PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182

ghanari_110
14-05-2007, 13:13
sms ... ๑۩۞۩๑ هاى عاشقانه و عارفانه فقط در این تاپیک ... ๑۩۞۩๑

قوانين :

1 . حداقل5 SMS در هر پست

2 . sms سياسى و مذهبى ... ممنوع ...

3 . حتما sms ها بايد فارسى نوشته شوند

4. لطفا SMS هاي مطرح شده در ساير پست ها رو در موضوع جديد عنوان نفرمائيد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=924039&d=1385640464

DARKENER
14-05-2007, 21:24
هروقت از کسي جدا شدي بهش بگو براي هميشه خداحافظ هرچند با اين کار قلب او را ميشکني واورا نارحت ميکني ولي از انتظار نجاتش ميدهي :cryani:

سيب مي افته فقط به خاطره تو چون تو تنها جاذبه ي زمين هستي http://mobilestan.net/images/icons/8.gif

اولین کسی که عاشقش میشی دلتو میشکونه و میره . دومین کسی رو که دوست داشته باشی و از تجربه قبلی استفاده کنی دلتو بدتر میشکنه و میزاره میره . بعدش میای دیگه هیچ چیز واست مهم نیست و از این به بعد میشی اون آدمی که هیچ وقت نبودی . دیگه دوست دارم واست رنگی نداره .. و اگه یه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو میشکونی که انتقام خودتو ازش بگیری و اون میره با یکی دیگه ...
اینطوریه که دل همه آدما میشکنه و عشقی وجود نخواهد داشت :112:

بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هرگز به او نخواهي رسيد:huh:

یادته یه روز بهم گفتی: هر وقت خواستی گریه کنی برو زیر بارون که نکنه نامردی اشکاتو ببینه و بهت بخنده، گفتم: اگه بارون نبود چی ؟ گفتی : اگه چشمای قشنگ تو بباره آسمونم گریش میگیره، گفتم: یه خواهش دارم، وقتی آسمون چشمام خواست بباره تنهام نزار، گفتی: چشم، حالا امروز من دارم گریه میکنم اما آسمون نمیباره، تو هم اون دور دورا ایستادی و بهم میخندی:na:

SOLTAN_SALMAN
15-05-2007, 13:51
تجربه شانه ايست که طبيعت وقتي ما کچل ميشويم, به ما مي دهد!

من اون ماهی قرمز کوچولوهستم تو دل شیشه ای تو
*
*
*
*
مراقب باش دلت نشکنه که من میمیرم

اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به ياد مرگ . . . بر لوح شيشه اي قلبت بنويس: يا تو و عشق، يا من و مرگ زمان! به من آموخت كه دست دادن معني رفاقت نيست.... بوسيدن قول ماندن نيست..... و عشق ورزيدن ضمانت تنها نشدن نيست

مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني

ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم

DARKENER
15-05-2007, 13:56
هر کجا که هستي بلوتوث قلبت رو روشن کن تا تمام وجودم رو برات سند کنم.

تيك تيك ساعت فرياد مرگ ثانيه هاست اما دوستي ها هيچگاه نمي ميرند

هواشناسي طي 24 ساعت گذشته اعلام کرد :
.
.
.
.
.
.
.
..
اينجا يه نفر خيلي دلش هواتو کرده

دستتو مشت کن..... مشته؟

مشته مشته؟

حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشي دوريمو نبيني......!!!

ميدوني اگه تموم زنبوراي دنيا نيشت بزنن حقته چون تو خيلي گلي

SOLTAN_SALMAN
15-05-2007, 14:18
شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي
.................................................. .......
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید

naughtysiavash
15-05-2007, 20:03
هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...

---------------------

همه مي گويند عاشقي يک شب است و هزار شب پشيماني.اکنون هزار شب پشيمانم که چرا يک شب عاشق نبودم.

-----------------------

مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سالها ميخوابه تا آرامش نيلوفر بهم نخوره.پس اگه کسي رو دوست داري براي داشتنش سالها صبر کن.

---------------------------

ويليام شکسپير ميگه: اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه

-------------------------

هر قطره اشک نشانه دل شکسته گيست، هر سکوت نشانه تنهايي است هر لبخند نشانه مهرباني است و هر اس ام اس نشانه دل تنگي من براي تو ست

naughtysiavash
15-05-2007, 20:05
هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که...... ماهشون مال منه

عشق از هر گل سرخي دلپذير تر است ، اما خارهاي آن قلب تو را عميق تر از هر خاري سوراخ مي كند

در اين دنياي نامردان که مردانش عصا از کور مي دزدند منم خوش باور نادان محبت آرزو کردم

اگه مغرورم اگه زخمي و خسته ام تو ببخش اگه دورم اگه زندوني و بسته ام تو ببخش

بازي روزگار را نمي فهمم! من تو را دوست مي دارم. تو ديگري را..... ديگري مرا..... و همه ما تنهاييم

نميخوام به جزمن دوست دار ديگري باشي نميخواهم براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نميخواهم صفاي خنده ات را ديگري ببيند نميخواهم كسي نامش،برلبهاي توبنشيند نميخواهم به غيرازمن بگيرد دست تودستي نميخواهم كسي يارت شوددرراه اين هستي

naughtysiavash
15-05-2007, 20:09
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

---

مهرباني را در نگاه منتظر کودکي ديدم که آبنباتش را به دريا انداخت تا اب شيرين شود

---

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نميکنمٍ اگه زندگي بلد نباشم زندگي نميکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو ياد ميگيرم

---

دوستت دارم.به وسعت يه کهکشان.اي نام تو مرهم روح و روانم مي خوانم از تو و مي گويم که به پاي تو مانند شمعي آب مي شوم تا پايان.

---

من دلم ميخواهد خانه اي داشته باشم پر دوست كنج هر ديوارش دوستانم بنشينند آرام گل بگو گل بشنو هر كسي ميخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوي دلهاست شرط آن داشتن يك دل بي رنگ و رياست بر درش برگ گلي ميكوبم و به يادش با قلم سبز بهار مينويسم اي دوست خانه دوستي ما اينجاست تا كه سهراب نپرسد ديگر خانه دوست كجاست

---

سنگ قبرم را نميسازد کسي .مانده ام در کوچه هاي بي کسي.بهترين دوستم مرا از ياد برد سوختم خاکسترم را باد برد

---

naughtysiavash
15-05-2007, 20:11
خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان

---------------------------

در غريبي ناله ها کر دم کسي يادم نکرد ، در قفس جاندادم و صياد ازادم نکرد، ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود، آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد

----------------------------

چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟
\-----------------------------
مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين

بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!

------------------------------

مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

Vahid_ath
15-05-2007, 23:57
اینم sms های من(1)

اگر شدم عاشق تو نذار كه بي تاب بمونم/لالايي شبام تويي نذار كه بي خواب بمونم/دارم برات شعر ميخونم شايد به يادم بموني/فقط يه چيز ازت ميخوام هميشه عاشق بموني

اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين برای همه ی عمر!

دنیا که این جوری نمی مونه همیشه یه روز میای میگم نمی خوام و نمیشه خیال نکنه همیشه دلم برات می میره یه روزی برمی گردی که دیگه خیلی دیره یه روز میای سراغم که خیلی وقته رفتم هزار هزار بهونه از اون نگات گرفتم این روزارو یادت باشه یه وقت نگی نگفتی اون روزا دورنیست که به یاد من بازم بیفتی یه وقتی بر می گردی که فایده ای نداره هر چی سرم آوردی دنیا سرت میاره

مانند مجنون كه ليلا را دوست دارد مانند ماهي كه دريا را دوست دارد مانند شاعري كه شعرش را دوست دارد مانند بلبلي كه صدايش را دوست دارد به خدا قسم كه من هم تو را دوست دارم بي تو بودن را براي با تو بودن دوست دارم

Vahid_ath
15-05-2007, 23:59
اینم sms های من(2)

کسی را برای دوستی انتخاب کن که قلب بزرگ داشته باشه تا مجبور نشی برای اینکه در قلبش جا بگیری خودت را کوچک کنی...

عشق دق الباب نمي کند، مودب نيست، حرف شنو نيست، درس خوانده نيست، درويش نيست، سربزير نيست، مطيع نيست، عشق ديوار را باور نمي کند، کوه را باور نمي کند، گرداب را باور نمي کند، و مرگ را حتي باور ندارد!...

دستت رو بذار روی قلبت ..این ساعت عمرت که داره تیک تیک میکنه....جالبه همونی که بهت زندگی میده برات شمارش معکوس رو شروع کرده...منتظر باش اما معتل نشو....تحمل کن اما توقف نکن....قاتع باش اما لج باز نباش....صریح باش اما گستاخ نباش....بگو اره اما نگو حتما....بگو نه اما نگو ابدا[

کاش خداوند هيچ وقت به کلمات غرور و عشق و دروغ فکر نميکر که تا هيچ وقت هيچ عاشقی به خاطر غرورش به عشقش دروغ بگه

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد. بيدار باش من با سبدي پر از بو سه مي آيم و آن را قبل از چيدن ستاره هاي قلبت روي گونه هايت مي كارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم.

Vahid_ath
16-05-2007, 00:01
اینم sms های من(3)

اي كاش اگه كسي به دلمون پا گذاشت ديگه دلمونو تنها نميذاشت ...!!! اي كاش اگه يه روزي دلمونو تنها گذاشت رد پاشو رو دلمون جا نميذاشت ...

ياد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري

برای عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كن ولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش

يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است

عاشق كسي باش كه لايق عشقت باشد نه تشنه عشقت . چون تشنه يه روز سيراب مي شه

Vahid_ath
16-05-2007, 00:06
اینم sms های من(4)

اگه فکر میکنی که رفتنت باعث شکستنم میشه ؛ اگه فکرمیکنی که بعد ازرفتنت اشک میریزم ؛ اگه فکرمیکنی که بانبودنت لحظه هام خالی میشن؛ اگه فکرمیکنی که هرلحظه دلم برات تنگ میشه؛ اگه فکرمیگنی که بی تومیمیرم؛ درست فکرمیکنی تو که میدونی نبودنت رو تاب نمیارم پس بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــمــون

می بخشمت بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی...بخاطر تمام خنده هایی که به صورتم نشاندی نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی...بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی...نمی بخشمت بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی...بخاطر نمکی که بر زخمم گذاشتی...و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی

اگر زیستن را دوست داشتم هرگز به هنگام به دنیا امدن نمی گریستم

زباغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را

عشق از دوستی پرسید : تفاوت من وتو در چیه ؟ دوستی گفت : من دیگران را باسلامی آشنا می کنم و تو با نگاهی . من آنها را با دروغ جدا می کنم و تو با مرگ[

زندگي به من آموخت چگونه اشك بريزم ولي اشك نياموخت چگونه زندگي كنم تو به من آموختي چگونه دوستت بدارم ولي نياموختي چگونه فراموشت كنم

timsar_jakson
16-05-2007, 23:29
فرشته‌ها وجود دارند اما بعضي وقتها چون بال ندارند، ما بهشون ميگيم:
دوست!

دارم مرا دوست داشته باشي.

timsar_jakson
16-05-2007, 23:30
ميدوني چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهت زيادت به ماه با اين تفاوت که ماه سه حرف داره ولي تو حرف نداري

جبران خليل جبران ميگه:تنها عشق و مرگ هستند که همه چيز را دگرگون ميکنند

timsar_jakson
16-05-2007, 23:30
من پر از حرف سکوتم خالیم رو به سقوطم بی توو آبی عشقت تشنه ایم کویر لوتم نمیخوام آشفته باشم آرزوی خفته باشم تو نذار آخر قصه حرفمو نگفته باشم پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش من رسیدم رو به آخر تو بیا شروع من باش شبو از قصه جدا کن چکه رو باور من خط بکش رو جای پای گریه های آخر من
بجاي دسته گلي که فردا در قبرم نثار مي کني امروز با شاخه گلي کوچک يادم کن به جاي سيل اشکي که فردا بر مزارم مي ريزي امروز با تبسمي شادم کن به جاي متن هاي تسليت که فردا برايم مي نويسي امروز با يک پيغام کوچک خوشحالم کن من امروز به تو نياز دارم نه فردا

timsar_jakson
16-05-2007, 23:32
ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟ جايي که ميري مردمي داره که مي شکننت نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . تو تنها نيستي . توکوله بارت عشق ميزارم که بگذري، قلب ميزارم که جا بدي، اشک ميدم که همراهيت کنه، ومرگ که بدوني برميگردي پيشم

هر چندتا تو منو دوست داري من يه دونه بيشتر دوست دارم ميدوني اينجوري خوبيش اينه که حتي اگه منو دوست نداشته باشي باز من يه دونه دوست دارم

timsar_jakson
16-05-2007, 23:33
گفته بودي دلتنگي هايم را با قاصدک ها قسمت کنم تا به گوش تو برسانند. مي گفتي قاصدکها گوش شنوا دارند غم هايت را در گوششان زمزمه کن و به باد بسپار . من اکنون صاحب دشتي قاصدکم. اما مگر تو نمي دانستي قاصدکهاي خيس از اشک مي ميرند؟
تنهايی را دوست دارم زيرا بی وفا نيست ... تنهايی را دوست دارم زيرا عشق دروغی در آن نيست ... تنهايی را دوست دارم زيرا تجربه کردم ... تنهايی را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست .. . تنهايی را دوست دارم زيرا.... در کلبه تنهايی هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کرد
شايد يه كسي شب ها براي اينكه خواب تورو ببينه به خدا التماس مي كنه شايد يه كسي به محض ديدن تو دستش يخ مي زنه و تپش قلبش مرتب بيشتر ميشه مطمئن باش يه كسي شب ها به خاطر تو توي درياي اشك مي خوابه ولي تو اون رو نمي شناسي
از غصه اين درد ندانم چه كنم يا هست پناهي و ندانم چه كنم؟ وز دل بيمارم هر دم تا ز سحر ز شوق روي بي تابت چه كنم؟ چشم من شرم باد ، ز تو نظري با دل عشاق خويش ز دوريت چه كنم ؟ گرچه وصال آغازگر روياي ما بود با مرگت زين سر آغاز چه كنم ؟

timsar_jakson
16-05-2007, 23:34
من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو من اين دنيا را براي دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري برای با تو موندن تا همیشه دوستت دارم.
مهم اين نيست که تو اَد ليست مسنجرمون چند نفر اَدد شدن. مهم اينه که تو قلبمون فقط 1 نفر ادد شده باشه که با هم آن بشيم، باهم آرشيو زندگي رو دوره کنيم و با هم آف بشيم. امّا بايد يادمون باشه پسورد دوستيمون رو جوري بسازيم که کسي نتونه هکمون کنه

timsar_jakson
16-05-2007, 23:38
كسي در باد مي خواند تو را تا اوج مي خواهم براي ناز چشمانت چه بي صبرانه مي مانم د لم تنگ است و بي يادت در اين غربت نمي مانم تو هستي در وجود من تو را هرگز نمي رانم

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم

timsar_jakson
16-05-2007, 23:42
عشق را وقتي احساس کردم که ديدم : يک کودک آبنبات خودش را در آب شور دريا مي زد و مي خواست آن را شيرين کند

بی تو امشب باز يک گوشه نشستم در خيالم آمدم پيش تو و گفتم که خستم از همه چيز و همه کس به تو گفتم های های گريه کردم زار زار ناله کردم گفتم اينجا غصه دارم هيچکس را هم ندارم از همه چيز و همه کس من گسستم با همين دستهای بستم مثل اينکه کودک هستم از تو پرسيدم تو ميدانی که هستم؟ تو به من خنديدی و گفتی که باز هم در اين دنيای زيبا چشم بر خوبيها بستم

عشق چيست؟؟؟؟
سه ثانيه نگاه، سه دقيقه خنده، سه ساعت صفا، سه روز آشنايي، سه هفته وفاداری، سه ماه بيقراری، سه سال انتظار سي سال پشيمانی

timsar_jakson
18-05-2007, 01:00
اولين كسي كه عاشقش ميشي دلتو ميشكونه و ميره . دومين كسي رو كه مياي دوست داشته باشي و از تجربه قبلي استفاده كني دلتو بدتر ميشكنه و ميزاره ميره . بعدش ديگه هيچ چيز واست مهم نيست و از اين به بعد ميشي اون آدمي كه هيچ وقت نبودي . ديگه دوست دارم واست رنگي نداره .. و اگه يه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو ميشكوني كه انتقام خودتو ازش بگيري و اون ميره با يكي ديگه ...... اينطوريه كه دل همه آدما ميشکنه
-----------------------------------------------------------
پیام زرتشت: خرد بر پایه دیدن و پژوهیدن استوار است نه بر پندار باقی و پیش داوری و شنیدن. کسی که بر قلب خود غلبه نکرد ، بر هیچ چیز غالب نخواهد شد. نیکی و سود خویش را در زیان دیگران مخواه. هر گفتار و کرداری را با ترازوی عقل بسنجید و آنگاه اگر نیک آمد به پیروی از آن پردازید. فرزانگان هستند که درست بر می گزینند ، نه بداندیشان. نیک میدانم که هیچ نیایشی نیست که از جان و دل بر آید و بی پاسخ بماند. فزون تر از تن زن ، دل و جان و روان او را در یابید و بر آن ارج نهید. تنها راه رستگار
تا وقتي كه تو هستي، تا لحظه اي كه ياد تو در خاطر من جاريست! تا زماني كه دستهاي گرمت همراه دستاي خسته اي منه! تا وقتي كه نگاهت تنها پناهگاه و تكيه گاه نگاه سرگردان منه! تا زماني كه تو همسفر جاده زندگي من هستي! تا وقتي كه شونه هاي تو امن ترين جاي دنياست براي من! من زنده هستم!
گل نيست چنين سركش و رعنا ، كه تويي مه نيست بدين گونه فريبا ، كه تويي غم برسر غم ريخته ، آن جا كه منم دل برسردل ريخته ، آنجا كه تويی
زرد است که لبريز حقايق شده است تلخ است که با درد موافق شده است شاعر نشدي وگرنه مي فهميدي پاييز بهاري است که عاشق شده است
در دادگاه عشق ... قسمم قلبم بود وكيلم دلم و حضار جمعي از عاشقان و دلسوختگان . قاضي نامم را بلند خواند و گناهم را دوست داشتن تو اعلام كرد و پس محكوم شدم به تنهايي و مرگ . كنار چوبه ي دار ا ز من خواستند تا اخرين خواسته ام را بگويم و ومن گفتم : به تو بگويند ... دوستت دارم
اگر دورم ز ديدارت دليل بي وفايي نيست، وفا آنست که نامت را هميشه روي لب دارم
عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

timsar_jakson
19-05-2007, 02:44
من از تجربه های تلخ آموختم که هیچ شاخه ای از هیچ ساقه ای جدا نیست و هیچ ساقه ای از هیچ برگی راضی نیست...برگ از درخت دلخوره پاییز بهانه ای بیش نیست...پرنده همیشه بر درخت ثابت نیست...اما تو بی حاصل به خاک ایمان آوردی؟...میشه مثل یه قطره اشک منو از چشمهات بندازی...ولی من نمی تونم جلوی اشکم رو که از رفتن تو سرازیر شده بگیرم...ببین ..من یه دل دارم که کارش منت کشیدنه....تو مقصر نیستی خودم خواستم کنار آرزوهات اردو بزنم
از کبوترپرسیدم : زندگی چیست؟ پرهایش را تکان داد و جواب نداد ازدریا پرسیدم:زندگی چیست؟ خروشید و جوابم را نداد ازآفتاب پرسیدم:زندگی چیست؟ غروب کرد وجوابم را نداد ازانسان پرسیدم:زندگی چیست؟ گفت: زندگی خون دل خوردن است اولش عشق وبعد مردن است
ازش پرسيدم چقدر دوستم داري؟ گفت به اندازه شكوفههاي بهاري. و چه راست ميگفت چون شكوفههاي بهاري مهمون دو روز بودن
روزگاريست همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن ميخواهند ديو هستند ولي مثل پري ميپوشند گرگ‌هايي كه لباس پدري ميپوشند آنچه ديدند به مقياس نظر مي‌سنجند عشق‌ها را همه با دور كمر مي‌سنجند خب، طبيعي است كه يك روزه به پايان برسند عشق‌هايي كه سر پيچ خيابان برسند

timsar_jakson
19-05-2007, 02:46
بار خواب ديدن تو... به تمام عمر مي‌ارزد پس نگو... نگو که روياي دور از دسترس، خوش نيست... قبول ندارم گرچه به ظاهر جسم خسته است، ولي دل دريايست... تاب و توانش بيش از اينهاست. دوستت دارم و تاوان آن هرچه باشد باشد
براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس
تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم
امشب گريه ميكنم .گريه ميكنم برا تو براي خودم براي تموم اونايي كه خواستن گريه كنن نتونستن. برا ي تمام اون چيزي كه خواستي ونبودم خواستم وبودي. امشب گريه ميكنم به وسعت دريا به وسعت بيشه به وسعت دل عاشق.براي تو...براي تو....و به پاس احترام تمام تحقيرهايي كه از ديگران شنيدم وهنوز شكست نخوردم

timsar_jakson
19-05-2007, 02:47
با مداد رنگي روزه آمدنت را نقاشي ميکنم و جادهايه رفتنت را خط ختي! کسي برايه من نيست. بيا غلط هايه زندگيم را به من بگو و زيره اشتباهتم را خط بکش.بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،مهيها هم نميتوانند بييند چه رسد به من..............................!!! کدام صبح ميايي؟ کدام چمدن ماله تست؟ کدام دست ترا به من ميرساند؟کدام رز ماله من ميشوي؟بيا که درده دلم را فقط تو ميفهمي
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام
اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد، دل مي گفت مقدسه عشق اون برام بسه ،از نگاش نفهميدم كه دروغه وهوسه، غصه خوردن نداره ،گريه كردن نداره، به يه قلب بي وفا دل سپردن نداره، آخر قصه چي شد، قلب اون مال كي شد اون كه از من پر گرفت چي مي خواستيم وچي شد، اوني كه مال تو بود اگه لايق تو بود تورو تنها نمي ذاشت، با خودت جا نمي ذاشت... اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد
صداي چک چک اشکهايت را از پشت ديوار زمان مي شنوم و مي شنوم که چه معصومانه در کنج سکوت شب ‌، براي ستاره ها ساز دلتنگي مي زني و من مي شنوم مي شنوم هياهوي زمانه را که تو را از پريدن و پرکشيدن باز مي دارد آه ، اي شکوه بي پايان اي طنين شور انگير من مي شنوم به آسمان بگو که من مي شکنم ! هر آنچه تو را شکسته و مي شنوم هر آنچه در سکوت تو نهفته

timsar_jakson
19-05-2007, 02:48
شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش
کاش مي ديدم چيست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاريست! صداي قلب تو را ،پشت آن حصار بلند هميشه مي شنوم من در آن لحظه که صداي موسيقي احساس تو را مي شنوم برگ خشکيده ي ايمان را در پنجه باد رقص شيطاني خواهش را در آتش سبز! نور پنهاني بخشش را در چشمه ي مهر مي بينم..... کاش مي گفتي چيست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاريست
وقتي که گريه کرديم گفتن بچه است................. وقتي که خنديديم گفتن ديونه است.................. وقتي که جدي بوديم گفتن مغروره............................. وقتي که شوخي کرديم گفتن سنگين باش............................. وقتي که حرف زديم گفتن پر حرفه.......................................... ......... وقتي که ساکت شديم گفتن عاشقه........................................ ........... حالا ام که عاشقيم مي گن گناه
سهراب : گفتی چشمها را باید شست ! شستم ولی..... گفتی جور دیگر باید دید! دیدم ولی..... گفتی زبر باران باید رفت رفتم ولی او نه چشم های خیس و شسته ام را نه نگاه دیگرم را هیچکدام را ندید فقط در زیر باران با طعنه ای خندید و گفت : دیوانه باران زده

timsar_jakson
19-05-2007, 02:48
عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود
دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

timsar_jakson
19-05-2007, 02:50
اگه يه روز نشه که ديگه با تو باشم
برات می نويسم خدا نخواست ما با هم باشيم
ولی بدون اون روز روزه مرگ عشق منه
نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

Ali_vQ3
20-05-2007, 17:32
1) اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه.:cryani:

2)سرزمين عشق رشته کوهي است به نام صفا که اين رشته کوه آبرفتي دارد به نام وفا و اين آبرفت به پيچي مي رسد به نام وداع( به اميد اينکه هرگز به اين پيچ نرسيم).:sad:

3)بهترين دوستت

.

.

.

عزيز ترين کست

.

.

.

نفست

.

.

.

بعد بشين فکر کن ببين تو کدوم يکي بودي که من اين اس ام اس را برات فرستادم.:flower:

4)تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شکن فراوان است.:wink2:

5)پدر عشق بسوزد كه سوزاند جگرم دوست دخترم مادر شدو من هنوزم پسرم:huh:

Ali_vQ3
20-05-2007, 17:36
1)اگه گفتي اين چيه؟

>->O

.

.

.

.

.

اين منم که از دوريه تو مردم. :angel_not:

2)سايه ام عاشق سايه ات شده مي خواستم ببينم آيا مي توانيم همــــــــــسايه شويم؟:27:

3)اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت:w00t:

4)عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است:exclaim:

5)چشمهاي تو به من مي بخشد شور و عشق و مستي و تو چون مصرع شعري زيبا سطح برجسته اي از زندگي من هستي:sad:

Ali_vQ3
20-05-2007, 17:40
1)درشکه اي مي خواهم سياه که ياد تو را با خود ببرد

يا نه نه !!

