PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

GORJI
15-03-2009, 13:49
من یه لیوان چای داغ رو به تو ترجیح می دم . چون چای فقط زبونم رو می سوزونه . ولی تو دلمو

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چرا وقتی می خوایم بریم توی رویا چشمامونو مبیندیم؟...

وقتی می خوایم گریه کنیم...

وقتی می خوایم فکر کنیم...

وقتی می خوایم تصور کنیم...

وقتی می خوایم کسی رو ببوسیم...

به این دلیل که قشنگ ترین چیز های توی دنیا قابل دیدن نیستن

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وقتی خدا تو رو سمت یه پرتگاه هدایت می کنه ۲ هدف داره :

یا می خواد از پشت بگیرتت

یا پرواز یادت بده .....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آغوش پارکینگی است که جریمه ندارد........بوسه تصادفی است که خسارت ندارد .

..

.

چیه دنبالم راه افتادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میدونی این چیه؟!

( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( )

این دل منه که روز به روز برات تنگ تر میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه کی از خدا می پرسه که خدایا چرا هر گلی که زیباست خار داره

خدا میگه: اینطور نیست یه گل زیبا هست که خار نداره، ولی بهتره صداش نکنی

چون داره اس ام اس میخونه

GORJI
15-03-2009, 13:50
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:

او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.

او می گوید صبر كن و بهترین را به تو می دهد

دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است

اگر بدانم که خواب تو را بیشتر خواهم دید برای همیشه دیدن تو هرگز بیدار نمی شوم

اگر بدانم که مردگان تو را بیشتر خواهند دید برای همیشه دیدن تو قید زنده بودن راخواهم زد

مرگ از زندگی پرسید چرا من تلخم و تو شیرینی؟ زندگی در جواب گفت : چون من دروغم و تو حقیقت

دیشب خواستم واسه دل خودم فال بگیرم وقتی فالنامه رو باز کردم چشمم به شعری افتاد که هیچ ربطی به دل من نداشت تازه فهمیدم که دلم مال خودم نیست

GORJI
15-03-2009, 13:52
عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست ... اما حیف این تازه اول یک زندگیست

فاصله با آرزو های ما چه کرد ... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد !!!

یه سنگ کافیست برای شکستن یه شیشه! یه جمله کافیست برای شکستن یه قلب!

یه ثانیه کافیست برای عاشق شدن! یه دوست مثل تو کافیست برای تمام زندگی

اگه یك روز فكر كردی نبودن یه كسی بهتر از بودنش چشمات و ببند و اون لحظه ای كه اون كنارت نباشه و به خاطر بیار اگه چشمات خیس شد بدون داری به خودت دروغ میگی و هنوز دوستش داری

ویلیام شکسپیر میگه : زمانی که فکر می کنی تو 7 تا آسمون 1 ستاره هم نداری یکی یه گوشه دنیا هست که واسه دیدنت لحظه شماری می کنه...

قیمت میوه در میادین تره بار به شدت افزایش یافت .

قدر خودتت رو بدون هلو !!

.پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی

GORJI
15-03-2009, 13:53
اشک زیباست اگر برای عشق باشد ، عشق زیباست اگر برای تو باشد ،

تو زیبایی اگر برای من باشی

كوچولو ، موچولو ، لولو ، مولو ، هلو ، نونو ؛ این پیغام صرفا برای غنچه كردن لبهای شماست و فاقد هرگونه ارزش قانونی دیگر می‌باشد

بهترین دوست اگه نیستی، لااقل بهترین دشمن باش، غمخوارم اگه نیستی، لااقل بزرگترین غمم باش، هرچه هستی بهترین باش، چون بهترین ها همیشه در خاطر می مانند، پس در خاطرات بدم بهترین باش

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . الهی قربون چشات برم که دنبال اس.ام.اس میگرده

برو به جهنم، چون فقط تو هستی كه میتونی جهنم رو بهشت كنی

میگن شمشیر تیز همه چیز رو دوتا میکنه. بنازم شمشیر عشق رو که 2 تا رو یکی میکنه

اسمتو واسه دلخوشی میخوام ... دلتو واسه عاشقــی میخوام .... صداتو واسه ارامــش میخوام .... دستت رو واسه نوازش میخوام ... پاهاتو واسه همراهی میخوام .... عطرت رو واسه مستی میخوام ... خیالت رو واسه پرواز میخوام ... خودت رو واسه پرستش میخوام ...

GORJI
15-03-2009, 13:56
وقتی گفتم دوستت دارم

گفتی چی ...؟ بلند تر ... نمی شنوم .

حالا که میگم ازت متنفرم

میگی خب بابا . حالا چرا داد می زنی

اگه می تونستم توی دنیا یه چیز دیگه باشم می خواستم اشک تو باشم

که تو چشمات متولد بشم روی گونه هات زندگی کنم و روی لبانت بمیرم

دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه !

این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنی

اگر من و تو 2 برگ بودیم در خزان زودتر از تو می خواستم بیفتم

تا وقتی كه به زمین می افتی تو را در آغوش بگیرم

دیشب خواستم واسه دل خودم فال بگیرم وقتی فالنامه رو باز کردم چشمم به شعری افتاد که

هیچ ربطی به دل من نداشت تازه فهمیدم که دلم مال خودم نیست

بلوتوث قلبتو روشن کن،می خوام همه ی وجودم را برات سند كنم.

می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟

چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما

اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی

ازساعت متنفرم از این اختراع غریب بشر که

مدام جای خالی حضورت را به رخ دلتنگی های تنهاییم می كشد

GORJI
15-03-2009, 13:58
خوردن شیرینی خیلی راحته . خواندن یه داستان شیرین خیلی راحته .

اما پیدا کردن یه دوست شیرین خیلی سخته .....! تو چطوری منو پیدا کردی...؟

می دونی فاصله بین انگشتات واسه چیه؟............ ........واسه اینکه یه نفر دیگه با انگشتاش این جای خالی رو پر کنه

اگه یك روز فكر كردی نبودن یه كسی بهتر از بودنش چشمات و ببند و اون لحظه ای كه اون كنارت نباشه رو به خاطر بیار

اگه چشمات خیس شد بدون داری به خودت دروغ میگی و هنوز دوستش داری

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟

لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم

فرقی نمی کنه که من اول اومدم یا تو …… مهم اینه که….. کی تا آخرش می مونه

همیشه كسی رو برای دوستی انتخاب كن كه اونقدر دلش بزگ باشه

كه نخوای برای جا شدن تو دلش خودت رو كوچیك كنی

هیچ کدوممون نمی تونیم به دلمون یاد بدیم که هیچ وقت نشکنه !

ولی حداقل می تونیم بهش یاد بدیم که وقتی شکست

لبه ی تیزش دست اونی رو که شکستتش رو نبره.

وقتی دهکده ای می سوزدهمه دودش را می بینند

اماوقتی قلبی می سوزد کسی حتی شعله اش را نمی بیند

آموختم که گاهی اوقات همه ی اون چیزی که انسان نیاز دارد ،

دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است

نمی خوام بگم قدر 1 دنیا دوست دارم چون دنیا 1روز تموم می شه

نمی خوام بگم سیاهی چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم بالاخره تموم می شه

نمی خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم

یك شب از من پرسیدی مرا دوست داری یا زندگی ات را؟

گفتم زندگی ام را ! قهر كردی ورفتی ولی ندانستی تو تمام زندگی ام هستی

GORJI
15-03-2009, 14:00
یه معجزه

10 تا شاخه گل رو بگیر جلو آینه حالا بشمار

دیدی 11 تان

آخه خودتم گلی

در پارکینگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نری

خدا به انسان 2 گوش و 2 چشم و 2 دست و 2 پا داد.اما میدونی چرا 1 قلب داد؟

چون میخواست تو دنبال دومیش باشی

میدونی فرق لبخند تو با لبخند من چیه ؟ تو وقتی شادی میخندی،من وقتی تو شادی میخندم

می دونی فرق تو با اشک چیه؟ اینه که اشک بلاخره از چشم ادم می افته اما تو هیچ وقت از چشمم نمی افتی

برای مردن، افتادن از هیچ ارتفاعی لازم نیست ..... فقط كافیستكه از چشم تو بیافتم

دوست دارم تو سیب باشی و من چاقو پوستتو بکنم می دونی چرا؟؟؟

چون چاقو بخواد پوست سیب رو بکنه باید همش دورش بگرده

به تو سپرده بودمش..... به هزار و یک امید..... و امروز برای هزار و یکمین بار......

دلم را میبرم ...... تا شکستگی اش را ....گچ بگیرند؟؟؟

انگشتتو مشت کن..... مشته؟

مشته مشته؟

.

.

.

.

حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشی دوریمو نبینی

می دونستی اشک از لبخند با ارزش تره؟چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی

اما فقط واسه کسی اشک می ریزی که نمی خوای از دستش بدی

کاش کسی تو دلمون پا نمیذاشت... کاش اگه پا میذاشت دلمون رو تنها نمیذاشت...

کاش اگه تنها میذاشت رد پاش رو روی دلمون جا نمیذاشت

وقتی به آسمون نگاه می کنی، دوست داری کدوم ستاره مال تو باشه؟

به اونی که کم نور تره قانع باش چون اونی که پر نور تره رو همه نگاه میکنن

اگر زندگی هست مرگ برای چه؟ اگر دوستی هست تنفر برای چه؟ اگر عشق هست جدایی برای چه؟

اگر تو نباشی من برای چه؟

دقت کردی که قشنگترین و عزیزترین چیزای دنیا همیشه یکین ؟

ماه یکیه ... خورشید یکیه ... زمین یکیه ... خدا یکیه ... مادر یکیه ... پدر یکیه ... منم یکی هستم

توی زندگی ۳ راه رو دنبال کن: ۱.دوست داشتن را برای یک تجربه ۲.عاشق شدن رو برای یک هدف

۳.فراموش کردن رو برای قبول واقعیت

وقتی تو رو از دست دادم، اشكی نریختم! چون تموم اشكهام رو برای بدست آوردنت ریخته بودم

LIDA
15-03-2009, 17:48
ای صمیمى ای دوست !

گاه بیگاه

لب پنجره‎ ‎خاطره ام می آیی . ای قدیمی ای خوب!

تو مرا یاد كنی یا نكنی،

من به یادت هستم.

دریا رودخانه ایست كه به توختم می شود و زمین خلاصه ای ازلبخندتودر ناامن ترین شب جهان است ، خوشاكسی كه ستاره ای از كهكشان توباشد .

یادته بهت گفتم دوستت دارم سرتو انداختی پایین و با آرامی گفتی نظر لطفته ،سرتو بالادادم و گفتم نه عزیزم نظر دلمه

بلبلان راآرزو یی جزگل وگلزارنیست

دوستان رالذتی جز لذت دیدارنیست

جیر جیرک به خرس گفت دوستت دارم. خرس گفت الان وقت خواب زمستونیمه بعد صحبت میکنیم خرس رفت خوابید ولی نمیدونست که عمر جیرجیرک فقط 3روزه

LIDA
15-03-2009, 17:50
خوش به حال آسمون كه هر وقت دلش بگیره بی بهونه می باره ... به كسی توجه نمی كنه ... از كسی خجالت نمی كشه... می باره و می باره و... اینقدر می باره تا آبی شه... ‌آفتابی شه...!!! کاش... کاش می شد مثل آسمون بود... كاش می شد وقتی دلت گرفت اونقدر بباری تا بالاخره آفتابی شی... بعدش هم انگار نه انگار كه بارشی بوده

################################################## ###############

برای شکستن من یه اخم کافیه ... نیازی به فریادت نیست واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه ... نیازی به قهر نیست برای مردنم حرف رفتنت کافیه ... نیازی به انجامش نیست

################################################## ###############

یک شمع وقتی شمع دیگری را روشن می کند چیزی از نور خود را از دست نمی دهد

################################################## ################

اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می كند... بگذار پایان تو را غافلگیر كند درست مانند آغاز

################################################## ################

ای که دور از من و یاد منی....با خبر باش که دنیای منی شادیت شادی من...غصه ات غصه ی من قلب من خانه تو...خانه ات قبله ی من

LIDA
15-03-2009, 17:53
توی دنیا دو تا نابینا می‌شناسم، یكی تو كه هیچ موقع عشقم رو ندیدی، یكی من كه كسی رو جز تو ندیدم

پلکهای مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که میبارد ، صدای خسته ی من است که از چشمانم بیرون میریزند

نقش كردم رخ زیبای تو بر خانه دل........خانه ویران شدوآن نقش به دیوار بماند

در ماهی تابه عشقت سوختم بی وفا روغن بریز

گر با غم دوریت نسازم چه کنم با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم چون در نظرم فقط توی ماییه ناز گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم من برای سال ها مینویسم ...... سال ها بعد كه چشمان تو عاشق میشوند

LIDA
15-03-2009, 17:55
باخود عهد کردم اگر تورادیدم بگویم ازتو دلگیرم/ ولی باز تورا دیدم و گفتم بی تو می میرم

===========

می روم از رفتن من شاد باش از عذاب دیدنم آزادباش گر چه تو تنها تر از ما می روی آرزو دارم ولی عاشق شوی آرزو دارم بفهمی درد را تلخی برخوردهای سرد را

===========

چه کسی می داند که تو در پیله ی تنهایی خود تنهایی؟ چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟؟؟ پیله ات را بگشا

============

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی.دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی.دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی.دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی.دوستت دارم چون به یک نگاه،عشق منی

=============

اگه مثل اشک تو چشمام بودی برای نگه داشتنت تا آخر عمر گریه نمیکردم

LIDA
15-03-2009, 18:01
لبخند بهانه ای است برای زنده ماندن لحظه هایت سرشار از این بهانه

یک روزعشقت را دزدیدم و برای اینکه جای مطمئنی داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم غافل از اینکه روزی برای پس گرفتن آن... قلبم را خواهی شکست

بچه که بودم فقط تا 10 بلد بودم بشمارم .دنیا 10تا بیشتر نبود.از بابا 10تا بستنی می خواستم.مامان رو 10 تا بیشتر دوست نداشتم.ولی حالا نمی دونم که ته دنیا کجاست .اخر دوست داشتن چقدره.فقط اینو می دونم که به اندازه ی 10 تای بچگیم دوستت دارم

بزرگترین متهم تاریخ كیست كسی كه نمی داند قلبش برای جه كسی می تپد

هیچگاه‎ فاصله‎ ها‎ حریف‎ خاطره‎ ها‎ نیستند‎. . . . . بیادتم‎!

اینومیفرستم به سلامتی هرچی گلدونه به شرط اینكه گل شما باشی و خاكش ما.

اگرسلام جان داشت انراباعطرشقایقهای وحشی اغشته میکردم وباتمبربوسه به بال کبوترهای مهاجرمیبستم وبرای تو یگانه امیدم می فرستادم.

LIDA
15-03-2009, 18:04
تاكه بودیم نبودیم كسی___كشت ما راغم بی همنفسی___تاكه رفتیم همكان یارشدند___تاكه خفتیم همه بیدارشدند___قدرآینه بدانید كه هست ___نه درآن وقت كه افتاد شكست!!!

@@@@@@@@

تحفه ای یافت نكردم كه فدای تو كنم یك سبد عاطفه دارم همه ارزانی تو.

@@@@@@@@@

چندیست كه بیمار وفایت شده ام .در بستر غم چشم به راهت شده ام. این را تو بدان اگر بمیرم روزی. مسئول تویی كه من فدایت شده ام..

@@@@@@@@@

اگر یادت كنم دیوانه میشم/ فراموشت كنم بیگانه میشم/ اگر تركت كنم میمیرم از غم /فراموشت كنم میپاشم از هم .

@@@@@@@@@

همه واسه عشقشون

گل می فرستند

من موندم واسه گلم

چی بفرستم..؟!

LIDA
15-03-2009, 18:07
رفیق من سنگ صبور غمهام

بیا به دیدنم كه خیلی تنهام

مجنونم و دلزده

از لیلی ها

خیلی دلم كرفته

از خیلی ها

--------------------------------------------------

دیروز روز جهانی آوارگان بود توقع داشتم یه تشكر خشك وخالی ازمامیكردی كه یه عمریه آوارتیم

---------------------------------------------------

همیشه نكاهى را باور كن كه وقتى از آن دور شدى در انتظارت بماند

----------------------------------------------------

اگر خنجر به قلبم كشانى زخنجر بوسه بردارم،مرازنامرادى باكى نیست ،لا یق بدانى یاندانى دوستت دارم

-------------------------------------------------------

مراصدبار ازخود برانى دوستت دارم،

به زنجیر خیانتم كشانى دوستت دارم،

LIDA
15-03-2009, 18:09
هرگاه دروداى زندگى ازغروب غم هاى بى عاطفه خسته شدى به یادمن باش كه دلم به یاد توست

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

چشمهای تو مثل شبهای پر ستاره است. دیدن تو مثل عمر دوباره است . وقتی می خندی دلم از شادی میلرزه. با تو نشستن به همه دنیا می ارزه.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ای عشق مددكن كه به سامان برسیم -- چون مزرعه تشنه به باران برسیم -- یامن برسم به یار یا یار به من-- یاهردوبمیریم وبه پایان برسیم—

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

شمع سوزان توأم اینگونه خاموشم مکن گرچه ازتو دورم ولی فراموشم مکن

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

انكه چو من عاشقست

خرده نگیردزیار

برسرمن نیك وبد

هرچه كه خواهی بیار

LIDA
15-03-2009, 18:12
انالله و انا الیه راجعون

فرستنده این پیام از دوریتان جان داد

می نویسم (( د ی د ار )) تو اگر بی من و دلتنگ منی ... یك به یك فاصله ها را بردار

شب بهت اس ام اس دادم

که بگم تنهام , مثله ماه .

کوچیکم مثله ستاره

اما دوست دارم به قد آسمونی که اندازه نداره !!!

میدونی طبق آخرین آمار كم جمعیت ترین جای دنیا كجاس؟ . . . . نمیدونی؟ . . . . . . . . . . . . . . قلب منه كه فقط تو توی اون ساكنی

امیدوارم با آمدن پاییز هر یک برگی که از درخت می افته یه دونه از غم های توی دلت کم بشه و دیگه هیچ وقت ناراحت نباشی.

LIDA
15-03-2009, 18:14
چشم هایت به من آموخت که با آخرین نگاه اولین رنج آغاز میشود

می دونی فرق دیازپام با چشات چیه ؟

.

.

.

.

دیازپام آرومم میکنه ولی چشات داغونم میکنه

هر انسانی لبخندی از خداست؛ تقدیم به تو که زیباترین لبخند خدایی!

چقدر اینروزا چاق شدی، می دونی از کجا فهمیدم! چون هر روز جای بیشتری در دلم باز می کنی

یکی بود یکی نبود / زیر این سقف کبود /یه غریب آشنا /دل و جونمو ربود / اینجوری نگام نکن /گل یاس مهربون /اون غریبه خودتی همیشه با من بمون

LIDA
15-03-2009, 18:17
عشق را رنگ آبی زدم، دوست داشتن را قرمز، نامردی را سیاه، دروغ را سفید، ولی نمی دانم چرا به تو كه میرسم نمی دانم مهربانی چه رنگی است!

""""""""""""""""""""""""""

گفته بودی که چرا محو تماشای منی ؟ آنچنان مات که یکدم مژه بر هم نزنی . مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی...

گل اگر خشک شود ساقه اش می ماند دوست اگر جدا شود خاطره اش می ماند

ای كه از درد دلم با خبری / قرص دل درد مرا كی می خری؟

"""""""""""""""""""""""""""

چه زیبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذیرفتی! چه فریبنده ! آغوشم برایت باز شد !چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه كودكانه ! همه چیزم شدی ! چه زود ! به خاطره یك كلمه مرا ترك كردی ! چه ناجوانمردانه ! نیازمندت شدم ! چه حقیرانه! واژه غریبه خداحافظی به من آمد! چه بیرحمانه! من سوختم.

LIDA
16-03-2009, 08:34
به هم می رسیم 3 نفر میشیم . من و تو و شادی . از هم دور میشیم 4 نفر میشیم . تو و تنهایی ، من و خاطره ها

به غمِ كسی اسیرم كه ز من خبر ندارد .... عجب از محبتِ من،كه در او اثر ندارد؛ غلط است هر كه گوید دل به دل راه دارد .... دلِ من زِ غصه خون شد،دل او خبر ندارد

میدونی که چه موقع می فهمی دنیا دو روزه؟ وقتی که اونی که دوستش داری بهت بگه تا آخر دنیا باهاتم

زندگی ام را به پاک ترین نگاه می فروشم، پاک ترین نگاه را به پاک ترین قلب، پاک ترین قلب را به مرگ، مرگ،که زیبا ترین هدیه ی خداست

میخواستم شمع باشم و تا آخر عمر به پات بسوزم، ولی نامرد ادیسون، برق رو اختراع كرد

LIDA
16-03-2009, 08:38
دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سكوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترك من و توست كه گاهی نمی توانیم در چشمهای یكد یگــرنگــــاه كنیم

>>>>>>>>>>>>>>>>>

میدونی بعضی شبا چرا زود صبح میشه؟ چون خورشید هم دلش برات تنگ میشه

>>>>>>>>>>>>>>>>>

می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی

>>>>>>>>>>>>>>.>>>

داشتم توی یک جاده می رفتم که چشمم خورد به یه تابلو که روش نوشته بود: دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

گفتم به گل زرد چرا رنگ منی افسرده و دلتنگ چرا مثل منی من عاشق اویم که رنگم شده زرد تو عاشق کیستی که هم رنگ منی

LIDA
16-03-2009, 08:43
روبه رویم همه ابهام و امیدی نگران آنها که به جرم وفا سنگ به این دل زدند برای این دل نیازی به سنگ نیست این شقایق با نگاهی سرد پرپر می شود

دنیا این جوریه دیگه: اگه گریه كنی میگن كم آوردی ، اگه بخندی میگن دیوونست ، اگه دل ببندی تنهات میزارن ، اگه عاشق بشی دلتو میشكنن ، با این حال باید لحظه ای را گریست ، دمی را خندید ، ساعتی را دل بست و عمری عاشقانه زیست

ادعا نمی كنم كه همیشه به یاد كسی كه دوسش دارم هستم ولی باید بدونه كه حتی اون لحظاتی هم كه به یادش نیستم دوسش دارم.

همیشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهی به پشت سرت کن...! شاید کسی در پی تو میدود و نامت را با صدای بی صدایی فریاد میزند...! و تو... هیچ وقت او را ندیده ای

بر خاک بخواب نازنین،تختی نیست. آواره شدن ,حکایت سختی نیست. از پاکی اشکهای خود فهمیدم . لبخند همیشه راز خوشبختی نیست

یه مرداب برای بدست اوردن یه نیلوفر سالها میخوابه تا ارامش نیلوفر بهم نخوره پس اگه کسی رودوست داری برای داشتنش حتی شده سالها صبر کن

LIDA
16-03-2009, 08:47
عشق یعنی قطره قطره آب شدن... در وفــور اشـک یـار گـــریان شـــدن عشق یعنی بر دلی چیره شدن... دست از جان شستن و مـجنون شـــدن عشق یعنی در حضور باران طوفان شدن... در کنار قاصدک رقصیدن و پرپر شدن عشق یعنی در عمیق قلب یار ساکن شدن... بر دامان وی افتادن و بی جان شدن عشق یعنی در پی باد رفتن و راهی شدن... از فراز کوه ها بگذشتن و پیدا شدن

هیچ کس اشکی برای ما نریخت هر که با ما بود از ما می گریخت چند روزی هست حالم دیدنیست حال من از این و آن پرسیدنیست گاه بر روی زمین زل می زنم گاه بر حافظ تفاءل می زنم حافظ دیوانه فالم را گرفت یک غزل آمد که حالم را گرفت: ما زیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

میدونم میتونی قلبمو آتیش بزنی اما نزن...میدونم میتونی بری و منو تنهام بزاری اما نزار...میدونم میتونی بریو باکس دیگه‌ای دوست شی اما نشو...میدونم میتونی جواب منو ندی اما بده...میدونم میتونی نابودم کنی اما نکن...میدونم میتونی واسم افف نزاری ولی بزار ای مهربون من دوست دارم

معلم گفت{الف}گفتم او.معلم گفت{ب}گفتم با او.معلم گفت{پ}گفتم پیش او.معلم گفت{ج}خواستم بگویم جدایی گفت نگو

افسوس... آن زمان كه باید دوست بداریم كوتاهی میكنیم آن زمان كه دوستمان دارند لجبازی میكنیم و بعد ... برای آن چه از دست رفته آه میكشیم

LIDA
16-03-2009, 08:50
غروب شد وافتابگردان به دنبال خورشید میگشت ناگهان ستاره ی چشمک زدوافتابگردان او را نگاه نکرد. آری گلها خیانت نمی کنند

::::::::::::::::::::::::::::::

این زخم همیشه تازه را بردارید گندش زده این جنازه را بردارید عمریست درون سینه جا خوش کرده این قلب ابوقراضه را بردارید

:::::::::::::::::::::::::::::::

دانم تو می خوانی ز چشمم حرفهایم را نمی دانم تو می بینی نگاه بی صدایم را كه می گوید بدون مهربانیهای بی حدت... بدون عشق تو، هیچم

::::::::::::::::::::::::::::::::::

کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقی ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بی وفا باور ندارد

:::::::::::::::::::::::::::::::::

به حرمت آن شاخه ی گل سرخ که لای دفتر ترانه هایم خشک شد ! به حرمت قدمهایی که با هم در آن کوچه ی همیشگی زدیم ! به حرمت بوسه هایمان ! نه ! تو حتی به التماس هایم هم اعتنا نکردی ! قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده فریبم داد ! قصه به پایان رسید و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم

LIDA
16-03-2009, 08:53
دوست داری بگم می خوام هر روز صبح با صدای تو بیدار بشم........بعد بفهمی با ساعتم بودم!!!!!!دوست داری بگم چرا رفتی؟؟؟؟ بعد بفهمی با برق بودم!!!!دوست داری بگم هرجا باشی پیدات می کنم..... بعد بفهمی با دسته کلیدم بودم!!!!! دوست داری بگم دوستت دارم بعد فکر کنی با........نه! ایندفعه با خودت بودم

عشق با غرور زیباست ولی اگر عشق را به قیمت فرو ریختن دیوار غرور گدایی كنی... آن وقت است كه دیگر عشق نیست صدقه است

وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟؟

میدونی آدما بین« الف» تا «ی» قرار دارند.بعضی ها مثل «ب» برات می میرند، مثل « د» دوستت دارند، مثل« ع»عاشقت میشوند،مثل «م» منتظر می مونند تا یک روز مثل «ی» یارت بشن

قلبم مال تو،مواظب باش از دستت نیفته ... نه بخاطر اینكه قلبه منه ....به خاطر اینكه تو توشی

LIDA
16-03-2009, 08:55
روزی عشقت رو دزدیدم و برای اینکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قایم کردم اما نمی دونستم که یه روز برای اینکه اون رو پس بگیری قلبم رو می شکنی

عشق نوعی جنگ است و کسی که برای اولین بار این جنگ را آغاز می کند باید شجاعت جنگیدن را داشته باشد

عشق لالایی بارون تو شباست / نم نم بارون پشت شیشه هاست / لحظه ی شبنم و برگ گل یاس / لحظه ی رهایی پرنده هاست / لحظه ی عزیز با تو بودنه / آخرین پناه موندن منه

یه روز عشق و فضولی و حسادت و دیونگی با هم قایم موشک بازی می کردن بعد فضولی حسادت رو پیدا می کنه حسادت از روی حسودیش به دیونگی میگه عشق پشت گل سرخ قایم شده دیونگی خاری رو بر می داره و به طرف عشق پرتاب میکنه و عشق برای همیشه کور میشه دیونگی قول میده تا اخر عمرش پیش عشق بمونه و تنهاش نذاره و قول میده جای چشم های عشق باشه برای همینه هرکی عاشق میشه دیونست

آدمها در حسرت دوری از ستاره بختشان در آسمان می سوزند. من اما ستاره بختم را روی زمین دارم.... افسوس با فاصله ای هزار برابر بیشتر از فاصله زمین تا آسمان.

LIDA
16-03-2009, 08:58
شبها خوابت نمی بره ستاره ها را بشمر، اگه كم اومد قطره های بارون رو بشمر، اگه بند اومد به رفاقتمون فكر كن چون نه كم میاد نه بند میاد

----------------------------------

اینو برای همه ی گلهای دنیا که عطرشون رو دوست داری بفرست اگه منو دوست داری برای خودم بفرست، باشه؟

-------------------------------------

كاش دوستی ها مثل رابطه دست و چشم بود. وقتی دستت زخم می شه چشمت گریه میكنه و وقتی چشمت گریه می كنه دستت اشكشو پاك می كنه

-------------------------------------

من با زخم زبونات رفیقم مرحم بزار با حرفات رو زخم عمیقم با تو هم كه داری به گریم میخندی كاش میشد بیای و به من دل ببندی

------------------------------------

اگر رفتم تو یادم کن... اگر مردم تو خاکم کن... اگر ماندم در این دنیا... به مهر خود تو شادم کن

LIDA
16-03-2009, 09:01
عشق در لحظه ای پدید می آید ، دوست داشتن در امتداد زمان ، این اساسی ترین تفاوت میان عشق و دوست داشتن

اگه چشمات پرسید بگو ندیدمش... اگه گوش هات پرسید بگو نشنیدمش... اگه دستت لرزید بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزید به خودت دروغ نگو دوستش داری!

گه تو دنیا هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ وقلب کوچیک من

فراموشم مکن هرگز / ولی گاهی به یاد آور / رفیقی را که می دانی / نخواهی رفت از یادش

آسمان با وسعتش تقدیم تو ** رقص ماهی های دریا مال تو ** هر چه دارم از تو دارم مهربان ** زندگیم امروز و فردا مال تو

LIDA
16-03-2009, 09:04
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند

ما کسایی که به فکرمون هستن رو به گریه می اندازیم. ما گریه می کنیم برای کسایی که به فکرمون نیستن. و ما به فکر کسایی هستیم که هیچوقت برامون گریه نمی کنن

دنیا رو بد ساختن .. کسی را که دوست داری . تو را دوست نمی دارد .. کسی که تو را دوست دارد . تو دوستش نمی داری .. اما کسی که تو دوستش داری و اوهم تو را دوست دارد به رسم و ایین هرگز به هم نمی رسند و این رنج است

منتظر خواهم ماند... منتظر می مانم تا بیایی انتظار سخت است اما خوب می دانم این بار انتظار زیباست انتظار٬ تنها برای تو برای دیدن برق چشمهایت خیره گشتن در نگاه پاک و زیبایت شانه شانه در کنار تو قدم برداشتن تکیه گاهی چون تویی را داشتن منتظر خواهم ماند

با چشمان تومرا به الماس ستارگان آسمان نیازی نیست این را به آسمان بگو

LIDA
16-03-2009, 09:05
ای سر چشمه ی محبت ای عشق واقعی چگونه ستایشت کنم در حالی که قلبت از محبت بی نیاز است چگونه ببوسمت وقتی که عشقت در وجودم جاری میشود بگزار نامت را تکرار کنم نامت زیبا و دلنشین است چه داشته ای که اینگونه مرا تلسم کرده ای من اینگونه نبودم تو عشق را با من آشنا کردی تو هوای دلم را با طراوت کردی زمانی که با تو هستم به آسمان بیکران پرواز میکن

دلم گرفته از ادمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن،از ادمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون ماله تو نیستن،از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی افتاب میشه همه چیز یادشون میره

وقتی گریه می کنم تو را در میان اشکهایم می بینم **ولی اشکهایم را پاک می کنم تا کسی تو را نبیند

دریا رو دوست دارم ولی از امواجش می ترسم بهار را دوست دارم ولی از تاریکی اش می ترسم شمعی از جنس تو را دوست دارم ولی از اب شدنش می ترسم

در زندگی باران نباش كه فكر كنند خودت را با منت به شیشه میكوبی ؛ ابر باش تا منتظرت باشند كه بیایی

ARMAN
16-03-2009, 18:38
هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت... بیچاره از این عشق سوختن آموخت... فرق من و پروانه در این است... پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت...

مهم این نیست که قشنگ باشی ، قشنگ اینه که مهم باشی! حتی برای یک نفر...

بنال ای دل که درد عشق آرد بمیر ای دل که مرگ زندگانی است دلی خواهم که از درد عشق بنالد اشک ریزد

مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم... مرگ آنست که از خاطر تو محو شوم

ARMAN
16-03-2009, 18:42
جاده خوشبختی تقریبا همیشه مسدود است؛ لطفاً کمی حوصله کنید تا به مقصد برسید.

ستاره ها وقتي ميشكنن ميشن شهاب اما دلي كه ميشكنه ميشه يه سوال بي جواب . .

خدايا به آنان كه ادعاي عاشقي تو را دارند بياموز . . . كه بزرگترين گناه شكستن دل آدميان است ...

خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش ؛ يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه

از هزاران یک نفر اهل دلند(ان هم تویی)ما بقی تندیسی از اب و گلند..

ARMAN
16-03-2009, 18:43
اتل متل جدايي ... عروسکم کجايي ؟ // گاو حسن پريشون ... يه دل داره پر از خون // عشقم که رفت هندستون ... خونه ام شده قبرستون // يه عشق ديگه بردار ... يه دنيا غصه بردار // اسمشو بذار بچگي ... تا آخر زندگي // هاچين و واچين تموم شد ... عمر منم .... شد

یک همیشه یک است . شاید در تمام عمرش نتواند بیشتر از یک عدد باشد اما بعضی اوقات می تواند خیلی باشد . یک نگاه . یک سرنوشت . یک خاطره . یک دوست

انواع بوس: 1.بوس صورت : دوست داشتن 2. بوس پيشاني : آرامش 3.بازو‌: شوخي كردن 4.لب : عاشق بودن 5. گردن : نياز داشتن

زندگی کن و لبخند بزن به خاطر آنهایی که:با لبخندت زندگی می کنن.از نفست آرام می گیرندوبه امیدت زنده هستند

عشق مثل ساعت شني ميمونه قلب پر ميكنه عقل خالي

ARMAN
16-03-2009, 18:51
يه دوست خوب توي اين دنياي بد مثل يه فنجون قهوه مي مونه نمي تونه فضا رو گرم كنه ولي دلت رو گرم مي كنه

اگر قرار است براي چيزي زندگي خود را خرج كنيم ، بهتراست آنرا خرج لطافت يك لبخند و يا نوازشي عاشقانه كنيم

خدا به انسان دو چشم ولي يك زبان عطا كرده است تا دو برابر آنچه را كه مي گويد به چشم ببيند

هیچ وقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید

شمع سوزان توام اینگونه خاموشم نکن

از کنارت رفته ام ولی فراموشم نکن

ARMAN
16-03-2009, 18:53
خدايا عاشقم عاشقترم كن

سراپا آتشم خاكسترم كن

لبريزي از گفتن ولي در هيچ سويت محرمي نيست

حواي من ، بر من مگير اين خودستايي را كه بي شك تنهاتر از من بر زمين و آسمانت نيست

باز در كلبه ي عشق ، عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

بر خاک بخواب نازنين،تختي نيست. آواره شدن ,حکايت سختي نيست. از پاکي اشکهاي خود فهميدم ؛ لبخند هميشه راز خوشبختي نيست.

ARMAN
16-03-2009, 18:55
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد

ای عشق مدد کن به سامان برسیم ، چون مزرعه تشنه به باران برسیم ، یا من برسم به یار و یا یار به من ، یا هر دو بمیریم و به پایان برسیم

ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه ؟ تو وقتي شادي ميخندي،من وقتي تو شادي ميخندم

غمناك ترين لحظه زندگي را از كسي تجربه مي كني كه شيرين ترين خاطرات زندگي را با وي داشتي

به دختران در کودکي شير سگ دهيد ، شايد در بزرگي وفا بياموزند

ARMAN
16-03-2009, 18:59
هميشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر اونقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره جلوي همه گريه کنه

تا تواني رفع غم از خاطري غمناك كن در جهان گرياندن آسان است اشكي پاك كن.

همه ميگن بايد براي رسيدن به عشق از تموم دنيا گذشت ولي تو كه دنياي مني چطور ازت بگذرم؟

اگر سهم من از اين همه ستاره فقط سوسوي غريبي است، غمي نيست. همين انتظار رسيدن شب برايم كافيست

عميق ترين درد در زندگي مردن نيست ؛ پنهان کردن قلبي است که به اسفناک ترين حالت شکسته است

ARMAN
16-03-2009, 19:01
روی هر شانه سری وقت وداع می گرید سر من وقت وداع گوشه دیوار گریست

در این دنیای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند منه خوش باور نادان ، محبت آرزو کردم

اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز

زندگی همچون بادکنکی در دستان کودکی است ،که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد

باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.
عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک مرا جاری کرد

ARMAN
16-03-2009, 19:03
من ندانم که کیم ، من فقط می دانم
که تویی ،شاه بیت غزل زندگیم (حميد مصدق)

جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم
این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد

سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد
اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد

عاشقي مايه ي درد است ، چه هجران چه وصال ، خسرو از عشق جدا نالد وفرهاد جدا

ز مرگم هيچ نمي ترسم اگر دنيا سرم ريزد، از اين ترسم كه بعد از من گلم را ديگري بوسد

LIDA
16-03-2009, 19:26
گفتمش دل می خری؟ پرسید چند؟ گفتمش دل مال تو، تنها بخند! خنده کرد و دل ز دستانم ربود، تا به خود باز آمدم او رفته بود..

آن که می خواهد روزی پرواز عشق را تجربه کند، نخست باید روی پای خود ایستادن را بیاموزد، پرواز را که با پرواز آغاز نمی کنند..

آدما خنده هاشون همیشه از دل خوشی نیست، گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست، گاهی دل این قدر تنگ میشه که گریه هم کم میاره، یه جمله ی ساده گاهی چقدر واست غم میاره..

در عشق حداقل قطره ای جنون هست و در جنون هم همیشه دریایی از عشق!

پس چشمانت چه زمان درخواهند یافت که: "نگاه، زاده ی علاقه است!.."

LIDA
16-03-2009, 19:27
زندگی چون قفس است، قفسی تنگ پر از تنهایی، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان، و سپس بال و پر عشق گشودن، بعد از آن هم پرواز

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو بنگرد و دستی را بپذیر که بازشدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد!

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است.

چه ساده بودم
آن هنگام كه می پنداشتم
تركیدن بادكنك آبی من،
ناگوارترین حادثه ی عالم است!

قسم به عشقمون قسم همش برات دلواپسم قرارنبود اینجوری شه یهو بشی همه کسم راستی چی شد چه جوری شد اینجوری عاشقت شدم اینکه می گم تقصیر توست شاید به این خاطره که کم کنم از جرم خودم..

LIDA
16-03-2009, 19:29
می دونی Love is your face یعنی چی؟ یعنی جمالتو عشقه! (عجب ترجمه ی روانی!)

گر نرخ بوسه را لب جانان به جان كند، حاشا كه مشتری سر مویی زیان كند! (البته بستگی به جانانش داره!)

ز درد عشق تو با كس حكایتی كه نكردم، چرا وفای تو كم شد؟ شكایتی كه نكردم..

غیر از غم عشق تو ندارم غم دیگر، شادم كه جز این نیست مرا همدم دیگر..

چه كسی می داند، كه تو در پیله خود تنهایی؟ چه كسی می داند، كه تو اکنون پی یك روزنه در فردایی؟ پیله ات را بگشای! تو به اندازه پروانه شدن خلق شدی، از برای پرواز، کِی برون خواهی رفت؟ پیله ات را بگشای..

LIDA
16-03-2009, 19:31
بر خاك بخواب مهربان، تختی نیست، آواره شدن حكایت سختی نیست. از لغزش اشك های خود فهمیدم، لبخند همیشه راز خوشبختی نیست..

اکثر ما نه به خاطر یافتن فردی كامل، بلكه به خاطر کامل دیدن یك فرد نا كامل عاشق می شویم..

دو تا گل بگیر دستت، یكی دست راست و یكی دست چپ. ولی من گل وسطی رو بیشتر دوست دارم! (خیر الامور اوسطها..!)

اسمتو خط نزدم از دفتر خاطره هام، آخه هنوز هر جا باشی عزیزترینی تو برام..

you are like the sunshine so warm,
you are like suger so sweet,
you are like you and thats the reason why I Love you

LIDA
16-03-2009, 19:33
تقدیم به تو که وقتی زبان می گشایی، رگ های فروبسته ی هزار پرسش بی امانم را پاسخ می گویی و هجوم بی امان نفس هایت، دفتر پر برگ ندانسته های اندیشه ام را صفحه به صفحه بر باد می دهد. ای آشنا! با من سخن بگو..

عشق مهمانی مودب است که ورودش را با ضربه های قلب اعلام می کند!

عشق مثل آبه، می تونی توی دستات قایمش کنی، اما آخرش یه روز دستتو وا می کنی می بینی نیست! قطره قطره چکیده بی اینکه بفهمی.. فقط احساس می کنی کمی دستات نمناکن. این همون رطوبت خاطره هاست که بر جای مونده..

عشق مثل شاپرک می مونه، اگه ولش کنی میره، اگه محکم بگیریش می میره!

آینده خاطره ایست از یاد رفته که به یاد آمدنیست، گذشته خاطره ایست به یاد مانده که از یاد رفتنیست.. و حالا "زندگیست!"

LIDA
16-03-2009, 19:37
سفر برایم هیچ چیز به جز دلتنگی ندارد. اما زمانی به من آموخت برای بهتر دیدن عظمت و شکوه هر چیز باید قدری از آن دور شد!

پروانه ی احساسم در دامی افتاده که عنکبوتش سیر است... نه می تواند پرواز کند و نه بمیرد..!

کاش کوچیک بودیم. وقتی کوچیک بودیم دلامون بزرگ بود. ولی حالا که بزرگ شدیم بیشتر دل تنگیم. کاش کوچیک می موندیم تا حرفامونو از نگاهمون بفهمن نه حالا که بزرگ شدیم و فریاد هم که می زنیم باز کسی حرفامونو نمی فهمه..

فاصله عشق های معمولی را از بین می برد و عشق های بزرگ و جاودانی را شدت می بخشد، مانند باد که شمع را خاموش می کند و آتش را شعله ور می سازد

دقایقی توی زندگی هستن که دلت برای کسی اون قدر تنگ میشه که دوست داری اونو از رویاهات بیرون بکشی و توی دنیای واقعی بغلش کنی!

LIDA
16-03-2009, 19:38
در آفتاب کمرنگ زندگیم و پیاده رویی که نمی دانم به کدامین خیابان منتهی می شود و در تلاطم شاخه های بی برگ، زیر چتری که مرا از باران جدا می کند، به دنبال نیمکتی می گردم تا دوباره به یاد آورم، همه آن روزها را که با بوی تو و بی روی تو بی اعتنا از کنارم گذشتند..

مثل ساحل آرام باش تا مثل دریا بی قرارت باشند..

به علت بارش بی وفایی جاده ی عشق به شدت لغزنده است. لطفـا با محبت حرکت کنید..!

این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان و بهت بگن که به یادتم..*****

شکسپیر میگه کسی رو که دوست داری هر چندوقت یک باربهش یادآوری کن تا فراموش نکنه قلبی براش می تپه .......واین یک یادآوریست..

LIDA
16-03-2009, 19:41
افسوس! قصه ی مادر درست بود ، همیشه یكی بود ولی آن یکی نبود..

وقتی كسی نیست كه به او فكر كنی به آسمان بیندیش، چون آنجا همیشه كسی هست كه به تو فكر می كند..

می روم ، از رفتن من شاد باش. از عذاب دیدنم آزاد باش. گرچه تو تنها ز پیشم می روی ، آرزو دارم ولی عاشق شوی.. آرزو دارم بفهمی درد را، تلخی برخورد های سرد را..

لاك پشت هاهم عاشق میشن، ولی تحمل درد عشق براشون راحت تره، چون حداقل عشقشون آروم آروم تركشون می كنه..

هر ثانیه که می گذرد چیزی از تو را با خود می برد. زمان غارتگر غریبی است،همه چیز را بی اجازه می برد. تنها یک چیز را همیشه فراموش می کند: "حس دوست داشتن تو را.."

LIDA
16-03-2009, 19:43
به که گویم که تو منزلگه چشمان منی، به که گویم تو نوازشگر دستان منی، گر چه پاییز نشد همدم و همسایه ی من، به که گویم که تو باران زمستان منی؟..

یاد تو چندی است مهمانم شده، خاطراتت آفت جانم شده، هر چه می گویم سخن از یاد توست، در سکوت من فقط فریاد توست..

تو دریا بودی و من قایقی خرد، که هر جا خواست امواجت مرا برد، دلم پارو زن بیچاره ای بود، که در امواج عشقت یک شبی مرد..

خبر به دور ترین نقطه ها برسد، نخواست او به من خسته بی گمان برسد، شکنجه بیش از این که پیش چشم خودت، کسی که سهم تو باشد به قلب تو نرسد..

یاری که داد بر باد آرام و طاقتم را، ای وای اگر نداند قدر محبتم را

LIDA
16-03-2009, 19:44
به دریا بزن قایقت می شوم، حقیرم ولی لایقت می شوم، من عاشق شدن را بلد نیستم، تو یادم بده عاشقت می شوم..

بیا تا باورت گردد که بی تو کمتر از خاکم ولی با تو به افلاکم، بیا باآرزوهایم بسازم خانه ای در دل، سراغم را نمی گیری، مگر بیگانه ای با دل؟!

ویکتور هوگو میگه: هرگز به کسی که دوسش داری نگو دوست دارم...ویکتور هوگو بیجا کرد! دوست دارم، دوست دارم، دوست دارم!

بیقرار تو ام و در دل تنگم گله هاست، آه! بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست، مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست..

مهربانی را از وقتی یاد گرفتم که پسری آسمان نقاشیش را سیاه کشید تا پدر زحمتکشش دیگر در آفتاب نسوزد..

GORJI
16-03-2009, 21:41
سال ها پرسیدم از خود كیستم؟ آتشم؟ شورم؟ شرارم؟ چیستم؟ دیدمش امروز و دانستم كنون او به جز من ، من به جز او نیستم

----------------------------------------------------------------------------------

دنیا <------

---------> تو

اگه گفتی این یعنی چی؟

یعنی تماام دنیا یک طرف، تو یک طرف!

---------------------------------------------------------------------------------------

Lopeto biar...

.

.

00:03

00:02

00:01

00:00

((((((MUCH))))))

,'*,*,',,'*,'*,

,'*,*',*,

duset daram

-------------------------------------------------------------------------------------------------

خدای اطلسی ها با تو باشد،پناه بیكسی ها با تو باشد،تمام لحظه های خوب یك عمر، به جز دلواپسی ها با تو باشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

مرغ عشق گفت: پیرشدیم وتوزندگیمون یه خروس عشق پیدانشد.

-------------------------------------------------------------------------------------------

مى كشمت سوى خویش این كشش قلب هاست

قلب تو گرآهن است قلب من آهن رباست.

-------------------------------------------------------------------------------------------

خوبه دیگه, تو راحت تو خونه نشستی ولی من الان تعمیرگاه هستم, میدونی چرا؟

.

.

.

.

چون

.

.

.

.

خرابتم !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوثت دارم دوصت دارم دوسط دارم دوثط دارم دوصط دارم دوست دارم. خلاصه همه جوره دوست دارم...!l lav you

GORJI
16-03-2009, 21:43
دوستیت: زلال* مرامت: عسل*ظاهرت: طلا* باطنت: برف* وجودت: نعمت *داشتنت: غنیمت*ندیدنت مصیبت سالارى بخدا

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ندیدنت:دلهره

دیدنت:ارامش

نبودنت:ترس

بودنت:قوت قلب

نازكردنت:وفا

قهركردنت:فاجعه

چشمات:زندگی

لبات:حسرت

حرفات:صداقت

دعوات:رفاقت

اشكات:اضطراب

خندت:اعتماد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

boro paeen sare kar nisti

3

3

3

3

3

ye kam dige beri miresi bavar ... sare kar nisti

3

3

3

3

3

3fareshi doset daram

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آنچه زیباست عزیز نیست آنچه عزیز است زیباست و تو عزیزترینی‎.

نه گلایه دارم از تو نه دیگه شكایتی نه یه قصه رو لبامه نه دیگه حكایتی شب تا صبح تو خلوتم به یادِ تو سر می كنم دارم انگار كه دیگه خالی تو باور می كنم چه جوری به دل بگم از سر راه تو بره دلی كه شكسته و هنوز برات منتظره كاش می شد كه از گذشته ها برات حرف بزنم بعدِ سال ها نتونستم كه ازت دل بكنم یه اتاق قدِ قفس برای گریه هام بسه آیینه بی تاب و قراره واسه تو دل واپسه نه غزل مونده تو شعرم نه دیگه ترانه ای كه برات بسازم از نو شب عاشقانه ای یادگار

فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست... اما حیف این تازه اول یک زندگیست... زندگی چیزیست شبیه یک حباب.. عشق آبادیه زیبایی در سراب... فاصله با آرزو های ما چه کرد... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قصه نیستم، که بگویی... نغمه نیستم، که بخوانی... صدا نیستم، که بشنوی... یا چیزی چنان که ببینی... یا چیزی چنان که بدانی ... من درد مشترکم.. مرا فریاد کن..

GORJI
16-03-2009, 21:45
تست معرفت:

1-اگه دوسم داری یك جوك بفرست

2-اگه عاشقمی بهم زنگ بزن

3-اگه برات مهمم یك تك زنگ بزن

4-اگه دوست داری منوببینی یك اس ام اس خالی بفرست

5-اگه ازمن خوشت نمیادهیچكاری نكن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز قلبم درد گرفته بود. فکر کنم یه کمی تپل شدی و جات تنگ شده.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تازگی ها چقدر چاق شدی! می دونی از کجا فهمیدم؟ چون هر روز جای بیشتری تو قلم باز می کنی.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هستم ولى نیستم هر لحظه كنارت! نیستم ولى هستم هر لحظه به یادت

منتظر كسی باش كه اگه حتی در ساده ترین لباس بودی، حاضر باشه تو رو به همه دنیا نشون بده وبگه كه:

"این دنیای منه"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

زندگی سه لحظه اش زیباست دیدن تو خندیدن تو بوسیدن تو‎ ‎...‎ ‎

کجایی تصادف کردم حالم اصلا خوب نیست, خوردم به مرامت چپ کردم

GORJI
16-03-2009, 21:48
اگر دنیای ما دنیای سنگ است بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است اگر دنیای ما دنیای درد است بدان عاشق شدن از بهر و رنج است اگر عاشق شدن یک گناه است پس دل عاشق شکستن صد گناه است

حس که پیدا شد، عشق باریدن گرفت؛ هیچ میدانی رمز عاشق بودن هرکس فقط این است: ساده بودن، ساده دیدن، و ساده پذیرفتن؛ پس ساده میگویم، ساده........دوستت دارم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
وقتی که خدا داشت منو بدرقه می کرد بهم گفت: جایی که میری مردمی داره که میشکوننت ، نکنه غصه بخوری ، من همه جا باهاتم تو تنها نیستی تو کوله بارت عشق می ذارم که بگذری، قلب میذارم که جا بدی ، اشک میدم که همراهیت کنه و مرگ که بدونی برمگردی پیشم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
بر خاک بخواب نازنین،تختی نیست. آواره شدن ,حکایت سختی نیست. از پاکی اشکهای خود فهمیدم . لبخند همیشه راز خوشبختی نیست

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه کسی رو دوست داشته باشی، نمی تونی توی چشم های اون زل بزنی... نمی تونی دوریش را تحمل کنی... نمی تونی بهش بگی که چقدر دوستش داری... نمی تونی بهش بگی چقدر بهش نیاز داری ... واسه همینه که عاشق ها دیوونه میشن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

به غم کسی اسیرم که زمن خبر ندارد عجب از محبت من که در اواثرنداردغلط است هر که گوید دل به دل راه دارد دل من زغصه خون شد دل او خبر ندارد .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عشق با روح شقایق زیباست، عشق با حسرت عاشق زیباست، عشق با نبض دقایق زیباست، عشق در حسرت دیدار تو بودن زیباست.

اگه گفتی Love is Your Face یعنی چی؟
یعنی جمالتو عشقه!

پاییز از زمستون غمگین تره چون بهار و ندیده، ولی من از پاییز غمگین ترم ، چون خیلی وقته تو رو ندیدم

لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.

روزگاریست در این کوچه گرفتار توام باخبر باش که در حسرت دیدار توام گفته بودی که طبیب دل هر بیماری پس طبیب دل من باش که بیمار توام

یک قطره اشک مى اندازم تو دریا
تا زمانى كه پیداش كنى دوستت دارم.
اگه پیدا كردی اون وقت تو رو فراموش می كنم

GORJI
16-03-2009, 21:50
زیباترین گل با اولین باد پاییزی پرپر شد، باوفاترین دوست به مرور زمان بی ‌وفا شد، این پرپر شدن از گل نیست و این بی وفایی از دوست نیست از روزگار است.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سهم من از دوری تو چیزی جز دلتنگی به اندازه دریاها ،نگاهی تاریك همچون شب های بدون مهتاب و لحظه هایی كه ثانیه به ثانیه میگذرند نیست .پس ای دوست بشنو صدای دلتنگی مرا
----------------------------------------------------------------------------------------------------
گفت : عاشقی مرد ، بیا به یادش لحظه ای سکوت کنیم . گفتم : اگر بخواهیم برای عاشقان سکوت کنیم ، باید عمری را ساکت باشیم ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
خواب ناز بودم شبی.... دیدیم كسی در میزند.... در را گشودم روی او ...دیدم غم است در می زند... ای دوستان بی وفا...از غم بیاموزید وفا..غم با آن همه بیگانگی..... هر شب به من سر می زند
---------------------------------------------------------------------------------------------------
عصری است غریب وآسمان دلگیراست،افسوس برای دل سپردن دیراست،هربار

بهانه ای گرفتیم وگذشت،عیب ازمن وتوست،عشق بی تقصیراست...
اگه با دیدن من غم تودلت جون میگیره

میمیرم كه تاابد قلب توآروم بگیره
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Khosh hal mishy age

B

O

K

O

Shamet. Khosh hal shodi . Fekr kardy mikham

B

O

K

Horamet ! Khosh haltar bash chon mikham

B

O

K

O

N

A

M

E

T

To ghalbam

GORJI
16-03-2009, 21:52
منتظر دیدار تو هستم، سهل است بگویم که گرفتار تو هستم، من در پی این حادثه غمخوار تو هستم، هر چند که دور از منی و من ز تو دورم، بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
عاشق شدن مثل دست زدن به آتیش می مونه . پس سعی کن تا وقتی که جراتش رو پیدا نکردی هیچ وقت بهش دست نزنی اما اگه بهش دست زدی سعی کن طاقتش رو داشته باشی که تو دستهات نگهش داری
برای خریدن عشق هر کس هرچه داشت آورد دیوانه هیچ نداشت و گریست (گمان کردندچون هیچ ندارد می گرید.) اما هیچکس ندانست که قیمت عشق اشک است و قیمت اشک عشق
------------------------------------------------------------------------------------------------
نخ داخل شمع از شمع پرسید : چرا وقتی من میسوزم تو آب میشی..؟شمع جواب داد مگه میشه كسی كه تو قلبمه بسوزه و من اشك نریزم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
عشق یعنی حسرتی دریك نگاه عشق یعنی غربتی بی انتها عشق یعنی فرصت اما كوتاه عشق یعنی مرگ اما بی صدا

GORJI
16-03-2009, 21:54
هركسی تو را دوست داره 4 تا مریضی میگیره : 1- فراموشی 2 ... 3 ... 4 ... 3 تای دیگه را فرموش كردم
برای خریدن عشق هر کس هرچه داشت آورد دیوانه هیچ نداشت و گریست (گمان کردندچون هیچ ندارد می گرید.) اما هیچکس ندانست که قیمت عشق اشکست و قیمت اشک عشق
میدونی دریا چرا دریا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداشت هیچ و قت دریا نمی شد،من یه دریام و تو موجهای منی
------------------------------------------------------------------------------------------------
کوتاه ترین فاصله برای گفتن دوست دارم فقط یه لبخنده . . . . . . . . . . . نیشتو ببند
در مکتب ما رسم فراموشی نیست در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست مهر تو اگر به هستی ما افتاد هرگز به سرش خیال خاموشی نیست
--------------------------------------------------------------------------------------------------
یه پروانه را با دستات می گیری. بدش می خوای ببینی زنده هست؟ انگشتاتو باز کنی .... فرار میکنه. محکم بگیری....می میره. دوست داشتن هم یه چیزی مثل پروانه هست
عشق یعنی: چون خورشید، تابیدن بر شب های دوست...؛ و چون برف، ذوب شدن بر غم های دوست
اگر بخواهم آنچه در ذهن دارم با تو بگویم، هزاران جلد کتاب می شود ولی آنچه در دل دارم یک جمله بیش نیست: دوستت دارم

GORJI
16-03-2009, 21:56
دیشب فرشته‌ای به خوابم اومد گفت: گل یا پوچ؟ گفتم: گل. دستشو باز كرد و تو رو بهم داد.
لحظه دیدن تو لحظه مرگ من است مرگ پایان من نیست آغاز عشق من است
دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم چشمهایم هنوز در انتظار است
عشق یعنی حسرتی دریك نگاه عشق یعنی غربتی بی انتها عشق یعنی فرصت اما كوتاه عشق یعنی مرگ اما بی صدا
همانطور که به زیبایی تو خیره شده ام ، با خود می اندیشم ، هرگز فرشته ای را دیده ام که در ارتفاعی چنین پایین پرواز کند
وقتی گلدون خونمون شکست !! پدرم گفت: قسمت این بود... مادرم گفت:هیف شد... خواهرم گفت: قشنگ بود... داداشم گفت : کاش دوتا داشتیم...... اما وقتی دل من شکست کسی به فکرش نبود
آسمان را قسمت كردند:.....تكه ای برای بركه.....تكه ای برای رود....تكه ای برای دریا دلم را قسمت كردند:..........تكه ای برای تو....تكه ای برای تو......تكه ای برای تو.
عمری با غم عشقت نشستم ........ به تو پیوستم واز خود گسستم ...... ولیکن سرنوشتم این سه حرف بود ....... تو را دیدم. پرستیدم . شکستم
گر دلی دارم بدان در دست توست ..گر تنی دارم بدان سر مست توست.. گر دلم را بشکنی با دست خود دل نگیرم از تو...چون دل هم ..هم مست توست
صدایم در برابر صدایت بی صداست، چشمانم در برابر چشمانت نابیناست، خنده هایم در كنار خنده هایت خالیست، پس بدان بی تو هیچم، تنهایم نگذار تا با تو هم آواز شوم

ARMAN
17-03-2009, 15:01
کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود

هرگاه احساس کردي که گناه کسي آنقدر بزرگ است که نمي‌تواني او را ببخشي بدان که اشکال از کوچکي روح توست، نه از بزرگي گناه او

من از زندگاني آموختم چگونه اشك ريختن را ولي اشكهايم نياموخت چگونه زندگي كردن را

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد.... عجب از محبت من كه در او اثر ندارد.... غلط است هر كه گويد : دل به دل راه دارد.... دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد

زندگي داريم تا زندگي ! مرگ داريم تا مرگ ! زندگي داريم تا مرگ/آدم با سبزي و صفا که دمخور باشد ، سبز مي شود/اگر هنوز نمرده ايد ، چيز زيادي از دست نداده ايد . /مرگ اولين گام براي آخرين راه حل است

ARMAN
17-03-2009, 15:02
فرياد من از داغ توست ...... بيهوده خاموشم مکن ...... حالا که يادت ميکنم ...... ديگر فراموشم مکن ...... همرنگ دريا کن مرا ...... يکبار معنا کن مرا

اگه يه روز آدما رو با رنگ بشناسن دوست دارم رنگت آبي باشه … كه مثل آسمون هميشه رو سرم باشي .. مي ميرم برات

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت

ARMAN
17-03-2009, 15:03
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد

هر کي با زمزمه عشق دو سه روزي عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه دقايقم شد اون که عاشق بود و عمري از جدا شدن مي ترسيد همه هراس و ترسش به دروغش نمي ارزيد

دلم گرفته دلم گرفته به ايوان مي روم و انگشتانم را بر پوست كشيده شب مي كشم چراغهاي رابطه تاريكند كسي مرا به آفتاب معرفي نخواهد كرد كسي مرا به ميهماني گنجشكها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردني است

دلم براي کسي تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هديه مي دهد دلم براي کسي تنگ است که با زيبايي کلا مش مرا در عشقش غرق مي کند دلم براي کسي تنگ است که تنم اغوشش را مي طلبد دلم براي کسي تنگ است که قلب من براي داشتنش عمرها صبر مي کند دلم براي کسي تنگ است.

يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق فقط حساب دستت باشد

ARMAN
17-03-2009, 15:05
به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد..... و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را ....گچ بگيرند؟؟؟

هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت رفت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره

اميد را هيچ وقت ازکسي نگيريد شايد اين تنهاچيزي است که او دارد.

من او را دوست دارم و از رو ي عشق زياد به داشتنش شک مي کنم کاش تنها دغدغه خيال من و او مانند بچگي پيدا شدن در بازي قايم باشک بود کاش تنها اشک ما براي دور شدن بادبادک هامون در آسمون بود و بس ... کاش هرگز نمي فهميدم عشق چيست .....

ميدوني لذت زيربارون موندن چيه ؟ اينه که هيچ کسي اشکاتونميبينه

LIDA
17-03-2009, 18:06
غلط است هر كه گوید دل به دل راه دارد

دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند.

یک رنگی و بوی تازه از عشق بگیر...پر سوزترین گدازه از عشق بگیر در هر نفسی که می تپی ای دل من...یادت نرود اجازه از عشق بگیر

Love مخفف عبارات:

Lake of sorrow (دریاچه ی غم)

Ocean of tears (اقیانوس اشك)

Valley of death (دره مرگ)

End of life (آخر زندگی)!

به کسی عشق بورز که لایق عشق باشه نه تشنه عشق...زیرا کسی که تشنه عشق است روزی سیراب میشود

LIDA
17-03-2009, 18:08
اگه یه پروانه اومد رو دستت نشست تعجب نکن چون من آدرس زیباترین گل دنیا را دادم

کاش میشد اشک را تهدید کرد ، لبخند را لحظه ای تمدید کرد ، کاش میشد در میان لحظه ها ، لحظه ی دیدار را نزدیک کرد

بی یاد تو هرجا که نشستم توبه بی عشق تو دل به هر که بستم توبه

خیلی بی کاری ، ببینم تو درس نداری ؟ کار و زندگی نداری ؟ خواب و خوراک نداری؟ که 24 ساعت تو قلب منی؟؟؟

در عرض یـک دقیقه یک نـــفر رو میشه خــرد کرد در عرض یـک ساعت یــکی رو میشه دوست داشت در عــــرض یــک روز مـیـشـــه

عـــــــــاشق شــــــد ولی یک عمر طول می کشه ، کسی رو فراموش کنی

LIDA
17-03-2009, 18:25
عشق رو میشه تو دستای خسته پدر دید .... و توی نگاه نگران مادر ... نه تو دستای منتظر یه غریبه

می رسد روزی كه بی من روزها رو سر كنی

می رسد روزی كه مرگ رو باور كنی

می رسد كه تنها در كنار قبر من شعر های كهنه ام رامو به مو از بر كنی

همیشه بودی و هستی انتخاب اخرینم!

من میخوام با تو به فردا برسم تو بهار به شب یلدا برسم!

گل یکدونه ی گلدون بلور زندگی

چی دارم برات به جز یه عالمه شرمندگی!

اینو میدونن تودنیا همه

هرچی از تو بنویسم کمه

گفت : عاشقی مرد ، بیا به یادش لحظه ای سکوت کنیم .

گفتم : اگر بخواهیم برای عاشقان سکوت کنیم ، باید عمری را ساکت باشیم ...

زندگی مثل پیانو است ، دكمه های سیاه برای غم ها و دكمه های سفید برای شادی ها . اما زمانی میتوان آهنگ زیبایی نواخت كه دكمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی

LIDA
17-03-2009, 18:26
اگه یه وقت احساس کردی توی یه اتاق تنگ و تاریک گیر کردی و دیوار اتاق مدام عقب و جلو میره

و از اون خون می چیکه اصلا نترس چون تو قلب منی

من فقط 15 تا دوستت دارم به اندازه ی 7 تا دریا و 7تا آسمون و 1 دنیا

نشستم فکر کردم که اسمتو بزارم چی؟؟ گفتم گل ولی دیدم پژمرده میشه. گفتم خورشید دیدم که غروب می کنی

گفتم بزارم ماه دیدم روزها تنهام میشم؟؟؟ تصمیم گرفتم اسمتو بذارم دلم که همیشه با هام باشی

جا نا زدست عشق تو یك دم نباشد راحتم

هر شب خیا لت را كشم ای ماه تابان در بغل

soq soq soq soq soq

soq soq soq soq soq

soq soq soq soq soq

همه اینها مال تو به شرط اینكه گوشیتو بر عكس بگیری

LIDA
17-03-2009, 18:31
واست یه دسته گل فرستادم با هزار مصیبت در میان اون همه گل تونستم یه گل مصنوعی بزارم و در آخر برات بگم تا خشک شدن آخرین گل دوست دارم

از من پرسیدی منو بیشتر دوس داری یا زندگی تو من گفتم زندگی مو . چیزی نگفتی و رفتی ولی نمیدونستی که تو خودت تموم زندگی من هستی

عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت می گیری

میگی عاشق برفی ولی از یه گوله برف می ترسی

میگی عاشق پرنده ای ولی اونو تو قفس زندونی می کنی

انتظار داری نترسم وقتی میگی عاشقتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با دستات یه پروانه میگیری ، میخوای ببینی زنده است یا نه انگشتاتو باز میکنی ، فرار میکنه ، محکم میگیریش میمیره. دوست داشتنم یه چیزیه مثل همین باشی

همه میگن آدم باید برای رسیدن به عشق از تموم دنیا بگذره .....ولی تو که تمومه دنیای منی چطوری ازت بگذرم؟؟؟

LIDA
17-03-2009, 18:32
می كنم هرشب دعایی كز دلم بیرون رود مهرت ولی آهسته می گوییم خدایا بی اثر باشد

بزرگ ترین خیانت ها در دوستی اینه که به دوست خود که تو را راست گو می پندارد دروغ بگی

میدونی فرق تو با راه چیه ؟ راه را باید بری تا به آخرش برسی ولی تو خودت آخرشی

تو زندگی دنبال کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی دنبال کسی باش که بدون اون نتونی زندگی کنی

افسوس ...آن زمان که باید دوست بداریم کوتاهی می کنیم ، آن زمان که دوستمان دارند لجبازی میکنیم و بعد...برای آنچه از دست رفته آه ه ه ه ه می کشیم

LIDA
17-03-2009, 18:34
امان از درد تنهایی:

شاعر که خودم باشم میفرماید :

بهار اومد که من شیدا بگردم

چو طوطی بر لب دریا بگردم

پلنگ در کوه و آهو در بیابان

همه جفت اند من تنها بگردم

یک روز رسد غمی به اندازه ی کوه ، یک روز رسد نشاط به اندازه دشت ، افسانه ی زندگی این چنین است عزیزم

در سایه کوه باید از دشت گذشت

بین من و تو اگه راه آهن باشه
##########
اگه یه عالمه کوه باشه
^^^^^^^^^^^
یا یه دنیا راه باشه
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
باز هم نمیتونه بین ما فاصله بندازه چون تــــــو........ تو قلبمی

ازضرب من تا جمع تو راهی بجز تفریق نیست دل خوش به مجموعم مكن اینجا مگر تقسیم نیست با رادیكال عشق بیا تا بشكند مجذور من چیزی نگفتن بهتر از سینوس تو آلفای من

به نام خدا خالق انسان، به نام انسان خالق غمها، به نام غمها بوجد آورنده ی اشكها، به نام اشک تسکین دهنده ی قلبها، به نام قلبها ایجادگر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسان.

LIDA
17-03-2009, 18:36
گر از عشق میشه قصه نوشت میشه از عشق تو گفت... میشه از عشق تو مرد و دیگه از دست همه راحت شد.. آره از عشق تو دیونگی هم عالمیه...

هر صدایی که برآید،ندای عشق نیست ...... با ایمان نبود آنکه نداند عشق چیست

ای معنی انتظار،یك لحظه بایست.

دیوانه شدن،به خاطرت كافی نیست !

یك لحظه بایست فقط یك جمله بگو تكلیف دلی كه عاشقش كردی چیست ...! ؟

دوست داشتن کسانی که دوستمان میدارند کار بزرگی نیست، مهم آن است آنهایی را که ما را دوست ندارند، دوست بداریم

اگه باز از روزگار دلت گرفت لحضه ها ثانیه ها ابری شدن بیا با من از عشق بخون تا چشماتم مثل دلت ابری شه

LIDA
17-03-2009, 18:38
ای كه از درد دلم با خبری / قرص دل درد مرا كی می خری؟

-----------------

نظامی ترین جمله عاشقانه: توی اردو گاه قلبتء منم یه اسیر جنگیء تو منو شکنجه میدیءتوی این قلعه ی سنگی

----------------
عشق من تو باش نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنیای بزرگ تنهاییم تنها ترین باشی..

------------------
چه بسیارند كسانی كه به هنگام غروب ، از غصه ناپدید شدن آفتاب چنان می گریند كه ریزش اشك ها مانع از دیدن ستارگان می شود

------------------
الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی لپت همیشه قرمز،روی دشمنات زرد دلت همیشه سبز

LIDA
17-03-2009, 18:39
یکی بهم گفت این جاده رو برو تا به آخرش برسی آخر جاده تو رو دیدم بعد از کلی فکر کردن تازه فهمیدم که تو آخرشی...

دو چیز هیچ وقت از یاد آدمها نمیره یکی: دوست های خوب یکی: روزهای خوب یه چیز هم هیچ وقت از دل آدمها بیرون نمیره روزهای خوب که با دوستهای خوب داشتی

می خواهم گلی را برایت بفرستم اما میترسم از اینكه پژمرده شود پس \"س\" را از \"گل سرخ\" و \"ل\" را از گل \" لاله\" ، \"ا\" را از گل \"اطلسی\" و \"م\" را از گل \" مریم\" بر میدارم و سلام را تقدیمت می كنم

تو پادگان چشمات راه رفتم بی معرفت....سهم من از عشقت کلاغ پر بود؟؟!!!؟

من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی كه بلغزد بر من ... من خودم بودم و یك حس غریب كه به صد عشق و هوس می ارزد

ARMAN
18-03-2009, 13:44
به كوه گفتم عشق چيست؟ لرزيد. به ابر گفتم عشق چيست؟باريد. به باد گفتم عشق چيست؟ وزيد. به پروانه گفتم عشق چيست؟ ناليد. به گل گفتم عشق چيست؟ پرپر شد. و به انسان گفتم عشق چيست؟ اشك از ديدگانش جاري شد و گفت ديوانگيست .

انگاه كه با دستانت واژه ي عشق را بر قلبم مي نوشتي سواد نداشتم اما به دستان تو اعتماد داشتم حالا سواد دارم اما ديگر به چشمانم هم اعتماد ندارم

لبرت انيشتين: در سقوط افراد در چاه عشق، قانون جاذبه تقصيري ندارد

خورشيد آواره وار طلوع کرد ديوانه وار انتظار کشيد ومعصومانه غروب کرد و شايد ماه نمي داند چرا آسمان شب مال اوست
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند.

وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتی

ARMAN
18-03-2009, 13:52
اگر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است
اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است
اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

تنها طنین شبهای من ، صدای توست
تنها تو هستی که در نیمه‌شب صورتم را نوازش می‌کنی
تنها دلیل شب بیداری من تو هستی

ميخواستم شمع باشم و تا آخر عمر به پات بسوزم، ولي نامرد اديسون، برق رو اختراع كرد

یه روز تو جهنم میبینمت آخه هر دو جهنمی هستیم تو به جرم این که قلب منو دزدیدی و من به جرم این که به جای خدا تو رو پرستیدم....

کاغذتم عشقتو روم بنویس عصبانییتتو روم خط خطی کن اشکاتو باهام پاک کن سردت شد بسوزنم تا گرم شی فقط دورم ننداز...

ARMAN
21-03-2009, 14:31
بازي روزگار را نمي فهمم ! من تو را دوست دارم تو ديگري را....ديگري مرا ...وهمه ي ما تنهاييم.

تنها ارزوم همينه. تا يادم نرفته راستي كاش يك روز بهم بگي من همونم كه ميخواستي

معلم گفت{الف}گفتم او.معلم گفت{ب}گفتم با او.معلم گفت{پ}گفتم پیش او.معلم گفت{ج}خواستم بگویم جدایی گفت نگو

يكم برس باز به خودت ميخوام بيام تولدت . اون وقتا اينجوري نبوذ راهت به اين دوري نبود

اولا مهربون ترن اونا كه همسفرند . اشك منم كه جاريه نگه دار يادگاريه

ARMAN
21-03-2009, 14:34
ديشب فرشته اي فرستادم تااز تو مواضبت كنداماوقتي رسيد توخواب بودي زود برگشت وگفت هيچ فرشته اي نمي تواند مواظب فرشته اي ديگر باشد

احساساتت رو روم بنويس .عصبانيتهات رو روم خط خطي كن . اشكاتو باهام پاك كن.حتي اگه سردت شد بسوزونم تا گرم بشي .فقط دورم ننداز.

قفل ها كه بي كليد شدن. چشم ها به در سفيد شدن . چه امتحان خوبيه . دوريت عجب غروببيه

مهم نیست قشنگ باشی ،قشنگ اینه كه مهم باشی حتی برای یك نفر........

واسه ما جشن تولدت يك بهونه بود هميشه . كه رو هديه بنويسي دلم از تو دور نيمشه

ARMAN
21-03-2009, 14:36
سلام. این چه اخلاق بدیه که تو داری؟ چرا هر چی از آدم می گیری دیگه پس نمی دی؟
نمی گی من دلمو لازم دارم؟

اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ،قلب کوچیک من.

ماهي به آب گفت : تو نميتوني اشكاي منو ببيني , چون من توي آبم.. آب جواب داد اما من ميتونم اشكاي تو رو احساس كنم چون تو توي قلب مني...

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد.

هيچ كس نمي تواند به عقب برگردد و از نو شروع كند، اما همه مي توانند از همين حالا شروع كنند و پايان تازه اي بسازند

ARMAN
21-03-2009, 14:38

شبی پرسیدمش با بیقراری به غیر از من کسی را دوست داری به چشمش اشک شد

از شرم ساری میان گریه هایش گفت آری

چرا رو نقاشی ها بی خودی سایه می زنی

این همه حرف خوب داریم حرف گلایه می زنی

اگه منو دوست نداری اینو راحت بهم بگو

چرا با حرفات و نگات بهم کنایه می زنی

عشق لالایی بارون تو شباست / نم نم بارون پشت شیشه هاست / لحظه ی شبنم و برگ گل یاس / لحظه ی رهایی پرنده هاست / لحظه ی عزیز با تو بودنه / آخرین پناه موندن منه

یل دریا گر کنی ، من دیده را دریا کنم

میل صحرا گر کنی ٬ من سینه را صحرا کنم

نا امیدم گر کنی میمیرم اما باز هم

در همان حالت که میمیرم دعایت می کنم

ARMAN
21-03-2009, 14:39
باران رابه خاطررطوبتش گل رابخاطرلطافتش وتورابه خاطرمحبتت دوست ميدارم

روي آن شيشه تبدار تورا"ها"كردم،اسم زيباي تورابانفسم جاكردم،شيشه بدجوردلش ابري وباراني شد،شيشه رايك شبه تبديل به درياكردم، باسرانگشت كشيدم به دلش عكس تورا،عكس زيباي توراسيرتماشا كردم
هنوز در به در کوچه هاي خاطره ام / هنوز اسم تو مانده گوشه حنجره ام /هنوز مثل نخستين نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام

صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر

این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش

کنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت ولی آهسته می گویم خدایا بی اثر باشد

گریه هامو تو ندیدی

هر چی گفتم نشنیدی

من کدوم عهد رو شکستم

که تو اس ام اس نمی دی ؟!

ARMAN
21-03-2009, 14:41
من ساده ويکرنگم
من عاشق دلتنگم
صدبار بزن قطع كن
من عاشق تك زنگم

تودنيا طالب سه چيزباش يه گل براي يه روز يه ستاره براي يه شب يه دوست خوب براي
ما كه همسايه اشكيم ولى با دل تنگ/ گر لبى خنده كند ياد شما مى افتيم!

يادت باشه عكستو برام بفرستي
آخه فرداميخوام ورق بازي كنم
تك دلم نيست

ازم پرسيدمنوبيشتردوست داري يازندگيتو؟گفتم زندگيمو!نپرسيدچرا؟بغض کرد،گريه کرد .....رفت!اماهيچ وقت نفهميدکه همه زندگيم خودش بود.!

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

ميدوني اوج رفاقت كجاست؟به ياد رفيقي باشي كه به يادت نيست، من الان تو اوج رفاقتام.

تمام اميدآسيابان به وزش باده تاآسيابش از کارنيافتده،قلبم آسياب، خودم آسيابان ونفسهايت باد.!

ARMAN
21-03-2009, 14:42
من 2 تا تو را دوست دارم ... يکي اين دنيا ... يکي اون دنيا ...

تمام محبتت را به پاي دوستت بريز اما نه تمام اعتمادت را ...

عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدايي بلند تر خواهد بود

رنگين کمان پاداش کسي است که تا آخرين قطره زير باران مي ماند

از شمع آموختم که :ايستاده بميرم بي صدا بميرم به پاي دوست بميرم

ARMAN
21-03-2009, 14:43
از زندگي هر آنچه لياقتش را داريم به ما ميرسد نه آنچه که آرزويش را داريم

زندگي 3 ايستگاه دارد!عشق...جدايي....و مرگ آقا قربونت ايستگاه اول پياده مي شم

اگه يه روز سراغم رو گرفتي و ازم خبري نشد سري بهم بزن احتمالا بهت احتياج دارم

خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد
در نگاه كساني كه پرواز را نمي فهمند ، هر چه بيشتر اوج بگيري كوچكتر خواهي شد

عشق مثل يک ساعت شني مي ماند همزمان که قلب را پر مي کند مغز را خالي مي کند!!

ARMAN
21-03-2009, 14:44
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند

بدترين شکل دلتنگي براي کسی آن است که در کنار او باشی و بداني که هرگز به او نخواهی رسيد

ديگه يار نمي خوام وقتي که مي بيني عشق دوروغه

چراغش بي فروغه آخه وقتي که وفا نيست عشقو عاشقي چيست؟؟؟؟؟؟ اگه يه روز رفتي و برنگشتي بهت قول نميدم منتظرت بمونم اما ازت يه خواهش دارم وقتي اومدي يه شاخه گل رو قبرم بزاري

اگه روزي شاد بودي، بلند نخند كه غم بيدار نشه و اگه يه روز غمگين بودي، آرام گريه كن تا شادي نااميد نشه

ARMAN
21-03-2009, 14:47
عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

بعد از مرگم تکه يخي به شکل صليب بر روي سنگ قبرم بگذاريد تا با اولين طلوع خورشيد اب شودوبه جاي يار برايم گريه کند

اگه تونستي پر کلاغ ها رو سفيد کني برف رو سياه کني يه بوسه به آتش بزني يه نفس عميق زير آب بکشي اون موقع من مي تونم تو رو فراموش کنم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت بيچاره از اين سوختن عشق آموخت فرق منو پروانه در اينست پروانه پرش سوخت ولي من جگرم سوخت

زندگي اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق يک بار است ..... جدايي دشوار است .....
ياد تو تکرار است

ARMAN
21-03-2009, 14:48
هميشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره جلوي همه گريه کنه

اگر مي توانستم مجازاتت کنم از تو مي خواستم به اندازه اي که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي

اگه تو کوچه پس کوچ هاي دلم گم شدي.دنبال کسي نگرد که آدرس بهت بده چون غير از تو کسي اونجا نيست

دقايقي تو زندگيت هست که دلت براي کسي اونقدر تنگ ميشه که دلت ميخواد اونو از تو رويات بيرون بکشي و توي دنياي واقعي با تمام وجوت بغلش کني

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من با سبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم

ARMAN
21-03-2009, 14:49
موقعي که خدا پنجره ي بهشتو باز کرد منو ديد ازم پرسيد امروز چه آرزويي داري؟؟ گفتم خدايا هميشه مواظب اوني که الان داره اين نوشته رو ميخونه باش چون برام خيلي عزيزه

وقتي كسي رادوست داري، گفتن آسان تراست، شنيدن آسان تراست، بازي كردن آسان تراست، كاركردن آسان تراست. و وقتي كه كسي تورا دوست دارد، خنديدن آسان تراست. واگر تنهاي تنها باشي، به مرگ فكركردن ازهمه چيزآسان تراست

مي گي گل رو دوست داري ولي ميچينيش... ميگي بارون رو دوست داري ولي با چتر ميري زيرش... ميگي پرنده رو دوست داري ولي تو قفس ميندازيش... چه جوري ميتونم نترسم وقتي ميگي دوستم داري؟؟؟

يک بار براي ديدن دريا قدم به ساحل گذاشتي... اما امواج دريا هزاران بار براي بوسيدن قدمگاهت تا روي ساحل پيش آمدند. دلم برات تنگ ميشه اما هزاران بار بر قدمگاهت بوسه ميزنم.

اولين كسي كه عاشقش ميشي دلتو ميشكونه و ميره . دومين كسي رو كه مياي دوست داشته باشي و از تجربه قبلي استفاده كني دلتو بدتر ميشكنه و ميزاره ميره . بعدش ديگه هيچ چيز واست مهم نيست و از اين به بعد ميشي اون آدمي كه هيچ وقت نبودي .ديگه دوست دارم واست رنگي نداره .. و اگه يه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو ميشكوني كه انتقام خودتو ازش بگيري و اون ميره با يكي ديگه ...... اينطوريه كه دل همه آدما ميشکنه

ARMAN
21-03-2009, 14:52
دوستي شوخي سرد آدمهاست بازي شيرين گرگم به هواست واسه كشتن غرور من و تو دوستي توطئه ثانيه هاست

نديدم بهاري محبت ز ياري دلم غرق خون شد عجب روزگاري زندگي زيباست نه به زيبايي حقيقت... حقيقت تلخ است نه به تلخي جدايي... جدايي سخت است نه به سختي تنهايي... نگاهي آشنا به ياس کردم ... تو را در برگ گل احساس کردم ... خلاصه در کلاس ناز چشمت ... دو واحد عاشقي را پاس کردم....

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که تارش بشکند تارموي توست اما ريشه ي عمر من است

سكوتم را به باران هديه كردم تمام زندگي را گريه كردم نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم

اگه معلم جغرافي بودم اسمتو رو بلند ترين قله ي دنيا مي نوشتم اگه معلم ادبيات بودم اسمتو تو تمام شعرام مي آوردم اگه معلم شيمي بودم اسمتو در گروه حلال ترين محلول ها قرار مي دادم اگر معلم زيست بودم قلبت رو از مهربون ترين قلبها مي نوشتم ...

ARMAN
21-03-2009, 14:53
به گل گفتم عشق چيست؟ گفت از من خوشبوتر به پروانه گفتم عشق چيست؟ گفت از من زيبا تر به شمع گفتم عشق چيست؟ گفت از من سوزنده تر به عشق گفتم آخر تو چيستي؟ گفت نگاهي بيش نيستم ...
با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم

هر كسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم كه همه كار و كسم شد

اون كه عاشقانه خنديد خنده هاي منو دزديد زير چشمه مهربوني خواب يك توطئه ميديد

شمع داني که دم مرگ به پروانه چه گفت؟... گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد... گفت طولي نکشد تو نيز خاموش شوي...

نه!نرو!... صبرکن قرارمان اين نبود بايد سکه بيندازيم... اگر شير آمد:ترديد نکن که دوستت دارم... اگر خط آمد:مطمئن باش دوستدارت هستم ..... صبر کن سکه بيندازيم اگر دوستت نداشتم.....آن وقت برو...

ARMAN
21-03-2009, 14:54
عشق مانند جنگ است......آسان شروع مي شود.......سخت پايان مي يابد.........و فراموش کردنش محال است

مي دوني چرا بين انگشتان دست فاصله هست؟ چون يه روزي يه دستي پيدا مي شه كه اين فاصله رو پر كنه

بهترین دوست اون دوستی كه بتونی باهاش روی یك سكو ساكت بنشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس كنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی

هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند، دوستشان دارند ولی عاشقان وقتی كسی را دوست داشته باشند زیبا می بینن

کسي رو براي دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگي داشته باشه تا مجبور نشي به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشي خودت را کوچک کني

ARMAN
21-03-2009, 14:55
وقتي با تو آشنا شدم؛درخت مهربانيت آنقدر بلند بود که هرچه بالا رفتم آخرش را نديدم معجون زيبايت آنقدر شيرين بود که هر چه نوشيدم نتوانستم تمامش کنم. و درياي عشقت آنقدر وسيع بود که هرچه شنا کردم نتوانستم آخرش را ببينم و سرانجام در آن غرق شدم. اي کاش مي توانستي نجاتم دهي

هر چي عشقه با نگينش هر چي خوبه بهترينش آسمونا با زمينش همشون فداي تو

عجب شبي است امشب ... به رنگ سياه گيسوي تو ... عجب سکوتي دارد امشب ... به رنگ خاموش نگاه تو ... و عجب طولاني است امشب ... به قدر هجران ميان من و تو

عشق در لحظه اي پديد مي آيد ، دوست داشتن در امتداد زمان ، اين اساسي ترين تفاوت ميان عشق و دوست داشتن است .

اگر خدا حافظي در راه است ، سلام نکن . اگر کليد قلبي رو نداري ، قفلش نکن . اگردستي را گرفتي، رهايش نکن . اگر دفتري را بستي، بازش نکن . اگر قلبي را شکستي ، نازش نکن

ALI
31-03-2009, 15:27
اگر می دانی در این جهان کسی هست
که با دیدنش رنگ رخسارت تغییر می کند
و صدای قلبت آبرویت را به تاراج می برد
مهم نیست که او مال تو باشد
مهم این است که فقط باشد
زندگی کند ، لذت ببرد و نفس بکشد

زمين با اقتدار بر زيره پاهايت ميباشد..... آسوده به آسمان بنگر

مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

زندگي در گرو خاطره هاست ؛ خاطره ها در گرو فاصله هاست ؛ فاصله ها تلخ ترين خاطره هاست

در بی نهایت همچنان ایستاده ام در انتظار تو... سقف صدا را شکسته ام همه را شکسته ام برای تو و تو همه را شکسته ای در من و دیگر صدایی تو را نخواهد آزرد

ALI
31-03-2009, 15:33
ورانه اشك ريختيم ... چه مغرورانه سكوت كرديم ... چه مغرورانه التماس كرديم ... چه مغرورانه از هم گريختيم ... غرور هديه شيطان بود و عشق هديه خداوند ... هديه شيطان را به هم تقديم كرديم و هديه خداوند را پنهان كرديم

هميشه واسه گلي خاک گلدون باش که اگر به آسمون هم رسيد يادش باشه که ريشش كجاست

برايت از عشق ميگويم تا دلت از غم پر شود ......... انگاه که عاشق شدي دردي حس ميکني که نبايد گرفتارش ميشدي............پس عشق عاشقي تنهاييي اواره گي ديوانگي دلدادگيي .................................................. ..همه از يک نوع اند

بيکران زندگي دو چيز ما را افسون ميکند : آبي آسمان که ميبينم و ميدانم که نيست . و خدايي که نميبنم و ميدانم که هست

تنها كسانی كه مارا میرنجانند. عزیزانی هستند كه همیشه كوشیده ایم از ما نرنجند

ALI
31-03-2009, 15:43
کسی که به من اعتماد میکند , از کسی که مرا دوست دارد گامی فراتر نهاده است

فکر تو اگر هست گناه .باخبر باش که من غرق گناهم هرشب

نمي دونم اگه ديوارها رو رنگ بزنيم مي تونيم رنگ خاطره ها رو هم عوض كنيم؟

كاش هرگزدرمحبت شك نبود ؛ تك سوارمهرباني تك نبود ؛ كاش برلوحي كه برجان دل است ؛ واژه تلخ خيانت حك نبود

فراموش نکن که روزهای سخت برای همه هست .اگر روی پاههای خود بایستم آسمان بر شانهایم تکیه خواهد کرد

ALI
31-03-2009, 16:10
زندگی سه تا پیچ داره
تولد
عشق
مرگ
سر پیچ دوم منتظرم باش تا پیچ سوم همراهیت کنم

دلم واست پاره پوره شده بود دادم دوختنش حالا واست تنگ شده

گفتندبهشت راخواهي يادوست
گفتم جهنم است بهشت بي دوست

تماس باچشمهای تو سفربه بیکرانه هاست

زندگي سه ايستگاه داردعشق جدايي مرگ
قربونت ايستگاه اول پياده ميشم

ALI
31-03-2009, 16:15
داني كه چرازميوههاسيب نكوست،نيمش رخ عاشق است و نيمش رخ دوست-

تازماني كه عمق انسانها را نشناخته اي دوستشان نداشته باش زيرا عميق ترین زخم -زخم خنجرکسی است که دوستش داری

حسرتي گربه دلم هست همان دوري توست من پرستوي خزان ديده وخاموش توام

مهم نيست در عشق به وصال برسي, مهم اين است که لياقت تجربه کردن يک عشق پاک را داشته باشي

خواهم که قلب گرمت آماج غم نگردد باغ دلت الهي دشت ستم نگردد اشک ندامت اي جان از چشم تونبارد دنياي آرزويت مرداب غم نگردد

ALI
31-03-2009, 16:51
ما لحضه ها را مي گذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل از انكه خوشبختي همان بود كه گذشت

عشق تو به تار و پود جانم بسته است
بی روی تو درهای جهانم بسته است

ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد ........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست

از ديار آشنايي پاكشيدن مشكل است @ازتواي آرام جانم، دل بريدن مشكل است@

هروقت كسي تونست اسم تو را بايخ روي خورشيدبنويسه بدون بيشترازمن دوستت داره

ALI
31-03-2009, 16:57
همیشه ماندن دلیلی برعاشق بودن نیست خیلی هامیروندتاثابت کنندعاشقند.

اي معناي انتظار يك لحظه به ايست .ديوانه شدن به خاطرت كافي نيست.‎ يك لحظه به ايست و يك جمله بگو تكليف دلي كه عاشقش كردي چيست.

دلم را آهني كردم مباداعاشقت گردد، ندانستم كه اي ظالم دلت آهن ربادارد

شوق ديدار تودارم
سفري نيست مرا-
اندرين ره چه كنم بال پري نيست مرا

پروانه نمیمیرد چون گل به بغل دارد این قلب نمی میرد چون یاد تو را دارد

Jeiran
31-03-2009, 17:22
- انسان مي تواند آينده خودش را از پيش بسازد ،مشروط برآن كه تصميم به ادامه راهش بگيرد . براي اين نيازمند آن است كه از گذشته رها شود و از ميان راه هايي كه به او ارائه مي شود بهترين را برگزيند.

- ادم ها به مانند هندي ها روي زمين راه مي روند : با يك سبد در جلو و يك سبد در پشت . در سبد جلو صفات نيكمان را مي گذاريم و در سبد پشتي عيب هايمان را نگه مي داريم . به همين دليل در روزهاي زندگي چشمانمان را بر صفات نيك خود مي دوزيم .در همين زمان بيرحمانه در پشت سر همسفرمان كه پيش روي حركت مي كند تمامي عيوب اش را مي بينيم . اين گونه است كه درباره خود بهتر از او داوري مي كنيم بي آنكه بدانيم كسي كه پشت سر ما راه مي رود درباره ما به همين شيوه مي انديشد .

- آرزوي كوتاه كردن راه به شما سرعت نمي بخشد . بايد ميان سخت گيري و رحمت ، ميان انضباط و سهل انگاري توازن برقرار كرد . بدون تلاش هيچ چيز رخ نمي دهد . حتا معجزه . براي آنكه معجزه اي رخ دهد ايمان لازم است .براي ايمان داشتن بايد حصار پيش داوري ها را برچيد . براي ويران كردن حصارها شهامت لازم است .براي شهامت داشتن غلبه بر خوف لازم است و همين طور پيش مي رود . بگذاريد با روزگار خود از در آشتي درآييم . نبايد از ياد ببريم كه زندگي هوادار ماست . او نيز خواهان رشد است . بگذاريد ياري اش كنيم .

- اگر گمان مي كنيد كه فقط شما رنج ميبريد يا عشق مي ورزيد يا نوميد هستيد يا مي ترسيد و ...در مجموع اگر مي پنداريد تمامي خوبيها يا بدي هاي زندگي فقط براي شما رخ مي دهند اين جملات را به ياد آوريد : نسلي مي رود و نسلي ديگر مي آيد .اما زمين تا ايد پايدار مي ماند .آفتاب طلوع مي كند و آفتاب غروب مي كند . به مكان خود باز مي گردد و باز زاده مي شود.آنچه بوده است همان است كه خواهد بود و آن چه شده است همان است كه خواهد شد و زير آفتاب هيچ چيز تازه نيست .اگر خداوند براي نسلهاي گذشته تدبيري انديشده كه راه خود را بيابند براي هر يك از ما نيز چنين خواهد كرد و سرانجام خداوند با مشكلات ما ميليون ها تجربه دارد .

Jeiran
31-03-2009, 17:25
- فراموش نكيند كه گاهي توقف لازم است وگرنه پايمان مجروح و ذهن مان منحرف مي شود و خستگي توان جستجويمان را مي گيرد . كسي كه با اراده آزاد خود توقف نكند سرانجام توسط زندگي فلج خواهد شد . درجستجو همانند همه چيز و حتي بيشتر از هر چيز عمل و سكون به يك اندازه اهميت دارد .

- وقتي كار بر روي چيزي را آغاز مي كنيد همواره جريان مخالفي در برابر شما وجود خواهد داشت . اگر بتوانيد از دشواري هاي نخستين عبور كنيد آن جريان مخالف تقويت خواهد شد . در همين حال اگر اين جريان شما را از راه خود جدا كرد به خاطر آن است كه اين راه مناسب شما نيست . در اين صورت تنها دست خود خداوند مي توانسته اين جريان مخالف را خلق كند .

- درست همانطور كه آدم نمي تواند چهره خودش را در آب هاي مواج ببيند ، جست و جوي خداوند با ذهني نگران اين جست و جو هم ناممكن است .

- تصميم ها ي خداوند اسرار آميز اما همواره به نفع ماست .

Jeiran
31-03-2009, 17:28
- آناني كه به را ه نويني گام مي گذارند و مي خواهند اندكي از زندگي پيشين خود را نگه دارند سرانجام مجروح گذشته ي خود خواهند شد .

- اگر گاهي وقت خود را براي بازيچه هاي بي ارزش تلف مي كنيد از خود دلگير نشويد . همين لذت هاي كوچك ما را بر مي انگيزد .

- مسير خود را بيپيمائيد . حتي اگر گام هاي شما نامطمئن است . حتي اگر مي دانيد مي توانستيد اين مسير را بهتر بپيمائيد . اگر امكانات خود را در لحظه اكنون بپذيريد بي ترديد در آينده پيشرفت خواهيد كرد . اما اگر محدوديت هاي خود را انكار كنيد هرگز از آنها رها نمي شويد . خداوند در شب هاي بي خوابي همراه شما خواهد بود و با عشق خويش اشك هاي شما را خواهد زدود . خداوند يار شجاعان است .

- ما هميشه نگران يافتن پاسخيم . گمان مي كنيم پاسخ ها براي فهميدن معناي زندگي مهم اند . مهم تر آن است كه به تمامي زندگي كنيم و بگذاريم زمان رازهاي هستي مان را بر ما آشكار كند . اگر بيش از حد نگران معنايابي براي زندگي باشيم مانعي مي شويم در كار طبيعت و درخواندن نشانه هاي خداوند در مي يابيم .

- چهار راهها مكان مقدسي هستند . در آن جا زاير بايد تصميم بگيرد . جايي كه دو جاده همديگر را قطع مي كنند دو نيروي عظيم متمركز مي شوند : راهي كه برگزيده خواهد شد و راهي كه ناديده گرفته خواهد شد . هر دو راه به يك راه واحد تبديل مي شوند اما تنها براي زماني كوتاه . زاير مي تواند استراحت كند ،اندكي بخوابد اما هيچ كس نمي تواند تا ابد آنجا بماند . همين كه تصميمش را گرفت بايد پيش برود .
بي آن كه به راهي كه برنگزيده بينديشد . وگرنه چهار راه به نفريني تبديل خواهد شد .

Jeiran
31-03-2009, 17:32
- حقيقت چيزي نيست كه به ما اطمينان و يقين مي بخشد . حقيقت چيزي نيست كه ما را از ديگران بهتر مي كند . حقيقت چيزي نيست كه در زندان عقايد از پيش تعيين شده ي خود حبس كرده ايم . حقيقت چيزي است كه ما را آزاد مي كند .

- اگر از چيزي ناراضي هستيد حتي كار خوبي كه مايليد انجام دهيد اما نتوانسته ايد همين حالا از آن دست بكشيد . اگر چيزي خوب پيش نمي رود فقط دو توضيح براي آن وجود دارد : يا مقاومت شما آزموده مي شود و يا بايد جهت خويش را تغيير دهيد . اگر چيزي خوب پيش نمي رود به خاطر آن است كه هنوز به پايان آن نرسيده ايد .

- در زندگي ما فقط يك كار مهم وجود دارد : زيستن سرنوشت شخصي مان . رسالتي كه براي ما رقم خورده . اما هميشه بارمان را با دغدغه هاي بي فايده اي سنگين مي كنيم و اين بار سنگين روياي ما را نابود مي كند .

- پس از طوفان حوادث به هر كجا مي رويد به دنبال يافتن رنگين كمان باشيد .

- خداوند همواره هنگام بستن يك در يك پنجره را در جايي ديگر برايمان باز مي گذارد .

ALI
01-04-2009, 07:45
هزار تا رگ دارم و هزار تا رفیق،اما توشاهرگی و تك رفیق.

گل مريم گل لاله گل پونه گل ياس تقديم به كسي كه خودش سلطان گلهاست

اگه خرابي,خرابتم.اگه مستي,شرابتم.اگه هستي,كنارتم.اگه نيستي,بيادتم.فدات

انگار پاي ثانيه ها لنگ مي شود وقتي دلي براي دلي تنگ مي شود.

ترسم که قلم شعله کشدصفحه بسوزد:
بااین دل تنگم به عزیزم چه نویسم

ALI
01-04-2009, 07:49
ازمرگ من تنهازمین ناراحت شدکه مجبوربودمراتحمل کند.

هنگام جداییش که ازاول دوسم نداشت گفتم سگ صفتم!!ندانستم که رسم سگ جز وفا نیست.

آنقدرنام توروبرلب خودزمزمه كردم لب من سوخت ولي نام توراتوبه نكردم

تلاش رابایدازستاره یادگرفت که برای به چشم آمدن شب وروزدرحال چشمک زدنه

بلبلان را آرزویی جزگل وگلزارنیست.دوستان را لذتی جزلذت دیدار نیست.

ALI
01-04-2009, 07:52
زندگي شراب تلخي است كه همه ما محكوم به نوشيدن آن هستيم پس مي نوشيم ,به يادآنهاي.كه دوستشان داريم.

تمام لذتای دنیاواسه زمانی که الان انتظارشو نداری وهیچ لذتی بالاتر ازدوست داشتن نیست پس حالاکه انتظارشونداری
*دوستت دارم*

زندگی مثل بازی شطرنج می مونه، اگربازی بلدنباشی همه می خواهند یادت بدهند ولی اگرخوب بازی کنی همه می خواهند شکستت دهند.

دوست دارم اشك باشم گوشه چشمت نشينم تااكرروزى بیفتم صورت ماهت ببوسم.

دلم درديدن رويت هميشه ميكندفرياد
به ياداولين ديداركه مهرت دردلم افتاد

ALI
01-04-2009, 07:55
زمرگم هیچ نمیترسم اگردنیاسرم ریزد،ازاین ترسم که بعدمن،گلم رادیگری بوسد

سراپاى تورانازم كه سرتاپاهمه نازى
من ازبحر تو می نازم توازبحرچه مینازى

دردست قلم دارم,ازقلب بيان دارم,ازنزديك نمي بينم ازدورسلام دارم

فراق يعني دوري دوري يعني دلتنگي دلتنگي يعني تووتويعني همه دنيا

تقصيردلم چيست اگرروى توزيباست حاجت به بيان نيست كه ازروى توپيداست من تشنه ى يك لحظه تماشاى توهستم افسوس كه يك لحظه تماشاى توروياست

ALI
01-04-2009, 07:58
من سه تا رو دوست دارم خورشيد و ماه و شما اولي رو واسه روزم ميخوام دومي رو واسه شبم ولي تو رو واسه تك تك لحظه هاي زندگيم ميخوام

ميدونئ بنئ ادم اعضائ يكديگرنديعنئ چئ؟يعنئ مثلاتوجيگرمنئ...!

به حق حرمت مستی فراموشت نخواهم کرد توتنهاشعله ای هستی که خاموشت نخواهم کرد.

کاش کسی تو دلمون پانمیذاشت، کاش اگه پامیذاشت دلمروتنهانمیذاشت، کاش اگه تنها میذاشت ردپاشوجا نمیذاشت...

عشق اومد سراغم پشت در در زدعشق بامن اشنا ولي يك روز پر زدگذاشت و رفت از اين اشيونه تنهام گذاشت تو اين زمونه برگرد باز به اين خونه نذار تا تنها بمونم تو اين زمونه

ALI
01-04-2009, 08:01
اگرباگريه دريايي بسازم/اگرباخنده رويايي بسازم/اگرگريه شودبامن هم اغوش/اگرخنده شوددرمن فراموش/توراهرگزنخواهم كردفراموش.

بودنت يكجور ، نبودنت يكجور، تو اين دنياي جورواجور دوستت دارم ناجور . !

عابرشهرچشاتم دل من اهل ریا نیست،اونی که مثل توباشه حتی توی قصه هانیست

روزي كه فلك ازتوبريدست مرا كسی بالب برخنده نديدست مرا

شب دفترچه قسطامو ورق زدم. تمومی نداره! تا آخر عمر بدهکار مهربونیاتم..

ARMAN
01-04-2009, 17:08
گر می نخوری طعنه مزن مستان را

بنياد مکن تو حيله و دستان را

تو غره بدان مشو که می نخوری

صد لقمه خوری که می غلامست آن را

غم عشقت بيابون پرورم كرد

هواي بخت بي بالو پرم كرد

بمو گفتي صبوري كن صبوري

صبوري طرفه خاكي بر سرم كرد

تا خاک مرا به قالب آمیخته اند

بس فتنه که از خاک بر انگيخته اند

من بهتر از اين نمی توانم بودن

کز بوته مرا چنين برون ريخته اند

ای دل تو به ادراک معنا نرسی

در نکته زیرکان دانا نرسی

امروز ز می و جام بهشتی می ساز

کانجا که بهشت است رسی یا نرسی

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت

وزبسترِ عافیت برون خواهم خفت

باور نکنی خیال خود را بفرست

تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت

Jeiran
01-04-2009, 22:26
- به اينكه خداوند نقشه اي براي زندگي شما دارد شك نكنيد.

- شجاعت يعني مقاومت در برابر ترس و تسلط بر آن و نه فقدان ترس.

- آنچه را نمي توانيد تغيير دهيد ،همان گونه كه هست بپذيريد .

- يك گوشي روي قلب خود بگذاريد . گوش بدهيد و ببينيد كه ضربان قلبتان چقدر محكم و قوي هستند . اين امر حتي هنگاميكه قلبتان شكسته است نيز صادق است .

- بدانيد حتي با وجود تمام مشكلاتي كه داريد هنوز انسانهايي هستند كه دوست دارند زندگي شما را داشته باشند .

Jeiran
01-04-2009, 22:32
- بخشش خوب است ....ولي بهتر از آن فراموش كردن است .

- به ياد داشته باشيد كه حتي در زير بار سنگين زندگي وقار و متانت داشته باشيد .

- با غم و غصه هايتان بخوابيد چرا كه هميشه مشكلات در صبح روز بعد بهتر به نظر مي رسند و غم شما در تاريكي شب به خواب خواهد رفت .

- افكارتان را با دقت انتخاب كنيد زيرا آنها تا حد بسيار زيادي تعيين كننده ي محتواي كل زندگي شما هستند .

- درسهاي زندگي را چنان ياد بگيريد كه احتياجي به تكرار آنها نباشد .

ARMAN
02-04-2009, 01:23
وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عکس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني.

بر دريچه ي قلبم نوشتم ورود ممنوع ! عشق آمد و گفت : بي سوادم !!

روزي عشق از دوستي پرسيد تفاوت منو تو در چيست؟ دوستي گفت من ديگران را به سلامي آشنا ميکنم تو به نگاهي..... من آنان را با دروغ جدا ميکنم تو با مرگ

اگه بعد از 120 سال رفتي اون دنيا گفتن يکي حلالت نکردخه سر پل صراط منتظرته اون منم که به اين بهونه مي خوام يه بار ديگه ببينمت

ديشب اشک آمد به خوابم. گفت قهري با من . گفتم مگه ميشه با آشناي ديرينمم..... ؟! گفت گله دارم . پرسيدم چرا؟ نگاهم کرد و گفت او کيست که تو را از من رانده؟ خواستم چشمش نکند به دروغ گفتم گريه مي کنم . خواستن توانستن است به کار نيامد دست به دامان پياز شدم..........

ARMAN
02-04-2009, 01:25
گفتم به گل زرد چرا رنگ مني
افسرده و دلتنگ چرا مثل مني
من عاشق اويم که رنگم شده زرد
تو عاشق کيستي که هم رنگ مني

ترس از عشق، ترس از زندگي است، آنان که از عشق مي گريزند، مردگاني بيش نيستند.
برتراند راسل

کسب کن لحظه هايم را که درياي چشمانت سراب مهرباني است

مي کشمت سوي خويش . اين کشش قلب ماست ..

قلب تو گر آهن است. قلب من آهنرباستزخم زندگي ام تويي ..

همه به زخم هايشان دستمال مي بندند .
.
.
.
.
.

ولي من به تو دل بسته ام .

ARMAN
02-04-2009, 01:26
گر کسي مي گويد که براي تو مي ميرد دروغ ميگويد ..

حقيقت را کسي ميگويد که براي تو زندگي مي کند!!

ين ديوانگيست ... که از همه گلهاي رُز تنها بخاطر اينکه خار يکي از آنها در دستمان فرو رفته است متنفر باشيم... اين ديوانگيست ... که همه روياهاي خود را تنها بخاطر اينکه يکي از آنها به حقيقت نپيوسته است رها کني

اگر خوبي بدي از ما ديدي حلال کن . من فردا بايد برم بيمارستان براي جراحي دريچه قلب . آخه ميخواهم يه دريچه بگذارم که فقط به روي تو باز بشه

چگونه شيشه شوم وقتي

نگاهت از سنگ است

اين جمله منه ،
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فقط واسه تو ساختمش
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوست دارم خيلي زياد

ARMAN
02-04-2009, 01:27
اگه کليد قلبيو نداري قفلش نکن اگه خداحافظي در راهه سلام نکن اگه دستيو گرفتي رهاش نکن دفتري که بسته شده ديگه بازش نکن قلبي که شکسته ديگه نازش نکن حرفي که زده شد ديگه تکرارش نکن

مي گن لبخند ربطي به مرگ نداره ، ولي تو بخند تا من برات بميرم

بزرگي را گفتم زندگي چند بخش است : گفت 2 بخش است کودکي و پيري . گفتم : پس جواني چه شد .

گفت : با عشق سوخت ... با بي وفايي سوخت ... با جدايي مرد.

اگه يه روز فروختمت ،

بدون آدم فروش نيستم .. گل فروشم گلم !

ازم پرسيد :من مال توام؟ گفتم:آره!مال خود خودتم. هر کاري دلت مي خواد باهام بکن. گفت :هر کاري؟ گفتم:آره. ............ تنهام گذاشت و رفت

ARMAN
02-04-2009, 01:29
زرد است که لبريز حقايق شده است ------ تلخ است که با درد موافق شده است --------شاعر نشدي وگرنه ميفهميدي --------- پاييز بهاريست که عاشق شده است

ميدوني چرا خدا به آدم دو تا چشم دو تا گوش دو تا پا دو تا دست داده ولي يک دونه قلب داده ؟ براي اينکه بگردي جفتش رو پيدا کني

زندگي، قصه مرد يخ فروشي است که ازاو پرسيدند:فروختي؟ گفت:نخريدند،تمام شد

چشم زيباست وقتي توش اشک باشه
اشک زيباست وقتي براي عشق باشه
عشق زيباست وقتي براي تو باشه
تو زيبايي وقتي براي من باشي

يک بار از کنار دريا عبور کردي يک عمر امواجش براي بوسيدن جاي پات ميان و ميرن

ARMAN
02-04-2009, 01:30
قلب مثل دو تا اتاق ديوار به ديوار هست که يکي از اتاقها غم و ديگري شادي. مي گن آرام بخند که تو اتاق بقلي غم را بيدار نکني

ببخشيد از معاملات عشقي مزاحمتون ميشم مي خوستم ببينم شما قلبتون مستاجر نمي خواد؟؟؟؟؟

زندگي مثل پيانو است ، دکمه هاي سياه براي غم ها و دکمه هاي سفيد براي شادي ها . اما زماني ميتوان آهنگ زيبايي نواخت که دکمه هاي سفيد و سياه را با هم فشار دهي

اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري

موبايلتو چکار کردي که هر چي زنگ ميزنم ميگه مشترک مورد نظر در قلب شماست؟

ARMAN
02-04-2009, 01:33
خدا رو دوست دارم چون *آي ديش* هميشه روشنه خدا رو دوست دارم چون به همه *پي ام ها* جواب ميده خدا رو دوست دارم چون حرفاي آدم رو *سند تو آل* نمي کنه خدا رو دوست دارم چون هيچ کسي رو *ايگنور* نمي کنه

هيچکس نميتونه به دلش ياد بده که نشکنه ولي حداقل ميتونيم يادش بديم وقتي شکست لبه تيزش دست اوني رو که شکستش نشکنه

بيمار خنده هاي تو ام ؛ بيـــــــــــــــــــشتر بخند خورشيد آرزوي مني ؛ گرمـــــــــــــــــــــت ر بتاب

توي زندون قلبت اينقدر شلوغ مي کنم و زنداني ها رو اذيت ميکنم تا مجبور بشي منو بندازي توي انفرادي قلبت

زندگي اجبار است مرگ انتظار است عشق 1 بار است جدايي دشوار است ولي ياد تو هميشه ماندگار است

ALI
03-04-2009, 11:28
هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد

مأمور بدرقه شديم تا سر بزنگاه در روزحسرت مثل هيچكس نباشيم

اي کاش از بدو تولد کور بودم تا که هيچگاه درياي عشق را در چشمان مليح و فريبايت نمي ديدم

ثمره عمر آدمي يک نفس است و آن نفس از براي يک همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يک نفس از براي عمري بس است.

زمين مي‌خواست ابراز احساسات كند، آتشفشان سرازير شد

GORJI
03-04-2009, 15:28
2 تا گل نام ببر که با "خ" شروع بشه.
...
...
درسته! خودم و خودت!

--------------------------------------------

ΩΘΞΨΓΔΦΛΣΔ
به یک زبان باستانی نوشتم دوستت دارم
فکرشو بکن... از اون قدیما دوستت داشتم!

------------------------------------------------

تق، تق، تق، کیه؟
...
من گدای دوره گردم... اومدم دورت بگردم.

-----------------------------------------------

هزار گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار می کند.

....\/\/
(='o'=)
_._-
.(")(")
من پیشی ملوسم، اومدم تورو ببوسم!

LIDA
03-04-2009, 16:44
فقط اس ام اس های عاشقانه ارديبهشت ۸۸ ۸۹

اینو من نباید بهت بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری

که... نمی شه دوست نداشت!

دوست دارم: فارسی

انگلیسی: iloveyou

احبک : عربی

ترکی: senis evar youroum

آلمان: ichie bed

پدات: افغانی

بابا به چه زبونی دیگه بگم دوست دارم خوب دوست دارم دیگه

آنقدر دل اتم پر بود که با شکافتنش دنیایی لرزید ،

دل من نیز پر بود ، وقتی شکست ، سکوتی کرد که به دنیایی می ارزید .

یه هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کُند بشه!

نه این که هیزمش زیاد باشه . تبر ما انسانها باورهامونه نه آرزوهامون...

آدما وقتى از هم دورن واسه هم SMS می فرستن

من واسه تو که تو قلبمى چى بفرستم؟ ها؟

LIDA
03-04-2009, 16:46
سه تا فرشته مهربون تو دنیا هست،

اولیش به کبوترهای عاشق دونه می ده،

دومیش به آدمای عاشق کمک می کنه،

و سومیش که من عاشقشم داره این sms رومی خونه!

می گن شیشه عمر آدما اگه خیس بشه عمرشون کم می شه!

می دونستی چشات شیشه عمر منه؟

می دونی آدما بین " الف " تا " ی " قرار دارند.

بعضی ها مثل " ب " برات می میرند،

مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عاشقت می شوند،

مثل " م " منتظر می مونند تا یه روز مثل " ی " یارت بشن.

می گن قلب آدما اندازه مشتشونه.

ولی چه طوری یه دنیا مهربونی، یه آسمون صداقت،

یه کهکشون محبت و یه دریا عشق تو مشتت جا شده؟

آدما سرشون روبالا می کنن تا ماه رو ببینن

ولی نمی دونن ماه سرشو پایین کرده داره sms می خونه!

LIDA
03-04-2009, 16:48
هیچ می دونستی هربار که تو پلک می زنی من نفس می کشم؟

پس مواظب باش به کسی خیره نشی که من خفه می شم!

چشماتو ببند

...

بستی؟

...

حالا باز کن

...

باز کردی؟

...

چقدر طول کشید؟

همین قدر هم نمی تونم دوریتو تحمل کنم!

تورا می خواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی

غم بی همزبانی سوخت جانم چه می خواهم دگر زین زندگانی؟!

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟
برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست...

زندگی گریه ی مختصریست... مثل یک فنجان چای...

و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند...
زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...

LIDA
03-04-2009, 17:00
کاش میشد که در این قرن عجیب همه بودند به خوش بویی سیب

سیب یعنی که تو زیبا هستی تو رباینده دلها هستی
سیب یعنی اثر بوسه ای ناز روی لبهای ترک دار نیاز
سیب یک واژه تو خالی نیست پر عطر است گل قالی نیست
در بن بست هم راه آسمان باز است، پرواز را بیاموز

عشق مثل 2 سر پرگار ميمونه
يه سر سوزني داره مثل تو كه يه جا واي ميسي
يه سر سوزن داره مثل من كه هي دورت مي گردم

X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X

اين سيم خاردار هارو دور خودت بكش تا كسي دستش به گل من نرسه

وفاي بي وفايان كرده پيرم برم يار وفا داري بگيرم، اگر يار وفاداري نديدم، سر قبر وفاداري بميرم
با وفا دوستت دارم

ooooooo<>ooooooo

اين ساعت مچيه منه. ولي زماني رو نشون نميده. عقربه هاشو مخصوصا در آوردم تا متوجه نشم كه چند وقته كه ازت دورم

sevirem your eyes
chunki onlar very nice
ne olnar bir dafa look at me
sonra dont forget me
gelbim tik tak for you
because I LOVE YOU

LIDA
03-04-2009, 17:01
نیوتن : در مورد سقوط افراد در چاه عشق، قانون جاذبه تقصیری ندارد

يه بوس ميدي ؟

.

.

.

ميخوام اتوبوس بسازم اتوشو دارم

یه بوس لازم دارم

باید اعتراف کنم من نیز به گاه اسمان نگاه کرده ام

به ستارگان ...دزدکی... نه به همه آنها

تنها به انهایی که شبیه ترند... به چشمان تو

گاهی آنقدر غرق در آرزوهایت هستی که فراموش میکنی آرزوی کسی هستی!

اى كه دورازمن دریاد منى. باخبر باش كه دنیاى منى. شادیت شادى من, غصه ات غصه ى من قلب من خانه تو خانه ات قبله من

LIDA
03-04-2009, 17:03
چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

ای صمیمی ای دوست گاه و بی گاه لب پنجره خاطره ام می آیی .

ای قدیمی ای خوب تو مرا یاد کنی یا نکنی من به یادت هستم .

دو چیز ممکنه از یاد آدم بره :1_دوستای خوب 2_ روزای خوب .

ولی یه چیز هست که هیچ وقت از دل آدم نمیره

.

.

.

.

.

.

روزای خوبی که با دوستای خوب گذشت

دانی که چرا ز میوها سیب نکوست: نیمی رخ عاشقست نیمی رخ دوست این زرد و سرخی که در او می بینی: زردیش رخ عاشقست سرخیش رخ دوست

یک نفر یک جایی تمام رویاهاش لبخند توست. و زمانی که به تو فکر میکنه احساس میکنه که زندگی واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهایی کردی این حقیقت رو به خاطر داشته باش.یک نفر یک جایی در حال فــــکر کردن به توســــــــــــــــــــــ ـــت

LIDA
03-04-2009, 17:06
غربت دیرینه ام را با تو قسمت می كنم
تا ابد با درد و رنج خویش خلوت می كنم
رفتی و با رفتنت كاخ دلم ویرانه شد
من در این ویرانه ها احساس غربت میکنم

یک شب ماه از خدا پرسید:چرا فقط من رو ماه آفریدی؟خدا گفت:پس کسی که داره این اس ام اس رو میخونه ندیدی

میدونی فرق لبخند تو با لبخند من چیه؟تو وقتی شادی می خندی،من وقتی تو شادی می خندم!

شماره حساب قلبتو بده یه خورده عشق واریز کنم

زخم زندگی ام تویی ..

.

.

.

.

همه به زخم هایشان دستمال می بندند ولی من به تو دل بسته ام

LIDA
03-04-2009, 17:08
مانند پرنده باش

که روی شاخه ی سست وصاف

لحظه ای مینشیندوآواز می خواند

واحساس میکند که شاخه میلرزد

ولی به آواز خواندنش ادامه میدهد.

زیرا مطمئن است که بال وپرپروازدارد.

دراین دنیا که حتی ابرهم نمیگریدبه حال ما

همه ازمن گریزانند تو هم بگذرازاین تنها

------------------------------------------

لطفا اول به آتش نشاني زنگ بزن و بعدشم خودتو به پليس معرفي کن

آخه دلمو بد جوري سوزوندي .

------------------------------------------

هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

-------------------------------------------

گر سلطنت بلد نباشم .سلطنت نمیکنم...اگر زندگی بلد نباشم زندگی نمی کنم ...اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطر تو یاد میگیرم

LIDA
03-04-2009, 17:11
عشق را رنگ آبي زدم، دوست داشتن را قرمز، نامردي را سياه، دروغ را سفيد، ولي نمي دانم چرا به تو كه ميرسم نمي دانم مهرباني چه رنگي است!

بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاک بازان

قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا ؟؟؟ چون حالا هر تيكه از قلبم تورو جداگونه دوست داره

اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري

شب بهت اس ام اس دادم

که بگم تنهام , مثله ماه .

کوچیکم مثله ستاره

اما دوست دارم به قد آسمونی که اندازه نداره !!!

amin_krgr
03-04-2009, 19:05
chakay khasid bararakom

LIDA
04-04-2009, 09:02
زندگي مثل پياز است که هر برگش را ورق بزني اشکتو در مي ياره

موقعی که خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار ، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمون

دستتو بكن تو موهات و يه تارشو بگير تو دستت .... گرفتي ؟ حالا اوني كه تو دستته ، همونو به صد تا دنيا نميدم !

اي کاش که معشوق از عاشق طلب جان مي کرد تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي ..!

موقعی که خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار ، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمون

LIDA
04-04-2009, 09:05
نگاهي آشنا به ياس کردم ..تو را در برگ گل احساس کردم ...خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واحد عاشقي را پاس کرد

اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشيم مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ،قلب کوچيک من

برو به جهنم ! چون فقط تو می تونی اونجا رو بهشت کنی .

يه روز يه فرشته سراغم اومد و ازم خواست كه از بين گل و گلدون، يكي رو انتخاب كنم، من هم گلدون رو انتخاب كردم تا تو رو توش بزارم ، آخه كودي بهتر از تو پيدا نمي شه !

اگه یه وقت احساس کردی توی یه اتاق تنگ و تاریک گیر کردی و دیوار اتاق مدام عقب و جلو میره و از اون خون می چیکه اصلا نترس چون تو قلب منی

مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکنه

LIDA
04-04-2009, 09:08
کاغذتيم .. احساستو روم بنويس. عصبانيتتو روم خط خطي کن. اشکاتو باهام پااک کن. حتي اگه سردت شد بسوزونم تا گرم شي . فقط دورم ننداز

ميدوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟
.
.
لبخندي که بي اراده رو لباي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت
فرياد بزنه :دوستت دارم

وقتي واقعيت ها , آدم را فريب بدهند چه کار مي شود کرد ؟ روزگاريست که حقيقت هم لباسي از دروغ بر تن کرده است و راست راست توي خيابان راه مي رود عشق نشسته است کنار خيابان , کلاهي کشيده بر سر و دارد گدايي مي کند و مرگ , در قالب دخترکي زيبا , گلهاي رز زرد مي فروشد

توي زندون عشق تو اينقدر شلوغ ميکنم وزندون و بهم مي زنم تا مجبور بشي منو بذاري توي انفرادي قلبت

چيه؟

فکر کردی يه اس ام اس جديده؟

يا فکر کردی کارت دارم؟

نه بابا فقط ميخواستم بگم دوست دارم

LIDA
04-04-2009, 09:12
هر وقت بارون مياد دستتو بگير زير بارون

هر چنتا قطرهء بارون گرفتي تو منو دوست داري

و هر چنتا که نگرفتي من تورو دوست دارم

ميگن آدم بايد براي رسيدن به عشقش از تمام دنيا بگذره...

ولي تو که دنياي مني چطوري ازت بگذرم؟

من دنيارو به خاطره خدايش و چشم را به خاطره اشکش و تو را به خاطره چشم های قشنگت دوست دارم

سنگي که طاقت ضربه هاي تيشه را ندارد تنديس زيبايي نخواهد شد از زخم تيشه خسته نشو که وجودت شايسته تنديسي زيباست

عشق كليد شهر قلب است به شرط آن كه قفل دلت هرز نباشد كه با هر كليدي باز شود

LIDA
04-04-2009, 09:14
بخشندگي را از گل بياموز، زيرا حتي ته كفشي كه لگدمالش مي‌كند را هم خوش بو مي‌كند

يگي گل رو دوست داري ولي ميچينيش... ميگي بارون رو دوست داري ولي با چتر ميري زيرش... ميگي پرنده رو دوست داري ولي تو قفس ميندازيش... چه جوري ميتونم نترسم وقتي ميگي دوستم داري؟؟؟

مهرباني را در نگاه منتظر کودکي ديدم که آبنباتش را به دريا انداخت تا اب شيرين شود

دوستي شوخي سرد آدمهاست بازي شيرين گرگم به هواست واسه كشتن غرور من و تو دوستي توطئه ثانيه هاست

وقتی خدا تو رو سمت یه پرتگاه هدایت می کنه ۲ هدف داره :
یا می خواد از پشت بگیرتت

یا پرواز یادت بده .....

LIDA
04-04-2009, 09:15
روي تخته سنگي نوشته شده بود: اگر جواني عاشق شد چه کند؟ من هم زير آن نوشتم: بايد صبر کند. براي بار دوم که از آنجا گذر کردم زير نوشته ي من کسي نوشته بود: اگر صبر نداشته باشد چه کند؟ من هم با بي حوصلگي نوشتم: بميرد بهتر است. براي بار سوم که از آنجا عبور مي کردم. انتظار داشتم زير نوشته من نوشته اي باشد. اما زير تخته سنگ جواني را مرده يافتم..

انواع قهوه:
۱.شیرین مثل صورتت
.۲ رقیق مثل قلبت
.۳ تلخ مثل دوریت...

من ۴چيزو خيلي دوست دارم

تو اسمون خدارو

رو زمين خودمو

تو خودم قلبمو

تو قلبم تو رو

آخر يه روز پرينت قلبم رو مي گيرم تا باورت بشه كه با هر نفسم صد بار مي گم دوستت دارم

بابام گفت : عشق کشکه !

منم جواب دادم : زندگي هم آشه ؛ بدون کشک بي مزه ميشه

LIDA
05-04-2009, 15:32
شيطان عاشق خدا بود ... مي خواست تنها عاشقش باشد ... فرياد زد ... خدا نفهميد ! . . . خدا بزرگ بود ... مي خواست عاشقي کند ... آدم را آفريد! . . . سالها پيش آدم خدا را از ياد برد ... آدم عاشق شيطان شد ! اين وسط خدا تنها ماند ... به همين سادگي

شخصي را به جهنم مي بردند . در راه بر مي گشت و به عقب خيره مي شد . ناگهان خدا فرمود : او را به بهشت ببريد . فرشتگان پرسيدند چرا ؟ پروردگار فرمود : او چند بار به عقب نگاه کرد ... او اميد به بخشش داشت

هنر شمشير اينه كه يكي رو دو تا مي كنه،بنازم هنر عشقو كه دو تا رو یکی می کنه

افتادن در گل و لاي ننگ نيست. ننگ در اين است كه آنجا بماني

گفتی دور منو خط بکش ، کشیدم حالا تو در محاصره ی منی!love struck

LIDA
06-04-2009, 17:55
شيطان عاشق خدا بود ... مي خواست تنها عاشقش باشد ... فرياد زد ... خدا نفهميد ! . . . خدا بزرگ بود ... مي خواست عاشقي کند ... آدم را آفريد! . . . سالها پيش آدم خدا را از ياد برد ... آدم عاشق شيطان شد ! اين وسط خدا تنها ماند ... به همين سادگي

شخصي را به جهنم مي بردند . در راه بر مي گشت و به عقب خيره مي شد . ناگهان خدا فرمود : او را به بهشت ببريد . فرشتگان پرسيدند چرا ؟ پروردگار فرمود : او چند بار به عقب نگاه کرد ... او اميد به بخشش داشت

هنر شمشير اينه كه يكي رو دو تا مي كنه،بنازم هنر عشقو كه دو تا رو یکی می کنه

افتادن در گل و لاي ننگ نيست. ننگ در اين است كه آنجا بماني

گفتی دور منو خط بکش ، کشیدم حالا تو در محاصره ی منی!love struck

LIDA
06-04-2009, 17:56
الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی لپت همیشه قرمز،روی دشمنات زرد دلت همیشه سبز

دو چیز هیچ وقت از یاد آدمها نمیره یکی: دوست های خوب یکی: روزهای خوب یه چیز هم هیچ وقت از دل آدمها بیرون نمیره روزهای خوب که با دوستهای خوب داشتی

صبر کن عشق زمين گير شود بعد برو . يا دل از ديده تو سير شود بعد برو . تو اگر کوچ کني بغض خدا ميشکند . صبر کن گريه به زنجير شود بعد برو

تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیباست حاجت به بیان نیست که از روی تو پیداست من تشنه یک لحظه تماشای تو هستم افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست

عشق عینك سبزیست كه كاه را یونجه می بیندI don't know - New!

LIDA
06-04-2009, 17:59
گر شبي از شب هاي زمستان مسافري به اميد گرماي نگاهت به تو پناه اورد

تنهايش نگذار شايد در گرمترين روزهاي تابستان به خنكي لبخندش محتاج شوي !!..

----------------

هر انسانى دشمن ديگري نيست بلكه معلم اوست !!!!!!!!

-----------------

دوستي : مثل ايستادن روى سيمان خيسه هر چى بيشتر بمونى , رفتنت سخت

تر ميشه ولى اگه رفتى جاي پاهات براى هميشه ميمونه !!!!!

------------------

عمر از بهر اسايش است نه از بهر گرد كردن مال "فرق نيكبخت وبد بخت انستكه

:نيكبخت خورد وكشت ولي بدبخت مرد وهشت ". سعدي

-----------------

زندگي تاس خوب آوردن نيست، تاس بد را خوب بازي کردنه.

LIDA
06-04-2009, 18:02
چه زيباست به ياد تو با چشمهاي خسته گريستن چه زيباست هميشه در تنهايي تو را حس کردن چه زيباست در خيال با تو زندگي کردن عزيزم نام تو بر قلبم خالکوبي شده تا فراموشت نکنم . نازنين من همچون نفس کشيدن تو را بخاطر مي سپارم. يک روزه ديکه هم بدون تو گذشت

ساقيا پيمانه ايرا لبريز کن هر چه دا ري در دهان سرريز کن ساقيامي ده که مدهوشم کند بي خبر از حال و بيهوشم کند ساقيا درد من را درمان نما جرعه اي مي در دل ودر جان نما ساقيا محتاج درمان توام در سراي دل نگهبان توام ساقيا درمان دردم دست توست اين دل بشکسته ام درشصت توست

در دفتر يادبود دوستان بر روي درختان كهنسال بر روي شنهاي ساحلي نوشتم دوستت دارم ، اما دفتر ياد بود دستان پاره شد، باد درختان كهنسال را شكست ، امواج شنهاي ساحل را شست و برد اما ! هيچ چيز نتوانست ياد تو را از صحنه ي قلبم پاك كند ....

هيچ‌گاه ويتريني نداشته‌ام

تا دلم را در آن به نمايش بگذارم.

در قامت يک فروشنده دوره‌گرد عاشق تو شدم.

از اين روست که تمام خيابانهاي شهر؟

عشق مرا مي‌شناسن

LIDA
06-04-2009, 18:12
به قربون موبایل توی دستت
که بوسه میزنه انگشت شصتت
الهی من بشم صفحه موبایلت

که تو سیرم کنی با چشم مستت

------------------
من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من … من خودم بودم و يك حس غريب كه به صد عشق و هوس مِِي ارزد

------------------

شمع سوزان توام، اينگونه خاموشم نکن
از کنارت مي روم، اما فراموشم نکن

------------------

یارب دل دوستان پر از غم نکنی با تیر بلا قامت ما خم نکنی ای چرخ تو را به قرآن سوگند یک مو ز سر عزیز ما کم نکنی

--------------------

به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک چرا باید به دور تو بگردم؟! ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم

LIDA
06-04-2009, 18:14
ما به حساب شما میلیون ها گل بنفشه واریز کردیم!! شما می توانید از طریق مهرکارت برداشت کنید

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن

امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم

تو که میدونی من زیاد به خیابون ها وارد نیستم میشه بگی باید از کدوم طرف قربونت برم ؟!!

هر چیزی جدیدش خوبه ، ولی رفیق قدیمیش ! تو هر چیزی رنگارنگی خوبه ولی تو رفاقت یه رنگی ! هر خیابونی یه طرفه اش خوبه ولی رفاقت ما دو طرفه

LIDA
06-04-2009, 18:17
مهم این نیست که : کی باشیم ، کجا باشیم ، چرا باشیم ، چطور باشیم !

مهم اینه که : با هم باشیم ، به یاد هم باشیم . برای هم باشیم .

......................................

آخر يه روز پرينت قلبمو مي گيرم تا باورت بشه كه با هر نفسم صد بار می گم دوست دارم

ببخشندگی را از گل بیاموز ، زیرا حتی ته کفشی را که لگدش می کندخوشبو می کند

من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خواري پي شبنم نمي گردم

چشماتو دايورت كردي رو قلبم خيالي نيست حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزونه

GORJI
06-04-2009, 19:23
سفری غریب داشتم توی چشمای قشنگت،سفری که بر نگشتم غرق شدم توی نگاهت، دل ساده ی
ساده کوله بار سفرم بود،چشم تو مثل یه سایه همجا همسفرم بود،من همون لحظه اول آخر
راهو میدیدم،تپش عشق و تو رگهام عاشقانه می چشیدم

بلند ترين ارتفاعي که باعث مرگ آدمي مي شود افتادن از چشمان کسيست که فکر مي کند
همه چيز اوست

انسان سه راه دارد: راه اول از انديشه مي‌گذرد، اين والاترين راه است. راه دوم از
تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است. و راه سوم از تجربه مي‌گذرد، اين تلخ‌ترين
راه است

در رنجی که ما می بريم ، درد نه تنها در زخم هايمان ، که در اعماق قلب طبيعت نيز
حضور دارد.در تغيير هر فصل ، کوهها ، درختان و رودها ظاهری دگرگونه می يابند ،
همانگونه که انسان در گذر عمر ، با تجربيات و احساساتش تحول می يابد. در دل هر
زمستان ، تپشی از بهار و در پوشش سياه شب، لبخندی از طلوع نمايان است

واسه ما جشن تولدت يك بهونه بود هميشه . كه رو هديه بنويسي دلم از تو دور نيمشه
بازي روزگار را نمي فهمم ! من تو را دوست دارم تو ديگري را....ديگري مرا ...وهمه ي
ما تنهاييم.تنها ارزوم همينه. تا يادم نرفته راستي كاش يك روز بهم بگي من همونم كه
ميخواستي.....

GORJI
06-04-2009, 19:25
می خوام عکسمو به عنوان یادگاری بهت بدم
فقط یه شرط داره: وقتی بهش نگاه می کنی با چاقوی تیز پرتقال نخوری

||________________________________________________ _||

در حاشيه خصوصي سازي!
لبهاي مرا از همه استثنا کن
يک ماچ خصوصي به لبم اهدا کن !
اي دولت عشق در لبانت! لطفا
اصل چهل و چهار را اجرا کن

به دل موند یه بار یه روز یه جایی بگی می خوامت

بگی فقط واسه من عزیزی و بس چشمام به نامت

ما دل فروشان دل به بازار محبت میبریم | هر چه داریم میفروشیم و محبت میخریم

زندگی هنگامه فریاد هاست
سرگذشت و درگذشت یادهاست
عاشقی فریاد تنها بودن است
رنج ما تاوان انسان بودن است

GORJI
06-04-2009, 19:26
تو اگر هیچ شوی گوهر زیبای منی
خودمانی با تو گویم که تو دنیای منی

یاد ها رفتند و ما هم میرویم از یاد ها
تا پر کاهی بماند در میان بادها

از دوست چه میماند در ایینه فردا
جز حرفه دلش جز خاطر های زیبا

پایه عشق معرفته عاشقی یک لیاقته
نشانه های عاشقی وفا صفا صداقته

کاش دوست داشتن فرستادنی بود تا از راه دور تقدیم تو میکردم

GORJI
06-04-2009, 19:28
از عراق که خرابتر روی کره زمین نیست؟
پس ما عراااااقتیم

فریاد من از داغ توست بیهوده خاموشم نکن
حالا که یادت میکنم دیگر فراموشم نکن

ما که همسایه اشکیم ولی با دله تنگ | گر لبی خنده کند یاد شما می افتیم

این متن تقدیم به زیبا ترین شقایق دنیا . دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری بلکه به اون خاطر که لایق دوست داشتنی

GORJI
06-04-2009, 19:29

کوچکتر که بودیم دل بزرگی داشتیم
امروز که بزرگیم چقدر دلتنگیم...

روزی با 2 تا چوب کبریت آدمکی ساختم تا تنهاییم رو با هاش قسمت کنم
و امروز اتاقم پر از آدمک های چوبیه ولی هنوز تنهام!

قفلا به در کلید شدن،چشما به در سفید شدن، چه امتحانه خوبیه درویت عجب غروبیه

به اندازه ی گریه ی گنجشگ دوست دارم !
شاید این دوست داشتن کم به نظر بیاد ام یه چیزیو
می دونی ؟گنجشگها زمانی که گریه می کنن میمیرند

2 تا صدا هست که خیلی دوستشون دارم
1 صدای تو وقتی که هستی
2 صدای اس ام اس وقتی تو نیستی

GORJI
06-04-2009, 19:30
گاهی وقتا همهی اون چیزایی که دنبالشونیم جلوی نگاهمونه
ولی کم سویی چشمامون ما رو به بیراه میکشونه

گاهی دلم برای چوپان دروغگو می سوزد
: بیچاره 2 با بیشتر دروغ نگفت انگشت نما شد...
ولی ما هنوز صادق ترینیم.

شکوفهای صورتی فدای مهربونیات...یه دل که بیشتر ندارم اونم فدای خوبیات

عشق یعنی چون خورشید تابیدن بر شب های دوست
و چون برف ذوب شدن به غم های دوست

من باید کدام شهر رو فتح کنم تا تو حاضر بشی منو شهردار ثابت دهکده ی قلبت بکنی؟

GORJI
06-04-2009, 19:31
اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

بگو دیگه !

زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!

---------------------------

عشق یعنی اینکه وقتی میخوای برسونیش ٬ رادیو پیام رو روشن کنی

و ببینی کدوم مسیر پر ترافیک تره !

-----------------------------------
عشقی که تنها با یک نگاه آغاز میشود ، با شناخت سست و سست تر میشود

ولی عشقی که با شناخت آغاز میشود با هر نگاهی عمیق و عمیق تر میشود . . .

2تا گل بگیر دستت ، یکی دست راست ، یکی دست چپ

ولی من گل وسطی رو دوست دارم !

GORJI
06-04-2009, 19:34
بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی ...

امید آنکه آن کهنه رفته باشد به نیکوئی و این نو آید به شادی

کدوم رو دوست داری برات بفرستم !؟

قل(ب)م !؟

ر(و)حم !؟

ج(س)مم !؟

یا حروف داخل پرانتز !!؟

.
هیییییییسسسس !

صداشو در نیار !

اومدم یواشکی ببوسمت و برم !

.

آنچه از روزگار بدست میآید ، با خنده نمیماند و آنچه از دست برود با گریه جبران نمیشود

خورشید فردا طلوع خواهد کرد ... حتی اگر ما نباشیم . . .

.

عیب کار از جعبه تقسیم نیست ، سیم سیار دل ما سیم نیست

این هم هزاران طول موجش ، دیش احساسات ما تنظیم نیست . . .

.

GORJI
06-04-2009, 19:35
اگه خوابت اومد بیا تو چشام بخواب / اگه اشک نذاشت بیا تو قلبم بخواب

اگه صدای قلبم نذاشت من میمیرم ، تو سیر بخواب . . .

.

یادمه که همیشه میگفتی :

برو من همیشه پشتت هستم ، ولی هیچ وقت فکر اون خنجر

که پشتت قایم کرده بودی رو نمیکردم . . .

.

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیتشون نمونده . . .

.

اگر باغ نگاهم پر ز خار است ، گلم تاراج دست روزگار است

به چشمانت قسم ، با بودن تو ، زمستانی ترین روزم بهار است . . .

.

.دم هرچی رفیقه گرم ، کمر هرچی نا رفیقه خم

روی هرچی بی مرامه کم ، برای دشمنات آرزوی زلزله بم

زیر چشم دشمنات نم ، ایشالا نبینی غم . . .

LIDA
06-04-2009, 20:58
بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا ، فقط يه دونه امروزه .

پس از دستش نديم و ازش لذت ببريم و

با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم .

زيباترين عکسها در اتاقهاي تاريک ظاهر ميشن ! پس هر وقت تو قسمت تاريک زندگيت واقع شدي .. بدون که خدا مي خواد 1 تصوير زيبا ازت بسازه

عشق امانت با ارزشي ست که هر کسي تو قلبش ميزاره براي همينه که هر وقت بخواي عشقت رو از کسي پس بگيري بايد قلبشو بشکوني

اتش دوست اگر در دل ما خانه نداشت .
عمر بي حاصل ما اين همه افسانه نداشت

يكي محبت مي كنه و يكي ناز مي كنه ! اوني كه ناز مي كنه هميشه محبت مي بينه اما اوني كه محبت مي كنه هميشه تنهاي تنهاست

LIDA
06-04-2009, 21:00
تو زیبایی ، تو خوشگلی ، تو دیدنی ، تو دوست داشتنی ،

اما من چی یه خالی بند ...!

هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينكه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند

براي کشتن يک پرنده يک قيچي کافي ست. لازم نيست آن را در قلبش فرو کني يا گلويش را با آن بشکافي. پرهايش را بزن... خاطره پريدن با او کاري مي کند که خودش را به اعماق دره ها پرت کند

به قلبم نتونستم یاد بدم که نشکنه ولی یاد دادم وقتی شکست لبه تیزش دسته کسی رو که اونو شکست نبره

رنگين کمان پاداش کساني است که نا آخرين قطره زير باران مي مانند

LIDA
06-04-2009, 21:02
دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است

میگن خدا ابر رو به گريه در مياره

تا گل بخنده

پس هر وقت بارون اومد يادت نره

بخندی .

زيزم خيلي دوست دارم خيلي وقته كه نديدمت بزرگترين آرزوم اينه كه باز هم بيام جلوي قفست بهت غذا بدم!!!

در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري

دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سكوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه! اين درد مشترك من و توست كه گاهي نمي توانيم در چشمهاي يكد يگــرنگــــاه كنيم

شيطان/ اندازه يک حبّه قند است/ گاهي مي افتد توي فنجانِ دلِ ما/ حل مي شود آرام آرام/ بي آنکه اصلا ً ما بفهميم/ و روحمان سر مي کشد آن را/ آن چاي شيرين را/ شيطان زهرآگين ِديرين را/ آن وقت او خون مي شود در خانه تن/ مي چرخد و مي گردد و مي ماند آنجا/ او مي شود من

LIDA
06-04-2009, 21:05
دانم تو مي خواني ز چشمم حرفهايم را نمي دانم تو مي بيني نگاه بي صدايم را كه مي گويد بدون مهربانيهاي بي حدت... بدون عشق تو، هيچم..

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است

ستاره بخت هیچ کسی شوم نیست، این ما هستیم که آسمان را بد تعبیر میکنیم.

داشتم توی یک جاده می رفتم که چشمم خورد به یه تابلو که روش نوشته بود: دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

وقتي كسي به دل نشست ، نشستنش مقدس است
حتي اگر نخواهدت نفس كشيدنش بس است

LIDA
06-04-2009, 21:06
هميشه چنين بوده است كه مهر به ژرفاي خود پي نمي برد تا آنكه ساعت فراق فرا مي رسد

اگر موج مي دونست كه ساحل هيچ وقت دستش رو نمي گيره ، هيچ وقت براي رسيدن به اون نفس نفس نمي زد

در ميان هر سيب دانه ها محدود است در دل هر دانه سيب ها نا محدود است، چيستانيست عجيب ، دانه باشيم نه سيب . . .

مردم هم مثل ميخها, وقتي جهتشان را گم کنند, تاثيرشان را از دست ميدهند و شروع به خم شدن مي کنند

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي و هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس کردي هرگاه در ميان ستارگان آسمان تک ستاره اي خاموش ديدي براي يکبار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلکه از ته قلب خود بگو: يادت بخير

LIDA
08-04-2009, 06:50
عاقبت ظلم تورو یه روز تلافی میکنم

اشکامو پاک میکنم با دل تبانی میکنم

میاد اون روزی که تو قهر دلم رو ببینی

چشماتو باز بکنی حقیقتو خوب ببینی

میاد اون روزی که من نامه هاتو پاره کنم

میاد اون روزی که من غم دلمو چاره کنم

اگه اون روز برسه منم برات ناز میکنم

با غمو غصه و دردم تو رو دمساز میکنم

اگه دل تاب بیاره منم به اون روز میرسم

روی ابرا میشینم به آسمونها میرسم

LIDA
08-04-2009, 06:54
دلم رفت و دگر جاني نمانده به ابر ديده بارانی نمانده ببين اين حال و احوال خرابم بجز درد و پريشاني نمانده

--------------------------------------------------------------------------------

اگر كسي ديوونت بود تو عاشقش باش…اگر عاشقت باشه تو دوستش داشته باش…اگر دوستت داشته باشه بهش علاقه نشون بده…اگر بهت علاقه نشون داد فقط لبخند بزن…اينطوري وقتي هميشه يك پله ازش عقب باشي اگر يه وقت خسته شد و يك پله جا موند تازه ميشين مثل هم

------------------------------------------------------------------------------

چه زيباست نوشتن وقتي مي داني او مي خواند

چه زيباست سرودن وقتي مي داني او مي شنود

و چه زيباست جنون وقتي مي داني او مي بيند

--------------------------------------------------------------------------------

نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسی كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

عشق مثله يه قله کوه بلند مي مونه که هر کسي که يک قلب پاک و يک دنيا صداقت داشته باشه مي تونه فاتحش باشه

LIDA
08-04-2009, 06:58
هرگز انتظار ندارم مرا همانقدر دوست داشته باشي كه دوستت دارم. اين توقعي است غيرمنصفانه! من بايد عاشق تو باشم - در حد ممكن عشق, و آرزومند آن باشم كه مرا بخواهي - هرقدر كه مي خواهي

تقديم به تو که : يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است

شبي به دست من از شوق سيب دادي تو

نگو كه چشم و دلم را فريب دادي تو

تو آشناي دل خسته ام نبودي حيف

و درد را به دل اين غريب دادي تو.

عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با انگشتان من کشف کني

دلی گفت که آخر چه بود حاصل من؟ عشق فرمود تا چه گوید دل من,عقل نالید کجا حل شود مشکل من , مرگ خندید در خانه ی ویرانه ی من

GORJI
08-04-2009, 19:49
چه غریبانه میگریست آن شب بی تو تکه ابری که سکوت وجودم رو فهمید و چه غریبانه خندیدم آن روز که بی تو مرگم را فهمید
اگر دنیای ما دنیای سنگ است بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است اگر دنیای ما دنیای درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس یک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

اگه دیدی تو آسمون هیچ ستاره ای نیست ناراحت نشو خودم حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا بشم تک ستاره ی دلت
پروردگارابه من بیاموز دوست بدارم کسانی راکه دوستم ندارند ..عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند...بگریم برای کسانی که هرگز غمم را نخوردند...به من بیاموز لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواختند... محبت کنم به کسانی که محبتی درحقم نکردند

GORJI
08-04-2009, 19:51
هر وقت دلتنگ میشم میام پشت قلبت و هی در می زنم پس هر وقت قلبت می زنه بدون دلم برات تنگ شده

عشق مثل آب میمونه.....که میتونی توی دستت قایمش کنی..آخرش یه روز دستت رو باز میکنی میبینی نیست... قطره قطره چکیده بی انکه بفهمی.. اما دستت پر از خاطره است

من یاد گرفته ام: مهم نیست که در زندگی چه داری، بلکه مهم اینست که چه کسی را داری

پازل دل یکی رو بهم زدن هنر نیست هر وقت با تیکه های شکسته دل یک نفر ، یک پازل جدید براش ساختی هنر کردی

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارندحاضرم تمام هستیم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند....

GORJI
08-04-2009, 19:52
کتاب عشق است.ساده ترین درس زندگی آن است : هرگز کسی را میازار . محبت خرجی ندارد ، در حالی که همه چیز را خریداری میکند . خوشبخت کسی است که خدا دلی پر عشق به او ارزانی کرده است وقتی قدرت عشق غلبه کند بر عشق به قدرت ، اون وقته که دنیا طعم صلح رو میچشه ، بهتر اینه که غرورت رو به خاطر عشقت فراموش کنی تا عشقت رو به خاطر غرورت.

هر وقت خواستی بدونی کسی دوستت داره تو چشماش زول بزن تا عشق رو تو چشماش ببینی اگه نگات کرد عاشقته . اگه خجالت کشید بدون برات میمیره . اگه سرشو انداخت پایین و یه لحظه رفت تو فکر بدون بدونه تو میمیره و اگر هم خندید بدون اصلا دوست نداره

دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم

میشه مثل یه قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی .... ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با رفتن بازیا از چشمت جاری میشه

یک نفر ..... یک جایی..... تمام رویاهاش لبخند توست و زمانی که به تو فکر می‌کنه احساس می‌کنه که زندگی واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهایی کردی این حقیقت رو به خاطر داشته باش یک نفر ..... یک جایی..... در حال فکر کردن به توست

GORJI
08-04-2009, 19:54
زندگی قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه برای تو باشه... دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشی قشنگی

یک لحظه طول می‌کشه تا از یکی خوشت بیاد یک دقیقه طول می‌کشه تا یکیو بپیچونی یک ساعت طول می‌کشه تا یکی و دوست داشته باشی یک روز طول می‌کشه تا دلت برای یکی تنگ بشه یک هفته طول می‌کشه تا به یکی عادت بکنی و حتی کمتر از یک ماه طول می‌کشه تا عاشق کسی بشی اما .................... یک عمر طول می‌کشه تا فراموشش بکنی

اگر کسی را دوست داشته باشی ،نمی تونی توی چشم های اون زل بزنی... نمی تونی دوریش را تحمل کنی... نمی تونی بهش بگی که چقدر دوستش داری... نمی تونی بهش بگی چقدر بهش نیاز داری ... واسه همینه که عاشق ها دیوونه میشن

GORJI
08-04-2009, 19:55
زمان طولانی میشودبرای کسانی که غصه دارند.کوتاه میشود برای کسانی که شاد هستند. دیر می گذرد برای کسانی که منتظر هستند زود می گذرد برای کسانی که عجله دارند اما.................... اما ابدی میشودبرای کسانی که عاشق هستند

دو نفر که همدیگرو خیلی دوست داشتند و یک لحظه نمی تونستند از هم جدا باشند، با خوندن یک جمله معروف از هم جدا می شوند تا یکدیگر رو امتحان کنند و هر کدام در انتظار دیگری، همدیگرو نمی بینند. چون هر دو به صورت اتفاقی به جمله معروف ویلیام شکسپیر بر می خورند: « عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال توست و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده

پروردگارابه من بیاموز دوست بدارم کسانی راکه دوستم ندارند ..عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند...بگریم برای کسانی که هرگز غمم را نخوردند...به من بیاموز لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواختند... محبت کنم به کسانی که محبتی درحقم نکردند

عشقم را نثار تو کردم...اما نپذیرفتی. عشقم را به تو هدیه کردم آن را دور انداختی، زندگیم را وقف تو کردم اما در کنارم نماندی، کاش روزی آن را برگردانی!
من یاد گرفته ام: مهم نیست که در زندگی چه داری، بلکه مهم اینست که چه کسی را داری

چشماتو دایورت کردی رو قلبم خیالی نیست حداقل از رو ویبره درش بیار تا اینقدر دلمو نلرزونه

UFA
08-04-2009, 20:13
سلام خدمت رفقا
اقا ما هم به حمع شما پيوستيم اميدوارم تكراري نباشن

عهد بستم كه بدهكار نباشم به كسي
واي از دست محبت كه بدهكارم كرد

به سلامتيه رفقايي كه تو درياي مردونگي غرق ميشن اما از پل نامردي رد نميشن

اگر يار مرا ديدي به خلوت بگو اي با وفا اي با مروت
گريبانم ز دستت، چاك چاكه نخواهم دوخت تا روز قيامت

گلي از خدا پرسيد گل بيخار كدومه
گفت صداش نكن داره اس ام اس ميخونه

در كوير سبز عشق ؛
اين سخن از من بگير :
مرگ تو مرگ من است
پس تمنا مي كنم هزگز نمير

LIDA
09-04-2009, 10:34
عاقبت ظلم تورو یه روز تلافی میکنم

اشکامو پاک میکنم با دل تبانی میکنم

میاد اون روزی که تو قهر دلم رو ببینی

چشماتو باز بکنی حقیقتو خوب ببینی

میاد اون روزی که من نامه هاتو پاره کنم

میاد اون روزی که من غم دلمو چاره کنم

اگه اون روز برسه منم برات ناز میکنم

با غمو غصه و دردم تو رو دمساز میکنم

اگه دل تاب بیاره منم به اون روز میرسم

روی ابرا میشینم به آسمونها میرسم

LIDA
09-04-2009, 10:36
ای گل تازه که بویی زوفا نیست تورا

خبر از سرزنش خار جفا نیست تورا

ما اسیر غم و اصلا غم مانیست تورا

با اسیر غم خود رحم چرا نیست تورا

جان من سنگ دلی دل به تو دادن غلط است

رفتن والاست ز کوی تو ستادن غلط است

تو نه آنی که غم عاشق زارت باشم

دگری جز تو مرا این همه آزار نکرد

انچه کردی تو به من هیچ ستمکار نکرد

بشنو پندو مکن قصد دل آزرده ی خویش

ورنه بسیار پشیمان شوی از کرده ی خویش

LIDA
09-04-2009, 10:38
دلم رفت و دگر جاني نمانده به ابر ديده بارانی نمانده ببين اين حال و احوال خرابم بجز درد و پريشاني نمانده

گر كسي ديوونت بود تو عاشقش باش…اگر عاشقت باشه تو دوستش داشته باش…اگر دوستت داشته باشه بهش علاقه نشون بده…اگر بهت علاقه نشون داد فقط لبخند بزن…اينطوري وقتي هميشه يك پله ازش عقب باشي اگر يه وقت خسته شد و يك پله جا موند تازه ميشين مثل هم

چه زيباست نوشتن وقتي مي داني او مي خواند

چه زيباست سرودن وقتي مي داني او مي شنود

و چه زيباست جنون وقتي مي داني او مي بيند

نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسی كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

-----------------------------------------------------------------------------
عشق مثله يه قله کوه بلند مي مونه که هر کسي که يک قلب پاک و يک دنيا صداقت داشته باشه مي تونه فاتحش باشه

LIDA
09-04-2009, 10:43
من حاضرم خودمو اونقدر کوچک کنم که توي قلب شما جا بشم

چقدر عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره... . تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه... . تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده... . تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد... . و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه

تو را به دادگاه خواهند کشيد شايد به حبس ابد محکوم شوي جزييات جنايت معلوم نيست اما اثر انگشتت را ... روي قلبي شکسته يافته اند

ختر كوري تو اين دنياي نامرد زندگي ميكرد .اين دختره يه دوست پسري داشت كه عاشقه اون بود.دختره هميشه مي گفت اگه من چشمامو داشتم و بينا بودم هميشه با اون مي موندم يه روز يكي پيدا شد كه به اون دختر چشماشو بده. وقتي كه دختره بينا شد ديد كه دوست پسرش كوره. بهش گفت من ديگه تو رو نمي خوام برو. پسره با ناراحتي رفت و يه لبخند تلخ بهش زد و گفت :مراقب چشماي من باش

چقدر سخت است گل آرزوهايت را در باغ ديگري ببيني و هزار بار در خودت بشكني و آن وقت آرام زير لب بگويي گل من باغچه ي نو مبارك

GORJI
09-04-2009, 13:19
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟¿؟؟؟؟؟؟
ایناهمه تو رو دوست دارن، اونی که غش کرده منم!

یه دنیا فدای هر چی دل مهربونه، یه دل فدای اونی که این SMS رو می خونه...

باغبان در را نبند من فرد گلچین نیستم، من اسیر یک گلم دنبال هر گل نیستم.

ΩΘΞΨΓΔΦΛΣΔ
به یک زبان باستانی نوشتم دوستت دارم
فکرشو بکن... از اون قدیما دوستت داشتم!

2 تا گل نام ببر که با "خ" شروع بشه.
...
...
درسته! خودم و خودت!

....\/\/
(='o'=)
_._-
.(")(")
من پیشی ملوسم، اومدم تورو ببوسم!

چیه؟ فکرکردی SMS جدیده؟ یا فکرکردی کارت دارم؟ نه بابا! خواستم بگم دوستت دارم.

GORJI
09-04-2009, 13:20
همیشه نگاهی را باور کن که وقتی از اون دور شدی در انتظار باشه.

امروز بهترین ساعتم رو شکستم... چون لحظه های بی تو بودن را به رُخم می کشید.
من از ساعت متنفرم، که جای خالی تو را به رخ دلتنگی هایم می کشد!

از بچگی بهم یاد دادند که هر ساعت 60 دقیقه است و هر دقیقه 60 ثانیه...
ولی کسی نگفت که هر ثانیه بدون تو 100 ساله.

هر وقت تو زندگی رسیدی به جایی که یه در بزرگ با یه قفل گنده داره اصلا نترس!
چون اگه قرار بود باز نشه به جای در، دیوار می ذاشتن.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
999
1000
5000
9999
10000
99999
100000
999999999
9999999999999999999999
تا کی می خوای بشماری؟ بیشتر از اینا دوستت دارم!

هزار گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار می کند.

تق، تق، تق، کیه؟
...
من گدای دوره گردم... اومدم دورت بگردم.

من همان قاب تهی خسته و بی تصویرم که برای تو و تصویر دلت می میرم...

LIDA
09-04-2009, 20:50
دوره ارزانیست ... شرف اینجا ارزان ... تن عریان ارزان ...

آبرو قیمت یک تکه نان ... و دروغ از همه چیز ارزانتر ...

و چه تخفیفی خوردست ، قیمت هر انسان!!

چه کنم ؟چاره کجاست؟

سهم من دردل این ویرانی یک سبد بی تابی است غم من تا به گل لاله سرخ دوشقایق باقیست دیده ام بارانی است کاش آنجا که دل از عشق سخن ها میگفت

قلب ها ست نبود کاش دراین دل تنگ مهردربند نبود...

چه زیبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذیرفتی!

چه فریبنده ! آغوشم برایت باز شد !چه ابلهانه! با تو خوش بودم !

چه کودکانه ! همه چیزم شدی !

چه زود ! به خاطره یک کلمه مرا ترک کردی !

چه ناجوانمردانه ! نیازمندت شدم !

چه حقیرانه! واژه غریبه خداحافظی به من آمد!

چه بیرحمانه! من سوختم...

خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی ...

خیانت میتواند دروغ دوست داشتن باشد !

خیانت تنها این نیست که دستت را در خفا در دست دیگری بگذاری ...

خیانت میتواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد !

آسمان وقف نگاهت گل من، ‌مانده ام چشم به راهت گل من،

هر کجا هستی و باشی گویم، که خدا پشت و پناهت گل من...

LIDA
09-04-2009, 20:53
سرنوشت تصمیم میگیرد که تو در زندگی با چه کسی ملاقات کنی

اما تنها قلب توست که می تواند تصمیم بگیرد چه کسی در زندگی تو باقی میماند.

-------------------
اون منم که عاشقونه شعر چشماتو می گفتم....

هنوز هم خیس می شه چشمام وقتی یاد تو می افتم....

هنوز هم می یای تو خوابم تو شبای پر ستاره....

هنوز هم می گم خدایا کاشکی برگرده دوباره.

--------------------
هر لحظه یادت میکنم شاید تو هم یادم کنی، همواره در فکر توام با یک نگاه شادم کنی، هرگز ندیدم از کسی لبخند زیبای تو را هرگز نمیگیرد کسی در قلب من جای تو را...

----------------
مهم نبوده سوختنم، دور از تو پرپر زدنم،

مهم تو بودی عشق من، نه قصه شکستنم،

به افتخار عشق تو میگم که بازنده منم...

------------------
خیلی سخته اون که میگفت واسه چشات میمیره،

بره و دیگه سراغی از تو و نگات نگیره،

خیلی سخته توی پاییز با غریبی آشنا شی،

اما وقتی که بهار شد یه جوری ازش جدا شی،

خیلی سخته که دلی رو با نگات دزدیده باشی،

وسط راه اما از عشق یه کمی ترسیده باشی،

خیلی سخته بری یک شب واسه چیدن ستاره،

ولی تا رسیدی اونجا ببینی روز شد دوباره...

LIDA
09-04-2009, 20:56
نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت
ای که دور از من و یاد منی....با خبر باش که دنیای منی
شادیت شادی من...غصه ات غصه ی من
قلب من خانه تو...خانه ات قبله ی من
بیا شب‌های هجران را سحر کن... به عشق خود دلم را شعله‌ور کن.. در این شبهای سرد بی‌ترنم... لبانم را پر از شیر و شکر کن
اگه چشمات پرسید بگو ندیدمش... اگه گوش هات پرسید بگو نشنیدمش... اگه دستت لرزید بگو مال سرماست...
اما اگه دلت لرزید به خودت دروغ نگو دوستش داری!
عشق در لحظه ای پدید می آید ، دوست داشتن در امتداد زمان ،
این اساسی ترین تفاوت میان عشق و دوست داشتن است

LIDA
09-04-2009, 20:57
There is no time so pleasant as Live time
خوش تر از ایام عشق، ایام نیست

بدترین نوع فراق زمانی هست که کسی رو که دوست داری در کنار خودت داشته باشی ولی بدونی هیچ وقت نمی تونی مالکش بشی.

اگر رفتم تو یادم کن...
اگر مردم تو خاکم کن...
اگر ماندم در این دنیا... به مهر خود تو شادم کن

در رویاهای کودکانه آموختم به چیزی که به من تعلق ندارد فکر نکنم اما ناگهان او همه ی فکرم شد .

عشق حقیقی هرگز کسی که به حقیقتی رسیده نمی تواند ان را برای دیگری تعریف کند و کسی که ادعای دانستن حقیقت را دارد تنها آن را از دور دیده است. همانند پروانه ای که وقتی در آتش سوخت دیگر زنده نیست

LIDA
09-04-2009, 20:59
می دونی دوست یعنی چی؟ د:داشتن و:اونیکه س:ستایش کردنش ت:تمومی نداره

* صدا کن مرا که صدایت زیباترین نوای عالم است صدا کن مرا که صدایت قلب شکسته ام را تسکین میدهد صدا کن مرا تا بدانم که هنوز از یاد نبرده ای مرا نشسته ام تا شاید صدایم کنی صدایم کنی ومحبت بی دریقت را نثارم کنی
* گر نیایی تا قیامت انتظارت می کشم. منت عشق از نگاه پر شرابت می کشم. ناز چندین ساله ی چشم خمارت می کشم. تا نفس باقیست اینجا انتظارت می کشم ...

نمیدونم کجا این دل اسیره, همین جور بگذره ترسم بمیره, نفهمیدند دردم را طبیبان, بگین یانگوم بیاد نبضم بگیره

نه آنچنان عاشق باش که هیچ چیز را نبینی, نه آنقدر ببین که هرگز عاشق نشوی

هنوز در پی جراح زبردستی می گردم که سرنوشت مرا با تو پیوند بزند

سقوط زیباست اگر مقصد قلب تو باشد

LIDA
09-04-2009, 21:01
بعضی عشقا مثل حضرت نوح می مونن ( بعضیا از ترس طوفان میان پیشت)
بعضی عشقا مثل حضرت آدمه ( خوبیش اینه که اولین عشقته )
بعضی عشقا مثل حضرت ابراهیمه ( باید همه چیزتو قربونی کنی )
بعضی عشق ها هم مثل حضرت مسیحه ( آخرش به صلیب کشیده میشی)
بعضی عشق ها هم مثل حضرت موسی هستن ( تا یه کمی دور میشی یه گوساله میاد جاتو می گیره )

لحظه ها در پی هم می گذرند و میان آنها تو فقط می مانی
لحظه ای با من باش، تا ابد در دل من مهمانی

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

مارک تواین می گوید: بهتر است دهان خود را ببندید و ابله به نظر برسید تا اینکه آن را باز کنید و همه تردیدها را از میان ببرید

مردم هم مثل میخها, وقتی جهتشان را گم کنند, تاثیرشان را از دست میدهند و شروع به خم شدن می کنند

LIDA
10-04-2009, 09:58
زندگی زیباست زشتی های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست، آن تدبیر ماست.

شجاعت همیشه فریاد زدن نیست... گاهی صدای آرامی ست که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش می کنم.

عشق کلید شهر قلب است، به شرط آن که قفل دلت هرز نباشد که با هر کلیدی باز شود.

دوستی ایستادن زیرباران وخیس شدن باهم نیست، دوستی آن است که یکی برای دیگری چتری شود و اوهیچ وقت نداند که چرا خیس نشد...

* _* _*
_* __*
*__ *
* _*_ *
_*_ *_ *
این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان بهت بگن به یادتم.

اگه مثل اشک توچشمام باشی براى موندنت تا آخرعمرم گریه نمی کنم.

LIDA
10-04-2009, 10:02
I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U ♥ ← ♥ ♫ .♥ U ♥ ← ♥ ♫ .♥ ♫ → ♥ ♫ → ♥ I love U

اي باغبان در باز كن من مرد گلچين نيستم * من خود گلي دارم كه محتاج گل كس نيستم

ماه به من گفت،اگر دوستت به تو پيامي نمي دهد چرا ترکش نمي کني؟ به ماه نگاهي کردم و گفتم آيا آسمان تو را ترک مي کند زماني که نمي درخشي

تقديم به انكه دارمش دوست

تقديم به انكه قلبم از اوست

اگر مهتاب از تن بركند پوست

جدا هرگز نگردد يادم از اوست

یکی محبت میکنه یکی ناز میکنه اونی که ناز میکنه همیشه محبت میبینه

اما اونی که محبت میکنه همیشه تنهای تنهاست

LIDA
10-04-2009, 10:04
جامه اي بافتم ، تاروپودش از عشق، خواستم تا به تو هديه کنم. ليک ديدم که در آن گوشه باغ ، لاله اي پنهاني با نسيمي مي گفت: جامه عشق برازنده هر قامت نيست.

من ادعا نمي کنم همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم.

ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيز دوستشان دارم

انسان عاشق زيبايي نمي شود بلكه آنچه عاشقش مي شود در نظرش زيباست

برات گفتم حديث برگ خشک و باد

لالايي قصه ي پروانه و شمشاد

سراغ از من نمي گيري نگير اما

فراموشم نکن پروانه ي زيبا

گفت فرق رويا با آرزو چيست ؟ گفتم آرزو يک حقيقت نزديک است ولي رويا يک آرزوي شيرين دست نيافتني . گفت من رويا هستم يا آرزو؟ گفتم روياي که به حقيقت پيوستن آن يک آرزوي شيرين است.

LIDA
10-04-2009, 10:06
چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند... سنگ ... پس از رها کردن! حرف ... پس از گفتن! موقعيت... پس از پايان يافتن! و زمان ... پس از گذشتن

دفتري که بسته شد بازش نکنيد دلي که شکسته شد نازش نکنيد ياران شما را به خدا به عشق بيوفائي نکنيد يا اين که وفا کنيد تا آخر عمر يا اين که از اول آشنائي نکنيد

كلاغ و طوطي هر دو سياه و زشت آفريده شدند طوطي شكايت كرد و خداوند او را زيبا كرد ولي كلاغ گفت : هر چه از دوست رسد نيكوست و نتيجه آن شد كه مي بيني .طوطي هميشه در قفس كلاغ هميشه آزاد

اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

هر كس بد ما به خلق گوید *** ما دل به غمش نمی سپاریم

ما خوبی او به خلق گوییم *** تا هر دو دروغ گفته باشیم

LIDA
10-04-2009, 10:14
عشقی که تنها با یک نگاه آغاز می شود، با شناخت سست و سست تر می شود.. اما عشقی که با شناخت آغاز می شود با هر نگاه عمیق و عمیق تر می شود

آدم ها همه می پندارند که زنده اند. برای آنها تنها نشانه ی حیات، بخار گرم نفس هایشان است! کسی از کسی نمی پرسد: آهای فلانی! از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟..

گفتمش دل می خری؟ پرسید چند؟ گفتمش دل مال تو، تنها بخند! خنده کرد و دل ز دستانم ربود، تا به خود باز آمدم او رفته بود..

آن که می خواهد روزی پرواز عشق را تجربه کند، نخست باید روی پای خود ایستادن را بیاموزد، پرواز را که با پرواز آغاز نمی کنند..

آدما خنده هاشون همیشه از دل خوشی نیست، گاهی شکستن دلی کمتر از آدم کشی نیست، گاهی دل این قدر تنگ میشه که گریه هم کم میاره، یه جمله ی ساده گاهی چقدر واست غم میاره..

LIDA
10-04-2009, 10:17
در عشق حداقل قطره ای جنون هست و در جنون هم همیشه دریایی از عشق!

پس چشمانت چه زمان درخواهند یافت که: "نگاه، زاده ی علاقه است!.."

چه ساده بودم
آن هنگام كه می پنداشتم
تركیدن بادكنك آبی من،
ناگوارترین حادثه ی عالم است!

قسم به عشقمون قسم همش برات دلواپسم قرارنبود اینجوری شه یهو بشی همه کسم راستی چی شد چه جوری شد اینجوری عاشقت شدم اینکه می گم تقصیر توست شاید به این خاطره که کم کنم از جرم خودم..

می دونی Love is your face یعنی چی؟ یعنی جمالتو عشقه! (عجب ترجمه ی روانی!)

LIDA
11-04-2009, 10:51
حالا وقتی خورشید غروب می کنه دیگه دلم نمی گیره؛

آخه می دونم که طلوع دوبارش با نوره گرم قلبت

همراهه و دوباره دست مهربونت رو روی سرم حس می کنم

هیچوقت شخصیت خودت رو برای كسی تشریح نكن. چون كسی كه تو رو دوست داشته باشه بهش نیازی نداره، و كسی كه ازت بدش بیاد باور نمی كنه

حقیقت نه با شنا كردن بلكه با غرق شدن كشف می شود شنا كردن حادثه ایست كه در سطح اتفاق می افتد غرق شدن تو را به اعماق بی انتها می برد

عشق یعنی پاكی و صدق و صفا خود شناسی حق شناسی از وفا

عشق یعنی دور بودن از خطا بنده بودن خلوت دل با خدا

عشق یعنی نفس را گردن زدن پاك و طاهر گشتن روح و بدن

عشق یعنی صیقل زنگار دل دیدن اسرار غیب در جام دل

خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ی خاطراتم

رو انداختم یه گوشه ای و گفتم : فراموش

یه چیزی ته قلبم خندید و گفت : یادمه

LIDA
11-04-2009, 10:59
ر از یاد تو یادی نکنم می شکنم بر لب کلبه ی محصور وجود، من در این خلوت خاموش سکوت، اگر از یاد تو یادی نکنم، می شکنم اگر از هجر تو آهی نکشم، تک و تنها، می شکنم به خدا می شکنم

می دانم محبت را بر چه کاغذی بنویسم که هرگز پاره نشود بر چه گلی بنویسم که هرگز پرپر نشود بر چه دیواری بنویسم که هرگز پاک نشود بر چه آبی بنویسم که هرگز گل آلود نشود و بر چه قلبی بنویسم که هرگز سنگ نشود

بیهوده مکن عمر گران صرف رفیقان ، عمر صرف کسی کن که دلش جان تو باشد ، امروز کسی محرم اسرار کسی نیست ، ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست

درسکوت دادگاه سرنوشت / عشق برما حکم سنگینی نوشت / گفته شد دل داده ها از هم جدا / وای بر این حکم و این قانون زشت

پاییز از زمستون غمگین تره چون بهار و ندیده، ولی من از پاییز غمگین ترم ، چون تاحالا تورو ندیدم

LIDA
11-04-2009, 11:02
آرزو دارم شبی عاشق شوی. آرزو دارم بفهمی درد را. تلخی برخوردهای سرد را. می رسد روزی که بی من لحظه ها را سر کنی. می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی. می رسد روزی که شبها در کنار عکس من نامه های کهنه ام را مو به مو از بر کنی

------------------------

اگه میشه نباشی تو حریر خاطرم
مگه میشه نگذری از کنار پنجره ام
مگه میشه بی هوات لحظه ای نفس کشید
مگه میشه بی چشات رنگ خوشبختی رو دید
سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد

---------------------

در این بازار نا مردی به دنبال چه می گردی نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی برو بگذر از این بازار از این مستی وطنازی اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی

---------------------

قصه ی عشق من و تو به قشنگی خیاله
من و تو ماهی و آبیم که جداییمون محاله

-----------------------

یا برای آسمان ها روی ماهت را خرید؟
من دلم لبریز از آشوب و زنگار رو غم است
می شود آیینه وش یه لحظه آهت را خرید؟

LIDA
11-04-2009, 11:04
اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،‌ گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستانی ترین روزم بهار است.

عاشق آن نیست که عشق تکه کلامش باشد. عاشق آن است که وفاداری مرامش باشد.

زندگی درک همین امروز است . ظرف دیروز پر از بودن توست . شاید این خنده که امروز دریغم کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست.

رو ساحل سرخ دلت اسم کسی رو حک نکن
به اینکه من دوستت دارم حتی یه لحظه شک نکن…

پروانه نمی میرد تا گل به بغل دارد
این سینه نمی میرد تا عشق تورا دارد.

