PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده هم زمان از هر 2 سیم کارت و مموری در مدل 2 سیم کارا

gil10801
13-10-2015, 14:02
سلام دوستان.
این گوشی رو تازه گرفتم. خیلی ناراحت بودم که از اسلات دوم فقط میشه یه استفاده کرد یا مموری یا سیم کارت.
بعد یه مدت فک کردن دل رو زدم به دریا و چیزی به ذهنم رسید که از سیم و مموری با هم استفاده کردم. و نتیجه داد. تو تصاویر بیینین. الان هر ۲ سیم کارت و یه مموری رو گوشیمه. تشکر یادتون نره. کپی آزاد با ذکر منبع

hoseinbromand
19-10-2015, 11:58
لطفا توضیح بیشتر بدید چون هر دو باهم ضخیمتر شده وارد اسلات نمی شود ممنون

gil10801
19-10-2015, 23:05
لطفا توضیح بیشتر بدید چون هر دو باهم ضخیمتر شده وارد اسلات نمی شود ممنون

قسمت پلاستیکی سیم رو که جدا کردین یکم هم باید با سوهان نرم یا سمباده پشت چیپست رو به آرومی بردارید.

siroos_300
20-10-2015, 04:22
تاپیک این موضوع توی xda هست برای جدا سازی قسمت پلاستیکی میتونین با احتیاط با فندک کمی حرارت بدین تا قسمت پلاستیکی دفرم بشه من جدا سازی رو روی سیم کارت سوخته انجام دادم ولی سعی نکردم ادامه بدم چون ریسک از بین رفتن سیم کارت بالاست چند نفری جواب گرفته بودن ظرافت زیادی میخواد که توی حوصله ی من نمیگنجه
دوستان با حوصله اگر امتحان کردن نتیجه هو تجربه شونو خواهشن اینجا مطرح کنن که بقیه هم استفاده ببرن ..

mahdidanesh91
23-10-2015, 18:32
ترا به خدا از این پیشنهاد های الکی ندین یکی از اشنا ها این کار شما رو روی گوشی e7 سامسونگ انجام داده متاسفانه یکی از پین های سیم کارت شکسته و مجبور شدن گوشی نو رو پشتش رو باز کنن و بدبختانه کنکتور سیم کارتش هم گیر نمیاد:14::14::14::14::14::atten:

siroos_300
25-10-2015, 00:15
برای آشنایی بیشتر با روند کار به لینک زیر برید میتونه مفید باشه :
http://m.anruan.com/view_6842.html?from=singlemessage&isappinstalled=0

gil10801
27-10-2015, 08:07
ترا به خدا از این پیشنهاد های الکی ندین یکی از اشنا ها این کار شما رو روی گوشی e7 سامسونگ انجام داده متاسفانه یکی از پین های سیم کارت شکسته و مجبور شدن گوشی نو رو پشتش رو باز کنن و بدبختانه کنکتور سیم کارتش هم گیر نمیاد:14::14::14::14::14::atten:

دوست عزیز این پیشنهاد مختص میت ۷ هستش نه سامسونگ e7.

azad-gh
30-10-2015, 13:09
1سلام
- من هم همین مشکل رو رو مبت 7 دارم، آیا موبایل فروشیها بیرون انجام میدن ؟
2-چند درصد گوشی های جدید اینطورن؟ فکر میکنم اکثرا اونایی که باتری جدا نمیشه و دو سیم هستن اینطوری باشن ؟
3-فکر میکنم با دقت انجام بشه مشکلی واسه گوشی نداره درسته ؟
لا مصب چه مسخره بازیه راه انداختن اصلا نمیدونستم جدیدا گوشی ها اینطوری شدن اول فکر کردم فقط هواویه بعد دیدم بقیه هم اینطورین
جایی تهران معرفی کنید متشکر میشم. با سپاس

wrasoli
04-11-2015, 15:02
سلام
من هم این روش تست کردم . یکم سخته و حوصله نیاز داره ولی شدنی هستش . این هم عکس صفحه گوشیم که نشون دهنده دو سیم کارت و sd 64 g هستش . موفق باشید .1015357

siroos_300
05-11-2015, 04:38
سلام
من هم این روش تست کردم . یکم سخته و حوصله نیاز داره ولی شدنی هستش . این هم عکس صفحه گوشیم که نشون دهنده دو سیم کارت و sd 64 g هستش . موفق باشید .1015357

دوست عزیز بعد از جدا سازی از سمباده استفاده کردین ؟؟
جدا سازی رو با فندک انجام دادید ؟؟؟

wrasoli
07-11-2015, 15:13
دوست عزیز بعد از جدا سازی از سمباده استفاده کردین ؟؟
جدا سازی رو با فندک انجام دادید ؟؟؟

سلام
از سمباده استفاده نکردم . فقط در حد دو سه ثانیه با فندک قسمت پلاستیکی سیم کارت رو گرم کردم به با ناخن از یک سمت قسمت فلزی رو از پلاستیکی جدا کردم . در این زمان باید با احتیاط کار کتید و اصلا عجله نکنید . بعد یک کم در دو طرف سیم کارت رو قیچی کردم که به قاب سیم کارت گیر نکنه و بعد اونو چسبوندم به cd و یکم صبر کردم که چسب خشک شده بعد آروم اونو جا انداختم . به عکسهایی که قبلا ارسال شده دقت کنید و مثل اون سیم کارت رو به cd کارت بچسبونید . در آخر گوشی رو ریستارت کنید .

sewo_nim
11-11-2016, 22:45
سلام دوستان.
این گوشی رو تازه گرفتم. خیلی ناراحت بودم که از اسلات دوم فقط میشه یه استفاده کرد یا مموری یا سیم کارت.
بعد یه مدت فک کردن دل رو زدم به دریا و چیزی به ذهنم رسید که از سیم و مموری با هم استفاده کردم. و نتیجه داد. تو تصاویر بیینین. الان هر ۲ سیم کارت و یه مموری رو گوشیمه. تشکر یادتون نره. کپی آزاد با ذکر منبع

باشە ولی کو عکس؟