/)است می شکند .....

.هم نمازش را، هم دلم را ...

و می رود

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * (http://sms-jok.royablog.ir/)

بی همگان بسر شود (http://sms-jok.royablog.ir/)

بی تو اصن بحثشو نکن!

بهار ...

و این همه دلتنگی؟! (http://sms-jok.royablog.ir/)

نه ،

شاید فرشته ای

فصلها را به اشتباه

ورق زده باشد.

از کدام سو دورم می زنی؟

می خواهم از همان سو ...

دورت بگردم (http://sms-jok.royablog.ir/)!

کمی گیجم کمی منگم عجیب است

پریده بی جهت رنگم عجیب است

تو را دیدم همین یک ساعت پیش

برایت باز دلتنگم (http://sms-jok.royablog.ir/) عجیب است

Mic Mic
05-05-2011, 11:52
تـو راحت بـخواب (http://sms-jok.royablog.ir/)من مـشق گریه هایـم هـنوز مـانده

گلبرگ به نرمی چو بر و دوش تو نیست

مهتاب به جلوه چون بنا گوش تو نیست

پیمانه به تاثیر لب نوش تو نیست

آتشکده (http://sms-jok.royablog.ir/) را گرمی آغوش تو نیست

من را تو ببخش چشم من کور!

دستم برود به زیر ساطور!

تقصیر دلم نبود دزدی

چشم تو (http://sms-jok.royablog.ir/)سیاه بود و مغرور!

شکر خدا نشد که عاشقت (http://sms-jok.royablog.ir/) شوم

تقدیر این نبود که من لایقت شوم

یاد توا کنار دلم چال کرده ام

تا بیخیال تو و هق هق ات شوم

بسیار نمی خواهم

تنها کمی

برای چشم به هم زدنی

دستت را به من بده

تا دلت را در آغوش گیرم

omidvista
05-05-2011, 11:53
ازدواج مثل بازار رفتن است ، تا پول و احتیاج و اراده نداری به بازار نرو !

خطر خوشبختی در این است که آدمی در هنگام خوشبختی هر سرنوشتی را می پذیرد و هرکسی را نیز !

اگر زیستن را دوست داشتم ، هرگز به هنگام به دنیا آمدن نمی گریستم !

امروز دیدمت خسته بودی ، اگه اشتباه نکنم دل شکسته بودی ، دوستم نداری می دونم ، حتما به دیگری دل بسته بودی !

برای دل افتاده یه اتفاق ساده ، به سادگی دل من دل به دل به تو داده

omidvista
06-05-2011, 08:52
وقتی قرار شد من بیقرار تو باشم ، ناگهان تو تنها قرار زندگی ام شدی

عشق غیر از تاولی پر درد نیست ، هرکس این تاول ندارد مرد نیست ، آمدم تا عشق را معنا کنم ، بلکه جای خویش را پیدا کنم ، آمدم دیدم که جای لاف نیست ، عشق غیر از عین و شین و قاف نیست .

در زندگی اختیار بادها دست ما نیست ، ولی اختیار بادبانها دست ماست .

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف ، زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ ، زندگی یعنی عشق ، تو بدان عشق بورز .

نمی بخشمت....بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی....بخاطر تمام غمهایی که بر صورتم نشاندی .....نمی بخشمت .....بخاطر دلی که برایم شکستی .....بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی.....نمی بخشمت .....بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی.....بخاطر نمکی که بر زخمم گذاردی.... و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی محبت از درخت آموز که حتی سایه از هیزم شکن هم بر نمی دارد.

omidvista
06-05-2011, 08:53
من به تو خندیدم چون که می دانستم تو به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدی پدرم از پی تو تند دوید و نمی دانستی باغبان باغچه همسایه پدر پیر من است من به تو خندیدم تا که با خنده تو پاسخ عشق تو را خالصانه بدهم بغض چشمان تو لیک لرزه انداخت به دستان من و سیب دندان زده از دست من افتاد به خاک دل من گفت: برو چون نمی خواست به خاطر بسپارد گریه تلخ تو را و من رفتم و هنوز سالهاست که در ذهن من آرام آرام حیرت و بغض تو تکرار کنان می دهد آزارم و من اندیشه کنان غرق در این پندارم که چه می شد اگر باغچه خانه ما سیب نداشت

به غم کسی اسیرم که زمن خبر ندارد،عجب از محبت من که در او اثر ندارد غلط است هر گوید دل به دل راه دارد،دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد....

وقتی خاطره های آدم زیاد میشه دیوار اتاقش پر عکس میشه ، اما همیشه دلت واسه اونی تنگ میشه که نمی تونی عکسشو به دیوار بزنی

دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی....

هیچ تدبیری را، قدرت تغییر تقدیر نیست!

omidvista
06-05-2011, 08:57
هر کی عاشق میشه میگه میمـرم برات ؛ چــرا یکی نمیگـه میمـــونم باهات...!!!

چی بگم اگه تو بودی گریه ها منو نمی برد زندگی منو می فهمید رویاهام به هم نمی خورد ...

دندان تازه ای درآورده ام ...عقل اگر بود ، می کشیدمش !افســــــوس که دل اســـــت...!!!

