PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک حل مشکلات مربوط به هک،سؤالات مربوط به هک و پچ

صفحه ها : [1] 2 3

SAM
10-06-2008, 01:35
::: تاپیک جامع حل مشکلات مربوط به هک :::هرگونه سؤال مربوط به هک فقط در این تاپیک

:atten: خوبان و عزیزان ، این تاپیک برای راحتی و سهولت در دسترسی شما کاربر محترم به بخش هک ایجاد شده است . همیاری و همکاری شما خوبان به این امر کمک شایانی مینماید .

* به جهت نظم و جلوگیری از سردرگمی کاربران عزیز و نیز جلوگیری از شلوغ شدن تاپیکهای دیگر و تداخل سوالات و مشکلات مربوط به هک با مباحث هک و آموزشهای آن ، لطفا تمامی سوالات و مشکلات و ابهامات مربوط به هک گوشی خود را فقط در این تاپیک مطرح سازید و از طرح سوالات و مشکلات خود در تاپیکهای دیگر خودداری کنید تا از بینظمی و شلوغی و سردرگمی کاربران در بخش مربوط به هک جلوگیری شود .

* این اولین اقدام برای بهینه سازی و پاکسازی این بخش بنا بر پیشنهاد و خواسته ی دوستان است . به مرور زمان برای نظم بیشتر اقدامات دیگری صورت خواهد گرفت .

از جمله :
ایجاد یک لیست و فهرست برای روشهای هک و دسته بندی و لینک به آن برای کاربران جدید و پاکسازی تاپیکهای دیگر و انتقال سوالات و مشکلات از قبل طرح شده به این تاپیک و موارد دیگر .

لطفا هرگونه پیشنهاد و یا نظری در راستای بهبود این بخش دارید رو در پیغام خصوصی مطرح کنید تا با کمک شما دوستان این بخش رو به بهترین نحو ارتقا بدهیم .

از زحمات تمام دوستان که در این بخش زحمت کشیدند و میکشند نهایت تشکر رو دارم .

* توجه : لطفا سوالات و مشکلات مربوط به هک را فقط و فقط در این تاپیک مطرح سازید و از طرح سوالات و مشکلات مربوط به هک در تاپیکهای دیگه خودداری کنید و سوالاتی که در تاپیکهای دیگه مطرح بشوند پاکسازی و حذف خواهند شد . تمام این کارها برای راحتی شما و جلوگیری از شلوغ شدن بخش و سردرگمی کاربران جدید میباشد و لاغیر . تشکر از همه ی عزیزان

IMAN
11-06-2008, 09:18
سلام.
من مدتی بود که به سایت نیومده بودم.بعد که اومدم دیدم بخش هک اضافه شده.اول خیلی خوشحال شدم ولی وقتی واردش شدم به شدت سر در گم شدم.روش های مختلف.تاپیک های متفاوت و رنگارنگ.چند تا روش گذاشته شده واسه هک کردن گوشی.یکیشون تمرکزش روی نصب برنامه های ساین نشده هستش.یکی دیگشون همینه ولی به یه زبان و روش دیگه.یکیشون(روش آرنولد)استفاده از پچ های مختلف هستش.
حالا سؤال من اینه:

فرقی میکنه که با کدوم روش گوشی رو هک کنیم؟منظورم اینه که مثلاً میشه از روش آرنولد هک نکنیم ولی با نصب ROM Patcher از همون پچ ها هم استفاده کنیم؟چون من یه گوشی 5700 رو با روش آرنولد هک کردم و درست هم هک شد چون به فایلها و سیستمهای سیستمی دسترسی پیدا کردم(با X-Plore) ولی اصلاً نتونستم برنامه های ساین نشده رو نصب کنم.
بخاطر همین دارم میپرسم.آیا الان میتونم از یه روش دیگه هم همون گوشی و دوباره هک کنم؟اصلاً نیازه؟یا باید اول اون AppTRK رو حذف کنم و بعد از یه روش دیگه هک کنم؟او وقت ROM Patcher چی میشه؟

اصلاً پیشنهاد شما واسه هک کردن کدوم روشه؟بیشتر هدفم از هک کردن اینه که بتونم ساین کردن رو دور بزنم.یعنی همون نصب برنامه های ساین نشده.
آیا میتونم بعد از هک نرم افزارهای کمپانی Webgate از قبیل Advanced Device locked و Advanced Call Manager رو نصب کنم؟و همچنین نرم افزار SmartCom GPS رو؟

لطفاً راهنماییم کنین که از این سر در گمی در بیام.
در مرحله ی دوم هم دوست دارم بتونم از اون پچ ها استفاده کنم.

IMAN
11-06-2008, 09:24
مثلاً واسه همون 5700 که هک ردم به روش آرنولد مشکلاتی داشتم.واسه اینکه بیشتر منظورم رو متوجه شین لینک زیر رو ببینین:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=556709&postcount=297

Mobile
11-06-2008, 19:46
سلام داداش ایمان به نظر من بهترین روش و ساده ترین روش روش داداش مهدی به این تاپیک است

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41466

روش خیلی ساده است و بعد از هک میتونی از پچهای مختلفی استفاده کنی ( البته اگه نیاز به هک داشه اگه نداشه که راحته))
و روش هک گوشی هم هیچ فرقی با هم نداره همشون یه کار انجام میدن

™Mahdi
11-06-2008, 21:08
IMAN عزیز تا این لحظه سه روش برای هک گوشی ها ارائه شده :

اولیش با این عنوان هست:
نصب هر برنامه ای بدون محدودیت ساین کردن , توسط خودتان و برای تمامی گوشی ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=37918)عنوان دومی اینه:

BiNPDA Security Manager v1.00 آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41466)سومی هم که با عنوان :

HelloCarbide (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42375) روش جدید هک بوسیله برنامه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42375)

معرفی شده.

روش اول و دوم از نظر کارایی تقریبا" یکی هستن و روش دوم در حقیقت ساده شده ی روش اول هستش.که این دو روش بر روی n93i جواب نداد.

روش سوم ظاهرا" روی n93i جواب داده ولی دارای مشکلاتی از قبیل اجرا نشدن برنامه ها در حالت هک هست.
بقیه ی مواردی که در این بخش هست از قبیل ساین،نصب برنامه ها بدون ساین،استفاده از بعضی ار پچ ها و ... در حقیقت کاربردهای هک هستن که رو به ازدیادن.

البته موارد تکراری یه کمی در این بخش زیاد شده که از مدیران محترم خواهش میکنم برای جلوگیری از سردرگمی کاربران تاپیکهای اضافی رو حذف یا ادغام کنن.
امیدوارم این توضیحات بدردتون بخوره.

amini_bio
12-06-2008, 10:24
سلام.
من مدتی بود که به سایت نیومده بودم.بعد که اومدم دیدم بخش هک اضافه شده.اول خیلی خوشحال شدم ولی وقتی واردش شدم به شدت سر در گم شدم.روش های مختلف.تاپیک های متفاوت و رنگارنگ.چند تا روش گذاشته شده واسه هک کردن گوشی.یکیشون تمرکزش روی نصب برنامه های ساین نشده هستش.یکی دیگشون همینه ولی به یه زبان و روش دیگه.یکیشون(روش آرنولد)استفاده از پچ های مختلف هستش.
حالا سؤال من اینه:

فرقی میکنه که با کدوم روش گوشی رو هک کنیم؟منظورم اینه که مثلاً میشه از روش آرنولد هک نکنیم ولی با نصب ROM Patcher از همون پچ ها هم استفاده کنیم؟چون من یه گوشی 5700 رو با روش آرنولد هک کردم و درست هم هک شد چون به فایلها و سیستمهای سیستمی دسترسی پیدا کردم(با X-Plore) ولی اصلاً نتونستم برنامه های ساین نشده رو نصب کنم.
بخاطر همین دارم میپرسم.آیا الان میتونم از یه روش دیگه هم همون گوشی و دوباره هک کنم؟اصلاً نیازه؟یا باید اول اون AppTRK رو حذف کنم و بعد از یه روش دیگه هک کنم؟او وقت ROM Patcher چی میشه؟

اصلاً پیشنهاد شما واسه هک کردن کدوم روشه؟بیشتر هدفم از هک کردن اینه که بتونم ساین کردن رو دور بزنم.یعنی همون نصب برنامه های ساین نشده.
آیا میتونم بعد از هک نرم افزارهای کمپانی Webgate از قبیل Advanced Device locked و Advanced Call Manager رو نصب کنم؟و همچنین نرم افزار SmartCom GPS رو؟

لطفاً راهنماییم کنین که از این سر در گمی در بیام.
در مرحله ی دوم هم دوست دارم بتونم از اون پچ ها استفاده کنم.

ایمان جان همون طور که گفته شد، به نظر من بهترین روش اگه جواب بده همون روش مهدی عزیز هست:
همون برنامه جدید binpda

ولی در مورد rom patcher باید بگم که یه سری از این پچ ها بدون نیاز به هک گوشی جواب می دند.
ولی یه سری باید یه فایلی را درون پوشه های سیستمی غیر قابل دسترسی کپی کنی. که برای دسترسی به این پوشه ها باید گوشی هک شده باشه.
موفق باشی.

Emperator
12-06-2008, 11:32
من مدتی بود که به سایت نیومده بودم.بعد که اومدم دیدم بخش هک اضافه شده.اول خیلی خوشحال شدم ولی وقتی واردش شدم به شدت سر در گم شدم
سلام
متاسفانه همه جای سایت این مشکل هست که اگر برای اولین بار وارد انجمنی بشیم یا اینکه مدتی مطالب رو دنبال نکنیم سر در گم میشیم.
من هم دقیقا مثل شما شدم اول و مدتی سر در گم تاپیکها رو زیر و رو کردم و بالاخره با روش مهدی عزیز گوشیمو با چندین بار پیغام خطا و درگیری که بعدا فهمیدم مشکل از کجا بوده تونستم هک کنم.
البته برای ساین کردن نمیخواستم . ولی برنامه ای که آرنولد گذاشتند برای ساین بدون cer و key بسیار راحت و عالی هستش. حتما امتحان کن
البته من اساتید نیستم . تجربه هامو گفتم

IMAN
12-06-2008, 17:36
ممنون از پاسخهاتون.پس من از روش مهدی هک میکنم.خونمدمش و به نظرم بهتر و ساده تر هست و مزیتش هم اینه که هر وقت نخوای میتونی گوشی رو از حالت هک خارج کنی و تا جایی که من فهمیدم این حالت(خروج از هک)برای اجرای نرم افزاری مثل SmartCom GPS ضروریه وگرنه نرم افزار زود بسته میشه.
ممنون.
و سام عزیز:
منتظر دسته بندی تمیز مطالب از سوی تیم مدیریتی هستیم(مثل همیشه).

JoinArnold.Com
13-06-2008, 14:59
سلام ایمان جان ...

خوبی برادر ..

بهترین روش اگر میخوای بدون ساین نصب کنی : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42492

شک نکن ... ببین این آموزش این دوستمون یه کم کم داره ... یعنی کامل نیست ... البته بازی های N-Gage فکر میکنم کامل باشه.

من کاملش رو آماده کردم اگر مدیران ساین خواستند من تاپیکش رو میزنم و با اون پست ترکیبش میکنم تا به صورت کاملترین روش بدون نیاز به ساین دوستان برنامه هاشون رو نصب کنند !

دوستان شک نکنید که من هر برنامه ای رو که فکر میکنید با این روش بدون نیاز به ساین نصب کردم... شده مثل N90 مرحوم که هز برنامه ای رو سریع قبول میکرد !

SAM
13-06-2008, 15:07
آرلوند جان درسته این روش بهترین روشه البته حالا چه از روی pc نصب بشه و چه بدون اون این برنامه secman بهترین روش هست به نظر من .
شما واسه نصب secman بدون pc اول hellocarbide رو نصب میکنید و Installserver رو میریزید و بعد secman بتونه بدون خطای access not granted نصب بشه ؟ از این روش استفاده میکنید برای n93 ?

bahahs
14-06-2008, 00:50
آرلوند جان درسته این روش بهترین روشه البته حالا چه از روی pc نصب بشه و چه بدون اون این برنامه secman بهترین روش هست به نظر من .
شما واسه نصب secman بدون pc اول hellocarbide رو نصب میکنید و Installserver رو میریزید و بعد secman بتونه بدون خطای access not granted نصب بشه ؟ از این روش استفاده میکنید برای n93 ?

دقيقا سام عزيز

gasrmobile
14-06-2008, 07:02
با سلام خدمت دوستان عزیز
http://www.3at3at.net/attachment.php...9&d=1195668429
من تمام مراحل هک را رفتم ولی موفق به نصب این نرم افزار نشدم کسی می تونه ایمن را نرم افزار را از طریق همک نصب کنه و مشکلش را به ما هم بگه خیلی ممنون می شم خیلی فوریه
gnuboxfor nokian73

gasrmobile
14-06-2008, 07:13
با سلام خدمت دوستان عزیز
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=102278&d=1198576995
من تمام مراحل هک را رفتم ولی موفق به نصب این نرم افزار نشدم کسی می تونه ایمن را نرم افزار را از طریق همک نصب کنه و مشکلش را به ما هم بگه خیلی ممنون می شم خیلی فوریه

IMAN
14-06-2008, 09:04
سلام.
ممنون که این تاپیک رو باز کردین.واقعاً لازم بود.

من انيميشن استارت آپ گوشي دوستم رو(N95)طبق آموزش تغيير دادم.مشكلي كه هست اينه كه همون استارت آپ N82 كه گذاشتين رو گذاشتم ولي به اين صورت:

http://i31.tinypic.com/37uau.gif
نشون داده نميشه.بلكه خيلي سريع مياد و ميره(فقط نوشته هاش) و هم چنين اين بك گراند آبي رو نداره و سفيده.
واسه همه اينجوريه؟

bahahs
14-06-2008, 11:25
واسه همه اينجوريه؟
بله ايمان جان
تا اونجايي كه من ميدونم براي همه اينطوريه

Brindar
14-06-2008, 12:13
سلام دوستان
وقتتون به خیر
من می خواستم فونت های گوشیمو(N73) رو عوش کنم
لطفا راهنماییم کنید.

SAM
14-06-2008, 18:02
ایمان جان روی n73 این انیمیشن عملی نبود اما در مورد N95 دوستان دیگه بهتر اطلاع دارند .

SAM
14-06-2008, 18:05
با سلام خدمت دوستان عزیز
http://www.mobilestan.net/attachment...8&d=1198576995

سلام دوست من
من gnubox رو خیلی وقت پیش نصب کردم و مشکلی ندارم . اما در مورد smartcomgps بعد از نصب باید گوشی رو از حالت هک خارج کنید تا برنامه اجرا بشه .
شما برای نصب برنامه ها بعد از هک به تاپیک " نصب برنامه ها بدون ساین مخصوص گوشیهای هک شده مراجعه کنید " راهنمای خوبی هست . موفق باشید

SAM
14-06-2008, 18:07
سلام دوستان
وقتتون به خیر
من می خواستم فونت های گوشیمو(n73) رو عوش کنم
لطفا راهنماییم کنید.

