PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات عمومی iCloud

i-Masoud
04-10-2015, 18:55
سوالات و مشکلات عمومی iCloud

http://evolver.fm/wp-content/uploads/2011/06/icloud_music.jpg

سلام و درود به کاربران محترم بخش IOS

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر :fl:
تیم مدیریت بخش iOS

saber nokia
13-12-2015, 00:21
من امروز از 8 اومدم رو 9.2
یه مشکلی دارم یعنی بلد نیستم راستیتش

قبلا اوت آیکلود قسمت نوت میتونستم از سایتهای دیگه کپی کنم مطالب رو و Paste کنم تو نوت و ذخیره کنم ( تو کامپیوتر و تو مرورگر منظورمه )
که Syns میشد با آیفونم از اینرنت ومیشد تو آیفونم هم ببینم

الان که میخام کپی کنمم از سایت مطالب رو و تو NOTE بریزم نمیشه !!

چجوریمث قبل میتونم ؟

البته تو آیفون امتحان کردم از مرورگر سافاری میشه این کار رو کرد ( کپی پیست تو NOTE ) ولی تو کامپیوتر نمیشه !

i-Masoud
13-12-2015, 20:20
من امروز از 8 اومدم رو 9.2
یه مشکلی دارم یعنی بلد نیستم راستیتش

قبلا اوت آیکلود قسمت نوت میتونستم از سایتهای دیگه کپی کنم مطالب رو و Paste کنم تو نوت و ذخیره کنم ( تو کامپیوتر و تو مرورگر منظورمه )
که Syns میشد با آیفونم از اینرنت ومیشد تو آیفونم هم ببینم

الان که میخام کپی کنمم از سایت مطالب رو و تو NOTE بریزم نمیشه !!

چجوریمث قبل میتونم ؟

البته تو آیفون امتحان کردم از مرورگر سافاری میشه این کار رو کرد ( کپی پیست تو NOTE ) ولی تو کامپیوتر نمیشه !

سلام، با خود ايفون كه اصلا مشكلي نداريم و راحت مي تونيد متن هاي سايت ها و.... رو انتقال بديد به نوت در ايكلود
از كامپيوتر ويندوزي منظورتون هست؟شايد از طريق فضاي ابري ديگه اي بوده، بعيد ميدونم از كامپيوتر ويندوزي بشه مستقيم انتقال داد به ايكلود اما نرم افزار ايكلود براي ويندوز منتشر شده شايد اونو نصب كنيد كمكتون كنه واسه شير كردن و سينك بين دو دستگاه! امتحان كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=361832

abdollah007
03-01-2016, 20:07
ي آيفون ٤ دارم ... مال شاطر مغازس ... گوشيو ك خريده آي دي و رمز آي كلاد را ك بهش دادن گمش كرده بعد اومده آپديت كرده به ورژن ٧.١.٢ حالا مونده پشت آي دي آيكلاد...نميشه ي جوري اينى بازش كرد؟

saeeid24
03-01-2016, 22:30
ي آيفون ٤ دارم ... مال شاطر مغازس ... گوشيو ك خريده آي دي و رمز آي كلاد را ك بهش دادن گمش كرده بعد اومده آپديت كرده به ورژن ٧.١.٢ حالا مونده پشت آي دي آيكلاد...نميشه ي جوري اينى بازش كرد؟

نه متاسفانه کاریش نمیشه کرد

abdollah007
03-01-2016, 22:31
نه متاسفانه کاریش نمیشه کرد

بندازمش دوور؟؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeeid24
04-01-2016, 22:30
بندازمش دوور؟؟!!

یه روشی هست
این روش فقط گوشی بالا میاد ولی بیس باندی ندارید. و فقط میشه با برنامه ها کار کرد { آنتن ندارید }

abdollah007
05-01-2016, 01:52
یه روشی هست
این روش فقط گوشی بالا میاد ولی بیس باندی ندارید. و فقط میشه با برنامه ها کار کرد { آنتن ندارید }

ممنون ميشم اگه همونم راهنماييم كنيد بگيد!!

ALIREZA
05-01-2016, 13:43
ممنون ميشم اگه همونم راهنماييم كنيد بگيد!!

ببین این روش به درد شما میخوره ؟

ببخشید برای سایت همسایه هست و برای همین اجازه حق copyright نداشتم ؛ گذاشتم .
http://forum.mobile4persian.net/thread17618.html
----------------------------------------------------------

Em-ty Box
07-01-2016, 13:18
سلام به همه دوستان ... یه آیپد مینی 2گرفتم .. روش آیکلود هستش ... به طرف گفتم گفت از فلان جا خریدم و خودش اصلا سر در نمیاورد ... رفتم مغازه رو بسته بودن کلا !