تو را چـه به فـرهـاد ؛ یـک فـرهـاد اسـت و یـک بـیسـتون عــاشـقی تـــو هـمـیـن یـک وجـب دیــوار فاصــــله را بـردار ، مـن بـاورت مـیـکنـم

اگر از دوست خود جدا شدی، مبادا که بر جدایی اش افسرده و غمگین گردی، زیرا آنچه از وجود او در تو دوستی و مهر برانگیخته است، ای بسا که در غیابش روشن تر و آشکارتر از دوران حضورش باشد

omidvista
06-05-2011, 08:59
کفش هایم که جفت می شوند دلم هوای رفتن می کند من کودکانه بیقرار تو می شوم بی آنکه بیندیشم چه کسی دلتنگ من خواهد بود

می بخشم ... اما فراموش نمی کنم

تو من دلم تنگ کسی است که به دل تنگی من میخندد. به یاد می آورم .... نــخــواســتــن تــو , ...نـتـوانـسـتـن مـن بود

روز اول که دل من به تمنای تو پَر زد چون کبوتر لب بام تو نشستم تو بمن سنگ زدی ، من نه رمیدم ، نه گسستم باز گفتم که : تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم ، همه جا گشتم و گشتم حذر از عشق ندانم سفر از پیش تو هرگز نتوانم ، نتوانم … !

یادمون باشه روی شیشه دلمون حک کنیم که «دوست داشتن» تاریخ مصرف نداره...

omidvista
06-05-2011, 09:01
دلم دیگر ز نجواهای شیرین محبت هم نیارامد... تو میگویی که بد بینم؟؟

گاه سکوت یک دوست معجزه می کند و تو می آموزی که همیشه بودن در فریاد نیست

تو را با دیگری دیدم که گرم گفتگو بودی / با او آهسته میرفتی سراپا محو او بودی / نگاهت کردم و بر من چو بیگانه نگه کردی / شکستی عهد دیرین را گنه کردی گنه کردی

گفتمش دل میخری؟ پرسیدچند؟ گفتمش دل مال تو تنها بخند خنده کردو دل ز دستانم ربود تا به خود باز آمدم او رفته بود دل ز دستش روی خاک افتاده بود جای پاهاش روی دل جا مانده بود...

زندگی افسانه ی افسانه هاست / هرکه دل بندد به آن دیوانه ی دیوانه هاست / زندگی مرگ است ومرگ است زندگی / پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی

omidvista
06-05-2011, 09:03
گاهي؛ اگر مال دزديده شده ات را از دزد بخري باز هم سود كردي... حالا شب هايم را به من چند ميفروشي؟

مثل فرشته ها شده ای احتیاط کن زیبا و با صفا شده ای احتیاط کن درهای بی قراری پروانه بسته نیست ای غنچه ای که واشده ای احتیاط کن دیدم کسی که رد تو در باد می گرفت در باد اگر رها شده ای احتیاط کن از حالت نگاه تو احساس می شود با عشق آشنا شده ای احتیاط کن می ترسم از چشم بد این حسود ها تفسیر رنگ ها شده ای احتیاط کن وقتی طلوع می کنی از پشت پنجره قابی پر از بلا شده ای احتیاط کن چندیست من عاشق این زندگی شدم حالا که جان ما شده ای احتیاط کن

باور داشته باش من هم اگر بخواهم میتوانم خیانت کنم ، بی تفاوت و بی احساس باش، بی ادب و شنیع باشم ، بی مبالات و کثیف باشم، اگر نبوده ام و نیستم ، نخواسته ام ونمی خواهم

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود گاهی گدای گدایی و راه نیست گاهی تمام شهر گدای تو می شود

هر وقت خواستی بدونی کسی دوستت داره تو چشماش زول بزن تا عشق رو تو چشماش ببینی اگه نگات کرد عاشقته . اگه خجالت کشید بدون برات میمیره . اگه سرشو انداخت پایین و یه لحظه رفت تو فکر بدون بدونه تو میمیره و اگر هم خندید بدون اصلا دوست نداره

omidvista
06-05-2011, 09:05
تصویرشقایق ها را قاب کرده ام به دیوار نگاهم... چه فایده... تصویر که نفس نمی کشد....

زمین را به حال خودش گذاشته ایم و هر روز را به خیالی خام میگذرانیم که گذرانده باشیم دقایق خام پیش رو را و خودمان را گول می زنیم که چه زیباست چکاوک و چه آبیست آسمان و چه رویاییست...نه که نباشند...نه! چشمها چشمهای سابق نیست و دلها دلهای سابق و ... وای بر دقیقه هایی که به باد می روند و خوابهایی که بر آب می شوند ...

بهار … و این همه دلتنگی؟ نه ، شاید فرشته ای فصلها را به اشتباه ورق زده باشد

در بی نهایت این هیچ لعنتی تحلیل میروم.....

گاهي؛ اگر مال دزديده شده ات را از دزد بخري باز هم سود كردي... حالا شب هايم را به من چند ميفروشي؟

omidvista
06-05-2011, 09:31
من گناهکارم ... گناهم این همه دلتنگی ست و سکوت و بغض ... من حیرانم ... حیران از دلی که مدام بی تاب تو میشود ... این دل مال من نیست ... ... غریبانه آب می شوم و دم نمی زنم ... زیباترین حرفم را برای تو می گویم ... سال هاست به چشمانت چشم دوخته ام ...

به خاطر روی زیبای تو بود که نگاهم به روی هیچ کس خیره نماند به خاطر دستان پر مهر و گرم تو بود که دست هیچ کس را در هم نفشردم به خاطر حرفهای عاشقانه تو بود که حرفهای هیچ کس را باورنداشتم به خاطر دل پاک تو بود که پاکی باران را درک نکردم به خاطر عشق بی ریای تو بود که عشق هیچ کس را بی ریا ندانستم به خاطر صدای دلنشین تو بود که حتی صدای هزار نی روی دلم ننشست و به خاطر خود تو بود فقط به خاطر تو

برای مرده ها سالها گریه کردیم در حالی که زنده ها به گریه ی ما نیاز مبرمی دارند

کاش این سرفه امان بدهد٬ لعنتی٬ بی تو٬ اگر سیگار نباشد که فاتحه ام خوانده ست٬ بی سیگار هم ذهنم مرحومِ خیالِ توست . . .