سلام دوست خوب .
شما به بخش گرافیک 9.1 مراجعه کنید یه تاپیک مهم در این زمینه دارم اون رو بخونید کارتون راه میفته .
اینجا تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به هک هست .

artoor32
14-06-2008, 20:27

با سلام.منم اومدم همین سوال رو بپرسم که دیدم شما هم به این موضوع اشاره کردید.
اولا هر کاری کردم این فایل secman.sis بدون کپی کردن فایل installserver روی گوشی من نصب نشد.ولی در این تاپیک ترابی جان گفتن که نصب میشه.ولی نه روی 9.1 و نه 9.2 نصب شد.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=42684

حالا بعد از کپی کردن installserver به وسیله HelloCarbide و نصب secman.sis روی 9.1 برنامه عمل نمی کنه.ولی روی 9.2 بعد از نصب مشکلی نداره.حالا از دوستان کسی تونسته مشکل این برنامه روی 9.1 رو حل کنه.در ضمن من با برنامه pc مشکلی ندارم.ولی میخوام بدون استفاده از pc این کار رو انجام بدم.

البته دوستان میتونن بعد از کپی کردن installserver به وسیله نصب فایل sis برنامه rom patcher و یا برنامه caps on caps off (که rom patcher بهتره) به پوشه های سیستمی دسترسی پیدا کنند.که خودم این روش رو تست کردم و مشکلی نداره.
در این تاپیک هم در این باره کامل توضیح دادم.شاید به درد دوستان بخوره.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=43450

ولی من میخوام از برنامه sec man هم استفاده کنم.حالا از دوستان راه حلی برای نصب برنامه secman.sis بدون استفاده از pc و یا یه فایلی دیگه که روی 9.1 هم جواب بده داره؟

bahahs
15-06-2008, 00:17
ولی من میخوام از برنامه sec man هم استفاده کنم.حالا از دوستان راه حلی برای نصب برنامه secman.sis بدون استفاده از pc و یا یه فایلی دیگه که روی 9.1 هم جواب بده داره؟

بله دوست عزيز
secman به اين روش روي 9.1 جواب نميده
تست شده بر روي ان73.ان71

gasrmobile
15-06-2008, 15:07
ببین از راهنماییت خیلی ممنون ، فقط می خواستم بگم که من تمام مراحل هک را رفتم تمام مراحل را تقربا درست انجام دادم ولی در زمان نصب نرم افزار تمام مراحل را میره حتی تا اینجا که می پرسه که توی گوشی نصب شود یا در مموری فرقی نمی کنه کدوم را انتخاب کنی به هرحال بعد از چند ثانیه مکس یک پیغام می ده که برنامه قابل نصب نسیت اگه زحتمتی نیست شما از طریق هک این نرم افزارها را برای من آزمایش کنید مشکل را برای من پیدا کنی خیلی خیلی ازت ممنون می شم

gasrmobile
15-06-2008, 15:09
سلام دوست من
من gnubox رو خیلی وقت پیش نصب کردم و مشکلی ندارم . اما در مورد smartcomgps بعد از نصب باید گوشی رو از حالت هک خارج کنید تا برنامه اجرا بشه .
شما برای نصب برنامه ها بعد از هک به تاپیک " نصب برنامه ها بدون ساین مخصوص گوشیهای هک شده مراجعه کنید " راهنمای خوبی هست . موفق باشید

ببین از راهنماییت خیلی ممنون ، فقط می خواستم بگم که من تمام مراحل هک را رفتم تمام مراحل را تقربا درست انجام دادم ولی در زمان نصب نرم افزار تمام مراحل را میره حتی تا اینجا که می پرسه که توی گوشی نصب شود یا در مموری فرقی نمی کنه کدوم را انتخاب کنی به هرحال بعد از چند ثانیه مکس یک پیغام می ده که برنامه قابل نصب نسیت اگه زحتمتی نیست شما از طریق هک این نرم افزارها را برای من آزمایش کنید مشکل را برای من پیدا کنی خیلی خیلی ازت ممنون می شم

OUTLAWS
16-06-2008, 22:11
با درود فراوان

گوشي من n95 8gig ولي....
يعني وقتي برنامه ي توي كامپيوتر دنبال پورت ميگرده پيدا نميكنه .... !!!!

نه تو حالت اتوماتيك نه دستي ...
برنامهTrk رو هم نصب كرده بودم و conect هم شده بود ولی تا عکس زیر بیشتر نمیرود .

برنامه trk در بکگراند هم نبود و کاملا هم در حال اجرا بود نیم ساعت هم صبر کردم ولی جواب نداد

iهمه تاپسک ها را خواندم ولی جواب سوالامو پیدا نکردم

فایر وال سیستم را هم غیر فعال میکنم

فرمت سه کلید هم کردم

کمک لطفا

http://i30.tinypic.com/akk8lh.jpg

shrek
01-07-2008, 15:18
با سلام
گوشی من N95 8gig هستش ولی نتونستم با دو روش ذکر شده در انجمن گوشی رو هک کنم تمام مراحل رو رفتم فقط با اکسپلورر پوشه های مخفی رو ندیدم یعنی گوشی هک نمیشه
منتظر راهنمائی شما هستم
موفق باشید

poya_lion
01-07-2008, 18:40
آقا مال من وقتی میخوام گوشیم رو هک کنم این ارور میده:
:
Cannot connect to metroTRK (7E 80 01 20 5E 7E

چیکار باید کنم؟

saeid_jamejam
01-07-2008, 18:53
کسی درباره فارسی کردن کیبرد p990i اطلاعات عملی داره
saeid_jamejam@yahoo.com

saeid_jamejam
01-07-2008, 18:58
کسی میدونه روش خریدن شماره مورد نظر از ایرانسل چطوریه؟

saeid_jamejam
01-07-2008, 18:58
saeid_jamejam@yahoo.com

amini_bio
01-07-2008, 22:43
با سلام
گوشی من n95 8gig هستش ولی نتونستم با دو روش ذکر شده در انجمن گوشی رو هک کنم تمام مراحل رو رفتم فقط با اکسپلورر پوشه های مخفی رو ندیدم یعنی گوشی هک نمیشه
منتظر راهنمائی شما هستم
موفق باشید

شما پوشه های مخفی را فعال کردید که بتونید ببینید؟

از کدوم 2 روش امتحان کردید؟

برای گوشی شما همه روش ها باید جواب بده.

shrek
03-07-2008, 22:32
شما پوشه های مخفی را فعال کردید که بتونید ببینید؟

از کدوم 2 روش امتحان کردید؟

برای گوشی شما همه روش ها باید جواب بده.

سلام
پوشه های مخفی را چه جوری باید فعال کرد؟؟؟؟؟

™Mahdi
03-07-2008, 23:02
سلام
پوشه های مخفی را چه جوری باید فعال کرد؟؟؟؟؟
دوست عزیز برنامه ی X-PLORE رو اجرا کنید بعد "0" رو بزنید تا به قسمت "Configuration" برید سپس در این قسمت گزینه های "Show Hidden files" و "Show system files/folders" رو تیک بزنید تا فایلها و فولدر های سیستمی رو بتونید مشاهده کنید.برای دیدن درایو "z" هم باید گزینه ی "Show ROM drives" رو تیک بزنید.

ehsan_figor
05-07-2008, 16:50
سلام من مدت زیادی از روش binpda security استفاده میکنم و برنامه ها رو ساین میکنم بعد هم اینستال ولی امروز این برنامه از کار افتاد و دیگه نمیتونم برنامه های unsign رو نصب کنم !!!!!!!!!!!!!

لطفا راهنمایی کنید !!!!!

mahdikalantari
05-07-2008, 18:25
unable to install میده
با سکوریتی منیجر هم تو کام÷یوتر some error has been occured while installing..... میده.
گوشیم هم n95 8g ورژن 20.0.016 است.

amini_bio
07-07-2008, 19:28
دوستانی که مشکل دارند از برنامه کم حجم و راحت:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42375
استفاده کنند.

payamlover
22-07-2008, 00:09
سلام
اقا من گوشیم رو هک کردم فایل inestallserver.exe رو هم کپی کردم در sys/bin ولی بعد از اون دیگه هیچ برنامه ای روی گوشیم نسب نشد ارور file cropted میده وقتی پاکش می کنم دوباره درست میشه
مشکل از کجاست؟؟؟؟
گوشیم N80

amini_bio
22-07-2008, 08:57
احتمالا شما istallserver مخصوص گوشی خودتون را استفاده نکردید.

hamed_s71
22-07-2008, 20:34
خدمتتون عرض کنم که من 5700 دارم و اونو آپدی کردم (v5.11) .اما وقتی می خوام با hello carbide هکش کنم. بعد از زدن گزینه menu1 ویکبار yes کردن این ارور رو میده: closed program:HelloCarbide KERN-EXEC 3 . البته ورژن آپدیت نشده اصلا yes نمییاد.

mohammad1139
27-07-2008, 03:29
با درود فراوان

گوشي من n95 8gig ولي....
يعني وقتي برنامه ي توي كامپيوتر دنبال پورت ميگرده پيدا نميكنه .... !!!!

نه تو حالت اتوماتيك نه دستي ...
برنامهTrk رو هم نصب كرده بودم و conect هم شده بود ولی تا عکس زیر بیشتر نمیرود .

برنامه trk در بکگراند هم نبود و کاملا هم در حال اجرا بود نیم ساعت هم صبر کردم ولی جواب نداد

iهمه تاپسک ها را خواندم ولی جواب سوالامو پیدا نکردم

فایر وال سیستم را هم غیر فعال میکنم

فرمت سه کلید هم کردم

کمک لطفا

http://i30.tinypic.com/akk8lh.jpg

منم دقیقا همین مشکل رو دارم ...
لطفا یکی راهنمایی کنه.....
:question::113:

movaghat85
28-07-2008, 13:59
با تشکر از زحمات دوستان عزیز.
من از روش اول استفاده کردم و برنامه ها را نیز ساین کردم اما موقع نصب برنامه ها گوشی این پیغام را میده.مشکل چیه وچکار کنم؟
unable to instal protected application from an untrusted supplier"

Emran.Sat
28-07-2008, 15:14
سلام دوستان و اساتید
ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست
من گوشیمو هک کردم و بنا به دلایلی مستر ریست کردم بعد روشن کردن گوشی دیدم یه فولدر از گوشیم پاک شده . فولدر سرچ میخواستم بدونم چرا ؟ ایا میشه برشگردوند؟
با تشکر Model:N73Me

a.aleh
28-07-2008, 15:52
من گوشیمو هک کردم الان گالریم پر از عکسهای برنامه های موبایله
چور میتونم از تو گالری حذفشون کنم.
از حالت هک هم که خارجش میکنم باز تو گالریم میمونن.
5700
n73

mamal.n73
01-08-2008, 20:04
میخوام برنامه ی HelloCarbide رو روی 3250 پاک کنم ..ولی موقه پاک کردن همین که remove رو میزنم این پیغامو میده removing failed از اساتید خواهش میکنم جوابمو بدن
با تشکر

payamlover
02-08-2008, 10:21
احتمالا شما istallserver مخصوص گوشی خودتون را استفاده نکردید.

اگر ميشه برام فايل مخصوص n80 رو بزاريد ممنون

V.I.P
02-08-2008, 10:53
خدمت شما !

برای اينکه قانون copywrite هم رعايت بشه بايد ذکر کنم که از تاپيکی که صادقی عزيز زحمت کشيده بودن برداشته شده.

payamlover
06-08-2008, 09:34
خدمت شما !

برای اينکه قانون copywrite هم رعايت بشه بايد ذکر کنم که از تاپيکی که صادقی عزيز زحمت کشيده بودن برداشته شده.

اقا دستت درد نكنه خيلي ممنون ولي اين هم همون جوريه ارور file coropted ميده چكار كنم؟ كپك زدم:113: از اين محدوديت ساين تورو خدا كمكم كنيد

V.I.P
06-08-2008, 10:51
منظورت اين هستش که هنگام extract اين ارور رو ميده؟

yaghob68
06-08-2008, 12:26
باسلام به هكرهاي محترم . يك سوال

آيا ميشه برنامه هاي پيش فرض گوشي رو تغيير داد يعني مثلا موزيك ها ي توي گالري بجاي اينكه با موزيك پلاير گوشي اجرا بشه با يك برنامه اي ديگه مثلا mobiloa player اجرا بشه . اگه تونستين همچين كاري كنين ماروهم درجريان بزاريد

™Mahdi
06-08-2008, 19:10
اگر ميشه برام فايل مخصوص n80 رو بزاريد ممنون

اقا دستت درد نكنه خيلي ممنون ولي اين هم همون جوريه ارور file coropted ميده چكار كنم؟ كپك زدم:113: از اين محدوديت ساين تورو خدا كمكم كنيد
دوست عزیز این فایل (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=161027&d=1216477277) رو هم تست کن ببین مشکلت حل میشه.

ALFEX
06-08-2008, 20:27
برنامه ای هست که بشه اون صدای بیپ که هنگام شروع وپایان عکس برداری عوض کرد

8422421125
09-08-2008, 18:10
من كه تمام مراحل هك رو انجام دادم.برنامه SecMan رو هم نصب و روشن كردم.ولي اون فايل dat رو هركاري ميكنم تويه فولدر Recource كپي نميشه.پيغام خطا ميده (can't crate dir) فولدر private هم كه اصلا باز نميشه.ضمنا از برنامه Xplore استفاده مي كنم.لطفا اگه كسي به اين مشكل خورده راهنمايي كنه:maad::maad:

V.I.P
09-08-2008, 19:44
ضمنا از برنامه Xplore استفاده مي كنم.لطفا اگه كسي به اين مشكل خورده راهنمايي كن

مطمئنی گوشيت در حالت هک قرار داره؟

از کدوم ورژن x-plor استفاده ميکنی؟ از 1.22 معمولی يا اين جديده که فايل های سيستمی رو نشون ميده؟

با جستجوگر های ديگه هم تست کن

mamal_70
10-08-2008, 14:45
من يه تم دانلود كردم با ساين كردن روي مموري كارد نصب كردم ولي گوشيم هنگ كرد مموريمو در اورد خوب شد بعد تمو ريمو كردم ولي دوباره تم رو روي phone memory نصب كردم هنگ كرد منم خاموشش كردم وقتي روشن ميكنم صفحه سفيد مياد كه روش نوشته نوكيا بعد از اون صفحه سفيد ميشه و ديگه بالا نمياد راه حلي هست؟ گوشيمم n73 هست

V.I.P
10-08-2008, 20:01
بايد فرمت کنی !