هنوز بهش پول ندادم ! راهی داره بشه برداشتش ؟! جعبه آیمل و ... همه چی اکی هستش و ... آی ا اس 9 ... آیپد هم روشنه و کاملا میشه باهاش کار کرد و ...

به اون جی میل هم پیام دادم و .. که جواب ندادن متاسفانه ...!

خلاصه اینکه الان راهی داره که بتونم برش دارم یا نه ؟! چون اگه برندارمش که فکر کنم تعطیله دیگه ! نه بکاپی .. همش خطر لاک شدن احتمالی ! و و و ...

چیکار میتونم بکنم ؟! خارج از کشور نمایندگی های رسمی اپل با جعب ببرم قضیه چطوریه ؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

ALIREZA
07-01-2016, 15:01
سلام به همه دوستان ... یه آیپد مینی 2گرفتم .. روش آیکلود هستش ... به طرف گفتم گفت از فلان جا خریدم و خودش اصلا سر در نمیاورد ... رفتم مغازه رو بسته بودن کلا !

هنوز بهش پول ندادم ! راهی داره بشه برداشتش ؟! جعبه آیمل و ... همه چی اکی هستش و ... آی ا اس 9 ... آیپد هم روشنه و کاملا میشه باهاش کار کرد و ...

به اون جی میل هم پیام دادم و .. که جواب ندادن متاسفانه ...!

خلاصه اینکه الان راهی داره که بتونم برش دارم یا نه ؟! چون اگه برندارمش که فکر کنم تعطیله دیگه ! نه بکاپی .. همش خطر لاک شدن احتمالی ! و و و ...

چیکار میتونم بکنم ؟! خارج از کشور نمایندگی های رسمی اپل با جعب ببرم قضیه چطوریه ؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

فقط تنها کسی که رمز رو داره باید برداره در غیر این صورت هیچ راهی برای برداشتنش وجود نداره .

Em-ty Box
09-01-2016, 13:40
فقط تنها کسی که رمز رو داره باید برداره در غیر این صورت هیچ راهی برای برداشتنش وجود نداره .

گرشاسب جان .. پس این سایتها و جاهایی که بسته به یسری مسائل قیمت میدن و میگن hcloud رو پاک میکنن ؟!! البته در صورتی که گوشی لاک نشده باشه و ...

دروغه ؟! یا واقعا میشه اینکار رو کرد ؟!

saeeid24
09-01-2016, 23:23
گرشاسب جان .. پس این سایتها و جاهایی که بسته به یسری مسائل قیمت میدن و میگن hcloud رو پاک میکنن ؟!! البته در صورتی که گوشی لاک نشده باشه و ...

دروغه ؟! یا واقعا میشه اینکار رو کرد ؟!

بعضیاشون واقعا میتونند اما به صورت قانونی نه غیر قانونی

illia2007
15-01-2016, 19:06
چطور ميتونيم متوجه بشيم آيكلود روى گوشى فعاله مخصوصا هنگام خريد گوشى كار كرده!!!؟

i-Masoud
15-01-2016, 22:15
چطور ميتونيم متوجه بشيم آيكلود روى گوشى فعاله مخصوصا هنگام خريد گوشى كار كرده!!!؟

براحتي مشخصه،،بخش ستينگ قسمت آيكلود بريد! اگه يوزي لاگين شده باشه ميشه ديد

van123
15-02-2016, 09:42
روش چك كردن محتواي آي كلود و يا خالي كردن و يا پاك كردن بخشي از آن را توضيح دهيد( پيغام پر شدن فضاي اي كلود ميده)
ممنون

i-Masoud
15-02-2016, 21:04
روش چك كردن محتواي آي كلود و يا خالي كردن و يا پاك كردن بخشي از آن را توضيح دهيد( پيغام پر شدن فضاي اي كلود ميده)
ممنون
وارد آیکلود بشید در گوشیتون سپس بخش storage-->manage storage
از این بخش میتونید مدیریت کنید و حجم فایل های اشغالی رو ببینید یا ادیت کنید و اونو پاک کنید یا اینکه باز در همون قسمت manage storage وارد مدل دیوایس بشید و تیک برنامه های حجم گرفته شده رو بردارید تا delete بشن

van123
17-02-2016, 07:56
وارد آیکلود بشید در گوشیتون سپس بخش storage-->manage storage
از این بخش میتونید مدیریت کنید و حجم فایل های اشغالی رو ببینید یا ادیت کنید و اونو پاک کنید یا اینکه باز در همون قسمت manage storage وارد مدل دیوایس بشید و تیک برنامه های حجم گرفته شده رو بردارید تا delete بشن