آنقدر بالا نرفته ام که پاهایم بلرزد، پست و مقامی هم ندارم که نگران از دست دادنش باشم، از دنیای شما تنها کمی اکسیژن می خواهم و دستمالی برای سرفه هایم. عقربه های ساعت که بایستند من هم می روم.

omidvista
06-05-2011, 09:32
دوست بدارید لیکن عشق را به زنجیر بدل نکنید.....

اين روزها غم براي خوردن زياد دارم تو ديگر برايم لقمه نگير

وفتی زمین را آفریدی دیگر نیازی نبودکه جهنمی باشد با وعده بهشت دلداریمان نده خدایا

دلم رقص نميخواد .. هي .. !! دنيا ... سازتو ميشکونم اين بار

قصه ی "من" و "تو" بزرگترین تراژدیِ دنیاست!!

omidvista
06-05-2011, 09:38
وقتي خودم رو ارزون نفروشم بازار سياه پيش مياد و اوني كه لازم داره ميخره اونوقت قدرش روميدونه

بر ما گذشت نيك و بد ، اما تو روزگار فكري به حال خويش كن ، اين روزگار نيست !

راحت ترين حرفي كه ميتونم بزنم اينه كه باشه من هم بازي كه اگه بازيم ندادن بگم ديدي بازي نكردم اونا لياقتش رو نداشتن

چقد خوبه كه آدم براي يه بار هم كه شده با خودش راحت باشه و اوني باشه هست نه اوني كه ميخوان باشه اينجوري لا اقل بهش ميگن راست گو نه راست گوش

خيلي حرفهارو نميشه زد چون بايد با تحمل كردنش مردي خودمون رو نشون بديمتا با نامردا تفاوت داشته باشيم

omidvista
06-05-2011, 09:40
یعنی هنوز هم در این مملکت بچه ها دوست دارند وقتی بزرگ می شوند، خلبان شوند؟

ن نه عاشقم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من! من خودم هستم و ... تنهایی و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد.

خوش بودن شب بستگي به خودمون داره من سهم خودم رو به همه ي اونايي كه نياز دارن ميبخشم

خيلي وقتا فكر مكنم چرا نميره اما يادم نيست كه من هم دارم ميرم چرا اون به من نميگه چرا نميري؟

خيانت مخفف ايناست خ=خيال ي=يواشكي ا=احساس ن=نياز ت= ترس... فقط خائنین هستن که اینارو میدونن!

omidvista
06-05-2011, 09:42
کلآ وقتی میفهمیم دیر شده، که خیلی دیر شده..

نمی دانم برای اینکه یک نفر را دوست داشته باشی باید ازش متشکر باشی یا از تو متشکر باشند! این روزها حتی دارم شک می کنم شاید باید از یکنفر به خاطر اینکه دوستش داری نفرت هم داشتی باشی

خوابیدم.......... اما با چشمهای باز!!!!!! خیالت راحت باشه هر چقدر دوست داری بی وفائی کن .........میذارم پای کابوسهام!!

اگه لحظه هارو بذاريم كنار هم موندن بوجود مياد اگه موندنارو بچينيم كنار هم رفتن درست ميشه اگه رفتنارو دنبال كنيم ميميريم

اگه ميشد تو زندگي يه كليك ميكردم اسمش رو ميذاشتم پست جديد

omidvista
06-05-2011, 09:45
در خویش خسته‌ام!تکرار می‌شود همه‌ی لحظه‌های درد دیگر ستاره‌های یخی نیز رفته‌اند… ماه از درونِ شب به زمین فحش می‌دهد تکرار می‌شود همه‌چیزی به رنگِ زرد بنگر؛ آغوشِ خنده به رویم شکسته‌است از شاخه‌های درختی که کشته شد “تابوتِ مردنِ پرواز” زنده‌است ...دیگر همیشگی شدنِ شعر مرده‌است......

دود سیگارم را هزاران بار به تو ترجیح می دهم, کم رنگ است ولی دورنگ نیست جای ِ خالیت پر نمیشود دیگر؛حتی…با خودت....

چقدر تلخ... لبهایت طعم سیگار میداد !!! و میدانستم تو سیگار نمیکشی

مهم ترين حرفـی كه در تمـام عمـرم زدم سـكوتـی بـود كه در بـرابـر خيـانــتت انـجام دادم

ﺑﻪ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻨﯽ ﺁﺩﻡ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮﻧﺪ

omidvista
06-05-2011, 09:47
غمگینم .یه تکه آسمون کلنگی برای فروش نداری؟...روی این خاک بوی زندگی نمیاد....

کسی به در کوبید... بلند شد، موهایش را مرتب کرد در را باز کرد ... باد بود برگشت، آشفته مو

هیــــــــس ! ... ســـــــــاکت !.!.! ... آهستــــه بروید .. ......... آهستــــه بیایید ... اینجا وجــــــــــدان ها همه خـــــــــوابند....

تصمیم‌های قطعی تازه‌ام را با یک لبخند دود می‌کنی می‌فرستی هوا............!!!

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارندحاضرم تمام هستیم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند....

omidvista
06-05-2011, 09:49
هم چنان حالم خوب نیست ... احساس می کنم شکست خورده ام ، در زمان و در عرض ... از که ؟ صحبت ِ هیچکی نیست ... نمی دانم ... احساس می کنم ، کلمه ی ابد، گنجشک ِ وجودم را مسحور ِ چشمان ِ خود کرده است ...

می آیند،یادگاری مینویسند،می روند،بیمعرفتها نمیدانند این دل دیوار هم که باشد با اینهمه خراش ویران میشود...‏

جاده هاي شماللللللللللللل.................. ......اينقدر دوست دارم يادم بره..