3 * و دکمه سبز رو نگه دار و گوشی رو روشن کن و تا بالا آمدن کامل موبايل دستت رو از دکمه ها بر ندار

amir2mahdi
15-08-2008, 03:22
سلام
دوستان من گوشیم(n73 music edition)با
هک گوشی توسط برنامه ی جدیدBiNPDA هک کردم و این کار بدون مشکل صورت گرفت برای ساین برنامه ها توسط خود گوشی با مشکل عجیبی روبر شدم در قسمت انتقال فایل key and cer فایل EC696702 در E:\private وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید ضمنا با ساختن این فایل و انتقال فایل cer به درون آن در هنگام نرم افزار ساین شده با error روبرو میشوم

V.I.P
15-08-2008, 11:29
شما در برنامه secman گزينه install root certificate رو زديد؟

HusseinR
15-08-2008, 22:44
تاپیکی در مورد افزایش نور lcd گوشی n82 تو این بخش هک بود که دیگه نمی بینمش. اگه حذف نشده لطفا لینکشو بذارید.
بسیار ممنون . .

omid_0111
16-08-2008, 00:36
سلام به همه دوستان خواستم بدونم این تغییر صدای استارت آپ گوشی**مخصوص گوشی های هک شده** یعنی چی ومیتونید هر فایل دلخواهی رو رینیم کنید و قرار بدید،البته نباید بیشتر از 10 ثانیه باشه. منظور چی هست البه اینم بگم گوشیم رو هک کردم و تمام مراحل رو هم به درستی انجام دادم و مشگلی هم ندارم فقط منظور این کارو نمی دونم با این کار اصلا چی می شه و از کجا باید فهمید و اصلا با این کار چه تفاوتی رو من باید متوجه بشم و از کجا ممنون

omid_0111
16-08-2008, 12:54
سلام به همه دوستان خواستم بدونم این تغییر صدای استارت آپ گوشی**مخصوص گوشی های هک شده** یعنی چی ومیتونید هر فایل دلخواهی رو رینیم کنید و قرار بدید،البته نباید بیشتر از 10 ثانیه باشه. منظور چی هست البه اینم بگم گوشیم رو هک کردم و تمام مراحل رو هم به درستی انجام دادم و مشگلی هم ندارم فقط منظور این کارو نمی دونم با این کار اصلا چی می شه و از کجا باید فهمید و اصلا با این کار چه تفاوتی رو من باید متوجه بشم و از کجا ممنون

کسی نبود راهنمایی کنه

pezhman32
16-08-2008, 18:06
سلام
راستش من امروز گوشیم رو با rompatcher 2 هک کردم و سه تا پچ رو ریختم (یکی پچ عوض کردن اون دایره آبیه کنار آیکون ها و یکی مال پیغام های برنامه های جاوا و یکی هم مربوط به صدای شاتر)
حالا از هر 6 بار که گوشیم رو خاموش روشن یا ری استارت می کنم 5بارش بعد از اینکه بالا اومد یکی دوبار صفحه رفرش میشه و بعد دیگه آیکونها میپره و میره تو هنگ, اون یکبار هم که درست میاد بالا مشکل داره, مثلا" در میوزیک پلیر بعضی از آهنگ ها رو میگه copoted file
خلاصه مموری رو درآوردم و رام پچر رو پاک کردم درست شد
می خواستم ببینم مشکل از پچ خاصی بود یا .... کلا" نمی تونم با رام پچر کار کنم؟!

V.I.P
17-08-2008, 10:46

منظور اون موزيک که همراه با تصوير دست دادن يک کودک و مرد مياد هستش

omid_0111
17-08-2008, 21:18
بله دوست عزیز منظورم اونه میشه اهنگهای دیگرو جای اهنگ اصلی موبایل ریخت

V.I.P
18-08-2008, 18:07
بله ميشه logo رو تغيير داد

majidpc
19-08-2008, 20:53
سلام.اقایون من rompatcher قدیمی رو که با pc نصب میشد نصب کردم حالا که میخوام ورزن جدیدشو نصب کنم unable install میده پاک هم نمیشه کرد چی کار کنم؟

omid_0111
21-08-2008, 11:33
بله ميشه logo رو تغيير داد
دستت درد نکنه دوست عزیز من اگه بخوام logo رو تعغیر بدم مثلا می تونم صدایی که خودم ضبط کردم رو جای گزین کنم یا مثلا یه اهنگ دیگه

mortezapila
25-08-2008, 18:59
سلام یه مشکل بعد از این کار برام به وجود اومده هر برنامه ای رو که بخوام نصب کنم ارور میده و پیغام میده که فایل خراب است !!!
لطفا راهنمایم کنید با تشکر
مدل گوشی نوکیا 5500

ALFEX
25-08-2008, 20:01
کسی میدونه روش خریدن شماره مورد نظر از ایرانسل چطوریه؟

اینجا جای این سواله؟

ALFEX
25-08-2008, 20:07
دستت درد نکنه دوست عزیز من اگه بخوام logo رو تعغیر بدم مثلا می تونم صدایی که خودم ضبط کردم رو جای گزین کنم یا مثلا یه اهنگ دیگه

تغییر =19

حالا جواب شما
اگه شما گوشی تون هک شده باشه می شه صدای استارت اپ گوشی رو عوض کرد شما می تونید به قسمت موارد هک گوشی در صفحه ی اول سایت مراجعه کنید من ادرس لینکش رو ندارم

mortezapila
27-08-2008, 20:42
سلام کسی نیست مشکل منو حل کنه اون بالا توضیح دادم
مرسی!!!

ALFEX
27-08-2008, 22:30
سلام یه مشکل بعد از این کار برام به وجود اومده هر برنامه ای رو که بخوام نصب کنم ارور میده و پیغام میده که فایل خراب است !!!
لطفا راهنمایم کنید با تشکر
مدل گوشی نوکیا 5500

شما ارور رو بنویس(لاتین) اگه تونستم کمک می کنم اگه هم نتونستم اقای صادقی و بقیه هستند

مهدی خیری
28-08-2008, 09:14
بله.رام پچر پاک نمیشه.باید گوشیتو فرمت ریست کنی.و دوباره مراحل هک و به طور کامل و مرتب بری.

mortezapila
28-08-2008, 11:12
شما ارور رو بنویس(لاتین) اگه تونستم کمک می کنم اگه هم نتونستم اقای صادقی و بقیه هستند

موقع نصب file corrupted
موقع پاک کردن برنامه removing failed
از تو app manager هم نمیتونم پاک کنم همون پیام رو میده
مدل گوشیم نوکیا 5500
v 03.18
RM -86

TiTAN
28-08-2008, 12:35
دوستانی که با پاک کردن برنامه ی Rom Patcher مشکل دارن، سعی کنند این برنامه رو روی اون overwrite کنند. در صورتی که این عمل انجام بشه، برنامه ی rom patcher از داخل app mgr پاک خواهد شد.

yaser00897
31-08-2008, 01:03
مي خواستم اول تاپيك بزنم ولي گفتم اينجا مطرح كنم
ما فقط يه مشكل توي سري خودمون داريم
اونم عدم قرار دادن عكس پشت زمينه به صورت تمام صفحهس
يعني حالا كه ما به تمامي جاها دسترسي داريم نميتونيم يه دستي تو اين قسمت ببريم !!!!! و عكس تمام صفحه بزاريم
من از هك فقط همينو ميخوام ...چون گوشي هاي 9.1 و 9.1 تقريبا تكميلا و ايرادي ندارن تا ما بيايم با هك جبران كنيم
فقط همينه @

bahahs
02-09-2008, 17:56
ميخواستم براي تغيير صداي report نوكيا راه حلي نيست؟

يعني اونا هم نميشه با پچ روش كار كرد؟
راستي چرا تو اين همه نوكيا فقط صداي ريپورتهاي 5700 با بقيه فرق داره؟

خيلي ممنون

bahahs
04-09-2008, 11:05
از دوستان كسي براي راهنمايي نبود؟

amirkalak8
04-09-2008, 14:15
سلام و خسته نباشید اقا توگوشیای نوکیا s60v3 چطوری میشه یعنی پچی وجودنداره که کاری کرد که پیغام delivered یا روی صفحه بمونه بازدن دکمه بره یا صداشو وقتی می اد عوض شه الان یه بیپ کوچیکه که اصلا نمیشه فهمید
:trolll:

yaser00897
05-09-2008, 01:34
من فقط يكراه ميشناسم براي عوض كردن صداي ديليور رپورت
اونم با برنامه ي گذاشتن صداي اس ام اس خاص براي هر نفر بود
من از اين برنامه به صورت برعكس استفاده ميكردم و صداي ديلر رو تغيير ميدادم .
همرو اد ميكردم به يه صداي اس ام اس . (يادم نمياد فقط ميدونم با اين برنامه اين كلك .و ميزدم .)خيلي وقت پيش اين كارو ميكردم
ولي اگه دوست داريد نصب كنم دوباره روشو بگم (اون زمان خيلي ازش خوشم ميومد)
ولي اي كاش با هك ميشد يه كاري كرد

sghd
05-09-2008, 09:03
سلام ببخشید یه سوال داشتم
آیا امکان دسترسی به اسمایلی های smswizard توی گوشی با هک وجود داره
یا حتی توی کامپیتر
من خیلی علاقه دارم اسمایلی های این برنامه رو روی سیستمم داشته باشم
ممنون

bahahs
05-09-2008, 16:31
من فقط يكراه ميشناسم براي عوض كردن صداي ديليور رپورت
اونم با برنامه ي گذاشتن صداي اس ام اس خاص براي هر نفر بود
من از اين برنامه به صورت برعكس استفاده ميكردم و صداي ديلر رو تغيير ميدادم .
همرو اد ميكردم به يه صداي اس ام اس . (يادم نمياد فقط ميدونم با اين برنامه اين كلك .و ميزدم .)خيلي وقت پيش اين كارو ميكردم
ولي اگه دوست داريد نصب كنم دوباره روشو بگم (اون زمان خيلي ازش خوشم ميومد)
ولي اي كاش با هك ميشد يه كاري كرد

ياسر جان
خيلي ممنون ميشم كه هم برنامه اش رو بدي هم روشش رو

از مديران و اساتيد فقط خواهش داشتم كه بيان و اين موضوع رو بررسي كنند(صداي ريپورت ها و كمبود باطري و ...)و بگند كه شدني هست يا نه
ممنون ميشم

yaser00897
06-09-2008, 00:16
شهاب جان براي دريافت برنامه به تاپيك زير برو برنامرو نصب و نكاتي رو هم كه سام گفته تو همون پست اول بخون
و رعايت كن (وگرنه برنامه كار نميكنه ) فقط يه نكترو انجام نده (سام گفته : warning tones را در پروفایل خود را off کنید .) كه اينكارو نكن .
http://mobilestan.net/showthread.php?t=36113
برنامه هم فارسيه
حالا بعد از نصب درست برنامه و توضيح سام اين كارارو انجام بده .
1 به كانتكت خودت برو يه گروه بساز و تمام كانتكتتو توش اد كن براي اين كار
به كانكت برو يه جهت راست بزن و از آپشن new group بزن و همرو اد كن.
2 . برو توي برنامه و از آپشن جديد رو انتخاب كن توي ويرايش اين قسمت زنگ اختصاصي رو زنگ دلخواه خودت (زنگي كه مي خواي روي مسيج بزاري ) رو بزار در قسمت اختصاص به : گروهي كه تو كانتكت ايجاد كردي انتخاب كن. ميزان صدا هم بزار آخر و Ok كن .
3.حالا برو قسمت تنضيمات برنامه در اون قسمت زنگ پيش فرض پيامكهارو يه اهنگ كوتاه انتخاب كن مثلا email alert خود نوكيا . ميزان صدا هم اخر .
ok كن تمام شد يه مسيج بفرست ميبيني كه توي دييلايورت همون صداي كوتاهي رو داري كه انتخاب كرده بودي .و هركي هم كه از توي كانتكتت بهت اس ام اس بده همون صداي دلخواهت پخش ميشه
و اگه كسي كه تو كانتكتت نيست بهت اس ام اس بده صداي كوتاه پخش ميشه و اينجوري ميفهمي كسي كه اس ام اس داده آشنا نيست . غريبس .
البته من الان برنامرو تست كردم ديدم نميتونم ازش استفاده كنم آپديت جديد 73 يه محدوديتي تو پروفايل گذاشته كه پسوند wav رو نميشه انتخاب كرد .

sghd
06-09-2008, 06:49
سلام ببخشید یه سوال داشتم
آیا امکان دسترسی به اسمایلی های smswizard توی گوشی با هک وجود داره
یا حتی توی کامپیتر
من خیلی علاقه دارم اسمایلی های این برنامه رو روی سیستمم داشته باشم
ممنون
:cryani:

POWER
06-09-2008, 14:18
سلام...

من وقتی که فایل Installserver.exe را در مسیر C:SIS:BIN می ریزم...

بعد از آن اگر بخواهم هر برنامه جاوا را بر روی مموری کارت نصب کنم.. میگه :

File Corrupted

http://i31.tinypic.com/2mzrmd.jpg

چه کار کنم؟؟؟

hamed6606
07-09-2008, 01:51
سلام

میخواستم بدونم میشه یه پچی نوشت که ساعت و نام پروفایل رو از صفحه اصلی حذف کنه

اگه لطف کنید که ممنون میشم

Majid
09-09-2008, 18:20
دوستان پچی نیست که فلاش قرمز رنگ n95 رو موقع فیلمبرداری و یا عکس خاموش نگه داشت؟

ayoubabdullahi
10-09-2008, 17:28
سلام چطوری می تونم مشکل پیغام cannot install a protected program from an untrusted supllier رو بر طرف کنم.

TiTAN
10-09-2008, 20:18
سلام چطوری می تونم مشکل پیغام cannot install a protected program from an untrusted supllier رو بر طرف کنم.

دوست عزیز، شما به روش هک و با فایل instalserver فایل رو نصب کن. این قبیل برنامه ها، عموما برای گوشی های هک شده هستند.

دوستان پچی نیست که فلاش قرمز رنگ n95 رو موقع فیلمبرداری و یا عکس خاموش نگه داشت؟

فعلا که نیست. اما ان شاا... نوشته میشه. البته چون تغییر فیزیکی هست، یه کم سخت تره.

POWER
10-09-2008, 20:27
سلام...

