PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 14:38
یه سلام عاشقونه بایه بغض بی بهونه مینویسم تابدونی یادتو تودل میمونه

باز پاييز است اندکى از مهر پيداست حتى در اين دوران بى مهرى باز هم پاييز زيباست

دوست دارم از ته دل دلى که پرپر ميزنه دلی که ساز عشقتو از همه بهتر ميزنه دوست دارم حتى اگه يه شب به خواب من نياى عاشقتم مثل همه حتى اگه منو نخواى

برای ادم نابینا،شیشه والماس یکیه.اگر کسی قدرتو ندونست فکر نکن توشیشه ای،اون کوره!

من این دنياى زيبا رابه لبخندتو مي بخشم من اين اسايش شب رابه روياي تومي بخشم من اين جان عزيزم رابه ديدارتو مى بخشم!

تو درک نکردی ولی من خوب به خاطر دارم که برای آرام گرفتنت ، دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت...

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 14:42
درعمق شب تاريک قلبم درکنج خلوت دلم تنها به تومي انديشم اي شاهزاده قلبم

اي دوست به خدا دوري تو دشوار است بي تو از گردش ايام دلم بيزار است بي تو اى مونس جان دل زغمت ميسوزد دل افسرده من طالب يك ديدار است

این کلبه چون آتشکده زندان من است،بیمارم و دیدار تو درمان من است،هر چند که تنها و غریبم اینجا،از عشق تو صد خاطره مهمان من است!

مرنج ازمن،که دل رانباشدطاقت رنجت/به یک دنیانمیبخشم صفای قلب یکرنگت...

دل اگر عاشق نشود ميميرد عاشق اگر عشق نباشد ميميرد پس بشنو اى دوست كه فقط عشق به يزدان ميماند و هرگز مهر به الله نرود از دلها

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 14:45
و گاهی به خاطرش ماندن را تحمل کن... رفتن از دست همه برمی آید...

تو میری ومن فقط نگاهت میکنم.تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم...بی تویک عمر،فرصت برای گریستن دارم...ولی برای دیدن تو،فقط همین یک لحظه باقیست... هرجا که باشی،چه بامن،چه بادیگری...خوشحالیت آرزوی قلبی من است....

جامه ای بافته بودم ازعشق،خواستم تابه توهدیه اش کنم.لیک دیدم که درآن گوشه ی باغ،لاله ای پنهانی به نسیمی می گفت: جامه ی عشق،برازنده ی هر قامت نیست..

قربونت برم الهی... تو لباس عروس چه ماهی... قسمت من که نبودی... بری خوشبخت شی الهی...

زنده بودن رابه بیداری بگذرانیم که سالها به اجبارخواهیم خفت!

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 14:47
بیاندیش بهترین چیست،همان را برایت آرزو دارم

ای کاش گذر زمان دردستم بود تالحظه های با تو بودن را آنقدر طولانی میکردم که برای بی تو بودنم وقتی نمی ماند...

بجای آنکه فکر کنیم که چرا گل ها خوار دارند به آن فکر کنیم که چرا خوارها گل دارند

آمدم امشب به میخانه تمنایت کنم ، می نمیخواهم بیا ساقی تماشایت کنم ، بیقرارم ساقی از میخانه بیرونم مکن ، کرده ام می را بهانه تا تماشایت کنم!

سلام بر دل هایی که درکلاس انتظارغیبت نکردند...!

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:00
حرارت لازم نیست گاهی ازسردی نگاهت میتوان آتش گرفت...

سخت ترین فعلی که برایت به سادگی صرف کردم ، عمرم بود

احتیاج به مستی نیست،!یک استکان چای هم دیوانه ام میکندوقتی میزبان چشمان تو باشد

روزگارچون گرگ پير پربلاست طعمه اش واماندگان ازگله هاست دورى ازياران مكن اى باوفا گرگ دوران پي اين لحظه‎ هاست

برای دوست داشتنت از من دلیل می خواهند ، نازنین...! چشمانت را قرض می دهی !؟

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:02
تنهایی و دل تنگی هایتان‌ را پیش ‌فروش نکنید فصل‌اش که برسد به قیمت می‌خرند...

غصه ازحنجره ایست،که گره خورده به بغض، یک طرف خاطره ها،یک طرف فاصله ها،درهمه آوازها، حرف آخرزیباست،آخرین حرف تو چیست،تا به آن تکیه کنم؟!حرف من دیدن پرواز تو در فرداهاست

بدرود را نگفته برای سلام تو از اولین دقیقه دلم تنگ می‌شوم...

نگاهت کافیست تا دوباره در هوای آمدنت بمیرم تو همیشه دعوتی ، راس ساعت دلتنگی!

کاش میدانستی آن کَس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج قطره ای از باران محبت بود...

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:06
روزی فکرمیکردم اگراوراباغریبه ای ببینم شهررابه آتش میکشم ولی امروزحاضرنیستم کبریتی روشن کنم تاببینم اوکجاست

میشه مثل یه قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با خدا حافظی بعضی ها از چشمت جاری میشه...

برو ای خوب من ، هم بغض دریا شو ، خداحافظ ! برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ ! تو را با من نمی خواهم که « ما » معنا کنم دیگر … برو با یک « من» دیگر بمان « ما » شو ، خداحافظ !خداحافظ ای قصه ی عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن دل خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من تو را می سپارم به دل های خسته

روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم...

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:10
تو که میدانستی با چه اشتیاقی…خودم را قسمت میکنم پس چرا …زودتر از تکه تکه شدنم…جوابم نکردی…برای خداحافظی …خیلی دیر بود…خیلی دیر!

دم هرچی رفیقه گرم،کمر هرچی نارفیقه خم،روی هرچی بی مرامه کم،برای دشمنات آرزوی زلزله ی بم،زیرچشم دشمنات همیشه نم،الهی نبینی غم

من،تو،ما یادت هست؟! تمام شد … حالا : تو ، او، شما من هم به سلامت...

اگه فکر میکنی نبودن یه کسی بهتر از بودنشه،چشماتو یه لحظه ببند و لحظه ای که اون پیشت نباشه رو تصور کن،اگه دیدی هوای چشمات بارونی شد،بدون هنوز دوسش داری و داری به خودت دروغ میگی...

اگه بی هوا کسی وارد زندگیت شد بدون کار خدا بوده ! اگه بی محابا دلها از دستها بهم گره خورد بدون کار خدا بوده ! اگه گریه هات تو خنده غفلت دیگران شنیده نشد تا خرد نشی بدون تنها محرمت خدا بوده ! حالا هم اگه دلت شکسته و بغض "تنهایی" خفه ات کرده ، شک نکن تنها مرحمت خداست که از سر تواضع یه بهونه واسه نوازشت گیر آورده.

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:19
شاید قانون دنیا همین باشد...! من صاحب آرزویی باشم،که شیرینی تعبیرش ازآن دیگریست...

میگی : گل رو دوست دارم ولی میچینیش میگی : بارون رو دوست دارم ولی با چتر میری زیرش میگی : پرنده رو دوست دارم ولی میکنیش توی قفس چطوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستت دارم

نقاش نیستم ولی تمام لحظه های بی تو بودن را دردمیکشم

درسرزمینی که سایه ی آدم های کوچک،بزرگ شد،آفتاب درحال غروب کردن است!

كاش از تب عشق ازلي، دلمان را ثمري بود كاش از آن پنجره رو به تجلي، اثري بود به اميد آن شهر خيالي، باز دل به دريا زديم واي سهراب! كاش پشت درياها خبري بود!...

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:38
كاش از تب عشق ازلي، دلمان را ثمري بود كاش از آن پنجره رو به تجلي، اثري بود به اميد آن شهر خيالي، باز دل به دريا زديم واي سهراب! كاش پشت درياها خبري بود!...

تا آبي عشق پر گشودن زيباست هر لحظه به ياد تو سرودن زيباست منظورم از اين ترانه ميداني چيست؟ يعني كه هميشه با تو بودن زيباست

من "تو"را به دلم قول داده ام نگذار بدقول شوم...

آشنايان كهن را خبرى از دل تنهايم نيست، غم دل با كه بگويم كه كسى يادم نيست

همه دوست دارند به بهشت بروند،اما کسی دوست ندارد بمیرد،بهشت رفتن جرأت مردن می خواهد!

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:53
کودکی فال فروش را پرسیدم چه میکنی؟گفت:به آنان که در دیروز خود مانده اند فردا را میفروشم

زندگی جیره ی مختصریست مثل یک فنجان چای و کنارش عشق است مثل یک حبه قند زندگی رابا عشق نوش جان کنید

زندگی جیره ی مختصریست مثل یک فنجان چای و کنارش عشق است مثل یک حبه قند زندگی رابا عشق نوش جان کنید

من در اين کلبه خوشم،تودر آن اوج که هستي خوش باش.من به ياد تو خوشم،تو به ياد هرکه هستي خوش باش

من در اين کلبه خوشم،تودر آن اوج که هستي خوش باش.من به ياد تو خوشم،تو به ياد هرکه هستي خوش باش

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 15:58
روزي به ميخانه رفتم تا در غم ياري شرابي نوشم قناري را ديدم به صاحبش گفتم فروشيه گفت نه رفيقمه گفتم به سلامتي هر كس كه رفيقشو نميفروشه

عشق يعنى اشك توبه درقنوت خواندنش با نام غفارالذنوب عشق يعنى چشمها هم در ركوع شرمگين ازنام ستارالعيوب عشق يعنى سرسجود و دل سجود ذكريارب يارب ازعمق وجود

"باران" بهانه اى بود كه زير چتر من تاانتهاى كوچه بيايى. كاش... نه كوچه انتهايى داشت و نه باران بند مى آمد...

هواگرفته بود،باران ميباريد كودكي آهسته مي گفت:خدايا گريه نكن درست ميشه...

انقدر عزيزي كه وقتي دربهارقدم مي زني برگ درختان براي بوسيدن جاي پايت انتظارپائيز رامي كشند...

Soheil.DVBHS
09-01-2012, 16:03
دنيارا بد ساختند. كسي را كه دوستش داري دوستت ندارد. كسي كه تو رادوست دارد تو دوستش نداري. كسي را كه دوست داري و اوهم تو را دوست دارد.به رسم و آيين زندگي بهم نميرسند و اين رنج است. زندگي يعني اين

هركسي راسرنوشتي پيش روست خوش بحالش آنكه فرجامش نكوست خيلي ها دم ميزنند ازدوستي ندرتأ پيدا شود يكرنگدوست

من اسير واژه محبتم خالي ازكينه دل وحسادتـم عاشق دستهاي با رفاقتم زندگي اينجوري داده عادتم

کاش میشد غزلی تازه بگویم بی تو تابدانی که چه کرده غم غربت بامن فال حافظ زدم و قصه ی گیسوی توبود تادل شب گله ازچشم سیاهت بامن...

سعی نکن بفهمی کدوم ستاره قشنگتر سعی کن بدونی پیش کی قشنگترین ستاره ای!

S.A.B.E.R
09-01-2012, 17:14
ﺗﺐﻭﺗﺎﺑﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﯼﺣﺒﯿﺐ/ﻗﻠﺐ
ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﻧﻤﻮﺩﻥﺍﯼﻃﺒﯿﺐ
ﺩﺭ ﺭﻫﺖ ﺟﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺳﺘﻮﺩﻥ ﺍﯼﺷﮑﯿﺐ/
ﻋﺎﺷﻖ ﺭﺍﻣﻌﺸﻮﻕﺑﻮﺩﻥﺍﯼﺭﻗﯿ . . .
.
.
.
ﺭﻧﮓ ﺍﺯ ﺭﺧﺴﺎﺭ ﮔﻨﺪﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ/ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺍﺯ
ﯾﺎﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ
ﻧﻨﮓ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺭ ﺑﯿﻦﻣﺮﺩﻡﻧﻨﮓ ﻧﯿﺴﺖ/ﺁﯾﻨﻪ ﺑﺎ
ﺁﯾﻨﻪ ﯾﮏ ﺭﻧﮓ ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺭﻓﺎﻗﺖ ﻣﺜﻞ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺁﺩﻡ ﺑﺮﻓﯿﻪ،ﺳﺎﺧﺘﻨﺶ
ﺭﺍﺣﺘﻪ ﻭﻟﯽ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻨﺶ ﺳﺨﺘﻪ. . .
.
.
.
.
ﺭﻭﯼ ﻫﺮ ﺳﯿﻨﻪﺳﺮﯼﺗﮑﯿﻪ ﮐﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﻭﺩﺍﻉ/
ﺳﺮ ﻣﻦ ﻭﻗﺖ ﻭﺩﺍﻉ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﮐﺮﺩ
ﺭﻭﯼ ﻫﺮ ﻟﺐ،ﻟﺒﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻮﻗﻊ ﻗﻨﭽﻪ ﺷﺪﻥ/
ﻟﺐ ﻣﻦﺧﺸﮑﯽﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﺍﺯ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﭘﺎﮎ
ﮐﺮﺩ. . .
.
.
.
ﻣﯿﺎﻥ ﻋﺎﺑﺮﺍﻥ ﺗﻨﻬﺎﺗﺮ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻧﯿﺴﺖ/
ﮐﺴﻰ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺍﯾﻦ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺩﺭ ﻗﻔﺲ
ﻧﯿﺴﺖ
ﺩﻟﻢ ﺍﻣﺸﺐ ﺑﺮﺍﻯ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﯾﺖ ﺗﻨﮓ ﺗﻨﮕﺴﺖ/
ﻓﻘﻂ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻬﺎﻯ ﮔﺮﻡ ﺗﻮ ﻣﺮﺩﻥ
ﻗﺸﻨﮕﺴﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 17:16
ﺳﻼﻡ،ﺍﯾﻦ ﭼﻪﺍﺧﻼﻕﺑﺪﯾﯿﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ؟!ﯾﻪ
ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﭼﺮﺍ ﭘﺲ ﻧﻤﯿﺎﺭﯼ؟
ﻧﻤﯿﮕﯽ ﺩﻟﻤﻮﻧﯿﺎﺯﺩﺍﺭﻡ؟!
.
.
.
ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺷﻌﺮ ﻣﺮﺍ ﻗﺎﺏ ﮐﻦ ﻭ ﭘﺸﺖﻧﮕﺎﻫﺖ
ﺑﮕﺬﺍﺭ،ﺗﺎ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺍﺕ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﻥ ﺁﻥ
ﺟﺎ ﺑﺨﻮﺭﺩ ﻭ ﺑﺪﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﻝ ﻣﻦ ﺑﺎﺗﻮﺳﺖ،ﺩﺭ
ﻫﻤﯿﻦ ﯾﮏ ﻗﺪﻣﯽ. . .
.
.
.
ﺁﺭﻩﺯﻧﺪﮔﯿﻢﻫﻤﯿﻨﻪ،ﺩﯾ ﮕﻪ ﭼﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﺻﺒﺢ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺍﯾﻦ ﺷﺪﻩ ﮐﺎﺭﻡ
ﯾﺎ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ ﻭ ﺑﺨﻨﺪﻡ ﯾﺎﻧﺒﺎﺷﯽﻭ ﺑﺒﺎﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﮐﻪﺗﻨﻬﺎﻧﻤﯽ ﻣﻮﻧﯽ ﻣﻦ ﺗﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ/
ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﻢ ﺭﻭ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﺎﻣﻮ ﺭﻫﺎ
ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﻣﺮﺍ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺮﺍﺳﯽ ﺯ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻣﺸﺖ/ﻣﺮﺍ
ﻧﺎﺟﻮﺍﻧﻤﺮﺩﯼ ﺧﻠﻖ ﮐﺸﺖ
ﻣﻬﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺴﯽ/ﻧﭽﯿﺪﻡﮔﻞ
ﻣﺮﺩﻣﯽ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ. . .
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 17:50
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺗﻮﯼﻗﻠﺒﺖﺧﻮﻧﻪ ﮐﻨﻢ ﺩﯾﺪﻡ ﺯﻣﯿﻨﺶ
ﺧﯿﻠﯽ ﮔﺮﻭﻧﻪ!
ﻣﺎ ﮐﻪ ﻓﻘﯿﺮﯾﻢ،ﺗﻮﯼ ﭼﺸﺎﺕ ﭼﺎﺩﺭ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ.
..
.
.
.

ﻓﺮﻗﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﻪﺍﻧﺪﺍﺯﻩﺩﻝ ﯾﮏ ﮔﻨﺠﺸﮏ
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺩﻝ ﻓﯿﻞ
ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯾﮏ ﺩﺍ ﺩﻭﺳﺘﺖ
ﺩﺍﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﻘﺪﺭ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﺷﮑﺖ ﻭﺿﻮ
ﺳﺎﺯﻡ/ﺧﺪﺍﺩﺍﻧﺪﮐﻪ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﺖ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﻗﺒﻠﻪ
ﻣﯽ ﺳﺎﺯﻡ. . .
.
.
.

ﺩﺍﻧﻢ ﻭ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﻮﺳﺖ/
ﭘﺲ ﻧﺰﻥ ﺁﺗﺶ ﺑﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﭼﻮﻥ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﺟﺎﻥ
ﺗﻮﺳﺖ
ﮔﺮ ﺯﻧﯽ ﺁﺗﺶ ﺑﻪﺟﺎﻧﻢﻣﻦ ﺑﺴﻮﺯﻡ ﺩﺭ ﺭﻫﺖ/
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺮ ﺫﺭﻩ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮﻡﺧﻮﺍﻫﺎﻥ
ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻧﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﺯ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﮔﻞ ﯾﺎﺱﻫﻮﯾﺪﺍﺳﺖ/
ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﭼﺸﻢ ﺗﻮ
ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ. . .
.
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 17:57
،
ﻗﻠﺒﻢﺑﺒﺮ،ﺟﺎﻧﻢ ﺑﺒﺮ،ﺍﻣﺎ ﺯ ﺧﻮﺩ ﺩﻭﺭﻡ ﻧﮑﻦ
ﺭﻓﺘﯽ ﺑﺮﻭ،ﺑﺮﺩﯼ ﺑﺒﺮ،ﺍﻣﺎ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﻢ
ﻧﮑﻦ. . .
.
.
.
.
ﺁﻧﮕﺎﻩ ﮐﻪ ﺧﻨﺪﻩ ﺑﺮﻟﺒﺎﻧﺖﻣﯿﻤﺮﺩ/ﭼﻮﻥ
ﺟﻤﻌﻪ ﭘﺎﯾﯿﺰ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ
ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﻮ ﮐﻔﺘﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﻭ/ﺍﻣﺮﻭﺯ
ﺩﻟﻢ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺍﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ. . .
.
.
.
.
ﺑﯽ ﺩﻝ ﻭ ﺧﺴﺘﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮﻡ ﻭﺩﻟﺪﺍﺭﯼ
ﻧﯿﺴﺖ/ﻏﻢ ﺩﻝ ﺑﺎ ﮐﻪ ﺗﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ
ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
.
ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ
ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻣﻬﺮ ﻭ ﻭﻓﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺍﺳﺖ
ﻟﻄﻔﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﺠﺪﺩ ﮐﻠﻤﻪ”ﺩﻭﺳﺘﺖﺩﺍﺭﻡ
”ﺭﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ!
.
.
.
ﺩﺭ ﺩﻟﯽ،ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺩﻭﺭﯼ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ/ﺧﻮﺷﺘﺮ ﺁﻥ
ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﺍﯾﯽ ﺯ ﺩﺭ
ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﺎ ﺭﺍﺧﻮﺷﺘﺮﯾﻦﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎﺩ/ﻫﺮ ﮐﺠﺎ
ﻫﺴﺘﯽ ﺧﺪﺍﯾﺖ ﯾﺎﺭ ﺑﺎﺩ. . .
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 18:12
ﻧﻪ ﯾﺎﺩﯼ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻧﻪ ﻣﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ/ﺑﻪ ﻧﯿﮑﯽ ﺑﺎﺩ
ﯾﺎﺩﺕ ﺍﯼ ﭘﺮﯾﺰﺍﺩ
ﻣﺮﺍ ﮐﺮﺩﯼ ﺗﻮ ﺍﯼ ﺩﻭﺳﺖ،ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ/
ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯿﺴﺖ ﺭﺳﻢ ﺁﺩﻣﯿﺰﺍﺩ. . .
.
.
.
.
ﯾﻪ ﺗﮑﻪ ﺳﻼﻡ،ﺩﻭﻓﻨﺠﺎﻥﻣﮑﺚﻭ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ
ﺳﮑﻮﺕ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻧﺎﻡ ﻗﺸﻨﮕﺖ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﺑﺮ ﻫﺎﯼﺁﺳﻤﺎﻥﺑﺒﺎﺭﻧﺪ،ﮔﻞ ﻫﺎﯼ
ﻗﺎﻟﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﮑﻔﺖ
ﻭ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﺍﺳﺖ...
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﺍﻓﻖ ﺑﯽ ﺍﻧﺘﻬﺎﺳﺖ/ﻗﻠﺐ
ﻣﻦ ﺧﺎﻟﯽ ﺯ ﻫﺮ ﺭﻧﮓ ﻭ ﺭﯾﺎﺳﺖ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎﺁﺭﺯﻭ ﻩﺍ ﺭﻭﺑﺮﻭﺳﺖ/ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﺯ
ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺍﺭﺯﻭﺳﺖ. ..
.
.
.
.
ﻫﯿﭻ ﺍﮔﺮ ﺳﺎﯾﻪ ﭘﺬﯾﺮﺩ،ﻣﻦﻫﻤﺎﻥﺳﺎﯾﻪ
ﻫﯿﭽﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 18:34
ﺩﺭﻓﺼﻞ ﺗﮕﺮﮒﻋﺎﺷﻘﺖ ﻣﯿﻤﺎﻧﻢ/ﺑﺎ ﺭﯾﺰﺵ
ﺑﺮﮒ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻣﯿﻤﺎﻧﻢ
ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺗﺒﺮ ﺑﻪ ﺭﯾﺸﻪ ﺍﻡ ﻣﯿﮑﻮﺑﯽ/ﺗﺎ ﻟﺤﻈﻪ
ﻣﺮﮒ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻣﯿﻤﺎﻧﻢ. . .
.
.
.

ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺟﺎﯼ ﻋﺠﯿﺒﯿﺴﺖﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯿ /
ﻋﺎﺷﻘﯽ ﮐﺎﺭ ﻏﺮﯾﺒﯿﺴﺖ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯿﻢ
ﻋﻤﺮ ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﻔﺲ ﻧﯿﺴﺖ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯿﻢ/
ﻋﺸﻖ ﮐﺎﺭ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﻧﯿﺴﺖ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯿﻢ. . .
.
.
.
.
ﺩﻟﯽ ﺭﺍ ﻧﺸﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﺧﺎﻧﻪﺧﺪﺍﺑﺎﺷﺪ
ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﻣﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺧﺪﺍ
ﺑﺎﺷﺪ
ﺍﺯ ﮐﻤﮑﯽ ﺩﺭﯾﻎ ﻣﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﮐﻠﯿﺪ ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺎﺷﺪ
ﺳﺮ ﻧﻤﺎﺯ ﺍﻭﻝ ﻭﻗﺖ ﺣﺎﻇﺮ ﺷﻮ،ﺷﺎﯾﺪﺁﺧﺮﯾﻦ
ﺩﯾﺪﺍﺭﺕ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ. . .
.
.
.
.

ﺍﯾﻦ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﺍﺯﮐﺸﻮﺭ ﻋﺸﻖ،ﺷﻬﺮ ﻣﻬﺮ،
ﻣﺤﻠﻪ ﻣﺼﻔﺎ،ﭘﻼﮎ ﻣﺤﺒﺖ
ﻃﺒﻘﻪ ﺭﻓﺎﻗﺖ،ﺯﻧﮓ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺗﺎ ﺑﻬﺖ
ﺑﮕﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ. . .
.
.
ﺷﺒﯽ ﺍﺯ ﺳﻮﺯ ﮔﻔﺘﻢﻗﻠﻢ ﺭﺍ/ﺑﯿﺎ ﺑﻨﻮﯾﺲ ﻏﻢ
ﻫﺎﯼ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ
ﻗﻠﻢ ﮔﻔﺘﺎ ﺑﺮﻭ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﻋﺎﺷﻖ،ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻃﺎﻗﺖ
ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﻏﻢ ﺭﺍ. . .
.

S.A.B.E.R
09-01-2012, 18:39
ﺍﮔﺮ ﺷﻮﺭﻡ ﺳﺰﺍ ﺑﺎﺷﺪ،ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺩﻡ ﺩﻭﺍ ﺑﺎﺷﺪ/
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺪﺗﺮﮐﺠﺎ ﺑﺎﺵﺩ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ
ﺟﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ
.
.
.

ﺩﻝ ﺗﻤﻨﺎ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﺑﺴﺎﺯﻡ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ/
ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﮐﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﻧﺪ،ﺩﻝ ﻣﮕﺮﺩﯾﻮﺍﻧﻪ
ﺍﯼ؟
.
.
.

ﺳﻔﺮ ﻏﺮﯾﺒﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﭼﺸﻢ
ﺳﯿﺎﻫﺖ/ﺳﻔﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﻧﮕﺸﺘﻢ،ﮔﻢ ﺷﺪﻡ
ﺗﻮﯼ ﻧﮕﺎﻫﺖ
.
.
.

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺑﻮﯼﺭﯾﺤﺎﻥ ﻣﯿﺪﻫﺪ/ﺑﯽ
ﺗﻮ ﺍﻣﺎ ﺑﻮﯼ ﺭﯾﺤﺎﻥ،ﺑﻮﯼ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﻣﯿﺪﻫﺪ. . .
.
.
.
ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ ﮐﻪﮐﻤﺘﺮﯾﻦ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽﻫﺎ
ﺍﺯ ﺿﻌﯿﻔﺘﺮﯾﻦ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﻫﺎ ﭘﺎﮎ ﻧﻤﯿﺸﻮﻧﺪ
ﭘﺲ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ﺗﻮ ﮐﻪ
ﭘﯿﺸﻪ ﺍﺕ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ؟ . . .
.
.

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:05
سلام.
یارب تو او را همچو من بر غم گرفتارش مکن.در شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکن.هر چند او از رفتنش چشمان من گریان نمود.لیک ای خدای مهربان از غصه پر بارش مکن . . .

تو بارون که رفتی شبم زیرو رو شد.یه بغض شکسته رفیق گلو شد . . .

احساس سوختن به تماشا نمی شود.آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .

این دلی که شکستی مال من نبودخیلی وقت پیش تقدیم به تو شدخوشحالم چون حالا میتونم جای دل سنگ بذارم تو سينه . . .

کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی وقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتی فقط نیم نگاهی میکردی . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:09
خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شدازعاشقی تباهی.اززندگی مصیبت.ازدوستی شکستو.ازسادگی خیانت . . .

با تو بودن خیلی وقته که گذشته.بی تو بودن مثل مهر سرنوشته.حالا اسم تو را هی زمزمه کردن.واسه من نه تو میشه نه فرقی داره . . .

از دشمنان برند شکایت به دوستان / چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟

از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشی برایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی . . .منتظر آن روز هستم مانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:12
زتو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران.رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران.ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی.تو بمان و دگران وای به حال دگران . . .

تا که بودیم ، نبودیم کسی / کشت ما را غم بی هم نفسی.تا که خفتیم همه بیدار شدند / تا که مردیم همگی یار شدند.قدر آن شیشه بدانید که هست / نه در آن لحظه که افتاد و شکست . . .

گفتی شتاب رفتن من از برای توست / آهسته تر برو که دلم زیر پای توست . . .

یادمان باشد:اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم که در این بحر دو رنگی و ریا دگر حتی طلب آب ز دریا نکنیم . . .

تو دل منو شکستی و لی من دل تو رو نمی شکنم چون یک دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:13
دیدی آنرا که تو خواندی به جهان یار ترین.سینه را ساختی از عشقش سر شارترین.آنکه می گفت منم بهر تو غمخوار ترین.چه دل آزار شد آخر،چه دل آزار ترین . . .دیدی ای دل ؟

به تو سپرده بودمش.با هزار و یک امیدو حالا برای هزارو یکمین باردلم را می برم تا شکستگی اش راگچ بگیرند!

از من نخواه ببخشمت هرگز نمیبخشم توروحتی اگه ببخشمت خدا نمیبخشه تورو . . .

بنویس ای سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش . . .

بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم باشد که نباشیم و بدانند که بودیم . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:15
زکویت رفتم و الماس ِ طاقت بر شکستم برو با یار ِ خود بنشین که من بارِ سفر بستم.که بعد ِ رفتنم جانا هزار افسوس خواهی خورد فلانی یار ِ خوبی بود و من ،قدرش ندانستم . . .

وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارم.چون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت . . .

فکر میکردم که برام یه رفیق و همدمی تو کویر آرزو باران رحمتی به گمونم آخر عاشقای عالمی بذار راحتت کنم ، فکر میکردم آدمی!

آرزو دارم شبی عاشق شوی آرزو دارم بفهمی درد را تلخی برخوردهای سرد را میرسد روزی که بی من لحظه ها را سرکنی میرسد روزی که مرگ عشق را باور کنی میرسد روزی که شبها در کنار عکس من نامه های کهنه ام را مو به مو ازبر کنی . . .

عشق آدما به هم ، قصه خنده داریه / اولش قشنگ و بعدش همه گریه زاریه وقتی عشق ها همه از دم مثل هم تموم میشن / چرا باز باید شروع کرد ، آخه این چه کاریه ؟

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:16
چقدر سخته کسی رو که دوستش داری نتونی بهش بگی که دوستش داری وچقدربده که کسی تورو دوست داشته باشه واینو نتونه بهت بگه . . .

چقدر سخته تو چشای کسی که تمام عشقت رو ازت دزدید وبجاش یه زخم همیشگی رو قلبت هدیه داد زول بزنی و بجای اینکه لبریز کنید و نفرت شی حس کنی که هنوز هم دوسش داری . . .

چقدر سخته دلت بخواد سرتو باز به دیواری تکیه بدی که یبار زیر آوار غرورش همه وجودت له شده . . .

چقدر سخته تو خیالت ساعتها باهاش حرف بزنی اماوقتی دیدیش هیچ چیزی بجز سلام نتونی بگی . . .

چقدر سخته وقتی که پشتت بهشه دونه های اشک گونه هاتو خیس کنه اما مجبور بشی بخندی تا نفهمه که هنوز دوسش داری . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:18
چقدر سخته گل آرزوهاتو تو باغ دیگری ببینی و هزاربار خودتو بشکنی و اونوقت آروم زیر لب بگی گل من باغچهء نو مبارک

می بخشم کسانی را که هر چه خواستند با من ، با دلم ، با احساسم کردندو مرا در دور دست خودم تنها گذاردند و من امروز به پایان خودم نزدیکم پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم آهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد آن دوران همیشه خوش باد / نمیدانم چرا مرا بردی از یادالان هرجا هستی با هرکه هستی / آرزو دارم که همیشه باشی شاد . . .

آدما عادت دارن از هم دیگه بت بسازن / راه صد ساله رو یک ساعته چهار نعل بتازن وقتی که قدیمی شد ، بگن دیگه خسته شدن / بگن این کهنه شده ، به اون یکی دل ببازن . . .

همیشه آتش عشق را اشک خاموش می کند / چه راحت معشوق عاشقش را فراموش می کند . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:20
به لبهایم مزن قفل خاموشی که در دل قصه ای نا گفته دارم زپایم باز کن این بند گران را که از این سودا دلی آشفته دارم . . .

جان از سحره خسته ای دارم / دل از غم شکسته ای دارم.بی تو جان رسید به لب / دریاب کز غمت جان خسته ای دارم . . .

تب وتابی داره باتو بودن ای حبیب / قلب خود را قربانی نمودن ای طبیب.در رهت جانی را ستودن ای شکیب / عاشق را معشوق بودن ای رقیب

من دل به کسی جز تو به آسان ندهم / چیـزی که گران خریدم ارزان ندهم

اگر بودی دلم رسوا نمی شد / دوباره چشم من دریا نمی شد.اگر بودی نگاه بی پناهم / میان مردمان تنها نمی شد . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:29
دوستت دارم دانم که تویی دشمن جانم ، از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم . . .

گل لاله ، گل نرگس ، گل پونه ، گل یاس ، اینا همه تقدیم به کسی که خودش سالار گلهاست

میان عابران تنهاتر از من هیچ کس نیست / کسى اینجا به فکر این غریبه در قفس نیست.دلم امشب براى خنده هایت تنگ تنگست / فقط در دستهاى گرم تو مردن قشنگست . . .

گرچه دوری ز برم همسفر جان منی / قطره اشکی در دیده ی گریان منی.این مپندار که یادت برود از نظرم / خاطرت جمع که در قلب پریشان منی . . .

یکی پیدا نمیشه تو رو واسه خودت بخواد / واسه چشم و ابروته هرکی که دنبالت میاد.به خدا دروغ میگه و قتی میگه عاشقته / به خدا دروغ میگه که جز تو چیزی نمیخواد.به خدا دروغ میگه ، به خدا دورغ میگه . . .

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 10:33
به گوشِت میرسه روزی ، که بعد از تو چی شد حالم.چه جوری گریه میکردم ، که از تو دست بردارم.نشد گریه کنم پیشت ، نخواستم بچه رفتارم.نخواستم بفهمی تو ، که من طاقت نمیارم.دلم واسه خودم می سوخت ، برای قلب درگیرم.یه روز تو خنده هات گفتی ، تو میمونی و من میرم.سرم رو گرم میکردم ، که از یادم بره این غم.ولی بازم شبا تا صبح ، تو رو تو خواب میدیدم

خانه دل جای هر بیگانه نیست / کوی مجنون جای هر دیوانه نیست.قلب مجنون به لیلی خوشتر است / غیر لیلی لایق این خانه نیست . . .

ای دلم زهر جدایی را بخور/ چوب عمری بی وفایی را بخور.ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت / خنده دای برا خاطراتت کرد و رفت.من که گفتم این بهار افسردنی است / من که گفتم این پرستو رفتنی است.آه عجب کاری بدستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد دل . . .

صدای شکستن فلبم را نشنیدی چون غرورت بیداد میکرد.اشک هایم را ندیدی ، چون محو تماشای باران بودی.ولی امیدوارم آنقدر در آینه مجذوب نشده باشی که حداقل.زشتی دیو خود خواهیت را ببینی.باشد که با دیگران چنان نکنی که با من کردی . . .

در درون ذهن من هرگز نمیمیرد کسی / مرگ احساس مرا ماتم نمیگیرد کسی.رفته ام من سال ها از خاطرات این و آن / یک سراغ ساده هم از من نمیگیرد کسی . . .

LIDA
10-01-2012, 14:16
از غم من و غم تــــــــو،تب من تـب تــــــــو

از دل من و دل تـــــــو،از شب من شب تــــــــو

همه بــــــــــــــــــــــــ ــــی خبرن.

الهی حسودا بمیرن میخوان تورو از من بگیرن
بچه نشی گول بخوری شیطونی کنی وول بخوری
گوشاتو میکشم آمار بدی با من باشی با اونا لاف بدی
آخه فقط مال منی همه میدونن مال همیم

تو که چشات مال منه نبینم بشه مال همه
بری ازم دل بکنی بفکر منم باش یکمی
تو که نشی یه وقت ازم جدا من میخوامت قد خدا
پس بیا بابک بوست کنه میخواد بی بیشو لوسش کنه

تو برزخه نبودنت یه عمریه که اسیرم

با این همه غصه و غم تنهام نذار من می میرم

تنهام نذار من می میرم قسم به قلبه خسته ام

رحمی بکن به این دلم به این دله شکسته ام...

