PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] نحوه نصب Xposed Installer بر روی رام اصلی EmUI2.0 (آپدیت پست3 )

mehditd
02-10-2014, 18:09
طریقه نصب Xposed Installer بر روی رام اصلی

اول از همه گوشیتون باید روت شده باشد

برنامه های زیر را دانلود نمایید:

ROM Toolbox Lite
(http://www.appsapk.com/rom-toolbox-lite/)
Busy Box (http://www.appsapk.com/busybox-app/)

Android Terminal Emulator (http://www.appsapk.com/android-terminal-emulator/)

Xposed.Installer.2.7 (http://dl.androidgozar.com/apps/Xposed.Installer.2.7_androidgozar.com.apk)

Root explorer
(http://www.appsapk.com/root-explorer/)

Es File Explorer (http://www.appsapk.com/es-file-explorer/)

نترسید حجم همشون روهم کمتر از 20 مگ هستش

بعداز نصب کردن همه ی برنامه و دادن اجازه دسترسی به روت برنامه ها که توسط Super SU ازتون پرسیده میشه مثل شکل زیر (با زدن کلید Grant اجازه دسترسی همیشگی این فایل رو به Super SU میدهید)

983292
بعداز نصب همه ی برنامه ها ابتدا وارد برنامه ی BusyBox شوید و برروی Install کلید نمایید اگر نصب با موفقیت باشد شکل زیر به نمایش در خواهد آمد

983293

حالا برنامه ی Terminal Emulator رو اجرا کنید و دستورات را مانند زیر وارد نمایید
این قسمت کار خیلی مهمه پس دقت کنید

su
mount -o rw,remount /system
cd system
chattr -R -i * ( حرف ستاره * با فاصله بعداز حرف i می باشد)

دوستان تصاویری رو قرار میدم تا کاملا متوجه بشید
دست خط تابلومو به بزرگی خودتون ببخشید از بچگی بد خط بودم کاریش نمیشه کرد

983282

983283

بعداز وارد کردن دستور بالا بدون اینکه برنامه رو ببندید ازش خارج بشید
حالا نرم افزار ROM Toolbox رو اجرا کنید ودر تب Performance بر روی کلمه ی build.prop Editor کلید نمایید تا فهرستی مثل شکل زیر به نمایش درآید

بعد به دنبال خط
ro.config.hwtheme بگردید و انتخابش کنید و در ردیف آخر عدد 1 را به 0 تغییر دهید و Save نمایید حال از شما میخواهد که گوشی را ریست(خاموش و روشن) نماید بعداز OK کردن گوشی روشن خاموش میشود،بعداز بالا آمدن خواهید دید که شکل آیکونهاتون تغییر کرده که چیز مهمی نسیت با یه پک آیکون میتونید آیکون دلخواهتونو انتخاب کنید.
983288 983289 983290

حالا دوباره برنامه ی Terminal Emulator را دوباره اجرا کنید و مثل قبل دستورات را باز وارد نمایید،دوباره بدون اینکه برنامه را ببندید از آن خارج شوید و وارد برنامه ی Root Browser بشوید و وارد پوشه ی سیستم بشوید و فایل set_immutable.list را پاک نمایید،اگر موفق نشدید برنامه ی
Es File Explorer را اجرا نمایید و مانند شکل زیر عمل نمایید و بعد در تب باز شده بر روی Root Explorer کلید نمایید تا ON بشود وبعد چند ثانیه آنرا لمس نمایید با انگشت وبعد رها کنید تا پنجره زیر به نمایش در آید حالا گزینه ی mout R/W را انتخاب کنید در پنجره بعدی تمامی قسمتها رو روی RW بگذارید و OK نمایید و بعد فایل نام برده شده را پاک نمایید
تصاویر به ترتیب از راست به چپ

983284 983285 983286 983287

و درنهایت گوشی را ریستارت نهایی(خاموش و روشن) نمایید حال که گوشی بالا اومد به راحتی میتونید برنامه ی Xposed Installer اجرا نمایید و از امکانات شخصی سازی والایش استفاده کنید
ببخشید که سرتونو به درد اوردم :dy:

تا آموزش های بعدی خدانگهدار:hi:

ویرایش توسط مدیریت بخش

Mokary
02-10-2014, 18:11
ممنون از اموزش خوبتون

اگر بعد از نصب فریم ورک و ریبوت، گوشی روی آرم گیر کرد؟

برای حل مشکل باید xposed framework رو غیر فعال کنید. دو روش پیشنهاد میشه:
1- گوشی رو کامل خاموش کنید. دوباره روشنش کنید و یکی از دکمه های سخت افزاری (مثل power یا rocker volume یا shoter عکاسی) رو بزنید. اگر گوشی با دو ویبره کوتاه به شما پاسخ داد، شما 5 ثانیه فرصت دارید تا 4 مرتبه دیگر همان دکمه را بفشارید که هر بار فشردن دکمه با یک ویبره کوتاه فیدبک میدهد. پس از این کار دستور غیر فعال شدن xposed با یک ویبره بلند تایید می شود.گوشی در حالت safemod بالا می آید.

2- از لینک زیر، پچ غیر فعال کردن xposed رو دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید.

http://treegp.persiangig.com/Xposed/XposedDisabler_By_TREEGP.zip/dl

ویرایش توسط مدیریت بخش

mehditd
02-10-2014, 18:14
اینار میخوام بهترین و پرکاربردترین ابزارهای Xposed رو براتون معرفی کنم

GravityBox
984385

یکی از کاربردی ترین و سازگارترین ماژول های Xposed می باشد که در ادامه آن را به طور خلاصه معرفی خواهم کرد.

این ماژول مخصوص گوشی هایی با نسخه آندروید جیلی بین می باشد.

984386984387

بخش اول: Statusbar tweaks
از ویژگی های جذاب این بخش، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تغییرات گسترده در رنگ بندی استیتوس بار
تغییر آیکون و شخصی سازی باتری
شخصی سازی ساعت
آیکون Data traffic
بلک لیست برای نوتیفیکیشن ها
تنظیم نور صفحه با کشیدن دست از چپ به راست و بالعکس
و خاموش شدن صفحه با دوبار لمس استیتوس بار

بخش دوم: Navigationbar tweaks

نمایش همیشگی دکمه menu (دکمه سه نقطه)
جابجا کردن جای دکمه های recent app و back
نمایش دکمه فلش چپ و راست هنگام تایپ جهت جابجایی بین حروف
شخصی سازی اعمال روی دکمه ها
شخصی سازی navigation ring
تغییر رنگ و بک گراند دکمه ها
و تغییر سایز navigation bar

بخش سوم : Pie Control
pie controls در رام های cyanogenmod استفاده می شوند.

