PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ مشکلات گوشی Galaxy S6

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ario-golfer
22-04-2015, 18:58
http://www.shiaupload.ir/images/01626129346929540982.jpg

از این به بعد،تمامی سوالات،پیرامون گوشی GALAXY S6 در این تاپیک به بحث گذاشته خواهد شد

http://94.182.142.2/Digikala/Image/HtmlEditor/News/2015/3/1/Samsung-Galaxy-S6-official-images8555252.jpg

قوانین:

[*=right]فقط سوالات مربوط به گوشی GALAXY S6 را در این تاپیک مطرح کنید
[*=right]قبل از پرسیدن سوال،مطمئن باشید که جواب آن در بخش موجود نیست
[*=right]قبل پرسیدن سوال بخش را جستجو کنید
[*=right]در مورد تاپیک های اموزشی قفل شده می توانید در این تاپیک سوال خود را مطرح کنید
[*=right]برای تشکر کردن فقط از دکمه تشکر استفاده کنید
[*=right]برای دریافت پاسخ شکیبا باشید و از زدن پست های تکراری خودداری کنید
[*=right]لطفا به قوانین احترام بگذارید

...Arena...
22-04-2015, 21:11
دوستان s6 مثل مدلهای قبلی سامی سری f & h & c داره ؟

hassann98
22-04-2015, 21:26
دوستان s6 مثل مدلهای قبلی سامی سری f & h & c داره ؟

تمام ورژن های اس6 و اس6 اج:

Samsung Galaxy S6 SM-G920A (AT&T USA)
Samsung Galaxy S6 SM-G920F (Global)
Samsung Galaxy S6 SM-G920I (Latin America, India, Australia, Singapore)
Samsung Galaxy S6 SM-G920K (Korea)
Samsung Galaxy S6 SM-G920L (Korea)
Samsung Galaxy S6 SM-G920P (Sprint USA)
Samsung Galaxy S6 SM-G920R4 (US Cellular USA)
Samsung Galaxy S6 SM-G920S (Korea)
Samsung Galaxy S6 SM-G920T (T-Mobile USA)
Samsung Galaxy S6 SM-G920V (Verizon USA)
Samsung Galaxy S6 SM-G9200 (Hong Kong)
Samsung Galaxy S6 SM-G9208 (China Mobile)
Samsung Galaxy S6 SM-G9209 (China Telecom)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925A (AT&T USA)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F (Global)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925I (Latin America, India, Australia, Singapore)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925K (Korea)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925L (Korea)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925P (Sprint USA)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925S (Korea)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925R4 (US Cellular USA)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T (T-Mobile USA)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925V (Verizon USA)
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G9250

payam 4uzandeh
23-04-2015, 07:05
دوستان نكته خاصي در مورد مدل هاي مختلفش نيست؟ مثلا اينكه يك ورژنشو بگيريم بهتره...يا همون مدل f خوبه؟ مرسي
كلا اگه نكته اي در مورد خريدش هست دوستان لطف كنن بگن تا بهره مند شيم :dq:

Mangostin
23-04-2015, 08:17
دوستان نكته خاصي در مورد مدل هاي مختلفش نيست؟ مثلا اينكه يك ورژنشو بگيريم بهتره...يا همون مدل f خوبه؟ مرسي
كلا اگه نكته اي در مورد خريدش هست دوستان لطف كنن بگن تا بهره مند شيم :dq:

دوست عزیز این گوشی مثل S5 با پردازنده های مختلف ساخته نشده..و فقط یک مدل آنلاک یا همون نسخه جهانیش وجود داره که اونم مدل F هستش
نکته در مورد خریدش اینه که فعلا صبر کنید تا قیمتش یک مقدار افت کنه..و اینکه مدل 32G نخرید..صبر کنید مدل های 64 و 128 هم وارد بازار بشن..

GUYVER
23-04-2015, 09:22
بنچمارک Antutu :

http://moca.comxa.com/up/ebefe1cc5c87.jpg

...Arena...
23-04-2015, 09:26
دوست عزیز برات امکانش هست یه بنچمارک pi ازش بگیری ؟ قدرت محاسباتی تک هسته اش رو میخوام ببینم چه طوره.....

sky_dvb
23-04-2015, 14:11
به به بسلامتی بخش اس 6 هم راه اندازی شد
حالا که معرفی شد و دیگه با گارانتی های اصلی هم داره میاد تو بازار قحطی 64 شده خوب کل گوشیا یکی فقط کافیه ی چیپ ssd 64 بشه اینقدر که زمان برم نیستش که 930 هم که داشتم بخاطر 32 بودن و نبودن otg فروختم نت 4 هم یه هوا بخاطر بزرگی و راحت نبودن تو محل کار دادم رفت البته رم 64 داشتم روش و کافی بود حالا باز گیر کردیم تو اس 6 تا کی بشه 64 یا 128 بیادش یبار دلمون نشد خوش باشه براحتی بریم تو بازار لعنتیمون ی چیزی رو که مد نظره براحتی بخرین بیایییم

الان از نمایندگی سامی اس اومده بنام خودم و اینکه فروش ویژه تا اخر امروز اس 6 و اج که بهمراه کارت هدیه 200تومنی و یک اسپیکر مینی 2680 تومن برای معمولی ولی فقط هم 32 دارن لامسب :ao::dx::bn::be::14:

redroze_stone
23-04-2015, 16:15
این تست باطری دوستمون واقعا خیلی خوبه برای همچین صفحه ای و یک پردازنده ۸ هسته ای
اتصال وای فای و یا دیتا داشتید؟ چند دقیقه مکالمه بوده ؟
من الان اس 5 چهار هسته ای دارم روی لالی پاپ بالای 5 ساعت اسرین میگیرم و خیلی راضیم کامل یک روز کاری رو جواب میده
دغدغه اصلی من هم باطری اس 6 بود اگر اینطور باشه ک عالیه

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

Ali~TECH
23-04-2015, 16:40
دوستان و اساتید قیمتش کی افت میکنه خرید کنیم؟

GUYVER
23-04-2015, 19:15
این تست باطری دوستمون واقعا خیلی خوبه برای همچین صفحه ای و یک پردازنده ۸ هسته ای
اتصال وای فای و یا دیتا داشتید؟ چند دقیقه مکالمه بوده ؟
من الان اس 5 چهار هسته ای دارم روی لالی پاپ بالای 5 ساعت اسرین میگیرم و خیلی راضیم کامل یک روز کاری رو جواب میده
دغدغه اصلی من هم باطری اس 6 بود اگر اینطور باشه ک عالیه

هم اتصال WIFI داشتم و هم 4G ( توی تصویر مشخصه )

چند ساعتی نت ام قطع بود و مجبور شدم از 4G استفاده کنم. ( Shannon 333 واقعا کم مصرفه )

مصرف هم شامل موارد زیر بوده :

Dead Trigger 2 ، مکالمه ، گوش دادن به موزیک ، تماشای انیمه ، مطالعه ی زیاد مانگا ( از نرم افزار های اجتماعی مثل Viber و ....... استفاده نکردم. )

مصرف انرژی با توجه به لیتوگرافی 14nm و صفحه ی سوپرآمولد با رزولوشن 2K ، راضی کننده است.

sky_dvb
23-04-2015, 20:36

چند ساعتی نت ام قطع بود و مجبور شدم از 4G استفاده کنم. ( مودم S6 واقعا کم مصرفه )

Dead Trigger 2 ، مکالمه ، گوش دادن به موزیک ، تماشای انیمه ، مطالعه ی زیاد مانگا ( از نرم افزار های اجتماعی مثل Viber و ....... استفاده نکردم. )

مصرف انرژی با توجه به لیتوگرافی 14nm و صفحه ی سوپرآمولد با رزولوشن 2K ، راضی کننده است.

بله واقعا مصرف پردازنده خیلی خوب بهینه شده و همچنین صفحه نمایش مودم هم که ظاهرا از نوع جدیدی هستش و کم مصرف تر شده اسمش رو جایی خونده بودم الان یادم نیستش انتن دهی نسبت مدل های قبلی چطور شده؟بنظرم باید بهتر شده باشه و اینکه بعد یک مدت کار کشیدن متوسط گرمای ملایم حس میشه یا کم یا زیاد ممنون میشم توضیح بدین با تشکر

GUYVER
23-04-2015, 20:46
بله واقعا مصرف پردازنده خیلی خوب بهینه شده و همچنین صفحه نمایش مودم هم که ظاهرا از نوع جدیدی هستش و کم مصرف تر شده اسمش رو جایی خونده بودم الان یادم نیستش انتن دهی نسبت مدل های قبلی چطور شده؟بنظرم باید بهتر شده باشه و اینکه بعد یک مدت کار کشیدن متوسط گرمای ملایم حس میشه یا کم یا زیاد ممنون میشم توضیح بدین با تشکر

مدل مودم Shannon 333 ئه. ( دقیقا همون مدلی هست که در Note 4 LTE-A به کار رفته بود. ) ( آنتن دهی خوبه ، البته بستگی به فاصله ی دیوایس با دکل داره. )

در حالت عادی ، به ندرت گرم میشه. ( با توجه به این که اینجا هوا گرمه )

redroze_stone
23-04-2015, 21:34

چند ساعتی نت ام قطع بود و مجبور شدم از 4G استفاده کنم. ( Shannon 333 واقعا کم مصرفه )

بسیار هم عالی ..پس چطور توی رویوهای حالا اغلب ایرانی دم از مصرف متوسط یا ضعیف ب نسبت نسل قبلی میزنند؟

دوستان در مورد رنگ ابی این گوشی اطلاعی ندارند ؟ تاریخ رلییز ویا وجود در بازارهای جهانی ؟

sky_dvb
23-04-2015, 21:36
دوستان و اساتید قیمتش کی افت میکنه خرید کنیم؟

والا الانم خیلی بالا نیست ی جاهایی دارن خوب میدن مثل اینجا
http://mobileabi.com/product/samsung-galaxy-s6/#comment-3232
2,295,000 تومان
فروشگاه خوب و منصفی هستش و دارای نماد و دوستان زیادی هم ازش خرید دارن و راضی هستن

redroze_stone
23-04-2015, 21:37
البته فروشگاههای تهرانی با ارسال ب تمامی نقاط کشور تا 2150 هم موجود دارند ..بنده خودم تماس گرفتم با گارانتی همراه سرویس

GUYVER
23-04-2015, 21:39
بسیار هم عالی ..پس چطور توی رویوهای حالا اغلب ایرانی دم از مصرف متوسط یا ضعیف ب نسبت نسل قبلی میزنند؟

من از نحوه ی استفاده ی دیگران بی خبرم ، اما تست باتری و بنچمارک Antutu رو قرار دادم. ( حذف برنامه ی بدون استفاده ( bloatware ) میتونه در مصرف انرژی موثر باشه. )

redroze_stone
23-04-2015, 21:47
من از نحوه ی استفاده ی دیگران بی خبرم ، اما تست باتری و بنچمارک Antutu رو قرار دادم. ( حذف برنامه ی بدون استفاده ( bloatware ) میتونه در مصرف انرژی موثر باشه. )

مطمنن همینطوره اقا محمد عزیز
شما چ رنگی تهیه کردید؟ حالا ک دارید استفاده میکنید فکر میکنید نیازی ب برچسب مخصوصا برای پشت دستگاه هست ؟

GUYVER
23-04-2015, 21:52
مطمنن همینطوره اقا محمد عزیز
شما چ رنگی تهیه کردید؟ حالا ک دارید استفاده میکنید فکر میکنید نیازی ب برچسب مخصوصا برای پشت دستگاه هست ؟

مشکی ، اگر روی جای اثر انگشت حساس هستید ، یا باید برچسب تهیه کنید یا این که رنگ سفید بخری.

redroze_stone
23-04-2015, 21:55
کاش این رنگ ابی هم زود موجود میشد دیگه با کله میرفتیم سمتش ..
من اس 5 دارم الان و چند باری ک اس 6 دستم گرفتم شاید بخاطر فلزی بودن اس6 احساس سنگینی دستگاه بهم دست میداد یا اینکه توی دست سر بخوره همچین چیزی..
شما گوشی قبلیتون احیانا سامسونگ نبوده ؟ در مورد هندلینگش هم کمی توضیح بدید ممنون میشم

GUYVER
23-04-2015, 21:59
کاش این رنگ ابی هم زود موجود میشد دیگه با کله میرفتیم سمتش ..
من اس 5 دارم الان و چند باری ک اس 6 دستم گرفتم شاید بخاطر فلزی بودن اس6 احساس سنگینی دستگاه بهم دست میداد یا اینکه توی دست سر بخوره همچین چیزی..
شما گوشی قبلیتون احیانا سامسونگ نبوده ؟ در مورد هندلینگش هم کمی توضیح بدید ممنون میشم

قبلش Note 4 و S5 داشتم. ( از S5 سبک تره ، اگر دست مرطوب یا عرقی باشه احتمال سر خوردن زیاده ، من از بک کاور Nillkin استفاده می کنم. )

قاب ژله ای مرغوب گیرم نیومد و گرنه به جای بک کاور ، اون رو تهیه می کردم.

redroze_stone
23-04-2015, 22:03
مرسی
افا محمد اینکه توی تبلیغات اشاره میشه ده دقیقه شارژ 4 ساعت کار ..ایا همچین چیزی هست؟منظورشون از 4 ساعت کار فکر نمیکنم 4 ساعت اسکرین باشه .اگرم منطورشون 4 ساعت استفاده معمولیه ک فکر نمیکنم جای تبلیغ داشته باشه
در مورد شارژشم اگر تایم گرفتید بهمون بگید ممنون میشیم

GUYVER
23-04-2015, 22:05
مرسی
افا محمد اینکه توی تبلیغات اشاره میشه ده دقیقه شارژ 4 ساعت کار ..ایا همچین چیزی هست؟منظورشون از 4 ساعت کار فکر نمیکنم 4 ساعت اسکرین باشه .اگرم منطورشون 4 ساعت استفاده معمولیه ک فکر نمیکنم جای تبلیغ داشته باشه
در مورد شارژشم اگر تایم گرفتید بهمون بگید ممنون میشیم

با 30 دقیقه شارژ حدود 55 درصد شارژ میشه. ( ظرف 1:20 فول شارژ میشه. )

تست نکردم با 10 دقیقه شارژ ، چقدر باتری دوام میاره.

sky_dvb
23-04-2015, 22:08

دوستان در مورد رنگ ابی این گوشی اطلاعی ندارند ؟ تاریخ رلییز ویا وجود در بازارهای جهانی ؟

خوب دوست عزیز خیلی از اینا فقط ترول هستن و قصد تخریب دارن یادمه زمان معرفی اس 3 یک نمونه ترکیدش رو عکسش رو گزاشتن و گفتن مشکل دستگاه مخصوصا سی پی یوش بوده بعد اعلام شد که دستگاه در اب افتاده بوده و بعدش به شارژر وصل شده و اینجوری شده من همون اول اومد گرفتمش و یک سالی دستم بود فوق العاده زمان خودش بود و فروش خوبی هم داشتش اینکه که از این حرف و حدیث ها زیاد در میارن ذهنیت هارو خراب کنن
والا فعلا نه خبری از رنگ های دیگس و 64 گیگ دیگه کم کم باید پخشش شروع بشه هم معرفی شده و دیگه مردم منتظر رنگ ها و حجم های دیگه هستن

redroze_stone
23-04-2015, 22:10
خوب دوست عزیز خیلی از اینا فقط ترول هستن و قصد تخریب دارن یادمه زمان معرفی اس 3 یک نمونه ترکیدش رو عکسش رو گزاشتن و گفتن مشکل دستگاه مخصوصا سی پی یوش بوده بعد اعلام شد که دستگاه در اب افتاده بوده و بعدش به شارژر وصل شده و اینجوری شده من همون اول اومد گرفتمش و یک سالی دستم بود فوق العاده زمان خودش بود و فروش خوبی هم داشتش اینکه که از این حرف و حدیث ها زیاد در میارن ذهنیت هارو خراب کنن
والا فعلا نه خبری از رنگ های دیگس و 64 گیگ دیگه کم کم باید پخشش شروع بشه هم معرفی شده و دیگه مردم منتظر رنگ ها و حجم های دیگه هستن

مطمنن همینطور بوده و هست
ما هم ب حرف اقا محمد ک مستند هم هست اکتفا میکنیم (با سند و مدرک )..دی
امیدوارم هم ظرفیت های بالاتر و هم رنگای بیشترش بیاد تا دست خریدار بازتر باشه

redroze_stone
23-04-2015, 22:10
یک مورد دیگه گویا اس 6 بصورت پیش فرض از شارژرهای وایرلس پشتیبانی میکنه
کسی از دوستان نمیدونه با وجود مثلا یک قاب ژله ای باز هم این امر ممکنه یا خیر؟

sky_dvb
23-04-2015, 22:58
قبلش Note 4 و S5 داشتم. ( از S5 سبک تره ، اگر دست مرطوب یا عرقی باشه احتمال سر خوردن زیاده ، من از بک کاور Nillkin استفاده می کنم. )

قاب ژله ای مرغوب گیرم نیومد و گرنه به جای بک کاور ، اون رو تهیه می کردم.