اگه اينهمه به جونم قسم نمي خورد، نمي فهميدم که مثل سگ داره بهم دروغ ميگه!

هر کسی هم نفس شد
دست آخر قفسم شد .
من ساده به خیالم
که همه کاروکسم شد
اون که عاشقانه خندید
خندهای من دزدید
زیر چشمه مهربونی
خواب یک توطئه میدید.

ARMAN
07-05-2011, 14:00
آسمون به ماه میگه:عشق یعنی چه؟

ماه میگه:یعنی بودن در آغوش تو

ماه میگه:تو بگو عشق یعنی چه؟

آسمون میگه:انتظار دیدین تو.

عشق همچون نقاشیست با این تفاوت که نقاشی را می توان پاک کرد اما عشق را هرگز.

بدون اراده متولد می شویم،با حیرت زندگی میکنیم و سپس با حسرت میمیریم،اما آنچه که هرگز فروغش رنگ فنا نمی پذیرد دوستی های پاک و بی آلایش است.تقدیم به بهترین.

بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست و قشنگترین روزم روز دیدار توست.

حدیث عشق من و تو،حدیث ابر بهاریست،تو از قبیله لبخند،من از قبیله اندوه.فضای فاصله صد آه،فضای فاصله صد کوه،تو از سپیده و نوری،من از شقایق گلگون.

omidvista
07-05-2011, 15:51
وقتی عصبانی هستید مواظب حرف زدنتان باشید
عصبانیت شما فروکش خواهد کرد
ولی حرفهایتان یک جایی باقی می مانند
برای همیشه . . .
.
.
.
نگاهت کافیست تا دوباره در هوای آمدنت بمیرم
تو همیشه دعوتی ، راس ساعت دلتنگی !
.
.
.
میدانی تنهایی کجایش درد دارد !؟
“انکارش” . . .
.
.
.
با گفتن : “عزیزم جایت خالیست”
نه جای من پر می شود و نه از عمق شادی هایت کمتر
فقط دلخوش می شوم که هنوز بود و نبودم برایت مهم است . . .
.
.
.
سلامِ مرا به وجدانت برسان و اگر بیدار بود
بپرس چگونه شب ها را آسوده می خوابد . . . ؟
.

omidvista
07-05-2011, 15:52
فرهاد میدانست صد سال نمیتواند کوه را بکند
فقط میخواست یک عُمر اسمش را با “شیرین” بیاورند . . .
.
.
.
حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست
ولی یاد تو مهمان همیشگی قلبم است . . .
.
.
.
من می بافم … او نیز می بافد …
من برای او کلاه تا سرش را گرم کنم
او برای من دروغ تا دلم را گرم کند . . .
.
.
.
تو که عشقو تو ویرونی ندیدی / شب سر در گریبونی ندیدی
نمی دونی چه دردی داره دوری / تو که رنگ پریشونی ندیدی . . .
.
.
.
اینجا بجز دوری تو
چیزی بمن نزدیک نیست . . .

omidvista
07-05-2011, 15:56
دیشب که باران آمد … میخواستم سراغت را بگیرم …
اما خوب میدانستم این بار هم که پیدایت کنم ، باز زیر چتر دیگرانی . . .
.
.
.
توی دنیا آدمهای زیادی رو تختهای دونفره میخوابن
اما قشنگ اینه که بعضی آدمها روی تختهای یک نفره بیاد هم بیدارن . . .
.
.
.
بعد رفتنت دوچیز مرا گریاند،یکی رفتن بی بهانه ات و دیگری ماندن بیهوده خودم
.
.
.
خدایا
دیگر میترسم از آدم هایی که عاشق نمیشوند
ولی عاشق کردن را خوب بلد اند . . .
.
.
.
هیوزم عاشقی رو در جانم انداختی و یک کبریت هم روش کشیدی و رفتی ای بی وفا

K I N G
08-05-2011, 15:28
وقتی عصبانی هستید مواظب حرف زدنتان باشید
عصبانیت شما فروکش خواهد کرد
ولی حرفهایتان یک جایی باقی می مانند
برای همیشه . . .
.
.
.
نگاهت کافیست تا دوباره در هوای آمدنت بمیرم
تو همیشه دعوتی ، راس ساعت دلتنگی !
.
.
.
میدانی تنهایی کجایش درد دارد !؟
“انکارش” . . .
.
.
.
با گفتن : “عزیزم جایت خالیست”
نه جای من پر می شود و نه از عمق شادی هایت کمتر
فقط دلخوش می شوم که هنوز بود و نبودم برایت مهم است . . .
.
.
.
سلامِ مرا به وجدانت برسان و اگر بیدار بود
بپرس چگونه شب ها را آسوده می خوابد . . . ؟

K I N G
08-05-2011, 15:29
فرهاد میدانست صد سال نمیتواند کوه را بکند
فقط میخواست یک عُمر اسمش را با “شیرین” بیاورند . . .
.
.
.
حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست
ولی یاد تو مهمان همیشگی قلبم است . . .
.
.
.
من می بافم … او نیز می بافد …
من برای او کلاه تا سرش را گرم کنم
او برای من دروغ تا دلم را گرم کند . . .
.
.
.
تو که عشقو تو ویرونی ندیدی / شب سر در گریبونی ندیدی
نمی دونی چه دردی داره دوری / تو که رنگ پریشونی ندیدی . . .
.
.
.
اینجا بجز دوری تو
چیزی بمن نزدیک نیست . . .