ممنونم
اين عكسا رو ببينيد
حالا بايد چيكار كنم؟
ببينم چي فضاي من و گرفته
http://uupload.ir/files/nndn_img_1996_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=nndn_img_1996.jpg)

http://uupload.ir/files/fy8v_img_1997_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=fy8v_img_1997.jpg)

i-Masoud
17-02-2016, 09:10
ممنونم
اين عكسا رو ببينيد
حالا بايد چيكار كنم؟
ببينم چي فضاي من و گرفته
http://uupload.ir/files/nndn_img_1996_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=nndn_img_1996.jpg)

http://uupload.ir/files/fy8v_img_1997_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=fy8v_img_1997.jpg)

بيشتر عكس حجم گرفته! به همون قسمت manage بريد و iCloud Photo Library رو غير فعل و پاك كنيد.

van123
17-02-2016, 11:34
بيشتر عكس حجم گرفته! به همون قسمت manage بريد و iCloud Photo Library رو غير فعل و پاك كنيد.

نميخام كامل پاك بشنژميخام بتونم مارك كنم و بعد از انتخاب پاك بشن

اينجا فك كنم همشون پاك ميشه
و ميشه تنظيم كرد هر 30 روز پاك شه

moharambagheri
17-02-2016, 13:14
دو روز پست میزارم ,میگه ناظم تایید کنه ,بعد ...
همش هم پستام رو پاک می کنید :(
یه دفعه بگید پست نزار دیگه ,ما رو سرکار گذاشتید :(

ALIREZA
17-02-2016, 14:48

سلام

شما کجا پست میذارید ؟

در بخش پرسش و پاسخ بپرسید نباید مشکلی داشته باشه . اگر هم مشکلی داشتید به مدیر بخش مربوطه اطلاع بدید .

در حال حاضر مدیر بخش TWIN عزیز هستن .

سوالی هم هست بفرمایید تا دوستان در همین قسمت شما رو راهنمایی نمایند .

i-Masoud
18-02-2016, 18:36
من پستي از شما نديدم كه حذف شده باشه! نميدونم كجا سوال كرديد اما چون تازه عضو شديد ممكنه مربوط به فروم يا جايي كه سوال كرديد باشه!

van123
21-02-2016, 15:27
من منتظر پاسخ هستم هنوزاااااااا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=361072&page=2&p=4707128&viewfull=1#post4707128

i-Masoud
21-02-2016, 20:49
من منتظر پاسخ هستم هنوزاااااااا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=361072&page=2&p=4707128&viewfull=1#post4707128
اونجوري كه ميخوايد بعيد هست!
با این نسخه از نرم افزار ايكلود هم يه تستي بزنید: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=361832

warmin
10-06-2016, 21:28
سلام خسته نباشيد يه گوشي قفل ايكلود دارم جعبه هم داره اين و ببرم امريكا واسم قفلشو باز ميكنن؟

i-Masoud
10-06-2016, 22:36
سلام خسته نباشيد يه گوشي قفل ايكلود دارم جعبه هم داره اين و ببرم امريكا واسم قفلشو باز ميكنن؟
سلام و درود
اگه پسورد ايميل اون ايدي و...نداريد باز قفل مراحل سختي داره و به اين راحتي قبول نمي كنن و جعبه كافي نيست! بايد ثابت بشه اون ايدي با آدرس مورد نظر و...كه قفل شده مال شخص شماست شايد واستون كاري كنن!

warmin
10-06-2016, 23:34
خيلي ممنون از پاسخگوييتون چه سخت يه سري سايتا هستن با مبلغ ٣٠ پوند يا ٣٠ يورو اقدام به باز كردن قفل ايكلود ميكنن و خيلي باز خورداي خوبي داري كامنتاي خوبي ميزارن اشناييت داريد با اين موضوع؟

warmin
10-06-2016, 23:36
مثل اين سايت https://www.officialiphoneunlock.co.uk

ALIREZA
29-06-2016, 17:25
خيلي ممنون از پاسخگوييتون چه سخت يه سري سايتا هستن با مبلغ ٣٠ پوند يا ٣٠ يورو اقدام به باز كردن قفل ايكلود ميكنن و خيلي باز خورداي خوبي داري كامنتاي خوبي ميزارن اشناييت داريد با اين موضوع؟

شايد شما بازخورد هاي خوبي رو مشاهده كنيد كه اين ظاهر قضيه رو نشون ميده ولي امكان نداره اين هزينه رو دريافت كنه .. چون اين كار بايد توسط خود سايت اپل و خود شركت ابل انجام بشه پس همچين قيمتي غير ممكن ميباشد ...