البته سعی کنید از این قاب ژله ایی های نازک اصلا استفاده نکنید چون قطر کمی دارن دور دوربین رو خوب پوشش نمیدن و اگر هم ژله ایی مد نظر دارین از نوع کف ضخیم استفاده کنید چند نمونه کاور و قاب با کیفت عالی مثل اینا
http://lghttp.16708.nexcesscdn.net/80849A/spigen/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/6/s6_uh_title_ms.jpghttp://lghttp.16708.nexcesscdn.net/80849A/spigen/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/6/s6_rugged_title.jpg

من نوع کف شفاف رو گرفتم و خیلی عالیه و اصلا گوشی رو بزرگ جلوه نمیده وظرافتش عالیه
و اینم کلی لوازم اصلی برای اس 6 با کیفیت عالی

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s6.html

Mangostin
23-04-2015, 23:48
یک مورد دیگه گویا اس 6 بصورت پیش فرض از شارژرهای وایرلس پشتیبانی میکنه
کسی از دوستان نمیدونه با وجود مثلا یک قاب ژله ای باز هم این امر ممکنه یا خیر؟

بله دوست عزیز
بستگی به قطر محافظ داره
ولی تا اونجایی که من شنیدم قاب ژله ای در این عملکرد هیچ تاثیری نمیذاره

redroze_stone
23-04-2015, 23:52
بله دوست عزیز
بستگی به قطر محافظ داره
ولی تا اونجایی که من شنیدم قاب ژله ای در این عملکرد هیچ تاثیری نمیذاره

شما برند خاصی رو پیشنهاد میکنید برای شارژ وایرلس یا خیر؟ ( غیر خود سامسونگ)

Mangostin
24-04-2015, 00:01
شما برند خاصی رو پیشنهاد میکنید برای شارژ وایرلس یا خیر؟ ( غیر خود سامسونگ)

برند خاص که بجز سامسونگ مارک ال جی هم هست که خوبه
مارک نیلکین هم هست که اونم بد نیست
بعد مارک ADATA هم هست که لینک هاشون رو قرار میدم

LG
(http://www.digikala.com/Product/DKP-42002/LG-WCD-100-Wireless-Charger/%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D8%B1-%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D9%8A-WCD-100)

ADATA
(http://www.digikala.com/Product/DKP-32189/Adata-Elite-CE700-Wireless-Charging-Stand/%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%8A-%D8%AF%D9%8A%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%8A%D8%AA-CE700)

NILKIN (http://janebi.ir/product/149705)

sky_dvb
24-04-2015, 11:15
هر چی بیشتر میگردیم کمتر خبری از نسخه های بالاتر میشه نمیدونم دیگه والا چه کنیم اگه قرار نیست حالا حالا بیادش ی فکری کنیم نمایندگی ها که اصلا تو باغ نیستن هیچ حرفی و سخنی و مطلبی هم پیدا نمیشه درست حسابی بگه کسی از دوستان اگر خبری چیزی داشت اعلام کنه ممنون میشیم

anaraki
24-04-2015, 11:16
دوستان من این گوشی رو خریدم اما من هم خمین احساس رو دارم فکر می کنم این گوشی زیاد بزرگش کردن و چیز عالی نیست فکر می کنم نکسوس ۶ میگرفتم بهتر بود
من خودم نکسوس ۴ دارم و احساسا می کنم توی برنامه ها سریعتر هست البته میگم فقط احساس می کنم
.. اس ۶ سامسونگ دورین و صفحه نمایش عالی داره ... اما سامسونگ اگه یکم به سمت اندروید خالص میرفت بهتر بود تا اینجوری برای خودش طرح بزنه
......................
یک سوال دوستان و اساتید ممنون میشم راهنمای کنید
مصرف باطری گوشی بالاست چرااااااا چجور میتونم بفهمم باطری بصورت نورمال هست یا خیر
میدونم قسمت باطری گوشی مدیریت داره اما زیاد سر در نیاوردم
ممنون میشم بگید چجور تست بزنم البته بصورت کامل
.................
پاورقی من دیتا و وای فای همیشه روشن و برنامه های مثل وایبر از این نوع زیاد دارم میدونم اینا مثل خوره باطری رو میخورن
همه گفته بودن در حالت استفاده معمولی یک روز رو راحت جواب میده اما برای من اینجوری نیست
یک بار هم ریست فاکتوری کردم شاید شاید یکم بهتر شده باشه ولی با خوب بودن فاصله داره

تشکر باز هم

redroze_stone
24-04-2015, 11:47
هر چی بیشتر میگردیم کمتر خبری از نسخه های بالاتر میشه نمیدونم دیگه والا چه کنیم اگه قرار نیست حالا حالا بیادش ی فکری کنیم نمایندگی ها که اصلا تو باغ نیستن هیچ حرفی و سخنی و مطلبی هم پیدا نمیشه درست حسابی بگه کسی از دوستان اگر خبری چیزی داشت اعلام کنه ممنون میشیم

احتمالا یک ماهی باید صبر کرد ..
در مورد رنگ های سبز و ابی هم جالبه تو بعضی کشورها موجود هست ( مخصوصا مالزی) و تعدادی کشور اروپایی

http://www.phonearena.com/news/Looking-for-the-emerald-green-Samsung-Galaxy-S6-edge-or-the-blue-Galaxy-S6-Theyre-nowhere-to-be-found-for-now_id68383

redroze_stone
24-04-2015, 11:48
مصرف باطری گوشی بالاست چرااااااا چجور میتونم بفهمم باطری بصورت نورمال هست یا خیر
.................

شما چند تا اسکرین شات از قسمت باطری و اسکرین میدادید تا میدیدیم مصرف چ مواردی توی گوشیتون بالاست ..

anaraki
24-04-2015, 12:23
1001617
1001618
...................
البته رام من ایران هست ... علان صفحه های قبل رو دیدم دیدم یکی از دوستان عکس از اسکرین باطریش گذاشته رامش اینترنشنال هست ظاهرا
...اگه از نظر شما هم مصرف بالاست برم یکبار با ادین رام اینترنشنال رو بزنم
....
البته اگه شماهم موافقین
sky_dvb
24-04-2015, 12:43
دوستان من این گوشی رو خریدم اما من هم خمین احساس رو دارم فکر می کنم این گوشی زیاد بزرگش کردن و چیز عالی نیست فکر می کنم نکسوس ۶ میگرفتم بهتر بود
من خودم نکسوس ۴ دارم و احساسا می کنم توی برنامه ها سریعتر هست البته میگم فقط احساس می کنم
.. اس ۶ سامسونگ دورین و صفحه نمایش عالی داره ... اما سامسونگ اگه یکم به سمت اندروید خالص میرفت بهتر بود تا اینجوری برای خودش طرح بزنه
......................
.................
پاورقی من دیتا و وای فای همیشه روشن و برنامه های مثل وایبر از این نوع زیاد دارم میدونم اینا مثل خوره باطری رو میخورن
همه گفته بودن در حالت استفاده معمولی یک روز رو راحت جواب میده اما برای من اینجوری نیست
یک بار هم ریست فاکتوری کردم شاید شاید یکم بهتر شده باشه ولی با خوب بودن فاصله داره

تشکر باز هم

ببینید دوست گرامی من نت 4 هم داشتم با این که باطری قوی تری هم بودش ولی کلا برنامه های اجتماعی رو گوشی که همگی ماشالاه چند دهتایی داریم چون یکسره با سرورشون پینگ میشن و در ارتباطن چون به محض دریافت پیام باید ران بشن و خبر بدن با این اوضاع نت خراب ما تازه مصرف بازم بالاتر میره چون دیتایی بیشتری مصرف میشه و در کل برنامه های اجتماعی به نوعی قاتل باتری هستن من حتی بصورت تستی 3 روز با یک ایفن با همون برنامه هایی که روی نت 4 هم داشتم کار کردم حداقل روزی دوبار شارژ میکردم اینکه زیاد سخت نگیرید و طبعی هستش فک کنم سازنده با توجه به نیاز های ما باید ی باطری 10000میل به بالا طراحی کنه مخصوصا که جی پی ار اس که خوراکش باطریه

و اما درباره نکسوس 6 نمیدوم که باهاش کار کردین یا نه ولی واقعا هندلینگ بدی داره و اصلا خوش دست نیستش و خیلی بدستته و مکالمه بدون هندزفری یا بلوتوث واقعا مشکله مخصوصا تو فصل گرما که نه تو جیب جا میشه و نه کاپشن هستن

anaraki
24-04-2015, 12:50
دوست عزیز ممنون بابت راهنمای و امیدواری دادن اما اخه این لامصب حتی موقع که اسکرینش افه بازم باطری رو کوفت می کنه... اینم قبول دارم شبکه ها اجتماعی باطری می خورن .. اما استفاده ساده ساده باید یک روز رو جواب بده غیر از این هست؟؟؟؟

amirsh77
24-04-2015, 13:01
دوست عزیز ممنون بابت راهنمای و امیدواری دادن اما اخه این لامصب حتی موقع که اسکرینش افه بازم باطری رو کوفت می کنه... اینم قبول دارم شبکه ها اجتماعی باطری می خورن .. اما استفاده ساده ساده باید یک روز رو جواب بده غیر از این هست؟؟؟؟
از برنامه Greenify استفاده کنید ببینید تاثیری براتون داره

Sent from my SM-N910H

int3int3
24-04-2015, 13:08
بنظرم صبر کنید نوت5بخرید

sky_dvb
24-04-2015, 13:16

دقیقا همین طوره چه اسکرین روشن باشه و چه نباشه اصلا برنامه ها دارن در پس زمینه فعالیتش رو انجام میدن مگه که فورس استپ باشن من با چندین گوشی مدل بالا برندا تست کردم همه همین طورن باید یکم صنعت باطری پیشرفت کنه که تو حجم کم جریان بیشتری ذخیره بشه
من نت 4 رمو فقط بخاطر بزرگی و مشکل با یک دست کار کردم فروختم و یک گوشی جمع و جور مثل اس میخواستم و البته ی پاور بانک 20000 هم گرفتم که نت 4 رو دوبار شارژ میکردم و هیچ موقع با شارژ مشکلی نداشتم کلا داشتن ی پاور بانک خوب الانه لازمه واقعا

الانم اگر نگرفتم فقط و فقط منتظر 64 یا 128 هستم چون کلی کیلیپ و خرت و پرت میریزم جا کم میارم والا بیاد دوسوت گرفتم

Ali~TECH
24-04-2015, 14:03
قیمت 32 گیگش S6 تا کی منطقی میشه کرمانشاه 2 تومن هست قیمت دیروز بدون گارانتی تا 20 اردیبهشت حتم دارم زیر 2 تومن میادش اون دوستمون بهم لینک داده نمیدونم 2390 بود چند بود میگه ارزونه خدا خیرت بده من 2 تومن قیمت دارم هم کرمانشاه هم کردستان-بانه قیمتش 2 تومن بود دیروز هنوز سرجمع 15 روز نشده وارد ایران شده همونطوری که گفتم احتمالا تا 15 یا 20 اردیبهشت به زیر 2 تومن برسه من 2 و نیم دارم جو زده نمیشم برم بخرم که 10 روز بعدش بشه 1800 تمام پولم بره رو هوا پیشنهاد منم به دوستان این هست:fl::bu::ad:

redroze_stone
24-04-2015, 14:06
کمی صبر برای خرید کار بدی نیست منطقیم هست
هر چند قیمت برای ی پرچمدار در بدو ورود همچین بالاهم نیست و طبیعیه افرادی ک گیگ هستند میتونند تهیه کنند..
در مورد،مصرف باطری هم دوست عزیز ی اسکرین هم از برنامه هاتون میدادید
مثلا خیلی مراقب برنامه وایبر باشید چون گاها باگ معروف qq.mccamera .رو فعال میکنه ک باعث دال شدن و مصرف بالای باطری میشه

phd.pedram
24-04-2015, 14:28
با سلام. من با کمی تغیرات بر روی برنامه وایبر مشکل تماس صوتی برطرف کردم. چطوری میتونم نرم افزارم بفروشم

redroze_stone
24-04-2015, 15:05
دوستان در مورد صدای اسپیکر گوشی چیزی نگفتند؟ مخصوصا ب نسبت اس ۵

sky_dvb
24-04-2015, 15:09
قیمت 32 گیگش S6 تا کی منطقی میشه کرمانشاه 2 تومن هست قیمت دیروز بدون گارانتی تا 20 اردیبهشت حتم دارم زیر 2 تومن میادش اون دوستمون بهم لینک داده نمیدونم 2390 بود چند بود میگه ارزونه خدا خیرت بده من 2 تومن قیمت دارم هم کرمانشاه هم کردستان-بانه قیمتش 2 تومن بود دیروز هنوز سرجمع 15 روز نشده وارد ایران شده همونطوری که گفتم احتمالا تا 15 یا 20 اردیبهشت به زیر 2 تومن برسه من 2 و نیم دارم جو زده نمیشم برم بخرم که 10 روز بعدش بشه 1800 تمام پولم بره رو هوا پیشنهاد منم به دوستان این هست:fl::bu::ad:

والا چون معرفی شده و کم داره زیاد میشه و از دست دلال ها خارج میشه البته اونایی که شما میگید تو بانه و کردستان و اینا شاید خیلی برای خرید مناسب نباشن چون تو نت 4 هم کسایی که از این نوع ارزان قیمتا خریده بودن به مشکل خورده بودن لوازم عوض شده بوده و مشکل سنسور و اینا بود فقط باید از منبع مطمعن خریداری بشن تا به مشکل بر نخورن .راستی شما اماری چیزی از 64 یا 128 ندارید در اون مناطق. دیگه احتمالا به حدودای 1900 برسه و تا مدتی بمونه

کمی صبر برای خرید کار بدی نیست منطقیم هست
هر چند قیمت برای ی پرچمدار در بدو ورود همچین بالاهم نیست و طبیعیه افرادی ک گیگ هستند میتونند تهیه کنند..
مثلا خیلی مراقب برنامه وایبر باشید چون گاها باگ معروف qq.mccamera .رو فعال میکنه ک باعث دال شدن و مصرف بالای باطری میشه

در مورد این باگی که گفتید میشه بیشتر توضیح بدین و احیانا رفعش

redroze_stone
24-04-2015, 15:16
والا توی خیلی از گوشی های سامسونگی ک داشتم
نوت ۴ اس۵ تم سیم دوسیم چهار هسته ۸ هسته ا۵ الفا فرقی نمیکنه
از زمانی ک نسخه جدید ( بالای ۵ اندروید ک قابلیت مکالمه تصویری اضافه شد) رو نصب میکردم خیلی وقتا با مشکل داغ شدن پشت گوشی و یا ارور دوربین مواجه میشدم و اینکه باطری ب شدت زود تموم میشد
توی مصرف باطری رو نگاه میکردم میدیدم همین گزینه
qq.mccamera
هست و مصرف بالایی هم داره ک برای من مربوط ب برنامه وایبر بود .
راه حل من :
ب محض پاک کردن وایبر و نصب نسخه های زیر ۵ این مشکل برطرف میشد و نه داغی نه مصرف باطری و نه مشکل دوربین داشتم

anaraki
24-04-2015, 15:51

...............
داداش گلم توی صفحه قبلی دوت اسکرین گذاشتم

redroze_stone
24-04-2015, 16:20
...............
داداش گلم توی صفحه قبلی دوت اسکرین گذاشتم

اره عزرخواهی تازه دیدم
والا چ عرض کنم اصلا قابل قبول نیست مصرفتون ..
حالا دوستانی ک این گوشی رو دارن شاید بهتر بتونن کمکتون کنن..

tonto1538
24-04-2015, 16:54
عجله خرید اصلا نکن شک نکن قیمت به 1.700 هم میرسه کمی صبر کن . سامسونگ افت قیمت خیلی زیادی داره . الان بخری بعدا قطعا بخاطر افت قیمت پشیمون میشی .

Ali~TECH
24-04-2015, 17:21
والا چون معرفی شده و کم داره زیاد میشه و از دست دلال ها خارج میشه البته اونایی که شما میگید تو بانه و کردستان و اینا شاید خیلی برای خرید مناسب نباشن چون تو نت 4 هم کسایی که از این نوع ارزان قیمتا خریده بودن به مشکل خورده بودن لوازم عوض شده بوده و مشکل سنسور و اینا بود فقط باید از منبع مطمعن خریداری بشن تا به مشکل بر نخورن .راستی شما اماری چیزی از 64 یا 128 ندارید در اون مناطق. دیگه احتمالا به حدودای 1900 برسه و تا مدتی بمونه

در مورد این باگی که گفتید میشه بیشتر توضیح بدین و احیانا رفعش

دوست عزیز مشکلی ندارن همگی پلمب و کامل من مدت 10 الی 15 ساله مرتب از کرمانشاه وبانه گوشی میخرم هیچ مشکلی ندارن از اونجا بار میارن دوباره بار میزنن برا تهران و شیراز و اصفهان و شهرهای شما بعد جنس 1900 الی 2 تومنی رو میدن دست شماها 2500 تا 2600 اگر گارانتیشم بکنن یه بررسی تو جعبه میکنن و گشت وگزاری میکنن و بعد پلمب خودشان میزنن و یه کارت گارانتی این گوشی میشه اصل میدن دست خلق الا خدا تومن بعد مردم میگن به به چه چه چه گوشی اصل و پلمبی این از امریکا امده درحالی که همش از مرز ما بانه جوانرود و کردستان میارن برای شماها. داداش نسخه 64 و 128 خیر هنوز نیاوردن ولی 64 گیگ به زودی میاد به بانه بعد طول میکشه یه 1 هفته تا برسه به سراسر کشور
http://www.banekala.ir/AllProducts/228/Brand/Samsung/Samsung/

GUYVER
24-04-2015, 18:00
1001617
1001618
...................
البته رام من ایران هست ... علان صفحه های قبل رو دیدم دیدم یکی از دوستان عکس از اسکرین باطریش گذاشته رامش اینترنشنال هست ظاهرا
...اگه از نظر شما هم مصرف بالاست برم یکبار با ادین رام اینترنشنال رو بزنم

گزارش مصرف باتری ات ، اطلاعات زیادی در اختیارم نمیزاره که راهنماییت کنم. ( روشنایی صفحه نمایش چند درصده ؟ چه مدت دیتا/WIFI روشن بوده ؟ چه برنامه هایی در پس ضمینه فعال بودند ؟ )

گوشی رو فول شارژ کن و بعد نرم افزار gsam battery monitor رو نصب کن و بعد از گذشت چند ساعت ، یک اسکرین شات از مصرف باتری ات برام ، قرار بده.

رام من بیلد AOC7 و برای رجیون UK هست ، رام رجیون تهران اگر اشتباه نکنم بیلدش AOD4 هست.

دوستان در مورد صدای اسپیکر گوشی چیزی نگفتند؟ مخصوصا ب نسبت اس ۵

کیفیت صدا روی هدفون عالی و بر روی بلندگو ، راضی کننده است.

هر چند کیفیت و حجم صدا رو میشه به راحتی با دستکاری فایل default_gain تغییر داد.

tonto1538
24-04-2015, 18:45
قطعا اینجوره . هم این گوشی افت قیمتی زیادی میکنه و تمامی این ایرادات در نسخه بعدی نوت 5 رفع میشه .

الان اصلا خرید s6 منطقی نیست . سامسونگ همین الانشم میتونست باطری را ارتقاع بده آمپر بالاتر ولی بخاطر سیاست فروش نسخه های بعدی هرگز اینکارا نمیکنه . الان فقط تمرکز روی cpu و طراحی بدنه روی این گوشی بود .

خرید نوت 5 چند ماه دیگه منطقی تره .

بنظرم صبر کنید نوت5بخرید

sky_dvb
24-04-2015, 19:15
دوست عزیز مشکلی ندارن همگی پلمب و کامل من مدت 10 الی 15 ساله مرتب از کرمانشاه وبانه گوشی میخرم هیچ مشکلی ندارن از اونجا بار میارن دوباره بار میزنن برا تهران و شیراز و اصفهان و شهرهای شما بعد جنس 1900 الی 2 تومنی رو میدن دست شماها 2500 تا 2600 اگر گارانتیشم بکنن یه بررسی تو جعبه میکنن و گشت وگزاری میکنن و بعد پلمب خودشان میزنن و یه کارت گارانتی این گوشی میشه اصل میدن دست خلق الا خدا تومن بعد مردم میگن به به چه چه چه گوشی اصل و پلمبی این از امریکا امده درحالی که همش از مرز ما بانه جوانرود و کردستان میارن برای شماها. داداش نسخه 64 و 128 خیر هنوز نیاوردن ولی 64 گیگ به زودی میاد به بانه بعد طول میکشه یه 1 هفته تا برسه به سراسر کشور
http://www.banekala.ir/AllProducts/228/Brand/Samsung/Samsung/

ممنون از راهنماییتون اخه یادمه برو بچی که از مشهد موقع اومدن نت 4 خرید کرده بودن خیلی معیوب داشته از اون نظر گفتم خیلی از دوستان که حضوری اومده بودن خرید و فلش خریده بودن همشون تقلبی بوده مثلا 32 گیگ خریده بودن و 4 گیگ هم نبودش بخاطر این چیزا گفتم
این سایتی که معرفی کردین معتبره؟شما یا دوستان خرید داشتن ایا؟کیفیت جنس و نوع ارسال چطوره؟نماد و اینا داره ؟

Mangostin
24-04-2015, 20:01
ممنون از راهنماییتون اخه یادمه برو بچی که از مشهد موقع اومدن نت 4 خرید کرده بودن خیلی معیوب داشته از اون نظر گفتم خیلی از دوستان که حضوری اومده بودن خرید و فلش خریده بودن همشون تقلبی بوده مثلا 32 گیگ خریده بودن و 4 گیگ هم نبودش بخاطر این چیزا گفتم
این سایتی که معرفی کردین معتبره؟شما یا دوستان خرید داشتن ایا؟کیفیت جنس و نوع ارسال چطوره؟نماد و اینا داره ؟

این موضوع رو من هم شنیده بودم که نوت 4 های تقلبی وارد بازار شدن که قابلیت Rotate هم ندارن..
من پیشنهاد میکنم بجای خرید از این سایت از سایت pdashop.ir (http://pdashop.ir/index.php) که با مدیریت همکار و استاد بنده یعنی ehsan2004 که از مدیرهای همین بخش هم هستن انجام بدین..با بهترین قیمت و اطمینان کامل خرید کنید

Z E U S
24-04-2015, 21:11
یک سوال فنی از دوستان
آیا ارزش داره که نوت ادجمو با این گوشی تعویض کنم

redroze_stone
24-04-2015, 21:35

دقیقا بنده از مشهد دو دستگاه نوت 4 سری c میخواستم بگیرم ک مشکل rotate صفحه نمایش داشتند و موضوع رو منعکس کردم و با اقا ایمان هم گفتم
مشکل نرم افزاری حل نشد چون با تعویض رام هم کماکان همینطور بود
توی قسمت تست هم عناصر x تغییر نمیکرد ..

GUYVER
24-04-2015, 21:36
یک سوال فنی از دوستان

خیر. ( عمر باتری ، قابلیت پشتیبانی از SD Card ، قلم S-Pen موجود در note edge کاربرد بیشتری داره )

من فقط به خاطر عملکرد بهتر 7420 نسبت به 7410 ، S6 رو تهیه کردم.

sky_dvb
24-04-2015, 21:56
یک سوال فنی از دوستان

والا منم نت 4 داشتم و چون موقع خریدش گزینه بهتر نبودش نت 4 گرفتم و خوب یکم بدون هندزفری صحبت کردن مشکله و یکمم با یک دست کارکردن و یکمم بزرگیش تو چشمه و فروختم الانم منتظر 64 هستم در کل اگه از قلم استفاده خاصی ندارین بنظرم اس 6 بهتره

Ali~TECH
25-04-2015, 07:22
سلام مدیر محترم وعزیز و دوست قدیمی GUYVER ممکنه از جعبه گوشی از لیبل پلمب و پشت جعبه گوشی اونجایی که مشخصات رو نوشته یه عکس بزارید هرکدوم؟ممنون میشم چون دوستانی که فروش گذاشتن در مرجع موبایل ایران عکس گذاشتن یکی پشت جعبش عربی نوشته و دیگری انگلیسی کدوم پکش بهتر هست؟؟؟؟اینم عکس>>>

عکس پشت نویس انگلیسی مربوط به کردستان-بانه هست و پک عرب نویس فکر کنم تهران هست

1001667

1001668

sky_dvb
25-04-2015, 09:17
سلام مدیر محترم وعزیز و دوست قدیمی GUYVER ممکنه از جعبه گوشی از لیبل پلمب و پشت جعبه گوشی اونجایی که مشخصات رو نوشته یه عکس بزارید هرکدوم؟ممنون میشم چون دوستانی که فروش گذاشتن در مرجع موبایل ایران عکس گذاشتن یکی پشت جعبش عربی نوشته و دیگری انگلیسی کدوم پکش بهتر هست؟؟؟؟اینم عکس>>>

1001667

1001668

شما الان خرید کردین دوست عزیز؟
معمولا اونایی که پشت نویسی عربی هستن برای خاور میانه میادش و تفاوت خاصی ندارن

Mangostin
25-04-2015, 09:36

1001667

1001668

هیچ فرقی باهم ندارن دوست عزیز
اونی که پشتش عربی نوشته بهش میگن پک عرب..تنها فرقشون اینه که اونی که پشتش عربی نوشته رامش هم رام مخصوص خاورمیانه هست و منوی فارسی داره به صورت کارخانه
ولی اونایی که پشتش انگلیسی نوشته مخصوص اروپا هستن و منوی فارسی ندارن..ولی در تایپ کردن زبان فارسی رو هم ساپورت میکنن

Ali~TECH
25-04-2015, 11:24
شما الان خرید کردین دوست عزیز؟
معمولا اونایی که پشت نویسی عربی هستن برای خاور میانه میادش و تفاوت خاصی ندارن

سلام خوبید نه والا هنوز نخریدم منتظرم تا ارزون بشه گفتم اونروز قیمتش تا یه هفته دیگه زیر 1950 میاد خرید الان اشتباه هست سند هم نمونه های پارسال هست الان قیمتش نسخه 32 گیگ 2475 هم تو یکی از سایتهای دبی بشه 2150 معمولا اینجا بین 1750 تا 1800 میشه خریدش معمولا 1 الی دوهفته طول داره تا تو اون سایت دبی بشه 2150 ولی میشه:af::ad:

1001671

sky_dvb
25-04-2015, 11:38
سلام خوبید نه والا هنوز نخریدم منتظرم تا ارزون بشه گفتم اونروز قیمتش تا یه هفته دیگه زیر 1950 میاد خرید الان اشتباه هست سند هم نمونه های پارسال هست الان قیمتش نسخه 32 گیگ 2475 هم تو یکی از سایتهای دبی بشه 2150 معمولا اینجا بین 1750 تا 1800 میشه خریدش معمولا 1 الی دوهفته طول داره تا تو اون سایت دبی بشه 2150 ولی میشه:af::ad:

1001671

این واحد پولی چی هستش پایین گوشی زده؟چرا اونجا 64 هردو مدل هستش ولی خبری نیستش اینجا
بنظرتون تا یک هفته اینقدر تغییر داریم ایا؟
مگه اس 6 دوسیم تولید شده که دارن میفروشن؟

saalaar
25-04-2015, 11:46
سلام دوستان . من امکان این رو دارم که بتونم از خارج از کشور مدل Samsung Galaxy S6 Duos SM-G9200 رو وارد کنم . فقط میخواستم بدونم از کجا میتونم مطمین شم که با اپراتور همراه اول و ایرانسل خوب سازگاری داره ؟در خصوص 4g هم این مسئله رو نمیدونم که آیا با ایرانسل جواب میده یا نه... مرسی

sky_dvb
25-04-2015, 11:59
سلام دوستان . من امکان این رو دارم که بتونم از خارج از کشور مدل Samsung Galaxy S6 Duos SM-G9200 رو وارد کنم . فقط میخواستم بدونم از کجا میتونم مطمین شم که با اپراتور همراه اول و ایرانسل خوب سازگاری داره ؟در خصوص 4g هم این مسئله رو نمیدونم که آیا با ایرانسل جواب میده یا نه... مرسی

مشکل خاصی بعید باشه چون در نت 4 دوسیم تا حالا کسی با مشکلی برخورد نکرده
4جی هم براحتی ساپورت میکنه چون مثل نت 4 چندین مدل نداره و اون یک مدلم پشتیبانی میکنه

Mangostin
25-04-2015, 12:12
این واحد پولی چی هستش پایین گوشی زده؟چرا اونجا 64 هردو مدل هستش ولی خبری نیستش اینجا
این واحد پولی درهم امارات هستش
فعلا که تولید نشده..شاید دارن پیش فروش میکنن

دوست عزیز معمولا گوشیهای 2 سیم تحت اپراتور نیستن

Ali~TECH
25-04-2015, 13:27

سلام دوست عزیز درهم امارات هست معمولا 2150 بشه اون عدد 1750 تا 1800 میشه قیمتش برای بازار ما فعلا که تکون نخورده احتمالا 1 هفته تا 10 روز دیگه قیمتش به 2150 برسه اونجا دبی هست مانند Xperia Z3 که هم دوسیم کارت وهم تک سیمکارت موجود هست ولی ایران نسخه تقریبا اشغال دوسیم رو بیشتر موجود دارن تا 10 روز دیگه قیمتش به 2150 دبی و 1800 تا 1850 ما میرسه البته بسته به نرخ دلار و درهم امارات داره ممکنه طول بکشه
درمورد نسخه دوسیم بله نسخه دبی هست اونجا هم موجوده میترسم به زودی نسخه مذخرف دوسیم وارد ایران و جایگزین نسخه تک سیم بشه ترسم از اینه که من با هزار مکافات Xperia Z3 Dual Sim خودمو فروختم به خاطر ساپورت بد نسخه دوسیمکارت.
در مورد نسخه 64 گیگ گلکسی اس6 بله بازم دبی موجوده ولی خیلی محدود و کم هست زیاد بشه درجا برای سلیمانیه و دهوک عراق میفرستن و از اونجا هم وارد کردستان-بانه و استان کرمانشاه-جوانرود میشه و از این دو استان غربی هم 1 هفته طول داره تا به تهران و سایر شهرستانهای ایران عزیز برسه .

من ساکن استان کرمانشاه هستم و قیمت امروز بدون گارانتی همچنان 2 میلیون تومان هست برا نسخه 32 گیگ رنگ سفید ومشکی:ad::af:

homayooni
25-04-2015, 13:45
سلاگ من نسخه 32 رنگ گلد از نمایندگی مایکروتل خریدم 2680 به همراه 200 کارت نقدی و سیم کارت فورجی ایرانسل و یه اسپیکر که خودشون میگفتن 320 قیمتش هست،فوقالعاده خوشگل و خوش دسته،باتریش تا الان که 3 روزه استفاده کردم یه روز رو جواب میده،یک ماه گارانتی تعویض و 18 ماه خدمات پس از فروش داره.در کل راضی هستم،چهارسو و علاالدین و بازار موبایل رو هم کامل گشتم ولی خبری از رنگ سبز و 64 گیگش نبود.رنگ گلد و سبز اج رو کسی از دوستان قیمت نداره؟یا سراغ نداره بگیرم،برا یکی از دوستام میخوام.

anaraki
25-04-2015, 15:40
گزارش مصرف باتری ات ، اطلاعات زیادی در اختیارم نمیزاره که راهنماییت کنم. ( روشنایی صفحه نمایش چند درصده ؟ چه مدت دیتا/WIFI روشن بوده ؟ چه برنامه هایی در پس ضمینه فعال بودند ؟ )

گوشی رو فول شارژ کن و بعد نرم افزار gsam battery monitor رو نصب کن و بعد از گذشت چند ساعت ، یک اسکرین شات از مصرف باتری ات برام ، قرار بده.

رام من بیلد AOC7 و برای رجیون UK هست ، رام رجیون تهران اگر اشتباه نکنم بیلدش AOD4 هست.

کیفیت صدا روی هدفون عالی و بر روی بلندگو ، راضی کننده است.

هر چند کیفیت و حجم صدا رو میشه به راحتی با دستکاری فایل default_gain تغییر داد.
...............
دوست عزیز بفرما اینم عکس مربوط
1001684
1001685
..................
نگاه کن با اینکه صفحه نمایش روشن نبوده مصرف باطری زیاد بوده
ممنون میشم راهنمای کنید

Ali~TECH
25-04-2015, 16:03
دوستان تاج موبایل زده 2 میلیون 80 هزار تومان به 20 اردیبهشت نرسیده قول میدم به زیر 2 میلیون برسه مطمین باشید تا 20 اردیبهشت قیمتش به 1800 تا 1900 میرسه:ad::af:

redroze_stone
25-04-2015, 16:09
اینکه مثلا توی موبایل ای ار فروشگاهی زده همه رنگ ها حتی ابی هم موجود هست ..ی جورایی دروغه یا خیر ب نظرتون دوستان ؟
بله موجود هست و با اختلاف 300 هزار تومان فروخته میشه

Ali~TECH
25-04-2015, 16:23
الان قیمت گرفتم کرمانشاه بدون گارانتی ابی سفید مشکی 1970 بدون گارانتی :hi::hi:

redroze_stone
25-04-2015, 17:05
الان قیمت گرفتم کرمانشاه بدون گارانتی ابی سفید مشکی 1970 بدون گارانتی :hi::hi:

ابی هم همون قیمت بقیه رنگ ها ؟
سبز مدل اج هم موجود کردن ؟

Ali~TECH
25-04-2015, 17:24
ابی هم همون قیمت بقیه رنگ ها ؟
سبز مدل اج هم موجود کردن ؟

بله عزیز فقط رنگ گلد اختلاف 70 الی 80 تومنی داره که کرمانشاه گلد موجود نیست فعلا
با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه هم 2 میلیون و 50 هر سه رنگ ابی و سفید ومشکی

sky_dvb
25-04-2015, 17:30
فقط کافیه که خود مردم از خرید با قیمت کاذب خودداری کنن دیگه دلال بازی جمع میشه و به سرعت به قیمت اصلی میرسه و امان از دست یک سری عجول:ag:

Ali~TECH
25-04-2015, 17:31
شهر ما با لباس کردی از جوانرود با گونی و کیسه اشغالی مشکی بزرگا هست با اون نیم ساعت به نیم ساعت گوشی میارن شهرستان جوانرود تا کرمانشاه 30 دقیقه هست جوانرود مرز هست مرز گوشی و کولر و تلویزیون هست
جوانرود احتمالا 1900 هست منتها من حال ندارم تا جوانرود برم یه پرایدم دارما منتها حسش نی برم

1001691

1001692

siavoosh_j
25-04-2015, 19:16
با سلام میخواستم بدونم اس 6 هم نسخه دو سیم کارته هم داره آیا ؟؟؟؟؟

Mangostin
25-04-2015, 19:31
با سلام میخواستم بدونم اس 6 هم نسخه دو سیم کارته هم داره آیا ؟؟؟؟؟

بله داره..ولی فعلا سامسونگ تولید انبوهشو شروع نکرده

Saeed7Star
25-04-2015, 21:27
کیفیت صدای هدفون این گوشی نسبت به Iphone 6 چطوره؟

Engine3R
25-04-2015, 21:53
کیفیت صدای هدفون این گوشی نسبت به Iphone 6 چطوره؟

سلام دوست عزیز.
این کاربرد ارتباط مستقیم به جنس،قیمت،برند،کیفیت هندزفری داره.
اما در کل روی هندزفری فابریک کیفیتا انچنان بالا نیست و باید هدزفری مجزا تهیه کنید.

amin3631
25-04-2015, 22:22
بله عزیز فقط رنگ گلد اختلاف 70 الی 80 تومنی داره که کرمانشاه گلد موجود نیست فعلا
با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه هم 2 میلیون و 50 هر سه رنگ ابی و سفید ومشکی

سلام.ببخشید یه سوال داشتم:منم قصد خرید این گوشی رو دارم،اول میخواستم برم علائدین بگیرم،اما اگه کرمانشاه ارزونتر باشه،میام کرمانشاه!فقط الان میخواستم بدون قیمت تهران چقدر هست؟؟؟
یکی از بچه ها تو صفحه قبل نوشته بود که احتمالا قیمت دبی تو ده روزه آینده میاد پایین!چقدر این خبر صحت داره؟؟؟
ممنون...

sky_dvb
26-04-2015, 00:16
سلام.ببخشید یه سوال داشتم:منم قصد خرید این گوشی رو دارم،اول میخواستم برم علائدین بگیرم،اما اگه کرمانشاه ارزونتر باشه،میام کرمانشاه!فقط الان میخواستم بدون قیمت تهران چقدر هست؟؟؟
یکی از بچه ها تو صفحه قبل نوشته بود که احتمالا قیمت دبی تو ده روزه آینده میاد پایین!چقدر این خبر صحت داره؟؟؟
ممنون...

والا فعلا که هر چی بتونه قیمت میده ولی دوستان که از تاج موبایل علایدین قیمت دارن حوالی دو و هشتاد هستش نهایتا تو اون مناطق که گفتین شاید 100 تومن تفاوت کنه اگه رفت و امد براتون سخته و هزینه بر از همین جا بگیرید راحت تره فک کنم
الان بانه کلا هم زده دو و صدو هفتاد فک کنم از همون تاج بصرفته باشه تازه ی چرخ بزنی طبقات بالا احتمال زیاد پایین تر پیدا میکنی چون هر روز داره از قیمتش کم میشه رقابتی تره:ag::hi:

Ali~TECH
26-04-2015, 09:03
ممنون...

سلام دوست عزیز اختلاف کرمانشاه با تهران بین 100 تا 150 هزار تومن هست شما چه ماشین شخصی چه با کرایه بیاید به صرفتون نیست در هر حال من درخدمتت هستم اگر بخوای بیای جوانرود هم میبرمت که 200 تومن شیرین فرق اختلاف داره با تهران.
اون خودم بودم تو صفحه قبل گفتم که پایین میاد فعلا معلوم نیست که چه مدت اون عدد 2475 دبی به 2150 برسه ولی حتم دارم که تا 15 الی 20 اردیبهشت این اتفاق بیفته نهایتن.:ad:

Ali~TECH
26-04-2015, 09:10
والا فعلا که هر چی بتونه قیمت میده ولی دوستان که از تاج موبایل علایدین قیمت دارن حوالی دو و هشتاد هستش نهایتا تو اون مناطق که گفتین شاید 100 تومن تفاوت کنه اگه رفت و امد براتون سخته و هزینه بر از همین جا بگیرید راحت تره فک کنم
الان بانه کلا هم زده دو و صدو هفتاد فک کنم از همون تاج بصرفته باشه تازه ی چرخ بزنی طبقات بالا احتمال زیاد پایین تر پیدا میکنی چون هر روز داره از قیمتش کم میشه رقابتی تره:ag::hi:

دوست عزیز سلام اون موبایل بانه کالا خودم شخصا پارسال رفتم پیشش تو مجتمع نگین هست در بانه و مجتمع دوم موبایل فروشی هست در بانه و گران فروش هستن مغازه های داخل این مجتمع از جمله موبایل 2020 هم داخل این مجتمع نگین هست.
اصل موبایل فروشی بانه پاساژ خدری بانه هست که عمده فروش موبایل نور و موبایل پیروزی داخل این پاساژ هستن و قیمتشون نزدیک 150 تا 200 تومن با بانه کالا فرق داره شما شهر بانه رو نباید تنها با موبایل بانه کالا مقایسه کنی باید رفته باشی تا بدونی چی هست
بانه شهر بزرگیه که همش پاساژ و مغازه هست اونجا یک ربع به یک ربع اگر دست فرمان نداشته باشی تو رانندگی TOYOTA ها که بار میارن میزنن له و لوردت میکنن از بس جنس زیاده و زود به زود خالی میکنن
من خودم شاید تو خرداد رفتم شخصا بانه گوشی گرفتم مشخص نیست.
پس چی شد::::::::
اینکه بانه پاساژ خدری >>>موبایل نور و موبایل پیروزی فقط عمده فروش هستند و قیمت عالی و گوشی اصل و پلمب تحویلت میدن اصلا با گونی میارن 1000 تا 1000 تا شما اونجا باش درجا از داخل گونی گوشی خودتو خودت بردار.
دوستان سوالی بود درخدمتم یا علی.:af::ad:

redroze_stone
26-04-2015, 09:57
منتها مشکلی هم هست بعضی شهرها و فروشگاهها از جمله همین کرمانشاه بعضی فروشگاههاشون ارسال پستی ندارند وفقط برای خود کرمانشاه هست

Mangostin
26-04-2015, 11:23
من یه پیشنهاد واسه دوستانی که میخوان این گوشی رو بخرن دارم
دوستان عزیز واسه خرید این گوشی اصلا عجله نکنید..لااقل صبر کنید مدل های 64 و 128 هم وارد بازار بشن تا قیمت 32 افت شدیدی بکنه
مدل 32 گیگ هم نخرین..چون اولا همش در دسترس نیست..دوما الان دیگه 25 گیگ زیاد نمیتونه نیازهای کاربر رو برطرف کنه
انقد افت میکنه که از خریدتون پشیمون میشید

sky_dvb
26-04-2015, 11:52
من یه پیشنهاد واسه دوستانی که میخوان این گوشی رو بخرن دارم
دوستان عزیز واسه خرید این گوشی اصلا عجله نکنید..لااقل صبر کنید مدل های 64 و 128 هم وارد بازار بشن تا قیمت 32 افت شدیدی بکنه
مدل 32 گیگ هم نخرین..چون اولا همش در دسترس نیست..دوما الان دیگه 25 گیگ زیاد نمیتونه نیازهای کاربر رو برطرف کنه
انقد افت میکنه که از خریدتون پشیمون میشید

بله فرمایش شما صحیح هست و خداکنه تفاوت 32 با 24 و 128 منتطقی و خیلی نافرم نباشه یکی نیست بگه میمردی همه رو با هم میدای سامی هر کی هر چی دوست داره بخره

amin3631
26-04-2015, 13:03
منون از پاسخگویی خوبتون...
پس احتمالا منم یکی دو هفته دیگه صبر کنم تا قیمتش پایین تر بیاد.
من اراک هستم و کرمانشاه رو بعنوان سفر تفریحی میام،فقط میخواستم یه آماری دستم باشه که ببینم قیمتش از تهران ارزونت ر هست یانه!
بازم ممنون...
این مبایل پیروزی و موبایل نور بانه، گوشی رو الان چقدر میدن؟!
البته یه نکته ای رو بگم که اگه تفاوت قیمت 32 و 64 خیلی اختلاف داشته باشه،نمی ارزه که هزینه کرد برای نسخه 64!چون راحت میشه با یه کابل otg و یه فلش مموری خیلی سریع اطلاعاته غیر ضروری رو از گوشی خارج کرد...

Ali~TECH
26-04-2015, 13:45
دوست عزیزی که از من سوال کرده بودن در مورد رنگ ابی گوشی بله قبلا هم عرض کردم خدمتتون ابی موجود هست کرمانشاه هفته پیش هم که رفتم بود نمایندگی جهان موبایل کرمانشاه نمونه شاهدم هم عکس زیر
دوستان توجه کنن زمانی که جهان موبایل قیمت تهران 2700 و 2600 بود این جهان موبایل کرمانشاه ما گوشی رو به این قیمت میداد توجه به عکس زیر کنید >>>
1001718

Ali~TECH
26-04-2015, 14:04
دوستان یه عرضی داشتم به عنوان یه برادر کوچکتر 27 ساله ار من نصیحت به دوستان و برادران گرامی:

اگر قصد خرید این گوشی رو دارید دست نگه دارید چرا؟ چون قیمت واقعی این گوشی اینی نیست که داریم میبینیم الان قیمت واقعی و ثابت این گوشی 1600 تا 1700 هست و زمانی که گلکسی اس 7 رونمایی بشه در اسفند ماه و وارد بازار بشه قیمت اس6 به 1300 الی 1400 هم میرسه نمونش همین گلکسی اس5 حال حاضر.

در مورد نسخه های 32 و 64 و 128 گیگ من به شخصه نسخه 32 رو کافی میدونم چرا؟ چون از این 32 گیگ حدود 23 گیگ در اختیار کاربر هست به شخصه چند عدد بازی به درد بخور و HD استفاده میکنم که سرجمع 5 یا 6 گیگ بیشتر نمیشه فوق فوق فوقش 4 یا 5 گیگم عکس و موزیک و کلیپ بریزم روش 13 گیگ باقیمونده هم 3 گیگ نرم افزار بازم 10 گیگ واسه دوربین و عکس گرفتن و فیلمبرداری میمونه به نظرم منطقی و خوب هست من مسافرت میرم رم دوربینم یه 8 و یه 2 گیگ هست جمعا 7 یا 6 گیگ بیشتر پر نمیکنم ازش نیازی هم نیست.
در مورد حافظه 64 گیگ و 128 گیگ به نظرم نیاز نیست چرا؟ چون ارزش نداره پول بیخودی بابت گیگ بیشتر پرداخت کنیم در حالی که نیازم نیست فقط مایه قمپز و خودنمایی داره درحالی که بعید بدونم کسی 64 یا 128 گیگ نیاز داشته باشه من به شخصه اگر اینجور باشه هارد کامپیوتر رو ترجیح میدم که هم سرعت بالاتری داره هم مثل گوشی سنگین نمیشه مثلا 60 گیگ یا 120 گیگ اطلاعات بریزی رو گوشی خوب مسلما سرعت گوشی کمی کاهش پیدا میکنه و کند میشه.

در مورد گارانتی و خرید بدون گارانتی:

پیشنهاد میکنم سمت گارانتی به هیچ وجه نرید چرا؟

من شخصا عمریه دارم دوربین و گوشی میخرم همش بدون گارانتی چون به پلمب اصلی شرکتها بیشتر اعتماد دارم تا گارانتی در گارانتی ما ایران پلمب اصلی گوشی و باز میکنن چرخی داخل جعبه میزنن من خودم مشاهده کردم عینی که شده وسیله اصلی گوشیو تعویض میکنن و حتی ممکنه برخی اقلام همراه گوشیو دست کاری کنن و یا بردارن و یا یادشون بره بزارن دوباره تو پک گوشی.
نمونش من Xperia Z3 Dual Sim خریدم اصلی پک کامل سونی با پلمپ اصلی 2 عدد برچسب پشت و رو داشت در حالی که تمامی گارانتی دارها فقط برچسب رو دارن تو پکهاشون.
خدمات بسیار جالبی هم داریم تو ایران مثلا گوشی چیزیش بشه میبری گارانتی یه دخترک بزک کرده که هیچی بارش نیست رو سرت شیر میشه جوری عقبت میبره که گاهی مشتری باورش میشه که گوشیشو خودش خراب کرده.
به هر حال من اصلا اعتقادی به گارانتی ندارم تو ایران و نخواهم داشت دوستان سعیشون بر این باشه روی پلمپ اصلی همیشه مانور بدن.

بازم ببخشید حرفام زیاد شد به بزرگی خودتون ببخشید انشالا.یا علی:ad:

ALIREZA
26-04-2015, 14:20
گوشی اس 6 در حال حاضر در فروشگاه سایت موبایلستان موجود و قیمت اس 6 2060000 و قیمت اس 6 ادج 2890000 هست/.
دوستانی که متقاضی این گوشی هستن میتونن با شماره تماس 66767596-021 تماس گرفته و این گوشی رو سفارش بدن/.

redroze_stone
26-04-2015, 14:48
دوست عزیزی که از من سوال کرده بودن در مورد رنگ ابی گوشی بله قبلا هم عرض کردم خدمتتون ابی موجود هست کرمانشاه هفته پیش هم که رفتم بود نمایندگی جهان موبایل کرمانشاه نمونه شاهدم هم عکس زیر
دوستان توجه کنن زمانی که جهان موبایل قیمت تهران 2700 و 2600 بود این جهان موبایل کرمانشاه ما گوشی رو به این قیمت میداد توجه به عکس زیر کنید >>>
1001718

البته علی جان بنده باهاشون هم هفته قبل و هم این هفته تماس گرفتم رنگ ابی رو موجود نداردند وفقط توی سایت گذاشتن / اون رنگ ابی هم کلا مربوط ب گالکسی اس 6 در موبایل .ای ار هست
تنها فروشگاهی ک اعلام کردند ما داریم مربوط ب تهران بود اون هم با اختلاف 300 تومانی

-الان هم خود موبایلستان واقعا قیمت منطقی وخیلی خوبی میدن برای دوستانی ک ب بانه ویا نقاط مرزی دسترسی نداردند ویا خرید بی دردسر تری رو میخوان ..

Ali~TECH
26-04-2015, 15:03
البته علی جان بنده باهاشون هم هفته قبل و هم این هفته تماس گرفتم رنگ ابی رو موجود نداردند وفقط توی سایت گذاشتن / اون رنگ ابی هم کلا مربوط ب گالکسی اس 6 در موبایل .ای ار هست
تنها فروشگاهی ک اعلام کردند ما داریم مربوط ب تهران بود اون هم با اختلاف 300 تومانی

-الان هم خود موبایلستان واقعا قیمت منطقی وخیلی خوبی میدن برای دوستانی ک ب بانه ویا نقاط مرزی دسترسی نداردند ویا خرید بی دردسر تری رو میخوان ..

در مورد رنگ ابی من دیدم اون فروشگاه رو کار ندارم 2 مغازه موجود داشتن بدون گارانتی
در مورد قیمت موبایلستان عالی هست قیمتشون:fl:

Ali~TECH
26-04-2015, 15:07
دوستان به نظر بنده این گارد ژله ای مارک نیلکین گزینه خوب و سبک وشیکی هست برای این گوشی نظر اساتید و دوستان چی هست؟
http://www.alldigitall.ir/product/86013/Nillkin-Galaxy-s6-Nature-TPU-Case-0.6mm#page=1

http://janebi.ir/product/150616

sky_dvb
26-04-2015, 15:34
گوشی اس 6 در حال حاضر در فروشگاه سایت موبایلستان موجود و قیمت اس 6 2060000 و قیمت اس 6 ادج 2890000 هست/.
دوستانی که متقاضی این گوشی هستن میتونن با شماره تماس 66767596-021 تماس گرفته و این گوشی رو سفارش بدن/.

لینک صفحه فروش رو دارین بزارین؟

ALIREZA
26-04-2015, 15:36
لینک صفحه فروش رو دارین بزارین؟

در امضای اینجانب و در پرتال سایت موبایلستان موجود هست/.

http://www.mobilestan.net/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b2/

redroze_stone
26-04-2015, 16:50
در امضای اینجانب و در پرتال سایت موبایلستان موجود هست/.

http://www.mobilestan.net/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b2/

الان ادم میمومه علت این اختلاف قیمتا چیه ؟

Ali~TECH
26-04-2015, 16:52

نمون داداش اینایی که خوب میدن به سود کم قانع اونایی که گران میدن هرس دنیا کورشان کرده:ag::fl:

ALIREZA
26-04-2015, 16:52

برای اینکه سود بیشتری ببرن از موقعیت وگرنه اگر دوستان صبر کنن تا کمتر سه الی 4 ماه دیگه / قیمت این گوشی به حدود 1700 الی 1800 افت میکنه/.

redroze_stone
26-04-2015, 17:48
برای اینکه سود بیشتری ببرن از موقعیت وگرنه اگر دوستان صبر کنن تا کمتر سه الی 4 ماه دیگه / قیمت این گوشی به حدود 1700 الی 1800 افت میکنه/.

حتمن همینطوره
بزرگوار موجودی شما ویتنام هست یا made by samsung یا چین ؟
شاید مقداری اختلاف قیمت هم مربوط ب این موارد باشه حالا مهم یا غیر مهم برای بعضی از دوستان

siavoosh_j
26-04-2015, 18:44
سلام خدمت تمامی دوستان .میخواستم بدونم که گوسی گلگسی اس 6 و اس6 اج هم نسخه دو سیمکارته داره یانه ؟ اگه داره از چه زمانی عرضه میخواد بشه ؟؟؟؟؟؟

redroze_stone
26-04-2015, 18:46
سلام خدمت تمامی دوستان .میخواستم بدونم که گوسی گلگسی اس 6 و اس6 اج هم نسخه دو سیمکارته داره یانه ؟ اگه داره از چه زمانی عرضه میخواد بشه ؟؟؟؟؟؟

همین الانم موجوده ..یکی از دوستان و مدیران سایت احتمالا برای فروش قرار خواهند داد ب زودی..توی دوبی موجود شده گویا

homayooni
27-04-2015, 07:34

سلام،s6اج رنگ سبز موجود دارید یا نه؟اگه هست قیمتش چنده؟من شهرستان هستم یه دونه میخواستم

Ali~TECH
27-04-2015, 07:34
دوستان عزیز رنگ ابی از گلکسی اس6 و رنگ سبز از گلکسی اس6 اج همچنان در دبی موجود نیست و به حالت Comming Soon هست.عکس زیر بزرگترین فروشگاه دبی هست به نام ال شاپ که موجود ندارن
1001767

amin__sh
27-04-2015, 07:45
سلام !
با تشکر از همه دوستان !
بنده یه راهنمایی میخواستم و اون اینکه (گارانتی اینترنشنال با همراه سرویس خاورمیانه تفاوتش چی هست؟وآیا هر دوی این گارانتی ها در ایران قابل پشتیبانی هستند؟ ممنون !

sky_dvb
27-04-2015, 09:46
یکی از دوستانی که واحد پولی رو میتونه معادل تومنی انجام بده بگین که قیمت این 64 که اینجا زده چقدر میشه ببینیم چه حدودیه ارزش صبر کردن داره اصلا 3299.00
1001774

Mangostin
27-04-2015, 09:58
سلام !
با تشکر از همه دوستان !
بنده یه راهنمایی میخواستم و اون اینکه (گارانتی اینترنشنال با همراه سرویس خاورمیانه تفاوتش چی هست؟وآیا هر دوی این گارانتی ها در ایران قابل پشتیبانی هستند؟ ممنون !

سلام دوست عزیز
این تاپیک رو مطالعه بفرمایید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100002

ALIREZA
27-04-2015, 10:17
سلام،s6اج رنگ سبز موجود دارید یا نه؟اگه هست قیمتش چنده؟من شهرستان هستم یه دونه میخواستم

سلام عرض شد/.
زنگ بزنید فروشگاه و سوال کنید ، ببینید دارن یا ندارن/.

Ali~TECH
27-04-2015, 10:23
یکی از دوستانی که واحد پولی رو میتونه معادل تومنی انجام بده بگین که قیمت این 64 که اینجا زده چقدر میشه ببینیم چه حدودیه ارزش صبر کردن داره اصلا 3299.00
1001774

دوست عزیز 3299 شما اصلا بگو 3300 تقریبا چیزی حدود 3 تومن میشه من در صفحات قبل توضیح دادم اصلا ارزش هزینه بیخودی برا 64 و 128 نیست شما هم خودته عذاب میدی هم 9 ماه دیگه مدل Galaxy S7 معرفی بشه دیگه کسی نمیاد بگه گوشیت 32 و64 و 128 گیگه اذیت خودت نکن همون 32 کافی هست:fl:

sky_dvb
27-04-2015, 11:01
دوست عزیز 3299 شما اصلا بگو 3300 تقریبا چیزی حدود 3 تومن میشه من در صفحات قبل توضیح دادم اصلا ارزش هزینه بیخودی برا 64 و 128 نیست شما هم خودته عذاب میدی هم 9 ماه دیگه مدل Galaxy S7 معرفی بشه دیگه کسی نمیاد بگه گوشیت 32 و64 و 128 گیگه اذیت خودت نکن همون 32 کافی هست:fl:

عجب پس این طور نه بابا با این قیمت که اصلا و ابدا اخه گفته بودن تفاوت 32 با 64 حدود 60 دلاره اونم میشه نهایتا 250 تومن نه دیگه این همه نهایتا یک فلش 64 سوکت موبایلی میشه گرفت پر پرش میشه 80 تومن بصرفه تره:ag:

Ali~TECH
27-04-2015, 11:09
عجب پس این طور نه بابا با این قیمت که اصلا و ابدا اخه گفته بودن تفاوت 32 با 64 حدود 60 دلاره اونم میشه نهایتا 250 تومن نه دیگه این همه نهایتا یک فلش 64 سوکت موبایلی میشه گرفت پر پرش میشه 80 تومن بصرفه تره:ag:

داداش اون 60 دلار بسته به نوع مناطق فرق میکنه همون 60 دلار برای ما میشه 500 هزار تومن جریان ایران فرق فوکوله.
منم فعلا وایسادم ببینم چه میشه ظاهرا 32 گیگ هم تو بازار کمیابه فعلا قیمتش پایین نمیاد لاکردار

محض اطلاع دوستان:
الان تماس گرفتم با موبایل نور بانه

قیمت 2 میلیون و 100

رنگ سفید ومشکی و گلد

قیمت بالا رفت گویا

میگه اصلا ابی وجود نداره فعلا نیامده

خبری هم از نسخه 64 و 128 گیگ نیست فقط میگه 32 داریم ویتنام

homayooni
27-04-2015, 13:37
سلام عرض شد/.
زنگ بزنید فروشگاه و سوال کنید ، ببینید دارن یا ندارن/.

امروز 9 صبح تماس گرفتم جواب ندادن،اس هم دادم بی پاسخ موند.ممنون از پاسختون

Ali~TECH
27-04-2015, 15:26
دوستان عزیزی که برچسب مارک نیلکین میخوان پشت و رو جنس عالی سایت زیر همین الان این برچسب رو اورد>>>

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4943&page=1

اینم لینک خرید در ایران>>>
http://janebi.ir/product/150910

paprika 1
27-04-2015, 23:45
دوستان عزیزی که برچسب مارک نیلکین میخوان پشت و رو جنس عالی سایت زیر همین الان این برچسب رو اورد>>>

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4943&page=1

اینم لینک خرید در ایران>>>
http://janebi.ir/product/150910
لطفا لینک های خرید رو تو این بخش قرار ندید دوست عزیز
کسی خواست براش پ.خ کنید

msohrabi
28-04-2015, 00:22
سلام وخسته نباشید
دوستان روی نسخه 64 گیگی میشه رامهای نسخه 32 گیگی رو فلش زد
ممنون

sky_dvb
28-04-2015, 00:28
سلام وخسته نباشید
دوستان روی نسخه 64 گیگی میشه رامهای نسخه 32 گیگی رو فلش زد
ممنون

تفاوت نسخه های 32 و 64 و غیره فقط در حافظه ذخیره سازی هستش و رام هاشون یکی هستن و تفاوت در فایل پیتشون هستش

Ali~TECH
28-04-2015, 07:28
دوستان عزیز قیمتش به 1950 رسید حتی گزارشات از دوستان در طبقات بالایی پاساژ علائدین به 1850 تا 1900 هم رسیده خداوکیلی سر یه ماه نکشیده یعنی فقط تا 20 اردیبهشت قیمتش حدود 1750 تا 1800 ثابت میشه.

1001919

sky_dvb
28-04-2015, 08:00
دوستان عزیز قیمتش به 1950 رسید حتی گزارشات از دوستان در طبقات بالایی پاساژ علائدین به 1850 تا 1900 هم رسیده خداوکیلی سر یه ماه نکشیده یعنی فقط تا 20 اردیبهشت قیمتش حدود 1750 تا 1800 ثابت میشه.

1001919

من دارم میرم امروز علایدین تو گوشه کناراش میگردم امار قیمت در میارم

Ali~TECH
28-04-2015, 09:42
دوستان متخصص از بین این2 مدل گارد کدومو بخریم بهتره؟جنس و مدل کدامیک بهتره؟

http://www.uplooder.net/img/image/37/90c4ccfc789ea87e1d0eba35618a7e1f/s6Rugged3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/19/09d54d0e3b90d52b14ec4ba649b8768f/s6SA3.jpg
http://www.alldigitall.ir/product/85290/Spigen-Galaxy-S6-Case-Slim-Armor#page=1

http://www.alldigitall.ir/product/85288/Spigen-Galaxy-S6-Case-Rugged-Armor#page=1

sky_dvb
28-04-2015, 10:54
والا من همشون رو از نزدیک دیدم و اولی از بالا خوبه و جمع جور و ظریفه بقیشون گوشی رو بزرگ میکنن

redroze_stone
28-04-2015, 11:07
والا من همشون رو از نزدیک دیدم و اولی از بالا خوبه و جمع جور و ظریفه بقیشون گوشی رو بزرگ میکنن

من فکر میکنم هر گاردی ک بخواد ب ضخامت گوشی اضافه کنه یا قشنگی گوشی رو بپوشونه اصلا ارزش خرید نداره
بهترین کار خرید ی گارد ژله ای نازک و با کیفیت از برندهای معتبره ک نه ضخیم بشه گوشی و نه رنگ گوشی و زیباییش پوشیده بشه( نظر شخصی)

sky_dvb
28-04-2015, 11:55
من فکر میکنم هر گاردی ک بخواد ب ضخامت گوشی اضافه کنه یا قشنگی گوشی رو بپوشونه اصلا ارزش خرید نداره
بهترین کار خرید ی گارد ژله ای نازک و با کیفیت از برندهای معتبره ک نه ضخیم بشه گوشی و نه رنگ گوشی و زیباییش پوشیده بشه( نظر شخصی)

والا اولیه رو من انداختم عالیه و خیلی ظریف
ژله ایی ها چون قطر کمی دارن دور دوربین رو خوب پوشش نمیدن و خیلی دربرابر ضربه مقاوم نیستن و زرد میشن بعد مدت کوتاهی

redroze_stone
28-04-2015, 11:57
والا اولیه رو من انداختم عالیه و خیلی ظریف
ژله ایی ها چون قطر کمی دارن دور دوربین رو خوب پوشش نمیدن و خیلی دربرابر ضربه مقاوم نیستن و زرد میشن بعد مدت کوتاهی

ولی واقعا حیفه گوشی ب این خوشگلی رو بپوشونی باید همینجوری استفاده کنی و لذتش و ببری ..;-)

قیمت علاالدین و بازار تهران رو نگرفتید دوست عزیز؟
فروشگاه سایت هم نمیدونم چرا تصلا گوشی رو جواب نمیدن ( شاید سرکارییه )

paprika 1
28-04-2015, 12:44
ولی واقعا حیفه گوشی ب این خوشگلی رو بپوشونی باید همینجوری استفاده کنی و لذتش و ببری ..;-)

حق با این دوستمونه
به نظر من حیفه یه گوشی فلزی با این مقاومتی که سامسونگ گفته رو با گارد بپوشونی

#R@M!N#
28-04-2015, 13:59
حق با این دوستمونه
به نظر من حیفه یه گوشی فلزی با این مقاومتی که سامسونگ گفته رو با گارد بپوشونی
به نظر من باید انداخت
چون یهو گوشی از دستت افتاد پوکید بیا و درستش کن :4:

fafarnana
28-04-2015, 14:21
سلام دوستان

به نظر من هم انداختن گلس یا محافظهای رایج ، زیبایی این گوشی را از بین میبره. من خودم نوت 4 طلایی داشتم. همان موقع فروشنده یک گلس انداخت روش و یک کیف بازشو هم بهم داد و نصبش کرد. تا اومدم خونه هر دو را کندم. از مظلومیت من سوء استفاده کرد :bv:

به نظر من بهترین چیز برای این گونه گوشیها یک کیف چرمی که درونش از جنس بی خطر باشه هست که وقتی از گوشی استفاده نمیکنید داخل اون باشه .
لذت این گوشی ها به دیدن بدنه و صفحه عالیشونه نه پوشاندن آنها .....
پاینده باشید.

amin3631
28-04-2015, 14:28
من دارم میرم امروز علایدین تو گوشه کناراش میگردم امار قیمت در میارم

سلام.خسته نباشید.چه خبر؟!داشی قیمتش تو علائدین چقدر بود؟!
منتظره قیمتیما!!!
ممنون...

Ali~TECH
28-04-2015, 14:32
دوستان نظرتون راجب این گارد ژله ای فوق نازک چی هست؟؟؟؟قیمتشم 29 تومن هست

http://www.uplooder.net/img/image/70/5d262ba5d148a2d20a0c5356e9b9a451/2015032020271373499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/44/7359ca4228d9b2f4ad137a4552862190/2015032020282273499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/40/77084489a8be7049de3c3d84c67409ec/2015032020282873499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/85/8598ece8f906cf53694a35fd636512c1/2015032110101973499.jpg

sky_dvb
28-04-2015, 14:55
خوب بعد کلی چرخیدن تو علا بخاطر روز پدر همه گرون کرده بودن کلا طبقات پایین دو دویست بود بالاها دو ونجاه تا هفتاد

Ali~TECH
28-04-2015, 15:20
خوب بعد کلی چرخیدن تو علا بخاطر روز پدر همه گرون کرده بودن کلا طبقات پایین دو دویست بود بالاها دو ونجاه تا هفتاد

خسته نباشی این قیمتا خوب تو اینترنت هم قابل روئیت بود داداش من تا 2 ام وامیسم پایین اومد یا نیومد میخرم :ad::af:

kamran.t
28-04-2015, 15:39
سلام دوستان
مدل دوسیم کی میاد بازار ایران ؟
مثل اینکه فقط برای روسیه هست
مدل مخصوص ژاپن که برند سامسونگ رو نداره هم امکان داره بیاد ایران ؟؟

Sent from my SM-G900MD using Tapatalk

amirsh77
28-04-2015, 15:53
دوستان نظرتون راجب این گارد ژله ای فوق نازک چی هست؟؟؟؟قیمتشم 29 تومن هست

http://www.uplooder.net/img/image/70/5d262ba5d148a2d20a0c5356e9b9a451/2015032020271373499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/44/7359ca4228d9b2f4ad137a4552862190/2015032020282273499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/40/77084489a8be7049de3c3d84c67409ec/2015032020282873499.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/85/8598ece8f906cf53694a35fd636512c1/2015032110101973499.jpg
سلام، من همین نیلکین رو واسه نوت ۴ دارم حدود ۵ ماه میشه تازه یه هوا زرد شده، بنظر من که خیلی خوبه چون دور تا دور گوشی و محل سوکت شارژر و هدفون رو هم میپوشونه در عین حال زیبایی گوشی هم حفظ میشه، فقط باید مرتب زیر لبه هاش رو تمیز کنید که گرد و خاکی که میره زیرش روی لبه گوشی خط نندازه.

Sent from my SM-N910H

sky_dvb
28-04-2015, 15:56
خسته نباشی این قیمتا خوب تو اینترنت هم قابل روئیت بود داداش من تا 2 ام وامیسم پایین اومد یا نیومد میخرم :ad::af:

بله قطعا تا هفته دیگه هم بیشتر میاد تو بازار و قیمت بهتر میشه منم منتظر حدود قیمت 64 هستم که اگه زیاد باشه نهایتا تا اواخر ماه میگیرم ارزش صد تومن بالا پایین رو نداره

Ali~TECH
28-04-2015, 16:05
بله قطعا تا هفته دیگه هم بیشتر میاد تو بازار و قیمت بهتر میشه منم منتظر حدود قیمت 64 هستم که اگه زیاد باشه نهایتا تا اواخر ماه میگیرم ارزش صد تومن بالا پایین رو نداره

داداش من منظورم 20 اردیبهشت بود اینجوری که این دست گیر داده پایین بیا نیس داداش :ag:بس که قیمت گرفتم تهران وبانه و کرمانشاه وجوانرود دیوونه شدم رفت تقریبا افتادم تو عذاب فعلا که واسادیم ببینیم چی میشه شایدم یهویی زد به کلم رفتم خریدم:ba:

Ali~TECH
28-04-2015, 17:34
ویدئو بررسی و مقایسه و بنچمارک میان Galaxy S6 و Galaxy S6 edge که همین الان بر روی سایت محبوب gsmarena قرار گرفت براتون اپلود کردم با حجم 18 مگابایت دانلود کنید حالشو ببرید

http://www.uplooder.net/img/image/27/a9535616f554ab1addd931e833804b3e/GSM.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/81/7211e6130da43e4033fbdb817e6db363/S6_S6EDGE.jpg

دانلود ویدئو>>>حجم 18 مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9f38fa4677855c3aa392f2eb93de4f74

sky_dvb
28-04-2015, 19:12
مگه سخت افزار هر دو یکی نیست پس چرا باهم مقایسه کردن؟:ag:

Ali~TECH
29-04-2015, 09:29
دوستان الان زنگ زدم دوستم مهدی موبایل فروش میگم اس6 چند میگه 2150 گفتم خدات شکر چرا این قیمت میگه با گارانتی هست اگر اینجور باشه نسبت به دو هفته پیش که رفتم بازار حضوری با مهدی صحبت کردم همون میگفت 2150 تغییری نکرده به جان خودم الان یه لحظه خوف کردم اینجور پیش بره ایندفعه نیست فلزی و خوشکل شده اس6 میترسم زیر 2 تومن نیاد والا موندم چه کنم این هفته گذشت ممکنه هفته بعد برم بخرم نظر دوستان و اساتید چی هست؟:bx::bu:

redroze_stone
29-04-2015, 09:32
دوستان الان زنگ زدم دوستم مهدی موبایل فروش میگم اس6 چند میگه 2150 گفتم خدات شکر چرا این قیمت میگه با گارانتی هست اگر اینجور باشه نسبت به دو هفته پیش که رفتم بازار حضوری با مهدی صحبت کردم همون میگفت 2150 تغییری نکرده به جان خودم الان یه لحظه خوف کردم اینجور پیش بره ایندفعه نیست فلزی و خوشکل شده اس6 میترسم زیر 2 تومن نیاد والا موندم چه کنم این هفته گذشت ممکنه هفته بعد برم بخرم نظر دوستان و اساتید چی هست؟:bx::bu:

عزیز الان موبایل.ای ار میتونید پستی تا قیمت 2055 هم خرید کنید قیمت خود موبایلستان هم 2060 هست ..مشکل کجاست پس ؟

Ali~TECH
29-04-2015, 09:40
عزیز الان موبایل.ای ار میتونید پستی تا قیمت 2055 هم خرید کنید قیمت خود موبایلستان هم 2060 هست ..مشکل کجاست پس ؟

مشکل حضوری خرید کردن من هست به هیچ وجه نمیتونم غیر حضوری خرید کنم البته مانیتور ایسوز 800 تومنی و رم 16 گیگ 600 تومنی و کیس330 تومتی و Cpu 800 تومنی رو انلاین خریدم ولی خوب گوشیو ترجیح میدم همیشه حضوری بخرم حالا هفته بعد میرم تو بازار میگردم ببینم اس6 بدون گارانتی گیر میارم و چند هست قیمتش

redroze_stone
29-04-2015, 11:26
بعضی فروشگاهها واقعا معتبر هستند و بارها خودم خرید کردم ازشون منتها خرید حضوری لذت دیگری داره ب عبارتی ..

دوستان مجددا از باطری اسکرین شات میگزارند ببینیم بعد ی مدت اوضاع باطری چطوریه ؟ عده ای نازاضی هستند

amin3631
29-04-2015, 12:08
ایشون احتمالا خرید قبل دارن و حاضر نیستن روش ضرر بدن!گوشی رو نگه میداره تا یکی از همه جا بیخبر بره بخره!!!
این دوستمون هم که رفتن علائدین گفتن که تا دو و پنجاه پیدا میشه!
در ضمن گفتن بخاطره روزه مرد انگار یکم قیمتش بالا رفته!
احتمالا تعطیلات بگذره،دوباره قیمتش پایین میاد....

Ali~TECH
29-04-2015, 14:27
ایشون احتمالا خرید قبل دارن و حاضر نیستن روش ضرر بدن!گوشی رو نگه میداره تا یکی از همه جا بیخبر بره بخره!!!
این دوستمون هم که رفتن علائدین گفتن که تا دو و پنجاه پیدا میشه!
در ضمن گفتن بخاطره روزه مرد انگار یکم قیمتش بالا رفته!
احتمالا تعطیلات بگذره،دوباره قیمتش پایین میاد....

بله دوست عزیز متاسفانه چون قیمت بالایی داره تو کرمانشاه کسی دور طرف این گوشیا نمیره از همون 25 فروردین که اورده قیمتشو تکون نداده منم میدونم قیمتش پایینتراز این حرفاست نمیخرم ازش در ضمن من قبلا هم گفتم با گارانتی هیچوقت نمیخرم فقط بدون گارانتی و پلمب اصلی سامسونگ میخرم اره به خاطر روز پدر قیمتش بالا رفته خوش به حال پدری اس6 جایزه بگیره:ag:

Ali~TECH
29-04-2015, 16:36
دوستان عزیز این همراه سرویس خاورمیانه چطوری هست پکهاش؟گارانتی معتبری هست؟

redroze_stone
29-04-2015, 18:16
دوستان عزیز این همراه سرویس خاورمیانه چطوری هست پکهاش؟گارانتی معتبری هست؟

باید سه تا برچسب داشته باشه ( تا جایی ک میدونم)

Ali~TECH
29-04-2015, 18:59
باید سه تا برچسب داشته باشه ( تا جایی ک میدونم)

خوب اون سه تا برچسب چه شکلی هست؟میشه بدونم؟ من برم بخرم امد و سه تا چسب زخم چسبونده بودن به اسم همراه سرویس من چطور بخرم؟:ag:

#R@M!N#
29-04-2015, 19:35
۲,۰۵۵,۰۰۰ تومان
made by samsung هجده ماه گارانتی و ده روز تعویض
گارانتی : همراه سرویس خاورمیانه

redroze_stone
29-04-2015, 20:23
خوب اون سه تا برچسب چه شکلی هست؟میشه بدونم؟ من برم بخرم امد و سه تا چسب زخم چسبونده بودن به اسم همراه سرویس من چطور بخرم؟:ag:

3 تا کد هست مربوط ب ime دستگاه ک باید با سریال پشت گوشی همخوانی داشته باشه و همینطور اگر برنامه phone info رو نصب کنید باید مطابقت داشته باشه باهاش
قدیما یک شماره تماسی هم بود ک وقتی ime دستگاه رو براشون اس ام اس میکردی صحت وتاریخ شروع وپایان گارانتی رو هم ذکر میکرد ..خاطرم نیست الان عزیز..

redroze_stone
29-04-2015, 20:25
۲,۰۵۵,۰۰۰ تومان
made by samsung هجده ماه گارانتی و ده روز تعویض | برای خرید عمده به شماره 9133377899 پیامک دهید
گارانتی : همراه سرویس خاورمیانه
به روز رسانی : 1 روز پیش

ی نگاه به اینجا هم بندازید اگه پیامکی چیزی دادید قیمتی گرفتید از قیمت ما باخبر کنید با تشکر :4:

http://www.mobile.ir/phones/shops-37691-samsung-galaxy-s6.aspx

ین قضیه ویتنام و made by samsung رو هم نمیدونم چ جوریاست گویا چینی باید باشه دیگه قطعا و اینکه توی قیمت هم خواه ناخواه تاثیر داره

hadijoon_1988
29-04-2015, 20:34
من یه ساعت پیش خریدم با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه، البته همین که دوستمون فرموندن 3 تا لیبل داره من از نمایندگی سامسونگ مشهد خریدم 2.020.000 ویتنام. امروز و فردا هم جشنواره بود کارت اعتباری بانک سامان به مبلغ 200.000 تومان با یه اسپیکر level box و یه سیم کارت ایرانسل هدیه گرفتم :ag:

redroze_stone
29-04-2015, 20:36
من یه ساعت پیش خریدم با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه، البته همین که دوستمون فرموندن 3 تا لیبل داره من از نمایندگی سامسونگ مشهد خریدم 2.020.000 ویتنام. امروز و فردا هم جشنواره بود کارت اعتباری بانک سامان به مبلغ 200.000 تومان با یه اسپیکر level box و یه سیم کارت ایرانسل هدیه گرفتم :ag:

واو چ خوب
دو میلیون و بیست هزار تومان ؟ با هدیه؟
میشه لطف کنید بگید از کدوم نمایندگی ؟ و چ شرایطی داشت ؟
اگر پ.خ کنید ممنون میشم

hadijoon_1988
29-04-2015, 20:45
واو چ خوب
دو میلیون و بیست هزار تومان ؟ با هدیه؟
میشه لطف کنید بگید از کدوم نمایندگی ؟ و چ شرایطی داشت ؟
اگر پ.خ کنید ممنون میشم

اقا پ خ کردم واقعا شرایط عالی دارن میدن ولی هدیه محدود بود تعدادش

redroze_stone
29-04-2015, 20:47
اقا پ خ کردم واقعا شرایط عالی دارن میدن ولی هدیه محدود بود تعدادش

فکر میکنم اینباکسم پر بود نرسیده پیامتون .ممنون میشم دوباره ارسال کنید
قضیه هدیه چطور محدود بود ؟

amirsh77
29-04-2015, 21:02
سلام، ممنون میشم برای منم پیغام خصوصی کنید، متشکرم

Sent from my SM-N910H

lovelygirl_raz
29-04-2015, 21:43
واسه منم بفرستید

redroze_stone
29-04-2015, 21:46
دوستان گویا کلا طرحه توی کل کشور هر کسی توی این دو روز گوشی بگیره همچین هدیه ای تعلق میگیره حالا باید گارانتی داشته باشه دیگه

sky_dvb
29-04-2015, 23:02
اتفاقا برای منم هفته پیش اس اومده و رفتم پرسیدم با همین هدایا دو و چاهارصد بود یعنی تو یک هفته چاهارصد کم کردن؟
فردا مجدد میرم علا و چاهار سو امارش رو میگیرم
دوستانی که رنگ طلایی رو دیدن نظرشون رو بگن لطفا
امروز چند دقیقه ایی با طلایی کار کردم واقعا جذاب بود

redroze_stone
29-04-2015, 23:05
من فکر میکنم با توجه ب هدایای ک میدن فردا بهترین وقت برای خریده اونایی هست ک شک دارن ..چون قیمت مناسب میوفته واقعا..
در مورد رنگ هم من با طلایی کار کردم بخاطر لکه پزیری پشتش من فکر میکنم زیاد جالب نبود

#R@M!N#
29-04-2015, 23:18
من فکر میکنم با توجه ب هدایای ک میدن فردا بهترین وقت برای خریده اونایی هست ک شک دارن ..چون قیمت مناسب میوفته واقعا..
در مورد رنگ هم من با طلایی کار کردم بخاطر لکه پزیری پشتش من فکر میکنم زیاد جالب نبود

مشکیشم شدید لکه میگیره ولی سفید میگیره زیاد نشون نمیده

redroze_stone
29-04-2015, 23:19
من فقط نگران باطریش هستم چون عده ای راضی نیستن از باطریش

sky_dvb
30-04-2015, 00:14
دوستان گویا کلا طرحه توی کل کشور هر کسی توی این دو روز گوشی بگیره همچین هدیه ای تعلق میگیره حالا باید گارانتی داشته باشه دیگه

اگر دو دویست نباشه و دو بیست باشه که واقعا اتیش زدم به مالمه دویست هم کارت هدیه هستش میشه 1800 یک اسپیکرم که کم کم 150 هستش میشه 1600 دیگه تا چندین ماه اینده هم به این قیمت با گارنتی اصلی نمیشه گرفتش فک کنم فردا اگه همین قیمت باشه واقعا فرصت عالی هستش برای خرید نظر دوستان چیه؟با توجه به اینکه ظاهرا اختلاف زیادی بین 32 با 64 هستش

سفید هم خوبه ولی اونم از نزدیک دیدم همچنان اون پخش نور در دکمه پایین (بک و مولتی تسک ) هستش مخصوصا تو تاریکی خیلی توش چش میزنه از اس تری تا الان ظاهرا هستش و برطرف نمیشه مثل اینکه کلا رنگهای شیشه ایی همه لک دست میمونه و با یک کاور ترجیحا طرح مات حل میشه

اینم از نسخه دو سیم با قیمت خفن
:ap:1002176

redroze_stone
30-04-2015, 00:19
البته اون اسپیکرم فکر نمیکنم کمتر از سیصد هزار تومان باشه قیمت امازونیش رو توجه کنید ..

hadijoon_1988
30-04-2015, 03:41
من خریدم دو میلیون و بیست نه دویست ! اسپیکرشو اگه بتونی بفروشی حدود 350 قیمتشه ! اونم در نظر نگیری با دویست تومن هدیع نقدی میشه 1800000

Ali~TECH
30-04-2015, 07:11

سلام داداش میشه عکس از کارتن گوشیت و اون لیبل ها بزارید ببینم؟

sky_dvb
30-04-2015, 07:43
من خریدم دو میلیون و بیست نه دویست ! اسپیکرشو اگه بتونی بفروشی حدود 350 قیمتشه ! اونم در نظر نگیری با دویست تومن هدیع نقدی میشه 1800000

فقط ی چیزی اونم اینکه دلال ها و مغازه دار ها هجوم نمیاورده بودن برای خرید؟و بزارن تو مغازشون با سود بیشتر بفروشن؟

redroze_stone
30-04-2015, 08:05
فقط ی چیزی اونم اینکه دلال ها و مغازه دار ها هجوم نمیاورده بودن برای خرید؟و بزارن تو مغازشون با سود بیشتر بفروشن؟

چون نیاز ب کارت ملی هست و ازین حرفا فکر نمیکنم بتونن تعداد بالا کاری بکنند :ag:

majidw980
30-04-2015, 10:02
مطلبی خدمت دوستان بنچمارک محور بنچمارک ام9 در انتوتو حدود 56000 هست و اخیرا اس 6 با آپدیت هایی که دریافت کرده بنچمارک انتوتوش شده 60000 که نشون میده سامسونگ فقط میخواسته تو نسخه های اولیه با حداکثر فرکانس و benchmark cheating رکورد انتوتو رو برای خودش ثبت کنه (جدا از این که در تست سایت دیجیکالا اس6 بنچمارک 50000 رو به دست آورده) .... در ضمن برای علاقه مندان به بنچمارک بالا کاستوم رام و کرنل های مختلف برای ام 9 عرضه شده که با نصبشون بنچمارک ها حدودا به 64000 میرسن که نشان از قدرت نهفته بالا این پردازنده هست ...ضمنا دوستانی که این گوشی رو خریدن و گرمای گوشی براشون مهم نیست میتونن با 7 بار کلیک روی بیلد نامبر تنظیمات دولوپر رو فعال کنند و در اونجا تیک گزینه High Performance رو بزنند تا سی پی یو به حداکثر کاراییش برسه ... نکته بعدی این که دوربین این گوشی یکی از بهترین لنز های موجود در جهان و یکی از گرانترین قطعات ام9 هست که اچ تی سی در حال بازنویسی کامل الگوریتم های پردازش تصاویر برای ام 9 هست که تا چند وقت دیگه که آماده بشه با یک آپدیت با عملکرد کم نظیر لنز این گوشی روبرو میشید .... همچنین به زودی یک آپدیت برای دوربین این گوشی میاد که عکسبرداری در فرمت خام raw رو اضافه میکنه (شاید هم اکنون برخی بیلد ها دریافت کرده باشن)
در نهایت هم ی نکته رو بگم برای کسانی که منتظر ام9+ هستند که به دلیل استفاده از پردازنده 810 توی ام9 از نظر کیفیت صدا و دوربین عملکرد بهتری داره و یکی از ویژگی های اسنپ 810 بهبود کیفیت صدای هست که توی مدیاتک این قابلیت نیست ....
درود
عزیز این جبهه گیریه شما در تاپیک اس 6 رو متوجه نمیشم مگه اینجا کسی گفت ام 9 بده یا ضعیفه چند روزی که من دارم تاپیکو مطالعه میکنم کلا بحث سر قیمت و نهایتا تفاوتهای اس 6 و اس اج هست.
این کامنت شما جز ایجاد تنش و بهم خوردن نظم تاپیک چیز دیگه نمیتونه داشته باشه اونم تو تاپیکی که اصلا موضوع صحبت در مورد ام 9 نیست
ویرایش:
جالبه شما این کامنت گوهر بارتونو تو تاپیک اس 5 هم گذاشتید فکر کنم اگه تاپیک اس 6 اج رو هم ببینم کامنت زیبای شما کاملا خود نمایی میکنه
موفق باشید

GUYVER
30-04-2015, 10:25
مطلبی خدمت دوستان بنچمارک محور بنچمارک ام9 در انتوتو حدود 56000 هست و اخیرا اس 6 با آپدیت هایی که دریافت کرده بنچمارک انتوتوش شده 60000 که نشون میده سامسونگ فقط میخواسته تو نسخه های اولیه با حداکثر فرکانس و benchmark cheating رکورد انتوتو رو برای خودش ثبت کنه (جدا از این که در تست سایت دیجیکالا اس6 بنچمارک 50000 رو به دست آورده) .... در ضمن برای علاقه مندان به بنچمارک بالا کاستوم رام و کرنل های مختلف برای ام 9 عرضه شده که با نصبشون بنچمارک ها حدودا به 64000 میرسن که نشان از قدرت نهفته بالا این پردازنده هست ...ضمنا دوستانی که این گوشی رو خریدن و گرمای گوشی براشون مهم نیست میتونن با 7 بار کلیک روی بیلد نامبر تنظیمات دولوپر رو فعال کنند و در اونجا تیک گزینه High Performance رو بزنند تا سی پی یو به حداکثر کاراییش برسه ... نکته بعدی این که دوربین این گوشی یکی از بهترین لنز های موجود در جهان و یکی از گرانترین قطعات ام9 هست که اچ تی سی در حال بازنویسی کامل الگوریتم های پردازش تصاویر برای ام 9 هست که تا چند وقت دیگه که آماده بشه با یک آپدیت با عملکرد کم نظیر لنز این گوشی روبرو میشید .... همچنین به زودی یک آپدیت برای دوربین این گوشی میاد که عکسبرداری در فرمت خام raw رو اضافه میکنه (شاید هم اکنون برخی بیلد ها دریافت کرده باشن)

کاملا اشتباهه ، از بیلد AOC7 که جدیدتر نداریم برای S6 ( البته دیشب آپدیت 5.1.1 برای اپراتور T-Mobile منتشر شد. ) ، این بنچمارکشه :

http://moca.comxa.com/up/ebefe1cc5c87.jpg

کاملا M9 رو له کرده.( حتی زمانی که M9 از کرنل کاستوم استفاده کنه و تروتلینگ رو کاهش بده )

M9 موقع بنچمارک گیری حالت High Performance Mode رو فعال میکنه و هیچ راهی رو به منظور غیر فعال کردنش برای کاربر قرار نمیده. ( منبع (http://www.anandtech.com/show/9102/the-htc-one-m9-review-part-1/4) )

وقتی High Performance Mode باشه ، CPU میتونه به فرکانس 2GHz برسه در حال که در حالت عادی بالای 1.6GHz نمیره.

واقعا باعث تعجبه که توی بخش S6 چنین کامنتی رو قرار دادید !!!

sky_dvb
30-04-2015, 10:32
خوب من الان چاهار سو هستم و نمایندگی ماکروتل قیمت با کارت هدیه دویست تومنی و اسپیکر و سیم کارت همون ٢٤٥٠ هستش و وقتی گقتم دوستمون دو و بیست خریده همشون خندشون گرفت و مسخره کردن با مسول فروشگاه هم صحبت کردم گفتن که قیمت در تمام نمایندگی های کشور همینه و یکی هستش اونم معلوم نیست شاید جنس فیک دست مردم داده و هیچ نمایندگی خارج از قیمت تعرفه شرکت حق فروش نداره
خلاصه شوخی دوستمون قشنگ بود

خلاصه اینکه فکرشو میکردم که واقعی نباشه اصلا با منطق جور در نمیاد در عرض یک هفته بیان با هدایا تازه 400 تومن کم کنن

10022011002202

ALIREZA
30-04-2015, 11:43
در نهایت هم ی نکته رو بگم برای کسانی که منتظر ام9+ هستند که به دلیل استفاده از پردازنده 810 توی ام9 از نظر کیفیت صدا و دوربین عملکرد بهتری داره و یکی از ویژگی های اسنپ 810 بهبود کیفیت صدای هست که توی مدیاتک این قابلیت نیست ....

این اقا مجید درست فرمودن این نظر شما کاملا تعصبی هست و اصلا خوب نیست/. من خودم نوت 3 داشتم و ازش راضی بودم و بنچمارک گرفتم و رتبه ای آوردم که هیچکس نیوورده بود که با رتبه 47429 بوده با کلی الیکیشن !/.
برای بنچمارک گیری باید شرایط خاصی رعایت بشه که ببهترین بنچمارک بدست بیاد چرا چون اگر گوشی داغ باشه اندرکلاک میکنه البته به صورت اتوماتیک و اگر خیلی سرد باشه بنچمارک گیری به خوبی انجام نمیشه و باید هوای نسبتا سردی باشه که گوشی داغ کرد ؛ سریع خنک کرد که اندرکلاک نکنه/.
در مورد گوشی هم ؛ من الان ام 8 دارم ازش بسیار راضی هستم و میدونم خیلی بالا هست ولی نمیتونم نظر تعصبی بدم و بگم ام 9 بهتره چون htc و برند محبوب منه/.
در حال حاضر اس 6 هست و نمیتونم منکر قدرت اس 6 بشم و خیلی هم ازش خوشم میاد با این که ام 8 دارم ولی از اس 6 بیشتر خوشم میاد ؛ حتی ام 9 هم داشتم میگفتم اس 6 بهتره چون واقعا پردازنده قوی داره و نمیتونم دیمی بگم که ام 9 بهتره /. تعصب اصلا خوب نیست/.
همه گوشی ها قدرت خودشون و طرفداری های خودش رو داره ولی نباید به صورت تعصبی نظر داد /.
اس 6 خیلی قوی تر از ام 9 هست/. ولی دلیل نمیشه تعصب خودم رو بیارم وسط چون واقع بین بودن بهتره./.

ALIREZA
30-04-2015, 11:45
خوب من الان چاهار سو هستم و نمایندگی ماکروتل قیمت با کارت هدیه دویست تومنی و اسپیکر و سیم کارت همون ٢٤٥٠ هستش و وقتی گقتم دوستمون دو و بیست خریده همشون خندشون گرفت و مسخره کردن با مسول فروشگاه هم صحبت کردم گفتن که قیمت در تمام نمایندگی های کشور همینه و یکی هستش اونم معلوم نیست شاید جنس فیک دست مردم داده و هیچ نمایندگی خارج از قیمت تعرفه شرکت حق فروش نداره
خلاصه شوخی دوستمون قشنگ بود

خلاصه اینکه فکرشو میکردم که واقعی نباشه اصلا با منطق جور در نمیاد در عرض یک هفته بیان با هدایا تازه 400 تومن کم کنن

10022011002202

بابا سرکارت گذاشتن ؛ حالت خوبه ؟ رفتی از اونا پرسیدی خب معلومه که اینطور میگن/. من رفتم یه نمایندگی به اصطلاح سامسونگ که گفت دیروز صبح براش رسیده بود و تا بعد از ظهر 5 تاش رو فروخته بود /. کلا پنج تا داشت که گفت فروخته بود که بعدش هم برام زنگ زد تهران و تهران گفت باید در بین نمایندگی پیدا کنید/.

ALIREZA
30-04-2015, 11:55

من دو الی سه موبایل فروشی پرسیدم گفتن رفتن تهران خریدن و اوردن و اسپیکر رو برداشتن و کارت هدیه هم برداشتن و گوشی رو میفروشن به 2280:022:/.

sky_dvb
30-04-2015, 11:56
بابا سرکارت گذاشتن ؛ حالت خوبه ؟ رفتی از اونا پرسیدی خب معلومه که اینطور میگن/. من رفتم یه نمایندگی به اصطلاح سامسونگ که گفت دیروز صبح براش رسیده بود و تا بعد از ظهر 5 تاش رو فروخته بود /. کلا پنج تا داشت که گفت فروخته بود که بعدش هم برام زنگ زد تهران و تهران گفت باید در بین نمایندگی پیدا کنید/.

والا 4 تا نمایندگی تو خیابون جمهوری و پاسازهای بزرگ گشتم همشون از همچین قیمتی بی اطلاع بودن نمیشه اخه 400 تومن اختلاف اخه همه قیمتشون همون 2450 هستش

ALIREZA
30-04-2015, 11:59
والا 4 تا نمایندگی تو خیابون جمهوری و پاسازهای بزرگ گشتم همشون از همچین قیمتی بی اطلاع بودن نمیشه اخه 400 تومن اختلاف اخه همه قیمتشون همون 2450 هستش

تاج موبایل در 4 سو داره میده 2045 /.
2450 بخری ؛ اسپیکر ر بفروشی و دو تا گیفت کارت رو بفروشی همون 1900 میشه ولی باید یکی داشته باشه که 2450 بده براش/.

sky_dvb
30-04-2015, 12:01
من دو الی سه موبایل فروشی پرسیدم گفتن رفتن تهران خریدن و اوردن و اسپیکر رو برداشتن و کارت هدیه هم برداشتن و گوشی رو میفروشن به 2280:022:/.

خوب پس این منطقی تره بازم هر جور حساب کنی دو و بیست نمیشه اصلا واقعا قیمت غیر معقولیه اگر این طور بود که دوستمون میگفت سیر دلالی بود که روانه اون فروشگاه میشد و همه چیزای همراشم که بر میداشت باید میداد مثلا یک و نهصد که نداده

ALIREZA
30-04-2015, 12:05
خوب پس این منطقی تره بازم هر جور حساب کنی دو و بیست نمیشه اصلا واقعا قیمت غیر معقولیه اگر این طور بود که دوستمون میگفت سیر دلالی بود که روانه اون فروشگاه میشد و همه چیزای همراشم که بر میداشت باید میداد مثلا یک و نهصد که نداده

بوده /. شک ندارم بوده ولی خیلی خیلی کم / حس میکنم سامسونگ میخواسته خون مشتری ها رو به جوش بیاره که زودتر ازش بخرن/.

hadijoon_1988
30-04-2015, 13:58
میخواستم فاکتور گوشی رو بذارم ولی پرینترش کم رنگ زده تو عکس دیده نمیشه امروز دوست خودم رفته بگیره همون مغازه گفته دومیلیون و دویست گفته دیشب اومدن دومیلیون و بیست دادی گفته اون دیشب بود رفته از یکی دیگه خریده دومیلیون و صد. همون دیشبم من با گارانتی ماکروتل 2370 قیمت داشتم. اگه فیک بود که سریال و میزد و هدیه بهم نمیدادن . عکس جعبه گوشی هست که پانچ شده و روش مهر زدن هدیه گرفته شد که خواستین میذارم. حالا امیدوارم دوستان مشهدی که دیشب ادرس میخواستن رفته باشن و حرف منو تایید کنن
البته خود این دوستمون میگه رفتم نمایندگی ماکروتل مسخرم کردن خوب شما درست میگی منم گفتم ماکروتل 2370 میداد من گارانتی همراه سرویس از نمایندگی سامسونگ خریدم

redroze_stone
30-04-2015, 15:08

ببینید یک طرحی بوده دیروز وامروز توی بعضی گوشی های سامسونگ از قبیل اس 6 واج و نوت و....هر کدوم هدایایی داشته ب شرطی ک گارانتی دار باشند ..
حالا یا گارانتی سامتل یا مایکروتل یا اینتر ( 3 برچسب ک ب عبارتی ارزون ترین نوع هست )
شما گوشی رو میخریدید و میبردید باجه ای کسامسونگ توی بازار تهیه دیده و با کارت ملی وجعبه میتونستید هدایا رو هم تحویل بگیرید
بنده هم مشهذ یک دونه امروز تهیه کردم متاسفانه قیمت های اینتر ( 3 برچسب یا بعبارتی همونی ک میگن بی گارانتی ( البته اون 3 برچسب نیست )) از وقتی فهمیدن اونها هم شامل هدیه میشه قیمت رو گرونتر کردند
من یکدونه اینتر یا همراه سرویس گیر اورم مشهد حدود 2100 بردم و هدیه رو هم همونجا دریافت کردم
دو تا کارت 100 تومانی و یک لول باکس سامونگ خیلی هم شلوغ بود و بعداز ظهر هم میدن
قیمت سامتل هم 2240 بود حالا مایکروتل کمی گرونتر
خیلی هم ممنون از اقا هادی عزیز بابت اطلاع رسانی

Ali~TECH
30-04-2015, 15:14
اقا شده چه شیر تو شیری من امروز رفتم بخرم کلا اس6 تو کرمانشاه قحطی اومد حتی یه دونه هم موجود نبود بخریم چه برسه هدیه گیرمون بیاد اوضاع خیتی شده مردم و ملت دربه در دنبال S6 میگردن :ag::cf:

sky_dvb
30-04-2015, 15:19
ببینید یک طرحی بوده دیروز وامروز توی بعضی گوشی های سامسونگ از قبیل اس 6 واج و نوت و....هر کدوم هدایایی داشته ب شرطی ک گارانتی دار باشند ..
حالا یا گارانتی سامتل یا مایکروتل یا اینتر ( 3 برچسب ک ب عبارتی ارزون ترین نوع هست )
شما گوشی رو میخریدید و میبردید باجه ای کسامسونگ توی بازار تهیه دیده و با کارت ملی وجعبه میتونستید هدایا رو هم تحویل بگیرید
بنده هم مشهذ یک دونه امروز تهیه کردم متاسفانه قیمت های اینتر ( 3 برچسب یا بعبارتی همونی ک میگن بی گارانتی ( البته اون 3 برچسب نیست )) از وقتی فهمیدن اونها هم شامل هدیه میشه قیمت رو گرونتر کردند
من یکدونه اینتر یا همراه سرویس گیر اورم مشهد حدود 2100 بردم و هدیه رو هم همونجا دریافت کردم
دو تا کارت 100 تومانی و یک لول باکس سامونگ خیلی هم شلوغ بود و بعداز ظهر هم میدن
قیمت سامتل هم 2240 بود حالا مایکروتل کمی گرونتر
خیلی هم ممنون از اقا هادی عزیز بابت اطلاع رسانی

میخواستم فاکتور گوشی رو بذارم ولی پرینترش کم رنگ زده تو عکس دیده نمیشه امروز دوست خودم رفته بگیره همون مغازه گفته دومیلیون و دویست گفته دیشب اومدن دومیلیون و بیست دادی گفته اون دیشب بود رفته از یکی دیگه خریده دومیلیون و صد. همون دیشبم من با گارانتی ماکروتل 2370 قیمت داشتم. اگه فیک بود که سریال و میزد و هدیه بهم نمیدادن . عکس جعبه گوشی هست که پانچ شده و روش مهر زدن هدیه گرفته شد که خواستین میذارم. حالا امیدوارم دوستان مشهدی که دیشب ادرس میخواستن رفته باشن و حرف منو تایید کنن
البته خود این دوستمون میگه رفتم نمایندگی ماکروتل مسخرم کردن خوب شما درست میگی منم گفتم ماکروتل 2370 میداد من گارانتی همراه سرویس از نمایندگی سامسونگ خریدم

خوب کلا تمام نمایندگیا همین 2450 بودن که بازم با این قیمت همخونی نداره بیشتر از دو هفتس همین قیمته و همین هدایا نمیدونم والا دیگه اینقدر اختلاف تو دوتا شهر واقعا یعنی چی اخه!!!!

مثلا دلمون خوشه تو پایتخت زندگی میکنیم چقدر قروقاطی و شیر تو شیره که هرجایی ی قیمتی و یک مدلیه اه واقعا گند بزنه به همه چی:cf::bb::cf:

redroze_stone
30-04-2015, 15:23
خوب کلا تمام نمایندگیا همین 2450 بودن که بازم با این قیمت همخونی نداره بیشتر از دو هفتس همین قیمته و همین هدایا نمیدونم والا دیگه اینقدر اختلاف تو دوتا شهر واقعا یعنی چی اخه!!!!

مثلا دلمون خوشه تو پایتخت زندگی میکنیم چقدر قروقاطی و شیر تو شیره که هرجایی ی قیمتی و یک مدلیه اه واقعا گند بزنه به همه چی:cf::bb::cf:

البته عزیز تهران ک دارن همین همراه سرویس ها رو خیلی بهتر از مشهد میدن یا هم قیمت فروشگاههای تهران توی موبایل .ای ار رو ببینید....خوب همونا هدیه داره ( 3 برچسب ) ببرید نمایندگی سامی ( منظورم فروشگاههاش نیست ) مطمنن 200 بعلاوه لول باکس میگیرید ...
یکی از دوستان دیگه توی شمال هم گویا دیشب ب همین ترتیب خرید کردند وهدیه رو هم گرفتند..
امروز بعد از ظهر هم این طرح وجود داره

sky_dvb
30-04-2015, 15:26
البته عزیز تهران ک دارن همین همراه سرویس ها رو خیلی بهتر از مشهد میدن یا هم قیمت فروشگاههای تهران توی موبایل .ای ار رو ببینید....خوب همونا هدیه داره ( 3 برچسب ) ببرید نمایندگی سامی ( منظورم فروشگاههاش نیست ) مطمنن 200 بعلاوه لول باکس میگیرید ...
یکی از دوستان دیگه توی شمال هم گویا دیشب ب همین ترتیب خرید کردند وهدیه رو هم گرفتند..
امروز بعد از ظهر هم این طرح وجود داره

نمیدونم والا الان مجدد میرم ببینم چه خبره

Ali~TECH
30-04-2015, 15:31

فکر کنم اینقدر رفتی بازار و امدی سرگیجه گرفتی خدات شکر هی یه دقیقه بنیش زمین استراحت کن:ag::ag::ag:

redroze_stone
30-04-2015, 15:41

بزرگوار شما باید این کیوسک هایی ک توی بازارها محصولات رو میزارن سر بزنید و بپرسید ..واقعا حیفه امشب هم فرصت دارید قیمت مناسب براتون در میاد..
فقط لازمه با گارانتی اینتر همراه سرویس خاورمیانه باشه نیازی ب داشتن گارانتی مایکروتل و سامتل هم جتی نیست
اینجا چند تا از فروشنده ها هم مطلع نبودن و میگفتن حتمن باید مایکروتل یا سامتل یا هماهنگ باشه وقتی من گفتم رفتن و پرسیدن و سریع برگشتن ی چیزی هم گذاشتن روی قیمت گرونتر.....عجبا

amin3631
30-04-2015, 15:52
بزرگوار شما باید این کیوسک هایی ک توی بازارها محصولات رو میزارن سر بزنید و بپرسید ..واقعا حیفه امشب هم فرصت دارید قیمت مناسب براتون در میاد..
فقط لازمه با گارانتی اینتر همراه سرویس خاورمیانه باشه نیازی ب داشتن گارانتی مایکروتل و سامتل هم جتی نیست
اینجا چند تا از فروشنده ها هم مطلع نبودن و میگفتن حتمن باید مایکروتل یا سامتل یا هماهنگ باشه وقتی من گفتم رفتن و پرسیدن و سریع برگشتن ی چیزی هم گذاشتن روی قیمت گرونتر.....عجبا

من اراک هستم.آدرس این کیوسکها رو جایی نمیشه پیدا کرد؟؟تو ارک جایی از این کیوسک ها نیست؟؟؟نزدیکترین کیوسک به اراک کجا میشه؟؟؟
اینجا با گارانتی همراه سرویس تو دو و هفتاد پیدا میشه،اما لول باکس و کارت هدیه رو نداره!!!

redroze_stone
30-04-2015, 15:55
من اراک هستم.آدرس این کیوسکها رو جایی نمیشه پیدا کرد؟؟تو ارک جایی از این کیوسک ها نیست؟؟؟نزدیکترین کیوسک به اراک کجا میشه؟؟؟

حالا منظور از کیوسک دقیقن اون معنای کلمش نیست ...جاهایی ک چندتا گوشی رو توی بازارها میزارن برای دید عموم ..ی جورایی شبیه show room

amin3631
30-04-2015, 16:05
فکر نمیکنم تو اراک جایی از این چیزا باشه!!!قم هم اگه باشه،میتونم خودمو برسونم!!!

redroze_stone
30-04-2015, 16:17
فکر نمیکنم تو اراک جایی از این چیزا باشه!!!قم هم اگه باشه،میتونم خودمو برسونم!!!

خوب خود فروشگاه ها ک هدیه نمیدن باید ببرید همچین جاهایی تا ثبت بشه و هدیتون رو بگیرید ..

sky_dvb
30-04-2015, 16:46
خوب بالاخره موفق شده یک گارانتی اینتر گرفتم دو و هشتاد سریع رفتم هدیه هم گرفتم و عکس یادگاری هم انداختیم یو هوووو

Ali~TECH
30-04-2015, 16:59
خوب بالاخره موفق شده یک گارانتی اینتر گرفتم دو و هشتاد سریع رفتم هدیه هم گرفتم و عکس یادگاری هم انداختیم یو هوووو

خدارو شکر موفق شدی مبارکت باشه یه کس از کارتن گوشی+پشت کارتن گوشی میزاری ببینیم؟برا خودت نگه میداری یا میخوای بفروشیش؟

hadijoon_1988
30-04-2015, 17:00
مبارکت باشه حالا اختلاف قیمت رو دیدی؟ فقط گارانتی ماکرو گرونه مال شما کجاست؟ ویتنام؟

amin3631
30-04-2015, 17:00

مبارک باشه...
هدیه رو از کجا گرفتید؟!

redroze_stone
30-04-2015, 17:16

دیدید جوینده یابنده هست...

مبارکتون باشه عزیز

لول باکستون چ رنگیه ؟

sky_dvb
30-04-2015, 17:23
خدارو شکر موفق شدی مبارکت باشه یه کس از کارتن گوشی+پشت کارتن گوشی میزاری ببینیم؟برا خودت نگه میداری یا میخوای بفروشیش؟
موچکرم .بله چشم در اولین فرصت فعلا تا روشن کردم رفته برای ابدیت و اینا
بله والا ماکه میخواستیم صبر کن بیاد روی 1800 اینا خوب الانم خوب شده دیگه اسپیکرم میزارم در مغازه رفیقم روی ی چیزی میفروشم بازم یکمش برمیگرده انشالا

مبارکت باشه حالا اختلاف قیمت رو دیدی؟ فقط گارانتی ماکرو گرونه مال شما کجاست؟ ویتنام؟

البته یکم بخاطر اینکه فهمیدن هدیه دارن و اینا یکم گرونش کردن د....ها اخه جالبه صبح میگفت فقط از ماکروتل باید بخرید حالا که دیدن خالی بندیشون رو شد دیگه صداشون در نیومد

sky_dvb
30-04-2015, 17:26
مبارک باشه...
هدیه رو از کجا گرفتید؟!
والا همه فروشگا ها و نمایندگی ها ی میز سوا گزاشتن یک عکس از گوشی و کارتن و کارت ملی و اخرم هم یک عکس یادگاری با پرسنل میگیرن و سیم کارت و کارت های هدیه و اسپیکرم میدن ابی رنگ بودش البته مشکی رو هم روز معرفی تو برنامه سامسونگ دادن

دیدید جوینده یابنده هست...
موچکرم بله اگه همون صبح میگفتن میگرفتن صداشو در نمیاوردن که اینتر ها ها هم میشه
مبارکتون باشه عزیز

لول باکستون چ رنگیه ؟

Ali~TECH
30-04-2015, 17:35
شانس گوه ما کرمانشاه نداره والا درجا میرفتم میخریدم:cf::cf::cf:
http://www.gsm.ir/news/show/25445/%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%A7%DA%98+%D8%A2% DA%AF%D9%87%DB%8C%3A+%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A 7%DB%8C+%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87+%D8%AF%D8%B1+%D8% AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87+%D9%81%D8%B 1%D9%88%D8%B4+%D8%B1%D9%88%D8%B2+%D9%BE%D8%AF%D8%B 1+%D9%88+%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D9%87%D8%A7%DB% 8C+4G+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF

redroze_stone
30-04-2015, 17:49
خوب اساتید حالا بهترین رام و کرنل و کانفیگی ک میشه باطری خوبی رو داشت بگید ( تجربی) تا تست کنیم
محصوصا دوست عزیزمون در صفحه ابتدایی با اسکرین عالی 6 ساعتی :cu:

redroze_stone
30-04-2015, 19:39
یک مورد،دیگه دوستان اگر تجربه ای یا مطلبی در مورد شارژرهای وایرلس دارن سوالی دارم
ایا با این گارد ژله ای ها هم میشه روی پد شارژ گزاشت و اسنفاده کرد؟

hadijoon_1988
30-04-2015, 21:26
دوستان مال شما ساخت کجاست؟

redroze_stone
30-04-2015, 21:27

برای من ویتنام هست هادی جان
راستی از نظر باطری توی این یک روز فکر میکنی چطور بوده ؟
چند ساعت اسکرین گرفتی؟

sky_dvb
30-04-2015, 21:39

منم ویتنام البته هیچ تفاوتی ندارن اگه دست نخورده باشن

hadijoon_1988
30-04-2015, 21:50
من که در حال حاضر زیاد راضی نیستم حالا یکی دو روزی بگذره ببینم چی میشه البته بدون پاور سوینگ که نصف روزم دووم نمیاره

sky_dvb
30-04-2015, 22:06
من که در حال حاضر زیاد راضی نیستم حالا یکی دو روزی بگذره ببینم چی میشه البته بدون پاور سوینگ که نصف روزم دووم نمیاره

البته فعلا اوایل ورورد هستش و هنوز رامهای استیبل تر میاد براش نت 4 اومد من همون روزای اول گرفتم و حتی 4جی رو هم تو منو باید روت میکردی تا میمود و لی بعد چند مدت رامهای عالی براش اومد و اوکی شد

redroze_stone
30-04-2015, 22:12
منم زیاد چشم امیدی ب باطریش ندارم
الان اس 5 دو سیمی ک دستمه بالای 5 ساعت اسکرین میده و کامل ی روز کاری رو دوام میاره

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

redroze_stone
30-04-2015, 22:15
ی موردی اون شورت کات دوربین رو از کجا حذف کنیم توی لاک اسکرین؟

hadijoon_1988
30-04-2015, 22:16
منم زیاد چشم امیدی ب باطریش ندارم
الان اس 5 دو سیمی ک دستمه بالای 5 ساعت اسکرین میده و کامل ی روز کاری رو دوام میاره

منم اس 5 h داشتم باتریش خیلی خوب بود راحت 2 روز جواب میداد امیدوارم اینم همینجوری باشه

amin__sh
30-04-2015, 23:01
دوستانی که این گوشی رو خریدن بیان بگن اگر مثلا اینترنت گوش مدام روشن باشه نور صفحه هم اتوماتیک باشه و در شبکه اختماعی باشیم و کار خاص دیگه ای انجام ندیم باتری این گوشی چطور خواهد بود ؟

sky_dvb
30-04-2015, 23:02
منم اس 5 h داشتم باتریش خیلی خوب بود راحت 2 روز جواب میداد امیدوارم اینم همینجوری باشه

من از نت یک تا نت 4 و اس 2 تا اس 5 همیشه با استفاده نت دایم وصل تقریبا یک روز یبار شارژ میکنم کلا با این انتن دهی ضعیف اپراتور ها و نت افتضاحه روی شبکه و زیاد شدن برنامه های اجتماعی یک روز کاری تقریبا خوبه کلا.در نسل باطری باید ی تغیراتی ایجاد بشه تا بتونن در حجم کم بیشتر جریان دهی داشته باشن و مواد جدیدتر پیدا و استفاده بشه من که کلا با هیچ گوشی مشکل باطری ندارم و یک پاور بانک 20000 دارم که راحت دوبار و نیم نت 4 رو شارژ میکنم از شارژر خود گوشی هم اصلا استفاده نمیکنم و هیچ وقت و هیچ جا لنگ شارژ نیستم تازه با پورت 1 امپرم شارژ میکنم هم دوامش بهتره تا دو امپر شارژ کردن و هم عمر باطری خیلی بیشتر میشه و دمای کمتری در باطری حاصل میشه توصیه من به همه دوستان استفاده از یک پاور بانک خوب و اصلی هستش

redroze_stone
30-04-2015, 23:03
دوستانی که این گوشی رو خریدن بیان بگن اگر مثلا اینترنت گوش مدام روشن باشه نور صفحه هم اتوماتیک باشه و در شبکه اختماعی باشیم و کار خاص دیگه ای انجام ندیم باتری این گوشی چطور خواهد بود ؟

والا من و تعدادی از دوستان روز اولشونه تهیه کردن باید چند روزی بگزره تا کامل فیدبک بدیم مستند..
منتها عزیزی اسکرین شات داده بودن صفحه اول میتونید ببینید

hichkasesteghla
01-05-2015, 01:17
سلام من اینو خریدم و دادم برام همونجا نرم افزار نصب کرد اما الان بعد 2-3 روز از خرید مدام پیغام unfortunately میاد رو صفحه و گوشی ریست میشه بعضی وقتا!الانم ریست شده و رو آرم گیر کرده!باید چیکار کنم؟

sky_dvb
01-05-2015, 08:02
سلام من اینو خریدم و دادم برام همونجا نرم افزار نصب کرد اما الان بعد 2-3 روز از خرید مدام پیغام unfortunately میاد رو صفحه و گوشی ریست میشه بعضی وقتا!الانم ریست شده و رو آرم گیر کرده!باید چیکار کنم؟

دوست عزیز فروشنده ها معمولا کیلویی یا برنامه های قدیمی میریزن تا صفحه پر ایکن برنامه کنن شما یکبار ریست فکتوری کن وایپ کش پارتیشن کنید و بعد اکانت جیمیلتون رو بزنید و از گوگل پلی برنامه هاتون رو دانلود کنید حتی المکان از برنامه بازار و این مارکتای ایرانی هم استفاده نکنید اصلا

Ali~TECH
01-05-2015, 08:16
Sky_dvb عکس از خود گوشی+کارتن گوشی پشتش و عکس از لیبل پلمب برام بزار اگر ممکنه ببینم ممنون میشم:fl::af:

redroze_stone
01-05-2015, 10:00
دوستان در قسمت مصرف باطری android system بیشتر از اسکرین مصرف باطری داشته
راهی چاره ای چیزی میبینید ؟ مممنون

GUYVER
01-05-2015, 12:28
برای deep sleep هم همون رام ادام رو فلش کنیم مشکل برطرف میشه ؟ یا نیاز ب اعمال تغییرات خاصی هست ؟
رامی ک خودتون استفاده میکنید رو لینک بدید ممنون میشم

کرنل KT-SGS6 رو استفاده کنید. ( نیاز به تنظیمات خاصی نیست. )

مشکل Deep Sleep وقتی به وجود میاد که در زمان write protected بودن دیوایس ، cache synchronization فعال باشه.

من رام AOCV رجیون U.K رو دی ادکس کردم و استفاده میکنم.

sky_dvb
01-05-2015, 12:46
Sky_dvb عکس از خود گوشی+کارتن گوشی پشتش و عکس از لیبل پلمب برام بزار اگر ممکنه ببینم ممنون میشم:fl::af:

خدمت شما
100226210022631002264

از دیروز 4رام با بیس جدید G920FXXU1AOD9 اومده که یکی برا فرانسه و بفیه اپراتور هستن کسی تست کرده عایا از این بیس های جدید؟
همچنین برای نسخه اج یکی از اپراتورها به صورت ota اندروید 5.1 هم داره بروز رسانی میشه

hichkasesteghla
01-05-2015, 12:48
دوست عزیز فروشنده ها معمولا کیلویی یا برنامه های قدیمی میریزن تا صفحه پر ایکن برنامه کنن شما یکبار ریست فکتوری کن وایپ کش پارتیشن کنید و بعد اکانت جیمیلتون رو بزنید و از گوگل پلی برنامه هاتون رو دانلود کنید حتی المکان از برنامه بازار و این مارکتای ایرانی هم استفاده نکنید اصلا
فقط هم وقتی وایرلس گوشی رو روشن میکنم این پیغام میاد!خیلی رو اعصابه!راه حل دیگه ای جز ریست فاکتوری نیست؟

sky_dvb
01-05-2015, 12:57
فقط هم وقتی وایرلس گوشی رو روشن میکنم این پیغام میاد!خیلی رو اعصابه!راه حل دیگه ای جز ریست فاکتوری نیست؟

نه والا ی برنامه تداخلی چیزی داره ایجاد میکنه مگه اینکه یکی اونایی که وابسته به نت هستش رو پاک کنی یا ی اسکرین شات بذاری شاید بشه متوجه شد چه برنامه ایی هستش

payam 4uzandeh
01-05-2015, 13:34
سلام دوستان
بنده هم امروز يك اس٦ طلايي از بازار گرفتم دو و نود با گارانتي همراه سرويس و متاسفانه جوايز نمايندگي فقط تا ديروز بوده
كسي اطلاع داره اين گارانتيو چطور بايد فعال كنم يا هرچي؟
ممنون

payam 4uzandeh
01-05-2015, 13:43
سلام دوستان
بنده هم امروز يك اس٦ طلايي از بازار گرفتم دو و نود با گارانتي همراه سرويس و متاسفانه جوايز نمايندگي فقط تا ديروز بوده
ممنون

sky_dvb
01-05-2015, 13:51
سلام دوستان
ممنون

مبارک باشه و به سلامتی دیروز مخصوصا عصر همه جا صفی بودش برا هدایا اخه پس بگو تا اخر وقت دیروز بوده فقط .گارانتی فعال هستش همون یک ردیف سریال روی جعبه که نیست برداشته میشه برای گارانتی دوست گرامی

paprika 1
01-05-2015, 14:03
دوستانی که این گوشی رو دارن یه فیدبک و اگه میتونن یه شات از میزان اسکرین این گوشی بدن برای اطلاع بقیه.../

Ali~TECH
01-05-2015, 15:04
خدمت شما
100226210022631002264

از دیروز 4رام با بیس جدید G920FXXU1AOD9 اومده که یکی برا فرانسه و بفیه اپراتور هستن کسی تست کرده عایا از این بیس های جدید؟
همچنین برای نسخه اج یکی از اپراتورها به صورت ota اندروید 5.1 هم داره بروز رسانی میشه

مبارک باشه به دل خوش استفاده کنی داداش اون عکس پلمب گوشی اولی که گرفتی از بقل انداختی برات اگر امکان داره از جلوش بزار ببینم و اینکه با توجه به اینکه پشت کارتن گوشیتونو دیدم پک انگلیس نویس هست زبان فارسی+منو فارسی داره گوشیتون؟چرا رنگ سفید نگرفتی؟البته رنگ سلیقه ای هست شاید خودت مشکی دوس داری البته شاید نه حتم دارم مشکی دوست داری.:bx::ad::ag:

sky_dvb
01-05-2015, 15:32
مبارک باشه به دل خوش استفاده کنی داداش اون عکس پلمب گوشی اولی که گرفتی از بقل انداختی برات اگر امکان داره از جلوش بزار ببینم و اینکه با توجه به اینکه پشت کارتن گوشیتونو دیدم پک انگلیس نویس هست زبان فارسی+منو فارسی داره گوشیتون؟چرا رنگ سفید نگرفتی؟البته رنگ سلیقه ای هست شاید خودت مشکی دوس داری البته شاید نه حتم دارم مشکی دوست داری.:bx::ad::ag:

1002268
سلامت باشی موچکرم اقا دنبال چی هستی شما یک تیکه برچسب کاغذیه بجای این چیزا از گوشیت لذت ببر :ag::hi:
والا سفید هم خوبه ولی ولی همون طور که گفتم قبلا از اس 3 به بعد کلیه رنگ های سفید پخش نور دور دو دگمه پایین رو دارن که مخصوصا تو شب خیلی تو چش میزنه
رام هم تهرانه منتظرم تا رامهای استیبل تر بیاد دانلود کنم یا ابدیتش بیاد

Ali~TECH
01-05-2015, 16:11
1002268
سلامت باشی موچکرم اقا دنبال چی هستی شما یک تیکه برچسب کاغذیه بجای این چیزا از گوشیت لذت ببر :ag::hi:
والا سفید هم خوبه ولی ولی همون طور که گفتم قبلا از اس 3 به بعد کلیه رنگ های سفید پخش نور دور دو دگمه پایین رو دارن که مخصوصا تو شب خیلی تو چش میزنه
رام هم تهرانه منتظرم تا رامهای استیبل تر بیاد دانلود کنم یا ابدیتش بیاد

ممنون و متشکر بابا گفتم رفتم خریدم کلاه نره سرم پلمبش با اس4 و اس5 فرق داره ممنون ازت لطف کردی بازم مبارک باشه داداش الان من گوشیم کجاست ازش لذت ببرم؟شما داری لذت ببر فعلا تا بینم منم گیرم میفته بخرم.:bx::ag::ad:

hichkasesteghla
01-05-2015, 18:13
ریست فاکتوری هم کردم درست نشد!مشکل از یکی از برنامه های خود گوشیه!چند روز پیش پیغام آپدیتش اومد آپدیت کردم(حجم حدود 200 مگ)ممکنه مشکل از اون باشه؟چه کنم الان؟؟؟

payam 4uzandeh
01-05-2015, 20:19
مبارک باشه و به سلامتی دیروز مخصوصا عصر همه جا صفی بودش برا هدایا اخه پس بگو تا اخر وقت دیروز بوده فقط .گارانتی فعال هستش همون یک ردیف سریال روی جعبه که نیست برداشته میشه برای گارانتی دوست گرامی

خيلي ممنون همچنين مبارك شما باشه گوشيتون
مرسي بابت راهنمايي waranty card رو نديده بودم

sky_dvb
01-05-2015, 20:51
ریست فاکتوری هم کردم درست نشد!مشکل از یکی از برنامه های خود گوشیه!چند روز پیش پیغام آپدیتش اومد آپدیت کردم(حجم حدود 200 مگ)ممکنه مشکل از اون باشه؟چه کنم الان؟؟؟

یعنی از منوی ریکاوری دو تا وایپ رو انجام دادید و مشکل همچنان هستش؟؟؟؟ منم تا رو شن کردم یک ابدیت دویست و شصت و خرده ایی اومد و مشکلی نیست .ی عکس بزارید لطفا برامون
نهایتا هم نشد یک را با بیس جدید نصب کنید انشالا که حل میشه

redroze_stone
01-05-2015, 20:55

خوب عزیز برید رام خاورمیانه یا هم یکی از بیلدهای جدید رو دانلود و فلش کنید مطمنن مشکلتون حل میشه

sky_dvb
01-05-2015, 21:00
دوستان این قسمت مدیریت رم که با نگه داشتن دگمه لمسی سمت چپ بود کجا منتقل شده؟

miladali
01-05-2015, 21:56
LED Notification دیگه تو این سری وجود نداره؟؟ توی نسخه ادج کناره ها میتونند به عنوان notification display بکار بره؟؟

redroze_stone
01-05-2015, 22:09
برای مشکل حذف میانبر دوربین در صفحه لاک اسکرین گویا این مورد یک باگ هست و باید منتظر اپدیت بود ..

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s6/520061-remove-camera-short-cut-lock-screen-galaxy-s6-5-0-2-a.html

برای حذف صدای شاتر هنگام عکسبرداری هم برنامه جالبی هست استفاده کنید :

SilentCam S6

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.silentcam

hichkasesteghla
01-05-2015, 22:15
آره دو تا وایپ انجام شد!لازمه ببرم مغازه؟رام خاورمیانه؟مشکلی که پیش نمیاد؟

redroze_stone
01-05-2015, 22:18
آره دو تا وایپ انجام شد!لازمه ببرم مغازه؟رام خاورمیانه؟مشکلی که پیش نمیاد؟

نه بابا چرا مغازه ببرید؟
رام خاورمیانه اومده دانلود کنید و با اوزین فلش بزنید

hadijoon_1988
01-05-2015, 23:16
دوستان من تو برنامه cpu-z چشمم خورد به dpi که زده 640 ولی تو مشخصات حرف از 577 ایناست؟ چجوریه این؟

redroze_stone
01-05-2015, 23:27
دوستان من تو برنامه cpu-z چشمم خورد به dpi که زده 640 ولی تو مشخصات حرف از 577 ایناست؟ چجوریه این؟

من فکر میکنم ی درصد خطایی رو هم باید برای برنامه در نظر گرفت

دوستان در مورد رام یا بیلد حاصی ک مصرف بهتری داشته باشه هنوز تجربه ای نداشتن ؟

sky_dvb
01-05-2015, 23:40
من فکر میکنم ی درصد خطایی رو هم باید برای برنامه در نظر گرفت

دوستان در مورد رام یا بیلد حاصی ک مصرف بهتری داشته باشه هنوز تجربه ای نداشتن ؟

دیروز چاهار تا رام جدید اومده که یکی برا فرانسه و بقیه اپراتور هستن و بیسشون از رام فعلی ما بالاتره

Download information
Below you will find all available download mirrors for G920FXXU1AOD9 firmware version for Galaxy S6 (SM-G920F) from region SFR!
Firmware Version Info
(PDA: G920FXXU1AOD9 CSC: G920FSFR1AOCN CHANGELIST: 4497415 BUILD DATE: 09.04.2015)

http://live.samsung-updates.com/details/45015/Galaxy_S6/SM-G920F/SFR/G920FXXU1AOD9.html

msohrabi
01-05-2015, 23:44
سلام
دوستان این گوشی LED واسه اطلاع رسانی که جلوی دستگاه هست رو داره
ممنون

redroze_stone
01-05-2015, 23:45
سلام
دوستان این گوشی LED واسه اطلاع رسانی که جلوی دستگاه هست رو داره
ممنون

اگر منظورتون led notification هست بله داره

#R@M!N#
02-05-2015, 08:51
دوستانی که دنبال دو سیم این گوشی بودن

Samsung Galaxy S6 G920F Dual

2850

کسی خواست بگه لینک سایت پ خ کنم

redroze_stone
02-05-2015, 09:06
یک اسکرین شات از مصرف باطری

10023071002308

Ali~TECH
02-05-2015, 09:34
دوستان من میخوام از این کاور بخرم برا گوشیم البته هنوز گوشی نخریده دارم تحقیق میکنم برا گارد وکاور یه سوال برام پیش اومده تو یوتیوب هم دیدم ایا پشت این کاور فلزی هست درمیاد؟داخل نرم و از جنس TPU هست درسته؟به دورتادور گوشی خط وخش که نمیندازه؟ بعد دیجیکالا زده 50 تومن ال دیجیتال زده 90 تومن کدام بهتره فرق این قیمت چی هست؟مرسی
http://www.uplooder.net/img/image/18/00b0847b2919b2573793ca568dae23e8/s6Rugged3.jpg

aliziba20
02-05-2015, 09:50

2850

سلام دوست عزیز

اگه میشه برام پیام خصوصی بفرست

Ali~TECH
02-05-2015, 10:37
سلام دوست عزیز

اگه میشه برام پیام خصوصی بفرست

سلام من برات پ.خ کردم خدمتتون:fl:

sky_dvb
02-05-2015, 12:19
دوستان من میخوام از این کاور بخرم برا گوشیم البته هنوز گوشی نخریده دارم تحقیق میکنم برا گارد وکاور یه سوال برام پیش اومده تو یوتیوب هم دیدم ایا پشت این کاور فلزی هست درمیاد؟داخل نرم و از جنس TPU هست درسته؟به دورتادور گوشی خط وخش که نمیندازه؟ بعد دیجیکالا زده 50 تومن ال دیجیتال زده 90 تومن کدام بهتره فرق این قیمت چی هست؟مرسی
http://www.uplooder.net/img/image/18/00b0847b2919b2573793ca568dae23e8/s6Rugged3.jpg

کلا این برند یکی از بهترین لوازم جانبی دنیا هستش و خیلی باکیفیت و زیباست و گوشی رو بزرگ نمیکنه اصلا کاملا جنسش نرمه و فلز بکار نبرده اینم مشخصات و اطلاعات کاملش
http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s6/galaxy-s6-case-rugged-armor.html

قیمتشم که $14.99 هستش حالا ببنید با دلار 3400 چند درمیادش .کلا گرون فروش تر و شیاد تر از الدیجیتال ندیدم تو لوازم جانبی واقعا د....

من خودم این مدل رو گرفتم رنگ خاکستری رو ی برچسب پشت هم داره و قسمت پشتش شفافه و گوشی رو اصلا بزرگ نمیکنه کاملا فیکسه و لق نمیزنه قطر خیلی کمی هم داره و خوش دسته
http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s6/galaxy-s6-case-ultra-hybrid.html

redroze_stone
02-05-2015, 12:36
عزیز این دومی رو شما تهیه کردین؟همین رنگ سبزش رو هم میشه پیدا کرد؟ چ قیمتی ؟بازم ب نظرم لبه هاش کمی بزرگ و ضمخته یا من اشتباه میبینم

sky_dvb
02-05-2015, 13:04
والا من خریدم فقط تمام شفاف و خاکستری رو بودش
خیلی نازکه و میچسبه خوب به بدنه گوشی و احساس نمیکنی چیزی روش افتاده اصلا لبه هم روی ال سی دی میاد که محافظ لبه باشه

redroze_stone
02-05-2015, 13:05
والا من خریدم فقط تمام شفاف و خاکستری رو بودش
خیلی نازکه و میچسبه خوب به بدنه گوشی و احساس نمیکنی چیزی روش افتاده اصلا لبه هم روی ال سی دی میاد که محافظ لبه باشه

اون رنگای دیگش موجود نبود عزیز؟قیمت خریدتون رو نگفتید ..فروشگاه گرون فروشا ک 95 زدن

siavoosh_j
02-05-2015, 13:18

2850

با سلام میشه لینکشو تو سایت بذاری ممنون میشم

redroze_stone
02-05-2015, 13:19
با سلام میشه لینکشو تو سایت بذاری ممنون میشم

ی سرچ کوچیک کنید پیدا میکنید الان فک میکنم بانه کالا موجود داشته باشه

Ali~TECH
02-05-2015, 14:53
کلا این برند یکی از بهترین لوازم جانبی دنیا هستش و خیلی باکیفیت و زیباست و گوشی رو بزرگ نمیکنه اصلا کاملا جنسش نرمه و فلز بکار نبرده اینم مشخصات و اطلاعات کاملش
http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s6/galaxy-s6-case-rugged-armor.html

قیمتشم که $14.99 هستش حالا ببنید با دلار 3400 چند درمیادش .کلا گرون فروش تر و شیاد تر از الدیجیتال ندیدم تو لوازم جانبی واقعا د....

من خودم این مدل رو گرفتم رنگ خاکستری رو ی برچسب پشت هم داره و قسمت پشتش شفافه و گوشی رو اصلا بزرگ نمیکنه کاملا فیکسه و لق نمیزنه قطر خیلی کمی هم داره و خوش دسته
http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s6/galaxy-s6-case-ultra-hybrid.html

سلام مرسی ممنون ازشما شما از اونی که گفتید خریدید رو چند خریدید؟ممکنه لینک از سایت دی جی کالا بزاری چون ظاهرا داره دی جی منتها مدلشو نمیدونم مرسی:fl::ad:

hadijoon_1988
02-05-2015, 17:29
اینم اسکرین شات ار مصرف باتری،من از وای فای زیاد استفاده نکردم شاید یک ساعت، نور صفحه رو اتومات و پاور سوینگ هم روشن بود فقط با دوربینش یه 20-30 تایی عکس گرفتم. نمیشه گفت من استفاده معمولی کردم چون کمتر از یه استفاده معمولی بود ولی با استفاده معمولی یه روز راحت جواب میده10024881002489