بخش چهارم: Transparency tweaks
اعمال هرگونه تغییرات در این زمینه نیازمند یکبار ریبوت شدن گوشی است.

شفاف سازی استیتوس بار و نویگیشن بار در حالت درحال استفاده و صفحه قفل شده

بخش پنجم: Power tweaks

شخصی سازی منوی دکمه پاور
افزودن ریبوت به رام، ریبوت نرم (ریبوت نرم افزاری) ، ریبوت به ریکاوری و ریبوت به بوت لودر
غیر فعال سازی پیغام هشدار باتری خالی شده
و شخصی سازی اعمال در هنگام قطع و وصل شارژر

بخش ششم: Display tweaks

تمام صفحه سازی desktop
چرخش گوشی به تمام جهات ( حتی برعکس)
روشن شدن صفحه هنگام قطع و وصل شارژر یا هر وسیله دیگر
و تنظیم زمان فاصله بین هر پالس LED

بخش هفتم: Phone tweaks

چرخش تصویر هنگام مکالمه
شخصی سازی ویبره در هنگام مکالمه
تصویر تمام صفحه تماس گیرنده
تنظیمات پیشرفه ارتباطات رادیویی
و..

بخش هشتم : Media tweaks

استفاده از دکمه ولوم جهت عقب و جلو کردن موسیقی
افزایش تعداد تقسیمات تنظیم صدای ولوم
شخصی سازی کامل دکمه های ولوم
شخصی سازی منوی تنظیمات صدا
افزودن حالت بی صدا به منوی تغییر ولوم
و تعیین زمان نمایش منوی تغییر صدای ولوم

بخش نهم: Navigation key actions

شخصی سازی تمام اعمالی که میتوان روی نوار پایین صفحه انجام داد.

HK Theme Manager

984390
یکی از جذابیت های رام های کاستوم، قابلیت نصب تم های کاستوم روی گوشی است، که این امر در رام های رسمی محدود به تم های مختص به همان گوشی می شد.

در اینجا افزونه ای کاربردی رو معرفی می کنم که با استفاده از اون، از این به بعد می تونید از تمامی تم هایی که برای رام های مختلف ساخته میشه استفاده کنید. این برنامه در حقیقت جایگزین برنامه اختصاصی Theme Chooser در رام های سری سیانوژن است که قابلیت نصب مجموعه عظیم تم های سیانوژن و دیگر تم های ساخته شده را به شما خواهد داد.

برای دانلود آن از طریق برنامه Xposed Installer ، از بخش Download نرم افزار Xposed Installer ماژول HK Theme Manager

پس از نصب و فعال سازی ماژول نیازمند نصب تم های کاستوم هستیم. شما میتوانید سری تم های سیانوژن را از لینک های زیر دانلود کنید.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1801752

Smooth System Progress Bar

984391

توسط این ماژول می تونید Progress Bar یا نوار انتظار تکمیل وظیفه (نواری متحرک که هنگام نصب/حذف برنامه ها نمایش داده میشه) رو بطور کامل شخصی سازی کنید.

روش نصب:

از طریق Xposed Installer :

به منوی Download از برنامه رفته و Smooth System ProgressBars را دانلود و نصب کنید.
سپس از منوی Modules آنرا علامت زده و گوشی رو ریبوت کنید.

ویژگی های ماژول:

نمایش لحظه به لحظه تغییرات اعمال شده در Preview ماژول

تنظیم سرعت Progress Bar

انتخاب جهت Progress Bar

تنظیم ضخامت Progress Bar

تنظیم فاصله بین هر قسمت از Progress Bar

انتخاب تعداد تقسیمات Progress Bar

شخصی سازی رنگ Progress Bar

Xposed Recent Tasks RAM

984392

افزونه Recent Tasks RAM در حقیقت یک Layout کاربردیست که به منوی Recent App گوشی شما افزوده می شود. وظیفه ی این افزونه، نمایش مقدار رم اشغال شده و مقدار رم دردسترس گوشی شما در منوی Recent App می باشد. برای نصب این افزونه طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

به منوی Download از برنامه رفته و Xposed Recent Tasks RAM را دانلود و نصب کنید.
این ماژول منوی Interface ندارد و با فعال سازی آن از طریق برنامه Xposed Installer شروع به کار میکند. در صورتی که مراحل نصب و فعال سازی را به درستی انجام داده باشید با لمس دکمه Recent App در نوار پایین گوشی خود این ماژول را در بالای Recent Apps خواهید دید.

Greenify
984393

یک برنامه مستقل Task Killer می باشد که یکی از قدرتمند ترین نمونه های موجود برای آندروید می باشد. با نصب این برنامه شما می توانید با فشردن یک دکمه تمامی برنامه هایی که باز می باشند را Force Stop کنید.

برای Force Stop کردن برنامه های اصلی رام، این برنامه از Xposed Framework کمک گرفته و ماژول خود را بوسیله آن اجرا می کند. با نصب ماژول Greenify شما می توانید به سادگی و با کمترین زحمت تمامی برنامه هایی که با آن ها کار نمی کنید را ببندید.

> البته خود برنامه نیز بصورت هوشمند پس از خارج شدن شما از برنامه ها اقدام به بستن آنها می کند.
> با نصب این برنامه و ماژول مرتبط به آن می توانید مصرف باتری و رم خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

مراحل نصب برنامه و ماژول Greenify:
ابتدا برنامه Greenify را از لینک زیر دانلود کنید.

http://treegp.persiangig.com/Xposed/com.oasisfeng.greenify.98%28treegp%29.apk

برای استفاده از تمامی امکانات نرم افزار باید نسخه Donation آن را نصب کنید. با استفاده از لینک زیر برنامه را کرک کنید.

http://treegp.persiangig.com/Xposed/Greenify.Donation.Package%28treegp%29.apk

ابتدا برنامه و سپس Donation Package را نصب نمایید.
وارد آن شوید، برنامه از شما اجازه دسترسی به روت را خواهد خواست که Grant را بزنید. حال با صفحه ای مشابه عکس زیر مواجه خواهید شد.
984395

وارد برنامه Xposed Installer شوید و در بخش Modules تیک ماژول Greenify را بزنید و گوشی را ریستارت کنید.