درتنهایی شب هایم وقتی به ستارگان می نگرم

ازبین صور فلکی فقط صورت اسمانی تو را می یابم

وبا دیدن لبخندت تمام غمهایم را فراموش می کنم

فقط دوری توست تمام غصه ی من

LIDA
10-01-2012, 14:18
صبح که شد روشن تر از همیشه احساس کردم که دوستت دارم...سر ظهر بود و گرمتر از هر وقت که به یقین می دانستم عاشقم.هوا که تاریک می شد دلم گرفت که این سیاهی برای چیست تو را که دیدم بالای سرم کمی انطرفتر می درخشیدی به امید صبحی روشنتر چشمانم را بستم

بدترین شکل دل تنگی اینه که ادم در کنار کسی باشه که دوسش داره و بدونه که هرگز به اون نمی رسه

به چیزی که گذشت غم نخور به آنچه پس از می آید لبخند بزن

روزگاری رفت و عشقی پا گرفت

عاقبت چرخ حسود این عشق را از ما گرفت

اشک را گفتم چرا می ریزی ای دیوانه گفت:روزنه ی امیدی از این گوشه پیدا کردم

LIDA
10-01-2012, 14:41
چگونه بگذرم از عشق،از دلبستگي هايم!
چگونه مي روي با اينکه مي داني چه تنهايم!
خداحافظ، تو اي همپاي شبهاي غزل خواني
خداحافظ، به پايان آمد اين ديدار پنهاني

روزی خودت آمدی
همچون نسیم بهاری
و دل از من ربودی
روزی خودت میروی
بی آنکه دلی برایم مانده باشد
من میمانم و یک دفتر پر از
خاطره

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهایی کشید
نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی
بلکه برای اینکه ببینی
برای چه کسانی اهمیت داری...... که این دیوار را بشکنند

توی قلبم پا گذاشتی تو که گفتی من می مونم

چرا رفتی و نموندی حالا که تنهای تنهام

واسه دله خودم می نویسم می نویسم تو کجایی

کی میایی کی میایی تو که رفتی من اینجا تنهام

عشق كوچه اي است كه آهنگ اشتياق قلبها را درآن ميتوان شنيد.
عشق افقي است آبي كه نگاه باراني عاشقان به آن دوخته شده است .
عشق نفسهاي كودكي شادمان است كه ازغصه هاي ريز و درشت عالم چيزي نميداند.

LIDA
10-01-2012, 14:51
من همه ی نیلوفران را فرش راهت میکنم / من جهان را فدای یک نگاهت میکنم

هیچ چیز بدتر از شماره‌هایی نیست که تو گوشیت سیو می‌مونند
فقط برای اینکه
اگه یه روزی دوباره تلفنت زنگ خورد، بدونی که نباید جواب بدی

کابوس نبودی که رهایت بکنم،از خاطره ی عشق جدایت بکنم،
آنقدر عزیزی که دلم می خواهد ،هر چه دارم و ندارم به فدایت بکنم ….

قلب كوچكم هنوز چشم انتظار توست،
گر چه بي وفا شدي،باز بي قرار توست.

صبورانه در انتظار زمان بمان،هر چيز در زمان خودش رخ مي دهد باغبان اگر باغش را هم غرق آب كند درختان خارج از فصل خود ميوه نمي دهند.

LIDA
10-01-2012, 14:57
یک لحظه سکوت کرد و حرفش را خورد، بغضی نفس و گلوی او را آزرد، میخواست که عشف را نمایان نکند، اشک آمد و باز غمش تازه شد

اگر کسی مرا خواست، بگویید رفته باران را تماشا کند، اگر با اصرار کرد، بگویید برای دیدن طوفانها رفته است، و اگر با هم سماجت کرد، بگویید رفته است تا دیگر باز نگردد

تو دریا بودی و من قایقی خرد، که هر جا خواست امواجت مرا برد، دلم پاروزن بیچاره ای بود، که در امواج عشقت شبی مرُد

طوری که دل تــــــو خواست باشم، نشدم

دلخواه دل تــــنــگ خـــــــــــودم هم نشدم

حـــوا تــو بــه خــانــه بـــهشـــتی بــــــرگرد

مـــــــن هـــم مـــتاسفم کـــه آدم نـــشدم

خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت

خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .

LIDA
10-01-2012, 15:08
لبخند که می زنم پیدایم می کنی

باران می بارد، تو از کنارم می گذری

فریاد نمی کشم که بازگردی

دارم برات شعر میخونم شاید به یادم بمونی

فقط یه چیز اذت میخوام همیشه عاشق بمونی

دوست دارم خیلی کمه ولی جز این چیزی نبود

واژه ها رو ولش کنیم عشقمو از چشام بخون

دستهایم را تا ابرها بالا برده ای

و ابرها را تا چشمهایم پایین

عشق را در کجای دلم …..

پنهان کرده ای که :

هیچ دستی به آن نمیرسد !

بیا حواسمان را پرت کنیم
مال هر کس دورتر افتاد
عاشق تر است…
اول من…
حواسم را بده تا پرت کنم!!!

نقطه می گذاری انتهای خط . . .
و من باز می رسم سر سطر !
تو دوباره با نقطه ای تمامم می کنی . . .
و من سمج تر از هزار سطر به پایان رسیده . . . شروع می کنم !

S.A.B.E.R
10-01-2012, 18:02
ﺩﯾﻮﺍﻧﮕﯽﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﻡ ﺭﺍ ﺑﭙﺬﯾﺮ/ﺍﯾﻦ ﻗﻠﺐ ﺑﺪﻭﻥ
ﺷﺎﺩﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﭙﺬﯾﺮ
ﯾﺎ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻭﻟﺖ ﺗﺤﺮﯾﻤﻢ ﮐﻦ/ﯾﺎ ﺑﺴﺘﻪ
ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﯼ ﺍﻡ ﺭﺍ ﺑﭙﺬﯾﺮ. . .
.
.
.
ﺍﻟﻬﯽ ﻗﺮﺑﻮﻥ ﺍﻭﻥ ﺩﻟﺖ ﺑﺮﻡ ﮐﻪ ﻣﺜﻞﯾﺨﭽﺎﻝ
ﻓﻘﺮﺍ ﻫﯿﭽﯽ ﺗﻮﺵ ﻧﯿﺴﺖ!
.
.
.
ﺻﺪﻓﻬﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺩﺭﯾﺎ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ،ﻓﻠﺲ
ﻫﺎﯼ ﻣﺎﻫﯽ،ﺑﻮﯼ ﻣﺎﻫﯽ ﺭﺍ
ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﯿﭻ ﻧﺸﺎﻧﯽ ﺍﺯﻭﻓﺎ
ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ. . .
.
.
.
ﺑﺎﯾﺪﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡﺷﻮﯼ،ﺗﺎ ﻣﻦ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﺕ ﺷﻮﻡ
ﺑﺎ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺩﻝ ﯾﺎﺭﻡ ﺷﻮﯼ،ﺗﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﺯﺍﺭﺕ
ﺷﻮﻡ. . .
.
.
.
ﻣﻦﻧﯿﺴﺘﻢﭼﻮﻥ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ،ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ
ﺍﻭﻝ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﺭﻡ ﺗﻮ ﺭﺍ،ﺑﻌﺪﺍﮔﺮﻓﺘﺎﺭﺕ
ﺷﻮﻡ. . .

S.A.B.E.R
10-01-2012, 18:05
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﺩﻓﺘﺮ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪﻭﻫﻢ/ﺍﮔﺮ ﺍﺯ
ﻧﺴﻞ ﮔﻠﯽ ﻫـﺮﺯﻩ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﮐﻮﻫﻢ
ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﮐﻞ ﺟﻬﺎﻥ ﻭﺍﺭﺙ ﯾﮏ ﺍﺣﺴﺎﺳﻢ/ﺗﻮ
ﻫﻤﺎﻥ ﺁﺩﻣﮏ ﭼﻮﺑﯽ ﭘﯿﻤﺎﻥ ﺷﮑﻨﯽ
ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﻻﯾﻖﺁﺗﺶ ﺯﺩﻥﯼ. . .
.
.
.
ﺩﯾﮕﻪ ﯾﺎﺭﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ ﻋﺸﻖ
ﺩﺭﻭﻏﻪ ﭼﺮﺍﻏﺶ ﺑﯽ ﻓﺮﻭﻏﻪ
ﺁﺧﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﻓﺎ ﻧﯿﺴﺖ ﻋﺸﻖ ﻭ ﻋﺎﺷﻘﯽ
ﭼﯿﺴﺖ؟ . . .
.
.
.
ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﻧﺪﯾﺪﻥ ﻧﯿﺴﺖ،ﻟﺤﻈﻪ
ﻫﺎﯼﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ
ﮔﺎﻩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺩﻟﺘﻨﮕﯿﺴﺖ. . .
.
.
.

ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﮔﯿﺮ ﮐﻪ ﺍﯾﻦﺩﺳﺖﻫﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ
ﻣﻦ
ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺩﺭ ﻏﻢ ﻫﺠﺮﺍﻥ ﺗﻮ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺯﺩﻩ ﺍﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺳﻬﻢ ﮐﻤﯽﺩﺍﺷﺖ/ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺑﺎ ﺗﻮ
ﺑﻮﺩﻥ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
10-01-2012, 18:07
ﺍﺯ ﺟﺮﻡ ﻋﺸﻖ ﮔﺮ ﭘﯿﺶﮐﺴﯽﺭﺍﻫﻢ ﻧﯿﺴﺖ
ﯾﺎﺭﺏ ﺗﻮ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﻣﺤﺒﺖ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺩﺭﺩﺭﺩﻫﺎﺩﻭﺳﺖ ﺭﺍ ﺧﺒﺮ ﻧﮑﺮﺩﻥ،ﺧﻮﺩ ﯾﮏ
ﻧﻮﻉ ﻋﺸﻖ ﻭﺭﺯﯾﺪﻥ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭﺧﺘﯽﻣﯿﺴﻮﺯﺩ،ﺩﻭﺩﺵ ﺭﺍ ﻫﻤﻪ
ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ
ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﺩﻟﯽ ﺑﺴﻮﺯﺩ،ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺳﻮﺧﺘﻦ
ﺁﻧﺮﺍ ﺣﺲ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ. . .
.
.
.
ﺧﻮﺷﺎ ﺩﺭﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﺭﻣﺎﻧﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ/ﺧﻮﺷﺎ
ﺭﺍﻫﯽ ﮐﻪ ﭘﺎﯾﺎﻧﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ
ﺧﻮﺷﺎ ﭼﺸﻤﯽ ﮐﻪ ﺭﺧﺴﺎﺭ ﺗﻮ ﺑﯿﻨﺪ/ﺧﻮﺷﺎ
ﻣﻠﮑﯽ ﮐﻪ ﺳﻠﻄﺎﻧﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ. . .
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﺻﺪﺍﯼﺳﺎﺯﮔﺎﺭﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻼﯼ
ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭ. . .
.

S.A.B.E.R
10-01-2012, 18:11
ﺯﯾﺒﺎﯾﯽﺯﻧﺪﮔﯽﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ
ﺑﯽ ﺧﺒﺮ ﺩﻋﺎﺕ ﮐﻨﻦ،ﻧﺒﯿﻨﯽ ﻭ ﻧﮕﺎﺕ ﮐﻨﻦ،
ﻧﺪﻭﻧﯽ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ. . .
.
.
.

ﺑﮕـﺬﺍﺭﺳﺮﻧـﻮﺷﺖﻫـﺮ ﺭﺍﻫﯽ ﺭﺍ ﮐـﻪ
ﻣﯿﺨﻮﺍﻫـﺪ ﺑﺮﻭﺩ،ﻣـﺎ ﺭﺍﻫﻤـﺎﻥ ﺟﺪﺍﺳﺖ
ﺍﯾﻦ ﺍﺑـﺮﻫـﺎ ﺗـﺎ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨـﺪ ﺑﺒـﺎﺭﻧـﺪ،ﻣـﺎ
ﭼﺘـﺮﻣﺎﻥ ﺧﺪﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺟﺮﯾﺎﻥ ﭼﯿﻪ ﮐﻪ ﺟﺴﺪ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺩﻋﺎ ﻣﯿﮑﻨﻦ
ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎﻣﯿﻤﯿﺮﻥ،ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﻤﯿﺸﻪ؟!
.
.
.

ﺩﻟﻢ ﯾﮏﺩﻭﺳﺖﺧﻮﺏ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ
ﻣﻬﺮﺑﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ/ﺩﻟﺶ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﺭﻧﮓ
ﺁﺳﻤﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ. . .
.
.
.
.
ﺍﯾﻨﺠـﺎ ﮐـﻪ ﻣﻨـﻢﺟﻬﻨـﻢ،ﺁﻧﺠـﺎ ﮐـﻪ ﺗـﻮﯾﯽ
ﺑﻬﺸﺖ
ﻣﻦ ﺑـﻪ ﺗـﻮ ﺭﺳﯿـﺪﻧـﻢ ﭼـﻪ ﻗﯿـﺎﻣﺘﯽ ﻣﯽ
ﺷـﻮﺩ. . .
.

S.A.B.E.R
10-01-2012, 18:13
ﻗﻠﮑﻤﻮﻣﯿﺸﮑﻨﻢ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﭘﻮﻟﺶ ﻧﺎﺯﺗﻮ
ﻣﯿﺨﺮﻡ،ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﯾﮕﺶ ﻣﺪﺍﺩ ﺭﻧﮕﯽ ﺗﺎ ﻧﺎﺯﺗﻮ
ﺑﮑﺸﻢ!. . .
.
.
.
.
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻓﮑـﺮ ﻣﯿﮑـﺮﺩﯼ ﻓـﺎﺻﻠـﻪ ﯼ ﻣﯿـﺎﻥ
ﻣﻦ ﻭ ﺗـﻮ ﺍﺯﺷﻨﺒـﻪﺍﺳﺖ ﺗـﺎﺟﻤﻌﻪ
ﺑﯽ ﺁﻧﮑـﻪ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﺗـﺎ ﺷﻨﺒـﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ
ﺭﻭﺯ ﻓـﺎﺻﻠـﻪ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡﺍﺯ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺍﺟﺒﺎﺭﯼ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺍﺯ
ﺣﺮﻓﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ
ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ
ﻭﻫﻢ ﺑﯿﺪﺍﺭﯼ. . .
.
.
.
ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺩﺳﺘﺎﻧﻢ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ
ﭼﺸﻤﺎﻧﺖﺭﺍ ﻭ ﻟﺒﺎﻧﻢ ﻟﺒﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ
ﭼﻪ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺁﻏﻮﺷﺖ ﺭﺍ ﮐﺸﯿﺪﻥ،
ﺣﺘﯽ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﺍﺯﮔﺬﺷﺘﻪ. . .
.
.
.

ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪﺣﻖ ﺣﻖ ﻋﺸﻖ،ﮔﺮﯾﻪ ﺍﺣﺘﯿﺎﺟﻪ،
ﺳﺮ ﺟﻨﻮﻥ ﺳﻼﻣﺖ،ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻋﻼﺟﻪ. . .
.

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 19:16
شب های سختیه خوابم نمیبره
قلبم مچاله شد مردن که بهتره
چشمام که خسته شد یک خواب بی نفس
مشغول خوابمو مردم همین و بس
ای داد انتظار مرگ از تو بهتره

این روزهای تلخ اصلآ نمیگذره
دستامو بستنو بی وقفه غم میاد
نوبت به من رسید خوشبختی کم میاد

غرق به خون شده ته مونده دلم
کی گفته بی کسم تو غصه ها ولم
معجون درد و رنج تو سینه منه
دشمن چرا بگم اون پاره ی تنه
یکباره آسمون یک خط تازه کن
تقدیرمو میگی کسب اجازه کن

دنیا عوض شده من غیر ممکنم
جا موندم از قطار این بوده مشکلم
طعم غم و عذاب تعبیر آدمه
من یه مجسمم سنگم مقدمه
گفتن که عاشقا پیش خدا سرن
اما فراریا سودش رو میبرن

هزار بار بردمو این اولین شکستمه
شکستنی که یک تنه حریف قلب خستمه

Soheil.DVBHS
10-01-2012, 19:26
دل به كف عشق هر آنكس سپرد
جان به در از وادی محنت نبرد

زندگی افسانه محنت فزاست
زندگی یك بی سر و ته ماجراست

غیر غم و محنت و اندوه و رنج
نیست در این كهنه سرای سپنج...

یه نگاه ساده تر.........یه کمی افتاده تر
میخوام آهسته بگم .......... منو با خودت ببر

رفتی و اومدی اما خیلی دیره
فک نکن که دل هنوز پیش تو گیره

شب گشته و من تنها
در فکر تو با غمها
گرما ز تنم دور و
بی عشق تو در سرما

صداي پاي بارونه
داره آهسته ميخونه

صدايي گم توي رگبار
يه نجواي غريبونه

پر از تشويشِ احساسش
گمونم يك غزل خونه

كنار باد و با غصه
دو بيت آواز ميخونه

آهسته جلو آمد و بوسه اي بر پيشاني ام زد
مبهوت مانده بودم
از خودم پرسيدم خوابم يا بيدار
ديدم تبسمي بر لب دارد
بوسه بر دستانش زدم
خواستم او را در آغوش خود بكشم
كه صدايي مهيب مرا ترساند
آن چنان لنگه هاي در به هم كوبيده شد
كه از خواب 11 سالگي ام پريدم
كاش در 11 سالگي به خواب ميرفتم و ديگر بيدار نميشدم
اين روزها خواب هايم هم مرگ آور است

شعر هم معوا نيست
خاطراتم اين است

بي تو ميميرم
مرگ يا مردن مسئله ماندن نيست

رفتنم اجباريست
عشق را باور كن تا كه مرحم باشد

اين همه تنهايي
مرگ هم ميترسد

LIDA
10-01-2012, 20:57
من همون تنهاترینم که دلم رو به عشق تو سپردم
تو همون امید بودنی که به امید تو هنوز نمردم
من همون خیلی دیوونم که همیشه عاشقت میمونم
تو همون معشوق نابی که روز و شب اسمتو میخونم

عشقم را می گذارم پشت در قهرکردی , قهرکردم , سر به سر تو بیا , در را تماما باز کن هر چه میخواهی برایم ناز كن من غرورم را شکستم , داشتی ؟ آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

چی میشد تو هم منو دوستم میداشتی نا زنین جای گریه رو لبام خنده می كاشتی نازنین حالا كه قهری باهام ولی بدون دوستت دارم طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نا زنین

به خاطر یافتن مقصر,
زندگی ات را تلخ و سیاه نكن.
بگذار آن چه در پایان یك عشق به جای میماند
خاطرات خوش باشد با من آشتی كن تا دنیا با من آشتی كند

بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی
به روح بی قرار من تو اضطراب میدهی
دلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون
ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مكن

LIDA
10-01-2012, 20:57
من همون تنهاترینم که دلم رو به عشق تو سپردم
تو همون امید بودنی که به امید تو هنوز نمردم
من همون خیلی دیوونم که همیشه عاشقت میمونم
تو همون معشوق نابی که روز و شب اسمتو میخونم

عشقم را می گذارم پشت در قهرکردی , قهرکردم , سر به سر تو بیا , در را تماما باز کن هر چه میخواهی برایم ناز كن من غرورم را شکستم , داشتی ؟ آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

چی میشد تو هم منو دوستم میداشتی نا زنین جای گریه رو لبام خنده می كاشتی نازنین حالا كه قهری باهام ولی بدون دوستت دارم طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نا زنین

به خاطر یافتن مقصر,
زندگی ات را تلخ و سیاه نكن.
بگذار آن چه در پایان یك عشق به جای میماند
خاطرات خوش باشد با من آشتی كن تا دنیا با من آشتی كند

بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی
به روح بی قرار من تو اضطراب میدهی
دلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون
ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مكن

LIDA
10-01-2012, 21:23
عاشق دیوانه ام از خود ندارم خانه ای
عاشقان کی خانه دارند دل مگر دیوانه ای
عاشقت گشتم گفتی که من دیوانه ام
عاقبت عاشق شدی دیدی که خود دیوانه ای

...دلی در عشق چون پروانه دارم ...
...زدرد سوختن پروا ندارم...
...نه لایق بر بساط خانقاهم...
...نه میل مسجد و میخانه دارم...

..کوچه وقتی که نباشی رگ خشکیده ی شهره....ماه توگوش خونه گفته دیگه با پنجره قهره....سقف دلبستگی بی تو واسه من سایه نداره....دلم از روزی که رفتی همسایه نداره..

...دلم در بند دلدار است جز او عشقی نمی خواهم...

...تمنای از او دارم جز عشق چیزی نمی خواهم...

... من از دریای عشق او فقط یک قطره می خواهم...

... تو که از همه گلها خبر داریچه خبر به من از یار من اری...

... توکه از شب مویش گذر کردی توکه برگل رویش نظر کردی...

LIDA
10-01-2012, 21:27
دوست دارم وقتی میگویم دوستت دارم عاشقانه در چشمانم بنگری و بگویی که دوستم داری

من در دیار عشق در کنار شرشر آبهای روان با رویاهای شیرین منتظر آمدنت میمانم اگر سالهای سال هم
بگذرد باز هم منتظرت هستم میخواهم صادقانه بگویی تا ابد با من می مانی؟

تنها ستاره عشقم باز راهی سرزمین عشاق شدم تا دوباره برگی از دفتر عاشقی را با کلام عاشقانه بنگارم

امشب در دل شب با صدای تنها ترین عاشق فریاد میزنم معشوق من با تمام خوبی ها با تمام گل های سرخ
عاشقی با تمام واژه های زیبا میگویم دوستت دارم بی پایان دیوانه اتم تا همیشه

امده ام فریاد بزنم در خلوت خویش تو تنهاترین تنهای قلبمی امده ام فریاد بزنم در خلوت خویش در کنار دریا در کنار رود در تمام ارزو های محال در تمام روزهای بعد و گذشته و اینده فقط به وصال تو کامیابم به عشق تو امیدوارم

LIDA
10-01-2012, 21:30
تک پناه ستاره هایم تک امید زندگی ام تک دنیای من امشب از دلم برایت می نویسم ازتمام دلتنگی هایم از تمام
روزهای دل انگیز آینده

آنقدر در دل کوچکم جا شدی که واژه دوستت دارم برایت کم است ولی این را بدان عزیزم عشق من در کلمات نمیگنجد نمیدانم با کدام کلمه جمله ای بسازم که ذره ای از مهربانی ات را داشته باشد

صادقانه ؛ دوستت دارم از کودکی این تنها کلمه ای است که یاد گرفتم تا به معشوقم بگویم کلام عاشقانه ام را پذیرا باش

یه وقتایی ازت خواستم سکوت کنی چون فکر می کردم میگی دوست دارم ولی حالا هزار هزار ساله که از اون روزا می گذره آرزو نمیکنم بازم اون روزا بیان چون تو رفتی پی زندگی خودت منم پی زندگی خودم اسم این عشق و شکست عشقی

من در کویر خشک بیابان می مانم و برای آمدن تو دیگر انتظار نمیکشم

LIDA
10-01-2012, 21:38
سکوت اینجا صدای تو
هوا اینجا هوای تو
پر از تکرار این حرفم :
دلم تنگه برای تو

توی رویاهای من
همه چی وجود داره
غیر از عشق تو

میتوانم لحظه ای دور شوم از تو ، درک کن چه حسی دارم ، همیشه میمانم مال تو...کاش میشد سهم من از با تو بودن تنها آرامش و عشق باشد نه دلتنگی و انتظار...

هر گاه نیستی و دلتنگ توام نامت را در دلم زمزمه میکنم ،اینگونه است که آرام میشوم ،دلم را راضی میکنم و اینگونه روزهای دلتنگی را سر میکنم

دلم به سوی آسمان دلتنگی پر میکشد در میان میگیرد یاد تو را ،درد دل میکند با خاطره هایت ، تکرار میکندحرفهایت ،حرفهایی که تو همیشه با دلم در میان میگذاری ..

K I N G
10-01-2012, 21:39
من ازاین “کاش ها” بیزارم… بیزارم وقتى که مراباخودبه رویاى قشنگت میبرند…
مى برند و با برگشتنم دوباره غمى بزرگ رابه دلم مىنشانند!
.
.
.
خوشبختی را در همین لحظه باور کن.لحظه ای که دلی به یاد توست*
.
.
.
فقط پلی بودم برای عبورت…?فکر تخریب من نباش…?
به آخر که رسیدی،فقط دست تکان بده،?خودم فرو میریزم…
.
.
.
کوک میکنم چشمانم را روی امدنت،
نمی آیی و من برای همیشه خواب میمانم.
.
.
.
چقدرخدا دوسم داره، که خواست یه چیز بهونه شه
تا سهمم از دیدن تو، تنهایی توی خونه شه
خواست توی آغوش بگیرم، اون که یه عمر دلم میخواست
اون که عزیزتر از همست، قشنگ تر از فرشته هاست
خواست که برام تجربه شه، بوسیدن فرشته ها
آی چه شب قشنگی بود، ممنونتم آهای خدا…

LIDA
10-01-2012, 21:40
تمام نمیشود هیچگاه آن احساسی که به تو دارم...

هر چه دوست داری از من بخواه جز فراموش کردنت

تو در قلبمی و هیچگاه دنیای عاشقانه من نمیمیرد.... نمیتوانم لحظه ای دور شوم از تو ، درک کن چه حسی دارم ، همیشه میمانم مال تو...

آنقدر عاشقت میمانم تا لحظه از دنیا رفتنم قصه عشق مرا بنویسند...نه عزیزم به این خیال نباش که روزی سرد شوم ،جانم را از من بگیرند با تو دوباره زنده میشوم

دیشب به فکرت بودم که یک قطره اشک از چشمانم جاری شد *
از اشک پرسیدم چرا آمدی ؟
گفت: به چشمانت کسی هست که دیگر آنجا جای من نیست

من برای سال ها مینویسم ......
سال ها بعد که چشمان تو عاشق میشوند.......
افسوس که قصه ی مادربزرگ درست بود......

K I N G
10-01-2012, 21:41
سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش
پاییز و زمستونش هم میشه بهتر از بهارش
.
.
.
سلامتی همه اونایی که تو دل ما نشستن،کرایه هم نمیدن صلوات.
.
.
.
مرده شب خونه نمیاد فرداش زنش میپرسه کجا بودی میگه پیش دوستم
زنه زنگ می زنه به ده تا از دوستاش ۴ تا میگن اینجا بوده ۲ تا میگن هنوز اینجاست !
سلامتی همه رفیقای با مرام….
.
.
.
چه زلزله عجیبى ست “دوستت دارم” که به وقت گفتن آن دلم ریخت،پاهایم لرزید،
دریک کلام “منهدم” شدم!
.
.
.
خوابیدنی که توش “بوس”، ” بغل” و “شب بخیر عزیزم” نباشه کپه مرگه…
سلامتی همه ما مجردا که هرشب کپه مرگمونو میزاریم !

K I N G
10-01-2012, 21:42
غرق شدم در دریاى چشمانت..
نجات غریق من بگذار قدم بزنم درساحل چشمانت!
.
.
.
“دوستت دارم” چقدر عظیم است وقتىبه تو گفتم ودرآن غرق شدم!
.
.
.
مثل اتاق زیر شیروانی پر از خاطره بارانم ، کدام واژه می فهمد برایت چقدر دلتنگم؟
.
.
.
آنقدرنیامدی که جای خالیت باهیچ چیزپرنمیشودحتی بابرگشتنت
.
.
.
خداوندپرسید:میخوری یا میبری؟گفتم میخورم،اما افسوس که نمیدانستم
لذت ها را میبرندوغصه ها را میخورند :dl:

K I N G
10-01-2012, 21:43
نگران نیستم که نیایی نگرانم که بیایی ونگران نبودن من نباشی
.
.
.
کوچه رادیدی به وقت شب چه تنهامیشود؟بی توازآن کوچه هم تنهاترم…
.
.
.
دنیااین جوریه:اگه گریه کنی میگن کم آوردی -
اگه بخندی میگن دیوونه است-
اگه دل ببندی تنهات میزارن-
اگه عاشق بشی دلتو میشکنند-
بااین حال بایدلحظاتی راگریست
دمی راخندید
ساعتی را دل بست
و عمری راعاشق زیست
.
.
.
وقتی از دوری تو تموم میشه تحملم / توی دلم داد میزنم خیلی دوست دارم گلم
.
.
.
شاید قانون دنیا همین باشد، من صاحب آرزویى باشم که شیرینى تعبیرش از آن دیگریست…

K I N G
10-01-2012, 21:44
درهمین حوالی هستندکسانی که تا دیروز میگفتند بدون تو نفس هم نمیتوانم بکشم
اما امروز در آغوش دیگران نفس نفس میزنند!!!
.
.
.
نه چمدان داشت،نه روزنامه،نه چتر!
عاشقش شدم،ازکجابایدمیفهمیدم مسافراست؟
.
.
.
خودت باش!به اعتمادهیچ شانه ای اشک نریزوبه اعتمادهراشکی هم شانه نباش
.
.
.
کاش اون لحظه ای که یکی ازت می پرسه”حالت چطوره؟”
وتوجواب میدی”خوبم!”
کسی باشه که محکم بغلت کنه و آروم تو گوشت بگه : میدونم خوب نیستی.
.
.
.
غزل غزل به یادتو،قدم قدم به پای تو،ستاره های آسمون ،
یکی یکی فدای تو برای ماهان گلم

K I N G
10-01-2012, 21:46
درعمق آرزوی من است که دروجودت خانه ای داشته باشم حتی به مساحت یک “یاد”
.
.
.
نمی دانم چه هنگام از کدامین راه…
ولی یکبار دیگر باز خواهم گشت…
.
.
.
درآغوشم ک میگیری ، آنقدرآرام میشوم ک فراموش میکنم باید نفس بکشم !
.
.
.
وقتى سکوت خدا را در برابر راز و نیازت دیدى، نگو خدا با من قهر است،
او به تمام کائنات فرمان سکوت داده تا حرف تو را بشنوند، پس حرف دلت را بگو…
.
.
.
اگه یه روز یه پروانه اومد نشست روی سرت تعجب نکن! خسته شده.

K I N G
10-01-2012, 21:48
3 توصیه برای بی معرفت ها:
۱
۲
۳
دنبال چی میگردی تو که دنیای معرفتی.!
.
.
.
فریاد زدم بدونی بیزارم از جدایی،دلم برات تنگ شده ،عزیز دل کجایی!
.
.
.
جز خدا کیست که در سایه مهر ش بخزیم ؛
رحمت اوست که هر لحظه پناه منو توست
.
.
.
بیخودی پرسه زدیم، صبحمان شب بشود.
بیخودی حرص زدیم، سهممان کم نشود.
ماخدا را با خود سر دعوا بردیم. و قسمها خوردیم.
مابهم بدکردیم ،مابهم بدگفتیم، ماحقیقتهارا زیرپا له کردیم.
وچقدر حظ بردیم،که زرنگی کردیم. روی هرحادثه ای حرفی ازپول زدیم،
ازشمامی پرسم،ماکه راگول زدیم؟
.
.
.
بندبند دل بنده به بندبند دلت بنده ، دلبنددل بنده دل بنده برات تنگه!

LIDA
10-01-2012, 21:49
به من گفت واقعا؟؟
و واقعا واقعا نبودم
من هیچوقت واقعی نبودم
من یک همیشه الکی بودم

بهانه های دنیا تو را از یادم نخواهد برد
من تو را در قلبم دارم
نه در دنیا......

اگه مَردی ... ؟!!
مَرد بمون ... اگه نیستی ... نامَردی نکن ... !!
اگه تنهایی ... ؟!!
تنها بمون ... اگه نیستی ... تنهاش نذار ... !!
اگه نجیبی ... ؟!!
نجابت کُن ... اگه نیستی ... هرزگی نکن ... !!
اگه عاشقی ... ؟!!
... عاشق بمون ... اگه نیستی ... حُرمتِ عشقو نَشکَن

یه روز بهم گفت: «می‌خوام باهات دوست باشم؛آخه می‌دونی؟ من اینجا خیلی تنهام»
بهش لبخند زدم و گفتم: «آره می‌دونم فكر خوبیه من هم خیلی تنهام»
یه روز دیگه بهم گفت: «می‌خوام تا ابدباهات بمونم؛ آخه می‌دونی؟ من اینجا خیلی تنهام»
بهش لبخند زدم و گفتم: «آره می‌دونم فكر خوبیه.من هم خیلی تنهام»

نامه هایم که چراغ قلبت را روشن نکرد !
امشب تمامشان را بسوزان شاید بتوانی تنهایی ات را ببینی . . .

K I N G
10-01-2012, 21:49
میدونی الان دارم چی میخورم ؟
*
*
*
حسرت یه لحظه دیدنت..!
.
.
.
اهای تو ک عشق منی
ب فکر من باش یکمی
.
.
.
من یک نامه عاشقانه ام بازم کن/محتاج کمی نوازشم نازم کن
هرچند سکه ای سیاهم ای دوست/ درقلک سینه ات پس اندازم کن.
.
.
.
اینجا رادیو دل است ، صدای مرا از ته دل میشنوید که میگه:
دوستت دارم*-:
.
.
.
سالهاست بر چوبه تیرباران زندگی آویزانم،افسوس که ازشلیک خبری نیست…!

K I N G
10-01-2012, 21:50
تو کلاس درس خدا، اونی که ناله میکنه رد میشه،
اونی که صبر میکنه قبول میشه، اونی که شکر میکنه شاگرد ممتازه…
.
.
.
سلامتی مادرهای قدیم، که وقتی لنگه دمپایی رو پرت میکردن طرفمون، صاف میومد میخورد تو سرمون….!!
.
.
.
زیبا فراوان دیده ام، اما تو چیز دیگری/ گلهای خندان دیده ام، اما تو چیز دیگری
در صحبت گل پیکران در خیل شیرین منظران/ دیدم تو را با دیگران، اما تو چیز دیگری
تنها نه از هر دلبری در شهر زیبائی سری/ کس خویش هم زیباتری، آری، تو چیز دیگری….!
.
.
.
نگاهت کافیست تادرهواى آمدنت بمیرم،توهمیشه دعوتى،رأس ساعت دلتنگى…
.
.
.
آنشرلے هم نشدیم یکے ازمون بپرسہ آنہ! تکرار غریبانہ روزهایت چگونہ گذشت؟!

K I N G
10-01-2012, 21:51
آمدم تامست ومدهوشت کنم امانشد، عاشقانه تکیه بردوشت کنم امانشد،
آمدم تا ازسردلتنگی ام گریه تلخی درآغوشت کنم امانشد،نازنینم
یادتوهرگزنرفت ازخاطرم،سعی کردم تافراموشت کنم امانشد.
.
.
.
گناه من گناه بی گناهیست…
تمام هستی ام غرق سیاهیست،ب هرکس دل دادم بی وفا شد
چو پابندش شدم از من جدا شد…!
.
.
.
این روزها در نفس هایم
نه…
چندیست نفس نه آه میکشم…
این روزها در آه هایم…
بدجور تمنای بودنت احساس می شود.
.
.
.
گفت دعا کن می آید…
گفتم آنکه با دعا بیاید ب نفرین میرود…
خواستی بیایی با دعا نیا با دل بیا!!
.
.
.
دیروزها کسی را دوست می داشتی…
این روزها…
دلتنگی ها…
تنهایی ها…
تمام عمرمان ب همین سادگی گذشت…!

LIDA
10-01-2012, 21:53
از ما که گذشت
ولی به دیگری موقتی بودنت را گوشزد کن
تا از همان اول فکری به حال جای خالیت کند . . .

بگذار بگویند خسیسم
من
دوستت دارم هایم
را الکی خرج نمیکنم
جز برای مهربانی خودت . . .

پشت آن پنجره ی رو به افق ، پشت دروازه ی تردید و خیال
لا به لای تن عریانی بید ، من در اندیشه ی آنم که تو را ، وقت دلتنگی خود دارم و بس . . .

دیدگانت را نبند ، نگاهت را ندزد ، تو که میدانی آیه آیه ی زندگیم
از گوشه ی چشمانت تلاوت می شود . . .

اون لحظه که گفتی : یکی بهتر از تورو پیدا کردم
یاد اون روزایی افتادم که به ۱۰۰ تا بهتر از تو گفتم من بهترینو دارم . . .

K I N G
10-01-2012, 21:53
ب سلامتی نسل من ک خسته شد از بس دزدکی بوسید…
دزدکی حرف زد…
دزدکی در آغوش گرفت…
دزدکی عشق بازی کرد…
دزدکی دوست داشت…
.
.
.
در رفاقت باوفا بودن شرط مردانگی ست!
ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت میشوند!
.
.
.
لاتی بگم :قربون دل و قلوت .
سوسولی بگم : تو که منو کشتی .
خارجی بگم : i love you .
اون جوری بگم : جیگر تو .
منصوری بگم : تو عزیز دلمی .
خلاصه مردونه بگم : دوستت دارم !
.
.
.
1?
2?
3?
4?
5?
6?
7?
8?
9?
10?
100?
1000?
100000?
100000000?
10000000000?
1000000000000?
100000000000000?
تا کجا میخوای بشماری!
?بیشتر از اینا میخوامت”
.
.
.
ای خدا Windows دل رابازکن/یک Print ازرحمتت آغازکن
Option غم راخدایا On مکن/فایل اشکم راخدایا Run مکن
نام تو Password درهای بهشت/آدرس Email سایت سرنوشت
ای خداحرف دلم با کی زنم؟/ Help میخواهم کهF1میزنم!