K I N G
08-05-2011, 15:31
من وجودم به تو مدیون و دلم مامن توست / آرزویم نظری روی تو و دیدن توست
من اگر دور ز تو هستم و دلتنگ شدم / با صدای خوش تو غرق در آهنگ شدم . . .
.
.
.
لعنتی
تمام این مدت دل داشتی و حکم لازم نکردی!؟
.
.
.
کاش خبر از این دل تنگم داشتی / کاش خبر از غصه و آهم داشتی
این دل شده مبتلا به تو ای دوست / کاش مرهمی برای دردش داشتی . . .
.
.
.
محبت چشمه ایست از جنس نور / هم ارادت هم سلام از راه دور . . .

.
.
.
تا زمانی که دلم پیش خدا پر نکشد / تا زمانی که اجل خط و نشانی نکشد
دارمت دوست به حدی که خدا می داند / راز این قصه ، فقط باد صبا می داند . . .

K I N G
08-05-2011, 15:33
شاخه گل رزی که در زمان حیات به کسی می دهید
به مراتب بهتر از یک دسته گل ارکیده ای است که روی سنگ قبر او می گذارید . . .
.
.
.
بر همان عهد که با یاد و خیالت بستم
یاد من هم نکنی باز به یادت هستم . . .
.
.
.
چه غریبند دوستت دارم هایی که نوشته میشوند ولی خوانده نمیشوند . . .
.
.
.
سالهاست که معنای این را نفهمیده ام
“رفت و آمد”
یا
“آمد‌ و رفت” ؟
آدمها می‌روند که برگردند ، یا می‌آیند که بروند . . . ؟
.
.
.
نم نم عشقت را با دریا محبت دیگران عوض نمیکنم . . .

K I N G
08-05-2011, 15:35
دیشب که باران آمد … میخواستم سراغت را بگیرم …
اما خوب میدانستم این بار هم که پیدایت کنم ، باز زیر چتر دیگرانی . . .
.
.
.
توی دنیا آدمهای زیادی رو تختهای دونفره میخوابن
اما قشنگ اینه که بعضی آدمها روی تختهای یک نفره بیاد هم بیدارن . . .
.
.
.
بعد رفتنت دوچیز مرا گریاند،یکی رفتن بی بهانه ات و دیگری ماندن بیهوده خودم
.
.
.
خدایا
دیگر میترسم از آدم هایی که عاشق نمیشوند
ولی عاشق کردن را خوب بلد اند . . .
.
.
.

omidvista
08-05-2011, 20:48
منم شبی به خاطره ها تبدیل می شوم , خط می خورم زهستی و تعطیل می شوم. مرا به خاطره ها نه , به خاطر بسپار.

درد حرف نیست نام دیگر من است ، من چگونه نام خویش را صدا کنم..

ایستاده ام .....تنها .......پشت میله های خاطرات دیروز....... این جا........ انگشت هایم را می شمارم ..یک ...دو... سه ... و دست های تو .....در هم فرو رفته اند .....تو غزل را مشت مشت به حراج گذاشتی .....که مهربانی ات را ثابت کنی .......ولی ... ولی نفهمیدی که من آن سوی خیابان..... انتظارت را می کشم....... تو بی وقفه فریاد کشیدی ... من دیگر آزارت نمی دهم.... زین پس، قصه هایم را برای هیچ کس؛ تعریف نمی کنم .......مطمئن باش ... هنوز هم قافیه را به چشمان تو می بازم ! ........مطمئن باش ...

چقدر پر می کشد دلم ...! به هوای تـــــو! انگار تمام پرنده های جهان در قلبم آشیانه کرده اند !..

کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی وقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتی فقط نیم نگاهی میکردی

omidvista
08-05-2011, 20:50
خوش به حال اونایی که راحت از سوختنشون مینویسند.. و چه تلخ میسوزند اونایی که حتی نمیتونن بنویسن

من تعجب می کنم چطور روز روشن دو ئیدروژن با یک اکسیژن؛ ترکیب می شوند وآب ازآب تکان نمی خورد! مرحوم حسین پناهی

در كافه .. کنج ديوار .. روبروي هم !! و چه خوب.. ...قهوه را نخورديم ..! حرف هايمان .. به اندازه کافي .. تلخ بود ..

دردی که به سینه دارم از یار ....آخر ببرد مرا سر دار

آدم را حوا فریفت و حوا را سیب ، اکنون آدم و حوا را باز حواها و آدمها می فریبند ، بیچاره سیب

omidvista
08-05-2011, 20:51
دیروز تمام خاطرات با تو بودن را دور ریختم . . . امروز هر چه می گردم خودم را پیدا نمی کنم . . .

وقتی چشمانم را روی هم می‌گذارم ... خواب مرا نمی‌برد ... تو را می‌آورد ! ... از میان فرسنگ‌ها ... فاصله ...

گاهی دلم از هرچه آدم است میگیرد... گاهی دلم دو کلمه حرف مهربانانه میخواهد... نه به شکل دوستت دارم و یا ... نه به شکل بی تو میمیرم... ساده شایدمثل : ... ...دلتنگ نباش...فردا روز دیگری ست

با من بگو ...... که آیا باد..... تمام رویاها را با خود می برد؟! می دانم ...... پس فردا..... من می مانم و....... تو و.... همه آرزو های گمشده.

آنگاه که غرور کسی را له می کنی، آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی، آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی، آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ، آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی، آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری ، می خواهم بدانم، دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی تابرای خوشبختی خودت دعا کنی؟!?

omidvista
08-05-2011, 20:53
دهانم پر از حرف است... ولی با دهان پر که نمی شود حرف زد.

تا لب وا میکنی واژه هایم به واژه هایت می بازند...!

خدایا نگاه کن تو چه وقتی پر از اشکم اما میخندم به سختی.....

