PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش فارسی کردن اندروید 6 (4 به بالا )بدون روت

milad khabaz
14-03-2016, 11:37
سلام دوستان عزیز

اندروید 6 فرانسه دارم و توسط این روش ساده ای که بهتون میگم میتونید گوشیتون رو فارسی کنید و لذت ببرید
این روش بر روی اندروید 4 به بالا احتمالا عمل میکنه..

1_اول از همه usb debugging رو فعال کنید

2_حتما باید درایور گوشیتون نصب باشه بعد گوشیتون رو به کامپیوتر یا لپتاپ وصل کنید

3_فایل رو که لینکشو براتون پایین گذاشتم دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و برنامه more locale 2 رو روی گوشیتون نصب کنید و کل پوشه ی استخراج شده رو توی درایو c کپی کنید

(در این مرحله برنامه more locale رو که توی گوشی باز کنید و زبان فارسی رو انتخاب کنید بهتون اجازه نمیده و میگه گوشی باید روت باشه)

4_حالا توی پوشه ی کپی شده در درایو c فایل loale.bat رو اجرا کنید و اینتر بزنید (درصورت لزوم چند بار اینتر بزنید) حالا روی گوشیتون پیغام میده و ok کنید

حالا میتونید وارد برنامه more locale 2 که روی گوشی نصب کردین بشین و زبان فارسی رو انتخاب کنید و لذت ببرید [emoji5] [emoji5] [emoji5] [emoji5]

در ضمن بنده روی اس 6 رام 6 فرانسه تست کردم

اگر استفاده کردین و خوشتون اومد میتونید واسم دعا کنید [emoji4] [emoji5] [emoji7]

لینک :

http://dlgrandroid.ir/apps/w-z/MoreLocale%20without%20root/MoreLocale%20without%20oot%20(GrandRoid.ir).zip

فرستاده شده از SM-G920Fِ من با Tapatalk

adj200635
22-07-2016, 23:55
سلام باتشکر
من مدل گوشیم G920P هست این روش رو امتحان کردم ، عمل میکنه ولی منوی گوشی فارسی نمیشه فقط برنامه های نصب شده ملتی لانگ فارسی میشن نه خود گوشی مثل اینکه اصلا تو رام زبان فارسی وجود نداره که بخاد اشکار بشه ، گوشی اندروید 6 هست ، لطفا اگه کسی راهی بلده راهنمایی کنه