ياد تو باشد مرا با خود ببرد:cryani:

2)تکيه بر ابر کردم ابر ناليدن گرفت
تکيه بر آب کردم دريا خروشيدن گرفت
تکيه بر ديوار کردم خاک بر فرغم نشت
خاک بر فرغش نشيند آنکه يار از من گرفت:sad:

3)من ، تو
مقصر ويرگول است:113:

4)از ميان تمام بازي هاي کودکانه تنها" يادم تو را فراموش "را خوب بلد بودي:realmad:

5) گاهي دل اينقدر تنگ ميشه که گريه هم کم مياره . يک حرف ساده هم گاهي چقدر غم مياره:cryani:

Ali_vQ3
20-05-2007, 22:07
1)افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد:flower:

2) دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل:smilie:

3)يه دکمه از اون گوشي همراهت رو به ياد من بزني . حتي بي معني هم باشه خوشحال ميشم . چون يقين ميکنم که به ياد من هستي:180:

4)باران نمي شوم که نگويي با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم.ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در اسمان نگاه کني...:huh:

5)با چنان عشقي زندگي کن که حتي اگر بنا به تصادف در جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند:huh:

6)مراقب گرماي دلت باش تا کاري که زمستان با زمين کرد زندگي با دلت نکند.:sad:

Ali_vQ3
20-05-2007, 22:10
1)وقتي داري فکر مي کني که من دارم فکر مي کنم که تو داري فکر مي کني که من به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني به تو فکر مي کنم:coonfused:

2)اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود:razz:

3)براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس:115:

4)ميروي و من فقط نگاهت ميكنم تعجب نكن كه چرا گريه نميكنم بي تو، يك عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو، همين يك لحظه باقي است و شايد همين يك لحظه اجازه زيستن در چشمان تو را داشته باشم:cryani:

Ali_vQ3
20-05-2007, 22:15
1)اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من.....:wub:

2)روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود:wub:

3)دستانم تشنه ي دستان توست شانه هايت تکيه گاه خستگي هايم با تو مي مانم بي آنکه دغدغه هاي فردا داشته باشم زيرا مي دانم فردا بيش از امروز دوستت خواهم داشت:wub:

4)وقت دل تنگ ميشم پشت در قلبت هي در مي زنم ، پس هر وقت قلبت ميزنه بدون دلم برات تنگ شده:wub:

5)داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ،

اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!:wub:

javad321
21-05-2007, 07:09
1) درون کوچهً قلبم، چه غمگینانه می پیچد صدای تو که می گفتی ، به جز تودل نمی بندم

2) من و تو مثل دو خط موازی هستیم که اگه م به هم نرسیم همیشه در کنار هم هستیم

3) میدونی فرق تو با روز چیه؟ روز باید 30 تاش رو جمع کنی تا 1 ماه بشه اما تو همین جوری ماهی

4) ميدونی علت کسوف و خسوف چيه ماه و خورشيد واسه ديدن تو دعوا می کنن

5) اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد

6) فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران… زلال که باشي، آسمان در توست

7) حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم

8) سرنوشت ننوشت گر نوشت بد نوشت اما باور كن نمي توان سرنوشت را از سر نوشت

Ali_vQ3
24-05-2007, 13:56
1)چشمانت‌ کارناوال‌ِ آتش‌بازي‌ست‌ !يک‌ روز در هر سال‌براي‌ تماشايش‌ مي‌روم‌وَ باقي‌ِ روزهايم‌ راوقف‌ِ خاموش‌ کردن‌ِ آتشي‌ مي‌کنم‌که‌ زيرِ پوستم‌ شعله‌ مي‌کشد ! :cryani:

2)چنان دل کندم از دنيا که شکلم شکل تنهايي ببين مرگ مرا در من که مرگ من تماشايي است مرا در اوج مي خواستي تماشا کن ...... تماشا کن:huh:

3)اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشکنم تا زماني که مي‌افتي در آغوشم بگيرمت:wub:

4)دفترم را باز مي كنم .اولين صفحه حكايت از رفتنت دارد.. به صفحات ديگه نگاه مي كنم .تمام صفحات را از نبودنت.از غم دوريت از چشم انتظاريم واميد به باز گشتت پر كرده ام... تنها يك برگ سفيد باقي مانده كه براي آمدنت خالي گذاشته ام:praise:

5)تکه هاي قلبم را با تو قسمت مي کنم. شايد هيچ اثري براين سرماي زمستاني نداشته باشد؛اما....... براي لحظه اي مي توني ،گرماي عشق واقعي را در دستانت حس کني :wub:

Ali_vQ3
24-05-2007, 13:59
1)با خودم عهد بستم بارديگرکه تورا ديدم، بگويم ازتودلگيرم ولي بازتورا ديدم و گفتم: بي توميميرم:wub:

2)عشق از دوست داشتن پرسيد فرق من و تو چيست؟ پاسخ داد: من با يك سلام شروع ميشوم و تو با يك نگاه. من با يك دروغ از بين ميروم و تو با مرگ:wub:

3)کهنه فروش داد ميزنه چراغ شکسته ميخريم کفشاي پاره ميخريم اسباب کهنه ميخريم بي اختيار داد ميزنم کهنه فروش قلب شکسته ميخري:wub:

4)زرد است که لبريز حقايق شده است...تلخ است که با درد موافق شده است ...شاعر نشدي وگرنه ميفهميدي پاييز بهاري است که عاشق شده است:wub:

5)هميشه با به دست آوردن اون کسي که دوستش داريم نميتوانيم صاحبش شويم، گاهي لازمه ازش بگذريم تا بتونيم صاحبش بشيم:wub:

Ali_vQ3
24-05-2007, 19:00
1)تو با موبایلت چیکار کردی
.
.
.
.
.
.
.هرچی زنگ می زنم .
.
.
.
.
.میگه مشتر ک مورد نطر در قلب شماست:wub:

2)مهم اين نيست كه تو اَد ليست مسنجرمون چند نفر اَدد شدن. مهم اينه كه تو قلبمون فقط 1 نفر ادد شده باشه كه با هم آن بشيم، باهم آرشيو زندگي رو دوره كنيم و با هم آف بشيم. امّا بايد يادمون باشه پسورد دوستيمون رو جوري بسازيم كه كسي نتونه هكمون كنه:wub:

3)ميدوني طبق آخرين آمار كم جمعيت ترين جاي دنيا كجاس؟ . . . .نميدوني؟ ***** قلب منه كه فقط تو توي اون ساكنی !:wub:

4)چشماتو دايورت كردي رو قلبم خيالي نيست حداقل از رو ويبره درش بيار تا اينقدر دلمو نلرزون:wub:

5)يك روز من و تو با هم وارد بهشت ميشيم تو به خاطر اون قلب پاكي كه داري و من به خاطر اينكه توي اون قلب جا دارم!:wub:

Ali_vQ3
25-05-2007, 09:38
1)زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم:wub:

2)يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني .:cryani:

3)من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام :huh:

4)يک دقيقه سکوت براي روياهاي شيرين کودکي، که هرگز باز نخواهند گشت!:sad:

5)من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقبقت مي رسيم.:wub:

Ali_vQ3
28-05-2007, 17:21
1)گفتي:دور منو خط بکش. کشيدم...حالا تو در محاصره ي مني:loveit:

2)بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري:loveit:

10000 دستگاه ریو
1000 کیلومتر اسکناس
100واحد اپارتمان
10 صندوق طلا
.
.
.
.
.
فدای یه تار موی تو دوست عزیز:loveit:

4)وقتي تو رو از دست دادم، اشكي نريختم! چون تموم اشكهام رو براي بدست آوردنت ريخته بودم.:loveit:

5)اگه یه روز دیدی که تموم درخت های کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو ...چون هنوز منو داری که بهم تکیه کنی:loveit:

Ali_vQ3
01-06-2007, 17:57
1)سلام می کنم به باد،
به بادبادک وآفتاب
به چشمهاي مهربان تو

باورکن من به یک پاسخ کوتاه،
به یک سلام ِ سر سری راضیم!
آخر چرا سکوت می کنی؟ :cryani:

2)اگر مي دانستي رفتنت مرا ميشكند.....شايد نمي رفتي و مرا با تنهاييم تنها نمي گذاشتي :cryani: يا كه هنگام رفتن آخرين نگاهت را تقديم قلبم مي كردي تا بر سر در آن به يادگاربماند.:huh:

3)این شعرو مینویسم

---------------------------------------------------

--------------------------------------------------

--------------------------------------------------

سطر سطر نوشته هایم با اشکهایم پاک شد:cryani:

4)زندگي اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق يک بار است ..... جدايي دشوار هست ..... ياد تو تکرار هست:wub:

5)همين روزا ميان دستگيرت مي کنن دست بند به دست ميان مي برنت جزئيات جنايت هنوز مشخص نيست اما .....اثر انگشتت روي قلب شکستم مونده :cryani:

Ali_vQ3
01-06-2007, 18:09
1)ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست:loveit:

2)اگر چه تنهايم اما تنهايي را دوست دارم چون لحظه لحظه اش خاطرات تو را تازه مي کند.:loveit:

3)يك ساعت يعني 60 دقيقه و يك دقيقه يعني 60 ثانيه اما هيچ كس به من نگفت 1 ثانيه بدون تو يعني 60 سال:cryani:

4)بیکاری؟مگه تو درس نداری؟کار و زندگی نداری؟خواب و خوراک نداری؟که 24 ساعته توی قلب منی!!:wub:

5)گريستن خوب نيست مگر بشود جوري گريست که چشمها نفهمند روزي که گفتي منتظر باش و رفتي تنها شدم وگريستم ، اما هم اکنون تنها نيستم انتظار با من است ولي هر دو با هم مي گرييم:cryani:

HADI_MEDIA
02-06-2007, 12:19
به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد عجب از محبت من كه در او اثر ندارد غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

--------------------------------------------------------------------------------

مي خواستم اسمتو روي سينه ام خال کوبي کنم اما ترسيدم که صداي قلبم تورو اذيت کنه...

--------------------------------------------------------------------------------

نگو بار گران بوديمو رفتيم. نگو نامهربون بوديمو رفتيم. آخه اينها دليل محکمي نيست. بگو با ديگران بوديم و رفتيم

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-ع;شق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مرگ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگرعشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگرعشق نيست چرا عاشقيم؟:-؟؟

HADI_MEDIA
02-06-2007, 12:26
ديشب من در بند کور دلان عشق ستيز بودم به گناه عاشق بودن چون عشقم را در پستوي خانه نهان نکردم چون راز دلم در چشمانم پيدا بود مرا به گناه نشستن نزد زيباريي دستبند زدن گفتند که چرا عاشقي؟ گفتند که شعله اي در دلت داري گفتند که آتش گناه است و تو آتشي در دل داري دهانت را مي بويند مبا دا گفته باشي دوستت دارم دلت را مي پويند مبادا شعله اي در آن نهان باشد روزگار غريبيست نازنين

آرزو دارم ماه هميشه کامل ودرخشان باشه وشما هميشه راحت وخوب باشي هر وقتي شما خواستي تغيير بدي روشنايي رو بخاطر داشته باش من بهترين شبها رو برات ارزو کردم

مثل يه گل رز به اب نياز داره مثل فصول سال که به تغيير نياز دارن مثل يه شاعرکه به قلم نياز داره من به تو نياز دارم

ازدواج حقيقي يعني هر روز عاشق همان شخص شدن

تو را به ياد آن روز...... تو را به گلبرگ هاي خشک آن رز خشکيده....... تو را به روز اول بار ديدنت.........تو را به اولين نگاه عاشقانه....... تو را به ياد بارون روز نيامدنت..... تو را به تنهايي روز رفتنت....... تو را به بوي بارون روز برگشتنت....... تنهايم مگذار ديگر

بوسه اسم است چون عمومي است بوسه فعل است چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است چون از قيد انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است چون 2 نفر را به هم متصل ميکن

HADI_MEDIA
02-06-2007, 12:55
خرج كن ولي اصراف نكن. عاشق شو ولي ديوانگي نكن. اسوده باش ولي بيخيالي نكن . حرف بزن ولي وراجي نكن. دوستت دارم........... ولي پورو نشو

برات يه هديه دارم ##**#####**# # اين يه سيم خارداره. بپيچ دورت تا کسي دستش به گل من نرسه

نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدا کن، کناربيدمجنون خزان زده و کنارمرداب ارزوهاي رنگي ام! درکلبه را باز کن و به سراغ بغض خيس پنجره برو! حرير غمش را کنار بزن! مرا مي يابي

زير پاهام برگ هاي خشکيده ، که اونا هم دل خوشي از درخت ندارن ميگن درخت ميگفت که ديگه وقت تعويض فصله موقع ريزش برگ هاي خشکه ولي من مي دونم که همش بهونه بوده درخت از برگ هاي خشکيده خسته بوده

همه ي مداد رنگي ها مشغول بودند...به جز مداد سفيد...هيچ کسي به او کار نمي داد...همه مي گفتند:{تو به هيچ دردي نمي خوري}...يک شب که مداد رنگي ها...توي سياهي کاغذ گم شده بودند...مداد سفيد تا صبح کار کرد...ماه کشيد...مهتاب کشيد...و آنقدر ستاره کشيد که کوچک وکوچک و کوچک تر شد...صبح توي جعبه ي مداد رنگي...جاي خالي او...با هيچ رنگي پر نشد

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

نمي دانم چرا ما انسان ها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد با اينكه مي دانيم روزي بسته خواهد شد اما آسمان كي بسته خواهد شد

Ali_vQ3
02-06-2007, 13:09
1)مهتابي اتاقم صاعقه مي زند و چشمانم باران مي بارند بهاري.دستي تكان مي دهي از سر عادت و شايد كمي اجباري.
به سلامت اما....................اينگونه خداحافظي نمي كنند:cryani:

2)تو را ميبينم و ميدانم كه تنها عشق مي تواند ما را مطمئن سازد كه دنيا زيبا خواهد ماند:wub:

3)قرارمان اين نبود .با وجود اينكه مي دانستي در انتظار توهر ثانيه به سختي يكماه مي گذرد با همه تباني كردي كه امسال هم ساعتها را به جلو نكشند:cryani:

4)پنج ثانيه فرصت داري تسليم شوي.
سلاح منفي بافي را زمين بگذاري و اجازه دهي نهال عشق من در دلت جوانه بزند.
5ثانيه تمام شد.:wub:

5)جز تو دل به كه بسپارم كه من با همه شهر غريبم .به كدام خانه قدم بگذارم كه بدون تو خانه قلبم براي هميشه ويران است.:cryani:

HADI_MEDIA
02-06-2007, 13:32
عشق شاديست عشق آزاديست عشق آغاز آدميزاديست.

در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري

هميشه تو يک ارتفاع بالايي از جو، ديگه ابر وجود نداره. اگه يک وقت ديدي آسمون دلت ابري بود بدون به اندازه کافي اوج نگرفتي.

جبران خليل : عشق براي رشد تو و براي پيرايش توست ... مينديش كه مي تواني عشق را هدايت كني ، زيرا اگر عشق ارزشمند بيابدت ، هدايتت خواهد كرد.

عشق فراموش کردن نيست بلکه بخشيدن است عشق گوش کردن نيست بلکه درك كردن است عشق ديدن نيست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشيدن نيست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني

Ali_vQ3
02-06-2007, 17:19
1)خورشيد آواره وار طلوع کرد ديوانه وار انتظار کشيد ومعصومانه غروب کرد و شايد ماه نمي داند چرا آسمان شب مال اوست
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند:loveit:

2)تو را بجای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم ، تورابه جای همه روزگارانی که نمی زیسته ام دوست می دارم، برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب می شود وبرای نخستین گناه تورا به خاطر دوست داشتن دوست می دارم تورا به خاطر همه کسانی که دوست نمی دارم دوست می دارم:wub:

3)نمی دانم کجایی اما دلم نزدیک است و دور نیست آن روزهایی که ادراک نگاهمان را به افق دوخته بودیم و از آن چیزی نمی دانستیم جز زمزمه ی دو بیتی های عاشقانه در زیر آسمان پرستاره:wub:

4)آخر يه روز پرينت قلبم رو مي گيرم تا باورت بشه كه با هر نفسم صد بار مي گم دوستت دارم:loveit:

5)از بهار پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت تازه شكفته ام هنوز نميدانم از تابستان پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت درگرماي وجودش غرقم نميدانم از پاييز پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت در هزار رنگ آن باخته ام نميدانم از زمستان پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت سرد است و بي رنگ.:huh:

dentist
02-06-2007, 23:02
شمع مي سوزد و پروانه به دورش همه شب/ من كه مي سوزم و پروانه ندارم چه كنم:flower:
روي هر سينه سري گريه كند وقت وداع/ سرمن وقت وداع گوشه ديوار گريست:flower:
مهربانا ، سايباني از جنس اشك و نياز مي خواهم تا سجاده ي دلم را در آن بگسترانم و با دستان خسته قنوتم از تو بخواهم كه بر وجود سردم نور نگاهت را بتاباني و گل هاي زيباي عشق و ايمان را بار دگر در من تازه گرداني....:flower:
غربت ديرينه ام را با تو قسمت ميكنم/ تا ابد با درد و رنج خويش خلوت ميكنم/ رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد/ من در اين ويرانه ها احساس غربت ميكنم:flower:
از اين عشق به هر عشق جهان ميخندم/ هركه آرد سخن عشق به آن ميخندم/ روزي از عشق دلم سوخت كه خاكستر شد/ بعد از اين سوز به هر سوز جهان ميخندم:flower:

Ali_vQ3
02-06-2007, 23:04
1)چه زيبا! گفتم دوستت دارم !چه صادقانه پذيرفتي!چه ابلهانه! با تو خوش بودم !چه کودکانه ! همه چيزم شدي ! چه زود ! به خاطره يک کلمه مرا ترک کردي ! چه ناجوانمردانه ! نيازمندت شدم ! چه حقيرانه! واژه غريبه خداحافظي به من آمد! چه بيرحمانه! من سوختم !............ولي هنوز هم دوستت دارم:wub:

2)هيچگاه آخرين نگاهت را فراموش نمي کنم نگاهي سرشار از عشق صميميت و محبت .امروز سالها از آن روز مي گذرد ولي تو هر گز بر نگشته اي ..صدايت در گوشم زمزمه مي شود و نگاهت در ذهنم مجسم ولي من تو را مي خواهم نه خيالت را !!!:cryani:

3)می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم:wub:

4)من از طرز نگاه تو اميد مبهمي دارم نگاهت را مگير از من كه با آن عالمي دارم:loveit:

5)هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن…! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را با صداي بي صدايي فرياد ميزند…! و تو… هيچ وقت او را نديده اي:sad:

HADI_MEDIA
03-06-2007, 08:51
اگه تورو خواستن اشتباهه ... اگه باتوبودن اشتباهه ... اگه عاشق توبودن اشتباهه ... اگه واسه تومردن اشتباهه ... پس توبهترين و قشنگترين اشتباه زندگي من هستي

سلام به نازنيني كه ديروز عاشقي مان مرا بيش از غرورش دوست داشت و امروز عاشقي كه بالارفتن از صخره ها كمي دشوارتراست غرورش را بيش از من دوست دارد

ژان يل توله : براستي که ابلهان انسانهاي خوشبختي هستند ، زيرا که هرگز پي به تنهايي خود نمي برند .

ژري تايلر: زندگي مانند لبخند ژو...د است، در نظر اول به روي بيننده تبسّم مي کند، امّا اگر در او دقيق شوي مي گريد

از گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد

Ali_vQ3
03-06-2007, 10:25
1)اشکهایم را روی نامه ای عاشقانه با قطره چکان جعل میکردم!خاطرم آمد شاید دلتنگ خنده هایم باشی.ببخش اگه این روزها عشق با گریستن ثابت میشه.:cryani:

2)كوله بارم را كه پر از بارهاي روزهاي تلخ جواني است جمع ميكنم و آنها را با خود به قله فراموشي ميبرم و به ته درياچه گذشته ها ميريزم تا شايد ديگر در زندگيم نباشند.ولي با خاطرات تو چه كنم:cryani:

3)آره زندگيم همينه !ديگه چاره ای ندارم !صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم:cryani:

4)قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی :wub:

5)وقتی که بارون میاد

برو زیر بارون

هرچقد که تونستی قطره های بارون رو جمع کنی . همونقدر دوستم داری

و هر چقدر که نتونستی جمع کنی . بدون همونقدر من تو رو دوست دارم :wub:

HADI_MEDIA
03-06-2007, 11:22
کوتاه ترين فاصله براي گفتن دوست دارم فقط يه لبخنده . . . . . . . . . . . نيشتو ببند.

بين هزاران ديروز و ميليون ها فردا . فقط يه دونه امروزه . پس از دستش نديم و ازش لذت ببريم و با اين اس ام اس به عزيزانمون بگيم دوستشون داريم.

سازنده ترين کلمه((گذشت)) است...آن را تمرين کن. پرمعني ترين کلمه((ما)) است...آن را به کار بر. عميق ترين کلمه((عشق)) است...به آن ارج بده. بي رحم ترين کلمه(( تنفر)) است...با آن بازي نکن. خودخواهانه ترين کلمه((من)) است...از آن حذر کن. نا پايدارترين کلمه((خشم)) است...آن را فرو بر. بازدارنده ترين کلمه((ترس)) است...با آن مقابله کن. با نشاط ترين کلمه ((کار)) است...به آن بپرداز. پوچ ترين کلمه((طمع)) است...آن را بکش. سازنده ترين کلمه((صبر)) است...براي داشتنش دعا...

شبي از پشت يک تاريکي غمناک و باراني تو را با لهجه گلهاي نيلوفري صدا کردم. تمام شب براي با طراوت ماندن باغ قشنگ آرزوهايت دعا کردم . پس از يک جستجوي نقره اي در کوچه هاي آبي احساس تو را از بين گلهايي که در تنهاييم روئيد با حسرت جدا کردم .

هيچوقت به چشمات راز دلت رو نگو چون راز نگه نمي دارد و گريه مي كند

لبخند بهانه اي است براي زنده ماندن لحظه هايت سرشار از اين بهانه

HADI_MEDIA
03-06-2007, 12:23
:flower:

مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم

زندگي به من آموخت كه چگونه گريه كنم اما گريه به من نياموخت كه چگونه زندگي كنم،تو نيز به من آموختي كه چگونه دوستت بدارم اما به من نياموختي چگونه !؟

اگر کسي مي گويد که براي تو مي ميرد دروغ ميگويد!!! حقيقت را کسي ميگويد که براي تو زندگي مي کند

رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران مي ماند

دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه نمي توانستند از هم جدا باشند، با خواندن يک جمله معـــروف از هــم جـــدا مي شــوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار ديگــري همديگر را نمي بينند. چون هر دو به صورت اتفاقي و به جمله معروف ويليام شکسپير بر مي خورند: آ« عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده آ»

اگه يه روز شاد بودي آروم بخند تا غم بيدار نشه و اگه يه روز غمگين شدي آروم گريه کن تا شادي نا اميد نشه !

Alex
04-06-2007, 02:13
بهترین ها

مهربان ترين آدم دنيا: مادر
شيرين ترين لحظه زندگي: عيدي گرفتن يك بچه
بهترين دوست نوجواني: تنهايي
بهترين هديه ي جواني: نگاه
فتنه انگيزترين چيز توي زندگي: دروغ
بهتريم هديه دوران عاشقي: بوسه
=========================
آموختم:
بهار را با عشق
تابستان را با شادي
پاييز را با غم
و.....
=================================
...
ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گفتم، گفنم زندگيمو!
ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و رفت اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه!
=================================
فرق من و تو:
گفتي عاشقمي، گفتم دوستت دارم.
گفتي اگه يه روز نبينمت ميميرم، گفتم من فقط ناراحت ميشم.
گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم.
گفتي تا ابد تو قلب مني، گفتم فعلا تو قلبم جا داري.
گفتي اگه بري با يكي ديگه من خودمو مي كشم، گفتم اما اگه تو بري با يكي ديگه، من فقط دلم ميخواد طرف رو خفه كنم.
گفتي ... ، گفتم... .
حالا فكر كردي فرق ما اين هاست؟ نه!
فرق ما اينه كه: تو دروغ گفتي، من راستشو
==================================
گفتم تو شيرين مني گفتي تو فرهادي مگر؟
گفتم خرابت ميشوم گفتي تو ابادي مگر؟
گفتم ندادي دل به من گفتي تو جان دادي مگر؟
گفتم ز كويت ميروم گفتي تو آزادي مگر؟
گفتم فراموشم نكن گفتي تو در يادي مگر؟
گفتم خاموشم سالها گفتي تو فريادي مگر؟
گفتم كه بربادم مده گفتي نبر بادي مگر؟
گفتم كه اين آف رو بخون گفتي كه الافم مگر؟

Alex
04-06-2007, 02:24
بهترين باش!
بهترين دوست اگه نيستي، لااقل بهترين دشمن باش، غمخوارم اگه نيستي، لااقل بزرگترين غمم باش، هرچه هستي بهترين باش، چون بهترين ها هميشه در خاطر مي مانند، پس در خاطرات بدم بهترين باش

چند نكته حكيمانه…
1.اگه اولش به فكر آخرش نباشي، آخرش به فكر اولش مي افتي.
2.لذتي كه در فراق هست، در وصال نيست! چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بيم فراق!
3.آغاز كسي باش كه پايان تو باشد.

اگه كسي ديونه ات بود، عاشقش باش. اگه عاشقت بود، دوستش داشته باش. اگه دوستت داشت، بهش علاقه نشون بده. اگه بهت علاقه نشون داد فقط يك لبخند بزن.

ميگفت آدم بايد توي عاشقي مثل سيگار باشه! با اينكه مي دونه آخرش زير پا لهش ميكنن ولي تا آخرش به پاي آدم مي سوزه

اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري رد ميشي بر ميگرده نگات ميكنه، بدون براش مهمي
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي افتي برميگرده با عجله مياد به سمتت، بدون براش عزيزي
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي خندي برميگرده نگات ميكنه، بدون براش قشنگي
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري گريه ميكني باهات اشك ميريزه، بدون دوستت داره
اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري با يكي ديگه حرف ميزني تركت ميكنه، بدون عاشقته...

ميدوني لذت زير بارون بودن چيه؟ اينه كه كسي اشكهات رو نمي بينه

دستت رو بزار روي قلبت، اين ساعته عمرته كه داره تيك تيك مي كنه، جالبه، هموني كه بهت زندگي ميده برات شمارش معكوس رو شروع كرده.

منتظر باش اما معطل نشو، تحمل كن اما توقف نكن، قاطع باش اما لجباز نباش، صريح باش اما گستاخ نباش بگو آره اما نگو حتما، بگو نه ولي نگو ابدا....
-------------------

Ali_vQ3
04-06-2007, 17:34
1)با اينكه ساده ترين عادت مردمان اين شهر گريستن است براي اثبات عشق.تو اين كار ساده را انجام نده.از رفتنم شاد باش
چرا كه خنده ات را بيشتر دوست دارم.:wub:

2)امشب به سوگ آرزوهايم نشسته ام و در غم نبودنت اشك فراق مي ريزم.كاش امشب كسي براي عرض تسليت به خانه دلم مي آمد.كاش تو بودي و دفتر آرزوهايم را ورق ميزدي.:wub:

3)در تنهاييهايم تنها نيستم چون تو هستي.جاي تو در پريشاني هاي خيالم خالي نيست.هر جا و هر لحظه با تو و دست در دست تو به بينهايت آرزوهايم پرواز مي كنم.:wub:

4) سكوت آسماني نگاهت مرا به اوج مي رساند.دستهايم را بگير.دورم كن از هيا هوي شهر پر فريب.مي خواهم پرواز كنم:wub:

5)ميان كلمات سرگردانم.مي خواهم با تو ترانه اي بسازم.مي خواهم به خاطر تو همه واژه ها را صدا كنم.من در حوالي اندوه عاشق شده ام.نمي دانم چرا ديگر نسيم ياد تو در حوالي غزلهايم نمي وزد.:wub:

PCSEVEN
10-06-2007, 17:19
1-ميدوني فرق آموزگار با روزگار چيه؟آموزگار اول درس ميده بعد امتحان ميگيرهاماروزگار اول
امتحان ميگيره بعد درس ميده :wink:

2-هر آنچه که زيباست عزيز نيست،
هر آنچه عزيز است زيباست. :love:

3-اگه قرار باشه بین موندن در کنار تو و رفتن به بهشت یکی رو انتخاب کنم تو رو انتخاب میکنم چون بی تو بهشت برین زندان من است :flower:

4-ديشب چك عشقت را به بانك بردم باز هم خالي بود اين بار چك را اجرا گذاشتم تا حكم جلب تو بگيرم :love:

5-لحظه ها را کشتیم تا بگذرند به امید آنکه به خوشبختی برسیم, اما غافل از آنکه خوشبختی همان لحظه هایی بود که در انتظار گذراندیم. :love:

PCSEVEN
10-06-2007, 17:30
®
در کلاس ادبیات معلم گفت: فعل رفتن را صرف کن: رفتم ..رفتی.. رفت ساکت میشوم میخندم ولی خنده ام تلخ میشود استاد داد میزند خوب بعد ادامه بده و من میگویم: رفت... رفت... رفت رفت و دلم را شکست
®
تمام دنيا فقط چشمهايت را خواستم آيا آسمان سهم زيادي از دنياست؟
®
سنگ قبرم را نمیسازد کسی ,مانده ام در کوچه های بیکسی ,
بهترین دوستم مرا از یاد برد , سوختم خاکسترم را باد برد.
®
هرگز چشمانت را برای کسانی که معنای پاک نگاهت را نمیفهمند گریان نکن
®
اگر دل سپردن به تو خطاست به تكرار باريدن باران خطا ميكنم

PCSEVEN
10-06-2007, 17:36
®
صدات رو برام sms کن،با نگاهت به من miss بزن،با قلبت به من زنگ بزن که قلبم رو ویبره هست........
®
به بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي كاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاك بازان.
®
ابر می شوم تا از نگرانی یک روز بارانی ،هر روز از پنجره نگاهم کنی.......
®
وقتي خدا بهت ميگه (باشه) --> چيزي که ميخواي بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( صبر کن) --> چيز بهتري بهت ميده وقتي خدا بهت ميگه ( نه) --> داره بهترين رو برات آماده ميکنه
®
زمن بگذركه من افسانه بودم شراب تلخ درميخانه بودم مرادردست غم بگذاروبرگرد كه من بازندگي بيگانه بودم .

PCSEVEN
10-06-2007, 17:44
®
هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته
®
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد
®
اگه بوسه ها آب باشن ، من به تو دریا رو می دم...اگه در آغوش گرفتن ها مثل برگ باشه ، من به تو جنگل رو میدم...اگه دوستی یه سیاره ست ، من به تو کهکشان رو میدم...اگه عشق زندگیه ، من زندگيمو رو واسه همیشه میدم به تو
®
عشق یعنی: خواستن برای دوست زیستن برای دوست بودن برای دوست مردن برای دوست امدن و ماندن و رفتن برای دوست بی انکه باشی یا بخواهی که باشی
®
نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی

PCSEVEN
10-06-2007, 17:47
®
سوز دلم نشنيدي و از بام قلبم پر زدي
رفتي توازکوي من و بر قلب من خنجر زدي
من ماندم ويک کوله باراز خاطره در خاطرم
چشم انتظار بر درگهم شايد که روزي در زدي
®
امشب براي گريه ام يک شانه مي خواهم که نيست
دراين خرابات جهان يک خانه مي خواهم که نيست
در غربت چشمان تو تنهاييم اواره شد
در وصف اين نامردمان يک واژه مي خواهم که نيست
®
باهام دوست ميشي ؟
-تا كجا ؟
-تا ابد نه تا كجا ؟
تا ازدواج...تا مرگ...تا آخر دنيا...تا كجا ؟
او هرگز نفهميد دوستي تا ندارد
®
اگر زدلهره ترديد عاشقي سيرم نه اين که حوصله اي نيست از تو دل گيرم
تمام شهر پر است از هجوم شايعه ها عجب شايعه اي اين که بي تو مي ميرم
®
اي که دور از من و در قلب مني با خبر باش که دنياي من
شاديت شادي من غصه ات غصه من قلب تو خانه من خانه تو قلب من

PCSEVEN
10-06-2007, 17:51
®
مي خواهم خوشبختي راباتوتجربه كنم ... حتي اگر بدانم عمراين خوشبختي نفسي بيش نيست
®
با انكه مرا به دام خو يش افكندي
بر گريه جانگداز من مي خندي
گيرم كه سزاوار قفس بود دلم
اي عشق! چرا بال و پرش را كندي؟
®
ما رو باش سپرديمش دل و چشمامونو به کي
اون که به زندگي ميگه ، نمايش عروسکي
با همه مي بينمت ، با همه کس به جز خودم
تقصير من چيه که عاشق چشم تو شدم
®
آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم / آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم / از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب / ما توبه شکستیم، ولی دل نشکستیم
®
من تمنا کردم
که تو با من باشي،
تو به من گفتي: هرگز، هرگز.....
( پاسخي سخت و درشت)
و مرا غصه اين هرگز کشت.....

PCSEVEN
10-06-2007, 17:53
®
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد
®
درد را آشفته در لبخند پنهان مي کنيم تا دلش غمگين نگردد هر کسي با ما نشست.....
®
چرا دنيا نمي داند كه من غمگين ترين غمگين دنيايم
بيا اي دوست با من باش كه من تنهاترين تنهاي دنيايم
®
چه خوش است حال مرغي که قفس نديده باشد
چه نکوتر آنکه مرغي ز قفس پريده باشد
پر و بال ما شکستند و در قفس گشودند
چه رها، چه بسته، مرغي که پرش بريده باشد
®
عشق عظمتي است كه گفته ها، كرده ها ، دروغ ها، خيانت هاو... را هرگز نمي بيند

PCSEVEN
10-06-2007, 18:00
®
به حساب بانکی شما میلیونها بوسه ی عشق واریز کردم. شما میتوانید به طور شبانه روزی از طریق مهر کارت برداشت نمایید. ...
®
سكوتم را به باران هديه كردم ، تمام زندگي را گريه كردم ،
نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم
®
آغاز کسي باش که پايان تو باشد .
®
---------- * -----------

ميدوني اين چيه؟؟؟

اين تويي .. تو تك ستاره آسمون دل مني...
®
شنبه: با نگاهي عاشقانه مست شدم!

يكشنبه: به او گفتم گرفتارت شدم.

دوشنبه: همچو ليلي عاشق صحرا شدم!

سه شنبه: بي وفايي كرد و من گريان شدم.

چهارشنبه: اسير هجرانش شدم.

پنج شنبه: او رفت و من درعاشقي فاني شدم!

جمعه: بي او تنها شدم و از تنهايي مردم

PCSEVEN
10-06-2007, 18:03
®
وقتي که بهم مي رسيم ،3 نفريم ! ( من .تو. عشق ) ،

از هم که جدا ميشيم 4 نفريم ! ( تو و تنهايي ، منو عذاب )
®
عشق شايد تنها جايزه ي اين روزگار نامهربان است كه براي بردنش نيازي به پارتي نيست !! برايش مهم نيست كه تو "شاهي يا گدا" ! مردي يا زن ! هر چه كه هستي ، باش ! فقط تنها شرطش اين است كه ارزش آن را بشناسي و حرمتش را نگه داري
®
* * * *
* * * * * *
* * * *
این آسمون یه چیزی کم داره اونم ماهی چون توست

®
عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد.
®
®
عشق قانون نمي شناسد ، دوست داشتن اوج احترام به مجموعه اي از قوانين عاطفي است

PCSEVEN
11-06-2007, 06:09
®
میخوام قلکمو بشکنم ...با نصف پولش نازتو بخرم ...با نصفه دیگش یه جعبه مداد رنگی بخرم نازتو بکشم.
®
نمي دانم چرا اين گونه هست؟ وقتي نگاه عاشق کسي به توست مي بيني اما،دلت بسته به مهر ديگري است. بي اعتنا مي گذري وعاشقانه به کسي مي نگري... که دلش پيش تو نيست.
®
آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني.
®
آن روز با گلها خداحافظي کردم فکر نمي کردم که اين نگاه آخر است فکر نمي کردم فاصله ها مثل علف هاي هرز روي نگاهم را مي پوشانند کاش مي دانستي چقدر دلم برايت تنگ شده شده.
®
آنقدر به سمت چشمات شنا میکنم تا در عمق آبهای وجودت غرق شوم و تو نجاتم دهی...چون تو را ناجی خودم میدانم.

PCSEVEN
11-06-2007, 06:14
®
عشق یعنی :
کوچک کردن دنیا به اندازه یه نفر و بزرگ کردن یه نفر به اندازه دنیا
®
زنگه در خونتونم ! هر کی تو رو بخواد اول باید منو بزنه !!!
®
چند روز دیگه بهار میاد و همه چی رو تازه میکنه

سال
ماه
روزها
هوا
طبیعت و ...
فقط یه چیز کهنه میشه که به همه ی اون تازه گی ها می ارزه ...

دوستیمون !!!
®
برات 10 تا شاخه گل می فرستم 9 تا طبیعی 1 عدد از اونها مصنوعی اینو بدون که تا آخرین گل خشک بشه دوستت دارم.
®
مناسب ترین کلمه:خداوند

زیباترین کلمه:عشق

پر احساس ترین کلمه:محبت

پر معنا ترین کلمه:نگاه

عالی ترین کلمه:دوستی

تلخ ترین کلمه:جدایی

دردناک ترین کلمه:خیانت

بد ترین کلمه:تمسخر

dentist
11-06-2007, 10:47
:flower: انسان هم ميتونه دايره باشه هم يه خط راست. تو مي خواي چي كار كني؟ ...تا ابد دور خودت بچرخي يا تا بي نهايت ادامه بدي؟:flower:

:flower: عشق كليد شهر قلب است به شرط آن كه قفل دلت هرز نباشد كه با هر كليدي باز شود:flower:

:flower: عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فروريختن ديوار غرور گدايي کني... آن وقت است که ديگر عشق نيست....صدقه است:flower:

:flower: اگه قلب من اسيره اگه عشق من حقيره اگه من هميشه تنهام اگه جسم من کويره اگه خاليه دستام عزيزم من برات عاشق ترينم
:flower:تو را گم کرده ام امروز و حالا لحظه هاي من گرفتار سکوتي سرد و سنگين اند و چشمانم که تا ديروز به عشقت ميدرخشيدند نميداني چه غمگينند :flower:

dentist
13-06-2007, 22:23
:flower: رمز عاشق بودن هر كس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن و ساده پذيرفتن. پس ساده ميگويم، ساده باور كن، خوشبختیت آرزوی من است:flower:

:flower: تواگه پائيز زردي واسه من بهار سبزي...تواگه هواي سردي واسه من هميشه گرمي...تواگه ابر سياهي واسه من ابر بهاري...تواگه دشت گناهي واسه من يه بي گناهي... تواگه غرق نيازي واسه من يه بي نيازي...تواگه رفيق راهي واسه من يه تکيه گاهي...تواگه دلت زسنگه واسه من خيلي قشنگه... تواگر باده پرستي تواگر هرچه هستي من توراباانچه هستي دوست دارم:flower:

:flower: جوان تر از اسمانی که دیشب به دنیا امد شکی ندارم که نفسهای تو میتواند همه مردگان شهر را زنده کند و حتی مسیح را نا گهان به کوچه ما بیاورد با تو میتوان بزرگتر و سبز تر از زندگی بود دوست دارم همیشه در باران زندگی کنم تا گرما و تازگی اشکهای تو را هیچ وقت از یاد نبرم اشکهای تو زیباترین قطراتی ست که میشناسم:flower:

:flower: لحظه هاي اندك با تو بودن در عمق جان حك شده اند دل چشم انتظار تكرار اندكهاست:flower:

:flower: كوتاهترين فاصله براي گفتن دوستت دارم يك لبخند است . يك دنيا لبخند براي تو :flower:

soltan_sharabi
18-06-2007, 01:45
قانون پايستگي عشق: عشق بوجود مي آيد,ولي هرگز از بين نمي رود,بلکه از صورتي به صورتي ديگر و از اشخاصي به اشخاصي ديگر منتقل و تبديل ميشود:loveit: :loveit:

:loveit:

عشق ميگن علاقه***نه كفگيرو ملاقه***دوستت دارم يه عالمه***اندازه يه قابلمه***من عاشق تو هستم***تو قابلمه نشستم*** يه لنگه كفش تو دستم***منتظر تو هستم:loveit: :loveit:

ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست:loveit: :loveit:

خواستم عشق رو تو دستام بگيرم ، ولي جا نشد . پس گذاشتمش تو جيبم ، ولي جا نشد . در كيفمو باز كردم ، ولي جا نشد . تصميم گرفتم ببرمش توي اتاق ، ولي جا نشد . بنابراين يه خونه براش گرفتم ، ولي جا نشد . با خودم گفتم : يه باغ ! آره ! ولي جا نشد . پس گذاشتمش توي قلبم ، حالا ديگه جاش خوبه خوبه ... تازه مي فهمم اين كه مي گن دل آدم مي تونه از دنيا هم بزرگتر باشه يعني چي!:loveit: :loveit:

زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مر گ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگه عشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگه عشق نيست چرا عاشقيم:loveit: :loveit:

soltan_sharabi
18-06-2007, 02:06
نابينا گفت : دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني؟ چطوري دوستم داري . نابينا گفت :اگه مي ديدمت ؟ عاشق زيبايت مي شدم . اما حالا که نمي بينمت عاشق خودت هستم..:loveit: :loveit:

مي دوني فلسفه اختراع سرسری براي بچه ها چيه؟ مي خوان از بچگي به ادم ياد بدن كه صعود چقدر سخت و سقوط چه اسونه:loveit: :loveit:

عشق يعني يک سلام بيجواب:::::::::::: :عشق يعني حسرت . تشنه به آب عشق يعني همچون من شيدا شدن ............ .عشق يعني قطره و باران شدن............ ......... ..... عشق يعني يک شقايق غرق خون ............ ........عشق يعني دردمحنت در درون!!!!!....... ......... .... عشق يعني سوز ني آه و شبان ............ ..عشق يعني معني رنگين کمان:loveit: :loveit:

دختري مي رفت ، پسري او را ديد و دنبال او روان شد . دختر پرسيد که چرا پس من مي آيي ؟ پسر گفت : برتو عاشق شده ام . دختر گفت : برمن چه عاشق شده اي ، خواهر من از من خوبتر است و از پس من مي آيد ، برو و بر او عاشق شو . پسر از آنجا برگشت و دختري بدصورت ديد ، بسيار ناخوش گرديد و باز نزد دختر رفت و گفت : چرا دروغ گفتي ؟ دختر گفت : تو راست نگفتي . اگر عاشق من بودي ، پيش ديگري چرا مي رفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟:loveit:

خوبه ادم يكي را دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو داره:loveit: :loveit:

:love: اگر خدا نکرده تکراری می باشد ببخشید:love:

soltan_sharabi
18-06-2007, 02:12
نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي:loveit: :loveit:

رسم زمونه : تو چشم ميذاري من قايم ميشم .........اما تو يكي ديگه رو پيدا ميكني:loveit: :loveit:

به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد:loveit: :loveit:

عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش:loveit: :loveit:

آغوش پارکينگي است که جريمه ندارد !!! بوسه تصادفي است که خسارت ندارد !!! . . . . . چيه دنبالم راه افتادي:loveit: :loveit:

:flower: :lol: :na:

soltan_sharabi
18-06-2007, 02:17
بچه بوديم دخترا عاشق عروسک بودن و پسرا عاشق مرداي قوي....بزرگ شديم دخترا عاشق مرداي قوي شدن و پسرا عاشق عروسک:loveit: :loveit:

سه جمله ي زيبا : 1) اگر اولش به فکر آخرش نباشي آخرش به فکر اولش مي افتي . 2) لذتي که در فراغ هست در وصال نيست چون در فراغ شوق وصال هست و در وصال بيم فراغ . 3) آغاز کسي باش که پايان تو باشد:loveit:

بوسه زلب هاي تو در خواب گرفتم گويي که گل از چشمه ي مهتاب گرفتم در برکه ي اشکم همه دم نقش تو ديدم اين هديه ي خوبيست که از آب گرفتم هرگز نتواني که زمن دور بماني چون در دل خود عکس تو را قاب گرفتم:loveit:

سلامتي سه تن ناموس و رفيق و وطن سلامتي سه کس سرباز و زندوني و بي کس:loveit: :loveit:

اگر ديدي ???نفر دوست دارن يکيش منم. لوتي اگر ديدي ?? نفر دست دارن يکيش منم. اگر ديدي يک نفر دوست داره اون يکي منم. اگر ديدي کسي دوست نداره بدون من مردم:loveit: :loveit:

soltan_sharabi
24-06-2007, 12:38
عاشقانه ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشانــــدم و پارو زنان سوي تو فرستارم
وقتي به ساحل نگاهت رسيـــــــد تو چشمانت را
بستي و قايقم غرق شد:loveit:

:><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

ميگن قلب آدما اندازه مشتشونه ولي چطوري يه دنيا مهربوني يه آسمان صداقت يه كهكشان محبت يه دريا عشق
تو مشتت جا شده؟:loveit:

عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي...:love:

دوستت که مي دارم/ مرگ هم زيبا مي شود/ چندان که مي توانم بر سينه ي برهنه ات/ سر بگذارم و بميرم/ در قفس را بگشايم / پرنده پر سايد به بال روشن باد/ و من در آغوشت به خواب روم ...:loveit:

بودنم را هيچ کس باور نداشت هيچ کس کاري به کار من نداشت بنويسيد بعد مرگم روي سنگ با خطوطي نرم زيبا وقشنگ انکه خوابيده در اين گور سرد بودنش را هيچ کس باور نکرد:loveit:

:lol:

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:51
از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است.

دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني.

فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي دلتنگيست.

اگه خدا تا لب پرتگاه بردت بدون يا از پشت گرفتتت .. يا همون لحظه پرواز رو يادت مي ده.

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:52
انسان همچون رودخانه است . هر چه عميق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است.

برو تو ميکروسکوپ نگاه کن نگاه کن سر کاری نيست،نگاه کن.خوب دقت کن ¤ ديديش،اون دل منه که برات يه ذره شده!!

بزرگراهّاي مهندسی ساز ما را به هم نميرسانند. عشق با قوانين بيگانه است ،از بيراهها بيا براي ديدن کسی که عمريست دوست دارد.

يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پر پر شدنش سوز و نوايي نکنيم...

يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب دعايي نکنيم...

يادمان باشد از امروز خطايي نکنيم گرچه در خود شکستيم صدايي نکنيم...

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:52
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم.

به اين غروب غريبم بخند حرفي نيست طلسم اشک مرا با فريب دزديدند تو هم براي فريبم بخند حرفي نيست.

زندگي اجبار است... مرگ انتظار است... عشق يك بار است... فكر تو تكرار است...جدائي دشواراست...

كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد.

باربارا دی آنجلیس : عاشق بودن به همان اندازه طبیعی است که نفس کشیدن و زنده بودن

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:55
آمده است که به هیچکس ظلم نکنید حتی اگر کافر باشد چون خداوند به یاری مظلوم بر می خیزد.

دوستي آن است که بلبل بارخ گل مي کند صدجفاازخار مي بيتد تحمل مي کند.

نه دل در دست محبوبي گرفتار نه سر در کوچه باغي بر سر دار از اين بيهوده گرديدن چه حاصل ؟؟

پياده مي شوم ، دنيا نگهدار ...

عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد
به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد
و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:56
عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیاموزی

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد
به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد
و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد

دیشب خواستم واسه دل خودم فال بگیرم
وقتی فالنامه رو باز کردم چشمم به شعری افتاد که هیچ ربطی به دل من نداشت
تازه فهمیدم که دلم مال خودم نیست!!

پادشاه قلبم , با تو من خوشبخت ترین پرنسس روی زمینم....اما بی تو همون سیندرلای کفش کتونی می مونم...

زندگی را دوست دارم نه در قفس . عشق را دوست دارم نه در هوس. تو را دوست میدارم تا آخرین نفس.

بتاب خورشيد من ، تا ميتوانی بتاب بر زمين و آسمان . بدان من در سينه خورشيدی بس عظيم دارم ، بتاب خورشيدم، با تو هستم و با تو جان ميگيرم.

فرياد من از داغ توست ......

بيهوده خاموشم مکن ......

حالا که يادت ميکنم ......

ديگر فراموشم مکن ......

همرنگ دريا کن مرا ......

يکبار معنا کن مرا

Virous_Mobile
01-07-2007, 20:57
وقتي دلت گرفت بشين به اندازه تمام دلتنگيات گريه کن . براي اينکه کسي اشکاتو نبينه ماهي کوچيکي شو و به ته دريا برو . ديگه نه کسي صداتو مي شنوه نه کسي اشکاتو مي بينه . حالا فهميدي چرا اب دريا شووره؟

نا کرده گنه در این جهان کیست بگو آنکس که گنه نکرد و چون زیست بگو من بد کنم و تو بد مکافات دهی پس فرق میان من و تو چیست بگو.

خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت.

چترم باز باشد یا بسته فرقی نمی کند بی توآسمان دلم همیشه ابریست.

من يک ليوان چای داغ را به تو ترجيح ميدهم چون چای فقط زبانم را ميسوزونه ولی تو دلمو ميسوزونی...

از دست تو رنجيدم و چيزي نگفتم با ديگران ديدم و چيزي نگفتم كلي سفارش كرده بودي من نفهمم اين نكته را فهميدم و چيزي نگفتم

Virous_Mobile
01-07-2007, 21:00
می خوام روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو میکنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دل تنگی چه دردی داره!؟

~~~~~~~~~~~~~~~

***هيچکس نمي تونه به دلش ياد بده که نشکنه ...

ولی من حداقل می تونم بهش ياد بدم که وقتي شکست با لبه های تيزش دست اونی که شکسته رو نبره

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

***کاش خداوند سه چيز را نمي افريد ؟(غرور) (دروغ) (عشق) تا انسان مجبور نباشد از روي غرور به عشق دروغ بگويد

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

***دل آدما به اندازه‌ی حرفشون بزرگ نيست ......

امّا اگه حرفشون از دل باشه ، ميتونه بزرگترين آدم رو بسازه !!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

***آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم ...

آن زمان که دوستمان دارند لجبازی ميکنيم ...

... و بعد ...

براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم .

~~~~~~~~~~~~~~~~~

اساس زندگی بر ۱۰ چیز استوار است: اول محبت و ۹ تای دیگش هم گذشت

Virous_Mobile
01-07-2007, 21:04
سه تا فرشته مهربون توی دنیا هست ، اولیش داره به کبوتر های عاشق دونه میده ، دومیش به آدم های عاشق کمک میکنه و سومیش که من خیلی دوسش دارم داره این اس ام اس را میخونه

یک ضرب المثل روسی میگه :

Maradtesod nok ravab maziza

یعنی :تو برام عزیزترینی . جالبه اگه از آخر هم بخونی به فارسی هم همین معنی را میده

soltan_sharabi
02-07-2007, 01:14
می دونی آدما بین الف تا ی قرار دارند . بعضی ها مثل "ب" برات می میرند،مثل "د" دوستت دارند، مثل "ع" عاشقت می شوند، مثل "م" منتظر می مونند، تا یک روز مثل "ی" یارت بشن:loveit:

پس مانده عمر را حتی اگر نفسی باشد میان سینه حبس می کنم چندان که ببینمت و بعد رهایش میکنم:loveit:

یادت باشه وقتی کسی برات میمیره ، آنقدر مرام داشته باشی که یه شاخه گل سر مزارش ببری:loveit:

شنيدم که شمشير يکي را دوتا مي کند بنازم به شمشيرعشق که دوتا رايکي مي کند:loveit:

واسه گلی خاک گلدون شو ، که اگه به خورشیدم رسید یادش باشه چطوری به این همه عظمت رسیده ، درسته گل خوبه ولی ببین گله ارزش داره خاکش بشی ؟؟؟؟؟؟:loveit:

soltan_sharabi
02-07-2007, 01:57
تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش 3 چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون-فکراي قشنگ-قلب کوچيک من

باخود عهد کردم اگر تورادیدم بگویم ازتو دلگیرم ولی باز تورا دیدم و گفتم بی تو می میرم:loveit:

اگر حلقه عشق از طلاست ، حلقه دوست از وفاست .. . . بي وفا يادي هم از ما بکن:loveit:

اگربه من بگن 80روز دور دنيا بگرد من80باردور توميگردم اخه همه دنياي من توي:loveit:

ببینم تو درس و مشق نداری _خواب و خوراک نداری_کاروزندگی نداری که 24 ساعته تو ذهن منی:love:

HADI_MEDIA
02-07-2007, 12:12
باران را دوست نداشت

هميشه باران وقتي مي باريد كه او پر از گريه بود

گريه را دوست نداشت

هميشه هنگامي گريه مي آمد كه دلش شكسته بود

دلش را هم دوست نداشت

هميشه زماني دلش مي شكست كه، او را مي ديد

اما او را دوست داشت و هميشه از او و دلش و گريه مي گذشت

اما از باران نه تمام مشكل همين جا بود او باران را دوست نداشت.

* * * * * * * * * * * * * Hadi_joon * * * * * * * * * * * * *

گوشي رو برمي داري و چند وقت يه بار زنگ مي زني چند وقت يه بار به آرزوم به روياها رنگ مي زني بعدش ميگي شايد بايد از همديگه دور بمونيم ميگي بايد سعي بكنيم سخته ولي ما مي تونيم.

* * * * * * * * * * * * *hadi_joon* * * * * * * * * * * * *

دل غمگين منو باز تو کمي آروم مي کني
مي شکنه طلسم غم آخه جادوم مي کني

روزي كه پيك مرگ مرا ميبرد به گور من شب چراغ عشق تو را نيز مي برم عشق تو نور عشق تو عشق بزرگ تواست خورشيد جاوداني دنياي ديگرم

من براي سال ها مينويسم ......

سال ها بعد كه چشمان تو عاشق ميشوند.......

افسوس كه قصه ي مادربزرگ درست بود......

هميشه يكي بود يكي نبود

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:33
:lol:

دوستي واقعي مثل سلامتي هست ارزش اون رو معمولا تا وقتي که از دستش بديم نمي دونيم:loveit:

نشد ز عشق برای همیشه دور بمانم….. شکوه چشم تو نگذاشت با غرور بمانم:loveit:

از فرش فروشی مزاحمتون میشم اجازه میدین دلمو فرش زیر پاتون کنم تا هیچ جا جز دل من پا نذارین؟:loveit:

روی دیوار نوشتم، بارون پاکش کرد . برات نامه نوشتم، پستچی گمش کرد . روی برگ نوشتم، آفتاب خشکش کرد . حالا اس ام اس می دم که بدونی دوست دارم . امیدوارم مخابرات بازی در نیاره...