LIDA
11-04-2009, 11:06
ی نگاهت رونق فردای من ، در تو معنا می شود دنیای من
ای کلامت بهترین اثبات عشق ،‌ با تو ماندن آرزوی رویای من

وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه می گریم . تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان گذاشتی

لبریزتر از هزار پیمانه شدیم دیوانه‌تر از هزار دیوانه شدیم دیدیم گلی به روی ما می‌خندد از پیله درآمدیم و پروانه شدیم

سیل دریا دیده هرگز بر نمی گردد به جوی
نیست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

خیال می کردی قلب من تاب شکستن نداره منتظری بازم دلم پیش دلت کم بیاره مرام من تو عاشقی یکدلی و صداقته وقتی میگم نوکرتم این آخر رفاقته

LIDA
11-04-2009, 11:08
در پاسخ نامه ام گل یخ دادی
هربار مرا وعده دوزخ دادی
یک بار برو کلاس خیاطی عشق
شاید که خدا کرد و به ما نخ دادی

روزی فکر میکردم اگر او را با غریبه ای ببینم شهر را به آتش میکشم ولی امروز حاضر نیستم کبریتی روشن کنم تا ببینم او کجاس

آنقدر در گفتن یک حرف حاشیه رفتم و به جای نوشتن تنها یک کلمه گوشه دفتر خاطراتت شعرهای حاشیه ای نوشتم تا عاقبت در حاشیه چشمهایت افتادم حالا که حاشیه نشینی را تجربه میکنم بگذار فقط یک حرف حاشیه ای دیگر بزنم دوستت دارم

اگر با گریه دریایی بسازم،‌اگر با خنده رویایی بسازم اگر خنده شود در من فراموش،‌اگر گریه شود با من هم آغوش تو را هرگز نخواهم کرد فراموش

تازه فهمیدم تو دنیا هیچ قلبی واسه من نمی تپه. حتی قلب خودم… چون اونم واسه تو می تپه!

LIDA
11-04-2009, 11:09
شق هرکس شدم او شد نصیب دیگری *دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجری* من سخاوت دیده ام دل را به هرکس می دهم *شر م دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام

قط او را صدا کردم نیامد/ تمام شب دعا کردم نیامد/ به من گفت باید با وفا بود / به عهدش هم وفا کردم نیامد/

شاید فکر کنی کتاب عاشقانه زیاد میخوانم ولی من عشق را در کتاب زندگیه تو پیدا کردم ومیگویم تا پ‍زمرده شدن اخرین گل دوست دارم

ادعا نمیکنم همواره به یاد کسانی هستم که دوستشان دارم ، ولی میتونم ادعا کنم لحظاتی که به یادشان نیستم نیز دوستشان دارم…..

کسی چون تو مرا غریب و تنها نگذاشت این گونه در التهاب فردا نگذاشت سوگند نمی خورم ولی باور کن… کسی چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت

LIDA
11-04-2009, 11:21
زندگی جیره ی مختصری است
مثل یک فنجان چای...
وکنارش عشق است
مثل یک حبه ...
زندگی را با عشق نوش جان باید کرد

ღ♥ღ

ما که همسایه اشکیم ولی با دله تنگ، گر لبی خنده کند یاد شما می افتیم...

ღ♥ღ

فریاد من از داغ توست بیهوده خاموشم نکن
حالا که یادت میکنم دیگر فراموشم نکن

ღ♥ღ

کاش دوست داشتن فرستادنی بود تا از راه دور تقدیم تو میکردم

ღ♥ღ

پایه عشق معرفته عاشقی یک لیاقته
نشانه های عاشقی وفا صفا صداقته

LIDA
11-04-2009, 11:22
تو اگر هیچ شوی گوهر زیبای منی
خودمانی با تو گویم که تو دنیای منی

ღ♥ღ

ما دل فروشان دل به بازار محبت میبریم، هر چه داریم میفروشیم و محبت میخریم

ღ♥ღ

چون بسی ابلیس آدم روی هست، پس به هردستی نشاید داد دست.

ღ♥ღ

اگر آبی تر از آبم اگر همزاد مهتابم بدون تو چه بی رنگم بدون تو چه بی تابم...

ღ♥ღ

در رنجی که ما می بریم ، درد نه تنها در زخم هایمان ، که در اعماق قلب طبیعت نیز
حضور دارد.در تغییر هر فصل ، کوهها ، درختان و رودها ظاهری دگرگونه می یابند ،
همانگونه که انسان در گذر عمر ، با تجربیات و احساساتش تحول می یابد. در دل هر
زمستان ، تپشی از بهار و در پوشش سیاه شب، لبخندی از طلوع نمایان است

ღ♥ღ

دلم رفت و دگر جانی نمانده
به ابر دیده بارانی نمانده
ببین این حال و احوال خرابم
بجز درد و پریشانی نمانده

LIDA
11-04-2009, 11:23
صفای ما پا برهنه ها می دونی چیه؟
اینه که ریگی به کفشمون نیست!!!

دوتا آدم برفی که میونشون یه رود بود عاشق هم می شن. اونا از عشق هم آب می شن به امید این که یه روزی توی رودخونه به هم برسن.

داره برف میاد، بیا تو قلبم سرما نخوری!

امیدوارم با هر دونه برفی که می باره یه غصه از دلت پاک شه.
آرزو می کنم غم های دلت برن زیر برف زمستون و دلت همیشه سفید و بدون غم بمونه.

در این روزهای برفی آیا برای گنجشکان دانه ای ریخته ای؟
پرنده دل من نیز، دیر زمانیست که در برف گیر افتاده.

دونه های برف فقط برای دیدن چشات از آسمون پایین میان. اما پاشونو که زمین می ذارن فدای مهربونیت می شن...

LIDA
11-04-2009, 13:03
عاشق نبودی تو من عاشقت بودم در قبله گاه عشق بودی تو معبودم

آرام و آسوده در خواب خوش بودی یک لحظه من بی تو هرگز نیاسودم

من با نفسهایم نام تو را خواندم کاش ای هوس بازم با تو نمی ماندم

روزی که می گفتی من با تو می مانم روزی که دانستی من بی تو می میرم

روزی که با عشقت بستی به زنجیرم ، بازنده من بودم این بوده تقدیرم

خوش باوری بودم پیش نگاه تو هر دم ز چشمانت خواندم کلامی نو

عشق تو چون برگی در دست طوفان بود دل کندن و رفتن پیش تو آسان بود

روزی به من گفتی دیگر نمی مانم گفتم که می میرم گفتی که می دانم

باور نمی کردم هرگز جدائی را آن آمدن با عشق این بی وفایی

LIDA
11-04-2009, 13:05
عشق يعني مستي و ديوانگي رسوا شدن
با خودت بيگانه بودن مست و بي پروا شدن

عشق يعني سوختن هم ساختن سر باختن
چون شقايق داغ بر دل داشتن شيدا شدن

عشق يعني رسم دل بر هم زدن بيدل شدن
همچو غنچه با تبسم لب گشودن وا شدن

عشق يعني سوختن از تشنگي و بيدلي
اشک چشمان همچو باران قطره دريا شدن

عشق يعني سوز ني سوداي وي مستي مي
موج دريا سوز صحرا سوزش دلها شدن

عشق يعني انتظار ديدن سيماي يار
همچو بلبل بيقرارو همچو من شيدا شدن

عشق يعني درد ناب و لحظه هاي التهاب
پر سخن خاموش اما چون سکوت ما شدن

LIDA
11-04-2009, 13:09
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد

و كسي كه چنين لياقتي دارد

چنين تحملي ندارد که اشکاتو ببينه

مشکلات باعث رنج ونارحتي ما مي شوند تنها به اين دليل که

هرگز آنهارا مورد توجه قرار داده ايم تا بفهميم چه هستند

اي كه مي پرسي نشان عشق چيست؛عشق چيزي جز ظهورمهر نيست

عشق گلي است كه در سرزمين اعتماد مي رويد .

عشق اقيانوس وسيعي است كه دو ساحل را به يكديگر پيوندمي دهد.

عشق فراموش كردن خود در وجود كسي است كه هميشه و در همه حال ما را به ياد دارد...

وقتي هيچ چيز به جز عشق نداشته باشيد آن وقت خواهيد فهميد كه عشق براي همه چيز كافي است..

زماني كه همه چيز افتاده است عشق آن چيزي است كه بر پا مي ماند..

عشق ساكت است است اما اگر حرف بزند از هر صدايي بلند تر است

سوال هر چه باشد پاسخ عشق است...

عشق آنست كه همه ي خواسته ها را براي او آرزو كني .

عشق گلي است كه دو باغبان آن را مي پرورانند.

زندگي بدون عشق بي معني است و خوبي بدون عشق غير ممكن..

LIDA
11-04-2009, 13:11
ای که طوفان در دلم انگیختی

تو مرا از نو به عشق آمیختی

ای نفس هایت نسیم سبزه زار

سقف خانه پر شد از عطر بهار

ای دو چشمت رنگ دشت سوخته

آتشی در جا من افروخته

رخت عشقی بر تن عریان من

بوسه هایت نم نم باران من

گاهی از من عاشقانه یاد کن

تو به یادم بوسه ای بر باد کن

از این نامهروبونی ها دارم از غصه می میرم

رفیق روز تنهایی یه روز دستهاتو می گیرم

تو این شب گریه می تونی تنها پناه حق غم باشی

تو ای همزاد هم خونه چی می شه عاشقم بشای

LIDA
11-04-2009, 13:14
چشم وقتی زیباست که پر از اشک باشد

اشک وقتی زیباست که برای عشق باشد

عشق وقتی زیباست که برای تو باشد

عشق يعني سالهاي عمرسخت

عشق يعني زهر شيرين بخت تلخ

عشق يعني خواستن له له زدن

عشق يعني سوختن پر پر زدن

عشق يعني جام لبريز از شراب

عشق يعني تشنگي يعني سراب

عشق يعني لايق مريم شدن

عشق يعني با خدا همدم شدن

عشق يعني لحظه هاي بي قرار

عشق يعني صبر يعني انتظار

عشق يعني از سپيده تا سحر

عشق يعني پا نهادن در خطر

عشق يعني لحظه ي ديدار يار

عشق يعني دست در دست نگار

عشق يعني ارزو يعني اميد

عشق يعني روشني يعني سپيد

LIDA
11-04-2009, 13:17
من / عشق

پاك يعني

سرزمين لحظه

يعني بيداد

عشق من

باختن عشق

جان يعني

زندگي ليلي و

قمار مجنون

در عشق يعني ... شدن

ساختن عشق

دل يعني

كلبه وامق و

يعني عذرا

عشق شدن

من عشق

فرداي يعني

كودك مسجد

يعني الاقصي

عشق / من

عشق آميختن افروختن

يعني به هم عشق سوختن

چشمهاي يكجا يعني كردن

پر ز و غم دردهاي گريه

خون/ درد بيشمار

عشق من

يعني الاسرار

كلبه مخزن

اسرار يعني

LIDA
11-04-2009, 13:22
سرنوشتم همه فاني همه تلخ
لحظه هايم همه خالي از رنگ
زندگي با هر چه خوبي همه پوچ
يا كه با هر چه بدي سوخت كه سوخت
زندگي خاطره آمدن و رفتن ماست
عمر ما رو به سقوط ؛زندگي پابرجاست

منتظرت مي مونم
------------------

نگفتي از من بي دل چه ديدي !!

كه دل يكباره تو از من بريدي؟!
نگفتي ؟ اين غلام حلقه در گوش
ندارد غير تو راه اميدي
-----------------------

افسوس كه عمري پي اغيار دويديم
از يار بمانديم و به مقصد نرسيديم
سرمايه ز كف رفت و تجارت ننموديم
جز حسرت و اندوه متاعي نخريديم

--------------------
مي دونم مي خواي بري
منو تنها بذاري
مي دونم چشات مي گن
ديگه طاقت نداري
مي دونم خسته شدي
مرغ پر بسته شدي
ديگه تو بال و پري
واسه پرواز نداري

GORJI
11-04-2009, 18:12
قلب دخترا مثل قبرستون مي مونه، هركي رفت توش ديگه بيرون نمي ياد ولي قلب پسرا مثل هتل پنج ستاره است معلوم نيست كي مي ره كي مي ياد
اسمت رو رو كوه نوشتم خراب شد اسمت رو رو شمع نوشتم اب شد اسمت رو رو قلبم نوشتم شكست جمع كن خودتو با اين اسمت
تا حالا دلتنگ کسي شدي؟ اصلا مي دوني دلتنگي چيه؟ اونم از بدترين نوعش؟بزرگترين دلتنگي اينه که بدوني کسي که دوستش داري هيچوقت مال تو نمي شه
اينه که بدوني يه روز از کسي که دوستش داري بايد جدا بشي چه بخواي چه نخواي
هميشه غمگين ترين و رنجورترين لحظات انسان توسط کسي ساخته مي شود که شيرين ترين و شاد ترين لحظات را براي او ساخته است
ميشه مثل يه قطره اشك بعضيا رو از چشمت بندازي .... ولي هيچ وقت نمي توني جلوي اشكي رو بگيري كه
با رفتن بعضي ها از چشمت جاري ميشه
عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه

GORJI
11-04-2009, 18:14
يادم باشه که يادت باشه که يادم بياري که يادت بدم که ياد بگيري که هميشه به يادتم و يادت هيچ وقت از يادم نميره اينو يادت نره....!!!
دل به تو دادم که بري ناز کني ... نه اينکه بري جيرکي باز کني
Migam mer30 behesh ber30 ba kompere30 nagi beke30 mano mibo30 age nabo30 kheili lo30
خيلي لوسي . اگه نبــــــوسي .منو ميبوســــــــي .نگـــي به کسي . باکمپرســـــــــــــي .بهش برســــــــــي . ميگم مرســـــــي
از چپ به راست بخوانيد
خيلي بي کاري ، ببينم تو درس نداري ؟ کار و زندگي نداري ؟ خواب و خوراک نداري؟ که 24 ساعت تو قلب مني؟؟؟
با خودم عهد بستم که بار دگر که تو را ديدم بگويم از تو دلگيرم ولي باز تو را ديدم مو گفتم بي تو ميميرم
در عرض يـک دقيقه يک نـــفر رو ميشه خــرد کرد در عرض يـک ساعت يــکي رو ميشه دوست داشت در عــــرض يــک روز مـيـشـــه
عـــــــــاشق شــــــد ولي يک عمر طول مي کشه ، کسي رو فراموش کني

GORJI
11-04-2009, 18:15
ديگه از چشمم افتادي؟
فهميدي؟؟؟؟
افتادي صاف توي قلبم
مرگ از زندگي پرسيد چرا من تلخم و تو شيريني؟
زندگي در جواب گفت : چون من دروغم و تو حقيقت
اگه يه پروانه اومد رو دستت نشست تعجب نکن چون من آدرس زيباترين گل دنيا را دادم
وقتي به آسمون نگاه ميکني، دوست داري کدوم ستاره مال تو باشه؟ به اوني که کم نور تره قانع باش چون اوني که پر نور تره را، همه نگاه ميکنن!!
خدا تنها معشوقي است که عاشقاني دارد که هيچ يک از بودن ديگري ناراضي نيست و هيچگاه يکي از آنها معشوقش را تنها براي خود نمي خواهد
کاش ميشد اشک را تهديد کرد ، لبخند را لحظه اي تمديد کرد ، کاش ميشد در ميان لحظه ها ، لحظه ي ديدار را نزديک کرد
بي ياد تو هرجا که نشستم توبه بي عشق تو دل به هر که بستم توبه
يادم باشه که يادت باشه که يادم بياري که يادت بدم که ياد بگيري که هميشه به يادتم و يادت هيچ وقت از يادم نميره اينو يادت نره....!!!
دل به تو دادم که بري ناز کني ... نه اينکه بري جيرکي باز کني

GORJI
11-04-2009, 18:16
تو زندگي دنبال کسي نباش که بتوني باهاش زندگي کني دنبال کسي باش که بدون اون نتوني زندگي کني
عشق آن نيست که يک دل به صد يار دهي . عشق آن است که صد دل را به يک يار دهي
افسوس ...آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي مي کنيم ، آن زمان که دوستمان دارند لجبازي ميکنيم و بعد...براي آنچه از دست رفته آه ه ه ه ه مي کشيم
امان از درد تنهايي:
شاعر که خودم باشم ميفرمايد :
بهار اومد که من شيدا بگردم
چو طوطي بر لب دريا بگردم
پلنگ در کوه و آهو در بيابان
همه جفت اند من تنها بگردم
يک روز رسد غمي به اندازه ي کوه ، يک روز رسد نشاط به اندازه دشت ، افسانه ي زندگي اين چنين است عزيزم
در سايه کوه بايد از دشت گذشت .
چشم وقتي زيباست که پر از اشک باشه ، اشک وقتي زيباست که براي عشق باشه ، عشق وقتي زيباست که براي تو باشه
،تو وقتي زيبا هستي که فقط براي من باشي
فراموشم نکن فراموشت نخواهم کرد ؛ تو در دل آتشي هستي که خاموشت نخواهم کرد
به کسي عشق بورز که لايق عشق باشه نه تشنه عشق...زيرا کسي که تشنه عشق است روزي سيراب ميشود

GORJI
11-04-2009, 18:17
اگه يه وقت به سيخ کشيدمت ناراحت نشو چون خيلي جيگري
بزرگ ترين آرزوم اينه که کوچکترين آرزوت باشم
بزرگ ترين خيانت ها در دوستي اينه که به دوست خود که تو را راست گو مي پندارد دروغ بگي
ميدوني فرق تو با راه چيه ؟ راه را بايد بري تا به آخرش برسي ولي تو خودت آخرشي
عشق ايستادن زير باران و خيس شدن با هم نيست . عشق آن است که چتري شوي براي کسي و او هيچوقت نداند که چرا خيس نشد.
1 تاي من يکتاي من
2ستت دارم دوستت دارم
3تاره شب هاي من ستاره شب هاي من
4ريه درد من چاره ي درد من
5آفتاب من پنجه آفتاب من
6يشه عمرم شيشه عمرم
7.8 بار ميگم
9کرتم نوکرتم
10مت گرم دمت گرم

GORJI
11-04-2009, 18:19
از من پرسيدي منو بيشتر دوس داري يا زندگي تو من گفتم زندگي مو . چيزي نگفتي و رفتي ولي نميدونستي که تو خودت تموم زندگي من هستي
عاشق باروني ولي وقتي بارون مياد چتر رو سرت مي گيري
ميگي عاشق برفي ولي از يه گوله برف مي ترسي
ميگي عاشق پرنده اي ولي اونو تو قفس زندوني مي کني
انتظار داري نترسم وقتي ميگي عاشقتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط 15 تا دوستت دارم به اندازه ي 7 تا دريا و 7تا آسمون و 1 دنيا
با دستات يه پروانه ميگيري ، ميخواي ببيني زنده است يا نه انگشتاتو باز ميکني ، فرار ميکنه ، محکم ميگيريش ميميره. دوست داشتنم يه چيزيه مثل همين باشي
قانون آخر نيوتن : زمين هيچ جازبه اي نداره سيبها به خاطره تو از درخت مي افتند چون تنها جازبه ي زمين تو هستي
همه ميگن آدم بايد براي رسيدن به عشق از تموم دنيا بگذره .....ولي تو که تمومه دنياي مني چطوري ازت بگذرم؟؟؟
مي كنم هرشب دعايي كز دلم بيرون رود مهرت ولي آهسته مي گوييم خدايا بي اثر باشد
به همه لبخند بزن اما با 1 نفر بخند همه را دوست داشته باش اما به 1 نفر عشق بورز تو قلب همه باش اما قلبت مال 1 نفر باشه

GORJI
11-04-2009, 18:20
soq soq soq soq soq

soq soq soq soq soq

soq soq soq soq soq

همه اينها مال شما به شرط اينكه گوشيتو بر عكس بگيري

هميشه سعي کن کسي را دوست داشته باشي که قلبش اونقدر بزرگ باشه که براي اينکه توي
قلبش باشي نياز نباشه خودتو کوچيک کني
از کسي که دوستش داري ساده دست نکش.
شايد ديگه هيچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشي و از کسي هم که دوستت داره بي تفاوت عبور نکن .
چون شايد هيچ وقت ،هيچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته باشد
واست يه دسته گل فرستادم با هزار مصيبت در ميان اون همه گل تونستم يه گل مصنوعي بزارم و در آخر برات بگم تا خشک شدن آخرين گل دوست دارم
اي که در به رويم بستي و پا روي عشقم گذاشتي بابا جون درو باز کن دستم لاي در مونده

GORJI
11-04-2009, 18:21
اگه يه وقت احساس کردي توي يه اتاق تنگ و تاريک گير کردي و ديوار اتاق مدام عقب و جلو ميره
و از اون خون مي چيکه اصلا نترس چون تو قلب مني
نشستم فکر کردم که اسمتو بزارم چي؟؟ گفتم گل ولي ديدم پژمرده ميشه. گفتم خورشيد ديدم که غروب مي کني
گفتم بزارم ماه ديدم روزها تنهام ميشم؟؟؟ تصميم گرفتم اسمتو بذارم دلم که هميشه با هام باشي
ديگه نه اس ام اس بزن نه بهم زنگ بزن نه با من حرف بزن.براي اينکه رفتم دکتر گفت قند دارم و
نبايد به قند عسلايي مثل تو نزديک بشم
10 تا شاخه گل رو بگير جلو آينه حالا بشمرديدي 11 تان آخه خودتم گلي
جا نا زدست عشق تو يك دم نباشد راحتم

هر شب خيا لت را كشم اي ماه تابان در بغل

LIDA
12-04-2009, 11:53
98423474432427823487561257812358754357834857238475

اینقدر دوست دارم !!!

.................................................. .................................................. ......

افتخار در خشک کردن اشک است ، نه در جاری کردن آن . . .

.................................................. .................................................. ......

ای اشک ، آهسته بریز که غم زیاد است / ای شمع آهسته بسوز که شب دراز است

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست / ما تجربه کردیم ، کسی یار کسی نیست . .

لنگر عشق زدم بر دل طوفانی تو / تکیه گاهم شده است ساحل بارانی تو . . .

در طوفان زندگی ، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است . . .

LIDA
12-04-2009, 11:58
کاش میدانستی آن کس که در تو امید به زندگی را پرورش میداد ، خودش محتاج

قطره ای از باران محبت بود . . .

.................................................. .................................................. ....

باز هم ثانیه ها اسم تو را جار زدند و دقایق امشب یه تو تکرار زدند

سکوتی که در این عقربه ها میچرخید ، نکند در دل تو اسم مرا دار زدند . . .

تو رفتی و من شدم لحظه شمارت / دو قطره اشک مانده یادگارت

اگر برگشتی و من را ندیدی / بدان که مرده ام از انتظارت . . .

خسته در حبس زمینم ، ماه من یادم کن

به نگاهی ، به پیامی ، سخنی شادم کن !

میروم دیگر شما یادم کنید / من که رفتم این غزل ها را شما دفتر کنید

میروم تا دل نبندم دل به خوبی هایتان / باز هم دل بستم و زخمی شدم ، باور کنید .
.................................................. .................................................. ................................................

نگاهی کرد و در به در کرد ، یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد

شکسنی خورد و آمد تا بماند ، ولی من رفته بودم ، او ضرر کرد . . .

سلام ای بی وفای بی مرووت / سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگرنه ما که عاشقیم بی مرووت !!!

LIDA
12-04-2009, 11:59
گر نگه دار من آن است که من میدانم / شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد . . .

بزرگ ترین درد دنیا اینه که بدونی پناه لحظه هات . پناه دیگری دارد . . .

.................................................. .................................................. ................................................

من که پشت پا زدم به هرچه هست و نیست / تا که کام او ز عشق خود روا کنم

خود را نمیبخشم ، اگر که زین پس به عاشقان وفا کنم . . .

اگر لیلی به مجنون داده میشد / دگر هیچ عاشقی رسوا نمیشد

من و تو از تبار بی کسانیم / در این غوغا چه کس را کس بدانیم

کسی نشنید فریاد کمک را / کمک کن تا برای هم بمانیم . . .

LIDA
12-04-2009, 12:02
عشق هرچه باشد خوب یا بد
.

به وصال برسد یا نه
.
.
ارزش تجربه شدن را دارد

شعله ی عشقی كه توی دلم بود رو هیچكس نتونست خاموش كنه

اما تو . . .

توی جشن تولد هوس های رنگارنگت با یه فوت ،

سرد و بی نورم كردی

یاد تو چندی است مهمانم شده، خاطراتت آفت جانم شده، هر چه می

گویم سخن از یاد توست، در سکوت من فقط فریاد توست..

.

اگه قرار بود لیلی و مجنون به هم برسن

.
که دیگه نه لیلی, لیلی بود نه مجنون, مجنون
..
عشق واسه رسیدن نیست
..
.
عشق حسرت رسیدنه

.

LIDA
12-04-2009, 12:04
می دانم گنجشکها که شبیه هم هستند چه جوری همدیگه را می

شناسن. و نمی دانم چند نفر شبیه من هستند که تو دیگه مرا نمی

شناسی

بساط عمر نیرزد به زحمت چیدن

چه چیدنی است که باید نچیده بر چیدش . . .

دل من از تبار دیوارهای کاهگلی است ٬ ساده می افتد، ساده میشکند،

ساده میمیرد،

دل من تنها سخت میگرید . . .

چشم هایت وقتی دروغ می گویی زیبا تر می شوند

اگر می خواهی زیبا ترین باشی همیشه به من بگو دوستت دارم

نـمی‌بینـم از همدمان هیچ بر جای

دلـم خون شد از غصه ساقی کجایی . . .

LIDA
12-04-2009, 12:08
او شراب بوسه می خواهد ز من / من چه گویم قلب پر امید را

او به فکر لذت و غافل که من / طالبم آن لذت جاوید را . . .

---------------------

به چشمی خیره شد شاید بیابد / نهانگاه امید و آرزو را

دریغا ، آن دو چشم آتش افروز / به دامان گناه افکند او را . . .

----------------------

چرا امید بر عشقی عبث بست ؟ / چرا در بستر آغوش او خفت ؟

چرا راز دل دیوانه اش را / به گوش عاشقی بیگانه خو گفت ؟

وقتی از غربت ایام دلم میگیرد / مرغ امید من از شدت غم میمیرد

دل به رویای خوش خاطره ها میبندم / باز هم خاطره ها دست مرا میگیرد

. . .

----------------------

زندگی یعنی :
بخند ٬ هرچند غمگینی
ببخش ٬ هرچند که مسکینی

فراموش کن هر چند دلگیری

mohsenxxx
12-04-2009, 12:13
دوست يک جام پر از زهر براورد به پيش

زهر چون از کف او بود به شادي خورديم

LIDA
12-04-2009, 12:15
دوست دارم از ته دل ٬ دلی که پر پر میزنه / دلی که ساز عشقتو از همه

بهتر میزنه

دوست دارم حتی اگه یه شب به خواب من نیای / عاشقتم مثل همه

حتی اگه منو نخوای

سهم هر کس که باشی ٬ خوش به حال و روزگارش

پائیز و زمستونش هم میشه مثل بهارش . . .

امشب شب آخریه که مزاحم دلت شدم / خورشید فردا مال تو ٬ ببخش

که عاشقت شدم

بدرقه لازم ندارم ٬ میرم ای عزیزترین / نزار بمونه زیر پا ٬ قلبمو بردار از

زمین

LIDA
12-04-2009, 12:19
دوست دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود / غافل از اینکه دل من منتظر

اشاره بود . . .

-----------------

مرا با آتش عشقت بسوزان و نترس زیرا اشک چشمانم آن را خاموش

میکند . . .
----------------------

شاعر شعر حقایق نیستی / مثل من مجنون عاشق نیستی

من همیشه دوستت دارم ولی / این توئی که مثل سابق نیستی . . .

-----------------------

اشک من بارون غربت / تو دلم غبار حسرت

من برات سوغاتی دارم / یه سبد گل محبت . . .

-----------------------

دریا هرچه دور شود ساحل باز هم کنار دریا میماند ٬ پس ساحلتم دریای

من !

GORJI
12-04-2009, 19:12
بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست

و قشنگ ترین روزم روز شکفتنت

زمین اون گل رو به دست سرنوشت داد و سر نوشت اون گل رو تو قلب من کاشت تا باغچه

خالی قلبم جایگاه یک گل باشد گل یاسمنم

-----------------------------------------------------------

قشنگ ترین صدای زندگی تپش قلب توست

با شکوه ترین روز دنیا تولد توست پس برای

من بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم

----------------------------------------------------------

باور کن ماههاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم، امشب اما همه جملات فرار کرده اند، همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم

----------------------------------------------------------

باهفتاآسمون پرازگل یاس ومیخک

باصدتادریاپرازعشق واشتیاق وپولک

یه قلب عاشق بایه احساس بی قراروکوچک

فقط میخوادبهت بگه

GORJI
12-04-2009, 22:02
چیزی که نمی تونی با دست بلند کنی با چنگ و دندون بلند کن !