هیچ وقت اهل فرار نبود....امروز دیدم که از گذشته فرار کرده ... آینده خوب را برایت آرزومندم... کاش بدونه کیو از دست داده.

نوزادي که به دنيا مي آيد و او را قنداق مي کنند چه قدر شبيه آدمي است که مي ميرد و او را کفن مي کنند... گويي ما به هر دنيايي که وارد مي شويم دست و پايمان را مي بندند... و اين رسم آدم هاست که هميشه ناتوان ها را در بند مي کنند

omidvista
08-05-2011, 20:54
خیلی وقتها آدما برای اینکه رو قولشون وایسند ، قولشون رو زیر پا میزارند تا بتونند روش وایسند ...

به وقتِ محلی ِ دلم ساعت ، همیشه ساعتِ " دلتنگی " ست ...

کـاش مـثـل یـک " در " بـه رفـتـن و آمـدن آدمـها ، عـادت مـی کـردیـم... ! ‏

این روزها احساس می کنم که چقدر شبیه سکوتم! چون با کوچکترین حرفی می شکنم.. از بین می روم انگار که هرگز نبوده ام...هرگز وجود نداشته ام...!

این ها اشک نیست چشمانم عرق کرده اند بس که دو دو زده اند دنبال تو...!

omidvista
08-05-2011, 20:55
بعضی حرفها هستن که پُست نمیشن یـه جـور ِنـاجور بغض میشن.

دور و برم پر شده از آدمهايي كه " تا هميشه" برايشان فقط "يكي-دو" روز دوام دارد.

يكي از سخت‌ترين كارهاي دنيا اين است كه براي ديگري توضيح بدهي دقيقاً چه مرگته!!!

ﭼﻪ ﺷﺒﺎﻫﺖ ﻋﺠﻴﺒﻲ بین ﻣﺎﺳﺖ ﻣﻦ "ﺩﻝ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺍﻡ" ﻭ ﺗﻮ "ﺩﻝ" شکسته ﺍﻱ.

خیلی وقتها آدما برای اینکه رو قولشون وایسند ، قولشون رو زیر پا میزارند تا بتونند روش وایسند ...

omidvista
08-05-2011, 20:58
وقتی صبحا از خواب بیدار میشیم، ما دو تا انتخاب داریم. برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم، یا بیدارشیم و رویاهامون رو دنبال کنیم. انتخاب باشماست…

چی بگم اگه تو بودی گریه ها منو نمی برد زندگی منو می فهمید رویاهام به هم نمی خورد ..

او از ميان تمام بازي هاي کودکانه اش فقط " يادم تو را فراموش "را خوب بلد بود

تو هم مي‌داني با گلوي لبريز از بغض و نگهداشتن باران ِ پشت چشمها ...لبخندزنان در ميان جمع نشستن چقدر دشوار است …؟

زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن .

omidvista
08-05-2011, 21:00
ارزش گفتم:چراگریه میکنی؟ گفت:اخه تنهام گذاشت ورفت. گفتم:چرا؟ گفت:نمیدونم. گفتم:الان کجاست؟ گفت:تازه فهمیدم بایکی دیگه دوست شده! گفتم:خب توچراگریه میکنی؟ گفت:اخه دوسش داشتم. همین!؟ گفت:اره مگه چیه ،اصلا توازعشق ودوست داشتن چی میفهمی... گفتم:ارزششوداره؟ جواب نداد،فقط اشک ریخت. ومن بهش گفتم اشک ها تو واسه کسی نگه دارکه ارزششوداشته باشه..

کنارم هستی و اما ، دلم تنگ می شه هر لحظه خودت می دونی عادت نیست فقط دوست داشتن محض کنارم هستی و بازم بهونه ها مو می گیرم می گم وای چقدر سرده می یام دستاتو می گیرم

تو کور بودی و من کر و لال... من برایت دست تکان دادم و تو مرا صدا زدی ... برای همین بود که ما هرگز بهم نرسیدیم ...!!

حسرت همیشگی ....حرفهاي ما هنوز ناتمام... تا نگاه مي کني: وقت رفتن است بازهم همان حکايت هميشگي ! پيش از آنکه با خبر شوي لحظه ي عظيمت تو ناگزير مي شود آي... ناگهان چقدر زود دير مي شود!

سفر برايم هيچ چيزبه جز دلتنگي ندارد. اما زندگي به من آموخت براي بهتر ديدن عظمت و شکوه هر چيز، بايد قدري از آن دور شد!

omidvista
08-05-2011, 21:02
زندگی کوله باری است از تلخی جدایی ها در نیمه راه زندگی در این کره خاکی خود را در جنگلی دلگیر یافته ام که هیچ نشانی نیست ! هیچ نشانی که راهی راست بر من بنمایاند روز ها را میگذرانم تا به خوشبختی برسم غافل از آن که خوشبختی روزهایی بود که گذرانده ام...!

من و آسمان این روزها برای هم حرفها داریم ... پر از بغضیم و هق هق ....! اما هیچ کدام توانی برای باریدن نداریم ...!

هنگامی که دست روزگار سنگین و شب بی آواز است... زمان عشق ورزیدن و اعتماد است. و چه سبک است دست روزگار و چه پر آواز است شب هنگامی که آدمی عشق می ورزد و به همگان اعتماد دارد....

شاید نشود به گذشته برگشت و یک آغاز زیبا ساخت ، ولی ........ میشود هم اکنون آغاز کرد و یک پایان زیبا ساخت ...

کسی رو که عاشقشی باهاش ازدواج نکن ٬ بذار عشقت باقی بمونه..

omidvista
08-05-2011, 21:03
خدا به هنگام هدیه دادن آنرا درون مشکلات کادو میکند تا زمانیکه آنرا باز میکنید غافلگیر شوید..

