PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک پرسش و پاسخ پیرامون خدماتsms

EHSAN
12-05-2008, 13:42
تاپیک پرسش و پاسخ پیرامون خدماتSMS

pink rose
23-05-2008, 15:49
سلام

درسته که قیمت اس ام اسی که فارسی تایپ بشه نصف انگلیسی میشه؟!

EHSAN
25-05-2008, 13:14
بله درسته

msf66
04-06-2008, 12:45
سلام
چرا با سیمکارت ایرانسل نمیشه به برنامه نود شماره 200090 sms ارسال کرد؟؟؟:113:

EHSAN
16-06-2008, 14:38
مشکل از خطوط شماست

mr.emiter
08-08-2008, 18:23
سلام
آيا سايتي هست كه بشه از طريق اون سايت بشه اس ام اس فرستاد ولي به شرط اين كه به جاي اسم كاربري يك شماره مجازي برا طرف بيوفته
مثلا من از سايت موبايلستان يك sms به شماره خوذم مي فرستم و مي خوام وقتي اس ام اس برام مياد مثلا شمارش بشه 09111111111 نمي خوام با نام كاربري برا طرف sms بره
آيا سايتي هست ؟

EHSAN
12-08-2008, 10:11
شما با همون اسمی که می خواهید اس ام اس بفرستید تو همون سایت ثبت نام کنید

saeedbd
23-09-2008, 00:50
آقا تعرفه اس ام اس از همراه اول به ایرانسل اگه فارسی بنویسیم چقدره در حال حاضر؟

vahidnavidi
23-09-2008, 13:50
من خط اعتباری همراه اول دارم !
چرا وقتی sms میدم ! یکی در میون 32 تومنی حساب می کنه ؟

yahia115
26-09-2008, 05:03
دریک متن smsاگر هم از فونت فارسی و هم از فونت englishاستفاده کنیم هزینه اش چطور حساب می شه؟
(همراه اول)

MoHaMaD
26-09-2008, 05:36
دوست عزيز فكر كنم همراه اول فينگليش حسابش كنه و 23 تومن هر اس ام اس واست آب بخوره !!!

EHSAN
10-12-2008, 21:49
ریک متن smsاگر هم از فونت فارسی و هم از فونت englishاستفاده کنیم هزینه اش چطور حساب می شه؟
(همراه اول)

22تومان حساب میشه

EHSAN
10-12-2008, 21:51
آقا تعرفه اس ام اس از همراه اول به ایرانسل اگه فارسی بنویسیم چقدره در حال حاضر؟

در حال حاضر22 تومان با متن انگلیسی
بامتن فارسی 8 تومان

hossain
26-11-2009, 22:37
دوستان من يه وسال داشتم..
راجب پرينت گرفتن قبض...
نمي دونستم كجا بپرسم اگر جاش اشتباه بود خواهشا يكي جواب بده بعدا پاك كنين پستم رو.

سوال:
طبق گفته سايت مخابرات

مشترک، متصالح یا وکیل قانونی تلفن همراه شخصا"می تواند با ارائه مدارک مورد نیاز در یکی از ادارات مشترکین دولتی حاضر شده و نسبت به دریافت ریز مکالمات اقدام نماید.

مدارک مورد نياز:

1- اصل شناسنامه تلفن همراه

2- اصل وکالتنامه ها (در صورت وجود)

3- اصل کارت شناسائی معتبر مالک، متصالح یا وکیل قانونی (شناسنامه, گواهینامه, گذرنامه, کارت ملی)

4- اصل کارت شناسائی معتبر نماینده, معرفی نامه با امضاء بالاترین مقام مسئول و ممهور به مهر سازمان مربوطه (درصورتیکه درخواست کننده شخصیت حقوقی داشته باشد)

توضيح1:

ریز مکالمات تحت هیچ شرایطی به غیر مالک, متصالح یا وکیل قانونی ارائه نمی گردد.

توضيح2:

ریز مکالمات به وکیل قانونی ‎‎‎‎ صرفا" از تاریخ وکالتنامه قابل ارائه خواهد بود (مگر در مواردی که دوره مورد نظر صراحتا" ‎‎‎‎ در وکالتنامه درج گردیده باشد).
ريز مكالمات داده ميشه؟
يعني فقط كسايي كه من بهشون زنگ زدم و كسايي كه بهم زنگ زدن؟
يا شامل كسايي كه اس ام اس هم دادم ميشه؟
.
بعد مي تونن متن ارسالي اس ام اس ها رو هم بهم بدن؟
يا اصلا شماره ها رم نمي تونن بدن؟
فقط كار مخابرات دادن ريز مكالمات هستش يعني كسايي كه بهشون زنگ زدم و زنگ زدن بهم؟
.
با هر آشنايي هم كه داشته باشي نميشه؟
.
.
تر و خدا يكي جوابم رو بده.....
اگر جاش بي ربط بود بازم معذرت مي خوام.