پس از ریبوت ، وارد برنامه Greenify شوید ، روی آیکون سه نقطه لمس کنید و Experimental features را انتخاب کنید.

در صفحه پیش رو گزینه Greenifying system apps را تیک بزنید و به صفحه اول برنامه باز گردید.

984396

روی آیکون مثبت (+) لمس کنید و برنامه هایی که نمیخواهید بی مورد باز بمانند را انتخاب کرده و از بالای صفحه آیکون تیک را لمس کنید تا برنامه ها یکی یکی بسته شوند. از این پس هر کدام از برنامه هایی که در لیستتان اضافه کرده اید بی مورد باز باشند بصورت خودکار بسته خواهند شد.

همچنین می توانید با لمس آیکون سه نقطه (menu) و انتخاب گزینه Create hibernation shortcut یک میانبر در صفحه اصلی گوشی تان داشته باشید تا هروقت لازم بدانید بصورت دستی تمام لیست را با یک کلیک ببندید.

نکات مهم:

1- برای کارایی بیشتر، تمامی User App ها (برنامه هایی که خودتان روی گوشی نصب نموده اید) را در لیست قرار دهید.

2- از افزودن برنامه های سیستمی (System App) که از عملکرد و اهمیت آن ها در گوشی اطلاعی ندارید به لیست Hibernate جداً خودداری کنید.

Swipe Back

ماژول SwipeBack ، ماژولی کوچک اما کاربردیست که به کمک آن می توانید با حرکت دست عمل برگشت یا Back رو شبیه سازی کنید.

روش نصــــــــب:

به منوی Download از برنامه رفته و SwipeBack را دانلود و نصب کنید.

پس از نصب و فعال سازی برنامه، وارد برنامه SwipeBack شوید.

984397

میبینید که در منوی اصلی برنامه، تنظیم Swipe برای تک تک برنامه های نصب شده بر روی گوشی امکان پذیر است.
همچنین می توانید این Gesture را بصورت Global یا عمومی برای تمام قسمت های گوشی تنظیم کنید.

984398

با لمس روی هر برنامه می توانید تنظیمات مربوط به Swipe Back را مخصوص همان برنامه تعیین کنید.

Custome Share

به کمک افزونه Custom Share می توانید منوی Share (لیست App ها به هنگام Share مطلب یا فایل) و منوی Open With (لیست App ها به هنگام باز کردن فایلی به خصوص) را شخصی سازی کنید.

روش نصــــــــب:

به منوی Download از برنامه رفته و Custom Share را دانلود و نصب کنید.

سپس در برنامه Xposed Installer از منوی Modules آنرا علامت زده و گوشی رو ریبوت کنید.

این برنامه شامل دو قسمت است. Share With و Open With.
پس از نصب ، فعال سازی و ورود به برنامه با منوی اصلی آن روبرو خواهید شد.

984399

از اینجا می توانید برنامه هایی که نمی خواهید در منوی Share نمایش داده شوند را حذف و با گزینه Show Selection پیش نمایش منوی Share خود را ببینید.
برای ایجاد تغییرات در منوی Open With دکمه menu را لمس کرده و گزینه Switch Mode را انتخاب کنید.

984400

سپس می تونید برنامه هایی که نمی خواهید در منوی Open With نمایش داده شوند را نیز غیر فعال کنید.

984401

WedyMod

984403

ماژولی کاربردیست که مجموعه ای از مود های مفید را شامل می شود. اکثر مود های این ماژول تغییراتی در framework-res ایجاد می کنند. این ماژول به صورت مکرر آپدیت می شود و امکانات بیشتری به آن اضافه می گردد.

به منوی Download از برنامه رفته و wedymod-Res را دانلود و نصب کنید.

984402

XBattery Themer
جامع ترین برنامه شخصی سازی آیکون باتری

با استفاده از این ماژول باتری خود را به هر شکلی که دوست دارید درآورید!
ماژول XBattery Themer دارای تعداد بسیار زیادی تم می باشد که من اونها رو با زحمت زیاد جمع آوری و آپلود کردم و برای انتخاب راحت تر، از هر تم یه اسکرین شات هم تهیه کردم. امیدوارم لذت ببرید.

ابتدا باید ماژول XBatteryThemer رو نصب کنید. میتونید از دو روش استفاده کنید:

1- از طریق Xposed Installer
وارد برنامه Xposed Installer بشید و به بخش Download برید. XBattery Installer رو پیدا کرده و دانلود کنید.
سپس نصب کنید و به بخش Modules از برنامه Xposed Installer برید. XBatteryThemer رو تیک کنید و بعد گوشی رو ریبوت کنید تا ماژول اکتیو بشه.

Xtended NavBar

به کمک این ماژول میتونید تعداد زیادی از عملیات های مفید رو به نویگیشن بار گوشی اضافه کنید.
از قابلیت های این ماژول میشه به موارد زیر اشاره کرد:

اضافه شدن صفحات گوناگون برای کنترل عملیات های گوناگون و حرکت بین آنها با swipe به چپ و راست

اضافه شدن دکمه های مخصوص کنترل موسیقی به نویگیشن بار

اضافه شدن Quick Setting به نویگیشن بار

اضافه شدن هر برنامه ی دلخواه به نویگیشن بار و ایجاد حالت Dock Bar برای منوی Navigation Bar

sabi6365
05-10-2014, 00:12
داداش خدا خیرت بده , خدا 100 در دنیا 1000 در آخرت بهت بده هررررررررچی که میخوای من بالاخره نصبش کردم :as:

فقط یه سوال : بعد نصب فریمورک اگه من بیام دوباره انجین تم رو فعال کنم تو نصب مدول ها یا کار xpesed اختلالی ایجاد نمیکنه؟
(میخوام دوباره تم گوشیم رو برگردونم همین) مشکلی پیش نمیاره تو xposed ؟

راستی اگه شما مدول خاصی رو نصب کردین رو گوشی هووایتون و جواب داده آموزشش رو بزارین و بگین چه کارهایی انجام میده
چون اکثر این مدول ها برای گوشی های دیگه ساخته شده و هوواوی به برند جدیده (حالا نمیدونم فقط مختص اندرویده یا به مدل گوشیم ربط داره) و می ترسم مشکلی تو گوشیم ایجاد بشه

من جواب سوالی که پرسیدم رو فهمیدم خودم امتحان کردم دیدم انجین تم فعال باشه بازم فریم ورک قرمز میشه
و اینکه من موفق نشدم تغییر زیادی اعمال کنم حتی نشد ساعت رو وسط قرار بدم ... حیف !

