PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت

™KIAN
16-03-2008, 20:41
بسم الله الرحمن الرحیم

در این تاپیک به کلیه مباحث و مسائل و روش های روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت، تلفن همراه می پردازیم. هدف از ایجاد این تاپیک انسجام موضوعی و نیز سرعت در رسیدن به پاسخ بوده است.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=297304&stc=1&d=1252277801

لطفا تمامی بحث ها و اموزش های خود پیرامون این موضوع را در این تاپیک قرار دهید:

لطفا موارد زیر را رعایت فرمایید:
(به دلیل پرداختن تاپیک به 2 مدل گوشی)

1) لطفا پاسخ دهندگان نقل قول سوال اصلی را ذکر کنند.

2) لطفا پرسش کنندگان نوع گوشی خود را دکر کنند .

3) لطفا پست ها در مورد پرسش و پاسخ باشد و خارج بحث و اسپم نزنید.

یا تشکر از همکاری پیشاپیش

mahdi-gh
16-03-2008, 21:26
بهترین و قوی ترین روش پیدا کردن کد امنیتی گوشی(2010-2009)

ویدئوی آموزشی صفر کردن لایف تایمر و کد امنیتی گوشی رو هم پیوست کردم میتونید استفاده کنید
در این آموزش یه 5700 رو با فایلهای فیرموری که پک EXE بود (مثل همونایی که تو سایت ساپورت جف هست) فلش کردم
در این حالت دیگه احتیاج به انتخاب فایل فلش نیست و میتونید گوشی رو براحتی فلش کنید
همونطوری که تو فیلم هم هست کد امنیتی گوشی با فلش از بین نمیره مگر اینکه تیک Factory Set رو زده باشید
اگر اینکار رو هم نکردید بعد از فلش میتونید طبق فیلم اینکار رو بکنید

kazem3300
06-04-2008, 10:01
من با این روش LOCK CODE گوشی N73 و 3250 رو پیدا کردم شما روی گوشی های دیگه هم تست کنید ونتیجه رو اینجا بذارین.
یه سری از دوستان مشکل lock code داشتن که با برنامه NSS میتونید حلش کنید
اول این برنامه رو دانلود کنیدگوشی رو با PC Suite به کامپیوتر وصل میکنیم
حالا برنامه NSS رو اجرا کنید(اولش باید رو کامپیوتر نصبش کنید)
در قسمت بالا سمت راست scan میکنیم تا گوشی رو پیدا کنه

http://vaezinia.persiangig.ir/1.jpg
حالا phone info رو میزنیم
http://vaezinia.persiangig.ir/2.jpg
اینجا یه صفحه جدید باز میشه که توش Permanent Memory رو می فشاریم

http://vaezinia.persiangig.ir/3.jpg
بعدش دکمه read رو بزنید.و منظر میشیم تا اون نوشته تصویر زیر بیاد
http://vaezinia.persiangig.ir/4.jpg
http://vaezinia.persiangig.ir/5.jpg
کار تموم شد.حالا دکمه single را فشار می دهیم
برید به C:\Program Files\NSS\Backup\pm و فایل رو با notepad باز کنید
حالا توش یه کمی باید بگردید .دنبال چی؟
آهان همین دیگه
دنبال عددی بگردید که بعد از مساوی بلافاصله به 3 ختم میشه و آخرش چند تا صفر داره مثل این...

http://vaezinia.persiangig.ir/6.jpg

حالا اگه بعد مساوی از چپ به راست 3 ها رو حذف کنید رمز گوشیتون بدست میاد...
مثلا مال من 55555 است...

دوستان ومدیران باید ببخشید اگر تعداد عکسها زیاد و پر حجم بود، اگر کسی می تونه ازش یه PDF درست کنه و واسه دانلود بذاره

IMAN
06-04-2008, 11:10
سلام.
با تشکر از دوستان عزیزی که طریقه ی یافتن کد امنیتی گوشیهای نوکیا با استفاده از نرم افزار Nemesis Service Suite یا همون NSS رو توی چند تا تاپیک توضیح دادن چهت نظم دادن به مطالب این آموزش رو به صورت کاملاً تصویری(مرحله به مرحله) آماده کردم و توی یه فایل Pdf ذخیره کردم که ضمیمه میکنم واستون.
ببخشید که یه تاپیک مجزا باز کردم.هدفم این بود که همه ی دوستان بتونن به راحتی از این قابلیت NSS استفاده کنن و این آموزش رو در قالب یه فایل Pdf داشته باشن.
یا حق.

smartman
06-04-2008, 12:54
این هم فایل Pdf آموزش فوق ...

mahdi-gh
06-04-2008, 22:43
سلام دوستان و خسته نباشید
آموزش بدست آوردن کد امنیتی گوشی قبلا" توسط دوستان در سایت گذاشته شده ولی من میخوام یه برنامه کم حجم رو بهتون معرفی کنم که بوسیله اون میتونید بدون گشتن داخل فایل pm ی که از طریق برنامه Nss بدست میاد براحتی کد امنیتی گوشی رو بدست بیارید
دوستان مراحل کار با برنامه Nss رو توضیح دادن ولی من یه دور دیگه توضیح میدم
اولین کار اینه که بوسیله برنامه Nss یه فایل pm از رو گوشیتون بگیرین
این فایل pm حاوی تنظیمات اصلی و یه سری فیلدهای امنیتی و مهم گوشیه که تو eeprom گوشی ذخیره شده و به نظر من ارزش داره همتون یه فایل بک آپ از pm گوشیتون داشته باشین تا شاید بعدا" بدردتون بخوره
فقط توجه داشته باشید که pm گوشی خیلی مهمه و موقع کار با برنامه Nss نباید بهش صدمه بزنید (البته اونجور که من میگم پیش برین هیچ موردی براش پیش نمیاد ;) )
کار با برنامه Nss خیلی راحته
اول برنامه رو باز کنید
بعد رو اون علامت ذره بین بالا و گوشه سمت راست برنامه کلیک کنید
بعد به تب Phone Info برید و اون پایین رو Permanent Memory کلیک کنید
حالا اگه تنظیمات برنامه مثل عکس هست روی Read کلیک کنید

http://irapic.com/uploads/1213944748.jpg

برنامه شروع میکنه به خوندن اطلاعات و مثل عکس زیر اونا رو تو یه فایل با نام شماره سریال گوشی و پسوند pm ذخیره میکنه

http://irapic.com/uploads/1213944178.jpg

خوب کار ما با برنامه Nss تموم شده و میتونید برنامه رو ببندید
حالا اون اون فایلی رو که براتون ضمیمه کردم رو دانلود کنید
بعد از استخراج فایل BB5_Magic.exe از داخل فایل rar روش دابل کلیک کنید تا برنامه باز شه
صدای استارت آپ ویندوز میاد و برنامه باز میشه
حالا تنها کاری که شما میکنید اینه که آدرس فایل pm گوشی رو به برنامه میدید و با یه کلیک در عرض چند صدم ثانیه برنامه لاک کد گوشی رو براتون پیدا میکنه
به همین سادگی که تو عکسهای زیر معلومه

http://irapic.com/uploads/1213977055.jpg http://irapic.com/uploads/1213961456.jpg http://irapic.com/uploads/1213962422.jpg http://irapic.com/uploads/1213968306.jpg

Mahdi-gh
www.mobilestan.net (http://www.mobilestan.net)

======================================
این راه خیلی ساده است- برنامه nss رو بازش میکنی و به قسمت Permanent Memory میروید و گزینه write رو بزنید و فایل pm ضمیمه شده را داخل آن قرار دهید.
به همین سادگی سریال گوشی شما 12345 یعنی همون سریال کارخانه میشه

این کار بر روی تمامی گوشی های نوکیا انجام شده است (تست شده است = n95 8GB - n80 - n70 -n73 - 5200 )

pdf اموزش بالا همراه با اموزش قبلی رو جمع اوری و اموزش کاملی رو تهیه کردم

POWER
28-09-2008, 18:03
سلام . عزیزیان میدونید اگه گوشیتون lock codesh یادتون بره چه دردسری دارید. راههایی که دوستان پیشنهاد کردن ببخشیدا ولی اصلا به درد بخور نیست چون وقتی گوشی قفل هستش با نرم افزار nss نمیتونید بهش دسترسی داشته باشید و همچنین گوشیهای bb5 با مسترکد کارشون راه نمی افته و دوستان آخرین راهو فلش گوشی پیشنهاد کردن اما مطلبی که من واسطون میذارم صددرصد عملیه و خلاصه برید حالشو ببرید.
1.گوشی قفل شدتونو خاموش کنید.

2-فایل jerome_rocks.mdl رو(که آپلود کردم) در مموری گوشیتون E:\system\recogs قرار بدید.

3.مموری رو تو گوشی قرار داده و گوشیو روشن کنید
.
4.برای 3 دقیقه از گوشی استفاده نکید و صبر کنید.

5. حالا باطری رو برای 1 دقیقه از گوشی خارج کنید و همچنین مموری کارتو.

6.حالا گوشیو که روشن کنین کدش کد پیشفرض یعنی 12345 هستش.

