PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات عمومی iPad Mini 3

ALIREZA
22-03-2016, 20:07
سوالات و مشکلات عمومی iPad Mini 3

------------------------------------------------------

با سلام خدمت کاربران محترم بخش iOS

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر
تیم مدیریت بخش iOS

not_in_love_en
06-08-2016, 10:39
سلام دوستان، وقتتون بخیر، من به مشکلی برخوردم که واقعا داره اذیتم می کنه،بنده 6s plus دارم و imessage و facetime روش فعال هست، مشکلی هم نداره، جدیدا ایپد مینی 3 وای فای دارم و میخوام با همون اپل ای دی، facetime imessage رو فعال کنم روی ایپد، هرراهی بگید امتحان کردم ولی ارور an error occurred during activation. try again رو میده، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

saeeid24
06-08-2016, 12:56
سلام دوستان، وقتتون بخیر، من به مشکلی برخوردم که واقعا داره اذیتم می کنه،بنده 6s plus دارم و imessage و facetime روش فعال هست، مشکلی هم نداره، جدیدا ایپد مینی 3 وای فای دارم و میخوام با همون اپل ای دی، facetime imessage رو فعال کنم روی ایپد، هرراهی بگید امتحان کردم ولی ارور an error occurred during activation. try again رو میده، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام
یه قند شکن بگیرید و در تنظیمات وارد کنید و اون موقع انجام بدید

not_in_love_en
06-08-2016, 13:09
سلام
یه قند شکن بگیرید و در تنظیمات وارد کنید و اون موقع انجام بدید

اکانت دارم، با anyconnect کانکت شدم، ولی بازم فایده نداشت

saeeid24
06-08-2016, 14:15
اکانت دارم، با anyconnect کانکت شدم، ولی بازم فایده نداشت

ایپدتون رو ریسیت کنید چون من امتحان کردم بدون مشکل وارد میشه

not_in_love_en
07-08-2016, 10:36
ریست کردم، ios دوباره ریختم، اصلا فایده نداره، نمیدونم چه مرگشه، خیلی اذیتم کرده

saeeid24
07-08-2016, 22:33
ریست کردم، ios دوباره ریختم، اصلا فایده نداره، نمیدونم چه مرگشه، خیلی اذیتم کرده

از اينترنت شركت ديگه استفاده كنيد ببينيد كار ميكنه

not_in_love_en
09-08-2016, 12:26
از اینترنت شرکت دیگه، اینترنت دیتای سیم کارت، هرچیزی که بگید،ریستور کردم به 9.3.3 بازم فایده نداشت

saeeid24
09-08-2016, 22:35
از اینترنت شرکت دیگه، اینترنت دیتای سیم کارت، هرچیزی که بگید،ریستور کردم به 9.3.3 بازم فایده نداشت

شما يكبار ريستور كنيد و بكاپتون رو بر نكردونيد

not_in_love_en
10-08-2016, 11:14
اصلا چیزی روش نریختم که بخوام بکاپ بگیرم،هربار ریستور کردم بکاپ نبوده اصلا

siavashina
10-08-2016, 14:41
اصلا چیزی روش نریختم که بخوام بکاپ بگیرم،هربار ریستور کردم بکاپ نبوده اصلا

از صفحه imessage تو ستینگتون یه اسکرین شات بزارید اینجا لطفا