File Corrupted

http://i31.tinypic.com/2mzrmd.jpg

چه کار کنم؟؟؟

arazm
14-09-2008, 13:22
با عرض سلام و خسته نباشید. من 2 تا سوال دارم 1-کلید eject گوشی n82 موقع خارج کردن کابل کدوم دگمست.2-وقتی کابل رو وصل میکنم برنامهایی مثل sys .bin ...اصلا توگوشیم نداره . در ضمن من خیلی اماتورم . با تشکر

un_118
14-09-2008, 22:16
یه مشکل عجیب با پچ c2z پیدا کردم .
پچ رو در حالتauto run قرار میدم و گوشی رو با برنامه go to ریست میکنم موقع بالا امدن گوشی گیر میکنه و فقط باید باطری رو در بیارم و دوباره گوشی رو روشن کنم.
البته وقتی اینجوری گوشی بالا میاد پچ فعاله.
رام پچر رو پاک کردم دوباره نصب کردم مشکل حل نشد
حتی پچ c2z رو دوباره ساختم بازم مشکل حل نشد.
اساتید فکر می کنید مشکل کجاست

amirkalak8
15-09-2008, 09:11
سلام اقا برنامه ای هست که بشه مخفیانه باکیفیت بالا مثل کیفیت فیلمبرداریه خودگوشی مخفی فیلم بگیره یعنی روصفحه چیزیمعلوم نباشه ولی پنهانی درپشت درحال فیلم گرفتن باشه به عبارتی روی صفحه نشونی ازفیلم گرفتن نباشه

™SADRA
15-09-2008, 09:41
سلام اقا برنامه ای هست که بشه مخفیانه باکیفیت بالا مثل کیفیت فیلمبرداریه خودگوشی مخفی فیلم بگیره یعنی روصفحه چیزیمعلوم نباشه ولی پنهانی درپشت درحال فیلم گرفتن باشه به عبارتی روی صفحه نشونی ازفیلم گرفتن نباشه

شما این سوال رو باید چند بار بپرسی ؟
من به شما گفتم نیست مدیر پرسش و پاسخ هم گفت نیست
پس یعنی نیست:Grrrrrr:

hamed6606
16-09-2008, 08:57
یه مشکل عجیب با پچ c2z پیدا کردم .
پچ رو در حالتauto run قرار میدم و گوشی رو با برنامه go to ریست میکنم موقع بالا امدن گوشی گیر میکنه و فقط باید باطری رو در بیارم و دوباره گوشی رو روشن کنم.
البته وقتی اینجوری گوشی بالا میاد پچ فعاله.
رام پچر رو پاک کردم دوباره نصب کردم مشکل حل نشد
حتی پچ c2z رو دوباره ساختم بازم مشکل حل نشد.
اساتید فکر می کنید مشکل کجاست
سلام
منم همین مشکلو داشتم و پچ مورد نطر رو از اتوران در آوردم مشکل حل شد

سلام

میخواستم بدونم پچی نیست که ساعت و نام پروفایل رو از صفحه اصلی حذف کنه

اگه لطف کنید که ممنون میشم
دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟

Varshabi
16-09-2008, 09:44
سلام...

File Corrupted

چه کار کنم؟؟؟

شما احتمالاً installserver مربوط به گوشی دیگه ای را داری نصب میکنی. باید حتماً مربوط به سری گوشی خودت باشه.

SAM
16-09-2008, 16:11

تا این لحظه که من این پست رو میزنم این برنامه به هیچ وجه وجود ندارد .

POWER
16-09-2008, 16:47
شما احتمالاً installserver مربوط به گوشی دیگه ای را داری نصب میکنی. باید حتماً مربوط به سری گوشی خودت باشه.

من از INSTALLSERVER مربوط به گوشی خودم استفاده میکنم..

ولی هنوز همین مشکل File Corrupted رو با فایلهای جاوا که بر روی مموری کارت نصب میکنم را دارم..:ambulance:

amir wanted
16-09-2008, 21:02
اقا سلام خدمتتون
من نمیتونم گوشیمو هک کنم ! یعنی هک نمیشه هر کار میکنم
trk و sesman رو همه ی کارایی که گفته بودید رو کردم ولی وقتی ت x-plore دنبال c / resource میگردم پیدا نمیکنم !(البته با انگیج مشکلی ندارم و اجرا میشن)
هدف منم از هک فعلا ساین کردن با mobile singer هست که resource رو پیدا نمیکنم !
کمکم کنید لطفا

™Mahdi
16-09-2008, 22:25
اقا سلام خدمتتون
من نمیتونم گوشیمو هک کنم ! یعنی هک نمیشه هر کار میکنم
trk و sesman رو همه ی کارایی که گفته بودید رو کردم ولی وقتی ت x-plore دنبال c / resource میگردم پیدا نمیکنم !(البته با انگیج مشکلی ندارم و اجرا میشن)
هدف منم از هک فعلا ساین کردن با mobile singer هست که resource رو پیدا نمیکنم !
کمکم کنید لطفا
دوست عزیز برنامه ی X-PLORE رو اجرا کنید بعد "0" رو بزنید تا به قسمت "Configuration" برید سپس در این قسمت گزینه های "Show Hidden files" و "Show system files/folders" رو تیک بزنید تا فایلها و فولدر های سیستمی رو بتونید مشاهده کنید.برای دیدن درایو "z" هم باید گزینه ی "Show ROM drives" رو تیک بزنید.

amir wanted
17-09-2008, 11:19
ممنون
وقتی selfsign رو میزنم پیغام Operation Success رو میده که یعنی موفق شده !
ولی وقتی یه فایل sisx همونجا ساخته میشه و میخواد install کنه این error رو میده :

requierd application acces not granted

مشکل کجاست؟ (البته تودرایو e این وجود نداشت :private\EC696702
من تو خود e/private کپی کردم بعد که رفتم تو درایو c دیدم اینجا همون 2 تا فایل اومده :c\private\EC696702

™Mahdi
17-09-2008, 22:15
ممنون
وقتی selfsign رو میزنم پیغام Operation Success رو میده که یعنی موفق شده !
ولی وقتی یه فایل sisx همونجا ساخته میشه و میخواد install کنه این error رو میده :

requierd application acces not granted

مشکل کجاست؟ (البته تودرایو e این وجود نداشت :private\EC696702
من تو خود e/private کپی کردم بعد که رفتم تو درایو c دیدم اینجا همون 2 تا فایل اومده :c\private\EC696702
من دقیقا" متوجه نشدم که شما گوشیتون رو هک کردید یا نه اگه آره:

اگه برنامه ی "MobileSiner" رو در درایو E نصب کردید باید دو تا فایل "cert و key" رو در مسیرE:\private\EC696702 کپی کنید.همچنین پوشه "swicertstore" رو هم باید در مسیر C:\resource کپی کرده باشید تا فایل 00000001 در مسیر C:\resource\swicertstore\dat قرار بگیره.بعد توسط برنامه x-plore روی فایل 00000001 برید و کلید 6 را از صفحه کلید گوشی بزنید و در پنجره جدید تیک گزینه Read Only رو بزنید.
البته اینها برای زمانی هست که شما بخواهید ساین کنید اما دیگه براحتی میشه با استفاده از فایل installserver.exe برنامه ها تون رو بدون ساین نصب کنید.برای اطلاع بیشتر به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42417) برید.

evilvista
18-09-2008, 00:16
شما این سوال رو باید چند بار بپرسی ؟
من به شما گفتم نیست مدیر پرسش و پاسخ هم گفت نیست
پس یعنی نیست:Grrrrrr:

:atten:شما اجازه ندارید با اعضا این طوری صحبت کنی!!!:atten:

bahahs
21-09-2008, 13:42
عزيزاني كه n95 ورژن 30 دارند
تونستند كه استارتاپ گوشيشون و صداشو تغيير بدند؟با كدوم روش؟
(تو ورژن قبلي به راحتي ميسر ميشد)

در ضمن ميخواستم بپرسم كه روشي براي تغيير حالت هاي منوها مانند منوهاي 5700(مثل v-shap)وجود نداره؟

ممنون

™Mahdi
21-09-2008, 17:53
عزيزاني كه n95 ورژن 30 دارند
تونستند كه استارتاپ گوشيشون و صداشو تغيير بدند؟با كدوم روش؟
(تو ورژن قبلي به راحتي ميسر ميشد)

در ضمن ميخواستم بپرسم كه روشي براي تغيير حالت هاي منوها مانند منوهاي 5700(مثل v-shap)وجود نداره؟

ممنون

این روش رو من تست کردم جواب داد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=40469

bahahs
22-09-2008, 10:18
مهدي جان
من هم همين كارا رو ميكنم
و در ورژنهاي قبلي هم انجام دادم
اما الان خيلي عجيبه كه شدني نيست!

rezahacker3020
22-09-2008, 13:58
با سلام:

دوستام من دیروز به گفته اقای صادقی استارت اپ گوشی رو عوض کردن ولی الان که میخوام اون فایل هایی رو که تو درایو c گوشی کپی کرده بودمو پاک کنم پاک نمیشه حالا من چطوری اونارو پاک کنم؟:17:

bahahs
22-09-2008, 14:50
دوستام من دیروز به گفته اقای صادقی استارت اپ گوشی رو عوض کردن ولی الان که میخوام اون فایل هایی رو که تو درایو c گوشی کپی کرده بودمو پاک کنم پاک نمیشه حالا من چطوری اونارو پاک کنم؟

دوست عزيز
گوشيتونو در حالت هك قرار بده
احتمالا پاك بشه

yaghob68
22-09-2008, 16:31
با سلام دوستان عزيز چطور ميشه برنامه هاي پيش فرض گوشي رو تغيير داد مثلا هنگامي كه توي گالري يك فيلم رو open ميكنيم با real player اجرا نشه وبا core player اجرا بشه .

من اين سوال روي توي چندين سايت مطرح كردم اما هيچ كدام جوابي نداشتن . خواهشن اگر امكانش هست بگوييد

rezahacker3020
22-09-2008, 17:24
دوست عزيز
گوشيتونو در حالت هك قرار بده
احتمالا پاك بشه

قربون دستت درست شد بد جور تو گیر بودم. مرسی:merci:

sezar_iran
23-09-2008, 12:45
با سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من گوشیمو با Binapad scurity هک کردم و هک هم شد ولی وقتی می خوام از نرم افزار mobilesigner استفاده کنم این پیغام رو می ده certificate error
خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید چکار کنم

bahahs
23-09-2008, 19:16
با سلام دوستان عزيز چطور ميشه برنامه هاي پيش فرض گوشي رو تغيير داد مثلا هنگامي كه توي گالري يك فيلم رو open ميكنيم با real player اجرا نشه وبا core player اجرا بشه .

من اين سوال روي توي چندين سايت مطرح كردم اما هيچ كدام جوابي نداشتن . خواهشن اگر امكانش هست بگوييد
___

دوست عزيز
در حال حاظر شدني نيست

با سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من گوشیمو با Binapad scurity هک کردم و هک هم شد ولی وقتی می خوام از نرم افزار mobilesigner استفاده کنم این پیغام رو می ده certificate error
خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید چکار کنم

شما از روش installserve استفاده كن كه ديگه نياز به ساين نداشته باشي

samyjooon
26-09-2008, 08:22
آیا پچی برای افزایش صدا در هدفون گوشی 73 نیست مثل گوشی های سونی اریکسون

S4S4
26-09-2008, 23:11
ایا پجی هست که بتوان نوار ساعت n95 را مثل n95 8gig به صورت عمودی کرد

mostafad
27-09-2008, 05:01
با سلام..
گوشي دوستم نوكيا n73 music edition هست...بعد از آپديت نرم افزار به version 4.0812.4.2.1 ...گوشيش مدام ريست ميشه..به اين صورت كه وقتي كه روشن هست خودبخود بعد از يه مدتي گوشي ريستارت ميشه و دوباره بالا مياد..اين اتفاق در روز حدود 20 بار تكرار ميشه...از يه نفر كه سوال كردم..گفت احتمالا از اين گوشيهايي بوده كه قفل شبكه روش بوده و به اصطلاح آنلاك شده..و بعد از آپديت ..شركت نوكيا با تغييرات در فيرم وير جديد عمدا باعث اين حالت شده...حالا ميخواستم ببينم آيا پچي هست كه بتونه اين قسمت در فيرم وير رو غير فعال كنه..كه بعد از روشن شدن ديگه ريستارت نشه؟
اگر نيست ..آيا كسي ميتونه اين پچ رو بصورت اختصاصي بنويسه؟
(با توجه به اينكه downgrade فلش گوشي هاي bb5 به راحتي امكان پذير نميباشد)
با تشكر فراوان..

evilbaby
27-09-2008, 11:31
سلام می خواستم ببینم روشی هست که بهشه اسم منوی 5700 رو عوض کرد

mehranian
28-09-2008, 18:54
chera n95 faylhaye rar ghabol namikone

tasadof
28-09-2008, 19:35
سلام من گوشیم رو اپدیت کردم . بعد از اپدیت هکی کر ده بودم دیگه کار نمی کرد حالا میخوام گوشیم رو دوباره هک کنم به وسیله HelloCarbide ولی برنامه نسب نمشود تاریخ رو هم عوض کردم به 2007.05.15 تغییر دادم ولی نشد که بشه لطفا راهنمایی کنید گوشیم هم (N82) هست

madaen
28-09-2008, 19:44
ba salam va khasteh nabashid
Goshi man N96 hastesh va barnameh N-Gage II ro baraie N96 az roie site Down load kardam .. valee vaghti ke mikham barnameh Trk "S60_3_0_app_trk_2_7.sisx" ro baraie hack kardane goshi nasb konam....dar akharin marhaleh baraie nasb peighame "unabel to instal componet is built-in" mideh..lotfan mano rahnamaei konid ta chetori mitonam bazihaie crck shodeh Ngage ro nasb konam ya be che sorat in barnameh ro nasb konam merceee

mortezapila
28-09-2008, 20:19
سلام من امروز گوشیم 5500 رو فلش کردم حالا میخوام هکش کنم ولی هک نمیشه برنامه های مخصوص هک همه نصب میشن ولی مثله قبلا گوشی رو هک نمیکنن حالا باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

tasadof
28-09-2008, 21:42
سلام گوشی من هم n82 هست وقبلا هک کردم بعد از این که اپدیت کردم از کار افتاد و خواستم از این روش هک استفاده کنم نصب کردم تمام کار های که گفتید انجام دادم ولی sys باز نشد
مشخصات گوشی من :
v 30.0.019
08-07-23
RM-313
NOKIA N82(08.01

™Mahdi
28-09-2008, 22:12
chera n95 faylhaye rar ghabol namikone
اگه منظورتون اینه که فایلهای rar رو باز نمیکنه شما میتونید با استفاده از یه فایل منجر مثل x-plore (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=52087&highlight=X-Plore+v1.22) اونها رو باز کنید.در ضمن تایپ انگلیسی بر خلاف قوانین سایت هست.لطفا فارسی تایپ کنید

ba salam va khasteh nabashid
Goshi man N96 hastesh va barnameh N-Gage II ro baraie N96 az roie site Down load kardam .. valee vaghti ke mikham barnameh Trk "S60_3_0_app_trk_2_7.sisx" ro baraie hack kardane goshi nasb konam....dar akharin marhaleh baraie nasb peighame "unabel to instal componet is built-in" mideh..lotfan mano rahnamaei konid ta chetori mitonam bazihaie crck shodeh Ngage ro nasb konam ya be che sorat in barnameh ro nasb konam merceee
ورژن جدید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50343) app trk رو نصب کنید.و یا در موقع نصب وقتی apptrk رو نشناخت extract to pc رو انتخاب کنید و بعد اون فایل رو به پوشه ی n-gage در درایو e منتقل کنید.با اجرای n-gage برنامه خودش بازی رو نصب میکنه.دوست عزیز تایپ انگلیسی بر خلاف قوانین سایت هست.لطفا فارسی تایپ کنید.