دوست داشتن دل ميخواد نه دليل ! از ته دل دوست دارم بدون دليل

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:38
:love:

اگركسي يكي رودوست داشته باشه ، بيشتر از اين كه بهش بگه دوست دارم بهش ميگه مواظب خودت باش . . . پس مواظب خودت باش:loveit:

برو سر ميکروسکوپ ... رفتي؟ ... چي مي بيني؟ ... يه ذره کوچيک؟ ... ميدوني چيه؟؟؟ ... آره؟؟؟ ... يه کم فکر کن ... اون دل منه که برات يک ذره شده:loveit:

عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه:loveit:

سوگند كه به جز حضور تو هیچ چیز این جهان را جدی نگرفته ام؛ حتی عشق را:loveit:

اگه دردي تو پاهات حس مي کني، اگه احساس مي کني خيلي خسته اي مطمئن باش که مريض نيستي... به خاطر اينه که روزي هزار بار مياي تو خاطر منو ميري:lol:

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:42
با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم/نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم:love:

گاه يک لبخند آنقدر عميق ميشود که گريه ميکنم گاه يک نغمه آن قدر دست نيافتني است که با آن زندگي ميکنم:love:

عشق امانت با ارزشي هست كه هر كس تو قلبش مي ذاره براي همينه كه هر وقت بخواي عشقت را از كسي پس بگيري بايد قلبشو بشكني:love:

روی برکه قلبم نوشتم ورود ممنوع حالا که وارد شدی خروج ممنوع:love:

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خويش ، ما را به ناز فروشان نياز نيست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نياز است:love:

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:45
انسان هاي بزرگ دو دل دارند. دلي که درد مي کشد و پنهان است، دلي که ميخندد و آشکار است:loveit:

در نبرد ميان روزهاي سخت با انسانهاي سخت، اين انسانهاي سخت هستند كه مي مانند، نه روزهاي سخت:loveit:

اگر داشته هاي زندگي خود را شمارش کنيد، مجالي براي شمارش نداشته هاي زندگي خود نخواهيد يافت:loveit:

وقتي به دنيا آمدم آنقدر جا خوردم و شوكه شدم که تا دو سال قدرت حرف زدن نداشتم:loveit:

مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند:loveit:

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:49
آره زندگيم همينه! ديگه چاره ای ندارم! صبح تا شب اين شده کارم يا تو باشی و بخندم يا نباشی و ببارم:loveit:

عشق بها دارد ... من و تو بودیم و یک دریا عشق ، حالا من هستم یک دنیا اشک ... آری ... عشق بها دارد !!!...:loveit:

در همه عالم گشتم و عاشق نشدم، تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم:loveit:

آنگاه که ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس ميکني، به خاطر بياور که زيبايي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است:loveit:

آخرين بار که او را ديدم گردنبند صليبي به او هديه کردم. گفت: من که دوستت ندارم پس چرا به من هديه مي دهي!؟ گفتم: بر سر هر گوري صليبي مي نهند، اين صليب را بر گردنت بالاي قلبت بياويز:loveit:

soltan_sharabi
02-07-2007, 12:54
پروانه ي من در دامي افتاده كه عنكبوتش سير است.... نه ميتواند پرواز كند و نه بميرد:loveit:

اگر قرار است براي چيزي زندگي خود را خرج كنيم ، بهتر آن است كه آنرا خرج لطافت يك لبخند و يا نوازشي عاشقانه كنيم:loveit:

كاش در دنيا سه چيز وجود نداشت. غرور، دروغ وعشق. انسان با غرور مي تازد، با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد:loveit:

برای او می نویسم: او که تنش بوی گلهای سرخ را می دهد برای او که جادوی کلامش زیباترین لغت را قلم می زد برای او که قلبش به وسعت دریاست و قایق قلب من در آن غرق شد رفت و من تنها تر از تنها شدم:loveit:

گلي كه در دست داشتم پژمرد. من گريستم او پژمرد. او گريست، باغ ها پژمردند. خداوند گلي ديگر به دستانم سپرد، ولي تو همچنان مي گريي؟ چرا؟:loveit:

dentist
07-07-2007, 13:54
:flower: می دانم روزی با تن خسته و خیس ، سوار بر قطرات درشت باران بر ناوادنهای چشمم فرود می آیی در میان انبوه مژگانم میزبان خواهم بود و در آن لحظه چشمانم را برای همیشه می بندم تا دیگر دوریت را حس نکنم:flower:

:flower: چه زيباست بخاطر تو زيستن وبراي تو ماندن وبه پاي تو سوختن وچه تلخ وغم انگيز است دور از تو بودن براي تو گريستن وبه عشق ودنياي تو نرسيدن ای كاش ميدانستي بدون تو وبه دور از دستهاي مهربانت زندگي چه ناشكيباست:flower:

:love: قدر دست هایم را بیشتر دانستم و قدر چشم هایم را و تازه فهمیدم چه شكوهی دارد... ایستادن بر روی دو پا آن لحظه كه...به زمین خوردم!!!:love:

:flower: آنقدر رفته ای که تمام درهای باز مانده به یاد تو روی پاشنه های انتظار پوسیده اند...:flower:

:flower: دلم تنگ است دلم تنگ است دلم اندازه حجم قفس تنگ است سکوت از کوچه لبریز است صدایم خیس و بارانی است نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانی است:flower:

Nasim Saba
08-07-2007, 17:46
در ديده به جاي خواب آب است مرا
زيرا که بـه ديــدنت شــتاب اســت مـرا
گـويند بـخواب تـا بـه خوابــش بيني
اي بي خبران چه جاي خواب است مرا

ديشب نديدي که چه محشر کردم
با اشک تمام کوچه را تر کردم
ديشب که سکوت دق مرگم مي کرد
وابسته گي ام را به تو عادت کردم

اي دوست دلت هميشه زندان من است
آتشكده عشق تو از آن من است
آن روز كه لحظه وداع من و توست
آن شوم ترين لحظه پايان من است

چند وقتي است كه به تو مي انديشم . . . اي نگاهت از مخمل و ابريشم
به تو آري به همان منظر دور . . . به همان سبز صميمي به همان باغ بلور

نازنيناما به ناز تو جواني داده ايم

اكنون با جوانان نازكن با ما چرا ( شهريار)

Nasim Saba
08-07-2007, 17:57
دوباره دل هواي با تو بودن کرده

نگو اين دل دوري عشقتو باور کرده

خوشا به حال فرهاد که در حسرت شيرين بيستون را کند. لااقل بگو من به خيال دلتنگي هايت کدام کوه را صيقل دهم.

چه شد آن همه پيمان؟
كه از آن لب خندان
بشنيدم و هرگز
خبري نشد از آن ...

اي کاش بودي و مي ديدي که چشمانم چطور در انتظار توست . . .

الهي من فداي تو . . . خاري نره به پاي تو

قلب و دل و جون و تنم . . . انگارشده به نام تو

Nasim Saba
08-07-2007, 18:01
من قدر خود را بزرگتر از آن مي دانم كه محبت خويش را از كسي دريغ
كنم, حتي اگر كسي محبت مرا درك نكند و به خيال خود سوء استفاده
نمايد. (شهيد چمران)

عشقي كه با پر مرغي بدست آيد با پركاهي از دست مي رود. ( امام صادق ع )

وقتي به دنيا اومدي، تو تنها كسي بودي كه گريه ميكردي و بقيه مي خنديدن.
سعي كن يه جوري زندگي كني كه وقتي رفتي، تنها تو بخندي و بقيه گريه کنن...

انيشتين مي گويد زندگي مثل دوچرخه سواري است براي حفظ تعادل بايد حركت كرد

انسان ها شكست نمي خورند، تنها تلاش كردنشان را متوقف مي كنند .

چيني ها ميگن وقتي باد مي وزد بعضي ها جلوش ديوار ميسازن بعضي ها هم آسياب!

Nasim Saba
08-07-2007, 18:01
تو زندگيت دنبال كسي نباش كه بتوني باهاش زندگي كني. . . دنبال كسي باش كه بدون اون نتوني زندگي كني

تو را آتش عشق اگر بسوخت مرا بين كه از پاي تا سر بسوخت. (مولوي)

اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود.

داشتم يک دل و آن هم به تو كردم تقديم بيش از اين از من مسکين چه تمنا داري

نانوا هم جوش شيرين مي زند بيچاره فرهاد ! ! ! :mdr:

dentist
10-07-2007, 15:28
:flower: آنگاه كه ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني، به خاطر بياور كه زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است:flower:

:flower: زندگي گل زردي است بنام غم ،

فرياد بلندي است بنام آه ،

آيينه شکسته ايست بنام دل

مرواريد طلايي است بنام اشک:flower:

:flower: عشق يعني دستهايم ماله توست/ چشمهاي خسته ام دنبال توست/ عشق يعني ما گرفتار هميم / دوستدار هم طرفدار هميم/ هرچه ميخواهد دلش آن مي كند ميكشد مارا و كتمان ميكند/ عشق غير از تاولي پر درد نيست/ هركس اين تاول ندارد مرد نيست/ آمدم تا عشق را معنا كنم/ بلكه جاي خويش را پيدا كنم/ آمدم ديدم كه جاي لاف نيست/ عشق غير از عين و شين و قاف نيست:flower:

:flower: زندگي شايد همين باشد يك فريب ساده و كوچك آن هم از دست كسي كه تو دنيا را جز با او وجز براي او نمي خواهي:flower:

:flower: اي كاش دوست داشتن را تجربه نمي كردم، تجربه ي تلخي بود... ديگر هيچ وقت نمي خواهم حضوري گرم، سرماي وجودم را محو كند ديگر هيچ گاه به نگاه عاشقي دل نمي بندم و هيچ گاه به سلام مهرباني پاسخ نخواهم داد:flower:

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:22
پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند:loveit:

عاشقانت همه نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است"منم !... :loveit:

شب و روز رانندگي در جاده ها کار من است از خطر باکي ندارم جون خدا يار من است!... :loveit:

از فاطمه اکتفا به نامش نکنید ، نشناخته توصیف مقامش نکنید ، هر کسی که در او محبت زهرا نیست علامه اگر هست سلامش نکنید:loveit:

وقتی زندگی 100 دلیل برای گریه کردن به تو نشون داد ، تو 1000 دلیل برای خندیدن به اون نشون بده:loveit:

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:28
دیروز فریاد میزدی دوستت دارم ، میگفتم بلند تر نمیشنوم ، امروز آهسته میگی دیگه دوستت ندارم میگم هیس ، چرا داد میزنی آرومتر :loveit:

من 4 چیز را تو دنیا خیلی دوست دارم : تو آسمون خدا را ، روی زمین خودمو ، تو خودم قلبم و تو قلبم تو رو:loveit:

میدونی چرا دل به دلت دادم ؟ بخاطر شباهت زیادت به ماه با این تفاوت که ماه 3 حرف داره ولی تو حرف نداری:loveit:

گویند ضریح نگهت معجزه داره ، ای کاش من زائر چشمان تو باشم:loveit:

اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ‌ای را بالا ببری:loveit:

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:34
ازش پرسیدم چقدر دوستم داری؟ گفت به اندازه شکوفه های بهاری. و چه راست میگفت چون شکوفه های بهاری مهمون دو روز بودن:loveit:

گر چه بی تو زندگی آهنگ زیبایی ندارد می روم چون عشق من در قلب تو جایی ندارد:loveit:

هرچه گشتم در این شهر نبود اهل دلی که بداند غم دلتنگی وتنهایی ما :loveit:

آنقدر دوستت دارم...از این روست که مکافاتت میکنم من خسته ترین واژه ملموس غروبم ,کاش در این وسعت سبز یک نفر درد مرا می فهمید:loveit:

یادمون باشه که هیچ کس رو امیدوار نکنیم ... بعد یک دفعه رهاش نکنیم .... چون خرد میشه ... میشکنه و آهسته می میره:loveit:

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:37
الو الو الو برج مراقبت اگر باند قلبتون جا داره اجازه فرود می خوام:loveit:

تاريخ تولد يك بهانه است تا فراموش نكني امدنت را:loveit:

عاشق هرکس شدم او شد نصیب دیگری دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجری من سخاوت دیده ام دل را به هرکس می دهم شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام:loveit:

انقدر ارزوهایم را به گور بردم که دیگه جایی برای جسدم نیست:loveit:

بوسه اختراع طبیعت است برای هنگامی که کلام قادر به بیان احساسات نیست:loveit:

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:45
بوسه تنها تصادفي است كه پليس راه ندارد. درياي غم تنها دريايي است كه ساحل ندارد. قلب تنها چيزي است كه شكستنش صدا ندارد. عاشقي تنها دردي است كه درمان ندارد :love:

گفتمش: دل ميخري؟! پرسيد چند؟! گفتمش: دل مال تو، تنها بخند. خنده کرد و دل ز دستانم ربود تا به خود باز آمدم او رفته بود دل ز دستش روي خاک افتاده بود جاي پايش روي دل جا مانده بود :loveit:

من حاضرم خودمو اونقدر کوچک کنم که توي قلب شما جا بشم:loveit:

تو که يک گوشه چشمت غم عالم ببرد حيف باشد که تو باشي و مرا غم ببرد:loveit:

خوشبختي را ديروز به حراج گذاشتند.حيف من زاده ي امروزم.خدايا،جهنمت فرداست.پس چرا امروز مي سوزم‌؟:loveit:

در دنياي بچه ها هر کي زودتر بگه دوستت دارم برنده هست ولي در دنياي بزرگتر ها هر کي زودتر بگه دوستت دارم بازنده است

soltan_sharabi
12-07-2007, 04:54
تو زندون قلبت اینقدر شلوغ میکنم اینقدر زندونی ها رو اذیت می کنم تا مجبور بشی منو بفرستی انفرادی!!!!!!!!!!!!!!.:loveit:

عشق يعني كوچك كردن يك دنيا به اندازه يك نفر و يا بزرگ كردن يك نفر به اندازه يك دنيا:loveit:

مي دوني قشنگي زير بارون راه رفتن چيه؟ ديگه اون موقع هيشكي اشكهاي روي گونه هاتو نميبينه:loveit:

میدونی اگه یه روز خورشید بمیره چی میشه ؟ اونوقت زمین دور تو میگرده ، ولی عمرا بذارم! چون فقط من باید دورت بگردم!!... :loveit:

کاغذتیم عشقت رو روم بنویس ، عصبانیتت رو روم خط خطی کن . اشکاتو باهام پاک کن ، حتی اگه سردت شد بسوزونم تا گرم شی . فقط دورم ننداز:loveit:

nima_2030
13-07-2007, 16:46
اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند
-----------------------------------
تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.
------------------------------------
پس از آخرین دیدار با دوستانت یادت باشد که ، به دوستانی فکر کن که دیگر فرصتی برای در آغوش کشیدن یکدیگر ندارند
----------------------------------------
سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود. اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني
اگر هميشه همان کاري را که انجام داده ايد تکرار کنيد ، چيزي بيش از آنچه تا کنون به دست آورده ايد، به دست نخواهيد آورد.

nima_2030
13-07-2007, 16:46
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
.بعضي ديگر خدا را ستايش مي کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
خطر متفاوت بودن را بپذيريد اما بياموزيد بدون جلب توجه متفاوت باشيد.
-------------------------------------------
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد
---------------------------------
اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد ...
-------------------------------------
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!

nima_2030
13-07-2007, 16:48
اسمت رو گذاشتم گل ترسیدم پژمرده بشی . گذاشتم خورشید ترسیدم غروب کنی . گذاشتم جونم که اگه خدایی نکرده رفتی منم برم .
شراب را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاریست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جایگاه توست .

---------------------------------------
زندگی ۳ چیز بیشتر نیست :

۱. به اجبار به دنیا آمدن .

۲. با غم زیستن .

۳. با آرزو مردن .

چنان غرق نگاهت شدم که هیچ غریق نجاتی کار از پیش نبرد .
--------------------------------
۱۰۰ بار قسم خوردم که نامت را به زبان نیارم ولی افسوس که قسم هم نام تو بود .
نگاهم کرد پنداشتم دوستم دارد. نگاهم کرد در نگاهش هزاران شوق عشق را خواندم. نگاهم کرد دل به او بستم. نگاهم کرد اما بعدها فهميدم فقط نگاهم ميکرد... .

nima_2030
13-07-2007, 16:55
نمي دانم چرا ما انسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را راها کنيم و جذب آبي کوچک چشماني شويم که عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد...
----------------------------------
مهم نيست غزال هستي يا شير.با طلوع خورشيد دويدن را آغاز کن
ميدوني چرا وقتي تو چشماي کسي نگاه ميکني بيشتر دوستش داري؟چون خودتو توش ميبيني...
بي بي ها هم روزي بچه بودند که گذشت زمان باعث جابه جايي نقطه هايشان شد...
-------------------------------
هر روز صبح در آفريقا وقتي خورشيد طلوع ميکنه يک غزال شروع به دويدن ميکنه و ميدونه سرعتش بايد از يک شير بيشتر باشه تا کشته نشه!
-----------------------------
آدم ديوانه را بنگي بس است
خانه ي پر شيشه را سنگي بس است

nima_2030
13-07-2007, 16:55
خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونن.ولي من دوستش دارم چون تنهايي رو درک ميکنه.
----------------------------
خود را رها مي کرد تا هر چه ميخواهد اتفاق بيفتد.برايش مهم نبود!از بالا ترين به پايين ترين مي رسيد مدتي مي ماند و از بين ميرفت و فراموش ميشد.

برف مي آمد!
-------------------------------
خوش باش که زنده اي...چون فرصت داري عشق بورزي...کار کني...بازي کني و ستاره ها را از پايين ببيني.....
شکست عدم موفقيت نيست.شکست يعني تاخير در پيروزي...
از دور زيبا بود
نزديکتر که مي رفتي پشيمان ميشدي...
بيچاره ماه!
چقدر سخت است گل آرزوهايت را در باغ ديگري ببيني و هزار بار در خودت بشکني و آن وقت آرام زير لب بگويي....گل من باغچه ي نو مبارک...

nima_2030
13-07-2007, 16:58
او هوايم را داشت وقتي که پياده رو ها ليز و يخبندان بود بي هوا رفت بي هوا ماندم و چه هوايش امروز که پياده رو ها ليز و يخبندان است در سرم پيچيده است.
------------------------

چراغ را خاموش کن سر تا پا ايستاده ام به آغوشم بيا . بي ماه شب کامل نمي شود
--------------------------
سنگي که طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبايي نميشه.از زخمهاي تيشه خسته نشو که وجودت شايسته ي تنديس زيبايي است
-------------------------
روز اول خيلي اتفاقي ديدمت... روز دوم الکي الکي چشمام به چشماي تو افتاد...روز سوم ....هفته ي بعد دزدکي بهت نگاه کردم ... ماه بعد شانسي به دلم نشستي و حالا سالهاست يواشکي دوستت دارم...

-----------------------
نه در کف فنجان فهوه نه در اخم پيشاني فالگير بزرگ نه در ازدحام آدمهايي که سرد از کنارم مي گذرند... نمي توانم بيابمت..نمي توانم..تو بين لايه هاي پيچ در پيچ تقدير من در کف دستم گم شده اي...

nima_2030
13-07-2007, 17:08
قلب آدم مثل يک جزيره ي دور افتاده ميمونه.مهم نيست کي براي اولين بار به اين جزيره وارد ميشه.مهم اينه که کي تا ابد اين جزيره رو ترک نمي کنه.

سخت ترين لحظه ي زندگي هر کس را کسي ميسازد که شيرين ترين لحظه را ساخته!

انكاري بوي تو بود زل زده بود به گريه هام
جمعه ي نبودنت خنده بود به هفته هام
نكنه سردي قلبم همشون يه نقشه بود
بشينه تو باورم من از تبار رفته هام
بيا اين خط و نشون اين چشو اينم كمون
اگه دوستم نداري قدره عشقمو بدون

امروز روز عشق هاي جني است اگه عاشقم هستي برام بنويس ((ع)) اگه از من شاکي هستي بنويس ((ش)) اگه خيلي از من ناراحت هستي و قاطي کردي بزن ((ق)) اگه اينو واسه 5 نفر بفرستي جواب هاي جالبي به دست مياري

آدم به 6 دليل شانس آورده. چون حوا نمي تونست بهش بگه: 1-من آدمت کردم 2-برو از شوهر مردم ياد بگير 3-ديشب کجا بودي؟ 4-پولاتو دادي مامانت 5-مامانم اينا 6-چرا به اون زن نگاه کردي؟

زمان طولاني ميشه واسه اونايي که غصه دارن . کوتاه ميشه واسه اونايي که شادن .دير ميگذره براي اونايي که منتظرن .زود ميگذره براي اونايي که عجله دارن. اما ...... اما ابدي ميشه براي اونايي که عاشقن

Jeiran
16-07-2007, 21:51
باسلام خدمت همگي موبايلستاني ها

فايلهاي ضميــمه حاوي تمامي Sms هاي سه تاپيك (عاشقــانه و عارفــانه - ضــد حال و سركاري - جوك) از ابتـدا تا مورخه 26/4/1386 مي باشد كه حاصل زحمات تمامي دوستانيه كه در اين سه تاپيك به نوعي وقت گذاشتن و اميدوارم با اين كار تونسته باشم موجبات دسترسي آسان و سريع سايرين رو فراهم آورده باشم

PCSEVEN
17-07-2007, 06:20
باسلام خدمت همگي موبايلستاني ها

فايلهاي ضميــمه حاوي تمــامي Sms هاي سه تاپيك (عاشقـــانه و عارفــانه - ضــد حال و ســركاري - جوك) از ابتدا تا مورخه 26/4/1386 مي باشد كه حاصل زحمات تمامي دوستانيه كه در اين سه تاپيك به نوعي وقت گذاشتن و اميدوارم با اين كار تونسته باشم موجبات دسترسي آسان و سريع سايرين رو فراهم آورده باشم

:atten: :atten: :atten:

ضمن سلام و عرض ادب خدمت تمامي عزيزان منجمله jeiran عزيز كه واقعا بهتــون خستـه نباشيد مي گم اين كار شما قابل تقديره / بنده به نوبه خودم از شما كمال تشكر رو سپاس رو دارم :flower: دستتون درد نكنه :Great:

دوستان توجه داشته باشيد اين دوست عزيز علاوه بر جمع كردن تمامي SMS ها از پست شماره 1 تا مورخه 26/4/1386 تاپيك هاي SMS عاشقانه و عارفانه - ضد حال و سركاري و جوك نسبت به ويرايش و حذف SMSهاي تكراري نيز دقت لازم رو داشته اند :118:

:rules:
از تمامي دوستاني كه قصد پست دادن در تاپيك هاي ذكر شده رو دارن تقاضا دارم كه اين فايلها رو حتما حتما دانلود بفرمايند و قبل از قرار دادن SMS در هر پست با يه سرچ كوچولو در محتويات اين فايلها از تكرار مكررات بپرهيزند :Great:

قابل توجه دوستان :
فايلها مورد نظر فرمت doc. هست و توسط Word به راحتي نمايش داده ميشه

با تشكر خدمتگذار شما - سيد مجتبي يوسفي

m_titan110
18-07-2007, 16:54
یاد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ، ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ، ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري... " :love:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر به طلوع و غروب خورشيد بنگري و بخندي، هنوز اميدواري. اگر زيبايي رنگ هاي گل كوچكي را درك كني، هنوز اميدواري. اگر لذت پرواز پروانه را درك كني، هنوز اميدواري. اگر لبخند كودك قلبت را شاد كند، هنوز اميدواري :love:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
روزي مردي , عقربي را ديد که درون آب دست و پا مي زند . او تصميم گرفت عقرب را نجات دهد , اما عقرب انگشت او را نيش زد. مرد باز هم سعي کرد تا عقرب را از آب بيرون بياورد , اما عقرب بار ديگر او را نيش زد . رهگذري او را ديد و پرسيد:"براي چه عقربي را که نيش مي زند , نجات مي دهي" . مرد پاسخ داد:"اين طبيعت عقرب است که نيش بزند ولي طبيعت من اين است که عشق بورزم :love:
دختران شهر به روستا فکر میکنند ، دختران روستا در آرزوی شهر میمیرند... مردان کوچک ، به آسایش مردان بزرگ فکر میکنند ، مردان بزرگ در آرامش مردان کوچک میمیرند... کدام پل ، در کجای جهان ، شکسته است...؟! که هیچ کس به خانه اش نمیرسد
روزي که به دنيا اومدي داشت بارون مي اومد ولي هوا ابري نبود . ميدوني چرا ؟ اون روز فرشته ها داشتن از اون بالا گريه ميکردن . چون يکي از اونا کم شده بود :loveit:

m_titan110
18-07-2007, 17:07
خوش ندارم شمع باشم دختران فوتم كنند دوست دارم سیگار باشم لوتیان دودم كنند :wink2:
مي دوني زيباترين خط منحني دنيا چيه ؟ لبخندي که بي اراده رو لبهاي يک عاشق نقش مي بنده تا در نهايت سکوت فرياد بزنه : دوستت دارم :loveit: :Happy2:
دوتا جوجه عاشق همديگه مي شن همش با هم بودن اما وقتي بزرگ مي شن هر دو تا خروس مي شن ! نکته ي اخلاقي : تا وقتي جوجه اي عاشق نشو
یک روز دوستي از عشق پرسيد: فرق ما دو تا چيه؟ عشق گفت:تو با يه سلام شروع مي شي ولي من با يه نگاه. عشق از دوستي پرسيد : حالا از نظر تو فرق ما دو تا چيه؟ دوستي گفت : من با يه دروغ تموم مي شم و تو با مرگ :evil:
دانم که دانست او دليل گريه هايم را؟ نمي دانم که حس کرد او حضورش در سکوتم را؟ و مي دانم که مي دانست ز عاشق بودنش مستم وجود ساده اش بوده که من اينگونه دل بستم :Neutral:
بر خاک بخواب نازنين،تختی نيست. آواره شدن ,حکايت سختی نيست. از پاکی اشکهای خود فهميدم . لبخند هميشه راز خوشبختی نيست :unlove:

Jeiran
20-07-2007, 23:33
هميشه نگاهي را باور كن كه وقتي از آن دور شدي در انتظارت بماند

قرار ديدار ما وقت دلتنگي، نرسيده به گريه بود. تو به دلتنگي نرسيدي ،من از گريه گذشتم

اي صميمي اي دوست!
گاه بيگاه
لب پنجره خاطره ام مي آيي
اي قديمي اي خوب!
تو مرا ياد كني يا نكني
من به يادت هستم.:flower:

تقصير دلم نيست اگر روي تو زيباست/ حاجت به بيان نيست كه از روي تو پيداست/من تشنه يك لحظه تماشاي تو هستم/افسوس كه يك لحظه تماشاي تو روياست:non:

اگر اميد برايم نجوا نمي كرد كه فردا بهتر از امروز خواهد بود ، به راستي كداميك از ما جرات ميكرد امروز را تاب بياورد.

تو را با تيشه عشقم
ميان مرمر قبلم تراشيدم
از آن پس من ترا چون بت پرستيدم
چرايش را نمي دانم!!!!:coonfused:

انكه چشمان ترا اينهمه زيبا ميكرد...
كاش از روز ازل فكر دل ما ميكرد.
يا نمي داد به تو اينهمه زيبايي را ....
يا مرا در غم عشق تو شكيبا ميكرد.
در ميان اين همه گل گشتمو عاشق نشدم...
تو چه بودي كه تورا ديدم و ديوانه شدم...

Jeiran
21-07-2007, 18:55
1- از من آزرده مشو
ميرم از خانه تو...
قبل رفتن تو بدان...عاشق و بي تقصيرم
تو اگر خسته اي از دست دلم حرفي نيست...
امر كن تا كه بميرم ...به خدا ميميرم:loveit:

2- من 3 چيزو خيلي دوست دارم....
- تو دنيا خودمو....
- تو خودم قلبمو..
- تو قلبم تورو.:loveit:

3- روزگاريست كه من طالب رخسار توام
فكر من باش كه در شهر گرفتار توام
گفته بودي كه صليب دل بيمار مني...
پس صليب دل من باش كه بيمار توام.:flower:

4- يك بوسه...تقديم به آنكه دارمش دوست....
تقديم به آنكه قلبم از اوست
اگر مهتاب از تن بركند پوست...
جدا هرگز نگردد يادم از دوست.

5- دل من قايق و چشم تو درياست/نشستن در كنار هر دو زيباست/دل من قايق گم كرده راهيست/كه در ارامش چشم تو پيداست

ghayyomi
24-07-2007, 23:34
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

از این به بعد قشنگترین جملات عاشقانه را تو این تاپیک می زارم:loveit: :loveit:

:loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit:

هر کسي چيزايي رو که شما مي گين مي شنوه.

ولي دوستان به حرفاي شما گوش مي دن.

اما بهترين دوستان، رفايي رو که شما هرگز نمي گين مي شنون.