ياسيين
06-08-2016, 15:01
سلام دوستان خسته نباشيد
قسمت ايكلود من غيرفعال شده هرچي رمزو ميزنم قبول نميكنه . بعد گفتم حتما رمزو يادم رفته . ولي از طريق سايت كه ميخواستم وارد بشم درست بود و وارد شد . بعد ميخواستم رمز عوض كنم كه ايميل ميخواست واسه كد كه واسم بفرسته .چون ايدي كه داشتم يكي ديگه واسم درست كرده بود نميتونستم كد پيدا كنم وبعد ايميل تغيير دادم و رمزمم تغيير دادم . ولي الان كه ميخوام وارد ايكلود بشم همون ايميل قبلي رو ازم ميخواد چي كار بايد بكنم .شرمنده طولاني شد

keyvan99
07-08-2016, 14:04
سلام خسته نباشید یکی از دوستام آیفون کارکرده خریده حالا اومده آپدیت کرده پسورد اپل آیدی میخواد و اونم نداره و طرفی هم که ازش گوشی رو خریده همراهش رو خاموش کرده دوستان چه باید کرد واسه این مشکل؟

siavashina
08-08-2016, 06:59
سلام خسته نباشید یکی از دوستام آیفون کارکرده خریده حالا اومده آپدیت کرده پسورد اپل آیدی میخواد و اونم نداره و طرفی هم که ازش گوشی رو خریده همراهش رو خاموش کرده دوستان چه باید کرد واسه این مشکل؟

کمخرج ترین راه اینه که طرف رو گیر بیاره. خرید گوشی دست دوم همین داستانارو هم داره.

siavashina
08-08-2016, 07:02
سلام دوستان خسته نباشيد
قسمت ايكلود من غيرفعال شده هرچي رمزو ميزنم قبول نميكنه . بعد گفتم حتما رمزو يادم رفته . ولي از طريق سايت كه ميخواستم وارد بشم درست بود و وارد شد . بعد ميخواستم رمز عوض كنم كه ايميل ميخواست واسه كد كه واسم بفرسته .چون ايدي كه داشتم يكي ديگه واسم درست كرده بود نميتونستم كد پيدا كنم وبعد ايميل تغيير دادم و رمزمم تغيير دادم . ولي الان كه ميخوام وارد ايكلود بشم همون ايميل قبلي رو ازم ميخواد چي كار بايد بكنم .شرمنده طولاني شد

مطمئنا درست انجام ندادید مراحل رو. شما نمیتونید اپل ادیتون رو عوض کنید، احتمالا یه ایمیل دیگه اضافه کردیدن تو اکانتتون.

اگه رمز و پسورد درست هست و میخواهید آیکلاد رو روشن کنید با چی لتر ش ک ن انجام بدید. امکان نداره مشکلی پیش بیاد. مگر اینکه رمز اشتباه باشه.

neo2010
07-10-2016, 23:46
سلام دوستان
من اکانت ایکلادم رو میزنه به دلایل امنیتی قفل شده!
وقتی که میخوام قفلش رو باز کنم دو تا راه بهم میگه
یکی اینکه سوالات امنیتی رو جواب بدم که متاسفانه من جوابهاشون رو فراموش کردم!
و راه دوم هم اینکه ایمیل فعال سازی رو واسم بفرسته!
منم راه دوم رو انتخاب میکنم
و ایمیل رو هم میفرسته! ولی نمی دونم به کحا!
یعنی میدونم به ایمیل ایکلادم یعنی همون اکانتی که قفله!
خب وقتی من کلا ایکلادم قفله پس طبیعتا نمیتونم برم توی ایمیل هام و ایمیل فعال سازی رو ببینم!
لطفا یکی راهنمایی کنه
اخه غیر ممکنه شرکت اپل همچین مشکل خنده داری رو واسش راه حلی نداشته باشه

ALIREZA
08-10-2016, 10:12
سلام دوستان
من اکانت ایکلادم رو میزنه به دلایل امنیتی قفل شده!
وقتی که میخوام قفلش رو باز کنم دو تا راه بهم میگه
یکی اینکه سوالات امنیتی رو جواب بدم که متاسفانه من جوابهاشون رو فراموش کردم!
و راه دوم هم اینکه ایمیل فعال سازی رو واسم بفرسته!
منم راه دوم رو انتخاب میکنم
و ایمیل رو هم میفرسته! ولی نمی دونم به کحا!
یعنی میدونم به ایمیل ایکلادم یعنی همون اکانتی که قفله!
خب وقتی من کلا ایکلادم قفله پس طبیعتا نمیتونم برم توی ایمیل هام و ایمیل فعال سازی رو ببینم!
لطفا یکی راهنمایی کنه
اخه غیر ممکنه شرکت اپل همچین مشکل خنده داری رو واسش راه حلی نداشته باشه