ببخشید پشت هم زیاد سوال می پرسم این دیگه آخریه : gravity-box رو میشه برای اندروید 4.2.2 استفاده کرد ؟ چه نسخه ای؟

ehsan2004
05-10-2014, 11:19
داداش خدا خیرت بده , خدا 100 در دنیا 1000 در آخرت بهت بده هررررررررچی که میخوای من بالاخره نصبش کردم :as:

فقط یه سوال : بعد نصب فریمورک اگه من بیام دوباره انجین تم رو فعال کنم تو نصب مدول ها یا کار xpesed اختلالی ایجاد نمیکنه؟
(میخوام دوباره تم گوشیم رو برگردونم همین) مشکلی پیش نمیاره تو xposed ؟

راستی اگه شما مدول خاصی رو نصب کردین رو گوشی هووایتون و جواب داده آموزشش رو بزارین و بگین چه کارهایی انجام میده
چون اکثر این مدول ها برای گوشی های دیگه ساخته شده و هوواوی به برند جدیده (حالا نمیدونم فقط مختص اندرویده یا به مدل گوشیم ربط داره) و می ترسم مشکلی تو گوشیم ایجاد بشه

من جواب سوالی که پرسیدم رو فهمیدم خودم امتحان کردم دیدم انجین تم فعال باشه بازم فریم ورک قرمز میشه
و اینکه من موفق نشدم تغییر زیادی اعمال کنم حتی نشد ساعت رو وسط قرار بدم ... حیف !

ببخشید پشت هم زیاد سوال می پرسم این دیگه آخریه : gravity-box رو میشه برای اندروید 4.2.2 استفاده کرد ؟ چه نسخه ای؟

دوست عزیز پست های پشت سر هم خلاف قوانین سایت هست
پستهاتون ترکیب شدند

===================

در خصوص سوال اخرتون بله میتونید :

http://repo.xposed.info/module/com.ceco.kitkat.gravitybox

mehditd
05-10-2014, 14:00
من بیشتر تم استفاده میکنم و مشکلی باهاشونم ندارم،اگه مشکلی باشه تیکشو برمیدارم و ریستارت میکنم اوکی میشه

Mokary
05-10-2014, 14:11
من بیشتر تم استفاده میکنم و مشکلی باهاشونم ندارم،اگه مشکلی باشه تیکشو برمیدارم و ریستارت میکنم اوکی میشه

سلام ممنون از اموزشت
میشه بگی چه نوع تمی استفاده میکنی اخه من تم منیجرش رو فعال کردم تم cm10 رو هم دانلود و نصب کردم اما پیدا نمیکنه نسخه تم منیجرتون چیه

mehditd
05-10-2014, 14:16
انجین پرو نسخه ی 4.0 و انجین تم نسخه 5.0.0

ehsan2004
15-10-2014, 18:42
اموزش به پست سوم منتقل شد
با تشکر از استارتر تاپیک

Mokary
19-10-2014, 00:54
دوستان کسی تونسته تم سیانوژن نصب کنه من هرکاری کردم نتونستم نصب کنم

kral24
19-10-2014, 09:58
دوستان کسی تونسته تم سیانوژن نصب کنه من هرکاری کردم نتونستم نصب کنم
HK Theme Manager تنهای مخصوص خودشو داره و تمهای سیانوژن رو شناسایی نمیکنه
چند تایی اینجا هست میتونی دانلود کنی
https://drive.google.com/folderview?id=0Bxb_9sbub3OleVROd2N0emM0dW8&usp=sharing

reza.ya
20-10-2014, 23:49
با سلام پچ غیر فعال کردن xposed دانلود کردم چطور از طریق ربکاوری انجام بدم گوشیم رو لوگو گیر کرده help ?

Mokary
21-10-2014, 00:52
با سلام پچ غیر فعال کردن xposed دانلود کردم چطور از طریق ربکاوری انجام بدم گوشیم رو لوگو گیر کرده help ?

به روش نصب رام
البته کاستوم ریکاوری میخواد

reza.ya
21-10-2014, 01:15
مرسی دوست من رام B108 فلش زدم دیدم بد نیست خودم یه بار فلش بزنم
ولی فلش زدن برا گوشی ضرر نداره

mehditd
21-10-2014, 13:44

فلش زدن گوشی مثل نصب ویندوز کامپیوتره،ضرر نداره

Mokary
21-10-2014, 16:12

سلام دوست عزیز من نگفتم رام فلش بزن که گفتم مثل نصب رام از ریکاوری
اگه رام فلش کنی که همه اطلاعاتت پرپر میشه
در ضمن b108 یه ایراداتی داره
b115 بزن که نصبت به 108 دوربین اصلاح شده و چند تای دیگه
فلش کردن ضرری نداره

reynard1
24-10-2014, 14:27
بچه ها من با HK Theme Manager مشکل دارم

همه چیو درست زدم ولی وقتی های cm و نصب میکنم هیچکدوم و نمیاره تو لیستش حتی تو تنظیمات سرچ گزینه cm رو هم زدم ولی بازم نمیاره

ehsan2004
24-10-2014, 19:51
فلش زدن گوشی مثل نصب ویندوز کامپیوتره،ضرر نداره

نه مشکلی پیش نمیاد
مثل ریختن فایل رو حافظه داخلیه

reynard1
19-11-2014, 00:25
این gravitybox رو رام استوک emui کار میکنه برا شما؟
نصب میشه ولی چیزیو تغییر نمیده

mehditd
19-11-2014, 16:04
این gravitybox رو رام استوک emui کار میکنه برا شما؟
نصب میشه ولی چیزیو تغییر نمیده