تو را از خود می رانم و زیر لب می خوانم: ای کاش این بی مهری را باور نکنی....

ای کاش نبودنت را هم با خودت برده بودی.....!!

عشق یعنی کوچک کردن دنیا به اندازه یک نفر و بزرگ کردن یک نفر به اندازه دنیا....

کودکی که لنگه کفشش را امواج از او گرفته بود؛ روی ساحل نوشت: دریا "دزد" است. / مردی که از دریا ماهی گرفته بود روی ساحل نوشت: دریا سخاوتمندترین سفره ی هستی است. / موج دریا آمد و جملات را با خود محو کرد و این پیام را به جا گذاشت: برداشت دیگران در مورد خود را در وسعت خویش حل کنیم...؟؟؟

omidvista
08-05-2011, 21:04
یک چهار دیواری دارم و قلمی که گاه و بیگاه جور مرا میکشد و حرفهای ناگفته ام را بر کاغذ مینوسد در آن لحظه قلمم مثل زبانم الکن نیست... کم نمیاورد، من من نمیکند...مینوسد شیوا، دقیق، بدون غلط در دفتر نقاشی ام خورشید دارد خواب میبیند....ملالی نیست....

از "این چیزی نبود که من می‌خواستم" شروع می‌شه و به "واقعاً چی شد که اینو خواستم" ختم می‌شه، همه چیز....

باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین میکنم ، من میتوانم میشود ، آرام تلقین میکنم . کم کم ز یادم میبری ، کم کم زیادم میروی ، این روزگار و رسم اوست این جمله را با تلخیش صد بار تمرین میکنم...!!!!

حرف‌هایم از من خسته شده‌اند و من از آن‌ها دل نمی‌کنم ....نیمی را زده‌ام و نیمی هنوز سرگردانند ... گفته‌هایم طعم ناگفته‌هایم را ندارند ....دیوار رو به رو می‌داند تو هم می‌دانی باید جادویی در کار باشد که خبرم نمی‌کنی..

دنیا همان یک لحظه بود آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود..

omidvista
08-05-2011, 21:05
روز هایم اگر چه زرد ، ساکت و سرد یاد تو در دلم گرم ، گرم ِ گرم !! شبهایم اگر تاریک ، مملو از پیله های تنهایی خیال ِ تو تا خواب، شهر آبی آرزوهاست ! هر چند نیستی کنار این دقیقه ها و دوری تا سراب ِ دورها . ذکر نام زیبایت تا همیشه اینجاست ، کنج همین قلب بیتاب!!

برای رسيدن به تو پا پيش گذاشتم خودم را قسمت کردم. تو را سهم تمام روياهايم کردم .انصاف نبود تو که ميدانستی با چه اشتياقی خودم را قسمت می کنم . پس چرا زودتر از تکه شدنم جوابم نکردی برای خداحافظی……خيلی دير بود……خيلی دير.

نمیدونم چرا هنوز یاد تو می‌‌افتم
که با هر قطرهٔ اشکت
منم مثل تو آشفتم
نمیدونم چرا منم مثل تو بیتابم
شبهأیی که تو بیداریی به یاد تو نمیخوابم
اون قدر گفتن که آزادی
به مرگ ساده تن‌ دادی
شاید از جرم دیروزه که به این روز افتادیم
منم همرنگ تو می‌‌شم
سراغ عشقو میگیرم
که با هر قطرهٔ خونت منم مثل تو می‌میرم!

بچه که بودم وقتی‌ زمین می‌‌خوردم مادرم مرا می‌‌بوسید ... تمام درد‌هایم یادم می‌‌رفت! چند وقت پیش زمین خوردم دردرم نیامد اما تمام بوسه های مادرم یادم آمد!!!

بیچاره عروسک دلش می خواست زار زار بگرید .... ولی خنده را بر لبانش دوخته بودند.

omidvista
08-05-2011, 21:06
تو همان حس غریبی که مرا با همه ی دلهره ها نسبت داد..

دربازی عشق باختم تا او برنده باشد . شکستم تا او استوار باشد و نیست شدم تااو همیشه باشد..

تلاش برای فراموش کردن کسی که دوستش داری درست مثل این است که بخواهی کسی را که تا به حال ندیده ای به خاطر بیاوری!

سالهاست که معنای این را نفهمیده ام رفت و آمد یا آمد‌ و رفت ......آدمها.....می‌روند که برگردند یا می‌آیند که بروند

گاه کوچکم میبینی و گاه بزرگ ، نه کوچکم و نه بزرگ . خودت هستی که دور می شوی و نزدیک

GORJI
08-05-2011, 21:15
در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

گفتی دوستت دارم

و من به خیابان رفتم !

فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم

پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

GORJI
آری آغاز دوست داشتن است

گر چه پایان راه ناپیداست

من به پایان دگر نیندیشم

كه همین دوست داشتن زیباست

گفتم دوستت دارم، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد.. .بیدار باش... من با سبدی پر از بوسه می آیم... و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت میکارم... تا بدانی ای خوبم

دوستت دارم

دوستم داری

دوستت دارم

نمی گویم

نمی گویــی

نمی دانــم

تــا کی غرور باید آشنای چــشم های بی قرارمان باشد ؟

نه شاهزاده ی یونانی ام نه شاخه زیتونی بر دست دارم
و نه مملکتی که پیشکش کنم
تنها میدانم آآآآآآه ای خدای من !!...

دوستت دارم

GORJI
شنیده بودم........ دارم!به اشتباه جای تو ی صمیمانه را با شما ی مودبانه عوض کردم ،

به زبان گفتم چقدر شما زیبا هستید...