K I N G
10-01-2012, 21:56
مثل آن مسجد بین راهی تنهایم
هر کس هم که می آید، مسافر است
می شکند هم نمازش را، هم دلم را
و می رود…
.
.
.
همه نابغه ها یکی یکی از بین ما رفتن، حافظ، سعدی، ابوعلی‌ سینا، منم حال خوشی‌ ندارم….!
.
.
.
خالق من “بهشتی” دارد ، نزدیک ، زیبا و بزرگ
و “دوزخی” دارد، به گمانم کوچک و بعید
و در پی دلیلی ست که ببخشد ما را . . .
.
.
.
دراین شب هاچه خاموشم ، بیاد تو هم آغوشم
به من گفتی وفادارم ، چه شد کردی فراموشم.
.
.
.
اعتنا نکن به آینه ای که تو را به چشمهایت دروغ می گوید.

K I N G
10-01-2012, 21:57
پیش بى درد دمى صحبت از درد مکن،
شاخ سبز دلت را به خطا زرد مکن،
مرد اگر نیست دراین شهر ولى کوه که هست،
تکیه برکوه کن وتکیه به نامردمکن!
.
.
.
هروقت دوستم نداشتی داد نزن آروم تو گوشم بگو تا آهسته بمیرم..
.
.
.
جا موندن از کسی که دوستش داری،فرقی با مردن نداره…
پس عمری که بىتو می گذره،مرگی است بنام زندگی!!!
.
.
.
دلتنگی”حس نبودن کسی است که تمام وجودت یکباره تمنای بودنش رامیکند.
.
.
.
خداوندا دوستی دارم آئینه تمام نمای عشق،
رسمش معرفت،کردارش جلای روح ویادش صفاو دلارای من است؛
پس آنگاه که دست نیاز سوی توآورد،پرکن ازآنچه که درمرام خدایی توست.

K I N G
10-01-2012, 22:01
اگه وجود خدا بشه باورت،خدا یه نقطه میذاره کنار باورت و میشه یاورت.
.
.
.
این روزها اگر در بند عادتیم؛?اما هنوز هم به فکر شهادتیم.
.
.
.
زیبا ترین دیالوگ پدر ژپتو:پینوکیو چوبی بمون دنیای آدما سنگیه…
.
.
.
برای زندگی کردن به کسی اعتماد کن که بتواند ۳ چیز را در تو تشخیص دهد:
اندوه پنهان شده در لبخندت را،
عشق پنهان شده در عصبانیتت را،
و معنای حقیقی سکوتت را.
.
.
.
باران،دلم را هوایی کرده تا صبح ببارم…
شاید زمین روزگارم جانی بگیرد!

K I N G
10-01-2012, 22:02
بگذارسرنوشت رابه این باوربرسانیم که تونیمه گمشده منی ومن نیمه دیگری ازتو
.
.
.
چوپان قصه ما دروغگو نبود، اوتنها بود،وازفرط تنهایی فریاد گرگ سرمی داد،
افسوس که کسی تنهایی اش را درک نکرد،وهمه در پی گرگ بودند،
دراین میان فقط گرگ فهمیدکه چوپان تنهااست
.
.
.
دانم و دانی که جانم عاقبت ازآن توست ،
پس مزن آتش به جانم چونکه جانم جان تو ست ،
گرزنی آتش به جانم من بسوزم در رهت،
پس بدان هرذره ازخاکسترم خوا هان توست.
.
.
.
گل روتو گل نداره، پیش تو گل مثل خاره…
همه دنیا به چشمم، با همین یه گل بهاره
.
.
.
باز این خاطره ها را عشق است
دیدن دوباره خواب شما را عشق است
گرچه دورم ز تو ای ناب تر از هر رؤیا
انتظارو شوق دیدار شما را عشق است

K I N G
10-01-2012, 22:03
بزار باور کنم هستی، بزار برگردم از کابوس
بزار حاشا کنم ماهی میون این همه فانوس
بزار فردای دنیامو به دستای تو بسپارم
واسه پروانگی کردن من این دستا رو کم دارم
.
.
.
همیشه آرزوم بود،یه روز منو تو ماشیم
دست تو رو بگیرم، مثل امشب تو ماشین
دوست دارم فرشته، فدای اون نگاتم
بخند برام همیشه عاشق خنده هاتم
.
.
.
کنارتودرباران قدم میزنم..
چتربراىچه؟!
خیال که خیس نمیشود!
.
.
.
نامه ام را ریز ریز میکنم
جلوی کبوترها می پاشم
حالا دیگر آسمان هم میداند راز مرا …
.
.
.
خدایا عزیزی که این مکتوب را میخواند بر بال آرزویهایش پرواز کند.
بارالها او را دریاب درتمامی لحظات ، مبادا خسته شود ، بیمارشود ، بیفتد یا غم ببیند.
دلش را سرشار از شادی کن و آنچه را به بهترین بندگان عطامیکنی به او عطاکن .

K I N G
10-01-2012, 22:04
.
.
.

خداوندبه موسای نبی فرمود:با زبانی دعاکن که باآن گناه نکرده ای تادعایت مستجاب شود!
موسی عرض کرد: چگونه؟
خداوندفرمود:به دیگران بگو برایت دعاکنند،
چون توبازبان آنان گناه نکرده ای.
.
.
.
.
.
“چه بسیار پوست ها که گذرشون به دباغ خونه نمی افته”
روی این ضرب المثل ها حساب نکنید!
.
.
.

خواب‎ خوبی‎ دیدم‎/زیر‎ باران‎ بودیم‎/و‎ ‎کسی چتر‎ نداشت‎……..
.
.
.
بوی بخار تنت می آید. بی وفا!
مگر قرار نبود بدون من باران را دیوانه نکنی؟
.
.
.
بغض هایم را نگه می دارم…!
بعضی وقتها سبک نشوم سنگین ترم!
.
.
.
گاهی بخاطــرش
مــانـــدن را تحمــــل کن!
رفتن ازدست “همه” برمی آید….
.
.
.

MAMAD*50 CENT
10-01-2012, 22:13
قلبم آسمون میشه به شوق خوابیدن ستاره ی وجودت

کاش از میون همه ی ستاره ها سهیل نشی !

.

.

.

بمان با من که من بی تو صدایی خسته در بادم / در این اندوه بی پایان بمان تنها تو در یادم

بلور اشکهای من همان آغازییست / مرور خاطرات من عجب تکرار زیباییست . . .

.

.

.

عشق یعنی پاک ماندن در فساد ، آب ماندن در دمای انجماد

در حقیقت یعنی سادگی در کمال برتری افتادگی . . .

.

.

.

خدایا هر که با من آشنا شد دو روزی دید و زود از من جدا شد

نمی دانم از اول بی وفا بود و یا نازش کشیدم بی وفا شد . . .

.

.

.

تاج من بر سرم نیست ، تاج من در قلب من جای دارد

تاجی که به ندرت پادشاهی را از آن بهره داده اند

تاج من ، عشق توست که بر دل دارم . . .

MAMAD*50 CENT
10-01-2012, 22:18
نمی دانم چه تاثیری است در عشق که بیمارش به صحبت نیست مایل . . .

.

.

.

یوسف مصر اگر مشتریش دید و خرید ، دیده نادیده خریدار توام . . .

.

.

.

نرو دستم به دامانت / نگو دیگر نمی آیی

که میمیرم غریبانه امان از درد تنهایی . . .

.

.

.

تو را دوست دارم مثل عبادتم ، تو را دوست دارم مثل سعادتم

تو را دوست دارم تا آخرین نفس . . .

.

.

.

گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری / پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری

گفتی نمی خواهی ببارم عشق / اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری . . .

.

.

.

زندگی زندون عشقه ما به اون دل باختیم / خوبی هاشو ما ندیدیم با بدیهاش ساختیم . . .

MAMAD*50 CENT
10-01-2012, 22:26
با تو همه دنیا میشه بهشت ، با تو هزار قصه میشه نوشت

ولی افسوس نمی گزاره سرنوشت . . .

.

.

.

هر سال تو را غرق صفا می خواهم / هر روز تو را کام روا می خواهم

از بهر تو و هر که تو را دارد دوست / آرامش خاطر از خدا می خواهم . . .

.

.

.

نه نرو ، صبر کن ، قرارمان این نبود ، باید سکه بیاندازیم

اگر شیر آمد تردید نکن که دوستت دارم

اگر خط آمد مطمئن باش که دوستت دارم

صبر کن سکه بیاندازیم ، اگر دوستت نداشتم آن وقت برو . . .

.

.

.

هنوز در به در کوچه های خاطره ام / هنوز اسم تو مانده به گوشه حنجره ام

هنوز مثل نخستین نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام . . .

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:12
ﺩﺭ ﺟﻨﮓ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ،ﻗﺎﺗﻞ ﻭ ﻣﻘﺘﻮﻝ
ﻣﺤﺒﻮﺏ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮﻧﺪ. . .
.
.
.
ﭼﻘﺪﺭﺳﺨﺖﺍﺳﺖ،ﺧﻨﺪﺍﻥ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻟﺐ ﻫﺎ
ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﮔﺮﯾﺴﺘﻦ ﻗﻠﺐ ﻫﺎ. . .
.
.
.
ﺧﻮﺍﻫﻢﮐﻪ ﺷﺒﯽ ﻣﺤﻮ ﺟﻤﺎﻝ ﺗﻮ ﺷﻮﻡ
ﻧﻈﺎﺭﮔﯽ ﺑﺰﻡ ﻭﺻﺎﻝ ﺗﻮ ﺷﻮﻡ
ﻭﺍﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺷﻤﻊ ﺭﻭﯾﺖ ﻫﻤﻪ ﻋﻤﺮ
ﺑﻨﺸﯿﻨﻢ ﻭ ﻓﺎﻧﻮﺱ ﺧﯿﺎﻝ ﺗﻮ ﺷﻮﻡ

.
.
.
ﺗﺎ ﮐﯽ ﺑﻪ ﻟﺒﺖ ﻧﺎﻟﻪ ﯼﺟﺎﻧﺴﻮﺯﺑﻮﺩ
ﯾﺎ ﺑﺮ ﻟﺐ ﺗﻮ ﺷﻌﺮ ﻏﻢ ﺁﻣﻮﺯ ﺑﻮﺩ
ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻨﺸﯿﻦ
ﮐﺎﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮ ﻓﺮﺩﺍﯼ ﭘﺮﯾﺮﻭﺯ ﺑﻮﺩ
.
.
.

ﺩﻝ ﺭﺍ ﭼﻮ ﺑﻪﺩﺭﺩِﻋﺸﻖ ﺍﻓﺴﻮﻥ ﮐﺮﺩﻡ
ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﻧﻬﺎﺩ ﺧﻮﯾﺶ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﺮﺩﻡ
ﭼﻮﻥ ﺭﺍﺯ ﻭﻧﯿﺎﺯ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻌﺠﻮﻥ ﮐﺮﺩﻡ
ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﻭﺍﯼ ﺩﻝِ ﭘﺮﺧﻮﻥ ﮐﺮﺩﻡ
.
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:15
ﮔﺮﻫﻤﭽﻮﻣﻦ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﺍﻡ ﺷﻮﯼ
ﺍﯼ ﺑﺲ ﮐﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﺎﺩﻩ ﻭ ﺟﺎﻡ ﺷﻮﯼ
ﻣﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻭ ﺭﻧﺪ ﻭ ﻣﺴﺖ ﻭ ﻋﺎﻟﻢ ﺳﻮﺯﯾﻢ
ﺑﺎ ﻣﺎ ﻣﻨﺸﯿﻦ ﺍﮔﺮ ﻧﻪ ﺑﺪﻧﺎﻡ ﺷﻮﯼ
.
.
.
ﻫﺮﺩﻭﺳﺖﮐﻪ ﺩﻡ ﺯﺩ ﺯ ﻭﻓﺎ ﺩﺷﻤﻦ ﺷﺪ
ﻫﺮ ﭘﺎﮐﺮﻭﯼ ﮐﻪ ﺑﻮﺩ ﺗﺮﺩﺍﻣﻦ ﺷﺪ
ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺷﺐ ﺁﺑﺴﺘﻦ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﻋﺠﺐ
ﮐﺎﻭ ﻣﺮﺩ ﻧﺪﯾﺪ ﺍﺯ ﭼﻪﺁﺑﺴﺘﻦﺷﺪ
.
.
.

ﺗﺎ ﺩﺭ ﺭﻩﻋﺸﻖﺁﺷﻨﺎﯼ ﺗﻮ ﺷﺪﻡ
ﺑﺎ ﺻﺪ ﻏﻢ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﺒﺘﻼﯼ ﺗﻮ ﺷﺪﻡ
ﻟﯿﻠﯽﻭﺵ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺯﺍﺭﻡ ﺑﻨﮕﺮ
ﻣﺠﻨﻮﻥ ﺯﻣﺎﻧﻪ ﺍﺯﺑﺮﺍﯼﺗﻮ ﺷﺪﻡ
.
.
.
ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻫﺮ ﺩﻟﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﻟﺪﺍﺭ ﺍﻭﺳﺖ،
ﺁﺑﺮﻭﯼ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺩﺭ ﺁﺑﺮﻭﯼ ﯾﺎﺭ ﺍﻭﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﻫﺪﯾﻪ ﯼ ﺍﻟﻬﯽ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ
ﺳﯿﻨﻪ ﯼ ﭘﺮ ﺩﺭﺩ ﻣﻦ،ﻋﻄﺮ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ
ﺷﻔﺎ ﻣﯽ ﺑﻮﯾﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:29
ﻣﻦ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻬﺎﺭﺍﻓﺴﺮﺩﻧﯽﺍﺳﺖ/ﻣﻦ
ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﺳﺘﻮ ﻣﺮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ
ﻣﻦ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﯼ ﺩﻝ ﺑﯽ ﺑﻨﺪ ﻭ ﺑﺎﺭ/ﻋﺸﻖ
ﯾﻌﻨﯽ ﺭﻧﺞ،ﯾﻌﻨﯽ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ
ﺁﻩ ﻋﺠﺐ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﻪﺩﺳﺘﻢﺩﺍﺩ ﺩﻝ/ﻫﻢ
ﺷﮑﺴﺖ ﻭ ﻫﻢ ﺷﮑﺴﺘﻢ ﺩﺍﺩ ﺩﻝ. . .
.
.
.
ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﺍﻣﺪ ﻗﺮﺍﺭﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ/ﺑﺮﮒ ﻭ ﺑﺎﺭ ﻭ
ﺷﺎﺧﺴﺎﺭﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ
ﭼﻬﺎﺭ ﻓﺼﻞ ﻣﻦﺑﻬﺎﺭﺑﻮﺩ،ﺣﯿﻒ/ﺑﺎﺩ ﭘﺎﺋﯿﺰﯼ
ﺑﻬﺎﺭﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ
ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺩﺭ ﭘﯿﺶ ﻋﺸﻖ/ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻫﯽ،
ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ
ﻋﺸﻖ ﯾﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺷﺒﯿﻪ ﻋﺸﻖ ﺑﻮﺩ/ﺁﻣﺪ ﻭ ﺩﺍﺭ
ﻭﻧﺪﺍﺭﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ. . .

.
.
.
ﺍﮔﺮﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﺑﺎﺷﯽ،
ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﻧﺨﻨﺪ. . .
.
.
.
ﭼﺸﻤﯽ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺯﺩﯾﻢ ﻭ ﺩﻧﯿﺎﮔﺬﺷﺖ/ﺩﻧﺒﺎﻝ
ﻫﻢ،ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻭ ﻓﺮﺩﺍ ﮔﺬﺷﺖ
ﺩﻝ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺎﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺑﺴﺎﺯ/ﺍﯼ ﺩﻝ
ﻏﺎﻓﻞ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﻣﺎ ﮔﺬﺷﺖ. . .
.
.
.
ﺭﺍﺯ ﺩﻝ ﺑﺎ ﯾﺎﺭ ﻣﺤﺮﻡ ﻫﻢ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﺎﺯ ﮔﻔﺖ/
ﺭﻭﺯﯼﺁﻥ ﻣﺤﺮﻡ ﺍﮔﺮ ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ ﺷﺪ ﺗﮑﻠﯿﻒ
ﭼﯿﺴﺖ؟
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:30
ﻗﻠﻢ ﺑﺘﺮﺍﺷﻢ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻢ،ﻣﺮﮐﺐ ﮔﯿﺮﻡ
ﺍﺯ ﺧﻮﻥ ﺭﮔﺎﻧﻢ
ﺑﻨﻮﯾﺴﻢﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼﺍﺯ ﭘﺮﺩﻩ ﺩﻝ،ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﺭ
ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻢ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺧﺎﺭﯼ ﺷﻮﯼ ﺑﺮ ﺩﻝﻧﺸﯿﻨﯽ/ﺗﻮ ﺭﺍ ﻧﺎﺯﺕ
ﮐﺸﻢ،ﭼﻮﻥ ﻧﺎﺯﻧﯿﻨﯽ. . .
.
.
.
ﺩﺍﻧﻢ ﻭ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﻮﺳﺖ/
ﭘﺲ ﺑﺰﻥ ﺁﺗﺶ ﺑﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﺟﺎﻥ ﺗﻮﺳﺖ
ﮔﺮ ﺯﻧﯽ ﺁﺗﺶ ﺑﻪ ﺟﺎﻧﻢ ﻣﻦ ﺑﺴﻮﺯﻡ ﺩﺭ ﺭﻫﺖ/
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺮ ﺫﺭﻩ ﺍﺯﺧﺎﮐﺴﺘﺮﻡﺧﻮﺍﻫﺎﻥ
ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺁﻫﺎﯼﻗﺴﻨﮓﺗﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ،ﻫﺮ ﭼﯽ ﺍﺯﺕ ﺑﮕﻢ
ﺑﺎﺯﻡ ﮐﻤﻪ/ﺑﺬﺍﺭ ﺑﮕﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ. . .
.
.
.
ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺮﻡ ﻧﮕﻮ ﻧﺮﻭ،ﻫﻮﺍ ﻫﻮﺍﯼﺭﻓﺘﻨﻪ/
ﻫﺮﭼﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪﻩ،ﭼﺎﺭﻩ ﻣﺎ ﮔﺬﺷﺘﻨﻪ
ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺮﻡ ﺗﺎ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ
ﻧﮕﯿﺮﻩ/ﺧﻮﺏ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﻦﻋﺎﺷﻘﯽﺍﺯ ﯾﺎﺩ
ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻮﻥ ﻣﯿﺮﻩ. . .
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:32
.
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﭘﺸت ﺧﻮﺩﻡﭘﻨﻬﺎﻧﻢ،ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﺧﺴﺘﻪ
ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻧﺴﺎﻧﻢ
ﺗﻮ ﮔﻠﻢ ﺑﯽ ﻭﻓﺎﯾﯽ،ﺑﯽ ﻭﻓﺎﺗﺮﯾﻦ ﮔﻠﯽ ﺭﻭﯼ
ﺯﻣﯿﻦ. . .
.
.
.
ﮔﻮﯾﻨﺪﺿﺮﯾﺢ ﭼﺸﻢﺗﻮ ﺻﺪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺩﺍﺭﺩ/ﺍﯼ
ﮐﺎﺵ ﻣﻦ ﺭﺍﺋﺮ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻡ. . .
.
.
.
ﺁﻣﻮﺯﮔﺎﺭ ﻋﺸﻖ ﺷﺪﯾﻢ ﻭ ﺧﻮﺩ ﻧﺸﻨﺎﺧﺘﯿﻢ
“ﺍﻟﻔﺒﺎ”ﺭﺍ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺩﻝ ﺳﭙﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺗﻮﺧﻄﺎﺳﺖ/ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ
ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺧﻄﺎ ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﻋﺰﯾﺰ ﯾﺎﺩﯼ ﺑﮑﻦ ﺍﺯ ﯾﺎﺭ ﺧﺴﺘﻪ/ﻏﺒﺎﺭ ﺩﻭﺭﯾﺖ
ﺑﺮ ﻣﻦﻧﺸﺴﺘﻪ
ﺩﮔﺮ ﺗﯿﺮﯼ ﻧﺰﻥ ﺑﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ/ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﻏﻤﺖ
ﺩﺭ ﻫﻢ ﺷﮑﺴﺘﻪ. . .
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:32
ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺗﮏ ﺩﺭﺧﺘﯽ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻗﻠﺐ ﺗﻮ/ﺗﺎ
ﻭﺟﻮﺩﻡﻣﯿﻮﻩ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﻫﺎﯼ ﺗﻮ. . .
.
.
.
ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺷﻨﯿﺪﻡﺻﺪﺍﯾﺖ/ﺩﻟﻢ ﭘﺮ ﺩﺭ
ﺁﻭﺭﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﻫﻮﺍﯾﺖ
ﺩﻟﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﻩ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺖ/ﺑﻨﺎﺯﻡ
ﻗﺪﺭﺕ ﻋﺸﻖ ﺧﺪﺍﯾﺖ. . .
.
.
.
ﺍﺳﺘﺎﺩﮐﺎﺋﻨﺎﺕﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺯﺧﺎﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ/
ﻣﻘﺼﻮﺩ ﻋﺸﻖ ﺑﻮﺩ،ﺟﻬﺎﻥ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ. . .
.
.
.
ﺁﺳﻤﺎﻥﺭﻧﮓ ﺷﺐ ﯾﻠﺪﺍ ﮔﺮﻓﺖ/ﯾﺎﺩ ﺗﻮ ﺁﻣﺪ ﺑﻪ
ﻗﻠﺒﻢ ﺟﺎ ﮔﺮﻓﺖ
ﺗﺎ ﺳﺤﺮ ﻏﻢ ﺑﺎ ﺩﻟﻢ ﻫﻢ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻮﺩ/ﺍﺯ ﻓﺮﺍﻕ
ﺗﻮ ﺩﻟﻢﺩﯾﻮﺍﻧﻪﺑﻮﺩ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻢ ﻗﻠﻢ ﺩﺍﺭﻡ،ﺍﺯ ﻗﻠﺒﻢ ﻫﻮﺍ ﺩﺍﺭﻡ/ﺍﺯ
ﻧﺰﺩﯾﮏﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢ،ﺍﺯ ﺩﻭﺭﺳﻼﻡﺩﺍﺭﻡ. . .

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:34
.
ﺧﺎﺭﻫﺎﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺖ،ﮔﻞ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﻪ
ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ! . . .
.
.
.
ﻋﺰﯾﺰ ﯾﺎﺩﯼ ﺑﮑﻦ ﺍﺯ ﻗﻠﺐ ﺧﺴﺘﻪ/ﻏﺒﺎﺭ ﺩﻭﺭﯾﺖ
ﺑﺮ ﻣﻦ ﻧﺸﺴﺘﻪ
ﺩﮔﺮ ﺗﯿﺮﯼﻧﺰﻥ ﺑﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ/ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﻏﻤﺖ
ﺩﺭ ﻫﻢ ﺷﮑﺴﺘﻪ. . .
.
.
.
ﺑﯽ ﺗﻮﺑﺪﺗﺮﯾﻦﻣﻨﻢ،ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻣﻨﻢ/
ﻋﺎﺷﻖ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ،ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺩ ﻣﻨﻢ. . .
.
.
.
ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺴﭙﺎﺭﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﺗﻨﮓ
ﺍﺳﺖ/ﭘﯿﺪﺍ ﻧﮑﻨﻢ ﻫﻤﺪﻝ،ﺩﻝ ﻫﺎ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ
ﺳﻨﮓ ﺍﺳﺖ
ﮔﻮﯾﺎ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺩﯼ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﻧﺸﺎﻧﯽ
ﻧﯿﺴﺖ/ﮔﺮ ﻫﺴﺖ ﯾﮑﯽ ﻋﺎﺷﻖ،ﺁﻟﻮﺩﻩ ﺑﻪ
ﺻﺪ ﺭﻧﮓ ﺍﺳﺖ
.
.
.
ﺧﻮﺩﺕ ﺩﻭﺭ ﻭ ﺭﻫﺖ ﺩﻭﺭ،ﻣﻨﺰﻟﺖ ﺩﻭﺭ/ﺍﮔﺮ
ﺗﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ ﭼﺸﻤﻢ ﺷﻮﺩ ﮐﻮﺭ
ﺍﮔﺮ ﺩﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﻗﻮﻟﺖ ﭘﺎ ﺑﺮ ﺟﺎﺳﺖ/ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪﺕ
ﺑﺸﯿﻨﻢ ﺗﺎ ﻗﯿﺎﻣﺖ. . .
.
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:35
.
.
.
ﻣﺎﻩ ﻣﻦ ﭘﺮﺩﻩ ﺍﺯ ﺁﻥﭼﻬﺮﻩﺯﯾﺒﺎ ﺑﺮﺩﺍﺭ/ﺗﺎ
ﻓﻠﮏ ﻻﻑ ﻧﯿﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﻣﺎﻫﯽ ﺩﺍﺭﺩ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﻭ ﺑﻨﺎﺯﻡ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﮐﻪ
ﻫﻨﻮﺯﻩ/ﻭﺍﺳﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ
ﻣﯿﺴﻮﺯﻩ. . .
.
.
.
ﺩﺭﻣﺮﺍﻡﻣﺎ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﺟﺰ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ/
ﺑﻪ ﮔﻠﻢ ﺑﮕﻮ ﮐﻪ ﯾﺎﺭﺕ،ﺩﻟﺪﺍﺭﺕ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ
ﺗﻮﺳﺖ. . .
.

.
ﮐﺎﺵ ﺩﻝ ﻫﺎ ﺁﻧﻘﺪﺭﺧﺎﻟﺺﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﻋﺎﻫﺎ
ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺁﻣﺪﻥ ﺩﺳﺖ ﻫﺎ ﻣﺴﺘﺠﺎﺏ
ﻣﯿﺸﺪ. . .
.
.
.
.
ﺷﺐ ﻣﻬﺘﺎﺑﯽ ﭼﻪ ﺧﻮﺵ ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﻥ ﯾﺎﺭ
ﺍﻣﺎ ﭼﻪ ﮐﻨﻢ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﻠﻨﺪ ﺍﺳﺖ ﻭﻧﮕﺎﻩ ﻫﺎ
ﺑﺴﯿﺎﺭ. . .
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻤﺎﻥﮐﻔﺶﻣﯿﺦ ﺩﺍﺭﯼ ﮐﻪ
ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻭﯼ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ
ﺁﺭﻭﻡ ﺁﺭﻭﻡ ﻗﺪﻡ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ ﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻠﻨﺪ
ﻣﯿﺨﻨﺪﯾﻢ. . .
.
.
.

S.A.B.E.R
11-01-2012, 09:42
ﻧﺎﺯﻧﯿﻦ ﻏﺼﻪ ﻧﺨﻮﺭ،ﻗﺼﻪ ﻧﻮﯾﺲ ﻣﺎ
ﺧﺪﺍﺳﺖ/ﻫﻤﻪ ﻧﺎ ﺭﻓﯿﻘﻦ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺭﻓﯿﻖ ﻣﺎ
ﺧﺪﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﯾﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻨﻬﺎ،ﯾﻪﺁﺳﻤﻮﻥﺗﺮﺩﯾﺪ/ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﯽ
ﺩﻝ ﺑﺴﺖ ﺍﺯﺵ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺩﯾﺪ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺒﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻉﺻﺮ ﯾﺨﯽ/
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻟﺶﺁﯾﯿﻨﻪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺷﺒﯽ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻌﻨﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﻣﯿﮕﺸﺘﻢ/ﺗﻮ
ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺯ ﻫﺮ ﻣﻌﻨﺎ ﻭ ﻣﻦ ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ
ﻣﯿﮕﺸﺘﻢ
.
.
.
امروز دیگرهیچ عشقی خالصانه نیست،
همه تقلید عشق هاست...!!!

LIDA
11-01-2012, 10:22
زیبای من؛ای تنها دلیل ردکردن هردلیل ای تنها بهانه آوردن هربهانه؛دیوانه برق نگاه نخست توام...بگذارپرنده سرگردان نگاهت درپناه کلبه مژگان مجنونم تا ابد احساس آرامش کند...

من کلبه ی خوشبختی تو را روزی با گلهای شوقم فرش خواهم کرد

وقشنگترین لحظه هایم را به پای ساده ترین دقایقت خواهم ریخت تا

باز هم بدانی که من عاشقترین پروانه ات بودم

بنام آنکه آنقدرازمهر وعشقت دردلم انباشت که دیگرجای خالی باقی

نمانده تا دیگری در آن جای بگیرد...

آنقدرازباران عشقت برقلبم باراندکه دیگرتشنه هیچ بارانی نباشم...

پرده ای بر چشمانم کشید که ازپشت آن تنها تورا میبینم وچشمانم

را ازآن تو کردوبه تو نیرو دادتاخانه عشقت را درقلبم بنا کنی...

نازنینم زندگی فقط با داشتن تو معناپیدا خواهدکرد و من زیباترین زندگی را

دارم ودوست داشتن فقط باتومعنا خواهدداشت وعشق چیزی است

که من آن را تنها از تو طلب خواهم کرد ...فقط از تو...

GORJI
11-01-2012, 10:22
یه تكیه گاهی واسه این دل من / یه وقت نری جدا نشی تو از من
رفیق نیمه راه دل نباشی / چه سوتوكوره اگه تو نباشی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت / زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت
دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی / دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت

سرم را شاید بتوانند گرم کنند دیگران اما وقتی تو نیستی
هیچ کس نیست دلم را گرم کند

خسته ام ، فردا نگاهت را برایم پست کن / یک بغل حال و هوایت را برایم پست کن
دلم از آواز غمگین شب پر است / لطفا آن لحن خوش صدایت را برایم پست کن

روزی گذر عشق به ماتم افتاد ، ماتم زده شد به حال ما غم افتاد
زان پس بشری به چهره ام خنده ندید ، موها همه چون ریش و دندان افتاد

GORJI
11-01-2012, 10:23
دست از پا خطا کنی تعویض میشوی . همین حوالی کسی شبیه توست
این است پیام عشق های امروزی

دائم برای دیدن هم دیر میکنیم،وقت قرارها همه تاخیر میکنیم
اول برای عشق همه تند میرویم اما اواسطش همه گیر میکنیم

دردم این نیست که او عاشق نیست …
دردم این نیست که معشوق من از عشق تهی است…
دردم اینست که با این سردی ها من چرا دل بستم . . . ؟

گوشه تا گوشه صحرا بخواب و نهراس
گرگ ها خاطرشان هست که “آهوی” منی

بیا تا من و تو جانانه باشیم / یکی شمع و یکی پروانه باشیم
به پای سایه های گل نشینیم / دعا بر هم کنیم تا زنده باشیم

GORJI
11-01-2012, 10:24
فلک در دفتر عشقم قلم زد ، چه اوقات خوشی داشتم بهم زد ، الهی ای فلک چرخت نگردد ،‌ که چرخت ارزوهامو بهم زد

فتوای جدید : یاد کردن رفقا گناهیست بزرگ! خوشم میاد اهل گناه نیستی!

فهمیدی تصادف کردم ؟ بذار برات بگم ، تو جاده چشات ، اتوبان نگات ، خوردم به خوبیات ، چپ کردم واسه صفات ، قربون وفات ، عزت زیاد!!!

توی کلبه توی بیشه رو بخار پشت شیشه مینویسم تو عزیزی از گذشته تا همیشه

بر دوش دلم بار غمت سنگین است ، دور از تو همیشه قلب من غمگین است

GORJI
اینجا آسمان صاف تا قسمتی به رنگ دوستی همراه با غبار فراق است ،

توده ای سلام به سمت شما در حرکت است ، ضمنا احتمال بارش بوسه فراوان است

در برهوت بی کسی تنها تو همزاد منی / ای نازتر از خواب شبم ، همواره در یاد منی

انتهای آسمانم قلب توست*مهربان،این آسمان ازآن توست
آسمانم هدیه ای ازسوی من* تابدانی قلب من هم یاد توست

کاش نامت را با خط بریل می نوشتند!
صدا کردنت کافی نیست ..شکوه اسم تو را باید لمس کرد

هرقدر رفاقت بکنم می ارزی / اظهار صداقت بکنم می ارزی
آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست / صدبار که یادت بکنم می ارزی

GORJI
کاش می شد همدلی را قاب کرد،ساکنان شهر غم را خواب کرد
کاش می شد نور چشمان تو را،جانشین تابش مهتاب کرد

تنهایی را بهانه کردم گریستم تا کسی نداند عاشق کیستم
تنهایی بهانه ای بیش نبود ، هر چه بود در قلبم فقط یاد تو بود

ماه من ، نماز آیات می خوانم ، وقتی گرفته ای !

هوا خوب و بدش فرقی نداره ! به هوای تو نفس میکشم هنوز!

این بار مبلغ قبض موبایلم خیلی کم شده بود اما اصلا خوشحال نشدم
هشتصد هزار و ششصد . ..عددی که تنهایی ام را به رخم می کشید

GORJI
11-01-2012, 10:25
دوستت دارم ، بیشتر از خودم ، کمتر از خدایم

چون عاشق توام و محتاج خدایم

تو را از بی مثالی دوست دارم / تو را از بس زلالی دوست دارم

اگرچه شاخه ای از گل ندارم / تو را با دست خالی دوست دارم

زیباترین غروب: غروب عاشقان
زیباترین سنگ: دل یار
زیباترین مایع: اشک
زیباترین ناله: آه
زیباترین دف: قلب تو
زیباترین کلام :دوستت دارم

دوستت دارم به اندازه ی پلک هایی که در زمان خیال پردازی هایم
زدم و چه بسیار خیالاتی که در ذهن پروراندم

واژه ی دوستت دارم برای عظمت و شکوه قلب مهربانت
چقدر بی رنگ است وقتی تو سرچشمه ی تمام خوبی ها هستی

GORJI
نه نرو ، صبر کن ، قرارمان این نبود ، باید سکه بیاندازیم
اگر شیر آمد تردید نکن که دوستت دارم
اگر خط آمد مطمئن باش که دوستت دارم
صبر کن سکه بیاندازیم ، اگر دوستت نداشتم آن وقت برو

اگه بعضی وقتها نمیشنوی دوستت دارم به خاطر سایلنت دلمه ، نه اینکه معرفتم کمه

گفتی دوستم داری به اندازه قطرات بارانی که بر روی صورتت میریزد
و من هم دوستت دارم بدون توجه به چتری که روی سرت گرفتی

چی میشد توهم منو دوستم میداشتی نازنین/جای گریه رولبام خنده میکاشتی نازنین
حالا که قهری باهام ولی بدون دوستت دارم / طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نازنین

قابل توجه
بسیاری از «من هم دوستت دارم» ها
نتیجه رودربایستی ای هستند که «دوستت دارم» هاایجاد می کنند ، جدی نگیرید

LIDA
تو الهام بخش بهترين ابيات شعرهاي مني

وقتي اولين سلام نخستين ديدار

ملتهب ترين نگاه را به ياد مي آورم

باور كن كه لحظه لحظه انديشيدن به تو خون زندگي ،عشق به زندگي ،عشق به بودن را دررگهايم به جوش مي آورد!دوست دارم كودكانه بي پروا صادقانه عاشقانه

هیچ راهی

برای ترک خاطره ات ندارم .

پس ،

ای زیبای زیبا ترین خاطراتم !

همین کافی ست که من دوستت دارم...

خورشيدي در شب هاي تار، گل سرخي در كوير تنهائي ،سيب سرخي

در شوره زارغربت ، قصه اي در شب هاي دراز زمستان .توپرنده اي

هستي درآسمان خلوت زندگي من كه هرنفسم به تومي انديشم وباخيال

تو زندگي مي كنم.

