PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات عمومی iPad Pro 9.7"

ALIREZA
22-03-2016, 20:10
سوالات و مشکلات عمومی iPad Pro 9.7"

------------------------------------------------------

با سلام خدمت کاربران محترم بخش iOS

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر
تیم مدیریت بخش iOS

farmokhtari
04-05-2016, 13:24
سلام آیا راهی هست برنامه watch موجود در آیفون هارو در آیپد نصب کرد؟

MEHRDAD_ts
05-05-2016, 07:57
سلام خير متاسفانه
مساله فقط نصب برنامه نيست. بايد يه سري فايلهاي ديگه هم باشه تا واچ بتونه بدرستي كار كنه

farmokhtari
06-05-2016, 10:35
سلام خير متاسفانه
مساله فقط نصب برنامه نيست. بايد يه سري فايلهاي ديگه هم باشه تا واچ بتونه بدرستي كار كنه

هیچ راهییییییی نیست ؟
مثلا جیلبریک بکنی یا چمیدونم فایلاشو بریزی یا ......؟

MEHRDAD_ts
06-05-2016, 10:43
هیچ راهییییییی نیست ؟
مثلا جیلبریک بکنی یا چمیدونم فایلاشو بریزی یا ......؟

خیر متاسفانه
تا حالا که من راهی ندیدم!ولی بعید میدونم شدنی باشه!
چون فرایند پر دردسری هم خواهد بود!کسی وقتشو نمیزاره! :)

siavashina
06-05-2016, 18:02

سلام دوست عزيز.

براي چي يه همچين كاري ميخواي انجام بدي؟ يه سري اپليكيشن ها مشابه داره براي هم. چه برنامه اي ميخواي نصب كني كه تو واچ هست ولي تو آيپد نيست؟

reza_rose
08-05-2016, 12:39
دوستان بنده مبخواک بخرم. فقط موندم نسخه ۱۲۸ بگیرم یا ۳۲ کفایت میکنه
قلمش باید بگیرم؟قلم ارزون روش کار نمیده؟
فقط برای نوشتن متو و اینا میخوام
به نظرتون قیمت تا ۳ تومان میرسه یا بگیرم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALIREZA
08-05-2016, 15:39
دوستان بنده مبخواک بخرم. فقط موندم نسخه ۱۲۸ بگیرم یا ۳۲ کفایت میکنه
قلمش باید بگیرم؟قلم ارزون روش کار نمیده؟
فقط برای نوشتن متو و اینا میخوام
به نظرتون قیمت تا ۳ تومان میرسه یا بگیرم !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ipad 9.7 خوبه
اگر اطلاعات زيادي بريزيد روش نيازه ١٢٨ باشه .
ولي ٣٢ هم كفايت ميكنه . قلمش هم بياد خريداري كنيد . جنس خوبش خب به طبع عالي تره !

M@mool
06-06-2016, 22:08
دوستان من بیشتر برای وبگردی میخام بگیرم با توجه به حجم کم رم مشکلی پیش نمیاد ؟

ALIREZA
06-06-2016, 23:55
دوستان من بیشتر برای وبگردی میخام بگیرم با توجه به حجم کم رم مشکلی پیش نمیاد ؟

سلام
كم بياره !!!!
امكان نداره ؛ تا حالا ios از هيچي سخت افزاري كم نياورده !

M@mool
07-06-2016, 19:05
سلام
كم بياره !!!!
امكان نداره ؛ تا حالا ios از هيچي سخت افزاري كم نياورده !

البته منظور من مقدار رم بود نه ios چون لپ تاپم با 4 گیگ رم وقتی چندتا صفحه رو با هم باز می کنم کم میاره و مجبور به ارتقا رم شدم .
عادتی که دارم معمولا همه صفحه هایی که قرار بخونم رو باز می کنم و بعد تک تک میخونمشون که تو لپتاپ بیشتر از 4 گیگ رم لازم داره !

i-Masoud
07-06-2016, 20:49
البته منظور من مقدار رم بود نه ios چون لپ تاپم با 4 گیگ رم وقتی چندتا صفحه رو با هم باز می کنم کم میاره و مجبور به ارتقا رم شدم .
عادتی که دارم معمولا همه صفحه هایی که قرار بخونم رو باز می کنم و بعد تک تک میخونمشون که تو لپتاپ بیشتر از 4 گیگ رم لازم داره !

آي او اس فرق داره با لپتاپ و ما با رم يك تا ده تا صفحه هم كم نمياره چه برسه به آيپد پرو با رم دو پردازنده A9x

dell9000
19-08-2016, 11:47
دوستان يه نكته رو بگم به عنوان كسي كه داره از اين دستگاه استفاده ميكنه.واقعا اين دستگاه با دو گيك رم دچار مشكل ميشه و دقيقا اين رو حس كردم و پشيمونم از خريد اي كاش اينقدر هزينه نميكردم ،در اكثر مواقع اين تبلت نزديك به ٦٠ مگابايت فضاي خالي رم داره و اين مواقعي هست كه شما يك برنامه اجرا كرديد ،و اين يعني اين كه دستگاه مدام دچار لگ و كندي ميشه .اما خوب مزايايي خوبي هم داره مثل دوربين با كيفيت ،cpu و gpu بسيار قدرتمند و پشتيباني از قلم،

Sent from my iPad using Tapatalk

siavashina
20-08-2016, 08:25
دوستان يه نكته رو بگم به عنوان كسي كه داره از اين دستگاه استفاده ميكنه.واقعا اين دستگاه با دو گيك رم دچار مشكل ميشه و دقيقا اين رو حس كردم و پشيمونم از خريد اي كاش اينقدر هزينه نميكردم ،در اكثر مواقع اين تبلت نزديك به ٦٠ مگابايت فضاي خالي رم داره و اين مواقعي هست كه شما يك برنامه اجرا كرديد ،و اين يعني اين كه دستگاه مدام دچار لگ و كندي ميشه .اما خوب مزايايي خوبي هم داره مثل دوربين با كيفيت ،cpu و gpu بسيار قدرتمند و پشتيباني از قلم،

من آیپد پرو کار نکردم، و لی آیپد 3 که دارم با جیلبرک و کلی برنامه اصلا لگ نداره! خیلی خیلی عجیبه این چیزی که میفرمائید!

Mahyar.de
26-08-2016, 01:28
بنده نسخه 128 گیگش رو خریدم نه تا حالا لگ زده نه رم پر کرده!

f6rhad
16-10-2016, 09:51

واقعن عجیبه, من به تازگی گرفتم این تبلت رو,, هرکاری کردم باهاش نتونستم کاری کنم لگ بزنه,,
بازی world of tanks blitz رو با تنظیمات high بدون کمترین لگی اجرا میکنه یعنی بطور مسخره ای کیفت بازی بالا هستش در صورتی که بهتریت تبلت اندرویدی بازار با تنظیمات low بازی رو اجرا میکته

f6rhad
31-10-2016, 16:01
دوستان یه سوال
مگه نباید با اتصال آیپد به کامپیوتر ، آیتیونز آیپد رو بشناسه ؟؟؟
وقتی آیپد رو به پی سی متصل میکنم یه درایو تو مای کامپیوتر باز میشه که میتونم عکس ها و فیلم هارو توش ببینم ولی تو آیتیونز هسچ اتفاقی نمی افته

dell9000
08-11-2016, 23:05
دوست عزيز من نگفتم توي اجراي بازيها يا برنامه ها دچار مشكل ميشه ،صحبت من اين است كه در شرايط اجراي زياد برنامه هاو يا باز كردن تب هاي زياد تو سافاري با كمبود رم برخورد ميكنه،

ALIREZA
09-11-2016, 01:50
دوستان یه سوال
مگه نباید با اتصال آیپد به کامپیوتر ، آیتیونز آیپد رو بشناسه ؟؟؟
وقتی آیپد رو به پی سی متصل میکنم یه درایو تو مای کامپیوتر باز میشه که میتونم عکس ها و فیلم هارو توش ببینم ولی تو آیتیونز هسچ اتفاقی نمی افته

گوشه بالا سمت چپ ميبينيد كه ميتونيد وارد قسمت ديوايستون بشيد .

ALIREZA
09-11-2016, 01:52
دوست عزيز من نگفتم توي اجراي بازيها يا برنامه ها دچار مشكل ميشه ،صحبت من اين است كه در شرايط اجراي زياد برنامه هاو يا باز كردن تب هاي زياد تو سافاري با كمبود رم برخورد ميكنه،

نبايد همچنين چيزي رو شما حس كنيد . اگر با لگ و كندي برخورد ميكنيد كه در صورت امكان ريستور كنيد . ممكنه رام مشكل پيدا كرده باشه .

dell9000
15-11-2016, 18:55
دوستان من يك مشكل دارم اونم اين هست كه ورژن ios دستگاه من 10.1.1 هست اما وقتي به ايتونز وصل ميشم ميگم همين ورژن براي من موجود و ميره براي دانلود حالا مشكل من اين هست كه حجم زيادي هم داره 2.18 gig حالا به نظرتون دانلود كنم .

ALIREZA
15-11-2016, 22:47
دوستان من يك مشكل دارم اونم اين هست كه ورژن ios دستگاه من 10.1.1 هست اما وقتي به ايتونز وصل ميشم ميگم همين ورژن براي من موجود و ميره براي دانلود حالا مشكل من اين هست كه حجم زيادي هم داره 2.18 gig حالا به نظرتون دانلود كنم .

بله ، درسته
در ios 10.1.1 كه اپل ارائه داد . نسخه ١٠٠ هست كه نسخه ١٠.١.١ با مدل ١٥٠ هم ارائه داده كه حجم ٤٠ مگي داره .

dell9000
16-11-2016, 08:48
نميدونم چرا با حجم دو گيك داد به هر حال من زدم اپديت شد و در كل دستگاه خيلي روونتر شده،

ALIREZA
16-11-2016, 12:50
نميدونم چرا با حجم دو گيك داد به هر حال من زدم اپديت شد و در كل دستگاه خيلي روونتر شده،

اها
شايد ١٠.١ بتا بوده كه به نسخه اصلي اپديت شده . الان بحمدالله كه درست شده .

mot@f@ker
17-12-2016, 14:02
سلام به همه دوستان .... اقا من قصد خرید دارم ولی شاید 7 پلاس بگیرم نمیدونم کدوم به کارم میاد بیشتر من بیشتر نت میرم فیلم میبینم و بازی میکنم به نظرتون آیپد بهتره ؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه آیا فیلم دیدن روی صفحه 4:3 آزار نمیده آدمو ؟؟؟؟ چون حاشیه سیاه میوفته بالا پایینش
بعد تصویر دچار کشیدگی و پهن شدگی نمیشه تو فیلما ؟؟؟؟
یه توضیح بدید ممنون میشم
و اینکه من 32 وای فای شاید بخرم به نظرتون مشکلی برای حافظه پیدا نمیکنم ؟؟؟؟
و اینکه من خیلی خوشم از نت سیمکارت نمیاد نسخه وای فای به نظرتون خوبه ؟

ALIREZA
17-12-2016, 21:21
سلام به همه دوستان .... اقا من قصد خرید دارم ولی شاید 7 پلاس بگیرم نمیدونم کدوم به کارم میاد بیشتر من بیشتر نت میرم فیلم میبینم و بازی میکنم به نظرتون آیپد بهتره ؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه آیا فیلم دیدن روی صفحه 4:3 آزار نمیده آدمو ؟؟؟؟ چون حاشیه سیاه میوفته بالا پایینش
بعد تصویر دچار کشیدگی و پهن شدگی نمیشه تو فیلما ؟؟؟؟
یه توضیح بدید ممنون میشم
و اینکه من 32 وای فای شاید بخرم به نظرتون مشکلی برای حافظه پیدا نمیکنم ؟؟؟؟
و اینکه من خیلی خوشم از نت سیمکارت نمیاد نسخه وای فای به نظرتون خوبه ؟

امكانشو داري 7plus بگير كه يه چيز ديگس !
اگر هم ايپد ميخوايي بگيري
شبكه دار بگير

m.y.r.m
18-12-2016, 23:36
سلام دوستان
تصمیم‌گرفتم‌ آیپد پرو بگیرم
از کجا بخرم‌بهتره؟؟
کلا به گارانتی زیاد اعتقاد ندارم بدون گارانتی مشکلی نیس؟؟ و اینکه این‌قضیه رجیستری چی شد آخر مشکلی نیس از هر جا بگیرم؟؟
از طبقات بالای علاالدین بگیرم خوبه؟؟ یا آل دیجیتال هم‌قیمت خوبی داره از اونجا بگیرم‌ چی؟کسی اطلاع داره؟
i pad pro 4g 32 gig
یه سوال دیگه این‌مدل نوشته سیم‌کارت اپل
یعنی‌چی با سیم‌کارت ما کار می کنه؟؟
ممنون

sent from my galaxy note 5

ALIREZA
19-12-2016, 12:58
سلام دوستان
تصمیم‌گرفتم‌ آیپد پرو بگیرم
از کجا بخرم‌بهتره؟؟
کلا به گارانتی زیاد اعتقاد ندارم بدون گارانتی مشکلی نیس؟؟ و اینکه این‌قضیه رجیستری چی شد آخر مشکلی نیس از هر جا بگیرم؟؟
از طبقات بالای علاالدین بگیرم خوبه؟؟ یا آل دیجیتال هم‌قیمت خوبی داره از اونجا بگیرم‌ چی؟کسی اطلاع داره؟
i pad pro 4g 32 gig
یه سوال دیگه این‌مدل نوشته سیم‌کارت اپل
یعنی‌چی با سیم‌کارت ما کار می کنه؟؟
ممنون

sent from my galaxy note 5

نه مشكل ريجيستري وجود نداره !
سيمكارت هم نه انلاك باشه مشكل نداره !