PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی گرفتن ریزمکالمات سیمکارت اعتباری ایرانسل

shirazsat
06-03-2008, 19:46
سلام دوستان
من برای گرفتن پرینت مکالمات سیمکارت اعتباری ایرانسلم به نمایندگی چهارراه ملاصدرای شیراز رفتم ولی گفتن گرفتن پرینت فقط برای سیمکارت دائمی هست و به اعتباری پرینت نمیدن ، مگر با داشتن مجوز از مراجع قضایی!
حالا اینجا پست زدم که مطمئن بشم هیچ راهی نیست بتونم پرینت مکالمات رو بگیرم؟

sawaki007
06-03-2008, 20:02
ازطريق خود سايت ايرانسل و گرفتن e care اقدام كن شايد مشكلت حل بشه

shirazsat
07-03-2008, 14:52
ازطريق خود سايت ايرانسل و گرفتن e care اقدام كن شايد مشكلت حل بشه

عزیز به سیمکارتهای اعتباری E.care نمیدن:101:

shirazsat
11-03-2008, 20:44
كسي نميتونه كمكي بكنه؟!!؟

® Ali
11-03-2008, 21:17
آقا قضیه این E-care گرفتن چیه؟ من که با خط 936 دائمیم تا حالا شونصد هزار بار اس ام اس دادم براش ولی یابو آب دادن!

AlirezaDvD
12-03-2008, 08:25
عزیز به سیمکارتهای اعتباری E.care نمیدن:101:

به سیمکارتهای اعتباری هم e-care میدن.من خودم دارم.اما ریز مکالمات رو قبلا نمیشد تو سایتشون دید چون میگفت این یکی واسه دائمی هاست. اما انگار جدیدا میشه دید. در ضمن با e-care میشه کارایی مثه تغییر تعرفه یا گرفتن PUK code و اینارو کرد.
کافیه کلمه e-care رو به شماره 130 بفرستین.اوناهم براتون یه ID و یه رمز عبور میفرستن.
بعد باید برین از تو سایت وارد قسمت " کنترل حساب اینترنتی " بشین.بار اول که وارد شدین باید شماره تلفنتون و شماره 9رقمی روی قاب سیمتونو بدین.بعد از اینکه وارد شدین واسه تغییر رمز عبور باید از اونی که ایرانسل واستون فرستاده استفاده کنین.
البته بعد وارد شدن اگه جایی باز هم رمز عبور و این چیزارو خواست باید اونی که ایرانسل واستون فرستاده استفاده کنین تا وقتی که رمزتونو تغییر بدین.
موفق باشین

shirazsat
13-03-2008, 15:30
اما انگار جدیدا میشه دید
شما با سیمکارت اعتباری میتونی ریزمکالماتت رو ببینی؟!؟!

® Ali
14-03-2008, 03:03
آقا قضیه این E-care گرفتن چیه؟ من که با خط 936 دائمیم تا حالا شونصد هزار بار اس ام اس دادم براش ولی یابو آب دادن!
مامااان! من E-care میخوام. باید چیکار کنم؟

iman_sfm
14-03-2008, 03:35
منم چند بار sms فرستادم. جواب میدن که درخواست شما در حال بررسی است ولی دیگه خبری نمیشه !!!

ALFEX
14-03-2008, 04:03
من سیم کارن اعتباری دارم و e care هم برام فرستادند متن پیام هم اینه :
dear customer your E-Care userid ?????????????? password is ??????????? visit www.irancell.ir and get your bill online
علامت سوال ها هم یکش سمارم بود یکش هم یه کد

® Ali
14-03-2008, 20:11
من سیم کارن اعتباری دارم و e care هم برام فرستادند متن پیام هم اینه :
dear customer your E-Care userid ?????????????? password is ??????????? visit www.irancell.ir (http://www.irancell.ir) and get your bill online
علامت سوال ها هم یکش سمارم بود یکش هم یه کد
شماره شما 936 هستش یا 935 ؟

shirazsat
16-03-2008, 14:16
آقا خداییش ما یه درخواست داشتیم هیشکی توجه نکرد،این رسمش نیستا..
تو سایت با اینهمه کاربر یعنی یکی نمیدونه برای سیمکارت اعتباری چه جوری میشه ریز مکالمات گرفت؟!؟!؟!؟

HADI_MEDIA
16-03-2008, 14:33
شما این کاری رو که میگم انجام بدید تا یه جواب موثق بگیرید !

تشریف ببرید به سایت ایرانسل بخش راهنمایی و بعد بخش مرکز تماس رو انتخاب کنید . بعد از اینکه صفحه باز شد از پایین صفحه روی گزینه ی تماس با مرکز خدمات پشتیبانی رو بزنید تو صفحه ای که باز میشه سوالتون رو بپرسید تا بتون جوابشو بدن ..

من سرم فوق العاده شلوغ هستش وگرنه خودم براتون انجام میدادم ! من خودم بارها انواع سوالات رو ازین طریق پرسیدم و جوابم رو گرفتم ! اگر فرض محال نتیجه نگرفتید بگید تا یه راه دیگه رو امتحان کنیم !

موفق و موید باشید !

saphire
16-03-2008, 15:57
من چند وقت پیش براشون اس ام اس فرستادم کد و شمارمو هم برام فرستادن اما هرچی تو سایت وارد میکردم می گفت اشتباه است تا اینکه کدم قفل شد :-)

Djhacker
01-04-2008, 12:27
دوست عزیز یه پیغام خصوصی حاوی :
شماره سیم کارت(پشت سیم زده)
شماره تلفن همراه
شماره مدرک شناسایی بر روی سند
و پلاک منزل که همه اینا بر روی سند سیم کارت موجوده برای من بفرست تا برات ریز بفرستم.

محمد شهسواری
10-05-2011, 13:23
تولدت مبارک

sina110110
10-11-2011, 16:22
http://irancell.ir/Layer2/?id=635

amir.st59
24-12-2011, 19:34
شما با سیمکارت اعتباری میتونی ریزمکالماتت رو ببینی؟!؟!

oy vallo ay famidi chetori mishe riz mokalemato inaro begiri be manam ye email bezan amir.st59@yahoo.ca

vali shoma ke shiraz hastin mitoonid ba moraje'e be bolvare nasr (ke albate age halesho dashte bashi in hame raho beri :D ) ke namayandegiye MARKAZIye iransel hastesh , ehtemalan moshkeleto hal koni va age ok shod be manam begi :(