عزيز براي حلش كه كاري نداره
ايميل رو ميفرسته ، شما به ايميلت برو و كد رو ببين
ايكلاد چه ربطي داره
ايميل رو ميفرسته به اينيل اصلي ايكلاد نه خود ايكلاد !
در ضمن سوال امنيتي رو براي دل خودش نذاشته اپل
براي همچين موقع هايي گذاشته !

neo2010
08-10-2016, 16:02
عزيز براي حلش كه كاري نداره
ايميل رو ميفرسته ، شما به ايميلت برو و كد رو ببين
ايكلاد چه ربطي داره
ايميل رو ميفرسته به اينيل اصلي ايكلاد نه خود ايكلاد !
در ضمن سوال امنيتي رو براي دل خودش نذاشته اپل
براي همچين موقع هايي گذاشته !

خب داداش مشکل همینجاست!
توی کجا برم و ایمیل رو ببینم!
سرویس ایمیل من همون ایکلاده!
یعنی باید توی ایکلاد وارد بشم تا بتونم ایمیل هام رو بخونم!
همه چیز توی ایکلاده!
وقتی من بهش دسترسی ندارم و قفله! پس ایمیل هام رو هم نمیتونم بخونم!

i-Masoud
08-10-2016, 18:37
خب داداش مشکل همینجاست!
توی کجا برم و ایمیل رو ببینم!
سرویس ایمیل من همون ایکلاده!
یعنی باید توی ایکلاد وارد بشم تا بتونم ایمیل هام رو بخونم!
همه چیز توی ایکلاده!
وقتی من بهش دسترسی ندارم و قفله! پس ایمیل هام رو هم نمیتونم بخونم!
ایمیل ایکلود که از طریق بخش میل در ستینگ گوشی میتونی واردش بشی با پسورد اپل ایدی البته.. و ایمیل هارو از طریق اپ Mail ببینی
اینجا یه سری بزن میتونی ایمیل هات رو ببینی و ادیت کنی--> کلیک (https://appleid.apple.com/#!&page=signin)

علیرضا ملکوتی
18-10-2016, 19:48
چرا با گوشی نمیتونم وارد آیکلود بشم اما با سیستم تو سایتش میرم و نام کاربری و پسورد رو میزنم میتونم برم؟با گوشی برم ارور میده

siavashina
18-10-2016, 21:17
چرا با گوشی نمیتونم وارد آیکلود بشم اما با سیستم تو سایتش میرم و نام کاربری و پسورد رو میزنم میتونم برم؟با گوشی برم ارور میده

سلام،

با چيز پي ان امتحان کنيد. من تست کردم مشکلي ندارم

علیرضا ملکوتی
18-10-2016, 22:11
سلام،

با چيز پي ان امتحان کنيد. من تست کردم مشکلي ندارم

با اونم تست ميكنم باز نميشه و ارور زير رو ميده
خييييلي وقته اين مشكل رو دارم
لطفا كمك كن
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/d40fb302b6c9acbc2fd3d188d1bd0b40.png
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/70657735ddb1e56eb0a0c8cb1ba6e887.png

ALIREZA
19-10-2016, 11:20
با اونم تست ميكنم باز نميشه و ارور زير رو ميده
خييييلي وقته اين مشكل رو دارم
لطفا كمك كن
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/d40fb302b6c9acbc2fd3d188d1bd0b40.png
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/70657735ddb1e56eb0a0c8cb1ba6e887.png

سلام
با اجازه از سياوش عزيز
منم اين مشكل رو داشتم وقتي اومدم ios 10 ولي يادم نمياد چكار كردم درست شد :4:

وقتي وارد icloud ميشي يه پيغام ميداد كنسل كردم درست شد يا اپل ايدي رو sign out كردم بعد اول رفتم تو icloud رو زدم بعد رفتم ابل ايدي ست كردم
تست كن اين دو تا رو

علیرضا ملکوتی
19-10-2016, 19:53
سلام
با اجازه از سياوش عزيز
منم اين مشكل رو داشتم وقتي اومدم ios 10 ولي يادم نمياد چكار كردم درست شد :4:

وقتي وارد icloud ميشي يه پيغام ميداد كنسل كردم درست شد يا اپل ايدي رو sign out كردم بعد اول رفتم تو icloud رو زدم بعد رفتم ابل ايدي ست كردم
تست كن اين دو تا رو

از اپل ایدی خروج کردم حالا هیچ کدام ورود نمیکنه!!!!
مشکل از چیه؟؟با کامپیوتر با هر 2 برنامه ورود میکنه چرا تو گوشی ورود نمیکنن آخه؟؟؟!!!

