PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی K-Touch با دوربین 8 مگاپیکسلی

IMAN_NEWS
27-05-2008, 10:40
http://www.mobna.com/images/stories/KTouch8megapixelcameraphone.jpg
به گزارش پايگاه خبري موبايلستان به نقل از موبنا شرکت چینی "بیجین تیانیو" گوشی جدید تلفن همراه K-Touch را که به یک دوربین 8 مگاپیکسلی مجهز است ، طراحی و ساخته است.
به گزارش گروه اخبار خارجی "موبنا" به نقل ازسایت اینترنتی " اسلش فون" ، شرکت تیانیو سازنده تجهیزات مورد استفاده در صنعت ارتباط از راه دور در چین ، این گوشی را که از سری گوشی های دوربین دار In-Xiang (K-Touch) است ، دربازار چین معرفی کرد.
سه گوشی تلفن همراه قبلی ( از همین سری) که به بازار ارایه شده اند نیز دارای دوربین های 7 و 8 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3x هستند و این شرکت مدعی است که گوشی تلفن همراه را به این دوربین اضافه کرده است نه اینکه دوربین را به گوشی.
هفته گذشته گوشی های تلفن همراه جدید K-Touch C800 و C280 که دارای دوربین 8 مگاپیکسلی charge-coupled device (CCD) هستند ، معرفی شدند .
گوشی تلفن همراه از همین سری در مدل C700 دارای دوربین 7 مگاپیکسلی است و دارای زوم اپتیکال 3x ، فلاش زنون و قابلیت تثبت کنندگی تصاویر ، قابلیت شناخت صورت و پشتیبانی حساسیت تا 1600 ISO می باشد.
به نظر می رسد هرکدام از این گوشی ها برای ثبت تصاویر ، از پروسسور و یا نرم افزارهای جداگانه استفاده می کنند و گوشی های K-Touch C800 و C280 دارای دو شکاف کارت حافظه جانبی microSD هستند و تصاویر ثبت شده با دوربین ها و اطلاعات مربوط به تلفن ها در دو کارت حافظه مجزا ثبت می شوند.
گوشی تلفن همراه K-Touch C800 دارای قابلیت ها و کارآیی های گوناگون از جمله پشتیبانی شبکه دوباندی "جی اس ام" 900/1800 MHz ، سرویس http://www.mobna.com/mambots/content/glossarbot/info.gifGPRS ، صفحه نمایش لمسی 8/2 اینچی – 256 هزاررنگ http://www.mobna.com/mambots/content/glossarbot/info.gifTFT (javascript:void(0)) 240 – 320 پیکسلی ،برنامه Java ، سیستم های MP3, WAV, AMR, WMA, AAC, AAC+ ، بلوتوث و یک باتری با ظرفیت 1300 میلی آمپر ساعت مناسب برای 10ساعت مکالمه و 14 روز حالت آماده بکار است.
این گوشی دراندازه های 123 – 56- 21 میلیمتر طراحی و ساخته شده است.
جزییات بیشتردرباره این گوشی از جمله قیمت و زمان دقیق عرضه آن به بازار درسایت اینترنتی اسلش فون اعلام نشده است.

MOHAMMED
27-05-2008, 11:13
ممنون از خبرتون ، ولي به قيافش نميخوره اش دهنسوزي باشه ، ميخوره از اين كَوشي چیني داغونها باشه !

ma68
27-05-2008, 12:17
تا حالا دیدید گوشی چینی بیشتر از یک ماه کار کنه؟؟؟؟؟؟

IMAN_NEWS
27-05-2008, 12:26
تا حالا دیدید گوشی چینی بیشتر از یک ماه کار کنه؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزيز اين طور كه شما ميگيد نيست شما اين گوشي هاي رو با گوشي هاي چيني داخل كشور مقايسه نكنيد.اينو هم بايد اضافه كنم كه كيفيت محصولات چيني داري درجه بندي هستند كه معمولا بي كيفيت ترين گوشي چيني داخل بازار كشورمون موجود هستند

armin 1369
27-05-2008, 14:19
از اين چيني ها هر كاري بگي سر مي زنه:icon_huh:

poya 2000
27-05-2008, 14:40
شرکت مدعی است که گوشی تلفن همراه را به این دوربین اضافه کرده است نه اینکه دوربین را به گوشی.
واقعا كه همينطوره
8 مگاپيگسل:surprised:

PEYMAN
27-05-2008, 15:56
فکر نکنم صحت داشته باشه.

IMAN_NEWS
28-05-2008, 23:57
فکر نکنم صحت داشته باشه.
سه گوشی تلفن همراه قبلی ( از همین سری) که به بازار ارایه شده اند نیز دارای دوربین های 7 و 8 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3x هستند
متن خبر

mahyarSAMSUNG
29-05-2008, 23:03
راست میگه شبیه این گوشی چینیاست . فکر نکنم خبر راستی باشه ! 8 مگاپیکسل زدم که علکی نیست .

IMAN_NEWS
30-05-2008, 09:47
راست میگه شبیه این گوشی چینیاست . فکر نکنم خبر راستی باشه ! 8 مگاپیکسل زدم که علکی نیست .

نه دوست عزيز اين طور كه شما ميگيد نيست شما اين گوشي هاي رو با گوشي هاي چيني داخل كشور مقايسه نكنيد.اينو هم بايد اضافه كنم كه كيفيت محصولات چيني داري درجه بندي هستند كه معمولا بي كيفيت ترين گوشي چيني داخل بازار كشورمون موجود هستند
سه گوشی تلفن همراه قبلی ( از همین سری) که به بازار ارایه شده اند نیز دارای دوربین های 7 و 8 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3x هستند
متن خبر

البته به شكلش نمياد.

mahyarSAMSUNG
01-06-2008, 12:46
زیاد جدی نگیرید این خبرها رو . البته فکر نکنید که میخوام بگم فقط سامسونگ میتونه بزنه ها . ولی من خودم گوشیی از این چینی ها دیدم که زده بود 2 مگاپیکسل ولی آخرین رزولیشنی که داشت 1280 در 960 بود بعد وقتی هم باهاش عکس میگرفتی شطرنجی میگرفت . اینطوری بگم که دوربین وی جی آی بهتر از اون بود

IMAN_NEWS
01-06-2008, 16:24
زیاد جدی نگیرید این خبرها رو . البته فکر نکنید که میخوام بگم فقط سامسونگ میتونه بزنه ها . ولی من خودم گوشیی از این چینی ها دیدم که زده بود 2 مگاپیکسل ولی آخرین رزولیشنی که داشت 1280 در 960 بود بعد وقتی هم باهاش عکس میگرفتی شطرنجی میگرفت . اینطوری بگم که دوربین وی جی آی بهتر از اون بود

البته مهيار اين چيني با اون چيني كه تو ميگي فرق ميكنه!

ARASH
01-06-2008, 18:15
و باز هم چین..........
دیگه شروع کرده به کپی کردن از اسم و مدل پاکت پی سی ها

FBI sniper
01-06-2008, 18:41
از همه اینا بگذریم گوشی چینیه فایده نداره یعنی "یه بار مصرف".

PEYMAN
01-06-2008, 19:00
حتما تلوزیونم داره.
اگه نداره حتما بیست تا اسپیکر داره

IMAN_NEWS
02-06-2008, 00:07
از همه اینا بگذریم گوشی چینیه فایده نداره یعنی "یه بار مصرف".

حتما تلوزیونم داره.
اگه نداره حتما بیست تا اسپیکر داره
من نميدونم شما چرا اين گوشي ها رو با گوشي ها چيني داخل كشور مقايسه مي كنيد!؟

A L I R E Z A
03-06-2008, 13:29
البته کیفیتش حتما باید در حد 5مگایا کمتر هم باشه چقدر هم که شبیه ان73هست.

PEYMAN
03-06-2008, 14:19
من نميدونم شما چرا اين گوشي ها رو با گوشي ها چيني داخل كشور مقايسه مي كنيد!؟
دوست عزیز یکبار شما گفتید گوشی های داخل ایران دسته سه هستن وکیفیت لازم روندارن.خب دیگه این تلوزیون وبیست تا اسپیکر با کیفیت داره.

hamidreza
03-06-2008, 14:56
سلام آقايون شما چرا فك ميكنين همه ي جنس هاي چيني خرابن
تقصير كار اونا نيستن تاجرا هستن كه جنس بنجلشون رو وارد ايران ميكنن
من خودم نصاب اسپليت هستم الان نمايندگيه يه كولر چيني رو دارم كه جنسش عاليه حتي از اسپليت هاي ال جي و سامسونگ و... خيلي بهتر كار ميكنه از همه نظر پس نميشه كه همه ي جنساي چيني رو مثل هم دونست اونا جنس درجه يك هم دارن ولي كيه كه ازشون بخره

PEYMAN
03-06-2008, 15:05
اگه تاجر جنس دسته یک بیاره کی میخره؟
وقتی قیمت بالاتر بره دیگه مردم به برندهای دیگه توجه می کنند.

Sobhan-N73
03-06-2008, 15:05
حیفه پول که به این جنسای چینی بدی.حتما میخواسته بنویسه 0.8 نوشته 8 .

IMAN_NEWS
03-06-2008, 21:15
دوست عزیز یکبار شما گفتید گوشی های داخل ایران دسته سه هستن وکیفیت لازم روندارن.خب دیگه این تلوزیون وبیست تا اسپیکر با کیفیت داره.
بله لازم بود كه بازم تكرار كنم چون بعضي از كاربرا اين گوشي ها رو با گوشي داخل كشور مقايسه مي كنند.

smaiel
04-06-2008, 20:14
منم نظرم اینه که نباید به همه محصولات چین به دیده منفی نگریست
مگه همین p1 ساخت چین نیست خداییش یکی از بهترین گوشی هایی بود که تا حالا داشتم با این حال که چند روزه عوض کردم ولی باور کنید در طول مدت استفاده ام یه بار هم منو به دردسر نینداخت

IMAN_NEWS
14-06-2008, 14:54
منم نظرم اینه که نباید به همه محصولات چین به دیده منفی نگریست
مگه همین p1 ساخت چین نیست خداییش یکی از بهترین گوشی هایی بود که تا حالا داشتم با این حال که چند روزه عوض کردم ولی باور کنید در طول مدت استفاده ام یه بار هم منو به دردسر نینداخت
منم باهات موافقم
به قول شما مگه محصولات se بيشترشون ساخت چين نيست اين كجا اون گوشي هاي يك بار مصرف چيني كجا