تشکر نکنی دلتنگ میشم.فقط گوشیتون باید هک شده باشه

persian_boy
13-09-2009, 13:39
سلام دیشب اتفاقی به این مورد برخوردم گفتم که به بقیه دوستان هم بگم
من رو گوشیم Smartphone best taskman نصب شده وقتی گوشی قفل میشه و زمانی که از شما رمز ورود میخواد یکی از شماره ای اضطراری مثله 911 یا 112 را وارد کنید می بینید که o.k به call تبدیل میشه حالا call بزنید حین تماس دکمه منو را بگیرید تا Taskman بیاد بالا بعد روی menu برنید و راحت وارد گوشی بشین زمانی که تماس قطع میشه گوشی مجددا قفل میشه که با تکرار مراحل قبل شما دوباره به آخرین جایی که بودید برمیگردید
من اینکارو با سیمکارت ایرانسل انجام دادم خوبیش اینه که اپراتور کامپیوتری زمان تماس جواب میده و مدتش طولانی و لی رو همراه اول وقتی به 911 یا 112 تماس میگیرید اونجا تماس برقرار میشه و جواب میدن:13:
دوستان اگه taskman دیگه ای روی گوشیشون نصبه امتحان کنن ببین با اونا هم جواب میده و نتیجه را اینجا اعلام کنن
امیدوارم تکراری نبوده و خوشتون اومده باشه :8::16:

morteza_sab
13-09-2009, 23:27
دوستان همه تا بحال در مورد lock code صحبت کردید آیا کسی در مورد باز کردن یا برداشتن پسورد مموری کارت اطلاعاتی داره البته این کار بوسیله رمریدر های مخصوصی انجام میشه ولی من دنبال روش نرم افزاری هستم بدون استفاده از دستگاه رمریدر مخصوص این کار و خصوصا مموریهای sd . mini sd چون مموری های micro sd را میشه بوسیله گوشی های ورژن بالا تری مثل 5800 یا n96 و n97 و .... فرمت کرد . ممنون راهنمایی کنید .

scooter_2006
15-09-2009, 06:26
سلام دیشب اتفاقی به این مورد برخوردم گفتم که به بقیه دوستان هم بگم
من رو گوشیم Smartphone best taskman نصب شده وقتی گوشی قفل میشه و زمانی که از شما رمز ورود میخواد یکی از شماره ای اضطراری مثله 911 یا 112 را وارد کنید می بینید که o.k به call تبدیل میشه حالا call بزنید حین تماس دکمه منو را بگیرید تا Taskman بیاد بالا بعد روی menu برنید و راحت وارد گوشی بشین زمانی که تماس قطع میشه گوشی مجددا قفل میشه که با تکرار مراحل قبل شما دوباره به آخرین جایی که بودید برمیگردید
من اینکارو با سیمکارت ایرانسل انجام دادم خوبیش اینه که اپراتور کامپیوتری زمان تماس جواب میده و مدتش طولانی و لی رو همراه اول وقتی به 911 یا 112 تماس میگیرید اونجا تماس برقرار میشه و جواب میدن:13:
دوستان اگه taskman دیگه ای روی گوشیشون نصبه امتحان کنن ببین با اونا هم جواب میده و نتیجه را اینجا اعلام کنن
امیدوارم تکراری نبوده و خوشتون اومده باشه :8::16:

دمت گرم ترفند جالبی بود :6:

من با ایرانسل امتحان کردم تسک منجر هم jback بود کار میده فقط مدت زمانی که تماس قطع میشه کمه که اونم با دوباره وارد کردن اون شماره ها حله
:41:

mohammad10434
21-09-2009, 15:43
سلام جووون هرکی دوست دارین جواب بدین

من یه N95 8gig دارم که قفل شده و کدش رو نمیدونم

فایل jerome_rocks.mdl رو(که آپلود کردم) در مموری گوشیتون E:\system\recogs قرار بدید.
و چون مموری کارت نداره نمیتونم این کارو بکنم
میشه بگین راهی هست که بتونم کد رو پیدا کنم ؟
ممنون از همه
N95 8gig مموری کارت نداره پس هیچ یک از این راه ها جواب نمیده چون الان کد میخواد و وقتی به کابل وصل میکنم نمیشناسه گوشیو !

mohammad10434
21-09-2009, 19:44
بابا چرا هیشکی جواب منو نمیده اخههههههههههههههههههههههه ههههه
هروقت هر سوالی پرسیدم همونجوری بیجواب موند:((

Ghazaal
21-09-2009, 20:22
سلام جووون هرکی دوست دارین جواب بدین

من یه n95 8gig دارم که قفل شده و کدش رو نمیدونم

و چون مموری کارت نداره نمیتونم این کارو بکنم
میشه بگین راهی هست که بتونم کد رو پیدا کنم ؟
ممنون از همه
n95 8gig مموری کارت نداره پس هیچ یک از این راه ها جواب نمیده چون الان کد میخواد و وقتی به کابل وصل میکنم نمیشناسه گوشیو !

سلام
شما گوشي رو خاموش فلش كنيد و طبق پست دوم تنظيمات رو انجام بديد تا لاك كدش بره.:103:

mohammad10434
21-09-2009, 21:02
مرسی که جواب دادین
اما گوشی رو نمیشناسه کامپیوتر
من با روش اقا مهدی و فیلم اموزشی dead usb flash سعی کردم اما بازم نشناخت
دیگه چیکار کنم ؟؟؟

NAN
24-09-2009, 00:16
عزیز این نوع گوشی ها تو حالت خاموش فلش نمیشند.باید حتما با باکس کانکت بشی.اگرکانکت نشد عیب سخت افزاری است.

NAN
24-09-2009, 00:25
عزیز این نوع گوشی ها تو حالت خاموش فلش نمیشند.باید حتما با باکس کانکت بشی.اگرکانکت نشد عیب سخت افزاری است.

zadoni
26-09-2009, 23:31
ای بابا من گوشیم ان 82 هست و وقتی که همین فایلerome_rocks.mdl رو دانلود کردم وهمه ی کارهایی رو که گفتید رو کرئم ولی وقتی گوشی رو روشن میکنم لاک کش 12345 نیست تو رو خدا کمکم کنید

havass
05-11-2009, 22:05
سلام دوستان
رمز مموري كارتو فراموش كردم
گوشي فرمت كردم حالا ازم رمز مموري كارتو ميخواد،چيكار كنم.:020:

khar_poostkan
10-11-2009, 07:17
یا هو
سلام به دوستای گلم
من یه مشکل کوچیک اینجا دارم یه گوشی6233 که متاسفانه رمز مموری کارتش فراموش شده و محتویاتش بسیار با ارزشه و نمیشه فرمت یا پاکش کرد از طرفی به دلیل جاوا بودن این نرم افزار ها روش جواب نمیده کسی پاسخی به فکرش میرسه؟
لطفا کمک کنید
ممنون.....

yousef_mohammad
29-11-2009, 22:57
کسی می تونه کمکم کنه
من گوشی ان 95 هشت گیگ دارم رمزش رو یادم رفته چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7absolute7
15-12-2009, 17:24
merc kazem jan .bahalllllll bud:merci:

yousef_mohammad
15-12-2009, 19:57
من یه گوشی n95 8gb دارم رمز گوشی رو فراموش کردم و نمی تونم اون رو تغییر بدم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
البته الان گوشیم رمز نمی خواد

lotibar
25-12-2009, 22:48
فکر کنم تنها راهش فلش با باکس باشه

UFA
29-12-2009, 21:38
خوب اين تاپيك قرار بود كه در مورده برداشتن رمز مموري كارت هم صحبت كنه اما هنوز خبري نيست
مموري هاي m2 و....
در مورده سري 60 اگه اشتباه نكن غزال جان يك تاپيك زده بودن كه او ن جواب ميداد
اما برا سري 60 ورژن 3 خبري نيست؟؟؟!!
رو گوشي هاي جاوا خبري نيست؟؟؟!!!
دوستاني كه روشهايي را تست كردن و به نتيجه رسيدن لطفا اينجا اعلام كنند
راستي مموري انلاكر چنده؟ با اون قضيه حله؟؟

ahmad0551
06-01-2010, 06:30
برای پیدا کردن کد گوشی ان 95 8گیگ چه شگردی دارید؟البته اگه خاموش باشه...آخه مموری کارتش هم بیرون نمیاد که بشه برنامه روش نصب کرد؟اونوقت باید چه کارش کرد؟کدوم روش براش جواب میده؟

mahdibs
17-01-2010, 22:46
گوشی من 5800 و جدیداً فلش کردم اما هر کاری میکنم نمیتونم lock code رو پیدا کنم
همه روشهایی که اینجا گفته شده بود رو امتحان کردم ولی باز جواب نداد
ممنون میشم راهنماییم کنین که چیکار کنم
مرسی

imerji
18-01-2010, 11:44
با سلام
من گوشی n79 دارم پسورد مموری کارت رو فراموش کردم گوشی رو هم در حال هک قرار دادم اما نه برنامه ریکاوری نصب میشه نه اکسپلورر پیغام not supported میده لطفا" راهنمایی کنید با تشکر

amirbak
28-01-2010, 11:38
سلام

بنده رمز گوشی 5800 رو فراموش کردم. راه حلی وجود داره ؟

ممنون

a.arezou8
08-02-2010, 13:42
سلام
من 5800 دارم، امروز آپديت كردم وقتي مموري كارت رو داخل گوشي گذاشتم از من پسورد خواست درصورتيكه من اصلاً روي مموري كارت پسورد نذاشته بودم
چي كار مي تونم بكنم واسه اينكه بشه دوباره از مموري استفاده كرد و اطلاعات هم از روي مموري پاك نشه
:020:

Valar Morghulis
08-02-2010, 20:24
پسورد مموری در داخل فایلی به نام mmcstore ذخیره میشه.