بعضی از موارد کار نمیکنن و بعضی هام کار میکنه مثلا هنگام پخش موزیک در صفحه خاموش با نگه داشتن کلید های کم و زیاد صدا برای چند ثانیه آهنگ تعویض میشه

3oroush
29-11-2014, 16:33
این رو emui3 جواب نمیده؟؟

ehsan2004
29-11-2014, 19:29

خیر فقط ورژن 2

Mokary
29-11-2014, 19:48

نسخه 2.4 روی اخرین ورژن رام رسمی به راحتی نصب شد

farary11
29-11-2014, 20:02
نسخه 2.4 روی اخرین ورژن رام رسمی به راحتی نصب شد
منم نصب کردم و براحتی نصب شد اما بعد ریبوت کردن دوم گوشی تو لوگو موند.البته بگم که با فعال کردن GravityBox این اتفاق میافته

sus2
05-12-2014, 17:30
سلام

من توی ترمینال دستورات رو که وارد میکنم بعد از ستاره اینتر که میزنم پیغام not found میده.

چه کنم؟

ممنون

Mokary
05-12-2014, 22:03
سلام

من توی ترمینال دستورات رو که وارد میکنم بعد از ستاره اینتر که میزنم پیغام not found میده.

چه کنم؟

ممنون

شما از قسمت ترمینال به بعد رو انجام بده

sus2
06-12-2014, 19:06
سلام

شما از قسمت ترمینال به بعد رو انجام بده

فایده نداشت و نصب نشد

ehsan2004
06-12-2014, 22:44
سلام

فایده نداشت و نصب نشد

این ارور بخاطر درست وارد نکردن دستور هست
با دقت وارد کنید ببینید حل میشه

sus2
07-12-2014, 08:23
این ارور بخاطر درست وارد نکردن دستور هست
با دقت وارد کنید ببینید حل میشه
سلام
هر طوری که میشد من نوشتم ولی گویا این سری قرار نیست با من همکاری کنه گوشی[emoji20]

mehditd
07-12-2014, 08:39
سلام
هر طوری که میشد من نوشتم ولی گویا این سری قرار نیست با من همکاری کنه گوشی[emoji20]

گوشی رو چه رامی هستش گوشیتونو با چه برنامه ای روت کردید؟!

sus2
07-12-2014, 15:20
4.2.2 b115
هم با vroot تست کردم هم با kingoroot

Mokary
07-12-2014, 16:09
4.2.2 b115
هم با vroot تست کردم هم با kingoroot
من که بدون مشکل رو این رام نصب کردم
اما شما یه بار هم با mtkdroid روت کن اگه نشد گوشیتو انلاک کن و کاستوم ریکاوری بزن و بعد پچ فول روت و sup-ersu رو برا روت کامل بزن

kavianfm
24-12-2014, 11:10
بی نهایت ممنون بابت توضیح کاملتون برای نصب فریم ورک
به جرات می تونم بگم که تو هیچ سایت دیگه ای نتونستم مشکلم رو حل کنم!

H120d
06-01-2015, 14:59
ماله من هم نصب شد البته از روش نصب مخصوص هواوی ها ولی هیچ مدلی کار نمیکنه رووش ! ینی هیچ تغییری نمیکنه ./

pouya666
23-01-2015, 03:45
با سلام به اساتید محترم
من xposed رو فقط به خاطر برنامه fonter توی گوشیم نصب کردم، اما متاسفانه فونت تغییر پیدا نمیکنه، یعنی فونت توی theme میره و موفقیت آمیزه، وقتی اعمال میکنم، گوشی ریستارت میشه ولی وقتی بالا میاد، فونت هیچ تغییری نکرده. خیلی از نرم افزارها مثله، ifont, hifont,font installer و خیلیا دیگه رو نصب کردم ولی فونت تغییر نمیکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید ما این فونت honor 3c رو تغییر بدیم.

phoenix_7
23-01-2015, 08:34
با سلام به اساتید محترم
من xposed رو فقط به خاطر برنامه fonter توی گوشیم نصب کردم، اما متاسفانه فونت تغییر پیدا نمیکنه، یعنی فونت توی theme میره و موفقیت آمیزه، وقتی اعمال میکنم، گوشی ریستارت میشه ولی وقتی بالا میاد، فونت هیچ تغییری نکرده. خیلی از نرم افزارها مثله، ifont, hifont,font installer و خیلیا دیگه رو نصب کردم ولی فونت تغییر نمیکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید ما این فونت honor 3c رو تغییر بدیم.
برا تغییر فونت نیازی به xposed نیست. همون ifont کافیه و نیازی به روت هم نداره. شما بعد از دانلود فونت مورد نظر و اعمال کردنش توسط ifont، به قسمت زیر برید و فونت مورد نظر رو انتخاب کنید و در نهایت گوشیو ری استارت کنید.( پیشنهاد میکنم فونت taurus را امتحان کنید، عالیه، فقط یکم ریزه که باید سایزشو بزرگ کنید)
Settings/General/fonts/font style

pouya666
23-01-2015, 13:46
برا تغییر فونت نیازی به xposed نیست. همون ifont کافیه و نیازی به روت هم نداره. شما بعد از دانلود فونت مورد نظر و اعمال کردنش توسط ifont، به قسمت زیر برید و فونت مورد نظر رو انتخاب کنید و در نهایت گوشیو ری استارت کنید.( پیشنهاد میکنم فونت taurus را امتحان کنید، عالیه، فقط یکم ریزه که باید سایزشو بزرگ کنید)
Settings/General/fonts/font style

با تشکر از پاسختون. توی اون مسیری که فرمودید فقط میشه اندازه فونت رو تغییر داد. ولی راه حلش رو پیدا کردم، با همون نرم افزاره rom toolbox میشه فونت رو تغییر داد.

phoenix_7
24-01-2015, 21:40
با تشکر از پاسختون. توی اون مسیری که فرمودید فقط میشه اندازه فونت رو تغییر داد. ولی راه حلش رو پیدا کردم، با همون نرم افزاره rom toolbox میشه فونت رو تغییر داد.
میدونم عزیز، علاوه بر اندازه فونت، خود فونت هم از همون مسیری که گفتم اعمال میشه، من همیشه همینکارو میکردم، چون از مسیر تم بعضی وقتا کار نمیکنه.

pouya666
25-01-2015, 15:04
میدونم عزیز، علاوه بر اندازه فونت، خود فونت هم از همون مسیری که گفتم اعمال میشه، من همیشه همینکارو میکردم، چون از مسیر تم بعضی وقتا کار نمیکنه.