NIHILmS
21-01-2010, 09:03
سلام
گوشیه بنده فارسی رو ساپورت میکنه و من می تونم sms فارسی ارسال کنم..آیا با این شرایط باز هم نیاز به نصب برنامه ای که مخابرات برای sms فارسی ارائه کرده هست ؟ کار این برنامه فقط تایپ فارسی هست یا sms رو هم فشرده میکنه ؟

30me
22-04-2010, 22:29
با سلام من با یه سری محاسبات مبلغ پیامک فارسی همراه اول رو در آوردم 222 ریال | آیا واقا این مبلغ هستشُ صداشو در نمیارن

ALI
23-04-2010, 07:25
با سلام من با یه سری محاسبات مبلغ پیامک فارسی همراه اول رو در آوردم 222 ریال | آیا واقا این مبلغ هستشُ صداشو در نمیارن
دوست عزیز در همراه اول هزینه هر پیامک در سيم كارت دائمي، مبلغ هشتاد و نه ريال اما در سیم کارت اعتباری بيست در صد بيش از سيم كارت دائمي است

Karmenwet
24-06-2010, 22:17
با عرض سلام

دوستان در مورد ارسال کردن SMS از طريق اينترنت چند تا سوال داشتم .

1. اول چطوري مي شود از طريق اينترنت SMS ارسال کرد اصلا شدني هستش يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

2. ارسال SMS از طريق اينترنت نياز به شماره موبايل دارد و قابل شناسايي هستش يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

و اينکه با چه شماره اي SMS ارسال مي شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. حالا به چه چيزهايي براي ارسال SMS نياز هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟

4. اين کارت SMS يا اشتراک SMS رو از کجا مي شود تهيه کرد ؟؟؟؟؟ از کدام سايت معتبر مي شود تهيه کرد ؟؟؟؟؟؟

5. در مورد SMS Modem هم کمي توضيح بدهيد که به چه دردي مي خورد ؟؟؟؟؟؟؟ و قيمتش چند هستش ؟؟؟؟؟؟

6. از طریق اینترنت می شود اس ام اس فارسی فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سپاس .

DSM
15-08-2012, 20:38
درود.
همون طور که مى دونيد براى فعال کردن بعضى نرم افزار ها يا ثبت نام در بعضى سايت ها نياز هست که کد امنيتى به گوشي ارسال بشه.
سيم کارت من همراه اول ( اعتبارى ) است و هيچ وقت اين اس ام اس ها ( از خارج از کشور ) بهم نميرسه.
چجورى بايد حلش کنم؟؟

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

xxsolaxx
22-11-2012, 13:04
سلام دوستان خواهشمندم که راهنمایی و کمک کنید
فرض کنید من از یک خط دائم همراه اول به دوستم که اون هم دائمی همراه اول هست اس ام اس میزنم بعد دلیوری هم بهم میرسه اما اتفاقی که میفته اینه که پیامی که فرستادم بهش نمیرسه! بلکه فرضا پیامی که هفته قبل براش فرستادم بهش دراون لحظه میرسه!!! یعنی یک پیام تکراری!
بعد هم در اینباکسش نمیمونه! فقط میاد و قابل خونده شدن هست و بعد هم در اینباکس دیگه نیستش!و در طول روز مدام پیامکهای تکراری من به همین صورت که گفتم براش میره!
بعد هم این اتفاق بین دوخط ما میفته یعنی نه من در قبال خط شخص دیگه ای به این مشکل برمیخورم و نه دوستم با خط اشخاص دیگه این مشکل رو داره!!!

الان واقعا کسی میدونه یعنی چی؟اشکال از خط موبایل من هست یا دریافت کننده؟ یا اشکال از خط موبایل هست یا گوشی موبایل؟یا...؟
پیشاپیش ممنونم

iman_417use
31-03-2013, 12:11
سلام دوستان میشه کمک کنید، یه سری اس ام اس واسه من میاد که بعد 1بار خوندن پاک میشه ، میخوام ببینم میشه این اس ام اس و ذخیره کرد؟ لطفا کمک کنید

SnowQueen
07-04-2013, 20:50
سلام
یه مشکل دارم دوستانی که وارد اند لطفا راهنمایی کنند.شماره ایرانسلم رو در قیس بوک وارد میکنم تا برام کد فعال سازی رو اس ام اس کنه.اما واسم نمیاد.در صورتی که خط دیگم که 0939 هست توی 10 ثانیه واسش میرسه.
اون خط که مشکل داره 0933 هست.
مشکل چیه ؟ :sign_help: