PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك فوري! ******** لطفا راهنمايي كنيد...

rayanick2011
05-04-2015, 06:37
سلام
دوستان من يه آيفون 4S دارم كه تا چند روز پيش بر روي ورژن 7.0.4 يكسالي بود كه جيلبريك بود،بدليل نصب برنامه ها و توييك هاي زياد گوشيم سنگين شده بود و همش هنگ ميكرد!
كه مجبور شدم از تو cydia توييك ها رو حذف كنم،كه اشتباهاً همه توييك ها و خود سيديا رو پاك كردم!
ديگه آيكون سيديا رو ندارم،و هر كاري ميكنم ديگه نمياد!چندبار جيلبريك زدم با eviosn 7 ورژن ١.٠.٦ و ١.٠.٠.٧ ولي انگار نه انگار!
گوشي همه مراحل رو به خوبي طي ميكنه ولي آيكون سيديا نمياد!
نه restore ميشه رو ٧.٠.٤ يا ٧.٠.٦ و نه semi-restore!
نميدونم چكار كنم!
اگه راهي وجود داره بهم بگين.
خيلي به جيلبريك احتياج دارم ، لطفا راهنمايي بفرماييد.

با تشكر

saeeid24
05-04-2015, 13:17
سلام
دوستان من يه آيفون 4S دارم كه تا چند روز پيش بر روي ورژن 7.0.4 يكسالي بود كه جيلبريك بود،بدليل نصب برنامه ها و توييك هاي زياد گوشيم سنگين شده بود و همش هنگ ميكرد!
كه مجبور شدم از تو cydia توييك ها رو حذف كنم،كه اشتباهاً همه توييك ها و خود سيديا رو پاك كردم!
ديگه آيكون سيديا رو ندارم،و هر كاري ميكنم ديگه نمياد!چندبار جيلبريك زدم با eviosn 7 ورژن ١.٠.٦ و ١.٠.٠.٧ ولي انگار نه انگار!
نميدونم چكار كنم!

با تشكر

سلام شما ماشالا همه راه ها رو رفتید فکر نکنم دیگه بتونی کاری کنی مجبور هستی به 8.2 ریستور کنی متاسفانه

ALIREZA
05-04-2015, 14:05
سلام
نميدونم چكار كنم!

با تشكر

ifile رو داری یا نداری ؟
اگر داشته باشی شاید بشه کاری کرد
نداشته باشی باید طبق گفته سعید ریستور کنی به 8.2

rayanick2011
10-04-2015, 17:08
نه ندارم متاسفانه!