دوست دارم تمام دلتنگيهايم را باشعرهايم به سرزمين چشمانت هديه كنم.دوست دارم شبنم هاي دلواپسي ام را در روي گل گونه هايت جاري سازم دوستت دارم و بيشتر و بيشتر از هميشه...

GORJI
تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم
او نیز بلند فریاد می زند: دوستت دارم دارم دارم

یه دارو تو دنیا هست که بیشتر آدمای مریض رو خوب میکنه
نام دارو : “دوست دارم “ فقط می شود از داروخانه های محبت تهیه کرد

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم

نمیدونم چون عزیزی دوستت دارم یا چون دوستت دارم عزیزی !؟

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی
اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد
و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن دلت خواهد گذاشت

GORJI
11-01-2012, 10:26
باهات میام نفس نفس / تو آسمان توی قفس / از اول تا آخرش / دوستت دارم همین و بس

کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم

به بزرگترین عشق در کوتاه ترین جمله ی ممکن به روی لطیف ترین گل سرخ یرای تو بهترین ... دنیام می نویسم دوستت دارم

تو می دانی که حتما ، دوستت دارم نه سرپایی ، که قطعا ،دوستت دارم
سند هرگز نخوردستی دل من بخر با عشق که نقدا دوستت دارم

GORJI
بی بهانه که دوستت دارم ناشیانه که دوستت دارم
من که لمست نکرده ام ،اما می زنم حدس بعد یک کاما
بوسه های تو خاصیت دارد دل برایت اهمیت دارد

نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟
وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم
وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم
چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند :
دوستت دارم دارم دارم

ای کاش قطره اشکی بودم که بر گونه هایت ، می زیستم تا بدانی چقدر دوستت دارم

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

GORJI
غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم

دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم
به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

GORJI
میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم
بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم
ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

به امید چتر فردایت خیس بارانم ، از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم

قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

GORJI
11-01-2012, 10:27
اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم

به اندازه تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم ، چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره

اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

GORJI
از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

قسم به شراب که رنگ خون است ، قسم به خون که رنگ قلبه ، قسم به قلب که جایگاه توست دوستت دارم

آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم ، نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ، از ته دل دوستت دارم بدون دلیل

دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری ، بدین خاطر که لایق دوست داشتنی

GORJI
لـبهـایت را می خواهـم نـه از برای بـوســه که برای درمان درد انـتـظارم

آن زمان که امواج صدایت را تـبـدیـل می کـند بـــه :دوستـت دارم ...

دوستت دارم شاهدی ندارم جز کوچه پس کوچه های خلوت دل!

مهم نیست از کجا آمده‌ای یا به کجا می‌روی؛ من تو را به هر ‌جهت دوستت دارم!

گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !

من تورا همچون اهورا من تورا همچون مسیحا من تورا تا بی کران ها من تورا تا کهکشان ها از زمین تا آسمان ها دوست دارم.

GORJI
( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد

وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارم
چون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت

اگر از خدمتت دورم ز دل شرمندگی دارم ولیکن از صمیم قلب تو را من دوست دارم

فرقی ندارد ، شرق یا غرب ، شمال یا جنوب من تو را به هر جهت دوست دارم

دوست دارم بروم سر به سرم نگذارید / رفتنم را به حساب سفرم نگذارید
دوست دارم كه به پابوسی باران بروم / آسمان گفته كه پا رو پرم نگذارید
چشمی روشن تر از آئینه گرفتارم كرد / بس كنید این همه دل دور و برم نگذارید

GORJI
11-01-2012, 10:28
اندازه تموم ستاره ها یکم کمتر از خدا از بالا تا کف دریاها
شبح عشق تا روح مسیحا از پاکی یوسف تا کرخ زلیخا از جنون مجنون تا قلب لیلا
از عشق درگا تا گیتار لورکا خیلی دوست دارم به خدا

آری آغاز دوست داشتن است / گر چه پایان راه ناپیداست
من به پایان دگر نیندیشم / كه همین دوست داشتن زیباست

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد.. .بیدار باش... من با سبدی پر از بوسه
می آیم... و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت میکارم... تا بدانی ای خوبم دوستت دارم

دوستم داری
دوستت دارم
نمی گویم
نمی گویــی
نمی دانــم
تــا کی غرور باید آشنای چــشم های بی قرارمان باشد ؟

شنیده بودم........ دارم!به اشتباه جای تو ی صمیمانه را با شما ی مودبانه عوض کردم ،
به زبان گفتم چقدر شما زیبا هستید...
ولی در دل گفتم چقدر تو را دوست دارم

GORJI
بزرگ راهای مهندسی ساز ما را به هم نمی رسانند عشق با قوانین بیگانه است
از بیراهه ها بیا برای دیدن كسی كه عمریست دوستت دارد!!!

در چشم هایت جنگجویی مغول کمین کرده جرات نمی کنم دوستت نداشته باشم

کمی این کلمه ها را نصیحت کن تا با من کنار بیایند
بگو تازه شوند دوستت دارم ها دیگر فایده ای ندارند!

چشمان من منتظر طلوع چشمانت است
بیدار شو تا این چشمانم برای ذوقی که سالها منتظر بود جشن شادی بر پا کند
و بگوید: دوستت دارد

باور کن!
هیچ ستاره ای قبل از آسمان متولد نشده
نخ بادبادک نگاهت را پایین بیاور ...
به من نگاه کن
من اندازه ی همین آسمان برهنه دوستت دارم
...و.....و ....شاید كمی بیشتر از آن

GORJI
باور کن!
هیچ ستاره ای قبل از آسمان متولد نشده نخ بادبادک نگاهت را پایین بیاور ...
به من نگاه کن من اندازه ی همین آسمان برهنه
دوستت دارم...و.....و ....شاید كمی بیشتر از آن

این حرف آخر نیست به ارتفاع ابدیت دوستت دارم
حتی اگر به رسم پرهیزکاری های صوفیانه از لذت گفتنش امتناع كنم

دوستت دارم شاهدی ندارم جز کوچه پس کوچه های خلوت دل!

تو را دوست دارم وقتی که میان غم گم میشوم ودر اغوش تو پیدا میشوم
تو را دوست دارم وقتی در میان دلتنگی ها درمیان چشمان تو پیدا میشوم
تو را دوست دارم ان زمان که از صدای قلبت از خواب بیدار میشوم
تو را دوست دارم

اندیشه ات را با که میپرورانی ؟ خوش به حالش … اما مرا همین بس که “دوستت دارم”

GORJI
11-01-2012, 10:29
دوستت دارم؛ این تعارف نیست زندگی من است!

در میان هزاران کلمه تو را می یابم تو را آرام و آهسته می بویم

و دوباره میان آنها پنهانت می کنم تا ندانی که هنوز دوستت دارم

گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم ! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

بگذار بگریزند لحظه ها را می گویم
پروانه ها را مخواه که آنان را بگیری مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

GORJI
افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزند

به تکرار غریبانه ترین جمله قرن! و به توان ابدیت! دوستت دارم...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی جمع می کند از هر دری می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

سرانجام آن کـــس به خاک می‌افتد که زودتر می‌گوید دوستت دارم ....

برای بدست آوردنت نمی جنگم ! به تکّدی قلبت هم نمی آیم ! دوستت دارم ، فارغ از داشتنت ....

GORJI
من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم زمان این کار را خواهد کرد

دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر که پرنده ی آزادی را!

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی
دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

می توان پر کرد فاصله هایی بلــــــــــند را با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی : دوستت دارم...

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس
دوستت دارم تا آخرین نفس

GORJI
11-01-2012, 10:30
. * ./۰۰\. *.
. * (‘_’) * .
* . ( : ) . *
. *( : )* .

ببین چه آدم برفی نازی درست کردم !

با این که خیلی دوستش دارم ، مال تو !

برف نو! برف نو! سلام، سلام بنشین، خوش نشسته‌ای بر بام

پاکی آوردی ای امید سپید همه آلودگی‌ست این ایام

در این روزهای برفی آیا برای گنجشکان دانه ای ریخته ای ؟
پرنده دل من نیز ، دیر زمانیست که در برف گیر افتاده

اطلاعیه !
توی این روزای برفی
تا می توانید در مصرف گاز زیاده روی کنید تا هفته آینده هم تعطیل شوید !
اتحادیه فرهنگیان بی حوصله و دانش آموزان تنبل!

در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن می دهی ؟
بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند . . .

GORJI
دعا میکنم غرق باران شوی چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق بهاری ترین فصل ایمان شوی

به که گویم که تو منزلگه چشمان منی به که گویم که تو گرمای دستان منی

گرچه پاییز نشد همدم و همسایه ی من به که گویم که تو باران زمستان منی

سوزی که برف داره ، بارون نداره معرفتی که تو داری ، هیچ کــس نداره !

دارد برف می آید در گوش دانه های برف نام تو را زمزمه خواهم کرد
تا برف زمستانی از شوق حضورت بهار را لمس کند

داره برف میاد به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه بارید بهم خبر بده ،
اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت

GORJI
وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی !
به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟

عشق یعنی امید ، یعنی طراوت باران ، یعنی سفیدی برف ، یعنی ساز زندگی و لبریز از خوشی و عشق
یعنی راز زیستن !

و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن می دهی ؟ بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند
که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند . ارد بزرگ

برف آمد و پاییز فراموشت شد . آن گریه ی یک ریز فراموشت شد
انگار نه انگار که با هم بودیم . چه زود همه چیز فراموشت شد

GORJI
11-01-2012, 10:31
نرسد دست تمنا چو به دامان شما ، میتوان چشم دلی دوخت به ایوان شما

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست ، نیمه جانی است در این فاصله قربان شما

من از این فاصله ها دلگیرم بی تو اینجا چه غریبانه شبی می میرم

دیر سالیست که می خواهم از اینجا بروم ولی انگار که با قلب زمین زنجیرم.

بیقرار توام و در دل تنگم گله هاست ، آه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست

همچو عکس رخ مهتاب که افتاد در آب. در دلم هستی و بین من تو فاصله هاست

خوب من ، کاش از این فاصله حس میکردی لحظه هایم همه از غیبت تو دلگیرند

یه من ، یه تو ، یه فاصله ، نه نشد! بی من ، یه تو ، یه فاصله ، نه! نشد!
یه من ، بی تو ، یه فاصله ، نه نشد! یه من ، یه تو ، بی فاصله ، حالا شد...!!

GORJI
11-01-2012, 10:31
میگن فاصله ها سردی میاره! نمیدونم چرا فاصله بین من و تو دلتنگی میاره!

تقدیم به او که به رسم جاده ها دور است اما به رسم دل با او هیچ فاصله ای نیست.

پرسید کدام راه نزدیکتر است؟ پرسیدم به کجا؟ گفت به خلوتگاه دوست
گفتم تو مگر فاصله ای می بینی بین دلو آنکس که دلت منزل اوست

نزدیک ترین رفیق به تو کسیه که از دورترین فاصله ها به یادت باشه.

از هم قفس شدن تا هم نفس شدن بسیار فاصله ست.

GORJI
11-01-2012, 10:32
مردن و گم شدن از ماست نه از فاصله ها ، گرچه دیگر همه جا پر ز جدایی شده است
مشکل از طاقت دل هاست نه از فاصله ها.

گوته نویسنده بزرگ آلمانی میگه: فاصله گرفتن از آدمایی که دوستشون داریم بی فایده است
زمان به ما نشان خواهد داد که جانشینی برای آنها نیست!

دوری فقط تعبیریست که فاصله ها از ما دارند اما بی خبرند از نزدیکی دلهایمان.

مینویسم د – ی – د – ا – ر
تو اگر بی من و دلتنگ منی ، یک به یک فاصله ها را بردار.

چقدر فاصله ی ما دور است ، فکر میکنم هیچ وقت نرسیم و من در کنار این دنیا
تنها بمانم و تو همیشه منظره ی من باشی و قبله ی نگاه من.

GORJI
فاصله گرچه دست های ما را از هم جدا کرد

ولی خوشحالم

که جـرات ندارد به دل هایمان نزدیک شود!

یک پلک زدن فاصله از تو تا من / باید بزنیم پلک یا تو یا من

هرچند که گفتند گناه است این کار / اما تو یکی بزن گناهش با من

باز دست سرنوشت عشقتو تو دلم گذاشت

قصه ای که غصه ای دوباره تو چشام گذاشت

حاصل فاصله هامون غم چشای خیسم بود

حرمت عشق تو بود که رو تنهاییم پا گذاشت

قصه از حنجره ایست که گره خورده به بغض

یک طرف خاطره ها ، یک طرف فاصله ها

در همه آوازها حرف آخر زیباست

آخرین حرف تو چیست تا به آن تکیه کنم

حرف من دیدن پرواز تو در فرداهاست

فاصله

مـــرا یک شــب تحمل کن که تا باور کنـی ای دوست ،

چگونـه با جنون خود مـدارا می‌کنم هـر شــب!

GORJI
همیشه از فاصله ها گله میکنیم شاید یادمان رفته که

در مشق های کودکی برای فهمیدن کلمات کمی فاصله هم لازم بود!

قبول که ما ، دو خط موازی

هیچگاه به همدیگر نمی رسیم

فقط

کمی فاصله را کمتر کن

می خواهم بهتر ببینمت .

گرچه از فاصله ی ماه ز من دورتری

ولی انگاه همین جا و همین دور و بری

ماه می تابد و انگار تویی می خندی

باد می آید و انگار تویی می گذری

فاصله ها در عین كوتاهی چه بلند خلق شده اند

كجاست دستی كه به درازی فاصله ها باشد

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند ،

بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم !

LIDA
11-01-2012, 10:35
روز اول گل سرخی برام اوردی،گفتی:برای همیشه دوست دارم.
روز دوم گل زردی برام اوردی،گفتی:دوست ندارم.
روز سوم گل سفیدی برام اوردی و سر قبرم گذاشتی،گفتی:منو ببخش فقط یک شوخی بود.

به چشمانت که چون چشمان دریاست
به لبخندت که چون لبخند گلهاست
به آن نازی که در چشم تو پیداست
تو را ای نازنینم دوست دارم

دریا همیشه از من دلگیر است، می دانی چرا؟ چون همیشه

بزرگی تو را به رخ او می کشم..!

ببخش عروسِ قصه دلم جوونی كرده

با تو اگه یه لحظه نامهربونی كرده

چه سرنوشتِ خوبی وقتی خودِ خدا هم

برای خوشبختیمون پا درمیونی كرده

تحفه ای یافت نکردم که فدای تو کنم

یک سبد عاطفه دارم، همه ارزانی تو

من و دل هم نفسیم با نفسِ خیال تو

نفسم، هم نفسم، هر نفسم فدای تو...

GORJI
11-01-2012, 10:44
گر لبی خنده زند یاد شماییم/روز و شب در عطش لطف خداییم

ما که در یاد همیم از چه جداییم/کی شود بار دگر پیش هم آییم؟

دو چشمت طرحی از باغ بهشته, جدا از تو برام دنیاچه زشته

تو آنجا بی منو من بی تو اینجا, چه باید کرد کار سرنوشته.

حلالم کن اگر دوری اگر دورم ، اگر با گریه می خندم حلالم کن که مجبورم
نگو عادت کنم بی تو که می دونی نمی تونم ، که می دونی نفسهامو به دیدار تو مدیونم

غصــه نخــور ؛ كنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی كه دلـم بگیـرد ، گریـه میكنـم !

راه می افتم بی هدف مقصد راهو نمیدونم / کاش میشد آروم بگیرم ولی افسوس نمیتونم
نه یه قاصدک تو جاده که بشه همسفر من / من یه قصه ام که جدایی شده فصل آخر من

GORJI
11-01-2012, 10:45
میرم و گم میشم آخر / تو غروب دشت غربت
نمیتونم که بمونم / توی شهر بی محبت

دل من همی داد گفتی گواهی / که باشد مرا روزی از تو جدایی
جدایی گمان برده بودم و لیکن / نه چندان که یکسو نهی آشنایی

طول این فاصله ها دستم هست / من جدا و تو جدا دستم هست
عاشقم باش ولی دورادور / دو قدم فاصله را دستم هست

چه كنم چرخ فلك كرده مرا از توجدا / به كدام شاخه نشینم كه دهد بوی تورا

منو ببخش که درخشیدی و من چشمامو بستم
منو بخشیدی و من چشمامو بستم
تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم
که نیاوردی به روم هر جا دلت رو می شکستم

GORJI
دگر در قلب تو جایی ندارم / برای آمدن پایی ندارم
تو تنها آرزویم را گرفتی / دگر از تو تمنایی ندارم

از دوریت چه دارم غیر از دلی شکسته ، چشمی همیشه ابری ، پایی همیشه بسته.

با اشکی که از دوریت بر چهره دارم / تو را تا صبح محشر دوست دارم

پیوند عشق حقیقی ، حتی با مرگ هم گسیخته نمیشود چه برسد با دوری !

گرچه از فاصله ی ماه ز من دورتری / ولی انگاه همین جا و همین دور و بری
ماه می تابد و انگار تویی می خندی / باد می آید و انگار تویی می گذری .

GORJI
غصــه نخــور ؛ كنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی كه دلـم بگیـرد ، گریـه میكنـم !

دل من همی داد گفتی گواهی / که باشد مرا روزی از تو جدایی

جدایی گمان برده بودم و لیکن/ نه چندان که یکسو نهی آشنایی

ما شمع غمیم شعله نداریم ، آواز تنیم خانه نداریم

باور به خدا کن که همیشه جز دوری تو غصه نداریم

حلالم کن اگر دوری اگر دورم ، اگر با گریه می خندم
حلالم کن که مجبورم نگو عادت کنم بی تو که می دونی نمی تونم
که می دونی نفسهامو به دیدار تو مدیونم

گر لبی خنده زند یاد شماییم/روز و شب در عطش لطف خداییم
ما که در یاد همیم از چه جداییم/کی شود بار دگر پیش هم آییم؟

GORJI
11-01-2012, 10:47
ابر می بارد و من می شوم از یار جدا / چون كنم دل به چنین روز ز دلدار جدا
ابر و باران و من و یار ستاده به وداع / من جدا گریه كنان، ابر جدا، یار جدا

راه می افتم بی هدف مقصد راهو نمیدونم / کاش میشد آروم بگیرم ولی افسوس نمیتونم
نه یه قاصدک تو جاده که بشه همسفر من / من یه قصه ام که جدایی شده فصل آخر من

میرم و گم میشم آخر تو غروب دشت غربت / نمیتونم که بمونم توی شهر بی محبت

طول این فاصله ها دستم هست من جدا و تو جدا دستم هست
عاشقم باش ولی دورادور دو قدم فاصله را دستم هست

چه كنم چرخ فلك كرده مرا از توجدا / به كدام شاخه نشینم كه دهد بوی تورا

MAMAD*50 CENT
11-01-2012, 19:02
سلام.
میخوام برای دوستان اس ام اس انگلیسی به همراه ترجمه کامل فارسی بزارم.
We were given: Two hands to hold. To legs to walk. Two eyes to see. Two ears to listen. But why only one heart? Because the other was given to someone else. For us to find.
به ما دو دست داده شده است برای نگهداشتن. دو پا برای راه رفتن. دو گوش برای شنیدن. اما چرا تنها یک قلب؟ چون قلب دیگر به فرد دیگری داده شده است که ما باید پیدا کنیم
.
.
.
.
.
If you love me, let me know. If not, please gently let me go.
اگر دوستم داری بهم بگو و گرنه بزار برم.
.
.
.
.
.
Give her two red roses, each with a note. The first note says For the woman I love and the second, For my best friend.
به او دو گل رز بده رو هر گل هم نوشته ای بزار. رو اولین نوشته بنویس به زنی که عاشقشم و روی دومی بنویس به بهترین دوستم.
.
.
.
.
.
Pleasure of love lasts but a moment, Pain of love lasts a lifetime.
لذت عشق لحظه ای طول می کشد اما غم و رنج آن یک عمر.

MAMAD*50 CENT
11-01-2012, 19:06
I get the best feeling in the world when you say hi or even smile at me because I know, even if its just for a second, that I’ve crossed your mind.
بهترین احساس زمانی به من دست می دهد که به من سلام می کنی یا لبخندی میزنی حتی اگر برای ثانیه ایی، چرا که می فهمم یرای لحظه ای به ذهنت خطور کرده ام.
.
.
.
.
.
They say loving you gives pains and full of sacrifices But I’ll rather take pains and lots of sacrifices than not to be love by you.
مردم بهم می گن دوست داشتنت درد و رنج ِ فقط و کلی از خود گذشتگی
میخاد، من ترجیح میدم درد بکشم و از خود گذشتگی کنم اما نبینم تو دوستم نداری.
.
.
.
.
.
Falling in love is awfully simple, but falling out of love is simply awful.
عاشق شدن تا حدودی آسان است اما ترک عشق وحشتناک است.
.
.
.
.
.
Absence makes the heart grow fonder
دوری باعث می شود قلب اشتیاق بیشتری پیدا کند.

MAMAD*50 CENT
11-01-2012, 19:10
The spaces between your fingers were created so that another’s could fill them in.
فاصله بین انگشتان برای این ایجاد شده است که انگشتان فرد دیگری آن فاصله را پر کن.
.
.
.
.
.
Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly.
همه می توانند پر احساس باشند اما فقط عاشقان واقعی حماقت می کنند د د .
.
.
.
.
.
Love is blind — marriage is the eye-opener.
عشق چشم را می بندد اما ازدواج چشم را باز می کند.
.
.
.
.
.
I dont know why they call it heartbreak. It feels like every part of my body is broken too.
من نمی دانم چرا می گویند قلب انسان می شکند. گویی تمام وجودم شکسته است.
.
.
.
.
.
Love is like a war:Easy to begin Hard to end!
عشق همچون جنگ است: آسان شروع می شود سخت تمام می شود.

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:05
شب گشته و من تنها در فکر تو با غمها
گرما ز تنم دور و بی عشق تو در سرما
گویی که مُردم من عشقت شده یک رویا

تنها شده ام اینک در اوج شلوغی ها / بی من به کجا رفتی غم مانده و من تنها

این رسم رفاقت بود من باشم و غم ، دنیا ..../ آن روز که تو رفتی من ماندم و این دنیا

يه ساله از خودم دورم دارم هي بونه ميگيرم / يه حسي تو دلم ميگه تو اعلاء خونه مي گيرم
تو این خونه هوایی هست که تو عالم نمی بینم / هوای خاطراتم رو جز از اینجا نمی گیرم

یه صاحب داره این خونه همیشه پیش مهمونه / غریبه تویه این خونه غریبونه نمی مونه
صفای باغ جنت رو یه دریا اشک جون میده / یه قطره اشکِ این خونه یه دریا اشک میمونه

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:12
به دنیا دل نمیبندم به غم ها هم نمیخندم / تموم خاطراتم رو میون درد در بندم

تو که حالم رو می بینی چرا بیکار می شینی / چرا از من گریزونی نگاهم رو نمی چینی

دارم بارم رو می بندم دارم با گریه می خندم / با این حس غریبونه دارم چشمامو می بندم

هميشه مرگ همرامه يه تيغه توي دستامه / هميشه صورتم خيسه يه مردم تويه اين كيسه

نميدونم چرا هستم مني كه از همه خستم / نگاهي به زمين دارم مني كه چشمامو بستم

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:16
روزگارم سخت و همدمی اینجا نیست / آرزویم مرگ و زندگی زیبا نیست

عاشقم اما نه عشق من با من نیست / در تفاهم با مرگ عشق در دنیا نیست

چه بگویم از غم غصه هایم کم نیست / مردنم یا بودن مسأله اینها نیست

دیده هایم کور و اشک هم درمان نیست / گله ای در من نیست چاره ام تنهائیست

سبزِ سبزم که بهارم دیگه تاریکی ندارم / تا ابد با تو می مونم غم هجرونی ندارم

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:22
نه مثل پائیز زردم نه مثل خزون سپیدم / سبزِ سبزم ریشه دارم ترسی از بارون ندارم
دلخوشم به سبزیِ دل نه به خشکیِ تابستون / دلخوشم به بیدِ مجنون نه به اون کویرِ پرخون

دلِ سبزم مهربونه مثل اون آبِ روونه / دلِ من پر از امیده پرِ عشقه مثل مجنون
با وجودِ این که پیرم دارم این روزا می میرم / به امیدِ دیدنِ تو تازه دارم جون می گیرم

تو به من زندگي دادي عشق و با تازِگي دادي / تو كه باشي من جوونم تو كه باشي نمي ميرم

عمرمو ازش گذشتم لحظه ای با تو نشستم / عاشق عشقی عمیقم در به روی دل نبستم

این همه زجر کشیدم تا به آرزوم رسیدم / عشقِ تو اومد به دستم غرورِ شبو شکستم

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:30
تنها شدم دوباره غصه فایده نداره / دنیای بی مروت جز درد چیزی نداره

غصه با من عجینه کی دردامو میبینه / چشمی به آینه بنداز جوونیه من اینه

چشمام شده بیابون کویر اشک و بارون / یکی بیاد ببینه دنیایِ بعد طاعون

دنيا برام سياهه كبود مثل ماهه / تنها رفيقم امروز ماهه تو عمقه چاهه

عیب مگیر بر همه کس دیده پر آب می شوی / سیل و خزان آید و تو غرقِ به خواب می شوی

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:39
مال مگیر چنگ به خود خانه خراب می شوی / روز حساب آید و تو نقش بر آب می شوی

سوز و گداز و نعره ازداغ و فراغ میرسد / دور به ذهن آدمی آتشِ داغ می رسد

قاضیِ عدل و کِردِگار دم به دم تو می رسد / کفر اگر پیشه کنی سوزِ شراره می رسد

من نه منم ، نه من منم جدا از هر چی آدمم /دردا کنارم راحتن منم که غرق ماتمم

تو یا خودت ، کدوم یکی میتونی با جرأت بگی / تو با خودت هزار تا فرق بشمور برام یکی یکی

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:45
من نه منم ، که من منم نه اون که تو خیالتم / هزار و یک درد ِ تو دلم ولی با دردا راحتم

تویی که شاد و سرخوشی سریح درد و میکشی / چرا غمت حسادته بگو كه از چي سر خوشي

من و تو فرقمون زیاد کاشکی به یاد تو بیاد / یه روزی وقتِ رفتنه نه هر زمان دلت بخواد

تب دارم والتماس به زبان سنگين كه بگويمت دوستت دارم گام هايت سنگين زمان نفس...نفس ميزند زير گام هايت التماس يك نگاه شدي كه بگويمت دوستت دارم

اشکهایم که سرازیر میشوند...... دیری نمی پایدکه قندیل می بندد... عجیب سرد است هوای نبودنت

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 20:58
تو را من زهر شيرين خوانم اي عشق ......

گاهی آدمهای تنها ,خیلی خوش شانس هستند چون کسی را ندارند تا از دست بدهند

به چه می خندی تو ؟...به نگاهم که چه مستانه تو را باور کرد ؟/خنده دار است بخند . . .

دلتنگم اما تو را طلب نمیکنم...نه اینکه بی نیازم ... صبورم..

گفتمش همدم شبهایم کو ؟ تاری از زلف سیاهش را داد گفتمش بی تو چه می باید کرد؟عکس رخساره ی ماهش را داد
وقت رفتن همه را می بوسید به من از دور نگاهش را داد یادگاری به همه داد و به من انتظار سر راهش را داد

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 21:05
جای خالیت را نفس عمیق می کشم ، عطرت از تو باوفاتر است .

سنگهایی که به دیوار فراق تو زدم ، کعبه میشد من اگر خانه بنا می کردم .

شیرین ترین سخنان در زندگی ، خوش آمد گویی بی غل و غش زن به شوهر خویش است

آسمونی رو دوست دارم که بارونش فقط واسه شستن غم های تو بباره .

بعضی وقت ها فکر میکنم کاش اصلا دوست داشتن نبود.........دردسرش بیشتر از اون چیزی هست که فکرش و میکردم

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 21:31
نفست باران است ، دل من تشنه ی باریدن ابر ، دل بی چتر مرا میهمان کن .

از کسی که دوستش داری ساده دست نکش ! شاید دیگه هیچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی..

کاش دوستی ها هم مثه رابطه ی چشم و دست بود!!! وقتی چشمات گریه میکرد دستات اونو پاک میکرد و وقتی دستات درد میکرد چشمات براش گریه میکرد!

قلب من جایگاه رفیقی است که شقایق ها حسرت آن را می خورند .

برای زنده ماندن به تپش قلب نیاز دارم،برای داشتن تپش قلب ،به یک قلب نیاز دارم برای داشتن قلب به شادی نیاز دارم برای داشتن شادی به دوستی نیاز دارم و برای دوستی، همیشه به تو نیاز دارم

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 21:38
من صدای تپش قلبم را می شنیدم که به خاموشی رفت یادم افتاد کسی... که وجودم ز وجودش پر بود رفت از پیش دلم..

شبهای سرد و تاریک با تب تنهایی یک تصور قشنگ ازتو و عشق رویایی..

وفای اشک را نازم که در شبهای تنهایی ، گشاید بغض هایی را که پنهان در گلو دارم . . .

بالشتی از پر خیالت زیر سرم گذاشتی ، حالا دیگرتمامی شبها را،در اغوشت به صبح میرسانم

اما چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزاردهنده ای است تنها خوشبخت بودن!

Soheil.DVBHS
11-01-2012, 21:43
ارزانتر از آنچه که فکرش را بکند بود اما برای من گران تمام شد...

به دنبال یک حرف می گردم.... حرفی که تمام نگفته هایم را چونان بوسه ایی بر لبانت حک کند

مرگ را حس میکنم و افسوس که نیستی تا باز مرا در آغوش بکشی و با دستان پر مهرت نوازشم کنی

افسوس که نیستی تا با تو از یاد ببرم گریستن را تا آخرین دم دوستت خواهم داشت.

چند ساعتی با هم بودیــم! من بــه تــو نگــاه میکردم .. و .. تو به ساعتت تـــو قرار داشتی و .. من بی قــراری!

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:20
به انگشتانم كه مينگرم يادت مي افتم چون عزيزانم انگشت شمارند .

دوست نه حساب است كه فراموش شود و نه چراغ است كه خاموش شود دوستيهامون كهنه شرابيست كه هر چه بماند مستمان بيشتر شود

بهانه هاي دنيا تو را از يادم نخواهد برد من تو را در قلبم دارم نه در دنيا

الهي از يادگار فردي ماند و از عمر گذشته دردي ماند از جسم پوسيده گردي و از حسرت به سينه آه سردي .

الهي داني چه شادم ، به آنكه نه خويشتن بتو افتادم ، تو خواستي من نخواستم ،دولت بر بالين ديدم چون از خواب برخاستم .

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:24
دقایقی در زندگی هستندکه دلت برای کسی آنقدر تنگ میشود که میخواهی او را از رؤیاهایت بیرون بکشی و در دنیای واقعی بغلش کنی

روی زیبا ناز دارد ناز آن باید خرید . . . وصل دلبر هجر دارد هجر آن باید کشید . . .

درد غربت را کشیدن شیوه ی دلدادگیست . . . بی کسی هم درد دارد درد آن باید چشید.

کاش اون لحظه ای که یکی ازت می پرسه" حالت چطوره؟ " و توجواب می دی " خوبم"، کسی باشه که محکم بغلت کنه وآروم تو گوشت بگه : " می دونم خوب نیستی"

می دانی اگر هنوز هم تورا آرزو می کنم برای بی آرزو بودن من نیست !! شاید آرزویی زیباتر از تو سراغ ندارم

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:29
دردم این نیست که او عاشق نیست، دردم این نیست که معشوق من از عشق تهی ست دردم اینست که با این سردی ها من چرا دل بستم!

من گمان می کردم رفتنت ممکن نیست .. رفتنت ممکن شد حال باورش ممکن نیست .

ساکن گوشهٔ جهان ز جهان/ همچو من نیست هیچ تنهایی
ای عجب گرچه مانده‌ام تنها /مانده‌ام در میان غوغایی

صدایت میکنم هر شب ، تو هم امشب صدایم کن... تو مغروری ، غرورت را فقط یک شب فدایم کن . . .

گمانم اشک من پایان ندارد / دل دریادلان سامان ندارد
بریز اشک صداقت بر نگاهت / که خنده بر لبانم جا ندارد

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:32
قویی که شنا میکرد در برکه چشمانت / موجی که رها میشد در بستر چشمانت
بویی که نفس میزد در دام گریبانت / من بودم و خواهم بود همواره پریشانت

تو باشی............همه دنیا باید ساکت بشن..من موج نگاهتو عاشقانه دوست دارم............

به خاطر تو آسمان را نقاشی می کنم تا بیایی........

دوش در صحرای خلوت گوی تنهایی زدم/ خیمه بر بالای منظوران بالایی زدم
خرقه‌پوشان صوامع را دو تایی چاک شد /چون من اندر کوی وحدت گوی تنهایی زدم

تا کی ای دلبر دل من بار تنهایی کشد/ترسم از تنهایی احوالم به رسوایی کشد

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:42
دلم می خواد وقتی پیر شدم و دخترم یا پسرم ازم پرسید عشقت کی بود بتونم با دستم به اتاق اشاره کنم و بگم اونجا نشسته...

گاهی وقت ها چقدر ساده عروسک می شویم، نه لبخند می زنیم و نه شکایت می کنیم. فقط احمقانه سکوت می کنیم.

با فراقت چند سازم برگ تنهاییم نیست/ دستگاه صبر و پایاب شکیباییم نیست
ترسم از تنهایی احوالم به رسوایی کشد/ ترس تنهاییست ور نه بیم رسواییم نیست

امشب از شب‌های تنهایی است رحمی کن بیا / تا بخوانم بر تو امشب دفتر سودای من

می دونی شباهت قهوه با تو چیه ؟؟؟ رقیقه مثل قلبت، خوش رنگ مثل چشمات، تلخ مثل دوریت

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:47
آنان که عشق را می فهمند عذاب میکشند و آنان که عشق را نمی فهمند عذاب میدهند.....!

دل را چو به عشق تو سپردم چه کنم؟/ دل دادم و اندوه تو بردم چه کنم؟
من زنده به عشق توام ای دوست/ ولیک از آرزوی روی تو مردم، چه کنم؟

نمیدانی بودنت برای من از یک معجزه هم با ارزشتر است....

گر ز آن توام هر دو جهانم بستان/ با کی نبود، سود و زیانم بستان
بازآی به پرسش و ببین چشم ترم /لب بر لب خشکم نه و جانم بستان

چشمهایت را که می بندی خواسته و ناخواسته دلواپس اینم در قاب چشمانت نکند خواب مرا نبینی.. .

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 08:59
نفست باران است ، دل من تشنه ی باریدن ابر ، دل بی چتر مرا میهمان کن . .

اعتبار آدم ها به حضورشان نیست به دلهره ای است که در نبودشان ایجاد می شود...

رد پاهايم را پاک مي کنم به کسي نگوييد من روزي در اين دنيا بودم. خدايا مي شود استعفا دهم؟!

درد میکند...درست جای آخرین حرف های عاشقانه ی من و تو!

تو را دوست دارم ..... در این باران... می‌خواستم ... تــــو .... در انتهای خیابان .... نشسته باشی .... من عبور کنم ...... سلام کنم ...

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 09:02
لعنت به تو اي دل هميشه جايی جا میمانی که تو را نمیخواهند ....

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست.. و بارانی نم نم... و یک خدا ، که کمی با هم راه برویم !! همین ...!

هیچ تنها و غریبی طاقت غربت چشماتو نداره...

صدای نفسهایت گوشم را نوازش میدهد...

نگاهم کرد پنداشتم دوستم دارد نگاهم کرد در نگاهش هزاران شوق عشق را ديدم نگاهم کرد دل به او بستم نگاهم کرد ولي بعد ها فهميدم که فقط نگاهم مي کرد

Soheil.DVBHS
12-01-2012, 09:08
گر بدانم که خواب تو را بیشتر خواهم دید برای همیشه دیدن تو هرگز بیدار نمی شوم اگر بدانم که مردگان تو را بیشتر خواهند دید برای همیشه دیدن تو قید زنده بودن راخواهم زد

عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ، حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !

نشسته ام.... کجا؟ کنار همان چاهی که تو برایم کندی.... عمق نامردی ات را اندازه می گیرم !

آدما موقع خیانت کردن چشماشونو میبندند.... موقع پشیمونی باز میکنند!

نه از عشق بود نه از خاطره های زیبا...فراموش نشدنت رو مدیون دردی هستی که رو دلم جا گذاشتی!

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:00
ﮔﻔﺘﯽ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻗﻄﺮﺍﺕ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ
ﮐﻪ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺻﻮﺭﺗﺖ ﻣﯿﺮﯾﺰﺩ
ﻭ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ
ﭼﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺭﻭﯼ ﺳﺮﺕ ﮔﺮﻓﺘﯽ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻋﺎﻟﻢ/ﻣﯿﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ
ﺁﺩﻡ
ﺑﺒﯿﻦ ﻣﻦ ﺩﻝ ﺑﻪ ﮐﯽ ﺩﺍﺩﻡ/ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﮐﺲ ﮐﻪ
ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩﻡ
ﺩﻟﻢ ﺷﯿﺸﻪ ﺩﻟﺶ ﺳﻨﮕﻪ/ﻭﺍﺳﻪ ﺳﻨﮕﻪ ﺩﻟﻢ
ﺗﻨﮕﻪ
.
.
.
ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺩﺳﺘﯽ
ﻧﺒﻮﺩ،ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﻟﺐ ﺑﻪ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﮔﺸﻮﺩﻡ ﮐﻪ
ﻣﺨﺎﻃﺒﯽ
ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﺗﺸﻨﻪ ﺁﺗﺶ ﺷﺪﻡ،ﮐﻪ ﺩﺭ
ﺑﺮﺍﺑﺮﻡ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﺭﺑﺎ ﻭ ﺩﺭﯾﺎ. . .
.
.
.
ﭼﻄﻮﺭ ﺩﻟﺖ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﺎ ﺧﺎﻃﺮﻩ/
ﺗﺎﻭﺍﻥ ﭼﯽ ﺭﻭ ﻣﻦ ﻣﯿﺪﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﭘﻨﺠﺮﻩ
ﭼﻄﻮﺭ ﺩﻟﺖ ﺍﻭﺩ ﺑﺮﯼ ﭼﻄﻮﺭ ﺗﻮﻧﺴﺘﯽ ﺑﺪ
ﺑﺸﯽ/ﺗﻮ ﺍﻭﺝ ﺑﯽ ﮐﺴﯿﻢ ﭼﻮﺭ ﺗﻮﻧﺴﺘﯽ
ﺳﺎﺩﻩ ﺭﺩ ﺑﺸﯽ
.
.
.
ﭼﻮ ﮐﺲ ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﺩﻟﻢ ﺁﺷﻨﺎ ﻧﯿﺴﺖ/ﭼﻪ ﺑﻬﺘﺮ
ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﮑﻮﻩ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺑﺎﺷﻢ
ﭼﻮ ﯾﺎﺭﯼ ﻣﺮﺍ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﻤﺪﺭﺩ،ﺑﻬﺘﺮ/ﮐﻪ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ
ﯾﺎﺭﺍﻥ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺑﺎﺷﻢ

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:11
.
ﺩﻟﻢ ﺳﺒﮏ ﻧﺸﺪ ﺍﺯﺕ ﺩﻟﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ
ﺑﯿﺎﯼ
ﺣﺘﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﺷﺎﯾﺪ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻨﻮ
ﻧﺨﻮﺍﯼ
ﺑﺰﺍﺭ ﮐﻪ ﺭﺍﺣﺘﺖ ﮐﻨﻢ ﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﺭﻭﯾﺎﺕ ﻧﻤﯿﺮﻡ
ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﮐﻨﺎﺭ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺕ ﺁﺭﻭﻡ
ﺑﻤﯿﺮﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﻮﺍﯼ ﺗﻮﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ/
ﭼﺸﻤﺎﯼ ﺧﯿﺴﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﯾﺪﻧﺖ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭﻩ
ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺩﻭﺭﻡ ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﺩﻝ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺭﻩ/ﺁﺭﻭﻡ
ﻧﺪﺍﺭﻡ ﯾﻪ ﻧﺸﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﻗﻠﺒﻢ
.
.
.
ﺑﺪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ ﻣﻦ ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ/
ﺗﻮ ﺍﮔﻪ ﻧﺒﺎﺷﯽ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﻤﯿﻤﻮﻧﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺎﻗﯽ
ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ
ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﻪ/ﺭﻭ ﻗﺸﻨﮕﺎ ﺧﻂ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺯﺷﺘﺎﺭﻭ
ﻭﺍﺳﻢ ﻧﻮﺷﺘﻪ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺎﯼ ﻗﺴﻨﮕﺖ ﺧﻮﻧﻪ ﺻﺪ ﺗﺎ
ﺳﺘﺎﺭﺱ/ﺗﻮ ﮐﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻃﻼﯾﯿﺖ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ
ﻋﻤﺮ ﺩﻭﺑﺎﺭﺱ
ﺑﯿﺎ ﻭ ﻣﺜﻞ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺟﺰ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﮏ
ﮐﻦ/ﻣﻦ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮ ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ ﺑﯿﺎ ﻭ ﺑﻪ ﻣﻦ
ﮐﻤﮏ ﮐﻦ
.
.
.
ﺁﻫﺎﯼ ﺭﻏﯿﺐ ﺑﯽ ﺭﺣﻢ ﻋﺸﻖ ﻣﻨﻮ ﺭﺑﻮﺩﯼ/
ﺁﺧﻪ ﯾﺎﺭ ﺑﯽ ﻭﻓﺎ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﯼ
ﺣﺎﻻ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﻋﺸﻘﺖ ﺯﻧﺪﮔﯿﺘﻮ ﻣﯽ ﺳﺎﺯﯼ/
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻗﻠﺒﯽ ﺷﮑﺴﺘﯽ. . .
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:14
ﭼﻪ ﮔﻮﯾﻤﺖ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﯾﺎﺭ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ؟
ﺑﻤﻦ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ؟
ﺯ ﯾﺎﺭ ﺷﮑﻮﻩ ﮐﻨﻢ ﯾﺎ ﺯ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﭼﻪ ﻫﺎ؟ﺯ ﯾﺎﺭ
ﺑﺮ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ. . .
.
.
.
ﺫﻫﻦ ﺭﺍ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺑﺎ ﻋﺸﻘﯽ ﺧﯿﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺭﻓﺖ/ﺟﻤﻠﻪ ﻫﺎﯼ ﻭﺍﺿﺢ ﺩﻝ ﺭﺍ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﮐﺮﺩ
ﻭ ﺭﻓﺖ
ﭼﻮﻥ ﺭﻣﯿﺪﻥ ﻫﺎﯼ ﺁﻫﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﻫﺎﯼ ﺍﻭ/
ﭼﺸﻢ ﻭ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﺍ ﺣﺎﻟﯽ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺭﻓﺖ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﮐﻨﺞ ﺩﻟﻢ ﻋﺸﻖ ﮐﺴﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ/ﮐﺲ
ﺟﺎﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺰﻝ ﻭﯾﺮﺍﻧﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ
ﺩﻝ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻒ ﻫﺮ ﮐﻪ ﺩﻫﻢ ﺑﺎﺯ ﭘﺲ ﺁﺭﺩ/ﮐﺲ
ﺗﺎﺏ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﯼ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ. . .
.
.
.
ﺭﺩ ﭘﺎﯼ ﺯﺭﺩ ﭘﺎﯾﯿﺰ/ﺑﺎﺯ ﻣﯿﻮﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻣﻪ
ﻗﻄﺮﻩ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﺩ ﺑﺎﺭﻭﻥ/ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭ ﮔﻮﻧﻪ
ﻫﺎﻣﻪ
ﺍﺑﺮﺍﯼ ﺳﯿﺎﻩ ﻏﺼﻪ/ﺁﺳﻤﻮﻧﻤﻮ ﭘﻮﺷﻮﻧﺪﻩ
ﺩﯾﮕﻪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ ﻧﺪﺍﺭﻡ/ﺩﺍﻍ ﺗﻮ ﺍﻭﻧﻢ
ﺳﻮﺯﻭﻧﺪﻩ. . .
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﺩﺭ ﺣﻠﻘﻪ ﯼ ﻏﻢ ﻫﺎ ﻧﺸﺴﺘﻪ/ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺑﺴﺘﻪ
ﻭ ﺳﺎﺯﻡ ﺷﮑﺴﺘﻪ
ﻭﺟﻮﺩﻡ ﭘﺮ ﺯ ﺷﻌﺮ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺳﺖ/ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ
ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻫﺎ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺳﺖ
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:16
ﺳﻼﻡ،ﺍﺯ ﺳﺮﺩ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﻣﯿﺸﻢ!
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﯾﻪ ﻗﻠﺐ ﯾﺦ ﺯﺩﻩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺍﺱ
ﺍﻡ ﺍﺱ ﮔﺮﻡ ﺷﻤﺎﺳﺖ!
.
.
.
ﺗﻮﯼ ﻣﻌﺒﺪ ﭼﺸﺎﺕ ﻫﺮﮐﯽ ﺩﺭ ﺯﺩ،ﺑﺎﺯ ﻧﮑﻦ!
ﭼﻮﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻓﻘﻂ ﺯﯾﺎﺭﺗﮕﺎﻩ ﻣﻨﻪ!
.
.
.
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺡ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ/ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻏﺼﻪ
ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺩﺍﺭﻡ
ﺑﻪ ﺗﻦ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻡ ﺯﺧﻢ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﺍﺭﻡ/ﺑﻪ ﺗﻮ
ﻭ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺗﻮ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﻗﻮﻝ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺎ ﻫﻢ
ﺑﻮﺩﻧﻪ
ﺩﺭﮎ ﻭ ﻫﻢ ﺭﺍ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ ﻭ ﺣﺲ ﺑﻪ ﻫﻢ
ﺭﺳﯿﺪﻧﻪ. . .
.
.
.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﻣﺮﻭﺯﻣﺎﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺩﺍ
ﮐﻨﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭ
ﻧﮕﺎﻫﯽ،ﯾﺎﺩﯼ،ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ،
ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻪ
ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﭼﻘﺪﺭ
ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻮﺩﯾﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:17
ﺩﻝ ﻣﻦ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﺍﺳﺖ،ﻏﺼﻪ ﺍﻡ ﺳﻨﮕﯿﻦ
ﺍﺳﺖ
ﮔﺮﭼﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻧﻔﺴﻢ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺍﺳﺖ
ﻣﯿﻞ ﮔﻞ ﺩﺭ ﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﺎﻝ ﻣﻦ ﺧﻮﻧﯿﻦ ﺍﺳﺖ
ﺍﺷﮏ ﻏﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﯾﺨﺖ،ﺭﺳﻢ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﯾﻦ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻧﺎﺯﻧﯿﻨﺎﻥ ﺭﺍ ﻭﻓﺎ ﻧﯿﺴﺖ/ﮔﻠﺴﺘﺎﻧﯽ
ﭼﻮ ﺑﺎﻍ ﺁﺷﻨﺎ ﻧﯿﺴﺖ
ﺍﮔﺮ ﺑﺮ ﭼﺮﺥ ﻫﻔﺘﻢ ﭘﺎ ﮔﺬﺍﺭﻡ/ﺩﻟﻢ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ
ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺕ ﺟﺪﺍ ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺳﻬﻢ ﮐﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ/ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺑﺎ ﺗﻮ
ﺑﻮﺩﻥ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ. . .
.
.
.
ﮐﺎﺵ ﻇﺎﻫﺮﻣﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺯﻏﺎﻝ ﺳﯿﺎﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ
ﺑﺎﻃﻨﻤﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮﺵ ﺳﻔﯿﺪ ﺑﻮﺩ. . .
.
.
.
ﺑﻠﺮﺯﯾﺪ ﮐﻮﻩ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻏﻢ،ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺭﺻﺪ
ﮐﺮﺩﻧﺪ/ﻣﯿﺎﻥ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ ﻣﻦ ﺣﺴﺪ
ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﺑﻐﺮﯾﺪ ﺭﻋﺪ ﻫﺎ ﺍﺯ ﺧﺸﻢ،ﺷﻬﺎﻣﺖ ﺧﺮﺩ ﺷﺪ،
ﭘﻮﺳﯿﺪ/ﻗﯿﺎﻣﺖ ﮐﺮﺩ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﻗﺘﯽ،ﺳﺘﺎﺭﻩ
ﻣﺎﻩ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ. . .
.
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:20
.
ﺩﻧﯿﺎﯼ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﻗﻔﺲ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺎﻫﯽ
ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﻭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻣﻌﺮﻓﺖ ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺑﭙﺬﯾﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﺎﺩ ﺗﻮﺍﻡ/ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮﺍﻡ
ﺩﺭ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﻧﺪﻫﺪ ﻫﯿﭻ ﮔﻠﯽ ﺑﻮﯼ ﺗﻮ ﺭﺍ/ﺗﻮ
ﮔﻞ ﺳﺮﺥ ﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺧﺎﺭ ﺗﻮﺍﻡ
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﺷﺐ ﻧﺨﻔﺘﻦ ﺗﺎ ﺳﺤﺮ/ﻋﺸﻖ
ﯾﻌﻨﯽ ﺳﺠﺪﻩ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﺮ. . .
.
.
.
ﮔﺮ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﺠﻮﯾﯽ ﺩﻟﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺠﻮﯼ
ﻭﺭﻧﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺠﻮﯾﯽ ﻭ ﻧﯿﺎﺑﯽ ﺑﺎﺯﻡ. . .
.
.
.
.ما به داغ عشق بازی ها نشستیم،اما هنوز چشم پروین با چشم خود چشمک پرانی میکند

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:23
ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!
ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!
ﭘﺖ!ﭘﺖ!ﭘﺖ!
ﭘﺖ!ﭘﺖ!
ﺍﯾﻦ ﺻﺪﺍﯼ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﻗﻠﺐ ﻣﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺭﯾﺖ،ﺑﻪ
ﭘﺖ ﭘﺖ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!!!
.
.
.
ﻧﻬﺎﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﻟﺖ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ،ﺩﺍﻧﻪ ﻋﺸﻖ/
ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺳﺮ ﺯﻧﺪ ﺟﻮﺍﻧﻪ ﻋﺸﻖ. . .
.
.
.
ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﻋﻤﺮ ﭘﺸﯿﻤﺎﻧﻢ ﮐﺮﺩ/
ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺮ ﻫﺮ ﮐﺲ ﻣﻦ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ
.
.
.
ﮐﺒﻮﺗﺮ ﻫﺎﯼ ﻗﻠﺒﻢ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻮﯾﺖ ﻣﯿﭙﺮﺍﻧﻢ،ﺷﺎﯾﺪ
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﯾﯿﻦ ﻣﺤﺒﺖ ﺑﯿﺎﻣﻮﺯﻧﺪ. . .
.
.
.
با یک فیلم به سراغت آمدم،ای کاش می ترسیدم از تو چرا که فیلم این بود،عاشق شدی نترس!!!

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:25
ﺍﺯ ﭘﺎﺳﺦ ﻣﻦ ﻣﻌﻠﻤﺎﻥ ﺁﺷﻔﺘﻨﺪ/ﺍﺯﺩﻫﺎﻧﺸﺎﻥ
ﻫﺮ ﭼﻪ ﺩﺭ ﺁﻣﺪ ﮔﻔﺘﻨﺪ
ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﻦ ﻣﻌﺘﻘﺪﻡ/ﺍﺯ ﺟﺎﺫﺑﻪ
ﺗﻮ،ﺳﯿﺐ ﻫﺎ ﻣﯿﺎﻓﺘﻨﺪ. . .
.
.
.
ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﺪﺍﺋﯽ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻣﺮﮒ،ﺩﻭﺳﺘﯽ
ﺭﺍﯾﮏ ﺭﻧﮓ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺭﻧﮓ،ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺭﻧﮕﺎﺭﻧﮓ،
ﺭﻧﮕﯿﻦ ﮐﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻫﻔﺖ ﺭﻧﮓ
ﺷﺎﭘﺮﮎ ﺭﺍ ﺻﺪ ﺭﻧﮓ،ﻭ ﻣﺮﺍ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺗﻮ
ﺁﻓﺮﯾﺪ. . .
.
.
.
ﻫﺮ ﺩﻭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﻮ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ،ﮔﺮ
ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ،ﯾﺎﺩﺕ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺭﻫﺎﺋﯽ/ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﻫﺎﺋﯽ
ﺗﻤﺎﻡ ﺗﺮﺱ ﻣﻦ ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ/ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺑﯿﻦ
ﻣﺎ ﺍﻓﺘﺪ ﺟﺪﺍﺋﯽ. . .
.
.
.
ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﻭﺭﻕ ﺑﺰﻥ،ﺷﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﯼ
ﺍﺯ ﺁﻥ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺑﺎﺷﯽ. .
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:26
.
ﻣﻦ ﻧﻪ ﺁﻧﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﮐﻪ ﺁﺳﺎﻥ ﺭﻓﺘﻢ ﺍﻧﺪﺭ ﺩﺍﻡ
ﻋﺸﻖ/ﺁﻓﺮﯾﻦ ﺑﺮ ﻓﺮﻁ ﺍﺳﺘﺎﺩﯼ ﺁﻥ ﺻﯿﺎﺩ
ﺑﺎﺩ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻮﺩﯼ ﻭ ﻣﻦ ﻗﺎﯾﻘﯽ ﺧﺮﺩ/ﮐﻪ ﻫﺮﺟﺎ
ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺍﻣﻮﺍﺟﺖ ﻣﺮﺍ ﺑﺮﺩ
ﺩﻟﻢ ﭘﺎﺭﻭ ﺯﻥ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﺑﻮﺩ/ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﻣﻮﺍﺝ
ﻋﺸﻘﺖ ﯾﮏ ﺷﺒﯽ ﻣﺮﺩ. . .
.
.
.
ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺷﻤﺎ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﻣﺎﺳﺖ!
)ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭ( !
.
.
.
ﺩﺭ ﺩﻟﯽ،ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺩﻭﺭﯼ ﺍﺭ ﻧﻈﺮ/ﺧﻮﺵ ﺗﺮ
ﺁﻥ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﺁﯾﯽ ﺯ ﺩﺭ
ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺧﻮﺵ ﺗﺮﯾﻦ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎﺩ/ﻫﺮ ﮐﺠﺎ
ﻫﺴﺘﯽ ﺧﺪﺍﯾﺖ ﯾﺎﺭ ﺑﺎﺩ. . .
.
.
.
ﺭﻭﯼ ﺑﺎﻍ ﺷﺎﻧﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺍﻧﺪﻭﻫﯽ
ﻧﺸﺴﺖ/ﺩﺭ ﺣﻤﻞ ﺑﺎﺭ ﻏﺼﻪ ﺍﺕ ﺑﺎ ﺷﻮﻕ
ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:27
ﻭﻗﺘﯽ ﻗﻠﺒﺖ ﮐﻮﻩ ﺁﺗﺸﻔﺸﺎﻥ ﺍﺳﺖ،ﭼﮕﻮﻧﻪ
ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﯼ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﮔﻞ ﺑﺮﻭﯾﺪ؟ . . .
.
.
.
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﺗﻮ ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺧﺎﻧﻪ
ﺩﺍﺭﯼ/ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ،ﺟﺎﻧﺎ ﺑﻪ ﻋﻬﺪ ﺧﻮﺩ
ﻭﻓﺎ ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﺳﻮﮔﻨﺪ ﺑﻪ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺖ ﻭ ﯾﻪ ﺭﯾﺰﺵ
ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ ﺍﺷﮑﻬﺎﯾﻢ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﯿﺎﻝ ﺗﻮ
ﺑﻮﺩﻥ
ﻧﯿﺰ ﻗﺎﻧﻌﻢ،ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﮕﯿﺮ ﮐﻪ
ﺧﯿﺎﻟﺖ،ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺟﻬﺎﻥ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﻣﻦ ﺩﺭ ﻃﻠﺐ ﺭﻭﯼ ﺗﻮ ﺍﯼ ﻣﻮﻧﺲ ﺟﺎﻥ/
ﺧﺎﮎ ﺭﺍﻫﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﻧﺴﯿﻢ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﻃﺮﺍﻭﺕ ﺑﻬﺎﺭﺍﻥ،ﺗﻮ ﺳﺨﺎﻭﺕ ﺯﻣﯿﻨﯽ/ﺩﺭ
ﮐﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻗﻠﺒﻢ،ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ،ﺗﻮ ﺑﻬﺘﺮﯾﻨﯽ. . .
.

S.A.B.E.R
12-01-2012, 10:27
.
ﻏﺮﺑﺖ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﺠﺎﯾﯽ ﻧﮕﯿﺮﻧﺪ
ﺧﺒﺮﺕ/ﺩﻭﺳﺖ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﺠﺎﯾﯽ
ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ﺧﺒﺮﺕ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﻣﺜﻞ ﻋﻄﺮ ﻓﺮﻭﺷﻪ،ﺍﮔﻪ
ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺯ ﻋﻄﺮﺵ ﺑﻬﺖ ﻧﺪﻩ،ﺑﻮﯼ ﻋﻄﺮﺵ
ﺑﻬﺖ ﻣﯿﺮﺳﻪ. . .
.
.
.
ﺁﻧﮑﻪ ﻣﯿﮕﻔﺖﻣﻨﻢ ﺑﻬﺮ ﺗﻮ ﻏﻢ ﺧﻮﺍﺭ ﺗﺮﯾﻦ/
ﭼﻪ ﺩﻝ ﺁﺯﺍﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﺷﺪ،ﭼﻪ ﺩﻝ ﺁﺯﺍﺭ ﺗﺮﯾﻦ. . .
.
.
.
ﺁﺗﺶ ﺯﺩﯼ ﺑﻪ ﺗﺎﺭ ﻭ ﭘﻮﺩﻡ ﺍﯼ ﻋﺸﻖ/ﺑﺮ
ﻫﺴﺘﯽ ﻭ ﺑﺮ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺍﯼ ﻋﺸﻖ
ﺳﺮ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻭ ﺑﯽ ﭼﺎﺭﻩ ﻭ ﺧﻮﺍﺭﻡ ﮐﺮﺩﯼ/ﻣﻦ
ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﮕﺮ ﭼﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﯼ ﻋﺸﻖ؟ . . .
.
.
.
ﺗﻮ ﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﺗﺮﯾﻦ ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ ﻣﻦ،ﺑﺨﻮﺍﻥ ﻏﻢ ﺭﺍ
ﺗﻮ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺧﯿﺴﻢ
ﺑﺪﺍﻥ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﯼ ﺯﺭﺩ ﺍﺯ ﺩﻭﺭﯼ ﺗﻮﺳﺖ،ﮐﻪ ﺳﺮ
ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺯﺩ ﺍﺯ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮ ﻣﻦ. . .
.
.

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 09:58
خدایا هرکس به یادم هست به یادش باش اگر کنارم نیست ، کنارش باش اگر تنهاست پناهش باش و اگر غم دارد غمخوارش باش . . .

اگر کسی گلی رو دوست داشته باشه که در کرورها و کرورها ستاره فقط یکی ازش هست برای احساس خوشبختی همینقدر بس است که نگاهی به آن همه ستاره بیندازه با خودش بگه "گل من یک جایی میان آن همه ستارست

هيچ لذتي بالاتر از دستاني كه گرماي قلبي مهربان را به تو هديه مي كند نيست واين شروع ايست بايك سلام

بزرگ ترین اقیانوس جهان (آرام) است ، پس آرام باش تا (بزرگ) باشی . . .

با تو بودم با تو تنها! تنها فقط از نگاه تو یعنی همه

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:01
هر چی نگاه می کنم دلخوشیها مال تو بود و دلتنگیها سهم من. حتی عشق هم عدالت رو زیر پا میذاره

در هوای عشق تو سوختم نامرد بخاری رو خاموش کن برای عشق تو آنقدر گریه کردم که چشمانم دیگر باز نمیشوند نامرد اینقدر پیاز پاک نکن

دلتنگـي، پيچيــده نيســت يک دل يک آسمان يــک بغــض و آرزوهــاي تـَـرک خـورده! به همين ســادگـي...!

تمام خاطراتم رو زیر و رو می کنم تا شاید ردی از دلتنگی تو پیدا کنم.

به لبخندی مرا از غم رهاکن مرا از بی کسی هایم جداکن اگر مردن سزای عاشقان است برای مردنم هرشب دعا کن

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:10
کاغذ ها و پاورقی ها... شعرهایی که با تردید می سوختند و قلمی که هر شب می رقصید یک آن! فریاد خواهم زد و یک دقیقه سکوت! برای پسری که عاشقانه هایش مُرد!

من و تنهایی و یک شمع روشن... خدایا نکند باد بیاید..

عطر تنت روی پیراهنم مانده! امروز بویـیدمش.! عمیق ِ عمیق؛ و با هر نفس بغضم را سـنگین تر کردم ؛ و به یاد آوردم که دیگر ، تنت سهم دیگری ست و غمت سهم من . . .!

ماهی ها چقدر اشتباه می کنند!قلاب علامت کدامین سوال است که بدان پاسخ می دهند؟

آزمون زندگی ما پر از قلاب هایست که وفتی اسیر طعمه اش میشویم تازه می فهمیم ماهی ها بی تقصیرند

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:14
دل من نرم تر از جنس حریر ، دلم از جنس بلور ، گر تو را قصد شکستن باشد ، سنگ بی انصافی ست ، یک تلنگر کافیست !

آوای باد انگار ، آوای خشکسالیست ، بگذار تا بگویم تقدیر لا ابالیست ، باید که عشق ورزید باید که مهربان بود ، زیرا که زنده ماندن ، هر لحظه احتمالیست . . .

میدونی هر بار پلک می زنی من نفس می کشم ، پس به کسی خیره نشو ، چون من خفه می شم

(نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار این حقیقت تا ابد جریان بیابد .

دم به دم ساعت به ساعت خواهمت / گر خوشم یا ناخوشم در هر دو حالت خواهمت
گر زبانم را به جرم خواستنت بیرون کشند / آن زمان ای مهربان من با اشاره خواهمت .

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:44
گاهی خدا درها و پنجره ها را قفل میکند،زیباست که فکر کنیم شاید بیرون طوفان سختی در راه است و خداوند با این کار از ما محافظت می کند…

دلم خوش بود که یارم با وفا بود / کمی از زندگیش از آن ما بود
ولی افسوس که فکر ما غلط بود / که زنگ تفریحش احساس ما بود . .

اين گناه من نيست كه تو از عاشقي فقط هم آغوشي را مي فهمي وبس

اون وقتی که گفتی: نمیخوامت ..آخه یکی بهتر از تورو پیدا کردم! زدم بسلامتیه اون وقتایی که... به 100 تا بهتر از تو گفتم: نمی خوامت چون خودم بهترینو دارم...

وقتی آمدم تنها بودی ... مرا به نام اولین عشق در قلبت جا دادی و چه عاشقانه شعرهایم را ستودی ولی حالا ...

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:49
باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت، با لب بسته نوشت،گرم وپررنگ نوشت، روی هر سنگ نوشت،تا بدانند همه، تا بخوانند همه، که اگر دوست نباشد دل نیست

همیشه غصه می آید همیشه غم فراوان است و همیشه چشمان صنوبرها به وسعت باران نمناک است .

خدایا ! میان این همه خستگی و دلتنگی به کدامین آرامش پناه باید برد ؟ دلم گرفته دلم عجیب گرفته

زمان به من آموخت که دست دادن معنى رفاقت نیست… بوسیدن قول ماندن نیست… و عشق ورزیدن ضمانت تنها شدن نیست

من تنها و غریب میون این همه تاریکی و غم میون این همه سردی نگاه عاشق و مجنونم ...

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:53
اول به نام عشق…دوم به نام تو… سوم به یاد مرگ… برلوح شیشه اى قلبت بنویس: یا تو و عشق ، یا من و مرگ!

نفسهای امروزم را تقدیمت میکنم تا به دوست داشتن دیروزم شک نکنی . . .

چه صفایی دارد سکوت عاشقانه شب نگاه در چشمهای گیرایت لبخند زیبای لبهایت و عطر باران .

خوشبختی رادر همین لحظه باور کن لحظه ای که دلی به یاد توست!

برای شکستن طلسم انتظار همه برگ های زرد پاییز را رنگ خواهم کرد !

Soheil.DVBHS
13-01-2012, 10:57
همراه نادیده ی من در تمام جاده های زندگی کنارم باش که این دنیا هیچ است و تو همه چیز…

هر گاه غنچه ها لبخند زنان می شکفند و پرستوهای عاشق بالهای خویش را به هم میرسانند و نغمه مهر و امید سر می دهند ، یاد تو در دل تنگ من غوغا می کند و دل من چون شاهین پر شکسته ای سر به سینه می کوبد .

تا زمین درگردش و تا آسمان در چرخش است یاد یاران ، چون شما بر قلب ما آرامش است . . .

هنگامی که حجم شب هایم از بوی تنهایی پر می شود من تو را در ابتدای جاده یقین به انتظار می نشینم ...

تا رسیدن به خدا یک قدم بیشتر راه نیست ، باید یک قدم روی هوای نفس پا گذاشت ، قدم بعدی پیش خداییم

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:51
.
ﺗﻮ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﺎ،ﻣﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭﻡ/ﺩﻝ ﺻﺒﺮﯼ
ﺗﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﻦ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﺑﻪ ﻗﺮﺑﻮﻥ ﺩﻝ ﺻﺒﺮﺕ ﺑﮕﺮﺩﻡ/ﺑﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ
ﺷﺮﯾﻔﺖ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻭ ﺧﺎﮎ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﻧﻪ ﮔﻠﯽ ﻫﺴﺖ ﻧﻪ
ﺩﺭﺧﺘﯽ/ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ
ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ. . .
.
.
.
ﺗﮏ ﮐﻞ ﻭﺍﺷﺪﻩ ﺍﯼ ﮔﻔﺖ ﺻﺒﺎ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ/
ﺑﻠﺒﻞ ﺁﻣﺪ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻥ ﮔﻔﺖ ﺻﺪﺍ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ
ﮔﻞ ﻭ ﺑﻠﺒﻞ ﺑﻨﺸﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﮐﻨﺎﺭ/ﺳﻨﺒﻞ ﺁﻣﺪ ﺑﯽ
ﻣﯿﺎﻥ ﮔﻔﺖﻭﻓﺎ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻏﺮﻕ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻣﯿﺸﻮﻡ ﺍﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﮔﺎﻩ ﮔﺎﻩ ﺗﻮ/
ﮐﺎﺵ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﻨﺎ ﮐﻨﻢ ﺩﺭ ﺣﻮﺍﻟﯽ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ. . .
.
.
.
ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺯﻧﻢ ﺳﻮﯼ ﺗﻮ ﭘﺮ/ﭼﻮﻥ
ﻣﺎﻩ ﺷﺒﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺳﺮ
ﺍﻧﺪﻭﻩ ﮐﻪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺷﺪﯼ ﺗﻨﮓ ﻏﺮﻭﺏ/
ﺍﻓﺴﻮﺱ ﮐﻪ ﻣﻬﺘﺎﺏ ﺷﺪﯼ ﻭﻗﺖ ﺳﺤﺮ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:53
ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎﺩﺗﻮ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﻡ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ/ﯾﺎﺩﯼ ﮐﻦ
ﮐﻪ ﯾﺎﺩ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﻤﻮﻧﻪ. . .
.
.
.
ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺸﻖ ﺷﮑﺴﺖ
ﺑﺨﻮﺭﯼ،ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺸﻘﯽ
ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﯼ. . .
.
.
.
ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﺪﺍﺭ،ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍﺋﯽ
ﻧﺒﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺯ ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﺳﯿﺐ ﻧﮑﻮﺳﺖ/
ﻧﺼﻔﺶ ﺭﺥ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﺳﺖ،ﻧﺼﻔﺶ ﺭﺥ
ﺩﻭﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺑﺎﺯ ﺁﻣﺪﻧﻢ ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺘﺖ ﺩﯾﺮ ﻧﺸﺪ/ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻣﮑﻦ
ﺩﻟﻢ ﺯ ﺗﻮ ﺳﯿﺮ ﻧﺸﺪ
ﯾﮏ ﻣﻮﯼ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﻧﻔﺮﻭﺷﻢ/ﺗﻮ ﺟﺎﻥ
ﻣﻨﯽ،ﮐﺴﯽ ﺯ ﺟﺎﻥ ﺳﯿﺮ ﻧﺸﺪ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:53
ﻣﻦ ﮐﻮﯾﺮ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﻧﻮﺋﯽ ﻧﻢ ﻧﻢ ﺑﺎﺭﻭﻥ/ﺩﻟﻢ
ﺑﺮﺍﺕ ﺗﻨﮓ ﺷﺪﻩ ﮐﺠﺎﺋﯽ ﺍﯼ ﻣﻬﺮﺑﻮﻥ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﺩﻧﯿﺎ،ﺳﺮ ﺯﻧﮓ
ﺍﻣﻼ،ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺒﺖ
ﺗﺸﺪﯾﺪ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﻢ ﺗﺎ ﻧﯿﻢ ﻧﻤﺮﻩ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﻫﺎ ﮐﻢ
ﻧﺸﻮﺩ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﻋﺎﺩﺕ ﺩﺍﺭﻡ/ﺑﻪ
ﺗﻮ ﻭ ﻃﺮﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﺍﺭﺍﺩﺕ ﺩﺍﺭﻡ
ﻋﻄﺶ ﺣﺴﺮﺕ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺭﺍ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ/
ﺍﺷﺘﯿﺎﻗﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﻭ ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ
ﺩﺍﺭﻡ
.
.
.
ﺳﮑﻮﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﺑﺮ ﻗﻠﺒﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﻣﯿﺰﺩﻡ ﻓﺮﯾﺎﺩ/
ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﻏﻢ ﺭﻓﺘﯽﻣﺮﺍ ﻫﺮﮔﺰ ﻣﺒﺮ ﺍﺯ
ﯾﺎﺩ. . .
.
.
.
ﻣﯽ ﻧﺎﻟﻢ ﺍﺯ ﺟﺪﺍﺋﯽ،ﺍﯼ ﻧﺎﺯﻧﯿﻦ ﮐﺠﺎﺋﯽ/
ﺳﻮﺯﻡ ﺯ ﻫﺠﺮﺕ ﺍﯼ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮐﺠﺎﺋﯽ
ﺩﺭ ﺑﺎﻍ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎ ﺩﯾﮕﺮ ﮔﻠﯽ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ/ﺩﺭ
ﺣﺴﺮﺕ ﮔﻞ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯼ ﺑﺎﻏﺒﺎﻥ ﮐﺠﺎﺋﯽ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:54
.
ﻫﺎﯼ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﮔﺎﻩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ
ﺍﺳﺖ
.
.
.
ﮔﺮﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﯽ ﻭﻟﯽ ﻫﺮ ﺩﻡ ﺯ
ﺷﻮﻗﺖ/ﺳﻤﺖ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﯾﻢ ﻭ ﻫﺮ ﺳﻮ
ﻧﮕﺎﻫﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
.
.
.
ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﻢ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﺍﻭﻥ
ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮕﺮﻭﻧﻮ
ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺟﺎﯼ ﺩﺳﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮ،
ﺩﺳﺖ ﻋﺸﻖ ﺩﯾﮕﺮﻭﻧﻮ
ﻻﯾﻖ ﻋﺸﻖ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﻮ ﻧﺒﻮﺩﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺩﻝ ﺳﭙﺮﺩﻥ ﺳﺨﺖ
ﺍﺳﺖ/ﺩﻝ ﺩﺍﺩﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻥ
ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ
ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﺳﺨﺖ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺍﻣﯿﺪ،ﺍﺷﮑﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﻮﻕ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ
ﻋﻤﯿﻖ ﺟﺎﺭﯼ ﺍﺳﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:54
.
ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﮔﯿﺮ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ
ﻣﻦ/ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺩﺭ ﻏﻢ ﻫﺠﺮﺍﻥ ﺗﻮ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺯﺩﻩ
ﺍﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻻ ﺗﺎ ﮐﯽ ﺍﺳﯿﺮ ﯾﺎﺩ ﯾﺎﺭﯼ،ﺯ ﻫﺠﺮ ﯾﺎﺭ ﺗﺎ ﮐﯽ
ﺩﺍﻏﺪﺍﺭﯼ
ﺑﮕﻮ ﺗﺎ ﮐﯽ ﺯ ﺷﻮﻕ ﺭﻭﯼ ﻟﯿﻠﯽ،ﭼﻮ ﻣﺠﻨﻮﻥ
ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻗﻠﺒﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ/ﺍﻣﺎ
ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ ﮐﻮﭼﮏ
ﺑﺎﺵ. . .
.
.
.
ﺟﺎﻧﻢ ﺯ ﻓﺮﺍﻕ،ﺭﻧﺞ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪ/ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ
ﺗﻮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﺯﺍﺭ ﮐﺸﯿﺪ
ﻣﺎ ﻫﻤﺴﻔﺮ ﺭﺍﻩ ﺩﺭﺍﺯﯼ ﺑﻮﺩﯾﻢ/ﺑﯿﻦ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ
ﺯﻣﺎﻧﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﮐﺸﯿﺪ. . .
.
.
.
ﺁﺭﻩ ﻣﻦ ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﺸﻢ ﺗﻮ
ﺩﯾﻮﻭﻧﻢ
ﺁﺭﻩ ﻣﻦ ﻗﻮﻝ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﺗﻬﺶ ﺑﺎﻫﺎﺕ
ﺑﻤﻮﻧﻢ
ﻭﻟﯽ ﭘﺲ ﺩﺍﺩﯼ ﻧﮕﺎﻣﻮ ﺯﯾﺮ ﺭﮔﺒﺎﺭ ﻏﺮﻭﺭﺕ
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﮐﻢ ﺷﮑﺴﺘﻢ،ﺧﻮﺏ ﻧﮕﺎﻡ ﮐﻨﯽ
ﻫﻤﻮﻧﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 09:58
ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﯾﺎﺩ ﻧﮕﺮﻓﺘﯽ ﺑﺪ
ﺑﺎﺷﯽ،ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺧﻮﺑﯽ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﺭﻭ ﺯﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺯﺩﻡ ﺑﺮﺍﺕ ﭘﯿﺎﻣﯽ/ﻓﻘﻂ
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻧﮕﯽ ﮐﻪ ﺑﯽ ﻣﺮﺍﻣﯽ!
.
.
.
ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻏﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼﭘﺲ
ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﻫﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ
ﮔﻔﺘﯽ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺑﺒﺎﺭﻡ ﻋﺸﻖ،ﺍﻣﺎ ﺷﻌﺮ
ﻏﺮﯾﺒﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ. . .
.
.
.
ﺩﺭﯾﺎﭼﻪ ﺩﻝ ﭘﺎﮎ ﻭ ﻧﺠﯿﺒﯽ ﺩﺍﺭﺩ/ﺑﻨﮕﺮ ﮐﻪ ﭼﻪ
ﺣﺎﻟﺖ ﻏﺮﯾﺒﯽ ﺩﺍﺭﺩ
ﺁﻥ ﻣﻮﺝ ﮐﻪ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺻﺨﺮﻩ ﻫﺎ ﻣﯿﮑﻮﺑﺪ/ﺑﺎ
ﻣﻦ ﭼﻪ ﺷﺒﺎﻫﺖ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺩﺍﺭﺩ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ،ﺯﻣﺎﻥ
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ.... . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:00
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﺍﺷﮑﯽ ﺑﯿﺶ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ،ﭘﺲ ﺑﮕﺬﺍﺭ
ﺑﺎ ﺍﺷﮏ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ. . .
.
.
.
ﮔﻠﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺗﻮ ﮔﻠﻬﺎ ﻏﺮﯾﺒﻪ/ﻧﻪ ﻧﺎﺭﻧﺠﻪ ﻭ ﻧﻪ
ﻟﯿﻤﻮ ﻭ ﻧﻪ ﺳﯿﺒﻪ
ﮔﻠﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﮐﺲ ﻧﻤﯿﺪﻡ،ﺧﺮﯾﺪﻡ
ﮔﻮﻫﺮﯼ ﻭ ﭘﺲ ﻧﻤﯿﺪﻡ. . .
.
.
.
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﻠﺦ ﺗﺮﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ
ﮐﻪ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺑﺎﻭﺭ
ﺩﺍﺷﺘﯽ. . .
.
.
.
ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻡ ﺩﻝ ﺑﻪ ﻧﮕﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻣﯿﺪﺍﻧﺪ/ﻧﻪ
ﻣﺤﺒﺖ،ﻧﻪ ﻣﺮﻭﺕ،ﻧﻪ ﻭﻓﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﺪ. . .
.
.
.
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﻠﺦ ﺗﺮﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ
ﮐﻪ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺑﺎﻭﺭ
ﺩﺍﺷﺘﯽ. . . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:01
ﮐﺎﺵ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﺭ ﻣﺤﺒﺖ ﺷﮏ ﻧﺒﻮﺩ/ﺗﮏ ﺳﻮﺍﺭ
ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺗﮏ ﻧﺒﻮﺩ
ﮐﺎﺵ ﺑﺮ ﻟﻮﺣﯽ ﮐﻪ ﺑﺮ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺩﻝ ﺍﺳﺖ/
ﻭﺍﮊﻩ ﺗﻠﺦ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺣﮏ ﻧﺒﻮﺩ. . .
.
.
.
ﭼﻪ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﻭ ﺟﻪ ﺩﯾﺪﻡ،ﻧﺸﻨﯿﺪﻡ ﻭ ﻧﺪﯾﺪﻡ/
ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ،ﺳﺘﻤﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ
ﮐﺸﯿﺪﻡ. . .
.
.
.
ﮔﻠﺖ ﺧﺸﮏ ﺷﺪ ﻭﻟﯽ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﻤﺮﺩﻩ/ﺯﻣﺎﻥ
ﺑﻮﯼ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺮﺩﻩ
ﺩﻟﻢ ﺧﻮﺵ ﺑﻮﺩ ﻣﯿﺂﯾﯽ ﯾﻪ ﺷﺐ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﺑﻢ/
ﻭﻟﯽ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻫﻪ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﻧﺒﺮﺩﻩ. . .
.
.
.
ﭼﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻟﺨﺮﺍﺷﯽ ﻭ ﻗﺘﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺟﺪﺍ
ﺷﯽ/ﻗﻠﺒﻢ ﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﺩﺳﺘﺖ ﮐﻪ ﻋﻤﺮﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ
ﺑﺎﺷﯽ
ﻭﻟﯽ ﺯﺩﯼ ﺷﮑﺴﺘﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﺑﻬﻮﻧﻪ/
ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺩﻝ ﺳﻨﮕﺖ ﺗﻮ ﺧﺎﻃﺮﻡ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﻣﻬﺘﺎﺑﯽ ﻋﺸﻖ،ﺭﻧﮓ ﺩﺭﯾﺎ
ﺩﺍﺭﯼ/ﻓﮑﺮ ﺍﻣﺮﻭﺯﺕ ﺑﺎﺵ،ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﻣﯽ
ﻧﮕﺮﯼ؟
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺍﯾﺴﺖ،ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﯿﺴﺖ،
ﻣﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯾﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:01
ﺩﻭ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﮐﺮﺩﻣﺖ ﻫﻤﻪ ﻋﻤﺮ،ﻧﺮﻭﺩ ﺗﺎ
ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﻡ
ﻧﮕﺎﻩ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮐﻪ ﺩﻝ ﺑﺮﺩﯼ،ﻧﮕﺎﻩ ﺍﺧﺮﯾﻦ ﮐﻪ
ﺟﺎﻥ ﺩﺍﺩﻡ. . .
.
.
.
ﺑﻪ ﭼﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﮐﻨﻢ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺁﻓﺎﻕ ﺗﻮ ﺭﺍ/ﻫﺮ
ﭼﻪ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﻣﻦ ﺁﻣﺪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﻮﺏ ﺗﺮﯼ. . .
.
.
.
ﯾﮏ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﻡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﻮﺳﺖ
ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ ﯾﺎ ﺑﺮﻭﯼ،ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺣﻤﺪ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ/ﺧﺎﻟﻖ ﻭ
ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻣﮑﺎﻥ
ﺁﻓﺮﯾﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻦ ﻭ ﺁﺳﻤﺎﻥ/ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻭ ﺟﻤﻠﻪ
ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺁﻥ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻫﺎﯼ ﺑﻠﻨﺪ،ﻋﺸﻖ
ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﭘﺮ ﺷﮑﻮﻩ ﻣﯽ ﺁﻓﺮﯾﻨﻨﺪ
ﮐﻪ ﺟﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭﺵ ﺁﺭﺯﻭﺋﯽ ﺷﻮﺭ ﺍﻧﮕﯿﺰ
ﺍﺳﺖ،ﺍﻣﺎ ﮐﺪﺍﻣﯿﻦ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺭﺍﺳﺘﯿﻦ
ﭼﻨﯿﻦ ﻣﻌﺸﻮﻗﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﻭ ﻓﻘﻂ
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺍﺳﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:03
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺯﺧﻤﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺧﻨﺠﺮ
ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﯿﻘﺎﻥ ﺧﻮﺭﺩﻥ
ﺍﺯ ﻣﻦ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪﯼ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ
ﻧﺘﻬﺎﺋﯽ. . .
.
.
.
ﻋﺎﺷﻘﻢ ﮐﺮﺩﯼ ﻭ ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ
ﺍﻧﺪ/ﻋﺎﻗﺒﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﯼ،ﺩﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ
ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺍﯼ؟! . . .
.
.
.
ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﮔﺮ ﺑﻪ ﺗﻤﻨﺎﯼ ﻭﺻﺎﻝ ﺗﻮ ﺧﻮﺷﻨﺪ/ﻣﺎ
ﺷﺒﻮ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻭﻋﺪﻩ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺧﻮﺷﯿﻢ. . .
.
.
.
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻣﺘﻬﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺴﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺪﻭﻧﻪ
ﻗﻠﺒﺶ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﯽ ﻣﯿﺰﻧﻪ. . .
.
.
.
ﺟﻬﺎﻥ ﺑﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺟﺎﻥ ﺍﺳﺖ/ﺻﻔﺎﯼ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﺳﺖ. . .

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:06
ﺑﯿﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻢ/ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﻣﺤﺒﺖ
ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻢ
ﺑﯿﺎ ﺑﻬﺮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍﯼ ﺩﻭﺳﺖ/ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ
ﻗﯿﻤﺖ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﺮﯾﻨﻢ ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻢ. . .
.
.
.
ﮔﺮﭼﻪ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻧﮑﻨﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﻪ ﭘﯿﺎﻣﯽ ﺷﺎﺩ،
ﺧﺎﻃﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﺳﺖ ﺧﺪﺍ ﯾﺎﺭﺵ ﺑﺎﺩ. . .
.
.
.
ﺍﻟﻒ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﺯﻝ ﺁﻏﺎﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ/ﺏ ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ
ﺭﺍ ﺍﻋﺠﺎﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺍﺑﺮ ﺑﺎﺭﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﻣﯿﮕﻔﺖ:ﻣﻦ ﻧﺒﺎﺭﻡ ﺗﻮ ﮐﺠﺎ
ﺩﺭﯾﺎﺋﯽ؟
ﺩﺭﯾﺎ ﺩﺭ ﺩﻟﺶ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺎﻥ ﮔﻔﺖ:ﮐﻪ ﺍﯼ ﺍﺑﺮ
ﺑﺎﺭﻧﺪﻩ ﺗﻮ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﺯ ﻣﺎﯾﯽ. . .
.
.
.
ﺷﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﮔﺮ ﺗﮑﯿﻪ ﮔﺎﻩ ﺍﺷﮏ
ﻫﺎﺳﺖ/ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﺑﺮ ﺷﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﺍﺷﮑﯽ
ﻧﻤﯿﺮﯾﺰﺩ ﮐﺴﯽ
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 10:07
.
ﺑﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻭ ﺑﯽ ﻋﺎﻃﻔﻪ ﺑﻮﺩﻥ،ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺭﺍ
ﺍﺯ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﺪ
ﺍﻣﯿﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﺑﺎﺷﯿﻢ،ﻧﻪ ﺍﺳﯿﺮ ﺁﻥ. . .
.
.
.
ﮐﺎﺷﮑﯽ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﭘﺮ ﻧﺪﺍﺷﺖ،ﺍﺯ ﭘﺮﯾﺪﻥ ﺧﺒﺮ
ﻧﺪﺍﺷﺖ
ﺩﺭﺧﺖ ﺑﺎﻍ ﺁﺭﺯﻭﺵ،ﺩﻏﺪﻏﻪ ﺗﺒﺮ ﻧﺪﺍﺷﺖ. . .
.
.
.
ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭﻭﻍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺑﺎﺷﺪ،
ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺟﺎﺭﯼ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺷﮏ ﺑﺮ ﺩﯾﺪﮔﺎﻥ
ﻣﻌﺼﻮﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﺧﺪﺍ ﯾﺎﺭﺗﻪ/ﺍﻭﻥ ﻣﻬﺮﺑﻮﻥ
ﮔﻞ،ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﺗﻪ. . .
.
.
.
ﺑﯿﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﯿﻢ،ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﮐﺴﯽ
ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﺪ. . .
.

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 16:32
فرصت تمام گشت و به پایان رسید عشق/من همچنان به ذکر تو گریانم

گر بوی تو را باد به منزل برساند...جانم به لب آرد...ورنه ز وجودم اثری هیچ نماند...جز گرد و غبارم

چشم هايت را نبند........دل كه مي سوزاني....دودش را هم بايد تحمل كني.....

اینجا زمین است ، مطمئن باش که یک روز دوباره همدیگر را مبینیم ...!!!

خدایا چراروزگارم برخلاف ارزوهایم می گذرد؟!!!......

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 16:38
دیدن عکست تمام سهم من است .. از "تو " . آن را هم جیره بندی کردِه ام ... تا مبادا ، توقُعش زیاد شود!! دل است دیگر ... ممکن است فردا خودَت را از من بخواهد!

دلم پُر است ... پُرِ پُرِ پُر ... آنقـدر که گاهی اضافه اش از چشمانم می چکد.... !

آرزو می کنم برایت بهترین هایی راکه هیچکس برایم آرزو نکرد

بوسه ابتکاریست از طبیعت برای زمانی که احساس در کلام نمی گنجد

حکايت باران بي امان است.. اين گونه که من.. دوستت مي دارم ..شوريده وار و پريشان باريدن....

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 16:43
خدا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن

برای نبودن که همیشه لازم نیست راه دوری رفته باشی . میتوانی همین جا پشت تمـــام ِ بغضهایت ، گم شده باشی.

آرزو کردم رها گردد دلم از عشق تو ... ای تمام آرزوهایم رهایت می کنم . . !

خدامگه نگفتی که تو دنیا هوای عاشقارو زیاد داری پس چرامنو تنها گذاشتی

اگر دوست-داشتن ِ تو را فریاد بزنم ... تاب نمی آورد این کوه مقابل . . !

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 16:50
آواز بلبل امروز.. آواز هر روزی نیست ...دیروز برای گل می خواند... امروز به یاد گل .

همدمم نیست......خیالی نیست ....میمانم با همین تنهائی ........!

دلم را هرس می کنم .... تا برای با تو بودن جوانه بزند ...‏ خدا را چه دیدی شاید ..بهار امسال در زمستان بود . . !

وقتی بهت فکر میکنم٬اتاقم بوی عطر تو رو میگیره

از همان روز اول که آمدی بوی رفتن میدادی !!! نگو نه ، که دسته چمدانت را محکم تر از دستان من گرفته بودی

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 16:57
نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن

رابطه اي كه توش اعتماد نيست مثله ماشينيه كه توش بنزين نيست .تا هر وقت بخواي مي توني توش بموني،ولي تو رو به جايي نمي رسونه.

من با سایه‌ام می روم تنها سایه مرا همراهی می‌کند تنها با او در کوچه های تنهایی...

بگذار .. توی همین یک جمله .. دوباره عاشق هم باشیم ! من نامت را صدا می کنم !... تو بگو جانم . . .!

به من نگاه نمیکنی...به من که دیونت شدم...من که با بارون نگات...بدجوری هق هق میکنم....

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 17:10
یه وقتی شانه هات بالش من بود و تکیه گاه من. اما بالش خودم را دوست دارم خوب می دانم که بالش تو تکیه گاه سرهای زیادی بوده است

زندگی آزاد از تضاد هاست. تمامی تضاد ها مکمل یکدیگرند. راست بدان که روز و شب مکمل یکدیگرند، زندگی و مرگ نیز چنین اند!

وقتی جایی هستی که میشود رو در رو در چشمانت نگریست , من درست جایی هستم که با یک اخم از هم فرو میپاشم ....

این روزا تموم آرزوم شده نگاه تو...این روزا شدم دیونه تو...مگه نه اینکه گفتی همیشه هستی.....ببخش اگه محبت و از تو گدایی میکنم

پرسید: چرا اینقدر سیگار؟ . . . گفت: اولین بار توی مه دیده بودمش

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 17:11
یه وقتی شانه هات بالش من بود و تکیه گاه من. اما بالش خودم را دوست دارم خوب می دانم که بالش تو تکیه گاه سرهای زیادی بوده است

زندگی آزاد از تضاد هاست. تمامی تضاد ها مکمل یکدیگرند. راست بدان که روز و شب مکمل یکدیگرند، زندگی و مرگ نیز چنین اند!

وقتی جایی هستی که میشود رو در رو در چشمانت نگریست , من درست جایی هستم که با یک اخم از هم فرو میپاشم ....

این روزا تموم آرزوم شده نگاه تو...این روزا شدم دیونه تو...مگه نه اینکه گفتی همیشه هستی.....ببخش اگه محبت و از تو گدایی میکنم

پرسید: چرا اینقدر سیگار؟ . . . گفت: اولین بار توی مه دیده بودمش

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 17:16
حوصله ی لبهای نا آشنا را ندارم دیگر هیچ مزه ای دلچسب نخواهد بود چرا که من ، تمام حسّ چشایی ام را روی لبانش جا گذاشتم

دستمو بگیر...ببر یه گوشه نوازشم کن....محتاج شدم به تموم نگاهت

دلــــــــــــم از دست من خسته است...!

وقتي کسي را عاشقانه مي نگري در او غرق شو.چون او منحصر به فرد مي گردد و از آنجايي که عشق ناتوان و عاجز است اکسير عشق در تو لانه مي کندو در تو مينشيند.

به نوايي خواهم نواخت که نواي تو باشه به صدايي خواهم شنيد که صداي توباشه

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 17:19
عشق آن ساحر؛ آن افسونگری است که از چيزهای بی ارزش شور و شادی می آفريند.

عشق پگاه افسونگر تمامی دلهاست

به نگاهي خواهم نگريست که نگاه تو باشه تو زيبايي به زيبايي ماه تو شب مهتابي وتو درخشش خورشيد تو دشت پر ازگل

ای عزیز ..... وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم

گويند سلام طلايي ترين کليد براي صعود به تالار آشنايي هاست پس صميمي ترين سلام تقديم شماباد

Soheil.DVBHS
14-01-2012, 17:23
لم تنگ است دلم تنگ است دلم اندازه حجم قفس تنگ است سکوت از کوچه لبریز است صدایم خیس و بارانی است نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانی است

ساکت که بمانی، می رود به حساب جواب نداشتنت عمراً بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری

بعضی "ضربه ها" نمی بره.. زخم نمیکنه.. حتّی خراش هم نمیندازه ! فقط "دردت" میاد.. اونقدر که نفست رو "بند" میاره !!

هر وقت از تنهایی لذت نمی برید ازدواج کنید آن وقت حتما از تنهایی لذت می برین

هی غریـبه نگاه کن مرا ... نگـاه تو خوب است ... و بخوان ... باز هم ... بخوان غصه های دلم را غمم را

S.A.B.E.R
14-01-2012, 18:34
<<<———<<
ﺍﯾﻦ ﺗﯿﺮ ﺑﺨﻮﺭﻩ ﺗﻮ ﻗﻠﺐ ﺑﺪ ﺧﻮﺍﻫﺎﺕ!
.
.
.
ﺩﻟﺒﺮﻡ ﺩﺭ ﻣﺬﻫﺐ ﻣﺎ ﺑﯽ ﻭﻓﺎﺋﯽ ﮐﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ/
ﺷﻤﻊ ﺍﮔﺮﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺳﺤﺮ ﺑﯿﺪﺍﺭ
ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﻭﻗﺖ ﺭﻓﺘﻦ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ
ﺗﻮ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ ﺗﺎ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺣﺴﺮﺕ ﺩﯾﺪﺍﺭﺕ
ﻧﻤﺎﻧﻢ. . .
.
.
.
ﺗﺎ ﺑﻪ ﻗﻠﻪ ﻋﺸﻖ ﺻﻌﻮﺩ ﻧﮑﻨﯽ،ﺩﺍﻣﻨﻪ ﺩﻭﺳﺖ
ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﺖ ﻧﺨﻮﺍﻫﯽ ﺩﯾﺪ. . .
.
.
.
ﺳﮑﻮﺕ ﺳﺮﺩ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎ ﺗﻨﻢ ﺭﺍ ﻣﯿﻠﺮﺯﺍﻧﺪ،ﺑﻪ
ﯾﺎﺩ ﺭﻭﺯ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﻡ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 18:35
ﭼﺸﻤﺎﻡ ﻏﺮﻕ ﺍﺷﮏ،ﺩﻟﻢ ﻏﺮﻕ ﺧﻮﻥ،ﺗﻮ
ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﺩﺭﯾﺎﺋﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺠﻮﺷﺪ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ
ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻮ. . .
.
.
.
ﺩﻟﺘﻨﮕﻢ ﻭ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ،ﺑﯽ
ﺭﻧﮓ ﺭﺧﺖ ﺯﻣﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﺎ ﮐﺪﻭﻡ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ/ﺗﺎ ﮐﺠﺎ ﯼ
ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ
ﻣﮕﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺩﻝ ﺑﺮﯾﺪ ﻭ ﺩﻝ ﮐﻨﺪ/ﺑﮕﻮ
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ. . .
.
.
.
ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﮔﺮﯾﺴﺘﻢ/ﺗﺎ ﮐﺴﯽ
ﻧﺪﺍﻧﺪ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﮐﯿﺴﺘﻢ. . .
.
.
.
ﺗﺎ ﺗﻮﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻫﻞ ﺩﺭﺩ ﺑﺎﺵ/ﯾﺎ
ﻣﺒﺮ ﻧﺎﻣﯽ ﺯ ﻣﺮﺩﯼ ﯾﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻣﺮﺩ ﺑﺎﺵ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 18:37
ﺍﯼ ﻣﺎﻩ ﮐﻪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﺳﺖ/ﺑﻪ ﮔﻠﻢ ﺑﮕﻮ
ﮐﻪ ﯾﺎﺭ ﺩﻟﺪﺍﺭﺕ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﺒﺴﻢ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻥ ﺧﺮﯾﺪ ﻧﻪ ﺑﻪ ﮔﺪﺍﺋﯽ،ﻧﻪ ﺑﻪ
ﺯﻭﺭ ﺳﺘﺎﻧﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺩﺯﺩﯾﺪ. . .
.
.
.
ﺣﮑﺎﯾﺖ ﻣﺎ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ،ﺣﮑﺎﯾﺖ ﺩﺭﺧﺘﻪ،ﺩﺭﺧﺘﯽ
ﮐﻪ ﺑﻪ ﺳﺎﻗﻪ ﻭ ﺭﯾﺸﻪ ﻫﺎﺵ ﻣﯿﻨﺎﺯﻩ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺩ ﺑﻮﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺒﺮﺩﻡ ﮐﻪ
ﺑﻔﻬﻤﻪ ﮐﻪ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ. . .
.
.
.
ﭘﯿﺎﻣﺖ ﺯﯾﺒﺎ،ﻣﺮﺍﻣﺖ ﺑﯽ ﻫﻤﺘﺎ،ﺩﻭﺳﺘﯿﻤﻮﻥ
ﭘﺎ ﺑﺮ ﺟﺎ،ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺗﻢ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ

S.A.B.E.R
14-01-2012, 18:38
ﺁﻥ ﮐﻪ ﺩﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦﺑﻪ ﻣﺎ ﺩﺍﺩ/
ﮐﺎﺵ ﺻﺒﺮﯼ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭﯼ ﻫﺎ ﻣﯿﺪﺍﺩ. . .
.
.
.
ﺁﻥ ﺟﺎ ﮐﻪﭼﺸﻤﺎﻥﻣﺸﺘﺎﻗﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺍﺷﮏ
ﻣﯿﺮﯾﺰﺩ،ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺭﻧﺞ ﮐﺸﯿﺪﻧﺶ ﻣﯽ
ﺍﺭﺯﺩ. . .
.
.
.
ﺻﻔﺎﯼ ﺍﺷﮏ ﺁﻫﻢ ﺩﺍﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﺸﻖ/ﺩﻝ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ
ﮔﻨﺎﻫﻢﺩﺍﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﺸﻖ
ﺩﻭ ﭼﺸﻤﻮﻧﺖ ﯾﻪﺷﺐﺁﺗﺶ ﺑﻪ ﺟﻮﻥ ﺯﺩ/
ﺧﯿﺎﻝ ﮐﺮﺩﻡ ﭘﻨﺎﻫﻢ ﺩﺍﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﺸﻖ. . .
.
.
.
ﺁﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﺯ ﻣﺎ ﺩﻭﺭ،ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺩﻝ ﻭﺟﺎﻧﻨﺪ/
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮔﺮﺍﻣﯽﺗﺮ ﺍﺯ ﺁﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﻨﺪ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺘﯽﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﮐﻮﯾﺮ ﺁﻣﻮﺧﺖ،ﮐﻪ ﺑﻪ
ﻋﺸﻖ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ،ﺍﺯ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﮔﺬﺷﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 18:44
ﺁﻥ ﮐﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﯽ ﺟﺮﻡ ﻭ ﮔﻨﻪ ﺯﯾﺴﺖ؟ﺑﮕﻮ/
ﺑﯽ ﺟﺮﻡ ﻭ ﮔﻨﻪ ﺩﺭﺟﻬﺎﻥﮐﯿﺴﺖ؟ﺑﮕﻮ
ﺑﮕﻮ ﻣﻦ ﺑﺪ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺗﻮ ﺑﺪ ﻣﮑﺎﻓﺎﺕ ﮐﻨﯽ/ﭘﺲ
ﻓﺮﻕ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ ﭼﯿﺴﺖ؟ﺑﮕﻮ. . .
.
.
.
ﭼﻨﺎﻥﻋﺎﺷﻖ،ﭼﻨﺎﻥ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺣﺎﻟﻢ/ﮐﻪ
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻭ ﺍﺯ ﺩﻝ ﺑﻨﺎﻟﻢ
ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﺣﺎﻟﯿﻢ/ﯾﻪ ﺭﻧﮕﻢ،
ﺻﺎﺩﻗﻢ،ﺻﺎﻓﻢ،ﺯﻻﻟﻢ. . .
.
.
.
ﺟﺰ ﻧﻘﺶ ﺗﻮ ﺩﺭﻧﻈﺮ ﻧﯿﺎﻣﺪﻣﺎ ﺭﺍ/ﺟﺰ ﮐﻮﯼ
ﺗﻮ ﺭﻫﮕﺬﺭ ﻧﯿﺎﻣﺪ ﻣﺎ ﺭﺍ
ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﭼﻪ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﺩﺭﻋﻬﺪﺕ/
ﺣﻘﺎ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺩﺭ ﻧﯿﺎﻣﺪ ﻣﺎ ﺭﺍ
.
.
.
ﻣﯿﺮﻭﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻭﺍﻓﺴﺮﺩﻩﻭ ﺯﺍﺭ،ﺳﻮﯼ
ﻣﻨﺰﻟﮕﻪ ﻭﯾﺮﺍﻧﻪ ﺧﻮﯾﺶ
ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻣﯿﺒﺮﻡ ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﺷﻤﺎ،ﺩﻝ ﺷﻮﺭﯾﺪﻩ ﻭ
ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺧﻮﯾﺶ. . .
.
.
.
ﺩﻟﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺭﺁﺗﺶﺧﺎﻧﻪ ﮐﺮﺩﻩ،ﻣﯿﺎﻥ ﺷﻌﻠﻪ
ﻫﺎ ﮐﺎﺷﺎﻧﻪ ﮐﺮﺩﻩ
ﺩﻟﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻮﻕ ﻭﺻﺎﻟﺖ/ﻭﺟﻮﺩﻡﺭﺍ ﺯ
ﻏﻢ ﻭﯾﺮﺍﻧﻪ ﮐﺮﺩﻩ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:02
ﻋﺸﻖ ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺑﻪﺳﺮﺍﻍﺩﻝ ﻣﻦ/ﺷﺐ
ﻫﺠﺮﺍﻥ ﻧﮑﻨﺪ ﻗﺼﺪ ﺩﻝ ﺁﺯﺍﺭﯼ ﻣﻦ
.
.
.
ﺗﻮ ﺁﺳﻤﻮﻥﻗﻠﺒﻢ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ/ﯾﻪ
ﻟﺤﻈﻪ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺁﺧﺮ ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﻪ. . .
.
.
.
ﺗﺒﺴﻢ ﻋﺸﻖ،ﮔﻮﺷﻪ ﺍﯼﺍﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﺧﺪﺍﺳﺖ،ﺑﻪ
ﻧﮕﺎﻩ ﺍﻭ ﻣﯿﺴﭙﺎﺭﻣﺖ. . .
.
.
.
ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺍﮔﻪ ﯾﻪﺭﻭﺯﭘﺎﺩﺷﺎﻩﺑﺸﻢ،
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺁﺭﺯﻭﻡ ﭼﯿﻪ؟!
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺸﯽ ﺗﺎﺝ ﺳﺮﻡ!
.
.
.
ﺗﻮ ﺗﻤﺎﻡ ﻃﻮﻝ ﺟﺎﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﻓﻖﺑﺮﺍﺑﺮﻡﺑﻮﺩ/
ﻓﮑﺮ ﺗﻮ ﺗﻮﺷﻪ ﺭﺍﻩ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﻫﻤﺴﻔﺮﻡ
ﺑﻮﺩ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:06
.
ﺍﻭﻟﯿﻦﺟﻠﺴﻪﻋﺸﻘﺎﻥ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻧﻤﯿﺸﻪ!ﭼﻮﻥ
ﻋﺸﻘﻢ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ!
.
.
.
ﻧﯿﺴﺘﯽ ﺗﺎ ﺑﻪﻫﻮﺍﯾﺖ ﻧﻔﺴﯽﺗﺎﺯﻩ ﮐﻨﻢ/ﺭﻭ
ﺑﺮﻭﯾﺖ ﺑﻨﺸﯿﻨﻢ ﻋﻤﺮﯼ ﺗﺎﺯﻩ ﮐﻨﻢ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯽﭘﺮﯾﺸﻮﻥﺷﺪ ﺧﯿﺎﻟﻢ/ﻫﻤﻪ
ﮔﻔﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺣﺎﻟﻢ
ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺩﺭ ﻓﮑﺮ ﺷﻔﺎﻧﯿﺴﺖ/
ﮐﻪ ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻣﺎ ﺑﯽ ﻭﻓﺎ ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﺳﺎﺭﺑﺎﻥﻋﺎﺷﻘﯽﺩﺭ ﮐﻮﯼ ﻋﻬﺪ ﻭ ﺩﻟﺒﺮﯼ/
ﺧﻮﺑﺎﻥ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﯾﺪﻩ ﺍﻡ،ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﭼﯿﺰ
ﺩﯾﮕﺮﯼ. .
.
.
.
.
ﻧﺎﺯﻧﯿﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮐﺲﻧﯿﺴﺖﮐﻪ ﯾﺎﺩﺵ ﺑﮑﻨﻢ/
ﺳﺮ ﻭ ﺩﻝ ﻋﺎﺷﻖ ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺑﮑﻨﻢ
ﺗﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﻫﺴﺖ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﺍﯼ
ﺩﻭﺳﺖ/ﺗﻮ ﻋﺰﯾﺰﯼ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﺑﻪ ﻓﺪﺍﯾﺶ
ﺑﮑﻨﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:09
ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﻫﺪﯾﻪ ﺍﻡ ﻗﻠﺒﯽ ﺍﺳﺖ
ﮐﻪ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺗﭙﯿﺪ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡﺯﻧﺪﮔﯽﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﭼﺎﻗﻮ!
ﻧﻪ ﭼﺎﻗﻮﺋﯽ ﮐﻪ ﻫﻨﺪﻭﺍﻧﻪ ﺭﻭ ﻣﺒﺮﻩ،ﭼﺎﻗﻮﺋﯽ
ﮐﻪ ﻗﺴﻤﺘﯽ ﺍﺯ ﺍﻗﺒﺎﻟﻢ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﺑﺮﯾﺪﻩ ﻣﯿﺸﻪ!
.
.
.
ﺟﺰ ﺧﺪﺍ ﮐﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪ ﻣﻬﺮﺵ ﺑﺎﺷﯿﻢ/
ﺭﺣﻤﺖ ﺍﻭﺳﺖ ﮐﻪ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﭘﻨﺎﻩ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮﺳﺖ
.
.
.
ﻫﻤﯿﺸﻪﺑﺎ ﻣﻦ ﺑﻤﺎﻥ،ﺑﺎ ﻣﻦ ﺍﯼ ﻓﺼﻞ ﻧﺎ
ﺗﻤﺎﻡ/ﺑﺎ ﻣﻦ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻋﺎﺷﻘﻢ ﺭﻧﮕﯿﻦ
ﮐﻤﺎﻥ
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺳﺎﯾﻪ ﺑﯽﺑﻬﺎﺭﻩ،ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻪ
ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭﻩ
ﺍﮔﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﻗﻠﺐ ﺑﺸﮑﺎﻑ،ﺑﺒﯿﻦ ﺑﯽ ﺗﻮ
ﺩﻝ ﻣﺎ ﺩﺭ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﻪ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:10
ﯾﺎﺭ ﺩﻝ ﺁﺯﺍﺭ ﻣﻦ ﻭﻓﺎﻧﺸﻨﺎﺳﺪ/ﺭﺍﺳﺘﯽ ﻋﺠﺐ
ﻧﻌﻤﺘﯽ ﺍﺳﺖ ﯾﺎﺭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ. . .
.
.
.
ﺍﺗﻞ ﻣﺘﻞ ﯾﻪﮔﻠﺪﻭﻥ،ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ!
ﮔﻞ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ!ﺷﻤﺎ ﺑﺸﯿﺪ ﮔﻞ ﺍﻭﻥ!
.
.
.
ﻣﺪﺗﯽ ﻣﯿﮕﺬﺭﺩ ﺍﺯ ﺗﻮﻧﺪﺍﺭﻡﺧﺒﺮﯼ/ﻣﮕﺮ ﺍﯾﻦ
ﺩﻭﺭﯼ ﻣﻦ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺍﺛﺮﯼ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﮔﺮﺍﻧﻤﺎﯾﻪ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﺛﺮﯼ،ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻗﺎﺏ ﺗﻮ
ﺏﺍﺷﻢﮐﺎﻓﯽ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻮﯼ ﮐﻠﺒﻪ ﺗﻮ ﺑﯿﺸﻪ،ﺭﻭ ﺑﺨﺎﺭ ﮔﺮﻡﺷﯿﺸﻪ/
ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﻢ،ﺍﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺗﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:23
ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﺩﻟﺖ ﺍﺯ ﺩﻝ ﺗﻨﮕﻢ ﮔﺬﺭﯼﺩﺍﺷﺖ/ﺍﯼ
ﮐﺎﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﻮ ﻧﻈﺮﯼ ﺩﺍﺷﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻨﻬﺎ ﺗﺮﯾﻦ ﺁﺩﻡﺩﻧﯿﺎ ﮐﺴﯽﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﻟﺶ
ﺯﻧﺪﺍﻧﯽ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺑﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪﺕ ﻣﯿﻼﺩ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ،
ﺳﺠﺪﻩﺷﮑﺮ ﺑﻪ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ
ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻫﺪﯾﻪ ﺩﺍﺩ. . .
.
.
.
ﺍﺯ ﻫﺮ ﮐﺲ ﻣﺤﺒﺖﺧﻮﺍﺳﺘﯿﻢﺑﺮ ﺳﺮﻣﺎﻥ ﻣﻨﺖ
ﮔﺬﺍﺷﺖ
ﺣﯿﻒ ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﺎﺭ ﭘﺎ
ﮔﺬﺍﺷﺖ. . .
.
.
.
ﮐﺎﺳﻪ ﻫﻔﺖﺁﺳﻤﺎﻥ ﮔﺮﺑﺸﮑﻨﺪﻓﮑﺮﺵ
ﻧﺒﺎﺷﺪ
ﻇﺮﻑ ﺩﻝ ﮔﺮ ﺑﺸﮑﻨﺪ ﻭﺍﻧﮕﻪ ﻗﯿﺎﻣﺖ
ﻣﯿﺸﻮﺩ. . .
....

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:36
ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﺩﻧﯿﺎﺍﺭﺯﺵ ﻧﺪﺍﺭﻩ،ﻣﮕﻪ
ﻣﯿﺸﻪ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﯽ ﺍﺭﺯﺵ
ﺑﺎﺷﻪ؟!!
.
.
.
ﺻﺪ ﺑﻬﺎﺭﺍﻧﻢﺑﯽ ﺗﻮ،ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﯾﮏ
ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﻢ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻣﺜﻞ ﮐﺒﺮﯾﺖ ﮐﺸﯿﺪﻥ ﺩﺭ ﺑﺎﺩ ﺩﯾﺪﻧﺖ ﺩﺷﻮﺍﺭ
ﺍﺳﺖ/ﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻋﺸﻖ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ
ﻣﯿﮑﺸﻢ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺩﺍﻧﻪ ﮐﺒﺮﯾﺘﻢ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺎﺩ،ﻫﺮ
ﭼﻪ ﺑﺎﺩﺍ ﺑﺎﺩ. . .
.
.
.
ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﮐﺴﯽ ﺗﻮﻧﺴﺖ ﺍﺳﻤﺘﻮ ﺑﺎ ﯾﺦ ﺭﻭﯼ
ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﺑﻨﻮﯾﺴﻪ
ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ!
.
.
.
ﺍﯼ ﻣﺎﯾﻪ ﺍﺻﻞﺷﺎﺩﻣﺎﻧﯽﻏﻢ ﺗﻮ/ﺧﻮﺵ ﺗﺮ ﺯ
ﺣﯿﺎﺕ ﺟﺎﻭﺩﺍﻧﯽ ﻏﻢ ﺗﻮ
ﺍﺯ ﺣﺴﻦ ﺗﻮ ﺭﺍﺯ ﻫﺎ ﺑﻪ ﮔﻮﺵ ﺩﻝ ﻣﻦ/ﮔﻮﯾﺪ
ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﯽ ﺯﺑﺎﻧﯽ ﻏﻢ ﺗﻮ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:39
.
ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﺎﺩ ﺗﻮ ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺗﺐ ﻣﯿﺴﻮﺯﻡ/ﯾﺎﺩ
ﻣﻦ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺕ ﻫﻤﻪ ﺷﺐ ﻣﯿﺴﻮﺯﻡ. . .
.
.
.
ﭼﻪ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ﭼﻬﺮﻩ ﺯﺭﺩ ﻣﻦ ﻧﻈﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺪﺍ
ﮐﻨﯽ/ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﮐﻨﯽ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺩ ﻣﻦ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ
ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﻭﺍ ﮐﻨﯽ
.
.
.
ﭼﻘﺪﺭ ﺭﻭﺡ،ﻣﺤﺘﺎﺝ ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ
ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺒﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺩﻟﯽ ﺭﺍ ﻧﺸﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ
ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﻣﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺧﺪﺍ
ﺑﺎﺷﺪ
ﺍﺯ ﮐﻤﮑﯽ ﺩﺭﯾﻎ ﻣﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﮐﻠﯿﺪ ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺎﺷﺪ
ﺳﺮ ﻧﻤﺎﺯ ﺍﻭﻝ ﻭﻗﺖ ﺣﺎﻇﺮ ﺷﻮ،ﺷﺎﯾﺪ ﺁﺧﺮﯾﻦ
ﺩﯾﺪﺍﺭﺕ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ. . .
.
.
.
ﻧﺮﺳﺪ ﺩﺳﺖ ﺗﻤﻨﺎ ﭼﻮ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺷﻤﺎ/ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ
ﭼﺸﻢ ﺩﻟﯽ ﺩﻭﺧﺖ ﺑﻪ ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺷﻤﺎ
ﺍﺯ ﺩﻟﻢ ﺗﺎ ﻟﺐ ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺷﻤﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﻧﯿﺴﺖ/ﻧﯿﻤﻪ
ﺟﺎﻧﯿﺴﺖ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻗﺮﺑﺎﻥ ﺷﻤﺎ. . .
.
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:40
.
ﻧﮕﺎﻫﻢ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺳﺮﺩﯼ/ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﻦ،
ﺗﻮ ﻫﻢ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﺭﺩﯼ. . .
.
.
.
ﺷﺒﯽ ﺍﺯ ﺳﻮﺯ ﮔﻔﺘﻢ ﻗﻠﻢ ﺭﺍ/ﺑﯿﺎ ﺑﻨﻮﯾﺲ ﻏﻢ
ﻫﺎﯼ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ
ﻗﻠﻢ ﮔﻔﺘﺎ ﺑﺮﻭ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﻋﺎﺷﻖ،ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻃﺎﻗﺖ
ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﻏﻢ ﺭﺍ. . .
.
.
.
ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻣﺸﺘﺎﻕ ﺣﺎﻝ ﺩﻟﺒﺮﻧﺪ/
ﺩﻟﺒﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺍﺯ ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ
ﻋﺎﺷﻘﺘﺮﻧﺪ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺷﺐ ﻫﺎ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﻓﺮﻭ
ﺭﯾﺨﺖ/ﮐﻮﯾﺮ ﻗﻠﺐ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﻃﺮﺍﻭﺕ ﺑﺎﺭﺍﻥ،ﺗﻮ ﺳﺨﺎﻭﺕ ﺯﻣﯿﻨﯽ/ﺗﻮ
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:41
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺬﯼ ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﻏﻢ ﺭﻫﺎ ﮐﻦ/ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﺑﯽ
ﮐﺴﯽ ﻫﺎﯾﻢ ﺟﺪﺍ ﮐﻦ
ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩﻥ ﺳﺰﺍﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﺍﺳﺖ/ﺑﺮﺍﯼ
ﻣﺮﺩﻧﻢ ﻫﺮ ﺷﺐ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﮐﺰ ﺑﺮﮒ ﮔﻞ ﻋﻄﺮ ﮔﻼﺏ ﺁﯾﺪ ﺑﺮﻭﻥ/ﺗﺎ
ﮐﻪ ﻧﺎﻣﺖ ﻣﯿﺒﺮﻡ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﻩ ﺁﺏ ﺁﯾﺪ ﺑﺮﻭﻥ. . .
.
.
.
ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺗﺐ ﻭ ﺗﺎﺏ ﺗﻮ ﮔﺬﺷﺖ/
ﻣﮑﺘﺐ ﻋﺸﻖ ﺗﻤﺎﻣﺶ ﺑﻪ ﮐﺘﺎﺏ ﺗﻮ ﮔﺬﺷﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻘﺼﯿﺮ ﺩﻟﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺞ ﺩﻟﻢ ﺟﺎ ﺩﺍﺭﯼ/
ﺧﻮﺷﮕﻠﯽ،ﺑﺎ ﻧﻤﮑﯽ،ﺩﻭ ﭼﺸﻢ ﺯﯾﺒﺎ
ﺩﺍﺭﯼ. . .
.
.
.
ﯾﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺎﺳﺖ،ﭼﻪ ﺣﺎﺟﺖ ﮐﻪ ﺯﯾﺎﺩﺕ
ﻃﻠﺒﯿﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:42
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺗﻮ ﻋﻄﺮﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ
ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻣﻢ ﻣﯿﺮﺳﺪ
ﻧﺎﺯﻧﯿﻨﻢ ﻓﺮﺩﺍ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ ﻭ ﺗﻮ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﺍﺯ
ﻓﺮﺩﺍﻫﺎ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺍﻥ ﻣﻮﺟﻢ ﮐﻪ ﻋﺸﻘﺖ ﺳﺎﺣﻠﻢ ﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮ ﺷﻮﺭﻡ ﺳﺰﺍ ﺑﺎﺷﺪ،ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺩﻡ ﺩﻭﺍ ﺑﺎﺷﺪ/
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺪﺗﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ
ﺟﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ
.
.
.
ﺩﻝ ﺗﻤﻨﺎ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﺑﺴﺎﺯﻡ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ/
ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﮐﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﻧﺪ،ﺩﻝ ﻣﮕﺮ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ
ﺍﯼ؟
.
.
.
ﺳﻔﺮ ﻏﺮﯾﺒﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﭼﺸﻢ
ﺳﯿﺎﻫﺖ/ﺳﻔﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺮ ﻧﮕﺸﺘﻢ،ﮔﻢ ﺷﺪﻡ
ﺗﻮﯼ ﻧﮕﺎﻫﺖ
.

S.A.B.E.R
14-01-2012, 19:43
.
ﻣﯿﺒﺨﺸﻢ ﺷﻬﺮ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻞ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺗﻮ،
ﺍﯼ ﮐﻼﻣﺖ ﻣﻌﻨﯽ ﻫﺴﺘﯽ. . .
.
.
.
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺑﻮﯼ ﺭﯾﺤﺎﻥ ﻣﯿﺪﻫﺪ/ﺑﯽ
ﺗﻮ ﺍﻣﺎ ﺑﻮﯼ ﺭﯾﺤﺎﻥ،ﺑﻮﯼ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﻣﯿﺪﻫﺪ. . .
.
.
.
ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ ﮐﻪ ﮐﻤﺘﺮﯾﻦ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎ
ﺍﺯ ﺿﻌﯿﻔﺘﺮﯾﻦ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﻫﺎ ﭘﺎﮎ ﻧﻤﯿﺸﻮﻧﺪ
ﭘﺲ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ﺗﻮ ﮐﻪ
ﭘﯿﺸﻪ ﺍﺕ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ؟ . . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺍﺯ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ،ﺯ ﺍﺳﺮﺍﺭ
ﺣﻘﺎﯾﻖ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﮔﻞ ﻧﻪ ﺍﺯ ﺷﺒﻨﻢ ﻧﻪ ﺍﺯ ﺑﺎﺩ،ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻥ ﯾﺎﺭ
ﻋﺎﺷﻖ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺳﺒﺰ ﺗﺮﯾﻦ ﻭﺍﮊﻩ ﻣﻠﻤﻮﺱ ﻏﺮﻭﺑﻢ،ﮐﺎﺵ
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻭﺳﻌﺖ ﺳﺒﺰ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﺩﺭﺩ ﻣﺮﺍ
ﻣﯿﻔﻬﻤﯿﺪ. . .
.
.

LIDA
15-01-2012, 10:14
احساس میکنم نه آرزو دارم روز تولدم هزاران صفر جلوی یه یک کزایی بگذاری و برایم آرزوی طول عمر کنی
نه طاقت دیدن چروک زیر چشمان عزیزی را دارم و نه شنیدن خبر مرگ کمکم کن که.. از تمام ظرفیت هایم خارج دم...فاتحه را فراموش نکن

آخر بازیامون همیشه دستامو میگرفتی اشک چشمامو پاک میکردی و میگفتی به همه میگی من بردم

کاشکی برگ های پاییزو زیر پامون له نمیکردیم

کاشکی از له شدنشون لذت نمیبردیم

که حالا از له شدنمون لذت ببرن ..

باورت میشه چه قدر بزرگ شدی اون قدر بزرگ که همه ی شعر های بچگی رو یادت رفته و فقط دست و پا شکسته یه توپ دارمو بلدی

همه دورو ورم شدن "تو "شدن یه آدم دورو که جلوت خوبی میگنو پشتت...احساس میکنم دارم میشم مثه "تو " احساس میکنم همیشه لبخند گوشه لبمه هم واسه "تو " لبخند میزنم هم واسه عابر هایی که از کنارم رد میشن من نمیخوام این جوری شم ....

LIDA
15-01-2012, 10:20
نمی دانم پس از مرگم قسمت پایانی دفترم را چه کسی پر می کند اما کاش پیر نشوم و آن قسمت خالیه خالی باشد قسمت تنهایی ها و به آیینه نگریستن و شمردن دانه دانه تارهای موی سپیدم خالی باشد و ای کاش در هنگام مرگ چشمانی بدرقه ام کنند و نگذارند بر قبرم بنویسند " تنها رفت

تو پنداری همان قوی سپیدی که در دریای قلبم آرامیدی به آنی که به دریا باز گردی نمی دانی که با دریا چه کردی تو قویی.... لیک... آن دریا کویرست

کاش میشد
کمی از غصه هایم را بر دوش خدا بگذارم
تا بداند دلتنگی چقدر حجم دارد !
تا بداند دلتنگ که باشی
شادترین لحظه ها هم سردو بارانیست

دوباره قدم‏هاى خسته‏ام در پى جاده‏اى است كه به تو مى‏رسد. پلك‏هاى سنگينم لذت طلوع خورشيد
را از من گرفته‏اند. در پى قاصدكى هستم؛ قاصدكى نرم و سبك ‏بال كه در سكوت تيره‏ام قدم نهد؛
قاصدكى در نقش يك ستاره، در آسمان سيه‏ فام خاطرم.

ميشه در واپسين لحظه‏ها، نام
و يادت، تنها ريسمانى است كه به آن چنگ زده‏ام. زير باران مهرت، مى‏بارم و در پناه دست‏هاى
آبى‏ات، قرار مى‏گيرم و چه زود از ياد مى‏برم كه هميشه از تمام دنيا، تو را داشته‏ام.

LIDA
15-01-2012, 13:49
پشت دیوار همین کوچه بدارم بزنید
من که رفتم، بنشینید و هوارم بزنید
باد هم آگهی مرگ مرا خواهد برد
بنویسید که بد بودم و جارم بزنید

خواهم که در این غمکده آرام بمیرم
گمنام و سفر کرده و بی نام بمیرم
کس نیست که آزاد کند مرغ دلم را
پر بسته و دل خسته در این دام بمیرم

آخرين تمناي مرا رد نكن زيرا

دوست درام در مردمك چشمم رويائي

از صورت زيبايت براي ابد باقي بماند

تنها باگلها گويم غم هارا چه كسي داندبه غم هستي كه به دل دارم به چه كس گويم شده روز من چو شب تارم
نه كسي آيد نه كسي خواند به نگاهم هرگز راز من بشنو امشب غم پنهانم كه سخنها گويد ساز من تو نداني تنهاییم

باشد بنشـيـن و بي كم و كاســـت بگــو
حتي گلــه كن .. ولي فقــط راست بگو
يك عمر به من دروغ گفتي، اين بار
اصــلا تو بيا ! هر چه دلت خواست بگو

LIDA
15-01-2012, 13:57
فرهادم و سوز شیرین دارم امید لقاء یار دیرین دارم طاقت زکفم رفت ندانم چه کنم یادش همه شب در دل غمگین دارم

تو گرانمایه ترین تصویرى، من اگر قاب تو باشم کافیست.
اى صمیمانه ترین آیت مهر،با صمیمانه ترین یاد به یادت هستم.

تقدیردلم دست خدابودچنین شد.ای وای اگردست خودم بودچه می شد.
مقصوددلم وفابودچنین گشت.ای وای اگرجورجفابودچه می گشت

افتخارم همه این است که در یاد منی،هرچه دیدم همه زشت است
توزیبای منی،گرچه ازفاصله ی ماه ز من دورتری،ولی انگارهمین جاوهمین دور وبری .

نگم حرفی بجزحرف حقیقت.ندیدم مثل تو توی رفاقت.
برایت مینویسم ازته دل.تورادوست دارم تاقیامت

LIDA
15-01-2012, 14:00
تنها دارویی که ۲ خاصیت داره چشمای قشنگ توست که هم آرومم میکنه
هم داغون

احساس خوب وقتیه که یه نفر دلتنگت بشه
احساس بهتر وقتیه که یه نفر عاشقت بشه
اما بهترین احساس وقتیه که یه نفر هیچ وقت فراموشت نکنه . . .

ای هوا هوای دلگیریست
فصل قلبم پاییزیست
آسمان قلبم ابریست
دلم گرفته ، این چه دردیست ؟

تو با من باش و بگذار عالمی از من جدا گردد / چو یکدم با تو بنشینم دل از هر غم جدا گردد

تو برمیگردی و زندگی را از جایی که پاره شده ، دوباره به هم میدوزیم
در صندوق خاطره ها هنوز نخ برای بخیه زدن هست

S.A.B.E.R
15-01-2012, 14:10
.
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺑﻔﺸﺎﺭﻡ ﺩﺭ
ﻣﺸﺖ،ﻏﺼﻪ ﻫﺎﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺎﺩ
ﻓﺎﺗﺢ ﻗﻠﻌﻪ ﺑﯽ ﺭﻭﺯﻥ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﺷﻮﻡ،ﻣﻦ ﺩﻟﻢ
ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﯿﺪﺍﺭﯼ ﻫﻢ ﭼﻮﻥ ﺭﻭﯾﺎ ﺷﯿﺮﯾﻦ
ﺑﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺑﺒﻨﺪﻡ ﺷﺎﻝ ﻭ ﻣﯿﭙﻮﺷﻢ ﻗﺪﮎﺭﺍ/ﺑﻨﺎﺯﻡ
ﮔﺮﺩﺵ ﭼﺮﺥ ﻭ ﻓﻠﮏ ﺭﺍ
ﺑﮕﺮﺩﻡ ﺁﺏ ﺩﺭﯾﺎ ﻫﺎ ﺳﺮﺍﺳﺮ/ﺑﺸﻮﯾﻢ ﻫﺮ ﺩﻭ
ﺩﺳﺖ ﺑﯽ ﻧﻤﮏ ﺭﺍ. . .
.
.
.
ﻗﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﻨﺎ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺩﺭ ﺑﺮﮐﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ/
ﻣﻮﺟﯽ ﮐﻪ ﺭﻫﺎ ﻣﯿﺸﺪ ﺩﺭ ﺑﺴﺘﺮ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ
ﺑﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﺰﺩ ﺩﺭ ﺩﺍﻡ ﮔﺮﯾﺒﺎﻧﺖ/ﻣﻦ
ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﺖ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﻣﻬﺮ ﺑﺎﺩﻫﺎﯼ ﭘﺎﯾﯿﺰﯼ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ ﺭﺍ ﺑﺎ
ﺑﺮﮒ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. . .
.
.
.
ﺁﻥ ﻗﺪﺭ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺁﻩ ﮐﺸﻢ/ﺯ
ﻟﺒﻢ ﺑﻮﯼ ﮐﺒﺎﺏ ﺟﮕﺮﻡ ﻣﯿﺂﯾﺪ!
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 14:11
.
ﻣﻦ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﻦ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﺯ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﯿﺮ ﺷﺪﻡ/
ﺻﻮﺭﺗﻢ ﮔﺮ ﭼﻪ ﺟﻮﺍﻥ ﺍﺳﺖﺯ ﺩﻝ ﭘﯿﺮ ﺷﺪﻡ
ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﻋﻤﺮ ﭘﺸﯿﻤﺎﻧﻢ ﮐﺮﺩ/
ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ. . .
.
.
.
ﮐﻤﺘﺮ ﺍﯼ ﻣﻮﻧﺲ ﺟﺎﻥ ﺑﺮ ﻣﻦ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺑﺨﻨﺪ/
ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﺷﺖ ﺟﻨﻮﻥ،ﻋﺎﻗﻞ ﻭ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﯾﮑﯽ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﺟﺰ ﺭﻩ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﻧﭙﻮﯾﺪ ﻫﺮﮔﺰ/ﺟﺎﻥ ﺟﺰ
ﺳﺨﻦ ﻋﺸﻖ ﻧﮕﻮﯾﺪ ﻫﺮﮔﺰ
ﺻﺤﺮﺍﯼ ﺩﻟﻢ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﺷﻮﺭﺳﺘﺎﻥ ﮐﺮﺩ/
ﺗﺎﻣﻬﺮ ﮐﺴﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺮﻭﯾﺪ ﻫﺮﮔﺰ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﻪﺟﺎﯼ ﺧﻮﺍﺏ،ﺁﺏ ﺍﺳﺖ ﻣﺮﺍ/ﺯﯾﺮﺍ
ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﻧﺖ ﺷﺘﺎﺏ ﺍﺳﺖ ﻣﺮﺍ. . .
.
.
.
ﺻﺪﺍﯾﺖ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻢ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﻧﮕﺎﻫﺖ
ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﻣﺠﺴﻢ
ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ،ﻧﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ. . .
.
.

LIDA
15-01-2012, 14:11
من شکستم تا تو را عاشق کنم ................. بعد من باران فقط آب است و بس................ هر که بعد از من سراغت را گرفت .............. زشت يا زيبا فقط خواب است و بس.................

من شکستم ، تکه تکه، اینقدر حقم نبود.....کوزه ای بودم که سنگی بی خبر حقم نبود

من این شب زنده داری را دوست دارم
من این پریشانی را دوست دارم
بغض آسمان دلتنگی را دوست دارم
گذشت و دلم عاشق شد ، بیشتر گذشت و دلم دیوانه ات شد من این دیوانگی را دوست دارم

به عشق تو بی قرارم، به عشق تو اینجا مثل یک پرنده ی گرفتارم
به عشق تو نشسته ام در برابر غروب ، این غروب را با تمام تلخی هایش دوست دارم

مرا در به در کوچه پس کوچه های دلت کردی ، من این در به دری را دوست دارم
مرا نترسان از رفتنت ، مرا نرجان از شکستنت ، بهانه هم بگیری برایم ، بهانه هایت را دوست دارم

LIDA
15-01-2012, 14:14
چه گرمایی دارد تنت عشق من ، رها نمیکنم تو را تا همیشه باشی در کنار قلب من
قلب تو میتپد و قلب من با تپشهای قلبت شاد است

عشق است که اینک من و تو را به این حال و روز انداخته ، عشق است که اینک ما را به عالمی دیگر برده ، عشق است که من و تو را نمیتواند از هم جدا کند هیچگاه
خیلی آرامم ، از اینکه در آغوشمی خوشحالم

ديدی غزلی سرود؟
عاشق شده بود.
انگار خودش نبود
عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود

به هوای قلب من آمدی و گفتی عاشقی ،اما اینک هوای قلبم را نداری

نمیخواهم دیگر با غروب روبرو شوم ، غروب همان آتشی است که در این لحظه های تنهایی بیشتر
میسوزاند دلم را

S.A.B.E.R
15-01-2012, 14:14
ﺑﻬﺎﺭﺕ ﺑﯽ ﮔﻞ ﻭ ﺑﻠﺒﻞ ﻧﺒﺎﺷﺪ/ﻧﮕﺎﻫﺖ ﺧﺎﻟﯽ
ﺍﺯ ﺳﻨﺒﻞ ﻧﺒﺎﺷﺪ
ﺑﻪ ﮔﻠﺰﺍﺭ ﻣﺤﺒﺖ ﺗﺎ ﻗﯿﺎﻣﺖ/ﺧﻮﺩﺕ ﮔﻞ ﺑﺎﺵ ﻭ
ﻋﻤﺮﺕ ﮔﻞ ﻧﺒﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺯﯾﺮ ﺳﺎﯾﻪ ﺍﻣﻦ ﺗﺮﯾﻦ ﺳﺎﯾﺒﺎﻥ ﻫﺴﺘﯿﻢ،
ﺩﻟﻮﺍﭘﺲ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﯽ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺑﺎﺷﯿﻢ. . .
.
.
.
ﺭﻭﺯ ﺳﭙﺮﯼ ﺷﺪ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪﯼ ﮐﻪ ﺷﺐ ﺁﯾﺪ/ﺷﺐ
ﺁﻣﺪ ﻭ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﻪ ﻟﺒﻢ ﺗﺎﺏ ﻭ ﺗﺐ ﺁﻣﺪ
ﺍﯼ ﯾﺎﺭ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ ﻣﻦ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﻣﺒﺎﺩﺍ/ﺩﺭ ﺣﺴﺮﺕ
ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺟﺎﻧﻢ ﺑﻪ ﻟﺐ ﺁﯾﺪ. . .
.
.
.
ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺩﻧﯿﺎ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﯾﺎ ﺩﻭﺳﺖ؟
ﮔﻮﯾﻢ ﺍﯼ ﺑﯽ ﺧﺒﺮﺍﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ
ﻧﮑﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺁﺷﻨﺎﯼ ﺷﻬﺮ ﺑﺎﺭﻭﻥ ﺑﯿﺎ ﻣﻦ ﺷﺪﻡ ﭘﺸﯿﻤﻮﻥ/
ﻓﮑﺮ ﺍﯾﻦ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺩﻝ ﺑﺎﺵ ﭘﺸﺖ ﺍﺑﺮﺍ ﻧﺸﻮ
ﭘﻨﻬﻮﻥ
.

LIDA
15-01-2012, 14:16
اگر تا دیروز محکوم به تنهایی بودم ، اما اینک محکوم دلبستن به یک عشق دروغینم، تا به امروز در
قلب بی وفای تو حبس بود، از این لحظه به بعد نیز باید در زندان تنهایی حبس ابد باشم
میخواهم در حال خودم در همین زندان تنها باشم …
شاید بتوانم فراموشش کنم…

به دلم مانده که یک بار از سوی تو محبت ببینم
برایم آرزو شده که یک کلام عاشقانه، از سوی تو بشنوم
به تو دلبستم ، من عاشقی دلشکسته هستم

یاد تو نمیگذارد که آرام بخوابم، اگر هم شبی با آرامش میخوابم خواب تو را میبینم
حتی دیدن تو در خواب نیز مرا عاشقتر میکند ، نمیدانم این دل دیوانه ام چگونه این لحظه های نفسگیر عاشقی را سر میکند

به خدا اینجا یک دل است که بدجور عاشق تو است،
نگاهی به این طرف هم بینداز یک نفر است که بدجور به هوای دیدن چشمهایت از آن دور دستها به انتظار نشسته است

اینگونه مرا نبین، دلم تنهای تنهاست ، فکر نکن مثل تو نیستم ، بیشتر از آنچه که فکر میکنی در حسرت یک لحظه محبت هستم

LIDA
15-01-2012, 14:22
یکی را دارم که به یاد من است ، مثل من در انتظار دیدن من است، مثل من آرزوی شنیدن صدای مرا دارد ، مثل من دلتنگ میشود ، مثل من مرا یاد میکند، مثل من وقتی دلش میگرد دوست دارد با تو درد دل کند ، مثل من …

مال منی، نفسهای منی، عشق منی تو
زندگی با تو آرام آرام است، آرامش لحظه های منی تو

چقدر این دنیا زیباست ، زیبایی دنیای منی تو

نمیتوانم لحظه ای دور شوم از تو ، درک کن چه حسی دارم ، همیشه میمانم مال تو…

هر چه دوست داری از من بخوا جز فراموش کردنت ، اگر میخواهی بروی برو اما من هستم ، آنقدر میمانم تا ماندنم مرا یاری کند ، تا دوای عشقت مرا درمان کند…

عزیزم به این خیال نباش که روزی سرد شوم ،جانم را از من بگیرند با تو دوباره زنده میشوم ،دنیا را از من بگیرند با تو دوباره صاحب دنیا میشوم ….

LIDA
15-01-2012, 14:27
چشمان ناز تو ، قلب مهربان تو، هر چه فکرش را میکنم محال است زندگی بدون تو

چه ناز است چشمانی که لحظه ای دیدن دوباره اش برایم آرزوست
تا لحظه های در کنار تو بودن را با چشمان ناز تو سر کنم

تنها تویی در آسمان قلبم
که مثل ستاره میدرخشی در شبهای تیره و تارم
که هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم
با طلوع تو ای خورشید من ، غمی دیگر در دلم نیست

من و قلبم نیز تو را باور کردیم ، در آسمان آبی احساس جشن عشق را برپا کردیم...

تنها تویی در قلب پر از احساسم

تنها تو خواهی ماند در آسمان قلبم

كاش مي شد مي گفتي من با تو چه كردم

بعد از اين دوباره من با كي بگردم

S.A.B.E.R
15-01-2012, 14:29
.
ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪﺍﻧﻪ ﺯ ﺩﻝ ﺁﻩ ﻏﺮﯾﺒﺎﻧﻪ ﮐﺸﯿﺪﻡ/ﻣﺎ
ﺍﻣﯿﺪﯼ ﻧﮑﺸﯿﺪﯼ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﭼﻪ ﮐﺸﯿﺪﻡ. . .
.
.
.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺩﯾﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﯿﻨﺎ ﺑﻪﻣﻦ ﺩﻩ/ﺩﻟﯽ ﭘﺮ ﺷﻮﺭ
ﻭ ﺑﯽ ﭘﺮﻭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩﻩ
ﺩﺳﺘﻢ ﺍﺯ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﺧﺎﻟﯿﺴﺖ/ﺩﻟﯽ ﺳﺮﺷﺎﺭ
ﭼﻮﻥ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩﻩ. . .
.
.
.
ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ﻋﺴﻞ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺁﻓﺮﯾﺪ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ
ﺷﺮﻁ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﻦ ﺁﻥ ﺯﻧﺒﻮﺭ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺩﻝ ﺑﺎﺧﺘﻪ
ﺑﺎﺷﻢ
ﻭ ﺗﻮ ﺁﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﮔﻠﯽ ﮐﻪ ﻧﺼﯿﺐ ﻣﻦ ﺷﺪﻩ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺧﺪﺍ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ ﺩﻭﺗﺎ ﻧﻤﯿﺸﻪ/ﺩﻝ ﺍﮔﻪ ﺩﻝ ﺑﺎﺷﻪ
ﺍﺯ ﻫﻢ ﺟﺪﺍ ﻧﻤﯿﺸﻪ. . .
.
.
.
ﻗﺮﺑﺎﻥ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺯ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺷﺪﻩ
ﻣﻮﺟﻮﺩ!
.
.

LIDA
15-01-2012, 14:30
پنجره را باز میکنم

طلوع را میبینم و غروب غمها را فراموش میکنم

غم رفت و جای آن تو را گرفت ، از آن لحظه که آمدی تا حالا ، چشمانم بهانه ی تو را گرفت
حالا تو هستی و عشق هست و دل عاشق من
تو سرچشمه ی عشقی در قلب من.

تو شکوفه ای در کویر دلم هستی

تنها یار و همدم و زندگی ام هستی،

چه بخواهی ، چه نخواهی تا ابد در قلب من هستی.

تو برایم بهترین هستی ، دنیا را نمیخواهم ، تو زندگی من هستی

بیا در آغوشم ، بگذار تو را ببوسم ، میخواهم در گرمی آغوشت بسوزم.

به من نگاه کن ، بگذار تا میتوانم تو را ببینم ، آنقدر ببینم تا از شوق دیدنت بمیرم.

بگذار دستانت را بگیرم ، تا آرام بگیرم از اینکه تو عشقمی و من عاشقترینم.

تو مال منی عزیزم ، این رویا نیست ای بهترینم

LIDA
15-01-2012, 14:50
دیشب یه بغض کو چو غربت گریمو شکست
با همه دلتنگیام یه گوشه قلبم نشست
نم نم بارونی شدو آب داد به گل پیرهنم
با یه دنیا دلواپسی گم شد تو دشت دامنم

خوش بحال اون کسی که کنارش دل عاشقه
دریایی و آبی شدن رو برگ هر شقایقه
کمتر کسی پیدا می شه که تنهایی تو قایقه
برای مهربون بودن شاید دیگه وقت نباشه
شاید شادی اما دل من یه شوره زاره

مهربانم حتی اگر قلبم شکسته شود ، و زیر نگاه سنگین تو له شود ...
مطمئن باش تکه تکه های آن را با چسب امید به هم وصل می کنم و تو را در آن برای
همیشه حفظ می کنم ...

کاشکی درسبد احساسم، شاخه ای مریم بود

عطر آن را با عشق

توشه راه گل قاصدکی می کردم

که به تنهایی تو سربزند

توبه من نزدیکی وخودت می دانی

شبنم یخ زده چشمانم در زمستان سکوت

گرمی دست تو را می طلبد.

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 15:50
وقتی دست‌هایت لرزید و دلت لیز خورد در رودخانه‌ای که ماهی‌های قزل تسلیم نمی‌شوند تازه می‌فهمی عاشق شده‌ای

جهان چه بزرگست وقتی غرق شادیهای کوچکی و چه کوچکست وقتی اسیر رنجهای بزرگی

به آسمون سپردم چشم از تو برنداره ، مراقب تو باشه سرت بلا نیاره ، تا تو نخوای نتابه ، دلت گرفت بباره ، سپردم با تو باشه ، هرگز تنهات نذاره

اندکی عاشقانه تر زیر باران بمان؛ ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند...!

ای کاش انسانها مثل اسکناس بودند, اونوقت میتونستم جلوی نور بگیرمشون و واقعی ها رو تشخیص بدم...

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 15:55
وقتی عاشق نباشی عاشق عاشق شدنی ... ولی وقتی عاشق شدی عاشق مردنی

تو را به زخم‌هایت می‌شناسند،‌ ‌این نقطه‌ی اشتراک همه آدمهاست

این روزها ،دوست دارم تورا داشته باشم تا اینکه ،تورا دوست داشته باشم

به کسی نگویید که برگردد! آدمی که به خاطر شما بر می گردد، به خاطر دیگری هم می رود

در زندگی هر شخصی صدها دوستت دارم وجود دارد اما انسان فقط گول یکی از آنها را میخورد و تا می تواند بر حماقت خود پا می فشارد.....!

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 15:59
دیشب در جاده های سکوت در ایستگاه عشق هر چه منتظر ماندم کسی برای لمس تنهاییم توقف نکرد و من تنهاتر از همیشه به خانه بر گشتم

ساعتها را جلو می کشند وقت ِ شرعی ِ چشمانت زودتر از راه خواهد رسید رکعتی بر بوسه نگاهت خواهم گذاشت ربّنا آتنا...!

به دنبال واژه مباش .. کلمات فریبمان می دهند .. وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود فاتحه ی کلمات را باید خواند

تا خدا هست ....شیرینی بوسه اش را نمی فروشم به هر رهگذری !!

زندگی یعنی : ناخواسته به دنیا آمدن. مخفیانه گریستن. دیوانه وار عشق ورزیدن و عاقبت در حسرت آنچه دل میخواهد و منطق نمیپذیرد ، مردن . . .

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:03
تن من پاره ای از آن تن توست ، قشنگ ترین شبهای پرستاره شب توست . . .

بگذار سرنوشت هر راهی که میخواهد برود ، ما راهمان جداست ، ابرها تا میتوانند ببارند ، ما چترمان خداست

لطفَا زیاد دوستم نداشته باش! از آخرین باری که دوستم داشتند تا امروز بسیــار سخت گذشت..

بدم میاد از اینایی که وقتی دارن از طرفشون جدا میشن براش آرزوی خوشبختی می کنن .. داری میری برو دیگه فیلم بازی نکن..

ما نسل بوسه هاي ممنوع ايم عشق را ميان لبهاي هم، پنهان کرده ايم تا نميرد !

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:15
اگه خاطرخواه زیاد داری معنیش این نیست كه فوق العاده بی نقصی شاید خیلی ارزون قیمتی...!

من اندوه تورا دارم نمی دانم تو می دانی ؟

در حنجره‌ام شور صدا نیست رفیق یک لحظه دلم ز غم جدا نیست رفیق بگذار که قصه را به پایان ببرم آخر غم من یکی دو تا نیست رفیق . . .

عاشقانه بود دیروزم..چه تاریک است امروزم...به آتش میکشم خود را اگر فردا چنین باشد...

گذشت اون وقتایی که آدما همدیگرو دور می زدن الان دیگه از روی هم رد می شن !!

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:22
پيله‌ي تنهايي‌ام شکفته نشد هيچ‌وقت . . . اما چه باک! ابـريشم پيـراهنـت شده‌ام حالا!

بردي به غمزه ي همه صبر و قرار من / آخر به سر رسيده چه خوش انتظار من
ترسم دوباره فاصله افتد ميان ما / مي بوسمت که بوسه شود يادگار من

از من بگريزيد که مي خورده‌ام امروز با من منشينيد که ديوانه‌ام امشب يک جرعه آن مست کند هر دو جهان را چيزي که لبت ريخت به پيمانه‌ام امشب

بگذار لبهایت براي بوسيدن باشد چشمهايـت به اندازه ي کافي حرف براي گفتن دارد...