ALIREZA
20-10-2016, 12:20
از اپل ایدی خروج کردم حالا هیچ کدام ورود نمیکنه!!!!
مشکل از چیه؟؟با کامپیوتر با هر 2 برنامه ورود میکنه چرا تو گوشی ورود نمیکنن آخه؟؟؟!!!

ببين خاموش و روشن يا respring كن و دوباره اين كار رو بكن.
اگر چيز پي ان داري ، يه بار از چيز پي ان استفاده كن .

مهدی صفایی
11-12-2016, 18:00
من آیدی و رمز اپل آیدی رو فراموش کردم ولی ایمیل ریکاوری الان هست و پیغام اپل داخلش هست
چکار کنم تا آیدی رو پیدا کنم؟؟؟
تو خود سایت icloud.com لعنتی میگه ایمیل رو بزن که اونم همون اپل آیدی بوده!!!!!!!!!!!

i-Masoud
11-12-2016, 20:02
من آیدی و رمز اپل آیدی رو فراموش کردم ولی ایمیل ریکاوری الان هست و پیغام اپل داخلش هست
چکار کنم تا آیدی رو پیدا کنم؟؟؟
تو خود سایت icloud.com لعنتی میگه ایمیل رو بزن که اونم همون اپل آیدی بوده!!!!!!!!!!!

تو صفحه اول سایت ایکلاود اون پایین Forgot Apple ID or password رو بزنید و بعدش Forgot Apple ID
در اخر ایمیل ریکاوری وارد کنید

مهدی صفایی
11-12-2016, 21:31
تو صفحه اول سایت ایکلاود اون پایین Forgot Apple ID or password رو بزنید و بعدش Forgot Apple ID
در اخر ایمیل ریکاوری وارد کنید

مرسی من همون اسم و فامیلی که خود اپل تو ایمیل وریفای داده رو میزنم و خط آخر ایمیل ریکاوری ولی میگه همچین اکانتی نداره

ALIREZA
12-12-2016, 00:07
مرسی من همون اسم و فامیلی که خود اپل تو ایمیل وریفای داده رو میزنم و خط آخر ایمیل ریکاوری ولی میگه همچین اکانتی نداره

با اجازه مسعود عزيز
اپل ايدي همون ايميل شما ميشه پس وقتي شما ميزني بايد شناسايي كنه ؛ چك كنيد ببينيد درست ميزنيد يا خير !

مهدی صفایی
12-12-2016, 10:41
با اجازه مسعود عزيز
اپل ايدي همون ايميل شما ميشه پس وقتي شما ميزني بايد شناسايي كنه ؛ چك كنيد ببينيد درست ميزنيد يا خير !

متاسفانه همون ایمیل رو که اپل آیدی کردم نمیدونم . ولی ایمیل ریکاوری رو الان دارم
وقتی تو سایت گزینه Forgot Apple ID رو میزنم تو صفحه بعد دقیقا همون اسم و فامیلی که خود اپل فرستاده میزنم و خط آخر ایمیل ریکاوری ولی میگه همچین اکانتی وجود نداره!!!!!!
اینم متن پیام

Dear mohammad goll, You recently added sssss@gmail.com as a new rescue email address for your Apple ID. To verify this email address belongs to you, click the link below and then sign in using your Apple ID and password. Verify now

ALIREZA
12-12-2016, 12:16
متاسفانه همون ایمیل رو که اپل آیدی کردم نمیدونم . ولی ایمیل ریکاوری رو الان دارم
وقتی تو سایت گزینه Forgot Apple ID رو میزنم تو صفحه بعد دقیقا همون اسم و فامیلی که خود اپل فرستاده میزنم و خط آخر ایمیل ریکاوری ولی میگه همچین اکانتی وجود نداره!!!!!!
اینم متن پیام

Dear mohammad goll, You recently added sssss@gmail.com as a new rescue email address for your Apple ID. To verify this email address belongs to you, click the link below and then sign in using your Apple ID and password. Verify now

روي اپل ايدي قبلي اطلاعات خاصي داريد ؟
اگر نداريد ايدي جديدي بسازيد چون وقتي ايميل ريكاوري رو ميزنيد نبايد مشكلي بوجود بياد