لحظه جدايي هنگامي كه در چشمانت مي نگرم غمهاي جهان را ي..ره از ياد ميبرم و هنگامي كه مرا در آغوش عشق ؛ ميگيري احساس ميكنم بجز تو ..ي را دوست ندارم ؛ وقتي كه گريه ميكنم تو را در ميان اشكهايم ؛ ميبينم . ولي اشكهايم را پاك ميكنم تا ..ي ؛ تو را نبيند

زيبايي و عشق تمام روياي من است كه با روزهاي من تغيير نمي كند؛ عشق هميشه مثل جويباري است كه جاري مي شود ولي هيچگاه نمي گريزد و زيبايي، رنگين كمان خورشيد است كه شكوفه مي دهد در افشانة آبشارهاي بلندي كه نسيمي به ميان گل ها مي فرستند

وقتي نيستي بال و پرم ش..تست دلم ديگه از همه دنيا خستست بدونهِ تو كلبه ي آرزوهام ويرونه ست و همه درهاش بستست وقتي نيستي زنده بودن سؤاله هستي من بدون تو؟محاله وقتي نيستي مرغك كوچيك دل از همه ي بي ..ي هاش مي ناله وقتي نيستي به آخر جاده غم رسيدم بزرگتر از غم تو من نديدم منتظرت تا پاي جون نشستم همين روزاست كه بشنوي بريدم بريدنم مردنمه،ميدوني؟ هنوز هم دل برام نمي سوزوني؟

ghayyomi
24-07-2007, 23:39
:loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit:

جشنواره گل
توی هلند جشنواره گل برگزار شد ولی یک نفر هم نرفت بازديد آخه قشنگترين گل اونجا نبود اگر گفتی اون گل کجاست؟ . . . همين الان داره آف چک می کنه

شريعتي
آیا در این دنیا کسی هست بفهمد که در این لحظه چه می کشم؟چه حالی دارم؟ چقدر زنده نبودن خوب است.خوب. خوب.خوب.خوب.خوب.خوب.خوب.خوب. چه شب خوبی است امشب! همه ی دنیا به خواب رفته است و من تنها بیدار مانده ام نمی دانم چه کاری دارم ..... شريعتي

دلم گرفته...
دلم گرفته... تشنه ی خوابم... ولی می ترسم... می ترسم بخوابم و فردا باز هم از تمام دنیا دلگیر باشم... می ترسم بخوابم و باز خواب سقوط ببینم... باز بی رویا بمانم...تنها با این همه کابوس های بی رنگ و خفه... مدت هاست مثل بچه ها نخوابیده ام...رام و بی صدا و مقهور بازی فرشتگان

رویا
رویای با تو بودن را نمی توان نوشت نمی توان گفت و حتی نمی توان سرود.با تو بودن قصه شیرینی است به وسعت تلخی تنهایی و داشتن تو فانوسی به روشنایی هر چه تاریکی در نداشتند و ..... ومن همچون غربت زدای در آغوش بیکران دریای بی کسی به انتظار ساحل نگاهت می نشینم و میمانم تا ابد و تا وقتی که شبنم زلال احساست زنگار غم را از وجودم بشوید بانوی دریایی من

ساده نگذر
از..ي كه دوستش داري ساده نگذر چون شايد ديگه مثل اون ..ي ديگه رو دوست نداشته باشي واز ..ي كه دوستت داره هم ساده نگذرچون شايد ديگه ..ي نباشه كه به اندازه ي اون دوستت داشته باشه

عشق چند باره
بيست بار ديدمت، نوزده بار بهت خنديدم، هيجده بار به من اخم كردي، هفده بار ازم خسته شدي، شانزده بار ديگه سعي كردم و پانزده جمله عاشقانه رو چهارده بار به سيزده زبان و دوازده لهجه و يازده روز و روزي ده بار به كمك نه نفر به تو گفتم، اما تو هشت بار ازم قهر كردي، هفت بار صورتتو ازم برگردوندي و من شش بار برات مردم، پنج بار قربانت رفتم و چهار بار نازت رو كشيدم. تو سه بار ناز كردي و دو بار خنديدي و جونمو به لب رسوندي تا يك بار بگي: دوسم داري!

:loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit:

ghayyomi
24-07-2007, 23:42
:loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit:

تو ای عشق بدان جهان پر ازصدای حرکت پاهای مردمی ست که همچنان که تو را می بوسند طناب دار تو را می بافند
................................................
هيچ وقت دل به کسی نبند… چون اين دنيا اين قدر کوچيکه که توش دو تا دل کنار هم جا نميشه ...ولی اگه دل بستی…… هيچ وقت ازش جدا نشو چون اين دنيا اينقدر بزرگه که ديگه پيداش نميکنی
ز روي بعضي ها بايد مشق نوشت ... از روي بعضي ها بايد جريمه نوشت ... بعضي ها رو بايد چندبار خوند تا معنيشونو بفهميم ... و بعضي ها رو بايد نخونده دور انداخت ...
مرا درديست اندر دل اگر گويم زبان سوزد
اگر پنهان كنم ترسم كه مغز استخوان سوزد
غرور عاشقي ديوانه ام كرد
كه دل خواهد تو را اما زبان نه
خواهي كه از ارزش نيفتي با همه يك رنگ باش
قالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است
به لوح سينه عاشق خطوط كينه ميميرد
محبت كن كه دل چون سرد شد از كينه ميميرد
قلبي كه به هر لحظه دو صد عشق پذيرد

:loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit: :loveit:

ghayyomi
25-07-2007, 09:24
امشب از درد ناليدم کاش مي دانستي بيش از آنکه درد جسمم را بيازارد روحم را در هم مي شکند. امشب به اندازه تمام ثانيه هاي عمرم بر تو بر خويش و بر تنهائي و چشمان باراني ام که در انتظار ماندند گريستم. کاش بودي و دست هاي تنهايم را مي فشردي و من سر بر سينه مهرت مي گذاشتم تا بغض و ناباوري ام را براي هميشه به گور فراموشي بسپارم

آنكه مست آمد و دستي به دل ما زد و رفت در اين خانه ندانم به چه سودا زد و رفت خواست تنهايي ما را به رخ ما بكشد تنه اي بر در اين خانه تنها زد و رفت

خدايا کمکم کن تا عاشقانه ترين نگاهها را در چشمانش بريزم خدايا کمکم کن تا در بعد عشق او بهترين و شيرين ترين باشم به من کمک کن تا سرودن عشق را به هنگام طلوع افتاب هر بام بر لبانش جاري سازم و راز عشق را در گوشش سر دهم خداوندا او را نگه دار که من به عشق او زنده ام

اشکي که بي صدا است...پشتي که بي پناه است....دستي که بسته است...پايي که خسته است....دلي را که عاشق است....حرفي را که صادق است....شعري که بي بهاست....شرمي را که آشنا ست.....دارايي من ارزاني شماست

Jeiran
25-07-2007, 20:22
- از اينكه در كنارم هستي بسيار شادمانم...بودنت ياريم مي كند كه دريابم جهان تا كجا زيباست.

- عشق چيره نمي شود...عشق مي پرد....عشق توان آن دارد كه در يك لحظه آن كند كه رنج به سختي مي تواند در يك عمر فراهم آورد .

- د رمكتب ما رسم فراموشي نيست....در مسلك ما عشق هم آغوشي نيست...مهر تو اگر به هستي من افتاد...هرگز به سرش خيال خاموشي نيست

- دو نفر عاشق همند.......نه بي صبرندو نه صبور....بلكه به كسي مي مانند كه صبر كردن را از ياد برده اند تا در دوري از هم رنج نكشند

- اگر دل سپردن به تو خطاست....................به تكرار باران خطا مي كنم:loveit:

Jeiran
28-07-2007, 12:12
- اگر هنوز زنده اي.........به خاطر آن است كه هنوز به آنجا كه بايد باشي، نرسيده اي

- انساني كه تنها نور را مي جويد و در اين راه مسئوليت هايش را وا مي گذارد .....هرگز به روشنيدگي نمي رسد.و كسي كه چشم هاي خود را خيره به خورشيد نگه دارد....سرانجام كور مي شود.

- تمناهاي منفي نمي توانند هيچ آسيبي به تو برسانند ....اگر به خودت اجازه ندهي كه فريفته شان بشوي.

- خدا جاهايي زندگي ميكند كه به او اجازه ورود داده باشند.

- وقتي فرصتي در زندگي در اختيارمان قرار مي گيرد........چانه نزنيم.

- تصميم هاي خداوند اسرار آميز....اما همواره به سود ماست.

- آناني كه به راه نوبني گام مي گذارند و مي خواهند اندكي از زندگي پيشين خود را نگه دارند.........سرانجام مجروح گذشته خود خواهند شد .

elahe89
29-07-2007, 16:51
رفتم،مرا ببخش و مگو او وفا نداشت
راهی بجز گريز برايم نمانده بود
اين عشق آتشين پر از درد بی اميد
در وادی گناه و جنونم کشاده بود

به هنگام غروب غمگین٬ دستهایم را به مخمل نیلگون آسمان خواهم کشید

و خورشید را به جشن ستاره ها خواهم برد و به دریا خواهم گفت: با من

مهربان باش وبا چوب بلند زیتون بر شنهای ساحل خواهم نوشت که:من دوستت دارم!

:love:

SraRobin
30-07-2007, 10:42
1- هر ستاره شبی ست که از تو دورم آسمان چه پر ستاره است!

2- بهشت من!
به نسیم تبسمی دریاب
هر چیز به جز من و تو
و عشق من و تو
تکراری ست!

3- ای کاش گلی می شد لبخند پر از مهرت
تا آن گل خوشبو را از خاطره می چیدم

4- من چه بی برگ مانده ام بی تو نازنین!

5- با رفتنت هیچ کس قادر نیست
شکوه زندگی را در خاطر من زنده کند
نازنین!

SraRobin
30-07-2007, 10:47
1- بی طلوع عشق تو
در این بهار
تمام راههی سبز را
حرامیان سرنوشت بسته اند.

2- ابرها رفتند و من ماندم و تنها جای پات
مانده بود از خواب دیشب روی پلکم یادگار

3- شعر من که عاشقم
همیشه از تو گفتن است.

4- باز هم من هستم و تنهایی و دردی غریب
باز هم من هستم و شب پرسه های انتظار

5- اما نه
انگار یادم رفته
نباید لهجه آب را برای همه تعبیر کرد
هر چشمی صراحت باران را نمی فهمد!

SraRobin
30-07-2007, 10:51
1- بر تن ره می نویسم آمدم من بار آخر
تا بشوید هستی ام را گریه دیدار آخر

2- وقتی تو آمدی
مهربانی تکثیر شد
نگاه تکبیر شد
و بر شاخه تفنگ گل رویید!

3- گفته بودم که بیایی غم دل با تو بگویم
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

4- وقتی بایی زاده می شوم در بهار
طلوع کن از پشت
تمام خیال ها و خاطره ها

5- گفتی شتاب رفتن من از برای توست
آهسته برو که دلم زیر پای توست

SraRobin
30-07-2007, 10:57
1- اگر چه قرار بر دلتنگ شدن بود نه گم شدن
اما اگر حاصل جستجویمان از ایهام هیچ باشد
و تو بی عاشق و من بی معشوق
باید باور کنیم که
از جنس هم و برای هم نبوده ایم!

2- تو را می جویم از خورشید
تو را می خواهم از باران
کجایی!؟

3- اگر خاری دیدی که در عطش بیابان سر به آسمان دارد
غرورش را به یاد
اشک سرخ قناری بشکن!

4- هر چند پر شکسته فتادم به راه غم
در خاطرت چو خاطره ها آسمانی ام

5- من به اندازه یک ابر دلم می گیرد!

SraRobin
30-07-2007, 11:01
ا- هم دل در کنار عشق گسترش می یابد
هم عشق در کنار دل
مهم این است که این دو دریا به هم برسند.

2- دلم بگرفت کجا می روم

3- عشق به اندازه پرهای صداقت آبی ست.

4- عاشقانه ترین انحنای وقت خودم را
برای آینه تفسیر خواهم کرد

5- پیش از من و تو
من و تو با هم بوده ایم.

Jeiran
30-07-2007, 12:30
- ضروريت دست يابي يه چيزهاي مختلف در زندگي ،ما را زنداني آن چيزها مي كند.در حقيقت متوجه نيستيم كه از دست دادن بخشي از چيزي ، بهتر است تا از دست دادن كل آن چيز.

- شجاعانه با مسير خود روبرو شويد، و از انتقاد ديگران نهراسيد. .مهم تر از همه ، نگذاريد با (خود انتقادي) فلج شويد.

- ترس ، نشان ترسو بودن نيست. ترس مي گذارد دربرابر موقعيت هاي زندگي، شجاع و متين باشيم . كسي كه ترس را تجربه مي كند - شجاعت خود را ثابت مي كند . اما كسي كه به شرايط دشوار تن مي دهد بي آن كه خطر را به حساب آورد، تنها بي مسئوليتي خود را ثابت مي كند .

- از تو مي خواهم به من اعتماد كني . بدان كه دوستت دارم و مي كوشم تمام آزادي مورد نيازت را براي ادامه دادن به تپش شادمانه ات در سينه ام ، در اختيارت بگذارم .

- انساني خردمند است كه وقتي مي بيند مجبور است موقعيتي را ترك كند ، اين كار را بكند .

Jeiran
30-07-2007, 12:38
- اگر فكر كرده ايد قدرت انجام كاري را داريد .....درست فكر كرده ايد.و اگر فكر كرديد كه از پس آن بر نمي آييد..... باز هم درست فكر كرده ايد .

- وقتي انگيزه باشد ......ناممكن وجود ندارد .

- بعضي وقت ها شانس آهسته در مي زند ..............مواظب باشيد .

- شايد شما همان كسي نباشيد كه مي خواستيد باشيد ....ولي وضعيت كنوني شما حاصل كارهايست كه انجام داده ايد .

- براي بدست آوردن هر چيز ...اگر از راهش وارد نشويد...بيش از بهايش بپردازيد ..باز هم به دست نمي آيد .

Jeiran
30-07-2007, 12:45
- هر گاه فرصت بزرگي پيش آمد...مواظب مشكلات احتمالي آن باشيد .

- نگو بلد نيستم...............بگو ياد مي گيرم .

- خواستن مهمترين عامل موفقيت و بزرگترين سرمايه شماست .

- رفاه طلبي....مهمترين عامل بازدارنده موفقيت است .

- داشتن احساس خوب دروني.....باعث مي شود كه كارها به خوبي انجام شود .

- ترس از عدم تأييد ديگران را از خودتان دور كنيد .

-هيچ چيز بهتر از منطق نيست...........ولي وقتي نيست تو هم نداشته باش.

Jeiran
30-07-2007, 12:52
- پول همه چيز نيست......ولي قدرت خريد بيش از نود درصد چيزهاييست كه احتياج داريم .

- در مواقع حساس و تعيين كننده براي اينكه خونسرد باشي......نهايت بدبياري را مجسم كنيد .

- اگر ياد بگيري كه سريع و مؤدبانه بگويي (نه) خيلي جاها به دردت مي خورد .

- به هر كسي فقط دو بار فرصت بدهيد ........نه كمتر و نه بيشتر.

- هرگز به شكست عادت نكنيد .

- از كمك خواستن در موقع نياز خجالت نكشيد ......اين شايد مهمترين عامل موفقيت است .

- اگر بهبود روابط گذشته را غير ممكن مي داني............پس قدرت كلام را دست كم گرفته اي .

Nasim Saba
30-07-2007, 19:17
سالها ارزو ميكردم سايه اش بر سرم باشد

كور بودم

او سراسر نور بود ؛سايه نداشت

:flower: :flower: :flower:

و حالا لحظه هاي من گرفتار سکوتي سردو سنگينند.. وچشمانم که تا ديروز به عشقت مي درخشيدند نميداني چه غمگينند..

:love: :love: :love: :love:

اي تماشايي ترين مخلوق خاكي در زمين! آسماني ميشوم وقتي نگاهت ميكنم.

:flower: :flower: :flower: :flower:

گرچه سكوت بلندترين فرياد عالم است ولي گوشم ديگر طاقت فريادهاي تو را ندارد كمي با من حرف بزن

دل من دير زماني است که مي پندارد: دوستي نيز گلي است مثل نيلوفر و ناز ساقه ي ترد ظريفي دارد .بي گمان سنگ دل است

آن که روا ميدارد جان اين ساقه ي نازک را دانسته بيازارد .

:flower: :love::love: :flower:

Nasim Saba
30-07-2007, 19:29
وقتي دهکده اي مي سوزد همه دودش را ميبينند اما وقتي قلبي مي سوزد کسي حتي شعله اش را نمي بيند .

:love::love: :love: :love:

جلوي من قدم بر ندار،شايد نتونم دنبالت بيام.پشت سرم راه نرو،شايد نتونم رهرو خوبي باشم.

کنارم راه بيا و دوستم باش

خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش ؛

يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه

اگر ماه بودم

به هر جا که بودم سراغ تو را از خدا مي گرفتم :love: :love:

و اگر سنگ بودم

به هر جا که بودي سر رَهگذر ِ تو جا مي گرفتم :flower: :flower:

اگر ماه بودي

به صد ناز شايد شبي سر بام ِ من مي نشستي:love: :love:

و اگر سنگ بودي

به هرجا که بودم مي شکستي مرا ... مي شکستي ... :flower: :flower:

Nasim Saba
30-07-2007, 19:35
اي در ميان جان و جان از تو بي خبر. . . . از تو جهان پر است و جهان از تو بي خبر

چون پي برد به تو دل و جانم که جاودان . . . . در جان و در دلي و جان از تو بي خبر

بگير از من تو اين دل ياد بودي.... که تنها لايق اين دل تو بودي

هزاران خواستند اين دل بگيرند .... ندادم چون عزيز دل تو بودي

من و تو جرأت پرواز همه پرنده هاييم . . . . . واسه تا ابد رهايي ما دو بال آشناييم

اي سوخته ي سوخته ي سوختني. . . . . عشق آمدني بود نَه آموختني :love:

هيچ کس ويرانيم را حس نکرد... وسعت تنهائيم را حس نکرد... :flower:

در ميان خنده هاي تلخ من... گريه پنهانيم را حس نکرد... :flower:

در هجوم لحظه هاي بي کسي... درد بي کس ماندنم را حس نکرد... :flower:

آن که با آغاز من مانوس بود... لحظه پايانيم را حس نکرد :love:

pargolii
31-07-2007, 17:50
وقتي معلم پرسيد عشق چند بخشه؟
زود دستم رو بالا گرفتم گفتم: يك بخش .
اما از وقتي كه تو رو شناختم ، فهميدم عشق 3 بخشه:
عطش ديدن تو ،
شوق با تو بودن ،
و اندوه بي تو بودن.
----------------------------------------------------------------
ديروز و فردا مرا فريب دادند........ديروز با خاطراتش و فردا با وعده هايش.......وقتي چشم گشودم امروز گذشته بود
شگفت است که ، همیشه سلام آغاز دیدار است ولی در نماز پایان ، شاید این بدان معناست که پایان نماز آغاز دیدار است .
میدونی چرا وقتی تو چشم کسی نگاه میکنی بیشتر دوستش داری؟؟؟؟ چون هر وقت نگاش میکنی خودتو تو چشماش میبینی.
به پشه ميگن چرا زمستونا پيدات نيست ميگه نيست تابستون خيلي رفتارتون خوبه... زمستونم بيام !!

seven 990
02-08-2007, 09:53
اگر از آسمون باهات تماس گرفتن گفتن قشنگ ترين و نازترين فرشته‌شون گم شده خواهش ميکنم منو لو نده

نجوم نخوندم , ولي مي دونم تو هفت آسمون يه ستاره ندارم... ********** فيزيک نخوندم , ولي مي دونم « هر عملي را عکس العملي است...» غير از عشق من به تو و مي دونم که واحد اندازه گيري عشق , ژول و کالري و وات و... نيست ********** زيست شناسي نخوندم , ولي مي دونم قلب همون دله که مي تونه براي يه نفر تنگ بشه يا تندتر بزنه ********** شيمي نخوندم , ولي مي دونم اگه عشق نباشه ملکول هاي هيدروژن و اکسيژن نمي تونن اينقدر محکم همديگه رو فشار بدن که اشک جفتشون در بيا

بوسه های گناه تکونم ندهید , رویاهایم فرار می کنند . صدایم نکنید , آرزوهایم می ترسند . بیدارم نکنید , هنوز قدری وقت هست ... قدری بیشتر می شود خوابید , قدری بیشتر می شود بی خیال , اشک مستی ریخت . بیدارم نکنید بخوان , لالاییهایت را ادامه بده ... قصه ای نو بگو ... انگشتانت را بکش بر چشمان خیسم . پیشم بمان , آرامشت را می خواهم , می خواهم از تاریکی بگذرم , برق چشمانت لازمم می شود تو بگو: میشه بدون عینک دودی هم تو خیابون قدم زد

seven 990
02-08-2007, 09:58
كوچك كه بوديم چه دلهاي بزرگي داشتيم ...اكنون كه بزرگيم چه دلتنگيم ...كاش همان كودكي بوديم كه حرفهايش را ...مي توان از نگاهش خواند ...اما اكنون اگر فرياد هم بزنيم كسي نمي فهمد ...و دل خوش كرده ايم كه سكوت كرده ايم

اگه عشقم حقیره ! اگه جسمم کویره ! اگه همیشه تنهام ! اگه خالیه دستام ! برای تو عاشق ترین عاشق دنیام

دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند

در تصاویر حكاكی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچكس عصبانی نیست هیچكس سوار بر اسب نیست هیچكس را در حال تعظیم نمیبینید هیچكس سر افكنده و شكست خورده نیست هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست و هیچ تصویر خشنی در آن وجود ندارد . از افتخارهاي ایرانیان این است كه هیچگاه برده داری در ایران مرسوم نبوده است در بین صدها پیكره تراشیده شده بر سنگهای تخت جمشید حتی یك تصویر برهنه و عریان وجود ندارد. هنر هخامنشی این اثر جاودانه را با افتخار بر سنگهای این سرزمین به یادگار مانده.

جه کسي مي خواهد که من و تو ما نشويم؟؟؟ خانه اش ويران باد

AMIR
03-08-2007, 17:55
40 تا از sms هاي بخش جوك توي يك فايل ورد.

IMAN
09-08-2007, 09:44
دوباره سلام.
من برگشتم.با دست پر.
عجالتاً این پکیج 100 تایی رو دانلود کنین تا ببینم آمار تشکراتون منو دلگرم میکنه که باقیشو بذارم یا نه.شوخی کردم.حتی اگه یه تشکرم نکنین همه رو میذارم.فقط سر فرصت.مخلص همه ی بکس موبایلستان.ایمان

Nasim Saba
09-08-2007, 17:12
هدیه به امام عصر عج : :flower: :flower:

بر گرد که ما هم دل داریـــــــــــــــــــــ ــــم

بی تو همه جا حضور باطــــــــــــــل داریم

هر جمعه به جای خود ولی ای همه خوب

ما سيصدو شصت و پنج مشكــــــل داريم

یک بغض غریب ریشه در حنجره داشت

هر لحظه به لحظه عمر من دلهره داشت

صد بار به گوش کوچـــــــه این را گفتم

هر پنجره کـــــــــاش خبر از پنجره داشت

هر روز شروع تازه و دیگــر داشت

چشمان همیشه منتظر بر در داشت

از فاصله ها خسته نمی شد دیگر

عمری دل ساده ام تو را باور داشـــت

پیوسته کنار لحظه ها در وزشـــــیم

از بال پریم و بی صدا دروزشـیم

دیریست که همراه زمان های غریب

بادیم و به سمت ناکجا در وزشیم

Nasim Saba
09-08-2007, 17:18
تو ای زیباترین شعر رهایی . . . . تو ای گلبرگ سرخ آشنایی :flower:

میان کوچه های قلب تارم . . . . به دنبال تو می گردم کجایی :loveit: :loveit:

در پاسخ نامه ام گل یخ دادی . . . . . هربار مرا وعده دوزخ دادی :flower: :flower:

یک بار برو کلاس خیاطی عشق . . . . . شاید که خدا کرد و به ما نخ دادی

آه ترسم شبی طوفان شود . . . . . ساحل امید من ویران شود

گر زدریا قطره ای هم کم شود . . . . . . مرغ طوفان سینه اش پرغم شود :love: :love:

ردپایم بی صداست عشق من بی انتهاست... :flower:

ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست...

گويند غروب جائیست که آسمان زمین را می بوسد...

من امشب برای تو غروب می کنم ، کجائی آسمان من ! :love: :love:

Nasim Saba
09-08-2007, 17:24
چندیست که بیمار وفایت شده ام. . . . . در بستر غم چشم براهت شده ام :loveit:

اینرا تو بدان اگر بمیرم روزی. . . . . . مسئول تویی که من فدایت شده ام

گر نیایی تا قیامت انتظارت می کشم :flower: :flower:

منت عشق از نگاه پرشرابت می کشم

ناز چندین ساله ی چشم خمارت می کشم

تا نفس باقیست اینجا انتظارت می کشم

عاشقی را شرط اول ناله وفریاد نیست :loveit:

تا کسی از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست

عاشقی مقدورهر عیاش نیست

غم کشیدن صنعت نقاش نیست

منتظر لحظه دیدار تو هستم . . . . . سهل است بگویم که گرفتار تو هستم :flower: :flower:

ای عشق تو رفتی و مرا ساده شکستی . . . . . من در پی این حادثه غمخوار تو هستم

هرچند که دور از منی و من ز تو دورم . . . . . بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم :flower: :flower:

اگر از پرده برون شد دل من عیب مگير . . . . شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند :loveit:

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر . . . . یادگاری که در این گنبد دوار بماند :flower:

Nasim Saba
09-08-2007, 17:37
بايد خريدارم شوي تا من خريدارت شوم . . . . از جان و دل يارم شوي تا عاشق زارت شوم:flower:

من نيستم چون ديگران بازيگر بازيگران . . . . . اول بدست آرم تو را وانگه گرفتارت شوم :flower:

حسنت همیشه در فزون باد . . . . رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت . . . . . هر روز که باد در فزون باد :loveit: :loveit:

:love: :love: ای دلت دریای پاک و روشنم . . . . . مرغ بوطیمار این دریا منم :love: :love:

:flower: گفتمش نقاش را نقاشی بکش از زندگی ، با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید...:flower:

:flower: شمع سوزان توام اینگونه خاموشم نکن... از کنارت رفته ام ولی فراموشم نکن :flower:

Nasim Saba
09-08-2007, 17:44
:flower: :flower: :flower: نه از خــــاکم نه از بــــادم نه در بنــــدم نه آزادم :flower:

:flower: :flower: نه آن لیــــلاتریــــن مجنون نه شیـــرینم نه فرهــــادم :flower: :flower:

:flower: خیال می کردی قلب من تاب شکستن نداره . . . . . منتظری بازم دلم پیش دلت کم بیاره :flower:

:flower: مرام من تو عاشقی یکدلی و صداقته . . . . وقتی میگم نوکرتم این آخر رفاقته :flower:

:flower: :love: ما در ره دوست نقص پیمان نکنیم... گرجان طلبد دریغ از جان نکنیم...

دنیا گر از زیبارویان لبریز شود... ما پشت به دوستان قدیمی نکنیم... :love: :flower:

:flower: در مرام ما رفیقان نیست ترک دوست . . . . . . عهد با هرکه بستیم جان ما در دست اوست:flower:

:love: در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا . . . . . تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا...:love:

Nasim Saba
09-08-2007, 17:54
تنها برای چشمان تو می نویسم که نگاهت تکراری از آسمان است...

تو همانی هستی که بهار را برایم به ارمغان آوردی و من همانی هستم که به عشقت وفادار مانده ام و روزهای بی تو را در دفتر دلم شمارش کردم... :flower:

من از این فاصله ها، دلگیرم. بی تو اینجا چه غریبانه می میرم. دیر سالیست که می خواهم از اینجا بروم، ولی انگار که با قلب زمین زنجیرم. مثل این است که من با همه هق هق خود، روی سجاده احسان تو جان می گیرم.