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر
مرگ تو مرگ من است
پس تمنا می کنم هرگز نمیر

تو پاییزی مکن صحن و سرا را،‌بیا از من بگیر این غصه ها را ،‌به گوش من نخوان آهنگ رفتن،‌پرستویت منم ، آری منم من

گفتی چو خورشید زنم سوی تو پر
چون ماه شبی میکنم از پنجره سر
اندوه که خورشید شدی تنگ غروب
افسوس که مهتاب شدی وقت سحر

آروم شی بی صدا میشم ،‌ نفس بخوای هوا میشم
ترانه شی سازت می شم ، زمین بشی خاکت می شم
بگو که میمونی پیشم ، هر چی بخوای همون میشم
اگر با گریه دریایی بسازم،‌اگر با خنده رویایی بسازم
اگر خنده شود در من فراموش،‌اگر گریه شود با من هم آغوش
تو را هرگز نخواهم کرد فراموش

GORJI
12-04-2009, 22:04
فریاد من از داغ توست ...... بیهوده خاموشم مکن ...... حالا که یادت میکنم ...... دیگر فراموشم مکن ...... همرنگ دریا کن مرا ...... یکبار معنا کن مرا

ماه من پرده از آن چهره ی زیبا بر دار ،‌تا فلک لاف نیاید که چه ماهی دارد
عمیق ترین درد زندگی دلبستن به کسی است که بدانی هرگز به تو تعلق ندارد

کاش در کتاب زندگی سطری باشیم فراموش نشدنی, نه حاشیه ای از یاد رفتنی

زندگی سرسره است ، می کنی دل از خاک، پله پله تا اوج ، می روی تا پرواز ،‌بعد از آن بالا ، می خوری سر آرام ،‌ذره ذره تا خاک . . .

باهات نبودم ، برات که بودم
اگه چشمات نبودم ، نگات که بودم

LIDA
13-04-2009, 10:36
من گمان می کردم،

دوستی همچون سروی سرسبز،

چار فصلش همه آراستگی است

من چه می دانستم،

دلِ هر کس دل نیست

قلبها ، ز آهن و سنگ

قلب ها ، بی خبر از عاطفه اند

در میان من و تو فاصله هاست

گاه می اندیشم،

می توانی تو به لبخندی این فاصله را برداری

تو به اندازه تنهایی من خوشبختی

من به اندازه زیبایی تو غمگینم

سیلِ سیالِ نگاهِ سبزت،

همه بنیان وجودم را ویرانه کنان می کاود

من به چشمان خیال انگیزت معتادم؛

و در این راه تباه،

عاقبت هستی خود را دادم

LIDA
13-04-2009, 10:39
می توان ،
از میان فاصله ها را برداشت
دل من با دل تو ،
هر دو بیزار از این فاصله هاست

-----------------------------
شیشه پنجره را باران شست
از دل من اما ،
چه کسی نقش تو را خواهد شست؟

------------------------------

چشم من ، چشمه زاینده اشک ،

گونه ام بستر رود

کاشکی همچو حبابی بر آب

درنگاه تو رها می شدم از بود و نبود
--------------------------------------

می توانی تو به من ،
زندگانی بخشی ؛
یا بگیری از من ،
آنچه را می بخشی
-------------------------

LIDA
13-04-2009, 10:41
مثل آسمون که تنها امیدش چند تا ستاره ست / دیدن تو واسم عمر دوبارست . . .

.................................................. .................................................. ............

برای من مهم نیست که وقتی کسی تنهاست به فکر من باشه

برای من این مهمه که وقتی اطرافش شلوغه ٬ قلبش به خاطر من میتپه . . .

.................................................. .................................................. ............

ای کاش که از حال دل من خبرت بود / ای کاش دمی ار سر کویم گذرت بود

من مرغ اسیرم که ندارم پر پرواز / ای کاش که کاشانه من زیر پرت بود . . .

میدونی چرا ستاره ها به هم چشمک میزنن ؟

میخوان به ما بفمونن تو سکوت و فاصله هم میشه گفت

دوست دارم . . .

LIDA
13-04-2009, 10:42
این همه رنجی که دنیا بر سر ما میکند / غیر ما هر که باشد ترک دنیا میکند

بارها گفتم که فردا ترک دنیا میکنم / چون به یاد تو می افتم امروز و فردا میکنم . . .

جایت همیشه سبز است در خلوت خیالم / خوبم به خوبی تو گر چه نپرسی حالم . . .

میگم شبا ستاره ها تا میتونن دعات کنن / نورشون رو بدرقه پاکی خنده هات کنه . . .

شکست در عشق فاجعه نیست ٬ فاجعه آن است که بدانی چرا در عشق شکست خوردی

قطره بارون ممکنه کوچک دیده بشه ٬ اما یک گل تشنه ٬ همیشه منتظر باریدنشه

یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته .

LIDA
13-04-2009, 10:43
تو مانند کبوتر ها نجیبی ٬ تو مثل داستانهای عجیبی

گناه من چه بود که گفتی ٬ از این پس از نگاهم بی نصیبی . . .

عاشقان را خوش دلی تقدیر نیست ٬ با چنین تقدیر بد ٬ تقدیر نیست

از غمش با ناله ها همدم شدم ٬ ذره ذره آب گشتم ٬ کم شدم

آخر آتش زد دل دیوانه را ٬ سوخت بی پروا ٬ پر پروانه را

عشق من ٬ از من گذشتی خوش گذر ٬ بعد از این حتی اسم من را هم مبر . . .

سلام ای بی وفای بی مروت / سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفائی / وگر نه ما که عاشقیم بی مروت !

به ستاره های کم نور قناعت کن ٬ که ستاره های بزرگ زودتر به چشم میآن

و تو نگاه همه جا میگیرن . . .

دلا در عاشقی ثابت قدم باش / که در این ره نباشد کاری بی اجر

دلم رفت و ندیدم روی دلدار / فغان از این تطاول ٬ آه از این زجر . . .

LIDA
13-04-2009, 10:45
تکرار همه چیز تو دنیا خسته کننده است ٬ اما تو مثل نفسی

تکرارت تضمین زندگی منه . . . دوستت دارم . . .

عشق توئی عاشق منم ٬ دریا توئی قایق منم

اگر دزدیدند قایقت را ٬ غم مخور ٬ سارق منم !!

عشق یعنی استخوان و یک پلاک / سال های سال تنهای تنها زیر خاک . . .

گر جفای روزگار تکه کند قلب مرا / روی هر تکه نویسم نام تو را . . .

لیمو نخور ترش کنی منو فراموش کنی !

هندونه بخور ناز کنی ٬ منو همیشه یاد کنی !!

LIDA
13-04-2009, 10:51
معمولا آدما از اینکه بعد از مرگ فراموش بشن وحشت دارن

ولی چه سخته زنده باشی و فراموش بشی .
------------------------

آنفدر راه کشیدم ره جهان سیر شدم / صورتم گرجه جوان بود ولی پیر شدم

در غریبی پنجه حسرت به دیوار کشیدم / غریبی نکشیدی که بدانی چه کشیدم . . .
-------------------------------

فکر نکن مسافری و من فقط راه عبور . تکیه کن به من عزیزم ٬ من همونم سنگ صبور . . .

به من نخند یک روز دلت دل به کسی می بنده
آن روز می بینی عاشقی گریه داره یا خنده
منم یه روز می خندیدم به اشک سرد عاشق
باور نمی کرد دل من ناله و درد عاشق.

گاهی وقت ها باید کم باشی تا کمبودت احساس شه نه اینکه نباشی تا نبودنت عادت شه.

mohsenxxx
13-04-2009, 13:02
عطر حرفات واسه من بوی گل شقایقه . تو رو دیدن واسه من قشنگ ترین دقایق

در کوچه های عشق دنبال تو می گشتم / حقیقت شب بود ترسیدم و برگشتم

ز دوستان دو رنگم عجیب دل تنگ است…… فدای همت آن دشمنی که یکرنگ است

دیل کارنگی می گوید :«تبسم خرجی ندارد ولی سود بسیاری دارد.

«در این جهان نیاز به دوست داشتن و ستایش شدن، بیش از نیاز به نان است.» مادر ترزا

از بس که غصه تو قصه در گوشم کرد…غمهای زمانه را فراموشم کرد

ای داد دوباره کار دل مشکل شد…نتوان ز حال دل غافل شد
عشقی که به چند خون دل حاصل شد…پامال سبکسران سنگین دل شد

ای داد دوباره کار دل مشکل شد…نتوان ز حال دل غافل شد
عشقی که به چند خون دل حاصل شد…پامال سبکسران سنگین دل شد
:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:

از انسانها غمی به دل نگیر؛ زیرا خود نیز غمگین اند؛ با آنکه تنهایند ولی از خود میگریزند زیرا به خود و به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند؛ پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند…

عشق تو تعطیلی نداره ،‌به فکر خودت نیستی فکری به حال خستگی ما بکن ما هر روز تا دیر وقت خرابتیم …

زندگی درک همین امروز است . ظرف دیروز پر از بودن توست . شاید این خنده که امروز دریغم کردی ، آخرین فرصت همراهی ماست.

به نام خدایی که هستی را با مرگ ، دوستی رابی رنگ ، زندگی را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ …و من را دلتنگ دوستان آفرید

تا حالا دیدی کسی به اس ام اس حسودی کنه ؟ من حسودیم میشه ! چون اس ام اس می تونه بیاد پیشت اما من نمی تونم بیام!

شب بهت اس ام اس دادم که بگم : دنیام تاریکه مثل شب ، تنهام مثل ماه ، کوچیکم مثل ستاره ، اما دوستت دارم قد آسمونی که اندازه نداره …

اگه مردونگی مُرده ، اگه رفاقت رنگ باخته ، اگه عشق دیگه معنا نداره ، اگه دنیا پُره نامردیه ، اگه آرامش خواب و رویاست …به تو چه !!! تو اس ام اس بده !

گفتی تو دلم اول و اخر خودتی
از هرچه که دارم بهترینش خودتی
خندیدم و زیر لب مکرر گفتم
شاهزاده ی قصه های من خر خودتی!!!

نمی دانم گنجشکها که شبیه هم هستند چه جوری همدیگه را می شناسن. و نمی دانم چند نفر شبیه من هستند که تو دیگه مرا نمی شناسی

به اندازه یک کیلو خاکشیر دوستت دارم. اگر شمردی می فهمی چقدر دوستت دارم

خدایا مرا از درد عشق لبریز کن
وانگهی با حول خویش مبروز کن

LIDA
13-04-2009, 15:52
من از نهايت شب حرف مي زنم من از نهايت تاريکي و از نهايت شب حرف مي زنم اگر به خانه ي من آمدي براي من اي مهربان چراغ بيار و يک دريچه که از آن به ازدحام کوچه ي خوشبخت بنگرم

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

درود بر تمام عاشقاني که راه عشق را پيمودند و عشق را در سينه حبس کردند و حرمت آنرا نگه داشتند… درود بر تمام عاشقاني که عشق را فهميدند و از عشق به زيباييها رسيدند

آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني

پروردگارابه من بياموز دوست بدارم کساني راکه دوستم ندارند ..عشق بورزم به کساني که عاشقم نيستند…بگريم براي کساني که هرگز غمم را نخوردند…به من بياموز لبخند بزنم به کساني که هرگز تبسمي به صورتم ننواختند… محبت کنم به کساني که محبتي درحقم نکردند………..

چه غريبانه ميگريست آن شب بي تو تکه ابري که سکوت وجودم رو فهميد و

چه غريبانه خنديدم آن روز که بي تو مرگم را فهميد

بنويسيد بعد مرگم روي سنگ / با خطوطي نرم و زيبا و قشنگ

او که خوابيده است در اين گور / بودنش را هيچکس باور نکرد

LIDA
13-04-2009, 16:00
از با تو بودن ، دل عادتی ساخت که هرگز بی تو بودن را باور ندارم !

سلام به سلامتی باغچه ، که خاکش منم گلش تویی و خارش هرچی نامرده

سوزن عشقت خورد به تیوپ قلبم و گفت Pisssssssssss ولی بازم مهم نیسسسسسسسسسس!!!

غمگین و بیقرارم ، زخمی تز از 3 تارم ..... وقتی تو را ندارم نفرین به هرچه دارم

تقدیم به آنکه دوریش غمم ، خانه اش قلبم و فراموشی اش مرگم است

LIDA
13-04-2009, 16:02
روزم سپری شد به امیدی که شب آید ..... شب آمد و دیدم به دلم تاب و تب آمد ..... ای دوست دعا کن من بیچاره مبادا ...... در حسرت دیدار تو جانم به لب آید !!

داستان زندگی من قصه ای است که متن آن وجود توست و پایانش نبود توست

غم اگر ترکم کند تنهای تنها میشوم .... تو اگر ترکم کنی رسوای عالم میشوم

یادمان نرود که ما برای یک بار ایستادن هزار بار افتاده ایم !

بر دوش دلم بار غمت سنگین است .... دور از تو همیشه قلب من غمگین است .... آن شب که دلت شکست یادت باشد .... تاوان شکستن دل من این است

LIDA
13-04-2009, 16:03
مهرت ای دوست زمانی ز دلم پاک شود که همه پیکر من زیر زمین خاک شود

آسمون به دریا گفت این بالا خیلی خوبه ، همه جا را میشه دید .... دریا گفت این پائین از اون بالا هم بهتره چون فقط تو رو میشه دید

قلب کوچکم هنوز چشم انتظار توست .... گرچه بی وفا شد باز بیقرار توست

دوشاخه گل یا جام مستی .... قربان شما هرجا که هستی ...

لوتی ترین پیام سال : بند کفشتیم گره بزن خفه شیم !!!!

غزال خوش غزل تویی .... شیرین تر از عسل تویی .... بین تمام آدما ..... نگین بی بدل تویی

LIDA
13-04-2009, 16:05
مهربانی را اگر قسمت کنند من یقین دارم به ما هم میرسد .... آدمی گر ایستد بر بام عشق دستهایش تا خدا هم میرسد

-------------------
آسمان وقف نگاهت گل من ...... ‌مانده ام چشم به راهت گل من ...... هر كجا هستی و باشی گویم ...... كه خدا پشت و پناهت گل من

-------------------------
مهم نبوده سوختنم ، دور از تو پرپر زدنم ..... مهم تو بودی عشق من، نه قصه شكستنم ...... به افتخار عشق تو میگم كه بازنده منم .....

-----------------------
نمیگم دلم اسیره نمیگم پیش تو گیره ..... من میگم اگه نباشی دلم از غصه می میره

------------------------
عطر حرفات واسه من بوی گل شقایقه ..... تو رو دیدن واسه من قشنگ ترین دقایقه

----------------------
غیر از غم عشق تو ندارم غم دیگر ..... شادم كه جز این نیست مرا همدم دیگر

LIDA
13-04-2009, 16:07
یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست .... ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست

هر کدوم از ما چون فرشتگانی با 1 بال هستیم ، تنها زمانی قادر به پرواز خواهیم بود که در آغوش هم باشیم

نگو هرگز خدا حافظ که از تنهایی بیزارم ... ز پیش من نرو هرگز که من تنها تو را دارم

روی خرابترین خرابه تخت جمشید می نویسم : خرابتم لوتی

اگه تنم کویره ... اگه نگام فقیره ... یه قلب پاک و ساده .... به عشق تو اسیره !

در جهان هرگز نشو مدیون احساس کسی .... تا نگردد رایگان عشقت گروگان کسی

LIDA
14-04-2009, 09:20
کسی چون تو مرا غریب و تنها نگذاشت
این گونه در التهاب فردا نگذاشت
سوگند نمی خورم ولی باور کن...
کسی چون تو به خلوت دلم پا نگذاشت

به خاطر داشته باش تاریك ترین لحظه شب ، نزدیك ترین لحظه به طلوع خورشیده ،‌پس از تاریكی زندگیت دلگیر نشو

زندگی درك همین امروز است . ظرف دیروز پر از بودن توست . شاید این خنده كه امروز دریغم كردی ، آخرین فرصت همراهی ماست.

به نام خدایی كه هستی را با مرگ ، دوستی رابی رنگ ، زندگی را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگین كمان را هفت رنگ ، شاپرك را صد رنگ ...
و من را دلتنگ دوستان آفرید ...

دقایقی توی زندگیت هستكه دلت می خواد اونی رو كه خیلی دوسش داری از توی رویاهات بیرون كنی و
..
.
توی دنیای واقعی در آغوش بگیری و بهش بگی كه دوستش داری...

LIDA
14-04-2009, 09:22
رو ساحل سرخ دلت اسم كسی رو حك نكن
به اینكه من دوستت دارم حتی یه لحظه شك نكن...

زبونی كه حرف های قشنگ نزنه به درد بستنی قیفی می خوره .!!!

فقط یك دسته از انسان ها هستند كه از مشكلات روزمره زندگی دورند...
و اونها كسی نیستن چز اونایی كه توی قبرشون خوابیدن

وقتی اشكهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی كه چگونه می گریم . تو دلم را با بی كسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان گذاشتی

فریاد من از داغ توست ...... بیهوده خاموشم مکن ...... حالا که یادت میکنم ...... دیگر فراموشم مکن ...... همرنگ دریا کن مرا ...... یکبار معنا کن مرا

ماه من پرده از آن چهره ی زیبا بر دار ،‌تا فلك لاف نیاید كه چه ماهی دارد

LIDA
14-04-2009, 09:26
مشکلات به سبکی هوا ، عشق به عمق اقیانوس ، دوستی به محکمی الماس ، موفقیت به درخشانی طلا ... اینها آرزوهای من برای توست

ما در هیج سرزمینی زندگی نمی كنیم. منزل ما قلب كسانی است كه دوستشان داریم

وقتی نوشتم عاشقترینم ، گفتی نمی خوام تورو ببینم
برات نوشتم كه بیقرارم ، با خنده گفتی دوستت ندارم

تو ای زیباترین شعر خدایی ، تو ای گلبرگ سرخ آشنایی ، میان كوچه های قلب تارم ،‌به دنبال تو می گردم كجایی ؟!!

گرمی سلامم آتش خاطره هاست
پذیرایش باش گرچه میان ما فاصله هاست !

LIDA
14-04-2009, 09:29
1.2.3. را شمردم تك تك، آهسته به دنبال تو رفتم با شك
وقتی بزرگ شدم فهمیدم، تمرین جداییست قایم باشك !

اندكی عاشقانه تر زیر این باران بمان
ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت كند . . .

از پاسخ من معلمان آشفتند
از حنجره شان هر چه در آمد گفتند
اما به خدا هنوز هم معتقدم
از جاذبه ی تو سیب ها می افتند

عشق در دریا غرق شدن است و دوست داشتن در دریا شنا كردن ...

بی تجربه متولد می شویم ، با جرات زندگی می كنیم ، و با حیرت می میریم ، تنها چیزی كه فروغش به خاموشی نمی گراید خاطرات پاك است . . .

LIDA
14-04-2009, 09:41
وقتي که گريه کرديم گفتند بچه اي

وقتي خنديديم گفتند ديوانه اي

وقتي جدي بوديم گفتند مغروري

وقتي شوخي کرديم گفتند سنگين باش

وقتي سنگين بوديم گفتن افسرده اي

وقتي حرف زديم گفتند پر حرفي

وقتي ساکت شديم گفنتن عاشقي

حالا که عاشقيم ميگن اشتباهه و گناه

چشم وقتی زیباست که پر از اشک باشد

اشک وقتی زیباست که برای عشق باشد

عشق وقتی زیباست که برای تو باشد

LIDA
14-04-2009, 09:42
عشق يعني سالهاي عمرسخت

عشق يعني زهر شيرين بخت تلخ

عشق يعني خواستن له له زدن

عشق يعني سوختن پر پر زدن

عشق يعني جام لبريز از شراب

عشق يعني تشنگي يعني سراب

عشق يعني لايق مريم شدن

عشق يعني با خدا همدم شدن

عشق يعني لحظه هاي بي قرار

عشق يعني صبر يعني انتظار

عشق يعني از سپيده تا سحر

عشق يعني پا نهادن در خطر

عشق يعني لحظه ي ديدار يار

عشق يعني دست در دست نگار

عشق يعني ارزو يعني اميد

عشق يعني روشني يعني سپيد

عشق يعني غوطه خوردن بين موج

LIDA
14-04-2009, 09:45
چقدر سخت است تنها بودن در ميان غريبه ها
اين بار باور مي كنم شبهاي بي ستاره را در حضور چشمان سياهم
و باور ميكنم جاده بي عابر دلم را
و ترانه هايي را كه صادقانه براي تو گفته شده اند........

اگر كلمه دوستت دارم نمايشگر عشق خدايي من نسبت به توست

اگر كلمه دوستت دارم راضي كننده و تسكين دهنده قلبهاست

اگر كلمه دوستت دارم پايان همه جدايي هاست

اگر كلمه دوستت دارم نشانگر اشتياق راستين من نسبت به توست

اگر كلمه دوستت دارم كليد زندان من و توست

پس با تمام وجود فرياد ميزنم

دوستت دارم

LIDA
14-04-2009, 09:47
خوشا روزی به امیدت نشستن

به چشمانت دخیل عشق بستن

خوشا در زیر باران گریه کرد

وتنها با خدا در هم شکست

خوشا در آرزویت جان سپردن

خوشا از دوریت آرام مردن
خوشا با عشق نازنینت

جهان را با غمش از یاد بردن

خوشا چشمان نازت را ربودن

خوشا هر روز در یاد تو بودن

خوشا دل را به عشقت تکیه دادن

تمام عمر عشقت را ستودن

تو با مني هرجا برم مهر تو بند جونمه

عشقت نميره از سرم تو پوست و استخونمه

يکدم اگه نبينمت يه دنيا دلتنگت ميشم

نگاه دريايي تو آبيه روي آتيشم

LIDA
14-04-2009, 09:52
واست دلم واست تنم , واست تمام زندگيم

از تو دوباره من شدم با تو تموم شد خستگيم

نم نم بارون چشام گواه عشق پاکمه

همنفس قسمت من دوست دارم يه عالمه

قشنگ ترين خاطره هام با تو و از تو گفتنه

آرامش وجود من صداي تو شنفتنه

برای زیستن دو قلب لازمه

قلبی که دوست بدارد و قلبی که دوستش بدارند

قلبی که هدیه کند و قلبی که بپذیرد

قلبی که بگوید و قلبی که جواب بگوید

قلبی برای من و قلبی برای انسانی که من می خواهم تا آن

انسان را در کنار خود حس کنم.

LIDA
14-04-2009, 09:53
ای عشق واقعی

چگونه ستایشت کنم در حالیکه

قلبت از محبت بی نیاز است

چگونه ببوسمت وقتی که

عشقت در وجودم جاری می شود

بگذار نامت را تکرار کنم

نامت زیباست ، دلنشین است

چه داشته ای که مرا اینگونه طلسم کرده ای

من اینگونه نبودم تو مرا با عشق آشنا کردی

تو هوای دلم را با طراوت کرده ای

زمانیکه با تو هستم به آسمان ، به بیکران پرواز می کنم

پس بدان دوستت دارم

گرچه پایان راه نا پیداست

LIDA
15-04-2009, 11:18
چه شد ای پنجره شوق چرا بسته شدی . شاید از هم نفسی با دل ما خسته شدی

دل مي گيرد و ميميرد و هيچ کس سراغي ز آن نمي گيرد. ادعاي خدا پرستيمان دنيا را
سياه کرده ولي ياد نداريم چرا خلق شديم. غرورمان را بيش از ايمان باور داريم. حتي
بيش از عشق

هوس کوچ به سرم زده. شايد هم هجرت. نمي دانم. ز اين بي دلي ها خسته شدم. دستانم را
به دستان هيچ کس مي سپارم و درد دل مي کنم با درختان. ديوانگي هم عالمي دارد

اگه به من 60 ثانيه وقت بدي بگي بگو ميگم تو 10 ثانيه اول به يادم باش و50 ثانيه رو
ميدم به تو تو برام حرف بزني چون مقدسي

دوست داشتن تمثيلی از نفس کشيدن من است، سزاواری من در زندگی، شايستگی‌ام در بودن!
... اگر سزا بود چنان در آغوش‌ می‌فشردم که يکی گرديم، و در آن پيکر، نه من دلتنگ
می‌شدم، نه او می‌گريخت

LIDA
15-04-2009, 11:21
مي رسد روزي كه بي من روزها رو سر كني
مي رسد روزي كه مرگ رو باور كني
مي رسد كه تنها در كنار قبر من شعر هاي كهنه ام رامو به مو از بر كني

روزگاري يك تبسم يك نگاه بهتر از گرماي صدآغوش بود اين زمان بر هر كه دل بستم وليك
آتش آغوش او خاموش بود

عشق مطبوع ترين بخش زندگي است وازدواج فاني كننده ي آن است

می توان در غربت داغ کویر گاه آن ابری که می بارید شد

LIDA
15-04-2009, 11:23
می توان در غربت داغ کویر گاه آن ابری که می بارید شد

تويي تو خاطرات من وصله ي جون وتن من

تويي تو نور چشم من سرشته ي وجود من

یه شبی درخت به برگ گفت:کاش بمونی در کنارم

آخه من میون برگا فقط تنها تو رو دارم

برگ نیفتاد و نیفتاد آخه این خواست خدا بود

هر کی زندگیشو باخته دلش از خدا جدا بود

باشه حالا که تو میخوای میرم من از شهر چشات

به هیچکی هیچی نمیگم برو خدا پشت و پنات

لا لا نخواب سودی نداره همون بهتر که بشماری ستاره

همون بهتر که چشمات وا بمونه که ماه غصش نشه تنها بیداره

LIDA
15-04-2009, 15:51
باغ تشنه

ای آبی ترین دریا
تو ای زیباترین فردا
تو را فریاد خواهم زد
تو در بی قراری ها
در این شب زنده داریها
در این تكرار پوچ روزهای خالی از فردا
در این بیهوده رفتن ها، كه دست سرد خاموشی
به دستم قفل و زنجیر است
تو را فریاد خواهم زد
تو را با جان و دل، تا آخرین بغضی كه مانده در گلو
فریاد خواهم زد...
و خواهم گفت:
تو روزی باز خواهی گشت
و باغ تشنه امید
به آواز دل انگیز صدایت سبز خواهد شد
و من،
در لحظه های سبز بیداری
تو را فریاد خواهم زد

LIDA
15-04-2009, 22:07
يه شب قرار گذاشتيم كه اگه ستاره هاي آسمون فرد شد من تورو ببوسمت. اگه زوج شد تو منو ببوسي ، ولي تو خوابت برد تا صبح من بوسيدمت

------------------------

نخواهم گل كه گل بي اعتبار است
تمام عمر گل فصل بهار است
تو را مي خواهم از گل هاي عالم
كه بوي تو هميشه ماندگار است

-----------------------------

كاش مي شد بوسه بارانت كنم ، جان عاشق را به قربانت كنم ، اي كه دور از من و در قلب مني ، با وفا باش كه دنياي مني

----------------------------------

اگر شكستن قلب و غرور صدا داشت ، عاشقان سكوت شب را ويران مي كردند

گريه كردم تا بدوني زندگي بي غم نمي شه
اگه دستامو بگيري از غرورت كم نمي شه

LIDA
15-04-2009, 22:09
با قلبي مچاله ، روي گلبرگ لاله
مي نويسم عزيزم ، زندگي بي تو محاله

يك نگاه بر ابر كردم ابر باريدن گرفت
تكيه بر ديوار كردم خاك بر فرقم نشست
خاك بر فرقش نشيند آن كه يار از من گرفت

زنده ام با نام تو ، پژمرده ام بي نام تو
حاضرم پر پر شوم در محضر ديدار تو ...

آرزو هايم زير انبوهي از خاكستر
هنوز نفس مي كشد
هنوز شعله ورند
نسيم مهرباني تو كي مي وزد

شعله ي عشقي كه توي دلم بود رو هيچكس نتونست خاموش كنه
اما تو . . .
توي جشن تولد هوس هاي رنگارنگت با يه فوت ،
سرد و بي نورم كردي. . .

LIDA
15-04-2009, 22:12
روزي خواهم آمد و پيامي خواهم داد
در رگ ها نور خواهم ريخت و صداخواهم داد:
اي سبد هاتان پر از خواب !
سيب آورده ام ، سيب سرخ خورشيد

چترم باز باشه يا بسته فرقی نميکنه، بی تو آسمون دلم هميشه ابريه...

کليد قلب ، زندگي و روح من ... همه در دستان اوست . او مالک آن است فقط بايد کليد را بچرخاند و بگذارد تا با تمامي شور و عشقم او را در بر گيرم

آسمان را قسمت كردند:.....تكه اي براي بركه.....تكه اي براي رود....تكه اي براي دريا
دلم را قسمت كردند:..........تكه اي براي تو....تكه اي براي تو......تكه اي براي تو.

ميخواستم تصوير با تو بودن را نقاشي كنم، ديدم فاصله بينمان در ورق جا نميشود، كمي نزديكتر بيا ميخواهم با تو بودن را حس كنم.