مهدی صفایی
12-12-2016, 12:54
روي اپل ايدي قبلي اطلاعات خاصي داريد ؟
اگر نداريد ايدي جديدي بسازيد چون وقتي ايميل ريكاوري رو ميزنيد نبايد مشكلي بوجود بياد

این اپل آیدی الان روی یک گوشیه آیفون 5 هستش که میخوام بزنم برم داخل
من تاریخ دقیق ساخت جی میل رو میدونم . نمیشه از راه ریکاوری گوگل جی میل رو پیدا کرد

مهدی صفایی
12-12-2016, 13:22
الان که با بقیه اپل آیدی های دیگه که درست کردم هم امتحان کردم بازهم همون خطا رو داد
ممکنه مشکل از قند شکن باشه ؟ یا چون با آیتونز کامپیوتر درست کردم؟؟؟

i-Masoud
12-12-2016, 14:56
اینم متن پیام

ميگه شما بتازگي اين ايميل رو بعنوان ريكاوري ثبت كرديد و بايد تاييد كنيد از طريق لينك! شايد تو ايميل اپل اسم ايدي قبلي رو گفته باشه
البته قوانين اپل ايدي يه مدتي هست سختر شده

این اپل آیدی الان روی یک گوشیه آیفون 5 هستش که میخوام بزنم برم داخل
من تاریخ دقیق ساخت جی میل رو میدونم . نمیشه از راه ریکاوری گوگل جی میل رو پیدا کرد
ببخشيد رو گوشي قفل ايكلاود هست؟ نميتونيد وارد بشيد؟ يا كلا در تنظيمات بخش ايكلاود خاموشه!؟ اگه ايكلاود خاموشه و چيز خاصيم نداريد رو ايدي خوب همونجور كه دوستان گفتن يكي ديگه بسازيد

الان که با بقیه اپل آیدی های دیگه که درست کردم هم امتحان کردم بازهم همون خطا رو داد
ممکنه مشکل از قند شکن باشه ؟ یا چون با آیتونز کامپیوتر درست کردم؟؟؟
اره با قند شكن بايد تست كنيد در نهايت بازم مشكل بود شات بديد از خطا

مهدی صفایی
12-12-2016, 17:00
ميگه شما بتازگي اين ايميل رو بعنوان ريكاوري ثبت كرديد و بايد تاييد كنيد از طريق لينك! شايد تو ايميل اپل اسم ايدي قبلي رو گفته باشه
البته قوانين اپل ايدي يه مدتي هست سختر شده

ببخشيد رو گوشي قفل ايكلاود هست؟ نميتونيد وارد بشيد؟ يا كلا در تنظيمات بخش ايكلاود خاموشه!؟ اگه ايكلاود خاموشه و چيز خاصيم نداريد رو ايدي خوب همونجور كه دوستان گفتن يكي ديگه بسازيد

اره با قند شكن بايد تست كنيد در نهايت بازم مشكل بود شات بديد از خطا

با فیلتر شکن هم امتحان کردم باز هم خطا داد اینم شات .آخه پس اپل این سرویس رو برای چی گذاشته؟؟؟ وقتی خطا میده!!!!
1023744

مهدی صفایی
13-12-2016, 19:52
راهی نداره؟؟؟؟

ALIREZA
20-12-2016, 14:38
راهی نداره؟؟؟؟

دوست عزیز فرمورم خرمت شما
اگر امکان داره اپل ایدی دیگری بسازید چرا که اپل ایدی خودتون پشتیبانی نمیشه توسط اپل

milad67a
19-11-2017, 16:52
سلام دوستان. بچه ها من دوستم يه ايفون ٦ داره. اين يه اپل ايدي خريده بوده و استفاده ميكنه. كارت اون رو گم كرده و هيچ اطلاعاتي از اون رو نداره. حتي رمز اپل ايدي. حالا ميخاد ايكلود اون رو خاموش كنه كه رمز رو ميخاد. توجه كنين كه گوشي روشن هست و كار ميكنه. چون اپديت نكرده. بيرون هم گفته ١٠٠ تومان ميخريم كه از لوازمش استفاده كنيم.حالا راهي داره به نظرتون.ورژن هم ٩ بايد باشه. سوالم اينه كه اين سايتها كه سرويس حذف اي كلود ميفروشن،شدني هست؟ كلا راهي داره؟