ولی در دل گفتم چقدر تو را دوست دارم

بزرگ راهای مهندسی ساز

ما را به هم نمی رسانند

عشق با قوانین بیگانه است

از بیراهه ها بیا

برای دیدن كسی كه

عمریست دوستت دارد!!!

در چشم هایت
جنگجویی مغول کمین کرده
جرات نمی کنم دوستت نداشته باشم

کمی این کلمه ها را نصیحت کن تا با من کنار بیایند

بگو تازه شوند دوستت دارم ها دیگر فایده ای ندارند!

چشمان من منتظر طلوع چشمانت است

بیدار شو تا این چشمانم برای ذوقی که سالها منتظر بود جشن شادی بر پا کند

و بگوید: دوستت دارد

GORJI
به اندازه چای داغ شب های امتحان دوستت دارم،

اما.....

اضطراب نمی گذارد ،

نه گرمایت را حس كنم ،

نه آرامشت را

باور کن!
هیچ ستاره ای قبل از آسمان متولد نشده
نخ بادبادک نگاهت را پایین بیاور ...
به من نگاه کن
من اندازه ی همین آسمان برهنهدوستت دارم

...و.....و ....شاید كمی بیشتر از آن

دوستت دارم

شاهدی ندارم

جز

کوچه پس کوچه های خلوتِ

دل!

نازنین بدون تو دنیا رو باور ندارم

با تو از رمز طلسم قصه سر در میارم

لحظه ی سقوط من دست تو مثل معجزه اس

شب میترسه از خودش وقتی میگم

دوستت دارم

. . .

دستمالی بیاور

هیچ می دانستی مهربانی ام دارد خاک می خورد؟

یا هیچ می دانستی دوستت که دارم زیباتری؟

GORJI
08-05-2011, 21:16
گاهی چه اصرار بیهوده ایست اثبات دوست داشتنمان
چرا که دوست تر دارندمان وقتی دوستشان نداریم.

همه چیز از جایی شروع شد

که گفتی دوستم داری.

گاهی برای یک عمر بلاتکلیفی

بهانه ای کافیست!

یه قطره از اشكمو تو دریا می ریزم
تا پیدا شدنش

دوستت دارم

این روزها ،دوست دارم تورا داشته باشم -

تا اینکه ،تورا دوست داشته باشم

در خیال من بمان ، اما خودت برو .

آنکه در رویای من است مرا دوست دارد ، نه تو

GORJI
08-05-2011, 21:16
اندیشه ات را با که می پرورانی؟؟!

خوش به حالش...

اما مرا همین بس که

دوستت دارم

مهم نیست
از کجا آمده‌ای
یا به کجا می‌روی؛
من تو را
به هر ‌جهت
دوستت دارم!

اين حرف آخر نيست
به ارتفاع ابديت

دوستت دارم

حتي اگر به رسم پرهيزکاري هاي صوفيانه
از لذت گفتنش امتناع كنم ...

کار سختی‌ستْ دوست نداشتنِ تو

باید برای خودم

کار دیگری دست و پا کنم

تو را دوست دارم مثل عبادتم ، تو را دوست دارم مثل سعادتم

تو را دوست دارم تا آخرین نفس . .

GORJI
08-05-2011, 21:17
و هر چقدر هم که بشوئی پاک نمی شود..
رنگ حسرت لبهات
در اندوه گفتن دوستت دارم

برای من که
دوستت دارم
و جای تو خالیست
زیر همین باران
کنار این همه دلتنگی !
کمی بوسه بفرست
.
.
.
و کمی« دوستت دارم » ..!

به اندازه ی تمام بوسه های بی پاسخی که ماهی به دریا میزنه

دوستت دارم. .

دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم

!( نوشتمدوستت دارم، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد . . .

GORJI
چو قلب شب تاریک تنهایی هایم دوستت دارم

چو بامداد خوش دوستت دارم

به یاد تو و یادهایت شب نشستم بیدار

چه خواب باشم چه بیدار باشم دوستت دارم

اگه من خسته و تنهام باز میگم دوستت دارم
اگه من اسیر غمهام باز میگم دوستت دارم
اگه آشنای دردم ندارم یه همزبونی
گل باغ آرزوهام باز میگم دوستت دارم

چون تورا دوست دارم
{هر کجا هستم،باشم}
عشق تو همراه من است
قلب من جای تو شد
قلب تو مال من است

تو را چون موج دریا دوست دارم
چو گل همقدر دنیا دوست دارم
تک اندر وادی مهر و محبت
جدا از کل غمها دوست دارم

ولو دروغ ، چه زیباست دوستت دارم
چه قدر مثل مسیحاست دوستت دارم

شروع وسوسه ی سوختن شد و بی شک
کلام آخر دنیاستدوستت دارم

GORJI
در صفحه ی شطرنج زندگیم تمام مهره هایم مات مهربانیت شد و من با اسب سفید قلبم به سوی تو تاختم تا بگویم شاه دلم دوستت دارم .

دوستت دارمبه اندازه ی پلک هایی که در زمان خیال پردازی هایم زدم و چه بسیار خیالاتی که در ذهن پروراندم .

دوستم بدار ، نه برای سرگرمیت ، دوستم بدار ، نه برای اشک ریختنت در خزان زندگیم ، دوستم بدار ، ولی هرگز نگو دوستت دارم، دوستم بدار ، همانگونه که دوستت دارم

میدونستی بیست و یکیدوستت دارم! بیستا واسه بیست بودنت ، یکی برا تک بودنت

دوستت دارم عزیزم خیلی زیاد ، خیلی ها میگن اگه به معشوقت زیاد بگی دوستت دارم اون زود تو را از یاد می بره و به کس دیگری عشق می ورزد ، ولی من به تو اطمینان دارم ، پس دوستت دارم