سلام من امروز گوشیم 5500 رو فلش کردم حالا میخوام هکش کنم ولی هک نمیشه برنامه های مخصوص هک همه نصب میشن ولی مثله قبلا گوشی رو هک نمیکنن حالا باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من گوشیم رو اپدیت کردم . بعد از اپدیت هکی کر ده بودم دیگه کار نمی کرد حالا میخوام گوشیم رو دوباره هک کنم به وسیله HelloCarbide ولی برنامه نسب نمشود تاریخ رو هم عوض کردم به 2007.05.15 تغییر دادم ولی نشد که بشه لطفا راهنمایی کنید گوشیم هم (N82) هست

سلام گوشی من هم n82 هست وقبلا هک کردم بعد از این که اپدیت کردم از کار افتاد و خواستم از این روش هک استفاده کنم نصب کردم تمام کار های که گفتید انجام دادم ولی sys باز نشد
مشخصات گوشی من :
v 30.0.019
08-07-23
RM-313
NOKIA N82(08.01

دوستانی که با هک گوشی مشکل دارید این روش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46437) رو هم تست کنید تقریبا" روی همه گوشیها جواب داده.

mostafad
29-09-2008, 04:20
با سلام..
گوشي دوستم نوكيا n73 music edition هست...بعد از آپديت نرم افزار به version 4.0812.4.2.1 ...گوشيش مدام ريست ميشه..به اين صورت كه وقتي كه روشن هست خودبخود بعد از يه مدتي گوشي ريستارت ميشه و دوباره بالا مياد..اين اتفاق در روز حدود 20 بار تكرار ميشه...از يه نفر كه سوال كردم..گفت احتمالا از اين گوشيهايي بوده كه قفل شبكه روش بوده و به اصطلاح آنلاك شده..و بعد از آپديت ..شركت نوكيا با تغييرات در فيرم وير جديد عمدا باعث اين حالت شده...حالا ميخواستم ببينم آيا پچي هست كه بتونه اين قسمت در فيرم وير رو غير فعال كنه..كه بعد از روشن شدن ديگه ريستارت نشه؟
با تشكر فراوان..

يعني هيچ كس نيست كه بتونه در اين زمينه كمك كنه؟

tasadof
29-09-2008, 16:01
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله tasadof
مشخصات گوشی من :
V 30.0.019
08-07-23
rm-313
nokia n82(08.01

دوستانی که با هک گوشی مشکل دارید این روش رو هم تست کنید تقریبا" روی همه گوشیها جواب داده.

با سلام تمام کار هایی که گفتید رو انجام دادم ولی باز نشد که بشه حالا باید چیکار کنم راهنمایی کنید اگه روش دیگه هم هست من دو روش رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم؟؟؟؟ در ضمن وقتی روی HelloCarbide میزنم فقط یک گزینه می یاد باید Yes بزنم ولی تو فیلم اموزش نزیدک 18 بود ولی مال من 1 دونه میاد پیغام هم ایه( done...probably 1) بعد yes که میزنم از HelloCarbide میره بیرون لطفا راهنمایی کنید راستی اگه گوشیم رو فلش کنم به حالت اول بر میگرده منظورم راحت هک می شه>؟؟؟ ممنون

rezaamini
30-09-2008, 13:55
من بعد از Update گوشی N82 با این Firmware 30.0.019 گوشیم بدجوری قات زد و مجبور شدم با #7370#* ریستش کنم. بدش که اون مشکل حل شد، حالا دیگه گوشیم به هیچ یک از روشهای گفته شدل قبلی هک نمیشه... یکی به داده ما برسه شبه عیدی...

samyjooon
30-09-2008, 15:41
آیا پچی برای افزایش صدا در هدفون گوشی 73 نیست مثل گوشی های سونی اریکسون

star2006
03-10-2008, 10:37
من بعد از Update گوشی N82به این Firmware 30.0.019 دیگه گوشیم به هیچ یک از روشهای گفته شد قبلی هک نمیشه... یکی به داده ما برسه...

star2006
03-10-2008, 13:16
بعد از Update گوشی N82به این Firmware 30.0.019 دیگه گوشیم به هیچ یک از روشهای گفته شد قبلی هک نمیشه... یکی به داده ما برسه...

amini_bio
03-10-2008, 13:18
من بعد از update گوشی n82به این firmware 30.0.019 دیگه گوشیم به هیچ یک از روشهای گفته شد قبلی هک نمیشه... یکی به داده ما برسه...

ظاهرا هنوز هیچ راهی برای هک ورژن جدید این گوشی وجود نداره.
خدا صبرتون بده!!

madaen
03-10-2008, 19:58
با سلام و خسته نباشید . تشکر از راهنمای .چشم فارسی تایپ میکنم .
من برنامه "S60_3_0_app_trk_2_8_9.sisx" را برای N96 دانلود کردم . حالا وقتی که میخوام گوشی رو هک کنم ، برنامه SecMan موبایل رو نمیشناسه . با اینکه در برنامه aap trk موبایل رو در حالت Connect نشون میده . لطفاً من رو راهنمائی کنید که چطور بتونم با برنامه SecMan موبایلم رو هک کنم و این برنامه موبایل منو بشناشه . من تمام روشهای هک و راهنمائی رو خندم و صحبت از حل این مشکل نبود با تشکر

raminr63
03-10-2008, 20:48
هك كو

6342
04-10-2008, 13:50
سلام گوشی من n73 معمولیه برنامه installserver رو جواب نمیده چیکار باید بکنم :-(

amini_bio
04-10-2008, 23:19
به تاپیک آسان ترین روش هک با هر گوشی و هر فریمور (در همین بخش) برید.
اونجا کامل و ساده توضیح داده شده.

!Cell Phone
05-10-2008, 00:23
من اومدم با در خواست یک پچ حیاتی .

پچی که در تاپیکی که توی امضام هست((چراغ های نمایشی))در موردش بحثه .
مطمئنا" ما اگر به این مهم برسیم اولین ها هستیم در جهان که این کار را انجام دادیم.

با تشکر و سپاس

mostafad
05-10-2008, 05:57
يعني هيچ كس نيست كه بتونه در اين زمينه كمك كنه؟

يعني يه مسلمون نيست به من جواب بده كه اصلا اين كار عملي هست يا نه؟

madaen
05-10-2008, 17:16
سلام
با تشکر و خسته نباشید .
لطفاً به من در هک کردن گوشی N96 کمک کنید . من هر روشل امتحان ملکنم نمیشه . HelloCarbide رو نصب کردم ولی تا گوزینه Menu 1 را انتخاب میکنم از لرنامه خارج میشه . حتا برنامه Secman با اینکه گوشی توسط نرم افزار s60_3_1_app_trk_2_8_9 به کامپیوتر وصل شده ، نتونست بشناسه .
لطفاً به من در هک کردن گوشی N96 کمک کنید با تشکر

VoORoOJak
05-10-2008, 19:16
سلام . من با اين روش گوشي 3250 ، ورژن 4.40 خود را هك ميكنم ولي خراب ميشه !گوشي رستارت ميكنه ، برنامه نصب نميكنه. و.....

اينم خلاصش :
آسان ترین راه هک با هر فیرمور و مدل همراه ویدئو آموزشی (آپدیت شد)

آیا هرگز مایل بوده اید فایل ساین نشده را بدون ساین کردن بر روی گوشی نصب کنید ؟

آیا هرگز خواسته اید هر برنامه ای رو به گوشی دوستتون بفرستید و ایشون بدون هیچ کار اضافه ای شروع به نصب برنامه کنه ؟

خب اگر جوابتون مثبت هست این روز شانس شماست چون این برنامه دقیقا برای همین کار طراحی شده !

تمام کاری که باید بکنید این هست که برنامه رو با توجه به نوع گوشی خودتون و آموزشی که داده میشه یا فیلم آموزشی نصب کنید و فقط کافی هست این کار رو برای یکبار انجام بدید.

بعد از اینکار شما قادر به نصب تمام برنامه های ساین شده ساین نشده BiNPDA غیر BiNPDA و تاریخ گذشته و ... خواهید بود.

برای شروع کار تاریخ گوشی رو به 15-05-2007 تغییر بدید.

این برنامه برنامه های زیر رو بر روی گوشی شما نصب خواهد کرد :
كد:
CapsOn
CapsOff
HelloCarbide
X-plore
هر یک از این برنامه ها رو اگر قبلا نصب کرده اید حذف کنید سپس نصب کردن Drakkarious رو شروع کنید در موقع نصب اگر با توجه به نوع گوشی فایل ضمیمه سوم رو گرفتید دو گزینه در مقابل شما قرار میگیره که اگر با توجه به لیست گوشیهایی که در پایین وجود داره گوشی شما preFp1 بود گزینه دوم رو ضربدر بزنید و ضربدر گزینه اول رو بردارید و نصب رو ادامه بدید ولی اگر Fp1 یا Fp2 بود که بازم لیست این گوشیها در پایین وجود داره ضربدر گزینه اول رو بذارید باقی بمونه و ضربدر گزینه سوم رو بردارید.
برای گوشیهای خاص ضمیمه شما 4 رو دانلود کنید اسم این گوشیها هم در پست و هم در نام ضمیمه آورده شده.
دو ضمیمه اول ویدئو کامل آموزشی این برنامه و نحوه اجرا این مراحل هست با فرمت wmv و حجم کم و کیفیت بالا برای فرمت avi با حجم و کیفیت بالاتر اینجا رو کلیک کنید.

توجه : تصحیح تاریخ گوشی بعد از انجام این مراحل فراموش نشه !
همچنین خود برنامه Xplore v1.20 رو روی گوشی نصب میکنه برای آپدیت xplore به ورژن 1.22 فقط ضمیمه پنجم رو دانلود کرده و نصب کنید و با کیجنی که در ضمیمه ششم قرار دادم رجیستر کنید به هیچ وجه Xplore دیگه ای نصب نکنید که هر کاری که کردید به هدر میره !!!
فايل ضميمه
Drakkarious Hack.part1.rar (4.50 مگابايت, 1447 نمايش)

Drakkarious Hack.part2.rar (3.47 مگابايت, 1409 نمايش)

Drakkarious 3.01 FP1,FP2 & PreFP1.SiS (605.1 كيلو بايت, 181 نمايش)

Drakkarious 3.01 3250 5500 E50 E51 E61.SiS (756.1 كيلو بايت, 331 نمايش)

Drakkarious 3.01 X-plore update (after hacking).sis (420.6 كيلو بايت, 156 نمايش)

XploreKeygen.rar (97.0 كيلو بايت, 327 نمايش)

™Mahdi
05-10-2008, 20:11
سلام . من با اين روش گوشي 3250 ، ورژن 4.40 خود را هك ميكنم ولي خراب ميشه !گوشي رستارت ميكنه ، برنامه نصب نميكنه. و.....

اينم خلاصش :
آسان ترین راه هک با هر فیرمور و مدل همراه ویدئو آموزشی (آپدیت شد)

سلام
حامد جان همون عنوان تاپیک رو که گفتید کافی بود.
در اون تاپک ضمیمه ی چهارم مربوط به گوشی شما هست.اگه همون رو نصب کردید:
آیا مراحل هک و انتقال فایل hack.rar رو تونستید به طور کامل انجام بدید؟
چه موقع گوشی ری استارت میشه موقع نصب برنامه یا تصادفی؟
ارری که در موقع نصب میده چیه؟
البته میتونید روش این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41466) رو هم تست کنید.:001:

™Mahdi
05-10-2008, 20:42
با سلام..
با تشكر فراوان..
دوست عزیز اگه شما فقط یک بار گوشیتون رو آپدیت کردی اگه میتونی یه بار reinstall کن.نمیدونم برای رفع این مشکل چه کارهایی انجام دادی مثلا فرمت با * سبز 3 رو امتحان کردی؟ اگه با اینها مشکل حل نشه جز فلش چاره ی دیگه ای نداری البته اگه با reinstall درست نشد باید با فیرم ور قبلی فلش کنی.انشاالله که مشکل نرم افزاری باشه و سفت افزاری نباشه!:001:

VoORoOJak
05-10-2008, 22:03
ممنون مهدي جان
مراحل هك درسته فايل هك.رار كه توش دو تا فايل داره به پوشه ي گفته شده اكستركت ميكنم و درست هك ميشه. ولي بعد از اون كه گوشي رو ريستارت ميكنم ميرم كه برنامه رو نصب كنم ميگه فايل خراب هست.
اررور را موقع نصب برنامه ميده.
برنامه هك را كه نصب كرديم وقتي كه ميخواهيم ريموش كنيم گوشي ريستارت ميكنه . موقع بك آپ گرفتن هم ريستارت ميشه و ......

™Mahdi
05-10-2008, 22:37
ممنون مهدي جان
مراحل هك درسته فايل هك.رار كه توش دو تا فايل داره به پوشه ي گفته شده اكستركت ميكنم و درست هك ميشه. ولي بعد از اون كه گوشي رو ريستارت ميكنم ميرم كه برنامه رو نصب كنم ميگه فايل خراب هست.
اررور را موقع نصب برنامه ميده.
برنامه هك را كه نصب كرديم وقتي كه ميخواهيم ريموش كنيم گوشي ريستارت ميكنه . موقع بك آپ گرفتن هم ريستارت ميشه و ......
خب در این صورت اشکال در فایل installserver هست من چند فایل دیگه براتون آپلود کیکنم به ترتیب تست کنید ببینید کدوم جواب میده.به این صورت که باید فایل installserver.exe رو در c:\sys\bin کپی کنید.
از این فایل شروع کنید:InstallServer for Pre-FP1 (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=161027&d=1216477277)

Moralist!
06-10-2008, 16:43
با سلام آیا هیچ راهی برای هک با روش دوم در صورتی که ورژن Pc Suite ما جدید باشد وجود ندارد

™SINAXEX
07-10-2008, 04:02
ضمن تشکز از دوستانی که در این تاپیک زحمت میکشند من درخواست یک پچ داشنم.
اگه میشه یک پچ که مربوط به زیاد شدن صدای گوشی بشه قرار دهید.
آخه تا اونجایی که میدونم تنظیمات گوشی طوری هست که از ماکسیمم صدای گوشی استفاده نمیکنه واسه پی بردن به ایم شما میتونید به موزیک پلیر برید و یک آهنگ پخش کنید بعد با برنام اکسپلورر گوشی تونو ریست کنید میبینید که در هنگام ریست شدن گوشیتون چند لحظه صداش زیاد میشه .

naghed
07-10-2008, 19:04
سلام
من گوشیمو هک کردم و چند تا تم رو نصب کردم با بر نامه explore به شاخه private رفتم و source فایل رو اشتباهی پاک کردم.
العان وقتی میخام نصب کنم تم رو به اخر نرسیده این error رو میده.unable to install
با mass storage که به کامپیوتر وصل میشم نمیتونم فولدر private رو ببینم.
حالا کمک!!!!

:ambulance:

sandbadblue
07-10-2008, 22:06
سلام دوستان
من n82 رو اپگرید کردم به ورژن 30.0.019
الان دیگه گوشی هک نمیشه.
آیا کسی این ورژن رو هک کرده ؟ لطفا جواب بدید.
hellocarbide رو نصب میکنم بعد از اجرا و منو و یس
هیچ اتفاقی نمیافته.
من فکر میکنم این ورژن قابل هک با روشهای فعلی نباشه.

NiBBLE
07-10-2008, 22:48
سلام دوستان
من n82 رو اپگرید کردم به ورژن 30.0.019
الان دیگه گوشی هک نمیشه.
آیا کسی این ورژن رو هک کرده ؟ لطفا جواب بدید.
Hellocarbide رو نصب میکنم بعد از اجرا و منو و یس
هیچ اتفاقی نمیافته.
من فکر میکنم این ورژن قابل هک با روشهای فعلی نباشه.
فعلا برا ان82 و ان96 راهی نیست باید صبر کرد

naghed
08-10-2008, 14:56
کسی کمک نمیکنه مشکل من حل بشه؟؟؟

naghed
08-10-2008, 16:46
سلام
من گوشیمو هک کردم و چند تا تم رو نصب کردم با بر نامه explore به شاخه private رفتم و source فایل رو اشتباهی پاک کردم.
العان وقتی میخام نصب کنم تم رو به اخر نرسیده این error رو میده.unable to install
حالا کمک!!!!

مدیر انجمن/اقای صادقی / کمک نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟

™Mahdi
08-10-2008, 16:52
سلام
حالا کمک!!!!

کسی کمک نمیکنه مشکل من حل بشه؟؟؟
سلام.
دلیل اینکه تا الان کسی کمک نکرده این هست که مشکلتون رو دقیق بیان نکردید:
naghed عزیز میشه بگید دقیقا" چی رو پاک کردید و منظورتون از source فایل source کدوم فایل هست و آیا فقط با نصب یک تم مشکل دارید یا کلا" با نصب تم با برنامه مشکل پیدا کردید.نام فایل یا پوشه و مسیر دقیق فایلی که پاک کردید رو هم ذکر کنید.

sese13
08-10-2008, 19:41
من گوشی ان 95 ورزن اونو به 21 ارتقا دادم ولی حالا از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل نمی شه و اصلا
شنا خته نمیشه لطفا کمک کنید با تشکر

™Mahdi
08-10-2008, 20:13
من گوشی ان 95 ورزن اونو به 21 ارتقا دادم ولی حالا از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل نمی شه و اصلا
شنا خته نمیشه لطفا کمک کنید با تشکر
سلام.
دوست عزیز عنوان این تاپیک رو ملاحظه کنید.شما باید مشکلتون رو تاپیک زیر مطرح میکردید:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=49414
ویا
http://mobilestan.net/showthread.php?t=8737

بهرحال برنامه ی PcSuite رو از روی CD خود گوشی نصب کنید.البته اگه الان ورژن جدیدتر رو نصب کردید اون رو remove کنید همچنین از داخل Add or remove programes برنامه ی Nokia connectivity cable driver رو هم remove کنید.و اگه خواستید ورژن جدیدتر رو نصب کنید بعد از اونکه گوشی توسط کامپیوتر شناخته شد این کار رو انجام بدید.گوشی و کامپیوتر رو هم یکبار ری استارت کنید.

naghed
08-10-2008, 22:13
سلام.
دلیل اینکه تا الان کسی کمک نکرده این هست که مشکلتون رو دقیق بیان نکردید:
naghed عزیز میشه بگید دقیقا" چی رو پاک کردید و منظورتون از source فایل source کدوم فایل هست و آیا فقط با نصب یک تم مشکل دارید یا کلا" با نصب تم با برنامه مشکل پیدا کردید.نام فایل یا پوشه و مسیر دقیق فایلی که پاک کردید رو هم ذکر کنید.

ممنون که توجه کردی mahdi عزیز
NileV2_by_babi این تم رو نصب کردم و مشکلی هم نداشتم. با برنامه x plore وارد شاخه private شدم و به این قسمت رفتم(102714) تا چند تا از تم هائی که نمیخواهم رو پاک کنم . اشتباهی این تم رو پاک کردم. گوشیم هنگ کرد و باطریش رو دراوردم . بعد که خواستم دوباره نصبش کنم دیگه نشد . این error رو میده unable to install
و فقط هم روی همین تم مشکل داره

™Mahdi
08-10-2008, 23:53
ممنون که توجه کردی mahdi عزیز
NileV2_by_babi این تم رو نصب کردم و مشکلی هم نداشتم. با برنامه x plore وارد شاخه private شدم و به این قسمت رفتم(102714) تا چند تا از تم هائی که نمیخواهم رو پاک کنم . اشتباهی این تم رو پاک کردم. گوشیم هنگ کرد و باطریش رو دراوردم . بعد که خواستم دوباره نصبش کنم دیگه نشد . این error رو میده unable to install
و فقط هم روی همین تم مشکل داره
دوست عزیز رو تا راه زیر رو تست کنید:
اول به مسیر resource\skin برید و پوشه ی ef64db6666560e93 رو پاک کنید و مجددا" تم رو نصب کنید.
راه بعدی:
فکر میکنم نام درست پوشه 10207114 باشه! اگه اینجوریه فایل زیر رو با x-plore در private کپی کنید، بعد گوشی رو یک بار ری استارت کنید.

naghed
09-10-2008, 08:45
دوست عزیز رو تا راه زیر رو تست کنید:
اول به مسیر resource\skin برید و پوشه ی ef64db6666560e93 رو پاک کنید و مجددا" تم رو نصب کنید.
راه بعدی:
فکر میکنم نام درست پوشه 10207114 باشه! اگه اینجوریه فایل زیر رو با x-plore در private کپی کنید، بعد گوشی رو یک بار ری استارت کنید.

توی resource اصلا پوشه ای به اسم skin نیست.
راه دوم هم من اشتباه کردم . شما درست گفتید.10207114
n73 me

amindvm
09-10-2008, 13:34
سلام
من n82 رو update کردم به ورژن 30.0.019 ولی برنامه trk روش نصب نمی شه که هکش کنم اگه میشه بگید چی کار کنم thanks

amindvm
09-10-2008, 14:49
امکانش هست ورژن گوشی رو به قبل برگردوند؟
n82 ver30?
خواهش می کنم جواب بدین

penguinsjr
09-10-2008, 20:08
بهترین روش هک کدومه من گیج شدم
برای گوشی های 6120 . n95-8gb
میخوام فایل های مخفی رو نشون بده و برنامخه های ساین نشده نصب بشه (و بشه به سادگی به حالت اول برگردوند)
ممنون اگه زود یه جوون مرد جواب بده

™Mahdi
09-10-2008, 20:33
بهترین روش هک کدومه من گیج شدم
برای گوشی های 6120 . n95-8gb
میخوام فایل های مخفی رو نشون بده و برنامخه های ساین نشده نصب بشه (و بشه به سادگی به حالت اول برگردوند)
ممنون اگه زود یه جوون مرد جواب بده
سلام.

اگه ورژن فیرم ور گوشی n958gb تون 30 هست از تاپیک زیر استفاده کنید.

آسان ترین راه هک با هر فیرمور و مدل همراه ویدئو آموزشی (آپدیت شد) (http://mobilestan.net/showthread.php?t=46437)

™SINAXEX
09-10-2008, 20:45
درخواست یک پچ رو دارم که قدرت Wlan گوشی مو از 100mw افزایش بدم.
با تشکر .....

amir2888
10-10-2008, 19:49
سلام.چند تا سوال داشتم.اولش بگم لطفا کامل راهنمای ام کنین در سطح ابتدای.
1:راحت ترین راه واسه هک کردن کدومشه؟اسم روشش چیه؟
2:بعد اینکه گوشیم هک شد نرم افزار های ساین نشده رو چطور رو گوشی نصب کنم؟مثل همون حالتی که قبل از هک نصب می کردم؟نیاز نیست نرم افزار دیگه ای علاوه بر اون نصب کنم؟
3:کافی 1 بار هک کنم بعد هر وقت می خوام می تونم همه نرم افزار ها رو بریزم؟یعنی بعد از خاموش و روشن کردن هم حالت هک از بین نمیره؟اگه میره باید 2 باره بعد هر بار خاموش روشن کردن هک کنم؟
4:بعد هک دیگه نرم افزار های ساین نشده پیغام نمیدن و مددتشون تموم نمیشه؟
5:واسه گوشیم ضرر نداره؟
گوشیم n73 موزیکال هست.لطفا کامل به همه سوالاتم جواب بدین.
1 دنیا ممنون.
مرسی

madaen
11-10-2008, 20:48
سلام
با تشکر و خسته نباشید .
لطفاً به من در هک کردن گوشی N96 کمک کنید . من هر روشل امتحان ملکنم نمیشه . HelloCarbide رو نصب کردم ولی تا گوزینه Menu 1 را انتخاب میکنم از لرنامه خارج میشه . حتا برنامه Secman با اینکه گوشی توسط نرم افزار s60_3_1_app_trk_2_8_9 به کامپیوتر وصل شده ، نتونست بشناسه .
لطفاً به من در هک کردن گوشی N96 کمک کنید با تشکر

™Mahdi
11-10-2008, 22:43
سلام.چند تا سوال داشتم.اولش بگم لطفا کامل راهنمای ام کنین در سطح ابتدای.
1:راحت ترین راه واسه هک کردن کدومشه؟اسم روشش چیه؟
2:بعد اینکه گوشیم هک شد نرم افزار های ساین نشده رو چطور رو گوشی نصب کنم؟مثل همون حالتی که قبل از هک نصب می کردم؟نیاز نیست نرم افزار دیگه ای علاوه بر اون نصب کنم؟
3:کافی 1 بار هک کنم بعد هر وقت می خوام می تونم همه نرم افزار ها رو بریزم؟یعنی بعد از خاموش و روشن کردن هم حالت هک از بین نمیره؟اگه میره باید 2 باره بعد هر بار خاموش روشن کردن هک کنم؟
4:بعد هک دیگه نرم افزار های ساین نشده پیغام نمیدن و مددتشون تموم نمیشه؟
5:واسه گوشیم ضرر نداره؟
گوشیم n73 موزیکال هست.لطفا کامل به همه سوالاتم جواب بدین.
1 دنیا ممنون.
مرسی
سلام.
1 و 2-آسان ترین راه هک با هر فیرمور و مدل همراه ویدئو آموزشی (آپدیت شد) (http://mobilestan.net/showthread.php?t=46437)
با انجام مراحل گفته شده در این تاپیک هم گوشیتون هک میشه هم میتونید برنامه ها تون رو بدون نیاز به ساین نصب کنید.برنامه ی دیگه ای هم لازم نداره.
3-بله 1 بار کافیه و با هک با خاموش و روشن کردن گوشی از بین نمیره.
4-شما برنامه رو ساین نکردید که مدت ساینش تموم بشه!
5-نداره.

amir2888
14-10-2008, 09:56
سلام.1 مشکلی دارم.بعد اینکه گوشیمو هک کردم هر نرم افزاریو می تونم بریزم؟منظورم اینه که بعد هک گوشیو باید خاموش روشن کنم تا امنیت گوشی برقرار بشه.بعد اینکه امنیت برقرار شد و خاموش روشن کردم باید هر نرم افزاری که می خوامو بریزم؟

saeedmoosavi
14-10-2008, 11:11
سلام
من چند روزه که نوکیا e66 خریدم. دیشب خواستم اونو هک کنم ولی برنامه s60 v3.1_app_trk v2.8.6.sisx روش نصب نمیشه و پیغام Internal error میده در حالی که برنامه های دیگه رو که تست کردم نصب میشن. لطفا راهنمایی کنید که آیا برای گوشی من نسخه دیگری از این برنامه لازمه؟

amini_bio
14-10-2008, 12:47
سلام.1 مشکلی دارم.بعد اینکه گوشیمو هک کردم هر نرم افزاریو می تونم بریزم؟منظورم اینه که بعد هک گوشیو باید خاموش روشن کنم تا امنیت گوشی برقرار بشه.بعد اینکه امنیت برقرار شد و خاموش روشن کردم باید هر نرم افزاری که می خوامو بریزم؟
بله
شما اوا گوشییو هک می کنید کارهای لازم را انجام میدید و بعد گوشیو یه بار خاموش روشن می کنید تا هک غیر فعال بشه و به راحتی بتونید همه نرم افزارها را نصب و اجرا کنید.

سلام
من چند روزه که نوکیا e66 خریدم. دیشب خواستم اونو هک کنم ولی برنامه s60 v3.1_app_trk v2.8.6.sisx روش نصب نمیشه و پیغام Internal error میده در حالی که برنامه های دیگه رو که تست کردم نصب میشن. لطفا راهنمایی کنید که آیا برای گوشی من نسخه دیگری از این برنامه لازمه؟

بهترین روش هک برای همه گوشی ها:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=46437

™A M I N
15-10-2008, 09:23
سلام
روش جدیدی واسه هک n82 v30 نیومد؟
دلم واسه بازیهای n gage تنگ شده......

™SINAXEX
15-10-2008, 18:52
روش جدیدی واسه هک n82 v30 نیومد؟
دلم واسه بازیهای n gage تنگ شده......
نه دوست عزیز ما هم مثل شما منتظر یک استادیم تا این مشکل رو حل کند!

SIAVASH
15-10-2008, 19:18
من واسه N96 چیکار کنم ؟ هر کاری میکنم توی مرحله sec man پر نمیشه و میگه unknown divice. خواهشن یه راهی واسه هک این N96 پیدا کنین.واقعا ممنون میشم

Molibden
15-10-2008, 19:48
سلام
من اومدم 73 رو با هلوکاربید هک کنم بعد برنامه جواب نداد حالا هیج برنامهای روی گوشی نصب نمیشه مموری رو فورمت و گوشی رو هم یه بار ریست کلی کردم نشد
چکار کنم؟؟؟
هیچ برنامه ای نه نصب میشه نه reamove میشه.

™Mahdi
15-10-2008, 20:15
سلام شما باید با (* ، کلید سبز ، 3 )، فرمت کنید.

ابراهیم پارسایی
18-10-2008, 12:36
سلام !
ببینم بالاخره کسی تونست تصویر استارت آپ n73 رو عوض کنه ؟

lilipit
18-10-2008, 13:09
n82 رو بعد از اپدیت هنوز نمیشه هک کرد

™SINAXEX
18-10-2008, 14:28
نه دوست عزيز هنوز اين امكان نيست!

IMAN
19-10-2008, 00:23
سلام خدمت اساتید محترم.
من n82 خریدم و ورژنشم 20.
میخوام هکش کنم چون میخوام نور lcd رو افزایش بدم:
1.روش خاصی رو پیشنهاد میکنین برای هک کردن؟
2.آموزش افزایش نور lcd رو لطفاً بهم لینک بدین.

IranApadana
19-10-2008, 02:23
من گوشی n78 دارم. میخواستم ببینم اگه آپدیت کنم بازم میشه هک کنم گوشی رو ؟ من اطلاعاتم در این زمینه کمه. ممنون میشم بگید.
(این سؤال رو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم اما هنوز جوابی ندیدم. از مدیران میخوام اگه باعث بی نظمی میشه هر کدوم که در جای مناسب مطرح نشده رو پاک کنند.)
ممنون.

Varshabi
19-10-2008, 10:06
من گوشی n78 دارم. میخواستم ببینم اگه آپدیت کنم بازم میشه هک کنم گوشی رو ؟ من اطلاعاتم در این زمینه کمه. ممنون میشم بگید.
(این سؤال رو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم اما هنوز جوابی ندیدم. از مدیران میخوام اگه باعث بی نظمی میشه هر کدوم که در جای مناسب مطرح نشده رو پاک کنند.)
ممنون.

بله دوست عزیز ما آپدیت کردیم و هک هم شد. شما برای اطمینان اول هک کن بعد آپدیت. چون اطلاعاتت پاک نمیشه.

IMAN
19-10-2008, 15:09
یه سؤال دیگه:
من برای دور زدن ساین از روش installserver استفاده کردم.حالا هر وقت گوشی رو روشن و خاموش میکنم یه Installing میاد و چند ثانیه میمونه و آخرشم خطا میده و میره.در حالی که تو AppMan چیزی نیست که نصب نشده باشه.اینو چه کار کنم؟

M @ J ! D
19-10-2008, 15:17
سلام خدمت اساتید محترم.
من n82 خریدم و ورژنشم 20.
میخوام هکش کنم چون میخوام نور lcd رو افزایش بدم:
1.روش خاصی رو پیشنهاد میکنین برای هک کردن؟
2.آموزش افزایش نور lcd رو لطفاً بهم لینک بدین.
با secman هک کن ....
آموزش هک با Secman :mobilestan.net/showthread.php?t=41466
اینم افزایش نور LCD :
mobilestan.net/showthread.php?t=44488
[

amini_bio
20-10-2008, 08:12
یه سؤال دیگه:
من برای دور زدن ساین از روش installserver استفاده کردم.حالا هر وقت گوشی رو روشن و خاموش میکنم یه Installing میاد و چند ثانیه میمونه و آخرشم خطا میده و میره.در حالی که تو AppMan چیزی نیست که نصب نشده باشه.اینو چه کار کنم؟
منم همین مشکل را داشتم.
امنیت رو غیر فعال کنید و محتوای این فولدر رو پاکسازی کنید :

E:\Private\10202dce
مشکلتون حل میشه.

™A M I N
20-10-2008, 10:55
آقا يكي از بچه ها كه n82 v20 داره يه backup با خود گوشي بگيره و اونو رو سايت بزاره تا ما كه آپديت كرديم restore كنيم شايد جواب داد و هك شد
هي گفتن آپديت كنيد يه راهي پيدا ميشه،پيدا نشد كه نشد.....
راستي نميشه با يك فلش ورژن 20 گوشي رو فلش كنيم؟ خواهشا اساتيد كمك كنن
بابا خيلي ضايع ست گوشي n73 بازيهاي n gage رو بياره ولي N82 نه!............آخه داداشم N73 داره

™SINAXEX
20-10-2008, 11:32
با فلش میشه دوست عزیز از هر فریموری به فریموری دیگه گوشی رو آپ یا داون کرد.

amini_bio
20-10-2008, 12:33
با فلش نمیشه.
با باکس فقط میشه.

™SINAXEX
20-10-2008, 15:21
با فلش نمیشه.
با باکس فقط میشه.
خوب من ام منظورم فلش با باكس بود امنيني جان عزيز.

penguinsjr
20-10-2008, 16:34
سلام
وقتی گوشی هک میشه چی به سرش میاد؟
سرتیفیکیت بهش اضافه میشه؟ یا سرتیفیکیت از کار میفته؟
trk چکار میکنه؟
secman چکار می کنه؟
caps on off چکار می کنه؟
چطور میشه که برنامه های ساین نشده نصب میشه؟

amini_bio
21-10-2008, 08:05
خود هک سیستم امنیت گوشی را از کار میندازه.
که این کار را secman یا hellocarbide انجام میده.
ولی اصل مسئله کپی کردن فایل installserver است.
که این فایل اون کارها را برای شما انجام میده.
با این کار دیگه گوشی یه سری الگوریتم تو برنامه ها که مخصوص ساین هست را در هنگام نصب چک نمی کنه.

penguinsjr
22-10-2008, 13:59
یعنی هک باعث میشه دسترسی به همه ی آدرس ها ممکن بشه. بعد میشه فایل installserver رو به اون آدرسه کپی کرد، که باز بعد از اون installserver باعث میشه که اون کد های ساین چک نشن؟
خوب نحوه عملکرد secman و hellocarbide چه طوره؟ تو گوشی چه تغییراتی ایجاد می کنن که باعث می شه دسترسی به این آدرس ها ممکن بشه؟

penguinsjr
22-10-2008, 16:53
هر چی می گردم گزینه ی ویرایشو پیداش نمی کنم واسه همین 2باره نوشتم
یعنی هک باعث میشه دسترسی به همه ی آدرس ها ممکن بشه. بعد میشه فایل installserver رو به اون آدرسه کپی کرد، که باز بعد از اون installserver باعث میشه که اون کد های ساین چک نشن؟
خوب نحوه عملکرد secman و hellocarbide چه طوره؟ تو گوشی چه تغییراتی ایجاد می کنن که باعث می شه دسترسی به این آدرس ها ممکن بشه؟
گزینه ی turn platform on of واسه دسترسی به پوشه هاست؟
پس install root certificat واسه چیه؟ فقط به درد نصب بازی های n-gage میخوره؟

در ضمن اگه ممکنه آدرس سایت برنامه trk و secman و hellocarbide و CapsOn & CapsOff و installserver.exe رو هم بهم بدید...
#
#
#

lilipit
22-10-2008, 21:59
دوستان چرا هنوز n82 هک نشده همه گوشی ها بعد از یکه هفته بعد از اپدیت هک شدن اما این نه

amindvm
23-10-2008, 23:21
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااا پس کی می خواد این فری مور جدید n82 هک بشه؟
مردیم به خدا !

amindvm
23-10-2008, 23:25
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااا پس کی می خواد این فری مور جدید n82 هک بشه؟:113::113::113::113:

™SINAXEX
23-10-2008, 23:44
متاسفانه سیستم امنیتی v30 خیلی پیشرفته است اما زیاد ناراحت نباشید از این سخت تر هاش هم هک شده اینم پس از چند مدت دیگه هک میشه و راه جدیدی واسش میاد!!!

bmf
24-10-2008, 00:35
سلام خدمت دوستان.گوشی من nokia n73 هستش serial number: 354851027442696

penguinsjr
24-10-2008, 13:49

در ضمن اگه ممکنه آدرس سایت برنامه trk و secman و hellocarbide و capson & capsoff و installserver.exe رو هم بهم بدید...
#
#
#
کسی نبود جواب ما رو بده..........؟؟؟؟:54::39::39::39::14:

™Mahdi
24-10-2008, 18:30
سلام
وقتی گوشی هک میشه چی به سرش میاد؟
سرتیفیکیت بهش اضافه میشه؟ یا سرتیفیکیت از کار میفته؟
trk چکار میکنه؟
secman چکار می کنه؟
caps on off چکار می کنه؟
چطور میشه که برنامه های ساین نشده نصب میشه؟

در ضمن اگه ممکنه آدرس سایت برنامه trk و secman و hellocarbide و CapsOn & CapsOff و installserver.exe رو هم بهم بدید...
#
#
#

کسی نبود جواب ما رو بده..........؟؟؟؟:54::39::39::39::14:
سلام.
دوست عزیز با هک گوشی سیستم امنیتی سیستم عامل سیمبیان شکسته میشه و ما میتونیم کنترل اون رو بدست بگیریم و هرموقع خواستیم او رو فعال و یا غیر فعال کنیم.
در یکی از روشهای هک از برنامه ی apptrk که برای نصب بازیهای n-gage هم مورده استفاده قرار میگیره استفاده شد.که گروه binpda توسط این برنامه و برنامه ی secman موفق به هک سیمبیان شد.
بعد از هک میشه توسط یه منجر مثل x-plore فایلها و پوشه های سیستمی رو مشاهده و ویرایش کرد.
برنامه ی hellocarbide هم تقریبا" همون کار secman رو انجام میده.
در مورد فایل installserver هم باید بگم این فایل قبل در موقع نصب برنامه ها مجوز نصب رو چک میکنه و محل اصلیش هم در z:\sys\bin هست و وقتی ما فایل هک شده ی اون رو در مسیر c:\sys\bin کپی میکنیم چون درایو c نسبت به z ارجحیت داره گوشی اون فایل رو میشناسه و از اون استفاده میکنه.
با install root certificat هم همون فایل 00000001 در مسیر گفته شده قرار میگیره که باعث میشد برنامه هایی که binpda کرک کرده بدون ساین نصب بشن و یا با rootsign بشه اونها رو نصب کرد.
گزینه ی turn platform on of هم برای فعال و غیر فعال کردن حالت هک هست
برنامه های ذکر شده سایت مشخصی ندارن.

™AMIN
25-10-2008, 14:53
دوستان هنوز ورژن 30 ان 82 هک نمیشه؟؟؟

™SINAXEX
25-10-2008, 19:01
دوستان هنوز ورژن 30 ان 82 هک نمیشه؟؟؟
نه مثل اینکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeedbd
26-10-2008, 00:09
صادقي جان گوشي من برنامه rompatcher 2 رو نميريزه.گوشيو هك كردم بازم نريخت تورو خدا كمك كن

King_66
26-10-2008, 17:14
دوستان کسی روشی برای هک سیمبیان 9.3 نداره ؟

amini_bio
27-10-2008, 18:07
با اين روش ميشه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46437

King_66
28-10-2008, 14:36
با اين روش ميشه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46437

نه خیر دوست عزیز
این روش روی fp2 عملی نیست.

amini_bio
28-10-2008, 16:03
کی گفته نمیشه.
من خودم n78 را باهاش هک کردم.

H_F_G
28-10-2008, 21:27
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان
گوشي من ان 82 است و همه مي دونيد كه نور صفحه اين گوشي كمه اما اگه بشه نور keypad اين گوشي رو خاموش كرد نور صفحه اون زياد مي شه ، سوال من اينه كه آيا تا كنون كسي نتونسته گوشي رو هك كنه تاkeypad اون خاموش بشه؟
اگه درخواستم بيجاست ببخشيد چون سرچ كردم چيزي پيدا نكردم تنها چيزي كه ديدم به اين موضوع مربوطه اينجا بود
خواهش مي كنم كمك كنيد.

™SINAXEX
28-10-2008, 21:45
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان
گوشي من ان 82 است و همه مي دونيد كه نور صفحه اين گوشي كمه اما اگه بشه نور keypad اين گوشي رو خاموش كرد نور صفحه اون زياد مي شه ، سوال من اينه كه آيا تا كنون كسي نتونسته گوشي رو هك كنه تاkeypad اون خاموش بشه؟
اگه درخواستم بيجاست ببخشيد چون سرچ كردم چيزي پيدا نكردم تنها چيزي كه ديدم به اين موضوع مربوطه اينجا بود
خواهش مي كنم كمك كنيد
نیاز به هک نیست برنامه ایی برای کار شما هست که صفحه کلید خاموش بشه و یا نور صفحه زیاد بشه در تاپیک مربوطه درخواست بده یهت میدن . من خودم هاردم شلوغه و اسمش رو یادم نیست وگرنه واست پیدا میکردم اینجا میزاشتم.
ضمنا تنها با هک میشه نور صفحه نمایش رو زیاد کرد نه اینکه نور صفحه کلید رو خاموش کرد!!!

H_F_G
28-10-2008, 22:23
fبا تشكر از شما من يكي از اون برنامه ها به نام LightCtrl 1.20 را نصب كردم اما دو ايراد داشت:
1-وقتي چند برنامه با هم بازه و كمي به گوشي فشار مياد گوشي هنگ مي كنه
2-وقتي هم كه اين برنامه درست كار مي كنه هر بار كه دكمه اي رو مي زني صفحه كليد روشن مي شه بعد اين برنامه اونو خاموش ميكنه كه كل اين عمليات كمتر از چند دهم ثانيه انجام مي شه
منظورم اينه كه هر بار كليدي رو ميزني كل صفحه كليد روشن و خاموش ميشه كه پدر صفحه كليد در مياد چون تو يك دقيقه حداقل 10 بار از صفحه كليد استفاده ميكني و كليدي رو ميزني.
اما اگه گفتم با خاموش شدن صفحه كليد نور صفحه نمايش زياد ميشه ميتوني با يكي از اين نرم افزارها تو شب ببيني كه به محض خاموش شدن كليدها نور صفحه زياد ميشه
در مورد راهنمايي هم ممنون براي كمك بيشتر بگو كدوم قسمت سايت برم

King_66
29-10-2008, 13:53
کی گفته نمیشه.
من خودم n78 را باهاش هک کردم.

دوست عزیز N78 با 6220 فرق داره
N78 Symnian 9.2
6220Classic Symbian 9.3

poya_lion
29-10-2008, 16:07
آقا من میخوام با رام پچر گوشیم رو هک کنم.
کسی میدونه شماره پورت یو اس پی رو چطور پیدا کنم.
تو کنترل پنل و دیوایس منیجر هم رفتم نبود.

smdsmd
29-10-2008, 18:24
دوست عزیز n78 با 6220 فرق داره
n78 symnian 9.2
6220classic symbian 9.3
دویت عزیز این حرف شما اشتباه هست و ان 78 هم 9.3 هست.
شما با همون روش میتونی هکش کنی.

m3hiran
29-10-2008, 18:47
سلام سلام صد تا سلام...
من حدود 1 سال دنبال یه پچ یا یه برنامه یا یه راهی میگردم که باهاش بشه نور صفحه کلید n81 (سری 60 ورزن3) رو خاموش کرد...لطفا برنامه ی light control رو معرفی نکنید چون باید همش باز باشه و بیشتر باتری هدر میره..
لطفا راهنمایی کنین....

King_66
30-10-2008, 16:15
دویت عزیز این حرف شما اشتباه هست و ان 78 هم 9.3 هست.
شما با همون روش میتونی هکش کنی.

نمیشه دوست من پوشه رو باز نمی کنه !!

don makaveli
30-10-2008, 18:47
سلام من گوشیn82 تازه فرم ورشو آپديت کردم به ورژن 30.0.019 و ديگه هک نميشه. لطفا کمکم کنيد متشکرم

™SINAXEX
30-10-2008, 19:00
سلام من گوشیn82 تازه فرم ورشو آپديت کردم به ورژن 30.0.019 و ديگه هک نميشه. لطفا کمکم کنيد متشکرم
دوست عزیز n82 v30 به هیچ روشی هک نمیشود . فعلا باید منتظر باشید تا راهی برای این فریمور بیرون بیاد.
باتشکر.

poya_lion
30-10-2008, 22:48
آقا من میخوام با رام پچر گوشیم رو هک کنم.
کسی میدونه شماره پورت یو اس پی رو چطور پیدا کنم.
تو کنترل پنل و دیوایس منیجر هم رفتم نبود.

کسی نبود جواب مارو بده.

amini_bio
31-10-2008, 01:46
Tutorial To Hack N82 FW 30.0.019 By Davood21

سلام به همه 82 دار ها....:31:

اين روش رو هموطن خودمون آقا داوود كشف كرده....

http://i34.tinypic.com/34fyagk.jpg

http://i37.tinypic.com/4ljb40.jpg

http://i36.tinypic.com/8ygrx4.jpg

http://i36.tinypic.com/2qd11.jpg

1- اول بايد درخواست فايل Cer & Key رو بديد تا براتون بسازن...:20:

2- اين برنامه رو نصب و با همون فايل ها ساين كنيد...

http://www.2shared.com/file/4185235/4b960040/FEXPLORER_ENGLISH_3ED_118B_UNSIGNEDRootSiGNED.html

3- رو گوشيتون نصب كنيد...

4- فايل Installserver رو دانلود و با PC Suite به گوشي منتقل كنيد...

http://www.2shared.com/file/4185237/a598616c/installserver.html

5- حالا با برنامه FExplorer فايل Installserver رو به آدرس C:\Sys\Bin منتقل كنيد...

6- گوشي رو ريست كنيد...

تست كنيد اگه جواب داد همينجا بگيد....:10:

شاد باشيد:40:

RASSOOL
31-10-2008, 10:57
دوستان این روشهاروی n-82 آخرین آپدیت جواب میدن؟ کسی امتحان کرده؟؟

amindvm
31-10-2008, 15:34
سلام من تست کردم جواب نداد .
وقتی می خوای sys رو باز کنی از برنامه fexplore خارج می شه.
متاسفانه اینم نشد

matarsaak_m
03-11-2008, 20:38
گوشی N95 8G دارم
امروز رفتم و گوشیم رو آپدیت کردم
V 30.0.018
ولی بعد از آپدیت برنامه ROMPatcher_FP1
نصب نمیشه
شماره پورت رو هم درست وارد میکنم
برنامه s60_3_1_app_trk_2_8_9 رو هم نصب کردم
قبل از آپدیت راحت نصب میشد
چکار کنم
من بیشتر میخوام از این روش Wlan . Serch و ..
رو غیر فعال کنم

™Mahdi
03-11-2008, 21:29
گوشی N95 8G دارم
امروز رفتم و گوشیم رو آپدیت کردم
V 30.0.018
ولی بعد از آپدیت برنامه ROMPatcher_FP1
نصب نمیشه
شماره پورت رو هم درست وارد میکنم
برنامه s60_3_1_app_trk_2_8_9 رو هم نصب کردم
قبل از آپدیت راحت نصب میشد
چکار کنم
من بیشتر میخوام از این روش Wlan . Serch و ..
رو غیر فعال کنم
شاید این تاپیک به دردتون بخوره!
حذف نوار Share Online,Search,Wlan - ActiveStandby - این بار بدون نیاز به Rom Patcher (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=51225)

mohsen-af
04-11-2008, 10:09
دوستان مگه تو فايل sys قسمتي از برنامه ها قرار ندارد؟

حال اگر برنامه اي درست بشه كه با نصب آن فايل Installserver به قسمت مورد نظر انتقال بده
اينجوري احتياجي به هك نيست

آيا همچين روشي امكان پذير ميباشد؟

چه جوري ميشه گوشي خاموش باشه بشه تو فايل سيستمي وارد شد؟
اين امكان داره؟

ممنون
bye

Farhood_FZA
04-11-2008, 10:35
سلام.
لطفادرموردهکNokia E71منوراهنمائی کنید.

m3hiran
04-11-2008, 20:34
سلام سلام صد تا سلام...
من حدود 1 سال دنبال یه پچ یا یه برنامه یا یه راهی میگردم که باهاش بشه نور صفحه کلید n81 (سری 60 ورزن3) رو خاموش کرد...لطفا برنامه ی light control رو معرفی نکنید چون باید همش باز باشه و بیشتر باتری هدر میره..
لطفا راهنمایی کنین....

؟؟؟؟؟؟؟؟

lilipit
04-11-2008, 23:32
دوستان مثل اینکه این هکرها بیکار نشتسن ها برای چی بعد از این همه مدت برای n82 راه برای هک نیامده

seyanour
04-11-2008, 23:54
سلام از دوستان عزیز سوال داشتم آیا ورژن جدید n73 هک میشه یا نه

mohammad-a604
05-11-2008, 00:29
سلام از دوستان عزیز سوال داشتم آیا ورژن جدید n73 هک میشه یا نه
بله خیلی راحت می شه. خوش به حالت!!!

mohsen-af
05-11-2008, 08:08
دوستان مثل اینکه این هکرها بیکار نشتسن ها برای چی بعد از این همه مدت برای n82 راه برای هک نیامده

عزيزم تو خيالت راحت باشه انشالله سال ديگه شايد بتونند فكري كنند
مطمئنم تا سال ديگه گوشيت عوض ميكني:4::4::4:

lilipit
05-11-2008, 12:31
عزيزم تو خيالت راحت باشه انشالله سال ديگه شايد بتونند فكري كنند
مطمئنم تا سال ديگه گوشيت عوض ميكني:4::4::4:

مطمئن نباش چون من گوشی قبلیم رو بعد از 5 سال عوض کردم

darkness1
07-11-2008, 18:59
من چند وقت پيش n81 8gb خريدم(دست دوم).وقتي گوشي رو روشن ميكنم بعد از نوشته ي نوكيا و اون 2 تا دست, يك تصوير مياد(يك منظره) و بعد از اون صفحه اصلي گوشي مياد بالا. ميخوام بپرسم كه چطور اون تصوير رو ميشه برداشت؟(مموري رو هم فرمت كردم)(امروز گوشي رو به روش Drakkarious هك كردم)
علت اينكه اين مشكل رو تو بخش هك پرسيدم اينه كه فكر مي كنم گوشيم قبلا هك شده واين تصوير به خاطر هكه.
لطفا راهنمايي كنيد. ممنون ميشم.

lilipit
07-11-2008, 20:05
دوست عزیز اگه توی گوشی چیزی نداری باکد*7370#* فرمتش کنید درست میشه

darkness1
08-11-2008, 11:00
واقعا نميتونم دوباره فرمتش كنم كلي وقت گذاشتم تا دوباره همه برنامه ها و آهنگها و عكس ها و... رو توش ريختم .
اين تصوير بالاخره بايد يه جايي تو گوشي ذخيره شده باشه.من فقط يه آدرس و يه فولدر ميخوام كه برم اونجا و اون عكس رو پاك كنم.(اين جور عكسها معمولا كجا ذخيره ميشن؟)
اگه ميشه راهنمايي كنيد.

sinass
08-11-2008, 11:41
نه عزيز نياز به فرمت نداري.برو تو بخش-settigs-phone-general-welcome اون رو روي default تنظيم كن.بعد يه بار ريست كن فكر كنم درست بشه.

darkness1
08-11-2008, 12:24
نه عزيز نياز به فرمت نداري.برو تو بخش-settigs-phone-general-welcome اون رو روي default تنظيم كن.بعد يه بار ريست كن فكر كنم درست بشه.

ممنون.درست شد

ochaghaneh
08-11-2008, 20:36
سلام
دوستان من چند روز پیش nokia n95 8gb به ورژن 30.0.0.18 آپدیت کردم ولی نمی تونم به هیچ کودوم از روشهایی که دوستان معرفی کردن هکش کنم . چکار باید بکنم؟این ورژن اصلا هک شده؟

™Mahdi
08-11-2008, 21:50
سلام
دوستان من چند روز پیش nokia n95 8gb به ورژن 30.0.0.18 آپدیت کردم ولی نمی تونم به هیچ کودوم از روشهایی که دوستان معرفی کردن هکش کنم . چکار باید بکنم؟این ورژن اصلا هک شده؟
سلام.
با روش زیر باید هک بشه!

آموزش هک n95 پس از آپدیت به ورژن 30.0.015 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50222)

™AMIN
09-11-2008, 20:53
دوستان ورژن آخر ان 82 هنوزم غیر قابل هکه یا نه؟؟؟

lilipit
09-11-2008, 22:42
اره دوست عزیز هنوز هک نشده وما رو توی کف خیلی چیزها قرار داده از جمله ngage

reza_6120-c
10-11-2008, 15:44
سلام . خسته نباشید .
نمیشه کاری کرد که Music Player گوشی 6120 راتغییر داد ؟
مثلا شبیه 5700 یا N95 بشه ؟
مرسی:4:

amindvm
11-11-2008, 03:12
چطوره یه جایزه بزاریم واسه هکرها که هرکی تونست n82 رو هک کنه برنده می شه ! تا یه خورده این هکرا به خودشون بیانو یه کاری بکنند !
:003:

™A M I N
11-11-2008, 09:34
بدبختی ما n82 دارا اینه که هکرها خودشون هیچکدوم upgrade نکردن
پس تلاشی هم واسه هک n82 v30 نمی کنند.....

™A M I N
11-11-2008, 09:37
البته ورژن جدید تمام گوشی های نوکیا قراره سیمبیان باز بشه،اون موقع دیگه به هک هم احتیاجی ندارن

turbo_boy2006
11-11-2008, 12:55
سلام
من از از این روش هک استفاده کردم http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=46437 حالا نمیتونم هیچ برنامه نصب شده ای رو پاک کنم گوشی من هم n81 هست!!
اولش این هکه درست بود ولی موقعی که cap off رو اجرا کردم گوشی خودش ریستارت شد واین مشکل پیش اومد من هر برنامه ای رو که میخوام پاک کنم میگه removing filed !!!!!!

اگه میشه کمکم کنید
ممنون

reza_6120-c
11-11-2008, 15:30
سلام . خسته نباشید .
نمیشه کاری کرد که music player گوشی 6120 راتغییر داد ؟
مثلا شبیه 5700 یا n95 بشه ؟
مرسی:4:

نمیشه ؟؟؟؟
چطوری اسم منوی گوشی را عوض کنم ؟

naghed
12-11-2008, 13:26
من گوسیم رو هک کردم می خواستم ببینم حالا چیزی هست که بتونیم با اون عکس ها رو full screen کرد.
البته بدون نرم افزار ساخت تم. منظور بوسیله هک هست

™SINAXEX
12-11-2008, 15:03
البته ورژن جدید تمام گوشی های نوکیا قراره سیمبیان باز بشه،اون موقع دیگه به هک هم احتیاجی ندارن

اگر منظورتون سيمبيان 9.5 هست كه بر روي 5800 فعلا مي باشد بايد بگم كه دوست عزيز اون هم نياز به هك دارد مانند تمام سيمبيان ها!!

بدبختی ما n82 دارا اینه که هکرها خودشون هیچکدوم upgrade نکردن
پس تلاشی هم واسه هک n82 v30 نمی کنند.....
منظورتون از كدوم هكر ها است؟؟ فعلا راحي براي هك V30 نيومده . مطمئن باشيد هكر ها براي اينكه از ديگر رقيبانشون عقب نيوفتند سعي ميكنند زودتر از بقيه راهي بدند . الان هم كه نيومده يعني راهي نيست فعلا.

نمیشه کاری کرد که Music Player گوشی 6120 راتغییر داد ؟
مثلا شبیه 5700 یا N95 بشه ؟

خير دوست عزيز چنين امكاني وجود ندارد . در N73 معمولي ميشد با تبديل به ME موزيك پلير اش عوض شود اما در فريمور 6120 همچين امكاني نميشه داد.

من گوشیم رو هک کردم می خواستم ببینم حالا چیزی هست که بتونیم با اون عکس ها رو full screen کرد.
البته بدون نرم افزار ساخت تم. منظور بوسیله هک هست
من كه راهي نميدونم حالا باز از من وارد تر در اين تاپيك هستند نظر ميدند.

چطوری اسم منوی گوشی را عوض کنم ؟

به تاپيك زير مراجعه كنيد:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=608702&postcount=1

ali1365
12-11-2008, 17:31
سلام آقا آیا میشه e66 را هک کرد من نتونستم

SAM
12-11-2008, 19:32
این فایل رو تست کردید ؟
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=148664&d=1212152789

ahna2004
14-11-2008, 15:41
سلام
می خواستم بدون بعد از هك ایا دیگه مشكلی برای نصب هربرنامه ای روی گوشی وجود نداره

بعد این كه ایا می توان دوباره گوشی را به حالت اولیه قبل از هك برگردوند یا خیر

abbas.m
14-11-2008, 15:59
سلام خوبین همه اگه میشه روش هک n78رو یادم بدین منون میشم

™SINAXEX
14-11-2008, 19:23
سلام خوبین همه اگه میشه روش هک n78رو یادم بدین منون میشم
به تاپیک زیر بروید .تاپیک هک N78 و تمام 9.3 ها است.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=48581

سلام
می خواستم بدون بعد از هك ایا دیگه مشكلی برای نصب هربرنامه ای روی گوشی وجود نداره
بعد این كه ایا می توان دوباره گوشی را به حالت اولیه قبل از هك برگردوند یا خیر
بله دوست عزیز بعد هک میتونید تمام برنامه های ساین نشده رو در گوشی تون نصب کنید .
ضمنا اگر گوشی تونو خاموش و روشن کنید گوشی تون از حالت هک در میاد .

ali1365
17-11-2008, 08:07
لطفا روش هک e66 را آموزش بدین

arash_sa2020
18-11-2008, 09:44
آقا n96 چجوری حک میشه ؟؟ کمممممک

™SINAXEX
18-11-2008, 11:31
آقا n96 چجوری حک میشه ؟؟ کمممممک
دوست عزيز فعلا كه N96 همانند N82v30 هك نميشود !! تا ببينيم بعدا چه رخ خواهد داد!!!!

mohsen-af
19-11-2008, 09:46
چطوره یه جایزه بزاریم واسه هکرها که هرکی تونست n82 رو هک کنه برنده می شه ! تا یه خورده این هکرا به خودشون بیانو یه کاری بکنند !
:003:

دوست من عمرا اگر بتونند هك كنند
آخه مگر سيمبيان مغز خر نوش جون كرده كه بياد گوشي و ضد هك كنه بعد از اون ور هكر ها هكشون كنند

حتما يك خوابي ديده
وگرنه بيكار نبود ضد هك كنه

من كه دارم برنامه ها رو ساين ميكنند

اما هك يك چيز ديگه بود :54::54::54:
ميشد همه كار به سر گوشي داد:19::19::19:

ما كه همچنان منتظر هكر ها هستيم

vahid_invisible
21-11-2008, 20:47
سلام به دوستان... اگه ممکنه یکی کمک کنه... من با کابل میخوام وصل بشم به کامپیوتر.. رو pc suit وصل نمیشه... ولی رو mass storage راحت وصل میشه.. میخواستم گوشیم رو هک کنم.. هر کاری میکنم با pc suite وصل نمیشه...چیکار کنم؟