PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش حل مشکل نصب برنامه های کرک روی دستگاهای جلیبریک شده در ios 8.1.1

saeeid24
02-12-2014, 12:17
سلام به همه
برای نصب برنامه های کرک شده کافیه ابتدا سورس repo.hackyouriphone.org رو اد کنید
سپس Appsync (5.x -> 8.x) رو از این سورس نصب کنید و بعد تویک appcake رو نصب کنید
حالا راحت میتونید برنامه هارو از ایتولز به طور مستقیم نصب کنید
(اگر نشد یکبار appcake رو باز کنید و بعد امتحان کنید بازهم اگ نشد با اپ کیک یک برنامه دانلود و نصب کنید )

Taha.Tabbakh
02-12-2014, 13:53
درود
چه ورژنی رو باید نصب کرد از اپ کیک ؟
از کدوم سورس ؟
آیا با 8.1.1 سازگاری کامل رو داره ؟
سینک آیتونز رو از دست نمیده؟
باعث کرش برنامه های دیگه نمیشه ؟
با اپ ستور میشه بازم اگه برنامه ایی از توش نصب کرد استفاده کرد از اپ استور یا خیر
ممنون میشم پاسخ کامل بدید

saeeid24
02-12-2014, 22:45
سرس رو نوشتم
مابقی رو امتحان کنید من خودم امتحان نکردم

kian1364
02-12-2014, 23:34
درود
چه ورژنی رو باید نصب کرد از اپ کیک ؟
از کدوم سورس ؟
آیا با 8.1.1 سازگاری کامل رو داره ؟
سینک آیتونز رو از دست نمیده؟
باعث کرش برنامه های دیگه نمیشه ؟
با اپ ستور میشه بازم اگه برنامه ایی از توش نصب کرد استفاده کرد از اپ استور یا خیر
ممنون میشم پاسخ کامل بدید
ورژن 4،من اینو نصب کردم کار کرد.
از همون سورسی که نوشته نصب کنبد.
من رو 8.1 نصب کردم مشکل نداشت 8.1.1 هم فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشه،ضمن اینکه اصلا قراره برای 8.1.1 باشه.
سینک آیتونز مشکل پیدا نکرد.
برنامه های دیگه هم مثل قبل کار میکنند.
بلافاصله از appstore هم نرم افزار دانلود کردم تا تست کنم که بدون مشکل بود،در کل خیلی خوب و راحت بود.

Taha.Tabbakh
03-12-2014, 12:56
اصلا بدون اینکه از اپ کیک استفاده کنید از سورس repo.iphonerm.com توییک appsync unified beta 5 beta3.1 نصب کنید عالی کارمیکنه

wwwww300
10-01-2015, 12:19
اصلا بدون اینکه از اپ کیک استفاده کنید از سورس repo.iphonerm.com توییک appsync unified beta 5 beta3.1 نصب کنید عالی کارمیکنه.
اقا سلام نمیدونم مدیر سایت کی هست و اون های که مطالب را میزارند برای دیگران ولی هرکسی هستند دمشون گرم خیلی مرد هستند.من خودم گوشی های اندرویدی خیلی داشتم ودارم همه اموزش ها و کارها را از این سایت یاد گرفتم .الانم ایفون5اس گرفتم اصلا بلد نیستم با هاش کار کنم ولی با اموزش های عالی این سایت همه چیز را یاد گرفتم خودم جلبریک کردم و تونیک هار اهم زدم الان دارم راحت برنامه نصب میکنم. دمتون گرم که خیلی راحت و ساده همه چیز را اموزش میدید موفق باشید.بازم تشکر

ALIREZA
10-01-2015, 15:14
.
اقا سلام نمیدونم مدیر سایت کی هست و اون های که مطالب را میزارند برای دیگران ولی هرکسی هستند دمشون گرم خیلی مرد هستند.من خودم گوشی های اندرویدی خیلی داشتم ودارم همه اموزش ها و کارها را از این سایت یاد گرفتم .الانم ایفون5اس گرفتم اصلا بلد نیستم با هاش کار کنم ولی با اموزش های عالی این سایت همه چیز را یاد گرفتم خودم جلبریک کردم و تونیک هار اهم زدم الان دارم راحت برنامه نصب میکنم. دمتون گرم که خیلی راحت و ساده همه چیز را اموزش میدید موفق باشید.بازم تشکر

بسیار عالی ؛ سوالی بود در خدمت شما و دیگر کاربران هستیم ، مطالب جدیدی هم به صورت آموزش باشه ؛ حتما در سایت قرار خواهد گرفت .