:flower: :flower:

با رنگ زلال عشق بر بوم قلبم تصویر روشنی از تو می کشم ، من تو را یافته ام و از تنهایی بریده ام ، اما نمی خواهم عشقت چون غزالی بادپا از صحرای دلم بگریزد چون سوختن در فراق تو جز خاکستری از من باقی نمی گذارد ؛ پس این دل را مشکن که دل شکسته را یارای تپیدن نیست...

از لابلای مریم های خفته با فانوسی کمسو راهی به سویت می جویم و تو نیستی ، نیستی که ببینی امشب آسمان چقدر زیباست، من این آسمان را دوست ندارم! :love: :love:

گفتمش دل می خری پرسید چند؟ گفتمش دل مال تو تنها بخند.

خنده کرد و دل ز دستانم ربود تا به خود بازآمدم از کنارم رفته بود... :flower: :flower:

IMAN
10-08-2007, 10:33
میبینم که آمار تشکراتون ترکونده و واقعاً منو شرمنده کردین(3 تشکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

اینم پکیج دوم.

medal
10-08-2007, 15:05
مرسی ایمان جان...کارت درسته اما نمیدونم جرا این فایلای متنی بعضیهاشون( خیلیاشون)متناش واسه من خرچنگ قورباغه است....تو کامبیوتر....قضیه چیه؟

مرسی

IMAN
11-08-2007, 09:40
چی بگم والله؟
واسه من که اینجوری نیست.نمیدونم چرا واسه شما اینجوریه

IMAN
11-08-2007, 09:42
یه چیزی بگم؟امیدوارم ناراحت نشین ولی بچه های انجمن 9.1 سیمبین خیلی قدرشناس تر از باقی انجمنها هستن.یه کار کوچولو که میکنی انقدر تشکر میکنن که شرمنده میشی و سر کیف میای.

IMAN
11-08-2007, 09:43
اینم پکیج سوم.برین حال کنین.تشکرم نمیخواد.

Nasim Saba
11-08-2007, 18:15
امیدوارم ناراحت نشین ولی بچه های انجمن 9.1 سیمبین خیلی قدرشناس تر از باقی انجمنها هستن.یه کار کوچولو که میکنی انقدر تشکر میکنن که شرمنده میشی و سر کیف میای.

دوست عزيز :loveit:

تمام عزيزاني كه در انجمن اس ام اس فعاليت مي كنند و چه آنهايي كه بازديدكننده و دلگرم كننده دوستان ديگر هستند ,قدردان و سپاسگذار دوستاني كه با صرف وقت خود در جهت ارائه مطالب مفيد , آموزنده و شاد براي دوستان ديگر هستند بوده و خواهند بود. :flower: :flower: :flower: :flower:

شايد نياز باشه در بخشي از پيام هايي كه گذاشتيد دقت بيشتري كنيد .

صرف نظر از مطالب فوق اهتمام شما به فعاليت در اين بخش قابل تقديره . :flower:

Jeiran
11-08-2007, 20:35
- كسي كه با اراده آزاد خود توفق نكند، سرانجام توسط زندگي فلج خواهد شد . در جستجو ،عمل و سكون به يك اندازه اهميت دارد .

- ما تجلي انديشه خداوند هستيم . او انتظار دارد كه زندگي ما سزاوار اين باشد .

- عشق در جاههايي پل مي زند كه غير ممكن مي نمايد .

- گره ها عشق رابطه اي نيرومند تر از آني كه گمان مي كنيم ، خلق مي كنند .

Jeiran
11-08-2007, 20:59
-عشق هميشه هست - حتي هنگاميكه احساس مي كنيم بي فايده ايم هنوز مي توانيم عشق بورزيم . بدون توقع پاداش،جبران يا تشكر.

- فقط شهامت پيمودن راه مي تواند راه را وادار كند كه آشكار شود .

- آدمي خيلي آسان مي تواند به كساني كه مي شناسد ، صدمه بزند . زيرا در مقابل شخص غريبه خود را بيشتر مهار مي كند ، اما در مقابل دوستش ، چون بهتر از هر كسي او را مي شناسد - خشن تر رفتار مي كند . اين ذات انسان است اما بايد در برابر آن جنگيد .

- تلاش ، سقوط ، برخاستن و باز كوشيدن مهم است . اما بگذاريد خدا هم كمك كند . در وسط يك تلاش عظيم ، به خودمان نگاه كنيم . و به خداوند اجازه بدهيم خودش را آشكار كند و راهنمائيمان كند .

Jeiran
11-08-2007, 21:06
- بنويس - چه يك نامه ، خاطرات روزانه ، يا يادداشتي موقع صحبت با تلفن - اما بنويس . با نوشتن به خدا و ديگران نزديك تر مي شوي .

- آدمي نمي تواند ايمان را به همان روشي منتقل كند كه رياضيات را منتقل مي كند . راز ايمان را بپذير - كيهان خودش انرا آشكار خواهد كرد .

- تمام راه ها به يك جا مي رسند - اما راه خودت را نتخاب كن و تا پايانش برو . سعي نكن تمام راه ها را طي كني .

- رويايي را به ميان جهان مي اندازيم . اما هميشه در اختيار ما نيست . گاهي بايد بداني كه چطور خودت را در دستان خداوند رها كني و از او بخواهي كه در زمان مناسب رويايت راه خودش را برود و تحقق يافته دوباره به دستان تو برگردد .

Jeiran
11-08-2007, 21:13
-از روح خودت بپرس كه چه كار دوست دارد بكند . وقتي روحت با روياهايت درتوافق باشد ، خدا خشنود است .

- ترس از اشتباه ، دريست كه ما را در قلعه ميانه روي حبس مي كند . اگر بتوانيم بر اين ترس غلبه كنيم ، گام بزرگي به سوي آزادي مان برداشته ايم .

- همه چيز به بهترين چيز تبديل مي شود . اگر چيزي خوب پيش نمي رود ، به خاطر آن است كه هنوز به پايانش نرسيده .

- انساني فرزانه است كه به جاي كشتن اميالش مي توند آن ها را مهار كند .

Jeiran
11-08-2007, 21:23
- اگر قادر به عشق ورزيدن باشيم ، قادر به دوست داشته شدن نيز خواهيم بود . فقط زمان مطرح است .

- گاهي خداوند بركتي را پس مي گيرد تا در درك بهتر آن به شخص كمك كند . خداوند مي داند يك روح را تا چه سطحي مي تواند بيازمايد . و هرگز از ان سطح فراتر نمي رود .

- يك راز: هرگز مگذار عادتي بر حركت هاي تو حاكم شود .

- هميشه سعي كن به جاي آنكه نقطه سقوطت را نفرين كني ، اول سعي كن بفهمي چه باعث سقوطت شده است .

IMAN
12-08-2007, 11:02
دوستان عزیز بدلیل غیر اخلاقی بودن بعضی Smsهایی که گذاشتم وقت بیشتری میخوام که اصلاحشون کنم
یا حق.

IMAN
14-08-2007, 09:30
اینم پکیج چهارم.بخشید اگه Smsهاش یه مقدار بی نمک بود.آخه ادویه هاش مشمول تیغ سانسور شد(!!!!)

andre_king2
14-08-2007, 22:22
زندگي يعني بازي. سه ، دو ، يک … سوت داور............ بازي شروع شد!!! دويدي ، دست و پا زدي ، غرق شدي ، دل شکستي ، عاشق شدي ، بي رحم شدي ، مهربان شدي… بچه بودي ، بزرگ شدي ، پير شدي سوت داورــــــ0?ــــــــــ بازي تمام شد... زندگي را باختي

لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستيم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذرا شوند...

كاش مي شد گفت باران نمي باردولي
انگار از چشمان تو سيل مي بارد عزيز

بی تو
از آينه شکستنی ترم
با تو
از يک تکه آسمان هم
آسمانی ترم

andre_king2
14-08-2007, 22:23
گل نیست چنین سركش و رعنا كه تویی
مه نیست بدین گونه فریبا كه تویی

غم بر سر غم ریخته آن جا كه منم
دل بر سر دل ریخته ، آنجا كه تویی

از جان طمع بریدن آسان بود ولیکن
از دوستان جانی مشکل توان بریدن

محبت ره به دل دادن صفای سینه میخواهد. به یاد یكدیگر بودن دل بیكینه میخواهد

آدمی بصیرت است نه بصورت ، انسانیت به کمال است نه به جمال

andre_king2
14-08-2007, 22:24
شب بهت اس ام اس دادم که بگم تنهام مثل ماه...
کوچیکم مثل ستاره...
اما دوست دارم بقدر آسمونی که اندازه نداره...

دلم همچون آسمان، پر از ابرهای بارانی است، ای کاش دلم امشب بگرید، شاید که بغض چشمانم بشکند....

برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند . ( دکتر علی شریعتی)

حس كه پيدا شد عشق باريدن گرفت هيچ ميداني رمز عاشق بودن هر كس فقط اين است : ساده ديدن و ساده پذيرفتن پس ساده مي گويم / ساده باور كن ............. خوشبختي ات آرزويم است.

ای کاش کودک بودم ، تا در اوج ناراحتی و درد با یک بوسه تو، همه چیز را فراموش می کردم.

دل من برايت تنگ است اين جمله امروز چقدر خالي ست ! روزي اين جمله تمام حال مرا بازگو مي كرد .واژه واژه اش بوي تنهايي مرا تمام و كمال مي پراكند. امروز اما ، دل تنگ بودن معنايي ندارد ! حس امروز من دلتنگي نيست.انسان براي آنچه كه اكنون ندارد ،اما ديروز داشته است و فردا شايد داشته باشد دلتنگ مي شود...

andre_king2
14-08-2007, 22:25
بزرگترین آتش سوزی های جهان را می توان با فنجانی آب خاموش کرد . مشروط بر آنکه
از آن به موقع استفاده بکنید...

نرم افزار عشقت روی سخت افزار دلم خود به خود نصب شده ، با این اس ام اس می خوام آپدیتش کنم ؛ لطفا گوشیت رو بذار روی قلبت !

توی جاده به یه تابلو رسیدم که روش نوشته بود : دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل! از ته دلم دوستت دارم بی هیچ دلیل !

همه ي حرفاي تو يك بهونه ست

اون جهنمي كه مي گن اين خونه ست

ديگه از بگو مگو خسته شدم

من از اون قلب دو رو خسته شدم

نمي خواي بموني توي اين خونه

چشم تو دنبال چشماي اونه

کاش می شد به تو گفت دايره هم ميدان است
عشق شيرين کجا بود که فرهاد به او درمان است

andre_king2
14-08-2007, 22:26
بدو برو رو پشت بوم یه بوسه دادم به باد مخصوص تو بگیرش!!

هر انسانی لبخندی از خداست؛ تقدیم به تو که زیباترین لبخند خدایی!

اگر پسر نبود دعوا نبود ... خشونت نبود عشق نبود اگر دختر نبود هوس نبود ... لطافت نبود ... دعواي پسرا نبود.. عشق نبود. به نظر شما بهتر نبود هيچ كدوم نبوديم؟؟؟

نگاهي به ياس کردم تو را در برگ گل احساس کردم خلاصه در کلاس نازچشمت دو واحد عاشقی را پاس کردم

HADI_MEDIA
15-08-2007, 06:09
دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست

............ ..

چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!

............ ...

روحی که یک بار سایه خدا را دیده باشد ، هرگز از اشباح ابلیسان نخواهد ترسید

............ ..

خداوند به فرشتگان عقل داد، بدون شهوت.حيوانات را شهوت داد، بدون عقل و انسان را شهوت داد با عقل ؛ هر انساني که عقلش به شهوتش غلبه کند از فرشتگان بهتر است و هر انساني که شهوتش بر عقلش غلبه کند بدتر از حيوان است

............ .

زمانی که متولد شدم یکی تو گوشم گفت تا آخر عمر با تو هستم! خندیدم و گفتم:تو کی هستی؟ گفت: غم و تنهایی

HADI_MEDIA
15-08-2007, 06:14
زندگی عشق است افسانه نيست آنکه عشق راآفريد ديوانه نيست عشق ان نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي

بزرگترین ارزوم اینه کوچکترین ارزوت باشم

تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند

اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!!!!!
............

اگه مثل اشک تو چشمام بودی برای نگه داشتنت تا آخر عمر گریه نمیکردم

............

هر گاه دیدی در اوج قدرت هستی به حباب فکر کن!

اين همه خوني که دنيا در دل ما مي کند
جاي ما هر کس که باشد ترک دنيا مي کند
هر زمان گويم که فردا ترک دنيا مي کنم
تا که فردا مي رسد امروز و فردا مي کنم

naserian
18-08-2007, 18:01
اقيانوس كه شدي ميفهمي چقدر سخت است اقيانوس باشي و آرامبماني.

اقيانوس كه شدي تازه ميفهمي چقدر حتي بهتر است كه گودال حقيري باشي

و هيچكس هرگز مرواريدي از تو صيد نكند.
اقيانوس شدن بد دردي است. بسياري در تو غرق ميشوند به خواسته خويش، اما همه ميگويند كه اقيانوس او را به كام خويش كشيد وبلعيدش.اقيانوس كه شدي ميفهمي كه چه دردي دارد وقتي نميتواني يك بار حتي غرق شدن را تجربه كني.
اقيانوس كه شدي ميفهمي تازه كه چقدر سخت است از همه سنگ بخوري
و اين نشانه علاقه شان به تو باشد.
براي همين است كه اقيانوس هميشه مواج است و ميشورد وآرام و قرار ندارد.
اما من امروز آرامم و اين از هر چيز ديگري برايم مهم‌تر است.

امضاء: مجرم بالفطره

Jeiran
19-08-2007, 19:08
- در زندگي ، بسياري از مردم مي دانند چه كنند ، اما فقط تعداد اندكي به آنچه مي دانند عمل مي كنند . دانستن كافي نيست. بايد عمل كرد.

- اگر معيار پايه اي براي آنچه كه در زندگي برايتان قابل قبول است نداشته باشيد ، بزودي دچار اعمال ، افكار و نوعي از زندگي مي شويد كه از سطح شايستگي شما بسيار پائين تر است .

- از لحظه اي كه شما به طور قطع مصمم به كاري مي شويد ، امدادهاي غيبي به كمك شما مي آيند .

- موفقيت در واقع ثمره قضاوت صحيح است . قضاوت صحيح ناشي از تجربه و تجربه غالبا ثمره قضاوت غلط است .

Jeiran
19-08-2007, 19:16
- به تصميم هاي خود پابند باشيد ، اما براي تغيير شيوه تفكر خود هميشه آمادگي داشته باشيد .

- ما آن چيزي هستيم كه مي انديشيم . هستي ما با افكارمان بلندي مي گيرد ،و دنيايمان را با انديشه هامان مي سازيم .

- اولين عقيده اي كه لازم است داشته باشيم تا بتوانيم با سرعت هرگونه تغييري را به وجود آوريم ، اين است كه بدانيم هم اكنون و در همين لحظه قادر به تغيير هستيم .

- داشتن استعداد و فكر قوي كافي نيست ، اصل آن است كه از ان به خوبي استفاده كنيم .

Jeiran
19-08-2007, 19:28
- بدترين سرنوشتي كه ممكن است كسي داشته باشد ، تنها زيستن و تنها مردن است . بدون عاشق شدن و بي معشوق بودن . نيروي اراده انسان را دگرگون نمي كند . زمان انسان را دگرگون نمي كند . .....عشق دگرگون مي كند .

-اگر مي خواهيد خود را تسليم چند چيز بكنيد ، نخست تسليم عشق شويد.

- در مورد آرزوهايتان بي پروا نباشيد . بخت خود را در مورد مهملات امتحان نكنيد .

-اگر كسي را دوست داريد ، آزادش بگذاريد . اگر به سوي شما بازگشت ، به خاطر آن است كه چنين بايد باشد . اگر بازنگشت ، به خاط آن است كه چنين بايد باشد .

Jeiran
19-08-2007, 19:38
- كسانيكه چيزي براي از دست دادن ندارند ، خطرناكند.

- هيچگاه تحت تاثير نخستين برخورد خام نشويد .

- فراموش نكنيم كه گاهي توقف لازم است . و گرنه پايمان مجروح ،و ذهنمان منحرف مي شود و خستگي توان جستجومان را مي گيرد .

- نبايد سعي كنيم آنچه را كه ديگران از ما توقع دارند ، در خود رشد دهيم . بايد چيزي را كشف كنيم كه خود از خويش انتظار داريم .

- رسيدن به خداوند ، با او بودن د رتمامي ابعاد زندگي است ، نه فقط در شرايط ممتازي همچون لحظات ارتباط با خدا يا نيايش . همواره بايد خدا را تجربه كرد . براي كسي كه خداوند را تجربه مي كند ، جهان يك پيام عظيم است .

komando2008
19-08-2007, 23:47
سر را به فدای قدم دوست کنم
تن چیست که خاک قدم دوست کنم
پامال رهش اگر نگردد سر من
سر چیست که من در قدم دوست کنم

meisam.kaveh
20-08-2007, 00:49
يك روز زندگي در روشنايي بهت از صد سال زندگي در تاريكي است.

الماس کربنی است که تحت فشار به اين زيبايی و گران قيمتی در آمده... فشار زندگی را تحمل کن تا ارزشمند شوی...

IMAN
20-08-2007, 10:28
اینم پک پنجم فارسی

IMAN
20-08-2007, 10:43
پک ششم فارسی

sepehregol
22-08-2007, 20:56
عشق یعنی شب نخفتن تا سحر عشق یعنی سجده ها با چشم تر عشق یعنی در جهان رسوا شدن عشق یعنی سست و بی پروا شدن عشق یعنی دیدن بر در دوختن عشق یعنی در فراقش سوختن عشق یعنی سوختن یا ساختن عشق یعنی زندگی را باختن عشق یعنی قطعه ی شعری نا تمام عشق یعنی بهترین حسن ختام

دلم گرفته دلم گرفته به ايوان مي روم و انگشتانم را بر پوست كشيده شب مي كشم چراغهاي رابطه تاريكند كسي مرا به آفتاب معرفي نخواهد كرد كسي مرا به ميهماني گنجشكها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردني است...

دلم براي کسي تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هديه مي دهد دلم براي کسي تنگ است که با زيبايي کلا مش مرا در عشقش غرق مي کند دلم براي کسي تنگ است که تنم اغوشش را مي طلبد دلم براي کسي تنگ است که قلب من براي داشتنش عمرها صبر مي کند دلم براي کسي تنگ است.

یک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد این چند هزارمین شب بی خوابیست ای عشق فقط حساب دستت باشد

خدا به انسان 2 گوش و 2 چشم و 2 دست و 2 پا داد.اما ميدوني چرا 1 قلب داد؟ چون ميخواست تو دنبال دوميش باشي

sepehregol
22-08-2007, 20:57
دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکد يگــرنگــــاه کني

موقعي كه مي خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم. موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم

به من گفتي که دل دريا کن اي دوست همه دريا از آن ما کن اي دوست دلم دريا شد ودادم به دستت مکش دريا به خون پروا کن اي دوست

عشق رازي است مقدس . براي کساني که عاشقند ، عشق براي هميشه بي کلام ميماند ؛ اما براي کساني که عشق نمي ورزند ، عشق شوخي بي رحمانه اي بيش نيست

sepehregol
22-08-2007, 20:58
روزهاي خوب من چه تموم شد همه رفتن در دل خاك/* برام مونده يادگاري فقط اين چشماي نمناك

در خواب ناز بودم شبي ديدم كسي در ميزند.. در را گشودم روي او ديدم غم است در ميزند. اي دوستان بي وفا از غم بياموزيد وفا غم با همه بيگانگي هر شب به من سر ميزند

روزي كه پيك مرگ مرا ميبرد به گور من شب چراغ عشق تو را نيز مي برم عشق تو نور عشق تو عشق بزرگ تواست خورشيد جاوداني دنياي ديگرم

تو رفته اي بي من تنها سفر كني من مانده ام كه بي تو شب ها سحر كنم تو رفته اي كه عشق من از سر به در كني من مانده ام كه عشق تو را تاج سر كنم

" هیچ کس لیاقت اشکهای تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی داشته باشد باعث اشک ریختن تو نمیشود

sepehregol
22-08-2007, 20:59
وقتي سرت رو رو شونه هاي کسي ميگذاري که دوستش داري بزرگترين آرامش دنيا رو تو خودت احساس ميکني و وقتي کسي که دوستش داري سرش رو رو شانه هات ميذاره احساس مي کني قوي ترين موجود جهاني

مرگ هر شب وقتی تنها میشم حس میکنم پیش منی دوباره گریم میگیره انگار تو آغوش منی روم نمیشه نگات کنم وقتی که اشک تو چشمامه وقتی نیستی پیش من انگار دستات تو دستامه قول بده وقتی تنها میشم بیای کنار من شبهای جمعه که میاد بیای سر مزار من ! دوباره باز یاد تو شد زمزمه نبودنم ببین که عاقبت چی شد قصه با تو بودنم

خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا ارزش زندگي را بشناسيم

من می دونم که تو خوبی اما می دونم که خيلی خوب نيستی می دونم که دوست دارم اما مطمئنم که خيلی دوست ندارم می دونم که خيلی قشنگی اما باور دارم که خوشکل تر از تو زياد هست می دونم که عاشقتم ولی اگه يکی پيدا بشه می تونم دوباره عاشق بشم اما تم نمی دونی که من گاهی ٬بيشتر وقتا٬ هميشه ٬ دلم واست تنگ می شه...

آدمای عاشق٬ چشماشمن بستس نميشه فهميد چی تو کلشون می گذره! قصه ی اولين عشق و عاشقی! يه دروغ بزرگه ازش نپرسی بهتره! شل هی! جدايی خيلی سخته! اين و تو نمی فهمی. اما حد اقل سعی کن درک کنی...

sepehregol
22-08-2007, 20:59
عشقم را نثار تو کردم...اما نپذيرفتی. زندگيم را وقف تو کردم اما در کنارم نماندی، کاش روزی آن را برگردانی. عشقم را نثار تو کردم...اما نپذيرفتی. عشقم را به تو هديه کردم آن را دور انداختی، کاش روزی آن را به من بر گردانی...

گاهی وقت ها سکوت سرشار از چه ناگفته هاییست گاهی وقت نگاه سرشار از فریاد است ولی فقط لبخند وباز هم لبخند و نمی دانم تا کی باید بخندم؟؟؟ دلم برای نگاهش دوباره لک زده است وبی خیال که عمری به من کلک زده است قمارعشق و این همه شکست تکراری دوباره بی بی دل را حریف تک زده است عجیب علت جیغ مرا نمی فهمند خودش به زخم سکوت لبم نمک زده است ولم کنید که دیگر نمی توان خفه کرد کسی که حرف دلش را به قاصدک زده است یکی دوبار صدا زد عبورکن شاعر شعور در پس ای

امشب هوا باراني است. امشب هوا باراني است و من گريه نمي كنم. امشب هوا باراني است و من نه من امشب مي گريم. شايد دل گرفته ام،همچو ابر بارني گشايشي از گريه شبانه بگيرد. شايد اشكهايم در ميان قطرات باران گم شود. باران اشكهايم را مي شويد. شايد هيچكس نفهمد كه من گريسته ام. اما نه تو حتماًمي فهمي. فردا كه ببينمت، صفاي آسمان بهاري دلم را خواهي ديد و به نمناكي هواي دلم پي خواهي برد...

فرياد من از داغ توست ...... بيهوده خاموشم مکن ...... حالا که يادت ميکنم ...... ديگر فراموشم مکن ...... همرنگ دريا کن مرا ...... يکبار معنا کن مرا

enrique2
23-08-2007, 14:53
محبوبم اشك را از چشمانت پاك كن كه عشق چشمانمان را گشوده و ما را به خدمت خود فراخوانده و توان مدارا و شكيبايي را به ما مرحمت كرده است اشكت را پاك كن و آرام گيرچه به عشق پيمان بسته ايم و به خاطر عشق رنج تنگدستي و تلخي تيره روزي و درد فراق را بر خود روا خواهيم كرد

آسمون هر چی که داره - - - ماه و خورشید و سـتاره
اگه چشمات رو ببــیـنـه - - - پیش چشمات کم میاره

من مي خوام کبوتر دل تو رو اسير کنم اين دل تشنه رو از چشمه عشقت سير کنم بزنم به موج درياي خيال عشق تو باقي عمرم و عاشقونه با تو پيرکنم

بر سنگ مزارم بنويسيد آشفته دلي خفته در اين خلوت خاموش آري بنويسيد که او زاده ي غم بود و ز غمهاي جهان گشت فرا موش

در آن ستاره کسي ست چون من نشسته کنار دريچه تنهايي دل گداخته اي جان ناشکيبايي که نيمه شبها همراه غصه هاي من است در آن ستاه من احساس مي کنم همه شب کسي به ماتم اين خلق در گريستن است

enrique2
23-08-2007, 14:56
يادت باشه که دلتو اينطوري با غريبه ها تقسيم نکني ..........!! يه وقت ميشه که ميبيني ديگه واست دلي باقي نمونده ....به قول شاعر که ميگه : اون که دل ميفروشه ارزون، ز خدا بي خبره اگه سودي ببره بي وفايي ميخره

آن کسي که دوستش داري هرگونه حقي بر تو دارد حتي اين که ديگر دوستت نداشته باشد

دوستت دارم نه به آساني گفتن وشنيدن بلکه به سختي فهميدن ودرک کردن

آري آغاز دوست داشتن زيباست
گر چه پایان راه نا پیداست
من به پایان نیندیشم
که همین دوست داشتن زیباست

زندگی را دوست دارم
نه در قفس
بوسه را دوست دارم نه با هوس
تو را دوست دارم تا اخرین نفس

enrique2
23-08-2007, 15:01
توي زندگی 3 راه رو دنبال کن:
1.دوست داشتن را براي يک تجربه
2.عاشق شدن رو براي يک هدف
3.فراموش کردن رو براي قبول واقعيت

زندگی سوراخيست بنام عشق...
زندگی زرديست بنام غم!
زندگی فرياد بلنديست بنام آه...
و دنيا پايان تمام آرزوهاست

اگه یه شب به آسمون نگاه کردی هیچ ستاره ای نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا تنها ستاره ی شبهات باشم

enrique2
23-08-2007, 15:06
قلب من به اندازه ي دست مشت کرده ام است….من در عجبم که تو با اين همه عظمتت چگونه در آن جاي گرفتي؟…چنان جاي گرفتني که تا ابد خيال رفتن نداري

من آهسته ميگريم! دلم آغشته از نفرين تنهايي است. ميان كوچه هاي سرد رسوايي، سراب جوي را از ماه ميجويم به دنبال محبت از پي آن رهگذر، آن سايه تاريك براي ديدن خورشيد خوشبختي براي با تو بودن تلاقي نگاهت را چشيدن براي با تو بودن با تو بودن

-----------------------------------------------------
نمي دانم چرا اين گونه هست؟

وقتي نگاه عاشق کسي به توست مي بيني

اما،دلت بسته به مهر ديگري است.

بي اعتنا مي گذري وعاشقانه به کسي مي نگري...

که دلش پيش تو نيست.

---------------------------------------------
داشتيم تو جاده ميرفتيم كه چشمم افتاد به يه تابلو كه روش نوشته بود : دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل
------------------------------------------------------
تو كوله بارت عشق ميزارم كه بگذريم،قلب ميزارم كه جا بدي،اشك ميدم كه همراهيت كنه و مرگ كه بدوني باز بر مي گردي پيشم

IMAN
24-08-2007, 10:11
بدلیل تفاوت فاحش آمار بازدید،دانلود و تشکر ...........
تعطیل

Ariya_F
26-08-2007, 11:50
بدلیل تفاوت فاحش آمار بازدید،دانلود و تشکر ...........
تعطیل

نه !!!!!!!!!!!!!!!!
شما با مرام تر از این حرفایی که به خاطر تشکر کردن دیگر کاری انجام بدی.:loveit:
تشکر هر کسی نشونه ادب و فهم خودشه. شما خودتو ناراحت نکن.
امیدوارم به کارت ادامه بدی.:wink2:

IMAN
26-08-2007, 14:43
آخه دوست عزیز خدا شاهده چشم ادم از کاسه در میاد و 50 بار خیس میشه تا چند تا فارسی تایپ کنه.اونم من که فارسی نویسیم ضعیفه.چه برسه به 400 تا فارسی و کلی انگلیسی.
بابا فقط وقت نمیذارم که.دارم چشمم رو هم میذارم.فقط خودمو نمیگم.همه ی دوستان که واسه ما کار میکنن با تشکره که دلگرم میشن.

Jeiran
27-08-2007, 18:41
- تصميم هاي خداوند اسرار آميز ، اما همواره به سود ماست.

- سعي نكنيد همواره سازگار باشيد ، خرد جهان در ديدگاه خداوند جنون است .

- كساني كه به راه نويني گام مي گذارند ، و مي خواهند اندكي از زندگي پيشين خود را نگه دارند ، سرانجام مجروح گذشته خود خواهند شد .

- از هر بركتي كه خداوند امروز به شما ارزاني داشته ، استفاده كنيد . و گرنه براي هميشه از دست مي روند .

Jeiran
27-08-2007, 18:50
- در كنار هم بودن براي رسيدن به يك هدف ، به معني اجازه دادن به هر فرد براي رشد به روش خودش است . و اين راه آناني است كه آرزو دارند با خداوند وحدت يابند .

- اغلب مي توانيم كاري را سر فرصت انجام دهيم ، اما مواردي هم وجود دارد كه بايد آستين هامان را بالا بزنيم و موضوعي را حل كنيم . در اين موارد هيچ چيز بدتر از درنگ نيست .

- همه ما نگران عمل كردن ، انجام كار ، حل كردن مشكلات و تامين ديگرانيم . در اين ماجرا هيچ چيز نادرستي وجود ندارد . اما عمل نيايش نيز بخشي از زندگي است . گاهي باز ايستادن ، گريختن از خويشتن و خاموش ايستادن در برابر كيهان . در اين لحظه شايد اشك هاي غير منتظره اي ظاهر شوند . اشك هايي كه نه به شادي فرو ميريزند و نه به اندوه. از اين پديده شگفت زده نشويد . اين يك عطيه است . اين اشك ها روح شما را پاك مي كنند .

Ariya_F
27-08-2007, 23:23
آخه دوست عزیز خدا شاهده چشم ادم از کاسه در میاد و 50 بار خیس میشه تا چند تا فارسی تایپ کنه.اونم من که فارسی نویسیم ضعیفه.چه برسه به 400 تا فارسی و کلی انگلیسی.
بابا فقط وقت نمیذارم که.دارم چشمم رو هم میذارم.فقط خودمو نمیگم.همه ی دوستان که واسه ما کار میکنن با تشکره که دلگرم میشن.

حرف حساب که جواب نداره.
من می دونم که واسه این کار چقدر زحمت می کشی. چون فارسی تایپ کردن واقعا سخته.
اما اگه شما ها نباشید ما چی کار کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
بعضی از ما ها قدردان زحمتتون هستیم اما یادمون میره تشکر کنیم. شایدم اصلا بلد نیستیم تشکر کنیم.
شما به دل نگیر.

™SADRA
28-08-2007, 08:12
سلام اقا ایمان تاپیک چرا این قدر غیر فعال شده ؟ لطفا دوباره کارت رو شروع کن

Jeiran
29-08-2007, 19:42
- شما مي توانيد از عهده هر كاري برآييد به شرط آنكه شديدا خواستار آن باشيد .

- مردم عادي اميد و آرزو دارند ، افراد متكي به نفس هدف و برنامه.

- شما هيچ محدوديتي در توانايي انجام كار نداريد جز محدوديت هايي كه خودتان در ذهنتان ايجاد مي كنيد .

- روياهاي بزرگ داشته باشيد . فقط روياهاي بزرگ مي توانند روحيه و ذهن شما را فعال نگه دارند .

Jeiran
29-08-2007, 19:48
- ترس و ترديد دشمنان اصلي موفقيت و كاميابي هستند .

- طريقه برزبان آوردن نامتان هنگام معرفي خود به ديگران معياري است براي سنجش اينكه چقدر خودتان را دوست داريد و به خود احترام مي گذاريد .

- لازم نيست كه كسي غير از خودتان باشيد . فقط كافي است از كسي كه قبلا بوده ايد بهتر باشيد .

- بپذيريد كه هر جا هستيد و هر كه هستيد ، به اين دليل است كه خودتان خواسته ايد . اگر موقعيت تان را دوست نداريد ، خودتان را تغيير دهيد .

Jeiran
29-08-2007, 19:54
- در هر نااميدي و شكستي به دنبال گرفتن درسي باارزش باشيد و مطمئن باشيد كه هميشه آن را پيدا مي كنيد .

- همه مي ترسند . اما انسان برتر كسي است كه علي رغم ترسش كاري را كه بايد انجام مي دهد .

- اگر كاري را به خاطر آنكه از آن مي ترسيد انجام ندهيد ، ترس كنترل زندگي شما را به دست مي گيرد .

- هر چيزي كه به آن فكر كنيد در زندگي شما رشد و نمو پيدا مي كند .

Jeiran
29-08-2007, 20:01
- مردم گفته هاي شما را فراموش مي كنند . آنها فقط به آنچه مي كنيد توجه دارند .

- تنها معياري كه نشان مي دهد تا چه حد چيزي را باور داريد اين است كه تا چه اندازه با ثبات قدم به آن مي پردازيد .

- مردم درست به همان اندازه خوشبختند كه خودشان تصميم مي گيرند .

- با كلماتي در مورد خود صحبت كنيد كه شايسته يك انسان مثبت و سازنده است . هرگز خود را كوچك نكنيد .

Nasim Saba
31-08-2007, 04:57
بازنده ها در هرجوابي مشکلي را مي بينند ولي برنده ها در هر مشکلي جوابي را مي بينند . سعي کنيد مثل برنده ها فکر کنيد.

هيچ وقت نمي توانيد با مشت گره کرده دست کسي را به گرمي بفشاريد .

كاش از تمبر ياد مي‌گرفتيم،

چون تا رسيدن به مقصد به نامه مي‌چسبد.

وقتي زندگي واست خيلي سخت شد،

يادت باشه که درياي آروم ناخداي قهرمان نمي سازه . . .

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را، به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي‌تواني شكر گزار باشي

masoudpolad
31-08-2007, 22:31
نمي دانم چرا اين گونه هست؟

که دلش پيش تو نيست.

گرصدسال پس ازمرگم قبرم رابشکافي وهنوزقلبم وجودداشته باشدخواهي ديد که روي آن نوشته شده است فقط تورادوست دارم

Jeiran
02-09-2007, 18:49
- مي خواهيد سرعت موفقيت خود را بيشتر كنيد ؟ پس بايد دو برابر قبل شكست بخوريد.

- مدام براي خود هدف هاي جديد و استانداردهاي بالاتري در نظر بگيريد و هرگز قانع نباشيد .

- پذيرش تمام عيار خود به عنوان يك انسان ارزشمند از عوامل حقيقي ايجاد اعتماد به نفس است .

- هر وقت به كسي مي گوييد متشكرم ، به هر دوي شما احساس بهتري دست مي دهد .

Jeiran
02-09-2007, 18:55
- هر چه بيشتر به ديگران كمك كنيد ، بدون آنكه انتظار پاداش داشته باشيد ، از جاهايي كه به هيچ وجه انتظارش را نداريد به شما كمك خواهد شد .

- بخش عظيمي از شادي و خوشبختي شما ناشي از داشتن روابط خوب با ديگران است . مراقب نحوه معاشرت خود با ديگران باشيد .

- اگر فكر مي كنيد براي شادي و خوشبختي شما بايد فرد ديگري تغيير كند محكوم به شكست هستيد .

- انتظار مثبت را به صورت يك ديدگاه در خود پرورش دهيد و به خود اطمينان دهيد كه از هر موقعيتي مي توانيد نتايج مثبت و سازنده به دست آوريد .

MobHAm
02-09-2007, 20:48
نازکتر از بلورم ونرمتر از حریر اکر هم قصد شکستن داری ،سنگ بی انصافیست، یک تلنگر کافیست

----------

انقدر سپید شده بودی که فکر کردم ماه شدی ولی ای کاش مثل اسمان بودی انوقت یک عمر سر به هوایت بودم

--------------

در گذر گاه زمان خيمه شب بازي دهر با همه تلخي و شيريني خود مي گذرد عشق ها مي ميرند رنگ ها رنگ دگر مي گيرند و فقط خاطره هاست که چه شيرين و چه تلخ دست ناخورده به جا مي ماند

-------------

شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست

------------

به خاطر بسپارزندگي يک اسم نيست،زندگي واقعا يک فعلي است در حال شدن،عشق نيست ،عاشق شدن است

رضا_عطار
02-09-2007, 21:53
اکنون که پاهايم توان راه رفتن ندارد برگرد باز هم به من ببخش احساس دوست داشتن جاودانه را باز هم آغوش گرمت را بهسويم بگشا باز هم شانه هايت را مرحمي برايم قرار بده.
بگزار در آغوشت آرامش را به دست آورم بدان که قلب من هم شکسته بدان که روحم از همه دردها خسته شده.

Jeiran
03-09-2007, 20:42
- هيچ موقع عشق رو گدايي نكن ، چون هيچ وقت چيز با ارزشي رو به گدا نمي دهند .

- نگاهم كرد ، پنداشتم دوستم دارد . نگاهم كرد ، دل به او بستم . نگاهم كرد ، عاشقش شدم . ..... ولي بعدها فهميدم فقط نگاهم كرد .

- گفته بودي كه چرا محو تماشاي مني ، آنقدر محو كه يكدم مژه بر هم نزني ، مژه بر هم نزنم تا كه ز دستم نرود ، ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدني.

dj_mehdi_spice
04-09-2007, 06:54
بازي عشق اين بود که من بشمارم و تو قايم شوي به همان رسم هاي قديمي کودکانه (قايم باشک) هنوز نشمرده بودم که رفتي و چنان ناپيداکه براي هميشه بدنبالت سرگردان و آواره شدم لعنت به اين بازي بچه گانه لعنت

بچه که بودم فقط بلد بودم تا 10 تا بشمرم 2،1، ...10!نهايته هر چيزي همين بوداز بابا بستني که ميخواستم 10 تا ميخواستم مامانم رو 10 تا دوست داشتم،خلاصه ته دنيا همين 10 تا بود و چقدر اين 10 تا قشنگ بود ولي حالا نميدونم ته دنيا کجاست؟نهايت دوست داشتن چقدره؟انگار خيلي هم حريص تر شدم 10 تا بستني هم ديگه منو راضي نميکنه اما ميخوام بگم که دوستت دارم به همون اندازه ي 10تاي بچگي...دوستت دارم عزيزم،10تا،نه 100 تا نه 1000 تا نه...! دوســـتـــت دارم

تنها يک سقوط است که جاذبه زمين مسئول آن نيست فرو افتادن در عشق

مرگ داشت با زندگي دردو دل ميکرد، بهش گفت تو چرا واسه همه دوست داشتني هستي و همه دوست دارن با تو باشن ولي من واسه هيشکي ارزش ندارم ؟؟! زندگي بهش گفت چون تو يه حقيقتي و من يه دروغ !!

عشق از 'دوستی' پرسید : تفاوت من و تو در چیست؟ ' دوستی' گفت: من افراد را با سلامی به هم آشنا می کنم تو با نگاهی.... من آنها را با دروغی از هم جدا میکنم اما تو با مرگ

اگر پوسیده گردد استخوانم نگردد مهرت از جانم فراموش

از خدا برايتان روزي مريم , قصر آسيه ,تقوي حسين (ع) , قلب خديجه , دوستي فاطمه ,جمال يوسف و ثروت قارون , حکمت لقمان , ملک سليمان و صبر ايوب و عدالت علي (ع) و حياي زينب , عمر نوح و محبت اهل بيت رسول خدا را خواهانم

vahid66
08-09-2007, 23:56
غروب بود

آفتابگردان به دنبال خورشيد مي گشت

ناگهان ستاره اي چشمک زد

آفتابگردان با اخم سرش را به زير انداخت...

گل ها هرگز خيانت نمي كنند
------------------
|------|.

| o.

| \|/

| JL

|

|

ببین از بس بهم اسمس ندادی خودمو دار زدم
-----------------------
* * * * * * * *

* * * *

* /-/ *

/-/

/-/

/-/

سلام خوبی؟ شب شده نردبون گذاشتم بری سر جات بخوابی(ماه من)
----------------------
>-->-o

o-<--<

>-->-o

>-->-o

o

<|> این منم

\/

اون بالایی ها هم اونایی اند که به تو نگاه چپ کردند
---------------------
به لوتی میگن آب بده ، دریا میده

بهش میگن گل بده ، گلستان میده

بهش میگن معرفت ، عشق ، صفا ، صمیمیت بده همش شماره تو رو میده

dj_moein
09-09-2007, 21:46
هيچ كس نمي تواند به عقب برگردد و از نو شروع كند، اما همه مي توانند از همين حالا شروع كنند و پايان تازه اي بسازند

ديشب فرشته اي فرستادم تااز تو مواضبت كنداماوقتي رسيد توخواب بودي زود برگشت وگفت هيچ فرشته اي نمي تواند مواظب فرشته اي ديگر باشد

بدترين درد اين نيست که عشقت بميره يا تنهاتبذاره اين نيست که به کسي ميخواي نرسي ........

ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد

زندگي شهد گل است
ميخوردش زنبور زمان
آنچه مي ماند از آن
عسل خاطره هاست**

dj_moein
09-09-2007, 21:52
تقديم به چشمي كه اشكش منم، تقديم به اشكي كه غمش منم، تقديم به شمعي كه پروانه اش منم، تقديم به گلزاری كه گاش...تويي.وتقديم به عشقي كه عاشقش منم

دل من دیگه خطا نکن/ با غریبه ها وفا نکن / زندگی رو باختی دل من/ مردمو شناختی دل من/ تا به کی سروپا حقیقتی/ تا به ی خراب محبتی / همنشین این واون شدی/ خسته وپریشون خون شدی/ دشت بخت تو کویر شده / مرغ آرزوت اسیر شده / رو به روت سراب/ پشت سر خراب / ساکت و صبوری دل من/ خیلی ازمن دوری دل من/

همه واسه عشقشون گل ميفرستن،من مونده ام كه واسه گلم چى بفرستم

اگه عشقم حقیره ! اگه جسمم کویره ! اگه همیشه تنهام ! اگه خالیه دستام ! برای تو عاشق ترین عاشق دنیام

اي كاش نسيم بودم تا صورتت را نوازش كنم ، اي كاش گل بودم تا يكي از غنچه هايم را به تو هديه مي دادم اما افسوس ، نه بارانم نه نسيم و نه گل ، ام هر چه هستم تو را دوست دارم.

زندگی چیه ؟ زندگی عشقه، عشق چیه ؟ عشق بوسیدنه، بوسیدن چیه ؟ بیا اینجا بهت ب

dj_moein
09-09-2007, 22:10
فکر مي کرديم عاشقي هم بچگيست... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست... زندگي چيزيست شبيه يک حباب.. عشق آباديه زيبايي در سراب... فاصله با آرزو هاي ما چه کرد... کاش مي شد در عاشقي هم توبه کرد

بزرگترين گناه : سکوت،
بزرگترين شجاعت :دوست داشتن،
بزرگترين سرمايه : يار،
بزرگترين بلا : فريب ،
بزرگترين اسرار : صداقت،
بزرگترين افتخار : عاشق شدن

من دنيارو به خاطره خدايش و چشم را به خاطره اشکش و تو را به خاطره چشم های قشنگت دوست دارم

یه سنگ کافیست برای شکستن یه شیشه .

یه جمله کافیست برای شکستن یه قلب .

یه ثانیه کافیست برای عاشق شدن .

یه دوست مثل تو کافیست برا تمام زندگیم !

saghi_tanha_1
10-09-2007, 01:20
ماوارث يك جان وتن سوخته ايم خاكستري ازيك چمن سوخته ايم اين تهمت زندگي ست برما زده اند ما آش نخورده دهن سوخته ايم .

افتخاردرخشك كردن قطره اشك است،نه درجاري كردن سيل خون.
(لردبايرون)

ما غم زده شهر خرابيم*گرمي نخوريم خانه خرابيم*ما زه کسي کينه نداريم*يک شهر پراز دشمن و يک دوست مثل تو داريم

اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي كه تا به حال تجربه كرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي كه هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

شب را دوست دارم! چون ديگر رهگذري از كوچه پس كو چه هاي شهرم نمي گذرد تا سر گرداني مرا ببيند . چون انتها را نمي بينم .تا براي رسيدن به آن اشتياقي نداشته باشم شب را دوست دارم چون ديگر هيچ عابري از دور اشك هاي يخ زده ام را در گوشه ي چشمان بي فروغم نمي بيند شب را دوست دارم : چرا كه اولين بار تو را در شب يافتم از شب مي ترسم : تو را در شب از دست دادم. از شب متنفرم ، به اندازه ي تمام عشق هاي دروغين با آفتاب قهرم چرا شبها به ديدارم نمي آيد؟

دوستي شوخي سرد آدمهاست بازي شيرين گرگم به هواست واسه كشتن غرور من و تو دوستي توطئه ثانيه هاست

Jeiran
10-09-2007, 18:39
- روز جدايي بود و از غم گريه كرديم
تا لحظه آخر دمادم گريه كرديم

وقتي جدا شد چشم من از شانه هايت
من تازه فهميدم كه با هم گريه كرديم

بغض گلوي خسته مان را شل گرفتيم
زيرا شكست و باز محكم گريه كرديم

از هق هق ما عالمي هم با خبر شد
با اينكه ما آنقدر مبهم گريه كرديم

اشك تو را هم مثل اشكم پاك كردم
اما خداحافظ كه گفتم گريه كرديم

حالا پشيمان نيستم از عشق بلكه
حسرت به دل ماندم چرا كم گريه كرديم

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:41
-در ذهن نیافرینمت میمیرم از شاخه اگر نچینمت میمیرم ای عادت چشم های بی حوصله ام یک روز اگر نبینمت میمیرم .
2-سايه ام عاشق سايه ات شده مي خواستم ببينم آيا مي توانيم همــــــــــسايه شويم؟
3-عشق با روح شقایق زیباست عشق با حسرت عاشق زیباست عشق با نبض دقایق زیباست عشق در حسرت دیدار تو زیباست
4-دیروز با یک دسته گل امده بود به دیدنم با یک نگاه مهربون همون نگاهی که سالها ارزو شو داشتم و از من دریغ می ...د گریه کرد و گفت دلش برام تنگ شده ولی من فقط نگاهش کردم .. وقتی رفت سنگ قبرم از اشکش خیس شده بود
5-زندگي قصه مرد يخ فروشي است که از او پرسيدند : فروختي ؟ گفت : نخريدند تمام شد

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:44
1-رفتی سفر تنها شدم همبستر غمها شدم از درد تو ای بی وفا قطره بودم دریا شدم... ولی دوستت دارم!
2-گل محمدی باش تا محتاج ادکلن فرانسوی نباشی!!!
3-قلبمو تقدیم کردم نفهمید بی ریا ترینم واسش اشک ریختم نفهمید پر احساس ترینم واسش از خوشبختی گفتم نفهمید ساده ترینم!!
4-شماره کفشتو بده تا بزنم رو پیشونیم همه بدونن خاک پاتیم!!
5-زیباترین عکس ها در اطاق های تاریک ظاهر میشن پس هر وقت در قسمت تاریک زندگیت ظاهر شدی بدون که خدا می خواد زیباترین تصویر رو از تو بسازه

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:46
سری بعدی

1-تو با من هرجوری باشی عاشق خستگی هاتم عاشقم عاشق اشکات گنگ . گیج خنده هاتم تو همه کار و کس این عاشق بی سرزمینی مهربونی اگه حتی پای گریه هام نشینی...
2-ما عاشق فهم و ادب و معرفتیم ما خاک قدوم هرچه زیبا صفتیم از زشتی کردار دگر خسته شدیم محتاج دو پیمانه می معرفتیم
3-در دهستان اصالت های عشق میتوان شبنم فروش ساده بود میتوان روی اجاق عاطفه چای خوش طعم وفا را دم نمود
4-من آهنگ غریب روزگارم غمی در انتهای سینه دارم تمام هستیم یک قلب پاک است که آن را زیر پایت می گذارم...
5-زندگی مثل بازی حکمه!! مهم نیست که دست خوبی نداری مهم اینه که یار خوبی داشته باشی؛ اینطوری شاید حتی بتونی بازی باخته رو ببری

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:49
1-نگاهی آشنا به یاس کردم تورا در برگ نخل احساس کردم خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واحد عاشقی را پاس کردم!
2-دوستیت : زلال ؛ مرامت : عسل ؛ ظاهرت : طلا ؛ باطنت : برف ؛ وجودت : نعمت ؛ داشتنت : غنیمت ؛ ندیدنت : مصیبت ؛ سالاری بخدا
3-خورشید تابانم تویی عشق پریشانم تویی آبی آسمانم تویی همدم تنهایی من یار و غمخوارم تویی یار همیشگی من عشق و دنیایم تویی گر نباشی من نیستم چون که هستی ام تویی
4-شکسپیر میگه : فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست آوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی!
5-ناپلئون میگه : حرفیو بزن که بتونی بنویسیش ، چیزیو بنویس که بتونی امضاش کنی و چیزیو امضا کن که بتونی پاش وایسی...... پس : دوستت دارم، ( امضا ) !!

1-هرکه تو را دید ز خود دل برید رفته ز خود تا که رخت را بدید تیر غمت چون به دل من رسید همچو بگفتم که همه کس شنید من زتو دوری نتوانم دگر جانم از تو صبوری نتوانم دگر

2-کاش میشد اشک را تهدید کرد مدت لبخند را تمدید کرد کاش میشد در میان لحظه ها لحظه دیدار را نزدیک کرد

3-سریع ترین راه دریافت عشق بخشیدن آن به دیگران است. (آلبرت انیشتین)
4-من در این کلبه خوشم تو در آن اوج که هستی خوش باش من به عشق تو خوشم تو به عشق هرکه هستی خوش باش

5-ای مهربانم، ازین پس هرشب سراغت را از ماه می گیرم و هر روز به خورشید می سپارمت تا مبادا به سایه غم گرفتار شوی...

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:51
عشق يك نوع مرضي است كه ميكروب آن از طريق چشم ، وارد قلب مي شود . مرض عشق اين روزها شباهت زيادي به آدامس دارد . اول شيرين ، بعد دوست داشتني ، سپس تكراري و خسته كننده و در آخر دور انداختني

می دوني فرق تو با لنگه كفش چيه كقش لنگه داره اما تو لنگه نداري

اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو

میروی و گریه می آید مرا اندکی بنشین که باران بگذرد

چرا وقتي کسي که عاشقش هستي ميميره تو فقط گريه ميکني؟چون فقط بهش عادت کردي. ولي اگه واقعا" عاشقش بودي تو هم ميمردي

اگر يادت کنم ديوانه مي شم / فراموشت کنم بيگانه ميشم / اگر ترکت کنم ميميرم از غم / فراموشت کنم مي پاشم از هم

ALI_MEDIA
15-09-2007, 11:58
1-چه رنجی است لذت ها را تنها بردن... و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن... و چه بدبخت آزاد دهنده ایست تنها خوشبخت بودن...

2-در ابی ترین نقطه چشمانت عشقیست که صداقت از ان جاریست انجا خدا را عاشقانه میتوان دید

3-عشق مثله يك تيره كه درست مي خوره وسط قلب آدم نه مي توني درش بياري نه مي توني بزاري بمونه اگه درش بياري مي ميري اگه بزاري بمونه بازم مي ميري پس آخرش جون تو مي گيره

4-مرا با اتش عشقت بسوزان و نترس زيرا اشك جشمانم انرا خاموش ميكند ولى مواظب قلبم باش كه تو دران جاى دارى
5-چه تلخ است دیدن آنانکه شیرینی را بیش ازتلخی دوست دارند درحالی که از شیرینی تلخی ناآگاهند آری این چنین است

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:02
1-روي در قلبم نوشتم ورود ممنوع عشق امد و گفت من بيسوادم
2-به ديدارم بيا هر شب،در اين تنهايي تنها و تاريك خدا مانند،دلم تنگ است،بيا اي روشن اي روشنتر از لبخند،شبم را روز كن در زير سرپوش سياهي ها ، دلم تنگ است
3-روی هر شانه سری وقت وداع می گرید سر من وقت وداع گوشه دیوار گریست
4-از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها کسانی با خود چتر می برند که به کار خود ایمان دارند(آنتوان چخوف(
5-در زندگي بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شيشه مي کوبي ابر باش تا منتظرت باشن که بباري

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:04
1-وقتي که من عاشق شدم .... شيطان به نامم سجده کرد ..... ادم زميني تر شد و عالم به ادم سجده کرد ............ ... من بودم و چشمان تو .... نه آتشي و نه گلي ..... چيزي نميدانم از اين ديوانگي و عاشقي
2-از خدا پرسيدم چي دوست داري ؟ گفت : سخاوت . ديوانه گفت: حماقت . غم گفت: ملامت . کوه گفت: صلابت . معشوق گفت : نگاهت . فداي تو که گفتي : رفاقت
3-خيلي سخته توي پاييز با غريبي آشنا شي اما وقتي که بهار شد يه جوري ازش جدا شي خيلي سخته يه غريبه به دلت يه وقت بشينه بعد اون بگه که هرگز نميخواد تو رو ببينه
4-قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا ؟؟؟ چون حالا هر تیکه از قلبم تورو جداگونه دوست داره
5-کريستال حشيش ترياک هروئين شيشه سيگار . . . . . . همه ي اينا رو ميشه ترک کرد ولي تو رو نميشه ترک کرد

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:07
سری بعد
1-تو که در باور مهتابی عشق رنگ دریا داری فکر امروزت باش به کجا می نگری زندگی ثانیه ایست وسعت ثانیه را می فهمی می شود مثل نسیم بال در بال پرستو بوسه بر قلب شقایق بزنیم بدونت تنها نیست تو خدا را داری و من آرامش چشمان تو را
2-آرزوهاتو یه جا یاداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که امروز داری دیروز آرزوشو کردی
3-اگه تمام خاک زمین باشی تنها مشتی از تو کافیست برای آنکه تا ابد بپرستمت
4-کاش در دهکده عشق فراوانی بود توی بازار صداقت کمی ارزانی بود کاش اگر گاه کمی لطف بهم می کردیم مختصر بود ولی ساده و پنهانی بود...!
5-پرسیدم عشق چیست؟ گفت آتش است. گفتم مگر آنرا دیده ای؟ گفت نه در آن سوخته ام!

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:09
1-می توان در غربت داغ کویر گاه آن ابری که می بارید شد

2-مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم... مرگ آنست که از خاطر تو محو شوم

3-تو بازی قلبها برنده ای وجود نداره با فکرت بازی کن
تو بازی قلبها برنده ای وجود نداره با فکرت بازی کن

4-عقل می گفت که دشوارتر از مردن چیست؟ عشق می گفت فراق از همه دشوارتر است.

5-سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن؛ سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن!!

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:14
1-هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه برد باز به او اعتماد کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز را به تو خواهد آموخت!
2-جاذبه چشمانت را وقتی که اولین سیب سرخ دلم افتاد فهمیدم
3-گاهی وقتا چشام به قلبم حسودی می کنه !! میدونی چرا؟ چون تو همیشه تو قلبمی ولی از چشام دوری
4-سرانجام آدمی در چیزها هیچ چیز نمی یابد جز آنچه که خود در آنها نهاده است.
5-به تو سپرده بودمش، به هزار و یک امید و امروز برای هزار و یکمین بار دلمو میبرم تا شکستگیشو گچ بگیرم.

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:14
1-سلامم به گرمای قلب تو دوست دلم لحظه ای با دلت روبروست بگو عاشقی تا سلامت کنم تمام دلم را بنامت کنم

2-به <@> من تو ><( ( (:> ..........................نفهمیدی؟ میگم به چشم من تو ماهی!!

3-روزم خوش است چرا که برای تو می خوانم ، شبم خوش است چرا که برای من می خوانی. روزگارم خوش نیست چرا که با هم نمی خوانیم...

4-سیل دریا دیده هرگز بر نمی گردد به جوی نیست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

5-میدونی چرا غروب سرخه؟ چون خورشید می بینه من و تو همدیگرو دوست داریم آتیش میگیره!

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:19
1-دنیا سه اصل دارد : 1) خاطرات 2) غم 3) عشق . با اولی زندگی کن و دومی را بخاطر سومی تحمل کن.
2-آنقدر در کشتی عشقت نشینم همچو نوح یا به ساحل میرسم یا غرق دریا می شوم.
3-بی تو نه کار دنیا لنگ میشه نه بین آسمون و زمین جنگ میشه ؛ نه کوه آب میشه نه آب سنگ میشه ؛ اما من خیلی دلم برات تنگ میشه...
4-یه تریلی ارادت داریم خدمت شما... خالیش کن تریلی بعدی تو راهه !!!
5-دیروزمان را سوزاندیم برای امروز... امروزمان را سوزاندیم برای فردا... و فردایمان دیروزی دگر!!

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:19
1-محبت مثل سکه میمونه اگه بیفته تو قلک قلب دیگه نمی شه درش آورد. اگه بخوای درش بیاری باید اونو بشکنی

2-ميدوني که چه موقع مي فهمي دنيا دو روزه؟ وقتي که اوني که دوستش داري بهت بگه تا آخر دنيا باهاتم

3-زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نيست و دلم بس تنگ است بی خيالی سپر هر درد است باز هم می خندم آن قدر می خندم که غم از روی رود

4-زندگي زيباست نه به زيبايي حقيقت.حقيقت تلخ است نه به تلخي جدايي..جدايي سخت است نه به سختي تنهايي

5-زندگي چيزيست شبيه يک حباب ... عشق آباديه زيبايي در سراب فاصله با آرزو هاي ما چه کرد ... کاش مي شد در عاشقي هم توبه کرد !!!

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:20
1-وفای بی وفایان کرده پیرم ، برم یار وفاداری بگیرم ، اگر یار وفاداری نگیرم ، سر قبر وفاداران بمیرم.
2-جاده خوشبختی تقریبا همیشه مسدود است؛ لطفاً کمی حوصله کنید تا به مقصد برسید.
3-مهم این نیست که قشنگ باشی ، قشنگ اینه که مهم باشی! حتی برای یک نفر...
4-نه از خاکم نه از بادم نه در بندم نه آزادم نه آن لیلاترین مجنون نه شیرینم نه فرهادم فقط مثل تو غمگینم فقط مثل تو دلتنگم اگر آبی تر از آبم اگر همزاد مهتابم بدون تو چه بی رنگم بدون تو چه بی تابم...
5-بنال ای دل که درد عشق آرد بمیر ای دل که مرگ زندگانی است دلی خواهم که از درد عشق بنالد اشک ریزد

ALI_MEDIA
15-09-2007, 12:23
1
-حضرت علی (ع) : برترین توانگری ، به دل راه ندادن آرزوهاست
2-لوتی ترین اس ام اس سال : قرمزی چشاتیم؛ نفازولین بریز فناشیم!
3-حضرت علی (ع) : هر سخنی که در آن یاد خدا نباشد لغو است و هر سکوتی که با اندیشیدن همراه نباشد سهو است و هر نگاهی که در آن پند آموزی نباشد لهو است.
4-محبت را به دل دادن صفای سینه می خواهد. به یاد همدیگر بودن دل بی کینه می خواهد.
5-آبشار با اینهمه زیبائی اش فرو می ریزد چه برسد به من چه برسد به تو...

ALI_MEDIA
16-09-2007, 11:49
--نگاه نکن اگه دروغ خواهي گفت به کسي سلام نکن اگر خداحافظي در پيش است . دست کسي رو نگير اگر رها خواهي کرد . به کسي نگو دوستت دارم اگر ديگري در فکرت است

2-آن کس که تو را از دست داد که را يافت و آن که تو را يافت که را از دست داد

3-تا تواني در جهان يك رنگ باش خالي از چند رنگ باش قالي از چند رنگ بودن زير پا افتاده است...

4-کاش يا رب اشنايي ها نبود يا به دنبالش جدايي ها نبود يا که او با من نميشد اشنا يا مرا از او نميکردي جدا جويمش دريا به دريا کوه به کوه نقش دل کرديم رخ زيباي او

5-مي شناسم مرگ را بي وحشت اما قلب من مي تپد در سينه چون از عشق سرشارم هنوز شعر هايم سوخت و خاكسترش در مشت من باز مي بينم تو را معناي آثارم هنوز

ALI_MEDIA
16-09-2007, 11:50
1-دو بيتي در دو بيتي مست هستم به قول تو كمي هم پست هستم اگر از عاشقي جرمی است ما را بدان با تو يكي هم دست هستم

2-کاش مي شد عشق را ابراز کرد يا که عشق را با سحر اغاز کرد لحظه به لحظه دم به دم ساعت به ساعت خواهمت گر خوشم يا نا خوشم در هر دو حالت خواهمت

3-تو اين دنيا هر کسي يه نيمه گمشده داره که فقط لايق همونه پس سعي نکن در ساختن پازل زندگيت تقلب کني

4-همه ي ما دل بزرگي داريم..خيلي بزرگ....چون گاهي دلمون به وسعت آسمون و زمين ميگيره....

5-حقيقت نه با شنا کردن بلکه با غرق شدن کشف مي شود شنا کردن حادثه ايست که در سطح اتفاق مي افتد غرق شدن تو را به اعماق بي انتها مي برد

ALI_MEDIA
16-09-2007, 11:53
1-رابطه دوستي خوب مثل رابطه دست و چشم مي مونه وقتي دستت زخمي ميشه چشمت گريه مي كنه ووقتي چشمت گريه ميكنه.....دستت گريه رو پاك ميكنه

2-سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، کلمات و موقعيت ها. سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت. سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس . سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان.

3-در دنياي واقعي عشق مي بايست ممکن باشد کسي که دوست ميدارد نياز دارد که گم شدن وباز يافتن را بلد باشد.

4-وقتي نياز به عشق داري عاشق مشو بلكه زماني عاشق شو كه تمام وجودت سرشار از عشق هست و مي خواي آنرا با كسي تقسيم كني

5-آدمک آخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک مست نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند آن خدایی که بزرگش خواندی بخدا مثل تو تنهاست بخند

ALI_MEDIA
16-09-2007, 11:54
1-کاش میشد با تو بودن را نوشت تا که زیبا را کشم بر هرچه زشت کاش میشد روی این رنگین کمان می نوشتم تا ابد با من بمان

2-شهاب یاد تو در آسمان خاطر من خط زر کشید بیا ، ز غضه تو رنگ من و رنگ شب پرید بیا

3-جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد !

4-بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست.

5-هر موقع خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمونه

ALI_MEDIA
16-09-2007, 11:55
1-براي هزارمين بار پرسيد: تا حالا شده من دل تو را بشكنم؟من هم براي هزارمين بار به او دروغ گفتم : نه! هيچوقت... تا مبادا دلش بشكند

2-گاه يک لبخند آنقدر عميق ميشود که گريه ميکنم گاه يک نغمه آن قدر دست نيافتني است که با آن زندگي ميکنم گاه يک نگاه آن چنان سنگين است که چشمانم رهايش نميکنند گاه يک عشق آن قدر ماندگار است که فراموشش نميکنم

3-ویرانه نه آنست که جمشید بنا کرد ویرانه نه آنست که فرهاد فرو ریخت ویرانه دل ماست که با هرنگه تو صدبار بنا گشت و دگر بار فرو ریخت...

4-ما جدا افتادگان را هیچ کس غمخوار نیست جان فدای دوست کردن پیش ما دشوار نیست

5-اگه تا روز قیامت داشتنت نباشه قسمت چشم براه تو میمونم با دلی پر از صداقت

ALI_MEDIA
16-09-2007, 12:06
1.نمي دانم چرا اين گونه هست؟
که دلش پيش تو نيست

2.هيچ چيز بيش از يک لبخند تمسخر آميز، دهان زيبا را زشت نمي کند

3.زندگي چون گل سرخيست، پر از عطر و پر از خار و پر از برگ.
يادمان باشد اگر گل چيديم، عطر و خار و گل و برگ،

4.پيمودن مسير ، خود هدف است .... يعني اينکه آنچه تو انتظار داري ، جلوي چشمانت است ، يعني اينکه فقط امروز وجود دارد و " فردا " نام ديگري ست بر تمام تنبلي هاي تو"

5.اگر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است.....
اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بهر رنج است......
اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است.

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:07
1.سيب سرخي را به من بخشيد و رفت عاقبت بر عشق من خنديد و رفت اشک در چشمان سردم حلقه زد بي مرووت گريه ام را ديد و رفت .........

2.نمي گويم فراموشم مکن هرگز،ولي گاهي به ياد آور، رفيقي را که مي داني نخواهي رفت از يادش

3.امروز با خستگي طاقت فرسايي كه از راه زندگي دارم ، در كاروانسراي تو توقف مي كنم تا فردا در سايه روشن هوا به راه خود ادامه دهم........

4- اگر فکر مي کني که بي تو مي ميرم بسيار درست فکر کرده اي! خب تو که مي داني نبودنت را تاب نمي آورم ...پس بمان

5-همه عمر بر ندارم سر از اين خمار مستي كه هنوز من نبودم كه تو در دلم نشستي

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:09
1-بنام تو که از هم دوریم
به تکرار غریبانه ترین جمله قرن و به توان ابدیت دوستت دارم

2-هر گز نرود از یادم مهر تو چنان در دلم نشسته که گویی جان در بدنی

3-هواي باغ پاييزم شكفتن رفته از يادم چنان بيگانه با خويشم كه حتي سايه ام نمي ايد به دنبالم

4-دنيا را بد ساخته اند......... كسي را كه دوست داري،تورادوست نمي دارد. كسي كه تورا دوست دارد ،تو دوستش نمي داري اما كسي كه تو دوستش داري و او هم تو را دوست دارد به رسم و آئين هرگز به هم نمي رسند و اين رنج است . زندگي يعني اين

5-عشق آتشي است كه با چند قطره آب خاموش ميشود پس هي نگو عاشقتم

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:14
1-عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن باهم نیست

عشق آن است که یکی برای دیگری چتری شود

و او هیچوقت نفهمد که چرا خیس نشد

.

به امید عشق های واقعی

2- وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عكس ميشه اما هميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه كه نميتوني عكسشو به ديوار بزني.

3-اگر بوي گلي را دوست نداري شاخه هايش را نشكن

4-كوه ها با هم اند وتنهايند،چون ما با هم،آن تنها
چقدر روح محتاج فرصتهايي است كه در آن هيچ كس نباشد............

5-تا حالا به رابطه ي دو تا چشم دقت كردي ؟؟ با هم باز ميشن - با هم بسته ميشن - با هم ميخندن - با هم گريه ميكنن - با هم ميچرخن . جالب اينجاس كه هيچكدوم هم اون يكي رو نميبينه . دوستي يعني اين !!!! حالا دقت كردي اين دو تا چشم فقط زماني كه يه دختر جلوشون ظاهر ميشه يكيشون بسته ميشه و اون يكي باز ميمونه (چشمك) . نتيجه گيري اخلاقي : دختر حتي بهترين و محكم ترين روابط دوستي رو هم به هم ميزنه

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:18
1-ديشب اشك آمد به خوابم. گفت قهري با من . گفتم مگه ميشه با آشناي ديرينمم..... ؟! گفت گله دارم . پرسيدم چرا؟ نگاهم كرد و گفت او كيست كه تو را از من رانده؟ خواستم چشمش نكند به دروغ گفتم گريه مي كنم . خواستن توانستن است به كار نيامد دست به دامان پياز شدم..........

2-گفتم به گل زرد چرا رنگ مني
افسرده و دلتنگ چرا مثل مني
من عاشق اويم كه رنگم شده زرد
تو عاشق كيستي كه هم رنگ مني

3-ترس از عشق، ترس از زندگي است، آنان كه از عشق مي گريزند، مردگاني بيش نيستند.
برتراند راسل

4-كسب كن لحظه هايم را كه درياي چشمانت سراب مهرباني است

5-مي كشمت سوي خويش . اين كشش قلب ماست ..
قلب تو گر آهن است. قلب من آهنرباستزخم زندگي ام تويي ..

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:18
1-همه به زخم هايشان دستمال مي بندند .
.
.
.
.
.

ولي من به تو دل بسته ام .

2-اين ديوانگيست ... كه از همه گلهاي رُز تنها بخاطر اينكه خار يكي از آنها در دستمان فرو رفته است متنفر باشيم... اين ديوانگيست ... كه همه روياهاي خود را تنها بخاطر اينكه يكي از آنها به حقيقت نپيوسته است رها كني

3-اگر خوبي بدي از ما ديدي حلال كن . من فردا بايد برم بيمارستان براي جراحي دريچه قلب . آخه ميخواهم يه دريچه بگذارم كه فقط به روي تو باز بشه

4-چگونه شيشه شوم وقتي

نگاهت از سنگ است

5-يكي بود يكي نبود زير اين سقف كبود ، يه غريبه آشنا دل و جونم و ربود. اين جوري نگاهم نكن ، گل ياس مهربون . اون غريبه خودتي.

ALI_MEDIA
16-09-2007, 13:19
1-اين جمله منه ،
.
.
.
.
.
فقط واسه تو ساختمش
.
.
.
.
.
دوست دارم خيلي زياد

2-اگه كليد قلبيو نداري قفلش نكن اگه خداحافظي در راهه سلام نكن اگه دستيو گرفتي رهاش نكن دفتري كه بسته شده ديگه بازش نكن قلبي كه شكسته ديگه نازش نكن حرفي كه زده شد ديگه تكرارش نكن

3-کسی که رنگ پریدگی خزان را ادراک کرده باشد به نیرنگ گل های رنگ رنگ دل نخواهد سپرد

4-بزرگي را گفتم زندگي چند بخش است : گفت 2 بخش است كودكي و پيري . گفتم : پس جواني چه شد .

گفت : با عشق سوخت ... با بي وفايي سوخت ... با جدايي مرد.

5-اگه يه روز فروختمت ،

بدون آدم فروش نيستم .. گل فروشم گلم !

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:47
1-گر يه شب به آسمون نگاه كردي ديدي ستاره نبود من حاضرم تا صبح برات چشمك بزنم تا بشم تك ستاره آسمونت.

2-چي بگم باز بگم دوست دارم باز بگم ديوونتم عاشقتم

چي بگم ازعشق هميشه ماندگار بگم يا ازآرزوهاي محال

عشقي كه من به تو دارم هميشه موندگاره

اما رسيدن به تو آرزوي محاله

تو بمون با دل خوشيهات من ميمونم با دلواپسيهام

تو بمون با عشقه هميشه موندگار

من ميمونم با آرزوهاي محال

3-دستهايم برايت شعر مينويسد اما تو هرگز نخواهي خواند

آتش عشق در چشمانم غوطه مي زند ولي تو نخواهي ديد

تو هرگز مرا نخواهي فهميد

و من با اين همه اندوه از كنارت خواهم گذشت

و باز تو درك نخواهي كرد

4-عشق زماني است كه درست مثل روزهاي بچگي روي جدول پياده رو ، راه بروي و بي دليل بخندي

5-مي خواست دلت كه بي دل و دين باشم

باز آي چنان شدم كه دل ميخواهد

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:49
1-اسمت و نمي ذارم دريا كه خشك بشي

نمي ذارم خورشيد كه غروب كني

نمي ذارم ماه كه صبح بشه و خورشيد جات بياد

ميذارم عمرم كه اگه رفتي منم برم

2-من ياد گرفته ام: مهم نيست كه در زندگي چه داري

بلكه مهم اينست كه چه كسي را داري

3-حس كه پيدا شد عشق باريدن گرفت

هيچ ميداني رمز عاشق بودن هركس فقط اين است:

ساده بودن، ساده ديدن، و ساده پذيرفتن

پس ساده ميگويم، ساده...دوستت دارم

4-جبران خليل : عشق براي رشد تو و براي پيرايش توست

مينديش كه مي تواني عشق را هدايت كني,زيرا اگر عشق ارزشمند بيابدت ، هدايتت خواهد كرد

5-دقت كردي كه قشنگترين و عزيز ترين چيزاي دنيا هميشه يكين ؟ ماه يكيه ... خورشيد يكيه ... زمين يكيه ... خدا يكيه ... مادر يكيه ... پدر يكيه ... تو هم يكي هستي ... وسعت عشق من به تو هم يكيه ... پس اينو بدون از الان و تا هميشه : يكي دوست دارم

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:53
1-چشمانت زمين سبز محبت بود.

ومن .

جاذبه اش را وقتي سيب سرخ دلم افتاد فهميدم.

2-دوست دارم تو سيب باشي و من چاقو پوستتو بكنم مي دوني چرا؟؟؟

چون چاقو بخواد پوست سيب رو بكنه بايد همش دورش بگرده

3-من تورو فقط 15 تا دوست دارم!!!

به اندازه يه 7 آسمون 7 دريا و يك دنيا

4-انگشت شستت رو بذار روي بند اول انگشت سبابه ات

گذاشتي ؟

سركاري نيست

بذار .. بذار ديگه

دلم برات اين قدر شده

5-همونقدر كه ستاره هست اگه ماه بود بازم اين آسمون بي تو سياه بود

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:55
1-ازم پرسيد :من مال توام؟ گفتم:آره!مال خود خودتم. هر كاري دلت مي خواد باهام بكن. گفت :هر كاري؟ گفتم:آره. ............ تنهام گذاشت و رفت

2-چشم زيباست وقتي توش اشك باشه
اشك زيباست وقتي براي عشق باشه
عشق زيباست وقتي براي تو باشه
تو زيبايي وقتي براي من باشي
3-يك بار از كنار دريا عبور كردي يك عمر امواجش براي بوسيدن جاي پات ميان و ميرن
4-قلب مثل دو تا اتاق ديوار به ديوار هست كه يكي از اتاقها غم و ديگري شادي. مي گن آرام بخند كه تو اتاق بقلي غم را بيدار نكني
5-اگر در گلبرگ دست هايت از براي من مهرباني مي آوردي بر انگشتان خواهشت پيوسته مي باريدم تا طراوت را در آنها جاودان سازم

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:56
-زندگي مثل پيانو است ، دكمه هاي سياه براي غم ها و دكمه هاي سفيد براي شادي ها . اما زماني ميتوان آهنگ زيبايي نواخت كه دكمه هاي سفيد و سياه را با هم فشار دهي
2-اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري
3-موبايلتو چكار كردي كه هر چي زنگ ميزنم ميگه مشترك مورد نظر در قلب شماست؟
4-خدا رو دوست دارم چون *آي ديش* هميشه روشنه خدا رو دوست دارم چون به همه *پي ام ها* جواب ميده خدا رو دوست دارم چون حرفاي آدم رو *سند تو آل* نمي كنه خدا رو دوست دارم چون هيچ كسي رو *ايگنور* نمي كنه
5-زندگي گرمي دلهاي به هم پيوسته است تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است…

ALI_MEDIA
16-09-2007, 15:59
-آسمان را قسمت كردند:.....تكه اي براي بركه.....تكه اي براي رود....تكه اي براي دريا

دلم را قسمت كردند:..........تكه اي براي تو....تكه اي براي تو......تكه اي براي تو
2-وقتي زماني رسيد كه خواستي قلبت رو به كسي تقديم كني ..اول مطمئن شو كه اون قلبتو نمي شكنه.

چون قلب شكسته لوازم يدكي نداره..
3-بدون عشق.روزها:.....غم..گلايه..اشك.. يهودگي.تشنگي..هراس..نابودي

پس هر روزت را عاشق باش .
4-دلم ميخواد روي تمام آجر ها بنويسم كه دلم واست تنگ شده

و آرزو ميكنم كه يكيش اصل بخوره وسط فرق سرت

تا بفهمي چه دردي داره..وقتي كه آدم دلش واسه يكي مث تو تنگ ميشه.
5-عشق يه سم شيرين هست...بدون نسخه اون كسي كه دوستش داري مصرفش نكن.

از دسترس بچه ها دور نگرش دار..و در محل تاريك و خنك نگهداريش كن..

ALI_MEDIA
16-09-2007, 16:00
-تو مث نور خورشيد هستي خيلي گرم.. تو مث شكرهستي خيلي شيرين

تو مث خودت هستي ..

و دقيقا به همين خاطره كه من دوستت دارم
2-هر احساسي كه من به تو دارم كاملا واقعي هست و بايد بدوني كه من به تو احنياج دارم

اگه بري من ديگه نميتونم ادامه بدم..

آيا نميتوني ببيني كه تو تنها عشق مني؟؟
3-من اعتقاد دارم كه اون خدايي كه بالاي سر ماست تو رو آفريده تا من عاشقت باشم

اون تو رو از بين همه براي من انتخاب كرد تا تورو به منتهاي درجه دوست داشنه باشم .
4-تو هميشه در قلب من هستي ..هر جا كه باشم .هيچ كسي تو دنيا نيست

كه باعث بشه من يه احساسي اين چنين داشته باشم..
5-ديشب كه به تو فكر مي كردم..يه قطره اشك از چشمم چكيد ..بهش گفتم چرا از چشمانم بيرون آمدي؟؟

اشك گفت:شخص زيبايي در چشمان تو منزل داره ..ديگر جايي براي من نيست ..

ALI_MEDIA
16-09-2007, 16:01
-وقتي مرگم فرا رسيد اگه به بهشت رفتم ..اسمتو رو يه ستاره طلايي مينويسم تا تمام فرشته هاي خدا بدونن

كه من چقدر عاشقتم
2-آيا ميدوني خدا چرا بين انگشت هاي دست فاصله قرار داده؟؟؟

تا اين كه كسي كه تو دوستش داري بياد و با دستاش اون فاصله رو براي هميشه پر كنه

پس بيا براي هميشه دستاي منو بگير و قول ميدم كه هيچوقت نزارم تركم كني..
3-وقتي شب فرا ميرسه ..به آسمون نگاه كن ..اگه يه ستاره رو ديدي كه سقوط كرد تعجب نكن ووفقط يه آرزو كن

به من اعتماد كن ..اين واقعيت داره..شك نكن.. واسه اين كه من اين كارو كردم و تو رو پيدا كردم
4-محبت را از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمیدارد .
5-دلم گرفته از ادمایی که میگن دوستت دارم اما معنیشو نمیدونن،از ادمایی که میخوان ماله اونا باشی اما خودشون ماله تو نیستن،از اونایی که زیر بارون برات میمیرن و وقتی افتاب میشه همه چیز یادشون میره!

ALI_MEDIA
16-09-2007, 16:03
1-دقايقي تو زندگيت هست که دلت براي کسي اونقدر تنگ ميشه که دلت ميخواد اونو از تو رويات بيرون بکشي و توي دنياي واقعي با تمام وجوت بغلش کنی
2- زندگي 3 ايستگاه داره!عشق...جدايي....و مرگ آقا قربونت ايستگاه اول پياده مي شيم
3-عاشق كسي بش كه قلب بزرگي داشته باشه تا براي ورود به قلبش مجبور نشي خودت رو كوچيك كني
4-ازم پرسید منو بیشتر دوست داری یا زندگیتو؟ گفتم ندگی ناراحت شد و رفت اما فکر نکرد شاید اون تمام زندگی من باشه
5-عشق يعني خاطرات بي غبار/ دفتري از شعر و از عطر بهار/ عشق يعني يك تمنا يك نيا/ز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز/ عشق يعني چشم خيس مست او/ زير باران دست تو در دست

ALI_MEDIA
17-09-2007, 11:37
1-غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد

2-و اينک سفره دلها ميگشاييم*** دل را صفا داده و نفس را جلا***صداي ملکوتي اذان فضاي خانه را فرا ميگيرد***دستها اماده وضو و قلبها در تپش مهر الهي ***و چشمها خيره به ستارگان اسمان ***و اينک ماه خدا ماهي که من تو و او به مهمانيش خواهيم رفت***ضيافت الهي بر تمامي شيعيان مبارک

3-همیشه برای کسی بخند که میدونی بخاطر تو شاد میشه ... واسه کسی گریه کن که میدونی وقتی غصه داری واشک میریزی برات اشک میریزه.... برای کسی غمگین باش که در غمت شریکه... عاشقه کسی باش که دوستت داشته باشه

4-بچه ها شوخي شوخي به گنجيشكا سنگ ميزنن ولي گنجيشكا جدي جدي ميميرن آدما شوخي شوخي به هم زخم ميزنن ولي قلبها جدي جدي ميشكنن تو شوخي شوخي به من لبخند زدي ولي من جدي جدي عاشقت شدم تو هم يه روز شوخي شوخي تنهام ميزاري منم جدي جدي بي تو ميميرم

5-می دانی فرق هنرعشق وهنرشمشیرچیست؟ شمشیر یکی رادوتا میکند ولی عشق دوتارا یکی

ALI_MEDIA
17-09-2007, 11:38
-بهتر است غرورتان را به خاطر كسي كه دوستش داريد از دست بدهيد تا اينكه او را به خاطر غرورتان

2-مي دوني چرا همه ستاره ها بالاي سرت جمع شدن؟ براي اينكه دنيا فقط يه ماه داره، اونم تويي

3-گفتي دور منو خط بكش... كشيدم... حالا تو در محاصره مني

4-پروانه اغلب فراموش می کند که روزی کرم بوده است

5-تلاش برای خشنود سازی همه ی آدم ها، کلید همه ی شکست هاست
جواد ترين اس ام اس لاو ???? : لاستيك دلمو را با ميخ نگاهت پنچر نكن !

ALI_MEDIA
17-09-2007, 15:44
1-بيمار خنده هاي تو ام ؛ بيـــــــــــــــــــشتر بخند خورشيد آرزوي مني ؛ گرمـــــــــــــــــــــت ر بتاب
2-براي شكستن من يه اخم كافيه ...
نيازي به فريادت نيست
واسه اشك ريختنم سكوت تو كافيه ...
نيازي به قهر نيست
براي مردنم حرف رفتنت كافيه ...
نيازي به انجامش نيست

3-خداوندا! اگر بخواهم آنچه در ذهن دارم با تو بگويم، هزاران جلد کتاب مي شود ولي آنچه در دل دارم يک جمله بيش نيست: دوستت دارم
4-اگه کتاب زندگي چاپ دوم داشت هيچ وقت نمي ذاشتم با غلط چاپ بشه……
5-ساده نوشتن چون ساده زيستن زيباست پس ساده ميگويم تا ابد دوستت دارم.