ALIREZA
21-11-2017, 07:30
سلام دوستان. بچه ها من دوستم يه ايفون ٦ داره. اين يه اپل ايدي خريده بوده و استفاده ميكنه. كارت اون رو گم كرده و هيچ اطلاعاتي از اون رو نداره. حتي رمز اپل ايدي. حالا ميخاد ايكلود اون رو خاموش كنه كه رمز رو ميخاد. توجه كنين كه گوشي روشن هست و كار ميكنه. چون اپديت نكرده. بيرون هم گفته ١٠٠ تومان ميخريم كه از لوازمش استفاده كنيم.حالا راهي داره به نظرتون.ورژن هم ٩ بايد باشه. سوالم اينه كه اين سايتها كه سرويس حذف اي كلود ميفروشن،شدني هست؟ كلا راهي داره؟

شدني هست منتهي خيلي سخت ولي سعي كن پيداش كني چون بخوايي سرويس حذف ايكلرد بزني بايد ٧٠٠ هزارتومن خرج كني شما !

milad67a
23-11-2017, 00:35
شدني هست منتهي خيلي سخت ولي سعي كن پيداش كني چون بخوايي سرويس حذف ايكلرد بزني بايد ٧٠٠ هزارتومن خرج كني شما !

دوست من الان چند ماه هست كه گم كرده اطلاعات رو. ميشه توضيح بدي كه چه سختي داره؟داستان اون سرويس حذف چيه؟ااز كجا اقدام ميكنن اين سايتها؟راهكارشون چجوريه

ALIREZA
01-12-2017, 10:04
دوست من الان چند ماه هست كه گم كرده اطلاعات رو. ميشه توضيح بدي كه چه سختي داره؟داستان اون سرويس حذف چيه؟ااز كجا اقدام ميكنن اين سايتها؟راهكارشون چجوريه

وارد سايت iphoneunlocker.ir برو
اونجا دستوسي دارن كه كارت رو راه بندازن البته با پرداخت پول

saber nokia
07-01-2018, 12:26
دوستان من یه مشکلی دارم بعد از ریست فکتوری ایفون
الان تو ایکلود 450 تا فیلم و عکس دارم که تو گالری ایفون حدودا 18-170 تا اومده یعنی از ایکلود برگشته تو گالری گوشی و بقیه اش هنوز نیومده بهد دو روز !

اینرنت رو هم باز کردم این دو روز ولی نمیدونم چرا برنگشته تو گالری گوشیم

siavashina
04-03-2018, 09:14
دوستان من یه مشکلی دارم بعد از ریست فکتوری ایفون
الان تو ایکلود 450 تا فیلم و عکس دارم که تو گالری ایفون حدودا 18-170 تا اومده یعنی از ایکلود برگشته تو گالری گوشی و بقیه اش هنوز نیومده بهد دو روز !

اینرنت رو هم باز کردم این دو روز ولی نمیدونم چرا برنگشته تو گالری گوشیم

به خاطر اینترنت هستش. از چی پ. ی ان استفاده کنید.

عرفــــــــــان
07-09-2018, 18:17
سلام دوستان از دوستانی که اینجا قبلا از سایت های خارجی یا ایرانی درخواست حذف ایکلاد دادن و نتیجه گرفتن درخواست دارم به من هم معرفی کنن . من یه ایفون 7 دارم که وقتی ios گوشیمو از ایتونز اپدیت کردم فراموش کردم find my phone گوشی فعاله و اپدیت کردم و فک نمیکردم همچین مشکلی پیش بیاد و اپل ایدیمو بلدم اما رمزشو فراموش کردم از راه های بازیابی توسط جیمیل هم استفاده کردم ولی به جیمیلم هم دسترسی ندارم .
در کل سایتی که مطمئن باشه رو لطف کنید و معرفی کنید ممنون

m.h316
27-09-2018, 13:47
سلام
من از يه سايتى اپل ايدى خريدم
الان وقتى ميخوام وارد بشم ميزنه كه اپل ايدى لاك شده
رمز عبور و تاريخ تولد و جواب سوالت هم دارمم ولى نميشه
رمز عبور ميزنم ميگه لاك شده
تاريخ تولد ميزنم قبول ميكنه ولى جواب سوال ميدم ميگه اشتباهه
به اون سايت پيغام دادم كه گفت هفتاد ميگرمم تا درستش كنم
يا خودت به اين شماره زنگ بزن
tel:0018006927753

aminmars
29-09-2018, 12:26
خسته نباشید
یه ایفون ۶ با نسخه ۸.۳ هست که پسورد ایکلود یادش رفته
چیکار کنم که اون اکانت ایکلود از روش پاک شه
یکم گشتم چون نسخهiosپایینه مثین که روش هایی هست درسته؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید