PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورژن جدید سیستم عامل Uiq 3.2

Farzad™Sfx
17-03-2008, 09:25
ورژن جدید و قدرتمند uiq که پایه اون symbian v9.2 میباشد که در این ورژن نیازی به SDK جدیدی نمیباشد ! چنتا عکس ازش گزاشتم محیط بسیار زیبایی هم داره تا الان فکر کنم فقط Motorola MOTORIZR Z10 از این سیستم عامل استفاده کرده باشه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=123950&d=1205734410
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=123949&d=1205734410http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=123948&d=1205734382

UIQ 3.2, the latest release of UIQ, is focused on enhanced support for network operator services, such as Instant Messaging, MMS Postcard, and Consumer Push Email. UIQ 3.2 is based on Symbian OS v9.2 and is available for UIQ Technology Licensees and Partners. Developers do not need a new SDK to develop for UIQ 3.2
Rich Messaging suite

New features have been added to the UIQ messaging suite and its design has been improved: MMS postcard, one of the new applications that meet operator requirements, allows the user to send an image from the phone as a printed postcard. An Instant Messaging (IM) client is provided for chatting with friends and for viewing their on-line status information. The IM client supports the OMA IMPS 1.2 specification and enables communication with other IM clients such as MSN and Yahoo. OMA E-Mail Notifi cation 1.0 standard offers operators the possibility to provide their customers with a push email solution.
New API's including Java MSA subset and push email

UIQ 3.2 is compliant with the Java MSA Subset (JSR-248). With this set of API's, developers can create a wide range of media-capable applications. The release includes push email API's, independent of email protocol, which enables integration of third-party email clients with UIQ messaging and making them appear as native applications.
Enhanced media experience in the web browser

The media experience in the web browser has been improved by adding support for enjoying and sharing media, for example by support for streaming video, the option to preview content before purchasing, the possibility to view or listen to content before the download is completed.For more information about the release, please see the UIQ 3.2 product documentation.
منبع uiq.com

Farzad™Sfx
18-03-2008, 13:43
اینم سیر تکامل UIQ از اولین نسخه در سال 2000 تا اخرین نسخه

UIQ 3.2 - Enhanced support for network operator services (2008)
For Symbian OS v9.2
Meets operator requirements for a push email solution
Instant Messaging client that enables communication with several different IM clients
Compliant with Java MSA Subset (JSR-248)
UIQ 3.1 - Extending the abilities of mobile phones (2007)
For Symbian OS v9.2
SVG Tiny, Scalable Vector Graphic, for a richer graphical experience
Broader flexibility in the softkey configurations
Task list facilitating user navigation
UIQ 3 - Extended flexibility (2005)
For Symbian OS v9 .1
Several UI configurations are supported to meet the requirements of different phone styles, for example Softkey Style for one-handed use and Pen Style for pen-based use
Extensive customization through the Operator Configuration Package
Richer UI experience
UIQ 2.1 - Upgrade release (2003)
For Symbian OS v7.0
Java MIDP 2.0
Integrated telephony application
SyncML upgrade
SIM management
Themes
UIQ 2.0 - Multimode release (2002)
For Symbian OS v7.0
Multimode Telephony API with CDMA
Flexible screen size - enables smaller configurations
PersonalJava 1.1 and Java MIDP 1.0
Upgrades/additions of mobile standards, such as MMS, Bluetooth, SyncML, Web
UIQ 1.1 - Packet-enabled release (2001)
For Symbian OS v6.1
Triple-band GSM, HSCSD, and GPRS
Bluetooth v1.0b compliant
WAP 1.2.1
UIQ 1.0 - Mobile telephony release (2000)
New ¼ VGA user interface (240*320 pixels) for Symbian OS v6.0
Integrated telephony capabilities
PersonalJava 1.0 and Javaphone 1.0
Strong focus on usability
uiq.com

jafarzangeneh
20-04-2008, 14:41
آیا میشود این ورژن را بر روی p990 نصب کرد

Saeid Bagheri
20-04-2008, 15:10

خیر دوست من
سیستم عامل در گوشی ها ، قابل تغییر نیست !

hpz2943
20-04-2008, 15:16

نخیر چنین امکانی وجود نداره

hpz2943
20-04-2008, 15:18
به نظر میاد فرق چندانی نکرده باشه و فقط پشتیبانی اش از شبکه های مخابراتی بیشتر شده باشه
عکسها زیاد واضح نیستند
لطفا عکسهایی با رزولوشن بالا بزارید ببینیم از نظر ظاهر چقدر فرق کرده

FARID
20-04-2008, 15:30
امکانات گرافیکی امنیتی تطابق با سیستم های جدید مخابراتی اضافه شده.

Atlantis
20-04-2008, 16:30
فكر كنم كلا سوني اريكسون در ايم ورژن اساس گرافيكي خودش رو عوض كرده.

PEYMAN
20-04-2008, 20:26
دیگه سونی خودشو گیر اورده.حتما برنامه های این ورژن هم با ورژن دیگه فرق می کنه.
کاشکیuiqهم شبیه بهwindows mobileبود

tarrega
26-04-2008, 18:18
خیر دوست من
سیستم عامل در گوشی ها ، قابل تغییر نیست !

دوست عزیز .
سیستم عامل گوشی ها هم مثل کامپیوتر ( اما نه به اون گستردگی ) قابل تغییره . یهنی فقط با همنوع های خود . این امکان یعنی نصب UIQ 3.2 گوشی P1i سونی اریکسون فراهمه . یعنی قابل نصب بر روی این گوشیه . اما روی p990 به دلیل کمبود رم و فضا برای نصب سیستم عامل این امکان وجود نداره . خبر امکان نصب این سری جدید سیستم عامل سیمبین رو بر روی گوشی p1 میتونید از سایت خبری سونی اریکسون بخونید .
اینم خبر خوشی بود برای دارندگان گوشی p1 . ی :yipi:

dr.devil
26-04-2008, 19:24
دوست عزیز .
سیستم عامل گوشی ها هم مثل کامپیوتر ( اما نه به اون گستردگی ) قابل تغییره . یهنی فقط با همنوع های خود . این امکان یعنی نصب UIQ 3.2 گوشی P1i سونی اریکسون فراهمه . یعنی قابل نصب بر روی این گوشیه . اما روی p990 به دلیل کمبود رم و فضا برای نصب سیستم عامل این امکان وجود نداره . خبر امکان نصب این سری جدید سیستم عامل سیمبین رو بر روی گوشی p1 میتونید از سایت خبری سونی اریکسون بخونید .
دوست عزیز به فروم خوش اومدی.
اولین پستت مفیده.
موفق باشی.
در ضمن UIQ 3.3 هم منتشر میشه !

illia2007
26-04-2008, 21:26
ممنون دوست عزیز بابت این خبر خوشت ما که p1 داریم الان این امکان فراهم هست تا این سیستم رو رو گوشیمون نصب کنیم؟

mo_es27
27-04-2008, 21:04
دوست عزیز .

خبر خيلي خوشي به ما p1 اي ها بود
:razz::razz::razz:

FARID
27-04-2008, 21:23
نمیخوام ناراحتتون کنم ولی امکانش به صفر میل میکنه.

illia2007
28-04-2008, 00:13
نمیخوام ناراحتتون کنم ولی امکانش به صفر میل میکنه.

چرااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:surprised::113::surprised::113::surprised:: 113::surprised::113:

*Aria*
28-04-2008, 00:21
چه فرقي با ورژن‌هاي قبليش داره؟! چهار تا آيکون و محيط کاربري رو عوض کردن که نشد ورژن جديد

نشه حکايت ماکروسافت 2 تا کدک ميزاره ، دو تا باگ ميگيره ، يه دکمه کوچيک ميکنه، ويندوز مديا پلير 9 رو 10 ميکنه ، 10 رو 11 ميکنه

بعدش هم اگر خيلي راست ميگن ، 2 تا SDK پدر مادر دار براي همين ورژن 3 بزار که حال آدم از برنامه نويسي به هم نخوره. به قولي ميگن اينو که زايدي بزرگ کن ، ورزژ 3.2 و 3.3 پيش کشت

FARID
28-04-2008, 11:18
آریا جان برنامه های ورژن 3 روی جدیدتر ها نصب میشه لااقل برای سری 60 که اینطوره.

R.E.Z.A
09-05-2008, 17:07
آقا می شه رو p1 نصب کرد یا نه ؟

shahram595
11-05-2008, 14:25
جناب امکان نصب روی P1i هست یاخیر . لطفاً جواب بدین .

jafarzangeneh
11-05-2008, 14:47
1- آیا امکان افزایش ظرفیت رم با هک کردن وجود دارد؟
2- اگر ظرفیت رم افزایش یابد میتوان این ورژن را روی p990 نصب کرد ؟
3- از کجا می توان این ورژن را تهیه کرد؟
4- نحوه نصب چگونه است؟

vahid_jam2
11-05-2008, 16:45
آقا فريد كار نشد نداره!

حتما ميشه.:mach:

reza_baher2001
23-07-2008, 22:15
فضای رم سخت افزاری قابل تغییره(که نمیشه)
به هیچ وجه نمیتوان این interface رو رو گوشیت بریزی p990
اگر برروی p1 هم بشه روی آپدیتای بعدی میاد
نحویه نصبشم صبر داشتن برای دوستان p1 دار و برای p990 ارتقای گوشیشون.
من خودمم p990 دارم و اندازه ی شما ناراحت ولی کاریش نمیشه کرد :-((

bah_bah
31-07-2008, 01:23
اقا من با شركت سوني صحبت مي كنم ، كه اينقدر دوستايه ما رو ناراحت نكنه !!
خودم بهشون مي گم براتون حلش كنن !! اخه من اونجا پارتي دارم !
.
شوخي كردم ... ناراحت نشيد ... ولي چشمه من يكي كه اب نمي خوره !!
چرا كه اگه مي شد ... مثلا رويه P9xx ... مثلا نسخه هاي بالاتر نصب مي شد !! سيستم عامله P990 روي P800 ... P910 و ...نصب مي شد.

easasha
07-08-2008, 19:22
امیدوارم بشه نصب کرد!
اما بعید بنظر میرسه اگر هم بشه سونی اینکارو رو بکنه! چون بازار گوشی های جدیدش رو خراب میکنه تا حدودی!

rs_408
16-08-2008, 09:14
دوست عزیز .

سلام
گوشي من p1 هستش و ميخوام سيستم عاملشو اپ ديت كنم چه جوري ميتونم اين كارو انجام بدم؟ و سيستم عامل جديد رو از كجا ميتونم داونلود كنم؟ و آيا زبان فارسي كه الان روي گوشيم نصب شده پاك ميشه يا نه؟

majid_0919
18-08-2008, 09:58
سلام
گوشي من p1 هستش و ميخوام سيستم عاملشو اپ ديت كنم چه جوري ميتونم اين كارو انجام بدم؟ و سيستم عامل جديد رو از كجا ميتونم داونلود كنم؟ و آيا زبان فارسي كه الان روي گوشيم نصب شده پاك ميشه يا نه؟
دوست عزیز این سیستم عامل جدید معرفی شده ولی هنوز روی p1 قابل نصب نیست و اگر خود سونی بخواد(یعنی بشه!)در آینده شاید روی آپدیتاش این ورزن رو بزاره(که بعید به نظر میرسه چون uiq داره میره کنار)

راهنمای آپدیت هم فرید عزیز لطف کردن آموزشش رو گذاشتن(که برای ورزن قبلی هست ولی بازم میتونه کارت رو راه می اندازه-ورزن جدیدش خیلی راحت تر هست).
اینم لینکش:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=15108
:177:

Mah12
18-08-2008, 10:46
آقا یکی بره این آدرس (https://developer.uiq.com/devtools_uiqsdk.html) نوشته میشه دانلود کرد واسه همه گوشیهای UIQ اما اول باید ثبت نام کنید بعشم 360 مگه.
ببینید فایده ای داره؟

taffy005
27-09-2008, 00:42
آقا یکی بره این آدرس (https://developer.uiq.com/devtools_uiqsdk.html) نوشته میشه دانلود کرد واسه همه گوشیهای UIQ اما اول باید ثبت نام کنید بعشم 360 مگه.
ببینید فایده ای داره؟

اولا اینی که شما میگی دانلود SDK هستش.
ثانیا اصلا این SDK چیچیه؟ این که روی سیستم نصب میشه. آیا بعدش میشه باهاش گوشی رو هم Update کرد یا کاربرد دیگه ای داره؟:39:

taffy005
29-09-2008, 01:09
سلام

این بخش در مورد تغییر سیستم عامله،نه آپ دیت... در مود تغییر سیستم که هنوز به نتیجه ای نرسیدیم اما اگه میخوای آپ دیت کنی و تا حالا نکردی میتونی با نرم افزار آپدیت خود SonyEricsson به نام Sony Ericsson Update Service این کارو بکنی،که هم روی گوشیت هست هم میتونی از سایتش دانلود کنی: اینجا (http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/p1i)
فقط توجه کن که برای آپ دیت احتیاج به اینترنت با سرعت خوب و بدون قطع تماس داری و الا خطرناکه:ambulance:
در مورد زبان فارسیم اگه از اول بوده پاک نمیشه...اگرم بشه قابل درست کردنه:003:

taffy005
29-09-2008, 01:15
دوست عزیز این سیستم عامل جدید معرفی شده ولی هنوز روی p1 قابل نصب نیست و اگر خود سونی بخواد(یعنی بشه!)در آینده شاید روی آپدیتاش این ورزن رو بزاره(که بعید به نظر میرسه چون uiq داره میره کنار)

راهنمای آپدیت هم فرید عزیز لطف کردن آموزشش رو گذاشتن(که برای ورزن قبلی هست ولی بازم میتونه کارت رو راه می اندازه-ورزن جدیدش خیلی راحت تر هست).
اینم لینکش:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=15108
:177:

مراحل آپدیت هنوز به همین ترتیبه فکر کنم. من دیشب از سایتش دانلود کردم. شما چیو میگی که فرق کرده؟!!

babak_b99
08-05-2009, 12:05
اقا دم همتون گرم کلا خیلی باحالید
من تا حالا 6 بار گوشیمو اپ دیت کردم چون خیلی از لحاز نرم افزاری به گوشی ور میرم میتونم بگم تو 30 تا سایت هم ثبت نام کردم
واسه اپدیت مشکلی نداره نترسید اپش کنید فقط دقت کنید:41::52:
p1i