روزى اگر نبودم، تنها آرزوی ساده ام این است زیر لب بگویی: یادش بخیر...

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:25
قطره... قطره... قطره... چه فرقی میکند اشکهای من باشد یا باران... هر دو رحمت خداوند است این روزها که بغض گلویم را گرفته، برای گریستن هم دعا میخوانم...

خوبی بادبادک اینه که می‌دونه زندگیش فقط به یک نخ نازک بنده ولی بازم تو آسمون می‌رقصه و می‌خنده . . .

کنارِ کدامتان قرار است قدم بزنم؟ دست هایم سياهند، بـس که دست سايه ام را گرفته ام!

خاک پایت بوسه گاهم بود و بس / بر سر راهت نگاهم بود و بس
ای نگاهت تکیه گاه خستگی / عشق تو تنها گناهم بود و بس

من از تمام دنيا .. فقط آن دايره ی مشکیه چشمان تـو را ميخواهم..! وقتی که در شفافيتش.... ، بازتاب عکس خودم را ميبينم ...

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:34
تنهایی یعنی عبور می کنم هر روز از کنار نیمکت های خالی پارک ... طوری که انگار کسی در نیمکت های آخر انـتظـارم را می کـشد ...

زندگی با همه تلخیاش یه درس خوب بهم داد اونم اینه که رفیق اونی نیست که باهاش خوشی رفیق اونیه که بی اون داغونی

کاش تورو...سرنوشت ازم نگیره...

ازتولد عشق بي ترنم اغراقي ميگويم و قباي خاموش بر تن ميکنم من لب بسته احساس تو ام

کاش همیشه در کودکی می ماندیم تا به جای دلهایمان سر زانوهایمان زخمی میشد!...

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:37
برخیز....!!!! همه چیزهایت را بگذار.... و با من بیا... همه نامهربانی هایت را .... همه ناسازگاری هایت را .... همه را بگذار... برخیز...!!! فقط یک روز با من به دنیای عشق بیا...

كسی‌ كه‌ تو را دوست‌ دارد، از تو انتقاد می‌كند و كسی‌ كه‌ با تو دشمنی‌ دارد، از تو تعريف‌ و تمجيد می‌كند.

مچاله کن ، بشکن ، بند بزن ، خط بزن... خلاصه راحت باش … ! ارث پدرت که نیست دل ِمن است !!!

باور نمیکنم دگر در آغوش تو جایی برای من باشد . . . همه از با هم بودن می نویسند اما من از تنهایی

خدایا در برابر بزرگی کل هستی ات ، اینقدر کوچکم ، که می ترسم از یادت رفته باشم ....

Soheil.DVBHS
15-01-2012, 16:43
روزهايم بوي كيبورد و چندهزار كلمه مي دهد

از عجایب عشق . . . همین بس ! تنها آغوش همانی آرامت می کند . . . که دلت را به درد آورده !

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ، یک شمع روشن کنید

اکنون در معرض آه تو به انتظار ویرانی خود نشسته ام اگر به رهایی ام می اندیشی طوفان سهمگینت را بدرقه راهم کن

شبی غمگین ، شبی بارانی و سرد مرا در غربت فردا رها کرد ، دلم در حسرت دیدار او ماند مرا چشم انتظار کوچه ها کرد

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:26
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﯾﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﻋﻤﻖ ﺩﺍﺭﻩ،ﻭﻟﯽ ﭘﺮ
ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﻣﺤﺒﺖ ﻣﻤﮑﻨﻪ. . .
.
.
.
ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺷﺒﯿﻪ
ﻫﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ
ﻭ ﺣﺘﻤﺎ ﺗﻮ ﺷﺒﻬﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﯼ!
.
.
.
ﻣﺎ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﺍﺷﮑﯿﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ/ﮔﺮ
ﻟﺒﯽ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ،ﯾﺎﺩ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﯿﻢ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯽ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﯼ ﺳﻮﯼ ﺩﻟﺖ/
ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﭼﻠﭽﻠﻪ ﺑﺎﻍ ﺗﻮﺍﻡ
ﻣﺜﻞ ﯾﮏ ﭘﻮﭘﮏ ﺳﺮﻣﺎﺯﺩﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﺭﺵ ﺑﺮﻑ/
ﺳﺨﺖ ﻣﺤﺘﺎﺝ ﺑﻪ ﮔﺮﻣﺎﯼ ﺗﻮﺍﻡ. . .
.
.
.
ﻣﺎ ﺍﺭ ﺗﻮ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺑﻪ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺗﻤﻨﺎ/ﺣﻠﻮﺍ ﺑﻪ
ﮐﺴﯽ ﺩﻩ ﮐﻪ ﻣﺤﺒﺖ ﻧﭽﺸﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ. . .
.
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:29
ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﻂ ﻭ ﺧﺒﺮﯼ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻗﺘﺎﻋﺖ ﮐﺮﺩﻡ/
ﻗﺎﺻﺪﮎ ﮐﺎﺵ ﻧﮕﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﺒﺮ ﯾﺎﺩﺕ
ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﯾﺪﻣﺖ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ،ﺍﮔﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ
ﻧﮑﻨﻢ ﺩﻝ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ
ﺩﻭﺳﺘﻢ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﻢ،ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﯼ
ﺩﻝ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ. . .
.
.
.
ﺑﻪ ﺷﮑﺮﺍﻧﻪ ﯼ ﻋﺸﻘﺖ،ﻗﺪﻡ ﺗﻮ ﺩﻟﺖ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ
ﺑﻠﮑﻪ ﻗﻠﺐ ﺑﯽ ﭘﻨﺎﻫﻢ ﮐﻤﯽ ﺁﺭﻭﻡ ﺑﮕﯿﺮﻩ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﮔﺮﯾﺰﺍﻧﻢ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﮑﻞ ﺣﯿﺎﺕ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ
ﻏﺮﺑﺖ ﺗﻠﺦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺟﺒﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﻢ ﺑﺴﺘﻨﺪ
ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺰﻡ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﻭ ﺗﻮ ﺍﯼ ﻧﺎﺯﺗﺮﯾﻦ ﺧﺎﻃﺮﻩ
ﻫﺎ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺩﺭ ﭘﯽ ﺗﻮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﻡ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺍﯼ ﺑﯽ ﮐﺴﯽ،ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺩﺭ ﻧﻤﯽ
ﺯﻧﺪ
ﺑﻪ ﺩﺷﺖ ﭘﺮ ﻣﻼﻝ ﻣﺎ،ﭘﺮﻧﺪﻩ ﭘﺮ ﻧﻤﯽ ﺯﻧﺪ.
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:31
ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﻗﻮﻝ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺎ ﻫﻢ
ﺑﻮﺩﻧﻪ
ﺩﺭﮎ ﻭ ﻫﻢ ﺭﺍ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ ﻭ ﺣﺲ ﺑﻪ ﻫﻢ
ﺭﺳﯿﺪﻧﻪ. . .
.
.
.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﻣﺮﻭﺯﻣﺎﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺩﺍ
ﮐﻨﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭ
ﻧﮕﺎﻫﯽ،ﯾﺎﺩﯼ،ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ،
ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻪ
ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﭼﻘﺪﺭ
ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻮﺩﯾﻢ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﻣﻦ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﺍﺳﺖ،ﻏﺼﻪ ﺍﻡ ﺳﻨﮕﯿﻦ
ﺍﺳﺖ
ﮔﺮﭼﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻧﻔﺴﻢ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺍﺳﺖ
ﻣﯿﻞ ﮔﻞ ﺩﺭ ﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﺎﻝ ﻣﻦ ﺧﻮﻧﯿﻦ ﺍﺳﺖ
ﺍﺷﮏ ﻏﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﯾﺨﺖ،ﺭﺳﻢ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﯾﻦ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻧﺎﺯﻧﯿﻨﺎﻥ ﺭﺍ ﻭﻓﺎ ﻧﯿﺴﺖ/ﮔﻠﺴﺘﺎﻧﯽ ﭼﻮ
ﺑﺎﻍ ﺁﺷﻨﺎ ﻧﯿﺴﺖ
ﺍﮔﺮ ﺑﺮ ﭼﺮﺥ ﻫﻔﺘﻢ ﭘﺎ ﮔﺬﺍﺭﻡ/ﺩﻟﻢ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ
ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺕ ﺟﺪﺍ ﻧﯿﺴﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻟﻢ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺳﻬﻢ ﮐﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ/ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺑﺎ ﺗﻮ
ﺑﻮﺩﻥ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ. . .
.
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:32
ﮐﺎﺵ ﻇﺎﻫﺮﻣﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺯﻏﺎﻝ ﺳﯿﺎﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ
ﺑﺎﻃﻨﻤﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮﺵ ﺳﻔﯿﺪ ﺑﻮﺩ. . .
.
.
.
ﺑﻠﺮﺯﯾﺪ ﮐﻮﻩ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻏﻢ،ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺭﺻﺪ
ﮐﺮﺩﻧﺪ/ﻣﯿﺎﻥ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ ﻣﻦ ﺣﺴﺪ
ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﺑﻐﺮﯾﺪ ﺭﻋﺪ ﻫﺎ ﺍﺯ ﺧﺸﻢ،ﺷﻬﺎﻣﺖ ﺧﺮﺩ ﺷﺪ،
ﭘﻮﺳﯿﺪ/ﻗﯿﺎﻣﺖ ﮐﺮﺩ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﻗﺘﯽ،ﺳﺘﺎﺭﻩ
ﻣﺎﻩ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ. . .
.
.
.
ﺩﻧﯿﺎﯼ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﻗﻔﺲ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺎﻫﯽ
ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﻭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻣﻌﺮﻓﺖ ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺑﭙﺬﯾﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﺎﺩ ﺗﻮﺍﻡ/ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮﺍﻡ
ﺩﺭ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﻧﺪﻫﺪ ﻫﯿﭻ ﮔﻠﯽ ﺑﻮﯼ ﺗﻮ ﺭﺍ/ﺗﻮ
ﮔﻞ ﺳﺮﺥ ﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺧﺎﺭ ﺗﻮﺍﻡ
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﺷﺐ ﻧﺨﻔﺘﻦ ﺗﺎ ﺳﺤﺮ/ﻋﺸﻖ
ﯾﻌﻨﯽ ﺳﺠﺪﻩ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺗﺮ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:33
ﮔﻔﺘﯽ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻦ ﺑﺮﻭ،ﺑﺎﺷﺪ ﺧﺪﺍ ﺣﺎﻓﻆ
ﻭﻟﯽ/ﺭﻓﺘﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺤﺒﺖ
ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺪﺍﻧﺴﺘﻢ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﭼﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﯾﺎﻓﺖ،ﮐﻪ“ﻧﮕﺎﻩ،ﺯﺍﺩﻩ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﺳﺖ. . . ”
.
.
.
ﺗﻤﺎﻡ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻣﻦ ﺧﻼﺻﻪ ﺩﺭ ﺩﻭ ﭼﺸﻢ
ﺗﻮﺳﺖ،ﻣﺮﺍﻗﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺵ. . .
.
.
.
ﻫﻤﻪ ﻟﺮﺯﺵ ﺩﺳﺖ ﻭ ﺩﻟﻢ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻋﺸﻖ
ﺯ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﺮﻭﺩ. . .
.
.
.
ﻫﺮ ﺟﺎ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ ﺩﻝ ﻣﻦ ﻫﻤﻮﻥﺟﺎﺳﺖ/
ﺣﺘﯽ ﺍﮔﻪ ﻓﺎﺻﻠﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:34
.
ﺍﺷﮏ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻝ ﺷﮑﺴﺘﮕﯽ،ﺳﮑﻮﺕ ﻧﺸﺎﻥ
ﺗﻨﻬﺎﺋﯽﻭ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﻬﺮ
ﻭ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﻧﺸﺎﻥ ﯾﺎﺩ ﺗﻮﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺗﻮ،ﻣﺜﻞ ﺧﻮﺩ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻥ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻧﻤﮑﯽ،ﺧﯿﻠﯽ ﺗﮑﯽ!
ﻣﻨﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﺑﺎ ﻫﺮ ﮐﻠﮑﯽ!!
.
.
.
ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺣﮑﺎﯾﺘﻢ ﺷﻨﯿﺪﻧﯽ ﺍﺳﺖ،ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻭ
ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺍﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻭ. . .
.
.
.
ﻣﺎ ﺑﻪ ﻟﻄﻒ ﻫﺮ ﺭﻓﯿﻘﯽ ﺩﻟﺨﻮﺷﯿﻢ/ﻫﺮ
ﺭﻓﯿﻘﯽ ﺭﺍ ﻧﺒﯿﻨﯿﻢ ﻧﺎ ﺧﻮﺷﯿﻢ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:35
.
ﺍﮔﺮ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺭﺳﻮﺍﮔﺮﯼ ﺑﺎﺷﺪ،ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ
ﻋﺎﻟﻢ ﺭﺳﻮﺍﺗﺮﯾﻦ ﺭﺳﻮﺍ ﺷﻮﻡ. . .
.
.
.
ﻧﻪ ﺑﻠﺒﻞ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺯ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎ ﺟﺪﺍﺋﯽ/ﻧﻪ ﮔﻞ
ﺩﺍﺭﺩ ﺧﯿﺎﻝ ﺑﯽ ﻭﻓﺎﺋﯽ
ﻭﻟﯿﮑﻦ ﭼﺮﺧﺶ ﭼﺮﺥ ﺳﺘﻤﮕﺮ/ﺯﻧﺪ ﺑﺮ ﻫﻢ
ﺭﺳﻮﻡ ﺁﺷﻨﺎﺋﯽ. . .
.
.
.
ﺩﻓﺘﺮ ﺑﻐﺾ ﻣﺮﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﻟﮕﯿﺮﻡ/ﺣﺪﯾﺚ
ﻏﻢ ﻣﺮﺍ ﺑﺨﻮﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﮔﺮﯾﻪ ﺳﺮﺍﺯﯾﺮﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ/ﻣﺮﯾﺾ
ﺑﺎﺷﻢ ﭘﺮﺳﺘﺎﺭﻡ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﯽ!
.
.
.
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﮔﺮ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻮﺩ…
ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ،ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ،ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:36
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﮕﺮﯾﻢ ﭼﻮﻥ ﺍﺑﺮ ﺩﺭ ﺑﻬﺎﺭﺍﻥ/ﮐﺰ ﺳﻨﮓ
ﻧﺎﻟﻪ ﺧﯿﺰﺩ ﺭﻭﺯ ﻭﺩﺍﻉ ﯾﺎﺭﺍﻥ
ﻫﺮ ﮐﺲ ﺩﺭﺩ ﺟﺪﺍﺋﯽ ﭼﺸﯿﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ/ﺩﺍﻧﺪ ﮐﻪ
ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﻗﻄﻊ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻥ. . .
.
.
.
ﺳﺎﯾﻪ ﻫﺎ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﭘﺸﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﻫﺎ ﺑﻪ
ﺁﻓﺘﺎﺑﻨﺪ،ﮔﺴﺘﺎﺧﯽ ﺩﯾﻮﺍﺭﻫﺎ
ﺭﺍ ﺗﻘﻠﯿﺪ ﻧﮑﻨﯿﻢ ﺗﺎ ﺁﻓﺘﺎﺑﯽ ﺑﻤﺎﻧﯿﻢ. . .
.
.
.
ﺗﺎ ﮐﺠﺎﯼ ﻗﺼﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺯ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﻧﻮﺷﺖ/ ؟ﺗﺎ ﺑﻪ
ﮐﯽ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻮﯼ ﺩﺳﺖ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ
ﺗﺎ ﺑﻪ ﮐﯽ ﺑﺎ ﺿﺮﺑﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﺭﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﺍﻡ ﺷﺪ/ﯾﺎ
ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﮔﺮﯾﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ
ﺑﻬﺮ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﻣﺤﺒﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﮐﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ/ﺧﺴﺘﻪ
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﻏﺼﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺷﻤﺎﺭ. . .
.
.
.
ﺍﻣﺸﺐ ﺷﺐ ﺁﺧﺮﯾﻪ ﮐﻪ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﺩﻟﺖ ﺷﺪﻡ/
ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺖ
ﺷﺪﻡ. . .
.
.
.
ﺑﺮ ﺩﺭﺕ ﻣﯿﺂﻣﺪﻡ ﻫﺮ ﺷﺐ ﻣﺮﺍ ﻭﺍ ﻣﯿﺰﺩﯼ/
ﮔﻔﺘﻤﺖ ﻧﺎ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺩﻡ ﺯ ﺣﺎﺷﺎ ﻣﯿﺰﺩﯼ
ﺩﯾﺪﻣﺖ ﯾﮏ ﺷﺐ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺧﯿﺮﻩ ﺑﻮﺩﯼ ﺗﺎ
ﺳﺤﺮ/ﮐﺎﺵ ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻡ ﺩﻝ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ
ﻣﯿﺰﺩﯼ

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:37
ﻧﺮﻭ ﺗﻨﻬﺎﻡ ﻧﺬﺍﺭ ﺑﺎ ﺩﺭﺩ ﻭ ﻏﻢ ﻫﺎﻡ/ﺍﮔﺮ ﭼﻪ
ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﺍﺯ ﺧﯿﻠﯽ ﺣﺮﻓﺎﻡ
ﺑﻪ ﻗﺮﺁﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﻪ ﺍﺵ ﮔﺬﺷﺘﻢ/ﺑﻪ ﺟﻮﻥ
ﻫﺮ ﺩﻭﺗﺎﻣﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻨﻬﺎﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ،ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺷﺎﺧﻪ ﻭ ﺑﺮﮒ
ﺍﺳﺖ ﻭ ﺟﺪﺍﺋﯽ ﺑﺮﮒ ﺍﺯ ﺷﺎﺧﻪ
ﻣﺮﮒ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺭﻭﺡ ﺳﺤﺮﯼ ﻧﺎﺯ ﺩﻣﯿﺪﻥ ﺩﺍﺭﯼ،ﻣﺜﻞ ﻏﺰﻟﯽ
ﺗﺎﺯﻩ،ﺷﻨﯿﺪﻥ ﺩﺍﺭﯼ
ﺍﯼ ﻗﺼﻪ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺗﻠﺦ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﻣﻦ،ﺁﻧﻘﺪﺭ
ﻧﺪﯾﺪﻣﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﯼ. . .
.
.
.
ﭼﻪ ﺳﺨﺘﻪ ﺩﺭ ﺟﻤﻊ ﺑﻮﺩﻥ،ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﯼ
ﺗﻨﻬﺎ ﻧﺸﺴﺘﻦ
ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﭼﻮﻥ ﮐﻮﻩ ﺑﻮﺩﻥ،ﻭﻟﯽ ﺩﺭ
ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﯽ ﺷﮑﺴﺘﻦ. . .
.
.
.
ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯿﺴﺖ،ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ ﻡ ﮐﻪ
ﺗﻮ ﺷﺎﮔﺮﺩ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﻧﺒﺎﺷﯽ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:40
.
ﺗﻮ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﺎ،ﻣﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭﻡ/ﺩﻝ ﺻﺒﺮﯼ
ﺗﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﻦ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﺑﻪ ﻗﺮﺑﻮﻥ ﺩﻝ ﺻﺒﺮﺕ ﺑﮕﺮﺩﻡ/ﺑﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ
ﺷﺮﯾﻔﺖ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﻡ. . .
.
.
.
ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻭ ﺧﺎﮎ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﻧﻪ ﮔﻠﯽ ﻫﺴﺖ ﻧﻪ
ﺩﺭﺧﺘﯽ/ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ
ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ. . .
.
.
.
ﺗﮏ ﮐﻞ ﻭﺍﺷﺪﻩ ﺍﯼ ﮔﻔﺖ ﺻﺒﺎ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ/
ﺑﻠﺒﻞ ﺁﻣﺪ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻥ ﮔﻔﺖ ﺻﺪﺍ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ
ﮔﻞ ﻭ ﺑﻠﺒﻞ ﺑﻨﺸﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﮐﻨﺎﺭ/ﺳﻨﺒﻞ ﺁﻣﺪ ﺑﯽ
ﻣﯿﺎﻥ ﮔﻔﺖﻭﻓﺎ ﺭﺍ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﻏﺮﻕ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻣﯿﺸﻮﻡ ﺍﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﮔﺎﻩ ﮔﺎﻩ ﺗﻮ/
ﮐﺎﺵ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﻨﺎ ﮐﻨﻢ ﺩﺭ ﺣﻮﺍﻟﯽ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ. . .
.
.
.
ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺯﻧﻢ ﺳﻮﯼ ﺗﻮ ﭘﺮ/ﭼﻮﻥ
ﻣﺎﻩ ﺷﺒﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺳﺮ
ﺍﻧﺪﻭﻩ ﮐﻪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺷﺪﯼ ﺗﻨﮓ ﻏﺮﻭﺏ/
ﺍﻓﺴﻮﺱ ﮐﻪ ﻣﻬﺘﺎﺏ ﺷﺪﯼ ﻭﻗﺖ ﺳﺤﺮ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:41
ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎﺩﺗﻮ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﻡ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ/ﯾﺎﺩﯼ ﮐﻦ
ﮐﻪ ﯾﺎﺩ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﻤﻮﻧﻪ. . .
.
.
.
ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺸﻖ ﺷﮑﺴﺖ
ﺑﺨﻮﺭﯼ،ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺸﻘﯽ
ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﯼ. . .
.
.
.
ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﺪﺍﺭ،ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍﺋﯽ
ﻧﺒﺎﺷﺪ. . .
.
.
.
ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺯ ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﺳﯿﺐ ﻧﮑﻮﺳﺖ/
ﻧﺼﻔﺶ ﺭﺥ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﺳﺖ،ﻧﺼﻔﺶ ﺭﺥ
ﺩﻭﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺑﺎﺯ ﺁﻣﺪﻧﻢ ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺘﺖ ﺩﯾﺮ ﻧﺸﺪ/ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻣﮑﻦ
ﺩﻟﻢ ﺯ ﺗﻮ ﺳﯿﺮ ﻧﺸﺪ
ﯾﮏ ﻣﻮﯼ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﺎﻟﻤﯽ ﻧﻔﺮﻭﺷﻢ/ﺗﻮ ﺟﺎﻥ
ﻣﻨﯽ،ﮐﺴﯽ ﺯ ﺟﺎﻥ ﺳﯿﺮ ﻧﺸﺪ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:42
ﻣﻦ ﮐﻮﯾﺮ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﻧﻮﺋﯽ ﻧﻢ ﻧﻢ ﺑﺎﺭﻭﻥ/ﺩﻟﻢ
ﺑﺮﺍﺕ ﺗﻨﮓ ﺷﺪﻩ ﮐﺠﺎﺋﯽ ﺍﯼ ﻣﻬﺮﺑﻮﻥ. . .
.
.
.
ﺩﺭ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﺩﻧﯿﺎ،ﺳﺮ ﺯﻧﮓ
ﺍﻣﻼ،ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺒﺖ
ﺗﺸﺪﯾﺪ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﻢ ﺗﺎ ﻧﯿﻢ ﻧﻤﺮﻩ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﻫﺎ ﮐﻢ
ﻧﺸﻮﺩ. . .
.
.
.
ﻣﻦ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﻋﺎﺩﺕ ﺩﺍﺭﻡ/ﺑﻪ
ﺗﻮ ﻭ ﻃﺮﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﺍﺭﺍﺩﺕ ﺩﺍﺭﻡ
ﻋﻄﺶ ﺣﺴﺮﺕ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺭﺍ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ/
ﺍﺷﺘﯿﺎﻗﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﻭ ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ
ﺩﺍﺭﻡ
.
.
.
ﺳﮑﻮﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﺑﺮ ﻗﻠﺒﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﻣﯿﺰﺩﻡ ﻓﺮﯾﺎﺩ/
ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﻏﻢ ﺭﻓﺘﯽﻣﺮﺍ ﻫﺮﮔﺰ ﻣﺒﺮ ﺍﺯ
ﯾﺎﺩ. . .
.
.
.
ﻣﯽ ﻧﺎﻟﻢ ﺍﺯ ﺟﺪﺍﺋﯽ،ﺍﯼ ﻧﺎﺯﻧﯿﻦ ﮐﺠﺎﺋﯽ/
ﺳﻮﺯﻡ ﺯ ﻫﺠﺮﺕ ﺍﯼ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮐﺠﺎﺋﯽ
ﺩﺭ ﺑﺎﻍ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎ ﺩﯾﮕﺮ ﮔﻠﯽ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ/ﺩﺭ
ﺣﺴﺮﺕ ﮔﻞ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯼ ﺑﺎﻏﺒﺎﻥ ﮐﺠﺎﺋﯽ. . .
.
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:43
ﻫﺎﯼ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﮔﺎﻩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ
ﺍﺳﺖ
.
.
.
ﮔﺮﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﯽ ﻭﻟﯽ ﻫﺮ ﺩﻡ ﺯ
ﺷﻮﻗﺖ/ﺳﻤﺖ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﯾﻢ ﻭ ﻫﺮ ﺳﻮ
ﻧﮕﺎﻫﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
.
.
.
ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﻢ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﺍﻭﻥ
ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮕﺮﻭﻧﻮ
ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺟﺎﯼ ﺩﺳﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮ،
ﺩﺳﺖ ﻋﺸﻖ ﺩﯾﮕﺮﻭﻧﻮ
ﻻﯾﻖ ﻋﺸﻖ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﻮ ﻧﺒﻮﺩﻡ. . .
.
.
.
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺩﻝ ﺳﭙﺮﺩﻥ ﺳﺨﺖ
ﺍﺳﺖ/ﺩﻝ ﺩﺍﺩﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻥ
ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ
ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﺳﺨﺖ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺍﻣﯿﺪ،ﺍﺷﮑﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﻮﻕ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ
ﻋﻤﯿﻖ ﺟﺎﺭﯼ ﺍﺳﺖ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:44
ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻗﻠﺒﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ/ﺍﻣﺎ
ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ ﮐﻮﭼﮏ
ﺑﺎﺵ. . .
.
.
.
ﺟﺎﻧﻢ ﺯ ﻓﺮﺍﻕ،ﺭﻧﺞ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪ/ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ
ﺗﻮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﺯﺍﺭ ﮐﺸﯿﺪ
ﻣﺎ ﻫﻤﺴﻔﺮ ﺭﺍﻩ ﺩﺭﺍﺯﯼ ﺑﻮﺩﯾﻢ/ﺑﯿﻦ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ
ﺯﻣﺎﻧﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﮐﺸﯿﺪ. . .
.
.
.
ﺁﺭﻩ ﻣﻦ ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﺸﻢ ﺗﻮ
ﺩﯾﻮﻭﻧﻢ
ﺁﺭﻩ ﻣﻦ ﻗﻮﻝ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﺗﻬﺶ ﺑﺎﻫﺎﺕ
ﺑﻤﻮﻧﻢ
ﻭﻟﯽ ﭘﺲ ﺩﺍﺩﯼ ﻧﮕﺎﻣﻮ ﺯﯾﺮ ﺭﮔﺒﺎﺭ ﻏﺮﻭﺭﺕ
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﮐﻢ ﺷﮑﺴﺘﻢ،ﺧﻮﺏ ﻧﮕﺎﻡ ﮐﻨﯽ
ﻫﻤﻮﻧﻢ. . .
.
.
.
ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﯾﺎﺩ ﻧﮕﺮﻓﺘﯽ ﺑﺪ
ﺑﺎﺷﯽ،ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺧﻮﺑﯽ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﺭﻭ ﺯﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺯﺩﻡ ﺑﺮﺍﺕ ﭘﯿﺎﻣﯽ/ﻓﻘﻂ
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻧﮕﯽ ﮐﻪ ﺑﯽ ﻣﺮﺍﻣﯽ!
.
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:45
ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺎ ﻧﺒﺎﺵ،ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺵ ﺗﺎ
ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺎﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻨﺪ. . .
.
.
.
ﯾﮑﺒﺎﺭﻩ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﺳﺮ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ/ﺗﻦ
ﭘﻮﺵ ﻏﻢ ﺍﺯ ﻗﻠﺐ ﺑﻪ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﺑﺮﺷﻮﻕﺭﺳﯿﺪﻥ ﺗﻮ ﺩﻝ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺩﺍﺩ/ﻫﻢ
ﺩﻭﺵ ﻫﻮﺍﯼ ﺗﻮ ﺳﻔﺮ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ. . .
.
.
.
ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﺭﺯﻧﺪﮔﯽﭼﻪ ﺩﺍﺭﯼ،ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻨﻪ
ﮐﻪ ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ. . .
.
.
.
ﺭﻭﯼ ﺑﺎﻍ ﺷﺎﻧﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺍﻧﺪﻭﻫﯽ
ﻧﺸﺴﺖ/ﺩﺭ ﺣﻤﻞ ﺑﺎﺭ ﻏﺼﻪ ﺍﺕ ﺑﺎ ﺷﻮﻕ
ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﻭﻗﺘﯽ ﻗﻠﺒﺖ ﮐﻮﻩﺁﺗﺸﻔﺸﺎﻥﺍﺳﺖ،ﭼﮕﻮ ﻧﻪ
ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﯼ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﮔﻞ ﺑﺮﻭﯾﺪ؟ . . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:48
ﺳﻮﮔﻨﺪ ﺑﻪ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺖ ﻭ ﯾﻪ ﺭﯾﺰﺵ
ﻫﻤﯿﺸﮕﯽﺍﺷﮑﻬﺎﯾﻢ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﯿﺎﻝ ﺗﻮ
ﺑﻮﺩﻥ
ﻧﯿﺰ ﻗﺎﻧﻌﻢ،ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﮕﯿﺮ ﮐﻪ
ﺧﯿﺎﻟﺖ،ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺟﻬﺎﻥ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺩﻝ ﻣﻦ ﺩﺭ ﻃﻠﺐ ﺭﻭﯼ ﺗﻮ ﺍﯼ ﻣﻮﻧﺲ ﺟﺎﻥ/
ﺧﺎﮎﺭﺍﻫﯿﺴﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﻧﺴﯿﻢ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ
ﺍﺳﺖ. . .
.
.
.
ﺗﻮ ﻃﺮﺍﻭﺕ ﺑﻬﺎﺭﺍﻥ،ﺗﻮﺳﺨﺎﻭﺕ ﺯﻣﯿﻨﯽ/ﺩﺭ
.
.
.
ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﮔﺬﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﻮﺩ ﺗﺎﻟﺤﻈﻪ
ﻫﺎﯼﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺭﺍ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ
ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻧﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﻤﯿﻤﺎﻧﺪ. . .
.
.
.
ﻏﺮﺑﺖ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪﮐﺠﺎﯾﯽﻧﮕﯿﺮﻧ
ﺧﺒﺮﺕ/ﺩﻭﺳﺖ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﺠﺎﯾﯽ
ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ﺧﺒﺮﺕ. . .
.

S.A.B.E.R
15-01-2012, 20:48
ﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺒﺎ،ﺑﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺗﻤﺎﻡ
ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﻫﺎﯼﺩﻧﯿﺎ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ. . .
.
.
.
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﻣﺮﺍ ﺍﺯﻏﻢ ﺭﻫﺎ ﮐﻦ/ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﺑﯽ
ﮐﺴﯽ ﻫﺎﯾﻢ ﺟﺪﺍ ﮐﻦ
ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩﻥ ﺳﺰﺍﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻥ ﺍﺳﺖ/ﺑﺮﺍﯼ
ﻣﺮﺩﻧﻢ ﻫﺮ ﺷﺐ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ. . .
.
.
.
ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﺳﮑﻮﺕ ﺩﻭ ﻧﮕﺎﻩ/ﺧﻨﺪﻩ ﺍﺕ ﺍﺯ
ﻋﺸﻖﻟﺒﺮﯾﺰ،ﺍﻣﺎ ﺑﯽ ﺻﺪﺍ. . .
.
.
.
ﯾﺎﺩ ﺑﺎﺩﺍ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﺸﺘﺎﻕﺩﯾﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺑﻮﺩ/ﺭﻭﺯ ﻭ
ﺷﺐ ﺩﺭ ﻃﻠﺐ ﻭ ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺑﻮﺩ
ﺩﯾﺪﮔﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﭼﻪ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﮔﺮﺳﻮﺋﯽﻧﯿﺴﺖ/
ﺑﻪ ﻓﺪﺍﯾﺖ،ﮐﻪ ﺁﻥ ﻫﻢ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﺗﻮ ﺑﻮﺩ. . .
.
.
.
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﺗﻮ ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻗﻠﺐﺷﮑﺴﺘﻪﺧﺎﻧﻪ
ﺩﺍﺭﯼ/ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ،ﺟﺎﻧﺎ ﺑﻪ ﻋﻬﺪ ﺧﻮﺩ
ﻭﻓﺎ ﮐﻦ. . .
.

LIDA
15-01-2012, 21:00
تمام نوشته هایم خط خط قدم هایی است که ناتوان ٬ به سویت شتابزده می آیند.
ولی بی فایده از ندیدن تو کوچه را بر می گردند. به امید فردایی که نمی دانم...

کوچه دلتنگ... دلتنگ لحظه های سبزی که هر روز٬ طلوعی سایه ی مهرش را به گرمی می بخشید.
ولی امشب داغ تنهایی را بر جگر سوخته اش مهر باطل می زند...

یاد پنجره ای که همیشه رو به بالا بود٬ اما امروز سلام نفس گیر مشرقی اش کوچه را به سمت بهت
زدگی به اعماق غروبش می کشاند

من از دلواپسی های غریب زندگی دلواپسی دارم
و کس باور نمی دارد که من تنهاترین تنهای این تنهاترین شهرم

دلم می خواهد از تنهاترین شهر خدا یک قصه بنویسم
و یا یک تابلوی ساده.....
که قسمت را در آن آبی کنم حرف دلم را سبز
و این نقاشی دنیای تنهایی
بماند یادگارخستگی هایم
و می دانم که هر چشمی نخواهد دید
شهر رنگی من را

LIDA
15-01-2012, 21:03
به گمانم...
تنها رهگذر كوچه تنهايي من
قطره باران هاييست ملموس
كه به يمن قدم ياد نگاهت در دل
و به دلداري اين خسته وجود
در حريم نفسم مي بارند .

نه از سفید و نه از سیاه ،
دیگر از هیچ یک نمی نویسم !
دیگر نه از تو می نویسم و نه از رفتنت ...
هیچ کدام را نمی خواهم ،
همین چند سال خاطره برای گریه هایم کافیست !

يك سال حبس ابد به جرم نوشتن براي تو
قاضي خودش بريد، دوخت، مرا وصله وصله كرد.
قاضي كه چشم به چشمت ندوخته!
قاضي كه در خيال نگاهت نسوخته!
يك سال حبس ابد...
توي نگاه كسي كه تو نيستي...

اگه همصدام بودی هیچکی حریفم نمیشد
کوه اگه رو شونه هام بود کمرم خم نمیشد

ین روز ها خالی از شعرم!
تهی از هر واژه ی ناب
که جاودانگی جنونم را تصویر کند.
تنها تبسم یک آه
گاه و بی گاه
به خیال دوری تو !
طرحی میزند.

LIDA
15-01-2012, 21:11
وقتی صدایی ندارم
تا کلمات
در پرده ی آن نواخته شوند

.
.
.

بدرود !
......بدرود!

میون این همه کوچه که به هم پیوسته

کوچه قدیمی ما کوچه بن بسته

کسي مي گفت تنهايي من بزرگ است از ان مي ترسم
کسي مي گفت تنهايي من سايه اي به دنبال خود دارد بزرگ,به نام خاطره

دوستش دارم اما گاهي شيطنت مي کنم و از ديوار تنهاهیم بالا مي روم تا ببينم پشت ديوار دوريم او کجاست؟!

کنار کوچه ی هر روزم عابری تنها
به چشم خسته ی بی رنگ او نهفته رموز
گذشته ام ز کنارش تمام فصل ها را
خزان گذشت و
زمستان به سر رسید و
هنوز...
به باغ خفته ی چشمش

بهار هم نشکفت

S.A.B.E.R
16-01-2012, 09:24
ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻪﺑﺴﭙﺎﺭﻡﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﺗﻨﮓ
ﺍﺳﺖ