والا تو گوشی من honor 3c h30-u10 همچین گزینه ای نداره و فقط میشه اندازه فونت رو تغییر داد. ولی دیدم تو گوشیهای دیگه هواوی مثله g730 که دارن این گزینه رو. به هرحال من با toolbox انجام دادم مثله آبه خوردن. اون فونتی هم که معرفی کردی خیلی خوب خوب.دستت درد نکنه

malekzadeh7
25-02-2015, 21:38
با سلام و تشکر به خاطر توضیح خوبتون. من زمانی که تو ro.config.hwtheme ، ب 1 رو به 0 تغییر میدم، بهد از restart هیچ تغییری ایجاد نمیشه :ac: . (در ضمن من با vroot روت کردم و زمانی که root checker رو اجرا می کنم میزنه گوشی روت شده ولی مثل s u p e r su نیست که اجازه دسترسی بیاد و Grant بزنم! عادیه ؟!)

malekzadeh7
25-02-2015, 21:49
با سلام و تشکر به خاطر توضیح خوبتون. من زمانی که تو ro.config.hwtheme ، ب 1 رو به 0 تغییر میدم، بهد از restart هیچ تغییری ایجاد نمیشه :ac: . (در ضمن من با vroot روت کردم و زمانی که root checker رو اجرا می کنم میزنه گوشی روت شده ولی مثل s u p e r su نیست که اجازه دسترسی بیاد و Grant بزنم! عادیه ؟!)

آقا حل شد. ممنون

kotksthegame
09-03-2015, 11:28
این آموزش فقط برای ایموشن2هست یا رو ایموشن 3 هم کار میکنه لطفا برای ایموشن سه هم بذترید خیلی برام واجبه هرچه زودتر بهتر لطفا یکی بگه چطوری

eniac1616
06-04-2015, 20:00
طریقه نصب Xposed Installer بر روی رام اصلی

اول از همه گوشیتون باید روت شده باشد

برنامه های زیر را دانلود نمایید:

ROM Toolbox Lite
(http://www.appsapk.com/rom-toolbox-lite/)
Busy Box (http://www.appsapk.com/busybox-app/)

Android Terminal Emulator (http://www.appsapk.com/android-terminal-emulator/)

Xposed.Installer.2.7 (http://dl.androidgozar.com/apps/Xposed.Installer.2.7_androidgozar.com.apk)

Root explorer
(http://www.appsapk.com/root-explorer/)

Es File Explorer (http://www.appsapk.com/es-file-explorer/)

نترسید حجم همشون روهم کمتر از 20 مگ هستش

بعداز نصب کردن همه ی برنامه و دادن اجازه دسترسی به روت برنامه ها که توسط Super SU ازتون پرسیده میشه مثل شکل زیر (با زدن کلید Grant اجازه دسترسی همیشگی این فایل رو به Super SU میدهید)

983292
بعداز نصب همه ی برنامه ها ابتدا وارد برنامه ی BusyBox شوید و برروی Install کلید نمایید اگر نصب با موفقیت باشد شکل زیر به نمایش در خواهد آمد

983293

حالا برنامه ی Terminal Emulator رو اجرا کنید و دستورات را مانند زیر وارد نمایید
این قسمت کار خیلی مهمه پس دقت کنید

su
mount -o rw,remount /system
cd system
chattr -R -i * ( حرف ستاره * با فاصله بعداز حرف i می باشد)

دوستان تصاویری رو قرار میدم تا کاملا متوجه بشید
دست خط تابلومو به بزرگی خودتون ببخشید از بچگی بد خط بودم کاریش نمیشه کرد

983282

983283

بعداز وارد کردن دستور بالا بدون اینکه برنامه رو ببندید ازش خارج بشید
حالا نرم افزار ROM Toolbox رو اجرا کنید ودر تب Performance بر روی کلمه ی build.prop Editor کلید نمایید تا فهرستی مثل شکل زیر به نمایش درآید

بعد به دنبال خط
ro.config.hwtheme بگردید و انتخابش کنید و در ردیف آخر عدد 1 را به 0 تغییر دهید و Save نمایید حال از شما میخواهد که گوشی را ریست(خاموش و روشن) نماید بعداز OK کردن گوشی روشن خاموش میشود،بعداز بالا آمدن خواهید دید که شکل آیکونهاتون تغییر کرده که چیز مهمی نسیت با یه پک آیکون میتونید آیکون دلخواهتونو انتخاب کنید.
983288 983289 983290

حالا دوباره برنامه ی Terminal Emulator را دوباره اجرا کنید و مثل قبل دستورات را باز وارد نمایید،دوباره بدون اینکه برنامه را ببندید از آن خارج شوید و وارد برنامه ی Root Browser بشوید و وارد پوشه ی سیستم بشوید و فایل set_immutable.list را پاک نمایید،اگر موفق نشدید برنامه ی
Es File Explorer را اجرا نمایید و مانند شکل زیر عمل نمایید و بعد در تب باز شده بر روی Root Explorer کلید نمایید تا ON بشود وبعد چند ثانیه آنرا لمس نمایید با انگشت وبعد رها کنید تا پنجره زیر به نمایش در آید حالا گزینه ی mout R/W را انتخاب کنید در پنجره بعدی تمامی قسمتها رو روی RW بگذارید و OK نمایید و بعد فایل نام برده شده را پاک نمایید
تصاویر به ترتیب از راست به چپ

983284 983285 983286 983287

و درنهایت گوشی را ریستارت نهایی(خاموش و روشن) نمایید حال که گوشی بالا اومد به راحتی میتونید برنامه ی Xposed Installer اجرا نمایید و از امکانات شخصی سازی والایش استفاده کنید
ببخشید که سرتونو به درد اوردم :dy:

تا آموزش های بعدی خدانگهدار:hi:

ویرایش توسط مدیریت بخش

سلام وخسته نباشید.این شکل هایی که گفتین گذاشتین برا من باز نمیشه چکار کنم.بعد موقع وارد کردن دستورات میگه chatter رو پیدا نمیکنم؟باید چکار کنم اگ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

eniac1616
07-04-2015, 16:38
شرمنده ولی کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jk2007
14-04-2015, 01:35
سلام وخسته نباشید.این شکل هایی که گفتین گذاشتین برا من باز نمیشه چکار کنم.بعد موقع وارد کردن دستورات میگه chatter رو پیدا نمیکنم؟باید چکار کنم اگ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

ببخشید میپرسم ولی شما Busy Box رو نصب کردید؟

jk2007
14-04-2015, 01:41
با عرض سلام و خسته نباشید.
ممنون از آموزش خوبتون. چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

غیر فعال کردن تم هواوی ضروریه؟ (منظورم قسمت ro.config.hwtheme هستش). نمیشه همراه xposed از تم هواوی استفاده کرد؟ اینکه دوستان ورژن تم منیجرشون رو میگن جریانش چیه از کجا تم منیجر دانلود کنم؟

من همه این کارهارو انجام دادم و در نهایت xposed installer رو اجرا کردم ولی میزنه برنامه نصب نشده است. وقتی هم به قسمت نصب میرم چون ورژن 3 هست و متاسفانه ورژن 2.7 رو گیر نیاوردم میگه "در حال حاضر تنها نصب بصورت دستی و از طریق ریکاروی امکان پذیر است" و گفته فایل زیپ رو با ریکاوری نصب کنید در صورتی که فایل زیپ رو من ندارم و نمیدونم از کجا گیرش بیارم. در ضمن کاستوم ریکاوری TWRP رو رو گوشیم دارم.

لطفآ راهنمایی کنید. ممنون

eniac1616
14-04-2015, 09:30
busy box رو نصب کردم مشکل chattr حل شد ولی داخل ترمینال تایپ میکنم mount -o rw,remount /system پیغام میده فایلهام فقط خواندنی هستن.مشکل من این هستش که با اینکه روت کردم هنوز تو روت اکسپلور نمیتونم فایلهامو تغییر بدم

ALEX_HOT
14-04-2015, 09:37
busy box رو نصب کردم مشکل chattr حل شد ولی داخل ترمینال تایپ میکنم mount -o rw,remount /system پیغام میده فایلهام فقط خواندنی هستن.مشکل من این هستش که با اینکه روت کردم هنوز تو روت اکسپلور نمیتونم فایلهامو تغییر بدم
یه بار آنروت کنید و دوباره روت کنید

eniac1616
14-04-2015, 10:02
یه بار آنروت کنید و دوباره روت کنید
از طریق ریکاوری روت شده به هیچ عنوان نتونستم آنروت کنم.vroot-king root موقع آنروت کردن پیغام خطا میده.

ALEX_HOT
14-04-2015, 10:03
از طریق ریکاوری روت شده به هیچ عنوان نتونستم آنروت کنم.vroot-king root موقع آنروت کردن پیغام خطا میده.

از خود نرم افزار SuperSU یا KingUser بخش تنظیمات گزینه FullUnroot رو بزنید

eniac1616
14-04-2015, 11:11
از خود نرم افزار SuperSU یا KingUser بخش تنظیمات گزینه FullUnroot رو بزنید

فرقی نکرد.هنوز فایلهای سیستمی گوشی فقط خواندنی هستن.نمیشه تغییر داد

jk2007
14-04-2015, 23:02
دوستان لطفآ در مورد سوالاتم راهنماییم کنید.

فرقی نکرد.هنوز فایلهای سیستمی گوشی فقط خواندنی هستن.نمیشه تغییر داد

از چه نرم افزاری بعنوان اکسپلورر استفاده میکنید؟ نرم افزار های دیگه رو هم امتحان کردید؟ تنظیمات ES Explorer رو طبق آموزش اعمال کردید؟

eniac1616
14-04-2015, 23:42
دوستان لطفآ در مورد سوالاتم راهنماییم کنید.

از چه نرم افزاری بعنوان اکسپلورر استفاده میکنید؟ نرم افزار های دیگه رو هم امتحان کردید؟ تنظیمات ES Explorer رو طبق آموزش اعمال کردید؟

آره داداش.داخل برنامه es explorer هم میگه نمیتونم پرمیشن ها رو تغییر بدم

eniac1616
15-04-2015, 00:12
دوستان این عکسهای آموزش برامن باز من نمیشه. میشه یکی برام آپلود کنه. از رو تصاویر قدم ب قدم جلو برم شاید بتونم این برنامه رو نصب کنم

phoenix_7
15-04-2015, 06:53
از دوستان کسی xposed رو با همین آموزش تونسته رو EMUI3.0 نصب کنه؟

eniac1616
15-04-2015, 18:46
کسی نیس به ما کمک کنه .عکس های آموزش رو برامون بزاره؟؟؟؟؟؟

jk2007
16-04-2015, 18:03
با عرض سلام و خسته نباشید.
ممنون از آموزش خوبتون. چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

غیر فعال کردن تم هواوی ضروریه؟ (منظورم قسمت ro.config.hwtheme هستش). نمیشه همراه xposed از تم هواوی استفاده کرد؟ اینکه دوستان ورژن تم منیجرشون رو میگن جریانش چیه از کجا تم منیجر دانلود کنم؟

من همه این کارهارو انجام دادم و در نهایت xposed installer رو اجرا کردم ولی میزنه برنامه نصب نشده است. وقتی هم به قسمت نصب میرم چون ورژن 3 هست و متاسفانه ورژن 2.7 رو گیر نیاوردم میگه "در حال حاضر تنها نصب بصورت دستی و از طریق ریکاروی امکان پذیر است" و گفته فایل زیپ رو با ریکاوری نصب کنید در صورتی که فایل زیپ رو من ندارم و نمیدونم از کجا گیرش بیارم. در ضمن کاستوم ریکاوری TWRP رو رو گوشیم دارم.

لطفآ راهنمایی کنید. ممنون

من تونستم ورژن 2.6.1 رو نصب کنم و مشکلم حل شد. از دوستان کسی ورژن بالاتر داره؟ 3 که نصب نشد لینک 2.7 هم که اول همین پست هست از کار افتاده.
تم هایی که بشه با HK Theme Manager اعمال کردو از کجا میشه پیدا کرد؟ میگن سیانوژنو اعمال نمیکنه که

eniac1616
16-04-2015, 18:33
داخل ترمینال وقتی میخوام دستورات رو وارد کنم بع دستور mount پیغام زیر میاد.چکار کنم؟؟؟؟
1000855

Mokary
25-04-2015, 22:12
نسخه قابل نصب روی emui3

https://drive.google.com/file/d/0B8zaSszJ3TOhajJwRUdvN3lWTGc/view?usp=sharing

jk2007
26-04-2015, 15:35
نسخه قابل نصب روی emui3

https://drive.google.com/file/d/0B8zaSszJ3TOhajJwRUdvN3lWTGc/view?usp=sharing

سلام دوست عزیز.
من رام رسمی b115 دارم و xposed و HK Theme Manager رو روش نصب کردم. برای اینکار مجبور شدم تم منیجر پیش فرض هواوی رو با ROM Toolbox غیر فعال کنم.
الآن چه تمی میتونم نصب کنم. لطفآ یه تم معرفی کنید. الآن هیچ تمی ندارم و محیط گوشیم به شدت خسته کننده شده :cg:

Mokary
27-04-2015, 18:06
مخزن تمهای سازگار با HK theme

https://drive.google.com/folderview?id=0Bxb_9sbub3OleVROd2N0emM0dW8&usp=sharing

eniac1616
25-06-2015, 17:58
سلام دوستان.این Gravity Box رو گوشی من نصب نمیشه؟؟میشه کمکم کنید.آندروید 4.4.2 بیلد 310

Erfan7801
25-08-2015, 03:36
اقا چی کار کنم اون آیکون های قبلیم برگردن هر جور شده بگید تو روخدا

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

Erfan7801
25-08-2015, 03:41
یکی جواب بده خیلی فوری

Erfan7801
25-08-2015, 14:00
اقا جواب بدید

Mokary
25-08-2015, 22:06
اقا چی کار کنم اون آیکون های قبلیم برگردن هر جور شده بگید تو روخدا

یکی جواب بده خیلی فوری

اقا جواب بدید

اگه تولباکس زدی از داخل تولباکس که گفته عدد رو تغییر بدین اون عددی که تغییر دادی برگردون به قبلیش

Erfan7801
25-08-2015, 23:27
اگه تولباکس زدی از داخل تولباکس که گفته عدد رو تغییر بدین اون عددی که تغییر دادی برگردون به قبلیش
این کارو دوس بار کردم اما بعد ریبوت هیچ فرقی نمیکنه و اون عدد هنوز صفره

Mokary
26-08-2015, 23:10
این کارو دوس بار کردم اما بعد ریبوت هیچ فرقی نمیکنه و اون عدد هنوز صفره

پس با این حساب یا باید رام عوض کنین یا ریست فکتوری بکنین

mohammadrd
03-09-2015, 10:07
سلام یه مود هس 4g swcher درس اسمشو بلد نیسم واقعا کار میکنهیعنی قابلیت 4g میاد رو گوشیت ؟؟؟؟

Mokary
03-09-2015, 20:27
سلام یه مود هس 4g swcher درس اسمشو بلد نیسم واقعا کار میکنهیعنی قابلیت 4g میاد رو گوشیت ؟؟؟؟

نه کار نمیکنه
کلا اکسپوزد رو رام اصلی کار نمیکنه

mohammadrd
04-09-2015, 22:47
نه کار نمیکنه
کلا اکسپوزد رو رام اصلی کار نمیکنه

روشی هس اصن ؟؟؟اگه بشه چی میشه وای !

Mokary
05-09-2015, 15:06
روشی هس اصن ؟؟؟اگه بشه چی میشه وای !

اکسپوزد رو این گوشی میشه زد اما چون ماژولها اپدیت شدن دیگه کار نمیکنن
تنها راه استفاده از رام کاستوم هست

mohammadrd
06-09-2015, 13:27
سلام میگم یعنی اصن کلی راهی هس این گوشی 4g پشتیبانی کنه میشه یکی تو انجمن xda درخواست بده خیییییییییییییییییلیییییی ییییییییییییییی مهمه اگه بشه خیییییییییییییییییییییییی یلییییییییییییییییییییییی ییییی عالی میشه:di::di::di::di::di::di::di::di::di::di::d i::di:

Mokary
07-09-2015, 15:21
سلام میگم یعنی اصن کلی راهی هس این گوشی 4g پشتیبانی کنه میشه یکی تو انجمن xda درخواست بده خیییییییییییییییییلیییییی ییییییییییییییی مهمه اگه بشه خیییییییییییییییییییییییی یلییییییییییییییییییییییی ییییی عالی میشه:di::di::di::di::di::di::di::di::di::di::d i::di:

دوست عزیز 4g یه امکان سخت افزاریه و این گوشی این قابلیت رو نداره

mansourab
19-12-2015, 23:28
سلام گوشی من 3c هست با بیلد 115 همه کار هارو انجام دادم رفته رو لگو گیر کرده چه جوری میشه ببرمش به حال safe mode واینکه شما نظرتون به اینه که برای اینکه xposed داشته باشیم رام کاستوم نصب کنیم و اگه جوابتون مثبت هست کدوم رام کاستوم بهتر هست؟ ممنون

mahyarra
31-12-2015, 10:32
سلام
دوستان چجوری میشه اکسپوزد رو رو رام 4.4.2 نصب کرد با همین آموزش جواب میده؟

khalaghi
14-12-2016, 22:37
من honor 4cدارم با اندروید6 چجور باید Xposed نصب کنم؟کدوم ورژن؟

amiropsi
23-02-2018, 18:13
سلام .وقتی میرم تو برنامه Rom tools box قسمت Buildprop editor اونجا جمله ro.config.hw (ادامشو یادم نیست) وجود نداره .من باید چیکار کنم؟چرا اینطوری شده؟

amiropsi
23-02-2018, 18:51
یه سوال دیگه:ce:
میشه اکسپوزد رو با کامپیوتر رو گوشی نصب کرد؟اگه میشه بیزحمت فایلشو بزارید و کامل توضیح بدید که با چه برنامه ای میشه این کارو کرد

amiropsi
23-02-2018, 20:45
یه سوال دیگه:ce:
میشه اکسپوزد رو با کامپیوتر رو گوشی نصب کرد؟اگه میشه بیزحمت فایلشو بزارید و کامل توضیح بدید که با چه برنامه ای میشه این کارو کرد