PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک جهت افتتاح بخش عکاسی

MOHAMMED
20-02-2008, 22:54
به نام خدا

با سلام خدمت دوستان گرامی

امشب با کمک علی عزیز (دیزاینر) این بخش از بخش مولتی میدیا مستقل شد ، تا به صورت تخصصیتر کار خود رو اغاز بکنه ، این بخش شامل دو زیر مجموعه هست :

1- عکاسی با موبایل

در این بخش به عکسهای گرفته شده با دوربین انواع گوشیهای همراه ، و همچنین بحث و گفتگو درباره گوشیهای CameraPhones خواهيم پرداخت .

2- عکاسی با دوربین دیجیتال

در این بخش به عکسهای گرفته شده با انواع دوربینهای دیجیتال ، و موارد آموزشی وتکنیکیهای مختلف عکاسی با دوربینهای دیجیتالی خواهیم پرداخت .

امیدوارم که دوستان از فعالیت در این بخش لذت و استفاده کامل رو ببرند ، و اگر پیشنهادی یا انتقادی دارند حتما مطرح بکنند .
درضمن جا داره که دوستان به این نکته توجه داشته باشند ، که حتما عکساشون رو توی سایت هم اپلود بکنند که عکسهای زیباشون از بین نرن بعد از مدتی .

موفق باشید

™ليلاشGSM
20-02-2008, 23:48
مر30 از زحماتتون دستتون درد نكنه عالي شد اينكار...

smaiel
21-02-2008, 08:49
وظیفه خودم می دونم از زحمات حاج حمید گل و دیزاینر نازنینمون علی عزیز از بابت ایجاد این انجمن نهایت تشکر و قدردانی بکنم
امیدوارم در کنار عزیزان انجمن پربار و قشنگی بشه
و صد البته یه تشکر ویژه هم از محمد عزیز به خاطر این پیشنهاد خوبشون

yeg86naz
21-02-2008, 09:19
خوش خبر باشید
هر روز دارم چیزای خوبی تو فروم میبینم دستتون درد نکنه
این بخش عکاسی با زحمت شما دوستان میتونه به یه مرجع کامل و مفید در مورد عکاسی دیجیتال با دوربین و موبایل تبدیل بشه

™ALI
21-02-2008, 10:17
سلام به همگی...

کار خیلی جالبی بود.. دست همگی درد نکنه... منم امیدوارم این بخش و این انجمن هر روز تخصصی تر بشه و به عنوان مرجعی کامل برای عکاسی چه در زمینه موبایل و چه در زمینه دوربین دیجیتال باشه...

دست تمامیه کسانی که برای ایجاد این انجمن زحمت کشیدن درد نکنه...:flower:

موفق و پیروز باشید...:flower:

Kaykha
21-02-2008, 11:04
محمد جان واقعا دستت درد نكنه كار به جا و بزرگي كردي انشاالله بتونيد جواب نيازهاي روز افزون بخش عكاسي رو در اين بخش به خوبي شما عزيزان جواب بديد

محمد جان دوستت داريم

!Cell Phone
21-02-2008, 11:08
من هم به نوبه ی خودم تشکر میکنم.
اینجوری خیلی بهتر و منظم و تر و حرفه ای تر شد!
موفق باشید

EHSAN
21-02-2008, 14:06
خیلی خوب شده
با تشکر از زحمات شما

RЄΖA
28-02-2008, 14:05
من تازه این انجمن رو دیدم. این جوری خیلی بهتر و تخصصی تر شده. در ضمن مدیرانی که برای این انجمن هم انتخاب شدند واقعا در این زمینه متحبرند و خیلی خوب شدش. به امید پیشرفت روز افزون سایت با این طرحهای جالب.

ALFEX
29-02-2008, 14:40
ماشالله
این یه چیزی بود که واقعا لازم بود ولی کسی پیشنهاد اون رو نداده بود خیلی ممنون