قبل از هر کاری باید گوشیه شما هک شده باشه.

وقتی که گوشیتون رو در حالت هک قرار دادید، برنامه X-PLORE را باز کنید. سپس به آدرس زیر بروید:

C:\sys\data

در آنجا فایلی به نام mmcstore وجود داره که حاوی پسورد مموری کارتتان هستش. روی آن فایل رفته و از طریق Menu>File>Hex viewer و یا از طریق دکمه 3، فایل را باز کنید.

در ضمن، این فایل به صورت مخفی میباشد.

البته اینم بگم که این کار روی گوشی که فرمت یا فلش شده کار نمی کنه و مموری باید مال همون گوشی باشه یعنی روی گوشی دیگه نشون نمیده.

nabard
10-02-2010, 22:56
:4:
این هم فایل Pdf آموزش فوق ...

CJFM
28-02-2010, 15:37
Barnamey nss az koja biaram

shakashti
25-03-2010, 21:32
سلام خسته نباشید
سال نوی دوستان مبارک باشه :)
من یه مشکلی دارم، من Lock Code گوشیم و یادم رفته و می خواستم بپرسم ببسنم راهی برای پیدا کردنش یا به حالت اولویه برش
ردونم وجود داره یاه نه؟
ممنون میشم سریع کمکم کنید

alireza kj
26-03-2010, 12:07
سلام
گوشی 5800 را هارد ریست (چهار کلید )انجام دادم البته بکاپ کلی گرفتم وحالا در برگشت پسورد مموری کارت ازم میخواهد.تمام برنامه هام از جمله x-plore و غیره روی مموری نصب شده.
هیچ برنامه ای هم نمی تونم با یو اس بی به گوشی انتقال بدم چون مموریمو نمیشناسه.
تو رو خدا کمک کنید /بد بختی بکاپم هم روی مموری ریختم وهمه شماره تماسهام از دستم خارج شده.

ariasoft
30-03-2010, 21:54
من phone lock 7610 را نداشتم که به محض اینکه گوشیم و روشن می کردم ازم کد می خواست و با هیچکدام از راه ها فلش نمی شد چون که گوشی شناخته نمی شد ولی با استفاده از فایل jerome_rocks.mdl که دوستمون گذاشته بودن درست شد . ولی با یه کم تغییر:
گوشی مموری نداشت
من اومدم طبق همون آدرس که دوستمون گفته بود فولدرا رو درست کردم بعد مموری را گذاشتم روی گوشی به محض روشن کردن دیگه نه از من کد خواست نه چیزی........در ضمن کد به 12345 تغییر کرده بود...:011:
دوست من خیلی ممنون از این راه حل ........رو گوشی من که جواب داد

s.hasani
23-04-2010, 17:17
سلام
اقا من یه 5800 دارم که مموریش قفل شده و رمز میخواد منم براش رمز نداشته بودم
بعد از ریست اینوری شد تو همین سایت بود که باید گوشیو هک کنی از این حرفا که من وقتشو ندارم
بی زحمت کسی که هک کرده و بقیه ی مراحل رو انجام داده کدش رو بگه
چون من تغییر ندادم حتما کار میکنه

خواهشا سریع فقط

rootman
03-05-2010, 21:36
سلام.عضو جدید هستم
من همه راه هایی که پیشنهاد شده تست کردم.جواب نمیده.قفل 5800 باز نشد که نشد.این فایل bb_5 که اصلا تو win 7اجرا نمیشه.
ممنونم.
چیکار کنم؟:020::020::020::39::17:

mja3
23-05-2010, 22:17
بدادم برسين
رمز گوشي 6500 برادرمو عوض كردم و حالا فراموشش كردم و گوشي نياز به مستر ريست داره
راهنمايي ساده و عملي دارين؟

soollaarriis2
12-06-2010, 03:25
سلام من یه ممؤری ۱ گیگ دارم فرمت هم کردم بازم پسؤؤرد میخؤاد،،،،،،،،،،،،،،،،،،ه ر کاری کردم نشد..با قفل شکن هم قفل و مثلا میشکنه ولی فرمت نمیشه،، با ۶۳۰۰ قفل کردم ولی...... تازه با ان ۹۷ یا هر گوشی دیگه فرمت میکنم میشه قشنگ سایز و هم نشون میده ؤلی میایی بیرون باز پسوورد میخوواد??د???????????????????????د‏?‏ ‏‏?‏د‏?‏

xenith
05-07-2010, 23:53
سلام دوستان
من با برنامه nns فایل pm گوشی خودم را در آوردم ولی مشکل اینجاست که گوشی من 5800 هست و هیچ کدام از خطها بعد از = عدد 3 نیست.
فایل را پیوست می کنم اگر میشه لاک کد گوشیم را بگید.
ممنون

kyaksar
09-07-2010, 17:59
سلام من گوشی 5800 دارم همه کارای که گفتید رو انجام دادم فایل pm رو که باز میکنم اون خطی که شما میگید رو نداره
ممنون

jafar_abde2005
07-08-2010, 07:19
سلام من پسورد lock code گوشیمو یادم رفته کسی میتونه کمک کنه با چه برنامه پیداش کنم i8910

UFA
07-08-2010, 09:12
سلام من پسورد lock code گوشیمو یادم رفته کسی میتونه کمک کنه با چه برنامه پیداش کنم i8910

سلام دوست عزیز لاک کد اصلی گوشی شما 8 تا صفر هست
00000000

سلام من گوشی 5800 دارم همه کارای که گفتید رو انجام دادم فایل pm رو که باز میکنم اون خطی که شما میگید رو نداره
ممنون

سلام دوست عزیز
ببینید گوشی شما جز دسته sl3 هست با این روش رو این مدل گوشی جواب نمده
شما یک راه دارید
با برنامه پی سی سوئیت وصل کنید گوشی را برنامه کرک شده جاف را اجرا کنید و تیک فکتوری ستینگ را بزنید و سپس سرویس را بزنید
کلیه تنظیمات به حالت اول بر میگرده من جمله پسورد

نکته:
با انتخاب این عمل کلیه اطلاعاتی که رو فون مموری گوشی هست حذف میشه

edris_2009
31-08-2010, 23:08
دوستان با روشي كه گفتين رمز مموري شش تا صفر نشون ميده ، وقتي هم كه مي زنم ميگه اشتباهه....

چكارش كنم خيلي مهمه..

Chalenger
01-09-2010, 00:00
i8910 هک شده
یادم نمیاد پسوردشو عوض کرده باشم:an:ولی حالا 8 تا 0 کار نمیده فقط شانس آوردم که مثل بقیه گوشی هام قفل سیم کارتو فعال نکرده بودم
راهنمایی بفرمایید

kssa
03-09-2010, 10:50
i8910 هک شده
یادم نمیاد پسوردشو عوض کرده باشم:an:ولی حالا 8 تا 0 کار نمیده فقط شانس آوردم که مثل بقیه گوشی هام قفل سیم کارتو فعال نکرده بودم
راهنمایی بفرمایید

دوستان
من هم همین مشکل رو دارم لطفا سریعتر کمک کنید

قبلا سپاسگزارم

kssa
05-09-2010, 13:51
دوستان

من متعجبم با وجود این همه اساتید هنوز التفاتی نشده و جوابی نداده اند.

