PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بسیار عجیب با آی کلود

sylar
02-05-2016, 18:06
سلام. من آیفون 6 پلاس گرفتم. قسمت آیکلودش خالی بود یعنی هیچ اپل آیدی ای روش نبود. بعد که گوشی رو ریستور کردم میگه گوشی قفل آیکلود شده اپل آیدی رو رمز رو بزن در صورتی که ده بار قبل از ریستور چک کردم کاملا خالی بود اون قسمت. حالا باید چیکار کنم؟

saeeid24
02-05-2016, 21:12
سلام. من آیفون 6 پلاس گرفتم. قسمت آیکلودش خالی بود یعنی هیچ اپل آیدی ای روش نبود. بعد که گوشی رو ریستور کردم میگه گوشی قفل آیکلود شده اپل آیدی رو رمز رو بزن در صورتی که ده بار قبل از ریستور چک کردم کاملا خالی بود اون قسمت. حالا باید چیکار کنم؟

ديگه هيچ راهى نداره مگه اين كه يك هزينه تقريبا ٧٠٠ هزارتومانى كنيد كه درست بشه

i-Masoud
02-05-2016, 21:56

همونجور که اشاره کردند باید هزینه بدید! اونم پنجاه پنجاه هست که جواب بده!
همیشه بهتره در زمان خرید ریست فکتوری کامل کنید که موردی از این نوع باشه خودشو نشون بده.

nex
02-05-2016, 22:00
از هر. کی گرفتید برید سراغش ولی شما اشتباه کردید یکبار بایدی اپل خودت سینگش میکردی بعد خارجش میکردی تا خیالت راحت بشه