قبلا سپاسگزارم

MaxFa
05-09-2010, 15:31
سلام
من یه مموری دارم رمز گذاری شده یعنی وقتی روی گوشیم می ذارم عکس یه قفل داره.
با رم ریدر هم امتحان کردم تو کامپیوترم نشون نمیده باکابل usbهم رمز می خواد تا بعد وارد شه.
لطفا مشکلمو حل کنید. مدل گوشیم n82 هست

hardanima
18-09-2010, 08:30
1- فایل comdlg32.ocx را در پوشه ی system32 ویندوز کپی کنید.
2- روی فایل bat فایل ضمیمه کلیک راست کرده و روی run as administrator کلیک کنید. مشکلتان حل می شود.
3- مشکل پاک کردن رمز memory card را بلدم، ولی دنبال یک راه برای نوشتن یک برنامه ی رایگان برای حذف آن هستم. به محض آنکه توانستم برنامه ی مورد نظر را بنویسم اطلاع می دهم (البته حالا حالا ها به دلیل مشکل عدم شناسایی memory card های قفل شده در ویندوز، کمی تا حدودی زمان بر است)

saman_gh510
18-09-2010, 14:30
یعنی هیچ کسی ÷یدا نمی شه که به داد اونایی که ÷س مموری رو گم کردن برسه؟

saman_gh510
18-09-2010, 14:34
salam
aval az hame bebakhid key borde farsi nadashtam
ghabele tavajohe doostany ke 5800 ya serie e darand va memory carde shan khod bekhod ghofl shode be in masir beravid:setting>phone>phone mgmgt.>security>>phone and sim card>remote phone locking
khob agar ghablan in ghesmat ra faal kardeied passe memory haman chizy ast ke dar in ghesmat vared kardeied(adad matn ya gheiere) agar na an ra faal konid va passworde delkhahetan ra baraie an gharar dahid(ke behtar ast kutah va rahat bashad) sepas in password ra (eine chizy ra ke da remote phone locking gharar dadid) baraie gushie khodetan be surate smsm befrestid (az gushie khod ya gushie digar) ba in sms ghofle memory baz mishavad
albate khode man ghablaz in moshkel faalesh karde boodam baraie hamin darhalaty ke faal nashode bashad in masale ra test nakardam valy chandinja khundam ke in kar amalie
movafagh bashid

کسی این روش رو امتحان نکرد؟؟؟

1- فایل comdlg32.ocx را در پوشه ی system32 ویندوز کپی کنید.
2- روی فایل bat فایل ضمیمه کلیک راست کرده و روی run as administrator کلیک کنید. مشکلتان حل می شود.
3- مشکل پاک کردن رمز memory card را بلدم، ولی دنبال یک راه برای نوشتن یک برنامه ی رایگان برای حذف آن هستم. به محض آنکه توانستم برنامه ی مورد نظر را بنویسم اطلاع می دهم (البته حالا حالا ها به دلیل مشکل عدم شناسایی memory card های قفل شده در ویندوز، کمی تا حدودی زمان بر است)

این روش چطور؟؟؟؟مال ÷سورد مموریه؟

redboyiran
18-09-2010, 14:56
سلام به همه شما عزیزان
من یه گوشی i8510 دارم که رمزش رو فراموش کردم
و برای فرمت کردن نیاز به این رمز داره
ایا روشهای بالا روی این گوشی اثری داره اگر داره کدومشون
اگرهم نداره یه راهی به من بگید(000000000 رو هم امتحان کردم)
گوشیم فعلا ازاده (قفل نیست) توی منو ها و همه جا میتونم بروم (فقط نمیتونم ریست کنم که نیاز شدیدی بهش دارم)
با تشکر از همه شما عزیزان:bi:

redboyiran
19-09-2010, 11:00
کسی نبود جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

redboyiran
25-09-2010, 18:20
بسم الله الرحمن الرحیم

در این تاپیک به کلیه مباحث و مسائل و روش های روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت، تلفن همراه می پردازیم. هدف از ایجاد این تاپیک انسجام موضوعی و نیز سرعت در رسیدن به پاسخ بوده است.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=297304&stc=1&d=1252277801

لطفا تمامی بحث ها و اموزش های خود پیرامون این موضوع را در این تاپیک قرار دهید:

لطفا موارد زیر را رعایت فرمایید:
(به دلیل پرداختن تاپیک به 2 مدل گوشی)

1) لطفا پاسخ دهندگان نقل قول سوال اصلی را ذکر کنند.

2) لطفا پرسش کنندگان نوع گوشی خود را دکر کنند .

3) لطفا پست ها در مورد پرسش و پاسخ باشد و خارج بحث و اسپم نزنید.

یا تشکر از همکاری پیشاپیش

کسی اینجا به انتهای انجمن سری نمی زنه؟؟؟؟؟:cx:؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه شما عزیزان
من یه گوشی i8510 دارم که رمزش رو فراموش کردم
و برای فرمت کردن نیاز به این رمز داره
ایا روشهای بالا روی این گوشی اثری داره اگر داره کدومشون
اگرهم نداره یه راهی به من بگید(000000000 رو هم امتحان کردم)
گوشیم فعلا ازاده (قفل نیست) توی منو ها و همه جا میتونم بروم (فقط نمیتونم ریست کنم که نیاز شدیدی بهش دارم)
با تشکر از همه شما عزیزان

MJN_BaHRaM
26-09-2010, 20:06
من درایور گوشی خودمو3220 میخوام از سایت اصلی نوکیا هم که گرفتم و نصبیدم،
سیستم نشناخت
تا حالا کلی درایور نصبیدم با pc suite هم انگار نه انگار...
خواهش میکنم یکی آموزش دقیق و کاملشو با لینک دانلود واسم بزاره
دعاش میکنم:ak:

amini_bio
12-10-2010, 02:16
سلام دوستان.
من يه n73 دارم كه قبلا پسوردش 0389 بوده.
ولي الن ديگه اين پسورد را قبول نمي كنه.

فايلش را باز كردم:

http://up.iranblog.com/Files/5bf2b814c887433f9547.jpg

http://up.iranblog.com/Files/58ec111969874d0eb6d6.jpg

لطفا كمك كنيد كه پسوردش الان چيه؟

درضمن اگه فايل mmcstore يه گوشي ديگه را كه مثلا پسوردش 12345 هست را به جا اين قرار بديم چي ميشه؟

masoud khan
16-10-2010, 03:32
خیلی جالبه این تایپیک عمری چند ساله داره ولی هنوز کسی نگفته برای مموری گوشی جاوا که رمزش گم شده وتو کامپیتر نشون داده نمیشه چه باید کرد
ایا راحلی وجود داره یا باید قید مموری واطلاعات تو اون رو زد

abbas.ir
21-10-2010, 21:47
سلام به همه
گوشیم c6 و لاک کد گوشیم یادم رفته.
گوشیم هک نشده. چطور میتونم لاک کد گوشیم رو بدست بیارم
ممنون

abbas.ir
04-11-2010, 09:29
سلام
بابا اینجا دیگه چقدر فعاله............................:au:

oh.yes.no.no
06-11-2010, 10:38
باسلام خدمت همه دوستان لطف كنيد اگر كسي اطلاعاتي را در مورد پيدا كردن رمز مموري كارت دارد بگزارد تا ما نيز بهره ببريم

RASSOOL
07-11-2010, 06:37
سلام به همه دوستان
من دراين زمينه يه تجربه شخصي دارم كه اميدوارم به دردتون بخوره
دوستم N-96 داره وپسوردشوفراموش كرده بود من باروش گرفتن فايل pm توسط برنامه NSS رفتم جلوو3تارمزبدست اومدكه هيچكدومش رمزگوشي نبود !! عكسش روهم گذاشتم ودرفايل متني خطهايي كه با 3 شروع ميشن رو نگه داشتم وعدد بدست اومده روهم مشخص كردم
وقتي بااين روش نشد توي نرم افزارNSS روي قسمت Tools كليك كردم وازپايين هم روي Factory Settingكليك سپس ازگزينه هاي موجود تيك Symbian واصل كاري يعني User Code روزدم بعدش هم دكمه Reset روزدم
بعداز يك ثانيه همونطوركه درپايين نرم افزارمشاهده ميشه نوشت Reset Factory.... Error ولي وقتي امتحان كردم ديدم رمزگوشي ريست شده وهمون 12345 شده
ازاونجايي كه مطمئن نبودم باگوشي خودم كه N-97 هستش اين روش روامتحان كردم
باز هم ارور داد وبازهم كدگوشي ريست شد و 12345 شد
واما اون سه تا عدد كه درفايل pm كشف شده بود فهميدم كه يكيشون همون Product Code گوشيه وديگري هم Basic Production Code هست كه اين اطلاعات رونرم افزارPhoneix بهم دادوعكسش روهم گذاشتم

دوستان درNSS اون قسمتي كه من براتون گفتم چندتاگزينه ديگه هم هست كه من امتحان نكردم واگه خواستين امتحان كنين مسؤوليتش به عهده خودتونه

اين روهم بگم كه اگه ويندوزسالم باشه وpcsuite يا ovisuite يا Nokia connectivity cabe driver نصب شده باشن گوشي باوجودقفل براحتي توسط سيستم شناسايي ميشه
موفق باشين واگه امتحان كردين خبرشوبراي بقيه هم بذارين

:dh::dh::dh:
:dn::dn::dn:

Maz!ar
07-11-2010, 08:05
روی 6300 چطوری پسورد رم رو پیدا میکنن؟

ALFEX
10-11-2010, 21:59
شرمنده ی دوستان
این نرم افزار nss اصلا اپلود نشده که اموزش اون رو دادید
قبلا صادقی همراه با لینک داده بود که الان دیگه باز نمی شه اگه میشه لینک فعال اون رو بدید
و اینکه من هیچ کدوم از پست های صادقی ( مدیر باز نشسته) رو پیدا نمی کنم کجاست ؟

itwman
11-11-2010, 17:24
salam
aval az hame bebakhid key borde farsi nadashtam
ghabele tavajohe doostany ke 5800 ya serie E darand va memory carde shan khod bekhod ghofl shode be in masir beravid:setting>phone>phone mgmgt.>security>>phone and SIM card>Remote phone locking
khob agar ghablan in ghesmat ra faal kardeied passe memory haman chizy ast ke dar in ghesmat vared kardeied(adad matn ya gheiere) agar na an ra faal konid va passworde delkhahetan ra baraie an gharar dahid(ke behtar ast kutah va rahat bashad) sepas in password ra (eine chizy ra ke da remote phone locking gharar dadid) baraie gushie khodetan be surate smsm befrestid (az gushie khod ya gushie digar) ba in sms ghofle memory baz mishavad
albate khode man ghablaz in moshkel faalesh karde boodam baraie hamin darhalaty ke faal nashode bashad in masale ra test nakardam valy chandinja khundam ke in kar amalie
movafagh bashid

دمت گرم!! :dq:

این رو گوشی من جواب داد. من 6220 کلاسیک دارم و اصلا رو مموری نمیشد رفت ولی با این روش تونستم رمز رو تغییر بدم و مموری رو فرمت کنم!!

rastakheez
13-11-2010, 10:23
دمت گرم!! :dq:

این رو گوشی من جواب داد. من 6220 کلاسیک دارم و اصلا رو مموری نمیشد رفت ولی با این روش تونستم رمز رو تغییر بدم و مموری رو فرمت کنم!!

سلام من این مشکل رو روی 95 دارم اما رم داخل ان اصلا بالا نمیاد رم های دگه بالا می ادو در زمن رمز ان را هم مراموش کردم .

راهنمایی کنید

sama_namei
13-11-2010, 22:53
سلام من رمز گوشیم فراموش کردم . مدل گوشیم 5130 با روش های بالا امتحان کردم جواب نداد لطفاً کمکم کنید

sama_namei
13-11-2010, 22:56
سلام من رمز گوشیم فراموش کردم . مدل گوشیم 5130 با روش های بالا امتحان کردم جواب نداد لطفاً کمکم کنید

didar110
01-01-2011, 22:59
--------------------------------------------------------------------------------

سلام من تمام كارايي كه گفته بوديد رو كردم وقتي رو كليد method1 كليك مي كنم هيچي نمياد
ان اس اس هم درست بود پي سي سوئيت هم درسته
چيكار كنم ؟
تو فايل پي ام اين و پيدا كردم ولي هر چي زدم نشد 5=3035363539333700
تو رو. خدا بگيد چيكار كنم
گوشيم ان 96 هستش

pdi79
08-01-2011, 10:05
دوستان عزير
گوشي 5800 پس از فلش شدن براي ورود به مموري كارت كد مي خواد در حاليكه قبلا كد نداشته است بايد چكار كنم؟

UFA
08-01-2011, 10:30
دوستان عزير
گوشي 5800 پس از فلش شدن براي ورود به مموري كارت كد مي خواد در حاليكه قبلا كد نداشته است بايد چكار كنم؟

سلام
غير ممكنه رمز داشته
مگه اينكه خراب باشه (كه اينطور نيست)

قبل اينكه فلش بزني ميشد كاري كرد
اما حالا فقط با خود گوشي ميتونيد فرمت كنيد يا با انلاكر

اطلاعاتتونم ميپره

A7X
08-01-2011, 22:56
دوستان عزير

رمز اصلی رو تست کردید؟؟

meray
10-03-2011, 20:40
سلام رمز مموری کارت رو فراموش کردم چجوری پیداش کنم.
Nokia x3

behrooz_ke
06-04-2011, 08:05
سلام
اقا من یه 5800 دارم که مموریش قفل شده و رمز میخواد منم براش رمز نداشته بودم
بعد از ریست اینوری شد تو همین سایت بود که باید گوشیو هک کنی از این حرفا که من وقتشو ندارم
بی زحمت کسی که هک کرده و بقیه ی مراحل رو انجام داده کدش رو بگه
چون من تغییر ندادم حتما کار میکنه

خواهشا سریع فقط

در این حالت که گوشی را فرمت و یا آپدیت کرده اید و رمز برای مموری کارت از شما می خواهد و شما مطمئن هستید که قبلاً برای مموری کارت خود پسورد نگذاشته بودید، راه حل به قرار زیر است:
نیاز به هک و یا سایر موارد نیست.
شما برای گوشیتان Remote Lock Code (کد قفل کردن گوشی توسط پیام کوتاه یا sms) تعریف کرده اید و در اینجا نیز باید کد Remote lock code در نظر گرفته شده را وارد کنید. مطمئناً مموری کارت شما Unlock خواهد شد.

danie_brasc0
09-04-2011, 09:23
در این حالت که گوشی را فرمت و یا آپدیت کرده اید و رمز برای مموری کارت از شما می خواهد و شما مطمئن هستید که قبلاً برای مموری کارت خود پسورد نگذاشته بودید، راه حل به قرار زیر است:
شما برای گوشیتان Remote Lock Code (کد قفل کردن گوشی توسط پیام کوتاه یا sms) تعریف کرده اید و در اینجا نیز باید کد Remote lock code در نظر گرفته شده را وارد کنید. مطمئناً مموری کارت شما Unlock خواهد شد.

واقعاٌ شما نمیدونید که واسه confirm ریموت لاک کد ازتون پسورد رو میخواد ؟؟ همون پسوردی که فراموش کردین ؟:ai:

danie_brasc0
09-04-2011, 09:31
همچنین گوشی که مموریش قفل شده رو نمیشه هک کرد ؟

mishim65
22-04-2011, 21:17
من pass گوشیمو فراموش کردم
6270

farzam_raw
29-04-2011, 12:59
سلام ببخشید من n97 دارم هیچ نرم افزاری به جز جاوا روش نصب نمیشه یعنی وقتی میخوام نصب کنم مراحلش رو انجام میدم و در اخر ارور File Currupted میده .یکی از دوستان گفت باید گوشی رو ریست کنی من هم خواستم ریست کنم ولی رمزش رو ندارم(12345)هم نیست.بعد رفتم با نرم افزار جف رمزش رو پیدا کنم اما هرچی تو جف باهاش کار میکنم ارور full info not read یا همچین چیزی میده. حالا اگه روشی برای پیدا کردن رمز یا ریست کردن گوشی بگید ممنون میشم.لطفا کمک کنید .

KAMGARY
02-09-2011, 19:53
شما برای گوشیتان remote lock code (کد قفل کردن گوشی توسط پیام کوتاه یا sms) تعریف کرده اید و در اینجا نیز باید کد remote lock code در نظر گرفته شده را وارد کنید. مطمئناً مموری کارت شما unlock خواهد شد.

خییییییلی مردی به خدا منم مشکلم حل شد

arh138
17-10-2011, 16:01
كمك كنين
lock code گوشيمو فراموش كردم حالا سيم كارت جديد ميندازم code ميخواد

گوشيم n81

كمك كننننييييينننن ممنون

mobilekasra
11-11-2011, 13:44
سلام
من رمز گوشیمو فراموش کردم گوشیم سونی اریکسون vivaz راهی هست واسه آنلاکش ؟

rezaclimber
13-11-2011, 13:32

آقا من خواستم remot phon locking ro enable کنم که این مشکلم خل بشه ولی بعد از خواستن رمز و تکرارش lock cod گوشی رو مخواذ که متسفانه اونم ندارم...

saei504
29-11-2011, 23:14
سلام دوستان من مموری کارت گوشیم را رمزگذاری کردم به صورت encryption چند روز پیش گوشی را از آنا به بل آپدیت زدم که متوجه شدم گوشیم پیغام میده مموری کارت خرابه . با اینکه پسورد را میدونم ولی نمیدونم چه جوری باید پسورد را بهش بدم . توی قسمت security settings / encryption پیغام میده که هیچ کلیدی وجود نداره و جایی نیست که من پسورد را وارد کنم و بتونم key حاوی پسورد را بسازم حتی این کلید داخل بکاپ گوشی نیست ، الان موندم چه کار کنم .
ممنون میشم راهنماییم کنید . مدل گوشی هم نوکیا c7 هست .

Mobile
01-12-2011, 12:54
سلام دوستان من مموری کارت گوشیم را رمزگذاری کردم به صورت encryption چند روز پیش گوشی را از آنا به بل آپدیت زدم که متوجه شدم گوشیم پیغام میده مموری کارت خرابه . با اینکه پسورد را میدونم ولی نمیدونم چه جوری باید پسورد را بهش بدم . توی قسمت security settings / encryption پیغام میده که هیچ کلیدی وجود نداره و جایی نیست که من پسورد را وارد کنم و بتونم key حاوی پسورد را بسازم حتی این کلید داخل بکاپ گوشی نیست ، الان موندم چه کار کنم .

دوست عزیز با سلام لطفا سوال رو فقط در یک تاپیک مطرح بفرمایید حتما پاسخ داده میشه

shahabbby65
02-12-2011, 11:00

از داخل file browser خود گوشی فقط باید بروی

rosbina
07-12-2011, 23:24
سلام من گوشیم ان هشته فریمور گوشیم۳.۱ بله بود امروز به ۳.۶ بله فلش کردم که رو مموریم پسورد گذاشته بودم پسوردشم یاده چی بود ولی هر چی میزنم قبول نمیکنه.۱۶ گیگ اطلاعات داشتم که واسم خیلی مهم وضروریه و در مورد کارمه.خواهش میکنم کمکم کنید لطفا یه عمر دعاتون میکنم.

mamiz2011
26-12-2011, 09:30
با سلام اقا یه مرد رمز گمشره ۸ گیگمو پیدا کنه

Mobile
26-12-2011, 21:34
با سلام اقا یه مرد رمز گمشره ۸ گیگمو پیدا کنه

دوستان شما روش رو تست زدید ؟؟؟

new sad
28-12-2011, 15:58
سلام به همه
گوشیمو (ویواز) فلش زدم پسورد مموریش یادم رفته چطوری مموری رو انلاک کنم؟
لطفا راهنمایی کنید...

یثرهم
04-01-2012, 11:00
:sign_help:دوستان پسوردگوشیم فراموش کردم نمیشه فرمت کلیش کنم ایا رهکاری داره :please:

Safavy2002
04-01-2012, 11:27
سلام به همه
گوشیمو (ویواز) فلش زدم پسورد مموریش یادم رفته چطوری مموری رو انلاک کنم؟
لطفا راهنمایی کنید...

سلام دوست عزیز
مشکل اکثر دوستان در موقع فلش شدن اینه که متاسفانه مموری رو تو گوشی در نمیارن حالا وقتیکه قبلا بهش پسورد دادی روی اون ورژن کارمیکنه و وقتیکه ورژن جدید به گوشیت میزنی دیگه اون رو شناسایی نمیکنه
حالا چند روش هست :
1- فرمت مموری
2- ببری بیرون یه دستگاهی دارن که قفل رو برمیداره ولی نمیدونم ایا اطلاعات پا میشه یاخیر
3- با هک هم میشه
4- موفق باشید

:sign_help:دوستان پسوردگوشیم فراموش کردم نمیشه فرمت کلیش کنم ایا رهکاری داره :please:

گوشیت چیه دوست عزیز
اگه فقط یادت رفته باشه و در حالت لوک کد نباشه میتونی با جف پیداش کنی
یا نخیر فلش کنی
یا ببری بیرون انلاک کن که 5000ت هزینه داره
موفق باشید:mobilestan:

یثرهم
07-01-2012, 01:16
سلام دوست عزیز[/B] [B]
مشکل اکثر دوستان در موقع فلش شدن اینه که متاسفانه مموری رو تو گوشی در نمیارن حالا وقتیکه قبلا بهش پسورد دادی روی اون ورژن کارمیکنه و وقتیکه ورژن جدید به گوشیت میزنی دیگه اون رو شناسایی نمیکنه
حالا چند روش هست :
1- فرمت مموری
2- ببری بیرون یه دستگاهی دارن که قفل رو برمیداره ولی نمیدونم ایا اطلاعات پا میشه یاخیر
3- با هک هم میشه
4- موفق باشید

گوشیت چیه دوست عزیز
اگه فقط یادت رفته باشه و در حالت لوک کد نباشه میتونی با جف پیداش کنی
یا نخیر فلش کنی
یا ببری بیرون انلاک کن که 5000ت هزینه داره
موفق باشید:mobilestan:

ممنون گوشیم 5800 این برنامه جف جریانش چی :bw:رمز یادم رفته برای فرمت کلی رمز میخواد چیکار کنم:dy:

new sad
11-01-2012, 10:32
سلام دوست عزیز
وقتی فلش زدم مموری تو گوشی نبود

sunny-deol
16-01-2012, 23:19
با سلام دوستان
گوشی من c6 هست لاک کدشو فراموش کردم چطور میتونم پیداش کنم؟؟؟

sunny-deol
17-01-2012, 16:36
کسی نیست جواب بده؟:sign_help:

bmx666
17-01-2012, 16:48
کسی نیست جواب بده؟:sign_help:

سلام دوست عزیز
وقتی فلش زدم مموری تو گوشی نبود

سلام
یه سری به این تاپیک بزنید. امید وارم مشکلتون حل بشه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38284
ممنون

King-Wanted
24-01-2012, 14:20
برای پیدا کردن رمز مموری کارت :

برنامه ای برای پیدا کردن رمز مموری کارت MMCPwd (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101152&highlight=mmcpwd)

این نرم افزار تحت پایتون است.

shirbahram
20-02-2012, 00:20
سلام ببخشيد من كد قفل گوشيمو فراموش كردم و ديگه هر كاري ميكنم همش خطا ي كد ميده حتي خواستم گوشيمو به حالت اوليه كارخونه برگردونم اما اونجا هم كد قفل گوشي رو ميخواد چيكار كنم بدبخت شدم راهنماي كنيد كلي برنامه و بازي دارم گوشيم ن8 سيمبين3 خواهش ميكنم كمكم كنيد... منون:dp::sign_help::sign_help:

ssllrr2
20-02-2012, 17:54
آقا مرسي من روي 6120 جواب گرفتم

Saeed.jojo13713
26-02-2012, 20:53
سلام ، خواهشن واسه Vivaz هم یه کمکی کنید

Saeed.jojo13713
28-02-2012, 20:04
تورو خدا به منم یه کی جوابی بده :( عجب اینجا ضعیف کار می کنید :| :sign_help:

alrayes
19-03-2012, 13:54
من يك E63 : rm-437 دارم میخواستم فلش بزنم . مبایل قفل بود رمزشو بلد بودم رفتم تو تنظیمات و قفل مبایلو استپ کردم . خلاصه بعدش مبایلو فلش زدم ولی وسط کار یک اروری داد .من هم retry زدم و مبایل فلش نصف و نیمه ای خورد و بالا امد.
ولی بعدش خواستم مبایلو قفل کنم پسوردش عوض شده بود . نه بارمز 12345 میشه قفلش کنم و نه بارمزی که قبلا باهاش قفل وباز میکردم

الان هم هر چی میخوام دوباره فلشش بزنم مبایل بوت نمیشه که فلش بخوره
اگه راه وچاره ای هست که رمزشو پیداکنم لطفا راهنماییم کنید
با ان ان اس هر کار کردم نشد اصلا این برنامه من باهاش چندتا مبایل امتحان کردم . یک مشکلی داره که مبایلها رو نمیشناسه
نوکیا پی سی سویت هم دارم درایور کابل هم اخرین ورژنه پی سی سویت مبایلو راحت پیدا میکنه ولی برنامه ان ان اس تا بحال برام هیچ مبایلی نشناخته همش ارور میده

Majid
19-03-2012, 21:24
من يك E63 : rm-437 دارم میخواستم فلش بزنم . مبایل قفل بود رمزشو بلد بودم رفتم تو تنظیمات و قفل مبایلو استپ کردم . خلاصه بعدش مبایلو فلش زدم ولی وسط کار یک اروری داد .من هم retry زدم و مبایل فلش نصف و نیمه ای خورد و بالا امد.
ولی بعدش خواستم مبایلو قفل کنم پسوردش عوض شده بود . نه بارمز 12345 میشه قفلش کنم و نه بارمزی که قبلا باهاش قفل وباز میکردم

الان هم هر چی میخوام دوباره فلشش بزنم مبایل بوت نمیشه که فلش بخوره
اگه راه وچاره ای هست که رمزشو پیداکنم لطفا راهنماییم کنید
با ان ان اس هر کار کردم نشد اصلا این برنامه من باهاش چندتا مبایل امتحان کردم . یک مشکلی داره که مبایلها رو نمیشناسه
نوکیا پی سی سویت هم دارم درایور کابل هم اخرین ورژنه پی سی سویت مبایلو راحت پیدا میکنه ولی برنامه ان ان اس تا بحال برام هیچ مبایلی نشناخته همش ارور میده

سلام
اگه گوشیتون فلش در حالت خاموش رو ساپورت کنه می تونید خاموش فلش بزنید،سئوالتون رو در این تاپیک بپرسید دوستان بهتر راهنمائیتون می کنن:

آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 90/11/28) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

alrayes
20-03-2012, 00:45
سلام
اگه گوشیتون فلش در حالت خاموش رو ساپورت کنه می تونید خاموش فلش بزنید،سئوالتون رو در این تاپیک بپرسید دوستان بهتر راهنمائیتون می کنن:

آموزش جامع نرم افزار phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 90/11/28) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

ممنونم مجید اغا
تو حالت خاموشی هم فلش نشد مبایل مشکل بوت داره
سوال کردم برام گفتن مبایلت باید فرمت کنی . شاید بعد از فرمت ؛ بوت بشه و بتونی فلش بزنی
الان من رمزشو ندارم
این مبایل هم با دکمه های سبزو ستاره و شماره 3 و دکمه پاور فرمت نمیشه چون این مبایل مثل بلاکبیری هستش دکمه هاش کیبوردیه و زیادن
اگه راهی هست رمزشو پیدا کنم یا بشه بدون رمز فرمتش کنم عالی میشه شاید بعد از فرمت شدن بوت بشه و فلشش بزنم

Majid
20-03-2012, 08:57
ممنونم مجید اغا
تو حالت خاموشی هم فلش نشد مبایل مشکل بوت داره
سوال کردم برام گفتن مبایلت باید فرمت کنی . شاید بعد از فرمت ؛ بوت بشه و بتونی فلش بزنی
الان من رمزشو ندارم
این مبایل هم با دکمه های سبزو ستاره و شماره 3 و دکمه پاور فرمت نمیشه چون این مبایل مثل بلاکبیری هستش دکمه هاش کیبوردیه و زیادن
اگه راهی هست رمزشو پیدا کنم یا بشه بدون رمز فرمتش کنم عالی میشه شاید بعد از فرمت شدن بوت بشه و فلشش بزنم

سلام
رمزشو که فکر نکنم راهی داشته باشه پیدا کنید،گوشی باید فلش بشه می تونید بدید بیرون با باکس واستون فلش کنن و یا اینکه تو تاپیک فونیکس که لینکش رو دادم اروری که موقع بوت میده رو بگید تا دوستان راهنمائیتون کنن چطوری فلشش کنید.

BMY691
22-04-2012, 10:40
سلام
من می خواستم بپرسم کسی نمیدونه چطوری میشه نوکیا 1208 رو باز کرد(کدش یادم رفته)
با تشکر(358095016835843)

Solid Snake
19-05-2012, 10:51
یا سلام
گوشی نوکیا 9300i قفله و رمزش هم فراموش شده
و دسترسی به هیچ امکاناتی هم براش ندارم ...فرمت دستی(shift+ctrl+chr+f) کردم ولی باز هم قفله
اینم سریال نامبر 356246000656941

Solid Snake
19-05-2012, 15:46
یا سلام
گوشی نوکیا 9300i قفله و رمزش هم فراموش شده
و دسترسی به هیچ امکاناتی هم براش ندارم ...فرمت دستی(shift+ctrl+chr+f) کردم ولی باز هم قفله
اینم سریال نامبر 356246000656941

سایتهایی هست که سریال نامب رگوشی رو بهشون میدی و کد امنیتی مادر رو بهت میده
کسی هست که این سایتها رو بلد باشه
ممنون

armin441
23-05-2012, 20:34
سلام گوشی من نوکیا6233هستش منپسورد را فراموش کردم وگوشیم هم خاموش شده وحالا که میخوام بازش کنم اول پسورد میخواد لطفا کمکم کنید که چه چوری بازش کنم به غیر از فلش زدن گوشی

Mobile
23-05-2012, 22:23
سلام گوشی من نوکیا6233هستش منپسورد را فراموش کردم وگوشیم هم خاموش شده وحالا که میخوام بازش کنم اول پسورد میخواد لطفا کمکم کنید که چه چوری بازش کنم به غیر از فلش زدن گوشی

با سلام شما میتونید از برنامه nss استفاده کنید و پسورد رو بدست آورید

ram ram
23-05-2012, 22:48
با سلام دوستان عزیز من یه گوشی 6630 دارم که میخوام فلشش کنم یا اینکه رمذش رو که فراموش کردم رو پیدا کنم ولی متاسفانه به کامپیوتر وصل نمیشه و ارور میده و نتونستم فلشش کنم
میخواستم بدونم که جیکار باید بکنم.
ممنون

mahdi-gh
24-05-2012, 08:32
با سلام دوستان عزیز من یه گوشی 6630 دارم که میخوام فلشش کنم یا اینکه رمذش رو که فراموش کردم رو پیدا کنم ولی متاسفانه به کامپیوتر وصل نمیشه و ارور میده و نتونستم فلشش کنم
میخواستم بدونم که جیکار باید بکنم.
ممنون

گوشی شما باید از طریق pc suite نوکیا شناسایی بشه تا بشه فلشش کرد
اگه گوشی به طور کامل بالا نمیاد و قبل از بالا اومدن کد حفاظتی میخواد باید ببرید پیش تعمیرکار تا با باکس براتون کدش رو در بیاره یا فلشش کنه

masoodemontazer
02-06-2012, 09:46
کمک کمک
سلام من رمز گوشی i8910 رو فراموش کردم کسی نیست بشه یجوری رمز گوشی رو پیدا کرد در ضمن فلش هم کردم باز رمز هشت تا صفر نشد تو رو خدا کمک کنید.:dy::dy::dy:

راستی من با فریمور آقا احسان نسخه I8910ehsan2004_Super فلش زدم.

Mobile
03-06-2012, 14:11
کمک کمک
سلام من رمز گوشی i8910 رو فراموش کردم کسی نیست بشه یجوری رمز گوشی رو پیدا کرد در ضمن فلش هم کردم باز رمز هشت تا صفر نشد تو رو خدا کمک کنید.:dy::dy::dy:

راستی من با فریمور آقا احسان نسخه I8910ehsan2004_Super فلش زدم.

در تاپیک زیر پاسخ داده شده

نقل قول نقل قول: نوشته اصلي بوسيله masoodemontazer
کمک کمک
سلام من رمز گوشی i8910 رو فراموش کردم کسی نیست بشه یجوری رمز گوشی رو پیدا کرد در ضمن فلش هم کردم باز رمز هشت تا صفر نشد تو رو خدا کمک کنید.
دوست عزیز باید با فلش رمز گوشی به حالت اول برگرده.12345 رو امتحان کن
برای دریافت اطلاعات بهتر به اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38284مراجعه کن.

GOORZAN
13-06-2012, 09:31
سلام خسته نباشید من گوشیمو vivaz u5i رو با کد *#7370# تنظیم کردم بعدش روشن شد واسه مموری کارت رمز میخواد{مستر رمز) من همه ترفند های شما رو امتحان کردم ولی جواب نداد اون برنامه MMCPwd نیاز با پاتیون داره که اصلا پاتیون گیر نمیاد اگه شما دارین یا گیر آوردین لطفا بذارین یا به ایمیلم بفریستبن تسکر اینم ایمیلم goorzansoruosh@yahoo.com

paymon2008
16-06-2012, 15:53
سلام دوستان. من میخوام گوشیو با کد 7370 فرمت کنم ولی رمز میخواد که منم رمز را فراموش کردم.گوشیو که به کامپیوتر وصل میکنم شناخته میشه حتی nokia pc suite وصل میشه به گوشی ولی نرم افزار nss گوشیمو شناسایی نمیکنه.مدل موبایل nokia 5233 هست.
نرم افزار phone unlock روی موبایل n90 که سیستم عاملش پایین تر نصب کردم و کار کرد ولی روی 5233 اصلا نصب نمیشه.نرم افزاری هست که مخصوص این ورژن باشه؟

Mobile
16-06-2012, 23:04
سلام دوستان. من میخوام گوشیو با کد 7370 فرمت کنم ولی رمز میخواد که منم رمز را فراموش کردم.گوشیو که به کامپیوتر وصل میکنم شناخته میشه حتی nokia pc suite وصل میشه به گوشی ولی نرم افزار nss گوشیمو شناسایی نمیکنه.مدل موبایل nokia 5233 هست.
نرم افزار phone unlock روی موبایل n90 که سیستم عاملش پایین تر نصب کردم و کار کرد ولی روی 5233 اصلا نصب نمیشه.نرم افزاری هست که مخصوص این ورژن باشه؟

دوست عزیز شما با نرم افزار جف گوشیتون رو فلش کن و به حالت کارخانه بازگردون

Trainer
02-08-2012, 00:52
به نام خدا و درود بر شما

سلام دوستان . یکی از اقوام گوشی Nokia X2-02 داره . گوشی رو محبور شده ریست کنه اما حواسش نبوده که روی مموری کارتش پسورد بوده . حالا مموری کارد پسورد میخواد . فایل های داخلش هم خیلی خیلی لازمشه . نرم افزار Memory Card Unlocker رو هم تست کردم اما نشد

لطفا کمک کنید

سپاس و بدرود

gholamrezaarjan
02-08-2012, 08:01
به نام خدا و درود بر شما

سلام دوستان . یکی از اقوام گوشی Nokia X2-02 داره . گوشی رو محبور شده ریست کنه اما حواسش نبوده که روی مموری کارتش پسورد بوده . حالا مموری کارد پسورد میخواد . فایل های داخلش هم خیلی خیلی لازمشه . نرم افزار Memory Card Unlocker رو هم تست کردم اما نشد

لطفا کمک کنید

سپاس و بدرود

سلام عزيزم
پسورد مموری در داخل فایلی به نام mmcstore ذخیره میشه.

قبل از هر کاری باید گوشیه شما هک شده باشه.

وقتی که گوشیتون رو در حالت هک قرار دادید، برنامه X-PLORE را باز کنید. سپس به آدرس زیر بروید:

C:\sys\data

در آنجا فایلی به نام mmcstore وجود داره که حاوی پسورد مموری کارتتان هستش. روی آن فایل رفته و از طریق Menu>File>Hex viewer و یا از طریق دکمه 3، فایل را باز کنید.

در ضمن، این فایل به صورت مخفی میباشد.

البته اینم بگم که این کار روی گوشی که فرمت یا فلش شده کار نمی کنه و مموری باید مال همون گوشی باشه یعنی روی گوشی دیگه نشون نمیده.

البته این ترفند رو رو یه گوشی که مشخصات ذکر شده رو داشته باشه امتحان کن چون گوشی شما جاواست.

Dejection316
04-08-2012, 19:34
سلام
ان 97 مینی دارم
لاک کدمو فراموش کردم

همه ی روشها رو امتحان کردم ولی نشد

توو نرم افزار ان اس اس چرا هر چقد اسکن و رید میزنم اون زیر میزنه error?????????

Mobile
04-08-2012, 20:32
سلام
ان 97 مینی دارم
لاک کدمو فراموش کردم

دوست عزیز شما با باکس گوشیتون رو فلش بزن و اونو به حالت ریسیت کارخانه در بیار درست میشه

Dejection316
04-08-2012, 21:36
دوست عزیز شما با باکس گوشیتون رو فلش بزن و اونو به حالت ریسیت کارخانه در بیار درست میشه

شرمنده ولی چه جوری؟؟ :(

HF273
04-08-2012, 22:03
سلام
ان 97 مینی دارم
لاک کدمو فراموش کردم

سلام با اجازه حامد آقا
غیر از روش حامد خان شما اگر میتونید به داخل گوشی برید (یعنی برای ورود رمز نیمخواد) بهتره یه بکاپ بگیری از مسیج ها و .... و همچنین از فایل های شخصیتون در هارد گوشی بگیرید
و گوشی رو خاموش و با روش 3 دکمه گوشی رو فرمت کنید بدون درخواست کد
دکمه های backspace - shift - space - power رو با هم بگیرید و تا بالا نیومدن کامل گوشی این دکمه ها رو رها نکنید
در مورد روش حامد میتونید فریمور گوشیتون رو از اینجا دانلود کنید و با جف یا فینیکس فلش بزنید:
دانلود فیرم ور جدید N97Mini ورژن (30.0.004)(RM-555)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم)
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=156532)
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 91/04/20) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)
و یا با جف فلش کنید :

آموزش جامع و کاربردی باکس قدرتمند Jaf به همراه نرم افزار (آپدیت 89/02/02)
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)
سوالی در مورد نحوه فلش داشتید در تایپیک فریمور یا تایپیک فینیکس و جف بپرسید

gipsy_golabi
06-10-2012, 19:33
سایتهایی هست که سریال نامب رگوشی رو بهشون میدی و کد امنیتی مادر رو بهت میده
کسی هست که این سایتها رو بلد باشه
ممنون

خدمت شما

http://nfader.su/

silverbios
04-11-2012, 17:46
سلام ببخشید من یه 6220 classic داشتم که رمزشو یادم رفته شارژش تموم شده وخاموش شده ایا راهی هست بدون فلش گوشی رو درست کنم؟ فقط تو رو خدا سریع جواب بدید چون جواب لازمم!!!

Mobile
05-11-2012, 13:01
سلام ببخشید من یه 6220 classic داشتم که رمزشو یادم رفته شارژش تموم شده وخاموش شده ایا راهی هست بدون فلش گوشی رو درست کنم؟ فقط تو رو خدا سریع جواب بدید چون جواب لازمم!!!
خیر دوست عزیز نمیشه حتما باید فلش بشه

silverbios
05-11-2012, 15:38
اخه بعضی ها میگن میشه به وسیله درایوری بنام dead phone برای jaf مشکل رو حل کرد!
میخواستم در مورد این توضیح بدید

ZeNer
05-11-2012, 17:41
اخه بعضی ها میگن میشه به وسیله درایوری بنام dead phone برای jaf مشکل رو حل کرد!
میخواستم در مورد این توضیح بدید

شما بااستفاده از گزینه ی Dead Phone در جف می تونید گوشی ای که خاموش هست رو فلش کنید ؛)

تنها راه شما هم فلش در حالت خاموشی هست ، حالا با جف-فینیکس یا هر چیز دیگه ای ..

omidlord
26-11-2012, 00:29
در تاپیک زیر پاسخ داده شده

نقل قول نقل قول: نوشته اصلي بوسيله masoodemontazer
کمک کمک
سلام من رمز گوشی i8910 رو فراموش کردم کسی نیست بشه یجوری رمز گوشی رو پیدا کرد در ضمن فلش هم کردم باز رمز هشت تا صفر نشد تو رو خدا کمک کنید.
دوست عزیز باید با فلش رمز گوشی به حالت اول برگرده.12345 رو امتحان کن
برای دریافت اطلاعات بهتر به اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38284مراجعه کن.

دوست عزیز کجا پاسخ داده ؟! وقتی خودت ندیدی پاسخ رو واسه چی ملت سرکار میذاری؟! همه صفحات نشستم خوندم وقتم تلف کردی پاسخی هم واسه آنلاک i8910 کسی نداده
لطف کن همینجور بی هوا پست نکن ... :spam:

POWER
18-12-2012, 17:15
سلام . عزیزیان میدونید اگه گوشیتون lock codesh یادتون بره چه دردسری دارید. راههایی که دوستان پیشنهاد کردن ببخشیدا ولی اصلا به درد بخور نیست چون وقتی گوشی قفل هستش با نرم افزار nss نمیتونید بهش دسترسی داشته باشید و همچنین گوشیهای bb5 با مسترکد کارشون راه نمی افته و دوستان آخرین راهو فلش گوشی پیشنهاد کردن اما مطلبی که من واسطون میذارم صددرصد عملیه و خلاصه برید حالشو ببرید.
1.گوشی قفل شدتونو خاموش کنید.

2-فایل jerome_rocks.mdl رو(که آپلود کردم) در مموری گوشیتون E:\system\recogs قرار بدید.

3.مموری رو تو گوشی قرار داده و گوشیو روشن کنید
.
4.برای 3 دقیقه از گوشی استفاده نکید و صبر کنید.

5. حالا باطری رو برای 1 دقیقه از گوشی خارج کنید و همچنین مموری کارتو.

6.حالا گوشیو که روشن کنین کدش کد پیشفرض یعنی 12345 هستش.

تشکر نکنی دلتنگ میشم.فقط گوشیتون باید هک شده باشه

2591 بار دانلود شده ولی فقط 268 تشکر...
واقعا این جای بحث داره!!!:di:

alinikyar
05-01-2013, 13:26
دوستان من 6700 کلاسیک دارم، لاک گوشی رو عوض کردم اما هرچی میزنم میگه اشتباهه گوشی به PC suit وصل می کنم گوشی و نمیشناسه چون لاک شده نمیشه کاری کرد.

با چه روشی میتونم گوشی رو ریست یا پسورد رو بازیابی کنم؟
با این روش نتونستم گوشی رو خاموش کردم با در آوردن باتری و دکمه * (ستاره) - دکمه سبز و دکمه 3 رو بگیرید و همزیمان گوشی رو روشن کنید و تا بالا اومدن گوشی 4 دکمه رو نگه دارید

delusive1
08-04-2013, 08:23
سلام

من یه 5530xm دارم نوکیا! می خواستم ببینم چطوری باید Lock Codeش رو ریست کنم؟

ممنون

7th Man
24-06-2013, 08:50
سلام دوستان روی C6-01
لاک کد گذاشتم یادم رفته چطور بدستش بیارم

mehdio07
13-11-2013, 18:00
اگه هک نشده باشه چی؟
گوشی روشن نمیشه که هک کنم خوب

satboy711
06-05-2014, 20:13
سلام

دوستان فراموش کردن کد nokia asha 202
راهی برای پیدا کردن کد هستش؟

سپاس

AZAZEL
06-05-2014, 20:33
سلام

دوستان فراموش کردن کد nokia asha 202
راهی برای پیدا کردن کد هستش؟

سپاس

سلام / نه دوست عزیز فکر نمیکنم بشه / سیمبین بود شاید میشد ولی شما باید بدید بیرون تا با باکس براتون فلش کنن ...*

&

babi_rich
01-06-2014, 18:49
من یه گوشی n8 دارم که روشن هست و کار می کنم ولی می خوام کد بزارم رو گوشی 12345 و قبول نمی کنه ، یعنی قبلا روش کد گذاشتم و الان یادم نیست ولی خوشبختانه لاک کد خاموش هست ، ولی بخوام روشن کنم کد می خواد ، کسی می تونه کمک کنه که بدون فلش کد رو پیدا یا عوض کنم؟

HF273
01-06-2014, 19:29
من یه گوشی n8 دارم که روشن هست و کار می کنم ولی می خوام کد بزارم رو گوشی 12345 و قبول نمی کنه ، یعنی قبلا روش کد گذاشتم و الان یادم نیست ولی خوشبختانه لاک کد خاموش هست ، ولی بخوام روشن کنم کد می خواد ، کسی می تونه کمک کنه که بدون فلش کد رو پیدا یا عوض کنم؟

سلام
این روش برای گوشی های قدیمی نوکیا کاربرد داشت
متاسفانه شما باید یا فلش کنید یا ریست فکتوری 3 دکمه (که بعضی مواقع کد ریست نمیشه !)
موفق باشید